Download "Kijkdagen Zaterdag2juli, Zondag3juli, Onlineveiling Maandag4juli Dinsdag5juli"

1 Catalogus OnlineVeilingMei2016

2 Kijkdagen Zaterdag2juli, Zondag3juli, Onlineveiling Maandag4juli Dinsdag5juli

4 Volgorde van verkoop mei veiling 2016 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Cat. nr. 16 mei 2016 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Cat. nr. 17 mei 2016 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerst volgende kijkdagen zijn: zaterdag 2 en zondag 3 juli Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 18 mei en van uur donderdag 19 mei en van uur vrijdag 20 mei en van uur Zaterdag 21 mei en van uur

5 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 1 1e Gehalte zilveren 7-delig koffie/theeservies met parelrand, 2874 gram, Fa. J.M.van Kempen & Zonen, Voorschoten, 1858/1924, jaarletter 1900 Loc Kt. geelgouden armband bezet met 63 briljanten en 63 saffiertjes, L.17,5 6-k Yin Kun (CHINESE, 1969), "de verbranding van de gesneuvelde koning", olieverf op doek, 100 x 120 (aangekocht tijdens benefit veiling maande middle school op het gemeentelijk gymnasium te Hilversum in 2010 en afgebeeld in Haruba het mysterie van een verborgen rijk) 4 18 Kt. geelgouden broche bezet met 4 gefacetteerde geslepen tourmalijnen en briljant Loc k Tuinfontein met kindje in open geklapte schelp Loc Fraai bewerkt en met een landschap beschilderd porseleinen kopje met schotel met gouden bies en een handvat in de vorm van een gevleugeld paard, Duitsland circa 1820 Loc Kt. witgouden hanger bezet met grote opaal, ca.diam.2 aan ketting 6-k Gazelle race-fiets met toebehoren Loc Bang & Olufsen stereoset (radio/cd) met bijpassende boxen en afstandsbediening met originele factuur uit 2000, nieuwprijs Hfl.9.425,00 10 Antieke met bloemen gedecoreerde Duits porseleinen meisjesbuste met hoofddoekje, h Ingelijste deels gepolychromeerde bronskleurige wanddecoratie van een jockey te paard, 29 x e Gehalte zilveren bouilliore met comfort, Dirk van de Goorbergh ( ), Delft jaarletter 1761, met wapen van Aldenburg Bentinck, 33 x Onb.meester, Wandelaar in bosrijke omgeving met een rivier op de achtergrond, olieverf op doek, 62 x Twee notenhouten ridderfauteuils met geborduurde stoffering van Middeleeuwse hofdames en muzikanten 15 Antiek mahoniehouten gebogen Louis Quinze kabinet met gecontourneerde kap en diverse uitgesneden medaillons rustend op klauwpoten, Holland ca Daniel Mulhaus Dordrecht 21 februari , Stadsgezicht Parijs met diverse personen, olieverf op doek, 100 x 74 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Spitz, Heuvellandschap aan een meer, olieverf op doek, 36 x 44 Loc Jos Tileux, , Vrouw met kinderwagen langs de oever, olieverf op doek, Loc Antieke Japanse houtdruk van man en vrouw in interieur, 35 x 24 Loc Jean Louis Geldtmeijer, , Arbeiders in de sawa Indonesië, olieverf op doek, 35 x Frederike Stokhuyzen, Johannesburg 1938, Zebra's in Afrikaans landschap, olieverf op board, gedateerd 1966, 50 x 40 Loc Loc Onb.meester, Japanse schone, litho, 33 x 42 Loc Met florale voorstelling gedecoreerde porseleinen steelvaas, h.39 Loc Gemarmerde houten zuil, h.118 Loc Moderne blauw gestoffeerde oorfauteuil Loc Moderne blauw gestoffeerde oorfauteuil Loc Rood met groen geglazuurde aardewerken schaal met drakendecoraties, h.50 x diam In hoog glans gelakt Chinees kolbalt blauw dressoir met 4 deuren en 4 laden gedecoreerd met planten, bamboe en Chinese landschappen, h.80 x b.145 x d.39 cm Loc Loc Gevlochten rieten Ark van Noach, h.30 x L.100 Loc Art Deco tafellamp op smeedijzeren zeskant voet met idem gesatineerd glazen kap Loc Balinese School, Mensen en dieren aan de rivier, 42 x 58,5 Loc

6 32 Ond.gesign., Idyllisch landschap met naakte personen, olieverf op doek, 34 x 52 Loc Clement Wijnands, Gezicht op een huis, olieverf op paneel, 22 x 28 Loc J. Zon, Stadsgezicht aan het water met vuurtoren, olieverf op board, 32 x Onb.meester, op blik geschilderde voorstelling van een Indiase musicerende godin, 124 x 62 Loc Loc Antieke eikenhouten salontafel met lade, h.53 x b.180 x d.64 Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 195 x 130 Loc Chroom met leder beklede sidetable, h.84 x b.151 x d.45 Loc Oud goud Imari porseleinen wandbordje, diam.23 Loc Stel Art Deco boekensteunen met voorstelling van reigers Loc Bronzen sculptuur van gehurkte vrouw en een vrouw met trommel, vermoedelijk 19e eeuw, Molukken, etnografica, 16,5 en 7,5 Loc Koopje divers w.o. inktstel, knijpflacon, diverse fotolijstjes, etc. Loc Bronzen reiswekkertje, h.16,5 (inclusief handvat) Loc Antieke inktstelleltjes met toebehoren Loc Antieke lakstempels, 19e eeuw Loc Oude Russische handgeschilderde ikoon, 18 x 15 Loc Met bloemen gedecoreerd Chinees le vaasjes, vroeg 20e eeuw, h.21,5 Loc Art Deco fotolijstje in verschillende soorten marmer h x b. 25 Loc Antiek met schildpad belijmd ivoren visitekaarten doosje, 10 x 7 Loc Antiek messing reiswekkertje Loc Oude ovale theekist belijmd met schildpad en been Loc Chinees porseleinen melk en bloed knobbelvaasje, 19e eeuw, h.23,5 Loc Bronzen mes, ca.1600, bodemvondst, L.19 Loc Oud bronzen mesje, bodemvondst Utrecht, ca Loc Met bloemen beschilderd porseleinen dames tafel/stopfles, ca Loc Marmeren inktstel, ca me 3 oude pennen Loc Met bloemen gedecoreerd Chinees cloisonné vaasjes, 19e eeuw, h.18,5 Loc Opaline vaasjes, ca Loc Koop van 4 antieke ingelegde kistjes Loc Antiek mahoniehouten damesbureau, b.74,5 x h.98 x d.40 of 67 Loc Gepolychromeerde teakhouten zuil als schemerlamp met rode kap, h.180 Loc Set van 8 iepenhouten Thonet-stijl eetkamerstoelen met biezen zitting waarvan 2 met armleuning 63 Blank iepenhouten eetkamertafel met roestvrij stalen onderstel, h.78 x L.200 x b.100 Loc Loc Uitgebreid met bloemen gedecoreerd porseleinen serviesdeel Loc Handgeknoopt Chinees zijden/wollen tapijt, 308 x 214 Loc Mahoniehouten Engels 3-delig etagèretafeltje rustend op messing wielen, h.85 x b.67 x d Gepolychromeerde aardewerken dekseldoos i.v.v. een schildpad, h.15 x L.45 x b.37 Loc Loc Albasten met koperen pendule, h.55 Loc Hoornen Art Deco sculptuur van een vis op mica voetstuk, h.32,5 Loc Gepolychromeerde aardewerken deels met bloemen beschilderde bak gedragen door twee liggende kindjes 71 Gepolychromeerde biscuit pendule met afbeelding van een romantisch paar, h.42 Loc Loc

