Kunst- en Antiekveiling. Catalogus BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/ Fax: 011/

Download "Kunst- en Antiekveiling. Catalogus 24-08-2015. BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/22.04.08 - Fax: 011/23.31.03"

1 Kunst- en Antiekveiling Catalogus BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/ Fax: 011/ Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt Website: -

2 Algemene voorwaarden De deelname aan de verkoop houdt in dat de koper volgende verkoopvoorwaarden zonder voorbehoud aanvaardt: De hoogste bieder zal de koper zijn. Hij zal de verplichting hebben de prijs van de toewijzing van het lot contant te betalen, te vermeerderen met 25% voor de kosten inclusief de BTW op de marge, vermeerdert met 2 EURO Administratiekosten alsook het volgrecht wanneer dit van toepassing is. Dit geldt voor alle Europese kunstenaars in leven of niet langer dan 70 jaar overleden, vanaf een bedrag van Euro. Het kosten percentage bedraagt 4 %, degressief te verminderen in verhouding tot de hoogte van het bod. Nadere informatie i.v.m. tarieven kan u bekomen bij de directie. De veilingmeester behoudt zich het recht om een bod te weigeren,hieromtrent een beslissing te nemen, te laten groeperen of in te houden zonder zijn beslissing te moeten motiveren. Elke koper wordt geacht te handelen in eigen naam. Hij is persoonlijk gehouden tot betaling van de loten die hem toegewezen werden, welke ook de hoedanigheid moge zijn. Hij zal in Euro betalen voor de afhaling ervan. Kopers kunnen op de tijdens de verkoop aangeduide dagen de hen toegewezen loten komen afhalen. Na het verstrijken van de aangeduide termijn wordt een intrest van 1% per maand aangerekend, met een min. van 12,5 Euro. In geval een koper nalaat een hem toegewezen lot af te halen en te betalen, wordt elk voorschot van ambtswege als schadeloosstelling verbeurd en het lot zal, naar keuze van de inrichters, in openbare of onderhandse veiling opnieuw te koop worden aangeboden. Op verzoek van de koper kan de inrichter op het eigen risico en voor rekening van de koper, instaan voor de verzending van de voorwerpen. De aanduidingen vermeld in de catalogus, aankondigingen, brochures of elk ander geschrift met betrekking tot de veiling, zijn louter informatief. De inrichters van de veiling, noch de toezichthoudende gerechtsdeurwaarder kunnen verantwoordelijk worden gesteld voor vergissing, of verzuim in de beschrijving van de goederen, noch wegens de staat, herstelling en restauratie van de voorwerpen. De kopers dienen zich zelf te vergewissen van de materiële toestand van elk lot, vooral inzake mogelijke zichtbare of onzichtbare gebreken of herstellingen. Na de toewijzing zal geen enkele betwisting van welke aard ook, aanvaard worden. Vanaf de toewijzing worden de voordelen en risico s aan de koper overgedragen. Hij zal nochtans pas in het bezit gesteld kunnen worden na de betaling van de volledige prijs en van de bijhorigheden. In afwijking van de sub. 5 vermeldde verkoopvoorwaarden, wordt de verkoop geannuleerd en de prijs aan de koper terugbetaald als hij het aangekochte voorwerp binnen de drie weken terugbrengt met het bewijs dat het een vervalsing betreft en voor zover het voorwerp in kwestie nog steeds in dezelfde toestand verkeert als op het moment van de verkoop. De veiling geschiedt in principe volgens de orde die in de catalogus is vermeld en onder de voorwaarden, bepaald door de gerechtsdeurwaarder en de veilinghouder. Deze behouden zich het recht voor de volgorde der loten te wijzigen, de loten te splitsen of samen te voegen of uit de verkoop terug te trekken naar goeddunken en zonder enige verantwoording dienaangaande te moeten verschaffen. De hoogste bieder is de koper, tenzij het bod lager ligt dan de minimum verkoopsom, waarop het voorwerp zal worden ingehouden. Bij elk geschil of discussie over een bod heeft de gerechtsdeurwaarder de uiteindelijke beslissing. In geval van betwisting ten gronde zijn uitsluitend de Rechtbanken van het Arrondissement Hasselt bevoegd. De kopers zijn gehouden de hun toegewezen loten te betalen en af te halen : hetzij tot één uur na het einde van de veiling, hetzij de woensdag, donderdag of vrijdag na de veiling. BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/ Fax: 011/ Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt Website: -

3 Lot nr Gegevens 1 Titel: 2 kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars in glas en bellen van kristal,ca 1900 Afmetingen: 28 Startprijs: 50 2 Titel: 3-delig lot Omschrijving: bestaande uit een ijsemmer, een asbak, een gedekselde bonbonnière in bordeaux kristal, versierd met een verguld messing boord 3 Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars met 2 armen in glas, Art deco tijdvak (kleine randschilfers)val St Lambert Afmetingen: 12 Startprijs: 40 4 Titel: Parfumfles Omschrijving: in glas, gevuld met eau de cologne, huwelijksgeschenk uit 1910 Afmetingen: 22 Geschatte prijs: Titel: Royale Dux Omschrijving: Vrouw met schaap, groep in polychroom Boheems porselein. Afmetingen: 64 Geschatte prijs: Titel: Heilige Omschrijving: Heilige op voet, in gepolychromeerd hout, Zuid-Europa,18de eeuw. Afmetingen: 24 Geschatte prijs: Titel: Vaas Omschrijving: Vaas van Chinees porselein Afmetingen: 58 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 1 / 22

