- Dennis van de Berg
1 BVBA Veilingen AEKO Gouverneur Verwilghensingel 18C - B 3500 Hasselt Tel: 011/ Fax: 011/ Website: Aeko.be - info@aeko.be H.R.HASSELT: Kijkdagen: vrijdag 26/02/2010: van 14 tot 18 uur. Zaterdag en zondag 27 & 28 /02/2010:van 10 tot 18 uur.veilingen: Maandag 01/03/2010:om 19 uur vanaf nr 001 Dinsdag 02/03/2010:om 19 uur vanaf nr 501 Bezoek onze volledige catalogus op Expertise en inname van goederen voor onze volgende veilingen: elke woensdag van to en van to uur en na afspraak op tel
2 BVBA Veilingen AEKO Gouverneur Verwilghensingel 18C - B 3500 Hasselt Tel: 011/ Fax: 011/ Website: Aeko.be - info@aeko.be H.R.HASSELT: Bezoek onze volledige catalogus op Expertise en inname van goederen voor onze volgende veilingen: elke woensdag van to en van to uur en na afspraak op tel
3 0001 lot van 7 olifantjes van ivoor messenleggers met olifantjes van ivoor 0003 Lot brievenopeners van ivoor, malachiet en messing 0004 Bureaugarnituur van ivoor en ebbenhout met kandelaar messenleggers of heften van ivoor messenleggers van ivoor met negerhoofden aperitiefvorkjes van ivoor 0008 Doos met servetringen in ivoor en kunststof
4 0009 Sluipende leeuw van brons, Art Deco tijdvak L = 27 cm 0010 Kruislieveheer van brons en smeedijzer, Art Deco stijl 0011 Drie mannen torsen een bol, Art Deco groep van brons, H = 32 cm 0012 mijnwerker, beeldje van verzilverd metaal, ca 1940 H = 33 cm 0013 Art Nouveau vrouwken van gepatineerd metaal. H = 34 cm
5 0014 Boer en boerin Paar beeldjes van brons 0015 Twee broodmandjes van hout 0016 Groep paarden, Beeld van gepatineerd brons naar Mene B = 50 cm 0017 Paar haardbokken van brons 0018 Koning Albert en Koningin Elisabeth twee bronzen plaquetten 0019 Venus van brons, 19 de eeuw. naar een antiek voorbeeld H = 14 cm
6 0020 Schaaltje gedragen door een balerina, van brons, Art Deco stijl H = 19 cm 0021 Ridder met lam Beeldje van brons, ca h = Blauwe knobbelvaas 0023 Jong meisje met appel Glasraam Gesignerd: F.Van Vlodrop naar de Vlaamse primitieven 28 x 30 cm 0024 zes waterglazen van kristal, Val St Lambert, Model: Prince de Galles
7 0025 Vaas van geperst glas Val St Lambert 0026 Paar kandelaars Val St Lambert 0027 Siervaas versierd met een wijnrank 0028 Coupe van groen kristal 0029 Bloemkool van mangaankleurig glas B = 18 cm
8 0030 Likeurkeldertje in messing en kristal 0031 Karaf en 5 glaasjes op een bijhornede plateau van kristal, Art Deco tijdvak 0032 Toiletgarnituur van kristal Val St Lambert specerijenpotjes van kristal specerijenpotten 0035 Paar opliserende vazen, beschilderd meet bloemen H = 25 cm
9 0036 Siervaas van geel opaline glas met landschap in Sepra kleuren H = 25 cm de eeuwse wijnfles H = 21 cm 0038 Vaas van Boheems kristal glazenonderzetters van kristal, Val St Lambert 0040 Zwarte woudklok midden 19de eeuw.
10 pannekes van rood koper 0042 Regulateur met gewichten, modern 0043 Kolompendule van gezwart hout en verguld bronsbeslag Napoleon III tijdvak, 19de eeuw Meidenklok 0045 Schoorsteengarnituur bestaande uit klok en twee siervazen van zwart marmer
11 0046 Oxford Clock 0047 Tafelklokje van zilver, H = 9 cm 0048 Dressoir met 4 deuren van eikenhout, ca B = 214 cm 0049 Kinderstoel met gebiesde zit en voetensteuntje 0050 Bureau, stoel en bibliotheekkast van de jaren '70
12 0051 Vitrinekast van eikenhout, Lodewijk XIVstijl, modern 0052 Bijzettafel van notenfineer 0053 T.V.kast van marquetterie Itali 20ste eeuw 0054 Krantenhouder
13 0055 Hoekkast belijmd met rozenhout 0056 Likeurkeldertje of tantaluskwelling met 2 originele karaffen 0057 Ronde salontafel belijmd met marquetterie van diverse houtsoorten, uitgevoerd in Lodewijk XVstijl kapstok 0059 crapaudje
14 0060 T van goudgehoogd porselein 0061 Drie bijzetmeubeltjes van eikenhout 0062 Italiaanse commode met marmeren blad 0063 Rek van metaal 0064 Uittrekbare ovale tafel van eikenhout, Traditionele Art Deco.
