Kijkdagen Zaterdag12december, Zondag13december, Onlineveiling Maandag14december Dinsdag15december

Download "Kijkdagen Zaterdag12december,10.00-17.00 Zondag13december,10.00-17.00. Onlineveiling Maandag14december Dinsdag15december"

1 Catalogus OnlineVeilingOktober2015

2 Kijkdagen Zaterdag12december, Zondag13december, Onlineveiling Maandag14december Dinsdag15december

4 Volgorde van verkoop oktober veiling 2015 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Cat. nr. 26 oktober 2015 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Cat. nr. 27 oktober 2015 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerst volgende kijkdagen zijn: zaterdag 12 en zondag 13 december 2015 Einde inbreng: 28 november 2015 Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 28 oktober en van uur donderdag 29 oktober en van uur vrijdag 30 oktober en van uur zaterdag 31 oktober en van uur

5 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 1 Grote Imari Chinees porseleinen trekpot (met niet bijpassende deksel), h Antieke met bloemen gedecoreerde porseleinen 18e eeuwse schotels en 6 kommen Loc Loc Kt. gouden armband met diverse munten, totaalgew. 90,8 gr. 6-k Antieke koperen klok met bovenop het uurwerk een jockey te paard, h.62 x b.45 x d.16 Loc Kt. geelgouden schakelarmband, 55 gr. 6-k Dirk Smorenberg, Alkmaar Oud Loosdrecht, Loosdrechts plassengezicht waterlelies, olieverf op doek, 60 x 44 7 Dirk Smorenberg, Alkmaar Oud Loosdrecht, Winter plassengezicht met aangemeerde roeiboten, olieverf op doek, 60 x 45 (in originele lijst) 8 Antieke mahoniehouten Biedermeier bonheur met kuifvitrine-opstand, h.220 x b.125 x d.55 Loc Loc Loc Barok parelcollier met gouden slot, L.86 6-k Antiek mangaankleurig tegeltableau van zittende man, gedateerd 1773, 38 x Zeer fraaie met briljanten in diverse vormen geslepen ( w.o. baquettes en druppels), bezette witgouden takbroche met schroefsluiting, 6,5 ct. Loc k Kt. gouden damesring bezet met saffiertjes 6-k Uitgebreid 2e gehalte zilveren bestek bestaande soepopdienlepel, 4 opdienlepels, 2 juslepels, taartschep, sauslepel, 10 grote messen, 11 kleine messen, 11 grote vorken en 12 kleine vorken, 12 grote lepels, 12 viscouverts, 12 kleine lepels, 2 opdienvorken, juslepel en diverse kleine lepeltjes en vorkjes, ca gr. 14 Antieke Franse vuur vergulde bronzen Directoire zegewagen pendule, h.60 x b.52 x d Antieke goudkleurige houten Franse wandklok, gesigneerd Baudin A Paris, h.100 x b.42 Loc Loc Loc Kt. gouden armband bezet met amethist en zirkonia, 63,2 gr. 6-k Met been belijmde spiegellijst met spiegel, 50 x 42 Loc Ernst Czernotzki, Oostenrijk , Stilleven met Chinese voorwerpen, olieverf op paneel, 27 x 22 Loc Oude kaart van Gooyland, handingekleurd, 23 x 21 Loc Jozef Israels, Speelmakkers, 1886, handgesigneerde ets, 17 x 12 Loc Antieke Engelse prent van personen in koets, 12 x 18 Loc Ond. monogram, Zeegezicht, gewassen tekening, 19 x 10 Loc Met been belijmde spiegellijst met spiegel, 102 x 90 Loc Met been ingelegde 4-laden commode, h.85 x b.108 x d.47 Loc Japanse lakwerk stapeldoos en een dekseldoos Loc Colombo, bronzen sculptuur van een straatmuzikant met luit, h.56 Loc Bronzen Art Deco tafellamp met gele kap Loc Antieke gepolychromeerde Chinees porseleinen gemberpot met deksel, h.30 Loc Panoramagravure van Utrecht, handgekleurd, 72 x 32 Loc Antieke mahoniehouten Empire secretaire à abattant geflankeerd door twee ronde zuilen met rijkbewerkte koperen capitelen, h.150 x b.100 x d.50 Loc Gepolychromeerde houten papegaaien op metalen standaard, h.39 Loc Amandelgeslepen kristallen dekselcoupes, h.35 Loc Bronskleurige sculptuur van een jongetje op rots, h.50 Loc W.Gause, antieke litho, romantisch tafereel, 69 x 48 Loc Henk Helmantel, Giclee, Stilleven met certificaat, 32 x 25 Loc

6 36 Antieke famille noir cachepot met decor van bloemen, staande op rozenhouten voet, China, 27 x Met been en koper ingelegde teakhouten ladenkast met 8 laden, h.85 x b.90 x d.40 Loc Loc Art Nouveau tafellampjes met satiné kapjes Loc Kaartspel kostuum Franse adel, spel door GIBERT, Parijs 1850, in goudkleurige lijst (incl. certificaat) 40 Kaartspel kostuum Engelse adel, spel door GIBERT, Parijs 1850, in goudkleurige lijst (incl. certificaat) 41 Glazen snuifflesje met groen overlay en carneool stop en porseleinen flesje met stop met karakter merk, China Loc Loc Loc Arita vaas met decor van lezende vrouw, Japan, h.22 Loc Chinees porseleinen imari gemberpotje met deksel Loc Gecraquelleerde porseleinen famille rose steelvaas met decor van pioenrozen, China, h.24,5 45 Laque Bourgote snuifflesje met stop en melkglazen flesje met agaten stop, China Loc Loc Antiek porseleinen flesje met floraal decor, China, 13 Loc Antiek turkooisblauw snuifflesje met hoog releëf en dop, China, 8 Loc Antiek Nephrite snuifflesje met voorstelling van staande draak met stop, China, 8 Loc Handgeschilderd miniatuur in lijstje Loc Blauw met wit glazen rozensteker, h.13 Loc Brons Art Deco vrouwenhoofdje op sokkel Loc Antiek porseleinen snuifflesje met fraaie schildering van Chinese man met leeuw en stop, China, Antiek porseleinen plat snuifflesje met stop met winterlandschap en karakters, China, 8 54 Satsuma porseleinen vaasje met decor van tempel in landschap, Meiji, Japan, h.13 Loc Loc Loc Cloisonné Syrisch theestel op dienblaadje Loc Oude op houten geschilderde ikoon, Moeder Gods met Jezus, 25 x 18 Loc Stel floraal beschilderde plateel bloempotjes, Gouda Loc Gesatineerd glazen Art Deco vaasje in floraal decor - Joma Fabrication Française Loc Koopje van 3 miniatuur tekkels w.o. brons Loc Bronzen Art Deco vrouwenhoofd op marmeren basement Loc Oude mahoniehouten fichesdoos met binnendoos gevuld met ivoren fiches Loc Mammoet ivoren dobbelsteenset, h.11 Loc Stel fraai gestoken ivoren siervaasjes met reliëf van Chinese draak, China, 19e eeuw, h.7,5 Loc Antieke Japanse rijk bewerkte messchede met mes, (herstellingen) Loc Ivoren olifantjes en ivoren sculptuur van Boeddha zittend op Naga troon, China, 19e eeuw Loc Antieke beeldjes w.o. ivoor Loc Groen glazen vaasje, Val St.Lambert Loc Miniatuur cloissoné vazen met sokkel Loc Septaria eivormige geode met aragoniet, Madagascar, 50 miljoen jaar oude versteende zeeklei, Porseleinen Imari kom met decor van landschap en 6 Japanse taferelen, Japan, diam.24 Loc Loc Koopje diverse kaptafelbenodigdheden in doosje Loc Kersenhouten bijzettafel, h.47 x b.65 x d.65 Loc

