Download "Algemene Kunst- en Antiekveiling Maart 2012 Wapens"

1 Algemene Kunst- en Antiekveiling Maart 2012 Wapens Kavel nr. 3701: Een hout gesneden Balinese danseres, Ubud, midden 20ste eeuw Het basement met lotusbloem waaronder de inscriptie: Dibikin, Oleh, Aapfttangku, Lodtunduh, Ubud, Bali. H 68 cm Richtprijs: 200,00 tot 300,00 Kavel nr. 3702: Een verguld bronzen mandoline speler, omgeving Thailand/Birma, midden Op basement met opengewerkt front. H 31 cm Richtprijs: 200,00 tot 250,00 Kavel nr. 3703: Een geëmailleerde metalen vaas met florale motieven en genrevoorstellingen in cartouches, India eind 19e eeuw Gemaakt voor de Chinese markt. H 22 cm Richtprijs: 250,00 tot 350,00 Kavel nr. 3704: Een cloisonné vaas met decor van bloesemtak en vogels op groen fond, Japans, begin H 45 cm Richtprijs: 150,00 tot 250,00 Kavel nr. 3705: Zes verschillende gesneden jade toggle, Chinees, 20e eeuw In de vorm van een bloemenmand met zotje, een Fo-dog, een slang, een kever, een rond ornament en een scherm. (6) Richtprijs: 300,00 tot 500,00 Kavel nr. 3706: Een rechthoekig dienblad met lakwerk, Japans, Showa, Met verguld decor van een roofvogel op zwart fond. Gedragen door vier gebogen pootjes. 14x49x35 cm Kavel nr. 3707: Een zevendelig altaarsetje, het lakwerk met verguld decor op zwart fond, Japans, Taisho, H 14 en 18 incl basement

2 Kavel nr. 3708: Een Chinese ronde bronzen met metalen spiegel, een meetlat en een rode Japanse lakvaas, De vaas met libellen decor. Afmetingen resp: D 21, L 46, H 27 cm (3) Richtprijs: 150,00 tot 250,00 Kavel nr. 3709: Een zachthouten acht-deurs kast, Chinees In twee delen. Het front met drie smalle laden, de deuren met deels opengewerkte panelen. 180x100x51 cm Richtprijs: 300,00 tot 400,00 Kavel nr. 3710: Een rijk gesneden, deels gepatineerd en deels verguld houten tweedeurskast, Chinees Het front gesneden met verhalende voorstellingen op een blauw fond en met bloemvazen. 128x100x44 cm Richtprijs: 200,00 tot 300,00 Kavel nr. 3711: Een laag zachthouten zwart en rood laqué kastje, Chinees Het front met twee smalle laden en twee deurtjes. 98x80x50 cm Richtprijs: 250,00 tot 350,00 Kavel nr. 3712: Een lage gesneden en deels verguld houten tweedeurskast, Chinees Het front met drie smalle laden en twee deurtjes gesneden met tempelleeuwen. 79,5x92x41,5 cm Richtprijs: 180,00 tot 250,00 Kavel nr. 3713: Twee diverse vaasjes, begin Bestaande uit een Japans bronzen vaasje. Meiji; En een Chinees cloisonné vaasje met twee hengsels aan weerszijden van de hals. H resp 15 en 19 cm (2) Richtprijs: 120,00 tot 150,00 Kavel nr. 3714: Een deels verguld en rood laqué vierdeurs kastje, Chinees In twee delen. De paneeldeuren gesneden met pioenrozen, prunus en vogeltjes. Het onderkastje met vijf smalle laatjes en op een losse standaard. 186x82,5x40,5 cm Richtprijs: 350,00 tot 450,00 Kavel nr. 3715: Een rijk gestoken hardhouten stoel, waarschijnlijk

3 Birmees 19e eeuw Opengewerkt met bloemen en krullend bladmotief. Richtprijs: 120,00 tot 140,00 Kavel nr. 3716: Een rechthoekige theekist met goudkleurige voorstelling op zwart fond, Chinees, midden 19e eeuw Export lakwerk. Het interieur met bewerkte tinnen theekist. 15x27x20 cm Richtprijs: 80,00 tot 120,00 Kavel nr. 3717: Dit kavel is vervallen Kavel nr. 3718: Een bronzen vaas met inlegwerk van verhalende voorstelling en geometrische versieringen, Chinees, begin H 26 cm Richtprijs: 160,00 tot 220,00 Kavel nr. 3719: Een houtgesneden miniatuur ladenkastje, Javaans, eerste helft Met vegetatief snijwerk in reliëf, verguld op rood fond. 22.5x40x20 cm Kavel nr. 3720: Een paar octagonale snijwerken met verhalende voorstelling in reliëf, Chinees, 19e eeuw Roodgekleurd en afgewerkt met vergulding. 25x25 cm Kavel nr. 3721: Een bronzen Hotei, eind 19e eeuw Met de zak van overvloed op zijn rug. H 16 cm Richtprijs: 200,00 tot 300,00 Kavel nr. 3722: Een ivoren handvat van een wandelstok met gesneden tijgers in reliëf, Japans, eerste helft Met beweegbaar mechaniek met uitspringende tijger. Gesingeerd. L 11 cm Richtprijs: 200,00 tot 250,00 Kavel nr. 3723: Een gezwart bronzen meisjesculptuur van een zittende

