Download "Gecatalogeerde kunst en antiekveiling"

1 BVBA Veilingen AEKO Gouverneur Verwilghensingel 18C - B 3500 Hasselt Tel: 011/ Fax: 011/ Website: Aeko.be - info@aeko.be H.R.HASSELT: Kijkdagen: Vrijdag 27/05: uur.zaterdag 28 & Zondag 29/05: uur.veilingen maandag 30/05 vanaf lot 1 om 19 uur en dinsdag 31/05 vanaf lot 501 om 19 uur. Bezoek onze volledige catalogus op Expertise en inname van goederen voor onze volgende veilingen: elke woensdag van to en van to uur en na afspraak op tel

2 0001 Schaal op voet van koper / Euro 0002 Kandelaar als schemerlamp van Boheems kristal met 1 lichtpunt / Euro wittewijn glazen van groen/doorschijnend kristal, Val St Lambert / Euro 0004 Champagnecoupes van kristal / Euro 0005 Paar kandelaars van glas, ca / Euro

3 0006 Paar vazen van veelkleurig handgeschilderd opalliserend glas, gesigneerd: Duval, ca H= 26cm / Euro 0007 Kandelaar met 2 lichtpunten van Boheems kristal / Euro 0008 Kleurrijke snoepjes van Muranoglas / Euro 0009 Kleurrijke snoepjes van Muranoglas / Euro 0010 Mondgeblazen sierglas als bok, H = 23 cm / Euro

4 0011 Mondgeblazen sierglas als stier H = 26 cm / Euro 0012 Pruikenhouder van glas en metaal, 20ste eeuw. H = 34 cm / Euro 0013 De Groenplaats te Antwerpen Ingekleurde gravure door W.H. Barlett naar J. Waals. 17 x 13,5cm / Euro 0014 Oude pastorij van Webbekom Ets, 28/100 van Wellens / Euro 0015 Baksteen Dirk ( Rotterdam Antwerpen 1971) De achterhoek Ets, 46/75 Gesigneerd: Dirk Baksteen 21 x 25 cm.

5 0016 Bij de tandarts Houtsnede, 19de eeuw, 11,5 x 8 cm / Euro 0017 Lippens Piet (Gentbrugge, Gent, 1981) Het gevangenisplein Ets van Piet Lippens 29 x 39 cm / Euro 0018 Van Beurden Alphonse (Antwerpen ) Haven van Antwerpen Ets, gesigneerd: Van Beurden A. (34 x 45 cm) / Euro 0019 Naakte vrouw in het water Ets, Epreuve d'artiste Gesigneerd: Séverin, gedateerd: / Euro 0020 " Wet, tegen het berooven, schenden, vernielen en bestelen van hout en boomgewassen in het Koningrijk Holland ", Utrecht, x 32 cm / Euro

6 0021 Bij de tandarts in de 17de eeuw. Gravure van D.J. Pound naar G. Honthorst, 19de eeuw. 12 x 18 cm / Euro 0022 Fini Léonor (Buenos Aires, Parijs, 1996) Hoofd van een vrouw, zeefdruk getekend Léonor Fini, 12/175, 56 x 40 cm / Euro 0023 Ghana, masker van koper (hanger) H = 14cm / Euro 0024 Afrikaanse ceremoniebijl van smeedijzer met houten handvat overtrokken met slangenvel. 37 x 30cm / Euro 0025 Langwerpig Afrikaans masker van hout. H = 54cm / Euro

7 0026 Afrikaans beeldje van hout met restanten die verwijzen naar overleden familieleden. H = 39cm / Euro 0027 Mediterende vrouw, Afrikaans beeldje van gesneden hout. H = 38cm / Euro 0028 Hoekzeteltje van gedraaid hout met biezen zitting / Euro 0029 Dubbele openklapbare bureau van pitch pîne, ca L = 147 cm / Euro 0030 Sculptuur van eikenhout met leeuwenkop( 17de eeuw ); H = 32 cm / Euro

8 0031 Kistje versierd met Luiks steekwerk / Euro 0032 Commode met 3 grote laden en 2 kleine laden van mahoniehout, ca / Euro 0033 Spiegel van hout en stucwerk, in Lodewijk XV stijl : 124 x 88 cm / Euro 0034 Apothekerskastje met indeling van eikenhout, Vlaanderen, ca H = 70 cm, B = 55 cm / Euro 0035 Spiegel van hout en stucwerk, in Lodewijk XIV stijl. 92 x 82 cm / Euro

9 0036 Twijfelaar van eikenhout, Lodewijk XVstijl, 19de eeuw / Euro 0037 Fraaie kleine commode met 3 laden waarop een glazen blad belijmd met marquetterie: H = 74, B = 34 cm / Euro 0038 Wandtafeltje van eikenhout : 110 x 55 cm / Euro 0039 Waterkruik met een decor in reliëf van rozen Engeland 19de eeuw. H 23 cm / Euro 0040 Sierschotel van porselein, met een vrouw op de schommel in fijn goud gehoogd / Euro

