Benefiet Kunstveiling

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "Benefiet Kunstveiling"

Transcriptie

1 Benefiet Kunstveiling Zaterdag 30 mei uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen 2

2 Veilingboekje Zaterdag 30 mei uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen Benefiet Kunstveiling met werk van Vlaardingse kunstenaars Presentatie Jack Kerklaan Kijkdagen dinsdag 26 t/m vrijdag 29 mei van tot uur (vrijdag tot uur) en zaterdag 30 mei van uur tot uur Organisatie: Stichting Vrienden van KADE40 KADE40 is het centrum voor kunst- en cultuur aan de Westhavenkade 40, in Vlaardingen 3

3 Voorwoord Beste kunstliefhebber, beste Vlaardinger Voor u ligt het veilingboekje van de Benefiet Kunstveiling KADE40. In deze catalogus treft u een overzicht van de kunstwerken aan. 37 Kunstwerken worden kort toegelicht. Een groot aantal is afkomstig van Vlaardingse kunstenaars. De opbrengsten worden gebruikt om nieuw werk voor de Kunstuitleen KADE40 aan te kopen. Jack Kerklaan zal de kunstveiling als veilingmeester begeleiden. Kijkdagen Dinsdag 26 mei, woensdag 27 mei en donderdag 28 mei van tot uur; Vrijdag 29 mei van tot uur en op zaterdag 30 mei van uur tot uur. De Benefiet Kunstveiling wordt georganiseerd door de Stichting Vrienden van KADE40. De vrienden van KADE40 vormen een netwerk van Vlaardingers die kunst en cultuur een warm hart toe dragen. Een aantal keer per jaar ontmoeten de vrienden elkaar voor een exclusief concert, een bijzondere lezing of een andere vriendenactiviteit. Daarnaast organiseren de vrienden van KADE40 een aantal benefietactiviteiten. De inkomsten hiervoor komen ten goede aan extra projecten waar KADE40 nu nog geen budget voor heeft. Wij ontmoeten u graag op de Benefiet Kunstveiling KADE40 op 30 mei om uur aan de Westhavenkade 40 te Vlaardingen, Stichting Vrienden van KADE40 Ook vriend worden van KADE40? Kijk op 4

4 Kavel- nummer Naam kunstenaar Naam kunstwerk Techniek Basisbod Afbeelding 1 Thijs Overmans Luiken ( 56/) 2 Stanske de Bruijn zonder titel Zeefdruk kleur 3 Anne Burger Zonder titel Aquarel 4 J.J. Oldenhof Varkens Gemengde techniek 5 Piet Warffemius Zonder titel Ets 6 Louis Looijschelder Venetiaans landschap 1 Pastel 2 7 Remi Poppe zonder titel krijttekening 8 Jan Homan Zonder titel 14/25 houtsnede 9 Ben Palli Zonder titel Aquarel 5

5 Kavel- nummer Naam kunstenaar Naam kunstwerk Techniek Basisbod Afbeelding 10 L Way- Nuis Bloemetje voor jou en vivew la liberte Ets 11 Remi Poppe Zonder titel Olieverf/ schilderij 2 12 Pietertje van Splunter Hek Acryl 0 13 Rob Figee Nazgul tower Acryl 2 14 Hans van Leeuwen Zonder titel Gemengde techniek 15 Cees Lesuis Nachttekening Maassluis 8 Gemengde techniek 0 16 Joop van Esch Zonder titel Olieverf/schil derij 17 Marjon Hoogendijk Voorstudie Awakening Gemengde techniek 18 I.L. van Haastert Een fragmentarisch uitzicht Acryl

6 Kavel- nummer Naam kunstenaar Naam kunstwerk Techniek Basisbod Afbeelding 19 Jan Naezer Zonder titel Ets 2 20 David Lavington Santa Barbara 23/38 21 Wilma Kuil Zonder titel Zeefdruk 22 Cor Otte Zonder titel Ets - droge - naald 23 Piet Fioole Hollands landschap II 26/40 24 Jaap Hillenius Reflectie 49/ Ets 25 Hans Landsaat De rots/ de heuvel/ Een brug Ets 26 Dick Blacquiere Rozen Aquarel 27 Reinier Lucassen Zonder titel 58/60 Litho 7

7 Kavel- nummer Naam kunstenaar Naam kunstwerk Techniek Basisbod Afbeelding 28 Herman Berserik Zonder titel Ets 29 H.P.M. van de Ploeg 2 Onafscheidelijke kameraden 2/10 Litho 30 Dik Kats Er rijst iets op Olieverf/ schilderij 2 31 David Lavington Santa cruz 29/40 32 Hermine Arends Fluitspelend meisje Pastel 33 Lucas Silawanebessy Zonder titel 34 Dik Kats Bladvormen Acryl 35 Willem Kerklaan Zonder titel Acryl 0 36 Ed van Zanden Havengezicht Oostindische inkttekening 37 Hilde Mohring Ijshockeyers III 15/40 8

8 Spelregels Benefiet Kunstveiling 30 mei De kunstwerken worden verkocht door Stichting Vrienden van KADE Omschrijvingen in het veilingboekje en alle inlichtingen schriftelijk of mondeling gegeven, zijn naar beste weten van de zijde van de Stichting Vrienden van KADE40 gedaan en kunnen geen aanleiding geven tot verhaal. 3. Een ieder wordt geacht voor zichzelf te hebben gekocht en is aansprakelijk voor betaling. 4. De Stichting Vrienden van KADE40 behoudt zich de volgende rechten voor: Te allen tijden wijzigingen aan te brengen in de orde van verkoop. Nummers toe te voegen of te doen vervallen. Kopen te combineren of te splitsen. Kopen niet te gunnen of aan te houden. Goederen te herveilen indien de koper zijn/haar volledige naam en adres aan de veilinghouder weigert bekend te maken. Namens kopers of verkopers biedingen uit te brengen. Kopen waarover een verschil is gerezen, opnieuw in veiling te brengen. Zonder opgaaf van redenen personen als bieder of koper te weigeren. 5. Betaling dient te geschieden in Euro's, voordat de kunstwerken in ontvangst genomen kunnen worden. 6. Tijdens de veiling worden geen kunstwerken afgegeven. 7. Eerst na afloop van de veiling en op vertoon van een betalingsbewijs kunnen de kunstwerken in ontvangst genomen worden. Dit is tevens mogelijk na afspraak, tijdens de openingsuren van KADE De kunstwerken dienen binnen twee weken na de veilingdag te zijn afgehaald. Belangrijke informatie tbv de kunstwerken 1. Voor- en achternaam van de schilder: naar onze mening en / of naar mening en opgave van Stichting KADE40 een werk van deze meester. 2. Titel: naar onze mening en/of naar mening en opgave van Stichting KADE40 de titel van het kunstwerk. 3. Niet alle restauraties en beschadigingen zijn vermeld. 9

