Download "Kijkdagen Zaterdag22oktober, Zondag23oktober, Onlineveiling Maandag24oktober Dinsdag25oktober"

1 Catalogus OnlineVeilingSeptember2016

2 Kijkdagen Zaterdag22oktober, Zondag23oktober, Onlineveiling Maandag24oktober Dinsdag25oktober

4 Volgorde van verkoop september veiling 2016 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Cat. nr. 5 september 2016 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Cat. nr. 6 september 2016 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerst volgende kijkdagen zijn: zaterdag 22 en zondag 23 oktober 2016 Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 7 september en van uur donderdag 8 september en van uur vrijdag 9 september en van uur Zaterdag 10 september en van uur

5 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 1 Zeer grote Gouda plateel vaas Zuid Holland gedecoreerd met vogel en takken, h Gepolychromeerde Chinees eierschaal porseleinen schotels met 11 kommen en 10 deksels 3 Antieke gemarmerde Oostenrijkse zuilenpendule, uurwerk geflankeerd door twee draken, h.59 x b.41 x d.19 Loc Loc Loc Koopje van 5 diverse kop en schotels, 19e eeuw Loc Henri Désiré Gauquié, , 19e eeuwse bronzen sculptuur, getiteld : Salus Patriae suprema Lex, h.73 Loc Antieke aardglobe in notenhouten standaard, La Terre Nuremberg, h.42 Loc H. Bosboom, Havengezicht met afgemeerde schepen, olieverf op doek, 60 x 45 Loc e Gehalte zilveren 126-delig bestek, 7300 gr. (totaalgewicht) Loc antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen gelobde schotels met decoraties van vissen en krab, diam.22 Loc Antieke dubbelgebogen wortelnotenhouten Hollandse 2-deurs porseleinkast Loc Oranje gedecoreerde porseleinen borden met decoratie van bloemen en draken, diam e gehalte zilveren Jugendstil 4-delig mokkaserviesje, van Kempen, jaarletter 1901 en 1902, totaal gewicht 748 gr Kt. geelgouden ring bezet met zirkonia en blauwe saffier, ringmaat 19,25 (61) Loc Loc k Ingelijst handgesigneerd voetbalshirt van Johan Cruijf met foto en certificaat Loc Zeer grote bronzen 19e eeuwse rijkbewerkte Japanse vazen met decoraties van draken en fabeldieren, h.125, diameter Kt. geelgouden armband bezet met 1.57 ct. diamanten, gewicht: 11,2 gram, SI2-SI3 Loc k Yixing trekpot met reliëf decor, Chinees terracotta, 18e eeuws (defect) Loc Gedenkpenning Japanse gezantschap in Nederland onder de regering van Koning Willem III, 1862, Ronde penning, brons. Wapens van Nederland en Japan en de jaartallen 1609 en 1862, omgeven door de tekst: "NIPPON TAI- KOEN-NO SEI-SI HOLANDA NI KITAROE".. Keerzijde: Japanse lettertekens omgeven door de tekst: "ONDER DE REGERING VAN WILLEM III KONING DER NEDERLANDEN G.H.V.L.". Diameter 3,8 (aanwezig in de collectie van het Marinemuseum Den Helder en het Rijksmuseum Amsterdam) 19 Hugó Scheiber, Budapest Budapest, Drie vrouwen met glas, olieverf op board, 80 x 60 (glas defect) 6-k Loc Sculptuur van een buldog, regenboogkleur, L.80 x h.70 Loc Chroom met leder beklede sidetable, h.84 x b.151 x d.45 Loc Willem Anton Alexander Knip, Amsterdam Blaricum, Noord Afrikaans stadsgezicht, marouflé, 36,5 x Onb.meester, Man en vrouw met paard en wagen, olieverf op paneel, 20 x 15 Loc Loc Kleijn, Winterlandschapje met personen, olieverf op paneel, 24 x 14 Loc Jos van Dijk, Weggetje in landschap met wandelaar, olieverf op paneel, 18 x Hollandse School, 19e eeuw, r.o. monogram JF.S., Meisje in landschap met geit, olieverf op paneel, 16 x Martin van Waning, Den Haag Den Haag, Landarbeider op open veld, olieverf op doek, 45 x C.K. Munts, Boslandschap met landweg waarop personen met koeien en man te paard, olieverf op doek, 37 x Hoogglans Chinees blauw 2-deurs kastje met beschilderingen van vazen met bloemen, h.80 x b.69 x d.39 Loc Loc Loc Loc Loc

6 30 Hoogglans Chinees blauw 2-deurs kastje met beschilderingen van vazen met bloemen, h.80 x b.69 x d.39 Loc Gepolychromeerde met vissen gedecoreerde porseleinen dekselvazen Loc Oude wortelnotenhouten dubbelgebogen vitrinekast met in de onderkast 3 laden en rustend op klauwpoten, h.225 x b.180 x d.40 Loc Koop van 3 gepolychromeerde aardewerken Makkumer schotels, diam.28 Loc WMF Rosenthal porseleinen koffieserviesje Loc Antieke kristallen coupes Loc Koopje divers aardewerk, porselein, kristal, etc. Loc Divers Art Deco glaswerk en 3 Art Deco fotolijstjes met marmeren onderstel Loc Koopje divers kristal, pleet, etc. Loc Fak, Strandgezicht met diverse personen, maroefle, 30 x 18 Loc Toegeschreven aan Adriaan van Ostade, , Vioolspeler, pasteltekening, 15,5 x 19 Loc Omgeving J. Maris, Molens aan het water, pasteltekening, 12,5 x 18 Loc Willem Gerard Bieschel, , Landschap met boerderij, olieverf op doek, 39 x 28 Loc Naar Bosboom, Interieur van een kerk, olieverf op paneel, 24 x 15 Loc Naar Duchatel, Twee landschappen, olieverf op paneel, 26 x 17 Loc L.H. Reltman, Bosgezicht met personen, olieverf op doek, 30 x 40 Loc Grote gepolychromeerd beschilderde koperen Oosterse vaas, h.ca.92 Loc Oude notenhouten theetafel met lade, h.67 x b.75 x d.50 Loc Vier stuks diver kristal, w.o. Russisch slijpsel, 19e eeuw Loc Twee witgelakte met bloemstof beklede armfauteuils Loc Koop van 4 gouden 10 gulden munten, 2x 1875 en 2x k Koop van 4 gouden 10 gulden munten, 2x 1877 en 2x k Koop van 4 gouden 10 gulden munten, 1885, 1897 en 2x k Koop van 4 gouden 10 gulden munten, 2x 1897 en 2x k Koop van 4 gouden 10 gulden munten, 3x 1917 en k Koop van 4 gouden 10 gulden munten, 3x 1912 en k Koop van 4 gouden 10 gulden munten, 2x 1932 en 2x k Koop van 4 gouden 10 gulden munten, 2x 1927 en 1926, k Koop van 4 gouden 10 gulden munten, 3x 1925 en k Koop van 2 gouden dukaten munten, k Koop van 2 gouden 5 gulden munten, 2x k Gouden 983/1000 corona ducaat 1986, 3,4 gram 6-k Naslag gouden tientje, hangend haar 6-k Fijn gouden 5 dukaat stuk, 986/1000, de vier prinsessen (Beatrix, Irene, Margriet en Christina) en het koninklijk wapen schild, 17,52 gr. 6-k Gouden tien gulden munt en 2 penningen 6-k Kt. gouden tricolor ring bezet met cognackleurig briljant, 0.65 ct. en 30 briljantjes, ca.1.05 ct., ringmaat 20 (63) Kt. geel- met witgouden ring bezet met 8 briljanten, ca.0.14 ct., ringmaat 18 (57) 6-k k Kt. geelgouden ring bezet met briljant, ca.0.60 ct. en robijn, ringmaat 19 (60) 6-k Geelgouden ring bezet met briljant, ca.0.30 ct. en blauwe saffier, ringmaat 17 (54) 6-k Kt. gouden ring bezet met briljant, ca.0.20 ct. en robijn, ringmaat 18 (57) 6-k Kt. gouden ring bezet met 2 grote briljanten 6-k Kt. gouden ring bezet met 3 briljanten 6-k Kt. gouden ring bezet met briljant 6-k

