Download "Kijkdagen Zaterdag25maart, Zondag26maart, Onlineveiling Maandag27maart Dinsdag28maart"

1 CatalogusOnlineVeilingFebruari2017

2 Kijkdagen Zaterdag25maart, Zondag26maart, Onlineveiling Maandag27maart Dinsdag28maart

4 Volgorde van verkoop februari veiling 2017 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Cat. nr. 6 februari 2017 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Cat. nr. 7 februari 2017 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerst volgende kijkdagen zijn: 25 & 26 maart 2017 Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 8 februari en van uur donderdag 9 februari en van uur vrijdag 10 februari en van uur Zaterdag 11 februari en van uur

5 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 1 Koninklijke Porseleinfabriek Berlijn , een met vogels en insecten hand beschilderd porseleinen tête à tête koffieserviesje op dienblad (melkkan gelijmd) Loc Antieke schildpad theekist met dubbele verdeling rustend op ivoren pootjes Loc Kt. gouden Omega damespolshorloge met gouden band, totaalgewicht 27,7 gr. 4 Antieke Empire latjes theestoof gedragen door gepolychromeerde vissen rustend op klauwpoten met bijpassende ketel, Holland ca.1820, h.54 6-k Loc Antieke Empire vuurvergulde bronzen Brûle parfum et Bougeois, h.40 Loc Lucebert, (pseudoniem van Lubertus Jacobus Swaanswijk), Amsterdam Alkmaar, Heuvelrug, gouache op papier, 41 x 27 Expositie: Stedelijk Museum Schiedam 16 oktober - 6 december Joe Tilson (1928), Tools of the shaman, gemengde techniek en lithografie, hand gesigneerd en genummerd 9/100, 69 x 55 8 Paul Dubois (18 July May 1905), "Florentine" (jongeman met een mandoline), bronzen sculptuur, gesigneerd P. Dubois met stempel "F. Barbedienne Fondeur", "Reduction Mechanique", h.30, gedateerd Goebel, Rödental, , Twee porseleinen beeldengroepjes van spelende kindjes, h.10 en Twee 2e gehalte zilveren opengewerkte kastanjevazen met glazen binnenbakken 11 Antiek ingelegde mahoniehouten Louis Seize damesbureau met opstand (1 pootje vervangen), h.117 x b.80 x d Johannes Christiaan Karel Klinkenberg, Den Haag , Hollandse gracht, olieverf op paneel, 17,9 x 25,1 Provenance: collectie Simonis & Buunk, Ede; part. bezit Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Porseleinen beelden van militairen in uniformen, 19e eeuw Loc Kt. geelgouden armband bezet met 373 briljant geslepen diamanten, circa ct., lengte 18, 66.5 gram 15 Antieke mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met intarsia en een tinnen binnenbak met fontein, Holland ca F.H. Wagenaar (werkzaam rond 1750), antiek Amsterdams staand horloge in een wortelhouten gefineerde kast geflankeerd door twee zuilen en gedecoreerd met ajourwerk, gesigneerd Fs.Hs. Wagenaar, Amsterdam laatste kwart 18e eeuw, met een mechaniek van een herenhuis in Hollands landschap met dag-, datum- en maandaanduiding, bekroond door een vuurverguld bronzen Atlas met twee engelen, hoogte (incl.atlas) k Loc Loc Antieke beschilderde Zuid Duitse 2-deurs kast, h.190 x b.143 x d.62 Loc Japanse lak dienblad met een Satsuma aardewerken theeserviesje met draken decoraties Loc Naar Duchatel, Winterlandschap met sloot, olieverf op paneel, 26 x 17 Loc Carl Edouard Ahrendts, Winterlandschap met molen, olieverf op paneel, l.o.gesign., 14 x Monogram A.S., Winters ijstafereel met ruïne van Brederode in landschap, olieverf op paneel, 16 x 19,5 Loc Loc Onb.meester, Familie voor een buiten, olieverf op paneel, 29 x 23 Loc Toegeschreven aan F.E. Lintz, Kasteel in landschap met ruiters, olieverf op paneel, 14 x 19,5 24 Constantin Andrevitch Terechkovitch, Moskou Monaco, Harvest Time, olieverf op doek, 50 x 60 Provenance: Sotheby's Londen 25 Herbert von Reyl-Hanisch, Wenen Bregenz, Portret van een meisje in landschap, olieverf op paneel, gedateerd 1928, 49x41 cm Loc Loc Loc Jan van Rhijnnen, , Huisjes aan het water, maroefle, 26 x 36 Loc Sculptuur van vogeltjes op bronzen tak op marmeren basement, L.66 x h.33 Loc Antieke Engelse mahoniehouten speeltafel, h.73 x b.86 x d.42 (uitgeklapt 2x 42 ) Loc

6 29 Naar de Zwart, Geit bij hek, olieverf op paneel, 33 x 22 Loc Antieke rijkbewerkte mahoniehouten spiegel bonheur met vitrine-opstand en een fraai gestoken kuif, Holland ca.1830, h.206 x b.130 x d.56 Loc Koopje divers kleingoed w.o. beeldjes, metalen spaarvarken, wandbordje, etc. Loc Koopje divers kristal en aardewerk Loc Ingelijste gravure van Baarn, 19e eeuw, 11 x 17 Loc Hollandse School, Stadsgezicht met personen, aquarel, 19e eeuw, 16 x 21 Loc Léon Pourtau, Bordeaux Bordeaux, Dans la Provence, olieverf op doek, gesigneerd met monogram L.P., 60 x 80 Loc Ond.gesign., Knotwilgen in landschap, olieverf op paneel, 40 x 29 Loc W. Longi, Personen op en bij het strand, olieverf op doek, 33 x 25 Loc Art Deco lampje met koperen monturen Loc Antieke bronzen groep van een man en vrouw, 19e eeuw, h.50 Loc Oude met bloemen beschilderde 2-laden commode afgezet met koperen beslag en afgedekt door een marmeren blad, h.87 x b.109 x d.53 Loc Koopje diverse porseleinen beeldjes (deels defect) Loc Koopje van een voorzittershamer en een lakstempel Loc L.J. van der Hoef, aardewerken Jugendstil vaasje, h.12 Loc Utrecht Holland, plateel inktpot, diam.25 Loc Antiek gelobd porseleinen bord, Japan Loc Koopje divers Chinees porselein, etc. Loc Porseleinen dekseldoosjes met Swiebelmuster decor Loc Kaligrafeerkwast met hertengewei Loc Kaligrafeerkwast met hoorn Loc Handbeschilderde Russische lakdozen : lakdoos met voorstelling van Troika, gemerkt Kholuy, Schilder S.Besjutkin in bijpassende gele doos, 9x6x3, lakdoos met voorstelling van Ruslan & Finn, gemerkt Kholuy, schilder M.Archipov, 1995 in bijpassende blauwe doos, 12x8x3 en een lakdoos met voorstelling van St.Petersburg, gemerkt Kholuy, schilder Orlov, 7x4x3 (zonder doos) 51 3 Handbeschilderde Russiche lakdozen : lakdoos met voorstelling van Don Quichote, gemerkt Kholuy, Schilder Yu.Smirnova in blauwe doos, 9x6x3, lakdoos met voorstelling van sprookje scralet flower, gemerkt Kholuy, schilder T.Sporbienko in doos, 13x9x4 en een lakdoos met voorstelling van Vuurvogel, gemerkt Kholuy, 1991, schilder S. Domanin/St.Petersburg in doos, 5,5x5,5x2,5 Loc Loc Kutani porseleinen vazen, eind 19e eeuw, h.26 Loc Engels gebogen notenhouten Art Deco 1-deurs vitrinekast, h.125 x b.78 x d.30 Loc Koopje divers kleingoed en rariteiten Loc Met rozen gedecoreerd porseleinen Royal Albert theeservies, Old Country Roses Loc Verzilverde Art Deco vloerlamp, h.180 Loc Aardewerken schenkkan i.v.v. een kaketoe en geel glazen spiraalvaas Loc Gepolychromeerde polyester sculptuur van een dansende Nana (naar Niki de Saint Phalle), h.35 Loc Aardewerken Art Deco vaas, h.20 Loc Onb.meester, In en exterieur met personen, olieverf op paneel, 32 x 24 (deels beschadigd) 61 E.C.W. Günther, , Duitse School, Hollandse haven, olieverf op board, 23,5 x 33,5 62 Louis Letsch, Duitsland , Bloemstilleven, olieverf op doek, 61 x 46 Loc Loc Loc

