Download "Kijkdagen Zaterdag10december, Zondag11december, Onlineveiling Maandag12december Dinsdag13december"

1 Catalogus OnlineVeilingOktober2016

2 Kijkdagen Zaterdag10december, Zondag11december, Onlineveiling Maandag12december Dinsdag13december

4 Volgorde van verkoop oktober veiling 2016 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Cat. nr. 24 oktober 2016 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Cat. nr. 25 oktober 2016 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerst volgende kijkdagen zijn: zaterdag 10 en zondag 11 december 2016 Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 26 oktober en van uur donderdag 27 oktober en van uur vrijdag 28 oktober en van uur Zaterdag 29 oktober en van uur

5 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 1 Onb.meester, Kruisaflating, olieverf op koper, 70 x 58 Loc e Gehalte zilveren ovaal dienblad met 7-delig koffie/theeservies met ebbenhouten handvatten (1 dopje defect), diverse jaarletters, totaalgewicht gr. 3 2 Porseleinen gepolychromeerde Art Deco-stijl parfumbranders, gesign. M. Duchaussy 4 Nieuwe Design 3-zits bank met krokodillen-look stof bekleed, h.86 x b.227 x d.92 5 Omgeving Friedrich Heyn, 19e eeuwse gepolychromeerd massief mahoniehouten carousselpaard met lederen zadel, paardenhaar staart, losse oren verankert op houten standaard, h.160 x l.130 x d.32 Loc Loc Loc Loc Antieke Louis Seize stoel met gebloemde streepstof bekleed Loc Antieke chroom Art Deco etagère-standaard met 8 eierdopjes Loc Antiek gekleurd gipsen beeld van het kindje Jezus,gestempeld aan achterzijde h.64 Loc Kt. witgouden Baume & Mercier damespolshorloge in originele opbergdoos 6-k Complete Wilhelmina pooltafel, Bouwjaar 2004, Type Concorde Afmeting buitenzijde 260 x 147 cm, 8 foot laken Inclusief twee biljartkeus + rekje om de keus in te zetten en een doosje krijtjes en twee lampen erboven 11 Dirk Filarski, Amsterdam Zeist, Dorpsgezicht Frankrijk, olieverf op doek, 55 x Kt. witgouden design ring circa 0.70 ct. Light yellow briljant geslepen diamant VVS en witte E/F VS diamanten, 4,4 gram, ringmaat: 17,5 (55) (IGI certificaat E 4.000) Loc Loc k Kt. witgouden collier met 74x 0.05ct. briljant geslepen diamanten VVS 6-k Antiek Amsterdams staand horloge, gesigneerd Jan van Meurs gevat in een wortelnotenhouten kast, h.254 x b.46 x d Art Deco platina damespolshorloge bezet met circa 2.40 ct. briljant geslepen diamanten VS, 28,9 gram Loc k Met een paard gegraveerd vestzakhorloge in 14 kt. gouden kast in originele etui 6-k Bloedkoraal Collier 2-rijen,lengte 56 cm 162 Gram, Oplopend vanaf 7,6 mm t/m Kt. witgouden entourage ring bezet met een fancy yellow briljant geslepen diamant 2.54 ct. BE-LZ en rondom bezet met 1.69 ct. briljant geslepen diamant + 1 aan de achterkant R, ringmaat: 17,5 (55) 19 Zilver op gouden broche in een tulp motief bezet op folie met roos geslepen diamanten 1,50 ct. 20 Onb.meester, Indiase koeien in een blauw landschap, gouache op doek, 205 x 130 (inclusief lijst) 6-k k k Loc Mahoniehouten schouwvoorzet met elektrisch haardje Loc Twee witgelakte met bloemstof beklede armfauteuils Loc Onb.meester, Zeegezicht met schepen, olieverf op paneel, 40 x 20 Loc Onb.meester, Stadsgezicht met personen, olieverf op doek, 39 x 19 Loc Willem de Klerk, l.o. gemonogrammeerd en verso gesigneerd en gedateerd 1845, Rivierlandschap met bergen, sepia aquarel, 10,5 x 19,5 Loc Onb.meester, Gezicht op Giethoorn, maroefle, 28 x 19 Loc B.H.C. Mulder, Bosgezicht met personen, olieverf op doek, 23,5 x 29 Loc Omgeving J. Maris, Molens aan het water, pasteltekening, 12,5 x 18 Loc Hollandse School, 19e eeuw, r.o. monogram JF.S., Meisje in landschap met geit, olieverf op paneel, 16 x Jacob Willem Gruyter, Amsterdam Egmond aan zee, Bomschuiten met personen op het strand, olieverf op doek, 55 x 38 Loc Loc Naar Vertin, Doorkijkje in Amsterdamse straat, olieverf op paneel, 30 x 40 Loc Omgeving Spohler, Winterijslandschap, olieverf op doek, 46 x 30 Loc

6 33 Toegeschreven aan F.E. Lintz, Kasteel in landschap met ruiters, olieverf op paneel, 14 x 19,5 34 Everhardus Koster, Den Haag Dordrecht, Winterlandschap, aquarel, 5 x 8,5 Loc Loc Naar Duchatel, Winterlandschap met personen, olieverf op doek, 40 x 26 Loc Fak, Strandgezicht met diverse personen, maroefle, 30 x 18 Loc Antieke mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met taps toelopende pootjes, h.142 x b.92,5 x d.ca.42, Holland circa 1790 Loc Karaf in verzilverde houder, h.35 Loc Art Deco bollampje met vogeltje rustend op marmeren voetstuk Loc Antieke 19e eeuw mahoniehouten trumeau met lade en afgedekt met groen met wit marmeren blad, Frankrijk, ca.1820, h.90 x b.129 x d Antieke gemarmerde Oostenrijkse zuilenpendule, uurwerk geflankeerd door twee draken, h.59 x b.41 x d.19 Loc Loc Gepolychromeerde gipsen beelden van engelen met torso, h.70 Loc Antiek mahoniehouten Empire 2-deurs dienstbodekast met lade en begaasde deuren, Holland ca.1820, h.148 x b.98 x d F. Reitsma, bronzen hoofd rustend op houten onderstel, gedateerd 1987, h.36 Loc Loc Stel porseleinen hondjes, ca.1900 Loc Gepolychromeerd porseleinen Royal Doulton beeldjes van Pearly Boy en Pearly Girl, h Gepolychromeerd porseleinen Royal Doulton beeldjes van Babie en Ivy, h.12 & h Rozenburg eierschaal porseleinen kopje met schotel gedecoreerd met blauwe bloemdecoraties, beiden met een chipje, J.W. van Rossum, gedateerd 1905, prod Grote koop diverse aardewerken Bols verpakkingen i.v.v. gepolychormeerde aardewerken boerinnetjes en 2 huisjes Loc Loc Loc Loc Geprepareerde piranha Loc Sculptuur van vermoedelijk op reis zijnde Hotei met plunjezak, China, 20,5 Loc Phil van de Klundert, bonzen beeldje van een everzwijn en Loek Bos, een brons paardengroepje op sokkel Loc Chinees natuurstenen vierkant doosje met decoratie van kind met eend Loc Chinese jade bal Loc Natuurstenen sculptuur van man met waaier, 19e eeuw, China Loc Houten Art Deco beeldje van een gier, design. aan de onderkant, h.23 Loc Stel polychroom porseleinen tempelleeuwtjes, China, 12 Loc Koopje van 3 gepolychromeerde porseleinen schaaltjes met floraal decor, 19e eeuw, China Loc Antieke gestoffeerde bewaardoos voor boorden en manchetten Loc Antieke geborduurde schoentjes en een antiek houten deels geborduurde waaier 61 Iznik-stijl terracotta acht-hoekige tegel met een voorstelling van een vogel omgeven door bloemen, 19 x Koopje van 2 geëmailleerde dekselkommen, 2 wandconsoles en een houten kist met koper beslag Loc Loc Loc Art Deco aardewerken pendule met panters - Ody France Loc Kristallen karaf, h.40 met 4 wijnglazen Loc Palissander met notenhouten Art Deco theemeubel, h.76 x b.80 x d.46 Loc Verzilverde Art Deco vloerlamp, h.180 Loc Antieke mahoniehouten Empire naaitafel, Holland ca.1820, h.72 x b.50 x d.34 Loc

