Catalogus Kroonveiling
- Marcella van Doorn
1 1 49 Set van 2 koperen kandelaars Koper penningen met verschillende voorstellingen Metaal Bronzen Skillets Metaal Karel Gomes, Bronzen sculptuur, Staande baadster Metaal 5 39 Tinnen bord, zgn. Kardinaalsbord, uit 1 stuk gedreven. Doorsnede 48 cm, Duits fabricaat, Tin 18e eeuw 6 66 Verzameling tin (3 paar tinnen kandelaren, 1 kruik, 4 gietijzeren pannen) en Tin suikergoedplanken (speculaasplanken, suikergoedplank) 7 2 Achtpersoons gekleurd aardewerk theeservies 8 46 Set van 2 Cloisonée vazen, chinees 19e eeuw 9 47 Chinese Imari waskom 18e eeuw Blauwe Chinese borden 18e eeuw bloemenmanddecor+ 1 diepblauw Chinees bord (met barst) Vierkante blauwe Chinese kom Delftsblauwe tabakspot "Duinkerker" 18e eeuw Divers aardewerk, olielampen en kruiken delig servies; Chris van der Hoef; Abstracte compositie op keramieken schaal, unica, Henk van Vessem, gesigneerd, diameter 51 cm Chinees porselein vazen en borden Divers Chinees porselein, 18-19e eeuw Gentiaan porseleinen dienblad met nikkelen rand Serie van vijf Chinese porseleinen borden, Famille Rose, 18e eeuw Koop antieke Chinese porseleinen borden Serie van vijf Chinese porseleinen borden, 18e eeuw Comptoise klok, zgn. 'haantje' Meubels 23 3 Pieter A. Scheen, Lexicon Nederlandse beeldende kunst 2 delen (1969/1970) Historisch affiche, obligatie uitgifte, Amsterdam diverse Europese aandelen 19e- 20e eeuw Chinees gelakte theekist Blauwe Chineese dekselpot met 4 leeuwenkopjes als oortjes (heeft een barst) 19e eeuw Blauwe aardewerk Makkumer tabakspot met koperen deksel + 3 blauwe porseleinen Chinese borden Verzameling (ong. 400) ansichtkaarten van Apeldoorn in zwarte map Driedelig gelakte metalen set dienbladen + koektrommel met onderschotel Geslepen kristallen karaf met zilveren montuur, geslepen kristallen kannetje met zilveren voetje, zielgeslepen kristallen schaaltje met zilveren voet. en lodereindoosje, 2 diverse zilveren doosjes, een verzilverde sigarettendoos en een luciferhouder Pagina 1/7
2 31 88 Twee poppen, Duits ca Javaanse boekensteunen boeken 18e eeuws, waaronder Vos Reynaarde, Het huwelijk (Jacob Cats), minnezangen Sculptuur hond Hoeveelheid Romeinse munten, bodemvondst uit Nijmegen Hoeveelheid oud Nederlandse muntgeld reebokgeweitjes op wandschildjes Stel bronzen regulatiekandelaars, 19e eeuw Vijf bronzen opiumgewichten in de vorm van eenden, Birma, 19e eeuw Drie diverse kristalllen karaffen Verguld houten beeld, staande jonge Boedha, China, 19e eeuw Gebeeldhouwde houten barometer reebokgeweitjes op wandschildjes Indiase miniatuurschildering, hofstoet Grote koop oude kunstboeken Koopje oude blikken en tinnen soldaatjes Turquoise cactuspot met zwarte onderschotel Glas 48 6 Schilderij olieverf op doek "Het boeten van de netten in de duinen" van JEH Akkeringen 49 7 Schilderij olieverf op doek "figuren in een landschap" Europesche school 50 9 Schilderij olieverf op doek Landschap met boer en pluimvee (Jan Knikker sr; ) Schilderij olieverf op doek "Edelhert in het bos" Schilderij olieverf op doek Torentje te Nunspeet Schilderij olieverf op doek 2 stuks Henk Dekker Schilderij olieverf op doek De Westerkerk (Amsterdam) DJ van Haaren ( ) Schilderij olieverf op doek IJsgezicht