Download "Kijkdagen Zaterdag13mei, Zondag14mei, Onlineveiling Maandag15mei Dinsdag16mei"

1 CatalogusOnlineVeilingMaart2017

2 Kijkdagen Zaterdag13mei, Zondag14mei, Onlineveiling Maandag15mei Dinsdag16mei

4 Volgorde van verkoop maart veiling 2017 (Deze verkoop valt onder de margeregeling) Er sluiten ca. 150 kavels per kwartier af. Als er in de laatste 5 minuten voor het sluiten van een kavel een bieding plaatsvindt, zal de tijd met 5 minuten verlengen. Dit herhaalt zich indien van toepassing. Cat. nr. 27 maart 2017 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Cat. nr. 28 maart 2017 Sluit om :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur :45 uur :00 uur :15 uur :30 uur Deze veiling staat onder notarieel toezicht van mr. Ph.J. Simons van Davina en partners notarissen. Eerstvolgende veiling Eerst volgende kijkdagen zijn: zaterdag 13 en zondag 14 mei 2017 Afhalen van goederen Openingstijden afhalen goederen: woensdag 29 maart en van uur donderdag 30 maart en van uur vrijdag 31 maart en van uur Zaterdag 1 april en van uur

5 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 1 Twee 2e gehalte zilveren 1-lichts zuilenkandelaars te veranderen in 4-lichts kandelaars, totaal h.47 2 Toegeschreven aan Gerardus 'George Henry' Hendriks, Amsterdam 1804-na 1859 vermoedelijk Rotterdam, Wintergezicht, olieverf op doek, 42 x 55 3 Antieke eikenhouten Renaissance kast met 5 deuren, vroeg 17e eeuw, h.212 x b.170 x d.64, 4 Jan Voerman Sr., Kampen Hattem, Roodbonte en zwartbonte koeien in een zomerweide met Hattem op de achtergrond, aquarel op papier, gesigneerd rechtsonder met monogram JV, 21 x 40 Tentoongesteld: 'Exposition Hollandaise 1926' in Musée du Jeu de Paume, Paris (als 'Veaux dans la prairie') 5 Antiek wortelnotenhouten gebogen kabinet met dubbele gecontourneerde kap, Holland 18e eeuw, h.235 x b.185 x d.58 6 Antiek blauw gedecoreerd Chinees porseleinen 5-delig kaststel met decoratie van personen in landschap 7 Nicolaas Johannes Roosenboom, Schellingwoude Assen, Riviergezicht met molen, olieverf op paneel, 22 x 30 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Gouda Holland, glans plateel cachetpot op bijpassende zuil, h.88 Loc Lucebert, alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk, Amsterdam Alkmaar, Compositie met personen, gouache op papier, 75 x Antiek 14 kt. geelgouden vestzakhorloge aan een 14 kt. gouden horlogeketting, Ancre ligne droite 15 rubis, spiral breguet, nr Kt. geelgouden ring met 16 briljant geslepen diamanten 0,50 ct. Kleur: wit + kwaliteit piqué, 13,8 gram, ringmaat 20,75, nieuwwaarde Antieke Hollandse banjo barometer met klok en ivoren knoppen (glas defect), D. Butti & Zonen, Koninklijke fabriceurs, voormalig bezit: Koninklijk Huis 13 Cornelis Raaphorst, Nieuwkoop Wassenaar, Spelende kittens met worteldoek, Perzisch kleed en parelmoer lepeldoos, olieverf op doek, 80 x George Willem Opdenhoff, Fulda (Duitsland) Den Haag, Schepen op zee, olieverf op paneel, 23 x 32,5 15 Joseph Jodocus Moerenhout, Eeckeren Antwerpen (B) Antwerpen, 't Voederen van het paard op een besneeuwde binnenplaats, olieverf op paneel, gedateerd 1839, 31 x 23, herkomst : Kunstgalerie Rameckers 16 L. Dumoncean, Het uitladen van een vissersschip op het strand, olieverf op paneel, 56 x 37 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Anton Schoth, , Schepen voor de kust, olieverf op doek, 24 x 45 Loc Omgeving Willem Bodeman, Bosgezicht met personen en rivier, olieverf op doek, 60 x Hendrik Hollander, Leeuwarden Amsterdam, Vrouw met kind in interieur, olieverf op doek, 38 x 32 Loc Loc Kleine hertegeweitjes Loc Metalen opengewerkte bijzettafel/zuil met teakhouten blad, h.81 x b.36 x d Metalen opengewerkte bijzettafel/zuil met teakhouten blad, h.81 x b.36 x d.36 Loc Loc Antieke gepolychromeerde Imari porseleinen vazen, h.40 Loc Omgeving Behr, Gezicht op een kerk, olieverf op paneel, 32 x 20 Loc G. Henken, Pijprokende man met lezende dame in interieur, pasteltekening, 50 x Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam Wolphaartsdijk, IJsgezicht met schaatsende personen, olieverf op paneel, 50 x 40 Loc Loc Onb.meester, Koeien langs de rivier, olieverf op paneel, 40 x 32 Loc Willem Frederik Noordijk, Schiedam Laren, Stadsgezicht met kinderen, olieverf op doek, 42 x 35 Loc

