Download "Volgorde van verkoop februari veiling 2015 (Deze verkoop valt onder de margeregeling)"

2 Volgorde van verkoop februari veiling 2015 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Cat. nr. 9 februari 2015 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur Cat. nr. 10 februari 2015 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerst volgende kijkdagen zijn: zaterdag 28 en zondag 29 maart 2015 Einde inbreng:14 maart Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 11 februari en van uur donderdag 12 februari en van uur vrijdag 13 februari en van uur

3 Zaterdag 14 februari en van uur

4 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 1 Antieke mahoniehouten vlinderbank met rode streepstof bekleed Loc Antieke mahoniehouten spinnekoptafel, Holland ca.1830, h.76 x L.136 x b.103 Loc Antieke mahoniehouten krakelingstoelen met gele stof bekleed Loc Antieke ivoren slagtand, L.59 Loc Antieke ivoren slagtand, L.55 Loc Antieke mahoniehouten salon/wangentafel, h.60 x b.51 of 111 en L.125 cm Loc Handgeknoopt patchwork kleed, 250 x 350 Loc Art Deco-stijl wandtafel, h.90 x b.110 x d.40 Loc Zilverkleurige clubfauteuiltje met gecapitonneerde bruin stoffen bekleding Loc Gustavo Simoni, Rome , Romantische scène, olieverf op paneel, gedateerd 1873, 30 x 24 Loc Ond.gesign., Portret van een Indiaan, olieverf op board, 38,5 x 29 Loc Blauw gelakte teakhouten plantentafels, h.114 Loc Grote gepolychromeerde porseleinen Art Deco-stijl vaas, h.44 Loc Naar Maris, Koeien in landschap, olieverf op doek, 48 x 40 Loc Susse Frères Editoral Paris, porseleinen borstbeeld van een dame, h.54 Loc Antieke mahoniehouten 4-deurs kast, waarvan 2 deuren beglaasd, Holland circa 1840, h.150 x b. 100 d Art Deco pendule in opengewerkt smeedijzeren op marmeren basement met wit le wijzerplaat, h.34 Loc Loc Bronzen sculptuur van Hermes, h.55 Loc Monogram R.F. (Romke Faber),Landschap met bomen, olieverf op doek, beschadigingen in doek, 60 x Daniel Pierrot Schaearbeek, , Herfstlandschap, olieverf op board, 41 x 32 Loc Loc Gaston Wallaert, Landschap, olieverf op board, 33 x 25 Loc Romke Faber, Bosgezicht, olieverf op paneel, 28 x 18 Loc J.G. Smits, Stadsgezicht te Amsterdam, olieverf op doek, 26 x 47 Loc Ond.monogram, IJsgezichtje, olieverf op paneel, 22 x 17 Loc Onb.meester, Haven van Hoorn, aquarel, 27 x 39 Loc A. Schlaich, Landschapje, olieverf op doek, gedateerd 1891, 36 x 24 Loc Antieke mahoniehouten buffetkast, h.195 x b.140 x d.55 Loc Geëtste kristallen pièce de milieu op legering voet, h.54 Loc Stel Chinese vazen met deksel 19e eeuw, gesigneerd, en bijbehorende houten schotel. 30 Twee Art Deco tafellampen op verzilverde voet met gematteerd wit glazen kappen, opnieuw elektrisch ingericht Loc Loc Gepolychromeerd teakhouten blok op wielen, h.46 x diam.60 Loc Gepolychromeerd teakhouten blok op wielen, h.46 x diam.60 Loc Fijn handgeknoopt Moud kleed, 210 x 140 Loc Eikenhouten eetkamertafel met 4 bijpassende stoelen h.75 x d.120 Loc Kristallen 2-delig windlicht, h.50 Loc Koopje wit met roze bloemen gedecoreerd serviesgoed, Czecho Slovakia Loc Naar Hoopen, Manhatten, gouache, 36 x 28 Loc Toscani, Abstract, lithografie, 30 x 30 Loc Ond.gesign., Schepen aan de horizon, gouache, gedateerd '71, 50 x 40 Loc Onb.meester, Personen met koeien bij het water, ets, 48 x 40 Loc Marie, la Sèrènice, zeefdruk, zeefdruk, nr.26/75, 50 x 65, gedateerd 2003 Loc Naar le Clercq, Schaapskooi te Hooge Veluwe, tekening op papier, 40 x 55 Loc

5 43 Hangoor tafel met 1 lade, h.70 x b.75 x d.42 / of 2x 25 erbij Loc Ond.gesign., Vrouw op wintersbospad, olieverf op doek, 36 x 32 Loc Ond.gesign., Bosgezicht met personen, olieverf op paneel, 34 x 27 Loc Eikenhouten 2-deurs kabinet met drie laden, h.195 x b.146 x d.50 Loc K. Riské, Landschap met man, olieverf op paneel, 32 x 26 Loc Ond.gesign., Mediterraan straatje, olieverf op doek, 26 x 34 Loc Ond.gesign., Boerenerf, olieverf op paneel, 22 x 31 Loc Plaat in lijst van Renoir, 50 x 41 Loc Antieke Japanse prent van een zittende vrouw, 31 x 21 Loc Onb.meester, Vennetje in het bos, olieverf op paneel, 29 x 14 Loc Koop divers glas en kristal Loc Donker gebeitste grenenhouten Biedermeier penantkast, h.100 x b.100 x d.50 Loc Grijs aardewerken schemerlampvoetje met geruite kapje, h.56 Loc Eikenhouten Art Deco schoorsteenpendule Loc Koet, Dorpsstraatje, olieverf op doek, 50 x 30 Loc Ond.gesign., Abstract, zeefdruk, nr. 35/100, 63 x 45 Loc Onb.meester, Gezicht op hooiberg, olieverf op board, 33 x 25 Loc Onb.meester, Rustende man aan de rivier, olieverf op paneel, 25 x 19 Loc Afbeeldingen van dorp Hilversum met Sint Vituskerk, brobbel, ca Loc Onb.meester, Dorpsgezicht met kerk, Olieverf op paneel, 34 x 24 Loc L. Carpentero, Belgische School, Kippen in Landschap, olieverf op paneel, 21 x 27 Loc Magnum Chât. Haut Lalande De Blaye Grand Vin Bordeaux 2012, 2x Loc Oud 8-kantig bijzettafeltje ingelegd met parketterie, h.78x b.48 x d.48 Loc Met bloemen gedecoreerde in hoog glans afgelakte groenkleurige Chinese 2- deurs kast met lade, h.164 x b.72 x d Met bloemen gedecoreerde in hoog glans afgelakte groenkleurige Chinese 2- deurs kast met lade, h.164 x b.72 x d.40 Loc Loc Met rozen gedecoreerd porseleinen serviesdeel Loc Kt. witgouden collier bezet met briljant, 15,3 gram 6-k Kt. gouden collier met 19e eeuwse diamant hanger 6-k Kt. witgouden Omega dames polshorloge bezet met briljantjes in de rand van het uurwerkje 6-k Kt. witgouden oorknoppen bezet met topaas en briljant, 0.48 ct. 6-k Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant, 0.40 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met blauwe saffier en briljant, 0.20 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met blauwe saffier en briljant, 0.52 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met grote steen en briljant, 2.00 ct. 6-k Kt. witgouden oorknoppen bezet met saffier en briljant, 0.12 ct. 6-k Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant, 0.50 ct. 6-k Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant, 0.38 ct. 6-k Kt. witgouden oorringen bezet met briljant, 0.07 ct. 6-k Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant, 0.17 ct. 6-k Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant, 0.09 ct. 6-k Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant, 0.40 ct. 6-k Kt. witgouden oorringen bezet met briljant, 0.20 ct. 6-k Zwart gelakte eetkamerstoelen met spijlenrug Loc Zwart gelakte eetkamerstoelen met spijlenrug Loc Roodkleurige design eetkamertafel met zwarte poten, h.76 x L.230 x b.90 Loc Handgeknoopt Sisal kleed, 300 x 202 Loc

