Download "Burgerveiling (25/01/2016)"

1 Burgerveiling (25/01/2016) 1 Een paar dekselkommen in Kanton- , ca Twee siervazen in gelaagd kristal (één vaas met zilveren montuur) 3 Twee Hummelbeeldjes 4 Drie gepolychromeerde Oosterse sculpturen in ivoor; bijgevoegd een dito groepje 5 Lot Chinees porselein; bijgevoegd twee vaasjes in cloisonné 6 Lot Oosterse sculpturen in diverse gesteenten 7 Russische icoon; bijgevoegd een zilveren reliekhouder 'S. Servatius' 8 Oosterse ivoren wijze 9 Drie kommetjes met polychroom decor waarvan één kommetje met zilveren montuur; bijgevoegd een Perzische miniatuur op ivoor 10 Twee Oosterse sculpturen in jade; bijgevoegd een Oosterse sculptuur in ivoor 11 Mooi lot 18e en 19e eeuws Chinees porselein 12 Oosterse gong en twee dito waterpijpen; bijgevoegd een hoorn en een buskruitfoedraal 13 Kopjes, schoteltjes en dekselkom in Chinees porselein; bijgevoegd een Oosterse sculptuur en een dito waaier 14 Oosters ivoren sierstuk, gemonteerd tot lamp 15 Polychroom gedecoreerde koffiekan en bijgaande schotel Samson 16 Dekselpot famille rose en een Oosterse ivoren sculptuur

2 17 Twee OLV's met kind, een crucifix en een paar altaarvaasjes; bijgevoegd een sierschaal in Limoges en vier poppen 18 Lot zilver en verzilverd 19 Paar schalen met polychroom decor en twee kruidenpotten 20 Vier groepjes polychroom gedecoreerd Saksisch porselein; bijgevoegd een geëmailleerd wijwatervaatje 21 Paar Guanyins in blanc de chine 22 Lot vogels in Saksisch porselein e.a Bijzonder lot Oosterse opschik, waaronder een brûle parfum in cloisonné, een verguld bronzen Boeddha, porselein, e.a. Interessant lot opschik, waaronder siervaasjes, diverse groepjes in polychroom gedecoreerd porselein, een sculptuur en een zilveren spiegel 25 Crucifix 26 Siervaas VSL 27 Twee Oosterse ivoren sculpturen; bijgevoegd een dito Oosterse sculptuur in gesteente 28 Vier Oosterse sculpturen in ivoor e.a. 29 Oosterse ivoren waaier 30 Theebus in polychroom gedecoreerd Chinees porselein 31 Kopje en schoteltje in Kanton 32 Vier Oosterse ivoren sculpturen 33 Archaïsche Oosterse dekselvaas in brons; bijgevoegd een dekseldoosje met drakenreliëfdecor.

3 34 Paar Staffordshire honden 35 Vijf Oosterse ivoren sculpturen 36 Twee 18e eeuwse sierborden in blauw-wit gedecoreerd Delfts aardewerk (één gemerkt); bijgevoegd een dito pannekoekenbordje 37 Bijzonder lot beeldjes in divers polychroom gedecoreerd porselein en terracotta 38 Drie stenen fragmenten van Oosterse sculpturen 39 Polychroom gedecoreerd groepje in biscuit en een bronzen art nouveau gedenkpenning (G. Devreese); bijgevoegd twee aanstekers 'Field' en een schilderijtje, olie op paneel 40 Oosters dekselvaasje in jadeïet en een magische bol in jade 41 Lot polychroom gedecoreerd biscuit; bijgevoegd een lot sier- en gebruiksgoed in Longwy 42 Interessant lot opschik en gebruiksgoed in porselein en aardewerk, w.o. Wedgewood; Delft e.a. 43 Diverse sculpturen in Oosters en Afrikaans ivoor, w.o. Japanse okimono's 44 Oosterse theebus en diverse kommetjes in blauw-wit gedecoreerd porselein, 18e en 19e eeuw; bijgevoegd een lot bordjes met Imari-decor 45 Bijzonder lot Oosterse sculpturen en sierstukken; bijgevoegd een snuifflesje 46 Polychroom gedecoreerde sierkom in Chinees porselein 47 Schedel van exotische vogel op voet 48 Oosterse wijze in blauw monochroom gedecoreerd aardewerk 49 Smeedijzeren sierstuk, gemerkt L. Van Boeckel 50 Hollandse dameshandtas met zilveren montuur, 18e eeuw

4 51 Twee Afrikaanse ivoren sculpturen; bijgevoegd drie houten dekseldoosjes 52 Interessant lot Oosters en Westers sier- en gebruiksgoed 53 Lot verzilverd tafelopschik e.a. 54 Vier Oosterse ivoren sculpturen 55 Sierschaal Longwy; bijgevoegd suikerpot, zilver 800/000 meestermerk Wolfers 56 Twee Afrikaanse ivoren sculpturen; bijgevoegd een Oosters dekselvaasje, een fossiel en een maritiem 'scrimshaw' sierstuk 57 Oosters houten beeld met resten van polychromie 58 Drie volumes 'Chiffres' (monogrammen); bijgevoegd een revolver 59 Oosterse sculptuur in jade en een polychroom gedecoreerd dekselpotje; bijgevoegd een groepje in Berlijns porselein, dekseldoosje en een bestekkoffer 60 Vijf vergulde bronzen Boeddha's 61 Design asbak in gelaagd kristal en een glassculptuur 62 Drie vergulde bronzen Boeddha's 63 Lot Afrikaans ivoor 64 Diverse delen van zilveren en verzilverd bestek 65 Zes militaire statuetten in Saksisch porselein 66 18e eeuwse sierschotel in famille rose exportporselein; bijgevoegd een vaas en een kommetje met blauw-wit decor 67 Groot lot Oosterse en Afrikaanse ivoren sculpturen e.a.

5 68 Sierschotel, vaasje en dekselpot in polychroom gedecoreerd Chinees porselein; bijgevoegd een Oosterse bronzen Boeddha 69 Twee 18e eeuwse blauw-wit gedecoreerde bordjes (gemerkt) en een dito kom (zonder deksel) 70 Lot Afrikaans gesculpteerd ivoor Polychroom gedecoreerde porseleinen sierschotel met de afbeelding van Napoleon, 19e eeuw; bijgevoegd een lot schoteltjes in famille rose Twee Oosterse sculpturen in polychroom gedecoreerd steengoed; bijgevoegd een Oosterse houten sculptuur en famille rose porselein Lot blauw-wit en polychroom gedecoreerd Chinees porselein; bijgevoegd een Oosterse ivoren sculptuur 74 Vaas en dekselpot in polychroom gedecoreerd Chinees porselein 75 Lot Oosterse ivoren sculptuurtjes, w.o. netsuké's 76 Lot diverse edel- en halfedelstenen e.a. 77 Interessant lot archeologische vondsten, waaronder divers gebruiksgoed in aardewerk e.a. 78 Lot diverse tinnen sier- en gebruiksvoorwerpen; bijgevoegd een messing schijfkandelaar e.a e eeuws damesportret in fraaie lijst 80 Blauw-wit gedecoreerde dekselkom in Chinees porselein Diverse Oosterse ivoren sculpturen en netsuké's; bijgevoegd een ivoren corpus en een sierkom, famille rose Geen signatuur merkbaar, landelijke scène, olie op doek op paneel; bijgevoegd Baseleer R., marine, aquarel 83 De Pauw J., drie stillevens 84 Brassen S., bloemenstilleven, olie op paneel; Périlleux N., stilleven, aquarel; Glansdorff H., bloemenstilleven, olie op doek

