Download "Volgorde van verkoop maart veiling 2015 (Deze verkoop valt onder de margeregeling)"

2

4 Volgorde van verkoop maart veiling 2015 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Cat. nr. 30 maart 2015 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur Cat. nr. 31 maart 2015 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerst volgende kijkdagen zijn: zaterdag 16 en zondag 17 mei 2015 Einde inbreng:2 mei 2015 Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 1 april en van uur donderdag 2 april en van uur vrijdag 3 april en van uur

5 Zaterdag 4 april en van uur

6 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 1 Gouden broche/hanger bezet met amethist 6-k Kt. Geel met roodgouden schakelarmband,l.20 35,3 gr. 6-k Kt. bewerkt gouden collier, 10 gr. 6-k Kt. gouden slagring bezet met 2 briljanten, ca.1,5 crt. 6-k Tissot, 14 kt. gouden damespolshorloge, totaal gewicht 33 gr. 6-k Iepenhouten stoelen met groene streepstof bekleed 6-k Mahoniehouten directoir plat bureau met groen lederen blad, h.75 x b.175 x d.105 Loc Verstelbare geelkoperen bureaulamp met groene kap, h.35 Loc Stel deels zwartkleurige kristallen 1-lichts kandelaars, h.25 Loc Antieke zwart gepolitoerde orgelgebogen likeurkelder met boulle inlegwerk Loc Sir Lawrence Alma Tadema ( ), Romantische voorstelling van een man en vrouw, steendruk uit 1905, 22 x Sir Lawrence Alma Tadema ( ), Rustende Romeinse schoonheden in marmeren binnenplaats, steendruk uit 1906, 69 x Sir Lawrence Alma Tadema ( ), Romantische voorstelling van een man en vrouw onder bloesem, steendruk uit 1906, 22 x Willem Jacobus Alberts, Amsterdam 1912-Oldebroek 1990, Landschap met schaapsherder, olieverf op doek, 30 x 23 Loc Loc Loc Loc A. Dubsky, Huisje in landschap, olieverf op board, 39 x 29 Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 440 x 310 Loc Oude eikenhouten gestoken beeldenkast met geprofileerde kap, h.160 x b.160 x d.60 Loc Koop divers kristal etc, w.o. 5 karaffen en 2 schenkkannen Loc Twee 18e eeuwse Lodewijk XVI gepolychromeerde consolle tafels, gedecoreerd met gebeeldhouwde gezichten en acanthusbladeren, h.130 x b.82 x d Grote orthoceras sculptuur, versteende resten van orthoceras (pijlstaartinktvissen) die 210 miljoen jaar geleden zijn uitgestorven, deze fossielen worden op 460 miljoen jaar oud gedateerd, Orthoceras sculptuur, versteende resten van orthoceras (pijlstaartinktvissen) die 210 miljoen jaar geleden zijn uitgestorven, deze fossielen worden op 460 miljoen jaar oud gedateerd, 53 Loc Loc Loc Gepolijst polychroom stuk jaspis, Madagascar Loc Dubbel kaakfragment Mosasaurus, Fosfaatmijnen Khouribga, Marokko, 80 miljoen jaar oud, 18 Loc Grote chalcedoongeode, Atlasgebergte Marokko Loc Plak versteend hout Loc Kwartscluster, 12 x 9 Loc Chalcedoon geode, Noord Afrika, 14 Loc Stuk celestien (engelensteen), Madagascar, 12,6 Loc Plak versteend hout Loc Bal van Jaspis polychroom, Madagascar, 9,5 Loc Beschilderde massief teakhouten dikke spiegellijst met spiegel, h.11 x L.103 x b.67 Loc Olieverf schilderijtjes van poes en tijger, 36 x 31 en 31 x 26 Loc Onb.meester, Stilleven met viooltje, olieverf op doek, 29 x 23 Loc Set van 3 glazen presse-papiers op bijpassend schaaltje, h.11 Loc Multicolor siervaas Loc Meerkleurig glazen sculptuur van een stier, h.17 Loc Schedel van rozenkwarts, 8,4 Loc

7 38 Gepolijst stuk carneool, Madagascar, 8,5 Loc Bronskleurig Boeddhabeeld, h.21 Loc Celadon kom, China, 18e eeuw Loc Staand bronzen paardje, L.23 x h.19 Loc Blanc de Chine sculptuur van twee musicerende personen, h.18 Loc Stel bronzen beeldjes van dames in badpak Loc Koopje van 3 beeldjes, (1 defect) Loc Chinese Yixing trekpotjes met bodem en dekselmerk Loc Gepolychromeerde benen sculptuur van een Chinese man met buidel, h.22 Loc Ei van rode jaspis,6,1 Loc Aardewerken bleu fayence kandelaar, bodemvondst, 16e eeuw, h.11 Loc Met bloemen gedecoreerd Imari steelvaasje, h.18 Loc Gepolijst stuk tijgerijzer, Zuid Afrika, 7 Loc Boheems iriserend glazen rozensteker Loc Gepolijst stuk seleniet, Noord Afrika, 8,7 Loc Chinees gesneden jade amuletten/plaquetten Loc Gepolijst stuk labradoriet, Madagascar, 12,5 Loc Met bloemen gedecoreerd Art deco theeservies Loc Koopje Leerdam glaswerk en diverse kristallen glaasjes Loc Groen met wit marmeren borstbeeld van Mozart, h.32 Loc Antieke Franse ingelegde notenhouten 1-deurs vitrinekast, h.150 x b.60 x d.32 Loc Koopje diverse porseleinen met biscuit beeldjes Loc Koopje divers pleet, etc. Loc Met rood leder beklede chrome design 3-zits bank, h.80 x b.180 x d.70 Loc Wit metalen schemerlampvoet met gebloemde kap Loc Stenen Boeddhahoofd, h.30 Loc Bronzen Boeddhabuste, h.35 Loc Modern glazen tweekleurig glasobject, h.34 x b.23 Loc Stel geëtste kristallen vazen op vierkante voet, h.32 Loc Antieke mahoniehouten 2-zits vlinderbank met groen velours bekleed, ca , h.102 x b.152 x d Antieke mahoniehouten opengewerkte armfauteuil met groen velours bekleed, ca , Loc Loc Kt. geelgouden ring bezet met robijn en blauw versierde le 6-k Kt. gouden ring met le bezet met topaas en 60 briljanten, verm. Rusland 6-k Kt. gouden ring bezet met saffier en 28 briljanten 6-k Kt. gouden ring met camee 6-k Kt. geelgouden krulring in kastzetting met 0.24ct briljant 6-k Kt. geelgouden met witgouden ring bezet met 0.03ct briljant 6-k Kt. geelgouden opengezaagde ring bezet met 0.02ct briljant 6-k Kt. bicolor ring met 2e gehalte zilver bezet met saffieren en een roos geslepen diamant 0.10ct, rm:18 6-k Kt. geel gouden ring met granaat rm:20 6-k Kt. rood gouden ring met roos geslepen diamanten 0.13ct rm:17 6-k Kt. geelgouden ring met koraal rm: k Kt. geelgouden ring met tape geslepen diamanten 0.40ct rm:17 6-k Kt. geelgouden ring met saffieren en briljanten 0.09ct rm:18 6-k Kt. bicolor rozet ring met saffier en briljanten 0.19ct rm: k

