Download "Overzichtslijst artikelen Veiling AvP zat. 15 sept. 14u. Parochiehuis Van Slichtenhorststraat 81, Nijmegen (kijkochtend 15 sept u)"

1 1 Geëmailleerd lepelrek circa 1930 openingsbod 2 Wevers olielampje (brons) ca openingsbod 3 Tinnen kandelaar met 2 glazen kelken openingsbod 4 Tinnen tweearmige kandelaar met glazen kelken openingsbod 5 Vier Thonetstoelen met armleuningen openingsbod 6 Olieverfschilderij jongetje in witte lijst openingsbod 7 Twee poppen oud-hollands openingsbod 8 Ovale koperen paraplubak openingsbod 9 Porcelijnen meisjespop met babypop openingsbod 10 Kruisbeeld met in hout gesneden corpus openingsbod 11 Zilveren zakhorloge openingsbod 12 Zilveren tandenstoker openingsbod 13 Kinderstoel jaren 30: merk BEKO-Deinze openingsbod 14 Zilveren kettingarmband openingsbod 16 Zilveren peperstrooier openingsbod 15 Zilveren schakelring openingsbod 17 Olieverfschilderij parklaantje openingsbod 18 Olieverfschilderij 'Straatje' openingsbod 19 Kaasstolp jaren 30 openingsbod 20 Saladekom aardewerk openingsbod 21 aardewerken ronde dekschaal openingsbod 22 vierkante aardewerken dekschaal openingsbod

2 23 mand met 3 stuks aardewerk openingsbod 24 Zesdelig Chinees porcelein theeservies openingsbod (zilveren?) theelepeltjes openingsbod 26 Eenpits groen petroleumstel openingsbod 27 Waterketel groen le openingsbod 28 Petroleumkan 10 l. openingsbod 29 Roodkoperen ketel openingsbod 30 Vierarmige kandelaar openingsbod 31 Prent HBS Hilversum openingsbod 32 schilderij 2 kokende Congolese vrouwen openingsbod 33 Schilderij 4 vrouwen openingsbod 34 Ets van Commanderie van St Jan Nijmegen openingsbod 35 Mantel en stola van echt bont openingsbod 36 Glazen lampenkap met balijnversiering openingsbod 37 Geschilder drieluik 'Tree of wishes' van Amy Giacomelli openingsbod 38 Design stoeltje groen gelakt. openingsbod 39 Friese staartklok (incompleet) openingsbod 40 Olieverfschilderij Boerderij met boot openingsbod 41 Olieverfschilderij bostafereel openingsbod 42 Olieverfschilderij bloemstilleven openingsbod 43 speelgoedpop met kleertjes openingsbod 44 schemerlampje op porcelijnen voet openingsbod

3 45 Handgeborduurd wit linnen tafellaken met servetten openingsbod 46 Olieverfschilderij tafereel daken Maastricht openingsbod 47 Biedermeier stoel openingsbod 48 Vaas en hanglamp in metaalvattingen openingsbod 49 Deens verzilverd orchideevaasje openingsbod 50 Jugendstil vaas openingsbod 51 Melkkan (plated) openingsbod 52 Twee paarlemoer spelden openingsbod 53 Handnaaimachine in houten koffer openingsbod 54 Olieverfschilderij 'Landschap met karrespoor' openingsbod 55 Doos met 17 porseleinen poppen openingsbod 56 Bronzen staande bureaulamp met glazen kap openingsbod 57 Drie Afrikaanse dansers (houtsnijwerk) openingsbod 58 Afrikaans Levensboombeeld (Makonde) uit ebbenhout openingsbod 59 Geschiedenis van het Oude en Nieuwe Testament (2 delen) openingsbod 60 Wandkleed 'Voet van Boeddha' openingsbod 61 Twee 'Egg Codlers' Royal Worcester porselein openingsbod 62 Dionysos plaquette van brons openingsbod 63 8 mm filmcamera uit 1930 openingsbod 64 Handgeschilderde Makkumse tegel openingsbod 65 Handgeschilderde Makkumse tegel: visserman openingsbod 66 Olieverfschilderij Molen te Alkmaar openingsbod

