Download "VEILINGGIDS Veiling 29 september 2018"

1 VEILINGGIDS Veiling 29 september 2018 Start veiling uur. De items zijn te bekijken van tot uur.

2 Veilingvoorwaarden De Kringloper deelt hierdoor mee aan allen die aan de veiling deelnemen, dat de veiling wordt gehouden onder de hierna volgende voorwaarden en dat een ieder die aan de veiling deelneemt daardoor te kennen geeft dat hij de toepasselijkheid van deze voorwaarden volledig aanvaardt: Algemene veilingvoorwaarden kringloopveiling 1. Alleen volledige registratie geeft recht op een biednummer. Zonder biednummer is bieden niet mogelijk. 2. Alle goederen worden verkocht voetstoots zonder actie of refactie, in de toestand, waarin het te verkopene zich op het ogenblik van toewijzing bevindt. 3. Omschrijvingen in de catalogus en alle inlichtingen schriftelijk of mondeling gegeven, worden geacht naar beste weten van de zijde van verkoopster gedaan te zijn en kunnen nimmer aanleiding geven tot verhaal op verkoopster of onttrekking aan de plichten van de koper om de goederen tot zich te nemen en te betalen, zijnde de koper in de gelegenheid zich op kijkdagen te vergewissen omtrent de aard en de toestand van het te verkopen goed. 4. Onmiddellijk na de toewijzing zijn de verkochte goederen voor rekening en risico van de koper en is elke reclame uitgesloten. 5. Bij niet tijdige betaling zal aan de koper de wettelijke rente in rekening gebracht worden vanaf de datum van toewijzing tot het tijdstip van betaling. Tevens komen alle gerechtelijke en buitengerechtelijke kosten voor rekening van de nalatige koper. 6. De koper is verplicht de gekochte goederen tot zich te nemen en in ieder geval de gekochte goederen binnen (3) dagen na de toewijzing te laten afhalen. De verkoopster behoudt zich het recht voor om het verkochte niet af te geven zonder betaling. Ieder wordt geacht voor zichzelf gekocht te hebben en de koper zal zich dus niet op zijn lastgever kunnen beroepen.

3 7. Indien de verkochte goederen niet binnen (3) dagen zijn afgehaald, zo is de koper door dit feit zelf in gebreke gebleven en heeft de verkoopster het recht zonder verdere ingebrekestelling de koop als nietig en ontbonden te beschouwen. De verkoopster heeft het recht de kopen, die niet afgehaald zijn, onmiddellijk of later in het openbaar of uit de hand te verkopen; de nalatige koper blijft echter aansprakelijk voor een mindere opbrengst en voor de kosten van de verkoop, terwijl hij geen aanspraak kan maken op een eventuele meeropbrengst. 8. Indien bij een toewijzing van een koop twee of meer personen tegelijk aan bod zijn of moeilijkheden rijzen over toewijzing of anderszins beslist hierover de veilingmeester en heeft deze in ieder geval het recht de koop terstond opnieuw te herveilen met dezelfde rechten. 9. De verkoopster behoudt zich het recht voor de volgorde van verkoping te wijzigen en nummers bijeen te voegen of te splitsen of nummers te laten uitvallen. 10. De koper zal zich nimmer kunnen beroepen op onbekendheid met de voorwaarden van de verkoop.

4 Veilingitems Boheems glas Kavelnummer 1 Richtprijs Twee kelkvormige glazen op voet met een weggeslepen decor in rood, een grotere vaas en een coupe op voet met een weggeslepen decor in geel (4x) Juliana vaasje Kavelnummer 2 Richtprijs Een oranje glazen Juliana vaasje. Een plat ovaal geel glazen sculptuur Catherine s (2x) Murano Kavelnummer 3 Een glazen sculptuur in de vorm van een kip. Bijgevoegd een glazen aquarium met vissen. (2x) Flessenbakken Kavelnummer 4 Richtprijs 40,00-60,00 Vier blauwglazen flessenbakken met zilveren (2de gehalte) rand (4x)

5 Steiff Kavelnummer 5 Steiff. Een pluchen konijn en een ezel. Beide gemerkt, Een ezeltje (3x) Aardewerk vaasje Kavelnummer 6 Troika LS of SL. Een plat rond aardewerk vaasje met een polychroom gestileerd decor. Gemerkt. Twee vaasjes Kavelnummer 7 Richtprijs 40,00-70,00 Een aardewerk vaas in de vorm van een UFO met gestileerde vogels tegen een blauwe ondergrond. Gemerkt. Een bolvormig vaasje met geel gestileerd decor. Gesigneerd, (2x) Chinese kommen Kavelnummer 8 Richtprijs 150,00-300,00 Twee grote Chinese famille rose kommen met bloemen in vakken tegen een capucijnerkleurige grond. Met deksels (Een herstelling, een chip) 18de eeuw (2x)