6 85 86 De Pauw J., dorpsgezicht, olie op doek; Govaerts, dorpsgezicht, aquarel; bijgevoegd Van Biesbrouck J., boten, olie op karton Milo, dorpsgezicht, olie op paneel; Frederic L., landschap, olie op paneel; du Monceau M., 'Versailles', olie op paneel 87 de Baugnies R., kasteel van Westmalle, olie op doek Onleesbaar gesigneerd, bosgezicht, olie op doek; bijgevoegd onleesbaar gesigneerd, tuingezicht, olie op paneel Van Middel M., Bruggegezicht; bijgevoegd Van De Velde C., boerderijgezicht en marine, olie op doek 90 Onleesbaar gesigneerd, genretafereel, olie op paneel 91 Geen signatuur merkbaar/ onleesbaar gesigneerd, drie genretaferelen, olie op paneel Drie reproducties van galante scènes en een kleurenets; bijgevoegd een religieus genretafereel, tekening in rood krijt Geen signatuur merkbaar, twee genretaferelen, olie op paneel; bijgevoegd Defregger F., het gebed, olie op doek Preud'homme F., landschap, olie op doek; onleesbaar gesigneerd, dorpsgezicht, olie op doek; Rousseau Th., genrescène, olie op doek; bijgevoegd geen signatuur merkbaar, winterscène, olie op doek 95 Onleesbaar gesigneerd, twee bloemenstillevens, olie op doek 96 Hamerlinck J., stilleven, olie op doek; bijgevoegd gemonogrammeerd, stilleven, olie op doek 97 Micha, boerderijgezicht, olie op karton; Stobbaerts M., boerderijgezicht, olie op doek; bijgevoegd Gräfffe N., 'Villefranche 1952', aquarel 98 Ottevaere H., stilleven, olie op doek 99 Drie Tibetaanse tanka's Onleesbaar gesigneerd, vrouwenportret, houtskool en verf op papier; onleesbaar gesigneerd, vrouwenportret, olie op doek; geen signatuur merkbaar, genretafereel, olie op karton Gemonogrammeerd (toegeschreven aan Leclercq V.), stadsgezicht, olie op board; geen signatuur merkbaar, stadsgezicht, olie op paneel; (Boch), stadsgezicht, olie op paneel

7 Van Emstede Winkler J., boerderijgezicht, olie op karton; Stobbaerts, boerderijgezicht, olie op paneel; Moer A., boerderijgezicht, olie op board; onleesbaar gesigneerd, hooimijt, olie op paneel; geen signatuur merkbaar, boerderijgezicht, olie op doek Geen signatuur merkbaar, landelijk gezicht, olie op doek; onleesbaar gesigneerd, landschap, olie op paneel; Micha, boerderijgezicht, olie op doek; onleesbaar gesigneerd, bosgezicht, olie op doek; Moer A., landschap, olie op paneel 104 De Kat, twee etsen; bijgevoegd twee houtskooltekeningen 105 Crespin A., Japans masker, aquarel; Madrassi L., portret, olie op karton; bijgevoegd een reproductie 106 Canestrano O., gezeten vrouwenfiguur, houtskool op papier; bijgevoegd een reproductie naar Bernard Buffet 107 Pringles L., bloemenstilleven, olie op paneel; bijgevoegd twee bloemenstillevens 108 Fontaine G., hooimijten, olie op paneel; toegeschreven aan Hermans Ch., vier landschapsstudies in lijst, olie op karton; bijgevoegd twee boerderijgezichten 109 Berus, drie genretaferelen, gouache op papier; bijgevoegd moeder met kind, olie op doek 110 Onleesbaar gesigneerd, twee herenportretten, olie op karton en olie op doek; bijgevoegd twee landschapsgezichten, olie op paneel 111 Geen signatuur merkbaar, genretafereel, olie op board; bijgevoegd een ets 112 Bosschem W., 'Blad', ets 6/20, gedateerd Slabbinck, stilleven, kleurenlitho 6/ Wolter L., Sint-Amandsplein Brugge, olie op doek 115 Lippens P., woonwagen, olie op doek 116 Geen signatuur merkbaar, zonder titel, vilt, stift en aquarel op papier 117 Onleesbaar gesigneerd, Antwerps stadsgezicht, pentekening o.i. 118 Steppe R., kanaalgezicht met boten, olie op doek

8 119 Onleesbaar gesigneerd, stadsgezicht met kanaal, olie op doek, onleesbaar gesigneerd, vrouwenportret, olie op doek; Caillaux, vis, olie op doek 120 Van Acker Fl., boerderijgezicht, olie op doek 121 't Hoen B., marine, olie op paneel 122 Van Hecke W., zonder titel, olie op karton, gedateerd Fontenelle P., bloemenstilleven, olie op doek 124 Michiels G., stilleven met OLV, olie op doek 125 Van Belleghem A., 'Lucas', olie op doek 126 Poupaert Ch., Vlamingdambrug, gouache; bijgevoegd geen signatuur merkbaar, religieuze genrescène, olie op doek 127 Mus J., zonder titel, kleurenlitho, e.a. 128 geen signatuur merkbaar, geanimeerde genrescène, olie op doek 129 Nellens, zonder titel, lithografie, 14/125; bijgevoegd onleesbaar gesigneerd, jachthond, kleurenets 130 Drie geanimeerde genrescènes, olie op paneel; bijgevoegd een landschap, olie op paneel 131 Oosterse aquarel op textiel 132 du Bois F., bloemenstilleven, olie op doek 133 Paar borduurwerken met religieuze scènes in neogotische stijl 134 Twee kopieën naar Vlaamse Primitieven, waarvan één kopie op paneel 135 Van Boven H., studie, potlood op papier

9 136 Mechelaere L., Speelmansrei te Brugge, olie op doek; zelfde artiest, Begijnhofkerk, olie op doek 137 Vanroose Ch., twee Bruggegezichten, olie op paneel 138 Gaudy G., tuingezicht, aquarel 139 Michiels G., stilleven, olie op doek 140 Geen signatuur merkbaar, de ontspoorde trein, olie op paneel 141 Jaliot E., genretafereel naar 18e eeuws voorbeeld, olie op paneel 142 Onleesbaar gemonogrammeerd, geanimeerde landelijke scène, olie op doek 143 Vandeginste P., stilleven met uien, olie op doek 144 Onleesbaar gesigneerd, statieportret in 17e eeuwse stijl, olie op doek 145 Claeys, geanimeerde landelijke scène, olie op doek 146 Schouten P., hoenderen, olie op doek 147 Onleesbaar gemonogrammeerd, damesportret, olie op doek, 19e eeuw 148 Van Parys J., ballerina's, olie op karton; bijgevoegd De Herde R., strandgezicht, olie op karton 149 Lesaffre I., twee interieurscènes, olie op paneel 150 Twee Oosterse aquarellen op textiel 151 Peelaert J., naar Gallait, de vioolspeler, olie op doek 152 Onleesbaar gesigneerd, herenportret, olie op paneel

10 153 Zoetaerd M., naar Memling, Madonna met kind, olie op paneel; bijgevoegd twee dito medaillons met engelen 154 Le Compte E., landhuis met tuin, olie op doek 155 Gorokhovski E., litho, 7/10, gedateerd 'Peintre Moke', geanimeerde scène, olie op doek 157 Onleesbaar gesigneerd, Parijse scène, aquarel 158 Zes polychroom gedecoreerde exotische vogels in porselein 159 Lot porseleinen vogels, enkele polychroom en goud gedecoreerd 160 Lot polychroom gedecoreerde porseleinen siervogels 161 Drie siervogels (in diverse materialen) 162 Zeven porseleinen siervogels, enkele met gouddecor 163 Groot lot polychroom gedecoreerde porseleinen vogeltjes 164 Vier groepjes in polychroom gedecoreerd Saksisch porselein 165 Groot lot polychroom gedecoreerde porseleinen vogels 166 De Wit P., bosgezicht, olie op doek 167 Kaartgravure 'Le comte de Flandre', 18e eeuw 168 Mahoniehouten vitrine in Nap III-stijl met verguld messing monturen e eeuwse pendule in Rance-marmer en brons met verguld bronzen montuur