7 72 Kopergravure van 't Nieuwe Armen-huys der Roomsch-gezinden te Amsterdam, anno 1787, 29 x Oud Chinees polychroom houtsnijwerk van tempels in landschap achter glas, 14 x Geslepen spiegel in handgestoken zwart met goudkleurige houten lijst, 125 x Stel gecraquelleerde gepolychromeerde porseleinen siervazen met metaal beslag, h Twee Art deco tafellampjes op koperen voetje met geel opaalglazen schaalkappen 77 Hoogglans Chinees blauw 2-deurs kastje met beschilderingen van vazen met bloemen, h.80 x b.69 x d Hoogglans Chinees blauw 2-deurs kastje met beschilderingen van vazen met bloemen, h.80 x b.69 x d Oude met personen beschilderde blauwe met Chinees lakwerk gedecoreerde 4-deurs kast met 4 laden, h.187 x b.95 x d.50 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc G.A. Gerritzen, Landschap, olieverf op paneel, 43 x 31 Loc Onb. meester, Winter- en zomerlandschapje, olieverf op paneel, pendant, 2x 30 x 22 Loc Monogram, Vergezicht, olieverf op paneel, 21 x 27 Loc Frederik Bolk, , Rivierlandschap, gedateerd 1865, aquarel, ges.r.o., 16 x 22 Loc Geslepen spiegel in zwart- met goudkleurige bewerkte lijst, 113 x 82 Loc Antieke marmeren wandsculptuur met religieuze voorstelling, h.42,5 Loc Houten ronde in hoogte verstelbare bijzettafel met witte stof omtrokken, h.86 x diam.100 Loc Bronzen beeld van Sphinx, h.35 x L.60 Loc Art Deco tafellamp op verzilverd bronzen voet met geel opaalglazen kap Loc Beukenhouten gebogen fauteuil met bont bekleed Loc Beukenhouten gebogen fauteuil met bont bekleed Loc Kersenhouten salontafel, h.41 x b.100 x d.100 Loc Chinees porseleinen dekselvaas gedecoreerd met florale motieven, ca.56 Loc Gesatineerd groen glazen Art Deco vaas in geometrisch decor Loc Gesatineerd groen glazen vaas in reliëfdecor gesigneerd Ch. Catteau ca h. 23 Loc Gekleurd glazen vaas - Murano Italy Loc Steenrode lakwerk Chinese salontafel met 2 laden, h.30 x b.77 x d.48 Loc Art Deco sculptuur van sluipende panter op marmeren basement Loc Twee Chinees porseleinen met bloemen gedecoreerde vazen, h.48 Loc Koop van een zwart metalen zigzag tafel, bijzettafel en een theewagen Loc Nieuwe grote met ruitstof beklede love-seat, h.110 x b.110 x d.84 Loc Met een schaakbord gedecoreerd bijzettafeltje, h.72 x b.49 x d.49 Loc Oude eikenhouten Neo-Gotische 2-deurs kast met rijkbewerkt steekwerk, Holland ca.1900, h.182 x b.101 x d.46 Loc Roomwitte Sofa, Wittmann, ontwerp Edward Tuttle, lengte 190 Loc Nieuw met vogels geborduurd kussen, 65 x 50 Loc Nieuwe met vogels geborduurd kussen, 65 x 50 Loc Zeer grote massief teakhouten salontafel met twee laden, h.48 x b.100 x d Polychroom met bloemen en vogels gedecoreerde Chinees porseleinen vaas vermaakt tot lamp, h.83 Loc Loc Gevlochten geglazuurde aardewerken fruitschaal Loc Wit beklede 3,5-zitsbank, h.94 x b.240 x d.110 Loc

8 110 Nieuw met vogels geborduurd kussen, 65 x 50 Loc Nieuw met vogels geborduurd kussen, 65 x 50 Loc Noten- met wortelnotenhouten trumeau (zonder spiegelopstand) Loc Antieke Imari porseleinen kraagvaas, h.47 Loc Buisframe sofa met wit leder bekleed op zwart metalen onderstel Loc Cremekleurige gestoffeerde bank i.v.v. een mond Loc Handbeschilderde 2-deurs kast met decor van een Italiaans landschap, h.185 x b.115 x d.50 Loc J.Sluyters jr. tekening, naaktstudie, 45 x 32 Loc J. van Gorven, Boerenlandschap met korenschoven, olieverf op doek, 30 x 39 Loc Ond.gesign., Schaapjes in de stal, olieverf op paneel, 24 x 19 Loc H.A. van Ingen, Renkum Renkum, Koeien in landschap, olieverf op doek, 42 x Onb.meester, Pendant van landwegen met personen, olieverf op paneel, 24 x 34 Loc Loc Onb.meester, Fruitstilleven, olieverf op doek, 36 x 59 Loc Walt, Sinterklaas en Piet, gem.techniek, 14 x 20 Loc Ond. gesign. Gezicht van een clown, olieverf op board, 21 x 26 Loc Panoramagravure van Leeuwarden, handgekleurd, 50 x 22 Loc Susanne (Suze) Robertson, Den Haag Den Haag, Vrouw en spinnewiel, olieverf op doek, 40 x 31 Loc H.Romberg, huis in berglandschap, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Andre Derain, Hyde Park (London), lithografie, 1972, Mourlot signé (dans la planche) op geschept papier (collection Pierre Levy) Loc Geslepen spiegel in zwart/gouden lijst, h.135 x b.76 Loc Gehouten grenenhouten 2-deurs linnenkast met lade, h.168,5 x b.120 x d.45 Loc Donker gipsen buste van Beethoven, h.38 Loc Tafelkandelaar rustend op groen albasten voetstuk, h.45 Loc Art Deco pendulestel in bruin marmer met groen onyx Loc Bronzen sculptuur van een danseres met hoepel rustend op marmeren voetstukje, h.70 Loc Teakhouten 4-deurs dressoir met 4 laden, h.83 x b.178 x d.56 Loc Teakhouten wijnrekje met diverse flessen wijn Loc Salvador Dali, The Caduceus of Mars Nourished by the Ball of Fire of Jupiter's ball of fire, droge naald ets & lithographie (ref: catalogue Raisonné Prestel No.630) 1974 by 138 Gijsbert Niesse, Kolhorn bij Schagen 1934, Vluchtelingen, olieverf op doek, 90 x Pablo Picasso, Le roi carnaval, lithografie, 1951, signée dans la flanche, 46 x Antieke mahoniehouten deels zwart gepolitoerde Willem III salontafel, h.52 x b.130 x d.97 Loc Loc Loc Loc Oude deels grijs/wit gelakte klooster eetkamertafel, h.80 x L.260 x b.100 Loc Set van 6 zwart gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel Loc Smeedijzeren rond kledingrek, h.200 x diam.80 Loc Antiek mahoniehouten tafeltje met wangenblaadjes op wielen, h. 71 x b.39 (ingeklapt) en 74,5 (uitgeklapt) 145 Antieke mahoniehouten pottenkast met jaloezie deurtjes (uitschuifbaar), h. 72 x b.64 x d Metalen met olifanten en vogels gedecoreerde 15-lichts waxine-houder (staand en hangend te gebruiken), h.88 x b.70 x d.5 Loc Loc Loc

