Download "Kijkdagen Zaterdag9december, Zondag10december, Onlineveiling Maandag11december Dinsdag12december"

1 Catalogusoktoberveiling2017

2 Kijkdagen Zaterdag9december, Zondag10december, Onlineveiling Maandag11december Dinsdag12december

4 Volgorde van verkoop oktober veiling 2017 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Cat. nr. 23 oktober 2017 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Cat. nr. 24 oktober 2017 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerstvolgende kijkdagen zijn: zaterdag 9 en zondag 10 december 2017 Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 25 oktober en van uur donderdag 26 oktober en van uur vrijdag 27 september en van uur Zaterdag 28 oktober en van uur

5 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 1 Yvaral (Frans, ) / Jean-Pierre Vasarely, Structure Cubique 4B, gedateerd 1974, olieverf op doek, Nr.1446, 130 x 130 Provenance: collectie Frans Verbunt 2 Dirk Smorenberg, Alkmaar Oud Loosdrecht, Plasgezicht met waterlelies, olieverf op paneel, 30,5 x 36,5 3 Ontwerp Rietveld, 2 zigzag stoelen, door H.G.M., G.A. van de Groenekan, de Bilt, Nederland 4 Rozenburg/Den Haag 8-kantige eierschaal porseleinen kop en schotel met bloembeschilderingen, gemerkt: schilder Sam Schellink en jaarteken: vlag voor 1904, kop ca. L.8,3 incl. oor en schotel ca. h.1,3 x ca. L.13 5 Limoges le plaquette 'Sancta Margaretha Ora pro Nobis', voorstellende St. Margaretha op een draak en drie heiligen, met een familiewapen met eenhoorn op groene achtergrond, vermoedelijk 19e eeuw, 16,5 x 13 6 Johannes Hermanus Koekkoek, Veere Amsterdam, Zwaar weer langs de kust bij Durgerdam, olieverf op doek, 49 x 71 Literatuur: Nelly de Zwaan, 'Nederland uit de kunst: 365 dagen kijken en lezen', Warnsveld 2005, 31 jan. (met afb. in kleur). Tentoonstelling: Enkhuizen, Zuiderzeemuseum, 'Spiegel van de Zuiderzee', 26 december maart 'Charles' Henri Joseph Leickert, Brussel Mainz (Duitsland), Marktdag in een Hollands stadje, olieverf op paneel, 21 x 25,5 Provenance: particuliere collectie 8 Steltman Juwelier B.V. 's Gravenhage, 18 kt. gouden gevlochten armband met onzichtbare sluiting, 60/70-erjaren, totaalgewicht 130 gr. 9 Mozes Leonardus 'Mauritz' Verveer, Den Haag , Vissersvrouwen bij pinken langs de vloedlijn, olieverf op doek, 39 x 55 Herkomst: Kunsthandel R. Polak, Den Haag; kunsthandel Simonis & Buunk, Ede; particulier bezit. Literatuur: Sarah de Clerq e.a., 'Schilderku(n)st Scheveningen, van Haagse School tot heden', Scheveningen 2000, pag.47, afb.nr Antieke met bronzen slangen afgezette marmeren vazen, Casalette, circa 1880, h Antieke zwart marmeren Franse pendule met vuurverguld bronzen ornamenten en knielende putto met zandloper, Vor Paillard & Romain, Fants de Bronzes, h.66 cm, met 2 bronzen Empire 5-arms kandelaars, h Petrus Gerardus Vertin, Den Haag , Drukbevolkt winters straatje met figuren bij een kraam, olieverf op paneel, gedateerd '91, 22 x 18 Provenance: particulier bezit 13 Oude wortelnotenhouten dubbelgebogen secretaire rustend op klauwpoten, h.107 x b.120 x d Antiek mahoniehouten Louis Seize kabinet met 4 laden in de onderkast, Holland, ca. 1790, h.232 x b.166 x d Blauw/wit Chinees porseleinen borden met florale beschildering en reliëf decor, Qianlong ( ), diam Jacobus Hendricus 'Jacob' Maris, Den Haag Karlsbad (v/h Oostenrijk-Hongarije, nu Tsjechië), Strand met wachtende visschersvrouwen rondom den lijnhaler op zijn paard, aquarel, 18 x 28 Herkomst: E.J. van Wisselingh & Co. Tentoonstelling: Maris tentoonstelling Gemeentemuseum 's-gravenhage, vermeld op pagina 57 van de tentoonstellingscatalogus 17 Ton Schulten, 1938, Landschap met bomen en boerderij, olieverf op doek, genummerd op de achterkant 876, gedateerd 1999, 184 x Geprepareerd elandhoofd op muurplank, h.90 x b.90 x d.80 (gejaagd in Udenhome, 16 oktober 1967) 19 Geprepareerde elandhoofd op muurplank, h.90 x b.90 x d.80 (gejaagd in Udenhome, 26 oktober 1970) 20 Notenhouten Oostenrijkse rijkbewerkte 1-deurs vitrinekast, h. 137 x b. 77 x d David Schulman, Hilversum Laren (N.H.), Winterlandschap met tabaksschuur in de Betuwe, olieverf op doek, 81 x 94 Tentoonstelling: Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc k Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc

6 Laren, Singer Memorial Foundation (Singer Museum), 'Eere-tentoonstelling', 1963, cat.nr Kt. gouden kwastcollier, 34,9 gr. 6-k Kt. gouden armband, bezet met briljant geslepen diamant, robijn en smaragd, l.19, 32 gram 6-k Opengewerkt 14 kt. gouden armband, 20 gram 6-k Twee 14 kt. geelgouden bewerkte oorbellen bezet met briljant geslepen diamant en saffier, 19,9 gr. 6-k Bloedkoralen 3-rijig collier met gouden slot, gewicht 192 gram 6-k Kt. witgouden ring bezet met 56 diamanten/baguette slijpsel, ca.3,00 ct., kleur: wit+kwaliteit: piqué, 12 gram, maat 17 3/4, nieuwwaarde 6000, Kt. rosé gouden ring bezet met goud topaas bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 0,06 ct., 12,6 gram, ringmaat 19, nieuwwaarde 2000, Kt. witgouden armband, model tennisarmband bezet met 51 briljant geslepen diamanten, 1.65 ct., kleur wit, kwaliteit Si3, lengte 17.75, 7.7 gram, nieuwwaarde 5400,00 6-k k k Baume & Mercier vintage herenpolshorloge met 18 kt. gouden kast, 49 gr. 6-k Paar 14 kt. geelgouden oorknoppen bezet met blauwe topaas en 52 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., 3,8 gram, nieuwwaarde 1250, Kt. witgouden ring bezet met 13 diamanten, 0,45 ct., kleur G-middensteen princesslijpsel 0,30 ct., kleur G-kwaliteit Vs, 3 gram, ring maat 17, nieuwwaarde 2000, Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 25 briljant geslepen diamanten, 0,50 ct., kleur G kwaliteit VVs, 5,7 gram, ringmaat 16,25, nieuwwaarde 1875, Kt. witgouden ring bezet met 65 diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 1x baguetteslijpsel en 64x briljantslijpsel, 1,9 gram, maat 17, nieuwwaarde 1650, Kt. geelgouden ring bezet met goud topaas en 30 briljanten, 0,20 ct., kleur wit-kwaliteit Si, 6 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde 1350,00 36 Antieke zwart gepolitoerde rijkbewerkte Willem III bureau/bijzettafel met lade, h.77 x L.146 x b Kt. witgouden ring bezet met 65 diamanten 2,00 ct., kleur wit-kwaliteit piqué, 1 diamant/baguette slijpsel, 0,20 ct. midden, 38x briljant slijpsel en 26x baguette slijpsel, 8,6 gram, maat 18, nieuwwaarde 4000, Kt. geelgouden ring bezet met amethyst en 36 briljant geslepen diamanten, 0,30 ct., kleur wit-kwaliteit Si, 4,6 gram, ringmaat 16,5, nieuwwaarde 1250,00 39 Geelgouden broche met roosgeslepen diamant, bloemmotief, anno 1890 met veiligheidsketting, gewicht: 11,3 gram 40 Willem Pieter Hoevenaar, Utrecht , Moeder leest voor aan dochter, olieverf op paneel, gedateerd 1862, 54,5 x 46,5 Tentoonstelling: Den Haag, Museum Mesdag, 'Binnen is het warm en gezellig. Schilderijen van burgerlijke interieurs ', 17 dec maart 2005; Den Haag, Louis Couperus Museum, 'De grenzen der betamelijkheid. Vrouwen en lezen rond 1900', 23 juni - 18 november Antieke mahoniehouten 6-laden chiffonnière, Holland ca.1820, h.145 x b.100 x d Antieke gebogen wortelnotenhouten secretaire rustend op klauwpoten, Holland ca.1820, h.103 x b.110 x d.63 6-k k k k k Loc k k k Loc Loc Loc Antieke schilderijklok met een romantische voorstelling, circa 1880 Loc Oud handgeknoopt tapijt met personen en dieren in landschap gedecoreerd, 410 x Meerkleurige porseleinen kop en schotel met o.a. jachtvoorstellingen (kop en schotel diverse defecten), mogelijk Nieuwer-Amstel ca Koop divers Herend porselein en een Meissen porseleinen beeldje van een vogel 47 Ludwig Friesen (Duits, 19e eeuw), Rivierlandschap, olieverf op doek, gesigneerd "Lg. Friesen" linksonder, 54 x 74 Loc Loc Loc Loc

7 48 Antiek blauw/wit Chinees porseleinen bord gedecoreerd met een stervomrig medaillon in het midden omgeven door florale motieven, Wanli ( ), diam Blauw/wit Chinees porseleinen vaasje met oren gedecoreerd met zotjes, 19e/20e eeuw, h.12,5 50 Antiek blauw/wit Chinees porseleinen papbordje met bruine omranding gedecoreerd met antiquiteiten, Qianlong ( ), h.4 x diam.16,5 51 Blauw/wit Chinees porseleinen bordje met landschap decoraties, met Kangxi merk, 19e eeuw, diam.14,5 52 Chine de commande blauw/wit Chinees porseleinen dekselterrine in Meissenstijl, met decoraties van kraanvogels voor een Europees kasteel en een kroonvormige knop op de deksel, h.21 x b.26 x d.16 cm, 18e/19e eeuw 53 Bernard Piot, 14 kt. geelgouden horloge met lederen band, datum en quartz uurwerk, nieuwwaarde 1500,00 54 Geelgouden Art Nouveau broche met centrale peridot en zaadpareltjes, circa 1890 Loc Loc Loc Loc Loc k k Grote camee in 14 kt. gouden montuur 6-k Gouden broche met bloemmotief en met meerdere roosgeslepen diamanten, anno 1920, gewicht: 15 gram Kt. geelgouden broche/hanger bezet met cultivé parels, diam.36 mm., gewicht 12,1 gram, nieuwwaarde 1250, Kt. rose gouden ring bezet met 10 diamanten, 0.65 ct., 4,1 gram, maat 18, nieuwwaarde Granaten collier met 14 kt. geelgouden antieke sluiting, lengte 70 cm zonder slot, gewicht 63 gram, breedte 7 mm., nieuwwaarde 1750,00 60 Granaten armband met 14 karaat geelgouden sluiting, lengte 20, gewicht 30,5 gram, nieuwwaarde 2000, Kt. geelgouden collier bezet met saffier en 22 diamanten, 8/8 slijpsel, 0,20 ct., kleur wit-kwaliteit Si, lengte 45, gewicht 9 gram, nieuwwaarde 1500,00 6-k k k k k k Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 136 x 91 Loc Opengewerkte goudkleurige spiegellijst met spiegel, 145 x 67 Loc Zilverkleurige spiegellijst met spiegel, h.145 x b.105 Loc Oude wit gelakte gateleg tafel, h.78 x b.100 (of 170) x d.115 Loc Hendrik Johannes 'Henk' Leurs, Den Haag Rijswijk (Z.H.), Interieur met potkachel, olieverf op doek, 40,5 x 60,5 Tentoonstelling: Rijswijk, Museum Rijswijk, 'Henk Leurs ( )', 27 okt nov Jacob Maris, Den Haag Karlsbad, Italiaanse jonge vrouw in klederdracht, olieverf op paneel, 38 x Hendrik van Bloem, Amsterdam Well, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 40 x Maria Wilhelmina 'Marie' Wandscheer, Amsterdam Ede, Herfstchrysantjes, olieverf op paneel, 41 x 30 Annotatie verso: 'Herfstchrysantjes'. Literatuur: A.J. Tj. De Jong, 'Wandscheer Weer aan de Wand. Werken uit haar Edese periode ( ), Ede 2006, afb.37 (in kleur). Tentoonstelling: Ede, Historisch Museum Ede, 'Wandscheer weer aan de wand', 19 nov jan Herkomst: Simonis & Buunk Ede Loc Loc Loc Loc Onb.meester, Koeien langs de rivier, olieverf op paneel, 40 x 32 Loc Johannes Antonie Balthasar Stroebel, Den Haag Leiden, Interieur met man, vrouw, kip en hond en Interieur met vrouw en glas, aquarel (2x), 14 x 9 72 Ond.gesign., Indonesische vrouw, tekening/pastel, gedateerd , 18 x 37,5 Provenance: particuliere collectie Loc Loc Monogram F.A.R., Stadsgezicht met personen, olieverf op board, 31 x 15 Loc G. Bubarnik, Hódmez õ vásárhely (Hongarije 1936), Stilleven met kersen, olieverf op paneel, 18 x 13 Loc Hollandse School, Kippen in stal, olieverf op paneel, 19e eeuw, 14 x 16 Loc

8 76 'Charles' Henri Joseph Leickert, Brussel Mainz (Duitsland), Dorpsgezicht met pratende figuren en vissers, inkt en aquarel op papier, 18,4 x 30,6 77 Toegeschreven aan J.J. Moerenhout, , Winterlandschap met paard, slee en honden, olieverf op paneel, 13 x Cornelis Vreedenburgh Woerden Laren, Tuinhuisje met moestuin omgeving Woerden, olieverf op paneel, gedateerd x 34 Provenance: particuliere collectie Loc Loc Loc Wit marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Art Deco beeld van een fazant rusten op marmeren voet, h.24 x b.46 Loc Groen gesatineerd glazen Art Deco vaas met floraal reliëfdecor, h.20 Loc Gepolychromeerde porseleinen oorvazen, h.33 Loc Art Deco tafellampje met glasbol gedragen door een vrouwfiguur, h.37 Loc Twee Art Deco tafellampjes op marmeren voetje met amberglazen kapjes in reliëfdecor, h Koopje divers cloisonné: paar ganzen, 2 eieren op houten voetstukjes, 4 vaasjes op houten voetstukjes, paar eendjes op houten voetstukjes en 6 vingerhoedjes, 20e eeuw Loc Loc Mozaïek glazen vaasje met 2 oren op standvoet, Jordanie, h. 8 cm Loc Mozaïek glazen amphora met 2 oren, herkomst Jordanie, h cm Loc Houten Chinese netsuké van een karbouw Loc Koopje van diverse cloisonné kavels, waaronder een tafelgarnituur, vroeg 20e eeuw Loc Drie Aziatische sculpturen w.o. houtsnijwerk, 20e eeuw Loc Koopje divers antiek kleingoed w.o. glaasjes, trekpotjes, Wedgwood, etc. Loc Miniatuur kistjes, 18e/19e eeuw Loc Bronzen sculptuur van een Happy Boeddha, h.21 Loc Antiek kompas in houten kistje Nebel Paris Loc Bronzen 30-erjaren beeldje van vrouw met gitaar rustend op marmeren voetstuk, h.23 Loc Miniatuur schilderijen op koper geschilderd, 17 x 13 Loc Koop divers waaronder religieus en olifanten Loc Industrieel houten kast met grijs metalen onderstel en 3 laden, h.115 x b.70 x d.40 Loc Bruin glazen Art Deco coupe, h.16 Loc Art Deco tafellamp met geel glazen kap, h.37 Loc Art Deco tafellamp met gemarmerd opaline glazen kap, h.51 Loc Gekleurde glazen vaas met millefiori, h.26 Loc Bronzen zittende kat rustend op marmeren sokkel, h.31 Loc Glazen urnvaas in diverse kleuren, h.34 Loc Antonis Oberman, , Fruitverkoopster, maroefle, 54 x 66 Loc Franse School, ond. gesign., Kerk in landschap, olieverf op board, 50 x 33 Loc Johannes 'Jan' Zoetelief Tromp, Batavia (Nederlands-Indië) Breteuil-sur-Iton (Frankrijk), Waterpomp (olieschets), olieverf op doek op karton, 31 x Toegeschreven aan P.F. van Os, Amsterdam Haarlem, Stalinterieur met paard, ezel en geit, olieverf op paneel, 26,5 x 21,5 109 G.S. Wyers, Hollandse School, Schepen in de storm, olieverf op board, 19e eeuw, gesigneerd r.o., 18 x 24 Loc Loc Loc Onb.meester, IJsgezicht met personen, olieverf op paneel, 25 x 20 Loc Omgeving Herman van Swanenvelt, Landschap met kasteel, vee en personen, olieverf op paneel, 27 x 19,5 Loc

9 112 Naar Franz Helfferich, Stadsgezicht met personen, olieverf op paneel, 23 x 16 Loc Jan Sirks, , Nieuwe Kerk te Delft, ets, 23 x 37 Loc Art Deco tafellamp op pleet met bronzen voet met amberkleurige glaskap, gesigneerd Deque, h Antieke mahoniehouten ingelegde speel/wandtafel met groen vilten blad, h.73 x b.85 x d.42 of Jean Verschreider, , Bronzen sculptuur van jongeman met adelaar, h.69 Loc Loc Loc Zwart gepolitoerde kast, 19e eeuw, h.221 x b.124 x d.37 Loc Koopje van een cloisonné steelvaasje met beschadigingen en een cloisonné dekselpotje, 20e eeuw Loc Boheems kristallen wijnglazen Loc Oude met landschap en personen beschilderde Russische lak doos op pootjes, h.8 x L.27 x b.14 Loc Koop met een Wedgwood koffie/theeserviesje Loc Koop divers serviesgoed w.o. Limoge Loc Oude met personen in landschap beschilderde Russische lak doos, h.7 x b.25 x d Gepolychromeerde porseleinen dekseldoos met koperen monturen, h.9 x b.20 x d Oude gesigneerde met personen in winterlandschap beschilderde Russische lak doos rustend op pootjes, h.10 x b.25 x d Antieke bronzen Chinese reliëf vazen met decor van draken en reliëf onder de bodem, h.39 Loc Loc Loc Loc Groen marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Spiegeltje in houten omlijsting, 59 x 41 Loc Uitgebreide goudkleurig salongarnituur bestaande uit een 3-zitsbank en 4 armfauteuils Loc Messing 3-delige salontafelset met glasplaten Loc Art Deco tafelstuk van vrouw met honden, h.33 x b.62 Loc Grote Arabische koperen kraagkandelaar, h.70 Loc Antiek Engels notenhouten haardvoorzet met gobelin stof bekleed, te veranderen in speeltafeltje met lade, Davraro patent, h.67 x b.59 Loc Chroom loungefauteuil met bijpassende hokker bekleed met zwart leder Loc Notenhouten 4-laden commode afgedekte met een wit marmeren blad en spiegelopstand, h.208 x b.126 x d Japanse vaas met decor van bloemen, h.32 rustend op houten sokkel, 20e eeuw Loc Loc Houten schaal rustend op 4 pootjes, h.14 x diam.33 Loc Gipsen kop op marmeren voetstuk, h.42 Loc Antieke grenenhouten halbank met opbergruimte, h.97 x b.197 x d.53 Loc Antieke grenenhouten salontafel met lade, h.50 x L.125 x b.73 Loc Antiek blauw gelakt houten ornament van een paardenhoofd als schemerlamp op metalen voet met zwarte kap, h.50 Loc Bronzen deels vergulde kandelaar met ronde voet, 19e eeuw, h.38 Loc Goudkleurige opengewerkte metalen industriële design tafel afgedekt door een rond wit marmeren blad, h.76 x diam Engelse mahoniehouten vierkante nachtkastjes, bovenblad met leer, onderkant met één lade, h.58 x b.47 x d Goudkleurige metalen opengewerkte design lampvoeten met grijze kappen, h.74 x diam.50 Loc Loc Loc Antieke speelgoed teddybeer, h.75 Loc Antieke eikenhouten theetafel rustend op cabriole poten, h.77 x b.70 x d.45 Loc

10 148 Blauw gedecoreerd aardewerken Zweeds theeserviesje Loc

11 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 149 Met zwart en beige kelim bekleed armfauteuil Loc Met zwart en beige kelim bekleed armfauteuil Loc Industrieel houten wandtafel/kastje met grijs metalen onderstel en met 2 laden, h.79 x b.100 x d.40 Loc Oud Indonesisch gepolychromeerd houten Garuda beeld, h.70 Loc Kt. geelgouden armband, model band met veersluiting, breedte 6 mm., binnenmaat 53 x 60 mm., gewicht 8,4 gram, nieuwwaarde 875,00 6-k Chopard polshorloge met 18 kt. gouden band en kast, totaal gewicht 48 gr. 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljanten, 0.15 ct., kleur Top wit en kwaliteit Vs, 5,1 gram, ringmaat 18,25, nieuwwaarde 850, Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0.35 ct., kleur: Top wit en kwaliteit: Vs, 6,9 gram, nieuwwaarde 1650, Kt. geelgouden ring bezet met 21 diamanten, 0.55 ct., kleur: Top wit en kwaliteit: Si, 6,7 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 1750, Kt. geel/witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,04 ct. kleur: wit, kwaliteit: piqué 1, 2,7 gram, ringmaat 18,25, nieuwwaarde 450, Kt. geelgouden hanger bezet met saffier en 1 briljant geslepen diamant, 0,02 ct., kleur: wit, kwaliteit: Vs, 4 x 17 mm., 1,5 gram, nieuwwaarde 375, Kt. geel/witgouden hanger bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,03 ct., kleur: wit, kwaliteit: Vs, 4 x 13 mm., 1,1 gram, 325, Kt. geelgouden hanger bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 0,05 ct., kleur: wit, kwaliteit: Vs, 0,9 gram, nieuwwaarde 325, Kt. geelgouden armband bezet met 21 briljant geslepen diamanten, 0.30 ct., kkwaliteit Vs, 18 lang, 4,8 gram, nieuwwaarde Kt. geelgouden collier met hanger bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,03 ct., 42 lang, 3,2 gram, nieuwwaarde 385, Kt. geelgouden collier bezet met saffier en 5 diamanten, 8/8 slijpsel, 0,05 ct, 42 lang, 4,4 gram, nieuwwaarde 675, Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,22 ct., kleur wit, kwaliteit Si, 3 gram, ringmaat 18,25, nieuwwaarde 950, Kt. geelgouden ring bezet met echte robijn en 16 diamanten, 8/8 slijpsel, 0,65 ct., kleur: H, kwaliteit: piqué, 8,6 gram, ringmaat 17,75, nieuwwaarde 1500, Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 8 briljant geslepen diamanten, 0.16 ct, kleur: wit, kwaliteit: Si, 3 gram, ringmaat 16,25, nieuwwaarde 685, Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 20 diamanten 0,20 ct., 8/8 slijpsel, 3,2 gram, ringmaat 18,75, nieuwwaarde 675, Marmeren zuilenpendule met twee zijvazen en een bronzen figuur op de top, circa 1900, h I Ketut Rodja, , Houten Art Deco sculptuur van haar kammende vrouw, Bali, h.34 6-k k k k k k k k k k k k k k Loc Loc Houten Art Deco beeldje van een gier, gesign. aan de onderkant Loc Makkum aardewerken 2-delige fruittest, ca.1900 Loc Weens geëmailleerd glazen dekselkistje met hengels beschilderd met vogels, bloemen en bladeren, ca. 1900, gevat in en rustend op verguld koperen onderstel, binnenzijde deksel gemerkt met 23., ca. L.14,5 x H.10 x b Jozef D'Aste, , Bronzen sculptuur van een Bretonse vrouw met mand, h Antieke ingelegde mahoniehouten likeurkelder met 6 originele flacons (kelder restauraties) 176 Toegeschreven aan Herrlein Joh. Andreas, 1720 Würzburg (Duitsland) Fulda (Duitsland), Steniging van de Heilige Stefanus, olieverf op paneel, 28 x 40 Loc Loc Loc Loc Antieke mahoniehouten voltaire met gecapitonneerde groen velours bekleding Loc Antieke mahoniehouten voltaire met gecaptionneerde groen velours bekleding Loc

12 179 Hollandse mahoniehouten spinnenkop salontafel met ovaal gecontourneerd blad en gekrulde poten, Holland circa 1840, h.52 x b.140 x d Thomas Francois Cartier, , bronzen sculptuur van een tijger, h.30 x L.54 x d Oude rijkbewerkte houten Chinese 2-deurs kast op onderstel, circa 1900, h.123 x b.122,5 x d Liu Li Gong Fang, 'The Lion's Roar', handgemaakte kristallen sculptuur van een tempelleeuw, editie 200/240 en gedateerd 2000 met signatuur van Newworkshop met echtheidscertificaat 183 Jaap Wagemaker, Haarlem Amsterdam, Gezicht op de Woudkapel te Bilthoven, olieverf op doek, 82 x 72 Tentoonstelling: Frans Halsmuseum Haarlem, provenance: collectie wijlen Jonkheer T.C. Meijer Loc Loc Loc Loc Loc Notenhouten armfauteuil met blauwe/gele/groene/rode Franse lelie stof bekleed Loc Walasse Ting, Woman with cat, lithografie, 1985, 79 x 59, genummerd en gesigneerd Loc Onb.meester, Stadsgezicht, olieverf op doek, 67 x 51,5 Loc Johan Meijer, Berkenbomen in landschap, olieverf op doek, 60 x 45 Loc Rijkbewerkte met draken gedecoreerde bronzen schenkkannen rustend op marmeren voetstuk, h.57 Loc Bronzen met albasten pendule met vrouw en kind, h.35 Loc Antieke mahoniehouten Empire secretaire à abattant, Holland ca.1820 (restauraties), h.150 x b.102 x d Gedeeltelijk ingekleurde kopergravure, 'Comitatus Hollandiae Tabula Pluribus Locis Recens Emendata A. Francisto Caroli', 59 x Dahlman, Landschap met bospad en kerk op de achtergrond, olieverf op paneel, 20 x 14 Loc Loc Loc Assia, Egyptisch landschap, gouache, gedateerd 1975, 42 x 62 Loc Roeland Koning, Grachtengezicht, aquarel, gedateerd 1922, 44 x 25 Loc Oude wortelnotenhouten damessecretaire, h.87 x b.67 x d.35 Loc Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met geel opaalglazen kap, h. 38 Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier 2-deurs linnenkast, h. 157 x b. 118 x d. 48 cm Art Deco tafellampjes met kapjes in uranium glas rustend op marmeren voetje, h Art Deco tafelstuk van dame met honden op marmeren basement, h.49 x b.74 Loc Loc Loc Oude kaart van Delfland, ingekleurd, 20e eeuw, 53 x 40 Loc Oude kaart van America, ingekleurd, 20e eeuw, 55 x 44 Loc W.J. Pasman, Landschap met boerderij, olieverf op paneel, 40 x 60 Loc Ben Webster, Billie Holliday, Saxofonist Johnny Russel, nr. 11/50 tp Stehen, gedateerd en gesigneerd door Klaas Gubbels in 1981, 64 x H. Kiethet, Rivierlandschap met boerderij, olieverf op doek, gesign., 30 x 40 x Loc Loc Goudkleurige bijzettafel met sculptuur van Moorse jongen Loc Geslepen spiegel in goudkleurige kuiflijst, h.176 x b.48 Loc Geslepen spiegel in goudkleurige kuiflijst, h.176 x b.48 Loc Antieke mahoniehouten spinnekoptafel, Holland ca.1830, h.75 x b.133 x d.95 Loc Moderne set van 4 eetkamerstoelen met leder bekleed Loc Twee houten modelschepen Loc Zeer uitgebreid Ciel Gien France aardewerken serviesdeel, dishwasher proof Loc Teakhouten langwerpige eetkamertafel op teakhouten onderstel, h.80 x L.280 x b.100 Loc

13 213 6 Industriële antracietgrijs metalen buisframe stoelen met taupe lederen bekleding Loc Handgeknoopt patchwork kleed, 250 x 350 Loc Nieuwe aluminium bijzettafel rustend op drie poten, h.57 x diam.45 Loc Art Deco tafellamp op pleet met bronzen voet met pâte de verre kap, h. 40 Loc Antieke wortelnotenhouten theestoof rustend op klauwpoten, h.50 x diam.38 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen tuinzetel, 20e eeuw, h.50 Loc Rood/geelkoperen doofpot Loc Blauw/wit Chinees porseleinen bord en kommetje uit de 18e eeuw en een gepolychromeerd Cantonees porseleinen bord uit de 20e eeuw Loc Stel cloisonné gemberpotten met deksel, 20e eeuw, h.13 Loc Bronzen beeldjes met voorstellingen van Romeinen Loc Oude bronzen Boeddha, 20e eeuw Loc Oude bronzen Boeddha, 20e eeuw Loc Jade kommetjes Loc Russische ovale 2-delige lakdoos met voorstelling van jachthonden en eenden, op binnenzijde ondergedeelte o.a. gemerkt voor schilder Yu.Belov, 1999, ca. h.9,5 x b.6 x L.10 Loc Marmer Art Deco buste van een meisje h. 18,5 Loc Kaemmerer, Boerenerf met kippen en een Boerenerf met boerin, olieverf op paneel (2x), 11,5 x Koopje van 3 Russische 2-delige lakdoosjes met voorstelling van : strijdende ruiters te paard, gemaakt in Mstera, ca. h.3 x b.3 x L.9 aan voorzijde gemerkt voor voorstelling en schilder, voorstelling : bloemboeket, gemaakt in Mstera, ca. h.4 x b.5 x L.5 aan onderkant gemerkt voor voorstelling en schilder en voorstelling : Trojka met drie paarden, gemaakt in Mstera, ca. h.3 x d.5,5, aan voorzijde gemerkt voor voorstelling en monogram schilder voorzien van drie opbergdoosjes Loc Loc Bewerkte bronzen vijzel, 18e eeuw, h.13 x diam.18 Loc Russische vierkante lakdoos met voorstelling van Boris Godunov gemaakt in Mstera, schilder Aetor Zaichev, ca. h.4 x b.18 x L.18,5 Loc Carneool collier Loc Joop van Kralingen, , terracotta masker ca.1960, 13 x 17,5 (restauraties) Loc Koop van 3 Delftse kwispedoors Loc Diverse doosjes w.o. lakdozen, balboekjes, etc. Loc Koop van 5 Delftse aardewerken plaquettes Loc Kt. geel/witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0.10 ct., kleur: wit, kwaliteit: Vs, 3,1 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 675, Kt. rose gouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0.20 ct, antiek slijpsel, kleur: wit, kwaliteit: Vs, 2,7 gram, ringmaat 18,75, nieuwwaarde 985, Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.20 ct, kleur: wit, kwaliteit: Vs, 2,7 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 785, Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0.20 ct., kleur: lichtgeel, kwaliteit: Si, 1,8 gram, ringmaat 16, nieuwwaarde 545, Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.12 ct, kleur: wit, kwaliteit: Si, 2,2 gram, ringmaat 18,25, nieuwwaarde 485, Kt. geelgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0.02 ct, 1 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 245, Kt. geelgouden oorknoppen met 20 briljant geslepen diamanten 0,60 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 4,7 gram, nieuwwaarde 1675, Kt. geel/witgouden oorbellen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct., kleur: wit, kwaliteit: Vs, 2,7 gram, nieuwwaarde 750,00 6-k k k k k k k k

14 Kt. geelgouden ring bezet met cultivé parel en 10 briljant geslepen diamanten, 0.10 ct, Kleur: wit, kwaliteit: Vs, 3 gram, ringmaat 18,25, nieuwwaarde 600, Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 7 diamanten, 8/8 slijpsel, 0.15 ct., 2,1 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 300, Kt. geelgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0.23 ct., kleur: G, kwaliteit: Vs, 2,6 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 1250, Kt. geelgouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0.06 ct., 4,5 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 685, Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, kleur: wit, kwaliteit: piqué, 4 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde 525, Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0.10 ct., kleur: wit, kwaliteit: Vs, 2,2 gram, ringmaat 17,50, nieuwwaarde 600, Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten en malachiet, 5,9 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde Kt. geelgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0.25 ct., kleur: wit, kwaliteit: Vs, 2,4 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 1000,00 6-k k k k k k k k Bronzen Empire-stijl kandelaars met deels bergkristallen voet, h.25 Loc Chinees Imari capucijner porseleinen kom, 18e eeuw Loc G.P.J. Verhoesen, Koe in landschap en Twee koeien in landschap, sepiatkeningen, 17,5 x 11 en 16,5 x 10,5 Loc Twee Art Deco boekensteunen met fazanten, h. 13 Loc Koop divers aardewerk en porselein, w.o. Chinees Loc Tafelstuk i.v.v. een goud vergulde koets ingelegd met o.a. Australische kristallen en zwarte glaspasta, gesigneerd, L Tafelstuk i.v.v. een ei op statief met goudvergulde staande leeuwen, ingelegd met Australische kristallen en handbeschildering, h.15 Loc Loc Koop met diverse kop en schotels waaronder 19e eeuw Loc Heubach (Köppelsdorf), antiek porseleinen babypopje met slaapoogjes en bewegend tongetje, L.29 Loc Brons gekleurd legering beeld van vrouwe Justitia, h.36 Loc Notenhouten tafelklok Loc Porseleinen beeld van een jongen met fluit en vrouw met blad in haar hand, Capodimonte Italië, h.30 Loc Stel kaleidoscoopdoosjes Loc Koopje van 4 ivoren "Noh" maskers, gesigneerd, Japan circa 1900 Loc Collectie ivoren schaakstukken, ca.1800 Loc Diverse Scottish Tartanware Stuart attributen e.a. Loc Kist met 12 flessen Château Beau Rivage de By, Grand vin de Bourdeux Medoc 2012 Loc Kist met 12 flessen Château Latour de By Medoc 2010 Loc Kist met 12 flessen Château Latour de By Medoc 2010 Loc Kist met 12 flessen Château Latour de By Medoc 2010 Loc Kist met 12 flessen Château du Glana, Saint Julien, 2013 Loc Ronan By Client Grand Vin de Bordeaux 2010, 1,5 liter Loc Domaine de courteillac merlot cabernet, 2012, 1,5 liter Loc Kist met 6 flessen Taylor' s quinta de vargellas vintage port 1998 Loc Kist met 12 flessen Château Latour de By Medoc 2013 Loc Kist met 12 flessen Château Latour de By Medoc 2013 Loc Kist met 12 flessen Château Latour de By Medoc 2012 Loc Château Cantemerle, Grand Cru Haut-Mêdoc 2004, in orig. kist 6x Loc Château Les Fiefs de Lagrange, 2e wijn, St. Julien, in originele kist 2007, 6x Loc Kist met Château Poujeaux, Cru Exeptionnel, Moulis-Médoc 2007 Loc

15 283 Château Mouton Cadet Rothschild Magnum 2014, 2x Loc Warre Vintage Port Quinta Da Cavadinha 1998 in orig. kist, 2x Loc Château Mouton Cadet Rothschild 2014, 4x Loc Château La Tulipe de la Garde, Ilja Gort, Limited Editon 2012 In originele kistjes 4x Loc Château Larose Trintaudon Cru Bourgeois Haut Médoc 2008 orig. kist, 6x Loc Chât, Grand Puy Ducasse, Grand Cru Pauillac 2004, in orig. kist, 6x Loc Chateau Maucaillou, Cru Bourgeois Moulis-Medoc 2007, in kist 9x Loc Kist met Château Fonréaud Cru Bourgeois Listrac-Medoc 2006, 6x Loc Château Du Glana Cru Bourgeois Saint Julien 2007 in orig. kist, 6x Loc Château Camensac Grand Cru Haut-Medoc 2007, in orig. kist, 6x Loc Oud hardstenen hand gekapt Chinees paard, h.37 x l.53 x b.17 (gelijmd) Loc Oud hardstenen hand gekapt Chinees paard, h.37 x l.53 x b.17 Loc Oude metalen kolenkikker (deksel ontbreekt) Loc