7 73 Met bloemen en vogels gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, ca. h.46 Loc Hangende/staande metalen waxinelichthouder geschikt voor 15 waxinelichtjes, h.86 x b.65 x d.20 Loc Grote Berkel weegschaal, h.120 Loc Kersenhouten bijzettafel, h.47 x b.65 x d.65 Loc Zeer grote met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen kom, h.27 x diam.50 (restauraties) 78 Kersenhouten bureau met 4 laden en afgedekt door een zwart leder blad, h.78 x b.170 x d.85 Loc Loc Oud deel van een gewei Loc Bronzen Art Deco tafellamp met witte bol Loc Bronzen Art Deco tafellamp met witte bol Loc Stel kristallen 1-lichts kandelaars op vierkante voet, h.25 Loc Stel Art Deco boekensteunen met voorstelling van vogels Loc Met zwart en beige kelim beklede armfauteuil Loc Met zwart en beige kelim beklede armfauteuil Loc Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 347 x 257 (winkelwaarde 6.420) Loc Roodkleurige glazen vaas met poezengezicht, h.32 Loc Set van 6 gekleurde Boheemse glazen, h.23 Loc Donkere kunst vormgeblazen kristallen fles, h.28 Loc Dirk Johannes van Haaren, Amsterdam Amsterdam, Stadsgezicht Amsterdam, olieverf op doek, 30 x Daniel Mühlhaus (Daan Muehlhaus), Dordrecht Dordrecht,, Havengezicht, olieverf op doek, 100 x Chris Soer, Den Haag Den Haag, Stadsgezicht met bruggetje, olieverf op doek, 30 x Naar Leickert, Winters ijstafereel met schaatsende personen, olieverf op doek, 45 x 30 Loc Loc Loc Loc Onb.meester, Allegorische voorstelling, olieverf op paneel, 26 x 18 Loc Onb.meester, Schepen voor de kust, olieverf op paneel, 19e eeuw, 25 x 31,5 96 David Schulman, Hilversum , Loosdrechts plassengezicht bij Ottenhome, olieverf op doek, 30 x Lizy Ansingh, Utrecht Amsterdam, Zelfportret, olieverf op paneel, 28 x 28 Loc Loc Loc Ond.gesign., 2 Heidelandschapjes, pendant, olieverf op paneel, 30 x 15 Loc Art Deco tafellampje met twee papegaaien en een klokje Loc Verzilverde Art Deco schaal Loc Oude notenhouten Vertico met rijk gestoken deurpanelen, Duitsland ca. 1890, gestempeld atelier Carl Stappenbeck, h.135 x b.95 x d Kersenhouten sidetable met twee laden rustend op wielen, h.80 x b.154 x d.47 Loc Loc Met been belijmd dekselkistje, h.16 x L.30 x b.23 Loc Kristallen 7-delige champagneset bestaande uit champagnekoeler en 6 glazen met graanmotief 105 Twee met zwart en wit been belijmde schemerlampen met antraciet kappen, h Gepolychromeerde kokoshouten pot, h.52 x diam.73 afgedekt met een glasplaat 107 Cremekleurige 3-zitsbank met gecapitonneerde zijkanten, h.72 x L.230 x d.94 (winkelwaarde 1.560) 108 Met mahoniehouten gedecoreerde Art Deco-stijl wandtafel, h.90 x b.110 x d.40 Loc Loc Loc Loc Loc

8 109 Jugendstil-stijl glas-in-lood paneel met bloemen en Franse lelie, h.51,5 x b.88 cm Loc Beschilderde grijs met beige kist met guirlandes bloemenmanddecoraties Loc Zeer grote metalen bronskleurige 8-arms wandkandelaar, h.128 x b.95 Loc Zeer grote metalen bronskleurige 8-arms wandkandelaar, h.128 x b.95 Loc Oude kristallen 9-delige bowlset Loc Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van een vogel op sokkel, h.75 Loc Houten deels beschilderde wandtafel rustend op ronde poten, h.80 x b.60 x L.174 Loc Oud grenenhouten klaptrapje Loc Oude notenhouten parketterie uitklaptafel op gecanneleerde pootjes, h.75 x b.70 x d.55 of 125 Loc Kapitale hand geslepen kristallen vaas, h.45 Loc Nieuwe met ruitstof beklede 3-zitsbank, h.72 x b.227 x d.93 met 2 kussens (winkelwaarde 1.419,00) 120 Met diverse houtsoorten gedecoreerde Art Deco-stijl wandtafel met 2 laden, h.80 x b.120 x d.40 Loc Loc Verzilverde Art Deco tafellampen met gemarmerd opaalglazen kappen Loc Art Deco sculptuur met voorstelling van een vrouwfiguur met twee honden op marmeren basement, h.27 x b.52 x d.11 Loc Blank eikenhouten replica Steltmanstoel, ontwerp Gerrit Rietveld, h.73 Loc Handgeknoopt Perzisch kleed, 300 x 220 Loc Dik glazen salontafel op natuurstenen onderstel Loc Art Deco-stijl sculptuur van een uil met kuikens, h.50 Loc Grote koop Engels Masons serviesgoed Loc Grijs/zwart gestoffeerde design fauteuil in metalen frame Loc Antieke crème gelakte eetkamertafel met twee stoelen Loc Gepolychromeerde metalen papegaaien op standaard, h.42 Loc Bronzen sculptuur van een dansend meisje rustend op zwart marmeren voetstuk, h.51 Loc Kristallen verdeelschaal, diam.39 Loc Kersenhouten eetkamertafel, h.78 x L.180 x d.90 Loc Blauw gestoffeerde kuipstoeltjes met beukenhouten pootjes Loc Oud notenhouten stoeltje Loc Houten wandbord met afbeelding van Chinese keizerin, h. 90 x b. 60 cm Loc Houten wandbord met afbeelding van Chinese keizerin, h. 90 x b. 60 cm Loc Spiegel in goud-zilveren lijst Loc Marmeren Art Deco pendule stel met voorstelling van een hond, h.22,5 x 29,5 Loc Gallé stijl glaspasta lamp, met afbeeldingen van vissen, h. 40, zonder snoer Loc Antieke mahoniehouten Engelse hangoortafel met lade, h.75 x b.95 x d.50 (te verlengen met 2 x 25 ) Loc Notenhouten armfauteuil met biezen zitting en gecannelleerde pootjes Loc Naar, vd Bilt, Boerderij, pastel op papier, 38 x 48 Loc Engelse School, Jagers in landschap, 18e eeuw, aquarel, 34 x 45 Loc Antieke handgekleurde staalgravure van het Stadshuis van Voorn, 42 x 30 Loc

