Download "Kijkdagen Zaterdag14mei, Zondag15mei, Onlineveiling Maandag16mei Dinsdag17mei"

1 Catalogus OnlineVeilingMaart2016

2 Kijkdagen Zaterdag14mei, Zondag15mei, Onlineveiling Maandag16mei Dinsdag17mei

4 Volgorde van verkoop maart veiling 2016 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Cat. nr. 21 maart 2016 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Cat. nr. 22 maart 2016 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerst volgende kijkdagen zijn: zaterdag 14 en zondag 15 mei Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 23 maart en van uur donderdag 24 maart en van uur vrijdag 25 maart en van uur Zaterdag 26 maart en van uur

5 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 1 Antieke rijkbewerkte noten met palissanderhouten kussen/kolommenkast rustend op bolpoten, h.230 x b.230 x d.76 2 Willem Gerard Hofker, Den Haag Amsterdam, Portret van Kitty Klein, gedateerd 1935, olieverf op doek, 43 x 53 3 Afgietsel Picault, 19e eeuwse bronskleurige legering sculptuur Vincere aut mori (zegevieren of sterven), afgebeeld is Vercingetorix, de Galische koning uit Auvergne, h.80 4 Étienne Chavanne,( ), Bloemstilleven met papagaaien, olieverf op doek, 125 x 100 Loc Loc Loc Loc Oud bronzen kanon op affuit, h.47 x L.105 x b.35 Loc Antieke rijkbewerkte eikenhouten bank met ombouw, Estland ca.1880 bekleed met beigekleurige gestreepte velours met florale motieven, h.190 x b.210 x d.78 7 Koopje handtasjes w.o. Gucci (2x) en Christian Dior en o.a. Hermes en Dior sjaals, etc. Loc Loc Kt. gouden maliënkolder tasje met beugel, 22,5 gr. 6-k Koopje divers Chinees porselein w.o. 2 miniatuur trekpotjes, diverse kommetjes, etc. 10 Antieke met floraale motieve opegewerkte zilveren mosterdpot, met een blauw glazen binnenpot met stergravure, meester Cornelis Straatsburg Utrecht ca.1777, h Antieke blauw met personen gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpot afgedekt door een cormandelhouten deksel met ajour gezaagd jade topstuk, h Bram Bogart, Delft Sint-Truiden, Compositie, aquagravure, handgesigneerd en gedateerd 1989, oplage 4/94, 114 x 84 Loc k Loc Loc Blauw gelakte teakhouten plantentafels, h.114 Loc Met rood leder beklede chrome 2-zits design bank, b.120 x d.70 Loc M.A. Koekkoek II, Houthakker in het bos, olieverf op doek, 25 x 33 Loc Martinus Franciscus Reeder, , Bloemstilleven, gedateerd 1823, aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 24 x Omgeving Adriaan Brouwer, Man en vrouw in interieur, olieverf op doek, 23 x 29 Loc Loc Bronzen sculptuur van Psyche rustend op zwart marmeren voetstuk, h.65 Loc Gemarmerde houten zuil, h.118 Loc Geslepen spiegel in handgestoken zwart met goudkleurige houten lijst, 125 x Deels goud beschilderde bronzen sculptuur van een Arabier rustend op groen marmeren voetstuk, h Met been en koper ingelegde teakhouten ladenkast met 8 laden, h.85 x b.90 x d Halssieraad vervaardigd van tanden met bloedkoralen schelpen rustend in metalen standaard, h Toegeschreven aan Adriaan Brouwer, Pijprokende mannen in interieur, olieverf op paneel, 17e eeuw, 25 x 32 Loc Loc Loc Loc Loc Monogram, Vergezicht, olieverf op paneel, 21 x 27 Loc Omgeving Mans, IJsgezicht met paarden en schaatsende personen, olieverf op paneel, 35 x 28 Loc Daniels, Strandgezicht met personen, olieverf op paneel, 40 x 20 Loc Onb.meester, IJsgezicht, olieverf op paneel, 30 x 20 Loc Jan Jans, Almelo Almelo, Poldergezicht met bootje en huisjes langs het water, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Onb.meester, Zeilschepen op zee, olieverf op paneel, 18 x 15 Loc

6 31 Omgeving Waldorp, 19e eeuws grachtengezicht met afgemeerde bootjes, aquarel, 65 x Edmund Ernst Kosmowski, , Personen op het strand, olieverf op paneel, 33 Jan Simon Knikker, , Riverlandschap met boten, olieverf op paneel, 22,5 x 35,5 Loc Loc Loc G.A. Gerritzen, Landschap, olieverf op paneel, 43 x 31 Loc Monogram Arya Plaisier ( ), Zuid-Spaans landschap met herder, marouflé, ged.58, 22 x 16 Loc Antieke wortelnotenhouten Willem III 8-kantige bijzettafel, h.75 x 90 x d.90 Loc Gepolychromeerde metalen vogeltjes op standaard, h.30 Loc Antieke notenhouten Jugendstil piano, h.133 x b.146 x d.70 Loc Eikenhouten verstelbare Art Deco pianokruk Loc Oude porseleinen beeldjes Loc Chinees porseleinen famille rose borden, China 18e eeuw Loc Gepolychromeerd porseleinen beeld van drie bloemenmeisjes bij koe, h.30 Loc Zalmkleurig glazen Art Deco vaas Loc Koopje divers blauw gedecoreerd Chinees porselein, Kangxi en later Loc Boekensteunen met pauwen Loc Koopje koper bestaande uit olielampjes, emmers, koffiemolens, haardset, een gieter en een dover 47 Wit geglazuurde Mobach vaas met voorstellingen van zebra, h.17 x diam.18 Loc Loc Gepolychromeerd Chinees porseleinen schenkpotje met deksel, h.19 Loc Divers porselein w.o. Chinees Loc Oude wortel- met notenhouten dubbelgebogen secretaire (deels verkleurd), h.100 x b.93 x d Smeedijzeren staande Art Deco lamp met gekleurde glasplaten, gesigneerd op de voet Loc Loc Art Deco-stijl sculptuur van een stijgerend paard, h.105 Loc Mahoniehouten Engels 3-delig etagèretafeltje rustend op messing wielen, h.85 x b.67 x d.45 Loc Koopje Delfts blauw (4 st.) Loc Stel zgn. Ducker rolwagenvazen met afbeelding van personen, h.29 Loc Meerkleurig bronzen sculptuur van een dame met hoed rustend op marmeren sokkel, h Gepolychromeerde biscuit pendule met afbeelding van een romantisch paar, h Monogram P.J.H., IJsgezicht met schaatsers en molen, olieverf op paneel, 21 x Johannes Trirum, ( ), Eendjes aan de waterkant, olieverf op paneel, 30 x 25 Loc Loc Loc Loc Geslepen spiegel in zwart- met goudkleurige bewerkte lijst, 113 x 82 Loc J. Troman, Schepen op het strand met vissersvrouwen, olieverf op paneel, 40 x 20 Loc Albasten met koperen pendule, h.55 Loc Oude wortelnotenhouten dubbelgebogen secretaire (restauraties) Loc Ond. gesign. Erfje met boerenkar, olieverf op doek, 36 x 23 Loc H. Hoppe, Boerderij erf met vee, olieverf op paneel, 24 x 20 Loc Notenhouten Engels topbureau met vitrine-opstand rustend op klauwpoten, h.194 x b.77 x d.50 Loc Koopje divers koperwerk w.o. een wijwaterbakje Loc Gepolychromeerd porseleinen schelp als cachepot, h.30 x L.30 Loc

