- Lotte Vermeiren
1 Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten. Kunstwerken worden verkocht in blokken van 40 werken (per uur). Tussen de blokken zit steeds een pauze moment. Kunstwerken die zijn aangekocht worden meteen afgerekend, ingepakt en meegegeven. Opening om 10u door wethouder Bisscheroux. Start eerste ronde veiling: Afbeelding Nummer Omschrijving Opmerking Veilingtijd 1 Olieverf op paneel. Ben Huisman. Afm. 52x60 cm. Ges. R.O. 2 Gouache. J. Reehorst. Winterlandschap. Ges. R.O. '82 (niet goed ingelijst) 3 Zeefdruk. A. Rijksen.. Titel: in licht tijd en ruimte. Afm. 50x48,5 cm. Ges. En Ged. R.O. '71 oplage 8/10 4 Zeefdruk. A. Rijksen.. Titel: kentering Afm. 50x53 cm. Ges. En Ged. R.O. '71 oplage 6/10 5 Gouache. J. Caelen. Afm. 64x50 cm. 6 Aquarel/acryl. Marc Janssen. Titel; Gek klein huisje met lavendel. Afm. 53x84 cm. Ges. R.O. 7 Aquarel. W. Labeij. Stilleven. Afm. 23x32 cm. Ges. En Ged. R.O. 1982
2 8 Olieverf op doek. L. Kroot. Titel; Hesperus. Afm. 54x65 cm. Ges. En Ged. R.O. '71 (lijst zit los) 9 Ets aquatint. A. Rijksen. Titel:kort. Afm.52x42 cm. Oplage 1/10 Ges. En Ged. R.O '83 10 Druk. Van der Made. Titel: samen verder. Afm. 40x42 cm.ges. R.O. Oplage 112/ ets aquatint. A. Rijksen. Titel:de koning. Afm. 47x37. oplage 2/10 Ges. En ged. R.o. '85 12 Ets aquatint. A. Rijksen. Carnaval. Afm. 50,5x33 cm. Ges. En Ged. R.O. '83 Oplage 1/10 13 Gouache. Ongesigneerd, toehekend aan Petrus Wolfs Stilleven. Afm. 55x74 cm glas kapot 14 Ets. J. Rijksen. Titel: de wadlopers. Afm. 45x51 cm. Ges. En Ged. R.O.'82 oplage 1/10 15 Acryl op paneel. L. Kroot. Titel; soil landschap. Afm. 37x45 cm. Ges. En Ged. R.O. '69
3 16 Olieverf op board. Telders. Voorstelling: wielrenner. Afm. 69x49 cm. Ges. En Ged. R.O. ' Zeefdruk. Corneille. Voorstelling: vogel. Afm. 49x42 cm. Ges. En Ged. R.O Oplage 247/525 Druk. Audrey Holman. Artintentencentrum Kerkrade. Afm. 22x33 cm. Oplage 1/ Collage. Jos Lemmens. Afm. 65x65 cm. Ges. Verso. 20 Droge naald aquatint. J. Rijksen. Titel: de hoogvlieger. Afm. 68x49 cm. Ges. En Ged. R.O.'83 oplage 1/10 (glasplaat kapot) glas kapot geen foto Droge naald aquatint. J. Rijksen. Titel: een rare vogel. Afm. 49x69 cm. Ges. En Ged. R.O.'83 oplage 2/10 Olieverf op doek, twee luik. Marc Janssen. Voorstelling: Fanfare. Afm. 80x80 cm. Ges. R.O. 23 Gemengde techniek. Onbekend. Afm. 63x48 cm. (glas en lijst beschadigd) glas kapot 24 Olieverf op board. J.F. Geusebroek. Voorstelling:boerderij. Afm. 50x65 cm. Ges. En Ged. L.O. 1977
4 25 Gouache. Jos Caelen. Zonder titel. Afm. 72x60 cm. Ges. En Ged. L.O. '86 26 Ets suiker. J. Rijksen. Waterkering I. Afm. 68x48 cm. Ges. En Ged. R.O. '83. oplage 3/ luik etsen aquatint. A. Rijksen. Ochtend in savelsbos. Afm. 66x41 cm. Oplage 1/5. Ges. L.O. 28 Olieverf op doek. Ger Brouwer. vruchtvlees. Afm. 90x100 cm. Ges. R.O. 29 Gouache. J. Reehorst. Kind in landschap. Afm. 55x75 cm. Ges. R.O. 30 Aquarel. Onbekend. Voorstelling: snelweg. Afm. 43x65 cm. Ges. En Ged. Links '92 31 Gouache. J. Reehorst. Titel; Landschap. Afm. 55x75 cm. Ges. En Ged. R.O. '82. Geen foto 32 Ets aquatint. Jan Vaatstra. Afm. 70x90 cm. Oplage 2/6.
5 33 Aquarel. Maurer. Stilleven. Afm. 62x43 cm. Ges. R.O. 34 Aquarel. F. Boom. Landschap. Afm. 58x80 cm. Ges. En Ged. R.O. '99 35 Gouache. J. Caelen. Figuur 85. Afm. 63x48 cm. 36 Olieverf op board. J.F. Geusebroek. Titel:oude kastanje. Afm. 79x59 cm. Ges. En Ged. L.O Gemengde techniek. J. Hutschemakers. Titel; Het groene deurtje. Afm. 62x47 cm. Ges. met potlood R.O. 38 Gouche. J. Reehorst. Voorstelling; twee figuren in het landschap. Afm. 55x75 cm. Ges. L.O. 39 Aquarel achter glas. Frank Boom. Voorstelling; Landschap. Afm. 78 x 87 cm. Ges. En ged. R.O Gouache. J. Reehorst. Titel; passerende trein. Afm. 55x75 cm. Ges. L.O.