7 73 14 Kt. gouden ring bezet met 5 briljanten 6-k Kt. geelgouden ring met op zilver gezet roos geslepen diamanten versierd met blauwe le, totaal circa 0,50 ct. ringmaat 16 (50) 6-k BWG gouden ring bezet met diamant, totaal circa 0,63 ct. ringmaat 17,25 (54) 6-k Kt. bicolor gouden bandring bezet met saffier en diamant, totaal circa 0,10 ct. ringmaat 17,25 (54) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met diamant, 0,01 ct. ringmaat 17,5 (55) 6-k Kt. bicolor gouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,38 ct. ringmaat 17,5 (55) Kt. geelgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamanten, totaal circa 0,50 ct. ringmaat 19,5 (61) 6-k k Kt. geelgouden rijring bezet met saffier en diamant, 0,01 ct. ringmaat 18 (57) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met briljant, ca.0.70 ct. en blauwe saffier, ringmaat 17,5 (55) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 6 briljanten, ca.0.20 ct., ringmaat 16,75 (53) 6-k Kt. gouden schakelcollier, 22 gr. 6-k Kt. rose gouden collier met entourage hanger bezet met bolsjewiek geslepen diamanten, totaal circa 1,00 ct. 6-k Japanse cloisonné dekselpot met voorstelling van vogels, h.23 Loc Stel cloisonné gemberpotten Loc Murano beeldje van een clown, h.23 Loc Beeld van Napoleon, h.24 Loc Engelse porseleinen handbeschilderde dekseldozen met bloemen, gesign. Loc Handbeschilderde Frans porseleinen fles met stop, eind 19e eeuw Loc Duits schnapsflesje met beschildering, 19e eeuw Loc Gouda plateel plantenpotje, h.11 en diam.10 Loc Oude tinnen wijwaterbakjes met afbeeldingen Loc Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen coupe met twee oren, h.15 x diam.25 Loc Koopje van 6 Engelse beeldjes Loc Gepolychromeerd aardewerken sculptuur van spelende kinderen in een tuin, b.33 x h Uit diverse marmersoorten samengestelde Art Deco pendule met bovenop het uurwerk een groen gepatineerde hond, h.32 x b.44 x d Oude wortelnotenhouten dubbelgebogen secretaire rustend op klauwpoten, h.103 x b.90 x d.50 Loc Loc Loc Antieke mahoniehouten Engelse Canterbury Loc Antieke mahoniehouten Engelse Canterbury Loc Blank metalen schemerlampvoet met kap, h.180 Loc Porseleinen famille rose siervaas met decor van een keizerlijk persoon in een paleistuin, Daoguang, China, 33 Loc Multicolor glazen vogel, h.35 Loc Lood kristallen 7-delige likeurset, h.30 Loc W. van Oort, Gezicht op binnenplaats, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Toegeschreven aan Pieter Wouwerman, , gemonogrammeerd r.o. P.W., Ruiters te paard, 34,5 x 45 Loc Onb.meester, Zeegezicht met zeilboten, olieverf op board, 60 x 30 Loc Onb. meester, Interieurgezicht met personen, olieverf op paneel, diam.14 Loc Boris Trofimenko, geboren 1925, Schilderij van bloemen schikkende moeder met kind, olieverf op doek, 33 x 24 Loc Glazen pièce de milieu, h.47 Loc Cloisonné vaas met decor van kraanvogels, China, h.30,5 Loc

8 112 Chinees lakwerk 2-deurs kastje met lade met decoratie van vlinders, h.85 x b.58 x d Chinees lakwerk 2-deurs kastje met lade met decoratie van vlinders, h.85 x b.58 x d.37 Loc Loc Ond.gesign., Meisje in de tuin met eend, olieverf op board, 17 x 11 Loc Cornelis Brandenburg, Wormerveer Amsterdam, Dom te Utrecht, ets, 13 x 17,5 Loc Onb. meester, Man met zwaard, gouache, +/- 1950, 13 x 18 Loc Antiek blauw geschilderde 2-deurs vitrine kast h. 195 x b. 122 x d. 28 Loc Porseleinen met bloemen gedecoreerd theeserviesje en een gebakstel Loc Koopje divers aardewerk en porselein Loc Ond.gesign., Gezicht op Venetië, aquarel, 17 x 26 cm Loc Everhardus Koster, Den Haag Dordrecht, Winterlandschap, aquarel, 5 x 8,5 122 Adriaan van der Plas, , Kerkinterieur tijdens de dienst, olieverf op paneel, 24,5 x 19,5 123 Toegeschreven aan Lorenz Sörensen, , Berglandschap, olieverf op paneel, 25 x Toegeschreven aan Nicolaes Pieterszoon Berchem, , Landschap met vee, 34 x 42 Loc Loc Loc Loc A.J. van Zantwijk, Gezicht op tuin, olieverf op board, 29 x 24 Loc Willem de Klerk, l.o. gemonogrammeerd en verso gesigneerd en gedateerd 1845, Rivierlandschap met bergen, sepia aquarel, 10,5 x 19,5 Loc Mariabeeld in glazen stolp, h.40 Loc Tafellampje met bewerkte voet Loc Koop diverse wijnglazen met groene onderkant Loc Antieke houten sculptuur van een Quan-Yin, roodgelakt met delen van verguldsel, China, 19e eeuw, 55 Loc Houten obelisk met decoraties van een Aziatisch landschap, h.81 Loc Chinees theeserviesje met draken decoraties Loc Beukenhouten thonet-stijl stoeltjes met metalen rugleuning en rieten zitting waarvan 2 met armleuning Loc Bloemvormige kersenhouten tafel op metalen onderstel, h.80 x d.190 Loc Handgeknoopt kleed met florale decoraties, 300 x 420 Loc Antiek mahoniehouten ronde Biedermeier eetkamertafel, h.76 x diam.112 Loc Groen opengewerkte met draken gedecoreerde Chinese Celadon lampvoet met paarse kap, h Antieke mahoniehouten bank met groen velours bekleed, ca.h.97 x b.178 x d.64 Loc Loc Glas-in-lood raam met voorstelling van bloemenmand, 88 x 53 Loc Glas-in-lood raam met voorstelling van bloemenmand, 88 x 53 Loc Oranje/rood hennep kussen, 50 x 50 Loc Chrome Art Deco-stijl met kunstleder beklede zitbank, b.185,5 x d. ca. 85 x h. ca Chrome Art Deco-stijl met kunstleder beklede 2-zitsbank, b.141 x h.65 x d.79 Loc Loc

