KUNSTVEILING KUNSTVEILING

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "KUNSTVEILING KUNSTVEILING"

Transcriptie

1 Corneille Litho, gesigneerd Titel: Vogel Jaartal: 1972 Afmetingen: 66 x 50 cm Ingelijst in randloze lijst Openingsbod: 150 Corneille Litho, gesigneerd Titel: Vogel Jaartal: 1972 Afm: 66 x 50 cm Ingelijst in randloze lijst Oplage: onbekend Openingsbod: 150 Lies Verhoeven Fotocollage Jaartal: 1983 Ingelijst Afmetingen: 39 x 29 (beeldformaat), 70 x 50 (incl lijst) Openingsbod:

2 Reinier Lucassen Litho Titel: Aap Noot Mies Jaartal: 1972 Oplage: x/v Ingelijst Afmetingen: 76 x 56 (beeldformaat), 92 x 64 (incl lijst) Openingsbod: 300 Hannes Postma Hart Prent Jaartal: onbekend Opschrift: 2*40*L*S (?) Ingelijst Afmetingen: 50 x x 54 (incl lijst) Openingsbod: 400 Leo Musch Kleurenlitho Titel: Still Children Jaartal: onbekend Oplage: 6/50 Kleurenlitho Afmetingen: 55 x 38 cm Openingsbod: 40

3 Hans Koetsier Zeefdruk Niet gesigneerd Jaartal: onbekend? ( ) Afmetingen: 59x59, 80x80 (Kleine barst in de lijst in één hoek) Ongesigneerd Openingsbod: 400 Pieter Holstein Kleurenlitho Oplage: 18/40 Jaartal: 81? Afmetingen: 33,5x23, 65x50 Openingsbod: 600 Klaas Gubbels Aquarel (kannen) Jaartal: 2002 Afmetingen: 69x53 Openingsbod: 800 Pat Andrea Kleurenlitho Over een Hond in Frankrijk Oplage: IX/X Afmetingen: 62x60 Jaartal: onbekend Openingsbod: 150

4 Jan van Goethem Tekeningen / collage Afmetingen: 70x100 Jaartal: onbekend (1972/1973?) Ongesigneerd Openingsbod: 600 Jan van Goethem Tekeningen / collage Afmetingen: 70x100 Jaartal: onbekend (1972/1973?) Ongesigneerd Openingsbod: 600 Terry van Druten Tekening Jaartal: onbekend Afmetingen: 32x24, 43x33 Ongesigneerd Openingsbod: 400 Willem Noorman Landschap 1 Linoleumsnede Oplage: 4/10 Afmetingen: 65x50 Openingsbod: 600

5 Mark Brusse Dobbelstenen / Three Yellow Blocks Zeefdruk Afmetingen: 50x67 cm Ingelijst Ongesigneerd Jaartal: onbekend (1973?) Affiche voor expositie Openingsbod: 400 Mark Brusse El Mano de Quito Inkt en Krijt op papier x 41 incl. lijst 42 x 29 beeldformaat Ingelijst Openingsbod: 500 Roger Raveel Ets, Koren 1973 Oplage: x/x Ingelijst Afmetingen: 34,5 x 26,5 (beeld), 65,5 x 50,5 (incl. lijst) : rechtsonder met potlood Openingsbod: 500 Sam Parabirsingh This Chemistry (niet goed leesbaar) 1989 Oplage: 10/12 Ingelijst Afmetingen: 41x39, 60x60 (incl. lijst) Openingsbod: 300

6 Theo Niermeijer Roestdruk (3x) Jaartal: 1983 Ingelijst in randloze lijst Afmetingen: 44x62 cm Openingsbod:.

7 Stan Lewkowicz Schildering op glas (Zwarte bloemen) Ongesigneerd 74x60 cm (barstje rechtsboven) Proef/monsters voor een opdracht voor interieur Schiphol (i.o.v. Kho Liang Ie Associates) Stan Lewkowicz (gouden vlakken) 41x41 cm Proef / monster voor een opdracht voor interieur Schiphol (i.o.v. Kho Liang Ie Associates) Stan Lewkowicz When I look at you my heart breaks 30x20 cm, 50x40 incl. Lijst met: voor Nel als blijk van bijzondere waardering (Geen handtekening) Ingelijst Jaartal: onbekend Openingsbod: 500

8 Han Voet: Twee Bomen Ets? 1977 Ingelijst Oplage: 12/30 Afmetingen: 34x28, 55x60 Openingsbod: 500 Han Voet De Vensterbank Ets? 1978 Ingelijst Oplage: 12/60 Afmetingen: 33x28, 55x70 gesigneerd Openingsbod: 500

9 Sipke Huismans Geen titel Ets 1974 Ingelijst in lijst met aluminium rand Oplage onbekend Afmetingen: 33 x 50 Openingsbod: 150 Sipke Huismans Geen titel Ets 1974 Ingelijst in perspex lijst Oplage onbekend Afmetingen: 33,5 x 50,5 Openingsbod: 150

10 Sipke Huismans Geen titel Ets 1972 Ingelijst in lijst met aluminium rand Oplage onbekend Afmetingen: 33 x 50 Openingsbod: 150 Sipke Huismans Geen titel Ets 1974 Ingelijst in perspex lijst Oplage onbekend Afmetingen: 33,5 x 50,5 Openingsbod: 150

11 Naam: Theo Niermeijer Roestdruk Titel: onbekend Jaartal: 1994 Afmetingen: 101,5 x 71 Openingsbod: 250 Naam: Mark Brusse Zeefdruk Geen titel Persoonlijke boodschap: voor Nel, je Mark, Parijs mei 2001 Jaartal: 2001 Afmetingen: 100 x 70 Openingsbod:

12 Naam: Mark Brusse Zeefdruk Titel: e.a.? Jaartal: 1973 Afmetingen: 76 x 53 Openingsbod: 200 Naam: Mark Brusse Zeefdruk Titel: e.a.? Jaartal: 1973 Afmetingen: 76 x 53 Openingsbod: 200

13 Naam: Paul Damstee Zeefdruk Titel: onbekend Jaartal: onbekend Afmetingen: 75,5 x 63 Openingsbod: 300 Naam: Marion Herbst Tekening met foto s Titel: onbekend Jaartal: onbekend ( Afmetingen: 65 x 50 Openingsbod: Naam: Theo Kuijpers Zeefdruk Oplage: nr 31 van 40 Geen titel Jaartal: 1978 Afmetingen: 105,5 x 75 Openingsbod: 500

14 Naam: Onbekend Inkt tekening Titel: Triangle Ink Co I Jaartal: 1974 Afmetingen: 65 x 50 cm Naam: Jan Bons Affiche (Het Nederlands Kamerkoor) Jaartal: onbekend Afmetingen: 79 x 53 Openingsbod:

15 affiche AEO Cassina Paolo Deganello Jaartal:1973 Afmetingen: 100 x 68,5 100 Naam: onleesbaar Zeefdruk Oplage: nr. 6 van 15 Titel: Sand drawing 23 Afmetingen: 76 x 63 Openingsbod: 300

16 Naam: Raveel Ets Oplage: nr. 10 van 10 Geen titel Jaartal: onbekend Afmetingen: 65 x 49,5 Openingsbod: 500 Naam: Raveel Ets Oplage: nr. 10 van 10 Geen titel Jaartal: onbekend Afmetingen: 65 x 49,5 Openingsbod: 500

17 Naam: Gerritz Litho Oplage: nr. 2 van 35 Titel: De Tijd Jaartal: 1980 Afmetingen: 65 x 50 Openingsbod 500

18 Naam: Lieve Prins Fotokopie collage Geen titel Oplage: nummer3 van 20 Jaartal: 1996 Afmetingen: 76 x 59 Openingsbod: 200 Naam: Lieve Prins Fotokopie collage Titel: Baobab Afrika Jaartal: 1996 Afmetingen: 75,5 x 60,5 Openingsbod: 200

19

HK-0034 Vrouw van Andrea, landschap Cecile Hessels Vak 30 olieverf op hardboard, Afm. 22 x 26, afm met lijst 36 x 40

HK-0034 Vrouw van Andrea, landschap Cecile Hessels Vak 30 olieverf op hardboard, Afm. 22 x 26, afm met lijst 36 x 40 Code Naam Kunstenaar Toponiem Omschrijving HK-0033 Portret van Jan van Heel An Vermeulen Vak 30 Olieverf op hardboard, HK-0034 Vrouw van Andrea, landschap Cecile Hessels Vak 30 olieverf op hardboard, Afm.

Nadere informatie

serie 1: werk

serie 1: werk verhuurd Daddy can I turn this? (2005) Materiaal: stof, fotografie, porselein, glas, papier Beeldformaat h 50 x b50 Lijstformaat h 70 x b 70 cm Verkoopprijs 1820,- incl btw le silence (2009) Materiaal:

Nadere informatie

Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten.

Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten. Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten. Kunstwerken worden verkocht in blokken van 40 werken (per uur). Tussen de blokken zit steeds een pauze moment. Kunstwerken

Nadere informatie

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand Mobile Art Loppersum is druk bezig om zoveel mogelijk mensen te laten kennismaken met beeldende kunst. Uit de al bestaande collectie van www.malcollection.nl en onlangs gekochte kunstwerken willen we zoveel

Nadere informatie

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur Catalogus Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur Opbrengst bestemd voor de Stichting Stille Armoede Zonder titel Nr 08 Kunstenaar:

Nadere informatie

HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17 Olieverf op doek, houten lijst. HK-0008 Parijs 1983 Jan van Heel Vak 25 olieverf, houten lijst, op linnen,

HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17 Olieverf op doek, houten lijst. HK-0008 Parijs 1983 Jan van Heel Vak 25 olieverf, houten lijst, op linnen, afbeelding Code Naam Kunstenaar Toponiem Omschrijving HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17. HK-0003 Spanje 1965 Jan van Heel Vak 01 HK-0004 Stilleven Jan van Heel Vak 17 HK-0007 Huizen in sneeuw, Frankrijk

Nadere informatie

HK-0062 Nijmegen 84 Freek van Ginkel 1.G7 naast 1.64 Acryl op linnen, 62x66,5, houten lijst

HK-0062 Nijmegen 84 Freek van Ginkel 1.G7 naast 1.64 Acryl op linnen, 62x66,5, houten lijst Code Naam Kunstenaar Toponiem Omschrijving HK-0062 Nijmegen 84 Freek van Ginkel 1.G7 naast 1.64 Acryl op linnen, 62x66,5, houten lijst HK-0073 het oog van de pauw Rinke Nijburg Vak 22 Houten lijst,28/30

Nadere informatie

Plaatsingslijst van de verzameling. Beeldende Kunst. verzameling

Plaatsingslijst van de verzameling. Beeldende Kunst. verzameling Plaatsingslijst van de verzameling Beeldende Kunst verzameling 1935-1963 Nederlands Architectuurinstituut 2006 INHOUD INLEIDING 2 Bewerking 2 Aanwijzing voor gebruik 2 PLAATSINGSLIJST 3 Afkomstig uit collectie

Nadere informatie

Uitverkoop showroommodellen 13/9/2013 tot en met 21/9/2013

Uitverkoop showroommodellen 13/9/2013 tot en met 21/9/2013 Zwevende inlijsting met een handvergulde zilveren lijst Exterieur kader: 109.5cm B x 44.5cm H 571.45 285.70 Inlijsting met een brede zilveren lijst Exterieur kader: 92cm B x 92cm H 822.25 411.10 Originele

Nadere informatie

Tentoonstelling. Gezondheidscentrum Op 1 Lijn. Halmaheiraplein 7 Dordrecht. van eind november 2011 tot eind januari 2012

Tentoonstelling. Gezondheidscentrum Op 1 Lijn. Halmaheiraplein 7 Dordrecht. van eind november 2011 tot eind januari 2012 Tentoonstelling Gezondheidscentrum Op 1 Lijn Halmaheiraplein 7 Dordrecht van eind november 2011 tot eind januari 2012 Henny van Ham - Werk op papier De tentoonstelling bevat 40 werken, verschillend van

Nadere informatie

DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014

DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014 DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014 J a n u a r i 2 0 1 4 Redactioneel 2014 is een bijzonder jaar voor de KVF. 25 jaar geleden werd de vereniging opgericht. Dat vieren

Nadere informatie

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES:

- MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES: - MARCEL WITTE - LIMITED EDITION - DESIGN LIJST - GICLEE LEVENSLANGE GARANTIE CERTIFICAAT VAN ECHTHEID - BESCHIKBARE GICLEES: TOGETHER ALONE SURPRISE THINKING OF YOU LACKADAISICAL SHELTER SECOND-HAND BAG

Nadere informatie

Kijkwijzer Prentkunst kunstwerken

Kijkwijzer Prentkunst kunstwerken kunstwerken o p p a pi er Inhoudsopgave Deel I Deel II Deel III Deel IV Basisopdrachten Techniekherkenning Kunstwerken op papier Techniekherkenning Prentkunst - hoogdruk Techniekherkenning Prentkunst -

Nadere informatie

Nr. A-1 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kasteel Elsloo Aquarel Dagmaat HxBxD: 20 x 27 cm. Jaar: 1985 Verkoopprijs: 30,00

Nr. A-1 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kasteel Elsloo Aquarel Dagmaat HxBxD: 20 x 27 cm. Jaar: 1985 Verkoopprijs: 30,00 Nr. A-1 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kasteel Elsloo Aquarel Dagmaat HxBxD: 20 x 27 cm. 1985 Verkoopprijs: 30,00 Nr. A-2 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kapel Maria in nood Aquarel Dagmaat HxBxD: 19 x

Nadere informatie

JACQUELINE SCHÄFER. Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie.

