Download "Volgorde van verkoop Kunst- en Antiekveiling / Dec.'18 (Deze verkoop valt onder de margeregeling)"

2

3 Goud, z i l v eren pos t z egel s * Ver z a mel hoff *

4 Volgorde van verkoop Kunst- en Antiekveiling / Dec.'18 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 100 kavels per 10 minuten af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Cat. nr :30 uur Cat. nr. Live veiling Online bieden sluit om timed on-line veiling Sluit om :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur Cat. nr. timed on-line veiling Sluit om :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen.

5 Eerstvolgende veiling De kijkdagen van onze eerstvolgende Kunst- en Antiekveiling vinden plaats op zaterdag 9 en zondag 10 februari 2019 van uur Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 19 december en van uur donderdag 20 december en van uur vrijdag 21 december en van uur Zaterdag 22 december en van uur

6 Live veiling 1 Karel Appel, Amsterdam Zurich, Abstract, gouache, gesigneerd rechtsonder en gedateerd 19 sept. '61, met diverse handgeschreven teksten, 48,5 x 67 Provenance: particuliere collectie 2 Antieke mahoniehouten Empire 2-deurs commode met lade door zuilen geflankeed met vuurverguld bronzen beslag, ivoren sleutelgathouder en afgedekt door een groen marmeren blad, Frankrijk, circa 1820, h.85 x b.81 x d.45 3 Antieke koperen met porseleinen piedestal rustend op klauwpoten (bovenpot ontbreekt), h Antieke Franse vuurvergulde bronzen Louis Seize 6-arms kroonluchter gedecoreerd met papegaaien en ramskoppen, 19e eeuw, h.110 x diam Antieke bronzen deels vergulde Louis Seize wandlusters gedecoreerd met papegaaien en ramskoppen, 19e eeuw, h.64 x b.32 x d.18 6 Reisbestek met zilveren handvatten met voorstellingen van Vrouwe Justitia en man met doedelzak, gedateerd in lederen foudraal, 1737, met meesterteken "HH" en draagt monogram T.E., 18 eeuw 7 Antiek Engels 2e gehalte zilveren inktstel met kristallen flacons, The Goldsmiths & Silversmiths Co Ltd, London, jaarletter 1916, h.9 x b.27 x d.19 8 Corstiaan de Vries, Rotterdam Amsterdam, Portret van Antoine Bodar in opdracht van Johan Polak, Amsterdam 1980, gemengde techniek, 94 x 60 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 9 Antiek met le bloemen en personen in landschap beschilderd 18 kt. gouden visitekaartendoosje i.v.v. boekje, h.1 x b.7 x d.4, 53,9 gr Kt. rosé gouden EBEL 1911 BTR chronograaf horloge, anno 2006 met box en papieren, automatisch uurwerk, lederen band met vouwsluiting, winkelwaarde euro 11 Antiek 18 kt. gouden koord collier met filigrain hanger bezet met turkoois en parels, totaalgewicht 66,5 gr Loc Loc.8 75 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc.1a 700 Loc.1a 12 Antieke goud vergulde tashaak bewerkt met harpspelende dame, 18e eeuw 170 Loc.1a 13 Antieke Frans glazen Louis Seize pendule geflankeerd met vuurverguld bronzen beslag, 19e eeuw, h.18 x b.10 x d.6 14 Antieke 18e eeuwse tafelklok met maan- en datumaanduiding en een dubbele bel, in geëboniseerde kast, gesigneerd Anaiom London, gedateerd op achterplaat 1787, h.37 x b.25 x d Loc Loc.9 15 Geëmailleerde portret miniatuur in 14 kt. gouden omranding als broche/hanger 120 Loc.1a 16 Willem Gerard Hofker, Den Haag Amsterdam, Gezicht op Venetië, De scheve toren van de Griekse kerk vanaf San Giorgio, handgesigneerde pasteltekening, 18 x Chinees porseleinen famille verte le sur bisquit sculptuur van een foo hond, Qing Dynastie, h Loc Loc.9 18 Antiek 18 kt. gouden chatelaine, 33,9 gr. 500 Loc.1a 19 Jeroen Krabbé (Amsterdam 1944), Zomer, in opdracht van Louis van Dijk wiens tuin hij tijdens de vier jaargetijden schilderde, olieverf op doek, gedateerd 1988, 140 x 280 Tentoongesteld: Fundatie Zwolle van 11-2 t/m 'Jeroen Krabbé, Schilder een retrospectieve'. Provenance: collectie Louis van Dijk. (Nota bene: twee andere seizoenen uit de serie zijn in het bezit van Joop van den Ende en Martijn Krabbé) Kt. geelgouden ring, model solitair met 1,62 ct. briljant geslepen diamanten, kleur: F, kwaliteit: Vs2, met certificaat Hoge Raad Diamant Antwerpen, 3,4 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde ,00 21 FRANCK MÜLLER Master Square White, 18 kt. witgouden horloge bezet met briljant geslepen diamanten, met box, kastmaat 33 mm., met Quartz uurwerk Ronda Barraud Londen, een geëboniseerde met messing afgezette tafelklok, 1790, h.34 x b.29 x d.19, Blauw/wit Chinees porseleinen schotels en bijpassende kommen met decoratie van lange lijzen en bloemen, gemerkt aan onderkant met Yu merk, te dateren 19e eeuw (4 schotels defect) 24 Herman Frederik Carel (Herman) ten Kate, Den Haag Den Haag, Gezelgschap in het park, gedateerd 1854, olieverf op paneel, 12,9 x Otto Boudewijn de Kat, Dordrecht Laren (Noord-Holland), Gezicht op Sète Frankrijk, gedateerd , gouache, 20 x 12,5 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam Loc Loc.1a Loc.1a Loc Loc Loc Loc.9

7 Live veiling 26 Charles Henri Joseph (Charles) Leickert, Brussel Mainz, Hollands rivierlandschap met personen, olieverf op doek, 92,5 x 60,5 (In het RKD opgenomen: Auction Amsterdam Mak van Waay , nr. 175) 27 Mogelijk Charles Henri Joseph (Charles) Leickert, Brussel Mainz, IJsvermaak met diverse personen en gebouwen, olieverf op paneel, 66 x Antieke bloemmahoniehouten Empire 5-laden commode met vuurverguld bronzen beslag en ornamenten afgedekt door een zwart marmeren blad, Frankrijk, ca.1820, h.92 x b.132 x d Antieke opengewerkte vuurverguld bronzen Louis Seize 3-delig klokkenstel gecombineerd met wit marmer, 19e eeuw, hoogte pendule Kt. witgouden ring bezet met 4.06 ct. briljant geslepen diamant, kleur: M, kwaliteit: Vs, 6 gram, ringmaat 18, met HRD Jewelry Report, winkelwaarde Zeer grote meerluiks geslepen spiegel gevat in antieke goudkleurige kuiflijst, h.280 x b Yuji Hara (JAPANS, ), bronzen sculptuur van de beroemde Pools-Russische danser Vaslav Nijinsky ( ), de ster in Les Ballets Russes, vermoedelijk afgebeeld tijdens zijn rol in "L'après-midi d'un faune" (1912), hoogte: 185, gewicht: circa 240 kg. Provenance: privé collectie Nagoya - Japan 33 Zeer grote metalen staande waxinelichthouder met decoraties van pauwen, olifanten en personen geschikt voor 56 waxinelichtjes, h.260 x b Sylvia Maria Elisabeth Willink-Quiël (Amsterdam 1944), Portret van Johan Polak, olieverf op doek, 60 x 39 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 35 Sylvia Maria Elisabeth Willink-Quiël (Amsterdam 1944), Portretten van Johan Polak en Rik van Dam, olieverf op paneel, 17 x 13,5 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 36 Sylvia Maria Elisabeth Willink-Quiël (Amsterdam 1944) en Hendrikus Jacobus (Rik) van Dam (Uithoorn Amsterdam), Gezicht en vlinder door Sylvia, gedateerd 2003, 49 x 39 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 37 Paul de Reus (Den Haag 1963), gepolychromeerde sculptuur "De mooiste dag van je leven", 1992, h.123 x b.50 x d.86 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 38 Cartier Tank Française, model 2385, 18 kt. geelgouden horloge, Quartz uurwerk, kastmaat 25 x 20 mm., met box en papieren, winkelwaarde , Loc Loc Loc Loc Loc.1a Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc.1a 39 Rood/geel/blauwe Rietveld stoel uitgevoerd door Cassina Meubelmakerij Rietveld, nr Loc Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant 0,94 ct., F-G I1, ringmaat: 16,5 (52) Loc.1a 41 Oud miniatuur bronzen kanon op affuit, h.30 x L.86 x b Loc.9 42 Koopje diverse religieuze voorwerpen w.o. een cloisonné kruis 16 Loc.9 43 Geelkoperen langwerpige tabaksdoos, 18e eeuw 180 Loc.9 44 Zeeuws mes met besneden palmhouten heft 240 Loc.9 45 Platina ring bezet met 3 diamanten, 2.36 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, middensteen met briljantslijpsel, 2.01 ct., kleur G - Kwaliteit VVs2 met certificaat Hogeraad van Antwerpen, 6,7 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde ,00 46 Antieke vuurverguld bronzen opengewerkte cabaret met spiegelbodem rustend op 3 opengewerkte pootjes, h.5 x diam Loosdrechts porseleinen koffiekan met bloemdecoraties, een theeflacon en een suikerpot, gemerkt M.O.L. (diverse defecten) Loc.1a 75 Loc Loc.9 48 Antieke Amsterdams gekeurde rijkbewerkte zilveren tasbeugel met beurs 450 Loc Met bloemen gedecoreerde Amstel porseleinen schotels (één gerestaureerd), diam Loc.9 50 IGI JEWEL REPORT 14 kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 1,45 ct., ringmaat 17,25 (54) 51 Toegeschreven aan Rousseau, vuurverguld bronzen groep van twee bokken bij boom rustend op marmeren voetstuk, 19e eeuw, h.27 x b.30 x d Antieke bronzen deels vuurvergulde 2-lichts kandelaars gedragen door een kindje en door een faun rustend op roze marmeren sokkeltjes, 19e eeuw, h Loc.1a 425 Loc Loc Antieke met rozen gedecoreerde porseleinen schotels, 18e/19e eeuw, diam Loc.9 54 Onb.meester, bronzen sculptuur van jongen met hoepel rustend op plexiglazen voetstuk, 19e eeuw, h Kt. geelgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 1.40 ct., kleur H kwaliteit VS1, 6.6 gram, ringmaat 19, winkelwaarde ,00 45 Loc Loc.1a 56 Vuurvergulde bronzen kruisbeeld in etui, h.12,5 x b.7 40 Loc.9

8 Live veiling 57 2 Antieke zaagvis zagen 40 Loc.9 58 Niderviller faience beeldengroepje van een meisje in rococokostuum met bijl, h.14 en een jongen met bloemslingers h. 13,5, Frankrijk circa 1760 (kleine defecten) 59 Wit porseleinen beeld van Amor en Psyche naar Canova, h.25 x b.33 x d.15 (kleine beschadiging voet Psyche) 280 Loc.9 90 Loc.9 60 Koopje diverse houten kistjes, etc. 16 Loc Kt. geelgouden collier, 9mm breed, L.45, 35,8 gram, winkelwaarde 3000, Loc.1a Kt. geelgouden collier, model Jasseron, 9 mm., L.48, gewicht 39,8 gram, winkelwaarde 3750,00 63 Antieke Franse Empire banjo barometer afgezet met vuurverguld bronzen beslag, Frankrijk ca.1820 (thermometerbuis niet aanwezig), h.98 x b Loc.1a 240 Loc.8 64 Jef Lambeaux ( ), bronzen buste van een vrouw met een druivenkrans, h Loc.8 65 Oude bronzen beglaasde ronde gang/hanglamp, h.80 x diam Loc.8 66 Polychroom houten 10-lichts lamp gedragen door een man met tulband, h Loc.8 67 Antieke teakhouten koloniale kist, h.78 x b.147 x d Loc Koperen 1-lichts kandelaars, 19e eeuw, h Loc.8 69 Antieke eikenhouten model tjalk met zijzwaarden, h.99 x L.100 x b Loc.8 70 CARTIER MUST 21 horloge, referentie: 97886PL, chronograaf, kast 38 mm., met box en papieren, winkelwaarde 3.500,00 71 CARTIER Panthere Ruben, 18 kt. witgouden horloge bezet met briljant geslepen diamanten, gewicht 96 gram, breedte 17 mm., Parelmoer wijzerplaat, [met doos] winkelwaarde ,00 72 Cartier Santos Galbée, ref : 2319, goud op stalen horloge, automaat met datum, kast 29 mm. Met doos en papieren, nieuwwaarde 2.950, Loc.1a Loc.1a Loc.1a 73 2 Diverse Zeeuwse zilveren broeksknopen 400 Loc.1 74 Onb. meester, De Drinker, olieverf op doek, 17e/18e eeuw, 74 x 62 Provenance: particuliere collectie 75 Emile Louis Picault (Frans, ), "Memoria", bronzen sculptuur, gesigneerd en met gieterijstempel, h Twee in boulle techniek uitgevoerde zwart houten met koper afgezette 1-deurs penantkasten afgedekt met wit marmeren bladen, h.116 x b.89 x d Loc Loc Loc Diverse zilveren broekstukken 200 Loc.1 78 Oude ingelegde notenhouten salontafel, h.56 x diam Loc.8 79 Hollandse school, 19e eeuw, Boer met paard en wagen op landweggetje, olieverf op doek, draagt signatuur B.C. Koekkoek, 62 x Vermote, Portret van een meisje met pijl en boog, olieverf op doek, gedateerd 1775 op achterkant, 72 x Emile Louis Picault (Frans, ), "Le Souvenir", bronzen sculptuur van een schrijvende dame bij monument met de tekst: «"La Gratitude Est La Mémoire Du Coeur", h.61,5 82 Christopher Gould (werkzaam Londen), antieke longcase staand horloge gevat in ebbenhouten kast, 18e eeuw, uurwerk gesigneerd "Chr Gould Londini Fecit", met datum- en seconde aanduiding, h.208 x b.42 x d Marinus Adrianus (I) Koekkoek, Middelburg Amsterdam, Landschap met boer en koe met op de achtergrond een riviergezicht, olieverf op paneel, 24,5 x Émile Louis Picault (Frans, ), Egyptische hogepriester en een Egyptische schrijver, bronzen sculpturen, gesigneerd "Picault", h Loc Loc Loc Loc Loc Loc Antieke Empire mahoniehouten armfauteuils met groen bijenstof bekleed 120 Loc.8 86 Emile Louis Picault (Frans, ), Le Souvenir, bronzen sculptuur van een schrijvende dame bij monument met de tekst: "La Gratitude Est La Mémoire Du Coeur", h Antiek Amsterdams staand horloge gevat in wortelnotenhouten kast, uurwerk gesign. Johannis van Wijk, met maan- en datumaanduiding, h.240 (inclusief Atlas) x b.40 x d Loc Loc.8 88 Koop van 9 stuks blauw/wit Chinees porselein 40 Loc.8 89 Antieke blauw/wit Chinees porseleinen met vogels en bloemen gedecoreerde Wanli ( ) schotel, h.10 x diam.52 (diverse restauraties) 90 Antieke bronzen deels vuurvergulde Empire pendule met naast het uurwerk een harpspelende man, h.60 x b.35 x d.11,4 240 Loc Loc.8

9 Live veiling 91 Carel Lodewijk Dake Jr., Schaarbeek Jakarta, Stadsgezicht geschilderd in een visioen, olieverf op board, 116 x 48 Provenance: particuliere collectie, rechtstreeks verkregen van Dake jr. 92 Antieke met intarsia ingelegde 1-deurs vitrinekast, Frankrijk ca.1820, glasplaten en gestoffeerde planken, h.162 x b.194 x d Loc Loc.8 93 Antiek met spelende kinderen en bloemen beschilderd porseleinen kinderserviesje 45 Loc.8 94 Dirk Herman Willem Filarski, Amsterdam Zeist, Dorpsgezicht, olieverf op doek, 53 x In boulle techniek uitgevoerde gebogen penantkast afgedekt door een marmeren blad en afgezet door bronzen beslag, Frankrijk 19e eeuw, h.106 x b.120 x d Ernest Rancoulet ( ), bronzen beeldengroep "Triumphator" (De Overwinnaar), gesigneerd, h Gerardus 'George Henry' Hendriks, Amsterdam 1804-na 1859 Rotterdam, IJsgezicht met personen, ongesigneerd, olieverf op doek, 42 x Anthony Jacobus Offermans, Rotterdam Den Haag, Herders met vee in heuvellandschap, olieverf op paneel, 39 x 49,5 99 Frederick Henry Henshaw (Engels, ), Paarden en personen in landschap, olieverf op doek, 27,5 x 43, Loc Loc Loc Loc Loc Loc Antieke 3e gehalte zilveren bouilloire, h.43, 2306 gram 450 Loc Antieke met koperen engelen gedecoreerde marmeren lampvoet, h Loc Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 3,00 ct., ringmaat 18,25 (57) 103 Antieke Franse meerluiks spiegel in een opengewerkte goudkleurige kuiflijst met bloemen versierde ornamenten, h.138 x b Gepolychromeerde houten laké rood/goudkleurig rijkbewerkte trumeau afgedekt met zwart marmeren blad, h.92 x b.90 x d Omgeving Albert Cuyp (17e eeuw), Gezicht op de Maas bij Dordrecht, grisaille op doek, 95 x 66 Provenance: particuliere collectie Loc.1a 450 Loc Loc Loc Antiek wortelnotenhouten orgelgebogen bureau, 18e eeuw, h.110 x b.110 x d Loc Antieke mahoniehouten rijkbewerkte armfauteuil met geborduurde stoffering 260 Loc Petrus Kiers, Meppel Amsterdam, Kinderen met aangeklede hond in raamkozijn, olieverf op paneel, 25 x Loc Antiek opengewerkte met druivenranken gedecoreerde zilveren punchlepel met ivoren steel 200 Loc Toegeschreven aan Jacob Theodoor Abels, Amsterdam Abcoude, Havengezicht met een kerk op de achtergrond, olieverf op paneel, 24 x Navolger van Gabriël Metsu, Twee mannen bij een slapende dame in interieur, olieverf op doek, 31 x 39 Provenance: particuliere collectie Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 1,10 ct., F-G I1 ringmaat 17,25 (54) 113 Heinrich Schäfer (Duits, ), Stadsgezicht met diverse personen, olieverf op doek, 48 x Loc Loc Loc.1a 800 Loc Onb. meester, Sculptuur van een motor, h.32 x L.50 x b Loc Yashica fotobox en Kiev fototoestel 30 Loc Antiek kuipblad met koperen banden, 53 x Loc Antieke noten- met wortelnotenhouten ingelegde 3-laden commode afgedekt met een dik marmeren blad, 19e eeuw, 116 x 56 x Loc Kunststof levensgrote sculptuur van een ijsbeer naar Pompon, h.132 x b. circa Loc Reinier Craeijevanger, Utrecht Amsterdam, pendant van twee dorpsgezichten met personen, één gesigneerd rechtsonder, olieverf op paneel, 25,5 x Loc Art Deco-stijl bronzen sculptuur van een duikende man, h.90 x b.120 x d Loc Grote bronzen liggende leeuw, h.70 x b.120 x d Loc Oude bronzen fontein met schelpvormige schaal gedragen door drie verstrengelde vissen en op de fontein een elf, h.165 x diam Loc Nieuwe rondom met grijs velours gestoffeerde eetkamerstoelen 600 Loc Kt. witgouden ring bezet met saffier en diamant, totaal circa 1,91 ct., ringmaat 17,25 (54) Loc.1a

10 Live veiling 125 Paul de Reus (Den Haag 1963), houten sculptuur van meisje met vliegen, 1998, h.128 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam Kt. geelgouden ring bezet met 1.65 ct., briljant geslepen diamant, kleur: K, kwaliteit: Si2, ringmaat 17.25, winkelwaarde , Huysd, polyester stoel/sculptuur van een Pierrot, h.116 x b.58 x d.46, gedateerd maart Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Loc.1a 240 Loc Antieke deels gepolychromeerde zandstenen zuilen, h.174 x b.30 x d Loc Onb.meester, Portret van Caspar Andries Höweler, Amsterdam Amsterdam, olieverf op doek, 88 x Barnhouten oranjekleurige eetkamertafel afgewerkt met epoxy en metalen onderstel, h.66 x L.240 x b Barnhouten groenkleurige eetkamertafel afgewerkt met epoxy en metalen onderstel, h.66 x L.240 x b Onb. meester, Body Remember, olieverf op doek, 193 x 183 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 133 Onb.meester, sculptuur van met vissen beschilderd Amsterdammertje met zeilschip, h.119 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 900 Loc Loc Loc Loc Loc Beschilderde gipsen torso in vitrine, h.52 x b.35 x d Loc Klaus Versteegen (Lisse 1943), Twee vrouwen, olieverf op doek, gedateerd 2009, 110 x 90 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam Kt. witgouden ring bezet met 89 briljant geslepen diamanten, 1.65 ct., kleur Top wit, kwaliteit VVs, 7.1 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 7250, Franciscus Johannes (Franz) Deckwitz, Schermerhorn (Schermer) Amsterdam, Surrealistisch landschap met kaarten, olieverf op paneel, gedateerd 1962, 26 x 19,5 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 380 Loc Loc.1a 75 Loc Antieke met bloemen gedecoreerde Lowestoft porseleinen schotels 180 Loc Originele medische schedel 75 Loc Antieke in Boulle techniek uitgevoerde pendule, h.45 x b.23 x d Loc Antieke met bloemen gedecoreerde porseleinen schotels, één gerestaureerd en één met haarscheur, diam Loc Kt. bicolor gouden broche bezet met diamant, totaal circa 1,00 ct., 750 Loc.1a 143 Onb.meester, wit marmeren borstbeeld van een meisje, h Loc Amstel porseleinen spoelkom ( ) met korenbloem decoraties en gouden bies, diam.21,3 cm, gemerkt in onderglazuur blauw 145 Twee Amstel porseleinen kop- met schotels ( ), gedecoreerd met florale motieven en gouden biezen en een bijpassende spoelkom met diam.21,8, alle onderdelen gemerkt in onderglazuur blauw 220 Loc Loc Onb. meester, marmeren borstbeeld van een meisje met kapje, h.26 x b Loc Stel antieke cloisonné vazen met bewerkte handvatten, h Loc BWGG ring bezet met diamant, totaal circa 1,60 ct., ringmaat 16,25 (51) Loc.1a 149 Antieke albastenen pendule met vuurverguld bronzen beslag en blauw geëmailleerde en porseleinen plaquettes, h.45 x b.36 x d.13 met defecte stolp 150 Twee antieke zwart/vuurverguld bronzen Empire 4-lichts kandelaars i.v.v. Egyptische dames, Frankrijk circa 1820, h Kt. gouden Breitling heren polshorloge, manufacture en suisse chronograph 100M, met originele doos 240 Loc Loc Loc.1a 152 Antieke eikenhouten miniatuur porseleinkast, h.93 x b.60 x d Loc Levensgrote bronzen sculptuur van een jockey te paard, h.215 x L.260 x b Loc Antieke met marketterie ingelegd roltopbureau afgezet met bronzen beslag, h.108 x b.115 x d HARRY WINSTON, model Premier, 18 kt. witgouden horloge bezet met 126 diamanten, 3,20 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 38x briljantslijpsel en 88x 8/8 slijpsel, met box, kastdiameter 32 mm. met Quartz uurwerk, parelmoer wijzerplaat met Arabische cijfers, 3 sub-dials voorzien van diamanten, zwart lederen kroko band met 18 kt. witgouden vouwsluiting Loc Loc.1a 156 Antieke palissanderhouten Empire theekist, h.18 x b.28 x d Loc Antieke mahoniehouten brievenkist i.v.v. een secretaire, h.23 x b.27 x d Loc Zeer grote met personen gedecoreerde Kantonese porseleinen schotel (gelijmd), diam Loc.10

11 Live veiling 159 Engels staand horloge in mahoniehouten kast met beschilderde wijzerplaat 280 Loc Antieke eikenhouten 4-deurs beeldenkast rustend op bolpoten, h.225 x b.165 x d Loc Antieke bronzen 4-arms schaallamp met kristallen kappen, h.118 x diam Loc Grote rijkbewerkt Oostenrijkse koekoeksklok, h Loc Oude koekoeksklok 16 Loc Antieke palissanderhouten getorste armfauteuil, Engeland ca.1880, h.124 x b.70 x d Loc Antieke reisapotheek in mahoniehouten kist, h.35 x b.35 x d Loc Antiek eikenhouten wandpaneel met voorstelling van man met baard, h.70 x b Loc Oud eikenhouten wandpaneel met voorstelling van een monnik, h.80 x b Loc Kt. witgouden oorclips bezet met Bolsjewiek geslepen diamanten, totaal circa 3,00 ct., Loc.1a 169 Antiek Engels staand horloge met eikenhouten kast en bronzen wijzerplaat, John Stanyer, Nantwich met maan en datumaanduiding en fraai beschilderde maanplaat 170 Oude eikenhouten rijkbewerkte kolommenkast op bolpoten, Holland ca.1880, h.200 x b.170 x.d Antiek blauw gedecoreerde porseleinen plaquette in eikenhouten lijst naar voorstelling van Jan Vrolijk, 40 x Antieke mangaankleurige tegeltableaus met voorstelling van boerin met koe in landschap en boer met paard in landschap, 18e eeuw 173 Georges Gardet (Frans, ), bronzen sculptuur van een soldaat, gesigneerd, te dateren 1922, h.84 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam Kt. geelgouden zakhorloge met kwartier slagwerk, uurwerk is gereviseerd, gewicht van de kast 35 gram 600 Loc Loc Loc Loc Loc Loc.1a 175 Onb.meester, Bloemstilleven, olieverf op board, 65 x Loc Willem Steelink (I), Amsterdam Amsterdam, De brief, olieverf op doek, 100 x 77, gedateerd 1881 (kleine deuk in doek) 177 Nicolaas Riegen, Amsterdam Amsterdam, Schepen op wilde zee, olieverf op doek, gedateerd 1865, 60 x Marie Engelina van Regteren Altena, Amsterdam Amsterdam, Bloemstilleven, olieverf op doek, 59 x Marinus de Jongere, alias van Marinus Johannes Drulman, Amsterdam Rotterdam, Rotterdams havengezicht, olieverf op doek, 100 x 50 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 180 Antieke palissanderhouten 2-deurs begaasde kast met groene plooigordijnen, h.90 x b.127 x d Loc Loc Loc Loc Loc Antiek goudkleurige houten kandelaars, h Loc Kt. gouden ring bezet met saffier en 108 briljant geslepen diamanten, 0.45 ct., 6.8 gram, ringmaat 17.75, winkelwaarde 3500, Toegeschreven aan Emanuel de Witte, Alkmaar Amsterdam, Allegorische voorstelling op het ambacht en de wetenschap, olieverf op paneel (twee liggende verlijmde plankdelen), 51 x 82 Provenance: particuliere collectie 750 Loc.1a Loc Ond. gesign., Portret van een meisje, olieverf op doek, 80 x Loc Ond. gesign., Portret van een dame, olieverf op doek, 70 x Loc Bela Bahok (Hongarije), Portret van een man, olieverf op doek, 50 x Loc Ond.gesign., Landschap met huis uitkijkend over de zee met op de achtergrond een berg, olieverf op board, 35 x Kt. rosé gouden ring bezet met amethist en 142 briljant geslepen diamanten, 1,50 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 4,7 gram, maat 17, winkelwaarde 2450, Jan Hillebrand Wijsmuller, Amsterdam Amsterdam, Landschap met koeien, pastel op papier, 30 x 48 Provenance: Sotheby's ; particuliere collectie Kt. witgouden ring bezet met 27 diamanten, totaal ct. gewicht = 3.25 ct., 14 baguette slijpsel, 12 briljant slijpsel en 1 Cushion slijpsel, 2.10 ct., kleur: I kwaliteit: VVs2, 9.5 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde , Anthonie Pieter Schotel, Dordrecht Laren, Doorkijkje met ophaalbrug, olieverf op doek, 57 x Anthonie Pieter Schotel, Dordrecht Laren Nh, Havengezicht met schepen en personen, olieverf op doek, gedateerd 1926, 67 x Loc Loc.1a 380 Loc Loc.1a 600 Loc Loc.3

12 Live veiling 193 Antieke geklonken rood met geel koperen doofpot rustend op klauwpoten, h.50 x diam Loc Antieke mahoniehouten met koper afgezette koloniale kist 150 Loc Antiek eikenhouten miniatuur staand horloge, h.39 (restauraties) 60 Loc Rozenburg Den Haag, plateel schotel, G.F. Medaillon, diam Loc Rozenburg plateel steelvaas, h Loc Rozenburg Den Haag, eierschaal porseleinen vaasje beschilderd door S. Schellink met vlinders en bloemen (onderzijde gemerkt voor Rozenburg, S. Schellink, no.921), begin 20e eeuw, (kleine haarlijn) 600 Loc Koopje met 4 diverse Zuid-Holland plateel vaasjes 30 Loc Kt. geelgouden ring bezet met amethist en 17 diamanten, 0.35 ct.,1x antiekslijpsel + 16x 8/8 slijpsel, 7.6 gram, maat 19,75, winkelwaarde 975,- 280 Loc.1a 201 Houten met ivoren en zilveren voorzittershamer 30 Loc Delfts blauwe herinneringsbordjes, mei 1940 en mei Loc Zes jade kommetjes op sokkels 25 Loc Antieke thermometer in vuurvergulde Louis Seize striklijst, h.30 x b Loc Antieke statenbijbel: oude en nieuwe testament, "Biblia, dat is de gansche H: Schriftuer des Ouden en Nieuwen Testaments naar de oversettinge van D.M. Lutherus", Amsterdam anno 1748, published for 't Consistorie der Luthersche Gemeente 206 Omer van de Weyer (1910), Portret van een meisje met op de achtergrond een landschap met huisjes, olieverf op doek, gedateerd 1943, 40 x Loc Loc Antieke ingekleurde kopergravure van Paleis het Loo, 41 x Loc Jan Simon Knikker Jr., Leiden Den Haag, Stadsgezicht met op de voorgrond water met diverse boten, olieverf op doek, gedateerd '71, 70 x 50 (doek beschadigd) Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 209 Elias Pieter van Bommel, Amsterdam Wenen, Zeilschepen op de Zuiderzee met op de achtergrond een Hollands stadsgezicht met kerk, olieverf op doek, 49 x 75, met authenticiteitsverklaring op de achterkant, provenance: particuliere collectie 240 Loc Loc Beschilderd mini stoelklokje 16 Loc Evert Moll, Voorburg Den Haag, Rotterdams havengezicht, maroefle, 25 x Loc Evert Moll, Voorburg Den Haag, Havengezicht met schepen, olieverf op doek, 60 x Leerdam, Andries Dirk Copier ( ), hartvormige vaas met tin craquelé, unica, h.16 x b.19 x d Loc Loc Bronzen sculptuur van een arbeider, gesigneerd J. Causse, h Loc Geëmailleerd Art Deco Eterna tafelklokje 25 Loc St. Lukas aardewerken kraagvaas, h Loc Verre églomisé 'reverse painted' miniaturen, 12 x Loc Koopje van 5 plateel vaasjes, w.o. St. Lukas 25 Loc Koop van 5 deels blauw/wit Chinees porseleinen kommen met 10 deksels 40 Loc Antiek rozenhouten kast met jaloeziedeur afgedekt met een gemêleerd marmeren blad, Frankrijk circa 1820, h.79 x b.64 x d Johan Mari Henri ten Kate, Den Haag Driebergen-Rijsenburg, Kinderen met kat en hond, aquarel, 34 x Loc Loc Ond. gesign., Personen op besneeuwd landweg, olieverf op paneel, 37 x Loc Cornelis Raaphorst, Nieuwkoop Wassenaar, Drie kittens in interieur, olieverf op doek, 50 x Constant David Ludovic Artz, Parijs Soest, Eenden aan de waterkant, olieverf op paneel, 19 x 14,5 225 In diverse marmersoorten uitgevoerde pendule, Ulysse François, 14 Rue du Chemin-Vert, Paris h.39 x b.31 x d Philip Lodewijk Jacob Frederik Sadee, Den Haag Den Haag, Vissers met bomschuiten op het strand, gedateerd september 1886, marouflé, 34 x 21,5 227 Hermanius Anthonius (Henri) van Daalhoff, Haarlem Den Haag, Huisjes aan een vaart met praam, olieverf op doek, 19 x 24,5 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam Loc Loc.2 75 Loc Loc.2 75 Loc Toegeschreven aan Van der Nat, Geit in landschap, marouflé, 19 x Loc Wortel, Straatje, olieverf op paneel, 25 x Loc.2

13 Live veiling 230 Johan Meijer, Amsterdam Laren, Wintergezicht op Blaricum in de namiddag zon, olieverf op doek, 84 x Loc Onb.meester, Twee vrouwen op straat, olieverf op paneel, 28,5 x 18,5 25 Loc Albertus Verhoesen, Utrecht Utrecht, Koe in landschap, gedateerd 1839, maroefle, 44 x 33,5 233 Carel Willink ( ), Landschap met zeven beelden 1941, gelimiteerde oplage gesigneerd door Sylvia WIllink, oplage 99/200, 38 x 54, inclusief certificaat van echtheid 425 Loc Loc Uitgebreide goudkleurig salongarnituur bestaande uit een 3-zitsbank en 4 armfauteuils Loc Omgeving van Elias van der Broeck, Stilleven met dode vogels, olieverf op doek, 45 x Loc Antieke staalgravures met diverse ronde afbeeldingen van historische figuren, 47 x Loc Navolger van P. van Slingelandt, Wijndrinkende man met hond bij herberg, olieverf op paneel (beschadiging), 31 x P. van Rijnen Delin, antieke handgekleurde staalgravure met gezicht op Amsterdam, 41 x e Eeuwse staalgravure met een afbeelding van het bal in de zaal van het stadhuis te Amsterdam, 46 x Loc.4 75 Loc.4 75 Loc Bewerkte Oostenrijks wandetagère, h Loc Antieke iepenhouten staartklok met beschilderde dubbele kap 240 Loc Antieke Zaanse klok 150 Loc Antieke handgestoken ebbenhouten opengewerkte lijst, h.56 x b.42, binnenmaat 21 x 16 (ovaal) 75 Loc Antieke iepenhouten staartklok met beschilderde wijzerplaat en bruidskrans 120 Loc Antieke staartklok met dubbele kap en mechaniek met bijbelse voorstelling (geen gewichten en beelden) 240 Loc Eikenhouten staartklok met fraai beschilderde wijzerplaat 75 Loc Antieke eikenhouten staartklok 120 Loc Oude beschilderde stoelklok met gewichten 110 Loc Antieke iepenhouten staartklok 120 Loc Antieke stoelklok met fraai beschilderde wijzerplaat 120 Loc.5

