CATALOGUS. Winterveiling van de veiling van 6december 2012 in de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg.

Download "CATALOGUS. Winterveiling 2012. van de veiling van 6december 2012 in de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg."

1 Winterveiling 2012 CATALOGUS van de veiling van 6december 2012 in de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg. Kunst en antiekveilingen Middelburgs Veilinghuis Openbare veiling bij opbod Aanvang : uur nrs 1 tot uur nrs 451 tot 850 Veilingmeesters: R. J. van Kleef Notaris: Mr. Dr. R.C. van Dongen Volgende veiling: Eindejaarsveiling te Cadzand zaterdag 29 december. Kijkdag vrijdag 28 december. Middelburgs Veilinghuis Verhage & Van Kleef Houtkaai 9 NL 4331JR Middelburg tel (+31) (0) gsm (+31) (0) Stichting Derdengelden rek. nr info@middelburgsveilinghuis.nl 1

2 MIDDELBURGS VEILINGHUIS Verhage & Van Kleef Het Middelburgs Veilinghuis is al veertig jaar lang hét Middelburgse adres voor veiling en taxatie van kunst en antiek. Vanuit ons zeventiendeeeuwse herenhuis aan de Houtkaai organiseren wij veilingen die sinds jaar en dag regionaal en internationaal de aandacht trekken. U kunt bij ons terecht voor de inbreng van veilingstukken, taxaties van voorwerpen en inboedels en aan en verkoop van diverse goederen. Regionale international Onze klanten zitten tegenwoordig over de hele wereld. Maar zoals de naam al zegt is het Middelburgs Veilinghuis van oudsher een echt Middelburgs instituut. Middelburg is een van de belangrijkste kunst en antiekcentra van zuidwest Nederland. Dat heeft alles te maken met de rijke historie van de stad. Meer dan vertrouwd Al meer dan veertig jaar lang is de basis van het succes van het Middelburgs Veilinghuis betrouwbaarheid. Daarnaast zijn wij zeer ter zake kundig en bieden we onze kopers en verkopers een optimale service. Inbreng welkom Vanwege het succes van onze veilingen zijn wij continu op zoek naar nieuwe inbreng. Heeft u kunst of antiek te veilen? Heeft u bijvoorbeeld goud, zilver, sieraden of schilderijen waarvan u benieuwd bent wat deze op zouden kunnen brengen? Wilt u de waarde van een inboedel weten? Aarzel niet en neem gelijk even contact met ons op. Bel ons of loop eens binnen: Op woensdag, donderdag en zaterdagmiddag van 13 tot 17 uur is onze zaak aan de Houtkaai geopend voor publiek. Stap eens binnen om kennis te maken of rond te snuffelen in onze eigen huiscollectie kunst en antiek. Geïnteresseerd in onze diensten? Voorwerpen die u geveild zou willen zien? Een taxatie nodig? Bel ons. Dan kunnen we samen met u kijken wat we voor u kunnen betekenen Goedheiligman na weken van arbeid, links onder onduidelijk gesigneerd 30x24cm krt Gouden horloge, merk Roxy Twee dameshorloges waarvan een Eterna, beiden in 14krt kast, band is verguld. Spiegeltje met puntige bovenzijde in mahoniehouten lijst, 55c33cm Ets Grachtenzicht 46x34cm Wandbord Handgeschilderd Delfts Ram Holland en Pauwenbord onduidelijk gemerkt PvK? Vijf tegeltjes, een Porceleyne Fles en vier Westraven. (defectjes) Lot diverse vaasjes blauw, en een schotel, + beschilderde opalinevaas Houten paraplustandaard met 3 jugendstil tegeltjes, 96,5x58x24cm Leren fietsen druk met foto s 63x50cm Salontafel Spaans model 58x77x123cm, onderstel van eiken, bovenblad fraai gepatineerd beuken De Zeine, Donatien ( ), De groene boogoever te Drongen ges.1933 (Gent) 44 x 65 Pieter J. A. WAGEMANS ( ) Schelpenvissers op het Scheveningse strand, olieverf op doek, ges. 60x98cm WAGEMANS P.A.( ) Dempo in de Rotterdamse haven olieverf op doek, ges. 40,5x80cm Aardewerk bord Jan Stolk,, ges. en moderne blauwe stenen kandelaar van Gerard Grasserre (geexposeerd met Jan Sierhuis)

3 16 Frans houten wijnvaatje door Geraud Lafittes, Meilleur Ouvrier de France 1933, H 22cm Diversen Delfs aardewerk: bord, 34cm, dekselkom, schaaltje en schotel met 6 eierdopjes en zoutvaatje 17 Deco armband en een hanger met marcasiet 32 Porceleyne Fles knobbelvaas h. 30cm met 6 cakebordjes Petrus Regout, Maastricht, defecten 18 Porseleinen parfumflesje met gouden dopje in foudraal kastvazen met bloemdecor, merk van Petrus Regout (tekst in het maleis voor de Indische markt) imperfect Bronzen engel op sokkel 34 4 Stuks blikken speelgoed, w.o. Tip & Co. en 1 houten wagentje Lot aardewerk 4 stuks w.o. Jugendstil kan gemerkt Eichwald Schip achter glas Express 40 Neptun Basel, 50x25x5cm Ronde tafel, kolompoot, doorsnede ca 110cm 36 Lampenvoet in de stijl van Emile Galle, Art Nouveau, 28cm 22 Iepenhouten driepoot tafeltje, doorsnede 60cm, H 75cm 37 2 wandconsoles, majolica, polychroom beschilderd, Restauratie achterkant. 28,5x18x16cm en 28x17,5x15,5cm A. Schwagermann (1920) Portret van een Vrouw, ges. li boven, olieverf op paneel, 45x40 cm Mahonie houten gemak 60 x 37 x P. Koene Straatwand in Kairo olieverf op doek, ges. 85, 50x70cm 39 Lusty Lloyd Loom wasmand, 42cm, rechte achterkant Engelse palissander buffetkast met laden, 204x119x44cm Eikenhouten teacaddy. 26 Fraaie hoekstoeltjes Bronzen beeld: Het wasvrouwtje 27 Zilveren gembervork en soeplepel, tweede gehalte Onbekende 18e eeuwse meester, Portret van een man, olieverf op doek, verdoekt, 46 x 35cm Zilveren vork en lepels in originele cassette geleverd door J. Stahli, Zilversmid te Zurich, voorzien van Monogram WW Amsterdamse school, stoel en tafeltje 29 Vaas Zsolnay Hungary, multi eosin, Miss Agnes Nyitrai, 483/0./7043, 27cm Grote staande spiegel, met houtsnijwerk en kolommmen, 189cm hoog Koperen doofpot en ketel Bronzen sculptuur Napoleon op marmeren sokkel, 46cm

4 46 Perzisch tapijt met centraal motief, 288x150cm Lot met divers koper 47 Amsterdamse tafel met fraai gedraaide mahoniehouten poten en blad, 110x70cm Ovaal tafeltje met gedraaide poten Zierikzee F. Hogenburg 1576, ets 63 lewerk broche/ hanger in vorm van een viooltje met briljant, ca 0,25ct en 14krt gouden speld en Comtoise met bloemenkroon, datumaanduiding K.J. Holster, Zicht op de NotreDame Houtskooltekening, ges.45x56cm 50 Rijkversierde comtoise met versierde slinger van korenschoven en druiven, meerkleurig, ges. Pierre Laussac a Puybrun, ook laatste uuraanduiding Enkele kleedjes Comtoise met landelijk tafereel, vouwslinger en laatste uuraanduiding 66 Brons: Lezend kind ca 30cm krt Solitairring, 1.00ct, mt Bronzen Bakersventer H 24cm krt Moderne ring met 3 briljanten Aquarel Vrouwengang Amsterdam ges. PC 80, 30x34cm 54 Zilveren gesp, 7x4,5cm Louis vd Pol,( ) De achterbuurt, gemengde techniek, ges. 20x29cm Zilveren broche, jaren Bronzen sculptuur Roofvogel op marmeren sokkel, 42cm Moderne, 18krt witgouden ring Tafel 57 Zilveren oorhangers, klokjesvorm 72 Art Nouveau hanger, 8krt goud (bwg) met pareltje en blauwe steen Gouden ring (14krt/ platina) met roosgeslepen diamanten Bureau, Louis Philippe, mahoniehout met vilten opleg, 74x60x102cm Achtertuintje, pastel, onduidelijk ges NZ 1963,32x24cm Diverse sieraden, waaronder zilver Zes postzegelboeken en munten Witgouden kruisje, 14krt met 18 roosgeslepen briljanten, L 4cm