11 170 Arts & Crafts secretaire-commode, 19e eeuw 171 Onleesbaar gesigneerd, meisjesbuste in albast 172 Notenhouten heiligenbeeld met resten van polychromie, 18e eeuw; bijgevoegd een dito beeld 173 Spiegel met vergulde lijst in LXV-stijl 174 Rustieke eikenhouten kast 175 Twee scheepsmaquettes 176 Franse eikenhouten tweedeurskast, 19e eeuw 177 Mahoniehouten empire secretaire, eerste helft 19e eeuw 178 Tafellamp 'Lalique' 179 Barokke spiegel met vergulde lijst 180 Zeventiger jaren barkast in messing plaat 181 Geen signatuur merkbaar, herenportret, olie op karton 182 Eikenhouten linnenkast, 19e eeuw 183 Eikenhouten vitrine in LXV-stijl 184 Lot boeken met fraaie lederen band (45 stuks) 185 Rijk gesculpteerde wit marmeren sokkel 186 Eikenhouten vitrine, 19e eeuw

12 187 Lot boeken met fraaie lederen band (25 stuks) 188 Eikenhouten bibliotheek in neogotische stijl 189 Zesledig Chinees kamerscherm, polychroom gedecoreerd lakwerk en halfedelstenen 190 Decoratieve dennenhouten hoekkast, 19e eeuw 191 Oosters houten beeld (H 150 cm) 192 Spiegel met vergulde lijst in LXV-stijl 193 Eikenhouten kerkbank 194 Van De Fackere J., stilleven, pastel, gedateerd Ijzeren cuisinière met bronzen monturen, 19e eeuw 196 Polychroom geschilderde vitrinekast 197 Engelse mahoniehouten linnenkast, 19e eeuw 198 Oosterse olmen tweedeurskast 199 Spiegel in vergulde lijst 200 Georgian mahoniehouten commode-secretaire, 19e eeuw 201 Moreau A., heroïsch beeld in gepatineerd kunstbrons 202 Van De Fackere J., bloemenstilleven, olie op karton 203 Georgian mahoniehouten secretaire met nis, 19e eeuw

13 204 Oosterse gesculpteerde olifant met plaquettes in been en cloisonné- 205 Rustiek eikenhouten ééndeurskastje 206 Cartel in LXV-stijl met Boullewerk en bronzen monturen, 19e eeuw 207 Eikenhouten bijzettafeltje in neobarokke stijl 208 Moreau F., driedelige neoclassicistische schouwgarnituur in kunstbrons op marmeren voet 209 Eikenhouten desserte in neobarokke stijl 210 Driedelige schouwgarnituur in polychroom geëmailleerd metaal met messing montuur 211 Verguld houten zittende Boeddha 212 Eikenhouten speel/bijzettafel in neorenaissancestijl 213 Vaas in blauw-wit gedecoreerde Delft met chinoiseriedecor, 17e eeuw 214 Mahoniehouten ladenkast in Victoriaanse stijl 215 Picault E., 'Vincere aut mori', gepatineerd kunstbrons 216 Semainier met marqueterie in LXV-stijl; bijgevoegd bijzetkastje met bloemenmarqueterie in LXVI-stijl met marmeren blad 217 Oosterse houten bijzettafel met rijk sculpteerwerk 218 Kolompendule en deuil met messing monturen 219 Scheepsmaquette in vitrine 220 Engelse mahoniehouten commode, 19e eeuw

14 221 Pendule in Rance- en brèchemarmer 222 Mahoniehouten toilette met marmeren blad; bijgevoegd een mahoniehouten spiegel 223 Driedelige garnituur in polychroom gedecoreerde faïence met messing montuur, ca Engels mahoniehouten hoekkastje en dito commode; bijgevoegd een bijzettafeltje in wortelnootfineer 225 Paar vernikkelde bronzen kandelaars in LXV-stijl 226 Oosterse vergulde houten Boeddha op houten sokkel 227 Neoclassicistische tafellamp in biscuit met messing montuur 228 Mahoniehouten Transitionstijl commode met marqueterie en marmeren blad 229 Driedelige vergulde bronzen garnituur in LXV-stijl 230 Mahoniehouten commode met bloemenmarqueterie en marmeren blad in LXV-stijl 231 Florale smeedijzeren kandelaar, gemerkt Van Boeckel; bijgevoegd een dito sierstuk 232 Commode met marqueterie in LXV-stijl 233 Paar polychroom gedecoreerde petroleumlampen in faïence 234 Commode met marqueterie en vergulde monturen met marmeren blad en dito nachtkastjes 235 Imposante driedelige verguld bronzen schouwgarnituur in neorenaissancestijl 236 Polychroom gedecoreerde cache-pot en sokkel in Vlaams aardewerk, art deco-stijl 237 Neoclassicistische polychroom gedecoreerde cache-pot en sokkel

15 238 Twee polychroom gedecoreerde Oosterse schotels in cloisonné 239 Dienbord en terrine in silverplate; bijgevoegd een dito dekseldoos 240 Paar Nankingvazen met strijdscènes 241 Heilige Familie onder stolp en een OLV onder stolp e eeuwse OLV met kind (was en textiel) in schrijn 243 Twee polychroom gedecoreerde kruidenpotten en een dito vaas; bijgevoegd een Nankingvaas met polychroom decor 244 Driedelige schouwgarnituur in geëmailleerd en verguld messing 245 Zeven blauw-wit gedecoreerde borden in Chinees porselein en een dito kruidenpot Groot lot polychroom gedecoreerde porseleinen wijwatervaatjes en dito altaarvaasjes e.a.; bijgevoegd een kandelaar in armenzilver en een paar kandelaars in glaspasta Delen van een Engels koffie- en theeservies in zacht porselein; bijgevoegd twee Oosterse koffieserviesjes in porselein Groot lot Oosters siergoed, waaronder vazen in blauw-wit en polychroom gedecoreerd porselein en cloisonné, Fô-honden, Boeddhabeeldjes e.a. Soriano, herderfiguur in gepatineerd brons; bijgevoegd een interbellum tafellamp en een kristallen fruitschaal Groot lot sier- en gebruiksgoed in divers polychroom gedecoreerd porselein, waaronder groepjes in Saksisch porselein en dito spiegel Delen van een blauw en wit gedecoreerd kaststel in Delfts aardewerk en dito tegels; bijgevoegd zes borden met imari-decor, 18e en 19e eeuw 252 Drie vazen, famille rose 253 Paar dekselpotten in cloisonné en twee Oosterse houten sculpturen; bijgevoegd een Oosterse verguld houten fragment 254 Blauw-wit gedecoreerde Japanse waaiervaas

16 255 Paar vazen in cloisonné en een dito brûle-parfum 256 Bronzen kinderbuste en een bronzen vrouwelijk naakt (gemonogrammeerd MDAS); bijgevoegd een onleesbaar gesigneerd vrouwelijk naakt 257 Drie blauw-wit en twee Imari-decor borden; bijgevoegd een dekselvaas, een Fô-hond e.a. 258 Lot verzilverd, waaronder een wijnkoeler en een champagne-emmer; bijgevoegd twee karaffen 259 Oosters sierstuk in zeepsteen 260 Zuid-Amerikaanse en Oosterse sierstukken in diverse materialen 261 Minnebo, zonder titel, ets, e.a., gedateerd april Vier portretten, olie op paneel 263 Vier groepen in polychroom gedecoreerd Saksisch porselein Lot siergoed, waaronder een groep in polychroom gedecoreerd Saksisch porselein, siervaasje in Afrikaans ivoor e.a. Groepje in polychroom gedecoreerd porselein (type Royal Dux); bijgevoegd een Guanyin in blanc de chine Drie schotels in blauw-wit gedecoreerd Delfts aardewerk en een dito polychrome schotel, 18e en 19e eeuw; bijgevoegd twee dito dekselvazen 267 Paar Fô-honden in blauw monochroom geglazuurd porselein 268 Drie Afrikaans ivoren sierstukken 269 Polychroom gedecoreerde sokkel in faïence 270 Eikenhouten bijzettafel met tien polychroom gedecoreerde Delftse tegels 271 Kruik in grès

