Download "Benefiet Kunstveiling"

1 Benefiet Kunstveiling Zaterdag 30 mei uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen 2

2 Veilingboekje Zaterdag 30 mei uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen Benefiet Kunstveiling met werk van Vlaardingse kunstenaars Presentatie Jack Kerklaan Kijkdagen dinsdag 26 t/m vrijdag 29 mei van tot uur (vrijdag tot uur) en zaterdag 30 mei van uur tot uur Organisatie: Stichting Vrienden van KADE40 KADE40 is het centrum voor kunst- en cultuur aan de Westhavenkade 40, in Vlaardingen 3

3 Voorwoord Beste kunstliefhebber, beste Vlaardinger Voor u ligt het veilingboekje van de Benefiet Kunstveiling KADE40. In deze catalogus treft u een overzicht van de kunstwerken aan. 37 Kunstwerken worden kort toegelicht. Een groot aantal is afkomstig van Vlaardingse kunstenaars. De opbrengsten worden gebruikt om nieuw werk voor de Kunstuitleen KADE40 aan te kopen. Jack Kerklaan zal de kunstveiling als veilingmeester begeleiden. Kijkdagen Dinsdag 26 mei, woensdag 27 mei en donderdag 28 mei van tot uur; Vrijdag 29 mei van tot uur en op zaterdag 30 mei van uur tot uur. De Benefiet Kunstveiling wordt georganiseerd door de Stichting Vrienden van KADE40. De vrienden van KADE40 vormen een netwerk van Vlaardingers die kunst en cultuur een warm hart toe dragen. Een aantal keer per jaar ontmoeten de vrienden elkaar voor een exclusief concert, een bijzondere lezing of een andere vriendenactiviteit. Daarnaast organiseren de vrienden van KADE40 een aantal benefietactiviteiten. De inkomsten hiervoor komen ten goede aan extra projecten waar KADE40 nu nog geen budget voor heeft. Wij ontmoeten u graag op de Benefiet Kunstveiling KADE40 op 30 mei om uur aan de Westhavenkade 40 te Vlaardingen, Stichting Vrienden van KADE40 Ook vriend worden van KADE40? Kijk op 4

4 Kavel- nummer Naam kunstenaar Naam kunstwerk Techniek Basisbod Afbeelding 1 Thijs Overmans Luiken ( 56/) 2 Stanske de Bruijn zonder titel Zeefdruk kleur 3 Anne Burger Zonder titel Aquarel 4 J.J. Oldenhof Varkens Gemengde techniek 5 Piet Warffemius Zonder titel Ets 6 Louis Looijschelder Venetiaans landschap 1 Pastel 2 7 Remi Poppe zonder titel krijttekening 8 Jan Homan Zonder titel 14/25 houtsnede 9 Ben Palli Zonder titel Aquarel 5

5 Kavel- nummer Naam kunstenaar Naam kunstwerk Techniek Basisbod Afbeelding 10 L Way- Nuis Bloemetje voor jou en vivew la liberte Ets 11 Remi Poppe Zonder titel Olieverf/ schilderij 2 12 Pietertje van Splunter Hek Acryl 0 13 Rob Figee Nazgul tower Acryl 2 14 Hans van Leeuwen Zonder titel Gemengde techniek 15 Cees Lesuis Nachttekening Maassluis 8 Gemengde techniek 0 16 Joop van Esch Zonder titel Olieverf/schil derij 17 Marjon Hoogendijk Voorstudie Awakening Gemengde techniek 18 I.L. van Haastert Een fragmentarisch uitzicht Acryl

6 Kavel- nummer Naam kunstenaar Naam kunstwerk Techniek Basisbod Afbeelding 19 Jan Naezer Zonder titel Ets 2 20 David Lavington Santa Barbara 23/38 21 Wilma Kuil Zonder titel Zeefdruk 22 Cor Otte Zonder titel Ets - droge - naald 23 Piet Fioole Hollands landschap II 26/40 24 Jaap Hillenius Reflectie 49/ Ets 25 Hans Landsaat De rots/ de heuvel/ Een brug Ets 26 Dick Blacquiere Rozen Aquarel 27 Reinier Lucassen Zonder titel 58/60 Litho 7

7 Kavel- nummer Naam kunstenaar Naam kunstwerk Techniek Basisbod Afbeelding 28 Herman Berserik Zonder titel Ets 29 H.P.M. van de Ploeg 2 Onafscheidelijke kameraden 2/10 Litho 30 Dik Kats Er rijst iets op Olieverf/ schilderij 2 31 David Lavington Santa cruz 29/40 32 Hermine Arends Fluitspelend meisje Pastel 33 Lucas Silawanebessy Zonder titel 34 Dik Kats Bladvormen Acryl 35 Willem Kerklaan Zonder titel Acryl 0 36 Ed van Zanden Havengezicht Oostindische inkttekening 37 Hilde Mohring Ijshockeyers III 15/40 8

