Download "Volgorde van verkoop Kunst- en Antiekveiling / Feb. '19 (Deze verkoop valt onder de margeregeling)"

2

3 Goud, z i l v eren pos t z egel s * Ver z a mel hoff *

4 Volgorde van verkoop Kunst- en Antiekveiling / Feb. '19 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten meerdere kavels per 10 minuten af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Live veiling maandagmiddag aanvang uur. Cat. nr. Online bieden sluit om :30 uur Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. Cat. nr. Sluit om :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur :20 uur Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur Cat. nr. Sluit om :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur :20 uur :30 uur :40 uur :50 uur :00 uur :10 uur :20 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling

5 De kijkdagen van onze eerstvolgende Kunst- en Antiekveiling vinden plaats op: Zaterdag 13 en zondag 14 april 2019 van uur Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 13 februari uur en uur donderdag 14 februari uur en uur vrijdag 15 februari uur en uur zaterdag 16 februari uur en uur

6 Live veiling maandagmiddag aanvang uur. 1 Dirk Smorenberg, Alkmaar Loosdrecht, Winters plassengezicht te Loosdrecht, olieverf op doek, 61 x 50 cm. (originele lijst) 2 Marianne Houtkamp (Amsterdam 1948), bronzen beeldengroep (bestaande uit 2 losse componenten van circa: h.12,5 x b.18 x d.8 en h.13 x b.18 x d.9 cm.) van "De Klepperman van Elleven", natuurweergave van de sculptuur, uitgegeven voor het 100-jarig bestaan van Rabobank Laren-Blaricum, 75 jaar drukkerij van Wijland, 50 jaar Marianne Houtkamp, 150 exemplaren, beeld 98/150, met certificaat 750 Loc Loc Diverse handbeschilderde penselendozen 30 Loc Glaspasta vaasjes 16 Loc.9 5 Antieke koperen reiswekker (1 glaasje defect), Petite Sonnerie 260 Loc.9 6 Antieke messing reiswekker met volledige kalender en maandstand, L'Epée Fondie en Loc.9 7 Christian Dior, zwaar verzilverde wijnkoeler (voor 3 flessen), h.20 x diam.28 cm. 240 Loc.9 8 Christian Dior, zwaar verzilverde schenkkan met monogram, h.25 cm. 75 Loc.9 9 Johannes Carolus Bernardus (Jan) Sluijters, Den Bosch Amsterdam, Stilleven met blauwe schotel en fruit, olieverf op doek, gedateerd 1915, 42 x 42 cm. Provenance: particuliere collectie 10 Marie Henri Mackenzie, Rotterdam Hilversum, Besneeuwd stadsgezicht met paard en wagen Amsterdam, olieverf op board, 50 x 40 cm. 11 Rolex Oyster Royal, stalen polshorloge, 1961, mechanisch uurwerk, referentienummer 6044 met grijze wijzerplaat met nieuwe leren band met originele stalen Rolex gesp Loc Loc Loc.1 12 Antiek bloedkoralen collier met gouden slot, L.50 cm., 60 gr. 240 Loc.1 13 Franck Muller Casablanca Cintree Curvex polshorloge, chronograaf, 39 mm uit 2012, PVD (black) stainless steel kast, Referentie nr C CC DT NE en kast nummer 485, met een zwarte rubberen band met een originele PVD gesp, 55.4 x 39.6 mm in doos en papieren 14 Chopard La Strada quartz, damespolshorloge met stalen band, afmeting 23 mm x 34.5 mm, referentienummer 41/8380 met originele doos en garantie certificaat 15 August Stephan Sedlacek (Dohn Sedlacek), Frans/Tsjechisch , Musicerend gezelschap in interieur, olieverf op doek, 70 x 140 cm. 16 Rolex Oyster Royal, stalen polshorloge, 1958, met mechanisch uurwerk, referentienummer 4444 met créme wijzerplaat, stalen "Rivet" oyster band met originele Rolex reisverpakking Loc.1a Loc.1a Loc Loc.1a 17 P.H. de Meijer, Den Haag , 2e gehalte zilveren ketel op komfoor 900 Loc.1 18 Cornelis Vreedenburgh, Woerden Laren (N.H.), Aan de Loosdrechtse plas, olieverf op doek op schildersboard, 30 x 39,4 cm. Provenance: Simonis & Buunk / particuliere collectie 19 4 Diepe porseleinen borden met gegolfde rand opgehoogd met goud en o.a. beschilderd met polychrome guirlandes van rozen en korenbloemen, circa 1800, doorsnede: 25,5 cm Platte porseleinen borden met gegolfde rand opgehoogd met goud en o.a. beschilderd met polychrome guirlandes van rozen en korenbloemen, circa 1800, doorsnede 25,5 cm. 21 Amstel porseleinen spoelkom ( ) met korenbloem decoraties en gouden bies, diam.21,3 cm, gemerkt in onderglazuur blauw 22 Twee porseleinen schaaltjes met polychrome beschildering van vogels en vlinders, diam.14 cm. en het gecontourneerd schaaltje 19 x 26,5 cm., Meissen 20e eeuw 23 Antieke ivoren briefopener gedecoreerd met olifantjes, malachiet olifant en een aardewerken olifant 24 Porseleinen kop en schotel met polychrome beschildering van bloemboeketjes, gemerkt Meissen circa Amstel porseleinen dekselterrine op onderschotel beschilderd met korenbloemen, binnenzijde deksel gemerkt met onderglazuur Amstel en onderzijde onderschotel gemerkt met onderglazuur Amstel en ingegrift LZ en B (glazuurbarst aan binnenzijde deksel) 26 Twee Amstel porseleinen kop- met schotels ( ), gedecoreerd met florale motieven en gouden biezen en een bijpassende spoelkom met diam.21,8 cm., alle onderdelen gemerkt in onderglazuur blauw 27 Antieke opengewerkte vuurverguld bronzen Louis Seize 3-delig klokkenstel gecombineerd met wit marmer, 19e eeuw, hoogte pendule 38 cm Loc.8 60 Loc.9 50 Loc Loc.9 80 Loc.9 25 Loc.9 80 Loc Loc Loc Loc.9 28 Fernand Toussaint, Brussel Elsene, Bloemstilleven, maroefle, 46 x 37 cm Loc.8 29 Amsterdams staand horloge, gevat in een ingelegde wortelnotenhouten kast, J. van Geffen Amsterdam, volledige kalender en maanstand, h.300 x b.67 x d.37 cm Loc.3 30 Breitling, Stalen mechanische polshorloge met chronograaf, jaren' Loc.1a

7 Live veiling maandagmiddag aanvang uur. 31 Omega, Constellation, goud/stalen polshorloge voorzien van een zwarte wijzerplaat, quartz uurwerk en een gouden lunnette, voorzien van een goud/stalen band met vouwsluiting, met doos en papieren 32 Art Deco 1e gehalte zilveren gehamerd 2-delig koffieservies op ronde voet met ivoren handvat en knoppen, Nr a/2 (koffiepot) en Nr b/19 (roomkan), Duits gekeurd 925, meesterteken BWKS Nederlands herkeur 925 (1953), gewicht circa 800 gram 33 Augusto Rivalta, , Voorbereiding van de geheime bruiloft, gedateerd 1895, marmeren reliëf met albasten reliëf, 21 x 15 cm. 34 George III zilveren ronde blaker gegraveerd met een Griffioen wapen met parelrand en tapse snuiter, London gekeurd, jaarletter M = 1787, Duty mark in ovaal, meesterteken HC in rechthoek = Henri Chawner, gewicht circa 220 gram (snuitschaar latere datum). Provenance: Anita Potters, Annette Haasnoot & Rob Mourits, Juwelier/Antiquair particuliere collectie 35 Twee zilveren ronde blakers met open oor, de rand met blaasknorren, de cavetto met grave ruitvormige ornamentale cartouche, waarvan één met onderzijde gegraveerd R*E 27 Feb 1749 en de ander F*E 13-3, Lion Passant, London gekeurd, jaarletter O = , meesterteken: William Gould, circa 340 en 330 gram 800 Loc.1a 750 Loc Loc Loc Loc.1 36 Govert Steenbeek, Dordrecht, 2e gehalte zilveren tabakspot, jaarletter Loc.1 37 Opengewerkt 2e gehalte zilveren broodmand (valse keuren) Loc.1 38 Chinees porseleinen famille verte le sur bisquit sculptuur van een foo hond, Qing Dynastie, h.26 cm. 280 Loc.9 39 Met koper afgezette marmeren mini pendule, echappement, h.18 cm. 190 Loc.9 40 Barraud London, een geëboniseerde met messing afgezette tafelklok, 1790, h.34 x b.29 x d.19,5 cm Loc.9 41 Antieke koperen reiswekker, Petite Sonnerie, h.18 cm. 475 Loc Kristallen jardinières in goudkleurige omranding 25 Loc.9 43 Groen met goud gedecoreerd Herend porseleinen theeservies 120 Loc Mahoniehouten Louis Seize-stijl bakbarometer, h.127 cm. 240 Loc.8 45 Eduard Alexander Hilverdink, Amsterdam Amsterdam, Stadsgezicht met personen, olieverf op paneel, 47 x 33 cm. (zie pdf met brief RKD) 380 Loc Blauw/wit met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen borden, 18e eeuw 700 Loc.8 47 Blauw/wit Japans porseleinen kom gedecoreerd met personen in landschap, een berglandschap en guirlande van bladeren en vruchten op de binnenrand, diam. circa 19,5 cm. 120 Loc.8 48 Twee Chinees porseleinen Amsterdams bont-kommen in rood/blauw/goud, diam. 11,5 cm. 60 Loc.8 49 Diamant, briljantslijpsel 0,19crt, kleur: F (exeptional white, kwaliteit: VS1, met certificaat IGI (International Gemological Institute) in Antwerpen 50 Cartier Tortue 2497, 18 kt. witgouden horloge bezet met 130 briljant geslepen diamanten, 4 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, Handopwinding, doos met boekje, Kaliber 430MC +gangreserve 40 uur, gewicht 150 gram, polsomtrek 17 cm. en vouwsluiting 51 Breitling Chronomat Vitesse, staal/gouden herenpolshorloge uit 2000, voorzien van een zwarte wijzerplaat, automatisch uurwerk en een staal/gouden draaibare lunnette, voorzien van een stalen pilotband met vouwsluiting, kastdiameter 39 mm., referentienummer A20048, inclusief originele doos, chronometer certificaat en garantie boekje en papieren Kt. witgouden solitairring bezet met 2,48 ct. geslepen diamant, kleur I en kwaliteit PI1 met HRD certificaat en op de scheen bezet met 16 briljant geslepen diamanten 53 Diamant, briljantslijpsel 0,43 ct., Kleur: I (slightly tinted white), kwaliteit: SI1, met certificaat IGI (International Gemological Institute) in Antwerpen 54 Collector's edition, uitgegeven door Taschen van Hugh M. Hefner's Playboy, gelimiteerde oplage van 1.500, editie 0817, gesigneerd door Hefner, in een plexiglazen box, inclusief een facsimile editie van Playboy #1 uit 1953 en een stukje van Hef s beroemde zijden pyjama, door hemzelf gedragen, hardcover, 6 volumes 55 Paul Dubois (Frans, ), "Le Courage Militaire", antieke bronzen sculptuur, gesigneerd P. Dubois, F. Barbedienne Fondeur Paris, gestempeld "Réduction Méchanique A. Collas / Breveté pastille", h.70 cm. 56 Diamant, briljantslijpsel 0,82 ct., kleur: H - Kwaliteit: Piqué1, met certificaat IGI (International Gemological Institute) in Antwerpen 57 Twee antieke zwart/vuurverguld bronzen Empire 4-lichts kandelaars i.v.v. Egyptische dames, Frankrijk circa 1820, h.78 cm. 58 Jan Korthals, Amsterdam Amsterdam, Ezel in een Spaans dorp, olieverf op doek, 50 x 60 cm. 140 Loc.1a Loc.1a Loc.1a Loc.1a 450 Loc.1a 380 Loc Loc Loc.1a Loc Loc.8

8 Live veiling maandagmiddag aanvang uur. 59 Diamant, briljantslijpsel 0,48ct., kleur: J ( slightly tinted white), kwaliteit: VVS2, met certificaat IGI (International Gemological Institute) in Antwerpen 500 Loc.1a 60 Zentra, 14 kt. geelgouden horloge met datumaanduiding en lederen band, opwinduurwerk 200 Loc.1a 61 Blauw/wit Chinees porseleinen schaal met landschap decoraties, 31,5 x 24 cm., gedateerd ca. 1816, provenance 'The Diana Cargo sale', Christie's Amsterdam, 6 en 7 maart Loc Blauw/wit Chinees porseleinen borden met landschap decoraties 200 Loc.8 63 Antiek goud gelakte bijzettafel afgedekt met een marmeren blad, h.71 x b.46 x d.38 cm. 40 Loc.8 64 David Eddington, Vissen, olieverf op doek, gedateerd 2009, 125 x 97 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 240 Loc.8 65 Perzië/Iran, Grote opengewerkte zilveren ronde schaal, 1019 gram 150 Loc.1 66 Johan Meijer, Amsterdam Laren, Wintermiddag zon, olieverf op doek, 84 x 43 cm Loc e Gehalte zilveren opdiencouvert in bijpassend etui, Bente & Zn. Amsterdam 60 Loc.1 68 Rijkbewerkt 3e gehalte zilveren Louis Quinze-Stijl jardinière, h.11 x b.33 x d.23 cm. 120 Loc /1000 Zilveren 3-delig koffieservies, 1351 gram 240 Loc.1 70 Breitling Callistino, stalen damespolshorloge, 2001, voorzien van een quartz uurwerk, blauwe parelmoer wijzerplaat en een stalen pilot band, kastdiameter 29 mm., referentienummer A72345 met originele doos en chronometer certificaat en garantie boekje 71 Petrus Theodorus (Bob) Immink, Amsterdam Ilpendam (Waterland), nr.14/1955, olieverf op doek, 59 x 49 cm Loc.1a 75 Loc Welsselius (1972), Onderwater monster, gemengde techniek op doek, 150 x 60 cm. 45 Loc.8 73 Ernest Rancoulet ( ), bronzen beeldengroep "Triumphator" (De Overwinnaar), gesigneerd, h.70 cm. 74 Hubertus van Hove, /1965, Dame met hond in interieur, aquarel, 26 x 22 cm. (niet ingelijst) 75 Antieke mahoniehouten met messing afgezette zuilenpendule rustend op klauwpoten, Engeland ca.1880, h.54 x b.40 x d.27 cm. 750 Loc Loc Loc.9 76 Antieke bewerkte ivoren wandelstok, L.89 cm. 75 Loc.9 77 Adriaen van Ostade, , De messteek, etsje, 7e staat, 12,6 x 14,5 mm., provenance kunsthandel Borsou/particuliere collectie, gedateerd Loc.9 78 Set van 4 iepenhouten Louis Seize korenaar stoelen met beige bekleding 120 Loc.9 79 Ernie en Bidet pseudoniem van Jan Willem Vaal, 1960, Portret van Rik van Dam, acryl op doek, 1985, 160 x 90 cm., Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 80 Ronde 70er-jaren Pia Manu design-tafel met metalen onderstel, met mozaïek lei-stenenblad. Aangeschaft op 6 december 1977 voor 3100 gulden, originele factuur aanwezig, gesigneerd op blad, h.32 x diam. 107 cm. 81 Marcel Breuer voor Thornet S35, 4 buisframe fauteuils, provenance: particuliere collectie, aangeschaft in Loc Loc Loc.9 82 Naar Gerrit Rietveld, dressoir, h.105 x b.201 x d.43 cm. 75 Loc.9 83 Vintage 70-erjaren staande schemerlamp met verchroomde voet, h.164 cm. 25 Loc.9 84 Verstelbaar design bureaulampje, Kandido Italië, design by Porsche 30 Loc.9 85 Oranje verstelbaar design 70-erjaren schemerlampje 16 Loc.9 86 Oscar Lourens (Renkum 1973), Zonder titel, gesigneerd en gedateerd 1998 verso, grafiet en lak op kaasdoek met houten omlijsting, 42,6 x 55,4 cm. Provenance: Galerie Bastiaans, Boxmeer (2000), particuliere collectie 87 Toegeschreven aan Gerrit Thomas Rietveld ( ), vijf blauw/rode stapelbare gasten/vergaderstoelen met skai bekleding, stalen frame en houten zitting uit 1964, h.79,5 x b.48 x d.41,5 cm. Provenance: PKN kerk - De Hoeksteen te Uithoorn - consistoriekamer. Referentie: identieke stoel is opgenomen in de Rietveld collectie, Centraal Museum Utrecht, inventarisnummer: Loc Loc.2 88 Rijkbewerkte koperen bloempot, met decoratie van planten en vlinders, h.40 x diam.46 cm. 30 Loc.9 89 Antieke mahoniehouten Engels staand horloge, gesigneerd John Evans Shrewsbury, h.227 x b.50 x d.24 cm. 90 Willem Gerard Hofker, Den Haag Amsterdam, Oude Kerk te Delft, ets, gedateerd 1949, 49,5 x 27,5 cm. 240 Loc.6 70 Loc.6 91 Antieke mahoniehouten Schots staand horloge met 8-daags uurwerk, h.197 cm. 300 Loc.6 92 Johan van Gent, Stilleven, olieverf op doek, 60 x 49 cm. 300 Loc.6

9 Live veiling maandagmiddag aanvang uur. 93 Antieke deels vergulde lier pendule, h.69 cm. 500 Loc.6 94 Antiek Engels staand horloge met eikenhouten kast en bronzen wijzerplaat, John Stanyer, Nantwich met maan en datumaanduiding en fraai beschilderde maanplaat 95 Antieke mahoniehouten bank met gele stof bekleed, Holland circa 1820, h.81 x b.180 x d.67 cm. 96 Antieke vuurvergulde met groen marmeren pendule met bovenop het uurwerk een bronzen man op rots, h.69 cm. 425 Loc Loc Loc Antieke goudkleurige Louis Quinze-stijl oorfauteuils met goudkleurige bekleding 150 Loc.3 98 Christopher Gould (werkzaam Londen), antieke longcase staand horloge gevat in ebbenhouten kast, 18e eeuw, uurwerk gesigneerd "Chr Gould Londini Fecit", met datum- en seconde aanduiding, h.208 x b.42 x d.24 cm. 99 Onb. meester, De Drinker, olieverf op doek, 17e/18e eeuw, 74 x 62 cm. Provenance: particuliere collectie Loc Loc Koop diverse glazen vaasjes 30 Loc Meissen porseleinen beeldjes (klein defect) 45 Loc Antieke lakzegelstempel met albasten handvat en een lakzegelstempel i.v.v. een vrouw 25 Loc Antieke Franse vuurvergulde met albasten lier pendule met twee bijpassende kandelaars, h.42 cm Loc Koopje diverse porseleinen beeldjes w.o. danseressen en musicerende personen 30 Loc Onb.meester, Slapend kind met roos, maroefle, 101 x 74 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam / Johan Polak, 18e/19e eeuw 106 Piet van Wijngaerdt, Amsterdam Abcoude, Bloemstilleven, olieverf op doek, 88 x 68 cm. 240 Loc Loc Jef Lambeaux ( ), bronzen buste van een vrouw met een druivenkrans, h.55 cm. 850 Loc Oude opengewerkte gietijzeren bijzettafel, h.76 cm. 40 Loc Antieke mahoniehouten Empire-stijl ronde bijzettafel met koperen sfinxen geflankeerd en afgedekt met een marmeren blad, h.77 x diam. 65 cm. 300 Loc Mahoniehouten Empire-stijl arm fauteuils met geel velours bekleed 400 Loc Ond.gesign., Vrouwen in korenveld, olieverf op doek, gedateerd 1899, 57 x 37 cm. 75 Loc Marie Henri Mackenzie, Rotterdam Hilversum, Wintersstadsgezicht te Amersfoort, olieverf op doek, 100 x 75 cm. 600 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen borden met diverse voorstellingen 150 Loc Koopje diverse Chinees porseleinen borden 40 Loc Antieke Imari porseleinen borden met diverse decoraties 400 Loc Antieke Imari porseleinen borden met diverse decoraties 300 Loc Chinees Imari porseleinen diepe borden, 18e eeuw 150 Loc Zeer grote zilverkleurige Jugendstil vaas, h.73 cm. 150 Loc Gesigneerd antiek ivoren beeldje van een kindje met trommel (klein defect), h.15 cm. 75 Loc Antiek ivoren beeldje van een Chinese man met trommel en aap rustend op houten voetstukje, h.23 cm. 75 Loc Antieke eikenhouten kort staartklok met maan en datum stand Loc Willem Steelink (I), Amsterdam Amsterdam, De brief, olieverf op doek, 100 x 77 cm., gedateerd 1881 (kleine deuk in doek) Loc Antieke ridderfauteuil met geborduurde stof 60 Loc Antieke ivoren beeldje van een biddende dame rustend op houten voetstukje, h.22 cm. 60 Loc Toegeschreven Hendrik Johannes Weissenbruch, Den Haag Den Haag, Landschap te Waalsdorp, Den Haag, maroefle, 32 x 36 cm., annotatie verso van zoon Willem Johannes Weissenbruch in Bussum, 21 februari Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 126 Cornelis Raaphorst, Nieuwkoop Wassenaar, Drie kittens met gemberpot en klaprozen in interieur, olieverf op doek, 40 x 30 cm. 127 Navolger van Gabriël Metsu, Twee mannen bij een slapende dame in interieur, olieverf op doek, 31 x 39 cm. Provenance: particuliere collectie 128 Toegeschreven aan Jacob Theodoor Abels, Amsterdam Abcoude, Havengezicht met een kerk op de achtergrond, olieverf op paneel, 24 x 30 cm. 450 Loc Loc Loc Loc Antieke Chinees porseleinen bordjes met famille rose decoratie, diam.23 cm. 200 Loc.10

10 Live veiling maandagmiddag aanvang uur. 130 Antieke Chinees porseleinen bord met famille rose decoratie van bloemen, diam.24 cm. 150 Loc Antieke Chinees porseleinen borden met famille rose decoratie van bloemen, diam. 23 cm. 200 Loc Antieke met bloemen gedecoreerd Chinees porseleinen famille rose bord, diam.23 cm. 100 Loc Antieke Japanse boekjes 75 Loc Antieke met bloemen en vogels gedecoreerde Imari porseleinen dekselpot, h.90 cm Loc Jacques Limousin, bronzen Art Deco sculptuur van een naakt met doek rustend op marmeren voetstuk, Frankrijk ca.1930, h.44 cm. 240 Loc Antiek famille rose Chinees porseleinen 5-delig kaststel (defecten) 120 Loc Antiek Franse vuurvergulde Louis Seize pendule met naast het uurwerk een vrouw met drinkbakje en vogel, kaptafel, diverse attributen en een zuil met duiven, uurwerk gesigneerd August Rolland à Paris, Frankrijk ca.1820, h.48 cm. 138 Antieke gepolychromeerde met bloemen gedecoreerde porseleinen Biedermeier inkststel, h.10 x b.28 x d.22 cm. 139 Loosdrechts porseleinen rond diep bord beschilderd met een bloemboeket en takken, gemerkt aan onderzijde MOL met ster in onderglazuur blauw en ingegrift L1 m/ster, 18e eeuw (kleine beschadigingen aan bovenrand en onderzijde) 140 Amstel porseleinen spoelkom met een beschildering van bloem guirlandes en bloemboeketjes, gemerkt met onder glazuur Amstel en ingegrift L3, 18e eeuw (randschade) 141 Toegeschreven aan J.S.H. Kever, Amsterdam Laren, Kindje in bloementuin, olieverf op doek, 43 x 33 cm., verklaring op achterkant doek van zoon van Kever 142 Egbert Lievensz. van der Poel ( ), Nachtelijk stadsgezicht met een brand en diverse soldaten met paarden, olieverf op doek, 65 x 49 cm., provenance: particuliere collectie 450 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Camillo Gioja Barbèra, Italiaanse School, Verliefd stel in interieur, aquarel, 53 x 36 cm. 800 Loc Camillo Gioja Barbèra, Italiaanse School, Vrouw in interieur, aquarel, 34 x 51 cm. 500 Loc Antieke vuurvergulde bronzen pendule met bovenop het uurwerk meisje met bloemenmand en vogels met twee bijpassende kandelaars, h.50 cm Loc Antieke Chinees porseleinen schotels 60 Loc Emile Louis Picault (Frans, ), Bronzen sculptuur "Per Laborem", h.50 cm 450 Loc Hetty Noorman-Hogenhout, bronzen sculptuur met de titel "Etenstijd", 1989, h.45 cm. (originele aankoop factuur aanwezig, aanschafwaarde 1800 gulden) 150 Loc Kristallen zakkroon met kristallen pegels, h.90 x diam.80 cm. 120 Loc Kristallen zakkroon met kristallen pegels 260 Loc Wijnand Wansink, Alkmaar Amsterdam, Portret van een man in stoel aan zee, olieverf op doek, gedateerd 1995, 95 x 70 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 152 Antieke rozenhouten ingelegde 3-laden commode afgezet met bronzen beslag en afgedekt met gemêleerde marmeren blad, h.94 x b.144 x d.70 cm. 153 Walter Nobbe, Malang (Indonesië) Den Haag, Jongen in Berkeshires, tempera op paneel, gedateerd 1977, 36 x 36 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam Antieke met personen in landschap gedecoreerde Satsuma vazen en afgedekt met koperen voetstuk en bovenstuk, h.70 cm. 240 Loc Loc Loc Loc Twee antieke ivoren beeldjes 30 Loc Omgeving P. Kluyver, Riviergezicht met personen op een boot en diverse molens, olieverf op doek, 46 x 35 cm. 150 Loc Toegeschreven aan Constant Artz, Eendjes aan de waterkant, olieverf op paneel, 18 x 13 cm. 150 Loc Onb.meester, Dame en heer in interieur, olieverf op paneel, 14 x 10 cm. 75 Loc Breitling Chronomat Longitude, stalen herenhorloge, 1997, voorzien van een zwarte wijzerplaat, automatisch uurwerk en een stalen draaibare lunnette, voorzien van een stalen roulleaux band met vouwsluiting, kastdiam. 39 mm., Referentienummer A20048, inclusief garantie boekje 160 Hollandse school, 19e eeuw, Boer met paard en wagen op landweggetje, olieverf op doek, draagt signatuur B.C. Koekkoek, 62 x 92 cm Loc.1a Loc Eugène Deshayes, , Boerenerf met personen, olieverf op doek, 64 x 40 cm. 850 Loc Antieke geprepareerde krokodillenkop 40 Loc Antiek wortelnotenhouten kabinet met in de onderkant 4 laden, Holland 18e eeuw, h.213 x b.180 x d.63 cm Loc.8

11 Live veiling maandagmiddag aanvang uur. 164 Johannes Josephus Destrée ( ), Landschap met vee en meisje bij Arnhem, olieverf op doek, 100 x 70 cm., provenance: particuliere collectie 165 Omgeving Albert Cuyp (17e eeuw), Gezicht op de Maas bij Dordrecht, grisaille op doek, 95 x 66 cm. Provenance: particuliere collectie 166 Breitling Chronomat, herenhorloge, voorzien van een witte wijzerplaat, automatisch uurwerk en een stalen draaibare lunnette, voorzien van een nieuw zwarte leren band met vouwsluiting, kastdiameter 39 mm., referentienummer A Marie Engelina van Regteren Altena, Amsterdam Amsterdam, Bloemstilleven, olieverf op doek, 59 x 51 cm. 600 Loc Loc Loc.1a 280 Loc Antieke palissanderhouten kussen/kolommenkast, h.210 x b.190 x d.70 cm Loc Diamant, briljantslijpsel 0,40 ct., kleur: E - Kwaliteit: VS2, met certificaat IGI (International Gemological Institute) in Antwerpen 170 Diamant, briljantslijpsel 1,02 ct., kleur: D (exeptional white), kwaliteit: VVS1, de steen is gesealed en voorzien van een certificaat van de Hoge Raad voor Diamant te Antwerpen, winkelverkoopwaarde ca , Diamant, briljantslijpsel 1,72 ct., kleur: E (exeptional white), kwaliteit: Si1, de steen is gesealed en voorzien van een certificaat van de Hoge Raad voor Diamant te Antwerpen, winkelverkoopwaarde ca , Loc.1a Loc.1a Loc.1a 172 Engels zilveren met kristallen inktstel 120 Loc Perzië/Iran, grote rijkbewerkte opengewerkte zilveren schaal, 973 gram, diam.40 cm. 120 Loc Perzië / Iran, diverse rijkbewerkte zilveren schaaltjes, totaalgewicht 1011 gram 150 Loc Perzië / Iran, Vartan A.O., Rijkbewerkte zilveren schaal op voetstuk, 545 gram, diam.30 cm. 75 Loc Perzië / Iran, Rijkbewerkte zilveren ijsemmer, 576 gram 120 Loc Perzië / Iran, Rijkbewerkte zilveren bloemensteker, 734 gram 75 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen schotel met zilveren hengsel (schotel defect) 30 Loc Perzië / Iran, rijkbewerkte zilveren bouilloire op onderschotel, (kraantje ontbreekt), 1000 gram 150 Loc Hermes Clic Clac H stalen armband 200 Loc.1a 181 Bulgari zilveren collier met hanger met certificaat 200 Loc.1a Kt. geelgouden herenring bezet met jade, 19 gram, ringmaat: 21,75 (68) 550 Loc.1a 183 Bloedkoralen collier met gouden slot 220 Loc.1a 184 Bloedkoralen collier met zilveren slot 190 Loc.1a 185 Diamant, briljantslijpsel 1,45 ct., kleur: F (rare white), kwaliteit: VS1, de diamant is niet gesealed, maar voorzien van een certificaat van de Hoge Raad voor Diamant te Antwerpen, winkelverkoopwaarde ca , Loc.1a 186 Bloedkoralen armband met gouden slot 90 Loc.1a 187 Gouden met granaten collier 900 Loc.1a 188 Diamant, briljantslijpsel 1,05 ct., kleur: G (Rare white) kwaliteit: Loupe clean, voorzien van een certificaat van de Hoge Raad voor Diamant te Antwerpen, winkelverkoopwaarde ca Loc.1a 189 Heren polshorloge Seiko 5 staal 45 Loc.1a 190 Bloedkoralen collier met zilveren slot 150 Loc.1a 191 Opengewerkt deels verguld 3e gehalte zilveren aspergetang, M.T.H. Slain Arts, 78 gram 120 Loc Antiek kristallen schaaltje met 2e gehalte zilveren beugel 40 Loc Diamant, briljantslijpsel 1,72 ct., kleur: L (tinted white) kwaliteit: Si2, de steen is niet gesealed en voorzien van een certificaat van de Hoge Raad voor Diamant te Antwerpen, winkelverkoopwaarde ca 9.200, Loc.1a 194 3e Gehalte zilveren ovale fruitschaal rustend op pootjes, L.32 cm. 400 Loc Perzië / Iran, 4 rijkbewerkte zilveren 1-lichts kandelaars, 620 gram 75 Loc e Gehalte zilveren 7-delig koffie/theeservies op bijpassend blad Loc Perzië / Iran, rijkbewerkte zilveren dekseldoos, 594 gram 75 Loc Perzië / Iran, rijkbewerkte zilveren dekseldoos, 524 gram 75 Loc Perzië / Iran, rijkbewerkte zilveren dekseldoos, 650 gram 75 Loc Elf 2e gehalte zilveren lepels, Haags Lofje, M.T. Gerritsen, 1919, 633 gram 150 Loc.1