9 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 146 Onb.meester, Compositie met wol, 49 x 36 Loc Famille Verte porseleinen vaas met decor van pioenrozen en pauwen, China, 56 Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een naakt Loc Met bloemen gedecoreerde in hoog glans afgelakte groenkleurige Chinese 2- deurs kast met lade, h.164 x b.72 x d Salvador Dali, Banlieue de la ville Paranoïaque, gravure, gesigneerd, 76,5 x 55,8 151 Pablo Picasso, Flying Dove with Rainbow, lithographie, 1952, ref : catalogue Raisonné Bloch no.712, edition of 200, 28 x 38 Loc Loc Loc Antieke staalgravure, Stadsgezicht 's Lands geschut-huis, 35 x 28 Loc Kt. gouden brede armband bezet met roosdiamanten, 46,9 gr. 6-k Kt. gouden collier met muscetonsluiting, 31,5 gr. 6-k Kt. gouden collier met muscetonsluiting, 30,5 gr. 6-k Kt. gouden ketting met koningsschakel, 21,4 gr., 50 6-k Kt. gouden Omega De Ville horloge, 94,8 gr. 6-k Cartier, twee 18 kt. gouden clip/steek oorbellen, beide met 6 briljanten bezet, 15,1 gram, met certificaat Kt. gouden filigrain Zeeuwse oorbellen bezet met bloedkoraaltjes en kwastjes 6-k k Piaget, 18 kt. gouden quartz herenpolshorloge (nieuwprijs ca ), 89,8 gr. 6-k Kt. gouden herenpolshorloge aan 14 kt. gouden band, Roamer 6-k Bloedkoralen collier met gouden slot, 25 gr. 6-k Met bloemen gegraveerd medaillon aan 14 kt. gouden ketting 6-k Twee 18 Kt. gouden oorstekers bezet met natuurlijke parels 6-k Kt. geelgouden hanger bezet met briljant 0.10ct 6-k Antiek 19,2 Kt. gouden kruis bezet met smaragd/diamant/ 15,5 gr. L:7 6-k Herenvestzakhorloge in een vergulde kast 6-k Zoetwaterparelcollier bezet met gouden slot, L.51 6-k Spediacci, Mediterraans kustgezicht, olieverf op doek, 80 x 60 Loc Aardewerken Art Deco vormstuk met voorstelling van vissen Loc Houten deels beschilderde wandtafel rustend op ronde poten, h.80 x b.60 x L.174 Loc Art Deco pendulestel in verschillende soorten marmer Loc Art Deco tafellamp met beige gemarmerde glazen kap Loc Eikenhouten 5-ladenkastje met porseleinen handknopjes, h.85 x b.40 x d.35 Loc Bronzen sculptuur van een Indiase god, h.100 Loc Willem de Zwart, Den Haag Den Haag, Paard en wagen in landschap, geaquarelleerde tekening, 29 x 12 Loc Ond.gesign., Stierenvechtarena met stier, olieverf op doek, 54 x 44 Loc Onb. Meester, Stilleven met Orchideeën in kader met Chinese tekens, olieverf op board, 60 x 80 Loc J. Rijn, Rotterdams havengezicht, olieverf op doek, 80 x 40 Loc Kees van Dongen, Venise, pochoir-litho op Japans imperial papier, 1925, 25 expl., 29 x 28,5 181 Antieke eikenhouten 2-deurs vitrinekast met geprofileerde kap, Holland ca. 1790, h.170 x b.130 x d.40 Loc Loc Antiek gepolychromeerd Biedermeier porseleinen koffieserviesje Loc Koopje van 28 antieke blauw gedecoreerde tegeltjes Loc Eikenhouten halfmaantafeltje met gedraaide pootjes, h.74 x b.67 x d.30 Loc

10 185 Oude teakhouten whitewash verkoopbalie / kookeiland met 8 deuren afgedekt met dik marmeren blad, h.100 x L.186 x d.79 cm 186 Stel bronzen tafellampen met zwartkleurige pilaarvormige poot afgezet met chroom met tweedstof kappen, h.89 Loc Loc Marmeren Art Deco groep met twee bronskleurige herten, h.42 x l.58 Loc Koopje divers kristal, etc., w.o. karaffen Loc Mahoniehouten dressboy, h.123 x b.53 x d.40 Loc Koopje van 2 met landschap beschilderde Empire vaasjes, h.16 Loc Kristallen kaasstolp Loc Art Deco beeldje van een zittende dame, h.23 Loc Koopje van 8 porseleinen Goebel monnikjes Loc Koopje van 5 antieke porseleinen biscuit beeldjes van danseressen Loc Kristallen zuurstel Loc Twee 19e eeuwse Frans porseleinen niervormig doosjes met messing montuur Loc Antiek met landschap en personen beschilderde porseleinen Empire vaasje, h.20 Loc Koop van 3 oude porseleinen popjes, h.20 Loc Koopje diverse Chinees porseleinen kommen en schoteltjes (deels defect) Loc Schoonhoven, 2 plateel vaasjes, h.13 Loc Antiek schildpaddoosje met miniatuur portret Loc Ond.monogram, Gezicht op een tuin, olieverf op doek, 18 x 24 Loc Antiek 18e eeuw Duits Schwarzwalder klokje met porseleinen wijzerplaat, 22 x 17 Loc Set van 5 gepolychromeerde Delftse bordjes, 18e eeuw Loc Koopje diverse Dinosaurustanden, ca. 70 miljoen jaar oud, 150 gr. Loc Wit metalen rijkbewerkte Joodse kandelaar Loc Bronzen kunstobject van dansend paar op marmeren voet, h.27 Loc Bengt Lindström, Visage, olieverf op doek, 1963, 24 x 19 Loc Meerkleurig glazen staande figuur, h.34 Loc Antieke gepolychromeerde theeflacon met op de dop beschilderde dame in landschap Loc Naar Rembrandt, Delftse ingelijste plaquette, 22 x 16 Loc Stel koperen Lodewijk de XIV-stijl 1-lichts kandelaars rustend op klauwpootjes, h.15 Loc Gepolijst stuk carneool, 13,2, 1,21 kg Loc Met goud opgelegde presenteerblaadje met 4 fichedoosjes met ivoren fiches Loc Bronzen sluitgewichten Loc Bronzen penningen (Laeta Theo Zundert, Vincent Paus en Johannes de 23ste) Loc Metalen sculptuur van twee hondjes rustend op voetstuk, L.36 x h.18 Loc Antieke bronzen olielamp Loc Gepolijst stuk labradoriet, 12,3 Loc Bronzen sculptuur van een wassende dame, h.24 Loc Handgestoken Nepalees houten vat met deksel, h.39 x diam.31 Loc Antieke grote koperen melkbus Loc Antiek notenhouten pianobankje Loc Antieke mahoniehouten latjes theestoof met koperen ketel Loc Rood koperen blokkenbak rustend op klauwpoten, h.41 Loc Antieke houten ton met metalen verdeling Loc Met dieren en personen gedecoreerde koperen ketel met 2 door leeuwen vastgehouden ringen rustend op klauwpootjes, h.43 x diam.47 Loc