8 83 14 Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamanten 0.16ct rm: k Kt. bicolor ring met diamanten 0.01ct rm:18 6-k Antieke mahoniehouten geschulpte salontafel, ca , h.60 x b.106 x d.86 Loc Amber glazen Art Deco vaas - Doyen Loc Antieke mahoniehouten penantkast, h.95 x b.102 x d.47 Loc Marmeren Art Deco klok met bovenop het uurwerk een meisje met antilope bok, ca. h.44 x b Twee Art Deco tafellampen op marmeren voet met wit opaalglazen bol , opnieuw elektrisch ingericht Loc Loc Wagemans, Gezicht op toren, olieverf op doek, 30 x 24 Loc Henk Helmantel, giclée, stilleven in rode kast 314/320, 53 x 71 Loc J. Linge, Vrouw met zwarte kat, maroefle, 27 x 22 Loc Onb.meester, Dame met harp in interieur, olieverf op paneel, 22 x 23 Loc Indonesisch stadsgezicht met personen, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Stel afbeeldingen van gipsen medaillons in lijst Loc M. Kuiper, Zeilschepen, olieverf op paneel, 20 x 20 Loc Toegeschreven aan Willem Paerels, Havengezicht, maroefle, 28 x 24 Loc Aris Knikker, De molen van Gabriël, olieverf op doek, 25 x 19 Loc Onb.meester, Serenade bij een balkon, olieverf op papier (maroefle), 32 x 22 Loc D. Maassen, Boerderij langs landweg, olieverf op paneel, 32 x 23 Loc Met bloemen gedecoreerde porseleinen lampvoet met kap Loc Stel kristallen dekselcoupes, h.32 Loc Antieke mahoniehouten bonheur du jour, Holland ca.1840, h.204 x b.123 x d Handgekapte massief hardstenen Chinese tuinbeelden van een meisje en een jongetje, h.94 Loc Loc Gepolychromeerd teakhouten blok op wielen, h.46 x diam.60 Loc Gepolychromeerd teakhouten blok op wielen, h.46 x diam.60 Loc Oude glazen beschilderde fles met rode kap, h.77 Loc Van een oude boomstronk vervaardigde staande schemerlamp met beigekleurige kap, h Antieke goudkleurige Barok fauteuils bekleed met hoog glans witte skai, h.110 x b.80 x d Jugendstil-stijl glas-in-lood paneel met bloemen en Franse lelie, h.51,5 x b.88 cm 111 Jugendstil-stijl glas-in-lood paneel met bloemen en Franse lelie, h.51,5 x b.88 cm Loc Loc Loc Loc Groot gemengd boeket zijden bloemen Loc Antieke blauw gedecoreerde Japanse plooischotels met kartelrand, diam. 41 Loc Antieke met fijnhoutsoorten belijmde schrijftafel met groen vilt bekleed blad Loc Antieke mahoniehouten speeltafel, Holland ca.1860, h.87 x b.80 x d.40 Loc Art Deco tafellamp op deels houten voet met crème opaalglazen kap ca , opnieuw elektrisch ingericht Loc Design tafel autolamp (oranje), h.30 x diam.15 Loc Kristallen 7-delige wijnset bestaande uit een karaf en 6 bijpassende glazen Loc Grote houten wereldbol als barmeubel, h.100 x diam.70 Loc Groot deel van een blauw/wit gedecoreerd serviesdeel, Ocera Maleisië Loc Moderne design eikenhouten met chrome en deels witgelakte uitschuiftafel, h.78 x b.95 x l.160 of 220 Loc

9 122 6 Nieuwe zwart lederen eetkamerstoelen met houten rugleuning en chroom onderstel Loc Handgeknoopt kleed, 320 x 213 Loc Gepolychromeerde polyester sculptuur van een dikke dame naar Niki de Saint Phalle rustend op marmeren voetstuk, h.56 Loc Glazen fruitschaal gedragen door 7 glasdraden h.40 x d.30 Loc Antiek notenhouten klapbuffet op bolpoten, h.87 of 140 (uitgeklapt) x b.120 x d Polychroom metalen pompoenvormige schemerlampvoet met gele kap, h.65 Loc Loc Getorste notenhouten staande schemerlampvoet Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier trumeau met wit marmeren blad, h.78 x b.115 x d.43 Loc Art Deco pendule in verschillende soorten marmer ca Loc Metalen lampvoeten met rode kappen, h.60 Loc Groen gelakte met bloemen gedecoreerde armfauteuil met grijze stof bekleed Loc Tilly Wils, Bloemstilleven, gouaches op papier (3x), 22 x 20 Loc Antieke handgekleurde staalgravures van plafondschilderingen, 31 x 20 Loc

10 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 135 Gustavo Simoni, Rome , Romantische scène, olieverf op paneel, gedateerd 1873, 30 x 24 Loc Koop divers w.o. pleet, aardewerk en porselein Loc Koop divers kristal, etc. Loc Beigekleurige 2-delige kast met boven beglaasde deuren en in de onderkast 2 deuren, h.240 x b.105 x d.40 Loc Moderne staande halogeenlamp Loc A. Dubsky, Dorpsplein met kerkje en personen, olieverf op board, 39 x 29 Loc Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op paneel, 31 x 25 Loc Oude gravure van Ballonvaart, gekleurd op de plaat, 29 x 24 Loc Hollandse School, Vrouw met korenschoof, tekening, 16 x 20 Loc Antieke kopergravures van ornamenten in 2 lijsten, 41 x 44 Loc Antieke kopergravures van Pierre Gravée Antique Loc Engelse school, Rivierlandschap, olieverf op doek, 36 x 26 Loc Oude plaat in lijst, 73 x 63 Loc Antieke kopergravures van vissen, 22 x 8 Loc Romke Faber, Bosgezicht, olieverf op paneel, 28 x 18 Loc Lampvoet vervaardigd van een oude munitiekist met gele kap, h.43 x b.35 x d.18 Loc Nachtkastjes met lade, h.68 x b.66 x d.45 Loc Eikenhouten 2-deurs kabinet met drie laden, h.195 x b.146 x d.50 Loc Kt. gouden broche, 8 gr. 6-k Kt. geelgouden armband bezet met briljant 0.55ct 6-k Kt. geelgouden oorclips bezet met smaragd 6-k Kt. geelgouden broche bezet met 0.15ct briljant en smaragd 6-k Kt. geelgouden bloembroche van geslepen carneool met parel 6-k Vestzakhorloge in gouden kast 6-k Kt. gouden broche bezet met parels 6-k Kt. gouden collier met 24 kt. gouden hanger bezet met amethist 6-k Kt. gouden stervormige broche bezet met amethist 6-k Camee hanger/broche met 14 kt. gouden montuur 6-k Kt. gouden platte armband, 38,2 gr. 6-k Kt. gouden armband bezet met cornalijn 6-k Kt. gouden broche bezet met cornalijn 6-k Rood kralen dubbelstrengs collier met gouden slotje, L.76 6-k Bloedkoralen staafjes collier, L.90 6-k Bloedkoralen dubbelstrengs collier met gouden sluiting en sluitstuk, L.50 6-k Notenhouten eetkamertafel met lade, h.80 x b.230 x d.85 Loc Zwart gelakte eetkamerstoelen met spijlenrug Loc Zwart gelakte eetkamerstoelen met spijlenrug Loc Kristallen 2-delig windlicht, h.50 Loc Magnum Chât. Haut Lalande De Blaye Grand Vin Bordeaux 2012, 2x Loc Kistje met 2x Cru Bourgeois: Chat. Monteils 2001 en Bernadotte 2006 Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier 2-zits bank, h.95 x b.200 x d.60 Loc Oude mahoniehouten bibliotheektrap, h.125 x b.50 x d.65 Loc Amsterdamse School, Art Deco 3-hoekig bijzettafeltje met openklapbaar blad, h.58 x b.61 x d Iléne Themen, interieurgezicht met vrouw bij Joodse kandelaar, gem. techniek op papier, 30 x 42 Loc Loc