6 89 Hangoor tafel met 1 lade, h.70 x b.75 x d.42 / of 2x 25 erbij Loc Stel famille verte gedecoreerde Chinees porseleleinen dekselvazen, h.63 Loc Metalen staande schemerlampvoet met antraciet kap, h.180 Loc Nieuwe met bruin leder beklede armfauteuil Loc Nieuwe met bruin leder beklede industrial-look armfauteuil Loc Pierre Vandel Paris, messing met plexiglazen salontafel afgedekt met een glasplaat, h.40 x L.128 x b Pierre Vandel Paris, 2 messing met plexiglazen bijzettafels, h.50 x b.58 x d.58 Loc Loc Metalen kaarsendienblad met kartelrand, h.2 x L.47 x b.30 Loc Metalen kaarsendienblad met kartelrand, h.2 x L.47 x b.30 Loc Afrikaanse hoorn, h.90 Loc Balinese vrij gestoken schaakset in kist, ca.1950, h.12,2/5,1 Loc Handgeknoopt Sisal kleed, 250 x 180 Loc Moderne bank met beige streepstof bekleed Loc Beige met Franse lelie stof beklede 2-zitsbank Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier eetkamertafel met ovaal geschulpt blad, Holland ca. 1830, h.75 x L.132 x d.96 Loc Set van 4 kristallen 1-lichts kandelaars in bijpassende opbergkist Loc Teakhouten wijntafel, h.75 x diam.44 Loc Klassieke bruin met zwart lederen 3-zitsbank, h.90 x b.180 x d.83 Loc Crème met goud beschilderde houten Louis Seize wandkandelaars (elektrische gemaakt) Loc Oude glazen beschilderde fles met rode kap, h.77 Loc Jugendstil-stijl glas-in-lood paneel met bloemen en Franse lelie, h.51,5 x b.88 cm 110 Jugendstil-stijl glas-in-lood paneel met bloemen en Franse lelie, h.51,5 x b.88 cm Loc Loc Antieke mahoniehouten spinnekoptafel, h.75 x b.120 x d.85 Loc Hollandse School, Moeder met kinderen in interieur, maroefle, 19e eeuw, 30 x 38 Loc Onb.meester, Boom in landschap, maroefle, 21 x 18 Loc Onb. Meester, Kustgezicht, maroefle, 27 x 17 Loc Ton Braakert, Stadsgezicht met St. Nicolaas kerk, olieverf op doek, 39 x 49 Loc Naar Poggenbeek, Koeien in landschap, aquarel op papier, 19 x 24 Loc Antiek wortelnotenhouten Willem III damesbureau met opstand en bijpassende stoel, h.125 x b.81 x d.52 Loc Metalen schemerlampvoetjes met bruine/beige kappen, h.60 Loc Stel geslepen kristallen coupes, h.32 Loc Stel met vogels en bloemsemtak gedecoreerde Chinees porseleinen vaasjes, h Antiek eikenhouten staand horloge met fraai beschilderde wijzerplaat, h.217 x b.48 x d Ond.gesign., Boerderij in landschap, olieverf op doek, 70 x 50 (lijst beschadigd) Loc Loc Loc Antiek houten lampvoetje met schelp als schemerlamp Loc Kristallen 7-delige wijnset bestaande uit een karaf en 6 bijpassende glazen Loc A. Pay, Landschap te Indonesië, gouache, 36 x 25 Loc Elsina Gruhn-Daalman, Brunssum 1935, Landschap, maroefle, 30 x 24 Loc Bronzen buste rustend op marmeren sokkel, h.47 Loc Onb. meester, Gezicht op boerderij, olieverf op doek, 40 x 26 Loc Ond. Gesign., Duingezicht, olieverf op doek, 38 x 28 Loc

7 130 A.B. Lulofs, Landschap, olieverf op board, 33 x 17 Loc Antieke mahoniehouten penantkast, h.95 x b.102 x d.47 Loc A. Widjaja, Landschap te Indonesië, gouache, 36 x 29 Loc In Mille fleurs techniek uitgevoerde gekleurde kristallen vaas, h.32 x diam.14 Loc Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van een uil, h.40 Loc Multicolor glazen vaas, h.23 x diam.13 Loc Smeedijzeren paraplustandaard, h.54 Loc Stel goud gelakte Empire-stijl oorvaasjes, h.34 Loc Groen met wit marmeren borstbeeld van Mozart, h.32 Loc Antieke mahoniehouten standaard met kapspiegel en kammenbakje, h.86 x b.84 x d.28 Loc Mahoniehouten penantkast met jaloeziedeurtjes, h.85 x b.90 x d.45 Loc Stel liggende kristallen karaffen, b.30 Loc Leerdam annagroene waterkaraf met bijpassend glas Loc Gekleurde kristallen lotusbloem, h.17 Loc Groene met gouden druiven gedecoreerde wijnglazen Loc le sur biscuit bakje en le pul met oortjes, China Loc Koopje van een defect cloisonné wierookpotje met 4 handbeschilderde eieren Loc Groen geglazuurd aardewerken schildpad, ca.1920, China Loc Bronzen sculptuur van een katje Loc Satsuma theeserviesje en een Kantonees haantjeskommetje Loc Blanc de Chine sculptuur van een 2 Chinezen op golf Loc Originele glazen Ray-ban opzetzonnebril Loc Blauw glazen Art Deco rozensteker Loc Kt. witgouden bandring bezet met 3 briljanten 6-k Kt. witgouden ring bezet met 2 witte briljanten 0.20ct en een gekleurde briljant 0.25ct 6-k Kt. witgouden monogramring ovaal applique 6-k