16 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 296 Jugendstil kolenkit Loc Eikenhouten tafeltje met lade, 17e eeuw, h.56 x b.74,5 x d.53 Loc Eikenhouten tafeltje met lade, 17e eeuw, h.48 x b.78 x d.51 Loc Oude leger munitiekist vermaakt tot schemerlamp met gele kap, h.43 x b.35 x d.20 Loc Antieke rood met geelkoperen bakkersdoofpot, 19e eeuw, h.45 Loc Antieke rijkbewerkte notenhouten kolenkit Loc Industrieel dressoir met 4 laden en twee schuifdeuren, h.61 x b.170 x d.55 Loc Industrieël dressoir met 2 schuifdeuren en 2 laden, h.97 x b.240 x d.49 Loc Gepolychromeerde Japans porseleinen vazen met decoraties van personen, 20e eeuw, h.34 Loc Blauw/oranje glazen handgeblazen lampvoet met kobalt blauwe kap, h.65 Loc Jeff Coslet, Portret van een meisje, pastel achter glas in ovale omlijsting, 62 x 54 Loc Antiek ovaal spiegeltje in goud/zwarte lijst, 86 x 70 Loc Art Deco hanglamp met geëtste glazen kappen Loc Rein Roelofsz, Design eetkamertafel, vervaardigd van berken multiplex gefineerd,de randen geband met esdoorn en amerikaans noten, h.76 x L.220 x b.92 met 6 bijpassende stoelen (prototypen en enig exemplaar) Loc Houten schaal, h.19 x diam.38 Loc Houten schaal, h.19 x diam.38 Loc Gestileerde blank glazen Art Deco vaas met bladdecor, h. 20 Loc Verguld metalen ronde porseleinen bonbonnière met op de deksel vergeet-menietjes en 5 roosjes, binnenzijde beschilderd met bloemboeket, Duits 19e eeuw, ca. H.6 x d.9,5, gemerkt 11, 59 (beide delen), impressed 3 (onderzijde) en impressed schild in binnenzijde deksel (Hütschenreuther) 314 Blauw/wit/gouden porseleinen theeserviesje met margrietendecor, melkkannetje (= gelijmd), Jugendstil ca Chroom Art Deco sculptuur van een dobbelsteen rustend op marmeren voetstuk, h.11 x b.13 x d.13 Loc Loc Loc Koop van 4 Delftse plaquettes, Stadsgezichten Loc Koopje van 7 cloisonné kommen Loc Johannes Weiland, Vlaardingen Den Haag, Bakkende dame in interieur, olieverf op doek, 60 x 40 Loc J.P. Gruppe, Boerenschuur met boerin, olieverf op paneel, 50 x 40 Loc Willem Alexander Knip, Amsterdam Blaricum, Poortje te Harderwijk, olieverf op doek, 60 x Paar 14 kt. geelgouden oorbellen bezet met saffier en 16 briljant geslepen diamanten, 0,32 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué 1, gewicht 3 gram, nieuwwaarde 1000,00 Loc k Kt. geelgouden oorbellen bezet met jade, 1,9 gram, nieuwwaarde 245,00 6-k Paar 14 kt. witgouden oorstekers bezet met saffier en zirkonia, 1,6 gram, nieuwwaarde Kt. geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0.30 ct., kleur: wit en kwaliteit: piqué, 2 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 375, Kt. geelgouden ring bezet met 11 diamanten, roosslijpsel, antiek gezet, 0.30 ct., 3,6 gram, ringmaat 16,25, nieuwwaarde 975, Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 16 diamanten, 8/8 slijpsel, 0.15 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 2,4 gram, ringmaat 18,25, nieuwwaarde 675, Kt. geelgouden ring bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 0.17 ct, kleur: K, kwaliteit: Si, 2,2 gram, ringmaat 16,75, nieuwwaarde 675, Kt. geelgouden ring bezet met 16 briljant geslepen diamanten, 0.33 ct., kleur: wit, kwaliteit: Vs, 2,9 gram, ringmaat 15,75, nieuwwaarde 1150,00 6-k k k k k k

17 Kt. geelgouden ring bezet met 15 briljant geslepen diamanten, 0.75 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Vs, 2,3 gram, ringmaat 16,75, nieuwwaarde 1985, Kt. geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0.18 ct., kleur: Top-wit, kwaliteit: Si, 1,9 gram, ringmaat 19,75, nieuwwaarde 750, Kt. geelgouden ring bezet met 65 briljant geslepen diamanten, 1.65 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Vs, 9,3 gram, ringmaat 19, nieuwwaarde 3500, Paar 14 kt. geelgouden oorstekers bezet met 2 briljant geslepen diamanten, kleur: wit, kwaliteit: Vs, 3,6 gram, nieuwwaarde 685, Kt. geelgouden hanger bezet met 11 diamanten, roos slijpsel, 0.25 ct., diameter 13 mm., gewicht 2,2 gram, nieuwwaarde 395,00 6-k k k k k Kt. gouden kinderring bezet met briljant geslepen diamant en saffier 6-k Antieke 14 kt. gouden ring bezet met diamant en parels 6-k Twee 14 kt. gouden oorclips i.v.v. strikjes, 6 gr. 6-k Julius Jacobus van de Sande Bakhuyzen, Den Haag Den Haag, Boer en boerin met koeien in landschap, aquarel, 52 x 34, Provenance Particuliere collectie, Loc Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op paneel, 50 x 40 Loc Paul Bodifée, Deventer Deventer, Bloementuin in landschap, olieverf op board, 50 x 35 Provenance: particuliere collectie 340 Jan Bogaerts, Den Bosch Wassenaar, Stilleven met een tinnen kan, Chinees porseleinen schotel en varia, aquarel, gedateerd 1936, 60 x Cornelis Raaphorst, Nieuwkoop Wassenaar, Poes met drie kittens in interieur, olieverf op doek, 40 x I Wayan Rajin, Batuan 1945, Mythologisch tafreel Bali, inkt op papier in originele lijst, 32,5 x 22,5 343 Joseph Jodocus Moerenhout, Eeckeren Antwerpen (B) Antwerpen, 't Voederen van het paard op een besneeuwde binnenplaats, olieverf op paneel, gedateerd 1839, 31 x 23, herkomst: Kunstgalerie Rameckers Loc Loc Loc Loc Loc Groen marmeren zuil met koper afgezet, h.116,5 x b.28 x d.28 Loc Bronzen sculptuur van een turnster met hoepel, h.70 Loc Grote Imari schotel, 19e eeuw, 47 Loc Grote Imari schotel, 19e eeuw, 47 Loc Antieke Japans Imari porseleinen vazen, circa 1900, h.32 Loc Japans Satsuma porseleinen steelvaas op houten sokkel, 20e eeuw, h.46 (zonder sokkel) 350 Monogram K.B.,= Kuno Brinks, Bussum Amsterdam, Veulen, Handgesigneerde ets, gedateerd 1933, 13 x Monogram K.B.,= Kuno Brinks, Bussum Amsterdam, Don Quichot, handgesigneerde ets, gedateerd 1937, 28 x Monogram K.B.,= Kuno Brinks, Bussum Amsterdam, Petrus Matt.17-24, Handgesigneerde ets, gedateerd 1933, 22 x 16 Loc Loc Loc Loc Art Deco tafellampje met voorstelling van een vogel op tak, h.18 Loc Rob de Haan, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 48 Loc Constant David Artz, Parijs Soest, Eend met kuikens bij waterkant, gouache, 50 x 35 Provenance: particuliere collectie Loc Geslepen spiegel in wit kleurige lijst, 221 x 125 Loc Gouda plateel oorvaasje, h.18 Loc Koopje van 3 glazen presse papiers Loc Bronzen sculptuur van een trompetist, h.28 Loc Meer kleurige glazen vaas, h. 12 x dm. 16 Loc Twee Art Deco boekensteunen met reigers, h.16 Loc Bronzen sculptuur van een golfster rustend op marmeren voetstuk, h.25 Loc Corona, Gouda plateel oorvaas, h.22 x b.27 Loc Divers kleingoed w.o. Art Deco, kristal, glas, etc. Loc

18 365 Deels goud gedecoreerde aardewerken theeserviesje Loc Art Deco sculptuur van pauw op onyx basement, h. 21 Loc Art Deco sculptuur van een dame op marmeren voet, h. 34 Loc Water/koffiekan zonder deksel, Loosdrecht met o.a. bietenrode bloemenbeschilderingen, onderzijde gemerkt M:ol in blauw, ca. h.20 (bodem vastgezet met 4 krammen) Loc Vergrootglas met hoornen handvat Loc Porseleinen botervloot met deksel en onderschotel en porseleinen koekjes doos met deksel (2e helft 19e eeuw) Loc Drie opengewerkte porseleinen schalen, w.o. Herend Loc Otto Boudewijn de Kat, Dordrecht Laren (Noord-Holland), Bloemstilleven met rozen in een fles en een Chinees porseleinen kom, olieverf op doek, 51 x Hendrik Dirk Kruseman van Elten, Alkmaar Parijs, Landschap met korenveld en vissers, olieverf op paneel, 28 x Meinte Walta ( ), Dorpsgezicht met kerk op een blauwe ondergrond, olieverf op paneel, gedateerd 1974, 48 x G.N. op ten Noort, , Vrouw in landschap, olieverf op paneel, 24 x Monogram H.K.O. (Harm Kamerlingh Onnes, Zoeterwoude Leiden), Portret van een dame, olieverf op doek, gedateerd 1975, 60 x Piet Rackwitsz, Rotterdam Rotterdam, Man met paard en wagen in bosrijke omgeving, olieverf op doek, 50 x 35 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Bronzen meisjesbuste met fluit rustend op marmeren voetstukje, h.37 Loc Bronzen jongensbuste rustend op marmeren voetstukje, h.37 Loc Opengewerkte Chinese boekenkast met in de onderkast een klep, h.134 x b.140 x d.28 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen bordjes, 20 eeuw Loc Diverse Aziatisch aardewerken opiumpotjes, 20e eeuw Loc Diverse Aziatisch aardewerken opiumpotjes, 20e eeuw Loc Diverse antieke kistjes, etc. Loc Koop van 5 aardewerken borden i.v.v. vissen, 32 x 25 Loc Met paarse bloemen gedecoreerd serviesdeel afgezet met gouden randen Loc Houten langwerpige eetkamertafel rustend op grijs metalen onderstel, h.79 x L.240 x b.90 Loc Set van 6 gestoffeerde eetkamerstoelen Loc Gelood kristallen Piece de milieu, h.42 x diam.30 Loc Fruitschaal op voet met blokjesslijpsel, h.33 x diam.30 Loc Wit marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Grote met personen in landschap gedecoreerde Japans porseleinen kraagvazen, 20e/21e eeuw, h.62 Loc Jaap de Ruig, Stilleven met kastanjes en flessen, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Pierre Komba, Frankijk Frankrijk, Soldaten op bergpad en Uitrustende soldaten bij meer, aquarellen, 44 x 25 Loc Reliëf plaquette in goudkleurige lijst, 36 x 30 Loc Antieke mahoniehouten 4-laden commode met spiegelopstand, h.216 x b.111 x d.50 Loc Twee tafellampjes op deels wit marmeren voetje met gesatineerd glazen kapjes Loc Jan Cremer (Enschede 1940), Abstract, gouache op papier, 32 x 12,5 Loc Petrus Paulus Schiedges, Den Haag Den Haag, Man in bloementuin, olieverf op doek, 45 x Willem Frederik Noordijk, Schiedam Laren, Stadsgezicht met kinderen, olieverf op doek, 42 x 35 Loc Loc

19 401 Henricus Johannes (Harry) Kuyten, Utrecht Schoorl, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 Provenance: particuliere collectie Loc Bantinger, Twee Indiase koeien, gem.techniek, 32 x 42 Loc Betsy Dom-Gelder, , Bloemstilleven, olieverf op doek, 40 x 32 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellampje met gesatineerd glazen kapje Loc Twee 14 kt. gouden oorknoppen bezet met parels, 12,3 gr. 6-k Gouden chatelaine stempelhanger bezet met carneool, 11.5 gr 6-k Gouden damesring bezet met 21 geslepen bergkristallen, rm 17 6-k Kt. gouden fantasie damesring bezet met 6 briljant geslepen diamanten, ringmaat: 17 6-k Antieke 14 kt. gouden ring bezet met blauwe kleursteen en diamant 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 15 briljant geslepen diamanten, 0.80 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Si, antiek slijpsel, 3,5 gram, ringmaat 16,25, nieuwwaarde 1950,00 6-k Kt. gouden broche bezet met briljant geslepen diamant, 2,1 gr. 6-k Twee 14 kt. geelgouden oorknoppen bezet met jade en briljant geslepen diamant Kt. geelgouden ring bezet met 102 diamanten, 0.50 ct., 8/8 slijpsel, kleur: wit en kwaliteit: piqué, 5,6 gram, ringmaat 19, nieuwwaarde 1000, Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0.15 ct., kleur: wit, kwaliteit: Vs, 2,2 gram, ringmaat 17,75, nieuwwaarde 585, Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 12 briljant geslepen diamanten, 0.48 ct., kleur: wit, kwaliteit: Vs, 3,1 gram, ringmaat: 18,25, nieuwwaarde 1875, Kt. geelgouden ring bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 0.20 ct., kleur: wit, kwaliteit: Vs, 2,9 gram, ringmaat 16,25, nieuwwaarde 685, Granaten armband met 14 kt. geelgouden slot, granaten zijn met de hand op 14 karaat gouddraad gemaakt, lengte 18, gewicht 18,8 gram, nieuwwaarde 2000, Antieke 14 kt. gouden stijve armband bezet met diamant (1 steentje ontbreekt), totaalgewicht 35,8 gr. 419 Twee 14 kt. gouden manchetknopen met parelmoer in doosje, Begeer en van Kempen-Vos, 8,7 gr. 6-k k k k k k k k Kt. gouden broche bezet met zirkonia, 3,1 gr. 6-k Art Deco tafellampje op deels houten voet met wit opaalglazen bolletjes Loc Mahoniehouten cilinderbureau met opstand en jaloeziedeuren, Holland ca.1840, h.150 x b.140 x d.59 Loc Bruin lederen met zwarte biezen afgezette Art Deco-stijl fauteuils Loc Gekleurde glazen fruitschaal, h.18 x diam.43 Loc Gouda plateel cachepot op bijpassende zuil (onderkant klein defect), h.93 x diam.33 Loc Geslepen spiegel in zilverkleurige lijst, 160 x 40 Loc F. Bobeldijk, , Vrouw bij waterput, olieverf op doek, 30 x 40 Loc Monogram H.K.O., Harm Kamerlingh Onnes, Zoeterwoude Leiden, Huisjes in landschap, gouache, 34 x 24 Loc Hollandse School, 3 Landschappen in grote lijst, 137 x 37 Loc J.Toorop, kunstdruk nr. 26/600 uit 1915, 14 x 12 Loc P. Bruijn, Tjalken op open water, olieverf op doek, 69 x 48 Loc Amber glazen Art Deco vaas in reliëfdecor, h.33 Loc Zilverkleurige sculptuur naar de the flying lady, h.39 Loc Grote antieke champagneglazen Loc Bronzen Boeddha, h.36 Loc Aardewerken Art Deco pendule met twee bokken in zilverglazuur, h.20 Loc

20 437 Paars glazen Art Deco bloemensteker, h.15 Loc Bronzen sculptuur van een Egyptische dame op sofa op marmeren voetstuk, b.31 x d.12 x h.22 Loc Grote met bloemen gedecoreerde cloisonné dekselpot, h.24 x diam.24 Loc Koopje divers Leerdam glas, etc. Loc Art Deco pendule in verschillende soorten marmer met voorstelling van vrouw met boog en honden, h.25 Loc Kristallen coupe, Val St. Lambert, h.14 Loc Bronzen sculptuur van een dame, h.19 Loc

21 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 444 Koopje divers Chinees porselein, 20e eeuw Loc Koop diverse koperen en verzilverde kandelaars Loc Kist met 6 flessen Magnums Château Arnaud 2003 Loc In diverse kleuren uitgevoerde hoogglans afgelakte Chinese vakkenkast, h.230 x b.157 x d Grote blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpotten, 20e eeuw, h.66 Loc Loc Chinese lakwerk salontafel met lade h. 40 x b. 122 x d. 51 Loc Ond.gesign., Diverse schepen met kerk en toren op de achtergrond, olieverf op paneel, 50 x Hollandse School, Schepen op zee, maroefle, 19e eeuw, 34 x 52 (monogram J.H.K. op schip) 452 Gerardus Johannes Roermeester, Den Haag Den Haag, Boerin met emmer op een pad langs het water, olieverf op doek, 61 x Hendrik Dirk Kruseman van Elten, Alkmaar Parijs, Winterlandschap, olieverf op paneel, 28 x Victor Uytterschaut, Brussel Boulogne-sur-Mer (Frankrijk), Molens in een Hollands polderlandschap - Kinderdijk, potlood en aquarel op papier, 32 x Onb.meester, Ijslandschap met diverse personen, olieverf op paneel, 40 x 30 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Oude clubfauteuil bekleed met bruin leder en koeienhuid Loc Verzilverde Art Deco hanglamp met gesatineerde glaskappen - Ezan Loc Zwart stenen beeld van een Indiase Godin, h.152 Loc Oude mahoniehouten ingelegde bakbarometer, h.ca. 135 Loc Oude ingelegde mahoniehouten bakbarometer, h.130 Loc Stenen Boeddhabeeld, h.151 x b.30 x d.39 Loc Spiegel in goudkleurige opengewerkte lijst, h.134 x b.90 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellampje met gesatineerde kap Loc Tafellamp in de vorm van bloementakken met satiné kapjes op groen marmeren voet 465 Gipsen plaquette van moeder met kindje in goudkleurige 8-kantige lijst, 70 x 70 Loc Loc Onb.meester, Varende tjalken op open water, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Paul Bodifée, Deventer Deventer, Zandverstuiving, pasteltekening, 25,5 x 27,5 Loc Dienblad met divers glas en kristal Loc Oude mahoniehouten Duitse naaitafel, h.77 x b.59 x d.48 Loc Met bloemen gedecoreerde dekschalen Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met gemarmerd opaalglazen kap Loc Bronzen 3-arms wandkandelaars Loc Art Deco-stijl wandtafel, b.120 x d.39 x h.84,5 Loc Gelobd Imari bord, Meiji, Japan en porseleinen wandsierbord, China (beiden rustend op standaards), 20e eeuw Loc Sculptuur van Hindu god, Bali, Indonesië, 20e eeuw, h.7 Loc Antieke roodlak penselenpot, China, 11 Loc Polychroom houten sculptuur van Hindu godheid, Indonesië, 20e eeuw, h.20 Loc Houten sculptuur van Chinese monnik, China, 36 Loc Groen/bruin marmeren tabakspot Loc Japanse Satsuma porseleinen fles met originele dop met decor van diverse personen (defecten), 19e eeuw Loc

22 481 Benen sierkurk met afbeelding van walvis Loc Gepolychromeerde porseleinen vaas met personen, 20e eeuw, h.33 Loc Grote koop divers cloisonné w.o. dekselpotjes, vogeltjes, eieren, etc. deels rustend op houten sokkeltjes Loc Koperen klokje, h.21,5 Loc Antieke 18 Kt. gouden dameshorloge aan band 6-k Kt. geelgouden choker, 23,9 gr. 6-k Tusal, 14 kt. gouden damespolshorloge met 14 kt. gouden band, totaalgewicht 40,4 gr. 6-k Koopje divers goud, etc., totaalgewicht 23,3 gr. 6-k Kt. gouden zegelring, totaalgewicht 6,3 gr. 6-k Gouden schakelarmbandje met gouden tien gulden muntstuk, totaalgewicht 21,4 gr. 6-k Kt. gouden collier met 14 kt. gouden hartjeshanger, 17,7 gr. 6-k Antiek vestzakhorloge in 14 kt. gouden kast (glaasje defect) 6-k Kt. bicolor gouden ring bezet met grote briljant geslepen diamant, 0,60 ct. Top Wesselton F-VVS steen en diverse kleine briljant geslepen diamantjes, totaal 0,76 ct Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal ca.1.00 ct., 11,4 gr. 6-k k Kt. gouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten en een robijn 6-k BWGG opengewerkte broche met een hert 6-k Jade collier met gouden slot en verlengstuk, totale L.57 6-k Antieke gouden broche met zaadparel, gewicht 2,3 gram 6-k Kt. gouden devotie hanger 6-k Antieke eikenhouten Zeeuwse kast met 4 deuren, 18e eeuw, h.140 x b.158 x d.63 Loc Onb.meester, Religieuze voorstelling, olieverf op doek, 160 x 110 Loc Antieke eikenhouten Utrechtse 2-deurs poortkast, 18e eeuw, h.198 x b.157 x d Hermann Dörmann, , Portret van mevrouw Meijer, olieverf op doek, 90 x 70 (beschadigingen aan de lijst) Loc Loc Met marketterie ingelegde palissanderhouten kapstok, 107 x 32 Loc Bronzen sculptuur van Afrikaans vrouwen hoofd op marmeren voetje, h.18 Loc Bronzen schenkkan, Tibet en spekstenen penselen doofpot, China Loc Antieke groen glazen zaadfles, h.30 Loc Legering sculptuur van een dame rustend op marmeren voetstuk, h.30 Loc Bronzen sculptuur van Afrikaans vrouwen hoofd op groen malachiet voetstuk, h.18 Loc Antieke schildpad, 19e eeuw Loc Oude Russische lakwerk doos met beschilderingen van Joris met de draak, h.5 x L.28 x b.12, gesigneerd 512 Koopje van een blauw/wit porseleinen dekselpot 20e eeuw, porseleinen schaaltje 19e eeuw en een beeldje van Chinese man bij een grote ton, 20e eeuw Loc Loc Chinees porseleinen ovaal bakje met decor van personen, 20e eeuw, h.18 Loc Koop divers Chinees porselein en aardewerk Loc Stel goudkleurige houten wandkandelaars, 19e eeuw Loc Antieke wit beschilderde stoel met streep stof bekleed, 19e eeuw Loc Oud eikenhouten staartschippers klokje Loc Antieke eikenhouten staartklok Loc Bronzen sculptuur van een ezel rustend op marmeren sokkel, h.30 x L.40 x b.40 Loc

23 520 Eikenhouten boekenkastje met laden, h.110 x b.60 x d.37 Loc Antieke palissander en wortelnotenhouten naaidoos Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen grote bloempot, h.37 x diam.40 Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen grote bloempot, h.37 x diam.40 Loc Stel bronzen olifanten als boekensteunen, h.23 Loc Simon Twint (1937), Strandgezicht met diverse personen en schepen, olieverf op doek, 80 x Gepolychromeerde Chinees porseleinen vazen met vissendecoraties, h.52 Loc Loc Zwart/goud gedecoreerde schaal, dekselpot en kandelaar Loc Deels zwart en grijs gelakte eetkamertafel vervaardigd van een antieke poortdeur rustend op metalen onderstel, h.80 x b.103 x L.268 Loc Grijs gecapitonneerde stoffen eetkamerstoelen met armleuningen Loc Bronzen zilverkleurige sculptuur van een flying lady rustend op zwart marmeren sokkel, h.173 Loc Gekruist metalen salontafel met houten blad, h.40 x b.100 x d.100 Loc Mahoniehouten 2-zitsbank met rood velours bekleed en geflankeerd door zwanen, h.88 x b.133 x d Frits Hubeek, Amsterdam Amsterdam, Beukenstammen Haarlemmerhout, olieverf op doek, gedateerd 1925, 95 x 70 Loc Loc Notenhouten spiegellijst met spiegel, h.96 x b.78 Loc Oude grammofoon met koperen hoorn Loc Antieke mahoniehouten Louis Seize theetafel, Holland ca.1800, h.73 x b.80 x d.52 Loc H. Martens, Haven te Amsterdam, olieverf op doek, 40 x 60 Loc Antieke zwart met goudkleurige houten zuil met albasten blad, h.115 x b.30 x d.30 Loc IJzeren Tangpaard als lamp Loc In Boulle-stijl uitgevoerde spiegel, 107 x 66 Loc Rob de Haan, Riviergezicht met boerderij, olieverf op doek, 90 x 60 Loc Hein Balsink, , Zandpad in landschap, olieverf op doek, 60 x 49 Loc Zweedse school, Rivierlandschap, olieverf op doek, 46 x 66 Loc J. Casari, Afgemeerde schepen en stoomboten, olieverf op doek, 60 x 40 Loc Gravure, l'ortique, 1794, 60 x 43 Loc Antieke eikenhouten linnenpers, h. 176,5 x b. 75 x d. 53 Loc Art Deco sculptuur van twee gestileerde honden op marmeren basement, h Antieke eikenhouten rijkbewerkte 2-deurs kast, Brugge, 18e eeuw, h. 125,5 x b. 90,5 x d. 56,5 Loc Loc Grote blauw gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw, h.34 Loc Blank houten side table met metalen onderstel, h.86 x b.208 x d.54 Loc Een moderne grijs/groen gestoffeerde bank afgezet met oranje bies en twee bijpassende oorfauteuils 552 Blank metalen industriële design salontafel afgedekt met massief teakhouten blad, h.41 x b.140 x d.80 Loc Loc Blauw glazen schaal, h.25 x diam.39 Loc Koop van 4 verzilverde kandelaars Loc Marinus Drulman, Amsterdam Rotterdam, Rotterdams havengezicht met zeilende tjalk, olieverf op doek, 80 x 60 Loc Koperen skeletklok in vitrinekast, h.40 Loc Antieke mahoniehouten secretaire á abattant, Holland ca.1820, h. 156 x b. 114 x d. 50 cm Loc Wit marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc

24 559 Antieke mahoniehouten Empire spiegellijst met spiegel, h.140 Loc Mahoniehouten ingelegd hoekkastje met marmeren blad, h. 85 x b. 85 x d. 50 Loc Legering tafellamp met decoratie van vrouw en gesatineerd kapje, h.49 Loc Koperen skeletklok in vitrinekast, h.48 Loc Onb.meester, Bosgezicht, olieverf op paneel, 32 x 26 Loc Lucien den Arend, Balletdanser en balletdanseres, gem.techniek, gedateerd 1963, 25,5 x 16,5 Loc Ond.gesign, Stadsgezicht met toren, sepiatekening, 23 x 17 Loc Oude kaart van Groningen, handgekleurd, 20e eeuw, 50 x 38 Loc Oude kaart van Brabant, handgekleurd, 20e eeuw, 45 x 35 Loc Gedeeltelijk ingekleurde kopergravure, 'Cestria Comitatus Palatinus', 38 x Willem Bastiaan Tholen, Amsterdam Den Haag, Paard en wagen bij een afgraving, olieverf op paneel, 50 x Antieke mahoniehouten Louis Seize secretaire à abattant, Holland ca.1790, h.147 x b.88 x d.45 (restauraties) 571 Hermanus 'Herman' Vreedenburgh, Woerden Bergen (N.H.), Zomerbloemen, olieverf op doek, gedateerd 1915, 64 x 96 Loc Loc Loc Loc Blikken obelisken met personen in landschap gedecoreerd, h.55 Loc Kt. gouden broche met amethist, gewicht: 7,5 gram 6-k Kt. gouden broche met trosjes parels 6-k Gouden broche met bloedkoraal, gewicht: 7 gram 6-k Gouden broche bezet met parel en 0.04 ct. diamant, gewicht: 3,8 gram 6-k Stel antieke 18 kt. gouden keelknopen 6-k Antieke gouden broche met zaadpareltjes 6-k Kt. gouden broche met grote en fraaie rookkwarts 6-k BWGG hanger met citrien 6-k Kt. gouden broche met 0.25 ct. briljant geslepen diamant, gewicht: 5,5 gram 6-k Kt. gouden hanger i.v.v. een bol met edelstenen (mist 2 steentjes) 6-k Stel 14 Kt. gouden oorstekers met briljant geslepen diamant, gemerkt design Buchwald 6-k Kt. gouden hanger met blauwe steen en een briljant geslepen diamant 6-k Tijgeroog collier met gouden slot, L.80 6-k Antieke onyx medaillonhanger met gouden rand afgezet en aan de voorzijde een bloem ingelegd met briljant geslepen diamanten aan een 14 kt. gevlochten collier, 10 gr. 587 Antieke gouden onyx broche met gouden ornamenten, medaillongedeelte aan de achterzijde en aan voorzijde een bloem bezet met pareltjes 6-k k Granaten collier met gouden slot, gewicht 96 gram, lengte k Antiek Junghaus tafelklokje, h.48 Loc Moderne handgekapte (tuin)sculptuur, h.67 Loc

25 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 591 Blank metalen industriële design bijzettafel afgedekt met massief teakhouten blad, h.41 x b.70 x d.70 Loc Koopje van 3 Chinees porseleinen vazen, 20e eeuw Loc Onb.meester, Straatje met personen, olieverf op paneel, 41 x 30 Loc Landkaart, 17-provincieen, Ned. uitgaven, 18e eeuw, 60 x 51 Loc Utagawa Kunisada, , Voorstellingen van Kabuki acteurs, houtsnedes in triptiek, 23,5 x 35 Loc Met bloemen beschilderd opaline 3-delig stel Loc Bronzen sculptuur van een bellende vrouw, h.20 Loc Antieke ivoren Kwan Yin op sokkeltje, gerestaureerd, vroeg 20e eeuw, h.23 Loc Marmeren Art Deco fotolijstjes Loc Antieke ingelegde Louis Seize secretaire à abattant, Holland, ca. 1790, h. 146,5 x b. 85 x d. 42,5 601 Mahoniehouten ingelegde Jugendstil haardvoorzet met een geborduurd Japans scherm, h.90 x b.55 x d S. vd Bergh, Hollandse School, Herder met vee, olieverf op doek, 19e eeuw, 41 x Engelse officierssabel in lederen schede, regeerperiode George V ( ), L Antiek wit marmeren Louis Seize stijl 3-delige vaaspendule met 2 kandelaars, circa 1900 Loc Loc Loc Loc Loc Twee oude rijkbewerkte notenhouten 1-lichtskandelaars, h.21 Loc Antiek mahoniehouten Engels roltopbureau met vitrine-opstand, circa 1820, h.242 x b.112 x d Antieke mahoniehouten gebogen 4-laden commode, circa 1800, h.57 x b.110 x d.62 Loc Loc Uitgesneden hertshoornen sculpturen, Indonesië, ca.1920, h. ca. 20 Loc Antiek groen glas, h.22 Loc Kristallen karaffen Loc Benen kurkentrekker met afbeelding van Jezus Loc Benen roller (kleermaker) met parelmoer Loc Juwelendoosje met een klokje Loc Art Deco tafelstuk van vrouw met vogels, h.25 Loc Bronzen sculptuur van een neushoorn rustend op marmeren basement, h.15 Loc Ivora Gouda, plateel steelvaas, h.29 Loc Stel aardewerken Art Deco boekensteunen in de vorm van eekhoorns - Fontinelle Loc Twee stuks Art Deco tinnen voorwerpen, schaal en beker Loc Koperen deurstopper i.v.v. een golfspeler, h.20 Loc Koopje van 2 oude biscuit wandplaquettes Loc Gekleurd glazen object i.v.v. een vis, h.36 Loc Sabelbajonet voor het Chassepot-geweer, 2e helft 19e eeuw, L.71 Loc Antiek vuurstenen pistool Loc Antieke reisklok in houten intarsia kast met wit le wijzerplaat, h.22 Loc Glazen flesje met irrisatie, 16e/17e eeuw, bodemvondst Utrecht, h.8 Loc Diverse glazen naar antiek model Loc Sculptuur van meisje met bloemenmand op onyx voetje, h. 30 Loc Diverse scheepsbenodigdheden Loc Stel Chinees porseleinen dekselbakjes met decor van personen, 20e eeuw, h.10 Loc

26 630 Kristallen lotusbloem, h.15 x diam.35 Loc Satiné Art Deco vaas met geometrisch decor, gesign.etaleune, h. 25,5 Loc Bronzen sculptuur van een naakte dame, h.27 Loc Koopje divers Pre-Colombiaans en Romeins aardewerk, etc. Loc Mammoet kies, rijkbewerkt aardewerken schenkkannetje en een antieke terracotta kom Loc Oud messing scheepskompas in kist Loc Gepolychromeerde porseleinen dekseldoos met koperen monturen, h.12 x b.20 x d Gepolychromeerde porseleinen dekseldoos met koperen monturen, h.9 x b.20 x d.15 Loc Loc Stel vuurvergulde gordijnhaken, 19e eeuw Loc Antieke likeurkelder, h.26 x b.32 x d.24 met inhoud van 4 karafjes en 16 glaasjes Loc Gesigneerde kristallen sculptuur met een panter, h.18 x b.24 x d.5 Loc Ingelegd fichekistje met fiches Loc Koop divers Leerdam waaronder gemerkt Copier Loc Massief teakhouten eetkamertafel, 180 x 90 Loc Meer kleurige glazen schaal, h.11, diam 30 Loc Groen gepatineerd bronzen beeld van een abstract paard rustend op marmeren voetstuk, h.80 x b.70 x d.24 Loc Antieke eikenhouten stoelen met rood velours bekleed Loc Met landschap beschilderd porseleinen Empire theeserviesje Loc Antieke mahoniehouten bijzettafel, h.76 x b. 95 x d. 60 Loc Streefkerk, Havengezicht, olieverf op doek, 80 x 60 Loc Albert Buikema, Zeegezicht, olieverf op doek, 90 x 60 Loc Hans Lenteman, Rivier met boerderij met boer en koeien, olieverf op doek, 60 x 89 Loc Smit, Landschap met ven, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Stel bronzen tafellampen met taps toelopende kolommen met witte kappen, h.84 Loc Groen marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Oude mahoniehouten Engelse 8-deurs kast waarvan 2 deuren beglaasd, h.215 x b.200 x d.40 Loc Zeer groot bronzen beeld van een danseres, ca. h.215 Loc Granaten 5-rijige armband met 14 kt. gouden slot 6-k Antiek bloedkoralen collier met 14 kt. gouden slot, totaal gewicht 73 gram, diam.kralen circa 5 mm 6-k Bloedkoralen collier met gouden slot, lengte 38, gewicht: 31 gram 6-k Bloedkoralen 2-rijig collier met gouden slot, diam: 5,3 mm., L.38, gewicht: 29 gr. 6-k Bloedkoralen collier met gouden slot, L.22, diam.5,5 mm., gewicht: 22 gram 6-k Rijig bloedkoralen collier, lengte: 48, diam. 5,4 mm., gewicht: 49 gr. 6-k Rijig bloedkoralen collier, lengte 56, 162 gram, oplopend vanaf 7,6 mm t/ m 14 6-k Bloedkoralen collier met een 14 kt. gouden slot 6-k Granaten collier met zilveren sluiting, 50 lang, nieuwwaarde 245,00 6-k Koopje diverse doublé manchet en boordknopen 6-k Kt. geelgouden ring bezet met amethyst en 64 briljant geslepen diamanten, 0.50 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 3.3 gram, ringmaat 17,75, nieuwwaarde 1500,00 6-k

27 Kt. geelgouden ring bezet met 30 briljant geslepen diamanten, 0.30 ct., kleur: wit, kwaliteit: VVs, middensteen 0.23 ct., 1,9 gram, ringmaat: 18, nieuwwaarde 1750, Kt. geelgouden ring bezet met blauwe topaas en 26 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: wit, kwaliteit: Vs, ringmaat 17,5, 3,6 gram, nieuwwaarde 1000, Kt. geelgouden ring bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 0.20 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Si, 9,9 gram, ringmaat 18,25, nieuwwaarde 1250, Kt. rose gouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0.25 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 3,3 gram, ringmaat 16,25, nieuwwaarde 750, Kt. rose/witgouden ring bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 0.12 ct., kleur: Top wit, kwaliteit Vs, ring met briljanten is draaibaar, 12,5 gram, ringmaat 17, Koopje van een porseleinen dekselvaas, 27 en een porseleinen vaas met decor van vier vrouwen op een terras, China 20e eeuw, 30 6-k k k k k Loc Gelobde Imari sierschotel met floraal decor, Japan, 20e eeuw, 30 Loc Koopje van twee Japans Imari porseleinen vazen (1 gerestaureerd) een Taiwanese porseleinen kom en een Chinees porseleinen dekselbeker, 20e eeuw Loc Oosterse flacon met afbeeldingen in le (beschadigingen) Loc Aardewerken theebus met bronzen dop, h Loc Bronzen Boeddha hoofd, Thailand, 20e eeuw, h.26 Loc Houten kistje bewerkt met been, h.17 x b. 24 x d.20 Loc Antieke gepolychromeerd Delfts aardewerken schotel met chinoiserie decoratie, diam Koop van een porseleinen dekselpot met floraal motief, 15, een wandvaas op geel fond en een gemberpotje met deksel op zwart fond, China 20e eeuw Loc Loc Javaanse doos i.v.v. een masker, Indonesië, 12 x 19 Loc Koopje divers porselein w.o. Imari Loc Handgeknoopt Indo Bidjar kleed, 297 x 189 Loc Grote koop diverse met goud gedecoreerde glazen Loc Koperen Art Nouveau hanglamp Loc Kroonluchter met druppel glaspegels Loc Antieke 12 arms pennenkroon, 18e eeuw Loc H.A.C. Dekker, Boereninterieur met personen, olieverf op doek, 88 x 55 Loc Johan Embrosius Wetering de Rooy, Woudrichem Den Haag, Riviergezicht met vissers, olieverf op doek, 60 x Johan Embrosius Wetering de Rooy, Woudrichem Den Haag, Gezicht op Oosterbeek, olieverf op doek, 40 x Antieke mahoniehouten geschulpte eetkamertafel met 5 bijpassende mahoniehouten stoelen met velours bekleed Loc Loc Loc Antieke geel marmeren pendule met brons beslag en 2 bijpassende coupes Loc Houten schemerlampvoet met zand/roodkleurige kap, h.65 Loc Mahoniehouten bijzettafel met koperen beslag en afgedekt met marmeren blad, h.74 x diam.54 Loc Eikenhouten Jugendstil medicijnkastje, h.49 x b.34 x d.18 Loc Antiek eikenhouten medicijnkastje met lade, h.57 x b.49 x d.30 Loc Aarnout van Gilst ( ), Dame in besneeuwd stadsstraatje bij lantaarnlicht, olieverf op doek, 38 x 48 Loc Rob de Haan, Landschap met bruggetje, olieverf op doek, 100 x 70 Loc Antieke Hollandse eikenhouten met ebbenhouten afgezette 2-deurs kussenkast, 18e eeuw, h.200 x b.180 x d.80 Loc Koop divers Chinees en Europees porselein Loc Art Deco tafellampje op houten voet met gesatineerd schaal kapje, h.40 Loc