5 76 18krt Witgouden rozetring met veel briljanten, 1.80ct, mt 16, Jonkheer de Jong, Strandtaferelen, potlood, elk 12,5x15cm in een lijst Zilveren hanger met le inleg, Pabor 92 Engelse staande klok, met opschrift Tho. Crofts Hafton nr 7 hoogte 210cm krt Witgouden ring, moderne zetting, 0.20ct, mt Cassiers ( ), Wachten op de aankomst aquarel ges. 16x23cm Erik van de Pitte (1950) Je ne peux pas vous dire Kleurenets, ges. 22x17cm, Potloodtekening Boerenechtpaar op bankje monogram MG 08 op oud papier, 24x29cm 80 Erik van de Pitte (1950) Paul retourne au jardin 2009, Kleurenets, ges.22x17cm W.J. Schutz ( ) De Schipbreuk olie op doek,sign. gedeeltelijk vervaagd, 61x81cm Erik van de Pitte (1950), Le chien du boucher 2009, Kleurenets,ges. 22x17cm, Meinders, C.H. ( )(leerling van Koekkoek) De Schaapsherder olie op doek,ges. 48x66cm Erik van de Pitte (1950) Ce sont des amis, entrez 2009, Kleurenets, ges. 22x17cm Herault, Antoine Het Poppentheater olieverf op doek, ges. 45x61cm Erik van de Pitte (1950) Pardon monsieur 2009 Kleurenets, ges. 22x17cm, Kimpe, Reimond ( ), Sint Anna ter Muiden, olie op doek ges. li o, ca 1925, 30x36cm Jan Dommel, Herodes en het onschuldige kind pastel, ges, 40x35cm 99 Vroeg werk van Sam Middleton uit 1968, Morning troubles Mixed media. 78x106cm Ingekleurde ets Eeuwige vijanden 44x17cm 100 Benner, Gerrit ( ) Het boerenerf Gouache, ges. 50x70cm, ca Collectie Tegenbosch (N111 20/inv. nr ) Chris van der Windt ( ), Genieten op het bankje, tekening ges.24x18cm 101 Mahoniehouten Coulissentafel mahonie zonder tussen bladen Johannes Hendrik van der Harst (Middelburg 1854 Middelburg 1929 ), De duif, Pastel,ges. 45x25cm 102 van Lockhorst, Johan ( ) Terugkeer van het veld olie op doek, 26x35cm Ets: Schepen in de haven, onduidelijk gesigneerd, 15x20cm 103 Victor Gilsoul ( ), Boten bij de haven, paneel, ges.36x54cm Evert Moll, ( ), Landweg pastel, ges,12x16cm, Gezwart houten en palissander houten kussenkast, circa 1700, met op de kap gestoken putti s H 183cm B 130cm D 57cm Jonkheer de Jong, Aan de pier, potlood, ges,&3x12cm Notenhouten sculptuur met voorstelling van een heilige circa

6 106 Paar vergulde kandelaren Napoleon III, h. 64cm Spaanse betaaltafel eikenhout afm. 75x139x88cm Sarika Goth ( ), Duiven gemengde techniek, ges. 1963, 33x16cm Mahoniehouten Engels dames bureau met lederen inleg afm 77x122x Franse pendule, 19de eeuw met datumaanduiding (geblauwde wijzer) gesigneerd Renard paris Chesterfield zitbankje bekleed met kunst leder Handdruk Jan Heyse ( ) Het Veerse meer bij Vrouwenpolder ges. 10x28 cm Armand Jamar ( ) Haven paneel, ges.38x46cm Vissersboten in de haven 2de helft 20ste eeuw 50x60cm A.M. Jamar ( ) La Grande Place Bruxelles, 38x45cm Litho Jan Heyse ( ) De Kat handdruk, ges. 18x R. Dierickx, Zon en zee in de zomer paneel,ges. 33x45cm Wortelnotenhouten dubbelgebogen klepbureau, circa 1770, 104x104x 68cm de Smet Gustave ( ) Herfst, pastel,ges. 48x39cm A.J. van Dijk ( ) Kerk van Veere, ges. 36x30cm P. Renard ( ) Winter in Parijs gemengde techniek, 30x50cm A.W. van Konijnenburg ( ) De Evangelist pastel ges. 1940, 35x29cm Engelse stationsklok door G Hewitt & Son te Grimsby ( since 1871 ) Relief meisjesportret van Pier Pander ( ) Jeugd, gemerkt met monogram P Hubertus van Hove ( /65) Meid aan de arbeid ges. olie op paneel, 41x32cm Grammofoonmeubel en platen, werkend 114x52x46cm de Eeuws schilderij ges. J.V.N. Bijbels tafereel,verdoekt, 33x45cm Godfried van Schalken ( ) Wijze man met kaars en boek in een interieur olieverf op doek,45x35cm Hollandse school, Winterlandschap, olieverf op doek, 25x34cm Hollandse school, 2de kwart 17de eeuw Kantklossend meisje paneel, 23x21 cm Volgens kunsthandel M. Wolff, Amsterdam 1924 een P. Codde in tegenstelling tot het RKD Charles,Garabed ATAMIAN ( ) Rendez vous au Theatre,aquarel,ges. 19x12 cm Kimpe, R ( ) Werktekening, vrouw met papegaai Hollandse school Winterlandschap met figuren op het ijs 19de eeuws, doek, 17,5x30cm Schildering op marmer, De marteling van Katharina, totaal 38x34, schildering 24,5x20cm Romantische School Visser langs wassende beek, paneel,20x26cm

7 136 Henri Logelain ( ) Laden en lossen paneel ges.35x45cm de Eeuws portret van een jonge man, omgeving Rembrandt, 37x Toegeschreven aan Rene Magritte Le Pique Nique, olie op paneel, ges l.o.. Nog niet voorgelegd bij het ComitÈ Magritte. Ruim 40 jaar in privè collectie. Potloodtekening: Amateurvisser 24,5x9,5cm Engels damesbureautje 74x91x55cm Houten (koets) kist,74x37x41cm Hendrik Chabot De Verwoesting, olie op doek, ges li.o, 60x70cm Friese stoeltjes klok Ach. van Sassenbrouck ( ), Polderlandschap, paneel, ges. 37x46cm Eikenhouten tafelklokje Jan van der Zee ( ) Zomers vergezicht 75x80cm (met op de achterkant een stilleven) Twee houten kistjes, Engels Ets gezicht op de Abdijpoort vanaf het abdijplein te Middelburg door Laurentius (Louis) Heymans ( ) L31.5 cm H 24, Lichte waterschade op rand Schouten, Henri ( ) pseudoniem H. de Thier, Arabische Ruiter olie op doek, originele lijst, 41x32cm Seruzier, J.G. (1905), Fabrieksarbeiders,ges, 60x80cm Frank Mortelmans ( ) Bij de graslei te Gent 1928, olieverf op doek, ges. 40x60cm Albert de Vos KnokkeLeZoute olie op doek, ges 1913, 50x35cm Jan Korthals ( ) Achterplaats, olieverf op doek, ges. 50 x H. de Groot ( ) Oude man met baard, olieverf op paneel, ges. 19x16cm W. Noordam Stekelenburg ( ) Kerkje aquarel, ges. 23x30cm 146 Hannes Postema (1933) Moderne Compositie 1967,Aquarel, ges.75x55cm Louis van de Pol ( ), In de stad houtskool, ges. 30x23cm 147 Bieling,H.( ) Sneeuwlandschap bij Hilligersberg olie op doek, ges 55x73cm Jan Sluijters Junior ( ) Dorp aan Alpenmeer, aquarel, ges Onbekende Japanse meester, Kleurrijk straatje te Brugge, paneel, ges. 33x23cm Jan Sluijters junior ( ) Moeder en kind, aquarel, ges. 39x27cm Zakhorloge Jan Sluijters Junior ( ) Marineoefening, aquarel,ges Dick Pieters Boom met draad. 29 x Driedelig verguld klokkenstel, Frankrijk, circa 1870 hoogte klok 49 cm en kandelaren 65 cm