9 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 144 Zeer grote massief teakhouten salontafel met twee laden, h.48 x b.100 x d.100 Loc Crème houten tafellamp met een crème kap, h.85 Loc Wortelnotenhouten salontafel met glazen blad, h.58 x diam.100 Loc Moderne glazen bijzettafel, h.40 x b.60 x d.60 Loc Antieke eikenhouten salontafel met lade, h.53 x b.180 x d.64 Loc Nieuwe met gekleurde patchwork stof beklede 3-zitsbank met gecapitonneerde rugleuning, h.76 x b.180 x d Deels groen gepatineerde bronzen sculptuur van een trommelende aap, h Deels groen gepatineerde bronzen sculptuur van een viool spelende aap, h Deels groen gepatineerde bronzen sculptuur van een gitaar spelende aap, h Kt. geelgouden collier met hanger bezet met smaragd en diamant, totaal circa 0,60 ct. Loc Loc Loc Loc k Kt. gouden oorknoppen bezet met 16 briljant geslepen diamanten 6-k Kt. gouden oorknoppen 6-k Kt. gouden oorstekers bezet met robijn en imitatie briljant 6-k Kt. gouden bicolor oorstekers met robijn (pouchettes zijn zilver) 6-k Oude vergulde zilveren broche bezet met 3 diamanten 6-k Kt. gouden broche bezet met amethist en rozenkwarts, 10 gr. 6-k Kt. gouden speldbroche bezet met parel, 3,5 gr. 6-k Kt. gouden hanger met bloedkoraal 6-k Kt. gouden fantasie hangertje bezet met 3 briljant geslepen diamanten 6-k Kt. gouden fantasie kruishanger bezet met geslepen topaas 6-k Kt. gouden hanger bezet met 2 gefacetteerde peridot stenen 6-k Kt. gouden tricolor damesring bezet met 3 briljanten, 3,5 gr. 6-k Kt. geelgouden ring bezet met diamant 0,24 ct., ringmaat 17 (53) 6-k Kt. gouden ring bezet met 44 briljanten, 4,2 gr. 6-k Kt. gouden ring bezet met briljant en saffier 6-k Bronzen lampvoet i.v.v. drie vissen met een gallé-stijl kapje Loc Nieuwe met wit/grijs/beige bloemstof beklede armfauteuil rustend op chrome wielen Loc Antieke mahoniehouten halfmaankastje met jaloeziedeurtjes Loc Oude opengewerkte tinnen olielampvoet met kap Loc Ond.gesign., Vrouwelijk naakt, tekening, 36 x 20 Loc Antieke kaart van het "Oude Nederland en eenige aangrenzende Gewesten", uitgegeven in 1749 te Amsterdam door Isaak Tirion, 29 x Antieke kaart van het "Westelykste Deel der Weereld", uitgegeven in 1754 te Amsterdam door Isaak Tirion, 33 x 37 Loc Loc Groen beschilderde antieke bonheur met vitrine-opstand (glas defect) Loc Grote koop met diverse kristallen glazen, etc. Loc Kees Heijnsius, Straatje te Egmond aan Zee, gouache, 32 x 21 Loc Antieke kaart van het "Oostelykste Deel der Weereld", uitgegeven in 1755 te Amsterdam door Isaak Tirion, 33 x 37 Loc Onb.meester, Landschap met bergen, borduurwerk, 47 x 47 Loc Willy van Kooi, Bosgezicht, aquarel, 50 x 35 Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier penantkast, Holland ca Loc Makkumer 3-delig kaststel Loc

10 184 Naar Schelfhout, IJsgezicht met schaatsende personen, olieverf op paneel, 30 x 20 Loc Antiek mahoniehouten 2-deurs kuif/linnenkast, Biedermeier ca.1840 Loc Oude stadsplattegrond van Amsterdam, geaquarelleerd, 36 x 28 Loc Henk Poeder, Strand bij Scheveningen, olieverf op paneel, 27,5 x 40,5 Loc Antiek groen/wit geschilderd Biedermeier penantkastje, h.100 x b.100 x d.50 Loc Grote aardewerken tulpenvaas, h.54 Loc e Eeuwse bronzen Boeddhahoofd,met losse spits, h.59 Loc Verzilverde Louis Quinze-stijl 1-lichts kandelaars, h.25,5 Loc Ovale gipsen plaquette met een mythologische voorstelling in reliëf, in rijkbewerkte lijst, 17 x 10 Loc Spiegel gevat in een zilverkleurige kuiflijst, b.110 x h.103 Loc Erwin Carl Wilhelm Günther, Hamburg Düsseldorf, Hollandse binnenhaven, olieverf op board, 33,5 x 23,5 Loc Alechinsky, affiche litho van Museum Boymans van Beuningen Rotterdam Loc Zilverkleurige kuifspiegellijst met geslepen spiegel (klein defect), h.155 x b.88 Loc Ond.monogram, Zittende boerin, pasteltekening, 59 x 39 Loc Antiek mahoniehouten naaitafeltje, Holland ca.1840, h.75 x b.54 x d.38 Loc Set van 6 gestoffeerde eetkamerstoelen Loc Oude deels grijs/wit gelakte klooster eetkamertafel, h.80 x L.260 x b.100 Loc Engels rood gestoffeerde, gecapitonneerde fauteuil, h.70 x b.95 x d.75 Loc Koopje van 5 Makkumer cachepots, h.14 x diam.17,5 Loc Gepolychromeerde aardewerken tabakspotten Loc Eikenhouten deels zwart geëboniseerde kast rustend op getorste poten, h.170 x b.107 x d.50 Loc Grote Imari porseleinen kraagvaas, h.77 Loc Notenhouten sidetable, h.81 x b.110 x d.35 Loc Bronzen sculptuur van een hardwerkende landarbeidster op marmeren voetstuk, h.58 Loc Koop diverse kristallen glazen, etc. Loc IJzeren flessenhouder met 3 aardewerken flessen Loc Gipsen borstbeeld van David, h.67 Loc Engelse ovale eikenhouten gateleg/hangoor tafel in 17e eeuwse stijl met uitklepbaar onderstel (beschadigingen), h.71 x b.95 / 138 x d.125 Loc Antieke wortelnotenhouten latjestheestoof met koperen komfoor en appelketel Loc Chroom Art Deco theewagentje met houten blaadjes, h.63 x b.70 x d.42 Loc Koopje porselein w.o. 3 kopjes met schotels en 2 beeldjes (defecten) Loc Tang-stijl paardje, h.27 Loc Antiek ivoren beeldje van een Chinese man met landbouwwerktuig en mand, h.20 Loc Diverse groen metalen vaasjes Loc Stel serpetijn-stenen schaakstukken, Engeland ca.1930 Loc Imari porseleinen kommen, 19e eeuw Loc Oud bronzen olieflesje, China, verm.17e eeuw, 10 Loc Benen netsuké van een kikker Loc Benen sierkurken i.v.v. dierfiguren Loc Van der Goes, Twee koeien in landschap, aquarel, 15 x 12 Loc Antieke blauw met schepen gedecoreerde Chinees porseleinen gelobde schaal Loc Zes 18e eeuw tegels met afbeelding van zeemonsters Loc