7 63 Ond.gesign., Koning David met Batsheba in paleistuin, ged.r.o. 1747, geschilderd op perkament, ged.r.o. 1747, 25 x 32 Loc Onb.meester, Pijprokende man, olieverf op paneel, 26 x 21 Loc Omgeving A. Eversen, olieverf op paneel, 20 x 24,5 Loc Carl Jutz, Windschläg Duitsland Pfaffendorf, Duitsland, Kip en eenden bij een tuinhek, olieverf op papier op paneel 21,6 x 32,1 Provenance: Kunstsalon Abels, Keulen, Duitsland; part. bezit Duitsland; collectie Simonis & Buunk, Ede; part. bezit 67 Anton Schoth, , Schepen voor de kust, olieverf op doek, 24 x 45 (l.o.ges.) 68 G.J. Verspuy, Landschap met personen op landweg, olieverf op paneel, 24 x Albert Jurardus van Prooijen, Groningen Amsterdam, Herderin met koeien langs de oever van een rivier, olieverf op paneel, 19,7 x 29,1 Provenance: collectie Simonis & Buunk, Ede; part. bezit 70 Johannes Hubertus Leonardus de Haas, Hedel Königswinter, Duitsland, Kalveren voeren, olieverf op paneel, 22,7 x 33 gedateerd '63. Provenance: collectie Simonis & Buunk, Ede; part. bezit 71 Antieke notenhouten gebogen 1-deur porseleinkast rustend op open onderstel, h.168 x b.93 x d Paul (Lemoyne Saint-Paul) Lemoyne (Frankrijk, ), "Victoria", bronzen sculptuur, h.69 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Satsuma dekselpot, eind 19e eeuw, h.43 (restauratie) Loc Jugendstil-stijl glazen lamp met florale decoraties Loc Gepolychromeerde metalen papegaaien op standaard, h.44 Loc Met vogels gedecoreerde opaline vazen, h.31 Loc Kristallen karaffen met bijpassende stoppen, eind 19e eeuw Loc Houten sculptuur van een adelaar op rots, h.45 Loc Koopje van 2 bronskleurige kandelaars, h.53 Loc Chroom met leder beklede sidetable, h.84 x b.151 x d.45 Loc Lederen cognackleurige originele Mansfield Chesterfield 3-zits bank Loc Met blauwe stof beklede oorfauteuil Loc Teakhouten salontafel met 6 laden, h.50 x b.113 x d.75 Loc Zandkleurige gecapitonneerde 3-zits bank met diverse kussens, h.100 x b.250 x d.95 Loc Ronde bijzettafel, h.60 x diam.60 Loc Antieke gekleurde vaas, h.43 Loc Ronde mahoniehouten tafel d. 112 x h. 73 Loc Bruin leder beklede 2-zitsbank met verstelbare hoofdsteunen, h.100 x b.180 x d.100 Loc Oude teakhouten salontafel, h.50 x b.114 x d.75 Loc Antieke cloisonné vaas, h.35 Loc Antiek koloniaal miniatuur kist met verborgen ruimte, h.20 x b.42 x d.22 Loc Art Deco tafellampje met twee wit opaal glazen bolletjes Loc Zeer grote massief teakhouten salontafel met twee laden, h.48 x b.100 x d.100 Loc Art Deco tafellamp op marmeren voet met satiné glaskap, h.40 Loc Grote Imari porseleinen dekselpot met decor van drie Japanse personen in een medaillon aan beide zijden, Japan, 19e eeuw, 40 Loc Chrome tafel met glasplaat Loc Kristallen tafelstuk, h.45 Loc Mahoniehouten Art Deco halfmaantafel, h.72 x b.60 x d.35 Loc Met zwart en beige kelim bekleed armfauteuil Loc

8 100 Met zwart en beige kelim bekleed armfauteuil Loc Spiegel dienblad met met kristallen karaf en glazen Loc Donkerblauw met goud gedecoreerde aardewerken vaas met deksel, h.50 (klein defect deksel, haarscheur) Loc Stel kristallen schalen op voet, h.17 x diam.25 Loc Oude eikenhouten hangoortafel, h.79 x b.79 x d.38 of 114 Loc Nieuwe rundlederen Art Deco-stijl armfauteuil Loc Nieuwe rundlederen Art Deco-stijl armfauteuil Loc Oude wortelnotenhouten dubbelgebogen 3-laden commode rustend op klauwpoten, h.77 x b.100 x d.50 Loc Verzilverd 4-delig koffieservies op dienblad Loc Mahoniehouten 3-laden commode, h.74 x b.48 x d.35 Loc Georges Braque, Pichet et Oiseau, lithographie, 39 x 49 Loc Pablo Picasso, Femme regardant par la fenêtre, linogravure, 1959, Editie Cercle d'art-paris, niet genummerd en gesigneerd, 35 x Fedosjkino, Russisch lakwerken schilderij van een winters tafereel met paarden, 1987, 22 x 40 Loc Loc Steinlen, lithografische illustratie uit 1895, 27 x 25 Loc Litho van het Logement Soestdijk, 21 x 28 Loc Antiek mahoniehouten 1-deurs meidenkastje met lade, h.123 x b.73 x d.42 Loc Litho van Groeneveld, Baarn, 21 x 30 Loc Litho van Baarn, Logement, 28 x 22 Loc Steinlen, De aanbidding, lithografische illustratie, 26 x 22 Loc Steinlen, Paartje in bos, lithografische illustratie, 24 x 28 Loc Joan Miro, Composition, lithografie, 31,5 x 23 Loc Joan Miro, Composition, lithografie, 35 x 25 Loc Nico Baak, Boerderij, aquarel, 42 x 33 Loc Henk Poeder, IJsvogel, olieverf op paneel, 18 x 13 Loc Henk Poeder, Roodborstje, olieverf op paneel, 18 x 13 Loc Henk Poeder, Poesje en muis, olieverf op paneel, 22 x 17 Loc Pablo Picasso, Tête de femme, profil linogravure, 1959, 31 x 26 Loc Steinlen, lithografische illustratie uit 1894, 24 x 25 Loc Pablo Picasso, Bacchanale au Taureau Noir, linogravure, 1959, edition cercle d'art, Paris 1962, h.30 x b.34 Loc Jan Lambeck, Straatje Talarn bij Tremp Spanje, olieverf op doek, 60 x 50 Loc Egon Schiele, Seated girl with bare torso and light blue skirt, sur rive artist, 39 x 29 (image), lithographie naar Dessin, original sur presse lithographique "Marinoni Voirin", 1910 Loc Antieke rijk bewerkte gouden kuifspiegellijst met spiegel, h.183 x b.87 Loc Rijk bewerkt djatihouten Indonesische bureau met bijpassende kruk, h.106 x b.107 x d Oud mahoniehouten Engels vitrinekastje met lade en 2 deuren in de onderkast en afgedekt met een tipaankap, h.206 x b.100 x d.43 Loc Loc Koopje divers kleingoed Loc Koop divers pleet, etc. Loc Steinlen, Balkon scene, lithografische illustratie uit 1894, 24 x 29 Loc Pablo Picasso, Don Quixote, lithographie, Mourlot Paris, 64,5 x 49 Loc Eikenhouten Jugendstil spiegellijst met 5 geslepen spiegels, h.142 x b.59 Loc Met diverse houtsoorten gedecoreerde schaaktafeltje, h.70 x b.50 x d.50 Loc Deels zwart gelakte kloostertafel, h.80 x L.260 x b.98 Loc Set van 6 grijs gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel Loc

