Download "Volgorde van verkoop december veiling 2014 (Deze verkoop valt onder de margeregeling)"

2

4 Volgorde van verkoop december veiling 2014 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Cat. nr. 15 december 2014 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur Cat. nr. 16 december 2014 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerst volgende kijkdagen zijn: zaterdag 7 en zondag 8 februari Einde inbreng: 24 januari Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 17 december en van uur donderdag 18 december en van uur vrijdag 19 december en van uur

5 Zaterdag 20 december en van uur

6 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 1 Antieke goed lopende Franse tafelklok Gesigneerd Balthazard a Paris, met geel koperen met schildpad ingelegde kast, h.92 2 Marinus Heijnes, Amsterdam, 8 maart Kaag, 12 februari 1963, Boerderij aan de Kaag, olieverf op doek, 69 x 56 Loc Loc Naar Pieters, Strand van Scheveningen, aquarel, 53 x 32 Loc Romke Faber, Landschap met boerderij en bomen, olieverf op board, gedateerd 1936, 100 x 70 5 Antiek goud gelakt Louis Seize bankgarnituur bestaande uit een 3-zitsbank en 4 bijpassende fauteuils Loc Loc Antieke Engelse mahoniehouten secretaire, h.111 x b.98 x d.54 Loc Bronzen borstbeeld van Ludwig von Beethoven, h.30 Loc Bronzen sculptuur van een Japanse krijger met geweer, h.40 Loc Romke Faber, Bosgezicht, olieverf op paneel, 28 x 18 Loc Antieke Franse gerestaureerde en goedlopende cartelklok, h.56 Loc Monogram R.F. (Romke Faber),Landschap met bomen, olieverf op doek, beschadigingen in doek, 60 x Gustavo Simoni, Rome , Romantische scène, olieverf op paneel, gedateerd 1873, 30 x 24 Loc Loc Romke Faber, Gezicht op Arnhem, olieverf op board, 31 x 19 Loc Han van Meegeren, Golgotha, olieverf op doek, 58 x 64 Loc Magnum Chât. Haut Lalande De Blaye Grand Vin Bordeaux 2012, 2x Loc Picaflores Reserva Cabernet-Sauvignon Merlot Chili 2008, 12x Loc Warre's Kings Tawny Port 4x Loc Warre's Kings Tawny Port 4x Loc Penfolds Rawsons Retreat Merlot 2008, 5x Loc Château L Argenteyre Cru Bourgeois Médoc 2006, 5x Loc Koop van 23 geel met roodkoperen miniatuur doofpotjes en twee dekseltjes Loc Koopje van 6 goud/groen gedecoreerde porseleinen Art Deco kop en schotels Loc Vuurvergulde miniatuur pendule laatste kwart 18e eeuw Loc Theo Fabergé, Devil's egg van groen kristal opgelegd met 23 kt. gouden slang en bekroond met vergulde kroon, h.12,7 compleet met zilveren bakje, vergulde applique en cassette, nr.424, gesign. en gedateerd 1986 in etui Loc Set van 4 handbeschilderde snuifflesjes in opbergdoos Loc Divers aardewerk en porselein w.o. Lladro beeld en defect Satsuma Loc Orthoceras schaal uit fossiel marmer, h.6 x b.30 x d.23 Loc Prehistorisch kaakfragment van een mosasaurus, 17 x 12 Loc Trilobiet fossiel Loc Koopje van 3 trilobiet fossieltjes Loc Koopje diverse haaien en mosasaurus tanden Loc Koop divers glas en kristal Loc Diverse wijnen, 6x Loc Diverse wijnen, 6x Loc Chat. La Baume, Syrah 2006, 6x Loc Jacobs Creek Coonawarra Cabernet Sauvignon Reserve 2009, 6x Loc Château Tourteran Cru Bourgeois Haut Médoc 2004, 6x Loc Château Latapie Grand Vin de Bordeaux 2005, 6x Loc Antiek Engels staand horloge, h.210 x b.45 x d.25 Loc Antieke haard-voorzet met borduurwerk, h.87 x b.60 Loc Rijkbewerkt met Hollandse leeuw gedecoreerde zilverkleurige etagèretafel, h.80 x b.36 x d.36 Loc

7 42 Stel blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselterrines, h.23 x b.35 x d Nieuwe donker gebeitste massief eikenhouten eetkamertafel met metaal beslag, h.78 x L.220 x d.100 Loc Loc Nieuwe in diverse kleuren leer uitgevoerde design stoeltjes met chrome poten Loc Oude Gepolychromeerde geglazuurde aardewerken Chinese Fu hond op sokkel, h Groot handgeknoopt kleed met een in bloemenvormige gedecoreerd fond, 393 x 297 (deels slijtage) 47 Mahoniehouten Empire ronde bijzettafel afgezet met vuurverguld brons beslag en afgedekt door een marmeren blad, h.84 x diam.43 Loc Loc Loc Heiltje Vollmuller, keramiek sculptuur van een stier met man, h.53 Loc Antieke mahoniehouten salon/wangentafel, h.60 x b.51 of 111 Loc Antieke mahoniehouten zuilenpendule, h.52 x b.26 x d.15 Loc Twee vuurvergulde bronzen Empire-stijl kandelaars, h.44 Loc Kristallen sculptuur van een gekleurde vis, h.36 Loc Geelkleurige opengewerkte siervaas, h.30 Loc Gekleurde glazen sculptuur van een man en vrouw, h.31 Loc Onb. meester, Gezicht op boerderij, olieverf op doek, 40 x 26 Loc L. den Esmaeker, Landschap met kerktoren, olieverf op board, 34 x 30 Loc Ond.gesign., Plassengezicht, olieverf op paneel, 20 x 15 Loc Onb.meester, Gezicht op hooiberg, olieverf op board, 33 x 25 Loc Ond.gesign., Portret van een Indiaan, olieverf op board, 38,5 x 29 Loc Jean Devaux, Duinlandschap, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Naar Koster, Bloemenbollenvelden met personen, olieverf op paneel, 17 x Bram Thielen, Koe op schilderspalet, gem.techniek, gedateerd 1993, 40 x 50 Loc Loc Ond.gesign., Bosgezicht met personen, olieverf op paneel, 34 x 27 Loc Toegeschreven aan Albert B.J. Mulder, 30-Erjaren familie in zandverstuiving, maroefle, 30 x 20 Loc Onb.meester, Vee in landschap, olieverf op paneel, 37 x 27 Loc Paul Arntzenius, Den Haag Den Haag, Rivierlandschap, maroefle, 36 x 30 Loc Wagenaar, Schepen op zee, olieverf op paneel, 16 x 11 Loc Onb.meester, Man met krant, olieverf op paneel, 17 x 13 Loc Zilveren broche ontwerp Jeroen Krabbé 6-k Kt. geelgouden brochette golfer in wit en geelgoud gezet met diamant 6-k Kt. geel/wit/rose hanger aan gouden collier 6-k Kt. gouden bedel luchtballon 6-k Kt. geelgouden set van rozetoorstekers en hanger gezet met briljant en smaragd aan geelgouden colier 6-k Kt. gouden bedel bal 6-k Kt. gouden bedel draakje 6-k Kt. geelgouden bedel ijspop 6-k Kt. geelgouden harthanger aan geelgouden collier 6-k Kt. geelgouden bedel revolver 6-k Kt. geelgoden kruisje met corpus 6-k Kt. geelgouden letterbroche 6-k Kt. geelgouden bedel bokshandschoen 6-k Kt. geelgouden bedel molen met draaiende wieken 6-k

8 83 14 Kt. geelgouden bedel bowling kegels 6-k Kt. geelgouden hanger met briljant aan geelgouden collier 6-k Naar de Regt, Huisjes met wandelaar, olieverf op doek, 47 x 33 (scheur in doek) 86 Marmeren Art Deco pendulestel met voorstelling van een man en vrouwfiguur, met parelmoer wijzerplaat 87 Antieke mahoniehouten koloniale kist met koperen beslag, h.78 x b.133 x d Antieke mahoniehouten secretaire à abattant rustend op klauwpoten, h.165 x b.97 x d.50 Loc Loc Loc Loc Smeedijzeren paraplustandaard, h.54 Loc Art Deco tafellampje met voorstelling van twee olifantjes en opaal glazen bolletje op marmeren basement Loc Palmblad beeld met houtsnijwerk hoofd en worteltakharen hoogte 200 cm Loc Oude koperen Louis Quinze-stijl 2-lichts wandkandelaars Loc Antieke grijs/groen gelakte grenenhouten Louis Seize tafel, h.75 x b.123 x d Jugendstil-stijl glas-in-lood paneel met bloemen en Franse lelie, h.51,5 x b.88 cm 95 Jugendstil-stijl glas-in-lood paneel met bloemen en Franse lelie, h.51,5 x b.88 cm Loc Loc Loc Glas-in-lood raam met voorstelling van een vlinder, h.63 x b.59 Loc Grote bronskleurige legering Art Deco sculptuur van een man met rotsblok rustend op marmeren voetstuk, h.37 x b.74 x d.19 Loc Stel Empire-stijl 2-lichts kandelaars op marmeren voetstuk, h.53 Loc Afrikaanse hoorn, h.90 Loc Metalen wandtafel met teakhouten blad, h.77 x b.147 x d.45 Loc Chinese lakwerk panelen, h.64 x b.41 Loc Antiek rijkbewerkte djati houten kamferkist, h.56 x b.104 x d. 51 Loc Teakhouten bijzettafel op metalen poot, h.75 x b.80 x d.80 Loc Teakhouten bijzettafel op metalen poot, h.75 x b.80 x d.80 Loc Klassieke bruin met zwart lederen 3-zitsbank, h.90 x b.180 x d.83 Loc Koperen skeletklok onder stolp, h.44 Loc Groen gelake houten tabouretbankje met gekleurd touwen zitting, h.43 x b.93 x d Groen gelake houten tabouretbankje met gekleurd touwen zitting, h.43 x b.93 x d Groen gelake houten tabouretbankje met gekleurd touwen zitting, h.43 x b.51 x d Groen gelake houten tabouretbankje met gekleurd touwen zitting, h.43 x b.51 x d.51 Loc Loc Loc Loc Teakhouten eetkamertafel, h.77 x L.280 x b.100 Loc Originele Loom stoelen Loc Geëtste kristallen piece de milieu op legering voet, h.54 Loc Stel massief kristallen geslepen 1-lichts kandelaars, h.32 Loc Kristallen 7-delige wijnset bestaande uit een karaf en 6 bijpassende glazen Loc Met rozen gedecoreerd porseleinen serviesdeel Loc Oostenrijks houten beeld St. Fabian met sokkeltje, h.54 Loc Zwart gelakte kandelaar, h.115 Loc Chinees vloerkleed met florale patronen en crème font(vlekken en verkleuring), 213 x 305 Loc Bronzen sculptuur van een meisje met bloemrank, h.37 Loc Wit/bordeauxrood en goud gedecoreerd porseleinen serviesdeel Loc

9 122 Rood gelakte messing etagèrekast met glasplaten, h.140 x b.76 x d.37 Loc Arita bord van Zodiac, Hond, nr.186 (1982) in origineel kistje Loc Arita bord van Zodiac, Paard, nr. 868 (1978), beperkte oplage 1000 st. in origineel kistje Loc Oud 8-kantig bijzettafeltje ingelegd met parketterie, h.78x b.48 x d.48 Loc Koopje van 2 antieke Indiase miniaturen gouache op papier Loc Koopje van 4 antieke Indiase miniaturen, gouache op papier Loc Handbeschilderde Indiase miniatuur gouache, 25 x 33 Loc Diverse Indiase miniaturen gouache op papier Loc Koopje van 6 antieke Indiase miniaturen Loc Antiek Engels staand horloge, adres Sam Pearce, Holinton, h. 200 cm Loc Eikenhouten panelenkastje, h.110 x b.70 x d.42 Loc Biscuit beeld van een Chinese visser, h.20 x b.37 x d.14 met certificaat en verpakking 134 Antiek eikenhouten staand horloge met fraai beschilderde wijzerplaat, h.217 x b.48 x d.24 Loc Loc Gekleurde glazen schemerlamp op bronzen voet, h.55 Loc Koopje van 3 antieke Indiase miniaturen, 25 x 16 Loc Indiase miniaturen met erotische voorstelling, 20 x 12 Loc Koopje van 3 antieke Indiase miniaturen Loc Bronzen sculptuur van een arend rustend op marmeren voetstuk, h.51 Loc Stel in Boulle techniek uitgevoerde 6-laden kastjes, h.110 x b.47 x d.37 Loc Bronzen Boeddha hoofd, vermoedelijk Ceylon, ca , 32 Loc Handbeschilderde Indiase miniatuur gouache, 41 x 27 Loc Koopje van 3 diverse Indiase miniaturen met teksten Loc Onb.meester, Diverse personen en Boeddha's, gouache, 30 x 35 Loc Handgesigneerd op zijde geschilderde Chinese voorstelling van een landschap, 28 x 23 Loc Onb.meester, Poldergezicht, olieverf op doek, 40 x 31 Loc Johannes Eerdmans, Stilleven met kersen, olieverf op paneel, 17 x 12 Loc Oud smeedijzeren wijnrek, 150 flessen, met afsluitbare hekken Loc Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x Loc Lustau PX Sherry, een vintage portachtige dessertwijn, 4x Loc Lustau PX Sherry, een vintage portachtige dessertwijn, 4x Loc Chat. La Baume, Syrah 2006, 6x Loc Kt. geelgouden bedel microfoon 6-k Kt. geelgouden bedel halter 6-k Kt. geelgouden graveerplaatje 6-k Kt. geelgouden hanger aan gelgouden collier 6-k Kt. geel/witgouden strakke klapoorbellen eengeheel met het oor 6-k Kt. geelgouden hanger aan geelgouden collier 6-k Kt. geelgouden hanger slakkenhuis gezet met briljant aan geelgouden collier 6-k Kt. geelgouden bedel vis 6-k Kt. geelgouden oorstekers 6-k Kt. gouden broche bezet met parel 6-k Kt. geelgouden ring bezet met steen 6-k Kt. gouden ring vol bezet met briljant (de scheen is uit vorm) 6-k Gouden herenzegelringen 6-k Koopje sloopgoud, etc. 6-k Koopje diverse sieraden w.o. goud 6-k

10 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs Kt. witgouden ring met saffier en oud slijpsel diamant 0.25ct, rm: k Basterd Cabernet Sauvignon 2012, 6x Loc Chops and Burgers Bordeaux Merlot-Cabernet Sauvignon 2012, 6x Loc Pinot Blanc Prestige Cave Beblenheim Alsace 2012, 6x Loc Les Dauphins Réserve Côtes du Rhône Blanc 2013, 6x Loc Pinot Blanc Prestige Cave Beblenheim Alsace 2012, 6x Loc Les Dauphins Réserve Côtes du Rhône Blanc 2013, 6x Loc Chops and Burgers Bordeaux Merlot-Cabernet Sauvignon 2012, 6x Loc Indomita Galope Maipo Valley Chile 2008, 6x Loc Blauw gelakte teakhouten plantentafels, h.114 Loc Bronzen sculptuur van een surrealistisch persoon op marmeren voetstuk, h.43 Loc Naar Hordijk, Zittend naakt, sepiatekening, 50 x 32 Loc Naar Weissenbruch, Zeilboten met ruiter te paard, aquarel, 48 x 30 Loc Ingelegde notenhouten bijzettafeltje, h.62 x b.53 x d.56 (restauraties) Loc Zandstenen sculptuur van een zittende Guanyin op een lotusbloem, h.70 Loc Moderne bronzen sculptuur van een Amazone, h.110 x b.140 Loc Diverse Indiase miniaturen, gouache op papier Loc S. Dali, Mort par Violence, no 83/350, houtgravure, 62 x 54 Loc Eikenhouten schoorsteenpendule Loc Wit gelakte etagère-tafel met 3 afneembare bladen, h.90 x b.100 x d.50 Loc Gepolychromeerd teakhouten blok op wielen, h.46 x diam.60 Loc Gepolychromeerd teakhouten blok op wielen, h.46 x diam.60 Loc Bronzen sculptuur van een naakte dame op marmeren sokkel, h.75 Loc Bronzen Chinese vaas met vogels, draken, takken en handvatten i.v.v. olifantenkop, 19e eeuw 192 Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van lotusbloem, h.51,5 x b Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van lotusbloem, h.51,5 x b.87 Loc Loc Loc Oud beschilderd bedbankje, h.45 x b.92 x d.30 Loc Eikenhouten zuiltje, h.52 x b.28 x d.28 Loc Oude rijk bewerkte kist, h.38 x b.72 x d.35 Loc Smeedijzeren kolenbak Loc Koopje van 5 antieke porseleinen biscuit beeldjes van danseressen Loc Koop van 2 gegraveerde dekselvazen en dikwandige schenkkan met tin oxidatie Loc Koopje van diverse Swarovski beeldjes Loc Gepolychromeerde bronzen sculptuur van twee zwanen rustend op marmeren voetstuk, h.13 x b.19 x d.10 Loc Antiek porseleinen dekselvaas, Canton, China, 19e eeuw Loc Bamboe medicijncontainer, Karo-Batak, Sumatra Loc Gelobd porseleinen kommetje, China, 19e eeuw en blauw/wit porseleinen flesje en dop 205 Geglazuurd porseleinen beeld van oude man met ton en polychroom porseleinen beeld van man, China, 19e eeuw Loc Loc Benen Okimono, gesign., 19e eeuw Loc Ivoren netsuké van oude man met paardje, Japan Loc Ivoren beeldje van visser met jongen op sokkel, China, 19e eeuw, 10 Loc

11 209 Koop Aziatica: penselenbakje, China, blauw/wit porseleinen flesje met dop, bronzen beeldje van Hindu god en Sawankhalok pul met oortjes (4x) Loc Chinese sculptuur van jongen met draak Loc Chinees Yixing trekpotje met salamander op boom Loc Koopje divers cloisonné, etc. Loc Imari porseleinen vaas Loc Chinees Yixing trekpotje (zonder oor) Loc Antieke aardewerken flesjes i.v.v. twee apen Loc Koopje van 2 spekstenen en een ivoren sculptuur van een staande mannen Loc Scheef Chinees Yixing trekpotje Loc Notenhouten tafelklok Loc Wit plateel beeldje van een olifant, Hille Zaandam, h.11 Loc Koopje van een koperen inktstel en diverse tegeltjes Loc Surrealistische bronzen sculptuur van een staande vrouw rustend op marmeren voetstuk, h Antiek rijkbewerkt rond dekseldoosje met afbeelding van vrouwenhoofd, h.5 x diam.9 Loc Loc Lladro porseleinen beeld van een zittend meisje met vogels, h.35 Loc Bronzen sculptuur van gestileerde dame rustend op marmeren voetstuk, h.25 Loc Bronzen beeld van een vrouw met kind, h.29 Loc Bronzen sculptuur van een zittende dame rustend op marmeren voetstuk, h.20 Loc Bronzen beeld van grootmoeder, moeder en kind, vroeg 20e eeuw, h.33 Loc Aan de onderkant gesigneerde Chinese koperen pot met drakendecoraties, h Unieke porseleinen schaal, roodbruin fond met blauw en een blauw medaillon met karper, 19e eeuw, Japan diam. 27 Loc Loc Benen beker met decoratie van vrouwen, h.10,5 Loc Benen theepotje Loc Legering sculptuur van een leeuw rustend op marmeren voetstukje, h.18 Loc Antiek Japans ivoren beeldje van een man met waaier, h.15 Loc Antiek ivoren beeldje van een man met mand, h.17 Loc Antieke fraai gesneden benen lepel, Afrika Loc Koopje van 2 beursbeugeltjes, voorsnijset, schaaltje met munt, reisikoon, opener, parfumflacon met zilveren dop, porseleinen beeldje en 2 portretminiatuurtjes Loc Kt. bicolor ring met briljant 0.15ct rm:17 6-k Kt. geelgouden rijring met briljanten 0.28ct rm: k Kt. geelgouden ring met saffier en oud slijpsel diamanten 0.43ct rm:17 6-k Kt. witgouden rijring met blauwe topazen en 8 kant geslepen diamanten 0.16ct rm: k Kt. witgouden hele alliance met briljanten 1.26ct rm: k Kt. witgouden ring met robijn en briljanten 0.27ct rm: k Kt. bicolor ring met briljanten 0.04ct rm:18 6-k Kt. witgouden ring met blauwe topaas en briljant 0.18ct rm: k Kt. witgouden hele alliance met briljanten 1.60ct rm:16 6-k Kt. geelgouden zegelring met familie wapen rm:16 6-k Kt. witgouden ring met briljanten 0.68ct rm:17 6-k Kt witgouden ring met briljanten 0.81ct. rm: k Kt. witgouden rozetring met saffier en briljanten 0.45ct rm: k

12 Kt. geelgouden ring met briljanten 0.03ct rm:18 6-k Kt. witgouden ring met saffier en briljanten 0.06ct rm: k Kt. geelgouden ring met baquette geslepen en briljant geslepen diamant 1.20ct rm: k Kleine glas-in-lood raampjes, 28 x 21 Loc Klein Chinees bijzettafeltje, h.42 Loc Koperen blokkenbak Loc Notenhouten bijzettafeltje met lade, h.66 x b.55 x d.33 Loc Antieke latjestheestoof met koperen ketel Loc Koopje van twee Murano kristallen vazen met diverse kleine dierfiguren Loc Acht met bloemen handbeschilderde glazen, h.21,5 Loc Antoine Bofill ( ), La comparaison, bronzen met goud patiem sculptuur rustend op albasten voetstukje, ca. 1920, h.23 (inclusief sokkel) Loc Stel kristallen geelkleurige parfumflacons, h.12 Loc Helène, Holland gouda bloempot Loc Maurits Cornelis Escher ( ), gelithografeerd 20-kantig blikken trommeltje zgn. icosaëder, met veelkleurige afbeelding van schelpen en zeesterren. Gemaakt ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van N.V. De Vereenigde Blikfabrieken. 264 Gepolychromeerd porseleinen beeld van een ruiter van de Spaanse Rijschool te Wenen (Spanische Hofreitschule, Wien). De fabrikant is Augarten Wien, h Gepolychromeerd porseleinen beeld van een ruiter van de Spaanse Rijschool te Wenen (Spanische Hofreitschule, Wien). De fabrikant is Augarten Wien, h.30 Loc Loc Loc Wit porseleinen botervloot op schotel Loc Ovaal miniatuurtje ingelegd met parelmoer Loc Ovaal miniatuurtje ingelegd met parelmoer Loc Gepolychromeerde met gouden accenten Empire koffiepot en met landschap decoraties 270 Antiek Russisch geslepen kristallen theebusje met afsluitbare koperen monturen 271 Met parelmoer opgelegde lipstickhouder, parfumflacon en poederdoos met spiegel Loc Loc Loc Hoornen vis op mica basement Loc Koopje van 3 Delftse tegels (1 defect) Loc Antiek ivoren inktstel rustend op marmeren blaadje met twee kristallen inktpotjes met zilveren deksel (deksel ontbreekt) 275 Bronzen Art Deco sculptuur van een gestileerde hond op marmeren basement, h.12 Loc Loc Wit marmeren Empire zuilenpendule met vuurvergulde wijzerplaat, h.40 Loc G. Oppel, gepolychromeerde aardewerken jaren '20 sculptuur van een vrouw met kat, h.28 Loc Meerkleurig kristallen sculptuur van een stier, h.16 Loc Gepolychromeerd porseleinen beeldje van een vrouw met bloemenranken, h.27 Loc D. Charol, Rosenthal Art Deco sculptuur van een staande vrouw, h.35 Loc Koopje van 11 diverse antieke Roemer glazen Loc Cloisonné 3-delig stelletje Loc Celadon dekselpotje i.v.v. Foo hond, h.11 Loc Oud koperen zittend Boeddha beeldje, h.11 Loc Drie mammoet ivoren netsukés Loc Aardewerken wandplaquette van vogel in kooi, Tiggelaar Loc

13 287 6 Diverse miniatuur cloisonné vazen Loc Bronzen beeld van een vrouw, h.27 Loc Koopje divers blauw gedecoreerd Chinees porselein Loc Onb.meester, Bronzen hoofd rustend op marmeren voetstuk, h.50 Loc Tiffany-stijl glas-in-lood schemerlampje met Engelse stekker en fitting, h.57 Loc Groot gepolychromeerd bord met reliëf, 55 x 50 Loc Naar vd Bilt, Dame in interieur, aquarel op papier, 44 x 23 Loc Bronzen Romeinse gereedschappen, 3e/4e eeuw, L.19 Loc Rood lak sculptuurtje van Hotei en sculptuurtje van monnik, Japan en wit jade sculptuurtje van Guanyin, China 296 Geel Peking glasvaasje met decor van draken, Imari wand sierschotel, Sawan- Khalok pul en een terracotta kopje Loc Loc Romeins helder glazen flesje, 2e/3e eeuw, vondst Jordanië, h.5 Loc e Eeuwse glazen fles met bandwerk en irrisatie, bodemvondst, h.13,5 Loc Romeins glazen ungunetarius, 2e/3e eeuw, vondst Jordanië, h.9,5 Loc Romeins glazen flesje met verticale glasribben, 2e/3e eeuw na Chr., h.7 Loc Lichtrood gevlamd glazen snuffbottle met carneool stopper, blauw wit porseleinen olieflesje en porseleinen vogel (fluitje), China, 19e eeuw 302 IJzerhouten netsuké's van aap met jong en aap met octupus, ivoren olifantje en 2 diverse ivoren miniatuurtjes 303 Ivoren beeldje van hoogwaardigheidsbekleder met boek en staf, China, 19e eeuw Loc Loc Loc Ivoren beeldje van man met scepter, China, 19e eeuw, 10 Loc Oude bronzen olielamp, bronzen betelnoot container, Zuid India, 19e eeuw Loc Indonesisch fraai gestoken Garuda beeld, h.22 Loc Bronzen staande Guanyin, h.34 Loc Antiek bronzen Chinees wierookpotje, h.15 Loc Porseleinen wijnkan met platte deksel met decor van bloemen en karakters, China, 19e eeuw, 13 Loc Rode lak kommetjes met handbeschildering op goud fond, Japan Loc Bronzen Art Deco beeldje van een danseres rustend op marmeren voetstukje, h Zwart glazen snuffbottle met wit overlay en carneool stopper en licht rode snuffbottle met carneool stop, China, 19e eeuw 313 Koopje van porseleinen kommetjes z.g.n. Pimpelkens, China, 17e eeuw, (zeevondst, 5 grote en 3 kleine) Loc Loc Loc Chinees porseleinen dekselbakje met landschapdecoraties Loc Koop van 12 geel met roodkoperen miniatuur doofpotjes Loc Koopje prehistorische haaien- en mosasaurustanden Loc Antieke koud geschilderde Weens bronzen beeldjes van salamanders Loc Koopje divers kleingoed Loc Koop divers kleingoed, etc. Loc Beschilderde tinnen kraankan met melkkan en suikerpot op dienblad Loc Zwart 4-strengs armband met 14 kt. slot 6-k Collier bezet met gestoken bloem van granaat en jade en parels 6-k Bloedkoralen 3-strengs armband met 14 kt. gouden steekslot 6-k Malachiet met parel collier en armband met goud op 1e gehalte zilveren sloten 6-k Granaten met parel collier en armband met goud op 1e gehalte zilveren sloten en 2 oorclips 326 Parel met amethist collier met 14 kt. gouden hanger, 14 kt. slot en veertien 14 kt. gouden bolletjes 6-k k Hematiet collier met 14 kt. gouden slot en vijfentwintig 14 kt. gouden bolletjes 6-k

14 328 Gouden broche bezet met bloedkoraal, 19e eeuw 6-k Camee broche/hanger in 18 kt. gouden montuur 6-k Kt. gouden broche met 3 bloedkoralen 6-k Limoge portretminiatuur in 18 kt. gouden montuur 6-k Kt. gouden hanger bezet met turkoois 6-k Kt. witgouden ring bezet met saffier en 6 briljanten 6-k Kt. gouden oorknoppen bezet met parel 6-k 50-70

15 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs Kt. gouden oorknoppen bezet met parel 6-k Kt. gouden hanger bezet met granaat 6-k Oud bronzen Art Nouveau bureaulampje met groen glazen kapje Loc Ond. Gesign., Duingezicht, olieverf op doek, 38 x 28 Loc H. van Leeuwen, Geitje in de tuin, olieverf op paneel, 40 x 30 Loc Onb.meester, Rustende man aan de rivier, olieverf op paneel, 25 x 19 Loc J. Polderman, Landschap met personen, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Ond.gesign., Oorlogschepen op zee, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Onb.meester, Rivier met bruggetje, olieverf op doek, 26 x 20 Loc Chinese kist/kast met open onderstel, h.82 x b.76 x d.48 Loc J.G. Vogel, , Man lopend op bospad, olieverf op doek, 36 x 48 Loc K. Riské, Landschap met man, olieverf op paneel, 32 x 26 Loc Jean Berger, Berglandschap met wandelaar en kasteel, olieverf op doek, Loc Ond.gesign., Bomen aan het water, olieverf op board, 23 x 30 Loc Ond.gesign., Gezicht op molen van Harlingen, aquarel, gedateerd mei 1942, 34 x 22 Loc Jan Bonneke, Bosgezicht, olieverf op paneel, 28 x 20 Loc Goudgelakt geboldeerde 2-laden commode, h.83 x b.120 x d.55 Loc Stel kristallen dekselbokalen op voet, h.50 Loc Polychroom metalen pompoenvormige schemerlampvoet met gele kap, h Louis Vlier, Portret van een heer, olieverf op board, gedateerd 1878, 20 x Nagy Ernö, Hongarije Hongarije, Ganzen en kippen verkoopsters, olieverf op doek, 50 x 60 Loc Loc Loc Ond.gesign., Vrouw op wintersbospad, olieverf op doek, 36 x 32 Loc Gaston Wallaert, Landschap, olieverf op board, 33 x 25 Loc Hollandse School, Familie in schuur, maroefle, 19e eeuw, 42 x 53 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellampje met twee fotolijstjes en matglazen groen gemarmerde bol Loc Antieke notenhouten Vertico met lade, h.135 x b.95 x d.45 Loc Grote koop aardewerken en porseleinen schotels Loc Handgeknoopt kleed, 200 x 300 Loc Bronzen groep van een haan met kippen, h.h.26 x b.36 x d.22 Loc Groen marmeren coupe afgezet met koperen monturen en sfinxen, h.54 Loc Marmeren lelievormige schaal, h.6 x diam.40 Loc In Pietra Dura techniek uitgevoerde marmeren tafel rustend op metalen onderstel, h.85 x b.200 x d.100 Loc Onb.meester, Winterbosgezicht, olieverf op paneel, 30 x 23 Loc Spetter, Landschap, olieverf op paneel, 48 x 34 Loc Onb.meester, Dorpsgezicht met kerk, Olieverf op paneel, 34 x 24 Loc Michau, Portret van een jongen, maroefle, gedateerd 1944, 33 x 41 Loc Onb.meester, Stilleven met flessen, olieverf op board, 30 x 30 Loc Naar Tromp, Sleetje rijden, maroefle, 28 x 20 Loc Simon van den Berg, Overschie Arnhem, Geitje, olieverf op paneel, 19 x 15 Loc Fancine, Strandgezicht, olieverf op doek, 21 x 31 Loc Antiek Engels notenhouten 1-deurs vitrinekastje, h.126 x b.58 x d.31 Loc Koopje divers kleingoed w.o. likeurstel, spiegeltje, Chinees beeld, etc. Loc

16 377 Koopje van 8 diverse gemberpotten, twee zonder deksel Loc Koopje divers kleingoed, hoorn des overvloeds, 2 karaffen, divers bijoux, etc. Loc Ond. Gesign., Stadsgezicht met personen, olieverf op paneel, 40 x 30 Loc Andries Verleur, Ophaalbrug, maroefle, 46 x 26 Loc A. van Leeuwen, Stadsgezicht met afgemeerde tjalk, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Onb.meester, Boom in landschap, maroefle, 21 x 18 Loc Blauw/wit gedecoreerde dekselvaas, vroeg 19e eeuw, ca.h.46 (restauraties en chip) 384 Antieke mahoniehouten 4-deurs kast, waarvan 2 deuren beglaasd, Holland circa 1840, h.150 x b. 100 d Antieke vuurvergulde bronzen pendule met een vrouw met spinnewiel, Frankrijk ca. 1840, H. 38 Loc Loc Loc Handgeknoopt Tabriz kleed, 300 x 400 Loc Teakhouten eetkamertafel, h.77 x L.280 x b.100 Loc Crèmekleurig serviesdeel afgezet met rozen en een zwarte rand Loc Kristallen 18-delig drinkservies Loc Patchwork eetkamerstoelen Loc Koopje divers kleingoed w.o. Koperen Jugendstil fruitschaal met kristallen binnenbak, 2 kristallen vazen en een aardewerken onderzetter Loc Beschilderd metalen haard voorzet, h.88 x b.69 Loc Rijkbewerkt houten krukje Loc Antieke latjestheestoof met koperen ketel Loc Notenhouten 3-laden kastje, h.60 x b.51 x d.32 Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen tuinzetel, h.46 Loc Notenhouten salontafel met 2 laden en afgedekt door een lederen blad, h.54 x b.97 x d.50 Loc Antieke rood met geel koperen doofpot Loc Rood met geel koperen doofpot Loc Antieke latjestheestoof met koperen ketel Loc Notenhouten 3-laden kastje, h.72 x b.40 x d.28 Loc Château Les Granges de Rothschild, in originele kist 2008, 6x Loc Kist met 6x Château Grands Chénes Cru Bourgeois Médoc 2009 Loc Château La Tulipe de la Garde, Ilja Gort, Limited Editon 2003 in originele kist, 12x Loc Kt. gouden ring bezet met streep agaat 6-k Kt. gouden ring bezet met 30 briljanten 6-k Kt. gouden ring bezet met briljant 6-k Kt. gouden horlogeketting, 19e eeuw 6-k Kt. gouden broche met camee 6-k Kt. gouden oorknoppen bezet met parel 6-k Kt. gouden broche bezet met turkoois, 16 gr. 6-k Kt. geel gouden rijring 0.18ct rm:16 6-k Kt. bicolor rozetring met briljanten 0.40ct rm:17 6-k Kt. witgouden solitair ring met briljant 0.07ct rm:17 6-k Kt. witgouden ring met briljanten 0.10ct rm:17 6-k kt. geelgouden solitair ring met briljant 0.30ct rm:17 6-k Kt. witgouden dubbel solitair ring met briljanten 0.22ct rm:17 6-k Kt. witgouden ring met 8 kant geslepen diamanten 0.15ct rm: k Kt. witgouden ring met robijntjes en briljanten 0.25ct rm:18 6-k Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamant 0.01ct rm: k 35-50

17 421 Kist met Château Bourna Lescours St. Emilion Grand Cru 2006, 6x Loc Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een lotusbloem, h.54,5 x b.88,5 cm 423 Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een lotusbloem, h.54,5 x b.88,5 cm Loc Loc Houten wanddecoratie i.v.v. een hoofd, 42 x 26 Loc Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een bloemenvaas, h.55 x b.88,5 426 Jugendstil-stijl glas-in-lood raam met voorstelling van een bloemenvaas, h.55 x b.88,5 Loc Loc Antiek glas-in-lood raampje, h.40 x b.83 Loc Château Vieux Lartique, Grand Cru St. Emilion 2006 in org. kist Loc Chât. Fonréaud, Cru Bourgeois Medoc, in org. kist, '05 3x en '06 3x Loc Château Larose Trintaudon Cru Grand Médoc 2006, in org. kist, 6x Loc Miolo Tarsila Gamay Brasil in kist 2014, 6x Loc Gerke, Stadsgezicht met gracht, olieverf op doek, 39 x 29 Loc C. de Wout, Besneeuwd landschap, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Bol, Landschapje met boom, olieverf op paneel, 20 x 13 Loc Ond.gesign., Heidegezicht met bomen, olieverf op doek, 40 x 28 Loc Louis Vraneken, Afgemeerde schepen bij nacht, olieverf op doek, 74 x 50 Loc Stel kristallen schemerlampen met witte kap, h.60 Loc Boheems kristallen fruitschaal Loc Antieke eikenhouten tantalus met drie kristallen karaffen en pleet monturen Loc Met bloemen gedecoreerd in hoog glans afgewerkt gepolychromeerd Chinees 4-deurs dressoir met 4 laden, h.88 x b.192 x d.45 Loc Ond.gesign., Kindjes in de schuur met konijn, olieverf op paneel, 25 x 20 Loc Onb.meester, Geiten in de schuur, olieverf op paneel, 24 x 19 Loc Onb. Meester, Kustgezicht, maroefle, 27 x 17 Loc Ond. Gesign, Landschap, olieverf op paneel, 25 x 35 Loc Naar Maris, Koeien in landschap, olieverf op doek, 48 x 40 Loc Klaver, Boerderijgezicht, olieverf op board, 38 x 27 Loc E. Schoonvoore, Dame met hondje, olieverf op paneel, 38 x 20 Loc Antieke deels wortelnoten met mahoniehouten vitrinekast met parelgrijze bekleding, h.ca.227 x b.110 x d.50 Loc Chinees opengewerkt houten lijst, 25 x 19 Loc Bronzen Art Nouveau-stijl sculptuur van een vrouw als 1-lichts kandelaar, h.35 Loc Grote Gouda Holland, steelvaas, h.35 Loc Plateel oorvazen, Regina Gouda Holland, h.23 Loc Antieke eikenhouten rijk bewerkte tafelklok, h.50 Loc Houten sculptuur van naakte zittende vrouw Loc Koopje divers kleingoed Loc Oude koperen brandweerspuit, Engeland, mei 1973 Loc Koopje divers Makkum aardewerk (6x) Loc Onb.meester, Kerkje in landschap, olieverf op paneel, 24 x 18 Loc Van Byk, Portret van een visser, olieverf op doek, 38 x 28 Loc Onb.meester, Landschapje, maroefle, 23 x 14 Loc Onb.meester, Indiase schone, gouache op papier, 15 x 10 Loc Fedor van Kregten, Koeien in landschap, olieverf op doek, 30 x 40 Loc A.B. Lulofs, Landschap, olieverf op board, 33 x 17 Loc Een stenen gebeeldhouwde groep giraffen bij bomen h.80 cm, klein defect Loc

18 465 Monogram B., Koe in landschap, olieverf op doek, 43 x 30 Loc Naar Maris, Koeien in landschap, olieverf op paneel, 21 x 8,5 Loc Antieke met bloemmahoniehouten belijmde commode met een defect marmeren blad, h.110 x b.125 x d.60 Loc Tafellampje op glazen voet met wit gematteerde glazen kap, h.40 Loc Stel kristallen dekselbokalen, h.50 Loc Ond.monogram, IJsgezichtje, olieverf op paneel, 22 x 17 Loc Ligthart (pseudoniem van Jan Simon Knikker, ) Montelbaanstoren te Amsterdam, olieverf op doek, 30 x 40 Loc Naar Bouter, Koeien aan de slootkant, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Ond.gesign., Koeien in het water, olieverf op doek, 46 x 61 Loc Onb.meester, Vennetje in het bos, olieverf op paneel, 29 x 14 Loc Antieke mahoniehouten Empire fauteuil met groene stof bekleed Loc G. Wijngaarden, Stilleven met platenhoes, portret van Annie Lennox en een foto, gedateerd 1990, olieverf op board, Loc Antiek hand beschilderde Indiase miniatuur gouache, 23 x 14 Loc Oude opengewerkte koperen kandelaar met kaars, h.56 Loc Met Kelim stof bekleed armfauteuiltje Loc Met Kelim stof bekleed armfauteuiltje Loc Met Kelim stof beklede tabouret rustend op wielen, h.35 x b.71 x d.55 Loc Oude notenhouten ronde zuilen, h.225 x b.40 x d.40 Loc Stel grote 6-lichts kandelaars gedragen door vrouwen rustend op marmeren voetstuk, h.102 Loc Ingelegde niervormige etagèretafel met laden, h.80, b.80 x d.45 Loc Religieuze achterglas schildering, 32 x 28 Loc Polychroom houten mytisch beeld, Bali, 19e eeuw, 32 Loc Grijs gecraquelleerde en bruin geglazuurde Ming pullen, 16e/17e eeuw Loc Blauw/wit porseleinen flesjes, China, 19e eeuw Loc Kt. witgouden ring met briljanten 0.18ct rm:18 6-k Kt. bicolor ring met saffier en 8 kant diamanten 0.01ct rm: k Kt. witgouden solitair ring met briljant 0.10ct rm:17 6-k Kt. bicolor ring met 8 kant geslepen diamant 0.02ct rm:17 6-k Kt. bicolor ring met saffier en 8 kant geslepen diamant 0.01ct rm: k Kt. geelgouden ring met granaat rm: k Kt. witgouden ring met robijntjes en briljanten 0.39ct rm: k Kt. geel gouden ring met briljanten 0.30ct rm:16 6-k Kt. geelgouden ring met saffier en briljant 0.44ct rm: k Kt. witgouden hele alliance met briljanten 0.79ct rm: k Kt. witgouden ring met amethist en 8 kant geslepen diamant 0.28ct rm: k Kt. witgouden ring met smaragd en briljant 0.10ct rm: k Kt. geelgouden ring met onyx/blauwe topaas/ citrien en 8 kant geslepen diamant 0.28ct rm: k

19 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs Kt. witgouden hele alliance met briljanten 0.64ct rm: k Kt. witgouden solitiar ring 0.10ct rm: k Kt. bicolor rozetring met briljanten 0.50ct rm:17 6-k Antiek houten sculptuur van Boeddha zittend met rechter hand in Abhayamudra met resten van verguldsel, Cambodja, 19e eeuw Loc Gekleurde glazen sculptuur van een zwaan, h.26 Loc Bamboe medicijncontainer Karo-Batak, N. Sumatra, blauw/wit porseleinen schaaltje op standaard en Chinese kom (reparaties), 19e eeuw Loc Blauw/wit porseleinen Arita kraagvaas, Japan, 31 Loc Blauw/wit porseleinen kom, met decor van 3 wijsgeren bij boom, K'ang-Xi, China Loc Polychroom houten mytisch beeld, Bali, 19e eeuw, 40 Loc Antieke grijze Celadon vaas op houten sokkel, h.25 (incl.sokkel) Loc Stel poeder blauw porseleinen dekselvaasjes, Satsuma vaasje en gelobd Imari kom, Meiji Loc Fossiel met orthoceras en goniatiet, h.35 Loc Kristallen meerkleurige sculptuur van een papegaai op tak, h.32 Loc Gelobde Imari en Imari gold borden (2x) Loc Bronzen sculptuur van Avelo-Kiteshvara, Parvati, staande in tribangka, Nepal, 42 Loc Imari porseleinen vierkante schotel Loc Bronzen siervaasje, Meiji, Japan Loc Zwart gepatineerde bronzen Boeddha zittend in Dyana-mudra, Chieng-Saeinstijl, 28 Loc Spekstenen Foo honden, h.13 Loc Oud Imari schenkkannetje op opengewerkte sokkel, Japan Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen kommen (deels defect) Loc Imari porseleinen bordje Loc Chinese Blanc de Chine Guanyin, h.26 Loc Blauw porseleinen kommen en 7 schotels Loc Blauw/wit porseleinen kop en schotels, China (chipje) Loc Koop diverse beelden w.o. soapstone en brons Loc Oude gietijzeren sculptuur van een hond, h.26 x b.23 Loc Koopje divers aardewerk, porselein en kristal Loc Marmeren Art Deco meisjesborstbeeld op sokkel, h.20 Loc Stel gesneden houten hoofdjes van man en vrouw, Afrika Loc Koopje divers kleingoed wo. een Art Deco tafelstuk van een pauw op marmeren voetstuk, Loc Divers tinnen schaakstukken in kistje Loc Oude klarinet (restauraties) Loc Bruin gepatineerd brons beeldje van een man met hond, h.13 Loc Chinese kommen, 18e eeuw, V.O.C. de Batavia Loc Koopje van een antiek ivoren schaakspel, lakwerk doos met fiches, blokken bouwdoos, etc. Loc Offwhite gelakt grenenhouten nachtkastje, h.90 x b.40 x d.32 Loc Gekleurd glazen Art Deco lampje Loc Antiek notenhouten grammofoonkastje, h.98 x b.51 x d.34 Loc Bronzen sculptuur van een danseres op rood marmeren voetstuk, h.60 Loc Oude met intarsia ingelegde schemerlamp Loc Jan Ligtfoot, 1805, Berglandschap met brug over rivier, aquarel, 26 x 40 Loc

20 544 G. Braque, Stilleven met duif, litho Henri Deschamps, 39 x 48,5 Loc J.N. van Dokkum, Meisje in de kerk, lithografie, 40 x 30 Loc Zwart glazen Art Deco vaas ingelegd met metalen vogels Loc Antiek eikenhouten beeld van Maria met kind op bijpassende sokkel, h.61 Loc Grenenhouten 1-deurs kastje h.140 x b.60 x d.40 Loc Oud mahoniehouten harptafeltje met 2 laden, h.82 x b.45 x d.35 Loc Set van 4 kristallen wijnkaraffen in bijpassende houten kist Loc Chrome verstelbare bijzettafel met glasplaat naar Eileen Gray, h.67 x b.50 x d Antieke mahoniehouten vierkante coulisse eetkamertafel (zonder tussenbladen), h.75 x L.120 x b Antieke blauw gedecoreerde Japanse plooischotels met kartelrand, diam. 41 Loc Loc Loc Goudkleurige meerarms kandelaar rustend op marmeren voetstuk, h.105 Loc Elsina Gruhn-Daalman, Brunssum 1935, Landschap, maroefle, 30 x 24 Loc Ricazi, Besneeuwde daken, maroefle, 35 x 27 Loc Ferdinand Ernst Lintz, Den Haag Den Haag, Bosgezicht met paarden en een "Malle Jan", aquarel, 52 x 37 Loc Onb.meester, Stadspark met personen, olieverf op paneel, 24 x 20 Loc Ond.gesign., Schapen en kippen in landschap, olieverf op paneel, 23 x 18 Loc A.Seegeis, IJsgezichtje, olieverf op paneel, 17 x 15 Loc M. Galmaan, Koeien in landschap, olieverf op doek, gedateerd 2004, 30 x Gepolychromeerde metalen sculpturen van mannen met torso als kandelaars, h Met bloemen gedecoreerde in hoog glans afgelakte groenkleurige Chinese 2- deurs kast met lade, h.164 x b.72 x d Met bloemen gedecoreerde in hoog glans afgelakte groenkleurige Chinese 2- deurs kast met lade, h.164 x b.72 x d.40 Loc Loc Loc Loc Polychroom gedecoreerde porseleinen drakenvaas, 19e eeuw, h.47 Loc Ond.gesign., Winterlandschap met schaapsherder en kerktoren, olieverf op paneel, 40 x 49 Loc Ond.gesign., Gezicht op sluis, olieverf op paneel, 39 x 33 Loc C. Smit, Dames op het land, olieverf op paneel, 18 x 10 Loc Ond.gesign., Wasvrouw in tuin, olieverf op paneel, 18 x 13 Loc Daniel Pierrot Schaearbeek, , Herfstlandschap, olieverf op board, 41 x 32 Loc Ond.monogram, Rustende koe, olieverf op paneel, 28 x 18 Loc A. Moltens, Bootje voor een boerderij, olieverf op doek, 22 x 18 Loc Kt. geelgouden broche met saffier en briljanten 0,20ct 6-k Kt. witgouden oorhangers met blauwe topaas en briljanten 0,17ct 6-k Kt. witgouden rozet oorknoppen met saffier en briljanten 0,48ct 6-k Kt. geelgouden oorknoppen met 8 kant geslepen diamant 0,01ct 6-k Kt. witgouden oorhangers met robijntjes en briljanten 0,99ct 6-k Kt. witgouden rozet oorknoppen met blauwe topaas en briljanten 0,52ct 6-k Kt. bicolor oorclips met briljanten 0,26ct 6-k Kt. en 2e gehalte zilveren broche met zwarte emmaille en roosgeslepen diamanten 0,80ct 6-k Kt. geelgouden rijring met briljanten 0.10ct rm:16 6-k Kt. witgouden ring met robijnen en 8 kant geslepen diamanten 0.16ct rm: k Kt. geelgouden hele alliance met briljanten 1.01ct rm:17 6-k