8 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs Kt. witgouden strakke soltairring gezet met een top kwaliteit briljant 0.35ct 6-k Kt. wit/geelgouden vlinderring boven opengewerkt met hartjes in het wit volgezet met briljant 6-k Kt. witgouden bandring bezet met 5 briljanten 0.26ct 6-k Kt. witgouden brede bandring bezet met 0.16ct briljant in kastzetting 6-k Kt. witgouden getorste aanschuifring 6-k Kt. witgouden ring met lind van briljant, ca. 0.50ct 6-k Kt. witgouden getorste aanschuifring 6-k Kt. witgouden slagring in de slag gezet met briljant en in het midden een grote briljant, totaal ca 0.60ct Kt. wit/geelgouden ring tussen de banden goud en een briljant van 0.20ct gezet 6-k k Kt. wit/geelgouden ring in de top gezet met ca 0.60ct briljant 6-k Kt. witgouden ring pave gezet met ca 0.50ct briljant op onyx achtergrond 6-k Witgouden slagring bezet met old cut diamant, ca ct. 6-k Gouden hanger bezet met citrien 6-k Porseleinen theeflacon met koperen monturen Loc Stel blauw/wit porseleinen kop en schotels, China, 19e eeuw Loc Koopje van 25 geslepen steentjes met 25 zakjes uit Sari stof Loc Kilo kleine geslepen steentjes (ca.1000) met 15 zakjes uit Sari stof met Marokkaanse schaal Loc Kompas in mahoniehouten kistje Loc Klein uitschuifkijkertje in mahoniehouten kistje Loc Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van lotusbloem, h.51,5 x b Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van lotusbloem, h.51,5 x b.87 Loc Loc Antiek mahoniehouten kapspiegeltje, h.46 x b.37 x d.17 Loc Twee aardewerken met koperen Jugendstil-stijl kandelaars met voorstelling van twee musicerende kikkers, h.27 Loc Houten opklapbare theetafel Loc Witte Chinese eierschaal vaas met interieur kleurdecoraties Loc Chinees gepolychromeerde met haan decoraties kommen met schotels Loc Franse met landschappen met de hand beschilderde porseleinen kom en kan Loc Makkumer fruitmand met oren, h.16,5 Loc Peking glazen vaasje met afbeelding, eind 19e eeuw Loc Koopje diverse vaasjes, deksel doosjes etc. Loc Stel goudkleurige vaasjes met Italiaanse landschapdecoraties, h.22,5 Loc Antiek blauw gedecoreerd Chinees trekpotje Loc Porseleinen beeld van een soldaat, h.32 Loc Gouda plateel kandelaar (955) en een Zenith Gouda vaasje Loc Zuid Holland, Gouda plateel rozensteker, Arnhem, 247 KD, h.12,5 Loc Terracotta olielampjes, ca. 1e eeuw na Chr. Loc Romeins glazen flesje met swingende glasribben, 2e/3e eeuw, vondst Jordanië Loc Geslepen stuk fluoriet Loc Groen glazen prehistorisch wild dier, bodemvondst, Jordanië, L.10 Loc Terracotta grafgiten, China Ming Dynasti Loc Romeins glazen flesje, 2e/3e eeuw na Chr., vondst Jordanië Loc Stel Empire flesjes met kindje op stopje, h.20 (1x defect) Loc

9 198 Marmeren hoofd met afbeelding van heilige, bodemvondst Jordanië Loc Zuid Holland, Gouda plateel kruik, 3239, h.23 Loc Zuid Holland, Gouda plateel vaas, Regina, h.22 Loc Eivormige Septaria-geode (versteende zeeklei met Aragoniet), Madagascar, h.18 Loc Versteend houten bal Loc Mosasaurus kaakfragement, Fosfaatmijnen Marokko, 80 miljoen jaar oud Loc Hartvormige Septaria geode (versteende zeeklei met Aragniet), Madagascar Loc Grote koperen uifschuifkijker Loc Versteend houten ballen (vnl. rode Jaspis), Madagascar Loc Koopje Jaspis polychroom, Madagascar (3x) Loc Celestien-geode (Engelensteen), Madagascar Loc Stel Weens porseleinen vazen met oren gedecoreerd met decoratie van vrouwen met bloemen, h.39 Loc Ond.gesign., dikwandige glazen vaas met iriserend decor, h.16 Loc Witte biscuit keeshondjes, vroeg 20e eeuw Loc Mandarijn porseleinen kom met decoratie van personen, diam. 17,5 Loc Floraal gedecoreerde Chinees porseleinen famille Rose bordje, d.22 Loc Diana Kortbeek, bronzen sculptuur van vrouw, h.16 (Tros Actua in bedrijf ) Loc Sculptuur met Goniatiet en Orthoceras, 400 miljoen jaar oud Loc Ammoniet, Cleoniceras, 100 miljoen jaar oud Loc Antieke vuistbijl gevonden in Noord Frankrijk, Aisne gebied, ca jaar oud Loc Versteend houten hart (vnl. rode Jaspis), Madagascar Loc Diverse Boheemse vazen, 19e eeuw Loc Ovale schaal uit bruin fossielenmarmer met geniatieten zichtbaar Loc Blauw Calciet bal Loc Oranje calciet cluster, Noord Afrika Loc Nodule met trilobiet Loc Versteend en gepolijst koraal Loc Koopje van 2 zee-egels Loc Geslepen polychroom Jaspis Loc Zwarte en 1 bruine tilobiet (3x) Loc Schaaltje met 5 Trilobieten Loc Klein schaaltje met een trilobiet Loc Trilobiet Loc Geslepen rode Jaspis Loc Koperen kompas Loc Bronzen Art Deco vrouw op zwart geaderd marmeren voet, h.30 Loc Antieke eikenhouten kolenkit met bijpassende schep Loc Eikenhouten orgelgebogen 3-laden commode, h.58 x b.63 x d.36 Loc Oude teakhouten kist, h.43 x b.74 x d.38 Loc Kt. gouden dames hanghorloge met gegraveerde bloemmotieven kast 6-k Kt. gouden speldbroche bezet met parels 6-k Kt. gouden ring bezet met parels en saffieren. 6-k Kt. roodgouden ring bezet met groene opaaltjes 6-k Kt. gouden oorbellen bezet met 62 diamanten 6-k Kt. gouden hanger bezet met rode steen 6-k Kt. gouden collier bezet met 65 hematieten 6-k