JACQUELINE SCHÄFER. Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie. JACQUELINE SCHÄFER Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie. Tot dat moment was het schilderen toch vooral iets wat zij voor

Nadere informatie

VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE

VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE VEILING & SYMPOSIUM VAN GOGH ARTIST IN RESIDENCE Zondag 3 juli 2016 Weet je waar ik vaak aan denk? Aan wat ik je indertijd al zei, dat ik, ongeacht de vraag of ik succes zal hebben, toch geloof dat hetgeen

Nadere informatie

www.annejasmijn.com info@annejasmijn.com Tel: 06 36118681 /annejasmijnip

www.annejasmijn.com info@annejasmijn.com Tel: 06 36118681 /annejasmijnip Illustratiewerk op maat Kaarten, cadeaus & producten Workshops & cursussen Schilderen & Tekenen www.annejasmijn.com info@annejasmijn.com Tel: 06 36118681 /annejasmijnip Tekenworkshop algemeen Workshoptype:

Nadere informatie

Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium met spiegelglas Prijs:

Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium met spiegelglas Prijs: Titel: vos (2012) oliepastel op papier Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium met spiegelglas 400,- (incl. 6% BTW) 1 Titel: ram (2013) oliepastel op papier Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium

Nadere informatie

Peeter Burgeik Verbeeldinkt & olie 06-25047264 http://www.peeter.nl

Peeter Burgeik Verbeeldinkt & olie 06-25047264 http://www.peeter.nl Peeter Burgeik Verbeeldinkt & olie 06-25047264 http://www.peeter.nl GRAFIEK (ZEEFDRUK EN SJABLONEN) Prijzen exclusief BTW Z1 Texel twins Sjabloondruk Z2 Strandhuisjes Sjabloondruk 4/25 e.v. 60 bij 70 3/10

Nadere informatie

Filosoferen De Duynvaerder, groep 1/2a, dinsdag 10 april, 13.30-14.00 uur

Filosoferen De Duynvaerder, groep 1/2a, dinsdag 10 april, 13.30-14.00 uur Filosoferen De Duynvaerder, groep 1/2a, dinsdag 10 april, 13.30-14.00 uur Ronald Boonacker, Route du Soleil II, zeefdruk, 40 x 120 cm. Waarom hebben jullie dit schilderij uitgekozen? - Vanwege het weggetje

Nadere informatie

Kunstveiling 17 december uur. locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam. meer informatie:

Kunstveiling 17 december uur. locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam. meer informatie: Kunstveiling 17 december 20.00 uur locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam meer informatie: www.cbkschiedam.nl 1 Beste bezoeker, Op zaterdag 17 en zondag 18 december 2016 wordt er in Schiedam een kunstbeurs

Nadere informatie

Grafisch atelier friesland. c u r s u s s e n

Grafisch atelier friesland. c u r s u s s e n Grafisch atelier friesland c u r s u s s e n 2016 2017 Een korte kennismaking met het Grafisch Atelier Friesland. Kom binnen en er staat een leuke, korte activiteit voor je klaar. De kans om even te ruiken

Nadere informatie

Benefiet Kunstveiling

Benefiet Kunstveiling Benefiet Kunstveiling Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen 2 Veilingboekje Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen Benefiet Kunstveiling met werk

Nadere informatie

Veiling van 12 kunstwerken

Veiling van 12 kunstwerken Zaterdag 18 maart 2017 Veilingmeester : Pieter Valcke Bijgestaan door : Wilfried Vanneste en Franky Defranck Veiling van 12 kunstwerken Titel : Zonnestralen Gemaakt naar Inge Touquet De kunststroom is

Nadere informatie

1907-1914. Bram Vrielink Jim Bloemen 2de

1907-1914. Bram Vrielink Jim Bloemen 2de Bram Vrielink Jim Bloemen 2de 1907-1914 INHOUDSOPGAVE INHOUDSOPGAVE... 2 INLEIDING... 3 HET KUBISME... 4 KUNSTENAARS KUBISME... 5 L AFICIONADO... 6 PORTRAIT OF PABLO PICASSO... 7 SIMULTANEOUS WINDOWS ON

Nadere informatie

Veilingcatalogus. Kunst voor Kunst. Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim. Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught

Veilingcatalogus. Kunst voor Kunst. Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim. Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught Veilingcatalogus Kunst voor Kunst Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught Datum: 14 juni 2015 Tijd: 12.00 uur Veilingmeester: Victor

Nadere informatie

Overige kunstwerken KUNST VOOR KANSEN. Stichting TalentenKans www.talentenkans.nl. Kunst voor Kansen april 2009 9 4 2009 1

Overige kunstwerken KUNST VOOR KANSEN. Stichting TalentenKans www.talentenkans.nl. Kunst voor Kansen april 2009 9 4 2009 1 2009 Overigekunstwerken KUNST VOOR KANSEN StichtingTalentenKans www.talentenkans.nl KunstvoorKansenapril2009 9 4 2009 1 Allegeëxposeerdewerkenzijntekoop. Deprijzenvandewerkenvindtuindezecatalogus. Deopbrengstuitdeverkoopvandekunstwerkenkomtvolledigtengoedeaan

Nadere informatie

12V 100 x 25 x 10 mm V 100 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm

12V 100 x 25 x 10 mm V 100 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm Autolamps Voltage Afmeting 100 x 25 x 10 mm 32.22.0038 24V 100 x 25 x 10 mm 32.22.0018 150 x 25 x 10 mm 32.22.0040 24V 150 x 25 x 10 mm 32.22.0020 300 x 25 x 10 mm 32.22.0042 24V 300 x 25 x 10 mm 32.22.0022

Nadere informatie

Druk met Kunst Lesbrief ter voorbereiding op het project Druk met Kunst, groep 6.

Druk met Kunst Lesbrief ter voorbereiding op het project Druk met Kunst, groep 6. Druk met Kunst Lesbrief ter voorbereiding op het project Druk met Kunst, groep 6. Inhoud: Voor de docent Pagina 2 - Het project druk met kunst - Voorbereiding met de klas - De leskist Museum in de klas

Nadere informatie

Veilingboekje kunstwerken 2016

Veilingboekje kunstwerken 2016 Veilingboekje kunstwerken 2016 Laat zien wat je kunt Altijd al een bijzonder kunstwerk willen hebben? Dan is dit het juiste moment. Alle kunstenaars die tijdens het kunstweekend exposeren bij Revalidatie

Nadere informatie

Portret. Materiaal linoleum, papier, potlood, krijt, gutsen.