4 8 Titel: Boedha Omschrijving: Beeld in gepatineerd brons vermoedelijk Nepal of Tibet gewicht: 41 kg Afmetingen: 86x60 Startprijs: 1600 Geschatte prijs: Titel: Pugi Omschrijving: Jonge dame in marmer en albast, gesigneerd Pugi voornaam (?), gedateerd 1922, Italiaanse beeldhouwer die door zijn 2 zonen werd opgevolgd. 0 Geschatte prijs: Titel: wierookscheepje Omschrijving: wierookscheepje in brons, 19de eeuw Startprijs: 50 Geschatte prijs: Titel: wierookvat Omschrijving: Wierookvat in messing, 19de eeuw Startprijs: Titel: Wijnkelk Omschrijving: Chinese wijnkelk in brons, Afmetingen: 28 Startprijs: Titel: Aepyornis maximus Omschrijving: Fossielei van een olifantsvogel,waarschijnlijk de grootste vogel die op aarde geleefd heeft (500 kg) Madagaskar, 85 à 100 miljoen jaar geleden Afmetingen: 33x24 0 Geschatte prijs: Titel: Art Deco Omschrijving: Set van 3 stoelen en 1 armzetel in mahoniehout, Art deco tijdvak, Geschatte prijs: Titel: Heirman Edgard Kunstenaar: Heirman Edgard ( ) Omschrijving: De vier seizoenen, gemengde techniek, gesigneerd Edgard Heirman,Waaslandse kunstenaar Afmetingen: 24x19 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 2 / 22

5 16 Titel: Cordel A. Omschrijving: Arabische ruiters ter paard, olieverf op paneel, gesigneerd Cordel A. Startprijs: 350 Geschatte prijs: Titel: Heirman Edgard Kunstenaar: Heirman Edgard ( ) Omschrijving: Boer aan de waterput, olieverf op doek, gesigneerd Heirman Ed. Waaslandse kunstenaar Afmetingen: 70x60 0 Geschatte prijs: Titel: Heirman Edgard Kunstenaar: Heirman Edgard ( ) Omschrijving: Hoeve in de verte, olieverf op doek, gesigneerd Heirman Ed.Waaslandse kunstenaar Afmetingen: 50x40 Startprijs: 75 Geschatte prijs: Titel: Heirman Edgard Kunstenaar: Heirman Edgard ( ) Omschrijving: Hoeve, olieverf op doek, gesigneerd Heirman Ed., Waaslandse kunstenaar Afmetingen: 30x24 Startprijs: Titel: Heirman Edgard Kunstenaar: Heirman Edgard ( ) Omschrijving: Landschap met boerderijen olieverf op doek, gesigneerd Heirman Ed. Waaslandse kunstenaar Afmetingen: 62x80 Geschatte prijs: Titel: Ivoor Omschrijving: Vlaggenschip in opengewerkt Chinees ivoor Afmetingen: 23 Startprijs: 450 Geschatte prijs: Titel: ivoor Omschrijving: Zittende Keizer en keizerin van ajour opengesneden ivoor, China, ca 1900 Afmetingen: 17 Startprijs: 600 Geschatte prijs: Titel: Paar vazen Omschrijving: Paar vazen van Chinees porselein, Merk: Qianlong Afmetingen: 61 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 3 / 22

6 24 Titel: Gemberpot Omschrijving: Grote gemberpot in Chinees porselein Afmetingen: 34 Startprijs: 80 Geschatte prijs: Titel: 2 kinderen Omschrijving: 2 zittende kinderen in gepatineerd terra-cotta,handgemaakt door Geert Kunen, Hedendaagse Nederlandse kunstenaar Afmetingen: 23 Startprijs: 50 Geschatte prijs: Titel: kastje Omschrijving: Eén deurskast in notenhout met marmeren bovenblad (besch ), Napoleon III tijdvak, Afmetingen: 91x68 Geschatte prijs: x 27 Titel: De klokkenmaker Omschrijving: De klokkenmaker, olieverf op paneel, toegeschreven aan Willem Van Nieuwenhoven ( Rotterdam ) Afmetingen: 29x23 Startprijs: 750 Geschatte prijs: Titel: Val St Lambert Omschrijving: Vaas van groen geslepen kristal, Val St Lambert (aan de onderzijde een kleine besch.) Afmetingen: 33 Startprijs: 450 Geschatte prijs: Titel: VSL Omschrijving: Vaas in bordeaux/kleurloos geslepen kristal, Val St Lambert Afmetingen: 25 Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: Vsl Omschrijving: kleine kandelaar in blauw geslepen kristal, Val St Lambert Afmetingen: 8 Geschatte prijs: Titel: Vase Queensland Omschrijving: Vaas in groen geslepen kristal, Val St Lambert collecties. Dit werk sluit aan bij de grote traditie van grote Koninklijke geschenken van Val St Lambert.Het werd geschonken aan Prins Rainier van Monaco en prinses Crace Afmetingen: 57 Startprijs: Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 4 / 22

7 32 Titel: Normandische vitrinekast Omschrijving: Eéndeur vitrinekast van rijkelijk gesneden eikenhout,normandië, ca 1800 Afmetingen: Geschatte prijs: Titel: Val St Lambert Omschrijving: Vaas op voet in groen/kleurloos kristal, gesigneerd: Val St Lambert Afmetingen: 26 0 Geschatte prijs: Titel: Val St Lambert Omschrijving: Coupe op voet van groen geslepen kristal, Val St Lambert Afmetingen: 22 Startprijs: 500 Geschatte prijs: Titel: Ottevaere Henry Kunstenaar: Ottevaere Henri ( ) Omschrijving: Regenboog te Cadzand, gemengde techniek, gesigneerd Henry Ottevaere, Brussel Afmetingen: 90x118 Startprijs: 1250 Geschatte prijs: Titel: Relikwie Omschrijving: Relikwie van St Alphonsi de Liguorin. St Antonia Padua Afmetingen: doorsnede 5,5 cm Startprijs: 50 Geschatte prijs: Titel: Plumot Andre Kunstenaar: Plumot André ( ) Omschrijving: Grazende koeien, Potloodtekening,voorontwerp van Plumot André Afmetingen: 85x14 Geschatte prijs: Titel: Plumot André Kunstenaar: Plumot André ( ) Omschrijving: Koeien in de weide, Potloodtekening,voorontwerp van Plumot André, Antwerpse school, 19de eeuw. Afmetingen: 9x14 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 5 / 22