9 147 Oude Arabische met parelmoer ingelegde rijkgestoken notenhouten bijbel/ boekenstandaard, h.62 Loc

10 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 148 Rijkbewerkte Indonesische kampferkist h. 60 x b. 101 x d. 58 cm Loc Chroom Art Deco theewagentje met houten blaadjes, h.63 x b.70 x d.42 Loc Teakhouten 4-delig mimiset, h.66 x b.50 x d.35 Loc Antieke grenenhouten kist, h.52 x b.70 x d.47 Loc Antieke porseleinen Lowestoft bordjes, diam.23 (1 met haarscheur) Loc Antiek 3-strengs collier met bloedkoraal en een 14 kt. gouden slot, diameter kralen: van 0,7 tot 10 mm. totaalgewicht: 155 gram 6-k Antiek bloedkoralen 5-strengs collier met gouden slot, 180 gr. 6-k Schelp met 18 kt. gouden montuur als hanger 6-k Kt. gouden hanger bezet met camee 6-k Kt. gouden broche/hanger bezet met camee 6-k Kt. gouden bicolor ring met briljant geslepen diamant circa 0,24 ct., ringmaat 17,5 (55) 6-k Kt. gouden ring bezet met amethist 6-k Kt. bicolor gouden entourage ring met robijn en briljant geslepen diamant circa 1,00 ct., ringmaat (56) Kt. geelgouden ring met robijn en briljant geslepen diamant circa 0,04 ct., ringmaat 19 (60) Kt. geelgouden hanger met robijn, smaragd, saffier en briljant geslepen diamant, circa 0,12 ct Kt. geelgouden ring bezet met een gefacetteerde tourmalijn en ovaal geslepen briljanten, rm:17 6-k k k k Kt. geelgouden rozetring bezet met smaragd en 12 briljanten 6-k Kt. geelgouden ring met cabuchon geslepen smaragd en achtkant geslepen diamant circa 0,40 ct., ringmaat 18 (57) Kt. geelgouden ring met smaragd en 0,05 ct. briljant geslepen diamant, ringmaat 18 (57) 6-k k Kt. gouden ring bezet met markies geslepen opaal en 2 briljanten, rm:17 6-k Kt. bicolor gouden ring met briljant geslepen diamant circa 0,40 ct., ringmaat 18.5 (58) 169 Wit porseleinen sculptuur van spelende kindjes, KPM Berlijn, 18e eeuws, h.ca.18 6-k Loc Beeldjes van porseleinen dalmatiërs, h.22 Loc Antiek ivoren beeldje van een jongen met vis Loc Japanse antiek ivoren Kwan Yin op houten sokkel, h.23 Loc Indiase antiek ivoren caleche met paarden, h.18,5 x b.22 x d.10,5 Loc Fraai gestoken antiek ivoren sculptuur op houten sokkel, 1e helft 20e eeuw, h.18 Loc Antiek ivoren beeldje van een visser Loc Koopje van 2 antieke ivoren gesneden groepjes van olifantjes Loc Antieke ivoren sculptuur van een leeuw rustend op houten voetstukje Loc Chinese benen netsuké i.v.v. een bol Loc Antiek ivoren beeldje met een erotische voorstelling, h.ca.5 Loc Antiek ivoren beeldje van een Chinese reiziger, h.17 Loc Deels gepolychromeerd benen sculptuur van twee Chinese personen, h.23 Loc Antiek ivoren fallus, L.20 Loc Antiek ivoren fallus, L.17 Loc Zandstenen sculptuur van een fluitisten en een aardewerken potje gedecoreerd met ratten 185 Antiek ivoren deels gepolychromeerd beeldje bestaande uit twee aparte delen met een erotische voorstelling, gesigneerd, h.ca.6,5 Loc Loc

11 186 Oude Imari dekselvaas met Foo hond op de deksel, h.32 Loc Antieke houten masker van wijsgeer, Lao-tse, China en een porseleinen Amsterdams bont kom, 18e eeuw, China 188 Gebeeldhouwd hoornen Chinese beker met deksel met draken gedecoreerd, begin 20e eeuw 189 Houten sculptuur van Legon danseres, Bali, sculptuur van een draak en een benen sculptuur, Bali Loc Loc Loc Oud Mahjong spel in een met draken gedecoreerd opbergkistje Loc Metalen wierookhouder i.v.v. een lotus Loc Bronzen Boeddha beeldje, h.20 Loc Chinees porseleinen vaasje met landschapsdecor, blauw/wit porseleinen dekselpotje en Kutani vaasje 194 Bronzen liggende neushoorn rustend op marmeren sokkel, ca.h.13,5 x b.13 x d.8 Loc Loc Bronzen Boeddha beeldje, h.23 Loc Gesigneerd Satsuma schaaltje met gepolychromeerde voorstelling van personen in landschap, diam.18 Loc Gepolychromeerd Chinees houten beeld, vroeg 19e eeuw, h.37 Loc Benen netsuké van paard Loc Benen netsuké van man Loc Benen netsuké van kikkers Loc Koopje divers w.o. Aziatica, een gemarmerde Art-Deco vaas, snijwerkjes etc. Loc Aardewerken Art Deco sculptuur van een hond, ca. 20 Loc Bronskleurige legering kandelaars Loc Met klei geboetseerd beeldje van een boerenmeisje met pop (defect) Loc Oude koperen zuilenpendule onder stolp (stolp ca.h.30 ) Loc Antiek ingelegd mahoniehouten likeurkeldertje met een inhoud van 4 originele karafjes met goud beschilderd 207 Gepolychromeerde bronzen sculptuur van een ballerina rustend op marmeren voetstuk, h Stel porseleinen vazen met decor van vrouwen en spelende sotjes, vermoedelijk Hüan-t'ung, China, Stel Satsuma vaasje en kobalt blauw Chinees dekselvaasje, 12 en een porseleinen olifant (1 tand gebroken) Loc Loc Loc Loc Gepolychromeerd metalen beeldje van een Chinese man, h.26 Loc Benen katrol Loc Benen netsuké van olifant Loc Benen netsuké van liggende hond Loc Benen netsuké van staande man Loc Antiek cloisonné vaasje met bloesemtakken op zwart fond, China, 21 Loc Antieke houten Hindu sculpturen, Indonesië, 18 Loc Porseleinen craquelé dekselpot op houten sokkel, 19e eeuw, China Loc Celadon baluster vaas, 20 Loc Gepolychromeerde porseleinen stapeldoos, h.20 Loc Blanc de Chine zittende Kwan Yin, h.29 Loc Met bloemen gedecoreerd 18e eeuws Haags porseleinen kop met schotel met gouden bies 222 Antiek spekstenen sculptuur van rustende Chinese hoogwaardigheidsbekleder op houten sokkel, 19e eeuw, China Kantig Rozenburg eierschaal porseleinen kop met schotel (restauratie aan schotel), gedateerd 1904, met een voorstelling door J.W.van Rossum, Den Haag Loc Loc Loc