Portret. Materiaal linoleum, papier, potlood, krijt, gutsen. Portret Inleiding In de kunstgeschiedenis zijn er al veel kunstenaars met het thema portret aan de slag gegaan. Soms maakten ze zelfportretten en dan weer familieportretten voor hun opdrachtgevers. Het

Nadere informatie

[WWW.8DIMENSIONART.BE]

[WWW.8DIMENSIONART.BE] 2010 JC Delforge Overzicht werken [WWW.8DIMENSIONART.BE] Een overzicht van de werken in chronologische volgorde, met nummering, datering en beknopte omschrijving i.v.m. de titel, het gebruikte medium,

Nadere informatie

Hier zie je ons de schilderijen inkleuren met wasco. Iedereen had een taak gekregen. Soms waren we het niet eens over de kleur, dan moesten we even

Hier zie je ons de schilderijen inkleuren met wasco. Iedereen had een taak gekregen. Soms waren we het niet eens over de kleur, dan moesten we even 1606-1669 We hebben de klas verdeeld in 6 groepjes, we mochten zelf kiezen. In dat groepje gingen we een schilderij uit een boek kiezen. Schilderijen van Rembrandt natuurlijk. Hier zie je ons de schilderijen

Nadere informatie

Miek Rodenburg - Beertje. Afmeting 41 cm x 32 cm Prijs 35

Miek Rodenburg - Beertje. Afmeting 41 cm x 32 cm Prijs 35 Miek Rodenburg - Beertje Afmeting 41 cm x 32 cm Prijs 35 Donderdagavondgroep olieverf t Venster Afmetingen 35 cm x 45 cm Prijs 40 Donderdagavondgroep olieverf t Venster Afmetingen 35 cm x 45 cm Prijs 40

Nadere informatie

Beeldenboekje klas 3

Beeldenboekje klas 3 Beeldenboekje klas 3 1 Afbeelding 1, 2, 3 en 4 op pagina 1 van dit Beeldenboekje gebruik je bij de herhaling van compositie, klas 1 (bijv. infoblok 114, pagina 6 van de TekenTools klas 3). M afbeelding

Nadere informatie

SYSTEMS CLIP-IN SILENCE PC-4700

SYSTEMS CLIP-IN SILENCE PC-4700 SYSTEMS CLIP-IN SILENCE PC-4700 (Rw 47 db) 14 glas glas 16 kozijn 16 glas glas 14 14 V6 V48 glas H96 H98 H70 H72 H98 H96 inbouwhoogte 14 V6 V64 inbouwbreedte OMSCHRIJVING: Aluminium kozijn PC-4700 Scharnieren

Nadere informatie

Uitleg over de linosnede, dat je meerdere afdrukken kunt maken van 1 afbeelding en meerdere kleuren;

Uitleg over de linosnede, dat je meerdere afdrukken kunt maken van 1 afbeelding en meerdere kleuren; LESBRIEF Donderdag 26 Februari: Klaarleggen: - Transparant papier op A4 of A5; -Linoplaatjes; -gutsen. -aanwezigheid controleren; plaatsen controleren; -Start nieuwe opdracht: Structuur maar nu in een

Nadere informatie

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE Spelers, staff en de besturen van de Stichting ROB en de Businessclub organiseen op woensdag 14 januari een fundraising dinner en een veiling. In dit boekje

Nadere informatie

Ab Goutbeek. Vlinders afbeelden. Atalanta. Inleiding

Ab Goutbeek. Vlinders afbeelden. Atalanta. Inleiding Ab Goutbeek Vlinders afbeelden Atalanta Inleiding In de afgelopen 50 jaar is er, dank zij de verbeterde druk- en digitale technieken, een overweldigende hoeveelheid aan afbeeldingen van vlinders verschenen.

Nadere informatie

Beeldspraak. Gesprekken met kunstenaars uit het Rijk van Nijmegen. Taborhuis. Wisselwerking tussen woord en beeld. Ad Lansink

Beeldspraak. Gesprekken met kunstenaars uit het Rijk van Nijmegen. Taborhuis. Wisselwerking tussen woord en beeld. Ad Lansink Gesprekken met kunstenaars uit het Rijk van Nijmegen Ad Lansink Wisselwerking tussen woord en beeld Taborhuis, brons Cor Litjens Lees verder over: Kunstenaars uiten zich in beelden: tekeningen, etsen,

Nadere informatie

RiddeRbuRcht van karton

RiddeRbuRcht van karton 1. Voor dit kasteel werd een doos met de afmetingen 29x26x23 2. 3. 4. Van een gewone kartonnen doos kan men met een beetje vaardigheid en geduld een mooi kasteel knutselen. cm gebruikt. Eerst werd de doos

Nadere informatie

FlexStand. Download Brochure 2012

FlexStand. Download Brochure 2012 FlexStand Download Brochure 2012 Met behulp van het FlexStand concept creëert u snel en eenvoudig een professionele beursstand tegen een scherpe prijs. De basiselementen bestaan uit een hoogwaardig aluminium

Nadere informatie

E001_1M 25 november 1975 Zonnebloem 2009: 30 Uitgeverij: Posterijen Suriname Zonnebloem-nrs: 1-3 Onafhankelijkheid

E001_1M 25 november 1975 Zonnebloem 2009: 30 Uitgeverij: Posterijen Suriname Zonnebloem-nrs: 1-3 Onafhankelijkheid Alle enveloppen zijn 19x10 cm, tenzij anders is aangegeven. Uitgaven van Posterijen Suriname komen voor op glanzende enveloppen en hagelwitte enveloppen van gewoon papier. E001_1M 25 november 1975 Zonnebloem

Nadere informatie

RETROSPECTIEVE CHAGALL PERSBEELDEN. De hoge-resolutiebeelden zijn hier beschikbaar: http://down.fine-arts-museum.be/pressimageschagall.