4 67 Acrylschilderij zonder titel van T. Rijpkema openingsbod 68 Ingekleurde ets Amsterdams straatbeeld openingsbod 69 Schilderij Ooyse dijk: Tiengeboden openingsbod 70 Olieverfschilderij Ubbergs kerkje openingsbod 71 Ingekleurde gravure Maliebaan Utrecht openingsbod 72 Litho windmolentjes (Ooypolder?) openingsbod 73 Lino afdruk Bathelomeuskerk Beek van Ed Noyons openingsbod 74 'Reiskaart' Groningen-Friesland-Drente uit 1911 openingsbod 75 Zeefdruk 'Circus' van Robert Terwindt openingsbod 76 Fotoalbum met paardenfoto's openingsbod 77 Zilveren roomstelletje openingsbod 78 Ets Kerkboog Grote Markt Nijmegen openingsbod 79 Ets Groningen Hoge dera openingsbod 80 Gedecoreerd wandbord Nijmeegse Valkhofburcht openingsbod 81 Schaaltje met afbeelding Nijmeegse Waag openingsbod 82 Drie lepeltjes zilver en verguld openingsbod 83 Drie zilveren borrel lepeltjes met le decoratie openingsbod 84 Zilveren taartschep openingsbod 85 Verzilverde handspiegel openingsbod 86 Zilveren kleren borstel openingsbod 87 Twee zuurvorkjes met zilveren handvat openingsbod 88 Houten beeld zittende fluitspeler openingsbod

5 89 Houten beeld godin van de rijst en de vruchtbaarheid openingsbod 90 Bronzen schildpadje / verborgen doosje openingsbod 91 Twee porseleinen schoteltjes openingsbod 92 Vierkant olieverfschilderijtje 'Peer' openingsbod 93 Ets van lange rij bomen (Ph. Wiegman) openingsbod 94 Ets 'Carvalho' (Ph. Wiegman) openingsbod 95 Houtpastel van Julie Fichter openingsbod 96 Icoon Maria met Jezus openingsbod 97 Ets 'Kuikentje' van Marianne Stam openingsbod 98 Pentekening Marjo Asbeek-Brusse openingsbod 99 Aquarel van Dora Essers openingsbod 100 Gouache Bloemstilleven van Annemarie Eilers openingsbod 101 Acrylschilderijtje 'Leurse Bos' openingsbod 102 Schilderij op zijde 'Fantasia' van Annie Franken openingsbod 103 Prent uit het Tijdschrift 'Jugend' 1899 openingsbod 104 Gravure 'A view from Nijmwegen' (1836) openingsbod 105 Ets/gravure 'Spruitenkamp' Ooij van Ed Noyons. openingsbod 106 Drie foto's vrouwen (midden Oosten) openingsbod 107 Schilderij 'Bron van Wijsheid' (Janne vd Marel) openingsbod 108 Spekstenen beeld Chinese visser openingsbod 109 Modern damespolshorloge openingsbod 110 Antieke veterhaak openingsbod

6 111 Kristallen vaasje openingsbod 112 Verguld dameshorloge aan schakelketting openingsbod 113 Zilveren dameshorloge aan schakelketting openingsbod 114 Verzilverd slacouvert (plated) openingsbod 115 Zes verzilverde viscouverts (plated) openingsbod 116 Vierdelige set opscheplepels (plated zilver) openingsbod 117 Reprografie 'Het congres danst' openingsbod 118 Jubileumprent politie Tweestromenland openingsbod 119 Ets 'Bos op de heuvelrand' openingsbod 120 Reprografie 'Verdwenen kasteel Ubbergen' openingsbod 121 Lino 'Der Golem' (Ed Noyons) openingsbod 122 Olieverf op karton 'Polderavond' (H. van Kuyk) openingsbod 123 Ets 'De twee Bartholomeuskerken van Beek (Wim van Beek) openingsbod 124 Koperen bak op voet openingsbod 125 Curieuze pijp: Papa fume une pipe openingsbod