11 179 Marie, la Sèrènice, zeefdruk, zeefdruk, nr.26/75, 50 x 65, gedateerd 2003 Loc Naar Hoopen, Manhattan, gouache, 36 x 28 Loc Donkerkleurige stenen Ganesha, h.38 Loc Philips radio in bakelieten kist Loc Oude Philips bakelieten luidspreker Loc Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van lotusbloem, h.51,5 x b.87 Loc Rood met groene glazen dikwandige vaas, h.29 Loc Kristallen sculptuur van een trofee, h.33 Loc Meerkleurig glazen sculptuur van een ei, h.34 Loc Uit mammoet ivoor gebeeldhouwde mammoetjes, h.4 Loc Gebeeldhouwde hertshoornen eenhoorn, h.10 Loc Rood met wit gedecoreerde Chinese kop en schotels, eind 19e eeuw Loc Antieke Ivoren slagtand i.v.v. olifantjes Loc Pre Colombiaans terracotta 3-poot vaasje met afbeelding van een helige, vondst, h.11 Loc Handgestoken houten masker van Garuda, h.25 x b.21 Loc Gepolychromeerd benen sculptuur van een reiziger met buidel, h.20 Loc Totempalen en beker met decoratie van vis en vogel Loc Antieke Ivoren krokodillen Loc Hart van rozenkwarts, 7,7 Loc Bal van zonnesteen, Madagascar, 6,3 Loc Modern zwart stenen object met afbeelding van gezicht op basement, h.20 Loc Septaria hart, Madagascar, 50 miljoen jaar oude versteende zeeklei met aragoniet, 12 Loc Zilverkleurige bureauklok, ca.h.16 x b.16,5 Loc Stuk gepolijst schelpenjaspis, 8,3 Loc Bronzen faun en geit als boekensteunen, h.23 Loc Koopje divers aardewerk, etc. w.o. Goebel Loc Geslepen peervormige steen Loc Koperen 3-lichts kandelaars met kristallen pegels (1 pegel ontbreekt), h.41 Loc Reliëf decoraties van engeltjes in goudkleurige lijst,31 x 25 Loc Bronzen sculptuur van een lezend jongetje rustend op marmeren sokkel, h.34 Loc Marmeren hoofd met afbeelding van heilige, bodemvondst Jordanië, h.7,5 Loc Massief bronzen beeldje van een heilige priester met kruis, h.8 Loc Glazen meerkleurige flacons met originele stopjes, h.21 x 24 Loc Bruin aardewerken steengoed kruikje, bodemvondst Utrecht, 17e/18e eeuw, h.19 Loc Aardewerken baardmankruik met Hollandse drinkende leeuw, h.25 Loc Antieke bronzen vijzel met stamper Loc Vroeg 19e eeuws beschilderd doosje met de afbeelding van man met baard en tulband, 8 x 5,5 216 Wapenschild met afbeelding van een gehelmde strijder met zwaard en lans, h.13 Loc Loc Vroeg 19e eeuws rond doosje met de hand beschilderd portret, diam.11,5 Loc Bronzen Romeinse munten, sestertius, 1e/3e eeuw na Chr. Loc Glazen meerkleurige vis, vondst Jordanië, L.9 Loc Antieke stempel met familie-wapen en afbeelding van Egyptische god Loc Groen glazen zwemvogel, bodemvondst Jordanië Loc

12 222 Romeins glazen flesje met irisatie, 2e/3e eeuw na Chr., Jordanië, h.6,5 Loc Romeins helder glazen flesje, 2e/3e eeuw na Chr., h.5,5 Loc Bronzen medicinale gebruiksvoorwerpen, bodemvondst Jordanië Loc Vroeg 19e eeuws geribbeld doosje met landschap beschildering, 4 x 6 Loc Gestoken houten altaarstuk, 16/17e eeuws van een heilige kind, h.15 Loc Antieke ikoon St.Demetrios, 27 x 17 Loc Serax Champagne flutes, Maison d'être Loc Bruin glazen Art Deco vaas, Doyen Loc Jean Dedier Début, 19e eeuwse bronzen sculptuur van een waterdragende Tunesiër, vervaardigd ca. 1880, h Jean Dedier Début, 19e eeuwse bronzen sculptuur van een waterdragende Tunesiër, vervaardigd ca met een plaatje Prix de Rome, h.64 Loc Loc Antieke Ivoren sculptuur van dame met kruik, h.23 Loc Antiek ivoren borstbeeld van dame, h.23 Loc Antiek ivoren beeld, h.22 Loc /19e Eeuws porseleinen kommetje met decor van 4 diverse figuren, China Loc Koopje divers Aziatica Loc Bloedkoralen collier met zilveren slotje, L.40 6-k kt. lang soutoir collier met witgouden bollen 6-k Kt. gouden dubbel collier met bolletjes, ca. L.75, 25,2 gr. 6-k Kt. gouden ketting met hanger 6-k Paar geelgouden oorbellen bezet met bloedkoraal 6-k Twee 14 kt. gouden oorbellen bezet met bloedkoraal, 4,5 gr. (totaal) 6-k Kt. gouden collier met gouden tientje 6-k Strengs granaten armband met 13 kt. gouden slot 6-k Paar 14 kt. gouden oorknoppen bezet met hematiet 6-k Paar geelgouden oorbellen bezet met granaat 6-k Antieke 14 kt. gouden oorbellen bezet met 4 granaten 6-k Granaten 4-strengs armband met gouden slot 6-k Gouden broche bezet met granaat 6-k Kt. gouden ring bezet met onyx 6-k Kt. gouden ring bezet met granaat 6-k Kt. gouden Zeeuwse broche, 7,3 gr. 6-k Opaline glazen Art Deco bolvaasje Loc Polychroom aardewerken schotel, Slachtverbod 1918 Loc Aardewerken buste van Gandhi Loc Koopje divers w.o. verzilverde ketels, aardewerk,etc. Loc Gepolychromeerde aardewerken schotel, Kolennood Loc Grote blauw/wit porseleinen gelobde sierschaal met decor van bloemen, Arita, Japan, 19e eeuw 259 Koud geschilderd Weens bronzen beeld van een ransuil rustend op natuurstenen voet, h.35 Loc Loc Meerkleurig glazen sculptuur van een watervogel, h.40 Loc Limoges ei met verguld montuur, gesign., 19e eeuw Loc Grote groen glazen dekselcoupes met geëtste rand, h.47 Loc Kleurrijke sculptuur van een bokkenrijder Loc Biedermeier 4-delig serviesje Loc Grote metalen houtblokkenkorf, h.55 x diam.50 Loc Met personen en landschap beschilderde houten Indiase kist, h.38 x b.73 x d.36 Loc