12 224 2 Gesigneerde Japanse Satsuma vaasjes met afbeeldingen van diverse personen, h.15 Loc Benen pijp met snijwerk van mannenhoofd Loc Benen roller met twee paardenhoofden Loc Benen sierkurken met afbeelding van hond Loc Grijs met zwart marmeren tafelklok Loc Antiek blauw gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpotten Loc Chinees porseleinen dekselpotje, 19e eeuw, China en een Chinees porseleinen blauw/wit vierkant dekselbakje, 19e eeuw China Loc Paar cloisonné ganzen rustend op houten klos Loc Cloisonné Chinees beeld van een dame, vroeg 20e eeuw, h.34 Loc Cloisonné Chinees beed van een dame, vroeg 20e eeuw, h.34 Loc Chinees cloisonné beeld van een dame, vroeg 20e eeuw, h.52 Loc Gepolychromeerde Chinese vazen, h.36 Loc Koopje van 6 stuks antiek ivoor Loc Kt. geelgouden hanger met baguette en briljant geslepen diamant circa 0,40 ct Kt. bicolor gouden ring met briljant geslepen diamant circa 0,20 ct., ringmaat 16.5 (52) 6-k k Twee 14 kt. gouden manchetknopen, 8 gr. 6-k Twee 14 kt. gouden broches bezet met zaadpareltjes 6-k Drie 14 kt. gouden broches bezet met zaadpareltjes, 19e eeuw 6-k Kt. gouden Omega polshorloge bezet met 8 briljanten 6-k Antiek vestzakhorloge met gouden kast en doublé zaklint in etui 6-k Antiek granaten 6-strengs collier met gouden slot 6-k Kt. gouden armband bezet met granaat 6-k Paar 14 kt. gouden oorknoppen bezet met zwarte parels 6-k Kt. gouden ring bezet met granaat, 5 gr. 6-k Kt. gouden ring bezet met turkoois 6-k Kt. gouden ring bezet met steen 6-k Kt. gouden ring bezet met 5 briljanten 6-k Kt. geelgouden ring met achtkant geslepen diamant circa 0,02 ct., ringmaat 19 (60) Kt. bicolor gouden solitair ring met briljant geslepen diamant 0,03 ct., ringmaat: (56) 6-k k Indiase antiek ivoren sculptuur van een muzikant op houten sokkel, 15,5 Loc Handgestoken antiek ivoren roosje, circa 6 Loc Koopje van 6 stuks antiek ivoor Loc Gepolychromeerd le cilindervormige pot gedecoreerd met ooievaars, h.16 x diam.14,5 Loc Satsuma vaas, 19e eeuw, h.34 Loc Bronzen roofvogel rustend op marmeren voetstuk, h.30 Loc Gestoken houten beeld van een Chinese man, h.35 Loc Cloisonné penselenhouder gedecoreerd met bloemen, h.13 Loc Antiek houten sculptuur van een Hindu god, 19e eeuw, Indonesië, 19e eeuw, Oud goud gelakt Louis Quinze-stijl armfauteuiltje met stoffen kussen met afbeelding van Franse Lelies en een rugleuning met webbing bekleed Loc Loc Antieke mahoniehouten voltaire met een bloempatroon stof bekleed Loc Oud beschilderde grenenhouten 2-deurs kastje, gedateerd 1919, h.68 x b.25 x d.26 Loc

13 265 Beschilderde massief teakhouten dikke spiegellijst met spiegel, h.11 x L.103 x b Martin van Waning, Den Haag Den Haag, Landarbeider op open veld, olieverf op doek, 45 x 37 Loc Loc Koopje divers Meissen porselein Loc Koopje van 2 deels geglazuurde Chinese aardewerken beeldjes, h.24 Loc Porseleinen sculptuur van een gezicht onder een stop, h.15,5 Loc Koopje van 2 versteende botten Loc Koopje van een oude ivoren magische bol op standaard en een sigarettenpijpje Loc Antiek ivoren opengewerkte magische bol op standaard, h.11 Loc Koopje divers porselein w.o. dekseldoosjes, etc. Loc Stel gepolychromeerde aardewerken wandsculpturen van een man en een vrouw in medaillon, h.30 x b.22 Loc Meerkleurige glazen sculptuur van een vis, h.23 x L.38 Loc Grote bronzen vrouwenbuste, h.80 Loc Gemarmerde houten Art Deco zuil, h.100 x b.36 x d.36 Loc Naar Mackenzie, Scheepswerf Spakenburg, olieverf op paneel, 50 x 40 Loc Jan Simon Knikker, , Riverlandschap met boten, olieverf op paneel, 22,5 x 35,5 Loc Antiek ivoren rijk bewerkt dekseldoosje Loc J.G. Smits, , Stadsgezicht te Amsterdam, olieverf op doek, 25 x Haanstra, Riviergezicht met verschillende boten en gebouwen, olieverf op paneel, 40 x 30 Loc Loc Oude panoramakaart van Amsterdam, handgekleurd, 81 x 28 Loc Henk Poeder, Moeder en vader eend met kuikens, olieverf op paneel, 13 x 18 Loc Naar Louis Apol, Winterlandschap met brug, olieverf op paneel, 18 x 12 Loc Geslepen spiegel in goud /zwart kleurige lijst, 156 x 54 Loc Oude bruin met geel gepatineerde zittende Boeddha, h.56 Loc Oud koperen schemerlampje met bloemen gedecoreerd glazen kapje, h.42 Loc Bronzen sculptuur van Psyche rustend op zwart marmeren voetstuk, h.65 Loc H.C. Kranenburg, Amsterdams stadsgezicht, olieverf op doek, 60 x 50 (restauraties) 291 Antieke rijkbewerkte mahoniehouten spiegel bonheur met vitrine-opstand en een fraai gestoken kuif, Holland ca.1830, h.206 x b.130 x d.56 Loc Loc Antieke fraai geslepen kristallen champagne-coupes Loc Rose opalineglazen Art Deco vaas, h.29 Loc