6 Koffie- en theepot Kavelnummer 9 Een bruine le koffiepot met deksel en een groene le theepot met deksel (2x) Lucht en Water vaas Kavelnummer 10 M.C. Escher. Lucht en Water vaas. Postume uitgave. Schoonhoven. Nummer 154 uit oplage van 450. Met certificaat. Bijgevoegd een beker Bureau met stoel Kavelnummer 11 Richtprijs 150,00-300,00 Pastoe bureau EB04 met stoel. Gemerkt. Bijgevoegd: Willem Lutjens sokkenkast. (3x) 2 Aardewerk beelden Kavelnummer 12 Twee pastorale aardewerk beelden in de vorm van een man en een vrouw. Blauw en goudkleurig gedecoreerd. (Brussel(?) (2x)

7 KLM Huisjes Kavelnummer 13 Twintig KLM huisjes en vier tegeltjes in originele verpakking (24x) Gouda vazen Kavelnummer 14 Twee diverse aardewerk Gouda vazen, decor Ivora en Dalia Gemerkt (2x) Ridder te paard Kavelnummer 15 Richtprijs 10,00-30,00 Een polychroom beschilderd mobiel in de vorm van een ridder te paard. Koperen hanglamp Kavelnummer 16 Design. David Derksen. Een koperen hanglamp. In originele verpakking.

8 Hanglamp Kavelnummer 17 Richtprijs 100,00-300,00 Design. Vibia. Een wit metalen hanglamp met wit stoffen kap. Gemerkt. Model 5102 Blik met deksel Kavelnummer 18 Richtprijs 20,00-40,00 Een polychroom blik met deksel Van Ysendijk s koffie en thee. Miniatuur houten bureau Kavelnummer 19 Richtprijs 100,00-200,00 Een miniatuur houten bureau met vele laden en klep. Vilten hoge hoed Kavelnummer 20 Richtprijs 10,00-30,00 Een vilten hoge hoed met borstel. Engels. In originele doos.

9 China Kavelnummer 21 Vijf diverse Chinees blauwe porseleinen borden met diverse decors. 18de eeuw. (5x) Th. Widmayer (19de eeuw) Kavelnummer 22 Portret van een man en een vrouw. Gesigneerd en gedateerd Aquarel (2x) Vlaamse school 17de eeuw Kavelnummer 23 Richtprijs 40,00-70,00 De aanbidding der herders. Olie op paneel. Vlaamse school 18de eeuw Kavelnummer 24 Richtprijs 60,00-100,00 Zes handgekleurde gravures van steden.

10 Een zilveren mandje met hengsel Kavelnummer 25 Eerste gehalte. Een zilveren bakje met opengewerkte rand. Londen. (2x) Peter Donkersloot (1959-) Kavelnummer 26 Richtprijs 100,00-300,00 Familieportret. Gesigneerd op de lijst. Acryl 123 x 152 cm Gouden armbandje Kavelnummer 27 Een 14 karaats gouden armbandje Zilveren kandelaars Kavelnummer 28 Richtprijs 40,00-70,00 Een zilveren (835/1000) design tweearmige kandelaar. Gemerkt. Een zilveren sterling driearmige kandelaar. Gemerkt (2x)

11 Drie moderne sculptures Kavelnummer 29 Richtprijs 30,00-60,00 Drie diverse moderne sculptures o.a. voorstellende een ruiter en een appel. (3x) 3x Kavelnummer 30 Een benen ovale doos met deksel en inlegwerk. Een palmhouten sigarettenetui. Een schildpad theekistje (3x) Drie kannen Kavelnummer 31 Drie diverse kannen. Een mogelijk vroege Mobach en een gemerkt (3x) Porseleinen lekschaal Kavelnummer 32 Een grote porseleinen lekschaal. Koninklijke Marine. Diam 47 cm. Bijgevoegd een grote Delftse schaal. Diam 35 cm.