9 142 Industrieel houten met metalen design dressoir/tv-meubel met 4 laden en 2 schuifdeuren, h.60 x b.170 x d Rijk bewerkte Chinese opengewerkte deksel/wierook pot met vogels (deels defect) Loc Loc LG flatscreen kleurentelevisie met afstb. Loc

10 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 145 Gepolychromeerd metalen pompoenvormige lampvoet met blauwe kap, h.62 Loc Spiegel met Mondriaandessin, 76 x 66 buitenmaat Loc Antieke blauw gedecoreerde Delftse aardewerken borden, diam.26 Loc Chinees bronzen beeldje van een zittende man op baal op stro rustend op houten sokkel, gesigneerd, 19e eeuw, h.20 Loc Fraai gesneden en polychroom bewerkte sculptuur van Quanyin, ca. h.30 cm Loc Glazen karaf met 2e gehalte zilveren rand Loc Sculptuur "Oneindig", h.18 Loc Koopje porselein en aardewerk, bestaande uit een gebaksstel en Petrus Regout bekers Loc Kt. gouden collier met 18 kt. gouden hanger bezet met briljant en saffier 6-k Kt.gouden armband bezet met kleursteen en zirkonia 6-k Kt.geelgouden hanger in de vorm van een kruis, 5 gram 6-k Kt.gouden herenzegelring, 9,3 gr. 6-k Kt.gouden broche in de vorm van een blad bezet met parels, 5,8 gram 6-k Kt. gouden damesring bezet met 3 robijntjes, rm 18 6-k Bloedkoralen 3-rijig collier met 14 kt. gouden slot 6-k Kt.geelgouden dasspeld in de vorm van een zonnebloem, 2,7 gram 6-k Gouden broche met bloedkoralen roos en een robijntje, gewicht: 5,2 gram 6-k Kt. gouden damesring bezet met grote geslepen carneool, rm 18 6-k Kt. gouden damesring bezet met grote geslepen carneool, rm 18 6-k Kt. gouden damesring met camee, rm 17 6-k Cultivé parelcollier met 14 kt. geelgouden slotje met een 18 kt. geelgouden broche als hanger bezet met diamant slijpsel 6-k Rijig bloedkoralen collier, lengte: 48, diam. 5,4 mm., gewicht: 49 gr. 6-k Bloedkoralen armband met gouden slot, L.19, diam. 4,7 mm., gewicht: 29,7 gram 6-k Bloedkoralen collier met gouden slot, L.22, diam.5,5 mm., gewicht: 22 gram 6-k Koopje divers blauw met gouden accenten gedecoreerd Meissen porselein Loc Oude bronzen deels verzilverde Russiche reisikoon, 22,5 x 15 Loc Gekleurd glazen eend, h.20 x L.30 Loc Stel geslepen dekselpotten, h.27 Loc Bronzen tafellamp met gekleurde glazen kapje, h.60 Loc Groen marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Ferdinand Hart Nibbrig, Amsterdam Laren, Zeeuws landschap met dame en op de achtergrond een kerk, pasteltekening, 100 x 70 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 176 Anton Rudolf Mauve Jr., Den Haag Blaricum, Portret van Ferdinand Hart Nibbrig, gedateerd 1900, 35 x 31, afgebeeld in catalogus Buffa Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig Loc Loc Ingelijste schelpen, 39 x 29 Loc Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (Hart Nibbrig Jr), Laren Dornach, Portret van een oude man, maroeflé, 62 x 57 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 179 Toegeschreven aan Ferdinand Hart Nibbrig, Amsterdam Laren, Ezelstoren in Montoie Zwitserland, olieverf op doek, 69 x 44, gedateerd Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 180 Ferdinand Hart Nibbrig, Amsterdam Laren, Gezicht op Zoutelande Zeeland, pasteltekening, 100 x 70 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig Loc Loc Loc

11 181 Toegeschreven aan Ferdinand Hart Nibbrig, Amsterdam Laren, Wintertuin met bomen en een vogelhuisje, olieverf op doek, 40 x 25 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 182 Ferdinand Hart Nibbrig, Amsterdam Laren, ongesigneerd, Tuinencomplex / Boomgaard, olieverf op doek, 30 x 60 Tentoongesteld in Singer Museum Laren Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 183 Ferdinand Hart Nibbrig, Amsterdam Laren, Vaas met bloemen op Kaukazisch kleed, olieverf op doek, 40 x 40 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 184 Ferdinand Hart Nibbrig, Amsterdam Laren, Dorpje Zoutlande achter de duinen, olieverf op doek, 50,5 x 31 Tentoongesteld in Domburg Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 185 Dirk Smorenberg, Alkmaar Oud Loosdrecht, Bloesemboom met een doorkijkje op de Loosdrechtse plassen, olieverf op board, 24 x Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (Hart Nibbrig Jr), Laren Dornach, Zonnebloem, olieverf op board, 110 x 80 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 187 Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (Hart Nibbrig Jr), Laren Dornach, Portret van de dochter met hoed, olieverf op doek, 28 x 35 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 188 Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (Hart Nibbrig Jr), Laren Dornach, Roeiers, olieverf op doek, 55 x 65 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 189 Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (Hart Nibbrig Jr), Laren Dornach, Tulpen in een veld, aquarel, 56 x 42 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 190 Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (Hart Nibbrig Jr), Laren Dornach, Portret van grootmoeder, olieverf op doek, 65 x 53 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 191 Monogram N., Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (Hart Nibbrig Jr), Laren Dornach, Afgemeerde boot met personen, aquarel, 34,5 x 26,5 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 192 J.B.M. Hart Nibbrig, Bloemen met vlinders, aquarel, gedateerd 22 mei 1946, 30,5 x 30,5 193 Toegeschreven aan Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (Hart Nibbrig Jr), Laren Dornach, Knotwilgen in het water, olieverf op doek, 50 x 45 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Blauw met blank glazen schaal op voet Loc Gepolychromeerd beschilderd houten gelakt dressoir met 3 deuren, h.85 x b.250 x d.50 Loc Sculptuur van glas, h.44 Loc Gepolychromeerde metalen papegaai op standaard, h.42 Loc Kristallen sculptuur van een lotusbloem, h.15 x diam. 35 Loc Insecten kabinetten, 21 x 21 Loc Vlinderkabinetje, 21 x 21 Loc Barnhouten oranjekleurige eetkamertafel afgewerkt met epoxy en metalen onderstel, h.66 x L.240 x b Industriële antracietgrijs metalen buisframe stoelen met taupe lederen bekleding Loc Loc Glas met chroom schaakspel Loc Set van 5-lichts kristallen kandelaars met pegels, h.30 Loc Grote in hoogglans uitgevoerde sculptuur van een schedel beschilderd met herfstbladeren, h.ca.41 Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 255 x 350 Loc Gekleurde glazen vogels op tak, h.25 Loc Stel kristallen gemberpotten, h.33 Loc