8 Spelregels Benefiet Kunstveiling 30 mei De kunstwerken worden verkocht door Stichting Vrienden van KADE Omschrijvingen in het veilingboekje en alle inlichtingen schriftelijk of mondeling gegeven, zijn naar beste weten van de zijde van de Stichting Vrienden van KADE40 gedaan en kunnen geen aanleiding geven tot verhaal. 3. Een ieder wordt geacht voor zichzelf te hebben gekocht en is aansprakelijk voor betaling. 4. De Stichting Vrienden van KADE40 behoudt zich de volgende rechten voor: Te allen tijden wijzigingen aan te brengen in de orde van verkoop. Nummers toe te voegen of te doen vervallen. Kopen te combineren of te splitsen. Kopen niet te gunnen of aan te houden. Goederen te herveilen indien de koper zijn/haar volledige naam en adres aan de veilinghouder weigert bekend te maken. Namens kopers of verkopers biedingen uit te brengen. Kopen waarover een verschil is gerezen, opnieuw in veiling te brengen. Zonder opgaaf van redenen personen als bieder of koper te weigeren. 5. Betaling dient te geschieden in Euro's, voordat de kunstwerken in ontvangst genomen kunnen worden. 6. Tijdens de veiling worden geen kunstwerken afgegeven. 7. Eerst na afloop van de veiling en op vertoon van een betalingsbewijs kunnen de kunstwerken in ontvangst genomen worden. Dit is tevens mogelijk na afspraak, tijdens de openingsuren van KADE De kunstwerken dienen binnen twee weken na de veilingdag te zijn afgehaald. Belangrijke informatie tbv de kunstwerken 1. Voor- en achternaam van de schilder: naar onze mening en / of naar mening en opgave van Stichting KADE40 een werk van deze meester. 2. Titel: naar onze mening en/of naar mening en opgave van Stichting KADE40 de titel van het kunstwerk. 3. Niet alle restauraties en beschadigingen zijn vermeld. 9

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur Beste kunstliefhebber en, of betrokkene bij Park Zuiderhout, Voor u ligt de veilingbrochure van de benefiet kunstveiling van Park Zuiderhout. In deze catalogus treft u een overzicht van de kunstwerken

Veilingboekje kunstwerken 2016

Catalogus Verkoop bij inschrijving. Voorraden Special Trees

Catalogus Verkoop bij inschrijving. Voorraden Special Trees Catalogus Verkoop bij inschrijving Voorraden Special Trees w.o. ca. 500 dadelpalmen, 10 waaierpalmen en diverse struiken Goederen thans opgeslagen Liempdseweg 31 Sint Oedenrode 1 Na telling omvatten de

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten Veiling HOV financiering concertreis A orkest zomer 2019 Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00 Zaal open: 19hr00 Locatie: Cultuurcampus Burchtpoort 5, Vleuten Voorwoord Deze zomer zal het A orkest van Harmonie

ducoavisveilingen.nl Noorsestraat 7 Zutphen T +31(0)

ducoavisveilingen.nl Noorsestraat 7 Zutphen T +31(0) Voor Aankoop ALGEMENE VOORWAARDEN Geldende bij de aankoop in veiling van roerende zaken. Deze Algemene Voorwaarden zijn gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor met ingang van -..-. onder

zaterdag 13 april 2013 Tafel 1

zaterdag 13 april 2013 Tafel 1 zaterdag 13 april 2013 18:30 Jan van Schagen - Jan Scholten B2 19:00 Louise Stoop - Maja Bergen D1 19:25 Nic Snoek - Silver Snoek C1 19:55 Lydia Kemfers - Lia van Schagen D1 20:20 Annet Stam - Louise Stoop

over horizontaliteit en verticaliteit

over horizontaliteit en verticaliteit 6 tot 21 oktober 2019 The Gallery in Genk over horizontaliteit en verticaliteit met steun van Een tentoonstellig over... Uiteraard over een landschap... of over een portret! Misschien wel een portret in

Persdocumentatie. 3 t/m 6 September Prins Hendrikkade 33 te Amsterdam

Persdocumentatie. 3 t/m 6 September Prins Hendrikkade 33 te Amsterdam Persdocumentatie 3 t/m 6 September 2009 1 Prins Hendrikkade 33 te Amsterdam 2 Persbericht aug 2009 Jong talent... eenmaal, andermaal Uitzonderlijke kunstveiling met beginnende kunstenaars Op 6 september

OP NAAR DE 45! Martin vthiel

Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht

Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht Kijkwijzer 1: Utrechtse Domtoren in Italiaans landschap van kunstenaar Paul Klemann Zeefdruk, 2000, collectie Kunstuitleen Utrecht. Paul Klemann noemt zijn kunstwerken droomtekeningen. Wat zou hij hiermee

IN HOOFDZAAK MET BETREKKING TOT DE KOPER

IN HOOFDZAAK MET BETREKKING TOT DE KOPER VERKOOPSVOORWAARDEN Met betrekking tot de conditie van een ter veiling aangeboden voorwerp. De afwezigheid van enige verwijzing naar de conditie van een lot houdt niet in dat het object in goede staat

