Catalogus Kroonveiling

Download "Catalogus Kroonveiling"

1 1 49 Set van 2 koperen kandelaars Koper penningen met verschillende voorstellingen Metaal Bronzen Skillets Metaal Karel Gomes, Bronzen sculptuur, Staande baadster Metaal 5 39 Tinnen bord, zgn. Kardinaalsbord, uit 1 stuk gedreven. Doorsnede 48 cm, Duits fabricaat, Tin 18e eeuw 6 66 Verzameling tin (3 paar tinnen kandelaren, 1 kruik, 4 gietijzeren pannen) en Tin suikergoedplanken (speculaasplanken, suikergoedplank) 7 2 Achtpersoons gekleurd aardewerk theeservies 8 46 Set van 2 Cloisonée vazen, chinees 19e eeuw 9 47 Chinese Imari waskom 18e eeuw Blauwe Chinese borden 18e eeuw bloemenmanddecor+ 1 diepblauw Chinees bord (met barst) Vierkante blauwe Chinese kom Delftsblauwe tabakspot "Duinkerker" 18e eeuw Divers aardewerk, olielampen en kruiken delig servies; Chris van der Hoef; Abstracte compositie op keramieken schaal, unica, Henk van Vessem, gesigneerd, diameter 51 cm Chinees porselein vazen en borden Divers Chinees porselein, 18-19e eeuw Gentiaan porseleinen dienblad met nikkelen rand Serie van vijf Chinese porseleinen borden, Famille Rose, 18e eeuw Koop antieke Chinese porseleinen borden Serie van vijf Chinese porseleinen borden, 18e eeuw Comptoise klok, zgn. 'haantje' Meubels 23 3 Pieter A. Scheen, Lexicon Nederlandse beeldende kunst 2 delen (1969/1970) Historisch affiche, obligatie uitgifte, Amsterdam diverse Europese aandelen 19e- 20e eeuw Chinees gelakte theekist Blauwe Chineese dekselpot met 4 leeuwenkopjes als oortjes (heeft een barst) 19e eeuw Blauwe aardewerk Makkumer tabakspot met koperen deksel + 3 blauwe porseleinen Chinese borden Verzameling (ong. 400) ansichtkaarten van Apeldoorn in zwarte map Driedelig gelakte metalen set dienbladen + koektrommel met onderschotel Geslepen kristallen karaf met zilveren montuur, geslepen kristallen kannetje met zilveren voetje, zielgeslepen kristallen schaaltje met zilveren voet. en lodereindoosje, 2 diverse zilveren doosjes, een verzilverde sigarettendoos en een luciferhouder Pagina 1/7

2 31 88 Twee poppen, Duits ca Javaanse boekensteunen boeken 18e eeuws, waaronder Vos Reynaarde, Het huwelijk (Jacob Cats), minnezangen Sculptuur hond Hoeveelheid Romeinse munten, bodemvondst uit Nijmegen Hoeveelheid oud Nederlandse muntgeld reebokgeweitjes op wandschildjes Stel bronzen regulatiekandelaars, 19e eeuw Vijf bronzen opiumgewichten in de vorm van eenden, Birma, 19e eeuw Drie diverse kristalllen karaffen Verguld houten beeld, staande jonge Boedha, China, 19e eeuw Gebeeldhouwde houten barometer reebokgeweitjes op wandschildjes Indiase miniatuurschildering, hofstoet Grote koop oude kunstboeken Koopje oude blikken en tinnen soldaatjes Turquoise cactuspot met zwarte onderschotel Glas 48 6 Schilderij olieverf op doek "Het boeten van de netten in de duinen" van JEH Akkeringen 49 7 Schilderij olieverf op doek "figuren in een landschap" Europesche school 50 9 Schilderij olieverf op doek Landschap met boer en pluimvee (Jan Knikker sr; ) Schilderij olieverf op doek "Edelhert in het bos" Schilderij olieverf op doek Torentje te Nunspeet Schilderij olieverf op doek 2 stuks Henk Dekker Schilderij olieverf op doek De Westerkerk (Amsterdam) DJ van Haaren ( ) Schilderij olieverf op doek IJsgezicht met schaatsenrijders, gesigneerd H. Hermans Schilderij olieverf op doek "Opa met kleinkind", Jan van Rooden Schilderij olieverf op doek Boerenmarktje, Adriaan de la Rivière Schilderij olieverf op doek Bosgezicht, gesigneerd Adriaan Keus in bijpassende grote lijst Schilderij olieverf op doek Enkhuizen Schilderij, Wetering de Rooy Schilderij olieverf op doek "Oranje kan op witte tafel", Klaas Gubbels gesigneerd, 24x18 cm Schilderij olieverf op doek Boerderij aan het water, gesigneerd W. Markestein (pseudoniem Jan Knikker) Pagina 2/7