13 267 Met zwart leder beklede chrome design 2-zits bank, h.80 x b.120 x d.70 Loc Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een lotusbloem, h.54,5 x b.88,5 cm Loc

14 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 269 Oud metalen vliegtuig (hangend), h.11 x L.43 x b.48 Loc Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een bloemenvaas, h.55 x b.88,5 271 Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een bloemenvaas, h.55 x b.88,5 272 Antieke Chinese scroll met 9 hand geschilderde strijders, h.160 x b.72 met originele kist 273 Antieke wortelnotenhouten Engelse theestoof op klauwpootjes met koperen binnenbak, h.43 x b.25 x d.25 Loc Loc Loc Loc Roze marmeren liggende tempelleeuw, h.45 Loc Met rood leder beklede chrome design 2-zits bank, h.80 x b.120 x d.70 Loc Beschilderd metalen haard voorzet, h.88 x b.69 Loc Patchwork kleed met grijs en turkoois, 303 x 403 Loc Deels turkoois/blauw gelakte klooster eetkamertafel met metalen kruisframe, h.97 x L.280 x b.100 Loc Deels blauw gelakte houten bank, h.101 x b.183 x d.50 Loc Nieuwe blauw gestoffeerde kuipfauteuils rustend op beukenhouten onderstel Loc Porseleinen crèmekleurig servies met blauwe bies en gouden accenten Loc Stel 1-lichts kandelaars rustend op zwarte voet met bronzen ornamenten, h.57 Loc Jan Kelderman, Boerderij bij Garderen, olieverf op doek, 40 x 50 Loc Victor Vasarely, Ymphy, serigraphie, 1957, 36 x 29 image Loc Met roosjes gedecoreerd tête-à-tête stelletje op blad met zilveren deksel Loc Moderne chrome 70-erjaren salontafel met tegels, h.50 x L.103 x b.63 Loc Kristallen karaf Loc Kristallen siervaas Loc Klein marmeren klokje met vuurverguld brons beslag met boven op een Cupido, h Zalmkleurig gesatineerd glazen Art Deco rozensteker in reliëfdecor gesigneerd Scailmont HH - Henri Heemskerk 291 Gepolychromeerde bronzen sculptuur van een balletdanseres rustend op marmeren voetstuk, h.30 Loc Loc Loc Delig kristallen zuurstel op schotel Loc Groen glazen Art Deco vaas Loc Groen glazen Art Deco vaas in reliëfdecor gesigneerd op de zijkant Ch. Catteau, h.23 Loc Art Deco vaas met groen-goud decor Loc Kristallen dekselcoupe, h.30 Loc Koopje divers kleingoed, etc. w.o. koper, kristal, flacons in lederen foudraal, etc. Loc Henk Poeder, Stilleven, olieverf op board, 40 x 35 Loc D.Frankfort, Taverne aant Italiaans water, olieverf op schilderspaneel, 20 x 30 Loc Frans van Meerbroek, Gezicht op molen, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Bernardus Antonie (Bernhard) van Beek, Amsterdam Kortenhoef, Plassengezicht met zeilboot, olieverf op doek, 53 x 40 Loc Naar Hultman, Personen op het strand, olieverf op paneel, 45 x 35 Loc Rijkbewerkt blauw gewassen raampaneel, India, h.110 x b.70 Loc Blauw gewassen metalen rijstvat. h.90 x d.43 Loc Met vlinders gedecoreerde lampvoeten met turkoois-kleurige kappen, h.68 Loc

15 306 In hoog glans uitgevoerd Chinees dressoir met 4 deuren en 4 laden gedecoreerd met planten en vogels, h.90 x b.190 x d.42 Loc Vergulde houten sculptuur van een Boeddha, h.52 Loc Marmeren Art Deco klok, h.25 Loc Met kleine spiegeltjes ingelegde grote ovale spiegel, 145 x 115 Loc Gesatineerd glazen Art deco vaas in floraal reliëfdecor Loc Stel zwart marmeren gecannuleerde zuilen, h.95 Loc Victor André Advier, Ec.Francais, Ballerina, olieverf op doek, 27 x 41 Loc Guusje Sundermeijer, Schots landschap, olieverf op doek, 60 x 50 Loc Handgekleurde gravure, 20 x 16 Loc Bernard Buffet, New York, lithographie, 31,2 x 24 Loc J.Sluyters Jr. naaktstudie (monogram) 45 x32 Loc Karel van Seben, Den Haag Hilversum, Riviergezicht met afgemeerde tjalk bij Durgerdam, pasteltekening, 30 x 37 Loc J.Sluyters Jr. naaktstudie 33 x 23 Loc J.Sluyters Jr. Naaktstudie (monogram) 45 x 32cm Loc Italiaanse Kleurgravure, La donna dalla latte 33 x 27 Loc Kt. geelgouden oorknoppen met briljant 0.13ct 6-k Kt. geelgouden oorknoppen met briljant 0.03ct 6-k Kt. bicolor oorknoppen met diamant 0.01ct 6-k Kt. bicolor oorknoppen met parel en diamanten 0.02ct 6-k Kt. bicolor oorknoppen met briljanten 0.24ct 6-k Kt. geelgouden oorknoppen met zirkonia 6-k Kt. geelgouden oorknoppen met diamant 0.02ct 6-k Kt. roodgouden rozetoorknoppen met parel en briljanten 0.36ct 6-k Kt. bicolor oorknoppen met briljanten 0.02ct 6-k Kt. geelgouden oorknoppen met briljant 0.05ct 6-k Kt. drie kleuren gouden oorknoppen met parel 6-k Geel gouden hanger van een handje met drie kettinkjes als hanger waarvan 1 bezet met peervormig diamantje 6-k Geelgouden ring bezet met bloedkoraal 6-k Dos Boca noot vermaakt tot Geluks hanger 6-k Kt. gouden broche bezet met 7 granaten en 4 opalen 6-k Kt. gouden speldbroche bezet met parels 6-k S. Kramer, Winterlandschap, olieverf op doek, 45 x 33 Loc Kersenhouten Jugendstil-stijl etagère-tafel, h.95 x b.30 x d.30 Loc Antieke Engelse mahoniehouten Victoriaans kabinet met in de onderkast 5 laden en in de bovenkast 2 deuren, h.270 x b.124 x d.53 Loc Kleurgravure van twee kindjes met bloemen, 19 x 13 Loc Naar Smorenberg, Landschap, pastel op papier, 40 x 33 Loc Naar Ohl, Gezicht op een zeilboot, olieverf op doek, 60 x 50 Loc Balinees schilderij met traditionele voorstelling, 84 x 88 Loc Blauw gewassen houten Indiase 2-laden sidetable, h.80 x b.135 x d.55 Loc Oud metalen vliegtuig op standaard, h.26 x b.52 x L.40 Loc Beschilderde houten lampvoeten met turquoise kappen, h.69 Loc Mahoniehouten met satijnhouten ingelegde opklapbare Louis Seize-stijl buffetkast, h.100 of 150 x b.110 x d.65 Loc Buste van meisje met vlecht gesigneerd R. Scali Loc Aardewerken schemerlampvoet met kap, h.70 Loc