8 39 Titel: Plumot André Kunstenaar: Plumot André ( ) Omschrijving: De ossekar,potloodtekening,voorontwerp van Plumot André, Antwerpse School, 19de eeuw Afmetingen: 8x12 Geschatte prijs: Titel: Kist Omschrijving: Kist op hoge poten bekleed met fraaie textiel in Barokke stijl. Afmetingen: 58x78 0 Geschatte prijs: Titel: Schippers Jos Kunstenaar: Schippers Joseph ( ) Omschrijving: Aap bestudeert een doodshoofd in de bibliotheek,olieverf op doek, gesigneerd Schippers Jos ( Antwerpen ) Afmetingen: 50x42 Startprijs: 4500 Geschatte prijs: Titel: Shouten Henry Kunstenaar: Schouten Henry ( ) Omschrijving: Koeien in het bos, olieverf op doek, gesigneerd Schouten Henry Afmetingen: 100x70 0 Geschatte prijs: Titel: Schouten Henry Kunstenaar: Schouten Henry ( ) Omschrijving: Spelende schapen, olieverf op doek, gesigneerd: Henry Schouten Afmetingen: 35x55 0 Geschatte prijs: Titel: Struys Alexander Kunstenaar: Struys Alexander ( ) Omschrijving: Stilleven, olieverf op doek, gesigneerd: Struys Alex (Berchem Ukkel 1941) Afmetingen: 75x120 0 Geschatte prijs: Titel: Toussaint Fernand Kunstenaar: Toussaint Fernand ( ) Omschrijving: Jonge vrouw, olieverf op doek, gesigneerd: F. Toussaint (academisch werk van de kunstenaar) Afmetingen: 70x60 00 Geschatte prijs: Titel: Wauters Camille Kunstenaar: Wauters Camille ( ) Omschrijving: Valavond, olieverf op doek, gesigneerd Camille Wauters, gedateerd 1913 Afmetingen: 48x70 Startprijs: 500 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 6 / 22

9 47 Titel: Erasmus Omschrijving: Erasmus, beeldje van gepatineerd gips, één van de belangrijkste humanisten in de Nederlanden Startprijs: 15 Geschatte prijs: Titel: Wauters Camille Kunstenaar: Wauters Camille ( ) Omschrijving: Kerkzicht olieverf op doek, gesigneerd Camille Wauters, gedateerd 1917 Afmetingen: 48x70 Startprijs: 500 Geschatte prijs: Titel: Baüs Ludovic Kunstenaar: Baües Ludovic ( ) Omschrijving: Schapen in de boomgaard, olieverf op doek, gesigneerd Ludovic Baüs, ( Maastricht Luik 1937) Afmetingen: 45x25 Geschatte prijs: Titel: Plumot Andre Kunstenaar: Plumot André ( ) Omschrijving: Vissersfamilie,olieverf op paneel, toegeschreven aan André Plumot door zijn fammilie, Antwerpse School, 19de eeuw 0 Geschatte prijs: Titel: Plumot Andre Kunstenaar: Plumot André ( ) Omschrijving: Koeienkop,olieverf op paneel, toegeschreven aan André Plumot door zijn grootvader, Antwerpse School, 19de eeuw Afmetingen: 19x18 Geschatte prijs: Titel: Plumot André Kunstenaar: Plumot André ( ) Omschrijving: Doodshoofd, houtskooltekening tijdens zijn academische opleiding, gesigneerd: Plumot,André, gedateerd:1849 Afmetingen: 36x26 Geschatte prijs: Titel: Plumot Emile Omschrijving: Huizen aan het water, olieverf op paneel, gesigneerd Emile Plumot, gedateerd 1886, ( Broer van Plumot André) Afmetingen: 13x25 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 7 / 22

10 54 Titel: Plumot André Kunstenaar: Plumot André ( ) Omschrijving: Heidelandschap,,olieverf op paneel, gesigneerd André Plumot, Antwerpse School, 19de eeuw Afmetingen: 21x31 0 Geschatte prijs: Titel: Beeld Omschrijving: Biddende jongeling in eikenhout, in neogotische stijl Afmetingen: 80 Geschatte prijs: Titel: Cobbaert Jan Kunstenaar: Cobbaert Jan ( ) Omschrijving: Kleurrijke compositie,kleurnlitho, gesigneerd Jan Cobbart Afmetingen: 39x40 0 Geschatte prijs: Titel: Cobbaert Jan Kunstenaar: Cobbaert Jan ( ) Omschrijving: Kleurrijke compositie, lithografie, A.E.1/1, Gesigneerd Jan Cobbaert Afmetingen: 21x20 Geschatte prijs: Titel: Bokkenfamilie Omschrijving: Bokkenfamilie in gepatineerd brons, op marmeren voet, ca 1900, met fonderie stempel. Afmetingen: 31x42 0 Geschatte prijs: Titel: Felicien Rops Kunstenaar: Rops Felicien ( ) Omschrijving: La médecine, heliogravure,monogram voor Félicien Rops Afmetingen: 22x16 Startprijs: 50 Geschatte prijs: Titel: Strandzicht Omschrijving: Strandzicht, Olieverf op doek Afmetingen: 51x70 Startprijs: 80 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 8 / 22

11 61 Titel: Tempuur Rene Omschrijving: Boeren aan het werk olieverf op paneel, monogram voor Rene Tempuur Afmetingen: 12x17 Startprijs: Titel: Tempuur Rene Omschrijving: Boerin aan het water, olieverf op paneel, monogram voor Rene Tempuur Afmetingen: 12x17 Startprijs: Titel: Inktstel Omschrijving: Inktstel in brons, ca 1900 Afmetingen: 35 Startprijs: 40 Geschatte prijs: Titel: Zittende godin Omschrijving: Zittende godin op een nijlpaard, koelte toegewaaid door een slavin,in uitgestoken steen, Indië Afmetingen: 34x35 0 Geschatte prijs: Titel: Tafelspiegel Omschrijving: Zeldzame tafelspiegel in gepatineerd brons, Napoleon III tijdvak,19de eeuw Afmetingen: 47x33 Geschatte prijs: Titel: Japanse dame Omschrijving: Japanse dame mett shamisen in de hand in veelkleurig hand geschilderd op zijde Afmetingen: 60x31 Geschatte prijs: Titel: Schouten Henri Kunstenaar: Schouten Henry ( ) Omschrijving: Kalfje in de weide, olieverf op paneel, gesigneerd Henry Schouten Afmetingen: 31x22 0 Geschatte prijs: Titel: Vader Hendrik Omschrijving: Storm op zee, olieverf op paneel, gesigneerd Hendrick Vader Afmetingen: 60x80 Startprijs: 500 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 9 / 22

