Overzicht van de veilingkavels

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "Overzicht van de veilingkavels"

Transcriptie

1 Op 10 maart 2012 organiseert De Ruilwinkel een veiling in De Bron te Alphen aan den Rijn. De opbrengst van de veiling komt ten goede aan de exploitatie van De Ruilwinkel gevestigd aan de Polluxstraat 3 te Alphen aan den Rijn. Meer informatie over De Ruilwinkel is te vinden op De veiling is van uur. De te veilen kavels kunnen vanaf uur worden bezichtigd in de bovenzaal van De Bron (Troubadourweg 2, 2402 EP, Alphen aan den Rijn) waar ook de veiling zal worden gehouden. Alvorens aan de veiling te kunnen deelnemen moet men zich van te voren inschrijven, legitimatie is verplicht. Inschrijven kan vanaf uur in de bovenzaal van De Bron. Bieden wordt gedaan door handopsteking. Wanneer men de hoogste bieder is voor een kavel kan men deze (bij voorkeur aan het eind van de veiling) afrekenen waarna het kavel kan worden meegenomen. Er zijn naast het geboden bedrag geen verdere veilingkosten. De kavels dienen na de afloop van de veiling direct te worden meegenomen. Er is geen mogelijkheid om de kavels te bewaren of op te slaan. Afrekenen kan uitsluitend contant. Voor een aantal kavels geldt een bodembedrag, wanneer dat bodembedrag in de eerste bieding niet wordt gehaald zal dit door de veilingmeester worden aangegeven en zal het kavel later op de dag nogmaals ter veiling worden aangeboden. Indien ook in tweede termijn het bodembedrag niet wordt gehaald, zal het artikel uit de veiling worden genomen. Overzicht van de veilingkavels Kavel nr. Omschrijving Inzet 1 Pauk 25,00 2 Verrekijker, met zoom 10x60x60, nieuw in de verpakking

2 3 Set van 3 tinnen bekers, Daalderop, 13,16 en 19 cm hoog 4 Plafonnière uit de jaren 50, doorsnede 38 cm 5 Sigarenmal, Duits fabrikaat 5,00 6 Fraai aangeklede meisjespop van porcelein, groen, ca 60 cm 15,00 7 Duitse uitgave van de 10de Olympische spelen van 1932 in Los Angeles 5,00

3 8 Sigarenbandjes album, Derk de Vries, complete series 5, tinnen voorwerpen: blaker en 2 borden 10 Electrisch kinderfornuis met oven, Merk Rauco, 23 cm hoog 11 Krijttekening ingelijst, boerenpaartje in klederdracht, ongesigneerd 12 Ingelijste zeefdruk zonnebloemen van Valeria Lockuchova 13 Tafellamp, Zweeds design, Ateljé Lyktan, ca. 60 cm hoog 20,00

4 14 Meisjespop, aandoenlijk bruidje, porcelain 15 Het Leven, Algemeen geïllustreerd weekblad, ingebonden jaargang 1924 met talloze foto s, verhalen en annonces 16 Tinnen theeset, 5-delig op dienblad, ca ,00 17 Wajangpoppen, 2 stuks handgesneden en geschilderd 15, Retro seventies vazen, Germany, Strehla Bay (16-20 cm hoog) 20,00 19 VHS camera (barst in behuizing) 2,00

5 20 Tinnen bordjes, 12 stuks, doorsnee ca. 12 cm 15,00 21 Verzilverde sorbet lepels, 6 stuks 5,00 22 Makkumse tegels, 2 stuks handgeschilderd, Tichelaar 23 Roodkoperen waterketeltje met gesmeed hengsel 24 Oude ambachten in tin, 3 stuks, 7-9 cm hoog 15,00 25 Jong Nederland, Weekblad voor Hollandschen Jongens en Meisjes, ingebonden jaargang 1929, Rijk geïllustreerde kleurendruk 25,00 26 Achtkantige tinnen sierkan 5,00

6 27 Pentekening, niet gesigneerd, dorpsgezicht ca Fraai bewerkte suikerpot, incl. suikertang, 30 cm hoog 29 3 tinnen voorwerpen waaronder een olielamp 15,00 30 Set van 6 kop en schotels ca. 1910, fijn gedecoreerd met bloesemtakken 20,00 31 Fraai aangeklede meisjespop van porcelein, blauw, ca 60 cm 15,00 32 Liggend nijlpaard, beeldhouwwerk ca. 45 cm lang afrikaans natuursteen 15,00 33 Verschillende losse uitgaven van De Lach tussen 1ste jaargang 1925 en ,00

7 34 Houten wandrekje met er op 9 chinees porseleinen bordjes 35 Tinnen bierkroes met jachttaferelen, fraai gedetailleerd met 6 bijbehorende drinkbekers 20,00 36 Twee sierborden, waarvan één met certificaat 5,00 37 Liebig verzamelplaatjes van Liebig Soep Oxtail 25,00 Serienrs: 1340, 1354, 1361, 1376, 1377, 1397, 1407, 1447, 1449, 1450, 1531, 1534, 1537, 1539, 1540, 1544, 1548, 1551, , 1561, 1563, 1568, 1569, 1574, 1575, 1577, 1578, 1580, 1581, 1583, 1587, 1591, 1597, 1599, 1610, 1620, 1622, 1625, 1629, 1630, 1632, Twee tinnen vazen en 2 tinnen wandborden van diverse makelij 39 Limoges porselein, 4 stuks 15, Delige set Eikeltjes-kannen, zware kwaliteit tin, cm hoog 20,00 41 Geelkoperen waterketeltje met komfoortje

8 42 Wilhelm Goebel, hummeltje fluitspelend jongetje (met gelijmde breuk) 5,00 43 Driedelig roomstelletje met lepelvaasje, met slijpwerkdecoratie 15,00 44 Decoratief schilderstukje, olieverf op doek, niet gesigneerde kopie, zelfportret Rembrandt van Rijn 20, Delige set tinnen maatkannen 46 Ballroom jurk Latin, bovenlijf volledig bezet met kraaltjes, mt 38 25,00 47 Sierkan uit de jaren 50, abstract gedecoreerd (25 cm hoog)