10 Kt. gouden ketting met hanger 6-k Kt. gouden broche bezet met 7 granaten en 4 opalen 6-k Kt. gouden hanger met afbeelding van vogel 6-k Kt. gouden ring bezet met 2 grijze, 4 witte pares en 2 diamanten 6-k Granaten 4-strengs armband met 14 kt. gouden slot bezet met 3 granaten 6-k Bloedkoralen 2-strengs armband met 14 kt. gouden slot met bloedkoraal camee 6-k Lapis Lazuli armband met 14 kt. gouden slot 6-k Zoetwaterparel armband met 14 kt. gouden slot 6-k Kt. geelgouden bloedkoralen armband met bloedkoralen slot en een veiligheids kettinkje 6-k Houten Indonesische sculpturen Loc Bronzen zittende Boeddha met edelstenen Loc Aardewerken turkooiskleurige Art Deco gier, h.24 Loc Cloisonné vaas met oren Loc Koperen uifschuifverrekijker Loc Stel Satsuma porseleinen vaasjes op sokkeltje, h.9 Loc Stel antieke Chinees blauw gedecoreerde rechthoekige met florale motieven porseleinen schalen, 29,5 x 21,5 Loc Antiek houten beeldje van een Chinese man, h.22 Loc Gouda plateel rozensteker, Magda Zuid Holland, 1846, h.12 Loc Chinees blauw gedecoreerde kommen met schotels Loc Koopje van 3 hertjes Loc Benen flacon met afbeelding van uil met ratje Loc Koopje van 4 benen beeldjes Loc Ivoren tabakspot met deksel, 19e eeuw Loc Beeld een man met hoed en vrouw met kroon Loc Hert op voetstuk Loc Brievenopeners Loc Beeld van een dame in gewaad met stokje Loc Borstbeeld met beker met vogels Loc Koopje van 3 beeldjes waarvan 2 met veren, Zuid Amerika Loc Benen bewaardoosje met afbeelding van draken Loc Koloniaal kruithoorntje, vroeg 18e eeuw Loc Massief gietijzeren schoenenschraper i.v.v. tekkel, h.20 x L.55 x d.16 Loc Buffelhoorn cup i.v.v. een neushoorn Loc Bronzen beeld op gestoken houten voet, 19e eeuw Loc Delftse blauw aardewerken bordjes Loc Chinees zeegroen vormstuk van een vis, vroeg 20e eeuw Loc Diverse Satsuma vazen, 19e eeuw Loc Bronzen sculptuur van een zittende Boeddha, h.26 Loc Koopje pyriet (gekkengoud), (5x) Loc Yixing trekpotje met ronde bodem en deksel, stempel, 20e Loc Yixing trekpotje met 4-kante bodem en deksel, stempel Loc Yixing trekpotje met gele bloemetjes met ronde bodem, merk 19e, nr.10 Loc Hartvormige schaaltjes uit fossielenmarmer met Orthoceras en Goniatieten zichtbaar Loc Houten sculptuur van naakte zittende vrouw Loc Bronzen beeld van een muzikant, Thailand, vroeg 20e eeuw Loc Bronzen beeld van een muzikant, Thailand, vroeg 20e eeuw Loc

11 290 Koloniaal kruithoorn, 17e eeuw Loc Chinees bronzen vaasjes Loc Antieke met planten gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met afgezaagde bovenkant, h.50 Loc Antieke rood koperen stuurboord lamp Loc Met personen en landschap beschilderde houten kist, h.38 x b.73 x d.36 Loc Rood met geel koperen doofpot Loc Antieke geelkoperen blokkenbak Loc Zandstenen sculptuur van een zittende Guanyin op een lotusbloem, h.70 Loc Roze marmeren liggende tempelleeuw, h.45 Loc Chroom Art Deco-stijl theewagen, h.76 x b.70 x d.35 Loc Oude eikenhouten paraplubak met koperen beslag, h.65 x diam.27 Loc Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een bloemenvaas, h.55 x b.88,5 302 Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een bloemenvaas, h.55 x b.88,5 303 Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een lotusbloem, h.54,5 x b.88,5 cm Loc Loc Loc Gepolychromeerde kapstok i.v.v. hond in uniform, h.46 x b.15 x d.8 Loc Nieuwe donker gebeitste massief eikenhouten eetkamertafel met metaal beslag, h.78 x L.220 x d.100 Loc Nieuwe in diverse kleuren leer uitgevoerde design stoeltjes met chrome poten Loc Grote glazen schaal met decor van bamboe, h.10 x diam.49 Loc Groot gepolychromeerd bord met reliëf, 55 x 50 Loc Naar vd Bilt, Dame in interieur, aquarel op papier, 44 x 23 Loc Koopje van 13 stuks gepolychromeerde Mexicaans aardewerken figuurtjes Loc

12 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 311 Presse-papier met afbeelding van kikker Loc Antieke cloisonné beeldjes van man en vrouw rustend op sokkel, h.27 Loc Benen thora Loc Versteend houten schijf, 24 x 18 Loc Antiek ivoren kandelaar op houten voet Loc Drie satsuma beeldjes Loc Koopje van een benen borstbeeldje en vis Loc Krokodil beker en herts beker Loc Beeld van een man spelend op trommel Loc Obsidiaan en rookkwarts schedel Loc Kt. gouden ring bezet met robijn 6-k Gouden 10 gulden munt, Wilhelmina, 1925, in gouden omranding aan 14 kt. gouden ketting, 14,9 gr. (totaalgewicht) 323 Gouden 10 gulden munt, Willem III, 1875, aan 14 kt. gouden collier, 14,2 gr. (totaalgewicht) 324 Geel gouden hanger van een handje met drie kettinkjes als hanger waarvan 1 bezet met peervormig diamantje 6-k k k Kt. gouden broche bezet met citrien 6-k Gouden dames hanghorloge met rozen decoraties beschilderde kast, Seiko Quartz 6-k Dos Boca noot vermaakt tot Geluks hanger 6-k Kt. gouden collier, 6,1 gr. 6-k Lapis Lazuli kralen collier met 1e gehalte zilveren slot 6-k Kt. gouden armband, 15,5 gr. 6-k Kt. gouden collier, 12 gr. 6-k Rochemont damespolshorloge met gouden kast 6-k Bochard gouden polshorloge met lederen band 6-k Dupont aansteker 6-k Granaten 4-strengs armband met gouden slot 6-k Koopje goud, etc. 6-k Versteend houten schijf, 25 x 18 Loc Geslepen rozenkwarts Loc Geslepen agaat (deels ruw) Loc Roze kwarts schedel Loc Koopje Afrikaans, azuriet/malachiet, seleniet, chalcedoon en oranje calcietcluster en Orthoceras (460 miljoen jaar) versteende resten pijlstaartinktvis, 2 staande, 2 platte en een plaatje Loc Diverse schelpen Loc Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek Loc S.L. Hoest, Frans landschap, olieverf op doek, 46 x 33 Loc Zwart gelakte kandelaar, h.115 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellampje met twee fotolijstjes en matglazen groen gemarmerde bol 347 Groen gelakte Chinese dressoir met 4 deurtjes en 4 laden, h.85 x b.155 x d.50 (achterpootje defect) 348 Stel met perzikbloemen gedecoreerde Chinees porseleinen bolvaasjes, h.36 Loc Loc Loc Antieke eikenhouten tantalus met drie kristallen karaffen en pleet monturen Loc Polychroom metalen pompoenvormige schemerlampvoet met gele kap, h.65 Loc