28 703 Rijkbewerkte Chinese bijzettafel, h.74 x b.50 x d.50 Loc Notenhouten armfauteuils met geborduurde stoffering Loc Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek, 102 x 83 Loc G.van Os, Binnenpoort te Culemborg, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Houten 16-vaks stellingkast rustend op industriële metalen wielen en rondom afgewerkt, h.204 x b.186 x d.41 Loc B. de Vries, Winterlandschap met schaatsers, olieverf op doek, 90 x 60 Loc Willem, Bloemstilleven, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Soewardja, Indonesisch landschap, olieverf op doek, 45 x 30 Loc J. Verbrugge, Bomenwagens in bosrijke omgeving, olieverf op doek, 70 x 40 Loc Hans, Visser op het strand met een krab, olieverf op doek, 70 x 53 Loc Jan Korthals, Amsterdam Amsterdam, Afgemeerde vissersboten, olieverf op doek, 50 x Onb.meester, Landschap met paard, hond en personen, olieverf op paneel, 40 x Hessel de Boer, Haarlem , Gesigneerd op achterkant, Winterdorpsgezicht Blaricum, olieverf op doek, 80 x 70, herkomst : particuliere collectie 716 Naar Louis Apol, Winterlandschap met schaatsende personen, olieverf op doek, 39 x 23 Loc Loc Loc Loc Ond.gesign., Moeder en kind in interieur, olieverf op doek, 50 x 40 Loc M. Laspeyre, Berglandschap met bomen, olieverf op doek, 100 x 70 Loc Arend van de Pol, Utrecht Utrecht, Koeien in landschap, olieverf op doek, 60 x Omgeving Hendrik Gerrit ten Cate, , Dorpsgezicht bij nacht, olieverf op paneel, 25 x 31 Provenance: uit de collectie Galerie Wijdemeren Breukeleveen 721 Ond. gesign., Boerenmeisje met hond in het bos, olieverf op paneel, 24 x 32 Loc Loc Loc Spiegel in bewerkte lijst, h.80 x b.56 Loc Porseleinen beeld van een zittende Boeddha, 20e eeuw, h.27 Loc Met Chinese krijgers gedecoreerde aardewerken cachepot, 20e/21e eeuw, h.30 x diam.20 Loc Gepolychromeerde houten Oosterse beelden Loc Wijnkan in verzilverd montuur, h.26 Loc Porseleinen gemberpot met decor van draken, h.22 en blauw/wit porseleinen kraagvaas, h.32 (gelijmd), 20e eeuw Loc Blauw gesatineerd glazen Art Deco vaas gesigneerd Espaivet, h.30 Loc Twee Japanse Satsuma porseleinen vazen, 20e eeuw, h.26 Loc Twee Japans Imari porseleinen gekartelde schotels, 19e eeuw, diam. 25 Loc Delig wijnset bestaande uit een karaf, h.40 en 6 glazen Loc Antiek houten masker, Indonesië, 19e eeuw Loc Blauw gesatineerd glazen Art Deco vaas, h.23 Loc Delig champagneset bestaande uit een karaf, h.24 en 6 glazen Loc Grote met bloemen en vogels gedecoreerde cloisonné dekselpotten, h.20 Loc Set kristallen decanteerkaraffen, h.26 Loc Mintgroen glazen Art Deco vaas met reliëfdecor van dennenappels, h.20 Loc Bronzen cupido met panfluit, h.33 Loc

29 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 739 Koperen bureaulampje Loc Gepolychromeerd beschilderd houten gelakt dressoir met 3 deuren, h.85 x b.250 x d Kt. rose gouden entourage ring bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamanten totaal circa 0,30 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. rose gouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,10 ct., ringmaat 17 (53) Loc k k Kt. rose gouden ring bezet met turquoise en koraal, ringmaat: 18 (57) 6-k Paar 14 kt. geelgouden oorknoppen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0.08 ct., kleur: Top wit en kwaliteit Vs, 6,1 gram, nieuwwaarde 975, Kt. geelgouden hanger bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0.08 ct., kleur: top wit, kwaliteit: Vs, 1,6 gram, nieuwwaarde 350, Kt. geel/witgouden hanger bezet met saffier en 10 briljant geslepen diamanten, 0,15 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 1,5 gram, waarde 900, Kt. bicolor gouden ring bezet met een briljant geslepen diamant, totaal circa 0,01 ct., ringmaat: 17 (53) Kt. bicolor gouden entourage ring harp model met centraal een blauwe topaas en aan entourage briljant geslepen diamanten totaal circa 0,74 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. geelgouden ring bezet met centraal een briljant geslepen diamant van 1,23 ct., (J/VS) en op de scheen kleinere briljant geslepen diamanten in totaal circa 1,72 ct., ringmaat 18 (56) Kt. geelgouden armband bezet met 57 briljant geslepen diamanten, 1,75 ct., kleur light brown-kwaliteit piqué, 8.5 gram, 18.5 cm lang, nieuwwaarde 1750, Kt. geelgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0.04 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Vs, 3,2 gram, ringmaat 20,5, nieuwwaarde 500, Kt. geel/witgouden ring bezet met 12 briljant geslepen diamanten, 0.25 ct., kleuren: lichtgeel en wit, kwaliteit: Vs, 8,3 gram, nieuwwaarde 1250, Kt. geelgouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0.10 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Vs, 5,4 gram, ringmaat 19, nieuwwaarde 750, Kt. geelgouden ring bezet met parel en 1 briljant geslepen diamant, 0.35 ct., 2.5 gram, ringmaat 17,75, nieuwwaarde 500, Kt. geelgouden ring bezet met 3 diamanten 0,30 ct., 2,1 gram, ringmaat 16,25, nieuwwaarde 425, Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 10 diamanten/baguette slijpsel, 0,45 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 2,7 gram, ringmaat 16,25, nieuwwaarde 1250,00 6-k k k k k k k k k k k k k IJzeren schild als lamp met beige stoffen kappen, h.67 Loc IJzeren schild als lamp met beige stoffen kappen, h.67 Loc Twee Chinees rood porseleinen steelvazen en een dekselpot, 20e eeuw Loc Bronzen sculptuur van een fluitspelende jongen, h.54 Loc Metalen Empire-stijl haardbokken Loc Blauw/wit porseleinen pot, h.35,5 Loc Bronzen beeldengroep van een olifantenkudde op tak, L.70 x h.ca.16 x d.27 Loc Koopje van divers Swiebel Muster gedecoreerd porselein Loc Deels blauw gelakte eetkamertafel, h.78 x L.320 x b.100 Loc Moderne set van 4 eetkamerstoelen met leder bekleed Loc Moderne set van 4 eetkamerstoelen met leder bekleed Loc Antiek gebogen eikenhouten kabinet, Holland ca.1810, h.223 x b.173 x d.60 Loc Gepolychromeerd houten beeld van een Boeddha, h.42 Loc Delig likeurset bestaande uit karaf, h.23 en 6 glaasjes Loc

30 771 Geglazuurde wit porseleinen lampvoet met decoratie van bamboe en rode kap, h.40 Loc Antieke rijkbewerkte eikenhouten schrijftafel met lade, h.95 x b.80 x d.50 Loc Ond.gesign., Winterlandschap, olieverf op doek, 60 x 50 Loc L. Dumoncean, Het uitladen van een vissersschip op het strand, olieverf op paneel, 56 x 37 Loc Koperen zittende Boeddha in lotushouding, h.30 Loc Japans blauw Imari porseleinen cachepots met drakendecoraties, 20e eeuw, h Johan Meijer, Amsterdam Laren, Landschapje, olieverf op doek, 50 x Albert Zwartjes, Utrecht , Dorpsgezicht, olieverf op doek, 59 x 69 Loc Loc Loc Antieke mahoniehouten rijkbewerkte wandtafel, h.73 x b.87 x d.43 Loc Bronzen sculptuur van een naakt rustend op marmeren voetstuk, h.55 Loc Met personen in landschap gedecoreerde aardewerken kraagvaas, 20e eeuw, h Met personen in landschap gedecoreerde aardewerken kraagvaas, 20e eeuw, h.40 Loc Loc Wit gelakte 4-deurs hoekkast met koperen knoppen, h.221 x b.120 x d.80 Loc Oude blauw Imari porseleinen cachepot, 20e eeuw, h.30 Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier bonheur met opstand, Holland ca.1840, h.210 x b.103 x d.46 Loc Boheems kristallen wijnglazen en 6 likeurlgazen Loc Twee met bloemen gedecoreerde cloisonné dekselpotten, h.20 Loc Kavel met Art Deco tin, o.a. Kayserzinn en gero Loc Antieke mahoniehouten coulissetafel rustend op bewerkte poot, h.78 x diam.140 Loc Antieke mahoniehouten stoelen met rood velours bekleed Loc Kristallen fruitschaal op voet, h.30 x diam.42 Loc Wedgewood serviesdeel, Edme USA, made in England Loc Handgeknoopt kleed, 210 x 140 Loc Biedermeier stoel met geel/goudkleurige bekleding Loc Antiek mahoniehouten samengesteld topbureau, h. 235 x b. 115 x d. 53 Loc Grote koop handgeblazen glazen naar antiek voorbeeld Loc Koop divers kristal, etc. Loc Notenhouten fauteuil met gestreept velours bekleed Loc Legering sculptuur van een panter, h.18 x b.54 Loc Stel gepolychromeerde met personen gedecoreerde porseleinen vazen, 20e eeuw, h.58,5 Loc Jan P. Koenaards, Berglandschap, aquarel, 53 x 40 Loc Willem (Wim) van Aken, Amsterdam Huizen, Dorpsgezicht, aquarel, gedateerd 1995, 34 x 51 Loc J. van Straaten, Afgemeerde botters bij de kerk, olieverf op doek, 60 x 50 Loc C.G. Lewis, Oude Engelse gravure, 60 x 48 Loc Oude kleurgravure van Herdershonden, 63 x 46 Loc Rob de Haan, Stilleven met bloemen en appels, olieverf op doek, 80 x 60 Loc J. Bal, Zeilschepen op open water, olieverf op doek, 50 x 70 Loc L. Waart, Zeilende schepen op open water, olieverf op doek, 77 x 64 Loc Chroom Art Deco lamp met 3 glazen bollen, h.76 Loc Vernikkeld bronzen Art Deco hanglamp met crèmekleurig opaalglazen platen en kapjes Loc

31 811 Verchroomde Art Deco hanglamp met wit opaalglazen kapjes Loc Metalen Art Deco hanglamp met glazen kelken, h.80 x b.40 x d.40 Loc Metalen 9-lichts kroonluchter gedecoreerd met bladeren en kristallen pegels, ca. h.100 x diam.70 Loc Abstracte bronzen sculptuur rustend op marmeren voetstuk, h.16 Loc Antieke mahoniehouten lierpendule, ca.1830, h.41 Loc Art Deco sculptuur van een poes met glazen oogjes op marmeren voetje, h.15 Loc Kristallen lekschaal op onderschotel Loc Antieke blauw/wit met decoraties aardewerken schotel, 18e eeuw, diam.30 Loc Sybren Valkema, , blauw/wit gestippeld glazen glasobject, gesign. aan de onderzijde en 71B12H Blaricum, h.16 x diam.30 Loc Legering bronskleurig beeld, Charmeuse naar Guillemin, h.46 Loc Stel Art Deco boekensteunen met voorstelling van vogels op zwart geaderd marmer, gesigneerd 822 Sybren Valkema, , blauw/groen glazen glasobject, gesign. aan de onderzijde en 89B35H Blaricum, h.22 x diam.11 Loc Loc Blauw/wit porseleinen sculptuur van een Chinese man, 20e eeuw, h.44,5 Loc Kristallen karaf met stop gegraveerd met voorstelling van Dorow (Duitsland/ Polen) en paarskleurig gegraveerd sierglas Kt. geelgouden hanger bezet met 33 diamanten, 0,85 ct., diameter 20 mm., 3,3 gram, nieuwwaarde 1850, Paar 14 kt. geel/witgouden oorstekers bezet met 14 diamanten baguette geslepen, 0,25 ct., gewicht 3,6 gram, nieuwwaarde 1150, Paar 14 kt. geelgouden oorstekers bezet met bloedkoraal, 3,7 gram, nieuwwaarde 600, Kt. geelgouden ring bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 0.08 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Si, 2,3 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 400, Kt. tricolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,12 ct., ringmaat 18 (57) Kt. geelgouden collier met hanger met 32 briljant geslepen diamanten, 0.45 ct. [kleur: G+kwaliteit piqué], 4.7 gram, lengte 42, nieuwwaarde 1175,00 Loc k k k k k k Kt. gouden collier met medaillonhanger, 6,7 gr. 6-k Paar 14 kt. geelgouden oorbellen bezet met goud topaas en 84 briljant geslepen diamanten, 0,65 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 3,3 gram, nieuwwaarde 1250, Kt. rose gouden markies ring bezet met Bolsjewiek geslepen diamanten totaal circa 1,00 ct., ringmaat 16,25 (51) Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,20 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt. rose gouden rijring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,18 ct., ringmaat 17 (53) Kt. bicolor gouden ring bezet met een briljant geslepen diamant totaal circa 0,06 ct., ringmaat 17 (53) Kt. geelgouden oorbellen bezet met goud topaas en 82 briljant geslepen diamanten, 0,65 ct., 3,5 gram, nieuwwaarde 1650, Kt. geelgouden ring bezet met 3 diamanten, 0,70 ct., 3,5 gram, ringmaat 16,25, nieuwwaarde 1250,00 6-k k k k k k k Kt. gouden stropdasklem, 9,5 gr. 6-k Rosé gouden oorstekers bezet met parel en briljant geslepen diamant 6-k Frederik Hendrik 'Frits' Mondriaan, Den Haag Den Haag, Landschap met boerderij, olieverf op paneel, 24 x Frederik Hendrik 'Frits' Mondriaan, Den Haag Den Haag,Landschap met bosven, olieverf op paneel, 24 x 17 Loc Loc

32 843 Sarreguemines, vijf gepolychromeerd aardewerken borden ter gelegenheid van de Wereldtentoonstelling Parijs 1900, diam. 21,5 844 Antieke marmeren pendule met vuurvergulde ornamenten en een klassieke voorstelling, h.52 x b.36 x d.18 cm 845 Antieke groen marmeren Empire pendule met bovenop het uurwerk een paard, h. 45 x b. 27 x d. 10,5 846 Antiek lakwerk naaikist met diverse ivoren attributen ingelegd met een chinoiserie decoratie 847 Sybren Valkema, , blank bruin/wit glazen object, gesign. aan de onderzijde en 80922H Blaricum, h.26 x diam Porseleinen beeld van een dame met kleine harp op sokkel, onderzijde gemerkt voor Parijs/Samson, ca. 1880, ca. h Albertus Verhoesen, Utrecht Utrecht, Kippen en vee in landschap, olieverf op paneel, gedateerd 1872, 24 x 18 Provenance: particuliere collectie 850 Antieke mahoniehouten Victoriaanse speeltafel met rood vilten blad, h.77 x b.80 x d.39 of Antieke eikenhouten Renaissance 4-deurs kast met leeuwenkoppen, 17e eeuw, h.163 x b.160 x d Wouterus Verschuur Jr., Paard en wagen met personen op binnenplaats, aquarel, gedateerd 1875, 45 x Antieke mahoniehouten Empire spiegellijst met spiegel, Holland ca.1820, h.192 x b.58 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Beeldje van een kindje met cape rustend op onyx voetje, h. 19 Loc Stel nautilus schelpen Loc Antieke geslepen kristallen deksel pot, h.20 Loc Blauw satiné Art Deco vaas, h. 20 Loc Art Deco tafellampje met voorstelling van een vis, h.21 Loc Chinees porseleinen dekselbakje i.v.v. een peer met decor van vogels, 20e eeuw 860 Gepolychromeerd porseleinen kom met deksel met voorstelling van "Hollanders", Japan 20e eeuw Loc Loc Gekleurde Chinees porseleinen neksteun, 20e eeuw Loc Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen gembercoupes Loc Stuk koraal op vergulde voet Loc Antieke Franse marmeren pendule met verguld bronzen putto naast het uurwerk, L. Leroy & Cie., Paris, te dateren circa 1899, h.25,5 Loc Antieke vuurvergulde 4-arms kandelaars, h.52 Loc Koopje divers Makkumer aardewerk Loc Koop van 6 diverse Imari porseleinen schotels, Japan 19e eeuw Loc Gepolychromeerd porseleinen sculpturen van Chinezen, 20e eeuw Loc Meetkundig instrument in houten kist, 19e eeuw Loc Koopje van 3 antieke wit/blauw gedecodeerde Delftse aardenwerken borden Loc Verzilverde 5-arms kandelaar, h.56 Loc Chinees porseleinen bloempot met decor van geisha's, h.32 x diam.39, 20e eeuw Loc Antieke wortelnotenhouten theetafel met 2 laden, h.75 x b.71 x d.52 Loc Stel tafellampen met kappen, h.60 Loc Groen marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Antieke deels vuurvergulde bronzen Empire pendule met naast het uurwerk een man met harp, h.59 Loc In grijze krijtverf geschilderde Louis Seize bijzettafel, h.77 x b.82 x d.50 Loc Oude notenhouten ridderfauteuil met gobelin stof bekleed Loc

33 879 Grote marmeren Art Deco pendule geflankeerd door twee bronzen dames met dieren, h.29 x b Antieke eikenhouten rijkbewerkte 6-deurs Credens kast, h.158 x b.140 x d.58 Loc Loc Houten Afrikaanse beelden Loc Antieke vrucht boomhouten betaaltafel, h.74 x b.102 x d.90 Loc Tafellamp op verzilverd bronzen voet met geel glazen kap, h.57 Loc Houten beeld van een vrouw, h.100 Loc Gekleurd glazen vaas, h.35 Loc

34 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 886 Antiek houten hokkertje met marmeren blad, China, h.16 x diam.21 Loc Gepolychromeerd houten rekje (voor 6 glazen) Loc Antieke mahoniehouten 8-kantige coulisse-tafel met diverse tussenbladen, h.75 x diam.140 Loc Antieke ingelegde mahoniehouten stoelen met groen velours bekleed Loc Zilverkleurige champagnekoeler, h.18 Loc Stel 5-arms kandelaars, h.30 Loc Koop divers wit met goud gedecoreerd porseleinen serviesgoed Loc Grote in diverse kleuren uitgevoerde 3-zitsbank met losse kussens, h.70 x L.200 x d.90 Loc Handgeknoopt Pakistaans Sumac Kelim tapijt, 238 x 275 Loc Wortelnotenhouten kist/tafel met stoffering aan binnenzijde, h.32 x b.96 x d Bronzen sculptuur van vrouw met twee honden rustend op marmeren sokkel, h.41,5 x 44 Loc Loc Uit hardhout boomwortel vervaardigde kruk/bijzettafel, h.70 Loc Jacob (Jaap) de Ruig, Baarn Baarn, De baanveger, olieverf op doek, 50 x Ond.gesign., Stadsgezicht met personen en paard en wagen, olieverf op doek, 63 x Alfred van Werven, , Huisje in landschap, gedateerd 1951, 60 x Victor Bauffe, Bergen Den Haag, Landschap met molen, olieverf op doek, 62 x Pieter de Regt, Rotterdam Loosduinen, Boerderij in winterlandschap, olieverf op doek, 130 x J. Mulder, Schaatsende personen in landschap, olieverf op doek, gedateerd 1986, 90 x Leendert van der Vlist, Landschap met ophaalbrug, olieverf op doek, 60 x 80 (dit schilderij is afkomstig uit de nalatenschap van de familie vd Vlist) 905 J.J. Voskuil, Stilleven met bloemen, appels en peren, olieverf op doek, 126 x Zeer grote antieke spiegel met houten lijst gedecoreerd met kindergezichtjes, h.193 x b.130 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Eikenhouten 2-deurs kabinet geflankeerd door zuilen, h.220 x b.143 x d.56 Loc Geglazuurde wit porseleinen lampvoet met decoratie van bloemen en met beige kap, h.40 Loc Geelgouden gladde ring en geelgouden rozet ring (steentje ontbreekt) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 24 briljant geslepen diamanten totaal circa 1,00 ct., ringmaat 16,5 (52) 6-k Kt. gouden strikbroche bezet met briljant geslepen diamant, 8,1 gr. 6-k Gouden 7 gulden munt in omranding, 7 gr. 6-k Oude 14 kt. gouden heren en dameszegelring, totaalgewicht 13 gr. 6-k Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 42 diamanten, 8/8 slijpsel, 0,40 ct., 5,4 gram, ringmaat 16, nieuwwaarde k Antiek rijkbewerkt 14 kt. gouden dameszegelring, 4,7 gr. 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 13 diamanten 0,20 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Si, 10x 8/8 slijpsel en 3 briljantslijpsel, 3,5 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 900, Kt. bicolor gouden ring bezet met een briljant geslepen diamant, totaal circa 0,03 ct., ringmaat 18 (57) Kt. geelgouden ring met saffier en 2 briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,02 ct., ringmaat 16 (50) 6-k k k

35 Kt. geelgouden ring bezet met amethyst en 6 diamanten, 8/8 slijpsel, 0,12 ct., 4 gram, ringmaat 16,25, nieuwwaarde 425, Kt. geelgouden ring bezet met een briljant geslepen diamant totaal circa 0,15 ct., ringmaat 17 (53) Kt. geel/witgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten 0,15 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 2,5 gram, ringmaat 17 1/2, nieuwwaarde 525, Kt. geelgouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,90 ct., kt. geelgouden ring bezet met 64 briljant geslepen diamanten, 0,85 ct., kleur wit, kwaliteit Si, 3,3 gram, ringmaat 18,25, nieuwwaarde 1250, Kt. geelgouden solitair oorhangers bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,24 ct., 925 Gepolychromeerde porseleinen schotel met decoratie van vogels, 20e eeuw, diam.42 6-k k k k k k Loc Gekleurde glazen vaas, h.45 Loc Antieke eikenhouten Empire 4-laden commode, Holland ca.1820, h.97 x b.93 x d.48 Loc Tafellamp gemaakt van een antieke porseleinen bierpomp op koperen voet Loc Handgeknoopt kleed, 200 x 164 Loc Benen 10-laden kastje, h.13 Loc Gepolychromeerd porseleinen bakje gedecoreerd met bloemen, insecten en vogels, 20e eeuw, h Koopje van een blauw/wit porseleinen flesje met reliëf van een bloem, porseleinen snuifflesje en terracotta kopje, Cambodja Loc Loc Blanc de Chine, zittende Hotei, China, 20e eeuw, 16 x 20 Loc Stuk koraal Loc Benen pijp met hoofd van man Loc Benen inro met decor van vissen en vogels Loc Verguld bronzen 1-lichts kandelaar met florale decoratie en rocaille, 19e eeuw, h.28,5 Loc Antiek religieus borduurwerk in vitrine, h.25 x b.16 (klein defect) Loc Twee koperen kraagkandelaars, h.18 Loc Antieke schildpad Loc Sculptuur van een Indiaan op marmeren voet Loc Benen netsuké van een eend Loc Benen netsuké van man met karbouw Loc Benen rond doosje met deksel en afbeeldingen van diverse vogels Loc Twee boekensteunen met zeemeeuwen op golf op groen marmeren voetstuk, h.22 Loc Met vogels gedecoreerde meer kleurige vazen Loc Gepolychromeerd porseleinen Wucai dekselbakje met draak, 20e eeuw Loc Benen ruggenkrabber met erotische afbeelding Loc Benen briefopener Loc Chinees porseleinen Qianlong trekpotjes, 20e eeuw Loc Benen kurkentrekker i.v.v. een man Loc Cantonees gepolychromeerd porseleinen schaal gevat in koperen monturen, 19e eeuw, 26 Loc Gepolychromeerd porseleinen famille verte warmwaterkruik, 20e eeuw Loc Stel antieke romantische gravures, ca.1800 Loc Kistje met haaientanden etc. Loc Antieke trekkersvis Loc Boek met geheime bergruimte met oude kaft Loc

36 958 Verrekijker en microscoop in lederen foedraal, ca.1800 Loc Vintage krokodillen lederen tas Loc Uit hardhout boomwortel vervaardigde kruk/bijzettafel, h.70 Loc Blauw geglazuurde aardewerken krab als radiatorbak, (chip) h.21 x b.30 Loc Metalen tuinschalen op sokkel Loc Handgekapte stenen sculptuur van olifant, h.47 x L.63 x b.22 Loc Gietijzeren parapluhouder Loc Massief teakhouten 3-persoons tuinbank, h.90 x b.130 x d.43 Loc Uit hardhout boomwortel vervaardigde kruk/bijzettafel, h.70 Loc Bronzen beeld van meisje met ezel rustend op sokkel, h.34 (incl.sokkel) Loc Koperen klokje met pilaren Loc Rookglazen Art Deco vaas, h.30 Loc Boheemse kristallen champagne-flutes Loc Oud Delfts bord met polderlandschap. diam.24 Loc Art Deco vaas, Scailmont, h.34 Loc Art Deco tafellampje met leeuwin, h.17 x b.32 x d.16 Loc Grote met bloemen en vogels gedecoreerd cloisonné dekselpotten, h.18 rustend op houten sokkels Loc Met personen in landschap gedecoreerde aardewerken kraagvaas, h.43 Loc Pleet Art Deco tafellamp met gesatineerde glazen kap, h.35 Loc Koperen deurstopper i.v.v. een paard, h.48 Loc Boeddhahoofd als schemerlamp, h.58 Loc Boheemse kristallen wijnglazen Loc Stel gelood kristallen bonbonnières op voet, h.28 Loc Art Deco tafellamp met voorstelling van danseres voor satiné glasplaat, h.26 Loc Koopje van een kristallen fruitschaal en 2 bijpassende kandelaars, h.24 Loc Dhal-schild, Indo-Perzisch, 1e helft 19e eeuw Loc Bronzen gepatineerde sculptuur van een Boeddha, h.24 Loc Metalen sculptuur van drie honden Loc Bronzen sculptuur van een paard op zwart marmeren voetstuk, h.23 Loc Schelp vermaakt tot lamp Loc Art Deco tafellamp met twee spelende beren en gewolkt glasbolletje, h.20 Loc Metalen deurstopper, i.v.v. een hond, h.21 Loc Chinees porseleinen cilindervaas, 20e eeuw, h.24 Loc Gepolychromeerde Chinees porseleinen dekselpot, 20e eeuw, h.37 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen steelvazen met landschap decoraties, 20e eeuw, h Kt. witgouden ring bezet met cultivé parel, 7 mm., en 8 briljant geslepen diamanten, 0.08 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Vs, 5,1 gram, ringmaat 16, nieuwwaarde 765, Kt. witgouden ring bezet met 52 diamanten, 37 briljant in 8/8 slijpsel en 15 baguettes, 0,85 ca., 3,9 gram, ringmaat 18,25, nieuwwaarde Kt. witgouden ring bezet met saffier en 44 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 6,3 gram, ringmaat 18,25, waarde 1750, Kt. witgouden ring bezet met 6 diamanten, 8/8 slijpsel en saffier, 3,1 gram, ringmaat 16,75, nieuwwaarde 500, Kt. witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,75 ct., kleur G, kwaliteit Vs, 2,8 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 2000, Kt. witgouden ring bezet met 5 smaragden, 1,9 gram, ringmaat 16,75, nieuwwaarde 300,00 Loc k k k k k k

37 999 BWG opengewerkte ring met tekst 6-k Kt. witgouden collier met 14 kt. witgouden hanger bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,10 ct., kleur: G, kwaliteit: VVs, lengte 40, gewicht 5,2 gram, nieuwwaarde 1000, Paar 18 kt. witgouden oorbellen, diameter 23 mm., gewicht 8,8 gram, nieuwwaarde 975, Kt. witgouden hanger bezet met 23 briljant geslepen diamanten, 0.75 ct., kleur: wit, kwaliteit: Si, breedte 20 mm., gewicht 3,5 gram, nieuwwaarde 1850, Twee 18 kt. witgouden hartvormige oorbellen bezet met briljant geslepen diamanten, 0,80 ct. en parels 6-k k k k e Gehalte zilveren ring bezet met markesiet en onyx 6-k Kt. witgouden armband, model band, 5 mm. breed, binnenmaat 53 x 60 mm., 6,9 gram, nieuwwaarde 900, Paar 18 kt. witgouden oorbellen, diameter 42 mm., gewicht 7,3 gram, nieuwwaarde 850, Kt. witgouden hanger bezet met 16 briljant geslepen diamanten, 1,10 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 28 x 46 mm., 6,3 gram, nieuwwaarde 2000,00 6-k k k Twee witgouden oorbellen bezet met parels en briljant geslepen diamant 6-k Gerardus (Gerard) Johannes Koekkoek, Hilversum Hilversum, Winterlandschap met molen, olieverf op doek, 60 x Gerardus (Gerard) Johannes Koekkoek, Hilversum Hilversum, Afgemeerde coaster, olieverf op doek, 60 x 81 Herkomst: Galerie Erich Beckmann, Hannover (Duitsland), Simonis & Buunk Kunsthandel, Ede; particulier bezit 1011 Gerardus (Gerard) Johannes Koekkoek, Hilversum Hilversum, Havengezicht met o.a. zeil en stoomschepen, olieverf op doek, 70 x 57 Loc Loc Loc Europees gedecoreerde Chinees porseleinen kommen, 18e eeuw Loc Ovale Limoges le plaquette met voorstelling van Fransiscus, achterzijde van de plaquette gesigneerd "Laudin au Fauxbourgs de Magnine à Limoges" (= Jacques II Laudin en atelier), 17 x 13 Loc Oude cloisonné vaasjes, 20e eeuw, h.19 Loc Emile Laporte, Frankrijk , 'La Defense du Sol', bruin gepatineerde bronzen sculptuur van een man met haan op draaibare sokkel, met signatuur E. Laporte, h.68 Loc Antieke notenhouten zuil met marmeren blad, h.113 x b.32 x d.32 Loc Oud blauw/wit met bloemen gedecoreerd Japans porseleinen theebusje, 20e eeuw 1018 Art Deco lamp in de vorm van een groen gepatineerd bronzen krijger en een witte opaline kap, 38 x 64 Loc Loc Antiek gesigneerd portret miniatuur in houten lijstje Loc Stuk wit koraal op houten voet Loc Koop van een porseleinen serviesje, tafelklokje, domino-set en boekje Loc Koopje diverse bestaande uit een medaille, diverse oude balpennen, etc. Loc Marmeren met glazen Art Deco fotolijst geflankeerd met dobbelstenen, h.23 x b.40 x d.10 Loc Houten beeld van een tekkel, h.36 x b.69 x d.10 Loc Chinees messing bewaarkistje ingelegd met o.a. draken, begin 20e eeuw, 19 x 12 Loc Bronzen kompas in houten kistje Loc Porseleinen schotel met floraal decor en drie vogels, h.44 op houten standaard, 20e eeuw Loc Antiek beschilderd hangoortafeltje, h.75 x b.63 x d.28 of 102 Loc Art Deco tafellamp op vernikkelde voet met vierkante wit opaalglazen kap, h.45 Loc Art Deco sculptuur van een leeuwin op marmeren basement, h.40 x b.84 Loc

38 1031 Met personen in landschap beschilderde rode Chinese kist, h.95 x b.143 x d Goudkleurige kuifspiegellijst met spiegel met vakverdeling, (1 spiegeltje defect) 214 x 107 Loc Loc Zwart houten lampvoet met oker gele kap, h.165 Loc

39 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Zwart houten lampvoet met oker gele kap, h.165 Loc Eikenhouten rijkbewerkte panelenkist,18e eeuw, h.65 x b.130 x d.50 Loc Ronde messing salontafel met rookglazen blad, h.49 x diam.112 Loc Geel gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpotten met dierfiguren, 20e eeuw, h.20 Loc Mahoniehouten bestekkist Loc Engels bijzettafeltje met 1 lade en een groen lederen blad, h.46 x b.83 x d.50 Loc Goud gelakte armfauteuils met groen bewerkte velours stof bekleed Loc Verchroomde design hanglamp met wit opaalglazen bollen Loc Verchroomde design hanglamp Loc Verchroomde design hang lamp met twaalf lichtpunten Loc Deels zwart met koperen jaren 50 hanglamp met zwart gedecoreerde crème opaline glazen kapjes Loc Ronde bewerkte tuinschaal, h.22 x diam.61 Loc Oude zandstenen opengewerkte vierkante tuinconsole met bloem- en bladmotieven, h.100 x b.30 x d.30 Loc Wit gelakte metalen tuinvazen, h.ca. 62 Loc Blauw gelakt keukenrek, h.48 x b.84 x d.27 Loc Betonnen tuinbankje ondersteund door 2 kapitelen met figuren, h.44 x b.102 x d Metalen opengewerkte bijzettafel/zuil met teakhouten blad, h.81 x b.36 x d Metalen opengewerkte bijzettafel/zuil met teakhouten blad, h.81 x b.36 x d.36 Loc Loc Loc Handgeknoopt kleed, 220 x 127 Loc Handgekapte marmeren sculpturen van rammen, h.50 x L.50 x b.20 Loc Tafellamp op koperen voet met witte glaskap, h.56 Loc Originele porseleinen Russische (USSR) borden met voorstelling van sprookjes, Palech, diam.20 (met echtheidscertificaten) Loc Zes met dieren beschilderde borden, diam.22 Loc Antiek gepolychromeerd Biedermeier serviesdeel Loc Glazen lotus op draaiplateau, h.15 x diam.20 Loc A.R. Jamar, Boereninterieur met moeder en kinderen, olieverf op doek, gedateerd 1941, 60 x 50 Loc Antieke spiegel in goudkleurige lijst, 43 x 95 Loc Onb.meester, Zwitsers landschap met wandelende dame bij waterrad, olieverf op doek, 70 x Frits Hubeek, Amsterdam Amsterdam, tuinatelier van H. Duim, Naarden, olieverf op doek, gedateerd 1951, 60 x John Bevort, Utrecht Utrecht, Landschap met fazant, olieverf op doek, 100 x 80 Loc Loc Loc Anton Dirckx, , Vrouw op zandweg, olieverf op paneel, 20 x 29 Loc Rob de Haan, Bosgezicht, olieverf op doek, 90 x 60 Loc George Gillis Haanen, , Lezende vrouw met hond in interieur, sepia, 15,5 x 19,5 (links boven gemonogrammeerd) 1067 John Bevort, Utrecht Utrecht, Havengezicht, olieverf op doek, 100 x Marinus Adrianus George (Rien) Goené, Utrecht Utrecht, Interieur met figuren, olieverf op board, 122,1 x 60,8 Provenance: Simonis & Buunk kunsthandel; particuliere collectie Loc Loc Loc Met landschap gedecoreerd aardewerken serviesdeel Loc