6 41 Ets aquatint. J. Rijksen.Titel:carnaval. Afm 50x33 cm.. Ges. En Ged. R.O. '83 Oplage 2/10 42 olieverf op board. Willemz. Landschap. Afm. 36x40 cm. Ges. En Ged. R.O. '54 geen foto beschikbaar 43 Linosnede. Jos Caelen. Voorstelling; oogst. Afm. 92x54 cm. Ges. R.O. Oplage 9/12. (glasplaat zwaar beschadigd) glas kapot 44 Diverse ets technieken. J. Caelen. Titel: requim vor een landschap. Afm. 27,5x26,5 cm. Ges. En Ged. L.O (vochtschade) geen foto beschikbaar 45 Petrus Wolfs Begrafenisstoet 46 Ets aquatint. Doris G. Brede. Afm. 61x50 cm. Ges. En Ged. R.O Glas kapot 47 Olieverf op paneel. Ben Huisman. Afm. 60x53 cm. 48 drieluik Gouache achter plexiglas. Afm. 220x150 cm.
7 49 Olieverf op doek. L. Kroot. Afm. 100x126 cm. Ges. L.O. '70 50 Gemengde techniek. J. Caelen. Hoofd met astrologische achtergrond. Afm. 63x47 cm. (glasplaat kapot) geen foto beschikbaar 52 Ben Huisman, 1979 geen foto beschikbaar 53 Ben Huisman, 1982 geen foto beschikbaar 54 Ben Huisman, Olieverf op paneel. Ben Huisman. Afm. 45x54 cm. geen foto beschikbaar 56 Ben Huisman, Olieverf op doek. Voorstelling abstract. Afm. 196x172 cm. 59 tweeluik, Olieverf op paneel. Ges. En Ged. Verso PW '84. Afm. 75x232 cm. 60 Gouache. Zouten. Voorstelling: abstract. Afm. 49x70 cm. Ges. R.O. (glas beschadigd) glas kapot 61 Ets. Jef Hutschemakers. Zaaier. Afm. 48x62 cm. Ges. R.O. glas weg
8 62 Tweluik gouache. J. Caelen. Titel: Dalmatisch schilderij. Afm. 100x100 cm. (lijst zit los) 63 Olieverf op doek. Fons Lemmens. Abstracte compositie. Afm. 100x100 cm. Ges.en ged Verso (doek licht beschadigd) 64 Gouache. Jos Caelen. Zonder titel. Afm. 96x69. Ges. Verso. 65 Gouache. J. Caelen. Zonder titel. Afm. 99x70 cm. Ges. R.O.(glasplaat beschadigd) glas kapot 67 Gemengde techniek. (Zand en kunsthars) J. Hutschemakers. Titel: Roestige zon. Afm. 82x91,5 cm. Ges. R.O. (lijst L.B. opnieuw bevestiggen) 68 Ets. Jef Hutschemakers. Afm. 48x62 cm. Ges. R.O. geen glasplaat 69 Ets aquatint. Jon Rijksen. Titel; De Koning. Afm. 72x62 cm. Ges. En Ged. R.O Gouache. C. Lulofs. De bron. Afm. 62x60 cm. Ges. En Ged. R.O. '79. geen glasplaat
9 71 Twee luik gemengde techniek. Ben Huisman. Titel: gemengd. Afm. 70x100 cm. 72 Pastel. Petrus Wolfs. Voorstelling; Zinkfabriek Eijsden. Afm. 46x60 cm. Ges. R.O. 73 Sculptuur. Stenen ovaal met wit ei. 65 cm hoog Olieverf op doek. Voorstelling abstract. 200x150 cm Olieverf op doek.(twee delen 1 lijst) Voorstelling abstract. Afm. 82x242 cm. (craquele) 76 Olieverf op doek. Onbekend. Voorstelling abstract. Afm. 150x150 cm. 77 Olieverf op doek. F. Lemmens. Titel: serie plus structuren. Afm. 200x80 cm.
10 78 Olieverf op doek. Fons Lemmens. Abstracte compositie. Afm. 110x110 cm. Ges.en ged Verso (doek beschadigd) 79 Gemengde techniek. (3 delen 1 lijst) voorstelling abstract. (lijst zit los) Afm. 110x200 cm. lijst zit los 80 inkttekening. J. Caelen. Zonder titel. Ges. En Ged. R.O. '83 Afm. 100x70cm 81 Tweeluik inkttekening. J. Caelen. Zonder titel. Ges. En Ged. R.O. '83 Afm. 98x69cm (glasplaat kapot) 82 Acryl op doek. Karl Willem Jeckers. Voorstelling bloesem. Afm. 79x98 cm. Ges. En ged. L.O Olieverf op doek. H. Hollewand. Gothiek '85. Ges en Ged. R.O. Afm. 96x100 cm. 84 Olieverf op doek. Ben Huisman. berk. Afm. 90x100. Ges. En Ged. R.O. '81.
11 85 Olieverf op paneel. Ben Huisman. Abstract. Afm. 59x70 cm. Ges. R.O. 86 Olieverf op doek. H. Hollewand. Titel; ongekende groei. Afm. 100x96 cm. Ges. R.O. 87 Etsen. W. Labey. 2 luik "planten". Oplage 2/6. Ges.en Ged. R.O. '80 88 Drie luik. Ets aquatint. A. Rijksen. Ochtend in het savelsbos. Afm. 66x41 cm. oplage 1/5 89 Collage. J. Caelen. Chinese icoon. Afm 64x99 cm. (glasplaat kapot) 90 Olieverf op doek. Fons Lemmens. Abstracte compositie. Afm. 100x100 cm. (doek licht beschadigd) 91 Aquarel. M. Labey. Landschap voerstreek III. Afm. 52x69 cm. Ges. En Ged. L.O. ' Gouache. Jos Caelen. Voorstelling; Pauw. Afm. 72x60 cm. Ges. En Ged. R.O. '84 (glas R.O. beschadigd)
12 93 Aquarel. W. Labeij. Landshap Voerstreek '82. Afm. 52x69 cm. Ges. R.O. 94 Tweeluik kleuren etsen. W. Labey. Titel: relatie. Afm. 4/7x10 cm. Ges. En Ged. R.O Aquarel. Jopie Rosenburg. Landschap Eijsden. Afm. 30x45 cm. Ges. R.O. geen foto beschikbaar 97 Tweeluik zwartwit foto's. Onbekend. Afm. 29x29 cm. 99 Acryl op papier. Jef Hutschemakers. Geen titel. Afm. 65x80 cm. Ged. ' Inkt tekening. Haus Rietveld. Landschap. Afm. 18x37 cm. Ges. En ged. R.O Gouache. C. Lulofs. Portret van man. Afm. 70x54 cm. Ges. En Ged. R.O. ' Olieverf op paneel. Ben Huisman. Dansend dier. Afm. 63,5x74 cm. geen foto beschikbaar 103 Ben Huisman, Gouache. Hutschemakers. Titel:erosie. Afm. 48x63 cm.
