Download "Veilingcatalogus. Stichting Kringloopbedrijf Borne. Goederenveiling 1 oktoiber 2016"

1 Stichting Kringloopbedrijf Borne Veilingcatalogus Goederenveiling 1 oktoiber 2016 Aanvang : 14:00 uur Lokatie: Kringloop Borne Bornerbroeksestraat AE Borne

2 Voorwaarden REGELS EN DEELNAME VOORWAARDEN Bieden kan alleen als u beschikt over een biednummer. Deze nummers worden verstrekt als u zich inschrijft als potentieel bieder. U bent niet verplicht te bieden, ook al heeft u een biednummer. Inschrijven kan op de dag van de veiling Er kan NIET schriftelijk en niet telefonisch worden geboden. De kavels worden aangeboden in de staat waarin ze zich bevinden. Stichting Kringloopbedrijf Borne kan niet aansprakelijk worden gehouden voor de juistheid of volledigheid van enige beschrijving of mededeling omtrent kavels. U biedt door het omhoog houden van uw biednummer., elke andere vorm van bieden is niet toegestaan en wordt niet gehonoreerd. De veilingmeester bepaalt wie het hoogste, en laatste bod heeft uitgebracht. Hier over vindt geen discussie plaats. Indien u als hoogste bieder bent aangemerkt, dan wordt uw biednummer genoteerd en bent u verplicht het kavel tegen de geboden prijs af te nemen. Er worden geen veiling- of andere kosten in rekening gebracht. Betaling dient plaats te vinden, direct na de veiling, doch uiterlijk aan het einde van de dag ( 1 oktober 2016). Betaling kan uitsluitend contant of via pin aan de kassa van de winkel. Pas na betaling zal het artikel ter beschikking van de koper worden gesteld. Schilderij Stilleven van de Belgische schilder J. Nicasi Olieverf op doek. Doek is 30 cm x 40 cm Weegschaaltje Brieven weegschaaltje begin 20e eeuw Merk columbus Houtsnijwerk Wandbord van oosters Handsnijwerk 93cm x 30cm

3 Vaas Hollandse vaas met tulpen afbeelding jaren 50/60 VEILEN IS LEUK, SPANNEND EN SOMS VERSLAVEND. BIED NIET MEER DAN U KUNT OF WILT BETALEN. PAS OP DAT U ZICH NIET TE VEEL LAAT MEESLEPEN IN HET VUUR VAN HET SPEL. MAAR GENIET WEL EN BOVENAL: VEEL PLEZIER!! Beeldje Prijs in de vorm van een bronzen beeldje( turnen/gym) Op voet met opschrift: Aan L.C. Pabon Weusthag Vaasje/Kandelaar Vaasje van Koninklijk Gouda nr 4847 Kitty (15cm) Kandelaar van de firma Zentih Gouda Nr 1518 (18cm) 30 40

4 Diverse onderdelen van Russische Leica s Capodimonte stijl Italiaans beeldje in de stijl van Capodimonte Barokke figuren Doos met diverse analoge camera s en accessoires Beeld Frans gipsen beeld. Polychroom Met nummer Drietal Olympus camera s (analoog) Porselein/Aardewerk Schaal van Pottenbakkery Huizen 30 50

5 Madonna met Kind Handgemaakt beeldje 18 cm hoog Desybes France Doos met diverse analoge camera s Vaas Murano glas Italië 20 cm Boeken The Gibson Book deel I en II. Collectie van gepubliceerde tekeningen van de hand van Charles Dana Gibson Uitgave Jaren 60 Lepel. cocktailprikker. tandenstoker vaasje Uit de jaren 60 met een hertje Kalender Eeuwig durende zak kalender 5 10

6 Wandelstok 3 delige wandelstok met opschrift Poort van Rotterdam In originele doos. Pan Gebruikte pan van het merk Sil Vaas Mooie zwaar glazen vaas met ondertekening van de maker.. Bureauset Bureau setje van hout met oosters landschap Beeldje Madonna met kind Porselein/Aardewerk Twee Schaaltjes van de firma Minton Type Marlow. Bone China made in England Doorsnee 9 cm 5 10

7 Schilderij Geschilderd door E Dyremose 35 cm x 25 cm Spiegel Spiegel met christus aan het kruis Pop Porseleinen pop ( ong. 100cm) uit beperkte oplage. Inclusief certificaat in originele verpakking Postkaarten Oude postkaarten van de Zuiderzee werken Karaf met glazen Kristallen karafje met 6 likeur glazen Muziek instrument Russische Sitar (klein model) met bladmuziek

Keukenveiling bij Kroonkeukens

Keukenveiling bij Kroonkeukens Keukenveiling bij Kroonkeukens Omdat er 2 showroom keukens plaats moeten maken voor nieuwe showroom keukens gaat Kroonkeukens 2 keukens veilen tijdens de inspiratiedag. De veiling is open voor particulieren,

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Inktpot, beschadigd, niet compleet Materiaal & Technieken Lak en ingelegd met parelmoer. Datum Ca.

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Serie van 7 tinnen maten met deksels, Hollands. Datum 19de eeuw Indicatie waarde +/- 200,- Schrijfmachine

slim kopen, slim verkopen

slim kopen, slim verkopen slim kopen, slim verkopen Wat is Bieden en Wonen? U bent geïnteresseerd in een huis dat door de verkoper via een veiling op internet verkocht zal worden. Dat is misschien even wennen, maar het veilen is

éénmalige verkoop per opbod

OP NAAR DE 45! Martin vthiel

Een huis kopen in de 21 e eeuw

Een huis kopen in de 21 e eeuw Een huis kopen in de 21 e eeuw Wat is Bieden en Wonen? U bent geïnteresseerd in een huis dat door de verkoper bij opbod op internet verkocht zal worden. Het kopen via Bieden en Wonen heeft belangrijke

VERKORTE HANLEIDING REGISTREREN, INLOGGEN en BIEDEN op TOPPIGEONS.NL

VERKORTE HANLEIDING REGISTREREN, INLOGGEN en BIEDEN op TOPPIGEONS.NL VERKORTE HANLEIDING REGISTREREN, INLOGGEN en BIEDEN op TOPPIGEONS.NL met aan het eind het biedreglement! Hierin staan alle spelregels BIEDEN OP TOPPIGEONS Alle bestaande klanten die geregistreerd zijn

Kalender september 2015. Maandag Dinsdag Woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag

Kalender september 2015. Maandag Dinsdag Woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag 0 0 Kalender september 0 0 0 0 0 Kalender oktober 0 0 0 Kalender november 0 0 0 0 0 0 0 Kalender december 0 0 0 0 0 Kalender januari 0 0 0 0 0 Kalender februari 0 0 0 Kalender maart 0 0 0 0 0 0 0 Kalender

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0201 10-tal afdrukken en getekend door Jos Speybroeck, 9 x 14 0202 10-tal afdrukken en getekend door Jos Speybroeck, 9 x 14 0203 10-tal afdrukken en getekend door Jos Speybroeck,

Eindejaarsafronding/ Veiling 2016

Eindejaarsafronding/ Veiling 2016 Eindejaarsafronding/ Veiling 2016 Geachte relatie van de galerie, Voor de tiende keer de eindejaarsafronding/veiling!!! Ook dit jaar hebben we weer een bijzondere collectie kunstwerken, meer dan honderd,

Veilingboekje kunstwerken 2016

JACQUELINE SCHÄFER. Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie. JACQUELINE SCHÄFER Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie. Tot dat moment was het schilderen toch vooral iets wat zij voor

Veilig, vertrouwd & transparant

Veilig, vertrouwd & transparant Veilig, vertrouwd & transparant Verkoop (ver)sneller Vrijwillig veilen via vrijwilligehuizenveiling.nl is een stimulans voor de verkoop. Veilig, vertrouwd en met name transparant uw woning verkopen. Vergroot

Algemene Veilingvoorwaarden: deze algemene veilingvoorwaarden;

Algemene Veilingvoorwaarden: deze algemene veilingvoorwaarden; Algemene Veiling Voorwaarden van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid vidaxl B.V., gevestigd te Venray (KvK nummer 52904822 ) en van de aan haar gelieerde (rechts-)personen, gedeponeerd

HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17 Olieverf op doek, houten lijst. HK-0008 Parijs 1983 Jan van Heel Vak 25 olieverf, houten lijst, op linnen, afbeelding Code Naam Kunstenaar Toponiem Omschrijving HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17. HK-0003 Spanje 1965 Jan van Heel Vak 01 HK-0004 Stilleven Jan van Heel Vak 17 HK-0007 Huizen in sneeuw, Frankrijk

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN Koop een kavel en bied een thuis Tijdens de eerste editie van het Habitat golftoernooi zullen

China. Landschapsschildering. Vakgebied: Beeldende Vorming. Lesduur: 60 minuten

China. Landschapsschildering. Vakgebied: Beeldende Vorming. Lesduur: 60 minuten China Landschapsschildering Vakgebied: Beeldende Vorming Lesduur: 60 minuten China Pagina 1 Colofon Chinese landschapsschildering Les voor groep 7/8 60 minuten Tekenen - Landschapsschildering - Leerkracht

VEILINGSTUKKEN VRIENDEN VAN DE LOOPPLANK FANCY FAIR

VEILINGSTUKKEN VRIENDEN VAN DE LOOPPLANK FANCY FAIR VEILINGSTUKKEN VRIENDEN VAN DE LOOPPLANK FANCY FAIR Tijdens de tweede editie van de Vrienden van De Loopplank Fancy Fair kunt u deelnemen aan een traditionele, openbare veiling, geleid door de ervaren

Portfolio van Bloemwerk Exclusief by Albert

Portfolio van Bloemwerk Exclusief by Albert Portfolio van Bloemwerk Exclusief by Albert Bruidsbloemwerk decoraties. Beste aanstaand bruidspaar, Gefeliciteerd met uw voorgenomen huwelijk en u bent geinteresseerd in bruidsbloemwerk decoraties. Speciaal

Overzicht van de veilingkavels

Portfolio van Bloemwerk Exclusief by Albert.

Portfolio van Bloemwerk Exclusief by Albert. Portfolio van Bloemwerk Exclusief by Albert. Bloemabonnementen, Aanbiedingsboeketten of Bloemen Boeketten, Rouwbloemwerk en Rouwwerk arrangementen, Extra service dé bezorgdienst. Beste relatie, U bent

STAD EN TAAL ONTMOET KUNST

STAD EN TAAL ONTMOET KUNST STAD EN TAAL ONTMOET KUNST OPTIONELE OPDRACHTEN EN HUISWERKOPDRACHTEN 1 WAT WILT U? (voorbereiding op het bezoek) A. Wat wilt u graag in het Stedelijk Museum zien? (welke soort kunst, welke kunstenaar,

Workshops 2014. Hieronder vindt u het overzicht van de verschillende workshops:

Workshops 2014. Hieronder vindt u het overzicht van de verschillende workshops: Workshops 2014 Voor 2014 hebben we weer een aantal workshops voor u samengesteld. Er zijn in totaal 13 creatieve en inspirerende workshops waarvoor u zich kunt inschrijven. Zoals bij de omschrijvingen

,= kosten koper

,= kosten koper A k e r s t r a a t 9 9 6 4 1 7 B L H E E R L E N T 0 4 5 5 7 1 7 9 7 6 M 0 6 2 5 3 2 9 3 8 6 w w w. t r o o s t o n r o e r e n d g o e d. n l i n f o @ t r o o s t o n r o e r e n d g o e d. n l S I

ALGEMENE VOORWAARDEN

ALGEMENE VOORWAARDEN LG ALGEMENE VOORWAARDEN Algemeen Deze voorwaarden gelden voor iedere transactie tussen ReBird en de cliënt waarop ReBird deze voorwaarden van toepassing heeft verklaard en voor zover voor deze voorwaarden

SPEURTOCHT ARCHITECTUUR & DESIGN

SPEURTOCHT ARCHITECTUUR & DESIGN SPEURTOCHT ARCHITECTUUR & DESIGN Deze speurtocht is geschikt voor kinderen van 8 t/m 11 jaar. Dit jaar is door het Nederlands Bureau voor Toerisme & Congressen uitgeroepen tot het jaar van Architectuur

VEILING REGLEMENT. van de S-HERTOGENBOSSCHE FILATELISTENVERENIGING. Pagina 1

een vergelijkend warenonderzoek door bob richters

een vergelijkend warenonderzoek door bob richters het stilleven een vergelijkend warenonderzoek door bob richters kijkwijzer inhoudsopgave 2. kijkwijzer 5. de 2 kunstwerken 6. de kunstenaar 7. waarom koos ik dit werk? 8. de voorstelling 9. beeldaspecten

Open Huis Notenschip Veilingboekje

SAVE THE DATE MARCH 2017 PERSDOSSIER BRUSSELS DESIGN MARKET 2017

SAVE THE DATE MARCH 2017 PERSDOSSIER BRUSSELS DESIGN MARKET 2017 SAVE THE DATE 18-19 MARCH 2017 PERSDOSSIER BRUSSELS DESIGN MARKET 2017 WWW.DESIGNMARKET.BE PRESS CONTACT JULIE TOBY Product Manager +32 (0)2 349 35 53 julie@best.be -- THIERRY BELENGER General Manager

Schildervakanties. Inspirerende workshops en vrij schilderen

Schildervakanties. Inspirerende workshops en vrij schilderen Schildervakanties Kunstschilder José van den Helder-van Oudenallen geeft met veel enthousiasme schilderworkshops voor beginnende en gevorderde schilders. Op een vrije en toegankelijke manier brengt zij

LESPAKKET HOLLANDS LICHT NAAM:. KLAS:..

LESPAKKET HOLLANDS LICHT NAAM:. KLAS:.. LESPAKKET HOLLANDS LICHT NAAM:. KLAS:.. INLEIDING Voor je ligt het lespakket over Hollands Licht. Hier draait het om de mythe dat het licht in Holland iets heel bijzonders is, beroemd geworden dankzij

veilingstukken Vrienden van De Loopplank Fancy Fair

veilingstukken Vrienden van De Loopplank Fancy Fair veilingstukken Vrienden van De Loopplank Fancy Fair Tijdens de derde editie van de Vrienden van De Loopplank Fancy Fair kunt u deelnemen aan een traditionele, openbare veiling, geleid door de ervaren veilingmeester

Schilderijen Stichting Geslacht Mees Schilderijen Portret van Philippus Mees Firmant Olieverf op doek in lijst gesigneerd en gedateerd 1927 Uniek nummer: 6-289 Kunstenaar: Willem Bastiaan Tholen Taxatiewaarde: 2.042 wand olieverf 70 cm 57

Bieden en Wonen B.V. Postbus 75643, 1118 ZR Amsterdam Tel: 020-658 0678 Fax: 020-658 0671 info@biedenenwonen.nl www.biedenenwonen.

Bieden en Wonen B.V. Postbus 75643, 1118 ZR Amsterdam Tel: 020-658 0678 Fax: 020-658 0671 info@biedenenwonen.nl www.biedenenwonen. Bieden en Wonen B.V. Postbus 75643, 1118 ZR Amsterdam Tel: 020-658 0678 Fax: 020-658 0671 info@biedenenwonen.nl www.biedenenwonen.nl slim kopen, slim verkopen Wat is Bieden en Wonen? Bieden en Wonen is

BERLIJN. Vlak daarbij is er het Europa-Center waarvan de bouw in 1963 begon en veel winkels en restaurants bevat.

BERLIJN. Vlak daarbij is er het Europa-Center waarvan de bouw in 1963 begon en veel winkels en restaurants bevat. BERLIJN Toen ik student was ben ik in 1963 voor het eerst in Berlijn geweest. Er was nog geen muur maar om naar Oost-Berlijn te gaan moest je langs de Vopo s die het geweer op de mensen hielden. Geen prettig

YUCELMETHODE Bouwen aan Herstel

YUCELMETHODE Bouwen aan Herstel YUCELMETHODE Bouwen aan Herstel Visueel en krachtgericht werken aan problemen van individuen en systemen Eéndaagse en tweedaagse training Mehmet Yücel Yucel_Methode_folder.indd 3 06-09-13 15:25 Waarom

Activiteitenprogramma DAGBESTEDING CASTRICUM. voor mensen met een beperking

Activiteitenprogramma DAGBESTEDING CASTRICUM. voor mensen met een beperking Activiteitenprogramma DAGBESTEDING CASTRICUM voor mensen met een beperking Overzicht activiteiten maandag ochtend bakken, computer dinsdag ochtend tekenen & schilderen, creatief met papier, winkel, computer

Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor. Roetemeijer-Hurkens. gebruikers

Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor. Roetemeijer-Hurkens. gebruikers Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor Roetemeijer-Hurkens. 20 april 2011 Op 20 april staan we op de Paasfair bij Slot Zeist. Daarom zullen de eierdopjes

LOT 1 LOT 3 LOT 5 LOT 4 LOT 6. Borstplaat van de sioux indianen Met echt been en turqois. stenen muurplaat uit Nepal lot 7st clown poppen keramiek

LOT 1 LOT 3 LOT 5 LOT 4 LOT 6. Borstplaat van de sioux indianen Met echt been en turqois. stenen muurplaat uit Nepal lot 7st clown poppen keramiek Meer dan 150 stuks worden aangeboden en verkocht aan de hoogste bieder Oude beelden in brons koper hout Loten wierook en Oosterse decora6e 20 tal kristallen schedels uit de Himalaya streek van 3cm tot

2 Eeuw van het Verstand

2 Eeuw van het Verstand 2 Eeuw van het Verstand Caravaggio, 1600 Veranderingen Het vorige werkboek eindigde met de barok in Zuid-Europa en de Gouden Eeuw in Nederland. Zowel in de 16e als de 17e eeuw leefden een aantal van de

Maisveld 21, 7951 XA Staphorst

Maisveld 21, 7951 XA Staphorst Maisveld 21, 7951 XA Staphorst Boertjes Makelaardij Staphorst Gemeenteweg 75 7951 CE, STAPHORST Tel: 0522-462844 E-mail: staphorst@boertjes.nl Omschrijving Maisveld 21, 7951 XA Staphorst Online executieveiling

TableLine. SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal 18/8, glas. DOSEERSCHENKER - kunststof/glas, hygiënisch afsluitbaar, geschikt voor melk, room, honing

TableLine. SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal 18/8, glas. DOSEERSCHENKER - kunststof/glas, hygiënisch afsluitbaar, geschikt voor melk, room, honing DOSEERSCHENKER - kunststof/glas, hygiënisch afsluitbaar, geschikt voor melk, room, honing cl 081.021 16 081.031 28 SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal 18/8, glas cl 081.020 16 081.030 28 SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal

EDWIN AAFJES DEN HAAG Sagunto, olieverf/doek, 50 x 40 cm

EDWIN AAFJES DEN HAAG Sagunto, olieverf/doek, 50 x 40 cm EDWIN AAFJES 10.11.2004-12.12.2004 DEN HAAG Sagunto, olieverf/doek, 50 x 40 cm EDWIN AAFJES 10.11.2004-12.12.2004 DEN HAAG 1951 Reizen en literatuur zijn belangrijke inspiratiebronnen voor de schilder

www.rawa.nl Geef KunstMagazine Tijdloos

www.rawa.nl Geef KunstMagazine Tijdloos Idee Geef www.rawa.nl KunstMagazine Tijdloos Uniek Cadeau Cadeau trend voor mensen die iets blijvends willen geven Als relatiegeschenk We hebben een collectie handgemaakte beeldjes vervaardigd van staal,

Veiling organiseren. Online veilen. Zo werken wij!

Veiling organiseren. Online veilen. Zo werken wij! Veiling organiseren Online veilen. Zo werken wij! Online veilen. Zo werken wij! E en online veiling is een uitstekende verkoopmethode om de beste opbrengst te realiseren voor uiteenlopende producten. U

Nieuwsbrief Ben Bizzie

Nieuwsbrief Ben Bizzie Het is weer zover! De zomervakantie is afgelopen en de scholen zijn weer begonnen! Natuurlijk hebben wij niet stil gezeten tijdens de zomervakantie!! Alle kinderen in de Molenwaard hebben deel kunnen nemen

Veilingcatalogus zaterdag 30 mei 2015 12.00 uur van de Stichting Veilingcommissie te Vorden

Veilingcatalogus zaterdag 30 mei 2015 12.00 uur van de Stichting Veilingcommissie te Vorden Veilingcatalogus zaterdag 30 mei 2015 12.00 uur van de Stichting Veilingcommissie te Vorden Zo ging dat in 2005 1 Voor goede 2e hands spullen kunt altijd bij ons terecht. Ook kunt u goede, verkoopbare

BALEARENLAAN 14 TE AMSTERDAM

BALEARENLAAN 14 TE AMSTERDAM BALEARENLAAN 14 TE AMSTERDAM Deze brochure is door ons met de nodige zorg samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins,

in Toscane Gustaviaans landelijk Logeren in stijl

in Toscane Gustaviaans landelijk Logeren in stijl Logeren in stijl Gustaviaans landelijk in Toscane In het begin van de zeventiende eeuw werd midden in het Toscaanse platteland een arbeidershuisje gebouwd. Het hoorde bij de grote herenboerderij Casa Capanni.

X-MAS 24. 95 9. 99 29. 95. Merry 34. 95 14. 99. Geniet meer van de kerst thuis

X-MAS 24. 95 9. 99 29. 95. Merry 34. 95 14. 99. Geniet meer van de kerst thuis PARIJS - MADRID - BRUSSEL - LUXEMBURG - ROME - BERN - WENEN - LISSABON EN IN MEER DAN 500 ANDERE EUROPESE STEDEN Chalet of Flanel Kussen 40x40 cm of 45x45 cm. Per stuk. Chalet Plaid 160x130 cm. Per stuk.

examenkijkwijzer Taste it!

examenkijkwijzer Taste it! examenkijkwijzer Taste it! Deze kijkwijzer sluit aan bij het examenthema Proeven van kunst. vmbo 2008-2009 Deze kijkwijzer gaat over kunstwerken uit verschillende tijden en windstreken in het Gemeentemuseum

Nieuwe korte cursussen en workshops beeldend Alle leeftijden. Kunst van Pallets!

Nieuwe korte cursussen en workshops beeldend Alle leeftijden. Kunst van Pallets! Nieuwe korte cursussen en workshops beeldend Alle leeftijden Kunst van Pallets! Cursusnr. 1213/154-5 lessen-9 april t/m 21 mei-dinsdagmiddag 16.00-17.30 Een supercoole cursus van 5 lessen op de dinsdagmiddag

TE KOOP BIJ INSCHRIJVING, BEDRIJFSKAVEL AAN T HOPVELD, HAAREN

TE KOOP BIJ INSCHRIJVING, BEDRIJFSKAVEL AAN T HOPVELD, HAAREN Het betreft een bouwkavel (Kavel G) ten behoeve van de bouw van bedrijfsruimte aan t Hopveld te Haaren. Totale perceeloppervlakte: 1.370 m² Procedure: In opdracht van de gemeente Haaren wordt een bedrijfskavel,

SCHILDERIJEN POP ICONEN EN WOONDECORATIE

SCHILDERIJEN POP ICONEN EN WOONDECORATIE SCHILDERIJEN POP ICONEN EN WOONDECORATIE 48 div. schilderijen van pop iconen, div. meubilair, antiek en decoratie wo.: VITRA, etc. Startdatum Tuesday 25 April 2017 10:00 Bezichtiging Wednesday April 26

Talens atelierezel Venice

Talens atelierezel Venice Najaars voordeel SPETTERENDE AANBIEDINGEN! 151.05 99. 00 GRATIS TUBE 250 ML TITAANWIT T.W.V 9.05 bij aankoop van 4 tubes acrylverf 120 ml Talens atelierezel Venice Stabiele atelierezel in geolied beukenhout

Algemene en annuleringsvoorwaarden van Het Talenhuis

Algemene en annuleringsvoorwaarden van Het Talenhuis Gedeponeerd bij de griffie van de Arrondissementsrechtbank te Leeuwarden onder nummer: 31-2013, d.d. 1 mei 2013. Indien u vragen of mededelingen heeft betreffende uw registratie of inschrijving voor een

ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN SHETLAND PONY SELECT SALE

Hamer prijs. Lot Omschrijving Foto

Hamer prijs. Lot Omschrijving Foto 1 Prachtig klassiek theeserviesje bestaande uit theepot, suikerpot en melkkan in twee tinten bruin. Decoratief en ook nog praktisch! 2 Wedgwood Jasperware is wereldberoemd. Hier heeft u een compleet kaartspel,

Kristallen lichtpuntjes. Herstel en restauratie van de schitterendste kroonluchters

Kristallen lichtpuntjes. Herstel en restauratie van de schitterendste kroonluchters 62 Herenhuis januari/februari 2015 Herstel en restauratie van de schitterendste kroonluchters Kristallen lichtpuntjes De strak afgewerkte en eigentijds ingerichte jarenvijftigwoning van Anna en Erwin van

Achtergrondinformatie Markus & Markus. Kado-wafels, een ambachtelijk relatiegeschenk in uw eigen stijl!

Achtergrondinformatie Markus & Markus. Kado-wafels, een ambachtelijk relatiegeschenk in uw eigen stijl! Achtergrondinformatie Markus & Markus Sinds de oprichting van het familiebedrijf Markus & Markus in 1978, is de doelstelling onveranderd gebleven. Een echte, verse, ambachtelijk bereide stroopwafel bakken

Oost-West wat je van ver haalt. Kijktocht Voortgezet onderwijs havo vwo onderbouw

Oost-West wat je van ver haalt. Kijktocht Voortgezet onderwijs havo vwo onderbouw Oost-West wat je van ver haalt Kijktocht Voortgezet onderwijs havo vwo onderbouw zaal 3 zaal 4 zaal 5 4 5 Oost-West wat je van ver haalt zaal 2 2 3 zaal 1 1 Ingang Uitgang begane grond Nederlanders zijn

Kunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015

Kunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015 pagina 1 Kunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015 Nummer 1 Titel: 29 x 21cm. Informatie: Poster in metalen lijst Prijs: 10 Nummer 2 - Titel: Sjofar 30 x 24 Informatie: afdruk in lijst Prijs:

Samenvatting Kunst ABC

Kröller - Müller museum. van Oscar Zuethoff uit klas B2G

beeldende vakken CSE GL en TL Examen VMBO-GL en TL 2007 tijdvak 2 dinsdag 19 juni 9.00-11.00 uur beeldende vakken CSE GL en TL Bij dit examen hoort een bijlage. Dit examen bestaat uit 36 vragen. Voor dit examen zijn maximaal 72 punten

Achterdijk 6 Rotterdam

Achterdijk 6 Rotterdam Achterdijk 6 Rotterdam Inhoud OMSCHRIJVING 3 Object 3 Omgeving 3 KENMERKEN 4 KADASTER 5 Kadastrale gegevens 5 Kadastrale kaart 5 FOTO S 6 VEILINGVOORWAARDEN 9 CONTACTGEGEVENS 10 Contact 10 Disclaimer 10

met bal, gem. Plateelbakkerij Zuid Holland, circa ondwerp E. Lempke Louis Copier, Leerdam 1 Wit Plateel sculptuur van een dame met bal, gem. Plateelbakkerij Zuid Holland, circa 1930. ondwerp E. Lempke 2 Een glazen karaf zonder stop, gemerkt Louis Copier, Leerdam 3 Een einversterker, merk EAW

High end winkelinventaris en kleding

High end winkelinventaris en kleding ONLINE VEILING HIGH END STORE INVENTORY & CLOTHING (NL) High end winkelinventaris en kleding Nedervonder 25 5061 JP Oisterwijk (Veilinglocatie High end store inventory) Sluitingsdatum: woensdag 28 SEPTEMBER

Visueel Fotoclub Lichtaart

Visueel Fotoclub Lichtaart Club in de kijker 21 Visueel Fotoclub Lichtaart Op een warme herfstdag net voor Allerheiligen bezoek ik het salon van Fotoclub Visueel Lichtaart. Ik kom eerst terecht in wat de club de alternatieve ruimte

Nieuwkoop, september 2009. Geachte heer/mevrouw,

EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT

handel en verkoop CSPE BB 2012

handel en verkoop CSPE BB 2012 handel en verkoop CSPE BB 2012 bijlage opdracht 1 Je zoekt een baantje voor een aantal uren. Je oom heeft je gewezen op een advertentie voor een verkoopmedewerker op de site van Ziengs: Werken bij Ziengs

A-tekst. De aquarel. Mesdag Israëls Mauve Breitner Mondriaan

A-tekst. De aquarel. Mesdag Israëls Mauve Breitner Mondriaan A-tekst De aquarel Mesdag Israëls Mauve Breitner Mondriaan In de 19de eeuw maakte de Nederlandse aquarel een ongekende bloeiperiode door. De artistieke idealen van die tijd vonden in dit medium een perfecte

[WWW.8DIMENSIONART.BE]

Algemene voorwaarden veiling. Artikel 1. Toepasselijkheid.

Algemene voorwaarden veiling. Artikel 1. Toepasselijkheid. Algemene voorwaarden veiling. Artikel 1. Toepasselijkheid. Deze algemene veilingvoorwaarden gelden voor iedere door verlatenboot.nl gehouden veiling en iedere (aan)bieding en iedere in dat kader gesloten

Veiling van 12 kunstwerken

JOOP POLDER DEN HAAG Tramtoren V, olieverf/doek, 160x100 cm

JOOP POLDER DEN HAAG Tramtoren V, olieverf/doek, 160x100 cm JOOP POLDER 03.12.2003-04.01.2004 DEN HAAG Tramtoren V, olieverf/doek, 160x100 cm JOOP POLDER 03.12.2003-04.01.2004 DEN HAAG JOOP POLDER IS ZATERDAG 6 DECEMBER VANAF 15.00 UUR AANWEZIG 1E KERSTDAG EN NIEUWJAARSDAG