14 251 M.Chakarova, "Have you met a ship in the sea", litho 74/100, 65 x Loc M.Chakarova, "The time is flowing", litho 74/100, 65 x Loc Teakhouten sidetable met twee laden, h.76 x b.120 x d Loc Onb.meester, Diverse vissers met schepen op het strand, olieverf op paneel, 63 x Loc Ond. gesign., Schepen in een storm voor de kust, olieverf op board, 18 x Loc Hollandse School, draagt signatuur Mesdag, Bomschuiten op het strand, olieverf op paneel, 26 x Loc L. Meyer, Schepen op zee, olieverf op paneel, 40 x Loc Onb.meester, Zeilschepen op rustig water, olieverf op paneel in vergulde lijst, 25 x Loc Simon Twint, Amsterdam 1937, Twee zeilschepen op open water, olieverf op paneel, 30 x Loc Onb.meester, Roeiers op zee, olieverf op paneel, 19 x Loc Maria (Marie) Kelting de Luste, Amsterdam Vleuten, Landschap met korenschoven, pasteltekening, 47 x Loc Fries kerfsnede bestoken bijzettafel, h.44 x b.31 x d Loc Stel kristallen vazen op voet, Waterford, h Loc Antiek mahoniehouten bureau met uittrekblad, Holland ca.1840, h.127 x b.94 x d Loc Groen marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam Loc Zwart glazen Art Deco vaas met decor van pelikanen Booms glas Art Ver - Paul Heller H Antieke mahoniehouten Biedermeier secretaire á abattant, Holland ca.1840, h.160 x b.105 x d Loc.2 75 Loc Antieke met bloemen ingelegde mahoniehouten secretaire, 99 x 55 x Loc Art Deco beeld van een panter rustend op marmeren voetstuk, h.20 x b Loc Met landschap gedecoreerde porseleinen vazen, h Loc Koperen bureaulamp met geel glazen kap 40 Loc Bronzen beeldje van een golfende man rustend op marmeren voetstuk, h Loc Koopje divers, w.o. plateel, speksteen, etc. 25 Loc Benen armbanden, beitel/mes met handvat en een mes met handvat i.v.v. een mannetje 18 Loc Koopje van een oude koperen brievenweger, een oud sluitgewicht, twee ingelegde fotolijsten en een jade glazen trekpotje 276 Opengewerkt goud gelakte houten Chinese voorstelling van strijdende figuren te paard, h.20 x b.32 x d.5 40 Loc.2 45 Loc Diverse bronzen dierfiguren, etc. 60 Loc H. Keek, bronzen beeld van een dame met schenkkan op een marmeren sokkel, aan de achterzijde gesigneerd en daaronder een merk waarin een B (kleine beschadiging aan onderste hoek sokkel achterzijde) 279 Oude noten met wortelnotenhouten 2-laden commode afgedekt met marmeren blad, 105 x 50 x Loc Loc Turquoise glazen schaal, h.25 x diam Loc Groen gepatineerd bronzen Tang paard, h.44 x b.50 x d Loc Modern glazen schemerlampvoet met witte kap 16 Loc Kristallen 7-delige wodka-set bestaande uit een karaf h.36 en 6 glazen 40 Loc Glazen meerkleurige Murano haan, h Loc Bronzen beeld van engel met kandelaar, h Loc Notenhouten zuil, h.60 x b.29 x d Loc Emanuel Ernest Gerardus van der Ven, 's-hertogenbosch Laren, Landschap met berkenbomen, olieverf op doek, 31 x Loc Anders A. Jönsson, Zweden, Circus paarden, olieverf op doek, 38 x Loc Charles Regnier ( ), Boslandschap, olieverf op paneel, 32 x 24,5 Provenance: Kunstveiling no.288 Sotheby Mak van Waay, Loc E. Weerts, Gezicht op een bergmeer, olieverf op paneel, gedateerd 1845, 30 x Loc Hollandse School, IJsvermaak, olieverf op doek, 19e eeuw, 29 x Loc.2

15 292 M. (Marinus) de Jongere, alias van Marinus Johannes Drulman, Amsterdam Rotterdam, Dorpsgezicht aan het water met molen, aquarel op papier, 13,5 x Loc Van Berkel, Monnikendam, gem.techniek, 39 x Loc Set kristallen 2-delige windlichten, h Loc Ingelegd noten met palissanderhouten 8-kantige bijzettafel, h.75 x diam Loc Antieke ingelegde ladencommode met jaloeziedeur, 80 x 48 x Loc Met gebouwen beschilderde turkooizen vazen, h Loc Antieke mahoniehouten 1-deurs vitrinekast met timpaankap, h.170 x b.110 x d Loc Koop divers w.o. 2 Imari vazen, divers Wedgwood, spekstenen beeldje, etc. 25 Loc Vintage koperen met porseleinen espresso-set 45 Loc Koop divers pleet, etc. 16 Loc Koop diverse geëtste kristallen glazen 16 Loc Modern handgeknoopt Indiaas kleed, 200 x 300 cm 500 Loc Met streep en brocaat velours stof bekleed 3-zitsbankstel, h.90 x b.246 x d.100 en 2 bijpassende fauteuils 280 Loc Messing met glazen 3-delig mimiset 16 Loc Rookglazen Leerdam fruitschaal met 5 Boheems glazen vruchten 40 Loc Massief teakhouten bewerkte salontafel, h.40 x L.90 x b Loc Mondgeblazen Murano vaas in houder, h Loc Moderne geel- en groenkleurige glassculptuur, h.67,5 65 Loc Mahoniehouten Biedermeier haardscherm met geborduurde voorstelling van vogels en bloemen 75 Loc Eikenhouten plantentafeltje, h.52 x b.26 x d Loc Antiek mahoniehouten Jugendstil buffetkastje met spiegelopstand, h.197 x b.118 x d Loc Goedwerkende koffiemachine met geldinworp 240 Loc Ronde butler spiegel met gouden lijst, diam Loc Gebolde ronde spiegel in goudkleurige lijst, diam Loc Toegeschreven aan A. van Gilst, Rivierlandschap met molen, olieverf op doek, 60 x Loc Van Berkel, 3 tekeningen van Amsterdam, (ca. 16 x 25 ) in 1 lijst, buitenmaat 76 x Loc Oscar Lourens (Renkum 1973), Zonder titel, gesigneerd en gedateerd 1998 verso, grafiet en lak op kaasdoek met houten omlijsting, 42,6 x 55,4 Provenance: Galerie Bastiaans, Boxmeer (2000), particuliere collectie 319 Johannes Hendrik Kaemmerer, Den Haag Tegelen, Boerderij aan het water, olieverf op doek, 42,5 x 82 (scheurtje in het midden van het doek) 320 Toegeschreven aan J.B. Tom, , Koeien in landschap, olieverf op doek (niet gesigneerd), 29 x Koperen legering klokken stel met naast het uurwerk twee meisjes en rustend op marmeren voetstuk, (1 pootje zit los) 322 Mahoniehouten Biedermeier trumeau afgedekt met wit marmeren blad, Holland ca.1840, h.97 x b.105 x d Frater Agne Torsten Pedersen, Malmö Malmö, de Kusshanden, olieverf op doek, 50,5 x Loc Loc Loc.2 30 Loc Loc.2 60 Loc Houten met metalen industriële spiegellijst met spiegel, 120 x Loc Grote koop porselein, aardewerk, etc. 25 Loc Massief mahoniehouten bonheur met vitrine-opstand, h.218 x b.104 x d Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier bonheur met opstand, Holland ca.1840, h.210 x b.103 x d Loc Grote koop kristal, etc. 30 Loc Oude mahoniehouten speeltafel met rood vilten blad, h.76 x b.85 x d.42 of Loc Petrus Regout Maastricht, Twee blauw gedecoreerde bloempotten op onderschotels, h.28 x diam Loc Met blauw velours vol gestoffeerde eetkamerstoelen 800 Loc Met blauw velours vol gestoffeerde eetkamerstoelen 800 Loc Teakhouten eetkamertafel met roest vrij stalen onderstel, h.80 x L.220 x b Loc.2

16 334 Teakhouten eetkamertafel met roestvrijstalen onderstel, h.77 x L.220 x b Loc Zeer uitgebreid blauw met bloemen gedecoreerd aardewerken servies 150 Loc Antiek kristallen met gouden bies afgewerkt drinkservies 60 Loc Gepolychromeerde beelden van dragende moren op sokkel, h Loc Metalen in hoogte verstelbare bartafel afgedekt met een taupekleurig teakhouten rond blad, h.186 of 150 x diam Antieke Willem III wortelnoten met ebbenhouten bijzettafel op cabriole poten, h.72 x b.52 x d Loc.2 25 Loc Zwart met goudkleurige Barok-stijl bijzettafel met lade, h.68 x b.65 x d Loc Oude eikenhouten salontafel met 2 laden, h.50 x L.125 x d Loc Goud gelakte bijzettafel afgedekt door een marmeren blad, h.72 x b.42 x d Loc Antieke mahoniehouten speeltafel met groen vilten blad, 77 x 75 x 38 of Loc Legering schemerlampen van man en vrouw 25 Loc Kinder poppenwagentje met pop 8 Loc Met geborduurde stof beklede tabouret rustend op cabriole poten, h.46 x b.95 x d Loc Onyx met le glaspendule, h Loc Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen dekselcoupes 40 Loc Antieke ivoren beeldjes van een dubbele aap en dubbele kikker rustend op houten voetstukje 350 Paar Engelse met bloemen gedecoreerde Worcester porseleinen opengewerkte manden, h.10 x b.22 x d Loc.3 45 Loc Spekstenen Kwan Yin, h Loc Koopje divers speksteen, etc. 45 Loc Antieke met draak gedecoreerd bronzen vaasje, h Loc Antiek spekstenen Chinees beeldje 35 Loc Antieke gesigneerde ivoren netsukë van aap met rugzak 75 Loc Bifaciale vuistbijl, ca voor christus 30 Loc Antieke gouden bril in bewerkte koker 45 Loc Delfts blauwe herinnerings objecten, K.L.M. 25 Loc Stel gepolychromeerde Chinees porseleinen vazen met decoratie van vier vrouwen op terras, Loc Famille rose Chinees porseleinen trekpot, Tong-Shi 45 Loc Kleinen bronzen objecten 25 Loc Famille rose Chinees porseleinen bord, diam Loc Koperen met wit marmeren zuilenpendule, h Loc Wit koraal Quan Yin op sokkel (zit los), antiek ivoren armband en ivoren en malachiet hanger 45 Loc Antiek spekstenen beeld van een Chinese visser, h Loc Antiek ivoren trekpotje rustend op houten onderstel 75 Loc Houten schild, Songye, Congo 16 Loc Bronskleurig Jugendstil tafelklokje met engel naast het uurwerk, h Loc Koopje diverse tinnen soldaatjes, etc. 30 Loc Espaifet gesatineerd glazen Art Deco vaas gesigneerd, h. 27,5 60 Loc Wedgewood ronde schaal met blauwe decoratie (onderzijde gemerkt) 60 Loc Antieke crucifix met Hollands zilveren corpus, Maria met kind en lam Gods, 19e eeuw, h Amstel porseleinen spoelkom met een beschildering van bloemguirlandes en bloemboektjes, gemerkt met onderglazuur Amstel en ingegrift L3, 18e eeuw (randschade) 374 Antieke porseleinen spoelkom met beschildering van vogels, 18e eeuw, gemerkt aan onderzijde met A 120 Loc Loc.3 60 Loc Kristallen dekselcoupe 40 Loc Hand geblazen drink glazen, eind 18e eeuw 80 Loc Diverse blauw/wit Chinees porseleinen borden 55 Loc Gepolychromeerde aardewerken Tang-stijl paarden 30 Loc.3

17 379 Bakkerij Astram, Geglazuurd beeld van Maria met kind, ca.1940, h Loc Château Beauséjour, Duffou Lagarosse Premier Grand Cru Classé Saint-Emilion, top jaar 2003, 1x 60 Loc Bronzen scultpuur van een Boeddha 200 Loc Kavel met aziatica waaronder laqué doosje 35 Loc Bronzen opium gewichten en antiek ivoren konijntje 30 Loc Met beren beschilderde kist, h.36 x b.53 x d Loc Beschilderde koperen kolenhelm 16 Loc Gepolychromeerde schommelpaard, h.55 x L.74 x b Loc Antieke roodkoperen bakkers doofpot met divers koper 30 Loc Antieke mahoniehouten Louis Seize theestoof met bijpassende koperen ketel 60 Loc Antieke Willem III theestoof met komfoor en kooltjestang 25 Loc Antieke eikenhouten boekenpers, h.46 x b.37 x d Loc Antieke met diverse houtsoorten Willem III theestoof 16 Loc Antieke rood- met geelkoperen doofpot 25 Loc Antieke notenhouten Willem III theestoof met koperen ketel 30 Loc Bewerkt koperen kolenkit 16 Loc Antieke rood met geelkoperen doofpot 16 Loc Kopke, Late Bottled Vintage Port, in originele kist 2011, 6x 80 Loc Château Grand Puy Ducasse, Grand Cru classé Pauillac 2004, in originele. kist 6 x 190 Loc Kist met Château Billerond, Saint-Emilion 2012, 6x 60 Loc Château Fonréaud Cru Bourgeois Listrac-Medoc, in originele kist, zeer goed jaar 2006, 6x 90 Loc Château Connétable de Talbot (2e wijn) St. Julien in originele kist 2007, 6x 140 Loc Château Lagrange, Grand Cru Classé Saint Julien 2011, in originele Kist, 6x 190 Loc Château Fonréaud Cru Bourgeois Listrac-Medoc, in originele. kist, 6x 90 Loc Warre Vintage Port, quinta Da Cavadinha 1998 in org. kist, 2x 50 Loc Château Poujeaux Cru Exeptionnel Moulis-Médoc 2007, in originele kist 6x 130 Loc Emille pequignet Moorea 18 kt. massief gouden horloge, advies wvp 8160,- met een Zwitsers uurwerk, de kast is ca.b.24 mm en voorzien van saffier glas, is waterdicht tot 3 ATM en datumaanduiding Kt. witgouden juwelenset bestaande uit een collier, twee oorhangers en een armband bezet met zoetwaterparels 407 Emille pequignet Moorea 18 kt. massief gouden horloge, advies wvp 7.320,- met een Zwitsers uurwerk, de kast is b.12 mm. en voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 3 ATM 408 Emille pequignet Moorea 18 kt. massief gouden horloge, advies wvp 9.995,- met Zwitsers uurwerk, de kast is b.12 mm. en bezet met briljant geslepen diamanten en voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM Loc.1a 120 Loc.1a Loc.1a Loc.1a Kt. gouden horloge in doos, Baume & Mercier, mechanisch en met papieren 500 Loc.1a 410 Emille Pequignet Sorella dameshorloge, vervaardigd van 18 kt. geelgoud en stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM., breedte kast: 25 mm., bezet met 26 diamanten (0,40ct, VS/G) en met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 4195,- 500 Loc.1a 411 Emille Pequignet Moorea, 18 kt. massief gouden collier, advies wvp 6320, Loc.1a 412 Gucci Chiodo 18 kt. massief gouden horloge met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, advies wvp , Loc.1a 413 Candino herenpolshorloge met een 14 kt. gouden kast en band, totaalgewicht 62 gram Loc.1a 414 Granaten met gouden bootjesketting, 17 gr. 500 Loc.1a Kt. gouden draaibare hanger met vrouwenhoofd reliëf 30 Loc.1a 416 Antieke 18 kt. gouden sleutelhanger met groene scarabee 170 Loc.1a 417 Antiek gouden horlogeketting, 20 gram 400 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,14 ct., ringmaat 16,5 (52) Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,30 ct., ringmaat 17,5 (55) 360 Loc.1a 150 Loc.1a

18 Kt. gouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamant, totaal circa 0,12 ct., ringmaat 17,5 (55) 421 Badia A Passignano 2005, 3x en Il Bruciato Bolgheri 2006, 3x Topwijnen van het huis Antinori, in originele kist, totaal 6x 280 Loc.1a 150 Loc Château La Fiefs de Lagrange, 2e wijn St. Julien, in originele kist 2007, 6x 120 Loc Oud groen/oranje gelakt 2-deurs beglaasd kastje met opstand, h.130 x b.77 x d Loc Gepolychromeerd houten paard, h.66 x L Loc Grote antieke blauw/wit imari Japans porseleinen schotel met decoratie van kraanvogels in landschap, diam.53,5 170 Loc Satsuma lampvoet i.v.v. pagode, h Loc Antieke mahoniehouten Empire naaitafel, Holland ca.1820, h.78 x b.41 x d Loc Arak kleed 315 x Loc Teakhouten donker bruine design eetkamertafel rustend op grijs metalen poten, h.78 x L.220 x b Loc Met turquoise velours vol gestoffeerde eetkamerstoelen 800 Loc Wit gedecoreerd porseleinen Villeroy en Boch serviesdeel 75 Loc Glazen kandelaars, h Loc Porseleinen haan op ronde verhoging, onderzijde gemerkt voor Hertwig in Katzhütte 80 Loc Antiek porseleinen beeldje 35 Loc Doornik/Tournay, blauw/wit porseleinen bord met reliëfwerk en een beschildering van bloemboeketten, onderzijde gemerkt met blauwe zwaarden en sterren 436 Amstel porseleinen dekselterrine op onderschotel beschilderd met korenbloemen, binnenzijde deksel gemerkt met onderglazuur Amstel en onderzijde onderschotel gemerkt met onderglazuur Amstel en ingegrift LZ en B (glazuurbarst aan binnenzijde deksel) 437 Loosdrechts porseleinen rond diep bord beschilderd met een bloemboeket en takken, gemerkt aan onderzijde MOL met ster in onderglazuur blauw en ingegrift L1 m/ster, 18e eeuw (kleine beschadigingen aan bovenrand en onderzijde) 438 Antiek KPM porseleinen rond ajour bord met reliëfwerk en een beschildering van een bloemboeket en bloemtakken, onderzijde gemerkt met blauwe scepter KPM/Berlijn en ingegrift 13, 18e eeuw 439 Loosdrechts porseleinen vlabordje beschilderd met bloemboeket en takken, onderzijde gemerkt MOL in onderglazuur blauw en ingegrift Mol en L48, 18e eeuw 60 Loc Loc.2 80 Loc.2 60 Loc Loc Antieke schildpad schilden 45 Loc Wit plateel beeldje van een vrouw, h.18,5 60 Loc Gesatineerd glazen Art Deco vaas, h.17 m. 50 Loc Gesatineerd glazen Art Deco vaas, h Loc Compleet stenen schaakset 25 Loc Oude met bloemen ingelegde notenhouten 2-laden commode afgedekt met grijs marmeren blad, 118 x 57 x Zwart marmeren pendule met een legering goudkleurig uurwerk met een beeld, h.50 x b.48 x d Loc.2 60 Loc Bronzen lampje op marmeren sokkel i.v.v. een vis 16 Loc Anton Mauve, Zaandam Arnhem, Schaapskudde met herder voor hut, marouflé, 34 x Loc Ond. gesign., Boerin met kinderen in landschap, aquarel, 20 x Loc Ferdinand Erfmann, Rotterdam Sardinië, Personen bij huis in Zuid-Frankrijk, pasteltekening, 31 x 24 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 240 Loc Ingelijste Japanse houtgravure van rijsveld met personen, 26 x Loc Ferdinand Erfmann, Rotterdam Sardinië, Huisje te Zuid-Frankrijk, pasteltekening, 31 x 24,5 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 150 Loc N. Wicart, , Rivierlandschap met schepen, aquarel, 19 x Loc A.P. Droge, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 30 x Loc Onb.meester, Schrijvende man in interieur, olieverf op paneel, 30 x Loc Simon Willem Maris, Den Haag Amsterdam, Portret van een dame, olieverf op doek, 38 x Loc.2

19 457 Groen marmeren zuil met koper afgezet, h.116,5 x b.28 x d Loc Art Deco tafellamp op verzilverde voet met glaskap 150 Loc Ferdinand Johannes Jacobus (Frits) Maris, Den Haag Voorburg, Landschap met hanen, olieverf op paneel, 28 x Koopje divers kleingoed w.o. 2 metalen boekensteunen, IJzergieterij Breda, gipsen plaquette en porseleinen koffieketels 300 Loc.2 30 Loc Met steden gelithografeerde aardewerken borden, Petrus Regout 25 Loc Antieke wortelnotenhouten dubbelgebogen 2-deurs porseleinkast rustend op klauwpoten, Holland ca.1860, h.230 x b.169 x d Loc U. Gaudschaal, Bosgezicht, olieverf op doek, 33 x Loc Antieke merklap, gedateerd 1714, 30 x Loc Blauw/wit Chinees porseleinen borden met diverse decoraties 180 Loc A. Kuipers, Molen in winterlandschap, olieverf op doek, 44 x Loc Onb. meester, Heidelandschap, marouflé, 46 x Loc Mahoniehouten medicijnkastje, Engelad ca.1920, h.62 x b.48 x d Loc Henriëtte Johanna Luccardi Reuching, , Stilleven met fruit en aardewerk, aquarel, 28 x Loc Onb.meester, Kaarslicht voorstelling van een vrouw, olieverf op doek, 30 x Loc Ond. gesign., Stilleven met spekbokkingen, olieverf op paneel, 44 x Loc Onb. meester, Landschap, vierluik, 47 x Loc Alfons Vermeir, Baasrode Baasrode, Boerderij in de Kempen, gedateerd 1972, olieverf op doek, 65 x 50,5 Provenance: particuliere collectie, De Vuist België, met boek waarin de afbeelding van dit schilderij 474 Alfons Vermeir, Baasrode Baasrode, Boerenlandschap met kerktoren, olieverf op doek, 64 x 50 Provenance: particuliere collectie 475 Antieke ingelegde 6-laden chiffonnière afgedekt met marmeren blad, Frankrijk ca.1880, h.127 x b.68 x d Loc Loc Loc Oude ingelegde rozenhouten damessecretaire, h.98 x b.90 x d Loc Art Deco tafellamp met voorstelling van een hond en poes h Loc Laké armfauteuil met gebloemde stof 30 Loc Koopje divers plateel, marmeren vazen, etc. 25 Loc Koop divers w.o. cloisonné, houtsnijwerk, gewichtendoosje, tabaks doosje, Chinees beeldje, filigrain mandje, etc. 481 Tafelklokje in albasten montuur, oude pijp met defecte pijpenkop en een olieverf schilderij op paneel van een man met baard 40 Loc.2 16 Loc Antieke bewerkte ivoren slagtand 130 Loc Antieke bronzen armbanden 30 Loc Houten Indonesische doos i.v.v. een masker en 6 krisgrepen 40 Loc Koop divers kleingoed en rariteiten 25 Loc Teakhouten design eetkamertafel rustend op grijs metalen poten, h.77 x L.200 x b Loc Aardewerken 60-erjaren serviesdeel in pastelkleuren o.a. Petrus Regout Maastricht, Fris 60 Loc Nieuwe turquoise velours vol gestoffeerde eetkamerstoelen 600 Loc Kt. bicolor gouden oorknoppen 50 Loc.1a Kt. gouden oorhangers met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,34 ct. 280 Loc.1a Kt. bicolor gouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 1,50 ct. 750 Loc.1a Kt. bicolor gouden oorknoppen bezet met diamant, totaal circa 0,50 ct. 400 Loc.1a Kt. bicolor gouden oorclips bezet met diamant, totaal circa 0,15 ct. 500 Loc.1a Kt. geelgouden oorhangers met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,22 ct. 200 Loc.1a Kt. gouden oorknoppen met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,26 ct. 170 Loc.1a Kt. gouden oorknoppen met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,08 ct. 85 Loc.1a Kt. geelgouden collier met een bicolor gouden hanger bezet met diamant toaal circa 0,005 ct., lengte collier Kt. geelgouden collier met een bicolor gouden hanger bezet met saffier en diamant toaal circa 0,005 ct., lengte collier Loc.1a 150 Loc.1a

20 Kt. geelgouden collier met een bicolor gouden hanger bezet met parel en diamant toaal circa 0,005 ct., lengte collier Kt. geelgouden collier met een bicolor gouden hanger bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,40 ct., lengte collier Kt. geelgouden collier met een bicolor gouden hanger bezet met briljant geslepen diamant toaal circa 1,00 ct., lengte collier Kt. geelgouden collier met een bicolor gouden hanger bezet met briljant geslepen diamant, toaal circa 1,00 ct., lengte collier Loc.1a 260 Loc.1a 600 Loc.1a 550 Loc.1a Kt. bicolor gouden broche bezet met diamant, totaal circa 0,08 ct. 340 Loc.1a Kt. geelgouden Venetiaans collier in de vorm van een hanger bezet met diamant en saffier, 30 gram, lengte: Loc.1a 505 Bronzen Boeddha in lotushouding, h Loc Antieke Biedermeier bonheur met spiegelopstand, Holland ca.1840, h.240 x b.105 x d Loc Cornelis (Cor) van der Zwalm, Rotterdam Rotterdam, Gezicht op Leuvehaven te Rotterdam, olieverf op doek, 50 x Mattheus Johannes Maria (Matthieu) Wiegman, Zwolle Bergen, Landschap met bomen en boerderij, olieverf op doek, 54 x Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Boerderij te Loenen aan de Vecht, olieverf op doek (doek beschadigd), 510 Antieke ingelegde notenhouten 3-laden commode afgedekt met marmeren blad, 100 x 56 x Loc Loc.2 60 Loc Loc Art Deco pendule in verschillende soorten marmer met voorstelling van een dame met vogel 130 Loc Palmhouten pot, h.40 x ca. diam Loc Notenhouten halfmaan wandtafels vervaardigd vanuit een salontafel 25 Loc Antieke met ijzer beslagen dekenkist met ronde deksel, h.87 x b.125 x d Loc Notenhouten salongarnituur met velours bekleed, bestaande uit: 2-zits vlinderbank en 2 arm fauteuils 516 Antiek mahoniehouten kabinet met gecontourneerde kap en 5 laden in de onderkast, h.240 x b.170 x d Loc Loc Oude salontafel vervaardigd van een scheepszijzwaard, h.60 x L.107 x b Loc Handgeknoopt kleed met fantasie voorstelling 75 Loc Oude kristallen zakkroon, h.116 x diam Loc Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Stadsgezicht met ophaalbrug en een dame, olieverf op doek, 48 x Hendrik Cornelis Kranenburg, Amsterdam Bergen op Zoom, Gezicht op het Bonte Paard te Laren, olieverf op doek, 90 x 60 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Loc Onb.meester, Bosgezicht, maroefle, 45 x Loc Willem van der Ven, Rotterdam Scheveningen, Bomen in besneeuwd landschap, olieverf op doek, 60 x Loc Monogram R.K., Stilleven met kruik en mand eieren, olieverf op doek, 30 x Loc Bernardus Cornelis (Cor) Noltee, Den Haag Dordrecht, Portret van een man, aquarel, 3,5 x 8 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 526 Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Portret van een man, olieverf op karton, 30 x Theodoor Franciscus (Theo) Goedvriend, Rheden Warnsveld, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 54 x 36 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 528 Johanna Hendrika Pieneman, Amsterdam Amsterdam, Bloemstilleven, marouflé, 37 x Loc.2 16 Loc Loc.2 45 Loc Spiegel in goudkleurige lijst, 125 x Loc Gedecoreerde kristallen vaas, h Loc Art Deco schaal met houten oren 50 Loc Koperen bijzettafel, h.60 x diam Loc Antieke met bloemen ingelegde rozenhouten commode afgezet met koperen beslag en afgedekt door een dik paars/wit marmeren blad, h.90 x b.152 x d Loc Rood marmeren hand gekapte vaas, h Loc Onb.meester, Romantisch paar in landschap, olieverf op paneel, 44 x Loc.2

21 536 Henri van Os Delhez, Nieuwer Amstel Blaricum, Stilleven met koperen pot, snotneus en fruit, olieverf op doek, 50 x Art Deco sculptuur van een jongen met hond en vogel rustend op een marmeren voetstuk, h.40 x b.40 x d Loc Loc Jorna, Gipsen plaquette van een man, 41 x Loc Jan Sluyters jr., Naakten, potloodschets, 46 x Loc Onb.meester, Indonesische danseres, olieverf op paneel, 52 x Loc Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen kom en schotel, afkomstig van The Nanking Cargo 75 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen Qian Long kannetje, 18e eeuw, 7,5 130 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen Qian Long kannetje, 18e eeuw, Loc Blauw/wit Chinees porseleinen dekselkannetje, Qian Long, 13,5 220 Loc Famille Verte Chinees sierbord met geschulpte rand, Loc Floraal gedecoreerde Chinees porseleinen schotel, diam Loc Japans Imari sierschotel met gelobde rand, Meiji, 19e eeuw, Loc Antiek Chinees bronzen vaasje, Loc Met zittende Hotei gedecoreerde bronzen Chinese stempel 16 Loc Natuurstenen Chinese sculptuur van oude man met waaier, 19e eeuw 35 Loc le snuffbottles 30 Loc Met Foo-dog op deksel gedecoreerde Japans bronzen waterpot met ranken als penselenhouder, vroeg 19e eeuw 80 Loc Antieke Chinese keramiek kom, mogelijk Song periode 16 Loc Natuurstenen plaquette met afbeelding van drakenkop, 19e eeuw, Keramisch olieflesje, Ming, keramiek potje, Sawankalok en een miniatuur blauw/wit vaasje, 19e eeuw, China 50 Loc Stel miniatuur blauw/wit Chinees porseleinen vaasjes, 7 16 Loc Miniatuur Chinese flessen en miniatuur Makkum aardewerken fles 16 Loc Antiek bronzen Zuid-Indiaas amulet van Hanaman met 7-koppige Naga, 15,5 70 Loc Antieke bronzen Indiase plaquette, 17/18e eeuw, h.22 x Loc Oude Blanc de Chine Guanyin, h Loc Antieke diverse Indonesische krisheften 16 Loc Diverse Japans ivoren Noh maskers, vroeg 19e eeuw 180 Loc Divers Aziatica 16 Loc Antieke Chinees bronzen spiegel 80 Loc Divers Aziatica 70 Loc Imari Chinees porseleinen dekselkom, diam.15,8 16 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen borden met diverse decoraties 180 Loc Antieke met bloemen gedecoreerde Chinees Imari porseleinen borden, diam Loc Antieke met bloemen en bomen gedecoreerde goud Imari porseleinen schotel, diam Loc Diverse Imari porseleinen kommen 110 Loc Koopje divers Imari porselein (1 gelijmd) 25 Loc Antieke Imari porseleinen kommen, h.7 x diam.14,5 140 Loc Indonesische houten maskers, L Loc Parure van een 14 kt. geelgouden hanger met 0.55 ct. diamant F/VVS en bijpassende oorbellen met 2x 0.35 ct. diamant Kt. bicolor gouden fantasie ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,20 ct., ringmaat 16,5 (52) Kt. geelgouden ring bezet met 0,20 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 6,9 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 1.450, Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,70 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,78 ct., ringmaat 17,25 (54) 800 Loc.1a 110 Loc.1a 320 Loc.1a 700 Loc.1a 600 Loc.1a

22 Kt. geelgouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamant, totaal circa 0,92 ct., ringmaat 19 (59) Kt. geelgouden ring bezet met 0.40 ct. briljant geslepen diamant, kleur: G, kwaliteit: Si, 5.4 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 2.000, Kt. geelgouden bezet met 14 diamanten, princesslijpsel, 0,45 ct., kleur: Top wit en kwaliteit Si, 2,8 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 985, Kt. geelgouden ring bezet 0.10 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top wit en kwaliteit Vs, 3,9 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 850, Kt. gouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 1,00 ct., ringmaat 15,5 (49) 850 Loc.1a 600 Loc.1a 240 Loc.1a 190 Loc.1a 600 Loc.1a 583 Geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,25 ct., ringmaat 18,5 (58) 260 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met amethist en 30 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur wit-kwaliteit Si, 5,8 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 1350, Antieke 14 Kt. geelgouden ring bezet met 2 parels en 12 diamanten, 0.22 ct., roosslijpsel, 5.1 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 985, Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,10 ct., ringmaat 17 (53) 587 Bicolor gouden entourage ring bezet met saffier en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,90 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt. geelgouden ring bezet met 12 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Si, 3,7 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde 850, Loc.1a 220 Loc.1a 140 Loc.1a 600 Loc.1a 220 Loc.1a 589 Art Deco tafellamp met melkglazen kap op chroom voet, h Loc Beschilderde teakhouten plantentafel/zuil, h.87 x b.34 x d Loc Henk Poeder, Stilleven met schildersmodel, verf en muisjes, olieverf op paneel, 29 x Loc Chinese School, Voorouderportret, gouache op papier, 115 x Loc Niek van der Plas (Katwijk 1954), Bloemstilleven, olieverf op doek, 78,5 x 58,5 750 Loc Jan Cremer (Enschede 1940), Abstract, gemengde techniek, gedateerd 1995, 97 x Loc Anton Heyboer, Sabang (Indonesië) Den Ilp, Geen titel, gouache, 108 x Loc Onb.meester, Chinese School, Koi karpers, olieverf op doek, 60 x Loc Antieke eikenhouten kussenkast rustend op bolpoten, h.204 x b.170 x d Loc Antieke mahoniehouten bijzettafel rustend op een getorst onderstel met lade, h.75 x b.70 x d Loc Spiegel met zwevende kristallen decoraties, h.121 x b Loc Germ de Jong, St. Jacobaparochie Overveen, Stadsgezicht Parijs, olieverf op board, 37 x Loc Uytenborg, Abstracte compositie, acryl op papier, 97,5 x Loc Jan Cremer (Enschede 1940), Geen titel, zeefdruk gedateerd 2001, 83 x Loc Ond. gesign., Abstract, acryl op doek, 100 x 99,5 60 Loc Ond. gesign., Bloemstilleven, olieverf op board, 90 x Loc Messing deels bruin gedecoreerde schemerlamp voet met bruine tweed kap, h Loc Antiek eikenhouten Drents zonnekabinet, Holland ca.1800, h.260 x b.178 x d Loc Antieke eikenhouten panelen stoel met kussen, h.119 x b.56 x d Loc Monogram D.B. = Broer van den Dobbelsteen, Johannes Anthonius van den, Mierlo 1936, Abstract, olieverf op doek, gedateerd 1993, 130 x Julio Romera, Buenos Aires (Argentinië) 1927, Hommage Camilo Sanfuego, olieverf op board, gedateerd 1962, 75 x Loc Loc Onb.meester, Chinese School, Takken met mussen, aquarel, 100 x Loc Hans Lenteman, Rivier met boerderij met boer en koeien, olieverf op doek, 60 x Loc Ond. gesign., Abstract persoon, lithografie, oplage 9/150, gedateerd '91, 74 x Loc Cees Dolk, Disc 2, handgesigneerde zeefdruk, 57 x Loc Gepolychromeerde houten sculptuur van een eend, h Loc Oude gepolychromeerde houten staande Boeddha, h Loc Wit gelakt 2-deurs vitrinekastje, h.93 x b.86 x d Loc Koopje diverse aardewerken koffieserviesjes en wandborden 16 Loc.11