12 69 Titel: Empire spiegel Omschrijving: Kleine spiegel in verguld en gepolychromeerd hout, Empire, 19de eeuw Afmetingen: 68x35 0 Geschatte prijs: Titel: Kandelaar Omschrijving: Kandelaar in 2 delen, kan gebruikt worden voor 1 kaars of voor 9 kaarsen in messing en brons, Neogotiek, 19de eeuw. Afmetingen: 85 Geschatte prijs: Titel: Karaf Omschrijving: in kleurloos geslepen kristal en massief zilveren hals Afmetingen: 28,5 Startprijs: 50 Geschatte prijs: Titel: Kerkkandelaar Omschrijving: Kerkkandelaar in brons, 18de eeuw Afmetingen: 126 Geschatte prijs: Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars met 7 armen in messing, neogotische stijl Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 10 / 22

13 74 Titel: galante vrouw Omschrijving: galante vrouw in , 19de eeuw Afmetingen: 18x13 Geschatte prijs: Titel: Groep Heiligen Omschrijving: Icoon met de voorstelling van een "Groep heiligen," temperaverf op gessolaag of "levkas", Rusland, 19de eeuw, met certificaat Afmetingen: 31,5 x 26,7 Geschatte prijs: Titel: Neogotisch kistje Omschrijving: Klein kistje met handvat in eikenhout, met gotische motieven Afmetingen: 22x26 Startprijs: 40 Geschatte prijs: Titel: Paar honden Omschrijving: Paar honden als tempelwachters in blauw Chinees porselein Afmetingen: Titel: Fotocamera Omschrijving: Fotocamera in originele tas ; Doppel anastignat 68 F 135 mm, Haubes Doppel, tot 34 cm uittrekbaar, in goede staat,werkend Startprijs: Titel: Puppy Omschrijving: Puppy in handtas in gepatineerd brons Afmetingen: Titel: fotocamera Omschrijving: fotocamera met tas, merk CP6 ocitz, uittrekbaar tot 24 cm Startprijs: Titel: Shaker Omschrijving: Shaker in glas en verzilverd metaal Afmetingen: 27 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 11 / 22

14 82 Titel: Bierpul Omschrijving: Duitse bierpul van veelkleurig hand geschilderd keramiek Afmetingen: 42 Geschatte prijs: Titel: Wiskeman Omschrijving: 5-delig koffieset in verzilverd metaal, Wiskemann 84 Titel: Grote bierpul Omschrijving: Grote bierpul, 5 liter, in kobaltblauw/beige keramiek, Duitsland Afmetingen: 49 Startprijs: Titel: Vandereycken Robert Kunstenaar: Vandereycken Robert ( - ) Omschrijving: Zittende vrouw, gemengde techniek, gesigneerd Robert Vandereycken Afmetingen: 100x80 Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: zakmes Omschrijving: Richarts zakmes 5, Edition Sterling sterling zilver Startprijs: 80 Geschatte prijs: Titel: Celos Julien Kunstenaar: Celos Julien ( ) Omschrijving: L' Ancien Canal, kleurenlitho, E.A.,gesigneerd Julien Celos, Antwerpse kunstenaar Afmetingen: 55x45 Startprijs: 125 Geschatte prijs: Titel: De Ardennen Omschrijving: Val de Terwagné, olieverf op doek, geen signatuur, wel gedateerd: 1881 Afmetingen: 45 x72 Geschatte prijs: Titel: Bierpul Omschrijving: Duitse bierpul,3 liter, van veelkleurig hand geschilderd keramiek versierd met een jachtdecor Afmetingen: 26 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 12 / 22

15 90 Titel: Bierpul Omschrijving: Duitse bierpul van veelkleurig hand geschilderd keramiek Afmetingen: 33 Geschatte prijs: Titel: Bierpul Omschrijving: Duitse bierpul van 3 liter,in veelkleurig hand geschilderd keramiek Afmetingen: 34 Geschatte prijs: Titel: Bierpul Omschrijving: Duitse bierpul, van 3 liter, van veelkleurig hand geschilderd keramiek Afmetingen: Titel: Bierpul Omschrijving: Duitse bierpul, van 3 liter in veelkleurig hand geschilderd keramiek Afmetingen: Titel: Grote bierpul Omschrijving: Duitse bierpul, 5 liter ;met de voorsteliing van drinkende figuren in veelkleurig hand geschilderd keramiek Afmetingen: 51 Startprijs: 40 Geschatte prijs: Titel: Noldus Paul Kunstenaar: Noldus Paul ( ) Omschrijving: Landschap met berken,olieverf op doek, gesigneerd Paul Noldus, gedateerd Afmetingen: 30x40 Startprijs: 70 Geschatte prijs: Titel: Paar bierpullen Omschrijving: Paar Duitse bierpullen, 3 liter, van veelkleurig hand geschilderd keramiek Afmetingen: 33 Startprijs: 40 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 13 / 22

16 97 Titel: Paar bierpullen Omschrijving: Paar Duitse bierpullen, 3 liter, van veelkleurig hand geschilderd keramiek Afmetingen: 28 Startprijs: Titel: Paar sierborden Omschrijving: Paar sierborden van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek met een doorsnede: 35 cm 99 Titel: Paar sierborden Omschrijving: Paar sierborden van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek met een doorsnede: 21 cm Startprijs: 15 Geschatte prijs: Titel: Paar terrines Omschrijving: Paar terrines van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Afmetingen: Titel: Tabakspot en sierbord Omschrijving: Duitse Tabakspot en sierbord met de voorstelling van de Belgische provincies in veelkleurig hand geschilderd keramiek. Afmetingen: 23 Startprijs: 50 Geschatte prijs: Titel: kader Omschrijving: Kader in ivoor en parelmoer waarin het veelkleurig hand geschilderd portret van een dame, ca Afmetingen: 12x Titel: Gilsoul Hoppe Kunstenaar: Gilsoul Hoppe Ketty ( ) Omschrijving: De dreef, gouache, gesigneerd;ketty Gilsoul Hopp in een kader met een passe partout versierd met Art Nouveau motieven Afmetingen: 33x42 Geschatte prijs: Titel: Lucebert Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrijving: Hoofd van een man,gemengde techniek, gesigneerd Lucebert Afmetingen: 35x22 Startprijs: 350 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 14 / 22