Veilingboekje kunstwerken 2016

Veilingboekje kunstwerken 2016 Veilingboekje kunstwerken 2016 Laat zien wat je kunt Altijd al een bijzonder kunstwerk willen hebben? Dan is dit het juiste moment. Alle kunstenaars die tijdens het kunstweekend exposeren bij Revalidatie

Nadere informatie

Veilingvoorwaarden. Hoogachtend, Veilinghouder G. Kool

Veilingvoorwaarden. Hoogachtend, Veilinghouder G. Kool Veilingvoorwaarden 1. Alle boeken worden geacht in goede staat te verkeren, tenzij in de beschrijvingen anders is vermeld. Indien niet in de catalogus vermelde grote gebreken worden vastgesteld, uitgezonderd

Nadere informatie

Veilingcatalogus. Kunst voor Kunst. Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim. Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught

Veilingcatalogus. Kunst voor Kunst. Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim. Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught Veilingcatalogus Kunst voor Kunst Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught Datum: 14 juni 2015 Tijd: 12.00 uur Veilingmeester: Victor

Nadere informatie

veiling Libbe Venema van werken van 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld

veiling Libbe Venema van werken van 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld veiling van werken van Libbe Venema 23 februari 2017 vanaf 14.30 uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld Tijdens deze veiling worden werken van de in 1994 overleden kunstenaar Libbe Venema. In de lijst hieronder

Nadere informatie

HK-0062 Nijmegen 84 Freek van Ginkel 1.G7 naast 1.64 Acryl op linnen, 62x66,5, houten lijst

HK-0062 Nijmegen 84 Freek van Ginkel 1.G7 naast 1.64 Acryl op linnen, 62x66,5, houten lijst Code Naam Kunstenaar Toponiem Omschrijving HK-0062 Nijmegen 84 Freek van Ginkel 1.G7 naast 1.64 Acryl op linnen, 62x66,5, houten lijst HK-0073 het oog van de pauw Rinke Nijburg Vak 22 Houten lijst,28/30

Nadere informatie

OP NAAR DE 45! Martin vthiel

OP NAAR DE 45! Martin vthiel Pagina 1 25 jaar fotoschool Statief Fotoschool Statief, gevestigd in het bruisend hart van Utrecht, bestaat 25 jaar. In die periode is Statief uitgegroeid van beginnerscursus tot professionele fotoschool

Nadere informatie

Persdocumentatie. 3 t/m 6 September Prins Hendrikkade 33 te Amsterdam

Persdocumentatie. 3 t/m 6 September Prins Hendrikkade 33 te Amsterdam Persdocumentatie 3 t/m 6 September 2009 1 Prins Hendrikkade 33 te Amsterdam 2 Persbericht aug 2009 Jong talent... eenmaal, andermaal Uitzonderlijke kunstveiling met beginnende kunstenaars Op 6 september

Nadere informatie

Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht

Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht. Paul Klemann noemt zijn kunstwerken droomtekeningen. Wat zou hij hiermee

Nadere informatie

IN HOOFDZAAK MET BETREKKING TOT DE KOPER

IN HOOFDZAAK MET BETREKKING TOT DE KOPER VERKOOPSVOORWAARDEN Met betrekking tot de conditie van een ter veiling aangeboden voorwerp. De afwezigheid van enige verwijzing naar de conditie van een lot houdt niet in dat het object in goede staat

Nadere informatie

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur Catalogus Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur Opbrengst bestemd voor de Stichting Stille Armoede Zonder titel Nr 08 Kunstenaar:

Nadere informatie

Behoud Kerkgebouw Sluipwijk KUNSTVEILING. donderdag 5 november 20.00 uur ontvangst vanaf 19.30 uur. locatie Galerie-winkel AnderZ, Oudeweg 1A Reeuwijk

Behoud Kerkgebouw Sluipwijk KUNSTVEILING. donderdag 5 november 20.00 uur ontvangst vanaf 19.30 uur. locatie Galerie-winkel AnderZ, Oudeweg 1A Reeuwijk Behoud Kerkgebouw Sluipwijk KUNSTVEILING donderdag 5 november 20.00 uur ontvangst vanaf 19.30 uur locatie Galerie-winkel AnderZ, Oudeweg 1A Reeuwijk Een unieke collectie van tientallen kunstwerken, met

Nadere informatie

UNST & ATELIER ROUTE 2014

UNST & ATELIER ROUTE 2014 UNST & ATELIER ROUTE 2014 21 & 22 juni 12.00 tot 17.00 uur Capelle aan den IJssel www.kunstkringcapelle.nl LOCATIE/KUNSTENAARS PAGINA 1. Scout Centrum, s-gravenweg 101 - Anca Boonacker 6 - Brigitta Breevaart

Nadere informatie

TANKSTATION EXPO! Voorwaarden

TANKSTATION EXPO! Voorwaarden Tankstation EXPO! biedt nieuwe, aankomende en professionele kunstenaars de mogelijkheid om kunstwerken en - projecten te presenteren in haar expositieruimte met twee grote etalages aan een drukke doorgaande

Nadere informatie

THE FORMER KAMERBEEK COLLECTION

THE FORMER KAMERBEEK COLLECTION PERSBERICHT AMSTERDAM 14 APRIL 2017 ISAAC ISRAELS MOULIN DE LA GALETTE LEIDT DE VEILING VAN THE FORMER KAMERBEEK COLLECTION Isaac Israels (1865-1934), Moulin de la Galette, Parijs ( 300.000-500.000) Amsterdam

Nadere informatie

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS DIENSTENVEILING SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS NIJMEGEN 20 JUNI TEN BATE VAN: BACK TO SCHOOL i.s.m unicef TABLETS VOOR KINDEREN IN CWZ &20 juni in Fletcher Hotel Val-Monte om 19.30 VOORWOORD

Nadere informatie

Adres kijkdagen: Voormalige bibliotheek; Johan Modastraat 5, 9671 CD Winschoten. (tijdens kijkdagen en afhalen goederen).

