Veilinghuis Klinkhamer
- Anita van de Berg
- 4 jaren geleden
1 Veilinghuis Klinkhamer Catalogus Veiling 23 sessie 2 Veilinginfo Veiling Aantal kavels Begin veiling Veiling 23 sessie juni :00 Kompas in blik. (Aziatica) Vier Chinese borden (Curiosa) Art deco beeldje (Boeken) Lot (Curiosa) Gemberpot, Delft (Aziatica) Japanese / Chinese ceramics (Aziatica) Divers Chinees porselein (Curiosa) Verzilverde objecten (Curiosa) Aardewerk / Porselein (Aziatica) Divers lot (Boeken) Literatuur (Curiosa) Beeld van een kat (Glas) vazen (Curiosa) Reclame Holland / Amerikan linie (Antiek) Steengoed (Antiek) Kop en schotels (Antiek) Kop en schotels (Curiosa) Zilveren asbak (Curiosa) Diverse metalen objecten (Antiek) Makkum (Keramiek) Makkum (Curiosa) Wooden objects (Aziatica) Japans bord (Curiosa) Vier zakhorloges (Aziatica) Chinese thee tegel (Curiosa) Barbie met toebehoren (Kunst) Johan Polet (Antiek) Set (Curiosa) Vaas Gouda Prinsesenhof (Curiosa) Buiten lamp (Curiosa) Tafel klok (Antiek) Kris (Curiosa) Navajo sieraad aan leren veter (Design) Oranje space age lamp (Antiek) Dienblad met glazen
2 (Curiosa) Klok (Curiosa) Victoriaanse Parapluhouder (Keramiek) Delfts aardewerk (Collectibles) Ansichtkaarten (Curiosa) Wortelkleed (Curiosa) Vier Perzisch tapijten en en een kussen (Aziatica) kop en schotel (Aziatica) borden (Curiosa) Beeld hond (Curiosa) Boot (Curiosa) Servies (Groningana) foto (Curiosa) Kubistisch kunstwerk (Curiosa) Ruck Zuck (Curiosa) Stoke & Trent vaas (Curiosa) Blad muziek (Aziatica) Chinees kunstwerk (Keramiek) Zaanse huisjes Goedewagen (Curiosa) Huisjes Goedewaagen (Etnografica)Twee houten beelden (Aziatica) Chinese porseleinen Hanen (Curiosa) Huisjes Goedewaagen metalen objecten (Curiosa) Speculaasplank (Curiosa) Huisjes Goedewaagen (Curiosa) Maastricht; borden (Curiosa) Keramieken Panters (Curiosa) Ansichtkaart (Curiosa) Spellen en inhoud verbanddoos (Aziatica) Lot Chinees porselein (Curiosa) Schoolkaart (Curiosa) Vitrinekastje (Curiosa) Waterpomp
3 (Aziatica) Chinese vazen (Curiosa) Schilderij van Groningen (Aziatica) Groot Chinees servies met hanen (Aziatica) Lampvoet (Curiosa) Borden Maastricht en Delft (Kunst) Poortershuisje Groningen (Aziatica) Twee Chinese vazen (Kunst) Schilderij (Meubels) Midden 20e eeuw (Keramiek) Lot Keramiek wo. Mobach (Curiosa) Hoek rek / kastje (Curiosa) Boheems glas (Sieraden) Drie horloges (Meubels) J. A. Huizinga drie stoelen (Curiosa) Gouda plateel (Curiosa) Bestek (Curiosa) Lepeldoos (Curiosa) Gouda plateel (Aziatica) Divers porselein (Curiosa) lot divers tin e.d. (Curiosa) Ornamenten met Christelijke thematiek (Curiosa) Kaart Selwerd Groningen (Keramiek) Divers plateel (Aziatica) Lot Chinees porselein (Ceramics) Dutch pottery (Aardewerk) Teadrinker serviesdeel P.Regout (Juwelen) Diverss kettingen en armbanden Kunst) Ets gesigneerd en genummerd (Curiosa) Boeken over voornamelijk Indonesië (Curiosa) Donald Duck, Rubber (Kunst) Borduurwerken (Glas) Paperweights (Curiosa) Snijwerken uit hout (Kunst) Offset print (Curiosa) Messen (Curiosa) Messen (Curiosa) Schaakbord (Kunst) Schilderij H.Hermans (Curiosa) Spiegel met tinnen lijst (Curiosa) Design lamp (Kunst) Olieverf op doek; een Naakt (Kunst) Grafiek (Curiosa) Apparaten voor maken lenzen / optische instrumenten (Curiosa) Apparaten voor maken lenzen / Optische instrumenten (Curiosa) Apparaten voor maken lenzen / optische instrumenten (Aziatica) Houten beeld van een geleerde
4 (Antiek) Delft Vaas en kom (Curiosa) Korff cacao en twee anderen (Curiosa) Boekensteunen (Curiosa) Divers aardewerk (Curiosa) Olifanten Lak op hout. (Curiosa) een lot (Curiosa) aardewerk (Curiosa) Tegels en dienbladen (Kunst) Tekening Wim Engelse (Antiek) Delft vazen (Aziatica) Tijger van natuursteen (Aziatica) Chinees porselein (Etnografica) stok met aboriginal art (Kunst) Tine Tolk Aquarel (Speelgoed) Pistolen (Kunst) Divers lot (Curiosa) poppen (Curiosa) Kaststel Boch (Curiosa) Drie opaline vazen (Keramiek) Plateel (Arts and Crafts) Meubels (Keramiek) Rozenburg vaasjes (Aziatica) Yixing penselen pot (Etnografica) Bronzen beeld uit Afrika (Curiosa) Maastricht aardewerk (Curiosa) Maastricht aardewerk (Curiosa) Schilderijlijst gips en hout (Art Deco) Boekensteunen (Curiosa) Schnellbrett (Curiosa) Muziekblad standaard en een Pianolamp (Curiosa) Verzilverd bestek (Curiosa) Fotografie (Aziatica) Batik stempels (Curiosa) le Keukenblikken (Curiosa) Huisjes Goedewaagen Inclusief Vindicat huis (Curiosa) Huisjes Goedewaagen (Curiosa) Art deco chocolade ketel (Curiosa) Glas in lood (Curiosa) Raamrooster (Curiosa) Klokkenstel (Curiosa) Bord Princes Inrene en een kom van max Verboekte (Curiosa) Beeld (Curiosa) Boekenweek geschenken (Design) Handtas van slangenleer (Curiosa) Gereedschap (Curiosa) Twee pompen
5 (Curiosa) Horloge onderdelen (Curiosa) Bestek (Design) SIS Architecten lamp (Klokken) Muur klok (Klokken) Zaanse klok (Klokken) Regulateur (Klokken) Kleine muurklok (Klokken) Friese staartklok (Curiosa) Glaswerk (Curiosa) Glaswerk (Aziatica) Tableau (Curiosa) Medailles en onderscheidingen Wo. Ridderorde (Curiosa) Medailles / onderscheiding (Kunst) Drie miniature portretten (Kunst) Olieverf op board (Curiosa) Twee beelden (Zilver) Diverse objecten (Sieraden) Polshorloges (Sieraden) Horloge (Sieraden) Lot (Sieraden) Lot horloges (Kunst) Stilleven een aquarel (Kunst) Olieverf op paneel (Kunst) Krijt op papier (Kunst) Schilderij van Suzanne Postel, 2001 (Kunst) Aquarel Willem Witjens (Kunst) Olieverf op paneel (Kunst) Olieverf op doek (Kunst) Kunstwerken (Kunst) Schildering landschap (Kunst) Schildering Bob Tenge (Kunst) Etsen van Piet de Vries (Asian art) Balinees masker (Etnografica) Balinees masker (Aziatica) Balinees masker (Curiosa) Aardewerk, vaas en pot ca (Curiosa) Geborduurde emblemen (Kunst) Schilderij Bob Tenge, 1979 (Curiosa) Wanli type bord (Curiosa) Klok (Curios) Klok (Kunst) Een schilderij (Kunst) Tekening van een dame (Kunst) Arjan Galema (Curiosa) Aardewerk / porselein wo. Swiebelmuster (Kunst) Kunstwerk Thailand (Curiosa) Japans Imari en een Chinees e (Kunst) Schildering gesigneerd C. Marin