met schaatsenrijders, gesigneerd H. Hermans Schilderij olieverf op doek "Opa met kleinkind", Jan van Rooden Schilderij olieverf op doek Boerenmarktje, Adriaan de la Rivière Schilderij olieverf op doek Bosgezicht, gesigneerd Adriaan Keus in bijpassende grote lijst Schilderij olieverf op doek Enkhuizen Schilderij, Wetering de Rooy Schilderij olieverf op doek "Oranje kan op witte tafel", Klaas Gubbels gesigneerd, 24x18 cm Schilderij olieverf op doek Boerderij aan het water, gesigneerd W. Markestein (pseudoniem Jan Knikker) Pagina 2/7
3 Schilderij olieverf op doek Winter in Noorden Schilderij olieverf op doek stilleven "fles met bloemen" Schilderij olieverf op doek Kapel Hoog Soeren Schilderij olieverf op doek Louis Apol, Wintergezicht in de avond Schilderij olieverf op doek Otto Coenders, Stilleven met tulpen Schilderij olieverf op doek Otto Coenders, Bloemstilleven met gemberpot Schilderij olieverf op doek Georg Rueter, Anjers in een vaas Schilderij olieverf op doek A.J. (Arie) Zwart ( ), Drents boerderijtje, in lijst Schilderij olieverf op doek Evert Bomhof, ploegende boer Ets Ets in lijst + 2 boeken (Rembrandt) Ets Ets Het dagelijks leven Ets Schilderij olieverf op paneel Portret; M.Heyermans; Schilderij olieverf op paneel Charles Leickert strandgezicht bij avond Schilderij olieverf op paneel Louis Apol, Bomen rooien in het Haagsche bos Schilderij olieverf op paneel Willem Roelofs, Riviergezicht bij avond Schilderij olieverf op paneel W. Lammers ( ), twee pluimveevoorstellingen Schilderij olieverf op paneel Jan Eversen ( ), Veluwse boerderij met korenveld Schilderij olieverf op paneel Jan Jacob Heppener ( ), Polderlandschap Schilderij olieverf op board Stilleven met pruimen, Jan Bazuin (geb 1930), Schilderij olieverf op board Naakt; Jean Louis Forain Schilderij olieverf op board Stilleven Schilderij olieverf op board Vissen Schilderij olieverf op board Watermolen Schilderij olieverf op board Stilleven bloemen 86 4 Schilderij acryl op doek Schilderij "Rust" Acryl op doek en lepeldoosje met gravering en klauwpootjes inhoud: 6 zilveren Biedermeier lepeltjes Rond zilveren knottemandje Soezenmand Vingerdoekbandjes Assortiment kristallen/zilveren montuur (2 kristallen vaasjes, parfumflesje) Assortiment zilveren vaasjes Pagina 3/7
4 93 30 Assortiment zilveren miniaturen ("gouden koets", springend paard met ruiter, woonwagen, ossenwagen) Bewerkt zilveren brillenkoker uit en pillendoosje, Amsterdam diverse zilveren miniaturen (3 huizen, 6 werkende mensen) Ronde zilveren blaker uit Engelse suikerstrooier, 1e gehalte (Gregorian) zilver, Londen met herkeuring, 18e eeuw, 322 gram, hoogte 23 cm Natfruitschep, Andreas Johannes Rooswinkel, Leeuwarden, Botermesje (Den Haag, 1907), poederdoos en 12 zilveren fruitmessen (Alfenide Christofle) en Broodmand Tabakstrommel en tafelcouverts (8 vorken, 8 lepels en 8 messen), Hollands glad, firma van Kempen en Begeer zilveren dessert couverts (8 lepels, 7 vorken en 7 messen), Hollands glad, Firma van Kempen en Begeer en soepdienlepel, groentelepel, vleesvork en sausdienlepel, Haags lofje Lot divers zilver en broodmand; ; Indisch Djokja Combi olie&azijnstel, 2 zilveren anjervaasjes, inklapbrilletje. Ca en vijflichts kandelaar, van