Adres kijkdagen: Voormalige bibliotheek; Johan Modastraat 5, 9671 CD Winschoten. (tijdens kijkdagen en afhalen goederen). CATALOGUS Kunstveiling BKR werken, gemeente Oldambt. Adres kijkdagen: Voormalige bibliotheek; Johan Modastraat 5, 9671 CD Winschoten. (tijdens kijkdagen en afhalen goederen). Kijkdagen: Vrijdag 18 maart;

Nadere informatie

Stichting Henk Fortuin Jaarverslag 2013

Stichting Henk Fortuin Jaarverslag 2013 Stichting Henk Fortuin Jaarverslag 2013 Inhoudsopgave 1. Bestuur 3 2. Doelstelling van de stichting 3 3. Vrijwilligers 4 4. Activiteiten van de stichting 4 4.1 Archiveren, Inventariseren en beschrijven

Nadere informatie

De Kunst van het Ondernemen. Boekhandel Voorhoeve, Amin Usman & Kunstenaar Elganan Jelsma 2014 BLOG door ELGANAN

De Kunst van het Ondernemen. Boekhandel Voorhoeve, Amin Usman & Kunstenaar Elganan Jelsma 2014 BLOG door ELGANAN De Kunst van het Ondernemen Boekhandel Voorhoeve, Amin Usman & Kunstenaar Elganan Jelsma 2014 BLOG door ELGANAN Voorjaar 2014: Start van een nieuw Kunstproject Woensdag 5 maart 2014 Na een paar mails te

Nadere informatie

506. Voorraadafbouw Toshiba Laptops - Nieuw

506. Voorraadafbouw Toshiba Laptops - Nieuw 506. Voorraadafbouw Toshiba s - Nieuw Verkoop informatie Aantal : 20 Locatie : Genval (België) Startdatum : 15 december 2015 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 22 december 2015 vanaf 18:30 Kijkdag : 15 december

Nadere informatie

Boot - DEM/DT/BE_MFAO-BOO, Financieel Advies en Ondersteuning - DEM/DL/BE_TS-MFAO, Fiscaal - DEM/DT/BE_MFAO-FIS, Gespreksvaardigheden Gr.1...

Boot - DEM/DT/BE_MFAO-BOO, Financieel Advies en Ondersteuning - DEM/DL/BE_TS-MFAO, Fiscaal - DEM/DT/BE_MFAO-FIS, Gespreksvaardigheden Gr.1... - DEM/DT/BE_MFAO-BOO, Financieel Advies en Ondersteuning - DEM/DL/BE_TS-MFAO, - DEM/DT/BE_MFAO-FIS,... Week 6 (4 feb 2013-10 feb 2013) maandag (04/02) dinsdag (05/02) woensdag (06/02) donderdag (07/02)

Nadere informatie

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN Het is een feest om een echt kunstwerk in huis te hebben! Toch denken veel mensen dat ze zich dat niet kunnen veroorloven. Of dat het ingewikkeld is

Nadere informatie

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand Mobile Art Loppersum is druk bezig om zoveel mogelijk mensen te laten kennismaken met beeldende kunst. Uit de al bestaande collectie van www.malcollection.nl en onlangs gekochte kunstwerken willen we zoveel

Nadere informatie

Inleiding. Veel plezier en een goede veiling, Namens het bestuur van de Vereniging KrimpenerKunstWaard

Inleiding. Veel plezier en een goede veiling, Namens het bestuur van de Vereniging KrimpenerKunstWaard Veilingboekje 1 Inhoud Inleiding... 3 Veilingstukken... 4 Collage en Mixed-media... 4 Foto... 5 Keramiek... 6 Object Hout, Steen, Stof... 7 Schilderijen - Acrylverf...10 Schilderijen - Aquarel...13 Schilderijen

Nadere informatie

Kerkagenda buhu: burgerlijk huwelijk, kehu: kerkelijk huwelijk u Alles Wad en Esther Hart. zaterdag 1 juli

Kerkagenda buhu: burgerlijk huwelijk, kehu: kerkelijk huwelijk u Alles Wad en Esther Hart. zaterdag 1 juli Kerkagenda 2017 zaterdag 1 juli 2017 11.00 u Alles Wad en Esther Hart. Bellen OvD 14.30 uur Buhu+kehu zondag 2 juli 2017 Harry de W. Harry v K. 13.30 uur Lenny Kuhr maandag 3 juli 2017 dinsdag 4 juli 2017

Nadere informatie

VEILINGVOORWAARDEN VEULENVEILING 2015

VEILINGVOORWAARDEN VEULENVEILING 2015 VEILINGVOORWAARDEN VEULENVEILING 2015 Algemeen: 1.1 Deze veilingvoorwaarden zijn van toepassing op alle overeenkomsten gesloten, op de veulenveiling tussen verkoper en koper, met betrekking tot via de

Nadere informatie

VEILING REGLEMENT. van de S-HERTOGENBOSSCHE FILATELISTENVERENIGING. Pagina 1

VEILING REGLEMENT. van de S-HERTOGENBOSSCHE FILATELISTENVERENIGING. Pagina 1 VEILING REGLEMENT van de S-HERTOGENBOSSCHE FILATELISTENVERENIGING Pagina 1 INHOUDSOPGAVE Hoofdstuk Pagina 1 Regels Inzender 3 2 Bezichtiging Kavels 4 3 Regels Koper 5 4 Wilde Veiling 6 5 Percentages en

Nadere informatie

452. Tuin- en - Landbouw Themaverkoop

452. Tuin- en - Landbouw Themaverkoop 452. Tuin- en - Landbouw Themaverkoop Verkoop informatie Aantal : 3 Locatie : Temploux (België) Bergeijk (Nederland) Vrasene (België) Startdatum : 10 november 2015 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 24 november