11 226 2 Houten kippen met metalen poten, h.32 Loc Antieke polychroom houten sculpturen van Hindu Goden, Java Loc Baardman kruik, 17e eeuw, bodemvondst Utrecht, h.30 Loc Groot met bloemen gedecoreerd cloisonné ei, h.25 Loc Koperen Amsterdamse kandelaars Loc Houten inro i.v.v. een schildpad Loc Antiek ivoren beeldje van een Chinese man, h.11 Loc Antiek porseleinen opiumpotje met rondom voorstellingen van vier Chinese wijsgeren, China, 19e eeuw Loc Antieke ruitwaaiergeslepen kristallen koekjesbus op onderschotel Loc Aardewerken soepterrine, model Camelia, met lepel (kleine beschadigingen) Loc Antieke mahoniehouten likeurkelder i.v.v. een secretaire met inhoud van 3 karafjes en 1 glaasje Kt. geelgouden ring bezet met smaragd en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,05 ct. ringmaat 19 (60) Kt. bicolor slagring bezet met briljant geslepen diamanten, 0,30 ct. ringmaat 18 (57) Kt. gouden slagring bezet met 6 kleine en 2 grote briljant geslepen diamanten, waarvan 1 cognackleurig Kt. gouden ring bezet met 9 briljanten, ca.0.50 ct. en blauwe saffier, ringmaat 15,5 (49) Loc k k k k Gouden ring bezet met briljant, 0.82 ct., ringmaat 18,5 (58) 6-k Kt. gouden ring bezet met 20 briljant geslepen diamanten, ca ct., ringmaat 20,5 (64) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met topaas, ringmaat 15 (47) 6-k Kt. gouden ring bezet met kleursteen, ringmaat 16,75 (53) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 3 blauwe saffieren en 2 briljanten, ringmaat 16 (50) Kt. geelgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,10 ct. ringmaat 18 (56) Kt. geelgouden broche bezet met briljant geslepen robijn, saffier, smaragd en diamant, totaal circa 0,10 ct. 6-k k k Kt. gouden ring bezet met camee, 13 gr. 6-k Kt. gouden broche bezet met camee, 17 gr. 6-k Kt. gouden broche/hanger bezet met camee, 8 gr. 6-k Kt. gouden broche/hanger bezet met camee, 11 gr. 6-k Kt. gouden hanger bezet met camee, 9 gr. 6-k Plateel cachepot, H.25 x diam.28 Loc Polychroom houten sculpturen van Hindu-goden, 19e eeuw, Java Loc Keith Haring, 2 lithoprints, 16 x 16 Loc Koperen beeldje van een atleet, 19e eeuw, h.23 Loc Stel gegraveerde glazen, 19e eeuw Loc Antiek blauw/wit porseleinen kom met floraaldecor, China, 6 x 11,5 en een oude Chinese opiumpot, 16 Loc Hood ornament Rolls Roys, Flying lady op voet Loc Stel porseleinen bekers en een stel porseleinen kop en schotels, China Loc Wijnglas, Holland 18e eeuw Loc Twee diverse 8-kantige borden, 19e eeuw Loc Kartonnen verrekijker, Leonardo Semitecolo Italië, ca.1775 (restauraties) Loc Jade theeserviesje op blaadje bestaande uit een theepot en 6 kommetjes Loc Eikenhouten Art Deco duif, monogram L.B., 28, (toegeschreven aan Leendert Bolle), 26,5 Loc

12 266 2 Antieke mahoniehouten lepeldoosjes Loc Antieke met bloemen en fabeldieren gedecoreerde Chinees porseleinen melk en bloed kom, gemerkt met een Artemisia blad h.10 x diam.20 Loc Houten model zeilschip, L.50 x h.50 Loc Antiek famille rose kom, h.9 x diam.21,5 Loc Antiek polychroom houten sculptuur van Hindu-god, Java, 42 Loc Koopje divers kleingoed w.o. glas, horloge houder, ivoren naaldenkoker, tin, pleet, etc. 272 Antieke gepolychromeerde porseleinen 8-hoekige schotel met decoraties van bloemen en vogels, h Antiek zilveren sieraad, gecicileerd en bestaande uit 3 grote halfronde elementen waaraan hangend 3 spiraalvormige versierselen, China, 19e eeuw 274 Antiek hand geschilderd portret miniatuur met mahonie en schildpad belijmd lijstje, 13 x Bronzen sculptuur van een Jeanne d'arc rustend op marmeren voetstuk, h.53 Loc Loc Loc Loc Loc Stel glazen 1-lichts kandelaars, h.30 Loc Terracotta beeld van een zittende vrouw Loc Terracotta beeld van een zittende man Loc Koperen modelschip van een driemaster, h.60 x b.70 x d.15 Loc Beukenhouten gebogen fauteuil met bont bekleed Loc Beukenhouten gebogen fauteuil met bont bekleed Loc Eetkamertafel vervaardigd van een oude boomwortel met glazen blad, h.80 x L.190 x b.110 Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 216 x 205 Loc Grote bronzen vrouwenbuste, h.80 Loc Gemarmerde houten Art Deco zuil, h.100 x b.36 x d.36 Loc