12 209 Onb.meester, Portret van een dame, pentekening, 13,5 x 8,5 Loc Gepolychromeerde aardewerken beeldjes van papegaaien op tak Loc Zwart gepatineerd bronzen Art Deco beeldje van een Egyptische dame rustend op albasten voetstukje, h Antieke karaf met amethist kleurig glas en tinnen beslag en plateel vaasje Arnhem Loc Loc Porseleinen famille verte sierbord met geschubde rand, China, 26 Loc Met vogels en insecten gedecoreerd Meissen porseleinen bord Loc Porseleinen beeldjes van hondjes, h.14 Loc Antieke Duitse porseleinen beeldjes van een jongen en meisje met knapzak en druiven, h.11 Loc Koopje divers porselein, w.o. Herend en Wedgewood Loc Gepolychromeerde aardewerken schotels met motieven van vogels en bloemen Loc Koopje van 6 diverse glazen, 18/19e eeuw (1 defect) Loc Bronzen sculptuur van Boeddhistische god, verm. Vishnu, 24 Loc Antiek polychroom houten sculptuur van een Hindu God, Java, Indonesië Loc Kutani porseleinen steelvaas en kutani porseleinen vaas met leeuwen maskers (ring a/d vaas defect) Loc Chinees rood lakwerk knobbelvazen Loc Bronzen sculptuur van een tempeldanseres, 25 Loc Chinees houten (open)klapbaar reisaltaar Loc Koopje van 3 tegels, Westraven Utrecht en Delft Loc Koopje van een brievenhouder en een luciferhouder, Amsterdamse School, Loc Set van 3 Blanc de Chine theepotjes met Chinese wijzen, h.9 Loc Antiek porseleinen beeld van een Russische zeeman in kostuum van 18e eeuw, h.27 Loc Met bloesemtakken gedecoreerd Chinees porseleinen vaasje, h.19 Loc Blauwe met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen schotel, diam.26 Loc Blanc de Chine zittende man op liggende olifant, h.17 Loc Oude zwart met chroom tafelpendule Loc Twee gefacetteerde paars kleurige kristallen flacons met vuur vergulde bronzen randen, h.10 Loc Antieke crucifix, gesneden parelmoer op hout (arm defect) Loc Chinese jade cup i.v.v. lotus plant, vroeg 20e eeuw Loc Rijig bloedkoralen collier met gouden slot, diam: 5,3 mm., L.38, gewicht: 29 gr. 6-k Bloedkoralen collier, diam: 6,5 mm., L.48, gewicht: 30 gr. 6-k Stel verguld zilveren oorclips met bloedkoraal 6-k Kt. gouden collier met 14 kt. gouden hanger met een gesneden bloedkoraal in medaillon met vrouwenhoofd en een 14 kt. gouden bijpassende ring 241 Antieke gouden broche bezet met grote roos geslepen diamanten, gewicht: 8 gram 6-k k Kt. gouden broche met 0.25ct. briljant geslepen diamant, gewicht: 5,5 gram 6-k Gouden broche bezet met parel en 0.04 ct. diamant, gewicht: 3,8 gram 6-k Kt. geelgouden oorknoppen bezet met parelmoer 6-k Kt. gouden broche met amethist, gewicht: 7,5 gram 6-k Kt. 3-kleurig gouden broche, anno: 1960, gewicht: 12,7 gram 6-k Kt. gouden Jugendstil hanger in de vorm van een spinnenweb 6-k Kt. geelgouden rozet ring met blauwe topaas en met briljant geslepen diamant 0,23 ct., ringmaat 16,5 (52) 6-k

13 249 BWG (beneden wettelijk goud gehalte) ring met blauwe topaas en briljant geslepen diamant 0,20 ct., ringmaat 17,75 (56) Kt. geelgouden ring met blauwe topaas en briljant geslepen diamant 0,15 ct. ringmaat 17 (54) Kt. rose gouden hele alliance ring met briljant geslepen diamant 1,60 ct., ringmaat 17 (54) 6-k k k BWG 9k rijring met briljant geslepen diamant 0,09 ct., ringmaat 17 (53) 6-k Koopje van 2 antieke ivoren beeldjes van vissende man en van een leeuw rustend op houten sokkels Loc Kurkstop met ivoren sculptuur van kabouter Loc Jade cups met oren, eind 19e eeuw Loc Antiek ivoren olifantje rustend op voetstukje, h.5 x L.11 x b.5,5 Loc Antiek ivoren koker, 14 (defecten) met diverse werktuigjes i.v.v. haak/ speer/zwaard, 19e eeuw 258 Met lotusbloem en vogel gedecoreerd porseleinen rond dekselbakje, diam.9 Loc Loc Wit Chinees aardewerken vaas met bedel monnik, vroeg 19e eeuw Loc Koopje van antieke Celadon kommen en lepels (6 st.) Loc Benen katrol Loc Mammoet ivoren netsuké van een samoerai Loc Benen netsuké van een man Loc Benen netsuké van kikkers Loc Antoine-Louis Barye ( ), Setter jagend op een eend, gepatineerd bronzen sculptuur, gieterij merk: C & L deposé, h.23 x L.23 x d.8,5 Loc Stel cloisonné vogels Loc Porseleinen dekselvaas met decor van witte bloemen en vlinders op rood fond, China, Porseleinen sierbord, China, 22 en een polychroom en blauw/wit porseleinen kommetje Loc Loc Gecraquelleerde celadonvaas, h.24 Loc Polychroom geschilderd miniatuur in lijst, Kisankarchq School of Art, ca , India, 10 x 15 Loc Aan de onderkant ond.gesigneerd gestreept wit glazen vaasje Loc Diverse slingerglazen, 19e eeuw Loc Met bloemen gedecoreerde opaline vazen Loc Antieke notenhouten zuilenpendule (slinger ontbreekt) Loc Diverse aardewerken Makkumer cache pots, h.9,5 x b.18 Loc Antieke schildpad sigarenkoker Loc Blauw/wit porseleinen beeldje van twee koeien, 20e eeuw, L.12 Loc Messing uitschuifbare zeekijker met afbeelding van anker in houten kistje Loc Messing kompas in houten kastje, Stanley London Loc A. Olson, Bronzen sculptuur van meisje met hoepel, 19e eeuw, h.38 Loc Nieuwe blauw/wit 6-delige tegeltableaus met afbeelding van paard en koe (nieuw) Loc Koopje divers oud tin, w.o. een Chinees trekpotje Loc Oude djatihouten kamferkist, h.45 x b.76 x d.40 Loc Oude wortelnotenhouten 3-delige mimiset, h.56 x b.51 x d.40 Loc Rood/wit/blauw beschilderde metalen kist, h.31 x b.70 x d.41 Loc Oude djatihouten 4-delige mimiset, h.62 x b.55 x d.36 Loc Rood/wit/blauw beschilderde metalen kist, h.32 x b.59 x d.38 Loc Kist met 12x Château L Argenteyre Cru Bourgeois Listrac-Medo, allen medaille winnaars, 4x 2006, 4x 2009 en 4x 2010 Loc