23 618 Uitgebreid porseleinen Hutschenreuther serviesdeel 75 Loc In goud met zwarte brocaat stof beklede eetkamerfauteuils 320 Loc Grote houten eetkamertafel, h.83 x L.300 x b Loc Oude plattegrond van de provincie Friesland 25 Loc Oude met personen gedecoreerde Vlaamse tapisserie, 129 x Loc Tapisserie met een voorstelling van een vogel, 130 x Loc Antieke bronzen met vuur vergulde bloemen 5-lichts kandelaars op marmeren voet, h Eikenhouten rijkbewerkte buffetkast met spiegel-opstand, Holland 1900, h.192 x b.158 x d Loc Loc Massief houten off white gelakte ronde eetkamertafel, h.77 x diam Loc Saalberg, grote aardewerken ronde schaal, diam Loc Vier design stoelen model Penelope 1982 ontwerper Charles Pollock 800 Loc Handgeknoopt kleed, 153 x Loc Onb.meester, Bloemstilleven in geschilderde lijst, 77 x Loc Bronskleurige legering sculptuur van een zaaier rustend op houten voetstuk, h Loc Notenhouten 4-laden commode afgedekt met een wit marmeren blad en spiegelopstand, h.208 x b.126 x d Loc Aardewerken lampetstel 25 Loc G. Bouwman, Bomschuiten voor de kust, olieverf op doek, 80 x Loc A.Zabehlicky, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x Loc Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Visser aan de kust, olieverf op doek, 48 x Loc Tilly Moes, Stilleven met fruit en gebruiksvoorpwerpen, olieverf op doek, 60 x Loc Bernardus Alfons Ignatus Gerardus van Vlijmen, Den Haag Bardolino, Bloemstilleven, olieverf op doek, gedateerd x Loc Ingekleurde gravure van Hollandse kastelen, 76 x Loc Aardewerken olifant, h Loc Maya Wildevuur, Deventer 1944, Bloemstilleven, olieverf op doek, gedateerd 1998, 39 x Willem Jansen, Amsterdam Westzaan, Stilleven met gemberpot en lamp, olieverf op paneel, 40 x 31,5 60 Loc Loc Antieke mahoniehouten secretaire à abattant, Holland ca.1830, h.159 x b.100 x d Loc Met bloemen beschilderd rozekleurige opaline olielamp, h Loc Antieke thonet tafel afgedekt met een wit marmeren blad 75 Loc Notenhouten halfmaan/bijzetttafel, h.75 x b.72 x d Loc Grote gepolychromeerde met personen gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvaas, h Loc Bronzen 5-arms kandelaars gedragen door dames, h Loc Grote gepolychromeerde Chinese bloempot, h Loc Grote gepolychromeerde Chinese bloempot, h Loc Art Deco boeksteunen met staande tekkels 30 Loc Aardewerken Jugendstil-stijl 3-delige set bestaande uit een jardinière met 2 zijvazen 16 Loc Marine Masterbox met o.a. telescoop/kompas, etc., T.Cooke & Sons London 60 Loc Antieke olielamp met afbeelding, Jordanië, L Loc Naar Remmington, bronzen sculptuur van een cowboy te paard rustend op marmeren voetstuk, h Loc Makkum lekschaal en onderschaal, b.27 x L Loc Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,09 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. geelgouden solitairring bezet met 2,00 ct. briljant geslepen diamant, kleur: J, kwaliteit: Piqué1, 2,3 gram, ringmaat 16,50, winkelwaarde 19500, Loc.1a Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met diamant, totaal circa 0,70 ct., ringmaat 18,25 (57) 550 Loc.1a

24 Kt. geelgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0,30 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Si, 5 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde Kt. geelgouden ring bezet met 190 briljant geslepen diamanten, 1.35 ct., kleur H, kwaliteit P1, 5.3 gram, ringmaat 20, winkelwaarde 2250, Kt. wit- met geelgouden ring bezet met 0,08 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top wit en kwaliteit Vs, 4,6 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 800, Kt. bicolor gouden entourage ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,28 ct., ringmaat 17,25 (54) 220 Loc.1a 450 Loc.1a 190 Loc.1a 180 Loc.1a 664 BWGG rijring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,10 ct., ringmaat 17 (53) 90 Loc.1a Kt. gouden ring bezet met saffier en diamant, totaal circa 0,10 ct., ringmaat 17,5 (55) 130 Loc.1a Kt. bicolor gouden ring, ringmaat 17 (53) 70 Loc.1a Kt. goud met zilveren oorknoppen bezet met diamant, totaal circa 0,60 ct. 550 Loc.1a Kt. goud- met zilveren oorknoppen bezet met Bolsjewiek geslepen diamant, totaal circa 0,75 ct. 500 Loc.1a Kt. goud- met zilveren oorhangers bezet met diamant, totaal circa 1,10 ct. 700 Loc.1a Kt. geelgouden oorstekers bezet met robijn en 16 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit Vs, 2,6 gram, winkelwaarde 1350, Kt. geelgouden armband met slot en scharnier, 7 mm. breedte met scharnier en baksluiting, 13.3 gram, winkelwaarde 1275, Kt. geelgouden armband met slot en scharnier, rechthoekig profiel, breedte 6 mm., diameter 61 x 68 mm., gewicht 13,4 gram, winkelwaarde 1450, Loc.1a 450 Loc.1a 425 Loc.1a 673 Bronzen beertje, h Loc Koop Brouwer aardewerk (verschillende jaren) 80 Loc Gepolychromeerde aardewerken schaal, 32 x Loc Makkum vaas met oor, h.25 x diam Loc Stel Gouda plateel aardewerken vazen, Corona, h Loc Beeldje van jongen met banjo en munten in zijn hand op marmer basement 130 Loc Art deco-stijl bronzen danseresje, h Loc Makkum aardewerken apotheker pot, h.17 x diam Loc Twee Russische lakdoosjes uit Palech met een voorstelling van een echtpaar voor een kerk en een drietal jongeren/schoenlappers, beiden gemerkt en gesigneerd 682 Twee Russische lakdoosjes uit Palech met voorstelling van een winterlandschap en van Ruslan en Ludmilla, beiden gemerkt en gesigneerd 80 Loc Loc Antieke Deflts blauw aardewerken pauwenschotel, diam Loc Ajour 8-pens haarkam met floraal decor, 31 x 21 cm 35 Loc Château Lafauri Perequey, 1e Grand Cru Classé Sauternes 1992, 1x 40 Loc Château Giraud, 1e Grand Cru Classé Sauternes 1999, 1x 35 Loc Stel houten boekensteunen met hondjes 80 Loc Wandelstokknoppen i.v.v. hondenkoppen en bewerkte tand 75 Loc Mozaïek glazen Amphora met glazen hengsels, Jordanië, h Loc Soapstone moderne sculptuur, h Loc Baardmankruikje, Raeren Duitsland, h Loc Romeins glazen flesje met irrisatie, 2e/3e eeuw, Jordanië, h Loc Oud eikenhouten Rococo-stijl ornament, 34,5 x Loc Kleine bronzen torso, h Loc Bronzen plaquette met voorstelling van lezende man, 20 x 17,5 16 Loc Stel Makkum aardewerken kastkommen 35 Loc Bronzen sculptuur van Jeanne d'arc rustend op een marmeren voetstuk, h Loc Pinneapple Leerdam glazen serviesset bestaande uit diverse schalen en schaaltjes, ca Loc Grote Makkum aardewerken dekselvaas, h.31,5 40 Loc Koop diverse krisgrepen, afkomstig van krissen verzamelaar Joh.E. Oexman 220 Loc Onb.meester, draagt signatuur A. van Prooijen, Pijprokende man in kozijn, olieverf op paneel, 23 x Loc.11

25 702 Verzameling antieke pijpen en pijpenkoppen 75 Loc Met bloemen en vogels gedecoreerde Imari porseleinen schotel, diam Loc Smeedijzeren Art Deco hanglamp met gesatineerde coupe 380 Loc Smeedijzeren Art Deco hanglamp met gesatineerde glasplaten 380 Loc Onb.meester, draagt signatuur C. Koppenol, Personen op het strand, olieverf op board, 64 x Gijsbertus Gerrit Lubertus (Bert) Brante, Amsterdam Weststellingwerf, Landschap met bomen, olieverf op board, 60 x Loc Loc H.J. Groenewegen, Rotterdams havengezicht, olieverf op doek, 60 x Loc Ada, Balinese markt met personen, gem.techniek op doek, 80 x Loc Onb.meester, Bosgezicht met ven, olieverf op doek, 50 x Loc Dreser, Op vliegende eenden, olieverf op doek, 50 x Loc John van Gils, Drimmelen 1957, Zeevruchten, acryl op doek, gedateerd 1994, 80 x Loc Antieke geel met roodkoperen bouilloire, h Loc Groen gepatineerde bronzen zittende beer, h.49 x b.55 x d Loc Antieke eiken met palissanderhouten Renaissance 4-deurs panelenkast rustend op bolpoten, h.160 x b.148 x d Antieke eikenhouten Mechelse trektafel, h.77 x b.98 x L.130 of 214 met 6 bijpassende met bruin leder beklede stoelen 85 Loc Loc Industrieel houten met metalen dienblad, h.10 x diam Loc Kristallen vaas met matte band, h Loc Machinaal kleed, 200 x Loc Antiek handgeknoopt kleed, 192 x Loc Oude notenhouten secretaire à abattant, h.141 x b.75 x d Loc Handgekapt massief marmeren Boeddhahoofd rustend op metalen voetstuk, h Loc Geslepen spiegel in goud- met zwartkleurige lijst, 76 x Loc Herman Johannes Ansingh, Nijmegen Harderwijk, Dorpsgezicht met personen, gem.techniek, 58 x Adrianus (Adrian) Johannes Petrus Stahlecker, Den Haag 1937, Poppen, acryl op doek, gedateerd 1974, 100 x Loc Loc Kneepkens, Plassengezicht met afgemeerde boten, doek 100 x Loc A. Bot, Bloemstilleven, olieverf op doek, 70 x Loc Daum kristallen tafellamp met originele kap gesigneerd,h.62,5 m. 80 Loc Antieke mahoniehouten bridgetafel, Holland ca.1820, h.77 x b.88 x d.43 of Loc Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Dorpsgezicht met personen, olieverf op doek, 70 x Franciscus Johannes (Franz) Deckwitz, Schermerhorn (Schermer) Amsterdam, Hollands landschap, olieverf op doek, gedateerd Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 40 Loc Loc Hans Lenteman, , Bloemstilleven, olieverf op doek, 58 x Loc Hans Lenteman, , Stilleven met bloemen en fruit, olieverf op doek, 60,5 x 80,5 60 Loc Antiek gepolychromeerd 12-delig tegeltableau met voorstelling van wintervermaak, 38 x Loc Art Deco tafellamp op verzilverd bronzen voet met glazen kap, h.62 m. 150 Loc Groot Afrikaans handgestoken beeld met een voorstelling van dansende hoofden, versierd met geelkoper, Bambara, Mali, h Loc Tafellamp op voet met gesatineerd glazen kap, h Loc Koopje bestaande uit diverse porseleinen met poezen gedecoreerde borden, 3 prenten m.b.t. sport, een beeldje en een wanddecoratie 739 Anton Heyboer, Sabang (Indonesië) Den Ilp, Only love in life, gouache, 107 x Loc Loc Stel gravures met voorstellingen uit de oudheid, 89 x Loc Kt. geelgouden armband bezet met 3.5 ct. diamant F/VVS, lengte: 19, Loc.1a

26 Kt. geel- met witgouden armband bezet met 64 briljant geslepen diamanten, 0.85 ct., 17.0 gram, L.21, winkelwaarde 4500, Loc.1a Kt. gouden broche, 3,9 gram 100 Loc.1a Kt. gouden broche bezet met zaadpareltjes 85 Loc.1a Kt. geelgouden verwisselbare ring bezet met diamant, saffier, robijn of smaragd, totaalgewicht 9,5 gr Kt. wit- met geelgouden ring bezet met 0.09 ct. briljant geslepen diamant, princessslijpsel, kleur: Top wit en kwaliteit Vs, 2,9 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 585, Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 2 briljant geslepen diamanten, 0,06 ct., kleur: Top wit en kwaliteit Vs, 2,5 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde 485, Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0.20 ct., kleur: Top wit en kwaliteit Vs, 2,3 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 10 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Vs, 3,6 gram, ringmaat 16,25, winkelwaarde 1.250, Kt. geel- met witgouden ring bezet met 13 diamanten, 1,00 ct., 12x baguetteslijpsel en 1x briljantslijpsel, 0,60 ct., kleur: Cape, kwaliteit: Vs, 3,1 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 4250, Antieke 14 kt. geelgouden ring bezet met 24 diamanten, 2 hoofdstenen, 0,70 ct., kleur top wit, kwaliteit Vs, totaal 1,25 ct., ringmaat 17,75, 3.0 gram, winkelwaarde 5.000, Kt. geelgouden ring bezet met 29 briljant geslepen diamanten, 0.90 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Si, 1,8 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 2.450, Loc.1a 140 Loc.1a 130 Loc.1a 180 Loc.1a 320 Loc.1a 800 Loc.1a 700 Loc.1a 450 Loc.1a Kt. geelgouden oorhangers bezet met saffier en zirkonia 180 Loc.1a Kt. geelgouden oorknoppen met biljant geslepen diamant, totaal circa 0,10 ct. 120 Loc.1a Kt. geelgouden oorknoppen met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,24 ct. 220 Loc.1a 756 Antieke 14 kt. gouden broche bezet met citrien 40 Loc.1a 757 Goudkleurige legering pendule met op het uurwerk een jongetje rustend onder glazen stolp 40 Loc Gepolychromeerde Villeroy & Boch Heinrich wandbordjes, diam Loc Onb.meester, Chinese School, Vogel op tak, aqaurel, 26 x Loc Antieke mahoniehouten Schotse ladencommode met klauwpoten in de zuilen, h.125 x b.136 x d Antieke mahoniehouten Empire 2-deurs boekenkast met laden in de onderkast, Holland ca.1830, h.206 x b.130 x d Loc Loc Oude notenhouten stoelen met roze velours bekleed 30 Loc Oude Engelse ovale eetkamertafel rustend op koperen wielen, h.75 x b.138 x d Loc Oude eikenhouten Neo-Renaissance panelenkast, Holland ca.1900, h.150 x b.176 x d Loc Antieke tinnen kardinaalschotel, diam Loc Twee messing deels bruin gedecoreerde schemerlampvoeten met beige kappen, h Loc Antiek mahoniehouten cilinderbureau, Holland ca.1840, h.128 x b.112 x d Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met glazen kap, h Loc Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met gesatineerd glazen kap, h Loc Marmeren pendule met legering olifant bovenop het uurwerk, h Loc Mahid, Zeegezicht met overhangende boom, olieverf op doek, 70 x Loc Henk Dekker, Tjalk op het IJ, olieverf op doek, 60 x Loc Jacobus Bijtel, Schiedam Ede, Zicht op Delfshaven, olieverf op board, 79 x Loc Paul Erik van Zoelen, 1958, Reservoir (Heimwee), gedateerd 1994, acryl op doek, 141 x Anton Rudolf Mauve Jr., Den Haag Blaricum, Gezicht met zeilschip, marouflé, 70 x 50 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 240 Loc Loc Doeser, Huisjes in landschap bij volle maan, olieverf op doek, 100 x Loc Toegeschreven aan Frans Lodewijk Pannekoek (Den Dolder, 1937), Landschap, olieverf op doek, 91 x 66 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 150 Loc Antieke eikenhouten dubbelgebogen secretaire, Holland ca.1820, h.108 x b.120 x d Loc Antieke eikenhouten Vlaams staand horloge, h Loc Art Deco tafellamp op verzilverde voet met gemarmerd opaal glazen kap, h Loc Goud gelakte spiegellijst met geslepen spiegel, h.88 x d Loc.10

27 782 Art Deco tafellampje op pleet voet, h Loc Antieke met diverse houtsoorten ingelegde kolompendule, met koperen beslag, h.50,5 260 Loc Antieke dubbelgebogen eikenhouten secretaire rustend op klauwpoten, 106 x 53 x Loc Eikenhouten buffetkast met 2 deuren en lade in de onderkast, h.208 x b.144 x d Loc Antieke eikenhouten 2-deurs broodkast met lade, h.130 x b.158 x d Loc Grote koop diverse aardewerken schotels 16 Loc Smeedijzeren Art Nouveau tafellamp met glazen kapje, h Loc Hard houten moederschapsbeeld, Bamana/Mali, h Loc Antieke mahoniehouten ovale bijzettafel met verborgen lade in de onderzijde, h.76 x b.94 x d Arie Johannes (Aat) Veldhoen (Amsterdam 1934), Zittend meisje, aquarel, gedateerd , met potlood gesigneerd, 65 x 50 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 792 Johan Cornelis Eliza Kuijpers, Rijswijk Amersfoort, Ploegende boer in landschap, aquarel, 60 x Loc Loc Loc Onb.meester, Stilleven met fles en lantaarn, olieverf op doek, 60 x Loc Arie Johannes (Aat) Veldhoen (Amsterdam 1934), Dwaze moeder, handgesigneerde zeefdruk, 36 x Willem van Malsen, Utrecht Amsterdam, Iviers, litho nr. 4/25, gedateerd 1971, 70 x Jozef Diederen, Heerlen Amsterdam, Donkere woning, houtsnede, nr.2/25, gedateerd 1970, 77 x Jan Dingeman Korf, Zaanstad Leeuwarden, Landschap, olieverf op doek, gedateerd 1951, 47 x 36 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 30 Loc Loc Loc Loc Antieke ingekleurde kopergravure van het Paleis op de Dam, 35 x Loc Antieke tinnen diepe schaal, diam Loc Oude vijzel en stamper met tekst Heinrick Ter Herss, h x diam Loc Surinaamse tarwekorrels in stolpfles, afkomstig van het Koloniaal Landbouw-Museum 25 Loc Model schip in vitrine, Jan den Tex, h.42 x b.45 x d Loc Handgeknoopt Nain kleed, 320 x Loc Antieke mahoniehouten met gele streepstof beklede stoelen 120 Loc Oude Engelse notenhouten ovale tafel met tussenblad rustend op twee 3-spanpoten, h.76 x L.190 x b Loc Set van 2 antieke chinese horseshoe chairs 110 Loc Kristallen pique fleurs, h Loc Stel kristallen schalen op verzilverde voet, h.19 x diam Loc Art Deco hanglamp met witte glazen bollen 260 Loc Antieke mahoniehouten speeltafel, Holland ca.1840, h.77 x b.81 x d Loc Adriaan (Ad) Willemse (Heemstede 1954), Surrealistische wandsculptuur, gedateerd 1981, 45 x 40 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Art Deco pendule stel in verschillende soorten marmer, h Loc Antieke eikenhouten 5-deurs panelenkast, h.172 x b.172 x d Loc Twee gepolychromeerde 6-delig tegeltableaus met voorstelling van man met paard en vrouw met koe, 38 x Tineke Adamse, Zwarte Waal Briele, 1922, Stilleven met Judaspenning, olieverf op doek, 70 x Loc Loc Jan Sluyters jr., Naakt, potloodstudie, 34 x Loc Ludwig G.F.W. von Rössler, Wiesbaden Frankfurt, Soldaten in kloostergang, olieverf op doek, 85 x Loc Onb.meester, IJspret bij molen, olieverf op board, 38 x Loc Christiaan Cornelis (Chris) Moret, Rotterdam Den Haag, Stilleven met boeken, olieverf op doek, gedateerd Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Jean-Henri Brossat, Personen, olieverf op doek, 102 x Loc Ond.gesign., Twee koeien bij waterkant, olieverf op doek, 45 x Loc Ond. gesign., Stilleven met kersen, olieverf op doek, 24 x Loc.10

28 823 Ahazueros Jacobus (Co) Breman, Zwolle Laren, Vervallen grootheid, pentekening, 41 x 35, gedateerd Loc Onb.meester, Stilleven, olieverf op paneel, 25 x Loc Kt. geelgouden collier met een bicolor gouden hanger bezet met parel en diamant toaal circa 1,20 ct., lengte collier Kt. geelgouden collier met een 18 kt. bicolor gouden hanger bezet met briljant geslepen diamant toaal circa 1,00 ct., lengte collier Kt. geelgouden collier met een gouden hanger bezet met geslepen diamant toaal circa 0,005 ct., lengte collier Loc.1a 650 Loc.1a 130 Loc.1a Kt. gouden collier, 5,1 gr. 60 Loc.1a Kt. geelgouden collier met een gouden hanger bezet met parel - lengte collier Loc.1a Kt. geelgouden collier met een gouden hanger bezet met een parel, lengte collier Loc.1a Kt. geelgouden collier met een gouden hanger bezet met briljant geslepen diamant toaal circa 0,02 ct., lengte collier Loc.1a Kt. geelgouden collier met een gouden hanger bezet met zirkonia, lengte collier Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 100 briljant geslepen diamanten, 5,00 ct., diverse kleuren, middensteen 1,00 ct., antiekslijpsel, kleur: H, kwaliteit Vs, 19,2 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde , Kt. geelgouden ring bezet met tijgeroog en 12 diamanten, 8/8 slijpsel, 0.25 ct., 14,2 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 1.950, Kt. geelgouden ring bezet met 9 diamanten, baguette slijpsel, 1,60 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Vs, 9,9 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 7.000, Kt. witgouden ring bezet met amethist en 30 briljant geslepen diamanten 0,20 ct., kleur wit, kwaliteit Si, 5,7 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde 1.350, Kt. geelgouden ring bezet met 24 diamanten/baguettes, 1,20 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 7,5 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 2.550, Loc.1a 450 Loc.1a Loc.1a 260 Loc.1a 600 Loc.1a Kt. gouden ring bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamant 200 Loc.1a Kt. geelgouden bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 1,10 ct., kleur: Top wit en kwaliteit VS, 3,5 gram, ringmaat 19,50, winkelwaarde 2.500, Kt. geelgouden ring bezet met 0,15 ct. briljant diamant, princesslijpsel, kleur: Top wit en kwaliteit Vs, 2,2 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 675, Ond. gesign., Portret van een visser met pijp, olieverf op board, 13 x 9 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 700 Loc.1a 160 Loc.1a 25 Loc P. Veldkamp, Boerderij aan het water, olieverf op doek, 80 x Loc Simon Liekele Eeltje Duiker, Amsterdam Amsterdam, Bordurende vrouw in interieur met kind in wieg, olieverf op doek, 100 x Loc Franse school (19e eeuw), Portret van een heer met boek, olieverf op doek, 90 x 71,5 240 Loc Beint Mankes, Eerbeek Laren, St Severin te Parijs, olieverf op doek 300 Loc B.H. Slotman, Boerderij in landschap, olieverf op paneel, 40 x Loc J. van Lingen, Plassengezicht met kerktoren en waterlelies, pasteltekening, 60 x Loc Antieke mahoniehouten Schotse 5-laden commode, h.96 x b.106 x d Loc Mahoniehouten kap spiegel met lade, h.77 x b.64 x d Loc Art Deco tafellamp op verzilverde voet met gesatineerde glazen bol, Loc Art Deco tafellamp met glazen bol, h Loc Antieke Schotse mahoniehouten 6-laden chiffonnière, Schotland ca.1830, h.190 x b.140 x d Loc Antieke mahoniehouten 5-laden commode, Schotland ca.1840, h.117 x b.123 x d Loc Bronzen groep van een hert met rennende ijsbeer rustend op marmeren voetstuk, h.28 x L.55 x b Loc Art Deco tafellamp met glazen ka, h Loc Smeedijzeren wijnrek Riviera maison voor 24 flessen, h.95 x b.39 x d Loc Zwarte opengewerkte Thonet-stijl stoelen met matting zitting 450 Loc Oude eikenhouten eetkamertafel met lade, h.77 x b.160 x d Loc Porseleinen Rosenthal serviesdeel 40 Loc Kristallen fruitschaal, h.26 x diam Loc.10

29 861 Handgeknoopt kleed, 374 x Loc Maurice Constant (Frans, ), "Le Travail", gepatineerde bronzen sculptuur, gesigneerd met een cartouche: "Le Travail par Maurice Constant, Mention au Salon" en de inscriptie: "à Ernest Cartisser. La Société de Produits Chimiques de St Denis, ses Chefs et Collaborateurs souvenir affectueux, " 450 Loc Chinese houten beelden van wijze mannen, h Loc Bronzen sculptuur van Ganesha, h Loc Chinees porseleinen dekselvaas rustend op houten sokkel 16 Loc Chinees porseleinen Kantonese dekselvaas, 19e eeuw, Loc Koop divers Meissen porselein, waarvan het merendeel gemerkt aan onderzijde 150 Loc Marmeren pendule met datum, minuten en week aanduiding, h Loc Twee gepolychromeerde vaasjes met ramskoppen 25 Loc Seize pendule in wit marmer met verguld bronzen monturen en wit le wijzerplaat, h Loc Antieke Delftse schotels (randschilfers en gaatjes) 45 Loc Antiek fraai gestoken Indonesische sculptuur, h.31 x b.22 x d.8,5 150 Loc Orakel/Ivoorkust beeld van zwangere vrouw, Loc Afrikaans ebbenhouten masker, h.48 x b Loc Koperen Mpfele masker, Senufo, Ivoorkust 30 Loc Verzilverde glaspendule, h Loc Houten masker, Congo 25 Loc Beeld van voorouder Boule/Ivoorkust, Loc Houten voorouder beeld, Dayak, Sumatra, h Loc Antieke Indiase waterketel 16 Loc Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvaas, h Loc Antiek mahoniehouten Louis Seize pottenkast met jaloeziedeuren, Holland ca.1790, h.70 x b.53 x d Loc Eikenhouten Louis Seize-stijl 3-laden wandtafel, h.76 x b.82 x d Loc Antiek Engels mahoniehouten kabinet, h.198 x b.118 x d Loc Onb. meester, Stadsgezicht, olieverf op doek, 59 x Loc Julio Romera, Buenos Aires (Argentinië) 1927, Le reveur, gem.techniek op doek, gedateerd 1966, 55 x Toegeschreven aan Gust Romijn (Gustavus Adrianus Maria Romijn), Noordwijkerhout Dreischor, Abstract, olieverf op doek, 100 x 80, Provenance: gekocht in ca.1996 Venduehuis Rotterdam, nalatenschap Gust Romijn 888 Wout Müller, Hilversum Waterford (Ierland), Boom, inkttekening, gedateerd 1963, 60 x Johan Frederik Cornelis Scherrewitz, Amsterdam Hilversum, Boer met paardenkar in landschap, olieverf op doek, 88 x Loc Loc Loc Loc Oud eikenhouten stoeltje met leder bekleed 25 Loc Geelkoperen 1-lichts kandelaars, h Loc Antieke mahoniehouten 4-laden commode, Holland circa 1820, h.88 x b.100 x d Loc Art Deco tafellamp met metalen voet en wit opaalglazen kap, h Loc Meerkleurig glazen vaas, h Loc Antieke stijgbeugels i.v.v. klompschoenen 16 Loc Rookglazen Art Deco vaas, Verreries Doyen, België ca.1930, h Loc Stel houten Indonesische sculpturen, h Loc Antiek groen beschilderde tafelklok met slagwerk, h Loc Antieke Chinees porseleinen borden met Europees decor van gepolychromeerde bloemen, diam Loc Zes antieke gefacetteerde Empire glazen 170 Loc Metalen bronskleurige beeldjes van muzikanten rustend op marmeren voetstuk, h Loc Klein bronzen sculptuur van een olifantje, h Loc.10

30 903 3 Antieke porseleinen beeldjes 25 Loc Kleine bronzen panter, h Loc Antieke gelithografeerde blikken, Haarlemmer Olie 25 Loc Bakelieten gewichtendoosje 16 Loc Blauw/wit gedecoreerde porseleinen sauskom op onder schotel 25 Loc Koperen langwerpige tabaksdoos, 18e eeuw 180 Loc Kt. rosé met witgouden ring bezet met 0,05 ct. briljant geslepen diamant, kleur : Top wit en kwaliteit Vs, 2,9 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 585, Kt. geelgouden ring, model alliance bezet met 28 briljanten, 0,92 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 1,6 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde 2350, Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,65 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,03 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt. geelgouden ring, model solitair bezet met 0.60 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit: Vs, 2,2 gram, ringmaat 16,25, winkelwaarde 6.850, Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,25 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt. geelgouden ring bezet met 0,08 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top wit, kwaliteit: Vs, 3,5 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 625, Kt. geelgouden ring bezet met 0,18 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top wit en kwaliteit Vs, 1,4 gram, ringmaat 16,50, winkelwaarde 650, Kt. geelgouden ring, model solitair bezet met 0.18 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 2 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 800, Kt. bicolor gouden schakelarmband bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 1,00 ct. 140 Loc.1a 600 Loc.1a 500 Loc.1a 60 Loc.1a Loc.1a 130 Loc.1a 150 Loc.1a 170 Loc.1a 180 Loc.1a 900 Loc.1a Kt. gouden armband bezet met synthetische robijn en diamant, totaal circa 0,50 ct Loc.1a 920 Granaten 3-strengs armband met gouden slot (klein defect) 45 Loc.1a 921 Omega, 14 kt. geelgouden horloge met mechanisch uurwerk, kast 17 mm., gewicht 23,3 gram, winkelwaarde 1900, Bouchard, ref: , 14 kt. geelgouden horloge met lederen band en originele gesp, automatisch uurwerk, sapphire glas, nieuwwaarde 2950, Loc.1a Loc.1a Kt. gouden 60-erjaren horloge, Zenith, mechanisch 550 Loc.1a 924 TISSOT Seastar Seven, 14 Kt. geelgouden horloge, handopwinding met nieuwe lederen band, winkelwaarde 1750, Loc.1a 925 Koopje divers Wedgwood 45 Loc Set van 2 19e eeuwse Chinese official hat chairs 150 Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Charcoal, 50 x Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Charcoal, 50 x Loc Antonius Hendrikus Koster, Schiedam Woerden, Landschap met opvliegende eenden, olieverf op doek, 80 x Hollandse school, Stadsgezicht Antwerpen met op de achtergrond Onze Lieve Vrouwe Kathedraal, olieverf op doek, gesigneerd P.C. Dommershuijzen, 75 x Loc Loc Onb.meester, Stilleven met Keulse potten en fruit, olieverf op doek, 120 x Loc Hendrik Weegewijs, Nieuwer-Amstel Soest, Achterhuis Zuideinde te Laren, olieverf op doek, 35 x Herman Musaph, Amsterdam Amsterdam, Bloemstilleven, olieverf op doek, gedateerd 1972, 24 x 17 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 60 Loc Loc Frank, Kerk in besneeuwd landschap, olieverf op doek, 35 x Loc Lithografie naar een ets van Rembrandt, 20 x Loc Haagse School, Man in roeiboot met op de achtergrond een molen, niet gesigneerd, sepia, 27 x Loc Onb. meester, Molen in landschap, olieverf op paneel, 15 x Loc Gravure van Rotterdam, ingekleurd, 78 x Loc Stel kristallen lampenvoeten met kap, h Loc.10