Overzicht van de veilingkavels

Standen overzicht Juliana's Bazar 2011

Standen overzicht Juliana's Bazar 2011 Stand nr. HPrijs Gevallen op lot nr. Stand 1 1e Prijs Tete á tete bank 234 2e Prijs Beeld voor in de tuin 199 Stand 2 1e Prijs Oranje klederdracht meisje 60 2e Prijs Oranje das 21 Stand 3 1e Prijs Pentekening

Vuurhouten lantaarn met handvat Grote lantaarn: 40x20x29cm 24,95 Kleine lantaarn: 31x15x22cm 14,95. Lantaarn met LED en decoratie 3 c 14,99 4 c 9,99 1 2 Vuurhouten lantaarn met handvat Grote lantaarn: 40x20x29cm 24,95 Kleine lantaarn: 31x15x22cm 14,95 Lantaarn met LED en decoratie 5 c 1,50 Kerstboom met sneeuw 80cm 7 c 9,99 Kaars

Materiaal : metaal Beschikbare kleuren : antieke messing of satijn nikkel

Materiaal : metaal Beschikbare kleuren : antieke messing of satijn nikkel Bureaulamp: laatste update 22/05/2017 Bureaulamp hout design LED 5W 365mm hoog (bureau -01) Lengte arm : 570mm Diameter voet : 190mm + hout Beschikbare kleur : metaal in zwart, hout in walnoot Type lamp

Veiling 7 juli 2012 Willem Roellofstraat 13:00 uur. Artikelen worden verkocht vanaf de startprijs

Veiling 7 juli 2012 Willem Roellofstraat 13:00 uur. Artikelen worden verkocht vanaf de startprijs Veiling 7 juli 2012 Willem Roellofstraat 13:00 uur Artikelen worden verkocht vanaf de startprijs lot omschrijving startprijs 1 Twee printen "I'm the wild" en "Cowboy", Herman Brood 2 Print, "Clown met

MEDAILLES. MEDAILLES Hèt Medaillehuis Suurd CATALOGUS CATALOGUS. Uitgave 2015 02 10

MEDAILLES. MEDAILLES Hèt Medaillehuis Suurd CATALOGUS CATALOGUS. Uitgave 2015 02 10 CATALOGUS MEDAILLES CATALOGUS MEDAILLES Uitgave 2015 02 10 Alle voorgaande publikaties komen hierbij te vervallen. Prijzen, afbeeldingen en overige vermeldingen zijn onder voorbehoud en kunnen zonder voorafgaande

Tabel eindbiedingen Kavelnummer Artikel Eindbod

Tabel eindbiedingen Kavelnummer Artikel Eindbod 1 Klontjesschaal met zilveren tang 3 2 Drents landschap, olieverf op doek, Johan Dijkstra (circa 1915) 18 3 Zilveren blad met 3 kristallen flesjes, waarvan 2 met dop; kledingborstel; 25 schaaltje op zilveren

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0001 harp harp, H 143 cm, authentiek stuk, lichte beschadiging, snaar los 0002, paneel 28 x 46 cm in rococo kader, "Danspartij rond boom" 1659, Frans Wouters, geboren Lier

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0101 op doek "Stilleven met fruit" Corn. Van Spaandonck 63 x 48 in decoratieve kader, 1806 gesigneerd 3000.00 250.00 0102 in olieverf "Ruiter aan hoevetje met schapen" ca 1830

Algemene Kunst- en Antiekveiling Maart 2012 Wapens Algemene Kunst- en Antiekveiling Maart 2012 Wapens Kavel nr. 3701: Een hout gesneden Balinese danseres, Ubud, midden 20ste eeuw Het basement met lotusbloem waaronder de inscriptie: Dibikin, Oleh, Aapfttangku,

Kunst- en Antiekveiling. Catalogus Kunst- en Antiekveiling Catalogus 11 augustus 2014 Lot Gegevens 1 Titel: 6 stoelen Omschrijving: Set van 6 mooie stoelen in noten en gezwart hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw Geschatte prijs: 400-500