13 geen foto beschikbaar 105 Litho. Hans Bartelet, Lino snede. Arthur Puts. Tussen hemel en aarde. Afm. 50x31 cm. Oplage 3/22 geen foto beschikbaar 107 Lino, 2 van oplage 15. Arthur Puts. Titel: Er was eens zonder glas 108 Olieverf op doek. Petrus Wolfs. Voorstelling; straat beeld. Ges. En Ged. L.O. '63. Afm. 90x100 cm 109 Ets aquatint. Doris G. Brede. Afm. 61x50 cm. Ges. En Ged. R.O Olieverf op paneel. Ben Huisman. Afm. 45x54 cm. geen foto beschikbaar 111 J. Verheyen, Steendruk. Ben Huisman. Afm. 50,5x65,5 cm. 3e serie 1/3.
14 113 Gemengde techniek, J. Caelen. Titel:de verte overtrekkend. Afm. 64x49. Ges en Ged, m.o. ' Gouache. Els Vertommen. Winterlandschap. Afm. 30x24 cm. Ges. En Ged. R.O. '93 geen foto beschikbaar 115 H. Merk geen foto 116 Tweeluik aquarel. W. labeij. Smeermaas 1 en 2. Afm. 29,5x40,5 cm. Ges. En Ged. R.O Collage gouache. J. Caelen. Titel: vanuit de hemel. Afm. 63,5x49 cm etsen in een lijst. J. Hutschemakers. Peren plukker en peren oogster. Afm. 17x19 cm. Ges. En Ged. R.O. '89. Oplage 1/ Aquarel. Petrus Wolfs. Voorstelling; Man met hoed. Afm. 43,5x33 cm. Ges. R.O.
15 121 gemengde techniek. B. Huisman. Compositie vast en beweegelijk. Afm. 34x43 cm. Ges.en Ged. R.O. ' Twee luik gemengde techniek. Ben Huisman. Kompositie van vast en beweegelijk. Afm. 34x44 cm. Ges. Verso. 1x glas stuk Tweeluik aquarel. W. labeij. Voerstreek. Afm. 32,5x49 cm. Ges. En Ged. R.O (1x glas beschadigd) 125?? 126 Tweeluik.gemengde techniek achter plexiglas. F. Lemmens. Zonder titel. Afm. 2/196x74 cm. Ges. Verso '86. (1 lijst kapot.) 127 inkttekening. J. Caelen. Prenten voor een nicholson. Afm. 64x100cm (glasplaat kapot) 128 Ets. Jos Hameleers. Voorstelling; zigeuner jongen. Afm. 29x60 cm. Opl. 62/ Ets. Jos Hameleers. Voorstelling; zigeuner jongen. Afm. 29x60 cm. Opl. 61/95. geen foto beschikbaar 130 Ets. Jos Hameleers. Voorstelling; stronken Eijsden. Afm. 37x50 cm. Ges. En Ged. R.O. '79. Oplage 9/50.
16 131 Ets. Jos Hameleers. Voorstelling; zigeuner jongen. Afm. 29x60 cm. Opl. 63/ Twee luik Lak op papier. A. L.emmens. Abstracte voorstelling. Afm.99x78 cm. 133 Vier luik lak op papier. A. Lemmens. Abracte voorstelling. Afm. 96x68 cm. (1 glasplaat kapot) 134 Twee luik Lak op papier. A. L.emmens. Abstracte voorstelling. Afm.100x70 cm. 136 Lak op papier. A. L.emmens. Abstracte voorstelling. Afm. 99x68 cm. Ges. En Ged. Midden onder ' Lak op papier. A. L.emmens. Abstracte voorstelling. Afm. 100x65 cm. (glasplaat kapot) 138 lak op papier. A. Lemmens. Abracte voorstelling. Afm. 100x80 cm. (papier waterschade)
17 139 Lak op papier. A. L.emmens. Abstracte voorstelling. Afm. 98x68 cm.(glasplaat beschadigd) 140 Twee luik Lak op papier. A. L.emmens. Abstracte voorstelling. Afm. 95x58 cm. (beide glasplaat kapot) 141 Vier luik lak op papier. A. Lemmens. Abracte voorstelling. Afm. 96x68 cm. (1 glasplaat kapot) 142 Tweeluik collage. J. Caelen. Militairen. Afm. 64x99 cm. (glasplaten ontbreken, papier is beschadigd) 148 Sculptuur. Steen uit twee delen. Cor van Noorden. Hoogte 157 cm. 150 Keramieke sculptuur. Torso. 74 cm. hoog. Op stenen voet. Ges. R.A. MJ
18 151 Bronzen sculptuur. Kop. Op stenen voet. 48 cm hoog. 152 Gouache. Jos Caelen. Titel; Vrouw van Solome II. 2 stuks Afm. 100x63,5 cm. (glasplaat A kapot) 155 Gouache. J. Caelen.Titel: omtrend de liefde. Afm. 99x70cm. Ges. En Ged. R.O. ' geen foto 158 Olieverf op doek. H. Hollewand. Tuin met vogel. Afm. 100x94 cm. Ges. En ged. R.O. '85 Ets. Jos Hameleers. Voorstelling; sneeuwbruidje. Afm. 37x50 cm. Ges. En Ged. R.O. '80. Oplage 25/95. geen foto 159 Ets. Jos Hameleers. Voorstelling; sneeuwbruidje. Afm. 37x50 cm. Ges. En Ged. R.O. '80. Oplage 25/ Drie luik Zeefdruk. A. Lemmens. Zonder titel. Afm. 59x40 cm. Ges. En Ged. R.O. '85 oplage 6/ Ets aquatint. J. Rijksen. Titel:Jeroen Bosch. Afm.20x15 cm. Ges. En Ged. R.O. '83 Oplage 1/10
19 162 Lino snede. Onbekend. Fanfare. Afm. 27x21 cm. 163 Droge naald. J. Rijksen. Voorstelling portret man. Ges. En Ged. R.O. '82 oplage 1/10. Afm. 13x9 cm. 164 Tweeluik ets aquatint. J. Rijksen. Voorstelling: industrie. Afm. 41x30 cm. Ges. R.O. oplage 1/10 (1 glasplaat beschadigd) Tweeluik gouache. W. Labeij Afm. 7x8 cm Aquarel. Petra Thissen. Scheulder gemeente Margraten. Afm. 21x30 cm. Ges. En Ged. R.O Tweeluik gouache. W. Labeij Afm. 10x13 cm (glasplaat kapot) geen foto 169 Ets. J. Rijksen. Zangeres. Afm. 17x13 cm. Ges. R.O. oplage 4/ Ets. J. Rijksen. Zangeres. Afm. 17x13 cm. Ges. R.O. oplage 3/10