7 68 Antieke 19e eeuwse mahoniehouten "domme knecht" te veranderen in een bijzettafel, h.76 of 107 x b.67 x d.43 Loc Oude aardglobe uitgegeven door Rikkers N.V Amsterdam Loc Art Deco tafellamp met gesatineerd glazen kap gedragen door een vrouwfiguur Loc Gekleurd glazen Art Deco vaas - Scailmont Loc Bronzen meisje op stoel, h.24 Loc Porseleinen famille rose siervaas met decor van een keizerlijk persoon in een paleistuin, Daoguang, China, 33 Loc R.Brandt, serie litho's van Laren in 1 lijst, 79 x 15 Loc Willem Gerard Bieschel, , Landschap met boerderij, olieverf op doek, 39 x C.K. Munts, Boslandschap met landweg waarop personen met koeien en man te paard, olieverf op doek, 37 x Ond.gesign., Winterlandschap met vaart en boot, olieverf op paneel, 30 x 23 Loc Loc Loc Geslepen spiegel in goud/zwart-kleurige lijst, 156 x 54 Loc Nicolas Friedrich Heinrich Cevat, Aken Amsterdam, Stadsgezicht met bootjes, olieverf op board, 47 x 29 Loc A.G.Hulshoff-Pol, Landschap met boerderij, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Art Deco tafellamp op deels marmeren met verzilverd bronzen voet en gesatineerd glazen kap Loc Palissanderhouten Art Deco tafelklok, gesign. J. Berkemeijer, Amsterdam Loc Palissander met notenhouten Art Deco 4-deurs kast waarvan de 2 middelste beglaasd, h.130 x b.228 x d.42 Loc Art Deco gipsen beeld van danseres met tamboerijn, L.61,5 x h.53 Loc Marmeren Art Deco pendule met bronzen fazant - Danvin France, h.45 Loc Art Deco tafellamp op plate voet met opaalglazen bol Loc Koop divers kristal, etc. Loc Koopje divers aardewerk en porseleien Loc Koop divers kleingoed w.o. een stolp, 2 aardewerken olifantjes, bronzen wijwaterbakje, verbronsd en lederen laarsje 90 Naar Schelfhout, IJsgezicht met diverse personen, olieverf op paneel, 63 x 44 Loc Loc Ond.gesign., Vrouw op bank, gem.techniek/maroefle, 30 x 24, Loc Ond.gesign., Gezicht op Venetië, aquarel, 17 x 26 cm Loc Ayzo Epeus van Humalda van Eysinga, Leeuwarden Laren, Stilleven tegen een houten muur, olieverf op doek, gedateerd 1939, 40 x Antieke mahoniehouten rechthoekige bijzettafel, h.170 x b.57 x d.41, 19e eeuw Loc Loc Bronzen Art Deco-stijl beeld van danseres op marmeren sokkel, h.55 Loc Antieke palissanderhouten canapé met rood velours bekleed Loc Biedermeier mahoniehouten bijzettafel rustend op 4-spanpoot, Holland ca.1840, h.77 x b.73 x d.41 Loc Moderne blauw gestoffeerde oorfauteuil Loc Moderne blauw gestoffeerde oorfauteuil Loc Antiek Engels mahoniehouten sideboard met lade en 2 deurtjes Loc Stel Chinees porseleinen vazen met olifantkoppen, h.43 Loc Imari olielampje met koperen voet, h.50 Loc Rond kleed vervaardigd van ijsbeer bont, diam.150 Loc Art Deco palissander- met notenhouten 8-kantige etagère/salontafel, h.60 x b.80 x d.80 Loc Pièce de milieu, h.53 Loc Antiek handgeknoopt Heriz kleed, 235 x 340 Loc

8 107 Antieke mahoniehouten ronde Empire tafel afgedekt door een gemêleerd marmeren blad, h.80 x diam.100 Loc Neo-Gotische rijkbewerkte kandelaar, h.80 Loc Gepolychromeerd porseleinen vaas met decor van personen en fauna, vroeg 20ste eeuw, Japan, Antieke palissanderhouten Empire bank met groen velours bekleed, h.93 x b.224 x d.74 Loc Loc Massief teakhouten 2-vaks salontafel op wielen, h.47 x b.140 x d.80 Loc Chroom 3-delig bankstel met zwart/buin leder bekleed bestaande uit een 2½zits bank en 2 bijpassende fauteuils 113 Rijkbewerkt zilverkleurige bureautafel afgedekt met een glasplaat, h.85 x b.200 x d Zeer grote bronzen rijk bewerkte Japanse vazen met decoraties van draken en fabeldieren, h.125, diameter 46, 19e eeuw Loc Loc Loc Stel zwart met zilverkleurige schemerlampvoeten met bruine kapjes, h.82 Loc Nieuwe met wit/grijs/beige bloemstof beklede armfauteuil rustend op chrome wielen Loc Blank metalen schemerlampvoet met kap, h.180 Loc Antieke mahoniehouten halfmaankastje met jaloeziedeurtjes Loc Koop van 2 geprepareerde eenden en vogels Loc Antieke geprepareerde fazant op stok Loc Antieke geprepareerde fazant op stok Loc Antieke geprepareerde fazant Loc Antieke geprepareerde fazant op stok Loc Antieke geprepareerde paling Loc Antieke geprepareerde ekster op stronk Loc Antieke geprepareerde hertenkop op houten muurplank Loc Antieke geprepareerd hertenkop op fraai bewerkte muurplank met een poot als haak Loc Antieke geprepareerde hertenkop met 2 pootjes op muurplank Loc Antieke geprepareerde hertenkop met 4 pootjes op muurplank als kapstok, h.57 x b.57 Loc Antieke opgezette hermelijnen op stronk Loc Antieke geprepareerde eenden op muurplank Loc Antieke geprepareerde wilde zwijnenkop op muurplank Loc Antieke geprepareerde kop van een wrattenzwijn met diverse losse zwijnentanden Loc Bokkenhoorns op muurplank Loc Antieke Victoriaanse mahoniehouten kaptafel met spiegelopstand, Engeland ca.1840, h.160 x b.122 x d.55 Loc IJzeren Tangpaard als schemerlamp met grijskleurige kap, h.51 Loc Antieke kaart van het "Oude Nederland en eenige aangrenzende Gewesten", uitgegeven in 1749 te Amsterdam door Isaak Tirion, 29 x 33 Loc Lithografie van Drakensteijn, 19e eeuw Loc Antieke kaart van de "Vereenigde Nederlanden tot opheldering der "Vaderlandsche Historie in de Middeleeuwe", uitgegeven in 1749 te Amsterdam door Isaak Tirion, 29 x Antieke mahoniehouten 2-deurs kuif/linnenkast, Biedermeier ca.1840, h.208 x b.107 x d.55 Loc Loc Grote hertengeweien met schedels op muurplanken Loc Victoriaanse mahoniehouten kaptafel met spiegelopstand en laden, Engeland ca.1840, h.164 x b.106 x d.55 Loc Alechinsky, affiche litho van Museum Boymans van Beuningen Rotterdam Loc