12 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. 201 Esper Gregor Hagen, 1939, Indianenhoofd, gemengde techniek op doek, gedateerd 1991, 150 x 105 cm. 200 Loc Geslepen Jugendstil spiegel in eikenhouten lijst 16 Loc A. Code, Franse School, Koeien in landschap, olieverf op doek, 22 x 40 cm. 180 Loc Charles Regnier ( ), Boslandschap, olieverf op paneel, 32 x 24,5 cm. Provenance: Kunstveiling no.288 Sotheby Mak van Waay, Loc Kaoru Kawano, , Landschap met ven, olieverf op board, 30 x 14 cm. 45 Loc Ond.gesign., Portret van een hond, olieverf op paneel, 27 x 17 cm. 16 Loc Hollandse School, draagt monogram A.M., Meisje in het bos, olieverf op paneel, 22 x 15 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 208 Anton Smeerdijk, 's Graveland Roermond, Plassengezicht met rietkraag, olieverf op board, 27 x 16 cm. 45 Loc.1 75 Loc Ond.gesign., Molen in landschap, olieverf op doek, 23,5 x 17 cm. 16 Loc E. Weerts, Gezicht op een bergmeer, olieverf op paneel, gedateerd 1845, 30 x 24 cm. 85 Loc Jan Baptist Tetar van Elven, , Kerkinterieur, olieverf op paneel, 15 x 20 cm. 280 Loc Onb.meester, De slechte boodschap, olieverf op paneel, 23 x 16,2 cm. 75 Loc Philip Lodewijk Jacob Frederik Sadee, Den Haag Den Haag, Vissers met bomschuiten op het strand, gedateerd september 1886, marouflé, 34 x 21,5 cm. 214 Adrianus Johannes Groenewegen, Rotterdam Horn, Koeien met molen in landschap, aquarel, 34 x 30 cm. 600 Loc.1 75 Loc J.P. van Wisseling, , Vissers in landschap, l.o. gesign., aquarel, 16 x 24 cm. 65 Loc Hollandse School, draagt signatuur Leo Gestel, Bloemstilleven, 27 x 21 cm. 45 Loc Marinus Adrianus (I) Koekkoek, Middelburg Amsterdam, Landschap met boer en koe met op de achtergrond een riviergezicht, olieverf op paneel, 24,5 x 20 cm Loc Monogram J.M., mogelijk Jacob Maris, Boer met schoffel, aquarel, 33 x 24 cm. 45 Loc T.H. Koch, Riviergezicht met boten en molen, aquarel, 31 x 21 cm. 25 Loc Antieke mahoniehouten Louis Seize penantkast met jaloeziedeur en lade, h.102 x b.100 x d.43 cm. 110 Loc Stel gemberpotten, h.33 cm. 30 Loc Tafellamp op voet met gesatineerd glazen kap, h.47 cm 180 Loc Bronzen Boeddha in lotushouding, h.35 cm. 100 Loc Kristallen 7-delige whiskey-set bestaande uit een karaf h.30 cm. en 6 glazen 50 Loc Chinees lakwerk 2-deurs wandkast, h. 80 x b. 110 x d. 35 cm. 60 Loc Antieke mahoniehouten Empire 2-deurs vitrinekast met lade, Holland ca.1820, h.147 x b.97 x d.34 cm. 75 Loc Koop diverse kristallen glazen, etc. 16 Loc Boheems kristallen karaf en 6 kristallen glaasjes 20 Loc Antieke mahoniehouten penantkast met jaloeziedeuren en twee laden, h.90 x b.85 x d.52 cm. 200 Loc Oud eikenhouten Rococo-stijl ornament, 34,5 x 15 cm. 25 Loc Russisch ei met standaard van papier-maché, fijn beschilderd met gouden bladeren en met een voorstelling van een dorpje aan het water in goud en bruin, gesigneerd met de Cyrillische hoofdletters A en I, grootte circa 7 x 10 cm. (ei) en 2,5 x 2,5 cm. (standaard), vermoedelijk vervaardigd in Fedoshkino 80 Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h. 20 cm. 70 Loc Kavel met antieke aziatische objecten 60 Loc gepolychromeerde miniatuurschilderingen van jongedames in verschillende lijstjes achter glas, alle drie gesigneerd aan rechterzijde 120 Loc Koop divers kleingoed w.o. Chinees 16 Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h. 21 cm. 70 Loc Kt. geelgouden tennis armband bezet met briljant geslepen diamant, circa 5 ct Loc.1a Kt. gouden broche bezet met diamanten, parel, robijn en saffier 280 Loc.1a Kt. gouden strikbroche bezet met parel, 12,1 gr. 150 Loc.1a 240 Twee camee broches met omranding 45 Loc.1a Kt. geelgouden ring, 5.8 gram, ringmaat: 17,5 (55) 200 Loc.1a

13 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. 242 Gouden ring bezet met granaat, 4,6 gr. 60 Loc.1a Kt. gouden ring met facetgeslepen kornalijn 75 Loc.1a Kt. gouden ring bezet met streepagaat 75 Loc.1a kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, circa 0.70 ct., ringmaat (59) Kt. geelgouden ring bezet met 2 diamanten, roosslijpsel, 0,60 ct., 4,2 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde 900, Kt. rosé gouden ring bezet met amethist en 142 briljant geslepen diamanten, 1,50 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 4,7 gram, maat 17, winkelwaarde 2450, Kt. geelgouden ring bezet met 46 briljant geslepen diamanten, 0,90 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 5,8 gram, ringmaat 15, Kt. geelgouden armband met scharnier en slot, binnenmaat 53 x 63 mm., gewicht 60 gram, winkelwaarde 5500, Kt. geelgouden armband met slot en scharnier, binnenmaat 54 x 61 mm, gewicht 17,2 gram, breedte 8 mm Kt. geelgouden armband met slot en scharnier, binnenmaat 52x60 mm., breedte 7 mm, gewicht 17,4 gram Kt. geelgouden armband met slot en scharnier, binnenmaat 53x60 mm, breedte 7 mm., gewicht 19 gram 253 Koopje divers w.o. antieke Chinese chop sticks houder met mes, vetertrekker, handschoenenknijper, sigarenknipper met hoornen handvat, etc. 550 Loc.1a 140 Loc.1a 700 Loc.1a 600 Loc.1a Loc.1a 475 Loc.1a 500 Loc.1a 550 Loc.1a 25 Loc Famille rose Chinees porseleinen trekpot, Tong-Shi 35 Loc Koopje diverse cloisonné voorwerpen, etc. 16 Loc Eduard Houbolt (Blijdorp 1917), Portret van een tijger, pasteltekening 25 Loc Koopje divers kleingoed w.o. kristal, lakwerk, porselein, etc. 16 Loc Marmeren Art Deco pendule met voorstelling van een dame met hondje, h. 36 cm. 180 Loc Stel kristallen vazen, naar Lalique, h.25 cm. 50 Loc Antieke mahoniehouten gebogen 4-laden commode, Holland ca.1820, h.85 x b.94 x d.52 cm. 220 Loc Kristallen ovale fruitschaal, h.26 x diam.31 cm. 35 Loc Antieke mahoniehouten spinnekoptafel, h.75 x b.141 x d.109 cm. 100 Loc Antieke mahoniehouten stoelen met groene streepstof bekleed 110 Loc Handgeknoopt Mirr (India) kleed, 300 x 400 cm. 500 Loc Multicolor glazen siervaas, h.27 cm. 20 Loc Glazen Murano sculptuur, h.40 cm. 40 Loc Glazen oranjekleurige siervaas, h.23 cm. 20 Loc W. van Velthoven, Stilleven, olieverf op doek, gedateerd 1924, 38 x 26 cm. 25 Loc N. Wicart, , Rivierlandschap met schepen, aquarel, 19 x 29 cm. 475 Loc Wiguno, Gezicht op een kerkje met kerkhof, olieverf op doek, 32 x 24 cm. 30 Loc M. (Marinus) de Jongere, alias van Marinus Johannes Drulman, Amsterdam Rotterdam, Dorpsgezicht aan het water met molen, aquarel op papier, 13,5 x 39 cm. 300 Loc ond. gesigneerd, zeegezicht, olieverf op paneel, 24 x 18 cm. 50 Loc Onb.meester, Kaarslicht voorstelling van een vrouw, olieverf op doek, 30 x 23 cm. 170 Loc A. Kuipers, Molen in winterlandschap, olieverf op doek, 44 x 27 cm. 260 Loc Ond.gesign., Straatje met diverse huisjes, olieverf op doek, 40 x 30 cm. 16 Loc Liliam Windels, Hooibergen in weiland, olieverf op paneel, 24,5 x 30,5 cm. 45 Loc Ond. gesign., Dorpsgezicht met personen, marouflé, 16,5 x 29 cm. 100 Loc John Koenig, Landschap, olieverf op doek, 25 x 20 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 25 Loc Monogram F.B., Bloemstilleven, aquarel, 28 x 22 cm. 500 Loc Ond. gesigneerd, ijsgezicht, olieverf op paneel, 24 x 18 cm. 150 Loc A.J Temming, Winterlandschap, olieverf op paneel in ornamentenlijst, 12 x 17 cm 200 Loc Onb.meester, Romantisch paar in landschap, olieverf op paneel, 44 x 31 cm. 55 Loc A.J Temming, winterlandschap, olieverf op paneel, 24 x 30 cm. 280 Loc.1

14 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. 284 Maria (Marie) Kelting de Luste, Amsterdam Vleuten, Landschap met korenschoven, pasteltekening, 47 x 30 cm. 60 Loc Richardus van Rees, , Schepen op zee, maroefle, 26 x 36 cm. 150 Loc Antieke met bloemen en vogels gedecoreerde Delfts aardewerken dekselpotten (deksels ontbreken), h.25 cm. 287 Antieke mahoniehouten secretaire à abattant afgedekt met zwart/wit marmeren blad, Holland ca.1820, h.143 x b.97 x d.48 cm. 85 Loc Loc Stel kristallen vazen op voet, Waterford, h.30 cm. 30 Loc Leerdam schaal met tin craquelé, diam.40 cm. 30 Loc Mahoniehouten Biedermeier trumeau afgedekt met wit marmeren blad, Holland ca.1840, h.97 x b.105 x d.57 cm. 500 Loc Nieuw cognackleurig leder bekleed bankstel met kussens, h.70 x b.85 x L.270 cm. 380 Loc Hollandse School, Rivierlandschap met hooischuit, olieverf op doek, 19e eeuw, 36,5 x 57 cm. 160 Loc Toegeschreven aan A. van Gilst, Rivierlandschap met molen, olieverf op doek, 60 x 80 cm. 110 Loc Onb.meester, Meisje met vogels, olieverf op board, 30 x 40 cm. 30 Loc Bernardus Petrus Viegers, Den Haag Nunspeet, Stadsgezicht, olieverf op doek, 50 x 40 cm. 900 Loc Henk Dekker, Tjalk op het IJ, olieverf op doek, 60 x 50 cm. 170 Loc Willem Frederik Noordijk, Schiedam Laren, Korenschoven, olieverf op doek, 39 x 48,5 cm. 100 Loc Tiele, Kippen te Zevenaar, olieverf op doek, 50 x 70 cm. 240 Loc O.J. Slijk, Dame in interieur, olieverf op doek, 56 x 46 cm. 40 Loc Jacob Simon Hendrik Kever, , Interieur met moeder en kind, olieverf op doek, 50,5 x 67,5 cm. 650 Loc Carl Eugene Mulert, , Vrouw met kind in wieg, olieverf op doek, 38 x 47 cm. 200 Loc Antieke mahoniehouten pendule met pilaren, h. 48 cm. 550 Loc Oude ingelegde rozenhouten damessecretaire, h.98 x b.90 x d.48 cm. 110 Loc Massief mahoniehouten bonheur met vitrine-opstand, h.218 x b.104 x d.58 cm. 400 Loc Antieke mahoniehouten met geel velours gestoffeerde opengewerkte voltaire, Holland ca Loc Koop divers sierkristal en glaswerk 16 Loc Antieke mahoniehouten ronde tafel, h. 75 x dm. 125 cm. 80 Loc Antieke mahoniehouten stoelen 100 Loc Fürstenberg porseleinen serviesdeel met paarse bloemen gedecoreerd 16 Loc Antieke ingelegde armfauteuil 30 Loc Antieke notenhouten bijzettafel met koper afgewerkt, h. 75 x b. 90 x d. 60 cm. 30 Loc Koopje divers Wedgwood 25 Loc Antieke iepenhouten armfauteuil 25 Loc Antieke bidstoel 16 Loc Antieke aardglobe, J. Forest (diverse kleine beschadigingen) 160 Loc Notenhouten schrijftafel met wangen afgedekt met lederen blad, h.75 x b.125 of 173 x d.65 cm. 60 Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier armfauteuil, Holland circa Loc Goud gelakte bijzettafel afgedekt door een marmeren blad, h.72 x b.42 x d.42 cm. 80 Loc kristallen schalen en 12 schotels 30 Loc Koopje divers kristal 16 Loc Kt. gouden 60-erjaren horloge, Zenith, mechanisch 500 Loc.1a 322 IWC markxii, automatisch stalen herenhorloge met originele papieren Loc.1a 323 Jaeger-LeCoultre, stalen draaibaar damespolshorloge in originele doos en met certificaat Loc.1a 324 Gucci Chiodo 18 kt. massief gouden dames horloge met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, advies wvp , Loc.1a 325 Paar 14 kt. gouden met zilveren oorbellen bezet met circa 1,00 ct. roosdiamant 700 Loc.1a 326 Twee 14 Kt. gouden oorknoppen, 7 gram 60 Loc.1a 327 Paar 14 kt. gouden oorbellen, 5,7 gram 75 Loc.1a

15 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur Kt. gouden opengewerkte oorbellen, 12,3 gram 150 Loc.1a Strengs granaten armband met 14 kt. gouden sluiting, 41 gram 360 Loc.1a 330 Granaten met gouden bootjesketting, 17 gr. (klein defect) 450 Loc.1a 331 Antieke gouden broche met granaat 160 Loc.1a /1000 Gouden damesring bezet met opaal 60 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met robijn en 46 briljant geslepen diamanten, 0,80 ct., kleur witkwaliteit Vs, 5,6 gram, ringmaat Kt. rosé- met witgouden ring bezet met 257 briljant geslepen diamanten, 0.95 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs,, 9.3 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 4650, Kt. geelgouden ring bezet met robijn en 12 briljant geslepen diamanten, 0,15 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 10,8 gram, ringmaat Kt. geel- met witgouden ring bezet met 4 diamanten, princesslijpsel, 0,40 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 8,5 gram, ringmaat 20,5, winkelwaarde 1975, Antieke mahoniehouten Biedermeier bank met streepstof bekleed (restauratie aanbevolen), h.90 x b.182 x d.65 cm. 400 Loc.1a Loc.1a 425 Loc.1a 425 Loc.1a 75 Loc Zwart met goudkleurige Barok-stijl bijzettafel met lade, h.68 x b.65 x d.65 cm. 40 Loc Teakhouten eetkamertafel met roestvrijstalen onderstel, h.77 x L.220 x b.90 cm. 600 Loc er jaren eetservies 20 Loc Antiek mahoniehouten Jugendstil buffetkast met spiegelopstand, h.197 x b.118 x d.42 cm. 160 Loc Goudkleurige schemerlampvoeten, h.48 en h.53 cm. 16 Loc Onb. meester, Portret van een jongen, gemengde techniek, 34 x 33 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 40 Loc Beeldje van jongen met banjo en munten in zijn hand op marmeren basement, h. 30 cm. 130 Loc Chroom sculptuur rustend op marmeren voetstuk, h.23 cm. 20 Loc Porseleinen Kutani halsvazen, h.24 cm., 19e eeuw 45 Loc Marcel Début, (Frans), , "Première Victoire", bronzen sculptuur, h.32 cm. 100 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen kraagvaas, h.31 cm. 16 Loc Antiek schildpad lepeldoosje, kleine defecten 45 Loc Goudkleurig juwelendoosje met 3 antieke ivoren fotolijstjes 25 Loc Chinees porseleinen dekselpotje en een Satsuma trekpotje 25 Loc Twee Chinese gepolychromeerde sculpturen, h.8,5 en h. 10 cm. (de kleinere geplakt bij het hoofd), de grotere gemerkt aan onderzijde met karakters en China 40 Loc Rozenburg Den Haag, defect kraagvaasje en een plaquette 30 Loc Wortelnotenhouten miniatuur pendule, h. 16 cm. 25 Loc Oude bronzen vijzel en Oosterse bronzen bel 60 Loc Antiek bronzen sculptuur van een vogel 260 Loc Beschilderd klokkenboertje, h. 40 cm. 16 Loc Hermanus Franciscus Busch, Groningen Groningen, Interieur met personen, olieverf op paneel, 14,5 x 10,5 cm. 85 Loc Verzilverde gravé koektrommels op blad, afgezet met kabelrand 100 Loc Gepolychromeerde aardewerken schaal, 32 x 19 cm. 25 Loc Antieke porseleinen beeldjes 25 Loc Porseleinen blanc de chine Quanyin met o.a. een lotusbloem, h.21 x b.14 cm., gemerkt met een haan (onderzijde) 80 Loc Koopje divers filigrain zilver, etc. 45 Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h. 21,5 cm. 70 Loc Antieke ikoon, 19 x 16,5 cm. 60 Loc Koopje divers religieus w.o. een reisikoon, etc. 45 Loc Koopje divers kleingoed w.o. klok, pijp, beeldjes, beugel kralentas 20 Loc Antiek bronskleurig 3-delig klokkenstel met uurwerk gedragen door engel 400 Loc Antiek kristallen karaf met waaier/diamant slijpsel 45 Loc Niderviller faience beeldengroepje van een meisje in rococokostuum met bijl, h.14 cm. en een jongen met bloemslingers h. 13,5 cm., Frankrijk circa 1760 (kleine defecten) 200 Loc.3

16 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. 371 Twee gepolychromeerde vaasjes met ramskoppen 18 Loc Koopje van 2 blauw/wit Chinees porseleinen schoteltjes, 3 kommetjes, toneelkijker en een tasbeugel 30 Loc Château La Fiefs de Lagrange, 2e wijn St. Julien, in originele kist 2007, 6x 120 Loc Badia A Passignano 2005, 3x en Il Bruciato Bolgheri 2006, 3x Topwijnen van het huis Antinori, in originele kist, totaal 6x 150 Loc Bourgogne, Pommard Les Vaumuriens Domaine Delegrange 2012, in originele kist, 6x 120 Loc Kopke Late Bottled Vintage Port, in originele kist 2011, 6x 80 Loc Offley White Porto, 4x 25 Loc Warre Vintage Port Quinta Da Cavadinha 2011 in originele kist, 2x 50 Loc Château Fonréaud Cru Bourgeois Listrac-Medoc, in originele kist, zeer goed jaar 2006, 6x 90 Loc Château de L Abbeye, Haut-Medoc 2014, 12x 100 Loc Château Poujeaux Cru Exeptionnel Moulis-Médoc 2007, in originele kist 6x 130 Loc Château Fonréaud Cru Bourgeois Listrac-Medoc, in originele. kist, 6x 90 Loc Château Bordeaux de Citran 2014, 2e wijn Citran, 12x 100 Loc Château Connétable de Talbot (2e wijn) St. Julien in originele kist 2007, 6x 140 Loc Saint-Joseph, van het huis E. Guigal 2012, 6x 90 Loc Château Sigalas-Rabaut 1e Grand Cru Classé Sauternes 1997, in kist, 2x 80 Loc Grote koperen blokkenbak op pootjes 16 Loc Hout met metalen krukje 16 Loc Antieke koperen Au Bain Marie pan 25 Loc Antiek Spaanse bijzettafel met lade, h.44 x b.45 x d.40 cm. 30 Loc Antiek ingelegd Arabisch bijzettafeltje (deels defect), h.36 x diam.29 cm. 16 Loc Antieke houten met koperen ton/emmer, h.35 cm. 16 Loc Antieke eikenhouten boekenpers, h.46 x b.37 x d.25 cm. 55 Loc Rood marmeren hand gekapte vaas, h.39 cm. 90 Loc Antieke mahoniehouten theestoof 16 Loc Antieke latjes theestoof 25 Loc Antieke geel met roodkoperen doofpot 16 Loc Grote tinnen doopkan, h.53 cm. 150 Loc Château Tresquots, Cru Bourgeois Medoc 2012, in kist, 12x 90 Loc Château Belair Premier Grand Cru Classé Saint-Emilion 1995 in originele houten kist, 12 bottles 401 Oude koperen Jugendstil lamp met bloemen beschilderde glazen kap, Frankrijk ca.1890, h.63 cm. 402 Zwart glazen Art Deco vaas met decor van pelikanen Booms glas Art Ver - Paul Heller H.33 cm. 600 Loc.3 75 Loc Loc Grenenhouten bijzettafel, h. 72 x b. 92 x d. 40 cm. 18 Loc Koperen Louis Seize-stijl wandklok 25 Loc Kt. geelgouden zakhorloge met kwartier slagwerk, uurwerk is gereviseerd, gewicht van de kast 35 gram Loc.1a er jaren vestzak horloge met 14 kt. gouden kast 120 Loc.1a 407 Vestzakhorloge in goudkleurige kast 30 Loc.1a 408 Zakhorloge in goudkleurige kast 45 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 34 briljant geslepen diamanten, 1,95 ct., kleur Cape kwaliteit piqué1, 6.9 gram, ringmaat 17, Kt. geelgouen ring bezet met 16 briljant geslepen diamanten, 0,65 ct., kleur wit-kwaliteit Si, 4 gram, ringmaat Kt. gouden ring bezet met saffier en 108 briljant geslepen diamanten, 0.45 ct., 6.8 gram, ringmaat 17.75, winkelwaarde 3500, Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 10 diamanten, baguetteslijpsel, 0,40 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 7,4 gram, ringmaat 16, winkelwaarde 1750, Loc.1a 320 Loc.1a 700 Loc.1a 340 Loc.1a Kt. gouden broche bezet met diamant, robijn en parel 180 Loc.1a

17 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. 414 Antieke gouden broche bezet met roosdiamant 75 Loc.1a Kt. gouden bloembroche bezet met roosgeslepen diamant 200 Loc.1a Kt. gouden hanger bezet met oudslijpsel diamant 200 Loc.1a Kt. gouden armband, L.19 cm., 20,3 gram 300 Loc.1a Kt. gouden schakelarmband, 20,5 gram 300 Loc.1a Kt. geelgouden armband bezet met 3.5 ct. diamant F/VVS, lengte: 19,5 cm Loc.1a Kt. gouden schakelarmband, L.20 cm., 36,3 gram 380 Loc.1a Nieuwe turquoise velours vol gestoffeerde eetkamerstoelen 600 Loc Teakhouten donker bruine design eetkamertafel rustend op grijs metalen poten, h.78 x L.220 x b.90 cm. 500 Loc Glazen schaal met millefiori, h.8 x diam.40 cm. 40 Loc Groen glazen Art Deco vaas, h.29 cm. 40 Loc Arak kleed 315 x 208 cm. 220 Loc Met dieren en bomen gedecoreerde koperen schotel, diam.59 cm. 25 Loc Château Beauséjour, Duffou Lagarosse Premier Grand Cru Classé Saint-Emilion, top jaar 2003, 1x 428 Chateau Haut-Bages Averous, topjaar 2000, 2e wijn Lynch-Bages Grand Cru Pauillac Bordeaux, 1x 60 Loc.3 50 Loc Stel gekleurde vogels, h.24 cm. 35 Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h. 21,5 cm. 70 Loc Koopje Kantonees porselein 45 Loc Koopje divers kleingoed, bestaande uit een tinnen botervloot met draaideksel en binnenbak, een doosje met zes lepeltjes met voorstelling van historische schepen en een doos met twaalf kristallen messenleggers 30 Loc Limoge porseleinen Art Deco lampje gedragen door twee vrouwen 60 Loc Porseleinen beeldjes van een gitarist en een gitariste, Kopenhagen 25 Loc Koop divers Meissen porselein, etc. 30 Loc Bela Bahok (Hongarije), Portret van een man, olieverf op doek, 50 x 40 cm. 170 Loc Ferdinand Johannes Jacobus (Frits) Maris, Den Haag Voorburg, Landschap met hanen, olieverf op paneel, 28 x 27 cm. 280 Loc Jan Kelderman, Schepen op het strand, olieverf op doek, 39 x 29 cm. 16 Loc van Trirum, Kittens in interieur, olieverf op doek, 80 x 60 cm. 450 Loc Piet Rackwitz, , Boerderij aan het water, olieverf op doek, 30 x 45 cm. 110 Loc van de Linde, Havengezicht, olieverf op paneel, 19 x 14 cm. 25 Loc Navolger van P. van Slingelandt, Wijndrinkende man met hond bij herberg, olieverf op paneel (beschadiging), 31 x 25 cm. 443 Carel Bernardus (Charles) Dankmeijer, Amsterdam Den Haag, Boerderij in landschap, olieverf op board, 56 x 32 cm. 220 Loc.3 75 Loc Naar van de Sande Backhuizen, Boerenkar op bospad, aquarel, 25 x 15 cm. 150 Loc Henriëtte Johanna Luccardi Reuching, , Stilleven met fruit en aardewerk, aquarel, 28 x 40 cm. 50 Loc Ingelijste Perzische tegels 16 Loc Hollandse school (19e eeuw), Portret van een heer, marouflé, draagt signatuur P.J.C. Gabriël, 70 x 55 cm. 30 Loc Wortelnotenhouten dubbelgebogen secretaire, h.105 x b.110 x d.50 cm. 60 Loc Oude bronzen vaas als schemerlampvoet 25 Loc Antieke wortelnotenhouten 2-deurs vitrinekast, h.213 x b.146 x 33 cm. 600 Loc Koop diverse gepolychromeerde schotels 16 Loc Koop diverse biscuit en porseleinen beeldjes en een kastkommetje 30 Loc Met schaapsleder beklede Art Deco armfauteuil 120 Loc Levensgrote bronzen sculptuur van een jockey te paard, h.215 x L.260 x b.75 cm Loc Art Deco tafellamp op verzilverde voet met glaskap, h. 45 cm. 150 Loc Oude rijkbewerkte zilverkleurige Jugendstil cachepot 60 Loc.3

18 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. 457 Bronzen sculptuur van een strijder, h. 27 cm. 70 Loc Koop divers kleingoed w.o. Arabische tegel, ingelegde doosjes, etc. 25 Loc Antieke ovale tegel met afbeelding van ruiter te paard, 28 x 20 cm. 60 Loc Koopje divers kleingoed, etc. 25 Loc Collectie pijpen 30 Loc Geslepen spiegel in goudkleurige kuiflijst, h.188 x b.78 cm. 45 Loc Gerard Cornelis Krol, Rotterdam Enschede, Besneeuwd landweg met rij bomen, olieverf op board, 70 x 60 cm. 30 Loc Roberts, Honden met papegaai, olieverf op doek, 50 x Loc Ima van Eijsinga, Havengezicht, geaquarelleerde tekening, 25 x 17 cm. 16 Loc Rink, Boeren in landschap, gouache, 48 x 27 cm. 16 Loc Onb.meester, Poes met honden in interieur, olieverf op board, 41 x 28 cm. 25 Loc Ond.gesign., Zeegezicht met zeilschepen, olieverf op doek, 50 x 40 cm. 25 Loc Henk Poeder, Wasbeertjes, olieverf op board, 10 x 15 cm. 35 Loc Japanse plaquette in vitrine 16 Loc Henk Poeder, IJsvogel, olieverf op paneel, 20 x 15 cm. 45 Loc H.W. Jansen, Bomschuit op het strand, olieverf op paneel, 50 x 40 cm. 60 Loc Nicolaas Riegen, Amsterdam Amsterdam, Schepen op wilde zee, olieverf op doek, gedateerd 1865, 60 x 45 cm. 474 A. Hemelman, , Berglandschap, pasteltekening, 56 x 25 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 850 Loc.3 25 Loc Naar Hendrik Hulk, Bomschuiten met personen op het strand, olieverf op doek, 50 x 74 cm. 150 Loc Ond. gesign., Boerin met kinderen in landschap, aquarel, 20 x 29 cm. 260 Loc Albertus Verhoesen, Utrecht Utrecht, Koe in landschap, gedateerd 1839, maroefle, 44 x 33,5 cm. 478 Frater Agne Torsten Pedersen, Malmö Malmö, de Kusshanden, olieverf op doek, 50,5 x 26 cm. 300 Loc.3 45 Loc Ond.gesign., Indonesische School, Landschap met personen, olieverf op board, 49 x 35 cm. 16 Loc Henk Poeder, Strand bij Scheveningen, olieverf op paneel, 25 x 35 cm. 50 Loc Cornelis Jan (Bob) ten Hoope, Bussum Bussum, Liggend naakt, marouflé, 50 x 27 cm. 120 Loc Henk Poeder, Drie mussen in de sneeuw, olieverf op paneel, 21 x 30 cm. 50 Loc Elias Pieter van Bommel, Amsterdam Wenen, Zeilschepen op de Zuiderzee met op de achtergrond een Hollands stadsgezicht met kerk, olieverf op doek, 49 x 75 cm., met authenticiteitsverklaring op de achterkant, provenance: particuliere collectie 484 Auguste Joseph Hubert van Steenacker ( ), Dorp tussen de bomen, olieverf op doek, 45 x 37 cm. 485 Omgeving Constantijn Netscher, Portret van een heer in landschap, olieverf op doek, 43 x 36 cm. 486 Constant David Ludovic Artz, Parijs Soest, Eenden aan de waterkant, olieverf op paneel, 19 x 14,5 cm Loc.3 60 Loc Loc Loc Henk Poeder, Strand bij Scheveningen, pendant, olieverf op board, 10,5 x 15,5 cm. 50 Loc Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op board, gedateerd 1997, 41 x 36 cm. 16 Loc Bvlgari Diagono chronograaf uit 2000, referentienummer D14075, stalen polshorloge, automatisch uurwerk met een zwarte rubberen band met Bvlgari dubbele vouwsluiting, diam.38 mm., in originele doos, garantie en instructieboekje Loc.1a 490 Longines, mechanisch herenhorloge, merk uit de Flagship collectie in originele doos. 280 Loc.1a 491 Emille pequignet Moorea 18 kt. massief gouden horloge, advies wvp 9.995,- met Zwitsers uurwerk, de kast is b.12 mm. en bezet met briljant geslepen diamanten en voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM 492 Emille pequignet Moorea 18 kt. massief gouden horloge, advies wvp 8160,- met een Zwitsers uurwerk, de kast is ca.b.24 mm en voorzien van saffier glas, is waterdicht tot 3 ATM en datumaanduiding 493 Emille pequignet Moorea 18 kt. massief gouden horloge, advies wvp 7.320,- met een Zwitsers uurwerk, de kast is b.12 mm. en voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 3 ATM Loc.1a Loc.1a Loc.1a

19 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur Kt. geelgouden Venetiaans collier in de vorm van een hanger bezet met diamant en saffier, 30 gram, lengte: 42 cm Loc.1a Kt. gouden collier, L.83 cm., 33,9 gram 450 Loc.1a Kt. gouden collier met 14 kt. gouden medaillonhanger, totaalgewicht 29,1 gr. 380 Loc.1a Kt. gouden collier, L.46 cm., 32,2 gram 380 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 4 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 850, BWG ring bezet met smaragd en briljant geslepen diamanten, circa 0.21 ct., ringmaat (54) Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, circa 0.55 ct., ringmaat (54) Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 12 diamanten 8/8 slijpsel, 0,24 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Si, 3,7 gram, ringmaat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 65 briljant geslepen diamanten, 1,65 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 9,3 gram, ringmaat 19, winkelwaarde 3500, Kt. geel- met witgouden ring bezet met 12 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleuren lichtgeel en wit, kwaliteit Vs, 8,3 gram, winkelwaarde 1250, Kt. geelgouden ring bezet met 10 briljanten, 0,20 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 9,9 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde 1250, Loc.1a 140 Loc.1a 400 Loc.1a 160 Loc.1a 900 Loc.1a 260 Loc.1a 320 Loc.1a 505 Henk Poeder, Fietsende ruziemakende muizen om een ballon, olieverf op paneel, 14 x 13 cm. 45 Loc Toorop, compositie van diverse personen, isografie, 165 x 31 cm. 40 Loc Omgeving van Elias van der Broeck, Stilleven met dode vogels, olieverf op doek, 45 x 34 cm. 600 Loc Johannes Martinus Bach, Haven van Dordrecht, aquarel, 27,5 x 44 cm. 75 Loc Henk Poeder, Drie mezen op waslijn, olieverf op paneel, 17 x 21 cm. 50 Loc Henk Poeder, Tak met vogels en muisjes, olieverf op paneel, 30 x 20 cm. 30 Loc Henk Poeder, Muisjes, pendant, olieverf op board, 11,5 x 15,5 cm. 50 Loc Toegeschreven aan Albertus Verhoesen, Landschap met vee, olieverf op doek, 53 x 63 cm. 260 Loc Guillaume G.A. Eberhard, , Bloemstilleven, olieverf op doek, 85 x 74 cm. 150 Loc Ond. gesign., Stilleven met spekbokkingen, olieverf op paneel, 44 x 27 cm. 170 Loc Bernardus Petrus Viegers, Den Haag Nunspeet, Wasdrogende boerin op een erf met kippen voor de boerderij, maroefle, 50 x 40 cm Loc Aletta van Tohl-Ruysch, , Stilleven met violen, olieverf op doek, 100 x 80 cm. 75 Loc Oude mahoniehouten speeltafel met rood vilten blad, h.76 x b.85 x d.42 of 84 cm. 130 Loc Antieke mahoniehouten Empire secretaire à abbatant rustend op klauwpoten, Holland circa 1820, h.151 x b.97 x d.47 cm. (restauratie) 519 In boulle techniek uitgevoerde gebogen penantkast afgedekt door een marmeren blad en afgezet door bronzen beslag, Frankrijk 19e eeuw, h.106 x b.120 x d.42 cm. 75 Loc Loc Art Deco beeld van een panter rustend op marmeren voetstuk, h.20 x b.45 cm. 180 Loc Opengewerkt goudkleurig console afgedekt met geaderd marmeren blad en een bijpassende kuifspiegel, totaal h.260 x b.145 x d.40 cm. 522 Twee in boulle techniek uitgevoerde zwart houten met koper afgezette 1-deurs penantkasten afgedekt met wit marmeren bladen, h.116 x b.89 x d.39 cm. 300 Loc Loc Art Deco tafellamp met voorstelling van een hond en poes h. 28 cm. 180 Loc Paar Makkum wandborden, diam.28 cm. 80 Loc Rijkbewerkte Chinees bronzen vazen met draken 260 Loc Groen marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 cm. 220 Loc Goudkleurige wandappliques met verlichting, h.110 x b.47 cm. 120 Loc Aardewerken met fruitmanden gedecoreerde Makkum wandborden, diam.28 cm. 50 Loc Antieke rijkbewerkte zwart gebeitste salontafel 140 Loc Modern handgeknoopt Indiaas kleed, 200 x 300 cm 500 Loc Olijfgeslepen kristallen fruitschaal, h.25 x diam.28 cm. 40 Loc Wortelnotenhouten etagèretafel, h.77 x b.40 x d.30 cm. 25 Loc Antieke met marketterie ingelegd roltopbureau afgezet met bronzen beslag, h.108 x b.115 x d.55 cm. 900 Loc.3