8 166 Brons: Pikkende vogel hoogte met sokkel: 33cm 181 Vuurvergulde pendule, licht beschadigde wijzerplaat, restauratie, ca35cm Maraite, C. Bloemen in een vaas olie op doek ges 76x42cm Zilveren rouwbroche met glasgitten pegel en uitgesneden broche Brons: Zwangere vrouw, hoogte met sokkel: 42cm P. Koene: Akelei, met opschrift Florentina Tiret 1960, gekleurde tekening, ges, 30x20cm 169 Hendrick Vader ( ) Bomschuiten op de Zuiderzee, paneel, ges. 80x120cm conducteur lantaren gemerkt bulpitt 1916 hoogte Polychroom 18de eeuwse beeld San Florian, hoogte 80cm, imperfect de eeuwse wortelnoten jardiniëre zonder binnenbak Polychroom 18de eeuws beeld San Rochus, hoogte 75cm, imperfect Cartier horlogeband Must de Cartier staal met goud, in originele doos, winkelwaarde &euro Biedermeier kabinetje met gebombeerd deurtje en 2 lades, mahonie en ebbenhout, pilaartjes met bronze kapittel, , 83x56x Seiko quartzhorloge, staal (Japan ) Brons: Bizon, hoogte met sokkel: 27cm Damesquartzhorloge met blauw en turquoise le Grote decoratieve houten bol diameter ca 48cm Louis Philippe pendule, Zamak op houten standaard (defectje) ca 39cm Grijsagaten broche met zilveren bloemmotief opgelegd en in zilveren rand, idem ring met markiziet rondom, en idem oorhangers met zilveren montures Zilveren kardinaalsring met facetgeslepen granaat, slijtage Lederen bureaustoel Ring en oorhangers met groene kwarts (naar Egyptisch voorbeeld) bijgevoegd takjesbroche en twee oude broches Roodkoperen scheepslamp, Harvie, Birmingham, met origineel glas, hoogte 52cm de Eeuwse broche met symboliek van vriendschap en bijpassende oorhangers, bwg Kleurenets Damse vaart 50x65cm, 7/200 (scheur rechts) Reiger, 17,5mm, 60,4gr. 179 Twee drielichtskandelaars, gemerkt: Artcraft Sterling Weighted X303, 00k als kleine kandelaar te gebruiken, 32cm, bruto gewicht 2970gr Waterman vulpen in originele doos, met 18krt gouden pen Grote vaas, Aziatische stijl, 63cm, imperfect krt Gouden oorhangers met granaat in bloemvorm

9 196 Chatelaine met bolle uiteinden met rode steen 211 Aquarel, In de Boerenschuur onges Twee stuks Art Nouveau dienbestek: opscheplepel Gerritsen/ van Kempen, jrl a, 2de gehalte en taartschep in pijlvorm met groen le, 1ste gehalte 1903 van Kempen, Voorschoten Gouden rouwklok Noord Beveland, ca 1930 jrl v The World s First Stamps, sterling zilver, gold plated Kleinbestek: drie zilveren vorkjes met paarlemoeren heft (defectje) Diverse colliers, waaronder bloedkoraal, en diverse oorbellen 214 Doosje met goudwegersbalansje, Linderman Amsterdam, 6x11,5cm Gouden damesring, 14krt, met 15 diamanten, oud slijpsel Parfumflacon met dubbele zilveren doppen, Frans gekeurd Driedelige glazen beschuitbus op onderschotel met zilveren dop, jrl M, hoogte ca 24cm 216 Hoedenspeld met granaat en zilver van de Zeeuwse dracht Zilveren kleinbestek, benen heft, drie schepjes en drie vorkjes Parfumflesje met zilveren dopje Metalen Art Deco broche, 10cm, en oorknijpers beide met gekleurde en geslepen steentjes 218 Houten bijzettafeltje, 57x60x41cm Goudkleurige oorknijpers met strass steentjes vleugelvorm, en ronde oorknijpers met blauwe steen en pareltjes Peper en zoutstrooiers, gemerkt sterling, 13cm 205 Zilveren kandelaar, twee armig, h. 11cm Porseleinen parfumflesje met binnenstopje, dop onedel 206 Twee Engelse zilveren peper en zoutstrooiertjes en een loddereindoosje uit 1864, imperfect 221 Diverse losse kralen: gitten, bloedkoraal Stoffen avondtasje, enveloppemodel Fraaie zilveren broche met voorstelling van een vogel, en lange zilveren horlogeketting, hierbij een zilveren armbandje Zilveren specerijenbakjes, Frans 1ste gehalte ( een binnenbakje ontbreekt) 223 Aquarel ges. PK Ogan 62, Straatje 23x33cm 209 Zilveren pepermuntdoosje, vierkant, met decor van bloemenmandje Ring met blauwe steen en briljantjes, d.17,5mm 210 Sigarettendoos, zilver met blauw le, meandermotief, 152gr 225 Aquarel De Lek, Wijk bij Duurstede ges. Wilo Wijmans, 25x34cm

10 226 Twee glas in lood ramen, 91x52,5cm Wim Bos ( ), Havengezicht Rotterdam,olieverf op doek, ges. 50x70cm Lot divers tegels 242 Wortelnoten lepeldoosje met 6 zilveren biedermeier lepeltjes Zilveren bekers en stop, servethouder, hierbij drie decoratieve bloemenlepeltjes, schaar en servetringen totaal 10 stuks (4xzilver) 243 Jubileum zakhorloge Philips, merk Union S.A. Soleure, met horlogeketting in houten doosje. Inscriptie achterkant huis : Adriaan Platje 12 1/2 j. tr. dienst N.V. Philips Gloeilampenfabr, Eindhoven 28 DEC 1932 Uurwerk niet getest Ring met bloedkoraal, bwg. 9krt, d.18,5mm 244 Kaart Petrus Schenk, Ingelijste plattegrond van Thuringen, 51x60cm Ring met rooktopaas, bwg, d.16mm Divers verzilverd bestek Parfumflacon met zilveren dop en voet Zilveren armband in de vorm van een gesp 232 Ring met roze siersteen, bwg, 9krt, d.17mm 247 Kees Heijnsius, La ville de Riquewihr, olieverf op doek,ges, 67x107cm Spiegel, 140x63cm 248 Zilveren lepelvaasje met parelrand, h 9cm Den Haag 1921 KBV 234 Zilveren rinkelbel (replica) 249 Rond doosje met draaiend binnenwerk, d 5cm en rechthoekig doosje, 8,5x5,5cm 235 P. Koene Gletsjer in Noorwegen aquarel, 25x18cm 250 Henry Roland (1919) Dame met hoed, pastel,ges, 75x55cm Lot met divers tin 251 Divers kleinbestek, 9x 237 Witgouden rozetring, d.16,25cm Edward Piper ( ) Naakt tussen de bloemen lithografie103/ 185, 55x72cm ( Engeland) Lot binnenluiken 253 WAGEMAKER Jaap ( ) Abstract figuur Gesigneerd en gedateerd rechts onder 62, afm 70x58cm Ring met blauwe siersteen, bwg, 8krt, d.17,5mm Zilveren beugel met Zeeuwse knoopjes Gouden ring met 7 granaatjes in bloemmotief, 14krt,,d.17,5mm 255 Zilveren armband en broche van de Finse ontwerper Kalevala Koru, broche met labradoriet