15 0065 Tafel van eikenhout 0066 Spiegeltje van verguld hout. h = 68 cm 0067 E ersoonsbedje van wit geschilder metaal 0068 Rokers en een kaartspelend gezelschap Oliogravures, 19de eeuw; 410 x 265 cm 0069 Winterlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: W. Kermode 60 x 50 cm 0070 Oud Vlaanderen Olieverf op doek
16 0071 Kempeneers Luc (Limburgse kunstenaar) Stadsgezicht in Zuid - Spanje Aquarel Gesigneerd: Luc Kempeneers 0072 Boten aan de kade Olieverf op karton, Gesigneerd: Baerten, 48 x 58 cm Twee strandzichten Olieverf op paneel Gesigneerd: Vader 0074 Bootjes aan het water, Olieverf op doek In de stijl van Sint Martens Latem 40 x 50 cm 0075 Hollands stadszicht OLieverf op paneel in de trant van de 17de eeuw 30 x 40 cm 0076 Zuiders landschap Olieverf op spaanplaat Gemonogrammeerd: H.K
17 0077 Zeezicht Olieverf op doek, Gesigneerd: Luc Kerkhofs 40 x 28 cm 0078 Jonge vrouw, Olieverf op doek, Gesigneerd: Rosita Van Bockryck Gedateerd: x 57 cm 0079 Bloemenstilleven Olieverf op doek, Gesigneerd: Rosita Van Bockryck Gedateerd: x 50 cm 0080 Bloemenstilleven Olieverf op doek, Gesigneerd: Rosita Van Bockryck Gedateerd: x 32 cm
18 0081 Strandzicht Olieverf op doek, Gesigneerd: Luc Kerkhofs 0082 Vijver met berken Olieverf op doek, Gesigneerd: Willy Billen 60 x 73 cm 0083 Eenzame boom Olieverf op doek, Gesigneerd: Ria Schoofs 60 x 58 cm 0084 Sneeuwlandschap Olieverf op doek 0085 Lot lijsten voor schilderijen en grafiek
19 0086 Lot van 3 prenten 0087 Deurtje uit Togo 0088 Paar maskers 0089 Twee maskers 0090 Masker
20 0091 Hoofd van een man Beeldje van exotisch hout Afrikaans werk. H = 28 cm 0092 Kraanvogel van Tropisch hardhout, China, ca H = 23 cm 0093 Grijsaard, Beeld van gesneden rozenhout, China H = 50 cm 0094 Boedha op een lotusbloem van gepatineerd brons. h = 37 cm 0095 Vier beeldjes van speksteen, Indonesi
21 0096 Grote siervaas met bloeiende Japanse kerselaar en vogels H = 52 cm 0097 Chien de Fo en gedekseld doosje van chinees porselein 0098 Theepot en suikerpot met drakendecor van Japans porselein 0099 Kastje met twee deuren van Chinees lakwerk en sierstenen 0100 Madonna in een nis, kruislieveheer en Madonna met het Jezuskind van wit porselein
22 0101 Calvarie met schaap aan de voet van het kruis van biscuit. H = 9 cm 0102 St Lambertus van geslagen koper 0103 Wassen Madonna onder glazen stolp H = 28 cm 0104 Het Anjelus, Beeld van gepatineerd metaal naar Milet. H = 16 cm 0105 Sybille, Beeld van gepolychromeerd hout naar een Middeleeuws model. H = 57
23 0106 Draak van gesneden hout 0107 Lot van drie sculpturen van tropisch hout 0108 Brusselse pop van theater Thone 0109 Compositie in rood en groen, Litho, 2/10 Gesigneerd: Haccuria 22 x 27 cm / Euro 0110 Windhond, Print op textiel
24 0111 Jonge vrouw, Lithografie van Gaston Hebbelinck 24 x 20 cm 0112 Cheunhens Th (Alpen ) Middeleeuwse markt Ets van Th. Cheynhens 20 x 30 cm / Euro 0113 Leiezicht Print naar Saverys 0114 Venus Print in een fraaie lijst 0115 Compositie in zwart en wit Lithografie, 6/12 Gedateerd: x 19 cm
25 0116 Lot diverse kunstboeken over Belgi Azi enz Bootjes op het water Print naar Renoir in fraaie lijst 0118 Cosmos Kleurenprint van Richard Hall 0119 Indiaanse droom Ets, 7/20 Gesigneerd: R. Martini 24 x 21 cm 0120 Dromerige vrouw Litho 12/15 28 x 28 cm
26 0121 Twee Zuidelijke stadszichten 2 etsen 0122 Margareta, Ets, Gesigneerd: Maria De mey 32 x 25 cm 0123 Moeder en kind, Beeld van terra cotta H = 58 cm 0124 Plassende sater van pijpaarde. H = 8 cm 0125 Vrouwke van porselein, Luik, Art Deco tijdvakvak H = 20 cm
27 0126 Onze Lieve Vrouw van gepatineerd plaaster. Neo-Gotiek, ca H = 60 cm 0127 St Hubertus van pijpaarde 0128 Apothekersweegschaal 0129 Apothekersweegschaal 0130 Lot van ijzeren miniatuur aambeelden 18de - 19de eeuw.
28 0131 Pofentiometer 10 km tot 10 kohm 0132 Lot van 4 bronzen miniatuur aambeelden, 19de eeuw Draaibankje 0134 Lot van 2 oude meters van messing en 3 passers 0135 Morsetoestel ijzeren aambeelden en 2 hammertjes
29 0137 weegschaal inktpotten van koper met pennehouder bronzen miniatuur aambeelden + hamertje passers van ijzer 0141 Kurkentrekker, schroefklem en gaatjesboorder van een schoenmaker 0142 Brandweerhelm van leder
30 0143 E grote en een kleine Mijnwerkershelm van leder 0144 Helm voor een brommer, ca Smeedijzeren haal, 18de eeuw fluitvaasjes en kruislieveheer van goudgehoogd porselein, Vieux Bruxelles H = 10 cm 0147 Drie engelen van wit goudgehoogd porselein, H = 8 cm 0148 Twee koffiepotten van goudgedecoreerd porselein, Brussel, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw.