11 228 Antieke Japanse goud imari kom met landschap decoraties, h.12, diam.22 cm Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpot, h.22 Loc Art Deco vaasje in schildpadglas, h.19 Loc Melk en bloed roomschaaltje met Chinese monnik, 19e eeuw Loc Chinese bronzen Kwan Yin met op het voorhoofd een rode steen, h.25 Loc Goud glazen snuifflesjes met binnenin een beschildering Loc Koopje divers antiek kleingoed w.o. een flacon, 2 kop en schotels, defecte noot, etc. Loc Antieke ivoren brievenopener en een sigarenknipper met hertshoorn Loc Imari porseleinen schotel met bloemen en dierdecoraties met randbeschadigingen, diam.22,5 Loc Kt. roodgouden collier met hanger bezet met granaat 6-k Oud gekleurd 20 kt. gouden armband, 28 gr. 6-k Kt. gouden armband bezet met granaten, 28,9 gr. 6-k Kt. geelgouden rozet ring met briljant geslepen saffier en diamant 0,32 ct. rm: 17 (54) 6-k Kt. bicolor ring met briljant geslepen diamanten 0,30 ct. rm: 17,5 (55) 6-k Kt. geelgouden ring met een flexibele slang aan de bovenzijde bezet met briljant geslepen diamanten 0,02 ct. rm: 15 (47) 6-k Kt. gouden damesring bezet met granaat 6-k Kt. gouden rozetring bezet met granaat, 7,8 gr. 6-k Kt. geelgouden ring bezet met diamant en saffier 6-k Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamant 0,03 ct. rm: 17 (53) 6-k Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamanten 0,05 ct. rm: 19 (59) 6-k Kt. bicolor solitair ring met briljant geslepen diamant 0,10 ct. rm: 17 (53) 6-k Kt. geelgouden ring met robijn en briljant geslepen diamanten 0,04 ct. rm: 17,5 (55) Kt. geelgouden rijring met saffier en 8 kant geslepen diamant 0,04 ct. rm: 16,25 (52) 251 BWG rood gouden ring met cabuchon geslepen opaal en briljant geslepen diamanten 0,78 ct. rm: 16,25 (51) Kt. bicolor ring met ovaal facet geslepen smaragd en briljant geslepen diamanten 0,14 ct. rm: 17 (53) 6-k k k k Antieke Imari schotels met 2 kommen Loc Bronzen penningen (van Albert Schweitzer, La Fontaine en Picasso) Loc Antieke tinnen lepels met keurd, 17e/18e eeuw, bodemvondst Utrecht Loc Blauw gedecoreerde Chinese kom en 3 blauw gedecoreerde vaasjes en dekselpotje Loc Oud porseleinen wierookbrander onder deksel (deksel defect), China, 12 Loc Bronskleurig beeldje van een zittend jongetje met hengel Loc J. Joire, Bronzen beeldengroep van twee honden, h.30 Loc Stuk gepolijste grijze jaspis, 17 Loc Koopje van tien versteende zee-egels Loc Anton Heijboer, Sabang Sumatra (NI) Den Ilp, Kip, aquarel, 41 x 32 Loc Meerkleurig glazen sculptuur van een hert, h.40 Loc Meerkleurig glazen sculptuur van een eend, h.10 Loc Bronzen sculptuur van meisje naar Botero rustend op marmeren voetstuk, h.35 Loc Antieke Chinees porseleinen Imari kommen en Imari schotels Loc Jade snijstukken Loc

12 268 Vuurvergulde bronzen Empire pendule bekroond met twee engelen met harp, Frankrijk ca.1810, h.43 Loc Stel bronzen cassolettes op rood marmeren onderstel, h.32 Loc Château La Fiefs de Lagrange, 2e wijn, St. Julien, in org. kist 2007, 6x Loc Château Maucaillou Cru Bourgeois Moulis-Médoc in kist 2007, 6x Loc Château de Camensac Grand Cru Haut-Médoc 2004, in org. kist, 6x Loc Château De Fieuzal Grand Cru Léognan-Graves 1999 in org. Kist, 6x Loc Château La Tulipe de la Garde, Ilja Gort, Limited Editon 2012,in originele kistjes, 2x Loc Kistje met Château Les Tres Quots Médoc Cru Bourgeois 2011, 6x Loc Château Larose Trintaudon Cru Grand Médoc 2006, in org. kist, 6x Loc Kist met Château Poujeaux, Cru Exeptionnel Moulis-Médoc 2007, 6x Loc Château La Tulipe de la Garde, Ilja Gort, Limited Editon 2012,in originele kistjes, 2x Loc Château Tauzinat L' Hermitage, Grand Cru St. Emilion "03, in org. kist, 6x Loc Kistje met 3x Château Cissac Cru Exceptionnel Haut Médoc 2004 Loc Warre Vintage Port Quinta Da Cavadinha 1996 in org. kist, 2x Loc Off-white gelakt puntkastje met vijf laden, h.65 Loc Met personen beschilderde houten Indiase kist, h.40 x b.69 x d.35 Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselvaas, h.60 Loc Rood/wit/blauw beschilderde metalen kist, h.32 x b.59 x d.38 Loc Rood/wit/blauw beschilderde metalen kist, h.31 x b.70 x d.41 Loc Handgeknoopt wollen Ziegler kleed, 155 x 206 Loc Set van 4 gepolychromeerde met streepstof beklede eetkamerstoelen op cabriole poten Loc Ingelegde kersenhouten ronde tafel, h.76 x diam.107 Loc

13 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 290 Gepolychromeerde bronzen sculptuur van een arend op rots rustend op marmeren voetstuk, h Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselvaas bekroond door een Foohond, h Stel bronzen tafellampen met bruin en chroom afgezet met beige kapjes, h Stel handbeschilderde plateel Juliana- en Emmaborden, Schoonhoven, d.32 (onderrand Julianabord defect) Loc Loc Loc Loc Stel kristallen 1-lichts kandelaars, h.30 Loc Antieke kristallen kaasstolp op onderschotel Loc Koopje divers Herend porselein en kandelaar Loc Koopje divers Chinees porselein Loc Trilobiet, 26,5 Loc Stam versteend hout, Madagascar, 250 miljoen jaar oud, 21,5 Loc Woestijnroos, 18 Loc Zeldzame Chinese Boeddha figuren uit versteend hoorn Loc Afrikaans houten masker, L.60 Loc Beschilderde massief teakhouten dikke spiegellijst met spiegel, h.11 x L.103 x b W.L. Weijmans, Boerderij in de winter, gedateerd 1965, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Loc Antieke Chinese geborduurde lap, 68 x 37 Loc Antieke Perzische gouache/gem. techniek op met goud opgehoogd rijstpapier met voorstelling van een vrouw en bedelaar, in een met certosina-techniek ingelegde lijst, Isfahan, Antieke Perzische gouache/gem. techniek met voorstelling van een vrouw en bedelaar, in een met certosina-techniek ingelegde lijst, Isfahan, 66 x 41 Loc Leo Stracke, Dorpsgezichtje met molen en boot, olieverf op doek, 30 x 40 Loc Beukenhouten stoel bekleed met bont Loc Beukenhouten stoel bekleed met bont Loc Verzilverde Art Deco tafellamp met satiné bol Loc Gepolychromeerd Chinees aardewerken Tang-stijl paard, h.52 Loc Stel met koper afgezette marmeren vierlicht kandelaars, h 36 cm Loc Bronzen Ganesha, h.32 x b.46 Loc Schelpen/stenen collier rustend op metalen standaard, h.50 Loc Halssieraad vervaardigd van tanden met bloedkoralen schelpen rustend in metalen standaard, h Halssieraad vervaardigd uit rode/zwarte kralen, diverse schelpen, etc. rustend in metalen standaard, h Uit schelpen vervaardigd hals-sieraad rustend op metalen standaard, h.55 x b Goud gelakt metalen design dressoir met lederen wijnhouders geschikt voor 50 flessen en afgedekt door een glasplaat, h.86 x b.155 x d.46 Loc Loc Loc Loc Balinees schilderij van Dansende figuren, tempera op doek, 45 x 35 Loc A.J. Besters, , Landschap met vee, olieverf op paneel, 29 x 36, r.o.ges Kt. geelgouden ring met briljant geslepen saffier en diamant 0,22 ct. rm: 17,5 (54) Loc k Kt. geelgouden solitair ring bezet met briljant 6-k Kt. gouden damesring bezet met gele steen 6-k Kt. solitair ring met briljant geslepen diamant 0,20 ct. rm: 19 (60) 6-k