9 144 Gekleurde vaas met motief, 31 Loc

10 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 145 Meerluiks spiegel in gouden omlijsting met kuif, 198 x 99 Loc Antieke met vogels beschilderde spiegel met spiegellijst, 88 x 49 Loc Anton Rooskens, Printemps uit het archief van Anton Rooskens, 71 x 55 Loc Amsterdamse school, set van eiken met palissanderhouten Art Deco stoelen met bruine streepstof bekleed Loc Bloemvormige kersenhouten tafel op metalen onderstel, h.80 x d.190 Loc Grote koop aardewerk, etc. Loc Antieke mahoniehouten ronde Biedermeier eetkamertafel, h.76 x diam.112 Loc Antieke Empire mahoniehouten stoelen met rood met gouden stof bekleed, circa Kt. witgouden entourage ring bezet met in het midden een 0.69 ct. Light Y VVS diamant, 0.12 ct. iceblue diamant en 16 x 0.02 ct. diamant, ringmaat 17 (54) Kt. witgouden ring bezet met een peervorming geslepen Top Colom. smaragd 1.24 ct. VVS en 1 ct. G.VVS/VS diamanten, ringmaat: 18,5 (58), gewicht 7,7 gram Kt. witgouden ring met een cognac bruine briljant geslepen diamant, 0.75 ct. en 2 x 0.15 ct. G VVS diamanten, ringmaat: 17,5 (55) Kt. witgouden design ring 0.76 ct. Fancy Yellow diamant VVS en 1.35 ct. wit F/VS, 10,5 gram, ringmaat: 17,25 (54,5) Kt. witgouden entourage ring bezet een peervormig geslepen diamant, 1.39 ct. G/VVS en naturel pink saffier 0.36 ct. ringmaat 18 (57), (IGL gecertificeerd) ,2 Kt. witgouden design ring met een Kashmir blauwe Ceylon saffier, 2.54 ct. en 1.44 ct. witte F/VS diamanten, ringmaat: 18,5 (58), 9,1 gram Kt. witgouden ring bezet met een smaragd geslepen chocolade bruine diamant, circa 1.15 ct. en 2 x 0.25 ct. 3-kant geslepen diamanten, ringmaat: 18,75 (59) Kt. witgouden rozet ring met in het midden een smaragd geslepen Light Y 0.86 ct. diamant en 0.45 F/VVS diamanten eromheen gezet, ringmaat: 18,25 (58), 4,8 gram Kt. witgouden alliance ring met divers gekleurde briljant geslepen diamanten, 0.60 ct. VVS, ringmaat 18,25 (57,5) Kt. witgouden ring bezet met een dark cape briljant geslepen diamant VS 1.09 ct. en aan entourage gezette kleine briljant geslepen diamanten, ringmaat: 16,75 (53) Kt. witgouden solitair ring bezet met een 1.42 ct. fancy green briljant geslepen diamant en in de band 0.92 ct. briljant geslepen diamantjes VVS, ringmaat 17 (53,5) Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant 1.65ct VVS, ringmaat: 17,25 (54) Kt. witgouden entourage ring bezet met 25 briljant geslepen diamanten VVS F, ringmaat: 18,25 (58) Kt. witgouden ring in de vorm van een bloem bezet met een 0.95 ct. briljant geslepen diamant in het midden en 35 x 0.01 ct. diamant in de blaadjes, ringmaat: 17,25 (54,5) Loc k k k k k k k k k k k k k k Kt. witgouden oorringen bezet met 72 x diamant FG VVS 2.12 ct. 6-k Kt. bicolor gouden hanger in de vorm van een kruisje bezet met briljant geslepen diamant 0.81 ct. 169 Antieke mahoniehouten 1-deurs vitrinekast, Holland ca.1820, h.159 x b.105 x d Koop glaswerk en kristal, waaronder antiek biedermeier, gembercoupes en karaffen 6-k Loc Loc Koop divers w.o. Aziatisch porselein, koperen kandelaar, etc. Loc Antiek mahoniehouten naaitafeltje, Holland ca.1840, h.75 x b.54 x d.38 Loc Notenhouten etagère-rek, h.134 x b.46 x d.31 Loc