16 350 Toon van den Muysenberg, , Stilleven, gesign. en gedateerd '39, olieverf op doek, 50 x 60 Loc Gravures van oude ambachten, 12 x 17 Loc Naar Dijkstra, Zee- en duingezicht, olieverf op paneel, 29 x 19 Loc Onb.meester, Rustende man aan de rivier, olieverf op paneel, 25 x 19 Loc Onb.meester, Dorpsgezicht met kerk, Olieverf op paneel, 34 x 24 Loc Oude ingekleurde gravure 24 x 16 Loc Roel Wildeboer, Meppel Hilversum, plassengezichtje, olieverf op board, 24 x Willem Hamel, Oude Zijds Achterburgwal Amsterdam 1940, olieverf op doek op paneel, 22 x Georges Braque ( ), L' Oiseau d' octobre, kleurenlitho uit 1963, herkomst: Andre Sauret, Monte Carlo 359 A.H. Hofland, Heidegezicht en Gezicht op een molen, 2 olieverfjes op board, 20 x 14 Loc Loc Loc Loc Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, deels defect, h.34 Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier secretaire à abattant, h.160 x b.100 x d.44 Loc Notenhouten parketterie eetkamertafel, h.83 x b.222 x d.100 Loc Chrome eetkamerstoelen bekleed met bruin leder Loc Porseleinen turkooiskleurig serviesdeel, Cosy & Trendy Loc Stel geslepen kristallen schalen op voet, h.25 Loc Van antieke kleden vervaardigd patchwork kleed, 305 x 251 Loc Stel famille verte gedecoreerde Chinees porseleleinen dekselvazen, h.63 Loc In Regency-stijl uitgevoerde geboldeerde 2-laden commode afgedekt door een zwart marmeren blad (4 dik) rustend op klauwpoten, h.90 x b.135 x d.55 Loc Houten beeldje van een Chinees kindje met mand, h.45 Loc Geslepen spiegel in goudkleurige kuiflijst, h.145 x b.90 Loc J. van Vreuninger, Landschap met huisje, olieverfje op doek, 30 x 25 Loc Willem Hamel, Slootje langs bosrand te Blaricum, Olie op doek, 40x30 Loc Clemence Lambert, The Kings Highway, aquarel, 53 x 35 Loc P.Joosse, Dorpsgezicht Ridderkerk 1933, olieverf op doek op paneel, 29 x 23 Loc H. Rad, Molen in landschap, olieverf op paneel, 26 x 20 Loc Panoramagravure van Nijmegen, handgekleurd, 49 x 19 Loc Met bloemen beschilderde blauwe 4-deurs kast met 4 laden, h.175 x b.75 x d.40 Loc Antieke rood koperen ketel en een kruik (deukjes) Loc Nieuwe met bruin leder beklede gecapitonneerde industriële-look armfauteuil Loc Nieuwe met bruin leder beklede gecapitonneerde industriële-look armfauteuil Loc Grillige houten salontafel afgedekt met een glasplaat, h.56 x b.70 x d.70 Loc Art Deco sculptuur van een kangeroe Loc Moderne spiraallamp, h.23 Loc Stel Imari porseleinen bordjes met decor van wit fond met bloemen en blauwe rand, Japan Loc Stel groen marmeren Empire-stijl coupes met koperen monturen, h.33 Loc Stel blauw met florale motieven gedecoreerde vazen Loc Stel geëtste kristallen koekschaaltjes op voetjes, h.23 x diam.15 Loc Marmeren zuilen pendule met vuurvergulde ornamenten Loc Massief kristallen 1-lichts kandelaars, h.30 en h.25 Loc

17 390 Gepolychromeerde rijk bewerkte benen sculptuur van een Chinese visser, h Koopje van 2 antieke blauwe met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen schotels, diam.23 Loc Loc Blauw met wit gedecoreerde Chinese kommetjes met schoteltjes Loc Gestoken benen sculpturen van Hindu godinnen, Bali, ca Loc Koopje divers w.o. een hertshoornen beeldje met afbeelding van een op Garuda gezeten Shiva, en een ivoren opengewerkte boulle de canton 395 Porseleinen snuifflesje met porseleinen stopper met decor van bloemen op geel fond, China, 19e eeuw 396 Interieur beschilderd snuifflesje met decor van lezende Chinezen o.a. op buffel met aubergine overlay en agaat stopper, China, 19e eeuw Loc Loc Loc Oude walrustand, ca.1918, Loc Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen 8-kantige schotel, 28 x Antieke kleine bronzen Boeddha, rechter hand in Abhaya-mudra en linker hand in Dhyana-Mudra, Tibet, 19e eeuw, Gesigneerd snuifflesje met zilverkleurige interieur beschilderde voorstelling van Chinezen met kraanvogels en carneool stopje, China, 19e eeuw 401 Tomaatrode porseleinen met decor van bloembakken en carneool stopper snuifflesje, China, 19e eeuw, 10 Loc Loc Loc Loc Benen sculptuur van een Chinese visser, h.22 Loc

18 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 403 Blauwe met bloemen gedecoreerd Chinees porseleinen schotel, diam.27 Loc Diverse antiek Chinees Imari kopjes en schoteltjes Loc Kt. gouden ring bezet met amethist 6-k Kt. gouden ring bezet met cornalijn 6-k Kt. bicolor ring met granaat en diamant 0.02ct rm:17 6-k Kt. gouden ring bezet met parels en saffieren 6-k Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamanten 0.01ct rm: k Kt. rood gouden ring met blauwe topaas, citrien, onyx en 8 kant geslepen diamanten 0.28ct rm: k Kt. / 2e gehalte zilveren rijring met roosgeslepen diamanten 0.20ct rm: k Kt. gouden ring bezet met blauwe steen en 24 briljanten 6-k Kt. geelgouden ring bezet met Cashimere kleur saffier met diamant 6-k Kt. geelgouden 3-steens ring bezet met diamant, ca ct. 6-k Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamanten 0.20ct rm:19 6-k Kt. bicolor ring met briljanten 0.10ct rm: k Kt. gouden ring bezet met 9 briljanten 6-k Geelgouden ring bezet met roosdiamant, ca ct. 6-k Kt. geelgouden ring met een platte van onder gefacetteerde tourmalijn 6-k Kt. gouden ring bezet met rode steentjes en parel 6-k Met bloemen gedecoreerd Makkumer wandbord, diam.28 Loc Goebel beeldjes van kabouters, ca.h.20 Loc Laat 18e eeuws doosje met beschildering met bronzen montuur, Delft, 7 x 4,3 Loc Plateel kruik, Wilhelmina , h.18 Loc Plateel kruikje, h.22 Loc Tegeltjes van fruitmanden, 17e eeuw Loc Chinese Celadon snuifflesje met stopper met reliëf van bloemranken, China, 19e eeuw Loc Gedecoreerde Chinese snuifflesjes Loc Beeld van een oude vrouw, Frankrijk, 19e eeuw, h.39 Loc Goebel beeldjes van kabouters, ca. h.20 Loc Arita bord van Zodiac, Paard, nr. 868 (1978), beperkte oplage 1000 st. in origineel kistje Loc Arita bord van Zodiac, Hond, nr.186 (1982) in origineel kistje Loc Chinese massage stenen aan koord Loc In Dhyana Mudra houding gezeten Boeddha op lotusbloem, h.25 Loc Tekening van Javaanse danseres, Indonesië, 94 x 46 Loc Stel groenkleurige marmeren gecanuleerde zuilen, h.102 x b.25 x d.25 Loc Stel Empire-stijl 2-lichts kandelaars op marmeren voetstuk, h.53 Loc Industriële metalen design vitrinekast met glasplaten, h.230 x b.60 x d.40 Loc Industriële metalen design vitrinekast met glasplaten, h.230 x b.60 x d.40 Loc Oude Stadsplattegrond van Amsterdam handgekleurd, 32 x 24 Loc Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek Loc Stel gedecoreerde Chinees porseleinen famille rose kraagvaasjes, h.23 Loc Met draken gedecoreerd Chinees porseleinen potje, h.13 Loc Stel antieke porseleinen kandelaars, Kanton, China, 19e eeuw (beschadigd) Loc Grote famille rose porseleinen gemberpot met deksel en decor van veel figuren, 19e eeuw, China Loc