UNST & ATELIER ROUTE 2014

UNST & ATELIER ROUTE 2014 UNST & ATELIER ROUTE 2014 21 & 22 juni 12.00 tot 17.00 uur Capelle aan den IJssel www.kunstkringcapelle.nl LOCATIE/KUNSTENAARS PAGINA 1. Scout Centrum, s-gravenweg 101 - Anca Boonacker 6 - Brigitta Breevaart

Behoud Kerkgebouw Sluipwijk KUNSTVEILING. donderdag 5 november 20.00 uur ontvangst vanaf 19.30 uur. locatie Galerie-winkel AnderZ, Oudeweg 1A Reeuwijk

Behoud Kerkgebouw Sluipwijk KUNSTVEILING. donderdag 5 november 20.00 uur ontvangst vanaf 19.30 uur. locatie Galerie-winkel AnderZ, Oudeweg 1A Reeuwijk Behoud Kerkgebouw Sluipwijk KUNSTVEILING donderdag 5 november 20.00 uur ontvangst vanaf 19.30 uur locatie Galerie-winkel AnderZ, Oudeweg 1A Reeuwijk Een unieke collectie van tientallen kunstwerken, met

TANKSTATION EXPO! Voorwaarden

TANKSTATION EXPO! Voorwaarden Tankstation EXPO! biedt nieuwe, aankomende en professionele kunstenaars de mogelijkheid om kunstwerken en - projecten te presenteren in haar expositieruimte met twee grote etalages aan een drukke doorgaande

Catalogus Verkoop bij inschrijving. MD Handelsonderneming. Goederen thans opgeslagen De Hoogt 47 Loon op Zand

Catalogus Verkoop bij inschrijving. MD Handelsonderneming. Goederen thans opgeslagen De Hoogt 47 Loon op Zand Catalogus Verkoop bij inschrijving MD Handelsonderneming Goederen thans opgeslagen De Hoogt 47 Loon op Zand 1 Het betreft een verkoop bij inschrijving van de volgende machines: 5 nieuwe afzuigunits NEDERMAN

TIEN TIPS WANNEER JE EEN KUNSTWERK WILT AANSCHAFFEN

Adres kijkdagen: Voormalige bibliotheek; Johan Modastraat 5, 9671 CD Winschoten. (tijdens kijkdagen en afhalen goederen).

Adres kijkdagen: Voormalige bibliotheek; Johan Modastraat 5, 9671 CD Winschoten. (tijdens kijkdagen en afhalen goederen). CATALOGUS Kunstveiling BKR werken, gemeente Oldambt. Adres kijkdagen: Voormalige bibliotheek; Johan Modastraat 5, 9671 CD Winschoten. (tijdens kijkdagen en afhalen goederen). Kijkdagen: Vrijdag 18 maart;

1322. Kapsalon Verkoop informatie Aantal : 1. Startdatum : 03 april 2019 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 10 april 2019 vanaf 18:30

1322. Kapsalon   Verkoop informatie Aantal : 1. Startdatum : 03 april 2019 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 10 april 2019 vanaf 18:30 1322. Kapsalon Verkoop informatie Aantal : 1 Locatie : Bastogne (België) Startdatum : 03 april 2019 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 10 april 2019 vanaf 18:30 Kijkdag : Afhalen : WWW.AUCTELIA.COM De Algemene

Stichting Henk Fortuin Jaarverslag 2013

Stichting Henk Fortuin Jaarverslag 2013 Stichting Henk Fortuin Jaarverslag 2013 Inhoudsopgave 1. Bestuur 3 2. Doelstelling van de stichting 3 3. Vrijwilligers 4 4. Activiteiten van de stichting 4 4.1 Archiveren, Inventariseren en beschrijven

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS DIENSTENVEILING SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS NIJMEGEN 20 JUNI TEN BATE VAN: BACK TO SCHOOL i.s.m unicef TABLETS VOOR KINDEREN IN CWZ &20 juni in Fletcher Hotel Val-Monte om 19.30 VOORWOORD

752. Balieverkoop van bouwaccessoires

752. Balieverkoop van bouwaccessoires 752. Balieverkoop van bouwaccessoires Verkoop informatie Aantal : 1 Locatie : Beauraing (België) Startdatum : 03 augustus 2017 vanaf 07:30 Sluitingsdatum : 31 augustus 2017 vanaf 18:00 Kijkdag : Afhalen

Uiterlijke datum indiening biedingen (sluitingsdatum):

Boot - DEM/DT/BE_MFAO-BOO, Financieel Advies en Ondersteuning - DEM/DL/BE_TS-MFAO, Fiscaal - DEM/DT/BE_MFAO-FIS, Gespreksvaardigheden Gr.1... - DEM/DT/BE_MFAO-BOO, Financieel Advies en Ondersteuning - DEM/DL/BE_TS-MFAO, - DEM/DT/BE_MFAO-FIS,... Week 6 (4 feb 2013-10 feb 2013) maandag (04/02) dinsdag (05/02) woensdag (06/02) donderdag (07/02)