13 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 286 Geslepen spiegel in goud/zwart-kleurige lijst, 156 x 54 Loc Schildpad lepeldoosje met ivoren bolpootjes, 19e eeuw Loc Aardewerken Hummel beeldjes Loc Marmeren Jugendstil borstbeeldje van een vrouw, h.17 Loc Iznik-stijl terracotta acht-hoekige tegel met een voorstelling van een vogel omgeven door bloemen, 19 x 19 Loc Antieke vuurvergulde klok (uurwerk ontbreekt) Loc Satsuma siervaas met trompethals en floraal decor, Japan, 18 Loc Aardewerken Art Deco sculptuur van een hond, ca. 20 Loc Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen klapmutskom Loc Sculptuur van vermoedelijk op reis zijnde Hotei met plunjezak, China, 20,5 Loc Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen borden met decoratie van vrouwen in tuin, diam.22 Loc Koop divers tin Loc Koop van 10 diverse fraai gesneden krisheften, Indonesië, herkomst van kris verzamelaar John E. Oexman 299 Koopje Chinees porselein w.o. famille rose schotel, 2 blauw gedecoreerde Chinese bordjes en een gerestaureerd Imari kommetje 300 Jan Jans, Amsterdam Amsterdam, Riviergezicht met diverse boten, gedateerd 1889, olieverf op doek, 64 x 50 Loc Loc Loc Ond. gesign., Havengezicht, olieverf op doek, 45 x 55 Loc Onb.meester, Havengezicht met schepen, olieverf op board, 66 x 46 Loc H.C. Kranenburg, Stadje met ophaalbrug en molen, olieverf op board, 50 x 60 Loc H.H. Overduin, Bosgezicht, pasteltekening, 27 x 22 Loc Everhardus Koster, Den Haag Dordrecht, Zomerlandschap, aquarel, gedateerd 1840, 5 x 8,5 Loc Ond. gesign., Kindje met hondje, antieke tekening, 25 x 21 Loc Naar Van Heel, Landschap, olieverf op karton, 30 x 22 Loc Antieke mahoniehouten Willem III buffetkast met divers houtsnijwerk van leeuwen en herten, h.188 x b.84 x d.49 Loc Twee Art Deco tafellampen met witte glasbol op marmeren voet Loc Rozenhouten 3-laden buikcommode met een defect marmeren blad, 19e eeuw, h.97 x b.104 x d Art Deco tafellamp op verzilverd bronzen voet met wit opaalglazen kap, ca.35 Loc Loc Spiegel in rijkbewerkte goudkleurige kuiflijst, 103 x 107,5 Loc Antieke rijkbewerkte mahoniehouten spiegel bonheur met vitrine-opstand en een fraai gestoken kuif, Holland ca.1830, h.206 x b.130 x d.56 Loc Koop divers kleingoed w.o. aardewerk, plateel, porselein, houtsnijwerk, etc. Loc Twee diverse mahoniehouten Biedermeier fauteuils met blauwe velours bekleed 316 Bronzen sculptuur van een mollig naakt rustend op marmeren voetstuk, h.50 Loc Loc Antieke notenhouten spinnekoptafel, Holland ca.1840, h.75 x b.140 x d.100 Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 195 x 130 Loc Notenhouten wandkastje, h.58 x b.66 x d.26 Loc Notenhouten tabouret met geborduurde stof Loc Kt. geelgouden ring in de vorm van een olifant bezet met briljant geslepen diamanten, 0,40 ct. ringmaat 17,5 (55) Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,45 ct. ringmaat 16 (50) 6-k k

14 Kt. geelgouden hele alliance bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,29 ct. ringmaat 17 (53) 6-k Kt. geelgouden ring met diamant, totaal circa 0,05 ct. ringmaat 18,5 (58) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met diamant, 0,03 ct. ringmaat 17 (53) 6-k Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,06 ct. ringmaat 17,25 (54) 6-k Kt. bicolor gouden ring bezet met diamant, 0,01 ct. ringmaat 19,5 (61) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamant, 0,15 ct. ringmaat 17 (53) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met maansteen, ringmaat 17 (53) 6-k Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,05 ct. ringmaat 21,5 (68) 331 BWG geelgouden rijring bezet met briljant geslepen smaragd en diamant, totaal circa 0,06 ct. ringmaat 17 (53) Kt. bicolor gouden entourage ring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,30 ct. ringmaat 18 (56) Kt. geelgouden ring bezet met diamant, totaal circa 0,01 ct. ringmaat 17,5 (55) Kt. bicolor gouden ring bewerkt met harp motieven centraal bezet met blauwe topaas en aan entourage briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,55 ct. ringmaat 17 (53) 6-k k k k k Kt. gouden ring bezet met blauwe topaas, 4,6 gr. 6-k Kt. bicolor gouden ring bezet met diamant 0,17 ct. ringmaat 17,75 (57) 6-k Geelkoperen helmkit Loc Chroom met houten 70-erjaren 3-delige mimiset Loc Geel kunststof paraplustandaard, gemerkt V&S 35163, Vollmann, Busse Design, Duits ontwerp, jaren'70, h.37 x diam Wit kunststof salontafel, model Demetrio 70 door Vico Magistretti in 1966 ontworpen voor Artemide Milano, h.30 x b.70 x d Set van drie Queen Anne stijl notenhouten bijzettafels, 20e eeuw, rustend op elegante gebogen pootjes Loc Loc Loc Palissanderhouten 70-erjaren 3-delige mimiset, h.55 x b.65 x d.37 Loc Betonnen tuinbeeld van kind met kussen, h.54 Loc Betonnen tuinbeeld van kind met kussen, h.54 Loc Grijs beschilderde vaas, h.62 Loc Boheems kristallen gekleurde wijnglazen Loc Boheems kristallen champagne-glazen Loc Koopje van 4 diverse karaffen Loc Porseleinen famille rose dekselpot, Guangxu, China, 19e eeuw, 23 Loc Koop divers aardewerk w.o. soepterrine, dekselterrine en een schaal Loc Set multicolor glazen bolvazen, h.25 x diam.20 Loc Porseleinen vaas met decor van vier dames zittend aan tafel onder een boom, China, 30 Loc Iepen/wortelnotenhouten gedecoreerde Art Deco-stijl vakkenkast Loc Iepen/wortelnotenhouten gedecoreerde Art Deco-stijl vakkenkast Loc Hollandse bakbarometer op mahoniehouten plank, L.88 Loc Paars glazen Art Deco vaas, h.19 Loc Bronzen sculptuur van een mollige naakte dame rustend op marmeren voetstuk, h.35 Loc Staande spiegel in witgelakte kuiflijst, h.174 x b.42 Loc Porseleinen vaas met decor van bloemen en vogels, Japan, vroeg 20e eeuw, 31 Loc Bronzen sculptuur van een paard rustend op marmeren voetstuk, h.23 Loc