10 0041 Havenzicht Fraaie plakket van Belgisch keramiek : Boch:26,5 x 32 cm / Euro 0042 Wijnkaraf met druiven en een jonge bachus van steengoed, Duitsland, 19de eeuw. ( licht beschadigd ) H = 22 cm / Euro 0043 Câchepot van porselein, Nimy / Euro 0044 Onze lieve Vrouw met Jezuskind van wit monochroom bisquit. H = 30 cm / Euro 0045 Kruik en viskom, van veelkleurig handgeschilderd Zuiders aardewerk / Euro

11 delig koffieservies van goudgehoogd Duits porselein van het merk Eschenbach / Euro 0047 Kerstkindeke van veelkleurig handgeschilderd Duits porselein, Merk: Goebel / Euro 0048 Kruik met 6 borrelglaasjes op dienblad van steengoed voor Calvados / Euro tegels met de voorstelling van een jonge vrouw, Olieverf op porselein, made in Belgium, 30 x 20 cm / Euro 0050 Ausfahrt der prinzessin Uitzonderlijke groep van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd Saksisch porselein.h = 33, L = 57 cm.(1 pootje van paard hersteld ) 1, / 2, Euro

12 0051 Ring van zilver / Euro 0052 Ring van titanium / Euro 0053 Kleine damesring van van zilver, gehalte / Euro 0054 Art deco hangertje van zilver, gehalte / Euro 0055 Ring van 18 k. wit goud, 0,20 k. robijnen en 0,30 k. briljanten / Euro

13 0056 Hanger met tijgeroog gevat in een montuur van 18 k. goud, waarop de voorstelling van het sterrenbeeld ' weegschaal' staat / Euro 0057 Hertje als hanger van 18 k. geel goud bezet met 10 robijnen / Euro 0058 Aparte broche met de voorstelling van een waterdragende Chinees van 18 k. goud, ambachtelijk tot stand gekomen / Euro 0059 Bloemvormige ring van 18 k. goud bezet met 7 briljanten van 0,60 k / Euro 0060 Solitair van wit goud, bezet met een briljant van 1,05 k / Euro

14 0061 Beeckman Fernand (Brussel, ) Dorpszicht, Olieverf op paneel, gesigneerd: F. Beeckman, gedateerd: x 38 cm / Euro 0062 De Saeyer Louis (Dendermonde, 1908) Stilleven met bloempot Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Louis De Saeyer 33 x 25 cm / Euro 0063 Dorpszicht Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 38 x 47 cm Afrikaanse kunstenaar, midden 20ste eeuw / Euro 0064 D'Huyvetter Cyriel (Wilrijk 1935) Boslandschap met water Olieverf op doek, Gesigneerd: D'Huyvetter C. Belgische kunstenaar, 20ste eeuw. (48 x 73 cm) / Euro 0065 Gents begijntje Olieverf op papier, gesigneerd: Trefois Clem., gedateerd: x 45 cm / Euro

15 0066 Hols C. (Maastrichtse kunstenaar, 20ste eeuw) Stilleven met viool, Olieverf op hardboard, gesigneerd: Hols C.. 74 x 76 cm / Euro 0067 Broeder Max ( Turnhout Tessenderlo 1973) De leerlingen van Emmaus Olieverf op hardboard, gesigneerd: Broeder Max, gedateerd: x 30 cm / Euro 0068 Portret van een man, Olieverf op paneel, 19de eeuw. 29 x 24 cm / Euro 0069 Hollands winterlandschap, Olieverf op doek, 50 x 58 cm / Euro 0070 Damien Jos (Namen, Schaarbeek 1973) Bloemenstilleven met begijntje Olieverf op doek, gesigneerd: Jos Damien. H= 48 x B = 61 cm 1, / 1, Euro

16 0071 Steppe Romain (Antwerpen ) Marine Olieverf op doek, gesigneerd: R. Steppe, Antwerpese kunstenaar 1, / 1, Euro 0072 Volders Eugène (Belgische kunstenaar, 19e eeuw) Herder met schapen olieverf op doek, Gesigneerd: Volders E. 130 x 108 cm 1, / 1, Euro 0073 Nolens Paule (Hasselt ) Vrouw met hoed, Gemengde techniek, gesigneerd: P. Nolens. 53 x 69 cm 1, / 1, Euro 0074 Vandereycken Robert ( Hasselt 1933) Muziekspelende vrouw, Uitzonderlijk groot werk. Olieverf op hardboard, gesigneerd: Robert Vandereycken. 240 x 95 cm 2, / 3, Euro 0075 Galante gezelschappen Paar schilderijen, olieverf op doek, ca x 36,5 cm 3, / 4, Euro 0076 Canapé belijmd met mahoniehout. Louis Philippetijdvak, 19de eeuw / Euro