40 1070 L. de Wit, Boerderijen in besneeuwd landschap, gouache, gedateerd 1924, 73 x 60 Loc Ond.gesign., Huis in landschap, gouache, 50 x 60 Loc Blauw gedecoreerde cachepot, h.ca. 45 x diam.44 xm. Loc Blauw gedecoreerde cachepot, h. ca.45 x diam. 43 Loc Grote bronzen beer, h.167 x b.70 x d.110 Loc Verzilverde wijnkoeler met druivenranken gedecoreerd, diam.39 Loc Art Deco tafellampje op plate voet met blauw glazen kapje, h.41 Loc Kt. witgouden collier met hanger bezet met briljant geslepen diamant 6-k Kt. witgouden collier met harthanger bezet met 16 briljant geslepen diamanten, 0.18 ct., 45 lang, 2,6 gram, nieuwwaarde 875, Kt. witgouden collier met een witgouden hanger bezet met een roze zoetwater culivé parel en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,07 ct., Kt. witgouden ring bezet met 76 diamanten, baguette slijpsel, 2,20 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué 2, 5,9 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 3350, Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, 0.70 ct., Top Wesselton, piqué Kt. witgouden alliance ring met 14 briljant geslepen diamanten 0,28 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 3,2 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde 1250, Kt. witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,05 ct., 3,7 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 550, Kt. gouden hartjesring bezet met 19 briljant geslepen diamanten, 0.35 ct., kwaliteit piqué, 3,4 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde 1000,00 6-k k k k k k k Kt. witgouden rijring bezet met 5 briljant geslepen diamanten 6-k Chimento, beweegbare 18 kt. witgouden design ring bezet met briljant geslepen diamant en saffier, genummerd Kt. witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0.26 ct., kleur: H - kwaliteit: Vs2, 1,6 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 1250,00 6-k k Kt. witgouden ring bezet met zwarte en witte diamanten 6-k Kt. witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0.45 ct., kleur: I, kwaliteit: piqué, 4,7 gram, ringmaat 16,75, nieuwwaarde 1350, Kt. witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0.50 ct., kleur: M, kwaliteit: Vs, 4 gram, nieuwwaarde 3850, Kt. witgouden collier met hanger bezet met saffier met 10 briljant geslepen diamanten, 0.25 ct., kleur: G, kwaliteit: Si, 3.6 gram, lengte 45, nieuwwaarde 1000, Kt. gouden ring bezet met blauw/groene steen en briljant geslepen diamant, 0.34 ct., ringmaat 17,25 6-k k k k Smeedijzeren Art Deco tafellamp met gemarmerende glaskap, h.51 Loc Bronzen beeld van pierrot met hond en hoepel, h.34 Loc Glazen koi karper, L.42 x h.22 Loc Zilverkleurige champagnekoeler, h.18 Loc In hoogglans uitgevoerde sculptuur van knielende man rustend op marmeren voetstuk, h.43 x b Modern geel lak dressoir met 4 deuren en 4 laden, geheel met rode lijnen, h.98 x b.252 x d.46 Loc Loc In hoogglans uitgevoerde rode sculptuur van een turner met hoepel, h.45 Loc Crème houten tafellamp met een crème kap, h.85 Loc Art Deco tinnen bouilloire Loc Tinnen dekselpot, 19e eeuw Loc Groen kristallen vaas, gesign. Val St.Lambert, h.26 Loc Art Deco lampje met voorstelling van een zeehond, h.20 Loc Antieke eikenhouten klepsecretaire, h. 107 x b. 95 x d. 53 Loc

41 1106 Monogram A.D., Romantisch landschap met arbeider en kinderen, olieverf op doek, gedateerd 1864, 66 x Joseph Gindra, Jemeppe-sur-Meuse Bladel, Schaapsherder met kudde, olieverf op doek, 80 x 60 Loc Loc Teakhouten zuil, h.100 x b.40 x d.40 Loc Meerluiks spiegel in goudkleurige lijst met schildering, h.216 x b.110 Loc Teakhouten zuil, h.100 x b.40 x d.40 Loc Koop divers glas, kristal, etc. Loc Moderne gele lak kast met 4 deuren en 2 laden, h.225 x b.95 x d.55 Loc Onb.meester, Man en vrouw op landweg bij de sloot, olieverf op doek, 90 x Jan van de Pol naar Gruetzner, Musicerende monniken, olieverf op doek, 100 x 60 Loc Loc Teakhouten zuil, h.80 x b.40 x d.40 Loc Geslepen Mechelse spiegel in eikenhouten lijst, h.158 x b.101 x d.17 Loc Rob de Haan, Boerderijen in winterlandschap, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Frieda Kole, Kerala Backwaters Zuid India, olieverf op doek, 100 X 120 Loc Stel blauw gedecoreerde dekselpotten, h.43 Loc Frieda Kole, Soubès rouge, gedateerd 2012, olieverf op doek, 80 x 100 Loc Antieke eikenhouten gebogen 2-deurs kabinet vermaakt tot vitrinekast, h.210 x b.125 x d.54 Loc Koopje divers kleingoed etc. Loc Smeedijzeren staande schemerlamp met satiné bloemkappen Loc Onb.meester, Insecten en vlinders, olieverf op doek, 130 x 100 Loc Michael Parkes, Stalking, handgesigneerde litho, 78 x 57 Loc Carl Eduard Ahrendts ( ), Personen in landschap bij een huis met bergen op de achtergrond, olieverf op paneel, 39 x 53 Loc D. Rutter, Landschap met landweg, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Gedeeltelijk ingekleurde kopergravure 'Le Marquisat et Eslectorat de Brandenbourg qui fait partie du cercle de la haute Saxe, divise en ses principales Marches, H. Lalliot à Paris', 1676, 58 x 89 Loc Grote geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 231 x 125 Loc Koop van 3 diverse klokken Loc Soapstone sculptuur van een olifant, h.23 x L.28 x b.14 Loc Zilverkleurige polyester sculptuur van een Franse bulldog, h.27 x L.52 x d.27 Loc Kunststof beeld van dame naar Niki de Saint Phalle, h.45 Loc Goudkleurige houten met metalen industriële design kast met diverse gekleurde vakken, h.220 x b.186 x d.40 Loc Gepolychromeerd Chinees porseleinen famille verte vaas, h.38 Loc Gekleurde glazen schaal op voet, h.32 x diam.44 Loc Metalen deurstopper i.v.v. een jachthond, h.38 Loc Wit kunststof beeld van een naakt vrouw figuur op sokkel, h.52 Loc Bronzen cupido met snaarinstrument, h.32 Loc Gekleurd glazen waaiervormige schaal met rood interieur, h.23 x diam.47 Loc Gepolychromeerde sculptuur van een dame naar Niki Saint Phalle rustend op marmeren voetstuk, h.60 Loc Kristallen vaas met streepjesslijpsel, h.46 Loc Kristallen vaas op voet, h.52 Loc Crèmekleurige Manou suite in faux-bamboo stijl, bestaande uit 2 rechthoekige salontafels, een boekenrek en 4 eetkamerstoelen Loc

42 1145 Gepolychromeerde sculptuur van een dame rustend op marmeren voetstuk naar Niki de Saint Phalle, h.55 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen cachepot, 20e eeuw, h.50 x diam. 45 Loc Zeer grote gepolychromeerde sculptuur van een dame rustend op marmeren voetstuk naar Niki de Saint Phalle, h.230 x b.180 x d.70 Loc Kunststof beeld van vrouw naar Niki de Saint Phalle, h.120 Loc Bronzen Art Deco lampvoet met gesatineerde glazen bol gedragen door drie vrouwen, h.70 Loc Modern hardstenen tuinbeeld, h.95 Loc Famille rose siervaas met floraal decor en diverse figuren, China, 20e eeuw, 33 Loc Porseleinen vaas met decor van vrouwen op terras, China, 20e eeuw, 31 Loc Antiek mahoniehouten Biedermeier bureau met opstand, Holland ca.1840, h.136 x b.140 x d.70 Loc Wim Vellekoop, deels gekleurde keramiek wandsculptuur, 61 x 59 Loc Naar Nico Vrielink, Liggende dame met rode schoenen, gem.techniek, 110 x 80 Loc Aardewerken sculptuur van een olifant, h.24 x L.40 x b.18 Loc Tafellamp op bronzen voet met vierkante glaskap, h.39 Loc Johan Coenraad Hermann 'Herman' Heijenbrock, Amsterdam Blaricum, Casa paterna: Huize Fluos in Blaricum, olieverf op doek, 64,5 x 95 Annotatie verso: 'Casa paterna' en 'H. Heijenbrock Blaricum'. Loc Antieke eikenhouten dekenkist, h.67 x b.130 x d.60 Loc Antieke eikenhouten met draken gedecoreerde rijkbewerkte bank met opbergruimite, h.101 x b.131 x d Kt. witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0.40 ct., kleur: H, kwaliteit: piqué 1, 1,8 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 1750, Kt. witgouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0.08 ct., kleur: wit, kwaliteit: Si, 1,6 gram, ringmaat 16,25, nieuwwaarde 400, Kt. witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0.35 ct., kleur: I, kwaliteit: piqué1, 1,9 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 1350, Kt. witgouden ring bezet met 55 diamanten, 0.45 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 21x diamanten 8/8 slijpsel, 16 baguette slijpsel en 1 briljant slijpsel, 3 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 1750,00 Loc k k k k /1000 Ring bezet met blauwe en rode steentjes 6-k Kt. witgouden ring bezet met 15 briljant geslepen diamanten, 1.00 ct., kwaliteit Si, 3 gram, ringmaat 16,25, nieuwwaarde 1875, Kt. witgouden ring bezet met topaas en 66 briljant geslepen diamanten, 0.65 ct., kleur: Top-wit, kwaliteit: Si, 4 gram, ringmaat 18,75, nieuwwaarde 1750,00 6-k k Kt. witgouden takbroche bezet met een briljant geslepen diamant, 7,1 gr. 6-k Kt. witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0.03 ct., 2,3 gram, ringmaat 16,25, nieuwwaarde 465, Kt. witgouden hele alliance ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 1,90 ct., ringmaat 18 (56) Kt. witgouden rijring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,10 ct., ringmaat 17 (53) Kt. witgouden ring bezet met blauwe topaas en diamant totaal circa 0,63 ct., ringmaat: 17,25 (54) Kt. witgouden ring bezet met 40 briljant geslepen diamanten, 0.40 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Si, 10,9 gram, ringmaat 21,5, nieuwwaarde 1650, Kt. witgouden ring bezet met amethyst en 48 briljant geslepen diamanten, 0.40 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 2.5 gram, ringmaat 18,75, nieuwwaarde 1350, Kt. witgouden ring bezet met goud topaas en 70 briljant geslepen diamanten, 0,50 ct., kleur: wit, kwaliteit: Si, 9,2 gram, ringmaat 18,75, nieuwwaarde 2500,00 6-k k k k k k k

43 Kt. witgouden ring bezet met 50 briljant geslepen diamanten, 0.50 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Vs, 6,5 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 1500,00 6-k Antieke model zeilboot, h.106 x L.88 x b.14 Loc Antieke dubbelgebogen mahoniehouten 2-deurs porseleinkast met in de onderkast 3 laden rustend op klauwpoten, circa 1830, h.229 x b.180 x d Antieke vuurvergulde bronzen Rococo haardbokken met draken en cherubijnen Loc Loc Antieke groen gelakte armfauteuils met geel velours stof bekleed Loc

44 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Geel/groen/sepia/goud gedecoreerd porseleinen koffieservies met landschapvoorstellingen, bestaande uit: een koffiepot met deksel, suikerpot met deksel, melkkan, spoelkom, 3 kopjes en 8 schoteltjes, onderzijde suikerpot gemerkt Parijs La Courtille, Rue Fontaine au Roi (Locré/Pouyat), (restauraties) Loc Japans Imari dekselpotten met Foo honden, 19e eeuw, h.55 Loc Antieke mahoniehouten Hollandse hangoortafel met lade, Holland ca.1840, h.74 x b.98 x d.50 of 98 Loc Wand/vloerkleed naar Corneille, 210 x 210 Loc Hendrik Pieter Koekkoek, , Winterboslandschap met herten, olieverf op doek, 105 x 83 Loc Bronzen beeld van een hert, h.141 x b.83 Loc Oude rozenhouten met koper afgezette schrijftafel afgedekt met lederen blad Loc Antieke bronzen vuurvergulde Empire pendule met jongen met dwarsfluit, Frankrijk ca Petrus Gerardus Vertin, Den Haag , Gezicht op de Waalse kerk Haarlem, olieverf op paneel, 19 x 25 Provenance: particulier bezit 1190 Vuurverguld bronzen marmeren pendule met naast het uurwerk een dame met spiegel, h Bart van der Leck, ontwerp in potlood voor glas-in-lood raam door Bart van der Leck, ongesigneerd, potloodtekening, ca.1910, h.25,5 x b.17, Bart van der Leck, Handwerkende vrouw, krijttekening, ongesigneerd, h.22 x b.15 Loc Loc Loc Loc Loc Ond.gesign., Personen op straat, gedateerd 1807, aquarel, 20 x 13 Loc Lladró, porseleinen beeldengroep van twee Japanse dames met parasols op een brug, h.31 x w.34 x d.16 Loc Lladró, porseleinen beeld van Charley Chaplin, h.28 Loc Serveerschaal, KPM-Berlijn gemerkt met blauwe scepter en adelaar (volgens de Battenberg bl.46 : ) rijk beschilderd met bloemenboeketten, vlinders en gouden randen en voorzien van gecontourneerde rand met gouden versiering van o.a. de handvatten, ca. L.42,5 x b.31 x h Grote schotel KPM-Berlijn gemerkt met blauw scepterteken (volgens de Battenberg bl.42 : of blz.44 : ca.1800) beschilderd met bloemenboeket in plat en voorzien van gecontourneerde bewerkte rand waarvan het goud wat sleets, ca. h.5.5 x d.30,5 Loc Loc Gepolychromeerd porseleinen theepot, 20e eeuw Loc 'Charles' Henri Joseph Leickert, Brussel Mainz (Duitsland), Overzetveer, olieverf op paneel, 15 x 25, Pierre Jules Neuckens ( ), Boereninterieur, olieverf op doek, 48,5 x Pierre Jules Neuckens ( ), De gebroken pot, olieverf op doek, 49 x 39 Loc Loc Loc Beige marmeren zuil met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Art Deco tafellamp op bronzen voet met blauwe glaskap,h.45 Loc Geelkoperen blokkenbak met deksel, h.40 Loc Rijk bewerkte koperen tazza, h.23 Loc Koopje van 2 diverse treefjes, 19e eeuw Loc Chroom bordenstandaards Loc Medisch voorwerp zgn. urinekijker, 18e eeuw (werd gebruikt door de huisarts) Loc Uitgebreid Engels porseleinen Spode Queen's bird servies met decoratie van een vogel op een tak bestaande uit kopjes en schoteltjes, eierbekertjes, een koffiepot, roompot, suikerpot, theepot, melkkan, schalen, schotels, sauskommen, borden, dekschalen, etc. Loc Handgeknoopt Bachtiar kleed, 329 x 519 Loc

45 1211 Deels wit gelakte langwerpige eetkamertafel, h.78 x L.320 x b.100 Loc Acht in diverse kleuren gestoffeerde eetkamerstoelen Loc Aardewerken kastkommen, Petrus Regout, Maastricht Loc Ronde messing bijzettafel met een geaderd marmeren blad, h.47 x diam.80 Loc Goudkleurige metalen beglaasde windlichten, h.60 x diam.28 Loc Levensgrote bronzen sculptuur van een gorilla, h.122 x b.102 x d.73 Loc Zeer grote metalen staande waxinelichthouder met decoraties van pauwen, olifanten en personen geschikt voor 56 waxinelichtjes, h.260 x b.185 cm 1218 Goudkleurig geborsteld aluminium industrieel design bijzettafel, h.60 x diam.51 Loc Loc Porseleinen schaal met fruit, h.30 Loc Nieuwe goudkleurig geborsteld aluminium industrieel design salontafel, h.47 x diam Antieke mahoniehouten Willem III bonheur met spiegelopstand en kuif, h.215 x b.112 x d, Gerardus Johannes Delfgaauw, Monster Rijswijk, Rotterdams havengezicht, olieverf op doek, 60 x Blauw/wit Japans porseleinen trompetvazen met gekartelde rand, 20e eeuw, h.30 Loc Loc Loc Loc Art Deco tafellamp op verzilverde voet met wit opaalglazen bolletjes, h.29 Loc Antiek mahoniehouten cilinderbureau, Holland, ca.1820, h.113 x b.100 x d.54 Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, L. 307 x b. 209 Loc Koperen messing bamboo etagère bijzettafel met 3 glasplaten, h.73 x b.51 x d.34 Loc Cees van Olst, Glazen schaal met diverse kleuren, gesigneerd Loc Grote cloisonné dekseldoos, h.15 x diam.30 Loc Blauw/wit Japans porseleinen trompetvazen met gekartelde rand, h.42 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen meiping vaas met decoratie van een draak, 20e eeuw, h.ca.46 Loc Rijkbewerkt Chinees 2-deurs kastje met 3 laden, h.51 x b.49 x d.30 Loc Oude bronzen Boeddha, 20e eeuw, h.17 Loc Oude bronzen Boeddha, 20e eeuw, h.20 Loc Oude bronzen keizer, 20e eeuw, h.18 Loc Oude bronzen Boeddha, 20e eeuw, h.13 Loc Oude bronzen Boeddha, 20e eeuw, h.20 Loc Oude bronzen Boeddha, 20e eeuw, h.22 Loc Blauw/wit Aziatisch porseleinen schotel, diam.29 Loc Delftse plaquette met voorstelling Oost-Indisch huis, 20 x 14,5 Loc Antieke met bloemen gedecoreerde opengewerkte porseleinen schaal Loc Antiek bronzen vaasje met decoratie van een draak, h.17 Loc Met bloemen en vlinders gedecoreerde ovale Chinees porseleinen schaal, 20e eeuw, 25 x Antieke vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule met naast het uurwerk een vrouw, h.46 x b.36 x d Kt. witgouden ring bezet met 138 baguette geslepen diamanten, 3,45 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 10,7 gram, ringmaat 18,25, nieuwwaarde 3500, Kt. witgouden ring bezet met robijn en single cut geslepen diamanten, totaal circa 0,23 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden ring bezet met 15 briljant geslepen diamanten, 0.15 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Vs, 1,9 gram, ringmaat 17,75, nieuwwaarde 625, Kt. witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,30 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 2,3 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 900,00 Loc Loc k k k k

46 Kt. witgouden hanger bezet met alexandriet en 10 briljant geslepen diamanten, 0.10 ct., kleur: Top wit en kwaliteit: Vs, 2,5 gram, nieuwwaarde 585, Kt. witgouden collier met kruishanger bezet met 22 briljant geslepen diamanten, 0.40 ct., kleur: wit, kwaliteit: Vs, L.38, gewicht 4,1 gram, afmeting kruis 11 x 13, nieuwwaarde 1750, Kt. witgouden collier met een entourage hanger bezet met saffier en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,22 ct., 6-k k k Antiek zilveren collier met hanger bezet met roosdiamantjes 6-k Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,24 ct Paar 14 kt. witgouden oorknoppen bezet met 18 briljant geslepen diamanten, 0.25 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Vs, 1,2 gram, nieuwwaarde 875,00 6-k k Paar witgouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamant 6-k Kt. witgouden oorhangers bezet met een roze zoetwater cultivé parel en briljant geslepen diamanten totaal circa 0,15 ct., Kt. witgouden oorhangers bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamanten totaal circa 0,60 ct., 1258 Paar 14 kt. witgouden oorknoppen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0.35 ct., kleur: Cape, kwaliteit: Si, 1,1 gram, nieuwwaarde 1750, Paar 14 kt. witgouden met 1e gehalte zilveren oorstekers bezet met saffier en 22 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., 3,8 gram, nieuwwaarde 1000, Kt. witgouden hanger bezet met 60 diamanten, 0.60 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 2,5 gram, nieuwwaarde 875,00 6-k k k k k Koopje Herend porselein Loc Arita borden met Zodiac voorstelling, beperkte oplage, Sheep, nr.556, 1979 en Monkey, nr.607, 1980 in originele kist Loc Koopje diverse boeddhabeeldjes, etc. Loc Koop van 2 gekleurde glazen schalen en een asbak Loc Antieke diverse Delftse aardewerken schotels Loc Art Deco sculptuur van een verzilverd bronzen pelikaan op stenen voetje, h Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) Auvers-sur-Oise (Frankrijk), Gele kat, gedateerd 1996, oplage van 99, design. en genummerd 1268 Willem Hendrik Schmidt, Rotterdam Delft, De laatste bete broods, olieverf op paneel, 36 x 42 Literatuur: Joop van Roekel, 'Pictura's schilderwedstrijd van 1848: Moeders laatste bete broods', 'Stad & Lande' 2 (2017), pag (met afb. in kleur) Loc Loc Loc Oud aardewerken gebloemd theeserviesje Loc Oude schelpen en divers porselein en aardewerk Loc Groene porseleinen koffiekopjes met gouden omranding, gemerkt Apilco France Loc Ban Chiang, Thailand, 4 prehistorische keramieken gebruiksvoorwerpen Loc Antieke eikenhouten stoel, 18e eeuw Loc Antieke mahoniehouten bijzettafel afgedekt door een marmeren blad en met lade, h. 77 x b. 77 x d. 44 Loc Japanse Kutani schotel met personen gedecoreerd, 20e eeuw, diam.36 Loc Ben van London, Plassengezicht met zeilboot, olieverf op board, 34 x 48 Loc Bronzen pan met bok als boekensteunen Loc Duits porseleinen sierschaal met Chinees decor van pioenrozen en vogels, Klassiker Früherer Seite, Classic Rose China collection door Rosenthal, 35 Loc Bruin met wit marmeren pendule met cartouches wijzerplaat, h.ca. 50 Loc Goudweegschaaltje met gewichten Loc Twee Art Deco marmeren boekensteunen van gestileerde vogels met glazen oogjes gesigneerd H. Moreau Loc

47 1282 Bronzen buste van Griekse god rustend op marmeren voet, h.32 cm Loc Glas-in-lood raamdecoratie met voorstelling van boekdrukker Loc Stuk woestijnroos, 10 kg. Loc Blauw/wit Chinees porseleinen kop- en schoteltjes 19e eeuw en een gepolychromeerd Cantonees porseleinen trekpotje, 20e eeuw Loc Grote Imari porseleinen schotel, Japan 19e eeuw, diam.47 Loc Grote Imari porseleinen schotel, Japan 19e eeuw, diam. 47 Loc Gepolychromeerde Japans porseleinen schotel met bloemendecoraties (kleine randbeschadiging), diam.46 en een geschulpte Japans Imari porseleinen schotel (kleine randbeschadiging), 19e eeuw Loc Antieke Japans Satsuma porseleinen vaasjes, 20e eeuw, h.18 Loc Antieke Messing machine Loc Verzilverd bureaulampje met glazen kapje, h.35 Loc Smeedijzeren tafellampje met deels groen glazen schaalkapje, h.29 Loc Kris Kasina, Zimbabwe 1965, uit diverse steensoorten opgebouwde (tuin)sculptuur, h.80 Loc Aardewerken Art Deco tafellamp met stoffen kapjes Loc Théophile Emile Achille de Bock, Den Haag Haarlem, Geitenhoeder op een duinpad, olieverf op doek, 43 x 58 Tentoonstelling: Apeldoorn, CODA Museum, 'Schilders op de Veluwe', 20 juni - 25 oktober Art Nouveau tafellampje op verzilverd bronzen voet met pâte de verre kapje, h.32 Loc Loc Antieke koperen penkandelaar, 18e eeuw, 74 Loc Cees van Olst, Glazen schaal met diverse kleuren, gesigneerd Loc Antieke wortelnotenhouten gebogen secretaire, 18e eeuw, h.105 x b.105 x d Art Deco tafelstuk met voorstelling van een dame met geitjes op marmeren basement, h.47 x b.85, Johannes 'Joop' Linschooten, Leiden Den Haag, Zandbak, olieverf op board, 100 x 91, Jules Chapon, Heemstede Saint-Cyprien [Aquitaine, Frankrijk], Abstract, olieverf op doek, gedateerd '68, 100,5 x 50,5 Literatuur: Katlijne van der Stighelen, 'Vrouwenstreken. Onvergetelijke schilderessen uit de Lage Landen', Tielt 2010, pag.179 (met afb. in kleur nr. 82) Loc Loc Loc Loc Blauw/wit Imari porseleinen trompet vazen met gekartelde rand, h.36 Loc Porseleinen oranjekleurige vaas als lampvoet met koningsblauwe kap,model jaren 70, h.71, Marin van Tricht, Stilleven, olieverf op doek, gedateerd 1959, 68 x 78 Annotatie verso: 'Stilleven 1959 Marin van Tricht' Loc Loc Houten kruk/bijzettafel i.v.v. olifantenpoot, h.45 x diam.36 Loc Houten kruk/bijzettafel i.v.v. olifantenpoot, h.45 x diam.36 Loc Houten kruk/bijzettafel i.v.v. olifantenpoot, h.45 x diam.36 Loc Houten kruk/bijzettafel i.v.v. olifantenpoot, h.45 x diam.36 Loc Grote Boheems kristallen schenkkan, h.61 Loc Grote Boheems kristallen dekselvaas, h.64 Loc Oude rijkbewerkte rozenhouten sidetable, h.83 x b.220 x d.49 Loc Mahoniehouten deel van een trapleuning, 19e eeuw, 140 Loc Antieke mahoniehouten gebogen secretaire, h.115,5 x b.116 x d.62/89 Loc Jos van Dijk, Compositie, gem.techniek op doek, nr.68a, gedateerd 1970 op achterzijde, 80 x 24 Loc Wesselius (1972), Onderwater monster, gem.techniek op doek, 150 x 60 Loc Boheems kristallen fruitschaal Loc Set massief kristallen duo kandelaars, h.25 Loc

48 1319 Stel oude verzilverde kandelaars, 40,5 cm hoog Loc Plexiglazen etagère/salontafel met 2 glasplaten, h.41 x b.100 x d.100 Loc Ingelegd wortelnotenhouten Willem III tafeltje, Holland, ca.1820, h.70 x b.73 x d.53 Loc Grote tafellamp met glazen voet en kunststof kap, h.67 Loc Oude Chinese rijstcontainer Loc Oude rijkbewerkte koperen Oosterse schaal, h.27 x diam.37 Loc Oude eikenhouten hangoortafel, h.76 x b.121 x L.71 of 181 Loc Koperen met kristallen 6-arms zakkroontje, h.80 Loc Antiek Willem II stoel met geborduurde zitting Loc Antiek notenhouten Willem III damesbureau met opstand, h.98 x b.100 x d.64 Loc

49 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Kt. witgouden ring bezet met saffier en 73 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Vs, 5,7 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 2875, Kt. witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0.55 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Vs, 2,2 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 1450, Kt. witgouden ring bezet met 13 diamanten, 0.35 ct., kwaliteit Si, 12x 8/8 slijpsel en 1 briljantslijpsel, 3,7 gram, ringmaat 16,5, nieuwwaarde 1150, Kt. witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0.17 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Vs, 2,3 gram, ringmaat 18,5, nieuwwaarde 850, Kt. witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0.25 ct., kleur: Top wit, kwaliteit: Si, 2,2 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde 985, Kt. witgouden ring, model rivière, bezet met 5 briljant geslepen diamanten, wit piqué, 0.80 c.t, 3.1 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde 1950, Kt. witgouden ring bezet met amethist en 4 single cut geslepen diamanten totaal circa 0,05 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden entourage ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,50 ct., ringmaat 19,5 (61) Kt. witgouden ring met 54 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Vs, 2,7 gram, ringmaat: 17, nieuwwaarde 1750, Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,15 ct., ringmaat: 18 (57) Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,05 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt. witgouden ring, model solitair bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,45 ct., kleur: K, kwaliteit: Si, 4,1 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 2000, Kt. witgouden ring bezet met saffier en diamant, totaal circa 2,40 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden ring bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,16 ct., ringmaat 17 (53) Kt. witgouden rijring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,34 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur: wit, kwaliteit: Si, 2,6 gram, ringmaat 16,75, nieuwwaarde 325,00 6-k k k k k k k k k k k k k k k k Antiek eikenhouten Engels kabinet, circa 1830, h.201 x b.133 x d.55 Loc Gepolychromeerde Chinees porseleinen dekselvazen met decoratie van personen in landschap, 20e eeuw, h.120 Loc Antieke Japans Imari porseleinen dekselvaas, 19e eeuw, h.90 Loc Cornelis Le Mair (Eindhoven 1944), Stilleven met gildenbeker, olieverf op paneel, 60 x 80 Herkomst: Kunsthandel Simonis & Buunk Ede; particulier bezit 1349 Antieke Franse klokkenkast met een haantjes comtoise klok, gesigneerd Orange à Ourville, circa 1800, h.250 x b.45 x d Antiek in diverse houtsoorten ingelegd kabinet met aan de binnenzijde sterinleg, Holland circa 1800, h.224 x b.173 x d.56,5. Loc Loc Loc Koopje van 3 Staffordshire Toby jugs Loc Antieke mahoniehouten Schotse 5-laden kast, h.133,5 x b.130 x d.55 Loc Met bloemen gedecoreerde groen/goudkleurige porseleinen vaas, 20e eeuw, h Antieke gebogen kist met ijzeren beslag en sleutel, circa 1800, h.81 x b.122,5 x d.64 Loc Loc Antieke notenhouten fauteuils met gobelin stoffering Loc Cornelis le Mair (Eindhoven 1944), Stilleven met turboschelpbeker, Chinese vaas en klapmuts met fruit, olieverf op paneel, 100 x 80 Herkomst: Galerie Bonnard, Nuenen; Kunsthandel Simonis & Buunk Ede; particulier bezit Loc

50 1357 Antieke ingelegde met koper afgezette geëbonnisseerde houten Boulle tafel, circa 1800, h.71 x b.127,5 x d Antieke met marketterie ingelegde 3-hoek speeltafel met ingelegd blad, h.71 x b.93 x d.46 (of 92) 1359 Wortelnotenhouten staand horloge met maan, maand en dagstand, M. van der Meer, Assendelft, 18e eeuw, h Antieke wortelnotenhouten deels geëboniseerde Willem III bonheur du jour, Holland ca.1860, h.195 x b.165 x d François Pieter ter Meulen, Bodegraven Den Haag, Granzende schapen in Veluws landschap, olieverf op doek, 67,5 x 104, Gebogen rozenhouten 1-deurs kast beschilderd met bloemmotief en afgedekt met groen marmeren blad, circa 1900, h.112 x b.100 x d Antieke vuurverguld bronzen cartelklok met een le wijzerplaat, circa 1880, h Wit- met grijs marmeren Louis Seize pendule afgezet met vuurvergulde ornamenten en met datumaanduiding, circa 1790, h.41 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Antieke koperen haardbokken, 18e eeuw Loc Antieke vuurverguld bronzen pendule met op het uurwerk een krijger met pijl en boog, h.50 Loc Vuurverguld bronzen Louis Seize slot met dolfijn, ca.1800 Loc Kosta Boda, glazen schaal, h.9 x diam.39 Loc Monochroom zwart Chinees porseleinen steelvaas, 20e eeuw, h.43 Loc Antieke wortelnotenhouten dubbelgebogen secretaire, 18e eeuw, h.103,5 x b.127 x d.63/93 Loc Antiek beschilderd satijnhouten klaptafeltje, h.70,5 x b.60 x d.34 (of 68) Loc Antiek hout beschilderd beeld van een heilige, 19e eeuw Loc Antieke Imari porseleinen dekselpotten, Japan 19e eeuw, h.36 Loc Chinoiserie staand horloge, h. 224 Loc Art Deco koperen lampje met wit glazen kapje, h.33 Loc Geëbonnisseerde houten hokker met marmeren blaadje, h.45 Loc Gepolychromeerd houten zuilvormige schemerlampvoet met rode kap, h Rijkbewerkt Chinees 2-deurs kastje op rijkbewerkt onderstel, h.67 x b.47 x d Oude flacons met zilveren doppen, verzilverd dienblad, verzilverde ijsemmer en 2 verzilverde 1-lichts kandelaars Loc Loc Loc Opticaprent met verlichting zgn. kijkkast, Den Haag, 18e eeuw, 24 x 37 Loc Omgeving A. de Weerdt ( ), De vlucht naar Egypte, olieverf op paneel, 22,5 x Karl Eugene Mulertt, , Bomschuit op het strand van Katwijk, olieverf op doek, 71 x 60, Provenance Particuliere collectie Loc Loc Koopje divers, w.o. Gouds plateel en tinnen borden Loc Twee Art Deco marmeren boekensteunen met voorstelling van reigers, h.13 Loc Porseleinen vaas met phoenix, Chinees 20e eeuw, h.25 Loc Onb.meester, Havengezicht, aquarel, 19e eeuw, 9 x 14 Loc Notenhouten rijkbewerkt spelkaartenbakje Loc Kt. bicolor gouden ring bezet met 80 briljant geslepen diamanten, totaal circa 1,84 ct., ringmaat 17,5 (55) 6-k Koopje divers kleingoed w.o. fotolijst, kristal, porselein, etc. Loc Koop divers kleingoed w.o. Aziatische gebedsrollen, etc. Loc Etnografica: houten mandau mesje met hersthoornen versiering van draak, Kenyah-Dayaks, Borneo Loc Benen doos met decor van aapjes Loc

51 1393 Benen meetlint i.v.v. een kikker Loc Benen miniatuur koffiepot Loc Onb.meester, bronzen sculptuur van Boeddha rustend op houten sokkel, h.28 Loc Diverse aardewerken opiumpotjes Loc Goudkleurig zeekompas Loc Zeekompas in bijpassende houten opbergdoos Loc Uitschuifbare verrekijker in bijpassende houten opbergdoos Loc Twee koperen sluitgewichten Loc Diverse Aziatisch aardewerken opiumpotjes, 20e eeuw Loc Koop van 7 diverse schelpen Loc Koop diverse oude schelpen Loc Grote ronde deel kristallen kroonluchter met koperen ornamenten, h.150 x diam Grote ronde deel kristallen kroonluchter met koperen ornamenten, h.150 x diam Groen gekleurd kunststof beeld van een galapeno (groene peper), h.40 x b.52 Loc Loc Loc Kunststof beeld van een kikker, h.45 Loc Boheemse wijnglazen Loc Meerkleurig kunststof beeld van een neushoorn, h.55 Loc Polychromeerde Chinees porseleinen vazen, schaal en een olie en azijnstel Loc Twee 10-kantige blauw/wit Japans porseleinen schotels met decoratie van personen en huisjes, te dateren omstreeks 1700, op de achterzijde gemerkt met Johanneum merk: N:467, een inventaris nummer deel uitmakend van de Koninklijke collectie van August II de Sterke (Dresden Warschau) Kt. witgouden ring bezet met saffier en Bolsjewiek- en single cut geslepen diamanten, totaal circa 1,06 ct., ringmaat: 17,25 (54) Kt. witgouden hele alliance ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 1,15 ct., ringmaat: 16,5 (52) Kt. witgouden ring bezet met 69 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Vs, 2,4 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 1750, Kt. witgouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,50 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt. witgouden ring bezet met saffier en 40 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Vs, 2,5 gram, ringmaat 16,75, nieuwwaarde 1250, Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 1,50 ct., ringmaat 18,5 (58) Kt. witgouden ring bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamant, totaal circa 0,32 ct., ringmaat: 17,25 (54) Kt. witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,18 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Si, 1,2 gram, ringmaat 18,5, nieuwwaarde 850, BWGG ring bezet met robijn en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,20 ct., ringmaat 16,25 (51) Kt. witgouden ring bezet met 11 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., 2,8 gram, ringmaat: 16,5, nieuwwaarde 1450, Kt. witgouden ring bezet met centraal een robijn en briljant geslepen diamanten aan entourage totaal circa 0,25 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden ring met antiek geslepen briljant 0,25 ct, kleur: Cape, kwaliteit: Si, 3,1 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde 900, Kt. witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,25 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Vs, 3,6 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 1250, Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,17 ct., ringmaat 17,5 (55) Loc k k k k k k k k k k k k k k