15 361 Opaal glazen Art Deco vaas, h.18 Loc Porseleinen dekselmand gemerkt Capo di Monte Loc Boheems kristallen champagne-flutes Loc Koopje van 4 diverse karaffen Loc Polychroom geschilderde porseleinen vaas met decor van vrouwen op een audientie en vrouwen met muziek instrumenten met karaktermerk, China, 45 Loc Bronzen groep van de drie deugden rustend op marmeren voetstuk, h.32 Loc Beschilderde ijzeren flamingo, h.110 Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een uil op zwart marmeren voetstuk, h.51,5 Loc Koop van een rood koperen blokkenbak en een geelkoperen brasero Loc Met goudkleurige stof bekleed gondelbankje, b.86 x d.46 x h.66 Loc Rijk bewerkte notenhouten verstelbare schildersezel Loc Anthony Oberman, Amsterdam Amsterdam, Reizigers te paard bij herberg, olieverf op paneel, gedateerd 1837, 47 x 33 Loc Bronzen sculptuur van Psyche rustend op zwart marmeren voetstuk, h.65 Loc Tafellampje in de vorm van een Japans varkentje Loc Antieke gepolychromeerde Delftse aardewerken pannenkoekenborden Loc Drie diverse Duits porseleinen beeldjes, w.o. W.Goebel Loc Blauw gedecoreerde porseleinen chocoladeketel (tuit defect) Loc Antieke blauw gedecoreerde Delftse aardewerken schotels, diam. 23 Loc Vijf diverse gepolychromeerde Engels aardewerken groepjes Loc Vier diverse opaline vazen met bloem decor (1 defect) Loc Porseleinen mokkaserviesje, Royal Doulton Loc Koopje diverse bisquit beeldjes, etc. Loc Koopje divers porselein w.o. Imari Loc Lucien Frits Ohl, Palembang Den Haag, Stierenvechter, olieverf op board, 80 x Lucien Frits Ohl, Palembang Den Haag, Havengezicht met afgemeerde jonken en personen, olieverf op doek, 80 x Lucien Frits Ohl, Palembang Den Haag, Personen in landschap, olieverf op board, 30 x Lucien Frits Ohl, Palembang Den Haag, Landschap met personen, olieverf op board, 47 x 33 Loc Loc Loc Loc Hulschott, Ardjasho, olieverf op board, gedateerd 1939, 40 x 20 Loc Naar Van Heel, Paard in de piste, olieverf op board, 28 x 21 Loc Chrome /zwartkleurige tafellampen met zwartkleurige kappen, h.66 cm Loc Antieke Jugendstil toiletcommode met spiegelopstand en marmeren blaadje, h.168 x b.127 x d Verre églomisé van een moeder en kind op een pad bij een meer met een stad in de verte, vermoedelijk Zuid Duits, 18e eeuw, 31 x 24,5 Loc Loc Naar Van Heel, Auto's, olieverf op doek, 30 x 20 Loc Naar Vertin, Straatje met personen, olieverf op paneel, 33 x 23 Loc Dirk Rodenburg, Clown, gouache, 27 x 19 Loc Tilly Moes, , Bloemstilleven, olieverf op doek, 18,5 x 24,5 Loc Naar Vertin, Stadsgezicht met personen, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Corzo, Oisterwijk, gemengde techniek, 47 x 33 Loc Jan Kelderman, Stadsgezicht met brug, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Notenhouten 1-deurs vitrinekast met lade, h.197 x b.70 x d.43 Loc Ruitwaaiergeslepen dekselstolpje en een lekschaal op onderschotel (lekschaaltje defect) Loc

16 402 6 Boheems kristallen gekleurde wijnglazen Loc Koopje Royal Kopenhagen mokkakopjes en diverse beeldjes Loc Stel gepolychromeerde aardewerken wandsculpturen van een man en een vrouw in medaillon, h.30 x b Antiek en lang gouden jasseron collier, 84 cm met gouden hanger bezet met stenen Loc k Kt. gouden Rolex damespolshorloge, ca k Omega damespolshorloge met 18 kt. gouden band, 31,2 gr. (totaalgewicht) 6-k Kt. gouden armband, 43,6 gram 6-k Vestzakhorloge, gemerkt Movado, gevat in gouden kast met een doublé horlogeketting 6-k Alphina herenvestzakhorloge in gouden kast 6-k Antieke geelgouden broche met graveringen en filigrain, 19e eeuw 6-k Gefacetteerde 18 kt. geelgouden armband bezet met zaadparels, totaalgewicht 12,9 gr. 413 Twee gouden spelden met bloedkoraal en verbonden met gouden jasseronkettinkje, lengte speld: 4,6 6-k k Antieke gouden oorhangers bezet met bloedkoraal 6-k Kt. gouden gourmet armband, lengte: 20 en gewicht: 17,5 gr. 6-k Kt. geelgouden takbroche, rijk bezet met granaten 6-k Vier-strengs granaten armband met gouden slot bezet met granaatjes 6-k Granaten collier met gouden slot 6-k Druppelvormige kornalijnen hanger in 14 kt. gouden montuur 6-k Kt. gouden ring bezet met 25 granaten, ringmaat 17,5 6-k Antieke mahoniehouten trumeau afgedekt met wit marmeren blad, Holland 1820, h.97 x b.106 x d.56 Loc Geslepen ovale spiegel in notenhouten lijst Loc Art deco tafellampje met twee gemarmerd opaalglazen kapjes Loc Stel 5-lichts koperen kandelaars Loc Porseleinen meerkleurige kraagvaas, h.48 Loc Met marketterie ingelegd mahoniehouten klapbureau met vitrine-opstand, Engeland ca.1880, h.226 x b.97 x d.50 Loc Koopje divers kleingoed w.o. glas, aardewerk, kristal, etc. Loc Handgeschilderde gravures van vogels, circa 1800 Loc