17 0077 Eéndeurskastje ' Jachtstijl' van rijkelijk gesneden eikenhout, ca x 98 cm / Euro 0078 Spiegel van mahoniehout, Art Nouveatijdvak, / Euro 0079 Kleine kist op sleeppoten van naaldhout, Engeland, 18de eeuw. H = 46 x B = 96 cm / Euro 0080 Panelenkist van eikenhout ( slot is verdwenen ), H = 69 x 119 cm / Euro 0081 Armzetel en paar stoelen van mahoniehout. Napoleon III tijdvak, ( goed onderhouden ) / Euro

18 0082 Deel van een communiebank van eikenhout, Vlaanderen Barok, 17de eeuw. H = 70 B = 116 cm / Euro 0083 Buffet van eikenhout, Frankrijk, Regionaal meubel, 19de eeuw. H = 44, L = 133, D = 67 cm / Euro 0084 Imposante spiegel van gesneden eikenhout, Neo - Barok, 19de eeuw. H = 2,40 meter / Euro 0085 Eéndeurskast van eikenhout, Frankrijk, 18de eeuw. H = 181 x 125 cm, D = 62 cm / Euro 0086 Panelenkist van gesneden eikenhout, Frankrijk, Renaissance tijdvak, ca H= 80, B = 116 cm, D= 56 cm / Euro

19 0087 Tweedeurskast met 2 laden van eikenhout en hang - en smeedwerk van ijzer. Frankrijk, Lodewijk XIV tijdvak, 18de eeuw. H = 210 x 170 cm 1, / 1, Euro 0088 Uitzonderlijk fraaie canapé van verguld hout, Napoleon III tijdvak 19de eeuw. H = 108, B = 142 cm 1, / 1, Euro 0089 Fraaie tweedeurskast van rijkelijk gesneden eikenhout, Luik, restauration tijdvak , / 2, Euro delig salon bestaande uit een zitbank, 2 stoelen, 2 armstoelen, duozetel en salontafel van rijkelijk gesneden notenhout.napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 3, / 4, Euro 0091 Theepotje van blauw/wit Chinees porselein. H = 22 cm / Euro

20 0092 Gedekselde vaas, omgebouwd tot schemerlamp van Chinees porselein met monturen van brons, 19de eeuw.h = 55 cm / Euro 0093 bloempot van groen/blauw Chinees handgeschilderd porselein.h = 15 cm / Euro 0094 Pot van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein. H = 17 cm / Euro 0095 Fraai bord van blauw/wit handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. Diameter: 21 cm / Euro 0096 De visser en zingende vogel Paar fraaie schilderijtjes (gemengde techniek ) afkomstig uit Japan / Euro

21 0097 Vaas van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 42 cm / Euro 0098 Paar bloemenstillevens in fraaie kader van borduurwerk op zijde. China, de jaren ' x 66cm / Euro 0099 Twee borden met Wan Li decor van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein. Doorsnede : 30 en 34 cm / Euro 0100 Gedekselde vaas van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 40cm / Euro 0101 Vaas van blauw/wit handgeschilderd porselein, versierd met een kerfsnede decor. H = 39 cm / Euro

22 0102 Paar vazen van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein. H = 53 cm / Euro 0103 Fraaie vaas van Kantonporselein. H = 66 cm / Euro 0104 Paar vazen met figuren tegen een zwarte achtergond van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 36 cm / Euro 0105 Huwelijkssymboliek Gouache op textiel. Een groot Indisch werk nl.: 182 x 106 cm / Euro

23 0106 Minnend koppel, Groep van monochroom wit pâte teindre, 19de eeuw. Gemerkt: kruisje op sokkel waaronder 2 'E', waaronder 2 zwaardjes. 29 x 24 cm / Euro 0107 zingend meisje en zingende jongen van porselein, Duitsland, W. Goebel / Euro 0108 De houtsprokkelaar en zijn vrouw Paar aangeklede terra cottabeeldjes, Luxemburg, Gesigneerd:Jauqlas, H = 28 cm / Euro 0109 Vrouw met haarband van terra cotta, gesigneerd: Ciprini H = 35 cm (hersteld) / Euro

24 0110 De papeters Bordje van veelkleurig handgeschilderd keramiek, Maastricht, Petrus Regout Doorsnede = 30cm / Euro 0111 Inktstel van brons en marmer, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0112 Klimmende figuren Sculptuur van gepatineerd brons, H = 17cm / Euro 0113 Mooie krater van brons, versierd met faunen, 19de eeuwse kopie naar een Antiek Romeins motief. H = 15, B = 18 cm / Euro 0114 Lambeaux Jef (Antwerpen, St. Gillis, 1908) Jonge Bachus Beeld van gepatineerd brons, gesigneerd: Jef Lambeaux. H = 42 cm 1, / 1, Euro