Nadere informatie

6 tot 15 oktober 2017 Leegstaand winkelpand Genk-Centrum

6 tot 15 oktober 2017 Leegstaand winkelpand Genk-Centrum 6 tot 15 oktober 2017 Leegstaand winkelpand Genk-Centrum De exacte data en locatie worden pas in een latere fase definitief vastgelegd, afhankelijk van het aanbod leegstaande panden op dat moment. Toonmoment

Nadere informatie

dsts NIEUW AMSTERDAM door dr. NICO GUNS met medewerking van Rob Holdermans, Joop Schenkel, Jaap van Dam, Jan Nierop en vele anderen

dsts NIEUW AMSTERDAM door dr. NICO GUNS met medewerking van Rob Holdermans, Joop Schenkel, Jaap van Dam, Jan Nierop en vele anderen dsts NIEUW AMSTERDAM door dr. NICO GUNS met medewerking van Rob Holdermans, Joop Schenkel, Jaap van Dam, Jan Nierop en vele anderen 25.007: De Nieuw Amsterdam nog gedeeltelijk in oorlogsgrijs getooid langs

Nadere informatie

Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base.

Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base. Handleiding V-Base Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base. Inhoud 1. starten V-Base... 2 2. zoeken / toevoegen personen... 3 3. inzending (reçu) en

Nadere informatie

Verklaring van Deelname. In verband met deelname aan de Faillissementsveiling: Zeegaande Woonkotter RAN van Onlineveilingmeester.

Verklaring van Deelname. In verband met deelname aan de Faillissementsveiling: Zeegaande Woonkotter RAN van Onlineveilingmeester. Verklaring van Deelname In verband met deelname aan de Faillissementsveiling: Zeegaande Woonkotter RAN van Onlineveilingmeester.nl In origineel getekend en voorzien van kopie paspoort/id-kaart als hierna

Nadere informatie

Beweging tot religieuze vernieuwing. Beweging tot religieuze vernieuwing Johanneskerk Gemeente Zutphen

Beweging tot religieuze vernieuwing. Beweging tot religieuze vernieuwing Johanneskerk Gemeente Zutphen Beweging tot religieuze vernieuwing Beweging tot religieuze vernieuwing Johanneskerk Gemeente Zutphen April Mei 2014 LICHT UIT LICHT De liefde bidt voor wie niet weten wat zij doen; gekruisigd blijft zij

Nadere informatie

JANUARI 2017. Yogacollege Tilburg. Telefoon: 06-33610765. Info@yogacollegetilburg.nl. www.yogacollegetilburg.nl

JANUARI 2017. Yogacollege Tilburg. Telefoon: 06-33610765. Info@yogacollegetilburg.nl. www.yogacollegetilburg.nl JANUARI 2017 1 2 3 4 5 6 7 8 1e jaar groep A 9 10 11 12 13 14 15 2e jaar groep A 16 17 18 19 20 21 22 1e jaar groep B 23 24 25 26 27 28 29 Opleiding 2e jaar groep A 30 31 FEBRUARI 2017 1 2 3 4 5 1e jaar

Nadere informatie

Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE

Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE VEILINGCATALOGUS Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE FEEST in de staatsliedenbuurt Uiteenlopende feestelijke gebeurtenissen in de Staatsliedenbuurt van de afgelopen drie decennia, gefotografeerd

Nadere informatie

Vrijdag 16 november 2012 Grote Kerk Vlaardingen. Kunstveiling. ten bate van de inrichting van Museum Vlaardingen. Veilingmeester: Jan Kroes

Vrijdag 16 november 2012 Grote Kerk Vlaardingen. Kunstveiling. ten bate van de inrichting van Museum Vlaardingen. Veilingmeester: Jan Kroes C A T A L O G U S Vrijdag 16 november 2012 Grote Kerk Vlaardingen Kunstveiling ten bate van de inrichting van Museum Vlaardingen Veilingmeester: Jan Kroes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Nadere informatie

Catalogus Verkoop bij inschrijving. Winkelinventaris

Catalogus Verkoop bij inschrijving. Winkelinventaris Catalogus Verkoop bij inschrijving Winkelinventaris 1 Verkoop bij inschrijving van executoriaal in beslag genomen winkelinventaris. In opdracht van mr. E. van der Kolk van Molkenboer & van der Kolk Advocaten

Nadere informatie

729. Directe verkoop 50 industriële robots Kuka KR150/2

729. Directe verkoop 50 industriële robots Kuka KR150/2 729. Directe verkoop 50 industriële robots Kuka KR150/2 Verkoop informatie Aantal : 1 Locatie : Lallaing (Frankrijk) Startdatum : 20 april 2017 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 30 november 2017 vanaf 18:30

Nadere informatie

Keukenveiling bij Kroonkeukens

Keukenveiling bij Kroonkeukens Keukenveiling bij Kroonkeukens Omdat er 2 showroom keukens plaats moeten maken voor nieuwe showroom keukens gaat Kroonkeukens 2 keukens veilen tijdens de inspiratiedag. De veiling is open voor particulieren,

Nadere informatie

Uurroosters administratie

Uurroosters administratie Uurroosters administratie Voltijdse arbeid: 38:00 Deeltijdse arbeid aan 50%: 19:00 1 maandag 7:45 9:00 9:00 12:00 12:00 14:00 2 maandag 12:00 14:00 14:00 dinsdag 12:00 14:00 14:00 woensdag 12:00 14:00

Nadere informatie

Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten.

Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten. Inventarisatielijst kunstveiling 19 maart 2016, Raadzaal Gemeente Eijsden-Margraten. Kunstwerken worden verkocht in blokken van 40 werken (per uur). Tussen de blokken zit steeds een pauze moment. Kunstwerken

Nadere informatie

Nr. A-1 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kasteel Elsloo Aquarel Dagmaat HxBxD: 20 x 27 cm. Jaar: 1985 Verkoopprijs: 30,00

Nr. A-1 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kasteel Elsloo Aquarel Dagmaat HxBxD: 20 x 27 cm. Jaar: 1985 Verkoopprijs: 30,00 Nr. A-1 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kasteel Elsloo Aquarel Dagmaat HxBxD: 20 x 27 cm. 1985 Verkoopprijs: 30,00 Nr. A-2 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kapel Maria in nood Aquarel Dagmaat HxBxD: 19 x

Nadere informatie

Nummer 6, 2 maart 2016 Schooljaar 2015-2016

Nummer 6, 2 maart 2016 Schooljaar 2015-2016 Nummer 6, 2 maart 2016 Schooljaar 2015-2016 Agenda 1 en 3 maart Oudergesprekken 4 maart Afsluiting thema Water 15 maart Studiedag, alle kinderen vrij 19 maart Open Dag 24 maart Paas/lente markt 25 maart

Nadere informatie

Veiling nr.118 wordt gehouden op zaterdag 8 december 2012. Openbare

Veiling nr.118 wordt gehouden op zaterdag 8 december 2012. Openbare Veiling nr.118 wordt gehouden op zaterdag 8 december 2012 Openbare Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 1,75 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.

