Veilinghuis Klinkhamer
- Bernard Vink
- 4 jaren geleden
1 Veilinghuis Klinkhamer Catalogus Veiling 23 sessie 1 Veilinginfo Veiling Aantal kavels Begin veiling Veiling 23 sessie juni : (Aziatica) Chinese celadon vaas 2 - (Aziatica) Yongzheng kop & schotel 3 - (Aziatica) Twee Arita Japanse bordjes 4 - (Aziatica)Thailand; Sawankhalok Celadon pot 5 - (Aziatica) Chinees porselein 6 - (Aziatica) Drie schotels en een kom 7 - (Antiek) Delftse borden 8 - (Aziatica) Tegel 9 - (Zilver) Lot 10 - (Aziatica) Crackele kleine kom 11 - (Aziatica) Chinees porselein voor de Thaise markt + een lakdoos 12 - (Antiek) Vogelkooi met speeldoos 13 - (Art deco) Cachepot Amstelhoek 14 - (Aziatica) Satsuma lampenvoet 15 - (Keramiek) Samson porselein famille rose 16 - (Aziatica) Gemberpot met pruimen decoratie 17 - (Aziatica) Nankingware Chinees porselein 18 - (Curiosa) Wereld oorlog I souvenir 19 - (Antiek) Delftse borden 20 - (Tribale kunst) Afrikaanse olielampjes 21 - (Keramiek) plateel vazen 22 - (Aziatica) Chinese natuursteen plastieken 23 - (Aziatica) Klein bord en een lepel 24 - (Aziatica) Chinese wierookpot 25 - (Aziatica) Antiek Chinees porselein 26 - (Aziatica) 17e eeuws Chinees porselein 27 - (Kunst) Schilderij 28 - (Aziatica) Japanse kop en schotels 29 - (Aziatica) Antiek Chinees porselein 30 - (Aziatica) Twee Chinese potten 31 - (Aziatica) Antiek Chinees porselein 32 - (Aziatica) Japans, Arita dekschaal 33 - (Zilver) Divers bestek 34 - (Aziatica) Chinees porselein in zilveren montering 35 - (Antiek) Zilveren beursjes 36 - (Aziatica) Drie houten beelden 37 - (Aziatica) Antieke Chinese borden
2 38 - (Kunst) Gustaaf de Smet 39 - (Kunst) Jan ten Have 40 - (Kunst) D.H.W. Filarski 41 - (Aziatica) Zes keer Chinese borden 42 - (Devotionalia) Icoon Russisch of oost europa 43 - (Antiek) Kristallen parfumfles met gouden montering 44 - (Kunst) Bronzen Adelaar 45 - (Aziatica) Kangxi Imari borden 46 - (Aziatica) Chinees Imari borden Kangxi 47 - (Aziatica) Chinese lunchboxes, hout en lakwerk 48 - (Aziatica) Twee theepotten en een paar kommen 49 - (Aziatica) Chinees benen figuur van een Boeddha 50 - (Antiek) Porselain 51 - (Aziatica) Een kavel 52 - (Sieraden) Camee 53 - (Fotografie) Stereokijker 54 - (Aziatica) Erotica snuffbottle 55 - (Art Nouveau) Kaiser Zinn 56 - (Collectibles) Voetbal speldjes 57 - (Collectibles) Voetbal speldjes 58 - (Collectibles) Voetbal elftal foto's 59 - (Collectibles) Speldjes Zetor 60 - (Curiosa) Zaag 61 - (Curiosa) Handelscatalogie 62 - (Fotografie) Album 63 - (Design) Gazelle racefiets Champion mundial 64 - (Aziatica) Bronzen beeld 65 - (Sieraden) Ketting turquoise 66 - (Aziatica) Chinese famille verte tegel 67 - (Aziatica) Chinese kommen 68 - (Aziatica) Satsuma kom met figuren 69 - (Antiek) Kandelaren 70 - (Design) Aardewerk terrine 71 - (Curiosa) Leerdam glas 72 - (Curiosa) Lot aardewerk 73 - (Kunst) Coen van Oven 74 - (Sieraden) Halsketting met Turqouise 75 - (Sieraden) Halsketting met ruwe amathyst 76 - (Keramiek) Hollohaza beeld van twee steuren 77 - (Curiosa) Aardewerk 78 - (Antiek) Fotolijsten 79 - (Aziatica) Japanse vaas 80 - (Sieraden) Halsketting met amethyst 81 - (Sieraden) Halsketting met barnsteen, Lapis lazuli en andere stenen 82 - (Aziatica) Chinees hardstenen figuur van een Foo dog 83 - (Glas) Leerdam tincraquele schaal 84 - (Curiosa) Lot 85 - (Aziatica) Happy Boeddha
3 86 - (Aziatica) Kangxi kop en schotels 87 - (Aziatica) Twee Indonesische beelden 88 - (Aziatica) Twee famille verte vazen 89 - (Aziatica) Drie theekommen met goudvis decoratie 90 - (verzamelobjecten) Canadian club Whisky 91 - (Antiek) Metalen beeld van een paard 92 - (Aziatica) Twee chinese kommen en een schotel 93 - (Aziatica) Nanking bord 94 - (Aziatica) Grote Chinese pencelenbeker 95 - (Antiek) Drie borden Delft 18e eeuw 96 - (Zilver) Lepeltjes in doos 97 - (Antiek) Delftse borden 98 - (Antiek) Drie roosjeskommen 99 - (Collectibles/Fotografie) Camera geweer (Zilver) bestek en juwelen (Curiosa) British seagull buitenboordmotor (Curiosa) Handgevormd plastiek (Glas) Kosta Boda Monica Backstrom (Aardewerk) Makkum/ Delft vier stuks (Aziatica) Japanese Kop en schotel (Curiosa) Miniatuur kanon (Keramiek) Olifant To Kuyper ca (Aziatica) Twee famille rose bloempotten (Design) Art Deco kapstok (Design) stoel (Aziatica) Klein vaasje met decor van insecten (Curiosa) Koffer Batik decoratie (Aziatica) Happy Boeddha (Aziatica) Gemberpot (Antiek) Gress kruik (Aziatica) Messing kom op voet (Aziatica) Twee Chinese messing objecten (Aziatica) Wayang schaduwpop van een tijger (Aziatica) Blanc de Chine wierookbrander (Kunst) Bob Bonies zeefdrukken (Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpoppen (Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpop (Aziatica) Chinese vaas met figuren (Aziatica) Chinese vaas met decor van vlinders (Kunst) Janny Makkinga schilderij (Aziatica) Vaas (Fotografie) Camera Rolleicord (Aziatica) Twee Satsuma vazen (Kunst) Bob Bonies (1937-) zeefdruk (Aziatica) Tibetaanse Thangka (Kunst) Janny Makkinga schilderij (Antiek) Two statues Samac (Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpop
4 134 - (Aziatica) Buddistisch bidboek, Kammavaca (Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpoppen en een Wayangpop (Kunst) Martin Tissing (Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpop (Speelgoed) Toverlantaarn platen (Kunst) Janny Makkinga (Curiosa) Plaquette Nella Damsma (Kunst) John Raedecker (Nautica) Husun scheepskompas (Curiosa) Schildering van van Gijn en een zeefdruk (Antiek) Tegels Delft (Antiek) Boeddhistisch kleibeeldje voor een altaar (Kunst) Bergense School (Glas) Willem Heesen Vlammetje (Verlichting) Kroonluchter (Antiek) Kroonluchter (Bijbels) Pieter Keur (Antiek) Rouwsieraden (Kunst) W.O.J. Nieuwenkamp (Kunst) H. C. Hokken (Aziata) Twee famille rose vazen (Glas) Art deco glaskom (Aziatica) Chinese Nanking vazen (Antiek) Franse pendule (Kunst) Bernard Essers (Antiek) Gouda, Zuid-Holland plates Olympische spelen (Kunst) Anton Heyboer krijt tekening (Kunst) Stadsgezicht van Brugge, België (Antiek) Anatomische schedel (Curiosa) Gipsen beeld van Moeder Maria (Curiosa) Design DKM (Kunst) W. Horselenberg ( ) (Antiek) Stijgbeugels (Kunst) Anne van Borselen (1937-) (Antiek) Stoel, antiek look (Zilver) lot (Kunst) Sjer Jacobs (Kunst) Groot batik schilderij (Kunst) H. Severens twee Gouache's (Zilver) lepels (Aziatica) Twee Qianlong borden Chinese export (Aziatica) Indonesie; Wayang schaduwpop (Zilver) Zilveren lepels (Boeken) Keramiek (Boeken) Chinese Ceramic Technology (Aziatica) Blanc de Chine beeld Lachende boeddha (Boeken) Song Ceramics (Boeken) Oriental Ceramics
5 182 - (Kunst) H. Buiter (Boeken) Lot (Boeken) Chinees keramiek (Glas) Dekselpot (Aziatica) Qianlong vaas met deksel (Zilver) Sigarette doos, India (Kunst) Clemens Briels Zeefdruk (Aziatica) Lot famille rose porselein 18e eeuw (Antiek) J.E Stevens Tammany bank ca (Goud) Horloge met Chronometer (Antiek) Chesterfield stoel (Kunst) Schilderij (Kunst) Hollandse School (Art Nouveau) Clio vaas (Antiek) Chesterfield stoel (Kunst) Beeld Gesigneerd Bekman (Sieraden) Ring, goud met witte stenen (Sieraden) Halsketting met grote barnsteen kralen (Aziatica) Kleine beeldjes, India (Antiek) Makkum vaasje en een Frans geitjes (Kunst) Twee kunstwerken Fay Pomerance (Juwelen) Barnstenen ketting (Juwelen) Barnstenen hanger (Sieraden) Barnsteen broche (Fotografie) Mediterraan paleis (Sieraden) Armbanden (Sieraden) Horloge Longines (Antiek) plaquettes (Antiek) Zui Holland, Gouda kom en vaas (Arrdewerk) Porceleyne fles; twee vazen (Sieraden) Armband en broche met goud (Curiosa) Chinese waterpot met koolblad decoratie (Aziatica) Chinese vaas, 19e eeuw (Aziatica) Indonesië; een houten beeld (Etnografica) Pallisander houten beeld (Kunst) Zeefdruk Marten Toonder (Kunst) Stilleven (Kunst) Zeefdruk Theo Berends 2001, Kerk Emmen (Kunst) Schilderij Jo Schrijnder (Kunst) Schilderij (Aziatica) Sauskom met onderschotel (Curiosa) Doofpot (Kunst) Krijttekening G. Kossens (Kunst) Ets gesigneerd Boasson (Antiek) Haardstel + Pijpen standaard 19e eeuw (Aziatica) Hardstenen Chinese amuletten (Aziatica) Serpentine doos in de vorm van een schildpad (Aziatica) Chinese bronzen wierrookbrander
6 230 - (Antiek) 19e eeuwse snotneus, blaker en kaarsensnuiter (Antiek) Mijnlamp (Aziatica) Hardstenen amuletten / beeldjes (Kunst) Jan Hermanus Melcher Tilmes (Kunst) Schilderij (Tribale kunst) Afrikaanse stenen beelden (Asian art) Famille verte penselen pot (Aziatica) Drie Chinese thee kommen (Aziatica) Drie gemberpotten Chinese export (Zilver) Lepeltjes in een vaasje (Antiek) Naaldenkokers en een houten ei (Design) Multifunctionele tafel (Sieraden) Ketting (Sieraden) Halsketting met barnsteen (Kunst) Bronzen kalender boek (Aziatica) Antieke Perzische kilim (Aziatica) Antieke perzische Kilim (Aziatica) Antieke Perzische kilim (Aziatica) Antieke Perzische kilim (Aziatica) Lot (Aziatica) Antieke Perzische kilim (Aziatica) Antieke Perzische kilim (Design) Barcelona stoel met voetenbank (Design) Beocentre 7007 Bang & Olufsen (Antiek) Spinnekop salontafel (Curiosa) Vier eetkamerstoelen (Kunst) Schilderij, Paneel (Aziatica) Kangxi bord, chinese export (Aziatica) Kangxi bord, Chinese export (Design) Stoelen Hotlkamp Deventer (Design) Twee stoelen Bovenkamp Denmark (Kunst) Bronzen buste gesigneerd H. Hoyer (Kunst) Olieverf op doek, een landschap (Antiek) Delft bord huwelijksaanzoek (Aziatica) Chinese vaas (Aziatica) Japans antiek (Etnografica) Rode klei keramiek (Kunst) H. A. Alberts (Antiek) Zonophone Grammofoon (Aziatica) Chinese Ossenbloed vaas (Etnografica) Benin een bronzen object (Etnografica) Indonesie; beeld (Aziatica) Twee 18e eeuwse Chinese borden (Kunst) J. H. Coster, Almelo (Kunst) (Kunst) A. Brouwer; landschapmet platbodem (Zilver) Zilveren inktpot met kristallen pot (Curiosa ) le op rood koper
7 278 - (Aziatica) Kangxi kop en schotel (Aziatica) Twee famille roze vazen (Aziatica) twee famille rose vazen (Aziatica) Twee Kangxi Imari borden met bloemenmand decoratie (Aziatica) Twee Chinese Kangxi Imari borden (Aziatica) Kangxi borden met decor van Pioenrozen (Aziatica) Drie Kangxi borden met decor van bloemenmand (Aziatica) Twee Kangxi borden Chinese export (Aziatica) Twee famille roze borden (Aziatica) Kangxi Imari terrine (Aziatica) Chinees Spekstenen snijwerk (Asian art ) Buddistisch bidboek, Kammavaca (Kunst) Schilderij (Aziatica) Chinese schildering op rijstpapier (Aziatica) Chinese schildering op rijstpapier (Aziatica) Kunst (Antiek) Pieter Groeneveldt schaal (Aziatica) Chinese Bi schijf (Aziatica) Chinese objecten ((Aziatica) Indonesie varkens kop (Kunst) Waterverf; G.W. van Blaaderen (Antiek) Doos van schildpad (Antiek) Bestekset Bontgen & Sabins (Kunst) Opaal glazen vogel, Sabino France (Sieraden) Bijbelslot van goud ((Antiek) Bijbel (Archeologie) Archeologische vondsten (Antiek) Fotocamera Rolleiflex DBP DBGM (Zilver) Zilveren Rijksdaalders (Zilver) Zilveren tientjes (Sieraden) Twee omega horloges (Sieraden) Horloges Seiko (Zilver) Lot (Klokken) Friese staartklok (Klokken) (Klokken) Comptoise (Antiek) Tegels (Glass) Murano Glazen vogel (Antiek) Archeologie; Fragmenten van Klooster Selwerd Groningen (Aziatica) Krisjes uit Indonesië (Curiosa) Fototoestel (Fotografie) Diverse objecten (Fotografie) Minolta; divers lot (Curiosa) Foto camera's, lenzen en toebehoren (Aziatica) Japanse houten container (Sieraden) Barnsteen ketting (Kunst) Aquarel gesigneerd (Aziatica) Bi schijf
8 326 - (Kunst) Ets Johan Dijkstra ( ) (Antiek) Antieke bakvorm (Aziatica) Koperen pot uit India (Aziatica) Hardstenen figuur (Kunst) Olieverf op doek J. van Raamsdonk (Kunst) Olieverf op doek, sgesigneer Binhi (Kunst) Olieverf op paneel (Kunst) Palintangan, Bali Indonesië (Kunst) Olieverf op doek (Curiosa) Drie Canon camera's (Aziatica) Chinese waterpotten (Antiek) Flamarion, wonderen des hemels (Kunst) Avinoam Kosowsky Gravure (Kunst) Olieverf schilderij (Zilver) Lot (Curiosa) Bontjas (Curiosa) Bont accessoires (Verlichting) Kroonluchter (Kunst) Grafisch werk stadsgezicht (Design) Bank (Tapijten) Sarough Mir tapijt Iran (Tapijten) Perzisch tapijt (Sieraden) Designarmband (Vrijmetselarij) Medaille (Zilver) Design sieraden van zilver (Zilver) Zilver en andere sieraden (Tapijten) Perzisch tapijt (Tapijten) Moharamat tapijt (Antiek) Weegschaal met gewichten (Curiosa) Twee messen (Design) Christian Dior Handtas met beurs (Antiek) Spinnewiel met ivoren knoppen (Kunst) Zeefdrukken Han Jansen (Kunst) Schilderij van J.E. Veen (Curiosa) Bureautje (Curiosa) Landkaart (Curiosa) Landkaart van Nederland (Curiosa) Landkaart van Europa
Veilinghuis Klinkhamer
Veilinghuis Klinkhamer Catalogus Veiling 23 sessie 2 Veilinginfo Veiling Aantal kavels Begin veiling Veiling 23 sessie 2 339 25 juni 2019 19:00 Kompas in blik. (Aziatica) Vier Chinese borden (Curiosa)
Toetsmatrijs Examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen December 2018
WAT IS GOUDS PLATEEL?
WAT IS GOUDS PLATEEL? Plateel betekent beschilderd aardewerk. Aardewerk is een verzamelnaam voor voorwerpen van gebakken klei. Dat kan van alles zijn: een vaas, een kop en schotel, een bord, een suikerpotje,
Prijslijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op 06-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend
lijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op 06-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend Archeologie Prachtige ijzeren bijl. Middeleeuws. Bodemvondst IZGST! Romeins glas. Glazen geurflesje
Nr Lot Startbod Opbod Nota's
KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten
Overzicht van de veilingkavels
Boedelinventaris van Pieter Marie Eduard Gevers Deynoot ( ). Notaris J.R.L. van der Gronden te Nijmegen, aktenr. 252, 31 mei en 1 juni 1860.
Boedelinventaris van Pieter Marie Eduard Gevers Deynoot ( ). Notaris J.R.L. van der Gronden te Nijmegen, aktenr. 252, 31 mei en 1 juni 1860. Bedenk dat fl 1. nu (2015) de waarde heeft x 22,5 of te wel
Uw kamer 'Klassiek' stijlen
Artistieke wisselwerking
Wapens Wapens uit de islamitische wereld stonden in hoog aanzien. De technische kwaliteit was superieur. Een term als damasceren (sabels vlammend etsen, letterlijk: op de manier van Damascus ) herinnert
Herfstgeuren &-kleuren
STYLING Herfstgeuren &-kleuren WANNEER DE DAGEN WEER KORTER EN DONKERDER WORDEN, IS HET TIJD OM HET BINNEN EXTRA GEZELLIG TE MAKEN EN AAN DE SLAG TE GAAN IN DE KEUKEN. STYLISTE WYTSKE HARTOG VAN STYLEXCLUSIEF
examenkijkwijzer Taste it!
examenkijkwijzer Taste it! Deze kijkwijzer sluit aan bij het examenthema Proeven van kunst. vmbo 2008-2009 Deze kijkwijzer gaat over kunstwerken uit verschillende tijden en windstreken in het Gemeentemuseum
EEN SELECTIE VOORWERPEN uit tentoonstelling Handelswaar en Souvenirs. Islamitische kunst uit het Rijksmuseum, Amsterdam
EEN SELECTIE VOORWERPEN uit tentoonstelling Handelswaar en Souvenirs. Islamitische kunst uit het Rijksmuseum, Amsterdam Aardewerken kom met grote schrifttekens, Nishapur (Iran), 10de eeuw Kalligrafie geldt
Catalogus van de Kunst en Antiekveiling Volgorde van de veiling: Maandag.. 1 t/m 300 Dinsdag. 301 t/m 600 Woensdag 601 t/m 900 (Schilderijen) Aanvang veiling telkens om 19:00 uur. Zaal open om 18:30 uur.
SCHILDEREND DOOR DE NEDERLANDSE KUNSTGESCHIEDENIS
Highlights SCHILDEREND DOOR DE NEDERLANDSE KUNSTGESCHIEDENIS Bijna alle grote stromingen in de Nederlandse schilderkunst zijn vertegenwoordigd in deze veiling. Afkomstig uit diverse particuliere collecties
Hamer prijs. Lot Omschrijving Foto
1 Prachtig klassiek theeserviesje bestaande uit theepot, suikerpot en melkkan in twee tinten bruin. Decoratief en ook nog praktisch! 2 Wedgwood Jasperware is wereldberoemd. Hier heeft u een compleet kaartspel,
M inc. M inc. Workshops. M inc heeft jaarlijks een aantal toffe workshops en instapanimaties voor kleuters, kinderen en pubers.
M inc M inc 2012 Workshops M inc heeft jaarlijks een aantal toffe workshops en instapanimaties voor kleuters, kinderen en pubers. Workshops 1. Je eigen elegante kam maken. Sprookjesachtig mooi zijn ze
KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014
Drie dagen Delft! 3-daags arrangement vanaf slechts 90,- p.p.
Drie dagen Delft! 3-daags arrangement vanaf slechts 90,- p.p. Historie, kunst en gezelligheid: dat is Delft! Delft: Stad van Delfts blauw, Oranje en Vermeer. Stad van prachtig bewaarde historie en cultuur,
Ru de Boer: een halve eeuw keramiek
Tekst: Rob Meershoek Foto s: Kunsthandel Artentique Zoetermeer, februari 2010 Alle rechten voorbehouden Voorwoord Deze publicatie is tot stand gekomen ter gelegenheid van de verkoopexpositie van werk van
LOTNR BESCHRIJVING ESTIMATIE 1 Louis XV wit monochrome zetel meerkleurige stof 2 Louis XV zetel met cannage 3 Spiegel met geslepen glas en vergulde
1 Louis XV wit monochrome zetel meerkleurige stof 2 Louis XV zetel met cannage 3 Spiegel met geslepen glas en vergulde kader 4 Boheems kristallen geslepen vaas met vogel, h 42cm 5 Koppel Chinese cache-pots,
éénmalige verkoop per opbod
LIBELLE LIVING 68. Met snijplanken uit Frankrijk en keukengerei uit Nigeria
Een vleugje De muren bestaan uit restantjes verf en de vloer is versleten. Toch is het huis van Jo en Andrew fris en licht en is het het perfecte decor voor hun Afrikaanse vondsten. Ik heb er spijt van
ben de haan juwelier westerblokker 129a 1695 ad Blokker 0229-232846 e-mail: info@bendehaan.nl Urn sieraden prijslijst Maart 2010 Ref: foto 1 3552 Ashanger rond zilver met gouden stip zilver 299.= 3549
Thema Op reis. De reis van de archeologische voorwerpen van Baduhenna
Thema Op reis De reis van de archeologische voorwerpen van Baduhenna 4 vuurstenen sikkels afkomstig uit Helgoland, Denemarken 1 bronzen sikkel uit Mikene, Griekenland Gevonden rond 1930 aan de Krommelaan
Lente en zomer programma 2015 Onder de Kersenboom
Lente en zomer programma 2015 Onder de Kersenboom We hebben weer een mooi aanbod gemaakt met veel variatie. Het uitgangspunt van elke workshop is dat u uw werkstuk helemaal maakt in uw eigen stijl en sfeer.
Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Zeeslag Veilingcatalogus mei 2014 DERKSEN veilingbedrijf Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Derksen veilingbedrijf
Prijslijst Beelden. Muziekthema
Tabel eindbiedingen Kavelnummer Artikel Eindbod
1 Klontjesschaal met zilveren tang 3 2 Drents landschap, olieverf op doek, Johan Dijkstra (circa 1915) 18 3 Zilveren blad met 3 kristallen flesjes, waarvan 2 met dop; kledingborstel; 25 schaaltje op zilveren
K U N S T K A L E N D E R 2 0 1 4
KUNST KALENDER 2 0 1 4 Exposities 2014 Januari Petra van Kalker - Objecten januari t/m maart Vitrines Ilse Brul - Schilderijen januari t/m maart Oranje gang februari Sophie Walraven - Schilderijen februari
Oost-West wat je van ver haalt. Kijktocht Voortgezet onderwijs havo vwo onderbouw
Oost-West wat je van ver haalt Kijktocht Voortgezet onderwijs havo vwo onderbouw zaal 3 zaal 4 zaal 5 4 5 Oost-West wat je van ver haalt zaal 2 2 3 zaal 1 1 Ingang Uitgang begane grond Nederlanders zijn
Catalogus Veiling 0118
Catalogus Veiling 0118 Online veiling van collectors items en inboedel. Kijkdag(en) Geen kijkdag Ophaaldag(en) Vrijdag 18 mei 2018, tussen 10.00 en 12.00 uur. Locatie: Sittard. U dient zelf te zorgen voor
Zondag 30 juni 2013 KUNSTPLEINEN. van 11:00 tot 17:00 uur. 15:00 uur carillonconcert. Een activiteit van de Kunstvereniging Ars Longa
Zondag 30 juni 2013 KUNSTPLEINEN van 11:00 tot 17:00 uur. 15:00 uur carillonconcert Een activiteit van de Kunstvereniging Ars Longa Ans van Bakel KP1 Beeldhouwen is mijn grootste hobby, marmer is mijn
Wij behouden het recht voor, om bestelde aantallen naar verpak kings-eenheid af te ronden.
Condities per 1 januari 2016 SHOWROOM Machineweg 222 te Aalsmeer, geopend maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 16.00uur, na het maken van een afspraak. VERKOOP EN Telefonisch: +31 (0) 297 381122 BESTELLINGEN
Catalogus OnlineVeilingJanuari2016 Kijkdagen Zaterdag19maart,10.00-17.00 Zondag20maart,10.00-17.00 Onlineveiling Maandag21maart Dinsdag22maart Volgorde van verkoop januari/februari veiling 2016 (Deze
Exposities 2013. Gerda de Voogd - fotografie december 2012 t/m februari begane grond en 1 e verdieping
K U N S T K A L E N D E R 2 0 1 3 Exposities 2013 J a n u a r i Gerda de Voogd - fotografie december 2012 t/m februari begane grond en 1 e verdieping Annemarie Mayers - beelden januari t/m maart vitrines
LOT 1 LOT 3 LOT 5 LOT 4 LOT 6. Borstplaat van de sioux indianen Met echt been en turqois. stenen muurplaat uit Nepal lot 7st clown poppen keramiek
Meer dan 150 stuks worden aangeboden en verkocht aan de hoogste bieder Oude beelden in brons koper hout Loten wierook en Oosterse decora6e 20 tal kristallen schedels uit de Himalaya streek van 3cm tot
Nr Lot Startbod Opbod Nota's
Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0001 tafeltje tafeltje (70 x 70 x 73H) + schommelstoel 0002 kast kast 3 deuren, 3 laden, massief eik (1,60 x 0.55 x 0.88H) 0003 decoratiemateriaal lot decoratiemateriaal: vazen,
Auditieve oefeningen kunst Hakken en plakken (hak de woorden in stukken, laat de kinderen het hele woord zeggen) beeld-je ver-ven plak-ken por-tret stil-le-ven schil-de-rij pa-let mu-se-um ten-toon-stel-ling
Catalogusdecember2017 Kijkdagen Zaterdag10februari,10.00-17.00 Zondag11februari,10.00-17.00 Onlineveiling Maandag12februari Dinsdag13februari Volgorde van verkoop december veiling 2017 (Deze verkoop valt
Tom en Charlotte Welkom in het Paleis van Karel van Lotharingen! Karel van Lotharingen was een heel belangrijke persoon. Hij was de gouverneur van de Oostenrijkse Nederlanden. Hij was de eigenaar van het
Tuinmeubelen en interieur inrichting
ONLINE VEILING TUINMEUBELEN EN INTERIEUR INRICHTING WEGENS LIQUIDATIE OVERSTOCK (BE) Tuinmeubelen en interieur inrichting Brusselsesteenweg 325 9280 Lebbeke (Loten/Lots 1 990) Sluitingsdatum: zondag 13
Mystieke Sieraden. Creaties van Anne Claire Venemans. http://mystieke-sieraden.blogspot.com
Mystieke Sieraden Creaties van Anne Claire Venemans Alles heeft energie. Dit geldt ook voor stenen, voor vormen en symbolen, zelfs voor metalen en hout. In de sieraden die ik maak, combineer ik de specifieke
collectie 2011 2012 winter inverno collectie winter 2011/2012 - Belle Trade & Sales 1 Elegantie en exclusief design Isa Belcampo staat voor elegante en moderne sieraden, die vrouwelijkheid en Italiaans
OUTLET Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Witte parelmoer tulpvormige vaas met kunst gipskruid Afmetingen: Doorsnede 27 cm en
Nr Lot Startbod Opbod Nota's
Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0001 harp harp, H 143 cm, authentiek stuk, lichte beschadiging, snaar los 0002, paneel 28 x 46 cm in rococo kader, "Danspartij rond boom" 1659, Frans Wouters, geboren Lier
Nr Lot Startbod Opbod Nota's
Paradijs in nieuwbouw
54 binnenkijken 55 XXL binnenkijken 4 Paradijs in nieuwbouw IN HAAR VORIGE INTERIEUR BLEEF INGE MAAR SCHUIVEN EN WAS HET NOOIT NAAR HAAR ZIN. TOT ZE DE WERELD VAN WOONBLOGS ONTDEKTE. BIJ HET ZIEN VAN DE