Kempen&Begeer, Holland, ong Fruitschaal Chocoladekan met komfoor en vaas Divers zilver, 1 schaaltje, 2 taartschep, 3 dekselpot bewerkt, 4 onderzetter Broodmand; 1930; van Kempen, Holland Lot divers zilver en schaal met strikken Miniatuur zilveren kop en schotels en lepeltjes etc., divers zilverwerk en bestekonderdelen, ca. 1900, 7 totaal (soeplepel, aardappellepel, 2 dienlepels, 2 juslepels, eierlepel) en dienblaadje (25 cm) met parelrand, ca en lepeldoos met sierlepel, ong 1930, Nederlands zilver Divers zilver, ong Kristallen theebus met zilveren top, theezeefje, juskommetje, strooilepeltje, suikerschaaltje en lodereindoosje, jaarletter 1851 Pagina 4/7
5 karaats gouden zakhorloge, gemerkt Waltham, in cassette (lopend) Kristallen parfumflacon met zilveren monturen, 19e eeuw Stel zilveren zoutvaten met blauwglazen binnenbakjes, Amsterdams keur, jaarletter Urnvormig zilveren lodereindoosje aan draagkettinkje, jaarletter Twee zilveren bonbonschaaltjes, jaren ' en bonbonmand, Haags keur, jaarletter Antieke zilveren beugeltas + zilveren beursje (maliënkolder) Sterling zilveren bloemvaas, Birmingham en pepermuntdoosje, jaarletter Kristallen karaf met zilveren voet en kraag, 19e eeuw Gegraveerde zilveren snuifdoos, 18e eeuw Meerdelig zilveren theegarnituur in mahoniehouten cassette, 19e eeuw zilveren taartvorken, 4 dienvorken, roomlepel, suikerschep en theeschep van gelijk model, Hooijkaas, Schoonhoven Driedelig plate empire model theeservies op onderblad Stel kristallen zoutvaten op zilveren voeten, jaarletter Kapitale zilveren fotolijst, jaarletter 1948, inhoudend het staatsieportet van Beatrix en Claus en brandewijnkom en bonbonmand Kristallen koekschaal met gegraveerd zilveren hengsel, jaarletter Kristallen parfumflacon met gouden dop Kerkbijbel met twee zilveren sloten, anno stuks divers gegraveerd zilveren tafelgoed, waarbij gembercouvert en vleesvorken, 19e eeuw Spilleganghorloge in gedreven zilveren kast, 18e eeuw Koop divers zilveren tafelgoed, waarbij een lepel, gedateerd Kralentas met zilveren beugel, 19e eeuw Kristallen dekselpot met zilveren montuur, op onderschotel, 19e eeuw Drie zilveren wijnstoppers Driedelig zilveren theeservies op onderblad, Van Kempen & Begeer, diverse zilveren roomlepels, 18e en 19e eeuw Naaigarnituur zilver (ca. 1930) + 2 gouden zakhorloges ca Goud Gouden broche, gemaakt van breipenhouders Goud Pagina 5/7
6 Bronzen sculptuur "Headhunter", Theo Mackaay, 26x17 cm met sokkel overig edelmetaal Leren geldetui met goud beslag overig edelmetaal Stalen sculptuur "De kus" 30x19 cm, Jeroen Henneman, 2006, gesigneerd no 2/200 overig edelmetaal Collier van bloedkoraal, grote natuurlijke brokken, felrood Armband van bloedkoraal, grillig van vorm, geregen aan elastiek Oorbellen karaats witgouden art deco collier bezet met 6 briljanten van divers formaat karaats wit- en geelgouden collier bezet met een briljant karaats witgouden ring bezet met 9 briljanten Antieke wit- en geelgouden ring bezet met talrijke roosdiamanten Collier van echte parels, met 14 kts gouden slot waarop meerdere roosdiamanten karaats gouden armband met saffiertjes en briljantjes Gouden ring met peervormig geslepen diamantje Camee in 14 kts. gouden montuur Stel wit- en geelgouden oorhangers