3 Schilderij olieverf op doek Winter in Noorden Schilderij olieverf op doek stilleven "fles met bloemen" Schilderij olieverf op doek Kapel Hoog Soeren Schilderij olieverf op doek Louis Apol, Wintergezicht in de avond Schilderij olieverf op doek Otto Coenders, Stilleven met tulpen Schilderij olieverf op doek Otto Coenders, Bloemstilleven met gemberpot Schilderij olieverf op doek Georg Rueter, Anjers in een vaas Schilderij olieverf op doek A.J. (Arie) Zwart ( ), Drents boerderijtje, in lijst Schilderij olieverf op doek Evert Bomhof, ploegende boer Ets Ets in lijst + 2 boeken (Rembrandt) Ets Ets Het dagelijks leven Ets Schilderij olieverf op paneel Portret; M.Heyermans; Schilderij olieverf op paneel Charles Leickert strandgezicht bij avond Schilderij olieverf op paneel Louis Apol, Bomen rooien in het Haagsche bos Schilderij olieverf op paneel Willem Roelofs, Riviergezicht bij avond Schilderij olieverf op paneel W. Lammers ( ), twee pluimveevoorstellingen Schilderij olieverf op paneel Jan Eversen ( ), Veluwse boerderij met korenveld Schilderij olieverf op paneel Jan Jacob Heppener ( ), Polderlandschap Schilderij olieverf op board Stilleven met pruimen, Jan Bazuin (geb 1930), Schilderij olieverf op board Naakt; Jean Louis Forain Schilderij olieverf op board Stilleven Schilderij olieverf op board Vissen Schilderij olieverf op board Watermolen Schilderij olieverf op board Stilleven bloemen 86 4 Schilderij acryl op doek Schilderij "Rust" Acryl op doek en lepeldoosje met gravering en klauwpootjes inhoud: 6 zilveren Biedermeier lepeltjes Rond zilveren knottemandje Soezenmand Vingerdoekbandjes Assortiment kristallen/zilveren montuur (2 kristallen vaasjes, parfumflesje) Assortiment zilveren vaasjes Pagina 3/7

4 93 30 Assortiment zilveren miniaturen ("gouden koets", springend paard met ruiter, woonwagen, ossenwagen) Bewerkt zilveren brillenkoker uit en pillendoosje, Amsterdam diverse zilveren miniaturen (3 huizen, 6 werkende mensen) Ronde zilveren blaker uit Engelse suikerstrooier, 1e gehalte (Gregorian) zilver, Londen met herkeuring, 18e eeuw, 322 gram, hoogte 23 cm Natfruitschep, Andreas Johannes Rooswinkel, Leeuwarden, Botermesje (Den Haag, 1907), poederdoos en 12 zilveren fruitmessen (Alfenide Christofle) en Broodmand Tabakstrommel en tafelcouverts (8 vorken, 8 lepels en 8 messen), Hollands glad, firma van Kempen en Begeer zilveren dessert couverts (8 lepels, 7 vorken en 7 messen), Hollands glad, Firma van Kempen en Begeer en soepdienlepel, groentelepel, vleesvork en sausdienlepel, Haags lofje Lot divers zilver en broodmand; ; Indisch Djokja Combi olie&azijnstel, 2 zilveren anjervaasjes, inklapbrilletje. Ca en vijflichts kandelaar, van Kempen&Begeer, Holland, ong Fruitschaal Chocoladekan met komfoor en vaas Divers zilver, 1 schaaltje, 2 taartschep, 3 dekselpot bewerkt, 4 onderzetter Broodmand; 1930; van Kempen, Holland Lot divers zilver en schaal met strikken Miniatuur zilveren kop en schotels en lepeltjes etc., divers zilverwerk en bestekonderdelen, ca. 1900, 7 totaal (soeplepel, aardappellepel, 2 dienlepels, 2 juslepels, eierlepel) en dienblaadje (25 cm) met parelrand, ca en lepeldoos met sierlepel, ong 1930, Nederlands zilver Divers zilver, ong Kristallen theebus met zilveren top, theezeefje, juskommetje, strooilepeltje, suikerschaaltje en lodereindoosje, jaarletter 1851 Pagina 4/7