19 446 Porseleinen famille verte deskelpot met decor van figuren in landschap, China, 19e eeuw Loc Koop divers Aziatisch aardewerk w.o. Celadon vaasje en een Yixing theepotje Loc Uit diverse marmer soorten gebouwde oude waterpomp, h.27 x b.32 x d.22 Loc Koop van 3 aardewerken dekselterrines Loc In hoog glans gelakte steenroodkleurige 3-laden commode, h.100 x b.110 x d Gepolychromeerde bronzen sculptuur van een primitieve krijger met speer en schild, h.60 Loc Loc Antieke koetslampen Loc Zwarte industriële spiegel met vakverdeling, 90 x 110 Loc Art Deco chromen schemerlamp met gele glazen kap Loc Balinese Art Deco sculptuur van moeder met kind, h.51 Loc Koopje van een aardewerken pendule, 2 opaline vaasjes en een sculptuur van een olifant Loc Gepolychromeerde steengoed snebkan, h.35 Loc Oude steengoed baardmankruik, h.37 Loc Olijfgeslepen kristallen dekselcoupes (chipjes) Loc Klaas Gubbels, Rotterdam 1934, De Morandi schaal, gedateerd 2002, olieverf op doek, 30 x 35 Loc Iriserend glazen Art Deco vaas met zwart banddecor Loc Bruin glazen Art Deco vaas Val St. Lambert Loc B. Fokker, Heidelandschap met schaapjes en huizen, 70 x 100 Loc Jan Kelderman, Havengezicht, olieverf op doek, 50 x 40 Loc A. Dubsky, Haventje, olieverf op paneel, 39 x 29 Loc Kilo kleine geslepen steentjes (ca.1000) met 15 zakjes uit Sari stof met Marokkaanse schaal Loc Ond. monogram,antieke tekening Zwitserland 30 x 20 Loc Jan Jacob Albers, geb.naarden 1915, Op stap met pony, olieverf op doek, 30x Antieke mahoniehouten Louis Seize hoekkast met twee deuren, h.100 x b.98 x d Verzilverd bronzen Art Deco tafellamp met wit opaalglazen kap ca.1930, opnieuw elektrisch ingericht Loc Loc Loc P. van Avont, Engelen, gravure, ca Loc A. Dubsky, Dorpsplein met personen, olieverf op board, 39 x 29 Loc Walter Neuhof, , Steegje in Maastricht, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Onb. meester, Gezicht op boerderij, olieverf op doek, 40 x 26 Loc Naar Breitner, Stadsgezicht met personen en paarden, olieverf op board, 44 x Indonesie, Vrouw aan water met bloemen, achterzijde Foukang Kembreng, Boetangnang, Paneel, 40x20 Loc Loc Ond.gesign., Portret van een Indiaan, olieverf op board, 38,5 x 29 Loc Van Schendel, antieke tekening van personen, 25 x 21 Loc Oude gravure, Bedelaartje handgekleurd 22x16 Loc A.B. Lulofs, Landschap, olieverf op board, 33 x 17 Loc Twee oude massief teakhouten gepolychromeerde pilaren rustend op handgekapte zandstenen sokkels, h.285 Loc Oude teakhouten whitewash bank/salontafel, h.45 x b.182 x d.34 Loc Antieke bronzen haardbokken, Frankrijk ca.1800, h.53 x b.40 Loc Groen gepatineerde geel koperen sculptuur van een olifant rustend op eigen slurf, h.147 x b.90 x d.70 Loc

20 485 Serax vaas, collectie Moniek van den Berghe Loc Oude metalen industriële handlamp, h.90 x diam.56 Loc Grote teakhouten eetkamertafel met metalen onderstel, h.76 x L.220 x b Oude industriële groen gelakte bank/salontafel met metalen onderstel, h.47 x b.52 x d.32 Loc Loc Kt. geelgouden hanger bezet met smaragd aan collier 6-k Kt. geel/witgouden choker, solide gesmeed, bezet met 0.10ct briljant 6-k Kt. geelgouden hanger volgezet met pave briljant ca 0.55ct en parels aan getorst collier 6-k Kt. geel/witgouden choker bezet met 0.09ct briljant 6-k Kt. geelgouden hanger bezet met gefacetteerd geslepen granaat 6-k Kt. geelgouden solide ring strakgezet met princes geslepen topaas in witgood 6-k Kt. geelgouden ring bezet met smaragd 6-k Kt. gouden armband bezet met jade en parels 6-k Kt. gouden armband, 15 gr. 6-k Certina, damespolshorloge met 14 kt. gouden kast 6-k Parelcollier met geelgouden sluiting 6-k Kt. gouden lang soutoir afgewisseld met fantasie schakels 6-k Kt. geelgouden gestileerde hanger bezet met diamant aan collier 6-k Kt. geelgouden choker met 0.05ct briljant 6-k Kt. geelgouden choker met 0.10ct briljant in kastzetting 6-k Kt. geelgouden slagarmband bezet met 2 briljanten 0.10ct 6-k Metalen industriële design lamp op ijzeren voetstukje, h.120 x d.70 x b.27 Loc Patchwork tapijt, multicolor, 403 x 304 Loc Stel rijk bewerkte bronzen haardstukken met cupido's, h.42 Loc Spiegel in gepolychromeerde houten lijst, 123 x 92 Loc Bronzen sculptuur van een zittende beer met jong rustend op marmeren voetstuk, h Gepolychromeerde rijk bewerkte massief teakhouten wandtafel/schouw, h.92 x b.122 x d Gepolychromeerde teakhouten kast met ingebouwd wijnrek i.v.v. een kano, h.201 x b.47 x d.47 Loc Loc Loc Bronzen sculptuur van kameel, h.34 Loc Willem Klijn, , Tuinderswoningen aan de Jan van Galenstraat te Amsterdam 1937, Olie op doek, 40x60 Loc Metalen industrieel fabrieksvenster als spiegel, h.210 x b.244 Loc H. Rad, Afgemeerd schip, olieverf op paneel, 26 x 20 Loc Olieverf schilderijtjes van paard en tijger, 36 x 31 en 31 x 26 Loc H.Romburg, stel aquarellen van berglandschappen, 39 x 30 Loc Notenhouten bijzettafel met gecontourneerd blad, h.70 x b.70 x d.45 Loc In Franse-stijl uitgevoerde met diverse houtsoorten gedecoreerde 1-deurs vitrinekast met 2 laden, h.200 x b.92 x d.55 Loc Koopje van 3 diverse mineralen Loc Koopje van 20 losse gepolijste mineralen met bijbehorende sari zakjes Loc Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 60 x 90 Loc Geelkleurig in hoogglans afgelakte opengewerkte hoge Chinese plantentafel, h.112 x d Geelkleurig in hoogglans afgelakte opengewerkte hoge Chinese plantentafel, h.112 x d.60 Loc Loc