11 174 Blauwe sculptuur, h.22,5 Loc Gekleurd glazen paard, h.18 Loc Gekleurde glazen vogel, h.20 Loc Blauw glazen bol op voet, h.16 Loc Twee blauw gedecoreerde Chinees porseleinen vaasjes, 19e eeuw Loc Polychroom porseleinen snuifflesje met bewegend binnenflesje met karaktermerk, China en een blauw/wit porseleinen snuifflesje Loc Diverse blauw/wit porseleinen Chinese miniatuur vaasjes Loc Imari porseleinen trekpotje Loc Japanse cloisonné dekselpot met voorstelling van vogels, h.23 Loc Gesigneerde benen snuifflesje met gravure van een oude man zittend onder een boom, China 184 Deels gepolychromeerd ivoren netsuké van oude wijsgeer, gesigneerd, 18e/19e eeuw, Japan, 9,5 185 Koopje van een floraal gedecoreerd porseleinen dekselpotje, porseleinen Kutani vaas, Japan en een geglazuurd porseleinen sculptuur van oude man bij ton, China Loc Loc Loc Stel cloisonné gemberpotten Loc Cloisonné steelvaasjes, laat 19e eeuw, h.21,5 Loc Murano beeldje van een dolfijn, h.27 Loc Groen Chinees glazen snuffbottle met schroefdop, 19e eeuw Loc Gepolychromeerd Catonees porseleinen bord, 19e eeuw Loc Bronzen miniatuur Boeddha's Loc Ronde doosjes Loc Keramiek geglazuurde fruitschaal met afbeelding van zeemeerminnen, 29 x 22 Loc Koopje van tien 19e eeuwse glazen Loc Glazen plaquette met dolfijnen, Siem van de Marel, Leerdam Loc Koperen reisklokje Loc Goudweegschaaltje met gewichten Loc Koopje van 3 hertenschedeltjes met geweitjes op muurplanken Loc Vier notenhouten schaaltjes met inlegwerk Loc Koopje van een marmeren bol, edelstenen ei en 6 diverse edelstenen Loc Monogram A.M. (Anton Mauve), studie van een persoon in landschap, tekening, 14,5 x 10 Loc Fraai gestoken palissanderhouten Indonesisch beeld van een Garuda, h.40 Loc Koop van 10 diverse fraai gesneden krisheften, Indonesië, herkomst van kris verzamelaar John E. Oexman 204 Gelithografeerde blikken in de vorm van een aardglobe, door C.L. van Balen/ J.B. Wolters Groningen Loc Loc Chinees porseleinen opiumpijpen met decoraties Loc Indiaas miniatuur met voorstelling van de tijgerjacht, Bundi-school of art, 19e eeuw, India, 24 x 15 Loc Chinese jade snijwerken Loc Gekleurde sculptuur van een schelp, h.14 x L.30 Loc Oude blauw aardewerken tulpenvaas, h.42 Loc Beeldje van een pauw bezet met sierstenen, h.30 x L.50 Loc Antieke groenkleurige amandelgeslepen wijnglaasjes Loc Deel oranje gepatineerde bronzen sculptuur van een haan en een kip Loc Hardhouten doosje i.v.v. een masker, Java, Indonesië, 19e eeuw Loc Polychroom porseleinen gemberpot met zwart fond, bloemen en pauw, China Loc

12 215 Chinese natuurstenen langwerpige doos met Hutongs Loc Chinese rood lakwerken kalebas snuffbottle Loc Chinese roodlak snuffbottle Loc Chinese rood lakwerken trekpotje Loc Gepolychromeerd houten olifantje, h.15 x b.18 x d.8 Loc Chinees kompas in een met draken gedecoreerde doos Loc Met bloemen gedecoreerd Chinese roodlak dekseldoosje, diam.10 Loc Blanc de Chine man en vrouw zittend op theepot, h.20 Loc Vroeg 20e eeuwse Yixing trekpotje met prunus bloesemmerk in deksel, diam.19 Loc Chinese theeglazuren oorvaas, eind 19e eeuw, h.31,5 Loc Yixing trekpotjes, diam.10 Loc Deels gepolychromeerde bronzen sculptuur van een haan Loc Chinees bronzen trekpotje Loc Oud Chinees aardewerken trekpotje Loc Japans porseleinen vaas met floraal decor, 31 en blauw/wit porseleinen vaas met diverse figuren, China, 30 Loc Kristallen stopkaraf, 30 Loc Art Deco aardewerken vaas met oren Loc Antieke mahoniehouten zuilenpendule (klein defect aan kast en wijzerplaat) Loc Stel geslepen dekselcoupes, h.40 Loc Stel met personen gedecoreerde Chinees porseleinen bloempotjes, h.9 Loc Blanc de Chine Hotei of Pu-Tai, China, 16 x 20 Loc Drie 19e eeuwse Engelse glazen Loc Rijige Akoya parelarmband met een 18 kt. witgouden slot bezet met robijntjes, 18 6-k Cultivé parelcollier met witgouden slot bezet met briljant 6-k Kt. (BWG) hanger in de vorm van een vlinder bezet met 0.94 nat. colour diamant, 4,8 gram ,2 Kt. witgouden vlinder bezet met naturel diamant 1,73 ct., circa 5 gram, aan een 14 kt. witgouden ketting, 8 gram 6-k k Kt. witgouden ovale hanger bezet met 0.90 ct. VVS diamant, 10,5 gram 6-k Kt. witgouden armband bezet met briljant geslepen diamanten 1,60 ct. 6-k Kt. witgouden entourage ring bezet met briljant geslepen diamanten 0,75 ct., ringmaat 17 (53) 244 Witgouden entourage ring bezet met centraal een robijn en aan entourage briljant geslepen diamanten 1,00 ct. ringmaat: 18 (56) Kt. witgouden rivièra-ring bezet met blauwe topazen en 8 kant geslepen diamanten totaal circa 0,20 ct. ringmaat: 17,25 (54) Kt. witgouden design ring met 0.45 ct. paarse diamant en 0.72 ct. wit F/G VVS, 9 mm., 9 gram, ringmaat: 18,5 (58) Kt. witgouden fantasie ring bezet met diverse slijpvormen diamant totaal circa 0,50 ct. ringmaat: 19 (60) Kt. witgouden ring bezet met blauwe topazen en 8 kant geslepen dimanten 0,10 ct. ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden rozetring met centraal een ovaal facet geslepen blauwe topaas en erom heen briljant geslepen diamanten 0,24 ct. ringmaat 16,5 (52) Kt. witgouden V-ring bezet met smaragd en 8-kantig geslepen diamant 0,05 ct. ringmaat 18 (57) 251 Witgouden Art Deco-stijl ring bezet met robijn en diamant 0,18 ct. ringmaat 17,25 (54) 6-k k k k k k k k k Kt. witgouden slagring bezet met 11 briljanten, ringmaat: 15,5 (49) 6-k

13 253 Antiek stenen inktbakje met reliëf decor van drie Chinese wijsgeren, 19e eeuw, China 254 Koopje divers cloisonné: paar eieren rustend op houten voetje, 4 vaasjes rustend op houten voetje, paar eendjes rustend op houten sokkel en 6 vingerhoedjes (14 st.) 255 Opengewerkt deels gepolychromeerd aardewerken bord met een decoratie van een vogel, Booths England, Old Dutch, Silicon ware, ca.1910, diam.33,5 Loc Loc Loc Antieke met diverse personen gedecoreerde Chinees ivoren vaas, h.25 Loc Blanc de Chine van een Geisha met kind (beschadigd), h.43 Loc Koopje van een opengesneden hertshoornen sculptuur en een houten sculptuur, Indonesië Loc Eikenhouten hangoorbijzettafeltje Loc Antieke wortelnotenhouten latjestheestoof met koperen komfoor en appelketel Loc Antiek mahoniehouten pottenkastje met jaloeziedeurtje, h.68 x b.54 x d.40 Loc Porseleinen reseda groenkleurige Celadon tuinzetel, h.46 x diam.30 Loc Oud reiskoffertje met leder afgezet Loc Gütermann naaikastje, h.45 x b.35 x d.35 Loc Antieke mahoniehouten Empire latjes theestoof met koperen ketel Loc Antieke marter/frettenkooi, h.30 x b.48 x d.33 Loc Ond.gesign., Boerderijtje in landschap, olieverf op paneel, 24 x 20 op miniatuur schildersezel Loc Hollandse bakbarometer op mahoniehouten plank, L.88 Loc Set van drie Queen Anne stijl notenhouten bijzettafels, 20e eeuw, rustend op elegante gebogen pootjes Loc Oude mahoniehouten theestoof rustend op klauwpootjes Loc Grote messing kookpan, 19e eeuw Loc Bronzen groep van de drie deugden rustend op marmeren voetstuk, h.32 Loc Bronzen sculptuur van een knobbelgans met kromme nek, h.88 Loc Bronzen sculptuur van een knobbelgans met uitgestoken nek, h.110 Loc Betonnen tuinbeeld van kind met kussen, h.54 Loc Betonnen tuinbeeld van kind met kussen, h.54 Loc Metalen vogelkooitje Loc Bronzen sculptuur van Psyche rustend op zwart marmeren voetstuk, h.65 Loc Corneille, Vogel met vrouw, print van een litho, 34 x 23 (barst in het glas) Loc Chinees lakwerk 2-deurs kastje met lade met decoratie van vlinders, h.85 x b.58 x d Chinees lakwerk 2-deurs kastje met lade met decoratie van vlinders, h.85 x b.58 x d.37 Loc Loc Stel roodkleurige schemerlampvoeten met bruin gestoffeerde kap, h.78 Loc Rijkbewerkte notenhouten verstelbare schildersezel Loc Oud gepatineerde bronzen sculptuur van een oud borstbeeld rustend op marmeren voetstuk, h Grote teakhouten eetkamertafel met metalen onderstel, h.76 x L.220 x b Industriële antracietgrijs metalen buisframe stoelen met taupe lederen bekleding Loc Loc Loc Gelood kristallen taartstolp op voet, h.43 x diam.30 Loc Bronskleurige sculptuur van een boek met twee handen, h.15 x b.48 x d.32 Loc