20 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. 534 Antieke laké stoel met gele bekleding 16 Loc Kristallen bokaal op voet, h.34 x diam.30 cm. 45 Loc Antieke mahoniehouten met groen velours gestoffeerde stoelen 30 Loc Antieke mahoniehouten ovale eetkamertafel, h.75 x b.110 x L.140 cm. 60 Loc Oude Delftse schotels 160 Loc Zilveren miniatuur schip 75 Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h. 23 cm. 70 Loc Antieke koperen kruithoorn 60 Loc Diverse Makkkum borden 25 Loc Koopje diverse Meissen porseleinen beeldjes en vaasje 40 Loc St. Lukas aardewerken kraagvaas, h.15 cm. 55 Loc Tinkleurige schelpenschaal met engeltje (vleugeltje gebroken) 30 Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h. 24 cm. 70 Loc Antieke bewerkte ivoren slagtand 110 Loc Twee Russische lakdoosjes uit Palech met voorstelling van een winterlandschap en van Ruslan en Ludmilla, beiden gemerkt en gesigneerd 60 Loc Koopje van 6 stuks 18e eeuws tin 45 Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h. 24 cm. 70 Loc Twee dolken w.o. met gestoken benen heft 35 Loc Wedgwood botervloot met deksel en een broodschaaltje met polychrome voorstelling van een mand met bloemen en fruit op een crèmekleurige en blauwe ondergrond, o.a. gemerkt met Wedgwood / Etruria / England AL Loc Diverse Japans ivoren Noh maskers, vroeg 19e eeuw 130 Loc Antieke bronzen Indiase plaquette, 17/18e eeuw, h.22 x 13 cm. 150 Loc Oude Blanc de Chine Guanyin, h.31 cm. 60 Loc Natuurstenen plaquette met afbeelding van drakenkop, 19e eeuw, Keramisch olieflesje, Ming, keramiek potje, Sawankalok en een miniatuur blauw/wit vaasje, 19e eeuw, China 35 Loc Antiek bronzen Zuid-Indiaas amulet van Hanaman met 7-koppige Naga, 15,5 cm. 50 Loc Divers Aziatica 50 Loc Antieke Chinees bronzen spiegel 60 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen Qian Long kannetje, 18e eeuw, 15 cm. 120 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen Qian Long kannetje, 18e eeuw, 7,5 cm. 95 Loc Blauw/wit Chinees porseleinen dekselkannetje, Qian Long, 13,5 cm. 160 Loc Met Foo-dog op deksel gedecoreerde Japans bronzen waterpot met ranken als penselenhouder, vroeg 19e eeuw 60 Loc Aardewerken Makkum pauwenbord, diam.34 cm. 40 Loc Tinnen kannen 150 Loc Gepolychromeerde Cantonese kommen, h.12 x diam.31,5 cm. 20 Loc Glazen Murano vos, h.24 cm. 35 Loc Bronzen beeldje van een abstract naakt, h.23 cm. 50 Loc Zwart glazen Art Deco vaas met zilver/rood banddecor, De Rupel Boom, h.32 cm. 70 Loc Gekleurd glazen Art Deco vaas, h.26 cm. 40 Loc Koop oude en antieke boeken 30 Loc Koop diverse Egyptische spekstenen beelden, etc. 60 Loc Koopje divers sloopgoud, etc. 75 Loc.1a 574 Vergulde zilveren dasspeld, 2 broches en een damesvestzakhorloge in 14 kt. gouden kast 45 Loc.1a Kt. gouden horlogeketting met hanger en medaillon, totaalgewicht 17,4 gram 240 Loc.1a 576 Koopje diverse juwelen w.o. goud 60 Loc.1a Kt. gouden broche bezet met 4 briljant geslepen diamanten, totaalgewicht 9 gram 120 Loc.1a Kt. gouden broche, 3,9 gram 70 Loc.1a Kt. gouden takbroche met jade blaadjes 75 Loc.1a Kt. gouden bloembroche met stenen blaadjes 40 Loc.1a

21 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur Kt. geel met witgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten totaal 0,55 ct., middensteen 0,40 ct., kleur: Cape+kwaliteit Vs, 3,7 gram, ringmaat 15, Kt. geelgouden ring, model solitair met 0,24 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 2,2 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 1250, Loc.1a 240 Loc.1a Kt. gouden ring bezet met briljant geslepen diamant 120 Loc.1a Kt. bicolor gouden ring bezet met een briljant geslepen diamant 0,75 ct en 2 twee baquette geslepen diamanten 2x 0,12 ct, totaal 0.99 ct., ringmaat: 16,5 (52) Kt. geelgouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 4,5 gram, ringmaat Loc.1a 280 Loc.1a 586 Gouden slagring bezet met briljant en parels 75 Loc.1a Kt. geel- met witgouden ring bezet met 0,10 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 2,3 gram, winkelwaarde 900, Kt. geelgouden ring bezet met smaragd en 11 briljant geslepen diamanten, 0,55 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 4,7 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 1875, Loc.1a 320 Loc.1a 589 Mahoniehouten boekenkast, h.200 x b.115 x d.36 cm. 30 Loc Onb. meester, Body Remember, olieverf op doek, 193 x 183 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 55 Loc Chinoiserie schrijfkist met afbeeldingen van vogels en planten 45 Loc Accordeon, ca Loc Chroom schemerlampvoet met bruine kap, h.73 cm. 40 Loc Iepen/notenhouten hangoortafel, h.69 x b.90 (of 2x 21 erbij) x d.70 cm. 40 Loc Oude kristallen hangkroon, ca. h.80 x diam.65 cm. 120 Loc Onb. meester, Surrealistische voorstelling, olieverf op doek, 155 x 180 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Onb.meester, Zittend naakt voor de spiegel, olieverf op doek, 100 x 80 cm. 150 Loc Onb.meester, Chinese School, Koi karpers, olieverf op doek, 60 x 80 cm. 30 Loc Piet van Wijngaerdt, Amsterdam Abcoude, Chrysanten en Amaryllis, olieverf op doek, 68 x 55 cm. 450 Loc Anton Heyboer, Sabang (Indonesië) Den Ilp, Geen titel, gouache, 108 x 80 cm. 220 Loc Boch, aardewerken 3-delig kaststel 30 Loc Willem Frederik Noordijk, Schiedam Laren, Haven te Spakenburg, olieverf op doek, 58,5 x 48,5 cm. 300 Loc Antieke eikenhouten kussenkast rustend op bolpoten, h.204 x b.170 x d.72 cm. 280 Loc Onb.meester, Landschap, maroefle, 98 x 52 cm., provenance: collectie Thomas Rap; collectie H.J. (Rik) van Dam 605 Ond.gesign., Landschap met huisjes, maroefle, 56 x 30 cm., provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Loc Purdi, Drieluik met gezichten (2x) en foto (1x), zeefdruk, 120 x 47 cm. 30 Loc Erasmus Bernard van Dulmen Krumpelman, Kreuznach Zeegse, Koeien en boer voor boerderij, olieverf op doek, 58,5 x 78,5 cm. 608 Julio Romera, Buenos Aires (Argentinië) 1927, Hommage Camilo Sanfuego, olieverf op board, gedateerd 1962, 75 x 55 cm. 609 Jelle Hoogstra, Leeuwarden Rotterdam, Landschap, geaquarelleerde tekening, gedateerd 1985, 100 x 70 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 610 Salomijn den Engelsen, Gezichten, PSF Gelderse grafiek map, 1996, 48/100, zeefdruk, 60 x 48 cm. 611 Paula Evers, Bergen 1942, Zonder titel, gemengde tecniek op papier, gedateerd '93, 92 x 62 cm. 612 Monogram D.B. = Broer van den Dobbelsteen, Johannes Anthonius van den, Mierlo 1936, Abstract, olieverf op doek, gedateerd 1993, 130 x 110 cm. 613 Cornelis de Bruin, Utrecht Amsterdam, Mozes en Aaron Kerk te Amsterdam, olieverf op doek, 48 x 63 cm. (veel craquelé, dient gerestaureerd te worden) Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Necker, 1931, Stilleven met druiven, olieverf op doek, 60 x 50 cm. 30 Loc Ond. gesign., Paarden met personen, houtskooltekening, 35 x 26 cm. 55 Loc M.A. Koekkoek, , Vrouw met koeien en geit in landschap, aquarel, 27,5 x 33 cm. 220 Loc Oude notenhouten schommelstoel 30 Loc.11

22 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. 618 Antiek eikenhouten Drents zonnekabinet, Holland ca.1800, h.260 x b.178 x d.58 cm Loc Handgekapt massief marmeren Boeddhahoofd rustend op metalen voetstuk, h.30 cm. 360 Loc Houten model schip 25 Loc Eikenhouten 2-deurs kast met 2 laden, h.84 x b.108 x d.45 cm. 16 Loc Antieke mahoniehouten secretaire à abattant, Holland ca.1830, h.159 x b.100 x d.46 cm. 55 Loc Art Deco pendule in verschillende soorten marmer met voorstelling van een dame met vogel, h. 35 cm. 130 Loc Cees Dolk, Disc 2, handgesigneerde zeefdruk, 57 x 76 cm. 65 Loc Grote houten eetkamertafel, h.83 x L.300 x b.100 cm Loc Uitgebreid Tsjechisch servies-deel 55 Loc Stel kristallen kandelaars, h.25 cm. 30 Loc In goud met zwarte brocaat stof beklede eetkamerfauteuils 240 Loc Mahoniehouten 1-deurs vitrinekast, h.200 x b.90 x d.43 cm. 120 Loc Koopje divers porselein w.o. Limoge, divers aardewerk, schelp, etc. 16 Loc Koopje divers kleingoed, w.o. kristal, pleet, porselein, etc. 16 Loc Koopje divers kristal 20 Loc Cees Timmer, , Zelfportret, maroefle, 45 x 36 cm. (afzender C. Timmer, Tuinlaan 22, Schiedam) 634 Hans B., Twee abstracte voorstellingen geschilderd op een doek gespannen aan industrieel frame, gedateerd 1986, 147 x 200 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 300 Loc Loc Schaapsleder beklede fauteuil met bijpassende voetenbank 120 Loc Metalen verstelbare kruk met lederen zitvlak 16 Loc Stel kristallen sfeerlichten, h.21 cm. 35 Loc Aardewerken Makkum dekselvaas, h.33 cm. 30 Loc Divers plateel, porselein, etc. 16 Loc Marmeren Art Deco fotolijsten en een klokje 25 Loc Koopje divers tin en pleet 16 Loc Aardewerken Makkum tabakspot, h.17 x diam.16 cm. 25 Loc Bronzen scheepsinstrument in houten kist 25 Loc Antieke ingelegde mahoniehouten 2-deurs kast met glas-in-lood ramen, h. 175 x b. 106 x d. 43 cm. 120 Loc Monogram A.D., Romantisch heuvellandschap, olieverf op doek, gedateerd 1864, 53 x 65 cm. 360 Loc Tilly Moes, Stilleven met fruit en gebruiksvoorpwerpen, olieverf op doek, 60 x 39 cm. 55 Loc Toegeschreven aan Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Visser aan de kust, olieverf op doek, 48 x 58 cm. 45 Loc G. Bouwman, Bomschuiten voor de kust, olieverf op doek, 80 x 60 cm. 50 Loc L.P. Versteeg, Afgemeerde zeilboten bij Mijnden Loosdrecht, olieverf op doek, 45 x 35 cm. 75 Loc Piet van Wijngaerdt, Amsterdam Abcoude, Landschap met hooihuisjes, maroefle, 65 x 65 cm. 75 Loc Houten bijzettafel beslagen met nagels, h.67 x b.79 x d.57 cm. 30 Loc Houten voorouder beeld, Dayak, Sumatra, h.63 cm. 45 Loc Gepolychromeerde Chinese kraagvazen, h.61 cm. 35 Loc Groot Afrikaans handgestoken beeld met een voorstelling van dansende hoofden, versierd met geelkoper, Bambara, Mali, h.144 cm. 140 Loc Hans Keller, , Twee liggende personen in landschap, olieverf op doek, 55 x 46 cm. 45 Loc Bronzen sculptuur van een Boeddha, h. 17,5 cm. 70 Loc Kt. geelgouden collier met jade hanger 200 Loc.1a 658 Marganne Bello Jaune Coussin quartz rose poudre 18 kt. geelgouden collier, winkelwaarde: 450 euro Kt. geelgouden collier met hanger bezet met 0,10 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, lengte 45 cm., gewicht 6,6 gram Kt. geelgouden collier met hanger bezet met 0,08ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, lengte 42 cm., 3,5 gram 190 Loc.1a 240 Loc.1a 150 Loc.1a

23 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 2,6 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde 750, Kt. geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 2,2 gram, ringmaat 18, Kt. geelgouden ring bezet met 0,08 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 2 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 425, Kt. geelgouden ring bezet met 0,22 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 1,6 gram, ringmaat 16,25, winkelwaarde 975, Kt. geel met witgouden hanger bezet met 34 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, afmeting: 20x45 mm., gewicht 4,2 gram, winkelwaarde 1350, Kt. geelgouden hanger bezet met 39 diamanten, 0,85 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 1x Markiesslijpsel, 18x baguetteslijpsel en 20x briljantslijpsel, afmeting 14x26 mm., 3,7 gram 180 Loc.1a 240 Loc.1a 90 Loc.1a 240 Loc.1a 200 Loc.1a 360 Loc.1a Kt. geelgouden collier met harthanger bezet met 0,15 ct. briljant geslepen diamant 110 Loc.1a 668 Stel gouden rouwspelden bezet met zaadpareltje, Zeeuwse Dracht 110 Loc.1a 669 Paar gouden spelden bezet met parel 55 Loc.1a 670 Gouden herdenkingsmunt in omranding, totaalgewicht 12,5 gram 150 Loc.1a Kt. gouden armband met 10 gulden stuk, totaalgewicht 22,4 gram 300 Loc.1a Kt. gouden zakhorloge ketting, 26 cm. 550 Loc.1a 673 Koperen langwerpige tabaksdoos, 18e eeuw 170 Loc Korenaar, Halve Ned. Kop met weegschaal en 3 bronzen graangewichten, 19e eeuw 150 Loc Koopje divers aardewerken en bronzen beeldjes 30 Loc Antiek spekstenen Chinees beeldje 25 Loc Houten Indonesische doos i.v.v. een masker en 6 krisgrepen 30 Loc Doornik/Tournay, blauw/wit porseleinen bord met reliëfwerk en een beschildering van bloemboeketten, onderzijde gemerkt met blauwe zwaarden en sterren 45 Loc Kristallen vaas, Val St. Lambert, h.30 cm. 80 Loc Ingelegde fiches-doos met parelmoer fiches en een met bloemen ingelegde Japanse handschoenendoos 30 Loc Bronzen sculptuur van een jongetje rustend op marmeren voetstuk, h.13 cm. 40 Loc Delfts blauwe herinneringsbordjes, mei 1940 en mei Loc Koop divers w.o. verzilverd 20 Loc Gesatineerd glazen Art Deco vaas, h.17 m. 50 Loc Imari porseleinen schaal rustend op houten voetstuk, h.13 x diam.31 cm., 19e eeuw 75 Loc Onyx met le glaspendule, h. 25 cm. 360 Loc Chinees bronskleurig opengewerkte wierookpot, h.40 cm. 30 Loc Antieke ivoren broches i.v.v. vogel, bloem en hondenkop 45 Loc Kristallen verdeelschalen 20 Loc Antiek mahoniehouten Louis Seize pottenkast met jaloeziedeuren, Holland ca.1790, h.70 x b.53 x d.40 cm. 40 Loc Beschilderd gipsen vormstuk van 2 meisjes bij deurkozijn, h.60 cm. 25 Loc Wortelnotenhouten nachtkastje, h.70 x b.38 x d.31 cm. 18 Loc Kristallen vaas, h. 40 cm. 50 Loc Antieke globe, h.61 cm. 150 Loc Hoogglans gelakte geelkleurige Chinese bijzettafel, h.213 x diam.62 cm. 150 Loc Stel kristallen dekselcoupes, h.28 cm. 35 Loc Antiek mahoniehouten cilinderbureau, Holland ca.1840, h.128 x b.112 x d.57 cm. 110 Loc Carel Lodewijk Dake Jr., Schaarbeek Jakarta, Stadsgezicht geschilderd in een visioen, olieverf op board, 116 x 48 cm. Provenance: particuliere collectie, rechtstreeks verkregen van Dake jr. 220 Loc John van Gils, Drimmelen 1957, Zeevruchten, acryl op doek, gedateerd 1994, 80 x 150 cm. 280 Loc Anton Smeerdijk, 's Graveland Roermond, Afgemeerde roeiboot op het water, olieverf op doek, 47 x 36 cm. 240 Loc Naar Leickert, IJsvermaak, olieverf op doek, 46 x 31 cm. 60 Loc H.J. Groenewegen, Rotterdams havengezicht, olieverf op doek, 60 x 100 cm. 120 Loc.11

24 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. 703 George William Horlor ( ), Veehoedster met vee in Schotse Hooglanden, olieverf op doek, 44 x 59 cm. 500 Loc Leo, Jachthond in landschap, olieverf op doek, gedateerd 1972, 80 x 44 cm, 25 Loc Antieke mahoniehouten eetkamertafel met 4 bijpassende stoelen met groen velours bekleed (restauraties) 40 Loc Smeedijzeren Art Deco hanglamp met gesatineerde coupe 380 Loc Smeedijzeren Art Deco hanglamp met gesatineerde glasplaten 380 Loc Antiek rijk bewerkt notenhouten topbureau met vitrineopstand, Engeland ca.1860, h.210 x b.92 x d.56 cm Antieke kristallen glazen met ruitslijpsel plus 2 antieke ronde kristallen zoutschaaltjes met ruit- en waaierslijpsel 710 Koopje divers tin bestaande uit een beker / bloemenvaasje, een 1-lichts kandelaar, een 4- arms kandelaar en een eikeltjeskannetje met klepdeksel (allen gemerkt aan onderzijde) 600 Loc Loc Loc Ravenswaaij, Stadsgezicht met diverse personen, olieverf op doek, 80 x 60 cm. 300 Loc Kneepkens, Plassengezicht met afgemeerde boten, doek 100 x 60 cm. 25 Loc Paula Evers, Bergen 1942, Zonder titel, olieverf op doek, 100 x 110 cm. 150 Loc Paula Evers, Bergen 1942, Zonder titel, olieverf op doek, 160 x 100 cm. 150 Loc Twee gepolychromeerde 6-delig tegeltableaus met voorstelling van man met paard en vrouw met koe, 38 x 25 cm. 220 Loc Aardewerken Makkum plooischotel, ca.diam.30 cm., nr Loc Willy Berkers (1935), Stilleven met aardbeien, olieverf op board, 58 x 88 cm Loc J. Paul, Huisje in landschap, olieverf op doek 80 Loc Piet Adrianus (Piet) Bouter, Gouda Den Haag, Koeien aan de oever met knotwilgen, olieverf op doek, 59,5 x 78 cm. 260 Loc Sal Meijer, Grachtenpandjes Amsterdam, handgesigneerde ets, nr.16, 34 x 30 cm. 30 Loc Willem Smorenburg, , Waterlandschap met molen, olieverf op doek, 87 x 50 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Antieke eikenhouten Zeeuwse 4-deurs kast, h.158 x b.167 x d.61 cm. 800 Loc Elektrische Koperen bouilloire met bijpassende schenkkan 25 Loc Antieke eikenhouten Mechelse trektafel, h.77 x b.98 x L.130 of 214 cm. met 6 bijpassende met bruin leder beklede stoelen 400 Loc Twee met Swiebel muster decor gedecoreerde chocoladeketels en een koffieketel 16 Loc Antieke eikenhouten 4-deurs beeldenkast rustend op bolpoten, h.225 x b.165 x d.73 cm Loc Antieke eikenhouten dubbelgebogen secretaire, Holland ca.1820, h.108 x b.120 x d.53 cm. 110 Loc Bronskleurige legering sculptuur van een zaaier rustend op houten voetstuk, h.67 cm. 55 Loc Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met deels gesatineerde glazen kap, h.40 cm. 130 Loc Oude eikenhouten theetafel rustend op cabriole poten, h.77 x b.76 x d.56 cm. 80 Loc Aardewerken schelpenserviesje 30 Loc Henegouwen, Eenden aan de waterkant, olieverf op doek, 62 x 50 cm. 55 Loc Ravenswaaij, Stadsgezicht met diverse personen, maroefle, 80 x 58 cm. 300 Loc Paul Erik van Zoelen, 1958, Reservoir (Heimwee), gedateerd 1994, acryl op doek, 141 x 146 cm. 735 Andrea Padovani, 1961, 'Capitan Correli's Island', olieverf op doek, 91 x 62 cm.(zie pdf met inkoopfactuur) 736 Johan Hendrik Kaemmerer, Den Haag Tegelen, Visser in praam bij boerenschuur aan water, olieverf op doek, 68 x 88 cm. 170 Loc Loc Loc Doeser, Huisjes in landschap bij volle maan, olieverf op doek, 100 x 80 cm. 55 Loc Bernardus Petrus Viegers, Den Haag Nunspeet, Boerenerf met kippen, olieverf op doek, 30 x 40 cm. 650 Loc F. Caren, Landschap met bomen, olieverf op doek, 34 x 57 cm. 80 Loc Egbert Rubertus Derk Schaap, Nigtevecht Ankeveen, Boerin voor boerderij, olieverf op doek, 62 x 87 cm Kt. geelgouden ring bezet met amethist en 17 diamanten, 0.35 ct.,1x antiekslijpsel + 16x 8/8 slijpsel, 7.6 gram, maat 19,75, winkelwaarde 975,- 360 Loc Loc.1a

25 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0,15 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde 985, Loc.1a Kt. gouden ring bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamant 140 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 20 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5,8 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 1150, Loc.1a Kt. gouden retro broche bezet met circa 0,50 ct. achtkantig geslepen diamant 850 Loc.1a 746 Jugendstil gouden broche bezet met synthetische stenen en parel 425 Loc.1a Kt. gouden broche bezet met zaadpareltjes 60 Loc.1a Kt. gouden bloembroche, 5.3 gram 60 Loc.1a Kt. geelgouden ring, model solitair met 1,62 ct. briljant geslepen diamanten, kleur: F, kwaliteit: Vs2, met certificaat Hoge Raad Diamant Antwerpen, 3,4 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde , Kt. geelgouden ring bezet met 3 diamanten, totaal 1,00 ct., middensteen ca 0,95ct., kleur M-kwaliteit Vs1, 3,6 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 8500, Kt. geel met witgouden ring bezet met 0,25 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Cape +kwaliteit Si, 4,4 gram, ringmaat Kt. geelgouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 3,2 gram, ringmaat Paar 18 kt. geelgouden oorknoppen bezet met rode toermalijn en 16 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur: wit+kwaliteit: piqué, 3,1 gram Loc.1a Loc.1a 220 Loc.1a 260 Loc.1a 180 Loc.1a Kt. gouden oorknoppen bezet met diamant 45 Loc.1a Kt. gouden oorbellen bezet met diamanten en saffier 80 Loc.1a 756 Paar 14 kt. geelgouden oorbellen bezet met amethist en 32 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 2,9 gram 757 Julio Romera, Buenos Aires (Argentinië) 1927, Le reveur, gem.techniek op doek, gedateerd 1966, 55 x 75 cm. 758 Kaoru Kawano, , Dancing Figure (Snow Camellia), gesigneerde zeefdruk, nr.63/200, 60 x 42 cm. 759 Anton Heyboer, Sabang (Indonesië) Den Ilp, Only love in life, gouache, 107 x 78 cm. 760 Eduard Cornelis (Kees) Zwolsman, Amsterdam Deventer, Landschap met korenschoven, marouflé, 40 x 30 cm. 761 Willem van Malsen, Utrecht Amsterdam, Iviers, litho nr. 4/25, gedateerd 1971, 70 x 56 cm. 762 Jozef Diederen, Heerlen Amsterdam, Donkere woning, houtsnede, nr.2/25, gedateerd 1970, 77 x 50 cm. 200 Loc.1a 300 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Onb.meester, Chinese School, Vogel op tak, aqaurel, 26 x 32 cm. 35 Loc Marmeren pendule met datum, minuten en week aanduiding, h.40 cm. 450 Loc Kleine smeedijzeren zonnewijzer, h.42 cm. 25 Loc Art Deco tafellampje op pleet voet, h.30 cm. 130 Loc Antiek eikenhouten Neo-Gotisch bureau, h.81 x b.150 x d.90 cm. 55 Loc Koop divers koper. 16 Loc Verzameling antieke pijpen en pijpenkoppen 55 Loc Antieke mahoniehouten armfauteuil 45 Loc Verchroomde tafellamp met wit opaalglazen bol, h.80 cm. 100 Loc Antiek eikenhouten pottenkastje, h.65 x b.43 x d.32 cm. 60 Loc Antieke eikenhouten 2-deurs poortkast rustend op bolpoten met lade, Holland, 18e eeuw, h.216 x b.210 x d.80 cm. 600 Loc Ridderfauteuil met Gobelin bekleed (stoffering in slechte staat) 50 Loc Bruinkleurig teakhouten wijntafel rustend op 3-spanpoot, h.75 x diam.50 cm. 100 Loc Wedgwood schemerlampvoetje met kap 16 Loc Antieke eikenhouten hangoortafel, h.76 x b.112 x d.51 (en 2x 49 cm.) 30 Loc Gekleurd 7-delige champagneset bestaande uit een koeler, h.27 cm. en 6 glazen 35 Loc Adriaan (Ad) Willemse (Heemstede 1954), Surrealistische wandsculptuur, gedateerd 1981, 45 x 40 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 55 Loc.10

26 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. 780 Stel kristallen windlichten, h.24 cm. 35 Loc Kristallen fruitschaal, h.20 x diam.35 cm. 25 Loc Stel kapiteinskaraffen, h.30 cm. 50 Loc Houten langwerpige eetkamertafel rustend op grijs metalen onderstel, h.79 x L.240 x b.90 cm. 600 Loc Grijs metalen stoelen met gekleurde houten zitting 300 Loc Antieke bronzen 4-arms schaallamp met kristallen kappen, h.118 x diam.90 cm. 220 Loc Nieuw modern handgeknoopt Berber kleed met zwart/witte patronen, 309 x 250 cm Loc Art Deco hanglamp met witte glazen bollen 260 Loc Mahoniehouten Chippendale kinderbank, h.66 x b.74 x d.33 cm. 55 Loc Grote metalen met kristallen hangkroon, h.110 x diam.74 cm. 30 Loc Dollen Plaat, Wolf, handgesigneerde zeefdruk, nr.5/150, 107 x 65 cm., provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 791 Cornelis Anthonij (Kees) van Waning, Den Haag Den Haag, Stadsgezicht met molen en boot, olieverf op doek, 63 x 46 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Loc Pierre Lpuis Dubourcq, Jagers op landweg, aquarel, (l.o. gesign., 33,5 x 37,5 cm. 170 Loc Beint Mankes, Eerbeek Laren, St Severin te Parijs, olieverf op doek 220 Loc Ond.gesign., Bosgezicht, olieverf op doek, 60 x Loc Aardewerken Makkum plooischotel, 19e eeuw, diam.29 cm. 40 Loc Makkum wandbord, diam.28 cm. 40 Loc Antieke eikenhouten empire 4-laden commode, circa Holland 1820, h 90 x b 91 x d 44 cm 40 Loc Oude eikenhouten rijkbewerkte kolommenkast op bolpoten, Holland ca.1880, h.200 x b.170 x.d.75 cm. 280 Loc Setje van 6 wijnbokalen, h.27 cm. 50 Loc Hanglamp met kristallen pegels 60 Loc Rijkbewerkte notenhouten Chinese eetkamertafel met 8 bijpassende stoelen, h.79 x b.156 x d.106 cm. 360 Loc Zes antieke gefacetteerde Empire glazen 120 Loc Bronzen Chinese hengselpan, h.29 x diam.31 cm. 30 Loc Gestileerde groen glazen Art Deco vaas, h.17 cm. 150 Loc Antieke statenbijbel: oude en nieuwe testament, "Biblia, dat is de gansche H: Schriftuer des Ouden en Nieuwen Testaments naar de oversettinge van D.M. Lutherus", Amsterdam anno 1748, published for 't Consistorie der Luthersche Gemeente 220 Loc Château Giraud, 1e Grand Cru Classé Sauternes 1999, 1x 35 Loc Château Lafauri Perequey, 1e Grand Cru Classé Sauternes 1992, 1x 40 Loc Id. Bc. Marta Sumampan Bali, houten sculptuur van een danseres, h.47 cm. 25 Loc Antieke mahoniehouten kolompendule, gesigneerd Bernard A Paris, h. 52 cm. 75 Loc Antieke albastenen pendule met vuurverguld bronzen beslag en blauw geëmailleerde en porseleinen plaquettes, h.45 x b.36 x d.13 cm. met defecte stolp 811 Antiek KPM porseleinen rond ajour bord met reliëfwerk en een beschildering van een bloemboeket en bloemtakken, onderzijde gemerkt met blauwe scepter KPM/Berlijn en ingegrift 13, 18e eeuw 812 Loosdrechts porseleinen vlabordje beschilderd met bloemboeket en takken, onderzijde gemerkt MOL in onderglazuur blauw en ingegrift Mol en L48, 18e eeuw Antieke met bloemen gedecoreerde porseleinen schotels, één gerestaureerd en één met haarscheur, diam.28 cm. 814 Grote met vier diverse figuren gedecoreerde porseleinen, Japanse schotel, dia. 45 cm., 20 e eeuw 170 Loc Loc Loc Loc Loc Bronzen beeld van engel met kandelaar, h.34 cm. 45 Loc Wit porseleinen beeld van Amor en Psyche naar Canova, h.25 x b.33 x d.15 cm. (kleine beschadiging voet Psyche) 65 Loc Houten pijpenkomfoor met twee pijpen 16 Loc Antiek 3-delig marmeren klokkenstel met een bronzen cupido op het uurwerk h. 49 cm. 170 Loc Grote aardewerken bierpul, h.50 cm. 16 Loc Antieke mahoniehouten hokker, h. 75 x b. 50 x d. 50 cm. 60 Loc.10