RETROSPECTIEVE CHAGALL PERSBEELDEN. De hoge-resolutiebeelden zijn hier beschikbaar: http://down.fine-arts-museum.be/pressimageschagall. RETROSPECTIEVE CHAGALL PERSBEELDEN De hoge-resolutiebeelden zijn hier beschikbaar: http://down.fine-arts-museum.be/pressimageschagall.zip CAMPAGNEBEELD: Marc Chagall, De wandeling (detail), 1917-1918,

Nadere informatie

Zelf een brief posten

Zelf een brief posten Zelf een brief posten Koop blanco kaarten, bedenk samen met de kinderen voor wie ze een de kaart gaan maken. Laat de kinderen er iets moois op tekenen, plakken, schilderen. Als ze klaar zijn, loop dan

Nadere informatie

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx x x x x xx x xx xx x xx xxx xx xx xx xxx x xx x xxxx x EEN KNOTSGEKKE xxx x xxxx HICHAM BENOHOUD xxx xxxxx xxxx xxxxx xx Salle de Classe, série 2 KLASFOTO! xxxx xxxxxx xx xxxxx xx xxxxxx x xxxxx xx x xxxxxx

Nadere informatie

Schilderijen, kunstwerken, expositieinventaris

Schilderijen, kunstwerken, expositieinventaris ONLINE VEILING DE KUNSTPOORT LEIDEN (NL) Schilderijen, kunstwerken, expositieinventaris Haven 56 2312 ML Leiden (De Kunstpoort Leiden) Sluitingsdatum: dinsdag 09 JULI vanaf 19:00 Bezichtiging: zaterdag

Nadere informatie

Druk Idee Prijslijst sportprijzen 2014 Prijzen zijn exclusief BTW en verzendkosten

Druk Idee Prijslijst sportprijzen 2014 Prijzen zijn exclusief BTW en verzendkosten S113.1 28 6,86 S124.1 17 3,72 S130.1 12 2,64 2 29 7,12 2 18 3,80 2 14 1,78 3 30 8,08 3 19 3,90 3 15 3,00 4 32 8,92 4 20 4,04 4 17 3,52 5 33 5,01 5 21 4,58 5 18 4,10 6 35 5,52 6 22 4,82 S115.1 21 5,40 S125.1

Nadere informatie

VLOER- TAFELLAMPEN. www.wolfs.nl

VLOER- TAFELLAMPEN. www.wolfs.nl VLOER- TAFELLAMPEN 2011 2012 www.wolfs.nl ZITA 40 pag. 238 ZTA 20-30 pag. 239 COSTANZA pag. 240 GRANDE CO pag. 241 LADY COS pag.242 COSTANZA T pag.243 CONSTANZI pag.244 FORTEBRA pag.245 WAWA TERRA pag.246

Nadere informatie

Bij het samenstellen van deze digitale workshop is de grootste zorg besteed aan de juistheid van de hierin opgenomen informatie.

Bij het samenstellen van deze digitale workshop is de grootste zorg besteed aan de juistheid van de hierin opgenomen informatie. Lees eerst dit! Bedankt Bedankt voor volgen van deze workshop. Deze workshop is stap-voor-stap uitgebreid beschreven, zodat je deze gemakkelijk kunt maken. De laatste nieuwtjes Als je op onze mailinglijst

Nadere informatie

Kliklijsten. Art LU5209. Geanodiseerd alu + acryl

Kliklijsten. Art LU5209. Geanodiseerd alu + acryl Art LU0209 Art LU5209 Art LU0309 Art LUS2319 20 mm + acryl 25 mm + acryl 30 mm 32 mm aluminium hebben een 45 graden hoek Ze worden geleverd met een transparante PCV-inlegvel. meegeleverd. Leverbaar in

Nadere informatie

Terca keramische raamdorpels

Terca keramische raamdorpels Terca keramische raamdorpels glas houten kozijn maat A raamdorpelclip min. 40 º vensterbank pleisterlaag Terca raamdorpel vochtkerend materiaal open stootvoeg isolatie Toepassing houten kozijn - kering

Nadere informatie

Archiefnummer 0701. Inventaris van het archief van GALERIE ESPACE 1956-2007. Irene Meyjes/Lidy Visser 2008 Amsterdam. Lidy Visser 2009-2011 Den Haag

Archiefnummer 0701. Inventaris van het archief van GALERIE ESPACE 1956-2007. Irene Meyjes/Lidy Visser 2008 Amsterdam. Lidy Visser 2009-2011 Den Haag Archiefnummer 0701 Inventaris van het archief van GALERIE ESPACE 1956-2007 Irene Meyjes/Lidy Visser 2008 Amsterdam Lidy Visser 2009-2011 Den Haag 40jarig jubileum, 1997, inv. nr 510. Fotograaf Jack Jacobs

Nadere informatie

Miek Rodenburg - Beertje. Afmeting 41 cm x 32 cm Prijs 35

Miek Rodenburg - Beertje. Afmeting 41 cm x 32 cm Prijs 35 Miek Rodenburg - Beertje Afmeting 41 cm x 32 cm Prijs 35 Miek Rodenburg aquarel Rozen Afmetingen 41 cm x 51 cm Prijs 50 Mini Mol aquarel Landschap Italië Afmetingen 51 cm x 41 cm Prijs 50 Mini Mol aquarel

Nadere informatie

ZOMER EXPO. www.intermedi-art.nl. Vergezicht. lidwien chorus jan tregot. frank dekkers milena tlustá

ZOMER EXPO. www.intermedi-art.nl. Vergezicht. lidwien chorus jan tregot. frank dekkers milena tlustá ZOMER EXPO www.intermedi-art.nl Vergezicht lidwien chorus jan tregot frank dekkers milena tlustá sven hoekstra francis konings jan zwaan frans vd heuvel robert terwindt diederik grootjans charles donker

Nadere informatie

voorschriften grafbedekking 10A

voorschriften grafbedekking 10A voorschriften grafbedekking 10 87 galerij zuil l = 70 cm, b = 50 cm, h = 100 cm plaatsing sierurn de zuil is door geplaatst met inbegrip van een roestvaststalen gedenk strip - de sierurn wordt centraal

Nadere informatie

Passepartout - Heart - Green/14

Passepartout - Heart - Green/14 Pagina gemaakt donderdag 05 februari, 2009 Passepartout - Heart - Green/14 Modello: FRAVAU-PP-Heart-14green Passepartout Lijst Hart (met achterkant) 14 cm - Kleur - groen. Stevig karton waar u uw werk

Nadere informatie

Grote stockverkoop voor het Kinderkankerfonds : boeken, conferentiemateriaal, kaders, LP s,

Grote stockverkoop voor het Kinderkankerfonds : boeken, conferentiemateriaal, kaders, LP s, Grote stockverkoop voor het Kinderkankerfonds : boeken, conferentiemateriaal, kaders, LP s, Boeken Nr. Foto Bijkomende info Prijs Aantal Beschikbaar in Frans, Engels en Duits 2 Beschikbaar in Frans en

Nadere informatie

USB - lieveheersbeestje

USB - lieveheersbeestje USB - lieveheersbeestje Met Halloween verkleden mensen zich. Ze trekken griezelige kostuums aan. Maar eigenlijk zijn ze allemaal heel aardig. Precies het tegenovergestelde is het geval met computervirussen.