14 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 289 Antieke spiegel in goudkleurige kuiflijst, h.148 x b.66 Loc Koopje diverse bronzen beeldjes, opiumgewichtjes, etc. Loc Oud Japans lakwerk 4-delig fichedozenset met ivoren fiches (klein defect) Loc Kristallen met koperen deurdraaiknoppen Loc Porseleinen engel, ca.1930 Loc Oud koperen kompas in houder Loc Met goud gedecoreerd 7-delige punchset, Engeland ca.1800 Loc Slingerglas, 19e eeuw Loc Slingerglas, 19e eeuw Loc Stel karafjes, 19e eeuw Loc Kop en schotel met afbeelding van luchtballon, 19e eeuw Loc Twee amber geglazuurde aardewerken paarden, Tang dynastie ( ), h Paars blauw gepolychromeerde Chinees porseleinen oorvaas, circa 1900, h.24,5 Loc Loc Antieke Japanse lakwerk inro met decor van personen en schepen Loc Chinees blauw porseleinen appelvormig vaasje, 19e eeuw Loc Antieke gefacetteerde kristallen karaf met handvat Loc Antieke mahoniehouten Willem III buffetkast met divers houtsnijwerk van leeuwen en herten, h.188 x b.84 x d.49 Loc Raoul Dufy, Paddock (Hippodrome), print, 53 x 72,5 Loc Pablo Picasso, Tête de femme, profil linogravure, 1959, 31 x 26 Loc Joan Miro, Composition, lithografie, 1972, ref. Cramer 163 Arte Paris, 31,5 x 23 Loc Matisse, Zittend naakt, lithografie (2x), 34 x 26 Loc Geslepen kristallen vazen, h.32 Loc Zwart houten kaarsenkroon, Noorwegen ca.1860, ca.h.42 (defect) Loc Art Deco tafellampje op marmeren voetje met opaline glasbolletjes Loc Kees van Dongen, Le Grand Prix de Normanië, pochoir print op papier d'arches, gesign., ref : Juggermans JM5, 45 x Kees van Dongen, Les Fleurs du Mal, gravure par atelier Crommelynck Paris, sur papier Arches, 1966, Ed.177, exemplaires, 36 x 49 Loc Loc Naar Heijboer, Vier bruiden, aquarel, 50 x 30 Loc Van Dongen, Montmarte, lithographie, 1962, Ref.: Juffermans 34, 39,5 x 30,3 317 Marc Chagall, le Village, lithographie, 1977, papier vélin fort, Maeght Editeur, 39 x René Magritte, La Reconnaissance Infinie, signé dans la planche, oplage 300 ex., papier BFK Rives, droogstempel succession Magritte met paraaf, nr.144/300, lithograph features the dry stamps of the Magritte Foundation en ADAGpand is countersigned in pencil by M. Charly Herscovici, President of the Magritte Foundation and representing the Magritte Succession, h.30 x b.44 Loc Loc Loc Salvador Dali, Charles de Gaulle, handgesgineerde ets, 1971, 35 x 25 Loc Kees van Dongen, Les peintres mes amis, lithografie van het schilderij Le Moulin de la Galette uit 1904 (beperkte oplage), 27 x 23 Loc Kt. witgouden oorhangers bezet met diamant 0,36 ct. 6-k Kt. witgouden oorhangers bezet met saffier diamant 0,15 ct. 6-k Kt. witgouden oorclips bezet met briljant geslepen diamanten 2,00 ct. 6-k kt. Witgouden oorclips 6-k Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten en robijn 6-k

15 Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten 0,90 ct., ringmaat 19 (60) Kt. witgouden entourage ring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 1,50 ct. ringmaat: 17,5 (55) Kt. witgouden ring bezet met saffier en briljant geslepen diamanten 0,60 ct., ringmaat 17,5 (55) 6-k k k Kt. witgouden Venetiaans collier, 60, 11,6 gr. 6-k Kt. witgouden hanger in de vorm van een kruis bezet met diamant 1.34ct, 4.40 gram Kt. witgouden oorstekers bezet met 0.50 ct. zwarte diamant en 0.36 ct. witte diamant, gewicht: 1,35 gram 6-k k Kt. witgouden oorhangers bezet met ct. diamant en parels 6-k Kt. witgouden ring bezet met een 0.75 ct. diamant in het midden en 0.72 ct. diamanten aan de zijkanten, totaal: 1.47 ct., gewicht: 6,1 gram, ringmaat: 17 (53) Kt. witgouden ring bezet met 0.60 ct. diamant, waarvan de middelste groenkleurig, gewicht: 2,5 gram, ringmaat: 17 (54) 6-k k Kt. witgouden slagring bezet met 2 briljanten 6-k Kt. witgouden ring bezet met een South Sea parel en 0.30ct. diamant gevat in een florale decoratie, gewicht: 4,95 gram, ringmaat: 18,25(57) 337 Oud beschilderd Chinees dressoir met verschillende deuren en compartimenten, h.90 x L.199 x d.45 6-k Loc Art Deco aardewerken sculptuur van herten gesigneerd Lemancheau Loc Stel geslepen geëtste dekselbokalen, h.52 Loc Chrome / zwartkleurige tafellampen met zwartkleurige kappen, h.66 cm Loc Salvador Dali, Pompidou, handgesgineerde ets, nr.11/50, 1971, 35 x 25 Loc Toegeschreven aan André Derain, Vrouwelijk naakt, litho, 27 x 38 Loc Pablo Picasso, Bacchanale au Taureau Noir, linogravure, 1959, edition cercle d'art, Paris 1962, h.30 x b.34 Loc Bart van der Leck, Woman and cow, lithograpie, 34 x 42 Loc Handgeknoopt kleed, 200 x 300 Loc Marc Chagall, Christus, lithographie, 69 x 36,5 Loc Jean Cocteau, Europa, lithografie in de plaat nous croyons en l'europe, 1961, 32 x Kasimir Malevitch, Personnage, lithographie Mourlot campon sec State Russian Museum, 75 x 54 Loc Loc Tafellampje in de vorm van een Japans varkentje Loc Antieke Louis Seize armfauteuil met groene streepstof bekleed, circa 1790 Loc Antiek palissanderhouten gezichtshaardscherm met geborduurde afbeelding van een vrouw, Engeland ca.1820, h Antieke mahoniehouten 19e eeuwse Louis Seize-stijl klapbuffet met 2 laden, h.88 of 140 x b.86 x d.57 Loc Loc Kristallen stopkaraf, 30 Loc Gekleurde fruitschaal, h.16 x diam.50 Loc Vier diverse glazen/kristallen objecten, waaronder Leerdam en mille fiori Loc Satiné glazen Art Deco vaas, gesigneerd Espaifet Loc Rijkbewerkte aardewerken schenkkan, h.33 Loc Engels porseleinen schenkkannetje i.v.v. een hoofd, beeldje van Pinokkio en een Oostenrijks houten beeldje van een bok Loc Stel kristallen dekselcoupes op voet, h.27 Loc Onb.meester, Portret van een dame, pentekening, 13,5 x 8,5 Loc Porseleinen tinglazuur plastiekje met afbeelding van kindjes, h.11 Loc Oud klokkenboertje Loc