7 69 Biscuit reliëf plaquette met afbeelding van dame met kruik op rococo cartouche, diam.26 Loc Stutterheim, Gezicht op de Rijn, olieverf op doek, 80 x 40 Loc Toegeschreven aan Jan Rijlaarsdam, Meisje met bloemenmanden, gouache, 40 x 29 Loc Roze marmeren inktstel met koperen ridder en potjes Loc e Eeuwse rozenhouten 3-laden buikcommode met een defect marmeren blad, h.97 x b.104 x d Oude crème/blauw/geel gelakte Chinese wandtafel met 4 laden, h.81 x b.245 x d Gepolychromeerde aardewerken dekseldoos i.v.v. een schildpad, h.15 x L.45 x b Stel gecraquelleerde gepolychromeerde porseleinen siervazen met metaal beslag, h.34 Loc Loc Loc Loc Blauw/oranje glazen sculptuur van een lichaam met gezicht i.v.v. hart, h.46 Loc Bruin gestoffeerde banken, h.80 x d.85 x b.186 (2-zits) en b.224 (3-zits) Loc Teakhouten salontafel met lade, 190 x 75 Loc Grote houten schaal met kunstfruit Loc Nieuw met vogels geborduurd kussen, 65 x 50 Loc Nieuw met vogels geborduurd kussen, 65 x 50 Loc Nieuw met vogels geborduurd kussen, 65 x 50 Loc Nieuw met vogels geborduurd kussen, 65 x 50 Loc Meerkleurige glazen fruitschaal, h.20 x diam.22 Loc Bronzen legering Jugendstil-stijl sculptuur drinkbakje met vogel op tak, h.37 Loc Industriële bruin met goud gelakte oude zoeklamp op verrijdbaar statief vermaakt tot een bar met flessenhouder, glazenhouder en beglaasde openslaande deuren, h.180 x b.116 x d.50 Loc Set van 5 gekleurde Boheems kristallen Champagne glazen, h.23 Loc Château Peyrot Loupiac, dessertwijn, Grand Vin Bordeaux 2012, 12x Loc Warre Vintage Port Quinta Da Cavadinha 1996 in org. kist, 2x Loc Lustau PX Sherry, een vintage portachtige dessertwijn, 4x Loc Antieke mahoniehouten opengewerkte vlinderbank met roze bekleding, h.105 x b.160 x d Fraai gesneden notenhouten bijzettafel met drakenpoten, h.71 x b.57 x d Eikenhouten hangoortafel met getorste poten, h.75 x b.90 x 44 en uitgeklapt 120 Loc Loc Loc Grote teakhouten ronde schaal, diam.49 Loc Bronzen sculptuur van Art Deco-stijl danseres rustend op marmeren voetstuk, h.75 Loc Gecapitonneerde zwart gestoffeerde Lodewijk XV-stijl 3-zits bank, b.190 Loc Tiffany-stijl schemerlamp met glas-in-lood kap, 65 Loc Sidetable met geslepen glazen blad gedragen door 2 gecanneleerde zuilen, h.75 x b.129 Loc Grijs metalen windlichten, h.62 Loc Noten- met wortelnotenhouten trumeau (zonder spiegelopstand) Loc Uit een boomstronk gehouwde houten schaal, h.12 x b.45 x d.38 Loc Gepolychromeerde Chinees porseleinen rolvaas met afbeelding van een Chinese mythologie met Shoulao, h Stel bronzen tafellampen met zwarte bollen en goudkleurige accenten afgezet en met tweedstof kappen, h Bronzen groep van cowboys te paard rustend op marmeren voetstuk, h.33 x b.32 x d.28 Loc Loc Loc

8 106 Antieke Engelse gateleg tafel Loc Rijkbewerkt eikenhouten nachtkastje met marmeren blad Loc Bronzen sculptuur van Art Deco-stijl danseres rustend op marmeren voetstuk, h Art Deco tafellampje op smeedijzeren voet met gesatineerd glazen kapje in reliëf-decor 110 Antieke Franse notenhouten Jugendstil bank met rode bekleding, h.107 x b.160 x d.62 Loc Loc Loc Achtkantige bijzettafel, h.73 x b.44 x d.42 Loc Bronzen sculptuur van indiaan te paard rustend op zwart geaderd voetstuk, h Antieke notenhouten 2-deurs linnenkast waarvan de 2 bovenste deuren de helft beglaasd, Duitsland ca.1890, h.183 x b.114 x d.47 Loc Loc Koop divers kleingoed w.o. aardewerk, kristal, glas, etc. Loc Hollandse School, Boerderij met personen in landschap, sepia, 19e eeuw, 23 x 32 Loc A. van de Meijde, Stilleven met kan, schaal en fruit, 41 x 31 Loc Lebèr, Abstract, gem.techniek, 44 x 33 Loc Theo Mackaay, Nachtelijk avontuur, lithografie, eigen druk, gedateerd '07, 40 x 55 Loc Teakhouten Indiaas 2-deurs kastje Loc Gepolychromeerde Chinees porseleinen olifant als 1-lichts kandelaar met decoratie van Wufu, h.25 Loc Jan Sluyters Jr. Naaktstudie, tekening, 31 x 46 Loc Jan Sluyters Jr. Naaktstudie, tekening, 31 x 46 Loc Jan Sluyters jr. Naaktstudie, tekening, 31 x 46 Loc Walt, Sinterklaas en Piet, gem.techniek, 14 x 20 Loc Katsukawa Shunsen, , erotische houtsnede van man en vrouw, 18 x Antieke mahoniehouten kaptafel afgedekt met een marmeren blad, h.ca.65 x b.115 x d.47 Loc Loc Bruin met goudkleurige tafellampen met bruinkleurige kappen, h.82 cm Loc Stel bronzen Art Nouveau-stijl siervazen op wit marmeren voetstuk, h.42 Loc J. van Gorven, Boerenlandschap met korenschoven, olieverf op doek, 30 x Henk Poeder, Strandgezicht Scheveningen met ijsverkoper, olieverf op doek, 25 x Jean Royère, Panthère, fusain, lavis d'encre verhoogd met krijt (krijttekening met inkt), 22 x 32 Loc Loc Loc Doesser, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 cm Loc Pirouette Art Deco bureaulampje met witte glasplaatjes Loc Oude teakhouten secretaire met fraai snijwerk w.o. pagodes en schepen, h.107 x b.91 x d.50 Loc Panoramagravure van Leeuwarden, handgekleurd, 50 x 22 Loc Antieke eikenhouten portemanteau, h.196 x b.81,5 x d.30,5 Loc Annette Kane, Under a blue sky, aquarel, 74 x 46 Loc Oude deels grijs/wit gelakte klooster eetkamertafel, h.80 x L.260 x b.100 Loc Koop divers Engels Johsons Bros serviesgoed, Staffordshire Old Granite Hearts And Flowers Loc Set van 6 zwart gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel Loc Gijsbert Niesse, Kolhorn bij Schagen 1934, Vluchtelingen, olieverf op doek, 90 x 60 Loc Lebèr, Abstract kunstwerk op paneel, gemengde techniek, ca. 60 x 120 Loc