14 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 289 Geel koperen bouilloire Loc Blauw met vissen gedecoreerde Chinees porseleinen steelvaas, h.74 Loc Bronzen sculptuur van een Arabische ruiter, h.60 Loc Chât. La Tulipe de la Garde, Ilja Gort, Limited Editon 2012 in originele kistjes 4x Loc Kistje met 2x Warre Colheita Port, x en x Loc Château Camensac Grand Cru Haut-Médoc 2004, in originele kist, 6x Loc Château Poujeaux, Cru Exeptionnel Moulis- Médoc 2007 in org. kist, 6x Loc Warre Vintage Port Quinta Da Cavadinha 1998 in orig. kist, 2x Loc Château Lynch-Moussas Grand Cru Classé Pauillac x in kist Loc Château Cantemerle, Grand Cru Haut-Mêdoc 2004, in orig. kist 6x Loc Marie Jeanette Sophie (Mies) Elout van Soeterwoude-Drabbe, Utrecht Rheden, Portret van Johannes Theodorus (Jan) Toorop, isografie van een potloodtekening, gedateerd Domburg 1907, 31 x Pieter Cornelis Piet Mondriaan, Amersfoort New York, Twee originele tekeningen van een kalf en een nachtlandschap, gedateerd circa 1909, opgenomen in het poëziealbum van Marie Simon ( ). Marie Simon was een theosofische vriendin van Mondriaan in de periode en stond vermoedelijk model voor het werk 'Passiebloem' (Bax/Niemeyer/ Snel 1994). Ook opgenomen in het album zijn gedichten, tekeningen en teksten van andere kunstenaars/schrijvers/theosofen, o.a. Charles Webster Leadbeater, Arman Maclot, Johan van Manen, Annie Besant. Tentoongesteld: Gemeentemuseum Den Haag in 1987 & Provenance: privé collectie. De werken van Mondriaan zullen opgenomen in de digitale oevrecatalogus van de kunstenaar, die in voorbereiding is bij het RKD - Nederlands Instituut voor Kunstgeschiedenis 301 Toegeschreven aan Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (Hart Nibbrig Jr), Laren Dornach, Portret van een man, olieverf op doek, 40 x 45 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig Loc Loc Loc Antieke spiegel in goudornamenten lijst, ca. 1850, 100 x 72 Loc Wit marmeren Louis Seize zuilenpendule met een vuurverguld bronzen adelaar, h Johann H. Bentlin, Ausgefalterem papier entfaltete blümen, papiercollage met olieverf, 23 x 27 Loc Loc Ornament voor thermometer, Frankrijk ca.1900, h.46 Loc Oude met bloemen en teksten gedecoreerde deels lila in hoogglans uitgevoerde 2-deurs dressoir, h.85 x b.89 x d.44 Loc Stel geslepen kandelaars, h.30 Loc Notenhouten hangoortafel, h.73 x b.127 x d.22 of d.142 Loc Metalen opengewerkte bijzettafel/zuil met teakhouten blad, h.81 x b.36 x d Metalen opengewerkte bijzettafel/zuil met teakhouten blad, h.81 x b.36 x d.36 Loc Loc J. van de Sphinx, Maastricht, aardewerken Art Deco 3-delig theeserviesje Loc Vintage damestasje en fotolijstje met vlinders Loc Monogram FHN., Ferdinand Hart Nibbrig, Amsterdam Laren, Dijkwoningen achter struiken, olieverf op board, 27,5 x 22 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig en tentoongesteld op expositie Domburg 1997 Loc Vuistbijl, Paleolithicum Acheuléen, (kwartsiet) v. Chr. Loc Mozaïek glazen meerkleurig amphora op vlakke voet, Jordanië, h.10 Loc Mozaïek glazen meerkleurig Amphora met oren, Jordanië, h.17 Loc Oude koperen hotelbel Loc Toegeschreven aan Pieter Gaal, , Koe in landschap, sepia, 7 x 7 Loc Loetz, licht iriserend amethist kleurig glazen vaasje Loc

15 320 Twee oude koperen kandelaars in de vorm van Middeleeuwse edellieden Loc Kt. bicolor gouden rozet ring met briljant geslepen diamant 0,25 ct. ringmaat 17,25 (54) Kt. bicolor gouden rozet ring met briljant geslepen diamant, circa 0,25 ct., ringmaat (54) 6-k k Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamant 1,40 ct. ringmaat 18 (56) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 9 briljanten, 0,25 ct., kleur: top wit + kwaliteit VS, 3,8 gram, ringmaat 17, Kt. geelgouden ring bezet met 5 diamanten 8/8 slijpsel 0,10 ct., 4,5 gram, ringmaat 17, Kt. geelgouden ring bezet met 4 briljant geslepen diamanten 0,12 ct. kleur: Top Wit + kwaliteit SI, 6,2 gram, ringmaat 18, Kt. geelgouden ring bezet met robijn en 14 briljant geslepen diamanten 0,20 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 4,5 gram, ringmaat Kt. geelgouden ring met 16 briljant geslepen diamanten, 0,32 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 5,7 gram, ringmaat Kt. geelgouden ring met champagne kleurige markies geslepen diamant en baguette geslepen diamant totaal circa 1,50 ct. ringmaat 16,5 (52) 6-k k k k k k Kt. gouden ring met briljant geslepen diamant 0,15 ct. ringmaat 16,5 (52) 6-k Kt. geelgouden rijring met briljant geslepen diamant 0,35 ct. ringmaat 18,25 (57) 6-k Kt. gouden ring bezet met granaat 6-k Kt. geelgouden ring met almandien granaat en briljant geslepen diamant 0,10 ct. ringmaat 17,25 (54) Kt. geelgouden ring met 2x princes geslepen diamant 0,35 ct. ringmaat 16,5 (52) Kt. geelgouden rijring met briljant geslepen diamant 0,90 ct. ringmaat 16,25 (51) Kt. geelgouden ring met cabuchon geslepen saffier en briljant geslepen diamant 0,28 ct. ringmaat 17 (54) 6-k k k k Bronzen wandplaquette in reliëf van de Kruisiging van Christus, h.42 x b.22 Loc Lot met 7 stuks antiek kristal, bestaande uit set van 2 coupes en 5 groene wijnglazen Loc Diverse inktpotten, waaronder Empire en een vulpen met 14 kt. gouden kroon Loc Nieuwe blauw/wit 6-delig tegeltableau met afbeelding van poes Loc Glazen meerkleurige sculpturen van katten, h.16 Loc Bronzen beeld van een ridder rustend op marmeren voetstukje als pennenhouder, h.28 Loc Stel cloisonné gemberpotten Loc Diverse Imari porseleinen kop en schotels Loc Apothekers kistje met 6 flacons, ca Loc Koop divers kleingoed, etc. Loc Groen houten bankje met gekleurde touw zitting, h.44 x b.90 x d.45 Loc Groen houten bankje met gekleurde touw zitting, h.38 x b.50 x d.50 Loc Handgeknoopt gekleurd touwen bijzetkruk/tafeltje, h.42 x diam.40 Loc Handgeknoopt gekleurd touwen bijzetkruk/tafeltje, h.42 x diam.40 Loc Handgeknoopt gekleurd touwen bijzetkruk/tafeltje, h.42 x diam.40 Loc Handgeknoopt gekleurd touwen bijzetkruk/tafeltje, h.42 x diam.40 Loc In rood hoog glans uitgevoerde mollige naakte dame als schemerlamp met rode kap, h.90 Loc Koperen theestoof met ketel etc. Loc Raoul Dufy, Paddock (Hippodrome), print, 53 x 72,5 Loc