12 Aardewerk portretbustee Kavelnummer 33 Een aardewerk portretbustee van een Afrikaanse vrouw. Bijgevoegd twee houten servetringen met uitgesneden figuren. (3x) Bali Kavelnummer 34 Bali. Een paar gesneden boeksteunen met een man en een vrouw. Een kraanvogel met een vis (3x) Anton Dirckx ( ) Kavelnummer 35 Richtprijs 80,00-120,00 Polderlandscap met man in een praam. Gesigneerd Aquarel 41 x 63 cm Ethelbert White ( ) Kavelnummer 36 Boslandschap met omgevallen bomen Gesigneerd Aquarel 43 x 33 cm

13 Cacaoservies Kavelnummer 37 Richtprijs 20,00-40,00 Een porseleinen cacao servies van Droste, bestaande uit chocoladekan zeven diverse kopjes, een schaal en tien schoteltjes. Gemerkt. (19x) Maastrichts aardwerk Kavelnummer 38 Vier polychrome kommen met chinoiserie decor. Gemerkt. Regout: Twee kommen op voet, decor Timor en drie kommen decor Flora (9x) Ivoor Kavelnummer 39 Ivoor: Een liggende monnik, een boedha als hangertje, een zittende boedha, een krijger te paard en een altaartje met Maria. (5x) Hanglampen Kavelnummer 40 Richtprijs 30,00-60,00 Hanglampen dertiger jaren. Een witglazen en een mosgroen lamp. Bijgevoegd een plafonniere (3x)

14 Familie rose theepot Kavelnummer 41 Een famille rose theepot met deksel met een decor van bloemen tegen een capucijnerkleurig fond. Bijgevoegd een kopje. 18de eeuw (2x) Voorraadblikken Kavelnummer 42 Richtprijs 20,00-40,00 Een cremekleurige set van keukenvoorraadblikken (8x) Fotolijsten Kavelnummer 43 Twee diverse fotolijsten, gemerkt Sterling, met een randdecor van bamboe (2x) Botervloot Kavelnummer 44 Een blauw Deltse botervloot met deksel. Gemerkt en Fokker - Holland Een metalen KLM catering vrachtauto. Drie KLM messenleggers en een zout/ peper set in klomp.(4x)

15 Jaque Aué ( ) Kavelnummer 45 Goois dorp in de sneeuw. Gesigneerd olie op doek 36 x 46 cm Wandspeakers Kavelnummer 46 Richtprijs 100,00-300,00 Final. Een paar design wandspeakers, Gemerkt W,D, Schreuder*** Kavelnummer 47 Richtprijs 20,00-40,00 Ich bin Flamme... Gesigneerd Olie op schilderskarton 39 x 29 cm Design bureaulamp Kavelnummer 48 Fase. Spanje. Design bureaulamp. Gemerkt

16 Golf clubs Kavelnummer 49 Richtprijs 15,00-30,00 Drie antieke golf clubs (3x) Viscouvert Kavelnummer 50 Richtprijs 20,00-40,00 Een zesdelig viscouvert met diencouvert, verzilverd met witte handvaten. De banden van Engels zilver. Gemerkt: Sheffield. In doos. Bijgevoegd een voorsnijcouvert met aanzetstaal en hoornen heften. (17x) Snuff bottles Kavelnummer 51 China. Een verzameling van elf glazen snuff bottles met beschilderd decor. Een porseleinen snuff bottle. (12x) Chinese theepotjes Kavelnummer 52 China. Twee diverse antieke blauw Chinese theepotjes met deksels. Bijgevoegd een kom. (3x)

17 Rookset Kavelnummer 53 Gouda. Hollands aardewerk. Een rookset bestaande uit blaadje, asbak, sigarettenhouder en een lucifersdoosgouder Gemerkt. (4x) Porseleinen groepje Kavelnummer 54 Een porseleinen groepje in de vorm van een meisje zittend op twee manden. Gemerkt Meissen. Een kop en schotel. Eerste helft 19de eeuw. Een kom met deksel. (3x) Engels aardewerk Kavelnummer 55 Richtprijs 15,00-30,00 Engels aardewerk. Vier groepjes voorstellende drie konijnen en een hond. Alle gemerkt (4x) Lladro Kavelnummer 56 Lladro. Spanje. Een meisje met duiven, een meisje met bloemenmand, een haan een ijsbeer en een klokje. Allen gemerkt. (5x)

18 Hendrik Schaap ( ) Kavelnummer 57 Gracht in een Hollaandse stad Gesigneerd Aquarel 69 x 53 cm Groen blik Kavelnummer 58 Een groot groen blik met de tekst Stoomkoffiebranderij - De Gesloten Steen Utrecht Camera Kavelnummer 59 Richtprijs 40,00-60,00 Een Kowa camera met bijgevoegde lens. Bijgevoegd een Zeniith camera (3x) Aardewerk relief Kavelnummer 60 Richtprijs 40,00-70,00 Een polychroom aardewerk relief Madonna met Kind Gemerkt. Twee diverse aardewerk reliefs, een metalen relief en een relief op standaard (5x)