9 143 Smeedijzeren wijnkast/sideboard voor 54 flessen, met afsluitbare hekken Loc Koop van 5 aardewerken schotels Loc Gehouten grenenhouten 2-deurs linnenkast met lade, h.168,5 x b.120 x d.45 Loc Grenenhouten Jugendstil sidetable, h.76 x b.140 x d.34 Loc Bronzen sculptuur van een arend op rots rustend op marmeren voetstuk, h Oude rozenhouten poudreuse met uitklapbare spiegelopstand, h.70 x b.71 x d.40 Loc Loc Koopje divers kleingoed w.o. spekstenen Boeddha, olifantjes, etc. Loc

10 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 150 Handbeschilderd plateel jardinière, h.10 x L.34 Loc Toegeschreven aan Karel van Pampus, bronzen sculptuur van een zwangere vrouw, h.20 Loc Meerkleurig glazen vogel met millefiori techniek, h.13 Loc Kt. gouden bicolor ring bezet robijn en diamant, 0,02 ct., rm:17,5 (55) 6-k Kt. roodgouden hele alliance ring bezet met briljant, 0,64 ct., rm:18 (57) 6-k Antieke 14 kt. gouden opengewerkte broche met porseleinen plaquette met afbeelding van liggende dame in tuin met hond 6-k Kt. geelgouden ring bezet met briljant, 0,10 ct., rm:18,75 (59) 6-k Kt. geelgouden ring met briljant, 0,27 ct., rm:18,25 (57) 6-k Kt. geelgouden bandring bezet met saffier en briljant, 1,00 ct., rm:16,25 (51) 6-k Kt. gouden ring bezet met diamant, 0,02 ct., rm:17 (53) 6-k Kt. geelgouden ring met titanium binnenkant, rm:17,5 (55) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met briljant, 0,25 ct., rm:18,25 (57) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met diamant, 0,20 ct., rm:18,25 (57) 6-k Kt. roodgouden ring bezet met briljant, 0,15 ct., rm:16,5 (52) 6-k Koopje van 2 gouden vijf gulden munten waarvan één naslag en één in gouden omranding, 9,3 gr. 6-k Kt. gouden armbandje, 2,1 gr. 6-k Kt. gouden Certina damespolshorloge, totaalgew.27,1 gr. 6-k Fijn gouden postzegel, 8 gr. 6-k Gedraaid 14 kt. gouden collier, 9,8 gr. 6-k Chinese cloisonné vaasjes Loc Koopje van 5 antiek Chinees porseleinen kommen, 3 schotels en een mok (w.o. defecten) Loc Wit metalen Chinese beeldjes, 19e eeuw, gesigneerd onderkant, h.24 Loc Koopje handbeschilderd plateel (4 st.) Loc Deels geglazuurde Chinees porseleinen celadon vaas, h.30 Loc Ingelijste Jugendstil-stijl tegel Loc Koopje divers handbeschilderd plateel Loc Ond.gesign., Havengezicht, olieverf op paneel, 15 x 8 Loc Stel puntkaraffen met stolp en versieringen van lauwerkransen, h.43 Loc Rijkgestoken ivoren vaasje op houten sokkel, ca.1920, h.11 Loc Antiek ivoren beeldje van een Chinese reiziger, h.17 Loc Roze Chinese vaas met deksel en 2 Satsuma vaasjes Loc e Eeuws Limoges porseleinen beeldje van een jongetje met floraal beschilderde schelp, h.17 Loc Benen netsuké met kralen gordel Loc Benen netsuké met kralen gordel Loc Benen netsuké met kralen gordel Loc Uit koraal gesneden beeldje, h.5 Loc Brantjes Purmerend plateel vaas met handbeschilderd floraal decor door Jan Banger, ca.1900 h.28 Loc Russisch handbeschilderde ovale plaquette, ca.42 x 29,5 Loc Kjell Engman, meerkleurig glazen vaasje, Kosta Boda, h.30 Loc Koopje van een gebedenboekje in benen kaft en een oud noten-met wortelnotenhouten dekselkistje Loc Koopje van 5 edelstenen en 2 groene Boeddha's Loc Groen glazen kandelaars met pegels, h.27 Loc

11 192 2 Zsolnay vaasjes Loc Koop divers kristal w.o. een olie- en azijnstel Loc Porseleinen tinglazuur plastiekje met afbeelding van kindjes, h.11 Loc Engelse porseleinen beeldjes, vroeg 19e eeuw, h.15 Loc Antiek vroeg 19e eeuw mahoniehouten theekistje met parelmoer sleutelgat Loc Bronzen sculptuur met een geabstraheerde voorstelling van twee vogels op marmeren voetstuk, h.26 Loc Engels tafelklokje met maandstand in eikenhouten kast, h.28 Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpotje met afbeelding van een dame in landschap, h.11 Loc Bronzen sculptuur van een Kwan Yin, h.20 Loc Oude deels cloisonné/doorzichtige vaasjes rustend op houten sokkel, h.30 Loc Oude cloisonné wierookbrander Loc Antiek Indonesisch coromandelhouten sculptuur van Ramayana, h.48 Loc Koopje van 7 Chinese beeldjes w.o. snuifflesjes Loc Diverse Franse pillendoosjes met bronzen montuur, 19e eeuw Loc Wit geglazuurde Mobach vaasjes Loc Bronzen sculptuur van Goliath rustend op marmeren voetstuk, h.47 Loc Zesdelig tegeltableau met afbeelding van een koe Loc Zesdelig tegeltableau met afbeelding van een paard Loc Stel blauw/wit porseleinen borden met landschapsdecor en florale decoraties op de rand, China 211 Oude blauw/wit porseleinen diepe schaal met floraal decor, vermoedelijk 18e eeuw, China en blauw/wit proseleinen kom met florale decoraties, 19e eeuw China 212 Antieke blauw/wit porseleinen dekselpot met 4 oortjes en een Kylin op de deksel, floraal gedecoreerd, 19e eeuw, China Loc Loc Loc Beschilderde eikenhouten platte kist rustend op bolpoten Loc Antiek Hollands eikenhouten Louis Seize 3-laden commode met trapvormig schortje, h.67 x b.64 x d.40 Loc Mahoniehouten lektuurtafeltje met lade Loc Glas-in-lood raam, 87,5 x 116 Loc Franse porseleinen Lodewijk XV-stijl zegewagen als cachepot, h.25 x L.45 Loc Beschilderde massief teakhouten dikke spiegellijst met spiegel, h.11 x L.103 x b.67 Loc Floraal gedecoreerd Fürstenberg koffieserviesje, 20e eeuw Loc Antieke blauw gedecoreerde Chinese kraakporseleinen kom met centraal decor van een man in landschap, Wanli, h.5 x d.15 Loc Yixing trekpotjes Loc Blauw Chinese theebus, 18e eeuw Loc Yixing 6-kantige trekpot Loc Chinese hoornen geluks Boeddha's Loc Antiek met parelmoer ingelegd notenhouten theekistje Loc Meerkleurige glazen sculptuur van een vis, h.23 x L.38 Loc Koopje van 2 Delfts blauw gedecoreerde aardewerken bordjes, 18e eeuw, diam.22 Loc Biscuit crucifixen en diverse beeldjes Loc Stel gepolychromeerde aardewerken wandsculpturen van een man en een vrouw in medaillon, h.30 x b.22 Loc Grote bronzen vrouwenbuste, h.80 Loc Gemarmerde houten Art Deco zuil, h.100 x b.36 x d.36 Loc