6 (Kunst) Schilderij w.o P. Regout (Fotografie) Portret van een man (Curiosa) Boekenplank (Kunst) Kunstwerk (Curiosa) Poppen / poppenonderdelen (Kunst) Een print (Antiek) Pomp (Klokken) Staartklok (Curiosa) Tonnen (Curiosa) Schoolplaat (Curiosa) Houten tonnen (Curiosa) Tonnen (Curiosa) Tonnen (Antiek) Dekenkist 18e eeuw (Klokken) Comptoise klok (Etnografica) Senufo Masker (Etnografica) Fillipijnen Kameroen (Etnografica) Sculptuur Bali (Aziatica) Boeddha hoofd op standr (Etnografica) Houten beeld. s (Etnografica) Idoma Masker (Etnografica) Zuid-Amerika s (Etnografica) West-Afrika (Etnografica) Dan Masker (Etnografica) Indonesie (Etnografica) Eduardo Moscoso Ecuador. (Meubels) Midcentury (Etnografica) Lot (Etnografica) Houten werk (Etnografica) (Curio) Hebronin zakhorloge (Etnografica) Beeld (Meubels) J. A. Huizinga (Meubels) J. A. Huizinga
7 (Keramiek) Bord Wächtersbach (Curiosa) Spiegels (Antiek) Secretaire Notenhout fineer (Antiek) Mechelse kast (Meubelen) Huizinga buro stoel (Curiosa) Art deco lampen (Tribal art) Afrikaans Ebbenhouten figuur van jezus. (Curiosa) kistje (Kunst) Schilderij (Curiosa) spiegel (Meubilair) eiken tafeltje (Curiosa) Gipsen beelden (Antiek) Schooltafel (Curiosa) Salon tafeltje (Curiosa) Hangoor tafel (Antiek) 18e eeuwse stoelen (Porselein) een lot (Speelgoed) Oldtimers (Speelgoed) Mobaco (Speelgoed) Cartoon dog (Speelgoed) Emergency cars (Speelgoed) Trein sets (Speelgoed) Pick up trucks (Speelgoed) Country horse cart (Speelgoed) Space wagens (Speelgoed) Auto Transport (Speelgoed) Magic Train (Speelgode) Karmanghia (Speelgoed) blikken vliegtuigen (Speelgoed) Auto's (Speelgoed) Schildpad (Speelgoed) Kinderserviesje (Speelgoed) Marionette poppen (Speelgoed) Blikken sets (Speelgoed) Helicopters (Speelgoed) helicopters (Speelgoed) kinderwagens (Speelgoed) Vrachtwagens (Speelgoed) Kinder wielen (Speelgoed) Lot (Speelgoed) Muziek instrumenten (Speelgoed) Botsauto's (Speelgoed) Trein sets (Speelgoed) Lot (Speelgoed) Steiff olifant (Speelgoed) Muziekdoosjes (Speelgoed) Dieren (Speelgoed) Dieren
8 (Speelgoed) Dieren (Speelgoed) Boten (Speelgoed) poppen (Speelgoed) Kinderserviesje (Speelgoed) Emmers (Speelgoed) Auto's (Speelgoed) Carrousel (Speelgoed) blikken vliegtuigen (Speelgoed) Trein (Speelgoed) Trein en vrachtwagen (Speelgoed) Mamod stoom auto (Speelgoed) Driewieler van hout (Speelgoed) WoWWee robot (Speelgoed) Kinder kruiwagen
Nadere informatieVeilinghuis Klinkhamer
Veilinghuis Klinkhamer Catalogus Veiling 23 sessie 1 Veilinginfo Veiling Aantal kavels Begin veiling Veiling 23 sessie 1 363 24 juni 2019 19:00 1 - (Aziatica) Chinese celadon vaas 2 - (Aziatica) Yongzheng
Nadere informatieNr Lot Startbod Opbod Nota's
Nadere informatieWAT IS GOUDS PLATEEL?