19

20

Veilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda

55,00 85,00 40,00. op aanvraag 35,00 105,00 65,00 0,85 0,60 1,75. 474 Stuksdoosje wit karton 0,58 0,81 1,04. 475 Stuksdoosje bruin karton 0,51 0,71

55,00 85,00 40,00. op aanvraag 35,00 105,00 65,00 0,85 0,60 1,75. 474 Stuksdoosje wit karton 0,58 0,81 1,04. 475 Stuksdoosje bruin karton 0,51 0,71 A L G E M E N E K O S T E N Startkosten per kleur 55, 5 Startkosten sublimatiedruk 85, Startkosten bij herhalingsopdrachten per kleur 4, Startkosten Naambedrukkingen ( aanvraag ) op aanvraag 3 Omstelkosten

Nieuwkoop, september 2009. Geachte heer/mevrouw,

WAT IS GOUDS PLATEEL?

WAT IS GOUDS PLATEEL? WAT IS GOUDS PLATEEL? Plateel betekent beschilderd aardewerk. Aardewerk is een verzamelnaam voor voorwerpen van gebakken klei. Dat kan van alles zijn: een vaas, een kop en schotel, een bord, een suikerpotje,

ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN SHETLAND PONY SELECT SALE

Materiaal : metaal Beschikbare kleuren : antieke messing of satijn nikkel

Materiaal : metaal Beschikbare kleuren : antieke messing of satijn nikkel Bureaulamp: laatste update 22/05/2017 Bureaulamp hout design LED 5W 365mm hoog (bureau -01) Lengte arm : 570mm Diameter voet : 190mm + hout Beschikbare kleur : metaal in zwart, hout in walnoot Type lamp

PORSELEIN / TABLETOP LE

PORSELEIN / TABLETOP  LE Breng een retro stijl op tafel met deze geëmailleerde producten. Het wit met blauwe rand serviesgoed kan tegen een stootje, echter zal door intensief gebruik haar eigen 'look'en karakter krijgen. Oven-

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

ducoavisveilingen.nl Noorsestraat 7 Zutphen T +31(0)

ducoavisveilingen.nl Noorsestraat 7 Zutphen T +31(0) Voor Aankoop ALGEMENE VOORWAARDEN Geldende bij de aankoop in veiling van roerende zaken. Deze Algemene Voorwaarden zijn gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor met ingang van -..-. onder

Categorisering friezen begonnen links naast ingang. OK = ossenkop SK= spinnenkop FL = Franse lelie

Categorisering friezen begonnen links naast ingang. OK = ossenkop SK= spinnenkop FL = Franse lelie Categorisering friezen begonnen links naast ingang. OK = ossenkop SK= spinnenkop FL = Franse lelie Wand I Hoek I.1 GRAU 8.3 Bloemvaasmotieven 21 Hoekjes: Ossenkop (OK) Fragmenten: 1 polychroom fr., / samenraapsel

verkoop buiten gebruik gesteld meubilair met bieding onder gesloten omslag Vredegerecht Ronse maandag 26 november 2018 om 11h00 Federale Overheidsdienst FINANCIËN Algemene administratie van de PATRIMONIUMDOCUMENTATIE FINSHOP Bornem Industrieweg 18 2880 Bornem Tel. 0257 913 30 http://www.finshop.belgium.be verkoop buiten gebruik

info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl

het grote bijbelse knutsel boek Fiona Hayes

het grote bijbelse knutsel boek Fiona Hayes het grote bijbelse knutsel Fiona Hayes boek Inhoud Basismaterialen Voor de meeste projecten heb je de volgende Dit heb je nodig, of een deel ervan: hobbylijm schaar potloden liniaal viltstiften kwasten

Hanglampen laatste update 25/10/2016 Ronde decoratieve hanglamp 96mm H met 2xGx13 fitting (hang-101) Materiaal : aluminium Geleverd met regelbare

Hanglampen laatste update 25/10/2016 Ronde decoratieve hanglamp 96mm H met 2xGx13 fitting (hang-101) Materiaal : aluminium Geleverd met regelbare Hanglampen laatste update 25/10/2016 Ronde decoratieve hanglamp 96mm H met 2xGx13 fitting (hang-101) Geleverd met regelbare voedingskabel (max. 1,7m) Breedte lampenkap onderaan : 376mm Hoogte lampenkap

Uiterlijke datum indiening biedingen (sluitingsdatum):

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur Beste kunstliefhebber en, of betrokkene bij Park Zuiderhout, Voor u ligt de veilingbrochure van de benefiet kunstveiling van Park Zuiderhout. In deze catalogus treft u een overzicht van de kunstwerken

Algemene voorwaarden horende bij de inbreng van roerende zaken, met als doel deze middels veiling te verkopen.