16 356 Oude met personen beschilderde blauwe met Chinees lakwerk gedecoreerde 4-deurs kast met 4 laden, h.187 x b.95 x d.50 Loc Kunststof beeld van een papegaai op tak, h.44 Loc Jo Gijssen, Compositie, gemengde techniek, gedateerd 1985, 65 x 50 Loc Karel Appel, Meeting in the sun, lithografie op geschept papier d'arches, 79 x Karel Appel, Compositie, lithografie, gesigneerd en genummerd: 19/160, 54,7 x 74,5 361 Ferdinand Hart Nibbrig, Amsterdam Laren, Landschap in de Eifel, olieverf op doek, 60,4 x 120,5 cm, gesigneerd en te dateren ca Annotatie verso: 'In de Eifel'. Herkomst: veiling Frederik Muller & Co., Amsterdam, 'Atelier F. Hart Nibbrig', 2 mei 1916, lotnr. 45 (met afb.). Literatuur: Antoon Erftemeijer en Renske Koster, 'Reiskoorts bij Nederlandse kunstenaars sinds 1850', Haarlem 2016, afb. in kleur pag. 99. Tentoonstelling: Haarlem, Frans Halsmuseum/De Hallen, 'Reiskoorts bij Nederlandse kunstenaars sinds 1850', 28 mei t/m 11 sept Provenance: collectie Simonis & Buunk, Ede; particulier bezit Loc Loc Loc Ingelijste schelpen, 55 x 34 Loc Tafellamp op blank glazen poot met luchtbellen en zwart stoffen kap Loc In hoog glans gelakt Chinees kolbalt blauw dressoir met 4 deuren en 4 laden gedecoreerd met planten, bamboe en Chinese landschappen, h.80 x b.145 x d.39 cm Loc Porseleinen vaas met floraal decor, Guangxu, China, 38 Loc Kunststof beeld van een pauw, L.50 Loc Groen aardewerken Art Deco vormstuk van een gier, gesigneerd Bridet Loc Boheems kristallen roze fruitschaal, h.20 x b.37 Loc Smeedijzeren tekkel als schoenenschraper, h.20 x L.54 x d.10 Loc Wit met rode 60-erjaren bureaulamp Loc Grijs metalen verstelbare bureaulamp Loc Oude wortelnotenhouten salontafel rustend op cabriole poten, h.51 x b.102 x d Groen/bruin gepatineerde bronzen sculptuur van vier uilen op boomstronk, h Deels turkoois/blauw gelakte klooster eetkamertafel met metalen kruisframe, h.97 x L.280 x b.100 Loc Loc Loc Acht in diverse kleuren gestoffeerde eetkamerstoelen Loc Suisse Langenthal, paars/wit goud gedecoreerd porseleinen serviesdeel, model Chateau Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 473 x 360 Loc Uit hardhout boomwortel vervaardigde kruk/bijzettafel, h.70 Loc Uit hardhout boomwortel vervaardigde kruk/bijzettafel, h.70 Loc Uit hardhout boomwortel vervaardigde kruk/bijzettafel, h.70 Loc Porseleinen oranjekleurige vaas als lampvoet met koningsblauwe kap, h.71,5 Loc Moderne blauw gestoffeerde oorfauteuil Loc Moderne blauw gestoffeerde oorfauteuil Loc Gekleurd glazen Art Deco vaas - Scailmont, h.28 Loc Metalen vintage klok (elektrisch) Loc Beschilderde gipsen borstbeeld van Marilyn Monroe, h.55 Loc Marie Laurencin, Deux jeunes filles au bouquet, lithographie, gesigneerd in de plaat, 59 x 79 Loc Van Dongen, Albertine et Léa, gravure, 23 x 17 Loc Rood glazen steelvaas, h.53 Loc Glazen sculptuur van dansend paar, h.30 Loc

17 391 Corneille Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) Parijs, 'Mémoire de Cuba', gepolychromeerd houten sculptuur, 2002, gesigneerd en genummerd, XVIII/XX, 35,4 x 30,5 x 11 Loc Oude wit gelakte gateleg tafel, h.78 x b.100 (of 170) x d.115 Loc Toegeschreven aan Floris Meijdam 2 Stuks glaswerk, Leerdam Loc Koopje van 2 divers design glaswerk met ingeblazen kleurmotieven, gemerkt Max Verboeket Maastricht 395 Gepolychromeerd in hoogglans uitgevoerde sculptuur van een ballon hondje (naar Koons) Loc Loc Boheems kristallen roze fruitschaal, h.14 x b.42 Loc Château La Fiefs de Lagrange, 2e wijn, St. Julien, in orign. kist 2007, 6x Loc Château Grand Castera, Cru Bourgeois Médoc in org. kist, 6x Loc Hardhouten Afrikaanse sculptuur van een mannen hoofd, Pasion des Robet, gesign. aan achterkant Loc Pieter Scheen, lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars Loc Monogram R.B., houten sculptuur van een gapend mannenhoofd, h.20 Loc Glazen gekleurde sculptuur van een hart, h.23 Loc Mat zwarte aardewerken dekseldoos i.v.v. een Javaans hoofd, h.28 Merkteken Engeland 1984, signatuur onleesbaar Loc Naar Gallé, grote glaspasta vaas met vlinders, h.26 x diam.20 Loc Antieke gouden broche met grote geslepen granaat 6-k Gouden broche met grote centrale roosdiamant omgeven door 10 kleine roosdiamanten 407 Opengewerkte gouden art nouveau broche met gesneden lagensteen en voorzien van veiligheidskettinkje 6-k k Kt. gouden oorstekers met granaat 6-k Vergulde vermoedelijk zilveren streeksieraden vermaakt tot broche 6-k Kt. geelgouden broche bezet met pareltjes, 19e eeuw 6-k Kt. geelgouden camée broche/hanger, 11 gr. 6-k Kt. gouden jasseron armband met boekvormig slot 6-k Kt. gouden collier met hanger bezet met edelstenen, 6 gr. 6-k Gouden hanger van een 'klavertje 4' met carneool 6-k Gouden ringen bezet met camée 6-k Kt. gouden ring met blauwe le 6-k Kt. fraai vormgegeven geelgouden ring bezet met een grote opaal in het midden, ringmaat: 17,25 (54) 6-k Kt. gouden oorknopjes bezet met parel 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljanten, 0,10 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 3,5 gram, ringmaat 17,5 6-k Kt. geelgouden oorbellen bezet met cultivé parels, 8mm, 3 gram 6-k Bronzen sculptuur van een hoofd met aan meerdere kanten gezichten, h.ca Onb.meester, bronzen sculptuur van twee strijdende ridders met paarden rustend op marmeren voetstuk, 19e eeuw, h.42 x b.34 x d (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) Parijs, Femme et Oiseau sous le palmier, gesigneerd in keramiek, Céramique 21/40, 1998, tampons dans le Céramique F. Deuile, Paris, 40 x 33,5 Loc Loc Loc Aardewerken sculptuur van een olifant, h.24 x L.40 x b.18 Loc Goudkleurige houten met metalen industriële design kast met diverse gekleurde vakken, h.220 x b.186 x d Beschilderde grijs met beige kist met guirlandes bloemenmanddecoraties, h.64 x b.78 x d.52,5 Loc Loc

18 427 Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (Hart Nibbrig Jr), Laren Dornach, Havengezicht met afgemeerde bootjes te Portugal, maroeflé, 65 x 80 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 428 Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (Hart Nibbrig Jr), Laren Dornach, Stilleven met poes en kan, maroefle, 77 x 70 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 429 Jean Pierre Cassigneul, Le Voilier, lithografie, gesigneerd en genummerd, nr.1/150, 1973, 73,5 x 53, ref.: Catalogue Raisonné Charles Zalber, nr.68, page 48 Loc Loc Loc Pablo Picasso, Maternite, litho, h.61 x b.45 Loc Karel Appel, Dancing man, lithografie, 1970, 35/125, 79 x 55 Loc Sonia Delaunay, Unesco, lithographie, Mourlot Paris, paraaf s.d., 55 x 39 Loc