WAT IS GOUDS PLATEEL? Plateel betekent beschilderd aardewerk. Aardewerk is een verzamelnaam voor voorwerpen van gebakken klei. Dat kan van alles zijn: een vaas, een kop en schotel, een bord, een suikerpotje,
Nadere informatieVEILINGGIDS Veiling 29 september 2018
Nadere informatieKUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten
Nadere informatieHet Kompas kijkt binnen in een huis vol verzamelingen
Het Kompas kijkt binnen in een huis vol verzamelingen,,we zouden best in een groter huis willen wonen, in een kasteeltje of zo. Niet omdat we een groot gezin hebben, maar vanwege al onze verzamelingen.
Nadere informatieDinsdag 5 februari 2019
Nadere informatieMYSTERY BOX AUCTION EN DIV. ACTIVA (SNELVEILING)
Nadere informatieHeuvelrug, Col-lectie J.A.F. Thieme) 65
Nadere informatieDag jongens en meisjes!
. Dag jongens en meisjes! Ik ben baron Willem van den Bogaerde. Tot 1974 was ik de eigenaar van Kasteel Heeswijk. Jullie brengen binnenkort een bezoek aan het kasteel in verband met het project museumschatjes.
Nadere informatieNaschoolse activiteiten Jeugdcentrum Goese Polder
Naschoolse activiteiten Jeugdcentrum Goese Polder Wanneer? Wat? Wie? Dinsdag 7 april 15.15 17.00 uur Woensdag 8 april 14.00 15.00 uur Woensdag 8 april 15.15 17.00 Maandag 13 april 15.15 17.00 uur Dinsdag
Nadere informatiebeeld-je ver-ven plak-ken por-tret stil-le-ven schil-de-rij pa-let mu-se-um ten-toon-stel-ling te-ke-naar fo-to lijst-je et-sen e-zel kun-ste-naar
Auditieve oefeningen kunst Hakken en plakken (hak de woorden in stukken, laat de kinderen het hele woord zeggen) beeld-je ver-ven plak-ken por-tret stil-le-ven schil-de-rij pa-let mu-se-um ten-toon-stel-ling
Nadere informatieInhoudsopgave: Plattegrond. Uitleg moodboard
Sfeer pakket Inhoudsopgave: Plattegrond Uitleg moodboard Plattegrond Uitgangspunt was dat er geen meubels mochten worden verwijderd met uitzondering van het (speelgoed) kastje bij de keukendeur. De eethoek
Nadere informatieMaandbericht juni ste jaargang nummer 6
1 Maandbericht juni 2017 49ste jaargang nummer 6 Docentenmededelingen Maandagochtend Acryl- & olieverf Annemarie Noorderwerf Beeldverhaal. Verslag van een dag. Maandag 12 juni starten we op de KWA, en
Nadere informatiePrijslijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op 06-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend
lijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op 06-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend Archeologie Prachtige ijzeren bijl. Middeleeuws. Bodemvondst IZGST! Romeins glas. Glazen geurflesje
Nadere informatieHamer prijs. Lot Omschrijving Foto
1 Prachtig klassiek theeserviesje bestaande uit theepot, suikerpot en melkkan in twee tinten bruin. Decoratief en ook nog praktisch! 2 Wedgwood Jasperware is wereldberoemd. Hier heeft u een compleet kaartspel,
Nadere informatieETNISCHE KUNST (HERVEILING)
ETNISCHE KUNST (HERVEILING) Plm. 200 div. stukken Afrikaanse kunst, wo.: houtsculpturen, maskers, beeldhouwwerken, sieraden, etc. Startdatum Tuesday 11 August 2015 10:00 Bezichtiging Wednesday 12 August
Nadere informatieDressoir met vitrinedeel 65x130x30 (hxbxd); 2 deuren, midden vorige eeuw. 1 Zijkant is rond. deuren zijn in kwartieren gefineerd.