13 351 P. Picasso, Bacchanaal met geit en uil, linoleumsnede (1959), 30 x 40 Loc Naar Hultman, Personen op het strand, olieverf op paneel, 45 x 35 Loc Naar Verweij, Bloemstilleven, aquarel op papier, 38 x 48 Loc Vogel, Landschap met rustende eendjes aan de waterkant, olieverf op paneel, 23 x 32 Loc H.C. Hokken, Eendjes aan de slootkant, olieverf op doek Loc Gravure, handgekleurd 20x16 Loc Naar Dijkstra, Zee- en duingezicht, olieverf op paneel, 29 x 19 Loc Claudio Lourraine, ets, ca Loc Oude Kaart, handgekleurd, Limburg 33x26 Loc Ond.monogram, Landschap met roeiboot, wandelaar en molen, olieverf op paneel, 36 x 26 Loc Gepolychromeerd porseleinen vogel, h.30 Loc Multicolor dikwandige glazen vaas, h.27 Loc Tom Seegers, houten Art Deco sculptuur van een man, gedateerd 1934, h.51 Loc Bronzen sculptuur van een ree met jong, h.30 Loc Oude oranje/blauw gelakte teakhouten 2-deurs kast met 2 laden, h.143 x b.98 x d.45 Loc Complete Mozart box met 170 cd's, DVD en een CD-rom Loc Monogram AMB, Boerderij met moeder en kind, , maroefle, 38 x 47 Loc Ond.gesign., Stilleven, olieverf op paneel, 15 x 9 Loc Naar Arntzenius, Havengezicht, olieverf op papier, 10 x 17 Loc D. Smorenberg, Landschap, pastel op papier, 40x33 Loc Oude ingekleurde gravure 24x16 Loc Ricazi, Besneeuwde daken, maroefle, 35 x 27 Loc Onb.meester, Schepen op zee, sepia, 18e eeuw, 13 x 20 Loc Antieke Engelse banjo barometer Loc Oude Gepolychromeerde geglazuurde aardewerken Chinese Fu hond op sokkel, h.110 Loc Gepolychromeerde papier-maché buste van Indiase vrouw, h.70 Loc Gepolychromeerde papier-maché buste van Indiase man met snor, h.80 Loc Natuurstenen pagode Loc Nest van 3 handgevlochten rieten manden met labelhouder Loc Gepolychromeerde porseleinen Marokkaanse dekselbokaal, h.60 Loc Gepolychromeerde porseleinen Marokkaanse dekselbokaal, h.60 Loc Nest van 3 handgevlochten rieten manden met stof Loc Off-white gelakte grenenhouten wandtafel, h.81 x b.240 x d.45 Loc V. Maanen, Plassengezicht met bootje, olieverf op board, 53 x 45 Loc J. Gaugain, Personen in landschap, steendruk, 40 x 50 Loc Moderne 2-zitsbank met streepstof bekleed Loc Stadspanorama Utrecht, oude handgekleurde gravure 34x14 Loc Polychroom geschilderd Indiaas miniatuur, Bundi, School of art, ca. 1870, 15 x 9,5 389 Antieke Engelse mahoniehouten Victoriaans kabinet met in de onderkast 5 laden en in de bovenkast 2 deuren, h.270 x b.124 x d.53 Loc Loc J.Sluyters Jr. naaktstudie 33x23 Loc Onb.meester, Abstract, gem.techniek op papier, 17 x 12 Loc Naar Toorop, Dame, inkt op papier, 13 x 11 Loc

14 393 Antieke notenhouten Empire thee-emmer met koperen banden, bijpassen komfoor en ketel, Holland ca.1820 Loc H.J. van Galen, Knotwilgen bij Loosdrecht, olieverf op doek, 120 x 64 Loc Twee cloisonné Bloempotten met decoraties van bloemen en vogels, rustend op houten sokkels, h Twee Art Deco zamac tafellampen op marmeren voet met wit opaal glasbolletje, h Antiek lakwerk Japans miniatuur kastje met diverse bakjes, h.26 x b.25 x d.15 Loc Loc Loc Marine afbeeldingen, 19e eeuw Loc Monoram A.H. Tekening van lezend meisje 20x17 Loc Naar vd Bilt, Dame in interieur, aquarel op papier, 45 x 34 Loc Hollandse School, Schepen voor de kust, olieverf op paneel, 19e eeuw, 25 x 31,5 Loc Onb.meester, Personen op paard, gouache, 20 x 12 Loc Bernard Buffet, New York, handgesigneerde lithographie, 1964, 34 x 27 Loc Raoul Dufy, Bal, lithographie met opdracht, 19 x 15 image Loc Kt. gouden zegelring, 4,3 gr. 6-k Koopje van 6 gouden trouwringen, 16 gr. 6-k Kt. gouden alliance ring bezet met 20 smaragden 6-k Antieke 14 kt. gouden oorbellen bezet met kornalijnen 6-k Antieke 14 kt. gouden oorbellen bezet met 4 granaten 6-k BWG gouden ring bezet met 13 robijnen en 4 diamanten 6-k Kt. gouden ring bezet met 9 briljanten 6-k Kt. gouden ring bezet met blauwe steen en 24 briljanten 6-k Antieke 14 kt. gouden broche met mozaïek (barst) 6-k Kt. gouden ring met 19e eeuwse agaten camee met afbeelding van mannenhoofd 6-k Kt. gouden ring bezet met blauwe steen 6-k Kt. gouden ring bezet met bloedkoraal 6-k Kt. gouden ring bezet met rookkwarts 6-k Paar 14 kt. gouden oorknoppen bezet met bloedkoraal 6-k Agaten camee broche met afbeelding van vrouwenhoofd met 14 kt. gouden montuur bezet met 8 parels en 8 diamanten 6-k Kt. gouden hanger bezet met citrien 6-k Onb.meester, Stadspark met personen, olieverf op paneel, 24 x 20 Loc Oude deels grijs/wit gelakte klooster eetkamertafel, h.80 x L.260 x b.100 Loc Met zandkleurige stof beklede eetkamerstoelen Loc Groot deel van een blauw/wit gedecoreerd serviesdeel, Ocera Maleisië Loc Handgeknoopt Tabriz kleed, 380 x 260 Loc Antieke deels wortelnoten met mahoniehouten vitrinekast met parelgrijze bekleding, h.ca.227 x b.110 x d.50 Loc Koop divers met 2 kunstwerken, diverse 70-erjaren aardewerk, barometer, etc. Loc Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, deels defect, h.34 Loc Antieke palissanderhouten schrijfkist Loc Oude opengewerkte koperen kandelaar met kaars, h.56 Loc Antieke met bloemmahoniehouten belijmde commode met een defect marmeren blad, h.110 x b.125 x d.60 Loc Schemerlampvoetjes met grijs/bruine kapjes, h.54 Loc Marmeren Art Deco pendulestel met voorstelling van een man en vrouwfiguur, met parelmoer wijzerplaat Loc