17 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 429 Antiek palissanderhouten gezichtshaardscherm met geborduurde afbeelding van een vrouw, Engeland ca.1820, h Antieke met diverse houtsoorten ingelegde ovale Louis Seize bijzettafel, h. 74 x b.81 x d.55 Loc Loc Smeedijzeren Art Deco tafellampje met satine kapje, h.38 Loc Stel verzilverde kandelaars, h.22 Loc Antiek goud gelakt Louis Quinze armfauteuiltje met blauw velours bekleed Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 255 x 350 Loc Grote bronzen sculptuur van een man met leeuw rustend op marmeren voetstuk, h.65 Loc Oude zwart geverfde houten zuil, h.123,5 Loc Oude zwart geverfde houten zuil, h.123,5 Loc Bronzen sculptuur van een jongen met fluit rustend op marmeren voetstuk, h Antieke console klok met fraai koperwerk gedecoreerd en met sculpturen van diverse cherubijntjes, 19e eeuw, h.74 Loc Loc Aardewerken olielampvoeten (elektrisch gemaakt) Loc Goud gelakte rijk bewerkte bijzettafel, h.76 x b.80 x d.51 Loc Groen gelakt met de hand geborduurd rijkbewerkt 3-slag kamerscherm, h.153 x 141 Loc Rijkbewerkte koperen schilderijenstandaard, h.55 Loc Oude teakhouten deels groen beschilderde dekenkist, h.84 x b.130 x d.60 Loc Groot en klein groen metalen windlicht Loc Antiek houten vogelkooitje Loc Antieke Empire secretaire ingelegd met diverse houtsoorten met decoraties van bloemenvazen en vogels en afgedekt met een wit marmeren blad, Holland ca.1820, h.144 x b.108 x d.50 Loc J.Sluijters jr., Naaktstudie, 34 x 24 Loc Felix Muller(Prof), Huwelijksbootje, houtgravure, 12 x 10 Loc Onb.meester, IJsgezicht met diverse personen, olieverf op paneel, 27 x 22 Loc Wisler, Heidegezicht met boerderij, olieverf op doek, 60 x 40 Loc Ond.gesign., Havengezicht met afgemeerde schepen, olieverf op paneel, 13,5 x 9 Loc Naar Knip, Huisjes in landschap, maroefle, 38 x 20 Loc Onb.meester, Schreeuwende man, gouache, begin 20e eeuw, 12 x 18 Loc Jan Michels, Abstracte compositie, gouache op papier, gedateerd 1979, 12,5 x Art Deco tafellamp op smeedijzeren zeskant voet met idem gesatineerd glazen kap Loc Loc Champagnekleurige glazen vaas in reliëfdecor - Schneider, h.24 Loc Wit marmeren schaal i.v.v. een lotusblad, h.5 x diam.38 Loc Grote zwarte glazen Art Deco vaas, 34 Loc Onb.meester, Moderne compositie, gem.techniek, 21 x 14,5 Loc Ond.gesign., Kippen in stal, olieverf op doek, 59 x 38 Loc Gepolychromeerd aardewerken 3-delig stel bestaande uit een jardinière en 2 vazen 463 Willem Gruyter, , Schepen voor de kust, sepia, 9 x 16 (gesign. en ged.1854 achterkant) Loc Loc Maarten Huisman, Eendjes langs de slootkant, olieverf op paneel, 40 x 31 Loc Adrianus Johannes Groenewegen, Rotterdam Horn, Plassengezicht Kortenhoef, olieverf op doek, 22 x 43 Loc

18 466 Antiek mahoniehouten recht kabinet met in de onderkast 4 laden en bovenkast 2 deuren, Holland ca.1800, h.229 x b.168 x d.60 Loc Lood kristallen 1-lichts kandelaars, h.30 Loc Art Deco tafellamp in verzilverd brons met groen marmeren bol en met opaline glasbol, h Antiek mahoniehouten uitklapbare kaptafel met marmeren interieur, Engeland ca.1820, h.104/142 x b.85 x d.43 Loc Loc Kumpul, Indonesisch landschap met personen, olieverf op doek, 88 x 68 Loc A. Hofma, Stilleven met appels, olieverf op paneel, 39 x 32 Loc Ond.gesign., Straatje met huisjes, olieverf op paneel, 28 x 23 Loc Onb. meester, Stilleven, olieverf op paneel, 45 x 35 Loc Jan Kelderman, Gezicht op de Sneekertoren, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Onb.meester, Portret van een jongetje, olieverf op doek, 34 x 28 Loc Ingelijste gravure van Le bain de Diana, ca.1700, 8,5 x 27,5 Loc J.A. van de Water, Bosgezicht, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Nicolaas van der Waay, Amsterdam Amsterdam, Militairen, tekening, 20 x 12 Loc J.Sluijters jr., Naaktstudie, 46 x 31 Loc Sientje Mesdag-van Houten, Groningen Den Haag, Portret van een jongen, maroefle, gesigneerd op achterkant, 31 x 22, Kopergravures, 18e eeuw, o.a. Portret van Willem de derde Prins van Oranje, 12 x 18 Loc Loc Oude kaart van Suriname, geaquarelleerd, 45 x 20 Loc Jan den Hengst, Delft Amsterdam, Rue Rustique Paris, gem.techniek, 45 x Pablo Picasso ( ), Cinesias et Myrhine, ets uit 17 jan.1934, stempelsignatuur r.o., literatuur: Bloch tome I. afgebeeld op blz.84 Loc Loc Kopergravures van de Vaderlandse geschiedenis, 18e eeuw, 20,5 x 16 Loc Salvador Dali, le Rapt, lithographie sur papier d'arches, nr.80/300, 67,5 x Onb.meester, op blik geschilderde voorstelling van een Indiase musicerende godin, 124 x 62 Loc Loc Antieke Hollandse bakbarometer, 119 Loc Gouden dasspeld bezet met parel 6-k Kt. gouden dasspeld bezet met parel 6-k Antieke gouden bicolor dasspeld bezet met parel 6-k Antieke 18 kt. gouden memory ring met zaadparels en gevlochten haarwerkje 6-k Kt. gouden armband, 12,9 gr. 6-k Kt. gouden collier met opengewerkte motieven, lengte 40 cm 6-k Kt. gouden armband, 16,6 gr. 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 0.70 ct. smaragd en 0.50 ct. diamant, gewicht: 3,65 gr. Ringmaat: 17,75 (56) Kt. roodgouden ring bezet met ovaal gefacetteerde naranja citrien en 8 briljanten, ringmaat 18 6-k k Kt. gouden met platina broche i.v.v. een vogel bezet met diamant, 0,50 ct. 6-k Kt. rose gouden rozet oorhangers centraal bezet met blauwe topaas en aan entourage bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,50 ct. 6-k Kt. geelgouden broche bezet met koraal 6-k Kt. geelgouden oorknoppen bezet met blauwe topaas 6-k Kt. geelgouden oorhangers bezet met blauwe topaas 6-k Kt. gouden tricolor oorknoppen bezet met cultivé parel 6-k Kt. geelgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant, totaal circa 0,20 ct. 6-k