52 Kt. witgouden ring bezet met zwarte en witte diamanten 6-k Antieke 14 kt. gouden ring bezet met diamant 6-k Kt. witgouden collier bezet met saffier en briljant geslepen diamant, 0,40 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Vs, lengte 42, gewicht 5,6 gram, nieuwwaarde 3250, Kt. bicolor gouden ring bezet met diamant totaal circa 0,10 ct., ringmaat 16,5 (52) Kt. geel/witgouden ring bezet met 1 briljant, 0,07 ct., kleur G-kwaliteit VVs, 7gram, maat 16, nieuwwaarde 1100,00 6-k k k Kt. geel gouden dames design ring, ged.1975, edelsmit Anneke Schat 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 1 briljant, 0,07 ct. kleur H kwaliteit Si, 2 gram, maat 17, nieuwwaarde 500, Kt. bicolor gouden solitair ring bezet met een briljant geslepen diamant totaal circa 0,12 ct., ringmaat 18 (56) Kt. geelgouden ring bezet met 1 briljant, 0,05 ct., kleur wit-kwaliteit Vs, 3,6 gram, maat 16 1/2, nieuwwaarde 675, Kt. bicolor gouden ring bezet met single cut geslepen diamanten totaal circa 0,30 ct., 17,5 (55) 6-k k k k Antieke 14 kt. gouden ring bezet met diamant, 2,8 gr. 6-k Kt. rose gouden oorhanger bezet met saffier totaal circa 1,90 ct., en briljant geslepen diamanten totaal circa 0,70 ct., Kt. bicolor gouden ring bezet met diamant totaal circa 0,15 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt. geelgouden ring bezet met 21 briljanten, 0,35 ct., kleur K-kwaliteit piqué, 3 gram, maat 19, nieuwwaarde 500, Kt. geelgouden ring bezet met 1 briljant, 0,02 ct., 1,7gram, maat 17 1/4, nieuwwaarde 325, Kt. geelgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,28 ct., Kt. geelgouden ring bezet met 13 briljanten, 0.30 ct., kleur Top wit en kwaliteit Vs, 5,7 gram, maat 18, nieuwwaarde 1350,00 6-k k k k k k Kt.gouden slagring bezet met twee parels, 3,7 gr. 6-k Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,22 ct., ringmaat 16,25 (52) Kt. geel/witgouden ring bezet met 1 briljant, 0,08 ct., kleur G-kwaliteit VVS, 5,2 gram, maat 18 1/2, nieuwwaarde 875, Paar 14 kt. geelgouden oorbellen bezet met Goud topaas en 66 briljanten, 0,48 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 7,3 gram, nieuwwaarde 1975, Kt. geel/witgouden ring bezet met 7 briljanten, 0,30 ct., kleur wit-kwaliteit Vs, 3,4gram, maat 18 1/2, nieuwwaarde 1350, Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 26 briljanten, 0,20 ct., kleur witpiqué, 3,5 gram, maat 16 3/4, nieuwwaarde 600, Kt. geelgouden ring bezet met 34 diamanten, ca. 1,00 ct., kleur wit-kwaliteit piqué, 5,9 gram, maat 17 1/4,waarde 1950, Kt. geelgouden ring bezet met 1 briljant, 0.47 ct., kleur Cape-kwaliteit Si, 3.5 gram, ringmaat 16.5 mm, nieuwwaarde 1750, Kt. geelgouden hanger bezet met 13 briljanten, 0,22 ct., kleur K-kwaliteit piqué, 1,5 ram,waarde 400,00 6-k k k k k k k k Kt. bicolor gouden oorhangers bezet met diamant 0,25 ct. 6-k Kt. geel/witgouden ring bezet met 1 briljant, 0.10 ct., kleur Top wit en kwaliteit Vs, 2,3 gram, nieuwwaarde 900, Kt. geelgouden ring bezet met robijn en 2 briljanten, 0,06 ct., kleur witkwaliteit Vs, 3,1gram, maat 16 3/4, nieuwwaarde 625, Kt. rose gouden hele alliance bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,53 ct., ringmaat 17,25 (54) 6-k k k

53 Kt. geelgouden ring bezet met 26 briljanten, 0.50 ct., kleur Top wit en kwaliteit Si, 8,3 gram, maat 17 3/4, nieuwwaarde 1750, Kt. geelgouen ring bezet met 2 briljanten, 0,04 ct., 1,8 gram, maat 18 1/4, nieuwwaarde 250, Kt. geelgouden ring bezet met robijn en 5 briljanten, 0,05 ct., 2,2 gram, maat 17 1/2, nieuwwaarde 675, Kt. rose gouden oorknoppen bezet met saffier en briljant geslepen diamanten totaal circa 0,24 ct Kt. geelgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,32 ct Kt. geelgouden ring bezet met 10 diamanten, 8/8 slijpsel, 0,30 ct., kleur witkwaliteit Vs, 4,8 gram, maat 17 3/4, nieuwwaarde 1150, Kt. geelgouden ring bezet met smaragd en 5 briljanten, 0,05 ct., 2,2 gram, maat 17 1/2, nieuwwaarde 750, Kt. geelgouden ring bezet met Saffier en 5 briljanten, 0,05 ct., 2,2 gram, maat 17 1/2, nieuwwaarde 675, Kt. geelgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,08 ct Antieke 18 Kt. geelgouden hanger bezet met 7 briljanten, 0,35 ct., middensteen 0,25 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 2,2 gram, nieuwwaarde 1250, Kt. geelgouden rijring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,40 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. geelgouden ring bezet met robijn en 4 briljanten, 0,12 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 2,8 gram, maat 17 1/2, nieuwwaarde 675, Kt. Gouden broche in de vorm van een bloem, bezet met briljant, rozenkwarts en jade Paar manchetknopen w.o. met gouden 5 gulden munten, totaalgewicht ca.22 gr Kt. geelgouden armband bezet met saffier en 7 briljanten, 0.10 ct., kleur Top wit en kwaliteit Si, lengte 17,5 cm, breedte 5 mm., gewicht 10 gram, nieuwwaarde 1450, Cultivé parelcollier (6 1/2 mm.) met 14 kt. geelgouden sluiting, ca.1.5 gram, lengte 90, nieuwwaarde 800, Set van een 18 Kt. geelgouden collier, hanger bezet met 1 briljant, 0,05 ct., en paar oorknoppen bezet met 2 briljanten, 0,05 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, lengte 40cm, 5 gram totaal, nieuwwaarde 1250, Kt. rosé gouden collier, met gesneden parels, van juwelen atelier CHIMENTO Italië, lengte 42 verstelbaar, 10,6 gram, nieuwwaarde 1810, Kt. geelgouden armband, model band met slot en scharnier, binnenmaat 53x63 mm., breedte 6 mm., gewicht 14,6 gram, nieuwwaarde 1500, Kt. geelgouden armband, model band met slot en scharnier, binnenmaat 55x61 mm., breedte 5 mm., gewicht 11,7 gram, nieuwwaarde 1000,00 6-k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k

54 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Eterna, 14 karaat geel gouden horloge, opwind uurwerk, kast 24 mm., nieuwwaarde 950, Kt. geel gouden horloge met krokodil lederen band, merk: ROCHEMONT, kast 34 mm., quartz uurwerk, water resistant, nieuwwaarde 1750, Kt. rose gouden collier met een entourage hanger bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamanten totaal circa 0,25 ct., 1479 Cultivé zoutwaterparel collier (9 mm.) met 14 kt. geelgouden sluiting, lengte 55, nieuwwaarde 800,00 6-k k k k Steinlen, lithografische illustratie uit 1894 "In Venetie", 25 x 30? Frans Masereel, houtgravure, werkende personen, 16 x 24 Loc Verzilverde Art Nouveau koffiepot met tinnen roomstel Loc Keith Haring, Lucky Strike, serigraphie, 1987, 98 x 70,5 (ingelijst, glas defect) 1484 Keith Haring, Andy Mouse, screenprint op cardboard, naar original, 90 x 90 (glas defect) 1485 Victor Bauffe, Bergen Den Haag, Personen op landweg, olieverf op doek, 28 x Roy Lichtenstein, As i opend fire, offset lithografie, trio, ca.1975, Ref : Prints Lichenstein Corlett 5, p Joan Miro, Petite fille au ballon rouge, lithografie op geschept Arches papier. Gemaakt ter gelegenheid van het verschijnen van Miro catalogue illustated books, door Cramer Genève 1488 Toulouse Lautrec, Elles, lithografie op Arches papier, genummerd en signatuur met stempel, 67 x Gepolychromeerd porseleinen wandconsole gedragen door een kindje omgeven door bloemen, h.26 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Koopje divers pleet en kristal? Met draken gedecoreerde geglazuurde cachepot, h.29, diam.37 Loc Bronzen olietuitkan en 2 bronzen betelnoothouders, Z. India, 19e eeuw Loc Hoogpolig wollen carpet, 300 x 210 Loc Met beige leder beklede barkrukken op chroom onderstel? Gravure, Bouilly, 39 x 31 Loc Handgeknoopt Perzisch rond kleed, diameter 150? Divers Westraven geglazuurd aardewerk, muurreliëf van ontwerper Willem Lenssinck, afkomstig uit de Boerenleenbank, gedateerd ca Bang & Olufsen plasma televisie met muurbeugel, diagonaal 168 met een ovaal gevormd beocenter en goudkleurige glimmende en met stof beklede boxen, h.32, twee ronde vloerboxen, h.78, en kleine ronde hangboxen, inclusief Sonos systeem en verdere toebehoren Loc Loc Twee koperen 2-lichts wandlusters Loc Oude Sterling zilveren zout en peperstrooier Loc Klein zilveren mandje Loc Brede 2e gehalte zilveren slavenarmband, b.3, 58 gr. Loc Patchwork kleed met grijs en turkoois, 303 x 403 Loc Verzilverde 3-delige borstelset, diverse beugeltasjes, brilletjes, broches, 2 zilveren tien gulden munten, etc. Loc Turkoois met zilveren sluiting Loc Grote 2e gehalte zilveren vaas met bladdecor, 536 gr., h.28,5 Loc Zilveren tafelstuk in de vorm van een haan Loc Zilveren rammelaar Loc Grote koop antiek tin Loc Gepolychromeerd porseleinen kom met decor van bloemen en antiek aardewerken schaaltje met blauwe beschildering, China Loc

55 1511 Koopje van een porseleinen schotel met Chinees decor van vogels, diam.32 op standaard, blauw/wit porseleinen schaal met floraal decor en een Imari schaal (restauraties, defecten), 20 eeuw Loc Porceleyne Fles, koop van 2 schotels en een kom Loc Antiek ingelegd geëbonnisseerd damesbureau met opstand, circa 1800, h. 153 x b. 89 x d. 50, Antiek mahoniehouten "domme knecht" met uitschuifbare opstand, Holland ca.1820, h.130 x b.75 x d Jan Rijlaarsdam, Nieuwkoop Baarn, Reizigers, gouache, 60 x Charlotte 'Sarika' Góth, Wenen Veere, Poppen, olieverf op doek, gedateerd 1948, 60,5 x 91, Antiek mahoniehouten Empire theekistje i.v.v. secretaire, Holland ca.1820, h.12 x b.13 x d Émile André Boisseau (Frans, ), 'La défense du foyer', bronzen sculptuur, h Franse school, 19e eeuw, bronzen sculptuur van een zittende cupido op marmeren voetstuk, h.55 x b.38 x d Eugene-Antoine Aizelin, Frankrijk, , 'Les Bergers d'arcadie', gepatineerd bronzen beeldengroep van een jonge herder met dame op marmeren voetstuk, gesigneerd: Etienne Ainzelin 1867 met inscripties en gieterij stempel van: F. Barbedienne fondeur, h.56 x b.31 x d Charles Cumberworth ( ), Cherubs with flower basket, antieke bronzen sculptuur op marmeren sokkel, h.71 cm, gesigneerd 1522 Albertus Verhoesen, Utrecht Utrecht, Koeien met boerin in landschap met op de achtergrond een kerktoren en molen, olieverf op doek, gedateerd 1848, 80 x Johan Conrad Greive, Amsterdam Amsterdam, Venetiaans stadsgezicht bij avond, olieverf op doek, 47,5 x 65,7 (met boek waar afbeelding in voorkomt) 1524 Willem George Frederik Jansen, Harlingen Blaricum, Paard en wagen op binnenplaats van boerderij, olieverf op doek, 52 x 40 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Japans Imari porseleinen dekselpotten (1 deksel kleine chip), 19e eeuw Loc Marinus Adrianus Koekkoek II, Amsterdam , Boothuis aan het water, olieverf op doek, 27 x 38 Loc e Gehalte zilveren 4-delig servies, 1860 gr. Loc e Gehalte zilveren fraai bewerkte Louis Quinze tabakspot met florale motieven en een bloem op de deksel, meesterteken: Hendrik Keyzer ( ), stadskeur: Amsterdam, jaarletter: e Gehalte zilveren 3-delig servies bestaande uit theepot, melkkannetje en theebus, glad/ovaal model, ca.1860, 773 gr. Loc Loc Collier vervaardigd van 40 strengen bloedkoraal Loc e Gehalte zilveren koffieketel op komfoor met bijpassende melkkan met ebbenhouten oren rustend op bijpassend 1e gehalte zilveren dienblad, totaalgewicht 2078 gr. Loc e Gehalte zilveren opengewerkte broodmand, 740 gr. Loc e Gehalte zilveren dessert/petit fours set in origineel fourdraal, dubbelfilet, Van Kempen en zonen, Voorschoten, 1858/1924, jaarletter 1877, zilvergewicht 232 gr. Loc Llardó, 2 porseleinen beeldjes van clowntjes, h.22 Loc e Gehalte zilveren Art Deco bestekcassette, totaalgewicht 8370 gr. Loc Twaalf 2e gehalte zilveren rijkbewerkte viscouverts, van Kempen, jaarletter 1901, 960 gr Messen met 2e gehalte zilveren pistoolheften, Koninklijk van Kempen en Begeer B.V., Zeist/Voorschoten, jaarletter 1974, totaalgezicht 745 gr Kleine zilveren messen met pistool heften, J. Gelderblom, Schoonhoven, totaalgewicht 653 gr. Loc Loc Loc

56 Zilveren messen met pistoolheften, Koninklijk van Kempen en Begeer B.V., Zeist/Voorschoten, 1277 gr. Loc Twaalf 2e gehalte zilveren lepels, diverse makers, totaalgewicht 593 gr. Loc Twee 830/1000 zilveren gegraveerde bladvormige opdienlepels, 196 gr. Loc Wortelnotenhouten gebogen Chippendale 3-laden commode, h. 74 x b. 81 x d Antieke Biedermeier bonheur met spiegelopstand, Holland ca.1840, h.240 x b.105 x d Antiek notenhouten rijk bewerkte buffetkast met ronde zijkanten afgedekt met wit marmeren blad en opstand, h.205 x b.154 x d Roger Dunster, antiek Engels staand horloge in wortelnotenhouten kast, 18e eeuw, h.255 x b.46 x d Walth Illmer, Portret van Johan Gustaaf Salamonson, , olieverf op doek, gedateerd 1931, 83 x Zamak sculptuur van twee vissende jongens, gesigneerd Moreau, vermaakt tot schemerlamp met gekleurde lampjes, h.55 (defecten) 1548 Rood aardewerken met brons afgezette Jugendstil klok met 2 zijkandelaars, circa Antiek wortelnotenhouten kabinet rustend op klauwpoten, Holland ca.1800, h. 220 x b. 150 x d Antieke mahoniehouten Biedermeier linnenkast met geprofileerde togen, Holland ca.1840, h.171 x b.128 x d Antieke rijkbewerkte gouden kuifspiegellijst met spiegel, Frankrijk 1880, h.183 x b Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,12 ct Kt. witgouden lijnarmband bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 1,80 ct Kt. witgouden oorhangers bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamanten totaal circa 0,32 ct Kt. witgouden oorhangers bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamanten totaal circa 0,60 ct Kt. witgouden oorhangers met robijn totaal circa 2,30 ct. en diamant totaal circa 0,42 ct Paar 14 kt. witgouden oorbellen bezet met blauwe amethyst en 66 briljant geslepen diamanten, 0,50 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Si, 7,3 gram, nieuwwaarde 1650, Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met saffier en 48 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, gewicht 2,9 gram, nieuwwaarde 1975, Kt. witgouden oorhangers bezet met saffier en briljant geslepen diamanten totaal circa 0,48 ct Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,28 ct K witgouden oorhangers bezet met robijn en single cut geslepen diamanten totaal circa 0,30 ct Paar 18 kt. witgouden oorstekers bezet met 40 diamanten 8/8 slijpsel 0,30 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 2,3 gram, nieuwwaarde 695, e Gehalte zilveren armband, lengte 22,5, breedte 10 mm., gewicht 59.gram, nieuwwaarde 275, e Gehalte zilveren armband, model plaatarmband, breedte 10 mm., lengte 21, gewicht 61 gram, nieuwwaarde 900, Kt. witgouden armband bezet met 37 briljant geslepen diamanten 0,35 ct., 1,4 gram, 17,5, nieuwwaarde 695, Kt. witgouden collier bezet met saffier en 29 briljant geslepen diamanten, kleur: Top Wit, kwaliteit: Vs, lengte 42, gewicht 4,7 gram, nieuwwaarde 2250,00 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc k k k k k k k k k k k k k k k

57 Kt. witgouden collier met een entourage hanger bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,25 ct Kt. witgouden armband bezet met 28 zwarte briljanten, 0,25 ct., 2 gram, lengte 18 cm, nieuwwaarde 750, Kt. witgouden ring bezet met 17 briljant geslepen diamanten, 0,15 ct., 1,6 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 495, Kt. witgouden bandring bezet met 15 briljant geslepen diamanten totaal circa 1,41 ct., ringmaat 17 (53) Kt. witgouden ring bezet met 6 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct., kleur: wit, kwaliteit: Vs, breedte 8 mm., 10 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 1475, Kt. witgouden rijring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 1,00 ct., ringmaat 18 (57) Kt. witgouden ring bezet met robijn totaal circa 1,10 ct. en diamant totaal circa 0,33 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden entourage ring bezet met centraal 0.90 ct., Bolsjewiek slijpvorm geslepen diamant en entourage 8 Bolsjewiek slijpvorm geslepen diamanten 1.60 ct., ringmaat 17 (53) Kt. witgouden ring met centraal een doublet opaal en aan entourage saffier en 11 briljant geslepen diamanten totaal circa 0,40 ct., ringmaat 19,25 (60) 6-k k k k k k k k k Kt. witgouden oorhangers bezet met saffier en diamant totaal circa 0,14 ct. 6-k Kt. witgouden ring bezet met amethyst, 2,2 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 395, Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,70 ct., ringmaat 18,5 (58) Kt. witgouden ring bezet met onyx, saffier en Bolsjewiek- en single cut geslepen diamanten totaal circa 0,89 ct., ringmaat: 17,25 (54) Kt. witgouden entourage ring bezet met 17 briljant geslepen diamanten 1.50 ct., ringmaat 19 (59) Kt. witgouden prinses ring bezet met 25 oud Amsterdams slijpvorm geslepen diamanten totaal circa 1.60 ct., ringmaat 18 (56) Kt. witgouden trilogie ring met middensteen 1.21 ct. briljant geslepen diamant en 2 zijstenen briljant geslepen diamanten 0.42 ct., ringmaat 17 (53) Kt. witgouden rozet ring bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamanten totaal circa 0,22 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. rosé/witgouden ring bezet met 57 briljant geslepen diamanten, 0,30 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: Vs, 1,7 gram, ringmaat 16,75, waarde 950, Kt. witgouden slagring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,15 ct., ringmaat 16 (50) Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,06 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden ring bezet met saffier, cultivé parels en single cut geslepen diamanten totaal circa 0,09 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,70 ct., ringmaat 18 (56) Kt. witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant 0,45 ct., kleur: Light Yellow, kwaliteit: Si, 1,7 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 1750, Kt. witgouden ring bezet met 39 briljanten 0,20 ct., kwaliteit: Vs, 11x zwarte briljanten, 28x witte briljanten, 3 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 1150, Kt. witgouden ring bezet met 36 diamanten, 0.70 ct., 8/8 slijpsel, kleur Cape en kwaliteit Si, 6,5 gram, ringmaat 16, nieuwwaarde 1000, Kt. witgouden hele alliance ring bezet met 23 briljant geslepen diamanten totaal circa 1,90 ct., ringmaat 17 (53) 6-k k k k k k k k k k k k k k k k Witte tuinvaas met bladwerk in reliëf op hoge ronde voet, h.70 x diam. 60 Loc Oude flessenbak met sterling zilveren omranding, met de tekst Sociëteit De Witte, 1 april 2010 Loc Koopje kristallen champagne en wijnglazen (29 st.) Loc

58 1596 Turkoois beeldje van man met staf op voet Loc Koop van 2 zilverkleurige vazen, oude stijgbeugel en een bronzen beeldje Loc Antieke Willem III theestoof met ketel (defect) Loc Grote antieke koperen ketel Loc Koop divers koper, etc. Loc Grote koop divers kleingoed w.o. kristal, aardewerk,houten kandelaars en een lamp Loc Grote koop divers kleingoed Loc Koopje diverse koperen kandelaars en wandlusters Loc Divers aardewerk en glazen paarse vaas Loc Honden meet-instrument, North Wales Terrier club Loc Koop van 2 plateel en 2 aardewerken schalen Loc Wandelstok met ingebouwde bronzen kompas Loc Wandelstok met bronzen leeuwenkop Loc Wandelstok met wapen, Vrijmetselaars Loc Koop divers w.o. marmeren borstbeeld, divers kristal, schilderijtjes, etc. Loc Chinees bronzen paard, h.39 cm x L.40, 1e helft 20e eeuw Loc Koop van 2 bronzen beeldjes rustend sokkel Loc Stel zwaar verzilverde koffiekannen, h.28 Loc Aardewerken 2-delig lampstel Loc Oude 1e gehalte zilveren kapset in bijpassend etui Loc Cavalerie-offierssabel met beugelgevest in ijzeren schede met twee draagringen, L.104 (sabel) Loc Verzilverde Keltum bestekcassette in bijpassende houten cassette Loc Verzilverde Yamaha dwarsfluit in koffer Loc Koop divers aardewerk, porselein, etc. w.o. Chinees Loc Bronzen sculptuur van een naakte dame, h.45 Loc Oude kerfsnede besneden stoof Loc Antiek mahoniehouten kistje met koperen beslag, h.13 x b.22 x d.12 Loc Koopje divers porselein, aardewerk, etc. Loc

59 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Koop van een grote schenkkan, divers aardewerk, etc. Loc Eikenhouten schrijfhaak, 18e eeuw Loc Koop divers kleingoed w.o. aardewerk, porselein, etc. Loc Grote koop divers glas en kristal Loc Koop divers pleet, etc. Loc Koop van een Kukri mes, oude kris, divers porselein, etc. Loc Koop divers religieuze beeldjes, etc. Loc Koop divers tin Loc Koopje divers kleingoed w.o. opaline, aardewerk, porselein en een beugeltas Loc Koop divers w.o. koperen kandelaar, diverse eenden, etc. Loc Koopje van 3 kristallen karafjes, 2 Chinese houten beeldjes en een polychroom met vogels gedecoreerd aardewerken 3-delig kaststel 1635 Zuid-Duits met hout ingelegd schilderij, voorstellende een Oosterse pottenbakker, 38 x 45 Loc Loc Balinees houten sculptuur van vrouw met mandje, h.52 Loc Koopje van 4 Indonesische houtsnijwerkjes Loc Vuurvergulde bronzen sculptuur van Boeddha staande voor vlammend aureool, Tibet, 45 Loc Speer met beschermkap, Papua New Guinea, ca.l.180 Loc Rozenhouten etagèrekastje met koper afgezet en afgedekt met marmeren blad, h.136 x b.78 x d.42 Loc Koop divers, waaronder Herend porselein Loc Koop divers Imari porselein, Japan 19e eeuw (defecten) Loc Mahoniehouten staande kapstok met koperen haken, h Loc Smeedijzeren bordeauxrood wijnrek uit Frankrijk voor 100 flessen Loc Geprepareerde fret op boomstronk Loc Antieke kornhoen op stam Loc Notenhouten half ronde 7-laden chiffonnière, h.110 x b.80 x d.40 Loc Geslepen spiegel in zilverkleurige lijst, 103 x 74 Loc Geglazuurde aardewerken pot met reliëf van draken, h. 31 Loc Mahoniehouten bestekkist, h.33 x b.15,5 x d.18 Loc Oude eikenhouten staartklok Loc Beschilderd stoelklokje Loc Ingelegde rozenhouten ronde etagère/bijzettafel afgedekt met marmeren blad, h.81 x diam.50 Loc Opengewerkte hokker met marmeren blad, h.79 x b.43 x d.43 Loc Witte houten schemerlampvoet met blauwkleurige kap, h.86 Loc Antieke ingelegde zuilenpenule, h.46 x b.22 Loc Spaans keukenkastje, 17e eeuw, h.120 x b.79 x d.28 Loc Goudkleurige kuifspiegellijst met geslepen spiegel, h.120 x b.68 cm Loc Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, h.140 x b.78 Loc Bewerkte goudkleurige kuifspiegellijst met 2-vaks spiegel, h.181 x b.90 Loc Opengewerkte goudkleurige spiegellijst met spiegel, h.138 x b.61 Loc Antieke famille rose kom met bloemdecoraties, Qianlong ( ), diam. 19 Loc Antieke notenhouten stoel met geborduurde bekleding Loc Messing sextant (scheepsmeetinstrument) in houten kist Loc Optica spiegel, ca.1790 Loc Metalen object i.v.v. een kabouter met bril, 19e eeuw Loc

60 1667 Ca. 60 diverse horloges Loc Ca. 60 diverse horloges Loc Ca. 30 diverse vintage horloges Loc Ca. 60 diverse horloges Loc Ca. 60 diverse horloges Loc Ca. 60 diverse horloges Loc Ca. 60 diverse horloges Loc Diverse herenpolshorloges, chrono Loc Ca. 60 diverse horloges Loc Koopje diverse horlogebandjes, etc. Loc Koop divers pleet, zilver, etc. Loc Koopje divers muntgeld w.o. centen, guldens en rijksdaalders Loc Zakje divers papiergeld en munten Loc Diverse zilveren munten, Gew.111 Gram Loc Japanse zilveren penning ter gelegenheid van het gouden huwelijk, gedateered 1974, 103 gr. Loc e Gehalte zilveren lakzegelstempel in etui, 62 gr. Loc Koopje van 9 vulpennen met 14 kt. gouden kroon Loc Zilveren 2 stuiverstukken, provincie Hollandia 1719 tot 1757 Loc Zilveren Romeinse munt, Gordianus, 2e/3e eeuw na Chr. Loc Bronzen Romeinse munten, 2e/4e eeuw na Christus Loc Zilveren 10 cent muntstukken, periode Koningin wilhelmina tot 1941 Loc Romeins zilveren munt, Valeriaan, Loc Romeins zilveren munt, Aurelian, Loc Romeins zilveren munt, Gordianus, Loc Zilveren scheepjes schelling of 6 stuivers, provincie Zeeland, 18e eeuw Loc Romeins bronzen munten Loc Rol met 50 gasmunten, 10 cent en tien 2.5 cent munten, gasbedrijf Harlingen- Bedum Loc Koopje van 3 Sheaffer vulpennen met 14 kt. gouden kroon Loc Zilveren munten, 9x 1 gulden, 1x 10 gulden Loc Zilveren 2 stuiverstukken, provincie Hollandia, 1770 tot 1789 Loc Romeins zilveren munt, Serverius Alexander, Loc Romeins zilveren munt, Philippus, Loc Koopje van 15 vergulde hangers Loc Antiek wortelnoten lepeldoosje op ivoren pootjes, met sleuteltje Loc Koopje divers pleet, etc. Loc Benen reisikoon, h.14 x b.11 Loc Pakken met 33 stockkaarten, Japan, D. Reich en W.Duitsand (zeer hoge kat.waarde) Loc Koop diverse tinnen soldaatjes Loc Koopje divers bestek, etc. w.o. zilver Loc Pak met 7 stockkaarten met diverse zegels, Europa en max.kaarten, Nederland (zeer hoge kat.waarde) Loc Pakjes zegels, diverse landen op stockkaarten(hoge kat.waarde ca.948) Loc België Spoorwegzegels TR 8, 10, , postfris!! Zeer schaars Loc België Eupen Malmedy op stockkaart Loc Suriname nr. 41 t/m 57, ongebruikt Loc België Telegramzegels op stockkaart Loc België Spoorwegzegels postfris op 3 stockkaarten. Cat.w. 492 Loc

61 1713 België Spoorwegzegel TR 14, postfris!! Zeer schaars Loc België 1924 block 1 gestempeld Loc België Block postfris Loc België Rotary blok, postfris Loc België Blok 31 postfris (Zuidpoolexpeditie) Loc België nr. 126 t/m 128, postfris Loc België nr. 92 t/m 99, vnl. postfris Loc Nederland Postbewijs nr. 1 t/m 7 Loc Nederland nr. 534 t/m 537, ongebruikt Loc Nederland nr. 518 t/m 533, postfris Loc Ned. Indië: ongebruikte zegels op stockkaart Loc Nederland nr. 45, pracht ex., ongebruikt Loc Nederland Koningin Wilhelmina Hangend haar, ongebruikt. Cat.w Loc Nederland: nr. 1 t/m 6, pracht ex. gestempeld. Loc Nederland nr. 61 C, vrijwel postfris Loc Nederland: Koning Willem III ongebruikt. Cat.w. 445 Loc Nederland: gestempelde series op stockkaart Loc Nederland: postfrisse series op stockkaart Loc Nederland: nr. 356 t/m t/m 489, postfris Loc Nederland, klassieke zegels op stockkaart. Cat.w. 439 Loc Nederland: nr , gestempeld Loc Nederland: Dienstzegels D 1 t/m D 8, gebruikt Loc Nederland nr. 12, pracht ex.cat.w. 200 Loc Nederland: Interneringszegels IN Loc Nederland: ongebruikte series op stockkaarten Loc Postzegels Nederland, 12 klassieke series, Voor het kind Loc Postzegels Nederland, Eerste Emissie nrs. 1-3 gestempeld, cataloguswaarde NVPH Postzegelvel, Nederland, 8 insteekkaarten tussen 283 en 378, postfris, cat.waarde 399 Loc Loc Postzegels Nederland, Eerste Emissie, 5 cent tweepaar, gestempeld Loc Postzegelvel, Nederland, 534/537, ongebruikt, cat.waarde 1300 Loc Postzegelvel, Nederland, 39/35/36/37/40, cat.waarde 220 Loc Porseleinen lithofaam plaatjes, ca Loc Stel verzilverde kandelaars, h.25 Loc Geslepen kristallen trompetvaas, gemerkt ster plus 2 glaasjes op zilveren voet Loc Koopje van 6 krisheften, Java, herkomst: Nederlandse krisverzamelaar John E. Dexman Loc Koopje van 4 houten deksels en 9 sokkels Loc Sterling zilveren kandelaars en divers pleet Loc Blauw/wit porseleinen vaas met floraal decor, 24 en blauw/wit porseleinen vaas met decor van Chinese personen (restauraties), 20e eeuw, 30 Loc Boheemse champagne-coupes Loc Verzilverde opengewerkte flessenbakken, diam.11 Loc Palissanderhouten Indonesische wandsculptuur, h.61 x b.24 Loc Vergulde console, 19e eeuw Loc Koopje van 3 diverse bont mutsen en diverse bontjes Loc Koop diverse oude fototoestellen Loc Antieke gloeilamp met fitting, ca.1920 Loc

62 1758 Koop diverse porseleinen kruidendekselpotten en een geëmailleerd "zand, zeep en soda" rekje Loc Koop van 4 vintage slangen en krokodillenlederen tasjes Loc Hollands zilveren ovaal Biedemeier-stijl dienblad, van Kempen en Begeer, L.34,5, 509 gr. Loc Tiffany & Co., sterling zilveren schaal op pootjes, ca.700 gr. Loc Ronde zilveren Art Deco schaal met dubbele parelrand, h.8 x diam.20 Loc Vier diverse vintage polshorloges Loc Doos divers medisch porselein, ca Loc Nederland: Jaarsets en PTT-mapjes in doos Loc Nederland: 250 PTT-mapjes in doos Loc Nederland postzegelboekjes, ptt-mapjes, fdc's in doos Loc Collectie ornamenten m.b.t. drukkerij, 19e eeuw Loc Boek met litho's, veel Steinlen uit Gil Blas, Loc Briefkaarten, rond 1900 Loc

63 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Map met notariële akten, 19e eeuw Loc Briefkaarten, rond 1900 Loc Koopje lederen mappen Loc Boek : Nederlands Geschiedenis met vele staalgravures, 2-delig, anno 1880 Loc Nederland: collectie FDC's in 4 FDC-albums, nr. 427 t/m 641 Loc Koopje bronzen cliche's en ornamenten, ca.1900 Loc Mapje diverse munten Loc Postzegelboekje, Nederland, 1947/1966, ongebruikt, gestempeld Loc Muntalbum met divers Nederlands muntgeld Loc Nederland postfrisse series in stockboek Loc Postzegelalbum, Duitsland, DDR, divers FDC, postfris, ongebruikt, gestempeld Loc Postzegelalbum, Nederland, 1869,1913 Loc Postzegelalbum, Nederland, gestempeld, 1876/1940 Loc Postzegelalbum, losse vellen en blocks, wereld, gestempeld Loc België postfrisse blocks en boekjes in stockboek Loc Europa SEPT, postfrisse collectie in stockboek, Cat.w. ca Loc Boekjes met veel klassieke postzegels Loc Pieter Scheen, 2-delig schilders Lexicon Loc Voorraad stockboek, Nederland, Overzeese gebieden, van klassiek tot heden Loc Luxemburg verzameling in Lindner-album Loc Ned. Antillen: 2000 t/m 2004 postfris. Cat.w. 655 Loc Album diverse postzegels Loc Nederland: betere onbeschreven FDC's in Davo-album Loc Ned. Antillen , postfrisse verzameling in Importa-album, in box. Cat.w Loc Indonesia leuke collectie in Davo-album Loc Ajour gezaagd 2e gehalte zilveren broodmand met leeuwen en mascarpone aan weerszijde Loc e Gehalte zilveren soezen/broodmand met hengsel Loc Verzilverde Art Nouveau fruitschaal, L.36 Loc Proteau, Rivierlandschap, olieverf op doek, 43 x 52 Loc Onb.meester, Poes, tekening, 33 x 41,5 Loc Naar Jing Yu, Stilleven, olieverf op doek, gedateerd november 1998, 100 x 75 Loc Antiek handgekleurd kaartje in lijst, 32 x 21 Loc Salvador Dali, Le premier jour du printemps, lithografie, gesigneerd en genummerd, oplage 24/300, 52 x 64 Loc Oude Engelse ingekleurde gravure, 32 x 21 Loc Oude Engelse jachtgravure, handgekleurd, 32 x 25 Loc Rob de Haan, Bloemstilleven, olieverf op board, 66 x 52 Loc Onb.meester, Wintergezicht, tekening, ca.1850, 20 x 14 Loc Henk Poeder, Strandgezicht, olieverf op paneel, 51 x 64 Loc Yong Mun Sen, , Sampan op zee, gesign. en gedateerd 1954, aquarel, 26 x 39 Loc Boekenmolen met leder bekleed, h.63 x b.42 Loc Friese staartklok met beschilderde wijzerplaat en Atlas met twee engelen op de kap, h.149 (incl.beelden) 1812 Set van 2 zilveren Art Deco kandelaars, Carl Begeer 1913 Voorzien van originele verzilverde springkapjes Loc Loc

64 /1000 zilveren gelobte ronde schaal, 560 gr., diam.31 Loc Polshorloges w.o. een 2e gehalte zilver Loc e Gehalte zilveren set met barnstenen : ring, oorstekers en hanger aan ketting Loc Mexicaans zilveren armband met zwarte gezichtjes en 2 bijpassende oorhangers Loc Zilveren horloge aan zilveren band, gemerkt Pontiac Loc Zilveren Art Deco horloge, merk: Benrus, lengte: 19, gewicht: 14 gram Loc Zilveren mechanisch horloge aan zilveren band Loc Zilveren armbanden, totaal gewicht: 99 gram Loc Antiek lava stenen collier met bijpassende oorbellen en broche in etui Loc Massief dameshorloge, Gucci Loc Paar zilveren breidoppen met schuif aan jasseron ketting Loc Zilveren ketting met 2 opengewerkte vaasjes als breipen dop Loc e Gehalte zilveren collier met hartvormige granaten hanger Loc Zilveren ketting met bewerkte breinaald doppen Loc Zilveren breinaald doppen met collier, 40 gram Loc BWG armband met slangenkoppen Loc e Gehalte zilveren parure met barnstenen, armband, oorstekers en ring. Gesigneerd Loc Verguld zilveren armband bezet met peridot Loc Zilveren armband bezet met aquamarijn Loc Zilveren geldclip met -teken Loc Zilveren antiek dameshorloge met jasseron, Prisma Loc e Gehalte zilveren Chinese 2-delige muntengesp Loc e Gehalte zilveren collier met medaillon Loc Koopje diverse sieraden en onderdelen w.o. goud en zilver Loc Koopje diverse sieraden w.o. zilver Loc Zware sterling zilveren armband Loc Zware zilveren ketting Loc Oud zilveren bijbelslot vermaakt tot armband Loc Koopje van 2 zilveren armbanden, totaal: 69 gram Loc Zilveren design armband met in elkaar gedraaide schakels, gesigneerd Loc Verguld zilveren armband bezet met Boheems granaat Loc Sterling zilveren armband met tijgeroog en agaat in chatons gezet Loc Set met zilveren design armband met lapis lazuli en bijpassende ring Loc Zilveren armband bezet met peridot Loc Verguld zilveren armband bezet met granaat bollen Loc Verguld zilveren armband bezet met granaat Loc Stijve zilveren armband Loc Zilveren Pandora armband met vele bedels Loc Twee Djokja zilveren clips Loc Zilveren broches met filigrain motief, totaal gewicht 47 gram Loc Zilveren chatelaine Loc Zilveren armband met zeeuwse knopen Loc Antieke horloge ketting met zilver, niëllo en gouden tussenschakels Loc Tijgeroog hanger in zilveren montuur aan zilveren collier Loc Zilveren hanger met collier, 45 gram Loc Engels zilveren '3-Pence' collier, begin 20e eeuw, L.55, 44 gram Loc Zoetwater parel collier met 14 Kt. gouden slot Loc