27 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. 821 P.J.A. Wagemans, Bloemenmarkt Amsterdam, olieverf op doek, 70 x 50 cm. 240 Loc Victor Oriaux, Stilleven met dode eend, olieverf op doek, gedateerd 1941, 66 x 44 cm. 30 Loc Onb.meester, Meisje met schaap en lammetje, maroefle, 90 x 60 cm. 150 Loc Willem Vaarzon Morel, Arnhem Veere, Paarden, aquarel, gedateerd '79, 26 x 23,5 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 60 Loc Strengs bloedkoralen collier met een 14 kt. gouden sluiting bezet met een parel 260 Loc.1a 826 Opaal collier met gouden bollen, cultivé parels en 14 kt. geelgouden sluiting bezet met 4 diamanten, 0,05 ct., 8/8 slijpsel, lengte 45cm 827 Gekleurde multicolor Tahitiparel colliersmet een 14 karaats witgouden bol sluiting, L.50 cm. (parels met een diameter van 9 tot 10.5 mm.) 260 Loc.1a 450 Loc.1a 828 Barok parelcollier met 14 kt. witgouden slot, L.90 cm. 150 Loc.1a 829 Parelcollier met 14 kt. gouden slot 30 Loc.1a 830 Paar 18 kt. witgouden manchetknopen bezet met 28 diamanten, 8/8 slijpsel, 0,75 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 18x18 mm., 16,5 gram 831 Paar 14 kt. geelgouden manchetknopen bezet met parels en parelmoer, diameter 14.5 mm., gewicht 6,2 gram, winkelwaarde 750, Loc.1a 180 Loc.1a Kt. gouden manchetknopen, 13,7 gram 150 Loc.1a 833 Twee 18 Kt. gouden manchetknopen, 9,9 gram 120 Loc.1a 834 Tissot, damespolshorloge met 14 kt. gouden kast en band, totaalgewicht 20,8 gram 150 Loc.1a 835 EBEL Wave, Goud op stalen horloge, kastmaat 27 mm., Quartz uurwerk 280 Loc.1a 836 Antiek damespolshorloge met gouden kast 25 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 10 diamanten, 0,70 ct., oud slijpsel, ringmaat 17, 4 gram 130 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 13 diamanten 0,22 ct., ringmaat 18, 3,9 gram, winkelwaarde 675, Loc.1a 839 Gouden met zilveren ring bezet met circa 1,50 ct. roosdiamant, ringmaat 17 (53) 800 Loc.1a 840 Antiek zilveren met gouden kruis bezet met robijn 85 Loc.1a 841 J. Stokman, Maanlicht op de plassen, olieverf op doek, 31 x 41 cm. 35 Loc Frank, Kerk in besneeuwd landschap, olieverf op doek, 35 x 27 cm. 55 Loc Jacobus Frederik Sterre de Jong, Amsterdam Laren, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 32 x 26 cm. 120 Loc Marie Kelting, Stilleven, olieverf op board, 62 x 52 cm. 16 Loc Jacobus Willem van Rossum, Den Haag Rijswijk, Koeien in landschap, olieverf op doek, 59 x 78 cm. 450 Loc Ond.gesign., Bosgezicht met ven, olieverf op doek, 80 x 44 cm. 60 Loc Johannes Cornelis (Jan) van der Heijden, Leiden Delfgaauw, Viskaar en roeiboot bij boerderij aan het water, olieverf op doek, 58 x 88 cm. 848 D. Vidal, Personen op het strand, gemengde techniek, gedateerd 2004, 63 x 46 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 360 Loc Loc Joop Burger, , Landschap met kerk, olieverf op board, 44 x 24 cm. 25 Loc Naar H. Ronner, Poesjes met knot wol, tekening, 29 x 37 cm. 100 Loc Mahoniehouten ovaal theekastje met afneembaar dienblad 30 Loc Oude notenhouten Hollandse kussen/rankenkast rustend op bolpoten, h.195 x b.180 x d.70 cm. 150 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met glazen kap, h.37 cm. 160 Loc Mahoniehouten ovale theekast met geslepen raampjes, h.78 x b.77 x d.50 cm. 45 Loc Eiken met palissanderhouten met moderne stof gestoffeerde Art Deco armfauteuils 30 Loc Glazen piece de milieu, h.47 cm. 16 Loc Mahoniehouten Biedermeier eetkamer tafel, h. 62 x b. 115 x d. 97 cm. 40 Loc Notenhouten plat bureau met leder afgewerkt, h.80 x L.150 x d.80 cm. 45 Loc Antieke Chinese scroll 75 Loc Antieke Chinese scroll 75 Loc Antieke Chinese scroll 75 Loc Antiek mahoniehouten kuipblad met koperen banden, h.9 x b.57 x d.37 cm. 40 Loc.10

28 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. 863 Mahoniehouten stoeltje met rode bekleding 30 Loc Antieke notenhouten stoel met geborduurde zitting 30 Loc Antiek Engels mahoniehouten kabinet, h.198 x b.118 x d.51 cm. 280 Loc Antieke mahoniehouten 5-laden commode, Schotland ca.1840, h.117 x b.123 x d.52 cm. 170 Loc Dequé tafellamp op smeedijzeren voet met gesigneerde glazen kap in geometrisch decor, h.45 cm. 380 Loc Gipsen sculptuur van een liggende dame met klompen 16 Loc Jan Wingen, Keulen Den Haag, Kasteel in landschap met brug, olieverf op doek, 80 x 100 cm. 60 Loc J. Diburo, Indonesisch landschap, olieverf op board, 80 x 40 cm. 40 Loc Chinees porseleinen bord met afbeelding van huisje en tuin, 18e eeuw 100 Loc Twee Chinees porseleinen bordjes, 18e eeuw 200 Loc Antieke met bloemen gedecoreerde Imari porseleinen borden, 18e eeuw 200 Loc Blanc de Chine theepotjes met decoratie van wijsgeren 25 Loc Chinees boekje met 10 op zijde geschilderde afbeeldingen 40 Loc Oude deels blauw geëmailleerde reisikoon, h.11 x b.10 cm. 60 Loc Antiek boek : Hollandse Jaar-boeken of Rijm-Kronijk van Melis Stoke uitgegeven Johannes du Vivie en Isaak Severinus in Loc Koperen wandkandelaar 16 Loc Oude bronzen reisikoon, 14,5 x 12,3 cm. 75 Loc Geelkoperen langwerpige tabaksdoos, 18e eeuw 170 Loc Seize pendule in wit marmer met verguld bronzen monturen en wit le wijzerplaat, h. 36 cm. 400 Loc Antiek eikenhouten miniatuur staand horloge, h.39 cm. (restauraties) 45 Loc Antiek boek : Woordenboek of Algemene Verhandeling der enkele Droogeryen, Nicolaes Lemery Antieke Chinees porseleinen borden met Europees decor van gepolychromeerde bloemen, diam.23 cm. 200 Loc Loc Oude ikonen 30 Loc Oude ikonen 30 Loc Art Deco tafellamp met metalen voet en wit opaalglazen kap, h.50 cm. 130 Loc Glazen vaas met millefiori, h.44 x diam.42 cm. 50 Loc Art Deco tafellamp met melkglazen kap op chroom voet, h.83 cm. 200 Loc Art Deco hanglamp met wit/zilver glazen kappen 280 Loc Art Deco hanglamp met glazen kapjes 260 Loc Art Deco hanglamp met witte glazen kappen 300 Loc Antieke Empire koperen kraankan, circa 1820, h.ca.54 cm. 45 Loc Glazen Murano vaas met afbeelding van gezicht, h.32 cm. 50 Loc Antieke Satsuma dekseltabakspot, h. 20 cm. 16 Loc Set van 6 Boheems kristallen glazen, h.23 cm 50 Loc Art Deco tafellampje met glazen bol en voorstelling van een vogel op marmeren basement, h.19 cm. 100 Loc Gekleurd glazen Murano stier (defecten), h.27 x L.50 cm 16 Loc Glazen Murano haan, h.33 cm. 30 Loc Naar Remmington, bronzen sculptuur van een cowboy te paard rustend op marmeren voetstuk, h.27 cm. 45 Loc Art Deco tafellampje op marmeren voet met gesatineerd glazen kapje in relief decor, h.30 cm. 90 Loc Verzilverde glaspendule, h. 36 cm. 550 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met pâte de verre kap 80 Loc Blauw kristallen Art Deco vaas, Scailmont, h.26 cm. 60 Loc Multicolor glazen vaas, h.30 cm. 30 Loc Oranje pâte de verre coupe in verchroomd frame gesigneerd Rethondes, h.22 cm. 80 Loc Gekleurd glazen parfumflesjes op tableau, h.14 cm. 50 Loc.9

29 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. 908 Groot famille rose Chinees porseleinen wijnvat, Guangxu, 25 cm. 60 Loc Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, circa 0.54 ct., ringmaat (56) Kt. geelgouden ring, model rivière met 5 briljant geslepen diamanten, 0,38 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 3 gram, ringmaat 16, Kt. geelgouden ring, model rivière bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,32 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 2,9 gram, ringmaat 16, Kt. geelgouden ring, model alliance bezet met 28 briljant geslepen diamanten, 0,95 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 1,6 gram, ringmaat 18,25, winkelwaarde 2350, Kt. geelgouden ring bezet met 28 briljant geslepen diamanten, 0.40 ct., 6 gram, ringmaat 17, Kt. geelgouden ring bezet met smaragd en 12 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 2,9 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 875, Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.90 ct. (kleur:g-kwaliteit:vs ) 6.7 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 3.500, Kt. rosé gouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 3,3 gram, ringmaat 16,25, winkelwaarde 750, Kt. geelgouden ring bezet met 15 briljant geslepen diamanten, 0,55 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 4,8 gram, ringmaat Loc.1a 280 Loc.1a 260 Loc.1a 475 Loc.1a 340 Loc.1a 180 Loc.1a Loc.1a 180 Loc.1a 400 Loc.1a 918 Koopje van 2 paar oorbellen en een ring w.o. goud 25 Loc.1a Gouden trouwringen en 2 ringetjes bezet met briljant, totaalgewicht 20,2 gr. 40 Loc.1a Gouden ringen bezet met o.a. bloedkoraal, briljant, parel en opaal 150 Loc.1a 921 Antieke broche bezet met diamant en paar 14 kt. gouden oorclips bezet met parel, totaalgewicht 10,4 gr. 922 Parure van een 14 kt. geelgouden hanger met 0.55 ct. diamant F/VVS en bijpassende oorbellen met 2x 0.35 ct. diamant 150 Loc.1a 750 Loc.1a 923 Koopje diverse sieraden w.o. goud 60 Loc.1a 924 Emille Pequignet Moorea, 18 kt. massief gouden collier, advies wvp 6320, Loc.1a 925 Glazen Art Deco vaas, Scailmont, h.30 cm. 60 Loc Stel kristallen schalen op verzilverde voet, h.19 x diam.23 cm. 30 Loc Glazen Art Deco vaas, Scailmont, h. 32 cm. 60 Loc Art Deco tafellamp met bronzen beeldje van knielende dame op marmeren voetstuk, h. 15 cm. 130 Loc Zwart glazen Art Deco vaas Artver Paul Heller, h.27 cm. 100 Loc Antieke palissanderhouten Empire theekist, h.18 x b.28 x d.16 cm. 35 Loc Antieke met diverse houtsoorten ingelegde kolompendule, met koperen beslag, h.50,5 cm. 220 Loc Meerkleurig glazen vaas, h.19 x diam.39 cm. 30 Loc Zwart glazen vaas met millefiori, h.34 cm. 40 Loc Gedecoreerde kristallen vaas, h.35 cm. 25 Loc Oud koperen cardanisch scheepskompas 25 Loc Afrikaans ebbenhouten masker, h.48 x b.25 cm. 25 Loc Joost Roelofsz (1943), Interieur, inkt, pen en aquarel op papier, gedateerd 1973, 70 x 70 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 938 Yvan Theys ( ), Peinzend, P.S.F. Gelderse grafiekmap, 1996, handgesigneerde gravure, oplage 48/100, 98 x 81 cm. 60 Loc.9 60 Loc Jasper Krabbé (1970), Tweeluik, zeefdruk, oplage 6/20, gedateerd 1996, 54 x 87 cm. 60 Loc Ernst Jan Engels, Mannenportret, gemengde techniek, gedateerd 16 november 1988, 66 x 49 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 60 Loc Vicent Calbet ( ), Geen titel, gouache, gedateerd 1989, 142 x 174 cm. 60 Loc Ond. gesign., Fossiel, gedateerd 1965, oplage 104/190, 59 x 27 cm. 30 Loc Theo Kuijpers (Helmond 1939), P.S.F. Gelderse grafiekmap 1996, handgesigneerde zeefdruk, oplage 48/100, 86 x 100 cm. 944 Johan Jacob (Jo) Voskuil, Breda Amsterdam, Zittende man met krantencollage, aquarel, 64 x 49 cm. 945 Klaas Gubbels (Rotterdam 1934), P.S.F. Gelderse grafiekmap 1996, handgesigneerde zeefdruk, oplage 48 / 100, 98 x 82 cm. 60 Loc.9 75 Loc.9 75 Loc.9

30 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. 946 Frans Masereel, Blankenberge Avignon, Herinneringen, handgesigneerde houtsnede, gedateerd 1960, oplage 24/50, 45 x 36 cm. 60 Loc Daum kristallen tafellamp met originele kap gesigneerd,h.62,5 m. 80 Loc Hoogpolig modern kleed, 235 x Loc Glazen vaas met millefiori, h.40 x diam.42 cm. 50 Loc Bronzen sculptuur van een Art Deco-stijl dame met lantaarn rustend op marmeren voetstuk, h.50 cm. 160 Loc Moderne geel en groenkleurige glassculptuur, h.67,5 cm. 60 Loc Massief houten off white gelakte ronde eetkamertafel, h.77 x diam.120 cm. 300 Loc Deels blauw beschilderde Indiase 2-deurs kast i.v.v. een kist, h.79 x b.117 x d.45 cm. 300 Loc Twee verchroomde vloerkandelaars, h.164 cm. 240 Loc Mahoniehouten opengewerkte hokkers afgedekte met marmeren blad, h. 47 x dm. 55 cm. 260 Loc Handgeknoopt kleed, 131 x 86 cm. 150 Loc Met personen in landschap gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, h.42 cm. 55 Loc Zeer grote meerluiks geslepen spiegel gevat in antieke goudkleurige kuiflijst, h.280 x b.130 cm Loc Palmhouten vaas, h.182 x diam.40 cm. 75 Loc Rood Chinees kleed met drakenmotieven, 260 x 200 cm. 75 Loc Geglazuurde tuinvazen, h.46 x diam.33 cm. 25 Loc Anthonie Pieter Schotel, Dordrecht Laren, Doorkijkje met ophaalbrug, olieverf op doek, 57 x 37 cm. 425 Loc Antieke aardewerken Jugendstil piece de milieu, h.33 x b.31 x d.23 cm. 30 Loc Kist met Château Lynch-Moussas, Grand Cru Classé Pauillac 2007, 6x 160 Loc Mando, Zonder Titel, PSF Gelderse grafiek map, 1996, 48/100, zeefdruk, 61 x 48 cm. 40 Loc E. de Vaal, Zonder titel, PSF Gelderse grafiek map, 1996, 48/100, zeefdruk, 65 x 50 cm. 40 Loc Walter Nobe, Baden, olieverf op paneel, gedateerd 1946, 65 x 64 cm., provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 968 Hester Oelermans, Personen, PSF Gelderde grafiek map, 1996, 48/100, zeefdruk, 64 x 49 cm. 150 Loc Loc Marcel Vertes, Steegje van Acacias, lithografie op papier, gesign. en genummerd, 40 x 49 cm. 140 Loc Pablo Picasso, Maternite, lithografie (herdruk) op dik papier, gesigneerd in de plaat, 50 x 39 cm. 971 Anton Heyboer, Sabang (Indonesië) Den Ilp, Geen titel, krijttekening, gedateerd 1946, 40 x 28 cm. 972 Ond.gesign., Portret van Frank Sinatra, gedateerd 1994, pasteltekening, 64 x 39 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 973 Jaques Janssen, Stadsdeel in acryl op papier, gedateerd 1988, 70 x 51 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 70 Loc Loc Loc Loc Onb. meester, Engel met kroon, olieverf op board, 70 x 44 cm. 55 Loc A. IJemler, Wolf, PSF Gelderse grafiek map, 1996, 48/100, zeefdruk, 65 x 50 cm. 40 Loc De Swaan, Abstract, acryl op doek (doek gedeukt), gedateerd 1994, 80 x 80 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 977 Teunn, Handje-drukkende mannen, handgesigneerde zeefdruk, nr.12/150, gedateerd 1978, 54 x 48 cm. 978 Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) Auvers-sur-oise (Frankrijk), Naakt op de bank, handgesigneerde zeefdruk, nr.19/250, gedateerd 1979, 65 x 49 cm. 16 Loc Loc Loc Foto affiche, Internationale tentoonstelling, 1989, 120 x 83 cm. 8 Loc Onb.meester, Naakte torso, tekening, 67 x 43 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 30 Loc Teakhouten eetkamertafel, h.79 x L.220 x d.100 cm. 300 Loc César Domela, , Compositie, zeefdruk, 1974, gesign., genummerd op papier (in de bogen), 66 x 48 cm. 983 Onb.meester, Surrealistisch landschap, gemengde techniek, 93 x 68 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 984 Rob Raats (Amsterdam 1948), "Turn it to the left", tekening, gedateerd 1993, 100 x 70 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 140 Loc Loc Loc.12

31 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur. 985 Corstiaan de Vries, Rotterdam Amsterdam, "Putu", gedateerd Bali 2001, potloodtekening, 27 x 35,5 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 986 P. Meijer, Fallus, computer techniek, gedateerd 1992, 100 x 70 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Loc Herman Gordijn, Naakte jongen op bed, handgesigneerde houtsnede, 37 x 33 cm. 75 Loc Ond.gesign., Naakt met helm, handgesigneerde zeefdruk, 70 x 54 cm. 30 Loc Hermanus Gerardus (Herman) Gordijn, Den Haag Terschuur (Barneveld), Vrouw aan tafel, handgesigneerde houtsnede, gedateerd 1984, 73 x 53 cm. 990 Joan Miro, Personage, houtsnede, 1984, ongesigneerde editie voor oeuvre catalogue, 25 x 34 cm. 991 Adriaan van Everdingen, Utrecht Utrecht, Landschap met ophaalbrug en huizen, aquarel, 54 x 31 cm. 992 Tsuguharu Foujita, Rue de la Sante et Passage Prevost, Paris XVème, lithografie, 1964, gesigneerd en ingelijst, catalogus Raisonné Sylvie Buisson, No.64.31, 35 x 57 cm Kt. geel met witgouden armband bezet met 13 briljant geslepen diamanten, 0.50 ct., 12.8 gram, L.18.5 cm. 75 Loc Loc Loc Loc Loc.1a Kt. gouden armband bezet met baguette geslepen diamanten, circa 5,00 ct., Wesselton/I Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 12 briljant geslepen diamanten, 0,12 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 4,1 gram, ringmaat 16,25, winkelwaarde 700, Kt. geelgouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamanten, circa 1.20 ct., ringmaat 16.5 (52) Kt. rosé/geel/witgouden ring bezet met 16 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 4,7 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 1250, Loc.1a 800 Loc.1a 280 Loc.1a Kt. rosé gouden collier met hanger bezet met 0,15 ct. briljant geslepen diamant 140 Loc.1a 999 BWGG ring bezet met 0,05 ct. briljant geslepen diamant, ringmaat 17,25 (54) 120 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5,4 gram, ringmaat 19, winkelwaarde 750, Kt. geelgouden ring bezet met 4 diamanten, princesslijpsel, 0,12 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 3,5 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 725, Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0,06 ct., 4,3 gram, ringmaat 16, Loc.1a 160 Loc.1a 160 Loc.1a Gouden broches 220 Loc.1a 1004 Gouden Broche met zaadparels 160 Loc.1a 1005 Gouden broche met oud Victoriaans rozen diamant slijpsel 160 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., antiek slijpsel, kleur: wit, kwaliteit: piqué, 2,8 gram, ringmaat 16,5, winkelwaarde 600, Kt. geel- met witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,50 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 3,6 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 1975, Kt. geelgouden ring bezet met 11 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur wit-kwaliteit Vs, 3,8 gram, ringmaat 16, Johannes Leonardus Kagie (Jan) Kagie, Den Haag Amsterdam, Landschap, olieverf op board, 73 x 60 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1010 Egon Schiele, The self-portrait, litho naar tekening op papier rives artiste, 1918, in 2007 ter gelegenheid van de uitgave van het boek Erotica van Jeanne kkallir, 25 lithografieën werden deze (off prints) geadresseerd aan de verschillende medewerkers van het project. Zeer zeldzaam omdat ze niet in het midden vouwen, 48 x 62 cm Antje Geertje (Ans) Markus, Halfweg 1947, Zelfportret met Mondriaan kleuren, nr.18/125, handgesigneerde zeefdruk, 80 x 60 cm Onb. meester, Zittend naakt, olieverf op doek, 44,5 x 34 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1013 Hendrikus Jacobus (Rik) van Dam, Uithoorn Amsterdam, Grote stinkzwam (Phallus impudicus), pasteltekening, 48 x 33 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1014 Floris Usmany, Nr.12, olieverf/pastel, gedateerd 1992, 45 x 31 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1015 Philip Akkerman, Geschenk van Philip Akkerman aan Rik van Dam, Portret, lithografie, 98 x 67 cm. 160 Loc.1a 360 Loc.1a 200 Loc.1a 75 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc.12

32 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur Monogram C.M., Rik van Dam aan het stuurwiel, olieverf op doek, gedateerd 2015, 100 x 140 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 30 Loc Jan Cremer, handgesigneerde portret, nr. 6/20, gedateerd 1980, 75 x 54 cm. 75 Loc Blauw geglazuurde bloempotten, h. 40 cm. 100 Loc Houten ronde Art Deco salontafel afgedekt door zwart glazen blad, h.60 x diam.100 cm. 45 Loc Rotan armfauteuils met witte kussen, h.87 x b.110 x d.94 cm. 75 Loc Chroom salontafel met hard stenen blad, h.48 x L.150 x d.70 cm. 30 Loc Grote bronzen liggende leeuw, h.70 x b.120 x d.60 cm. 900 Loc Originele runderschedel met hoorns, h.82 x b.110 x d.22 cm. 280 Loc Adriaan Willemse, Liggende naakte man in landschap met doodshoofden, tekening, gedateerd 1985, 120 x 125 cm., provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam en Johan Polak 150 Loc Adri Dijkhorst (Bunnik 1955), Flamingo's, olieverf op doek, gedateerd 1988, 119 x 140 cm. 300 Loc Antiek mahoniehouten Empire kabinet rustend op klauwpoten, Holland ca.1820, h. 227 x b. 154 x d. 54 cm. 800 Loc Donker gebeitste teakhouten eetkamertafel, h.77 x L.220 x b.90 cm. 600 Loc Betonnen borstbeeld van een vrouw, h.60 cm. 60 Loc Antieke mahoniehouten Empire kabinet, Holland ca.1820, h.204 x b.140 x d.56 cm. 800 Loc Antieke met bloemen ingelegde rozenhouten commode afgezet met koperen beslag en afgedekt door een dik paars/wit marmeren blad, h.90 x b.152 x d.58 cm Antiek mahoniehouten Empire 4-deurs prentenkabinet, Holland ca.1810, h.232 x b.160 x d.60 cm Loc Loc Toegesvhreven aan gerti bierenbroodspot, Afbeelding van een beeld, zeefdruk, 71 x 51 cm. 16 Loc Joan Miro, Maravillas con Variaciones Acrósticas en el Jardín de Miró, lithografie, 70 x 49 cm. 110 Loc Jef Hovers, Huizen aan het water, gouache, 63 x 47 cm. 75 Loc Driessen, Zonder titel, PSF Gelderse grafiek map, 1996, 48/100, zeefdruk, 62 x 46 cm. 40 Loc W. Den Ouden, Geen titel, PSF Gelderse grafiek map, 1996, 48/100, zeefdruk, 62 x 48 cm. 40 Loc Van de Bergh, Heer aan tafel met bloemstuk, pasteltekening, gedateerd 1986, 59 x 42 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 16 Loc Maurice Utrillo, Pochoir op papier, 38 x 28 cm. 60 Loc Dick Bastiaan van der Meyden (Amersfoort 1945), Mannen in het water, gemengde techniek, gedateerd 1994, 100 x 64 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam, (glas defect) 1040 Hermanus Gerardus Gordijn, Den Haag Terschuur (Barneveld), Man in interieur, handgesigneerde houtsnede, 64 x 35 cm Franciscus Johannes (Franz) Deckwitz, Schermerhorn (Schermer) Amsterdam, Surrealistisch landschap, olieverf op paneel, 55 x 45 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1042 Jan du Toit (Zuid-Afrikaans, 1974), Portret van een jonge man, achter-glas-schildering, gedateerd 2014, 24 x 18 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1043 Jan Sierhuis, Twee personen, afkomstig uit PSF Gelderse grafiek map, 1996, nr.48/100, 39 x 34 cm Van der Bergh, Interieur met personen, pasteltekening, 64 x 48 cm. (glas defect). Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1045 Monogram M., Naakt in landschap, acryl op doek, 160 x 100 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1046 Van de Bergh, Bruiloft, pasteltekening, gedateerd 1984, 62 x 46 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 55 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Ond. gesign., Portret van Johan Cruijff, zeefdruk, Amsterdam 2005, 57 x 56 cm. 75 Loc Mark van Praagh (Curaçao 1957), On the wings of angels, aquarel, gedateerd 2009, 65 x 44 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1049 Mark van Praagh (Curaçao 1957), Drie naakte mannen, drieluik, 84 x 50 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 55 Loc Loc Rob Raats, Masker, handgesigneerde lithografie, gedateerd 1978, 85 x 56 cm. 25 Loc David Eddington, Centaur en naakte man in surrealistisch landschap, olieverf op doek, gedateerd 1978, 63 x 51 cm., provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam en Johan Polak 1052 Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) Auvers-sur-oise (Frankrijk), Vogel in landschap, handgesigneerde zeefdruk, nr. 271/500, gedateerd 1996, 52 x 43 cm. 120 Loc Loc.12

33 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur Albert Blitz, Man aan het stuurwiel, olieverf op doek, 120 x 117 cm., provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1054 Wijnand Wansink, Alkmaar Amsterdam, Portret, tekening, 101 x 74 cm., provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Loc Art Deco tafellamp rustend op houten voet met glazen kap, h.53 cm. 100 Loc Twee roze gestoffeerde armfauteuils 25 Loc Art Deco tafellampje met voorstelling van dame met glasbolletje op marmeren voet, h. 30 cm. 190 Loc Kees van Dongen, Boeket, lithografie, nr.66/100, 1963, gesigneerd, ref.: Juffermans JL40, 46 x 36 cm. 220 Loc Grote gepolychromeerde metalen vis met kaarsenhouder, h.60 x b.100 x d.17 cm. 65 Loc Langwerpig Koperen Arabisch blad, 91 x 56 cm. 25 Loc Antieke bronzen sculptuur van een tijger, b.55,5 x h.19 x d.12 cm. 140 Loc Met draken gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpotten, h.64 cm. 45 Loc Nieuwe blauw velours gestoffeerde armfauteuils met houten poten 500 Loc Antieke mahoniehouten gebogen secretaire rustend op klauwpoten, 18e eeuw, h.115 x b.115 x d.63 cm. 500 Loc Oud bronzen Boeddhahoofd, h.45 cm. 40 Loc Antieke gebogen 5-laden commode rustend op klauwpoten, Holland ca.1800, h.80 x b.122 x d.60 cm. 300 Loc Grote geelkoperen bouilloire, h.63 cm. 16 Loc Koperen kraagkandelaars 60 Loc Antieke dubbelgebogen wortelnotenhouten secretaire, Holland, 18e eeuw, h.105 x b.110 x d.65 cm. 700 Loc Antiek wortelnotenhouten orgelgebogen bureau, 18e eeuw, h.110 x b.110 x d.60 cm. 450 Loc Art Deco tafellamp met glazen bol, h.45 cm. 90 Loc Indonesisch houten met spiegel belijmde wandsculptuur, h.60 x b.32 x d.17 cm. 30 Loc Sepik Papua New Guinea, houten gestoken stoel met masker van o.a. schelpen, h.72 cm. 30 Loc Grote koperen ronde Arabische schotel, diam.78 cm. 25 Loc Mogelijk Charles Henri Joseph (Charles) Leickert, Brussel Mainz, IJsvermaak met diverse personen en gebouwen, olieverf op paneel, 66 x 50 cm Loc Antieke bel en 2 messen met schelpen ingelegd 30 Loc Kt. Gouden ring bezet met briljant 45 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 0,04 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 3,2 gram, ringmaat 20,5, winkelwaarde 500, Kt. geelgouden ring bezet met 75 briljant geslepen diamanten, 0,50 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, ringmaat 17,75, 2,7 gram Kt. geel met witgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0,15 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 4,4 gram, ringmaat 17, Loc.1a 160 Loc.1a 170 Loc.1a Kt. gouden ring bezet met cabochon geslepen saffier met een, 4,50 ct. 400 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet 0,20 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 2 gram, ringmaat 16,25, winkelwaarde 1000, Loc.1a Kt. gouden bicolor ring bezet met briljant geslepen diamant, 0.10 ct., ringmaat 17.5 (55) 130 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 3,3 gram, ringmaat 17, Paar 18 kt. rosé met witgouden oorbellen bezet met 82 briljant geslepen diamanten, 0,80 ct., 22 x zwarte briljanten + 60 x witte briljanten, 4,5 gram 1086 Paar 14 kt. geelgouden oorknoppen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 2 gram 1087 Paar 14 kt. geelgouden oorknoppen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 1,9 gram, winkelwaarde 750, Loc.1a 380 Loc.1a 150 Loc.1a 150 Loc.1a 1088 Vier 14 Kt. gouden oorbellen bezet met briljant 60 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0,70 ct., kleur: Cape+kwaliteit Si, 2,6 gram, ringmaat 17, Loc.1a Kt. gouden bi-color rijring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0.50 ct., G-VVS 380 Loc.1a

34 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur Kt. geelgouden ring bezet met 0,07 ct. briljant geslepen diamant, kleur wit-kwaliteit Vs, 2,3 gram, ringmaat 16, Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 13 diamanten/princes, 0.30 ct., 2.2 gram, ringmaat 16, Loc.1a Nieuwe in plissé beige velours bekleed design armfauteuils rustend op chrome poot, h.75 x b.80 x d.70 cm. 700 Loc Bronzen scultpuur van een Boeddha 180 Loc Art Deco tafellamp op smeedijzeren voet met gesatineerd glazen kap, h.38 cm. 130 Loc Bewerkte eikenhouten bijzettafel, h.71 x b.60 x d.45 cm. 30 Loc Antieke Empire mahoniehouten arm fauteuils met groene stof bekleed met bijen decoraties 110 Loc Antieke mahoniehouten Schotse ladencommode met klauwpoten in de zuilen, h.125 x b.136 x d.62 cm. 120 Loc Rood Chinees kleed met bloemenmotieven, 285 x 200 cm. 75 Loc Oude mahoniehouten regulateurklok 35 Loc Perzisch schilderij van dame, olieverf op doek (niet ingelijst), 110 x 79 cm. 16 Loc Bronzen beeldjes van man en vrouw, h.25 cm. 16 Loc Koopje diverse Indonesische beeldjes 16 Loc Gesatineerd glazen Art Deco vaas met bloemreliëf, h.27 cm. 35 Loc Miniatuur Jimat (Bali) in rijkbewerkte schede, l. 22 cm. 100 Loc Antiek fraai gestoken Indonesische sculptuur, h.31 x b.22 x d.8,5 cm. 110 Loc Fraai gestoken Indonesisch beeld, h.25 cm. 25 Loc Houten Balinese sculptuur van een danseres, gedateerd 1938, h.30 cm. 70 Loc Bronzen sculptuur van een krijger, h. 17,5 cm. 70 Loc Javaanse sculptuur van een hurkende man met haan,h.27 cm. 25 Loc Diverse kralencolliers en losse kralen 25 Loc Zwaard met wapen Vrijmetselaars, 55 cm. 30 Loc Rouw paarse Art Deco geribbelde vaas, Verreries Doyen, België ca.1930, h.26 cm. 35 Loc Porseleinen haan op ronde verhoging, onderzijde gemerkt voor Hertwig in Katzhütte 60 Loc Wedgewood ronde schaal met blauwe decoratie (onderzijde gemerkt) 45 Loc Divers pleet, glas, etc. 16 Loc Koop oud en antiek tin 60 Loc Antiek 30-er jaren bakelieten bureaulampje met pennenhouder, h.21 cm. 55 Loc Oude bronzen dolk, L.40 cm. 50 Loc Koop divers kleingoed, w.o. beeldjes, porselein, hertengeweien, etc. 25 Loc Antieke notenhouten Duitse tafelklok, h. 46 cm. 55 Loc Koperen 1-lichts kandelaars, 19e eeuw, h.60 cm. 140 Loc Antieke mahoniehouten 6-laden chest-on-chest chiffonnière, h.148 x b.129 x d.53 cm. 360 Loc B.N. van Gent, Stilleven, olieverf op doek, 60 x 40 cm. 75 Loc B.H. Slotman, Boerderij in landschap, olieverf op paneel, 40 x 30 cm. 55 Loc Ond.gesign., Vrouw op stoel, gouache/sepia, 54 x 37 cm. 25 Loc Mark van Praagh (Curaçao 1957), Bloeiende meidoorn te Seuilly, olieverf op doek, 55 x 45 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Louis Francois Lachat, Franse School, Bloeiende bomen, olieverf op doek, 46 x 55 cm. 450 Loc Mark van Praagh (Curaçao 1957), Knotwilgen in landschap, olieverf op doek, 60 x 60 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Ferdinand Sparnaay, Renau (Nederlands-Indië) 1933, Abstract, olieverf op doek, 100 x 80 cm. 75 Loc Harlim, Bundung (Indonesië) 1945, Boten op zee, olieverf op doek, 55 x 77 cm. 140 Loc Post, Portret van Franz Kafka, zeefdruk, oplage 10/75, gedateerd '87, 35 x 47 cm. 45 Loc Machiel Hopman, , Dorpsgezicht, acryl op doek, 80 x 80 cm. 150 Loc Freek van den Berg, Amsterdam Veessen (Heerde), Personen bij de poort te Elburg, gouache, 53 x 39 cm Gerbrand Frederik van Schagen, Den Haag Laren, Amsterdams stadsgezicht, olieverf op doek, 82 x 47 cm. 170 Loc Loc.6