Algemene voorwaarden horende bij de inbreng van roerende zaken, met als doel deze middels veiling te verkopen. Algemene voorwaarden horende bij de inbreng van roerende zaken, met als doel deze middels veiling te verkopen. Artikel 1 - Toepasselijkheid 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle onderdelen

26,81/ 30,99. Chocoladereep wit, 100 gr 1,78/ 1,89. Chocoladehartjes Wit/aardbei, 100 gr. Rooibosthee 20 x 1,5 gr 3,30/ 3,99 1,53/ 1,62.

26,81/ 30,99. Chocoladereep wit, 100 gr 1,78/ 1,89. Chocoladehartjes Wit/aardbei, 100 gr. Rooibosthee 20 x 1,5 gr 3,30/ 3,99 1,53/ 1,62. Chocoladereep wit, 100 gr 1,78/ 1,89 Chocoladehartjes Wit/aardbei, 100 gr Rooibosthee 20 x 1,5 gr 3,30/ 3,99 1,53/ 1,62 Waxinehouder hout, 7,5 cm 3,60/ 4,35 Dienblad bamboe, 25 cm 3,42/ 4,15 Zeepjes ster

CATALOGUS 2011 BOEDDHA'S FIBERCLAY BESTEL NR GB GB GB GB GB 171

CATALOGUS 2011 BOEDDHA'S FIBERCLAY BESTEL NR GB GB GB GB GB 171 MARC: 0621 53 11 84 HANS: 0620 16 82 95 FAX:+31 547 352 395 EMAIL:IMHOF@IMHOF.NL WWW.MIDECORATIONS.NL CATALOGUS 2011 'S FIRCLAY FOTO STEL 8717775915287 GB 167 DWERG LIG 42X25X25 2 29,95 8717775915294 GB

Overzichtslijst artikelen Veiling AvP zat. 15 sept. 14u. Parochiehuis Van Slichtenhorststraat 81, Nijmegen (kijkochtend 15 sept u) 1 Geëmailleerd lepelrek circa 1930 openingsbod 2 Wevers olielampje (brons) ca. 1900 openingsbod 3 Tinnen kandelaar met 2 glazen kelken openingsbod 4 Tinnen tweearmige kandelaar met glazen kelken openingsbod

PORSELEIN PREMIUM Q FINE CHINA

PORSELEIN PREMIUM Q FINE CHINA Q Fine China Q FINE CHINA IS MULTI- FUNCTIONEEL INZETBAAR LICHT IN GEWICHT EN MET EEN MINIMAAL AANTAL ONDERDELEN ZOVEEL MOGELIJK GEBRUIKSMOGELIJKHEDEN REALISEREN, ZÓNDER IN TE LEVEREN OP EEN STIJLVOLLE

WESTORAMA HOME DECORATION MEGA TEAK MEUBELSTORE

WESTORAMA HOME DECORATION MEGA TEAK MEUBELSTORE WEORAMA MEGA TEAK MEUBELORE BADKAMER - LIVING MEUBELEN - GROTE KEUZE SALONS - LOUNGE SETS VOOR BINNEN EN BUITEN ALU-WICKER COMBINATIE - DECORATIE - HUISHOUDARTIKELEN - SPEELGOED ALTIJD GOEDKOPER VLASRAAT

Mammoet Porselein Budgetline

Mammoet Porselein Budgetline Mammoet Porselein Budgetline 101331 19 Automatenmok Wit 19 cl 6,5 cm 9 cm 48 107426 KR3 19 Automatenmok Wit 19 cl 6,5 cm 9 cm 16 101332 DS12 19 Automatenmok Wit 19 cl 6,5 cm 9 cm 4 508358 20 Brabant Wit

De paashaas schildert eieren

De paashaas schildert eieren april 2015 vanaf 4 jaar De paashaas schildert eieren tekst: Marian van Gog muziek: Ton Kerkhof De paashaas schildert eieren 1 In rood en groen en geel. Wat maakt hij er weer veel. Refrein: Paashaas, paashaas.