5 karaats gouden zakhorloge, gemerkt Waltham, in cassette (lopend) Kristallen parfumflacon met zilveren monturen, 19e eeuw Stel zilveren zoutvaten met blauwglazen binnenbakjes, Amsterdams keur, jaarletter Urnvormig zilveren lodereindoosje aan draagkettinkje, jaarletter Twee zilveren bonbonschaaltjes, jaren ' en bonbonmand, Haags keur, jaarletter Antieke zilveren beugeltas + zilveren beursje (maliënkolder) Sterling zilveren bloemvaas, Birmingham en pepermuntdoosje, jaarletter Kristallen karaf met zilveren voet en kraag, 19e eeuw Gegraveerde zilveren snuifdoos, 18e eeuw Meerdelig zilveren theegarnituur in mahoniehouten cassette, 19e eeuw zilveren taartvorken, 4 dienvorken, roomlepel, suikerschep en theeschep van gelijk model, Hooijkaas, Schoonhoven Driedelig plate empire model theeservies op onderblad Stel kristallen zoutvaten op zilveren voeten, jaarletter Kapitale zilveren fotolijst, jaarletter 1948, inhoudend het staatsieportet van Beatrix en Claus en brandewijnkom en bonbonmand Kristallen koekschaal met gegraveerd zilveren hengsel, jaarletter Kristallen parfumflacon met gouden dop Kerkbijbel met twee zilveren sloten, anno stuks divers gegraveerd zilveren tafelgoed, waarbij gembercouvert en vleesvorken, 19e eeuw Spilleganghorloge in gedreven zilveren kast, 18e eeuw Koop divers zilveren tafelgoed, waarbij een lepel, gedateerd Kralentas met zilveren beugel, 19e eeuw Kristallen dekselpot met zilveren montuur, op onderschotel, 19e eeuw Drie zilveren wijnstoppers Driedelig zilveren theeservies op onderblad, Van Kempen & Begeer, diverse zilveren roomlepels, 18e en 19e eeuw Naaigarnituur zilver (ca. 1930) + 2 gouden zakhorloges ca Goud Gouden broche, gemaakt van breipenhouders Goud Pagina 5/7

6 Bronzen sculptuur "Headhunter", Theo Mackaay, 26x17 cm met sokkel overig edelmetaal Leren geldetui met goud beslag overig edelmetaal Stalen sculptuur "De kus" 30x19 cm, Jeroen Henneman, 2006, gesigneerd no 2/200 overig edelmetaal Collier van bloedkoraal, grote natuurlijke brokken, felrood Armband van bloedkoraal, grillig van vorm, geregen aan elastiek Oorbellen karaats witgouden art deco collier bezet met 6 briljanten van divers formaat karaats wit- en geelgouden collier bezet met een briljant karaats witgouden ring bezet met 9 briljanten Antieke wit- en geelgouden ring bezet met talrijke roosdiamanten Collier van echte parels, met 14 kts gouden slot waarop meerdere roosdiamanten karaats gouden armband met saffiertjes en briljantjes Gouden ring met peervormig geslepen diamantje Camee in 14 kts. gouden montuur Stel wit- en geelgouden oorhangers met parels en diamantjes "Blauwe kan op tafel" in lijst 35x24 cm, Klaas Gubbels, 1994, gesigneerd "Blauwe kan op tafel" in lijst 35x24 cm, Klaas Gubbels, 1994, gesigneerd Voorstelling met keukentafel, Klaas Gubbels, "Der Hof", Kurt Querner, Gouache Bosgezicht, Louis Apol Bloemstilleven, Anna Maria Blauw-Wuytiers "Stilleven met kat" in lijst 48x57 cm, Klaas Gubbels, Zeefdruk "Clown" in lijst 118x98 cm, Karel Appel, gesigneerd Zeefdruk / litho Grafische werken van Jo Possink Litho "Echtpaar", Litho "Kinderen" Schilderijen Olieverf op doek Bosgezicht met paddenstoelen en Winterlandschap (Theo Goedvriend, Henk van Leeuwen) + 1x aquarel Kerkinterieur (A. vd Wiel) Houtskooltekening landelijk tafereel, mogelijk Leo Gestel ( ) Oostindische inkttekening, Melle, "Meisje met lang haar" Historische gravure met het gelaat van Christus Boer op erf, G.Wiegman Zeegezicht met zeilschip, J. van de Linde Schilderij "Gezicht te Giethoorn", 3 etsen van Amsterdamse stadsgezichten oa Cornelis Brandenburg Pagina 6/7