15 434 Marius Bouwer, ets, processie, 23 x 15 cm Loc Voorstellingen van romantische scenes, 1780 Loc x Gravure oude ambachten 12x17 Loc Onb.meester, Hollandse School, Schoenmaker aan het werk, rood krijttekening, 18e eeuw, 15 x Toegeschreven aan G.A.L. Morgenstjerne Munthe, Strandgezicht, olieverf op paneel, 13 x 18 Loc Loc Onb.meester, Landschapje, maroefle, 23 x 14 Loc Karl Mayr, Geboortehuis van Beethoven, olieverf op board, gedateerd 1906, 47 x 35 Loc Onb.meester, Personen bij kerk, maroefle, 43 x 34 Loc Ond.gesign., Straatje te Amsterdam, aquarel, 35 x 27 Loc Ond.gesign., Winterlandschap met schaatsers, olieverf op paneel, 23 x 32 Loc Stel afbeeldingen van bloemen, 19e eeuw Loc Grote bronskleurige legering Art Deco sculptuur van een man met rotsblok rustend op marmeren voetstuk, gemaakt door Urania te Maastricht., h.37 x b.74 x d.19 Loc Stel Empire-stijl 2-lichts kandelaars op marmeren voetstuk, h.53 Loc Metalen wandtafel met teakhouten blad, h.77 x b.147 x d.45 Loc Frans van Meerbroek, Gezicht op molen, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Naar Douma, Restaurant da la Sirene, gem.techniek, 34 x 44 Loc Onb.meester, Stadsgezicht met brug, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Ond.gesign., Boerderij met erf en kippen, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Oude eikenhouten toogkast met geprofileerde kap rustend op bolpoten, h.180 x b.30 x d.55 Loc Oude Kaart "Westvriesland", handgekleurd 41x31 Loc Naar Walter, Markt met personen, olieverf op doek, 40 x 19 Loc Onb.meester, Molen aan de rivier, maroefle, 26 x 18 Loc Gepolychromeerd houten masker, h.50 x b.42 Loc Gepolychromeerde rijk bewerkte massief teakhouten wandtafel/schouw, h.92 x b.122 x d.36 Loc Twee cloisonné vazen, h.31 Loc Gepolychromeerde metalen papegaai op standaard, h.42 Loc Gepolychromeerde metalen papegaai op standaard, h.42 Loc Beschilderde glazen schaal met afbeeldingen van personen, diam. 29 Loc Beschilderde massief teakhouten dikke spiegellijst met spiegel, h.11 x L.103 x b.67 Loc Stel rijk bewerkte bronzen haardstukken met cupido's, h.42 Loc Willem Dooijewaard, Portert van een man met hoed, hand gesigneerde lithografie, nr.138/150, 39 x 33 Loc

16 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 465 H.Laar, Botter op zee, 1923, Olieverf op paneel, 45x30 Loc Albert Ferdinand Duprat, Venetië Venetië, Landschap met rivier, olieverf op doek, gedateerd 1903, 50 x Anton Smeerdijk, 's Graveland Roermond, Bloemstilleven, olieverf op doek, 48 x 36 Loc Loc Naar Kuijten, Personen op het strand, olieverf op paneel, 35 x 24 Loc Monogram J.v.G., Carnaval Amsterdam, gem.techniek op papier, 23 x 17 Loc Goudkleurige houten wandkandelaars met strik, h.78 Loc Naar Ensor, Doodshoofd, gemengde techniek op papier, 17 x 11 Loc Onb.meester, Indiase schone, gouache op papier, 15 x 10 Loc Anton Smeerdijk, 's Graveland Roermond, Loenerveen, Olieverf op doek, 25 x 35 Loc Sophie Pirs, Huizen in het bos, olieverf op paneel, 37 x 43 Loc P. van Avont, Engelen, gravure, ca (zeer zeldzaam) Loc Ond.gesign., Scheepjes op zee, pasteltekening, 20 x 14 Loc Charlotte Portharst, Boerderij langs de weg, olieverf op doek, 60 x 48 Loc Naar Breitner, Stadsgezicht met personen en paarden, olieverf op board, 44 x 13 Loc Oude Kaart Wereldbol, handgekleurd 55x37 Loc Naar Liberman, Op het strand, gem. techniek, 36 x 26 Loc Gipsen Art Deco buste van Guido Gezelle, , h.35 Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen lampvoet met goudkleurige kap Loc Nieuwe met bruin leder beklede gecapitonneerde 2-zits bank Loc Nieuwe met bruin leder beklede gecapitonneerde clubfauteuil Loc Nieuwe met bruin leder beklede gecapitonneerde 4-zits bank Loc Donker gebeitste vurenhouten dubbele dekenkist als salontafel, h.50 x b.105 x d Antieke mahoniehouten Louis Seize hoekkast met twee deuren, h.100 x b.98 x d Vernikkelde Art Deco hanglamp met gesatineerd glazen schaalkappen ca opnieuw elektrisch ingericht Loc Loc Loc Antieke 18 kt. witgouden oorhangers bezet met cultivé parels 6-k Rijige parelamrband met 18 kt. gouden slot bezet met robijn en 6 diamantjes 6-k Zilveren hanger bezet met markesiet en jade 6-k B.W.G. hartjeshanger bezet met briljant aan 1e Gehalte zilveren collier 6-k Kt. witgouden ketting met hanger bezet met parel en briljant, 0.13 ct. 6-k Rado damespolshorloge 6-k Kt. witgouden solitair oorstekers bezet met 0.20ct briljant 6-k Kt. geelgouden met zilveren ring bezet met briljant, 0.30 ct. 6-k Kt. witgouden kruisje mat/poli 6-k Kt. witgouden ring bezet met briljant, 0.18 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met granaat en briljant, 0.07 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met briljant, 0.20 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met blauwe saffier en briljant, 0.44 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met briljant, 0.16 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met briljant, 1.00 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met robijn en briljant, 0.06 ct. 6-k Nieuw met vogels en bloemen geborduurd kussen, 65 x 50 Loc Nieuw met vogels en bloemen geborduurd kussen, 65 x 50 Loc

17 507 Koperen gedreven rook/theeset op blad Loc Naar Wouters, Dame in interieur, aquarel op papier, 16 x 22 Loc Onb.meester, Twee herten, gouaches, 23 x 17 Loc Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, h.121 x b.83 Loc Verzilverde wandlusters met kaarsen gedecoreerd met bladen en korenaken, h.45 x b.27 Loc Grillige houten salontafel afgedekt met een glasplaat, h.56 x b.70 x d.70 Loc Groene aardewerken schemerlampvoet met beige kap, h.65 Loc Naar Kuijten, Schip op zee, olieverf op paneel, 19 x 27 Loc Naar Mesdag, Havengezicht, aquarel, 17 x 23 Loc Henri Bource, Oude dame in de duinen, gemengde techniek, 20 x 14 Loc H.Romburg stel aquarellen van berglandschappen 39x30 Loc Henri van Daalhoff, , Bloembollen schuiten en huizen, olieverf op doek, 40 x Bronzen sculptuur van een zittende beer met jong rustend op marmeren voetstuk, h.32 Loc Loc Staande spiegelzuil, h.143 x b.70 x d.41 (defecten) Loc Antieke blauw met vogels en bloemen gedecoreerde porseleinen vaas met oren, h.59 Loc Grote koperen papegaaienkooi Loc Meissen porseleinen bloemenvaas, h.17 Loc Amsterdams bont porseleinen kommen met schotels Loc Bronzen sculptuur van een beer met jongen, h.12 Loc Isodorus van Mens, , Bali temple, ets Loc Cloisonné dekselvaasjes rustend op houten sokkels, h.16 Loc Surrealistische bronzen sculptuur van een vrouw met vleugels rustend op marmeren voetstuk, h.38 Loc Kees van Dongen, Perdu, druk, 1947, 17 x 12 Loc Bronzen sculptuur van een dame zittend op stier naar Botero, h.32 Loc Vier porseleinen figuren van 18e en 19e eeuwse Engelse militairen, ca.h.23 ( 1 defect) Loc Bronzen sculptuur van een eekhoorn rustend op marmeren sokkel, h.23 Loc Chinees porseleinen lampvoetje met decor van vogels, afgezet met koperen monturen, h.36 Loc Gesigneerde metalen sculptuur van een kat, h.34 Loc Uitschuifkijker in mahoniehouten kist Loc Bronzen liggende Boeddha Loc Chinese Celadon snuffbottle met stopper met reliëf van bloemranken, China, 19e eeuw Loc Bronzen strijdbijl, 20e eeuw Loc Vlinderkabinetjes Loc Herend porseleinen bloempot, h.14 x diam.17 Loc Koopje divers kleingoed, etc. Loc Naar Kuijter, Strandgezicht met personen, maroefle, 21 x 12 Loc Kompas in mahoniehouten kistje Loc Kompas in mahoniehouten kistje Loc Koopje met spelletjes, 18e/19e eeuw Loc Japans fijn besneden houten doos Loc Complete set schaakstukken, rood en wit been, Duitsland ca. 1890, h.8,3/3,3 Loc Diverse houten schaakstukken in doosje, ca.1950, h.7,4/3,9 Loc