20 171 Aquarel. W. Labeij. Bemoste bomen. Afm. 12x Aquarel. W. labeij. Voerstreek. Afm. 10x16 cm. Ges. En Ged. R.O Tweeluik aquarel. W. labeij. Voerstreek III en IV. Afm. 13x19,5 cm. Ges. En Ged. R.O Tweeluik ets. W. Labey. Voorstelling planten. Afm. 2/10x11,5 cm. Ges. En Ged. R.O Oplage 1/5 (1x glasplaat kapot) geen foto 175 Etsen. W. Labey. 2 luik "planten". Oplage 3/6. Ges.en Ged. R.O. ' Ets. W. Lobeij. Afm. 11x13,5. Ges. En Ged Oplage 3/ Ets aquatint.onbekend. Voorstelling; vogel met peer. Afm. 42x18 cm. Oplage 1/ Ets aquatint. Doris becke. Titel: Judas penning. Afm. 32x26 cm. Ges. En Ged. R.O. 1961
21 179 Drieluik. Zwart wit foto. Paul Rutten. Simbrias Afm. 31x46 cm. slechts een stuk beschikbaar
Nadere informatieKUNSTVEILING KUNSTVEILING
Nadere informatieHK-0062 Nijmegen 84 Freek van Ginkel 1.G7 naast 1.64 Acryl op linnen, 62x66,5, houten lijst
Code Naam Kunstenaar Toponiem Omschrijving HK-0062 Nijmegen 84 Freek van Ginkel 1.G7 naast 1.64 Acryl op linnen, 62x66,5, houten lijst HK-0073 het oog van de pauw Rinke Nijburg Vak 22 Houten lijst,28/30
Nadere informatieKUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten
Nadere informatiePeeter Burgeik Verbeeldinkt & olie 06-25047264 http://www.peeter.nl
Peeter Burgeik Verbeeldinkt & olie 06-25047264 http://www.peeter.nl GRAFIEK (ZEEFDRUK EN SJABLONEN) Prijzen exclusief BTW Z1 Texel twins Sjabloondruk Z2 Strandhuisjes Sjabloondruk 4/25 e.v. 60 bij 70 3/10
Nadere informatieDIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014
DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014 J a n u a r i 2 0 1 4 Redactioneel 2014 is een bijzonder jaar voor de KVF. 25 jaar geleden werd de vereniging opgericht. Dat vieren
Nadere informatieKavelnummer 064. Objectinformatie
Kavelnummer 064 Golfslag Jaar 1998 Dubois, Judith Zand en acryl 50x70 Kavelnummer 007 Jaar 1997 Beijleveld, F Gemengde techniek 60x70 Kavelnummer 213 Jaar Fotografie De Breuk Wijler, Herman Foto 55x65
Nadere informatieScouting Onderdak. Livingstonegroep Berkel-Enschot. Veilingcatalogus
Scouting Onderdak Livingstonegroep Berkel-Enschot Veilingcatalogus Met dank aan: Alle kunstenaars Reijn Retro Juridische Dienstverlening Stichting Contour Verijk je Wijk Concordia Harmonie Computel René
Nadere informatieTentoonstelling. Gezondheidscentrum Op 1 Lijn. Halmaheiraplein 7 Dordrecht. van eind november 2011 tot eind januari 2012
Tentoonstelling Gezondheidscentrum Op 1 Lijn Halmaheiraplein 7 Dordrecht van eind november 2011 tot eind januari 2012 Henny van Ham - Werk op papier De tentoonstelling bevat 40 werken, verschillend van
Nadere informatieVeiling van 12 kunstwerken
Nadere informatieRETROSPECTIEVE CHAGALL PERSBEELDEN. De hoge-resolutiebeelden zijn hier beschikbaar: http://down.fine-arts-museum.be/pressimageschagall.
RETROSPECTIEVE CHAGALL PERSBEELDEN De hoge-resolutiebeelden zijn hier beschikbaar: http://down.fine-arts-museum.be/pressimageschagall.zip CAMPAGNEBEELD: Marc Chagall, De wandeling (detail), 1917-1918,
Nadere informatiedeelnemende kunstenaars
KUNSTROUTE NOORDWEST-VELUWE Ermelo, Harderwijk, Hierden 8-9 september 2018 Kunstroute Noordwest-Veluwe Ermelo - Harderwijk - Hierden openingstijden 2018 zaterdag 8 september 11:00-17:00 uur zondag 9 september
Nadere informatieKoop Kunst voor een nieuw Rosa Spier Huis
Koop Kunst voor een nieuw Rosa Spier Huis 10-1-2018 De genoemde afmetingen zijn H x B, gemeten incl. lijst. De genoemde prijzen zijn incl. BTW. De prijzen van de werken die via www.catawiki.nl worden gekocht,
Nadere informatieEXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT
EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT 1. Inleiding Voor de 19º expositie Picturama Leudal heeft het bestuur van de Stichting Picturama een jury bijeen geroepen om de nominaties en prijzen
Nadere informatieHK-0034 Vrouw van Andrea, landschap Cecile Hessels Vak 30 olieverf op hardboard, Afm. 22 x 26, afm met lijst 36 x 40
Code Naam Kunstenaar Toponiem Omschrijving HK-0033 Portret van Jan van Heel An Vermeulen Vak 30 Olieverf op hardboard, HK-0034 Vrouw van Andrea, landschap Cecile Hessels Vak 30 olieverf op hardboard, Afm.