17 105 Titel: Bérgère Omschrijving: Bergère in gepolychromeerd hout,lodewijk XVI stijl 19de eeuw (afwerkingsboord is los) Geschatte prijs: Titel: Ronde tafel Omschrijving: Ronde kolomtafel met gestempeld lederen bovenblad en noten fineer, de poten in notenhout met bronsbeslag. Empire stijl, Art deco tijdvak. Doorsnede 137 Afmetingen: 77 Startprijs: 350 Geschatte prijs: Titel: 4 stoelen Omschrijving: Vier stoelen in mahoniehout,19de eeuw Geschatte prijs: Titel: Inktstel Omschrijving: Fraai inktstel met arabier in verguld en gepatineerd brons op marmeren voet Frankrijk, ca Afmetingen: 10 0 Geschatte prijs: Titel: Grafscene Omschrijving: Slapende jongen tegen een grafkruis, groep van gepatineerd brons Afmetingen: 23x21 Startprijs: Titel: Terrine Omschrijving: Terrine van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Afmetingen: 29 Geschatte prijs: Titel: 2 bierpullen Omschrijving: Twee gedekselde bierpullen in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek, 3 liter Afmetingen: 38 Startprijs: Titel: Paar terrines Omschrijving: Paar terrines van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Afmetingen: 28 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 15 / 22

18 113 Titel: Terrine Omschrijving: Terrine met de voorstelling van Gent, Brussel,Kortrijk, Doornik, Brugge, Antwerpen in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Afmetingen: 29 Startprijs: Titel: Bierpul Omschrijving: Bierpul in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek, met de voorstelling van Zwitserland. Afmetingen: Titel: terrine Omschrijving: Terrine met de voorstelling van Duitse gebouwen in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Afmetingen: 30 Geschatte prijs: Titel: Terrine Omschrijving: Terrine van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Afmetingen: Titel: Artois 1366 Omschrijving: Gedekselde bierpul met de voorstelling van de stad Leuven in 1604, op het platte deksel " Artois 1366 " in Duits keramiek Afmetingen: Titel: Bierpul Omschrijving: Gedekselde Bierpul in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek, met de voorstelling van Tirol Afmetingen: 25 Geschatte prijs: Titel: Bierpul Omschrijving: Bierpul in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek, 2,5 liter Afmetingen: Titel: Muzikale Bierpul Omschrijving: Muzikale bierpul in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek, met het opwindmechanisme onderaan en een tinnen deksel bovenaan. Afmetingen: 28 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 16 / 22

19 121 Titel: Terrine Omschrijving: Terrine in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Afmetingen: 31 Geschatte prijs: Titel: 2 schenkkruiken Omschrijving: Twee schenkkruiken van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Afmetingen: 25 Startprijs: 40 Geschatte prijs: Titel: Bierkruik Omschrijving: Bierkruik van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Afmetingen: Titel: Bierkruik Omschrijving: Bierkruik van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Afmetingen: Titel: Bierpul Omschrijving: Bierpul van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Afmetingen: 28 Geschatte prijs: Titel: Bierpul Omschrijving: Bierpul van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek met de voorstelling van Middeleeuse krijgheren : 2 liter Afmetingen: 33 Geschatte prijs: Titel: Bord Omschrijving: Bord in veelkleurig handgeschilderd Europees porselein met Chinese motieven Afmetingen: 22 Startprijs: 10 Geschatte prijs: Titel: Bord Omschrijving: Bord in veelkleurig handgeschilderd Europees porselein met Aziatische motieven Afmetingen: 22 Startprijs: 10 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 17 / 22

20 129 Titel: Kruik Omschrijving: Wijnkruik in geglazuurd terra cotta, Frankrijk, 19de eeuw Afmetingen: 23 Geschatte prijs: Titel: Lot van 14 Omschrijving: Lot van 14 bierpullen van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek :0,5 liter Afmetingen: 16 Geschatte prijs: Titel: Lot van 14 Omschrijving: Lot van 14 gedekselde kruiken in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek en tinnen deksel Afmetingen: 23 Geschatte prijs: Titel: lot van 16 Omschrijving: Lot van 16 mokken van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Afmetingen: 9 Geschatte prijs: Titel: Lot van 2 Omschrijving: Lot van 2 Bierpullen van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek met tinnen deksel,05 liter Afmetingen: 21 Geschatte prijs: Titel: Lot van 3 Omschrijving: Lot van 3 wijnbekers van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Afmetingen: Geschatte prijs: Titel: lot van 8 Omschrijving: Lot van 8 Bierpullen van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Startprijs: 80 Geschatte prijs: Titel: lot van 9 Omschrijving: Lot van 9 bierpullen van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek :1 liter Afmetingen: 21 Startprijs: 120 Geschatte prijs: Titel: Melkkan Omschrijving: Melkkan in blauw/wit beschilderd aardewerk, Spanje, 18de eeuw. Afmetingen: 16 Startprijs: 15 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 18 / 22

21 138 Titel: Schenkkruik Omschrijving: Schenkkruik van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Afmetingen: 28 Geschatte prijs: Titel: St Salvator Omschrijving: Bierpul van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek met de voorstelling van St Salvator, 05 liter Afmetingen: Titel: Tabakspot Omschrijving: Tabakspot van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek Afmetingen: 23 Geschatte prijs: Titel: Terrine Omschrijving: Terrine van veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek 142 Titel: 2 bierpullen Omschrijving: 2 gedekselde bierpullen in Veelkleurig handgeschilderd Duits keramiek Afmetingen: Titel: 2 kruiken Omschrijving: 2 sierkruiken in Veelkleurig handgeschilderd Duits keramiek, van 0,5 liter Afmetingen: Titel: 2 kruiken Omschrijving: 2 Kruiken in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek. Afmetingen: 16 Geschatte prijs: Titel: 2 kruiken van 2 liter Omschrijving: 2 sierkruiken in Veelkleurig handgeschilderd Duits keramiek Afmetingen: Titel: 2 schenkkruiken Omschrijving: 2 sierkruiken in Veelkleurig handgeschilderd Duits keramiek Afmetingen: Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 19 / 22