12 232 Naar Koster, Bollenveld met op de achtergrond een kerk, 35 x 25 Loc Ria Vuschier, Studie van een naakt, krijttekening, 80 x 60 Loc Onb.meester, Metaalbewerkers, maroefle, 20,5 x 20,5 Loc Andre Derain, Hyde Park (London), lithografie, 1972, Mourlot signé (dans la planche) op geschept papier (collection Pierre Levy) 236 Anton Smeerdijk ('s Graveland Roermond), Zicht op de Klapstraat te Vreeland, olieverf op doek, 28 x 38 Loc Loc Kt. gouden bicolor ring bezet met saffier en diamant, 0,01 ct., rm:18,5 (58) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met robijn en briljant, 0,04 ct., rm:16 (50) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met saffieren 8-kantige diamant, 0,03 ct., rm:17 (53) Kt. gouden bicolor ring bezet met blauwe topaas en briljant, 0,55 ct., rm:17 (53) 6-k k Kt. geelgouden oorknoppen bezet met parel 6-k Kt. geelgouden oorknoppen bezet met blauwe topaas 6-k Kt. geelgouden oorhangers bezet met blauwe topaas 6-k Kt. geelgouden solitair oorknoppen bezet met briljant, 0,16 ct. 6-k Kt. gouden bicolor ring bezet met diamant, 0,14 ct., rm:16,5 (52) 6-k Kt. gouden bicolor ring bezet met smaragd en briljant, 0,30 ct., rm:18,75 (58) 6-k B.W.G. gouden tricolor ring bezet met diamant, 0,10 ct., rm:18 (56) 6-k Kt. gouden bicolor ring bezet met saffier en briljant, 0,02 ct., rm:17 (51) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met robijn en briljant, 0,05 ct., rm:18,5 (57) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met smaragd en briljant, 0,05 ct., rm:17 (53) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met saffier en briljant, 0,05 ct., rm:16 (50) 6-k Kt. roodgouden ring bezet met blauwe topaas en briljant, 0,24 ct., rm:17,5 (55) 253 Gepolychromeerde porseleinen halsvaas met afbeelding van edelman, h Antieke mahoniehouten Jugendstil spiegellijst met spiegel, h.77 x b.104 x d Antiek eikenhouten buffet met corniswerk in de deurpanelen geflankeerd door gestoken atlantes, h.100 x b.120 x d.47 6-k Loc Loc Loc Bronzen sculptuur van een Cleopatra, h.20 x L.22 Loc Tiffany-stijl schemerlamp met glas-in-lood kap, 65 Loc Porseleinen reliëf plaquette met afbeelding van een vrouw met Eros, 31 x Antieke eikenhouten orgelgebogen 2-laden kast met vitrine-opstand en kuif rustend op klauwpoten, h.205 x b.98 x d Porseleinen theeserviesje bestaande uit een theepot, melk en suikerpot en 4 kop en schotels Loc Loc Loc Koopje divers gekleurd Art Deco glaswerk Loc Kristallen 5-delige likeurset bestaande uit een karaf, h.25 en 4 glaasjes Loc Oude Delftse tegels Loc J. Wensin, pseudoniem Gerard Delfgaauw, , Havengezicht, olieverf op doek, 30 x Toegeschreven aan Alexander van den Bosch, Ode aan René Magritte, olieverf op doek, 50 x Kees van Dongen, Marin Venise, pochoir 1925, monogrammeerd rechts onder op papier japon imperial, 25 exempl. par Jean Saudé Parijs Maitre coloriste Loc Loc Loc Verzilverd bronzen Art Deco tafellamp met gesatineerd glazen kap h.43 Loc Antieke eikenhouten Art Deco zuil, h.109 Loc Gekleurde met streep kelimstof beklede armfauteuil Loc Gekleurde met streep kelimstof beklede armfauteuil Loc

13 271 Massieve tropisch suarhouten bijzettafel, h.45 x b.125 x d.75 Loc Deels groen gepatineerde bronzen beeld van drie kikkers op tak, h.90 Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 254 x 171 Loc Naar Goedvriend, Landschap, olieverf op board, 38 x 28 Loc Peter Maasdam, Liggend naakt, handgesigneerde litho, nr.179/250, 30 x 22 Loc Kees van Dongen, Le prince de Sagar au bois, gravure signée, 34 x 28 Loc Onb.meester, Riviergezicht met boten en kerktoren, maroefle, 33 x 22 Loc Niki de Saint Phalle, Les baigneuses, serigraphie (2x) Loc Hagen, Naakt, houtsnede, gedateerd 1975, 20 x 18 Loc Raveel, Gezicht van een man, handgesigneerde litho, 16 x 16 Loc Victor Vasarely, Törke-uy, serigraphie, ca.1970, edition du Griffon, Neuchâtel/ Suisse, gesigneerd met pen Loc J.G. Smits, Strandgezicht Scheveningen, ca.1860, litho, 15 x 25 Loc Mahoniehouten kaptafel met spiegelopstand en laden, Engeland ca.1840, h.164 x b.106 x d.55 Loc Mahoniehouten plat bureau met groen lederen blad, h.60 x b.165 x d.95 Loc Oude teakhouten stoel met webbing zitting Loc Porseleinen biscuit beeldengroep van een romantisch paar met cherubijntjes rondom de pendule, h Notenhouten Chippendale bankje bekleed met geel velours, h.48 x b.77 x d.40 Loc Loc Chroom Art Deco theewagentje met houten blaadjes, h.63 x b.70 x d.42 Loc Stel gepolychromeerde porseleinen Lodewijk XV-stijl dekselvazen bekroond door een familiewapen met cherubijntjes, h.75 Loc Zeer grote lood kristallen schaal, h.36 x diam.36 Loc Gepolychromeerde porseleinen groep van een romantisch stel, h.46 Loc Gepolychromeerde opengewerkte bloemenmand, h.34 Loc Oude mahoniehouten latjes theestoof met appelketel Loc Antieke mahoniehouten latjes theestoof, Holland ca.1820 Loc Oude rijkbewerkte geëmailleerde gietijzeren kolenkit Loc Porseleinen biscuit beeldengroep van dames op goud gelakte voluutvormige pootjes, h.43 Loc Bruin gepatineerde bronzen sculptuur van Hercules, h.60 Loc