met parels en diamantjes "Blauwe kan op tafel" in lijst 35x24 cm, Klaas Gubbels, 1994, gesigneerd "Blauwe kan op tafel" in lijst 35x24 cm, Klaas Gubbels, 1994, gesigneerd Voorstelling met keukentafel, Klaas Gubbels, "Der Hof", Kurt Querner, Gouache Bosgezicht, Louis Apol Bloemstilleven, Anna Maria Blauw-Wuytiers "Stilleven met kat" in lijst 48x57 cm, Klaas Gubbels, Zeefdruk "Clown" in lijst 118x98 cm, Karel Appel, gesigneerd Zeefdruk / litho Grafische werken van Jo Possink Litho "Echtpaar", Litho "Kinderen" Schilderijen Olieverf op doek Bosgezicht met paddenstoelen en Winterlandschap (Theo Goedvriend, Henk van Leeuwen) + 1x aquarel Kerkinterieur (A. vd Wiel) Houtskooltekening landelijk tafereel, mogelijk Leo Gestel ( ) Oostindische inkttekening, Melle, "Meisje met lang haar" Historische gravure met het gelaat van Christus Boer op erf, G.Wiegman Zeegezicht met zeilschip, J. van de Linde Schilderij "Gezicht te Giethoorn", 3 etsen van Amsterdamse stadsgezichten oa Cornelis Brandenburg Pagina 6/7
7 Dame en heer in landschap, gemende techniek (druk + ingekleurd) 2 stuks, Eduard Halouze ( ) Litho "Composition" in lijst 74x84 cm, Karel Appel, ca 1960, gesigneerd, no 36/ Litho "Happy cat", Karel Appel, 1978, gesigneerd, no 26/ Houtskooltekening "De blijde boodschap op het veld (Lucas 2)", Han van Meegeren Gemengde techniek in 3D "Gedekte tafel" in lijst 63x113 cm, Daniel Spoerri Kadastrale kaart in noten lijst van gemeente Apeldoorn Wenum-Wiesel "Arnhemiensis" handgekleurde gravure in lijst Litho "Femmes", Paul Delvaux Olieverfassemblage gemengde techniek 40x49 cm, Ivo Kamphuis, Litho "Bird" in lijst 80x150 cm, Karel Appel, 1978, gesigneerd, no 106/ Potloodstudie "Raam met klimop" 37x26 cm (in lijst 58x50 cm), Anton Pieck, gesigneerd Beschilderde leien dakpan "Moeder en kind", Anton Heijboer, gesigneerd, lijstafmeting 53x43 cm Handgekleurde landkaart van het Hertogdom Gelre en Graafschap Zutphen, door W. Blaeuw, 1e helft 17e eeuw Pagina 7/7
Nadere informatieGouden sieraden en voorwerpen
Gouden sieraden en voorwerpen 1 2 4 6 8 Gouden sieraden en voorwerpen 1 Stel gouden 14 krt. oorhangers met siersteen 25 2 Gouden 14 krt. herenring met onyx 120 3 Herenring 14 krt. goud met onyx 120 4 Gouden
Nadere informatieH. Heyligers Dame in avondjurk Doek 99 x 74 cm
Nadere informatieCatalogus van de Kunst en Antiekveiling
Nadere informatieThierry van Ryswyck ( ), terracotta sculptuur, Dame, gesigneerd onderzijde, h. 25 cm.
Catalogus Kunst- en Antiekveiling 14 t/m 17 Maart (t.t.v. TEFAF Maastricht) Sculpturen 002 Thierry van Ryswyck (1911-1958), terracotta sculptuur, Dame, gesigneerd onderzijde, h. 25 cm. 0-0 3 003 Gepolychromeerd
Nadere informatieSchilderijen Stichting Geslacht Mees
Nadere informatieVEILINGGIDS Veiling 9 maart 2019
Nadere informatieNr Lot Startbod Opbod Nota's
Catalogus van de Kunst en Antiekveiling Volgorde van de veiling: Maandag.. 1 t/m 300 Dinsdag. 301 t/m 600 Woensdag 601 t/m 900 (Schilderijen) Aanvang veilingavonden om 19:00 uur, zaal open 18:30 uur Betaling
Catalogus van de Kunst en Antiekveiling Volgorde van de veiling: Maandag.. 1 t/m 300 Dinsdag. 301 t/m 600 Woensdag 601 t/m 900 (Schilderijen) Aanvang veiling telkens om 19:00 uur. Zaal open om 18:30 uur.