22 147 Titel: 6 bierpullen Omschrijving: 6 gedekselde bierpullen in veelkleurig handgeschilderd Duits keramiek Afmetingen: 17 Geschatte prijs: Titel: 6 bierpullen Omschrijving: Lotvan 6 bierpullen in Veelkleurig Duits keramiek Afmetingen: 12 Startprijs: Titel: 6 mokken Omschrijving: Lot van 6 biermokken in Veelkleurig Duits keramiek Afmetingen: 8,5 Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: 8 bierpullen Omschrijving: 8 bierpullen in Veelkleurig Duits keramiek Afmetingen: 14 Startprijs: Titel: Kruik Omschrijving: Kruik in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek, 5 liter Afmetingen: 45 Startprijs: Titel: Kruik Omschrijving: Kruik in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek, 1/2 liter Afmetingen: Titel: Kruik Omschrijving: Kruik in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek, Afmetingen: Titel: Lot van 27 Omschrijving: Lot van 27-delig kleine bierpullen in Veelkleurig Duits keramiek Afmetingen: Titel: Wierookbrander Omschrijving: Wierookbrander in verguld brons Afmetingen: 22 Startprijs: 175 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 20 / 22

23 156 Titel: Vogelkooi Omschrijving: vogelkooi in eikenhout,17de eeuw 0 Geschatte prijs: Titel: Lot van 3 Omschrijving: Lot van 3 kruiken in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek,0,5 liter Geschatte prijs: Titel: Lot van 3 Omschrijving: Lot van 3 bonbonnières in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek. Afmetingen: 17 Startprijs: 15 Geschatte prijs: Titel: Lot van 4 Omschrijving: Lot van 4 kruiken in veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek, Afmetingen: Startprijs: 10 Geschatte prijs: Titel: Lot van 7 Omschrijving: Lot van 7 bierpullen in Veelkleurig handgeschilderd Duits keramiek, in verschillende afmetingen van 16 tot 21 cm Startprijs: 50 Geschatte prijs: Titel: Lot van 8 Omschrijving: Lot van 8 gedekelde bierpullen in Veelkleurig hand geschilderd Duits keramiek. H= 11 tot 17 Startprijs: Titel: Paar gedekselde mokken Omschrijving: Paar gedekselde biermokkenn in Veelkleurig handgeschilderd Duits keramiek Afmetingen: 14 Geschatte prijs: Titel: Tabakspot Omschrijving: tabakspot in Veelkleurig handgeschilderd Duits keramiek Afmetingen: Titel: Tabakspot Omschrijving: Tabakspot in Veelkleurig Duits keramiek Afmetingen: 16,5 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 21 / 22

éénmalige verkoop per opbod

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

INVENTARISEREN: HOE EN WAAROM

INVENTARISEREN: HOE EN WAAROM INVENTARISEREN: HOE EN WAAROM Waarom inventariseren? Beheer Wettelijke verplichting Conservatie / restauratie Calamiteiten Bruiklenen Tentoonstellingen Onderzoek Herbestemming Ontsluiting Meerwaarde van

Productcatalogus. hoogeland-kristen. Kaarsenfabriek. Sinds 1770 de beste kwaliteit kerkkaarsen

Productcatalogus. hoogeland-kristen. Kaarsenfabriek. Sinds 1770 de beste kwaliteit kerkkaarsen hoogeland-kristen Kaarsenfabriek Iedere kaars opnieuw een stukje vakmanschap en kwaliteit Sinds 1770 de beste kwaliteit kerkkaarsen Productcatalogus Member of the Bolsius Group hoogeland-kristen Kaarsenfabriek

HOME COSY@ DECORATION. Lantaarn. Doos. Zakdoekendoos. Dienbladen. Mini champagne-emmer. Kaarthouder. Flûte

HOME COSY@ DECORATION. Lantaarn. Doos. Zakdoekendoos. Dienbladen. Mini champagne-emmer. Kaarthouder. Flûte keramiek. 90 - Ø 0, x H cm,0. 9 - Ø 0, x H cm,0. 9 - Ø x H, cm,9 9 - Ø x H, cm,9. 9 - Ø 7, x H 0 cm,9 9 - Ø 7, x H 0 cm,9 - marmer 80 - x 0 x H 8 cm 8,99 Zakdoekendoos - x x H 0 cm,7 Dienbladen - 0 x 0

Bijzonder lastenkohier voor de verkoop in bulk en in grote hoeveelheden van diverse reeds gebruikte goederen 1 ste Trimester 2010

Bijzonder lastenkohier voor de verkoop in bulk en in grote hoeveelheden van diverse reeds gebruikte goederen 1 ste Trimester 2010 Federale Overheidsdienst FINANCIEN PATRIMONIUMDOCUMENTATIE Patrimoniumdiensten Fin Shop Brussels Tweedekkerstraat, 126 1130 BRUSSEL Tel. 0257 800 30 www.finshop.belgium.be Bijzonder lastenkohier voor de

Overzicht van de veilingkavels

BIEDINGSFORMULIER. Twee of meer personen die samen bieden, zijn solidair verbonden.

BIEDINGSFORMULIER. Twee of meer personen die samen bieden, zijn solidair verbonden. BIEDINGSFORMULIER Artikel 1. Voorwerp De stad biedt openbaar aan, onder vorm van biedingen onder gesloten omslag, het recht tot exploitatie van de volgende 7 standplaatsen voor de verkoop van consumptie-ijs:

IN HOOFDZAAK MET BETREKKING TOT DE KOPER

IN HOOFDZAAK MET BETREKKING TOT DE KOPER VERKOOPSVOORWAARDEN Met betrekking tot de conditie van een ter veiling aangeboden voorwerp. De afwezigheid van enige verwijzing naar de conditie van een lot houdt niet in dat het object in goede staat

Bloempotten, tuindecoratie en horeca

Bloempotten, tuindecoratie en horeca ONLINE VEILING BLOEMPOTTEN, TUINDECORATIE EN HORECA (BE) Bloempotten, tuindecoratie en horeca Kolmenstraat 1149 3570 Alken (Loten/Lots) Sluitingsdatum: donderdag 16 APRIL vanaf 16:00 Bezichtiging: woensdag