4 Geisha, Japans, eerst helft De onderkant met karaktertekens. H 15 cm Richtprijs: 180,00 tot 220,00 Kavel nr. 3724: Negen diverse opiumgewichtjes en een gesneden jade ornament met zilverkleurig montuur, Chinees. L 15 cm Kavel nr. 3725: Een cloisonné vaas met fabeldieren in cartouches, Chinees, begin H 45 cm Kavel nr. 3726: Een deels verguld rood en zwart laqué huisaltaartje, Chinees Ajour gezaagd en gesneden met vogels, draken en bloemmotiven. Met twee schuifdeurtjes. De poten gesneden als fabeldieren. 85x75x41,5 cm Richtprijs: 500,00 tot 600,00 Kavel nr. 3727: Een hardhouten console met vitrineopstand en étagère, Zuid-Oost Azië In twee delen. Rijk gesneden met bloemen en krullend bladwerk. De "wangen" en achterplank ajour gezaagd. 213x142x65 cm Richtprijs: 900,00 tot 1200,00 Kavel nr. 3728: Een ijzerhouten étagèrekast op lage standaard, Chinees Geheel opengewerkt en gesneden met krullen bladwerk, bessen en bloemen. 121,5x98x36,5 cm Richtprijs: 400,00 tot 500,00 Kavel nr. 3729: Een zwart laqué bureau plat, mogelijk Chinees Geheel in goud beschilderd met Oosterse landschappen, tempels en elegante figuurtjes. 77x144x61 cm Richtprijs: 800,00 tot 1200,00 Kavel nr. 3730: Een hardhouten huisaltaartje, Chinees Zeer rijk gesneden in hoog en laag reliëf met verschillende

5 figuurtjes, waaronder de onsterfelijken, herten en draken, omgeven door bladwerk. De hoeken met Fo-honden. 97x69x50,5 cm Richtprijs: 700,00 tot 900,00 Kavel nr. 3731: Een hardhouten altaartafel, Chinees Het fries ajour gezaagd en gesneden met gestileerde dierenkoppen. 89,5x102x52 cm Richtprijs: 400,00 tot 600,00 Kavel nr. 3732: Een rijk gesneden tropisch hardhouten guéridon of jardinière, waarschijnlijk Ceylon eind 19e eeuw 77x44,5 cm Richtprijs: 450,00 tot 550,00 Kavel nr. 3733: Een ijzerhouten en rood verlakt vierslags kamerscherm, Chinees circa 1900 Het front met parelmoer vogeltjes zittend op gesneden benen bloesemtakken. De top gesneden met draken, de onderste panelen met kraanvogels. 191x260 cm Richtprijs: 350,00 tot 550,00 Kavel nr. 3734: Een paar verguld houten en zwart laqué hoekornamenten, Chinees 19e eeuw Geheel opengewerkt en gesneden met kraanvogels, eenden, prunus en lotusbloemen. 106x38 cm (2) Richtprijs: 350,00 tot 450,00 Kavel nr. 3735: Een imposant hardhouten en deels verguld wandmeubel, voorheen bruidsbed, Chinees Het front met opengewerkte panelen gestoken met bloemen en vogels. De achterwand met open lattenmotief, op rijk gesneden voet. 200x226,5x50 cm Richtprijs: 900,00 tot 1200,00 Kavel nr. 3736: Een rood en zwart laqué kist, waarschijnlijk Chinees 19e eeuw Geheel gedecoreerd met pioenrozen, scrolls en waaiers. 36x74x37 cm Richtprijs: 350,00 tot 450,00 Kavel nr. 3737: Een driedelig gezwarthouten kamerscherm- of

6 afscheiding, Chinees Gemonteerd met opengewerkte groen geglazuurde aardewerk blokken. 205x148,5 cm Richtprijs: 300,00 tot 500,00 Kavel nr. 3738: Een tropisch hardhouten, mogelijk djatihouten, vitrinekast, Hollands Koloniaal eerste kwart 19e eeuw De kap, zijstijlen, lades en schort gesneden met krullend bladwerk. 192x199x57 cm Richtprijs: 1200,00 tot 1500,00 Kavel nr. 3739: Een rijk gesneden rood laqué en deels verguld halmeubeltje, Chinees Gemonteerd met spiegel en messing haken. 169x37,5x55 cm Richtprijs: 300,00 tot 400,00 Kavel nr. 3740: Een rechthoekige theebus bekleed met zijde met florale motieven, Chinees, begin Met ronde deksel. H 30 cm Kavel nr. 3741: Een rond bronzen wierookschaaltje, Chinees, eerste helft Met karaktertekens. H 6 x 19 cm Richtprijs: 100,00 tot 140,00 Kavel nr. 3742: Vijf diverse gesneden stenen toggle, Chinees In de vorm van een Hotei, een bamboestengel, twee figuren en een gestillerde draak op een circel. Richtprijs: 150,00 tot 200,00 Algemene Kunst- en Antiekveiling Maart 2012 Kavel nr. :

TERRA ISO 14001. 3 bladdecors. 1 kleur glas. Bekleed met melamine in hetzelfde decor als het blad. 3 afwerkingen voor metalen onderstel

TERRA ISO 14001. 3 bladdecors. 1 kleur glas. Bekleed met melamine in hetzelfde decor als het blad. 3 afwerkingen voor metalen onderstel 54 TERRA 5 GARANTIE JAAR ISO 14001 TERRA 3 bladdecors ML MN RL Bruin Wit Amber notenhout 1 kleur glas GK Glanzend wit geëmailleerd 3 afwerkingen voor metalen onderstel MLSA MNSA RLSA Bekleed met melamine

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

SALE 35% TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg

SALE 35% TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg SALE Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Groot zijden bloemstuk in witte vaas op voet Deze decoratie is een stijlvolle blikvanger

De Griekse Bouwkunst

De Griekse Bouwkunst De Oude Grieken De Oude Grieken Het land Griekenland ligt in het zuidoosten van Europa. Het bestaat uit een groot stuk vastland en een heleboel kleine eilandjes. Griekenland bestond uit allerlei staatjes.

bruin eiken royal amber notenhout ZONDER FRONTPANEEL EXCL. BTW INCL. BTW decor + decor 780,45 B 200 x D decor + decor

bruin eiken royal amber notenhout ZONDER FRONTPANEEL EXCL. BTW INCL. BTW decor + decor 780,45 B 200 x D decor + decor TERRA 64 65 BUREAUS PANEELPOTEN Bureau hoogte 74 cm, melamine blad, dikte 38 mm. 3 decors:, en. ABS stootrand, dikte 2 mm, afgerond bovenaan en onderaan voor meer gebruikscomfort. Melamine paneelpoten,

Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg

Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg OUTLET Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Groot zijden bloemstuk in witte vaas op voet Deze decoratie is een stijlvolle blikvanger

OUTLET 35 TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg OUTLET Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35 TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Lotusvaas met Rozen en Pioenrozen Afmetingen: Doorsnede ca. 27 cm breed en ca. 17 cm

Artikelnummer: Omschrijving:

Artikelnummer: Omschrijving: 22C.0065 Wandmeubel / Boekenkast Onder: 6 deuren / 3 uitschuifplateau s, boven: 3 open vakken 290 x 50 x 250 cm. 22C.0066 Wandmeubel / TV-Meubel (met dikke schappen) Onder: 4 deuren, boven: 2 deuren /

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0200 2-zit blauw leder met fineer design / lichte wrijfschade 0201 2-zit blauw ledere met fineer design 0202 salon salon in fineer met ingewerkte lades 0203 bureel Aldo Cibic

3.2.7.3 Foto s ruimte 0.7...48 3.3 Eerste verdieping...51 3.3.1 Ruimte 1.1 kamer...51 3.3.1.1 Beschrijving...51 3.3.1.2 Planaanduiding foto s... Inhoudsopgave Inhoudsopgave... 1 1. Identificatie... 3 2. Afbakening van de te onderzoeken zone... 4 3. Beschrijving en registratie van de bouwelementen... 5 3.1 Kelderverdieping... 5 3.1.1 Kelderruimte

- Indien zonder enige berichtgeving vooraf de goederen op voornoemde data niet zijn opgehaald door de verkrijger, vervalt elke aanspraak hierop.

- Indien zonder enige berichtgeving vooraf de goederen op voornoemde data niet zijn opgehaald door de verkrijger, vervalt elke aanspraak hierop. Aanbod Rabobank (natura) Spelregels - Bij een geslaagde match dienen de goederen door de verkrijger in alle gevallen zelf te worden opgehaald bij de aangegeven locatie. - Ophalen kan op vrijdag 13 mei

2x Tafels, afm. ca. 400 x 80 x 74 cm., incl. 12 stoelen, Let op! Deze kavel bevindt zich op de 1ste verdieping, industrietrap

2x Tafels, afm. ca. 400 x 80 x 74 cm., incl. 12 stoelen, Let op! Deze kavel bevindt zich op de 1ste verdieping, industrietrap Kavelnummer Titel:nl Omschrijving:nl Startbod 5x Curver prullenbakken, excl. deksel, 31 Prullenbakken en lift aanwezig 5 51 Kantinetafels 240 x 80 x 77 cm., 52 Kantinetafels 53 Kantinetafels 54 Kantinetafels

OUTLET 35% TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg OUTLET Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Witte parelmoer tulpvormige vaas met kunst gipskruid Afmetingen: Doorsnede 27 cm en

Dorpsstraat 25 Ilpendam

Dorpsstraat 25 Ilpendam Dorpsstraat 25 Ilpendam opmerkingen: Voormalige pastorie, begin 19 de eeuw. Schilddak met geglazuurde oude Hollandse pannen en voorop origineel dakkapel. Originele wanden met origineel voegwerk. Imposant

30. Hoekbanken 31. Loungebanken 32. Hockers. Omschrijving

30. Hoekbanken 31. Loungebanken 32. Hockers. Omschrijving PRIJSLIJST 2015 Omschrijving 1. Tafel Standaard 2. Tafels (poten op rand/verstekrand/steigerbuis onderstel H vorm) 3. Tafels (steigerbuis onderstel V vorm/model Michiel/model Lieke) 4. Tafels (model Miranda/model

259,- PRIJS AA-KWALITEIT NEDERLANDS FABRIKAAT. SCHuIFDEurEN EN KASTINTErIEurS OP maat PRIJS PER DEUR V.A. TRENDcollEcTiE 2013

259,- PRIJS AA-KWALITEIT NEDERLANDS FABRIKAAT. SCHuIFDEurEN EN KASTINTErIEurS OP maat PRIJS PER DEUR V.A. TRENDcollEcTiE 2013 SCHuIFDEurEN EN KASTINTErIEurS OP maat TRENDcollEcTiE 2013 LICHTLOPENDE DEurEN met ALumINIum FrAmE OP maat GEmAAKTE SCHuIF- DEurEN EN KASTINTErIEurS INmETEN EN montage * PER 259,- DEUR V.A. AA-KWALITEIT

Prijsboek 2018 Bureau Inrichting. Pagina 1

Prijsboek 2018 Bureau Inrichting. Pagina 1 Bureau Inrichting Pagina 1 Bureau Inrichting INHOUD PAGINA Werkplekken 3-8 Stoelen 9 Ladeblokken 10 Kasten 11-12 Overlegtafels 13 Boekenkasten 14-15 Ergonomische producten 16-17 Diversen 18 Pagina 2 Werkplekken

SCHUIFDEUREN EN KASTINTERIEURS OP MAAT. TRENDcollectie 2013 PRIJS 259,- PRIJS PER DEUR V.A. AA-KWALITEIT NEDERLANDS FABRIKAAT

SCHUIFDEUREN EN KASTINTERIEURS OP MAAT. TRENDcollectie 2013 PRIJS 259,- PRIJS PER DEUR V.A. AA-KWALITEIT NEDERLANDS FABRIKAAT TRENDcollectie 2013 LICHTLOPENDe deuren met ALUMINIUM FRAME OP MAAT GEMAAKTE SCHUIF- DEUREN EN KASTINTERIEURS INMETEN EN MONTAGE * 259,- DEUR V.A. AA-KWALITEIT NEDERLANDS FABRIKAAT Collectie trendkleuren

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0001 grijszwarte stoffen zitting met armleuningen 0002 kantoormateriaal lotje kantoormateriaal waaronder perforator, nietjesmachine, schrijfgerei, papier, mappen met harde

I. Technische bepalingen

I. Technische bepalingen I. Technische bepalingen GROEP 4 en 5-JARIGEN 1 Grote speelboot Speelboot is voorzien van stuur, roer, loopplank en een anker Materiaal: Berken multiplex Afmetingen: L150 x B100 x H80cm 2 Werkeiland met

TRENTO TECHNISCHE GEGEVENS TAFEL KASTEN MOGELIJKE AFWERKINGEN TECHNISCHE GEGEVENS

TRENTO TECHNISCHE GEGEVENS TAFEL KASTEN MOGELIJKE AFWERKINGEN TECHNISCHE GEGEVENS 2 Collectie TRENTO TECHNISCHE GEGEVENS TAFEL - dikte tafelblad : 3,4cm ( incl gelakt glasblad 4mm ) - tafelblad - vast gedeelte : houten tafelblad + gelakt satinato glas 4mm - verlengblad(en) : volledig

Prijslijst. najaar 2010 2010. Meerprijzen: Dichte blokpoten: 50,00 Verstekrand rond blad: 55,00 32,50 per m2 te behandelen oppervlakte

Prijslijst. najaar 2010 2010. Meerprijzen: Dichte blokpoten: 50,00 Verstekrand rond blad: 55,00 32,50 per m2 te behandelen oppervlakte Tafels STANDAARD TAFELS Prijs: Tafel 70x70x78 209,00 Tafel 80x80x78 219,00 Tafel 100x80x78 229,00 Tafel 100x100x78 239,00 Tafel 120x80x78 249,00 Tafel 120x100x78 275,00 Tafel 140x80x78 285,00 Tafel 200x60x78

Nuvola wandmeubel voorbeelden. Samen met u ontwerpen wij in 3d de perfecte kast. Nuvola maatwerk by Lundia

Nuvola wandmeubel voorbeelden. Samen met u ontwerpen wij in 3d de perfecte kast. Nuvola maatwerk by Lundia Nuvola wandmeubel voorbeelden Nuvola maatwerk by Lundia Met Nuvola heeft Lundia een systeem ontwikkeld waar u optimale vrijheid heeft in uw ontwerp. Zowel voor de maatvoering als de kleuren en materialen.

SALE 35% TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg SALE Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Vensterbankmand met zijden bloemen Deze vensterbankmand met zijden bloemen staat beeldschoon

Beste Sjarabang sympathisanten, Een bedrijf uit Mechelen verkoopt al zijn bureelmaterieel ten voordele van Vzw Sjarabang. Vooraleer deze goederen te

Beste Sjarabang sympathisanten, Een bedrijf uit Mechelen verkoopt al zijn bureelmaterieel ten voordele van Vzw Sjarabang. Vooraleer deze goederen te Beste Sjarabang sympathisanten, Een bedrijf uit Mechelen verkoopt al zijn bureelmaterieel ten voordele van Vzw Sjarabang. Vooraleer deze goederen te koop aan te bieden op www.tweedehands.be willen we uiteraard

Hondenmand van onbehandeld sloophout Binnenmaat ± 75x55 cm Buitenmaat ± 80x60 cm Prijs: 115,-- Prijs met kussen: 125,--

Hondenmand van onbehandeld sloophout Binnenmaat ± 75x55 cm Buitenmaat ± 80x60 cm Prijs: 115,-- Prijs met kussen: 125,-- Hondenmand van onbehandeld sloophout Binnenmaat ± 75x55 cm Buitenmaat ± 80x60 cm Prijs: 115,-- Prijs met kussen: 125,-- Hondenmand van nieuw onbehandeld steigerhout Binnenmaat ± 75x55 cm Buitenmaat ± 80x60

Dorpsstraat KB Schoonrewoerd. Telefoon Mobiel

Dorpsstraat KB Schoonrewoerd.  Telefoon Mobiel Dorpsstraat 39 4145 KB Schoonrewoerd info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl Telefoon 0345-505142 Mobiel 06-184865121 Lookbook Verhuur & Styling 2014 2 Inhoudsopgave Pagina 4 Pagina 8 Pagina 13 Pagina

: onbekend, houten kruisbeeld vermoedelijk van beeldhouwer Tiessen uit Roermond

: onbekend, houten kruisbeeld vermoedelijk van beeldhouwer Tiessen uit Roermond Kerngegevens gemeentelijk monument: Monumentnummer : GM060 Naam monument : Aerenkapel Adres : Moosterstraat bij 15 Postcode en plaats : 6012 RC Haler Kadastrale aanduiding : HSL00 sectie G nr(s) 145 Coördinaten

hülsta-homeoffice Programmabeschrijving hülsta-homeoffice

hülsta-homeoffice Programmabeschrijving hülsta-homeoffice hülsta-homeoffce Programmabeschrijving hülsta-homeoffce Het design van hülsta-homeoffce wordt gekenmerkt door een strakke lijnvoering, eenvoudige maar innovatieve vormgeving en de focussering op functionele

info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl

www.keijserenco.nl Artikelnummer: Omschrijving: Afmeting bxdxh: Extra info:

www.keijserenco.nl Artikelnummer: Omschrijving: Afmeting bxdxh: Extra info: 36A.0100 (dubbele kolom) / 35A.0100 (enkele kolom) Eetkamertafel Kolom langwerpig dubbele kolom 260 x 110 x 78 cm. 41D.0100 Eetkamertafel UNIT langwerpig hoogglans gepolitoerd 280 x 110 x 78 cm. 39A.0100

Mooie producten tegen aantrekkelijke prijzen via AVC* het Bolwerk.

Mooie producten tegen aantrekkelijke prijzen via AVC* het Bolwerk. Is na het zien van deze folder uw belangstelling gewekt? Neemt u in dat geval contact met ons op! Mocht u specifieke vragen of opmerkingen hebben dan horen wij dat graag. Met vriendelijke groet, AVC het

De totaalinrichter voor onderwijs en kinderopvang. Kasten

De totaalinrichter voor onderwijs en kinderopvang. Kasten De totaalinrichter voor onderwijs en kinderopvang Kasten serie 00/00/400/600 Het sfeervolle en kindvriendelijke kastenprogramma biedt u de mogelijkheid om elke ruimte in te richten met passende kasten.

PURE WANDBEKLEDING: De verlichting wordt gerealiseerd door het plaatsen van LED panelen op het wit afgewerkte plafond.

PURE WANDBEKLEDING: De verlichting wordt gerealiseerd door het plaatsen van LED panelen op het wit afgewerkte plafond. NK Liftinterieur heeft het vermogen om op een eigen wijze klanten te laten ervaren dat een liftinterieur meer is dan een aantal samengevoegde basismaterialen. Uw lift kan het visitekaartje van uw gebouw

Connex. Technische document

Connex. Technische document Technische document Product Gamma : Rechthoekige tafels Maten : bureau L 80 x B 80 cm L 120 x B 80 cm L 140 x B 80 cm L 160 x B 80 cm L 180 x B 80 cm L 180 x B 90 cm L 200 x B 90 cm L 220 x B 90 cm L 200

P R IJ S L IJ S T. Januari 2012 Verkoopprijzen exclusief 19% BTW

P R IJ S L IJ S T. Januari 2012 Verkoopprijzen exclusief 19% BTW P R IJ S L IJ S T T e c h n i s c h e I n f o r m a t i e 2012 Januari 2012 Verkoopprijzen exclusief 19% BTW Balma NL b.v. - 2 - Systeemkasten Technische Specificaties Het samengestelde kastenprogramma

FLENTROP ORGELBOUW B.V. ZAANDAM

FLENTROP ORGELBOUW B.V. ZAANDAM FLENTROP ORGELBOUW B.V. ZAANDAM TE KOOP Kabinetorgel (collecte D.A. Flentrop) Circa 1875-5 registers FLENTROP ORGELBOUW B.V. ZAANDAM -2- Dispositie: Holpijp 8 bas/disc Prestant 8 disc Fluit 4 Quint 3 Octaaf

159.- 2015 weer. voordeliger! CADEAU 183.- BESPAARD DE ULTIMATIEVE TRENDMARKT GOEDKOPER ZOU ZIJN! 342.- GRIJP NU UW KANS!

159.- 2015 weer. voordeliger! CADEAU 183.- BESPAARD DE ULTIMATIEVE TRENDMARKT GOEDKOPER ZOU ZIJN! 342.- GRIJP NU UW KANS! D ULTIMATIV TRNDMARKT 2015 weer voordeliger! 001+003 boekenkast, hoog of dwars 342-159- FRONT- KLURN: 183- BSPAARD GODKOPR ZOU CADAU ZIJN! GRIJP NU UW KANS! 3350/040 Serie moderne boekenkasten, romp wit,

pag. 4 pag. 12 pag. 22 pag. 28-30 pag. 32 pag. 34

pag. 4 pag. 12 pag. 22 pag. 28-30 pag. 32 pag. 34 Collectie 2015 pag. 4 pag. 6-10 pag. 12 pag. 14-18 pag. 20 pag. 22 pag. 24 pag. 26 pag. 28-30 pag. 32 pag. 34 2 De producten uit deze collectie kunnen desgewenst worden uitgevoerd in Foam Fabrics. Dit

Bladen sneeuw wit (MG); Poten wit (SO)

Bladen sneeuw wit (MG); Poten wit (SO) ieuw Receptiestoel Sweet zie p. 177 9 bladdecors esdoorn eiken Goud Zalmroze Frans appelhout Open Box zie p. 43 Amber notenhout grijs* afwerkingen poten Stoel Reflex zie p. 10 Bench bureaus met schuifsysteem

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Boordevol inspiratie en ti. Haal de herfst in huis. Nr 13 Aanbiedingen zijn geldig van woensdag 25 september t/m dinsdag 1 oktober 2013

Boordevol inspiratie en ti. Haal de herfst in huis. Nr 13 Aanbiedingen zijn geldig van woensdag 25 september t/m dinsdag 1 oktober 2013 Nr 13 Aanbiedingen zijn geldig van woensdag 25 september tm dinsdag 1 oktober 2013 Zo krijg je zin in he t najaar! wit Haal de herfst in huis. ps. Boordevol inspiratie en ti Welkom herfst! 1 2 3 4 1. Stolp

Dekakast. with. schuifdeuren en kasten voor woonkamer, badkamer, werkkamer, slaapkamer, zolderkamer en keuken. www.dekakast.nl

Dekakast. with. schuifdeuren en kasten voor woonkamer, badkamer, werkkamer, slaapkamer, zolderkamer en keuken. www.dekakast.nl Dekakast with schuifdeuren en kasten voor woonkamer, badkamer, werkkamer, slaapkamer, zolderkamer en keuken www.dekakast.nl + Woonkamer + Badkamer + Werkkamer + Slaapkamer + Zolderkamer + Keuken Nederlands

pag. 4 pag pag. 12 pag pag. 22 pag. 24

pag. 4 pag pag. 12 pag pag. 22 pag. 24 pag. 4 pag. 6-10 pag. 12 pag. 14-18 pag. 20 pag. 22 pag. 24 pag. 28 pag. 30 pag. 33 2 De producten uit deze collectie kunnen desgewenst worden uitgevoerd in Foam Fabrics. Dit geeft het product een extra

ROCK ALGEMENE SPECIFICATIES. ROCK500 Lengte houtblokken: 50cm Nominaal vermogen: 9,0kW Vermogensbereik: 3,0-11,0kW Rendement: 80% ROCK350

ROCK ALGEMENE SPECIFICATIES. ROCK500 Lengte houtblokken: 50cm Nominaal vermogen: 9,0kW Vermogensbereik: 3,0-11,0kW Rendement: 80% ROCK350 Kachels Bij Dovre hebt u een ruime keuze aan moderne, tijdloze of klassieke kachels, gemaakt uit hoogwaardig gietijzer en volgens de modernste productiemethoden. Onze kachels zijn verkrijgbaar in verschillende

Categorisering friezen begonnen links naast ingang. OK = ossenkop SK= spinnenkop FL = Franse lelie

Categorisering friezen begonnen links naast ingang. OK = ossenkop SK= spinnenkop FL = Franse lelie Categorisering friezen begonnen links naast ingang. OK = ossenkop SK= spinnenkop FL = Franse lelie Wand I Hoek I.1 GRAU 8.3 Bloemvaasmotieven 21 Hoekjes: Ossenkop (OK) Fragmenten: 1 polychroom fr., / samenraapsel

Informatie omtrent standaard panelen Met U-profiel en T-profiel. All content and images are property of Forest Avenue & Co.

Informatie omtrent standaard panelen Met U-profiel en T-profiel. All content and images are property of Forest Avenue & Co. Informatie omtrent standaard panelen Met U-profiel en T-profiel Index Informatie omtrent standaard panelen met U-profiel Pagina 2 Standaard panelen met U-profiel Pagina 3 Accessoires voor standaard panelen

Overzicht van de veilingkavels

éénmalige verkoop per opbod

van der Laan HL Low Budgetlijn

van der Laan HL Low Budgetlijn Loodzetter 3 9502 EW Stadskanaal Tel 0599 620977 fax 0599 619625 www.kantoorvanderlaan.nl jwvdlaan@kantoorvanderlaan.nl D*C van der Laan HL Low Budgetlijn Serie 100 Prijslijst 2013/2014 Bureaustoel serie

Prijslijst bij presentatieblad CeKaBe Keramiek Graveren-Graveren contouren ingekleurd

Prijslijst bij presentatieblad CeKaBe Keramiek Graveren-Graveren contouren ingekleurd Graveren-Graveren contouren ingekleurd Urn model 01, asbus/4,5 ltr formaat 113,93 195,24 Bewerking, gegraveerde zonnebloem 81,31 Urn model 802V, 4,5 ltr formaat 168,34 Kleur, S85 matmelk 249,65 Bewerking,

KARA. FABIENNE BEAUFILS Key Accounts Manager

KARA. FABIENNE BEAUFILS Key Accounts Manager DECISION-MAKING Kara combineert nieuwe eigentijdse houttinten met effen melamine decors voor een resoluut moderne lijn. Ruim aanbod van bureaus, opbergmeubels en vergadertafels voor de volledige inrichting

125.00 35.00 35.00 95.00 234.00 95.00 1150.00 56.10 66.30 192.10 293.00 215.90 ENTER 014 COMPUTERTROLL MEENEEMPRIJS BUREEL 1.80 OPTIMA 014 OPZET

125.00 35.00 35.00 95.00 234.00 95.00 1150.00 56.10 66.30 192.10 293.00 215.90 ENTER 014 COMPUTERTROLL MEENEEMPRIJS BUREEL 1.80 OPTIMA 014 OPZET BUREEL HERITAGE 009 COMPUTERTROLL ENTER 014 MEENEEMPRIJS 1150.00 125.00 56.10 35.00 OPZET OPTIMA 014 BUREEL 1.80 ENTER 014 1.20M BEUK MEENEEMPRIJS HOUTEN ON 66.30 35.00 192.10 BUREEL 1.80M SOF ENTER 014

P rojectinrichter primair & voortgezet onderwijs. korting BEURSACTIE. Volg ons op. Geldig van 22 jan t/m 31 aug

P rojectinrichter primair & voortgezet onderwijs. korting BEURSACTIE. Volg ons op. Geldig van 22 jan t/m 31 aug skool-id P rojectinrichter primair & voortgezet onderwijs S 12,5% korting BEURSACTIE Volg ons op Geldig van 22 jan t/m 31 aug 2019. 1 Mia Basic 119.0XX.00X Stapelbaar, lichtgewicht D4: 031.00X E5: 032.00X

Klokken, standaard pagina 2. Klokken, restanten / gelimiteerde aantallen pagina 3. Papier pagina 5. Hout pagina 7.

Klokken, standaard pagina 2. Klokken, restanten / gelimiteerde aantallen pagina 3. Papier pagina 5. Hout pagina 7. De prijzen in deze lijst zijn geldig per 01-09-2015 en betreft de prijs per stuk, inclusief BTW en exclusief verzendkosten. De verschillende artikelen zijn, net als op de website, gerangschikt op soort.

12V 100 x 25 x 10 mm V 100 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm

12V 100 x 25 x 10 mm V 100 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm Autolamps Voltage Afmeting 100 x 25 x 10 mm 32.22.0038 24V 100 x 25 x 10 mm 32.22.0018 150 x 25 x 10 mm 32.22.0040 24V 150 x 25 x 10 mm 32.22.0020 300 x 25 x 10 mm 32.22.0042 24V 300 x 25 x 10 mm 32.22.0022

EMBRACE W W W. PA S C A L E W O N E N. B E

EMBRACE W W W. PA S C A L E W O N E N. B E EMBRACE Intimate moments with E M B R A C E your loved ones are precious. De EMBRACE collectie van Pascale Naessens is een massieve meubellijn met body. Embrace them! Ze omarmt stoer metaal met natuurlijk

PLAATMATERIAAL MASSIEF GEVLOCHTEN INTERIEUR HANDGREPEN

PLAATMATERIAAL MASSIEF GEVLOCHTEN INTERIEUR HANDGREPEN UITVAART KISTEN PLAATMATERIAAL MASSIEF GEVLOCHTEN INTERIEUR HANDGREPEN Plaatmateriaal Gelaagd Multiplex / Triplex zijn plaatmaterialen gemaakt van massief hout, ze zijn opgebouwd uit een oneven aantal

LEROBEL NV. Hellebeemden 10 B 3500 HASSELT TEL : 011 / FAX : 011 / /33

LEROBEL NV. Hellebeemden 10 B 3500 HASSELT TEL : 011 / FAX : 011 / /33 Zandstraaltekeningen LEROBEL V Hellebeemden 10 B 3500 HASSELT TEL : 011 / 28.68.28 FAX : 011 / 28.68.05 1/33 hoekmotieven 1001 1002 1003 1004 1005 1006 1007 1008 1009 1010 1011 1012 2/33 Eenvoudig motief

Shop the style NOVA. styl. Style met persoonlijke accenten. Blog door Stylist. Lees meer op pagina 5. Lees meer op pagina 3

Shop the style NOVA. styl. Style met persoonlijke accenten. Blog door Stylist. Lees meer op pagina 5. Lees meer op pagina 3 NOVA styl Style met persoonlijke accenten Lees meer op pagina 5 Shop the style Blog door Stylist Lees meer op pagina 3 BANK AMORE FAUTEUIL NIELS VITRINEKAST GAIRA -3 zits Als afgebeeld 2695,- excl. accessoires

ONDERLEGGERS / PLACEMATS

ONDERLEGGERS / PLACEMATS ONDERLEGGERS / PLACEMATS Onderleggers / Placemats van 3 mm hout, beschilderd met de kunstwerken van Alexander López, bestand tegen hitte en de vochtigheid, van onderen afgewerkt met natuurlijke kurk, in