6 29 Marie Jeanette Sophie (Mies) Elout van Soeterwoude-Drabbe, Utrecht Rheden, Portret van Johannes Theodorus (Jan) Toorop, isografie van een potloodtekening, gedateerd Domburg 1907, 31 x Gepolychromeerd beschilderd houten gelakt dressoir met 3 deuren, h.85 x b.250 x d.50 Loc Loc Art Deco tafellampje op smeedijzeren voetje en groen iriserend glaskapje Loc Grote geel met zwarte bolvormige vaas, h.26 x diam.45 Loc Marmeren glaspendule met kristallen zuilen, h.36 Loc Zwart gedecoreerde metalen Chinese obelisken, h.56 Loc Art Deco tafellampje met gestileerde vrouw met boog en kapje in reliëfdecor Loc Antiek handgeknoopt Heriz kleed, 435 x 316 Loc Vintage 70-erjaren salonttafel met ingelegd hardstenen blad, h.36 x L.150 x d.65 Loc Groot en een klein marmeren schaakspel met bord Loc Set van een 3-zits lederen bank en een loveseat Loc Modern glazen bijzettafel op metalen voet h. 50 x dm. 61 Loc Groen Boheems geëtst glas en rood glazen gegraveerd schaaltje Loc Koopje diverse celadon Chinese beeldjes, porseleinen blauw met gedecoreerd vaasje Loc Anagroen glazen bowlkopjes Loc Oud messing Engels reiswekkertje Loc Koop divers kleingoed w.o. miniaturen, kop en schotels, vaasjes e.a. Loc Vergulde Mack Bulldog op sokkel Loc Royal Leerdam, G. Thomassen, geel met zwart glazen object, 250/43, h.14 Loc Deels blauw beschilderde Chinese 2-deurs kast met houten schuifsluiting, h.86 x b.105 x d.45 Loc Zwart marmeren 3-delig klokkenstel afgezet met bronzen monturen Loc Groen gedecoreerde metalen Chinese obelisken, h.56 Loc Set van 5-lichts kristallen kandelaars met pegels, h.30 Loc Aardewerken Art Deco vormstuk van een paard gesigneerd Ch. Lemanceau Loc Chroom met leder beklede sidetable, h.84 x b.151 x d.45 Loc Paars glazen Art Deco vaas Doyen, 30,5 Loc Gekleurd glazen eend, h.20 x L.30 Loc Boheems gekleurde kristallen flutes Loc Gepolychromeerd in hoogglans afgewerkt Chinees dressoir met 6 deuren en 6 laden, h.88 x b.260 x d Gepolychromeerde metalen 50-erjaren lampvoet van een man en een vrouw, h Johanna Margaretha van de Kasteele, Oosterhout Driebergen- Rijsenburg, Stilleven van druiven, marouflé, 35,8 x 50,6 gesigneerd met initialen en gedateerd oct Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede Loc Loc Loc Omgeving J.H. Maris, Boer in landschap, maroefle, 22 x 15 Loc Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam Wolphaartsdijk, Zes spelende kittens in interieur, olieverf op paneel, 60 x Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam Wolphaartsdijk, Vier spelende kittens in interieur, olieverf op doek, 60 x 50 Loc Loc Bronzen zittende Kwan Yin, h.38 Loc Grote kristallen vaas en een schaal Loc Jan van Vuuren, Molenaarsgraaf Ermelo, Veenlandschap, olieverf op doek, 17 x Josephus Gerardus Hans, Den Haag Rijswijk, Na de vangst, olieverf op paneel, 31,6 x 46,4 Literatuur: tent.cat. Ede, Simonis & Buunk Kunsthandel, 'Onsterfelijk Schoon. De landschappen van Andreas Schelfhout Loc Loc

7 ( ) en zijn leerlingen', 2005, afb. in kleurpag. 55. Tentoonstelling: Ede, Simonis & Buunk Kunsthandel, 'Onsterfelijk Schoon. De landschappen van Andreas Schelfhout ( ) en zijn leerlingen', 27 jan.-13 maart Christiaan Immerzeel, Den Haag Cassel (Frankrijk), Bosbeek met drinkend vee, olieverf op paneel, 33,5 x 47,2 Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede Loc Rood gedecoreerde metalen Chinese obelisken, h.56 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met groene glaskap Loc George Pletser, , Bloemstilleven van anemonen, marouflé, 24 x Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam Wolphaartsdijk, Twee kittens met boeken in interieur, olieverf op doek, 40 x Cornelis Christiaan Dommelshuizen, Utrecht Den Haag, Gezicht op de Langegracht in Amersfoort met de O.L. Vrouwetoren, olieverf op doek, 38,4 x 31,2 cm, gedateerd '97. Annotatie verso: 'Amersfoort, Chr. Dommelshuizen 97'. Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede Loc Loc Loc Ingelegde Chinese bijzettafel afgedekt met glasplaat, h.53 x b.41 x d.41 Loc Zeer grote amethist, h.98 Loc Gipsen beeld van David rustend op sokkel, h.164 Loc Oude iepenhouten bank met moderne abstracte bekleding, h.96 x b.196 x d Goudkleurig geborsteld aluminium industrieel design bijzettafel, h.60 x diam.51 Loc Loc Met cognac kleur leder bekleed 3-zitsbank Loc Zeer grote massief teakhouten salontafel met twee laden, h.48 x b.100 x d.100 Loc Gepolychromeerde porseleinen plantenzuil i.v.v. een olifant, h.44 Loc Art Deco tafellamp op verzilverde voet met gesatineerde glaskap in reliëfdecor Loc Antieke notenhouten ridderfauteuil met bloemstof bekleed Loc Met wotelnotenhouten motief gedecoreerd 2-laden kastje, h.64 x b.60 x d Met wotelnotenhouten motief gedecoreerd 2-laden kastje, h.64 x b.60 x d Kt. geelgouden ring met 1 briljant geslepen diamant 0,10 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 10,5 gram, ringmaat 19,75, nieuwwaarde euro Kt. geelgouden ring met 7 roosgeslepen diamanten 0,40 ct., 2,2 gram, ringmaat 16,5, nieuwwaarde 975 euro Kt. geelgouden ring met goudtopaas en 20 briljant geslepen diamanten 0,15 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 5 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde euro Kt. geelgouden hanger met 3 briljant geslepen diamanten 0,10 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 1,1 gram, nieuwwaarde 400 euro Kt. geelgouden oorknoppen met diverse kleurstenen, 3,6 gram, nieuwwaarde 600 euro Kt. bicolor gouden hanger met 1 briljant geslepen diamant 0,03 ct., 0,6 gram, nieuwwaarde 200 euro Kt. bicolor gouden ring met 1 briljant geslepen diamant 0,04 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 5,5 gram, ringmaat 20, nieuwwaarde 850 euro Kt. geelgouden alliance ring met robijnen, 2,3 gram, ringmaat 17,75, nieuwwaarde 675 euro Kt. bicolor gouden ring met 1 baguette geslepen diamant 0,05 ct., 3,5 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde 600 euro Kt. rosé- met witgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten 0,15 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 6,6 gram, nieuwwaarde euro Kt. geelgouden ring met 11 baguette geslepen saffieren, 7,6 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde euro Loc Loc k k k k k k k k k k k