Nadere informatieVerkoop Prijslijst mei 2012
Nadere informatieVEILINGGIDS Veiling 29 september 2018
Nadere informatieKijkdagen Zaterdag19maart,10.00-17.00 Zondag20maart,10.00-17.00. Onlineveiling Maandag21maart Dinsdag22maart
Catalogus OnlineVeilingJanuari2016 Kijkdagen Zaterdag19maart,10.00-17.00 Zondag20maart,10.00-17.00 Onlineveiling Maandag21maart Dinsdag22maart Volgorde van verkoop januari/februari veiling 2016 (Deze
Nadere informatieKUNSTVEILING KUNSTVEILING
Nadere informatieMEUBILAIR. Aantal Omschrijving Prijs/stuk
Nadere informatieVolgorde van verkoop maart veiling 2015 (Deze verkoop valt onder de margeregeling)
Nadere informatieBeeldenboekje klas 3
Nadere informatieOpenbare veiling Sieraden, woensdag 20 juni.
Nadere informatieBESCHRIJVING & PRIJSINDICATIE
BESCHRIJVING & PRIJSINDICATIE Hanger en een ring, 18 karaat rosé goud, pom, briljant. Wisselslot en een collier, 14 karaat geelgoud, pom, onyx. Wisselslot en een ring, 18 karaat witgoud, amethisten, briljanten,
Nadere informatieLokale Politie Antwerpen Afdeling lokale recherche
Lokale Politie Antwerpen Afdeling lokale recherche aangeboden door de gouverneur van Oost-Vlaanderen Antwerpen, maart 2006 De gouverneur van Oost-Vlaanderen stelt dit juwelenboekje ter beschikking van
Nadere informatieOverzicht van de veilingkavels
Nadere informatieArchief N.V. Koninklijke Van Kempen & Begeer en rechtsvoorgangers. RKD, Den Haag, archiefnummer 0707 Drs. Irene Meyjes, projectmedewerker Archivalia
Archief N.V. Koninklijke Van Kempen & Begeer en rechtsvoorgangers RKD, Den Haag, archiefnummer 0707 Drs. Irene Meyjes, projectmedewerker Archivalia Studiemiddag Vormgevingsarchieven: werk in uitvoering
Nadere informatie[MO. 5.] Nadere regeling van de bestemming van eenige voorwerpen, af koinstig van de voormalige Wees- en Momlimi-kumers.
[MO. 5.] Nae regeling van de bestemming van eenige voorwerpen, af koinstig van de voormalige Wees- en Momlimi-kumers. (aöi». B.] BIJLAGE B. Al'S
Nadere informatieHalfjaarlijkse Kunst- en antiekveiling november 2013 Goud en juwelen
Nadere informatieUrn sieraden. ben de haan juwelier westerblokker 129a 1695 ad Blokker 0229-232846 e-mail: info@bendehaan.nl. prijslijst Maart 2010.
ben de haan juwelier westerblokker 129a 1695 ad Blokker 0229-232846 e-mail: info@bendehaan.nl Urn sieraden prijslijst Maart 2010 Ref: foto 1 3552 Ashanger rond zilver met gouden stip zilver 299.= 3549
Nadere informatieKijkdagen. Veiling. tijdens trekroute/festival TUIN KUNST HOGELAND 2019
SCHILDERIJEN PRENTEN SIERADEN GLASWERK AARDEWERK CURIOSA VINTAGE Kijkdagen & Veiling tijdens trekroute/festival TUIN KUNST HOGELAND 2019 O H Bij deze veiling worden behalve schilderijen en prenten van
Nadere informatieScouting Onderdak. Livingstonegroep Berkel-Enschot. Veilingcatalogus
Scouting Onderdak Livingstonegroep Berkel-Enschot Veilingcatalogus Met dank aan: Alle kunstenaars Reijn Retro Juridische Dienstverlening Stichting Contour Verijk je Wijk Concordia Harmonie Computel René
Nadere informatieKavelnr Beschrijving kunstobject liveveiling/int ernetveiling
Volgorde van veilen Kavelnr Beschrijving kunstobject Openingsbod liveveiling/int ernetveiling Prijs Pre-sale 1 75 1x Ovenpot van koper. Antiek. Doorsnede 30 cm, hoogte 30cm. Begin 1900. Galerieprijs 200,-
Nadere informatieTabel eindbiedingen Kavelnummer Artikel Eindbod
1 Klontjesschaal met zilveren tang 3 2 Drents landschap, olieverf op doek, Johan Dijkstra (circa 1915) 18 3 Zilveren blad met 3 kristallen flesjes, waarvan 2 met dop; kledingborstel; 25 schaaltje op zilveren
Nadere informatie2 Een ééndeurs porselein/vitrinekast, Hollands, Louis Quinze-stijl, 20e eeuw. Wortelnoten
Kunst & antiekveiling nummer 86 Dinsdag 21 februari 2011, aanvang 19.00 uur (nrs. 001 t/m 400 en nr. 780 t/m 858) Woensdag 22 februari 2011, aanvang 19.00 uur (nrs 401 t/m 779 en nrs. 859 t/m 872) Tevens
Nadere informatieCATALOGUS. Winterveiling 2012. van de veiling van 6december 2012 in de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg.