7 Dame en heer in landschap, gemende techniek (druk + ingekleurd) 2 stuks, Eduard Halouze ( ) Litho "Composition" in lijst 74x84 cm, Karel Appel, ca 1960, gesigneerd, no 36/ Litho "Happy cat", Karel Appel, 1978, gesigneerd, no 26/ Houtskooltekening "De blijde boodschap op het veld (Lucas 2)", Han van Meegeren Gemengde techniek in 3D "Gedekte tafel" in lijst 63x113 cm, Daniel Spoerri Kadastrale kaart in noten lijst van gemeente Apeldoorn Wenum-Wiesel "Arnhemiensis" handgekleurde gravure in lijst Litho "Femmes", Paul Delvaux Olieverfassemblage gemengde techniek 40x49 cm, Ivo Kamphuis, Litho "Bird" in lijst 80x150 cm, Karel Appel, 1978, gesigneerd, no 106/ Potloodstudie "Raam met klimop" 37x26 cm (in lijst 58x50 cm), Anton Pieck, gesigneerd Beschilderde leien dakpan "Moeder en kind", Anton Heijboer, gesigneerd, lijstafmeting 53x43 cm Handgekleurde landkaart van het Hertogdom Gelre en Graafschap Zutphen, door W. Blaeuw, 1e helft 17e eeuw Pagina 7/7

Gouden sieraden en voorwerpen

Gouden sieraden en voorwerpen Gouden sieraden en voorwerpen 1 2 4 6 8 Gouden sieraden en voorwerpen 1 Stel gouden 14 krt. oorhangers met siersteen 25 2 Gouden 14 krt. herenring met onyx 120 3 Herenring 14 krt. goud met onyx 120 4 Gouden

H. Heyligers Dame in avondjurk Doek 99 x 74 cm

Thierry van Ryswyck ( ), terracotta sculptuur, Dame, gesigneerd onderzijde, h. 25 cm.

Thierry van Ryswyck ( ), terracotta sculptuur, Dame, gesigneerd onderzijde, h. 25 cm. Catalogus Kunst- en Antiekveiling 14 t/m 17 Maart (t.t.v. TEFAF Maastricht) Sculpturen 002 Thierry van Ryswyck (1911-1958), terracotta sculptuur, Dame, gesigneerd onderzijde, h. 25 cm. 0-0 3 003 Gepolychromeerd

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Overzichtslijst artikelen Veiling AvP zat. 15 sept. 14u. Parochiehuis Van Slichtenhorststraat 81, Nijmegen (kijkochtend 15 sept u) 1 Geëmailleerd lepelrek circa 1930 openingsbod 2 Wevers olielampje (brons) ca. 1900 openingsbod 3 Tinnen kandelaar met 2 glazen kelken openingsbod 4 Tinnen tweearmige kandelaar met glazen kelken openingsbod

Catalogus van de Kunst en Antiekveiling Catalogus van de Kunst en Antiekveiling Volgorde van de veiling: Maandag.. 1 t/m 300 Dinsdag. 301 t/m 600 Woensdag 601 t/m 900 (Schilderijen) Aanvang veilingavonden om 19:00 uur, zaal open 18:30 uur Betaling

Lokale Politie Antwerpen Afdeling lokale recherche

Overzicht van de veilingkavels

Kijkdagen. Veiling. tijdens trekroute/festival TUIN KUNST HOGELAND 2019

Kijkdagen. Veiling. tijdens trekroute/festival TUIN KUNST HOGELAND 2019 SCHILDERIJEN PRENTEN SIERADEN GLASWERK AARDEWERK CURIOSA VINTAGE Kijkdagen & Veiling tijdens trekroute/festival TUIN KUNST HOGELAND 2019 O H Bij deze veiling worden behalve schilderijen en prenten van