31 0149 T Porselein van Limoges wijwatervaatjes van porselein H = 10 en 15 cm 0151 Drie specerijenpotten van Pi van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein Napoleon III stijl 0153 Koffieservies van porselein met blauwe bloemetjes 0154 Koffieserviesje van porselein
32 0155 Koffieserviesje van porselein 0156 Lavabo van aardewerk Nimy H = 43 cm 0157 Mokkaservies van porselein met een decor van zilver 0158 Zalfpot van porselein en tin 0159 Fraai bord van porselein in Art Nouveaustijl, gemerkt K.G Luneville Doorsnede: 25 cm 0160 Twee borden met blauw bloemdecor van aardewerk Gemerkt: Petrus Regout, decor Dresden Doorsnede: 24 cm
33 0161 Koffieservies, 32-delig van goudgehoogd porselein met veelkleurig handgeschilderd bloemetjesdecor 0162 Papkom van wit aardewerk, Gemerkt: Boch Doorsnede: 33 cm 0163 siervaas van aardewerk met blauw/groen druipglazuur ca H = 41 cm 0164 Paar fraaie siervazen van aardewerk met blauw/groen druipglazuur Art Nouveautijdvak H = 30 cm 0165 Grote gedekselde vaas van Frans porselein, Limoges
34 0166 Servies van wit porselein met goudrandje 0167 Drie delig kaststel van veelkleurig handgeschilderd keramiek Rouen, 0168 Vaas van aardewerk van Deruta 0169 Gedekselde vaas van groen/geel aardewerk Art Nouveautijdvak h = 42 cm 0170 Siervaas van paars/blauw aardewerk met druipglazuur en roze bloemen, ca H = 42 cm 0171 Drie vazen van aardewerk, ca Luneville, Boch n Spanje
35 0172 Ovale schaal en bijhorende kom van veelkleurig handgeschilderd aardewerk. Bristol Alkalon China apothekerspotten van porselein met goudrandje H = 26 cm porseleinen glazen onderzetters versierd met vogels naar Buffon 0175 Lange dressoir van eikenhout, 19de eeuw Bibliotheekkast van eikenhout in Lodewijk XIVstijl 0177 Vierdeurskast van eikenhout, Spanje
36 0178 Commode van gepatineerd hout, in Lodewijk XV stijl 0179 Panelenkist in eikenhout, 18de eeuw 0180 Linnenkast van eikenhout 0181 klein kistje van eikenhout 0182 klein kistje van eikenhout 0183 Lot van 6 stoelen van eikenhout
37 0184 Stoel van gebogen beukenhout, Model: Thonet 0185 Tafeltje van beukenhout 0186 Het Mexicaanse meisje Litho van Hebbelinck, 46 x 36 cm 0187 Papegaaien, 4 keer gedrukt op textiel in een 4 lijsten van mahoniehout. 40 x 36 cm 0188 Portret Lithografie van Earlom naar Ciprano
38 0189 Kinderspel print Leo Van Dyck, 26 x 20 cm / Euro 0190 Ons Volk: 10 banden Le Paradis Ets, Zicht op Bruggen van G; hebbelinck 0193 Zeilboten aan de haveningang Gravure
39 0194 Le Sphinx Print van Le Moulte 0195 Fototoestel van kodac Type Brownies 0196 Camera Merk: Geva Box, 6 x 6 cm 0197 Ca 100 grootbeeld fotoglazen met militaire en historische parades, impressies van de kust en de Ardennen ca Doos met fotomateriaal w.o. 2 albums familifoto's De Bock uit Antwerpen
40 0199 Reeks van 4 handingekleurde prenten naar 18de eeuwse verleidingssc s 0200 Wenckebach's Amsterdam, Reeks van 20 zichten van het oude Amsterdam 0201 Reeks prentkaarten van de ommegang van Tongeren rond Reeks memorabelia van wereldoorlog I: wenskaart, identiteitskaart met wisselkoersen en geldbiljetten Kempische taferelen Reeks van 13 etsen van Fick Buys, van de Molse School
41 0204 Romantisch zicht in een ruitvorm, in originele lijst Kleurenets, Gesigneerd: Wynant Art Nouveau tijdvak 59 x 16 cm 0205 Festival van Vlaanderen, 1972 Gent, Festivalstad Lithografie 0206 Kaartspelend gezelschap op sterke drank Volkskunst! 0207 Lot curiosa: miniatuur emmertje, handgreep van Art Nouveau wandelstok, enz lederen paardje
42 0209 Baby voedingsfles 0210 Antieke herenfiets met mandje voorop 0211 Miniatuur bakfiets mijnwerkerslampen 0213 Kruislieveheer van verzilverd brons, 18de eeuw. H = 52 cm
43 0214 Twee sierschotels van tin en verzilverd metaal met de voorstelling van jachtsc s. B = 40 cm 0215 Lot van 3 sauskommen van verzilverd metaal 0216 Lot messen met benen heften 0217 Specerijenset, shaker, boterpot van vrezilverd metaal 0218 Kleine strooilepel van verzilverd metaal koffiefilters op plateau
44 0220 Een ovale school (B = 32 cm) en een bloemenvaas met zweepslagmotieven H = 35 cm Lot van twee fraaie vormstukken uit de Art Nouveauperiode Art Deco koffiefilters van verzilverd metaal 0222 Fraaie koffiepot van verzilverd metaal met handvat van ebbenhout en het gegraveerde opschrift: " Bruxelles " H = 26 cm 0223 Lot tinnen borden waarvan enkele gedateerd Helmkruik, schaal en beker van tin 0225 Lot tinnen gebruiksvoorwerpen
45 maatbekers en 2 paplepels van tin 0227 Vaas van tin, Art Nouveautijdvak, Merk: Vanhauten H = 24 cm 0228 Gietijzeren waterketel 0229 Vierkante sierschaal van gehamerd messing, Gesigneerd: A. Maulin Dinant, Art Nouveautijdvak B = 35 cm 0230 Inktstel van gepatineerd metaal, Neo-renaissance, 19de eeuw. 21 x 21 cm