35 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur Gien Brouwer (1944), Landschap met een meer, knotwilgen en koeien, olieverf op doek, 70 x 50 cm. 55 Loc Hollandse School, IJsvermaak, aquarel, 19e eeuw, 25 x 37 cm. 120 Loc Annemarie J. de Groot (Assen 1952), Circuspaard, gouache, 65 x 50 cm. 240 Loc Tino Luciano (Italiaans 1953), Protection, olieverf op board, 33 x 41 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc J. Poepjes, Schaapsherder met schapen, olieverf op doek, gedateerd 1945, 60 x 45 cm. 30 Loc Dick Stolwijk (1931), 8 Diverse etsen in één lijst met voorstelling van vogels, een muis en tor, alle gesigneerd, totale formaat: 64 x 91 cm. 450 Loc Japanse houtsnede, 35 x 24 cm. 45 Loc Onb.meester, Dame in interieur, Perzische gouache op papier, 27 x 15 cm. 40 Loc Japanse houtsnede, 38 x 25 cm. 75 Loc Monogram A., Twee Japanse dames op zijde geschilderd, gedateerd 1990, 31 x 21 cm. 25 Loc Georges de Sloovere (Belgisch ), Hanen op een boerenerf, olieverf op doek, 80 x 80 cm Julius Philippe Staupe, Wlingi (Indonesië) Helmond, Kampongleven te Indonesië, olieverf op board, 32 x 52 cm Aris Knikker, Haarlem Den Haag, Stadsgezicht met ophaalbrug, olieverf op doek, 60 x 40 cm Ahazueros Jacobus (Co) Breman, Zwolle Laren, Vervallen grootheid, pentekening, 41 x 35 cm., gedateerd Loc.6 70 Loc Loc.6 45 Loc Naar Jacobs door Philips Zilcken, Gezicht op Schiedam, ets, 36 x 43,5 cm. 25 Loc Ond.gesign., Gezicht op een bouwplaats, olieverf op doek, 50 x 50 cm. 75 Loc Ond.gesign., Jonkers met personen, olieverf op doek, gedateerd 1969, 120 x 76 cm. 75 Loc Gustaaf Henri Collin, , Vissers bij de kade in boot, olieverf op doek, 74 x 51 cm. 75 Loc Wijnand Wansink, Alkmaar Amsterdam, Golven aan de kust, olieverf op doek, gedateerd 1996, 100 x 80 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1155 Monogram PS, Dame met rode jurk in de stad, zeefdruk, oplage 7/24, gedateerd 1980, 38,5 x 23 cm Eduard "Ed" Gerdes, (Amsterdam Den Haag), Bloemstilleven, olieverf op board, 32 x 40 cm. 110 Loc.6 16 Loc.6 60 Loc A. Solaar, Etende boer in interieur, olieverf op doek, 40 x 51 cm. 140 Loc Apeldoorn, Gezicht op boerderij, olieverf op board, 50 x 40 cm. 60 Loc Jan van der Heijden, Gerleen 1950, Boerderij met bloesemboom, olieverf op doek, 44 x 34 cm. 85 Loc J. Stolker, Vijver, PSF Gelderse grafiek map, 1996, 48/100, 62 x 47 cm. 425 Loc Kt. rosé gouden ring met briljant geslepen diamanten, circa 0.64 ct., ringmaat (54) 450 Loc.1a Kt. gouden bicolour ring bezet met briljant geslepen diamanten, circa 0.25 ct, ringmaat 16.5 (52) 1163 Paar 14 kt. gouden oorbellen bezet met circa 1,12 ct. briljant geslepen diamant (0,56 ct. per stuk) 120 Loc.1a Loc.1a 1164 Paar 14 kt. gouden bicolor oorbellen bezet met circa 0,06 ct. briljant geslepen diamant 130 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 0.20 ct. briljant geslepen diamant, kleur: G kwaliteit VVs, 2.1 gram, ringmaat Kt. geelgouden ring bezet met 0,20 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 1,9 gram, ringmaat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 0.22 ct. briljant geslepen diamant, kleur: wit+kwaliteit: piqué, 2,5 gram, ringmaat 16, Kt. geelgouden ring, model solitair met 0.75 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Cape +kwaliteit Vs, 1,8 gram, ringmaat Kt. geelgouden ring bezet met 0.45 ct. briljant, kleur: Cape+kwaliteit Si, 2 gram, ringmaat 17,5 200 Loc.1a 200 Loc.1a 150 Loc.1a Loc.1a 280 Loc.1a 1170 Twee 14 Kt. gouden oorbellen met cultive parels 45 Loc.1a 1171 Paar 18 kt. gouden oorbellen bezet met circa 0,70 ct. oud slijpsel geslepen diamant in een zilveren zetting 500 Loc.1a 1172 Paar 18 kt. gouden bicolor oorbellen bezet met circa 0,50 ct. briljant geslepen diamant 400 Loc.1a

36 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur Paar 18 kt. rosé gouden oorbellen bezet met circa 0,48 ct. briljant geslepen diamant en 1,40 ct. ovale saffier Kt. geelgouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamanten, circa 0.26 ct, ringmaat 17 (53) Kt. geelgouden ring bezet met 8 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur wit-kwaliteit Si, 2,6 gram, ringmaat Kt. geelgouden ring bezet met 8 briljant geslepen diamanten, 0,16 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 4,2 gram, ringmaat 17, Loc.1a 400 Loc.1a 190 Loc.1a 170 Loc.1a 1177 Afrikaans vruchtbaarheidsbeeld (Gabon), h. 32 cm. 30 Loc Houten masker (kiwoyo-muyombo) met textiel en raffia, Pende, Congo, ca.h.34,5 cm. 75 Loc Ashanti, Ghana, vruchtbaarheidsbeeld met kettingen, h. 50 cm. 50 Loc Grote antieke schelp 25 Loc Houten beeldje, Congo, ca.h.25,5 cm. 75 Loc Houten beeldje van een vrouw, Bobo, Burkina Faso, ca.h.32 cm. 75 Loc Palissander houten sculptuur van een dame, h. 46 cm. 40 Loc Houten beeldje van een vrouw (blola-bla), Baule, Ivoorkust, B ca.h.32 cm. 75 Loc Koop diverse Afrikaanse beelden, etc. 25 Loc Koop van 2 Afrikaanse maskers en een bewerkt object 16 Loc Perzische miniatuur van mannen te paard in fraaie lijst, totaalformaat 27 x 22,5 cm. 45 Loc Perzische miniatuur van vrouw met snaarinstrument in landschap in fraaie lijst, totaalformaat 37 x 31 cm. 75 Loc Perzisch miniatuur van personen te paard in fraaie lijst, totaalformaat 26 x 21 cm. 60 Loc Perzisch miniatuur in fraaie lijst, totaalformaat 33 x 23 cm. 60 Loc Diverse Perzische miniaturen in fraaie lijsten, waarvan 1 lijstje defect 45 Loc Perzisch gouache van vrouw met vruchten in fraaie lijst, totaalformaat 29,5 x 23,5 cm. 45 Loc Perzische gouache in fraai bewerkte lijst, totaalformaat 33 x 24 cm. 60 Loc Perzisch gouache van personen in landschap met tekst, totaalformaat 26 x 18,5 cm. 60 Loc Set van 2 19e eeuwse Chinese official hat chairs 110 Loc Bronzen sculptuur van Jeanne d'arc rustend op een marmeren voetstuk, h.39 cm. 80 Loc Met vogels beschilderde lakdoos, h.12 x b.30 x d.22 cm. 25 Loc Chinese lakwerk 2-deurs kast, h.117 x b.130 x d.51 cm. 140 Loc Houten masker met pigment en glas, Galoa Gabon, ca.h.28 cm. 60 Loc Afrikaans masker, h.40 cm. 16 Loc Afrikaans Fang masker (Ivoorkust) h. 47 cm. 45 Loc Ton Mertens, Ulvenhout 1953, Touching assyrian walls in baris techniek, 180 x 120 cm. 170 Loc Rijkbewerkte Stargeizer chair, Nigeria (Benin), h. 106 cm. 200 Loc Koperen schaal op standaard, h.30 x diam.55 cm. 20 Loc Oude rijkbewerkte Chinees houten met koperen rooktafel met diverse toebehoren w.o. staande asbak 60 Loc Set van een mannelijke en een vrouwelijke 19 e eeuw Chinese "moon viewing" stoelen 240 Loc Antiek geel koperen plafond ornament, diam.80 cm. 40 Loc Emile Louis Picault (Frans, ), "Memoria", bronzen sculptuur, gesigneerd en met gieterijstempel 'Vrai bronze garanti Paris', h.52 cm. 850 Loc Grote Imari porseleinen kraagvaas, h.75 cm. 700 Loc Sculptuur i.v.v. brandblusser, bleu de Chanel 25 Loc Emile Louis Picault (Frans, ), Le Souvenir, bronzen sculptuur van een schrijvende dame bij monument met de tekst: "La Gratitude Est La Mémoire Du Coeur", h.61 cm. 850 Loc Kristallen fruitschaal, h.34 x diam.35 cm. 50 Loc Koopje divers Villeroy & Boch serviesgoed 16 Loc Bruin houten langwerpige eetkamertafel op industrieel metalen kruispoot, h.77 x b.200 x d.90 cm. 500 Loc Houten masker, Fang, Gabon, Kaolien, ca. h.58 cm. 130 Loc.8

37 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur Grote antieke blauw/wit imari Japans porseleinen schotel met decoratie van kraanvogels in landschap, diam.53,5 cm. 150 Loc Beige marmeren zuil met koper afgezet, h.116 x diam.31 cm. 130 Loc Indonesisch houten beeld, h.67cm. 20 Loc Mondgeblazen Murano vaas in houder, h.93 cm. 65 Loc Afrikaans houten beeld, h.103 x b.93 cm. 16 Loc Grote koperen ronde Arabische schotel, diam.73 cm. 25 Loc Art Deco tafellamp rustend op bronzen voet met kap, Dequé, h.43 cm. 240 Loc Oude opengewerkte hokkers met marmeren blaadjes 150 Loc Antieke mahoniehouten dubbelgebogen secretaire, Holland ca.1850, h.109 x b.117 x d.60 cm. (vervaardigd door Jacob Sjoerdzn Schol uit West-Terschelling. Hij is daar geboren op 17 maart Hij was schipper "buitengaats". Nadat hij op 24 december 1856 huwde met Grietje Anesdr. Swaal zei hij het varen vaarwel en vestigde zich weer op Terschelling en oefende het beroep van timmerman/meubelmaker uit. 300 Loc Art Deco tafellamp op koperen voet met glazen kap, h.39 c. 150 Loc Blanc de Chine sculptuur van een man, h.41 cm. 30 Loc Koopje divers porselein, etc. 60 Loc Koop diverse Arabische sieraden, etc 30 Loc Houten beeld van een vrouw, Zuid Congo, ca. h.55 cm. 120 Loc Houten met metalen relikwiefiguur, Kota, Gabon, ca.h.58 cm. 75 Loc Oude bronzen Boeddha in lotushouding, h.36 cm. 40 Loc Ond. gesign., Stilleven met tafelkleed en attributen, olieverf op board, 77 x 59 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 1233 Heinrich Schäfer (Duits, ), Stadsgezicht met diverse personen, olieverf op doek, 48 x 37 cm. 75 Loc Loc Laké bijzettafel rustend op 3-spanspoot, h.74 x diam.50 cm. 30 Loc Houten beeld van een man met kaolien en textiel, Tsogho, Gabon, ca.h.60 cm. 150 Loc Johan Frederik Cornelis Scherrewitz, Amsterdam Hilversum, Boer met paardenkar in landschap, olieverf op doek, 88 x 46 cm Loc Houten masker met kaolien, Tsogho, Gabon, ca.h.30 cm. 120 Loc Zamorano, vruchtbaarheidsbeeld, h. 41 cm. 120 Loc Baulé, moederschapsbeeld met eierschalen (klein defect in voet), h. 52 cm. 120 Loc Oud zwart Afrikaans masker, h. 47 cm. 30 Loc Afrikaans Kasai masker, Congo, h. 35 cm. 30 Loc Deels glazen tafellampje, h.39 cm. 90 Loc Antieke teakhouten koloniale kist, h.78 x b.147 x d.70 cm. 750 Loc Pieter de Regt, , Landschap met boerderijen, olieverf op doek, 45 x 60 cm. 240 Loc Kt. rosé gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, circa 0.12 ct., ringmaat 17 (53) 220 Loc.1a Kt. witgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,30 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 1,9 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 975, Kt. gouden bicolour ring bezet met achtkantig geslepen diamanten, circa 0.18 ct., ringmaat (54) 240 Loc.1a 180 Loc.1a Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamanten, circa 0.65 ct., ringmaat 17.5 (55) 400 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 33 briljant geslepen diamanten, 0,60 ct, kleur: Cape +kwaliteit Si, 5,1 gram, ringmaat 16, Kt. gouden bicolor ring bezet met briljant geslepen diamanten, circa 0.30 ct., ringmaat 17.5 (55) 380 Loc.1a 150 Loc.1a Kt. geelgouden ring met briljant geslepen diamanten, circa 0.49 ct, ringmaat (56) 400 Loc.1a Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0,60 ct., kleur: Cape+kwaliteit Si, 3,4 gram, ringmaat Loc.1a Kt. gouden bicolor ring bezet met 0.07 ct. briljant geslepen diamant, ringmaat 17.5 (55) 120 Loc.1a Kt. witgouden armband bezet met circa 3,00 ct. briljant geslepen diamant, Wesselton/VS Loc.1a Kt. witgouden armband bezet met circa 1,50 ct. briljant geslepen diamant, Wesselton/VS Loc.1a

38 Timed on-line veiling stopt maandagavond vanaf uur Kt. witgouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamanten, circa 0.60 ct., ringmaat (54) Kt. witgouden ring bezet met amethist en 57 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 5.8 gram, ringmaat Kt. witgouden ring bezet met baguette en briljant geslepen diamant, ca.3,00 ct. en blauwe zirkoon, ringmaat 16,75 (53) Kt. witgouden ring bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur wit-kwaliteit Vs, 5,5 gram, ringmaat 17, Kt. witgouden ring bezet met saffier en 115 diamanten, baguette slijpsel, 1,75 ct., kleur wit, kwaliteit Vs, 9 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 4750, Loc.1a 425 Loc.1a Loc.1a 260 Loc.1a 900 Loc.1a 1261 Collier met diverse agaten en een zilveren slot 30 Loc Zilveren beugel aan lederen beursje, ca Loc Twee zilveren Art Deco rozenvazen, 1923, h.12,2 cm. 240 Loc Grote antieke Hollands zilveren strooibus, Meester A. Bonebakker en Zn, h.21 cm. 260 Loc Engels 2e Gehalte zilveren octogonale Engelse zilveren strooibus, Sheffield 1936, h.18 cm. 75 Loc Twee 1e gehalte zilveren 1-lichts kandelaars, h.14 cm., totaalgewicht: 544 gram, stadsteken: Schoonhoven, jaarletter P = 1999 en Q = Loc Bewerkte Chinees zilveren beker met draak, 189 gram, h.10 cm. 75 Loc Zilveren Art Deco 2-delig roomstel op blad, 440 gr. 180 Loc Zilveren Art Deco vaas, h.12 cm. 110 Loc e gehalte zilveren art deco vaas, Gerritsen & v Kempen, 1934, h.12 cm. 120 Loc Zilveren zakhorloge aan zilveren ketting onder stolp 40 Loc Antieke Engelse zilveren kastanjevaas met deksel, h.20 cm. 280 Loc Namida parellook collier met 5 armbandjes met turquoize, crèmekleurige parels en goudkleurige bolletjes en slotjes 35 Loc Namida parellook colliers met creme- en grijskleurige parels en goudkleurige slotjes 20 Loc Geslepen kristallen theebus op voet, met zilveren montuur en dop, van Kempen, 19e eeuw, h.17 cm. 65 Loc Paar hoge Engels zilveren kolomkandelaars afgezet met parelrand, h.17 cm. 120 Loc Oude Chinees porseleinen theebus met zilveren montuur en dop 100 Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonmandje, 104 gram 40 Loc Verschuur, antieke 2e gehalte zilveren ovale koektrommel 600 Loc Zilveren sigarenkoker 40 Loc Frans bewerkt zilveren snuifdoosje 90 Loc Groenglazen reisflacon in Sterling zilveren montuur 80 Loc Zilveren Art Deco pepermolen 50 Loc Sterling zilveren melkkan, Birmingham Loc Floraal bewerkte zilveren poederdoos 30 Loc e Gehalte zilveren suikerhelm met bijbehorend schepje (klein) 60 Loc Kristallen parfumflacon met 2e gehalte zilveren dop 30 Loc Geslepen antieke parfumflacon met 14 karaat gouden dop met fijne parelrand, met stopje en kleine schilfer. 100 Loc Geslepen antieke parfumflacon met gegraveerde 14 karaat gouden dop en stopje 120 Loc Zilveren lodereindoosje, Amsterdam, 18e eeuw 180 Loc Paar 1e gehalte zilveren strooiers 60 Loc Romeins bronzen beeldje, 2e-3e na Chr., h.5,5 cm., bodemvondst 260 Loc Grote Hollands 2e gehalte zilveren bonbonmand, L.18 cm. 130 Loc Groen edelstenen collier 30 Loc Granaten collier met gouden ton slot 60 Loc Antieke kristallen flessenbak met Hollands zilveren rand 35 Loc Zes 2e gehalte zilveren lepels en een suikerschepje met parelrand 30 Loc e Gehalte zilveren Louis Seize-stijl bonbonschaaltje 40 Loc Zilveren poedersuikerstrooibus, 90 gr. 90 Loc.1

39 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 1300 Twee antieke kristallen zoutvaatjes op zilveren voet 35 Loc Namida parellook kettingen met grijze parels 20 Loc Antieke kristallen met 2e gehalte zilveren inktstel rustend op houten sokkel (met inscriptie) 75 Loc Grote 1e gehalte zilveren fotolijst, 29,5 x 23,5 cm. 100 Loc Strengs zoetwaterparel collier met diverse edelstenen 20 Loc Gelobd zilveren koektrommel, 440 gr. 425 Loc Zilveren tafelschuier met Oud Hollandse voorstelling, jaarletter Loc Twee diverse colliers waaronder bloedkoraal 25 Loc Antieke kristallen inktpot met zilveren montuur, v Kempen, 19e eeuw 35 Loc Opengewerkte 2e gehalte zilveren broodmand, 592 gram 550 Loc Zilveren opdienlepel, Stantford, Zwolle, jaarletter 1879, 54 gram 45 Loc Zilveren ronde koektrommel 550 Loc Antieke kristallen Biedermeier schaal rustend op Hollands zilveren voet, H. van Kempen, 19e eeuw 120 Loc Strengs grijskleurig zoetwaterparel collier 20 Loc e Gehalte zilveren kinderbeker, kristallen bus met zilver hengsel en een theezeefje 25 Loc Koopje divers zilver w.o. opscheplepel, vork, lepel, suikerschep en verzilverde opdienlepel 40 Loc Zilveren kleine messen, Hollands Glad, tot. gew. 410 Gr. 85 Loc Divers Zilveren bestek, tot. gew. 393 gr. 180 Loc Zilveren grote messen, Hollands Glad, tot. gew. 593 Gr. 110 Loc Divers zilveren bestek, tot. gew. 165 gr. 75 Loc Zilveren damesring bezet met barnsteen, diam.20 mm. 30 Loc Zilveren damesring bezet met bergkristal, diam.18 mm. 30 Loc Zilveren damesring bezet met markesiet, diam.17 mm. 30 Loc Zilveren ring met afbeelding van slang met granaatbal 25 Loc Zilveren Buddha to Buddha ring, diam.18 mm., 11,9 gram 40 Loc Twee opengewerkte zilveren broches met centrale facetgeslepen granaat 40 Loc Zilveren Japans design horloge met parelmoer wijzerplaat en bezet met cabochon geslepen granaten 75 Loc Armband vervaardigd van antiek zilveren bijbelslot 35 Loc Zilveren Art Deco broche met sneeuwklokjes, Reggers 150 Loc Kt. witgouden ring bezet met 71 diamanten, 1.25 ct., kleur wit, kwaliteit piqué, 34x briljant slijpsel + 22x baguette slijpsel, 10.5 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 3650, Kt. witgouden ring bezet met 3 rijen briljant geslepen diamant aan de voorkant en twee rijen aan de zijkanten, 6,1 gram, ringmaat: 17,75 (55) Kt. witgouden ring bezet met 0,10 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, ringmaat 18,25, 3,9 gram Kt. witgouden ring bezet met topaas en briljant geslepen diamanten, circa 0.30 ct,., ringmaat (51) Kt. witgouden ring bezet met een Fancy Yellow diamant in het midden, 0.86 ct. VVS omringd door meerdere briljant geslepen diamanten 1.46 ct. G/VVS, ringmaat: Kt. witgouden ring bezet met 0,70 ct. markies geslepen diamant circa en circa 3,00 ct blauwe saffier, ringmaat 19,25 (60) Kt. witgouden ring in drie rijen bezet met diamant, 30 x 0.04, totaal: 1,2 ct., ringmaat: 17,5 (55) Kt. witgouden ring bezet met 6 baguette en 18 briljant geslepen diamanten, totaal circa 0.6 ct, ringmaat 16,5 (52) Kt. witgouden collier met hanger bezet met 6 briljant geslepen diamanten, 0,30 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, L.40 cm., gewicht 2,5 gram, winkelwaarde 875, Loc.1a 700 Loc.1a 160 Loc.1a 320 Loc.1a Loc.1a Loc.1a 900 Loc.1a 380 Loc.1a 180 Loc.1a Kt. witgouden hanger bezet met facetgeslepen robijn aan een 18 kt. witgouden collier 400 Loc.1a Kt. witgouden collier met 18 kt. witgouden hanger bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, L.38 cm., gewicht 5,5 gram, winkelwaarde 1250, Loc.1a

40 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur Kt. witgouden collier met hanger bezet bezetmet cultivé parel en 0,07 ct. achtkantig geslepen diamant Kt. witgouden ring bezet met robijn en 73 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5,6 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 2875, Kt. witgouden ring bezet met robijn en oud slijpsel geslepen diamant met IGI certificaat totaal circa 1,75 ct. (grote diamant circa 1,40 ct.) Kt. witgouden ring bezet met robijn en 98 briljant geslepen diamanten, 0,75 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 9,8 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 5000, Kt. witgouden ring bezet met een amethist en vier briljant geslepen diamanten 0,16 ct. Ringmaat 17,5 (55) 140 Loc.1a 700 Loc.1a Loc.1a Loc.1a 150 Loc.1a Zilveren damesbroches/hangers bezet met camee 50 Loc Opengewerkte hanger met ridder aan lang zilveren collier 45 Loc Zware Sterling zilveren heren-armband 60 Loc Sterling zilveren collier 30 Loc Oude munthangers 30 Loc Sterling zilveren collier met bijpassende armband 75 Loc Zilveren collier met bijpassende armband, beiden bezet met Rhodochrosiet in gesloten setting 60 Loc Diverse colliers met hangers, waaronder zilver 35 Loc Diverse filigrain broches w.o. zilver 30 Loc Zilveren broches waarvan i.v.v. papegaai bezet met markesiet 30 Loc Zilveren hanger met le aan zware zilveren ketting 40 Loc Sterling zilveren armband met graveringen 40 Loc Zilveren armband met rechthoekige schakels, 34 gram 30 Loc Zilveren zakhorlogeketting, ca.1900, L.26 cm. 40 Loc Zilveren armband gemaakt van bijbelsloten, 19e eeuw 60 Loc Armband bezet met helder geslepen bergkristal 40 Loc Zilveren koningsarmband, L.21 cm. 30 Loc Zilveren damesarmband, L.19 cm. 30 Loc Zilveren armband bezet met amethist stenen, L.22 cm. 40 Loc e Gehalte zilveren armband bezet met amethist en markasiet 40 Loc Zware Sterling zilveren design armband 70 Loc Diverse zilveren armbanden, diam.6 cm. 30 Loc Grote Djokja zilveren gesp met lotusbloem 25 Loc Drie diverse zilveren armbanden 45 Loc Sterling zilveren armband bezet met granaten, Birmingham Loc Zilveren gesp met bijbelse voorstelling 110 Loc Vestzakhorloges met zilveren kast 35 Loc Vestzakhorloges in zilveren kast 30 Loc Oude vestzakhorloge met zilveren kast 35 Loc Antiek zakhorloge met sleutel en sleutelopwinding 40 Loc Sleutelvestzakhorloge in zilveren kast 45 Loc Vestzakhorloge in 3e gehalte zilveren kast 45 Loc e Gehalte zilveren vork met molen 25 Loc e Gehalte zilveren gesp 25 Loc Sterling zilveren armbanden, waaronder met malachiet 30 Loc Zilveren spangen armband 90 Loc Zilveren gespen 90 Loc zilveren broches met granaat en bloedkoraal 50 Loc Twee 2e gehalte zilveren armbanden, 44 gram en 9 gram 45 Loc Zilveren mokkalepeltjes 40 Loc Zilveren taartvorkjes 65 Loc Koop diverse sieraden waaronder goud en zilver 35 Loc.1

41 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 1387 Koopje diverse sieraden w.o. zilver 25 Loc Twee 2e gehalte zilveren sauslepels, Haags Lofje, M.T. Huisman, Loc Koopje divers w.o. zilver 8 Loc Zilveren blaadje met parelrand en 2 gilde keuren, W. Langerak, Schoonhoven , met glasplaatje, 228 gram (zilver), h.3,5 x b.20 x d.14 cm. 150 Loc Djokja zilveren messenleggers 16 Loc Cartier, messing bureauklokje met Quartz uurwerk 30 Loc Koopje diverse zilveren objecten, tot.gew. 100 gr. 45 Loc Antieke opengewerkte 2e gehalte zilveren rokhaak met diverse attributen 110 Loc Zes 833/1000 zilveren onderzetters, Jensen 1933/44, ontwerp: Harald Nielsen 120 Loc e Gehalte zilveren botermesje, J.M. Schaik, Schoonhoven 1920 en een zilveren jamlepel met bloem 16 Loc Engelse rijkbewerkt zilveren portemonnee 55 Loc Kt. gouden oorhangers, L.3.5 cm. 40 Loc Paar gouden oorhangers 30 Loc Paar 14 kt. gouden oorstekers bezet met cabouchon geslepen granaat 50 Loc Gouden hanger bezet met bloedkoraal, L.3 cm. 80 Loc Kt. gouden hanger bezet met bloedkoraal, 4,3 gram 110 Loc Gouden camee broche/hanger met afbeelding van moeder en kind, 19e eeuw 90 Loc Antieke gouden vingerhoed met afbeelding 100 Loc Kt. gouden vingerhoed 140 Loc Oude vestzakhorloges waarvan met doublé en zilveren kast 30 Loc Gouden zakhorles, ca Loc Dubbelrijig granaten collier met vergulde tussenschakels en 14 karaat gouden slot met robijn en diamant 140 Loc Granaten 2-rijig collier met zilveren slot 30 Loc Twee strengen bloedkoralen collier met BWG gouden sluiting en kruishanger 80 Loc Granaten collier met pareltjes en 14 karaat gouden slot, 124 cm lang 120 Loc Kt. gouden schakelarmband met groot slot, L.20 cm., 13,7 gram 320 Loc Kt. witgouden ring bezet met robijnen en 88 briljant geslepen diamanten, 0.35 ct., 6.1 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 3950, Kt. witgouden ring bezet met 35 diamanten circa 0.03 ct p/s, totaal circa 1 ct. met hartjes in de binnenkant, ringmaat 16,75 (52) 900 Loc.1a 650 Loc.1a Kt. witgouden ring bezet met circa 0.96 ct. briljant geslepen diamant, ringmaat 18.5 (58) 550 Loc.1a Kt. witgouden ring bezet met 127 diamanten, 2,00 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 62x baguetteslijpsel, 65x briljantslijpsel, 6,8 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 5000, Kt. witgouden armband bezet met smaragd en circa 2,20 caraat markies geslepen diamant, middensteen circa 1,20 ct., Wesselton/VS Kt. witgouden gourmet tennisarmband rondom gezet met 94 briljant geslepen diamanten, 0,80 ct., met baksluiting en veiligheids achtjes, kleur H en kwaliteit VS, Goudgewicht 15,95 gram, L.18,75 cm Kt. witgouden rozet ring bezet met diamant waarvan 4 princes geslepen, circa 0.9 ct., ringmaat: 16 (50) Kt. witgouden ring met Parelmoer bezet met 36 briljant geslepen diamanten, 0.75 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 22 gram, ringmaat Kt. witgouden ring bezet met 76 diamanten, baguette slijpsel, 3,10 ct., kleur wit, kwaliteit piqué 1, 13,9 gr., ringmaat 18, winkelwaarde 5500, Kt. witgouden ring bezet met robijn en 75 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 4,1 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 2150, Kt. witgouden ring bezet met 24 diamanten, 0,90 ct., kleur wit-kwaliteit Si1, 16 markies slijpsel, 4 baguette slijpsel en 4 princes slijpsel, 4,7gram, ringmaat 16, Platina ring bezet met 40 diamanten, totaal 2.45 ct. (39 stuks) in 8/8 slijpsel en 1 middensteen 1.25 ct., kleur: H kwaliteit: Piqué, 6.2 gram, maat 16,75, winkelwaarde , Loc.1a Loc.1a 900 Loc.1a 450 Loc.1a 750 Loc.1a Loc.1a 750 Loc.1a 425 Loc.1a Loc.1a 1425 Paar 18 kt. gouden bicolor oorbellen bezet met circa 2,00 ct. briljant geslepen diamant Loc.1a