1514. Containers, containertrucks, aanhangwagens

1514. Containers, containertrucks, aanhangwagens 1514. Containers, containertrucks, aanhangwagens Verkoop informatie Aantal : 1 Locatie : Puurs (België) Startdatum : 24 september 2019 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 08 oktober 2019 vanaf 18:30 Kijkdag :

506. Voorraadafbouw Toshiba Laptops - Nieuw

506. Voorraadafbouw Toshiba Laptops - Nieuw 506. Voorraadafbouw Toshiba s - Nieuw Verkoop informatie Aantal : 20 Locatie : Genval (België) Startdatum : 15 december 2015 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 22 december 2015 vanaf 18:30 Kijkdag : 15 december

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand Mobile Art Loppersum is druk bezig om zoveel mogelijk mensen te laten kennismaken met beeldende kunst. Uit de al bestaande collectie van www.malcollection.nl en onlangs gekochte kunstwerken willen we zoveel

1155. Barge en sleepboot

1155. Barge en sleepboot 1155. Barge en sleepboot Verkoop informatie Aantal : 2 Locatie : Floreffe (België) Floreffe (België) Startdatum : 27 oktober 2018 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 30 november 2018 vanaf 18:30 Kijkdag : Afhalen

Kerkagenda buhu: burgerlijk huwelijk, kehu: kerkelijk huwelijk u Alles Wad en Esther Hart. zaterdag 1 juli

Kerkagenda buhu: burgerlijk huwelijk, kehu: kerkelijk huwelijk u Alles Wad en Esther Hart. zaterdag 1 juli Kerkagenda 2017 zaterdag 1 juli 2017 11.00 u Alles Wad en Esther Hart. Bellen OvD 14.30 uur Buhu+kehu zondag 2 juli 2017 Harry de W. Harry v K. 13.30 uur Lenny Kuhr maandag 3 juli 2017 dinsdag 4 juli 2017

1334. Destocking van een nieuwe basketbalcollectie, kleding en horloges

1334. Destocking van een nieuwe basketbalcollectie, kleding en horloges 1334. Destocking van een nieuwe basketbalcollectie, kleding en horloges Verkoop informatie Aantal : 2 Locatie : Bruxelles (België) Startdatum : 01 mei 2019 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 15 mei 2019 vanaf

Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE

Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE VEILINGCATALOGUS Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE FEEST in de staatsliedenbuurt Uiteenlopende feestelijke gebeurtenissen in de Staatsliedenbuurt van de afgelopen drie decennia, gefotografeerd

Creatures. Formaat: 50x40 cm Gerda van Leeuwen

Creatures. Formaat: 50x40 cm Gerda van Leeuwen Dat een kunstenaar op zoek is naar de kern der dingen is een open deur. Het fascinerende is dat het zich steeds op een andere manier aandient en het niet verzadigd lijkt te raken. Dat is ook meteen de

1429. Gebruikte vuilniswagens, containerchassis, boxpersen en aanhangwagens

1429. Gebruikte vuilniswagens, containerchassis, boxpersen en aanhangwagens 1429. Gebruikte vuilniswagens, containerchassis, boxpersen en aanhangwagens Verkoop informatie Aantal : 0 Locatie : Mol (België) Startdatum : 02 september 2019 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 16 september

Inleiding. Veel plezier en een goede veiling, Namens het bestuur van de Vereniging KrimpenerKunstWaard

Inleiding. Veel plezier en een goede veiling, Namens het bestuur van de Vereniging KrimpenerKunstWaard Veilingboekje 1 Inhoud Inleiding... 3 Veilingstukken... 4 Collage en Mixed-media... 4 Foto... 5 Keramiek... 6 Object Hout, Steen, Stof... 7 Schilderijen - Acrylverf...10 Schilderijen - Aquarel...13 Schilderijen

De Vier Eenen Heren. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde

De Vier Eenen Heren. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde Aantal spelers Wedstrijduitslag /0 Seizoen: --0 t/m --0 Super 0 Jan Vaartjes Onder Vrienden 0 0, Jan Blaauw Onder Vrienden 0 0,0 Piet Rentenaar WWB 0 0 0, Jack van Kleef Gezellig Samenzijn 0 0 0, Jan Rood

452. Tuin- en - Landbouw Themaverkoop

452. Tuin- en - Landbouw Themaverkoop 452. Tuin- en - Landbouw Themaverkoop Verkoop informatie Aantal : 3 Locatie : Temploux (België) Bergeijk (Nederland) Vrasene (België) Startdatum : 10 november 2015 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 24 november

dsts NIEUW AMSTERDAM door dr. NICO GUNS met medewerking van Rob Holdermans, Joop Schenkel, Jaap van Dam, Jan Nierop en vele anderen

dsts NIEUW AMSTERDAM door dr. NICO GUNS met medewerking van Rob Holdermans, Joop Schenkel, Jaap van Dam, Jan Nierop en vele anderen dsts NIEUW AMSTERDAM door dr. NICO GUNS met medewerking van Rob Holdermans, Joop Schenkel, Jaap van Dam, Jan Nierop en vele anderen 25.007: De Nieuw Amsterdam nog gedeeltelijk in oorlogsgrijs getooid langs