Nadere informatieVEILINGLIJST KUNSTWAARD 2014
VEILINGLIJST KUNSTWAARD 2014 VEILING: 18 DECEMBER 18:00 MET EEN INTRODUCTIE DOOR REYN VAN DER LUGT (KUNSTVERZAMELAAR) OVER DE BETEKENIS VAN VERZAMELEN. VEILINGMEESTER ALEXANDER MAYHEW NIEUW DAKOTA MS.
Nadere informatieKunstcollectie Winkler Prins. openbare school voor voortgezet onderwijs
Kunstcollectie Winkler Prins openbare school voor voortgezet onderwijs Colofon Uitgave Winkler Prins, Veendam 2012 Samenstelling Teake van der Bles, Henk Spelde Fotografie Teake van der Bles Anna Kramer
Nadere informatieKunstverkoop. Richtprijzen: eenvoudiger werken vanaf 25; veel werken tussen 100 en 250; bijzondere en grotere werken 500-750. Meer bieden mag altijd
Kunstverkoop Onderstaand overzicht is niet compleet. De collectie bevat werken op doek, etsen en zeefdrukken, gouaches en aquarellen, grafische kunst, keramiek en andere beeldende kunst. Richtprijzen:
Nadere informatieKijkwijzer Prentkunst kunstwerken
kunstwerken o p p a pi er Inhoudsopgave Deel I Deel II Deel III Deel IV Basisopdrachten Techniekherkenning Kunstwerken op papier Techniekherkenning Prentkunst - hoogdruk Techniekherkenning Prentkunst -
Nadere informatieEXPOSITIE tot Hanny Verkerk Pleijsier en Didy Kanis. Maandag t/m zaterdag openings jden
EXPOSITIE 29-04-2019 tot 09-07-2019 Hanny Verkerk Pleijsier en Didy Kanis Maandag t/m zaterdag openings jden Stouwdamsweg 4 8096 BB Oldebroek www.kunstgroepdetalter.nl Schilderijen Hanny Verkerk S cker
Nadere informatieTIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN
TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN Het is een feest om een echt kunstwerk in huis te hebben! Toch denken veel mensen dat ze zich dat niet kunnen veroorloven. Of dat het ingewikkeld is
Nadere informatieAdres kijkdagen: Voormalige bibliotheek; Johan Modastraat 5, 9671 CD Winschoten. (tijdens kijkdagen en afhalen goederen).
CATALOGUS Kunstveiling BKR werken, gemeente Oldambt. Adres kijkdagen: Voormalige bibliotheek; Johan Modastraat 5, 9671 CD Winschoten. (tijdens kijkdagen en afhalen goederen). Kijkdagen: Vrijdag 18 maart;
Nadere informatieJACQUELINE SCHÄFER. Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie.
JACQUELINE SCHÄFER Jacqueline Schäfer woont en werkt in Amsterdam. Daar deed zij ook in 1989 eindexamen aan de Gerrit Rietveld Academie. Tot dat moment was het schilderen toch vooral iets wat zij voor
Nadere informatiegeometrische kunst Expositie 2 maart t/m 22 april 2017 Zondag, 5 maart vernissage om uur in aanwezigheid van de kunstenaars.
geometrische kunst Expositie 2 maart t/m 22 april 2017 17 v i s i e s Ardje de Graaf Eef de Graaf Erik Oldenhof Henk van Putten Cees Post Henk van Trigt anneke klein kranenbarg Ger de Joode Rity Jansen
Nadere informatieCatalogus kunstwerken van amateur kunstschilder. VA itxá? TÜxÅuxÜzáà Üttà DD? HHKF VW gxäxyééç M CGCEEDIIFEA
Catalogus kunstwerken van amateur kunstschilder VA itxá? TÜxÅuxÜzáà Üttà DD? HHKF VW TtÄáà @jttäüx? gxäxyééç M CGCEEDIIFEA SCHILDERIJEN VAN DE JAREN 1991 t/m heden van Cor Vaes. Nr. Benaming Blz. Nr. Benaming
Nadere informatieArtistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie. Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten
Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten Data artistieke toelatingsproef 2016: 2 mogelijkheden: 4 en 5 juli 2016 (tweedaagse proef inclusief
Nadere informatie[WWW.8DIMENSIONART.BE]
2010 JC Delforge Overzicht werken [WWW.8DIMENSIONART.BE] Een overzicht van de werken in chronologische volgorde, met nummering, datering en beknopte omschrijving i.v.m. de titel, het gebruikte medium,
Nadere informatieveiling 26 september 2010 opbrengst bestemd voor stichting De Vrolijkheid
veiling 26 september 2010 opbrengst bestemd voor stichting De Vrolijkheid aanvang 15.00 uur Veilingmeesters Jens Bommezij kunstenaar Ruud Masker oud-bestuurslid van Galerie S Nr 22 Harrie Gerritz Huis
Nadere informatieDocentenmededelingen
1 Maandbericht mei 2017 49ste jaargang nummer 5 Docentenmededelingen Maandagochtend Acryl- & olieverf Annemarie Noorderwerf Landschap en stadslandschap. Neem fotomateriaal mee of herinneringen/ ideeën
Nadere informatieKunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015
pagina 1 Kunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015 Nummer 1 Titel: 29 x 21cm. Informatie: Poster in metalen lijst Prijs: 10 Nummer 2 - Titel: Sjofar 30 x 24 Informatie: afdruk in lijst Prijs:
Nadere informatieKijkwijzer. niveau** BEELDBESCHRIJVING SCHILDERIJEN. SPECIAL: Koninklijke Prijs voor Vrije Schilderkunst 2007. Noot voor de leerling
Kijkwijzer niveau** BEELDBESCHRIJVING SCHILDERIJEN SPECIAL: Koninklijke Prijs voor Vrije Schilderkunst 2007 Malin Persson, Sound, silence, echo, 2007 Noot voor de leerling Gebruik een clipboard en uitsluitend
Nadere informatiePortfolio
Portfolio 2006-2010 www.atelier-mart.nl Schilderij Jaartal Eigenschappen 201015 2010 Acryl Op doek Omschrijving Dit schilderij is een onderdeel van een serie. Twee schilderijen met kleuren en structuur,
Nadere informatiePrijs overzicht schilderijen Linette Trapman
Prijs overzicht schilderijen Linette Trapman Alle prijzen zijn gebaseerd op basis van afgehaald in atelier Sliedrecht Aan Uw tafel Aan uw voeten Heer Olieverf, 60 x 70 cm. Aardse dwaasheid, hemelse glorie
Nadere informatieGrafisch atelier friesland. c u r s u s s e n
Grafisch atelier friesland c u r s u s s e n 2016 2017 Een korte kennismaking met het Grafisch Atelier Friesland. Kom binnen en er staat een leuke, korte activiteit voor je klaar. De kans om even te ruiken
Nadere informatiePlaatsingslijst van de verzameling. Beeldende Kunst. verzameling
Plaatsingslijst van de verzameling Beeldende Kunst verzameling 1935-1963 Nederlands Architectuurinstituut 2006 INHOUD INLEIDING 2 Bewerking 2 Aanwijzing voor gebruik 2 PLAATSINGSLIJST 3 Afkomstig uit collectie
Nadere informatiePortret. Materiaal linoleum, papier, potlood, krijt, gutsen.
Portret Inleiding In de kunstgeschiedenis zijn er al veel kunstenaars met het thema portret aan de slag gegaan. Soms maakten ze zelfportretten en dan weer familieportretten voor hun opdrachtgevers. Het
Nadere informatieKunstenaar: Titel: Techniek: Formaat incl. lijst: Nummer: Rob Laurensse Melkfabriek Olieverf/acryl op doek 100x120 cm 129
Rob Laurensse Melkfabriek Olieverf/acryl op doek 100x120 129 Annemiek Maeijer Prelude Olieverf/Acryl op papier 65x80 307 Els Schinkel Zonder titel (561) Gouache/aquarel op papier 65x80 561 Auke Brem Auto
Nadere informatieOVERZICHT CURSUSSEN MARC DE VOS IMPRESSIONISTISCH AQUARELLEREN HERFST 2015
OVERZICHT CURSUSSEN MARC DE VOS IMPRESSIONISTISCH AQUARELLEREN HERFST 2015 MAANDAG BOTANISCH ORNAMENT 19U TOT 22U SEPT 28 OKT 5 12 19 26 NOV 9 16 23 30 DEC 7 LES 1 KLEUREN EN MATERIALEN 1 / 19 LES 2 SIERLIJKHEID
Nadere informatiewerken Machteld van Buren op amsterdam art fair
werken Machteld van Buren op amsterdam art fair Onder de titel What does your soul look like laat zij verrassend gelaagd werk zien met een verbluffende dieptewerking. Veelsoortige vormen en technieken
Nadere informatieKunst in Dierdonk 7 oktober 2012 13:00 17:00 uur
Anne Lier-van Hest De korte geer 2 www.ffoxxann.nl/annesmodernekunst/ Het werk van Anne Lier Van Hest speelt zich vooral af op grote doeken. Het creëren, interpreteren en vormgeven waarbij het doek de
Nadere informatieNovember Glaceren met Acrylmedium December Het licht van Rembrandt / Het december gevoel de duisternis van Rembrandt
PROGRAMMA 2011 2012 Uitgangspunt van de lessen is dat kennis van de schilderkunstige technieken en stromingen vanuit de eigen ervaring wordt ontdekt en ontwikkeld. De opdrachten hebben betrekking op zowel
Nadere informatieUitleg over de linosnede, dat je meerdere afdrukken kunt maken van 1 afbeelding en meerdere kleuren;
LESBRIEF Donderdag 26 Februari: Klaarleggen: - Transparant papier op A4 of A5; -Linoplaatjes; -gutsen. -aanwezigheid controleren; plaatsen controleren; -Start nieuwe opdracht: Structuur maar nu in een
Nadere informatieBLZ TITEL WERK. Wanneer in een keer betalen lastig is, kunnen we een afspraak maken voor betaling in termijnen.
BLZ TITEL WERK 1. INDEX 2. ANNET 3. MW MEES 4. JOYCE 5. TURKSE VROUWEN 6. IK GA HAAR ALLES VERTELLEN 7. ZEIK NIET! 8. LA TRAVIATA 9. ZWEMBAD 10. CRIME PASSIONEL 11. CHLOOR I EN CHLOOR II 12. DOOR DE BOMEN
Nadere informatieEXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 20º EDITIE 2017 JURY RAPPORT
EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 20º EDITIE 2017 JURY RAPPORT 1. Inleiding Voor de 20º expositie Picturama Leudal heeft het bestuur van de Stichting Picturama een jury bijeen geroepen om de nominaties en prijzen
Nadere informatieHier zie je ons de schilderijen inkleuren met wasco. Iedereen had een taak gekregen. Soms waren we het niet eens over de kleur, dan moesten we even
1606-1669 We hebben de klas verdeeld in 6 groepjes, we mochten zelf kiezen. In dat groepje gingen we een schilderij uit een boek kiezen. Schilderijen van Rembrandt natuurlijk. Hier zie je ons de schilderijen
Nadere informatieBeeldenboekje klas 3
Nadere informatieserie 1: werk
verhuurd Daddy can I turn this? (2005) Materiaal: stof, fotografie, porselein, glas, papier Beeldformaat h 50 x b50 Lijstformaat h 70 x b 70 cm Verkoopprijs 1820,- incl btw le silence (2009) Materiaal:
Nadere informatieeen schilder-achtige en creatieve vakantie 30 juni - 7 juli 2012 o.l.v. Lieve Cornette in de Morvan
een schilder-achtige en creatieve vakantie 30 juni - 7 juli 2012 o.l.v. Lieve Cornette in de Morvan Tekenen en schilderen in materiaal en techniek naar keuze: Tijdens deze cursus kan er gewerkt worden
Nadere informatieSpiekkaart Kunst. Pagina 1 van 5. 1. Over kunst en kunstenaars. U t o p i a r t 2 7 S p i e k k a a r t K u n s t. www.utopiart27.