14 Kt. bicolor ring met princes geslepen citrien en briljant geslepen diamanten 0,04 ct. rm: 17 (53) 6-k Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamanten 0,02 ct. rm: 17,5 (55) 6-k Geelgouden ring bezet met een briljantje (band is uit model) 6-k Kt. bicolor oorhangers met briljant geslepen diamanten 0,28 ct. 6-k Kt. bicolor oorhangers met briljant geslepen diamanten 0,38 ct. 6-k Kt. geelgouden oorhangers met cultivé parels 6-k Kt. geelgouden oorhangers met cultivé parels 6-k Kt. geelgouden oorknoppen met blauwe topaas 6-k Paar gouden oorstekers met granaat 6-k Kt. geelgouden oorringen met parels 6-k Kt. geelgouden oorknoppen met blauwe topaas 6-k Kt. 3 kleuren oorknoppen bezet met cultivé parels 6-k B.Rosiak, kathedraal, schip 12 x 8 cm Loc G.C.A.Last, Oude litho van een reisgezelschap, 27 x 20 Loc Société Céramique, Maestricht, aardewerken herinneringsschotel, diam Samuel Hendrik Mendes da Costa, Amsterdam Amsterdam, Landschap met een vrouw en houthakkende personen, olieverf op doek, 60 x Joseph Israels, Groningen Den Haag, Groningse boerin in landschap en een Groningse boerin in interieur, olieverf op board, 26 x 15 pendant 342 Han van Meegeren, Deventer Amsterdam, Portret van een staande naakte dame in interieur, olieverf op board, 26 x Marie-Marc Antoine Bilcocq, Paris , pendant van twee kinderen in interieur, olieverf op paneel, 19 x 16 Loc Loc Loc Loc Loc J.Rengers, Schelpenvisser, olieverf op doek, 18 x 24 Loc Toegeschreven aan H.Hulk, Strandgezicht met bomschuiten, olieverf op paneel, 16 x Deels blauw beschilderde Chinese 2-deurs kast met houten schuifsluiting, h.86 x b.105 x d.45 Loc Loc Art Deco sculptuur van twee gestileerde honden op marmeren basement Loc Verzilverd bronzen Art Deco tafellamp met gesatineerd glazen kap h.43 Loc Eikenhouten richel met twee mannenkopjes Loc Antieke wortelnotenhouten Chippendale 2-deurs vitrinekast rustend op klauwpoten, h.220 x b.140 x d.50 (3 ruitjes defect) Loc Koopje divers Delfts blauw aardewerk Loc Set van 6 gekleurde Boheems kristallen glazen, h.22 Loc Koop divers porseleinen beeldjes, etc. Loc Gepolychromeerd 19-delige kerststal Loc Delig koperen inktstel bestaande uit een inktpotje, een pennenbakje en 2 gecanneleerde 1-lichts kandelaartjes Loc Koopje Chinees porseleinen kommen met deksels (defecten) Loc Deels zwart en grijs gelakte eetkamertafel vervaardigd van een antieke poortdeur rustend op metalen onderstel, h.80 x b.103 x L.268 Loc Set van 6 zwart gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel Loc Handgeknoopt Isfahan kleed, 370 x 255 Loc Gepolychromeerde bronzen sculptuur van een paard met ruiter, h.60 Loc Gijsbertus Craeyvanger, Utrecht , Landschap met personen bij ondergaande zon en een Landschap met personen, gedateerd 1839 en 1851, pendant, olieverf op paneel (2x), 49 x 38 Loc

15 362 Rein Miedema, Harlingen Rotterdam, Maanlandschap met molen, olieverf op doek, 60 x Martin (Martijn) Monnickendam, Amsterdam Amsterdam, Stilleven met zittende Boeddha, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Loc Bronzen Art Deco tafellamp met gesatineerde glazen kap Loc Antieke mahoniehouten 2-deurs penantkast, Holland ca.1840, h.93 x b.105 x d.47 Loc Legering pendule op koperen pootjes en met koperen ornamenten, h.62 Loc Art Deco tafellampje op smeedijzeren voetje met gesatineerd glazen kapje Loc F. Wolkers, Zeegezicht met maan, olieverf op doek, 76 x 50 Loc Antieke mahoniehouten Engelse kaptafel, ca. 1890, met 3-luik spiegelopstand, h.178 x b.110 x d.50 Loc Art Deco tafellamp met drie witte bollen Loc Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen kaasstolp op onderschotel Loc Kristallen schaaltjes Loc Stel geslepen kristallen dekselbokalen, h.32 Loc Kristallen tafelstel met peper- zout- en olie en azijnvaatjes Loc Lion Schulman, Hilversum Kamp in Duitsland, Winter en zomerlandschap, olieverf op paneel, 33 x 25 pedant 376 P.D. van der Burg, Havengezicht met bedrijvigheid en schepen met op de achtergrond een kerk, 57 x 44 Loc Loc A.P. Luyt, Vee in landschap, gedateerd 1867, olieverf op paneel, 25 x 36 Loc Toegeschreven aan G.F. Teyssen, Hutje in bosrijke omgeving met personen, olieverf op paneel, 18 x Sjamaar Pieter Gerardus, Den Haag Den Haag, Dinerend gezelschap bij kaarslicht, olieverf op paneel, 27 x 22 Loc Loc Onb.meester, Personen in interieur, olieverf op paneel, 39 x 29 Loc Kerekeks, Tram in straat, opgehoogde plaat in lijst, 50 x 39 Loc Hollandse mahoniehouten Willem III penantkast, h.95 x b.115 x d.55 Loc Zwartgelakte schoorsteenpendule geflankeerd door 2 goudkleurige ionische zuilen, h.30 Loc Aardewerken Art Deco vaas, h.28 Loc Verchroomde Art Deco tafellamp met voorstelling van vis vangende ijsvogel met gesatineerd glazen kapje gedragen door een rietsigaar Loc Betonnen borstbeeld van een Romein op sokkel, h.55 Loc Beglaasde crèmekleurige 2-deurs kast met bajonetsluiting, h.230 x b.120 x d Set van 3 gemerkte 18e eeuwse Delfts blauwe schotels met florale decoraties, diam. 33 Loc Loc Chinees porseleinen 5-delig kaststel Loc Stel blauw gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvazen, h.34 Loc Met Hollandse taferelen gedecoreerde aardewerken 5-delig kaststel (deels gerestaureerd) Loc Koop divers aardewerk, porselein, etc. Loc Koopje divers kleingoed, etc. Loc Antieke eikenhouten staartklok met handbeschilderde wijzerplaat (verkeerde slinger op de foto, slinger zit in behuizing) 395 Mahoniehouten nachtkastje met een deurtje, lade, en een rood marmeren blad, h.75 x b.38 x d Oude Gepolychromeerde geglazuurde aardewerken Chinese Fu hond op sokkel, h.110 Loc Loc Loc Deels wit gelakte iepenhouten zuil, h.132 x b.70 x d.70 Loc Donker gebeitste grenenhouten tafel, h.74 x L.126 x b.70 Loc