6 tot 15 oktober 2017 Leegstaand winkelpand Genk-Centrum

6 tot 15 oktober 2017 Leegstaand winkelpand Genk-Centrum 6 tot 15 oktober 2017 Leegstaand winkelpand Genk-Centrum De exacte data en locatie worden pas in een latere fase definitief vastgelegd, afhankelijk van het aanbod leegstaande panden op dat moment. Toonmoment

verkoop buiten gebruik gesteld meubilair met bieding onder gesloten omslag Vredegerecht Ronse maandag 26 november 2018 om 11h00 Federale Overheidsdienst FINANCIËN Algemene administratie van de PATRIMONIUMDOCUMENTATIE FINSHOP Bornem Industrieweg 18 2880 Bornem Tel. 0257 913 30 http://www.finshop.belgium.be verkoop buiten gebruik

VEILING REGLEMENT. van de S-HERTOGENBOSSCHE FILATELISTENVERENIGING. Pagina 1

Beweging tot religieuze vernieuwing. Beweging tot religieuze vernieuwing Johanneskerk Gemeente Zutphen

Beweging tot religieuze vernieuwing. Beweging tot religieuze vernieuwing Johanneskerk Gemeente Zutphen Beweging tot religieuze vernieuwing Beweging tot religieuze vernieuwing Johanneskerk Gemeente Zutphen April Mei 2014 LICHT UIT LICHT De liefde bidt voor wie niet weten wat zij doen; gekruisigd blijft zij

De Vier Eenen Heren. Speler Kolfclub Punten Slagen Gemiddelde Aantal spelers Wedstrijduitslag /0 Seizoen: --0 t/m --0 De Vier Eenen Super 0 Jan Vaartjes Onder Vrienden 0 0, Jan Blaauw Onder Vrienden 0 0,0 Piet Rentenaar WWB 0 0 0, Jack van Kleef Gezellig Samenzijn

JANUARI 2017. Yogacollege Tilburg. Telefoon: 06-33610765. Info@yogacollegetilburg.nl. www.yogacollegetilburg.nl

JANUARI 2017. Yogacollege Tilburg. Telefoon: 06-33610765. Info@yogacollegetilburg.nl. www.yogacollegetilburg.nl JANUARI 2017 1 2 3 4 5 6 7 8 1e jaar groep A 9 10 11 12 13 14 15 2e jaar groep A 16 17 18 19 20 21 22 1e jaar groep B 23 24 25 26 27 28 29 Opleiding 2e jaar groep A 30 31 FEBRUARI 2017 1 2 3 4 5 1e jaar

Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base.

Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base. Handleiding V-Base Dit document bevat een beknopte handleiding voor het gebruik van de Windows versie van V-Base. Inhoud 1. starten V-Base... 2 2. zoeken / toevoegen personen... 3 3. inzending (reçu) en

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd

729. Directe verkoop 50 industriële robots Kuka KR150/2

729. Directe verkoop 50 industriële robots Kuka KR150/2 729. Directe verkoop 50 industriële robots Kuka KR150/2 Verkoop informatie Aantal : 1 Locatie : Lallaing (Frankrijk) Startdatum : 20 april 2017 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 30 november 2017 vanaf 18:30

Vrijdag 16 november 2012 Grote Kerk Vlaardingen. Kunstveiling. ten bate van de inrichting van Museum Vlaardingen. Veilingmeester: Jan Kroes

Vrijdag 16 november 2012 Grote Kerk Vlaardingen. Kunstveiling. ten bate van de inrichting van Museum Vlaardingen. Veilingmeester: Jan Kroes C A T A L O G U S Vrijdag 16 november 2012 Grote Kerk Vlaardingen Kunstveiling ten bate van de inrichting van Museum Vlaardingen Veilingmeester: Jan Kroes 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Keukenveiling bij Kroonkeukens

Keukenveiling bij Kroonkeukens Keukenveiling bij Kroonkeukens Omdat er 2 showroom keukens plaats moeten maken voor nieuwe showroom keukens gaat Kroonkeukens 2 keukens veilen tijdens de inspiratiedag. De veiling is open voor particulieren,

Uurroosters administratie

Uurroosters administratie Uurroosters administratie Voltijdse arbeid: 38:00 Deeltijdse arbeid aan 50%: 19:00 1 maandag 7:45 9:00 9:00 12:00 12:00 14:00 2 maandag 12:00 14:00 14:00 dinsdag 12:00 14:00 14:00 woensdag 12:00 14:00

1411. Lift voor het wassen onder spanning in berichten T.H. T 400 KVA

1411. Lift voor het wassen onder spanning in berichten T.H. T 400 KVA 1411. Lift voor het wassen onder spanning in berichten T.H. T 400 KVA Verkoop informatie Aantal : 1 Locatie : Aye (België) Startdatum : 05 augustus 2019 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 19 augustus 2019 vanaf