42 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 1426 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met saffier en 80 briljant geslepen diamanten, 2.25 ct., 13.1 gram, maat 13 x 50 mm., winkelwaarde 12000, Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met gele, blauwe en lila topaas en 66 briljant geslepen diamanten, 0.33 ct, 7.6 gram, winkelwaarde 3000, Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 82 briljant geslepen diamanten, diamantgewicht:2,50 ct., gewicht: 6,5 gram, winkelwaarde Loc.1a 425 Loc.1a Loc.1a 1429 Gedraaid gevlochten 14 kt. gouden collier, 19,5 gram, L.53 cm. 425 Loc BWG ring bezet met bloedkoraal en een paar oorbellen bezet met bloedkoraal 25 Loc Gouden dames Audemars Piquet horloge Loc Antiek gouden broche met zaadparels en synthetische kleursteen 120 Loc Antieke gouden Zeeuwse broche 80 Loc Gouden damesring bezet met 2 robijntjes, diam.18 mm. 70 Loc Gouden damesring bezet met grote geslepen carneool, diam.17 mm. 80 Loc Gouden ring met gouden munt, 4,2 gram, diam.17 mm. 90 Loc Kt. gouden zegelring, 8,5 gram 160 Loc Gouden Romeinse ring bezet met carneool gemma met afbeelding, 2e-4e eeuw na Chr., bodemvondst 900 Loc Vier 14 karaat gouden sieraden bezet met parel, waaronder antiek 50 Loc Stel kristallen 3-arms kandelaars, h.40 cm. 30 Loc e Gehalte zilveren 5-delig servies op bijpassend blad, totaalgewicht 2873 gram Loc Van Kempen, zilveren 4-delig koffieservies op dienblad, 2197 gr. 550 Loc Persia/Iran, Rijkbewerkte openklapbare zilveren beker, 1064 gram 240 Loc Persia/Iran, 5 Diverse vaasjes/kannetjes, totaalgewicht 180 gram 150 Loc Persia/Iran, Rijkbewerkte ronde schaal, diam.27 cm., 460 gram 75 Loc Persia/Iran, 2 Rijkbewerkte zilveren vaasjes, 251 gram 60 Loc Zilveren theebusje, Sheffield 1901, h.7,5 cm., 68 gram 60 Loc Persia/Iran, 2 Rijkbewerkte zilveren vaasjes, 149 gram 40 Loc Persia/Iran, Rijkbewerkte zilveren schaal, 475 gram 75 Loc Persia/Iran, Vartan rijkbewerkte zilveren schenkkan, 764 gram (met deuk) 60 Loc Persia/Iran, 2 Rijkbewerkte zilveren emmertjes, 136 gram 45 Loc Koopje divers w.o. 2 armbanden, filigrain portemonnee, rijkbewerkte koker en een Perzisch drinkbeker 60 Loc Persia/Iran, Rijkbewerkte zilveren ronde schaal, 493 gram, diam.27 cm. 75 Loc Persia/Iran, Rijkbewerkte zilveren ronde schaal, 452 gram, diam.26 cm. 75 Loc Persia/Iran, Koopje divers zilver, etc. 150 Loc Persia/Iran, Rijkbewerkte zilveren dekseldoos, 358 gram 45 Loc Persia/Iran, Rijkbewerkte zilveren 3 delige kapset 25 Loc Persia/Iran, 6 Diverse zilveren voorwerpen, 816 gram 120 Loc Koopje divers pleet, antieke glaasjes, etc. 25 Loc e Gehalte zilveren ronde schaal, 1081 gram 150 Loc Antieke Amsterdams gekeurde rijkbewerkte zilveren tasbeugel met beurs 320 Loc Persia/Iran, Rijkbewerkte zilveren schenkkan, 987 gram 240 Loc Hollands 2e Gehalte zilveren soezenmand met grepen rustend op pootjes 200 Loc Twee zilveren zuilkandelaars, v Kempen 1919, h.16,3 cm. 220 Loc Grote 2e gehalte zilveren broodmand, Presburg, Haarlem, Loc e Gehalte zilveren Biedermeier ovale koektrommel voorzien van scharnierend deksel met filetrand met gebombeerd/gegroefd en geribd lichaam op ovale filet standring, bodem beplakt met vilt, zonder jaarletter, kantoorteken: Sleets, meesterteken: Gilles Grevink Amsterdam (werkzaam ), gewicht circa 405 gram. Provenance: Anita Potters, Annette Haasnoot & Rob Mourits, Juwelier/Antiquair 2002; particuliere collectie Loc Paar lage Hollands zilveren tafelkandelaars 60 Loc Knijpflacon met sterling zilveren omhulsel (stop ontbreekt) 25 Loc Cultivé parelcollier met 14 karaat witgouden bolslot, 62 cm 70 Loc.1

43 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 1470 Opengewerkte zilveren Art Nouveau brood/fruitschaal 140 Loc Persia/Iran, Rijkbewerkte zilveren schaal, 403 gram 75 Loc Zilveren Jugendstil speldenkussen met greep i.v.v. Schotse distel, Birmingham Loc Zilveren hartvormige sieradendoos 60 Loc Bewerkt zilveren ronde doos 150 Loc B & R, polshorloge, Chronograaf Loc Persia/Iran, 6 Rijkbewerkte zilveren bekertjes, 226 gram 45 Loc Bewerkt zilveren ovale theedoos, Schoonhoven zilverfabriek Hooijkaas, 200 gr. 180 Loc Persia/Iran, 6 Rijkbewerkte zilveren eierdopjes, 337 gram 60 Loc Persia/Iran, Vartan A.O., 4 Rijkbewerkte zilveren kandelaars, 420 gram 75 Loc Persia/Iran, 15 diverse rijkbewerkte schaaltjes met munten als bodem, 1009 gram 150 Loc Persia/Iran, 6 Rijkbewerkte zilveren bekers, 461 gram 75 Loc e Gehalte zilveren miniatuur kalkoen als drankflacon 160 Loc Gekeurd opengewerkt Arabisch zilveren dienblad, 692 gram 300 Loc Diverse zilveren lepeltjes 45 Loc e Gehalte zilveren schaal, Wilkens, Duitsland 60 Loc Houten dienblad met bewerkt zilveren rand, L.30 x d.44 cm. 180 Loc Koopje divers zilver w.o. 2 blauwe potjes 30 Loc Strengs zoetwaterparel collier uitgevoerd in diverse kleuren 30 Loc Strengs groenkleurig zoetwaterparel collier 20 Loc Collier met diverse kwarts edelstenen en zoetwaterparels 20 Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren broodmand, 468 gram 400 Loc Engels 2e gehalte zilveren strooibus, Birmingham, 1961, h.17 cm. 120 Loc e Gehalte zilveren 3-delig mokkaservies, Van Kempen, diverse jaarletters, rond 1930, totaalgewicht: 835 gram 240 Loc Speeldoos i.v.v. een ei met danseres, h.20 cm. 40 Loc Strengs grijs/witkleurig zoetwaterparel collier 20 Loc Namida parellook colliers met creme/grijskleurige parels en zilverkleurige slotjes 20 Zolder Kt. witgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 1,00 ct., kleur: Cape+kwaliteit Si, 3,6 gram, ringmaat 17, Kt. witgouden ring bezet met saffier en 62 briljant geslepen diamanten, kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 7,2 gram, maat 18, winkelwaarde 2850, Kt. witgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,70 ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 3,2 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 1500, Kt. witgouden Art Deco collier met hanger bezet met briljant geslepen diamant en bijpassende ring bezet met briljant geslepen diamant Kt. witgouden collier bezet met rozethanger bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0.20 ct, G-VVS, L.42 cm. 450 Loc.1a 700 Loc.1a 280 Loc.1a 320 Loc.1a 360 Loc.1a 1502 Tiffany & Co. zilveren Elsa Peretti Teardrop Pendant 12 mm. 70 Loc.1a Kt. witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur wit-kwaliteit Vs, 3,6 gram, ringmaat Kt. witgouden ring bezet met 57 briljant geslepen diamanten, 3,40 ct., middensteen 2,64 ct., kleur: K-kwaliteit: Piqué1, 6, gram, maat 16,75, winkelwaarde , Loc.1a Loc.1a Kt. witgouden rozetring bezet met briljant geslepen diamanten 300 Loc.1a Kt. witgouden hanger bezet met 8 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur wit-kwaliteit Vs, 5x 18.5 mm., 1,6 gram, winkelwaarde 800, Kt. witgouden ring bezet met 35 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 7,3 gram, ringmaat Kt. witgouden ring bezet met saffier en 40 briljant geslepen diamanten, kleur G kwaliteit Vs, 0,40ct., 5,8 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 3450, Kt. witgouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamanten, circa 0.12 ct., ringmaat (54) Kt. witgouden ring bezet met saffier en 88 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 6,2 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 3950, Loc.1a 425 Loc.1a 700 Loc.1a 220 Loc.1a 850 Loc.1a

44 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur Kt. witgouden ring bezet met saffier en 40 briljant geslepen diamanten, 0,30 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5,8 gram, maat 17,75, winkelwaarde 2850,00 euro Kt. witgouden ring bezet met saffier en 75 briljant geslepen diamanten, 0,35 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 4,2 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde 2150, Loc.1a 750 Loc.1a e Gehalte zilveren suikerhelm met bijbehorend schepje (groot) 120 Loc Zoetwaterparel colliers w.o. met zilveren slot 25 Loc Hollands 2e gehalte zilveren bonbonmandje, Preburg, Haarlem 60 Loc Collier met diverse grijskleurige kwarts edelstenen 20 Loc Zilveren vogel als strooibus, voorzien van rode cabochon oogjes met een losse kop waaronder een binnendeksel met gaatjes, jaarletter E = 1914, kantoorteken E = Groningen, gewicht 150 gram 1518 Twee oude 2e gehalte zilveren Louis Seize-stijl zoutschaaltjes met blauw glazen binnenbakken 300 Loc.1 70 Loc Grote zilveren bowllepel, L.32 cm. 35 Loc Zilveren gembercouvert, Loc Twee kristallen Biedermeier kaasstolpen op onderschotel en met zilveren knop, van Kempen, 19e eeuw (chipjes) 50 Loc Zilveren pillendoosje, St. Reitsma, Lemmer/Sneek, Loc Zilveren pillendoosje, J.D. Wendels, Schoonhoven, Loc Antieke 18 kt. gouden rosé naaiset in etui, zogenaamd zeepje 500 Loc Zilveren roomlepel met schip in de bak en aapje op top van de steel, Nederland Loc Bewerkt massief zilveren zegeldoosje en zilveren doosje met parelmoer 50 Loc e gehalte zilveren miniatuur vleugel met partituur 240 Loc Drie 2e gehalte zilveren miniatuur stoeltjes en een tafeltje 55 Loc e Gehalte zilveren kinderbeker 25 Loc Zes 2e gehalte zilveren Biedermeier theelepels, jl Loc Twee 2e gehalte zilveren gembervorken 30 Loc Antieke 2e gehalte zilveren hoofdijzer, Jacob de Haas, Kampen/Meppel, 57/1913, gedateerd 1905 met gouden oorijzers 170 Loc Zilveren ovaal dienblaadje, 360 gr. 240 Loc Omega, damespolshorloge met stalen band 30 Loc Zilveren jam lepel met guirlande motief, M.T. Gerritsen, exportsleutel 25 Loc Engels zilveren 3-delig koffieservies, meesterteken JR, totaalgewicht: 384 gram 150 Loc Granaten 3-rijg collier met Zeeuws gouden slot 220 Loc Kralen tasjes met zilveren beugels 55 Loc Hand beschilderd goud verguld Russisch tafelstuk i.v.v. pauw en ingelegd met Australische kristallen 80 Loc Zilveren tasbeugel aan ketting 75 Loc Zilveren 2-delig roomstel, 186 gr. 90 Loc Edward VIII zilveren lage ronde fruitschaal, binnenrand met 2 ringvormige oren op tapse ronde standring, Birmingham gekeurd, jaarletter M = 1936, meesterteken S. Blanckensee & Son Ltd. Provenance: Anita Potters, Annette Haasnoot & Rob Mourits, Juwelier/Antiquair; particuliere collectie 1543 Set van 5 gladde zilveren bekertjes op rond blaadje, Duits gekeurd en 800, meesterteken: Wilkens, Nrs 7837 en Loc Loc Zilveren tasbeugel met fluwelen tas en een hoedenspeld 50 Loc Oude zilveren strooilepel getooid met vogel en scheepje in de opengewerkte bak 40 Loc Hand beschilderd goud verguld Russisch tafelstuk i.v.v. een koets en ingelegd met Australische kristallen 60 Loc Diverse zilveren vaasjes, h.18 cm. en h.8 cm. 85 Loc Zilveren roomlepel met kegelaar en haasje, 18e eeuw 100 Loc Antieke granaten 5-rijig collier met gouden rouwslot 400 Loc Koopje divers pleet, etc. 10 Loc Schildpad vierdelige toiletset met zilveren montuur, Birmingham, Loc.1

45 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 1552 Zilveren rond blaadje op pootjes, 996 gr. 600 Loc e Gehalte zilveren miniatuur van paard en wagen 80 Loc e Gehalte zilveren paardensjees 25 Loc Zilveren miniatuur van een rijtuig met man en vrouw met paard 50 Loc e Gehalte zilveren miniatuur paardenkoets 60 Loc e Gehalte zilveren miniatuur boerenwagen met man en koe 80 Loc e Gehalte zilveren hondenkar en twee paardjes 30 Loc Zilveren miniatuur springruiter op paard 75 Loc Zilveren Art Nouveau opdienlepels 85 Loc Bloedkoralen collier met gouden slot 55 Loc Vier diverse 2e gehalte zilveren miniatuurtjes 80 Loc Oude zilveren herdenkingslepel 45 Loc Bloedkoralen collier met een 18 Kt. gouden slot 75 Loc Twee Dunhill vintage aanstekers 45 Loc Stel zilveren opscheplepels, 200 gr. 90 Loc Bloedkoralen Takjes collier met doublé slot 55 Loc Diverse zilveren naaldenkokers 150 Loc Koopje van 4 miniaturen waarvan drie 2e gehalte zilver 85 Loc Zilveren vorkje, van Rosmalen, Den Bosch 1837, 2e gehalte zilveren zuurvorkje, 2e gehalte zilveren zuurprikker en een suikerklontjestang 30 Loc Bloedkoralen collier 35 Loc Divers zilveren naaigarnituur 180 Loc e Gehalte zilveren ovale fotolijst, diam.21 cm. 90 Loc Ajour gezaagd 2e gehalte zilveren bonbonmandje 85 Loc Boek : Geestelyk paradys der godminnende zielen, gedateerd 1661 met zilveren sloten 85 Loc Bijbel met dubbele zilveren sloten, 18e eeuw 110 Loc Engels 2e gehalte zilveren fotolijst, 21 x 15 cm. 35 Loc Messing borstbeeld van Jugendstil-stijl dame rustend op houten sokkel, h.20 cm. 25 Loc Strengs zoetwaterparel collier in diverse kleuren 30 Loc e Gehalte zilveren opengewerkte strooilepel 35 Loc Paar 14 kt. witgouden oorbellen bezet met citrien en 122 briljant geslepen diamanten, 1,50 ct., kleur wit-kwaliteit Si, 6 gram 1582 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 78 briljant geslepen diamanten, 3.10 ct., slijpsels: 8 markiezen, 20 baguettes en 50 briljant geslepen diamanten, 12.1 gram, L.6 cm., winkelwaarde , Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 256 briljant geslepen diamanten, L.5cm., diamantgewicht: 1,22 ct., gewicht : 6,1 gram, winkelwaarde 5250, Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 408 briljant geslepen diamanten, kleur topwit, kwaliteit Vvs, 6.40 caraat, 13.1 gram, 2 x 4 cm, met stift en poussette, winkelwaarde 22500, Kt. witgouden ring bezet met 41 briljant geslepen diamanten, totaal 4,90 ct., middensteen 4,06 ct., kleur: geel+kwaliteit: piqué2, 7,5 gram, ringmaat 16, Kt. witgouden ring bezet met robijn en 87 briljant geslepen diamanten, 0,75 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 7,4 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 4875, Kt. witgouden ring bezet met 33 diamanten, 1,00ct., kleur: wit, kwaliteit: piqué, 9x briljantslijpsel+ 24x 8/8 slijpsel, 4,2 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 2250, Kt. witgouden ring bezet met 4.06 ct. briljant geslepen diamant, kleur: M, kwaliteit: Vs, 6 gram, ringmaat 18, met HRD Jewelry Report, winkelwaarde Kt. witgouden ring bezet met 1.05 ct. briljant geslepen diamant, kleur: F (exeptional white) - kwaliteit: Si, 2,9 gram, ringmaat 17,5, winkelwaarde ,00 euro 1590 Paar 14 kt. witgouden oorbellen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,50 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 1,1 gram, winkelwaarde 1850, Loc.1a Loc.1a 900 Loc.1a Loc.1a Loc.1a Loc.1a 400 Loc.1a Loc.1a Loc.1a 400 Loc.1a 1591 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met circa 0,30 ct. princes geslepen diamant 200 Loc.1a 1592 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 120 briljant geslepen diamanten, 0.85 ct., 4.1 gram, winkelwaarde 3000, Loc.1a

46 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur Kt. witgouden solitair ring bezet met diamant 0.74 ct., ringmaat: 18 (57), inclusief HRD Antwerp certificaat Kt. witgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 1.20 ct., middensteen ovaal 1.00 ct., kleur Cognac-kwaliteit Si, 3.4 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 4000, Kt. witgouden ring bezet met ca. 3,50 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Light Brown +kwaliteit Si1, 3,6 gram, ringmaat 16, Kt. witgouden solitair ring met 2.03 ct N P1 diamant, ringmaat: 18,5 (58), inclusief HRD Antwerp certificaat Loc.1a 550 Loc.1a Loc.1a Loc.1a e Gehalte zilveren strooilepel 25 Loc Zilveren natfruitschep, Loc Antieke kristallen parfumflacon met gouden dop in bijpassend foudraal 110 Loc /1000 Zilveren schaaltjes, 135 gram 60 Loc Diverse zilveren pillendoosjes 45 Loc Antieke bronzen stempel met afbeelding van een heilige, 8,5 x 5 cm. 260 Loc Antiek schildpad doosje bekleed met segrijn en gouden appliques, Frankrijk ca. 1810, lichte gebruik sporen 60 Loc e Gehalte zilveren kolomkandelaar, h.14 cm. 35 Loc Stel zilveren en gegraveerde confiture vorkjes, 18e eeuw 130 Loc Zilveren couvert, Adriaans Kuylenburg, Schoonhoven, Loc Zilveren ronde fotolijst 35 Loc Hollands 2e Gehalte zilveren bloemenvaas, Amssterdam anno Loc Hollands 2e gehalte zilveren bloemenvaas 40 Loc e Gehalte zilveren fotolijst met bloemdecor, 15,5 x 11,5 cm 45 Loc Bijbel met gouden slot 75 Loc Antieke bijbel met zilveren slot 25 Loc Koopje van 3 diverse colliers met natuursteen 55 Loc Strengs zoetwaterparel collier in diverse kleuren 20 Loc Strengs zoetwaterparel collier in diverse kleuren met edelstenen 20 Loc Blauw glazen Jugendstil vaasje met opgelegde zilveren motieven, h.15 cm. 25 Loc Zilveren 2-delige tafelset met blauw glas, Louis Seize-model, Hooykaas Loc Zes 2e gehalte zilveren koffielepels met parelrand 25 Loc Schuitvormige zilveren blad met galerijrand afgezet met parels, 39 cm., Begeer, Loc Kralen tas met zilveren beugel 150 Loc Zilveren Art Nouveau lepeltjes 75 Loc Persia/Iran, Rijkbewerkte zilveren natfruitlepel, 152 gram 45 Loc Zilveren Louis Quinze-stijl kandij-bakje op 4 pootjes 70 Loc Sterling zilveren 1-lichts kandelaars, h.12 cm. 130 Loc Zilveren bestek 900 Loc Zilveren vorken, M.T. Gerritsen, jaarletter 1919, 665 gram 150 Loc e Gehalte zilveren ajour gezaagde broodmand met parelrand, h.25 x b.30 x d.18 cm. 360 Loc Houten inktstel met 2e gehalte zilveren pen en montuur 80 Loc Zilveren kannetje, 162 gr. 90 Loc Zwaar zilveren zoutvat op 4 klauwpootjes, 18e eeuw 130 Loc Zilveren poedersuikerstrooibus, 160 gr. 110 Loc Tien 2e gehalte zilveren opengewerkte taartvorkjes 30 Loc Twee 2e gehalte zilveren zuurvorken met bokkenpoot 20 Loc Zilveren herinneringslepels, L.20 cm. 70 Loc Klein zilveren ovaal dienblaadje met handgreepjes, 204 gr. 220 Loc Diverse portemonnees met zilveren beugeltjes 130 Loc e gehalte zilveren flessenbak met opengewerkte eierrand 120 Loc Diverse zilveren suikerscheppen 35 Loc Christoffle zilveren vleespennen i.v.v. een zwaard, L.17 cm. 50 Loc.1

47 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 1640 Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje 30 Loc Hollands 2e gehalte zilveren ajour gezaagd hengselmandje 100 Loc Diverse zilveren roomlepels 30 Loc Sterling zilveren tafelstrooiers, afgezet met kabelrand, h. 12 cm. 40 Loc e Gehalte zilveren mand met ringen en leeuwenkopjes, 376 gr. 280 Loc Pleet broodmand met divers pleet, etc. 16 Loc Zilveren taartschep, laat Empire, 1838, L.29 cm. 45 Loc Opengewerkte zilveren dienschep, Loc Setjes van 6 zilveren theelepels en 5 diverse lepeltjes 45 Loc Zilveren cake-prikkers, L.20 cm. 35 Loc Persia/Iran, Rijkbewerkte zilveren muntlepels 30 Loc Set met 12 zilveren theelepels met opengewerkte steel 45 Loc Koopje divers pleet en zilver 45 Loc Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepels in etui 40 Loc Grote 2e gehalte zilveren hengselmand met gegraveerd decor en rustend op bol pootjes 260 Loc Zilveren opdienlepel, Haags Lofje, Voorschoten, 101 gram 30 Loc Zilveren bokkepoot taartvorkjes 65 Loc Zilveren tashaak met 5 diverse naaigarnituur en vingerhoed 550 Loc e Gehalte zilveren soep/opdienlepel met parelrand, 220 gr. 45 Loc Zilveren koffielepels 55 Loc Twaalf 2e gehalte zilveren mokkalepels 30 Loc Zilveren peper en zoutstrooier 45 Loc Koopje van 4 diverse 2e gehalte zilveren zuurvorken en een zilveren taartschep 30 Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren broodmand, h.6 x b.36 x d.26 cm., 572 gram 200 Loc Koop divers pleet en zilver 45 Loc Kt. witgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,30 ct., kleur: Cape, kwaliteit Si, 3,4 gram, ringmaat 18, winkelwaarde 875, Kt. witgouden ring bezet met 57 diamanten, 1,00 ct., kleur wit-kwaliteit S11, 24 briljantslijpsel, 24 baguette slijpsel en 9 princes slijpsel, 3,8 gram, ringmaat 17, Kt. witgouden ring bezet met 36 diamanten, 0,70 ct., 8/8slijpsel, kleur: Cape, kwaliteit Si, 6,5 gram, ringmaat 16, winkelwaarde 1000, Kt. witgouden ring bezet met 15 diamanten, 0,90 ct., kleur G, kwaliteit Vs, 10 briljant slijpsel, 4 baguette slijpsel en markies slijpsel, 4,2 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 3750, Loc.1a 750 Loc.1a 240 Loc.1a 800 Loc.1a 1669 Paar 14 kt.k witgouden oorbellen bezet met circa 0,36 ct. briljant geslepen diamant 300 Loc.1a 1670 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met briljant geslepen diamanten, circa 0.82 ct. 550 Loc.1a 1671 Paar 14 kt. witgouden oorbellen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,50 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 1,1 gram, winkelwaarde 1850, Paar 18 kt. rosé met witgouden oorbellen bezet met 150 briljant geslepen diamanten, 0.75 ct., 5.8 gram, winkelwaarde 3350, Kt. rosé met witgouden collier bezet met 555 briljant geslepen diamanten, 2,75 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Si, 42 cm., 33 gram, winkelwaarde , Kt. witgouden ring bezet met 83 briljant geslepen diamanten, 3,25 ct., middensteen 2,38 ct. kleur: M-kwaliteit: Loepzuiver, 5,8 gram, ringmaat 17, 25, winkelwaarde , Kt. witgouden ring bezet 71 briljanten, 1,95 ct., kleur Top wit, kwaliteit Vs, middensteen 0.75 ct., kleur : Cape en kwaliteit Vs, 10,7 gram, ringmaat 17,25 winkelwaarde 7500, Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, circa 1.00 ct., ringmaat (62) 400 Loc.1a 475 Loc.1a Loc.1a Loc.1a Loc.1a 750 Loc.1a 1677 BWG ring bezet met 1,08 ct. briljant geslepen diamant en oranje saffier, ringmaat 16,25 (51) 650 Loc.1a Kt. rosé met witgouden collier bezet met 521 briljant geslepen diamanten, 2,50 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 42 cm., 30,5 gram Kt. witgouden hanger bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0,90 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 1,9 gram, winkelwaarde 1975, Kt. witgouden ring bezet met robijn en 40 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5,6 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 2850, Loc.1a 425 Loc.1a 700 Loc.1a

48 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 1681 Koopje diverse oorlogsbonkaarten 6 Loc Antieke zilveren knopen met voorstelling van ruiter te paard, 18e eeuw 70 Loc Granaten collier en een moderne glazen ketting met oorbellen 25 Loc Diverse 24 kt. vergulde hangers met kettingen 60 Loc Zaadparel colliers w.o. met zilveren slot 30 Loc Paar 2e gehalte zilveren manchetknopen 30 Loc Antiek parel collier met gouden slot 240 Loc Zilveren medaillons hangers w.o. een i.v.v. een hart 40 Loc Antieke zilveren filigrain broche, hanger en ring 50 Loc Diverse zilveren armbanden met oude bedels 40 Loc Diverse zilveren damespolshorloges 45 Loc Zilveren muntjesarmband, Wilhelmina 10 cent stukken 30 Loc Zilveren dames bolletjescollier met hanger i.v.v. halve maan bezet met bergkristal 25 Loc Massief zilveren horlogeketing, L.28cm, 30 gram 30 Loc Geëmailleerde zilveren medaillon hanger met markesiet ingelegd aan collier 40 Loc Zilveren broche i.v.v. een zonnebloem, diam.5,5 cm., 25 gram 30 Loc Zilveren dessertcouverts, tot. gew. 316 gr. 180 Loc Diverse zilveren gespen 90 Loc Zilveren Zeeuwse gesp, ca.1900, L.10 cm. 60 Loc Filigrain zilveren 2-delige gesp 30 Loc Koopje divers munten en penningen 8 Loc Koop diverse zilveren Duits 10 mark stukken en 5 mark stukken 75 Loc Koopje divers munt en papiergeld 8 Loc Koopje zilveren munten 45 Loc Diverse medailles en een bronzen kunstlicht plaquette uit Loc Koopje van 3 zilveren munten 14 Loc Koopje zilveren munten 30 Loc Romeinse bronzen munten, 1-4e eeuw na chr. 40 Loc Romeinse zilveren munt, Gordianus, 2e-3e eeuw na Chr. 30 Loc Muntje, gedateerd Loc Diverse oude fietsbelastingplaatjes, jaren '30 30 Loc Zilveren provinciale 2 stuiverstukken, Hollandia, 1728,1744, 1770, 1773, Loc Koninkrijksmunten, Koning Willem en Wilhelmina w.o. zilveren 30 Loc Zilveren munten, Koninkrijk Nederland (rijksdaalder, gulden en 3 halve guldens) 30 Loc Provinciale duiten, 17-18e eeuw, diverse provincies 30 Loc Romeins zilveren munten, 2e-4e eeuw na Chr. 30 Loc Romeinse munten, 2e-4e eeuw na Chr. 30 Loc Bronzen VOC munten w.o. 2 India Batavia 1826, vanaf Loc Koninkrijksmunten, Koning Willem en Wilhelmina w.o. zilver 30 Loc Zilveren halve guldens, Koningin Wilhelmina, vanaf Loc Zilveren provinciale 2 stuiverstukken, Hollandia, 1764,1767, 1769, 1780, Loc Vintage handtassen 8 Loc Oud plaatjesalbum van Droste, Indonesië met plaatjes 25 Loc Set Munten 100ste Geboortedag set Koningin Juliana met alle munten van deze Vorstin en ook alle zilveren munten 180 Loc Koopje divers bijoux 8 Loc Koop diverse horloges w.o. Zwitsers 45 Loc Diverse penningen, Koninklijk Huis, Wilhelmina, Juliana, Beatrix, in opberdoos 70 Loc Koopje diverse rariteiten 16 Loc Zilveren rechthoekig dienblad, L.32 x b.50 cm., 1650 gr. 900 Loc Twaalf 2e gehalte zilveren viscouverts in etui 400 Loc.1

49 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur Zilveren ringen in bewaardoos met glazen deksel 90 Loc Zilveren ringen in bewaardoos met glazen deksel 90 Loc Koopje divers bijoux 6 Loc Koopje diverse sieraden w.o. zilver 30 Loc Koop diverse broches, etc. 60 Loc Koopje diverse sieraden waaronder geëmailleerde vlinders 30 Loc Koopje divers bijoux, etc. 8 Loc Koop divers bijoux 16 Loc Koopje diverse sieraden w.o. zilver 25 Loc Koopje kleine zilveren voorwerpen, etc. 16 Loc Koopje divers bijoux 8 Loc Koopje divers bijoux 8 Loc Albums postzegels en 10 mapjes met diverse boekjes 25 Loc Nederland: partij jaarsets, boekjes en FDC's in doos 30 Loc Munten, waarbij jaarsets, in doos 30 Loc Koop divers verzilverd bestek 16 Loc Koop divers verzilverd bestek 16 Loc Zes 2e gehalte zilveren grote en 6 kleine vorken, zes 2e gehalte zilveren grote en 6 kleine lepels, jusschep, aardappellepel en 2 opscheplepels met parelrand, totaalgewicht 1692 gram Kt. witgouden ring bezet met 6 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: wit+kwaliteit: piqué, 2,7 gram, ringmaat Kt. witgouden ring, model solitair bezet met 0,22 ct. brilant geslepen diamant, kleur: I- kwaliteit: Vs,2,2 gram, ringmaat 17, Kt. witgouden solitair ring bezet met een grote briljant geslepen diamant, 1.10 ct., Light Brown, SI3, ringmaat 17,25 (53) x Ring, 14 Kt. witgouden ring, model solitair bezet met 0,22 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 1,5 gram, ringmaat 17, Kt. witgouden collier bezet met 398 briljant geslepen diamanten, 2,85 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 40 cm., 27 gram, winkelwaarde , Kt. witgouden met hanger bezet met 7 briljant geslepen diamant, 0,35 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, lengte 38 cm., gewicht 3,7 gram Kt. witgouden collier bezet met saffier en 27 briljant geslepen diamanten, 0.25 ct., 5.5 gram, L.42 cm Kt. witgouden ring bezet met saffier en 2 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 5,3 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde 850, Kt. witgouden ring bezet met saffier en 64 briljant geslepen diamanten, 0,55 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 3,4 gram, ringmaat 16, Kt. witgouden ring bezet met saffier en 73 briljant geslepen diamanten, 0,45 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 5,6 gram, ringmaat 17, Kt. witgouden ring bezet met saffier en 6 briljant geslepen diamanten, 0,30 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 2,2 gram, ringmaat 15,5, winkelwaarde 950, Kt. witgouden ring gezet met princess geslepen diamanten, 0.55 cr., kleur I en kwaliteit VVS, goudgewicht 5,70 gram. 300 Loc Loc.1a 200 Loc.1a 450 Loc.1a 200 Loc.1a Loc.1a 220 Loc.1a 475 Loc.1a 240 Loc.1a 500 Loc.1a 800 Loc.1a 220 Loc.1a 900 Loc.1a Kt. witgouden solitair ring bezet met 0.50 ct. briljant geslepen diamant, ringmaat: 16,75 (53) 500 Loc.1a Kt. witgouden ring bezet briljant geslepen diamant, 1,65 ct., kleur: Cape, kwaliteit Vs, 3,4 gram, ringmaat 17,75, winkelwaarde ,00 euro Kt. witgouden ring bezet 1.55 ct. briljant geslepen diamant, kleur N-kwaliteit Vs, 4.6 gram, ringmaat 15, Kt. witgouden collier bezet met roze toermalijn en 84 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 4,4 gram, 38 cm Loc.1a Loc.1a 425 Loc.1a 1765 Koop divers verzilverd bestek met parelrand 30 Loc Koop divers verzilverd bestek 45 Loc e Gehalte zilveren ovaal dienblad, L.46 cm., 1175 gram 450 Loc Persia/Iran, Rijkbewerkte zilveren sierstuk, 705 gram 150 Loc Nederland Dienstzegels D 1 t/m D 8 gestempeld. Cat.w Loc.1