46 0231 Rood koperen ketel en geel koperen ketel decoratieve halfronde sierstukken van messing. B = 90 cm 0233 Lot van 3 tabaksdozen van messing, 19de eeuw 0234 Twee miniatuurkandelaars en kruislieveheer van brons H = 8 en 13 cm 0235 Kolenemmer van koper 0236 Lot koperwerk: kandelaar, wijwaterbakje en kleine kapstok
47 0237 Gedekselde ketel van rood koper, 19de eeuw 0238 Lot koperwerk 0239 Lot koper: steelpannetje en kruislieveheer 0240 Vuurbok in brons, 19de eeuw Flessenhouder van messing
48 0242 Gedekselde ketel van rood koper 0243 Metronoom vervaardigd in Parijs door Firma Ma l 0244 E blokfluit van messing 0245 Meinhold's Accordzither * Gloria Uitzonderlijke sitar uit de Napoleon III periode 0246 Trommel en cymbaal
49 0247 Jonge vrouw, Aquarel Gesigneerd: Roseta Van Bockrijck 0248 Landschap met huifkar en boerderij Pastel, Gesigneerd: Lou Nagels 34 x 47 cm 0249 Twee voorstellingen van het Begijnhof van Diest. 2 Krijttekeningen Gesigneerd: J. Timmermans 0250 Oud Kemplenland sigaren Ingelijste reclameprent Fabriek: Roothans Bree Aan de Molenvijver te Genk en Hofstedepoort te Genk 2 aquarellen van Marthe Bamps
50 0252 Minne Jean-Louis (Brussel Ukkel 1951) Brabants landschap, Aquarel, Gesigneerd: J.L. Minne 26 x 32 cm 0253 Lot van drie kruikjes en vazen van steengoed Lot van twee gedekselde bierkruiken en een melkpot van steengoed 0255 Drie kruiken van blauw/grijs steengoed/ 0256 Grote siervaas van grijs/blauw steengoed Zeldzaam: Gr de la Roche H = 58 cm ( hersteld aan van de uitsteeksels)
51 0257 Kruik van steengoed van Raeren 0258 Hanglamp van smeedijzer in Art Deco stijl 0259 Luchter van kristal en messing 0260 Bureaulamp van koper uit de Art Deco periode
52 0261 Luchter met 4 lichten 0262 Peeters Jeannot (Hasselt ) Zonnebloemen, Olieverf op doek, Gesigneerd : Jeannot Peeters 60 x 30 cm Willem (Belgische kunstenaat) Zicht op de kathedraal van hasselt Olieverf op doek, Gesigneerd: Willem 0264 Peeters Jeannot (Hasselt ) Bloemenstilleven Olieverf op doek Gesigneerd: Peeters Jeanot 50 x35 cm 0265 Paar ovale schilderijen met parkieten
53 0266 Decoratieve lijst mat amorfiguur 0267 Willem (Belgische kunstenaat) Zicht op de kathedraal van hasselt Olieverf op doek, Gesigneerd: Willem 0268 Lot van 3 kruiken van bruin steengoed 0269 Weegschaal van messing 0270 Grote flacon van donkerblauw glas, ca 1900.
54 0271 Juwelendoos van marquetterie van mahonie en satijnhout lepeltjes van zilver fraaie hangertjes voor foto's van zilver en verzilverd metaal borden van aardewerk 0275 Neufchatelloise op sokkel van gelakt hout
55 0276 Hart van messing, 19de eeuw. H = 33 cm 0277 Keukenlamp van opaliserend en beschilderd glas 0278 Twee schommelstoelen van olmenhout Engeland 0279 Studieviool in vioolkast 0501 Lot van 2 parfumflesjes van porselein met erotische sc s H = 8 cm
56 0502 Lot van 2 parfumflesjes warvan met bloedkoraal H = 7,5 cm parfumflesjes 0504 Lot van 3 parfumflesjes H = van 6 tot 9 cm kleine figuurtjes van Chinees porselein 0506 Chinees rijstmandje
57 0507 Vaas van Chinees porselein, met een geel decor, met draken, 20ste eeuw. H = 38 cm 0508 Gedekselde vaas van chinees porselein, H = 32 cm 0509 Gedekselde zeshoekige vaas van craquel rselein Japan, Satsuma, ca H = 34 cm 0510 Penseelpot van Chinees porelein, H = 13,5 cm
58 0511 Theebus van blauw/grijs Aziatisch porselein H = 15 cm 0512 Netsuk van hout met een leeuw 0513 Paar gedekselde vazen van porselein met een blauw decor 0514 Stilleven met bloemen Oliogravure naar een 18de eeuwse meester 0515 De stad Sint Truiden 2 lithografie van Leone Van Rijkel en van Bruno Renson
59 0516 Twee meisjes Droge naald ets Gesigneerd: Emiel Maeyens 35 x 30 cm 0517 Hond in een bloementuin, print 0518 Journal de Pharmacie apothekerspotten 0519 Lot van drie staalgravures en een ingekleurde gravure met stadsgezichten: Londen, Gent, Antwerpen en Brugge 19de eeuw Instituut voor een instituut te Sint-Niklaas Ingekleurde ets van Hedwig Pauwels. 16 x 18 cm
60 linoleumsneden: Hoeve in Brabant, Tijl en Nele Onduidelijk gesigneerd 0522 Galante gezelschappen 2 lithografie in originele lijst, 19de eeuw Zicht op de Tempelierstoren te Nieuwpoort Ets van F. Lantoine + Zicht op St Romboutskerk te Mechelen Ets Pinchon Joseph (Franse School ) Parade met vierspan Kleurenets, gesigneerd: Joseph Pinchon Franse School, 19de - 20ste eeuw. 33 x 63 cm Drie gravures met historische zichten op Gent en kastelen van Essex en Worcester La m Ets, artiestenproef Gesigneerd: Charles Bisschop 15 x 10 cm
61 0527 Winters Dorpslandschap Ets, 270/275 Gesigneerd: Bernard Charoy 45 x 55 cm 0528 Farmer Castle Aquatint, 8/50 Gesigneerd: Kizlov 20 x 21 cm 0529 Miniaturen uit het getijdenboek van Jean de Berry Reeks van 4 reproducties 0530 Hoeve Ets Getekend + in de plaat: Alfred Bastien 21 x 27 cm 0531 Doos tijdschriften Limburg, compleet 1958 tot en met 1973