Meubilair. Prijslijst 2014-2015

Meubilair. Prijslijst 2014-2015 Prijslijst 2014-2015 Meubilair 00101 Klapstoel Kunststof 0,70 00151 Klapstoel Rood, luxe 1,- 00150 Koppelstuk Voor klapstoel 0,15 00103 Kuipstoel Kunststof 1,25 00104 Terrasstoel met armleuning Wit 1,50

OUTLET 35% TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg OUTLET Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Witte parelmoer tulpvormige vaas met kunst gipskruid Afmetingen: Doorsnede 27 cm en

AEKO Kunst- en Antiekveiling 13 oktober 2014 13 oktober 2014 Lot Gegevens 1 Titel: Het mystiek huwelijk Omschrijving: Het mystiek huwelijk van de Heilige Catharina in aanwezigheid van de Heilige Dorothea. Olieverf op doek, Zuidelijke Nederlanden,

Wij behouden het recht voor, om bestelde aantallen naar verpak kings-eenheid af te ronden.

Wij behouden het recht voor, om bestelde aantallen naar verpak kings-eenheid af te ronden. Condities per 1 januari 2016 SHOWROOM Machineweg 222 te Aalsmeer, geopend maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 16.00uur, na het maken van een afspraak. VERKOOP EN Telefonisch: +31 (0) 297 381122 BESTELLINGEN

Uw kamer 'Klassiek' stijlen

Uw kamer 'Klassiek' stijlen Uw kamer 'Klassiek' stijlen Het kleurenpalet van Klassiek bestaat uit donker vergrijsd groen en bruin, wit- en crèmekleuren met accenten in aubergine. Natuurlijk kunt u uw kleuraccent ook afleiden van

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0300 0301 wasbak dubbele inox inbouw wasbak 150 x 60 cm rekje pvc rekje met 4 banken 60 x 30 x 139 cm hoog, metalen kapstok op voet, staande lamp met dimmer ongeveer 180 cm

MEDAILLES. MEDAILLES Hèt Medaillehuis Suurd CATALOGUS CATALOGUS. Uitgave

MEDAILLES. MEDAILLES Hèt Medaillehuis Suurd CATALOGUS CATALOGUS. Uitgave CATALOGUS MEDAILLES CATALOGUS MEDAILLES Uitgave 2016 01 04 Alle voorgaande publikaties komen hierbij te vervallen. Prijzen, afbeeldingen en overige vermeldingen zijn onder voorbehoud en kunnen zonder voorafgaande

LOT 1 LOT 3 LOT 5 LOT 4 LOT 6. Borstplaat van de sioux indianen Met echt been en turqois. stenen muurplaat uit Nepal lot 7st clown poppen keramiek

LOT 1 LOT 3 LOT 5 LOT 4 LOT 6. Borstplaat van de sioux indianen Met echt been en turqois. stenen muurplaat uit Nepal lot 7st clown poppen keramiek Meer dan 150 stuks worden aangeboden en verkocht aan de hoogste bieder Oude beelden in brons koper hout Loten wierook en Oosterse decora6e 20 tal kristallen schedels uit de Himalaya streek van 3cm tot

Open Huis Notenschip Veilingboekje

CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER

CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER OVER ONS Party Verhuur Reuver is een initiatief van Wiek en Ilona Franssen. Sinds jaar en dag zijn zij intensief betrokken bij het faciliteren van allerlei soorten feesten.

INVENTARISEREN: HOE EN WAAROM

INVENTARISEREN: HOE EN WAAROM INVENTARISEREN: HOE EN WAAROM Waarom inventariseren? Beheer Wettelijke verplichting Conservatie / restauratie Calamiteiten Bruiklenen Tentoonstellingen Onderzoek Herbestemming Ontsluiting Meerwaarde van

Hamer prijs. Lot Omschrijving Foto

Burgerveiling (25/01/2016) Burgerveiling (25/01/2016) 1 Een paar dekselkommen in Kanton-email, ca 1900 2 Twee siervazen in gelaagd kristal (één vaas met zilveren montuur) 3 Twee Hummelbeeldjes 4 Drie gepolychromeerde Oosterse sculpturen