Nadere informatie

Schilderijenlijst Annemieke Laghuwitz update 16 augustus 2012

Schilderijenlijst Annemieke Laghuwitz update 16 augustus 2012 Schilderijenlijst Annemieke Laghuwitz update 16 augustus nr afbeelding jaar titel maat in cm techniek Prijs in euro Voor 2000 P353 1 1992 rietstengels 44x65 aquarel 325 P453 2 1995 huizen van restjes verf

Nadere informatie

IK ZIE, IK ZIE... BENNER

IK ZIE, IK ZIE... BENNER IK ZIE, IK ZIE... BENNER onderwijsprogramma primair onderwijs groep 5 t/m 8 INLEIDING Gerrit Benner vond de gewone wereld lang niet altijd even leuk, dus die schilderde hij ook niet. Maar achter die gewone

Nadere informatie

ZOON VAN EROS. Wim Henderickx. Score. for soprano and piano poems by Hans Andreus. NORSK MUSIKFORLAG a/s

ZOON VAN EROS. Wim Henderickx. Score. for soprano and piano poems by Hans Andreus. NORSK MUSIKFORLAG a/s Score Wim Henderickx ZOON VAN EROS for soprano and piano poems by Hans Andreus Part I: Het hart van de nacht Part II: Ik heb je liever Part III: Voor een dag van morgen 1 NORSK MUSIKFORLAG a/s ZOON VAN

Nadere informatie

HOME COSY@ DECORATION. Lantaarn. Doos. Zakdoekendoos. Dienbladen. Mini champagne-emmer. Kaarthouder. Flûte

HOME COSY@ DECORATION. Lantaarn. Doos. Zakdoekendoos. Dienbladen. Mini champagne-emmer. Kaarthouder. Flûte keramiek. 90 - Ø 0, x H cm,0. 9 - Ø 0, x H cm,0. 9 - Ø x H, cm,9 9 - Ø x H, cm,9. 9 - Ø 7, x H 0 cm,9 9 - Ø 7, x H 0 cm,9 - marmer 80 - x 0 x H 8 cm 8,99 Zakdoekendoos - x x H 0 cm,7 Dienbladen - 0 x 0

Nadere informatie

Kijk Kleur.. Saendelft heeft het!

Kijk Kleur.. Saendelft heeft het! Kijk Kleur.. Saendelft heeft het! In Saendelft West, Assendelft Noord en Saendelft Oost zijn de huizen gebouwd in veel verschillende bouwstijlen. Assendelft Noord was er het eerste. In Assendelft Noord

Nadere informatie

Nieuwsbrief VTV Helpt Elkander

Nieuwsbrief VTV Helpt Elkander Nieuwsbrief VTV Helpt Elkander Augustus 2014 Normaal gesproken ontvangt u in onze nieuwsbrief gewoon wat activiteiten en wetenswaardigheden. Deze keer echter hebben wij u naar aanleiding van de afgelopen

Nadere informatie

GR AFISCH FESTIVAL 20 MEI-26 JUNI DEN HAAG FESTIVAL ANALOG BORDERS PRINSEGRACHT 16, DEN HAAG GRAFISCHE WERKPLAATS MASTERCLASSES / WORKSHOPS

GR AFISCH FESTIVAL 20 MEI-26 JUNI DEN HAAG FESTIVAL ANALOG BORDERS PRINSEGRACHT 16, DEN HAAG GRAFISCHE WERKPLAATS MASTERCLASSES / WORKSHOPS FESTIVAL ANALOG BORDERS GR AFISCH FESTIVAL GRAFISCHE WERKPLAATS MASTERCLASSES / WORKSHOPS PRINSEGRACHT 16, DEN HAAG LEZINGEN / WORKSHOPS 20 MEI-26 JUNI DEN HAAG 20 MEI-26 JUNI 2016 index 1.1. Inleiding...1

Nadere informatie

Catalogus kunstwerken van amateur kunstschilder. VA itxá? TÜxÅuxÜzáàÜttà DD? HHKF VW gxäxyééç M CGCEEDIIFEA

Catalogus kunstwerken van amateur kunstschilder. VA itxá? TÜxÅuxÜzáàÜttà DD? HHKF VW gxäxyééç M CGCEEDIIFEA Catalogus kunstwerken van amateur kunstschilder VA itxá? TÜxÅuxÜzáàÜttà DD? HHKF VW TtÄáà @jttäüx? gxäxyééç M CGCEEDIIFEA SCHILDERIJEN VAN DE JAREN 1991 t/m heden van Cor Vaes. Nr. Benaming Blz. Nr. Benaming

Nadere informatie

WORD STARTEN... 4 WORD STOPPEN... 4 OPENEN... 5 OPSLAAN... 6 AFDRUKKEN = PRINTEN... 8 FOUTJE ONGEDAAN MAKEN... 9 KIEZEN MET MUIS...

WORD STARTEN... 4 WORD STOPPEN... 4 OPENEN... 5 OPSLAAN... 6 AFDRUKKEN = PRINTEN... 8 FOUTJE ONGEDAAN MAKEN... 9 KIEZEN MET MUIS... Word 2 WORD STARTEN... 4 WORD STOPPEN... 4 OPENEN... 5 OPSLAAN... 6 AFDRUKKEN = PRINTEN... 8 FOUTJE ONGEDAAN MAKEN... 9 KIEZEN MET MUIS... 10 KIEZEN VAN 1 WOORD... 10 KIEZEN VAN 1 ZIN... 10 KIEZEN VAN

Nadere informatie

4. Als u in toekomstige publicaties van onze hand liever anoniem wil blijven dan kunt u dat hieronder aangeven.

4. Als u in toekomstige publicaties van onze hand liever anoniem wil blijven dan kunt u dat hieronder aangeven. CERTIFICERING Middels het invullen en ondertekenen van deze vragenlijst, verzoekt Fondation Constant (de Stichting ) om te certificeren het kunstwerk of de kunstwerken, hieronder beschreven, waarvan u

Nadere informatie

WILLEM DE BONT AMSTERDAM 22.01.2004-29.02.2004. Zes sinasappels en een pompoen, olieverf/paneel, 25x33 cm

WILLEM DE BONT AMSTERDAM 22.01.2004-29.02.2004. Zes sinasappels en een pompoen, olieverf/paneel, 25x33 cm WILLEM DE BONT 22.01.2004-29.02.2004 AMSTERDAM Zes sinasappels en een pompoen, olieverf/paneel, 25x33 cm WILLEM DE BONT 22.01.2004-29.02.2004 AMSTERDAM 1953 Willem de Bont schildert stillevens op stevige,

Nadere informatie

Antwoorden Wiskunderoute Museum Boerhaave. 01A) 14 kerktorens 01B)

Antwoorden Wiskunderoute Museum Boerhaave. 01A) 14 kerktorens 01B) Antwoorden Wiskunderoute Museum Boerhaave 01A) 14 kerktorens 01B) 1+) Wassenaar en Noordwijk aan Zee 250 cm is, Voorhout en Wassenaar ongeveer 262 cm is, Noordwijk aan Zee en Voorhout 80 cm is, Voorhout

Nadere informatie

De pointer. Mariska de haan

De pointer. Mariska de haan De pointer Mariska de haan 2013 ~1~ Inleiding. Voor mijn werkstuk dit jaar heb ik gekozen voor de pointer. Omdat wij thuis 2 pointers hebben. Daar wil ik graag wat over vertellen. ~ 2 ~ Inhoudsopgave Hoofdstuk

Nadere informatie

BIJLAGE 2 LESBRIEF BEZOEK DE KERK!

