veiling Libbe Venema van werken van 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "veiling Libbe Venema van werken van 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld"

Transcriptie

1 veiling van werken van Libbe Venema 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld

2 Tijdens deze veiling worden werken van de in 1994 overleden kunstenaar Libbe Venema. In de lijst hieronder wordt alle informatie vermeld die wij hebben over de kunstwerken. Niet in alle gevallen zijn titel, techniek en jaar van productie bekend. Ook hadden we soms vragen over de gebruikte materialen. In de catalogus staat een startprijs. Als u vooraf een bod wilt uitbrengen, kunt u dat melden aan Marien Geelhoed (geelhoed@nd.nl). U kunt tot donderdag 23 februari elke dag van 9-16 uur terecht bij het Nederlands Dagblad om de werken te bekijken en een bod uit te brengen. Als u een bod uitbrengt op een werk, wordt dat bod het startbedrag voor de veiling. Als tijdens de veiling niet hoger geboden wordt, is uw bod geaccepteerd. Op 23 februari wordt een groot deel van de werken ter veiling aangeboden. Om uiterlijk vijf uur wordt de veiling gesloten. Wilt u na afloop van de veiling met ons over kunst van Libbe in gesprek, neem dan contact op met Marien Geelhoed (geelhoed@nd.nl). Meer informatie over Libbe Venema vindt u op Libbe Venema ( ) was afkomstig uit Groningen en werd onderwijzer en kunstenaar. Beïnvloed door de Groninger Kunstkring De Ploeg heeft hij een indrukwekkende hoeveelheid prachtig werk nagelaten. Stillevens en landschappen, religieuze thema s, holocaust, het lijden van de mens en de schepping. Venema gebruikte daarvoor uiteenlopende technieken: gouacheverf, olieverf, acrylverf en veel in zwart/wit en linoleumdruk. Opmerkelijk is ook het gebruik van brons-, zilver- en goudfolie in zijn schilderijen.

3 1 Tafel III, 1972, 90x120cm, acryl, e 310,- 2 Tafel I, z.j., 90x120cm, acryl, e 310,- 3 Tafel met lamp, 1977, 125x155cm, acryl op doek, e 425,- 4 Tafel, z.j., 155x125cm, acryl op doek, e 425,- 5 Zonder titel, 65x100cm, gemengde techniek op papier, e 230,- 6 Zonder titel, 1981, 70x100cm, acryl op papier, 7 Zonder titel, z.j., 85x90cm, acryl, e 250,- 8 Zonder titel, 1972, 85x90cm, acryl, e 250,-

4 9 Kathedralen Frankrijk II, 1990, 100x100cm, gemengde techniek op board, e 340,- 10 Kathedraal II, 1990, 100x100cm, gemengde techniek op board, e 340,- 11 Zonder titel, z.j., 80x90cm, gemengde techniek op papier, e 300,- 12 Zonder titel, 1979, 80x90cm, gemengde techniek op papier, e 250,- 13 Zonder titel, 1988, 70x100cm, acryl, 14 Abstractie, 1992, 70x100cm, gemengde techniek, 15 Zonder titel, 1969, 68x81cm, gemengde techniek, e 200,- 16 Volle maan I, 1971, 65x65cm, gemengde techniek, e 170,- 17 Zonder titel, 1972, 95x125cm, olieverf, e 320,-

5 18 Tafel I, 1991, 35x50cm, gemengde techniek, e 145,- 19 Zonder titel, 1991, 31x50cm, gemengde techniek, e 100,- 20 Zonder titel, z.j., 48x60cm, gemengde techniek, e 135,- 21 Zonder titel, 1975, 70x80cm, gemengde techniek, e 205,- 22 Lijden, 1974, 80x70cm, gemengde techniek, e 205,- 23 Compositie, 1990, 100x100cm, gemengde techniek, e 290,- 24 Zonder titel, 1987, 100x100cm, acryl, e 290,- 25 Zonder titel, 1990, 100x100cm, gemengde techniek, e 290,- 26 Zonder titel, z.j., 100x100cm, acryl, e 290,-

6 27 Geboorte II, 1992, 70x100 cm, gemengde techniek, 28 Geboorte III, 1992, 70x100 cm, gemengde techniek, 29 Zonder titel, 1973, 80x70 cm, gemengde techniek, e 210,- 30 Gekruisigd II, 1974, 45x60 cm, gemengde techniek, e 200,- 31 Zonder titel, z.j., 125x100 cm, acryl, e 325,- 32 Zonder titel, z.j., 53x40cm, gemengde techniek, e 150,- 33 Zonder titel, 1972, 90x80 cm, gemengde techniek, 34 Zonder titel, 1978, 65x60 cm, gemengde techniek, e 160,- 35 Zonder titel, 1989, 70x100 cm, acryl,

7 36 Zonder titel, 1987, 60x65cm, acryl, e 150,- 37 Zonder titel, 1987, 60x65cm, acryl, e 150,- 38 Huizen I, 1991, 70x70 cm, acryl, e 200,- 39 Zonder titel, 1990, 45x60 cm, aquarel, e 120,- 40 Vrouw II, 1983, 50x65 cm, gemengde techniek, e 180,- 41 Vrouw I, 1983, 50x65 cm, gemengde techniek, e 180,- Werken 40 en 41 samen voor e Verzegeld document II, 1990, 50x40cm, gemengde techniek 43 Verzegeld document III, 1990, 40x50cm, gemengde techniek 44 Verzegeld document I, 1990, 40x50cm, gemengde techniek Werken 42, 43 en 44 samen voor e 350

8 45 Zonder titel, 1981, 100x70cm, gemengde techniek, 46 Zonder titel, z.j., 50x70cm, acryl, e 160,- 47 Landschap II, 1993, 50x70 cm, acryl, e 160,- 48 Vormen, z.j., 150x120 cm, gemengde techniek, e 410,- 49 Zonder titel, z.j., 80x90cm, gemengde techniek, 50 Abstract, 1966, 140x125 cm, acryl, e 400,- 51 Holocaust IV, z.j., 70x100cm, gemengde techniek, 52 Holocaust I, z.j., 70x100cm, gemengde techniek,

9 53 Holocaust V, z.j., 70x100cm, gemengde techniek, 54 Holocaust VI z.j., 70x100cm, gemengde techniek, 55 Holocaust VII, z.j., 70x100cm, gemengde techniek, 56 Holocaust III, z.j., 70x100cm, gemengde techniek, 57 Holocaust II, z.j., 70x100cm, gemengde techniek, 58 Zonder titel, z.j., 70x100cm, gemengde techniek, 59 Zonder titel, z.j., 47x64cm, gemengde techniek op papier, e 150,- 60 Zonder titel, z.j., 47x64cm, gemengde techniek op papier, e 150,-

10 61 Zonder titel, z.j., 67x85cm, gemengde techniek op papier, in passe-partout, e 200,- 62 Zonder titel, z.j., 70x100cm, gemengde techniek op papier, 63 Zonder titel, z.j., 70x100cm, gemengde techniek op linnen, 64 Zonder titel, z.j., 65x65cm, gemengde techniek, e 160,- 65 Zonder titel, z.j., 50x50cm, lino-afdruk,, e 30,- 66 Zonder titel, z.j., 60x46cm, acryl op linnen, e 135,- 67 Zonder titel, z.j., 70x50cm, acryl op papier, e 150,- 68 Zonder titel, z.j., 48x70cm, acryl op linnen, e 150,-

11 69 Zonder titel, z.j., 60x40cm, acryl op linnen, e 135,- 70 Zonder titel, z.j., 50x60cm, acryl op linnen,e 150,- 71 Zonder titel, z.j., 50x60cm, gemengde techniek, e 160,- 72 Zonder titel, z.j., 50x65cm, acryl op papier, e 135,- 73 Zonder titel, z.j., 55x55cm, gemengde techniek, e 130,- 74 Overpeinzing, z.j., 75x65cm, acryl, e 160,- 75 Zonder titel, z.j., 80x65cm, gemengde techniek op papier, e 170,- 76 Zonder titel, z.j., 80x70cm, acryl, e 190,- 77 Zonder titel, z.j., 65x70cm, gemengde techniek, e 165,-

12 78 Zonder titel, z.j., 52x68cm, acryl, e 125,- 79 Zonder titel, z.j., 40x50cm, acryl op papier, in passe-partout, e 115,- 80 Zonder titel, z.j., 70x70cm, acryl, e 180,- 81 Zonder titel, z.j., 65x50cm, acryl, e 145,- 82 Zonder titel, z.j., 60x50cm, acryl op linnen, e 135,- 83 Zonder titel, z.j., 47x40cm, gemengde techniek, e 125,- 84 Zonder titel, z.j., 60x56cm, acryl, e 135,- 85 Zonder titel, z.j., 53x74cm, linosnede op papier, e 100,- 86 Zonder titel, z.j., 35x50cm, acryl op papier, e 90,-

13 87 Zonder titel, z.j., 55x55cm, gemengde techniek, e 135,- 88 Zonder titel, z.j., 47x100cm, acryl op linnen, e 90,- 89 Zonder titel, z.j., 38x70cm, lino-afdruk op papier, e 30,- 90 Zonder titel, z.j., 80x70cm, gemengde techniek, e 160,- 91 Tafel, z.j., 125x180cm, olieverf op linnen, e 425,- 92 Zonder titel, z.j., 70x85cm, gemengde techniek op papier, e 180,- 93 Zonder titel, z.j., 100x100cm, acryl, e 290,- 94 Zonnebloemen, 1990, 100x100 cm, gemengde techniek, e 290,-

14 95 Zonder titel, z.j., 65x50cm, gemengde techniek op papier, e 140,- 96 Zonder titel, z.j., 50x60cm, gemengde techniek op papier, in passe-partout, e 140,- 97 Zonder titel, z.j., 100x100cm, gemengde techniek, e Zonder titel, z.j., 80x90cm, acryl, e 250,- 99 Zonder titel, z.j., 80x90cm, acryl, e 250,- e 250,- 100 Zonder titel, z.j., 100x106cm, gemengde techniek, e 290,- 101 Zonder titel, z.j., 80x80cm, gemengde techniek, e 250,- 102 Zonder titel, z.j., 100x100cm, gemengde techniek, e 340,- 103 Kandelaar met boekrol, z.j., 100x125cm, olieverf, e 290,-

15 104 Zonder titel, z.j., 70x70cm, gemengde techniek op papier, niet ingelijst, e 120,- 105 Zonder titel, z.j., 60x75cm, gemengde techniek op papier, niet ingelijst, e 120,- 106 Zonder titel, z.j., 50x65cm, gemengde techniek op papier, niet ingelijst, e 110,- 107 Tafel, z.j., 65x100cm, acryl op papier, niet ingelijst, e 140,- 108 Zonder titel, z.j., 65x100cm, gemengde techniek op papier, niet ingelijst, e 130,- 109 Zonder titel, z.j., 100x100cm, acryl op papier, niet ingelijst, e 130,- 110 Zonder titel, z.j., 75x100cm, acryl op papier, niet ingelijst, e 170,- 111 Tafel met blauw kannetje, z.j., 65x100cm, acryl op papier, niet ingelijst, e 140,- 112 Zonder titel, z.j., 70x100cm, acryl op papier, niet ingelijst, e 120,-

16 Kunstcommissie Voor vragen over het werk of de prijzen kunt u contact opnemen met de kunstcommissie van het Nederlands Dagblad: (geelhoed@nd.nl / ) De kunstcommissie van het Nederlands Dagblad bestaat uit Marien Geelhoed, Els Kleingeld en Philip Veldhuizen. Hermesweg ND Barneveld i: t: te bezoeken op werkdagen van 9 16 uur

GEERTJE VAN DER ZIJPP

GEERTJE VAN DER ZIJPP SOLOTENTOONSTELLING 21 MAART 21 APRIL 2009 ter gelegenheid van het 25 jarig kunstenaars jubileum van GEERTJE VAN DER ZIJPP www.galleryspirit.com Van Breestraat 2A - 1071 ZP Amsterdam Tel:..31 - (0)20-67.17.557

Nadere informatie

Titel; Het meisje met de parel.

Titel; Het meisje met de parel. Titel; Het meisje met de parel. Kunstenaar: Myriam Hazelset Afmetingen:. Informatie: Pentekening Prijs: 450 (kunstenaar) Ivo-150 (Veilen) Op de kunstacademie moesten we de oude meesters soms als oefening

Nadere informatie

Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten.

Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten. Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten. Kunstwerken worden verkocht in blokken van 40 werken (per uur). Tussen de blokken zit steeds een pauze moment. Kunstwerken

Nadere informatie

Kunst. Antiek. en veiling

Kunst. Antiek. en veiling Kunst Antiek en veiling 1 Donderdag 5 november van 16.30 tot 19.00 uur staat de Hanzeborg in het teken van de veiling van hoogwaardige kunst en antiek van lokale kunstenaars en privéverzamelingen. De opbrengsten

Nadere informatie

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd Kunstenaar: Onbekend Jaartal: Onbekend Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd Onbekend Afmetingen: l x b: 36 cm x 50 cm Gesigneerd: Nee Nee. Aan het paneel zit ophanghaakje bevestigd.

Nadere informatie

Benefiet Kunstveiling

Benefiet Kunstveiling Benefiet Kunstveiling Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen 2 Veilingboekje Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen Benefiet Kunstveiling met werk

Nadere informatie

Prijslijst schilderijen en beelden Pieter Paul van Genderen

Prijslijst schilderijen en beelden Pieter Paul van Genderen 2017 Prijslijst schilderijen en beelden Pieter Paul van Genderen Padje Productie 2017 Prijslijst schilderijen Pieter Paul van Genderen Nr. Doek Titel Prijs 001 Titel: Kruis VII 30 x 30 002 Titel: Kruis

Nadere informatie

Uitverkoop showroommodellen 13/9/2013 tot en met 21/9/2013

Uitverkoop showroommodellen 13/9/2013 tot en met 21/9/2013 Zwevende inlijsting met een handvergulde zilveren lijst Exterieur kader: 109.5cm B x 44.5cm H 571.45 285.70 Inlijsting met een brede zilveren lijst Exterieur kader: 92cm B x 92cm H 822.25 411.10 Originele

Nadere informatie

MARION RÖST TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag. Licht in duisternis

MARION RÖST TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag. Licht in duisternis haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag MARION RÖST HAAGSE KUNSTENAARS Licht in duisternis Het schijnt mij toe dat al deze schilderijen van Marion Röst een grootste gemene deler hebben

Nadere informatie

Naam: Beschrijving: Deelnemers: min 5 max 15 Lokaal: Duur: 2 uur Leeftijd:

Naam: Beschrijving: Deelnemers: min 5 max 15 Lokaal: Duur: 2 uur Leeftijd: Schilderen naar de Aboriginals De Aboriginals leven verspreid op een groot stuk land omdat ze leven van datgene dat in de natuur leeft. Om met elkaar in contact te blijven maakten ze kaarten met de ligging

Nadere informatie

CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden Reacties graag naar:

CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden Reacties graag naar: CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden 2018 Reacties graag naar: info@galeriebiancalandgraaf.nl Kunstenaars ANNEKE ELHORST 3 JAN DE GRAAF 7 GERARD HÖWELER 10 MIRIAN JACOBS 12 ANNETTE JALILOVA 15 THOMAS

Nadere informatie

Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium met spiegelglas Prijs:

Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium met spiegelglas Prijs: Titel: vos (2012) oliepastel op papier Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium met spiegelglas 400,- (incl. 6% BTW) 1 Titel: ram (2013) oliepastel op papier Afmeting (hxb): 51 x 41 cm zwart aluminium

Nadere informatie

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten KUNST VEILING 4 AUGUSTUS t.b.v. Stichting Hospice Dronten Curious peacock 1 Kunstenaar: Trudy Boersma- van Elburg Formaat: 60 x 80 cm Startbod: 150,- 2 Vaas met bloemen Kunstenaar: Trudy Boersma- van Elburg

Nadere informatie

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur Catalogus Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur Opbrengst bestemd voor de Stichting Stille Armoede Zonder titel Nr 08 Kunstenaar:

Nadere informatie

Knipogen naar Rembrandt

Knipogen naar Rembrandt Knipogen naar Rembrandt Sophie meets Rembrandt, Jan den Ouden. tekst Rudy Ligtenberg beeld Korf Hé, het beroemde zelfportret van Rembrandt uit 1661. Hij is het onmiskenbaar, met zijn witte muts op, donkere

Nadere informatie

Kavelnummer 064. Objectinformatie

Kavelnummer 064. Objectinformatie Kavelnummer 064 Golfslag Jaar 1998 Dubois, Judith Zand en acryl 50x70 Kavelnummer 007 Jaar 1997 Beijleveld, F Gemengde techniek 60x70 Kavelnummer 213 Jaar Fotografie De Breuk Wijler, Herman Foto 55x65

Nadere informatie

Prijs overzicht schilderijen Linette Trapman

Prijs overzicht schilderijen Linette Trapman Prijs overzicht schilderijen Linette Trapman Alle prijzen zijn gebaseerd op basis van afgehaald in atelier Sliedrecht Aan Uw tafel Aan uw voeten Heer Olieverf, 60 x 70 cm. Aardse dwaasheid, hemelse glorie

Nadere informatie

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN Het is een feest om een echt kunstwerk in huis te hebben! Toch denken veel mensen dat ze zich dat niet kunnen veroorloven. Of dat het ingewikkeld is

Nadere informatie

atelier kijkdag & sale

atelier kijkdag & sale atelier kijkdag & sale kijkdag 2019 Mijn droom, van een werkruimte aan huis, komt uit. En nu ga ik mijn atelier verlaten, maar niet alles wil ik meenemen. Daarom verkoop ik een deel van mijn schilderijen

Nadere informatie

HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17 Olieverf op doek, houten lijst. HK-0008 Parijs 1983 Jan van Heel Vak 25 olieverf, houten lijst, op linnen,

HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17 Olieverf op doek, houten lijst. HK-0008 Parijs 1983 Jan van Heel Vak 25 olieverf, houten lijst, op linnen, afbeelding Code Naam Kunstenaar Toponiem Omschrijving HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17. HK-0003 Spanje 1965 Jan van Heel Vak 01 HK-0004 Stilleven Jan van Heel Vak 17 HK-0007 Huizen in sneeuw, Frankrijk

Nadere informatie

Veilingboekje kunstwerken 2016

Veilingboekje kunstwerken 2016 Veilingboekje kunstwerken 2016 Laat zien wat je kunt Altijd al een bijzonder kunstwerk willen hebben? Dan is dit het juiste moment. Alle kunstenaars die tijdens het kunstweekend exposeren bij Revalidatie

Nadere informatie

DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014

DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014 DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014 J a n u a r i 2 0 1 4 Redactioneel 2014 is een bijzonder jaar voor de KVF. 25 jaar geleden werd de vereniging opgericht. Dat vieren

Nadere informatie

Kunst zonder beperking!

Kunst zonder beperking! Kunst zonder beperking! BROCHURE 2018-2019 Bomen - Lisette Koppejan - acryl op doek - 100 x 160 cm INHOUD Oorspronkelijke Kunst Dienstverlening Tarieven Contact & over OriginArt pagina 3 pagina 4 pagina

Nadere informatie

Collectie Herman Ouwersloot geveild

Collectie Herman Ouwersloot geveild Collectie Herman Ouwersloot geveild In zijn jonge jaren was Herman Ouwersloot, dressman en model. Later acteerde hij, speelde in enkele films, maar fotograferen was zijn voornaamste bezigheid. Hij werkte

Nadere informatie

Veilingcatalogus. Kunst voor Kunst. Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim. Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught

Veilingcatalogus. Kunst voor Kunst. Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim. Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught Veilingcatalogus Kunst voor Kunst Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught Datum: 14 juni 2015 Tijd: 12.00 uur Veilingmeester: Victor

Nadere informatie

een schilder-achtige en creatieve vakantie 30 juni - 7 juli 2012 o.l.v. Lieve Cornette in de Morvan

een schilder-achtige en creatieve vakantie 30 juni - 7 juli 2012 o.l.v. Lieve Cornette in de Morvan een schilder-achtige en creatieve vakantie 30 juni - 7 juli 2012 o.l.v. Lieve Cornette in de Morvan Tekenen en schilderen in materiaal en techniek naar keuze: Tijdens deze cursus kan er gewerkt worden

Nadere informatie

jaarcursussen GC t Blikveld

jaarcursussen GC t Blikveld jaarcursussen GC t Blikveld 2013 2014 Elk jaar opnieuw staan een dertigtal enthousiaste lesgevers klaar om onze jaarcursussen aan geïnteresseerde deelnemers aan te bieden. Onderstaande cursussen vinden

Nadere informatie

Running man 100x 150 cm. Acryl op doek. Met dit soort werken had ik mijn eerste tentoonstelling bij galerie Biervliet op de Prinsengracht.

Running man 100x 150 cm. Acryl op doek. Met dit soort werken had ik mijn eerste tentoonstelling bij galerie Biervliet op de Prinsengracht. In 1984 begon ik met schilderen. Daarvoor werkte ik voornamelijk als keramist en ik maakte beeldhouwwerken van Belgisch hardsteen en marmer. Ook maakte en legde ik terrazzo vloeren en aanrechten. Ik was

Nadere informatie

APPÈL SOLO. 19 kunstenaars in 18 kamers

APPÈL SOLO. 19 kunstenaars in 18 kamers APPÈL SOLO in de KAZERNE 19 kunstenaars in 18 kamers Na het uiterst succesvolle APPÈL in de KAZERNE van maart/ april jl. waarbij 7 galerieën zich presenteerde in de kamers van de oude marechausseekazerne

Nadere informatie

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 Kavel 1 ''Klaproos'' canvas, acryl, afmetingen 80 x 60 cm. Kunstenares Jeanne Megens Kavel 2 ''Ontsnapping'' canvas, acryl, afmetingen 100 x 80 cm.

Nadere informatie

rondedans. Een wervelwind van kleuren sleurt aarde, water, lucht mee in een beroezende

rondedans. Een wervelwind van kleuren sleurt aarde, water, lucht mee in een beroezende Een wervelwind van kleuren sleurt aarde, water, lucht mee in een beroezende rondedans. Tekst: Guy Kestens Naar aanleiding van de vernissage in Galerij Dessers-Beeck op 27 april 2014. Welkom in het paradijs,

Nadere informatie

Nr. A-1 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kasteel Elsloo Aquarel Dagmaat HxBxD: 20 x 27 cm. Jaar: 1985 Verkoopprijs: 30,00

Nr. A-1 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kasteel Elsloo Aquarel Dagmaat HxBxD: 20 x 27 cm. Jaar: 1985 Verkoopprijs: 30,00 Nr. A-1 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kasteel Elsloo Aquarel Dagmaat HxBxD: 20 x 27 cm. 1985 Verkoopprijs: 30,00 Nr. A-2 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kapel Maria in nood Aquarel Dagmaat HxBxD: 19 x

Nadere informatie

Geabstraheerd: beschrijf de voorstelling en wijze van abstractie K2. beschrijf de voorstelling en wijze van abstractie

Geabstraheerd: beschrijf de voorstelling en wijze van abstractie K2. beschrijf de voorstelling en wijze van abstractie Algemene gegevens Kunstwerk 1 Titel Mummy-board Maker Jaartal Materiaal/techniek Cedarhout, linnen en goud Kunststroming Egypte Algemene gegevens Kunstwerk 2 Titel Maker Jaartal Materiaal/techniek Medicijnen

Nadere informatie

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand Mobile Art Loppersum is druk bezig om zoveel mogelijk mensen te laten kennismaken met beeldende kunst. Uit de al bestaande collectie van www.malcollection.nl en onlangs gekochte kunstwerken willen we zoveel

Nadere informatie

tuintje Mieke Rietveld quilt 85 cm. x 85 cm.

tuintje Mieke Rietveld quilt 85 cm. x 85 cm. tuintje Mieke Rietveld quilt 85 cm. x 85 cm. Quilten, dat leek mij een mooie bezigheid toen ik stopte met werken. Maar hoe begin je daar mee en wat heb je nodig? En wat ook leuk is, hoe vind je mensen

Nadere informatie

CRISTINA URSU TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

CRISTINA URSU TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag CRISTINA URSU HAAGSE KUNSTENAARS De schilderijen van Cristina Ursu zijn gemaakt in diepzwarte inkt en acrylverf op papier. In sobere, aardse kleuren

Nadere informatie

KUYF COLLECTIE-STUDIO

KUYF COLLECTIE-STUDIO -STUDIO -STUDIO is een collectie-studio. Dit betekent dat wij verschillende kunstcollecties beheren waaruit geleend en gekocht kan worden. 3 -STUDIO 4 ONZE WERKWIJZE 9 - Een deel van onze collectie bestaat

Nadere informatie

Tentoonstelling. Gezondheidscentrum Op 1 Lijn. Halmaheiraplein 7 Dordrecht. van eind november 2011 tot eind januari 2012

Tentoonstelling. Gezondheidscentrum Op 1 Lijn. Halmaheiraplein 7 Dordrecht. van eind november 2011 tot eind januari 2012 Tentoonstelling Gezondheidscentrum Op 1 Lijn Halmaheiraplein 7 Dordrecht van eind november 2011 tot eind januari 2012 Henny van Ham - Werk op papier De tentoonstelling bevat 40 werken, verschillend van

Nadere informatie

1907-1914. Bram Vrielink Jim Bloemen 2de

1907-1914. Bram Vrielink Jim Bloemen 2de Bram Vrielink Jim Bloemen 2de 1907-1914 INHOUDSOPGAVE INHOUDSOPGAVE... 2 INLEIDING... 3 HET KUBISME... 4 KUNSTENAARS KUBISME... 5 L AFICIONADO... 6 PORTRAIT OF PABLO PICASSO... 7 SIMULTANEOUS WINDOWS ON

Nadere informatie

Hoe ga je te werk? - Bekijk de afbeeldingen van de kunstwerken van dansers (Degas, Segal, Nikki da St. Phalle).

Hoe ga je te werk? - Bekijk de afbeeldingen van de kunstwerken van dansers (Degas, Segal, Nikki da St. Phalle). DANS Dans Max. personen Wat heb je nodig? Potlood, papier, materiaal om ruimtelijk te werken Hoe ga je te werk? - Bekijk de afbeeldingen van de kunstwerken van dansers (Degas, Segal, Nikki da St. Phalle).

Nadere informatie

CRISTINA URSU EDUCATION EXHIBITIONS THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague

CRISTINA URSU EDUCATION EXHIBITIONS THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague CRISTINA URSU THE HAGUE ARTISTS De schilderijen van Cristina Ursu zijn gemaakt in diepzwarte inkt en acrylverf op papier. In sobere, aardse kleuren

Nadere informatie

ThuisTentoonstelling 2017

ThuisTentoonstelling 2017 ThuisTentoonstelling 2017 Het thema van mijn komende ThuisTentoonstelling is: Techniek brengt je ver, maar creativiteit overal. Deze prachtige uitspraak heb ik van onze glazenwasser, die het niet kan laten

Nadere informatie

HK-0062 Nijmegen 84 Freek van Ginkel 1.G7 naast 1.64 Acryl op linnen, 62x66,5, houten lijst

HK-0062 Nijmegen 84 Freek van Ginkel 1.G7 naast 1.64 Acryl op linnen, 62x66,5, houten lijst Code Naam Kunstenaar Toponiem Omschrijving HK-0062 Nijmegen 84 Freek van Ginkel 1.G7 naast 1.64 Acryl op linnen, 62x66,5, houten lijst HK-0073 het oog van de pauw Rinke Nijburg Vak 22 Houten lijst,28/30

Nadere informatie

OP NAAR DE 45! Martin vthiel

OP NAAR DE 45! Martin vthiel Pagina 1 25 jaar fotoschool Statief Fotoschool Statief, gevestigd in het bruisend hart van Utrecht, bestaat 25 jaar. In die periode is Statief uitgegroeid van beginnerscursus tot professionele fotoschool

Nadere informatie

[WWW.8DIMENSIONART.BE]

[WWW.8DIMENSIONART.BE] 2010 JC Delforge Overzicht werken [WWW.8DIMENSIONART.BE] Een overzicht van de werken in chronologische volgorde, met nummering, datering en beknopte omschrijving i.v.m. de titel, het gebruikte medium,

Nadere informatie

ILJA WALRAVEN OPLEIDINGEN TENTOONSTELLINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

ILJA WALRAVEN OPLEIDINGEN TENTOONSTELLINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag ILJA WALRAVEN HAAGSE KUNSTENAARS Aanvankelijk schilderde Walraven vooral abstract, maar vanaf een bepaald moment is figuratie een dominante plaats

Nadere informatie

KIJKWIJZER BEELDASPECTEN

KIJKWIJZER BEELDASPECTEN KIJKWIJZER BEELDASPECTEN SCHOOL: NAAM: Deze kijkwijzer kun je gebruiken voor elk kunstwerk of voorwerp van je keuze. Ga op zoek naar een kunstwerk wat je aanspreekt en vul aan de hand daarvan deze kijkwijzer

Nadere informatie

Kunstenaar 1... adres.. Kunstenaar 2. Kunstenaar 3... Kunstenaar 4 (reserve)..

Kunstenaar 1... adres.. Kunstenaar 2. Kunstenaar 3... Kunstenaar 4 (reserve).. BEELDENDE KUNST kunstroute Max. persoon Zoek op internet waar en wanneer er bij jou in de buurt een kunstroute is. Kijk op internet, in de krant etc. en zorg ervoor dat je een programma boekje te pakken

Nadere informatie

November Glaceren met Acrylmedium December Het licht van Rembrandt / Het december gevoel de duisternis van Rembrandt

November Glaceren met Acrylmedium December Het licht van Rembrandt / Het december gevoel de duisternis van Rembrandt PROGRAMMA 2011 2012 Uitgangspunt van de lessen is dat kennis van de schilderkunstige technieken en stromingen vanuit de eigen ervaring wordt ontdekt en ontwikkeld. De opdrachten hebben betrekking op zowel

Nadere informatie

rijks museum Verwerkingsmateriaal Examentour VWO ANTWOORDMODEL VERSIE A + B Visuele analyse van schilderkunst in de 17DE, 19DE en 20STE eeuw 1/5

rijks museum Verwerkingsmateriaal Examentour VWO ANTWOORDMODEL VERSIE A + B Visuele analyse van schilderkunst in de 17DE, 19DE en 20STE eeuw 1/5 1/5 VERSIE A Vraag 1 A Gebruik van licht om de dramatiek te uiten. Het subtiele licht (vs. clair-obscur in de barok) geeft diepte aan het schilderij en accentueert het hoofdmotief. Het zorgt er dus voor

Nadere informatie

Docentenmededelingen. maart 2017

Docentenmededelingen. maart 2017 1 Docentenmededelingen maart 2017 Maandagochtend Acryl- & olieverf Annemarie Noorderwerf Hergebruik van oude schilderijen, op doek en papier. Overschilderingen: over o.a. structuren en gelaagdheid. Bij

Nadere informatie

K U N S T K A L E N D E R 2 0 1 4

K U N S T K A L E N D E R 2 0 1 4 KUNST KALENDER 2 0 1 4 Exposities 2014 Januari Petra van Kalker - Objecten januari t/m maart Vitrines Ilse Brul - Schilderijen januari t/m maart Oranje gang februari Sophie Walraven - Schilderijen februari

Nadere informatie

Digitaal en fotoproducten

Digitaal en fotoproducten Studio Bestel Gids Digitaal en fotoproducten Een tastbare geschiedenis De missie van Studio VaVaVonne.nl is dat jouw kindje en jijzelf genieten van blijvende producten. Voor altijd. Met deze optie stel

Nadere informatie

Pop-Up-Atelier Wassenaar

Pop-Up-Atelier Wassenaar 101. Abdullah 1 eisje Vermeer Papier / potlood 102. Abdullah 1 Sloep aan vloedlijn Papier / potlood 103. Anos eslmani 2 Treurende man Papier / houtskool 104a. Bovyri 1 Atelier Papier/ houtskool Zijn 1e

Nadere informatie

K U N S T K A L E N D E R

K U N S T K A L E N D E R KUNST KALENDER 2 0 1 6 Exposities 2016 Januari Annemieke Fictoor -schilderijen dec 2015 maart 2016 eerste verdieping Marieke Rosing -schilderijen dec 2015 maart 2016 begane grond Sannie Oppelaar - beelden

Nadere informatie

Een project van alle groepen van de cbs de Skoalfinne te Warns. 7 22 maart 2007

Een project van alle groepen van de cbs de Skoalfinne te Warns. 7 22 maart 2007 Een project van alle groepen van de cbs de Skoalfinne te Warns 7 22 maart 2007 WAT IS KUNST? Kunst is: Een unieke gedachte of boodschap op een unieke wijze vormgegeven door een uniek persoon. Wij zijn

Nadere informatie

Kunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015

Kunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015 pagina 1 Kunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015 Nummer 1 Titel: 29 x 21cm. Informatie: Poster in metalen lijst Prijs: 10 Nummer 2 - Titel: Sjofar 30 x 24 Informatie: afdruk in lijst Prijs:

Nadere informatie

Kennismaken. Marcel Duchamp. Kunstwerken. Kunstbeschouwing. Heb je alle onderwerpen gehad, dan klik je op de gele pijl! Einde

Kennismaken. Marcel Duchamp. Kunstwerken. Kunstbeschouwing. Heb je alle onderwerpen gehad, dan klik je op de gele pijl! Einde 1887-1968 Kennismaken Marcel Duchamp Kunstwerken Kunstbeschouwing Heb je alle onderwerpen gehad, dan klik je op de gele pijl! Einde Marcel Duchamp was een Frans kunstenaar. Eerst werkte hij als kunstschilder

Nadere informatie

Inleiding. Veel plezier en een goede veilingdag, Namens Vereniging KrimpenerKunstWaard. Louky Scheltema.

Inleiding. Veel plezier en een goede veilingdag, Namens Vereniging KrimpenerKunstWaard. Louky Scheltema. Veilingboekje 1 Inhoud Inleiding... 3 Veilingstukken... 4 Schilderijen, gemengde technieken... 4 Schilderijen, Acrylverf... 6 Foto s... 9 Textiel...10 Keramiek/Glas...10 Objecten Steen/Metaal/Hout...11

Nadere informatie

BEELDEN VAN BUITEN. De collectie van het UMCG

BEELDEN VAN BUITEN. De collectie van het UMCG BEELDEN VAN BUITEN De collectie van het UMCG jan altink (1885-1971), chez teddy r., 1947, tekening De collectie van het UMCG Uit de collectie - Landschap De verschillende bronnen van herkomst maken de

Nadere informatie

Kunst in CHS 21 april 2016 t/m 21 april 2017

Kunst in CHS 21 april 2016 t/m 21 april 2017 Kunst in CHS 21 april 2016 t/m 21 april 2017 VOORWOORD Met veel plezier presenteer ik u de brochure van alweer de vijfde expositie Kunst in CHS! Waar komt dat idee voor deze inmiddels traditionele expositie

Nadere informatie

NEDERLAND VIERT 100 JAAR DE STIJL DESTIJLUTRECHTAMERSFOORT.NL ONTDEK HET IN UTRECHT & AMERSFOORT! LESSUGGESTIES 100 JAAR DE STIJL GROEP 1 T/M 4

NEDERLAND VIERT 100 JAAR DE STIJL DESTIJLUTRECHTAMERSFOORT.NL ONTDEK HET IN UTRECHT & AMERSFOORT! LESSUGGESTIES 100 JAAR DE STIJL GROEP 1 T/M 4 NEDERLAND VIERT 100 JAAR DE STIJL ONTDEK HET IN UTRECHT & AMERSFOORT! LESSUGGESTIES 100 JAAR DE STIJL GROEP 1 T/M 4 1 HANDLEIDING LESSUGGESTIES MONDRIAAN TOT DUTCH KLEURENPALET De leerlingen kunnen de

Nadere informatie

Voorstudie zelfportret met ganzenveer Aquarel 1991 37 x 37 cm. Tekenende man (Arie Zuidersma) Inkt op India papier 1990 24 x 24 cm

Voorstudie zelfportret met ganzenveer Aquarel 1991 37 x 37 cm. Tekenende man (Arie Zuidersma) Inkt op India papier 1990 24 x 24 cm Jan Smalt Voorstudie zelfportret 1991 40 x 40 cm Voorstudie zelfportret met ganzenveer Aquarel 1991 37 x 37 cm Zelfportret met ganzenveer Olie op doek 1992 60 x 60 cm T. schilderend Acryl op board 1987

Nadere informatie

Typ hier om tekst in te voeren. Album brochure

Typ hier om tekst in te voeren. Album brochure Typ hier om tekst in te voeren Album brochure Een trouwalbum is een erfstuk Ik zie het al voor me hoe jullie samen, over een jaar of 20, jullie trouwalbum erbij pakken en op de bank weer even terugkijken

Nadere informatie

Stads- en dorpsgezichten en landschappen in de gemeente Woerden

Stads- en dorpsgezichten en landschappen in de gemeente Woerden Stads- en dorpsgezichten en landschappen in de gemeente Woerden In samenwerking met de Kunstkring Woerden Van 28 maart tot 28 juni 2015 vindt in het Stadsmuseum in Woerden een expositie plaats van de Kunstkring.

Nadere informatie

Cultuurontmoeting : Schilder in de klas

Cultuurontmoeting : Schilder in de klas Cultuurontmoeting : Schilder in de klas Wat: Tekenles met als thema : de jaren 50-60; kleuren, emoties Wie: Wijk Zuid groepen 1/2 DEEL 1: Uitleg in de kring Wie ben ik? Ik ben Gertie van Nuenen. Ik ben

Nadere informatie

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur Beste kunstliefhebber en, of betrokkene bij Park Zuiderhout, Voor u ligt de veilingbrochure van de benefiet kunstveiling van Park Zuiderhout. In deze catalogus treft u een overzicht van de kunstwerken

Nadere informatie

De hier getoonde tekeningen zijn allemaal afkomstig uit schetsboeken van Rustin. Ze zijn gemaakt in de periode 2001 2008.

De hier getoonde tekeningen zijn allemaal afkomstig uit schetsboeken van Rustin. Ze zijn gemaakt in de periode 2001 2008. Voor Rustin is schilderen de hoofdzaak van zijn kunstenaarspraktijk, maar tekenen heeft hij daarnaast ook altijd gedaan. Hij deed dat op de momenten dat hij niet kon schilderen, zoals s avonds als het

Nadere informatie

Annick Debonné. Opleiding Stedelijke academie Tielt, 8ste jaar schilderkunst.

Annick Debonné. Opleiding Stedelijke academie Tielt, 8ste jaar schilderkunst. Annick Debonné Eerste laureaat Provinciale Wedstrijd Schilderkunst Vermeylenfonds 2011 Geselecteerde Canvascollectie 2012 2de Royal Talen[t]s wedstrijd 2012 Geselecteerd voor de kunstprijs 2016 Antoing

Nadere informatie

arieahahoutman studies van de negen planeten 2000-2001 [ naar de suite The Planets van G. Holst]

arieahahoutman studies van de negen planeten 2000-2001 [ naar de suite The Planets van G. Holst] arieahahoutman studies van de negen planeten 2000-2001 [ naar de suite The Planets van G. Holst] Mars, the bringer of war 060900 inkt en acryl op papier, 40 x 60 cm. Venus, the bringer of peace 260900

Nadere informatie

Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan

Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan Om de slachtoffers van het vreselijke natuurgeweld in de Filipijnen te helpen hebben we een speciale aanbieding voor u. U

Nadere informatie

Jan Smalt ZELFPORTRETTEN

Jan Smalt ZELFPORTRETTEN Jan Smalt ZELFPORTRETTEN Zelfportret met blauw jack acryl/olie op hardboard 1987 52 x 46 cm Verdwaalde bassist houtsnede 1987 50 x 40 cm Zelfportret 9/9/88 Zelfportret 9/9/88 Zelfportret 10/9/88 viltstift

Nadere informatie

VEILINGLIJST KUNSTWAARD 2014

VEILINGLIJST KUNSTWAARD 2014 VEILINGLIJST KUNSTWAARD 2014 VEILING: 18 DECEMBER 18:00 MET EEN INTRODUCTIE DOOR REYN VAN DER LUGT (KUNSTVERZAMELAAR) OVER DE BETEKENIS VAN VERZAMELEN. VEILINGMEESTER ALEXANDER MAYHEW NIEUW DAKOTA MS.

Nadere informatie

CARO RAMBONNET EXHIBITIONS EDUCATION THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague

CARO RAMBONNET EXHIBITIONS EDUCATION THE HAGUE ARTISTS. haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague haagsekunstenaars.nl is an initiative by Stroom The Hague CARO RAMBONNET THE HAGUE ARTISTS Schilderijen Ik schilder zowel abstract als figuratief, ik heb weleens gedacht dat ik moest kiezen, maar dat is

Nadere informatie

Scouting Onderdak. Livingstonegroep Berkel-Enschot. Veilingcatalogus

Scouting Onderdak. Livingstonegroep Berkel-Enschot. Veilingcatalogus Scouting Onderdak Livingstonegroep Berkel-Enschot Veilingcatalogus Met dank aan: Alle kunstenaars Reijn Retro Juridische Dienstverlening Stichting Contour Verijk je Wijk Concordia Harmonie Computel René

Nadere informatie

BLZ TITEL WERK. Wanneer in een keer betalen lastig is, kunnen we een afspraak maken voor betaling in termijnen.

BLZ TITEL WERK. Wanneer in een keer betalen lastig is, kunnen we een afspraak maken voor betaling in termijnen. BLZ TITEL WERK 1. INDEX 2. ANNET 3. MW MEES 4. JOYCE 5. TURKSE VROUWEN 6. IK GA HAAR ALLES VERTELLEN 7. ZEIK NIET! 8. LA TRAVIATA 9. ZWEMBAD 10. CRIME PASSIONEL 11. CHLOOR I EN CHLOOR II 12. DOOR DE BOMEN

Nadere informatie

deelnemende kunstenaars

deelnemende kunstenaars KUNSTROUTE NOORDWEST-VELUWE Ermelo, Harderwijk, Hierden 8-9 september 2018 Kunstroute Noordwest-Veluwe Ermelo - Harderwijk - Hierden openingstijden 2018 zaterdag 8 september 11:00-17:00 uur zondag 9 september

Nadere informatie

CATALOGUS LIEFDADIGHEIDSVEILIGING VAN DE 70 JARIGE PINCET & PENSEEL in FILMTHEATER DE FABRIEK ZAANDAM zaterdag 12 januari aanvang 13.

CATALOGUS LIEFDADIGHEIDSVEILIGING VAN DE 70 JARIGE PINCET & PENSEEL in FILMTHEATER DE FABRIEK ZAANDAM zaterdag 12 januari aanvang 13. CATALOGUS LIEFDADIGHEIDSVEILIGING VAN DE 70 JARIGE PINCET & PENSEEL in FILMTHEATER DE FABRIEK ZAANDAM zaterdag 12 januari aanvang 13.00 uur 1 Joop Boersma: Waal bij Beek, 60x80, olie op doek 2 Maja Vucetic:

Nadere informatie

Eindejaarsafronding/ Veiling 2016

Eindejaarsafronding/ Veiling 2016 Eindejaarsafronding/ Veiling 2016 Geachte relatie van de galerie, Voor de tiende keer de eindejaarsafronding/veiling!!! Ook dit jaar hebben we weer een bijzondere collectie kunstwerken, meer dan honderd,

Nadere informatie

China. Landschapsschildering. Vakgebied: Beeldende Vorming. Lesduur: 60 minuten

China. Landschapsschildering. Vakgebied: Beeldende Vorming. Lesduur: 60 minuten China Landschapsschildering Vakgebied: Beeldende Vorming Lesduur: 60 minuten China Pagina 1 Colofon Chinese landschapsschildering Les voor groep 7/8 60 minuten Tekenen - Landschapsschildering - Leerkracht

Nadere informatie

4. Als u in toekomstige publicaties van onze hand liever anoniem wil blijven dan kunt u dat hieronder aangeven.

4. Als u in toekomstige publicaties van onze hand liever anoniem wil blijven dan kunt u dat hieronder aangeven. CERTIFICERING Middels het invullen en ondertekenen van deze vragenlijst, verzoekt Fondation Constant (de Stichting ) om te certificeren het kunstwerk of de kunstwerken, hieronder beschreven, waarvan u

Nadere informatie

Tijd voor een update van de activiteiten van Atelier Galerie VONC. Veel leesplezier en graag tot ziens! Marianne Rijvers

Tijd voor een update van de activiteiten van Atelier Galerie VONC. Veel leesplezier en graag tot ziens! Marianne Rijvers Beste kunstliefhebber, Tijd voor een update van de activiteiten van Atelier Galerie VONC. Veel leesplezier en graag tot ziens! Marianne Rijvers Atelier Galerie VONC in OET DE KUNST op radio 3ML Op vrijdag

Nadere informatie

Veiling van 12 kunstwerken

Veiling van 12 kunstwerken Zaterdag 18 maart 2017 Veilingmeester : Pieter Valcke Bijgestaan door : Wilfried Vanneste en Franky Defranck Veiling van 12 kunstwerken Titel : Zonnestralen Gemaakt naar Inge Touquet De kunststroom is

Nadere informatie

Workshop Schilderen. Succes! Beste docent,

Workshop Schilderen. Succes! Beste docent, Workshop Schilderen Beste docent, Samen met uw klas gaat u schilderen op doeken met als thema: Vol vuur voor Afrika! Hiervoor heeft u materiaal en een stappenplan nodig. Na het stappenplan vindt u een

Nadere informatie

beeldanalyse-kunstbeschouwing

beeldanalyse-kunstbeschouwing beeldanalyse-kunstbeschouwing Bij het kijken naar kunstwerken kun je je allerlei vragen stellen wat het kunstwerk met je doet. Door aandachtig te kijken verzamel je informatie over vorm en inhoud. In deze

Nadere informatie

Kunstproject Voerman en Voerman & Co

Kunstproject Voerman en Voerman & Co Kunstproject Voerman en Voerman & Co Voor groep 7 of 8 van het basisonderwijs in Hattem e.o. 1 Kunstproject Voerman en Voerman & Co Kunsthistorisch project voor groep 7 of 8 van het basisonderwijs van

Nadere informatie

19 april kunstveiling. catalogus. café het hijgend hert. voorbezichtiging vanaf 13:00 uur veiling start om 16:00 uur pasbaan 7, breda

19 april kunstveiling. catalogus. café het hijgend hert. voorbezichtiging vanaf 13:00 uur veiling start om 16:00 uur pasbaan 7, breda 9 april kunstveiling catalogus café het hijgend hert voorbezichtiging vanaf :00 uur veiling start om 6:00 uur pasbaan 7, breda Yurr Treur #, woensdagavond Nov 008 Acryl op MDF startprijs 50, Treur #, woensdagavond

Nadere informatie

(1969) en het Stedelijk Museum te Zutphen (1970). Vanaf 1970 vestigde de kunstenares zich in een gerestaureerd

(1969) en het Stedelijk Museum te Zutphen (1970). Vanaf 1970 vestigde de kunstenares zich in een gerestaureerd Dit is een impressie van de kunst die op onze veiling wordt aangeboden. Van deze kunstenaars en anderen zijn meer dan 100 werken tijdens de avond te bekijken en voor te dragen voor de veiling. Levenswerk

Nadere informatie

Inleiding. Veel plezier en een goede veiling, Namens het bestuur van de Vereniging KrimpenerKunstWaard

Inleiding. Veel plezier en een goede veiling, Namens het bestuur van de Vereniging KrimpenerKunstWaard Veilingboekje 1 Inhoud Inleiding... 3 Veilingstukken... 4 Collage en Mixed-media... 4 Foto... 5 Keramiek... 6 Object Hout, Steen, Stof... 7 Schilderijen - Acrylverf...10 Schilderijen - Aquarel...13 Schilderijen

Nadere informatie

UNST & ATELIER ROUTE 2014

UNST & ATELIER ROUTE 2014 UNST & ATELIER ROUTE 2014 21 & 22 juni 12.00 tot 17.00 uur Capelle aan den IJssel www.kunstkringcapelle.nl LOCATIE/KUNSTENAARS PAGINA 1. Scout Centrum, s-gravenweg 101 - Anca Boonacker 6 - Brigitta Breevaart

Nadere informatie

Informatie en prijzen albums

Informatie en prijzen albums Informatie en prijzen albums Ik zie het al voor me hoe jullie samen, over een jaar of 20, jullie trouwalbum erbij pakken en op de bank weer even terugkijken en genieten van jullie bruiloft. Ik ben ervan

Nadere informatie

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE

FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE FUNDRAISING DINNER 14 JANUARI 2015 VEILINGBOEKJE Spelers, staff en de besturen van de Stichting ROB en de Businessclub organiseen op woensdag 14 januari een fundraising dinner en een veiling. In dit boekje

Nadere informatie

EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT

EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT 1. Inleiding Voor de 19º expositie Picturama Leudal heeft het bestuur van de Stichting Picturama een jury bijeen geroepen om de nominaties en prijzen

Nadere informatie

MIA WESTERHOF TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag

MIA WESTERHOF TENTOONSTELLINGEN OPLEIDINGEN HAAGSE KUNSTENAARS. haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag haagsekunstenaars.nl is een initiatief van Stroom Den Haag MIA WESTERHOF HAAGSE KUNSTENAARS karakter en onvolmaaktheid van omgeving, van de dingen en van mensen (inclusief mijzelf) Wanneer ik in mijn omgeving

Nadere informatie

ZOEKEN NAAR DE VOLMAAKTE VORM NIVEAU ++

ZOEKEN NAAR DE VOLMAAKTE VORM NIVEAU ++ NIVEAU ++ /5 Deze leskaart gaat over het zoeken naar de volmaakte vorm. Dat klinkt misschien wat verheven, maar je zult ontdekken dat deze zoektocht in de kunstgeschiedenis erg belangrijk is geweest. Piet

Nadere informatie

Wat heb je nodig? Fotocamera, pen, papier, KIJKWIJZER galerie/ atelier, SPIEKBRIEF: telefoneren, afspraak maken en vragen maken.

Wat heb je nodig? Fotocamera, pen, papier, KIJKWIJZER galerie/ atelier, SPIEKBRIEF: telefoneren, afspraak maken en vragen maken. BEELDENDE KUNST Bezoek aan galerie of atelier Max. 2 personen Wat heb je nodig? Fotocamera, pen, papier, KIJKWIJZER galerie/ atelier, SPIEKBRIEF: telefoneren, afspraak maken en vragen maken. Wat ga je

Nadere informatie

Schilderijen Stichting Geslacht Mees

Schilderijen Stichting Geslacht Mees Schilderijen Portret van Philippus Mees Firmant Olieverf op doek in lijst gesigneerd en gedateerd 1927 Uniek nummer: 6-289 Kunstenaar: Willem Bastiaan Tholen Taxatiewaarde: 2.042 wand olieverf 70 cm 57

Nadere informatie

Kunst in CHS 1 februari t/m december 2014

Kunst in CHS 1 februari t/m december 2014 Kunst in CHS 1 februari t/m december 2014 VOORWOORD Met veel plezier presenteer ik u de brochure van de derde expositie Kunst in CHS! Waar komt dat idee vandaan? CHS Solutions for Controle Information

Nadere informatie

Tai Chi V Inkt op papier 1987 26,5 x 20,5 cm

Tai Chi V Inkt op papier 1987 26,5 x 20,5 cm Tai Chi I Tai Chi II Tai Chi III Tai Chi IV Tai Chi V Tai Chi VI Tai Chi VII Tai Chi VIII Tai Chi IX Drie dansende meisjes Ets / Aquatint 37 x 26 cm Tänzerin 26 x 23 cm Dans Gewassen inkt 48 x 31,5 cm

Nadere informatie