Catalogus Verkoop bij inschrijving. Winkelinventaris

Nr. A-1 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kasteel Elsloo Aquarel Dagmaat HxBxD: 20 x 27 cm. Jaar: 1985 Verkoopprijs: 30,00 Nr. A-1 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kasteel Elsloo Aquarel Dagmaat HxBxD: 20 x 27 cm. 1985 Verkoopprijs: 30,00 Nr. A-2 Kunstenaar: Grafik Buro Titel: Kapel Maria in nood Aquarel Dagmaat HxBxD: 19 x

200. Supermarkt apparaturen

200. Supermarkt apparaturen 200. Supermarkt apparaturen Verkoop informatie Aantal : 6 Locatie : Limelette (België) Startdatum : 07 maart 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 12 maart 2013 vanaf 18:35 Kijkdag : 07 maart 2013 van 14:00

Nummer 6, 2 maart 2016 Schooljaar 2015-2016

Nummer 6, 2 maart 2016 Schooljaar 2015-2016 Nummer 6, 2 maart 2016 Schooljaar 2015-2016 Agenda 1 en 3 maart Oudergesprekken 4 maart Afsluiting thema Water 15 maart Studiedag, alle kinderen vrij 19 maart Open Dag 24 maart Paas/lente markt 25 maart

ICN Onderzoeksagenda

ICN Onderzoeksagenda ICN Onderzoeksagenda Object in context Waarde & waardering Museometrie Collectie risico management Toegankelijkheid Collectiebalans Moderne Kunst Project 2 Project 3 1 Museometrie Kwantiatief/cijfermatig

UNST & ATELIER ROUTE 2015

UNST & ATELIER ROUTE 2015 UNST & ATELIER ROUTE 2015 6 & 7 juni 12.00 tot 17.00 uur Capelle aan den IJssel www.kunstkringcapelle.nl LOCATIE/KUNSTENAARS PAGINA 1. Scout Centrum, s-gravenweg 101 Monique Bleeker 6 Margreet Hagoort-Scheerder

Veiling nr.118 wordt gehouden op zaterdag 8 december 2012. Openbare

Veiling nr.118 wordt gehouden op zaterdag 8 december 2012. Openbare Veiling nr.118 wordt gehouden op zaterdag 8 december 2012 Openbare Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 21% opgeld en 1,75 tafelgeld voor iedere koop (incl. 21% btw) in Euro's.

DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014

DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014 DIGITAAL TIJDSCHRIFT VOOR CULTUUR, KUNST EN LANDSCHAP FLEVOLAND 01 / 2014 J a n u a r i 2 0 1 4 Redactioneel 2014 is een bijzonder jaar voor de KVF. 25 jaar geleden werd de vereniging opgericht. Dat vieren

493. Tractor, opleggers en aanhangwagens

493. Tractor, opleggers en aanhangwagens 493. Tractor, opleggers en aanhangwagens Verkoop informatie Aantal : 3 Locatie : Startdatum : 03 december 2015 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 17 december 2015 vanaf 18:30 Kijkdag : Afhalen : ALLEEN NA AFSPRAAK

Aard van de te verkopen goederen:

Aard van de te verkopen goederen: Federale Overheidsdienst FINANCIËN Algemene administratie van de PATRIMONIUMDOCUMENTATIE FINSHOP Bornem Industrieweg 18 2880 Bornem Tel. 0257 913 30 http://www.finshop.belgium.be Verkoop van buiten gebruik

212. Compressorent en Zonnepanelen

212. Compressorent en Zonnepanelen 212. Compressorent en Zonnepanelen Verkoop informatie Aantal : 4 Locatie : Dison (België) Startdatum : 30 mei 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 04 juni 2013 vanaf 18:50 Kijkdag : 30 mei 2013 van 14:00

KUYF COLLECTIE-STUDIO

KUYF COLLECTIE-STUDIO -STUDIO -STUDIO is een collectie-studio. Dit betekent dat wij verschillende kunstcollecties beheren waaruit geleend en gekocht kan worden. 3 -STUDIO 4 ONZE WERKWIJZE 9 - Een deel van onze collectie bestaat

Wat heb je nodig? Fotocamera, pen, papier, KIJKWIJZER galerie/ atelier, SPIEKBRIEF: telefoneren, afspraak maken en vragen maken.

Wat heb je nodig? Fotocamera, pen, papier, KIJKWIJZER galerie/ atelier, SPIEKBRIEF: telefoneren, afspraak maken en vragen maken. BEELDENDE KUNST Bezoek aan galerie of atelier Max. 2 personen Wat heb je nodig? Fotocamera, pen, papier, KIJKWIJZER galerie/ atelier, SPIEKBRIEF: telefoneren, afspraak maken en vragen maken. Wat ga je

www.looier.com VEILINGNIEUWS Elandsgracht 109 Amsterdam Lijnbaansgracht 185-187 Asd

www.looier.com VEILINGNIEUWS Elandsgracht 109 Amsterdam Lijnbaansgracht 185-187 Asd VEILINGNIEUWS 13e JAARGANG NR 3 sept. t/m nov. 2006 Ons tijdschrift in vier delen over: Kunst & Antiekcentrum de Looier/ de suites/ de bridgeclub & de veiling Tel.: 020-420 69 88 www.looier.com Foto boven:

Cursusaanbod en workshops 2012-2013

Cursusaanbod en workshops 2012-2013 Cursusaanbod en workshops 2012-2013 Marc Kuyper Hans van der Pas Atelier: Wateringweg 155 email : art@marckuyper.com en hvdp@telfort.nl 2031EG Haarlem telefoon 06-11204994 (inspreken) Volop gratis parkeergelegenheid

Welkom in Emma Ontmoeting & gezelligheid in Emma!