17 272 Ovalen mahoniehouten tafel, 19e eeuw 273 Lot borden in polychroom gedecoreerd porselein, waarvan één bord met bronzen montuur; bijgevoegd bord met blauw-wit decor 274 Lot speelgoedauto's 275 Paar barokke bronzen vuurbokken 276 Lot jachttrofeeën 277 Houten tafel en armstoel in bamboe imitatie; bijgevoegd twee dito bergères 278 Roodgelakte metalen designtafel met glazen blad 279 Drie dozen met Oosterse sokkels 280 Gesculpteerd houten bijzettafeltje (type Zwarte Woud) 281 Vierhoekige Oosterse houten sokkel 282 Blauw-wit gedecoreerde vaas in Chinees porselein en een dito dekselvaas met polychroom decor 283 Blauw-wit gedecoreerde vaas in Chinees porselein en een dito kruidenpot met polychroom decor; bijgevoegd een schotel met Imari-decor 284 Zeventiger jaren design bijzettafel, gemerkt Capron Vallaurie France 285 Drie kunstpublicaties 286 Paar polychroom gedecoreerde Chinese vazen 287 Lot opschik: mijnwerkerslamp, radio, porselein en faïence 288 Driedelige verguld bronzen garnituur in LXV-stijl

18 289 Drie kruiken in polychroom gedecoreerd aardewerk; bijgevoegd twee dito schotels 290 Paar vazen in cloisonné en een dito schotel 291 Lot polychroom gedecoreerde Westerse faïence 292 Delen van kristallen VSL glasserviezen 293 Jachttrofee 294 Gepolychromeerd houten Oosters fragment 295 Schotel met Imari-decor 296 Vier neogotische wandkandelaars in messing 297 Twee vergulde bronzen Boeddha's 298 Groep in Lladro-porselein 299 Rancoulet, 'Le Dessus Du Panier', brons 300 Van Der Smissen F., 'Lijkbidder', gepatineerd terracotta 301 Boisseau E. 'La Défense du Foyer', brons, Société des Bronzes de Paris 302 Bruchon, 'Gloire du Travail', kunstbrons op marmeren sokkel 303 Vaas met Imari-decor en een vaas met polychroom decor 304 Schotel in polychroom gedecoreerd aardewerk, 18e eeuw 305 Twee hoedensteunen met polychroom decor

19 306 Groot lot Oosters siergoed: sculpturen in diverse materialen en een dekselpot met polychroom drakendecor 307 Twee Oosterse bronzen sculpturen 308 Theekan in Engelse faïence en een palissanderhouten theedoos, 19e eeuw; bijgevoegd een sierschaaltje in opalineglas met zilveren montuur, 19e eeuw 309 Groep in Royal Dux 310 Nanking dekselvaas, 19e eeuw 311 Engels mahoniehouten likeurkeldertje, 19e eeuw; bijgevoegd een 19e eeuwse kristallen karaf 312 Twee sierschalen op voet in polychroom gedecoreerd Saksisch porselein; bijgevoegd twee dito korfjes 313 Gesculpteerde stenen uil 314 Lot borden in faïence de l'est, 18e en 19e eeuw 315 Palissanderhouten kolompendule met verguld bronzen monturen, Restauration periode 316 Bronzen pendule, 19e eeuw 317 Mooi lot verzilverd 318 Twee Oosterse archaïsche stenen siervaasjes 319 Blauw-wit gedecoreerde dekselvaas met drakendecor 320 Twee polychroom gedecoreerde vazen met chinoiseriedecor, mogelijk Engels 321 Boheemse schenkkan met gouddecor, 19e eeuw, en twee dito bekers; bijgevoegd een ivoren corpus en een beker in famille rose, Westerse kopie exportporselein 322 Vaas en dekselvaas met polychroom decor

20 323 Blauw-wit gedecoreerde vaas met strijdscène en celadon fond 324 Twee vaasjes famille rose en een dito vaas met personnages 325 Verguld bronzen pendule in LXIV-stijl 326 Lot Oosters siergoed; bijgevoegd een bronzen vijzel en een Afrikaans sculpteerwerk 327 Twee vazen famille rose 328 Oosterse bronzen brûle-parfum en een dito siervaas 329 Twee vazen famille rose, Republiek 330 Paar marmeren cassolettes met verguld bronzen montuur, Nap III 331 Paard in kunstbrons 332 Archaïsche dekselvaas in jade en een dekselvaas famille rose met bleu poudré fond (deksel ontbreekt); bijgevoegd een bord met Kanton-decor 333 Oosterse houten sculptuur; bijgevoegd een paar dito sierstukken 334 Drie terrines, een kruik en een bord in faïence de l'est, 19e eeuw 335 Vaas in rood gelaagd VSL 336 Japanse bronzen siervaas 337 Paar polychroom gedecoreerde cache-pots in Parijs' porselein; bijgevoegd een paar dito altaarvazen in Brussels porselein 338 Twee siervazen in polychroom gedecoreerd Parijs' porselein 339 Blauw gelaagde siervaas VSL

21 340 Vaas in rood gelaagd Boheems kristal 341 Vijf Indische ivoren sculpturen op houten sokkel 342 Decoratief dienblad, twee verzilverde flessenhouders en een groepje in Saksisch porselein 343 Lot opschik: bronzen pendule, art nouveau tafellamp, delen van een tinnen koffie- en theeservies e.a. 344 Polychroom gedecoreerde vaas in opaline met verguld bronzen montuur; bijgevoegd een romantisch groepje in faïence 345 Brûle parfum in cloisonné en een paar dito vazen 346 Twee vazen met Kanton-decor 347 Polychroom gedecoreerde siervaas in faïence en een dito siervaas in glas, gesigneerd 348 Sierstuk VSL en een dito asbak 349 Twaalf wijnglazen in Boheems kristal 350 Twee Boeddha's in steen; bijgevoegd een Boeddha in polychroom gedecoreerd aardewerk 351 Kom met Kanton-decor en een vaas met Imari-decor; bijgevoegd een Oosters houten beeld 352 Vier Oosterse beelden in brons e.a. 353 Driedelige bronzen pendule in LXV-stijl; bijgevoegd twee groepjes in biscuit 354 Archaïsche dekselvaas in jade op houten sokkel 355 Blauw-wit gedecoreerde dekselvaas in Delfts aardewerk, gemerkt B.P. (De Blompot) 356 Bord in polychroom gedecoreerd Brussels aardewerk, 19e eeuw

22 357 Zittende Boeddha in verguld brons met cloisonné decor 358 Interessant lot divers grafisch werk e eeuwse eikenhouten koffer 360 Masereel F., houtsnede, e.a., gedateerd 1967; bijgevoegd tien kleurenetsen (fauna) 361 Groot lot blauw-wit en polychroom gedecoreerd Chinees porselein, 18e en 19e eeuw 362 Vaas met Kanton-decor en vaas met polychroom decor 363 Lot koperen kandelaars, o.a. Henri II, 18e en 19e eeuw; bijgevoegd een boulloire roodkoper begin 19e eeuw 364 Polychroom gedecoreerde siervaas in Parijs' porselein 365 Devolder R., menu, ets; Van de Veegaete M., potloodtekening; bijgevoegd een ets en twee tekeningen 366 Twee duivenmelkersklokken; bijgevoegd twee binnenwerken van klokjes en een lijst 367 Lot kant; bijgevoegd een houten kistje 368 Lot verzilverde dien- en ovenschalen e.a. 369 Twee 18e eeuwse bedpannen in messing 370 Vaas famille rose 371 Twee vazen met blauw-wit decor 372 Vaas met blauw-wit decor 373 Oosterse houten sokkel met marmeren blad

23 374 Oosterse houten sokkel met marmeren blad 375 Neoclassicistisch mahoniehouten nachtkastje, 19e eeuw 376 Lot Oosters opschik en fragmenten 377 Twee vazen met blauw-wit decor 378 Pendule in Rance-marmeren-en gepatineerd kunstbrons 379 Twee paar vazen famille rose 380 OLV met kind onder stolp en figuur onder stolp; bijgevoegd drie stolpen 381 Oosterse bronzen brûle-parfum en een Japanse bronzen vaas 382 Paar polychroom gedecoreerde basementen voor petroleum-lampen met bronzen montuur in Sèvres porselein, Nap III, en twee dito dekselvaasjes 383 Twee dekselvazen famille rose 384 Kolompendule en deuil, Nap III, onder stolp 385 Driedelige schouwgarnituur in Rance marmer 386 Twee kruidenpotten en een vaas famille rose 387 Lot borden in famille rose, blauw-wit en Imari-decor, 18e en 19e eeuw 388 Twee Oosterse houten sculpturen 389 Bronzen bachantengroep; bijgevoegd een marine, olie op paneel 390 Paar polychroom gedecoreerde altaarvazen in Parijs' porselein