31 940 Antiek mahoniehouten Jugendstil buffet met 4 deuren waarvan 2 beglaasd en 4 laden en een opstand met koperen plaquettes van personen in landschap, h.197 x b.138 x d Maurice Constant (Frans, ), "Le Travail", gepatineerde bronzen sculptuur, gesigneerd, en met een cartouche: "Le Travail par Maurice Constant, Mention au Salon" en de inscriptie: "À Mr Favier, ses collegues du service de la traction des chemins de fer de l'est", h Loc Loc Onb. meester, Picnickende familie in landschap, olieverf op doek, 102 x Loc Stippelgravure,ingekleurd, vier jaargetijden, 56 x26 30 Loc Ond. gesign., Personen met ezel in landschap, olieverf op doek, 120 x Loc Johan Cornelis Eliza Kuijpers, Rijswijk Amersfoort, Moeder met kind, aquarel, gedateerd 1960, 67 x Loc Van Berkel, Kerkje van Katwijk, 36 x Loc Onb.meester, Havengezicht met afgemeerde schepen, olieverf op paneel, 26 x Loc Deels geel in hoog glans afgewerkte Chinese armfauteuil 65 Loc Set van een manlijke en een vrouwlijke 19e eeuwse Chinese "moon viewing" stoel 320 Loc Nieuw geitenvacht kussen met luipaardprint, 50 x Loc Nieuw geitenvacht kussen met luipaardprint, 50 x Loc Hoogpolig modern kleed, 235 x Loc Handgeknoopte Ziegler loper, 500 x Loc Antieke blauw met personen in park gedecoreerde wandplaquette, 59 x Loc Art Deco hanglamp met wit/zilver glazen kappen 280 Loc Art Deco hanglamp met glazen kapjes 260 Loc Art Deco hanglamp met witte glazen kappen 300 Loc Goudkleurige metalen windlichten, h.60 x diam Loc Deels glazen tafellampje, h Loc Dequé tafellamp op smeedijzeren voet met gesigneerde glazen kap in geometrisch decor, h Loc Art Deco tafellampje met vogel en glazen kapje op zwart marmeren voet, h Loc Groen glazen Art Deco vaas, h Loc Houten met koperen zeekijker op statief 16 Loc Gestileerde groen glazen Art Deco vaas, h Loc Kristallen vaas, Val St. Lambert, h Loc Art Deco schoorsteen pendule, h Loc Bronzen beeldje van een abstract naakt, h Loc Blauw kristallen Art Deco vaas, Scailmont, h Loc Zwart glazen Art Deco vaas Artver Paul Heller, h Loc Art Deco tafellampje op marmeren voet met gesatineerd glazen kapje in relief decor, h Loc Antieke bronzen sculptuur van een tijger, b.55,5 x h.19 x d Loc Franse Art Deco vaaslamp gesigneerd A. Ducobu, h Loc Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met deels gesatineerde glazen kap, h Loc Metalen sokkel, h. 80 x b. 62 x d Loc Oude stenen tuinvaas, h.40 x diam Loc Nieuwe blauw velours gestoffeerde armfauteuils met houten poten 500 Loc Metalen antraciet industriele opengewerkte salon/bijzettafel/zuil, h.77 x diam Loc Goudkleurige wandappliques met verlichting, h.110 x b Loc Mahoniehouten Chippendale kinderbank, h.66 x b.74 x d Loc Eduard Cornelis (Kees) Zwolsman, Amsterdam Deventer, Landschap met korenschoven, marouflé, 40 x Baruch Lopes de Leao Laguna, Amsterdam Auschwitz, Vrouw bij spinnewiel, olieverf op doek, 65 x Evert Moll, Voorburg Den Haag, Havengezicht, olieverf op doek, 59 x 79 (klein scheurtje in doek, rechts) 120 Loc Loc Loc Henegouwen, Eenden aan de waterkant, olieverf op doek, 62 x Loc.9

32 984 John Bevort, Utrecht Utrecht, Fazanten in landschap, olieverf op doek, 79 x Loc Constant David Ludovic Artz, Parijs Soest, Eendenfamilie aan de waterkant, olieverf op paneel, 50 x Loc Pieter de Regt, , Landschap met boerderijen, olieverf op doek, 45 x Loc Dirk Peter van Lokhorst, Utrecht Utrecht, Pootje badende koeien in landschap, olieverf op doek, 70 x Loc J. Stokman, Maanlicht op de plassen, olieverf op doek, 31 x Loc P. in het Hout jr., Riviergezicht met huisjes en kerktoren, olieverf op doek, gedateerd 1920, 50 x Onb.meester, draagt signatuur J. Maris, Havengezicht met huisjes, olieverf op paneel, 22 x Loc.9 60 Loc Joop Burger, , Landschap met kerk, olieverf op board, 44 x Loc Melcher, Prinsengracht met Westertoren te Amsterdam in de winter, olieverf op doek, 34 x 40 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 993 ENICAR, 18 Kt. geelgouden horloge [kast = 11gram goud] met lederen band, mechanisch uurwerk, winkelwaarde 1450,00 30 Loc Loc.1a Kt. gouden schakelarmband, 14,7 gr. 150 Loc.1a 995 Opaal collier met gouden bollen en gouden slot bezet met briljant geslepen diamant, L.45 cm, diamantgewicht: 0,12 ct., gewicht: 22 gram, winkelwaarde 1975, Kt. geelgouden collier met een gouden hanger bezet met diamant toaal circa 0,005 ct., lengte collier Kt.geel gouden collier met een gouden hanger bezet met diamant toaal circa 0,005 ct., lengte collier Kt. geelgouden collier met een bicolor gouden hanger bezet met diamant toaal circa 0,005 ct., lengte collier Kt. geelgouden collier met een gouden hanger van blauwe kwarts in een vorm van een hart, lengte collier Kt. geelgouden collier met een bicolor gouden hanger bezet met saffier, lengte collier Kt. geelgouden collier met een gouden hanger bezet met briljant geslepen diamant toaal circa 0,14 ct., lengte collier Kt. geelgouden collier met een gouden hanger bezet met diamant totaal circa 0,005 ct., lengte collier Kt. geelgouden ring, model alliance bezet met 28 briljant geslepen diamanten, 0,95 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 1,6 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde 2350, Kt. rosé/geel/witgouden ring bezet met 16 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 4,7 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 1250, Kt. geelgouden ring bezet met cultivé parels en 3 briljant geslepen diamanten, 0,08 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 4,4 gram, ringmaat 20, winkelwaarde 750, Kt. rosé- met witgouden ring bezet met 257 briljant geslepen diamanten, 0.95 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs,, 9.3 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 4650, Kt. geelgouden ring bezet met 12 briljant geslepen diamanten, 0,12 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 4,1 gram, ringmaat 16,25, winkelwaarde 700, Kt. geelgouden ring bezet met 4 diamanten, princesslijpsel, 0,12 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 3,5 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 725, Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Zeilbootje met huis op de achtergrond, olieverf op doek, 40 x Loc.1a 130 Loc.1a 150 Loc.1a 100 Loc.1a 160 Loc.1a 150 Loc.1a 140 Loc.1a 90 Loc.1a 550 Loc.1a 320 Loc.1a 160 Loc.1a Loc.1a 150 Loc.1a 180 Loc.1a 55 Loc Van Wanink, Bomschuiten op het strand met personen, olieverf op paneel, 49 x Loc Johan Ernst Bäumer, Deventer Blaricum, Boerderij met zonnige tuin, olieverf op doek, 28 x Christina Abigael van der Willigen, Haarlem Laren, Landschap met molens, olieverf op doek, 35 x 26 (op achterkant gesigneerd) 500 Loc Loc Stel kristallen dekselcoupes, h Loc Blauw gelakt keukenrek, h.48 x b.84 x d Loc Gepolychromeerd beschilderd houten gelakt dressoir met 3 deuren, h.85 x b.250 x d Loc Kristallen champagne-set bestaande uit karaf, h.22 en 6 glazen 35 Loc Boheems kristallen wijnglazen 55 Loc.9

33 Kristallen wijnbokalen/glazen 60 Loc Meerkleurig glazen schaal, h.20 x diam Loc Meerkleurig glazen vaas, h.19 x diam Loc Art Deco tafellampje met glazen bol en voorstelling van een vogel op marmeren basement, h Loc Set van 6 Boheems kristallen glazen, h.23 cm 55 Loc Kristallen wijn/waterkannen, h Loc Gepolychromeerde houten Oosterse kano met vier figuren, L.90 x h Loc Kristallen fruitschaal, h.20 x diam Loc Set van 6 Boheems kristallen glazen, h.23 cm 55 Loc Handgeknoopt kleed, 220 x Loc Metalen antraciet industriele opengewerkte salon/bijzettafel/zuil, h.77 x diam Loc Smeedijzeren Art Nouveau tafellamp met gekleurd glazen kapje, h Loc Zeer grote wit gelakte vakkenkast, h.230 x b.170 x d Loc Antiek rijkbewerkt eikenhouten bureau met kleplade, h.135 x b.132 x d Loc Zwart gepolitoerde Willem III stoel 30 Loc Grote metalen goudkleurige 8-lichts kandelaar, h.125 x b.93 x d Loc Antieke rijkbewerkte eikenhouten dekenkist, h.69 x b.123 x d Loc Schemerlampje met luipaard print kapje, h Loc Blauwe met koi karpers beschilderde houten bank, h.48 x b.200 x d Loc Handgeknoopt kleed, 220 x Loc Groot Chinees notenhouten beeld van twee mannen als lantaarn, h Loc Monogram D.B. = Broer van den Dobbelsteen, Johannes Anthonius van den, Mierlo 1936, Grachtgezicht, gedateerd 1993, 150 x Loc Antieke kobaltblauwe vazen, h Loc Aardewerken Thulin vazen 25 Loc Bronzen sculptuur van een Art Deco-stijl dame met lantaarn rustend op marmeren voetstuk, h Loc Geglazuurde wit porseleinen lampvoet met decoratie van bamboe en roze kap, h Loc Aat Veldhoen (Amsterdam 1934), Zelfportret, krijttekening, 66 x Loc Aat Veldhoen (Amsterdam 1934), Voor Gala, een geschenk voor René, lithografie, 83 x Egon Schiele, The self-portrait, litho naar tekening op papier rives artiste, 1918, in 2007 ter gelegenheid van de uitgave van het boek Erotica van Jeanne kkallir, 25 lithografieën werden deze (off prints) geadresseerd aan de verschillende medewerkers van het project. Zeer zeldzaam omdat ze niet in het midden vouwen, 48 x Corneille, Personen en vogel, handgesigneerde zeefdruk, nr.20/250, gedateerd 1997, 46 x Loc Loc Loc Joan Miro, Maravillas con Variaciones Acrósticas en el Jardín de Miró, lithografie, 70 x Loc Anton Heyboer, Sabang (Indonesië) Den Ilp, Christus aan het kruis, handgesigneerde zeefdruk, 30 x Loc Aat Veldhoen (Amsterdam 1934), Naakt bij vleugel, krijttekening, 67 x Loc Tsuguharu Foujita, Rue de la Sante et Passage Prevost, Paris XVème, lithografie, 1964, gesigneerd en ingelijst, catalogus Raisonné Sylvie Buisson, No.64.31, 35 x Adriaan van Everdingen, Utrecht Utrecht, Landschap met ophaalbrug en huizen, aquarel, 54 x Joan Miro, Personage, houtsnede, 1984, ongesigneerde editie voor oeuvre catalogue, 25 x Mark van Overeem, (Houten 1970), Mens versus continuïteit stip,gesigneerd, gemonogrammeerd, getiteld en gedateerd 2002 verso, olieverf op doek, 163,3 x 168,2 Provenance: Seasons Gallery, Den Haag; particuliere collectie 200 Loc Loc Loc Loc Volledig met blauw velours gestoffeerd eetkamer/bank, h.84 x b.154 x d Loc Uit hardhout boomwortel vervaardigde kruk/bijzettafel, h Loc Uit hardhout boomwortel vervaardigde kruk/bijzettafel, h Loc.12

34 1058 Uit hardhout boomwortel vervaardigde kruk/bijzettafel, h Loc Bruin gestoffeerde met leder afgezet 2,5-zitsbank, h.70 x b.190 x d Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Leaf, 50 x Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Leaf, 50 x Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, The Butter, 50 x Loc Twee roze gestoffeerde armfauteuils 30 Loc Met bloemstof gestoffeerde rokfauteuil 25 Loc Aat Veldhoen (Amsterdam 1934), Diverse personen (voor Ineke), lithografie, 70 x Loc Ond. gesign., Dames in interieur, handgesigneerde lithografie, 123/175, 70 x Loc Ond.gesign., Portret van een vrouw, olieverf op doek, 50 x Loc Plaat in lijst van een meisje met bloemen, 75 x 72 (totale maat) 16 Loc Appie, Twee voetballers, gouache, 152 x Loc Anton Heyboer, Sabang (Indonesië) Den Ilp, Naakt in cirkel, handgesigneerde zeefdruk, 31 x Loc Marcel Vertes, Steegje van Acacias, lithografie op papier, gesign. en genummerd, 40 x Loc Anton Heyboer, Sabang (Indonesië) Den Ilp, Geen titel, krijttekening, gedateerd 1946, 40 x Corneille, Personen en vogels, handgesigneerde zeefdruk, nr. 194/200, gedateerd 1989, 47 x Loc Loc A. Lintman, Portret van een koe, olieverf op doek, gedateerd 2009, 60 x Loc M. van Grieken, Twee bloemstillevens, olieverf op doek, 70 x Loc Kees van Dongen, Boeket, lithografie, nr.66/100, 1963, gesigneerd, ref.: Juffermans JL40, 46 x Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.90 ct. (kleur:g-kwaliteit:vs ) 6.7 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 3.500, Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 10 diamanten, baguetteslijpsel, 0,40 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 7,4 gram, ringmaat 16, winkelwaarde 1750, Kt. geelgouden ring bezet met 65 briljant geslepen diamanten, 1,65 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 9,3 gram, ringmaat 19, winkelwaarde 3500, Kt. geelgouden ring bezet met smaragd en 12 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 2,9 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 875, Kt. geelgouden ring bezet met 2 diamanten, roosslijpsel, 0,60 ct., 4,2 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde 900, Kt. geelgouden ring bezet met 13 diamanten 0,22 ct., ringmaat 18, 3,9 gram, winkelwaarde 675, Kt. geel- met witgouden ring bezet met 4 diamanten, princesslijpsel, 0,40 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 8,5 gram, ringmaat 20,5, winkelwaarde 1975, Kt. geelgouden ring bezet 0,20 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 2 gram, ringmaat 16,25, winkelwaarde 1000, Kt. geelgouden armband met scharnier en slot, binnenmaat 53 x 63 mm., gewicht 60 gram, winkelwaarde 5500, Kt. witgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,30 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 1,9 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 975, Kt. geel- met witgouden ring bezet met 0,10 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 2,3 gram, winkelwaarde 900, Kt. geel- met witgouden ring bezet met 12 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleuren lichtgeel en wit, kwaliteit Vs, 8,3 gram, winkelwaarde 1250, Kt. geel- met witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,50 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 3,6 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 1975, Kt. geelgouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5,4 gram, ringmaat 19, winkelwaarde 750, Kt. geelgouden ring bezet met 10 briljanten, 0,20 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 9,9 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde 1250, Kt. geelgouden ring bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., antiek slijpsel, kleur: wit, kwaliteit: piqué, 2,8 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde 600, Loc Loc.1a 380 Loc.1a Loc.1a 200 Loc.1a 150 Loc.1a 110 Loc.1a 450 Loc.1a 240 Loc.1a Loc.1a 260 Loc.1a 130 Loc.1a 280 Loc.1a 400 Loc.1a 240 Loc.1a 360 Loc.1a 180 Loc.1a

35 1093 Pablo Picasso, Maternite, lithografie (herdruk) op dik papier, gesigneerd in de plaat, 50 x César Domela, , Compositie, zeefdruk, 1974, gesign., genummerd op papier (in de bogen), 66 x Kasimir Malevitch, Vrouwen op het veld, litho-mourlot, Parijs, naar origineel van The State Russian Museum, droogstempel en genummerd, 70 x Loc Loc Loc Ond.gesign., Stel litho's, nr. 74/100, 65 x Loc Aat Veldhoen (Amsterdam 1934), Vrouwelijk naakt bij vleugel, krijttekening, 66 x Loc Kist met Château Lynch-Moussas, Grand Cru Classé Pauillac 2007, 6x Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met pâte de verre kap 80 Loc Groen glazen Art Deco-stijl lampje, h Loc Grote gepolychromeerde metalen vis met kaarsenhouder, h.60 x b.100 x d Loc Oranje pâte de verre coupe in verchroomd frame gesigneerd Rethondes, h Loc Antieke Empire koperen kraankan, circa 1820, h.ca Loc Art Deco tafellamp rustend op houten voet met glazen kap, h Loc Onb. meester, Naakte man, olieverf op doek, 91 x 61 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1106 Dick Bastiaan van der Meyden (Amersfoort 1945), Mannen in het water, gemengde techniek, gedateerd 1994, 100 x 64 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam, (barst in he glas) 1107 Martin Steijn, Zuid-Afrika voor de volkstaat, olieverf op board, gedateerd 1995, 36 x 31 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1108 Ad Willemse, Surrealistische voorstelling, gedateerd 20 september 1982, 32 x 27 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1109 Mark van Praagh (Curaçao 1957), Portret van een jongen, aquarel, gedateerd 2000, 37 x 30 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1110 Mark van Praagh (Curaçao 1957), Portret van Rik van Dam, aquarel, 39 x 24 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1111 Mark van Praagh (Curaçao 1957), Portret van een jongen, aquarel, gedateerd 2000, 35 x 25 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1112 Mark van Praagh (Curaçao 1957), Portret van Rik van Dam, aquarel, 39 x 25 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1113 Franciscus Johannes (Franz) Deckwitz, Schermerhorn (Schermer) Amsterdam, Zeegezicht met maan, olieverf op board, gedateerd 1975, 50 x 40 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1114 Franciscus Johannes (Franz) Deckwitz, Schermerhorn (Schermer) Amsterdam, Surrealistisch landschap, olieverf op paneel, 55 x 45 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1115 Ond. gesign., Stilleven met vogel, olieverf op board, 59 x 39 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Onb. meester, Portret met zittende man, houtsnede, 21 x Loc Ernst Jan Engels, Portret van Antoine Bodar, gemengde techniek, 37 x 33 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1118 Mark van Praagh (Curaçao 1957), Jonathau, gemengde techniek op paneel, 61 x 42 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 40 Loc Loc Ond. gesign., Studie van een naakte man, tekening, 31 x Loc Monogram R.L.P., Portret van een jongen, olieverf op doek, gedateerd 1919, 42 x 27 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Ond. gesign., Portret van een jongen met kruishanger, tekening, 39 x Loc Onb. meester, Portret van een jongen, gemengde techniek, 34 x 33 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1123 Esper Gregor Hagen, 1939, Indianenhoofd, gemengde techniek op doek, gedateerd 1991, 150 x Tino Luciano (Italiaans 1953), Surrealistische gezichten, olieverf op paneel, 32 x 23 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1125 Mark van Praagh (Curaçao 1957), Twee mannenportretten, gemengde techniek op paneel, gedateerd 2005, 61 x 42 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 40 Loc Loc Loc Loc.12

36 1126 Posteraffiche, Russische en Europese naaktfotografie, 1989 bij Galerie Steltman, 116 x 80 (glas defect) 1127 Mark van Praagh (Curaçao 1957), Mannenportret, aquarel, gedateerd 2009, 60 x 44 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1128 Ernst Jan Engels, Jongen, eigen druk met een gedicht van Gerard Reve 3-12, gedateerd , 54 x 34 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1129 Franciscus Johannes (Franz) Deckwitz, Schermerhorn (Schermer) Amsterdam, Portret van een man in landschap, olieverf op paneel, gedateerd 1964, 25,5 x 26 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1130 Franciscus Johannes (Franz) Deckwitz, Schermerhorn (Schermer) Amsterdam, Mannenportret, olieverf op paneel, gedateerd 1961, 24 x 18,5 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1131 Wijnand Wansink, Alkmaar Amsterdam, Fluisterend gezelschap, olieverf op board, gedateerd 2008, 50 x 50 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 16 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Onb. meester, Engel met kroon, olieverf op board, 70 x Loc Ruud Krijnen (Bussum 1949), Naakte jongeman, olieverf op doek, gedateerd 1993, 50 x 40 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1134 Ernst Jan Engels, Portret van een jongen, tekening, gedateerd 1987, 79 x 59 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1135 Hendrikus Jacobus (Rik) van Dam, Uithoorn Amsterdam, Grote stinkzwam (Phallus impudicus), pasteltekening, 48 x 33 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1136 Franciscus Johannes (Franz) Deckwitz, Schermerhorn (Schermer) Amsterdam, Stilleven met pot, olieverf op doek, gedateerd 1988, 50 x 55 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1137 Akers, Surrealistische voorstelling man in landschap, olieverf op doek, 60 x 50 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1138 Jan du Toit (Zuid-Afrikaans, 1974), Portret van een jonge man, achter-glas-schildering, gedateerd 2014, 24 x 18 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1139 Arie Johannes (Aat) Veldhoen (Amsterdam 1934), Man en vrouw, handgesigneerde zeefdruk, eigen druk, gedateerd 1973, 45 x 43 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1140 Corstiaan de Vries, Rotterdam Amsterdam, Portret van Rik van Dam met papieren hoed, gemengde techniek, 64 x 75 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1141 Dorien Plaat (Ghana 1960), Vrouwenportret, olieverf op doek, gedateerd 2006, 24 x 18 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1142 Mark van Praagh (Curaçao 1957), Gezicht bij Kreta, gouache op papier, 30 x 20 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1143 Mark van Praagh (Curaçao 1957), Licht, lucht en lijnen tussen hemel en aarde, aquarel, gedateerd 2009, 63 x 46 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Giovanni Tammazi, Mannen met slang, lithografie, handgesigneerd, 52 x Loc Mark van Praagh (Curaçao 1957), Drie naakte mannen, drieluik, 84 x 50 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1146 Herman Gordijn, Den Haag Terschuur (Barneveld), Gezichten, voor Rik van Dam en Johan Polak, gedateerd 1981, ets uit 1977, handgesigneerd en genummerd 24/30, 42 x Loc Loc Aat Veldhoen (Amsterdam 1934), Naakt in het water, ets, 33 x Loc Naar Justus Sustermans (Antwerpen Florence) door Van Rupprecht, Portret van een jonge edelman, pentekening, 49 x Loc S. Hartog, Portret van een zigeunermeisje, gedateerd 1885, 37 x Loc Floris Usmany, Nr.12, olieverf/pastel, gedateerd 1992, 45 x 31 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1151 Ds. W.F.H. Hensen, De toekomst van de verloren zoon, olieverf op board, gedateerd 1958, 92 x Mark van Praagh (Curaçao 1957), On the wings of angels, aquarel, gedateerd 2009, 65 x 44 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1153 Aat Veldhoen (Amsterdam 1934), Trouwelaar, handgesigneerde ets, gedateerd 2001, 62 x Loc Loc Loc Loc Aat Veldhoen (Amsterdam 1934), Zittend naakt, potloodtekening, 44 x Loc.12

37 1155 Wijnand Wansink, Alkmaar Amsterdam, Naaktstrand, olieverf op doek, gedateerd 1962, 60 x 80 (lacunes in verflaag aan onderzijde) 150 Loc Aat Veldhoen (Amsterdam 1934), Zittend naakt, tekening, 43 x Loc Aat Veldhoen (Amsterdam 1934), Naakt bij vleugel en een fruitstilleven, handgesigneerde ets, 46 x Koop van 4 mannenportretten, w.o. Mark van Praagh. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1159 Mark van Praagh (Curaçao 1957), Licht en ruimte in Gooilust, olieverf op linnen, 50 x 30 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1160 Joseph Cals (Stein 1949), Portret van Gerard Reve, marouflé, gedateerd 1973, 31 x 28 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam Kt. geelgouden ring bezet met 0,04 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 3,2 gram, ringmaat 20,5, winkelwaarde 500, Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 20 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5,8 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 1150, Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0,15 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde 985, Kt. rosé gouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 3,3 gram, ringmaat 16,25, winkelwaarde 750, Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 4 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 850, Kt. geelgouden ring, model solitair met 0,24 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 2,2 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 1250, Kt. geelgouden ring bezet met 0,08 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 2 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 425, Kt. geelgouden ring bezet met 0,22 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 1,6 gram, ringmaat 16,25, winkelwaarde 975, Kt. geelgouden ring bezet met smaragd en 11 briljant geslepen diamanten, 0,55 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 4,7 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 1875, Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 2,6 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde 750, Kt. geelgouden ring bezet met 21 briljant geslepen diamanten, 0.85 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 3.7 gram, ringmaat 18,75, winkelwaarde 2000, Kt. geelgouden ring, model markies bezet met robijn en 30 briljant geslepen diamanten, 0,65 ct., 5,9 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 1900, Kt. geelgouden ring bezet met 0,05 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top wit en kwaliteit Vs, 2,6 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 550, Kt. geelgouden ring bezet met 0,04 briljant geslepen diamant, kleur: Top wit en kwaliteit Vs, 1,5 gram, ringmaat 16, winkelwaarde 295,00 45 Loc Loc Loc Loc Loc.1a 340 Loc.1a 200 Loc.1a 200 Loc.1a 200 Loc.1a 260 Loc.1a 100 Loc.1a 260 Loc.1a 360 Loc.1a 200 Loc.1a 550 Loc.1a 450 Loc.1a 120 Loc.1a 80 Loc.1a Kt. gouden hanger met camee en een 14 kt. gouden ring 25 Loc.1a 1176 Paar 14 kt. geelgouden manchetknopen bezet met parels en parelmoer, diameter 14.5 mm., gewicht 6,2 gram, winkelwaarde 750, Loc.1a 1177 Afbeelding van boekenman, Franse uitgave, 19e eeuw, 24 x Loc Spiegel in groen kozijn, h.151 x b Loc Spiegel in rood kozijn, h.151 x b Loc Spiegel in groen kozijn, h.151 x b Loc Spiegel in rood kozijn, h.151 x b Loc Blauw glazen schemerlampenvoeten met steenrode kappen, h Loc Deels zwart gelakte kloostertafel, h.80 x L.260 x b Loc In diverse kleuren gestoffeerde eetkamerstoelen 800 Loc Zwart metalen barkrukken met gevlochten rugleuning 300 Loc Met blauw velours vol gestoffeerde eetkamerstoelen 600 Loc Eikenhouten whitewash stoelen met matten zitting 450 Loc Multicolor glazen vaas, h Loc Uit grijs metalen ketting vervaardigde schemerlampen met antraciet kappen, h Loc.12

38 1190 Johan (Joop) Polder / Johan Valentijn (Den Haag 1939), Paleis aan zee, olieverf op paneel, 20 x 15 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 60 Loc Grote schemerlamp vervaardigd uit een boomwortel met beige kap, h.235 x b.70 x d Loc Groene gestoffeerde armfauteuils met beukenhouten poten 600 Loc Eetkamertafel vervaardigd uit een industrieel smeedijzeren onderstel met als blad een antieke licht houten Chinees blad, h.80 x L.228 x b Loc Handgeknoopt Tabriz kleed, 296 x Loc Moderne 15-arms kroonluchter met kristallen pegels 110 Loc Oude kristallen 6-arms kroonluchter, ca. h.110 x diam Loc Ton Mertens, Ulvenhout 1953, Touching assyrian walls in baris techniek, 180 x Loc Beige marmeren zuil met koper afgezet, h.116 x diam Loc Art Deco tafellamp rustend op bronzen voet met kap, Dequé, h Loc Teakhouten ronde design salon/bijzettafel met grijze metalen poten, h.40 x diam Loc Teakhouten vierkante design salon/bijzettafel met grijze metalen poten, h.40 x b.60 x d Loc Metalen sokkel, h. 100 x b. 40 x d Loc Mahoniehouten kuipdienblad, h.9 x L.57 x b Loc Oude ukelele 16 Loc Paars met goudkleurig velours stof beklede oor fauteuil rustend op klauwpoten 85 Loc Gecapitonneerde met paars/goud velours gestoffeerde tabouret rustend op klauwpoten, h.45 x b.113 x d Loc Antiek mahoniehouten wijntafeltje rustend op 3-spanpoot, h.77 x diam Loc Art Deco tafellamp op koperen voet met glazen kap, h.39 c. 150 Loc Nieuw modern handgeknoopt Berber kleed met zwart/witte patronen, 309 x Loc Met bloemstof bekleed 3-zits bank met twee bijpassende fauteuils 75 Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Russet, 50 x Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Russet, 50 x Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, The Butter, 50 x Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Leaf, 50 x Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Leaf, 50 x Loc Grote metalen goudkleurige 8-lichts kandelaar, h.125 x b.93 x d Loc Deel geëtste glazen salontafel, h.45 x b.120 x d Loc Antieke mahoniehouten stoelen met groene streepstof bekleed 150 Loc Groen marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam Loc Koperen kraagkandelaars 60 Loc Antieke globe, h Loc Getorste zwart gebeitste houten piëdestal, h.100 x diam Loc Antiek mahoniehouten Empire kabinet rustend op klauwpoten, Holland ca.1820, h. 227 x b. 154 x d Antieke mahoniehouten Louis Seize-stijl 1-lade commode met jaloeziedeuren, 110 x 50 x Loc Loc Antieke met messing ingelegde palissanderhouten likeurkelder met kristallen inhoud 240 Loc Art Deco tafellamp rustend op koperen voet met glazen kap, h Loc Antieke mahoniehouten halvemaan kast met jaloeziedeuren, Holland circa 1820, h.74 x b.74 x d Loc Handgeknoopt Abusson kleed, 264 x Loc Antieke mahoniehouten rijkbewerkte eetkamertafel, Holland ca.1820, h.77 x b.140 x d Loc Bronzen sculptuur van een wild zwijn, h.20 x L Loc Antiek mahoniehouten Empire 4-deurs prentenkabinet, Holland ca.1810, h.232 x b.160 x d Loc Deels wit gelakte langwerpige eetkamertafel, h.78 x L.320 x b Loc Oude wijnschenk-installatie 25 Loc Chateau Haut-Bages Averous, topjaar 2000, 2e wijn Lynch-Bages Grand Cru Pauillac Bordeaux, 1x 50 Loc.8

39 1235 Twee 5-lichts transparante kristallen Vlaamse kandelaars, h Loc Meerkleurig glazen vaas, h Loc Kristallen bokaal op voet, h.34 x diam Loc Koopje antieke kerstballen 6 Loc Kristallen fruitschaal, h.34 x diam Loc Antiek ingelegd mahoniehouten kuipdienblad, h.6 x b.62 x d Loc Zwart gelakte met taupe velours gecapitonneerde eetkamerstoelen 400 Loc Satsuma 3-delig kaststel afgezet met koper 140 Loc Antieke blauw/wit met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen dekselterrine, Qianlong ( ), h.23 x b Loc Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen borden (1 defect) 16 Loc Kt. geel met witgouden hanger bezet met 34 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, afmeting: 20x45 mm., gewicht 4,2 gram, winkelwaarde 1350, Loc.1a Kt. ring bezet met topaas en diamant, ringmaat 17,25 (54) 260 Loc.1a Kt. witgouden entourage ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,75 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 2,00 ct., ringmaat 17 (53) Kt. witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,75 ct., kleur G, kwaliteit Vs, 2,8 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 2000, Loc.1a 850 Loc.1a 475 Loc.1a Kt. witgouden ring bezet met diamant, totaal circa 0,60 ct., ringmaat 15,75 (49) 800 Loc.1a Kt. witgouden rijring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 1,00 ct., ringmaat 18,25 (57) Kt. witgouden ring bezet met parel en briljant geslepen diamant, totaal circa 0,60 ct., ringmaat 18,5 (58) 600 Loc.1a 550 Loc.1a Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.90 ct. 600 Loc.1a Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,80 ct. 700 Loc.1a Kt. witgouden oorhangers bezet met doublet saffier en briljant geslepen diamanten, totaal circa 1,50 ct Kt. witgouden oorhangers bezet met saffier en briljant geslepen diamant, totaal circa 0,52 ct Kt. witgouden Art Deco collier met hanger bezet met briljant geslepen diamant en bijpassende ring bezet met briljant geslepen diamant Kt. witgouden oorknoppen bezet met granaat en briljant geslepen diamant, totaal circa 0,75 ct Kt. witgouden oorknoppen bezet met parel en briljant geslepen diamant, totaal circa 0,40 ct Kt. witgouden oorbellen bezet met 136 briljant geslepen diamanten, 0,95 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 3,9 gram, winkelwaarde 2850, Loc.1a 650 Loc.1a 450 Loc.1a 550 Loc.1a 450 Loc.1a 850 Loc.1a 1261 Aardewerken Tang paard (staart gelijmd), h.48 x b.53 x d Loc Japans Imari porseleinen schotel, diam Loc Groot famille rose Chinees porseleinen wijnvat, Guangxu, Loc Bronskleurig legering beeld van een ridder te paard rustend op marmeren voetstuk, h Loc Bak met diverse antieke tegeltjes 16 Loc Nieuwe in plissé beige velours bekleed design armfauteuils rustend op chrome poot, h.75 x b.80 x d Loc Deels blauw beschilderde Indiase 2-deurs kast i.v.v. een kist, h.79 x b.117 x d Loc Deels goudkleurige bronzen Chiang Saen Boeddha, h Loc Bronskleurig legering Samoerai Japanse strijder te paard, h.42 x L Loc Notenhouten Chinese bijzettafel, h Loc Rijk bewerkte bronzen schenkkan met draak, h Loc Antieke mahoniehouten Louis Seize penantkast met jaloeziedeur en lade, h.102 x b.100 x d Loc Twee koperen 1-lichts kraagkandelaars, h Loc Iepenhouten halfmaantafel met laden,h.77 x b.83 x d.41 cn. 30 Loc.8