Pagina 1 van 5 Spiekkaart Kunst 1. Over kunst en kunstenaars 1.1. Wat is kunst? Wat zijn kunstwerken? Wat is een kunstenaar? Als mensen creatief aan de slag gaan maken ze kunstwerken. Mensen die kunst
Nadere informatieKunnen we het residu als uitkomst zien van een proces, zonder de noodzaak om het terug te brengen naar zijn oorsprong?
Portfolio Dagmar Marent 2019 De principes die ik hanteer en bevraag, zijn die van de schilderkunst. Om iets te zeggen over de schilderkunst, moet ik ook afstand kunnen nemen, dus gebruik ik verschillende
Nadere informatieInleiding. Veel plezier en een goede veiling, Namens het bestuur van de Vereniging KrimpenerKunstWaard
Veilingboekje 1 Inhoud Inleiding... 3 Veilingstukken... 4 Collage en Mixed-media... 4 Foto... 5 Keramiek... 6 Object Hout, Steen, Stof... 7 Schilderijen - Acrylverf...10 Schilderijen - Aquarel...13 Schilderijen
Nadere informatieDigitaal en fotoproducten
Studio Bestel Gids Digitaal en fotoproducten Een tastbare geschiedenis De missie van Studio VaVaVonne.nl is dat jouw kindje en jijzelf genieten van blijvende producten. Voor altijd. Met deze optie stel
Nadere informatieDocentenmededelingen. maart 2017
1 Docentenmededelingen maart 2017 Maandagochtend Acryl- & olieverf Annemarie Noorderwerf Hergebruik van oude schilderijen, op doek en papier. Overschilderingen: over o.a. structuren en gelaagdheid. Bij
Nadere informatieCatalogus. pictorescue. fotomontage retouche restauratie
Catalogus 03 2010 fotomontage retouche restauratie Basisbewerking Basis De basisbewerking omvat het aanpassen van kleuren (witbalans), contrast, helderheid, belichting en compositie. Ook herstellen we
Nadere informatieeen vergelijkend warenonderzoek door bob richters
het stilleven een vergelijkend warenonderzoek door bob richters kijkwijzer inhoudsopgave 2. kijkwijzer 5. de 2 kunstwerken 6. de kunstenaar 7. waarom koos ik dit werk? 8. de voorstelling 9. beeldaspecten
Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten Data artistieke toelatingsproef 2018: 2 mogelijkheden: maandag 2 en dinsdag 3 juli 2018 (tweedaagse
Nadere informatieInleiding
06 08 10 12 14 16 18 20 22 24 26 28 30 32 34 INHOUD Inleiding KLEUR & VERF De kleurencirkel Warme & koude kleuren Jouw kleurenpalet Verfsoorten Kies je verf Meng je verf Andere soorten waterverf MATERIALEN
Nadere informatieVeilingboekje kunstwerken 2016
Nadere informatiePop-Up-Atelier Wassenaar
101. Abdullah 1 eisje Vermeer Papier / potlood 102. Abdullah 1 Sloep aan vloedlijn Papier / potlood 103. Anos eslmani 2 Treurende man Papier / houtskool 104a. Bovyri 1 Atelier Papier/ houtskool Zijn 1e
Nadere informatiePrijslijst Beelden. Muziekthema
Nadere informatieKUNST IN SCHOOL OVERZICHT WORKSHOPS ATELIER ZGODAN 2010
KUNST IN SCHOOL OVERZICHT WORKSHOPS ATELIER ZGODAN 2010 De workshops worden gegeven door Wim de Goede (kunstenaar) en zijn ontwikkeld ism Hetty Kienhuis (docente). Alle workshops worden in overleg met
Nadere informatiePrijslijst schilderijen en beelden Pieter Paul van Genderen
2017 Prijslijst schilderijen en beelden Pieter Paul van Genderen Padje Productie 2017 Prijslijst schilderijen Pieter Paul van Genderen Nr. Doek Titel Prijs 001 Titel: Kruis VII 30 x 30 002 Titel: Kruis
Nadere informatieKunst in CHS 21 april 2016 t/m 21 april 2017
Kunst in CHS 21 april 2016 t/m 21 april 2017 VOORWOORD Met veel plezier presenteer ik u de brochure van alweer de vijfde expositie Kunst in CHS! Waar komt dat idee voor deze inmiddels traditionele expositie
Nadere informatieGrafisch atelier friesland. cursusaanbod
Grafisch atelier friesland 2017 cursusaanbod 2018 Grafisch Atelier Friesland Het Grafisch Atelier Friesland is een unieke werkplaats voor beeldend kunstenaars en andere liefhebbers van druktechnieken.
Artistieke toelatingsproef Omschrijving en praktische informatie Bacheloropleiding in de Beeldende Kunsten Data artistieke toelatingsproef 2017: 2 mogelijkheden: 3 en 4 juli 2017 (tweedaagse proef inclusief
Nadere informatiePaul Cezánne, de vader van de moderne kunst.
Paul Cezánne, de vader van de moderne kunst. Post Impressionist, vereenvoudigde onderwerpen tot geometrische vormen, was revolutionair met zijn Nature morte avec pommes et pêches in 1905, Schilderde in
Nadere informatieKunst zonder beperking!