Welkom in Emma Ontmoeting & gezelligheid in Emma! Welkom in Emma Ontmoeting & gezelligheid in Emma! Programma Juli, augustus en september 2018 Voorwoord In dit boekje vindt u alle activiteiten van de maanden juli, augustus en september. Omdat de vakantie

deelnemende kunstenaars

deelnemende kunstenaars KUNSTROUTE NOORDWEST-VELUWE Ermelo, Harderwijk, Hierden 8-9 september 2018 Kunstroute Noordwest-Veluwe Ermelo - Harderwijk - Hierden openingstijden 2018 zaterdag 8 september 11:00-17:00 uur zondag 9 september

Zondag 4 September. Dinsdag 6 September. Woensdag 7 September. Donderdag 8 September. Vrijdag 9 September

Zondag 4 September. Dinsdag 6 September. Woensdag 7 September. Donderdag 8 September. Vrijdag 9 September Activiteiten week 35 3 September Clubkampioenschappen 4 September Clubkampioenschappen Zaterdag 3 September 13.00-16.00 Bianca Anker 16.00-19.00 Andre van der Bent 13.00-16.00 Fleur Fok 16.00-19.00 Kees

13 T/M 15 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. van: BUFFET-, BOEKEN-, OOSTERSE KASTEN, DRESSOIRS, TV-MEUBELS ETC. TE DOETINCHEM

13 T/M 15 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. van: BUFFET-, BOEKEN-, OOSTERSE KASTEN, DRESSOIRS, TV-MEUBELS ETC. TE DOETINCHEM 13 T/M 15 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING van: BUFFET-, BOEKEN-, OOSTERSE KASTEN, DRESSOIRS, TV-MEUBELS ETC. TE DOETINCHEM Havenstraat 74a, 7005 AG Doetinchem; kijkdag: 13 september 2015 12.00 15.00 uur

642. Vuilniswagens. Verkoop informatie Aantal : 3 Dendermonde (België)

642. Vuilniswagens. Verkoop informatie Aantal : 3 Dendermonde (België) 642. Vuilniswagens Verkoop informatie Aantal : 3 Locatie : Dendermonde (België) Startdatum : 17 januari 2017 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 31 januari 2017 vanaf 18:30 Kijkdag : 24 januari 2017 van 15:00

persinfo dan van severen collectiepresentatie

persinfo dan van severen collectiepresentatie persinfo dan van severen collectiepresentatie p. 2 Dan Van Severen Collectiepresentatie In t kort Dan Van Severen (1927-2009) woonde en werkte een tiental jaar in Brugge. Zijn oeuvre ontwikkelde zich toen

VEILINGVOORWAARDEN VEULENVEILING 2015

1249. Vervoer vrachtwagens

1249. Vervoer vrachtwagens 1249. Vervoer vrachtwagens Verkoop informatie Aantal : 4 Locatie : Bruxelles (België) Spy (België) Startdatum : 04 februari 2019 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 18 februari 2019 vanaf 18:30 Kijkdag : 04 februari

Creatieve projecten uit de diaconale praktijk

Creatieve projecten uit de diaconale praktijk Het bruist! Creatieve projecten uit de diaconale praktijk Voorjaarsconferentie 18 april 2013 Organisatie Vereniging Beraad Grote Steden in de Protestantse Kerk in Nederland Prof. Dr. G. van der Leeuw Stichting

1094. Kluizen. Startdatum : 04 september 2018 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 18 september 2018 vanaf 18:30

1094. Kluizen. Startdatum : 04 september 2018 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 18 september 2018 vanaf 18:30 1094. Kluizen Verkoop informatie Aantal : 24 Locatie : Spy (België) Startdatum : 04 september 2018 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 18 september 2018 vanaf 18:30 Kijkdag : 11 september 2018 van 14:00 tot 16:00

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Kunstveiling 17 december uur. locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam. meer informatie:

Kunstveiling 17 december uur. locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam. meer informatie: Kunstveiling 17 december 20.00 uur locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam meer informatie: www.cbkschiedam.nl 1 Beste bezoeker, Op zaterdag 17 en zondag 18 december 2016 wordt er in Schiedam een kunstbeurs