8 96 14 Kt. geelgouden ring met 1 briljant geslepen diamant 0,08 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 3,1 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 650 euro Kt. geelgouden ring met 3 briljant geslepen diamanten 0,03 ct., 3,5 gram, ringmaat 18,25, nieuwwaarde 500 euro Kt. geelgouden ring met 1 briljant geslepen diamant 0,08 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 6,2 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde euro Kt. geelgouden hanger, "Geloof, Hoop en Liefde", met 11 diamanten 0,25 ct., 8/8 slijpsel, 5,3 gram, nieuwwaarde 900, Kt. geelgouden ring met 12 briljant geslepen diamanten 0,18 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 2,2 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde 750 euro 6-k k k k k Antiek handgeknoopt kleed, 402 x 290 Loc Deels zwart gelakte kloostertafel, h.80 x L.260 x b.98 Loc Koopje divers gebloemd serviesgoed Loc Geblokte antracietkleurige vaas, h.56 x b.55 Loc Handbeschilderde 2-deurs kast met decor van een Italiaans landschap, h.185 x b.115 x d.50 Loc Oude miniatuur tjalk Loc Chroom buisframe banken met zwart lederen kussens en een bijpassende stoel 108 Chroom met formica 70-erjaren etagère/drankenwagentje met ijsklontjesbak, h.71 x b.75 x d.40 Loc Loc Met Chinese draken gedecoreerde porseleinen kraagvaas, h.46 Loc Met Chinese draken gedecoreerde porseleinen kraagvaas, h.46 Loc Houten deels beschilderde wandtafel rustend op ronde poten, h.80 x b.60 x L.174 Loc Kristallen schaal gesigneerd Daum France Loc Grote glazen Millefiori vaas, 46 x 47 Loc Iepenhouten salontafel met hangoren en 2 laden, h.56 x b.50 x L.90 of 138 Loc Biedermeier-stijl 3-laden kastje, h.80 x b.62 x d.43 Loc Art Deco tafellampje op marmeren voet met gesatineerd glaskapje Loc Stenen borstbeeld, h.48 Loc Onb.meester, Stilleven met speelgoed, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Menno van Meeteren Brouwer, Naakten in landschap, olieverf op doek, 65 x J.A. Hans, Winterlandschap met personen en paard en wagen, olieverf op doek, 60 x Antieke eikenhouten Biedermeier secretaire à abattant, Holland ca.1840, h.158 x 90 x d.43 Loc Loc Loc L. van Staaten, Molen langs de rivier, aquarel, 53 x 37 Loc Hollandse School, Winterlandschap met schaatsers, olieverf op doek, r.o. ond. gesigneerd, 27 x 40 Loc Boheems gekleurde kristallen wijnglazen Loc Antieke mahoniehouten Engelse 5-laden commode met band intarsia ingelegd, h.77 x b.103 x d.47 Loc Art Deco tafellamp met bakelieten dimschakelaar en gesatineerde glaskap Loc Armand Maclot, Antwerpen Genk (België), Ruines de Carthages, marouflé, 29,5 x 48 (conditie: verf uitgedroogd) Loc Pablo Picasso, Tête de femme, profil linogravure, 1959, 31 x 26 Loc Louis Ector, Landschap met boerderij, olieverf op doek, 30 x 24 Loc Albertus van Beest, Rotterdam New York, Scheepswrak in de branding, handgesigneerde sepiatekening, 53 x Antieke mahoniehouten Empire begaasde 2-deurs boekenkast met lade, h.149,5 x b.100 x d.42 Loc Loc