BIJLAGE 2 LESBRIEF BEZOEK DE KERK! EDE VROEGER EN NU Erfgoedleerlijn Ede BIJLAGE 2 LESBRIEF BEZOEK DE KERK! voor groep 5 t/m 8 EDE VROEGER EN NU Erfgoedleerlijn Ede MONUMENTEN bezoek de kerk Lesbrief Tijdens je bezoek aan de kerk onderzoek

Nadere informatie

EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT

EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT 1. Inleiding Voor de 19º expositie Picturama Leudal heeft het bestuur van de Stichting Picturama een jury bijeen geroepen om de nominaties en prijzen

Nadere informatie

Auke en Wiesje Bult-Vreugde

Auke en Wiesje Bult-Vreugde Archiefnummer 0732 Inventaris van het archief van Auke en Wiesje Bult-Vreugde 1953-1984, met hiaten Karlijn de Jong Den Haag 2010 INHOUD 1 Inleiding 1.1 Schenking en verantwoording van de inventarisatie

Nadere informatie

Restauratie-Atelier Nabuurs

Restauratie-Atelier Nabuurs Beschrijving van de voortgang van de restauratie van het schilderij van Cornelis van der Ven met als titel: Maaiers In opdracht van: Uitvoering van de restauratie door: Restauratie-Atelier Nabuurs Cornelia

Nadere informatie

Huidige toestand : Hoever sta ik met de eindtermen? doelmatige manier.

Huidige toestand : Hoever sta ik met de eindtermen? doelmatige manier. ICT-project Sint-Laurens Zelzate-West a b c d e f g Huidige toestand : Hoever sta ik met de eindtermen? naam: LA Linda De leerlingen hebben een positieve houding tegenover ICT en zijn bereid ICT te gebruiken

Nadere informatie

Kunst en schilderijen van diverse scheepsvoorstellingen

Kunst en schilderijen van diverse scheepsvoorstellingen ONLINE VEILING ART & PAINTINGS (NL) Kunst en schilderijen van diverse scheepsvoorstellingen Industrieweg 25 f 3796 EG Soest (Art & Paintings) Sluitingsdatum: maandag 08 SEPTEMBER vanaf 20:00 Bezichtiging:

Nadere informatie

Wegwijs in de wereld van de schilderkunst / Schilderijen Salon van de 21 e eeuw

Wegwijs in de wereld van de schilderkunst / Schilderijen Salon van de 21 e eeuw Wegwijs in de wereld van de schilderkunst / Schilderijen Salon van de 21 e eeuw Lesbrief met enkele suggesties voor creatieve verwerkings- lessen n.a.v. het bezoek aan de tentoonstelling Le Peintre de

Nadere informatie

BLZ TITEL WERK. Wanneer in een keer betalen lastig is, kunnen we een afspraak maken voor betaling in termijnen.

BLZ TITEL WERK. Wanneer in een keer betalen lastig is, kunnen we een afspraak maken voor betaling in termijnen. BLZ TITEL WERK 1. INDEX 2. ANNET 3. MW MEES 4. JOYCE 5. TURKSE VROUWEN 6. IK GA HAAR ALLES VERTELLEN 7. ZEIK NIET! 8. LA TRAVIATA 9. ZWEMBAD 10. CRIME PASSIONEL 11. CHLOOR I EN CHLOOR II 12. DOOR DE BOMEN

Nadere informatie

Etsen 5 VWO Tekenen Materiaal Werkwijze surrealistisch magisch realistisch

Etsen 5 VWO Tekenen Materiaal Werkwijze surrealistisch magisch realistisch Etsen 5 VWO Tekenen Materiaal: etsplaatje, etsnaald, afdekvernis, harspoeder, brander, penseel, etspapier, etsinkt, krantenpapier, vijl, schuurpapier, poetslappen, potlood, reproductie. Werkwijze: Bestudeer

Nadere informatie

Kijkwijzer Prentkunst kunstwerken

Kijkwijzer Prentkunst kunstwerken kunstwerken o p p a pi er Inhoudsopgave Deel I Deel II Deel III Deel IV Basisopdrachten Techniekherkenning Kunstwerken op papier Techniekherkenning Prentkunst - hoogdruk Techniekherkenning Prentkunst -

Nadere informatie

OPDRACHTKAART. Thema: Drukken. Zeefdrukken 2. Een zeefdrukraam prepareren DR-03-02-01. Voorkennis: Zeefdrukapparatuur

OPDRACHTKAART. Thema: Drukken. Zeefdrukken 2. Een zeefdrukraam prepareren DR-03-02-01. Voorkennis: Zeefdrukapparatuur OPDRACHTKAART DR-03-02-01 Voorkennis: Zeefdrukapparatuur Intro: Zeefdruk is een doordruktechniek. De inkt wordt door de open gaatjes van het gaas gedrukt. Het beeld wordt gevormd door gaatjes dicht te

Nadere informatie

KUNST & LICHT. H 145 x B 34 x D 6,5 cm. Willem Prins IJsseldijk 24 8261LK Kampen T +31(0)38-7114425 www.willemprins.com info@willemprins.

KUNST & LICHT. H 145 x B 34 x D 6,5 cm. Willem Prins IJsseldijk 24 8261LK Kampen T +31(0)38-7114425 www.willemprins.com info@willemprins. KUNST & LICHT H 145 x B 34 x D 6,5 cm. Willem Prins IJsseldijk 24 8261LK Kampen T +31(0)38-7114425 www.willemprins.com info@willemprins.com Kunstenaar Willem Prins (1968) vindt zijn artistieke drijfveren

Nadere informatie

Gedichtendag 2012 Stroom. Naar aanleiding van de gedichtendag op 26 januari 2012. Leerkracht: Cara Figoureux Nederlands

Gedichtendag 2012 Stroom. Naar aanleiding van de gedichtendag op 26 januari 2012. Leerkracht: Cara Figoureux Nederlands Gedichtendag 2012 Stroom Naar aanleiding van de gedichtendag op 26 januari 2012 Leerkracht: Cara Figoureux Nederlands Vooropdracht Open het internet en ga naar google 1. Open google afbeeldingen en zoek

Nadere informatie

In het kader van de workshop-reeks: Onderzoek in spiegelbeeld

In het kader van de workshop-reeks: Onderzoek in spiegelbeeld Lesbrief Workshop etsen Museum Het Rembrandthuis In het kader van de workshop-reeks: Onderzoek in spiegelbeeld Panorama Rembrandt Museum Het Rembrandthuis heet u en uw leerlingen van harte welkom bij de

Nadere informatie

THE DOORS MAAKT PLAATS VOOR NIEUW DESIGN!