Scouting Onderdak. Livingstonegroep Berkel-Enschot. Veilingcatalogus

Kavelnr Beschrijving kunstobject liveveiling/int ernetveiling

Kavelnr Beschrijving kunstobject liveveiling/int ernetveiling Volgorde van veilen Kavelnr Beschrijving kunstobject Openingsbod liveveiling/int ernetveiling Prijs Pre-sale 1 75 1x Ovenpot van koper. Antiek. Doorsnede 30 cm, hoogte 30cm. Begin 1900. Galerieprijs 200,-

Tabel eindbiedingen Kavelnummer Artikel Eindbod

Tabel eindbiedingen Kavelnummer Artikel Eindbod 1 Klontjesschaal met zilveren tang 3 2 Drents landschap, olieverf op doek, Johan Dijkstra (circa 1915) 18 3 Zilveren blad met 3 kristallen flesjes, waarvan 2 met dop; kledingborstel; 25 schaaltje op zilveren

CATALOGUS. Winterveiling 2012. van de veiling van 6december 2012 in de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg.

CATALOGUS. Winterveiling 2012. van de veiling van 6december 2012 in de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg. Winterveiling 2012 CATALOGUS van de veiling van 6december 2012 in de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg. Kunst en antiekveilingen Middelburgs Veilinghuis Openbare veiling bij opbod Aanvang : 13.30 uur nrs

Kristallen theebus. Afm. ca. 10x7x7 cm (bxdxh). Wat slijtage zichtbaar op het metalen beslag (geen zilver). Het is een mooi en gaaf exemplaar.

Kristallen theebus. Afm. ca. 10x7x7 cm (bxdxh). Wat slijtage zichtbaar op het metalen beslag (geen zilver). Het is een mooi en gaaf exemplaar. 500 504 508 100-150 6 Zweedse glazen vazen uit de 60er jaren in diverse kleuren. De hoogste vaas (rechts) is 32 cm hoog. Kristallen theebus. Afm. ca. 10x7x7 cm (bxdxh). Wat slijtage zichtbaar op het metalen

Media overzicht Illustraties voor SketchUp Mensen

Wij behouden het recht voor, om bestelde aantallen naar verpak kings-eenheid af te ronden.

Wij behouden het recht voor, om bestelde aantallen naar verpak kings-eenheid af te ronden. Condities per 1 januari 2016 SHOWROOM Machineweg 222 te Aalsmeer, geopend maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 16.00uur, na het maken van een afspraak. VERKOOP EN Telefonisch: +31 (0) 297 381122 BESTELLINGEN

Gouden sieraden en voorwerpen

Meubilair. Prijslijst 2014-2015

Meubilair. Prijslijst 2014-2015 Prijslijst 2014-2015 Meubilair 00101 Klapstoel Kunststof 0,70 00151 Klapstoel Rood, luxe 1,- 00150 Koppelstuk Voor klapstoel 0,15 00103 Kuipstoel Kunststof 1,25 00104 Terrasstoel met armleuning Wit 1,50

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Het Kompas kijkt binnen in een huis vol verzamelingen

Het Kompas kijkt binnen in een huis vol verzamelingen Het Kompas kijkt binnen in een huis vol verzamelingen,,we zouden best in een groter huis willen wonen, in een kasteeltje of zo. Niet omdat we een groot gezin hebben, maar vanwege al onze verzamelingen.

Deze prijzen zullen u een bijzonder vrolijk Kerstfeest bezorgen.

Lotnummer: 2 (SL-09) Object: Poppenkastpop Stijl: - Gemaakt omstreeks: 1920/30 Beschrijving: Oude handspeelpop Verwachte opbrengst tussen 30,- en 40

Lotnummer: 2 (SL-09) Object: Poppenkastpop Stijl: - Gemaakt omstreeks: 1920/30 Beschrijving: Oude handspeelpop Verwachte opbrengst tussen 30,- en 40 Lotnummer: 1 (SL-24) Object: Vintage Schoolplaat Gemaakt omstreeks: Beschrijving: Schoolplaat toont Het Leven Verwachte opbrengst tussen 20,- en 30,- Lotnummer: 2 (SL-09) Object: Poppenkastpop Gemaakt