Algemene Voorwaarden Verkoop Domeinen Roerende Zaken 2015

Algemene Voorwaarden Verkoop Domeinen Roerende Zaken 2015 Algemene Voorwaarden Verkoop Domeinen Roerende Zaken 2015 Artikel 1. Begripsomschrijvingen De Staat: De Staat der Nederlanden (Domeinen Roerende Zaken); Bieder: De natuurlijke of rechtspersoon die op de

Catalogus Faillissementsverkoop bij inschrijving van twee bandenpersen en 13 mallen. Joop Arts BV

Catalogus Faillissementsverkoop bij inschrijving van twee bandenpersen en 13 mallen. Joop Arts BV Catalogus Faillissementsverkoop bij inschrijving van twee bandenpersen en 13 mallen Joop Arts BV Goederen thans aanwezig te Italië Locatie RI. Pneus Zola Presoda Str. O. Guerrini n.4 Bologna Italië 1 Verkoop

Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL

Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL Kijkdag: Op aanvraag Sluiting veiling: Donderdag 24 oktober 2013 vanaf 13.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een

NIEUWE TOPSTUKKEN UIT HET BRUGSE PRENTENKABINET

NIEUWE TOPSTUKKEN UIT HET BRUGSE PRENTENKABINET museabrugge.be MUSEA BRUGGE PERSDOSSIER indrukwekkend NIEUWE TOPSTUKKEN UIT HET BRUGSE PRENTENKABINET OUDE MEESTERS ARENTSHUIS MODERNE GRAFIEK GROENINGEMUSEUM 31.10.2015-14.02.2016 SELECTIE 1 05.03.2016-19.06.2016

Ve r k o o p v o o r w a a r d e n :

1218. Bouw Themaverkoop

1218. Bouw Themaverkoop 1218. Bouw Themaverkoop Verkoop informatie Aantal : 4 Locatie : saintes (België) TOURNEFEUILLE (Frankrijk) Riemst (België) Riemst (België) Dessel (België) Dessel (België) mol (België) Startdatum : 06 februari

1196. Liquidatie van kinderkleding (-50% tot 70%)

1196. Liquidatie van kinderkleding (-50% tot 70%) 1196. Liquidatie van kinderkleding (-50% tot 70%) Verkoop informatie Aantal : 1 Locatie : Startdatum : 15 december 2018 vanaf 10:00 Sluitingsdatum : 15 december 2018 vanaf 17:00 Kijkdag : 08 december 2018

De Algemene voorwaarden en de Specifieke voorwaarden van verkoop zijn van toepassing op alle kavels. SPECIFIEKE VOORWAARDEN

De Algemene voorwaarden en de Specifieke voorwaarden van verkoop zijn van toepassing op alle kavels. SPECIFIEKE VOORWAARDEN De Algemene voorwaarden en de Specifieke voorwaarden van verkoop zijn van toepassing op alle kavels. SPECIFIEKE VOORWAARDEN - 978. Bouw Themaverkoop START DATUM 15 mei 2018 vanaf 17:00 EIND DATUM 29 mei

199. SPEELTUIN VOOR KINDEREN EN MEUBILAIR

199. SPEELTUIN VOOR KINDEREN EN MEUBILAIR 199. SPEELTUIN VOOR KINDEREN EN MEUBILAIR Verkoop informatie Aantal : 10 Locatie : Marche-En-Famenne (België) Startdatum : 30 mei 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 04 juni 2013 vanaf 18:32 Kijkdag : 01

Over cijfers en getallen gesproken

Over cijfers en getallen gesproken Over cijfers en getallen gesproken Voor veel mensen is het tijdens een Van Gogh-rondleiding in Nuenen een eye opener als zij horen dat Vincent in zijn leven zoveel kunstwerken heeft gemaak. Dat zijn er

DE AANSCHOUW VEILINGCATALOGUS 15 SEPTEMBER 2013. Voor meer informatie: www.veilingdeaanschouw.nl

DE AANSCHOUW VEILINGCATALOGUS 15 SEPTEMBER 2013. Voor meer informatie: www.veilingdeaanschouw.nl VEILINGCATALOGUS DE AANSCHOUW 15 SEPTEMBER 2013 Zondag, 15.30 uur. Terras café De Schouw, Witte de Withstraat 80b Kijkdagen, zie pagina 2. Voor meer informatie: www.veilingdeaanschouw.nl Beste mensen,

REGLEMENT van de 5e Tentoonstelling van de Belgische PASTELLISTEN

REGLEMENT van de 5e Tentoonstelling van de Belgische PASTELLISTEN REGLEMENT van de 5e Tentoonstelling van de Belgische PASTELLISTEN Zaal Arsenal te NAMUR Rue Bruno, 11 5000 NAMUR Van 02 april tot 11 april 2016 Open voor het publiek op zaterdag en zondag van 10u tot 18u

Leemsteeg ongenummerd te Wilp

Leemsteeg ongenummerd te Wilp Per inschrijving te koop, landbouwgrond Leemsteeg ongenummerd te Wilp WILBRINK Makelaardij o.g. Dorpstraat 47, 7361 AR BEEKBERGEN 055 5061397 Makelaars / taxateurs : G.H.M. Vergeer R. Wilbrink (agrarisch)