19 505 Mahoniehouten spiegellijst met console met spiegel met kuif, 135 x 50 Loc Ingelegde mahoniehouten Louis Seize-stijl bak barometer, 123 x 22 Loc Mahoniehouten Engels 3-delig etagèretafeltje rustend op messing wielen, h.85 x b.67 x d.45 Loc Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van een aap, h.32 Loc Oud beschilderd Chinees dressoir met verschillende deuren en compartimenten, h.90 x L.199 x d Geglazuurde wit porseleinen lampvoet met decoratie van bloemen en met beige kap, h.40 Loc Loc Gepolychromeerde Chinees porseleinen schotel, 42 Loc Gepolychromneerde Chinees porseleinen schotel Loc Porseleinen oranjekleurige vaas als lampvoet met koningsblauwe kap, h.71,5 Loc Antieke wortelnotenhouten 4-delige tafelset Loc Met bloemen bewerkt houten bijzet/etagèretafeltje, h.70 x diam.44 Loc Bronzen sculptuur van een spelend jongetje met hond op zwart marmeren voetstuk, h.65 x b.29 x d Oude notenhouten ovale tafel rustend op dubbele 3-spanpoot, h.76 x L.220 x d.100 met 8 bijpassende stoelen waarvan 2 met armleuning bekleed met rood/groen gemêleerde stof Loc Loc Met bloemen gedecoreerd Spode's Jewel Copeland servies Loc Wortelnotenhouten salontafel met wangen en 3 laden, h.50 x b.106 of 150 Loc Bronzen sculptuur van een stier, h.33 x b.45 x d.18,5 Loc Twee Art Deco aardewerken vazen, h.37 Loc Handgeknoopt kleed, 340 x 210 Loc Koopje divers Chinees porselein : schoteltjes en kommetjes Loc Porseleinen sculptuur van een bul (mannetjes olifant), Kaizer, 24 x 33 Loc Polychroom geschilderde erotische miniaturen op oude boekbladen, Bundi School of Art, India 526 Porseleinen sculptuur van een Afrikaanse olifant en een sculptuur van een Indische olifant, Kaiser porseleien Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen borden met bloemendecoraties, diam.22,5 Loc Loc Loc Oude ivoren netsuké, yoga, gesigneerd ca Loc Stel polychroom geschilderde porseleinen eendjes met floraal decor Loc Chinese vaas met gepolychromeerde afbeeldingen van dames bij bloesemboom, h.32 Loc Antiek ivoren beeldje van een visser h. 26 Loc Grote groen glazen rozensteker Loc Antieke ivoren tand, L.50 Loc Antiek ivoren beeldje van een Chinese reiziger, h.17 Loc Antieke ivoren sculptuur van een leeuw rustend op houten voetstukje, h. 8 Loc Inro's met afbeelding van poezen en een met bamboe motief Loc Bronzen troon met drakenkoppen, h.40 Loc Bronzen Wierookbrander of koro met leeuw op deksel en karakterstempel, China Loc Stel Art Deco boekensteunen met voorstelling van reigers Loc Naar Israels, Portret van een dame, aquarel, 16 x 14 Loc Art Deco fotolijstje in verschillende soorten marmer h x b. 25 Loc Met korenaar gedecoreerde glazen vaas, h.30 Loc Onb.meester, Portret van een dame, pentekening, 13,5 x 8,5 Loc Antieke gefacetteerde kristallen karaf met handvat Loc

20 545 Antiek in bruin leder gebonden boek: "De Christen geheel en al het eigendom van Christus is leven en sterven", door Johannes van der Kemp, negentiende druk, 1779 Loc Oude koperen zuilenpendule onder stolp (stolp ca.h.30 ) Loc Miniatuur portretten met originele olieverfschilderijtjes Loc Blauw gedecoreerd porseleinen theeserviesje (diverse onderdelen) Loc Afrikaanse palissanderhouten plaquette van een gezicht, h.48 x b.62 Loc Toegeschreven aan Hendrik Kobell-II, Schepen voor de kust, sepia, 15 x 21 Loc P. Jansen, Madonna met kind, aquarel, gedateerd 1947, 13 x 9 Loc Atelier Isaac Israëls, Dame, pasteltekening, 22 x 16 Loc Bernard Buffet, New York, lithographie Mourlot Paris, 36 x 29, gesign. Loc Henk Poeder, Muisje met knapzak, olieverf op board, 13 x 18 Loc Henk Poeder, Muisjes op rolschaatsen, olieverf op paneel, 17 x 22 Loc Geslepen spiegel in bruin met zwartkleurige lijst, 130 x 80 Loc Met wortelnoten gedecoreerde Art Deco-stijl wandtafel, h.83 x b.119 x d.39,5 558 Bronzen vaas gedragen door drie kindjes rustend op zwart marmeren voetstuk, h.45 Loc Loc Gepolychromeerde Chinese vazen, h.36 Loc Bronskleurig bureaulampje met een lezend jongetje en groen glazen kapje, h.38 Loc Antieke paardjes regulateurklok Loc Afrikaans Gouro masker, Ivoorkust. Polychroom beschilderd. Loc Antiek mahoniehouten Jugendstil pronkmeubel met opstand, h.220 x b.152 x d.55 Loc Bronzen sculptuur van een Arabische ruiter, h.60 Loc Paars marmeren met bronzen ornamenten afgewerkte castelettes, 19e eeuw, h Jeroen Herman Kens, Gezicht op huizen, zeefdruk, nr.10/19, gedateerd 1996, 125 x Antieke kastanjehouten buffetkast met diverse schappen en 3 laden, h.222 x b.116 x d.32 Loc Loc Loc Koopje divers antiek tin Loc Koop divers kleingoed w.o. houtsnijwerk, tin, etc. Loc Eikenhouten kapstok met wandkleed Loc

Veilinghuis Klinkhamer

Veilinghuis Klinkhamer Veilinghuis Klinkhamer Catalogus Veiling 23 sessie 2 Veilinginfo Veiling Aantal kavels Begin veiling Veiling 23 sessie 2 339 25 juni 2019 19:00 Kompas in blik. (Aziatica) Vier Chinese borden (Curiosa)

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Started 27 Mar :00 CET (09:00 GMT)

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Lokale Politie Antwerpen Afdeling lokale recherche

ENORM VEEL LENTEVOORDEEL!

ENORM VEEL LENTEVOORDEEL! Koopzondagen 1e en laatste zondag van de maand! maakt het nog gezelliger bij u in huis wonen Cesano 2,5-zits bank 795,- loveseat 595,- van 299,- voor: 90 cm 225,- OP=OP! salontafel van 269,- voor: 70 cm

kado! 99,- Mallorca Mallorca Rosalin eetkamerstoel in stof Amici NU: woonaccessoires Zie achterpagina contrasterende bies

kado! 99,- Mallorca Mallorca Rosalin eetkamerstoel in stof Amici NU: woonaccessoires Zie achterpagina contrasterende bies like ons op 3 Mallorca bergkast laag van 1049,- voor 899,- NU: woonaccessoires Zie achterpagina kado! 1 Mallorca eetkamertafel 160 x 90 cm van 529,- voor 499,- 1 Mallorca eetkamertafel, 160 x 90 cm van

699,- 139,- Coiba eetkamertafel 105 x 200 cm in Tibet Grey. Marcella 149,- De HAPPY@HOME collectie is verkrijgbaar bij: eetkamerstoel

699,- 139,- Coiba eetkamertafel 105 x 200 cm in Tibet Grey. Marcella 149,- De HAPPY@HOME collectie is verkrijgbaar bij: eetkamerstoel like ons op Bezoek onze website www.happyathome.nl schilderij Hear See Talk 60 x 0 cm 9,- Coiba eetkamertafel 0 x 00 cm in Tibet Grey 699,- Marcella eetkamerstoel 9,- Coiba eetkamertafel zoals afgebeeld

uit diverse faillissementen van:

Design vintage sofas and chairs, bronze statuettes and decorations

Design vintage sofas and chairs, bronze statuettes and decorations ONLINE AUCTION FURNITURE & HOME DECORATION (NL) Design vintage sofas and chairs, bronze statuettes and decorations Machineweg 16 1394 AV Nederhorst den Berg (Veilinglocatie Furniture & Home Decoration)