9 132 Gepolychromeerd aardewerken 3-delig klokkenstel Loc Fredericus Johannes (Frits) Giltay, Hilversum Hilversum, Landschapje met bomen, olieverf op doek (deels beschadigd), 70 x Adrianus Johannes Groenewegen, Rotterdam Horn, Schaapskudde met schaapsherder, aquarel, 60 x 40 Loc Loc Steinler, Vrouw met kind, lithografie, nr.368/400, 41 x 31 Loc Willem Frederik Noordijk, Schiedam Laren, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 63 x 44 Loc Steinler, Diverse personen, handgesigneerde litho, nr.11/100, 41 x 31 Loc Pablo Picasso, Bacchanale au Taureau Noir, linogravure, 1959, edition cercle d'art, Paris 1962, h.30 x b.34 Loc Naar Kuijten, Havengezicht, olieverf op board, 48 x 39 Loc Posteraffiche, 70 x 50 Loc Goudkleurig geborsteld aluminium industrieel design bijzettafel, h.60 x diam Oud gepolychromeerd Duits porseleinen beeldje van moeder en kind met theetafel, Volkstedt-Rudolstadt Müller & Co Loc Loc Gepolychromeerd porseleinen beeldje van Daphne en Apollo Loc Oude bronzen sculptuur van een Hindoeïstische godin, h.21 Loc Antieke koperen miniatuur kandelaartjes Loc Oude bronzen sculptuur van een hindoeïstische godin, h.27 Loc Blauw/grijze Chinees porseleinen vaasjes, eind 19e eeuw, h.13 Loc Verzilverde toneelkijker zgn. Spy Glass in doosje, 19e eeuw Loc Rood/zwart Chinees lakwerk potje met ajour motieven Loc Chinees Yixing trekpotje met pruimenbloesem, vroeg 20e eeuw, L.20 x diam Koopje divers w.o. een aan de binnenkant beschilderd snuifflesje, een portret miniatuur en een kandelaar 152 Rozenburg eierschaal porseleinen vaasje met voorstelling van viooltjes, schilder J.W. van Rossum, jaar: 1903, vierzijdige romp, ronde hals, vierkante bodem van 3, h Kt. geelgouden ring met saffier en 3 briljant geslepen diamanten 0,10 ct. Kleur: wit + kwaliteit piqué, 1,2 gram, ringmaat 18,25, nieuwwaarde 225 euro Kt. geelgouden ring met 5 diamanten, 8/8 slijpsel, 0,08 ct. piqué, 3,8 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 500,00 Loc Loc Loc k k

10 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Kt. bicolor gouden ring met 1 briljant geslepen diamant 0,10 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 3,1 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 685 euro Kt. bicolor gouden ring met 6 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 4 gram, ringmaat 16,5, nieuwwaarde 750 euro Kt. geelgouden ring met 3 diamanten 8/8 slijpsel, 0,12 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 4,1 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde 900 euro Kt. geelgouden oorbellen met 20 briljant geslepen diamanten 0,20 ct., 5,5 gram, nieuwwaarde euro 159 Antiek 14 kt. geelgouden jasseron collier, 3 mm. breed, 40 lang, 3,2 gram, nieuwwaarde 485 euro Kt. geelgouden jasseron collier, 5 mm. breed, 45 lang, 12,7 gram, nieuwwaarde euro Kt. geelgouden ring met 1 ovale briljant geslepen diamant 0,25 ct. Kleur: wit, kwaliteit: Vs en 20 baguette geslepen diamanten 0,75 ct., 3,5 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde euro Kt. geelgouden solitair ring met 1 briljant geslepen diamant 0,75 ct. Kleur: cape + kwaliteit Vs, 1,8 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde euro Kt. geelgouden ring met bloedkoraal en 18 diamanten 8/8 slijpsel 0,35 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 7 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde euro Kt. geelgouden ring met 19 briljanten 0,30 ct. Kleur: wit + kwaliteit piqué, 6,1 gram, ringmaat 16,75, nieuwwaarde euro Kt. geelgouden ring met 4 briljant geslepen diamanten 0,05 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 5 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde 800 euro Kt. geelgouden solitair ring met 1 briljant geslepen diamant 0,22 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 1,5 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde 900 euro Kt. geelgouden oorknoppen met 2 briljant geslepen diamanten 0,15 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 0,8 gram, nieuwwaarde 550 euro Kt. bicolor gouden ring met 5 briljant geslepen diamanten 0,10 ct. 2,6 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 550 euro 6-k k k k k k k k k k k k k k Porseleinen tinglazuur sculptuur met voorstelling van kindjes, h.11 Loc Antieke bronzen vijzel met medaillons Loc Oude bronzen Chinese wijsgeer, 18 Loc Handbeschilderde Russische lakdozen: een ovale lakdoos met een voorstelling van Ruslan en Galava, gemerkt Kholuy, schilder M.Bor, 11 x 7,5 x 3,5 ; een rechthoekige met voorstelling uit het sprookje van De Kikkerprinses, gemerkt Kholuy, schilder Ye. Amitriyeva, 6 x 4,5 x 3,5 ; en nog een rechthoekige met voorstelling uit het sprookje De Gouden Vis, gemerkt Kholuy, schilder Petrova, 4,5 x 3,5 x 2,5 173 Geëmailleerd koperen met landschap gedecoreerd trekpotje in au bain-marie omhulzing Loc Loc Antiek baardmankruikje, h.24 Loc Antieke vuurverguld bronzen 3-delig klokkenstel met albasten voetstukken Loc Vuurverguld Empire klokje van een marskramer met vat, h.19 Loc Antieke marmeren met brons afgezette lierpendule, h.42 Loc Porseleinen Biedermeier flacons met bloemendecoraties en met stop, vroeg 19e eeuw Loc Gepolychromeerde porseleinen beeldjes van kinderen met bok Loc Parelmoer toneelkijker zgn. Spy Glass, 19e eeuw Loc Parelmoer toneelkijker zgn. Spy Glass, 19e eeuw Loc Meerkleurig mozaïek glazen amphora met korte oren, Jordanië, 7,5 Loc Meerkleurig mozaïek glazen amphora met 2 lange oren, Jordanië, 13 Loc Chinees porseleinen 3-delige dekselbak met Chinese figuren, h.12 Loc Gepolychromeerde Chinees porseleinen dekselpot met decoraties van dames Loc Chinees porseleinen dekselpot met houten deksel, 19e eeuw, h.30 Loc