24 391 Art deco beeld in faïence, getekend Fontuelle, en een paar dito boekensteuntjes, getekend Coulon M. 392 Schotel en twee borden famille rose, 18e en 19e eeuw 393 Acht polychroom gedecoreerde groepjes in Saksisch porselein; bijgevoegd een dito mandje 394 Petroleumlamp, waterbekken, dekselpot en kruik in messing 395 Twee 18e eeuwse borden famille rose, schotel in Delfts blauw en een polychroom gedecoreerde Engelse kaasstolp in faïence 396 Onleesbaar gesigneerd, groep in brons op marmeren voet; bijgevoegd een koperen komfoor 397 Hamper, beeld in gepatineerd brons op marmeren sokkel 398 Interessant lot Imari en famille rose porselein; bijgevoegd blanc de chine 399 Sierbord 'Delftware' en tabakspot in polychroom gedecoreerde faïence, 18e en 19e eeuw 400 Mooi lot sier- en gebruiksgoed in glas en kristal 401 Dekseldoos famille rose en een kamerschermpje met dito plaquettes; bijgevoegd vier Oosterse sculpturen in jade en ivoor 402 Siervaas in glaspasta, getekend Gallé 403 Twee groepen in polychroom gedecoreerde faïence en een Oosters zijden karpetje 404 Siervaas in polychroom gedecoreerd Parijs' porselein, gemonteerd tot lamp, en een vaas in rood gelaagd VSL 405 Nanking vaas en een vaas met famille rose surdecoré 406 Kristallen karaf Lalique met de zes bijhorende glazen op een palissanderhouten dienbord 407 Drie borden famille rose en zes blauw-wit gedecoreerde borden, 18e eeuw

25 408 Drie polychroom gedecoreerde kruidenpotten en een dito rolwagen 409 Pendule in biscuit met verguld bronzen en messing montuur, Nap III; bijgevoegd een kristallen karaf met zilveren montuur 410 Dekselvaas in polychroom gedecoreerd Delft 411 Paar 19e eeuwse schotels met Imari-decor en een polychroom gedecoreerde schotel met verguld bronzen montuur, gemerkt 412 Interessant lot polychroom gedecoreerde faïence; bijgevoegd petroleumlamp in opaline Interessant lot varia, waaronder blauw-wit gedecoreerd 18e en 19e eeuws aardewerk en steengoed, houten sculpturen e.a. Mooi lot Vlaams aardewerk (gemerkt); bijgevoegd twee borden in polychroom gedecoreerd Brussels aardewerk 415 Paar neorenaissance siervazen in geel en rood koper en een dito dekselvaas, 19e eeuw 416 Madonna met Kind in polychroom gedecoreerde faïence; bijgevoegd een dito heiligenbeeldje 417 Twee schotels in polychroom gedecoreerde faïence, 18e eeuw; bijgevoegd een kruik in grès 418 Paar verguld bronzen wandkandelaars, Nap III; bijgevoegd een petroleum lamp en twee Persische miniaturen 419 Lot zilveren en verzilverd 420 Driedelige neoclassicistische schouwgarnituur in Rance-marmer Verzilverde terrine Christofle en een blauw-wit gedecoreerd dekselvaas met chinoiseriedecor in Delfts aardewerk, gemerkt I.G., 19e eeuw Lot opschik, waaronder twee groepen in polychroom gedecoreerd Saksisch porselein, een verguld bronzen pendule en een bord Longwy 423 Polychroom gedecoreerd thee- en koffieservies in Brussels porselein 424 Drie siervazen in Vlaams aardewerk, één gemerkt Van de Voorde

26 425 Lot borden famille rose, 18e en 19e eeuw; bijgevoegd delen van serviezen in Imari en famille rose 426 Noten- en eikenhouten koffer 427 Twee vazen famille rose 428 Lot divers aardewerk, porselein en grès, waaronder Delfts blauw, een vaasje famille rose en Wedgewood; bijgevoegd een stolp 429 Vaas Satsuma en een vaas famille rose 430 Paar verguld bronzen wandkandelaars 431 Marine en stilleven, olie op paneel; bijgevoegd schilderij, olie op doek 432 Paar verguld bronzen wandkandelaars met polychroom gedecoreerde porseleinen plaquettes, Nap. III 433 Drie Chinese aquarellen op textiel en een dito aquarel op papier 434 Vijf duivenmelkers klokken 435 Mahoniehouten canterbury 436 Mahoniehouten sofa table 437 Eikenhouten bijzettafeltje met vier polychroom gedecoreerde tegels 438 Palissanderhouten kolompendule met bloemen en marqueterie, Restauration-periode 439 Lot verzilverd; bijgevoegd een houten kistje en een smeedijzeren schenkmandje 440 Gepatineerd en verguld neoclassicistisch bijzettafeltje 441 Drie Oosterse houten sokkels met marmeren blad

27 442 Maria met Kind, eikenhouten gesculpteerd heiligenbeeld 443 Twee design olie lampen 'Lampe Berger', één lamp in tin en één lamp in faïence e eeuwse Duitse wandklok met achterglasschildering 445 Paar neorenaissance gepolychromeerde houten wandlichten 446 Rijk gesculpteerde notenhouten wandklok; bijgevoegd een 18e eeuws binnenwerk van een staande klok 447 Twee paar verguld bronzen vuurbokken 448 Twee vazen famille rose en een dito kruidenpot, een dekselschaal in cloisonné en een kom in Kanton ; bijgevoegd drie blauw-wit gedecoreerde bordjes 449 Groot en interessant lot tinnen sier- en gebruiksgoed, 18e, 19e en 20e eeuw 450 Sierschotel in Vlaams aardewerk 451 Spiegel met Oosters lakwerk en twee dito aquarellen op textiel 452 Paar imposante polychroom gedecoreerde dekselvazen 453 Twee violen in bijgaande koffer 454 Fototoestel met cliché-platen ca Twee lijsten met Chinese aquarellen en twee dito houten meubel fragmenten 456 Twee gepolychromeerde siercoupes in Saksisch porselein, gemerkt 457 Drie tafelpendules onder stolp 458 Meisler F., vergulde en verzilverde dekseldoos met reliëfdecor; bijgevoegd paar verzilverde kandelaars periode historisme

28 459 Vier Oosterse archaïsche sculpturen in brons 460 Indische houten sculptuur en een vaasje in polychroom gedecoreerd Oosters steengoed 461 Zes polychroom gedecoreerde militaire statuettes in Saksisch porselein 462 Twee dekselvazen en twee vazen in blauw-wit gedecoreerd Chinees porselein; bijgevoegd sierkruik met polychroom decor 463 Polychroom gedecoreerde Oosterse siervaas in steengoed 464 Schaal in roodgelaagd VSL; bijgevoegd twee vazen in gelaagd Boheems kristal 465 Twee Oosterse houten sokkels met marmeren blad 466 Oosterse sokkel in gepolychromeerd aardewerk met ajour decor op houten voet 467 Rijk gesculpteerde Oosterse houten bijzettafel 468 Drie bronzen Boeddha's 469 Twee polychroom gedecoreerde Oosterse sculpturen in aardewerk 470 Oosterse bronzen brûle-parfum en een hoofd van een bronzen Boeddha; bijgevoegd twee Oosterse bronzen sculpturen 471 Twee Oosterse sculpturen en een vaas in polychroom gedecoreerd aardewerk 472 Bijzondere art nouveau vaas met polychroom en iriserend decor, gemerkt Amphora Austria 473 Oosterse sculptuur van een waterbuffel in polychroom gedecoreerd aardewerk 474 Twee 19e eeuwse Japanse houtsnedes, folio formaat; bijgevoegd Chinees borduurwerk 475 Oosters schaakbord met bijhorende stukken (groot)