21 525 Houten (boeken)kast vervaardigd van een antieke poort, h.215 x b.152 x d.49 Loc Aardewerken ram Loc Aardewerken ram Loc Gepolychromeerde gipsen Heilige beelden, h.32 Loc Bronzen sculptuur van vechtende baviaan en panter,h.26 x 45 cm Loc Multicolor glazen vaas, h.25 Loc Toegeschreven aan Freule van Beijma, Plassengezicht met kerkje te Kortenhoef en waterlelies, olieverfje op doek, 27 x 21 Loc Koop diverse spekstenen en aardewerken dierfiguren en vaasjes Loc Design tafel autolamp (rood), h.30 x diam.15 Loc Gepolychromeerde glazen sculptuur van een dikke dame naar Niki de Saint Phalle rustend op marmeren voetstuk, h.40 Loc Serax vaas, collectie Moniek van den Berghe Loc

22 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 536 Zwart glazen Art Deco vaas met zilver-rood decor, de Rupel - Boom, h.18 Loc Bruin glazen Art Deco lobvaas Doyen, h.25 Loc Gekleurd glazen steelvaas, h.39 Loc In hoog glans gelakt Chinees dressoir met 4 deuren en 6 laden gedecoreerd met planten, bamboe en Chinese landschappen, h.87 x b.281 x d Gelimiteerde print van een originele foto, "Flaming star", van Elvis Presley, 1956, nr.41/275, 80 x Gelimiteerde print van een originele foto, "Remembering John and George", 1967, nr.273/275, 56 x 43 Loc Loc Loc Géza Metykó, 1924, Strand bij boulevard, aquarel, gedateerd 1958, 33 x 46 Loc Lucebert, pseudoniem van Lubertus Jacobus Swaanswijk, Amsterdam Alkmaar, Numero 4, handgesigneerde lithografie, nr.6/40, gedateerd 1982, (glas ontbreekt) Loc Jan Tebben, Musicerende clowns, olieverf op paneel, 46 x 32,5 Loc L. Bosboom, Laantje met op de achtergrond een kerk, olieverf op doek, 50 x Marc Chagall, Le Baie des Anges, affiche 80 x 60, image Estampse- Multiple 547 Gelimiteerde print van een originele foto, "Lennon and McCartney ", 1964, nr.183/275, 56 x Gelimiteerde print van een originele foto, "Mr. Ringo Starr ", 1964, nr.54/275, 56 x Corneille, Femme nue, lithographie, nr.245/250, 49 x 64 (met droogstempel Atelier Dumas, New York) Loc Loc Loc Loc Loc Herman Brood, Gezicht, zeefdruk, nr.27/150, 67 x 50 Loc Kasimir Malevich, Woman in field, litho Mourlot Paris naar origineel, blindstempel editeur, 49 x Gerdi Bouws, Abstract, genummerde zeefdruk, gedateerd 1985, 60 x 46 (glas defect) Loc Loc Monogram L.L., Abstract, gem.techniek op papier, 44 x 35 Loc Egon Schiele, Female nude, 2007 naar original 1910, lithographie op papier, Rives Artist, 350 gr., Edition Anthése-Paris, 47,7 x 38, 200 ex. Loc Antieke kleurgravure met een ridder, 16 x 20 Loc Ruit-Spiegel met Mondriaan dessin Loc H. Helmantel, Giclee, met gesigneerd certificaat, 20 x 28 Loc Gelimiteerde print van een originele foto, Sir George Harrison, 1963, nr.56/275, 56 x Gelimiteerde print van een originele foto, "Four grandes to go ", 1963, nr.96/275, 56 x Raoul Dufy, Le Violin, lithographie, 1987, Mourlot Paris door Torben Groendhal Editeur, Copenhagen, 38 x 49 Loc Loc Loc Henri Matisse, "Nu Bleu", lithographie papiers découpés geschept papier arch Loc Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, Surrealistische voorstelling, olieverf op board, gedateerd 1985, 45 x 45 Loc Lindstrom, Deux personnages abstraits, lithographie, 2/99, 36 x 55 Loc Egon Schiele, The red horst, 2007 naar original 1911, lithografie op papier, Rives Artist, 350 gr. Edition Anthése Paris, 48,5 x 38,5 image, 200 ex. Loc Herbin, Compositie, litho in de plaat gesigneerd, 40 x 50 image Loc Van Dongen, Venise Seuil des Eaux, pochoir litho op Japans imperial papier (25x) 567 Kees van Dongen, Mille et une nuit, gravure sur bois en couleurs 1955, par G. Angiolini et R.Boyer, Ateliers Coulouma S.A. Paris, 18,5 x 14 Loc Loc Naar Manebuz, Abstract, gem.techniek op papier, 50 x 37 Loc