16 399 Stel bronzen tafellampen met bruin en zilver afgezette voet met tweedstof kappen, h.66 Loc Bronzen beeldengroep van twee herten, h.76 Loc J.Haufsmann, tekening van kamelen, 21 x 19 Loc Adriaan Timmers, Rotterdam Wormerveer, Stilleven met boeken, blakers, landkaarten, etc., olieverf op doek, x 45 Loc Onb.meester, Boerenjongen met vuur, olieverf op paneel, 54 x 60 Loc Beigekleurige 2-delige kast met boven beglaasde deuren en in de onderkast 2 deuren, h.240 x b.105 x d.40 Loc Kt. geelgouden hanger met koraal 6-k Kt. geelgouden collier bezet met parels 6-k Kt. gouden camee broche, 9,5 gr. 6-k Kt. geelgouden collier met hanger met briljant geslepen diamanten 0,05 ct. 6-k Twee 14 kt. gouden manchetknopen, 8,6 gr. 6-k Gouden medaillon bezet met briljant 6-k Gouden munt aan hanger, Laurens, Rotterdam en een vergulde cent als hanger 6-k Kt. gouden collier met hanghorloge met gouden kast 6-k Amerikaans laag gehalte gouden ketting en 14 kt. gouden ketting 6-k Omega dameshorloge met band (in originele staat en goed werkend) 6-k Set gouden oorstekers met parel en elk 3 diamanten. Design Buchwald 6-k Twee 18 kt. gouden oorclips met bollen, 10,4 gr. 6-k Kt. bicolor oorknoppen met 8 kant geslepen diamanten 0,16 ct. 6-k Kt. bicolor oorknoppen met 8 kant geslepen diamant 0,01 ct. 6-k Kt. geelgouden oorknoppen 6-k Kt. geelgouden creolen 6-k Koop diverse aardewerken en porseleinen borden Loc Koopje divers porselein w.o. Herend Loc Koopje diverse Japanse souvenirs Loc Antieke blauw/wit porseleinen dekselpot met 4 oortjes en Kylin op deksel en grote gemberpot met decor van draak en pauw, China, 22 Loc Antieke eikenhouten staartklok met handbeschilderde wijzerplaat, h.79 Loc Stel bronzen kandelaars gedragen door jongetjes, h.42 Loc Iepenhouten Chinese 2-deurs nachtkastjes, h.70 x b.45 x d.35 Loc W.L. Weijmans, Boer in sloot bij boerderij, olieverf op doek, 60 x 50 Loc Peter van den Braken (Eindhoven, aldaar, 1979), Impressionistische voorstelling met boomgaard, olieverf op doek, 40 x W.L. Weijmans, Raven in besneeuwd landschap, handgesigneerde litho, 45 x 36 Loc Loc R. Scholten, Vissen, pasteltekening, 53 x 70 Loc R. Scholten, Vissen, pasteltekening, 50 x 34 Loc Antieke Japanse bronzen vaas met decor van vissen, h.46 Loc

17 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 434 Zeer grote wit met groen gelakte deels beglaasde 2-deurs kast, h.250 x b.126 x d.45 Loc Koopje divers kleingoed w.o. aardewerk, porselein, etc. Loc Koopje divers w.o. koperwerk, Limoge porselein etc. Loc Zwaar handgesmeed wijnrek voor 50 flessen Loc Zwaar handgesmeed wijnrek voor 50 flessen Loc Goud vergulde bronzen 3-lichts wandkandelaar, h.82 Loc Grote geslepen spiegel in goud met zwarte lijst, 120 x 89 Loc Metalen goud- met wit gelakte wandlamp in de vorm van bloemen, 120 x Onb.meester, Schaapjes met schaapherder op de heide, olieverfje op paneel, 17 x Gepolychromeerde sculptuur van een dikke dame naar Niki de Saint Phalle rustend op zwart marmeren voetstuk, h Verzilverde bronzen Art Deco tafellamp met groen gesatineerd glazen kap, h.45 Loc Loc Loc Loc Rood glazen vaas Loc Oranje met rood marmeren Art-Nouveau pendule met koperen ornamenten, h.35 Loc Art Deco tafellamp op marmeren voet met witte bolletjes Loc Latour, Kindjes en boerenwagen op landweg, olieverf op paneel, 40 x 30 Loc Oude landkaart, Hollandia, 44 x 34 Loc Oude landkaart, Noordzee, 60 x 50 Loc Gepolychromeerde gelakte metalen wijntafel, h.68 x diam.60 Loc Gepolychromeerde gelakte metalen wijntafel, h.68 x diam.60 Loc Lampvoeten vervaardigd uit een nikkelen ketting met grijze kap, h.62 Loc Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld, h.70 Loc Metalen staande schemerlampvoet met antraciet kap, h.180 Loc Deels verzilverd met zwart gepolitoerde houten Art Deco hanglamp met gesatineerd glazen schaalkappen, Ezan Loc Antieke kastanjehouten eetkamertafel, h.70 x L.200 x b.100 Loc Set van 6 eikenhouten Lodewijk XIII-stijl stoelen bekleed met gobelin stof Loc Plazuid servies, N.V. Koninklijke plateel bakkerij, Zuid Holland, Gouda Loc Porseleinen dekselpotten (waarvan een met deksel) met decor van vrouw met sotjes, China Loc Porseleinen kastkommen met decoraties van hanen Loc Gepolychromeerde met personen gedecoreerde Chinees porseleinen schotels (deels defect), diam.22 Loc Koopje van 4 antieke sculpturen van speksteen Loc Antiek bronzen tempelbel met Kylin of tempelleeuw, vermoedelijk 15/16e eeuw, Java Loc Netsuké van ratjes, gesign. Loc Antiek porseleinen snuifflesje met erotisch decor en met karaktermerk en goud/ gele stopper, China 467 Antiek porseleinen snuifflesje met erotisch decor en karaktermerk met stopper, China Loc Loc Mammoet ivoren netsuke van een kip met kuiken, gesigneerd Loc Porseleinen (erotisch) snuifflesje met karaktermerk op onderzijde met goudkleurige stopper, vermoedelijk laat 19e eeuw, China Loc Antieke spekstenen tempelleeuwtjes, h.11 Loc