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand Mobile Art Loppersum is druk bezig om zoveel mogelijk mensen te laten kennismaken met beeldende kunst. Uit de al bestaande collectie van www.malcollection.nl en onlangs gekochte kunstwerken willen we zoveel

Stralende LENTE ZILVER IS COOL MIX& MATCH DÉ SIERADENTRENDS VAN HET NIEUWE SEIZOEN. Sierlijke items voor je outfit. Schitteren met Kim & Fatima

Stralende LENTE ZILVER IS COOL MIX& MATCH DÉ SIERADENTRENDS VAN HET NIEUWE SEIZOEN. Sierlijke items voor je outfit. Schitteren met Kim & Fatima Issue N o 29 SPRING SUMMER 2016 VERWEN MAMA Cadeaus In zilver MIX& MATCH Stel je sieraad samen ZILVER IS COOL Schitteren met Kim & Fatima 154 Sierlijke items voor je outfit Stralende LENTE DÉ SIERADENTRENDS

EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT

De schilderijenverzameling van Jacob van der Lelij zoals beschreven in zijn nalatenschap door notaris C. Onderdewijngaart op 12 december 1795.

De schilderijenverzameling van Jacob van der Lelij zoals beschreven in zijn nalatenschap door notaris C. Onderdewijngaart op 12 december 1795. De schilderijenverzameling van Jacob van der Lelij zoals beschreven in zijn nalatenschap door notaris C. Onderdewijngaart op 12 december 1795. Jan Steen, De Kraamkamer, Stedelijk Museum Zutphen?? Pieter

Prijslijst Beelden. Muziekthema

Toetsmatrijs Examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen December 2018

Enkele schilderijen en kunstwerken van José Maria Capricorne. uit: Herscheppingen, 1999 (monografie J.J. Oversteegen)

Enkele schilderijen en kunstwerken van José Maria Capricorne. uit: Herscheppingen, 1999 (monografie J.J. Oversteegen) Enkele schilderijen en kunstwerken an José Maria Capricorne uit: Herscheppingen, 1999 (monografie J.J. Oersteegen) c c De komst an de Primadonna 1986 Olieerf op doek 70 X 50 cm De ontmoeting an de Magiërs

Drierijig bloedkoralen collier met gouden slot. L: 34 cm., Gewicht: 84.4 g. Pennekunst 'Zegen - Wensen', Jan Koster HxB: 40 x 32 cm.

Drierijig bloedkoralen collier met gouden slot. L: 34 cm., Gewicht: 84.4 g. Pennekunst 'Zegen - Wensen', Jan Koster HxB: 40 x 32 cm. 776 Prent: Afbeelding der Vorstelyke Loge, opgericht in den Amsteldamschen Schouwburg, ter gelegnheid dat Hunne Doorl: Koninkl: Hoogheden...etc. S.Fokke ad vir del. et fecit, J.Smit fecit. HxB: 29.5 x

NIEUWE OOGST NAJAARSTENTOONSTELLING 2016 DONDERDAG 6 T/M ZONDAG 9 OKTOBER UUR

NIEUWE OOGST NAJAARSTENTOONSTELLING 2016 DONDERDAG 6 T/M ZONDAG 9 OKTOBER UUR NAJAARSTENTOONSTELLING 2016 DONDERDAG 6 T/M ZONDAG 9 OKTOBER 11-17 UUR Jan Voerman Jr. 1890-1976 Perziken Olie op paneel 19 x 33 cm en rechtsonder gedateerd '60 8.800 Nieuw seizoen, nieuwe oogst Wij hebben

Schilderijen en tekeningen. 36 schilderijen (olieverf op doek) met Cuneratoren. F. Hart-Nibbrig 60 x 100 cm. 27 x 32 cm. P. Schipperus 40 x 54 cm

Schilderijen en tekeningen. 36 schilderijen (olieverf op doek) met Cuneratoren. F. Hart-Nibbrig 60 x 100 cm. 27 x 32 cm. P. Schipperus 40 x 54 cm Schilderijen en tekeningen 36 schilderijen (olieverf op doek) met Cuneratoren Bh004 F. Hart-Nibbrig 60 x 100 cm Bh005 E. Koning 27 x 32 cm Bh007 P. Schipperus 40 x 54 cm Bh008 J. Schäffer 64 x 87 cm Bh009