16 363 Kop en schotel met afbeelding van haven en schepen, ca.1800 Loc Corpus Christi, 18e eeuws Loc Antiek in bruin leder gebonden boek: "De Christen geheel en al het eigendom van Christus is leven en sterven", door Johannes van der Kemp, negentiende druk, 1779 Loc Vijf 19e eeuwse goudstenen kannen Loc Koopje divers cloisonné (8x) Loc Porseleinen vaas met decor van bloemen en vogels, Japan, vroeg 20e eeuw, 31 Loc Stel bronzen groen gepatineerde olifanten als boekensteunen, h.23 Loc Mapje diverse etsjes, etc. Loc Koop divers antiek tin Loc Koopje van 3 opgezette dieren w.o. eekhoorn, fret en een vogel Loc Naar Van Heel, Paard in de piste, olieverf op board, 28 x 21 Loc Bernard Buffet, New York, lithographie Mourlot Paris, 36 x 29, gesign. Loc Bernard Buffet, La Route, lithographie, 1961, Ref.: Sorlier 305, 49 x 39 Loc Bob ten Hoope, Bussum Blaricum, Liggend naakt, gouache, gedateerd , 29 x Wim Oepts, Amsterdam Parijs, Landschap met huisjes, pentekening, gedateerd 1936, 26,5 x Everhardus Koster, Den Haag Dordrecht, Stadsgezicht, aquarel, gedateerd 1840, 5 x 8,5 Loc Loc Loc Stel gelood kristallen windlichten, h.28 Loc Engels mahoniehouten met band intarsia ingelegde portemanteau afgedekt met marmeren plaquettes en een bronzen vuurvergulde strik, h.205 x b.163 x d.20 Loc René Broné, Golfster, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Corzo, Oisterwijk, gemengde techniek, 47 x 33 Loc A. Hofma, Stilleven met appels, olieverf op paneel, 39 x 32 Loc Naar Van Heel, Auto's, olieverf op doek, 30 x 20 Loc Anton Smeerdijk, 's Graveland Roermond, Gezicht bij de Vecht bij Vreeland, olieverf op doek, 40 x 23 Loc Koop van 4 Delfts porseleinen vazen Loc Lot van 6 dieren, waaronder kristal, glas en jade Loc Koopje divers kleingoed w.o. aardewerk, porselein, glaswerk, portretminiatuur, etc. Loc Koopje divers aardewerk, kristal, plateel, etc. Loc Oud notenhouten Engels Art Deco 2-deurs vitrinekastje met fraai interieur, h.117 x b.105 x d.39 Loc Ingelegd Duits topbureau met 2 beglaasde deuren, h.207 x b.98 x d.49 Loc Drie diverse Duits porseleinen beeldjes, w.o. W.Goebel Loc Antiek porseleinen koffieserviesje met afbeeldingen van gebouwen in Italiaans landschap 394 Ond.gesign., Koning David met Batsheba in paleistuin, ged.r.o. 1747, geschilderd op perkament, ged.r.o. 1747, 25 x 32 Loc Loc Ond.gesign., Stilleven met bloemen en druiven, olieverf op paneel, 40 x 20 Loc Hollandse School, Boerderij in landschap, 19e eeuw, maroefle, 32 x 40 Loc Antieke 18e eeuw wortelnotenhouten kapspiegel met lade, h.72 x b.37 x d.27 Loc Ingelijste gravure van Le bain de Diana, ca.1700, 8,5 x 27,5 Loc Oud ingekleurd kaartje, "Gooyland" 23 x 21 Loc Onb.meester, Molen in landschap, olieverf op doek, 80 x 51 Loc Melk en Bloed porseleinen vaas gedecoreerd met Geisha's, h.41 Loc