11 187 Kalligrafeerkwast met hertengewei Loc Handbeschilderde Russische lakdozen: een ovale met voorstelling uit het sprookje Snowmaiden, gemerkt Kholuy, schilder Lamshina, 14,5 x 9,5 x 4 ; ovale (hoge) lakdoos met stadsgezicht, gemerkt Kholuy, schilder Paniratov, 7 x 3,5 x 4,5 ; en een rechthoekige rode lakdoos met voorstelling uit het sprookje Scarlet Flower, gemerkt Kholuy, schilder Kuznetsova, 6 x 5 x 3,5 Loc Groen glazen rozensteker met bewerkte metalen rand Loc Aardewerken Tang-stijl paard, h.24 Loc Goud met groen gepatineerd bronzen sculptuur van een Balinese godin, h.23 Loc Art Deco beeldje van een danseres op onyx voetje Loc Château Duhard Milon Grand Cru Pauillac Lafitte Rothschild 2002 Loc Cloisonné vaas, geheel voorzien van bloem motieven, h. 25 Loc Japanse gesigneerde bronzen ganzen rustend op marmeren voetstuk, h Edouard Marcel Sandoz, Bâle (Zwitserland) Lausanne (Zwitserland), Lapin en boule, bronzen sculptuur, h.5,5, gesigneerd 'Ed.M.Sandoz', Fonte d'edition ancienne du Susse Frères 197 Koopje diverse Chinees porseleinen en Meissen porseleinen kommen en schotels Loc Loc Loc Antiek schildpad doosje op ivoren pootjes Loc Antiek brons groepje van vier hagedissen, h.3 x b.15 x d.10 Loc Netsuké van een man op everzwijn, vroeg 19e eeuw Loc Gepolychromeerd Chinees porseleinen Ju Ren Tang Zhi vaas met decoratie van personen in landschap, Republiek China ( ), h.30 Loc Chinees bronzen vierkante vaas met reliëfdecor, h.21 Loc Primitief gegoten bronsje, h. ca. 20,5 Loc Porseleinen Cantonese kom van 9 x 21 en een blauw/wit Chinees porseleinen vaas met florale decoraties Loc Opengewerkte houten sculptuur met diverse Balinese personen, h.37 Loc Koraal rustend op houten voet, h.42 Loc Afrikaanse bronzen sculptuur van moeder met kind, h.15 Loc Bronzen staande Kwan Yin, h.44 Loc Koopje divers famille verte porselein (kom gelijmd) Loc Benen bol netsuké met zeemeerminnen Loc Floraal gedecoreerd Chinees porseleinen penseelvaasje met karakterteken Qianlong, naar Qianlong voorbeeld, h.10 Loc Chinees porseleinen snuifflesjes Loc Oude voedselcontainer met beschilderingen Loc Oude Chinese blauw wit gedecoreerde celadon gemberpot op houten sokkel Loc Koopje divers cloisonné Loc Gepolychromeerd Chinees porseleinen beeld (vinger defect) Loc Oude Chinese houten voedselcontainer Loc Handgeknoopt gekleurd touwen bijzetkruk/tafeltje, h.42 x diam.40 Loc Oude kamferkist, h.50 x b.93 x d.44 Loc Handgeknoopt gekleurd touwen bijzetkruk/tafeltje, h.42 x diam.40 Loc Blauw/goudkleurige 3-delige mimiset Loc Handgeknoopt gekleurd touwen bijzetkruk/tafeltje, h.42 x diam.40 Loc Vintage 60-erjaren 2-delige mimiset afgedekte met glazen blaadjes Loc Handgeknoopt gekleurd touwen bijzetkruk/tafeltje, h.42 x diam.40 Loc Antieke gebrandschilderde glas-in-lood decoraties met oogst voorstellingen, diam.28 Loc