Winterveiling 2012 CATALOGUS van de veiling van 6december 2012 in de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg. Kunst en antiekveilingen Middelburgs Veilinghuis Openbare veiling bij opbod Aanvang : 13.30 uur nrs
Nadere informatieKristallen theebus. Afm. ca. 10x7x7 cm (bxdxh). Wat slijtage zichtbaar op het metalen beslag (geen zilver). Het is een mooi en gaaf exemplaar.
500 504 508 100-150 6 Zweedse glazen vazen uit de 60er jaren in diverse kleuren. De hoogste vaas (rechts) is 32 cm hoog. Kristallen theebus. Afm. ca. 10x7x7 cm (bxdxh). Wat slijtage zichtbaar op het metalen
Nadere informatieOpenbare veiling Sieraden, woensdag 14 maart.
Nadere informatieMedia overzicht Illustraties voor SketchUp Mensen
Media overzicht Illustraties voor SketchUp Mensen 2 kleine kleuters 3st., drie versies bellen, 2 versies familie tweede, 2 versies 2 mensen verloop bellend, 3 versies fietsen 2 st. boodschappen doen, 2
Nadere informatieWij behouden het recht voor, om bestelde aantallen naar verpak kings-eenheid af te ronden.
Condities per 1 januari 2016 SHOWROOM Machineweg 222 te Aalsmeer, geopend maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 16.00uur, na het maken van een afspraak. VERKOOP EN Telefonisch: +31 (0) 297 381122 BESTELLINGEN
Nadere informatieKUNST- EN ANTIEKVEILING
KUNST- EN ANTIEKVEILING 9-10 december 2014 Foto voorpagina: 6133 VEILING Dinsdag 9 december 2014, aanvang 13.30 uur Indische schilderijen 1-110 (aparte catalogus) Dinsdag 9 december 2014, aanvang 19.00
Nadere informatieMeubilair. Prijslijst 2014-2015
Prijslijst 2014-2015 Meubilair 00101 Klapstoel Kunststof 0,70 00151 Klapstoel Rood, luxe 1,- 00150 Koppelstuk Voor klapstoel 0,15 00103 Kuipstoel Kunststof 1,25 00104 Terrasstoel met armleuning Wit 1,50
Nadere informatieKijkdagen Zaterdag5september,10.00-17.00 Zondag6september,10.00-17.00. Onlineveiling Maandag7september Dinsdag8september
Catalogus OnlineVeilingJuli2015 Kijkdagen Zaterdag5september,10.00-17.00 Zondag6september,10.00-17.00 Onlineveiling Maandag7september Dinsdag8september Volgorde van verkoop juli veiling 2015 (Deze verkoop
Nadere informatieHet Kompas kijkt binnen in een huis vol verzamelingen
Het Kompas kijkt binnen in een huis vol verzamelingen,,we zouden best in een groter huis willen wonen, in een kasteeltje of zo. Niet omdat we een groot gezin hebben, maar vanwege al onze verzamelingen.