18 549 Complete Griekse schaakspel met mythologische figuren en schaakbord, ca.1950, h.6,3/4 550 Compleet opengewerkt stenen Indiaas schaakspel in bijpassende kist met stenen bord, ca. 1970, h.5,5/3,5 Loc Loc Kleurgravure van twee kindjes met bloemen, 19 x 13 Loc Naar Wisselman, Naakt, Gem. Techniek Loc Naar Maks, Clown, olieverfje op paneel, 12 x 13,5 Loc Henk Poeder, Twee pimpelmeesjes, olieverf op paneel, 13 x 18 Loc Onb.meester, Wapen van Slooten, aquarel op papier, 24 x 19 Loc Martin van Waning, Exterieur van een kathedraal met personen, handgesigneerde ets, 20 x 15 Loc Henk Poeder, Kievitsei, olieverf op paneel, 13 x 18 Loc Henk Poeder, Roodborstje, olieverf op paneel, 15 x 10 Loc Goud gelakte Barokstijl consoletafel afgedekt door een zwart marmeren blad met spiegelopstand, h.235 x b.130 x d Groen gepatineerde smeedijzeren wandlampen torso, gedragen door arm met groene bijpassende kappen, h.60 x d.50 Loc Loc Aardewerken schemerlampvoet met kap, h.70 Loc Eikenhouten rooktafeltje met rond koperen blad Loc Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 60 x 90 Loc Notenhouten regulateurklok Loc Antieke iepenhouten staartklok Loc Antieke mahoniehouten cilinderbureau, Holland ca. 1830, h.113 x b.127 x d.59 (restauraties) Loc Antieke iepenhouten staartklok met handbeschilderde wijzerplaat Loc H. Snoeck, Polderlandschap met knotwilgen, olieverf op board, 105 x 70, gedateerd 1953 Loc R. Borrou, Afgemeerde roeiboten, olieverf op doek, 88 x 59 Loc Tom Franswa, overl.2014, 2x Olieverf op paneel, Loop niet weg en Leda, 60x80 Loc A.C. Kranenburg, Riviergezicht met stad, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Gravure met afbeelding van lakzegel, 18e eeuw Loc Kt. witgouden ring bezet met blauwe saffier en briljant, 1.03 ct. 6-k e Gehalte zilveren ring bezet met markesiet en blauwe steen 6-k Kt. witgouden ring gezet met tahitiparel in de bandgezet met 0.40ct briljant 6-k Witgouden damesring bezet met cultivé parel en twee kleine briljantjes 6-k Kt. witgouden ring bezet met blauwe saffier en briljant, 0.18 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met robijn en briljant, 0.55 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met blauw saffier en briljant, 0.37 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met briljant, 0.05 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met briljant, 1.20 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met briljant, 0.41 ct. 6-k Platina ring bezet met briljant, 1.60 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met briljant, 1.51 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met blauwe saffier en briljant, 0.18 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met blauwe saffier en briljant, 1.50 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met smaragd en briljant, 0.18 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met robijn en briljant, 0.30 ct. 6-k G. Bauke, Gezicht op molen, olieverf op board, Loc Louis Addiks, Riviergezicht, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Delpeck, Les peintres, litho, 1824 Loc

19 592 Gravure van een bok (hemellichaam) Loc Ond.gesign., Dorpsgezicht met koe en boerin,aquarel, gedateerd 1889, 35 x 24 Loc Stel gravures van consoles, ca Loc Italiaanse Kleurgravure, La donna dalla latte 33x27 Loc Ond.gesign., Riviergezicht met diverse personen, olieverf op paneel, 68 x 47 Loc Oude Kaart Zeeland, handingekleurd 46x33 Loc Maurice de Vlaminck, La rue de la Glaciëre, eau-forte (hete naald), handgesigneerd, 37,5 x 29 image Loc Messing bureaulamp met groen glazen kap Loc Rood gebeitste gecanneleerde ionisch model zuil, h.120 x b. 30 x d.28 Loc Ond.gesign., Portret van prinses Beatrix, reproduktie op doek, nr.95/2000, 50 x 40 Loc Engelse eikenhouten cakestand, h.80 Loc Antieke rood koperen ketel en een kruik Loc Mahoniehouten met satijnhouten ingelegde opklapbare Louis Seize-stijl buffetkast, h.100 of 150 x b.110 x d.65 Loc Houten staande schemerlampvoet met gele kap, h.145 Loc Doeser, Bloemstilleven, olieverf op doek, 100 x 90 Loc G. de Angelis, Personen, hand gesigneerde litho, 1998, 72 x 54 Loc Antieke plaat in gouden lijst met voorstelling van koeien bij beek, 94 x 74 Loc Ond.monogram, Huis in winterlandschap, Olieverf op paneel, 80x60 Loc Coraline, Meisje met paard en wagen, aquarel, 60 x 45 Loc J. Karsemeijer, Stilleven met zonnebloemen, aquarel, 47 x 34 Loc Ko(Co) Rentmeester, Amsterdam 1936, Arreslee, Hand gesigneerde fotoprint, gedateerd 2006, 88 x Grote notenhouten boekenkast met in de onderkast 2 deuren en 4 laden en de bovenkast afgezet door zuilen, h.254 x b.230 x d.56 Loc Loc Verzilverd 4-delig theeservies op blad Loc Grote koop kristal, etc. Loc Koopje divers kristal w.o. bowlstel Loc Biscuit beeld van een Chinese visser, h.20 x b.37 x d.14 met certificaat en verpakking Loc Mahoniehouten kuipdienblad met divers kristal Loc Gepolychromeerd Chinees porseleinen famille jaune cachepot, h.18 x diam.22 Loc