11 256 Grote zilveren gesp, 2de gehalte, jrt n Strikbroche 18krt, met parels, druiventros Lot zilveren sieraden: armband/ bijbelslot, ketting met horlogekast, muntbroche en twee hangers 272 Gouden ring met chalcedoon, 14krt, d.17,5mm 258 Parfumflacon met zilveren dop Zilveren armband met bijbelse taferelen, heirbij een decoratieve hanger met bloem Anna Zomer ( ) Wintertuin, olieverf op doek, ges.40x50cm Parfumflesje met gouden dop, kraag e voet Zilveren koker en breipenhouders aan zilveren ketting 275 Glas in loodraam, gesigneerd Groeneveld, 52x37cm Goudwegersdoosje, 16,5x5,5cm Kabelring met zwartsteen, d.19mm. 262 Twee brilfloretten Lepels, vorken en messen, Duits gekeurd, totaal 28stuks, bruto gew. 1378gr Gouden dameshorloge, prisma, en verguld dameshorloge, Delta, incabloc Vissersboten bij zonsondergang, olieverf op doek, in de omgeving van H.W. Mesdag, 30x40cm Zilveren kleinbestek met paarlemoeren heft: vier schepjes en een vorkje (hersteld), hierbij een zilveren suikerschep met gedraaide pootjes en schelpmotief, versierd met ooievaars Zilveren miniatuur potkacheltje, h 13cm Ring met saffier en 6 briljantjes, bwg. 8 krt, d.17mm Lucebert ( ) Ets: De Elementen, 5/30, 81, 25x28cm Gouden ring met parel, 18krt,, d.17,5mm 281 Houten kistje met rood inlegwerk en witte pootjes, met hierin 9 elegante zilveren lepeltjes (niet passend in de doos) Zilveren broodmandje op klauwpootjes, fraai ajourwerk Lot divers verzilverd en alpaca, bestek oa Georg Nilsson en een soeplepel gemerkt Jan Eisenloeffel Maurice Debaille ( ) Winter, olieverf op doek,ges. 36x45cm 283 Niek van der Plas (1954) Ballerina gemengde techniek,ges. 60x Maurice Debaille ( ) Oogst, olieverf op doek, ges. 38x61cm 284 Fraai bewerkte zilveren pasteischep, met meandermotief en bloemen,1ste gehalte, jrl k Pieter Pieterse Amsterdam 1869, 86gr Onbekende meester, Portret van een zittende man, paneel, 33,5x29,5cm Niek van der Plas (1954) Op de uitkijk vroeg werk, olie op doek, ges. 40x30cm 20 21

12 286 Gouden ring met roze siersteen, 14krt, d.17mm Toegeschreven aan Vaarzon Morel Haventje in de sneeuw geen signature Broche/ hanger met granaat, in 14krt goud gevat Henri Van Daalhoff ( ) Verloren schaap op bospad,paneel, ges. 21x27cm Zilveren fruitbestek, biedermeier 1881, Anthonie en Jacobus Driesen, Schoonhoven, 2de gehalte Henri Van Daalhoff ( ) Dorpstafereeltje van dame met hond,paneel, ges,21x27cm Gouden hanger Het saffieren Middernacht Kruis, ingelegd met 4 diamanten, 4 parels en een saffier, modern, The House of Igor Carl FabergÈ, Geneva 18krt Witgouden ring met briljanten 1.84, pave gezet, mt 16, Henri Van Daalhoff ( ) Pratende dames met kind,paneel,ges. 15x19cm Henri Van Daalhoff ( ) Naarstige boerin op erf,paneel, ges, 32x40cm krt Oorstekers met elk een briljant 0,23ct Twee open haardbokken krt Diamanthanger ( briljant 0.51ct), witgoud, aan kettinkje, 18krt Kroonluchter, 6 armig Bloedkoralen collier met filigrain gouden slot, 5 rijig, L 43cm Zesarmige koperen kroonluchter Loddereindoosje, fraai bewerkt, 2de gehalte 35,9gr 309 Mahoniehouten ovalen eettafel (inklapbaar) met 4 Biedemeierstoelen Afmetingen 1,44x1,12cm Parfumflesje met zilveren dop, kraag en voet Henri Van Daalhoff ( ) Boerenerf langs beek,paneel, ges. 31x40cm Sterling zilveren peper en zoutstrooiers, H 12cm Bretonse vitrinekast, 19de eeuws, afmeting 180x 81x41cm Kralenbeursje, biedermeyer, jrl Pendule Laura Philippe, Paris, Zamak (mist een wijzer) ca 35cm krt Gouden ring met grote briljanten, pave gezet op wit goud,1.84ct, mt 16, krt Gouden bootjescollier ca 1900, bezet met facetgeslepen granaten Aquarel Mastenbroek ( ) De Eendenjacht ges. 1919, 24x40cm krt Gouden schakelarmband, 40,9gr Milenko Divajak (Belgrado, 1966) 3 werken, niet ingelijst krt Gouden schakelketting met amethysten kralen, bruto 25,5gr

13 316 Ring en oorstekers met barnsteen Twee zilveren beugels krt Gouden ring met granaat Kralenbeursje Rijig gitten rouwcollier met 14krt gouden slot bezet met onix en applique, ca Twee zilveren zakhorloges krt Gouden ketting, open schakel, 31,5gr krt Wit/geelgouden oorstekers met elk 6 briljanten, ca 0.80ct Drierijige glasgranaten ketting met 14krt gouden slot Bloedkoralen armbandje, 3 rijig, met 14krt gouden slot 321 Engeltje, vermoedelijk essenhout, donker gekleurd, ca 60cm Kralensnoer Zeeuwse dracht met zilveren slot, lengte 110cm Jan Simon II KNIKKER Duinlandschap 50x71cm Eikenhouten Hollands kabinet, 248x169x54cm Driezitsbank met kuifjes en bruin velours Vierkante facetgeslepen spiegel met eikenhouten omlijsting krt Gouden schakelarmband, wit/geel goud Lot met diversen, kruik, beschilderde doos etc Groot beige/ blauw Perzisch tapijt, 298x206cm Secretaire 164x100x42cm met schrijfsetje Ingekleurde ets Alphonse Lafitte Maritiem tafereel 30/350, 30x40cm Delfts blauw bord gemerkt RAM met decor van goudfazant, 38cm 327 Japanse druk van twee koolmezen 50 x Lot diversen grafiek,o.a. voorstellingen van Deventer Engelse tafelklok Herman Brood ( ) lithografie Achter het raam 14x20cm Camee broche, dame met hoofddoek, 4,5cm Eiken kussenkast met fraai bewerkte kap 180x97x60cm Gouden savonnet zakhorloge 18krt met gouden ketting in gouden kast en beschermkast, merk Zenith (Zwitsers uurwerk) en 14krt ketting Halspiegel in koperen omlijsting met borstelgarnituur. Hieraan toegevoegd een houten ornament, tweedelig, 120cm