17 402 Antieke 18e eeuw gebogen wortelnotenhouten 4-laden commode, h.77 x b.82 x d.52 Loc Oude deels grijs/wit gelakte klooster eetkamertafel, h.80 x L.260 x b.100 Loc Koop divers aardewerk: soepterrine, dekselterrine en een schaal Loc Platina (900PT) ring bezet met briljant geslepen robijn en diamant 0,20 ct. ringmaat: 16,25 (51) Kt. witgouden hele alliance ring bezet met briljant geslepen diamanten 0,90 ct. ringmaat: 18 (56) Kt. witgouden armband bezet met 32 x 0.05 ct. briljant geslepen diamanten VVS 6-k k k Kt. witgouden armband bezet met 13 briljanten 6-k Kt. witgouden markies ring met centraal een saffier en aan entourage briljant geslepen diamanten 0,32 ct. ringmaat: 19 (60) 6-k Kt. witgouden ring met grote topaas, ringmaat: 17,25 6-k Kt. witgouden ring bezet met smaragd en diamant 0,32 ct. ringmaat: 16 (50) 6-k Kt. gouden ring bezet met facet geslepen aquamarijn en briljant 6-k Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten 0,36 ct. ringmaat: 17 (53) Kt. gouden met platina (900PT) bicolor V-model ring bezet met briljant geslepen diamanten 0,43 ct. ringmaat: 19 (60) Kt. witgouden solitair ring met zijstenen bezet met briljant geslepen diamanten 0,45 ct. ringmaat: 16 (50) Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant 0,23 ct. ringmaat: 18,5 (58) Kt. witgouden ring bezet met cultivé parels en roze toermalijn en 8 kant geslepen diamanten 0,10 ct., ringmaat 17,25 (54) 418 Platina (950) Art Deco-stijl ring bezet met saffier en diamant totaal circa 0,32 ct. ringmaat: 17,25 (54) 6-k k k k k k Kt. witgouden oorhangers bezet met totaal 1.85 ct. diamant 6-k Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten 0,12 ct. 6-k Boheems kristallen gekleurde wijnglazen Loc Boheems kristallen champagne-glazen Loc Met blauwe met ecru bloempjes stof beklede wit gelakte Louis Seize-stijl stoelen en 4 armfauteuils Loc Houten lage Indiase 8-hoekige theetafel, diam. 73, h.15 Loc Aardewerken lampvoet met kap Loc Antieke 18e eeuw wortelnotenhouten kabinet rustend op klauwpoten, h.213 x b.175 x d.60 Loc Antieke handgekleurde kopergravures van naakten, diverse maten Loc Willem Gruyter, , Schepen voor de kust, sepia, 9 x 16 (gesign. en ged.1854 achterkant) 429 Willem Anton Alexander Knip, Amsterdam Blaricum, Noord Afrikaans stadsgezicht, marouflé, 36,5 x B.P. Ommeganck, Herder met vee in landschap, olieverf op paneel, 40 x Johan Coenraad Leich, Den Haag Haarlem, De slag bij Nieuwpoort met Maurits van Nassau, Prins van Oranje, olieverf op doek, 90 x 72 Van deze voorstelling is een litho bekend welke zich bevindt in het Scheepvaartmuseum te Amsterdam. Loc Loc Loc Loc

18 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtprijs 432 Mahoniehouten met brons afgezette trumeau afgedekt door een marmeren blad (onderkant deels beschadigd), h.90 x b.106 x d Serie van 8 antieke handgekleurde kopergravures, Frankrijk ca.1820, 13 x 11 Loc Loc Vijfdelige whiskey-set (karaf h.27 ) Loc Bronzen sculptuur van een Jeanne d'arc rustend op marmeren voetstuk, h Antieke wortelnotenhouten dubbelgebogen secretaire rustend op klauwpoten, h.100 x b.74 x d.38 Loc Loc Maarten Huisman, Eendjes langs de slootkant, olieverf op paneel, 40 x 31 Loc Antiek borduurwerk in antieke lijst van meisje met hond Loc Bob ten Hoope, Bussum Blaricum, Zittend naakt, gouache, 33 x Johannes Fekkes Cremer, Amsterdam Blaricum, Stilleven, olieverf op doek, 47 x 39 Loc Loc J.Sluijters jr., Naaktstudie, 46 x 31 Loc Onb.meester, Schreeuwende man, gouache, begin 20e eeuw, 12 x 18 Loc J.H.P. van Hoppe, Amsterdams stadsgezicht, olieverf op doek, 65 x 50 Loc Antieke mahoniehouten hoekkast met open onderkant, h.201 x b.81 x.d.49 Loc Porseleinen terrine met jachtdecor Loc Antieke 19e eeuw verstelbare lessenaar rustend op getorste poot, Holland 1820, h.118 Loc Grote spiegel in rijk bewerkte gouden lijst, 113 x 193 Loc Antiek cilindervormig bureau/brievenverdeler met inktstel met diverse laden afgesloten door een roldeur, h.29 x b.46 x d Zwart marmeren tafelblad rustend op 2 glazen halfronde poten, h.75 x b.210 x d.100 Loc Loc Grote gepolychromeerde Kantonese kraagvazen, h.122 Loc Antieke met vogels beschilderde spiegel met spiegellijst, 88 x 49 Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier spiegellijst met spiegel, 160 x 65 Loc Gepolychromeerde kokoshouten pot, h.52 x diam.73 afgedekt met een glasplaat Loc Bronzen lampvoet met Tiffany-stijl kap, h.64 Loc Ecru hennep kussen met gekleurde elementen, 50 x 50 Loc Oranje/rood hennep kussen, 50 x 50 Loc Oranje hennep kussen, 50 x 50 Loc Koopje met 5 diverse karaffen en een dienblad Loc Oude met schaapslederen beklede clubfauteuils Loc Oude met bruin leder beklede oorfauteuil rustend op notenhouten onderstel Loc Wortelnotenhouten salontafel met glazen blad, h.58 x diam.100 Loc Aardewerken Jugendstil dienblad met nikkelen omranding, h.5 x L.41 x b Beschilderde grijs met beige kist met guirlandes bloemenmanddecoraties, h.64 x b.78 x d.52,5 464 Antieke blauw gedecoreerde aardewerken schaal met floraal decor, 31 (defect) en een blauw/wit porseleinen dekselpot met floraal decor, Z.O. Azië, 15 Loc Loc Loc Koopje van 5 diverse Kantonese miniatuur vazen Loc Pleet flessenbak Loc Opaalglazen Art Deco vaas in floraal reliëfdecor, h.24 Loc Koopje van een spekstenen penselenvaas, tafelbel en een Wedgwood kandelaar Loc

19 469 Blauw/wit porseleinen gemberpot met floraal decor en karakters, 19e eeuw, China, 25 Loc Twee gepolychromeerde scheerbekkens, 19e eeuw Loc Koop van 3 plateel vaasjes Loc Gepolychromeerd aardewerken sculptuur van spelende kinderen in een tuin, b.33 x h.23 Loc Bronzen sculptuur van vier Chinese gezichten in hoofd, h.24 Loc Porseleinen vaas met decor van vier dames zittend aan tafel onder een boom, China, 30 Loc Bronzen sculptuur van een vis, h.8 x L.29 x b.6 Loc Miniatuur koperen lierpendule rustend op marmeren voetstukje, h.22 Loc Gepolychromeerd porseleinen dekselpot rustend op houten sokkel met floraal decor en vogel als lampvoet, 19e eeuw, China, Koopje van 2 polychroom porseleinen schaaltjes met floraal decor, 19e eeuw, China 479 Porseleinen schaal met Chinees floraal decor, 30 en bronzen schenkvat, Tibet, 19 Loc Loc Loc Houten en een was sculptuur van een engel Loc Koopje van 6 diverse glazen, 18/19e eeuw (1 defect) Loc Monogram K.C.B., Zeilschepen op open water, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Tom Coates, The adonis, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Antieke geelkoperen wandlusters met spiegeltje afgeschermd met een kroon Loc Antieke Jugendstil toiletcommode met spiegelopstand en marmeren blaadje, h.168 x b.127 x d.33 Loc Houten goudkleurige wandkandelaar met spriegels, ca.1800 (restauratie) Loc Bronzen sculptuur van Vrouwe Justitia, h.40 Loc Antieke paardjes regulateurklok Loc Witgouden solitair oorhangers bezet met briljant geslepen diamant 0,10 ct. 6-k Kt. witgouden oorknoppen 6-k Kt. witgouden rozet oorknoppen met centraal een ovaal facet geslepen saffier en aan entourage eromheen 8-kantig geslepen diamanten 0,45 ct Kt. witgouden rozet oorknoppen met centraal een ovaal facet geslepen blauwe topaas en aan entourage eromheen briljant geslepen diamanten 0,45 ct Kt. witgouden oorknoppen met een grijs blauwe cultivé parel en bezet met diamanten 0,18 ct Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten 0,20 ct. 6-k k k k Witgouden oorhangers met peridot en briljant geslepen diamant 6-k Paar 14 kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant 6-k Kt. witgouden oorhangers bezet met diamant 0,36 ct. 6-k BWG hanger met majolica parel, hangoogje zilver 6-k Kt. witgouden rijring bezet met 5 briljanten 6-k Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten 0,45 ct. ringmaat: 18 (56) 6-k Kt. witgouden ring bezet met onyx en diamant 0,11 ct. ringmaat: 17,25 (54) 6-k Kt. witgouden ring bezet met diamanten 0,35 ct. ringmaat: 17 (53) 6-k Kt. witgouden ring bezet met prinses en briljant geslepen diamanten 0,45 ct. ringmaat 16,5 (52) Kt. gouden rozet ring met centrale briljant geslepen diamant en 10 kleinere briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,26 ct., ringmaat: 15,5 6-k k Stel Chinese vazen, ca.1900, h.30 Loc Bronzen sculptuur van een Arabische ruiter, h.60 Loc