Met kabel en aan/uit knop Staande lamp zilver/brons exclusief lampenkap 1xE mm hoog (staan -04) Diepte : 465mm Hoogte : mm

Met kabel en aan/uit knop Staande lamp zilver/brons exclusief lampenkap 1xE mm hoog (staan -04) Diepte : 465mm Hoogte : mm Staande lampen laatste update 22/05/2017 Staande lamp rond geborsteld staal 1365mm H voor lampenkap stof 1xE27 (staan -01) Diameter : 250mm Hoogte : 1365mm Kleur : Geborsteld staal Hoeveelheid lampen :

Wet ziekenverpleging

Wet ziekenverpleging MEEST BESTELDE INSIGNES MET ARTIKELNUMMER Wet ziekenverpleging Ziekenverpleging A, 30 mm, zilver met email. Midden metalen kruisje. Randschrift WET ZIEKENVERPLEGING" met bolhaaksluiting. Artikelnummer

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

DINSDAG 4 DECEMBER Ovalen barmeubeltje 2 Zuil met romantisch beeldje 3 Koppel Bowers & Wilkins speakers Model : DM4 4 Handgeknoopt tapijt

DINSDAG 4 DECEMBER Ovalen barmeubeltje 2 Zuil met romantisch beeldje 3 Koppel Bowers & Wilkins speakers Model : DM4 4 Handgeknoopt tapijt DINSDAG 4 DECEMBER 2018 1 Ovalen barmeubeltje 2 Zuil met romantisch beeldje 3 Koppel Bowers & Wilkins speakers Model : DM4 4 Handgeknoopt tapijt (90x160cm) 5 Damesbuste in beton 6 Naaitafeltje in engelse

EEN OVERZICHT VAN ONZE SCHATTEN OP ZOLDER

EEN OVERZICHT VAN ONZE SCHATTEN OP ZOLDER EEN OVERZICHT VAN ONZE SCHATTEN OP ZOLDER A SPULLETJES UIT DE KERK B BIJBELSE WANDKAARTEN (per stuks) C KADERS 0 Processie materiaal Paternoster (wit) (geel) (rood) Kleren Pastoor Kruisbeeld (groot) (klein)

Lotnummer: 2 (SL-09) Object: Poppenkastpop Stijl: - Gemaakt omstreeks: 1920/30 Beschrijving: Oude handspeelpop Verwachte opbrengst tussen 30,- en 40

Lotnummer: 2 (SL-09) Object: Poppenkastpop Stijl: - Gemaakt omstreeks: 1920/30 Beschrijving: Oude handspeelpop Verwachte opbrengst tussen 30,- en 40 Lotnummer: 1 (SL-24) Object: Vintage Schoolplaat Gemaakt omstreeks: Beschrijving: Schoolplaat toont Het Leven Verwachte opbrengst tussen 20,- en 30,- Lotnummer: 2 (SL-09) Object: Poppenkastpop Gemaakt

Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Koperfinish & Metaal

Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Koperfinish & Metaal Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires Koperfinish & Metaal 2016-07 Bob s bijzondere binnenhuisaccessoires KOPERFINISH Alle producten zijn gemaakt van aluminium met een koperfinish en naar een eigen ontwerp

éénmalige verkoop per opbod

2 Een ééndeurs porselein/vitrinekast, Hollands, Louis Quinze-stijl, 20e eeuw. Wortelnoten

2 Een ééndeurs porselein/vitrinekast, Hollands, Louis Quinze-stijl, 20e eeuw. Wortelnoten Kunst & antiekveiling nummer 86 Dinsdag 21 februari 2011, aanvang 19.00 uur (nrs. 001 t/m 400 en nr. 780 t/m 858) Woensdag 22 februari 2011, aanvang 19.00 uur (nrs 401 t/m 779 en nrs. 859 t/m 872) Tevens