14 346 Kabinet, witgeverfd, 220x140cm Diversen aardwerk, w.o. Societe Ceramique, Petrus Regout bordje ontw. W.J. Rozendaal, Melita Grote Gouda vaas, 53cm Diverse piano en harmoniumboeken, o.a. Hach, Handel, Clementi, Strauss, Alpaerts, Schipperius Alfons Blomme ( ), Boerderij in NoordBrabant, Ets, ges.1919 Brons, Haantje,ges.A. Mosterd, hoogte met sokkel 24cm Lot diversen w.o. aardewerk, glas, dienblad, koffiemolen, 2 boekjes Een wereld zonder kind door Coulson Kernahan en Proza en Poezie door JJA Goeverneur, etc. Fraai pallisander houten juwelendoosje 350 Leroy, Cafescene, olieverf op paneel,ges.40x50cm Fraai bewerkt kistje, koper, omstreeks Aardewerk vaasje W.C. Brouwer, gestempeld merk, h. 12,5cm, kleine schilfer Rond houten klaptafeltje met opstaande rand, doorsnede 60cm en 77cm hoog Helderglazen spijkerbol, ontworpen door A.D.Copier in 1936, uitvoering glasfabriek Leerdam, niet ges, h. ca. 6,5cm Gravures en tekening, o.a. etsen van Dordrecht en Amsterdam, Straatsburg, tekening Holzhaver en twee prints Anton Pieck (tot 7 stuks) 353 Karin Campfens (1946), Podium Ets 77, 41/60, 30x20cm Salontafel Gouda sierpot Twee houten leeuwen en schildpad met defecten Twee platelen wandborden, een bord gemerkt Holland Gouda en een bord, gemerkt Corona Gouda Holland met defecten ontwerp: Willem Pieter Hartgring?, jaarletter 1923, schilder: JCP Belt? Twee kannetjes, de Distel, een met restauratie,19 cm hoog vermoedelijk ontwerp Bert Nienhuis Etsjes, landschappen, grootste 10x10cm 4060 Twee houten tabakspotten, oud houten domino spel (28 domino stenen), 2 tapijten Bord Porceleine fles met het stadhuis van Middelburg 372 Houten stoof, emmer en ton Zware bronzen boerderij bel met gesmede ophanging Gemerkt op de bel. gemaakt door J.WARNER en SONS LONDEN Afm. bel 32 cm doorsnede 32,5 cm Bolvormige fles geproduceerd bij de Porceleyne Fles met OudPerzisch decor in rood, blauw en groen op een wit fond, model 132, fabrieksmerknr. 6, schilderssignatuur Th. van Arum, ontwerp Leo Senf, hals teruggelijmd en randbeschadiging, 27cm Ovale spiegel, 74 hoog Zeeuwse kast, eikenhout, gemaakt tijdens de tweede wereldoorlog bij De Koninklijke Schelde Aardewerk schaal, Engels, met Chinees decor, 44x35cm P. Koene, Stuifduinen: de Zoom, aquarel 4/96, ges, 35x48cm 26 27

15 376 Bronzen sculptuur Amore op marmeren sokkel, 47cm Zierikzee M. Smallegange 1699 en 9 diverse etsen betreffende Zierikzee Decoratieve dekselvazen, polychroom, aziatisch, met bronzen montures ges. WL 1895, vermoedelijk Wong Lee, versiering van duifjes en bloemen Staande koperen schemerlamp zonder kap. Neoclassicistische stijl. met dito bedrading. H. 1.67m Westerwald kruikje. plm H.26 cm. Chips. 393 Twee verzilverde schaaltjes op voet, 15 en 10cm, diameter ca 16cm P. Koene, Zeeuws landschap, aquarel, ges, 30x40cm 394 Zierikzee, Monsterkerk 1834, 3 litho s en 2 div. bladen Wandspiegel met eikenhouten omlijsting. 395 Zilveren bobonschaaltje, rond, diameter 9cm Vaas, stijl Empire, 46cm (sporen restauratie) Gouden ring 14krt met landschapssteen, 3x2cm Samac klok, met defecten 397 Zierikzee Stadhuis 1743 en 8 diverse documenten en prenten Zierikzee Peper en zoutstelletje met mosterdpotje op schaaltje Royal Winton decor Apple Blossom, met zilveren lepeltje Gouden ring 14krt met rode siersteen Wortelnoten cilinderbureau Lodewijk de 15 de 120 x 114 x Den Haag Tiron 1742, ets 385 Houten tafeltje met lade, voorzien van porseleinen knop Grote ring met groene halfedelsteen, 14krt, 3x2cm Twee Delftse vazen polychroom met decor van bloemen en vogels Bronzen sculptuur De Gedachte op marmeren sokkel, 34cm Drie vaasjes, 2 schenkkurken, servetring, wandelstokdop enz. zilver 402 Zutphen, anoniem ca 1680, gravure en 8 div bladen Zutphen Melkkannetje met zilveren voet, lepelvaasje met zilveren rand, 2 strooiertjes, zilveren dop en parfumflesje 403 Lotje met drie paar oorbellen 389 Jan Jongert ( ), Zicht op de haven van Rotterdam, olieverf op doek, ges,. 40x30cm (kleine restauratie) Oorstekers met parel, goud 14krt Zilveren opengewerkt bonbonmandje, 13,5x10,5cm Camee ring en oorhangers, in 14krt goud gevat 28 29

16 406 Suikerwerk botervorm uit iepenhout, een plank 30x10cm Twee opscheplepels, vleesvork en slacouvert, Duitse en Hollandse keuren, 475gr Bronzen sculptuur Beer op marmeren sokkel, 27cm Eppo Doeve ( ) &ldquobrandende pijp&rdquo Pen in o.i inkt met aquarel toevoegingen,14.3 x 21.3 cm. 408 Lot familie documenten en een overledenen monumentje Rotterdam 18de, 19de en 20ste eeuw Zierikzee G. Bouttats ca 1670, ets Parfumflacon met zilveren dop Parfumflacon met gouden dop (imperfect) Collectie brieven 18de en 19de eeuw Israel Silvestre ( ) &ldquotuinfeest voor de Franse koning&rdquo, Ets, ca. 1650, 27.5 x 42.3 cm, met kleine marges Rouwmedaillon, ovaal model, openklapbaar aan de achterkant (hanger en broche, 5x4cm) krt Zakhorloge met ketting, merk Levrette, werkend Oorbellen 14krt goud met cornalijn pegels, ook zonder pegels te dragen Zeven 19de eeuwse zilveren eetlepels Collectie gravures betreffende Zierikzee (17x) Kast 414 Zilveren tuitzeefje, 19de eeuws 429 Hollandse School, ca Landschap met man op ezel Ets. 14 x 23.5 cm, met marges met 6 diverse etsen 17e/18e eeuw (imperfecties) 415 Lot oude lijstjes met foto s, waarvan 3 met bolle glaasjes Dirk Stoop ( ) Het paard en de hond Ets, 15.2 x 19.3 cm, met kleine marges. Met twee verzamelmerken verso Bommenee, Bandartuso 1614 en een Kuyper kaartje 1866 Zierikzee Gezicht op Zierikzee 1654 M. Merian, ets Zierikzee Zelneering, ets 1745, 2 diverse etsen en foto Vijf diverse bedels, met turquoise, rode en blauwe steentjes Zilveren breipenhouders aan zilveren ketting, de Jong, Schoonhoven 433 Rutielkwarts collier, doorsnede 13,5mm, onzichtbare sluiting (met originele aankoopbon Jan Witjens) 45cm Decoratief bakje met guirlandes en schaaltje met kleine bekertjes Collier van gefacetteerde rookkwarts kralen en onzichtbare sluiting van gele kwarts (met originele aankoopbon Jan Witjes) 42cm Simon Schijnvoet ( ) &lsquozeven ontwerpen voor tuinvazen Ets en gravure, ca. 30 x 20 cm. met marges Gouden broche 14krt, 19de eeuw, met granaat, ovaal, 2 ontbrekende granaatjes 30 31