14 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 294 Met fruit gedecoreerd geglazuurd aardewerken serviesdeel Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 255 x 350 Loc Antieke mahoniehouten salontafel met geschulpte rand, h.59 x b.146 x d.90 Loc Meerkleurige glazen fruitschaal, h.16 x diam.35 Loc Gekleurde kunststof pauw bezet met sierstenen, h.30 x L.50 Loc Antieke mahoniehouten opengewerkte vlinderbank met roze bekleding, h.105 x b.160 x d.80 Loc Met goud gepatineerde bronzen Boeddha zittend in lotus houding, h.ca.78 Loc Antiek laké dekseldoos met floraal decor en spelende sotjes, China, h.13 x diam.35 Loc Oude mahoniehouten hangoortafel met 4 laden, h.76 x b.81 of 249 x d.75 Loc Beek, Gezicht op kerk, pasteltekening, gedateerd 1954, 47 x 31 Loc Willem Cornelis Kalshoven, Amsterdam Apeldoorn, "Het is heilig", olieverf op doek, gedateerd Heiloo 1952, 26 x Frits Johan Goosen, Hilversum 1943, Winterlandschap, olieverf op doek, 24 x 30 Loc Loc Jan Kelderman, Schelpenvisser, olieverf op doek, 40 x 31 Loc Deels goud beschilderde bronzen sculptuur van een Arabier rustend op groen marmeren voetstuk, h.43 Loc Houten handgestoken opengewerkte spiegellijst met spiegel, h.132 x b.83 Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpot Loc Chinees lakwerk kastje met fraai uitgestoken panelen, h.81 x b.68,5 x d.30,5 311 Tibetaanse 4-deurs wandkast met beschilderingen van mythologische scenes en onder de kap versierd met meanderlijsten, h.120 x b.185 x d.50 Loc Loc Art deco tafellampje met twee gemarmerd opaalglazen kapjes Loc Art deco tafellampje met wit opaalglazen kapjes Loc Art Deco beeld van jager met speer op marmeren basement Loc Stel bronzen tafellampen met zwarte bollen en goudkleurige accenten afgezet en met tweedstof kappen, h.86 Loc Oude bronzen zittende Boeddha, h.56 Loc Paul van der Ven, Amsterdam Bloemendaal, Bosgezicht, olieverf op doek, 35 x Onb.meester, Vennetje door het bos, olieverf op paneel (klein defect linker bovenhoek), 40 x Nicolaas Pieneman, Amersfoort Amsterdam, Personen op brug te Amsterdam, olieverf op doek, 85 x 55 Loc Loc Loc Corzo, Oisterwijk, gemengde techniek, 47 x 33 Loc Kt. gouden ring met saffier en 0,05 ct. briljant geslepen diamant, ringmaat 16,25 (51) Kt. geelgouden Dianna vintage ring bezet met een 1.3ct. facet geslepen saffier en 0.42ct. diamant, gewicht: 2,9 gram Kt. geelgouden Dianna vintage oorhangers bezet met 2ct. saffier en 0.56ct. diamant, gewicht: 4,45 gram Kt. bicolor gouden rozet ring met achtkant geslepen diamant circa 0,20 ct., ringmaat 17 (53) Kt. bicolor gouden solitair ring met 0,12 ct. briljant geslepen diamant, ringmaat 20,5 (64) Kt. geelgouden hele alliance ring met briljant geslepen diamant circa 0,33 ct., ringmaat 16,75 (53) Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamant, circa 0,33 ct., ringmaat 16,75 (53) 6-k k k k k k k

15 Kt. geelgouden ring met roosdiamant en robijn, ringmaat (63) 6-k Kt. bicolor gouden ring met briljant geslepen diamant 0,15 ct., ringmaat: 18 (56) 6-k Kt. gouden stijve armband bezet met diamant en granaatjes 6-k Kt. bicolor gouden ring met briljant geslepen diamant circa 0,30 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt. geelgouden design ring met briljant geslepen diamant circa 0,02 ct., ringmaat (54) Kt. bicolor gouden ring met briljant geslepen diamant 0,30 ct., ringmaat Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamant circa 0,20 ct., ringmaat (57) Kt. bicolor gouden ring met achtkant geslepen diamant circa 0,05 ct., ringmaat 18,5 (58) Kt. geelgouden ring met 1 briljantje circa 0,01 ct. diamant ringmaat (51) 337 Omgeving C.Noltee, Paard en wagen op de kade te Rotterdam, olieverf op doek, 40 x 50 6-k k k k k k Loc Ond.gesign., Dames in park, olieverf op paneel, 20 x 15 Loc Martinus Franciscus Reeder, , Bloemstilleven, gedateerd 1823, aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 24 x 31 Loc Chrome /zwartkleurige tafellampen met zwartkleurige kappen, h.66 cm Loc Oude groen marmeren zuilen, h.91 Loc Bronskleurig gipsen beeld van een knielende vrouw, h.60 Loc Gemarmerd opaalglazen Art Deco bolvaas, h.18 Loc Stel meerkleurig glazen siervaasjes met draadglas, h.32 en 26 Loc Opaalglazen Art Deco vaas, h.18 Loc Gekleurd glazen sculptuur van een maanvis, h.32 Loc Glazen sculptuur van een paardenhoofd, h.30 Loc Model schip in vitrine, h.53 x b.72 x d.31 Loc Hardhouten design vakkenkast met Chinese motieven, h.185 x b.128 x d Massief mahoniehouten eetkamertafel rustend op een metalen onderstel, h.75 x b.250 x d Industriële antracietgrijs metalen buisframe stoelen met taupe lederen bekleding Loc Loc Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 285 x 240 Loc Houten model tjalk, h.52,5 Loc Art Deco pendule in verschillende soorten marmer met beeld van een vrouwfiguur, h.59 Loc Gepolychromeerd Majolica vaas met reliëf van een draak, h.70 (defect) Loc Grote koop koper en tin w.o. maatkannen, een blokkenbak etc. Loc Antieke koperen beddenpan Loc Antieke notenhouten theestoof met bijpassende ketel Loc Crèmekleurige met goudkleurige Chinese landschap beschilderde 2-deurs nachtkastjes met lade, h.60 x b.40 x d Gepolychromeerde porseleinen cachepots met Chinese decoraties, diam.38 Loc Loc Bronzen sculptuur van een zittende beer met jong, ca. h.32 Loc Porseleinen dekselvaas met florale beschildering, vermoedelijk Guang-xu, China, 45 Loc Bronskleurig legering beeld van een dame met boek, h.56 Loc Bronzen sculptuur van moeder met kind, h.50, 10 kg. Loc