Herfstgeuren &-kleuren

Herfstgeuren &-kleuren STYLING Herfstgeuren &-kleuren WANNEER DE DAGEN WEER KORTER EN DONKERDER WORDEN, IS HET TIJD OM HET BINNEN EXTRA GEZELLIG TE MAKEN EN AAN DE SLAG TE GAAN IN DE KEUKEN. STYLISTE WYTSKE HARTOG VAN STYLEXCLUSIEF

uit diverse faillissementen van:

for professionals decoratief

for professionals decoratief V1 for professionals Armaturen decoratief hanglamp LED Glow Natuur 139712 Hanglamp Hout E27-1.5M Textielsnoer Gedraaid Beige - Plafondkap 141473 Hanglamp Bern E27 Beton - 1.5M Textielsnoer Zwart/Wit -

Boedelinventaris van Pieter Marie Eduard Gevers Deynoot ( ). Notaris J.R.L. van der Gronden te Nijmegen, aktenr. 252, 31 mei en 1 juni 1860.

Boedelinventaris van Pieter Marie Eduard Gevers Deynoot ( ). Notaris J.R.L. van der Gronden te Nijmegen, aktenr. 252, 31 mei en 1 juni 1860. Boedelinventaris van Pieter Marie Eduard Gevers Deynoot ( ). Notaris J.R.L. van der Gronden te Nijmegen, aktenr. 252, 31 mei en 1 juni 1860. Bedenk dat fl 1. nu (2015) de waarde heeft x 22,5 of te wel

Inventories of the Orphan Chamber Cape Town Archives Repository, South Africa

Inventories of the Orphan Chamber Cape Town Archives Repository, South Africa Inventories of the Orphan Chamber Cape Town Archives Repository, South Africa Reference no.: MOOC8/12.15b Testator(s): Anna FothergillSergius Swellengrebel 14 April 1766 Specificatie van alle sodanige

2% DIRECT VOORDEEL BIJ ONLINE BESTELLEN VIA WWW.HEUTINKWELZIJN.NL WEBVOORDEEL ALLE ARTIKELEN ZIJN TE BESTELLEN OP WWW.HEUTINKWELZIJN.

2% DIRECT VOORDEEL BIJ ONLINE BESTELLEN VIA WWW.HEUTINKWELZIJN.NL WEBVOORDEEL ALLE ARTIKELEN ZIJN TE BESTELLEN OP WWW.HEUTINKWELZIJN. WEBVOORDEEL ALLE ARTIKELEN ZIJN TE BESTELLEN OP WWW.HEUTINKWELZIJN.NL BEZOEK ONZE WEBSITE! Kerstaanbiedingen! BESTEL NU VIA WWW.HEUTINKWELZIJN.NL SNEL, EENVOUDIG EN VOORDELIG COMPLEET ASSORTIMENT 24 UUR

HUURMATERIAAL EH PRIJS EXCL 21% BTW VERPAKT PER. FOTO AANTAL TOTAAL excl BTW 20105 Plat bord Ø 15 cm 25 0,16 0,19 0

HUURMATERIAAL EH PRIJS EXCL 21% BTW VERPAKT PER. FOTO AANTAL TOTAAL excl BTW 20105 Plat bord Ø 15 cm 25 0,16 0,19 0 * HUURMATERIAAL * ART.NR. OMSCHRIJVING excl 20105 Plat bord Ø 15 cm 25 0,16 0,19 0 20188 Plat bord 24,5 cm 25 0,15 0,18 0 20189 Plat bord 21 cm 25 0,15 0,18 0 20190 Plat bord 17 cm 25 0,15 0,18 0 21400

Toebedeling Boedeldag 6 april Locatie: Willibrord, Oude Velperweg 54, Arnhem Datum bijgewerkt:7-4-2013

Toebedeling Boedeldag 6 april Locatie: Willibrord, Oude Velperweg 54, Arnhem Datum bijgewerkt:7-4-2013 Datum bijgewerkt:7-4-203 GK000A Leunstoelen met beige bekleding GK000B Leunstoelen met beige bekleding GK000C Leunstoelen met beige bekleding 0 GK000D Leunstoelen met beige bekleding GK000E Leunstoelen

001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. Materiaal: brons. Afmetingen: Afkomst:

001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. Materiaal: brons. Afmetingen: Afkomst: 001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. brons. 002: Maçonniek bijou, Passer met inscriptie. 003 Porseleinen doosje met opschrift. Angoumois la gaité porselein.