50 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 1770 Suriname: nr. 1 t/m 15 gestempeld. Cat.w Loc Suriname: gestempelde zegels/ series op stockkaart. Cat.w Loc Curacao: gestempelde zegels/series op stockkaart. Cat.w Loc Curacao: gestempelde series op stockkaart. Cat.w Loc Curacao : beter gestempeld materiaal op stockkaart. Cat.w Loc Nederland Luchtpost postfris 100 Loc Nederland nr. 136 t/m 138 postfris 50 Loc Nederland nr. 534 t/m 537 ongestempeld. Pracht ex. 100 Loc Nederland nr. 346 t/m 349 ongestempeld 50 Loc Nederland nr. 104 ongestempeld 35 Loc Nederland nr. 45 t/m 48 gestempeld 100 Loc Nederland: FDC E13 + E15. Cat.w Loc Nederland FDC E 34 onbeschreven met open klep. Cat.w Loc Nederland: FDC's E 43 + E 46 onbeschreven met open klep. Cat.w Loc Nederland: nr.48 gestempeld. Pracht ex. 80 Loc Ned. Antillen: nr. 211 t/m 233 ongebruikt. Cat.w Loc Nederland: nr. 19 t/m t/m 46 gestempeld. 50 Loc Nederland: nr. 356 t/m A t/m 356D 30 Loc Nederland: 134 t/m 138 gestempeld. 30 Loc Nederland: nr. 94 t/m 100 gestempeld. 30 Loc Ned. Indië: nr (10 en 25 gld) ongestempeld 25 Loc Ned. Indië: nr. 166 gestempeld. Cat.w Loc Nederland nr. 102 postfris. Schaars zegel. Cat.w Loc Nederland: nr. 130 gestempeld. 45 Loc Nederland: 136 t/m 138 ongestempeld. Luxe ex. 30 Loc Nederland Port ongebruikt. Luxe ex. 40 Loc Nederland: nr gestempeld 40 Loc Nederland 129 t/m 131 ongestempeld. Luxe ex. 100 Loc Nederland Interneringszegels i Loc Indonesië: postfrisse series op stockkaarten 30 Loc Suriname: ongestempelde/ postfrisse verzameling op stockkaarten. Cat.w Loc Nederland: 1960 t/m 1994 complete postfrisse verzameling in 2 luxe Davo-albums met boxen 60 Loc Aruba: 1986 t/m 2004 compleet postfris in luxe Davo-album met box 60 Loc Liechtenstein postfrisse verzameling in luxe Leuchtturm-album 45 Loc Albums 1e dag enveloppen en een album Nederland 35 Loc Suriname Postfrisse series in stockboek. Cat.w Loc Insteekboek 1e dag enveloppen, Nederland Ned. Indië en Europa (cat.waarde 565) 45 Loc België/ Belgisch Congo: gestempelde verzameling in stockboek 30 Loc Nederland Gestempelde verzameling in stockboek 50 Loc Suriname Republiek : postfrisse verzameling in stockboek, waarbij betere blokken. 50 Loc Ned. Indië/ Indonesia in dik stockboek. 25 Loc Suriname: mooie gestempelde collectie in stockbook. Cat.w Loc Nederland: gestempelde verzameling in Davo de Luxe album 70 Loc Nederland: vnl.onbeschreven FDC's met open klep. Tussen E32 en E57. Cat.w Loc Nederland: FDC's, waarbij betere, in Davo album 35 Loc Nederland: FDC's E192 t/m E315. In Importa-album (125 ex.). 20 Loc Postzegels Suriname en Republiek Suriname in Davo-album 30 Loc Indonesië, verzameling in Importa-album 25 Loc Postzegels, Republiek Suriname postfrisse beter genoteerde series in stockboek 25 Loc Nederland gestempelde verzameling in stockboek 30 Loc.1

51 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 1820 Persia/Iran, Rijkbewerkte zilveren ronde schaal, 466 gram, diam.26 cm. 75 Loc Persia/Iran, Zilveren sierstuk, 378 gram 45 Loc Zilveren lakstempel met familiewapen, 19e eeuw, h.7,5 cm. 80 Loc Antieke 1e gehalte zilveren rok haak met diverse 2e gehalte attributen 110 Loc e Gehalte zilveren strooilepel met vogeldecoratie (handvat gesoldeerd) 30 Loc Antieke Friese zilveren geboortelepel, 1782, toebehoord aan Wiebe jans Pool 150 Loc Ond.gesign., Abstract, gemengde techniek op papier, gedateerd 1989, 71 x 49 cm. (glas defect) 25 Loc Laké spiegellijst met spiegel, h.145 x b.105 cm.(defecten) 100 Loc Antieke Biedermeier bonheur met spiegelopstand, Holland ca.1840, h.240 x b.105 x d.46 cm. 160 Loc Antieke ingelegde 6-laden chiffonnière afgedekt met marmeren blad, Frankrijk ca.1880, h.127 x b.68 x d.32 cm Albertus Gerard Hulshoff Pol, Hengelo Hilversum, Weiland met koeien bij bosbeek, maroelfe, 60 x 35 cm Antieke Franse meerluiks spiegel in een opengewerkte goudkleurige kuiflijst met bloemen versierde ornamenten, h.138 x b.75 cm. 750 Loc Loc Loc Antieke mahoniehouten Empire naaitafel, Holland ca.1820, h.78 x b.41 x d.34 cm. 40 Loc Kt. witgouden ring bezet met licht blauwe topaas en 0,22 ct. achtkantig geslepen diamant, ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden ring, model rivière bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,42 ct., kleur: Cape+kwaliteit Si, 1,7 gram, ringmaat 18, nieuwprijs 985, Loc.1a 200 Loc.1a Kt. gouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten 150 Loc.1a 1836 BWG ring bezet met briljant geslepen witte en zwarte diamant, 1,00 ct., ringmaat 17,25 (54) 800 Loc.1a Kt. witgouden collier met hanger met blauwe steen 50 Loc.1a 1838 BWGG collier met harthanger bezet met circa 0,38 ct. achtkantig geslepen diamant 260 Loc.1a Kt witgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0,20 ct., kleur: Top Wit +kwaliteit Vs, 1,8 gram, ringmaat Kt. witgouden bezet met 0.40 ct. briljant geslepen diamant, kleur: H, kwaliteit piqué1,1,8 gram, ringmaat 17,25, winkelwaarde 1750, Loc.1a 320 Loc.1a Kt. witgouden hartvormig geslepen diamanten solitair ring, 0.30 ct., ringmaat 16 (50,5) 360 Loc.1a Kt. witgouden ring bezet met 0,35 ct. briljant geslepen diamant, kleur: I-kwaliteit piqué1, 1,9 gram, ringmaat 17, winkelwaarde 1350, Kt. witgouden ring bezet 0.60 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Si, 6.6 gram, ringmaat Kt. witgouden ring bezet met 0,08 ct. briljant geslepen diamant, kleur wit-kwaliteit Vs, 6,4 gram, ringmaat 16, Kt. witgouden ring met een briljant geslepen diamant in het midden en baguette geslepen zijstenen, 0,35 ct., ringmaat: 17,25 (54) Kt. witgouden ring bezet met 3 diamanten/princes-slijpsel, 0,27 ct., kleur Cape-kwaliteit Vs, 4,1 gram, ringmaat Kt. witgouden ring bezet met 5 briljan geslepen diamanten, 0,30 ct., kleur wit-kwaliteit Si, 1,4 gram, ringmaat 19, Kt. witgouden ring bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 0,18 ct., kleur wit-kwaliteit Vs, 7 gram, ringmaat 17, Loc.1a 900 Loc.1a 240 Loc.1a 600 Loc.1a 240 Loc.1a 160 Loc.1a 240 Loc.1a 1849 Stel verzilverde kandelaars, h.24 cm. 30 Loc Dmitri Pavlovich Shuskalov (Russisch, ), Female tennis player no.5, 100 x 100 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 110 Loc Antieke mahoniehouten hoekkast, 18e eeuw, h.240 x b.130 x d.55 cm. 800 Loc Ingelegde eikenhouten halfmaantafel met jaloeziedeuren 120 Loc Koperen schemerlamp met opaline kap 20 Loc Antiek miniatuur kinderkoetsje 16 Loc Antiek mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met jaloeziedeuren, h.93 (ingeklapt) h.159 (uitgeklapt) x b.114 x d.56 cm Art Deco beeld van een meisje met ganzenkuiken en gans op marmeren basement, h.37,5 x b.80 x d.18,5 cm. 260 Loc Loc.6

52 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 1857 Legering bronskleurige Art Deco sculptuur van een liggende vrouw met hond rustend op marmeren voetstuk met houten hoofd, h.30 x b.58 x d.20 cm. 40 Loc Art Deco tafellamp op plate voet met opaalglazen kap, h.38 cm. 130 Loc Antiek mahoniehouten Louis Seize klapbuffet, Holland ca.1800, h.101 x b.111 x d.50 cm. 200 Loc Antieke Schotse mahoniehouten 6-laden chiffonnière, Schotland ca.1830, h.190 x b.140 x d.65 cm. 220 Loc Antieke mahoniehouten 2-deurs penantkast met 2 laden, h.100 x b.124 x d.50 cm. 75 Loc Bronzen sculptuur van een ree, h.30 x L.36 cm. 30 Loc Koopje divers Chinees porselein, etc. 16 Loc Koopje Aziatisch porselein w.o. een Celadon schaal 25 Loc Kristallen lunchset met zilveren montuur in reiskoffer (incompleet) 180 Loc Emille pequignet Equus dames horloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 21 mm. met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1115, Movado Anniversary Limited series herenhorloge, advies wvp 3700,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en heeft een Zwitsers mechanisch (automatisch) uurwerk. De kast is circa 38 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 3 ATM. Aanvullende specificaties: transparante achterdeksel, geschroefde achterdeksel Emille pequignet Equus dames horloge, vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 22 mm. met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1960, Emille Pequignet Cameleone dameshorloge, advies wvp 2565,-, vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, de kast is b.25 mm. en voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM en bezet met 36 diamanten (0,25ct, VS/G), geschroefde achterdeksel en verwisselbare zwart leren band 1870 TechnoMarine Hummer herenhorloge, advies wvp 1395,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en pvd en heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is circa 40 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 10 ATM. Aanvullende specificaties: datumaanduiding, chronograaf, duikhorloge, secondeaanduiding, zwart rubbere band Techno Marine Military Hummer horloge, advies wvp 1475,-, vervaardigd van stainless steel en pvd met Zwitsers quartz uurwerk. De kast is ca.b.40 mm en met saffier glas en is waterdicht tot 10 ATM met datumaanduiding, chronograaf en secondeaanduiding 1872 TechnoMarine Hummer herenhorloge, advies wvp 1650,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel met een doublé laag. Het horloge heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is circa 40 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 10 ATM. Aanvullende specificaties:datumaanduiding,secondeaanduiding Gagà Milano dameshorloge, advies wvp 1295,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is circa 48 mm breed. Aanvullende specificaties: mineraal glas, datumaanduiding, chronograaf, secondeaanduiding Emille pequignet Moorea dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk,voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 13 mm. met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1250, Emille Pequignet Sorella dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast 25 mm., met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1260, Emille pequignet Equus dameshorloge, advies wvp 1960,- vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, breedte kast 22 mm., voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM met geschroefde achterdeksel 1877 Emille Pequignet Sorella dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, breedte kast 25 mm., voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, advies wvp 1645,- met een geschroefde achterdeksel en diamanten index 1878 Emille Pequignet Sorella dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM., breedte kast 25 mm., advies wvp 1580,- met een geschroefde achterdeksel en diamanten index 1879 Ed Hardy Victoria Rose van staal met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van mineral en waterdicht tot 10 ATM, breedte kast: 40 mm., advies wvp 259, Ed Hardy Revolution Flaming Skull horloges van staal met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van mineraal glas en waterdicht tot 10 ATM., breedte kast: 45 mm., advies wvp 299,- 85 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc.6 50 Loc.6 60 Loc Frederique Constantin Genève, stalen damespolshorloge in originele doos 400 Loc.6

53 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 1882 MOMO Design dual time, advies wvp 550,-. Het horloge is vervaardigd van titanium en heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is 33 mm breed. Het is voorzien van mineraal glas en is waterdicht tot 3 ATM Emille pequignet Moorea dames horloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 10 mm. met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1125, Emille pequignet Moorea dameshorloge vervaardigd van stainless steel/double met een Zwitsers quartz uurwerk, breedte kast 18 mm., voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1365, TNG Swiss Watches (Tack & Gybe) herenhorloge, advies wvp 935,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en heeft een Zwitsers mechanisch (automatisch) uurwerk. De kast is circa 43 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 10 ATM. Aanvullende specificaties: datumaanduiding, secondeaanduiding Emille pequignet Moorea dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM., breedte kast: 10 mm. met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 970, Emille Pequignet Sorella dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM., breedte kast 25 mm., met geschroefde achterdeksel, advies wvp 1260, Emille pequignet Moorea dameshorloge vervaardigd van stainless steel/double met een Zwitsers quartz uurwerk voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast 18 mm. met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1525, Gagà Milano herenhorloge, advies wvp 1495,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is 48 mm breed. Aanvullende specificaties:mineraal glas, datumaanduiding, chronograaf, secondeaanduiding TechnoMarine Limited Edition Nighthawk herenhorloge, advies wvp 1595,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en pvd en heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is circa 40 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 10 ATM. Aanvullende specificaties: datumaanduiding, chronograaf, duikhorloge, secondeaanduidin TechnoMarine Square Ceramic Diamonds horloge, advies wvp 2475,-. Het horloge is vervaardigd van keramiek en heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is circa 34,6 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 5 ATM. Aanvullende specificaties: Verborgen vouwsluiting, lichtwijzer, wijzerplaat bezet met briljant geslepen diamant TechnoMarine Square Magnum, advies wvp 2950,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en heeft een Zwitsers mechanisch (automatisch) uurwerk. De kast is 38 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 10 ATM. Aanvullende specificaties: transparante achterdeksel, chronograaf, duikhorloge, geschroefde achterdeksel, secondeaanduiding Emille pequignet Moorea dames horloge vervaardigd van stainless steel/double met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM., breedte kast 18 mm., met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1525, Emille Pequignet Cameleone dameshorloge, advies wvp 2565,-, vervaardigd van stainless steel en met een Zwitsers quartz uurwerk, de kast is b.25 mm. en voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM en bezet met 36 diamanten (0,25ct, VS/G), met geschroefde achterdeksel en verwisselbare zwart leren band 1895 Emille Pequignet Cameleone dameshorloge, advies wvp 3895,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en heeft een Zwitsers quartz uurwerk. De kast is circa 25 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 3 ATM. Aanvullende specificaties: geschroefde achterdeksel, de horlogekast en wijzerplaat is bezet met 78 briljant geslpen diamanten met een totaal gewicht van 0,50 ct, kwaliteit VS, kleur G, verwisselbare zwart cropoprint leren band Emille pequignet Moorea dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 18 mm., met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1260, Movado Anniversary Limited series herenhorloge, advies wvp 2780,-. Het horloge is vervaardigd van stainless steel en heeft een Zwitsers mechanisch (automatisch) uurwerk. De kast is circa 38 mm breed. Het is voorzien van saffier glas en is waterdicht tot 3 ATM. Aanvullende specificaties: transparante achterdeksel, geschroefde achterdeksel Emille Pequignet Cameleone dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast 25 mm. met een geschroefde achterdeksel en verwisselbare zwart leren band, advies wvp 1295,- 100 Loc.6 85 Loc Loc Loc.6 80 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc.6

54 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 1899 Emille Pequignet Cameleone dameshorloge, advies wvp 2565,-, vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, de kast is b.25 mm, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM bezet met 36 diamanten (0,25ct, VS/G), met geschroefde achterdeksel en verwisselbare zwart leren band 1900 Emille pequignet Moorea dames horloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk,voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 13 mm., met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1250, Emille Pequignet Cameleone dameshorloge, vervaardigd van 18 kt. goud en stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 26 mm., met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 1665, Emille Pequignet Cameleone dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 25 mm., met een geschroefde achterdeksel en verwisselbare zwart leren band, advies wvp 1295, Emille pequignet Moorea dameshorloge vervaardigd van stainless steel met een Zwitsers quartz uurwerk, voorzien van saffier glas en waterdicht tot 3 ATM, breedte kast: 10 mm., met een geschroefde achterdeksel, advies wvp 970,- 190 Loc Loc Loc.6 90 Loc.6 80 Loc Koop diverse Swatch horloges, etc. 60 Loc Divers kleingoed w.o. boekensteunen, Keulse pot, vijzel, etc. 16 Loc Koopje divers w.o. een Corneille fles 30 Loc Koopje divers aardewerk, scheepswrak VOC schip, 17e-18e eeuw 90 Loc Diverse wandelstokken 16 Loc Diverse wandelstokken w.o. met alcapa en brons 60 Loc Oude bajonet 25 Loc Koopje diverse antieke bodemvondsten w.o. olielampjes, beeldjes, etc. 75 Loc Koop diverse wandelstokken, speren, etc. 16 Loc Defecte windbuks en antiek geweer 25 Loc Koop divers kleingoed w.o. houtsnijwerk, aardewerk, koper, etc. 16 Loc Blauw glazen schaal, h.13 x diam.23 cm. 30 Loc Antiek ikoon met voorstelling van Maria en kind, 35 x 29 cm. 60 Loc Kt. witgouden ring bezet met 7 diamanten/princess-slijpsel 0,55 ct., kleur Cape-kwaliteit Vs, 4 gram 360 Loc.1a 1918 Platina alliance ring bezet met oud slijpsel diamant, circa 0,90 ct., ringmaat 16,5 (52) 500 Loc.1a Kt. geel met witgouden ring bezet met 0,08 ct. diamant/princes- slijpsel, kleur wit-kwaliteit Vs,6,8 gram, ringmaat 16,5 260 Loc.1a 1920 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met briljant geslepen diamanten, circa 0.16 ct. 160 Loc.1a 1921 Paar 14 kt. witgouden oorbellen bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 2,05 ct., kleur: H- kwaliteit Vs1, gewicht 2 gram 1922 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met 8 briljant geslepen diamanten, 0,40 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 9,3 gram Loc.1a 360 Loc.1a 1923 Paar 18 kt. witgouden oorbellen bezet met circa 0,80 ct. briljant geslepen diamant 700 Loc.1a Kt. witgouden ring bezet met een Light Yellow diamant 0.82 ct. VVS en 14 briljant geslepen diamanten, 0,76 ct., ringmaat: kt. witgouden ring bezet met princess en briljant geslepen diamant circa 1,15 ct., ringmaat 17 (54) Kt. witgouden ring bezet met 73 briljant geslepen diamanten, 1,50 ct., middensteen 0,75 ct., kleur: wit+kwaliteit: piqué, 4 gram, ringmaat 16, Kt. witgouden ring bezet met 27 briljant geslepen diamanten, 1.50 ct., middensteen 0.70 ct., Cape Vs, 5.9 gram, ringmaat 17.25, winkelwaarde 7850, Kt. witgouden ring bezet met 81 diamanten, 0,50 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 5x baguetteslijpsel + 76x briljantslijpsel, 3,3 gram, ringmaat Kt. witgouden ring bezet met 35 diamanten, 0,40 ct., kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 17x baguetteslijpsel + 18x briljantslijpsel, 1,8 gram, ringmaat Kt. witgouden ring bezet met 0,45 ct. briljant geslepen diamant, kleur: I-kwaliteit piqué 2, 4,7 gram, maat 16,75, winkelwaarde 1350, Kt. witgouden ring, model solitair bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,24 ct., kleur: Top Wit, kwaliteit Vs, 1,6 gram, maat 17,25, winkelwaarde 925, Loc.1a Loc.1a Loc.1a Loc.1a 450 Loc.1a 340 Loc.1a 340 Loc.1a 190 Loc.1a kt. witgouden ring bezet met 0.10 ct. briljant geslepen diamant, ringmaat 16.5 (52) 140 Loc.1a

55 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 1933 Antiek ikoon met voorstelling van Christus, 39 x 32 cm. 75 Loc Antieke tinnen kraankan 45 Loc Oud planetarium, h.45 cm. 25 Loc Gerard Hoppen, , gesigneerd gipsen beeld van een landarbeider met sikkel, h.38,5 cm. (restauraties in nek) 1937 H. Keek, bronzen beeld van een dame met schenkkan op een marmeren sokkel, aan de achterzijde gesigneerd en daaronder een merk waarin een B (kleine beschadiging aan onderste hoek sokkel achterzijde) 140 Loc.6 70 Loc Antieke vuistbijl, vindplaats: Midden Frankrijk 16 Loc Antieke Indonesische kris 16 Loc P.J. van de Veen, bronzen vrouwenkopje, nr.32, h.18 cm. 25 Loc Gekleurd glazen sculptuur van een persoon, h.35 cm. 30 Loc Legering Art Deco sculptuur rustend op marmeren voetstuk 16 Loc Koopje antieke speerpunten en paardenhanger 60 Loc Orakel/Ivoorkust beeld van een zwangere vrouw, 40 cm. 70 Loc Messing Schwartz scheepsklok 110 Loc Koopje divers tin, koper, aardewerk en oude tegeltjes 16 Loc Yashica fotobox en Kiev fototoestel 25 Loc Antiek Chinees telraam 16 Loc Koopje diverse Afrikaanse beelden, etc. 25 Loc Koop diverse bedouine sieraden 25 Loc Koop divers pleet 16 Loc Grote koop divers porselein, aardewerk, etc. 16 Loc Diverse houten kistjes, etc. 16 Loc Aardewerken sculpturen 25 Loc Koopje divers kleingoed w.o. aardewerk, brons, houtsnijwerk 16 Loc Koop divers houtsnijwerk (defecten) 25 Loc Koopje divers bakeliet 25 Loc Koop diverse Meissen porseleinen schotels, etc. 25 Loc Koopje divers kristal w.o. karafstoppen, aquarel van schelpen en 5 diverse Leerdam vingerkommen 16 Loc Koop divers Meissen porselein, etc. 45 Loc Marmeren en een eikenhouten Art Deco pendule 16 Loc Grote koop divers pleet, etc. 16 Loc Koop divers koper en tin 40 Loc Koopje diverse replica pistolen en toeristische messen en een kris 16 Loc Koopje divers kleingoed w.o. glaswerk, aardewerk, etc. 25 Loc Koop divers w.o. koper, tin en een spiegel 6 Loc Barr stolpklok 220 Loc Schatz, koperen pendule 18 Loc Cloister stolpklok 220 Loc Ato houten boogklok, h.33 cm. 170 Loc Koperen rijkbewerkte pendule 45 Loc Twee setjes van 6 Boheems kristallen borrelglazen, h.9 cm. 50 Loc Koopje divers, w.o. een olielamp, 2 albasten stenen, divers porselein, Chinese kommetjes, etc. 18 Loc Koopje divers kleingoed, etc. 16 Loc Antieke zwart marmeren pendule, h.39 x b.45 x d.14 cm. 75 Loc Diverse houtstempels 16 Loc Koop Japans lakwerk, diverse aardewerk, etc. 30 Loc Koop divers koper, etc. 25 Loc Koop diverse aardewerken opbergbussen, etc. 16 Loc.6

56 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 1980 Koopje divers kleingoed, etc. 16 Loc Grote koop met diverse poppen en Wajang poppen 16 Loc Eikenhouten schoorsteenpendule 16 Loc Koopje van een koperen gong, diverse wierookhouders, flessenhouders, jardinière, etc. 30 Loc Koop divers waaier kristal 30 Loc Koop divers keramiek, etc. 25 Loc Koop diverse beschilderde houten Arabische wanddecoraties, etc. 16 Loc Koopje divers aardewerk 16 Loc Koop divers kleingoed, etc. 16 Loc Koop diverse porseleinen wandborden, etc. 16 Loc Oud snaarinstrument 25 Loc Koopje diverse aardewerken schotels en vaasjes 16 Loc Koopje divers Arabisch antiek 30 Loc Grote beschilderde kristallen karaffen, vaas en een schenkkan 30 Loc Arabische koperen kannen 30 Loc Grote bruine glazen vaas en divers sierglaswerk, etc. 25 Loc Spiegel met zwevende kristallen decoraties, h.121 x b.80 cm. 140 Loc Laké armfauteuil met rood velours bekleed 45 Loc Gipsen Jugendstil 3-delig klokkenstel, h.50 cm. 25 Loc Antiek mahoniehouten Jugendstil buffet met 4 deuren waarvan 2 beglaasd en 4 laden en een opstand met koperen plaquettes van personen in landschap, h.197 x b.138 x d.39 cm. 200 Loc Set van 6 antieke iepenhouten stoelen en een bijpassende armfauteuil (diverse stofferingen) 75 Loc Kt. witgouden ring bezet met 0.07 ct, briljant geslepen diamant, ringmaat 17 (53) 160 Loc.1a Kt. witgouden ring, model solitair bezet met 1 briljant geslepen diamant, 0,25 ct., kleur: Cape, kwaliteit Si, 2,3 gram, ringmaat 16,75, winkelwaarde 650, Kt. witgouden ring, model solitair bezet met 0,30 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Top Wit+kwaliteit Vs, 3,6 gram, ringmaat 16, Loc.1a 450 Loc.1a 2004 BWG ring bezet met 0,05 ct. achtkant geslepen diamant, ringmaat 17,25 (54) 60 Loc.1a 2005 BWG ring bzet met 0,44 ct. briljant geslepen diamant, ringmaat 17 (53) 220 Loc.1a 2006 Koninklijk Huis te Rijswijck, kleurgravure, 38 x 30 cm. 80 Loc Ingekleurde Jachtgravure, zwijnenjacht, 39 x 27 cm. 80 Loc Willem Jacobus Alberts, Amsterdam Amsterdam, Winterlandschap, olieverf op doek, 40 x 29 cm. 45 Loc Koopje van 2 x Mola textiel ingelijst, 41 x 30 cm 70 Loc Lihtografie van Vincent in expressionistische kleuren, oplage 50/100, handgesigneerd, 70 x 50 cm. 25 Loc B.'O Klein, Kleurets met hondjes, 46 x 18 cm. 60 Loc Robert Wacht, "Time is money", kleurenfoto, 94 x 40 cm. 35 Loc Kaart van Comitatus Flandria, 46 x 38 cm. 100 Loc Paraquayo, ingekleurde kaart, 48 x 38 cm. 80 Loc Van Berkel,Serie van 4 Aquarellen van Italie, totaal 84 x 56 cm. 100 Loc R.Hebbelinck, kleurets van Goes, 45 x 34 cm. 100 Loc Antieke merklap, gedateerd 1848, 48 x 43 cm. 25 Loc Diverse oude en antieke merklappen 45 Loc Eikenhouten Jugendstil-stijl nachtkast afgedekt met marmeren blad, h.80 x b.40 x d.40 cm. 25 Loc Antieke goudkleurige bijzettafel met wit marmeren blad, h.76 x diam. 50 cm. (één poot defect) 30 Loc Beschilderde Jugendstil-stijl spiegel in lijst, h.115 x b.73 cm. 16 Loc Oude Engelse jachtgravure (defect glas) 48 x 32 cm. 80 Loc Oude kleurgravure "Stage coach" 46 x 38 cm. 80 Loc Utrecht, Ingekleurde kaart, 53 x 39 cm. 100 Loc Hoffmann, kleuren ets, 37 x 25 cm. 60 Loc Russian Empire, antieke litho, 46 x 32 cm. 60 Loc.5

57 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 2027 Gooiland, handgekleurde kaart, 34 x 31 cm. 60 Loc R.Hebbelinck, Kleuren ets, Den Bosch, 36 x 27 cm. 100 Loc Claas Prins, olieverf op doek, Parijs, 60 x 40 cm. 60 Loc Antieke handbeschilderde inro, 100 x 64 cm. 45 Loc R. Hebbelinck, kleurets van Nijmegen, 41 x 35 cm. 100 Loc R.Hebbelinck, kleurets van Hoorn, 45 x 36 cm. 120 Loc Amsterdam, handgekleurde Panoramagravure, 39 x 31 cm. 60 Loc Brabant, handgekleurde kaart, 39 x 27 cm. 60 Loc Willem Cornelis Rip, , Rivierlandschap met paard en wagen, aquarel, 32 x 44 cm. 140 Loc Wrakhouten deels wit gelakte spiegellijst met spiegel, h.221 x b.80 x d.5 cm. 30 Loc Gerritsen, Ouder Chocolade boom, handgesigneerde linosnede, 1996, 48/100, 16 Loc Koop diverse aardewerken vazen 30 Loc Workware buisframestoelen met zwarte stof bekleed 110 Loc Bloemvormige kersenhouten tafel op metalen onderstel, h.80 x d.190 cm. 300 Loc Handgeknoopte kleedjes, 100 x 63 cm. 25 Loc Koop van 5 diverse lithografieën, zeefdrukken, etc., waaronder René Boin 25 Loc Koop van 4 stuks divers grafiek 25 Loc Machiel Hopman, , Drieluik, gemengde techniek op board, 100 x 60 cm. 75 Loc Antieke ingelijste doeken, 57 x 46 cm. 75 Loc Cokttees, Liggend naakt en een lithografie met voorstelling van spittende boer, naar van Gogh 16 Loc H. Ebbeling Koning, Zonder titel, PSF Gelderse grafiek map, 1996, 48/100, zeefdruk, 60 x 49 m Gerrit van Dijk, Personen in landschap, zeefdruk uit de Gelderse grafiek map, 1996, nr.48/100, 60 x 46 cm Antieke eikenhouten 2-deurs panelenkast rustend op bolpoten, Holland, 17e/18e eeuw, h.216 x b.154 x d.64 cm. (restauraties) 2050 Antieke notenhouten 4-deurs panelenkast met fraai snijwerk en 2 deuren in de onderkast, h.200 x b.163 x d.68 cm. 40 Loc.5 40 Loc Loc Loc Antiek wit gelakt smeedijzeren tuinbank (zittingen ontbreken), h.90 x b.134 x ca.d.67 cm. 260 Loc Kopie van een eikenhouten Renaissance 4-deurs beelden/panelenkast, 19e eeuws, h.206 x b.150 x d.67 cm. 220 Loc Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x 80 Loc Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x 80 Loc Bourgogne Chablis, Morin Père & Fils 2015, 6x 45 Loc Château Tresquots, Cru Bourgeois Medoc 2012, 6x 45 Loc Lustau PX Sherry, een vintage portachtige dessertwijn, gekoeld drinken, 6x 75 Loc Gewürztraminer Paul Zinck, Equisheim Elzas 2009, 6x 45 Loc Antiek handgesmeed wijnrek met afsluitbare hekken, 100 flessen, h.153 x b.55 x d.30 cm. 120 Loc Gipsen plaquette van moeder met kindje in goudkleurige 8-kantige lijst, 70 x 70 cm. 100 Loc Goudkleurige ornamentlijst, 30 x 24 cm. 30 Loc Antieke ornamentlijst, 60 x 40 cm. 50 Loc Goudkleurige ornamentlijst, 40 x 25 cm. 30 Loc Oude ornamentlijst, 63 x 43 cm. 50 Loc Goudkleurige ornamentlijst, 44 x 34 cm. 30 Loc Andy Warhol, Marilyn Monroe, silverprint, 90 x 90 cm. 75 Loc Willem Fekken, Amsterdam Hilversum, Twee diverse stadsgezichten w.o. met personen, olieverf op papier, 55,5 x 35,5 cm. en 51 x 34 cm. 30 Loc Ond.gesign., Naakt bij het strand, aquarel, 39 x 30 cm. 35 Loc Wortelnoten gedecoreerde ladenkast met spiegelopstand, h.184 x b.93 x d.45 cm. 60 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Panasonic stereoinstallatie, Philips dvd-speler, diverse cd's en dvd's 16 Loc.5

58 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 2073 Doos divers koperwerk 6 Loc Doos divers koper, etc. 6 Loc Doos divers koper, etc. 6 Loc Doos divers w.o. voedelscontainer, houtsnijwerk en een wandklok 6 Loc Doos divers koper, etc. 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Koopje diverse schilderijen, etc. 35 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers w.o. defect klokkenstel, Delftse vaas, diverse schilderijtjes, etc. 6 Loc Doos divers koper, etc. 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers 6 Loc Doosje diverse porseleinen koffiekopjes van Illy 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos diverse schilderijen, etc. 6 Loc Doos divers 6 Loc Doos divers koper w.o. pennnenkroon, etc. 16 Loc Doos divers 6 Loc Box met kunstboeken en schilderijtjes 20 Loc Doos divers 6 Loc Doos diverse schilderijen, foto's, etc. 6 Loc Liggende etalage-pop 30 Loc Liggende etalage-pop 30 Loc Hoogglans wit gelakte half etalage-pop 16 Loc Bureaulamp, gesigneerd Fagerhults Sweden A&E Design 40 Loc Oude Liebherr wijnkoelkast, h.151 x b.76 x d.66 cm. 16 Loc Oude comtoise klok 30 Loc Oude comtoise klok 30 Loc Oude comtoise klok 30 Loc Oude haantjes comtoise klok 45 Loc Antieke comtoise klok 75 Loc Oude haantjes comtoise klok 45 Loc Oude comtoise klok (zonder gewichten) 30 Loc Oude comtoise klok (zonder gewichten) 30 Loc Doosje diverse Turkse kleden 16 Loc Miele stofzuiger 16 Loc Japanse Kimono 40 Loc Geborduurde Kimono 30 Loc Geborduurde Kimono 30 Loc Japans bronzen sculptuur van een Geisha met lantaarn eventueel te veranderen naar een lamp, h.61 cm Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) Auvers-sur-oise (Frankrijk), Liggend naakt met vogel, zeefdruk, nr.115/200, handgesigneerd en gedateerd 1994, 29 x 20 cm Willem Jansen, Amsterdam Westzaan, Interieur met olielamp, olieverf op doek, gedateerd 1934, 60 x 50 cm. 180 Loc Loc.5 75 Loc Monogram W.M., Bergmeer met boten, gouache, 60 x 46 cm. 30 Loc.5