25 0115 Paar haardbokken van vuurverguld brons, versierd met vlammende urnen op bokkenpootjes op een sokkel met parellijsten en eikenloves Lodewijk XVI tijdvak, ca H = 42 en B = 40 cm Veiling: Salons de l'hotel Georges V, Parijs: 27/06/1973: lot 38. Nagenoeg identiek exemplaar bevindt zich in het Musée des Arts Décoratifs te Parijs Zie P. Verlet: " French Furnitures and interiors Décoration of the 18 th Century, London, 1967, p 98 illustratie : 66 5, / 6, Euro 0116 Boedha van verguld metaal. H = 24 cm / Euro 0117 Spiegel met 2 kandelaars van brons, Art Deco tijdvak, ca 1930.H = 53 x 35 cm / Euro 0118 Demanet Victor (Givet Elsene 1964) Beethoven Beeld van gepatineerd brons, gesigneerd: Victor Demanet. Belgische bronsgieter, 20ste eeuw / Euro

26 0119 Haardplaat, in gietijzer, Lodewijk XVI tijdvak, einde 18de eeuw / Euro

27 0120 Het gezin, Sulptuur in gepatineerd brons, ' x 25cm / Euro 0121 Fraaie commode met grijsmarmeren blad belijmd met mahoniehout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw, in goede staat. H = 99 cm, L = 114 cm, / Euro 0122 Paar zuilen van verguld en gemarmerd hout, Italië, 16de eeuw. H = 116 cm. 1, / 2, Euro 0123 Aziatisch masker van gepolychromeerd hout, 27,5 x 17 cm / Euro 0124 Kandelaar van gepolychromeerd en verguld hout, Barokke tijdvak, 17de eeuw. H = 70 cm, Doorsnede: 20 cm / Euro

28 0125 Madonna en Jezuskind, Beeldje van gesneden perenhout, Frankrijk, Neo -gotiek, 19de eeuw. H = 15 cm / Euro 0126 Processiekandelaar met voorstelling van " Christus die het brood breekt" Beeld van gepolychromeerd en verguld lindenhout. Zuid - Duitsland, Barok, 17de eeuw. H = 76 cm. 5, / 6, Euro 0127 Madonna, Beeld van gesneden eikenhout.vlaanderen, 16de eeuw. H = 83 cm 1, / 1, Euro 0128 Ring van 18 k. goud met een steen van onyx en 1 briljant / Euro

29 0129 Grote vaas van kristal, H = 38, doorsnede = 28 cm / Euro 0130 Ring van 18 k. geel goud en 0,30 k. robijnen / Euro 0131 ca 20-delig glasservies van kristal / Euro 0132 Herenring van wit goud bezet met een grote saffier en diamanten. Uniek ontwerp 1, / 1, Euro 0133 Schaal op voet, van kristal, Frankrijk, 19de eeuw. H = 31 x B = 36 cm / Euro

30 0134 Ring van 18 k. geel goud, 0,50 k. saffier en 0,5 k. diamant / Euro 0135 Antieke ring van 18 k. goud bezet met 2 briljanten van 0,40 k / Euro 0136 Loetz (Oostenrijkse fabriek,ca 1900.) Siervaas met octopusarmen van meerkleurig mondgeblazen glas, gesigneerd: Loetz H = 34 cm 2, / 3, Euro 0137 Herenring, ontwerp Li Sento van zilver, gehalte 925. Maat / Euro 0138 Willems Martin (Maastrichtse kunstenaar) Grote diepe schaal in blauw/wit/rood. van mondgeblazen glas in verschillende kleuren, gesigneerd: Willems Martin, gedateerd: 2003 Doorsnede: 44 cm / Euro

31 0139 Fraaie damesring van wit goud met een natuurlijke zwarte briljant van 2 k. en 20 briljanten van 0,50 k / 1, Euro 0140 Cocktailring van 18 k. goud met een amethist van 4 k. en 6 briljanten van 0,40 k / Euro 0141 Opengewerkte herenring van zilver. Maat / Euro 0142 Ring van gehamerd zilver, gehalte 925: 13,6 gram / Euro

32 0143 Fraaie ring van zilver, maat / Euro 0144 Ring van zilver bezet met bergkristal. Maat / Euro 0145 Likeurhouder met 6 flacons,in een kistje van hout met inlegwerk van marquetterie, Engeland, 19de eeuw / Euro 0146 Fraaie vaas van rood en geel mondgeblazen glas, gesigneerd: Tiffany & Co. H = 26 cm 1, / 1, Euro 0147 Sigarettenetui en aansteker van verguld metaal, Parijs, Merk: Dupont / Euro

33 0148 Antieke broche van 18 k. geel goud, parafine en robijnen / Euro 0149 Tand als gelukshangertje gevat in een montuur van 14 k. goud / Euro 0150 Opvallende ring van 18 k. wit goud bezet met 7 briljanten en 7 smaragden / Euro 0151 Paar oorbellen van 18 k. goud bezet met 4 briljanten, ca 0,30 k / Euro 0152 Damesring van 18 k. goud met een heldere blauwe topaas bezet met 6 diamanten / Euro