62 0532 De groene appel Surrealistische print van Sandipro 0533 Masereel Frans (Belgische School) Haven Van Antwerpen, houtsnede Gesigneerd: Frans Masereel 14 x 12 cm 0534 Foto van een jonge vrouw, netjes ingekaderd 0535 Landschap met hoevekes, Olieverf op doek, 29 x 38 cm 0536 Dorpsgezicht aan de rivier Olieverf op doek, Gedateerd: 1914, 30 x 38 cm
63 0537 Bloemenstilleven, Olieverf op doek, Gesigneerd: G. Laerdy, 60 x 50 cm 0538 Fazant in sneeuwlandschap, Olieverf op doek, 50 x 38 cm 0539 Bloemenstilleven Olieverf op doek, Gesigneerd: A Wouters, 70 x 50 cm 0540 Dorpsgezicht Olieverf op karton Gedateerd Kluis van Riksingen Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Jan Quintens, Gedateerd: 1979
64 0542 Stilleven met lantaarn en vaatwerk, Olieverf op doek, ca x 50 cm 0543 Bloemenstilleven Olieverf op doek, Gesigneerd: Noppe 60 x 80 cm 0544 Vijverlandschap Olieverf op paneel, Gesigneerd: Breems 30 x 40 cm 0545 Winterlandschap, Olieverf op doek, Gesigneerd: Jonghe 30 x 40 cm 0546 Vissersboten, Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Winand 30 x 23 cm
65 0547 Dreef met boskapel Olieverf op doek, Gesigneerd: Remerbeek 60 x 80 cm stillevens 0549 Hoeve met hooimijt en boerin, Olieverf op paneel, 46 x 72 cm 0550 Landschap met berken, Olieverf op doek, Gesigneerd: Kelly 30 x 23 cm 0551 De basiliek van Tongeren, Olieverf op doek, Gesigneerd: Rik Meesen 60 x 78 cm
66 0552 Boten aan de oever van het water, Olieverf op doek, Gesigneerd: Belfort 50 x 60 cm 0553 Ardeens landschap, Olieverf op doek, Gesigneerd: Marcel Leruth 39 x 49 cm 0554 De lente en de zomer 2 aquarellen Gesigneerd: Lambert Gedateerd: x 25 cm 0555 Begijnhof van Diest Aquarel Gesigneerd: Felix Driessens Gedateerd: x 37 cm Landschap, Aquarel, Gesigneerd: H. Hamerijck Gedateerd: x 30 cm
67 0557 Van Bokrijk Rosita (Limburgse kunstenares) Drie vrouwen Geaquarelleerde inkttekening Gesigneerd: Rosita Van Bokrijk 35 x 26 cm Martens Paula (Limburgse kunstenares) De Brief Gehoogde pentekening Gesigneerd: Paula Martens 31 x 22 cm 0559 Douven Jacques (Neerpelt ) Kempisch boerderijtje Potloodtekening Gesigneerd: J. Douven, 29 x 39 cm 0560 Van Paemel Jules ( ) Weidelandschap met bomen, Potloostekening Gesigneerd: Jules Van Paemel 23 x 29 cm 0561 Heertje en dame van Spaans porselein
68 0562 Belle epoque vrouwken 0563 Venus van Milo en een meisjeshoofd van gepatineerd gips 0564 St Jozef met Jezus van plaaster H = 40 cm 0565 Spelende engeltjes van biscuit en een kleurrijk galant gezelschap van porselein 0566 Lamp van brons in renaissancestijl, ca 1900.
69 0567 Kandelaar met draakjes en 2 lichten van brons. H = 17 cm 0568 Onze Lieve Vrouw van gesneden eikenhout 0569 Meetinstrument voor artillerie, U.S.A Army, Paar glazen kommen Val St Lambert, design van de jaren ' Vaas van opaline met decor van bloem, uit grootmoeders tijd H = 38 cm
70 0572 Decoratieve flessenstop Gesigneerd Clemens Briels limited edtion Cakestand van Engels aardewerk met groen decor 0574 Lot kaders 0575 Fluivaas van porselein, Frankrijk, Limoges H = 24 cm borden met fraai blauw motief van aardewerk, Sarregemine
71 melkkannetjes van aardewerk, Maastricht, Petrus Regout 0578 Polsuurwerk van het merk ATHOS 0579 Zwarte wouduurwerk 0580 Broodmandje van verzilverd metaal coctaillepels met halfedelstenen
72 0582 Collectie van 5 lepeltjes van zilver en/of verzilverd 0583 Paar kandelaars met 2 armen van verzilverd metaal 0584 Diepe kom, sauskom en ovenschaalhouder van verzilverd metaal 0585 Bureau van eikenhout 0586 Nachtkastje en tafeltje van eikenhout,
73 0587 Kastje met 1 deur van eikenhout Neo-gotische stijlca Staande houten kapstok 0589 R nce spiegel 0590 Kast van een staande klok, van gepolychromeerd hout tabouretjes van verguld hout
74 0592 E stoeltje en karkas van beukenhout Luik, Lodewijk XV tijdvak, 18de eeuw. ( te herstellen) 0593 lederen zetel: wit 0594 Spiegel in R ncestijl 0595 Uittrekbare tafel van eikenhout Neo-renaissancestijl, ca Lot van 5 deuren in pitch pine (te herstellen)
75 0597 Voltairezetel van beukenhout Napoleon III tijdvak, 19de eeuw Kleerkast met 3 deuren en 3 laden met spiegel 0599 Kistje van eikenhout begijnenstoeltjes 0601 Paar stoelen van eikenhout in R ncestijl, Luik, 19de eeuw.
76 0602 Barmeubeltje uit grootmoeders tijd 0603 Salontafel in Louis Philippe stijl stoelen, fraai bekleed. neo-renaissancestijl,ca Slaapbank Zweden 0606 Bank van mahoniehout Art Decotijdvak, ca Vitrinekast in Lodewijk XV stijl
77 0608 Paar bijzettafeltjes met getorste pootjes van eikenhout 0609 Lodewijk XVstoel 0610 Wandrek met 6 laden van olmenhout B = 175 cm 0611 Kapstok van eikenhout in renaissancestijl 0612 Stoeltje met gebiesde zitting 0613 Kapstok van eikenhout
78 stoeltjes van Lotharingen 0615 Spiegel van gepolychromeerd hout, R nce stijl H = 100 cm 0616 E ersoonsbed van koper 0617 Bidstoel van eikenhout, ca Spaanse stoel uit de 19de eeuw.