18 471 Antiek porseleinen schenkkannetje met deksel met fraai decor van vrouwen in landschap met tempel, Satsuma, Meiji, Japan Loc Koopje divers kleingoed w.o. porselein, lakwerk, houtsnijwerk Loc Blauw aardewerken Art Deco vaas, h.37 Loc Gesigneerd bronzen voetje van de jonge Boeddha, vermoedelijk laat 19e eeuw, China 475 Etnografica, Antiek houten opiumcontainer met aap op deksel en rondom ingelegd met fabeldieren, Karo-Batak, Sumatra Loc Loc Chinees blauwe beeldjes (stempel onderkant), ca. h.30 Loc Koperen Jugendstil fotolijst, 31 x 23 Loc Koopje divers kleingoed w.o. Indonesisch boekje op bamboe, diverse antieke prikkers en 2 binocles (1 defect) 479 Antiek metalen snuifflesje met (2x) hoog reliëf van leeuw en aan beide zijden een grote rode steen en rode stopper, China Loc Loc Gestoken dubbelzijdige Chinese draken amuletten Loc Antiek blauw/wit porseleinen rolwagen met karaktermerk en blauw/wit porseleinen olieflesje met karaktermerk, China Loc Antiek blauw gedecoreerd Chinees trekpotje Loc Antiek gepolychromeerd luster glazuur aardewerken kinder theeserviesje Loc Bronzen sculptuur van een meisje op stoel, h.15 Loc Oude gepolychromeerde porseleinen pijpen Loc Boekensteunen met pauwen Loc Drie 19e eeuwse blauwe 4 pastster tegels Loc Antiek Chinees bronzen wierookpotje met houten deksel en drakendecoraties, h.16 Loc Kt. gouden ring met roos geslepen diamanten 0,15 ct. rm: 17 (53) 6-k Kt. bicolor rijring met briljant geslepen diamanten 0,45 ct. rm: 18 (56) 6-k Kt. geelgouden ring met smaragd en briljant geslepen diamanten 0,05 ct. rm: 16,5 (52) Kt. bicolor ring met saffier en briljant geslepen diamanten 0,01 ct. rm: 17 (53) 6-k k Kt. geelgouden molen met draaiende wieken als hanger 6-k Kt. geelgouden solitair oorknoppen met briljant geslepen diamanten 0,30 ct. 6-k Kt. bicolor oorhangers met 8 kant geslepen diamanten 0,01 ct. 6-k Kt. geelgouden ring met cabuchon geslepen koraal rm: 17 (53) 6-k Kt. gouden ring bezet met 0.50 ct. roosdiamant, 8,1 gr. 6-k Kt. bicolor ring met briljant gesleepn diamanten 0,04 ct. rm: 17,5 (55) 6-k Kt. geelgouden ring met 8 kant geslepen diamanten 0,08 ct. rm: 18,5 (58) 6-k Kt. gouden brede ring bezet met 3.36 ct. briljant, 13,7 gr. 6-k Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamant 0,06 ct. rm: 17,25 (54) 6-k Kt. gouden ring bezet met mosagaat 6-k Kt. geelgouden ring met saffier en briljant geslepen diamanten 0,05 ct. rm: 19 (59) 6-k Kt, bicolor ring met briljant geslepen diamanten 0,04 ct. rm: 17 (53) 6-k Antieke gepolychromeerde Delftse aardewerken schotel, 18e eeuws, diam Antieke gepolychromeerde Delfts aardewerken schotel, 18e eeuws, diam In hoogglans beschilderd 3-deurs dressoir met afbeeldingen van bloemen en Chinees huis, h.90 x b.200 x d Antiek iepenhouten staartschippertje met fraai beschilderde wijzerplaat, h.67 Loc Loc Loc Loc

19 509 Cornelis Johannes (Kees) Maks, Amsterdam Amsterdam, Halfnaakte vrouw in landschap, olieverf op doek, 50 x Monogram, Hollandse School, Rivierlandschap met molen, olieverf op doek, 19e eeuw (monogram r.o. ged.1851), 33 x 41 Loc Loc Monogram W.G. tekening, tafereel, 20 x 15 Loc Oude wortelnotenhouten Art Deco wandkast met 2 beglaasde deuren en een secretaire-gedeelte met daarin archief vakken en een lederen blad, h.130 x b.120 x d.35 Loc Art Deco tafellamp met gestilleerde dame en kapje in bloemdecor Loc Koop divers glaswerk Loc Toegeschreven aan Hendrik Petrus Berlage ( ), robuuste eikenhouten bijzettafel, h.45 x b.65 x d.35 Loc Stel Empire-stijl 2-lichts kandelaars op marmeren voetstuk, h.53 Loc Antieke mahoniehouten ingelegde likeurkelder met inhoud van 6 karaffen en 2 glaasjes (deels defect), Holland ca Loc Oud Chinees lakwerk luik met diverse teksten, h.74 x b.217 Loc Antieke mahoniehouten Louis Philip linnenkast met geprofileerde kap, h.230 x b.170 x d Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een springende kikker rustend op marmeren voetstuk, h.50 x b.115 Loc Loc Eikenhouten portemanteau met spiegel, Holland ca. 1905, h.210 x b.85 Loc Grote metalen gegalvaniseerde engel, h.76 Loc Verzilverd dienblad met spiegel, 60 x 35 Loc Antiek zwart geëbonniseerd houten bidstoeltje met getorste spijlen en floraal gedecoreerde geborduurde stoffering, h.90 Loc Spiegel of psyche in goudkleurige ornamenten lijst, h.175 x b.40 Loc Hoge hoeden, Burton en Roos, Amsterdam Loc Smeedijzeren staande kapstok, h.200 Loc Keith Haring, Lucky Strike, serigraphie 1987, Albin Uldry, Bern Swiss, 100 x 70 (barstje in het glas) Loc Onb.meester, De Drie Gratiën met op de achtergrond een tuin, 60 x 50 Loc Karel Appel, Gezichten, handgesigneerde zeefdruk, 78 x 57 Loc Andy Warhol, Broadway Cat, print signée, 60 x 44,5 Loc Monogram, Russische School, drie heiligen, oliverf op papier, 33x29 Loc Susan Richter, Compositie 1, gem.techiek, gedateerd 1990, 24 x 24 Loc Naar Corneille, Abstract, inkt op papier, 45 x 30 Loc Smeedijzeren wijnrek/tafeltje voor 16 flessen Loc Lustau PX Sherry, een vintage portachtige dessertwijn, 4x Loc Bruingelakt keukenkastje met diverse afbeeldingen van koffie, h. 70 x b. 55 x d 30 cm Loc Smeedijzeren Art Deco bureaulampje met gesatineerd glazen kapje Loc Antieke notenhouten Art Nouveau buffetkast met snijwerk van bloemen, druiven, etc., h.230 x b.200 x d.45 Loc Rood met zwart marmeren Art Deco pendule (glas ontbreekt) Loc Monogram Jan H., Stilleven, gouache, gedateerd 1947, 90 x 70 Loc J. Dequot, Hermes, lithografie, nr. 141/150, 40 x 55 Loc Andy Warhol, Flowers, lithoprint, 91 x 91 Loc A.J. van Eijbergen, Interieur met breiende vrouw, olieverf op doek, 65 x 50 Loc Salvador Dali, Le spectre du sex-appeal, lithographie naar origineel van 1934 met beperkte oplage, nr.53/300, gesigneerd, 71 x 49 image Loc Twee Japanse prenten, 61 x 41 Loc Onb.meester, Abstract met vogels, ingelijste textiel, 40 x 30 Loc