Dorpsstraat KB Schoonrewoerd. Telefoon Mobiel

Dorpsstraat KB Schoonrewoerd.  Telefoon Mobiel Dorpsstraat 39 4145 KB Schoonrewoerd info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl Telefoon 0345-505142 Mobiel 06-184865121 Lookbook Verhuur & Styling 2014 2 Inhoudsopgave Pagina 4 Pagina 8 Pagina 13 Pagina

Wilhelmina blikken door de jaren heen

Wilhelmina blikken door de jaren heen Wilhelmina blikken door de jaren heen 1977 - De bus met daarop het staatsieportret van Koningin Wilhelmina, en een afbeelding van de gouden koets. 1984 - De bus met daarop Koningin Wilhelmina als jong

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's drank 0451 lot frisdrank, water en bieren alles ong 50 kratjes, blikjes en flesjes (kratje = 6 a 24 stuks) 0452 lotje + Krups espresso en broodrooster 0453 stoombezem Clean

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Tijd van regenten en vorsten: De gouden eeuw

Tijd van regenten en vorsten: De gouden eeuw Tijd van regenten en vorsten: De gouden eeuw Meester Rembrandt Zet een X, is het waar of niet waar? waar niet waar Rembrandt is een schilder van nu Op het plaatje staat het schilderij De nachtwacht Het

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten Veiling HOV financiering concertreis A orkest zomer 2019 Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00 Zaal open: 19hr00 Locatie: Cultuurcampus Burchtpoort 5, Vleuten Voorwoord Deze zomer zal het A orkest van Harmonie

VEILEN KIJKEN. 25/26 februari 10.00-12.00 u. 14.00-16.00 u. 27 februari 11.00-13.00 u. 14.00-16.00 u.

VEILEN KIJKEN. 25/26 februari 10.00-12.00 u. 14.00-16.00 u. 27 februari 11.00-13.00 u. 14.00-16.00 u. KIJKEN 25/26 februari 10.00-12.00 u. 14.00-16.00 u. VEILEN 27 februari 11.00-13.00 u. 14.00-16.00 u. Like ons op Facebook en blijf op de hoogte van acties en evenementen! De Kringloper deelt hierdoor mee

ONDERHANDSE VERKOOP ROERENDE GOEDEREN NAJAAR 2016

ONDERHANDSE VERKOOP ROERENDE GOEDEREN NAJAAR 2016 ONDERHANDSE VERKOOP ROERENDE GOEDEREN NAJAAR 2016 Conform het gemeenteraadsbesluit van 10 november 2016 gebeurt de verkoop van alle bovenstaande goederen * onderhands * bij inschrijving onder gesloten

Veiling Zaterdag 16 april 2011

Veiling Zaterdag 16 april 2011 Vereniging Vrienden van Blijdorp Veiling Zaterdag 16 april 2011 12.00 uur Haaienzaal/EAUditorium Oceanium Diergaarde Blijdorp ===================================================================== Veilingregels:

Leesboekje eten en drinken

Leesboekje eten en drinken Leesboekje eten en drinken Leesboekje Eten en Drinken Pagina 1 Dit is de groente Dit is het fruit. Dit is de sinaasappel. Dit is de banaan. Dit is de tomaat. Dit is de appel. Dit zijn de druiven. Dit is

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Editie 3 Aanbiedingen geldig 1 februari t/m 30 april

Editie 3 Aanbiedingen geldig 1 februari t/m 30 april Editie 3 Aanbiedingen geldig 1 februari t/m 30 april 2017 03 Escura kom 22cm Escura bord plat 26cm Escura bord half diep 30,5cm Escura kom 11,5cm 8 stuks per doos Art.nr. 10300051 7, 6 0 6,46 Art.nr. 10300058

model omschrijving prijs 205 KLOK STAAL VIERKANT 28X28 58,85 234 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT 68,95 235 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT

model omschrijving prijs 205 KLOK STAAL VIERKANT 28X28 58,85 234 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT 68,95 235 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT model omschrijving prijs 205 KLOK STAAL VIERKANT 28X28 58,85 234 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT 68,95 235 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS WIT 68,95 236 SET A 14 BOMBONIERE IN DOOS ROOS ROOD 68,95

2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk.