79 begijnenstoeltjes 0620 Commode met 3 laden 0621 Televisiekast belijmd met notenfineer uit de 50'er jaren 0622 Schaal van koper 0623 Dubbele roodkoperen pot
80 paar kandelaars 0625 Lot van 2 petroleumlampen wandpetroleum van koper en van opaliserend glas versierd met bloemetjes 0626 petroleumlampen waterketels en een koffiepot van rood en geel koper 0628 Kleine hoorn met ketting en schoenlepel van koper 0629 Art Nouveaukader van rood koper 48 x 75 cm
81 koperen kandelaars 0631 Twwe keer een kruislieveheer van messing 0632 Olielamp, bronzen kopie naar Antiek model stel pannetjes van geel koper 0634 Luchter van brons met 6 lichten
82 0635 Paar schemerlampen van zamac en porselein, Troubadourstijl 0636 Schemerlamp van blauw gekleurd porselein 0637 Lantaarn 0638 Twee schemerlampen van blauw porselein 0639 ' Help ' en ' I'm down ' 45 toerenplaat van de Beatles, 1965: Parlophone Northern songs NCB
83 0640 Wassen Madonna onder glazen stolp 0641 Kruisbeeld op een voet van mahoniehout, 19de eeeuw Lot tin 0643 mijnlamp van geel koper 0644 Lot tafelkleden en bijhorende tafelkleedjes
84 0646 Art Deco plateau 0647 Reeks van drie lederen valiezen 0648 Hoedenzaak: ' Nostalgie ' Miniatuurwinkel B = 78 cm 0649 Caf ' Oud Belgi Miniatuurwinkel B = 78 cm 0650 Vijzel met stamper van brons 0651 Lot Afrikaanse voorwerpen
85 0652 Chineze cloisonn as en kantonbord 0655 Kruisbeeld van gesneden hout, expressionistisch H = 78 cm 0656 Douven Sylvain ( Schoonhoven 1919) 2 linoleumsneden van Sylvain Douven 0657 Balans met gewichten 0658 Fruitschaal, plateau en asbak van kristal, Val St Lambert
86 0659 Lot oude glazen 0660 Servies: kristal d' Arques delig glasservies van glas 0664 Twee siermandjes + flesje in Muranoglas 0665 Zoutpot en mosterdpot van geperst kristal ( met randschilfer ) 0666 Twee taartschotels van geperst glas. Belgi jaren '50 design
87 0667 Twee karaffen van kristal 0668 Barometer van marmer 0669 Hangklok 0670 Oeuil de boeuf, wandklok met inlegwerk van parelmoer, ca Uurwerk met ankergang voorzien van een wijzerplaat van messing en tin, 19de eeuw.
88 0672 klokje met vrouwke van porselein 0673 Klok met 2 paarden en twee kandelaars van verguld kunstbrons Comtoiseklok met spillegang, met datumaanduiding Jean Stuge, ca Kruislieveheer achter bol glas van pijpaarde 0676 Lederen draaizetel
89 0677 Bidbank van eikenhout in Neogotische stijl 0678 Kleerkast van eikenhout, Louis Philippe tijdvak 0679 Kleine linnenkast van eikenhout Louis Philippe tijdvak 0680 Wandconsole van eikenhout 0681 Tafel van eikenhout
90 0682 Bureaustoel van eikenhout Louis Philippe tijdvak 0683 Bureaustoel van eikenhout 0684 Vierdeurskast van rijkelijk gesneden eikenhout 0685 Kapstok van eikenhout, Art Decotijdvak 0686 E ersoonsbed van eikenhout
91 0687 Apothekerskastje 0688 Commode met 5 laden 0689 Lavabo belijmd met notenfineer 0690 Commode met 4 laden 0691 Sokkel versierd met spitsbogen van eikenhout
92 0692 Zitbank van eikenhout 0693 Durlet salongarnituur 0694 Lotje juwelen van ivoor ivoren briefopeners 0697 Ontbijtset van keramiek en metaal Art Deco tijdvak 0698 C epot van porselein, Nimy
93 0699 Lot voorwerpen van keramiek 0700 Lot sierborden van aardewerk en porselein 0701 Uitgebreid servies met een vogeldecor van Duits porselein 0702 Diepe kom en 6 borden van aardewerk van Badonlillier Frankrijk, decor Simone soldaten van biscuit. H = 25 cm 0705 Sierbord met bruin bloemdecor Boch
94 taartschotels van aardewerk 0707 Italiaanse vaas van aardewerk met een bloemdecor 0708 Lotje blauw/wit keramiek 0709 c epots van porselein met bloempjesdecor 0710 Paar stillevens Olieverf op doek Gesigneerd: Madeleine Monnier 0711 Paarden in de wei Olieverf Gesigneerd: Franz Gedateerd: 1996
95 0712 Fraai vijverlandschap in mooie lijst 0713 Nicola lla (werkzaam in Hasselt) Bloemenstilleven, Olieverf op doek, gesigneerd: E. Nicola 0714 Kerkinterieur Olieverf op doek, 0715 Kippen op het erf Olieverf op paneel 15 x 24 cm 0716 De vlucht naar Egypte, Pentekening, Gesigneerd: Marcel Celis, Gedateerd: x 28 cm
96 0717 Twee originele gietdoppen: Smeets en panda, Design van de jaren ' Twee bloemenvazen van handgeschilderd blik Gemonogrammeerd: MK Gedateerd: Neo-Romaanse sokkel van plaaster 0720 inktpot in de vorm van een banjo op een partituur van brons sigarettendoosjes van verzilverd metaal. en een briquet Merk: Zippo
97 0722 Handtas van verzilverd metaal 0723 Bidbank van kersenhout met 2 deuren, 19de eeuw Neogotisch bidbankje van eikenhout Kerkstoelen in neogotische stijl