THE DOORS MAAKT PLAATS VOOR NIEUW DESIGN! THE DOORS MAAKT PLAATS VOOR NIEUW DESIGN! Showroomkorting en magazijn uitverkoop tot 70% op designdeuren en kasten The Doors komt dit najaar met een compleet nieuwe collectie designdeuren, kastwanden en

Nadere informatie

Archief N.V. Koninklijke Van Kempen & Begeer en rechtsvoorgangers. RKD, Den Haag, archiefnummer 0707 Drs. Irene Meyjes, projectmedewerker Archivalia

Archief N.V. Koninklijke Van Kempen & Begeer en rechtsvoorgangers. RKD, Den Haag, archiefnummer 0707 Drs. Irene Meyjes, projectmedewerker Archivalia Archief N.V. Koninklijke Van Kempen & Begeer en rechtsvoorgangers RKD, Den Haag, archiefnummer 0707 Drs. Irene Meyjes, projectmedewerker Archivalia Studiemiddag Vormgevingsarchieven: werk in uitvoering

Nadere informatie

Patchwork. Patchwork met driehoekjes

Patchwork. Patchwork met driehoekjes Patchwork INSTRUCTIES 80411 Houd jij van patchwork? Er zijn een heleboel leuke projecten die je kunt doen en wij hebben de stoffen die je nodig hebt. Patchwork is een techniek waarbij je kleinere stukken

Nadere informatie

MIJN WERELD IS CREATIEF!

MIJN WERELD IS CREATIEF! Prints als van designerhand gemaakt op T-shirts, tops, broeken, rokken, draagtassen, huistextiel! MIJN WERELD IS CREATIEF! NL In weinig, gemakkelijke stappen tot een snel, trendy resultaat. Vest Doodshoofd

Nadere informatie

PKN Soest - Wilhelinakerk 19 april 2015 Jeugddienst. Margot, Rachel, Pherenike en Wouter

PKN Soest - Wilhelinakerk 19 april 2015 Jeugddienst. Margot, Rachel, Pherenike en Wouter PKN Soest - Wilhelinakerk 19 april 2015 Jeugddienst Voorganger: ds. Wim Kievit Ambtsdrager van dienst: Wim van Assenbergh Lectoren: Wouter, Rachel, Margot Organist: Terry Hamberg, Muzikanten: Margot, Rachel,

Nadere informatie

Kunstcollectie Winkler Prins. openbare school voor voortgezet onderwijs

Kunstcollectie Winkler Prins. openbare school voor voortgezet onderwijs Kunstcollectie Winkler Prins openbare school voor voortgezet onderwijs Colofon Uitgave Winkler Prins, Veendam 2012 Samenstelling Teake van der Bles, Henk Spelde Fotografie Teake van der Bles Anna Kramer

Nadere informatie

Hoofdstuk 6 Badmeubelverlichting, contactdozen & schakelmateriaal

Hoofdstuk 6 Badmeubelverlichting, contactdozen & schakelmateriaal Hoofdstuk 6 Badmeubelverlichting, contactdozen & schakelmateriaal Door op een onderstaande afbeelding te klikken wordt de productpagina zichtbaar Badmeubel- & spiegelverlichting Contactdozen Schakelmateriaal

Nadere informatie

een schilder-achtige en creatieve vakantie 30 juni - 7 juli 2012 o.l.v. Lieve Cornette in de Morvan

een schilder-achtige en creatieve vakantie 30 juni - 7 juli 2012 o.l.v. Lieve Cornette in de Morvan een schilder-achtige en creatieve vakantie 30 juni - 7 juli 2012 o.l.v. Lieve Cornette in de Morvan Tekenen en schilderen in materiaal en techniek naar keuze: Tijdens deze cursus kan er gewerkt worden

Nadere informatie

inkijkexemplaar Ontwerp van de lamp Ontwerp

inkijkexemplaar Ontwerp van de lamp Ontwerp van de lamp. Communicatie via tekens. De Technische tekentaal.. Genormaliseerd papierformaat.. Letters en cijfers.. Tekengerei.. Stroomdiagram. De perspectieftekening 6.. Natuurlijk perspectief 6.. Isometrisch

Nadere informatie

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 Kavel 1 ''Klaproos'' canvas, acryl, afmetingen 80 x 60 cm. Kunstenares Jeanne Megens Kavel 2 ''Ontsnapping'' canvas, acryl, afmetingen 100 x 80 cm.

Nadere informatie

Deze prijzen zullen u een bijzonder vrolijk Kerstfeest bezorgen.

Deze prijzen zullen u een bijzonder vrolijk Kerstfeest bezorgen. Deze prijzen zullen u een bijzonder vrolijk Kerstfeest bezorgen. 01 0 3 0 2 8 0 5 CIALE PRIJS Hanger CODE: 2203 Sterling zilver 1ste wet (25) gerodineerd 6 witte zirkonia`s 02 01 Cadeauset gepersonaliseerde

Nadere informatie

WERKBLAD mijn landschap

WERKBLAD mijn landschap WERKBLAD mijn landschap Hoe zie jij het landschap? Wat vind je mooi of belangrijk? Ga alleen of in groepjes aan de slag en maak - een presentatie op papier of digitaal - een gedicht, een verhaal of een

Nadere informatie

1. Houder voor Apple watch en iphone/ ipad 2. Gemaakt van hoge kwaliteit aluminium HOCO Aluminium oplaad dock

1. Houder voor Apple watch en iphone/ ipad 2. Gemaakt van hoge kwaliteit aluminium HOCO Aluminium oplaad dock Catalogus - Apple Watch accessoires Hoco Nederland www.hoconederland.nl Last Updated: 24/7/2015 Ver. 2.0 1. Roestvrij staal 6957531020929 HOCO Milanees Apple watch band 38 & 42 2. Band met sterke magneetsluiting

Nadere informatie

aan/uit Uitvoering: opbouw Afmeting:165 x 35 x 25 mm Montagepatroon: Ø - Ø 130 mm 12V & 24V

aan/uit Uitvoering: opbouw Afmeting:165 x 35 x 25 mm Montagepatroon: Ø - Ø 130 mm 12V & 24V 001.330 serie aan/uit 42.2JA.001.330.001 42.2JA.001.330.031 Afmeting:165 x 35 x 25 mm Montagepatroon: Ø - Ø 130 mm 001.331 serie Afmeting: 217 x x 3 mm Montagepatroon: 4-gats Met verchroomde rand 42.2JA.001.331.011

Nadere informatie