65 1860 Zilveren design collier ( zilver met pyriet) Loc Zilveren hanger met geslepen granaat aan zilveren jasseron collier Loc Zilveren armband met voorstelling van een slak Loc Zilveren Art Deco bloem broche Loc Stervormige zilveren hanger met le Loc Twee zilveren broches Loc Antieke goud met zilver opengewerkte broche Loc Zilveren filigrain set met broche, kledingspeld, hanger aan collier en oorstekers Loc Grote zilveren hanger met blauwe camee steen en ingelegd met granaten Loc Nederlands zilveren collier met maanstenen Loc Zilveren jasseron collier met diverse bedels Loc Zilveren collier met 8 zilveren bedels Loc Zilveren Art Deco hanger aan collier Loc Zilveren collier met roosjes Loc Verguld zilveren collier bezet met granaat Loc Zilveren jasseron collier bezet met granaat Loc Vergulde zilveren ring bezet met granaat, rm 19,5 Loc Verguld zilveren broche bezet met zirkonia Loc Verguld zilveren ring bezet met Boheems granaat Loc Verguld zilveren broche en ring bezet met Boheems granaat Loc Paar verguld zilveren oorknoppen bezet met granaat Loc Verguld zilveren stervormige broche/hanger bezet met granaat Loc Granaten colliers met gouden sloten, cultivé parel collier en een broche Loc Paar verguld zilveren oorknoppen bezet met granaat Loc Zilveren broche bezet met zirkonia Loc Strengen granaten armband met zilveren slot Loc Verguld zilveren ring bezet met granaat Loc Gitten 2-strengs armband met zilveren sluiting Loc Granaten 2-rijige armband met 14 kt. gouden slot Loc Gitten armband met zilveren sluiting Loc Granaten 5-rijige armband met 14 kt. massief gouden slot, L.21 cm, 75 Gram Loc Verguld zilveren armband bezet met granaat Loc Verguld zilveren armband bezet met granaat Loc Gouden collier met antieke gouden hanger Loc Granaten 2-rijig collier met gouden slot, lengte 45, gewicht 132 gram Loc Dames 3-rijig granatencollier met 14 kt. gouden slot Loc Groen gepatineerde bronzen Boeddha, h.30 Loc Grote sterling zilveren chocoladekan, h.24, Birmingham 1912 Loc Verguld zilveren harthanger bezet met granaat en jasseron collier, L.42 Loc Paar verguld zilveren oorknoppen bezet met granaat Loc Verguld zilveren ring bezet met granaat Loc Zilveren ring bezet met zirkonia Loc Zilveren ring bezet met zirkonia (steen ontbreekt) Loc Zilveren ring bezet met zirkonia Loc Zilveren ring bezet met zirkonia Loc Zilveren ring bezet met zirkonia Loc Verguld zilveren ring bezet met granaat Loc Verguld zilveren ring bezet met granaat Loc

66 1908 Verguld zilveren ring bezet met camee Loc Verguld zilveren ring bezet met granaat Loc Verguld zilveren ring bezet met jade Loc Kt. gouden visjeshanger en een gouden visje/strik speld Loc Kt. gouden ring i.v.v. een hart, ca. rm 16 Loc Brochette bezet met parel, 3,8 gram Loc Zeeuwse gouden broche, 3,7 gram Loc BWG heren dasspeld, L.6.5 Loc Kt. gouden vrouwen schrijfstift, ca.1900, L.7.5 cm Loc Verguld zilveren ring bezet met jade met afbeelding van vis Loc Verguld zilveren ring bezet met jade Loc

67 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Verguld zilveren vlinder broche bezet met granaat Loc Verguld zilveren libelle broche bezet met granaat Loc Verguld zilveren collier bezet met granaat Loc Verguld zilveren hoefijzerhanger bezet met granaat en een jasseron collier, 42 Loc Granaten collier met gouden slot, L.102 Loc Kt. gouden fantasie damesring, rm 18 Loc Kt. gouden ring met een zwarte onyx, rm 17 Loc Kt. gouden damesring bezet met 3 geslepen granaten, rm 17 Loc Kt. gouden damesring bezet met diamant, rm 18 Loc Kt. gouden damesring bezet met grote parel, rm 16 Loc Kt. gouden damesring bezet met een grote carneool, rm 17 Loc Kt. gouden Gulf 25 jaar ring bezet met diamant, rm 19 Loc Kt. gouden damesring bezet met parel, rm 16.5 Loc kt. gouden damesring bezet met een gestoken camee, rm 17.5 Loc Verguld zilveren ring bezet met rozekwarts Loc Verguld zilveren ring bezet met turkoois Loc Paar verguld zilveren oorknoppen bezet met granaat Loc Bloedkoralen 2-strengs collier met onedel slot, L.76 (2 x 38 ) Loc Koop diverse sieraden w.o. goud Loc Kt. gouden hanger i.v.v. zweefvliegtuig, L.vleugels 4.5 cm Loc Kt. gouden fantasie hanger bezet met 6 parels, L.4 Loc Kt. gouden hanger i.v.v. een tulp Loc Antiek 14 kt.gouden kruis met corpus, ca. L.3 cm Loc Twee 14 kt. gouden kruisje Loc Verguld zilveren kruis bezet met granaat Loc Verguld zilveren kruishanger bezet met granaat Loc Paar verguld zilveren oorclips bezet met granaat Loc Verguld zilveren ring bezet met granaat Loc Paar verguld zilveren oorknoppen bezet met granaat Loc Gitten collier met zilveren sluiting Loc Rijkbewerkte 3e gehalte zilveren messenleggers Loc Granaten collier met gouden slot, lengte: 116, gewicht: 136 gr. Loc Bloedkoralen collier met gouden slot, 38, 9,4 gram Loc Bloedkoralen collier met gouden slot, 38, 16 gram Loc Bloedkoralen 2-rijig collier, 42, 62 gram Loc Zes 3e gehalte zilveren bewerkte koffielepels Loc Zilveren armband bezet met granaat Loc Verguld zilveren armband bezet met granaat Loc Kt. gouden schakelarmband, L.,19.5, 8 gram Loc Bloedkoralen collier met zilveren slot, 55, 77 gram Loc Bloedkoraal op koord, 45,8 gr. Loc Zoetwaterparel collier met zilveren sluiting Loc Verguld zilveren armband bezet met saffier Loc e Gehalte zilveren sierkurk Loc Zilveren Art Deco hanger aan collier Loc Stokjes bloedkoralen collier met zilveren sluiting Loc

68 1965 Vintage Chopard Tank Qartz, 18 kt. gouden herenpolshorloge met leren met 18 kt. gouden klikband (beschadigingen in wijzerplaat) Loc Indus Elite vintage dames/herenpolshorloge Loc Bloedkoralen collier, 42, 30 gram Loc Koopje van een zilveren en 4 onedele broches Loc Kt. gouden collier bezet met 4 briljanten, 20,1 gr. Loc Koopje van 5 parellook colliers Loc Zilveren fotolijst met strik, 5,5 x 5,5 Loc Zilveren fotolijst met vogels, 3 x 4 Loc Zilveren fotolijst, h.4,5 x 3,5 Loc Diverse zilveren miniatuurtjes Loc Zilveren strooier i.v.v. een vogel Loc Tien 2e gehalte zilveren apostellepeltjes Loc Ivoren armband en ivoren hanger bezet met malachiet Loc Zilveren koolmeesje Loc Zilveren 4-vaks pillendoosje Loc Gesneden benen doosje met afbeelding van schildpadden Loc Loep in benen montuur met afbeelding van poezen Loc le doosje i.v.v. een ei met inhoud van : 8 kt. gouden hanger met jade, paar 8 kt. gouden oorknoppen met jade, paar verguld zilveren oorknoppen bezet met granaat, paar zilveren oorknoppen met jade Loc Cultivé Akoya parelsnoer met gefacetteerde witte koraal Loc Benen schaats, ca.18e eeuw Loc Groot samengesteld 3-strengs collier uit zoetwaterparels, rozenkwarts en jaspis met 14 kt.gouden slot Loc Zes 1e gehalte zilveren miniatuur engeltjes Loc Koopje divers waaronder parelmoer pijpje met goud en een antieke horloge sleutel Loc Bronzen inheemse amulet gelukshangers, L.5.5 cm Loc Benen netsuké van een eend Loc Collier met tijgeroog, zoetwaterparel en granaat met goudkleurig slot, L.110 Loc Zilveren spreeuw Loc Twaalf 2e gehalte zilveren bloemlepeltjes Loc Koopje van 5 vergulde hangers Loc Zilveren slak Loc Koopje van een zilveren spenen of uiersteker en een zilveren naaldenkoker Loc Benen inro (hangdoos) Loc Zilveren Joodse ratel Loc Zilveren roodborstje Loc Zilveren ijsvogel Loc e Gehalte zilveren miniatuur houtbewerker Loc e Gehalte zilveren miniatuur vos Loc Zilveren miniatuur ruiter met paard, 24 gram Loc e Gehalte zilveren miniatuur echtpaar op bank Loc Zilveren Joodse muzikanten Loc Miniatuur zilveren Sara Loc Miniatuur zilveren Abraham Loc Wittnauer (Longines) heren polshorloge met stalen band, jaren 50/60 Loc Vintage Omega Seamaster heren polshorloge met zwart lederen band Loc

69 2009 Universal Genève, Quartz, heren polshorloge met goud/stalen band, Kt. gouden Pontiac Quartz heren polshorloge, 1990 / 1999, met lederen band 2011 Pontiac Memodate gouden heren polshorloge uit de jaren 60 met een handopwindbaar uurwerk in een massief 14 kt. gouden kast 2012 Ctapt Start vintage heren polshorloge, kaliber: 2603, circa 1950 (Russische Omega) Loc Loc Loc Loc Lip R23C, vintage heren polshorloge, jaar 1955 Loc Tissot Seastar, vintage gouden heren polshorloge met zwart lederen band Loc Tudor Prince Oysterdate stalen vintage unisex polshorloge, 1960/1970, door Rolex 2016 Nidor (New Old Stock) polshorloge, handopwindbaar, jaren 70, met bruin lederen band Loc Loc Podema Zim 'Vrijmetselaars' vintage heren polshorloge, jaren 70 Loc Indus de luxe vintage heren polshorloge ( ) handopwindbaar, met lederen band Loc Doublé BWC automatic 25 jewels herenpolshorloge, jaren 50 Loc Kt. geelgouden vintage BWC heren polshorloge, incabloc Loc Jacquet Droz, vintage heren polshorloge, jaren 50/60, met zwart lederen band (recent service beurt gehad) Loc Pronto, incabloc 17 jewels, vintage heren polshorloge, handopwindbaar Loc Kienzle Markant vintage heren polshorloge met lederen band, jaren 70, handopwindbaar Loc Pontiac hydraulica vintage heren polshorloge, jaren 60, gereviseerd Loc GUB Glashütte, vintage heren polshorloge, jaren 60, volledig gereviseerd, handopwindbaar met zwart lederen band Loc Bulova heren polshorloge, jaren 70 (onderhoudsbeurt wordt geadviseerd) Loc Kt. geelgouden Prisma heren polshorloge, Quartz Loc Grote koop divers bijoux Loc Koopje divers zilver, pleet, etc. Loc Koopje divers zilver bestek, etc., 652 gr. Loc Geslepen kristallen schaal met zilveren hengsel, Johan Schijfsma 19e eeuw Loc Koop divers pleet, zilver, etc. Loc e Gehalte zilveren miniatuur van paard en wagen Loc e Gehalte zilveren miniatuur boerenwagen met man en koe Loc Miniatuur zilveren bokkewagen Loc Miniatuur zilveren bokkewagen Loc Paar miniatuur zilveren fazanten Loc Vier diverse 2e gehalte zilveren miniatuurtjes Loc Miniatuur zilveren kroonluchter Loc Kleine zilveren tekkel Loc Kleine zilveren olifant Loc Kleine zilveren haas Loc Kleine zilveren kikker Loc Kleine zilveren winterkoning Loc Zilveren kuiken Loc Miniatuur zilveren visser met hengel en vis Loc Miniatuur zilveren olifant Loc Miniatuur zilveren koets met paard, L.9 x h.5,5 x b.2,3, 104 gram Loc Groot Nederlands zilveren miniatuur van koets met paard Loc

70 2050 Zilveren miniatuur van een man met paraplu, 16 gram Loc Zilveren miniatuur wip Loc Koop met 3 vaasjes op zilveren voet, waaronder draadglas Loc Zilveren fotolijst, 9 x 13 (deukjes) Loc Stel zilveren herten Loc Engelse zilveren poedersuikerstrooier Loc Engelse zilveren poedersuikerstrooier Loc e Gehalte zilveren sierkurk met parelrand Loc e Gehalte zilveren sierkurk Loc Slacouvert met 2e gehalte zilveren heften, totaalgewicht 205 gr. Loc Zes 2e gehalte zilveren lepels in wortelnotenhouten opbergdoos Loc Negen 2e gehalte zilveren taartvorken Loc zilveren vorkjes, 13,3 cm Loc Paar zilveren eenden Loc Zilveren fotolijst, 6 x 9 Loc Kristallen vaasje in vorm van een bloem en op 1e gehalte zilveren voet Loc

71 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Kristallen coupe met zilveren voet en opengewerkt verzilverd bonbonschaaltje Loc e Gehalte zilveren speelwerk met wiegenlied Loc Slacouvert met 3e gehalte zilveren heften Loc Zilveren 3-delige naaiset in etui Loc Benen naaldenkokers Loc Benen beker met afbeeldingen van diverse landschappen Loc Tafelklokje in sterling zilveren behuizing Loc Zilveren ekster Loc e Gehalte zilveren 3-delig roomstel, Aubert, Voorburg-Den Haag Loc Twee 1e gehalte zilveren 1-lichts kandelaars Loc e Gehalte zilveren schaal op voet met Art Nouveau motieven, Birmingham 1909 Loc Paar cloisonné vogels op houten voetstukjes Loc Koopje van 6 diverse vaasjes met sokkeltjes, cloisonné dekselpotje en een bakje Loc Houten inktstel met 2e gehalte zilveren pen en montuur Loc Benen inro met afbeelding van een haan en kip Loc Kleine zilveren snip Loc Twee 2e gehate zilveren zuurvorken met bokkepoten Loc Hollands zilveren inktpot, J.M. van Kempen en Zn., 1918 Loc Engels zilveren suikermandje Loc Engels zilveren roomkom Loc Zilveren schaaltje op voet en met gedraaid hengsel Loc Antieke kristallen theebus met Hollands zilveren montuur en deksel, van Kempen en Zn., Voorschoten 1890 Loc Gelobt zilveren dienschaal, Wilkens. 25 x 16 cm Loc Twee 1e gehalte zilveren koektrommels op schotels met parelrand Loc Zilveren vogel Loc Koop divers kleingoed w.o. blauw/wit Chinees porseleinen Qianlong ( ) borden, diverse houten en bronzen Boeddha beeldjes, doublé ketting, etc. Loc Fluoriet 3-strengs kralen collier Loc Hollands 1e gehalte zilveren 3-lichts kandelaars, h.21,5 Loc Zilveren korhoen Loc Rijkbewerkte Engels zilveren hengselmand Loc Koopje divers w.o. zilver Loc Koopje divers bijoux, etc. Loc Verzilverde viscouverts in Jugendstil etui Loc e Gehalte zilveren 5-delig koffieservies met blad, 4477 gr. Loc Twee 2e gehalte zilveren opengewerkte natfruitschepjes, jaarletter 1893, 76 gr. Loc e Gehalte zilveren brandewijnkom, 274 gr. Loc Antiek 2-delig theeservies, 800 gekeurd, totaalgewicht 840 gr. Loc Zilveren snuifdoos met Niëllo, Frankrijk 19e eeuw (klein gaatje in bodem) Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren Jugendstil taartschep, 71 gr. Loc Antiek zilveren mes met tafereel en hondje bovenop, ca. 1800, L.17 cm Loc e Gehalte zilveren kemphaan, tafelstuk Loc Robijn kralen 3-rijig collier, L.45 Loc Zware antieke zilveren tasbeugel met ketting en kralentas Loc Zwarte Akoya cultivé parel en robijn collier Loc

72 2110 Opengewerkte 2e gehalte zilveren tasbeugel Loc Bewerkt 1e gehalte zilveren rond dekseldoosje Loc Zilveren ronde asbak met voorstelling, gewicht: 90 gram Loc Set van twee zilveren schalen/kommen met romantische taferelen, Duitsland ca 1920 Loc Hollands 2e gehalte zilveren hengselmandje op pootjes, J. Niekerk-Schoonh. Loc Twaalf 2e gehalte zilveren bloemvorkjes, 125 gr. Loc e Gehalte zilveren petit fours opdiencouverts met rijkbewerkte steel, van Kempen, 71 gr. Loc Antieke zilveren strooier, h.16, gewicht: 181 gram Loc Oude en rijkbewerkte BWG dekseldoos, Ceylon/Sri Lanka Loc e Gehalte zilveren ovale fotolijst, 6 x 9 Loc Ovale en zware zilveren theebus, rijkbewerkt met bloemen, voluten en medaillons en met vergulde binnenzijde, h. 9 x L Djokja zilveren prikkers in bijpassende standaard en een djokja zilveren dekseldoos 2122 Zilveren doosje met romantische voorstelling op deksel en voorzien van banddecoratie, 1889 Loc Loc Loc Zilveren lodereindoosje i.v.v.een kabinet met spreuk, 18e eeuw Loc Zilveren pillendoosje met tafereel van de Nachtwacht Loc e Gehalte zilveren rijkbewerkte roomlepel, jaarletter 1903 Loc Zwart velours tas met opengewerkte 2e gehalte zilveren beugel Loc Aquamarijn met robijnkralen collier Loc Opengewerkte 3e gehalte zilveren schaal met decoratie van engelen, h.3 x b.28 x d.21, 243 gr. Loc Zilveren Biedermeier trekpotje, 1858 Loc Koop van 3 colliers : bloedkoraal met gouden slot, jade en een amber collier Loc Set van twee zilveren 3 lichts kandelaars met gedraaide vormen en losse bobeches, 16,5 cm hoog Loc Kristallen whiskykaraf met 2e gehalte zilveren whiskyplaatje Loc Sterling zilveren tafelstuk in de vorm van een paard, h.9 Loc e Gehalte zilveren miniatuur zwaluw Loc e Gehalte zilveren opdienvork, W. Hooykaas, Schoonhoven, jaarletter 1930, 57 gr. Loc Zilveren beursbeugel vermaakt tot fotolijst met Limoge porselein, Napoleon Loc Zilveren blaker op ronde voet, 6,5 Loc Bewerkte zilveren tafelbel, Jacobus Held, 1878 Loc Antieke zilveren strooilepel met ebbenhouten steel Loc e Gehalte zilveren miniatuur kalkoen als flacon Loc Zilveren miniatuur vleugel met losse partituur Loc Engels 2e gehalte zilveren tabouret op pootjes met inscriptie Selangor Turf Club, h.3 x b.25,5 x d.25,5, totaalgewicht 763 gr. Loc Bamboe koralen collier Loc Antiek kristallen theebusje met Nederlands zilveren montuur en dop, Begeer Utrecht. lichte gebruikssporen op montuur Loc e Gehalte zilveren aspergeschep Loc Bronzen sculptuur golfer, h.34 Loc Collier met aventurijn en zoetwaterparels Loc Bamboe koralen staafcollier Loc e Gehalte zilveren fotolijst, 6 x 9 Loc Zilveren 12-delige lepelset met parelrand, 152 gram Loc

73 2151 The Metcalf Co., gehamerde opengewerkte 2e gehalte natfruitschep met op de steel een eekhoorn, 76 gr. Loc Zilveren Art Deco lepeltjes met opengewerkte motieven Loc Verzilverde broodmand met parelrand, h.10 x L.32 x d.22 Loc Gehamerd zilveren Art Deco schaaltje, Vet & Zn Loc Antieke Nederlands zilveren filigrein godslamp, vroeg 19e eeuw Loc e Gehalte zilveren rijkbewerkte bloemenvaas, ca.500 gr. Loc Stel zilveren kandelaars, h.8,5 Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren schaaltje Loc Antieke kristallen olie en azijnstel met zilveren monturen Loc Zilveren ovaal knotten(wol)mandje met hengsel Loc Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen schaal met 2e gehalte zilveren beugel Loc Rijkbewerkte 2e gehalte zilveren koffielepels Loc Zilveren fotolijst, 9 x 9 Loc e Gehalte zilveren fotolijst, 20,5 x 15,5 Loc Oris automatic, 21 jewels Crystal, vintage stalen herenpolshorloge met dag- en datum aanduiding, circa 1970 Loc Vintage stalen Pontiac polshorloge met datumaanduiding en grijze band Loc Guillaume vintage design heren polshorloge uit de jaren 70 Loc Pontiac Nageur **, vintage heren polshorloge met zwarte wijzerplaat, handopwindbaar Loc Intex, 21 jewels, vintage polshorloge, jaren 50, handopwindbaar Loc Poljot Kirovskie USSR Russisch vintage heren polshorloge, jaren 50 met een Hirsch band Loc Poljot, 17 jewels, vintage USSR heren polshorloge, 1960, met lederen band Loc Classic vintage 179 Dresswatch, jaren 50, handopwindbaar met zwart lederen band 2173 GUB Glashütte, vintage metalen met roodgoud verguld heren polshorloge, jaren 60, Kaliber 70.1, mechanische handopwinder Loc Loc Rensie Relide, Swiss vintage polshorloge Loc Zwitserse school, militair polshorloge, jaren 40/50 Loc GUB Glashütte, dames polshorloge, circa 1980, handopwindbaar Loc Indus, 17 jewels incabloc, heren polshorloge, jaren 70/80 Loc Pontiac Nageur vintage metalen unisex polshorloge met zwart lederen en stalen band, jaren 50 Loc Q & Q Classic heren polshorloge Loc Titus, 17 jewels, heren polshorloge Loc Pontiac international *** met datumaanduiding en stalen band Loc Exit Quartz horloge met zwarte wijzerplaat Loc Exit Quartz heren polshorloge met zilveren wijzerplaat en dagaanduiding Loc Prisma Quartz vintage heren polshorloge Loc Hooykaas Schoonhoven, zilverfabriek Schoonhoven, jaarletter 1947, twaalf 2e gehalte zilveren vorkjes in etui, 222 gr. Loc Koopje divers pleet en zilver Loc Twee 2e gehalte zilveren sauslepels met parelrand, 133 gr. Loc Vier 2e gehalte zilveren couverts met parelrand, 579 gr. Loc Zes 2e gehalte zilveren dessertcouverts in bijpassend etui, van Kempen en Begeer, NV Koninklijke Nederlandse fabriek van Zeist en Voorschoten/ Zoetermeer, jaarletter 1977, 312 gr. Loc Zilveren fotolijst met strik, 4 x 3 Loc Zilveren fotolijst met strik, diam.7 Loc

74 2192 Zilveren fotolijst met strik, 9,5 x 7 Loc Zilveren fotolijst met strik, 6 x 7,5 Loc Zilveren fotolijst met strik, h.7 x 5 Loc Zilveren ovaal fotolijst met strik, h.9,5 x 7 (deukje) Loc Zilveren fotolijst met strik, h.4 x 5,5 Loc Zilveren ovaal fotolijst, h.9,5 x 7 Loc Zilveren fotolijst met strik, 5,5 x 4,5 Loc Zilveren fotolijst, h.5,5 x 4 Loc Zilveren bewerkte taartschep Loc Zilveren 10-delige lepeltjesset met bloemenmotief, 80 gram Loc e Gehalte zilveren bonbonmandje met hengsel Loc Gepolychomeerde Makkumer pauwenschotel met zilveren hengsel Loc Tien 3e Gehalte zilveren lepeltjes in etui Loc Antieke 2e gehalte zilveren rechthoekige koektrommel afgezet met filterkannen, Laat Empire A'dam 1829, Egidius Adelaar Loc e Gehalte zilveren visopdienschep, 205 gr. Loc Stel hoge Engels zilveren kolomkandelaars op vierkante voet, h.30 Loc e Gehalte zilveren opengewerkt bonbonmandje, h.4,5 x b.11,5 x d.7 Loc Twaalf 2e gehalte zilveren Biedermeier koffielepels en 2 suikerschepjes in originele notenhouten kist Loc Zilveren fotolijst, 13 x 13 (deukje) Loc Zilveren roomkannetje i.v.v. een koe Loc Engels zilveren ovale koektrommel, Dawsonlts Loc Rijkbewerkt zilveren knottenkistje Loc

75 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Koop diverse miniaturen en everzwijn op hoornen plankje Loc Rijk gegraveerd 2e gehalte zilveren miniatuur draagkoets Loc Zilveren miniatuur ijskar, 29 gr. Loc e Gehalte zilveren miniatuur orgelkar Loc Miniatuur zilveren orgel Loc Miniatuur zilveren zeilschip Loc Twee 2e gehalte zilveren miniaturen Loc Zilveren stempel i.v.v. een ooievaar Loc Zilveren ooievaar Loc Miniatuur zilveren jachthonden en paard Loc Twee 2e gehalte zilveren kaasduimpjes Loc Zilveren miniatuur kandelaar Loc Zilveren tafelbel i.v.v. een dame met waaier Loc Zilveren bruidsbeker Loc Zilveren tabelbel met kabelrand Loc Miniatuur zilveren kinderwagen Loc Miniatuur zilveren velocipede Loc Miniatuur zilveren kinderstoel met kind Loc e Gehalte zilveren miniatuur kaasdragers Loc Miniatuur zilveren schommelstoel Loc Zilveren beursje, 31 gram Loc Koopje diverse 2e gehalte zilveren miniaturen, etc. Loc e Gehalte zilveren miniatuur zeilschip, h.12 x L.12 x 3 Loc Zilveren espressolepeltjes, Empire model Loc Antieke kristallen parfumflacon met zilveren dop Loc Antieke parfumflacon met zilveren dop, h.12,5 Loc Kristallen parfumflacon met 2e gehalte zilveren dop Loc Benen doosje met afbeelding van een adelaar Loc Stel Hollands zilveren schuitvormige mandjes, Presburg, Haarlem Loc Geslepen ovale kristallen theedoos voorzien van zilveren monturen en deksel met parelrand, 1891 Loc Hollands 2e gehalte zilveren vaas, Gerritse van Kempen, Zeist, 1947, h.18 Loc Hollands zilveren zuilvormige kolomkandelaar, van Kempen en Begeer, h.14 Loc Zilveren sierkurk met parelrand Loc Zilveren sierkurk met druif Loc Zilveren kinderbeker met parelrand en een gegraveerde kinderbeker Loc Drie 1e gehalte zilveren miniatuur herten Loc Koopje divers zilver, etc. w.o. suikerstrooier, servetbanden, kurken, zoutlepeltjes, etc. Loc BWG rammelaar/armband Loc e Gehalte zilveren rammelaar met hart Loc Zilveren rammelaar met parelrand en bijtring Loc Zilveren rammelaar i.v.v. een bel Loc e Gehalte zilveren rammelaar i.v.v. een klok Loc Zilveren rammelaar met pinquin Loc Gegraveerde zilveren rammelaar met belletjes Loc Grote Hollands ajour gezaagd 2e gehalte zilveren broodmand met parelrand en grepen Loc

76 2259 Zilveren kinderbeker met monogram, 63 gr., h.7,5 Loc Zilveren kinderbeker met tekst, 1920, h.9 Loc Zilveren 3-delig kinderbestek in etui Loc Set van 2 zilveren 4-lichts kandelaars, Wilhelm Binder, ca 1930 Loc Zilveren ovale fotolijst, 10 x 15 (deukjes) Loc Zilveren ovale fotolijst, 10 x 15 Loc Barnstenen collier met zilveren sluiting en barnstenen armband (onedel) Loc e Gehalte zilveren koektrommel op onderschotel Loc Zilveren komfoor naar 17e eeuws voorbeeld, Pieter Heerens Loc e Gehalte zilveren ajour gezaagde broodmand met parelrand, h.25 x b.30 x d.18 Loc Antieke kristallen Biedermeier schaal met 2e gehalte zilveren hengsel Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje, 123 gr. Loc e Gehalte zilveren fotolijst met bloemdecor, 14 x 8,5 (binnenmaat) Loc Bronzen beeldje met een mysterieuze klok, h.36 Loc Wit marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Antieke Engelse verzilverde 2-arms/3-lichts kandelaar Loc Antieke Engelse verzilverde 2-arms/3-lichts kandelaar Loc Divers verzilverd bestek, etc. Loc Cassette met 6 verzilverde dessertlepels Loc Grote en 6 kleine messen met 2e gehalte zilveren handvatten Loc Koopje divers 2e gehalte zilveren bestek w.o. opdienlepels, 2 viscouverts, etc., totaalgewicht 710 gr. Loc Twaalf 2e gehalte zilveren vorkjes in etui Loc Twaalf 2e gehalte zilveren lepeltjes en 2 suikerschepjes in etui Loc Opengewerkte Jugendstil vorkjes in etui Loc Twaalf 2e gehalte zilveren koffielepels met bloemdecoraties en bijpassende suikterschep in etui Loc Zilveren miniatuur Putti met paard, 114 gr. Loc Zilveren miniatuur koets met 6 Paarden, 117 gr. Loc Zilveren miniatuur van een huifkar met twee paarden, 90 gram Loc Set van 4 parfumflessen op plateau, h.12 Loc Koopje van 3 dekselpotten waarvan 2 met zilverkleurige deksel Loc Elf 2e gehalte zilveren koffielepels, suikerschep, klontjestang en een theezeefje in originele palissanderhouten kist Loc Zilveren ikoon, 8 x 9 Loc e Gehalte zilveren sauslepel en een 2e gehalte zilveren vleesvork Loc Paar cloisonné vogels op houten klosjes Loc Paar 1e gehalte zilveren musjes Loc e Gehalte zilveren miniatuur olifant, h.7 Loc e Gehalte zilveren vos, h.8,5 x L.23, 343 gr. Loc Houten inro i.v.v. een schilpad Loc Set van 2 antieke zilveren flessenbakken Loc Koopje divers w.o. flessenbak met 2e gehalte zilveren rand, suikerschepje etc. Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren 3-delig opdienset Loc Groot 2e gehalte zilveren ovaal dienblad, Fa. J.M. van Kempen en Zn., Voorschoten, L.40, 816 gr. Loc Zilveren Art Deco kandelaars, Porto, ca Loc Fraai gevormd zilveren vaasje, h.20,7 cm Loc

77 2303 2e Gehalte zilveren botermesje en een grapefruitmesje met 2e gehalte zilveren handvat Loc Twee 2e gehalte zilveren zuurvorkjes met agaten steel Loc Sextant in bijpassend opbergkist Loc e Gehalte zilveren 3-arms kandelaar, h.14 x b.21 x d.10 Loc Harman Nielsons, London, Twee 1e gehalte zilveren zoutvaatjes met lepeltjes, 160 gr. Loc Krisheften, herkomst van krisverzamelaar John E. Oexman Loc Engels zilveren suikerbakje met leeuwenkoppen, h.7 x diam.9,5, 101 gr. Loc Dienblad met opengewerkte zilveren monturen, Nederland 1930, 31 x 22 Loc Koopje van 2 antieke bijbels met gouden slot Loc e Gehalte zilveren 4-delig koffieserviesje, 1529 gr. Loc Fraai schildpad sigaren etui met zilveren beslag, Nederland 19e eeuw Loc Antieke zilveren blaker, Duitsland 19e eeuw Loc Antieke schuitvormige zilveren theepot, van Kempen Loc Zeer grote antieke zilveren tasbeugel met antieke stoffen tas, Breedte 15 cm Loc Kristallen karaf met zilveren plaquette met tekst cognac Loc Stel zilveren kandelaars, 19 Loc Houten kerststal met 6 miniatuur zilveren kerstfiguren Loc Zilveren bonbonmandje met hengsel op klauwpootjes Loc e Gehalte zilveren opengewerkte broodmand, jaarletter 1922, 495 gr., h.12 x b.34 x d.22 Loc Verzilverd Art Deco 4-delig koffieserviesje Loc Twee 2e gehalte zilveren 1-lichts kandelaars, h.18 Loc Met rozen beschilderde opaline vazen, h.25 Loc Zilveren bonbonmandje met leeuwenkoppen als oortjes Loc Tuquoise collier met gouden slot Loc Zilveren koffiepot op 3 poten, Voorschoten 1929 Loc Koopje verzilverd bestek Loc Koopje van 60 zilveren ringen in doos Loc e Gehalte zilveren soepopdienlepel, Weduwe Jacques Hendrik Schouten Martinus, Amsterdam, jaarletter 1869 Loc e Gehalte zilveren soepopdienlepel Loc Fraai geslepen kristallen schaal met zilveren hengsel met parelrand, anno 1915 Loc Vijf 2e gehalte zilveren vorken, 2 klontjestangen en een botermes, totaalgewicht 180 gr Koop van 2e gehalte zilveren taartopdienschep, roomlepeltje, zuurprikker, zuurvorkje en een suikerzeefje Loc Loc Antiek 3e gehalte zilveren serveer set met bewerkte handvatten in etui (6 st.) Loc Diverse zilveren ringen in cassette Loc e Gehalte zilveren opengewerkte flessenbak, A.Presburg en zoon, Haarlem, jaarletter 1976, 87 gr. Loc Zilveren 9-delige set lepeltjes met bloemmotief, 79 gram Loc Benen netsuké van een hond Loc Benen netsuké van een paard Loc Benen netsuké van een haan Loc Benen netsuké van een kikker Loc Opengewerkte djokja zilveren schaal op meloenvormige pootjes Loc Djokja (800) zilveren bewaardoos, 154 gram Loc Paar zilveren patrijzen, h.11 Loc Koopje van een zilveren juslepel en een soep/opscheplepel, van Kempen Loc

78 2347 Koopje divers kristal, aardewerk, etc. w.o. zilver Loc Flessenbakken met matglazen bodem en opengewerkte 1e gehalte zilveren galerijrand, Nederland 1996 Loc Diverse zilveren lepeltjes, suikerschepjes, etc. in een schildpad lepeldoos Loc Grote zilveren lepel Loc Grote bewerkte aspergeschep Loc e Gehalte zilveren opengewerkte visopdienschep, Voorschoten zilverfabriek, jaarletter 1960, 144 gr Moritz von Deusen, heren polshorloge, Automatik-chronograph MvD 1502, ETA Valjoux 7750, 2006, beperkte oplage met echtheidscertificaat Loc Loc Stel hoge Hollands zilveren kolomkandelaars, h.13 Loc Hoge zilveren kolomkandelaar, Birmingham, h.19 Loc Koopje van een opengewerkte 3e gehalte zilveren schaaltje en een 3e gehalte zilveren zeef Loc Engels zilveren suikerstrooier in bijpassende foudraal Loc Ajour gezaagd 2e gehalte zilveren bonbonmandje Loc Engels zilveren peper en zoutstrooier, h.7,5 Loc Vier 2e gehalte zilveren botermesjes, L.10 Loc