20 548 Groen marmeren Empire pendule met bovenop het uurwerk een bronzen sculptuur van een rechter leunend op wetboek, Frankrijk ca.1810, h.53 x b.37 Loc Jugendstil courantenhouder op eikenhouten plank Loc Johanna Bastiana Sijthoff van Rijswijk, Den Haag Laren, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x K.H. Juptmann, Berglandschap met in de sneeuw liggende huizen op de voorgrond, olieverf op doek, 90 x 70 (gaatjes in doek) Loc Loc Onb.meester, Vrouw met bijbel, olieverf op doek, 62 x 51 Loc John de Mulder, Belgische School, Zeegezicht, olieverf op doek, 50x100 Loc Antieke Brabantse eikenhouten 2-deurs kast met geprofileerde kap, Holland ca. 1800, h.160 x b.140 x d.50 Loc Bernard Buffet, New York, lithographie, Mourlot Paris, 35 x 28 Loc Onb.meester, Madonna, olieverf op koper, 24 x 18 (lijst defecten) Loc Art Deco tafellamp op deels houten voet met wit opaalglazen kap - Mazda France 558 Met wortelnotenhouten gedecoreerde Art Deco-stijl 3-laden kastje, h.60 x b.50 x d Antieke rijk bewerkte donker gepolitoerde houten etagère hokker met meanderversieringen, h.80 x b.40 x d.40 Loc Loc Loc Grote metalen gegalvaniseerde engel, h.120 Loc Henri Matisse, le Pont Saint Michel Paris, ets, 20 x 15 Loc Pablo Picasso, Los Goros, linogravure, 1962, 31 x 37,5 (image) Loc Dick Benedictus Mirande, Poes en muis, olieverf op doek, gedateerd 1982, 55 x Ond.gesign., Religieuze voorstelling, handgesigneerde houtsnede, gedateerd 1942, 62 x Endlich (pseudoniem van Jan Simon Knikker jr.), Leiden Den Haag, Stilleven met koperen pot met geraniums, olieverf op doek, 50 x Fernand Léger, Femmes fauteuil, Lithografie, 1953, epreuve d'artiste, 66,5 x J.Spier-omgeving van- tempera, Montelbaan toren, afkomstig uit hotel Pool Amsterdam, 116 x 101 Loc Loc Loc Loc Loc Wil Bruin, Moderne compositie, gem.techniek, 45 x 65 Loc Cornelis Westerbeek, , Eenden tussen het riet, olieverf op paneel, 28x49 Loc P. Bobsam, Bloemstilleven, olieverf op board, 60 x 40 Loc Oude spiegel in lichtgrijs gelakte lijst ca Loc Oude dubbelgebogen wortelnotenhouten 1-deurs vitrinekast met gecontouneerde kap, rustend op klauwpoten, Holland ca.1900, h.210 x b.130 x. d Kt. bicolor solitair oorknoppen met briljant geslepen diamant 0,03 ct. rm: 17 (53) Kt. geelgouden ring met robijn en 8 kant geslepen diamanten 0,01 ct. rm: 16,5 (52) Kt. geelgouden rijring met smaragd en 8 kant geslepen diamant 0,01 ct. rm: 17 Loc k k k Bicolor ring met briljant geslepen diamant 0,12 ct. rm: 17,25 (54) 6-k Kt. geelgouden rijring met briljant geslepen robijn en diamant 0,12 ct. rm: 17,5 (55) 6-k Gouden Piaget Citea herenhorloge in box met certificaat 6-k

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

uit diverse faillissementen van:

BT - zwart. Comic - rood. Dingo

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

1 T/M 8 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. wegens bedrijfsbeëindiging van:

1 T/M 8 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. wegens bedrijfsbeëindiging van: 1 T/M 8 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING wegens bedrijfsbeëindiging van: BARONES VAN LOCHEM TE ENSCHEDE; SHOWROOMVOORRAAD MEUBELEN EN WOONACCESSOIRES Woonboulevard 12, 7606 AJ Almelo; kijkdag: 1 t/m 8 september

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

Productnaam SKU verpakkingseenheid Prijs, Nieuw bedel metaal blad np st 0,00 bedel metaal blad sp st 0,00 bedel metaal filigraan blad

Productnaam SKU verpakkingseenheid Prijs, Nieuw bedel metaal blad np st 0,00 bedel metaal blad sp st 0,00 bedel metaal filigraan blad Productnaam SKU verpakkingseenheid Prijs, Nieuw bedel metaal blad np 79060 10st 0,00 bedel metaal blad sp 79056 25st 0,00 bedel metaal filigraan blad goud koper 79057 10st 0,00 bedel metaal hart goud 79055

BRONZEN BEELDEN (NL) Bronze sculpture. Machineweg 16 1394 AV Nederhorst den Berg (Bronzen beelden) Closing date: Tuesday 21 JUNE starting 19:00

BRONZEN BEELDEN (NL) Bronze sculpture. Machineweg 16 1394 AV Nederhorst den Berg (Bronzen beelden) Closing date: Tuesday 21 JUNE starting 19:00 ONLINE AUCTION BRONZEN BEELDEN (NL) Bronze sculpture Machineweg 16 1394 AV Nederhorst den Berg (Bronzen beelden) Closing date: Tuesday 21 JUNE starting 19:00 Viewing: Saturday 18 June from 10:00 until

Overzichtslijst artikelen Veiling AvP zat. 15 sept. 14u. Parochiehuis Van Slichtenhorststraat 81, Nijmegen (kijkochtend 15 sept u) 1 Geëmailleerd lepelrek circa 1930 openingsbod 2 Wevers olielampje (brons) ca. 1900 openingsbod 3 Tinnen kandelaar met 2 glazen kelken openingsbod 4 Tinnen tweearmige kandelaar met glazen kelken openingsbod

Design vintage sofas and chairs, bronze statuettes and decorations

Design vintage sofas and chairs, bronze statuettes and decorations ONLINE AUCTION FURNITURE & HOME DECORATION (NL) Design vintage sofas and chairs, bronze statuettes and decorations Machineweg 16 1394 AV Nederhorst den Berg (Veilinglocatie Furniture & Home Decoration)

Sfeervol modern sobere romantiek

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Design meubelair en interieurdecoraties

Design meubelair en interieurdecoraties ONLINE VEILING FURNITURE & HOME DECORATION (NL) Design meubelair en interieurdecoraties Nieuwe Havenweg 77 1216BP Hilversum (Furniture & Home Decoration) Sluitingsdatum: maandag 09 NOVEMBER vanaf 18:00

4 t/m 19 Stoelen en tafels Het is licht. 20 t/m 33 Stoelen en tafels Het is donker. 54 t/m 61 Metaal Denk in staal. 62 t/m 67 Stapelstoelen Stapel op

4 t/m 19 Stoelen en tafels Het is licht. 20 t/m 33 Stoelen en tafels Het is donker. 54 t/m 61 Metaal Denk in staal. 62 t/m 67 Stapelstoelen Stapel op Catalogus 2011/12 2 Inhoud 3 4 t/m 19 Stoelen en tafels Het is licht 20 t/m 33 Stoelen en tafels Het is donker 34 t/m 41 Gestoffeerd Stof tot nadenken 42 t/m 53 Hotel en recreatie Gastvrij genieten 54