29 476 Oosters schaakbord met bijhorende stukken 477 Twee Japanse vazen met Imari-decor, 19e eeuw 478 Blauw-wit gedecoreerde Chinese vaas met celadon fond; bijgevoegd zes schaaltjes famille rose 479 Van der Kaai K., vrouwenbuste, terracotta op stenen sokkel 480 Twee oeuils de boeuf met parelmoer inlegwerk Bijzondere neoclassicistische driedelige garnituur in marmer met verguld bronzen monturen en bronzen sculptuur, gesigneerd Jules Coutan Lot varia: haardscherm in verguld brons en messing, haardijzers en toebehoren, koperen kannen en barometer 483 Wit marmeren tuinvaas op sokkel 484 Oosterse houten sokkel in lakwerk met cloisonné plaquette; bijgevoegd dito sokkel met marmeren blad 485 Twee landschappen en een boerderijgezicht, olie op paneel; bijgevoegd Cambier N., aquarel 486 Oosterse houten sokkel met marmeren blad 487 Twee Oosterse houten sokkels met marmeren blad 488 Twee mahoniehouten dienbladen met bijgaand onderstel en een dito bijzettafeltje 489 Paar Oosterse houten sokkels met marmeren blad 490 Paar neoclassicistische verguld bronzen wandlichten 491 Drie siervazen in Vlaams aardewerk en een dito dekseldoosje 492 Roodkoperen marmite

30 493 Twee Afrikaanse houten maskers 494 Oosters karpetje in zijde op katoen 495 Vaas Nanking 496 Delen van verzilverde bestekken 497 Drie Oosterse karpetten 498 Oosters tapijt 499 Twee Oosterse karpetten 500 Twee Oosterse karpetten 501 Oosters karpetje Isfahan, gemerkt; bijgevoegd Oosters karpet 502 Kelim 503 Oosters tapijt en een dito karpetje 504 Twee Oosterse karpetten 505 Oosters tapijt 506 Oosters tapijt 507 Oosters tapijt 508 Oosters tapijt 509 Oosters tapijt

31 510 Setje in pakton met filigraan decor en ivoor 511 Chinese plaquette in jade met drakenreliëf decor; bijgevoegd twee kralen 512 Zilveren serveersetje en delen van een dito fruitbestek 513 Interessant lot Oosters en Westers siergoed en curiosa in diverse materialen 514 Bijzonder lot dekseldoosjes in hout, been en papier-maché, 19e eeuw 515 Een lot Chinees porselein met famille rose en Imari; 18e - 19e eeuw 516 Een lot 19e en 20e eeuwse dekseldoosjes in diverse materialen; bijgevoegd een tinnen flacon 517 Een lot Oosterse en Westerse dekseldoosjes in papier maché 518 Zeven Oosterse sierplaquettes in jade 519 Een bijzonder lot 19e eeuwse dekseldoosjes in schildpad, been en zilver 520 Oosterse rituele bronzen dolk e eeuwse kopergravures met de afbeelding van lijfstraffen en veroordelingen 522 Lot Oosterse sierstukken in diverse gesteenten w.o. jade 523 Een bijzonder lot 19e eeuwse dekseldoosjes messing, hout, hoorn, e.a. 524 Twee Chinese sculpturen in jade 525 Een lot Netsuké's; bijgevoegd vijf snuifflesjes e.a. 526 Vijf Oosterse sculpturen in diverse gesteenten w.o. jade

32 527 Een interessant lot 19e eeuwse dekseldoosjes in hoorn en papier-maché 528 Twee sets van vijf zgn. Rubensstoelen 529 Twee zwartgelakte design stoelen type William Morris 530 Bergère in LXVI-stijl met dito voetenbankje 531 Armstoel in LXV-stijl met tapisserie; bijgevoegd twee polychroom gedecoreerde stoelen 532 Twee armstoelen en drie stoelen Régence-stijl 533 Vier Windsor armstoelen 534 Vier teakhouten armstoelen 535 Vier lederen bureauzetels 536 Paar bergères in LXV-stijl 537 Rijk gesculpteerde eikenhouten hoekstoel in neorenaissance stijl 538 Paar armstoelen in LXVI-stijl; bijgevoegd stoel in LXV-stijl 539 Paar armstoelen in LXVI-stijl; bijgevoegd armstoel in LXV-stijl en een notenhouten armstoel 540 Zes mahoniehouten Regency stoelen met lederen zit 541 Vier eikenhouten Lorraine stoeltjes 542 Mahoniehouten bijzetkastje met marqueterie 543 Paar fraaie marquises

33 544 Noten gefineerde commode in LXV-stijl 545 Oosters houten bijzettafeltje 546 Vijfdelige vergulde salon in LXVI-stijl met tapisserie (sofa + vier armstoelen) 547 Chinese salontafel met lakwerk en halfedelstenen 548 Rijk gesculpteerde Chinese armstoel met drakendecor en een geborduurd zitkussen 549 Chinese verguld houten armstoel met zitkussen 550 Oosters tapijt Kashan 551 Oosterse loper 552 Oosterse loper 553 Kristallen kroonluchter, type Venetiaans 554 Kristallen kroon 555 Romantische kroon 556 Bronzen hall-lamp 557 Kristallen kroonluchter 558 Art nouveau plafonnier, gemerkt Legras 559 Porselein luchter met verguld bronzen montuur, type Sèvres 560 Romantisch kroontje

34 561 Belle époque hall-lamp 562 Belle époque kroonluchter 563 Decoratieve luchter, bijgevoegd bolluchter 564 Paar kristallen kroonluchters 565 Smeedijzeren kroonluchter 566 Decoratief luchtertje 'maretak' 567 Neoclassicistische verguld bronzen luchter met blakers in gelaagd glas 568 Imposante Oosterse sculptuur in roze kwarts 569 Mahoniehouten ovale klaptafel met gesculpteerde poot 570 Zes designstoelen 'Saporiti Italia' 571 Maquette van een Japanse sampan 572 Mahoniehouten Regency klaptafel 573 Mahoniehouten tafel in Regency-stijl met verlengstuk 574 'Allers C.W., 'Furst von Bismarck in Friedrichsruh', Dritte Auflage, Union Deutsche Verlagsgesellschaft, Stuttgart, Berlin, Leipzig, Dali S., 'Le Chateau de Gala à Pubol', lithografie, 17/295, met certificaat 576 Vergulde notenhouten LXIV armstoel, 18e eeuw 577 Geen signatuur merkbaar, herders en Heilige Familie, olie op doek, 18e eeuw

35 578 Geen signatuur merkbaar, wintergezicht 579 Chinese aquarel op papier 580 Set nesttafeltjes met wortelnootfineer en een dito tafeltje; bijgevoegd een mahoniehouten theetafeltje 581 Houten corpus 582 Geen signatuur merkbaar, jachtstilleven, olie op doek, 19e eeuw 583 Tibetaanse tanka 584 Mahoniehouten canterbury en een dito bijzetkastje; bijgevoegd een campaign meubeltje 585 Engelse mahoniehouten bibliotheekkast, 19e eeuw 586 Lot publicaties, w.o. fraaie lederen banden 587 Staande lamp in verguld en gepatineerd brons, Empire-stijl 588 Geen signatuur merkbaar, vrouwenportret, olie op doek 589 Zwart gelakt partiturenrek en een mahoniehouten bijzettafeltje met wortelnootfineer en marqueterie (San Remo) 590 Kersenhouten kaarttafeltje, 19e eeuw 591 Kelder T., familieportret, houtskool en aquarel 592 Barokke notenhouten stoel 593 Onleesbaar gesigneerd, bosgezicht, olie op paneel 594 Notenhouten bankje in LXV-stijl; bijgevoegd een bijzettafeltje met parqueterie en een koperen kolenkit