40 1275 Koop diverse biscuit en porseleinen beeldjes en een kastkommetje 40 Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h. 21,5 75 Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h. 21,5 75 Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h Loc Bronzen sculptuur van een strijder, h Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h Loc Koopje diverse beeldjes w.o. op marmeren voetstuk 30 Loc Jugendstil fotoalbum (zonder foto's) 16 Loc Koop divers kleingoed, etc. 16 Loc Koopje Herend porselein 16 Loc Opengewerkt met halfedelsteen ingelegd Oosters juwelenkastje, h.31 x b.20 x d Loc Antieke schelpen en opgezette krokodil 40 Loc Oud ikoon, 35 x Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h. 17,5 75 Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h. 17,5 75 Loc Zeer grote kersenhouten vergadertafel in organische vorm met glasdecoratie h.75 x b.240 x l.630 (op maat gemaakt en nieuwprijs euro) Zolder Houten rond roze gelakt krukje 20 Loc Houten rond wit gelakt krukje 40 Loc Handgeknoopt patchwork kleed, 250 x Loc Deels wit gelakte iepenhouten zuil, h.132 x b.70 x d Loc Bruin metalen kindertuinset bestaande uit vlinderbankje, 2 vlinderarmstoeltjes en een bijpassend tafeltje 80 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen trekpotje, 20e eeuw 55 Loc Antieke mahoniehouten pendule met pilaren 550 Loc Art Deco tafellampje met voorstelling van dame met glasbolletje op marmeren voet 190 Loc Handgekapte stenen sculptuur van olifant, h.47 x L.63 x b Loc Oud handgeknoopt tapijt met personen en dieren in landschap gedecoreerd, 410 x Loc Bloedkoralen collier, 49 gr. 170 Loc Koopje divers kristal en zilver 30 Loc Antiek 3-delig marmeren klokkenstel met een bronzen cupido op het uurwerk h Loc Art Deco tafellamp met bronzen beeldje van knielende dame op marmeren voetstuk, h Loc Makkum aardewerken bord, diam.24 16? 1309 Originele runderschedel met hoorns, h.82 x b.110 x d Loc Metalen antraciet industriele opengewerkte salon/bijzettafel/zuil, h.62 x diam ? 1311 Sparta herenfiets, voorvork verbogen 25 Loc Eduard Houbolt (Blijdorp 1917), Portret van een tijger, pasteltekening 30 Loc Corneille, De Zomerspelen, lithografie op Arches papier, 1966, genummerd, 100 ex. gesigneerd, lithograaf Michel Cassé, Parijs, ref.: Donkersloot, No.185, 44 x Loc Grote eikenhouten ovale tafel met uitschuifbare bladen met inlegwerk in het blad, h Loc Antieke koloniale dekenkist, h.65 x b.140 x d.60, met bijpassend onderstel met wielen 110 Loc Josum Walstra (1935), Abstract, handgesigneerd gouache, gedateerd 1981, 49 x Loc Antieke Friese stoelklok 200 Loc Chinese in hoog glans afgewerkte tafel, h.85 x b.100 x d Loc Iepen/notenhouten hangoortafel, h.69 x b.90 (of 2x 21 erbij) x d Loc Versteende houten schijf als salontafel rustend op metalen onderstel, h.47 x b70 x d.63, ca. 36 kg. 400 Loc Bronzekleurig gipsen beeld met twee engelen, h Loc Houten sculptuur van Minnie Mouse, h Loc.6

41 1323 Oude damesfiets 16 Loc Met goud gekleurde bronzen olifantjes, h Loc Ond. gesign., Paarden met personen, houtskooltekening, 35 x Loc Antieke handbeschilderde inro, 100 x 64 60? 1327 Plammer, Bloemstilleven, olieverf op doek, 68 x Loc Koopje divers w.o. porseleinen koe, dekseldoosje, dienblad, tabaksdoosje, porseleinen theeflacon, etc Kt. witgouden ring bezet met opaal en briljant geslepen diamant, totaal circa 0,80 ct., ringmaat 18,25 (57) Kt. bicolor gouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamant, totaal circa 0,46 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt. witgouden ring bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamant, totaal circa 0,28 ct., ringmaat 16,5 (52) Kt. witgouden ring bezet met robijn en briljant geslepen diamant, totaal circa 1,00 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamant, totaal circa 0,12 ct., ringmaat 17,5 (55) 25? 700 Loc.1a 500 Loc.1a 360 Loc.1a 850 Loc.1a 220 Loc.1a 1334 BWGG ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,10 ct., ringmaat 17 (53) 90 Loc Kt. witgouden ring bezet met blauwe topaas en diamant, totaal circa 0,54 ct., ringmaat 17,25 (54) 650 Loc.1a Kt. witgouden ring bezet met diamant, totaal circa 1,15 ct., ringmaat 17 (53) 700 Loc.1a Kt. witgouden collier met een gouden hanger bezet met zirkonia, lengte collier Loc.1a Kt. witgouden collier met een witgouden hanger bezet met saffier en briljant geslepen diamant, toaal circa 0,75 ct., lengte collier Kt. witgouden collier met een witgouden hanger bezet met briljant geslepen diamant toaal circa 0,70 ct., lengte collier Kt. witgouden collier met een witgouden hanger bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,12 ct., lengte collier Loc.1a 400 Loc.1a 160 Loc.1a 1341 Twee 14 kt. gouden oorbellen bezet met briljant geslepen diamant en parel 450 Loc.1a Kt. witgouden oorringen bezet met maansteen en diamant, totaal circa 0,29 ct. 850 Loc.1a Kt. witgouden oorknoppen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 1,50 ct., kleur: light yellow, kwaliteit Vs, met schroefstift, 1,6 gram, winkelwaarde , Kt. witgouden oorbellen bezet met 190 briljant geslepen diamanten, 1,60 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 8,5 gram, winkelwaarde 5250, Loc.1a Loc.1a 1345 Chinese mahoniehouten bijzettafel met marmeren blad, h.46 x diam Loc Groen marmeren met koperen afgezette zuil, h.104 x b.26 x d Loc Handgeknoopte loper, 300 x Loc Gemarmerde gipsen zuil, h.76 x diam Loc Oude Jugendstil wandklok 30 Loc Cultivé parelcollier (6 mm.) met gouden slot 40 Loc Twee vergulde Dupont aanstekers 45? 1352 Rouw paarse Art Deco geribbelde vaas, Verreries Doyen, België ca.1930, h Loc Handgeknoopt kleed, 20 x 90 8 Loc Kt. witgouden ring bezet met saffier en 88 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 6,2 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 3950, Kt. witgouden ring bezet met 127 diamanten, 2,00 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 62x baguetteslijpsel, 65x briljantslijpsel, 6,8 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 5000, Kt. witgouden hanger bezet met 23 briljant geslepen diamanten, 0,75 ct., kleur wit, kwaliteit Si, breedte 20 mm., gewicht 3,5 gram, winkelwaarde 1850, Kt. witgouden ring bezet met robijn en 73 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5,6 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 2875, Kt. witgouden ring bezet met robijnen en 88 briljant geslepen diamanten, 0.35 ct., 6.1 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 3950, Kt. witgouden ring bezet met robijn en 75 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 4,1 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 2150, Loc.1a Loc.1a 360 Loc.1a 750 Loc.1a 950 Loc.1a 850 Loc.1a

42 Kt. witgouden ring bezet met saffier en 40 briljant geslepen diamanten, kleur G kwaliteit Vs, 0,40ct., 5,8 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 3450, Loc.1a 1361 Koop divers houtsnijwerk, aardewerken olifanten, etc. 16 Loc Koop diverse olielampen 8 Loc Château Tresquots, Cru Bourgeois Medoc 2012, in kist, 12x 90 Loc Château Belair Premier Grand Cru Classé Saint-Emilion 1995 in originele houten kist, 12 bottles 600 Loc Château Sigalas-Rabaut 1e Grand Cru Classé Sauternes 1997, in kist, 2x 80 Loc Bourgogne, Pommard Les Vaumuriens Domaine Delegrange 2012, in originele kist, 6x 120 Loc Koop divers kleingoed w.o. speelgoedauto's, ficheskist, etc. 16 Loc Koopje diverse smeedijzeren miniatuur meubeltjes 16 Loc Koop van 8 diverse houten beelden, merendeel Afrikaans 25 Loc Doos divers w.o. gipsen Mariabeeld, divers koper, schilderijlijstjes, etc. 6 Loc Antieke koetslampen 30 Loc Hanglampschalen met goudkleurige kwasten 16 Loc Oude geelkoperen koetslampen 25 Loc Porseleinen koffieservies, Villeroy en Boch, divers porselein en 3 aardewerken koeten 25 Loc Met bloemen gedecoreerd aardewerken Spode serviesdeel, Chinese rose 30 Loc Koop divers porselein,etc. 16 Loc Antieke notenhouten Duitse tafelklok, h Loc Tafelklok gemerkt John Thomas, London, voorzien van opwindsleutel 40 Loc Grote koperen vazen, h Loc Antieke notenhouten schoorsteen pendule, Loc Plaquette met 4 hand beschilderde tegels, 25 x Loc Japans Arita plate of Zodiac, Monkey in originele kist, gelimiteerde oplage, diam Loc Japans Arita plate of Zodiac, Wildboar in originele kist, gelimiteerde oplage, diam Loc Miniatuur kist, h.25 x b.41 x d Loc Oude aardewerken schotels met tekst 25 Loc Kapstok i.v.v. een slaghout met 3 aluminium haken, b.92 x b.10 x d.9 25 Loc Opgezette snoekenkop, wezeltje, 2 lederen paardjes en 2 hoeven 30 Loc Grote met blauwe bladeren gedecoreerde porseleinen schaal, h.16 x diam Loc Koopje divers kleingoed, bestaande uit een tinnen botervloot met draaideksel en binnenbak, een doosje met zes lepeltjes met voorstelling van historische schepen en een doos met twaalf kristallen messenleggers 40 Loc Koop diverse borden en herinneringsschotels 16 Loc Oude koffiemolens 16 Loc Diverse antieke glas-in-lood ramen 75 Loc Spiegel met zwevende kristallen decoraties, h.121 x b Loc Divers serviesgoed w.o. Wedgwood 25 Loc Koop divers kleingoed w.o. aardewerk, porselein, gips, etc. 25 Loc Diverse schemerlampvoeten 16 Loc Stel kristallen bonbonnières, h Loc Stel kristallen 3-arms kandelaars, h Loc Oude kerststal met gipsen beeldjes 30 Loc Koopje divers, w.o. een olielamp, 2 albasten stenen, divers porselein, Chinese kommetjes, etc. 25 Loc Vintage 3-delige mokkaset 30 Loc Gepolychromeerde legering beelden van Pierrots, ca.h Loc Accordeon, Rölz's Stolz Mein, ca Loc Accordeon, ca.1900 (defecten) 40 Loc Koop divers aardewerk, glas, etc. 16 Loc Koop divers koper, pleet, etc. 16 Loc.6

43 1407 Met personen in landschap gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, h Loc Glazen taupekleurig Art Deco vaas, h Loc Antieke eikenhouten Engelse tafelklok, h Loc Stel aardewerken plaquettes met afbeelding van vissen 16 Loc Gesatineerd glazen Art Deco vaas met bloemreliëf, h Loc Grote zwart Boheems kristallen vaas, h Loc Kt. witgouden collier met hanger bezet met 6 briljant geslepen diamanten, 0,30 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, L.40, gewicht 2,5 gram, winkelwaarde 875, Kt. witgouden collier met een witgouden hanger bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,75 ct., lengte collier Kt. witgouden collier met 18 kt. witgouden hanger bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, L.38, gewicht 5,5 gram, winkelwaarde 1250, Kt. witgouden collier bezet met 0.50 ct. briljant geslepen diamant, kleur: G, kwaliteit Vvs, L.45, 4.3 gram, winkelwaarde 5000, Kt. witgouden collier bezet met saffier en 27 briljant geslepen diamanten, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, L.42, gewicht 5,5 gram, winkelwaarde 2500, Loc.1a 400 Loc.1a 340 Loc.1a Loc.1a 750 Loc.1a Kt. witgouden armband bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,90 ct. 950 Loc.1a Kt. witgouden ring bezet met robijn en 98 briljant geslepen diamanten, 0,75 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 9,8 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 5000, Kt. witgouden bandring bezet met smaragd en briljant geslepen diamant, totaal circa 0,62 ct., ringmaat 17 (53) Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,70 ct., ringmaat 18 (56) Loc.1a 800 Loc.1a 900 Loc.1a 1422 Platina slagring bezet met parel en diamant, totaal circa 1,90 ct., J/I1 ringmaat 17,5 (55) Loc.1a Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,73 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 1,40 ct., ringmaat 18,25 (57) Kt. witgouden ring bezet met 15 diamanten, 0,90 ct., kleur G, kwaliteit Vs, 10 briljant slijpsel, 4 baguette slijpsel en markies slijpsel, 4,2 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 3750, Kt. witgouden ring bezet met 76 diamanten, baguette slijpsel, 3,10 ct., kleur wit, kwaliteit piqué 1, 13,9 gr., ringmaat 18, winkelwaarde 5500, Kt. witgouden ring bezet met saffier en 115 diamanten, baguette slijpsel, 1,75 ct., kleur wit, kwaliteit Vs, 9 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 4750, Kt. witgouden ring bezet met saffier en 115 diamanten, baguette slijpsel, 1,75 ct., kleur wit, kwaliteit Vs, 9 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 4750, Loc.1a 850 Loc.1a 850 Loc.1a Loc.1a 950 Loc.1a Loc.1a 1429 Eikenhouten tafelklok 16 Loc Antieke iepenhouten Louis Seize armfauteuil met gele stof bekleed, Holland circa Loc Antieke iepenhouten armfauteuil met gele stof bekleed, Holland circa Loc Zeer grote blauw gedecoreerde aardewerken schaal, h.5 x b.77 x d Loc Zwart/witte met Chinees landschap beschilderde nachtkastjes, h.60 x b.40 x d Loc Rijkbewerkte notenhouten Chinese eetkamertafel met 8 bijpassende stoelen, h.79 x b.156 x d Loc Gepolychromeerde Chinese kraagvazen, h Loc Porseleinen schemerlampvoet met koperen ornamenten en beschilderde kap, h Loc Antiek eikenhouten 2-deurs kruisvoetkabinet, Holland ca.1800, h.196 x b.148 x Loc Chroom sculptuur van zittende hond, h Loc Bont krukje met bokkepootjes 30 Loc Grote koop Swarovski (met verpakkingen) 120 Loc Koop divers w.o. aziatica 16 Loc Twee met kralen en stenen ingelegde Afrikaanse tribal borststukken 45 Loc Koopje van Arabische kapmes, met schelpen ingelegde kralen tas en een flacon 16 Loc Diverse zwaarden, L.43 en Loc Koopje divers Aziatica w.o. Catonees siervaasjes, 19e eeuw 16 Loc.6

44 1446 Brons gegoten Dogon beeld, Mali, Loc Blanc de Chine theepotjes met decoratie van wijsgeren 30 Loc Blanc de Chine sculptuur van een man, h Loc Blanc de Chine porseleinen groep muzikanten, h Loc Houten Balinese sculptuur van vrouw met mand, Loc Kristallen dekselcoupes met verschillende deksels, Herend porseleinen schaaltje en een Delftse asbak 16 Loc Met draken gedecoreerde koperen Chinese vazen, h Loc Koop diverse pleet, etc. waaronder dekschalen 40 Loc Massien, ceremoniële houten knots, h Loc Groot zwaard in schede, L Loc Vier op zijde geschilderde voorstellingen van dames 60 Loc Koop divers kleingoed w.o. aardewerk, etc. 16 Loc Koopje divers tin bestaande uit een beker / bloemenvaasje, een 1-lichts kandelaar, een 4- arms kandelaar en een eikeltjeskannetje met klepdeksel (allen gemerkt aan onderzijde) 40 Loc Erjaren kunstmap met het alfabet van Anton Beeke 75 Loc Griekse buste en een porseleinen beeld van Maria met kind, h.30 en h Loc Kristallen flacon, 2 Imari vaasjes en een blauw/wit gedecoreerde kop en schotels 16 Loc Kristallen parfumflesjes op tableau, h Loc Diverse houten beelden en 2 maskers, Nieuw-Zeeland 25 Loc Koop divers kleingoed w.o. aardewerk, etc. 16 Loc Grote koop divers bakeliet 25 Loc Koop divers kleingoed, etc. 16 Loc Koop divers kleingoed w.o. glas, aardewerk, etc. 16 Loc Grijs metalen stoelen met gekleurde houten zitting 300 Loc Uitgebreid Tsjechisch servies-deel 75 Loc Teakhouten eetkamertafel me 4 laden, h.78 x L.180 x b Loc Andrei Lanskoy's Journal d'un Fou, handgesigneerde litho, E.A., 94 x 64 (met uitnodiging van de openingstentoonstelling bij Neon Society Gallery Department), 76 x Loc Koop divers kleingoed w.o. pleet, aardewerk, tin, etc. 16 Loc Antieke mahoniehouten ingelegde 1-deurs vitrinekast met blauw velours interieur, h.172 x b.62 x d Loc Oude mahoniehouten regulateurklok 45 Loc Koop diverse antieke kistjes, etc. 25 Loc Koop divers kleingoed, w.o. beeldjes, porselein, hertengeweien, etc. 30 Loc Bronzen sculptuur van een jongetje rustend op marmeren voetstuk, h Loc Koopje van 4 divers Aziatica 16 Loc Smeedijzeren boekensteunen i.v.v. bulldogs 30 Loc Koopje 8 divers aardewerk, Scheepswrak V.O.C. schip, 17e/18e eeuw 120 Loc Grote koop sieraden 30 Loc Koop divers pleet, etc. 16 Loc Koopje van 6 diverse etsen in passe-partout, Arnhem 55 Loc Antiek 30-er jaren bakelieten bureaulampje met pennenhouder, h Loc Kunststof beeld van een bulldog, h.26 x L Loc Bakelieten radio, Vooroorlogs 30 Loc Houten sculptuur van een Engels man, h Loc Antiek blauw gelakt houten ornament van een paardenhoofd als schemerlamp op metalen voet met zwarte kap, h Loc Antieke mahoniehouten wand/theetafel met 2 laden, h.81 x b.107 x d Loc Bruinkleurig teakhouten wijntafel rustend op 3-spanpoot, h.75 x diam Loc Houten sculptuur van een vrouw met dienblad, h Loc Hidding, Grachtengezicht met brug, olieverf op doek, 60 x Loc.6

45 1493 Martinus Jacobus Nefkens, Hedikhuizen Ede, Boereninterieur met aardappelschillende moeder met twee kinderen, olieverf op doek, 80 x Loc Houten sculptuur van een Afrikaan met slang, h Loc Notenhouten bijzettafel, h.95 x b.62 x d Loc Spiegel in notenhouten lijst, 70 x Loc Paar 18 kt. rosé met witgouden oorbellen bezet met 150 briljant geslepen diamanten, 0.75 ct., 5.8 gram, winkelwaarde 3350, Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met saffier en 80 briljant geslepen diamanten, 2.25 ct., 13.1 gram, maat 13 x 50 mm., winkelwaarde 12000, Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 78 briljant geslepen diamanten, 3.10 ct., slijpsels: 8 markiezen, 20 baguettes en 50 briljant geslepen diamanten, 12.1 gram, L.6, winkelwaarde , Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 408 briljant geslepen diamanten, kleur topwit, kwaliteit Vvs, 6.40 caraat, 13.1 gram, 2 x 4 cm, met stift en poussette, winkelwaarde 22500, Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 180 briljant geslepen diamanten, 2,50 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 9 gram, winkelwaarde 4950, Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 256 briljant geslepen diamanten, L.5, diamantgewicht: 1,22 ct., gewicht : 6,1 gram, winkelwaarde 5250, Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met gele, blauwe en lila topaas en 66 briljant geslepen diamanten, 0.33 ct, 7.6 gram, winkelwaarde 3000, Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 82 briljant geslepen diamanten, diamantgewicht:2,50 ct., gewicht: 6,5 gram, winkelwaarde Loc.1a Loc.1a Loc.1a Loc.1a Loc.1a 950 Loc.1a 450 Loc.1a Loc.1a Kt. witgouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 13,00 ct Loc.1a Kt. witgouden ring bezet met twee briljant geslepen diamanten 150 Loc.1a Kt. witgouden rozetring bezet met briljant geslepen diamanten 380 Loc.1a Kt. witgouden ring bezet met 33 diamanten, 1,00ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 9x briljantslijpsel+ 24x 8/8 slijpsel, 4,2 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 2250, Kt. witgouden ring bezet met 71 diamanten, 1.25 ct., kleur wit, kwaliteit piqué, 34x briljant slijpsel + 22x baguette slijpsel, 10.5 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 3650, Kt. witgouden ring bezet met smaragd en 40 briljant geslepen diamanten, 0,65 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 4,3 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 1985, Kt. witgouden ring, model slagring, bezet met 14 briljant geslepen diamanten, 0,55 ct., 3,0 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde Kt. witgouden ring bezet met 20 diamanten, 19 baguettes en 1 briljant geslepen diamant, 0,52 ct., kleur G-kwaliteit P2, totaal 1,10 ct., 5,6 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde Freek van den Berg, Amsterdam Veessen (Heerde), Personen bij de poort te Elburg, gouache, 53 x Loc.1a 700 Loc.1a 475 Loc.1a 500 Loc.1a 500 Loc.1a 180 Loc Hugo Berten, Kalk Laren, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x Loc Willem Borgh (Rotterdam 1925), Paard en wagen op landweg, olieverf op doek, gedateerd 1972, 80 x Antiek rijk bewerkt notenhouten topbureau met vitrineopstand, Engeland ca.1860, h.210 x b.92 x d Gien Brouwer (1944), Landschap met een meer, knotwilgen en koeien, olieverf op doek, 70 x Loc Loc.6 75 Loc Annemarie J. de Groot (Assen 1952), Circuspaard, gouache, 65 x Loc Houten sculptuur van Charlie Chaplin, h Loc Stel kristallen tafellampen met zwarte kappen, h Loc Antieke rijkbewerkte eikenhouten Renaissance-stijl kast met 4 deuren, h.151 x b.107 x d Antiek eikenhouten Engels staand horloge met bronzen wijzerplaat, gesign. William Roper, 8- daags uurwerk 1523 Yang Yong Shen (Yunnan Art School), Whirlpool, houtsnede, genummerd 5/10, gedateerd 1991, 49,5 x 59, Art Deco beeld van meisje met ganzenkuiken en gans op marmeren basement, h.37,5 x b.80 x d.18,5 320 Loc Loc Loc Loc Antieke eikenhouten secretaire, h.106 x b.94 x d Loc.6

46 1526 Andrew Hemmingway, 1955, gesigneerd op achterkant, Landschap aquarel, 38 x 26, aangeschaft : expositie Arnhem ca Loc Onb.meester, Reuzenrad Parijs, olieverf op doek, 53 x Loc S. Hailes, Havengezicht, olieverf op doek, 45 x Loc Anna Carolina (Ans) van den Berg, Amsterdam Amsterdam, Stilleven met anjers, olieverf op paneel, 25,3 x 20,5 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1530 Willem (Wim) van Aken, Amsterdam Huizen, Abstract persoon, gouache op papier, gedateerd '72, 48 x 46,5 150 Loc Loc Onb. meester, Twee personen in interieur, pasteltekening, 51 x Loc Carrie Meijer, Nummer 39, linosnede, gedateerd 2007, 27 x Loc H.C. Hokken, Eenden aan de waterkant, olieverf op doek, 70 x Loc Marmeren pendule met een dame naast het goudkleurige legering uurwerk, h.37 x b.36 x d.15 (voetje ontbreekt) 1535 Onb.meester, Hollandse School, draagt signatuur Schelfhout, Personen met vee in landschap, olieverf op doek, 36 x Georges de Sloovere (Belgisch ), Hanen op een boerenerf, olieverf op doek, 80 x Loc.6 75 Loc Loc Antiek eikenhouten dubbelgebogen kabinet met gecontourneerde kap, 55 x 155 x Loc Raoul Martinez (Frankrijk ), Stilleven met paddenstoelen, olieverf op doek, gedateerd 1940, 55 x 46 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 240 Loc Donker gebeitst grenenhouten Davenport, h.84 x b.65 x d Loc A. Solaar, Etende boer in interieur, olieverf op doek, 40 x Loc Frits Vanen, 1933, Mail-coach stamp, handgesigneerde zeefdruk, 50 x Loc João Jacinto (Mafra 1966), Sem título, gesigneerd en gedateerd 99 verso, olieverf op doek, 40,1 x 30,1 Provenance: Módulo - Centro Difusor de Arte, Lissabon (2001); particuliere collectie 120 Loc Claas Prins, Landschap met ven, olieverf op doek, 100 x Loc Jan Cremer, Enschede 1940, Compositie, handgesigneerde zeefdruk, nr.31/200, gedateerd 1990, 78 x Loc Oude Indonesische djatihouten rijkbewerkte naaitafel, h.73 x b.66 x d Loc Oud houten goudkleurige Tang paard, h.46 x b.42 x d Loc Jan van der Heijden, Gerleen 1950, Boerderij met bloesemboom, olieverf op doek, 44 x Arend van de Pol, Utrecht Utrecht, Boerderij met roeiboot aan het water, marouflé (gebogen), 23,5 x E. Michiels, Belgische School, Bomen aan het water, De maten bij Genk, olieverf op doek, 100 x Loc Loc.6 30 Loc H. Zileken, Landschap met bosven, olieverf op board, 50 x Loc Apeldoorn, Gezicht op boerderij, olieverf op board, 50 x Loc A. Boek, Kaasmarkt te Edam, olieverf op doek, 42 x Loc Houten sculptuur van een butler, h Loc Oude eikenhouten 4-deurs hoekkast, h.200 x b.96 x d Loc Onb. meester, Wandelaar in de bergen, olieverf op paneel, 66 x Loc Aris Knikker, Haarlem Den Haag, Stadsgezicht bij Leiden, olieverf op doek, 43 x 30 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1557 Dirk Harting, Salatiga (Indonesië) Haarlem, Amsterdams stadsgezicht, litho naar een ets, 60 x Portretten in lijst van Gaspard, Odette en François de Coligni, 39 x 33,5 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 240 Loc.6 16 Loc Loc Eikenhouten Art Deco tafelklok, h Loc Antiek eikenhouten theemeubel, h.90 x b.68 x d Loc.6

47 1561 Adriaan Willemse (Heemstede 1954), Hond en personen op een bankje, olieverf op paneel, gedateerd 1976, 24 x 18 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1562 Jacobus Petrus Cornelis van Os, Amsterdam Bolsward, Ven in landschap, olieverf op paneel, 46 x 19 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1563 Johannes Gijsbertus Vogel, Hooge Zwaluwe Velp, Schaapskudde in schuur, olieverf op doek, gedateerd 1908, 100 x Loc.6 40 Loc Loc R.E. van Wee, Stilleven met peren, olieverf op doek, gedateerd 1952, 40 x Loc Kopie van een eikenhouten Renaissance 4-deurs beelden/panelenkast, 19e eeuws, h.206 x b.150 x d Johannes Gerardus (Jan) den Hengst, Delft Amsterdam, Gezicht op boerderij, olieverf op board, 40 x Dmitri Pavlovich Shuskalov (Russisch, ), Female tennis player no.5, 100 x 100 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1568 Eduard "Ed" Gerdes, (Amsterdam Den Haag), Bloemstilleven, olieverf op board, 32 x Loc.6 75 Loc Loc.6 85 Loc Onb meester, Stilleven, olieverf op doek, 23 x Loc A.J. Temming, IJsvermaak met diverse personen, olieverf op doek, 30 x Loc Frans Deutmann, Zwolle Blaricum, Boer op paardenwagen met molen op de achtergrond, aquarel, 56 x 45, Antiek mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met jaloeziedeuren, h.93 (ingeklapt) h.159 (uitgeklapt) x b.114 x d Kt. witgouden ring bezet met saffier en 75 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 4,2 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 2150, Kt. witgouden ring bezet met saffier en 40 briljant geslepen diamanten, 0,30 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5,8 gram, maat 17,75, winkelwaarde 2850,00 euro Kt. witgouden ring bezet met 1.05 ct. briljant geslepen diamant, kleur: F (exeptional white) - kwaliteit: Si, 2,9 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde ,00 euro Kt. witgouden ring bezet briljant geslepen diamant, 1,65 ct., kleur: Cape, kwaliteit Vs, 3,4 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde ,00 euro Kt. rosé met witgouden collier bezet met 521 briljant geslepen diamanten, 2,50 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 42, 30,5 gram, winkelwaarde ,00 euro Kt. rosé met witgouden collier bezet met 385 briljant geslepen diamanten, 2,25 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, (99 zwarte briljanten,) 40, 23,9 gram, winkelwaarde 7500, Kt. rosé met witgouden collier bezet met 555 briljant geslepen diamanten, 2,75 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 42, 33 gram, winkelwaarde , Kt. witgouden collier bezet met 398 briljant geslepen diamanten, 2,85 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 40, 27 gram, winkelwaarde , Kt. witgouden ring bezet met saffier en 98 briljant geslepen diamanten, 0,75 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 9,8 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 5000, Kt. witgouden ring bezet met robijn en 87 briljant geslepen diamanten, 0,75 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 7,4 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 4875, Kt. witgouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,46 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Vs (1 steen licht beschadigd), 8,1 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 2750, Kt. witgouden ring bezet met een Fancy Yellow diamant in het midden, 0.86 ct. VVS omringd door meerdere briljant geslepen diamanten 1.46 ct. G/VVS, ringmaat: Kt. witgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,30 ct., kleur: Cape, kwaliteit Si, 3,4 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 875, Kt. witgouden ring bezet met een Light Yellow diamant 0.82 ct. VVS en 14 briljant geslepen diamanten, 0,76 ct., ringmaat: Kt. witgouden ring bezet met saffier en 6 briljant geslepen diamanten, 0,30 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 2,2 gram, ringmaat 15,5, winkelwaarde 950, Kt. witgouden ring bezet met 80 diamanten, baguette slijpsel, 3,20 ct., kleur wit, kwaliteit piqué1, 12,9 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde 6000, Kt. witgouden armband bezet met 1 ct. cabuchon geslepen saffier, gewicht: 24 gram, lengte: Kt. witgouden armband bezet met 25 diamanten, 0.55 ct., lengte 18cm, 15.3 gram, winkelwaarde 2950, Loc Loc Loc.1a 750 Loc.1a Loc.1a Loc.1a Loc.1a Loc.1a Loc.1a Loc.1a Loc.1a Loc.1a 700 Loc.1a Loc.1a 180 Loc.1a Loc.1a 240 Loc.1a 700 Loc.1a 700 Loc.1a 650 Loc.1a

48 Kt. witgouden armband bezet met 630 briljant geslepen diamanten, ca ct., kleur: Top wit en kwaliteit SI, breedte 28 mm., 17,25, gewicht 41,6 gram, winkelwaarde , Loc.1a Kt. witgouden oorknoppen met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,12 ct. 120 Loc.1a Kt. witgouden oorknoppen met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,10 ct. 120 Loc.1a Kt. witgouden oorknoppen met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,20 ct., 220 Loc.1a 1595 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 120 briljant geslepen diamanten, 0.85 ct., 4.1 gram, winkelwaarde 3000, Kt. witgouden hanger bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0,90 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 1,9 gram, winkelwaarde 1975, Loc.1a 450 Loc.1a 1597 Zilveren tasbeugel met fluwelen tas en een hoedenspeld 70 Loc Erjaren beugeltasje met goud gekleurde kralen 25 Loc Pleet flessenslot en 2 karaffen 16 Loc Bijbel met gouden slot 80 Loc Sterling zilveren 1-lichts kandelaars, h Loc Bewerkt zilveren ronde doos 160 Loc Bijbels met zilveren slot, 1881 en Loc Bewerkt zilveren ovale theedoos, Schoonhoven zilverfabriek Hooijkaas, 200 gr. 200 Loc Kristallen suikerbak met 2e gehalte voetstuk en rand gedecoreerd met zwanen (klein defect) 30 Loc Antieke kristallen koekbus met 2e gehalte zilveren montuur 40 Loc Kralen tas met zilveren beugel 160 Loc Bijbel met dubbele zilveren sloten, 18e eeuw 120 Loc e Gehalte zilveren mandje geflankeerd door leeuwenkoppen 90 Loc Geglazuurde aardewerken borstbeeld van een dame, h Loc Twee colliers waaronder bloedkoraal 30 Loc Art Deco kandelaar, gesigneerd Richard Rohac, Oostenrijk ca. 1930, h Loc Diverse portemonnees met zilveren beugeltjes 140 Loc Zwaar zilveren zoutvat op 4 klauwpootjes, 18e eeuw 150 Loc Boek : Geestelyk paradys der godminnende zielen, gedateerd 1661 met zilveren sloten 120 Loc Massief zilveren bewerkt zegeldoosje, h.1 x b.5 x d.5,5 50 Loc Zilveren lodereindoosje, Amsterdam, 18e eeuw 200 Loc e Gehalte zilveren pillendoosje met gegraveerd paard 85 Loc Zilveren herdenkingslepel met paard en ruiter in antieke kledij 55 Loc Opvouwbaar Sterling zilveren 4-delige fotolijst 70 Loc Opengewerkte zilveren flessenbak, Nederland 19e eeuw 85 Loc Zilveren miniatuur hondjes, tekkel en poedel, 42 gram 40 Loc Stel zilveren en gegraveerde confiture vorkjes, 18e eeuw 140 Loc Frans bewerkt zilveren snuifdoosje 100 Loc e Gehalte zilveren opengewerkte strooilepel 45 Loc e Gehalte zilveren strooilepel 30 Loc Zilveren Louis Quinze-stijl kandij-bakje op 4 pootjes 75 Loc e Gehalte zilveren waterkan, 774 gr. 300 Loc e Gehalte zilveren opdiencouvert met vogelklauwen als handvat 25 Loc Schildpad lepeldoosje op vier ronde pootjes met scharnierende deksel en gegolfde zijkanten 80 Loc Kralen tasjes met zilveren beugels 60 Loc Diverse zilveren vaasjes, h.18 en h.8 90 Loc Zilveren George III melkkan met fraaie graveringen, Londen 1811, h Loc Bloedkoralen colliers, L.50, totaalgew gram 45 Loc C.E. Jedeloo, Delft, antiek 2e gehalte zilveren opdiencouvert met benen handvatten, in bijpassend etui 140 Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje 40 Loc Twee 2e gehalte zilveren opdiencouverts met parelrand 90 Loc Bloedkoralen collier, lengte 96, 82 gram 220 Loc.1