1 325-350 5 9 Art deco China Cabinet, Engels, met glas in lood deuren en sleutel, mahonie fineer, originele achterplaat en decoratie, maten 125 x 120 x 26, ooit 1750 gulden. Dressoir met vitrinedeel 65x130x30
Nadere informatieGietijzeren Japanse Theepot
Nadere informatieWESTORAMA HOME DECORATION MEGA TEAK MEUBELSTORE
WEORAMA MEGA TEAK MEUBELORE BADKAMER - LIVING MEUBELEN - GROTE KEUZE SALONS - LOUNGE SETS VOOR BINNEN EN BUITEN ALU-WICKER COMBINATIE - DECORATIE - HUISHOUDARTIKELEN - SPEELGOED ALTIJD GOEDKOPER VLASRAAT
Nadere informatieOud opnieuw. Oud. Decoratief recyclen
Dit is een boek voor enthousiaste verzamelaars, voor iedereen die in alles wat moois kan zien en voor wie zelfs een jampot ongekende mogelijkheden biedt. Oud opnieuw laat zien hoe je van oude schatten
Nadere informatieCatalogus Veiling 0118
Catalogus Veiling 0118 Online veiling van collectors items en inboedel. Kijkdag(en) Geen kijkdag Ophaaldag(en) Vrijdag 18 mei 2018, tussen 10.00 en 12.00 uur. Locatie: Sittard. U dient zelf te zorgen voor
Nadere informatieArtistieke wisselwerking
Wapens Wapens uit de islamitische wereld stonden in hoog aanzien. De technische kwaliteit was superieur. Een term als damasceren (sabels vlammend etsen, letterlijk: op de manier van Damascus ) herinnert
Nadere informatieNATUURMONUMENTEN KAVELLIJST 4 APRIL 2014
KAVELNR. AANTAL INVENTARIS TOELICHTING LOCATIE FOTO 1 Bar - Tap horecatoepassing Bar 2 Lavet Bar 3 2 THO Ventilator I Bar 4 3 lampen bar Bar 5 6 TL bakken bar Bar 6 1 Toog Bar 8 4 Lampen met molen Serre
Nadere informatieWESTORAMA MEGA TEAK MEUBELSTORE
WESTORAMA MEGA TEAK MEUBELSTORE BADKAMER - LIVING MEUBELEN - GROTE KEUZE SALONS - LOUNGE SETS VOOR BINNEN EN BUITEN ALU-WICKER COMBINATIE - DECORATIE - HUISHOUDARTIKELEN - SPEELGOED ALTIJD GOEDKOPER VLASSTRAAT
Nadere informatieSCHILDEREND DOOR DE NEDERLANDSE KUNSTGESCHIEDENIS
Highlights SCHILDEREND DOOR DE NEDERLANDSE KUNSTGESCHIEDENIS Bijna alle grote stromingen in de Nederlandse schilderkunst zijn vertegenwoordigd in deze veiling. Afkomstig uit diverse particuliere collecties
Nadere informatieTIJD VOOR CADEAUTJES!
TIJD VOOR CADEAUTJES! Bonbonniere Deco appel en peer in glas doorzichtig of zilver Voorraadpot glas met spiegeldeksel Ø8 x h 10cm d 5,00 401036 Ø8 x h 11,5cm d 6,00 984649 Ø10 x h 10cm d 7,00 917SJ514
Nadere informatieHANDLEIDING ZIJN JOUW SPULLEN HERBRUIKBAAR?
HANDLEIDING ZIJN JOUW SPULLEN HERBRUIKBAAR? WIJ AANVAARDEN ALLE HERBRUIKBARE GOEDEREN! ALLE ELEKTRA (stuk of niet stuk) MEUBELEN als ze voldoen aan volgende voorwaarden: ü hygiënisch ü veilig en stabiel
Nadere informatiePluche en speelgoed. Pluche hond 80 cm. Pluche olifant 80cm. Artikelnummer Newco Artikelnummer Lekkerland
Pluche hond 80 cm Pluche olifant 80cm 55057423 687936 55057492 687952 Pluche beer 80 cm Pluche panda 80cm 55057355 68790 5505756 687979 Pluche giraffe 5cm Pluche tijger wit 5cm 5505704 684686 5505676 684627
Nadere informatieEen cirkel vinden tussen gelijke vormen 1 Een cirkel vinden tussen gelijke vormen 2 Een cirkel vinden tussen gelijke vormen 3 Een muis vinden tussen g
Rechte lijnen tekenen tussen twee lijnen 1 Rechte lijnen tekenen tussen twee lijnen 2 Kromme lijnen tekenen tussen twee lijnen 3 Hoeken vormen tussen twee lijnen 4 Figuren tekenen tussen twee lijnen 5
Nadere informatieSpiekkaart Kunst. Pagina 1 van 5. 1. Over kunst en kunstenaars. U t o p i a r t 2 7 S p i e k k a a r t K u n s t. www.utopiart27.