12 226 Château La Tulipe de la Garde, Ilja Gort, Limited Editon 2012 in originele kistjes 4x Loc Château Lynch-Moussas Grand Cru Classé Pauillac Bordeaux 2007 in kist,8x Loc Warre Vintage Port Quinta Da Cavadinha 1998 in originele kist, 2x Loc Kistje met 2x Warre Colheita Port, x en x Loc Rond glas-in-lood raam, diam.60 Loc Aardewerken sculptuur van een olifant, h.24 x L.40 x b.18 Loc Verzilverde wijnkoeler, h.22 Loc Kist met Château Fonréaud Cru Bourgeois Listrac-Medoc 2006, 6x Loc Château Tulipe de la Garde, Ilja Gort, Limited Editon 2005, orig. kist, 12x Loc Kist met 12x Château L Argenteyre Cru Bourgeois Listrac-Medo, allen medaille winnaars, 4x 2006, 4x 2009 en 4x 2010 Loc Château Maucaillou, Cru Bourgeois Moulis-Medoc 2007, originele kist, 6x Loc Antieke bootjesketting met granaat, lengte 38, gewicht 16,5 gram, breedte 9,5 mm., nieuwwaarde euro Kt. geelgouden oorbellen met cultivé parels, 1,4 gram, nieuwwaarde 235 euro Kt. geelgouden oorbellen met cultivé parels en zirkonia, 1,4 gram, nieuwwaarde 245 euro Kt. geelgouden ring met 2 parels 8 mm. en zirkonia, 3,4 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde 350 euro Kt. geelgouden ring met 5 briljant geslepen diamanten 0,20 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 2,6 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde 750 euro Kt. bicolor gouden ring met 34 briljant geslepen diamanten 0,35 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 4,5 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 1250 euro 6-k k k k k k Kt. gouden dasspeld bezet met blauwe steentjes, 1,4 gr. 6-k Antieke 14 karaat gouden broche met zaadparels en robijn 6-k Kt. gouden collier met hanger bezet met peergeslepen blauwe steen, 6 gr. 6-k Kt. gouden broche met turkoois, 17 gr. 6-k Kt. gouden collier met bicolor gouden devotie hanger met briljant geslepen diamanten 6-k Kt. gouden horloge i.v.v. een hart, 19 gr. 6-k Kt. gouden broche met camee, 9 gr. 6-k Kt. gouden damespolshorloge met gouden band, totaalgwicht 19,5 gr. 6-k Kt. gouden stijve armband, 16,6 gr. 6-k Kt. gouden hanger met een camee, 7 gr. 6-k Gebrandschilderd glas-in-lood raampje met voorstelling van vlinders Loc Glas-in-lood raampje, 41 x 56 (klein defect) Loc Antieke geel koperen doofpot Loc Antieke geel- met rood koperen doofpot (deksel beschadigd) Loc Groen houten bankje met gekleurde touw zitting, h.38 x b.50 x d.50 Loc Groen houten bankje met gekleurde touw zitting, h.44 x b.90 x d.45 Loc Goud gelakte Louis Quinze-stijl salongarnituur bestaande uit een 2-zits bankje, 3 stoelen en een ovale tafel afgedekt met marmeren blad 260 Goudkleurige opengewerkte metalen industriële design tafel afgedekt door een rond wit marmeren blad, h.76 x diam Tête-à-tête porseleinen theeservies met beschildering van bloemen en gouden versiering Loc Loc Loc Oude klokkenstolp op sokkel Loc Grote blauw gedecoreerde Japans porseleinen schotel Loc Deels gepolychromeerde houten engel, ca.h.41 Loc Metalen wandkandelaar met pijlen, h.64 x b.30 Loc

13 266 J.C. Roelandse, Boerderij-erf met kippen, olieverf op paneel, 22 x 18 Loc Een porseleinen ontbijtset (kop en schotel plus ontbijtbordje), gemerkt Hoechst Loc Stel bronzen met marmeren Art Deco boekensteunen met steenbokken h.12 x b.12 Loc Chinese bronzen miniaturen Loc Antieke portretminiaturen Loc Koopje van 8 bronzen opiumgewichtjes i.v.v. olifantjes Loc Antieke ronde Wedgwood wandbordjes Loc Oude bronzen Shiva, h.21 Loc Koopje divers Chinees porselein Loc Diverse aardewerken theepotten, Engeland Loc Gerard de Jong, Boer met koeien op landweg, olieverf op doek, 64 x 44 Loc Naar Anton Mauve, Boer met koe, olieverf op board, 46 x 32 Loc Bronzen sculptuur van een lezende dame op zwart marmeren voetstuk, h William Luker sr., Engeland Engeland, Koeien in landschap, olieverf op doek, gedateerd 1877, 80 x Willem Steelink jr., Amsterdam Voorburg, Schapen en lammeren onder bomen, olieverf op doek, 50,3 x 66,3 Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede Loc Loc Loc Onb.meester, Koe in landschap, olieverf op paneel, 40 x 23 Loc Sipke 'Cornelis' Kool, Leeuwarden Blaricum, Moeder en kind bij het haardvuur, olieverf op paneel, 26,6 x 35, gedateerd Annotatie: met verso authenticiteitsverklaring van de schilder op etiket: 'The undersigned declares that this picture has been painted by himself to the order of A.D. Huyvetter of Antwerp. Amsterdam 1881 S. Kool'. Herkomst: geschilderd in opdracht van de Antwerpse kunsthandelaar Albert D'Huyvetter, 1881; collectie Simonis & Buunk, Ede 283 Antieke met bloemen gedecoreerd melk en bloed porseleinen schotel, diam.40 Loc Loc Blauw gedecoreerde porseleinen dekselvaas, h.38 Loc Stel geslepen gelood kristallen dekselpotten, h.27 Loc Twee Art Deco tafellampjes op vernikkelde voet met glasaccenten en wit gematteerde glaskaarsen 287 Antieke wortelnotenhouten trumeau met lade afgedekt door een groen lederen blad, Holland ca.1840, h.72 x b.120 x d.54 Loc Loc Handgeknoopt Chinees kleed, 246 x 310 Loc J. van Lingen, Boerderij in landschap, olieverf op doek, 80 x 60 Loc Cornelis Kuijpers, Gorinchem Soest, Berkenbosje, olieverf op doek, 45,4 x 23,8 Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede Loc Ond.gesign., Schaapsherder met schapen, olieverf op paneel, 40 x 30 Loc Johannes Petrus Paulus 'Paul' Bodifée, Deventer , Slootje in Giethoorn, olieverf op doek op board, 29,4 x 43,3 Herkomst: collectie kunstenaar/verzamelaar M.L. (Henk) Maas, Rotterdam ( ); collectie Simonis & Buunk, Ede Loc Henri Schäfer, Stadsgezicht, olieverf op paneel, 22 x 16,5 Loc Groen marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Deels gepolychromeerde houten knielende fluitspelende engel Loc Antieke notenhouten gebogen 1-deurs porseleinkast rustend op open onderstel, h.168 x b.93 x d.30 Loc Spekstenen beeldje en divers Chinees porselein Loc Koopje diverse sculpturen van bulldogs Loc Verguld houten opengewerkte tafel met dik marmeren blad, h.83 x b.154 x d.82 Loc