34 0153 Antiek Vlaams kruis van goud en zilver, bezet met 1 k. roosdiamanten / Euro 0154 Armband van zilver / Euro 0155 Ring van sterling zilver / Euro 0156 Halsketting van cultuurparels met een slotje van 18 k. goud / Euro 0157 Paar Tiffanylampen met op de voet een meisje en jongen met hond van brons en glas in lood / Euro

35 0158 Fraaie kroonluchter met 20 lichten van gepatineerd messing met bellen van kristal. H = 115 cm / Euro 0159 Staanlamp uit de Belle Epoque.H 177 cm / Euro 0160 Paar Italiaanse wandapplieken van gepolychromeerd en verguld hout / Euro 0161 Paar wandapplieken van verguld brons, Lodewijk XVI stijl 19de eeuw. H = 54 cm / Euro 0162 Kandelaar met 5 lichten van smeedijzer, Barokke tijdvak, 17de eeuw. H = 50, b = 56 cm / Euro

36 0163 Paar hoge schemerlampen van pâte teindre, 19de eeuw. H = 74 cm / Euro 0164 Romantische kroonluchter van messing en glas ( zonder electriciteit ) / Euro 0165 Fraaie kroonluchter van brons met 4 lichten / Euro 0166 Fraaie luchter van brons en glazen kapjes, H: 110 cm / Euro

37 0167 Kroonluchter met bellen van kristal / Euro 0168 Kroonluchter van messing met porseleinen bloemen / Euro 0169 Wandappliek van messing in Empirestijl / Euro 0170 Fraaie kroonluchter met 4 lichten van gepatineerd brons en glazen kapjes / Euro applieken van brons in Lodewijk XVIstijl. H = 70 cm / Euro

38 0172 Christus Pantokrator Rusland, vroeg 19de eeuw : tempura op paneel, goudgehoogd ; 45 x 38 cm / Euro 0173 Damespolshorloge van het merk Ery / Euro 0174 Pendule met 2 bijhorende siervazen van brons en porelein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0175 Staande klok met ééndagsuurwerk in gesneden eikenhouten kast. Maximilien Roysin, maître horlogeur à Charleroy / Euro 0176 Comtoise in een beschilderde kast Frankrijk, ca 1870 Klokkenmaker: Pierre Motillon à La Roche Raimbault / Euro

39 0177 Staande klok met dagwerk. Limburg, 18de eeuw / Euro 0178 Uitzonderlijke mooie siervaas van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Vieux Bruxelles, 19de eeuw. H = 21 cm ( volledig intact ) / Euro 0179 Fraaie vaas met opengewerkte handgrepen van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Vieux Bruxelles, 19de eeuw. H = 28 cm ( volledig intact ) / Euro 0180 Staande klok van eikenhout, met een uurwerk van het Zwarte Woud. Streek van Eupen, ca / Euro 0181 Staande klok van eikenhout, met ééndagsuurwerk / Euro

40 0182 Staande klok waarin een Franse Comtoiseklok, 19de eeuw.h = 230 cm / Euro 0183 Pendule met 2 bijhorende kandelaars van brons in neo-renaissence stijl. Pendule :H = 60cm, Kandelaar.H = 68cm / Euro 0184 Kabinetkast belijmd met notenhout, Nederland, 18de eeuw. H = 2,40 x B = 1,86 meter. 1, / 2, Euro 0185 Authentieke armzetel van notenhout, Frankrijk, Lodewijk XIVtijdvak, ca , / 2, Euro 0186 Armzetel van gesneden notenhout, Luik, Régènce tijdvak, ca , / 2, Euro

41 0187 Prachtige vitrinekast van eikenhout, Maasland, Lodewijk XVtijdvak, 18de eeuw. H = 2,60 m 1, / 1, Euro 0188 Bibliotheekkast met 6 beglaasde deuren van eikenhout, ca 1900.H = 2,15, B = 3,78 meter / 1, Euro 0189 Tweedeurskast versierd met maskers en rolwerk. van gesneden eikenhout, Vlaanderen, Barokke tijdvak, gedateerd: / 1, Euro 0190 Twee deurskast van eikenhout, Omgeving Luik, Lodewijk XIVtijdvak, 18de eeuw. H = 2,45 meter / 1, Euro 0191 Tweedeurskast van eikenhout, Noord - Frankrijk, 18de eeuw.h = 235 cm / Euro

42 0192 Cupboard van eikenhout, Engeland, 18de eeuw. H = 176 x 125 cm / Euro 0193 Jagerskast omgebouwd tot legkast. Engeland, 18de eeuw. H = 1,84 x 1,20 meter / Euro 0194 Paar Pauwstaartschotels van Blauw/wit aardewerk, Delft, De porcelijne klauw, 18de eeuw. Doorsnede: 31,5 cm / Euro 0195 Legkast van eikenhout, Lotharingen, 18de eeuw. H = / Euro 0196 Pauw Olieverf op paneel, waaronder spiegelluik in kader van verguld hout. Napoleon III tijdvak, ca H = 222 cm / Euro

43 0197 Commode met 3 grote en 2 kleine laden van perenhout, Frankrijk, 18de eeuw. H = 118 x 112 cm / Euro 0198 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen Genk) Bloemenstilleven, Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 50cm, Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw / Euro 0199 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen Genk) Garnalenvisser, Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 40 x 50cm, Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw. 40 x 50cm. W. Roux / Euro 0200 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen Genk) Stilleven met bloemenvaas, Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 50 x 40cm, Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw / Euro 0201 Polderlandschap, Olieverf op doek, gesigneerd: Lacroix A. 48,5 x 58 cm / Euro

44 0202 Boutry Paul (Frankrijk, 1936) Kinderen aan de zee, Olieverf op paneel, Gesigneerd: Boutry Paul ,5 cm / Euro 0203 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen Genk) De violist, Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 50 x 40cm, Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw / Euro 0204 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen Genk) Zicht op een hoeve, / Euro 0205 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen Genk) "Linkebeke", olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 70cm, Limburgse kunstenaar / Euro 0206 Buyle Gust (Lokeren ?) Geanimeerd Antwerps stadszicht Olieverf op doek, Gesigneerd: Gust Buyle 85 x 60 cm / Euro

45 0207 Storm op zee Olieverf op doek, gesigneerd: Douwes. Nederlandse School, 20ste eeuw 55 x 89 cm / Euro 0208 Landschap met Indische vrouw en dieren Dekkende waterverf op doek, 133 x 109 cm / Euro 0209 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen Genk) Jong meisje op stoel, Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 50cm, Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw / Euro 0210 Garst Johannes (Beerzeveld 1950) Liefde en erotiek Olieverf op paneel, gesigneerd: Joh. Garst,( 61 x 34 cm ) is als surrealistisch schilder autodidact. Vanaf 1973 schildert hij op zowel doek als paneel en houdt zich bezig met portretten, surrealistische- en erotische kunst. Van 1982 tot en met 1988 zijn er ontmoetingen geweest met de Nederlandse surrealist J.H.Moesman ( ) en heeft hij met hem gecorrespondeerd over zijn werk. Werk van hem is o.a. aangekocht via de BKR en bevindt zich in particuliere collecties van verzamelaars. Zijn surrealistische schilderijen en panelen laten vervreemdende situaties zien, waarbij symboliek, erothiek, confrontatie en humor aan de orde zijn. Met name de gebruikte aardkleuren geven een heel bijzondere sfeer, alsof hij muzikaal geïnspireerde een eigen toon geeft aan de weergegeven voorstellingen / Euro 0211 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen Genk) Bloemenstilleven, Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 50 cm, Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw / Euro

46 0212 Schouten Paul (Parijs Watermaal Bosvoorde 1922) Boslandschap Olieverf op doek, gesigneerd: P. Schouten. 73 x 108 cm / Euro 0213 Pycke Octave (Laken Anderlecht 1964) De oude hoeve Olieverf op doek, Gesigneerd: Pycke Octave. 70 x 87 cm / Euro 0214 Roux Walter (Walthère) Joseph (1913 Bilzen Genk) "Heywyche in Zuetendaal" Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Roux ; 60 x 70cm, Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw / Euro 0215 Bloemenstilleven met pioenrozen en riddersporen in mooie lijst Olieverf op doek, 60 x 88 cm / Euro 0216 Stilleven met uien en look Olieverf op doek, gesigneerd: Van Elst J. Gedateerd: Kunstenaar uit de omgeving van Westerlo.68 x 98 cm Westerlo / Euro 0217 Nolens Paule (Hasselt ) Vrouw met kruik Gemengde techniek, Gesigneerd: P. Nolens / Euro

47 0218 Maingie Paula (werkzaam in Brussel in de jaren '20 -'40) Interieur van een huis in Luik Olieverf op doek, Gesigneerd: P. Maingie,Gedateerd: x 80 cm / Euro 0219 Bilders G. ( ) Hooiwagen, Olieverf op doek, gemonogrammeerd G.B / 1, Euro 0220 Godshuis De Meulenarie Olieverf op doek, gesigneerd: Boschaert B. 29 x 24 cm / 1, Euro 0221 Minders Willy (Hasselt 1913, Genk 1977) Portret van Pascal Van Schoonbeek op 4- jarige leeftijd. Voor - en achterzijde gesigneerd: Willy Minders Gedateerd: x 52 cm / 1, Euro 0222 Höger Rudolp Alfred ( ) Kooplieden langs de kade in Volendam, Olieverf op doek, Gesigneerd: Höger R.A. Gedateerd: 1914: 73 x 100 cm 1, / 1, Euro

48 0223 Marine, Olieverf op doek. 28 x 37 cm 1, / 1, Euro 0224 Landschap met schapen aan een rivier met mooie lijst, Olieverf op doek, getekend TH, gedateerd: , / 1, Euro 0225 Heirman Edgard (Moerbeke ( waas ) ) Maria kapelleke, Olieverf op doek, gesigneerd: Heirman Edgard.Waaslandse Kunstenaar, 20ste eeuw. 69 x 59 cm 1, / 1, Euro 0226 Pringels Leon ( Schaarbeek Oudergem 1992) Stilleven met fruit en vaatwerk. Olieverf op doek, gesigneerd: Leon Pringels, gedateerd: x 100 cm 1, / 1, Euro 0227 Rutten Anne (Lanaken Waterschei 1981) Kruik met bloemen, Olieverf op doek, Gesigneerd: Anne Rutten, 98 x 66 cm ( in uitstekende staat en fraaie kader ) 1, / 2, Euro

49 0228 Habex Jan (Genk, ) Interieur met open venster, Olieverf op doek, Gesigneerd: Jan Habex. Genkse Kunstenaar.( in uitstekende staat en fraaie kader ) 54 x 46 cm 2, / 2, Euro 0229 Nolens Paule (Hasselt ) Gesluierde vrouw, Olieverf op doek, gesigneerd: P. Nolens. 69 x 49 cm 2, / 3, Euro 0230 Prachtig bloemenstilleven, Olieverf op doek, begin 19de eeuw. 800 x 1180 cm 2, / 3, Euro 0231 Daniels Roger ( Sint-Truiden) De koffietafel Olieverf op doek, Gesigneerd: Daniels Roger 142 x 172 cm. Limburgse Kunstenaar uit Sint Truiden 3, / 4, Euro 0232 Portret van een dame, Olieverf op doek, Barok, 17de eeuw.(in perfecte staat). 34 x 28 cm 3, / 4, Euro

50 0233 Van Doren Emile (Brussel Genk 1949) De herberg " In 't onze vrouwtjen " te Brugge Olieverf op doek, Gesigneerd: E. Van Doren. ( in uitstekende staat en fraaie kader ) 44 x 48 cm. 5, / 6, Euro 0234 Van Doren Emile (Brussel Genk 1949) "Zicht op van Lisseweghe" olieverf op doek, gesigneerd: Emile Van Doren, 72 x 77 cm ( In uitstekende staat ). 7, / 8, Euro 0235 "De cynspenningen" Olieverf op doek, Antwerpen: Atelier Van rubens, 17 de eeuw. 102 x , / 12, Euro 0236 Springer Cornelis (Amsterdam ) Zicht op Amsterdam olieverf op paneel, Gesigneerd: Cornelis Springer. Amsterdam x 20 cm 50, / 60, Euro 0237 Paardje van veelkleurig handgeschilderd porselein, Japan. H = 19 cm / Euro

51 0238 Wandtapijt, Een voorstelling naar David Teniers, 19e eeuw. H = 167 cm, B= 70 cm / Euro 0239 Heel fraai veellobbig kommetje met draken tegen een gele achtergrond. van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. Doorsnede: 16,5 cm / Euro 0240 Tapijt van zijde 3,10 x 3,20 meter 1, / 1, Euro 0241 De ceremonie Japnse houtsnede van Hokusai Manga, / Euro 0242 Antiek tapijt van de jaren '30. van handgeknoopte wol, 2 x 3 meter 3, / 4, Euro

52 0243 Paar kleine vaasjes van roos Chinees porselein H = 14 cm / Euro 0244 Atiek Iranees tapijt uit Teheran van handgeknoopte wol ( met certificaat van Maison Sadraee ) 242 x , / 15, Euro dienbladen van Japans papier maché / Euro 0246 Perzisch Tapijt Formaat: 107 x 190 cm / Euro 0247 Lot van 3 Chinese inkttekeningen, Gesigneerd:?, gedateerd x 20cm / Euro

53 0248 Perzisch Tapijt Formaat: loper, 330 x 80 cm / Euro 0249 De Oosterse kelim of nomadentapijt Formaat loper: 147 x 325 cm / Euro 0250 Vaas met hertenkoppen van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein. H = 36 cm / Euro borden van Imariporselein, 18de eeuw. 1 met haarscheur, / Euro 0252 Bidjar Handgeknoopt tapijt van wol. 445 x 176 cm / Euro

54 0253 Uitgebreid lot gelegenheidsmedailles / Euro 0254 Schaaltje van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw.gesigneerd:kunstenaar Doorsnede: 9 cm / Euro 0255 Houder met 2 medailles van Leopold III & Astrid + afbeelding Albert / Euro 0256 theekopje van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. met lakzegel : officiëel uitgevoerd uit China. 4 x 9 cm / Euro 0257 Sokkel met bovenop een marmeren blad van rijkelijk gesneden exotisch hout. H = 66 cm, Doorsnede = 23 cm / Euro

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

een vergelijkend warenonderzoek door bob richters

een vergelijkend warenonderzoek door bob richters het stilleven een vergelijkend warenonderzoek door bob richters kijkwijzer inhoudsopgave 2. kijkwijzer 5. de 2 kunstwerken 6. de kunstenaar 7. waarom koos ik dit werk? 8. de voorstelling 9. beeldaspecten