79 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr e Gehalte zilveren en twee 3e gehalte zilveren dekseldoosjes Loc Porseleinen snuifflesje met decor van spelende sotjes en laque bourguti snuifflesje, 20e eeuw Loc Antieke zilveren theeduim, Nederland 1836 Loc Twee 3e gehalte zilveren bonbonmandjes, 52 gr., h.4 x b.10 x d.5 Loc e Gehalte zilveren pillendoosje met gegraveerd paard Loc Kleine zilveren Joodse kandelaar Loc Diverse zilveren naaldenkokers Loc Zilveren miniatuur mesje met zilver, leer en been, eind 18e eeuw Loc Vier 2e gehalte zilveren miniaturen Loc e Gehalte zilveren nootmuskaatrasp, Koninklijke Begeer Loc Koopje van een sigarettenkoker, poederdoosje en een pillendoosje w.o. zilver Loc Antieke verguld zilveren roomlepel met boogschutter Loc Blauw/wit Chinees porseleinen parfumflacon met gouden dop en originele kurk, 18e eeuw 2374 Blauw/wit Chinees porseleinen flacon met gouden dop, montuur en stop, 18e eeuw 2375 Blauw/wit Chinees porseleinen flacon met gouden dop, montuur en stop, 18e eeuw 2376 Blauw/wit balustervormige dekselvaas met Foo-dog op deksel, China, 20e eeuw, 32 (defecten) Loc Loc Loc Loc Kleine Hollands zilveren jardinière met blauw glazen binnenschaal Loc e Gehalte zilveren zoutvaatje met blauw glazen binnenbak Loc Antiek cachet met BWG Loc Blauwe saffierkralen 3-rijig collier Loc Zilveren zoutvaatje met blauw glazen inzet Loc e Gehalte zilveren theezeefje op lekbakje Loc e gehalte zilveren kinderbeker met zes 2e gehalte zilveren enkel filet lepeltjes en zes 2e gehalte zilveren bokkepootlpeltjes, 210 gr. Loc Zilveren grote luciferdoos/houder, 107 gram Loc Opengewerkt verzilverd dienblaadje met blauw glazen onderkant, h.5 x b.29 x d.16 Loc Zilveren Joodse tol met Hebreeuwse tekens Loc e Gehalte zilveren lepeldoosje rustend op klauwpootjes, 229 gr. Loc Bronzen sculptuur van danseresje rustend op sokkel, h.13 Loc Bronzen Boeddha in lotushouding, h.12 Loc Zilveren jat met collier Loc Bronzen sculptuur van beertje, h.9,5 Loc Set van 2 antieke zilveren zoutvaten met blauw glazen inzet (een zonder glas) Loc e Gehalte zilveren mus Loc Zilveren jardinière met blauwe inzet, Begeer 1907, h.4,5 x L.19,5 x d.9 Loc Zilveren lucifer houder met voorstelling, gewicht: 102 gram Loc Bewerkt zilveren natfruitschep, Overijssel Loc Stel 2e gehalte zilveren 2-lichts kandelaars, h.10,5 Loc e Gehalte zilveren dienblaadje, 509 gr. Loc Antieke kristallen schaal op Hollands zilveren voet, h.16 Loc Antiek Engels zilveren theepot met fraaie graveringen Loc Opengewerkt deels gegraveerde onedele schepvork Loc Zilveren opengewerkte broodmand Loc

80 2403 Hollands ajour gezaagd 2e gehalte zilveren mandje met grepen, Zilveren fabriek Voorschoten, 1947 Loc Zilveren snip Loc Set van 2 antieke zilveren flessenbakken, Johannes Jacobus Torlau 1864 Loc Sterling zilveren Art Deco chocolade ketel met houten handvat, totaalgewicht 532 gr. Loc Stel grote Hollands zilveren strooibussen, 1959, h.22,5 Loc Bewerkt zilveren briefopener Loc Zilveren 3 lichts kandelaar, 620 gram, h.26 Loc e Gehalte zilveren opengewerkte broodmand, h.9 x b.25 x d.18, 321 gr. Loc e Gehalte zilveren mokkaketel, van Kempen en Zonen, Voorschoten, jaarletter 1903, 310 gr. Loc Twaalf 2e gehalte zilveren vorkjes in etui Loc Deels vergulde rijkbewerkte mokkalepels in etui, van Kempen Loc Koop divers 3e gehalte zilveren bestek, 1850 gr. Loc Koopje divers pleet, etc. Loc Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen schaal met 2e gehalte zilveren beugel, diam.25 Loc Doosje met divers bijoux Loc Twaalf 2e gehalte zilveren bloemlepeltjes en een suikerschepje in etui Loc Twaalf 3e gehalte zilveren Indonesische lepeltjes in etui Loc Set van 4 zilveren servetringen, gewicht: 125 gram Loc Biedemeier lepeltjes, keur CH2 Loc Antieke zilveren strooilepel Loc Zilveren theelepels met ooievaar Loc Zilveren strooilepel, 1859, Fa. Wamsteeker & Zn Loc Zes 3e gehalte zilveren lepels Loc e Gehalte zilveren thee-ei met steel, van Kempen, 55 gr. Loc Twee 2e gehalte zilveren suikerschepjes Loc Twee 2e gehalte zilveren eierlepels, 2 sardinevorken en een natfruitschepje, totaalgewicht 149 gr. Loc Koopje van 4 zilveren servetringen, gewicht: 90 gram Loc Zilveren lepeltjes met bloemmotief, 60 gram Loc Antieke zilveren strooilepel, 1871 Loc Zilveren Jugendstil vaasje met blauwe inzet, Birmingham 1912 Loc Set van 2 zilveren tafelkandelaartjes, 1937 Loc Twee 2e gehalte zilveren zuurvorkjes, Kuijlenburg en Adriaan Adrianus, Schoonhoven, jaarletter 1875 Loc Oude Sterling zilveren zout en peperstrooier Loc Tien 2e gehalte zilveren messenleggers i.v.v. een pijl, totaalgewicht 95 gr. Loc Zilveren sierkurk, filet Loc Zilveren couvert, Haags Lofje, 119 gr. Loc Koopje diverse manchetknopen, klein zilverwerk, etc. Loc Koop van 2e gehalte zilveren juslepel en drie 2e gehalte zilveren vorken, totaalgewicht 197 gr. Loc Set van 3 zilveren servetringen, gewicht: 64 gram Loc Antiek zilveren filigrain mandje Loc e Gehalte zilveren hors d'oeuvre opdien bestek, Van Kempen en Begeer, NV Koninklijke Nederlandse fabriek van Zeist en Voorschoten/Zoetermeer, jaarletter 1976, 108 gr. Loc e Gehalte zilveren mandje geflankeerd door leeuwenkoppen Loc

81 2445 2e Gehalte zilveren opscheplepel, Jan Jacob Nieuwcasteel, Utrecht , jaarletter 1817 Loc Zilveren naaischaartje in bijpassende schede, 19e eeuw Loc Zes 2e gehalte zilveren kreeftvorkjes, Hooykaas D.N.G., Schoonhoven, jaarletter 1943, 194 gr Twee Sterling zilveren tafelkandelaartjes met ronde voet en bewerkte rand, h.6 Loc Loc Benen duimstok, 60 Loc Antieke zilveren kindervork, Den Haag, 18e eeuw Loc e Gehalte zilveren opdienschep, Koninklijk Begeer Utrechtse fabriek, Utrecht, jaarletter 1878 Loc Zilveren bonbonmandje met leeuwenkopjes Loc Zes 2e gehalte zilveren vorkjes Loc e Gehalte zilveren suikerstrooier, 1912, h.16 Loc Oude Engelse zilveren strooibus, h.16 Loc Twaalf 2e gehalte zilveren vorken, diverse makers en jaarletters, 426 gr. Loc Twaalf 2e gehalte zilveren opengewerkte bloemlepels in lepeldoosje Loc Koopje diverse zilveren voorwerpen, etc. Loc Zilveren 10 cent armband, Koningin Wilhelmina (vanaf 1930) Loc Zilveren design armband, gemerkt Lapponia Loc Zilveren armband met fraai in elkaar grijpende schakels Loc Zware zilveren armband met geometrische schakels Loc Zilveren armband met hartvormige schakels waarin oogjes Loc Zilveren jasseron collier, lengte: 126, gewicht: 91 gram Loc Zilveren armband met schakelmotief Loc Zilveren design armband gemerkt Loc Verguld zilveren armband Loc Zilveren 12-delige lepeltjesset met bloemenmotief, 117 gram Loc Zilveren rechthoekige poederdoos, gewicht: 65 gram Loc Set van 3 zilveren servetringen, gewicht: 99 gram Loc Antiek zilveren geribbeld pillendoosje met schildje, anno 1848 Loc Zilveren doosje Loc Oude brede zilveren armband, 54 gr. Loc e Gehalte zilveren miniatuur ophaalbrug, h.6 x b.12 x d.4 Loc Zilveren taartvorkjes en suikerschepje met getorste steel Loc Djokja zilveren klemarmband en djokja broche Loc Sterling zilveren Israëlisch armband en broche bezet met steen Loc Oude zilveren messenleggers met bloemmotief Loc Gouden koord collier met ivoren hanger, gewicht: 13 gram, lengte: 53 Loc Zilveren met benen flacons, ca.h.6.5 cm Loc Zilveren doosje met afbeelding van zeilschip Loc Zilveren briefopener met uil Loc Gegraveerd zilveren doosje/nootmuskaatrasp Loc Gegraveerd zilveren rechthoekig doosje Loc Gegraveerd 2e gehalte zilveren pillendoosje Loc Zilveren brief-opener Loc Koopje diverse zilveren servet en vingerdoekringen Loc Hollandse 1e gehalte zilveren ring, vol bezet met simili Loc Zilveren herenzegelringen en 3 zilveren damesringen Loc e Gehalte zilveren design collier, gemerkt Lapponia Loc

82 2491 Zilveren schakel collier met een zilveren zonnewijzer hanger, 4.5 cm Loc Zilveren gesp, Niekerk Loc Zilveren kuit of schoengespen, 19e eeuw Loc Zilveren collier met een zilveren gelukshanger bol bezet met granaat Loc Zes 2e gehalte zilverantieke knopen Loc Zilveren antieke knopen, 17e eeuw Loc Zilveren antieke knopen, 17e - 19e eeuw Loc Zilveren spancollier Loc Originele met vintage groen leder beklede Chesterfield bank, ontworpen door Timothy Oulton, naar het authentieke model van de banken van the University of Oxford, h.75 x b.235 x d.95 Loc Lederen cognackleurige originele Mansfield Chesterfield 3-zits bank Loc Art Deco sculptuur van een sluipende panter op basement in verschillende soorten marmeren, h.20 x b.54 Loc Stel roodkleurige schemerlampvoeten met bruin gestoffeerde kap, h.78 Loc Bronzen sculptuur van een vrouw op rots rustend op marmeren voetstukje, h.26 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellampje met gesatineerd kapje, h.35 Loc Stel geslepen kristallen kandelaars, h.30 Loc Bronzen sculptuur van een liggend kindje rustend op marmeren voetstukje, h.23 Loc Met parelmoer ingelegd Chinees bestekmeubeltje, h. 81 x b. 65 x d. 38 Loc Glazen Art Deco tafellampje met deels gesatineerd schaalkapje, h.34 Loc

83 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Geslepen kristallen koekjespot met verzilverde deksel en montuur Loc Stel dekselbokalen, h.40 Loc Verzilverde Art Nouveau pendule met verlichting op marmeren voet Loc Art Deco nachtlampje met wekker op marmeren voetje, h.28 Loc Tafellamp op verzilverd bronzen voet met witte glaskap, h.37 Loc Bronzen sculptuur van een ruiter te paard, h.34 Loc Mahoniehouten bestekkist, h.33 x b.16 x d.19 Loc Kristallen met koperen wandlampen, h.77 x b.35 x d.20 Loc Verzilverd Art Deco tafellampje met gesatineerd glazen kapje, h.33 Loc Goud/bruin gedecoreerde bronzen sculptuur van een Afrikaanse dame, h.50 Loc Oude porseleinen jardinière, gedragen door 4 putti s, gemerkt FW (defect) Loc Antieke mahoniehouten 2-deurs penantkast met lade, Holland ca.1840, h.81 x b.90 x d.42 Loc Bewerkte zilverkleurige spiegellijst met spiegel, h.141 x b.81 Loc Antieke orgelgebogen wortelnotenhouten 2-laden commode, h.77 x b.75 x d Antieke mahoniehouten Biedermeier kuifkast, Holland ca.1840, h.220 x b.130 x d.40 Loc Loc Bronzen beeldje van een abstract naakt, h.23 Loc Koopje divers miniatuur koper, etc. Loc Notenhouten 1-deurs wand/vitrinekastje, h.71 x b.70 x d.15 Loc Naar Schlüter, Geitjes in schuur, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Geprepareerde piranha op muurplank Loc Cornelia Waldeck-Buijsman, , Interieur met kinderen, olieverf op paneel, 25 x 19 Loc Oude kaart van Gooyland, handgekleurd, 20e eeuw, 37 x 33 Loc Jan Kelderman, Straat in Parijs, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Rob de Haan, Plassengezicht, olieverf op board, 49 x 37 Loc Olympe-Mouette Génin, Fruitstilleven met vogel, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1819, 50 x 40 Loc Erik Rosmalen, Droom, olieverf op doek, gedateerd 1983, 90 x 59 Loc Soemëdi, Woning van Tadikrama, Java, olieverf op doek, 50 x 38 Loc Olympe-Mouette Génin, Fruitstilleven met vogel, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd 1818, 50 x Claude Weisbuch, Rembrandt van Rijn, lithografie, gesigneerd en genummerd 44/360, 58 x 77 Loc Loc Rob de Haan, Bloementuin, olieverf op board, 65 x 52 Loc Ingo Körner, Liggende wolf, olieverf op paneel, 80 x 58 Loc Fredericus Johannes (Frits) Giltay, Hilversum Hilversum, Gezicht op de haven van Spakenburg, olieverf op doek, 80 x Indonesische School, Prauwenwerf, l.o. gesigneerd en gedateerd 1940, olieverf op board, 32 x Onb.meester, Winterijslandschap met schaatsende personen, olieverf op paneel, 24 x 18 Loc Loc Loc Don Rose, Dansende personen, pasteltekening, 60 x 50 Loc Martin Monnickendam, Amsterdam Amsterdam, Oude man met baard, olieverf op doek, gedateerd 1896, 50 x 40 Loc J. van de Berg, Poesjes in interieur, maroefle, 60 x 49 Loc Achterglasschildering, 19e eeuw, 55 x 46 Loc John Bevort, Utrecht Utrecht, Bloemstilleven, 58 x 78 Loc

84 2548 H.C. Kranenburg, Parijs stadsgezicht met diverse personen, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Henk Poeder, Giethoorn, olieverf op paneel, 78 x 59 Loc Toegeschreven aan Bernard de Hoog, Ouders met kind, aquarel/gouache, 36 x Salvador Dali, Mort de Cleopatra, droge naald met stencil op Japans papier door Ateliers Rigal, ref.: Prestel 820, nr. CII/CL, 41 x Erik Rosmalen, Zelfs God houdt een oogje in het zeil bij de bar van madam, gem.techniek, 76 x Willem Frederik Noordijk, Schiedam Laren, Koeien in landschap, olieverf op doek, 40 x Rob de Haan, Plassengezicht met bloeiende waterlelies, olieverf op board, 65 x Naar Corver, Rivierlandschap met molens en personen, olieverf op doek, 60 x 40 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Hout gestoken olifantengroep Loc Mahoniehouten etagère/buffetkastje met koper afgezet met lade en afgedekt met roze marmeren blad, h.97 x b.120 x d Baardman kruikje met afbeelding van staande leeuwen en wapenschild, h.16 cm 2559 Bronzen sculptuur van een Farao met vogel rustend op marmeren voetstuk, h.30 Loc Loc Loc Twee bronskleurige 1-lichts kandelaars, h.52 Loc Ond.gesign, Plassengezicht met roeiboot, olieverf op doek, 80 x 40 Loc Menno van Meeteren Brouwer, Naakten in landschap, olieverf op doek, 65 x 60 Loc Onb.meester, Meisje in de duinen, olieverf op doek, 56 x 43 Loc K. Hoppe, Exterieur met man, vrouw en paarden, olieverf op paneel, 20 x 25 Loc Steinlen, stel litho's, 32 x 13 Loc Reinier Pijnenburg, Vught 's Hertogenbosch, Zigeunermeisje, olieverf op doek, 100 x 74 Loc Nico van Rijn, , Paddenstoelen, olieverf op karton, 22 x 30 Loc Sibylle Kringel, Bomen langs het water, pasteltekening, gedateerd 1996, 30 x Andreas Schelfhout, Den Haag Den Haag, 2 Schetsen van zeilboten op open water, sepiatekeningen, 14 x 10 Loc Loc Henk Poeder, Roodborstje, olieverf op paneel, 16 x 11,5 Loc Henk Poeder, IJsvogeltje, olieverf op paneel, 11,5 x 9 Loc Antieke mahoniehouten Jugendstil 2-deurs spiegel/linnenkast, h.220 x b.140 x d.60 Loc Naar Roelofs, Rivierlandschapje met zeilbootjes, olieverfje op doek, 30 x 18 Loc Gerard van Lerven ( ), Bloemstilleven, olieverf op doek, 80 x 60 Loc Oude handgekleurde landkaart, Wageningen, 35 x 26 Loc Meinte Walta ( ), Blauw landschap, olieverf op board, 47 x 61 Loc Elise Dom, Brussel 1913, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 21 x 28 Loc Paul Dom, , Portret van een meisje, olieverf op board, 30 x 24 Loc Jan Schaeffer, Rotterdam 1923, De hoofdtoren te Hoorn, olieverf op doek, 60 x Marinus Zwart ( ), Schepen voor de kust, olieverf op schilders board, gedateerd 1947, 32 x Mahoniehouten etagèretafel afgezet met brons beslag en afgedekt door een marmeren blad, h.97 x b.120 x d.40 Loc Loc Loc

85 2582 Gepolychromeerde porseleinen dekseldoos met koperen monturen, h.14 x b.19 x d Gepolychromeerde porseleinen dekseldoos met koperen monturen, h.14 x b.19 x d Gepolychromeerde porseleinen dekseldoos met koperen monturen, h.12 x b.20 x d Gepolychromeerde porseleinen dekseldoos met koperen monturen, h.9 x b.20 x d Gepolychromeerde porseleinen dekseldoos met koperen monturen, h.9 x b.20 x d Gerard Jan Bos, Utrecht Zutphen, Koeien in landschap, olieverf op paneel, 34,5 x 20,5 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Handgeknoopt kleed, 101 x 170 Loc Handgeknoopt kleedje, 62 x 160 Loc Handgeknoopt Beloudj kleedje, 50 x 70 Loc Handgeknoopt djardjarzin kleedje, 155 x 55 Loc Handgeknoopt wol met zijde kleedje, 103 x 47 Loc Handgeknoopt sarough kleedje, 125 x 80 Loc Handgeknoopt kleedje, b.78 x L.140 Loc Handgeknoopt Shiraz kleed, 160 x 117 Loc Handgeknoopt kleed, 328 x 130 Loc Handgeknoopt kleed, 200 x 104 Loc Handgeknoopt kleed, 240 x 160 Loc Handgeknoopt kleed, 350 x 140 Loc Oude kaart van Zeeland, handingekleurd, 20e eeuw, 48 x 35 Loc Koop van 3 diverse schilderijen Loc Koperen haardstel Loc Goudkleurige kuifspiegellijst met geslepen spiegel, h.120 x b.68 cm Loc Antieke stoelklok met beschilderde wijzerplaat Loc Mahoniehouten bijzettafel met koper beslag, h.80 x b.72 x d.41 Loc Moderne set van 4 barkrukken met leder bekleed Loc Moderne set van 4 barkrukken met leder bekleed Loc Koopje divers kleingoed, etc. Loc Eikenhouten 2-deurs kast waarvan de bovenste deur beglaasd met lade, h.170 x b.74 x d.50 Loc Wit aardewerken schemerlampvoet met beigekleurige kap, h.57 Loc Spiegel in een met vogels en bloemen gedecoreeerde Chinees lakwerk lijst, h.100 x b.76 Loc Beschilderd Chinees lakpaneel met afbeeldingen van vogels, 92 x 52 Loc Chinese lakpanelen met voorstellingen van vogels, 64 x 46 Loc Met vogels en bloemen beschilderd Chinees lak paneel, 122 x 92 Loc Met vogels en planten beschilderd Chinees lak paneel, 90 x 90 Loc Met vogels en bloemen beschilderd Chinees lak paneel, 90 x 90 Loc Met kraanvogels beschilderd Chinees lak paneel, 90 x 90 Loc Met vazen beschilderd Chinees lak paneel, 90 x 90 Loc Met bloemen gedecoreerd Chinees lak paneel, 90 x 90 Loc Onb.meester, Chinese voorstelling van vrouwen en man in tuin, litho, 23 x 32 Loc Porseleinen plaquette in houten omlijsting, 61 x 40 Loc Geslepen spiegel in eiken met palissanderhouten Art Deco spiegellijst, h.60 x b.40 Loc

86 2623 Notenhouten gebogen 3-laden commode rustend op klauwpoten, h.72 x b.86 x d.47 Loc Beschilderd banjo barometer Loc Opengewerkte goudkleurige houten spiegellijst met spiegel, 154 x 105 Loc Bronzen sculptuur van een naakte dame, h.46 Loc Antieke mahoniehouten ronde tafel, Holland ca.1820, h.73 x diam.108 Loc Antiek Engels eikenhouten topbureau met fraai interieur, h.217 x b.97 x d.52 Loc Antieke notenhouten ovale bijzettafel, h.73 x L.102 x b.78 Loc Gepolychromeerde aardewerken dekschalen en een schaal Loc Koopje van 3 diverse lithografieën Loc Koopje van 3 litho's van Willy Sluyter, P. vd Hem en Jan Sluyters Loc Koopje van 3 litho's van Willy Sluiter en Piet vd Hem, 30 x 48 Loc Antieke ingelijste geborduurde lap, 60 x 26 Loc Bram van de Velde, Zonder titel, lithografie op geschept Arches papier, gesigneerd en genummerd nr.97/120, ref.: Catalogue Raisonné Yves Rivière No.124, 33,5 x 52 Loc Koop diverse kristallen glazen, etc. Loc Eikenhouten 2-deurs vitrinekast op gedraaide poot, h.186 x b.103 x d.34 Loc Smeedijzeren bordeauxrood wijnrek uit Frankrijk voor 100 flessen Loc Smeedijzeren bordeauxrood wijnrek uit Frankrijk voor 100 flessen Loc Stel romantische Franse gravures, ca.51 x 66 Loc Zilverkleurige trumeau met spiegelopstand, h.196 x b.66 x d.31 Loc Geslepen spiegel in zwart/goudkleurige lijst, 110 x 80 Loc Rob de Haan, Bloemstilleven, olieverf op board, 65 x 52 Loc Bang & Olufsen kleurentelevisie op bijpassend tafeltje met afstandsbediening Loc Antieke Hollandse Tuja wortelnotenhouten 2-deurs linnenkast, Holland 1840, h. 218 x b. 167 x d. 56,5 Loc Oude Lloyd Loom stoeltjes Loc Eikenhouten vitrine/hangkastje, h.70 x b.98 x d.34 Loc Koop divers kleingoed etc. Loc Oude palissanderhouten schilderijlijst, 74,5 x 65 (binnenmaat 55 x 45,5 ) Loc Schilderijlijst, 19e eeuw, 32,5 x 48,5 (binnenmaat) Loc Wit geschilderd 2-deurs meidenkastje met 2 laden, h.120 x b.110 x d.50 Loc Antiek Smeedijzeren wijnrek met afsluitbare hekken, voor 300 flessen, h.166 x b.104 x d.60 Loc Château Partage de L Árgenteyre Medoc, top jaar x Loc Château Peyrot Loupiac, dessertwijn, Gran Vin de Bordeaux 2012, 12x Loc Chateauneuf du Pape, La Tour des Prelats 2014 Loc

87 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Lustau PX Sherry, een vintage portachtige dessertwijn, 4x Loc Château Serilhan Cru Bourgeois Saint Estèphe 2008, 6x Loc Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x Loc Château Lynch Moussas, Grand Cru Classé Pauillac 2007, 5x Loc Metalen tuinset versierd met bloemen en bladeren, bestaande uit een metalen tafel, vier stoelen en twee bijzettafels afgedekt met glasplaten Loc Antieke mahoniehouten oortjesstoelen met groen streepstof bekleed Loc Metalen 3-delige tuinset bestaande uit tafel met 2 stoelen Loc Laké spiegellijst met spiegel, h.145 x b.105 Loc Henk Poeder, Muisjes met sneeuwballen, olieverf op board, 12 x 18 Loc Ida Bagus Togog ( ), Bali Batuan Oerwoud met personen en koeien, tekening, 23,5 x 20,5 Loc Onb.meester, Vrouw voor boerderij, olieverf op paneel, 25 x 25 Loc F.S. Baljon, , Geen titel, gouache, 14 x 10 Loc F.B. (Francois Berrier), Vrouw met kind, 1638, ets, 29 x 40 Loc Willem van der Nat, Leiden Leiden, Geitenkop, gouache, 21 x 17 Loc Gipsen religieuze sculptuur ovale goud met zilverkleurige lijst, 62 x 53 Loc Cornelis Brandenburg, Oudezijds Achterburgwal te Amsterdam, ets, 24 x 33 Loc Anton Dirckx, , Havengezicht, aquarel, 28 x 39 Loc Ond.gesign., Boerenlandschap met boer en boot, gouache, 17 x 13 Loc Zilla Leursman, Strandgezicht, aquarel, 15 x 20 xm. Loc Eberhardt, Twee terriers, lithografie, 38 x 30 Loc Stijn Hoogenbos, Zittend naakt, aquarel, gedateerd 1965, 41 x 38 Loc Jan Sluyters, Satire van Sinterklaas en Zwarte Piet, litho, 30 x 47 Loc Oude wortelnotenhouten staartklok met maanstand Loc Andy Warhol, Marilyn, complete reeks van 10 silkscreens: Fill in your own Signature, ref. catalogue raisonné Feldmann Warhol Prints Appendix II.22-31, gestempeld in zwart, S.B.M. Art Club, 91 x 91 Loc Antieke handgekleurde landkaart, Moerkerkerlandt, 47 x 37 Loc Landkaart, Midden-Oosten, ca.1720, 28 x 39 Loc Oude kaart van Brabant, ingekleurd, 20e eeuw, 39 x 31 Loc Kaart, Gooiland, Tirion 1750, 46 x 43 Loc Bloembak met decoratie van kinderen, h.68 x b.79 x d.29 Loc Spiegel in rijk bewerkte goudkleurige kuiflijst, 103 x 107,5 Loc Spiegel met vakverdeling in rijkbewerkte zilverkleurige kuiflijst, h.140 x b.98 Loc Spiegel met vakverdeling in rijkbewerkte goudkleurige kuiflijst, h.139,5 x b.102 Loc Geslepen spiegel met zilverkleurig theatergordijn, h.112 x b.84 Loc Handgeknoopte loper, 19e eeuw Loc Zwart gelakte met groen velours gecapitonneerde eetkamerstoelen Loc Oud Engels groen gedecoreerd aardewerken serviesdeel Loc Massief houten grijskleurige eetkamertafel, h.78 x L.220 x b.100 Loc Antieke mahoniehouten Willem III 2-deurs kuifkast, Holland ca.1820, h.250 x b.144 x d.46 Loc Met groen leder beklede barkrukken op zwart onderstel Loc Japans hoofdkussen, L.71 Loc Antieke mahoniehouten Empire salontafel, h.58 x diam.105 (verkleuring in blad) Loc

88 2697 Met bruin leder beklede 2- en 3-zitsbank Loc Antieke mahoniehouten ronde bijzettafel met bewerkt lederen blad, h.62 x diam.85 Loc Antieke eikenhouten bijzettafel rustend op cabriole poten, h.70 x diam.90 Loc Mahoniehouten bijzettafel met koperen beslag en afgedekt met marmeren blad, h.77 x diam.46 Loc Met parelmoer ingelegd 8-kantig Moors tafeltje, h.48 x diam.36 (defect) Loc Chroom met leder beklede sidetable, h.84 x b.151 x d.45 Loc Art Deco 3-lichts tafellampje op deels houten voetje, 41 Loc Grijs geaderde marmeren snijplank, L.46 x b.9 Loc Grijs geaderde marmeren kaasplank, L.46 x b.9 Loc Wit geaderde marmeren snijplank, L.46 x b.9 Loc Wit geaderde marmeren snijplank, L.46 x b.9 Loc Deurs kast. i.v.v. een Engelse telefooncel, h.97 x b.43 x d.32 Loc Geslepen spiegel in antieke eikenhouten lijst met leeuwenkoppen, h.161 x b.89,5 Loc Oude eikenhouten 2-deurs linnenkast, h.194 x b.126 x d.50 Loc Oude notenhouten dubbelgelopen 3-laden commode, h.76 x b.92 x d.48 Loc Goudkleurige zonnespiegel, diam.120 Loc Jan Poortenaar, , Landschap Indonesië, ets, 22,5 x 18 Loc Koop van 8 diverse gravures w.o. Amsterdam Loc Koopje van 2 gravures en een litho, 19e eeuw Loc K. Salentijn, 3 Moderne handgesigneerde kleurlitho's in lijst, 24 x 20 Loc Koopje van 4 diverse schilderijtjes w.o. Rob de Haan (3x) Loc Grote Satsuma porseleinen vazen, h.58 Loc Massief eikenhouten 6-deurs broodkast, h.174 x b.114 x d.41 Loc Koop van 5 antieke handgekleurde kopergravures van planten, 21 x 15 Loc Eikenhouten secretaire, h.105 x b.86 x d.42 Loc Eikenhouten 1-deurs wandvitrinekastje, h.70 x b.70 x d.18 Loc Onb.meester, Moderne composities, gouaches (3x) Loc Koop divers naturalia Loc Mahoniehouten Engels topbureau met vitrine-opstand, h.197 x b.80 x d.45 Loc Peter Ruding, stel originele gesigneerde foto's 60 x 50 Loc Groen gepatineerd beeldje van een zittende engel, h.33 Loc Groen gepatineerd bronzen beeldje van engel, h.34 Loc Oude mahoniehouten regulateurklok Loc Koop divers kleingoed Loc Doosje divers kleingoed Loc Koop divers kleingoed Loc Koopje divers kleingoed Loc Wii spelcomputer met toebehoren Loc Koop divers w.o. 2e gehalte zilveren kandelaar, koperen wandkandelaar, bronzen beeld, diverse beeldjes, etc. Loc Koop divers Aziatica Loc Koop van 2 antieke gemberpotten, klederdrachtpopje, Japans hoofdkussen, wijwateremmertje en pijpen Loc Koop divers glaswerk w.o. antiek Loc Singer elektrische naaimachine Loc Oude microscoop in kist Loc Doos barbiepoppen Loc

89 2742 Koop diverse boeken Loc Koopje diverse apothekersbenodigdheden en divers pleet Loc Koopje van 6 kristallen karafjes en diverse ruitwaaiergeslepen kristallen schotels 2745 Bronzen sculptuur van een steigerende olifant rustend op marmeren voetstuk, h.36 Loc Loc Bronzen sculptuur van een naakte dame naar Rodin, h.33 Loc Porseleinen sculptuur van merrie met veulen op bijpassend mahoniehouten basement, gemerkt Kaiser, limited edition, h.18 Loc Aardewerken sculptuur van een doedelzakspeler, gesign., h.36 Loc Houten doos met drukletters, ca.1900 Loc Collectie drukletters, 19e eeuw Loc Bronzen meisje op stoel, h.25 Loc Koop diverse boeken met ansichtkaarten en boeken over vervoersmiddelen Loc Doos boeken, etc. Loc Grote koop met boeken veelal gerelateerd aan honden Loc Map met diverse gravuren, litho's en aquarellen Loc Glazen Art Deco lampenkap met koperen montuur Loc Antieke mahoniehouten stoelen met rode stoffering Loc Antieke mahoniehouten Louis Seize trektafel met lade, h.75 x d.95 x L.123 (restauraties) Loc Eikenhouten bijzettafel met uitschuifbare tafeltjes, h.68 x b.66 x d.50 Loc Geslepen spiegel in goud/zilverkleurige lijst, h.111 x b.80 Loc Grote koperen decoratieve telescoop Loc Antieke Amerikaanse wandklok in mahoniehouten kast Loc Beschilderde 3-delige kanokast met plankjes, h.114 x b.42 x d.20 Loc Siemens wasmachine Loc Siemens droger Loc Miele droogmachine en wasmachine Loc Liebher vrieskast met 7 laden, h.182 x b.65 x d.59 Loc Liebher koelvriescombinatie, h.180 x b.54 x d.59 Loc Koperen vonkenvanger, h.86 x b.97 x d.10 Loc Geschilderde orgelgebogen 4-laden commode, h.63 x b.66 x d.33 Loc Beschilderde 3-delige kanokast met plankjes, h.144 x b.50 x d.70 Loc Koop divers koper Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Doos divers koper, etc. Loc Grote koop diverse schilderijen, spiegels, etc. Loc Ingelijste gravures van J. Luyken, 1680 Loc Oud houten stokpaardje Loc Koop diverse schilderijlampjes Loc Stel kunststof lampen Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Doos divers glaswerk, etc. Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Doos diverse schilderijtjes Loc

90 2788 Doos divers Loc Oude originele Jugendstil hanglamp met koperen monturen en plafonnière Loc Doos diverse decoratie artikelen Loc Doos diverse decoratie artikelen Loc Koop 2 diverse lampen Loc Doos diverse treinrails en blikken treinstellen Loc Doos divers Loc Doos divers kristal, aardewerk, etc. Loc Doos divers koper en een schemerlampje Loc Grote koop met vergulde badkamer accessoires Loc Doos met 2 Tiffany-stijl wandlampjes Loc Vintage bont cape Loc Koop van een lammy coat en 2 bontjassen Loc Oude lederen reiskoffer Loc Teakhouten ladenblokje, h.38,5 x b.58 x d.39,5 Loc Koopje blikken treinen, accessoires en rails Loc

91 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Doos divers Loc Ingelijste gravures van J. luyken, 1680 Loc Doos divers Loc Doos diverse poppen Loc Doos divers Loc Doos divers koper, etc. Loc Vintage bont stola Loc Doos diverse pannen, etc. Loc Doos divers Loc Doos divers kleingoed Loc Doos diverse schilderijtjes Loc Doos met 2 Moorse tafeltjes en een voetenbankje Loc Doos divers Loc Erjaren ganglamp met bijpassende wandlamp Loc Doos divers Loc Oude violen in koffers Loc Elektrische vintage basgitaar met enige toebehoren Loc Elektrische vintage gitaar Loc Doos divers Loc Doos diverse decoratie artikelen Loc Doos diverse decoratie artikelen Loc Doos bronzen wandappliques Loc Doos met 4 diverse Perzische kleedjes Loc Koop van 5 Perzische kussendekjes en diverse kleedjes Loc Koopje divers embrasses Loc Doos divers kleingoed, lampen, etc. Loc Koopje van ca.100 diverse modelautootjes Loc Koopje vintage speelgoed, veel plastic o.a. Tomte Loc Beklede vitrinebak, h.9 x b.40 x L.70 Loc Notenhouten trumeau met lade, h.66 x b.60 x d.28 Loc Geslepel spiegel in goudkleurige lijst met kandelaar, h.102 x b.36 x d.22 Loc Antieke smeedijzeren haardplaat met voorstelling van Adam en Eva, gedateerd 1607, h.71 Loc Comtoise klok met latoen koperen plaat Loc Eikenhouten kapstok, L.90 Loc Antieke notenhouten paardjes regulateurklok Loc Peter Ruding, gemonogrammeerde originele foto, 60 x 50 Loc E. Harmsen, Interieur en exterieur van St. Jan, Den Bosch, gem.techniek, 51 x 36 Loc Stel romantische prenten, 18e/19e eeuw Loc Stel gravures, 22 x 30 Loc Oude kaart van Amstelland, handgekleurde gravure, 20e eeuw, 50 x 40 Loc Onb.meester, Moderne composities, gouaches (3x), ca.1925, 14 x 21 Loc Onb.meester, Dansende Spaanse mannen en vrouwen, kleurenlitho, 33 x Toegeschreven aan W.P. Hoevenaar, , Moeder met kind in interieur, aquarel, 34 x 25 (l.o. ond.gesign., glas defect) Loc Loc Litho's van Steinlen met diverse voorstellingen, 19e eeuw, 24 x 32 Loc Stel gravures m.b.t. de drukkerij, 18e eeuw Loc

92 2849 Oude Zaanse wandklok Loc Spiegel in goudkleurige kuiflijst, h.180 x 40 cm, (Kuif klein defect) Loc Philips kleurentelevisie (zonder afstandsbediening) Loc Rijkbewerkt bruinkleurige trumeau afgedekt met glasplaat, h.75 x b.115 x d.32 Loc Oude eikenhouten Jugendstil regulateurklok Loc Oude eikenhouten regulateurklok Loc Oude eikenhouten regulateurklok Loc LG flatscreen kleurentelevisie (zonder afstandsbediening) Loc Wortelnoot gedecoreerde ladenkast met spiegelopstand, h.184 x b.93 x d.45 Loc Bronzen sculptuur van een bulldog, h.46 Loc Zilverkleurige toiletmeubel met spiegelopstand, h.138 x b.82 x d.37 Loc Oude teakhouten televisie/computerkast met 2 deuren en 5 laden, h.160 x b.110 x d.63 Loc Samsung flatscreen klerentelevisie met afstandsbediening Loc Twee koperen 2-lichts wandlusters Loc Koopje diverse schilderijen, etc. Loc Koop van 8 diverse olieverf schilderijen w.o. 19e eeuw Loc Jan Jacob Rudolf de Wetstein Pfister, , Moeder en kind wandelend langs de rivier, gedateerd 1901, aquarel op papier, 9,5 x 16 Loc Oude beschilderde stoelklok met gewichten Loc Decoratief miniatuur staand horloge, h.93 Loc Notenhouten stoelen met rieten zitting Loc Oud notenhouten staartklokje Loc Grote koop divers koper en tin Loc Antiek eikenhouten Empire hekjeskabinet, Holland ca.1820, h. 227 x b. 157 x d. 54 Loc Oude comtoise klok Loc Antieke lijst, 56 x 69 (binnenmaat) Loc Esdoorn gefineerde lijst, 45 x 55 Loc Melkglazen Art Deco hanglamp met verchroomde monturen, h.53 x diam.33 Loc Oude stoelklok met maanstand Loc Antieke met draken gedecoreerd hokker, h.74 Loc Hornby Dublo, made in England by Mecano, trein met divers toebehoren Loc Koopje divers kleingoed w.o. popjes, horloge, spijkervaasje A.D. Copier, etc. Loc Koop divers kleingoed w.o. kristal, pleet, gipsen beeld, etc. Loc Koop divers kleingoed, porselein, glas, etc. Loc Koop divers kleingoed, rariteiten, etc. Loc Koop diverse hondenbeeldjes Loc Porceleyne Fles, Delfts blauwe schotel met florale decoraties, diam.41 Loc Porceleyne Fles, aardewerken jubileumschotel, Wilhelmina, , diam Porceleyne Fles, Delft, gelobte aardewerken schotel met florale decoraties, h.7 x diam.36 Loc Loc Arnhem Holland, plateel cachetpot, h.20 x diam.28 (bakfout) Loc Blikken doosje met daarin drukkerij letters, ca.1920 en een doosje met messing letters, ca Koop divers kleingoed w.o. kristallen karafjes, vaasjes, uit schelpen vervaardigde servetringen, 3e gehalte zilveren dekseldoosje, etc. Loc Loc

93 2890 Koop divers porselein, aardewerk, etc. Loc Legering sculptuur van een dame, h.32 Loc Koop divers plateel, etc. Loc Koop divers Aziatica Loc Vintage 70-erjaren schemerlamp met 2 verstelbare spots Loc Koperen rijkbewerkte parapluton, h.66 Loc Eikenhouten barton met koperen biezen, h.55 x diam.50 Loc Engelse notenhouten gateleg tafel, L.85 x h.74,5 x d.48,5 of 109 Loc Koop divers antiek, 18e/19e/20e eeuw Loc Beschilderd Hollands stoelklokje Loc Moderne bruin gestoffeerde 3-zits bank op chroom onderstel, h. 70 x b. 233 x d. 94 Loc Bronzen vaas i.v.v. een hoofd van Vincent van Gogh, h.37 Loc Rijkbewerkte eikenhouten 7-laden chiffonnière, h.104 x b.53 x d.35 Loc Pleet champagnekoeler, h.30 x diam.65 Loc Duitse notenhouten met floraal palissanderhout marqueterie ingelegde 4-deurs kast naar een 18e eeuws voorbeeld, 20e eeuw, h.168 x b.110 x d.55 Loc Rijkbewerkte eikenhouten 1-deurs kast met 2 laden, h.130 x b.76 x d.45 Loc Oude beschilderde stoelklok Loc Koop diverse kristallen glazen Loc Antieke rijkbewerkte 2-deurs boekenkast met tekst " Kennis is macht" in een wapen uitgesneden, h.175 x b.103 x d.37 Loc Vuurvergulde 5-lichts wandluster met cloisonné, h.108 x b.64 Loc Steinlen, "De geliefden", lithografische illustratie uit 1892, 22 x 26 Loc Russische School, Vier personen in interieur, gouache, 29 x 35 Loc Prent met diverse plaatsen Gooiland, 35 x 29 Loc Steinlen, Diverse personen, handgesigneerde litho, nr.11/100, 41 x 31 Loc W.J. Weismuller, Sloot met knotwilgen, ets, 20 x 29 (glas defect) Loc Koopje van 3 diverse schilderijen Loc Koopje van 3 litho's van Steinlen, 19e eeuw Loc Onb.meester, Moderne compostie, 3 gouaches, ca.1927, 15 x 20 Loc Iran, ingelijste portret miniatuur van diverse personen te paard, 9 x 5 Loc Koop divers porselein, aardewerk, etc. Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier beglaasde 1-deurs kast met lade, h.162 x b.81 x d Onb.meester, Stadsgezicht met man in roeiboot en Stadsgezicht met personen, aquarel (2x), 18 x 14 Loc Loc Stel afbeeldingen van hagedissen, 17e eeuw, 68 x 59 Loc Koopje van 4 moderne beelden Loc Oude teakhouten vierkante eetkamertafel, h.79 x L.140 x d.140 Loc Zwarte gelakte thonetstoelen Loc Antiek eikenhouten bijzettafeltje, h.47 x b.107 x d.42 Loc Klein koperen met kristallen zakkroontje Loc Klein koperen met kristallen zakkroontje Loc Kristallen zakkroon met gouden motieven Loc Koperen hallantaarn met geëtste glazen ramen, h.90 x diam.30 Loc Twee 70-erjaren design schotellampen Loc Moderne roestvrijstalen spinnelamp, h.120 x diam.90 Loc Koperen 6-lichts kroonluchter met kristallen pegels, h.90 x diam.50 Loc Kristallen 3-lichts kroonluchter, 50 x 36 Loc

94 2935 Tiffany-stijl glas-in-lood hanglamp, h.60 x diam.42 Loc Antieke glazen gangschotellamp met beschildering van bloemen aan de binnenkant, diam Handbeschilderde 2-deurs kast met decor van een Italiaans landschap met cypressen, h.185 x b.115 x d.50 Loc Loc Whitewash teakhouten salontafel, h.46 x b.100 x d.100 Loc Porseleinen blauw /wit gedecoreerd 3-delig kaststel (1 deksel defect) Loc Stokke, Zweedse kniestoel Loc Grote en kleine porseleinen buste, Phrenology Loc Pleet Art Deco klok met thermometer, h.29 x b.30 Loc Bronzen sculptuur naar Spinaris rustend op marmeren sokkeltje, h.25 Loc Oud groen/oranje gelakt 2-deurs beglaasd kastje met opstand, h.130 x b.77 x d.37 Loc Grote koop divers kleingoed w.o. Aziatica Loc Toegeschreven aan Erwin Somer, In de filmzaal, tekening, 28 x 22 Loc Egon Schiele, Liebespaar, lithografie naar tekening van 1913 op de presse Marinoni-Voiron de 1910 door de gebroeders Draeger te Paris, 34 x 25 Loc Pablo Picasso, Victor Hugo et le voyage, lithografie, 49 x 39 Loc Onb.meester, Koeien, personen en God in Indiaas landschap, gouache op doek, 108 x 135 (inclusief lijst) Loc Uitgebreid Wedgwood serviesdeel Loc

95 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Koop divers Wedgwood serviesgoed Loc Koop divers serviesgoed, etc. Loc Walasse Ting, Cat & Flowers, lithografie op geschept papier, 1981, gesigneerd en genummerd nr.108/200, 52 x 72,5 (glas barstje) Loc Pablo Picasso, Mother and child, lithografie, 64,5 x 49 Loc Karel Appel, Dancing man, lithografie, 1970, genummerd en gesigneerd, 79 x 58, Fred van der Wal, Meisjes in de badtuin, lithografie, nr.27/150, handgesigneerd en gedateerd 1976, 73 x 70 Loc Loc Roy Lichtenstein, Hopeless, screenprint naar origineel, 91 x 91 Loc Thijs Overmans, Man en vrouw in boot, lithografie, handgesigneerd en gedateerd 1972, nr.73/100, 60 x Andy Warhol, 10 Statues of Liberty, 1986, Galerie Lavignes-Bastille Paris (copyright Andy Warhol), 102 x Egon Schiele, Kneeling male nude in profile, lithografie naar een gouache, 37 x 25 Loc Loc Loc M. de Ligt jr., Vissen in water, gouache, gedateerd 1926, 32,5 x 17 Loc Uno Vallman, , Stadsgezicht met personen, handgesigneerde litho, nr.111/200, 65 x 53 Loc Pablo Picasso, Bouquet, lithografie op Arches papier, 69 x 49 Loc Keramiek bloempot, h.43 x b.32 x d.32 Loc Keramiek ovale bloempot, h.44 x b.54 x d.36 Loc Blauw geglazuurde keramiek bloempotten, h.24 x b.30 x d.30 Loc Art Deco tafellampje op verzilverd voetje met wit opaalglazen bolletjes, h.32 Loc Mahoniehouten Jugendstil nachtkastje afgedekt door een wit marmeren blad, Holland ca.1890, h.81 x b.39 x d Oude wortelnotenhouten dubbelgebogen 1-deurs vitrinekast, h. 206 x b. 133 x d.33 Loc Loc Rijkbewerkt eikenhouten wandtafel op wielen, h.84 x b.108 x 40,5 Loc Koopje diverse karaffen Loc Grote zilverkleurige lampvoet met croco-reliëf met Chinees blauwe kap, h.76 Loc Gipsen zuil, 19e eeuw, h.158 Loc Rijkbewerkt zilverkleurige bureautafel afgedekt met een glasplaat, h.85 x b.200 x d.90 Loc Met zwart leder beklede verstelbare bureaufauteuil Loc Met zwart leder beklede verstelbare bureaufauteuil Loc Grote groen geglazuurde keramieken schemerlampvoet met kap, h.106 Loc Collectie houten ornamenten, 18e/19e eeuw Loc Antieke mahoniehouten deels zwart geëbonnisseerde lessenaar met bronzen beslag, h.19 x b.58 x d.45 Loc Verstelbare 70-erjaren design bureaufauteuil Loc Bronzen beeld van een lezend meisje, h.25 x b.68 Loc Erjaren design salontafel met rookglazen blad (blad kleine defecten), h.40 x b.92 x d.90 Loc In bruin/crème gestoffeerde moderne oorfauteuil Loc Glazen Art Deco tafellampje met gekleurd kapje op zwart voetje, h.27 Loc Notenhouten ronde etagèretafel (met beschadiging blad), h.86 x diam.60 Loc Moderne grote gestoffeerde oorfauteuil met oranje ruit of lichtblauwe/groene ondergrond met bijpassende voetenbank 2987 Moderne gestoffeerde chaise longue met oranje ruit op een lichtblauwe/groene ondergrond met dikke kussens, h.90 x L.146 x b.83 Loc Loc

96 Diverse staande schemerlampen Loc Mahoniehouten inklapbare cake-stand, h.100 Loc Geelkoperen kandelaars, h.113 Loc Antieke mahoniehouten gate-leg tafel met lade, h.73 x L.106 x b.53 of 103 Loc Koperen pot met kunstplant, h.66 Loc Antieke gehouten metalen emmer, h.27 Loc Geel geschilderde 7-laden piramidekst, h.109,5 Loc Chinees lakwerk bestekmeubeltje, h.76 x b.76 x d.36 Loc Marmeren lampvoet, ca.1920, h.42 Loc Koperen/bronskleurige schemerlampvoet met bruinkleurige kap, h.70 Loc Eikenhouten etagère/bijzettafel rustend op cabriole poten, h.68 x diam.66 Loc Metalen bewerkte lampvoet met antracietkleurige kap, h.75 Loc Jean Cocteau, L'Europe notre patrie, lithografie op Arches papier, 39 x 49 Loc H. Vettewinkel, Schepen voor de kust, aquarel, uit vriendschap en achting H. Vettewinkel (op de achterkant aquarel geschreven door de schilder) Loc Prent van dorp Hilversum, 68 x 57 Loc Cornelis de Moor, Bomen in landschap, aquarel, 38 x 30 Loc Antieke spiegel in rijkbewerkte vuurvergulde kuiflijst, 44 x 67 Loc Moderne wit kunststof verstelbare bureaufauteuil op verrijdbaar onderstel Loc Moderne wit kunststof verstelbare bureaufauteuil op verrijdbaar onderstel Loc Kunst rotan salontafel met glasplaat, h.45 x b.110 x d.58 Loc Koperen met kristallen hangkroontje Loc Koperen met kristallen hangkroontje Loc Kristallen plafondlamp met goudkleurige motieven, diam.39 Loc Kristallen plafondlamp met zilverkleurige motieven, diam.30 Loc Kristallen plafondlamp met zilverkleurige motieven, diam.30 Loc Armykleurig kussen vervaardigd van Mongools lamsvacht, 50 x 50 Loc Armykleurig kussen vervaardigd van Mongools lamsvacht, 50 x 50 Loc Armykleurig kussen vervaardigd van Mongools lamsvacht, 50 x 50 Loc Roze gecapitonneerde 2-zits bank, h.80 x b.154 x d.90 Loc Witte albasten schemerlampvoet met rode kap, h.75 Loc Mahoniehouten ronde wijntafel rustend cabriole poten, h.68 x diam.56 Loc Nieuw gestoffeerde Biedermeier bank, ca.1860 (defecte poot, beschadigingen) Loc Smeedijzeren staande kapstok, h.200 Loc Koperen Art Deco pendule met twee zijvazen Loc Bruin/rode computerkast met gele belijning, h.162 x b.94 x d.60 Loc Oude handgekleurde landkaart, 31 x 24 Loc Michel Soutine ( ), Stadsgezicht in Parijs, aquarel, 23 x 32 Loc Stel gravures van engelen, 18e eeuw, 20 x 18 Loc M.C. Escher, Dag en Nacht, lithografie, copyright 1970, G.W. Breughel/U.S.A. Copyright Phoenix Gallery editions, reproduction authorised bij The MC Escher Foundation Holland, 86 X 55 CM. Loc Zwarte opengewerkte Thonet-stijl stoelen met matting zitting Loc Grijze metalen verstelbare bureaulamp, h.53 x b.22 x d.22 Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een abstracte stier, h.62 Loc Zilverkleurige eetkamertafel, h.76 x b.200 x d.90 Loc Zwarte industriële metalen spiegellijst met spiegel, 90 x 110 Loc Antieke gravure, Love and wine, ca.1820, 24 x 28 Loc Onb.meester, Echtpaar met handlezende monniken in landschap, aquarel, 19e eeuw, diam.14,5 Loc

97 3034 Oude kaart van "Africa", ingekleurd, 20e eeuw, 56 x 47 Loc Oude kaart van Utrecht, ingekleurd, 20e eeuw, 59 x 46 Loc Antiek mahoniehouten klapbuffet (restauraties), h.92 x b.105 x d.47 Loc Chroom schemerlampvoeten met mannenhoofden, h.90 (geen kap) Loc Bronzen beeld van een leeuw rustend op marmeren plateau, h.30 x b.38 x d.17 Loc Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, h.110 x b.51 Loc Notenhouten met rood velours gestoffeerde armfauteuils Loc Art Deco tafellamp met voorstelling van een jongen en meisje, h.25 Loc Schoolkaart van Drukkerij van Plantijn Loc Lithoprint van exotische vogels, spathura solstitialis, 26 x 33 Loc Lithoprint van exotische vogels, platycercus pennantii, 26 x 33 Loc Kersenhouten uitschuiftafel met 4 bijpassende stoelen, h.76 x b.100 x L.140 of 240 Loc Houten hobbelpaard, Duitsland, volkskunst, ca.1900 Loc Antiek staartklokje met maanstand Loc Stel gondelbankjes met Burberry stof bekleed Loc C. Witters, Stilleven met blauwe kan en vruchten, olieverf op paneel, gedateerd , 50 x Originele gesigneerde schildersezel van Peter Diem, geboren december 1945 in Coburg, Duitsland Loc Loc Notenhouten wijntafeltje met blauw blad, h.58 x diam.37 Loc Bruin lederen gecapitonneerde oorfauteuil Loc Bronzen sculptuur van een paard rustend op marmeren voet, h.38 Loc Metalen dienblad op standaard, h.52 x b.49 x d.34 Loc Koop diverse kristallen glazen Loc Zilverkleurige polyester sculptuur van een hazewindhond, h.46 x b.35 x d Met groen leder beklede vintage-stijl kuipstoelen rustend op een zwart metalen onderstel 3058 Massief teakhouten ovale eetkamertafel rustend op design stervormig industrieel metalen onderstel, h.77 x L.240 x b.110 Loc Loc Loc Koop van 8 diverse karaffen, roomstel, vaas en een dekseldoosje Loc Onb.meester, Indiase koeien, gouache op doek, 178 x 135 Loc Antieke eikenhouten jagerskast met opstand, h. 241 x b. 137 x d. 52,5 Loc Oude eikenhouten buffetkast met in de bovenkast 3 deuren waarvan een met geslepen raampjes, h.225 x b.130 x d.51 Loc Gestoffeerd gecapitonneerd bankje, h.43 x L.158 x d.40 Loc Oud handgeknoopt Afghanistan kleed, 435 x 290 (slijtage) Loc Gepolychromeerde houten sculptuur van een varken, h.54 x L.120 x b.35 Loc Grote chroom wijnkoeler met tekst, h.30 x b.62 x 39 Loc Kersenhouten trektafel met 6 bijpassende stoelen, h.78 x L.280 of 330 of 380 Loc Verchroomde kinderfiets, The low rider met toebehoren Loc Leder beklede taupekleurige 2,5-zitsbank, h.92 x 170 x d.100 (de zittingen zijn uitschuifbaar) Loc Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen parapluton, h.65 Loc Legering tafellamp met decoratie van danseres en gesatineerd kapje, h.49 Loc Oude eikenhouten Jugendstil regulateurklok Loc Eikenhouten schommelstoel, Engeland, 19e eeuw Loc Omlijsting van een klok, 18e eeuw, h.61 Loc

98 3075 Antieke mahoniehouten ingelegd Engels staand horloge, h.206 x b.49 x d.22 Loc Geelkoperen Art Deco 3-delig klokkenstel Loc Notenhouten gebogen damessecretaire, h.108 x b.89 x d.45 Loc Antieke mahoniehouten 2-deurs linnenkast, Holland ca.1840 (restauraties), h.210 x b.162 x d.63 Loc Art Deco-stijl ladenkastje, h.65 x b.60 x d.40 Loc Art Deco-stijl ladenkastje, h.65 x b.60 x d.40 Loc Barok-stijl bronskleurige tafellamp met crèmekleurig gestoffeerde kap, h Andy Warhol, The Bayerische Rück, lithografie, uitgegeven door Maximilian Verlag, Sabine Knust München, gedateerd 1987, 90 x 62 Loc Loc Kees van Dongen, Evocation, E.Desfossés, neogravure Paris, 29 x 23 Loc Kees van Dongen, Le Mariage de Saint-Loup, E. Desfossés neogravure, 29 x Marc Chagall, Les amants de la tour Eiffel, lithografie op Arches papier, 49,5 x 39,5 (glas defect) 3086 Kees van Dongen, La Seine tevens La Sirene, lithografie op Japon, gesign. en genumm.ix/10, 1962, Atelier A. Sauret, ref.: Juffermans JL 35, 39 x Salvador Dali, Noah's Ark, droge naald (drypoint etchings with stencil), atelier Amiel, ref.: Prestel 762, 39,5 x 56, gesign. en genummerd EA.V/X 3088 Bram van Velde, Ailleurs burn, lithografie (6 kleuren) op Arches papier, Atelier Pierre Badey, Paris, nr.140/300, 62 x 46, Jean Cocteau, Nous Croyons en L'Europe, serigrafie, gesign., 1961, 47,5 x 57,5 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Monogram K.G., Abstract, gouache, 24 x 29 Loc Andy Warhol, Marilyn, screenprint op karton, editie gestempeld op achterkant (in zwart) S.B.M. Artclub: Fill in your own signature, uitgegeven door Sunday B. Morning, 92 x Pablo Picasso, Trois Femmes, linogravure 1959, edition Cercle d'art Paris, editie zonder signatuur met beperkte oplage, 40 x Pablo Picasso, Femme regardant par la Fenêtre, 1959, linogravure, edition Cercle d'art Paris, 49 x Andy Warhol, Flowers, screenprint op karton, editie gestempeld op achterkant (in zwart) S.B.M. Artclub: Fill in your own signature, uitgegeven door Sunday B. Morning, 92 x Roy Lichtenstein, Appel, affiche, 1983, Galerie Daniel Templon Paris, 75 x 63, Grenenhouten Jugendstil nachtkast afgedekt met roze marmeren blad, Frankrijk ca.1890, h.85 x b.40 x d Gepolychromeerde metalen 50-erjaren lampvoet van een man en een vrouw, h.56 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Jean-Pierre Cassigneul, Jeune femme au parasol, lithografie, 65 x 46 Loc

99 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Antieke metalen boerderijraampjes Loc Roy Lichtenstein, Woman in bath, screen print, 91 x 91 Loc Polychroom sculpturen van een schaap en ram, h.34 Loc Rood gelakte Chinese 2-deurs kast met 2 laden in de onderkant en koperen vlinderdecoratie als slot, h.180 x b.120 x d.55 Loc Zilverkleurige kaptafel met spiegelopstand, h.159 x b.97 x d.46 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellampje met geel gemarmerd glazen kapje, h.34 Loc Roy Lichtenstein, 2-luik 'Whaam', uitgegeven als ongesigneerde litho door Tate Gallery London, geprint in Groot-Brittannië door Lautrect Photo Litho Ltd. Leeds Loc Onb.meester, Man met zwaard, gouache, ca.1928, 14 x 20 Loc Falcucci, Monaco 1931, ingelijste affiche, 106 x 76 Loc Chinees 2-deur linnenkast met 2 laden, h. 189 x b. 140 x d. 55 cm Loc Polychroom sculptuur van een badeend, h.60 Loc Falcucci, Monaco 2ème Grand Prix Automobile, affiche, 100 x 69 Loc Kees van Dongen, Brigitte Bardot, Musee Galliera Paris, 1964, litho-affiche, 77 x Kazimir Severinovitsj Malevitsj, Portret van een vrouw, lithografie op Arches papier, droogstempel Mourlot Paris, E.A. XI/XX, 76 x 54 Loc Loc Kees van Dongen, Portrait de Femme, 1925, pochoir, facsimile in kleur Loc Metalen opengewerkte schemerlampvoet met witte kap, h.70 Loc Art Deco-stijl wandtafel met drie laden, b.120 x d.36 x h.80,5 Loc Geslepen spiegel in zilverkleurige lijst, h.110 x b.51 Loc Salvador Dali, Gala's Castle, lithografie naar origineel, 47,5 x 36 Loc Zwart gelakte armfauteuil met Harry Potter print stof bekleed Loc Crème-kleurige dressboy, h.125 Loc Hoge messing staande lamp met vaasornament op vierkante voet met klauwpoten, h Antieke wortelnotenhouten vertico/dienstbodekastje (restauraties), h.140 x b.95 x d.47 Loc Loc Oude Berkel weegschaal Loc Bronzen sculptuur van een abstracte vogel, h.44 Loc Goud vergulde vierkante bijzettafels, h.68 x b.44 x d.44 Loc Antieke eikenhouten Utrechtse poortkast, h.180 x b.172 x d.70 Loc Grote kaart op linnen geplakt Loc Messing tafellamp met vierkante kolom en crèmekleurige kap, h.90 Loc Duitse pop met porseleinen hoofd in wandelwagen Loc Oud eikenhouten roltop bureau, h.133 x b.138 x d.83 Loc Houten schemerlampvoet met zandkleurige kap, h.80 Loc Koopje diverse hout drukken, litho's, etc. Loc Patchwork beklede eetkamerstoelen met houten onderstel Loc Patchwork beklede eetkamerstoelen met houten onderstel Loc Deels zwart gelakte kloostertafel, h.80 x L.260 x b.98 Loc Met rozen gedecoreerd porseleinen ontbijtservies Loc Antieke mahoniehouten ronde tafel, h.76 x diam.108 met 6 bijpassende met rode streefstof bekleed Loc Eikenhouten bijzettafeltje, h.60 x b.45 x d.35 Loc Oude bamboo-look armfauteuils met webbing rugleuning en crème bekleding Loc Blank metalen industriële design sidetable afgedekt met massief teakhouten blad, h.79 x b.170 x d.45 Loc Polychroom sculptuur van een giraf, h.110 Loc

100 3141 Bronzen sculptuur van de denker naar Rodin rustend op marmeren voetstuk, h.58 Loc Bronzen sculptuur van een naakte dame, h.51 Loc Antieke mahoniehouten opengewerkte 8-kantige bijzettafel rustend op cabriole poten, h.70 x b.67 x d.67 Loc Moderne set van 4 eetkamerstoelen met leder bekleed Loc Zwart met goud gepatineerde bronzen sculptuur van een sluipende panter, h.59 x b Nieuwe goudkleurig geborsteld aluminium industrieel design salontafel, h.31 x diam Design 70-erjaren tafel met hardstenen blad op metalen onderstel, h.72 x diam.130 Loc Loc Loc Oude clubfauteuil bekleed met bruin leder en koeienhuid Loc Smeedijzeren Art Deco tafellampje met dubbele gekleurd glazen rooskapjes, h.31 Loc Moderne aluminium salontafel rustend op driepoot, h.50 x diam.77 Loc Met bloemstof gestoffeerde armfauteuil Loc Met bloemstof gestoffeerde crèmekleurige armfauteuil Loc Set van 6 grijs gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel Loc In hoogglans grijs gekleurd houten kuipdienblad, h.7 x L.70 x b.40 Loc Teakhouten eetkamertafel met roest vrij stalen onderstel, h.80 x L.220 x b.90 Loc Tiffany-stijl lamp met libellen in kap, h.61 Loc Antieke paspop met jurkje Loc Gepolychromeerde porseleinen dekseldoos met koperen monturen, h.9 x b.20 x d Blauw/wit Chinees porseleinen rijstkommen met capucijnerrand, 20e eeuw, diam.28 Loc Loc Beelden van papegaai op tak, h.27 Loc Antieke bewerkt koperen kruithoorn, 19e eeuw Loc Marmeren sculptuur van een nijlpaard rustend op marmeren basement, h.19 Loc Bronzen sculptuur van een olifant rustend op marmeren basement, h.21 Loc Blikken brandweerauto Loc Boekensteunen met buldog Loc Metalen muntenhapper spaarpot i.v.v vrouw met hoofddoek Loc Sculptuur van zittende vrouw, h.29 Loc Schoenlepel van ontwerper Manolo Blahnik, gesigneerd Loc Henk Poeder, Eenden in de sneeuw, olieverf op paneel, 11 x 16 Loc Henk Poeder, Dassen in de sneeuw, olieverf op paneel, 11 x 16 Loc Heilige Fatima met kroon en 3 duiven op console, h.43 (standvoet) Loc Antieke glazen goudgele fles, 19e eeuw, h.27 cm Loc Bronzen Chinees hoofd met 4 gezichten, h.12 Loc Verzilverde wandelende kat met de staart omhoog, L.33 cm Loc Bronzen denker naar Rodin rustend op marmeren sokkel, h.20 Loc Erjaren bureaufauteuil met bruin leder bekleed Loc Goudkleurige houten consoletafel met marmeren blad, b.112 x h.86,5 x d.37 Loc Aardewerken 4-delig lampetset Loc Antiek Smeedijzeren wijnrek met afsluitbaar hek voor 100 flessen, h.113 x b.56 x d.58 Loc

101 3180 Antieke Maaslandse 2-deurs kolomkussenkast met schuine hoekstijlen staande op bolpoten met 1 lade onder de deuren, eikenhouten met wortelnoten oester marqueterie, circa 1700, h.205 x b.200 x d.78 cm, herkomst collectie Axel Vervoordt 3181 Oud 6-delig tegeltableau met voorstelling van een koe in landschap (deels beschadigd), 46 x 33 Loc Loc Steinlen, lithografische illustratie uit 1894, 35 x 15 Loc J.Toorop, kunstdruk nr. 26/600 uit 1915 ca. 14 x 12 Loc Henk Leurs, Den Haag Rijswijk, Korenmolen bij rivier, olieverf op doek, 36 x 25,5 Loc Joop Kroft, Stadsgezicht Amsterdam, olieverf op doek, 41 x 31 Loc Monogram M., Meisje op stoel en een staand meisje, gouaches (2x), 23 x Onb.meester, Engeland/Nederland oorlog op zee, 18e eeuw, aquarel, 18 x 24 Loc Loc Seurat, oude poster uit 1980, 60 x 71 Loc Jean Royere, Panter, pasteltekening, 33,5 x 43 Loc Litho met afbeelding van recht-zitting, 19e eeuw, 26 x 33 Loc Adrianus Johannes (Arie) Zwart, Rijswijk Laren, Achter Nieuwkoop, olieverf op doek, gedateerd op achterkant 1970, 70 x 60 Loc Nico van Rijn, , Stadsgezicht, olieverf op board, 21,5 x 52,5 Loc Tom Wesselmann, Monica sitting with Mondriaan, droogstempel impression Edition certifaction Suc.Levinio & Hijos op papier d'arches, sérigraphie naar origineel van 1989, nr.128/150, 76 x 57 Loc Lithografie van een compositie door Calder, 60 x 80 Loc Grenenhouten hang/etagere-rekje, 19e eeuw, h.88 x b.60 x d.16 Loc Goudkleurige Boeddha als wanddecoratie, h.118 x b.80 Loc Oude smeedijzeren ankers, h.80 Loc Grenenhouten kastje, 19e eeuw, h.50 x b.64 x 29 Loc F. Frantz, Franse School, Boten op het strand, aquarel, 19e eeuw, 15 x 21 Loc Jan Gerard Smits, Stadsgezicht te Amsterdam, olieverf op doek, 25 x 46 Loc V. Bauffe, Landschap met huisjes, maroefle, 33 x 24 Loc Toorop, Drieluik, isografie, 35 x 20 Loc Koopje van 5 diverse prenten Loc Victor Vasarely, Citra, serigrafie, 34 x 27,5 Loc Jan Zondag, Annen Sint Jans Klooster, Geiten in landschap, aquarel, 70 x 50, niet gesigneerd Loc H.N.Werkman, Staande figuur, lithoprint, 11 x 7 Loc Paul Bodifée, Deventer Deventer, Rivierlandschap met bootje, olieverf op paneel, 28 x 41 Loc Ond. gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek, 48 x 68 Loc Monogram V.S. (Victor Safeuw), Stilleven met druiven, ovaal aquarel, 18 x 14 Loc P. Pieters, Schepen voor de kust, olieverf op paneel, 19 x 29 Loc Karel Wilderding, , Waterlandschap bij Kortenhoef, krijttekening, 62 x Naar Eversen, Stadsgezicht met personen, olieverf op paneel, 24 x 17 (lijst defect) 3213 Willem George Frederik Jansen, Harlingen Blaricum, Huisje met kippen in bosrijke omgeving, olieverf op paneel, 29 x 24 Loc Loc Loc George Wright, Engelse jachtgravure, 53 x 40 Loc Prent met voorstelling van personen, 18e eeuw, 28 x 24 Loc

102 3216 Antieke notenhouten kussen/kolommenkast rustend op bolpoten, h.214 x b.220 x d.80 Loc Zwart gekleurd kunststof beeld van een sprinter in startpositie, h.38 Loc Groen gekleurid kunststof beeld van twee abstracte personen, h.70 Loc Engelse eikenhouten cupboard, h.130 x b.127 x d.49 Loc Messing staande schemerlampvoet met kap, h.170 Loc Leo Belgico, kopie van een prent, 1641, 27 x 25 Loc Stel oude gravures van luchtballonnen, Frankrijk, 36 x 41 Loc Monogram V.S. (Victor Safeuw), Stilleven met fruit en vlinder, ovaal aquarel, 15 x 11 Loc E. Stark, de Drecht bij vrouwenakker, litho, 35 x 24 Loc Ond.gesign., Vissers aan de rivier met op de achtergrond een ruïne, olieverf op paneel, 30 x 23 Loc Gezicht op de stad Utrecht, 18e eeuw, Engelse uitgaven, 17 x 26 Loc Louise Brinks-Sluyters ( ), Landschap te Neheim-Husten (Sauerland), sepiatekening, gedateerd 1929, 33 x 26 Loc Gravure met gezicht op Baarn, 19e eeuw, 27 x 25 Loc Gravure met romantische voorstelling, ca.1800, 26 x 32 Loc Rob de Haan, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 (gaatje in doek) Loc Armand Dalian (Frans, ), Montparnasse, olieverf op doek, 1965, 46,5 x 61 Loc Houtsnede van Albrecht Dürer, ca.1800, 51 x 63 Loc Meerluiks kuifspiegel met goudkleurige lijst met decoratie van kronen, h.216 x b.110 Loc Met bloemen gedecoreerd aardewerken lampetstel? Handgeknoopt Perzische Tabriz loper, L.350 x b.84 Loc Handgeknoopt kleed, 155 x 86 Loc Handgeknoopt kleed, 187 x 101 Loc Handgeknoopt kleed, 145 x 90 Loc Acer laptop met toebehoren Loc Geslepel spiegel in goudkleurige lijst met kandelaar, h.102 x b.36 x d.22 Loc Originele vintage fauteuil met roestvrijstalen onderstel en rood lederen bekleding Loc Loep in benen montuur Loc Miniatuur zilveren Joodse kandelaar Loc Marmeren zuiltjes met blad (schouw ombouw), h.90,5 x b.103,5 x d.20,5 Loc Antieke notenhouten ridderfauteuil met geborduurde bekleding Loc

103

104 Tel Fax SwiftcodeABNANL2A IBANNL68ABNA BTW nr.nl b01 KvKnr Naam: V EILIN G Wachtwoord: veiling!

H. Heyligers Dame in avondjurk Doek 99 x 74 cm

BT - zwart. Comic - rood. Dingo

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

14K GOUD OORHANGERS E ,- COLLIER. 80 cm E ,- ARMBAND cm E ,- SPARKLE & SHINE

1 Lees het tekstbordje bij het beeld. Wie is hier te zien? Met welk gereedschap werd het krullende haar gemaakt? Waaraan kan je dat zien?

1 Lees het tekstbordje bij het beeld. Wie is hier te zien? Met welk gereedschap werd het krullende haar gemaakt? Waaraan kan je dat zien? BREEKBARE BEELDEN Lees het tekstbordje bij het beeld. Wie is hier te zien? Heracles Met welk gereedschap werd het krullende haar gemaakt? Waaraan kan je dat zien? Handboor. Er zitten diepe gaatjes in het

SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 ANNY VAN BUUL JUWELIERS 14K GOUD, DIAMANT & LONDON BLUE TOPAAS OORSTEKERS HANGER COLLIER R I N G

SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 ANNY VAN BUUL JUWELIERS 14K GOUD, DIAMANT & LONDON BLUE TOPAAS OORSTEKERS HANGER COLLIER R I N G 14K GOUD, DIAMANT & LONDON BLUE TOPAAS OORSTEKERS MET LONDON BLUE TOPAAS EN 0.10CT. (2X0.05CT.) G VSI DIAMANT E 0 2 4 715,- HANGER MET LONDON BLUE TOPAAS EN 0.10CT. G VSI DIAMANT EXCL. E025 595,- 45 cm

4 t/m 19 Stoelen en tafels Het is licht. 20 t/m 33 Stoelen en tafels Het is donker. 54 t/m 61 Metaal Denk in staal. 62 t/m 67 Stapelstoelen Stapel op

4 t/m 19 Stoelen en tafels Het is licht. 20 t/m 33 Stoelen en tafels Het is donker. 54 t/m 61 Metaal Denk in staal. 62 t/m 67 Stapelstoelen Stapel op Catalogus 2011/12 2 Inhoud 3 4 t/m 19 Stoelen en tafels Het is licht 20 t/m 33 Stoelen en tafels Het is donker 34 t/m 41 Gestoffeerd Stof tot nadenken 42 t/m 53 Hotel en recreatie Gastvrij genieten 54

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Wooncollectie salontafels. Creëer jouw eigen interieur

Wooncollectie salontafels. Creëer jouw eigen interieur Wooncollectie salontafels Creëer jouw eigen interieur Goreti is hèt merk dat staat voor een eigentijdse tafelcollectie. De collecties van Goretti zijn het resultaat van jarenlange ervaring met de ontwikkeling

Salomon Leonardus Verveer

deals 15% Ook zo'n TE GEKKE TAS winnen?* #trendhopper Gezien in Linda! 15% DAVERENDE korting Op de gehele Kentucky collectie! korting woontrend;

deals 15% Ook zo'n TE GEKKE TAS winnen?* #trendhopper Gezien in Linda! 15% DAVERENDE korting Op de gehele Kentucky collectie! korting woontrend; De ontwerpen in deze woontrend zijn lichtvoetig, de meubelvormen veelal organisch en de accenten soms met een knipoog naar het minimalisme. De gebruikte kleuren zijn rustige, vergrijsde Scandinavische