98 0726 Tabernakel van eikenhout jaren Kruislieveheer van wit porselein, H = 44 cm 0728 Een geloofssymbool van gesneden eikenhout in vierpas 0729 Lot kerkelijke versieringen van papier en metaal, 19de eeuw Stolp waaronder een beeld van Onze Lieve Vrouw met Jezuskind van plaaster
99 0731 Lamp van albast 0732 Kandelaar met 5 lichten van messing 0733 Staande lamp van gedraaid hout 0734 Fraaie kroonluchter van mesing en glas
100 0735 Kroonluchter van tweekleuren brons met 7 lichten, versierd met engeltjes 0736 Bureellamp design jaren ' Kroonluchter van tweekleuren brons met 7 lichten, versierd met engeltje 0746 Heilig hart van brons op marmeren voet H = 15 cm 0747 Inktpot van brons
101 0748 De Belgische provincies Chormolitho's 0749 Lot kunstboeken 0750 Hasseltse zichten zeefdruk van Steven Wilsen en Nacht in Oostende, Zeefdruk van Jacques Leduc 0751 Rotterdam en Kampen Twee staalgravures 0752 Driedelig lampetstel, van aardewerk in de trant van Imari Merk:ironstone China vaasjes van aardewerk van Rouen
102 0754 Spaans bord van aardewerk, 19de eeuw. Doorsnede: 36 cm kandelaars + sierstuk van porselein 0756 Driehoekig designbord uit de jaren ' Lot sierlijke bordjes en presentatieschotels van porselein 0758 Paar fraaie potten van bruin keramiek Duitsland, design 'jaren diepe kommen van blauw/wit aardewerk met zichten van Parijs B = 48 en 33 cm
103 poppetjes waarvan met Lierse kant messenleggers van ivoor 0762 Voet van een wereldbol 0763 Lot tinnen voorwerpen 0764 Specerijenset van verzilverd metaal en kristal
104 delig glasservies van half kristal glazen van kristal 0768 strijkijzer 0769 Krantenbakje van messing kerkkandelaars van messing 0771 Vide pomme van brons
105 roodkoperen kookketels 0773 Lot van 2 sokkels van messing 0774 Lot van 4 kandelaars van messing 0775 Poffertjespan
Nadere informatieGecatalogeerde burgerveiling
Nadere informatieAEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013
Nadere informatieGecatalogeerde kunst en antiekveiling
Nadere informatieNr Lot Startbod Opbod Nota's
Nadere informatieInventaris verkoopinboedel
Nadere informatieDinsdag 5 februari 2019
Nadere informatieAEKO Kunst- en Antiekveiling 17 maart 2014
Nadere informatiegecatalogeerde kunst en antiekveiling
Nadere informatieVERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE
Nadere informatieOverzicht van de veilingkavels
Nadere informatieVEILINGGIDS Veiling 29 september 2018
Nadere informatieFOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1
Nadere informatieWalter Elst BoekIII W alter Elst Boek III
Walter Elst Boek III Walter Elst Boek III Walter Elst Limoenen - 50 x 34 cm - 2007 Le Château de Vianden - 30 x 50 cm - 2007 Lieflijke Ardennen - 44 x 67,5 cm - 2006 Kleine pruimen in witte papkom - 30
Nadere informatieSOLDEN %"# !"# $"# &'()*+,!"#$%#&&'(%$)*$%#&+,*-%.%'#*'#$%#,!!'/&&. &''34./ 5*++.+*+6 !"! VAN 1 JULI TOT 31 JULI '+)-.& /+.01'+2.
SOLDEN VAN 1 JULI TOT 31 JULI '+)-.& /+.01'+2.1 &''34./ 5*++.+*+6 2,5-longchair (260x212) 865,- Stoel 109,- Allergievrij hoofdkussen (stevig - 60x70) 34,95,- Stapelbed (209x140x105) 295,- " "# "# %"# &'()*+,
Nadere informatieLOTNR BESCHRIJVING ESTIMATIE 1 Militaria, 9 medailles en eretekens 2 Russische koperen samovar 3 Paar geëmailleerde Jugendstill vazen met floraal
1 Militaria, 9 medailles en eretekens 2 Russische koperen samovar 3 Paar geëmailleerde Jugendstill vazen met floraal motief 4 Vaas Bergen decor 211, h 21,5cm 5 3 stuks prekoloniale ivoor 6 Blauwe "Broadway
Nadere informatieVeilingcatalogus Inbrengveiling lampen en verlichting
Nadere informatieDiverse meubels en woonaccessoires
Nadere informatieDag jongens en meisjes!
. Dag jongens en meisjes! Ik ben baron Willem van den Bogaerde. Tot 1974 was ik de eigenaar van Kasteel Heeswijk. Jullie brengen binnenkort een bezoek aan het kasteel in verband met het project museumschatjes.
Nadere informatiePrijslijst verhuur. Meubilair. Bar
Prijslijst verhuur Meubilair Luxe gestoffeerde stoel grijs (stack chair) - stapelbaar 2,25 Kunststof stoel grijs - stapelbaar 1,25 Kunststof stoel groen - stapelbaar 1,25 Buffettafel (77x185 cm.) 3,50
Nadere informatieHeuvelrug, Col-lectie J.A.F. Thieme) 65
Nadere informatieAntieke hobby sinds 1965
2 3 Al ruim vier decennia een begrip in geselecteerde, tijdloze bouwmaterialen, interieur en veel meer... Een bezoek aan t Achterhuis in Udenhout is méér dan de moeite waard. U zult met eigen ogen zien
Nadere informatieSchilderijen Stichting Geslacht Mees
Nadere informatieProvinciaal Mnsenm Stijn Streuvels 'Het Lijsternest' Ingooigem
Bijlage Provinciaal Mnsenm Stijn Streuvels 'Het Lijsternest' Ingooigem INVENTARIS van de kunstwerkeu, meubilair eu curiosa I. Schilderijen, etsen en tekeningen - D. Baksteen, Kempische hoeve, ets - J.