59 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 2120 Onb.meester, Herberginterieur met vioolspeler onder boom, aquarel, 49 x 38 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 60 Loc Miele tafelmodel koelkast 25 Loc Pits gasplaat 16 Loc Siemens wasmachine 30 Loc Sharp combi magnetron/oven 16 Loc Miele wasmachine 16 Loc Espresso machine en mixer 25 Loc Bosch wasmachine 30 Loc Onb.meester, Musicerend gezelschap, olieverf op doek, 94 x 125 cm. 240 Loc Antieke eikenhouten 2-deurs spiegel linnenkast met kuif en 2 laden, h. 228 x b. 133 x d. 52 cm Antieke in Boulle techniek uitgevoerde zwart gebeitste speeltafel, Frankrijk ca.1820, h.74 x b.87 x d.43 cm. (restauraties) 2131 Jan Hillebrand Wijsmuller, Amsterdam Amsterdam, Landschap met koeien, pastel op papier, 30 x 48 cm. Provenance: Sotheby's ; particuliere collectie 2132 Mattheus Johannes Maria (Matthieu) Wiegman, Zwolle Bergen, Landschap met bomen en boerderij, olieverf op doek, 54 x 44 cm Albertus Gerhard Hulshoff Pol, Hengelo Hilversum, Stilleven met bloemen en beeld, olieverf op paneel, 50 x 40 cm. 85 Loc.5 60 Loc Loc Loc.5 75 Loc Antieke eikenhouten 1-deurs spiegel linnenkast met lade, h. 236 x b. 95 x d. 48 cm. 55 Loc Perzisch schilderij op doek 16 Loc Antieke grenenhouten beschilderde dienstbode kast, h.124 x b.90 x d.35 cm. 45 Loc Koop diverse boeken 8 Loc Koop met mineralen 25 Loc Zeer grote koop speelgoed tractoren etc. 25 Loc Zeer grote koop speelgoed tractoren etc. 25 Loc Zeer grote koop speelgoed tractoren etc. 25 Loc Koop diverse roodkoperen lampen 30 Loc Biscuit beeld van een Chinese visser, h.20 x b.37 x d.14 cm. met certificaat en verpakking 55 Loc Grote koop Dvd s 16 Loc Elektrische naaimachine 16 Loc Koperen 12-arms hang/bolkroon 40 Loc Ond.gesign., Straatje met personen en Boerin met melkemmer, olieverf op board (2x), 39 x 29 cm. 16 Loc Stel ovale Engelse gravures, 25 x 30 cm. 80 Loc Mahoniehouten kapspiegel (defect) 16 Loc Sony flatscreen kleurentelevisie met afstandsbediening 30 Loc Glazen modern dressoir/stereo-meubel, h.49 x b.151 x d.53 cm. 40 Loc Antiek smeedijzeren wijnrek met afsluitbare hekken, mat zwarte patina, voor 300 flessen, h.165 x b.102 x d.57 cm. 180 Loc Stel ronde gravures van Mythologische voorstelling, doorsnede 35 cm. 120 Loc Antieke klokkenkasten (geen uurwerk) 60 Loc Diverse landkaarten 16 Loc Isaak Tirion, antieke kaart Frankrijk, anno Loc Kunichika, , 2 Japanse houtsnedes 150 Loc Japanse houtsnedes 120 Loc Sony flatscreen kleurentelevisie (zonder afstandsbediening) 16 Loc Sylvania, kunststof design bureaulamp 60 Loc Notenhouten 2-deurs kastje met 2 laden, h.67 x b.76 x d.47 cm. 16 Loc Smeedijzeren wandlantaarns 40 Loc Stel Nautische gravures,ingekleurd, 41 x 30 cm. 120 Loc Antiek notenhouten frans bed, h 161 x l 200 x b 153 cm. 75 Loc.5

60 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 2165 Eikenhouten Art Deco nachtkast afgedekt met marmeren blad, h.78 x b.48 x d.40 cm. 30 Loc Georges Gardet (Frans, ), bronzen sculptuur van een soldaat, gesigneerd, te dateren 1922, h.84 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 280 Loc Oude notenhouten fraai gesneden koekoeksklok met vogelnestje 400 Loc Antieke beschilderde stoelklok 75 Loc Antieke Friese stoelklok 150 Loc Oude koekoeksklok 30 Loc Antieke Oeil de Boeuf klok 45 Loc Onb. meester, Portret met zittende man, houtsnede, 21 x 14 cm. 25 Loc Koop van 7 diverse schilderijen 16 Loc Ond.gesign., Portret van een vrouw, olieverf op doek, 50 x 40 cm. 30 Loc Eikenhouten regulateurklok 20 Loc Eikenhouten regulateurklok 20 Loc Retro houten wijnrek voor 48 flessen 60 Loc stuks militaire gravures, 20 x 28 cm. 120 Loc Antieke Franse comtoise klok 45 Loc Handgesmeed wijnrek uit Frankrijk, afsluitbaar hek, voor 50 flessen 120 Loc Koopje van 5 diverse schilderijen w.o. gravure van de Nieuwe Kerk te Amsterdam 60 Loc Gerard Altmann, , Vissers in boten, olieverf op doek, gedateerd 1905, 63 x 39 cm. 240 Loc João Jacinto (Mafra 1966), Sem título, gesigneerd en gedateerd 99 verso, olieverf op doek, 40,1 x 30,1 cm. Provenance: Módulo - Centro Difusor de Arte, Lissabon (2001); particuliere collectie 2184 Toine Horvers (Loon op Zand 1947), Cloud (2x), collages van carbonafdruk op papier, gesigneerd en gedateerd '97, 43 x 54,7 cm. Provenance: Galerie Phoebus, Rotterdam (1998); particuliere collectie 60 Loc.5 75 Loc Stel Zeeuwse kaarten,tholen en Noord en Oost Beveland, 39 x 31 cm. 150 Loc Antieke klokkenkasten (geen uurwerk) 60 Loc Koopje diverse Wajang Kulang poppen 16 Loc Glazen design salontafel met chroom voetstuk, h.42 x diam.80 cm. 90 Loc Tafellamp op groen met zwart marmeren voet en zwart gestoffeerde kap, h.73 cm. 100 Loc Koop divers houten kruiken, etc. 25 Loc Zwart met chroom eetkamertafel, h.77 x L.170 x d.95 cm. met zes stoelen 45 Loc Glazen design salontafel met chroom voetstuk, h.42 x diam.80 cm. 90 Loc Bronzen Art Deco-stijl groep van twee olifanten, h.36 x b.62 x d.45 cm. 450 Loc Koperen kaarsenkroon met glazen oliepotten 30 Loc Vintage Nerts bontjas 25 Loc Design wijnrek, model Eichholz, voor 27 flessen 70 Loc Daumier, stel medische litho's 31 x 24 cm. 80 Loc Grenenhouten gebeitste meidenkast met lade, h.154 x b.110 x d.50 cm. 40 Loc Oude geschilderde wandplank, h.48 x b.169 x d.40 cm. 16 Loc Stel ingekleurde gravures van Ruiters te paard, 44 x 41 cm. 120 Loc Diverse Arabische aquarellen van personen, etc. 16 Loc Ernst Vijlbrief, Utrecht Amsterdam, Twee abstracte composities, gouaches, gedateerd 1961, ca. 21 x 17 cm. 60 Loc Design wijnrek, model Eichholz, voor 27 flessen 70 Loc Beschilderd Hollands stoelklokje 35 Loc Stel Engelse jachtgravures, 26 x 19 cm. 100 Loc Grote koop divers Engels Wade porselein met boek 40 Loc Donker gebeitste grenenhouten 1-deurs hangvitrinekast, h.133 x b.80 x d.19 cm. (klein deffect) 75 Loc Litho's m.b.t. rechter/advocaat 25 Loc Antieke iepenhouten staartklok 85 Loc.5

61 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 2210 Eikenhouten staartklok met fraai beschilderde wijzerplaat 55 Loc Miriam, 2 Portretten van M.H. vander Leenputten van Bleemsterbette en Baron Alexandre Marie Snoy 150 Loc Antieke iepenhouten staartklok met beschilderde dubbele kap 170 Loc Antieke mahoniehouten Engelse banjobarometer 20 Loc Italiaanse Vgnewtrend design stoeltjes met zwarte bekleding en chroom poten 45 Loc Albasten sculptuur van een roofvogel op tak, h.50 cm. 140 Loc Vier design stoelen model Penelope 1982 ontwerper Charles Pollock 800 Loc Zwart houten design tafel rustend op verchroomde 3-spanpoot, h.73 x diam.68 cm. 60 Loc Wandelstok met verrekijker 40 Loc Kunststof design stoel op 4-spanpoot met zwarte stoffen zitting, h.70 cm. 25 Loc Massief smeedijzeren wijnrek voor 30 flessen, h.130 x b.38 x d.26 cm. 50 Loc Metalen met kralen geregen hangkroontje, ca.h.100 cm. x diam.40 cm. 25 Loc Koperen met kristallen plafonnière 16 Loc Tiffany-stijl hanglamp 16 Loc Jan des Bouvrie, met zwarte gestoffeerde bijzettafel, h.44 x b.60 x d.60 cm. 35 Loc Plexiglazen stapelbare armstoelen 25 Loc Met vogels op bloesemtak geëtste glasplaat, h.115 x 58 cm. 16 Loc Met olifanten geëtste glasplaat, 92 x 48 cm. 16 Loc Antieke rijkbewerkte stoelen 200 Loc Handgeknoopt patchwork kleed, 250 x 350 cm. 750 Loc Antiek op zijde beschilderde wanddecoraties met afbeelding van Boeddha (slechte staat), L.203 x b.95 cm. 45 Loc Koop van twee Batik doeken 60 Loc Koopje diverse Afrikaanse doeken 16 Loc Aplique Gujarat Patchwork kleed (India) 800 Loc Antiek Arabisch dierenkleed 25 Loc Handgeknoopt kleedjes 20 Loc Diverse aardewerken schotels 20 Loc Koop divers koper w.o. 2 turfkisten, weegschaal, haardscherm en 2 vazen 40 Loc Grote koop losse kunstwerken veelal Afrikaans 30 Loc Map diverse litho's en gravures w.o. paarden, hondenjacht, olifanten en katten 55 Loc Melle Johannes Oldeboerrigter, Amsterdam Amsterdam, Map met diverse kunstwerken, 14 reproducties uitgegeven door G.A. van Oorschot Amsterdam Loc Map diverse litho's en gravuren m.b.t. schermduels en toernooien 25 Loc Koop diverse niet ingelijste kunstwerken 16 Loc Ingekleurde Japanse houtsnedes 75 Loc Divers grafiek m.b.t. Jan Sluyters 16 Loc Gepalleteerde eikenhouten trektafel, h 75 x b 106 x l 180 (290) cm. 150 Loc Antieke eikenhouten secretaire, h.106 x b.94 x d.44 cm. 45 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met deels gesatineerde kap, h.35 cm. 110 Loc Diverse schilderijen 10 Loc Ronde spiegel met donker gekleurde opengewerkte lijst, diam.80 cm. 30 Loc Koopje van 2 schilderijtjes en 2 tegeltableaus 25 Loc Antieke handgekleurde staalgravures met Bijbelse voorstellingen, 18e eeuw, 31 x 22,5 cm. 170 Loc Diverse gravures van Rynsburg, 17e/18e eeuw 35 Loc Petrus Theodorus (Bob) Immink, Amsterdam Ilpendam (Waterland), Oriëntaals straatje met personen, olieverf op doek, 40 x 30 cm. 85 Loc Antiek eikenhouten 2-deurs kruisvoetkabinet, Holland ca.1800, h.196 x b.148 x 55 cm. 110 Loc Onb.meester, Ruiter te paard in landschap, aquarel, 19e eeuw, 26 x 35 cm. 180 Loc Hendrik Langhout, Sneeuw en ijs, pastel/houtskooltekening, gedateerd 1997, 60 x 70 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 30 Loc.4

62 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 2257 Oude notenhouten regulateurklok 25 Loc Naar Schelfhout, Strand bij Oud Scheveningen, tekening, 17 x 11 cm. 30 Loc F. van Gontard, Jockey met paard, aquarel, 34,5 x 24,5 cm. 16 Loc Onb.meester, Moderne compositie, gemengde techniek (3x) 25 Loc Jan van de Linden, Boerderijen in de winter, olieverf op paneel, 26 x 20 cm. 30 Loc Art Deco tafellamp met wit opaalglazen kap, h.86 cm. 150 Loc Eikenhouten nachtkasten afgedekt met marmeren bladen, h.73 x b.44 x d.36 cm. 40 Loc Louis Boermeester, De verloren zoon, pasteltekening, 39 x 26 cm. 45 Loc Onb.meester, Moderne compositie, gouache (3x), 14 x 21 cm. 55 Loc Rotterdam, Ingekleurde plattegrond, 27 x 19 cm. 50 Loc Bruin metalen verstel/kantelbare design wandspiegel, h.61 x b.61 x d.10 cm. 80 Loc Antiek eikenhouten pottenkastje met jaloeziedeur, h.70 x b.46 x d.30 cm. 60 Loc Verkade blik, h. 37 x b. 45 x d. 29 cm 16 Loc Messing deels bruin gedecoreerde schemerlamp voet met bruine tweed kap, h.82 cm. 40 Loc Mahoniehouten miniatuur vitrinekast (glas defect), h.68 x b.75 x d.24 cm. 30 Loc Deels groen beschilderde Indiase kist met metaal beslag, h.93 x b.139 x d.54 cm. 400 Loc Antiek mahoniehouten Empire kabinet, Holland ca.1820, h.240 x b.159 x d.59 cm Loc Oude accordeon in koffer 55 Loc Notenhouten 2-deurs linnenkast met laden, h.216 x b.145 x d.55 cm. 100 Loc "La Cuisine", handgekleurde gravure, 48 x 44 cm. 60 Loc Louis Saalborn, , olieverf op board, Bloemstilleven, 75 x 55 cm Loc Antieke merklap, gedateerd 1730, 84 x 46 cm. 55 Loc F. Rummen, De kruisafhaling, olieverf op doek, gedateerd 1874, 60 x 49 cm. 110 Loc Multicolor glazen siervaas, h.29 cm. 20 Loc Notenhouten nachtkastje met 2 zijblaadjes, h.76 x b.40 of b.72 x d.30 cm. 30 Loc Toegeschreven aan Aris Knikker, Gezicht op de Ronde Lutherse of Koepelkerk in Amsterdam, olieverf op doek, 24 x 19 cm. 75 Loc Amsterdam e.o.stadskaart, ingekleurd, 24 x 20 cm. 50 Loc Groningen, ingekleurde plattegrond, 20 x 16 cm. 50 Loc Amsterdam, ingekleurde plattegrond, 27 x 20 cm. 50 Loc Engelse kleurgravure, "Gone away" 38 x 35 cm. 50 Loc naar A.Heijboer, aquarel met kip, 30 x 24 cm. 60 Loc Rotterdam, Nautische gravure, ingekleurd, 27 x 22 cm. 50 Loc Chili, ingekleurde kaart, 26 x 20 cm. 50 Loc naar A.Heijboer, aquarel van een haan, 24 x 30 cm. 60 Loc Asia, ingekleurde kaart, 57 x 42 cm. 80 Loc Muiden, ingekleurde plattegrond, 22 x 27 cm. 50 Loc Hoffmann, vissers, hangekleurde ets, 37 x 25 cm. 60 Loc Oude ingelijste schoolplaat, T. de Reuder, 1932, uitgave van Jacob Dijkstra, Groningen, 90 x 70 cm. 35 Loc Handgekleurde stadskaart van Naarden, 30 x 19 cm. 50 Loc Rotterdam, handgekleurde panoramagravure, 67 x 25 cm. 80 Loc Van Berkel, serie Italiaanse aquarellen, totaal 95 x 29 cm. 120 Loc Rob Scholte (1958), Kauwgum flessen, gelimiteerde oplage genummerd en gesigneerd door Rob Scholte in 2000, oplage 60/200, 52 x 62 cm., inclusief certificaat van echtheid 120 Loc Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek, 34 x 31 cm. 110 Loc Jaap Sax, kerkje van Kortenhoef, olieverf op paneel, 30 x 20 cm. 150 Loc Antieke kleurgravure in mahoniehouten lijst, Napoleon A. Wagram, 80 x 62 cm. 55 Loc Han Seur, Gezicht op de duinen van waddeneiland, aquarel, 23 x 41 cm. 140 Loc Maria Coenraad Petrus Rutjes, Den Haag Den Haag, Stilleven met schildersattributen, olieverf op doek, 44 x 28 cm. 35 Loc Metalen verstelbare kruk met lederen zitvlak 16 Loc.4

63 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 2305 Laké Louis Seize stoel met rieten zitting 18 Loc Rijkbewerkte djatihouten naaitafel, h. 68 x b. 50 x d. 40 cm. 30 Loc Onb. meester, Olieverf op doek, landschap, 50 x 70 cm 55 Loc Koop divers serviesgoed, etc. 20 Loc Koopje divers mechanisch speelgoed en porseleinen paardjes 16 Loc Blauw gelakte 1-deurs vitrinekast met verlichting, h.200 x b.77 x d.44 cm. 60 Loc Grote metalen vuurbokken 45 Loc Raimond Chaves (Bogotá 1963), Luz de Lima, 2007 (3x), gesigneerd met initialen en gedateerd 08 verso, potlood op papier, alle ca. 38 x 56 cm. Provenance: Mirta Demare, Rotterdam (2009), particuliere collectie 60 Loc Kapstok i.v.v. een slaghout met 3 aluminium haken, b.92 x b.10 x d.9 cm. 25 Loc Originele runderschedel met hoorns, h.79 x b.67 x d.21 cm. 200 Loc Modern houten dressboy 16 Loc Pim Leefsma (Gouda 1947), een stel ingelijste aquarellen: "Op de rede" en "Voor zeelui", gedateerd 1974, 6,5 x 7,5 cm. per stuk 40 Loc Raffia Textiel Kasai/Congo, 50 x 36 cm. 70 Loc Gerda van Gijzel, Gezicht op het riviertje de Amstel richting Abcoudermeer, aquarel, gedateerd ' Loc K. van Urk, Stilleven, maroefle, 21 x 16 cm. 35 Loc Onb.meester, Keramiek wandplaquette van een gebouw, 60 x 86 cm. 30 Loc C. van Rijn, Zonder titel, gemengde techniek, gedateerd 1995, 70 x 50 cm. 25 Loc Beige gestoffeerde gecapitonneerde barstoelen, hoogte zitting h.64 cm. 30 Loc Gervais, Dame in straat, pentekening, gedateerd , 33 x 26 cm. 55 Loc Hendrik Langhout, Weggetje in landschap, pastel/houtskooltekening, gedateerd 1996, 60 x 70 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 30 Loc Onb.meester, Havengezicht met afgemeerde tjalken, gouache, 30 x 50 cm. 35 Loc Rob Scholte (1958), Borstel flessen, gelimiteerde oplage genummerd en gesigneerd door Rob Scholte in 2000, oplage 58/200, 52 x 62 cm., inclusief certificaat van echtheid 120 Loc Shunyam, Poes met vis, handgesigneerde zeefdruk, nr.32/60, 35 x 37 cm. 85 Loc Chabersac, Koninklijk toezichthouder, Parijs, olieverf op doek, 45 x 38 cm. 70 Loc Toine Horvers, (Loon op Zand 1947), Namen. Axial sections of the Head, gesigneerd en gedateerd '94, potlood op papier, 48,1 x 64,4 cm. Provenance: Galerie Phoebus, Rotterdam (1996); particuliere collectie N.B.: Een vergelijkbaar werk uit de gelijknamige serie bevindt zich in de collectie van het Museum Boijmans van Beuningen (inv.no. Stad-T 229) 75 Loc Antieke mahoniehouten 1-deurs hangvitrinekast met kuif, h.120 x b.74 x d.30 cm. 30 Loc Champagne Brut 1x, Magnum Pinot Grigio DOC 1x, Antonin Rodet Chardonnay Brut 6x, totaal 8x 45 Loc Koop divers glas, kristal, aardewerk, etc. 16 Loc Gewürztraminer Paul Zinck, Equisheim Elzas 2009, 6x 45 Loc Bourgogne Pouilly-Fuissé 3x en Chablis 3x, Domaine Morin Père & Fils, 2015, totaal 6x 70 Loc Met diverse marmer soorten en met koper afgezette uitgevoerde Art Nouveau 3-delig klokkenstel, h. 25,5 cm. 45 Loc Koopje divers aardewerk, etc. 16 Loc Koopje divers aardewerk, etc. 16 Loc Koop diverse Indonesische houten beelden 25 Loc Koop divers keramiek, etc. 25 Loc Koopje divers porselein, etc. 16 Loc Marmeren Art Deco pendule stel met voorstelling van Pierrot en Pierrette, h. 30 cm. 260 Loc Diverse Indonesische maskers, etc. 16 Loc Koop divers kleingoed w.o. porselein, aardewerk, glas, etc. 16 Loc Oude koffiemolens, koperen vergiet en appelketel 25 Loc Koop divers sierglaswerk 30 Loc Koop divers tin en een koperen paard 30 Loc.4

64 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 2347 Koop divers w.o. een fossiel, 2 Pre-Colombiaanse vaasjes, divers kant, een houten lepel, een antieke dolk, een sojaflesje en een oude vuistbijl 40 Loc Marmeren Art Deco pendule stel met chroom monturen en voorstelling van een hond 120 Loc Koop van 3 diverse schalen en een dekselterrine 18 Loc Metalen kippenstoofpan 8 Loc Koop divers Oosters koperwerk, een touwmasker, een fallusbeeld, etc. 25 Loc Koop divers kleingoed w.o. aardewerk, glas, kristal, etc. 16 Loc Grote teakhouten eetkamertafel, h.78 x b.100 x L.200 cm. 240 Loc Koperen kandelaars, h.73 cm. 25 Loc Anton P.J.M. van den Horst, Teteringen Amstelveen, Abstract, gemengde techniek met hout, 76 x 33 cm. 60 Loc M. Bokstam, Abstract, gem.techniek, gedateerd 1994, 68 x 50 cm. 16 Loc Adriaan Willemse (Heemstede 1954), Hond en personen op een bankje, olieverf op paneel, gedateerd 1976, 24 x 18 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 55 Loc Posteraffiche, Robert Mapplethorpe, Stedelijk museum Amsterdam, 26 februari - 17 april Loc Luc Scholten, Utrecht 1933, Auvers sur oise/maison de Tourisme, linosnede nr. 6/20, 87 x 63 cm. 40 Loc J. Roeland, Zonder titel, PS uit de Gelderse grafiek map, 48/100, gedateerd 1996, 63 x 48 cm. 40 Loc R. Dool, Afbeelding uit de Gelderse grafiek map, nr. 48/100, gedateerd 1996, zeefdruk, 59 x 44 cm. 30 Loc R. ter Windt, Zonder titel, PSF Gelderse grafiek map, 1996, 48/100, zeefdruk, 59 x 47 cm. 40 Loc Jan Hein, Monte Cid, lithografie, nr.98/100, gedateerd 1996, 45 x 64 cm. 16 Loc Mark van Praagh (Curaçao 1957), Maanlicht, aquarel, gedateerd 1995, 31 x 41 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 2365 Geert Kooiman (1936), Zonder titel, gedateerd 1997, zwart/wit foto, editie 1/1, 33 x 43,5 cm. Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 45 Loc.6 60 Loc E. Michiels, Belgische School, Zonsondergang op de Ourthe, olieverf van doek, 107 x 80 cm. 45 Loc E. Michiels, Belgische School, Landschap met rivier, gedateerd 1979, olieverf op doek, 100 x 80 cm Maya Wildevuur, Deventer 1944, Bloemstilleven, olieverf op doek, gedateerd 1998, 39 x 49 cm. 45 Loc.6 45 Loc Wrakhouten spiegellijst met spiegel, 42 x 33 cm. 16 Loc Ond.gesign., Gezicht op een bouwplaats, olieverf op doek, 51 x 37 cm. 40 Loc Beschilderd houten wandlampje, 18e eeuw 25 Loc Antieke mahoniehouten ovale bijzettafel met verborgen lade in de onderzijde, h.76 x b.94 x d.62 cm. 45 Loc Satsuma 3-delig kaststel afgezet met koper 130 Loc Antieke gebogen mahoniehouten 4-laden commode, h.82 x b.105 x d.55 cm. 260 Loc Antieke spiegel in goudkleurige kuiflijst met vogel, h.197 x b.110 cm. 240 Loc Antiek mahoniehouten kabinet met gecontourneerde kap en 5 laden in de onderkast, h.240 x b.170 x d.56 cm. 750 Loc Chromen Art Deco schemerlamp met opaline kap, h.29 cm. 20 Loc Antieke mahoniehouten Louis Seize theetafel, h.75 x b.75 x d.43 cm. 120 Loc Antiek mahoniehouten kuipblad met koperen banden 18 Loc Ond.gesign., Boerderij in landschap, olieverf op doek, gedateerd 1960, 55 x 45 cm., provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam 75 Loc Houten pijpenkistje, 19e eeuw, 26 x 20 cm. 40 Loc Antieke mahoniehouten bijzettafel met lade, Holland ca.1840, h.76 x b.75 x d.46 cm. 45 Loc Antiek miniatuur poppenkoetsje 16 Loc Art Deco tafellamp op deels houten voet met wit opaalglazen kap, Mazda France, h.70 cm. 180 Loc Eikenhouten nachtkast afgedekt met wit marmeren blad, h.86 x b.41 x d.40 cm. 25 Loc C. Arntzenius, Bloemstilleven, aquarel, 37 x 27 cm. 40 Loc Jelle Troelstra, Leeuwarden Amersfoort, Portret van een man, druk, 40 x 32 cm. 30 Loc Van Berkel, stel gravures van Eemnes, totaal 53 x 43 cm. 80 Loc.5

65 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 2389 Oude kaart van Brabantia, handgekleurd, 50 x 39 cm. 80 Loc Wereldkaart van John Haig, ingekleurd, 54 x 29 cm. 80 Loc Naarden, ingekleurd stadkaartje, 36 x 27 cm. 50 Loc Monnikendam, Stadsplattegrond, handgekleurd, 53 x 42 cm. 100 Loc Groningen, ingekleurde stadsplattegrond, 39 x 29 cm. 80 Loc Nijmegen, ingekleurde gravure, 44 x 27 cm. 80 Loc Antieke rijkbewerkte mahoniehouten spiegelbonheur met vitrine-opstand en een fraai gestoken kuif, Holland ca.1830, h.206 x b.130 x d.56 cm. 400 Loc Grote koop porselein, aardewerk, etc. 18 Loc Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 120 x 94 cm. 40 Loc Mahoniehouten damesbureau rustend op klauwpoten afgedekt met groen lederen blad, h.107 x b.101 x d.62 cm. 240 Loc Thonet kinderstoel met biezenzitting 25 Loc Oude Engelse kleurgravure "Sunday Morning" 51 x 41 cm. 120 Loc Koperen 2-lichts wandlusters 16 Loc Rotterdam, handgekleurde stadsplattegrond, 58 x 46 cm. 100 Loc Ingelijste litho, David Copperfield's First Sight of London, 54 x 36 cm. 16 Loc Sam Drukker, litho nr x 50 cm. 80 Loc Haarlemmermeer, ingekleurde kaart, 50 x 45 cm. 100 Loc Antieke mahoniehouten 2-deurs linnenkast met lade, h.215 x b.134 x d.54 cm. 75 Loc Antieke koperen kerkkandelaar met klauwpoten, h.142 cm. 170 Loc Handgeknoopt Tabriz kleed, 296 x 202 cm. 300 Loc Château La Marzenac, Grand Vin Lussac-Saint Emilion 2015, 6x 45 Loc Jasseron collier met breipendop als hanger 35 Loc Zwart metalen barkrukken met gevlochten rugleuning 300 Loc Mark van Overeem, (Houten 1970), Mens versus continuïteit stip,gesigneerd, gemonogrammeerd, getiteld en gedateerd 2002 verso, olieverf op doek, 163,3 x 168,2 cm. Provenance: Seasons Gallery, Den Haag; particuliere collectie 60 Loc HP laptop 35 Loc Modern Patchwork kleed, 300 x 250 cm. 800 Loc Nieuw handgeknoopt Kelim Patchwork kleed, 315 x Loc Met blauw velours vol gestoffeerde eetkamerstoelen 800 Loc Met turquoise velours vol gestoffeerde eetkamerstoelen 800 Loc Eetkamertafel vervaardigd uit een industrieel smeedijzeren onderstel met als blad een antieke licht houten Chinees blad, h.80 x L.228 x b.100 cm Loc F. Ettenveld, Twee zuilen, litho, nr.25/25, gedateerd 1996, 49 x 38 cm. 18 Loc Nieuwe rondom met grijs velours gestoffeerde eetkamerstoelen 600 Loc Mahoniehouten hoeketagère met jaloeziedeuren, h.100 x b.61 x d.40 cm. 25 Loc Chroom schemerlampvoet met bruine kap, h.99 cm. 40 Loc Diverse schilderijen 18 Loc Blauw/wit geschilderde Chinees porseleinen schotels, 19e eeuw, diam.24 cm. 40 Loc Petrus Jacobus Maria Piet Wiegman, Heemstede Heemstede, Studerend gezelschap, gouache, gedateerd 1948, 32 x 21 cm. 170 Loc Antieke met bloemen beschilderde tinnen kastanje-vazen, Holland ca Loc Antieke Chinoiserie beschilderde tinnen kraankan, Holland ca Loc Lenovo laptop 25 Loc Antieke ivoor ingelegde Chinees cloisonné reisbestekhouder met mes en chopsticks 120 Loc Antieke bronzen deels blauw geëmailleerde 3-luiks reisikoon, h.10 x b.27 cm. 120 Loc Metalen Jugendstil jardinère, h.17 x b.45 cm. 25 Loc Arabische koperen kraagkandelaar, h.69 cm. 20 Loc Koop divers Chinees porselein, etc. 20 Loc Grote Imari schotel, 20e eeuw, diam.46 cm. 16 Loc.5

66 Timed on-line veiling stopt dinsdagavond vanaf uur 2435 Herman Friedrich Bieling, , ca.110 Diverse studietekeningen (diverse afbeelding en maten) 90 Loc Opengewerkt houten Chinees paneel met diverse krijgers en figuren, b.82 x h.17 cm. 45 Loc Koop divers sierglaswerk 30 Loc Koop van 9 diverse glasobjecten 16 Loc Ernst Jan Engels, Portret met tekst Johan Polak en op de achterkant twee werk, gemengde techniek 65 x 51 cm., provenance: collectie Provenance: collectie H.J. (Rik) van Dam en Johan Polak 40 Loc Kassen, Space image, Gelderse grafiek map, 1996, 48/100, zeefdruk, 56 x 46 cm. 40 Loc.5

67

68

H. Heyligers Dame in avondjurk Doek 99 x 74 cm

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

kado! 99,- Mallorca Mallorca Rosalin eetkamerstoel in stof Amici NU: woonaccessoires Zie achterpagina contrasterende bies

kado! 99,- Mallorca Mallorca Rosalin eetkamerstoel in stof Amici NU: woonaccessoires Zie achterpagina contrasterende bies like ons op 3 Mallorca bergkast laag van 1049,- voor 899,- NU: woonaccessoires Zie achterpagina kado! 1 Mallorca eetkamertafel 160 x 90 cm van 529,- voor 499,- 1 Mallorca eetkamertafel, 160 x 90 cm van

4 t/m 19 Stoelen en tafels Het is licht. 20 t/m 33 Stoelen en tafels Het is donker. 54 t/m 61 Metaal Denk in staal. 62 t/m 67 Stapelstoelen Stapel op

4 t/m 19 Stoelen en tafels Het is licht. 20 t/m 33 Stoelen en tafels Het is donker. 54 t/m 61 Metaal Denk in staal. 62 t/m 67 Stapelstoelen Stapel op Catalogus 2011/12 2 Inhoud 3 4 t/m 19 Stoelen en tafels Het is licht 20 t/m 33 Stoelen en tafels Het is donker 34 t/m 41 Gestoffeerd Stof tot nadenken 42 t/m 53 Hotel en recreatie Gastvrij genieten 54

Adriaen van der Werff Allegorie op de liefdadigheid, 1702 gedateerd Rotterdam, Het Schielandshuis, inv./cat.nr

Adriaen van der Werff Allegorie op de liefdadigheid, 1702 gedateerd Rotterdam, Het Schielandshuis, inv./cat.nr Adriaen van der Werff Allegorie op de liefdadigheid, 1702 gedateerd Rotterdam, Het Schielandshuis, inv./cat.nr. 110099 Master of the Magdalen Legend Maria met kind, eerste kwart 16de eeuw Berlin, Gemäldegalerie

Lekker wonen voor een leuke prijs