16 365 Koperen hanglamp, ca.h.43 Loc Oude rijkbewerkte geëmailleerde gietijzeren kolenkit Loc Oude Jugendstil turfkist met schep en koperen beslag Loc Glas-in-lood raam met voorstelling van bloemenmand, 88 x 53 Loc Glas-in-lood raam met voorstelling van bloemenmand, 88 x 53 Loc Meerkleurige glazen sculptuur van een eend, h.18 x L.30 Loc Mahoniehouten nachtkastje met marmeren blaadje, h.80 x b.40 x d.29 Loc Oude bronzen staande Boeddha, Khmer-stijl, h.130 Loc F. van Deventer, Afgemeerde zeilschepen, olieverf op paneel, 33 x 23 Loc Naar Koster, Bollenveld met op de achtergrond een kerk, 35 x 25 Loc A. Hamburger, Boslandschapje met ven en grazende koeien, olieverf op paneel, 35 x Antieke mahoniehouten Jugendstil bank met ombouw, h.200 x b.140 x d. 67 Loc Loc Famille jeune-stijl gemberpotten gedecoreerd met fabeldieren, ca. h.21 Loc Cyr Bleys, Bloemstilleven, pasteltekening, 33 x 29 Loc Cyr Bleys, Bloemstilleven, pasteltekening, 33 x 29 Loc Met been ingelegde 4-laden commode, h.85 x b.108 x d.47 Loc Spiegel in met been belijmde spiegellijst, h.4 x b.90 x d.102 Loc A. van de Meijde, Stilleven met kan, schaal en fruit, 41 x 31 Loc Hollandse School, Boerderij met personen in landschap, sepia, 19e eeuw, 23 x 32 Loc Hans Vermolen, Bloemstilleven, 70 x 50 Loc C.R. van Böhm, Personen op de vismarkt, olieverf op doek, 52 x 36 Loc Antiek mahoniehouten nachtkastje met porseleinen knopjes en afgedekt door een marmeren blad, h.80 x b.40 x d Bronzen sculptuur van danseres met bal rustend op marmeren voetstukje, h.69 Loc Loc Grote zwarte Art Deco vaas, 34 Loc Bronzen sculptuur van een Arabische ruiter met vogel, h.65 Loc Rijkgestoken Engelse stoelen waarvan 2 met armleuning rustend op klauwpoten met acanthusblad op armregel 391 Smeedijzeren eetkamertafel afgedekt door een glazen blad, h.73 x l.200 x b.100 Loc Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 255 x 200 Loc Antieke notenhouten 2-deurs kuifkast met geslepen glas in de deuren, h.250 x b.150 x d.60 Loc Oude aardewerken tabakspot Loc Driedelig aardewerken klokkenstelletje gedecoreerd met roofvogels Loc Met druiven gedecoreerd porseleinen servies, Brussel circa 1820, w.o. een slopbowl Loc Koopje divers porselein, etc. Loc Koopje diverse porseleinen kop en schotels Loc Willem de Zwart, Den Haag Den Haag, Landschap met boerderij, maroefle, 27 x Poldom, Portret van een boerenmeisje, olieverf op paneel, gedateerd 1910, 31 x 22 Loc Loc Doesser, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 cm Loc Ond.gesign., Muisjes, olieverf op paneel, 24 x 17 Loc Jan Willem van Borselen, Gouda Den Haag, Scheveningse bosje, maroefle, 20 x 13 Loc Ond.gesign., Portret van een rabijn, olieverf op paneel, 27 x 21 Loc

17 Kt. gouden hanger met peervormige granaat 6-k Kt. gouden ring bezet met granaat 6-k Kt. gouden ring bezet met 8 peervormige granaten en een centrale granaat. 6-k Vier-strengs granaten armband met gouden slot bezet met granaatjes 6-k Bloedkoralen collier met gouden sluiting en met bloedkoralen hanger in de vorm van een hand. Lengte ca 43 6-k Strengs bloedkoralen armband met gouden slot 6-k Collier met bloedkoralen kaasjes en 14 Kt. gouden slot lengte 37 cm 6-k Twee gouden spelden met bloedkoraal en verbonden met gouden jasseronkettinkje 6-k Kt. gouden broche bezet met zaadparels en een gouden ring 6-k Kt. gouden schakelarmband, 30 gr. 6-k Jade collier met 14 kt. gouden bollen en sluiting 6-k Rijig bloedkoralen collier met een 14 kt. gouden slot bezet met een bloedkoralen kraal, kraaltjes: 5mm-6.5mm, totale gewicht: 127 gr Rijig bloedkoralen collier met een 14 kt. gouden slot ingelegd met bloedkoraal, kralen: 5.5 mm mm., gewicht: 67 gr. 6-k k Barnstenen en koralen collier 6-k Antieke horloge ketting van 14 kt. goud met kompas 16.5 gram 6-k Antiek granaten bootjes collier, totaal gewicht: 20 gr. 6-k Antiek ingelegd mahoniehouten Engels staand horloge, ca.1820, h.228 x b.53 x d Toegeschreven aan Frans Francken de Jongere, De Heilige Augustinus met engelen, olieverf op koper, 17 x 23,5 423 Willem de Zwart, Den Haag Den Haag, Koeien in landschap, olieverf op paneel, 18 x 26 Loc Loc Loc S. Williary, Dravers op paardenbaan, olieverf op doek, 30 x 18 Loc H. van Borselen, Personen voor boerderijen, olieverf op doek, 34 x 25 Loc Omgeving Willem de Zwart, Bloementuin met meisje, olieverf op paneel, 12 x 15 Loc Onb.meester, Afgemeerde schepen, olieverf op paneel, 31 x 24 Loc I. Diever, Personen op straat, gouache, 25 x 30 Loc H.J. Kranenburg, Boerderijtje aan de Eem, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Omgeving J. Maris, Molens aan het water, pasteltekening, 12,5 x 18 Loc Ingelijste plaquette van een liggende naakte dame, 34 x 29 (totaal formaat) Loc Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op paneel, 17 x 11 Loc Staalgravrue met voorstelling van schepen voor de kust, 19e eeuw, 16 x 24 Loc Naar Bogman, Schapen in de wei, maroefle, 20 x 20 Loc Spiegel in gebogen goudkleurige houten lijst bezet met kleine spiegeltjes, 145 x Art Deco pendule met voorstelling van een jongen en meisje die appels plukken, gesigneerd P. Sega, Art Deco tafellamp op verzilverd bronzen voet met wit opaalglazen kap, ca Gepolychromeerde in hoog glans gelakte Chinese 2-deurs kast met decoratie van bloemen en vogels, h.87 x b.97 x d Industriële bruin met goud gelakte oude zoeklamp op verrijdbaar statief vermaakt tot een bar met flessenhouder, glazenhouder en beglaasde openslaande deuren, h.180 x b.116 x d.50 Loc Loc Loc Loc Loc Warre Vintage Port Quinta Da Cavadinha 1996 in org. kist, 2x Loc