CASH & CARRY VERKOOP voor jeugdbewegingen

CASH & CARRY VERKOOP voor jeugdbewegingen CASH & CARRY VERKOOP voor jeugdbewegingen Uitrusting en kledij In Kwartier Majoor HOUSIAU Poort 2 Rollewagenstraat (via Woluwelaan) 1800 PEUTIE Contact Adjudant Spaepen Fernand Tf: 0032-(0)2/701.67.37

Workshops 2014. Hieronder vindt u het overzicht van de verschillende workshops:

Workshops 2014. Hieronder vindt u het overzicht van de verschillende workshops: Workshops 2014 Voor 2014 hebben we weer een aantal workshops voor u samengesteld. Er zijn in totaal 13 creatieve en inspirerende workshops waarvoor u zich kunt inschrijven. Zoals bij de omschrijvingen

Bijzondere ONLINE VEILING voorwaarden voorafgaand aan onderhandse verkoop Onroerend Goed OG, mits machtiging van de Rechtbank te Antwerpen

Bijzondere ONLINE VEILING voorwaarden voorafgaand aan onderhandse verkoop Onroerend Goed OG, mits machtiging van de Rechtbank te Antwerpen 1 Bijzondere ONLINE VEILING voorwaarden voorafgaand aan onderhandse verkoop Onroerend Goed OG, mits machtiging van de Rechtbank te Antwerpen Opdrachtgever: Appartement MAKAL HALIL Curator over MAKAL HALIL

VOLLEDIG REGLEMENT Insider Track spel

VOLLEDIG REGLEMENT Insider Track spel VOLLEDIG REGLEMENT Insider Track spel ARTIKEL 1 Organiserende vennootschap The Grapevine BVBA, handeldrijvende onder de handelsnaam "The Insiders, (hierna de Organiserende Vennootschap ), beheerder van

Veiling. 9 mei 2014. Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk

Veiling. 9 mei 2014. Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk Kunst Veiling 9 mei 2014 Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging: 18.00 19.00 uur Start veiling: 19.30 uur Veilingmeester: Joop van Schaijk Locatie: De Marke, Daendelsweg 2, Hattem Veiling: 9 mei 2014 Bezichtiging:

UITVOERINGSVOORWAARDEN VAN ONZE PRESTATIES

UITVOERINGSVOORWAARDEN VAN ONZE PRESTATIES UITVOERINGSVOORWAARDEN VAN ONZE PRESTATIES 1. Omschrijvingen Companywriters : De Besloten Vennootschap met Beperkte Aansprakelijkheid, waarvan de vennootschapszetel gevestigd is te 4600 Wezet (Visé) (België),

EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT

Kristallen lichtpuntjes. Herstel en restauratie van de schitterendste kroonluchters 62 Herenhuis januari/februari 2015 Herstel en restauratie van de schitterendste kroonluchters Kristallen lichtpuntjes De strak afgewerkte en eigentijds ingerichte jarenvijftigwoning van Anna en Erwin van

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN WEBSHOP

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN WEBSHOP ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN WEBSHOP De consument heeft het recht aan AC-Dierenartsenpraktijk mee te delen dat hij afziet van de aankoop, zonder betaling van boete en zonder opgave van motief binnen de

Numismatische Kring Rotterdam

Numismatische Kring Rotterdam Jaar: 1811 Thema: Rotterdam, Bonne Ville de l Empire. Voorzijde: Napoleon in keizerlijk uniform houdt zijn zoon, de Koning van Rome, boven het doopvont. Achter de Keizer zijn troon, waar straks zijn zoon

LOTNR BESCHRIJVING ESTIMATIE 1 Militaria, 9 medailles en eretekens 2 Russische koperen samovar 3 Paar geëmailleerde Jugendstill vazen met floraal 1 Militaria, 9 medailles en eretekens 2 Russische koperen samovar 3 Paar geëmailleerde Jugendstill vazen met floraal motief 4 Vaas Bergen decor 211, h 21,5cm 5 3 stuks prekoloniale ivoor 6 Blauwe "Broadway

55,00 85,00 40,00. op aanvraag 35,00 105,00 65,00 0,85 0,60 1,75. 474 Stuksdoosje wit karton 0,58 0,81 1,04. 475 Stuksdoosje bruin karton 0,51 0,71

55,00 85,00 40,00. op aanvraag 35,00 105,00 65,00 0,85 0,60 1,75. 474 Stuksdoosje wit karton 0,58 0,81 1,04. 475 Stuksdoosje bruin karton 0,51 0,71 A L G E M E N E K O S T E N Startkosten per kleur 55, 5 Startkosten sublimatiedruk 85, Startkosten bij herhalingsopdrachten per kleur 4, Startkosten Naambedrukkingen ( aanvraag ) op aanvraag 3 Omstelkosten

Project The Cond Or. Het meubilair is van het merk CAMERICH en wordt geleverd en geplaatst door de firma Estia Facility Services bvba.

Project The Cond Or. Het meubilair is van het merk CAMERICH en wordt geleverd en geplaatst door de firma Estia Facility Services bvba. Upgrade meubilair 1 Project The Cond Or Lastenboek Upgrade meubilair Het meubilair is van het merk CAMERICH en wordt geleverd en geplaatst door de firma Estia Facility Services bvba. Alle mogelijke opstellingen

Ru de Boer: een halve eeuw keramiek

Ru de Boer: een halve eeuw keramiek Tekst: Rob Meershoek Foto s: Kunsthandel Artentique Zoetermeer, februari 2010 Alle rechten voorbehouden Voorwoord Deze publicatie is tot stand gekomen ter gelegenheid van de verkoopexpositie van werk van

info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl

Kröller - Müller museum. van Oscar Zuethoff uit klas B2G

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010 ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010 ONDERHAVIGE ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN ZIJN TE ALLEN TIJDE VAN TOEPASSING. IEDERE KOPER OF BIEDER ZAL DOOR HET PLAATSEN VAN EEN BOD WORDEN

Werk in uitvoering De ateliercollectie Kunstwerkplaatsen Esser Weert Drs. John van Cauteren Conservator Gemeentemuseum Weert (Nederland) Gemeentemuseum Weert Gemeentemuseum de Tiendschuur, lokale historie

Wapens op de gevel van de herberg Sinte Michiel, geschilderd door Pieter Brueghel de Jongere (1564-1638)

Wapens op de gevel van de herberg Sinte Michiel, geschilderd door Pieter Brueghel de Jongere (1564-1638) Eerder in een iets gewijzigde vorm verschenen in Heraldicum Disputationes 18 (2013): 26-29. Sleutelwoorden: schilderij, herberg, St Michel, wapen, Brueghel Wapens op de gevel van de herberg Sinte Michiel,

CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER

CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER OVER ONS Party Verhuur Reuver is een initiatief van Wiek en Ilona Franssen. Sinds jaar en dag zijn zij intensief betrokken bij het faciliteren van allerlei soorten feesten.