19 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 433 Goudkleurige schildvormige spiegel met in de lijst kleine spiegeltjes, 50 x Goudkleurige schildvormige spiegel met in de lijst kleine spiegeltjes, 100 x Kapitale porseleinen sierschaal met decor van paradijsvogel op bloesemtak en chrysanten op zwart fond met gecontourneerde rand, 45 (verm ) Loc Loc Loc Geslepen spiegel in witkleurige lijst, 221 x 125 Loc Rijkbewerkt zwart met chroom gashaard i.v.v. antieke kolenkachel Loc Moderne chroom design schemerlamp met gebogen witte kap rustend op marmeren voetstuk Loc Nieuwe Design 3-zits bank met stof bekleed, h.86 x b.227 x d.92 Loc Metalen goudgelakte wandlampen, 63 x 35 Loc Rood gelakte Chinese opiumtafel, h.38 x b.107 x d.107 Loc Grote blauw gedecoreerde Chinees porseleinen schaal i.v.v. een vis Loc Grote groen glazen bowlpot op onderschotel Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 227 x 164 Loc Smeedijzeren hanglamp met glazen schaalkappen - Ezan France Loc Turquoise patchwork kussen, 50 x 50 Loc Blauw hennep kussen met gekleurde elementen, 50 x 50 Loc Groen hennep kussen, 50 x 50 Loc Armykleurig kussen vervaardigd van Mongools lamsvacht, 50 x 50 Loc Armykleurig kussen vervaardigd van Mongools lamsvacht, 50 x 50 Loc Armykleurig kussen vervaardigd van Mongools lamsvacht, 50 x 50 Loc Notenhouten wijntafeltjes Loc Bronzen tafellampje i.v.v. een varkentje Loc Uit sloophout vervaardigd 6-laden chiffonnière met industrieel metalen frame, h.130 x b.61 x d.48 Loc Houten met metalen beelden van vogels Loc A.G. Hulshoff-Pol, Landschap met boerderij, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Corneille van Beverloo, Zonder titel, litho, 8/10, 2001, 68 x 49 Loc Oud kapmes in lederen schede (zit vast in schede) Loc Opengewerkt ijzerhouten hokker met marmeren blad, h.46,5 x diam.22 Loc Lakwerk Chinees lampvoetje met kapje, h.40 Loc Antiek porseleinen dekselvaas, Canton, China Loc Porseleinen poezen, h.19 Loc Bronzen sculptuur van een slapende dame op marmeren voetstuk, h.17 Loc Opaline glazen 3-delig kaststel met florale motieven, 19e eeuw Loc Speeldoos i.v.v. een kermisdraaimolen met paarden, h.16 Loc Engels fuchsiakleurige glazen vaas, h.17 Loc Antieke goud Imari porseleinen borden, diam.25 Loc Columbiaanse beelden van man en vrouw, 20e eeuw, h.30 Loc Miniatuur koperen Viking schip Loc Aardewerken sculptuur van een Chinese big, h.12 x b.20 x d.7 Loc Aardewerken sculptuur van een Chinese big, h.12 x b.20 x d.7 Loc Bronzen sculptuur van een paard op zwart marmeren voetstuk, h.23 Loc Antieke polychroom houten sculpturen van Hindu goden, Java Loc Bronzen sculptuur van een zittende Boeddha, h.27 Loc Koopje Japans en Chinees porseleinen kommen en schotels o.a. 19e eeuw (40 st.) Loc

20 476 Koopje divers met o.a. vleespennen, brons en antiek Loc Koop van 11 oude Chinese benen beeldjes Loc Aardewerken scheerbekken Loc Handgeknoopt met waterlelies gedecoreerd Chinees tapijtje als wandversiering, Fujiang Loc Ond. gesign., Bosgezicht, olieverf op papier, 40 x 32 Loc Ond. gesigneerd, Abstract, gouache, 41 x 30 Loc Ingelijste tegel met een gedrukte voorstelling van een schilderij, 32 x 18 Loc Antieke Jugendstil toiletcommode met spiegelopstand en marmeren blaadje, h.168 x b.127 x d Bronzen sculptuur van een lezende dame op zwart marmeren voetstuk, h.65 Loc Loc Eikenhouten Art Deco sculptuur van moeder met kind, h.82 Loc Afrikaans houten masker ca. 50 cm en een sculptuur van ca. 60 Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier beglaasde 1-deurs kast met lade, h.162 x b.81 x d Antiek notenhouten Engelse etagère/bijzettafel met opengewerkte zuiltjes rustend op 3-spanpoot, h Kt. geelgouden ring bezet met 13 diamanten, 0,23 ct., kleur: Cape + kwaliteit SI, (12x) 8/8 slijpsel en 1 briljantslijpsel, 4,6 gr., ringmaat 16, Kt. bicolor ring bezet met 0.04 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 1,9 gram, ringmaat 17, Kt. geelgouden ring bezet met 7 briljanten, 0,33 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 3,3 gram, ringmaat 16,25 Loc Loc k k k Kt. geelgouden ring met robijn en naturalistische vormgeving 6-k Kt. geelgouden ring bezet met cultivé parel, 7 mm en 6 diamanten 8/8 slijpsel 0,06 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit SI, 5,9 gram, ringmaat Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 2 briljant geslepen diamanten 0,02 ct., kleur: wit + kwaliteit: piqué, 1,5 gram, ringmaat 16,75 6-k k Antieke gouden ring met roosdiamant 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 0.05 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 1,1 gram, ringmaat 17, Kt. geelgouden ring bezet met 1 briljant 0,18 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 1,7 gram, ringmaat Kt. geelgouden ring bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 0,12 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 2 gram, ringmaat 16, Kt. geelgouden solitairring bezet met 0.13 ct. briljant, kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 2 gram, ringmaat 17,75 6-k k k k Kt. gouden ring met granaatjes 6-k Kt. gouden hanger bezet met granaat 6-k Kt. gouden ring met zeer klein briljantje 6-k Kt. gouden ketting, 5,8 gr. 6-k Kt. gouden broche/hanger bezet met malachiet camée 6-k Koopje divers kleingoed en een schilderij Loc Koopje antieke glazen, 19e eeuw Loc Koopje divers kleingoed w.o. koper, fruitmesjes, pleet, etc. Loc Antieke mahoniehouten Empire ronde bijzettafel, Holland ca.1820, h.77 x diam.64 (restauraties) Loc Aardewerken Italiaanse sculptuur van een buldog, h.40 x L.70 Loc Antieke notenhouten regulateurklok met vogel op kuif (snavel beschadigd) Loc Ddies, Amsterdam, Gezicht op het Amsterdamse Bos, olieverf op doek, 60 x 40 Loc Jean Cocteau, Hommage à Jean Cocteau, lithografie, 60 x 50 Loc

899,- 15, 99. Sydney ruime 3-zits. Parrot Friends schilderij 90 x 90 cm 99,- optioneel: verstelbare zitting. Galore karpet,

899,- 15, 99. Sydney ruime 3-zits. Parrot Friends schilderij 90 x 90 cm 99,- optioneel: verstelbare zitting. Galore karpet, Parrot Friends schilderij 90 x 90 cm 99,- like ons op kussen met achterzijde in bont 5, 99 Sydney comfortabele fauteuil 599,- NIEUW in onze collectie Sydney ruime -zits 899,- Zoals afgebeeld in luxe stof

Design en comfort gaan hand in hand

Design en comfort gaan hand in hand Vraag nu onze gratis catalogus aan! Design en comfort gaan hand in hand hoekbank Delaware 7 899,- 1 4 5 2 Keuze uit brede of smalle arm 3 1 hoekbank Delaware bestaande uit 3-zits met longchair (links of

Lekker weer naar binnen!

Lekker weer naar binnen! Lekker weer naar binnen! 1 Zirano luxe 3-zits incl. elektrische relaxfunctie, vanaf 149,- elektrisch verstelbare relaxfunctie 1 Zirano luxe bank, verkrijgbaar met of zonder elektrisch verstelbare relaxfunctie

699,- 139,- Coiba eetkamertafel 105 x 200 cm in Tibet Grey. Marcella 149,- De HAPPY@HOME collectie is verkrijgbaar bij: eetkamerstoel

699,- 139,- Coiba eetkamertafel 105 x 200 cm in Tibet Grey. Marcella 149,- De HAPPY@HOME collectie is verkrijgbaar bij: eetkamerstoel like ons op Bezoek onze website www.happyathome.nl schilderij Hear See Talk 60 x 0 cm 9,- Coiba eetkamertafel 0 x 00 cm in Tibet Grey 699,- Marcella eetkamerstoel 9,- Coiba eetkamertafel zoals afgebeeld

999,- 699,- verkrijgbaar in antraciet, cognac, taupe of licht grijs. NIEUW! Eefje eetkamerstoel, in stof Kibo. incl.