14 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 298 Stel blauw/wit gedecoreerde Chinees porseleinen vazen geflankeerd door ramskoppen, h Blauw/wit porseleinen vazen gedecoreerd, Chinese kostbaardheden, etc. met deksel rustend op donker metalen onderstel, h.60 Loc Loc Bronzen Art Deco-stijl sculptuur van een stokstaart, h.58 Loc Grenenhouten dekenkist, h.43 x b.124 x d.63 Loc Eikenhouten courantenbak Loc Antieke mahoniehouten Empire sofa bank met roze gestreept velours bekleed en aan weerszijden een rond kussen, Holland ca.1820, h.95 x b.200 x d Antieke mahoniehouten salontafel met geschulpte rand, h.59 x b.146 x d Antiek mahoniehouten Biedermeier kabinet, Holland ca.1840, h.230 x b.147 x d.51 Loc Loc Loc Verzilverd 4-delig koffie/theeservies Loc Antieke mahoniehouten voltaire met een bloempatroon stof bekleed Loc Antieke rijkbewerkte mahoniehouten voltaire bekleed met geel velours Loc Ronde Art Deco-stijl bijzettafel, h.62 x diam.60 Loc Porseleinen biscuit Jugendstil-stijl vaas met reliëf van een vrouw, h.76 Loc Antieke mahoniehouten Empire cilinderbureau, Holland ca.1820, h.122 x b.106 x d.56 Loc Jaques Wesselius, Gezicht op Enkhuizen haven, aquarel, 54 x 36 Loc Omgeving C.Noltee, Paard en wagen op de kade te Rotterdam, olieverf op doek, 40 x 50 Loc Heytman, Jongens bij het water, olieverf op doek, 60 x 50 Loc Gesatineerd glazen Art Deco tafellampje, h.33 Loc Onb.meester, Vennetje door het bos, olieverf op paneel (klein defect linker bovenhoek), 40 x Pablo Picasso, La Ronde de la jeunesse, lithografie, 1961, signée et datee dans la planche, 59 x 48,8 image 318 Antieke rijkbewerkte mahoniehouten spiegel bonheur met vitrine-opstand en een fraai gestoken kuif, Holland ca.1830, h.206 x b.130 x d Koopje divers koper bestaande uit mini-kandelaars, een blaker, bloempotjes, emmertjes, een pepermolen, kraankan en dekselpotten 320 Koopje divers kleingoed w.o. een Delfts aardewerken koetje, Herend porseleinen sigarettenbakje, etc. Loc Loc Loc Loc Loc Kt. geelgouden ring bezet met smaragd en briljant, 0,25 ct., rm:18,25 (57) 6-k Kt. gouden bicolor ring bezet diamant, 0,24 ct., rm:17 (53) 6-k Gouden munt, Concordia res parvae, 1966, 12,1 gr. 6-k Koopje van 2 gouden ringetjes bezet met briljant, gouden ring bezet met bloedkoraal en een gouden collier 6-k Kt. gouden dameszakhorloge, ca k Camee hanger met 18 kt. gouden montuur, 22 gr. 6-k Camee broche met 14 kt. gouden montuur 6-k Kt. gouden schakelketting, 21,7 gr. 6-k Vermoedelijk gouden medaillon aan 14 kt. gouden collier, totaal gewicht 17 gr. 6-k Kt. roodgouden oorknoppen bezet met lapis lazuli van het merk Lapponia 6-k Kt. roodgouden ring bezet met lapis van het merk Lapponia, rm:17,25 (54) 6-k Kt. roodgouden collier met lapis lazuli van het merk Lapponia 6-k Antieke horloge ketting van 14 kt. goud met kompas 16.5 gram 6-k Kt. geelgouden collier met solitair hanger bezet met diamant, 0,01 ct. 6-k Kt. geelgouden ring bezet met diamant 1.57ct, 3 gr. 6-k

15 Kt. geelgouden ring bezet met diamant 1.86ct, 3.1 gram 6-k J. v.d. Zande, Stadsgezicht, olieverf op doek, 39 x 49 Loc Antieke eikenhouten Louis Seize 3-laden commode, Holland ca.1800, h.88 x b.102 x d.54 Loc Marmeren pendule met een legering beeld en onderkant, h.82 Loc Houten handgestoken opengewerkte spiegellijst met spiegel, h.132 x b.83 Loc Eikenhouten hangoortafel met lade Loc Teakhouten juwelenkistje met koper beslag en uitklapbaar spiegeltje in floraal gestoken cartouche, h.23 x b,23 x d Koopje van een porseleinen beeld van twee paarden en een bronzen sculptuuur van dame met hoed 344 Antieke mahoniehouten Empire commode met 3 laden, marmeren blaadje en spiegelopstand, geflankeerd door 2 kandelaars, Holland ca. 1820, h.192 x b.104 x d.56 Loc Loc Loc Met been ingelegde 4-laden commode, h.85 x b.108 x d.47 Loc Zwart met goudkleurige tafellampen met crèmekleurige kappen, h.83 Loc Zilverkleurige Rococo-stijl spiegellijst met spiegel, h.103 x b.105 Loc Pablo Picasso, La danse, lithographie, 65 x 50 Loc Omgeving Adriaan De Braekeleer, Pesten van de meid, olieverf op paneel, 41 x 30 Loc Marc Chagall, Christus, lithographie, 69 x 36,5 Loc Antiek Duits mahoniehouten roltopbureau met 2-deurs bovenkast, Duitsland ca.1840, h.221 x b.115 x d.58 Loc Monogram L., Ballerina's, olieverf op doek (gaatje in doek), 50 x 40 Loc Pablo Picasso, Jouer du flute, danseur Chevre et Oiseau, lithographie, 1959, gesigneerd in de plaat op geschept papier Loc Geslepen spiegel in bewerkte goud gelakte spiegellijst, h.160 x b.40 Loc Antiek mahoniehouten nachtkastje met porseleinen knopjes en afgedekt door een marmeren blad, h.80 x b.40 x d.38 Loc Kranenburg, Stadsgezicht met kerktoren, olieverf op doek, 42 x 55 Loc Johan Prins, Landschap met huisjes, olieverf op board, 30 x 22 Loc Henri Matisse, Portrait de femme, lithographie d'aprés original, 1948, 58,5 x 45 Loc Naar Oepts, Landschap met boerderij, olieverf op doek, 24 x 50 Loc Antieke mahoniehouten Jugendstil bank met ombouw, h.200 x b.140 x d. 67 Loc Meerkleurige glazen sculptuur van een eend, h.18 x L.30 Loc Meerkleurige glazen sculptuur van een stier, h.20 x L.40 Loc Frederik Bolk, , Rivierlandschap, gedateerd 1865, aquarel, ges.r.o., 16 x 22 Loc Salvador Dali, Banlieue de la ville paranoïaque, gravure in kleur, 56 x 76,5 Loc Geslepen spiegel in bewerkte wit gelakte spiegellijst, h.160 x b.40 Loc Joan Miro, Composition, lithografie 1972, ref: Cramer, nr.163, Arte-Paris, lithograaf, 31,8 x 45,6 367 Onb.meester, Stadsgezicht Amsterdam met schepen, olieverf op doek, 44 x 34 Loc Loc Salvador Dali, L'elephant spatial et girafe en feu, lithographie, 76,5 x 55,5 Loc Antiek mahoniehouten tafeltje met wangenblaadjes op wielen, h. 71 x b.39 (ingeklapt) en 74,5 (uitgeklapt) Loc Bronzen tafellamp met iriserende glazen kap, ca. h.53 Loc Zwart gelakt Chinees 4-deurs hoekkastje met 4 laden, h.188 x b.77 x d.50 Loc Bronzen sculptuur van een geit rustend op marmeren voetstuk, h. Loc Art Deco tafellamp met gesatineerd glazen kap Loc