Nadere informatieEEN OVERZICHT VAN ONZE SCHATTEN OP ZOLDER
EEN OVERZICHT VAN ONZE SCHATTEN OP ZOLDER A SPULLETJES UIT DE KERK B BIJBELSE WANDKAARTEN (per stuks) C KADERS 0 Processie materiaal Paternoster (wit) (geel) (rood) Kleren Pastoor Kruisbeeld (groot) (klein)
Nadere informatieDigitale catalogus. Beschikbaar gestelde inventaris Rabobank Salland
Nadere informatieNR OMSCHRIJVING. 1/5 www.limpa.be 20/12/2015
RE NR OMSCHRIJVING PROMO 1 Auping AVS boxspring 2 motoren 180x200cm+hoofdbord+deelbaarset (excl. matrassen) 4.880 2.995 2 Auping schuifdeurenkast wit gelakt glas 2 deuren 220cm breed / 231cm hoog 2.579
Nadere informatieVertaling gerechtelijke inventaris bezittingen Omobono Sala. Cat afb. 1. Categorie VIII. Een uurwerk met een zilveren omhulsel 13,00 13,00
Vertaling gerechtelijke inventaris bezittingen Omobono Sala Cat. 8-12 afb. 1 Categorie VIII Een uurwerk met een zilveren omhulsel 13,00 13,00 Categorie IX Drie kettinghalen, een vuurtang, een en twee 7,00
Nadere informatieAEKO Kunst- en Antiekveiling 7 december 2015
Nadere informatieMYSTERY BOX AUCTION EN DIV. ACTIVA (SNELVEILING)
Nadere informatieGrote stockverkoop voor het Kinderkankerfonds : boeken, conferentiemateriaal, kaders, LP s,
Grote stockverkoop voor het Kinderkankerfonds : boeken, conferentiemateriaal, kaders, LP s, Boeken Nr. Foto Bijkomende info Prijs Aantal Beschikbaar in Frans, Engels en Duits 2 Beschikbaar in Frans en
Nadere informatieCATALOGUS PARELS & JUWELEN
Nadere informatieOvergenomen uit: Begijnhofkrant 42 (2013) VAN BEDSTEEN TOT KERSENPITTENZAK Marie-Paule Peeters
Overgenomen uit: Begijnhofkrant 42 (2013) 14-15 VAN BEDSTEEN TOT KERSENPITTENZAK Marie-Paule Peeters IJsbloemen op het raam bij vriesweer kennen we niet meer in onze geïsoleerde huizen met dubbele ramen
Nadere informatieMammoet Porselein Budgetline
Mammoet Porselein Budgetline 101331 19 Automatenmok Wit 19 cl 6,5 cm 9 cm 48 107426 KR3 19 Automatenmok Wit 19 cl 6,5 cm 9 cm 16 101332 DS12 19 Automatenmok Wit 19 cl 6,5 cm 9 cm 4 508358 20 Brabant Wit
Nadere informatieMEUBILAIR. Aantal Omschrijving Prijs/stuk
Nadere informatieN 19. JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art
Nadere informatie/Kg Levend Aanmaakblokjes Opmaak Van Meubeltjes offerte Kerstboomkurk
Diversen Babyhanddoek + Washandje, Badlaken, Handdoek + Washandje, Gastendoekje, Kerstkaart (Stof), Keukenhanddoek, Slabbetje (Klein), Slabbetje (Groot), Theelapje, Washandje, Bavetsjaaltje Pampertasje
Nadere informatieNR OMSCHRIJVING. 1/5 www.limpa.be 11/06/2016
RE NR OMSCHRIJVING PROMO 1 Auping Criade boxspring vlak 180x200cm (excl. matras / excl. hoofdbord) 1.885 1.295 2 Auping Original boxspring 1-motorig 16x200cm + hoofdbord + Maestro matras 2x80x200cm 6.215
Nadere informatieDINSDAG 4 DECEMBER Ovalen barmeubeltje 2 Zuil met romantisch beeldje 3 Koppel Bowers & Wilkins speakers Model : DM4 4 Handgeknoopt tapijt
DINSDAG 4 DECEMBER 2018 1 Ovalen barmeubeltje 2 Zuil met romantisch beeldje 3 Koppel Bowers & Wilkins speakers Model : DM4 4 Handgeknoopt tapijt (90x160cm) 5 Damesbuste in beton 6 Naaitafeltje in engelse
Nadere informatieCatalogus beeldengieterij 2005
Catalogus beeldengieterij 2005 Westeinde 143 1601 BM Enhuizen Tel. 0031 (0)228 32 67 55 Fax. 0031 (0)228 32 60 67 e-mail: info@molenhuys.nl MH 111 Gans groot rechte nek Hoogte 58 cm Gewicht 18 kg MH 112
Nadere informatiewww.houseandgardenwetteren.com
www.houseandgardenwetteren.com Zuiderdijk 25 9230 Wetteren Open: weekdagen: 10-12u & 13u30-18u Za open 10-18u Zo open 10-12u & 14-17u Gesloten op woensdag houseandgardenindoor@skynet.be T: 09 365 77 98
Nadere informatieMeubilair. Prijslijst 2014-2015
Prijslijst 2014-2015 Meubilair 00101 Klapstoel Kunststof 0,70 00151 Klapstoel Rood, luxe 1,- 00150 Koppelstuk Voor klapstoel 0,15 00103 Kuipstoel Kunststof 1,25 00104 Terrasstoel met armleuning Wit 1,50
Nadere informatieN 11. JACQUES NÈVE Horloger d Art GEORGE PRIOR, Londen BRACKET KLOK OP CONSOLE
N 11 JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net GEORGE PRIOR, Londen BRACKET KLOK OP CONSOLE Omstreeks 1790 H. 72 cm, B. 32 cm, D. 20 cm BIBLIOGRAFIE : Richard
Nadere informatieVEILINGGIDS Veiling 9 maart 2019
Nadere informatieMeubelen (1/2) 191-5,00 euro Antiek dienblad ,00 euro Antieke kast 4 deuren + 1 lade ,00 euro Antieke kleerkast 5 deuren 2 lades
Meubelen (1/2) 191-5,00 euro Antiek dienblad 50-35,00 euro Antieke kast 4 deuren + 1 lade 54-125,00 euro Antieke kleerkast 5 deuren 2 lades Antieke schoolstoel 60's 209-15,00 euro Antiek medicijnkastje