Pagina 1 van 5 Spiekkaart Kunst 1. Over kunst en kunstenaars 1.1. Wat is kunst? Wat zijn kunstwerken? Wat is een kunstenaar? Als mensen creatief aan de slag gaan maken ze kunstwerken. Mensen die kunst
Nadere informatieSOLDEN VAN 2 T/M 31 JANUARI LOT 5421 2640 1699,- zoals in onze showroom LOT 5630 4999 3249,- zoals in onze showroom
SOLDEN KORTINGEN OP ALLES! SOLDEN VAN 2 T/M 31 JANUARI LOT 5421 2640 1699,- LOT 5625 2780 1799,- LOT 5609 4858 3399,- LOT 4929 11.133 3339,- LOT 5630 4999 3249,- LOT 5623 2576 1799,- 30% 40% 50% 60% 70%
Nadere informatieHet Verde Events team maakt alles op maat en naar uw wens. Deze lijst toont wat wij momenteel in stock hebben. De tabel wordt doorlopend aangepast.
EVENTMEUBILAIR Het Verde Events team maakt alles op maat en naar uw wens. Deze lijst toont wat wij momenteel in stock hebben. De tabel wordt doorlopend aangepast. Alle prijzen zijn exclusief btw, transport,
Nadere informatieUw kamer 'Klassiek' stijlen
Nadere informatieStaat van Bedrijfsactiviteiten bedrijfsverzamelgebouw
01 01 - LANDBOUW EN DIENSTVERLENING T.B.V. DE LANDBOUW 014 016 0 Dienstverlening t.b.v. de landbouw: 014 016 2 - algemeen (o.a. loonbedrijven): b.o.
Nadere informatieLOT 1 LOT 3 LOT 5 LOT 4 LOT 6. Borstplaat van de sioux indianen Met echt been en turqois. stenen muurplaat uit Nepal lot 7st clown poppen keramiek
Meer dan 150 stuks worden aangeboden en verkocht aan de hoogste bieder Oude beelden in brons koper hout Loten wierook en Oosterse decora6e 20 tal kristallen schedels uit de Himalaya streek van 3cm tot
Nadere informatieIn mijn schilderijen en andere kunstobjecten verdiep ik me op dit moment erg in grafische structuren en rechte lijnen.
MARIE MICHIELSSEN MARIE MICHIELSSEN Marie Michielssen volgde een opleiding grafische vormgeving en startte in 1995 een eigen bedrijf. Daarvoor kocht ze oude bloempotten op, die ze vervolgens beschilderde
Nadere informatieAfschrijvingslijst ING Inboedelverzekering
Afschrijvingslijst ING Inboedelverzekering Spullen worden minder waard door het gebruik of veroudering. Dit heet afschrijving. In dit document vindt u de levensduur en de afschrijving van spullen. Tien
Nadere informatieOverzicht van de veilingkavels
Thema Speelgoed en Sinterklaas Naam :... 1 Hoe was het vroeger? «Kinderspelen» van Pieter Bruegel Vroeger bestond er nog geen fotografie. Beelden werden vastgelegd door schilders. Zo heeft Bruegel in 1560
Nadere informatieSpeuren langs klokken en klanken PLU 1241 Speurtocht 2 Groep 5 en 6 8 t/m 10 jaar
Speuren langs klokken en klanken PLU 1241 Speurtocht 2 Groep 5 en 6 8 t/m 10 jaar Achter sommige antwoorden staan aanwijzingen voor de oplossing van een woordpuzzel die je op de laatste bladzijde van deze
Nadere informatieLederen stoel klassieke stijl in goede staat
Kruis koper strakke moderne vormgeving (40cm) Laptop praktisch nieuw van oktober 2018 garantiebewijs aanwezig https://www.mediamarkt.nl/nl/product/_lenovoideapad-330-15ikbr-grijs-81de0146mh-1576652.html
Nadere informatielook De indigo Basic interieur & Overzeese zaken
Basic interieur & Overzeese zaken De indigo look Wij Hollanders kunnen prima uit de voeten met blauw en wit. Maar over de grenzen kunnen ze het óók. En net even anders. Vaak mixen ze er lustig op los:
Nadere informatieExposities 2013. Gerda de Voogd - fotografie december 2012 t/m februari begane grond en 1 e verdieping
K U N S T K A L E N D E R 2 0 1 3 Exposities 2013 J a n u a r i Gerda de Voogd - fotografie december 2012 t/m februari begane grond en 1 e verdieping Annemarie Mayers - beelden januari t/m maart vitrines
Nadere informatieAfschrijvingslijst inboedelverzekering
slijst inboedelverzekering Wat is afschrijving? Spullen worden minder waard door het gebruik of veroudering. Dit heet afschrijving. Tien jaar de nieuwwaarde Met de inboedelverzekering in het ZekerheidsPakket
Nadere informatieéénmalige verkoop per opbod
Nadere informatieHerfstgeuren &-kleuren
STYLING Herfstgeuren &-kleuren WANNEER DE DAGEN WEER KORTER EN DONKERDER WORDEN, IS HET TIJD OM HET BINNEN EXTRA GEZELLIG TE MAKEN EN AAN DE SLAG TE GAAN IN DE KEUKEN. STYLISTE WYTSKE HARTOG VAN STYLEXCLUSIEF
Nadere informatieRode bank (loveseat) 2 Rode stoelen 4 witte houten eetkamerstoelen, schilderbaar in elke kleur die je maar wilt 19 september 19 september 26 september
Banken/ stoelen/ bedden Omschrijving Prijs Rode bank (loveseat) 2 Rode stoelen 4 witte houten eetkamerstoelen, schilderbaar in elke kleur die je maar wilt 26 september Witte ronde poef, uitwasbare hoes
Nadere informatieWorkshops ontwikkeld. Ervaring in geven van lessen
W o r k s h o p P a s t e l t e k e n e n *Kinderworkshop in de Reestkerk, woensdag 25 juli van 13.30-15.30 uur. *Kosten: 7,50 per kind incl. ranja en een snoepje erbij *Kinderen verzamelen bij camping
Nadere informatiemama binnen Kijk mee in het sfeervolle havenhuis van Miriam Lanfermeijer-Kooij, op een idyllische plek in Oud-Beijerland. Fotografie: Brigitte Kroone
mama binnen Kijk mee in het sfeervolle havenhuis van Miriam Lanfermeijer-Kooij, op een idyllische plek in Oud-Beijerland. Fotografie: Brigitte Kroone mama februari 2010 024 De grote bloempot is van Bloemen
Nadere informatieFOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1
Nadere informatieNieuwe korte cursussen en workshops beeldend Alle leeftijden. Kunst van Pallets!
Nieuwe korte cursussen en workshops beeldend Alle leeftijden Kunst van Pallets! Cursusnr. 1213/154-5 lessen-9 april t/m 21 mei-dinsdagmiddag 16.00-17.30 Een supercoole cursus van 5 lessen op de dinsdagmiddag
Nadere informatieVeiling van 12 kunstwerken
Nadere informatieWonen! Interieur. Oude materialen in plaats van afgelikt design. 136 Chapeau!
Wonen! Interieur Oude materialen in plaats van afgelikt design 136 Chapeau! Leven in Vlaamse een solide weelde TEKST GERMAINE THYS FOTOGRAFIE HENRY PETERS Het interieur van Marc Soudant en Liesbeth Roox
Nadere informatieAFSTANDEN IN METERS. SBI-CODE Omschrijving CATEGORIE GROOTSTE AFSTAND GEVAAR GELUID GEUR STOF
GEUR STOF GELUID GEVAAR GROOTSTE AFSTAND CATEGORIE SBI-CODE Omschrijving AFSTANDEN IN METERS 17 VERVAARDIGING VAN TEXTIEL 171 Bewerken en spinnen van textielvezels 10 50 100 30 100 3.2 172 Weven van textiel:
Nadere informatieAFSTANDEN IN METERS. 141 Vervaardiging van kleding en -toebehoren (excl. van leer) 10 10 30 10 30 2
SBI-2008 OMSCHRIJVING AFSTANDEN IN METERS nummer GEUR STOF GELUID GEVAAR GROOTSTE AFSTAND CATEGORIE 10, 11 - VERVAARDIGING VAN VOEDINGSMIDDELEN EN DRANKEN 1052 2 Consumptie-ijsfabrieken: p.o.