18 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 441 Château Peyrot Loupiac, dessertwijn, Grand Vin Bordeaux 2012, 12x Loc Grote antieke koperen aker rustend op klauwpoten en geflankeerd door twee leeuwenkoppen, koperen kolenkit en geelkoperen blokkenbak 443 Johannes Josephus Garjeanne, Delft Hilversum, Gezicht op boerderij, gem.techniek, pendant, 21 x 15,5 Loc Loc P. Jansen, Madonna met kind, aquarel, gedateerd 1947, 13 x 9 Loc J. Derksen, Eendjes in landschap, olieverf op doek, 24,5 x 18 Loc Ond.gesign., Zeilschepen met personen, olieverf op board, 30 x 12 Loc Metalen salontafel afgedekt met een geëtst glazen blad, h.47 x L 130 x b.90 Loc Kristallen whisky en cognackaraf op dienblad Loc Wit marmeren schaal i.v.v. een lotusblad, h.5 x diam.38 Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 172 x 237 Loc Nieuwe lederen armfauteuil Loc Nieuwe lederen armfauteuil Loc Antieke mahoniehouten Empire sofa bank met roze gestreept velours bekleed en aan weerszijden een rond kussen, Holland ca.1820, h.95 x b.200 x d Oude Chinese blauw/witte tegel met decoratie van personen in landschap, 36 x Safari (Pemalang 1967), gezicht van boeddha, gemengde techniek op doek, 200 x 130 cm Loc Loc Loc Champagnekleurig glazen vaas in reliëfdecor - Schneider Loc Meerkleurig ovale glazen vaas, h.21 Loc Gekleurd glazen vaas, h.30 Loc Gekleurd glazen fruitschaal, h.17 x d.40 Loc Antiek mahoniehouten breitafeltje, Holland ca.1820, h.70 x diam.51 Loc Gepolychromeerd porseleinen schelp als cachepot, h.30 x L.30 Loc Italiaanse beuken met kunststof en grijs aluminium afgezette draaibare design etagère kast, Enolinea, h Stel boekensteunen met voorstelling van papegaaien, met gietstempel en gesigneerd Van De Voorde Loc Loc Blauw/wit porseleinen dekselpotje met decor van landschap, China, 20 Loc Paars glazen Art Deco vaas, h.19 Loc Wit geglazuurde Mobach vaasjes Loc Amber glazen Art Deco vaas - Val St. Lambert, h.25 Loc Chinees Yixing trekpotje met polychroom beschildering en gemerkt, vroeg 19e eeuw Loc Paar cloisonné vogels op houten klosje Loc Cloisonné schaaltje i.v.v. een zwaan Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen Qianlong bordjes, diam.24 Loc Chinees Yixing trekpotje, vroeg 19e eeuw Loc Benen doosje met 6 dobbelstenen Loc Transparante le bel Loc Koopje van 3 Chinese benen beeldjes van personen (2 donkere en 1 lichte) Loc Kompas in benen doos Loc Blauw gedecoreerde porseleinen fruitschaal, 19e eeuw Loc Antieke gemberpotten zonder deksel, h.16 x diam.54 Loc Houten beeld van een Balinese man met boek, jaren'30, h.24 Loc Houten Art Deco sculptuur van zittende vrouw, Bali jaren'30, h.29 Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen borden (deels beschadigd) Loc

19 482 Benen hengseldoosje met graveerwerk van liefkozend paar Loc Chinees porseleinen Shen-lung kralen Loc Koopje divers w.o. Satsuma serviesdeel en diverse glazen karafjes en glaasjes Loc Houten Art Deco console van een hoofd, h.35 x 20 x 26 Loc Oud beschildeld stoelklokje Loc Goudkleurig hardhouten wanddecoratie met relief voorstelling van een Oosterse god ingelegd met meerkleurige spiegeltjes, h.182 Loc Ond.gesign., Zeilschip, pasteltekening, 8 x 10 Loc Kt. wit- met geelgouden fantasiebroche bezet met 2 briljantjes en een parel, 4,8 gr. 6-k Kt. geelgouden ring bezet met diamant 1.57ct, 3 gr. 6-k Bewerkte 14 kt. gouden hanger met een camee 6-k Kt. gouden hanger bezet met steentjes, 3,5 gr. 6-k Kt. gouden hanger bezet met briljant 6-k Kt. gouden opengewerkte ring bezet met briljant, 4,3 gr. 6-k Kt. gouden rozetring bezet met briljant en saffier 6-k Zilveren en 14 kt. gouden V-ring 6-k Antieke 14 kt. gouden speld met pareltje en 2 briljantjes 6-k Kt. geelgouden oorstekers met elk 3 briljantjes, samen 0,11ct 6-k Kt. gouden ring bezet met parel en 4 briljanten en een extra aanschuifring 6-k Universal Geneve uit de jaren 50, mechanisme = handopwinder, kast = 34 mm excl. de kroon, plexiglas 6-k Kt. geelgouden van Cleef & Arpels polshorloge met lederen band 6-k Verguld 1e gehalte zilveren Cartier damespolshorloge met lederen band 6-k Kt. gouden damespolshorloge, Lotus bezet met briljant, totaalgewicht 38 gr. 6-k Dupont Paris, polshorloge met lederen band 6-k Bronzen Cartelklok Loc Wim Bos ( ), Havengezicht te Rotterdam, olieverf op doek, 69 x Omgeving Verboekhoven, Zeilschip op volle zee, olieverf op paneel, 27 x 20 Loc Loc Antieke notenhouten paardjes regulateurklok Loc Antieke Jugendstil toiletcommode met spiegelopstand en marmeren blaadje, h.168 x b.127 x d.33 Loc Twee Art Deco tafellampen met wit opaal glasbol op marmeren voet Loc Blauw gelakte teakhouten plantentafels, h.114 Loc Stel houten crèmekleurig met turkoois gelakte lampvoeten met turkooizen kappen, h Grote metalen geklonken blokkenbak met zinken binnenemmer, h.60 x diam.66 Loc Loc Kapitale aardewerken schotel met bloemdecoraties, h.15 x diam.92 Loc Antieke kastanjehouten Franse 2-deurs kast met datering 1891, h.202 x b.133 x d.57 Loc Oude eikenhouten armfauteuil met bloemstof bekleed Loc Stel blauw met wit gedecoreerde Chinees porseleinen vazen geflankeerd door ramkoppen, h Eikenhouten 3-laden commode met zwart marmeren blad, h.80 x b.80 x d.44 Loc Loc Grote geslepen spiegel met goudkleurige lijst, 140 x 119 Loc Bronzen sculptuur van een naakt knielende vrouw, ca.h.74 Loc Notenhouten rond theekastje met beglaasde deurtjes, h.59 x diam.69 Loc Fraai gestoken notenhouten Art Deco lepel- en/of bordenhouder Loc