17 436 Winterveiling 2012 Winterveiling 2012 Bloedkoralen snoer met 14krt gouden tonnenslot TWEEDE DEEL VEILING VANAF Wasstel Jugendstil 4delig, met defecten Glasgranaten ketting vier rijig met 14krt gouden slot Tweerijig en eenrijig granaten collier met 14krt gouden sloten Drierijig bloedkoralen collier met gouden slot, 19de eeuws Anoniem, Franse School, ca Twee amoreuze scenes Ets en roulette, 13.6 x 10.9 cm, met marges, passepartoutverbruining, met vier andere prenten Abraham Delphos (1780) Scheepsdrinkhoorn van den admiraal Piet Hein Ets, 18 x 34.7 cm, met 14 overige bladen betreffende geschiedenis (1720e eeuw) Nachtkastje met marmeren blad wit Bloedkoralen snoer, 3 rijig, met gouden slot 455 Jan de Visscher Abraham van der Hulst, viceadmiraal Gravure, 50 x 37.5 cm, in antieke lijst, met 31 diverse portretten (1719e eeuw) Gilbert Swimberghe (1927) Compositie B, olie op doek met bladgoud, ges. 30x30cm Daniel Langeweg, 1748 Groot theater en vuurwerk op de generale vreede van Aken, 1748&rdquo Ets en boekdruk, 40 x 39.5 cm, vlekkig Gilbert Swimberghe (1927) Compositie A,olie op doek met bladgoud, ges, 30x30cm Lapis lazuli collier met gouden sluiting bezet met gestileerd maangezicht en gouden tussenschakels, 48cm Pieter STOBBAERTS ( ) Boszicht met personage 34,5x27cm Rond zilveren doosje 444 Collier van rookkwarts geslepen kralen met 18krt gouden slot en gouden balletjes krt Gouden ring met rutielkwarts Bram van Velde ( ) Abstract met groen, Lithografie, ges. 29x21cm Esculaapring Perzisch tapijt, blauw/ rood, 325x242cm Gouden hanger 14kt. met granaat Hendrik Spilman ( ) Serie van 5 landschapjes Etsen, 12.3 x 15 c, met grote marges, contemporaine kleuring Gouden broche 19de eeuws, 14krt, met granaatjes, druppelvormig Jugendstil pendule met 2 vazen Granaten collier op zilverdraad met 14krt gouden tonnenslot Sir Frank Short ( ) Twee landschappen naar Turner Ets en mezzotint, uit 1886, 23 x 30 cm, gesigneerd in potlood, met 1 ander krt Gouden broche, tevens hanger met onix en applique, 19de eeuw Anoniem, Frankrijk, ca Belegeringswapens Gravure, 19.5 x 26.6 cm, met een collectie buitenlandse topografie Brons: Uil op een tak, hoogte met sokkel: 25cm

18 466 Iepenhouten bloementafeltje Vier plaatvormige zilveren knopen, VryheidtBlyheidt, Schoonhoven, 4 x Jl B = 177, MT onduidelijk. 1x JL onduidelijk Roermeester G.J. ( ) Boerderij, aquarel, ges.re.o 38,5x57cm Drie achthoekige zilveren ruiterknopen, Leeuwarden, Roelof Snoek, MR 1772, 20mm Lot divers koper w.o. Nederlands Indie met Wajang pop Twee decoratieve schemerlampen Dienblaadje van geslepen glas met hierop twee dekselschaaltjes en likeurflesjes, geslepen glas Drie plaatvormige zilveren paardjesknopen met dubbele kabelrand, Schoonhoven,1 x A. Broere Jl K 1792, 1 x geen MTwel JL K 1792, 1 x J. Klein v tje, 20 mm. Drie zilveren knopen, Douwe Snip, eenmaal Dokkum S. van Aalsum , eenmaal J.K. Smedema en eenmaal Kollum Pieter Martens Twee zilveren achthoekige ruitermanchetknopen, Meppel, J. Jonker, , 22mm Lange smalle tafel met als bovenblad een vroeger bedsteedeurtje Twee zilveren knopen van Scheepjesschelling West Friesland 1678, 6 stuiver, P. Koene Stilleven met bloemen en vaas olieverf op doek, ges.50x45cm 487 Twee plaatvormige zilveren knopen, vrouwen aan waterput, Schoonhoven, J. Kleijn, 1803, 22mm Houten Bootje Zes achthoekige zilveren ruiterknopen, Meppel, W. v.d. Wolde, , 20mm Brons,Elegante zittende vrouw, ca 32cm Drie achthoekige zilveren ruiterknopen, Friesland, mogelijk Dokkum W.J. de Roos? MR MT lijkt op lelie, 18 mm Twee vazen Ivora Gouda. 194 B.O. H. 26 cm Staphorster oorijzer met meesterteken van A.O. Dorst te Staphorst , Tweede gehalte zilver en jaarletter B voor Sautoir: tijgeroog 83cm Twee achthoekige zilveren ruiterknopen, Leeuwarden, Roelof Snoek, MT 1772, 1 x gekeurd RT, 20 mm Schotse oorhangers met gestreept agaat Twee achthoekige zilveren ruiterknopen, Staphorst, H. Jonker, 19e Eeuw, 25mm Lavacamee, De Drie GratiÎn, hoogte 5cm Twee achtkantige zilveren ruiterknopen, Staphorst, J. Jonker, Meppel, Zilveren spang, moderne vormgeving, 1ste gehalte Drie achthoekige zilveren ruiterknopen, Sneek Pieter Cool of Gorredijk D.K. Compaan. Gekroonde C of O? Onix broche en ring, beide bezet met diamantje ca 1900, gesigneerd Drie zilveren plaatvormige ruiterknopen, dubbele kabelrand, 23 mm, Schoonhoven. J. Klein, G. Stekelenburg, C.A. Kuijpers

19 496 Drie achthoekige zilveren ruiterknopen, Drente 18e Eeuw, niet gemerkt, 21mm de Eeuwse grote kandelaar met Russische keuren, diameter onderblad 30cm, hoogte 32cm Twee achthoekige zilveren ruiterknopen, Fries, 18e eeuw, ongemerkt Delftse vaas 19 eeuws Drie achthoekige zilveren ruiterknopen, Meppel, geen keuren (vd Wolde?) 24 mm Oude stenen kruik en kommetje 499 Twee plaatvormige zilveren knopen, Douwe Snip, Dokkum, MR , 15mm Negen zilveren lepeltjes met gedraaide steel en bloemen en takmotief krt Gouden ring met camee, voorstelling van een dame Cameebroche met 14krt gouden rand, 4cm Vier paar zilveren manchetknopen 516 Gouden ring 14krt met maansteen Twee Westerwald kruiken, getekend Gregory Rex, erste helft 18de eeuw, 19 en 13cm hoog Gouden ring 14krt met steen Camee hanger met sierlijke dame Rond pepermuntdoosje, 19de eeuws Gouden ring 14krt met gestreepte steen, 30mm 519 Tinnen zuilkandelaren (gemerkt engeltje D R ) 19cm de Eeuwse Hollandse kandelaar, 28cm krt Gouden ring en broche met granaat (broche met enkele losse steentjes) Zes zilveren lepeltjes, Keltum, 2de gehalte Drie Delftse borden, waarvan 2 gemerkt PK Westerwald kruikje.19e eeuw H. 22,5 cm. 522 Zilveren pillendoosje Vier broches en oorbellen,14krt goud met pareltjes Etsen, waaronder Gadi in kleur, 8x12cm, en Sorbonne 10x7cm Gouden ring 14krt met drie ronde groene steentjes Filigrain gouden bel, 14krt, imperfect Twee getorste kandelaars, 19de eeuws 525 Zilveren beugeltje 36 37

20 526 Sterling zilveren peper en zoutstrooier 541 Print Slakkenhuis 75x50cm 527 Zes zilveren lepeltjes, gedraaide steel en kroontje, Keltum Ets Die Barfuserin B 12/12, onduidelijke signatuur 528 Fraaie gouden ring 14krt met turquoise (2,5cm) Polychrome vaas Delft, gemerkt APK, hoogte 35 cm krt Gouden oorhangers met pegel, 5,7gr Ingekleurde gravure De Muiderpoort gebouwd door Cornelis Rauws 20x29cm Engelse wapenbroche gedecoreerd met distels en amethist, ca Vijzel, brons, met stamper, 17e 18e eeuws krt Gouden ring met robijn en baguette geslepen diamantjes Niek van der Plas (1954) Balletles gemengde techniek, ges.44x33cm krt Witgouden driehoekige hanger met briljantjes, 0.40ct Trees Klijn Ajour,lithografie, 40x30cm (afkomstig uit collectie S.Z.W) 5/ krt Gouden horlogeketting, tevens collier, 14,9gr Ribvijzel ZuidFrans, vroeg 17de eeuws Glasgranaten ketting met 14 krt gouden slot bezet met granaat Almost glue pointillisme, onbekende kunstenaar, 30x30cm krt Gouden staafjescollier, 30gr J. B. Nys, Jongen met pet potloodtekening ges. 53, 40x35cm 536 Zilveren broche en ring met landschapsagaat M.van der Borght, Jonge vrouw olieverf op doek, ges. 60 x 50, ( licht beschadigd, gerestaureerd) Drie pijpaarden matrijzen circa Andy Warhol ( ) silkscreen Flowers met de notitie published by Sunday B. Morning en fill in your own signature 90x90cm Willempje Noordam Stekelenburg ( ) Sint Hubertus 21x20cm 553 Glasgranaten ketting, tweerijig met 14krt gouden slot bezet met granaat Bronzen grape, vermaakt tot comfoor, ca Oorhangers, cornalijn en agaat Portret van Mevrouw Schelfing rond 1820, afm: 40x35cm Glasgranaten ketting met 14krtgouden slot