9 48 Kwartetspel van AH, Boffie reclame uit ,00 49 Puzzels Lot 1, 16 stuks 3,00 50 Roodkoperen tulbandvorm, 1ehelft vorige eeuw 15,00 51 Passionsmusik Nach dem Evangelisten Matthaus, ca 1925, waarschijnlijk 1 ste druk 30,00 52 Tinnen theebus (11 cm hoog) en fruitschaal (25 cm doorsnee) 53 Godslampje met 3 engelen 54 De Lach, met talloze reclame-uitingen, een compleet ingebonden jaargang van 1935

10 55 Artistieke tuinvaas met ingelijmde scherf ca. 45 cm hoog 5,00 56 Filmprojector voor 8 mm films 5,00 57 De Humorist, weekblad, compleet ingebonden jaargang Lotje Koper, divers koperwerk 5,00 59 Fototoestel Agfa Isoly IIa met houder voor flitslamp en tas ( 63-71) 3,00 60 Bijouterietasje met fraai bewerkte sluiting 5,00 61 Tinnen blaker en 3 vaasjes

11 62 Bijzondere geel koperen kurketrekkers, 2 stuks 5,00 63 Afrikaanse kunst. Groep van fraai gesneden dieren uit exotisch hout; leeuw, leeuwin, neushoorn, tijger 15,00 64 Yashicaflex Model C van Yashica 6x6 120 TLR Twin Lens met tas 50,00 65 Het Huiselijk en Maatschappelijk Leven Onzer Voorouders 1931, deel 1 66 Grote tinnen bierpul met scharnieren deksel (25 cm hoog) 67 4 Wandborden, blauw-wit, div aardewerk (ca. 25 cm doorsnee) 68 Boekjes/films voor de Flipposcoop, Flipje van Tiel 15,00 Serie 21 nrs :2, 3, 4, 5, 6, 7, 8; Serie 22 nrs: 1, 2, 3, 5, 6, 7; Serie 28 nrs: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8; Serie 29 nrs: 1, 4, 5, 6, 7, 8; Serie 33 nrs: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8; Serie 34 nrs: 1, 4, 5, 8; Serie 35 nrs: 1, 2, 3, 7, 8; Serie 36 nrs: 1, 2, 4, 5, 6, 7

12 69 Paneeltje, voorstelling Kippen en 2 hanen op boerenerf, gesigneerd met RO 20,00 70 De Kindervriend, weekblad ca. 20 nummers uitgegeven tussen ,00 71 Foto camera 35mm, Canon AE-1 met extra zoomlens, 2x converter en tussenring 72 Afrikaanse tribal art. Schitterend houtsnijwerk met een rituele betekenis, 33 cm hoog 25,00 73 Kinderkwartetspel sprookjes uit ca ,00 74 Fototoestel Agfa Isola 1 met tas ( 57-63) 3,00

13 75 Ballroomjurk Latin, zwart, bovenlijf met zwarte kralen, mt 38 20,00 76 Chinese pop van stof traditioneel gekleed 5,00 77 Puzzels Lot 2, 13 stuks 3, Fabeltjeskrant handpoppen (ca 30 cm hoog), als nieuw 25,00 79 Antieke Broodkar 100% handwerk, beschilderd, ca 60 cm lang, 23 cm hoog 30,00 80 Sekonic lichtmeter selenium (60-er jaren) 2,00

14 81 Twee tinnen kannen (15 en 25 cm hoog) 82 Klassieke porseleinen meisjespop (zonder stoeltje) 5,00 83 Tinnen theelepel 3,00 84 Hobbelpaard, 65 cm hoog 85 Viewmaster met 6 dia schijven 8,00 Deze veiling wordt mede mogelijk gemaakt door sponsoring van: Kerk- en Zalencentrum, Alphen aan den Rijn

Veilingcatalogus. Stichting Kringloopbedrijf Borne. Goederenveiling 1 oktoiber 2016

Veilingcatalogus. Stichting Kringloopbedrijf Borne. Goederenveiling 1 oktoiber 2016 Stichting Kringloopbedrijf Borne Veilingcatalogus Goederenveiling 1 oktoiber 2016 Aanvang : 14:00 uur Lokatie: Kringloop Borne Bornerbroeksestraat 83 7621AE Borne Voorwaarden REGELS EN DEELNAME VOORWAARDEN

Nadere informatie

Catalogus. Veiling. Datum: vrijdag 25 oktober Zaal open uuur Aanvang: uur

Catalogus. Veiling. Datum: vrijdag 25 oktober Zaal open uuur Aanvang: uur Catalogus Veiling Datum: vrijdag 25 oktober 2013 Zaal open 19.00 uuur Aanvang: 20.00 uur Plaats: Verenigingsgebouw De Schaapskooi Dorpsstraat 34, achter de kerk te Lopik 1 Wandvitrinekastje 60 x 60 cm.

Nadere informatie

Algemene Kunst- en Antiekveiling Maart 2012 Wapens

Algemene Kunst- en Antiekveiling Maart 2012 Wapens Algemene Kunst- en Antiekveiling Maart 2012 Wapens Kavel nr. 3701: Een hout gesneden Balinese danseres, Ubud, midden 20ste eeuw Het basement met lotusbloem waaronder de inscriptie: Dibikin, Oleh, Aapfttangku,

Nadere informatie

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,-

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Inktpot, beschadigd, niet compleet Materiaal & Technieken Lak en ingelegd met parelmoer. Datum Ca.

Nadere informatie

Kavellijst t.b.v. de veiling 30 november u. Publiekssterrenwacht Phoenix

Kavellijst t.b.v. de veiling 30 november u. Publiekssterrenwacht Phoenix Kavellijst t.b.v. de veiling 30 november 2013 13.00 u door Publiekssterrenwacht Phoenix Veilingmeester: Frans Spekreijse Publiekssterrenwacht Phoenix Ampsenseweg 10 7241 NB Lochem www.sterrenwachtphoenix.nl

Nadere informatie

Meubels en rollend materieel

Meubels en rollend materieel ONLINE VEILING TEAK PLAZA SHOWROOM EN MAGAZIJN (ROLLING STOCK, FURNITURE AND DECORATION) (NL) Meubels en rollend materieel Nedervonder 13 5061 JP Oisterwijk (Teak Plaza showroom en magazijn (Rolling stock,

Nadere informatie

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 Kavel 1 ''Klaproos'' canvas, acryl, afmetingen 80 x 60 cm. Kunstenares Jeanne Megens Kavel 2 ''Ontsnapping'' canvas, acryl, afmetingen 100 x 80 cm.

Nadere informatie

Veilingboekje kunstwerken 2016

Veilingboekje kunstwerken 2016 Veilingboekje kunstwerken 2016 Laat zien wat je kunt Altijd al een bijzonder kunstwerk willen hebben? Dan is dit het juiste moment. Alle kunstenaars die tijdens het kunstweekend exposeren bij Revalidatie

Nadere informatie

Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor. Roetemeijer-Hurkens. gebruikers

Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor. Roetemeijer-Hurkens. gebruikers Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor Roetemeijer-Hurkens. 20 april 2011 Op 20 april staan we op de Paasfair bij Slot Zeist. Daarom zullen de eierdopjes

Nadere informatie

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0101 op doek "Stilleven met fruit" Corn. Van Spaandonck 63 x 48 in decoratieve kader, 1806 gesigneerd 3000.00 250.00 0102 in olieverf "Ruiter aan hoevetje met schapen" ca 1830

Nadere informatie

Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan

Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan Om de slachtoffers van het vreselijke natuurgeweld in de Filipijnen te helpen hebben we een speciale aanbieding voor u. U

Nadere informatie

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0201 10-tal afdrukken en getekend door Jos Speybroeck, 9 x 14 0202 10-tal afdrukken en getekend door Jos Speybroeck, 9 x 14 0203 10-tal afdrukken en getekend door Jos Speybroeck,

Nadere informatie

Wij behouden het recht voor, om bestelde aantallen naar verpak kings-eenheid af te ronden.

Wij behouden het recht voor, om bestelde aantallen naar verpak kings-eenheid af te ronden. Condities per 1 januari 2016 SHOWROOM Machineweg 222 te Aalsmeer, geopend maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 16.00uur, na het maken van een afspraak. VERKOOP EN Telefonisch: +31 (0) 297 381122 BESTELLINGEN

Nadere informatie

Gietijzeren Japanse Theepot

Gietijzeren Japanse Theepot Theepot Glas Deze theepot is gemaakt van glas, een perfecte manier om losse thee te presenteren. De theepot wordt standaard geleverd met een RVS theezeef. Inhoud: 400 ML Artikelnummer: 327 Gietijzeren

Nadere informatie

Prijzen accessoires Whiteborden & Planborden Alle bedragen zijn excl. BTW

Prijzen accessoires Whiteborden & Planborden Alle bedragen zijn excl. BTW Prijzen accessoires Whiteborden & Planborden Alle bedragen zijn excl. BTW Starterkits 14.017.111 Starterkit Universeel voor WB 40,00 14.017.115 Starterkit Junior voor WB 20,00 Plansets 14.017.101 Planset

Nadere informatie

Overzichtslijst artikelen Veiling AvP zat. 15 sept. 14u. Parochiehuis Van Slichtenhorststraat 81, Nijmegen (kijkochtend 15 sept u)

Overzichtslijst artikelen Veiling AvP zat. 15 sept. 14u. Parochiehuis Van Slichtenhorststraat 81, Nijmegen (kijkochtend 15 sept u) 1 Geëmailleerd lepelrek circa 1930 openingsbod 2 Wevers olielampje (brons) ca. 1900 openingsbod 3 Tinnen kandelaar met 2 glazen kelken openingsbod 4 Tinnen tweearmige kandelaar met glazen kelken openingsbod

Nadere informatie

AEKO Kunst- en Antiekveiling 13 oktober 2014

AEKO Kunst- en Antiekveiling 13 oktober 2014 13 oktober 2014 Lot Gegevens 1 Titel: Het mystiek huwelijk Omschrijving: Het mystiek huwelijk van de Heilige Catharina in aanwezigheid van de Heilige Dorothea. Olieverf op doek, Zuidelijke Nederlanden,

Nadere informatie

Veilingcatalogus Faillissement Happy Baron Voorraden te LOON OP ZAND

Veilingcatalogus Faillissement Happy Baron Voorraden te LOON OP ZAND Veilingcatalogus Faillissement Happy Baron Voorraden te LOON OP ZAND Kijkdag: Maandag 15 mei 2017 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Dinsdag 16 mei 2017 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Nadere informatie

ONDERLEGGERS / PLACEMATS

ONDERLEGGERS / PLACEMATS ONDERLEGGERS / PLACEMATS Onderleggers / Placemats van 3 mm hout, beschilderd met de kunstwerken van Alexander López, bestand tegen hitte en de vochtigheid, van onderen afgewerkt met natuurlijke kurk, in

Nadere informatie

retro heerlijk compleet, smaakvol geserveerd

retro heerlijk compleet, smaakvol geserveerd heerlijk compleet, smaakvol geserveerd RETRO de smaak begint al aan de buitenkant Een break voor de koffie, thee of wellicht voor de soep? U serveert de mensen graag een warme drank met een optimale kwaliteit.

Nadere informatie

Veilingcatalogus zaterdag 30 mei 2015 12.00 uur van de Stichting Veilingcommissie te Vorden

Veilingcatalogus zaterdag 30 mei 2015 12.00 uur van de Stichting Veilingcommissie te Vorden Veilingcatalogus zaterdag 30 mei 2015 12.00 uur van de Stichting Veilingcommissie te Vorden Zo ging dat in 2005 1 Voor goede 2e hands spullen kunt altijd bij ons terecht. Ook kunt u goede, verkoopbare

Nadere informatie

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten KUNST VEILING 4 AUGUSTUS t.b.v. Stichting Hospice Dronten Curious peacock 1 Kunstenaar: Trudy Boersma- van Elburg Formaat: 60 x 80 cm Startbod: 150,- 2 Vaas met bloemen Kunstenaar: Trudy Boersma- van Elburg

Nadere informatie

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,-

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Serie van 7 tinnen maten met deksels, Hollands. Datum 19de eeuw Indicatie waarde +/- 200,- Schrijfmachine

Nadere informatie

ANTIEK EN BROCANTE. Div. antiek en brocante. Bezichtiging Thursday, 15 June, 2017 from 15:00 till 17:00 BE-3140 Keerbergen, Molenstraat 40

ANTIEK EN BROCANTE. Div. antiek en brocante. Bezichtiging Thursday, 15 June, 2017 from 15:00 till 17:00 BE-3140 Keerbergen, Molenstraat 40 ANTIEK EN BROCANTE Div. antiek en brocante Startdatum Friday 09 June 2017 10:00 Bezichtiging Thursday, 15 June, 2017 from 15:00 till 17:00 BE-3140 Keerbergen, Molenstraat 40 Einddatum Maandag 19 juni 2017

Nadere informatie

Veilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda

Veilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda Veilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda Kijkdag: n.v.t. Sluiting veiling: Dinsdag 27 mei 2014 vanaf 19.30 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een kavel automatisch met vijf minuten

Nadere informatie

Relatiegeschenken catalogus

Relatiegeschenken catalogus Relatiegeschenken catalogus 01. Interieurdecoratie: handgemaakte beelden in serpentijnsteen en speksteen vanaf blz. 2 11. Interieurdecoratie: handgemaakte beelden in hout vanaf blz. 6 21. Interieurdecoratie:

Nadere informatie

2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk.

2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. 2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. Zoals onze Koningin Beatrix in haar speech van 28 januari jl. al vertelde, vierde zij dit jaar haar 5ste verjaardag en vieren we tevens

Nadere informatie

HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel. Berlaarbaan Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533)

HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel. Berlaarbaan Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533) ONLINE VEILING HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel Berlaarbaan 466-2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533) Sluitingsdatum: donderdag 15 NOVEMBER vanaf 14:00 Bezichtiging:

Nadere informatie

Firma C. van Beek Koffie en Theehandel, Koloniale waren, Meerkerk

Firma C. van Beek Koffie en Theehandel, Koloniale waren, Meerkerk Firma C. van Beek Koffie en Theehandel, Koloniale waren, Meerkerk Het dorp Meerkerk in de Alblasserwaard (Zuid-Holland) had in de eerste helft van de eeuw een kaasmarkt. Aan het begin van de eeuw waren

Nadere informatie

Veiling Zaterdag 16 april 2011

Veiling Zaterdag 16 april 2011 Vereniging Vrienden van Blijdorp Veiling Zaterdag 16 april 2011 12.00 uur Haaienzaal/EAUditorium Oceanium Diergaarde Blijdorp ===================================================================== Veilingregels:

Nadere informatie

Meubilair. Prijslijst 2014-2015

Meubilair. Prijslijst 2014-2015 Prijslijst 2014-2015 Meubilair 00101 Klapstoel Kunststof 0,70 00151 Klapstoel Rood, luxe 1,- 00150 Koppelstuk Voor klapstoel 0,15 00103 Kuipstoel Kunststof 1,25 00104 Terrasstoel met armleuning Wit 1,50

Nadere informatie

Kavellijst Nalatenschappenveiling Zondag 31 maart Nr. Land Omschrijving / cat.nr(s). Cat. Kwal. Cat.w Inzet Opbr.

Kavellijst Nalatenschappenveiling Zondag 31 maart Nr. Land Omschrijving / cat.nr(s). Cat. Kwal. Cat.w Inzet Opbr. Nr. Land Omschrijving / cat.nr(s). Cat. Kwal. Cat.w Inzet Opbr. 1 NL Rembrandt en leermeesters in zegels en zilveren munten XX 75,00 2 NL De canon van Nederland met 50 velletjes a 10 stuks XX 100,00 3

Nadere informatie

Standen overzicht Juliana's Bazar 2011

Standen overzicht Juliana's Bazar 2011 Stand nr. HPrijs Gevallen op lot nr. Stand 1 1e Prijs Tete á tete bank 234 2e Prijs Beeld voor in de tuin 199 Stand 2 1e Prijs Oranje klederdracht meisje 60 2e Prijs Oranje das 21 Stand 3 1e Prijs Pentekening

Nadere informatie

Benefiet Kunstveiling

Benefiet Kunstveiling Benefiet Kunstveiling Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen 2 Veilingboekje Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen Benefiet Kunstveiling met werk

Nadere informatie

Hamer prijs. Lot Omschrijving Foto

Hamer prijs. Lot Omschrijving Foto 1 Prachtig klassiek theeserviesje bestaande uit theepot, suikerpot en melkkan in twee tinten bruin. Decoratief en ook nog praktisch! 2 Wedgwood Jasperware is wereldberoemd. Hier heeft u een compleet kaartspel,

Nadere informatie

Lot Omschrijving Foto

Lot Omschrijving Foto 1 Unieke theepot met mok voor moeder 'Tea for Mother'. Het meest aansprekende moederdag cadeautje! 2 Christine is gemaakt door Coalport, de fabrikant die bekend staat voor topkwaliteit 'Fine Bone China'.

Nadere informatie

www.cateringservice-hetnoorden.nl

www.cateringservice-hetnoorden.nl www.cateringservice-hetnoorden.nl Cateringservice `t noorden party verhuur Voor al uw party verhuur Levering vind plaats wanneer het u het beste uitkomt 0318-512501 06-10788137 info@cateringservice-hetnoorden.nl

Nadere informatie

7301008 Klappalet kunststof Rechthoek 19-v Uitgeklapt 26x28 cm 7301045 Palet met deksel kunststof 18-v Rechth., 35 x 23 cm

7301008 Klappalet kunststof Rechthoek 19-v Uitgeklapt 26x28 cm 7301045 Palet met deksel kunststof 18-v Rechth., 35 x 23 cm 7. Schildergereedschappen 7.1 7301003 Palet kunststof 10-v Rond 17,5 cm 7301012 Palet kunststof met deksel rechthoek 25-v 7301005 Palet kunststof rechthoek 10-v, 19x11 cm 7301043 Palet kunststof 7-v Rozetvorm

Nadere informatie

Najaarscatalogus 2012

Najaarscatalogus 2012 Najaarscatalogus 2012 Bolletjes Verkrijgbaar in: donkerroze, blauw, groen, oranje, wit, zwart, rood, fugzia met print 10x15 of 18,5x23,5 20 euro Kadertjes Vrolijke Barok Verkrijgbaar in: fugzia, hemelsblauw,

Nadere informatie

Uitverkoop showroommodellen 13/9/2013 tot en met 21/9/2013

Uitverkoop showroommodellen 13/9/2013 tot en met 21/9/2013 Zwevende inlijsting met een handvergulde zilveren lijst Exterieur kader: 109.5cm B x 44.5cm H 571.45 285.70 Inlijsting met een brede zilveren lijst Exterieur kader: 92cm B x 92cm H 822.25 411.10 Originele

Nadere informatie

éénmalige verkoop per opbod

éénmalige verkoop per opbod éénmalige verkoop per opbod Zondag 13 December om 14 uur Kloosterstraat 32-8560 Wevelgem De deuren gaan open vanaf 13u45 (voorzie warme kledij) Alles goederen worden aangeboden en ingezet, vanaf dan kan

Nadere informatie

Prijslijst Partyverhuur

Prijslijst Partyverhuur Prijslijst Partyverhuur Omschrijving Art.Nr. Verp. Huurprijs Glaswerk Bier flute, 18 cl. 101 12 0,13 Bierglas stapel, 28 cl. 102 36 0,13 Borrelglas, 3,4 cl. 103 6 0,13 Champagneflute, 15 cl. 104 12 0,15

Nadere informatie

Kunst- en Antiekveiling. Catalogus 24-08-2015. BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/22.04.08 - Fax: 011/23.31.03

Kunst- en Antiekveiling. Catalogus 24-08-2015. BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/22.04.08 - Fax: 011/23.31.03 Kunst- en Antiekveiling Catalogus 24-08-2015 BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/22.04.08 - Fax: 011/23.31.03 Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt Website: www.aeko-veilingen.be - E-mail: info@aeko-veiling.be Algemene

Nadere informatie

A-bakken. Draagtassen. Polyzakken. Sluitmateriaal. HP bakken/schuimbakken

A-bakken. Draagtassen. Polyzakken. Sluitmateriaal. HP bakken/schuimbakken Horeca product formaat (cm) dikte kleur verpakking HDPE hemddraagtas 27 x 6 x 48 11 mu wit 2.000 stuks HDPE hemddraagtas 28 x 7 x 50 14 mu wit 2.000 stuks HDPE hemddraagtas 30 x 10 x 60 17 mu wit 2.000

Nadere informatie

Veiling organiseren. Online veilen. Zo werken wij!

Veiling organiseren. Online veilen. Zo werken wij! Veiling organiseren Online veilen. Zo werken wij! Online veilen. Zo werken wij! E en online veiling is een uitstekende verkoopmethode om de beste opbrengst te realiseren voor uiteenlopende producten. U

Nadere informatie

16 pagina s. Letters en cijfermatten Puzzelmatten. Puzzelspellen. Puzzelspellen. Clixi-Bouwsets

16 pagina s. Letters en cijfermatten Puzzelmatten. Puzzelspellen. Puzzelspellen. Clixi-Bouwsets 16 pagina s Letters en cijfermatten Puzzelmatten Clixi-Bouwsets 99 Op een speelse manier de wereld ontdekken Puzzelmat Europa Afmeting: 60 x 90 cm, schuimrubber, Dikte: 1,2 cm, 54 bedrukte puzzelstukken,

Nadere informatie

Kunst- en Antiekveiling. Catalogus

Kunst- en Antiekveiling. Catalogus Kunst- en Antiekveiling Catalogus 11 augustus 2014 Lot Gegevens 1 Titel: 6 stoelen Omschrijving: Set van 6 mooie stoelen in noten en gezwart hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw Geschatte prijs: 400-500

Nadere informatie

Veilingcatalogus Inbrengveiling lampen en verlichting

Veilingcatalogus Inbrengveiling lampen en verlichting Veilingcatalogus Inbrengveiling lampen en verlichting Kijkdag: Woensdag 12 april 2017 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 13 april 2017 vanaf 20.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt

Nadere informatie

Filatelistenvereniging "Woerden en Omstreken" Website: www.filatelie-woerden.nl

Filatelistenvereniging Woerden en Omstreken Website: www.filatelie-woerden.nl Filatelistenvereniging "Woerden en Omstreken" Ingeschreven bij de kamer van koophandel te Utrecht nr: 40482911 Aangesloten bij de Koninklijke Nederlandse Bond van Filatelisten-Verenigingen Website: www.filatelie-woerden.nl

Nadere informatie

16 pagina s. Letters en cijfermatten Puzzelmatten. Puzzelspellen. Puzzelspellen. Clixi-Bouwsets

16 pagina s. Letters en cijfermatten Puzzelmatten. Puzzelspellen. Puzzelspellen. Clixi-Bouwsets 16 pagina s Letters en cijfermatten Puzzelmatten Clixi-Bouwsets 99 Op een speelse manier de wereld ontdekken Puzzelmat Europa Afmeting: 60 x 90 cm, schuimrubber, Dikte: 1,2 cm, 54 bedrukte puzzelstukken,

Nadere informatie

Prijslijst. evenementenverhuur

Prijslijst. evenementenverhuur Prijslijst evenementenverhuur Meubilair Artikel: Details: Prijs: Statafel Statafel blad ø 85 cm 4,50 Statafel Chroom Chromen statafel ø 60 cm 7,50 Terrastafel Lage Chromen tafel ø 60 cm 6,50 Buffettafel

Nadere informatie

Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt

Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt 28-04-2014 Lot nr Gegevens 1 Titel: Jespers F Kunstenaar: Jespers Floris (1889-1965) Omschrijving: Kleurrijke Afrikaanse figuren,aquarel, gesigneerd: Jespers, gedateerd:

Nadere informatie

Richtlijnen aanbieden en acceptatie POSTZEGELS

Richtlijnen aanbieden en acceptatie POSTZEGELS Richtlijnen aanbieden en accepta OSTZEGELS remium segment postzegels Bij Catawiki delen we uw passie voor postzegels Bij Catawiki veilen we postzegels van premium kwaliteit. We willen u helpen uw complete

Nadere informatie

Kavellijsten. voor de veilingen 15 december 2014, 26 januari en. Schriftelijk bieden. is mogelijk!

Kavellijsten. voor de veilingen 15 december 2014, 26 januari en. Schriftelijk bieden. is mogelijk! 74 Kavellijsten voor de veilingen 15 december 2014, 26 januari en 23 februari 2015 Schriftelijk bieden op alle veilingen is mogelijk! 2 De veilingen 15 december 2014, 26 januari en 23 februari 2015 Wij

Nadere informatie

Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base.

Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base. Handleiding V-Base Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base. Inhoud 1. starten V-Base... 2 2. zoeken / toevoegen personen... 3 3. inzending (reçu) en

Nadere informatie

Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki

Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki Hoe te beginnen met verkopen op Catawiki catawiki.nl Wat is Catawiki? Catawiki is het snelst groeiende online veilingplatform in Europa. Ons platform

Nadere informatie

Toetsmatrijs Examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen December 2018

Toetsmatrijs Examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen December 2018 Toetsmatrijs Examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen December 2018 Het examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen bestaat uit een praktijkgedeelte en een theoriegedeelte. In het praktijkgedeelte

Nadere informatie

Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki

Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki Hoe te beginnen met verkopen op Catawiki catawiki.nl Wat is Catawiki? Catawiki is het snelst groeiende online veilingplatform in Europa. Ons platform

Nadere informatie

59, 95. Van Gogh kistezel Zie pagina 3 GRATIS OP=OP

59, 95. Van Gogh kistezel Zie pagina 3 GRATIS OP=OP GRATIS exclusieve Amsterdam schildertas XXL bij aankoop van 4 losse tubes Amsterdam acrylverf! Een ideale tas om al je kunstschildermaterialen in te vervoeren Zolang de voorraad strekt OP=OP Van Gogh kistezel

Nadere informatie

CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden Reacties graag naar:

CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden Reacties graag naar: CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden 2018 Reacties graag naar: info@galeriebiancalandgraaf.nl Kunstenaars ANNEKE ELHORST 3 JAN DE GRAAF 7 GERARD HÖWELER 10 MIRIAN JACOBS 12 ANNETTE JALILOVA 15 THOMAS

Nadere informatie

Artikel Nr. Omschrijving Aant. Eenh. EP Bedrag

Artikel Nr. Omschrijving Aant. Eenh. EP Bedrag Pagina 1 2017 Artikel Nr. Omschrijving Aant. Eenh. EP Bedrag BESTEK M050800401 TAFELVORK DORIA 18/0 48 PCS 2,58 123,84 M050800402 TAFELLEPEL DORIA 18/0 48 PCS 2,58 123,84 M050800405 TAFELMES DORIA 18/0

Nadere informatie

Keukenveiling bij Kroonkeukens

Keukenveiling bij Kroonkeukens Keukenveiling bij Kroonkeukens Omdat er 2 showroom keukens plaats moeten maken voor nieuwe showroom keukens gaat Kroonkeukens 2 keukens veilen tijdens de inspiratiedag. De veiling is open voor particulieren,

Nadere informatie

Gekochte items dienen direct en contant afgerekend te worden bij de betreffende medewerkers. Hogere bedragen kunnen eventueel gepind worden.

Gekochte items dienen direct en contant afgerekend te worden bij de betreffende medewerkers. Hogere bedragen kunnen eventueel gepind worden. Catalogus Veiling 2013 Vereniging Vrienden van Blijdorp Zaterdag 21 September 2013 1 4. 1 5 uur Haaienzaal/EAUditorium, Oceanium, Diergaarde Blijdorp. Veilingregels: De veiling is georganiseerd door de

Nadere informatie

KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops

KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2019-2020 Cursus/workshop Aantal lessen Aanvang Kosten p.p Keramische vormgeving 25 x 3u 16 sept 2019 397,50 Later instromen gedurende de cursus mogelijk. middag/avond

Nadere informatie

Strips op de Markt. Veiling kavellijst. 4 mei 2008 om uur Voor het stadhuis op de Markt in Gouda. Kavel 51

Strips op de Markt. Veiling kavellijst. 4 mei 2008 om uur Voor het stadhuis op de Markt in Gouda. Kavel 51 Strips op de Markt Veiling kavellijst Kavel 51 4 mei 2008 om 13.00 uur Voor het stadhuis op de Markt in Gouda Veilingregels: 1. Om mee te kunnen doen aan de veiling is het vereist een vooraf een veiling

Nadere informatie

Collectie Herman Ouwersloot geveild

Collectie Herman Ouwersloot geveild Collectie Herman Ouwersloot geveild In zijn jonge jaren was Herman Ouwersloot, dressman en model. Later acteerde hij, speelde in enkele films, maar fotograferen was zijn voornaamste bezigheid. Hij werkte

Nadere informatie

veiling Libbe Venema van werken van 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld

veiling Libbe Venema van werken van 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld veiling van werken van Libbe Venema 23 februari 2017 vanaf 14.30 uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld Tijdens deze veiling worden werken van de in 1994 overleden kunstenaar Libbe Venema. In de lijst hieronder

Nadere informatie

9. 00. in kunstschildermaterialen. Gratis DVD. Nu of nooit. bij aankoop van 3 tuben Amsterdam acrylverf. Atelierezel Corona. Canson acrylverfblok

9. 00. in kunstschildermaterialen. Gratis DVD. Nu of nooit. bij aankoop van 3 tuben Amsterdam acrylverf. Atelierezel Corona. Canson acrylverfblok SPECIAL EDITION - MET REMBRANDT EN AMSTERDAM EXPERT SERIES in kunstschildermaterialen Gratis DVD bij aankoop van 3 tuben Amsterdam acrylverf Bekijk de DVD en laat u inspireren door de mogelijkheden van

Nadere informatie

Index aanwezig materiaal

Index aanwezig materiaal aanwezig materiaal Kookpotten KP Kookgerief KG Serveerkommen SK Bestek B Servies S Allerlei A Poetsgerief PG Elek. Toestellen ET Kannen K Braadsledes BS Keukenbenodigdheden KB KP1 Kookpot 1 50L H: 28 /

Nadere informatie

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Kijkdag: Dinsdag 23 januari 2018 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 24 januari 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Nadere informatie

Zorg kunststof Ornamin

Zorg kunststof Ornamin D701275148 wit 80 103 D701275401 lichtblauw 80 103 D701275133 beige 80 103 D701296148 wit 95 106 D701296401 lichtblauw 95 106 D701296133 beige 95 106 REF Kunststof schaaltje L mm B mm H mm Dia mm Cap cl

Nadere informatie

Mares.be. Everything gets better with coffee. Een servies dat gezien mag worden! Mares.be (2017)

Mares.be. Everything gets better with coffee. Een servies dat gezien mag worden! Mares.be (2017) Everything gets better with coffee Mares.be Een servies dat gezien mag worden! Deze kwaliteit hoogwaardige serviezen zijn de ideale reclamedragers voor uw logo. De serviezen zijn niet alleen ontworpen

Nadere informatie

CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER

CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER OVER ONS Party Verhuur Reuver is een initiatief van Wiek en Ilona Franssen. Sinds jaar en dag zijn zij intensief betrokken bij het faciliteren van allerlei soorten feesten.

Nadere informatie

Brochure

Brochure Brochure 2019 www.trophee.nl Inhoud Houten tulpen Houten tulpen 16 cm 4 Houten tulpen 14 cm 5 Boekenlegger tulp 17 cm 5 Tulpen keramiek Magneten keramiek 6 Vaasje keramiek 6 Concept AMS Bright 7 Glaswerk

Nadere informatie

x mm 400 1) 400 1) 400 1) 400 1) α / β 6,5/6,5 6,5/6,5 6,5/6,5 6,5/6,5 h3 mm 3000 2) 3000 2) 3000 2) 3000 2)

x mm 400 1) 400 1) 400 1) 400 1) α / β 6,5/6,5 6,5/6,5 6,5/6,5 6,5/6,5 h3 mm 3000 2) 3000 2) 3000 2) 3000 2) Technische specificaties ME POP Serie 1,5 tot 3 tons Electrische heftruck MANITOU MANITOU MANITOU MANITOU ME315 ME316 ME318 ME320 Q t 1,5 1,6 1,8 2,0 c mm 500 500 500 500 x mm 400 1) 400 1) 400 1) 400

Nadere informatie

Verhuur overzicht. Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW.

Verhuur overzicht. Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW. Verhuur overzicht Bestek B01 Vork 0.15 B02 Mes 0.15 B03 Lepel 0.15 B04 Koffie / thee lepel 0.08 B05 Gebaks vorkje 0.10 B06 Dessert lepel 0.10 B07 Taartschep 0.41 B08 Opscheplepel 0.41 B09 Opscheplepel

Nadere informatie

Veiling van 12 kunstwerken

Veiling van 12 kunstwerken Zaterdag 18 maart 2017 Veilingmeester : Pieter Valcke Bijgestaan door : Wilfried Vanneste en Franky Defranck Veiling van 12 kunstwerken Titel : Zonnestralen Gemaakt naar Inge Touquet De kunststroom is

Nadere informatie

Creatieve fotografie. fotogroep Sluiterke juni Anita, Betty, Peter, Truus

Creatieve fotografie. fotogroep Sluiterke juni Anita, Betty, Peter, Truus Creatieve fotografie fotogroep Sluiterke juni 2016 Anita, Betty, Peter, Truus Creatieve fotografie Wat is een goede foto: onderwerp duidelijk, scherp, goed belicht Wat is een creatieve foto? Bevat een

Nadere informatie

uit diverse faillissementen van:

uit diverse faillissementen van: 14 T/M 18 DECEMBER 13 ONLINE VEILING uit diverse faillissementen van: GROTE PARTIJ MEUBELEN, DECORATIE, ANTIEKE ITEMS, HOUT ETC. Kastanjeweg 2, 3421 TD Oudewater; kijkdag: 14 december 13.00 16.00 uur banken;

Nadere informatie

Zelfgemaakte tas - hangers

Zelfgemaakte tas - hangers Handleiding Zelfgemaakte tas - hangers R0 Zelfgemaakte tas - hangers Benodigd materiaal: Artikelnummer Aantal Houten buttons ca. ø 30 mm, 0 stuks 0998 Houten buttons ca. ø 40 mm, 0 stuks 0930 Houten buttons

Nadere informatie

OUTLET 35 TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg

OUTLET 35 TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg OUTLET Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35 TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Lotusvaas met Rozen en Pioenrozen Afmetingen: Doorsnede ca. 27 cm breed en ca. 17 cm

Nadere informatie

KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2017 / 2018

KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2017 / 2018 KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2017 / 2018 Cursus/workshop Keramische vormgeving (losse lessen op woe middag 15,--) Aantal lessen Aanvang Kosten p.p 25x 3u 18 sept 2017 310,- 20 sept 2017

Nadere informatie

Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar

Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar Zijden bloemstukken Elisense Bloemen Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar 1 Witte tulpvormige vaas met modern zijden bloemstuk Deze bijzondere vaas is opgemaakt met natuurlijke

Nadere informatie

KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2018 / 2019

KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2018 / 2019 KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2018 / 2019 Cursus/workshop Aantal lessen Aanvang Kosten p.p Keramische vormgeving 25x 3u 17 sept 2018 387,50 Later instromen gedurende de cursus mogelijk. middag/avond

Nadere informatie

Collectie Museum De Lakenhal Leiden. Kunstenaar: Johan Coenraad Altorf

Collectie Museum De Lakenhal Leiden. Kunstenaar: Johan Coenraad Altorf Collectie Museum De Lakenhal Leiden Kunstenaar: Johan Coenraad Altorf 28-12-2010 Museum De Lakenhal Leiden 4416 Objectnaam: Beschrijvende Titel: Maker: Afgebeeld: Datumlabel: Materiaal: Afmetingen: Opm:

Nadere informatie

info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl

info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl Dorpsstraat 39 4145 KB Schoonrewoerd info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl Telefoon 0345-505142 1 Mobiel 06-18486512 Lookbook Verhuur & Styling 2013 2 Inhoudsopgave Pagina 4 Pagina 7 Pagina 11 Pagina

Nadere informatie

t is oranje, blijft oranje!

t is oranje, blijft oranje! t is oranje, blijft oranje! Genemuiden - Tel. 08 85 5 65 - info@prestige.nl 20 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. Zoals onze Koningin Beatrix in haar speech van 28 januari

Nadere informatie

Richtlijnen voor de Stripveiling Wat is geschikt en hoe indienen?

Richtlijnen voor de Stripveiling Wat is geschikt en hoe indienen? Richtlijnen voor de Stripveiling Wat is geschikt en hoe indienen? remium segment strips Catawiki is de poort tot de wereld van bijzondere strips en verzamelobjecten. Bij Catawiki helpen we de gepassioneerde

Nadere informatie

NAJAARS voordeel 119, 00 OP OP! Alles voor een prachtig schilderij! 149,00. Amsterdam Standard Series Bij 4 tubes.

NAJAARS voordeel 119, 00 OP OP! Alles voor een prachtig schilderij! 149,00. Amsterdam Standard Series Bij 4 tubes. NAJAARS voordeel De beste aanbiedingen in kunstschildermaterialen VAn oerdegelijke Hollandse kwaliteit! Amsterdam Standard Series Bij 4 tubes 1 afscheurpalet gratis! Tube 120 ml, Talens afscheurpalet 22,5

Nadere informatie

Tafellampen: laatste update 22/05/2017 Tafellamp rond geborsteld staal 365mm H voor lampenkap stof 1xE14

Tafellampen: laatste update 22/05/2017 Tafellamp rond geborsteld staal 365mm H voor lampenkap stof 1xE14 Tafellampen: laatste update 22/05/2017 Tafellamp rond geborsteld staal 365mm H voor lampenkap stof 1xE14 (tafel-01) Diameter : 140mm Hoogte : 365mm Kleur : Geborsteld staal Met kabel en aan/uit knop Tafellamp

Nadere informatie

Wat krijgen de leerlingen te zien? Het Spetterlab Oude kunst Prehistorie

Wat krijgen de leerlingen te zien? Het Spetterlab Oude kunst Prehistorie Museumles groep 1-2 Overgisteren De leerkracht heeft een koffer gevonden, zomaar op straat. Ze besluiten de koffer open te maken om te kijken wat er in zit. Samen komen ze er achter dat de koffer van een

Nadere informatie

32, 15 7, 50 16, 25. voorjaars voordeel! actie 20,25. vanaf. Rembrandt softpastels SPECIALE ACTIE 30 + 6 GRATIS! Talens fixatief universeel

32, 15 7, 50 16, 25. voorjaars voordeel! actie 20,25. vanaf. Rembrandt softpastels SPECIALE ACTIE 30 + 6 GRATIS! Talens fixatief universeel voorjaars voordeel! Een folder boordevol aanbiedingen Rembrandt softpastels SPECIALE ACTIE 30 + 6 GRATIS! Set van 30 + 6 halve pastels. actie 32, 15 vanaf 7, 50 Talens fixatief universeel Verbetert de

Nadere informatie

Topsealer 2000. Technische gegevens: TYPE TOPSEALER 2000. 520x400x540 mm. (bxdxh) Temperatuur sealplaat Maximaal 300 ºC. 350 verpakkingen per uur

Topsealer 2000. Technische gegevens: TYPE TOPSEALER 2000. 520x400x540 mm. (bxdxh) Temperatuur sealplaat Maximaal 300 ºC. 350 verpakkingen per uur Topsealer 2000 Topsealer 2000 De Topsealer 2000 is een handbediende sluit-machine. De trays worden perfect gesloten middels een folieseal, die 100% zeker is. De Topsealer 2000 is geconstrueerd volgens

Nadere informatie

Kunst. Antiek. en veiling

Kunst. Antiek. en veiling Kunst Antiek en veiling 1 Donderdag 5 november van 16.30 tot 19.00 uur staat de Hanzeborg in het teken van de veiling van hoogwaardige kunst en antiek van lokale kunstenaars en privéverzamelingen. De opbrengsten

Nadere informatie

VERHARDE KWALITEIT SPAANS SERVIESGOED: VAATWASMACHINEBESTENDIG, KRASVRIJ EN GESCHIKT VOOR DE MAGNETRON!!!

VERHARDE KWALITEIT SPAANS SERVIESGOED: VAATWASMACHINEBESTENDIG, KRASVRIJ EN GESCHIKT VOOR DE MAGNETRON!!! ARTESANO Showroom/magazijn: Tubantenweg 14c 5349 BD Oss gelieve vooraf telefonisch een afspraak te maken 06 508 988 90 info@artesano.nl www.artesano.nl VERHARDE KWALITEIT SPAANS SERVIESGOED: VAATWASMACHINEBESTENDIG,

Nadere informatie

CATALOGUS ZEEZICHT EVENT SERVICE DECORATIE

CATALOGUS ZEEZICHT EVENT SERVICE DECORATIE CATALOGUS ZEEZICHT EVENT SERVICE Prijzen zijn exclusief 21% btw en op-/afbouwkosten + transport vermeld zijn de dagprijzen, weekendprijs = 2 x dagprijs, weekprijs = 3 x dagprijs. bij huur meerdere artikelen:

Nadere informatie

Cateringschaal ovaal aluminium

Cateringschaal ovaal aluminium BBQ folder Cateringdozen dessin Sabro, Verde & Parelmoer Sabro Verde Caterwaredoos Sabro 36,0 x 25,0 x 8 cm 100 stuks Caterwaredoos Sabro 46,0 x 31,0 x 8 cm 50 stuks Caterwaredoos Sabro 55,0 x 37,6 x 8

Nadere informatie

KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2018 / 2019

KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2018 / 2019 KERAMIEK Atelier HalfOm Cursussen/workshops 2018 / 2019 Cursus/workshop Keramische vormgeving Later instromen gedurende de cursus mogelijk. Aantal lessen Aanvang Kosten p.p 25x 3u 17 sept 2018 310,- 19

Nadere informatie

Artikelnr: 3002 Golfer op sokkel medium (tin) 21 cm Adv.verk.prijs: 57,00 euro

Artikelnr: 3002 Golfer op sokkel medium (tin) 21 cm Adv.verk.prijs: 57,00 euro Artikelnr: 3004 Longest drive Adv.verk.prijs: 45,00 euro Artikelnr: 3005 Neary Adv.verk.prijs: 45,00 euro Artikelnr: 3013 Eagle op Sokkel Adv.verk.prijs: 12,50 euro Artikelnr: 3001 Golfer op sokkel small

Nadere informatie

met bal, gem. Plateelbakkerij Zuid Holland, circa ondwerp E. Lempke Louis Copier, Leerdam

met bal, gem. Plateelbakkerij Zuid Holland, circa ondwerp E. Lempke Louis Copier, Leerdam 1 Wit Plateel sculptuur van een dame met bal, gem. Plateelbakkerij Zuid Holland, circa 1930. ondwerp E. Lempke 2 Een glazen karaf zonder stop, gemerkt Louis Copier, Leerdam 3 Een einversterker, merk EAW

Nadere informatie