Nadere informatieKunst in Dierdonk 7 oktober 2012 13:00 17:00 uur
Anne Lier-van Hest De korte geer 2 www.ffoxxann.nl/annesmodernekunst/ Het werk van Anne Lier Van Hest speelt zich vooral af op grote doeken. Het creëren, interpreteren en vormgeven waarbij het doek de
Nadere informatieOPSLAG VAN GOEDEREN NIII OPSLAG CATEGORIE I OPSLAG CATEGORIE III OPSLAG CATEGORIE II OPSLAG CATEGORIE IV
VAN GOEDEREN NIII CATEGORIE I - flessen wijn (of andere dranken) - glaswerk - aardewerk - voedsel in blik - metalen voorwerpen - verf op waterbasis CATEGORIE III - aanstekers - kaarsen - voor gevouwen
Nadere informatieLIBELLE LIVING 68. Met snijplanken uit Frankrijk en keukengerei uit Nigeria
Een vleugje De muren bestaan uit restantjes verf en de vloer is versleten. Toch is het huis van Jo en Andrew fris en licht en is het het perfecte decor voor hun Afrikaanse vondsten. Ik heb er spijt van
Nadere informatie- keuken. Voorraadhok. 2 kratten 4 planten potten koffiezetapparaat
Kamer: Souterrain - keuken Voorraadhok Omschrijving: 1 vergadertafel ovaal afmeting 220x120 8x vergaderstoelen bordeaux 2 kuipstoelen licht blauw/grijs 1 tafeltje 50x50 2 kleden afmeting 280x390 en 290x210
Nadere informatieBijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan
Bijzondere verkoop schilderijen Narcisse voor de slachtoffers van tyfoon Haiyan Om de slachtoffers van het vreselijke natuurgeweld in de Filipijnen te helpen hebben we een speciale aanbieding voor u. U
Nadere informatie001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. Materiaal: brons. Afmetingen: Afkomst:
001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. brons. 002: Maçonniek bijou, Passer met inscriptie. 003 Porseleinen doosje met opschrift. Angoumois la gaité porselein.
Nadere informatieDocentenmededelingen. maart 2017
1 Docentenmededelingen maart 2017 Maandagochtend Acryl- & olieverf Annemarie Noorderwerf Hergebruik van oude schilderijen, op doek en papier. Overschilderingen: over o.a. structuren en gelaagdheid. Bij
Nadere informatieCURSUSFOLDER VOORJAAR 2015. Van IJsendijkstraat 403
Van IJsendijkstraat 403 CURSUSFOLDER VOORJAAR 2015 Cultuurhuis Wherelant - Van IJsendijkstraat 403 - info@wherelant.nl - www.wherelant.nl - 0299-434777 KUNST, MUZIEK, THEATER EN CULTUUR IN PURMEREND Cultuurhuis
Nadere informatieVeiling Online veiling faillisement pizzeria
Online veiling van Machines Gereedschappen Metalen Veiling Online veiling faillisement pizzeria Opening en sluiting - Opening: donderdag 5 juli om 8:00 uur - Sluiting: dinsdag 18 september om 19:00 uur
Nadere informatieVERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE
Nadere informatieStaat van Bedrijfsactiviteiten (categorie 1 t/m 3.1)
Staat van Bedrijfsactiviteiten (categorie 1 t/m ) 15 10, 11 - Vervaardiging van voedingsmiddelen en dranken 151 101, 102 0 Slachterijen en overige vleesverwerking: 151 101 5 vleeswaren- en vleesconservenfabrieken: