Download "Kunst&antiekveilingmei 18"

1 Kunst&antiekveilingmei 18

2 Kijkdagen Zaterdag7juli, Zondag8juli, Onlineveiling Maandag9juli Dinsdag10juli

4 Volgorde van verkoop Kunst- en Antiekveiling / Mei '18 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Cat. nr. 14 mei 2018 Sluit om :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur Cat. nr. 15 mei 2018 Sluit om :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling De kijkdagen van onze eerstvolgende Algemene Kunst- en Antiekveiling vinden plaats op: Zaterdag 7 & zondag 8 juli 2018 van uur Afhalen van goederen

5 Openingstijden afhalen goederen: woensdag 16 mei en van uur donderdag 17 mei en van uur vrijdag 18 mei en van uur Zaterdag 19 mei en van uur

6 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 1 Arend (Arie) Zuidersma, Emmer-Erfscheidenveen, Emmen Zuidlaren, Gezicht op paardenmarkt te Zuidlaren, olieverf op doek, 60 x 80 Provenance: Galerie Zuidlaren; particuliere collectie (toevoeging: uitdraai foto van kunstenaar met schilderij) 2 2e Gehalte zilveren bestekcassette bestaande uit 8 kleine couverts, 8 grote couverts, 8 messen met zilveren handvatten, 2 aardappellepels, 3 opdienlepels, vleesvork en een juslepel in eikenhouten Art Deco cassette, totaalgewicht ca.3090 gr. 3 George Willem Witzel Opdenhoff, Fulda Den Haag, Zeegezicht met diverse schepen en personen en op de achtergrond een stad, 68 x 97 4 Pablo Picasso, Malaga (Spanje) Mougins (Frankrijk), "Beach Scene", gedeeltelijk geglazuurde wit aardewerken convex muur plaquette, te dateren 1956, uit een editie van 450, met de stempels: 'Madoura Plein Feu' en 'Empreinte Originale de Picasso', diam. 26,5 5 Antoniucci Volti, Albano Laziale Parijs, 2e gehalte zilveren plaquette met twee in reliëf uitgevoerde voorstellingen van naakte dames aan de voor- en achterzijde, diam.13,5, oplage IV/XXV, totaalgewicht 627 gr. 6 Loosdrechts porseleinen serviesdeel bestaande uit een ronde en een ovale schaal met decoratie van korenbloemen, waarvan 1 schaal gerestaureerd, een gerestaureerde deksel terrine, Nast à Paris, een met korenbloemen gedecoreerde porseleinen koffiepot en dekselbak en divers niet gesigneerd met korenbloemen gedecoreerd porselein 7 Kusuma Affandi, Cirebon (Indonesië) Jakarta (Indonesië), Pijprokende militair, gedateerd '46, olieverf op doek, 62 x 56 8 Franco-Vlaamse notenhouten beeldenkast, à deux corps, met overspringende kap boven twee deuren met figuren in de nissen, geflankeerd door satyrs, op de stijlen twee satyrhermen en een Caryatide, de onderkast met twee laden met maskers en guirlandes boven twee deuren met ovale schilden bekroond door een masker, de stijlen met twee hermen en een Caryatide, 17e eeuw, h.186 x b.150 x d.52 9 Platina ring bezet met 3 diamanten, 2.36 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, middensteen met briljantslijpsel, 2.01 ct., kleur G - Kwaliteit VVs2 met certificaat Hogeraad van Antwerpen, 6,7 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde ,00 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc k Klaas Gubbels, Portret van een man, handgesigneerde zeefdruk, 76 x 55 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen schenkkan gedecoreerd met Lange Lijs figuren, Kangxi ( ), gemerkt met artemesiablad, en met vermoedelijk zilveren monturen 12 Zeer uitgebreid Frans porseleinen eetservies gedecoreerd met Vergeet-mijnietjes, 19e eeuw, deels met defecten 13 Eikenhouten Empire penantkast met galerijrand, Holland ca.1820, h.93 x b.78 x d Antiek mahoniehouten Louis Seize kabinet met een timpaankap, Holland ca.1790, h.259 x b.183 x d Johannes Hermanus Barend 'Jan H.B.' Koekkoek, Amsterdam Hilversum, Visverkoopsters in Zuiderzeehaven, olieverf op paneel, gedateerd 1894, 53 x 73 Provenance: Kunsthandel Simonis & Buunk, Ede Loc Loc Loc Loc Loc Antiek portret miniatuur van een dame op ivoor geschilderd, 9 x 8,2 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen schotel met Wanli decoratie van vogels en bloemen, 19e eeuw, diam Opengewerkte Engelse 1e gehalte zilveren broodmand met diverse keuren, h.10 x b.29 x d.17 cm, totaalgewicht 495 gram Loc Loc Zeer vroege Hollandse stoelklok met maanstand en beschilderingen Loc Zeer grote bronzen wandklok, Frankrijk, ca.1900, h.130 x b.80 Loc G. Hendriks, Heidegezicht met ven, aquarel, 45 x 34 Loc Toegeschreven aan Gust Romijn (Gustavus Adrianus Maria Romijn), Noordwijkerhout Dreischor, Abstract, olieverf op doek, 100 x 80, Provenance: gekocht in ca.1996 Venduehuis Rotterdam, nalatenschap Gust Romijn Loc

7 23 Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 115 x 89 Loc Gepolychromeerde sculptuur van personen aan touw, h.130 rustend op marmeren voetstuk 25 Antieke rijkbewerkte gouden kuifspiegellijst met spiegel, Frankrijk 1880, h.183 x b 'Louis' Willem van Soest, Poerworedjo (Nederlands-Indië) Den Haag, Schapenhoedster met kudde op heidepad, olieverf op doek, gedateerd '90, 50,5 x Hobbe Smith, Witmarsum Amsterdam, Platbodems op de Zuiderzee, olieverf op doek, 21 x 30,5 Loc Loc Loc Loc Ond.gesign., Bloemstilleven, gouache, 33 x 22 Loc Adrianus Johannes Groenewegen, Rotterdam Horn, Boerin en koeien in landschap, aquarel, 30 x Toegeschreven aan Johannes (Jos) Lussenburg, Enkhuizen Nunspeet, Straatje vermoedelijk Elburg, krijttekening, 25 x 26 Loc Loc Willem Steelink I, , Landschap met schapen, aquarel, 64 x 37 Loc Hollandse school (19e eeuw), Vee in landschap, olieverf op paneel, draagt signatuur Eugène Verboeckhoven, 29 x Hollandse school (19e eeuw), Vee in landschap met boerderij op de achtergrond, olieverf op paneel, draagt signatuur Eugène Verboeckhoven, 29 x Wilhelmus Henricus Petrus Johannes (Willem) de Zwart, Den Haag Den Haag, gesigneerd op achterkant, Stilleven, olieverf op doek, 40 x Antieke vuurvergulde bronzen Franse pendule met op het uurwerk een zittende vrouw, h Mahoniehouten Biedermeier trumeau afgedekt met wit marmeren blad, Holland ca.1840, h.97 x b.105 x d.57 Loc Loc Loc Loc Loc Antieke opengewerkte ijzerhouten hokkers met marmeren blad, h. 91 Loc Twee tafellampen op marmeren voet met glazen kappen Loc Koperen bouillotte lampen Loc Massief mahoniehouten bonheur met vitrine-opstand, h.218 x b.104 x d.58 Loc Antieke waaiergeslepen kristallen karaf met 6 glazen Loc Koopje divers pleet, kristal, etc. Loc Carl Eugene Mulertt, , Vrouw met kind in wieg, olieverf op doek, 38 x 47 (beschadigingen aan lijst) 44 Jannes de Vries, Meppel , (Groninger Ploeg), expressionistisch landschap, aquarel op papier, 32 x 39 Loc Loc Speeldoos i.v.v. een ei met daarin een danseresje, h.20 Loc Goebel, aardewerken 4-lichts kaarsenkandelaar met engelen Loc Met de hand beschilderd kristallen likeurstel bestaande uit 2 karaffen, 8 glazen en een dienblad Loc Koopje divers cloisonné Loc Koopje divers porselein, glas, kristal, etc. Loc Imari porseleinen kom (restauratie), h.11 x diam.28 Loc Chinees mahoniehouten kastje met koperen beslag, h.82 x b.104 x d.39 Loc Kathedraal skelet klok in vitrine, h.54 x b.33,5 (inclusief stolp) Loc Groen glazen Art Deco-stijl lampje Loc Houten tafel met gestoken afbeelding van o.a. een olifant Loc Gepolychromeerde met krijgers gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpot, h.11 x diam.28 Loc Schelp op standaard, h.34 Loc Rood/blauw glazen vaas, h.30 Loc J.C. Nijland, , Winterlandschap met schaatsers, olieverf op doek, 50 x 60 Loc

8 59 Monogram R. (Rink), Boerin in interieur, aquarel, 50 x 33 Loc Toegeschreven aan J.J. Spohler, , Rivierlandschap, olieverf op doek, 27 x 35 Loc Onb.meester, Nonnen in landschap, gouache, 46 x 55 Loc Ond.gesign., Zeilschepen voor de kust, olieverf op board, 33 x 24 Loc Bob Buijs (Buys), Amsterdam Amsterdam, Uitzicht bij Bretagne, gedateerd 1969, olieverf op doek, 38 x 48 Loc Onb.meester, Divers vee in landschap, olieverf op paneel, 38 x 28 Loc Jan Voerman Jr., Hattem Laren, Bloemstilleven, olieverf op board, gedateerd , 18 x 12, op achterkant een boodschap geschreven door Jan Voerman aan de heer G. de Haan 66 Herman Kruijder, Lage Vuursche Amsterdam, Paard en wagen, olieverf op paneel, 26 x 18 Loc Loc Antieke zwart gepolitoerde houten zuilen, h.111 x b.28,5 x d.28,5 Loc Twee antieke tafellampen met glaspegels, opnieuw elektrisch ingericht Loc Kt. geelgouden hanger bezet met 160 briljant geslepen diamanten, 3.25 ct. (17 zwarte briljanten), kleur: Top Wit + kwaliteit SI, 28 gram, 34 x 45 mm., winkelwaarde 8.000, Kt. geelgouden armband bezet met 64 briljant geslepen diamanten,55 x 60 mm., diamantgewicht: 3,25 ct., gewicht: 27,2 gram, winkelwaarde 9.500, Kt. geelgouden collier bezet met 71 briljant geslepen diamanten 2.20 ct. gezet in een hart, kleur: Top Wit + kwaliteit VS, lengte 38, 31,8 gram, winkelwaarde 9.250, Kt. geelgouden fantasie-ring bezet met smaragd en 34 diamanten [baguette en briljant geslepen], ringmaat 16,5, diamantgewicht: 115 ct., gewicht:8,2 gram, winkelwaarde 5.000, Kt. geelgouden ring bezet met een ovaal geslepen jade in een bloem motief, ringmaat 16 (50) Kt. geelgouden ring bezet met smaragd en diamant, totaal circa 0,25 ct., ringmaat 15,5 (49) Kt. rosé gouden ring bezet met 134 briljant geslepen diamanten, 1.35 ct., 8.5 gram, ringmaat 17.5, zwarte en witte diamanten, winkelwaarde 3985, Kt. geelgouden ring bezet met robijn en 126 diamanten, 3.10 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 34 met baguetteslijpsel, 2 met triangelslijpsel en 90 met briljantslijpsel, 15,2 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 8.500, Kt. geelgouden ring bezet met 11 briljant geslepen diamanten, 0.70 ct., middensteen 0.50 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 6 gram, ringmaat 17, 25, winkelwaarde 4450, Kt. geelgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 1,65 ct., middensteen ca 1,25 ct., kleur H- kwaliteit SI1, 6,8 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde , Kt. geelgouden ring bezet met met 0.55 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Cape + kwaliteit VS, 6 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 4.000, Kt. geelgouden ring bezet 0.50 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 5,2 gram, ringmaat 17,50, winkelwaarde 5500, Kt. geelgouden ring bezet met 15 diamanten, 0.85 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit SI, middensteen hartslijpsel, ca.0.45 ct., 8,9 gram, ringmaat 18,75, winkelwaarde 4000, Kt. geelgouden solitairring bezet met 0.60 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 2,2 gram, ringmaat 16,25, winkelwaarde 6.850, Kt. geel- met witgouden ring bezet met 13 diamanten, 1.00 ct., 12 met baguetteslijpsel en 1 met briljantslijpsel, 0.60 ct., kleur: Cape en kwaliteit : VS, 3,1 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 4.250, Kt. rose gouden ring bezet met centraal een saffier en 32 briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,78 ct., ringmaat 17,25 (54) 85 Antieke dubbelgebogen wortelnotenhouten 1-deurs porseleinkast met in de onderkast 3 laden, h.220 x b.135 x d.48 6-k k k k k k k k k k k k k k k k Loc

9 86 4 Met landschap beschilderde aardewerken schotels, Lille Loc Koop divers Makkum aardewerk, etc. Loc Koop diverse fotolijsten en portretminiaturen Loc Stel houten zuilen, 19e eeuw, h.70 x h.55 Loc Rozenhouten bijzettafel met lade, h.70 x b.60 x d.44 Loc Oude goud gelakte 3-zitsbank met lichtkleurige stoffering, h.100 x b.165 x d Alphonse Amédée Cordonnier (Frans, ), Herault d Armes du XVeme Siecle, bronzen sculptuur, gesigneerd A. Cordonnier en met inscriptie Hotel de Ville de Paris onder de titel op het voetstuk, h Émile André Boisseau (Frans, ), 'La défense du foyer', bronzen sculptuur, h.76 Loc Loc Loc Louis Seize bijzettafel met marmeren blad, ca.1790 Loc Notenhouten drumtafeltje met rood lederen blad en laadjes, h.52 x diam.58 Loc

10 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 96 Grote zwart porseleinen moderne tulpenvaas, h.60 Loc Salontafel met messing poten, ontwerp Peter Ghyczy, dikte glasplaat 15 mm,, afmeting 100 x Bruin leder gestoffeerde Chesterfield 2-zits bankstel met 2 bijpassende fauteuils Loc Loc Wortelnotenhouten dubbelgebogen 3-laden commode, h.73 x b.106 x d.57 Loc Handgeknoopt Keshan kleed, 478 x 289 Loc Design 3-zits bank met stof bekleed, h.86 x b.227 x d.92 Loc Antieke ingelegde satijnhouten Louis Seize hoekkast met opklapbaar bovenblad en tinnen binnenbak, Holland ca.1870, h.85 x b.80 x d.56 Loc Grote Art Deco tafellamp met gesatineerd glazen kap, h.81 Loc Met bloemen en vogels gedecoreerde Chinees porseleinen halsvaas, h.35 Loc Antieke mahoniehouten pottenkasten, Holland ca.1830, h.70 x b.50 x d.34 Loc Notenhouten met groen leder afgedekt Engels bureau, h.79 x b.109 x d.49 Loc Art Deco tafellamp met gesatineerd glazen kap, h.51 Loc Model driemaster, h.78 x L.80 x d.18 Loc Bronzen sculptuur van een naakte dame rustend op marmeren voetstukje, h.46 Loc Rieten armfauteuil Loc In iepenwortelhout gedecoreerde Art Deco-stijl S-vormige tafel met 4 laden, h.67 x b.90 x d Met personen in landschap gedecoreerde porseleinen schemerlampvoet met kap, h.76 Loc Loc Droste cacao serviesje met blikje Loc Groen gelakte Oud Hollandse theetafel rustend op klauwpoten met lade, h.73 x b.76 x d In iepenwortelhout gedecoreerde Art Deco-stijl bijzettafel met etagèregedeeltes, h.75 x diam Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met gemarmerd opaalglazen kap h. 60 Loc Loc Loc L.A.J. v.d. Berg, Dorpsgezicht, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Leendert van der Vlist, Numansdorp Voorburg, Molen in landschap met spelende kinderen, olieverf op doek, 28 x Gebrand Frederik van Schagen, Den Haag na 1968 Laren, Havengezicht Volendam, olieverf op board, 56 x Jan Martinus Vrolijk ( ), Landschap met koeien, olieverf op paneel, 35 x 27 Loc Loc Loc H. Hierck, Frans landschap met kar, olieverf op paneel, 72 x 53 Loc Jan Rijlaarsdam, Nieuwkoop Baarn, Stadsgezicht, olieverf op doek, 60 x 45 Loc J. de Boer, Heidelandschap met berkenboom, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Onb.meester, Tulpen, olieverf op doek, 82 x 72 Loc Ond.gesign., Portret van een vrouw, olieverf op doek, 45 x 30 Loc In iepenwortelhout gedecoreerde Art Deco-stijl 2-deurs halfronde vitrinekast, h.163 x b.110 x d Mahoniehouten met koper afgezet etagère-rek afgedekt met roze marmeren blad, h.97 x b.120 x d In iepenwortelhout gedecoreerde Art Deco-stijl 2-deurs vitrinekast, h.162 x b.135 x d.40 Loc Loc Loc Chât. Sigalas Rabaud, Premier Grand Cru Classé Sauternes 1997, 2x Loc Magnum Solatio Prosecco, 3x Loc

11 131 Magnum Solatio Prosecco, 3x Loc Antieke Franse marmeren pendule met bovenop het uurwerk een liggende vrouw met coupes Loc x Chateau Les Allées de Canntemerle, (2e wijn) top jaar 2010 Loc Stel glazen hoofden w.o. Mozart Loc Lustau PX Sherry, een vintage portachtige dessertwijn, gekoeld drinken, 4x Loc Goudkleurige passpiegellijst met geslepen spiegel, h.160 x b.40 Loc Geslepen spiegel in zilverkleurige kuiflijst, h.176 x b.50 Loc Aad Veldhoen, Man en vrouw op bank, sepiatekening, gedateerd 1964, 32 x Mahoniehouten bijzettafel met koperen beslag en afgedekt met marmeren blad, h.77 x diam.46 Loc Loc Patchwork kleed met grijs en turkoois, 303 x 403 Loc Deels wit gelakte langwerpige eetkamertafel, h.78 x L.320 x b.100 Loc In diverse kleuren gestoffeerde eetkamerstoelen Loc Uitgebreid met bloemen gedecoreerd Villeroy & Boch eetservies Loc Zwarte clubfauteuils in skai leder bekleed Loc Jugendstil tafel met 4 bijpassende stoelen met groen velours bekleed Loc Kelim kussen, 50 x 50 Loc Antieke mahoniehouten secretaire à abattant afgedekt met wit marmeren blad, Holland ca.1820, h.150 x b.96 x d.45 (restauraties) Loc Ingelijste Spaanse waaier in vitrinekast, h.80 x 52 Loc Massief teakhouten 2-zits bank, h.85 x b.100 x d.57 Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, The Butter, 50 x 50 Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, The Butter, 50 x 50 Loc Paars glazen Art Deco bloemensteker, h.15 Loc Kt. rosé gouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,10 ct Kt. rosé gouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,26 ct Kt. bicolor gouden entourage oorhangers bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,57 ct Kt. geelgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,18 ct Kt. geelgouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,10 ct Kt. rosé gouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,26 ct Kt. geelgouden solitairring bezet met 2.00 ct. briljant geslepen diamant, [kleur: J + kwaliteit Piqué1] 2,3 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde ,00 6-k k k k k k k Kt. gouden ring bezet met diverse kleurstenen, 9 gram, ringmaat: (61) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen robijn, saffier, smaragd en diamant, totaal circa 0,18 ct., ringmaat 17 (53) Kt. geelgouden ring bezet met 9 baguette geslepen diamanten, 1.60 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 9,9 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 7.000, Kt. geelgouden slagring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,25 ct., ringmaat 16,5 (52) Kt. roségouden entourage ring met centraal bezet met een saffier, totaal circa 0,80 ct. en aan entourage briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,25 ct., ringmaat 17 (53) Kt. bicolor gouden ring met harp motief bezet met centraal een blauwe topaas en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,75 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. roségouden ring bezet roosdiamanten, totaal circa 2,10 ct., ringmaat 17,5 (55) 6-k k k k k k

12 Kt. roségouden ring bezet met centraal een saffier, totaal circa 0,50 ct. en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,52 ct Kt. rosségouden bandring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,80 ct., ringmaat 18 (56) 169 Antieke Oostenrijkse 2e gehalte zilveren Jugendstil schaal met Diana merk ( ) en het meesterteken RO, h.20 x L.42 x b.25, gr. 170 Blauw/wit met draken gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpot met deksel rustend op houten voetstuk, h.28, 18e eeuw 6-k k Loc Loc Antieke Chinese celadon kendi, h.23 Loc Stel Chinees porseleinen zotjes op kikkers, 20e eeuw, h.20 Loc Gesigneerde antieke bronzen cloisonné vaas, 19e eeuw, h.30 Loc Stel Chinees porseleinen zotjes op ganzen, 20e eeuw Loc Antiek Chinees porseleinen "mandarijn" theeflacon met voorstellingen van bloemen en personen in landschap, 18e eeuw, h.11 x b.14 x d.8,5 (dop is niet origineel) 176 Porseleinen schotel, 2 Japans Imari schoteltjes, koperen postzegeldoosje, blauw gedecoreerd Chinees porseleinen vaasje en een houten puntvaasje met ivoren knopje 177 Antiek ivoren netsuké tot hanger gemaakt met bwgg gouden hang oog, gesigneerd en een olifant Loc Loc Loc Rijkbewerkte benen flacon, h.8 Loc Benen doosje i.v.v. een hoed Loc Gestileerd ivoren Art Deco sculptuur van een hert, gemerkt AZ Loc Collectie ingelijste insecten in acryl Loc Blauw/wit Chinees porseleinen vaas met zilverkleurige deksel, 18e eeuw, h.22 (onderkant defect) Loc Diverse glazen vazen Loc Messing Kundo glaspendule Loc Gepolychromeerde metalen aap als butler Loc Bronzen sculptuur van balkdragers, h.4 x b.12 Loc Gegraveerde koperen tabaksdozen, 18e eeuw Loc Corry Ammerlaan, bronzen clown, vervaardigd voor stichting Clinic clowns, 2001, h.18,5 189 R. Scali (20e eeuw), bronzen sculptuur van een mijnwerker op stenen voetstukje, h Carel Kneulman ( ), Het Lieverdje (Spui), bronzen sculptuur, h.17 Loc Loc Loc

13 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 191 Corry Ammerlaan, bronzen sculptuur van een jongen met speelgoedauto, vervaardigd voor Unicef, gesigneerd CAN in de voet, h.14 Loc Corry Ammerlaan, bronzen sculptuur van een meisje, h.16 Loc Antiek geelkoperen reiswekkertje met wit le wijzerplaat Loc Gekleurd glazen rozensteker Loc Stel benen sierkurken met afbeelding van een paard en een valk Loc Koopje divers Chinees porselein, etc. (deels defect) Loc Legering bronskleurige pendule met naast het uurwerk een vrouw, h.30 Loc Met bloemen gedecoreerde cloisonné vaas, 20e eeuw, h.23 Loc Wit marmeren boekensteunen met gieren, h. 16 Loc Astrologische globe, h. 28 Loc Twee Art Deco aardewerken hoedenspeld standaards in de vorm van een papegaai en specht met blindmerken Loc Antieke tinnen kraagkandelaars Loc Deels cloisonné vogelklokje Loc Aardewerken Art Deco hoedenspeld houder met een vogel en spelden Loc Antieke fraai gegraveerde koperen tabaksdoos Loc Koopje diverse beschilderde tinnen soldaatjes Loc Oude gesigneerde groene Celadon Chinese schaal rustend op houten voetstuk, h.7 x diam Andries Dirk Copier, dikwandige vaas met voorstelling van een boogschutter, h.21 x diam.17 Loc Loc Antiek schildpad lepeldoosje op 4 ivoren pootjes ( klein defect) Loc Bronskleurige legering beeldjes van een tennissende man en vrouw rustend op marmeren voetstuk, h Antieke vuurvergulde bronzen Empire pendule met bovenop het uurwerk een cherubijn, Frankrijk ca.1810, h.43 x b.34 x d.12 Loc Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een bok met 4 jongen, h.8 Loc Antieke porseleinen theeflacon met op de dop beschildering van dame in landschap Loc Oud reiswekkertje in messing kast, h. 11 Loc Oud reiswekkertje in verchroomde kast, h. 9,5 Loc Marmeren Art Deco vazen met bronzen beslag, h. 44 Loc Originele Russische lakdoos met beschildering van personen en gebouwen, h.3 x b.15 x d Originele Russische lakdoos met beschildering van personen, dieren en gebouwen, h.4 x b.16 x d11 Loc Loc Muziekautomaat, Japan, 1961, h. 41 Loc Eikenhouten parapluton met koperen banden Loc Antieke mahoniehouten Empire theestoof met koperen theeketel Loc Antieke mahoniehouten theestoof, h.54 Loc Antieke thee-emmer en een koperen kolenkit Loc Antieke houten reiskist, h.45 x b.76 x d.42 Loc Metalen gesmeden turfkist, h.56 x b.59 x d.41 Loc Eikenhouten 3-laden commode, h.61 x b.66 x d.35 Loc Eikenhouten wangenbijzettafel, h.40 x L.75 x b.40 of 108 Loc Oude eikenhouten parapluton met koperen banden Loc Mahoniehouten 1-deurs kastje, h.67 x b.48 x d.36 Loc Metalen bijzettafel met glasplaat, h.61 x b.43 x d.38 Loc Antieke Willem III theestoof, h.30 Loc

14 232 Antiek eikenhouten bedstee-bankje, h.43 x b.112 x d.29 Loc Château La Fiefs de Lagrange, 2e wijn, St. Julien, in originele. Kist 2007, 6x Loc Château Fonréaud Cru Bourgeois Listrac-Medoc 2007, in originele kist, 6x Loc Château Bel Orme Tronquoy de Lalande, Cru Grand Bourgois Haut-Médoc x Loc Château Du Glana Cru Bourgeois Saint Julien 2007 in orig. kist 6x Loc Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,32 ct., ringmaat 18,5 (58) Kt. bicolor gouden ring bezet met centraal een saffier en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,74 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. rood gouden rijring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,10 ct., ringmaat 17 (53) Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,15 ct., ringmaat 16 (50) Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,01 ct. ringmaat 18,25 (57) Kt. bicolor gouden rijring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,33 ct., ringmaat 16,5 (52) Kt. bicolor gouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 2,00 ct Kt. bicolor gouden rozet oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,60 ct Kt. geelgouden oorknoppen bezet met princes geslepen diamanten, totaal circa 1,20 ct Kt. geelgouden oorknoppen bezet met saffier totaal circa 2,10 ct. en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,46 ct Kt. geelgouden oorknoppen bezet met 2 princes en 32 briljant geslepen geslepen diamanten, totaal circa 0,50 ct Kt. geelgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,36 ct Kt. roségouden oorknoppen bezet met saffier totaal circa 0,76 ct. en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,22 ct. 6-k k k k k k k k k k k k k Kt. geelgouden oorhangers bezet met zirkonia 6-k Kt. bicolor gouden oorknoppen in een vorm van een hart bezet met diamant, totaal circa 0,01 ct Kt. geelgouden oorclips bezet met smaragd en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,25 ct. 6-k k Château Connétable de Talbot (2e wijn) St. Julien in org. kist 2007 Loc Château Cantemerle, Grand Cru Haut-Mêdoc 2004, in orig. kist 6x Loc Château Tresquots, Cru Bourgeois Medoc 2012, in kist 12x Loc Kist met Chât. Lynch Moussas, Grand Cru Classé Pauillac 2007, 6x Loc Chât. Maucaillou, Cru Bourgeois Moulis-Medoc 2011, in kist, 6x Loc Oude ingelegde mahoniehouten Louis Seize-stijl bak/barometer Loc Uit spiegels opgebouwde sidetable, h.80 x b.120 x d.36 Loc Art Deco tafelstuk van dame met sjaal en boog, h.31 x b.53 Loc Antiek blauw gelakt houten ornament van een paardenhoofd als schemerlamp op metalen voet met zwarte kap, h Bruin gepatineerde bronzen sculptuur van een Romeins hoofd rustend op marmeren sokkel, h.79 Loc Loc Wit geglazuurde porseleinen zuil, h.102 Loc Beeldje van een kindje met cape rustend op onyx voetje, h. 19 Loc Art deco blauwe vaas met reliëf decor, h.21 Loc Famille rose porseleinen trekpot, 19e eeuw, h.13 Loc Koopje divers Lowestoft en Imari porselein (deels defect) Loc

15 268 6 Parastone sculpturen, w.o. voorstellingen naar Dali (defect) Loc Parastone sculpturen, voorstellingen naar Dali Loc Cantonese porseleinen kom, 20e eeuw, h.12 x diam.31 Loc Makkum aardewerken wandbord, diam.35 Loc Ruud Verkerk, Stolwijk 1957, Landschap met bomen, olieverf op paneel, gedateerd 1995, 30 x Hans Deuss, Amsterdam 1948, Anklave, gedateerd 1996, maroefle, 49,5 x 24,5 274 Hans Deuss, Amsterdam 1948, Surrealistisch landschap met diverse personen, olieverf op doek, gedateerd 1992, 59 x 34 Loc Loc Loc Roland Hamon, Vlooienmarkt Paris, olieverf op doek, gesigneerd, 33 x 46 Loc Pawa Zizov, Stadsgezicht, olieverf op doek, 90 x 30 Loc Graziano Brero (Italiaans, ), Italiaans dorpsgezicht, olieverf op board, 40 x H. Krista, Bistro stoeltjes op het terras, olieverf op doek, gedateerd 2012, 60 x Ruud Verkerk, Stolwijk 1957, Stilleven met theedoek, olieverf op paneel, gedateerd 1996, 40 x 30 Loc Loc Loc Vron Nabern, Portret, olieverf op doek, gedateerd 1977, 55 x 46 Loc H. Endlich pseudoniem van Jan Simon Knikker jr., Leiden Den Haag, Trappetje bij de deur, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Onb.meester, Gezicht op een steeg, pasteltekening, 20 x 14 Loc Van der Louw, Kind met parasol, kleurtekening, 48 x 35 Loc Herman Ouboter, Rotterdam 1927, Stilleven met fruit, olieverf op doek, 80 x 40 Loc

16 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 285 Erkin, Stilleven met kan en schep, acryl op paneel, gedateerd 1999, 40 x 25 Loc Rink, Landschap met boer en boerinnen, gouache, 49 x 27 Loc Evert Jan Ligtelijn, Amsterdam Laren, Gezicht op de Dam te Middelburg, aquarel, gedateerd mei 1958, 37 x 29 Loc Henk Poeder, Twee pimpelmezen, 18 x 13, l.o. gesign. Loc Bob ten Hoope, Vrouwelijk naakt, ets, 16 x 13 Loc Landkaart van Overijssel, Ortelius 1598, 10 x 14 Loc Landkaart van Holland, Ortelius 1598, 10 x 14 Loc Henk poeder, Kippen in landschap, olieverf op paneel, 25 x 30 Loc Japanse houtsnede van vrouw in kimono, 19e eeuw, 24 x 36 Loc Japanse houtsnede van twee vrouwen in interieur, 19e eeuw, 23 x 34 Loc Japanse houtsnede van twee vrouwen en man in huis, 19e eeuw, 24 x 35 Loc Naar Lucebert, Figuren in het oranje, aquarel op papier, gedateerd '88, 17 x 41,5 297 Eduard Reinier Goteling Vinnis, Haarlem Den Haag, Koeien in landschap, olieverf op doek, 42 x Josef Hoevenaar, , Interieur met poetsende vrouw, gem.techniek, 31 x 45,5 Loc Loc Loc Ond.gesign., Kippen op het erf, olieverf op paneel, 16 x 12 Loc Oud Indiaas portretminiatuur, 15 x 10 Loc Toegeschreven aan J.A. Vrolijk, , Molen in landschap, olieverf op paneel (niet gesigneerd), 24 x 32 Loc Tafellampje met zwarte voet en melkglazen kap, h.28 Loc Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam Wolphaartsdijk, olieverf op paneel, Eenden bij de sloot, 24 x Engels mahoniehouten met band intarsia ingelegde portemanteau afgedekt met marmeren plaquettes en een bronzen vuurvergulde strik, h.205 x b.163 x d.20 Loc Loc Gesatineerd glazen Art Deco tafellampje, h. 38 Loc H. van Riet, , Bloemstilleven met fruit, maroefle, 33 x 40 Loc Ond.gesign., Amsterdams stadsgezicht, olieverf op paneel, 52 x 41 Loc Monogram V.S. (Victor Safeuw), Stilleven met druiven, ovaal aquarel, 18 x Johannes Fredericus (Freek) van den Berg, Amsterdam Veessen, Vrouw met mandoline, 40 x 30, herkomst : collectie J.H.A. Morsink, Enschede 310 Conrad Eilers, , Boten aan de oever, gedateerd "München 1886", olieverf op doek (deukje in doek), 37 x Naar Leickert, handbeschilderd tegeltableau bestaande uit 8 tegels, 44 x F. Frantz, Franse School, Schepen op het strand, 19e eeuw, aquarel, 14 x 23 Loc Loc Loc Loc Loc Boucher, ets van engelen, 18e eeuw, 25 x 22 Loc Louttre B. (pseudoniem Marc-Antoine Bissiere), Abstract met bloemen, handgesigneerde ets, nr.35/60, 15 x 14 Loc Romantische gravure, La Bonne Mere, ca.1800, 28 x 20 Loc Ond.gesign., Parijs stadsgezicht, olieverf op doek, 70 x 30 Loc Uit grijs metalen ketting vervaardigde schemerlampen met antraciet kappen, h Art Deco sculptuur van bronzen maanvissen en glazen luchtbellen op marmeren basement gesigneerd Guislain, 34 x 48 Loc Loc Art Deco tafellamp met twee bronzen herten, h.30 x b.50,5 Loc

17 320 Gepolychromeerd beschilderd houten gelakt dressoir met 3 deuren, h.85 x b.250 x d Kt. bicolor gouden oorhangers bezet met 42 briljant geslepen diamant, totaal circa 1,00 ct., 3,9 x b.2,4 Loc k Kt. geelgouden hanger van onyx bezet met een roosdiamant, totaal 0,15 ct. 6-k Kt. geelgouden collier met een hanger bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 3,00 ct., lengte collier Kt. geelgouden collier met een gouden hart hanger bezet met een zoetwater cultivé parel en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,05 ct., lengte collier Kt. geelgouden tennis armband bezet met briljant geslepen diamant, L.20,5, 8 gr Kt. gouden scharnier armband bezet met centraal een amethist en met Bolsjewiek- en roosgeslepen diamanten Kt. rosé gouden armband bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 2,80 ct., lengte armband 18, Kt. geelgouden rijring bezet met briljant geslepen diamant, totaal 0,20 ct., ringmaat 17 (53) Kt. geelgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,07 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. bicolor ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,15 ct., ringmaat 16,5 (52) 6-k k k k k k k k Kt. geelgouden herenring bezet met 1 briljant, 5 gram, ringmaat: 20 (63) 6-k Kt. rosé gouden ring bezet met centraal een saffier, totaal circa 0,44 ct. en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,08 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 1,10 ct., ringmaat 17 (53) Kt. bicolor gouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,25 ct., ringmaat 19 (60) Kt. bicolor gouden entourage ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,30 ct., ringmaat 16,5 (52) Kt. geelgouden markies ring bezet met roosdiamanten, totaal circa 0,20 ct., ringmaat 17,5 (55) 6-k k k k k Oude rijkbewerkte kamferkist, h.40 x b.120 x d.52 Loc Kastanjehouten eetkamertafel met 2 langwerpige laden, h.78 x L.160 x d.90 Loc Eikenhouten whitewash stoelen met matting zitting Loc Grijs geaderde marmeren kaasplank, L.46 x b.9 Loc Grijs geaderde marmeren snijplank, L.46 x b.9 Loc Wit geaderde marmeren snijplank, L.46 x b.9 Loc Wit geaderde marmeren snijplank, L.46 x b.9 Loc Koloniale mahoniehouten documentenkist met fraaie inhoud, h.30 x b.54 x d.35 Loc Arms kristallen kroonluchter Loc Art deco boekensteunen met honden op zwart marmeren basement, h. 12 Loc Benen reisikoon, h.14 x b.11 Loc Art Deco rookglazen rozensteker, h. 17 cm Loc Stel religieuze werken, Ottinga, Munchen, 19e eeuw Loc Anita Grever, sculptuur van een zittende dame in rode gietklei, modelstudie VU, najaar '65, 22 x 23 Loc G.A. Magliolie, , Engel met paard, ets, 9,5 x 13,5 Loc Parastone sculpturen, naar schilderijen van Gustav Klimt Loc Art Deco boekensteunen met chromen pauwen, h.16 Loc

18 354 Bronzen beeldje van een abstract naakt, h.23 Loc Stel cloisonné vogels rustend op houten voetjes Loc Naar Giacometti, bronzen sculptuur van moeder met kind op houten voetstuk, h Afrikaanse school, natuurstenen sculptuur van een zittende man, herkomst Durban (Zuid-Afrika), h.12 x b.15 Loc Loc Afrikaanse school, stenen buste van een dame, 23,5 x 15 Loc Antieke ingelegde kistjes Loc Koperen Jugendstil plaquettes Loc Gehoorapparaat, 19e eeuw Loc Diverse Russische lakdozen Loc Koop divers porselein, cloisonné, etc. Loc Antiek ingelegd mahoniehouten Louis Seize penantkast met jaloeziedeur en lade, Holland ca.1790, h.83 x b.80 x d Antieke Franse roze marmeren pendule met bovenop het uurwerk een adelaar en 2 zijstukken 366 Whitewash 4-deurs kast waarvan de 2 bovenste deuren beglaasd met dubbele bajonetsluiting, h.230 x b.100 x d Koop divers w.o. defect aardewerken klokkenstel, 2 kandelaars, tinnen kraankan, notenmand, sierglas, etc. Loc Loc Loc Loc Koop divers tin, etc. Loc L. Grondijs, Stilleven met tinnen inktstel en blauwe vaas, aquarel, 35 x 25 (met bijbehorend origineel inktstel) Loc Oud Hollands pijpenrek met pijpen en een lepelrek i.v.v. molen met lepels Loc Nieuw modern handgeknoopt Berber kleed met zwart/witte patronen, 309 x Bruin houten langwerpige eetkamertafel op industrieel metalen kruispoot, h.77 x b.200 x d.90 Loc Loc Massief houten schaal, h.17 x b.50 x d.50 Loc Gepolychromeerde porseleinen Marokkaanse dekselbokaal, h.60 Loc Oud ingelegd Japans lakwerk dienblad, 63 x 54 Loc Iepenhouten eetkamer stoelen Loc Blauw gelakte teakhouten plantentafels, h.114 Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Russet, 50 x 50 Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Russet, 50 x 50 Loc

19 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 380 Massief teakhouten 2-zits bank, h.85 x b.100 x d.57 Loc Antieke blauw/wit Chinees porseleinen borden en een papbordje (deels defect) Antieke blauw/wit Chinees porseleinen borden met landschap decoraties, diam Blauw/wit Chinees porseleinen kom met landschap decoraties, The Nanking cargo, h.7,5 x diam. 16, ca. 1752, provenance: 'The Nanking Cargo sale', Christie's Amsterdam, 28 april - 2 mei Blauw/wit met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen borden, 19e eeuw, diam.22,5 385 Blauw/wit Chinees porseleinen schaal met landschap decoraties, 35 x 27,5, gedateerd ca. 1816, provenance: 'The Diana Cargo sale', Christie's Amsterdam, 6 en 7 maart Blauw / wit met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen schaal, 35 x 27,5, gedateerd ca. 1816, provenance: 'The Diana Cargo sale', Christie's Amsterdam, 6 en 7 maart 1995 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Antieke blauw/wit met bloemen gedecoreerde Delftse schotels Loc Blauw/wit Chinees porseleinen borden met landschapdecoraties, 18e eeuw Loc Blauw/wit Chinees porseleinen klapmutskom, 20e eeuw Loc Chinese diverse trekpotjes Loc Gepolychromeerde met personen in landschap gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvaas, 20e eeuw, h.27 (barst) 392 Chinees Imari porseleinen schotel met voorstelling van bloemsemtak, 18e eeuw, diam. 22 Loc Loc Blauw/wit porseleinen kastkommen, 20e eeuw Loc Cornelis Frans van Eck, Ede Zeist, Portret van een vrouw, olieverf op paneel, 40 x A.P. La Riviere, , Zelfportret van de schilder, olieverf op doek, 24 x 40 Loc Loc Antman, Man met pul en pijp, olieverf op paneel, 32 x 21 Loc Adrianus Johannes Groenewegen, Rotterdam Horn, Melkende boerin in landschap met koeien en kind, aquarel, 40 x Ben Viegers, Den Haag Nunspeet, Wassende boerin, pasteltekening, 30 x H. Endlich pseudoniem van Jan Simon Knikker jr., Leiden Den Haag, Boslaantje, olieverf op doek, 40 x Jozef Karl, , Stilleven met fles en citroenen, olieverf op doek, 60 x 50 Loc Loc Loc Loc Groen gesatineerd glazen Art Deco vaas met floraal reliëfdecor, h.21 Loc Glazen vaas met rood flambé decor op zalmkleurig fond, h.34 Loc Art Deco tafellamp met opaline glazen kap, h.45 Loc Mahoniehouten etagère/buffetkastje met koper afgezet met lade en afgedekt met roze marmeren blad, h.97 x b.120 x d.40 Loc Erjaren damespolshorloge met gouden kast 6-k Kt. gouden collier met jade hanger i.v.v. een hart 6-k Kt. gouden armband bezet met zwarte en witte briljant geslepen diamanten, L.19 6-k Björn Finland, 14 kt. geelgouden fantasiering, 6 gram, ringmaat: 19 (60) 6-k Hans Paul van Vliet, 14 kt. gouden fantasiering bezet met saffier, briljant en licht groene steen, totaalgewicht 18 gram, ringmaat: (61) Kt. geelgouden ring bezet met 4 briljant geslepen diamanten, middelste steen 0.40 ct. en (4x) ca.0.10 ct., ringmaat: (56) 411 Koopje van een gouden broche bezet met zaadpareltjes en robijn, goudkleurig kruisspeldje, hangertje bezet met edelsteen en een stervormige hanger 6-k k k 40-60

20 Kt. bicolor gouden ring bezet met granaat en diamant, totaal circa 0,50 ct., ringmaat 18,25 (57) Kt. roségouden ring bezet met diamant, totaal circa 0,49 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. bicolor gouden entourage ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,50 ct., ringmaat 16,25 (51) Kt. geelgouden ring bezet met een diamant, totaal circa 0,005 ct., ringmaat 16,5 (52) Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,16 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. roségouden crossover ring bezet met centraal een saffier en 22 briljant geslepen diamanten, ringmaat 17,5 (55) Kt. geelgouden bandring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 2,50 ct., ringmaat 17 (53) Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,10 ct., ringmaat 16 (50) 6-k k k k k k k k Kt. geelgouden ring bezet met smaragd en diamant, ringmaat 17 (53) 6-k Oud handgeknoopt tapijt met personen en dieren in landschap gedecoreerd, 410 x Bijzetbankje gestoffeerd met Mongools lam op zwart houten pootjes, h.50 x b.128 x d.42 Loc Loc Uit zwart houten schijven opgebouwde salontafel/zuil, h.30 x b.80 x d.120 Loc Rozenhouten piëdestal rustend op 3-spanpoot, h.101 Loc Opengewerkte metalen 15-lichts waxinehouder (staand of hangend te gebruiken), h.86 x b.67 x d.20 Loc Nieuw wit met beige konijnvacht kussen, 50 x 50 Loc Nieuw wit met beige konijnvacht kussen, 50 x 50 Loc Bruin met leder bekleed armfauteuils Loc Jan Jacobus Doeser, Utrecht Heemstede, Bosgezicht met beek, olieverf op doek, 50 x Jan Jacobus Doeser, Utrecht Heemstede, Afgemeerde roeiboot in landschap, olieverf op doek, 50 x Claas Hendrik Meiners, , Dorpsgezicht met personen, aquarel, 33 x 42 Loc Loc Loc Monogram O.M., Naakt meisje bij water, olieverf op doek, 54 x 47 Loc Blauw glazen schemerlampenvoeten met steenrode kappen, h.47 Loc Met bloemen gedecoreerde 2-deurs kast afgezet met koperen beslag, h.206 x b.104 x d H. Voerman, Boerderij in besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 30 x 24 Loc Loc Kristallen whisky set bestaande uit een karaf, h.30 en 4 glazen Loc Goud met bruin gedecoreerde fotolijst, buitenmaat 26 x 21, fotomaat 10 x Goud met blauw gedecoreerde fotolijst, buitenmaat 23,5 x 28,5, fotomaat 12,7 x 17,8 439 Oude in diverse tinten blauw uitgevoerde secretaire met vitrine-opstand, h.220 x b.100 x d.50 Loc Loc Loc W.L.Wijmans, Berglandschap, aquarel, 37 x 27 Loc Willem Frederik Noordijk, Schiedam Laren, Gooiersgracht te Laren, olieverf op doek, 40 x 50 Loc Onb.meester, Meisje met fruitschaal, olieverf op doek, 42 x 36 Loc Onb.meester, Eendenfamilie, olieverf op paneel, 24 x 20 Loc A. Mattinger, Koeien in landschap, olieverf op paneel, 35 x 24 Loc Dirk Peter van Lokhorst (1848-c.1894), Koeien aan het water, aquarel op papier, 30 x 40 Loc

21 446 André Cottavoz, , Portret, houtskooltekening, gedateerd 1961, 55 x Art Deco sculptuur met voorstelling van een dame met vogels en slak op marmeren basement, gesigneerd Molins, h.29 x b Gebogen rozenhouten 1-deurs kast beschilderd met bloemmotief en afgedekt met groen marmeren blad, circa 1900, h.112 x b.100 x d Oud crème met antraciet beschilderd dubbelgebogen kabinet met een gecontourneerde kap, h.240 x b.160 x d.60 Loc Loc Loc Loc Johan Meijer, Bosgezicht met beek en koeien, olieverf op doek, 83 x 43 Loc Gerard Willem Pieter (Gerrit) van Dokkum, Utrecht Utrecht, Landschap met schuur, pasteltekening, 60 x André Cottavoz, , Naakte vrouw, houtskooltekening, gedateerd 1967, tentoongesteld expositie Galerie Krikhaar Amsterdam, 1976, 52 x Leonor Fini, La gamme d'amour, ets/aquatint, gesigneerd en genummerd e.a., 55 x 40 Loc Loc Loc Paul Fournier (Frans, ), Verliefd paar, bronzen sculptuur, h.73 Loc Richard Aurili (Italiaans, 1834-c.1914), Ploegende dame, bronzen sculptuur, h.78,5 456 Grote schemerlamp vervaardigd uit een boomwortel met beige kap, h.250 x b Grote schemerlamp vervaardigd uit een boomwortel met beige kap, h.235 x b.70 x d.70 Loc Loc Loc Met zink bekleed industriële zuil, h.110 x b.40 x d.40 Loc Met zink bekleed industriële zuil, h.110 x b.40 x d.40 Loc Spaanse School, Onb.meester, Gekruizigde Christus, olieverf op doek, 17e/18e eeuw, 71 x Monogram G.V.D.P., Portret van een vrouw, olieverf op paneel, gedateerd 1860, 66 x 50 Loc Loc Opengewerkte goudkleurige houten spiegellijst met spiegel, 154 x 105 Loc Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met gemarmerd opaalglazen kap, h.50 Loc Gemarmerd met albasten Art Deco zuilen pendule, h. 37 Loc Kristallen vaas met matte band op voet, h.47 Loc Crèmekleurige schouwombouw met elektrische haard, h.108 x b.119 x d.47 Loc Art Deco tafellampje op marmeren voet met gesatineerd glazen kap, h.37 Loc Uit zwart houten schijven opgebouwde bijzettafel/zuil, h.50 x b.50 x d.50 Loc Met Chinese krijgers gedecoreerde aardewerken cachepot, 20e/21e eeuw, h.30 x diam.20 Loc Koperen met porseleinen wandklok Loc Gepolychromeerd houten zuilvormige schemerlampvoet met rode kap, h.128 Loc Uit zwart houten schijven opgebouwde bijzettafel/zuil, h.40 x b.80 x d.40 Loc Kt. geelgouden ring bezet met 6 briljant geslepen diamanten, 0.40 ct., 6.4 gram, ringmaat 20,75, winkelwaarde 1350,00 6-k

22 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Kt. geelgouden ring bezet met 13 princes geslepen diamanten, 0.30 ct., 2.2 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 900, Kt. geel- met witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0.04 ct., 3.3 gram, ringmaat 19, winkelwaarde 425, Kt. geelgouden ring bezet met zwarte parel, 10 mm., 8 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 750, Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.06 ct., 6.2 gram, ringmaat 19,5, winkelwaarde 700, Kt. bicolor gouden ring bezet met 3 diamanten, princesslijpsel, 0,12 ct., kleur: Cape + kwaliteit Si, 3,3 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 600, Kt. geelgouden ring bezet met 28 briljant geslepen diamanten 0.40 ct, 6 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 1975, Kt. geel- met witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,08 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 3,8 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 975, Kt. gouden rijring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0,31 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. geelgouden hanger bezet met cultivé parel en 1 diamant, 0,25 ct., 1,4 gram, winkelwaarde 275, kt. geelgouden hanger bezet met Lapis Lazuli en 3 diamanten, 8/8 slijpsel, 0.06 ct., 3.7 gram, winkelwaarde 585,00 6-k k k k k k k k k k Antieke gouden broche, 3,4 gr. 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 19 briljant geslepen diamanten, 0.40 ct., kleur: H - kwaliteit Vs, 2.1 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 1250, Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.06 ct., 2.7 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 525 euro Kt. geelgouden ring bezet met robijn en 22 briljant geslepen diamanten 0.45 ct., 7.3 gram, ringmaat 16, winkelwaarde 1975, Kt. geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,28 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 1,8 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde 850, Kt. geelgouden ring met 0.70 ct. diamant en op vierzijden 32 briljant geslepen diamanten, totaal cira 0,95 ct., ringmaat 18,5 (58) Kt. roségouden ring bezet met 37 briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,52 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. geelgouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,30 ct. 6-k k k k k k k Kt. bicolor gouden oorknoppen in een vorm van een hart 6-k Kt. geelgouden oorknoppen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 2 gram, winkelwaarde 975, Kt. geelgouden oorknoppen bezet met robijn en 20 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: wit + kwaliteit: piqué, 3,2 gram, winkelwaarde 850, Kt. geelgouden oorknoppen bezet met toermalijn en 16 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur: wit + kwaliteit: piqué, 3,1 gram, winkelwaarde 750, Kt. geelgouden oorknoppen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 1,9 gram, winkelwaarde 750, Paar 14 kt. geelgouden oorbellen bezet met 14 briljant geslepen diamanten, 0.60 ct., 3.5 gram, winkelwaarde 1450, Kt. geelgouden oorknoppen bezet met grijze cultivé parels, 12 mm., 9,7 gram, winkelwaarde 900, Kt. geelgouden collier met harthanger bezet met 31 diamanten, 0,60 ct., kleur: Cape + kwaliteit Si, 22x briljantslijpsel en 9x baguetteslijpsel, lengte 50, 7 gram, winkelwaarde 1950, Kt. rosé- met witgouden collier met hanger bezet met 338 briljant geslepen diamanten 3.35 ct., kleur: Top Wit en kwaliteit VS, 7 middenstenen fancy colours, 10,2 gram, Lengte 40, winkelwaarde , Kt. geelgouden ring bezet met robijn en 6 briljant geslepen diamanten, 0,05 ct., 5,4 gram, ringmaat 18,5, winkelwaarde 800,00 6-k k k k k k k k k

23 Kt. geel- met witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,07 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 4,3 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 750, Kt. geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,08 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, en ongedragen, 5,6 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 975, Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,15 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 4 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde 750,00 6-k k k Antieke notenhouten damesfauteuil met rieten zitting en rugleuningen Loc Antieke mahoniehouten ronde bijzettafel, h. 77 x dm. 40 Loc Dujardin, heliogravure, 'Maastrecht, l'abside de l'eglise Notre Dame, 14 x Johannes Petrus Molenaar ( ), Afgemeerde schepen, pasteltekening, gedateerd 1938, 90 x Onb.meester, Decoratie schilderij met bloemenmand en engelenmedaillon, 195 x Onb.meester, Decoratie schilderij met bloemenmand en engelenmedaillon, 195 x 100 Loc Loc Loc Loc René Leuveld, Diverse personen, olieverf op doek, 140 x 100 Loc Onb.meester, Decoratie schilderij met bloemenmand en engelenmedaillon, 195 x Onb.meester, Decoratie schilderij met bloemenmand en engelenmedaillon, 195 x 100 Loc Loc H. Wiegman, Straatje in Elburg, olieverf op doek, 40 x 50 Loc Ond. gesigneerd, Zwitsers landschap, pastel op papier, 34,5 x 46 Loc Jacoba Surie, Amsterdam Amsterdam, Stilleven met vis, olieverf op doek, 33,5 x 51,5 517 Tafellamp met vrouw met boog rustend op marmeren voetstuk, h.25 x b.35 x d Antiek eikenhouten Engels kabinet, Engeland ca.1840, h.213 x b.130 x d Antiek mahoniehouten luierkabinet met 2 deuren en 3 laden rustend op klauwpoten, Holland ca.1820, h. 149 x b. 100 x d. 44 Loc Loc Loc Loc Antiek Engels kabinet met twee deuren en vier laden, h.215 x b.136 x d.56 Loc Beschilderde houten zuil, 18e eeuw, h.77 Loc Murano tafellamp met crèmekleurig plooi kap, h.85 Loc Antieke eikenhouten ingelegde Zeeuwse linnenpers, h. 182 x b. 79 x d. 57 Loc Oude Franse schoolklok met houten kast Loc Ond.gesign., Landschap met ven, maroefle, 98 x 40, deels beschadigd Loc Oude mahoniehouten armstoelen met rode streepstof bekleed en matting rugleuning 527 Zeer grote ovale mahoniehouten tafel, h.79 x b.152 x L.300 afgedekte met groen lederen blad (kleine beschadigingen) Loc Loc Houten schaal, h.19 x diam.38 Loc Houten schaal, h.19 x diam.38 Loc Vergulde ornamenten, 18e/19e eeuw Loc Vlaams tapisserie met voorstelling van diverse personen en vee in een parktuin, 17e eeuw, 420 x 260 Loc Antieke eikenhouten staartklok met dubbele kap en maanstand Loc Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen dekselvazen Loc Antieke eikenhouten 4-deurs boekenkast, h.250 x b.177 x d.33 Loc Koop diverse vijzels met stampers Loc Koop diverse vijzels met stampers Loc Antieke mahoniehouten bureaufauteuil met groen leder bekleed Loc

24 538 2 Mangaankleurige tegeltableaus met voorstelling van melkende boering en boer met paard, 18e eeuw Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met gesatineerd glazen kap, h.34 Loc Notenhouten 4-laden commode afgedekt met een wit marmeren blad en spiegelopstand, h.208 x b.126 x d Bruin gepatineerd bronzen beeld van een abstracte danseres rustend op marmeren sokkel, h.50 x L.80 x b Flip Hamers, Watergraafsmeer Amsterdam, Ballerina, aquarel, 47,5 x 31 Loc Loc Loc I. Cavieri, Bosgezicht, olieverf op doek, 60 x 90 Loc Geslepen spiegel in eikenhouten lijst, 170 x 60 Loc Antieke opengewerkte Willem III armfauteuil met blauw velours bekleed Loc Naar A.P. Schotel, Havengezicht met schepen, olieverf op doek, 45 x 35 Loc Jan van Heel, Rotterdam Den Haag, Spelende hondjes in park, gedateerd 1942, olieverf op board, 40 x Monogram H.N.H., Zeeuwse meisjes bij boomgaard, olieverf op paneel, 30,5 x 22,5 549 Onb. meester, Regenachtige straat in de jaren 20, olieverf op board, 30 x Roger de La Fresnaye, , Ingekleurde ets, nr. 6/10, gesigneerd in de plaat en handgesigneerd op de afdruk, 26 x Naar Louis Soonius, Gezicht op huis met bloesembomen, olieverf op paneel, 36 x Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Boerderij met oude kar, aquarel, 47 x J.A. van der Drift, Duinlandschap met koeien, olieverf op doek, 1847, 56 x 79 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Kunststof borstbeeld van een meisje, h.43 Loc Kapstok i.v.v. een slaghout met 3 aluminium haken, b.92 x b.10 x d.9 Loc Oude eikenhouten vitrinekast met in de onderkast 2 deuren, Engeland ca.1890, h.168 x b.96 x d.37 Loc Koop diverse vijzels met stampers Loc Gepolychromeerde porseleinen dekseldoos met koperen monturen, h.9 x b.20 x d.15 Loc Antieke zwart met goudkleurige stoelen met rood velours bekleed Loc Antieke Franse zwart gepolitoerde met Boulle techniek ingelegde bureau/ bijzettafel, h.76 x b.130 x d.79 Loc Handgeknoopt Hamadan kleed, 212 x 150 Loc Antieke mahoniehouten Jugendstil Chaise longue met bloemstof bekleed, h.88 x b.140 x d.69 Loc Grote verzilverde wijnkoeler, h.24 x diam.31 Loc Ingelegd etagère niervormig tafeltje met plaquettes afgezet met bronzen beslag afgezet, h.80 x b.63 x d Grote met personen in landschap gedecoreerde Chinese plantenpot op onderschotel, h.36 x diam.48 Loc Loc Deels wit gelakte iepenhouten zuil, h.132 x b.70 x d.70 Loc Houten vogelkooi i.v.v. een huis, h.60 x b.46 x d.46 Loc Grote blauw gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw, h.34 Loc

25 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 569 Moderne design metalen tafellamp met tweed kap, h.77 Loc Koperen klokje op sokkel, h.21,5 Loc Blauw/wit porseleinen beeld van een Chinees persoon op een rots, h.27,5 Loc Beschilderde glazen vaas, h.16 Loc Kt. gouden ring bezet met ruitvormige saffier, ringmaat 17 (54) 6-k Antieke gouden relikwie ring met een haarwerkje, ringmaat 19,75 (63) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 19 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 10,2 gram, ringmaat 19,25, winkelwaarde 1985, Kt. geelgouden ring bezet met 33 diamanten, 0,50 ct., kleur: wit + kwaliteit: piqué, 21 briljantslijpsel en 12 baguetteslijpsel, 4,6 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 985, Kt. bicolor gouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0,12 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Si, ringmaat 17, 5,1 gram, winkelwaarde 850, Kt. geelgouden ring bezet met 22 briljant geslepen diamanten, 0.65 ct., 4.8 gram, ringmaat 19,25, winkelwaarde 1150, Kt. geelgouden armband bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,33 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, binnenmaat 54 x 61 mm., gewicht 9,2 gram, winkelwaarde 1750, Antiek onyx medaillon/broche samengesteld met onedele monturen en bezet met parels 581 Antieke onyx medaillonhanger met gouden rand afgezet en aan de voorzijde een bloem ingelegd met briljant geslepen diamanten aan een 14 kt. gevlochten collier, 10 gr. 6-k k k k k k k Bloedkoralen 5-strengs collier met gouden slot, 50 gr. 6-k Bloedkoralen 3-strengs collier met gouden slot, 84 gr. 6-k Zoetwaterparelcollier met verguld 1e gehalte zilveren slot 6-k Koopje diverse gouden sieraden, ca.22 gr. 6-k Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamant 6-k Kt. geelgouden armband, 11 gr. 6-k Gouden damesring bezet met briljant geslepen diamant, ringmaat 18 6-k Antiek Cloisonné dekseldoosje Loc Bronzen Boeddha beeldje, h. 28 Loc Porseleinen schenkkan, Engeland, 19e eeuw Loc Famille rose porseleinen bierpul (handvat gerestaureerd), 18e / 19e eeuw Loc Blauw/wit Chinees porseleinen trekpotje, 20e eeuw Loc Japans Satsuma beeld van een vrouw in kimono, h. 31,5 Loc Bronzen Boeddha beeldje, h. 28 Loc Blanc de chine porseleinen beeldje van twee biddende personen bij kruis, h Porseleinen blanc de chine groep van twee mannen met instrument, 20e eeuw, h.17 Loc Loc Bronzen sculptuur krijger in lotus houding, h. 29 Loc Turkoois beeldje van man met staf op voet, 20e eeuw Loc Snuifflesje met decoratie van zotjes in een tuin en met stopper, China, 8,6 en een le vaasje, China 20e eeuw, 8 Loc Bronzen Boeddha hoofd, Thailand, 20e eeuw, 7 Loc Koopje divers cloisonné: paar ganzen, 2 eieren op houten voetstukjes, 4 vaasjes op houten voetstukjes, paar eendjes op houten voetstukjes en 6 vingerhoedjes, 20e eeuw Loc Antieke Arita Imari porseleinen schotels met bloemenmanden, 18e eeuw Loc Bronzen sculptuur van Tara, h. 31 Loc Met landschap gedecoreerde bronzen siervaas, China, 21 Loc

26 606 Koopje divers Chinees porselein, etc. Loc Antieke spekstenen vaasjes, 20e eeuw, h.20 Loc Gesigneerde Satsuma porseleinen Japanse kom Loc Loep in benen montuur Loc Benen briefopener Loc Benen netsuké van man met karbouw Loc Benen pijp met hoofd van man Loc Benen roller (kleermaker) met parelmoer Loc Benen beker met afbeeldingen van diverse landschappen Loc Benen inro met afbeelding van een haan en kip Loc Benen naaldenkokers Loc Diverse goud gedecoreerd Oosterse houtsnijwerken Loc Polychroom blackstone sculptuur van een zittende boedha, h.30 Loc Bronzen inktstel met decoratie van takken met bladeren en Kylin op deksel, 19e/20e eeuw 620 Maleisisch porseleinen schaaltje met vissendecoraties, 19e eeuw, h.4 x diam.17 Loc Loc Benen kurkentrekker i.v.v. een man Loc Benen doos met decor van aapjes Loc Benen miniatuur koffiepot Loc Benen netsuké van een paard Loc Benen netsuké van twee kikkers Loc Benen netsuké van een haan Loc Met bloemen gedecoreerde Chinees Imari porseleinen schotels, 19e eeuw, diam. 23 Loc Koopje divers Chinees porselein, w.o. antiek Loc Taiwanese glazen sculptuur, De Jadeite Cabbage met insect rustend op houten voetstuk (met papieren) 630 Grote antieke gekartelde famille rose porseleinen schotel met bloemdecoraties, diam Bronzen sculptuur van Vishnu, Khmer Baphouon, Cambodja, 20e eeuw, 24,5 Loc Loc Loc Grote gepolychromeerde Samson porseleinen schotel, 20e eeuw Loc Porseleinen blanc de chine beeld van een kwan yin, 20e eeuw (defect), h.40 Loc Gesigneerde rijkbewerkte Chinees bronzen schaal, 20e eeuw, h.17 x b.36 Loc Benen met erotische afbeelding gedecoreerde inro Loc Benen inro met afbeelding van vissen en vogels Loc Famille rose porseleinen trekpot, China 20e eeuw Loc Gepolychromeerde Samson porseleinen beelden van Chinese mannen (deels defect) Loc Gepolychromeerd porseleinen wijnvat, China, 20e eeuw, 25 Loc Gepolychromeerd Cantonese kom, 20e eeuw, h.11,5 x diam. 25,5 Loc Kt. witgouden collier met een entourage hanger bezet met saffier, totaal circa 1,24 ct. en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,28 ct., lengte collier Kt. witgouden oorknoppen bezet met saffier totaal circa 3,00 ct. en briljant geslepen diamanten, totaal circa 1,35 ct Kt. witgouden oorhangers bezet met blauwe topaas en 192 single cut geslepen diamanten, totaal circa 9,72 ct Kt. witgouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,30 ct. 6-k k k k

27 Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,12 ct Kt. witgouden oorbellen bezet met 84 briljant geslepen diamanten, 0.75 ct., 3.7 gram, met stift en pousette, winkelwaarde 3.000, Kt. witgouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,40 ct. 6-k k k Kt. witgouden oorhangers bezet met saffier en diamant, totaal circa 0,48 ct. 6-k Kt. witgouden oorhangers met onyx, saffier en diamant, totaal circa 0,80 ct., h.3,5 x b.1, Kt. witgouden oorbellen bezet met cultivé parel, 9 mm., en 230 diamanten, 1,25 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 126 met briljantslijpsel en 104 met baguetteslijpsel, 7 gram, winkelwaarde 4250, Kt. witgouden solitair oorhangers bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,28 ct Kt. witgouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 1,05 ct Kt. witgouden ring bezet met echte saffier, 3,75 ct. en 63 briljant geslepen diamanten 0.60 ct. [kleur: G + kwaliteit VS] 7.7 gram, ringmaat 18, winkelwaarde , Kt. witgouden ring bezet met saffier en 18 briljant geslepen diamanten, 1,20 ct. [kleur: wit+kwaliteit: piqué], 7.8 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 3.875, Kt. witgouden ring bezet met saffier en 87 briljant geslepen diamanten, 0.75 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit: VS, 7,4 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 4.875, Kt. witgouden ring bezet met 39 diamanten, slijpsel in markies, princes en briljant, 0.70 ct., Top wit en VVS, 3.0 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 3.450,00 6-k k k k k k k k Gouden hanger bezet met een geslepen cornalijn 6-k Koopje gouden kettingen en hangers (veelal goud), totaalgewicht 35 gram 6-k Antiek gouden hanger met kwastje, 19e eeuw, L. 4.5 cm 6-k Twee 14 kt. gouden kruisjes 6-k Gouden ring i.v.v. een panter bezet met diverse heldere stenen, ringmaat 19 6-k Twee 14 kt. gouden kruisjes 6-k 30-45

28 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Kt. Witgouden scharnierarmband met 241 briljant geslepen diamant, circa 4.50 ct., diamant E-F/VVS-VS, IGI Jewel Report Kt. wit gouden scharnierarmband met 26 briljant geslepen diamant, circa 2,00 ct., diamant F-G/VVS-VS, binnen diameter 5,6 cm x 4,9 met IGI Jewel Report Kt. wit gouden ring met heart shape- en briljant geslepen diamant, totaal circa 1,26 ct., F/G-H SI1/VVS-VS, ringmaat (56) met IGI Jewel Report 666 PIAGET, 18 kt. witgouden horloge, mechanisch uurwerk, 160 gram goud, L.19, wijzerplaat en wijzers van goud, (extra schakels 4 gram), winkelwaarde 19500, Kt. witgouden scharnier armband bezet met koraal, turquoise en briljant geslepen diamanten, binnenmaat armband 6,4 cm Kt. witgouden armband bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 2,00 ct., lengte armband 18, Kt. witgouden tennisarmband, bezet met 75 briljant geslepen diamanten, 2.25 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit VS, lengte 18, breedte 2,4 mm., gewicht 9,8 gram, winkelwaarde 6.500, Kt. witgouden collier met een hanger bezet met roze zoetwater parel en diamant, totaal circa 0,07 ct., lengte collier Kt. witgouden collier met witgouden hanger bezet met parel en briljant geslepen diamant Kt. witgouden collier bezet met saffier en een briljant geslepen diamant, 0.40 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, lengte 42, gewicht 5,6 gram, winkelwaarde 3.250,00 6-k k k k k k k k k k Naar Jacob Maris, Bomschuiten bij het strand, olieverf op doek, 100 x 80 Loc Tafellampje op deels glazen voet met glazen schaal kap, 29 Loc Antieke eikenhouten dubbelgebogen secretaire rustend op klauwpoten, h.104 x b.100 x d.50 Loc Engelse gravure, "Home by the Ferry", 80 x 55 Loc Antiek dubbel gebogen eikenhouten kabinet met gecontourneerde kap, Holland ca.1800, h.228 x b.167 x d.52 Loc Wrakhouten spiegellijst met spiegel, h.85 x b.64 x d.7,5 Loc Smeedijzeren staande schemerlamp met gesatineerd glazen bloemkappen Loc Bronzen Art Deco tafellamp met gesatineerd glazen kap, h.47 Loc Antieke mahoniehouten zuilenpendule, Holland ca.1820 Loc Art Deco tafellampje op deels marmeren voet met roze glazen kap, h. 35 Loc Antiek dubbelgebogen Hollands roltopbureau, h. 117 x b. 103 x d. 54 Loc Geslepen ovale spiegel in goudkleurige kuiflijst met 2 kandelaars, h.116 x b.70 x d.22 Loc Industrieel houten met metalen dienblad, h.10 x diam.60 Loc Antieke koperen kandelaar, ca.1820, ca.h.103 Loc Antieke mahoniehouten stoelen met rood leder bekleed Loc Antieke eikenhouten Mechelse eetkamertafel, h.77 x L.127 x d.97 Loc Smeedijzeren Art Deco hanglamp met gesatineerde glasplaten Loc Art Deco hanglamp met gesatineerd glazen kapjes Loc Koperen hanglamp met 4 gesatineerd glazen kappen Loc Verzilverde Art Deco hanglamp met gesatineerd glazen kappen - Ezan Loc Chrome Art deco hanglamp met opaline glazen kappen, opnieuw elektrisch ingericht Loc Joke Peters, Afrikaans gezicht, gemengde techniek, 40 x 30 Loc Monogram L.G., Stilleven met gieter, olieverf op doek, 79 x 59 (verf bladdert er deels af) Loc

29 696 Antieke eikenhouten meidenkast met opstand, Duitsland ca.1890, h.198 x b.100 x d.47 Loc Art Nouveau pendule op groen onyx basement, h. 30 x b. 46 Loc Rijkbewerkte geel koperen kerkkandelaars, h.60 Loc Wortelnotenhouten staand horloge met maan, maand en dagstand, M. van der Meer, Assendelft, 18e eeuw, h Groen gepatineerd legering beeld van een meisje met kindje rustend op zwarte sokkel, h. 185 Loc Loc Rob de Haan, Bloemstilleven, olieverf doek, 100 x 80 Loc J. Zwaan, Stilleven, olieverf op doek, gedateerd 1980, 96 x 76 Loc Gelimiteerde print van een originele foto, "Flaming star", van Elvis Presley, 1956, nr.41/275, 80 x 56 Loc Ond.gesign., Naakte vrouw, litho, 55 x 45 Loc Flip Hamers, Watergraafsmeer Amsterdam, Studietekening vrouwelijk naakt, gedateerd februari '92, 48 x 26,5 Loc G. Liekkering, Balletdanseres, pasteltekening, 67 x 37 Loc N.J. van Buuren, Zeegezicht, olieverf op doek, 100 x 70 Loc Hout met metalen industriële spiegellijst met spiegel, 120 x 80 Loc Art Deco tafellamp op pleet voet met gesatineerde glazen kap, h.54 Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een liggend rund rustend op groen marmeren, h.27 x b.44 x d Antieke mahoniehouten Louis Seize-stijl penantkast met jaloeziedeur en laden, h. 93 x b. 110 d. 51 Loc Loc Smeedijzeren tafellamp met koningsblauwe kap Loc Bewerkte bronzen schenkkannen met draken gedecoreerd rustend op marmeren voetstukje, h.58 Loc Eikenhouten Art Deco spiegel in lijst, h.49 x b.37 x d.8 Loc Groen marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Antiek mahoniehouten Empire kabinet rustend op klauwpoten, Holland ca.1820, h. 227 x b. 154 x d Johannes Adrianus Smit, JAS, Hillegom Antwerpen, Abstract, handgesigneerde zeefdruk, gedateerd 1995, 79 x Fedde de Jong, Sneek Amsterdam, Jachthaven, olieverf op doek, 110 x 70 Loc Loc Loc Onb.meester, Abstract Kremer, olieverf op board, 100 x 69 Loc Jan Korthals, Amsterdam Amsterdam, Gezicht op het Kolkje te Amsterdam, olieverf op doek, 60 x Jan Korthals, Amsterdam Amsterdam, Gezicht op München, geaquarelleerde pentekening, 55 x 37 Loc Loc Jan Korthals, Stadsplein Munchen, aquarel, 50 x 32 Loc Jan Korthals, Amsterdam Amsterdam, Gezicht op Heidelberg, geaquarelleerde pentekening, 24 x Bronzen sculptuur van twee personen met trommel rustend op marmeren voetstukje, h Kt. witgouden ring bezet met 11 briljant geslepen diamanten, 0.90 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, middensteen 0.60 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 4,5 gram, ringmaat 16,25, winkelwaarde 7500, Kt. witgouden bezet met ca. 3 ct. antiek geslepen diamant, kleur: Cape/ lightyellow + kwaliteit Si, 3,3 gram, ringmaat 16,5 (52), winkelwaarde , Kt. witgouden ring bezet met 43 diamanten, 1.75 ct., 14 met baguetteslijpsel, 28 met briljantslijpsel en 1 met briljantslijpsel ca 1.00 ct., kleur: Wit + kwaliteit SI, 4,6 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 9.500, Kt. witgouden ring bezet met 0.75 ct. briljant geslepen diamant, kleur: K + kwaliteit VS, 2,4 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 6.400,00 Loc Loc k k k k

30 Kt. witgouden ring bezet met 3 diamanten 0.90 ct., 2 met triangelslijpsel, kleur: Geel - kwaliteit VS en een briljantslijpsel, 0.70 ct., kleur:g, kwaliteit: VS, 3,6 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde ,00 6-k Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, ringmaat: 17 (54) 6-k Kt. witgouden rijring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,10 ct., ringmaat 17 (53) Kt. witgouden ring bezet met baquette en rond geslepen briljanten, ca.1.30 ct., ringmaat: 17,25 (54) Kt. witgouden ring bezet met 35 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 7,3 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 2000, Kt. witgouden ring bezet met 17 briljant geslepen diamanten, 0.85 ct., middensteen 0.75 ct., kleur : lichtgeel, kwaliteit: SI2, 3,3 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 4.250, Kt. witgouden rijring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,30 ct., ringmaat 17,5 (55) Kt. witgouden rozetring bezet met centraal een ovaal geslepen smaragd, totaal circa 2,60 ct. en 10 briljant geslepen diamanten, ringmaat 19 (59) Kt. witgouden ring bezet met centraal een ovaal geslepen saffier, totaal circa 1,01 ct. en twee briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,12 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden entourage ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 1,00 ct Kt. witgouden ring bezet met robijn en 58 briljant geslepen diamanten, kleur: Top Wit, kwaliteit: VS, 6,3 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 2.650, Platina ring bezet met robijn en smaragd en 14 briljant geslepen diamanten, 1.25 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: VS, 5,5 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 4.850, Kt. witgouden ring bezet met 165 briljant geslepen diamanten, 3.25 ct., middensteen 1.01 ct., kleur Cape kwaliteit VS1, 7.9 gram, ringmaat 17.5, winkelwaarde , Kt. witgouden ring bezet met 1.75 ct. briljant geslepen diamant, kleur: M - kwaliteit SI2, 6.5 gram, ringmaat 18.75, winkelwaarde , Antieke 14 kt. witgouden ring bezet met 27 diamanten, 4,65 ct., 8 met diamant 8/8 slijpsel en 18x briljantslijpsel en middensteen 3,85 ct., kleur Cognackwaliteit VS2, 3,3 gram, ringmaat 18,5, winkelwaarde , Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, ca.1.50 ct. ringmaat 16,75 (53) 745 Platina ring bezet met 19 diamanten, 2,00 ct., kleur G-kwaliteit VS, 14 met briljantslijpsel en 5 met princesslijpsel, 13,8 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 7.500, Kt. witgouden ring bezet met 24 diamanten, 0,90 ct., kleur wit + kwaliteit Si1, 16x markies slijpsel, 4x baguette slijpsel en 4x princes slijpsel, 4,7 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde 2750, Kt. witgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten 1,60 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, middensteen 0.60 ct., 5,1 gram, ringmaat Kt. witgouden ring bezet met robijn en 123 briljant geslepen diamanten, 0.75 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 9,8 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 5.450, Kt. witgouden ring bezet met 0.60 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Cape + kwaliteit VSI, 1,9 gram, ringmaat 16, winkelwaarde 4.450, Kt. witgouden ring bezet met robijn en 108 briljant geslepen diamanten, kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 6,4 gram, ringmaat 18, winkelwaarde Kt. witgouden entourage ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 1,50 ct., ringmaat 16,25 (51) Kt. geel- met witgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0.10 ct., 5.4 gram, ringmaat 19,5, winkelwaarde 950,00, Le Chic Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, 1.30 ct., SI-2, very good very good, met officieel rapport, ringmaat 17,5 (55) 6-k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k k

31 Kt. witgouden ring bezet met robijn, 8,3 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde 1150, Kt. witgouden ring bezet met 27 briljant geslepen diamanten, 0.40 ct., [kleur: G + kwaliteit Vs], 1,9 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde 1450, Kt. witgouden ring bezet met robijn en baquettevorm- en single cut geslepen diamanten, totaal circa 0,70 ct., ringmaat 18,25 (57) 6-k k k Koperen Amsterdamse 4-arms kandelaars, h.54 Loc

32 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 758 Antieke mahoniehouten gebogen 4-laden commode, h. 80 x b. 95 x d. 50 Loc Roger Dunster, antiek Engels staand horloge in wortelnotenhouten kast, 18e eeuw, h.255 x b.46 x d Antiek mahoniehouten Empire 4-deurs prentenkabinet, Holland ca.1810, h.232 x b.160 x d John Bévort, Utrecht Schoorl 1996, Gezicht op de Amsterdamse grachten in de winter met personen, olieverf op doek, 50 x 60 Loc Loc Loc Eikenhouten stoelen met beige velours bekleed Loc Grote houten eetkamertafel, h.83 x L.300 x b.100 Loc Teakhouten langwerpige eetkamertafel op teakhouten onderstel, h.80 x L.280 x b.100 Loc Blauw geglazuurde aardewerken krab als radiatorbak, (chip) h.21 x b.30 Loc Twee 2e gehalte zilveren 4-lichts zuilenkandelaars te veranderen in 1-lichts kandelaars, totaal h.47, totaalgewicht 4174 gram Loc Glazen 3-delig pièce de milieu, h.50 Loc Eikenhouten Art Deco armfauteuils met rieten zitting Loc Antieke Engelse notenhouten sidetable met 3 laden, h.77 x b.157 x d.46 Loc Blauw/wit met landschap gedecoreerde porseleinen steelvazen Loc Roze glazen schaal, h.15 x diam.40 Loc Koop van 4 metalen kerkkandelaars, h.140 Loc Antieke albasten zuilenpendule met 2 zijvazen en 2 zijcoupes Loc Bronzen Art Deco sculptuur van vrouw op marmeren basement, h.28 Loc Art Deco fotolijsten in marmeren houder Loc Stel aardewerken Art Deco boekensteunen in de vorm van eekhoorns, Fontinelle Loc Kralik Art Deco vaas in rood flambé op crème fond, h. 20 cm Loc Gesatineerd glazen Art Deco vaasje gesigneerd Etaleune Paris Loc Zalmkleurig gesatineerd glazen Art deco vaas in reliëf decor, h.30 Loc Koperen klokje met pilaren Loc Bronzen beeldje van een liggend kindje met bloemenmand rustend op marmeren voetstuk, h.22 x b.23 x d.12 Loc Antieke wit marmeren Louis Seize-stijl pendule afgezet met koperen beslag Loc Antieke zwart gepolitoerde likeurkelder met inlegwerk, compleet met karaffen en glaasjes 784 Antieke tafelklok met zilver en koper inlegwerk en bronzen monturen, Frankrijk circa 1900, h.52 Loc Loc Antieke albasten pendule, h. 49 Loc Bronzen sculptuur naar Degas, kleine danseres, h.49,5 Loc Hugo Claus, , Map met litho, winter en gedicht, nr.54/200 Loc Antieke bronzen vuurvergulde Empire pendule met jongen met dwarsfluit, Frankrijk ca.1820 Loc Gesatineerd glazen Art Deco vaas met reliëfdecor van vogels, h. 16 Loc Satiné glazen Art Deco vaas gesigneerd Espaivet, h. 28 Loc Antieke vuurvergulde glas pendule op wit marmeren basement en wit le wijzerplaat 792 Floris Meydam, blauw/groen unica kristallen vaas, 11 x 17 Provenance: Gooijer Fine Art - International (aankoopbewijs 1994) Loc Loc Antieke miniatuur porseleinen beeldjes Loc Art Deco rookglazen vaas en rozensteker Loc Heleen van L., groen keramieken sculptuur van een schuin zittend vrouwenfiguur, h.20 x b.20 Loc

33 796 I. Cokot, , Balinese houten sculptuur van een insect, h.16 Loc Antieke bijbel met koperen kaft Loc Bronzen sculptuur van kindje met poes gesigneerd Loc Bronzen sculptuur van een naakte dame, h.33 Loc Bruin gepatineerde bronzen sculptuur van een torso, rustend op een marmeren sokkel, h.25 cm Loc Sculptuur van zittende vrouw, h.29 Loc Stel Art Deco boekensteunen met eenden op marmeren voetje, h. 14,5 Loc Houten sculptuur van een Afrikaan, h.50 Loc Grote aardewerken schotel Loc Grote aardewerken schotel Loc Antiek gepolychromeerd Heilige beeld, h.59 Loc Gestoken houten beeld van een vrouw, Afrika, h.47 Loc Antieke Delfts aardewerken schotel, 18e eeuw Loc Messing hanglamp met 5 glazen bollen, ca.h.70 x ca.diam.70 Loc Messing hanglamp met 5 glazen bollen, ca.h.70 x ca.diam.70 Loc Art deco verzilverde hanglamp met 6 glazen bollen Loc Messing hanglamp met 5 glazen bollen, ca.h.70 x ca.diam.70 Loc Verchroomde design lamp met wit opaal glazen bollen Loc Handgeknoopt met gekleurd touw bijzetkruk/tafeltje, h.42 x diam.40 Loc Handgeknoopt met gekleurd touw bijzetkruk/tafeltje, h.42 x diam.40 Loc Handgeknoopt met gekleurd touw bijzetkruk/tafeltje, h.42 x diam.40 Loc Handgeknoopt met gekleurd touw bijzetkruk/tafeltje, h.42 x diam.40 Loc Hans Lenteman, Rivier met boerderij met boer en koeien, olieverf op doek, 60 x 89 Loc Metalen industriële 9-luiks spiegellijst met spiegel, h.182 x b.122 Loc Zwarte industriële metalen spiegellijst met spiegel, 90 x 110 Loc Ovale spiegel in zilverkleurige kuiflijst, h.115 x b.80 Loc Antieke fraai gestoken notenhouten secretaire met opstand, h.212 x b.102 x d Met landschap beschilderde in hoog glans gelakte 3-deurs kast met 2 laden, h.199 x b.73 x d Metalen antraciet industriele opengewerkte salon/bijzettafel/zuil, h.62 x diam Kt. witgouden entourage oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,58 ct Kt. witgouden oorknoppen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 1.50 ct., kleur: light yellow, kwaliteit: VS, met schroefstift, 1,6 gram, winkelwaarde , Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,38 ct. Loc Loc Loc k k k Antieke wit- met geelgouden broche bezet met oud slijpsel diamant 6-k Beneden wettelijk platina gehalte Art Deco-stijl broche bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.30, 0.50 en 0.30 ct. en 65 kleine diamantjes, ca ct Kt. witgouden broche bezet met 19 diamanten 0,50 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 12x roosslijpsel en 7x briljantslijpsel, 5,1 gram, winkelwaarde 1150, Kt. witgouden ring, model Cartier, bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0.75 ct., kleur Topwit, kwaliteit VVS, 20.3 gram, ringmaat 19,75, winkelwaarde 6.200, Kt. witgouden ring bezet met 80 briljant geslepen diamanten, 0,80 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 6 gram, ringmaat 19, winkelwaarde 1950,00 6-k k k k

34 Kt. witgouden ring bezet met 28 diamanten, 1.35 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit VS, 16x met markiesslijpsel en 12x met briljantslijpsel, 4,2 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 6.000, Kt. witgouden ring bezet met robijn en 87 briljant geslepen diamanten, 0.75 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: VS, 7,4 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 4.875, Kt. witgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, ringmaat 18,75 (59) Kt. geel- met witgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0.55 ct., 3.1 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde 1275,00 [kleur: G + kwaliteit Vs] Kt. witgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.22 ct., ringmaat: 17,5 (55) Kt. witgouden ring bezet met robijn en 73 briljant geslepen diamanten, 0.45 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit VS, 5,4 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 2.875, Kt. witgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 1.60 ct., middensteen antiek slijpsel, 1.38 ct., kleur Light Yellow, kwaliteit VS, 4,6 gram, ringmaat 17, winkelwaarde , Kt. witgouden solitair ring met zijstenen centraal een briljant geslepen diamant, totaal circa 0,31 ct. en zijstenen totaal circa 0,14 ct., ringmaat 17,5 (55) 841 Metalen antraciet industriele opengewerkte salon/bijzettafel/zuil, h.62 x diam Grote gepolychromeerde met draken gedecoreerde Chinees porseleinen deksel vazen, h k k k k k k k k Loc Loc Moderne design metalen staande schemerlamp met tweed kap, h.172 Loc Roze gietijzeren gevleugelde varkens spaarpot h.17, x b.26 Loc Stel goudkleurige glazen geribbelde waxinelichthouders Loc Set van twee witte gietijzeren honden als boekensteun, h.13, x b.9,5 x d.8,5 Loc Koopje pleet en kristal, w.o. dienblad en schalen Loc Bronzen sculptuur van moeder met kind rustend op marmeren basement, h.34 Loc Bronzen beeld van een paard, h.25 Loc Koopje diverse antieke tegels Loc Art deco melk glazen licht blauwe ronde vaas met reliëf decor, h. 19,5 Loc

35 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 852 Scailmont blauw glazen Art Deco vaas, h. 24 Loc Twee blauw witte aardewerken kastkommen, h. 10 x dm. 19 Loc Bronzen beeld van meisje op stoel, h.25 (2-delig) Loc Zeer grote wit gelakte buffetkast met 6 deuren waarvan 3 beglaasd en 9 laden, h.226 x b.206 x d.58 Loc Wit met goud gelakte houten zuil, h.119 x b.30 x d.30 Loc Aardewerken Art Deco tafellampje met stoffen kapjes, h.42,5 Loc Moderne geslepen spiegel in geschulpte lijst, h.187 x b.90 Loc Grote geslepen spiegel met golfvormige spiegelrand, h.181 x b.93 Loc In diverse kleuren uitgevoerde hoogglans afgelakte Chinese vakkenkast, h.230 x b.157 x d.40 Loc Gesatineerd geel glazen Art Deco vaas in reliëfdecor, h. 19,5 Loc Onb.meester, groen keramieken sculptuur van een kardinaal, h.34 Loc Bronzen beeld van twee herten rustend op marmeren voetstuk, h.18 Loc Okerkleurige stenen buste van een man, h.31 Loc Keramiek bewaardoos i.v.v. een dekenkist afgezet met gebronsde ornamenten en leeuwenkopjes en op klauwpootjes, h.22 x b.13 x L Josje van Riemsdijk ( ), Zakkendraagster, sculptuur van gietklei, gesigneerd J.v.R., h.28 Loc Loc Gesatineerd groen glazen Art Deco vaas in reliëfdecor, h. 25,5 Loc Diverse houten olifanten Loc Peervormige blauw/wit Chinees porseleinen dekselpot met een landschap decoratie, 20e eeuw, h.33 Loc Eiken met palissanderhouten Art Deco schoorsteen pendule Loc Gesatineerd groen glazen vaas in reliëfdecor gesigneerd Ch. Catteau h Bronzen sculptuur van een naakte dame rustend op marmeren basement, h.30 Loc Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een vogel, h.29 Loc Gepolychromeerd plastiek sculptuur van een marktkraam met personen, Nederland 50er/60er jaren, h.30 x b Oude met landschap en personen beschilderde Russische lak doos op pootjes, h.8 x L.27 x b.14 Loc Loc Groen kristallen vaas, gesign. Val St.Lambert, h.26 Loc Antieke groen gelakte standaards, h.30 Loc Koopje divers aardewerk, 17e/18e/19e eeuw Loc Ond. gesign., Kerkinterieur, olieverf op doek, 60 x 50 Loc Spiegel met zwevende kristallen decoraties, h.121 x b.80 Loc D. Brouwer, Stadsgezicht met diverse personen, olieverf op paneel, 60 x Clement van Vlaardingen, Zwartsluis Hilversum, Bloemstilleven, olieverf op doek, 80 x Houten langwerpige eetkamertafel rustend op grijs metalen onderstel, h.79 x L.240 x b Oude blauw geëmailleerde metalen tuinvazen met zwanenkoppen als handvatten, h.24 x b.60 Loc Loc Loc Loc Kristallen dekselbokaal, h.45 x diam.30 Loc Kristallen lotusbloem, h.15 x diam.35 Loc Industriële antracietgrijs metalen buisframe stoelen met taupe lederen bekleding Loc Handgeknoopt Bochara kleed, 302 x 199 Loc

36 889 Marmeren schaal, Christal Liao, ca Loc Houten zuil, 18e eeuw, 110 x 59 Loc Goudkleurige houten met metalen industriële design kast met diverse gekleurde vakken, h.220 x b.186 x d.40 Loc Uit hardhout boomwortel vervaardigde kruk/bijzettafel, h.70 Loc Grote Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met wit opaalglazen kap, h.90 Loc Smeedijzeren Art Nouveau tafellamp met pâte de verre kapje Loc Art Deco tafellamp op verzilverde voet met wit opaalglazen, h.30 Loc Donker roze glazen steelvaas, h.53 Loc Gekleurd glazen stier, h.32 x L.50 Loc Set van 6 Boheems kristallen glazen, h.23 Loc Smeedijzeren tafellamp met deels groen glazen schaal kapje, h.29 Loc Bronzen sculptuur van moeder met kind, h.26 Loc Kristallen 7-delige wijnset bestaande uit een karaf, h.35, en 6 glazen Loc Rood Boheems kristallen karaf met diverse glazen Loc Antieke koperen jardinière rusten op klauwpoten, h.15 x b.40 x d.27 Loc Blauw glazen vaas met bloemdecor, h.27 Loc Uit hardhout boomwortel vervaardigde kruk/bijzettafel, h.70 Loc Opengewerkte wit gelakte jugendstil stijl smeedijzeren bijzet/tuin etagère tafel, h.90 x b.44 Loc Houten rond roze gelakt krukje Loc Stel met draken en phoenix gedecoreerde Chinees porseleinen vazen, h Kt. witgouden collier bezet met 40 briljant geslepen diamanten, 1,25 ct., kleur wit, kwaliteit Si, lengte 42, 26 gram, winkelwaarde 6500, Parelcollier met 14 kt. witgouden slot bezet met een saffier en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,60 ct., lengte collier Kt. witgouden collier met hanger bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, lengte 38, gewicht 3,7 gram, nieuwwaarde 1150, Kt. witgouden tennisarmband bezet met 51 briljant geslepen diamanten, kleur: G, kwaliteit: piqué 1, lengte 18, diamantgewicht: 1,65 ct., gewicht: 7,7 gram Loc k k k k Omega, damespolshorloge met stalen band 6-k Kt. witgouden rozetring bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,30 ct., ringmaat 16,5 (52) Kt. witgouden hele alliance ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,85 ct., 17,25 (54) Kt. witgouden ring bezet met een saffier en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,09 ct., ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden ring bezet met saffier en 88 briljant geslepen diamanten, 0.40 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit: VS, 6,2 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 3.950,00 6-k k k k Art Deco tafellamp op pleet voet met opaal glazen kap, h.48 Loc Eikenhouten tafelklok Loc Antiek schildpad theekistje met binnendeksel en sleutel Loc Charles Marion Russell, Saint Louis, Missouri, Verenigde Staten Great Falls, Montana, Verenigde Staten, Cowboy te paard met lasso en stier, h.27 x b.32 x d Antieke Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule met naast het uurwerk een man met pijl en boog, h. 35 Loc Loc Set van 5 antieke tinnen maten Loc Art Deco tinnen bouilloire Loc

37 925 Antiek op ivoor geschilderde Indiase afbeelding van diverse personen en olifant in landschap, 15 x Stel Art Deco boekensteunen met voorstelling van eekhoorns op zwart geaderd marmer Loc Loc Antiek tinnen kinderserviesje Loc Twee bronzen Art Deco beeldjes van 2 pierrots op groen marmeren basement, h.25 Loc Stel metalen sculpturen, Frankrijk, h.35,5 Loc Verzilverde flessenbakken met ingelegde bodem Loc Aardewerken Art Deco sculptuur van een hond, h. 21 Loc Art Deco tinnen schaal en een beker Loc Art Deco sculptuur van een poes met glazen oogjes op marmeren voetje, h.15 Loc Met aan de binnenkant beschilderd snuifflesje Loc Verzilverde flessenbakken met ingelegde bodem Loc Antieke tinnen coupes rustend op zwart houten voetstuk h.30 Loc Benen olifant met Boeddha op rug, h.39 Loc Vetcontainer t.b.v. het smeren van karrenwielen, 18e eeuw Loc Antiek rijkbewerkte beautysaire in ingelegde mahoniehouten kist Loc Zilverkleurige eetkamertafel, h.76 x b.200 x d.90 Loc Zwarte opengewerkte Thonet-stijl stoelen met matting zitting Loc Legacy by Noritake, wit/kobalt en goud gedecoreerd porseleinen serviesdeel Loc Handgeknoopt kleed, 270 x 160 Loc W. Minderman, Stilleven met mandoline, olieverf op doek, gedateerd 1944 Loc Gepolychromeerd houten beeld van een Boeddha, h.42 Loc Oud groen/oranje gelakt 2-deurs beglaasd kastje met opstand, h.130 x b.77 x d.37 Loc

38 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Gepolychromeerde met personen in landschap gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvazen, 20e eeuw, h Hassan Atia (Duits, 1953), Abstract, olieverf op doek, gedateerd 2014, 80 x 100 Loc Loc Rob de Haan, Hollands landschap, olieverf op doek, 80 x 100 Loc Hassan Atia (Duits, 1953), Kubistische voorstelling, olieverf op doek, gedateerd 1991, 80 x Henk Bos, olieverf, Stilleven met fles, eieren en fruit, olieverf op doek, 90 x Cornelis Anthonij (Kees) van Waning, , Wintersgezicht op de Wolfskade te Rotterdam, gem.techniek, 50 x 39 Loc Loc Loc K.H. van de Laar, Stadsgezicht, olieverf op paneel, 50 x 70 Loc Famille verte Chinees porseleinen deksel pot, 42 Loc Gepolychromeerde metalen vogel, h.35 x L.36 Loc Grote houten industriële 2-deurs kast met metalen beslag, h.213 x b.120 x d.45 Loc Industrieël dressoir met 2 schuifdeuren en 2 laden, h.97 x b.240 x d.49 Loc Zwart gelakte Chinese kast met 13 laden en 2 deuren, h.152 x b.72 x d.40 Loc Metalen antraciet industriele opengewerkte salon/bijzettafel/zuil, h.62 x diam Metalen antraciet industriele opengewerkte salon/bijzettafel/zuil, h.80 x diam.70 Loc Loc Stel kristallen tafellampen met kap, h.60 Loc Houten kruk/bijzettafel i.v.v. olifantenpoot, h.45 x diam.36 Loc Houten kruk/bijzettafel i.v.v. olifantenpoot, h.45 x diam.36 Loc Houten kruk/bijzettafel i.v.v. olifantenpoot, h.45 x diam.36 Loc Houten kruk/bijzettafel i.v.v. olifantenpoot, h.45 x diam.36 Loc Oude gepolychromeerde houten staande Boeddha, h.75 Loc Bewerkte koffers met leder afgewerkt Loc Metalen wanddecoratie met vissen en schelpen, b.82 x h.42 Loc Met vlinders gedecoreerd foto album, met ruimte voor 200 foto's, h.24 x b Een met vogels en bloemen gedecoreerd fotoalbum met insteek map voor 264 foto's met een formaat van 16 x 10, albumformaat 34,5 x 35,5 971 Goud met slangen print gedecoreerde fotolijst, buitenmaat 36 x 31, fotomaat 20 x Rode met vlinders beschilderde nachtkastjes met 2 deuren en een lade, h.60 x b.40 x d.32 Loc Loc Loc Loc Antieke smeedijzeren haardbokken Loc Groen in hoogglans afgelakt kinderstoeltje Loc Wit gelakte metalen stieren handdoeken houder, h.26 x b.23 x d.17 Loc Verchroomd Art Deco hanglamp met roze matglazen coupe en kapjes Loc Verchroomde Art Deco hanglamp met wit opaal glazen kapjes Loc Verzilverde Art Deco hanglamp met witte glasplaten en kapjes Loc Verzilverde Art Deco hanglamp met witte kapjes Loc Art Deco tafellampje op smeedijzeren voetje met geel gesatineerd glazen kapje Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met gesatineerde kap, h.37 Loc Bronzen sculptuur van een paard rustend op marmeren voet, h.38 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met gesatineerd glazen kap, h.37 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met gemarmerd opaalglazen kap, h.33 Loc Glazen Art Deco tafellamp met gekleurde kap op zwart voetje, h.27 Loc

39 986 Art Deco tafellamp met voorstelling van danseres voor gesatineerde glazen plaat, h Art Deco tafellamp op verzilverd bronzen voet met gesatineerd glazen kap h. 43 Loc Loc Kunststof beeld van staand meisje, h.60 Loc Tafellampje op vernikkeld brons voetje met gesatineerd glazen kap, h.33 Loc Tafellamp op verzilverd bronzen voet met geel glazen kap, h.57 Loc Bronzen sculptuur van een Egyptische dame op sofa op marmeren voetstuk, b.31 x d.12 x h.22 Loc Goud met bruin kleurige fotolijst, buitenmaat 25,5 x 20,5, fotomaat 10 x 15 Loc Art Deco tafellampje met vogel op marmeren basement, h.20 Loc Art Deco tafellampje met eekhoorn op marmeren basement, h.14 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met dubbele gekleurd glazen rozen kapjes, h.31 Loc Gietijzeren tuinvaas met oren, h.17, x b.37 Loc Verzilverd brons Art Deco tafellampje met glasstaafjes, h.22,5 Loc Art Deco tafellampje met leeuwin, h.17 x b.32 x d.16 Loc Gepolychromeerde gietijzeren slak, h.9, x b.14 Loc Smeedijzeren honden spaarpot, h.24 x b.25 Loc Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met pâte de verre glazen kap, h.47 Loc Bronzen Art Deco tafellamp met blauwe glazen kap, h.37 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met gesatineerd kapje, h.35 Loc Brons met zilver slangen print gedecoreerde fotolijst, buitenmaat 36 x 31, fotomaat 20 x 25 Loc Pleet Art Deco tafellamp met gesatineerd glazen kap, h.35 Loc Chrome kapstok met de tekst Kitchen, h.20 x b.45 x d.3,5 Loc Haaks chrome kapstok met de tekst Jewellery, b.45,5 x h.16,5 x d.6 Loc Chrome kapstok met de tekst Bathroom, h.20 x b.56 x d.3 Loc Wit metalen design kapstok met 14 gekleurde knoppen, h.37 x b.46 x d.14 Loc Massief teakhouten 3-zits bank, h.90 x b.130 x d.50 Loc Nieuw wit met beige konijnvacht kussen, 50 x 50 Loc Traditionele Chinese kinderstoel, h.60 Loc Chât. Sigalas Rabaud, Premier Grand Cru Classé Sauternes 1997, 2x Loc Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x Loc Château Poujeaux Cru Exeptionnel Moulis-Médoc 2007, 6x Loc Guigal Saint-Joseph 2012, 6x Loc Pommard Les Vaumuriens Bourgogne, Domaine Delegrange 2012, 4x Loc Château Duhart-Milon Rothschild (Lafite) Grand Cru Classé Pauillac 2002, 1x Loc Badia A Passignano 2005, 3x en Il Bruciato Bolgheri 2006, 3x, Topwijnen van het huis Antinori, totaal 6x Loc Massief 4-arms koperen kandelaar Loc Grote gepolychromeerde Japans porseleinen vazen met draken gedecoreerd (1 vaas defect), 20e eeuw, h.107 Loc Witte gipsen zuil, h.97 x b.30 x d.30 Loc Mathurin Moreau (Frans, ), Génie et Science (Salon des Beaux- Arts), bronzen sculptuur, gesigneerd Math-Moreau en met gieterijstempel: Sociéte des bronzes de Paris, h.88, Adriaan Baghijn, Amsterdams staand horloge gevat in mahoniehouten kast met dag en maand aanduiding, h.278 x b.48 x d Antiek Amsterdams staand horloge gevat in mahoniehouten kast met fraai beschilderde wijzerplaat met dag en maan aanduiding, h.290 Loc Loc Loc

40 1026 Flip Hamers, Watergraafsmeer Amsterdam, Ballerina, aquarel, 32,5 x 47,5 Loc J. van Heijden, Boerenschuur met geit en kippen, olieverf op doek, 59 x 40 Loc J.A.B. Stroebel, , Personen in interieur, olieverf op paneel, 16 x 21 Loc J. de La Rie, portret van een Oosterse dame, gouache, 28 x 22 Loc Hendrik Cornelis Kranenburg, Amsterdam Bergen op Zoom, Grachtengezicht Amsterdam, olieverf op doek, 38 x 48 Loc Onb.meester, Dames in raamkozijn, olieverf op paneel, 30 x 23 Loc Ond.gesign., Stadsgezicht met hijskraan, olieverf op doek, 54 x 44 Loc Ond.gesign., Boerderij aan het water, olieverf op doek, 60 x 37 Loc P. Hartmann, Bloemstilleven, olieverf op geparketteerd paneel, 50 x 40 Loc Anton Smeerdijk, , Landweggetje, olieverf op doek, 25/18 Loc Onb.meester, Portret van een jongetje, olieverf op doek, 30 x 23 Loc Roelofs, Bootjes en molen in landschap, olieverf op paneel, 16 x 11 Loc Grote tafellamp met glazen voet en kunststof kap, h.67 Loc Groen glazen vaas in de vorm van een bloemkelk, h.47,5 (inclusief metalen onderstel) Loc Moderne sidetable gedragen door twee boeken, h.85 x b.153 x d.63 Loc

41 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Handgekapte marmeren sculpturen van rammen, h.50 x L.50 x b.20 Loc Antieke mahoniehouten oortjes-stoelen (verschillende stofferingen) Loc Antieke Engelse ovale notenhouten opklapbare eetkamertafel met messing wielen, h.70 x L.170 x b.120 Loc Massief houten ronde schaal, h.21 x diam.58 Loc Art Nouveau tafellamp op smeedijzeren voet met roze opaal gemarmerd glas, h.54 Loc Handgeknoopt Bochara kleed, 245 x 170 Loc Goud gelakt metalen design dressoir met lederen wijnhouders geschikt voor 50 flessen en afgedekt door een glasplaat, h.86 x b.155 x d.46 Loc Stel handgekapte zandstenen sfinxen, L.100 x h.56 x b.30 (deels defect) Loc Design 60-erjaren dressoir, h.77 x b.240 x d.44 Loc Jens Risom, Kopenhagen New Canaan, Connecticut, Verenigde Staten Amerika, nr. 1151, Vintage walnotenhouten bureau met uitklapbaar archiefblok, h.66 x b.107 x d.52, Moderne 70-erjaren tafel, h.67 x b.110 x d.110, met 3 met wit leder beklede buisframe stoelen, Loc Loc Bronzen beelden van cellisten, h.55 Loc Fruitschaal met mille fiori, h.9 x diam.40 Loc Chroom vliegtuig op standaard,h.11 x l.18 x b.23 Loc Art nouveau tafellamp op verzilverde voet met pâte de verre kap, h.38 Loc Verstelbare 70-erjaren schemerlamp Loc Zwart gepolitoerde houten hokker met marmeren blad Loc Gevarieerde roze glazen waxinehouders met witte schelpjes versierd, diam Geglazuurde wit porseleinen lampvoet met decoratie van bamboe en roze kap, h.40 Loc Loc Handgeknoopt Nepalees tapijt, 250 x 167 Loc Michael Francis Podulke, , Abstracte planten, gem.techniek, gedateerd 1976, 64 x 49 Loc Wit marmeren dubbele pilaar,(defect) h.104 x b.57 x d.25 Loc Massief eikenhouten ronde eetkamertafel met metalen design voet, h.78 x diam.100 Loc Art Deco tafellamp met gesatineerde glazen kap, h.45 Loc Art Deco tafellamp met opaline glazen kap, h.38 Loc Art Deco tafellamp op deels marmeren met verzilverd bronzen voet en gesatineerd glazen kap, h Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met gesatineerd glazen kap in reliëfdecor, h.50 Loc Loc Antiek koperen 3-delig klokkenstel afgezet met Sèvres porselein Loc Antiek Chinees bronzen wierookvat, met Xuande merk, 18e/19e eeuw, h.18 x diam Gepolychromeerde met bloemen gedecoreerde Engelse dekselvazen, h Antieke vuurvergulde Franse pendule met bovenop het uurwerk jongetje met pluimvee, Frankrijk ca.1830, h.37 x b.34 x d Verzilverde pièce de milieu met voorstelling van hert en bomen, met gekartelde roze glazen schaal, h.35 x diam Massief 1e gehalte zilveren astrolabium in originele houten kist met certificaat, Gebrüder Deyhle, Zwitserland voor Firma Christian Huygens B.V. ( Kasteel "De Nederhorst" te Nederhorst den Berg. 1979), 3130 gram Loc Loc Loc Loc Loc Antieke goud met blauw gekleurde lier pendule, h.67 Loc

42 1075 Hassan Atia (Duits, 1953), Portret van een man, olieverf op doek, gedateerd 2014, 80 x Evert Moll, Voorburg Den Haag, Havengezicht met afgemeerde zeilboten, olieverf op doek, 40 x 80 Loc Loc Thomas van Heck, Gezicht op de Bergse Maas, olieverf op doek, 38 x 48 Loc Ond.gesign., Courtisane, olieverf op doek, 59 x 47 Loc Salvador Dali, Don Quichot, lithografie, gesigneerd en genummerd. Ref.: Lopsinger No.1001, 72 x Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) Auvers-sur-oise (Frankrijk), Naakte dame met tijger, lithografie, gedateerd '87, oplage EA 10/30, 55 x Martin Bradley, Vogels, lithografie op geschept papier, nr.39/100, gesigneerd en ingelijst, 86,5 x Antiek eikenhouten dubbelgebogen kabinet met gecontourneerde kap, Holland ca.1800, h.256 x b.180 x d.62 Loc Loc Loc Loc Set van 3 smeedijzeren hekken, h.142 x b.110 (maat per hek) Loc Smeedijzeren met bloemen gedecoreerd 3-slags kamerscherm, h.190 x b Smeedijzeren met bloemen gedecoreerd 3-slags kamerscherm, h.188 x b.150 Loc Loc Antieke eikenhouten panelenkist, h.70 x b.20 x d.50 Loc Antieke eikenhouten dekenkist rustend op slofpoten, h.68 x b.132 x d.62 Loc Geslepen 40-luiks spiegel, h.120 x b.74 x d.6 Loc Art Deco tafellamp op deels houten voet met wit opaalglazen bollen Loc Gepolychromeerde metalen opengewerkte vis met kaarsenhouder, h.65 x b Grote gepolychromeerde metalen vis met kaarsenhouder, h.60 x b.100 x d Gepolychromeerde metalen opengewerkte vis met kaarsenhouder, h.50 x b Metalen in hoogte verstelbare bartafel afgedekt met een taupekleurig teakhouten rond blad, h.186 of 150 x diam.76 Loc Loc Loc Loc Art Deco tafellampje met witte opaalglazen bollen, h. 30 Loc Zeer grote antieke rijkbewerkte panelenkist, h.78 x b.167 x d.80 Loc Stel tafellampen met bruin kleurige kappen, h.69 Loc Antieke rijkbewerkte eikenhouten melkkast met 5 deuren, h. 140 x b. 176 x d Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Bloemstilleven, olieverf op doek, 40 x Geslepen ovale spiegel in goudkleurige kuiflijst met 2 kandelaars, h.116 x b.70 x d H. Draayer, Zwanenmeer, olieverf op paneel, gedateerd oktober 1998, 60 x 31 Loc Loc Loc Loc Jean Claude Brasset, Stilleven met kersen, olieverf op doek, 61 x 45 Loc C. Kreijnen, Stilleven met kan, olieverf op doek, 40 x 30 Loc C.H. Buit, Gezicht op Corsavy (Frankrijk), olieverf op doek, gedateerd 2000, 40 x 50 Loc Naar James Ensor, Les Bons Juges, aquarel op papier, 23 x 35 Loc Mattheus C.A. Meischke, , Huiswaarts, gedateerd dec. 1934, tekening, 48,5 x 35,5, Tentoonstelling sticker Boijmans 1936/ Rotterdamsche Kunstenaars Sociëteit (op de achterkant) Loc Groot groen gepatineerd bronzen sculptuur naar de denker, h.75 Loc Grote ovale meerluiks goudkleurige kuifspiegel, h.140 x b.105 Loc Hendrik Johannes Bellaard, Dordrecht Hilversum, Stilleven met bloemen, fruit, een Wanli schotel en roemer glas, olieverf op doek, 60 x 80 Loc

43 1109 Antieke Vlaamse 4-deurs kast met twee laden, 18e eeuw, h.204 x b.176 x d.71 Loc Onb.meester, Man en vrouw achter hek, aquarel op papier, 12 x 17,5 cm Loc Ovale geslepen spiegel in goudkleurige kuiflijst, h.114 x b.78 Loc Jacobus Henderikus Johannes Noteboom, Groningen Amsterdam, Berglandschap met wandelende vrouw met ezel bij de rivier en op de achtergrond een stad, 106 x Twee kapitale met groene landschap gedecoreerde porseleinen kraagvazen, h Antiek Luiks eikenhouten 4-deurs dressoir met messing beslag, h. 93 x b.244 x d Leendert van der Vlist, Numansdorp Voorburg, Kerk van Nieuwkoop, olieverf op paneel, 41 x Jacob Abraham "Jacques" Zon, Den Haag Den Haag, Houtsprokkelaars in landschap, olieverf op paneel, 52 x 32 Loc Loc Loc Loc Loc P. Both, Zeilboten op de plas, maroefle, 40 x 30 Loc Karl Spitz, , Bomen in landschap, olieverf op board, 23 x 36 Loc Wijm Bos, Abstract werk, olieverf op doek, 130 x 110 Loc Ovale geslepen spiegel in goudkleurige met engelen gedecoreerde kuiflijst, h.110 x b Antieke rijkbewerkte eikenhouten Luikse buffetkast met kuif, h.252 x b.179 x d.66 Loc Loc Ond.gesign., Indonesisch landschap, olieverf op doek, 90 x 60 Loc Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) Auvers-suroise (Frankrijk), Vrouw met vogel, handgesigneerde zeefdruk, met potlood gesigneerd en gedateerd 1998, nr.134/200, diam.68 (glas ontbreekt) Loc Grote aardewerken schotel met schependecoraties Loc Corneille, Boven de vulkaan, lithografie van het steen, 1973, gesigneerd en genummerd 38/100. Referentie : het complete grafische werk , No.333 (Meulenhof Amsterdam), ingelijst Loc Bep Jocker, Keizerstraat met Lutherse Kerk, gemengde techniek, 53 x 37 Loc Smeedijzeren wit gelakt etagère met bloemdecor, h.122 x b.62 x d.30 Loc Frederik de Vos (Amsterdam, ), Koninginnedag viering, olieverf op doek, 59 x 72 Loc H.Alleman, "IJspret in Amsterdam", aquarel, 50 x 70 Loc J. van Munthen, Afgemeerde bomschuiten op het strand, olieverf op paneel, 40 x Urbino, Mechelen (België) 1929, Eerbetoon aan Vincent van Gogh, Bootje op zee, olieverf op doek, 35 x 60 Loc Loc Monogram C.M., wandsculptuur, 90 x 47 Loc Smeedijzeren wandtafel op 1 voet (blad ontbreekt), h.105 Loc Smeedijzeren wandtafel op 1 voet (blad ontbreekt), h.105 Loc Crèmekleurig metalen terrastafel, h.80 x diam.70 met twee bijpassende stoeltjes Loc

44 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Groen/bruin gepatineerde bronzen vaas gedecoreerd met paarden, h.28 x diam Crème met goudkleurige gietijzeren Jugendstil-stijl bijzettafels, h.61 x b.48 x d.35 Loc Loc Diverse tuinbeelden Loc Groen metalen plantenetagèrek, h.75 x b.100 x d.60 Loc Zeer grote peervormige glazen karaffen met dop, h.58 Loc Smeedijzeren zwart gelakt etagère-rek afgedekt met glasbladen, h.212 x b.123 x d.50 Loc Metalen etagèretafeltje, h.68 x diam.28 Loc Metalen tuintafel met ovaal marmeren blad, h.72 x L.120 x d.60 Loc Wit gelakte metalen tuinstoelen Loc Smeedijzeren tuinset bestaande uit een tafel met marmeren blad, h.112 x diam.85 en 2 bijpassende stoelen Loc Teakhouten tuintafel met 4 bijpassende stoelen Loc Blackstone sculptuur van een zittende Boeddha, h.30 Loc Betonnen tuin pagode, h.126 Loc Betonnen tuinbeeld i.v.v. een hond, h.75 Loc Metalen tuinpotten met leeuwenkoppen, 40 x 40 Loc Hardstenen Kwan Yin in tempel, h.70 Loc Handgekapte stenen sculptuur van olifant, h.47 x L.63 x b.22 Loc Hardstenen staande Happy Boeddha met lotus, h.80 Loc Hardstenen zittende Kwan Yin op leeuw, h.60 Loc Hardstenen zittende Kwan Yin op olifant, h.60 Loc Hardstenen sculptuur van een zittende Happy Boeddha, h.50 Loc Hardstenen blok met tempelfiguren, h.80 Loc Hardstenen zittende Kwan Yin op Foohond, h.63 Loc Hardstenen zittende Kwan Yin op Foohond, h.63 Loc Stel hardstenen beelden van sphinxen als planten houders, h.50 Loc Smeedijzeren tuintafel (blad ontbreekt) Loc Stel terracotta potten, h.79 (1 voet defect) Loc Art Deco sculptuur van een sluipende panter op basement in verschillende soorten marmer, h.20 x b.54 Loc Grote metalen goudkleurige 8-lichts kandelaar, h.125 x b.93 x d.37 Loc Grote metalen goudkleurige 8-lichts kandelaar, h.125 x b.93 x d.37 Loc Metalen moderne 12-arms hanglamp, ca.h.90 x ca.diam.120 x Loc Antieke notenhouten ingelegde Engelse 2-deurs vitrinekast, h.176 x b.96 x d.39 Loc Koop divers glas, kristal, etc. Loc Antieke deels gepolychromeerde zandstenen zuilen, h.174 x b.30 x d.30 Loc Oude groen gelakte armfauteuils met zalmkleurige stof bekleed Loc Handgeknoopt Chinees kleed, 160 x 123 Loc Antieke notenhouten hangoortafel met lade, Engeland ca.1900, h.71 x b.76 x d.53 of 101 Loc Gepolychromeerde metalen papegaai op stok, h.43 Loc Gepolychromeerde metalen papegaai op stok, h.43 Loc Art Deco tafellamp op pleet voet met blauw glazen kapje, h.41 Loc Metalen bijzettafels afgedekt met geslepen glaspaat, h.49 x b.60 x d.60 Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Leaf, 50 x 50 Loc

45 1178 Nieuw fluwelen velvet kussen, Leaf, 50 x 50 Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Leaf, 50 x 50 Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Leaf, 50 x 50 Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Indigo, 50 x 50 Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Indigo, 50 x 50 Loc Antiek met leder bekleed 4-slags kamerscherm, h.120 Loc Bronzen beeld van een paard, h.98 x b.87 Loc Antieke koloniale kist met messing beslag, h. 59 x b. 127 x d. 53 Loc Hardstenen zittende Kwan Yin op olifant,h.60 Loc Hardstenen zittende Kwan Yin op leeuw, h.60 Loc IJzeren met messing staande kandelaars, 17/18e eeuw, h. 200 Loc Goudkleurige barok-stijl armfauteuils met groene stof bekleed Loc Goudkleurige barok-stijl armfauteuils met rode stof bekleed Loc Koloniale teakhouten salontafel, h.38 x L.187 x b.106 Loc Stel smeedijzeren schild als schemerlampen met beigekleurige kap, h.68 x 47 x d.24 Loc Nieuw modern handgeknoopt Berber kleed, 309 x 257 Loc Beige marmeren zuil met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Polychroom porseleinen kraagvaas, gedecoreerd met personen, 20e eeuw, h Antieke ingelegde Duitse 3-laden commode afgezet met bronzen beslag en afgedekt met marmeren blad, 19e eeuw, h.91 x b.115 x d.54 Loc Loc Art deco tafellamp op smeedijzeren voet met wit gewolkte glazen kap, h.47 Loc Globe, Woodward London, ca.1860, diam.33 Loc Dirk 'Derk' Wiggers, Amersfoort Den Haag, De Ooipolder met vliegdennen, olieverf op doek, 51,5 x 73, Antiek mahoniehouten Louis Seize kabinet, Holland ca.1790, h. 236 x b. 155 x d. 53 Loc Loc Antiek zwart marmeren met malachiet ingelegde pendule met twee zijstukken Loc Antieke noten met wortelnotenhouten 2-laden commode afgezet met bronzen beslag en afgedekt met gemêleerd marmeren blad, 19e eeuw Loc Mahoniehouten rood gestoffeerde oorfauteuil met florale motieven Loc Mahoniehouten Biedermeier rood gestoffeerde armfauteuil met florale motieven Loc Glazen salontafel op een chrome design onderstel, h.42 x b.95 x d.95 Loc Zeer groot handgeknoopt Nain kleed, 297 x 399 Loc Antieke eikenhouten hal bank met klep, h.114 x b.128 x d.50 Loc Antieke messing pendule met bovenop het uurwerk een aardglobe, h. 40 Loc Koop van 3 ovale bronzen fotolijsten met strikmotieven, ca Loc Stel glazen stolpen, 19e eeuw Loc Notenhouten sculptuur van moeder met kind, h.43 Loc Antieke mahoniehouten Empire likeurkelder met inhoud (deels defect) Loc Koperen belkandelaars, 18e eeuw, h.32 Loc Antieke bronzen vuurvergulde Franse pendule met bovenop het uurwerk een zittende man, h.38 Loc Bronzen sculptuur van een bellende vrouw, h.20 Loc Bronzen sculptuur van een jongetje rustend op marmeren voetstuk, h.13 Loc Antieke vuurvergulde Franse pendule met bovenop het uurwerk een rustend herder met lam, h.35 Loc Jade serviesje op blad Loc Indiase houtsnijwerken Loc

46 1220 Gepolychromeerde Chinees porseleinen schotel met herten en gekartelde rand, diam.45 Loc Grote houten sculptuur van een Javaanse arbeider, h.68 Loc Koralen waaier rustend op houten voet Loc Stel koraaltakken Loc Antieke eikenhouten linnenpers, h.190 x b.80 x d.50 Loc Oude mahoniehouten ingelegde bakbarometer, h.ca. 135 Loc Rijk bewerkte hokker ingelegd met marmeren blad, h.46 x diam.45 Loc Bronskleurige schemerlampen met geel glazen kapjes met voorstelling van jongetje en meisje (defecten), h.73 Loc Art deco tafellamp op pleet voet met groen opaalglazen kap, h.35 Loc Marcus Ravenswaaij, Gorinchem Hoogblokland (Giessenlanden), Houten sculptuur van een dame, h.40 Loc

47 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Opaline gemarmerde glazen Art Deco vaas, h. 19 (chip in rand) Loc Empire vuurverguld bronzen pendule met een sculptuur van een engel, h. 33 Loc Imari porseleinen trekpot, 19e/20e eeuw Loc Marmeren Art Deco buste van meisje, h.26 Loc Antieke vuurvergulde Empire dekselcoupes met ramskoppen, h.38 Loc Kristallen tazza met omgeslagen rand, ca.1900 Loc Boekensteunen met voorstelling van papegaaien, gesigneerd Van de Voorde Loc Twee Art Deco boekensteunen met fazanten, h. 13 Loc Aardewerken Art Deco pendule met twee bokken in zilverglazuur, h.20 Loc Jan Bogaerts, Den Bosch Wassenaar, Studie van een beeld, tekening, 30 x Art Deco sculptuur van een verzilverd bronzen pelikaan op stenen voetje, h.34 Loc Loc Art Deco tafelstuk van vrouw met vogels, h.25 Loc Art Deco sculptuur van pauw op onyx basement, h. 21 Loc Art Deco sculptuur van een beer op marmer voetje, h. 16 Loc Jan Bogaerts, Den Bosch Wassenaar, Landschap met rivier, maroefle, 31 x Antieke wortelnotenhouten miniatuur zuil met koperen beslag, h.32 x b.10 x d Vuurverguld bronzen Empire pendule met zittende engel op het uurwerk, Frankrijk circa 1820, h.55 Loc Loc Loc Miniatuur linnenpers, ca.1820 Loc Met bloemen en vogels gedecoreerde Japans porseleinen schotel, diam Antieke palissanderhouten ingelegde Empire pendule met vuurverguld bronzen beslag en thermometer, h. 44 Loc Loc Antieke bronzen vijzel met stamper Loc Groen marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Art Nouveau tafellamp op smeedijzeren voet met pâte de verre kap, h.46 Loc Koop divers Chinees porselein, etc. Loc Franklin porseleinen borden met afbeelding van vogels Loc Glazen Art Deco tafellampje met deels gesatineerd schaalkapje, h.34 Loc Nelly Cunow-Detjen, Posen (Polen, v/h Duitsland) (na) 1982, Twee teckels, olieverf op doek, gedateerd 1932, 54 x 56, Adolphe Keller (Vlaams, ), Huizen in de duinen, olieverf op board, 55 x Mahoniehouten Louis Seize halfmaantafel met jaloeziedeuren, Holland ca.1790, h.71 x b.73 x d Art Deco tafellampje met knielende dame en gesatineerd glazen bol op zwart geaderd marmeren basement Loc Loc Loc Loc Stel likeurkarafjes op plateau, h.25 Loc Deels zwart gelakte kloostertafel, h.80 x L.260 x b.98 Loc Ingelegd Frans rozenhouten bureau afgezet met koperen beslag afgedekt door een groen lederen blad, h.82 x b.167 x d.92 Loc Oud handgeknoopt kleed, 253 x 152 Loc Art Deco tafelstuk met voorstelling van een dame met geitjes op marmeren basement, h.47 x b.85,5 Loc Stel kristallen kandelaars, h.30 Loc Map diverse studies, gravures, etc. Loc

48 1267 Verzilverde Jugendstil bureaulamp met glazen kapje, h.35 Loc Metalen kaarsendienblad met kartelrand, h.2 x L.47 x b.30 Loc Metalen kaarsendienblad met kartelrand, h.2 x L.47 x b.30 Loc Antieke Mechelse stoelen met matting zitting Loc Antieke Mechelse getorste stoelen met geel velours bekleed Loc Zeer grote Engelse mahoniehouten eetkamertafel gemaakt door Redmann Hales Ltd., afgedekt met bruin leder blad bestaande uit 3 delen, h.76 x b.123 x L.422 Loc Bronzen met personen en zwijnenhoofden gedecoreerde oorvazen, h.64 Loc Stel liggende kristallen karaffen, h.18 Loc Kristallen kogelvaas, h.25 x diam.25 Loc Metalen pièce de milieu met geslepen kristal gevat in een metalen houder, h.41 x diam.37 Loc Antieke bronzen 1-lichts penkandelaars, h.45 Loc Rijkbewerkte eikenhouten kist, h.56 x b.131 x d.48 Loc Grote zuiver scheerwol machinaal vervaardigd kleed, 300 x 500 Loc Antieke rijkbewerkte eikenhouten Renaissance-stijl kast met 4 deuren, h.151 x b.107 x d.45 Loc Stel blauw gedecoreerde Chinees porseleinen gember potten, h.22,5 Loc Antieke notenhouten stoelen met getorste pootjes Loc Antieke eikenhouten beeldenkast met opstand, h.215 x b.166 x d.72 Loc Metalen kerkoffer tafel met kaarsenhouders, h.93 x diam.55 Loc Antiek eikenhouten Luiks staand horloge, h.231 Loc Oude aardglobe, uitgegeven door gebroeders Rikkers B.V. Loc Wit met groen geaderd glazen Art Deco tafellamp, h.29 Loc Antiek Spaans notenhouten 1-deurs kastje met lade, h.95 x b.66 x d.33 Loc Marie Henri Mackenzie, Rotterdam Hilversum, Atelierhoekje met spiegelbeeld, olieverf op paneel, 72,5 x 53 Provenance: Kunsthandel Simonis & Buunk, Ede; particulier bezit 1290 Johannes Hermanus Barend 'Jan H.B.' Koekkoek, Amsterdam Hilversum, Rustende vissersfamilie op het strand van Scheveningen, olieverf op paneel, 31 x 45 Provenance: Kunsthandel Simonis & Buunk, Ede 1291 Gouda Zuid Holland, oude porseleinen plaquette naar een voorstelling van Bosboom, 60 x Rozenburg Den Haag, oude porseleinen plaquette met voorstelling naar Bosboom, 41 x Rozenburg Den Haag, oude porseleinen plaquette met voorstelling van diverse gebouwen, 49 x 33 Loc Loc Loc Loc Loc Gepolychromeerd Makkumer aardewerken 3-delig kaststel, h.43 Loc Antieke notenhouten stoelen met steekwerk in armleuningen van diverse engelen, dragers, zeemeerminnen, etc. en bekleed met gele stof 1296 Jan Sluijters jr. (Amsterdam ), Dooi, Loenersloot, olieverf op doek, 60 x 80 Loc Loc Antiek notenhouten Spaans 1-deurs kastje met lade, h.91 x b.80 x d.32 Loc Delfts blauw gedecoreerd aardewerken 3-delig kaststel, h.40 Loc Art Deco tafellamp op verzilverde voet met gesatineerd glazen kap, h.53 Loc Eikenhouten hangoortafel, h.72 x b.84 x d.34 of 104 Loc Zilverkleurige champagnekoeler, h.18 Loc Antiek eikenhouten cilinder top bureau, h.192 x b.120 x d.54 Loc Oud marmeren zuiltje met koper afgezet, h.102 Loc Geslepen spiegel in wit kleurige lijst, 221 x 125 Loc Versteende boomstronk, h.40 x b.23 x d.17 Gewicht: 27 kg. Loc

49 1306 Moderne aluminium salontafel rustend op driepoot, h.50 x diam.77 Loc Gepolychromeerde kokoshouten pot, h.52 x diam.73 Loc Stenen Boeddhabeeld, h.151 x b.30 x d.39 Loc Antieke met een zegewagen ingelegde bijzettafel rustend op 4-spanpoot, Duitsland circa 1880, h.76 x b.90 x d.60 Loc Smeedijzeren tafellamp met glazen kap, h.39 Loc Koperen skeletklok in vitrinekast, h.48 Loc Hollandse school, Stadsgezicht Antwerpen met op de achtergrond Onze Lieve Vrouwe Kathedraal, olieverf op doek, gesigneerd P.C. Dommershuijzen, 75 x Antieke dubbelgebogen mahoniehouten 2-deurs porseleinkast met in de onderkast 3 laden rustend op klauwpoten, circa 1830, h.229 x b.180 x d.60 Loc Loc Grote koop diverse aardewerken kruikjes, etc., bodemvondsten Iran Loc Blauw/wit Chinees porseleinen schotel gedecoreerd met een bloemenmand, 19e eeuw Loc Met vissen gedecoreerde Chinees Imari porseleinen schotels, 18e/19e eeuw Loc Blauw/wit met landschap gedecoreerde Chinees porseleinen bordjes Loc Blauw/wit Chinees porseleinen schotel met bloemdecoraties, 19e eeuw Loc Grote koop diverse aardewerken kruikjes, etc., bodemvondsten Iran Loc Monogram O.R., metalen sculptuur van een meisje, h.17 Loc Antiek bronzen fragment van een gezicht, 8 x 7 Loc Dolk in uitgesneden houten schede Loc Kleine bewerkte zwaarden in schede, 41 en 39 Loc Perenhouten Zeeuwse breipenhouder, 19e eeuw, 19,5 Loc

50 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr klein zwaard in schede, L.47 Loc Barometer in de vorm van dolk met bronzen greep en voorzien van Weens bronzen hert. ca Loc Porseleinen lepels met afbeelding van VOC schip, 18e eeuw Loc Yixing trekpotten, 20e eeuw en gepolychromeerd Chinees porseleinen trekpotje, 20e eeuw 1329 De Etna, legering sculptuur van twee arbeiders, met verso inscriptie: 'aangeboden door de Koninklijke Ijzergieterijen en leerfabrieken De Etna, ter herinnering aan het 100-jarig bestaan harer fabrieken te Breda, ', h.12 x b.15 Loc Loc Herman Bieling, , 150 Diverse tekening met diverse afmetingen Loc Antieke garenklos houder met 7 originele klossen Loc Grote messing scheeps-sextant (meet instrument) in houten kist Loc Gravure van ornamenten, Ets A.Q. = Artus Quilinius, ca.1700, 20 x 15 Loc Ond.monogram, Naaktstudie, crayon, 39 x 28 Loc Ond.monogram, Naaktstudie, contè, 38 x 28 Loc Ond.gesign., Bloemstilleven, gouache, 45 x 31 Loc Eduard Hamman, , Jongedame op balkon in Venetie, aquarel, 25 x 25 Loc Den Tex, Bloemstilleven, aquarel, gedateerd 1957, 40 x 30 Loc A. van de Baar, Liggend naakt, aquarel, gedateerd 1950, 46 x 30 Loc Engelse gravure, "Lord Lonsdale", handgekleurd, 55 x 30 Loc Hoffmann, "Grands-maux grands remedes", kleurets, 37 x 27 Loc Antiek mahoniehouten kussen/rankenkast met in de onderkast een lade rustend op bolpoten (restauraties), h.200 x b.190 x d.75 Loc Hoffmann, "Le cataloque", kleurets, 37 x 27 Loc Hoffmann, "Abus de confiance", kleurets, 37 x 27 Loc Hoffmann, "Panthetique", kleurets, 37 x 27 Loc Bronzen adelaar op tak, h.57 Loc Art Deco tafellampje op houten voet met gesatineerd schaal kapje, h.40 Loc Bruin/goud/zilver gepatineerde bronzen sculptuur van een arend rustend op marmeren voetstuk, h.60 x b.40 Loc Bronzen Indiase bel met Ganesha, h.40 (exclusief ketting) Loc Antieke dubbelgebogen eikenhouten ladencommode rustend op klauwpoten, h.80 x b.85 x d.47 Loc Art Deco ganglamp met glazen bol Loc Koperen verstelbare hanglamp met aardewerken kappen Loc Metalen mechanische spaarpotten Loc Zeldzaam speldenkussen met originele klosjes, Frankrijk eind 19e eeuw Loc Zilverkleurig kunststof beeld van een denker, h.35 Loc Oude eikenhouten schoornsteenpendules Loc Stoffen speldenkussen in de vorm van Chinees muiltje, 19e eeuw Loc Rijk bewerkte hoedenspeld houder met vele hoedenspelden, waaronder antieke Loc Zeldzaam en oud speldenkussen met originele klosjes, Engeland ca Loc Parastone sculpturen van poezen naar Henriëtte Ronner, w.o. 3-delige set Loc Parastone sculpturen van danseressen, naar diverse kunstwerken, w.o. Degas, Toulouse Lautrec 1362 Bronzen beeld van stierenvechter met stier rustend op marmeren voetstuk, h.21 Loc Loc Art Deco tafellamp op verzilverde voet met gesatineerd glazen kapje, h.33 Loc

51 1364 Art Deco nachtlampje met wekker op marmeren voetje, h.28 Loc Bronzen sculptuur van een trompetist, h.28 Loc Biscuit beeld van een Chinese visser, h.20 x b.37 x d.14 met certificaat en verpakking Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een verliefd stel, h.63 Loc Grote koop divers koper w.o. 3 bloempotten, wandluster, trompet en een pepermolen Loc Koop oude en antieke boeken Loc Koop van ca. 150 stripalbums Loc Koop diverse kunstboeken Loc Collectie boeken en catalogie Loc Diverse boeken, Duizend-en-een-nacht Loc Groen gepatineerde bronzen beeld van een liggende dame, h.49 x b.98 Loc Grote koop boeken Loc Antiek rieten speelgoed paardensjees met paard, h.40 x L.68 Loc Meerkleurig kunststof beeld van een neushoorn, h.55 Loc Grenenhouten kastje met rieten manden, h.88 x b.44 x d.35 Loc Antieke Staphorster klaptafel, h.72 x diam.124 Loc Map divers grafiek Loc Map divers grafiek, etc. Loc Koop divers grafiek Loc Map met diverse zeefdrukken, tekeningen, etc. w.o. Klaas Gubbels, Rein Doll en Mark Brusse Loc Handgeknoopt kleed, 303 x 200 Loc Antieke mahoniehouten kapstoelen Loc Gepolychromeerde porseleinen Marokkaanse dekselbokaal, h.60 Loc Hassan Atia (Duits, 1953), Diverse aquarellen, 51 x 73 Loc Map divers grafiek, etc. Loc Map divers grafiek Loc Nan Platvoet, Texel De Knipe (Heerenveen), 'Adam en Eva', 22 lithografieën, herdruk op ware grootte door Repro de Poel & Co, Groningen., oplage 47/200, in originele opbergdoos 1391 N. Wijnberg, Strandgezicht met personen, handgesigneerde litho, gedateerd 1947, 52 x N. Wijnberg, Boerderijgezicht met werkende mannen, handgesigneerde litho, gedateerd 1947, 40 x 42 Loc Loc Loc Ond. gesigneerd, Bloemstilleven, aquarel, 20 x 15 Loc Notenhouten schommelstoel met streepstof bekleed Loc Jan Willem Pieter Zandvliet (Leiden, 1969), Nona Kecil, acryl op linnen, gedateerd 2006, 100 x Antiek Engels mahoniehouten staand horloge met fraai beschilderde wijzerplaat en 8-daags uurwerk, h Adrianus (Adri) Bleijs, Hoorn Volendam, Lezende visser in interieur, olieverf op doek, 50 x Jan Kagi jr., Gezicht op Westland, gemengde techniek (aquarel/pastel), 78 x 43 Loc Loc Loc Loc Monogram Th.B., Dorpsgezicht, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Parijs stadsgezicht, aquarel, 43 x 25 Loc Stel bronzen kraanvogels, h.52 Loc Antieke eikenhouten Jugendstil 2-deurs boekenkast, h.150 x b.123 x d.41 Loc Antieke Franse kersenhouten 2-deurs linnenkast, h.210 x b.120 x d.60 Loc

52 1404 Astrid Engels, Modern compositie, proefdruk, 45 x 70 Loc Engelse gravure,jocky, handgekleurd,20e eeuw, 60 x 48 Loc Saman Hamarashed, Abstract, gouache op papier, 50 x 70 Loc A. van Wijk, Landschap, gouache op papier, gedateerd 2000, 49 x 63 Loc Jean Pierre Cassigneul, Afgelopen zomer, lithografie op Japon, gesigneerd met opdracht op de achterkant 1409 Art Deco tafellamp op pleet voet met gesatineerde glasbol in geometrisch reliëfdecor, h.40 Loc Loc Notenhouten tafel, h.86 x b.100 x d.48 Loc Antieke zwart met goudkleurige Willem III kuifspiegeldeur linnenkast met lade, h.250 x b.100 x d Sandra Jayat, 1940, Dame in interieur, handgesigneerde litho met papierstempel, 47 x Bernard Peltriaux, , Dame in park, handgesigneerde litho, 63 x Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Muzikant in stad, olieverf op papier, 55,5 x 35, I Dana, Twee mannen en een vrouw in het bos, Bali, tekening, 24 x 31,5, gesigneerd op de achterkant 1416 Bernard Peltriaux, , Elegance, handgesigneerde litho, nr.4/100, 69 x Celio Braga (Braziliaans, 1963), Batee Flower, gemengde techniek op doek, 25 x Naar Hobbe Smith, Afgemeerde bomschuiten op zee, olieverf op paneel, 21 x 15,5 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc

53 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Celio Braga (Braziliaans, 1963), Sebastiao, gemengde techniek op doek, gedateerd 1998, 30 x Toegeschreven aan Gerhardus Bernardus Josephus (Gerard) Westermann, gesigneerd in de lijst, Leeuwarden Amsterdam, Paarden in landschap, olieverf op board en op de achterkant een Abstract, 53 x Art Deco pendule in verschillende soorten marmer met voorstelling van vrouw met boog en honden, h.25 Loc Loc Loc Oude mahoniehouten Jugendstil 2-deurs penantkast, h.100 x b.120 x d.50 Loc Mahoniehouten 4-deurs kast waarvan de 2 bovenste deuren met glas, h.222 x b.80 x d Shoichi Hasegawa, Yaizu (Japan) , Abstract, handgesigneerde kleurenets, nr. 56/160, 42 x Naar Marie Laurencin, Vrouw met kind en tennisracket, olieverf op doek, 60 x 50 Loc Loc Loc Elbertus majoor, Laren laren, Collage, gem.techniek, 40 x 58 Loc Albert Marquet, , Bord de rivière, ets, 17 x 24 Loc C.H.J. Brandenburg, Gezicht op verlaat Rotterdam, aquarel, 20 x 13 Loc L. Grondijs, Gezicht op huisjes, aquarel, 25 x 21 Loc L. Grondijs, Afgemeerde boot bij stad, aquarel, 29 x 17 Loc Ond.gesign., Havengezicht Rotterdam, ets, 15 x 11 Loc Spiegel met crèmekleurige houten lijst, 68 x 93 Loc Groen/bruin gepatineerde bronzen sculptuur van een elf, h.40 x L.64 x b.29 Loc Oude grenenhouten 3-laden commode, h.85 x b.103 x d.52 Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier 2-deurs linnenkast, Holland ca.1840, h.206 x b.130 x d Maarten Toonder, Fragment uit Tom Poes, lithografie, nr.315/2000 met papierstempel, 87 x Mitsuyo Moore (born in Tokyo, Japan), Diverse naakten, handgesigneerde pasteltekening, 76 x 57 Loc Loc Loc Groen gelakt metalen wijnrek met glazenhouder, h.165 Loc Oude notenhouten oorfauteuil met roze velours bekleed Loc Antieke eikenhouten topbureau met vitrine-opstand, h.200 x b.100 x d.46 Loc Met Burberry stof bekleed bankje, h.69 x b.87 x d.50 Loc Oud eikenhouten plat Art Deco bureau, h.80 x b.130 x d.73 Loc Grijs gelakte metalen 70-erjaren armstoelen met oranje stoffering Loc Naturalia op sterk water Loc Grijze metalen verstelbare bureaulamp, h.53 x b.22 x d.22 Loc Eikenhouten plat bureau met opstand, Holland ca.1930, h.107 x b.136 x d.72 Loc Samsung kleurentelevisie met afstandsbediening Loc Wit aardewerken servies deel, Petrus Regout Maastricht Loc Grote koperen 16-lichts balkroon, h.150 x diam.100 Loc Antiek eikenhouten klapbankje rustend op klauwpoten, h.100 x b.103 x d.40 Loc Grote koperen 10-arms pennenbalkroon, ca. h.130 x diam.100 Loc Grote koperen 16-lichts balkroon, h.150 x diam.100 Loc Notenhouten stoelen met groene Franse lelie stof bekleed Loc Massief teakhouten eetkamertafel met ijzeren knoppen, h.79 x L.165 x b.84 Loc Gepolychromeerd houten paard, h. 109 Loc Whitewash teakhouten salontafel, h.46 x b.100 x d.100 Loc Antieke mahoniehouten damesvoltaire met velours bekleed Loc

54 1458 Antieke eikenhouten kerkbank (rij nr.24), h.100 x b.350 x d.60 Loc Tafellamp op koperen voet met witte glazen kap, h.56 Loc Met kralen en schelpen gedecoreerde dekseldoos Loc Art Deco bureaulamp op marmeren voetje Loc Gekleurde bronzen sculptuur van personen aan touw, h.88 rustend op marmeren voetstuk 1463 Bronzen deels groen gepatineerde beeld van een hurkend meisje, h.60 met een bronzen konijn, h.34 Loc Loc Eikenhouten Art Deco kaptafel, h.173 x b.130 x d.36 Loc Grote karakterpop met stenen hoofd Loc Zeer grote crèmekleurige bank met kussens, h.78 x L.288 x d.95 Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Charcoal, 50 x 50 Loc Nieuw geitenvacht kussen met luipaardprint, 50 x 50 Loc Nieuw fluwelen velvet kussen, Charcoal, 50 x 50 Loc Nieuw geitenvacht kussen met luipaardprint, 50 x 50 Loc Nieuw geitenvacht kussen met luipaardprint, 50 x 50 Loc Nieuw geitenvacht kussen met luipaardprint, 50 x 50 Loc Metalen butterfly stoel met licht grijze met leder afgezette bekleding, h.100 x b.80 x d.71 Loc Rijkbewerkt miniatuur kamferkist, h.25 x b.57 x d.28 Loc Messing salontafel afgedekt door een glasplaat, h.41 x b.100 x d.100 Loc Metalen butterfly stoel met licht grijze met leder afgezette bekleding, h.100 x b.80 x d.71 Loc Zeeslag, tocht naar Chatham, uitgave Sattieth, 18e eeuw (zonder glasplaat) Loc Messing met zilverkleurige bijzettafels afgedekt met glasplaat, h.36 x b.66 x d.46 Loc Crèmekleurig armfauteuils, h.73 x b.110 x d.83 Loc Taupekleurig tabouret rustend op notenhouten pootjes, h.46 x b.70 x d.56 Loc Bronzen beeld van Vrouwe Justitia, h.43 Loc Stel optica prenten gemonteerd op lampenkap, 18e eeuw Loc Verzilverd bronzen sculptuur van een danseres rustend op marmeren voetstuk, h.44 Loc Bronzen sculptuur van een abstract echtpaar, h.34 Loc Houten 16-vaks stellingkast rustend op industriële metalen wielen en rondom afgewerkt, h.204 x b.186 x d.41 Loc Chinees rieten wiegje, h.58 x L.90 x b.45 Loc Vaas met mille fiori, h.40 Loc Kunststof beeld van een American eagle, h.55 Loc Glazen vitrine, h.165 x b.42 x d.36 Loc Koopje divers kleingoed w.o. kristal, aardewerken beeldje, pleet, etc. Loc Koop strips, vnl. periode Loc Antieke notenhouten ridderfauteuil met Gobelin en velours bekleed Loc Notenhouten Barok armfauteuil met gele stof bekleed Loc Antieke notenhouten bijzettafel met lade rustend op getorste poten, h.73 x b.91 x d.62 Loc Bronzen buste van een man met hoed, h.67 Loc Chinees zwart gelakte boekenkast, h.196 x b.155 x d.32,5 Loc Grijs 4-slags kamerscherm gedecoreerd met vogels en bloemen, h.200 x b Oude staande schemerlamp met koperen ornamenten en een witte kap, h.156 Loc Loc

55 1499 Oude eikenhouten trektafel h.73 x b.90 x L. 134 of 226, met 4 stoelen met bruin leder bekleed. Loc Antieke eikenhouten bijzettafel, h.56 x b.63 x d.63 Loc Antieke eikenhouten kussenkast met bovenrand leeuwenkoppen, h.151 x b.190 x d.75 Loc Design tafellamp op messing voet met glazen tulpkap, h.92 Loc Grote koop diverse schermdegens, etc. Loc Houten miniatuur van een WO-II cuser, L.135 Loc Antieke wortelnotenhouten Willem III penantkast (opstand ontbreekt), Holland ca.1830, h.100 x b.124 x d Antal Berkes, , Stadsgezicht met personen, olieverf op doek, 38,5 x 29 Loc Loc Onb.meester, Zicht op boerderij, olieverf op board, 34 x 27 Loc J. Dubet, Boerderijtje met boerin, olieverf op board, 39 x 27 Loc Ond. gesign., Polospelers, gouache op papier, 50 x 60 Loc Ellen Urselmann, "Het spiegeltje", handgesigneerde houtsnede, 54 x 43 Loc Antieke mahoniehouten Willem III 2-deurs kuifkast, Holland ca.1820, h.250 x b.144 x d Claude Weisbuch, Eerbetoon aan Rembrandt, lithografie, gesigneerd en genummerd, 50 x 70 Loc Loc

56 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Stel treven, 19e eeuw Loc Koop divers kleingoed, etc. Loc Bewerkte houten spiegellijst met spiegel, 181 x 80 Loc Koop divers aardewerk, etc. Loc Koop divers kleingoed w.o. tegeltjes, cloisonné, aardewerk, etc. Loc Koop divers glas, pleet, tin, koper, etc. Loc Koopje divers glas en kristal Loc Koop divers houtsnijwerk, spuitfels, aardewerk, etc. Loc Koopje diverse kristallen karaffen, etc. Loc Koop divers porselein, etc. Loc Koop diverse beelden w.o. beeld van de Paus Loc Blauw/wit met personen in tuin gedecoreerde Japans porseleinen schotel, diam.39 Loc Koop divers koper, tegeltjes, etc. Loc Antiek vuursteen geweer, onklaar gemaakt Loc Oude karabijn, onklaar gemaakt Loc Antiek vuursteen geweer Loc Vuursteen geweer, onklaar gemaakt Loc Antieke tinnen kraankannen, 19e eeuw Loc Opengewerkte koperen hanglampen Loc Wandelstok met bronzen knop van een hond Loc Wandelstok met bronzen knop Loc Antiek zwaard Loc Koop divers tin, etc. Loc Koop divers porselein, etc. Loc Golfputterset en divers porselein Loc Houtsnijwerk met afbeelding van bloemenvaas, 18e eeuw, L.36 x b.28 Loc Antiek wortelnotenhouten Willem III dienblad, 50 x 42 Loc Wortelnotenhouten opbergkist voor 12 horloges Loc Spiegel met zwevende kristallen decoraties, h.121 x b.80 Loc Grote geslepen ovale spiegel met een veelvoud van kleine geslepen spiegel als rand, 112 x Grote geslepen spiegellijst met een ornamenten rand van spiegels (hoek klein defect), h.150 x b.112 Loc Loc Zwart metalen met grijs leder beklede barkrukken, h.101 x b.47 x d.55 Loc Chrome Art Deco hanglamp met 6 witte bollen, h.82 x diameter 84 Loc Zeer grote antieke spiegel met houten lijst gedecoreerd met kindergezichtjes, h.193 x b Porseleinen oranjekleurige vaas als lampvoet met koningsblauwe kap, model jaren 70, h.71,5 Loc Loc Metalen grijs gelakt vonkenhaardscherm, h.64 x b.76 x d.24 Loc Crème houten tafellamp met een crème kap, h.85 Loc Antieke mahoniehouten Louis Seize hoekkastje met jaloeziedeur en laden, h.90 x b.94 x d.68 (restauraties) 1552 Bronzen Art Deco tafellamp met okerkleurige glaskap, gesigneerd Degué, h.43 Loc Loc Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen pot, h.51 Loc Verzilverde Art Nouveau pendule met verlichting op marmeren voet Loc Antieke eikenhouten staartklok Loc

57 1556 Stel kristallen dekselcoupes, h.33 Loc Ingelegd rozenhouten gedecoreerd roltopbureau met koperen beslag naar antiek voorbeeld, h.125 x b.112 x d.60 Loc Diverse 1e dag enveloppen, etc. (in verhuisdoos) Loc Diverse 1e dag enveloppen, etc. (in verhuisdoos) Loc Diverse 1e dag enveloppen, etc. (in verhuisdoos) Loc Diverse 1e dag enveloppen, etc. (in verhuisdoos) Loc Diverse 1e dag enveloppen, etc. (in verhuisdoos) Loc Diverse 1e dag enveloppen, etc. (in verhuisdoos) Loc Diverse 1e dag enveloppen, etc. (in verhuisdoos) Loc Diverse 1e dag enveloppen, etc. (in verhuisdoos) Loc Diverse 1e dag enveloppen, etc. (in verhuisdoos) Loc Diverse 1e dag enveloppen, etc. (in verhuisdoos) Loc Diverse 1e dag enveloppen, etc. (in verhuisdoos) Loc Houten Indonesische decoratie i.v.v. een hert met originele hertshoornen, h.47 x b.50 x d.22 Loc Koopje divers w.o. zilver (emmertje, roomlepel, jamlepel, oorhangers, etc.) Loc Verguld zilveren Art Deco priesterdoos met afbeelding van lam gods, Hamers Tilburg, 1938 met origineel zeemleren etui Loc Zilveren muntlepels en een zilveren muntjesarmband, Koningin Wilhelmina Loc Bronzen inheemse amulet/geluks hangers, ca. L.6 Loc Zilveren druivenschaar, gemerkt met belastingkeur Loc e Gehalte zilveren druivenschaar Loc Koopje divers w.o. zilver (botermesje, odeurflacons, hangers, etc.) Loc Koop van 19 diverse munten Loc Koopje divers w.o. zilver (haarstekers, servetringen, armbanden, asbak, etc.) Loc Grote koop divers bijoux, etc. Loc Koopje sieraden w.o. vele gestoken en benen exemplaren Loc Grote koop sieraden Loc Grote koop diverse damespolshorloge Loc Koop diverse bronzen penningen, etc. Loc Bronzen en nikkelen herinneringspenning Loc Bronzen penningen, Robert Koch 1843/1910 en Emil Von Behring 1854/1917, Nobelprijs geneeskunde 1901 en 1905 Loc Nederlandse munt, 1 juni 1863 Loc Zilveren guldens en 1 zilveren rijksdaalders, Koningin Juliana, jaren '50, Zilveren provinciaalse 2 stuiverstukken, Hollandia, Loc Loc Diverse bronzen Romeinse munten, 2e/4e eeuw na Chr. Loc VOC duiten, 1754 tot 1790, diverse provincies Loc Zilveren Romeinse munt, Gordianus, 2e/4e eeuw na Chr. Loc Bronzen munten, India,Batavia en V.O.C., 18e/19e eeuw Loc Koopje oude gasmunten w.o. 50 stuks Harlingen in orginele rol en 20 stuks Bedum Loc Zilveren Romeinse munt, Gordianus, 2e/4e eeuw na Chr. Loc Zilveren Romeinse Gordianus, 2e/4e eeuw na chr Loc Bronzen penning van kunsten en wetenschappen 1900, Jhr. Mr. Victor De Stuers Loc Diverse sigarettenpijpjes met zilveren montuur, 1e helft 20e eeuw Loc Koopje divers w.o. zilver (gesp, broches, pastei-schepje, lepeltjes, etc.) Loc

58 Zilveren provincie wapenlepeltjes, 188 gr. Loc Koop divers muntgeld w.o. euro's Loc Diverse muntsetjes Loc Diverse muntsetjes Loc Grote koop diverse sieraden Loc Koop diverse horloges Loc Diverse muntsetjes Loc Koopje divers muntgeld w.o. Euro's Loc Tafellamp op verzilverde voet met gesatineerd glazen kap, h.56 Loc Goudkleurig meerluiks fotolijst met kroon, h.33 x b.33 Loc

59 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Meerkleurig glazen vis en boot, h.34 Loc Makkum schaaltje met opengewerkte beugel, Makkum wandplaquette en 2 aardewerken borden Loc Verzilverd 4-delig eiersetje met 4 lepeltjes Loc Verzilverde vorken, gepolychromeerde Japans porseleinen schaal en een nikkelen rookset met aardewerken onderkant Loc Koop diverse houten bordenhouders, onderzetters, etc. Loc Antieke dubbele speculaasplank, 73 x 27 Loc Beschilderd houten wwandlampje, 18e eeuw Loc Postzegelalbum, Israel, postfris Loc Postzegelalbum, Nederland, postfris Loc Andrees Handatlas 1921 met namenboek, 414 kaarten Rugband (beschadigd) Loc Harm Kamerlingh Onnes, Zoeterwoude Leiden, Portret van een vrouw, olieverf op board, 50 x Johannes Nicolaas Anthonius (Jo) Vergeer, Bodegraven Utrecht, Winterbos, olieverf op doek, 96 x L. Nicolas, Ovaal portret van een jonge vrouw met bloemen, olieverf op doek, 110 x Vernikkeld Art Deco tafellamp met bakelieten schakelring en opaalglazen tulpkap, h Koop divers pleet, w.o. incompleet vis bestek in koffer, grote ovale vleesschaal, wijnkoeler en een koektrommel Loc Loc Loc Loc Loc Verzamelbanden : Kunst en Kitch tijdschriften Loc Diverse oude plaatjesalbums o.a. Verkade en Honig Loc Nederland en Overzeese Gebiedsdelen in 4 stockboeken Loc Nederland en Overzeese Gebiedsdelen in 4 stockboeken Loc Nederland: ongebruikte series waarbij veel postfris, in stockboek Loc Muntalbums met diverse munten Loc Muntalbum met divers muntgeld w.o. zilveren guldens en rijksdaalders Loc Muntalbums, diverse munten Loc Antieke kristallen schaal op bewerkte zilveren voet en een antieke kristallen bonbonnière met zilveren voet Loc Map met kinderprenten w.o. Rie Cramer 1915, litho, etc. Loc Slangenlederen vintage handtassen Loc Grote koop divers munt en papiergeld Loc JVC videocamera met toebehoren Loc Nederland FDC E 14. Cat.w. 90 Loc Nederland FDC E 16. Cat.w. 130 Loc Nederland FDC nr. E 21. Cat.w. 85 Loc Nederland FDC's E 18 + E 19. Cat.w. 105 Loc Nederland FDC's E 28 t/m E 34. Cat.w. 194 Loc Nederland FDC E 23 + E 24. Cat.w. 120 Loc Nederland FDC E 3. Cat.w Loc Nederland FDC E 4. Cat.w Loc Nederland FDC E 5. Cat.w Loc Nederland nr. 346 t/m 349, postfris. Cat.w Loc Nederland nr. 84 t/m 86, 98 en 107 t/m 109. Ongebruikt op stockkaart. Cat.w Loc Nederland nr. 177 t/m 198 ongebruikt. Pracht ex. Loc Nederland nr. 1 t/m 6, gestempeld. Loc

60 1650 Nederland nr. 13 t/m 18, gestempeld. Loc Nederland nr. 7 t/m 12, gestempeld. Loc Curacao nr. 2. Schaars zegel. Cat.w. 150 Loc Nederland nr. 163 t/m 165, ongebruikt. Luxe ex. Loc Nederland nr. 79, postfris Loc Nederland nr. 27, ongebruikt. Cat.w. 900 Loc Nederland nr. 129 t/m 131, luxe ex. ongebruikt. Loc Nederland nr. 78 postfris Loc Nederland nr. 45, vrijwel postfris. Luxe ex. Loc Nederland nr. 104, ongebruikt. Loc Nederland nr. 78, ongebruikt Loc Nederland nr. 136 t/m 138, ongebruikt (nr. 138 is postfris) Loc Nederland nr , ongebruikt. Luxe ex. Loc Nederland nr. 77 postfris. Loc Nederland nr postfris Loc Nederlandse Antillen nr. 211 t/m 233, ongebruikt. Cat.w. 514 Loc Ned. Nieuw-Guinea. Compleet postfris. Cat.w. 335 Loc België nr. 92 t/m t/m 107.Luxe ex. Cat.w. 545 Loc België ongebruikte series op stockkaart. Luxe ex. Cat.w Loc België ongebruikte series op stockkaart. Luxe ex. Cat.w Loc België postfris op stockkaart. Cat.w Loc Nederland ; 356A t/m 356D. Gestempeld. Cat.w. 252,50 Loc Nederland: FDC E8. Cat.w Loc Nederland postfrisse series op stockkaart Loc Nederland: FDC nr. 6. Cat.w. 270 Loc Nederland: ongestempelde series op stockkaart. Cat.w. 356 Loc Nederland: nr. 34 t/m 47 gestempeld. Cat.w. 400 Loc Nederland Port P 27 + P28 ongestempeld. Cat.w. 195 Loc Nederland: Port P28 gestempeld. Cat.w. 160 Loc Nederland: nr. 34, 36, 38 en 42. Ongestempeld. Cat.w. 250 Loc Nederland: nr. 19 t/m 29 gestempeld. Cat.w. 315 Loc Nederland: nr. 177 t/m 198, excl Cat.w. 315 Loc Nederland: FDC nr. 15. Cat.w. 120 Loc Nederland: FDC nr. 13. Catw. 170 Loc Nederland: FDC nr. 11. Cat.w. 150 Loc Nederland: FDC nr. 9. Cat.w. 175 Loc Nederland: FDC nr. E10 + Itep op 1e dagcover Loc Nederland: FDC nr. 7. Catw. 170 Loc Koop strips, veel erotiek en vnl. jaren 70 Loc Koopje diverse merk zonnebrillen Loc Jugendstil ansichtkaartenalbum met ansichtkaarten Loc Album met ca. 350 ansichtkaarten, Amsterdam Loc Art Nouveau wijwaterbak met corpus Christi en 2 antieke bronzen wierookschuitjes Loc Albums diverse munten w.o. Euro's Loc Etui met 24 munten Loc Caius Suetonius Tranquillus ex Recensione Jo. Georgii Graevii, cum ejusdem Animadversioniubus. (Lives of the Twelve Caesares.) Uitgegeven door Henricum Wetstenium, Amsterdam, 1697 Loc

61 1696 L'ÉLOGE DE LA FOLIE, Composé en forme de Declamation. ERASME DE ROTTERDAM: Avec quelques Notes de Listrius, & les belles figures de Holbenius: le tout sur l'orgiinal de l'academie de Bâle. Door Mr. Gueudeville, gepubliceerd te Leiden door Pierre vander Aa, "Les Caractères de Theophraste, avec les caractères ou les moeurs de ce siècle. Nouvelle édition augmentée de la defense de M. de La Bruyere & de ses caractères par M. Coste", gepubliceerd te Amsterdam bij F. Changuion, "Les Caractères de Theophraste, avec les caractères ou les moeurs de ce siècle. Nouvelle édition augmentée de la defense de M. de La Bruyere & de ses caractères par M. Coste", gepubliceerd te Amsterdam bij F. Changuion, 1731 Loc Loc Loc Kristallen whiskykaraf met 2e gehalte zilveren whiskyplaatje Loc e Gehalte zilveren presenteerblad op pootjes, jaarl.1873, 39 x 32, 1170 gr. Loc Kristallen karaf met zilveren plaquette met tekst cognac Loc Antiek boek met mode-prenten Loc

62 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Beschrijving Historische prenten in slip case, uitgave F. Muller, 1970, Loc Boek met 1e dag enveloppen, Nederland Loc Boek met 1e dag enveloppen, Nederland Loc Boek met 1e dag enveloppen, Nederland Loc Davo-album Nederland + OGD, Cat.waarde ca Loc Boek met 1e dag enveloppen, Nederland Loc Nederland: postfrisse collectie in luxe Davo-album Loc Album met divers papiergeld Loc Nederland en Overzeese Gebiedsdelen in 4 stockboeken Loc Nederland: Betere FDC's onbeschreven, v.a. nr. 25 Loc Nederland: Collectie FDC's waarbij betere. Cat.w. 456 Loc Diverse postzegelalbums Loc Album postzegels, Nederland, 1991 t/m 1997 Loc Nederland in 3 Davo-albums Loc Postzegelalbum, divers Loc Postzegelalbum, Nederland Loc Nederland Postfrisse collectie in 2 Luxe Davo-albums, met boxen Loc Album, postzegels Nederland, Loc Nederland: nr. 1 t/m 44 compleet gestempeld in luxe Davo-album met box. Cat.w Loc Bulgheroni hobo, serienummer in tas Loc Koop diverse boeken, kunstprenten, etc. Loc Antieke 2e gehalte zilveren Biedermeier dienblad rustend op pootjes, Rotterdam e Gehalte zilveren met florale en Rococo motieven gedecoreerde soezenschaal met oren, Jan Daniel de Haas, 1854/1976, met gravering A.D. Verschuur Loc Loc Bruin metalen rek met 6 planken, h.190 x b.40 x d.40 Loc e Gehalte zilveren opengewerkte broodmand, h.10 x b.38 x d.29 Loc Roelof Citroen, 2e gehalte zilveren gehamerde schaal, h.7 x diam.28, 511 gr. Loc Uitgebreid verzilverd Chirstoffle bestek Loc Grote koop divers pleet Gero bestek Loc Art Deco tafellamp met voorstelling van dame in verzilverd brons met vogel en satiné glaskapje op groen geaderd basement Loc Tafellamp op verzilverd bronzen voet met witte glaskap, h.37 Loc BWG armband met slangenkoppen Loc e Gehalte zilveren schoudersieraad vervaardigd door een Amsterdamse zilversmid in de jaren'80 Loc Zilveren armbanden w.o. een spangenarmband, totaal gewicht 88 Gr. Loc Grote BWG armband met geschulpte motieven Loc Paar zilveren damesoorhangers Loc Zilveren cocktail collier, L.55, gewicht 163 gr. Loc Quartz herenpolshorloges en een kristallen parfumflacon met zilveren dop Loc Paar zilveren breidoppen aan zilveren collier Loc Zilveren collier met hanger i.v.v. een meisje, L.45 Loc Zilveren collier met harthanger bezet met granaat Loc Friese zilveren horloge sleutel bezet met kornalijn, wed. P.R. Cabboes, Leeuwarden , aan zilveren jasseron ketting Loc Zilveren jasseron collier met 3 antieke breipendophouders Loc

63 1745 Zilveren dames bolletjescollier, L.45 en een bolhanger bezet met zaadparel Loc Koopje diverse broches w.o. zilver, totaal gew. 66 gr. Loc Twee 1e gehalte zilveren spangcolliers Loc Antiek zilveren horlogeketting met afbeelding van paard en goud vergulde applicatie, Zilveren muntencollier, L.50, 2 horloge-kettingen en 1 manchet knoop, totaal gewicht 66 gr. Loc Loc Diverse zilveren hangers w.o. sterrenbeelden (30 st.) Loc Koopje diverse sieraden w.o. zilver, totaalgewicht 62 gram Loc Diverse zilveren hangers en zilveren bedels (29 st.) Loc Zilveren armbanden met zilveren bedels Loc Zilveren collier,demonteerbaar naar twee armbanden, 84 gr., L.54 Loc Verguld zilveren collier bezet met granaat Loc Verguld zilveren collier bezet met granaat Loc Art Deco hanger bezet met blauwe steen en markasiet aan zilveren jasseron collier 1758 Nederlands zilveren design broche met open gezaagde vogels en een onedele Amsterdamse School broche bezet met bloedkoraal Loc Loc Nagelring en 2 broches w.o. zilver Loc Grote Zeeuwse zilveren knoop/anker collier, L.68 en 2 Zeeuwse broches Loc Koopje van een zilveren 10 gulden munthanger aan collier en diverse zilveren sieraden, etc. Loc Diverse zilveren armbanden, L.19, 36 gr. Loc Twee zilveren broches Loc Zilveren jasseron collier bezet met granaat Loc Drie onedele gestileerde hangers waaronder met afbeelding van zeepaardje aan colliers w.o. zilver Loc Verguld zilveren hoefijzerhanger bezet met granaat aan jasseron collier, 42 Loc Zilveren geldclip met -teken Loc Zilveren collier met opengewerkte harthanger en collier met hanger waarop papegaai en de naam Harry Loc Verguld zilveren armband bezet met granaat Loc e Gehalte zilveren collier met medaillon Loc Zilveren Art Nouveau hanger aan zilveren jasseron collier Loc Koopje diverse broches w.o. zilver, totaal gew. 49 gr. Loc Zilveren armband bezet met granaat Loc Zilveren armband bezet met granaat Loc Zilveren armband bezet met smaragd Loc Vier Sterling zilveren armbanden bewerkt met cloisonné Loc Verguld zilveren armband bezet met granaat Loc Verguld zilveren armband bezet met aquamarijn Loc Verguld zilveren broche en ring bezet met Boheems granaat Loc Verguld zilveren vlinderbroche bezet met granaat Loc Verguld zilveren stervormige broche/hanger bezet met granaat Loc Verguld zilveren broche bezet met zirkonia Loc Verguld zilveren broche bezet met zirkonia Loc Paar zilveren oorknoppen Loc Paar verguld zilveren oorclips bezet met granaat Loc Paar verguld zilveren oorknoppen bezet met granaat Loc Paar verguld zilveren oorknoppen bezet met granaat Loc Paar verguld zilveren oorknoppen bezet met granaat Loc

64 1789 Koopje diverse sieraden w.o. zilver, totaal gewicht 73 gr. Loc Koopje diverse broches en hanger w.o. zilver, totaal gewicht 61 gr. Loc Koopje diverse broches, spelden en manchetknopen w.o. zilver, Totaal gewicht 55 gr. Loc Koopje diverse sieraden w.o. zilver, totaal gewicht 53 gr. Loc Koopje divers Zeeuwse sieraden w.o. zilver, totaal gewicht 76 gr. Loc Koopje diverse Zeeuwse sieraden w.o. zilver, totaal gewicht 51 gr. Loc Koopje sieraden, broches en hanger w.o. zilver, totaal gewicht 50 gr. Loc Diverse antieke zilveren broches : 3 knoops, grote knoop en platte knoop Loc Stijve en rijk bewerkte BWG armband Loc

65 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Verguld zilveren ring bezet met granaat Loc Vergulde zilveren ring bezet met granaat, rm 19,5 Loc Verguld zilveren ring bezet met granaat Loc Verguld zilveren ring bezet met Boheems granaat Loc Zilveren en gouden ring bezet met streepagaat Loc Verguld zilveren ring bezet met granaat Loc Verguld zilveren ring bezet met granaat en camee Loc Brede zilveren ring bezet met heldere kristallen en rode robijnstenen, rm 19 Loc Zilveren ring, Deutsches Reich, 1913, 3 mark Loc Zilveren ring i.v.v. een doodshoofd bezet met robijnstenen Loc Zilveren ring bezet met een grote citrien en baquet geslepen kristal, rm. 19 Loc Gegraveerde zilveren armband, gemerkt v.kempen & Begeer Loc Zilveren armband met bolletjes Loc Antieke Nederlands zilveren armband met reliëfdecor Loc Zilveren spangen band bezet met granaat, L. 21, 15,30 gr. Loc e Gehalte massief zilveren armband, 148 gr. Loc Zilveren armbanden bezet met tijgeroog en aventurijn Loc Drie diverse zilveren armbanden Loc Koopje divers w.o. zilver (doosjes, armbanden, roomlepel en breipendophouders) Loc Zilveren armbanden, ca.62 gr. Loc Zilveren armbanden met muntjes, Koningin Wilhelmina (totaal 31 muntjes) Loc Zilveren horlogeketting Loc Zilveren armband met turkooizen Loc Sterling zilveren chateleine ketting met kluwenhouder Loc Verguld zilveren armband bezet met Boheems granaat Loc Zilveren armband met schakels in de vorm van drukveren Loc Massief zilveren horlogeketting, L.28, 30 gr. Loc Zilveren design armband met in elkaar gedraaide schakels, gesigneerd Loc Zilveren slangen armband Loc Twee diverse zilveren armbanden Loc Zware zilveren armband met geometrische schakels Loc Zilveren armband met schakelmotief Loc Zilveren armband met opengewerkte schakels met Jugendstil motieven Loc Zilveren jasseron collier met fluit, L.80 Loc Diverse zilveren munten als manchetknopen, 64 gr. Loc Stel antieke schoengespen Loc Zilveren jasseron collier met 2 breipendophouders Loc Paar zilveren Zeeuwse oorclips Loc Oude zilveren broche/hanger bezet met grote granaten Loc Zilveren munthangers en broche, Wilhelmina en Juliana Loc Grote zilveren Zeeuwse knoopbroche Loc Koopje diverse broches w.o. zilver, totaal gewicht 53 gr. Loc le doosje i.v.v. een ei met inhoud van : 8 kt. gouden hanger met jade, paar 8 kt. gouden oorknoppen met jade, paar verguld zilveren oorknoppen bezet met granaat, paar zilveren oorknoppen met jade 1841 Koopje divers w.o. zilver (kaarsenstandaard, hanger met been, vorkjes, lepel, etc.) Loc Loc Koopje diverse zilveren sieraden, 43 gr. Loc

66 1843 Oude zilveren Zeeuwse gesp Loc Oude zilveren Zeeuwse gesp Loc Zilveren mechanisch horloge aan zilveren band Loc Zilveren damespolshorloge, 70 gr. Loc Zilveren horloge, 25 gr. Loc Zilveren Art Deco horloge aan verstelbare zilveren band Loc Antiek zilveren jasseron damescollier met diverse bolletjes, 90 Loc Zilveren muntbroche en een zilveren Koningsketting, L.54, totaalgewicht 40 gr Zilveren jasseron collier met zilveren gulden munthanger, Koning Willem II, 1846 Loc Loc Zilveren jasseron collier en bijpassende armband, 60 en 18 Loc Zilveren chatelaine met zilveren horlogesleutel en stempels, 19e eeuw Loc Paar gematteerde zilveren en paar verguld zilveren oorbellen Loc e Gehalte zilveren Jugendstil petit four schep schep met vijf 2e gehalte zilveren gebaksvorkjes Loc e Gehalte zilveren miniatuur van een echtpaar op bank, b.4,5 x h.3 Loc Miniatuur zilveren Sara in schommelstoel Loc Zilveren miniatuur Abraham in schommelstoel Loc Zilveren miniatuur wip Loc Zeven 2e gehalte zilveren suikerschepjes Loc Zilveren loderein doosje met galerijrand, Pieter Kuijlenburg, 1849 Loc e Gehalte zilveren pillendoosje met gegraveerd paard Loc Diverse zilveren miniatuurtjes Loc Zilveren miniaturen m.b.t. de jacht Loc Koopje divers zilver w.o. jasseron collier met hanger/odeurflacon, filigrain vaasje, broche, etc. Loc Twee 2e gehalte zilveren miniaturen en een opengewerkt filigrain mandje Loc Zilveren miniatuur ijsverkoper Loc Paar 1e gehalte zilveren fazanten, h.6,5 x b.13,5 en h.5,5 x b.13 Loc Kleine zilveren hond Loc Kleine zilveren teckel Loc Zilveren teckel Loc Zilveren konijn Loc Kleine zilveren vos Loc Zilveren olifant Loc e Gehalte zilveren zittende haas, h.5,5 Loc Zilveren zittende haas Loc Gegraveerd zilveren miniatuur kinderwagen Loc Zilveren miniatuur kinderwagen Loc e Gehalte zilveren sluipende vos, L.10,5 x h.2 Loc Kleine zilveren everzwijn Loc Zilveren miniatuur paard Loc Zilveren kikker Loc Zilveren miniatuur koolmeesje, gans en een teckel Loc Miniatuur zilveren orgel Loc Zilveren strooier i.v.v. een vogel Loc Vier diverse 2e gehalte zilveren miniatuurtjes Loc Miniatuur zilveren velocipede Loc Miniatuur zilveren kaasdragers, h.3 Loc

67 1889 Zilveren miniatuur m.b.t. Burgelijke Stand Loc e Gehalte zilveren miniatuur houtbewerker Loc Twee zilveren miniaturen van man op vélocipède en vrouw met juk Loc

68 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Zilveren miniatuur bruidje Loc Zilveren fotolijst met strik, 4 x 3 Loc Zilveren miniatuur ijsvogel Loc Miniatuur zilveren bokkenwagen Loc Zilveren miniatuur bokkenwagen Loc Zilveren fotolijst, 2,5 x 3 Loc e Gehalte zilveren miniatuur van paard en wagen Loc e Gehalte zilveren miniatuur boerenwagen met man en koe Loc e Gehalte zilveren Jugendstil 4-delig koffie/theeservies op bijpassend blad, Duitsland, Bremer Werkstätten, gr. Loc Zilveren korhoen Loc Zilveren vos Loc Bloedkoralen collier, L.42, 51 gr. Loc Antieke zilveren pijpenkomfoor rustend op klauwpootjes Loc Engelse zilveren 1-lichts kandelaars, verschillende makers, h.15 Loc Bloedkoralen collier, 49 gr. Loc Bloedkoralen collier, L.44, 17 gr. Loc Bronzen sculptuur van een knielende poedel, L.24 Loc Bloedkoralen collier, Lengte 92, 91 gr. Loc Set van 3 Nederlands zilveren tafelvaasjes Loc Antiek zilveren tuitzeefje Loc Fries zilveren kleine roomkom, 1886, h.4 Loc Oude zilveren zoutvaatjes rustend op klauwpootjes Loc Twee zilveren miniaturen van mannen met slijpsteen en man met duwslee en kind Loc Zilveren tandendoosje met ooievaar Loc Zilveren tandendoosje met haas Loc Zilveren liggende hert Loc Twee 1e gehalte zilveren miniatuur muzikanten, Zadok Arts Israel Loc Zilveren kinderpaplepel Loc Twee kristallen parfumflacons met zilveren dop, waaronder Birmingham, 1887 Loc e Gehalte zilveren ronde snuifdoos, diam.7, 64 gr. Loc Zilveren tafelbel i.v.v. vrouw Loc Zilveren fotolijstje, h.8 x b.7 Loc Houten inktstel met 2e gehalte zilveren pen en montuur Loc Paar zilveren patrijzen, h.11 Loc Zilveren tafelkandelaartjes, 1937, h.6 Loc e Gehalte zilveren opdiencouvert met vogelklauwen als handvat Loc Zilveren tafelstuk in de vorm van karbouw met berijder Loc Met vogels gedecoreerde Chinees porseleinen ovale schaal met 2e gehalte zilveren beugel, h.20 x L.31 x d.26 Loc e gehalte zilveren blaker op porseleinen schotel, Nederland 1892 Loc Vergrootglas met Sterling zilveren greep Loc Grote zilveren kievit Loc Kristallen waterkan met 2e gehalte zilveren deksel met florale motieven en gegraveerde koets, jaarl.1900 Loc Zilveren dekseldoos rustend op 4 pootjes, Oostenrijk-Hongarije, 19e eeuw Loc Oud bronzen speldenkussen i.v.v. laars met afbeelding van muis Loc Verzilverd bronzen speldenkussen i.v.v. Laars, Engeland Loc

69 1937 Antiek groen patineerd beeldje van een zittende leeuw, bodemvondst Iran, h.7 Loc Antiek boekje zgn. dagwyzer, 1804/1805 met vermoedelijk zilveren slot Loc Malachiet kralen collier, L.43 Loc Diamantgeslepen kristallen ovale schaal met 2e gehalte zilveren hengsel Loc Antiek kristallen vaasje op Hollands zilveren voet l.23,5 cm Loc Antieke 2e gehalte zilveren pijpenkomfoor rustend op palissanderhouten voetstuk, jaarl.1840 Loc Antieke zilveren chatelaine-gesp met diverse attributen Loc Zilveren bowl-lepel, L.31 Loc Met Hollandse landschap gedecoreerde gegraveerde lepeldoos op pootjes Loc Set van 6 opengewerkte theelepels, v Eldick, Zutphen, ca 1920 Loc Loep in zilveren montuur Loc Loep in zilveren montuur Loc Zilveren espressolepeltjes en bijbehorende suikerschep, model puntfilet, Gerritsen & v Kempen Loc Zilveren Art Deco flessenbak, diam.13 Loc e Gehalte zilveren brandewijnkom Loc Zilveren gehamerd Art Deco papbord, Begeer, v.kempen & Vos, ca.1924, diam.18,5 x d.4,5 Loc e Gehalte zilveren soepopdienlepel, enkel filet Loc Zilveren rammelaar i.v.v een bel Loc Zilveren schaaltje op voet en met gedraaid hengsel h.11 cm (inclusief hengsel) Loc e Gehalte zilveren ovaal bonbonschaaltje, Zaanland Zilver Smid, 1925 b.16,5 cm 1957 Zilveren aardbeischaal met rijk decor van bloemen, Hongarije na 1936 b.23,5cm 1958 Friese zilveren tasbeugel met haak, Jacob P. Greidanus, Heerenveen 1809 Cadeau voor Antje Volkerts 1790 geboren Loc Loc Loc Grote zilveren asperge-lepel, L.26 Loc Zilveren Art Nouveau broche met geïntegreerde hangers, Henrik Lund, Noorwegen, Loc Geslepen kristallen schaal met zilveren hengsel, Johan Schijfsma, 19e eeuw Loc Twee zilveren sauslepels in strak model, Nederland 1897 Loc Twaalf 2e gehalte zilveren lepels in etui, diverse keuren Loc Koopje divers pleet bestek, etc. Loc Divers 1e, 2e en 3e gehalte zilverwerk Loc Twee zilveren zuurvorkjes en een strooilepel, Biedermeier, 1877 en 1888 Loc Divers verzilverd visbestek Loc Wit hoogglans mannelijke etalagepop, h.185 Loc Vintage bont jas Loc /1000 Gehalte gouden klavertje vier in proofkwaliteit en in kistje Loc Gouden tien gulden munt, 1925 Loc Kt. gouden hanger bezet met briljantje en parel Loc Koopje diverse sieraden o.a antiek en w.o. goud (7 st.) Loc Junghans, zilveren deels verguld Art Deco vestzakhorloge Loc Twee antieke gouden clips/manchets met bijpassende speld allen bezet met parel Loc Kt. gouden kruishanger met corpus, h.4, 7.6 gram Loc Kt. gouden medaillion i.v.v. een hart, 3.8 gram Loc Oude 14 kt. gouden hanger met afbeelding van libelle, L.3.5 Loc

70 Kt. gouden brede damesarmband, L.19, 20 gram Loc Kt. gouden Art Deco vulpotlood Loc Rouw kralen 3-strengs collier met Volendams gouden slot Loc Kt. gouden damesring bezet met 2 parels en 2 diamantjes, rm. 17 Loc Kt. gouden damesring bezet met 4 diamanten, rm 16 Loc Kt. gouden herenzegelring bezet met een heliotroop steen, rm 21, 7.5 gr. Loc Kt. gouden damesring bezet met amethist en bergkristallen, rm. 17 Loc Kt. gouden damesring bezet met een blauwe saffier, rm. 16 Loc

71 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Kt. gouden damesring bezet met amethist, rm 18, 4.2 gr Loc Antiek gouden broche bezet met zaadpareltjes, 19e eeuw Loc Antieke gouden filigrain broche, ca. L.3 Loc Antieke 14 kt. gouden broche bezet met granaat, L.3.7 Loc Kt. gouden speld met afbeelding van ruiter en bezet met granaatje Loc e Gehalte zilveren miniatuur bakermat, 18e eeuw Loc e Gehalte zilveren miniatuur stoffer met stofblik, Jan Borduur, Amsterdam 1759 Loc e Gehalte zilveren miniatuur hondenkar ca.1800 Loc e Gehalte zilveren miniatuur koets met paard, 18e eeuw Loc e Gehalte zilveren miniatuur theetafel, 17e eeuw, meesterteken onbekend Loc e Gehalte zilveren miniatuur koets met zesspan Loc e Gehalte zilveren miniatuur kolenbak, 18e eeuw Loc e Gehalte zilveren miniatuur schommel, Arnold van Geffen, Amsterdam, jaarletter 1759 Loc e Gehalte zilveren spinnewiel, ca.1700, meesterteken onbekend Loc Bloedkoraal collier en armband met gouden slot Loc Parelcollier en chute met 14 karaat gouden slot Loc Bloedkoraal stokjes damescollier met gouden tonslot Loc Stel grote antieke zuilvormige zilveren kolomkandelaars gedecoreerd met guirlanders en bladmotieven, Londen, 1910, h.26 Loc Draadglazen 3-delig tafelstel met 2e gehalte zilveren montuur Loc Verzameling diverse overwegend zilveren zeilschepen (9 stuks) Loc Draadglazen karaffen Loc Antieke crucifix met Nederlands zilveren corpus, Maria met kind en lam Gods, 19e eeuw, h.29 Loc Onb.meester, sculptuur van twee geabstracte personen, h.28 Loc Opengewerkte zilveren tafelgarnituur met blauwglazen inzet in Louis Seize-stijl Loc Delfts blauwe flacon met zilveren dop Loc Engelse aardewerken theebus met zilveren dop, h.12 Loc Zilveren gehamerd Art Deco schaaltje, t Hart, Den Haag, 1932 Loc Strak uitgevoerde zilveren 5-delige naaiset in etui, ca Loc Zilveren miniatuur Joodse kandelaar Loc Zilveren Joodse ratel Loc Zilveren tol met Hebreeuwse tekens Loc Zilveren miniatuur Joodse kandelaar Loc e Gehalte zilveren miniatuur zwaluw Loc Gegraveerd zilveren pillendoosje Loc Zilveren roomlepel, Christiaan Jacobs Bruining, 19e eeuw Loc Antiek bewerkt 2e gehalte zilveren pillendoosje Loc Antiek 2e gehalte zilveren sponzendoosje, gerestaureerd Loc Stel zilveren bakjes met blauw glas rustend op pootjes en lepeltjes Loc Zilveren miniatuur kind met step, kind op driewieler en een kind in kinderstoel Loc Zilveren miniatuur trekschuit Loc Zilveren zoutbakjes waarvan 1 gedecoreerd met cupido s en 2 parelmoer lepeltjes Loc Miniatuur zilveren gouden koets met paarden Loc Zilveren zoutvaatjes met blauw glazen binnenbakjes en parelrand Loc Bewerkt zilveren vaasje, h.13 Loc

72 2031 1e Gehalte zilveren miniatuur draaiorgel, b.11 x h.7 Loc Twee 2e gehalte zilveren botermesjes Loc Stel 2e gehalte zilveren 1-lichts kandelaars, Van Kempen & Begeer, h.8 Loc e Gehalte zilveren mandje geflankeerd door leeuwenkoppen Loc Zilveren Torah pointer, L.25 Loc Zilveren Torah pointer met collier, L.17 Loc Gehamerd zilveren Art Deco schaaltje op 4 bolpootjes, Hooykaas, 1927 Loc Kristallen theeflacon met 2e gehalte zilveren dop Loc Glazen sculptuur van een haan met mille fiori, h.30 Loc Granaten colliers met gouden tonslot en een granaten collier met zilveren slot Loc Zilveren melkkan, Spanje na 1938 Loc Gitten 6-strengs collier met gouden slot bezet met granaat Loc Zilveren fotolijst met strik, 6 x 7,5 Loc Zilveren ovale fotolijst, h.5 x 3,5 Loc Zilveren ovaal fotolijst met strik, h.9,5 x 7 (deukje) Loc Zilveren fotolijst met strik, h.7 x 5 Loc e Gehalte zilveren miniatuur ophaalbrug, h.6 x b.12 x d.4 Loc e Gehalte zilveren lepeldoos rustend op klauwpoten, 184 gram, Van Kempen Loc Zeven 2e gehalte zilveren koffielepels, theeschep en suikerschep Loc e Gehalte zilveren bonbonschaaltje met parelrand Loc Stel antieke zuilvormige zilveren kolomkandelaars, Sheffield, 1907, h.12 Loc Antieke 2e gehalte zilveren pijpenkomfoor rustend op houten voetstuk Loc Zilveren natfruitschep/visschep, A. de Rooy, 's Hertogenbosch, 1878 Loc e Gehalte zilveren petit four schep Loc Twee 1e gehalte zilveren koektrommels op schotels met parelrand Loc Zilveren theelepels met bloemmotief, 117 gr. Loc e Gehalte Hollands zilveren hengselmandje rustend op bolpootjes Loc Miniatuur zilveren draagstoel(koets), h.6 Loc Engels 2e gehalte zilveren koffieservies bestaande uit een koffieketel, melk en suikerkan, totaalgewicht 796 gram. Loc Granaten collier en armband met gouden en zilveren slot Loc Twaalf 2e gehalte zilveren bokkepootvorkjes Loc Zilveren ringen in een luxe bewaardoos met glazen deksel Loc Zes 2e gehalte zilveren bokkepootvorkjes en 13 lepeltjes Loc Koopje divers pleet en sigarettenpijpjes Loc Diverse 2e gehalte zilveren apostel vorkjes Loc Zilveren ringen in een luxe bewaardoos met glazen deksel Loc Zwart metalen barkrukken met gevlochten rugleuning Loc Gekleurde bronzen sculptuur van personen aan touw, h.96 rustend op marmeren voetstuk 2069 Polychroom sculptuur van zwevende lippen rustend op marmeren voetstuk, h Gepolychromeerd in hoogglans uitgevoerd beeld van Nana (naar Niki de Saint Phalle), h.68 Loc Loc Loc Stel hoge zilveren kolomkandelaars, Birmingham, 1966, h.21 Loc Hollands zilveren bonbonmandje met grepen, Van Kempen, 1947 Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaljte met grepen Loc e Gehalte zilveren koektrommel op onderschotel, Van Kempen & Begeer Loc Zilveren ekster Loc e Gehalte zilveren miniatuur kalkoen als flacon Loc

73 2077 Ajour gezaagd 2e gehalte zilveren bonbonmandje Loc Twee zilveren Art Deco rozenvazen/rozenstekers, Voorschoten 1925 en 1926, h.12 Loc Sterling zilveren 3-delig koffieservies, Fisher Duncan, gr. Loc e Gehalte zilveren ovale gehamerde kom rustend op pootjes, h.8 x b.20 x d.14,5, Begeer Van Kempen & Vos, 350 gram Loc

74 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Antieke bijbel met gouden slot Loc Engelse zilveren poedersuikerstrooier, h.21 Loc e Gehalte zilveren poedersuikerstrooier, h.17 Loc Engels 2e gehalte zilveren 1-lichts kandelaar, h.18 Loc e Gehalte zilveren 1-lichts kandelaar, h.26 Loc Stel zilveren tafelkandelaars op achtkantige voet, h.8, 310 gr. Loc Strengs parelcollier met 14 karaat witgouden slot, parels 7 mm., lengte 48 Loc Agaat en roze kwarts damescollier, ca.l.60 Loc e Gehalte Hollands zilveren ajour gezaagd hengselmandje, 1924 Loc Inktstel bestaande uit 2 inktpotten en een pen met zilveren monturen op houten plateau Loc Zilveren vogel Loc Zilveren bonbonmandje met hengsel en op pootjes Loc Zilveren broodvork met afbeelding van jagers met jachthond en waterdrager Loc Zilveren handspiegel, gemaakt van antieke onderdelen, beursbeugel en breinaald houder 2095 Kristallen schaal rustend op 2e gehalte zilveren voetstuk, h.23 x diam.21,5 (klein defect) Loc Loc Rijkbewerkt 2e gehalte zilveren lepeldoos op pootjes Loc e Gehalte zilveren lepeldoosje met Oud Hollandse voorstellingen rustend op klauwpootjes, 197 gr. Loc Zilveren gembercouvert, J. Schijfsma, Sneek, 1865 Loc Zilveren kandelaars met parelrand op ronde voet, ca.h.16 Loc e Gehalte zilveren strooilepel Loc Geslepen kristallen specerijenset met zilveren monturen met zilveren en parelmoer schepje, vroeg 19e eeuw /000 Zilveren hengselmand afgezet met medaillons en guirlandes en met glazen binnenbak Loc Loc Zilveren natfruitschep met tafereel, L.17 Loc Zilveren snip Loc Chinese sculptuur van een rat met knapzak, verzilverd vaasje, le hanger en een benen beeldje van een Chinees, h.32,5 Loc Zilveren fotolijst, 18 x 24 Loc Stel antieke zilveren strooiers in cassette, Birmingham, 1905 Loc Gegraveerde 2e gehalte zilveren Jugendstil asperge-schep Loc Zilveren opengewerkte broodmand, b.19 Loc Zilveren Joodse muzikanten, h. 4,5 cm Loc Stel 2e gehalte ronde zilveren schaaltjes rustend op poten, 137 gram Loc Oude ivoren vouwbeen met Engels zilver, Birmingham 1899 en oude ivoren schoenlepel Loc Zilveren koffielepels met afbeelding van kippen, 80 gr. Loc Geëtste kristallen schaal in Frans zilveren en opengewerkt montuur, 950/1000, doorsnede binnenzijde 18, Ca 1900, Jugendstil (chipjes) Loc Antieke 2e gehalte zilveren tabaksdoos Loc Twaalf Zweedse 2e gehalte zilveren koffielepels Loc e Gehalte zilveren Empire theepot met bijpassende melkkan Loc e Gehalte zilveren mus Loc Zilveren rammelaar met parelrand Loc Zilveren juslepel, Haags Lofje, 2 vorkjes met zilveren heften en een kaasschaaf met zilveren pistool heft Loc

75 2121 2e Gehalte zilveren naaigarnituur in etui Loc Koopje van een verzilverde wildschaar, divers verzilverd bestek, suikerscheppen, etc. Loc e Gehalte zilveren soepopdienlepel Loc Uitgebreid 2e gehalte zilveren bestek delen bestaande uit: 12 fruitmesjes, 12 lepels en 12 vorken, 2 sauslepels, eierlepel, kaasschaaf, theezeef met lekbakje, suikerklonten tang, 2 zoutschepjes, 2 vorken, 2 botermesjes, petitfours schepje en natfruit schepje, totaal gewicht 1321 gram Loc Gegraveerde 2e gehalte zilveren soepopdienlepel Loc Koopje divers w.o. zilver (roomlepel, fotolijst, lodereindoosje, vingerhoed, etc.) Loc e Gehalte zilveren rijkbewerkte schaal rustend op pootjes, h.4 x diam.40, 920 gr. Loc Groen marmeren zuil met koper afgezet, h.116,5 x b.28 x d.28 Loc Antieke zilveren tasbeugel met zwanen aan jasseron ketting Loc Zilveren beugeltas met maliënkolder tasje en zilveren ketting, 164 gr. en beugel L.16 cm Loc e Gehalte zilveren opengewerkte beugeltas, 318 gr. Loc e Gehalte zilveren koffieservies met bijpassend dienblad (5-delig) Loc Oude Aziatische dolk met zilveren schede Loc Antieke damesdolk met zilveren gevest en schede, Indonesië, 19e eeuw (ZII keur) Loc Grote 1e gehalte zilveren fotolijst, 28,5 x 22,5 Loc Hoedenspeldhouder met vele diverse hoedenspelden, waarvan groot aantal 19e eeuw Loc H. Fidder, 2e gehalte zilveren pijpenkomfoor, jaarletter 1829 Loc Sterling zilveren compote-set met originele lepels Loc Antiek kristallen dekselcoupe met 2e gehalte zilveren voet, h.18 Loc Stel zilveren kardinaal kandelaars, h.19 Loc Grote zilveren octogonale hengselmand op voet Loc e Gehalte zilveren fotolijst gedecoreerd met guirlandes en strikmotieven, 19 x 13,5 Loc Zilveren kinderbeker met tekst, 1920, h.9 Loc Zilveren beker, Parijs Loc Zilveren blaker op ronde voet, 6,5 Loc Zilveren Empire theelepels, meester Koekenbakker, Amsterdam 1804 Loc Zilveren tabelbel met kabelrand Loc Klein zilveren knottenkistje Loc Zilveren roomkannetje i.v.v. een koe Loc Zilveren edelhert Loc Antieke kristallen zoutvaten met zilveren rand en 3 lepels (defecten) Loc Zilveren bonbonmandje met leeuwenkopjes Loc e Gehalte zilveren opengewerkte broodmand rustend op klauwpoten, 633 gram, jaarletter 1917 Loc Twee oude ivoren netsuké's van dieren w.o. één gesigneerd Loc Zilveren sluipende vos Loc Paar miniatuur zilveren fazanten Loc Set zilveren miniatuur kandelaars, Nederland ca Loc Zilveren miniatuur 2-lichts kandelaar Loc Zilveren briefopener met uil Loc Zilveren bladwijzer i.v.v. een uil Loc Gegraveerd zilveren rond doosje Loc

76 2162 Zilveren doosje met afbeelding van zeilschip Loc Gegraveerd zilveren rond doosje Loc Gegraveerd zilveren rechthoekig doosje Loc Gegraveerd zilveren rechthoekig doosje Loc Miniatuur zilveren zeilschip Loc Stel zilveren strooiers i.v.v. goudvissen Loc Agaten lakstempel, ca.1800 Loc Oude ivoren netsuké van konijn Loc Antiek ivoren zeepje met gouden vingerhoed, gemerkt Vos & Co. Den Haag, , schaar en een gouden naaldenkoker Loc Zilveren snip Loc Zilveren spreeuw Loc Zilveren kievit Loc Kleine zilveren uil Loc Zilveren winterkoning Loc

77 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Zilveren eend Loc Kristallen dekselcoupe met zilveren Art Deco knop, h.17 Loc Zilveren gembercouvert, 19e eeuw Loc Zilveren kinderbeker met parelrand en een gegraveerde kinderbeker Loc Zilveren tashaak waaraan portemonnee met aan achterzijde foto medaillon, Birmingham 1902 Loc Zilveren bonbonmandje met leeuwenkoppen als oortjes Loc Zilveren koolmeesje Loc Zilveren roodborstje Loc Kleine zilveren snip Loc Fraai geslepen kristallen parfumflacon met zilveren montuur en stopje en houten voetje e Gehalte zilveren kolomkandelaar, h.14,5 en 2 kristallen zoutvaten met zilveren montuur 2187 Hamilton herenpolshorloge, Collectors Item met rubberen band met tatanium kast, geïnspireerd door originele Hamilton horloge gecreëerd in 2001 voor de film A Space Odyssey met 5 tijdzones in originele box en met papieren Loc Loc Loc Zilveren ronde flessenbakken met houten bodem (1 defect) Loc Zilveren pen, briefopener en inktpot Loc Stel zilveren herten Loc Zilveren ovaal knotten(wol)mandje met hengsel Loc Zilveren snip, h.11,5 Loc Zilveren suikerlepels, 33 gr. Loc Zilveren ceintuur met schakels waarin Niëllo afbeeldingen van Zuid-Russische gebouwen Loc e Gehalte zilveren miniatuur olifant, h.7 Loc e Gehalte zilveren roomkan en 3e gehalte zilveren bakje op pootjes Loc e Gehalte zilveren gembercouvert, Amsterdam, jaarl Loc Multicolor glazen rozenbol met massief 1e gehalte zilveren rand, h.12 Loc Kristallen schaal met 2e gehalte zilveren hengsel, diam.25 Loc Zilveren menage-stel rustend op pootjes met 2 zoutvaatjes en 2 lepeltjes Loc e Gehalte zilveren trompetvormige vaas, h.27 Loc e Gehalte zilveren fotolijst, 17 x 13 (glas ontbreekt) Loc Grote en 6 kleine zilveren messen, Hollands Glad Loc Koopje w.o. zilver (6 messen, schaaltje, hoorn, armband, haarpen, etc.) Loc Divers zilveren bestek w.o. Haags Lofje, totaal gewicht 830 gr. Loc Twee 2e gehalte zilveren 5-arms kandelaars, jaarletter 1931 Loc Antiek kristallen bonbonschaaltje met 2e gehalte zilveren hengsel en voetstuk Loc Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen schaal rustend op zilveren voetstuk, gedateerd 1898, h.19 x diam Jan Knip ( ), De Boeskoolman (Oldenzaal), bronzen sculptuur, gedateerd 1967, h.18 Loc Loc Grote 1e gehalte zilveren Louis Seize-stijl strooibus, Londen 1901, h.17 Loc Fraai geslepen kristallen theebus met zilveren montuur en dop, van Kempen, 19e eeuw, h.16 Loc Antieke kristallen schaal met 2e gehalte zilveren hengsel, h.10 x diam.26 Loc Stel zilveren kandelaars, h.9 Loc Antiek bijbeltje met gouden slot Loc Antiek bijbeltje met gouden slot Loc Antieke kristallen dekselcoupe met 2e gehalte zilveren voet Loc

78 2217 Diverse vermoedelijk laag gehalte zilveren filigrain poppenhuismeubeltjes Loc e Gehalte zilveren bonbonmandje Loc /1000 zilveren en rijk bewerkt tandenschaaltje waarop ooievaar Loc Sterling zilveren Art Deco theezeef, 3 delig Loc Portretminiatuur in lijst, 5 x 4 (maat lijst 10 x 11 cm) Loc Kristallen tafelsetje in verzilverde houder Loc e Gehalte zilveren 3-delig servies, van Kempen en Begeer, 1966/1967 (zie boek mens en zilver) Loc Antieke 2e gehalte zilveren pijpenkomfoor rustend op houten voetstuk Loc Antieke zilveren boterspatels met gravé, G.W. Uriot, Loc Zilveren tafelstrooier in de vorm van een vogel, van Eldick Zutphen, 1926 Loc Koopje diverse Djokja zilveren huisjes Loc Stel geslepen kristallen kandelaars, h.30 Loc Kristallen strooibus met 2e gehalte zilveren deksel, h.11 Loc Zilveren strooilepel, A. Teunissen, Schoonhoven, 1863 Loc Bloedkoralen collier met een gouden slot, L.70 Loc e Gehalte zilveren ajour gezaagde broodmand met parelrand, h.25 x b.30 x d.18 Loc Antieke bijbel met zilveren sloten en hoekstukken, gedateerd 1878 Loc Paar 1e gehalte grote zilveren fazanten (vleugels op scharnieren), h.18 x b.38 en h.16,5 x b.33,5 Totaal gewicht: gram Loc Antieke 2e gehalte zilveren brillenkoker met bril Loc Antieke zilveren handgemaakte bril in zilveren doos Loc Antieke kristallen schaal met zilveren hengsel met parelrand, van Kempen 1887 Loc Engels zilveren 5-delig tafelset met 4 zoutlepeltjes in bijpassend etui Loc Vier 2e gehalte zilveren mandjes Loc Diverse antieke zilveren vorkjes, /1910 Loc Setjes van 3 zilveren theelepels en een Noorse dienlepel met opengewerkte steel Loc Zilveren 3-delige naaiset in etui Loc Modern zilveren design hanger en een antieke zilveren broche met afbeelding van dorp Laren 1909 in reliëf Loc Zilveren armband met applique met paardenhoofd, gesigneerd Loc Kt. gouden mechanisch horloge aan 14 kt. gouden band, merk Pontiac Coquet Loc Zilveren armband van antiek bijbelslot, J. Kapoen, Utrecht Loc Zilveren Art Deco horloge aan zilveren schakelband, merk Troevajje Loc Oude ivoren netsuké beertje, gesigneerd Loc Bloedkoralen collier met 14 karaat gouden slot bezet met bloedkoraal Loc Bloedkoralen 3-rijig armbandje met zilveren slot Loc Zilveren filigrain armband Loc Oude zilveren horlogeketting, 27 Loc Twee cultivé parelcolliers met zilveren slot Loc Imitatie parelcollier aan 14 karaat witgouden bolslot Loc Parelcollier met 14 karaat witgouden bolslot bezet met 25 diamanten Loc Bloedkoralen armband met gefacetteerd 14 karaat gouden slot Loc Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepels in etui Loc Drie 2e gehalte zilveren opdienlepels, 273 gram Loc Zes Engelse 1e gehalte zilveren servetbanden in bijpassend etui, 191 gr. Loc Fraai geslepen kristallen schaal met zilveren hengsel met parelrand, anno 1915 Loc

79 2261 Voorsnijset met 2e gehalte zilveren handvatten Loc Twaalf 2e gehalte zilveren bokkepootlepels in bijpassend etui Loc Rond dienblad met Hollands zilveren rand, anno 1931, diam.27 Loc Zilveren filigrain schaaltje met fraaie geometrische motieven Loc Zilveren naaiset in etui, Zweden Loc Koopje divers zilver en pleet Loc BWG zilveren dolk met filigrein bewerking Loc Oude flessenkurken met zilveren stop/schenkers Loc Set van 2 zilveren gember/zuurvorkjes met extra lange tanden en kornalijnen greep, Pieter van Geelen Loc

80 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Opengewerkt 2e gehalte zilveren Jugendstil taartschep Loc Zilveren filigrain miniatuur Art Nouveau dienblad Loc Zilveren rammelaar met steel met afbeelding van pop Loc Opdiencouvert met zilveren handvatten Loc Antieke 2e gehalte zilveren rammelaar met bloedkoralen handgreep Loc Zilveren rammelaar Loc Gegraveerde zilveren rammelaar Loc Zes 1e gehalte zilveren strooiers Loc Zilveren rammelaar met belletjes en fluit Loc e Gehalte zilveren aarbeienschep Loc e Gehalte zilveren bruidslepel met voorstelling Joris met de draak Loc Antiek zilveren rammelaar met fluitje, balletjes en parlemoer greep Loc Drie 1e gehalte zilveren miniatuur herten Loc Koopje zilver : 2 beugelbeursjes, schaaltje, wekker en 3 ringen Loc Zilveren rammelaar met bal Loc Rijk bewerkte zilveren strooilepel, Londen 1794 Loc Grote zilveren dienschep met kornalijnen heft, van Kempen, 1861 Loc Koopje divers w.o. zilver (parfumflesje, miniaturen, collier, etc.) Loc e Gehalte zilveren schep met agaten handvat Loc Grote massief zilveren Jugendstil taartschep, lengte 31 cm Loc Zilveren taartschep met kornalijnen steel, Fa. van Kempen, 1867 Loc Oud 2e gehalte filigrein zilveren hengselschaaltje Loc Koopje divers klein zilverwerk, etc. Loc Flessenbakken met matglazen bodem en opengewerkte 1e gehalte zilveren galerijrand, Nederland 1996 Loc e Gehalte zilveren soezenschaal Loc Zes 2e gehalte zilveren apostel limonade-lepels met getorste steel, 6 koffielepels en 2 diverse lepels Loc e Gehalte zilveren geribbelde brillenkoker Loc e Gehalte zilveren brillenkoker met bril, jaarl.1879 Loc e Gehalte zilveren juslepel, opscheplepel, aardappellepel en vleesvork, totaal gewicht 363 gram Loc Antiek zilveren couvert, ca Loc Gestileerde zilveren dienlepel met beer op top Loc Antieke zilveren lepel, ca Loc Antieke zilveren messenleggers vervaardigd van bijbelsloten Loc Koopje divers w.o. zilver (zwaard, roomlepel, doosje, botermesje, jamlepel, etc.) Loc Twee 2e gehalte zilveren zuurvorkjes, 2 sauslepels, koffielepel en een suikerschepje Loc e Gehalte zilveren soezen/broodmand met hengsel Loc e Gehalte zilveren druivenschaar en twee 2e gehalte zilveren lepels Loc Zilveren 3-delig kinderbestek in etui Loc e Gehalte zilveren visopdienschep, 127 gram Loc Koop divers pleet bestek Loc Twaalf 2e gehalte zilveren gegraveerde mokkalepels in etui Loc Koopje divers sloop zilver, etc. Loc Zilveren 3-delig kinderbestek Loc Twaalf 2e gehalte zilveren bokkepoot vorkjes in bijpassend etui Loc

81 2314 Twaalf 2e gehalte zilveren koffielepels, 2e gehalte zilveren botermesje en een suikerschepje Loc Zilveren doosje i.v.v. een beweegbare vis, S.A. Galis, Groningen, 1924/1975 Loc Zilveren maliënkolder beursje met beugeltje en een verzilverd tasje Loc Paar zilveren ganzen Loc Beugelsbeursje met maliënkolder tasje en een zilveren strijkstokken doosje Loc Koopje divers w.o. zilver (broches, gembervork, briefopener, etc.) Loc Zilveren kolibrie Loc Zilveren geboortelepel met afbeelding van Friese sjees Loc e Gehalte zilveren geboortelepel met paard en ruiter Loc Miniatuur boek met filigrain omslag en een onedel maliënkolder portemonnee Loc Zilveren Art Deco suikerschep met klavertje vier, van Kempen Loc Stel zilveren mussen Loc Zilveren naaldenkoker en 2 zilveren schrijfstiften Loc Twee zilveren geboortelepels, Holland 17e eeuw Loc Twee 2e gehalte zilveren zuurvorken met bokkenpoten Loc Zilveren roomlepels Loc Zilveren briefopener met opengewerkt Art Nouveau heft, Dal & Schoorl 1927 Loc e Gehalte zilveren gehamerde design briefopener Loc Zilveren briefopener Loc e Gehalte zilveren geboortelepel, 18e eeuw Loc Hollands zilveren tafelnummers in etui Loc Koopje divers w.o. zilver(3 vleespennen, 19e eeuw, strooier, doosje, broches, etc.) Loc Koopje divers w.o. zilver (colliers, lepels, flacon, fotolijst, etc.) Loc Antiek zilveren pijpenkomfoor, Friesland anno 1783, (restauraties) Loc Stel 1e gehalte zilveren tafelkandelaars rustend op ronde voet Loc Onb.meester, Jezus aan het kruis, olieverf op paneel, 18 x 13 Loc Ond.gesign., Zeilboot, geaquarelleerde tekening, 46 x 36 Loc Eckehard Lehmann (Duits, 1942), Schmückt sich mit Bäffchen, olieverf op paneel, gesigneerd aan de onderrand, gedateerd 1971, 19,5 x 26 Loc Tegeltableau naar A. Mauve, Rozenburg, 18 x 15 Loc Onb.meester, 3 Composities w.o. vissen Loc Wijm Bos, Abstract, olieverf op doek, 130 x 110 Loc Moderne spiegel, 120 x 76,5 Loc Onb.meester, Portret van een man en vrouw, olieverf op paneel, pendant, 18 x 13 Loc Stel geselepen kristallen biskwie-potten, h.25 Loc Antiek mahoniehouten Louis Seize-stijl jaloeziedeurkastje met lade, h.74 x b.75 x d.33 Loc Ton Kranen, Portret van een vrouw, olieverf op doek, 100 x 80 Loc Adrianus Marinus Geyp, Middelburg Den Haag, Winters dorpsgezicht met afgemeerde tjalken in een doorvaart, olieverf op paneel, 33 x 22, Onb.meester, Koeien, personen en God in Indiaas landschap, gouache op doek, 108 x 135 (inclusief lijst) Loc Loc Balinese inkttekening van de Barong dans in originele houten lijst, 36 x 52 Loc Noten met wortelnotenhouten 1-deurs vitrinekast rustend op klauwpoten, h.195 x b.110 x d.47 Loc Koopje divers pleet Loc Antieke houten fichedoos met ivoren fiches Loc

82 2356 Koop divers pleet, etc. Loc Russische rood vos wintermutsen Loc Groen gelakte console klok, h.53 Loc Art Deco tafelstuk van vrouw met honden, h.33 x b.62 Loc E. Roggen, Douane bestrijdt smokkel in de Zeeuwse wateren, olieverf op paneel, gedateerd 1915, 23 x Gepolychromeerd Makkum tegeltableau met voorstelling van landschap met diverse molens, boten, personen, etc., 71 x 58 Loc Loc Gravure van Leo Belgico, 1941, 14 x 11 Loc Jacques Bente, Winterlandschap met molens, olieverf op doek, 60 x 40 Loc Oude wortelnotenhouten dubbelgebogen 1-deurs vitrinekast, h.206 x b.133 x d.33 Loc

83 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Antieke mahoniehouten speeltafel met groen vilten blad, h.77 x b.87 x d.86 Loc Koopje divers porselein, etc. Loc Monogram E.V., Huisje in besneeuwd bos, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Ond.gesign., Mannelijk naakt, olieverf op doek, 90 x 70 Loc Jan Jacobus Doeser, Utrecht Heemstede, Koeien bij een beek, olieverf op doek, 80 x 80 Loc E. de Rijk, Winterstadsgezicht met boerderijen, olieverf op doek, 50 x 30 Loc Religieus beschilderd antieke Amelander hoekkast, 18e eeuw, h. 134 x b. 50 x d. 30 Loc Art Deco tafellamp op pleet voet met gemarmerd opaal glazen bol, h.55 Loc Antieke mahoniehouten Empire penantkast, Holland ca.1820, h.96 x b.110 x d.50 Loc Sculptuur van twee herten op marmeren voetstuk, h.34 x 61 Loc Karl Adam Heinisch, Prulnik, Polen München, Koeien in de sloot bij een Duits dorpje, olieverf op paneel, 30 x 38 Loc Ovale spiegel in opengewerkte lijst, 93 x 56 Loc Onb.meester, Bollenvelden, olieverf op doek, gedateerd 1974, 41 x 80 Loc Johannes Hubertus Hendrikus 'Jan' Bévort, Utrecht Schoorl, Zeiljacht op ruwe zee, olieverf op doek, 70 x 61 Loc Onb.meester, Naakte dame, gemengde techniek op hout, 99 x 60 Loc Jean Loup Gasnier, Abstract, olieverf op doek 73 x 92, Provenance Marie Louise Woltering Kunsthandel, Amsterdam, particuliere collectie 2381 Onb.meester, Liggend naakt, gemengde techniek met bladgoud op hout, 99 x Antieke mahoniehouten 4-deurs hoekkast, Holland ca.1800, h.240 x b.130 x d.60 Loc Loc Loc Antieke geslepen spiegel in Mechelse lijst, h.148 x b.114 x d.10 Loc Kleine antieke spiegel in kuiflijst, 45 x 28 Loc Antieke schilderijklok met voorstelling van kasteel Loc Jean Loup Gasnier, Abstract, olieverf op doek, 81 x 101, Provenance Marie Louise Woltering Kunsthandel, Amsterdam, pariculiere collectie Loc Geslepen kristallen vaas, h.35 Loc Art Deco sculptuur met voorstelling van een dame met pauwen op marmeren met onyx basement, h.44 Loc Stel kristallen gemberpotten, h.33 Loc Celio Braga (Braziliaans, 1963), Abstracte installatie, gemengde techniek, gedateerd '94, 20,5 x 27 Loc B.O'Klein, kleurets van hondjes, "Tu viens beau blond", 46 x 18 Loc Celio Braga (Braziliaans, 1963), Abstracte installatie, gemengde techniek, 'for Dennis' en verso, 28 x 33 Loc B.O'Klein, kleurets van hondjes, "Sens interdit", 46 x 18 Loc B.O'Klein, kleurets van hondjes, "oh, liberté cherie", 46 x 18 Loc B.O'Klein, kleurets van hondjes, "Le Malentendu", 46 x 18 Loc H.J.Deuss, "Levenspad", olieverf op doek, 1994, 140 x 50 Loc Met bloemen gedecoreerde en met koper afgezette 2-laads buikcommode afgedekt met roze marmeren blad, h.90 x b.150 x d.55 Loc Peter Meyer, Diverse personen, handgesigneerde litho, nr.2/3, 70 x 70 Loc Jean Loup Gasnier, Serieuze vrouw in stoel, olieverf op doek, 92 x 73, Provenance Marie Louise Woltering Kunsthandel, Amsterdam, pariculiere collectie Loc Van der Meij, Italiaans landschap, acryl op doek, 80 x 60 Loc Van der Meij, Italiaans landschap, acryl op doek, 80 x 60 Loc

84 2402 Antieke mahoniehouten orgelgebogen porseleinkast, h. 235 x b. 186 x d. 41 Loc Goudkleurige zonnespiegel, diam.120 Loc Met bloemen gedecoreerde porseleinen beeldjes van jongetjes rustend op basement, h.27 Loc Biscuit beeld van een dame met jurk, h.50 Loc Antieke Biedermeier bloemhouders i.v.v. man en vrouw rustend op sokkel, h Gepolychromeerde porseleinen schaal gedragen door engelen, h.17 x diam.35 Loc Loc Koopje divers ruitwaaier geslepen kristal en een koektrommel Loc Koopje divers porselein en pleet en een defect zilveren theezeefje Loc Jean Loup Gasnier, Mysterieuze vrouw, olieverf op doek, 116 x 81, Provenance Marie Louise Woltering Kunsthandel, Amsterdam, pariculiere collectie Loc John Versteegh, Liggend naakt, acryl op doek, 80 x 60 Loc John Versteegh, Liggend naakt, acryl op doek, 80 x 60 Loc Stadsplattegrond van Utrecht, 18e eeuw, 14 x 20 Loc Litho van Kuyperkaartje van Laren, 1867, 17 x 20 Loc Jan Poortenaar, Geizcht op de kerk van Naarden, 1925, 21 x 25 Loc Onb.meester, Liefdespaar in park, aquarel op papier, 13 x 17,5 Loc Jakob (Jacob) Nieweg, Hogebeintum Amersfoort, Portret van een dame in klederdracht, olieverf op doek, gedateerd 1924, 68 x 45 Loc Stel gedecoreerde porseleinen vazen, h.33 Loc Stel kristallen bokalen met golfdecor, h.34 Loc Groen gepatineerde buste rustend op marmeren voetstuk, h.50 Loc Jean Loup Gasnier, Vrouw, olieverf op doek, 116 x 80, Provenance Marie Louise Woltering Kunsthandel, Amsterdam, pariculiere collectie 2422 Henk Poeder, Landschap bij Ede, olieverf op paneel, 41 x 61, l.o. gesigneerd 2423 Rozenhouten gedecoreerde vitrinekast afgezet met koperen beslag en afgedekt met wit marmeren blad, h.164 x b.150 x d.44 Loc Loc Loc Grote koop met 12 diverse parastone sculpturen, waaronder Klimt en Modigliani Loc Koopje van 9 divers goudsteen Loc Boheemse kristallen borrelglazen, h.9 Loc Koperen tulband vormen, ca.1900 Loc Twee oude Delfts blauwe borden, kasteel Nederhemert en molen van Chattel Loc Houten fluiten Loc Geelkoperen zwavelstokjesbakje, 19e eeuw, h.22 Loc Bronzen sculptuur van een Shar-Pei hond, h.21 Loc Oude eikenhouten regulateurklok Loc Art Deco tafellampje op marmeren voetje met gesatineerd glazen kapje, h.40 (defect) Loc Antiek mahoniehouten etagèretafeltje met lade, h.77 x b.52 x d.31 Loc Groen gesatineerd glazen Art Deco vaas met floraal reliëfdecor, h.20 Loc Antiek vuursteen geweer, onklaar gemaakt Loc Antieke karabijn, onklaar gemaakt Loc Antiek vuursteen geweer, onklaar gemaakt Loc Oude mahoniehouten gewerenkast met 2 deuren waarvan de bovenste deur beglaasd, Holland, ca.1900, h.200 x b.64 x d.42 Loc Palmhouten pot, h.40 x ca. diam.35 Loc Oude notenhouten meidenklok (postman alarm klok) Loc

85 2442 Kelim patchwork kleed, 258 x 176 Loc Handgknoopt Kelim kleed, 275 x 130 Loc Handgeknoopt kleed, 108 x 54 Loc Handgeknoopt Kelim kleed, 200 x 120 (deels defect) Loc Antiek Abuson kleed, 310 x 240 Loc Handgeknoopt kleed, 170 x 107 Loc In cognackleurig recycle leder bekleed fauteuils met zwart metalen onderstel Loc Antiek Ikat kleed, 230 x 140 Loc Jean Lurçat, , Geborduurd wandkleed met haan, 160 x 108 Loc Oude koloniale opengewerkte teakhouten ronde eetkamertafel met fraai bestoken voet, h.75 x diam.128 Loc Groen geëmailleerde potkachel (klein defect) Loc Koop divers hotel zilver Loc Oude mahoniehouten bijzettafel met lade, h.61 x b.82 x d.60 (restauraties) Loc Mahoniehouten ronde bijzettafel met 4 insteektafeltjes, h.50 x diam.70 Loc Oor fauteuils met bruin leder bekleed Loc Grote goudkleurige meerluiks kuiflijst met spiegels, h.210 x b.110 x d.10 Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier 2-deurs linnenkast, h.190 x b.137 x d.47 Loc

86 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Polychroom kunststof beeld van een jongetje, h.92 Loc Nest met oude handgevlochten rieten manden Loc Kunststof beeld van een honden piloot, h.50 Loc Getorst eikenhouten etagèretafeltje met asbak, h.74 Loc Antieke opengewerkte goudkleurige spiegellijst met spiegel (kleine defecten), h.74 x b.63 Loc Oude butlerspiegel in lijst, 53,5 x 47,5 Loc Antieke mahoniehouten Jugendstil spiegellijst met spiegel, h.80 x b.54 x d.19 Loc Spiegel in mahoniehouten lijst, 76 x 39 Loc Spiegel in ingelegde ovale lijst, 82 x 56 Loc Zwart met gouden ovale spiegellijst met spiegel, 77 x 60 (defect) Loc Mahoniehouten penantkast, Holland ca.1840, h.96 x b.105 x d.46 (restauraties) Loc Antiek mahoniehouten ingelegde kaptafel met laden h. 52 x b. 37 x d. 27 Loc Bruinkleurige schemerlampvoeten met zwarte kappen Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier bonheur met opstand, Holland ca.1840, h.210 x b.103 x d.46 Loc Koop diverse vijzels met stampers Loc Oude koperen comtoise klok Loc Ingelegd mahoniehouten bijzettafel, h.66 x b.69 x d.52 Loc Deurs kast. i.v.v. een Engelse telefooncel, h.97 x b.43 x d.32 Loc Antieke gekleurde landkaart, Holland, F. de Wil, 1680, 46 x 55 Loc Oude kaart van Friesland, handgekleurd, 20e eeuw, 51 x 40 Loc Stadsplattegrond van Maastricht,handingekleurd, 20e eeuw, 55 x 44 Loc Antieke handgekleurde staalgravure, 's Hartogenbossche, 49 x 12 Loc Oude kleurgravure van Amsterdam, 100 x 33 Loc Oud handgekleurde landkaart van Brema, 30 x 18 Loc Oude kaart van Brabant, handingekleurd, 20e eeuw, 48 x 38 Loc Oude kaart van Zeeland, handgekleurd, 20e eeuw, 47 x 33 Loc Oude kaart van Turkije, handgekleurd, 20e eeuw, 35 x 29 Loc Stadsplattegrond van Amersfoort, handingekleurd, 20e eeuw, 54 x 44 Loc Plattegrond van Groningen, handingekleurd, 20e eeuw, 56 x 45 Loc Oude kaart van Zuid Holland, handgekleurd, 20e eeuw, 51 x 39 Loc Antieke hand ingekleurde staalgravure, 's Hartogenbossche, 54 x 43 Loc Oude kaart van Holland, handgekleurd, 20e eeuw, 35 x 28 Loc Oude kaart van Zeeland, handgekleurd, 20e eeuw, 40 x 31 Loc Oude kaart van America, Florida, handingekleurd, 20e eeuw, 46 x 36 Loc Van Berkel, Bonte Paard te Laren, tekening, 23 x 17 Loc Onb.meester, Danseres, Bali, tekening, 36,5 x 26,5 Loc Bali Batuan, Badende personen, inkttekening, 29 x 19 Loc Oude Stadsplattegrond van Utrecht, handgekleurd, 42 x 24 20e eeuw Loc Frans Slager ( ), Landschap, olieverf op doek, gedateerd 1919, 21 x 36 Loc J. le Blanc, Dorpsgezicht aan de rivier, aquarel, 34 x 22 Loc Oude kaart van America, handingekleurd, 20e eeuw, 50 x 37 Loc Oude kaart van Utrecht, handgekleurd, 20e eeuw, 52 x 39 Loc Lion Schulman, Hilversum Kamp in Duitsland, Personen met kar en hond nabij Hilversum, aquarel, 51 x 75 Loc

87 2502 Rob Dalman, Gezicht op het Café Mauve te Laren, aquarel, 50 x 40 Loc Valerio Adami, (1935), Interie II, kleurenlitho, 1970, provenance : Galerie Maeght, 35 x Pablo Picasso, , Litho naar een tekening uit 1960, gesigneerd en gedateerd in de plaat, 45 x 35 Loc Loc Frederik Engel ( ), Paarden, pasteltekening, 31 x 48 Loc Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Stadsgezicht met kanaal en boten, olieverf op doek, 70 x 80 Loc H. Berlage, Straatjes met huisjes, gouache, 51 x 31 Loc Willem de Zwart, , Schipper met boot, aquarel, 27 x 20 Loc Pablo Picasso, , Litho naar een tekening uit 1959, Stierenvechter met paard, gesigneerd en gedateerd in de plaat, 45 x 35 Loc Theo Wiegman, Stadsgezicht met molen, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Stilleven met fruit en kannen, olieverf op doek, 60 x 80 Loc Gustav Klimt, litho van een vrouw, 23 x 17 Loc Onb.meester, Antieke bijbelse voorstelling, achterglasschildering in houten lijst, 21 x 25 Loc Gustav Klimt, , litho van een vrouw met hoed, 17 x 12 Loc H. van Riesol Hoozen, Portret van een meisje, tekening, gedateerd 1926, 50 x 40 Loc Onb.meester, Portret van een engel, maroefle, 36 x 25 Loc Bamboe houten zuil, h.93 x b.26 x d.26 Loc Antiek mahoniehouten hoekkast afgezet met marmeren blad, h.88 x b.83 x d Oude Jugendstil porte manteau, met diverse tegeltjes ( aangepast in de breedte), h.200 x b.91 x d Gunnar Berglund (Zweeds, ), Expressionistisch strandgezicht, olieverf op schildersboard, gedateerd 1954, 22,5 x 45, Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Stadsgezicht vanaf de brug, olieverf op doek, 60,5 x 70,5 Loc Loc Loc Loc Antiek mahoniehouten bijzettafel rustend op 4-spanpoot, h.75 x b.63 x d.47 Loc Diverse soapstone beelden Loc Wortelnotenhouten 2-deurs kussen/rankenkast rustend op bolpoten, 18e eeuw, h.180 x b.170 x d.68 Loc Met zwart en beige kelim bekleed armfauteuil Loc Metaal met houten wijnrek voor 54 flessen, model honingraat Loc Stel chrome tafellampen met pilaarvormige voet met beige kapjes, h.80 Loc Mahoniehouten etagère-rek, h.68 x b.61 x d.31 Loc Antiek mahoniehouten plat bureau met leder blad, h.77 x b.140 x d.67 Loc Uit hardhout boomwortel vervaardigde kruk/bijzettafel, h.70 Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier secretaire à abattant, h.158 x b.115 x d.47 Loc Massief teakhouten 3-persoons tuinbank, h.90 x b.130 x d.43 Loc Handgeknoopt kleed, 37 x 42 Loc Handgeknoopt Kelim kleed, 145 x 103 Loc Handgeknoopt kleed, 145 x 106 Loc Handgeknoopte loper, 216 x 112 Loc Handgeknoopt kleed, 100 x 111 Loc Handgeknoopt kleed, 90 x 60 Loc Handgeknoopt kleed, 80 x 73 Loc Antieke handgeknoopte loper, 280 x 90 Loc

88 2541 Set van 4 moderne eetkamerstoelen met leder bekleed Loc Frans Erkelen, Abstract, gem.techniek, gedateerd 1970, 42 x 28 Loc Onb.meester, Stilleven met glazen, etc., olieverf op paneel, 25 x 20 Loc Onb.meester, Stilleven met glazen, etc., olieverf op paneel, 25 x 20 Loc Gipsen plaquette van moeder met kindje in goudkleurige 8-kantige lijst, 70 x Zilverkleurige consoletafel met spiegelopstand afgedekt met een marmeren blad, h.250 x b.130 x d.43 Loc Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met satiné kap, h.35 Loc Bronzen adelaar op tak, h.56 Loc Eikenhouten regulateurklok Loc Affiche : Vishal Frans Hals Museum van Joost Swarte, 60 x 40 Loc Gezicht op de stad Amsterdam vanaf het IJ, uitgave van J. Wagenaar, ca.1760 Loc Kees van Dongen, Vendome te Parijs, lithografie op arches papier, ingelijst, gesigneerd en genummerd, ref.: Juffermans JL 41 Loc P. Hessen, Waterlandschap, olieverf op doek, 76 x 60 Loc

89 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Ond.gesign., lithografie in vlakverdeling, nr.4/12, gedateerd 1970, 50 x 49 Loc Monogram R.S., Huisje in landschap, olieverf op board, 33 x 26 Loc Wollen vintage patchwork kleed, 300 x 250 Loc Antiek smeedijzeren wijnrek met afsluitbare hekken, mat zwarte patina, voor 300 flessen, h.165 x b.102 x d Eikenhouten nachtkast afgedekt door een roze marmeren blad, h.80 x b.40 x d.40 Loc Loc Teakhouten eetkamertafel me 4 laden, h.78 x L.180 x b.90 Loc Koop divers kleingoed w.o. porseleinen schotels, 2 boekenhouders, divers lakwerk, beeldjes, etc. Loc Set van 6 grijs gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel Loc Blauw gestoffeerde notenhouten Chippendale armstoelen Loc Aardewerken lampvoeten met roze/groene kappen, h.77 Loc Koopje diverse schilderijen en etsen Loc Gekruist metalen salontafel met houten blad, h.40 x b.100 x d.100 Loc Met zwart leder beklede verstelbare 70-erjaren buisframe stoel Loc Goudkleurige aluminium wijn/bijzettafel, h.60 x diam.51 Loc Oude notenhouten armfauteuil met streepstof bekleed Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen grote bloempot, h.37 x diam.40 Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen grote bloempot, h.37 x diam.40 Loc Notenhouten stoel met streepstof bekleed Loc Antieke notenhouten oorfauteuil met wit leder bekleed Loc Jia Hao, 4 zwarte hoogglas design in hoogte verstelbare barkrukken Loc Handgeknoopt patchwork kleed, 250 x 350 Loc Moderne roestkleurige meerarmige lamp, h.77 x diam.90 Loc Oude hand gestoken schilderij/spiegellijst, buitenmaat 110 x 97, binnenmaat 71,5 x Antieke beschilderde schilderijlijst (klein defect), buitenmaat: 108 x 87,5, binnenmaat: 61 x 81,5 Loc Loc Houten bovenlicht, Louis Seize periode ( ) Loc Epoxy doorschijnende Barok schilderijlijst, buitenmaat 146 x 90, binnenmaat 122 x Eikenhouten 8-deurs kast waarvan 4 beglaasd en met 4 laden, h.185 x b.190 x d Grote vergulde schilderijlijst, buitenmaat 100 x 89 en binnenmaat 77,5 x 68 Loc Loc Loc Atelierlijst van Schleiper, binnenmaat : 60 x 40 en buitenmaat : 87 x 67 Loc Piet van der Hem, Koninklijke familie, lithografie, 59 x 39 Loc P. Mos, Man in herberginterieur met wijn schenkende dame, olieverf op paneel, 51 x 38 Loc Hendrik de Leth, Gezicht van de stad Amsterdam, 38 x 60 Loc Engelse gravure, handgekleurd, 37 x 29 Loc Landkaart Holland, 1589, Guicciardani, uitgave Bleau, 23 x 32 Loc Jacques J. Baart, 1943, Sprinkhaan, anti-insecticide 1973, Ab 28, pentekening, 45 x Gepolychromeerde porseleinen potpourri dekselvazen met engelendecoraties, h.48 Loc Loc Eikenhouten nachtkast, h.81 x b.38 x d.38 Loc Koperen schemerlamp met glazen kap, h.42 Loc Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, h.110 x b.67 Loc Grote aardewerken ketel en een Afrikaans houten beeld Loc

90 2594 Mahoniehouten Empire-stijl 3-laden commode, h.83 x b.100 x d.50 Loc Louis Icart, , Rokende dame op een sofa, ets, 37,5 x 48 Loc Piet Rezelman, , Balinees meisje, gedateerd '39, tekening, 17,5 x 11, Oude lithografie, Feestplaat, Hare majesteit Wilhelmina Koningin der Nederlanden, 74 x 60 Loc Loc Eikenhouten nachtkast met deur en lade, h.83 x b.44 x d.44 Loc Oude wandklok Loc Ovale vergulde lijst, 19e eeuw, 28 x 32,5 Loc Borduurwerk in goudkleurige lijst, 90 x 66 Loc Glas-in-lood raam, 91 x 47 Loc Crème/rood beschilderd model zeilboot, h.108 x L.64 x b.20 Loc Antieke eikenhouten 4-deurs broodkast, h.143 x b.136 x d.50 Loc Met zwart en beige kelim bekleed armfauteuil Loc W.J. Schütz ( ), Zomer- en winterlandschap, olieverf op doek, geplakt op paneel, 15 x 25,5 Loc Henk Poeder, Muisjes, olieverf op board, pendant, 10 x 15 Loc Henk Poeder, Strandgezichtjes, olieverf op board, pendant, 12,5 x 21 Loc Henk Poeder, Mussen en vinken, olieverf op board, pendant, 20 x 20 Loc S.A. Westerling, Winterlandschap met schaatsende personen, aquarel, 50 x 39 Loc Groot handgeknoopt Kelim kleed, 340 x 210 cm Loc Bob Bonies (Bob Nieuwenhuiss), Den Haag 1937, Abstract, handgesigneerde zeefdruk, nr.96/200, gedateerd '69, 65 x Bob Bonies (Bob Nieuwenhuiss), Den Haag 1937, Abstract, handgesigneerde zeefdruk, nr.96/200, gedateerd '69, 65 x Bob Bonies (Bob Nieuwenhuiss), Den Haag 1937, Abstract, handgesigneerde zeefdruk, nr.96/200, gedateerd '69, 65 x 65 Loc Loc Loc Pleet Art Deco klok met thermometer, h.29 x b.30 Loc Massief eikenhouten 4-deurs broodkast, h.167 x b.145 x d.42 Loc Ballurian, Franse School, 3 diverse litho's, 24 x 32 Loc Diverse schilderijen Loc Diverse schilderijen, naakten Loc Diverse litho's van Steinlen, 19e eeuw Loc Diverse litho's van Steinlen, 19e eeuw Loc Diverse gravures Loc Diverse marineprenten, Londen, ca.1796 Loc L. Grondijs, 4 diverse aquarellen Loc Vier diverse wanddecoraties met o.a. een schilderij en pentekening Loc Antieke gravures in mahoniehouten omlijsting, 40 x 35 en 44 x 35 (2x) Loc Drukken van Jan Toorop Loc Diverse schilderijen w.o. een landkaart Loc Diverse litho's van Steinlen, 19e eeuw Loc Diverse litho's van Steinlen, 19e eeuw Loc Diverse schilderijen Loc Diverse etsen, etc. Loc Diverse schilderijtjes Loc Antieke eikenhouten kakstoel, h.90 x b.48 x d.44 Loc Ond.gesign., Besneeuwd landschap met huis en een besneeuwd bosgezicht, olieverf op paneel, pendant, 18 x 13 Loc

91 2636 Franjo Kladok, van de Ivan Lackovic School, De vier jaargetijden, achterglas schilderingen, 24 x 20 Loc Stel prenten van gladiatoren, Rans Perrier, 1638, 17e eeuw, 18 x 21 Loc Jan de Bisschop, stel prenten in lijst, 17e eeuw, 15 x 26 Loc Stel marine prenten, Engelse uitgave, 26 x 25 Loc Stel marine prenten, Engelse uitgaven, 1802, 27 x 21 Loc Retro houten wijnrek voor 72 flessen, h.110 x b.90 x d.35 Loc Gietijzeren groen gelakte Jugendstil-stijl plantentafel, h.103, x diameter 33 Loc Engelse gravure, handgekleurd, "Thomas Oldaker", 32 x 24 Loc Eikenhouten regulateurklok Loc Blauw gelakt keukenrek, h.48 x b.84 x d.27 Loc August Hendrik Aue, Amsterdam Bussum, Boerin voor boerderij, maroefle, 40 x 30 Loc Naar Dievenbach, Werkende vrouw in boerderij, gouache, 37 x 28 Loc

92 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Oude eikenhouten 2-deurs vitrinekast met in de onderkast 2 laden, h.200 x b.190 x d.40 Loc Koopje divers glas en kristal Loc Koop divers kleingoed w.o. aardewerk, kristal, porselein, etc. Loc Deurs vitrinekast met verlichting, h.180 x b.50 x d.40 Loc Koop diverse ikonen Loc Oude smeedijzeren staande kapstok, h.175 Loc Album, postzegels Overzeese gebieden w.o. Ned. Indië, Suriname, Curaçao, Ned. Antillen en republiek Indonsië Loc Koopje diverse merklappen, schilderijtje, spiegeltje, etc. Loc Koopje diverse schilderijen en aquarellen door Willem Fekken, Amsterdam Hilversum Loc Doos diverse schilderijen w.o. litho's van Steinlen Loc Oude eikenhouten staartklok Loc Met koper afgezet 2-laden nachtkastje afgedekt met marmeren blad, h.73 x b.53 x d.31 Loc Notenhouten hangvitrinekastje, 73 x 68 x 18 Loc Dirk van Gulik ( ), Curacao, gewassen inkttekening, gedateerd 1958, 54 x 56 Loc J.Huisman, Stilleven, lithoprint uit 1977, 55 x 45 Loc G. Hendriks, Kustlijn, aquarel, 37 x 26 Loc Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Ondeugende nonnen, olieverf op papier, 33 x 44 Loc Ingelijste Japanse houtsnede van een haven, 52 x 42 Loc Rozenhouten met koperen beslag afgezette sidetable afgedekt door een rood marmeren blad, h.103 x b.120 x d.50 Loc Art Deco tafellamp met gesatineerde glasbol in reliëfdecor, h.47 Loc Originele met waterlandschappen gedecoreerde Art Deco hanglamp, gesign. G.V.D.F., ca. h.100 x diam.65 Loc Smeedijzeren haardscherm, h.84 x b.76 Loc Antieke haardset bestaande uit 2 haardbokken, haardplaat en een treef Loc Eikenhouten 2-deurs penantkast (blad ontbreekt/ restauraties), h.82 x b.109 x d.58 Loc Houten duwslede (defect) Loc Grenenhouten keukenrek, h.105 x b.91 x d.20 Loc Hout met gipsen plaquette met engelendecoratie, h.79 x b.98 Loc Eikenhouten Art Deco plantentafeltje, h.53 x diam.28 Loc Speer met houder, Papua Nieuw Guinea, L.178 Loc Kerfsnede gestoken kapstok met koperen haken, h.24 x b.97 Loc Kuipdienblad op opklapbaar onderstel, h.67 x b.67 x d.43 Loc Antieke eikenhouten Mechelse buffetkast (bovenkant ontbreekt), h.100 x b.90 x d Onb.meester, Kinderen met bloemen en kalkoenen in landschap, olieverf op paneel, 40 x Oude kersenhouten trektafel, h.77 x diam.114 of (verlengbaar) 204 met 3 armstoelen met gele stof gestoffeerd Loc Loc Loc Geblazen glazen ganghanglamp Loc Oud snaarinstrument Loc Doos divers w.o. kunstboeken, schilderijen, etc. Loc Geëmailleerde kolenbak Loc Houten schildersezel Loc

93 2687 IJzeren rek, 18e eeuw, h.70 x b.43 Loc Antieke eikenhouten paneeldeuren, h.215 x b.74 en b.83 x d.4,5 Loc IJzeren rek, 17e eeuw Loc Koop divers bont, kralen, hoedjes, etc. Loc Doos divers w.o. grote vaas, dekbekovertrek, etc. Loc Doos divers w.o. een printer Loc Doos divers Loc Busoni accordeon in koffer Loc Honen accordeon in koffer Loc Philips plasma kleurentelevisie met toebehoren Loc Laké spiegellijst met spiegel, h.145 x b.105 Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Smeedijzeren wijnrek uit Frankrijk, donkergroen, voor 75 flessen, h.112 x b.100 x d.35 Loc Kristallen met koperen wandlampen, h.77 x b.35 x d.20 Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Doos divers w.o. kaststel, divers tin, etc. Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Doos divers aardewerk, porselein, etc. Loc Doos divers beeldhouw benodigdheden Loc Doos divers koper, tin, etc. Loc Koop divers antiek aardewerk, 17e/18e eeuw Loc Koop van ca.260 singels in orginele hoes, meest jaren'80 Loc Doos divers glaswerk en een oud fototoestel Loc Doos divers porselein, etc. Loc Doos divers Loc Doos divers glaswerk, etc. Loc Doos divers glaswerk Loc Doos divers aardewerk, etc. Loc Doos divers w.o. frituurpan en koffiezetapparaat Loc Doos divers Loc Metabo heggenschaar Loc Doos diverse lampen, glazen, etc. Loc Lederen koffer, ca.1950 Loc Miele stofzuiver Loc Rieten opbergkist, h.47 x b.86 x d.46 Loc Antieke reiskist, h.55 x b.92 x d.51 Loc Koperen Art Nouveau hanglamp Loc Kärcher hogedrukreiniger Loc Rieten opbergkist, h.47 x b.86 x d.46 Loc Antieke eikenhouten deuren met koperen deurklinken, h.200 x b.82 Loc Originele verstelbare 30-erjaren kappersstoel Loc Antiek handgesmeed wijnrek met afsluitbare hekken, 100 flessen, h.153 x b.55 x d.30 Loc Carrier air conditioner Loc Oude Thonet kapstok (1 hanger defect) Loc

94 2734 Rollator Loc Bosch tafelmodel koelkast, h.85 x b.65 x d.62 Loc Bosch tafelmodel vrieskast, h.85 x b.65 x d.62 Loc Liebherr vrieskast met 2 laden, h.60 x b.53 x d.60 Loc Liebherr tafelmodel vrieskast, h.81 x b.53 x d.60 Loc Siemens wasmachine, h.85 x b.60 x d.53 Loc Elektrische Bosch grasmaaier Loc Goedwerkende Siemens inbouw koelkast, h.88 x b.60 x d.56 Loc Siemens droogmachine, h.87 x b.59 x d.52 Loc

95 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr AEG bovenlader wasmachine, h.85 x b.40 x d.60 Loc Wijnkast/dressoir met afsuitbare hekken voor 54 flessen, h.77 x b.106 x d.36 Loc Samsung flatscreen kleurentelevisie met afstandsbediening Loc Doos divers blauw gedecoreerd serviesgoed Loc Doos divers met olielamp en diverse wandborden Loc Doos divers Loc Doos divers koper, etc. Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Doos divers porselein, aardewerk, etc. Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Doos met divers gereedschap, alarminstalaltie, etc. Loc Doosje divers glaswerk Loc Doos divers w.o. koperen kandelaar, hanglamp, divers tin, etc. Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Doos diverse lampenkapjes, etc. Loc Koop diverse schilders benodigdheden Loc Doos divers glaswerk, etc. Loc Doos diverse schilderijtjes, etc. Loc Doos diverse keukenapparaten, etc. Loc Doos met paardrijbenodigdheden Loc Doos diverse glazen Loc Doos divers Loc Doos divers w.o. Wajangpoppen, tegels en divers tin Loc Koopje met zeldzame schelpen Loc Doos diverse schilderijen Loc Doos divers koper, etc. Loc Doos diverse schilderijtjes, gravures, etc. Loc Twee diverse schemerlampvoeten met florale decoraties Loc Koop diverse boeken Loc Antieke vogelkooi met koperen onderbak Loc Diverse houten met metalen wandlampen Loc Art Deco tafellamp met voorstelling van een jongen en meisje, h.25 Loc Antieke speelgoed paardenkar met paard, h.26 x L.50 Loc Collectie interieurboeken, uitgaven Beta-Plus Loc Oude plafondlampen met kristallen kappen Loc Sony portable radio/cd-speler Loc Koop divers kleingoed, etc. Loc Kristallen zakkroon en een plafonnière Loc Kunststof beeld van een tekkel en buldog, L.42 en h.23 Loc Diverse plaatjesalbums Loc Grote koop divers sierglas, kristal, etc. Loc

96 In bruin recycle leder bekleed fauteuils met zwart metalen onderstel Loc In donker bruin recycle leder bekleed fauteuils met zwart metalen onderstel Loc Onb.meester, Stadsgezicht met man in roeiboot en Stadsgezicht met personen, aquarel (2x), 18 x Philips Ambi light flatscreen kleurentelevisie met divers apparatuur en bijbehorend tv-tafel 2794 Zeer grote antieke bronzen lampvoet gedragen door drie olifanten, met een Tiffany-stijl kap, h.88 Loc Loc Loc Metalen goudkleurige wandspiegel, h.35 x b.33 x d.11 Loc Bronzen wand waterspuwer i.v.v. een elf, h.64 x b.64 Loc Met koper afgezet 2-laden nachtkastje afgedekt met marmeren blad, h.73 x b.53 x d.31 Loc Antieke Duits notenhouten bijzettafel, h.74 x b.74 x d.48 Loc Koperen 3-delig haardstel in houder Loc Oude notenhouten kussen/rankenkast rustend op bolpoten, h.181 x b.170 x d.66 Loc Kapitale antieke lijst, binnenmaat : 57 x 37 en buitenmaat : 79 x 60 Loc Atelierlijst, binnenmaat : 50 x 40 en buitenmaat : 67 x 57 Loc Atelierlijst, Roo & St.Hill, binnenmaat : 49 x 32 en buitenmaat 60 x 46 Loc Antieke lijst, binnenmaat : 26 x 32 en buitenmaat 35 x 43 Loc Antieke lijst, binnenmaat : 57 x 47 en buitenmaat : 66 x 58 Loc Oude lijst, binnemaat : ca. 25 x 21 en buitenmaat : 47 x 43 Loc Oude eikenhouten dubbelgebogen 3-laden commode rustend op klauwpoten, h.77 x b.100 x d.42 Loc Metalen verstelbare industriële wandspiegel, h.103 x b.66 x d.10 Loc Antiek eikenhouten Engels staand horloge met beschilderde wijzerplaat met maanstand en intarsia in de kast, h.220 x b.54 x d.24 Loc Antieke mahoniehouten piedestal, h.70 x b.30 x d.30 Loc B. Kennedy, Winterlandschap met boerderij en kerk, olieverf op paneel, 40 x J. van Riesen (vermoedelijk pseudoniem van A. van Gilst), Paarden in bos, olieverf op paneel, gesign., 30 x Porseleinen schemerlampje en divers kleingoed w.o. boekensteunen, schelpen, dekseldoosjes, etc. Loc Loc Loc Koop divers speksteen, schemerlamp, glazen vaas, tabakspot, schaapjes, etc. Loc Oude kristallen 8-lichts kroonluchter, diam.65 Loc Kristallen 6-arms kroonluchter met kristallen pegels, ca. h.60 x diam.60 Loc Kristallen kroonluchter, h.40 x ca. diam.46 Loc Antieke mahoniehouten stoelen Loc Grote goudkleurige 15-arms kroonluchter met kristallen pegels Loc Gepolychromeerd porseleinen 60-erjaren serviesdeel Loc Koopje diverse merklappen w.o. 18e eeuw Loc Messing verlicht bord met de tekst : Telegraaf en Telefoondienst Loc Koopje divers porselein, aardewerk, met parelmoer ingelegde portemonnee en een theeflacon met vermoedelijk zilveren dop Loc Blauw gedecoreerde aardewerken schotels Loc Ond.gesign., Abstract, olieverf op doek, 24 x 19 Loc Koopje divers kleingoed w.o. koper, natuursteen, houtsnijwerk, etc. Loc Oude lakwerk Japanse fichesdoos met fiches Loc Koop divers van een mahoniehouten kist, domino spelletjes, computer spel, blikken kinderserviesje, chroom doosje, Chinese theeflacon, beeldje van een erotische Boeddha en een verzameling voetbalplaatjes Loc

97 2829 Koopje preparaten op sterk water Loc Koop diverse schelpen en wit koraal, etc. Loc Zaagvis zaag, L.49 Loc Lederen koffer, ca.1900 Loc Koffergrammofoon, His Master Voice, ca.1930 Loc Grote koop divers Chinees porselein, etc. (merendeels beschadigd) Loc Grote koop divers kleingoed w.o. olielampen, koper, messen met hertshoornen handvatten, houtsnijwerk, etc. Loc Antieke olielampjes Loc

98 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Grote glas-in-lood ganglamp, h.50 x diam.38 Loc Metalen 8-lichts hangkroon met kristallen pegels, ca.h.120 x diam.64 Loc Erjaren rechaud/etagère/verrijdbare tafel, h.70 x b.66 x d.44 Loc G.J. Staller, , Vismarkt, pentekening 1948, 15 x 10 Loc Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Flora geïnspireerd door Rembrandt, olieverf op papier, 28,5 x Massief teakhouten ovale eetkamertafel rustend op design stervormig industrieel metalen onderstel, h.77 x L.240 x b.110 Loc Loc Koperen 6-arms balkroon, h.80 x diam.50 Loc Gepolychromeerde hout met metalen 6-arms kroonluchter Loc Kristallen 5-arms kroonluchter, h.70 x diam.47 Loc Zwart houten lampvoet met oker gele kap, h.165 Loc Jugendstil spiegellijst met geslepen spiegel, h.92 x b.101 Loc Antieke Chinese piramidevormige kast, h.197 x b.112 x d.56 Loc Bruin/goud/zilver gepatineerde bronzen sculptuur van een arend rustend op marmeren voetstuk, h.57 x b.40 Loc Salora flatscreen kleurentelevisie met afstandsbediening Loc Blauw houten juk compleet met kettingen, 19e eeuw Loc Blank houten dressoir met 2 deuren en 3 laden, h.91 x b.104 x d.58 Loc In Hindeloopen beschilderde kinderstoel met rieten zitting Loc Chroomkleurige hanglamp met gematte ronde glazen decoraties, h.45 Loc Antiek handgeknoopt Heriz kleed, 450 x 170 Loc Onb. meester, Polospelers, acryl op doek, 70 x 100 Loc Femke Wolthuis (1966), Provence, olieverf op doek, 60 x 80 Loc Originele runderschedel met hoorns, h.79 x b.67 x d.21 Loc Antieke Engelse banjobarometer (thermometer ontbreekt), h.82 Loc Femke Wolthuis (1966), Meisje met poes, gouache op doek, gedateerd 2016, 80 x Jaime Petit Breuilh, Chili 1963, Sin tit ulo, olieverf op doek, gedateerd 1988, 110 x 81 Loc Loc Gepolychromeerd kunststof schedel, h.75 x diam.70 Loc Johan Meijerink (Apeldoorn 1940), Psychosophy, acrylverf op hardboard, gedateerd 1988, 100 x 100 Loc Originele runderschedel met hoorns, h.82 x b.110 x d.22 Loc Moderne chroom staande design kapstok, h.171 Loc Stel houten crèmekleurig met turkoois gelakte lampvoeten met turkooizen kappen, h Mahonie met palissanderhouten Art Deco Amsterdamse School buffetkast, h.160 x b.190 x d.46 Loc Loc Bronskleurige Vrouwe Justitia rustend op marmeren voetstuk, h.90 Loc Kerfsnede hangkastje, miniatuur kinderwagen en een miniatuur kamferkistje Loc Messing met plexiglazen staande halogeen schemerlamp, h.185 Loc IJzeren decoratieve wandklok, diam. 120 Loc Polychroom sculptuur van een vis op standaard Loc Eikenhouten Art Deco bureau afgedekt met groen vilten blad, h.75 x b.110 x d.57 Loc Zaanse wandklok Loc Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met wit gesatineerd glazen kap, h Wijnkast-/tafeltje, handgesmeed met afsluitbaar hek voor 12 flessen, h.77 x b.40 x 40 Loc Loc

99 2877 Andre Goezu, (1939), le Papillon, kleurenzeefdruk, nr.110/250, 1977, r.o. handgesigneerd, 32 x 25 Loc Jennie A. Brownscombe ( ), "Settlers", kleurgravure, 77 x 50 Loc Halogeen staande schemerlamp, h.178 Loc Oude eikenhouten staartklok Loc Massief smeedijzeren wijnrek met afsluitbaar hek voor 35 flessen, h.115 x b.47 x d.35 Loc Koperen haardvoorzet met afbeelding van driemaster, h.60 Loc Antieke comtoiseklok Loc Notenhouten hangoor/bijzettafel met lederen blaadjes, h.48 x b.40 x L.49 of 79 Loc Antieke Spaanse eetkamerstoelen Loc Antieke mahoniehouten ronde tafel, h. 75 x diam. 107 Loc IJzeren tuinbeeld van een ooievaar, h.131 Loc Stel houten steunen, 19e eeuw Loc Oude eikenhouten salontafel met lade, h.47 x L.125 x d.75 Loc Gipsen beeld van een vrouw met cape, h.96 (defecten) Loc Lederen Prominent 2-zits bank, h. 80 x b. 153 x d. 73 Loc Metalen met houten industriële salontafel, h.38 x b.80 x d.80 Loc Gepolychromeerd in hoogglans uitgevoerd roodkleurig beeld van een man met gespreide armen rustend op marmeren basement, h.50 Loc Zwart houten design stoel met grijs bont bekleed, h.77 x b.57 x d.60 Loc Zwart houten design stoel met grijs bont bekleed, h.77 x b.57 x d.60 Loc Antieke notenhouten piëdestal, h.68 x b.26 x d.26 Loc Antieke notenhouten mahoniehouten eetkamertafel met geschulpt blad, h.75 x diam.107 en op 3-spanpoot met vier antieke stoelen met groen velours bekleed Loc Koopje diverse kristallen karaffen Loc Boerenbont aardewerken serviesdeel Loc Handgeknoopt kleed, 196 x 126 Loc Kees Verwey, Amsterdam Haarlem, Studie voor portret van actrice Elizabeth Andersen, en gedateerd '71, olieverf op karton, 172 x 155 N.B.: Dit werk betreft een studie voor het portret dat in de Koninklijke Schouwburg te Den Haag hangt 2902 Antieke mahoniehouten Biedermeier secretaire à abattant, Holland ca.1840, h.163 x b.100 x d.45 (restauraties) Loc Loc Groen gepatineerde bronzen vaas i.v.v. een vrouwenlichaam h.42 Loc Diverse wandelstokken Loc Antieke eikenhouten hangvitrinekast, h.94 x b.87 x d.20 Loc Mahoniehouten schrijftafel met lade, h.80 x b.96 x d.64 Loc Roderick Vos, paarskleurige poef op chrome pootjes, h.43 x L.80 x b.60 Loc Clubfauteuils met bruin leder bekleed Loc Teakhouten opiumtafel, h.37 x b.90 x d.60 Loc Eikenhouten hoekstoeltje met biezen zitting Loc Eikenhouten hoekstoeltje met biezenzitting Loc Goudkleurige 6-arms hanglamp met kapjes Loc Kristallen 3-arms kroonluchter, ca.h.60 x diam.44 Loc Koperen 3-arms hanglamp met kristallen kappen Loc Black/wash eetkamertafel met dikke zwart metalen poten, h.78 x L.200 x d.200 Loc Koop divers rood gedecoreerd Wedgwood serviesgoed Loc Eetkamerstoelen met rode stof bekleed Loc

100 2918 Moderne witte beglaasde 2-deurs kast met laden, h.185 x b.90 x d.30 Loc H. Foisten, Orientaals, olieverf op board, 1947, 72,5 x 59 Loc Koopje divers kleingoed w.o. mahoniehouten kistje, diverse schilderijtjes, etc. Loc Notenhouten Jugendstil kaptafel met geslepen spiegel, h.54 Loc Oude eikenhouten staartklok Loc Art Deco 3-lichts tafellampje op deels houten voetje, 41 Loc Antieke eikenhouten 3-laden commode, h.77 x b.88 x d.48 Loc Joke Peters, Stilleven met bloemen, gouache op papier, gedateerd 1988, 90 x Frans Funke Küpper, Rotterdam Haarlem, Bootjes aan de kade te Hydra, Griekenland, aquarel op papier, 31,5 x Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Woningen aan het water vanuit vogelperspectief, olieverf op doek, 50 x 60 Loc Loc Loc S. van der Zee, Abstract, gouache, gedateerd 1985, 50 x 34 Loc Joke Peters, Abstract, gouache op papier, 50 x 40 Loc Peter van den Akker, (Nederlands 1949), City of Dreams, olieverf op papier, 50 x In rood hoog glans uitgevoerde mollige naakte dame als schemerlamp met rode kap, h.90 Loc Loc

101 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Zilverkleurige polyester sculptuur van een Franse bulldog, h.27 x L.52 x d Antieke mahoniehouten Engelse trumeau met leder blad afgedekt, h.84 x b.120 x d Koloniale solo teakhouten kolommen/kussenkast gemaakt in 1935 in Semarang, het hout uitgezocht door Houtvester te Jepara (Java) naar aanleiding van tekening van architect Koopman (in 1946 vermoord op Bali) naar ontwerp uit een Oud Hollands boek, de koppen zijn uit eigen fantasie ontsprongen, gemaakt door A.V. Pernis Bodjong, Semarang, h.220 x b.188 x d Michael Parkes (Amerikaans, 1944), Leda en de zwaan, lithografie, genummerd 31/180, 65 x 50 Loc Loc Loc Loc Nico Kervezee, Abstract, lithografie, oplage 3/10, gedateerd 1988, 50 x 70 Loc Bob Kemper (1936), Stadsgezicht, gouache op papier, gedateerd 1991, 44 x 37 Loc Nico Kervezee, Abstract, lithografie, oplage 12/15, gedateerd 1988, 50 x 70 Loc Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Dame in winters dorp, olieverf op doek, 40 x Dook Everse, Rotterdam , Bloemstilleven, gemengde techniek, 53 x 33 Loc Loc Augusta Heslg, Stilleven, olieverf op paneel achter glas, 56 x 57 Loc Antieke mahoniehouten Jugendstil toiletcommode met opstand ingelegd met tegels en afgedekt met marmeren blad, h.96 x b.92 x d.47 Loc Kristallen lampen op verzilverde voet en met kap, h.63 Loc Eikenhouten 4-deurs buffet/panelenkast met 2 laden, h.183 x b.138 x d.50 Loc Andre lanskooy, , Geen titel, handgesigneerde litho, nr.235/300, gedateerd 1967, 76 x Adrianus Johannes (Arie) Zwart, Rijswijk Laren, Achter Nieuwkoop, olieverf op doek, gedateerd op achterkant 1970, 70 x Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Dorpsgezicht in de winter, olieverf op doek, 50 x Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Stadsgezicht, olieverf op doek, 50 x 70 Loc Loc Loc Loc Anthony Grolman, Plassengezicht met fuiken, aquarel, 35 x 52 Loc Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Boerderij met kerk op de achtergrond, olieverf op doek, 50 x 'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk, Amsterdam Alkmaar, Geen titel, ets, 4/200, 21,5 x 23,5 (glas defect) Loc Loc Ger P. Langeweg, , Exotisch landschap, tekening, 23 x 37 Loc Antieke mahoniehouten ronde eetkamertafel, Holland ca.1840, h.77 x diam.100 met 3 eetkamerstoelen 2954 'Lucebert' alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk, Amsterdam Alkmaar, Geen titel, ets, 3/200, 21,5 x 23,5 Loc Loc Oude wit gelakte gateleg tafel, h.78 x b.100 (of 170) x d.115 Loc Grote zilverkleurige lampvoet met croco-reliëf met Chinees blauwe kap, h Houten deels beschilderde wandtafel rustend op ronde poten, h.80 x b.60 x L.174 Loc Loc Set van 6 gestoffeerde eetkamerstoelen Loc Oude originele metalen handventilator, h.177 x b.118 x d.63 Loc Geslepen Boheems kristallen karaf, h.32 Loc Geslepen Boheems kristallen karaf, h.29 Loc Geslepen Boheems kristallen schaal, h.13,5 en diameter 22 Loc In hoogglans blauw gekleurd houten kuipdienblad, h.7 x L.70 x b.40 Loc

102 2964 In hoogglans grijs gekleurd houten kuipdienblad, h.7 x L.70 x b.40 Loc Zwarte skylederen poef met handvatten, 50 x 50 x 50 Loc Bruin metalen kindertuinset bestaande uit vlinderbankje, 2 vlinderarmstoeltjes en een bijpassend tafeltje Loc Dulton chrome kruk op 3 poten, hoogte verstelbaar van 44 tot 51 Loc In Boulle techniek met koperen uitgevoerde bureautafel met lederen blad, h.80 x b.165 x d.91 Loc Diverse lakstempels Loc Map met diverse tekeningen en ontwerpen Loc Scooter Vivacity, verouderd model met blauw kenteken, km.stand Loc Evert Moll, Voorburg Den Haag, Havengezicht, olieverf op doek, 38 x 59 Loc Groen metalen wapenschild, 50 x 40 Loc Teakhouten eetkamertafel met roest vrij stalen onderstel, h.80 x L.220 x b.90 Loc Aardewerken sculptuur van een olifant, h.24 x L.40 x b.18 Loc Verzilverd Art Deco hanglamp met opaline flambé glas platen Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met gesatineerd glazen kap, h.41 Loc Art Deco tafellamp op verzilverde voet met satiné glazen kap, h.35 Loc Blauw gelakt houten kinderbankje, h.76 x b.85 x d.33 Loc V. Bauffe, Landschap met huisjes, maroefle, 33 x 24 Loc Zwart gelakte met taupe velours gecapitonneerde eetkamerstoelen Loc Chinees porseleinen Qianlong trekpotjes, 20e eeuw (deksel van klein trekpotje defect) Loc Oude lijst, 75 x 75 Loc e Gehalte zilveren speelwerk met wiegenlied Loc Carneool collier Loc e Gehalte Zilveren vogel Loc Hardstenen Foo dog, China 20e eeuw Loc Art Deco tafellamp met vierkante witte glazen kap, h.35 Loc Verchroomd met houten Art Deco hanglamp met gesatineerd geribbeld glazen kapjes Loc Divers Nederlandse munten in album Loc Zilveren hanenkam lepeltjes in orginele doos Loc Hoedenmaat, 19e eeuw Loc Notenhouten bijzettafeltje, h.47 x diam.39 x 50 Loc Émile Edmond Jean Peynot (Frans, ), L'Angelus, bronzen sculptuur, gesigneerd E. Peynot, h Teakhouten eetkamertafel met roestvrijstalen onderstel, h.77 x L.220 x b Arnout van Gilst, Den Haag Bennebroek, Zeilschip voor de haven, olieverf op doek, 70 x 50 (beschadiging in doek) Loc Loc Loc Massief teakhouten 4-zits bank, h.89 x b.190 x d.50 Loc Massief teakhouten tuinstoel, h.105 x b.90 x d.60 Loc Massief teakhouten tuinstoel, h.105 x b.90 x d.60 Loc Blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpotten, h.67 Loc Koop diverse vijzels met stampers Loc Handgeknoopt Keshan kleed, 348 x 255 Loc Majong spel in gestoffeerde koffer Loc Breed roze zoetwater halscollier? Nieuw modern multicollor handgeknoopt Berber kleed, Loc

103 3007 Finn Pedersen, Friends and birds, acryl op karton, gesigneerd en gedateerd 1989 Loc Koperen haardvonkenvanger met drakendecoraties, h.63 x b.60 x d.5 Loc Antiek handgeknoopt Perzisch kleed, 422 x 316 Loc Hardstenen zittende Kwan Yin in tempel, h.70 Loc Handgeknoopt Perzische loper Loc Stenen tuinbeeld van Bacchus buiten Betonnen tuinleeuwen buiten Betonnen tuinbeelden op sokkel, De Vier Jaargetijden buiten Antiek handgeknoopt Sarough kleed, 395 x 305 Loc Marianne Y. Naerebout, Rotterdam 1958, Mystery, acryl op doek, gedateerd 1998, 153 x 123, provenance particuliere collectie, aangeschaft in 2007, rechtstreeks bij kunstenaar voor ruim Loc Grote schelp, 56 x 34 Loc Koopje diverse dagenveloppen en ansichtkaarten Loc Oude aardglobe Loc Diverse schilderijen Loc Metalen Jugendstil plaquettes op eikenhouten lijst, 38 x 27 Loc Map oude landkaarten Loc Koopje diverse sieraden w.o. zilver Loc Zilveren collier en divers bijoux in kistje Loc

104

105 Tel Fax SwiftcodeABNANL2A IBANNL68ABNA BTW nr.nl b01 KvKnr Naam: V EILIN G Wachtwoord: veiling!

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

H. Heyligers Dame in avondjurk Doek 99 x 74 cm

Design vintage sofas and chairs, bronze statuettes and decorations

Design vintage sofas and chairs, bronze statuettes and decorations ONLINE AUCTION FURNITURE & HOME DECORATION (NL) Design vintage sofas and chairs, bronze statuettes and decorations Machineweg 16 1394 AV Nederhorst den Berg (Veilinglocatie Furniture & Home Decoration)

Meubels en decoratie

Meubels en decoratie ONLINE VEILING FURNITURE & HOME DECORATION (NL) Meubels en decoratie Nieuwe Havenweg 77 1216 BP Hilversum (Furniture & home decoration) Sluitingsdatum: maandag 24 AUGUSTUS vanaf 18:00 Bezichtiging: zaterdag

uit diverse faillissementen van:

Klassieke merk juwelen en diamanten

1 T/M 8 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. wegens bedrijfsbeëindiging van:

1 T/M 8 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. wegens bedrijfsbeëindiging van: 1 T/M 8 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING wegens bedrijfsbeëindiging van: BARONES VAN LOCHEM TE ENSCHEDE; SHOWROOMVOORRAAD MEUBELEN EN WOONACCESSOIRES Woonboulevard 12, 7606 AJ Almelo; kijkdag: 1 t/m 8 september

Hanglampen laatste update 25/10/2016 Ronde decoratieve hanglamp 96mm H met 2xGx13 fitting (hang-101) Materiaal : aluminium Geleverd met regelbare

Hanglampen laatste update 25/10/2016 Ronde decoratieve hanglamp 96mm H met 2xGx13 fitting (hang-101) Materiaal : aluminium Geleverd met regelbare Hanglampen laatste update 25/10/2016 Ronde decoratieve hanglamp 96mm H met 2xGx13 fitting (hang-101) Geleverd met regelbare voedingskabel (max. 1,7m) Breedte lampenkap onderaan : 376mm Hoogte lampenkap

14K GOUD OORHANGERS E ,- COLLIER. 80 cm E ,- ARMBAND cm E ,- SPARKLE & SHINE