2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. 2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. Zoals onze Koningin Beatrix in haar speech van 28 januari jl. al vertelde, vierde zij dit jaar haar 5ste verjaardag en vieren we tevens

Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor. Roetemeijer-Hurkens. gebruikers

Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor. Roetemeijer-Hurkens. gebruikers Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor Roetemeijer-Hurkens. 20 april 2011 Op 20 april staan we op de Paasfair bij Slot Zeist. Daarom zullen de eierdopjes

Herfstgeuren &-kleuren

Herfstgeuren &-kleuren STYLING Herfstgeuren &-kleuren WANNEER DE DAGEN WEER KORTER EN DONKERDER WORDEN, IS HET TIJD OM HET BINNEN EXTRA GEZELLIG TE MAKEN EN AAN DE SLAG TE GAAN IN DE KEUKEN. STYLISTE WYTSKE HARTOG VAN STYLEXCLUSIEF

Prijslijst bij presentatieblad CeKaBe Keramiek Graveren-Graveren contouren ingekleurd

Prijslijst bij presentatieblad CeKaBe Keramiek Graveren-Graveren contouren ingekleurd Graveren-Graveren contouren ingekleurd Urn model 01, asbus/4,5 ltr formaat 113,93 195,24 Bewerking, gegraveerde zonnebloem 81,31 Urn model 802V, 4,5 ltr formaat 168,34 Kleur, S85 matmelk 249,65 Bewerking,

www.cateringservice-hetnoorden.nl

www.cateringservice-hetnoorden.nl www.cateringservice-hetnoorden.nl Cateringservice `t noorden party verhuur Voor al uw party verhuur Levering vind plaats wanneer het u het beste uitkomt 0318-512501 06-10788137 info@cateringservice-hetnoorden.nl

Terrier Mat Omschrijving: Prijs: 13,50(exclusief verzendkosten)

Terrier Mat Omschrijving: Prijs: 13,50(exclusief verzendkosten) Pluche Airedale Terriër Pluche airedale terriër 42 cm 39,95 exclusief verzendkosten Terrier Mat Prijs: 13,50(exclusief verzendkosten) Mesje Trimmes Mars 99 M 326 Prijs: 24,50 exclusief verzendkosten Hanger

Veilingcatalogus zaterdag 30 mei 2015 12.00 uur van de Stichting Veilingcommissie te Vorden

Veilingcatalogus zaterdag 30 mei 2015 12.00 uur van de Stichting Veilingcommissie te Vorden Veilingcatalogus zaterdag 30 mei 2015 12.00 uur van de Stichting Veilingcommissie te Vorden Zo ging dat in 2005 1 Voor goede 2e hands spullen kunt altijd bij ons terecht. Ook kunt u goede, verkoopbare

Verkoopsprijzen Accessoires ( tot )

Verkoopsprijzen Accessoires ( tot ) Verkoopsprijzen Accessoires (01-06-2015 tot 31-01-2016) Ø BOEKEN Boek De Stille Kracht van Thee terug naar de oorsprong 5000 jaar theecultuur 27,50 Boek Zelfgeplukt heerlijke en heilzame bloemen- en kruideninfusies

Italiaans servies met diverse motieven

Italiaans servies met diverse motieven Prijslijst Italiaans servies met diverse motieven *) O=ovaal, S=Oorsch, R=rond, V=vierk, H=rechth, Z=vrij plus langste maat in cm Art.nr. klr Kleur Omschrijving (prijzen kunnen door marktwerking varieren)

GD verpakking bvba Maanstraat Mechelen Tel Fax Manden Oktober 2017

GD verpakking bvba Maanstraat Mechelen Tel Fax Manden Oktober 2017 bvba Maanstraat 13 2800 Mechelen Tel. 015 52 05 05 Fax. 015 52 03 03 info@gdverpakking.be www.gdverpakking.be Manden Oktober 2017 1 KC247DG/LG27 Ø27.5cm H 9cm Pak:24st / karton:72st KC247DG/LG30 Ø30cm

t is oranje, blijft oranje!

t is oranje, blijft oranje! t is oranje, blijft oranje! Genemuiden - Tel. 08 85 5 65 - info@prestige.nl 20 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. Zoals onze Koningin Beatrix in haar speech van 28 januari

Uw kamer 'Klassiek' stijlen

Uw kamer 'Klassiek' stijlen Uw kamer 'Klassiek' stijlen Het kleurenpalet van Klassiek bestaat uit donker vergrijsd groen en bruin, wit- en crèmekleuren met accenten in aubergine. Natuurlijk kunt u uw kleuraccent ook afleiden van

7301008 Klappalet kunststof Rechthoek 19-v Uitgeklapt 26x28 cm 7301045 Palet met deksel kunststof 18-v Rechth., 35 x 23 cm

7301008 Klappalet kunststof Rechthoek 19-v Uitgeklapt 26x28 cm 7301045 Palet met deksel kunststof 18-v Rechth., 35 x 23 cm 7. Schildergereedschappen 7.1 7301003 Palet kunststof 10-v Rond 17,5 cm 7301012 Palet kunststof met deksel rechthoek 25-v 7301005 Palet kunststof rechthoek 10-v, 19x11 cm 7301043 Palet kunststof 7-v Rozetvorm

Prijslijst bij presentatieblad CeKaBe Keramiek Graveren-Graveren cont. ingekleurd

Prijslijst bij presentatieblad CeKaBe Keramiek Graveren-Graveren cont. ingekleurd Graveren-Graveren cont. ingekleurd Urn model 01, asbus/4,5 ltr formaat 110,61 189,55 Bewerking, gegraveerde zonnebloem 78,94 Urn model 802V, 4,5 ltr formaat 163,44 Kleur, S85 matmelk 242,38 Bewerking,

Prijslijst bij presentatieblad CeKaBe Keramiek Graveren - Graveren cont. ingekleurd

Prijslijst bij presentatieblad CeKaBe Keramiek Graveren - Graveren cont. ingekleurd Graveren - Graveren cont. ingekleurd Urn model 01, asbus/4,5 ltr formaat 276,00 429,00 Bewerking, gegraveerde zonnebloem 153,00 Urn model 802V, 4,5 ltr formaat 349,00 Kleur, S85 matmelk 502,00 Bewerking,

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Kijkdag: Dinsdag 23 januari 2018 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 24 januari 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

TIJD VOOR CADEAUTJES!

TIJD VOOR CADEAUTJES! TIJD VOOR CADEAUTJES! Bonbonniere Deco appel en peer in glas doorzichtig of zilver Voorraadpot glas met spiegeldeksel Ø8 x h 10cm d 5,00 401036 Ø8 x h 11,5cm d 6,00 984649 Ø10 x h 10cm d 7,00 917SJ514

Hoeveel stukjes hoor je? Chinees praten. Een doos vol spulletjes.

Hoeveel stukjes hoor je? Chinees praten. Een doos vol spulletjes. Hoeveel stukjes hoor je? De leerkracht zegt een woord, de kinderen zeggen het in stukjes na. Bijvoorbeeld : chi na draak leeu wen mas - ker rijst dra ken boot lam pi - on vlie ger pan da beer vuur - werk

Prijslijst verhuur. Meubilair. Bar

Prijslijst verhuur. Meubilair. Bar Prijslijst verhuur Meubilair Luxe gestoffeerde stoel grijs (stack chair) - stapelbaar 2,25 Kunststof stoel grijs - stapelbaar 1,25 Kunststof stoel groen - stapelbaar 1,25 Buffettafel (77x185 cm.) 3,50

TableLine. SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal 18/8, glas. DOSEERSCHENKER - kunststof/glas, hygiënisch afsluitbaar, geschikt voor melk, room, honing

TableLine. SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal 18/8, glas. DOSEERSCHENKER - kunststof/glas, hygiënisch afsluitbaar, geschikt voor melk, room, honing DOSEERSCHENKER - kunststof/glas, hygiënisch afsluitbaar, geschikt voor melk, room, honing cl 081.021 16 081.031 28 SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal 18/8, glas cl 081.020 16 081.030 28 SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal

VERLICHTING VERSCHILLENDE ARMATUREN OP STOCK 1. WANDLAMPEN 2. STAAN- EN TAFELLAMPEN 3. LUSTERS & PLAFONNIERS 4. SPOTS 5.

VERLICHTING VERSCHILLENDE ARMATUREN OP STOCK 1. WANDLAMPEN 2. STAAN- EN TAFELLAMPEN 3. LUSTERS & PLAFONNIERS 4. SPOTS 5. VERLICHTING 1. WANDLAMPEN 2. STAAN- EN TAFELLAMPEN 3. LUSTERS & PLAFONNIERS 4. SPOTS 5. BUITENVERLICHTING 791 VERSCHILLENDE ARMATUREN STOCK -20% op alles in folder! ACTIE MUSIC FOR LIFE op ZATERDAG 20

NL E T H N O L O O K KETTINGEN BELLINO Creativ-Workshop

NL E T H N O L O O K KETTINGEN BELLINO Creativ-Workshop E T H N O L O O K NL BELLINOKETTINGEN Creativ-Workshop ETH BellinoKetting "Ethno" 2-rijig 12 000 28 Houten kraal, 4 mm - 7 st. 12 033 404 Houten sierkralen, 15 mm, turquoise - 2 st. 12 033 543 Houten sierkralen,