16 374 2 Korintische tuinzuilen, h.230 Loc Mahoniehouten Jugendstil schouwombouw met spiegelopstand Loc Chrome /zwartkleurige tafellampen met zwartkleurige kappen, h.66 cm Loc Sculptuur van een vliegtuig op standaard, h.20 x 30 x 38 Loc Aardewerken Art Deco pendule met voorstelling van twee bokken in zilverglazuur, h.18 x b.35 cm Loc Chroom verzilverde tafelvazen, h.30 Loc Beeld van een zittende hond, h.53 Loc Bronzen sculptuur van een Pierrot met een poedel, h.38 Loc Metalen siervaas op sokkel, h.31 Loc Grote antieke koperen aker rustend op klauwpoten en geflankeerd door twee leeuwenkoppen, h.30 x diam Massief mahoniehouten eetkamertafel rustend op een metalen onderstel, h.75 x b.250 x d Industriële antracietgrijs metalen buisframe stoelen met taupe lederen bekleding Loc Loc Loc Bavaria porseleinen serviesdeel met gouden bies Loc Venetiaanse kristallen luster, h.90 Loc Cloisonné vaas met bloemdecoraties, h.32 Loc Cloisonné vaas met bloemdecoraties, h.32 Loc Twee Lodewijk XV-stijl wandnisjes met romantisch paar, h.42 Loc Driedelig aardewerken klokkenstelletje gedecoreerd met roofvogels Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 285 x 240 Loc Koopje divers Chinees porselein, etc. Loc Bairei, houtsnede van diverse bloemen (5x) Loc Koopje divers porselein, etc. w.o. Satsuma, Weens en Chinees porselein Loc Utamaro, 2 Houtsnedes met erotische voorstellingen, 17 x 26 Loc J.H. Hooykaas van Leeuwen-Boomkamp, Vrouwenkamp op Java, met originele tekeningen en geschriften Loc Zesdelig tegeltableau met afbeelding van een kater Loc Blauw gedecoreerd Delfts kaststel Loc Glas-in-lood raam met voorstelling van bloemenmand, 88 x 53 Loc Glas-in-lood raam met voorstelling van bloemenmand, 88 x 53 Loc Glas-in-lood raam met voorstelling van bloemenmand, 88 x 53 Loc Glas-in-lood raam met voorstelling van bloemenmand, 88 x 53 Loc Goud vergulde bronzen 3-lichts wandkandelaar, h.82 Loc Kt. gouden ring bezet met 8 briljanten en een grote ovale opaal 6-k Kt. witgouden ring bezet met briljant, rm:17,15 6-k Geëmailleerde 1e gehalte zilveren slangenring 6-k Kt. witgouden ring bezet met 9 briljanten 6-k Kt. witgouden ring bezet met blauwe steen 6-k Kt. gouden slagring bezet met 2 briljanten, rm:17,45 6-k Twee 14 kt. witgouden oorstekers bezet met briljant 6-k Kt. witgouden rozetring bezet met ca.33 briljanten, ringmaat: 17,25 (54) 6-k Kt. witgouden ringetje bezet met 2 briljantjes 6-k Kt. witgouden ring bezet met robijn en diamant, 1,18 ct., rm:17,25 (54) 6-k PT ring bezet met diamant, 0,46 ct., rm:17,25 (54) 6-k Kt. witgouden ring bezet met diamant 6-k Kt. witgouden hanger in de vorm van een kruis bezet met diamant 1.34ct, 4.40 gram 6-k

17 Kt. witgouden 3-steens ring bezet met briljant, 0,86 ct., rm:17,5 (55) 6-k Kt. witgouden ring bezet met saffier en 8-kantige diamant, 0,27 ct., rm:17,25 (54) Kt. witgouden solitairring met zijsteen bezet met briljant, totaal 0,65 ct., rm:17 (53) 6-k k Van Dongen, Espagnole, pochoir prints, 1925, 26 x 19, gesign. in de plaat Loc Naar Verveer, Boerenerfje met kippetjes, olieverf op paneel, pendant, 2x 30 X Jos Tileux, , Vrouw met kinderwagen langs de oever, olieverf op doek, Loc Loc Aksel P. Krudsen, Scandinavisch landschap, olieverf op doek, 34 x 40 Loc J. Hilverdink, Stadsgezicht te Den Haag, litho, 19e eeuw, 16 x 23 Loc Toegeschreven aan Frans Francken de Jongere, De Heilige Augustinus met engelen, olieverf op koper, 17 x 23,5 Loc Stel voluutvormige vazen als cachepot, h.40 Loc Antieke Jugendstil toiletcommode met spiegelopstand en marmeren blaadje, h.168 x b.127 x d.33 Loc Laké met goud gelakte tuimelspiegel, h.163 x b.73 x d.60 Loc Metalen elektrische lantaarnlampen, h.100 Loc Geklonken koperen akers Loc Litho van clown met viool, 55 x 74 Loc Koopje divers Mobach Westraven en een bord van Ivan van Ingen (5x) Loc Zwart gelakt 2-deurs kastje waarvan de bovenste deuren beglaasd, h.191 x b.52 x.d.32 Loc Mahoniehouten Jugendstil portemanteau met spiegel, h.190 x b.73 x d.36 Loc Tiffany-stijl schemerlamp met glas-in-lood kap, 65 Loc Gemarmerde zuil, h.111 x diam.30 Loc Franse notenhouten ingelegde 2-deurs linnenkast met ovale spiegels, h.214 x b.127 x d.54 Loc Antieke eikenhouten Franse 3-deurs kast met 3 laden, h.115 x b.150 x d.53 Loc Onb.meester, Chinese dame met ketting, olieverf op doek, 90 x 61 Loc J.L. van der Meijden, Landschap met molen bij zonsondergang met laagvliegende eenden, olieverf op doek, 100 x Naar Liebermann, Moeders met kinderen op het strand, olieverf op doek, 106 x 81 Loc Loc Kleurenlitho, heraldiek, 41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek, 41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek, 41 x 26 Loc