20 523 Eikenhouten kapstok met geslepen spiegel Loc Onb. meester, Hollands riviergezicht met molen, aquarel,19e eeuw, 37 x 30 Loc Willem Witjens, Den Haag Den Bosch, Kustgezicht bij Zierikzee, maroefle, 60 x Hendrik Cornelis Kranenburg, Amsterdam Bergen op Zoom, Gezicht op de Waag vanaf de Hoveniersburgwal te Amsterdam, olieverf op doek, 40 x 60 (lijst defect) Loc Loc A. Koster, Boerenkermis aan rivier, 19e eeuw, aquarel, 42 x 62 Loc C.Bolding, Stad in winter, Mezzotint, 49 x 35 Loc Ond.gesign. monogram, Abstract, aquarel, in zwarte ornament lijst, 5 x 17 Loc Kleurenlitho, heraldiek, 41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek, 41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek, 41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek, 41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek, 41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek, 41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek,41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek,41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek, 41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek (glas defect),41 x 26 Loc Pierre Jacobs, Landschap, olieverf op doek, 119 x 90 Loc J.C. Wassenaar, Rivierlandschap, olieverf op doek, 60 x 100 Loc Ond. gesign. Strandgezicht, Italiaanse school, olieverf op doek, ged. '79, 70 x Nico Vrielink, Reusel 1958, Dame bij bloemsemboom, handgesigneerde litho, nr.260/500, gedateerd 1992, 78 x 56 Loc Loc Oude kleurgravure, Paleis Het Loo, 97 x 94 Loc Gesign. R. Ooms, Stilleven met kannen en fruit, olieverf op doek, 100 x 120 Loc Onb.meester, Portret van een dame, pasteltekening in kuiflijst, 83 x 63 Loc Herman Brood, Guns & Roses, litho, 59 x 48 Loc Naar Kuijten, Havengezicht, olieverf op board, 48 x 39 Loc Antieke rijk bewerkte eikenhouten Utrechtse poortkast, Holland, 18e eeuw, h.201 x b.190 x d.73 Loc Met bloemen geslepen en geëtste spiegel in goudkleurige lijst, 107 x 76 Loc Bruin gepatineerde bronzen sculptuur van Hercules, h.60 Loc Bronzen vaas gedragen door drie kindjes rustend op zwart marmeren voetstuk, h Antieke eikenhouten dubbelgebogen 4-laden commode rustend op klauwpoten, h.85 x b.94 x d.52 Loc Loc Antiek eikenhouten topbureau, Holland ca.1800, h. 260 x b.118 x d.53 Loc Antieke opengewerkte houten kuifspiegellijst met spiegel, h.166 x b.67 Loc Art Deco tafellampje met voorstelling van twee olifantjes en opaalglazen bolletje op marmeren basement 557 Gepolychromeerde porseleinen biscuit groep van man met vrouw en kindje, h Antiek groen/wit met vogels en bloemen beschilderde 1-deurs hoekkast, h.102 x b.107 x d Spiegel in goudkleurig lijst met een wit porseleinen reliëf plaquette, 56 x Antieke mahoniehouten Jugendstil spiegellijst met spiegel, h.77 x b.104 x d.10 Loc Loc Loc Loc Loc Bronzen sculptuur van twee eenden met kuikens, ca.h.35 Loc

21 562 Set marmeren schemerlampen met kap, h.50 Loc Oud eikenhouten 2-deurs vitrinekastje met lade rustend op getorste poten, h.134 x b.108 x d.44 Loc Koopje divers porseleinen serviesgoed Loc Acht in diverse kleuren gestoffeerde eetkamerstoelen Loc Deels turkoois/blauw gelakte klooster eetkamertafel met metalen kruisframe, h.97 x L.280 x b Porseleinen biscuit beeldengroep van dames op goud gelakte voluutvormige pootjes, h.43 Loc Loc Wit geschilderd halfmaankastje Loc Met personen in landschap beschilderd Indiaas kistje, h.28 x b.54 x d.37 Loc Wit hoogglans dressoir met 2 deuren en 2 laden, h.58 x b.160 x d.45 Loc Chroom model vliegtuig op standaard, h.25 x b.57 x d.34 Loc Rijkbewerkte notenhouten armfauteuils met rode Chinese met bloemen gedecoreerde stof bekleed, ( 1 stoelbekleding beschadigd) Loc Kt. gouden Candino polshorloge met gouden band, totaalgewicht 40 gr. 6-k Nomos polshorloge met stalen kast en lederen band 6-k Kt. gouden dubbel collier met een fantasiehanger bezet met malachiet en 2 bijpassende broches 6-k Kt. gouden collier met hanger bezet met amethist 6-k Fraai uit roze koraal gesneden opengewerkt vrouwenportret in 18 kt. gouden omranding als broche 6-k Kt. geelgouden ring bezet met opaal en briljant, rm:17,5 6-k Kt. gouden hanger als globe, ingelegd met lapis lazuli, jade, jaspis, parelmoer, unakiet, abalone en calciet Kt. gouden hanger als globe, ingelegd met lapis lazuli, jade, jaspis, parelmoer, unakiet, abalone en calciet Kt. gouden hanger als globe, ingelegd met lapis lazuli, jade, jaspis, parelmoer, unakiet, abalone en calciet 6-k k k Kt. gouden ring bezet met opaal en briljant, rm:16,5 6-k Kt. geelgouden markiesring bezet met saffier en briljant, rm:18 6-k Kt. gouden medaillon/hanger bezet met onyx en zaadparels aan een 14 kt. gouden ketting 6-k Twee 14 kt. gouden oorstekers bezet met robijn en briljant 6-k Twee 14 kt. gouden oorstekers bezet met parel 6-k

Started 27 Mar :00 CET (09:00 GMT)

Veilinghuis Klinkhamer

Veilinghuis Klinkhamer Veilinghuis Klinkhamer Catalogus Veiling 23 sessie 2 Veilinginfo Veiling Aantal kavels Begin veiling Veiling 23 sessie 2 339 25 juni 2019 19:00 Kompas in blik. (Aziatica) Vier Chinese borden (Curiosa)

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Tuinmeubelen en interieur inrichting

Tuinmeubelen en interieur inrichting ONLINE VEILING TUINMEUBELEN EN INTERIEUR INRICHTING WEGENS LIQUIDATIE OVERSTOCK (BE) Tuinmeubelen en interieur inrichting Brusselsesteenweg 325 9280 Lebbeke (Loten/Lots 1 990) Sluitingsdatum: zondag 13

ENORM VEEL LENTEVOORDEEL!

ENORM VEEL LENTEVOORDEEL! Koopzondagen 1e en laatste zondag van de maand! maakt het nog gezelliger bij u in huis wonen Cesano 2,5-zits bank 795,- loveseat 595,- van 299,- voor: 90 cm 225,- OP=OP! salontafel van 269,- voor: 70 cm

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Prijslijst - Kraaltjemeer.nl Gegenereerd op Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend

Prijslijst - Kraaltjemeer.nl Gegenereerd op Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend lijst - Kraaltjemeer.nl Gegenereerd op 05-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend Kralen en Bedels Tibetaans zilver Kralen Tibetaans zilveren kraal, bloem 0.10 Tibetaans zilveren tandwielkraaltje

THE KICK COLLECTION REPRESENTS A UNIQUE LIVING COLLECTION OF INTERIOR PRODUCTS FROM ALL OVER THE WORLD. ALONG OUR JOURNEY, WE HAVE BEEN INSPIRED BY

THE KICK COLLECTION REPRESENTS A UNIQUE LIVING COLLECTION OF INTERIOR PRODUCTS FROM ALL OVER THE WORLD. ALONG OUR JOURNEY, WE HAVE BEEN INSPIRED BY 2016 CATALOGUE THE KICK COLLECTION REPRESENTS A UNIQUE LIVING COLLECTION OF INTERIOR PRODUCTS FROM ALL OVER THE WORLD. ALONG OUR JOURNEY, WE HAVE BEEN INSPIRED BY CULTURE, PEOPLE AND THEIR WAY OF LIVING.WE

1 T/M 8 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. wegens bedrijfsbeëindiging van:

1 T/M 8 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. wegens bedrijfsbeëindiging van: 1 T/M 8 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING wegens bedrijfsbeëindiging van: BARONES VAN LOCHEM TE ENSCHEDE; SHOWROOMVOORRAAD MEUBELEN EN WOONACCESSOIRES Woonboulevard 12, 7606 AJ Almelo; kijkdag: 1 t/m 8 september

Sfeervol modern sobere romantiek