36 595 OLV met kind in gepolychromeerd dennenhout op dito sokkel 596 Gesculpteerde mahoniehouten sofa, 19e eeuw 597 Geen signatuur merkbaar, galante scène, olie op doek 598 Oosterse aquarel op papier; bijgevoegd een geanimeerde Perzische strijdscène, olie op paneel 599 Baeyns A., bosgezicht, olie op doek 600 Rijk gesculpteerde Chinese houten sofa met drakendecor en een dito armstoel 601 Schouten H., jachtscène, olie op doek 602 Art nouveau wieg, Thonet 603 Engelse notenhouten hall-bank 604 Tahon A., 'Stijn Streuvels', olie op doek 605 Abbeloos S., meisjesportret, olie op doek 606 'Triomfantelijke intrede van Alexander de Grote in Babylon', kopergravure, 18e eeuw 607 Mahoniehouten handwerktafeltje, 19e eeuw 608 Chinese aquarel op textiel met de voorstelling van de Heilige Familie 609 Drie Oosterse aquarellen op textiel 610 Damesportret, ets; bijgevoegd ets naar Adriaan Van Ostade 611 Permeke J.H., zonder titel, aquarel

37 612 Mahoniehouten console met arduinen blad, Consulat 613 Crémaillère armstoel, 19e eeuw 614 Schildersezel 615 Geelkoperen wijwatervat met dito kwispel, 18e eeuw; bijgevoegd vier neogotische bronzen wandarmaturen voor een luifel 616 Processie lantaarn en dito standaard; bijgevoegd een polychrome barokke kerkstaander in hout 617 Chinese lakstempel in speksteen; bijgevoegd een Oosterse sculptuur in geglazuurd aardewerk 618 Twee bergères met stoffen bekleding 619 Mahoniehouten bijzettafel met rijk gesculpteerde poot, 19e eeuw 620 Engelse mahoniehouten bureau met lederen blad, 19e eeuw 621 Negen eikenhouten stoelen met lederen bekleding 622 Mahoniehouten Regency tafel, 19e eeuw 623 Salontafel in glas en chroom 624 Paar Chinese houten armstoelen 625 Onleesbaar gesigneerd, vrouwelijk naakt, olie op doek 626 Neutens J., 'Leda en de zwaan', olie op doek 627 Marreels M., heidegezicht, olie op doek 628 Decoratieve gefacetteerde spiegel

38 629 De Cock F., Bruggegezicht, olie op doek 630 Van Paemel L., stilleven met schelpen en schedel, gedateerd 1964, olie op doek 631 Govaert, Vlamingdambrug te Brugge, olie op doek 632 Geen signatuur merkbaar, Madonna met Kind, olie op paneel 633 Smitz W., de brief, gedateerd 1951, houtskooltekening 634 Geen signatuur merkbaar, twee orthodoxe iconen: Christus en Maria, olie op doek, eerste helft 19e eeuw 635 Geen signatuur merkbaar, religieus tafereel, olie op doek, 18e eeuw 636 Michiels G., bloemenstilleven, olie op doek 637 Jonckheere W., Groenerei te Brugge, olie op doek 638 Bourgeois J., bosgezicht, olie op doek in imposante lijst 639 Armstoel in LXV-stijl en een mahoniehouten bureaustoel met lederen zit 640 du Bois Casier, orientaals stadsgezicht, aquarel; bijgevoegd orientaals dorpsgezicht, litho 641 Fraaie kersenhouten dressoir, 19e eeuw 642 Polychroom gedecoreerde terrine en bijgaande schotel in Parijs' porselein 643 Van der Smissen L., Bruggegezicht, olie op doek 644 Permeke P., boerderijgezicht, olie op doek 645 Vermeir, stadsgezicht, olie op doek

39 646 Jespers O., vrouwelijk naakt, houtskool 647 Casiers H., 'De kust en de duinen', lithografie 648 Ryckewaert H., bosgezicht, gedateerd 1965, olie op doek 649 Van Campenhout J., interieurgezicht, olie op doek 650 Celis M., zonder titel, kleurenets 651 Lemaire M., historiserend portret, olie op doek 652 Gysels, landschap, gedateerd 1898, olie op paneel 653 Storie J., stilleven met OLV, olie op doek 654 Haegebaert A., Jeruzalemkerk te Brugge, olie op doek 655 Lambrecht C., dorpsgezicht, olie op doek 656 Gepatineerde gietijzeren parapluhouder met jachtscène 657 Semainier in LXV-stijl; bijgevoegd een Oosters karpetje 658 Fraaie vergulde ovale spiegel 659 Paar mahoniehouten bijzettafeltjes; bijgevoegd twee dito tripod tafeltjes 660 Decoratieve vitrinekast in pitch pine, ca Rousseau, visser, gepatineerd messing 662 Vier mahoniehouten stoelen, Restauration

40 663 Bijzondere wortelnoot gefineerde Hollandse secretaire met klauwpoten 664 Van Belleghem A., Samson en Delilah, olie op doek 665 Haechen H., religieuze scène met op de achtergrond Gents stadsgezicht, 'Regula van de Jezuïtenorde', gedateerd 1896, olie op doek, (180x300) 666 Geen signatuur merkbaar, corpus, olie op doek, 18e eeuw 667 Veertiger jaren toiletmeubel met palissander fineer 668 Geen signatuur merkbaar, de bewening van Christus, olie op paneel, 19e eeuw 669 Eikenhouten ééndeurskast in LXVI-stijl, ca Onleesbaar gesigneerd, jachtstilleven, olie op doek 671 Eikenhouten koffer, 19e eeuw 672 Eikenhouten hoekvitrine, 19e eeuw 673 Mahoniehouten tweedeurskast met marmeren blad, Louis Philippe 674 Mahoniehouten ladenkast met marmeren blad, Louis Philippe 675 Twee Indische gouaches op textiel 676 Mahoniehouten bureau met geëboniseerde lijsten, 19e eeuw; bijgevoegd drie mahoniehouten stijlen 677 Rustieke eikenhouten hoekkast 678 Van Acker F., bloemenstilleven 679 Ausac A., genrescene, olie op paneel; Artan; marine, olie op doek; bijgevoegd twee etsen

41 680 Lot varia, waaronder een tabakspot, Westerwald sierkruik en Delfts blauw 681 Groot lot koperen sier- en gebruiksgoed, 18e - 19e en 20e eeuw 682 Cockx P., zonder titel, olie op paneel; bijgevoegd onleesbaar gesigneerd, tekening in sanguine; bijgevoegd Gallian O., houtskooltekening, gedateerd Twee oeuils de boeuf met parelmoeren inlegwerk 684 Bronzen kerkkandelaar; bijgevoegd een zeventiger jaren staande asbak 685 Drie paar vuurbokken; bijgevoegd gesculpteerd stenen fragment 686 Drie schotels in blauw-wit gedecoreerd Delfts aardewerk, 17e/18e eeuw 687 Twee 18e eeuwse handingekleurde optica prenten 'Koninklijk Paleis te Brussel'; bijgevoegd een reproductie 688 Sofa met fraai sculpteerwerk en velouren bekleding 689 Geen signatuur merkbaar, boten op het strand, olie op doek, 19e eeuw 690 Belle époque wandelstok met zilveren handgreep 691 Twee bijzondere verguld bronzen monturen 692 Eikenhouten kloostertafel 693 Oosters tapijt 694 Kanton vaas (met barst) 695 Eikenhouten koffer, 18e eeuw 696 Chinese aquarel, gesigneerd, ca 1900

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

LOTNR BESCHRIJVING ESTIMATIE 1 Militaria, 9 medailles en eretekens 2 Russische koperen samovar 3 Paar geëmailleerde Jugendstill vazen met floraal 1 Militaria, 9 medailles en eretekens 2 Russische koperen samovar 3 Paar geëmailleerde Jugendstill vazen met floraal motief 4 Vaas Bergen decor 211, h 21,5cm 5 3 stuks prekoloniale ivoor 6 Blauwe "Broadway

Provinciaal Mnsenm Stijn Streuvels 'Het Lijsternest' Ingooigem

Provinciaal Mnsenm Stijn Streuvels 'Het Lijsternest' Ingooigem Bijlage Provinciaal Mnsenm Stijn Streuvels 'Het Lijsternest' Ingooigem INVENTARIS van de kunstwerkeu, meubilair eu curiosa I. Schilderijen, etsen en tekeningen - D. Baksteen, Kempische hoeve, ets - J.