Nadere informatie

200. Supermarkt apparaturen

200. Supermarkt apparaturen 200. Supermarkt apparaturen Verkoop informatie Aantal : 6 Locatie : Limelette (België) Startdatum : 07 maart 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 12 maart 2013 vanaf 18:35 Kijkdag : 07 maart 2013 van 14:00

Nadere informatie

DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014

DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014 DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014 J a n u a r i 2 0 1 4 Redactioneel 2014 is een bijzonder jaar voor de KVF. 25 jaar geleden werd de vereniging opgericht. Dat vieren

Nadere informatie

ICN Onderzoeksagenda

ICN Onderzoeksagenda ICN Onderzoeksagenda Object in context Waarde & waardering Museometrie Collectie risico management Toegankelijkheid Collectiebalans Moderne Kunst Project 2 Project 3 1 Museometrie Kwantiatief/cijfermatig

Nadere informatie

www.looier.com VEILINGNIEUWS Elandsgracht 109 Amsterdam Lijnbaansgracht 185-187 Asd

www.looier.com VEILINGNIEUWS Elandsgracht 109 Amsterdam Lijnbaansgracht 185-187 Asd VEILINGNIEUWS 13e JAARGANG NR 3 sept. t/m nov. 2006 Ons tijdschrift in vier delen over: Kunst & Antiekcentrum de Looier/ de suites/ de bridgeclub & de veiling Tel.: 020-420 69 88 www.looier.com Foto boven:

Nadere informatie

212. Compressorent en Zonnepanelen

212. Compressorent en Zonnepanelen 212. Compressorent en Zonnepanelen Verkoop informatie Aantal : 4 Locatie : Dison (België) Startdatum : 30 mei 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 04 juni 2013 vanaf 18:50 Kijkdag : 30 mei 2013 van 14:00

Nadere informatie

493. Tractor, opleggers en aanhangwagens

493. Tractor, opleggers en aanhangwagens 493. Tractor, opleggers en aanhangwagens Verkoop informatie Aantal : 3 Locatie : Startdatum : 03 december 2015 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 17 december 2015 vanaf 18:30 Kijkdag : Afhalen : ALLEEN NA AFSPRAAK

Nadere informatie

Cursusaanbod en workshops 2012-2013

Cursusaanbod en workshops 2012-2013 Cursusaanbod en workshops 2012-2013 Marc Kuyper Hans van der Pas Atelier: Wateringweg 155 email : art@marckuyper.com en hvdp@telfort.nl 2031EG Haarlem telefoon 06-11204994 (inspreken) Volop gratis parkeergelegenheid

Nadere informatie

KUYF COLLECTIE-STUDIO

KUYF COLLECTIE-STUDIO -STUDIO -STUDIO is een collectie-studio. Dit betekent dat wij verschillende kunstcollecties beheren waaruit geleend en gekocht kan worden. 3 -STUDIO 4 ONZE WERKWIJZE 9 - Een deel van onze collectie bestaat

Nadere informatie

Collectie Herman Ouwersloot geveild

Collectie Herman Ouwersloot geveild Collectie Herman Ouwersloot geveild In zijn jonge jaren was Herman Ouwersloot, dressman en model. Later acteerde hij, speelde in enkele films, maar fotograferen was zijn voornaamste bezigheid. Hij werkte

Nadere informatie

Creatieve projecten uit de diaconale praktijk

Creatieve projecten uit de diaconale praktijk Het bruist! Creatieve projecten uit de diaconale praktijk Voorjaarsconferentie 18 april 2013 Organisatie Vereniging Beraad Grote Steden in de Protestantse Kerk in Nederland Prof. Dr. G. van der Leeuw Stichting

Nadere informatie

13 T/M 15 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. van: BUFFET-, BOEKEN-, OOSTERSE KASTEN, DRESSOIRS, TV-MEUBELS ETC. TE DOETINCHEM

13 T/M 15 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. van: BUFFET-, BOEKEN-, OOSTERSE KASTEN, DRESSOIRS, TV-MEUBELS ETC. TE DOETINCHEM 13 T/M 15 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING van: BUFFET-, BOEKEN-, OOSTERSE KASTEN, DRESSOIRS, TV-MEUBELS ETC. TE DOETINCHEM Havenstraat 74a, 7005 AG Doetinchem; kijkdag: 13 september 2015 12.00 15.00 uur

Nadere informatie

Zondag 4 September. Dinsdag 6 September. Woensdag 7 September. Donderdag 8 September. Vrijdag 9 September

Zondag 4 September. Dinsdag 6 September. Woensdag 7 September. Donderdag 8 September. Vrijdag 9 September Activiteiten week 35 3 September Clubkampioenschappen 4 September Clubkampioenschappen Zaterdag 3 September 13.00-16.00 Bianca Anker 16.00-19.00 Andre van der Bent 13.00-16.00 Fleur Fok 16.00-19.00 Kees

Nadere informatie

343. Meubels en Horeca Equipment

343. Meubels en Horeca Equipment 343. Meubels en Horeca Equipment Verkoop informatie Aantal : 43 Locatie : Valkenswaard (Nederland) Startdatum : 06 oktober 2014 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 13 oktober 2014 vanaf 18:30 Kijkdag : 06 oktober

Nadere informatie

persinfo dan van severen collectiepresentatie

persinfo dan van severen collectiepresentatie persinfo dan van severen collectiepresentatie p. 2 Dan Van Severen Collectiepresentatie In t kort Dan Van Severen (1927-2009) woonde en werkte een tiental jaar in Brugge. Zijn oeuvre ontwikkelde zich toen