EEN SELECTIE VOORWERPEN uit tentoonstelling Handelswaar en Souvenirs. Islamitische kunst uit het Rijksmuseum, Amsterdam

EEN SELECTIE VOORWERPEN uit tentoonstelling Handelswaar en Souvenirs. Islamitische kunst uit het Rijksmuseum, Amsterdam EEN SELECTIE VOORWERPEN uit tentoonstelling Handelswaar en Souvenirs. Islamitische kunst uit het Rijksmuseum, Amsterdam Aardewerken kom met grote schrifttekens, Nishapur (Iran), 10de eeuw Kalligrafie geldt

Verkoop afgedankte voertuigen

Verkoop afgedankte voertuigen Voorwerp van de verkoop Verkoop afgedankte voertuigen De politiezone AMOW brengt ter kennis dat zij 9 voertuigen zonder keuringsbewijs en 1 motorrijtuig ter beschikking stelt. Het betreft hier de volgende

algemene verkoopsvoorwaarden

algemene verkoopsvoorwaarden algemene verkoopsvoorwaarden 1. 2. Onderhavige voorwaarden zijn van toepassing op alle rechtshandelingen en rechtsverhoudingen tussen MASTERmail en de opdrachtgever tenzij uitdrukkelijk en schriftelijk

AG VESPA zoekt uitbater voor CAFETARIA RUGGEVELD

AG VESPA zoekt uitbater voor CAFETARIA RUGGEVELD AG VESPA zoekt uitbater voor CAFETARIA RUGGEVELD AG VESPA biedt, onder de vorm van een sportconcessieovereenkomst, de uitbating aan van de cafetaria gelegen op de sportsite Ruggeveld. Geïnteresseerde sportverenigingen,

1907-1914. Bram Vrielink Jim Bloemen 2de

Het aanbod geldt steeds zolang de voorraad strekt en kan te allen tijde worden aangepast of ingetrokken door de verkoper.

Het aanbod geldt steeds zolang de voorraad strekt en kan te allen tijde worden aangepast of ingetrokken door de verkoper. Artikel 1: Algemene verkoopsvoorwaarden / Algemene bepalingen De elektronische webwinkel van Automaterialen Timmermans, een NV met maatschappelijke zetel te 3920 - LOMMEL (België), BTWNR. BE0471853629,

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's drank 0451 lot frisdrank, water en bieren alles ong 50 kratjes, blikjes en flesjes (kratje = 6 a 24 stuks) 0452 lotje + Krups espresso en broodrooster 0453 stoombezem Clean

Item Opmerking Foto Aantal beschik baar Metalen onderstel witte kunststof zitting en

Item Opmerking Foto Aantal beschik baar Metalen onderstel witte kunststof zitting en Beste Buren, Per januari 0 verlaten wij ons kantoor in de Suikersilo. Hiermee komen er veel mooie artikelen uit onze kantoorinrichting ter overname en tegen bodemprijzen! Je bent van harte welkom om op

Veilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda

Het verstrekken van deze documenten gebeurt bij wijze van inlichting, zonder enige verbintenis.

Het verstrekken van deze documenten gebeurt bij wijze van inlichting, zonder enige verbintenis. ALGEMENE VOORWAARDEN TOEPASSINGSGEBIED Deze voorwaarden zijn van toepassing op elke overeenkomst waarbij Arcotec bw vzw zich verbindt t.o.v. zijn medecontractant. Deze voorwaarden hebben altijd voorrang

Meubilair. Prijslijst 2014-2015

Meubilair. Prijslijst 2014-2015 Prijslijst 2014-2015 Meubilair 00101 Klapstoel Kunststof 0,70 00151 Klapstoel Rood, luxe 1,- 00150 Koppelstuk Voor klapstoel 0,15 00103 Kuipstoel Kunststof 1,25 00104 Terrasstoel met armleuning Wit 1,50

OP NAAR DE 45! Martin vthiel

een zee Rendierjagers De rendierjagers leefden in de prehistorie in ons land. Dat is de tijd voordat de van tijd een zee van tijd

een zee Rendierjagers De rendierjagers leefden in de prehistorie in ons land. Dat is de tijd voordat de van tijd een zee van tijd Werkblad Ω Een tijd geleden... Ω Les : Rendierjagers Rendierjagers De rendierjagers leefden in de prehistorie in ons land. Dat is de tijd voordat de mensen konden schrijven. Ze woonden niet op een vaste

PLAATMATERIAAL MASSIEF GEVLOCHTEN INTERIEUR HANDGREPEN

PLAATMATERIAAL MASSIEF GEVLOCHTEN INTERIEUR HANDGREPEN UITVAART KISTEN PLAATMATERIAAL MASSIEF GEVLOCHTEN INTERIEUR HANDGREPEN Plaatmateriaal Gelaagd Multiplex / Triplex zijn plaatmaterialen gemaakt van massief hout, ze zijn opgebouwd uit een oneven aantal

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0200 2-zit blauw leder met fineer design / lichte wrijfschade 0201 2-zit blauw ledere met fineer design 0202 salon salon in fineer met ingewerkte lades 0203 bureel Aldo Cibic

Upgrade meubilair Deluxe

Upgrade meubilair Deluxe Upgrade meubilair Deluxe 1 Project The Cond Or Lastenboek Upgrade Meubilair Deluxe Het meubilair is van het merk CAMERICH en wordt geleverd en geplaatst door de firma Estia Facility Services bvba. Alle