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Uw kamer 'Klassiek' stijlen

Uw kamer 'Klassiek' stijlen Uw kamer 'Klassiek' stijlen Het kleurenpalet van Klassiek bestaat uit donker vergrijsd groen en bruin, wit- en crèmekleuren met accenten in aubergine. Natuurlijk kunt u uw kleuraccent ook afleiden van

Overzicht van de veilingkavels

Tuinmeubelen en interieur inrichting

Tuinmeubelen en interieur inrichting ONLINE VEILING TUINMEUBELEN EN INTERIEUR INRICHTING WEGENS LIQUIDATIE OVERSTOCK (BE) Tuinmeubelen en interieur inrichting Brusselsesteenweg 325 9280 Lebbeke (Loten/Lots 1 990) Sluitingsdatum: zondag 13

OUTLET 35% TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg OUTLET Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Witte parelmoer tulpvormige vaas met kunst gipskruid Afmetingen: Doorsnede 27 cm en

001B06 HALSKETTING MET DRIE RIJEN HEMATIET EN ZOETWATERPARELS - 44 CM

001B06 HALSKETTING MET DRIE RIJEN HEMATIET EN ZOETWATERPARELS - 44 CM 001 REEKS JUWELEN IN HALFEDELSTEEN 001B01 HALSKETTING IN PLAQUE MET KRISTAL - 48 CM 001B02 HALSKETTING MET IVOOR PARELS - 40 CM 001B03 HALSKETTING MET RODIUM EN STRASS - 46 CM 001B04 HALSKETTING MET ZWARTE

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

- keuken. Voorraadhok. 2 kratten 4 planten potten koffiezetapparaat

- keuken. Voorraadhok. 2 kratten 4 planten potten koffiezetapparaat Kamer: Souterrain - keuken Voorraadhok Omschrijving: 1 vergadertafel ovaal afmeting 220x120 8x vergaderstoelen bordeaux 2 kuipstoelen licht blauw/grijs 1 tafeltje 50x50 2 kleden afmeting 280x390 en 290x210

DINSDAG 4 DECEMBER Ovalen barmeubeltje 2 Zuil met romantisch beeldje 3 Koppel Bowers & Wilkins speakers Model : DM4 4 Handgeknoopt tapijt

DINSDAG 4 DECEMBER Ovalen barmeubeltje 2 Zuil met romantisch beeldje 3 Koppel Bowers & Wilkins speakers Model : DM4 4 Handgeknoopt tapijt DINSDAG 4 DECEMBER 2018 1 Ovalen barmeubeltje 2 Zuil met romantisch beeldje 3 Koppel Bowers & Wilkins speakers Model : DM4 4 Handgeknoopt tapijt (90x160cm) 5 Damesbuste in beton 6 Naaitafeltje in engelse

NR OMSCHRIJVING. 1/5 www.limpa.be 11/06/2016

Antiek meubilair en decoratie

Antiek meubilair en decoratie ONLINE VEILING ANTIEK MEUBILAIR EN DECORATIE (BE) Antiek meubilair en decoratie Generaal de Krahestraat 86 3970 Leopoldsburg (Loten/Lots) Sluitingsdatum: donderdag 27 APRIL vanaf 19:00 Bieden uitsluitend

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's drank 0451 lot frisdrank, water en bieren alles ong 50 kratjes, blikjes en flesjes (kratje = 6 a 24 stuks) 0452 lotje + Krups espresso en broodrooster 0453 stoombezem Clean

OPSLAG VAN GOEDEREN NIII OPSLAG CATEGORIE I OPSLAG CATEGORIE III OPSLAG CATEGORIE II OPSLAG CATEGORIE IV

OPSLAG VAN GOEDEREN NIII OPSLAG CATEGORIE I OPSLAG CATEGORIE III OPSLAG CATEGORIE II OPSLAG CATEGORIE IV VAN GOEDEREN NIII CATEGORIE I - flessen wijn (of andere dranken) - glaswerk - aardewerk - voedsel in blik - metalen voorwerpen - verf op waterbasis CATEGORIE III - aanstekers - kaarsen - voor gevouwen

Vertaling gerechtelijke inventaris bezittingen Omobono Sala. Cat afb. 1. Categorie VIII. Een uurwerk met een zilveren omhulsel 13,00 13,00 Vertaling gerechtelijke inventaris bezittingen Omobono Sala Cat. 8-12 afb. 1 Categorie VIII Een uurwerk met een zilveren omhulsel 13,00 13,00 Categorie IX Drie kettinghalen, een vuurtang, een en twee 7,00

Overzichtslijst artikelen Veiling AvP zat. 15 sept. 14u. Parochiehuis Van Slichtenhorststraat 81, Nijmegen (kijkochtend 15 sept u) 1 Geëmailleerd lepelrek circa 1930 openingsbod 2 Wevers olielampje (brons) ca. 1900 openingsbod 3 Tinnen kandelaar met 2 glazen kelken openingsbod 4 Tinnen tweearmige kandelaar met glazen kelken openingsbod

éénmalige verkoop per opbod

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0301 in tin met van "Vlaanderen de Leeuw" 10.00 10.00 0302 globe globe met mariabeeld 10.00 10.00 0303 van dieren figuren 96 x 37 0304 parapluhouder paraplu houder 0305 luchter

new collectionc voordeel ACTIE 01 XL Sofa LUGANO 3,5-zits met zwart houten designpoot. In stofgroep 1

new collectionc voordeel ACTIE 01 XL Sofa LUGANO 3,5-zits met zwart houten designpoot. In stofgroep 1 01 XL Sofa LUGANO 3,5-zits met zwart houten designpoot. In stofgroep 1 999 voordeel ACTIE 899 new 02 collectionc 01 XL Sofa LUGANO 3,5 zits (242 cm breed) met zwart houten designpoot, zoals afgebeeld in

Deal!c GRATIS. lookbook. 01 Stoel AIDEN. In stof Calabria met accenten in kunstleder Tatra. In 3 kleuren

Deal!c GRATIS. lookbook. 01 Stoel AIDEN. In stof Calabria met accenten in kunstleder Tatra. In 3 kleuren GRATIS lookbook Deals ga naar www.xooon.com of haal m in onze winkel! 01 Stoel AIDEN In stof Calabria met accenten in kunstleder Tatra. In 3 kleuren 149 169 01 Stoel AIDEN 169 149 in stof Calabria met

Kristallen theebus. Afm. ca. 10x7x7 cm (bxdxh). Wat slijtage zichtbaar op het metalen beslag (geen zilver). Het is een mooi en gaaf exemplaar.

Kristallen theebus. Afm. ca. 10x7x7 cm (bxdxh). Wat slijtage zichtbaar op het metalen beslag (geen zilver). Het is een mooi en gaaf exemplaar. 500 504 508 100-150 6 Zweedse glazen vazen uit de 60er jaren in diverse kleuren. De hoogste vaas (rechts) is 32 cm hoog. Kristallen theebus. Afm. ca. 10x7x7 cm (bxdxh). Wat slijtage zichtbaar op het metalen

VERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE

VERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE VERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE 1 6 donkerblauwe stoelen met leuning 2 6 donkerblauwe stoelen met leuning 3 6 donkerblauwe stoelen met leuning 4 6 donkerblauwe stoelen met leuning 5 6 donkerblauwe

DIRECTE VERKOOP AAN PARTICULIEREN VAN EXCLUSIEVE MEUBELEN

DIRECTE VERKOOP AAN PARTICULIEREN VAN EXCLUSIEVE MEUBELEN GLOBAL BUYING Globuy is de afkorting voor Global buying. De producten van Globuy worden overal ter wereld aangekocht: China, Indonesië, Thailand, India, Vietnam en zelfs Ecuador. Zaakvoerder Vincent De

Verhuur overzicht. Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW.

Verhuur overzicht. Alle genoemde prijzen zijn inclusief BTW. Verhuur overzicht Bestek B01 Vork 0.15 B02 Mes 0.15 B03 Lepel 0.15 B04 Koffie / thee lepel 0.08 B05 Gebaks vorkje 0.10 B06 Dessert lepel 0.10 B07 Taartschep 0.41 B08 Opscheplepel 0.41 B09 Opscheplepel