49 1639 Rijk bewerkte zilveren flessenbak met zilveren munten op de bodem gelijmd 60 Loc Klein zilveren ovaal dienblaadje met handgreepjes, 204 gr. 240 Loc e Gehalte zilveren ajour gezaagde broodmand met parelrand, h.25 x b.30 x d Loc e Gehalte zilveren Empire strooilepel, Wijnand Lokhorst, Utrecht, 1828 / Loc Oude zilveren herdenkingslepel 45 Loc Judaica verzilverde visschep met vork en met benen handvatten 100 Loc Zilveren tasbeugel aan ketting 80 Loc Koopje divers w.o. Corneille fles 30 Loc Zes 2e gehalte zilveren grote lepels, 5 grote vorken, 6 kleine lepels en 6 kleine vorken 150 Loc Koop divers verzilverd bestek 60 Loc Zilveren herenring bezet met grote geslepen granaat en wapen, diam. 20 mm. 40 Loc Zilveren ring met afbeelding van slang met gezicht, Medusa, diam. 19 mm 30 Loc Zilveren slangenring 30 Loc Diverse ringen w.o. zilver met Arabische Tekst, 37 gram 65 Loc Diverse zilveren ringen, 50 gram 85 Loc Koopje diverse sieraden w.o. zilveren, 20 gram 35 Loc Diverse ringen, w.o. zilver, totaalgew.62 gram 45 Loc Koopje diverse ringen w.o. zilver, 26 gram 45 Loc Diverse ringen w.o. zilver, 49 gram 85 Loc Zilveren collier met grote hanger bezet met granaat, kristal en markesiet 50 Loc Zilveren bolletjes collier met zilveren hanger bezet met amethist en kristallen 50 Loc Diverse ringen w.o. zilver met Arabische Tekst 65 Loc Zilveren ring met David ster, diam. 20 mm. 40 Loc Diverse ringen w.o. zilver, 50 gram 85 Loc Grote Djokja zilveren gesp met lotusbloem 25 Loc Zilveren jasseroncollier met oude bedels en armband met bedels 40 Loc Djokja zilveren broche, diam Loc Zwaar 1e gehalte zilveren schakelcollier, 100 gr. 30 Loc Zilveren choker/damescollier bezet met 20 helder geslepen bergkristallen 60 Loc Zilveren damescollier/choker bezet met amethist en markesiet 30 Loc Zilveren damesbroche bezet met grote parelmoer en markesiet, 6.5 x 5 cm 40 Loc Zilveren camee broche met afbeelding van dame met bloementooi, 5 x 4 70 Loc Zilveren hanger i.v.v. een laarsje bezet met markesiet aan lang zilveren collier 25 Loc Zilveren bolletjes collier met bol hanger bezet met zaadpareltjes 30 Loc /1000 Zilveren vlinderbroche bezet met markesiet en kleurstenen 30 Loc Koopje zilveren pennen en bladhouders, 37 gram 65 Loc Drie diverse zilveren armbanden 50 Loc Zilveren armband vervaardigd van een antiek bijbelslot 40 Loc Bloedkoralen armband met gouden slot 50 Loc Bloedkoralen armband, L.19 met doublé sluiting, gram 20 Loc Zilveren damesarmband bezet met maanstenen en onyx, Loc Zilveren damesarmband bezet met turkoois stenen 30 Loc Zilveren koningsarmband, L Loc Zilveren damesarmband, Loc Armband vervaardigd van antiek zilveren bijbelslot 35 Loc Antieke zilveren damesarmband 30 Loc Zilveren Pandora armband met 8 beads waarin edelstenen, waaronder labradoriet en amethist 140 Loc Vestzakhorloge in zilverkleurige kast 30 Loc Sleutelvestzakhorloge in zilveren kast 60 Loc Vestzakhorloge in metalen kast 25 Loc.1

50 1689 Zilveren zakhorloge met sleutelopwinding en sleutel, ca Loc Zilveren Junghans zakhorloge 40 Loc Koopje diverse gouden ringen, een collier, onedele armband, etc. 60 Loc Diverse zakhorloges w.o. zilver en met afbeelding van locomotief 60 Loc Zilveren gesp, 6,3 x 10,2 35 Loc Zilveren gesp met bijbelse voorstelling 120 Loc Vestzakhorloges met zilveren kast 45 Loc Vestzakhorloges in zilveren kast 40 Loc Oude vestzakhorloge met zilveren kast 45 Loc e Gehalte zilveren choker, 39 gr. 25 Loc Zilveren zakhorloge aan horloge ketting met sleuteltje 25 Loc Zilveren horlogeketting met hanger, Motorrace Salmon cup Trial, Loc Zilveren horlogeketting met horlogesleutel, 63 gram 60 Loc e Gehalte zilveren gesp 35 Loc Zakhorloges met afbeelding van waterlandschap en met locomotief 50 Loc Sleutelvestzakhorloge in zilveren kast 45 Loc Vestzakhorloge in 3e gehalte zilveren kast 60 Loc Vestzakhorloge in zilverkleurige kast 30 Loc Antiek zakhorloge met sleutel en sleutelopwinding, ca Loc Antieke Nederlands zilveren gesp, zgn. stuivertjes gesp 50 Loc Zilveren en zilverkleurige armband 25 Loc Diverse broches w.o. zilver, totaal gew. 66 gr. 40 Loc Jasseron collier met breipendop als hanger 35 Loc Koopje diverse sieraden w.o. zilver, totaalgew. 58 Gram 40 Loc Zilveren breipenhouders aan zilveren jasseroncollier 40 Loc Zilveren fotolijstjes, ca.6 x 5 en 6.5 x 6 60 Loc Zilveren gespen 100 Loc Zilveren filigrain broches w.o. vlinderbroche 40 Loc Zilveren Zeeuwse riemgesp, L.10.5 x b.6 50 Loc Antiek zilveren slot bezet met granaat stenen en broche bezet met granaat 50 Loc e Gehalte zilveren vork met molen 30 Loc Koop divers vingerdoekringen en servetbanden w.o. zilver 16 Loc Zilveren mokkalepeltjes 40 Loc Zilveren taartvorkjes 70 Loc Koopje divers kleingoed w.o. zilver 25 Loc Diverse zilveren ringen in doosje 25 Loc Diverse zilveren sieraden, etc. 16 Loc Zilveren collier ingelegd met amber steen 60 Loc Kt. gouden fanatsie damescollier bezet met opaal 150 Loc Chinees gesneden robijn als hanger 50 Loc Antiek gouden broche bezet met roosdiamant 45 Loc BWGG oorbellen bezet met citrien, 4.34 gram 170 Loc Paar 8 kt. gouden manchetknopen, 6 gram 200 Loc Kt. gouden zegelring, diam. 19 mm. 80 Loc Kt. gouden damesring bezet met geslepen granaten, diam. 19 mm. 60 Loc Antieke 14 Kt. gouden ring bezet met kornalijn 45 Loc Kt. gouden ring met facetgeslepen kornalijn 80 Loc Kt. gouden ring bezet met streepagaat 80 Loc Kt. gouden damesring bezet met 3 robijnen, diam. 18 mm. 120 Loc Granaten 3-rijig collier met groot gouden slot 100 Loc.1

51 1739 Kornalijn damescollier met een zilveren tonslot 40 Loc Paar gouden spelden bezet met parel 60 Loc Granaten 3-rijig collier met gouden slot 70 Loc Stel gouden rouwspelden bezet met zaadpareltje, Zeeuwse Dracht 120 Loc Gouden 10 gulden munt, Loc Gouden 10 gulden munt, 1912, gouden 10 gulden munt, 1913 en gouden 1 gulden munt 240 Loc Vergulde Cartier aansteker 60 Loc Antiek zilveren met gouden kruis bezet met robijn 90 Loc Dames hanghorloge in 14 kt. gouden kast 45 Loc Vestzakhorloge met 14 kt. gouden kast, 20-erjaren 45 Loc BWGG broche met camee, 8.10 gram 190 Loc Gouden 10 gulden munt, Hangend haar, Loc Gouden 10 gulden munt, Loc Met kerk in landschap gegraveerde 3e gehalte zilveren vestzakhorloge 60 Loc Zakhorloge in goudkleurige kast 60 Loc Vestzakhorloge in goudkleurige kast 40 Loc Zwitsers vestzakhorloge in goudkleurige kast 60 Loc Paar gouden oorstekers bezet met bloedkoraal 30 Loc Gouden hanger bezet met een grote geslepen kornalijn 60 Loc Gouden damesarmband bezet met granaat stenen, lengte Loc Van antiek hout vervaardigd beglaasd vitrineblok met deur, h.93 x b.83 x d Loc Zilveren 5-lichts kandelaar, h Loc R.N.S. Garrard Panton St. London, Victoriaans zilveren Raising Trophy, 4080 gram, h Loc Van antiek hout vervaardigd beglaasd vitrineblok met deur, h.93 x b.83 x d Loc Zilveren rechthoekig dienblad, L.32 x b.50, 1650 gr Loc Antieke 2e gehalte zilveren Engelse cabaret rustend op pootjes, h.4 x Loc Antieke kristallen Biedermeier schaal op Hollands zilveren voet, meester J.M. van Kempen en Zn., Voorschoten 90 Loc Gepolychromeerde metalen papegaai op stok, h Loc e Gehalte zilveren Art Deco dienblad, gemerkt Citroen, L Loc Van Kempen, zilveren 4-delig koffieservies op dienblad, 2197 gr. 600 Loc e Gehalte zilveren mand met ringen en leeuwenkopjes, 376 gr. 300 Loc Franse rijkbewerkte met engelen gedecoreerde opengewerkte schaal, h.7 x L.40 x b.33, 829 gram 450 Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren broodmand, 800 gr. 650 Loc Zilveren ovaal dienblaadje, 360 gr. 260 Loc e Gehalte zilveren mokkaketel met houten handvat en knop 40 Loc Houten tafelklok met 2e gehalte zilver, h.37 x b.24 x d.8 75 Loc Grote gestileerde zilveren koffiepot op bijbehorende treef 425 Loc e Gehalte zilveren schenkkan met ebbenhouten handvat 40 Loc Stel Hazorfim Judaica zilveren 2-lichts kandelaars, 872 gram, h Loc Van Kempen, 2e gehalte zilveren presenteerblaadje, h.2 x L.33 x b.19, 394 gram 85 Loc Stel gefacetteerde kristallen 1-licht kandelaars, h Loc Zilveren fotolijst i.v.v. een hart, 19,5 x Loc Granaten 3-rijg collier met Zeeuws gouden slot 240 Loc Antieke 2e gehalte zilveren hoofdijzer, Jacob de Haas, Kampen/Meppel, 57/1913, gedateerd 1905 met gouden oorijzers 240 Loc Zilveren Joodse bekertjes, h.9 en h.6 55 Loc Groenglazen reisflacon in Sterling zilveren montuur 85 Loc e Gehalte zilveren melkkan 25 Loc Zilveren miniatuur springruiter op paard 80 Loc.1

52 1787 Miniatuur 2e gehalte zilveren pattipan, Pieter Lakelma, Purmerend, Utrecht, 6,4 x 9,5 55 Loc Arnoldus van Geffen ( ), zilveren miniatuur van een schutter 300 Loc Johannes A. van Geffen ( ), zilveren miniatuur van een man met vogel 300 Loc Kristallen parfumflacon met 2e gehalte zilveren dop 40 Loc Floraal bewerkte zilveren poederdoos 30 Loc Rijkbewerkt filigrain 2e gehalte zilveren pillendoosje 60 Loc Twee oude 2e gehalte zilveren Louis Seize-stijl zoutschaaltjes met blauw glazen binnenbakken 100 Loc Zes 2e gehalte zilveren Biedermeier theelepels, jl Loc Opengewerkt 2e gehalte Hollands zilveren hengselmand voorzien van guirlandes en portretmedaillons en met blauwglazen binnenschaal 280 Loc Collier met cloisonné kralen, Lengte Loc Zilveren 2-delige tafelset met blauw glas, Louis Seize-model, Hooykaas Loc Blauw glazen Jugendstil vaasje met opgelegde zilveren motieven, h Loc e Gehalte Hollands zilveren miniatuur staand horloge, h Loc Speeldoosje i.v.v. een draaimolen met paarden en muziek, opwindbaar, h Loc e Gehalte zilveren ketting, doublé ketting en collier met rode kralen 16 Loc Gelobd zilveren koektrommel, 440 gr. 450 Loc Diverse zilveren roomlepels, 53 gram 45 Loc Verzilverde tafelfazanten 16 Loc Bloedkoralen colliers, L.70, totaal 75,4 gram 260 Loc Kristallen inktstel in houten houder met 2e gehalte zilveren doppen en potloden 90 Loc Diverse zilveren potloden, totaal gew.62 gram 65 Loc Zilveren roomlepel met schip in de bak en aapje op top van de steel, Nederland Loc Bloedkoralen takken colliers 30 Loc Antieke opengewerkte 2e gehalte zilveren rokhaak met diverse attributen 150 Loc Zilveren ronde koektrommel 600 Loc Zilveren mandje met handgreepjes, 120 gr. 120 Loc e Gehalte zilveren broodmand, 833 gram 240 Loc Ajour gezaagd 2e gehalte zilveren mandje met parelrand, h.6 x L.15 x d Loc Antieke zilveren crucifix op mahoniehouten achtergrond, Zuidelijke Nederlanden, Loc Engels zilveren lepels in cassette 180 Loc Zilveren lepels en 5 vorken, totaal gew. 650 gram 280 Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren kuipblaadje (met deels valse keuren) 180 Loc Grote zilveren Art Deco visschep, Loc e Gehalte zilveren 24-delige fruitset in bijpassend etui, totaalgewicht 600 gram, jaarletter Loc Antieke zilveren sleutelhanger voor riem, totaalgew.50 gram 35 Loc Diverse zilveren naaldenkokers 160 Loc Zilveren chatelaine 40 Loc Diverse zilveren gespen 100 Loc Paar zilveren oorhangers en ingelegd zilveren broche 40 Loc Vier diverse 2e gehalte zilveren miniatuurtjes 85 Loc Koopje van 2 antieke tasjes en een tasbeugel w.o. zilver, totaalgew. 106 gram 70 Loc Divers zilveren naaigarnituur 200 Loc e Gehalte zilveren miniatuur van paard en wagen 85 Loc e Gehalte zilveren miniatuur boerenwagen met man en koe 85 Loc e Gehalte zilveren paardensjees 35 Loc Zilveren breipenhouder en lakstempel 40 Loc Zilveren plaquette met een afbeelding golf/kolfspel met tekst, jaartal Loc e Gehalte zilveren strooilepel met vogeldecoratie (handvat gesoldeerd) 40 Loc.1

53 1835 Zilveren horlogesleutel en 2 stempels aan zilveren jasseroncollier 100 Loc Diverse zilveren miniaturen, totaalgew. 108,35 gram 110 Loc e Gehalte Franse zilveren bewerkte schaal met diervoorstelling, diam. 23, gewicht: 46 gram 75 Loc Twee 2e gehalte zilveren 1-lichts kandelaars, h Loc Antieke Engelse zilveren kastanjevaas met deksel, h Loc Schuitvormige zilveren blad met galerijrand afgezet met parels, 39, Begeer, Loc e Gehalte zilveren chocolade-ketel met houten handvat 75 Loc e Gehalte zilveren melkkan met houten handvat 30 Loc Kristallen lepelvaasje met 2e gehalte zilveren rand en 12 zilveren mokkalepels 40 Loc Zeer zware Sterling zilveren sauskom met gestileerde grepen 140 Loc Zilveren poedersuikerstrooibus, 90 gr. 100 Loc e Gehalte zilveren tafelbel (met gaatje in de rand) 25 Loc Bijbels met zilveren sloten, 1851 en Loc Hoge 1e gehalte zilveren kolomkandelaar, h Loc Zilveren Art Deco vaas, h Loc e Gehalte zilveren mand afgezet met parelrand, L Loc Fraai bewerkt Art Deco zilveren theezeefje met houten steel, A. Willemse, Amsterdam Loc Hand beschilderd goud verguld Russisch tafelstuk i.v.v. een ei op voet en ingelegd met Australische kristallen 80 Loc Diverse zilveren roomlepels, 42 gram 35 Loc Antiek 2e gehalte zilveren inktstel met deksels (kristallen potjes ontbreken) 75 Loc Zes 2e gehalte zilveren koffielepels en bijpassend suikerschepje 30 Loc Antieke 2e gehalte zilveren tabaksdoosje met schildpad deksel en bodem, meester Jan Everslag, Amsterdam ca Loc Engelse rijkbewerkt zilveren portemonnee 75 Loc Oude zilveren strooilepel getooid met vogel en scheepje in de opengewerkte bak 45 Loc Zilveren roomlepel met kegelaar en haasje, 18e eeuw 110 Loc e Gehalte gehamerd zilveren roomstel op blad 45 Loc Houten inktstel met 2e gehalte zilveren pen en montuur 85 Loc Carneool collier met gouden slot, L.35, 75 gram 60 Loc Kristallen Engelse flacon met zilveren dop 25 Loc Geslepen kristallen theebus op voet, met zilveren montuur en dop, van Kempen 19e eeuw 70 Loc Carneool collier met gouden slot, L.37, 34 gram 40 Loc Massief zilveren fotolijst met ribbeldecor, 22 x Loc Twee verzilverde 1-lichts tafelkandelaars, h Loc Collier met Romeinse kralen, 1e/2e eeuw 30 Loc Antieke geslepen kristallen theebus met zilveren deksel 35 Loc Zilveren theelepels met bloemmotief, 117 gr. 60 Loc Antieke granaten 5-rijig collier met gouden rouwslot 450 Loc e Gehalte zilveren miniatuur kalkoen als drankflacon 170 Loc Diverse zilveren lepeltjes 50 Loc Twee kristallen Biedermeier kaasstolpen op onderschotel en met zilveren knop, van Kempen, 19e eeuw (chipjes) 55 Loc e Gehalte zilveren schaal, Wilkens, Duitsland 65 Loc Bloedkoralen collier 45 Loc e Gehalte zilveren Maliënkolder beursje 25 Loc e Gehalte zilveren Maliënkolder beursje 25 Loc e Gehalte zilveren Maliënkolder beursje 18 Loc Zilveren bonbonschaaltje met parelrand, J. Th. de Vries, Hoorn, 1918, 13 x 8,5 75 Loc Koopje divers bijoux 6 Loc Koopje divers pleet, parfumflacon met zilveren dop, divers muntgeld w.o. zilveren tientjes, etc. 30 Loc.1

54 1883 Koop divers bestek, etc. 16 Loc Koopje divers kleingoed w.o. bijoux, etc. 8 Loc Hand beschilderd goud verguld Russisch tafelstuk i.v.v. een pauw op voet en ingelegd met Australische kristallen 70 Loc Sterling zilveren Art Deco sauskom, Sheffield, Loc e Gehalte zilveren fotolijst, 19 x Loc Bloedkoralen 3-rijig collier met zilveren slot, Lengte 60, 60 gram 160 Loc Stel 1e gehalte zilveren tafelkandelaars 75 Loc e Gehalte zilveren broodmand, Presburg, Haarlem 360 Loc e Gehalte zilveren 3-lichts kandelaar 120 Loc Glazen meerkleurige Murano stier, h.18 x L Loc Speeldoosje i.v.v. draaimolen/carrousel met paarden en muziek, opwindbaar, h Loc Ajour gezaagd 2e gehalte zilveren bonbonmandje 90 Loc e Gehalte zilveren 2-lichts kandelaar 50 Loc e Gehalte zilveren bonbonmandje, h.5,5 x b.13 x d.9 25 Loc Kristallen mosterdpotje met zilveren deksel, montuur en lepel 30 Loc Zilveren taartschep, laat Empire, 1838, L Loc Zilveren Art Nouveau lepeltjes 80 Loc Houten dienblad met bewerkt zilveren rand, L.30 x d Loc Opengewerkte zilveren dienschep, Loc Zes 2e gehalte zilveren koffielepels met parelrand 30 Loc Zilveren roomkannetje met houten vat, h.7,5 45 Loc Zilveren dienblaadje, 19 x 13, 140 gram 45 Loc Zilveren suikerkommetje, h.5,5 40 Loc Hoge Hollands zilveren kolomkandelaar, h.13,5 50 Loc Hoge Hollands zilveren kolomkandelaar (voet afgezet met parelrand), h Loc Twaalf 2e gehalte zilveren taartvorkjes in bijpassend etui, puntfilet 75 Loc Stel zilveren opscheplepels, 200 gr. 100 Loc Zilveren visschep met parelrand 150 Loc Ivoren Majongspel in lederen kistje 75 Loc Geëtste kristallen schaal in Frans zilveren en opengewerkt montuur, 950/1000, doorsnede binnenzijde 18, Ca 1900, Jugendstil (chipjes) 110 Loc Cultivé parelcollier (6.6-7 mm.) met gouden slot 60 Loc e Gehalte zilveren strikfotolijst, h.16 x b Loc Cultivé parelcollier met 14 kt. slot bezet met parel 75 Loc Kleine mesjes met 3e gehalte zilveren handvat en 7 grote messen 45 Loc Grote koop horloges 25 Loc Koop diverse horloges w.o. Zwitsers 50 Loc Grote koop horloges 25 Loc Koop divers pleet, etc. 25 Loc Twee verzilverde 1-lichts tafelkandelaars, h Loc Stel 2e gehalte zilveren broodmanden met leeuwenmascarons aan weerzijde 550 Loc e Gehalte Hollands zilveren 5-lichts kandelaars, kardinaalsmodel, Koninklijke van Kempen en Begeer 360 Loc Zilveren kannetje, 162 gr. 100 Loc Zilveren poedersuikerstrooibus, 160 gr. 120 Loc Bloedkoralen collier, L.44, 17 gr. 50 Loc Bloedkoralen collier met zilveren slot, L.45 cm, 46,8 gram 260 Loc Bloedkoralen collier, lengte 60, 60 gram 240 Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonmandje 45 Loc Lange bloedkoralen ketting, L Loc.1

55 1931 Stel 1e gehalte zilveren tafelkandelaars 75 Loc Geslepen kristallen pul met zilveren deksel en duimrust, Nederland, 19e eeuw 90 Loc Stel 2e gehalte zilveren flessenonderzetters 90 Loc Twaalf 2e gehalte zilveren petitfour lepeltjes 45 Loc Bloedkoralen collier, L.42, 16 gram 85 Loc Bloedkoralen 2-rijig collier met zilveren slot, L.62 cm, 76 gram 220 Loc Stel zilveren strooiers 40 Loc e Gehalte zilveren theezeefje, Johannes Heuvel Amsterdam, 1812/ Loc Koopje van 4 miniaturen waarvan drie 2e gehalte zilver 120 Loc Zilveren bruidspijpje met afbeelding van ruiter te paard 60 Loc Diverse zilveren pillendoosjes 60 Loc Drie 2e gehalte zilveren miniatuur stoeltjes en een tafeltje 75 Loc e Gehalte zilveren kalkoen, 83 gram 55 Loc Diverse zilveren pillendoosjes 80 Loc Stel zilveren ronde fotolijstjes 40 Loc Zilveren cocktail collier, L.55, gewicht 163 gr. 120 Loc Twee 2e gehalte zilveren gembervorken 40 Loc Multicolor cultivé zuidzee parelcollier met gouden slot 400 Loc Grote zilveren strooibus, Engeland, Sheffield, 1927, h Loc Hollands zilveren fotolijst vervaardigd van een tasbeugel 35 Loc Hollands zilveren fotolijst vervaardigd van een tasbeugel 45 Loc e Gehalte zilveren strooibus, Engeland, Londen, Loc Oude Chinees porseleinen theebus met zilveren montuur en dop 110 Loc Zilveren rond blaadje op pootjes, 996 gr. 650 Loc Twee 2e gehalte zilveren opdienlepels met parelrand 90 Loc Antieke bloedkoralen collier met 14 kt. gouden slot, L Loc Bloedkoralen colliers, L.38 en L.42 (2x), totaalgew. 22,7 gram 45 Loc Zilveren 3-delig roomstel, 195 gr. 100 Loc Zilveren Art Nouveau opdienlepels 90 Loc Zilveren 2-delig roomstel, 186 gr. 100 Loc e Gehalte zilveren groente opdienlepels met parelrand 90 Loc Diverse zilveren colliers,54 gram 90 Loc e Gehalte zilveren Jugendstil taartschep in etui 75 Loc Zes 2e gehalte zilveren couverts, dubbel filet, met opschepvork en juslepel, totaalgewicht 936 gr Sterling zilveren mosterdpotje, divers kleingoed w.o. pleet, etc. en diverse houten dekseldoosjes 150 Loc.1 25 Loc Zilveren spangen armband, 70 gram 50 Loc Diverse armbanden w.o. zilver, totaalgew.50 gram 35 Loc Zilveren armbanden w.o. een spangenarmband, totaal gewicht 88 Gr. 55 Loc Antieke Friese zilveren geboortelepel, 1782, toebehoord aan Wiebe jans Pool 220 Loc Zilveren collier,demonteerbaar naar twee armbanden, 84 gr., L Loc Antieke zilveren gesp, gew.40 gram 30 Loc Vergulde Franse Vinci aansteker 30 Loc Diverse zilveren gespen, gew.41 gram 40 Loc Koopje diverse broches w.o. zilver, totaal gewicht 53 gr. 35 Loc Zilveren theelepels en 5 taartvorkjes, totaal gew. 99 gram 60 Loc Koopje diverse sieraden w.o. goud (10x) 80 Loc Koopje diverse sieraden w.o. goud (10x) 70 Loc Zilveren dames 8-strengs collier, Frans ontwerp 60 Loc Diverse 24 kt. vergulde hangers met kettingen 80 Loc.1

56 1980 2e Gehalte zilveren collier met medaillon 45 Loc Koopje met centen, divers munt en papiergeld 8 Loc Diverse damesbroches 40 Loc Diverse damesbroches 40 Loc Koop met 3 diverse colliers waaonder lang gittencollier 30 Loc Bronzen VOC munten vanaf 1750 w.o. 1 India Batavavia, Loc Zilveren halve guldens, Koningin Wilhelmina, vanaf Loc Zilveren provinciale 2 stuiver stukken vanaf 1724, Holland 40 Loc Bronzen Romeinse munten, 1e 4e eeuw na Chr. 40 Loc Romeinse munten, 2e 4e eeuw na Chr. 30 Loc Koopje zilveren munten,90 gram 40 Loc Antieke munt, bodemvondst 16 Loc Zilveren Romeinse munten, 2e 4e eeuw na Chr. 40 Loc Provinciale duiten : Zeeland, Overijssel, Gelriae, Hollandia en Frisia, vanaf Loc Zilveren koninkrijks munten vanaf 1849, Koning Willem en Wilhelmina 30 Loc Koopje zilveren munten,64 gram 30 Loc Koopje zilveren munten, 90 gram 40 Loc Koopje zilveren munten, 90 gram 40 Loc Koopje diverse zilveren Nederlandse munten 55 Loc Zilveren munten, totaalgew. 130 gram 60 Loc Koopje diverse penningen, etc. 16 Loc Koopje VOC Muntgeld 30 Loc Koopje met bronzen bestek in koffer 16 Loc Koopje met bronzen bestek in koffer 16 Loc Twee 2e gehalte zilveren opdienlepels, dubbelfilet, 232 gr. 45 Loc Koopje van 4 diverse 2e gehalte zilveren zuurvorken en een zilveren taartschep 40 Loc Zilveren peper en zoutstrooier 50 Loc Hollands zilveren bonbonmandje afgezet met parelrand, Presburg, Haarlem 100 Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren natfruitschep met parelrand 45 Loc Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepels 40 Loc e Gehalte zilveren briefopener met parelrand 16 Loc Drie 2e gehalte zilveren opdienlepels, Haags Lofje, 291 gr. 45 Loc Hollands zilveren hengselmandje 100 Loc Twaalf 2e gehalte zilveren taartvorkjes, 254 gram 60 Loc Koopje van 2 zilveren suikerschepjes, 2 kaasduimpjes, 2 stoppen, etc. 30 Loc Swarovski ring en oorbellen 16 Loc Zilveren Art Deco 3-delig roomstel, 440 gr. 200 Loc Koopje van vier 10 gulden munten, 2.5 gulden munt, drie 50 gulden munten, paar manchetknopen en een dasspeld 16 Loc Koopje diverse penneningen, een zilveren ring, twee 50-gulden munten, etc. 25 Loc Diverse zilveren roomlepels, 47 gram 40 Loc Zilveren koffielepels 60 Loc e Gehalte zilveren soep opdien lepel met parelrand, 220 gr. 60 Loc Verzilverde gebaksvorkjes en divers zilver 45 Loc Koopje van een bronzen beeldje met uil, diverse rariteiten, sigarenknippers, etc. 25 Loc Zilveren tashaak met 5 diverse naaigarnituur en vingerhoed 600 Loc Zilveren bokkepoot taartvorkjes 70 Loc Acht 2e gehalte zilveren apostellepeltjes 25 Loc Koopje diverse polshorloges, etc. 8 Loc Engels zilveren koffielepels 30 Loc.1

57 2029 TNG (Tack & Gybe) KNVB limited edition watchset heren- en dames horloge, advies wvp 795,-. De horlogeset wordt met 9 extra achterdeksel met een bedrukking van alle tegenstanders van het Nederlands elftal tijdens de WK kwalificatie 2010, en twee achterdeksel met de handtekening van Edwin van der Sar en Giovanni van Bronckhorst. 140 Loc Koop divers pleet, etc. 16 Loc Diverse muntsetjes 16 Loc Emille Pequignet Cameleone dameshorloge, advies wvp 2565,-, vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, de kast is b.25 mm, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM bezet met 36 diamanten (0,25ct, VS/G), met geschroefde achterdeksel en verwisselbare zwart leren band 2033 Emille Pequignet Sorella dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM., breedte kast 25 mm., met geschroefde achterdeksel, advies wvp 1260, Emille Pequignet Sorella dameshorloge, advies wvp 2575,-, vervaardigd van stainless steel en met een Zwitsers quartz uurwerk, de kast is b.25 mm. en voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM bezet met 10 diamanten (0,35ct, VS/G) op de kast, met geschroefde achterdeksel 2035 Emille pequignet Moorea dames horloge vervaardigd van stainless steel/double met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM., breedte kast 18 mm., met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1525, Emille Pequignet Cameleone dameshorloge, advies wvp 2565,-, vervaardigd van stainless steel en met een Zwitsers quartz uurwerk, de kast is b.25 mm. en voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM en bezet met 36 diamanten (0,25ct, VS/G), met geschroefde achterdeksel en verwisselbare zwart leren band 2037 Rotary horloge met twee wijzerplaten, vervaardigd van staal met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: circa 38 mm. met datumaanduiding en secondeaanduiding, advies wvp 650,-. (Nota bene: door een simpele handeling kan je de kast omdraaien waarna de zwarte wijzerplaat getoond kan worden) 2038 Emille pequignet Moorea dames horloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM., breedte kast: 10 mm. met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 970, Emille pequignet Moorea dames horloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 10 mm., met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 970, Badgley Mischka Timepieces horloge van staal met een quartz uurwerk, voorzien van kristal glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 20 mm. Advies wvp 225, Badgley Mischka Timepieces van staal met een quartz uurwerk, voorzien van kristal glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 30 mm., advies wvp 195, Emille Pequignet Cameleone dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast 25 mm. met een geschroefde achterdeksel en verwisselbare zwart leren band, advies wvp 1295, TechnoMarine Square Ceramic Diamonds horloge, advies wvp 2475,-. Het horloge is vervaardigd van keramiek en heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is circa 34,6 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 5 ATM. Aanvullende specificaties: Verborgen vouwsluiting, lichtwijzer, wijzerplaat bezet met briljant geslepen diamant Emille Pequignet Cameleone dameshorloge, advies wvp 3895,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is circa 25 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 3 ATM. Aanvullende specificaties: geschroefde achterdeksel, de horlogekast en wijzerplaat is bezet met 78 briljant geslpen diamanten met een totaal gewicht van 0,50 ct, kwaliteit VS, kleur G, verwisselbare zwart cropoprint leren band Techno Marine Military Hummer horloge, advies wvp 1475,-, vervaardigd van stainless steel en pvd met Zwitsers quartz uurwerk. De kast is ca.b.40 mm en met saffier glas en is waterdicht tot 10 ATM met datumaanduiding, chronograaf en secondeaanduiding 2046 TechnoMarine Square Magnum, advies wvp 2950,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en heeft een Zwitsers mechanisch (automatisch) uurwerk. De kast is 38 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 10 ATM. Aanvullende specificaties: transparante achterdeksel, chronograaf, duikhorloge, geschroefde achterdeksel, secondeaanduiding Emille pequignet Moorea dames horloge vervaardigd van stainless steel/double met een Zwitsers quartz uurwerk voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast 18 mm. met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1525,- 280 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc.1 60 Loc.1 50 Loc Loc Loc.1a 300 Loc Loc Loc Loc.1

58 2048 Emille pequignet Equus dames horloge, advies wvp 1960,- vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, breedte kast 22 mm., voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM met geschroefde achterdeksel 2049 Movado Anniversary Limited series herenhorloge, advies wvp 3700,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en heeft een Zwitsers mechanisch (automatisch) uurwerk. De kast is circa 38 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 3 ATM. Aanvullende specificaties: transparante achterdeksel, geschroefde achterdeksel Emille pequignet Moorea dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 18 mm., met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1260, Ed Hardy Revolution Flaming Skull horloges van staal met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van mineraal glas en waterdicht tot 10 ATM., breedte kast: 45 mm., advies wvp 299, Ed Hardy Victoria Rose van staal met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van mineral en waterdicht tot 10 ATM, breedte kast: 40 mm., advies wvp 259, Emille pequignet Equus dames horloge, vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 22 mm. met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1960, Emille pequignet Moorea dames horloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 10 mm. met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1125, Emille Pequignet Sorella dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast 25 mm., met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1260,- 180 Loc Loc Loc.1 80 Loc.1 70 Loc Loc Loc Loc Emille pequignet 18 kt. massief collier met hanger gezet met drie briljant geslepen diamanten 360 Loc Emille Pequignet Cameleone dameshorloge, advies wvp 2565,-, vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, de kast is b.25 mm. en voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM en bezet met 36 diamanten (0,25ct, VS/G), geschroefde achterdeksel en verwisselbare zwart leren band 2058 TechnoMarine Hummer herenhorloge, advies wvp 1395,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en pvd en heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is circa 40 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 10 ATM. Aanvullende specificaties: datumaanduiding, chronograaf, duikhorloge, secondeaanduiding, zwart rubbere band Emille pequignet Moorea dames horloge vervaardigd van stainless steel/double met een Zwitsers quartz uurwerk, breedte kast 18 mm., voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1365, Royal Crown horloge van staal met een quartz uurwerk en parelmoer wijzerplaat, voorzien van mineraal glas en is waterdicht tot 3 ATM. De Breedte kast: 20 mm., advies wvp 80, Emille Pequignet Sorella dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM., breedte kast 25 mm., advies wvp 1580,- met een geschroefde achterdeksel en diamanten index 2062 TNG Swiss Watches (Tack & Gybe) herenhorloge, advies wvp 935,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en heeft een Zwitsers mechanisch (automatisch) uurwerk. De kast is circa 43 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 10 ATM. Aanvullende specificaties: datumaanduiding, secondeaanduiding Emille Pequignet Sorella dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, breedte kast 25 mm., voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, advies wvp 1645,- met een geschroefde achterdeksel en diamanten index 280 Loc Loc Loc.1 20 Loc Loc Loc Loc Frederique Constantin Genève, stalen damespolshorloge in originele doos 450 Loc MOMO Design dual time, advies wvp 550,-. Het horloge is vervaardigd van titanium en heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is 33 mm breed. Het is voorzien van mineraal glas en is waterdicht tot 3 ATM Emille pequignet Equus dames horloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 21 mm. met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1115, Gagà Milano dameshorloge, advies wvp 1295,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is circa 48 mm breed. Aanvullende specificaties: mineraal glas, datumaanduiding, chronograaf, secondeaanduiding TechnoMarine Limited Edition Nighthawk herenhorloge, advies wvp 1595,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en pvd en heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is circa 40 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 10 ATM. Aanvullende specificaties: datumaanduiding, chronograaf, duikhorloge, secondeaanduidin. 140 Loc Loc Loc Loc.1