SCHILDERIJEN POP ICONEN EN WOONDECORATIE

SCHILDERIJEN POP ICONEN EN WOONDECORATIE SCHILDERIJEN POP ICONEN EN WOONDECORATIE 48 div. schilderijen van pop iconen, div. meubilair, antiek en decoratie wo.: VITRA, etc. Startdatum Tuesday 25 April 2017 10:00 Bezichtiging Wednesday April 26

Catalogus Kroonveiling

Catalogus Kroonveiling 1 49 Set van 2 koperen kandelaars Koper 2 45 4 penningen met verschillende voorstellingen Metaal 3 67 4 Bronzen Skillets Metaal 4 170 Karel Gomes, Bronzen sculptuur, Staande baadster Metaal 5 39 Tinnen

Uitleg racelezen. Veel succes en plezier met oefenen!

Uitleg racelezen. Veel succes en plezier met oefenen! Racelez Naam: Uitleg racelez Lees de wdjes van je leesblad snel én goed. Iedere dag 1 muut lez. Laat iemand meelez om de tijd de score bij te houd én om te luister of je de wdjes goed leest. Zet e stp

koude drankjes en gezellig keuvelen tot de zon ondergaat. Styling Stefanie De Neve - Fotografie Jonah Samyn - Met dank aan Oscar V voor de locatie

koude drankjes en gezellig keuvelen tot de zon ondergaat. Styling Stefanie De Neve - Fotografie Jonah Samyn - Met dank aan Oscar V voor de locatie DOSSIER ibiz DE a BORREL Een zomerse dag, de zon schijnt, de temperaturen zijn hoog dat klinkt als het moment om vrienden uit te nodigen voor een relaxed boho feestje in de tuin. Niets moet, alles kan.

Nieuwkoop, september 2009. Geachte heer/mevrouw,

ETNISCHE KUNST (HERVEILING)

ETNISCHE KUNST (HERVEILING) ETNISCHE KUNST (HERVEILING) Plm. 200 div. stukken Afrikaanse kunst, wo.: houtsculpturen, maskers, beeldhouwwerken, sieraden, etc. Startdatum Tuesday 11 August 2015 10:00 Bezichtiging Wednesday 12 August

: onbekend, houten kruisbeeld vermoedelijk van beeldhouwer Tiessen uit Roermond

: onbekend, houten kruisbeeld vermoedelijk van beeldhouwer Tiessen uit Roermond Kerngegevens gemeentelijk monument: Monumentnummer : GM060 Naam monument : Aerenkapel Adres : Moosterstraat bij 15 Postcode en plaats : 6012 RC Haler Kadastrale aanduiding : HSL00 sectie G nr(s) 145 Coördinaten

De prent is een lithografie, ingekleurd met aquarel en gouache. Gouache is een dekkende

De prent is een lithografie, ingekleurd met aquarel en gouache. Gouache is een dekkende Overgenomen uit: Begijnhofkrant 37 (2012) 16-17 ONZE-LIEVE-VROUW VAN SCHERPENHEUVEL Opmerkelijke prent in het Begijnhofmuseum Begijnen leefden in eenvoud. Hun huizen fleurden ze op met afbeeldingen van

Sfeervol modern sobere romantiek

Prijslijst Urnen handgemaakt. Kinderurnen handgemaakt. Speciale urnen en dieren met 14 karaat bladgoud en zilver. Dieren op as-steen

Prijslijst Urnen handgemaakt. Kinderurnen handgemaakt. Speciale urnen en dieren met 14 karaat bladgoud en zilver. Dieren op as-steen Prijslijst 2012 Adviesprijzen Glasobjecten met asverwerking Telente 10 a 12 cm hoog, ei-model Alle kleuren leverbaar 229,00 Levensboom 20 a 24 cm ei-model Alle kleuren leverbaar 324,00 Bloem 10 a 12 cm