20 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 620 Bronzen sculptuur van neushoorn, Loc Kistje met 2x Cerulli Spinozzi 2007 en 1x Emilia Riserva 2010 Loc Ad van der Kop, Landschap, olieverf op doek, 74 x 80 Loc Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, Surrealistische voorstelling, olieverf op board, gedateerd 1985, 60 x Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, Surrealistische voorstelling, olieverf op board, gedateerd 1984, 45 x Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, Surrealistische voorstelling, olieverf op board, gedateerd 1985, 45 x Cornelis Theodorus Fredericus Maria (Theo) Swagemakers, Tilburg , Bloemstilleven, olieverf op doek, 73 x Pablo Picasso, 2 Femmes à la colombe, lithographie, 1956, 48,5 x 38,5, image Loc Loc Loc Loc Loc Antieke kleurgravure van een herberginterieur met personen, 49 x 34 Loc Onb.meester, Erotische voorstelling, gouache op rijstpapier, 30 x 21 Loc Oude Kaart Westergo, handgekleurd 40x32 Loc Juan A. Tenorio, New York, olieverf op doek, 55 x 33 Loc Mahoniehouten ronde tafel, h.74 x diam.100 Loc Miro, Derrière le miroir, boekkaft, kleurenltiho, 1970, 38 x 56 Loc Antieke handgekleurde vogelprenten, 41 x 30 Loc Coraline, Pop met bloemstilleven, aquarel,gedateerd '83, 58 x 43 Loc G.J. Roermeester, Winterlandschap met boerderijen, tekening, 35 x 50 Loc le Coultre, Rivier met man in boot en diverse huisjes, kleurgravure, 62 x 52 Loc Naar Hopper, Huis in landschap, aquarel op papier, 31 x 47 Loc Ond.gesign., Landschap met koeien, kasteel en personen, oleografie, 60 x 40 Loc Engelse school, Rivierlandschap, olieverf op doek, 36 x 26 Loc Naar Edward Hopper, Huizen aan de kust, aquarel op papier, 33 x 48 Loc Naar Roermeester, Landweg, tekening op papier, 59 x 49 Loc Antieke kleurgravure met een ridder, 16 x 20 Loc Antieke kleurgravure van moeder met kinderen, 15 x 18 Loc Erotische Indiase fragmenten in lijst Loc Antieke notenhouten Duitse 2-deurs vitrinekast met 2 laden, h.215 x b.140 x d.37 Loc Groot kristallen drinkservies Loc Natuurstenen schemerlampvoet met rode kap, h.57 Loc Gepolychromeerde sculptuur van een staande Happy Boeddha, h.120 Loc Antiek mahoniehouten etagèretafeltje met lade, h.94 x b.52 x d.37 Loc Groen gestoffeerde design oorarmfauteuil, h.100 x b.100 x d.70 Loc Groen gestoffeerde design oorarmfauteuil, h.100 x b.100 x d.70 Loc Glazen design bijzettafel op glas met chrome poot, h.72 x diam.70 Loc Beschilderd metalen haard voorzet, h.88 x b.69 Loc Iepenhouten langwerpige eetkamertafel, h.78 x L.300 x b.100 Loc Nieuwe met wit leder beklede eetkamerarmfauteuils op wieltjes, h.97 x b.61 x d.59 (armleuning h.67 ) Loc Kt. witgouden ring bezet met briljant, 0.05 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met topaas en briljant, 0.28 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met blauw saffier en briljant, 0.49 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met 0.19 ct. briljant 6-k Kt. witgouden ring bezet met briljant, 0.18 ct. 6-k

Productnaam SKU verpakkingseenheid Prijs, Nieuw bedel metaal blad np st 0,00 bedel metaal blad sp st 0,00 bedel metaal filigraan blad

Productnaam SKU verpakkingseenheid Prijs, Nieuw bedel metaal blad np st 0,00 bedel metaal blad sp st 0,00 bedel metaal filigraan blad Productnaam SKU verpakkingseenheid Prijs, Nieuw bedel metaal blad np 79060 10st 0,00 bedel metaal blad sp 79056 25st 0,00 bedel metaal filigraan blad goud koper 79057 10st 0,00 bedel metaal hart goud 79055

Lokale Politie Antwerpen Afdeling lokale recherche

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

CATALOGUS 2011 BOEDDHA'S FIBERCLAY BESTEL NR GB GB GB GB GB 171

CATALOGUS 2011 BOEDDHA'S FIBERCLAY BESTEL NR GB GB GB GB GB 171 MARC: 0621 53 11 84 HANS: 0620 16 82 95 FAX:+31 547 352 395 EMAIL:IMHOF@IMHOF.NL WWW.MIDECORATIONS.NL CATALOGUS 2011 'S FIRCLAY FOTO STEL 8717775915287 GB 167 DWERG LIG 42X25X25 2 29,95 8717775915294 GB

Prijslijst - Kraaltjemeer.nl Gegenereerd op Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend

Prijslijst - Kraaltjemeer.nl Gegenereerd op Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend lijst - Kraaltjemeer.nl Gegenereerd op 05-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend Kralen en Bedels Tibetaans zilver Kralen Tibetaans zilveren kraal, bloem 0.10 Tibetaans zilveren tandwielkraaltje

stunts! 199. 95 actie! 219.- OP = OP! 3 halen = 2 betalen! * De verlichtingsspecialist! VANCOUVER Industriële hanglamp 2 lichts

stunts! 199. 95 actie! 219.- OP = OP! 3 halen = 2 betalen! * De verlichtingsspecialist! VANCOUVER Industriële hanglamp 2 lichts stunts! De verlichtingsspecialist! GIGANTISCHE COLLECTIE, INSPIRATIE, ADVIES, WEBSHOP, ALLE STIJLEN VANCOUVER Industriële hanglamp 2 lichts Nú KNIT Hanglamp bol van wit touw. 30 cm rond nú 49.95 40 cm

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl

kado! 99,- Mallorca Mallorca Rosalin eetkamerstoel in stof Amici NU: woonaccessoires Zie achterpagina contrasterende bies

kado! 99,- Mallorca Mallorca Rosalin eetkamerstoel in stof Amici NU: woonaccessoires Zie achterpagina contrasterende bies like ons op 3 Mallorca bergkast laag van 1049,- voor 899,- NU: woonaccessoires Zie achterpagina kado! 1 Mallorca eetkamertafel 160 x 90 cm van 529,- voor 499,- 1 Mallorca eetkamertafel, 160 x 90 cm van

699,- 139,- Coiba eetkamertafel 105 x 200 cm in Tibet Grey. Marcella 149,- De HAPPY@HOME collectie is verkrijgbaar bij: eetkamerstoel

699,- 139,- Coiba eetkamertafel 105 x 200 cm in Tibet Grey. Marcella 149,- De HAPPY@HOME collectie is verkrijgbaar bij: eetkamerstoel like ons op Bezoek onze website www.happyathome.nl schilderij Hear See Talk 60 x 0 cm 9,- Coiba eetkamertafel 0 x 00 cm in Tibet Grey 699,- Marcella eetkamerstoel 9,- Coiba eetkamertafel zoals afgebeeld

uit diverse faillissementen van:

Sfeervol modern sobere romantiek

www.houseandgardenwetteren.com