999,- 699,- verkrijgbaar in antraciet, cognac, taupe of licht grijs. NIEUW! Eefje eetkamerstoel, in stof Kibo. incl. like ons op verkrijgbaar in antraciet, cognac, taupe of licht grijs Ovada eetkamertafel, blad in eikenhout 230 x 100 cm van 1099,- voor boekenkast, 190 cm hoog 699,- 999,- NIEUW! Eefje eetkamerstoel, in

Lekker wonen voor een leuke prijs

Bezoek onze nieuwe website echt leder. Fading kussen per stuk 15,99 1

Bezoek onze nieuwe website  echt leder. Fading kussen per stuk 15,99 1 like ons op Bezoek onze nieuwe website www.happyathome.nl echt leder Fading kussen per stuk 5,99 Cable Emily tijdschriftenmand van 39,95 eetkamerstoel in Catania leder 9, 95 wit, zwart of antraciet van

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

999,- 189,- 649,- Ajezi dressoir, 210 cm. Ricardo armstoel in stof Calabria antraciet. Ajezi eetkamertafel, 190 x 100 cm

999,- 189,- 649,- Ajezi dressoir, 210 cm. Ricardo armstoel in stof Calabria antraciet. Ajezi eetkamertafel, 190 x 100 cm deze lamp is NIEUW! dressoir, 0 cm 999,- like ons op Ricardo armstoel in stof Calabria antraciet 89,- deze tafel is NIEUW! eetkamertafel, 90 x 00 cm 69,- Leverbaar in kleuren antraciet cognac lever petrol

1699,- 699,- Lekker wonen voor een leuke prijs. De collectie is verkrijgbaar bij: Brooklyn boekenkast, 190 cm hoog

1699,- 699,- Lekker wonen voor een leuke prijs. De collectie is verkrijgbaar bij: Brooklyn boekenkast, 190 cm hoog 3 2 Mount 3-zits met ottomane en longchair in stof vanaf Brooklyn boekenkast, 90 cm hoog 699,- 699,- Mount 3-zits met ottomane rechts en longchair links in stof vanaf 699,- zoals afgebeeld in stof Savannah

CATALOGUS 2011 BOEDDHA'S FIBERCLAY BESTEL NR GB GB GB GB GB 171

CATALOGUS 2011 BOEDDHA'S FIBERCLAY BESTEL NR GB GB GB GB GB 171 MARC: 0621 53 11 84 HANS: 0620 16 82 95 FAX:+31 547 352 395 EMAIL:IMHOF@IMHOF.NL WWW.MIDECORATIONS.NL CATALOGUS 2011 'S FIRCLAY FOTO STEL 8717775915287 GB 167 DWERG LIG 42X25X25 2 29,95 8717775915294 GB

Meubels en decoratie

Meubels en decoratie ONLINE VEILING FURNITURE & HOME DECORATION (NL) Meubels en decoratie Nieuwe Havenweg 77 1216 BP Hilversum (Furniture & home decoration) Sluitingsdatum: maandag 24 AUGUSTUS vanaf 18:00 Bezichtiging: zaterdag

Welke stoel kies jij voor. De Happy@Home collectie is verkrijgbaar bij: 99,-

Welke stoel kies jij voor. De Happy@Home collectie is verkrijgbaar bij: 99,- Bezoek onze nieuwe website www.happyathome.nl Welke stoel kies jij voor 99,- 3 Rosalin eetkamerstoel in stof Amici met contrasterende bies 99,- Fiona eetkamerstoel in rotan inclusief kussen in stof Canyon

Grains klok 60 x 60 cm

Grains klok 60 x 60 cm De nieuwe collectie voor 04 is binnen! Nu met tijdelijk introductievoordeel! led-verlichting Grains klok 60 x 60 cm 79, 99 Minsk fauteuil in stof vanaf 99,- Minsk comfortabele fauteuil in stof vanaf 99,-

Sfeervol modern sobere romantiek

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Albury Ruime 3-zits met ottomane in stof Leopard clay. Captured windlicht. Betla karpet 160 x 230 cm 299,- van 999,- voor 899,-

Albury Ruime 3-zits met ottomane in stof Leopard clay. Captured windlicht. Betla karpet 160 x 230 cm 299,- van 999,- voor 899,- like ons op Captured windlicht vanaf 9, 99 Bezoek onze nieuwe website www.happyathome.nl Albury Ruime -zits met ottomane in stof Leopard clay van 999,- voor 899,- Betla karpet 60 x 0 cm 99,- Albury ruime

NR OMSCHRIJVING. 1/5 www.limpa.be 11/06/2016

Het gevoel van de zomer!

Het gevoel van de zomer! Het gevoel van de zomer! hoofdsteun vanaf 79,- Albury Ruime 3-zits met ottomane in stof Leopard clay van 1099,- voor 899,- Berlijn vloerlamp 199,- 2 Kussens vanaf 19, 95 NIEUW in de collectie 1 Albury

799,- 149,- 99,- Rosario 2,5-zits met longchair. Drum bijzettafel hoogte 43 cm. Home Sweet Home schilderij 90 x 90 cm 49, 95

799,- 149,- 99,- Rosario 2,5-zits met longchair. Drum bijzettafel hoogte 43 cm. Home Sweet Home schilderij 90 x 90 cm 49, 95 like ons op Bezoek onze nieuwe website www.happyathome.nl en bestel via onze webshop wanneer het jou uitkomt! Drum bijzettafel hoogte 43 cm 149,- Home Sweet Home schilderij 90 x 90 cm 49, 95 1 Rosario

189,- 579,- Deaumain. Ricardo armstoel in stof Calabria. Deaumain. De collectie is verkrijgbaar bij: SNEL LEVERBAAR SNEL LEVERBAAR

189,- 579,- Deaumain. Ricardo armstoel in stof Calabria. Deaumain. De collectie is verkrijgbaar bij: SNEL LEVERBAAR SNEL LEVERBAAR like ons op Deaumain buffetkast, 60 cm breed van 499,- voor 99,- 2 Ricardo armstoel in stof Calabria 89,- Leverbaar in 4 kleuren antraciet cognac lever petrol Deaumain eetkamertafel, vanaf 579,- Zoals

139,- Lekker wonen voor een leuke prijs 799,- verkrijgbaar in antraciet, mosterd of taupe. De collectie is verkrijgbaar bij:

139,- Lekker wonen voor een leuke prijs 799,- verkrijgbaar in antraciet, mosterd of taupe. De collectie is verkrijgbaar bij: Lekker wonen voor een leuke prijs like ons op 3 NIEUW! Laurelle eetkamerstoel in de combinatie lederlook Tatra en stof Volterra Larissa eetkamertafel 60 x 00 cm 799,- 39,- verkrijgbaar in antraciet, mosterd

149,- Lekker wonen voor een leuke prijs. De collectie is verkrijgbaar bij: voor. Sofie eetkamerstoel in stof vanaf 169,-

149,- Lekker wonen voor een leuke prijs. De collectie is verkrijgbaar bij: voor. Sofie eetkamerstoel in stof vanaf 169,- Lekker wonen voor een leuke prijs like ons op deze tafel is 4 2 Mallorca eetkamertafel vanaf 549,- voor 499,- voor Mallorca eetkamertafel 60 x 90 cm van 549,- voor 499,- 80 x 90 cm van 599,- voor 549,-