59 2069 TechnoMarine Hummer herenhorloge, advies wvp 1650,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel met een doublé laag. Het horloge heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is circa 40 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 10 ATM. Aanvullende specificaties:datumaanduiding,secondeaanduiding Gagà Milano herenhorloge, advies wvp 1495,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is 48 mm breed. Aanvullende specificaties:mineraal glas, datumaanduiding, chronograaf, secondeaanduiding Emille Pequignet Cameleone dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 25 mm., met een geschroefde achterdeksel en verwisselbare zwart leren band, advies wvp 1295, Emille pequignet Moorea dames horloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk,voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 13 mm. met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1250, Movado Anniversary Limited series herenhorloge, advies wvp 2780,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en heeft een Zwitsers mechanisch (automatisch) uurwerk. De kast is circa 38 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 3 ATM. Aanvullende specificaties: transparante achterdeksel, geschroefde achterdeksel Emille Pequignet Cameleone dameshorloge, vervaardigd van 18 kt. goud en stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 26 mm., met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1665, Emille Pequignet Sorella dameshorloge, vervaardigd van 18 kt. goud en stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 25 mm., met diamanten index en geschroefde achterdeksel, advies wvp 2540, Emille pequignet Moorea dames horloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk,voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 13 mm., met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1250,- 500 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Jacob Jensen, Design polshorloge met originele doos 40 Loc Boek : Vier eeuwen Prinsengracht 16 Loc Album postzegels, divers 8 Loc Albums postzegels, divers 8 Loc Albums postzegels, Vaticaan 8 Loc Album postzegels en een stempelalbum 8 Loc Album postzegels, diverse landen 8 Loc Oud plaatjesalbum van Droste, Indonesië met plaatjes 30 Loc Oude voetbalplaatjes albums 25 Loc Diverse penningen 120 Loc Diverse koperen VOC munten 8 Loc Grote koop diverse postzegelboekjes 8 Loc Grote koop met oude vul- en balpennen met hoesjes 45 Loc Albums, divers Nederlands muntgeld 16 Loc Muntalbums, divers Nederlands muntgeld 8 Loc Albums, divers muntgeld 16 Loc Albums postzegels en 10 mapjes met diverse boekjes 30 Loc Koop divers muntgeld etc 16 Loc Mappen, 1e dag enveloppen, etc. 8 Loc Albums postzegels, divers 8 Loc zilveren ringen in een ringen bewaardoos met glazen deksel 90 Loc Doosje divers bijoux met medailles 8 Loc zilveren ringen in een ringen bewaardoos met glazen deksel 90 Loc Stockkaarten/zegels, Duitsland en Nederland en 9 F.D.C. (cat.waarde ca. 1000) 6 Loc Stockkaarten/zegels, Nederland en Overzee en 18 F.D.C. Duitsland (cat.waarde ca. 1300) Stockkaarten, Duitsland, Berlijn en stagen en Frankrijk en 77 Max.kaarten, Rusland (cat.waarde ca. 1000) 6 Loc.1 6 Loc Album sluitzegels, etc. 8 Loc Albums postzegels, divers 8 Loc.1

60 Albums postzegels 8 Loc Albums postzegels 8 Loc Liechtenstein postfrisse verzameling in luxe Leuchtturm-album 60 Loc Muntalbums, diverse munten 16 Loc Albums postzegels, Nederland 8 Loc e Gehalte zilveren bestek 150 Loc Koopje van jaarboekjes Zwitserland en Israël, 2 volle (bijna) rondzend boekjes, F.D.C. Duitsland en stockboek 6 Loc Grote koop diverse postzegelmapjes, etc. 30 Loc Doos divers m.b.t. postzegels, lege rondzendboekjes, jaarboekjes, Zwitserland, stockboeken en F.D.C. Duitsland 6 Loc Nederland, jaarsets en FDC's in doos 35 Loc Koop diverse postzegelmapjes, etc. 30 Loc Koop divers Nederlands muntgeld 8 Loc e Dag kaarten, Nederland 8 Loc Muntalbum, divers Nederlands muntgeld 45 Loc Koop divers pleet bestek 45 Loc Album postzegels, gecombineerde uitgave 8 Loc Album postzegels, kaarten, etc. 8 Loc Album diverse postzegelboekjes 8 Loc Album postzegels, Nederland 8 Loc Album postzegels, Nederland 8 Loc Album postzegels, Nederland 8 Loc Album postzegels, Nederland I en II 8 Loc Muntalbum divers muntgeld 16 Loc Album, 1e dag enveloppen en divers 8 Loc Album, 1e dag enveloppen, Nederland 8 Loc Album, 1e dag enveloppen 8 Loc Album, 1e dag enveloppen 8 Loc Album postzegels, Vaticaan 8 Loc Album postzegels, Nederland 8 Loc Album postzegels, Indonesië en West Iran 8 Loc Album postzegels, Nederland 8 Loc Album postzegels, Indonesië en West Iran 8 Loc Album postzegels, Venezuela 8 Loc Album postzegels, Nederland 8 Loc Album postzegels, diverse landen 8 Loc Album postzegels, divers 8 Loc Nederland FDC's tussen E17 en E56. Cat.w Loc Postzegels Suriname en Republiek Suriname in Davo-album 40 Loc Indonesië, verzameling in Importa-album 30 Loc Postzegelalbum, Nederland 8 Loc Postzegels, Republiek Suriname postfrisse beter genoteerde series in stockboek 30 Loc Indonesia postfrisse blocks in stockboek, waarbij España 82 en Thomascup 35 Loc Nederland gestempelde verzameling in stockboek 60 Loc Nederland gestempelde verzameling in stockboek 40 Loc België gestempelde verzameling in stockboek 30 Loc Suriname postfrisse verzameling in stockboek 35 Loc Album postzegels, Nederland 8 Loc Album postzegels, Nederland 8 Loc Postzegelalbum, Europa 8 Loc.1

61 2154 Album postzegels, Nederland 8 Loc Album postzegels, Nederland 8 Loc e Dag bladen 8 Loc Map met kinderprenten w.o. Rie Cramer 1915, litho, etc. 25 Loc Blad met o.a. 3 postzegels Nederland (2.50 op 10 gl.) en 2 jubileumzegels, 1923, cat.waarde Loc Nederland nr gestempeld 35 Loc Nederland Portzegels P27 en P28 gestempeld 40 Loc Nederland nr. 1 t/m 6 gestempeld. 35 Loc Nederland nr. 7 t/m 18 gestempeld. Cat.w Loc Nederland Portzegels gestempeld. Cat.w Loc Nederland Dienstzegels D 1 t/m D 8 gestempeld. Cat.w Loc Nederland Interneringszegels nr. 1 en 2 ongebruikt. Cat.w Loc Nederland postfrisse series op stockkaarten 70 Loc Nederland postfrisse series op stockkaarten 35 Loc Nederland postfrisse series op stockkaarten 35 Loc Nederland nr. 177 t/m 198, ongebruikt. Cat.w Loc Nederland klassieke gestempelde zegels op stockkaart 45 Loc Nederland ongebruikte klassieke zegels op stockkaart 50 Loc Antieke mahoniehouten Louis Seize-stijl theetafel met lade, h.77 x b.87 x d Loc Engelse verzilverde 3-arms kandelaars, h.20 x b Loc Pleet koffieketel en een soezenmand 45 Loc Antiek vogelkooitje 25 Loc Kristallen karaf in verzilverde houder, h Loc Antieke met bloemen en vogels gedecoreerde Delfts aardewerken dekselpotten (deksels ontbreken), h Loc Bronzen sculptuur van een olifant met klok 80 Loc Bronskleurige legering beelden van paarden 40 Loc Koop divers pleet, etc. 16 Loc Marmer Art Deco pendulestel met voorstelling van een dame met hondje 180 Loc Jugendstil fotoalbums 16 Loc Gevlochten wijnfleshouders i.v.v. mandjes 16 Loc Eikenhouten kuipblad met divers pleet 30 Loc Koop divers pleet, w.o. incompleet vis bestek in koffer, grote ovale vleesschaal, wijnkoeler en een koektrommel 25 Loc Alpaca dienblad met verzilverde tafelhaan en 5-lichts kandelaar 18 Loc In diverse kleuren uitgevoerde hoogglans afgelakte Chinese vakkenkast, h.230 x b.157 x d Loc Laké spiegellijst met spiegel, h.145 x b.105 (defecten) 100 Loc Goudkleurige metalen industriële design volledig beglaasde etagère kast met 3 liggende glasplaten rustend op een massief teakhouten onderstel, h.183 x b.110 x d Loc Antieke 1e gehalte zilveren rok haak met diverse 2e gehalte attributen 150 Loc Sterling zilveren tafelstrooiers, afgezet met kabelrand, h Loc Zilveren sauslepel, Nijmegen, 18e eeuw (restauraties) 150 Loc Onb. meester, Olieverf op doek, landschap, 50 x 70 cm 75 Loc Jos Hoogveld, Abstract, zeefdruk, 64 x Loc Willem Cornelis Rip, , Rivierlandschap met paard en wagen, aquarel, 32 x Loc Rob Scholte (1958), Borstel flessen, gelimiteerde oplage genummerd en gesigneerd door Rob Scholte in 2000, oplage 58/200, 52 x 62, inclusief certificaat van echtheid 2197 Gerda van Gijzel, Gezicht op het riviertje de Amstel richting Abcoudermeer, aquarel, gedateerd ' Loc Loc Antieke koperen comtoise klok 60 Loc.4

62 2199 Antiek eikenhouten dubbelgebogen kabinet met gecontourneerde kap, Holland ca.1800, h.256 x b.180 x d Loc Bruin metalen verstel/kantelbare design wandspiegel, h.61 x b.61 x d Loc Henk Poeder, Drie pimpelmeesjes op prikkeldraad, olieverf op painterboard, 12 x Loc Henk Poeder, IJsvogel op tak, olieverf op paneel, 19 x Loc Jan de Jong, Rotterdam Rotterdam, Rijtuig langs de rivier met op de achtergrond een kerk, aqaurel, gedateerd 1893, 45 x Loc Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Afgemeerde praam, aquarel, 46 x Loc Rob Scholte (1958), Kauwgum flessen, gelimiteerde oplage genummerd en gesigneerd door Rob Scholte in 2000, oplage 60/200, 52 x 62, inclusief certificaat van echtheid 170 Loc Oude teakhouten 2-deurs kast, h.188 x b.160 x d Loc Twee wit beschilderde metalen bloempotten rustend op hardstenen sokkels, h.32 x b Loc C. van Rijn, Zonder titel, gemengde techniek, gedateerd 1995, 70 x Loc Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Amsterdams stadsgezicht met schepen, aquarel, 43 x Loc Hans Wap, De wilde vaart, zeefdruk, gedateerd 1984, genummerd 29/90, 37 x Loc Henk Poeder, Wintergezicht, olieverf op painterboard, 28 x Loc K. van Urk, Stilleven, maroefle, 21 x Loc Karel Bleijenberg, Den Haag Den Haag, Gezicht op een huis, olieverf op papier, gedateerd 1950, 47 x Loc Henk Poeder, Strandgezicht, olieverf op doek, 30 x Loc Henk Poeder, Giethoorn in de winter, olieverf op painterboard, 20 x Loc Henk Poeder, Diverse vogels, olieverf op paneel, 30 x Loc Henk Poeder, Winterlandschap, olieverf op board, 20 x Loc Shen de Kun (Yunnan Art School), Search for freedom, aquarel, 47,5 x Loc Wit gelakte wascommode, h.100 x b.83 x d Loc Oude eikenhouten 2-deurs panelenkast, h.210 x b.200 x d Loc Karel Bleijenberg, Den Haag Den Haag, Abstracte compositie, olieverf op papier, 52 x Loc Ronald Boonacker (1955), Terra di Toscana, Italië, zeefdruk, E/A, 33,5 x Loc John Lie A Fo, Payman, zeefdruk, oplage 23/30, gedateerd 1985, 69 x Loc Frederik Leizelt, Zicht op de Halvemaansbrug Amsterdam, gekleurde gravure, 31 x Loc J.P. Lebas Sculp, antieke handgekleurde gravure, gezelschap bij havenmonding, gedateerd 1742, 47 x Loc Afrikaans beeld van mannen in kano, beeld van man op paard en beeld van Javaanse visser 16 Loc Eikenhouten roltopbureau, Holland ca.1930, h.111 x b.121 x d Loc Antieke notenhouten met groen leder beklede armfauteuils (slijttage) 30 Loc Bureaulamp, gesigneerd Fagerhults Sweden A&E Design 40 Loc Antiek notenhouten geweerrek, h.100 x b.86 x d Loc Antiek eikenhouten Neo-Gotisch bureau, h.81 x b.150 x d Loc Map met ca. 25 gravures 14 Loc Map met gravures, aquarellen w.o. van Goes (Zeeland) 40 Loc Antieke mahoniehouten 6-laden chest-on-chest chiffonnière, h.148 x b.129 x d Loc Tafellamp op groen met zwart marmeren voet en zwart stoffen kap, h Loc Antiek eikenhouten plat bureau met een groen lederen blad, h.79 x L.150 x b Loc Eiken- met palissanderhouten Art Deco armfauteuils met groen leder bekleed 30 Loc Rotan tafel met bijpassende stoel 16 Loc Antieke mahoniehouten eetkamerstoelen met groene streepstof bekleed 240 Loc Donker gebeitste teakhouten eetkamertafel, h.77 x L.220 x b Loc Crèmekleurig met goud/rode rozen gedecoreerd zeer uitgebreid porseleinen eetservies 300 Loc Zwart houten design tafel rustend op verchroomde 3-spanpoot, h.73 x diam Loc Grote metalen met glazen lantaarn, h Loc.4

63 2244 Art Deco tafellamp op deels houten voet met wit opaalglazen kap, Mazda France, h Loc Workware buisframestoelen met zwarte stof bekleed 150 Loc Houten langwerpige eetkamertafel rustend op grijs metalen onderstel, h.79 x L.240 x b Loc Map met gravures en prenten van Amsterdam 40 Loc Map met diverse litho's, gravures enz. 30 Loc Map met oude Engelse grafiek 25 Loc Map met ca. 40 botanische prenten en gravures 50 Loc Map met prenten en gravures van dieren, ca. 25 stuks 40 Loc Melle Johannes Oldeboerrigter, Amsterdam Amsterdam, Map met diverse kunstwerken, 14 reproducties uitgegeven door G.A. van Oorschot Amsterdam Loc Map diverse litho's en gravuren m.b.t. schermduels en tournooien 35 Loc Map diverse schetsen 16 Loc Aat Veldhoen (Amsterdam 1934), Map met circa 51 werken 150 Loc Aat Veldhoen (Amsterdam 1934), Map met circa 19 etsen 150 Loc Map met ca. 50 stuks grafiek m.b.t. vogels 50 Loc Map met ca. 25 kleuretsen 50 Loc Map diverse litho's en gravures w.o. paarden, hondenjacht, olifanten en katten 75 Loc Antieke eikenhouten 2-deurs kast, h.160 x b.140 x d Loc Antieke eikenhouten 18e eeuwse 2-deurs kast met inleg, h.202 x b.190 x d Loc Enrico Baj, Milaan , Catherine Marie de Lorraine, Duchesse de montpensier, drie kleuren ets, nr.137/190, 76 x Loc Han Seur, Gezicht op de duinen van waddeneiland, aquarel, 23 x Loc Enrico Baj, Milaan , Louis XIV, Dit le grand, drie kleurenets, nr.137/190, 68 x Loc Antieke eikenhouten 2-deurs spiegel linnenkast met kuif en 2 laden, h. 228 x b. 133 x d Loc Twee antieke eikenhouten nachtkasten met marmeren bladen, h. 83 x b. 40 x d Loc Carel Dake, Ets naar Govert Flinck, 47 x Loc Hendrik Langhout, Sneeuw en ijs, pastel/houtskooltekening, gedateerd 1997, 60 x 70 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 40 Loc Stel tafellampen met verzilverde voet met kap, h Loc Antieke eikenhouten toilet commode, h. 175 x b. 115 x d Loc Chabersac, Koninklijk toezichthouder, Parijs, olieverf op doek, 45 x Loc Willem Frederik Noordijk, Schiedam Laren, Gezicht op de Seine te Parijs met afgemeerde boot, olieverf op doek, 35 x 25 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 120 Loc Bronzen Art Deco-stijl groep van twee olifanten, h.36 x b.62 x d Loc Monogram A.K.S., Liggend naakt, olieverf op board, 61 x Loc Toine Horvers, (Loon op Zand 1947), Namen. Axial sections of the Head, gesigneerd en gedateerd '94, potlood op papier, 48,1 x 64,4 Provenance: Galerie Phoebus, Rotterdam (1996); particuliere collectie N.B.: Een vergelijkbaar werk uit de gelijknamige serie bevindt zich in de collectie van het Museum Boijmans van Beuningen (inv.no. Stad-T 229) 150 Loc Shunyam, Poes met vis, handgesigneerde zeefdruk, nr.32/60, 35 x Loc Willem Johannes Schütz, Middelburg Middelburg, Stadsgezicht aan het water, olieverf op doek, 49 x Loc Antieke eikenhouten 1-deurs spiegel linnenkast met lade, h. 236 x b. 95 x d Loc Ond. gesign., Bloemstilleven, gouache, 49 x Loc Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Dorpsgezicht met vrouw, aquarel, 38 x Dirk Harting, Salatiga (Indonesië) Haarlem, Amsterdams grachtengezicht, lithografie naar een ets, 55 x Loc.4 16 Loc Raffia Textiel Kasai/Congo, 50 x Loc J.W. Tante, IJsvermaak met diverse personen, gouache, 42 x Loc Koop van drie diverse aquarellen 25 Loc Lili Pieter van Leer, , Schip op de helling, sepiatekening, 35 x Loc.4

64 2286 Wout Müller, Hilversum Waterford (Ierland), Gezicht op een gebouw, inkttekening, gedateerd 1963, 61 x Maria Coenraad Petrus Rutjes, Den Haag Den Haag, Stilleven met schildersattributen, olieverf op doek, 44 x Loc.4 45 Loc Onb.meester, Bloemstilleven in mand, kleurgravure, 38 x Loc Blauw/wit met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen dekselvaas, h Loc Wortelnotenhouten met Willem III hangoor/bijzettafeltje met lade, h.72 x b.70 of 116 x d Loc Kopie van een antieke zaagklok, h Loc Smeedijzeren met houten tuinstoelen, dertiger jaren 30 Loc Groen gelakt smeedijzeren tuinstoel 30 Loc Mahoniehouten wijntafel, h.47 x diam Loc Gepolychromeerd houten schommelpaard, h.64 x b.102 x d Loc Antieke samengestelde wortelnoten- met eikenhouten bijzettafel, h.63 x b.124 x d Loc Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van een apengroep, h.60 x b.80 x d Loc Antieke eikenhouten dekenkist, h.54 x b.108 x d Loc Set van 8 notenhouten fauteuils met groen leder bekleed, waarvan 2 met armleuningen 240 Loc Met leder beklede gebonden boeken, Ed van Oort, de vogels van Nederland in mahoniehouten opbergkast, h.54 x b.51 x d Bruin houten langwerpige eetkamertafel op industrieel metalen kruispoot, h.77 x b.200 x d Loc Loc Koop diverse aardewerken vazen 40 Loc Hendrik Langhout, Weggetje in landschap, pastel/houtskooltekening, gedateerd 1996, 60 x 70 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 40 Loc Antieke merklap, gedateerd 1972, 57 x Loc Antieke merklap, gedateerd 1730, 84 x Loc Onb.meester, Havengezicht met afgemeerde tjalken, gouache, 30 x Loc Johannes Gerardus (Jan) den Hengst ( ), Amsterdam Brouwersgracht (gezien vanaf hoek Prinsengracht), aquarel, 44 x Loc Chroom schemerlampvoet met bruine kap, h Loc Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek, 34 x Loc Herman Gordijn, Den Haag Terschuur (Barneveld), Wenen 2, handgesigneerde linosnede, genummerd 35/100, 42 x Frans Lammers, , Afgemeerde boten in plassenlandschap, gem.techniek, 46 x Ond.gesign., Abstract, gemengde techniek op papier, gedateerd 1989, 71 x 49 (glas defect) 2313 Petrus Jacobus Maria Piet Wiegman, Heemstede Heemstede, Studerend gezelschap, gouache, gedateerd 1948, 32 x Loc.4 16 Loc.4 30 Loc Loc Sculptuur van twee palmhouten kussende eenden, h.48 x b Loc Palmhouten staande eenden, h Loc Oude eikenhouten 2-deurs vitrinekast met in de onderkast 2 laden, h.200 x b.190 x d Loc Koopje divers houtsnijwerk, beschilderd serviesje, etc. 40 Loc Koop divers glas en pleet 16 Loc Eikenhouten 2-deurs kastje met lade, h.82 x b.77 x d Loc Christiaan Paul Damste (1944-), Abstracte compositie in het zwart, gemengde techniek, 65 x Loc Daumier, "Bij de tandarts", stel litho's, 32 x Loc Notenhouten wandvitrinekast, h.73 x b.70 x d Loc Engelse mahoniehouten secretaire, 45 x 76 x Loc W. Stern, Straat met diverse personen en paard, aquarel, gedateerd november 1918, 50 x Hermanus Franciscus Busch, Groningen Groningen, Interieur met personen, olieverf op paneel, 14,5 x 10,5 40 Loc Loc.4

65 2326 Leo Gestel, Paard, litho uit ca. 1930, ongenummerd, 17 x Loc Ond.gesigneerd, Molen te Rotterdam, kleurets, 24 x Loc Lithografische sportillustratie,29 x Loc Jean Cocteau, Nouvelles de L'étranger, voor de publicatie Lá âge du verseau, lithografie, gesigneerd in de plaat, geplubiceerd in 1973, handgesigneerd door Moretti, nr. 8/79, 52 x Loc Gervais, Dame in straat, pentekening, gedateerd , 33 x Loc Oude wortelnotenhouten secretaire met vitrine-opstand, h.190 x b.90 x d Loc Grote koop divers Engels Wade porselein met boek 55 Loc Verchroomde tafellamp met wit opaalglazen bol, h Loc Wortelnotenhouten nachtkastje, h.70 x b.38 x d Loc Antieke mahoniehouten voltaire met geborduurde bekleding 90 Loc Sepik Papua New Guinea, Gestoken houten schild met maskers, h Loc Sepik Papua New Guinea, houten gestoken stoel met masker van o.a. schelpen, h Loc Koop diverse model boten 40 Loc Koop diverse aardewerken en porselein beelden, etc. 25 Loc Glazen Art Deco vaas, Scailmont 60 Loc Glazen Art Deco vaas, Scailmont, h Loc Kristallen ovale fruitschaal, h.26 x diam Loc Zwart glazen Art Deco vaas met zilver/rood banddecor, De Rupel Boom, h Loc Wortelnotenhouten zuilenpendule, h Loc Houten sculptuur van een kameel, h.34 x L Loc Gekleurd glazen Art Deco vaas, h Loc Koop divers dienblad, ingelegd kistje met koperen banden, oude barometer en een plateel schaaltje 16 Loc Koopje divers Keuls aardewerk 16 Loc Met diverse marmer soorten en met koper afgezette uitgevoerde Art Nouveau 3-delig klokkenstel 60 Loc Koop divers kristal, etc. 16 Loc Met vogels gedecoreerd gestoken ornament, h.30 x b Loc Koop van 3 diverse schalen en een dekselterrine 25 Loc Marmeren Art Deco pendule stel met voorstelling van Pierrot en Pierrette 260 Loc Marmeren Art Deco pendule stel met chroom monturen en voorstelling van een hond 120 Loc Koopje diverse boeken en 2 spellen o.a Monopoly 8 Loc Koop diverse borden en wandschotels 25 Loc Koop divers, barometers, etc. 16 Loc Doos diverse postzegelboekjes, etc. 8 Loc Stel kristallen vazen, h Loc Miniatuur paardenkoets met paard, h.39 x L.110 x b Loc Rieten kuipstoelen met houten onderstel 240 Loc Bruin lederen gecapitonneerde armfauteuil, 95 x 60 x 70 cm 60 Loc A. Blof, Waterlandschap met berkenbomen, olieverf op doek, 70 x Loc Andries Verleur, Amsterdam Amersfoort, Landschap met schaapsherder, olieverf op doek, 60 x Loc Eikenhouten wandvitrinekast, h.75 x b.82 x d Loc Vlaardingen, Afgemeerde roeibootjes bij molen, olieverf op doek, 50 x Loc Bronzen schemerlampvoet met geknoopte touw kap, h Loc Antiek mahoniehouten "gemakje" met jaloeziedeur (restauraties), h.78 x b.66 x d Loc Laké Louis Seize stoel met rieten zitting 25 Loc Wijnrek met afsluitbaar hek Château Joullian voor 60 flessen, h.142 x b.56 x d Loc Bourgogne Pouilly-Fuissé 3x en Chablis 3x, Domaine Morin Père & Fils, 2015, totaal 6x 70 Loc Gewürztraminer Paul Zinck, Equisheim Elzas 2009, 6x 45 Loc.4

66 2373 Scheeps 2-ladenblok met koperen handvatten, h.53 x b.41 x d Loc Kunststof design stoel op 4-spanpoot met zwarte stoffen zitting, h Loc Antieke kleurgravure in mahoniehouten lijst, Napoleon A. Wagram, 80 x Loc Arie Johannes (Aat) Veldhoen (Amsterdam 1934), Feestend gezelschap, handgesigneerde ets, gedateerd 2000, 21 x Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Boerderij aan het water, olieverf op doek, 60 x Loc.4 30 Loc Jan Kelderman, Edam Amsterdam, Bosgezicht, olieverf op doek, 70 x Loc Antieke notenhouten Duitse regulateurklok met Westminster slag 60 Loc Kneepkens, Boerderij aan het water, olieverf op doek, 35 x Loc Stel antieke Zwitserse gravures, 22 x Loc Pim Leefsma (Gouda 1947), een stel ingelijste aquarellen: "Op de rede" en "Voor zeelui", gedateerd 1974, 6,5 x 7,5 per stuk 45 Loc Donker gebeitste grenenhouten 1-deurs hangvitrinekastje, h.133 x b.80 x d Loc Henk Poeder, Muisjes schaatsend op het ijs, pendant, olieverf op board, 10 x Loc Henk Poeder, Muisjes in de sneeuw, pendant, olieverf op board, 10 x Loc Diverse miniatuurtjes, 19e eeuw 35 Loc Stel kunststof beelden van papegaaien op tak, h Loc Miniatuur beschilderd teakhouten 2-deurs vitrinekast met lade, h.71 x b.56 x d Loc Antieke mahoniehouten Willem III 2-deurs kuifkast, Holland ca.1820 (kuif defect), h.250 x b.144 x d Loc F. Rummen, De kruisafhaling, olieverf op doek, gedateerd 1874, 60 x Loc A Bezaar, Winterbosgezicht, olieverf op doek, 80 x Loc Victor Simonin, , Stilleven met groente en fruit, olieverf op doek, 40 x Loc Onb.meester, Lezende dame in interieur, olieverf op doek, 64 x Loc Gepolychromeerd metalen hanglamp met bloemen gedecoreerd 25 Loc Oude koperen ganglamp met gefacetteerde glazen raampjes, h Loc Deels groen beschilderde Indiase kist met metaal beslag, h.93 x b.139 x d Loc Rotan armfauteuil met bijpassende tafel 16 Loc Goudkleurige schemerlampvoet met oud roze-kleurige kap, h Loc Hang/vitrinekastje met glasplaatjes, h.56 x b.50 x d.14 8 Loc Mahoniehouten miniatuur vitrinekast, h.68 x b.75 x d Loc Oude notenhouten regulateurklok 30 Loc Kleurgravure van Middelburg, Zeeland, 28 x Loc Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 117 x Loc Sylvania, kunststof design bureaulamp 60 Loc Art Deco tafellamp op Plate voet met opaalglazen kap, h Loc Antieke wortelnotenhouten secretaire, Holland circa 1800, h.102 x b.94 x d Loc Adrianus Kuyper ( ), Boerderij aan de bosrand, olieverf op doek, 23 x Loc Onb.meester, Ruiter te paard in landschap, aquarel, 19e eeuw, 26 x Loc Marius Bauer, Voor poort, genummerde litho naar een ets, 49 x Loc Monogram ND, Doorkijk naar de zee met schip, krijttekening, 26 x Loc Metalen bureaulamp met groene kap 60 Loc Antiek eikenhouten Engels kabinet, Engeland ca.1840, h.213 x b.130 x d Loc Onb.meester, Vechtende personen in herberg, olieverf op paneel, 30 x Loc Opengewerkte ovale spiegel in goudkleurige lijst (defecten), h.140 x b Loc Aardewerken sculpturen van man en vrouw te paard, h Loc Antieke eikenhouten secretaire, Engeland circa 1820, h.104 x b.93 x d Loc Mark van Praagh (Curaçao 1957), Sougia Kreta, Twee landschappen, 18 x 18 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 30 Loc Notenhouten regulateurklok 16 Loc Antieke eikenhouten draaibare bureaufauteuil 75 Loc.4

67 2420 Patchwork kleed met grijs en turkoois, 303 x Loc Zwart met chroom eetkamertafel, h.77 x L.170 x d.95 met zes stoelen 45 Loc Twee verchroomde vloerkandelaars, h Loc Glazen design salontafel met chroom voetstuk, h.42 x diam Loc Glazen design salontafel met chroom voetstuk, h.42 x diam Loc Grijs metalen met beukenhouten vintage design armstoelen 75 Loc Vintage 70-erjaren staande schemerlamp met verchroomde voet, h Loc Italiaanse Vgnewtrend design stoeltjes met zwarte bekleding en chroom poten 60 Loc Jan des Bouvrie, met zwarte gestoffeerde bijzettafel, h.44 x b.60 x d Loc Goudkleurig Moorse hallamp met glazen ruitjes 16 Loc Oude koperen schaallamp 25 Loc Koop van 6 diverse schilderijen, een bureaublad, een kleurgravure en een ingelijst stuk stof 16 Loc Koop van 8 diverse mannenportretten. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 60 Loc Diverse schapenvachten 16 Loc Stel Baloch kussens 200 Loc Handgeknoopt Beloudj kleed, 160 x Loc Handgeknoopte kleedjes, 100 x Loc Handgeknoopt kleedje, 150 x Loc Verstelbaar Design schemerlamp 16 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met deels gesatineerde kap, h Loc Antieke SBR radio in wortelnotenhouten kast, h.48 x b.42 x d Loc Sony flatscreen kleurentelevisie 30 Loc Notenhouten Egyptische Toetanchamon hoofd, h Loc Massief teakhouten dressoir met 4 deuren, h.60 x b.230 x d Loc Akoestische gitaar 16 Loc Grote massief teakhouten beglaasde 2-deurs kast met diverse laden, h.204 of 213 x b.170 x d Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Dorpsgezicht, houtskooltekening op papier, 37,5 x 51, Toine Horvers (Loon op Zand 1947), Cloud (2x), collages van carbonafdruk op papier, gesigneerd en gedateerd '97, 43 x 54,7 Provenance: Galerie Phoebus, Rotterdam (1998); particuliere collectie 300 Loc.5 16 Loc Loc Beschilderd Hollands stoelklokje 45 Loc Oud hangklokje met porseleinen zuiltjes 25 Loc Antieke eikenhouten 6-laden chiffonnière, Holland ca.1820, h. 135 x b.95 x d Loc Mahoniehouten hoeketagère met jaloeziedeuren, h.100 x b.61 x d Loc Antieke mahoniehouten stoelen met roze velours bekleed 75 Loc Diverse ingekleurde Engelse ovale gravures 75 Loc Gravure van gemeente Waalwijk, 1863, 20 x Loc Groot uitgestoken masker, h Loc Antiek eikenhouten tinbuffet, h.187 x b.85 x d Loc Polychroom kunststof schildpad, h.30 x L Loc Groen gelakt miniatuur kabinet, h.60 x b.34 x d Loc Diverse gravures van Rynsburg, 17e/18e eeuw 50 Loc Geelkoperen kandelaars, h Loc Met stripfiguren gedecoreerde 2-laden buikcommode, h.85 x b.102 x d Loc Gepolychromeerde metalen schemerlampvoet met gebloemde kap, h Loc Mahoniehouten etagère-rekje, h.69 x b.63 x d Loc Rijkbewerkte goudkleurige wandtafel met spiegelopstand afgedekt met zwart marmeren blad, h.210 x b.90 x d Loc Notenhouten regulateurklok 16 Loc Metalen zilverkleurig beklede ramskop stoel gestoffeerd met zwarte velours 40 Loc.5