21 Kt. geelgouden ring met koraal rm:19 6-k Kt. witgouden ring met tape geslepen diamant en briljant 0.40ct rm:17 6-k Kt. geelgouden ring hele alliance met briljanten 0.80ct rm:18 6-k Kt. geel gouden ring met briljant 0.14ct rm:18 6-k Kt. geelgouden ring met granaat rm:19 6-k Naar Ensor, Doodshoofd, gemengde techniek op papier, 17 x 11 Loc Ond.gesign., Boederijen in winterlandschap, olieverf op paneel, 44 x 18 Loc Onb.meester, Paard, sepia op papier, 23 x 17 Loc Monogram J.v.G., Carnaval Amsterdam, gem.techniek op papier, 23 x 17 Loc Onb.meester, Abstract, gem.techniek op papier, 17 x 12 Loc Onb.meester, Straatje met huisjes, olieverf op doek, 39 x 29 Loc A. van Heiden, Havengezicht, olieverf op doek, 80 x 60 Loc Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek Loc Antieke mahoniehouten trumeau afgedekt door een marmeren blad met pilaren van sfinxen, Holland ca. 1820, h.81 x b.84 x d Stel goud vergulde bronzen Empire-stijl 6-lichts kandelaars gedragen door engelen, h Bronzen sculptuur van een liggende man rustend op marmeren voetstuk, h.33 Loc Loc Loc Stel Chinees porseleinen vazen met famille verte decoraties, h.40 Loc P. van Oostveen, Park met afgemeerd bootje, olieverf op doek, 60 x 45 Loc Koperen schoorsteenklok Loc Deels groen gepatineerde bronzen sculptuur van een Chinees, h.36 Loc H.Helmantel, Giclee, met gesigneerd certificaat Stilleven 32 x 24 Loc Ton Braakert, Stadsgezicht met St. Nicolaas kerk, olieverf op doek, 39 x 49 Loc A. van der Burg, Boerderij met personen, olieverf op board, 48 x 40 Loc Carel Hubertus ter Reehorst, Watergraafsmeer Delden, Landschap met bomen, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Gekleurde kristallen fruitschaal, h.21 Loc Antiek Engels mahoniehouten 1-deurs hoekkastje, h.120 x b.80 x d.48 Loc Gombar, Stilleven met flessen en appels, olieverf op paneel, 40 x 30 Loc Vernikkelde Art Deco hanglamp met gesatineerd glazen schaalkappen ca opnieuw elektrisch ingericht Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier stoelen met rode stof bekleed Loc Houten beschilderde ikoon, h.60 x b.120 Loc Antieke mahoniehouten Engelse 3-deurs boekenkast, h.207 x b.182 x d.36 Loc Onb.meester, Personen op paard, gouache, 20 x 12 Loc Notenhouten schoorsteen pendule, 20 Loc Koopje divers aardewerk bestaande uit een kastkom en 2 gepolychromeerde aardewerken bordjes Loc Satsuma theeserviesje Loc Rijk bewerkte miniatuur kamferkist, h.15 x b.30 x d.18 Loc Naar Poggenbeek, Koeien in landschap, aquarel op papier, 19 x 24 Loc Chinees porseleinen 19e eeuwse vaas, h.27 Loc Koop divers kleingoed w.o. knijpflacon Loc Delige fotolijst, h.34 x b.32 Loc Blauw gedecoreerde aardewerken kaststel en 2 porseleinen schotels Loc Koopje divers kleingoed w.o. koper, etc. Loc Grote imari dekselvaas met vergulde Kylin op deksel, ca , Japan Loc Mahjong spel in koffer Loc

uit diverse faillissementen van:

Productnaam SKU verpakkingseenheid Prijs, Nieuw bedel metaal blad np st 0,00 bedel metaal blad sp st 0,00 bedel metaal filigraan blad

Productnaam SKU verpakkingseenheid Prijs, Nieuw bedel metaal blad np st 0,00 bedel metaal blad sp st 0,00 bedel metaal filigraan blad Productnaam SKU verpakkingseenheid Prijs, Nieuw bedel metaal blad np 79060 10st 0,00 bedel metaal blad sp 79056 25st 0,00 bedel metaal filigraan blad goud koper 79057 10st 0,00 bedel metaal hart goud 79055

HOME COSY@ DECORATION. Lantaarn. Doos. Zakdoekendoos. Dienbladen. Mini champagne-emmer. Kaarthouder. Flûte

HOME COSY@ DECORATION. Lantaarn. Doos. Zakdoekendoos. Dienbladen. Mini champagne-emmer. Kaarthouder. Flûte keramiek. 90 - Ø 0, x H cm,0. 9 - Ø 0, x H cm,0. 9 - Ø x H, cm,9 9 - Ø x H, cm,9. 9 - Ø 7, x H 0 cm,9 9 - Ø 7, x H 0 cm,9 - marmer 80 - x 0 x H 8 cm 8,99 Zakdoekendoos - x x H 0 cm,7 Dienbladen - 0 x 0

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Categorisering friezen begonnen links naast ingang. OK = ossenkop SK= spinnenkop FL = Franse lelie

Categorisering friezen begonnen links naast ingang. OK = ossenkop SK= spinnenkop FL = Franse lelie Categorisering friezen begonnen links naast ingang. OK = ossenkop SK= spinnenkop FL = Franse lelie Wand I Hoek I.1 GRAU 8.3 Bloemvaasmotieven 21 Hoekjes: Ossenkop (OK) Fragmenten: 1 polychroom fr., / samenraapsel

Nieuwkoop, september 2009. Geachte heer/mevrouw,

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

BT - zwart. Comic - rood. Dingo