Nadere informatieLotnummer: 2 (SL-09) Object: Poppenkastpop Stijl: - Gemaakt omstreeks: 1920/30 Beschrijving: Oude handspeelpop Verwachte opbrengst tussen 30,- en 40
Lotnummer: 1 (SL-24) Object: Vintage Schoolplaat Gemaakt omstreeks: Beschrijving: Schoolplaat toont Het Leven Verwachte opbrengst tussen 20,- en 30,- Lotnummer: 2 (SL-09) Object: Poppenkastpop Gemaakt
Nadere informatieStralende LENTE ZILVER IS COOL MIX& MATCH DÉ SIERADENTRENDS VAN HET NIEUWE SEIZOEN. Sierlijke items voor je outfit. Schitteren met Kim & Fatima
Issue N o 29 SPRING SUMMER 2016 VERWEN MAMA Cadeaus In zilver MIX& MATCH Stel je sieraad samen ZILVER IS COOL Schitteren met Kim & Fatima 154 Sierlijke items voor je outfit Stralende LENTE DÉ SIERADENTRENDS
Nadere informatieAN ZADELHOFF. Catalogus EILINGEN & TWTIES. Online Veiling Oktober 2014
AN ZADELHOFF EILINGEN & TWTIES Catalogus -... Online Veiling Oktober 2014 We zien u graag terug op de veiling van Decmber 2014 Voor deze grote kunst- en antiekveiling die wij organiseren van 13 december
Nadere informatieEXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT
EXPOSITIE PICTURAMA LEUDAL 19º EDITIE 2015 JURY RAPPORT 1. Inleiding Voor de 19º expositie Picturama Leudal heeft het bestuur van de Stichting Picturama een jury bijeen geroepen om de nominaties en prijzen
Nadere informatieDe schilderijenverzameling van Jacob van der Lelij zoals beschreven in zijn nalatenschap door notaris C. Onderdewijngaart op 12 december 1795.
De schilderijenverzameling van Jacob van der Lelij zoals beschreven in zijn nalatenschap door notaris C. Onderdewijngaart op 12 december 1795. Jan Steen, De Kraamkamer, Stedelijk Museum Zutphen?? Pieter
Nadere informatieKijkdagen Zaterdag13mei, Zondag14mei, Onlineveiling Maandag15mei Dinsdag16mei
CatalogusOnlineVeilingMaart2017 Kijkdagen Zaterdag13mei,10.00-17.00 Zondag14mei,10.00-17.00 Onlineveiling Maandag15mei Dinsdag16mei Volgorde van verkoop maart veiling 2017 (Deze verkoop valt onder de
Nadere informatiePrijslijst Beelden. Muziekthema
Nadere informatieHeuvelrug, Col-lectie J.A.F. Thieme) 65
Nadere informatieKijkdagen Zaterdag30januari,10.00-17.00 Zondag31januari,10.00-17.00. Onlineveiling Maandag1februari Dinsdag2februari
Catalogus OnlineVeilingDecember2015 Kijkdagen Zaterdag30januari,10.00-17.00 Zondag31januari,10.00-17.00 Onlineveiling Maandag1februari Dinsdag2februari Volgorde van verkoop december veiling 2015 (Deze
Nadere informatieDrierijig bloedkoralen collier met gouden slot. L: 34 cm., Gewicht: 84.4 g. Pennekunst 'Zegen - Wensen', Jan Koster HxB: 40 x 32 cm.
776 Prent: Afbeelding der Vorstelyke Loge, opgericht in den Amsteldamschen Schouwburg, ter gelegnheid dat Hunne Doorl: Koninkl: Hoogheden...etc. S.Fokke ad vir del. et fecit, J.Smit fecit. HxB: 29.5 x
Nadere informatieNIEUWE OOGST NAJAARSTENTOONSTELLING 2016 DONDERDAG 6 T/M ZONDAG 9 OKTOBER UUR
NAJAARSTENTOONSTELLING 2016 DONDERDAG 6 T/M ZONDAG 9 OKTOBER 11-17 UUR Jan Voerman Jr. 1890-1976 Perziken Olie op paneel 19 x 33 cm en rechtsonder gedateerd '60 8.800 Nieuw seizoen, nieuwe oogst Wij hebben
Nadere informatieSchilderijen en tekeningen. 36 schilderijen (olieverf op doek) met Cuneratoren. F. Hart-Nibbrig 60 x 100 cm. 27 x 32 cm. P. Schipperus 40 x 54 cm
Schilderijen en tekeningen 36 schilderijen (olieverf op doek) met Cuneratoren Bh004 F. Hart-Nibbrig 60 x 100 cm Bh005 E. Koning 27 x 32 cm Bh007 P. Schipperus 40 x 54 cm Bh008 J. Schäffer 64 x 87 cm Bh009