14 300 Brozen pendule van een moeder met kind op albasten voetstuk, h.38,5 Loc Antieke koperen olielampen met geëtste glazen kappen Loc Borstbeeld van een dame, ca.1900, 40 Loc Don, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 18 x 12 Loc Naar Jan Sluyters, Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 Loc Elisabeth Iosetta Hoopstad, Rio Demerary (Guyana) Marseille (Frankrijk), Bloemstilleven in terracotta vaas, olieverf op doek, 59,5 x 48,4 Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede Loc Wanddecoratie van een hond en een kat in goudkleurig lijstje, 30 x 22 Loc Broeck, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 18 x 12 Loc

15 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 308 Geslepen spiegel in wit kleurige lijst, 221 x 125 Loc Uit hardhout boomwortel vervaardigde kruk/bijzettafel, h.70 Loc Uit hardhout boomwortel vervaardigde kruk/bijzettafel, h.70 Loc Uit hardhout boomwortel vervaardigde kruk/bijzettafel, h.70 Loc Stel porseleinen konijnen met blauw florale motieven gedecoreerd, h.20 Loc Twee Art Deco marmeren boekensteunen van gestileerde vogels met glasogen gesigneerd H. Moreau 314 Hermanius Anthonius (Henri) van Daalhoff, Haarlem Den Haag, Gezicht op tuin, olieverf op paneel, 15 x 20 Loc Loc Antieke blauw gedecoreerde aardewerken kastkommen, Boch Loc Twee blauw glazen Art Deco vazen.,h. 23,5 Loc Stel pleet kandelaars, h.25 Loc Antieke gepolychromeerde Delftse schotel met Jugendstil decoratie, diam Vuurvergulde bronzen pendule met op het uurwerk een jongen en een meisje, h.42 Loc Loc Postweegschaal, Engeland, 19e eeuw Loc Twee 14 kt. gouden staafbroches bezet met diamant, 6 gr. 6-k Kt. gouden hanger met een le portret, 12 gr. 6-k Kt. gouden ring bezet met blauwe steen 6-k Antieke 14 kt. rosé gouden kruishanger met in zilver gezette roosdiamanten, klein defect 6-k Antiek 14 kt. gouden collier met een bloedkoralen hanger 6-k Kt. gouden oorbellen bezet met ronde bloedkoraal 6-k Kt. gouden damespolshorloge en een ring 6-k Kt. geelgouden armband met sluiting en scharnier en gravure, binnenmaat 52 x 62 mm., 19,5 gram, breedte 13 tot 6 mm., nieuwwaarde euro Kt. geelgouden armband zonder scharnier met veersluiting, breedte 7 mm., binnenmaat 60 x 68 mm., gewicht 13,4 gram, nieuwwaarde euro 6-k k Kt. gouden hanger bezet met geslepen carneool 6-k Kt. gouden damesring bezet met grote bloedkoraal, ringmaat 17 6-k Kt. bicolor gouden collier met 24 briljant geslepen diamanten 0,25 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Si, lengte 42, gewicht 29,3 gram, nieuwwaarde euro 6-k Kt. gouden Chinese hanger met Boeddha, 6,3 gr. 6-k Kt. gouden kinderzegelring, ringmaat 14 6-k Kt. gouden herenzegelring, ringmaat 21 6-k Kt. gouden broche/hanger bezet met camee 6-k Porseleinen beeldje van lezende vrouw, Dresden porselein, h.32 Loc Koopje divers speksteen, aardewerk, etc. Loc Art Deco sculptuur van een panter op marmeren basement Loc Cloisonné vazen met bloemdecoraties op houten sokkels, h.23 Loc Polychroom gedecoreerd sculptuur van zogende moeder met baby, gesigneerd op houten basement, h.26 Loc Groen rad geslepen kristallen dekselpot op hoge voet Loc Ibel, 4 Naakten, pasteltekeningen Loc Bronzen sculptuur van een turnende dame rustend op marmeren voetstuk, h Bronzen sculptuur van een dansende dame rustend op marmeren voetstuk, h.33 Loc Loc Koop divers marmeren eieren en ballen Loc