18 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 446 Kleurenlitho, heraldiek, 41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek, 41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek, 41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek,41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek,41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek, 41 x 26 Loc Kleurenlitho, heraldiek (glas defect),41 x 26 Loc Ond. gesign. Strandgezicht, Italiaanse school, olieverf op doek, ged. '79, 70 x 50 Loc Onb.meester, Chinese dame met kat en waaier, olieverf op doek, 90 x 60 Loc Salvador Dali, Paysage Surréaliste aux cheval, gravure eau-forte couleurs en pointe sèche, 54 x Willem Witjens, Den Haag Den Bosch, Kustgezicht bij Zierikzee, maroefle, 60 x 40 Loc Loc L.P. Versteeg, Huisje te Ankeveen (Ken u zelve), olieverf op doek, 61 x 42 Loc Naar Wilson, Arabische ruiters in berglandschap, olieverf op paneel, 40 x R. Winters, Voorstelling naar de Noorse schilder Chr.Skredsvig van het Huis v. Skredsvig in Noorwegen, aquarel, 29 x 35 Loc Loc Onb.meester, Herberg interieur met personen, olieverf op doek, 60 x 40 Loc Geslepen spiegel in rijk bewerkte goudkleurige lijst, 90 x 160 Loc Bronzen sculptuur van een liggend hertje, h.30 Loc Bronzen sculptuur van een liggend hertje, h.18 Loc Gepolychromeerd met bloemen gedecoreerde aardewerken dubbelschaaltje met musicerende kindjes, h.16 x b Bronzen vaas gedragen door drie kindjes rustend op zwart marmeren voetstuk, h.45 Loc Loc Zwart met zilverkleurige peervormige lampvoet met witte kap, h.77 Loc Ond.gesign. monogram, Abstract, aquarel, in zwarte ornament lijst, 5 x 17 Loc A. Koster, Boerenkermis aan rivier, 19e eeuw, aquarel, 42 x 62 Loc Gepolychromeerde houten eenden Loc Monogram J.V., Landschap, olieverf op doek, gedateerd 1997, 97 x 78 Loc Rijk bewerkt eikenhouten buffet met vitrine-opstand, h.209 x b.149 x d.51 Loc Gepolychromeerde metalen sculpturen van paashaas, man met vrouw, h.23 Loc Bronzen sculptuur van een papegaai op tak, h.19 Loc Bronzen sculptuur van moeder met kind rustend op marmeren voetstukje, h.11 Loc Gepolychromeerde bronzen sculptuur van jongetje met sigaret, h.21 Loc Bronzen sculptuur van een kind op stoel, h.16 Loc Koopje divers glas en kristal Loc Rijk bewerkte benen tand rustend op ajour bewerkt houten onderstel, h.30 x L.70 Loc Roze gietijzeren varken met vleugels als spaarpot, h.20 x L.34 x b.20 Loc Glazen tafellamp met blank glazen kappen in reliëf-decor Loc Onb.meester, Stadsgezicht met schepen, olieverf op paneel, 18 x 14 Loc Onb.meester, Stadsgezicht met diverse personen, olieverf op paneel, 31 x 25 Loc Tiffany-stijl schemerlamp met glas-in-lood kap, 65 Loc Antieke gehouten metalen kluis met sleutel, h.95 x b.63 x d.49 Loc Oud houten paneel met religieus houtsnijwerk Loc

19 486 Gesign. R. Ooms, Stilleven met kannen en fruit, olieverf op doek, 100 x 120 Loc Bram van Velde, Compositie, lithographie door Clot Bramsen et Georges Paris voor Galerie Knoedler, 1968, gesigneerd, 72 x 38 Loc Rafeel, Vrouw met emmer, handgesigneerde zeefdruk, nr. 5/190, 77 x 55 Loc kt. gouden heren pinkring bezet met briljant, 7,5 gram 6-k Kt. gouden trouwring 6-k Gouden broche met insect en parel 6-k Kt. geelgouden ring bezet met robijn, saffier, smaragd en briljant, 0,10 ct., rm:16,5 (52) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met robijn en briljant, 0,10 ct., rm:17,25 (54) 6-k Kt. gouden bicolor ring bezet met amethist en briljant, 0,30 ct., rm:17,75 (56) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met briljant, 0,04 ct., rm:16,25 (51) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met briljant, 0,25 ct., rm:17 (53) 6-k Kt. geelgouden ring bezet met smaragd en briljant, 0,30 ct., rm:17 (53) 6-k Kt. gouden bicolor ring bezet met smaragd en diamant, 0,04 ct., rm:16,5 (51) 6-k Twee 14 kt. wit- met geelgouden oorbellen bezet met briljant, 9,1 gr. 6-k Kt. gouden schakelarmband, 10,7 gr. 6-k Kt. gouden dubbel schakelcollier, 33 gr. 6-k Kt. gouden choker, 32 gr. 6-k Kt. gouden collier, 5,1 gr. 6-k Kt. gouden armband, 21,3 gr. 6-k Onb.meester, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 52 x 40 Loc Ernems, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 Loc Jan Rijlaarsdam, Amsterdams stadsgezicht, tekening, 37 x 26 Loc Antieke notenhouten Jugendstil bonheur met vitrine-opstand, h.215 x b.110 x d.45 Loc Koopje diverse gepolychromeerde porseleinen beeldjes Loc Koopje divers Limoges porselein Loc Stel gepolychromeerde porseleinen Louis Seize-stijl beeldjes, h.23 Loc Gepolychromeerd met bloemen gedecoreerde aardewerken dubbelschaaltje met musicerende kindjes, h.16 x b.33 Loc Uitgebreid crèmekleurig Wedgwood servies Loc Set van 8 iepenhouten Thonet-stijl eetkamerstoelen met biezen zitting Loc Deels turkoois/blauw gelakte klooster eetkamertafel met metalen kruisframe, h.97 x L.280 x b.100 Loc Met draak gedecoreerd blauw/wit Chinees porseleinen halsvaas, h.58 Loc Patchwork kleed met grijs en turkoois, 303 x 403 Loc Stel kapitale octogonaalvormige Chinees porseleinen famille jaune vazen met decoraties van Shou tekens en 6 vensters met afbeelding van personen, h.83 Loc Stel zwart marmeren balustervormige zuilen, h.100 Loc Antieke rijk bewerkte eikenhouten dekenkist, ca. 1800, h.76 x b.157 x d.68 Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een hert, h.178 x L.130 x d.35 Loc Oude groen marmeren zuilen, h.91 Loc Chroom model vliegtuig op standaard, h.25 x b.57 x d.34 Loc Stel blauw gedecoreerde porseleinen vazen met reliëf van klimmende kindjes, h.40 Loc Stel zilverkleurige schemerlampvoeten met crèmekleurige kap, h.80 Loc Bronzen sculptuur van Napoleon te paard rustend op marmeren voetstuk, h.48 x b.42 Loc