Nadere informatie

Algemene Voorwaarden Verkoop Domeinen Roerende Zaken 2015

Algemene Voorwaarden Verkoop Domeinen Roerende Zaken 2015 Algemene Voorwaarden Verkoop Domeinen Roerende Zaken 2015 Artikel 1. Begripsomschrijvingen De Staat: De Staat der Nederlanden (Domeinen Roerende Zaken); Bieder: De natuurlijke of rechtspersoon die op de

Nadere informatie

642. Vuilniswagens. Verkoop informatie Aantal : 3 Dendermonde (België)

642. Vuilniswagens. Verkoop informatie Aantal : 3 Dendermonde (België) 642. Vuilniswagens Verkoop informatie Aantal : 3 Locatie : Dendermonde (België) Startdatum : 17 januari 2017 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 31 januari 2017 vanaf 18:30 Kijkdag : 24 januari 2017 van 15:00

Nadere informatie

Ve r k o o p v o o r w a a r d e n :

Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : Veiling nr.121 wordt gehouden op zaterdag 14 december 2013 Openbare Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 1,75 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.

Nadere informatie

Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL

Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL Kijkdag: Op aanvraag Sluiting veiling: Donderdag 24 oktober 2013 vanaf 13.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een

Nadere informatie

NIEUWE TOPSTUKKEN UIT HET BRUGSE PRENTENKABINET

NIEUWE TOPSTUKKEN UIT HET BRUGSE PRENTENKABINET museabrugge.be MUSEA BRUGGE PERSDOSSIER indrukwekkend NIEUWE TOPSTUKKEN UIT HET BRUGSE PRENTENKABINET OUDE MEESTERS ARENTSHUIS MODERNE GRAFIEK GROENINGEMUSEUM 31.10.2015-14.02.2016 SELECTIE 1 05.03.2016-19.06.2016

Nadere informatie

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 Kavel 1 ''Klaproos'' canvas, acryl, afmetingen 80 x 60 cm. Kunstenares Jeanne Megens Kavel 2 ''Ontsnapping'' canvas, acryl, afmetingen 100 x 80 cm.

Nadere informatie

Kunstveiling 17 december uur. locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam. meer informatie:

Kunstveiling 17 december uur. locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam. meer informatie: Kunstveiling 17 december 20.00 uur locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam meer informatie: www.cbkschiedam.nl 1 Beste bezoeker, Op zaterdag 17 en zondag 18 december 2016 wordt er in Schiedam een kunstbeurs

Nadere informatie

DE AANSCHOUW VEILINGCATALOGUS 15 SEPTEMBER 2013. Voor meer informatie: www.veilingdeaanschouw.nl

DE AANSCHOUW VEILINGCATALOGUS 15 SEPTEMBER 2013. Voor meer informatie: www.veilingdeaanschouw.nl VEILINGCATALOGUS DE AANSCHOUW 15 SEPTEMBER 2013 Zondag, 15.30 uur. Terras café De Schouw, Witte de Withstraat 80b Kijkdagen, zie pagina 2. Voor meer informatie: www.veilingdeaanschouw.nl Beste mensen,

Nadere informatie

Leemsteeg ongenummerd te Wilp

Leemsteeg ongenummerd te Wilp Per inschrijving te koop, landbouwgrond Leemsteeg ongenummerd te Wilp WILBRINK Makelaardij o.g. Dorpstraat 47, 7361 AR BEEKBERGEN 055 5061397 Makelaars / taxateurs : G.H.M. Vergeer R. Wilbrink (agrarisch)

Nadere informatie

ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN SHETLAND PONY SELECT SALE

ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN SHETLAND PONY SELECT SALE ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN SHETLAND PONY SELECT SALE Begrippen In deze algemene veilingvoorwaarden wordt verstaan onder: Veiling: de Shetland pony Select Sale. Notaris: de notaris of zijn plaatsvervanger

Nadere informatie

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010 ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010 ONDERHAVIGE ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN ZIJN TE ALLEN TIJDE VAN TOEPASSING. IEDERE KOPER OF BIEDER ZAL DOOR HET PLAATSEN VAN EEN BOD WORDEN

Nadere informatie

199. SPEELTUIN VOOR KINDEREN EN MEUBILAIR

199. SPEELTUIN VOOR KINDEREN EN MEUBILAIR 199. SPEELTUIN VOOR KINDEREN EN MEUBILAIR Verkoop informatie Aantal : 10 Locatie : Marche-En-Famenne (België) Startdatum : 30 mei 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 04 juni 2013 vanaf 18:32 Kijkdag : 01

Nadere informatie

REGLEMENT van de 5e Tentoonstelling van de Belgische PASTELLISTEN

REGLEMENT van de 5e Tentoonstelling van de Belgische PASTELLISTEN REGLEMENT van de 5e Tentoonstelling van de Belgische PASTELLISTEN Zaal Arsenal te NAMUR Rue Bruno, 11 5000 NAMUR Van 02 april tot 11 april 2016 Open voor het publiek op zaterdag en zondag van 10u tot 18u

Nadere informatie

Executieveiling: De door Gemeente Rotterdam georganiseerde verkoop in het openbaar via de Website ExecutieVeiling.nl van Kavels;

Executieveiling: De door Gemeente Rotterdam georganiseerde verkoop in het openbaar via de Website ExecutieVeiling.nl van Kavels; Algemene Veilingvoorwaarden Executieveiling Gemeentebelastingen Rotterdam Artikel 1. Definities Aflevering: bezitsverschaffing van de Kavel door Gemeentebelastingen Rotterdam als houder van de Kavel, zulks

Nadere informatie

Werkblad Auteursrecht van beeldend kunstenaars

Werkblad Auteursrecht van beeldend kunstenaars Werkblad Auteursrecht van beeldend kunstenaars Auteursrecht en beeldende kunst Heb je wel eens gehad dat je in een museum liep en dacht hé dat had ik zelf ook wel kunnen maken? Denk bijvoorbeeld aan een

Nadere informatie

Maandbericht juni ste jaargang nummer 6

Maandbericht juni ste jaargang nummer 6 1 Maandbericht juni 2017 49ste jaargang nummer 6 Docentenmededelingen Maandagochtend Acryl- & olieverf Annemarie Noorderwerf Beeldverhaal. Verslag van een dag. Maandag 12 juni starten we op de KWA, en

Nadere informatie

Donderdag 28-jan 6:30 8:27 11:54 12:54 15:34 17:23 19:20

Donderdag 28-jan 6:30 8:27 11:54 12:54 15:34 17:23 19:20 Januari 2016 Vrijdag 1-jan 6:44 8:50 11:41 12:44 14:55 16:41 18:45 Zaterdag 2-jan 6:44 8:50 11:41 12:45 14:56 16:42 18:46 Zondag 3-jan 6:44 8:50 11:42 12:45 14:57 16:43 18:47 Maandag 4-jan 6:44 8:49 11:42

Nadere informatie

editie 7 Jaarprogramma t/m de Kopermolen Centrum voor Kunst en Cultuur Vaals von Clermontplein 11 6291 AT Vaals Tel. 0031 (0)43 3064668

editie 7 Jaarprogramma t/m de Kopermolen Centrum voor Kunst en Cultuur Vaals von Clermontplein 11 6291 AT Vaals Tel. 0031 (0)43 3064668 editie 7 Jaarprogramma de Kopermolen t/m 4 5 1 0 01 2 i i2 n ju uar n a j Centrum voor Kunst en Cultuur de Kopermolen Vaals von Clermontplein 11 6291 AT Vaals Tel. 0031 (0)43 3064668 Jaarprogramma juni

Nadere informatie

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN Koop een kavel en bied een thuis Tijdens de eerste editie van het Habitat golftoernooi zullen

Nadere informatie

VAN SPILBERGENSTRAAT 86 TE AMSTERDAM

VAN SPILBERGENSTRAAT 86 TE AMSTERDAM A M S T E R D A M 2009 VRIJWILLIGE VEILING op MAANDAG 23 november 2009 s-avonds nà 18.00 uur in het gebouw F E L I X M E R I T I S aan de Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan van notaris Mr A.C.B.

Nadere informatie

Aanmeldings- en toelatingsprocedure Examen Meester Boulanger en Meester Patissier2015

Aanmeldings- en toelatingsprocedure Examen Meester Boulanger en Meester Patissier2015 Aanmeldings- en toelatingsprocedure Examen Meester Boulanger en Meester Patissier2015 Hieronder wordt in het kort uitgelegd hoe de aanmeldings- en toelatingsprocedure tot de verschillende onderdelen van

Nadere informatie

Les van 45 minuten ter voorbereiding van de workshop Magnifiek Grafiek.

Les van 45 minuten ter voorbereiding van de workshop Magnifiek Grafiek. TITEL Leerjaar PO groep 1, 2 en 3 Magnifiek Grafiek (voorbereidende les) Type les Les van 45 minuten ter voorbereiding van de workshop Magnifiek Grafiek. Lesduur Omschrijving van de les 45 minuten Een

Nadere informatie

235. Verkoop van 2 Tweedehands auto's Skoda en Nissan Qashqai

235. Verkoop van 2 Tweedehands auto's Skoda en Nissan Qashqai 235. Verkoop van 2 Tweedehands auto's Skoda en Nissan Qashqai Verkoop informatie Aantal : 2 Locatie : Mont-Saint-Guibert (België) Startdatum : 22 oktober 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 29 oktober 2013

Nadere informatie

Algemene voorwaarden horende bij de inbreng van roerende zaken, met als doel deze middels veiling te verkopen.

Algemene voorwaarden horende bij de inbreng van roerende zaken, met als doel deze middels veiling te verkopen. Algemene voorwaarden horende bij de inbreng van roerende zaken, met als doel deze middels veiling te verkopen. Artikel 1 - Toepasselijkheid 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle onderdelen

Nadere informatie

ZOMER EXPO. www.intermedi-art.nl. Vergezicht. lidwien chorus jan tregot. frank dekkers milena tlustá

ZOMER EXPO. www.intermedi-art.nl. Vergezicht. lidwien chorus jan tregot. frank dekkers milena tlustá ZOMER EXPO www.intermedi-art.nl Vergezicht lidwien chorus jan tregot frank dekkers milena tlustá sven hoekstra francis konings jan zwaan frans vd heuvel robert terwindt diederik grootjans charles donker

Nadere informatie

op zaterdag 7 november 2015 in de tabaksschuur, Veenseweg 8 Amerongen start veiling 13.00 strikt (kijkdag 31 oktober)

op zaterdag 7 november 2015 in de tabaksschuur, Veenseweg 8 Amerongen start veiling 13.00 strikt (kijkdag 31 oktober) op zaterdag 7 november 2015 in de tabaksschuur, Veenseweg 8 Amerongen start veiling 13.00 strikt (kijkdag 31 oktober) biednummers te verkrijgen in de tabaksschuur Schema veiling op 7 november Tijdsaanduiding

Nadere informatie

Titel; Het meisje met de parel.

Titel; Het meisje met de parel. Titel; Het meisje met de parel. Kunstenaar: Myriam Hazelset Afmetingen:. Informatie: Pentekening Prijs: 450 (kunstenaar) Ivo-150 (Veilen) Op de kunstacademie moesten we de oude meesters soms als oefening

Nadere informatie

Volledige opbrengst voor Rico's foundation cambodja

Volledige opbrengst voor Rico's foundation cambodja 29-10-2016 * 11:00 uur * dorpshuus heino VEILING * Veiling * veiling * veiling * veiling Wanneer: Waar: Veilingmeester: De schilderijen zijn vooraf te bezichtigen v.a. vrijdag 28 oktober 1 2:00uur tot

Nadere informatie

VEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN:

VEILINGVOORWAARDEN: AANVULLENDE BEPALINGEN: VEILINGVOORWAARDEN: Op deze veiling en de daaruit voortvloeiende transacties zijn van toepassing: Het reglement en algemene voorwaarden van Hobaho BV welke zijn gedeponeerd bij de griffie van de arrondissementsrechtbank

Nadere informatie

Jules De Bruycker te gast bij Frank Brangwyn

Jules De Bruycker te gast bij Frank Brangwyn persinfo TENTOONSTELLING 11/10/ 13 > 12/01/ 14 Arentshuis, Dijver 16 I B- 8000 Brugge Jules De Bruycker liet zich in zijn etsen met sterke lichtcontrasten inspireren door het werk van Frank Brangwyn. Deze

Nadere informatie

Aanmelden kan middels het digitale inschrijfformulier die u per mail heeft ontvangen.