23 569 Kees van Dongen, Espagnole, pochoir litho 1925, 25,5 x 19, image Loc Kees van Dongen, Mille et une nuit, gravure sur bois en couleurs 1955, par G. Angiolini et R.Boyer, Ateliers Coulouma S.A. Paris, 18,5 x Marc Chagall, Les Vitraux de Jérusalem, lithographie, ch.sorlier, ref:gramer 57, 24 x Egon Schiele, The girl in the blue dress, lithographie naar de originele tekening van 1911 door engraver Mario Ferreri op lithographie press Marinoni Yoirin uit 1910, 48,7 x 30,8, image, zeldzame kleine oplage 573 Antiek 18e eeuws zilveren kruis broche bezet met hooggeslepen hollandse roosdiamant 0.80ct Loc Loc Loc k Kt. witgouden gestileerde bladbroche bezet met blauwtopaas en briljant 6-k Kt. witgouden brochette bezet met 5 briljanten 1.25ct in kastzetting 6-k Kt. witgouden brede oorringen bezet met 0.14ct diamant 6-k Kt. witgouden oorhangers bezet met 0.10ct briljant 6-k Kt. witgouden oorstekers bezet met briljant 6-k Kt. witgouden oorknoppen met saffier en diamant 0.12ct 6-k Kt. witgouden ring met briljanten 0.46ct rm: k Kt. witgouden ring met briljanten 0.20ct rm:19 6-k Kt. witgouden rozet ring met saffier en briljanten 0.30ct rm:17 6-k Kt. witgouden hele alliance met briljanten 1.14 ct, rm:18 6-k Kt. witgouden ring bezet met 2 parels en 2 briljantjes 6-k Kt. witgouden ring bezet met parel en 6 briljanten 6-k Kt. witgouden ring met robijn en briljanten 0.04ct rm: k Kt. witgouden ring met briljanten, middensteen K VS1 1,20ct, totaal 1.35ct, rm:18 6-k Kt. witgouden solitair ring met briljant 0.05ct rm:17 6-k Marc Chagall, Le magicien de Paris, lithografie Mourlot Paris, affiche 65 x 40,05, ingelijst Loc Bram van Velde, Eerste Wereldoorlog, kleurenlitho, 30 x 27 Loc Onb.meester, Twee naakten, lithografie, 39 x 26 Loc Gelimiteerde print van een originele foto, "Beatles on stage ", 1963, nr.113/275, 56 x 43 Loc Miro, Derrière le miroir, boekkaft, kleurenltiho, 1970, 38 x 56 Loc Roy Lichtenstein, Hopeless, screenprint, 1964, 91 x 91 Loc Egon Schiele, Reckmele an femelle nude, lithographie sur Rives Artist-Ivoire clair naar original 1913, 200 ex., 39 x Joan Miro, Fotoscop 1974, lithographie, Catalogue Raisonné Cramer no.209, 20 x 39,5 image Loc Loc Norman Perryman, Orkest, ged.'79, olieverf op doek, 115 x 90 Loc Andy Warhol, Campbell's Cheddar Cheese Soup, silkscreen op de achterkant stempel ; fill in your own signature, 89 x 58 Loc Salvador Dali, Le bouquet, lithographie, 1958, 58 x 47,5, image Loc Jan den Hengst, , Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 25 Loc Antieke eiken met palissanderhouten Utrechtse 2-deurs poortkast met lade, Holland ca.1800, h.192 x b.130 x d Salvador Dali, Venise (La basilique et le Campanille), 1978, editor Lavigne Bellini/Mourlot, lithografie, 69 x John Lennon en Yoko Ono: Give peace a chance, Amsterdam 1969, (bed in for peace Hilton Amsterdam room 902), Nico Koser fotograag, gesigneerd voorzien van blind stempel, 37 x 56 Loc Loc Loc Bernard Buffet, Le clown au fond rouge, kleurenlitho, 1968, 31 x 24 Loc Bernard Payet, Landschap, olieverf op doek, 35 x 27 Loc Oude Lintgravure van Amsterdam, handgekleurd 65 x 40 Loc

1 T/M 8 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. wegens bedrijfsbeëindiging van:

1 T/M 8 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. wegens bedrijfsbeëindiging van: 1 T/M 8 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING wegens bedrijfsbeëindiging van: BARONES VAN LOCHEM TE ENSCHEDE; SHOWROOMVOORRAAD MEUBELEN EN WOONACCESSOIRES Woonboulevard 12, 7606 AJ Almelo; kijkdag: 1 t/m 8 september

Lekker wonen voor een leuke prijs

NR OMSCHRIJVING. 1/5 www.limpa.be 11/06/2016

uit diverse faillissementen van:

Prijslijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op 06-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend

Prijslijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op 06-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend lijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op 06-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend Archeologie Prachtige ijzeren bijl. Middeleeuws. Bodemvondst IZGST! Romeins glas. Glazen geurflesje

Bron ringen 18krt roségoud met champagne diamant en zwart saffier. Vanaf 1975,-

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Lokale Politie Antwerpen Afdeling lokale recherche

Grains klok 60 x 60 cm

Grains klok 60 x 60 cm De nieuwe collectie voor 04 is binnen! Nu met tijdelijk introductievoordeel! led-verlichting Grains klok 60 x 60 cm 79, 99 Minsk fauteuil in stof vanaf 99,- Minsk comfortabele fauteuil in stof vanaf 99,-

kado! 99,- Mallorca Mallorca Rosalin eetkamerstoel in stof Amici NU: woonaccessoires Zie achterpagina contrasterende bies

kado! 99,- Mallorca Mallorca Rosalin eetkamerstoel in stof Amici NU: woonaccessoires Zie achterpagina contrasterende bies like ons op 3 Mallorca bergkast laag van 1049,- voor 899,- NU: woonaccessoires Zie achterpagina kado! 1 Mallorca eetkamertafel 160 x 90 cm van 529,- voor 499,- 1 Mallorca eetkamertafel, 160 x 90 cm van

1049,- Lekker wonen voor een leuke prijs. verstel bare hoofdsteunen 199,- optioneel verstel bare zitting 329,-

1049,- Lekker wonen voor een leuke prijs. verstel bare hoofdsteunen 199,- optioneel verstel bare zitting 329,- Lekker wonen voor een leuke prijs like ons op Notta -zits 049,- verstel bare hoofdsteunen Marie bijzettafel, set van hoogte 40 en 50 cm 99,- optioneel verstel bare zitting Zebra karpet, 00% wol, 60 x 0

Productnaam SKU verpakkingseenheid Prijs, Nieuw bedel metaal blad np st 0,00 bedel metaal blad sp st 0,00 bedel metaal filigraan blad

Productnaam SKU verpakkingseenheid Prijs, Nieuw bedel metaal blad np st 0,00 bedel metaal blad sp st 0,00 bedel metaal filigraan blad Productnaam SKU verpakkingseenheid Prijs, Nieuw bedel metaal blad np 79060 10st 0,00 bedel metaal blad sp 79056 25st 0,00 bedel metaal filigraan blad goud koper 79057 10st 0,00 bedel metaal hart goud 79055

Albury Ruime 3-zits met ottomane in stof Leopard clay. Captured windlicht. Betla karpet 160 x 230 cm 299,- van 999,- voor 899,-

Albury Ruime 3-zits met ottomane in stof Leopard clay. Captured windlicht. Betla karpet 160 x 230 cm 299,- van 999,- voor 899,- like ons op Captured windlicht vanaf 9, 99 Bezoek onze nieuwe website www.happyathome.nl Albury Ruime -zits met ottomane in stof Leopard clay van 999,- voor 899,- Betla karpet 60 x 0 cm 99,- Albury ruime

699,- 139,- Coiba eetkamertafel 105 x 200 cm in Tibet Grey. Marcella 149,- De HAPPY@HOME collectie is verkrijgbaar bij: eetkamerstoel

699,- 139,- Coiba eetkamertafel 105 x 200 cm in Tibet Grey. Marcella 149,- De HAPPY@HOME collectie is verkrijgbaar bij: eetkamerstoel like ons op Bezoek onze website www.happyathome.nl schilderij Hear See Talk 60 x 0 cm 9,- Coiba eetkamertafel 0 x 00 cm in Tibet Grey 699,- Marcella eetkamerstoel 9,- Coiba eetkamertafel zoals afgebeeld

Lekker wonen voor een leuke prijs Lekker wonen voor een leuke prijs like ons op Ovada eetkamertafel 00 x 00 cm 59,- 999,- Eefje eetkamerstoel, in stof Kibo incl. pocketvering Ovada eetkamertafel, blad in eikenhout, 00 x 00 cm 999,- 0 x

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1