21 556 14krt Gouden armband, 50,2gr krt Gouden strikoorbellen ingelegd met opaal Ocalia,H. ( ), Little Corner Serde Grandi nr 138, olieverf op paneel, ges.re bo. Curacao,12669, 34x50cm Originele zilveren collier met hanger in vorm van een draak 558 De boerderij ges: L.de Buck, 40x50cm Zilveren faaljehaak, Cornelis Rietveld schoonhoven Zilveren oorhangers 574 Ring met blauwe siersteen, imperfect krt Gouden bicolor oorstekers, met elk 5 briljanten, 0.60ct Groen collier, 40cm Kraagkandelaar, 19e eeuws Rodochrosiet collier 49cm Bram van Velde ( ) Abstract met rood Lithografie ges 21x29cm Gouden broche/ hanger met malachiet, bewerkte rand op Etruskische manier Bram van Velde ( ) Abstract met bruin, Lithografie ges 29x21cm krt Gouden broche, aapje hangend aan een tak, bezet met diamant, oud slijpsel, in zilver en 2 robijntjes Constant ( ), Variatie op Dierentuin, aquarel, ges, 49, 31x23cm, Cobra groep Twee zilveren tafelhanen, ca 15cm hoog Wandbord, stijl Corneille, ges. Horn, doorsnede ca 35cm 580 Twee zilveren tafelstukken in de vorm van duiven Decoratief Chinees bord, doorsnede 46cm krt Gouden ring met 3 briljanten ca. 0.16crt. 17mm, 5gr Constant ( ), Dierentuin, aquarel, ges. 49,31x23cm, Cobra groep krt Geelgouden ring met 18 briljanten, 21 mm 14 krt. 6,6 gr Imari bord, 19de eeuws, gekramd, d.34cm 583 Geel gouden 14 krt. oorbellen met elk 20 briljanten en 10 saffieren, princess geslepen Imari schotel, famille rose, diameter 35,5cm. Op de spiegel chrysanten en Lingzhi (paddenstoel). Fritting en gebruikssporen Witgouden oorbellen met elk 30 briljanten en 15 saffieren, Parfumflesje met gouden dop en monture, met binnendopje, in foudraal Polychroom suikerpot met deksel en hengsel, decor van vliegenvangers en hibiscus. Onderzijde voorzien van zegelmerk. Periode Min Guo

22 586 Ronde gietijzeren theepot met medaillons van YinYang. 13 cm. H. 11 cm. Deksel aan de binnenzijde gesigneerd Thee kommetjes, diameter 5cm, 5 stuks, defectjes Chinese vaas 28 cm hoog met voorstelling van vier dames in een tuin onder bloeiende prunus. 601 Chinese bordjes, laat Kangxi, floraal motief en afbeeldingen van kostbaarheden &empty23 cm (haarscheurtjes) 588 Gouden ring 14krt. met 57 briljanten ca. 0,95 crt. 17,5 mm Ch. Silvain ( 1950), Je ne dois pas regarder les oiseaux qui passent gemengde techniek, ges. 105x77cm Japanse schotel, achterkant met randversiering, gemerkt met 6 karakters, doorsnede 40cm Guan Yin in een meditatieve houding zittend in een grot. H. 48 cm. Aan de achterzijde een Zhuanshu zegelmerk en een zegelmerk van DeHua (Âæ Âåñ) Provincie Fujian. Herkomst: Consulaire vertegenwoordiger China Spekstenen stempel in de vorm van een Chinese wijsgeer met ruyi. Voorzien van Chinese kaligrafie. 12 cm hoog Kangxi klapmutskom, met decor van vier karpers en binnenin een krab, &empty14cm (fritting) Chinese beker met oor en bruine rand. Florale motieven in onderglazuur blauw. Qing Dynastie. 7,5 cm. H. 10 cm. Oor met fritting. 605 Yixing theepotje. Gesigneerd boven op het platte deksel. Een hengselgedeelte ontbreekt. Voorzien van uitvoer lakzegel. Periode Min Guo Andy Warhol ( ) Gelatine print Campbell s soup met de notitie published by Sunday B. Morning en fill in your own signature 88x57cm Chinese schaal, doorsnede 24,5cm, hoogte 10,5cm, defectjes 593 Vierkante gietijzeren theepot met afbeelding van de prunus en een orichidee. 1 prunusbloem is zelverkleurig. Dekselknop met restauratie Geelkoperen gong met drakenmotief, hangend in houtsnijwerk, 594 Chinese vaas met afbeelding van twee dames met kinderen in een tuin. 28 cm hoog Twee Imari borden met bloemenvaas op de spiegel Twintig borden blauw wit, in de vorm van een bloemkelk. Voorzien van stickers: Blavitt Chien Lung, ( ) Kleine granaten broche en granaten oorhangers aan gouden haken Drie Imari borden, donkerblauw Eierschaal kommetje in lotusvorm. Polychroom met blauwe draak aan binnenzijde. 12,5 cm. Gemerkt Qian Lubng. 20e / 21e eeuw. 610 Twee verschillende Imari borden Chinees vaasje, bordje 23cm en diep bordje 17cm Twee Chinese theebussen, zeskantig met hals en dop, ca 15x12cm. Polygrome decoratie van pauwen. Achterzijde Chinese kaligrafie Twee schotels Qian Long, 31cm. Op de spiegel een wilg en chrysantenmotief in onderglazuur blauw. Op de randen een floraal motief in rood en goud. Twee Delftse borden (Chinoiserie, een bord met defect) Corneille ( ) Lithografie Souvenir de Bali krab, 35x48cm

23 614 Corneille ( ) Lithografie Souvenir de Bali vis, 38x35cn Koffielepeltjes, 13 dessertvorkjes, vleesvorkje, botermesje en taartschep, Duits gekeurd, 580 gr Corneille ( ) Lithografie Souvenir de Bali inktvis, 38x35cm Vier Chinese borden, blauw onderglazuur met bruine rand. Maanpot en tuinwerk, Qing Dynastie, doorsnede 22,5cm Twee Chinese bordjes in onderglazuur blauw. Afbeelding van tuin met bamboe en chrysanten en een swastikatuinhek. Qing Dynastie / 19e eeuw. 23 cm, haarscheurtjes. Twee Chinese bordjes. Onderglazuur blauw. Op de spiegel floraal motief. Op de rand visjes en vogels in cartouche in de stijl van C.Pronk. Qing Dynastie 18e eeuw. 23 cm. Chips Bord famille rose 23cm (met defectje) Achthoekig Imari theepotje op voet, imperfect Twee 6 kantige Chinese blauwe vazen, H. 39cm. Voorzien van deksel met Guilin tafereel van dames welke omgeven zijn door druiven en perziken. Onderzijde 4 karaktermerk van Qian Lung. Fritting, chips en breuk in deksel. Twaalf zilveren opengewerkte theelepeltjes, ca Vier Chinese bordjes met floraal decor (einde 19e eeuw) Parfumflacon met zilveren dop Polychrome dekselvazen, 25cm 635 Chinees roomschoteltje, doorsnede 12cm 621 Zes blauwwitte schoteltjes met diverse florale motieven. China 19e eeuw. 636 Pennen puzzeldoosje Blauwe Chinese terrine, handvat met dierenkopjes, 13x34cm Twee Chinese Imari borden, niet identiek motief, Qing Dynastie, doorsnede 23cm Zes Chinese Imari borden, decor van prunus en fenix in boek kader Zilveren mandje, ovaal, opengewerkt, 44gr, 9,5x8cm Witgouden ring 14 krt, met 14 briljanten 0,3crt. en 4 princess geslepen gekleurde diamanten, 16,25 mm, 4,1gr Twaalf biedermeier lepeltjes in twee formaten, in foudraal, versierd met bloem en tak, getorste steel Blauwe Chinese terrine, 14x32cm Gouden blokring met briljantjes, 14krt Zes Chinese Imari borden: 2 diepe, 4 platte borden, decor van wilg en lotusbloemen, diameter 23cm Hanger met helderrode geslepen steen, 14krt Zilveren opdienvork en lepel met gedraaide steel, versierd met varen in foudraal H. Giltaij, Dordrecht Gouden ring 14krt met briljantje Loddereindoosje, 19de eeuws Yixing theepotje met theepatine. Deksel aan de binnenzijde gesigneerd. Uitvoer lakzegel aan de onderzijde