Kunst zonder beperking! BROCHURE 2018-2019 Bomen - Lisette Koppejan - acryl op doek - 100 x 160 cm INHOUD Oorspronkelijke Kunst Dienstverlening Tarieven Contact & over OriginArt pagina 3 pagina 4 pagina
Nadere informatieExposities 2013. Gerda de Voogd - fotografie december 2012 t/m februari begane grond en 1 e verdieping
K U N S T K A L E N D E R 2 0 1 3 Exposities 2013 J a n u a r i Gerda de Voogd - fotografie december 2012 t/m februari begane grond en 1 e verdieping Annemarie Mayers - beelden januari t/m maart vitrines
Nadere informatieVan Goghs tekeningen onder de loep genomen
Van Goghs tekeningen onder de loep genomen Het optisch herkennen van tekenmaterialen Nico Lingbeek, papierrestaurator vof Papierrestaurator Haarlem en Van Gogh Museum Amsterdam 21 september 2018 Museum
Nadere informatieKunstveiling 17 december uur. locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam. meer informatie:
Kunstveiling 17 december 20.00 uur locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam meer informatie: www.cbkschiedam.nl 1 Beste bezoeker, Op zaterdag 17 en zondag 18 december 2016 wordt er in Schiedam een kunstbeurs
Nadere informatieHKK LEDENTENTOONSTELLING: DE STIJL ALS LEIDRAAD
HKK LEDENTENTOONSTELLING: DE STIJL ALS LEIDRAAD 31 MEI T/M 25 JUNI 2017 VITRINE, LANGE, HOGE, & BOVENZAAL ROUTE, RECHTSOM VITRINE LANGE ZAAL ROUTE RECHTSOM KUNSTENAAR: Jan Voets TITEL: Cita ideale (4)
Nadere informatieKavelnr Beschrijving kunstobject liveveiling/int ernetveiling
Volgorde van veilen Kavelnr Beschrijving kunstobject Openingsbod liveveiling/int ernetveiling Prijs Pre-sale 1 75 1x Ovenpot van koper. Antiek. Doorsnede 30 cm, hoogte 30cm. Begin 1900. Galerieprijs 200,-
Nadere informatieBeeldspraak. Gesprekken met kunstenaars uit het Rijk van Nijmegen. Taborhuis. Wisselwerking tussen woord en beeld. Ad Lansink
Gesprekken met kunstenaars uit het Rijk van Nijmegen Ad Lansink Wisselwerking tussen woord en beeld Taborhuis, brons Cor Litjens Lees verder over: Kunstenaars uiten zich in beelden: tekeningen, etsen,
Nadere informatiexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
x x x x xx x xx xx x xx xxx xx xx xx xxx x xx x xxxx x EEN KNOTSGEKKE xxx x xxxx HICHAM BENOHOUD xxx xxxxx xxxx xxxxx xx Salle de Classe, série 2 KLASFOTO! xxxx xxxxxx xx xxxxx xx xxxxxx x xxxxx xx x xxxxxx
Nadere informatieSchepper, Foto van fotocollage in houten lijst van 121 bij 18 (sorry, ondersteboven)
collage van foto's in lijst 130 bij 90. Collage van foto's en deels foto van collage. In lijst, 130 bij 90. Fotocollage geprint, papier op spieraam 55 bij 35 Schepper, Foto van fotocollage in houten lijst
Nadere informatie46 Rummens, Jules Onbekend goed slecht 114
Nummer Kunstenaar Titel Staat vh werk Staat vd lijst Opmerking Hoogte Breedte Omschrijving Datum Type lijst Soort techniek Sub techniek 1 Onbekend Onbekend goed fabricage Rosenthal, Traumland 54 vaas,
Nadere informatieGrafisch atelier friesland
Grafisch atelier friesland cursusaanbod 2018 2019 Instapcursus 100,- incl. basismateriaal, excl. papier Max. 10 deelnemers Altijd al eens met grafiek aan de gang willen gaan, willen weten hoe dat nu allemaal
Nadere informatieAfronding kunstinventarisatie periode 2006-2010, uitvoering deeladvies " schilderijen, etsen, litho's etc. ".
Onderwerp Zaaknummer: OOPTS02 Afronding kunstinventarisatie periode 2006-2010, uitvoering deeladvies " schilderijen, etsen, litho's etc. ". Collegevoorstel Inleiding In het kader van de afronding kunstinventarisatie
Nadere informatieFilosoferen De Duynvaerder, groep 1/2a, dinsdag 10 april, 13.30-14.00 uur
Filosoferen De Duynvaerder, groep 1/2a, dinsdag 10 april, 13.30-14.00 uur Ronald Boonacker, Route du Soleil II, zeefdruk, 40 x 120 cm. Waarom hebben jullie dit schilderij uitgekozen? - Vanwege het weggetje
Nadere informatiearieahahoutman vijftig werken op paneel en papier van 50 x 50 cm. 2004
arieahahoutman vijftig werken op paneel en papier van 50 x 50 cm. 2004 atmosphere 1a 200104 inkt en acryl op papier 50 x 50 cm. beeld 25 x 25 cm. atmosphere 1 [ ode aan Mankes ] 160104 acryl, pasta en
Nadere informatieUitverkoop showroommodellen 13/9/2013 tot en met 21/9/2013
Nadere informatieDruk met Kunst Lesbrief ter voorbereiding op het project Druk met Kunst, groep 6.
Druk met Kunst Lesbrief ter voorbereiding op het project Druk met Kunst, groep 6. Inhoud: Voor de docent Pagina 2 - Het project druk met kunst - Voorbereiding met de klas - De leskist Museum in de klas
Nadere informatieSchilderijen van Debbie, een paar gedichten en muziek
1 Schilderijen van Debbie, een paar gedichten en muziek Wie Debbies schilderijen en tekeningen van de afgelopen jaren bekijkt, zal zich misschien verwonderen over de veelzijdigheid in stijlen van haar
Nadere informatieIn consignatie In bruikleen Gehuurd Periode Verzekerde waarde
Paul Beckers Paul Beckers Landschapjes Acriel 2 werkjes elk 1983 1 Gemeente Humcoverveld 28 23 x 27 6231 HW Meerssen in een lijst Tel: 043-3647611 375,-- Gedurende de periode van 15 april t/m 1 mei 1983
Nadere informatieMaandbericht juni ste jaargang nummer 6
1 Maandbericht juni 2017 49ste jaargang nummer 6 Docentenmededelingen Maandagochtend Acryl- & olieverf Annemarie Noorderwerf Beeldverhaal. Verslag van een dag. Maandag 12 juni starten we op de KWA, en
Nadere informatieVEILING aan zee. Catalogus. Kunstveiling Stichting 'Vrienden van Kerk aan Zee' Zondag 27 januari Kerk aan Zee, Kerkpad, Muiderberg
VEILING aan zee Catalogus Kunstveiling Stichting 'Vrienden van Kerk aan Zee' Zondag 27 januari 2019 Kerk aan Zee, Kerkpad, Muiderberg Colofon Veiling aan Zee Kerk aan Zee, Kerkpad 2 Muiderberg Zondag 27