Aanmelden kan middels het digitale inschrijfformulier die u per mail heeft ontvangen. MAANDAG 20 juli DINSDAG 21 juli WOENSDAG 22 juli DONDERDAG 23 juli VRIJDAG 24 juli * Bij minder dan 5 aanmeldingen verzorgen wij een alternatief aanbod (bv. ). Huttenbos Entree: 7,95 (Sjoepkar * Bij minder

Nadere informatie

Inleiding. Veel plezier en een goede veilingdag, Namens Vereniging KrimpenerKunstWaard. Louky Scheltema.

Inleiding. Veel plezier en een goede veilingdag, Namens Vereniging KrimpenerKunstWaard. Louky Scheltema. Veilingboekje 1 Inhoud Inleiding... 3 Veilingstukken... 4 Schilderijen, gemengde technieken... 4 Schilderijen, Acrylverf... 6 Foto s... 9 Textiel...10 Keramiek/Glas...10 Objecten Steen/Metaal/Hout...11

Nadere informatie

PRENTKUNST KALENDER 2017

PRENTKUNST KALENDER 2017 PRENTKUNST KALENDER 2017 In 2017 is er een spraakmakend tentoonstellingsprogramma in het centrum voor prentkunst van de Stichting Nobilis aan het Zuideinde 26b in Fochteloo Vanaf 26 januari elke donderdag-

Nadere informatie

Opening van de retrospectieve tentoonstelling Constantin Meunier

Opening van de retrospectieve tentoonstelling Constantin Meunier Persbericht 9 september 2014 Opening van de retrospectieve tentoonstelling Constantin Meunier Op 20 september 2014 opent, in de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België, de retrospectieve tentoonstelling

Nadere informatie

1.6 Inschrijvingsformulier: het formulier, bedoeld in artikel 2 en volgende.

1.6 Inschrijvingsformulier: het formulier, bedoeld in artikel 2 en volgende. - 1 - VOORWAARDEN voor de verkoop bij inschrijving van het registergoed: Wijk 2 17-18 te urk Begrippen/Omschrijving 1.1 Het verkochte: de voormalige havenmeesterwoning met ondergrond en verder toebehoren

Nadere informatie

Lesbrief PO (N)ergens Thuis

Lesbrief PO (N)ergens Thuis Lesbrief PO (N)ergens Thuis Kringgesprekken en beeldende opdracht rondom de expositie (N)ergens Thuis in Zwolle Zwolle 16 sept.- 12 okt. Geachte docent, Fijn dat u mee wilt doen met de verwerking van het

Nadere informatie

Slimhuishouden.nl. sslaap kamer. slaap kamer bad kamer trappen overloop. slaap kamer. slaap kamer. hal. zolder. woon kamer buiten boel.

Slimhuishouden.nl. sslaap kamer. slaap kamer bad kamer trappen overloop. slaap kamer. slaap kamer. hal. zolder. woon kamer buiten boel. nov 2016 45 maandag 7 dinsdag 8 woensdag 9 donderdag 10 vrijdag 11 zaterdag 12 Aankomst Sint zondag 13 s nov 2016 46 maandag 14 dinsdag 15 woensdag 16 donderdag 17 vrijdag 18 zaterdag 19 zondag 20 s nov

Nadere informatie

Pop-Up-Atelier Wassenaar

Pop-Up-Atelier Wassenaar 101. Abdullah 1 eisje Vermeer Papier / potlood 102. Abdullah 1 Sloep aan vloedlijn Papier / potlood 103. Anos eslmani 2 Treurende man Papier / houtskool 104a. Bovyri 1 Atelier Papier/ houtskool Zijn 1e

Nadere informatie

Ermelo's weekblad woensdag 9 december 2009

Ermelo's weekblad woensdag 9 december 2009 Ermelo's weekblad woensdag 9 december 2009 Ermelo's weekblad woensdag 14 oktober 2009 A lida en Esther nemen blij de voorraad van flessen verf op, die een sponsor heeft laten afleveren. Foto: Grietje -Akke

Nadere informatie

Klein transport Het klein transport (kleiner dan 12 meter) vindt plaats op dezelfde manier als bij het sloopverkeer (zie bijgaande route).

Klein transport Het klein transport (kleiner dan 12 meter) vindt plaats op dezelfde manier als bij het sloopverkeer (zie bijgaande route). Verslag verkeersgroep d.d. 15 mei 2017 Aanwezig: Namens het schoolbestuur: Jaap Visser Peter Kieft Namens de gemeente: Ronald de Vries Evelien de Bunje Namens de omwonenden Rene de Reus Namens de aannemer:

Nadere informatie

Jan Smalt ZELFPORTRETTEN

Jan Smalt ZELFPORTRETTEN Jan Smalt ZELFPORTRETTEN Zelfportret met blauw jack acryl/olie op hardboard 1987 52 x 46 cm Verdwaalde bassist houtsnede 1987 50 x 40 cm Zelfportret 9/9/88 Zelfportret 9/9/88 Zelfportret 10/9/88 viltstift

Nadere informatie

TE KOOP MAASBRACHT ,- k.k. Bunkerhaven 0ong. AB & P Vaassen Bezoekadres: Roersingel 6, 6041 KX Roermond

TE KOOP MAASBRACHT ,- k.k. Bunkerhaven 0ong. AB & P Vaassen Bezoekadres: Roersingel 6, 6041 KX Roermond TE KOOP MAASBRACHT Bunkerhaven 0ong 1.140.000,- k.k. AB & P Vaassen Bezoekadres: Roersingel 6, 6041 KX Roermond Postadres: Postbus 320, 6040 AH Roermond T 0475 33 11 33 info@vaassen.nl www.vaassen.nl ADRES

Nadere informatie

Korte voorstelling van het entertainment

Korte voorstelling van het entertainment Korte voorstelling van het entertainment Pierre de Haan Voor Pierre is zingen zijn lust en zijn leven. De geboren en getogen Amsterdammer heeft, met een zingende moeder en zuster, de muziek met de paplepel

Nadere informatie