Gouden sieraden en voorwerpen

Gouden sieraden en voorwerpen Gouden sieraden en voorwerpen 1 2 4 6 8 Gouden sieraden en voorwerpen 1 Stel gouden 14 krt. oorhangers met siersteen 25 2 Gouden 14 krt. herenring met onyx 120 3 Herenring 14 krt. goud met onyx 120 4 Gouden

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

VEILING 3 APRIL 2012 HOUTKAAI 9 MIDDELBURG

VEILING 3 APRIL 2012 HOUTKAAI 9 MIDDELBURG VEILING 3 APRIL 2012 HOUTKAAI 9 MIDDELBURG R. van Kleef, Van achter de hamer vernieuwd Middelburgs Veilinghuis Het Middelburgs Veilinghuis ( Kunst- en Antiekveilingen A.I. Verhage B.V.) is al sinds 1967

Started 27 Mar :00 CET (09:00 GMT)

Mystieke Sieraden. Creaties van Anne Claire Venemans. http://mystieke-sieraden.blogspot.com

Mystieke Sieraden. Creaties van Anne Claire Venemans. http://mystieke-sieraden.blogspot.com Mystieke Sieraden Creaties van Anne Claire Venemans Alles heeft energie. Dit geldt ook voor stenen, voor vormen en symbolen, zelfs voor metalen en hout. In de sieraden die ik maak, combineer ik de specifieke

Lokale Politie Antwerpen Afdeling lokale recherche

Overzichtslijst artikelen Veiling AvP zat. 15 sept. 14u. Parochiehuis Van Slichtenhorststraat 81, Nijmegen (kijkochtend 15 sept u) 1 Geëmailleerd lepelrek circa 1930 openingsbod 2 Wevers olielampje (brons) ca. 1900 openingsbod 3 Tinnen kandelaar met 2 glazen kelken openingsbod 4 Tinnen tweearmige kandelaar met glazen kelken openingsbod

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

CATALOGUS. Nazomer Veiling 2012. van de veiling van woensdag 26 september 2012 in de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg.

CATALOGUS. Nazomer Veiling 2012. van de veiling van woensdag 26 september 2012 in de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg. Nazomer Veiling 2012 CATALOGUS van de veiling van woensdag 26 september 2012 in de Zeeuwse Bibliotheek te Middelburg. Kunst- en antiekveilingen Middelburgs Veilinghuis Openbare veiling bij opbod Aanvang

AFDELING XIV HOOFDSTUK 71

AFDELING XIV HOOFDSTUK 71 31.10.2011 GECOMBINEERDE NOMENCLATUUR XIV 1 AFDELING XIV ECHTE EN GEKWEEKTE PARELS, EDELSTENEN EN HALFEDELSTENEN, EDELE METALEN EN METALEN GEPLATEERD MET EDELE METALEN, ALSMEDE WERKEN DAARVAN; FANCYBIJOUTERIEËN;

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

SIERADEN 35 ONTWERPEN VOOR UREN CREAPLEZIER

SIERADEN 35 ONTWERPEN VOOR UREN CREAPLEZIER SIERADEN 35 ONTWERPEN VOOR UREN CREAPLEZIER INHOUD Woordje vooraf 7 Onderdelen 9 Soorten tangen 10 Gebruikte technieken 11 Algemene techniek vintage juweeltjes 15 VINTAGE JUWELEN MET GLASCABOCHON EN RESIN

KUNST- EN ANTIEKVEILING KUNST- EN ANTIEKVEILING 10-11 december 2013 VEILINGDATA EN VEILVOLGORDE Dinsdag 10 december 2013, aanvang 13.30 uur Nrs. 3501 t/m 3882 Aziatica pag. 43 Dinsdag 10 december 2013, aanvang 20.00 uur Nrs.

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

BEACH CLUB. Schitteren in de. Zilver trends & Gift Guide. Oh so CHIC Armbanden & colliers ZILVER IS COOL GAME, SET & ZINZI CREOOL HANGERS

BEACH CLUB. Schitteren in de. Zilver trends & Gift Guide. Oh so CHIC Armbanden & colliers ZILVER IS COOL GAME, SET & ZINZI CREOOL HANGERS Zilver trends & Gift Guide ZILVER IS COOL Stralen op het strandfeest Issue N o 26 SPRING SUMMER 2015 Oh so CHIC Armbanden & colliers GAME, SET & ZINZI Tennis armbanden om mee te pronken CREOOL HANGERS

Started 26 Jun :00 CEST (09:00 BST)

Started 26 Jun :00 CEST (09:00 BST) De Zwaan Art & Antiques Started 26 Jun 2019 10:00 CEST (09:00 BST) Keizersgracht 474 Amsterdam 1017 EG Netherlands Lot Description 1 Paar 14krt. gouden oorhangers, 19e eeuw, ieder met een druppel van bloedkoraal

H. Heyligers Dame in avondjurk Doek 99 x 74 cm

Overzicht van de veilingkavels

Inventories of the Orphan Chamber Cape Town Archives Repository, South Africa

Inventories of the Orphan Chamber Cape Town Archives Repository, South Africa Inventories of the Orphan Chamber Cape Town Archives Repository, South Africa Reference no.: MOOC8/12.15b Testator(s): Anna FothergillSergius Swellengrebel 14 April 1766 Specificatie van alle sodanige

Manchetknopen ingelakt. Enkele voorbeelden: Buitenlandse Zaken FRISS Targo versicherung

Manchetknopen ingelakt. Enkele voorbeelden: Buitenlandse Zaken FRISS Targo versicherung Manchetknopen ingelakt Manchetknopen met de hand ingekleurd, eventueel voorzien van een epoxy beschermlaag. De manchetknopen worden met de hand gemaakt en voorzien van een reliëf in de manchetknoop om

info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl

Wij behouden het recht voor, om bestelde aantallen naar verpak kings-eenheid af te ronden.

Wij behouden het recht voor, om bestelde aantallen naar verpak kings-eenheid af te ronden. Condities per 1 januari 2016 SHOWROOM Machineweg 222 te Aalsmeer, geopend maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 16.00uur, na het maken van een afspraak. VERKOOP EN Telefonisch: +31 (0) 297 381122 BESTELLINGEN

Veilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda

Categorisering friezen begonnen links naast ingang. OK = ossenkop SK= spinnenkop FL = Franse lelie

Categorisering friezen begonnen links naast ingang. OK = ossenkop SK= spinnenkop FL = Franse lelie Categorisering friezen begonnen links naast ingang. OK = ossenkop SK= spinnenkop FL = Franse lelie Wand I Hoek I.1 GRAU 8.3 Bloemvaasmotieven 21 Hoekjes: Ossenkop (OK) Fragmenten: 1 polychroom fr., / samenraapsel