20 527 Notenhouten Duits bureau met opstand afgedekt met groen lederen blad, h.144 x b.120 x d.75 Loc Kapitale aardewerken schotel met bloemdecoraties, h.15 x diam.92 Loc Afrikaans houten masker, L.60 Loc Antiek mahoniehouten breitafeltje, Holland ca.1820, h.70 x diam.51 Loc Teakhouten eetkamertafel met metalen onderstel, h.76 x b.90 x L.186 Loc Vier met bruin leder beklede armfauteuils op wieltjes Loc Nieuw handgeknoopt en handgekleurd Ziegler kleed, 230 x 166 (winkelwaarde 2.750) 534 Oude ingelegde rozenhouten 3-laden commode afgezet door koperen beslag, h.85 x b.90 x d Bronzen sculptuur van een dame met vleugel rustend op marmeren voetstuk, h.15 Loc Loc Loc Met bloemen en vogels gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, ca. h.46 Loc Spiegel in rood gelakte kuiflijst (kleine beschadigingen), 115 x 74 Loc Ond. gesign. Gezicht van een clown, olieverf op board, 21 x 26 Loc Onb.meester, Gezicht op woonbootjes, gouache, 36 x 27 Loc Antieke ingelijste kaart, 48 x 46 Loc Naar J. de Herder, Schaapjes in besneeuwd landschap, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Karel Appel, Face, lithografie, nr.2/100, gesigneerd, 1969, 26 x 56 Loc Corneille, Paarden en personen, lithografie, nr. 194/200, 47 x 40 Loc Henry Earp, , Koeien met herder in landschap, aquarel, 36 x 54 Loc Naar Bastert, Koeien in boomgaard met bloesembomen, olieverf op doek, 50 x 30 Loc Oude handgekleurde landkaart, 56 x 43 Loc Deels gepolychromeerde porseleinen biscuit jardinière met personen, h.30 x L Antieke wortelnotenhouten deels geëbonniseerde naaitafel rustend op wieltjes, h.69 x b.60 x d Met band intarsia ingelegde notenhouten hoekkast met in de bovenkast 2 beglaasde deuren, h.220 x b.100 Loc Loc Loc Koopje divers glas en kristal Loc Koopje divers aardewerk, etc. Loc Koopje divers porselein, etc. Loc Goudkleurige kuifspiegellijst met vakverdeling van 5 spiegels, 144 x 100 Loc Bronzen boeksteunen met Pan figuurtjes, h.17 x b.21 Loc Art Deco-stijl glas-in-lood schemerlamp gedragen door een naakte dame, h.45, met Engelse stekker 556 Oud notenhouten Engels Art Deco 2-deurs vitrinekastje met fraai interieur, h.117 x b.105 x d.39 Loc Loc Oude teakhouten deels groen beschilderde dekenkist, h.84 x b.130 x d.60 Loc Koopje divers glas, aardewerk, porselein, etc. Loc Groen metalen grote en een klein windlicht Loc Legering sculptuur als schemerlamp met kristallen pegels, h.76 Loc Andy Warhol, Marilyn, screenprint op karton, op de achterkant gestempeld (in zilver): fill in your signature door uitgever zoals vermeld in cataloque Raisonné Feldman, page 213, 91 x 91 Loc Geslepen spiegel in goudkleurige lijst, 90 x 150 Loc Grote kapitale kristallen vaas, h.44 Loc Chinese pot met houten deksel met teksten, 19e eeuw Loc Grote bronzen sculptuur van een man met leeuw rustend op marmeren voetstuk, h.65 Loc

21 566 Antiek mahoniehouten penantkastje, h.99 x b.106 x d. 44 Loc Grote geglazuurde blauw gedecoreerde steengoed dekselpot, h.36 Loc Antieke notenhouten spinnekoptafel, Holland ca.1840, h.75 x b.140 x d.100 Loc Gesatineerd groen glazen Art Deco vaas in reliëf-decor, h.25 Loc Afrikaans benen vrouwengezicht met tooi waarin een rijk gesneden voorstelling, h Afrikaans benen vrouwengezicht met tooi waarin een rijk gesneden voorstelling, h Koopje Aziatica w.o. oude le-sur biscuit pul en kommetje, porseleinen trekpotje en 2 gelobde Imari sierschotels en porseleinen dekselpot, China Loc Loc Loc Kt. gouden schakelarmband, 10,2 gr. 6-k Koopje diverse oorbellen, medaillons, etc. w.o. goud 6-k Koopje diverse losse briljanten en zirkonia's 6-k Camee hanger met 14 kt. gouden montuur, 7 gr. 6-k kt. gouden ring bezet met streep agaat, 6 gr. 6-k Kt. gouden ring bezet met streepagaat, 7 gr. 6-k Kt. gouden paarse ring bezet met amethist en 1.00 ct. briljant 6-k Kt. gouden ring bezet met rode steen 6-k Kt. gouden rozetring bezet met briljant en saffier 6-k Kt. gouden ring bezet met turkoois, 8 gr. 6-k Kt. gouden broche bezet met bloedkoraal 6-k Kt. gouden ring bezet met robijn en 44 briljanten 6-k Kt. gouden ring bezet met blauwe steen, rm:17,5 en een onedel ringetje met diverse steentjes, rm:15,5 6-k Kt. gouden ring bezet met diamant, rm: 15,5 6-k Kt. gouden ring bezet met opengewerkte jade steen 6-k Koopje van een laag gehalte gouden broche en 3 dasspeldjes waarvan 1 bezet met steentje en 1 zonder steentje 6-k Set van 3 benen indro's met afbeeldingen van dieren en insecten Loc Blauw/grijs geribbeld Yixing trekpotje met karakterstempel, China Loc Bronzen sculptuur van een Tang-Stijl paard, China, 24 Loc Klein koopje Chinees porselein, etc. Loc Antiek cloisonné vaasje met decor van draken, China, 22 Loc

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Digitale catalogus. Beschikbaar gestelde inventaris Rabobank Salland

Digitale catalogus. Beschikbaar gestelde inventaris Rabobank Salland Digitale catalogus Beschikbaar gestelde inventaris Rabobank Salland 2013 Digitale catalogus meubilair Rabobank Salland Inhoudsopgave Werkplekken/ tafels... 2 Kasten... 19 Stoelen... 48 Beeldschermen...

BT - zwart. Comic - rood. Dingo

Lokale Politie Antwerpen Afdeling lokale recherche

Design vintage sofas and chairs, bronze statuettes and decorations

Design vintage sofas and chairs, bronze statuettes and decorations ONLINE AUCTION FURNITURE & HOME DECORATION (NL) Design vintage sofas and chairs, bronze statuettes and decorations Machineweg 16 1394 AV Nederhorst den Berg (Veilinglocatie Furniture & Home Decoration)

uit diverse faillissementen van:

Meubels en decoratie

Meubels en decoratie ONLINE VEILING FURNITURE & HOME DECORATION (NL) Meubels en decoratie Nieuwe Havenweg 77 1216 BP Hilversum (Furniture & home decoration) Sluitingsdatum: maandag 24 AUGUSTUS vanaf 18:00 Bezichtiging: zaterdag

Veilingcatalogus Faillissement HPM BV 1

Veilingcatalogus Faillissement HPM BV 1 Veilingcatalogus Faillissement HPM BV 1 Kijkdag: Dinsdag 16 mei 2017 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 17 mei 2017 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een