001B06 HALSKETTING MET DRIE RIJEN HEMATIET EN ZOETWATERPARELS - 44 CM

001B06 HALSKETTING MET DRIE RIJEN HEMATIET EN ZOETWATERPARELS - 44 CM 001 REEKS JUWELEN IN HALFEDELSTEEN 001B01 HALSKETTING IN PLAQUE MET KRISTAL - 48 CM 001B02 HALSKETTING MET IVOOR PARELS - 40 CM 001B03 HALSKETTING MET RODIUM EN STRASS - 46 CM 001B04 HALSKETTING MET ZWARTE

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70%

CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70% CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70% Brilliance by Chanti Inleiding www.chanti.nl voordelen in alle opzichten en topkwaliteit CHANTI werd in 1995 opgestart en onze voornaamste

Kunstwerken. Gemeente De Pinte. Beschrijvende gegevens van de patrimoniale rekeningen 5340001 Landschap Scheldevelde (Battiau Roger) Landschap Scheldevelde Battiau Roger Waarde 619,73 Jaar van verwerving 1987 Olieverf Archief 5340002 De Mijn (Schenking) (Biernack) De mijn Biernack Waarde

Bij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1. dit is Klaas. Klaas is veer-tien jaar. hij loopt al heel lang.

Bij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1. dit is Klaas. Klaas is veer-tien jaar. hij loopt al heel lang. Bij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1 Rouwdouwen Kleur de woorden: sol-daat = geel vecht = rood vrij-heid = groen held = blauw dit is Klaas Klaas is veer-tien jaar hij loopt al heel

DIT DOCUMENT GEEFT EEN VOORSMAAKJE VAN WELKE MEUBELEN EN DECORATIE JULLIE MOGEN VERWACHTEN MET KORTING.

DIT DOCUMENT GEEFT EEN VOORSMAAKJE VAN WELKE MEUBELEN EN DECORATIE JULLIE MOGEN VERWACHTEN MET KORTING. DEBESTEKAMER EN MOMO SLAAN DE HANDEN IN ELKAAR VOOR EEN HEUSE LENTE SCHOONMAAK. OP MAANDAG 30 APRIL EN DINSDAG 1 MEI HOUDEN WE EEN INTERIEUR STOCK SALE VOOR GROOT EN KLEIN. LOCATIE VOOR DEZE SALE IS EEN

Kristallen lichtpuntjes. Herstel en restauratie van de schitterendste kroonluchters 62 Herenhuis januari/februari 2015 Herstel en restauratie van de schitterendste kroonluchters Kristallen lichtpuntjes De strak afgewerkte en eigentijds ingerichte jarenvijftigwoning van Anna en Erwin van

Samenvatting Kunst ABC

Relaxed wonen en/of werken in een historische omgeving. Schitterend appartement in Château de Lexhy (nabij Luik, Wallonië, België)

Relaxed wonen en/of werken in een historische omgeving. Schitterend appartement in Château de Lexhy (nabij Luik, Wallonië, België) Relaxed wonen en/of werken in een historische omgeving. Schitterend appartement in Château de Lexhy (nabij Luik, Wallonië, België) Adres Prijs : 450.000 395.000 (k.k.) Château de Lexhy, Rond Point Baron

Een ode aan landelijk wonen

Een ode aan landelijk wonen In de woonkamer werd geopteerd voor eiken vloeren en een oudeiken balkenplafond dat nadien geschilderd werd. Trapje in oude paepesteen. De salontafel werd gemaakt van een 18deeeuwse deur met een smeedijzeren

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES:

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES: - MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES: TOGETHER ALONE SURPRISE THINKING OF YOU LACKADAISICAL SHELTER SECOND-HAND BAG

Kenmerkenlijst: J1849-J1919 (1-178) NB: xxx (blauw vet): gegevens eveneens in album - Epauletten bpost 1/7/1849 1/7/1849

Kenmerkenlijst: J1849-J1919 (1-178) NB: xxx (blauw vet): gegevens eveneens in album - Epauletten bpost 1/7/1849 1/7/1849 1 1/2 2 3 3/5B 4 5 6 6/8A 7 8 9 9/12B 10 11 12 10 10A/12A 10 11 12 - Epauletten bpost 1/7/1849 1/7/1849 Watermerk: 2 geweven Hoofdletters "LL" in kader Aantal platen 1-1 ; 2-2 Tekeningen : Charles Baugniet

Fonds René Carcan. Uitreiking van de Internationale Prijs voor Gravure René Carcan Persdossier. René Carcan

Fonds René Carcan. Uitreiking van de Internationale Prijs voor Gravure René Carcan Persdossier. René Carcan Uitreiking van de Internationale Prijs voor Gravure René Carcan Persdossier René Carcan René Carcan was een Belgische graveur en aquarelschilder die in de jaren 80 internationale faam verwierf. Zijn werken