20 507 Lee Reynolds, Morning sale, olieverf op doek, 128 x 101 Loc Antiek mahoniehouten Jugendstil pronkmeubel met opstand, h.220 x b.152 x d.55 Loc Antieke wortelnotenhouten 4-delige tafelset Loc Afrikaans houten masker ca. 50 cm en een sculptuur van ca. 60 Loc Oude Chinese scrolls Loc Spiegel gevat in een zilverkleurige kuiflijst, b.110 x h.103 Loc Bruin gepatineerde bronzen sculptuur van een panter, h.47 Loc Antieke mahoniehouten Louis Seize klapbuffet, h.92 x b.108 x d.56 Loc Stel stenen lampvoeten met blauwe kapjes Loc Bruin gepatineerde bronzen sculptuur van meisje met vogeltje, h.58 Loc Spiegel in goudkleurige lijst met een wit porseleinen reliëf plaquette, 56 x 105 Loc Gustav, Abstract, olieverf op board, gedateerd 1969, 150 x 110 Loc Onb.meester, Harem met diverse danseressen, olieverf op doek, ca. 130 x 100 Loc Willem Kleijn, Meerminnen op vissen, olieverf op doek, 90 x 60 Loc Rioja, Dames in tuin, olieverf op board, 80 x 80 Loc Jos Tileux, , Vrouw met kinderwagen langs de oever, olieverf op doek, 40 x 50 Loc Gipsen ronde plaquettes in rijk bewerkte lijst, 53 x 31 Loc Salvador Dali, le Rapt, lithographie sur papier d'arches, nr.80/300, 67,5 x 56 Loc Blauw met goud gedecoreerde Chinese 4-deurs kast, h.203 x b.110 x d.45 Loc Licht groen glazen lampvoet met gepolychromeerde kap, h.78 Loc Spiegel in rijk bewerkte zilverkleurige kuiflijst, h.103 x b.107,5 Loc Bronzen sculptuur van een Arabische ruiter te paard met vogel, h.65 Loc Grote bronzen vrouwenbuste, h.80 Loc Oud vossen bontje als stola Loc Paul Hemery, Christ, olieverf op doek, 73 x 55 Loc Jean Charles Donnadieu, Surrealistische landschap met Viking boot, olieverf op doek, 158 x Onb.meester, Stilleven met fruit, olieverf op doek,(beschadigingen), ca.130 x Michael Parkes, Surrealistische voorstelling, handgesigneerde steendruk, 74 x Oude met personen beschilderde blauwe met Chinees lakwerk gedecoreerde 4-deurs kast met 4 laden, h.187 x b.95 x d.50 Loc Loc Loc Loc Koop diverse kristallen vazen en een natuurstenen klok Loc Rudi Polder, Landschap met huisjes, olieverf op board, 73 x 63 Loc Naar Brood, Koningin Beatrix, litho, 40 x 30 Loc Naar Brood, Bea lief, litho, 40 x 30 Loc A.Th. Steinlen, Flirt, litho uit 1894, 30 x 15 Loc Joseph Bruyn, Monrovia/Liberia 1950, Landschap met figuren, olieverf op board, gedateerd 1989, 104 x 137 cm 542 Salvador Dali, le Voyage du temps, lithographie sur papier d'arches, nr.73/300, 55 x 76 Loc Loc Salvador Dali, Le Jugement de Pàris, gravure, 1950, edition of 300, 56 x 77 Loc Antieke eikenhouten ingelegde Franse 2-deurs linnenkast, h.214 x b.128 x d.58 Loc Naar Heijboer, Figuurtje, aquarel, 34 x 24 Loc Antieke Japanse houtdruk van man en vrouw in interieur, 35 x 24 Loc

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

BT - zwart. Comic - rood. Dingo

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

4 t/m 19 Stoelen en tafels Het is licht. 20 t/m 33 Stoelen en tafels Het is donker. 54 t/m 61 Metaal Denk in staal. 62 t/m 67 Stapelstoelen Stapel op

4 t/m 19 Stoelen en tafels Het is licht. 20 t/m 33 Stoelen en tafels Het is donker. 54 t/m 61 Metaal Denk in staal. 62 t/m 67 Stapelstoelen Stapel op Catalogus 2011/12 2 Inhoud 3 4 t/m 19 Stoelen en tafels Het is licht 20 t/m 33 Stoelen en tafels Het is donker 34 t/m 41 Gestoffeerd Stof tot nadenken 42 t/m 53 Hotel en recreatie Gastvrij genieten 54

Lekker wonen voor een leuke prijs

899,- 15, 99. Sydney ruime 3-zits. Parrot Friends schilderij 90 x 90 cm 99,- optioneel: verstelbare zitting. Galore karpet,

899,- 15, 99. Sydney ruime 3-zits. Parrot Friends schilderij 90 x 90 cm 99,- optioneel: verstelbare zitting. Galore karpet, Parrot Friends schilderij 90 x 90 cm 99,- like ons op kussen met achterzijde in bont 5, 99 Sydney comfortabele fauteuil 599,- NIEUW in onze collectie Sydney ruime -zits 899,- Zoals afgebeeld in luxe stof

Digitale catalogus. Beschikbaar gestelde inventaris Rabobank Salland

Digitale catalogus. Beschikbaar gestelde inventaris Rabobank Salland Digitale catalogus Beschikbaar gestelde inventaris Rabobank Salland 2013 Digitale catalogus meubilair Rabobank Salland Inhoudsopgave Werkplekken/ tafels... 2 Kasten... 19 Stoelen... 48 Beeldschermen...

Sfeervol modern sobere romantiek