68 2467 Mahoniehouten schouwombouw, h.140 x b.192 x d Loc Oude eikenhouten staartklok 25 Loc Oude regulateurklok 25 Loc Diverse litho's van T.A. Steinlen 25 Loc Handgekleurde gravure van Nijenrode, 15 x Loc Antieke rijkbewerkte barometer, Adolf Franken Amsterdam, h.94 x b Loc Antieke eikenhouten Spaanse bijzettafel met lade, h.67 x b.88 x d Loc Houten masker met raffia baard, Mende, Sierra Leone 60 Loc Palissanderhouten sculptuur van een Afrikaan, h Loc Grote metalen vuurbokken 50 Loc Massief smeedijzeren wijnrek voor 30 flessen, h.130 x b.38 x d Loc Louis Boermeester, De verloren zoon, pasteltekening, 39 x Loc Antiek eikenhouten bordenrek, h.37 x b.123 x d Loc Toshiba kleurentelevisie met toebehoren 75 Loc Wortelnoten gedecoreerde ladenkast met spiegelopstand, h.184 x b.93 x d Loc Raimond Chaves (Bogotá 1963), Luz de Lima, 2007 (3x), gesigneerd met initialen en gedateerd 08 verso, potlood op papier, alle ca. 38 x 56 Provenance: Mirta Demare, Rotterdam (2009), particuliere collectie 120 Loc Oude koperen 5-haaks kapstok, 75 x Loc Eikenhouten damessecretaire, h.95 x b.80 x d Loc Ingelegd mahoniehouten vestzakhorloge/medaille vitrinekastje, h.89 x b Loc Zuiderzeekaartje, 44 x Loc Antiek ingelegd mahoniehouten roltopbureau met opstand (restauratie), h.202 x b.120 x d Loc Antieke eikenhouten dekenkist, h.68 x b.128 x d Loc Oude Berkel weegschaal 16 Loc Twee antieke notenhouten stoelen met groen leder bekleed rustend op messing wielen en een bijpassende tabouret 150 Loc Machinaal wollen kleed, 200 x Loc Erjaren design salontafel afgedekt met rond glazen blad, h.40 x diam Loc Mahoniehouten lessenaar met lade, Holland ca.1890, h.33 x b.95 x d Loc Rijkbewerkt Chinees georiënteerd schaakspel met stukken 16 Loc Oude metalen wildkroon 25 Loc Kristallen drinkservies 45 Loc Litho's m.b.t. rechter/advocaat 35 Loc Koop divers spuitflessen en rariteiten 16 Loc Biscuit beeld van een Chinese visser, h.20 x b.37 x d.14 met certificaat en verpakking 55 Loc Kleine metalen vuurbokken 20 Loc Antieke handgekleurde staalgravures met Bijbelse voorstellingen, 18e eeuw, 31 x 22,5 240 Loc Boek : Nadruk van Rembert Dodoens, Mechelen Leiden 25 Loc Boek : 100 jaar Telegraaf met bijbehorend blik 12 Loc Antieke rijkbewerkte geelkoperen jardiniére, h.23 x b.40 x d Loc Koop divers kristal, etc. 16 Loc Vergulde ornamenten, 18e/19e eeuw 25 Loc Koop van 6 diverse schilderijen 40 Loc Oude notenhouten kastregister 16 Loc Waxinelichthouders 8 Loc Singer elektrische naaimachine 25 Loc Notenhouten halbankje met rood velours bekleed, h.91 x b.110 x d Loc Witte smeedijzeren muziekstandaard, h Loc Grote doos divers houtsnijwerk, olielampen etc. 16 Loc Moderne 1-deur vitrinekast met verlichting, h.187 x b.60 x d Loc.5

69 2515 Swarovski, The dragon, Anual edition 1997 met originele verpakking 75 Loc Grote koop Swarovski (met verpakkingen) 120 Loc Iepenhouten tafel met 4 bijpassende stoelen, bijpassende wandkast en bijpassend dressoir 30 Loc Gepolychromeerde aardewerken lekschaal met vissendecor, diam Loc Koopje diverse glazen roemers en borrelglaasjes 16 Loc Oude accordeon in koffer 75 Loc Oude getorste stoel met biezenzitting 8 Loc Grote koop diverse lampvoeten, zeppelin, beeld, etc. 16 Loc Grote koop diverse houten sculpturen, etc. 25 Loc Petrus Theodorus (Bob) Immink, Amsterdam Ilpendam (Waterland), Oriëntaals straatje met personen, olieverf op doek, 40 x Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Dorpsgezicht in de winter, olieverf op doek, 70 x Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Portret van Barend van Voorden, olieverf op doek, 38 x 29, Cornelis (Cees) Jan van Urk, Leiden Blaricum, Bloemstilleven, olieverf op doek, 40 x Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Dorpsgezicht met brug, olieverf op doek, 50 x Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Muzikanten te paard, olieverf op doek, 61 x Toegeschreven Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Dorpsgezicht met een vrouw, olieverf op doek, 51 x Aloysius Maria (Louis) van Roode, Delft Rotterdam, Portret van een vrouw, olieverf op paneel, 32 x Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Dorpsgezicht met bloemen, olieverf op doek, 60 x Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Dorpsgezicht met kerk aan het water, olieverf op doek, 51 x Loc.5 75 Loc.5 60 Loc Loc.5 25 Loc.5 25 Loc.5 25 Loc.5 40 Loc.5 45 Loc.5 30 Loc Oude metalen scheepskist, h.33 x b.90 x d Loc Barend van Voorden, Rotterdam Kortenhoef, Kippen bij weiland, olieverf op doek, 40 x Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Dorpsgezicht, olieverf op papier, 47 x 29, Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Stadsgezicht met brug, olieverf op doek, 55 x Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Dorpsgezicht aan het water met op de achtergrond een kerk, olieverf op doek, 60 x Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Dorpsgezicht in Zuid Frankrijk, olieverf op schildersboard, 40,5 x 50,5 75 Loc.5 40 Loc.5 25 Loc.5 45 Loc.5 16 Loc Dogon masker, West Afrika, op standaard, h.75 cm, 35 Loc Chroom schemerlampvoet met bruine kap, h Loc Ond.gesign. Vrouw met kind bij boerderij met kippen, antieke aquarel, 40 x Loc Hoffmann, "Evacuez la Salle", aquateint, 47 x Loc R. Hebbelinck, Bloemenmarkt te Amsterdam, kleurets, 24 x Loc Berkel, Amsterdamse stadsgezichten, 3 tekeningen in lijst, 89 x 57 (buitenmaat) 150 Loc Ond.gesign., Naakt bij het strand, aquarel, 39 x Loc Blauw/wit met bloemen gedecoreerde lampvoet met blauw glanzende kap met gouden bies, h Loc Antieke eikenhouten theetafel met lade, 80 x 50 x Loc Stel ovale ingekleurde Engelse gravures 75 Loc Antieke grenenhouten beschilderde dienstbode kast, h.124 x b.90 x d Loc Engelse kleurgravure, "Grouse", 66 x Loc R.Hebbelinck, Gezicht op Veere, ets/aquatint, 45 x Loc R. Hebbelinck, Munttoren te Amsterdam, kleurets, 37 x Loc.5

70 2554 Hans William Leopold van Blooys, Rotterdam 1942, Gezicht van een meisje, olieverf op board, 36 x Loc R. Hebbelinck, Den Haag, kleurets, 45 x Loc Jelle Troelstra, Leeuwarden Amersfoort, Portret van een man, druk, 40 x Loc Van Berkel, Hollandse molens, 3 tekeningen in 1 lijst, buitenmaat 75 x 46, tekeningen ca. 15 x 25 cm 120 Loc Hollandia stofzuiger 16 Loc Indesit wasmachine, 80 x b.60 c.d.50 cn. 30 Loc Bosch wasmachine, bovenlader, h.85 x b.40 x d Loc Verstelbare vintage design schemerlampvoet met beigekleurige kap, h Loc Kelderrestant diverse wijnen 9x 16 Loc Château Bordeaux de Citran 2014, 2e wijn Citran, 12x 100 Loc Château de L Abbeye, Haut-Medoc 2014, 12x 100 Loc Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x 80 Loc Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x 80 Loc Saint-Joseph, van het huis E. Guigal 2012, 6x 90 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers houtsnijwerk 6 Loc Doos divers w.o. koper 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers koper, houtsnijwerk, aardewerk, etc. 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers w.o. olielamp, kleingeod, etc. 6 Loc Doos divers w.o. koperen borden, aardewerken keukenstel, koperen wandklok, etc. 6 Loc Doos divers kleingoed 6 Loc Doos divers w.o. houtsnijwerk 6 Loc Doos divers glaswerk 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers houtsnijwerk 6 Loc Doos divers houtsnijwerk 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos met divers koper, etc. 6 Loc Doos divers w.o. houtsnijwerk 6 Loc Doos divers koperen schotels, houtsnijwerk, etc. 6 Loc Doos divers houtsnijwerk, schilderijtjes, etc. 6 Loc Doos divers houtsnijwerk 16 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers houtsnijwerk 16 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers houtsnijwerk, etc. 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers houtsnijwerk 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers houtsnijwerk 16 Loc Antieke eikenhouten miniatuur kabinet, h.57 x b.44 x d Loc Doos divers koper, etc. 6 Loc Doos divers 6 Loc.5

71 2603 Doos divers houtsnijwerk 6 Loc Doos divers aardewerk, etc. 6 Loc Oud Frans wijnrek Rigidex Deposé met afsluitbaar hek voor 50 flessen, h.113 x b.53 x d Loc Originele runderschedel met hoorns, h.79 x b.67 x d Loc Porseleinen pop in (hazen)wandelwagen 16 Loc Philips stofzuiger 16 Loc Koop diverse aardewerken zuilen en potten 8 Loc Koop van 5 diverse lithografieën, zeefdrukken, etc., waaronder René Boin 30 Loc Diverse schilderijen 25 Loc Antieke staalgravures van vechtende personen in antieke mahoniehouten lijst, 44 x Loc S.Storiov,stel etsen uit 1993, 65 x Loc Koop van 4 stuks divers grafiek 30 Loc Koop van 3 diverse gouaches in verschillende formaten 30 Loc Lauers, Gezicht op een boerderij en een Bosgezicht, aquarellen, 38 x Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers koper, etc. 6 Loc Doos diverse porseleinen en aardewerken beelden, etc. 16 Loc Doos diverse modelauto's 8 Loc Doos divers w.o. aardewerk, koper, houtsnijwerk, etc. 6 Loc Doos divers houtsnijwerk 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers houtsnijwerk, aardewerk, etc. 6 Loc Doos divers houtsnijwerk 6 Loc Doos diverse olielampen, etc, 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers houtsnijwerk, etc. 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers houtsnijwerk 6 Loc Gewürztraminer Paul Zinck, Equisheim Elzas 2009, 6x 45 Loc Bourgogne Chablis, Morin Père & Fils 2015, 6x 45 Loc Château La Marzenac, Grand Vin Lussac-Saint Emilion 2015, 6x 45 Loc Warre Vintage Port Quinta Da Cavadinha 1998, 1x, Warre Optima Port 20 years old, 1x en Kopke Late Bottled Vintage 2012, 2x Totaal 4x 70 Loc Doos met divers houtsnijwerk, schaakspel, etc. 6 Loc Doos divers houtsnijwerk 6 Loc Doos divers houtsnijwerk 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers houtsnijwerk, etc. 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos Boerenbont serviesgoed 6 Loc.5

72 2652 Doos divers 6 Loc Doos divers kleingoed, boek, etc. 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Divers houtsnijwerk, etc. 6 Loc Doos divers houtsnijwerk, etc. 6 Loc Antiek smeedijzeren wijnrek met afsluitbare hekken, mat zwarte patina, voor 300 flessen, h.165 x b.102 x d Loc Koop diverse gravures, etc. 16 Loc Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Twee diverse stadsgezichten w.o. met personen, olieverf op papier, 55,5 x 35,5 en 51 x Loc Stel gravures van Amsterdam, 41 x Loc Diverse schilderijtjes 16 Loc Welter, pseudoniem van Aris Knikker, Haarlem Den Haag, Bruggetje te Giethoorn, olieverf op doek, 60 x Loc Gipsen plaquette van moeder met kindje in goudkleurige 8-kantige lijst, 70 x Loc J.W. Villor, Twee portretten van een oude heer, olieverf op paneel 16 Loc Lustau PX Sherry, een vintage portachtige dessertwijn, gekoeld drinken, 6x 75 Loc Antiek handgesmeed wijnrek met afsluitbare hekken, 100 flessen, h.153 x b.55 x d Loc Château Tresquots, Cru Bourgeois Medoc 2012, 6x 45 Loc Eikenhouten nachtkastjes met marmeren blad, h.85 x b.40 x d Loc Oude ornamentlijst, 60 x 80 en binnenmaat 60 x Loc Oude ornamentlijst, ca. 51 x 41 en buitenmaat 63 x Loc Ornamentlijst,50 x 35 en buitenmaat 70 x Loc Oude goudkleurig ornamentlijst, ca. 35 x 43 en 57 x Loc Cannelurelijst, 50 x 35 en buitenmaat 49 x Loc Kapitale ornamentlijst, 71 x 51 en buitenmaat 74 x Loc Antieke ovale schilderij lijst, binnenmaat 32 x 26 en buitenmaat 43 x Loc Oude ornamentlijst, 70 x 45 en buitenmaat 90 x Loc Oude goudkleurige ornamentlijst, ca. 54 x 33 en buitenmaat 61 x Loc Vicent Calbet ( ), Geen titel, gouache, gedateerd 1989, 142 x Loc Oude ingelijste schoolplaat, uitgegeven door Jacob Dijkstra, Groningen, 80 x Loc Oude ingelijste schoolplaat, uitgegeven door Jacob Dijkstra, Groningen, 80 x Loc Oude ingelijste schoolplaat, T. de Reuder, 1932, uitgave van Jacob Dijkstra, Groningen, 90 x Loc Vintage jassen w.o. bont 16 Loc Doos diverse dag-enveloppen, etc. 8 Loc Doos diverse dag-enveloppen, etc. 8 Loc Doos diverse dag-enveloppen, etc. 8 Loc Elektrisch sfeerhaard, h.65 x b.60 x d Loc Doos diverse schilderijen 8 Loc Paar 14 kt. witgouden oorbellen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,50 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 1,1 gram, winkelwaarde 1850, Paar 14 kt. witgouden oorbellen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,50 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit VVs, 1,1 gram, winkelwaarde 1850, Paar 14 kt. witgouden oorbellen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,50 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 1,1 gram, winkelwaarde 1850, Kt. witgouden collier met een witgouden hanger bezet met parel en diamant toaal circa 0,07 ct., lengte collier Kt. witgouden collier met een witgouden hanger bezet met briljant geslepen diamant toaal circa 0,10 ct., lengte collier Loc.1a 425 Loc.1a 425 Loc.1a 200 Loc.1a 150 Loc.1a Kt. witgouden collier met hanger, bezet met briljant geslepen diamant, 5,2 gram 110 Loc.1a

73 Kt. witgouden ring bezet met 36 diamanten, 0,70 ct., 8/8slijpsel, kleur: Cape, kwaliteit Si, 6,5 gram, ringmaat 16, winkelwaarde 1000, Kt. witgouden ring bezet met 19 briljant geslepen diamanten, 1,00 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 2,6 gram, ringmaat 16, winkelwaarde 2450, Kt. witgouden ring bezet met saffier en 2 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5,3 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 850, Juwelen atelier CHIMENTO Italië, 18 Kt. witgouden ring bezet met 102 briljant geslepen diamanten, 0,78 ct, kleur G-kwaliteit Vvs, 14,5 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 4290, Juwelen atelier CHIMENTO Italië, 18 Kt. witgouden ring bezet met 78 briljant geslepen diamanten, 0,545 ct., kleur G, kwaliteit Vvs, 12,2 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 3540, Kt. witgouden ring bezet met 107 diamanten, 59 briljant geslepen diamanten, 46 baguettes en 2 princessen, 2,25 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, middensteen 0,75 ct., kleur: geel, kwaliteit Vs, 5,4 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde Kt. witgouden ring bezet met 0.38 ct. briljant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 1,50 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 1950, Kt. witgouden ring bezet met 3 diamanten, 0,90 ct., 2x triangelslijpsel, kleur: Geel, kwaliteit: Vs en 1x briljantslijpsel, 0,70 ct., G-kwaliteit Vs, 3,6 gram, ringmaat 17,50, winkelwaarde , Kt. witgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.70 ct., kleur: G - Kwaliteit : Si1, 6 gram, ringmaat 19,25, winkelwaarde 2750, Kt. witgouden oorbellen bezet met amethisten en 106 briljant geslepen diamanten, 0,60 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5,6 gram, winkelwaarde 2950, Loc.1a 600 Loc.1a 260 Loc.1a Loc.1a 800 Loc.1a Loc.1a 600 Loc.1a Loc.1a 700 Loc.1a 800 Loc.1a 2705 Koop van 15 diverse schilderijen 75 Loc Koop van 7 diverse schilderijen 30 Loc Doos divers glaswerk 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers koper en ijzer 6 Loc Doos diverse dag-enveloppen, etc. 8 Loc Doos diverse dag-enveloppen, etc. 8 Loc Doos divers w.o. wandklok, stereo-installatie, etc. 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers w.o. spuitflessen, etc. 6 Loc Doos divers glaswerk 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers kistjes, telefoon, etc. 6 Loc Antieke notenhouten stoel met geborduurde zitting 40 Loc Doos diverse dag-enveloppen, etc. 8 Loc Doos diverse dag-enveloppen, etc. 8 Loc Doos diverse dag-enveloppen, etc. 8 Loc Doos diverse dag-enveloppen, etc. 8 Loc Doos met 12 diverse schilderijen, etc. 8 Loc Doos diverse schilderijen 8 Loc Doos diverse schilderijen 8 Loc Koopje diverse schilderijen, etc. 45 Loc Doos met divers glaswerk 6 Loc Diverse antieke teddyberen 30 Loc Doos diverse dag-enveloppen, etc. 8 Loc Doos diverse dag-enveloppen, etc. 8 Loc Doos divers koper, bakeliet, etc. 16 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers w.o. vintage creammakers 6 Loc Doos divers w.o. Art Deco broodrooster, etc. 6 Loc.5

74 2737 Doos diverse kistjes en lampetkannen 8 Loc Doos met diverse albasten lampvoetjes en een opklaptafel met blikken blad 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Oude Thonet schommelstoel 45 Loc Antieke koperen kerkkandelaar met klauwpoten, h Loc Antieke mahoniehouten 2-deurs kuif/linnenkast, Holland ca.1840, h.230 x b.136 x d Loc Daumier, 3 Gravures m.b.t.geneeskunde, 28 x Loc Kleurgravures van jaargetijden,25 x Loc Serie van 4 ingekleurde gravures van cavaleristen, 23 x Loc Koop van 9 diverse etsen, grafiek, etc. 40 Loc Diverse ingelijste lithografieën, zeefdrukken, etc. 25 Loc Onb.meester, Moderne compositie, gouache (3x), 14 x Loc Onb.meester, Moderne compositie, gemengde techniek (3x) 35 Loc Wortelnotenhouten damessecretaire rustend op cabriole poten, Engeland, ca.1920, h.103 x b.76 x d Antieke rijkbewerkte mahoniehouten spiegelbonheur met vitrine-opstand en een fraai gestoken kuif, Holland ca.1830, h.206 x b.130 x d Loc Loc Albasten sculptuur van een roofvogel op tak, h Loc Japans bronzen sculptuur van een Geisha met lantaarn eventueel te veranderen naar een lamp, h Loc Teakhouten ladenkastje op modern metalen voetstuk, h.75 x b.50 x d Loc Eikenhouten nachtkast afgedekt door een gemêleerd marmeren blad, h.80 x b.47 x d Loc Kt. witgouden ring bezet met 39 briljanten, 1.10 ct., 2.8 gram, Top Wit en Vvs, ringmaat 17, winkelwaarde 3650, Kt. witgouden ring bezet met 25 diamanten, ca. 2,00 ct., kleur: Cape, kwaliteit Si, 5,5 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 3500, Kt. witgouden ring bezet met saffier en 8 briljant geslepen diamanten, 0,12 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 1,7 gram, maat 16,25, winkelwaarde 850, Kt. witgouden ring bezet met 0,20 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 2,3 gram, ringmaat 16, winkelwaarde 975, Kt. witgouden ring bezet met 0,35 ct. briljant geslepen diamant, kleur: I-kwaliteit piqué1, 1,9 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 1350, Kt. witgouden ring bezet met 31 diamanten, 0,55 ct., kleur: Cape en kwaliteit Si, 3,9 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 1875, Kt. witgouden ring bezet met 17 briljant geslepen diamanten, 0,85 ct., middensteen 0,75 ct., kleur: lichtgeel, kwaliteit Si2, 3,3 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 4250, Kt. witgouden ring bezet met 64 diamanten, 32 briljant geslepen diamanten en 32 baguettes, 2,40 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 9,8 gram, ringmaat 18,75, winkelwaarde Kt. witgouden ring, model markies, bezet met 20 diamanten/baguettes en smaragd, 0,60 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 3,6 gram, ringmaat 18, winkelwaarde Kt. witgouden ring bezet met robijn en 40 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5,6 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 2850, Kt. witgouden ring bezet met robijn en 19 diamanten, 1,35 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Vs, 16x briljantslijpsel en 3x baguetteslijpsel, 6,7 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 3.750, Kt. witgouden ring bezet met 65 diamanten 2,00 ct., kleur wit, kwaliteit piqué, 1 diamant, 0,20 ct. in het midden en 38x briljant slijpsel en 26x baguette slijpsel, 8,9 gram, ringmaat 18,50, winkelwaarde 4000, Kt. witgouden ring bezet met 27 briljant geslepen diamanten, 1.50 ct., middensteen 0.70 ct., Cape Vs, 5.9 gram, ringmaat 17.25, winkelwaarde 7850, Kt. witgouden solitair ring bezet met een grote briljant geslepen diamant, 1.10 ct., Light Brown, SI3, ringmaat 17,25 (53) Kt. witgouden ring bezet met 11 briljant geslepen diamanten, totaal 0,65 ct., middensteen 0,50 ct., kleur : G kwaliteit: Si, 3.5 gram, ringmaat 18,50, winkelwaarde 4250, Loc.1a 900 Loc.1a 200 Loc.1a 180 Loc.1a 280 Loc.1a 340 Loc.1a 900 Loc.1a Loc.1a 475 Loc.1a 750 Loc.1a 850 Loc.1a 700 Loc.1a Loc.1a 500 Loc.1a 850 Loc.1a

75 Kt. witgouden ring bezet met 39 diamanten, slijpsel in markies, princes en briljant, 0.70 ct., Top wit en VVs, 3.0 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 3450, Loc.1a 2773 Art Deco tafellamp met wit opaalglazen kap, h Loc Herman Krikhaar, L'amour pour, serie grafie in map, handgesigneerd, gedateerd 1995, nr.1/199, 46 x Loc Antieke mahoniehouten hang/oortafel met lade, h.73 x b.105 x d.54 of Loc Gepolychromeerd houten paard, h.52 x b.50 x d Loc Beschilderde grijs met beige kist met guirlandes bloemenmanddecoraties, h.64 x b.78 x d.52,5 200 Loc Blauw gelakte teakhouten plantentafels, h Loc Spiegel in goudkleurige lijst, 79 x Loc Spiegel in goud/zilverkleurige lijst, 102 x Loc Onb.meester, 5 Diverse krijttekeningen m.b.t. ridders, 20 x Loc Ingekleurde gravures van cavaleristen, 28 x Loc Serie van 4 kleurgravures van cavaleristen 28 x 23 cm 160 Loc Diverse litho's van Steinlen 25 Loc Diverse litho's van T.A. Steinlen 25 Loc Met koffieartikelen beschilderd hang/keukenkastje, h.70 x b.40 x d Loc Diverse oude en antieke merklappen 60 Loc H. van Vessem, Abstract, handgesigneerde litho, nr.118/200, gedateerd 1994, 60 x Loc R. Bremmen, Huizen in aanbouw in Montmartre en Verwaaide den in duinen, twee handgesigneerde etsen, 8/40 en 28/40, 40 x 30 en 50 x Loc F. Ettenveld, Twee zuilen, litho, nr.25/25, gedateerd 1996, 49 x Loc Robert Wacht, "Time is money", kleurenfoto, 94 x Loc Lihtografie van Vincent in expressionistische kleuren, oplage 50/100, handgesigneerd, 70 x Onb.meester, Riviergezicht met boten met op de achtergrond een stad, olieverf op paneel, 29 x Loc.5 60 Loc Koopje van 2 x Mola textiel ingelijst, 41 x 30 cm 100 Loc Comtoise klok 60 Loc Oude notenhouten beschilderde regulateurklok 25 Loc Diverse schilderijen 45 Loc Laké spiegellijst met spiegel, h.83 x b.25 8 Loc Gravure van America, ingekleurd, 37 x Loc Utrecht, Slot Vredenburg,ingekleurde gravure, 35 x Loc Plattegrond van Leeuwarden, ingekleurd, 44 x Loc Gravure van Zutphen kwartier,ingekleurd,34 x Loc Gravure van Overijssel, 51 x Loc Gravure van Utrecht (Ultrajectum), 50 x Loc Kaartje van Holland, horizontaal,35 x Loc Ingekleurd kaartje van Muiden, 29 x Loc Ingekleurde gravure van Asia, 57 x Loc Gravure van Zeelandia, ingekleurd, 52 x Loc Kleurgravure van het Muiderslot, 27 x Loc Antieke ingekleurde kaart van Rusland,55 x Loc Ingekleurde gravure van Duitsland, 50 x Loc Plattegrond van Naarden,ingekleurd, 28 x Loc Kleurgravure van Brugge(B), 47 x Loc Gravure van "Hortus Medicus", 39 x Loc Gravure van Den Briel, ingekleurd, 41 x Loc Ingekleurde gravure Rotterdam, 131 x Loc Antieke handgekleurde kaart van Guinea, 50 x Loc.5

76 2818 Ingekleurde gravure van Virginia en Florida, 52 x Loc Gravure van Hollandia, 56 x Loc Gravure van Enkhuizen, 49 x Loc Hans B., Neo-Cobra voorstelling met handgeschreven gedicht "Liefde" (Os op de Klokketoren) van Gerrit Komrij, gedateerd 1986, aquarel met handgeschreven gedicht, 52 x 41 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 300 Loc Antieke notenhouten Franse beglaasde 3-deurs kast met kuif, h.200 x b.84 x d Loc Koop divers houtsnijwerk (defecten) 30 Loc Koop divers kleingoed w.o. porselein, kristal, aardewerk, etc. 16 Loc Beschilderd houten wandlampje, 18e eeuw 30 Loc Gepolychromeerde houten sculptuur van een groep Afrikaanse kindjes, h Loc Goebel, schemerlampje met voorstelling van meisje met hond, h Loc Hoffmann,"Bij de dierenarts", kleurets, 38 x Loc J.Dooyewaard, Stilleven, olieverf op paneel, 50 x Loc E. Michiels, Belgische School, Zonsondergang op de Ourthe, olieverf van doek, 107 x Loc Antieke mahoniehouten gebogen 4-laden commode, Holland ca.1820, h.85 x b.94 x d Loc Wiebe van der Zee, Koeien in landschap, giclee, nr.32/100, 26 x Loc Wijnand Wansink, Alkmaar Amsterdam, Golven aan de kust, olieverf op doek, gedateerd 1996, 100 x 80 Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 150 Loc Hoffmann,"Doktersbezoek", kleurets, 38 x Loc A.J. Temming, IJsvermaak met diverse personen, olieverf op doek, 30 x Loc E. Michiels, Belgische School, Landschap met rivier, gedateerd 1979, olieverf op doek, 100 x Loc Onb. meester, Personen in bosrijke omgeving, olieverf op doek, 55 x Loc Oude koekoeksklok 30 Loc Beschilderd gipsen vormstuk van 2 meisjes bij deurkozijn, h Loc Gepolychromeerde Delftse lampvoet met blauwkleurige kap, h Loc Kt. witgouden ring bezet met 57 briljant geslepen diamanten, 3,40 ct., middensteen 2,64 ct., kleur: K-kwaliteit: Piqué1, 6, gram, maat 16,75, winkelwaarde , Kt. witgouden ring bezet met saffier, 3,75 ct. en 63 briljant geslepen diamanten, 0.60 ct., [kleur: G+kwaliteit Vs] 7.7 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 12000, Kt. witgouden ring bezet met 20 diamanten, 0,45 ct., kleur: wit en kwaliteit: piqué, 19x 8/8 slijpsel en 1x briljantslijpsel, 4,6 gram, ringmaat 16, winkelwaarde 875, Kt. witgouden ring bezet met 0.25 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top wit en kwaliteit Si, 2,3 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 650, Kt. witgouden ring bezet met 71 diamanten, 1.25 ct., kleur wit, kwaliteit piqué, 34x briljant slijpsel en 22x baguette slijpsel, 10.5 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 3.650, Kt. witgouden ring bezet met 0,85 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top wit en kwaliteit VVs1, 2,1 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 8.500, Kt. witgouden ring bezet met robijn en 7 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 4,1 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde 1450, Kt. witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur : Top wit en kwaliteit piqué, 3,2 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 875, Kt. witgouden ring bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 0,15 ct., kleur: cape en kwaliteit Si, 2,1 gram, ringmaat 15, winkelwaarde 500, Kt. witgouden ring bezet met 75 briljant geslepen diamanten, 1,25 ct., 5,2 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde Kt. witgouden bezet met 29 briljant geslepen diamanten, 0,72 ct., kleur: Top wit en kwaliteit Vs, 8,9 gram, ringmaat 18,50, winkelwaarde 2450, Kt. witgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 1,60 ct., middensteen antiekslijpsel, 1,38 ct., kleur Light Yellow, kwaliteit Vs, 4,6 gram, ringmaat 17, winkelwaarde , Kt. witgouden ring bezet met 57 diamanten, 0.60 ct., kleur: Top wit en kwaliteit Vs, 1x princesslijpsel en 56x briljantslijpsel, 3,3 gram, ringmaat 17,50, winkelwaarde 1650, Kt. witgouden bezet met 21 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top cape en kwaliteit Si, 4,6 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 1150, Loc.1a Loc.1a 240 Loc.1a 160 Loc.1a 700 Loc.1a Loc.1a 340 Loc.1a 240 Loc.1a 140 Loc.1a 650 Loc.1a 650 Loc.1a Loc.1a 400 Loc.1a 280 Loc.1a

77 Kt. witgouden ring bezet met 0.58 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit VVs, 2,3 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 4500, Kt. witgouden ring bezet met 1,90 ct. briljant geslepen diamant, kleur: N, kwaliteit VVS2, 4 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde 19500, Kt. witgouden ring bezet met 0.10 ct. briljant, kleur: Top wit en kwaliteit Vs, 2,1 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 550, Kt. witgouden ring, model solitair bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,24 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 1,6 gram, maat 17,25, winkelwaarde 925, Platina ring bezet met 40 diamanten, totaal 2.45 ct. (39 stuks) in 8/8 slijpsel en 1 middensteen 1.25 ct., kleur: H kwaliteit: Piqué, 6.2 gram, maat 16,75, winkelwaarde , Kt. witgouden ring, model solitair bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,25 ct., kleur: Cape, kwaliteit Si, 2,3 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 650, Kt. witgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,70 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 3,2 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 1500, Kt. witgouden bezet met 0.40 ct. briljant geslepen diamant, kleur: H, kwaliteit piqué1,1,8 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 1750, Kt. witgouden ring bezet met 0,45 ct. briljant geslepen diamant, kleur: I-kwaliteit piqué 2, 4,7 gram, maat 16,75, winkelwaarde 1350, Kt. witgouden ring bezet met 83 briljant geslepen diamanten, 3,25 ct., middensteen 2,38 ct. kleur: M-kwaliteit: Loepzuiver, 5,8 gram, ringmaat 17, 25, winkelwaarde , Kt. witgouden ring bezet met saffier en 62 briljant geslepen diamanten, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 7,2 gram, maat 18, winkelwaarde 2850, Loc.1a Loc.1a 130 Loc.1a 220 Loc.1a Loc.1a 220 Loc.1a 320 Loc.1a 360 Loc.1a 380 Loc.1a Loc.1a 800 Loc.1a

78

79

H. Heyligers Dame in avondjurk Doek 99 x 74 cm

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Adriaen van der Werff Allegorie op de liefdadigheid, 1702 gedateerd Rotterdam, Het Schielandshuis, inv./cat.nr

Adriaen van der Werff Allegorie op de liefdadigheid, 1702 gedateerd Rotterdam, Het Schielandshuis, inv./cat.nr Adriaen van der Werff Allegorie op de liefdadigheid, 1702 gedateerd Rotterdam, Het Schielandshuis, inv./cat.nr. 110099 Master of the Magdalen Legend Maria met kind, eerste kwart 16de eeuw Berlin, Gemäldegalerie

CONDITIEBESCHRIJVING

CONDITIEBESCHRIJVING Drs. Maud Schermer Karel Doormanlaan 220 3572 NZ Utrecht 06 10 79 48 75 maud_schermer@hotmail.com www.schermer-restauratie.nl Porselein Aardewerk Glas Steen Emaille CONDITIEBESCHRIJVING Administratieve

SCHILDEREND DOOR DE NEDERLANDSE KUNSTGESCHIEDENIS

SCHILDEREND DOOR DE NEDERLANDSE KUNSTGESCHIEDENIS Highlights SCHILDEREND DOOR DE NEDERLANDSE KUNSTGESCHIEDENIS Bijna alle grote stromingen in de Nederlandse schilderkunst zijn vertegenwoordigd in deze veiling. Afkomstig uit diverse particuliere collecties

Salomon Leonardus Verveer