16 347 Koop divers bijoux, etc. Loc Wit marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc C.J. de Vogel, Dordrecht , Landschap met boerin, boerderij en vee, aquarel, 40 x Jacob Jan Coenraad Spohler, Amsterdam Amsterdam, Zandpad met personen en molens langs de rivier, olieverf op doek, 44 x Robert Yves Browne, Nederland , Groentetuinen, olieverf op doek, 52 x Willem Bastiaan Tholen, Amsterdam Den Haag, Paard en wagen bij een afgraving, olieverf op paneel, 50 x 30 Loc Loc Loc Loc Onb.meester, Vee in landschap, olieverf op paneel, 34 x 27 Loc Onb.meester, Landschap met koeien, olieverf op board, 40 x 24 Loc A. Eversen, , Stadsgezicht met personen, aquarel, 18 x 23 Loc Gipsen religieuze beelden onder glazen stolpen Loc Schemerlampvoeten met Tiffany-stijl kapjes Loc Jens Joppe, Molens aan vaart met stad op achtergrond, olieverf op paneel, 13 x Jacob Cornelis (Jac) Snoeck, Den Haag Laren NH, Vrouw in kerkinterieur, olieverf op doek, 30,5 x 40,5 360 Antieke met marqueterie ingelegde trumeau rustend op klauwpoten en afgedekt met marmeren blad, h.88 x b.89 x d.45 Loc Loc Loc Temming, Vier koeien in landschap, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Antiek handgeknoopt Heriz kleed, 295 x 415 Loc Deels zwart en grijs gelakte eetkamertafel vervaardigd van een antieke poortdeur rustend op metalen onderstel, h.80 x b.103 x L.268 Loc Grijs gecapitonneerde stoffen eetkamerstoelen met armleuningen Loc Kristallen 5-delige wijnset (karaf h.38 ) Loc Lichts kandelaar, 19e eeuw, h.64 Loc Antieke mahoniehouten ingelegd kabinet met galerij-rand, Holland ca.1830, h.207 x b.135 x d Hans J. Verhoef, Antwerpen 1932, Insecten, olieverf op doek, gedateerd 1980, 65 x Toegeschreven aan Gezina Johanna Francina Vester, Heemstede Haarlem, Koeien in weiland, olieverf op paneel, 40 x 32 Loc Loc Loc Roel Wildeboer, Bloemstilleven, olieverf op doek (gaatje in doek), 69 x 48 Loc Stel kristallen tafelstukken, h.30 Loc Antieke mahoniehouten Louis Seize klapbuffet met intarsia en een tinnen binnenbak met fontein, Holland ca.1790 Loc Twee Art Deco tafellampen met wit opalen glasbol op marmeren voet Loc Art Deco sculptuur van een man met een bok, h.37 x b.62,5 x d.17 Loc Ond.gesign., Riviergezicht met ophaalbrug, olieverf op doek, 53 x 40 Loc J.H. Wijsmuller, Doorvaart met boten, olieverf op doek, gedateerd 1875, 50 x C. Verschuur pseudoniem van Piet Adrianus (Piet) Bouter, Gouda Den Haag, Schaapsherder met schapen in landschap, olieverf op doek, 39 x Laurens van der Plas, Schaapjes voor schaapshut, olieverf op paneel, 25 x Jan Simon Knikker Sr., Hillegom Den Haag, Dorpje in de winter, olieverf op paneel, 24 x Jacob Maris, , Bomschuiten op het strand, olieverf op schildersboard, 12 x 15,5 (Jacob Maris maakte in Antwerpen kleine schilderijen voor export naar o.a. Amerika) Loc Loc Loc Loc Loc

17 381 Toegeschreven aan H. Schneffser, Den Haag Nunspeet, Boerderijgezicht aan het water met zeilschip, olieverf op doek, 42 x Hans van Moerkerken (Hilversum 1950), Schaatsvolk bij een ophaalbrug, olieverf op paneel, 4,1 x 16,7 Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede 383 'Charles' Henri Joseph Leickert, Brussel Mainz (Duitsland), Overzetveer, olieverf op paneel, 15,3 x 25,5 Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede Loc Loc Loc Antieke marmeren Louis Seize-stijl zuilenpendule, h.36 Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen 8-kantige schotels, 39 x 32 Loc Gepolychromeerd porseleinen beeldje van een Chinees jongetje, h.15 x L.20 Loc Houten Indonesische sculptuur, h.43 Loc Houten Indonesische sculptuur van een Garuda, h.30 Loc Chinoiserie beschilderde tinnen Empire 1-lichts kandelaars Loc Antiek opengewerkt ivoren Chinees snijstuk rustend op houten voetstuk, h.20 Loc Koopje divers Oosters kleingoed Loc Bronzen sculptuur van een paard op zwart marmeren voetstuk, h.23 Loc Antieke blauw-wit met landschappen gedecoreerde Chinees porseleinen kom, h.9,5 x diam.23,5 Loc Houten inro i.v.v. een schildpad met vis Loc Franse Biedermeier vaas met een verliefd paar, 19e eeuw Loc Koop van 2 gepolychromeerde porseleinen vazen, 3 aardewerken beelden en een voetenbankje Loc J. Schaeffer, personen en paarden in landschap, olieverf op doek 49 x 60 Loc Antieke rijk bewerkte mahoniehouten spiegel bonheur met vitrine-opstand en een fraai gestoken kuif, Holland ca.1830, h.206 x b.130 x d.56 Loc Kristallen 6-delig whiskeyset (karaf h.28 ) Loc Porseleinen dekseldozen met zwiebel munster decor Loc Koopje van 3 whisky karaffen Loc Koopje divers koper en tin Loc Wit marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Art Deco tafellamp op verzilverd bronzen voet met wit gewolkte glaskap Loc Kt. gouden solitair ring met onyx 6-k Oude 14 kt. gouden ring met kornalijn 6-k Kt. gouden ring met cornalijn 6-k Gematteerde 14 kt. gouden ring met briljant geslepen diamantjes 6-k Kt. gouden ring met geslepen granaat 6-k Kt. gouden ring met streepagaat 6-k Kt. gouden collier met hanger bezet met briljant geslepen diamant, 9,8 gr. 6-k Antieke gouden mutsspeld met Zeeuwse knopjes 6-k Gouden oorstekers met hartjesvormen en bezet met totaal 0,11 crt briljant 6-k Kt. gouden mechanisch dameshorloge aan 14 kt. gouden band. Moritz ancre 6-k Kt. gouden ring met 3 briljant geslepen diamanten in chatons 6-k Zilveren ring met een grote vergulde bloem bezet met robijn en simili 6-k Kt. gouden design ring met briljant geslepen diamant 6-k Kt. gouden ring met ovale facet geslepen citrien 6-k Kt. gouden hartvormige ring met kussengezette saffieren en omgeven door vele briljant geslepen diamanten 6-k Kt. gouden ring met rode steen 6-k Met de hand ingekleurde ovale gravure met bijbelse voorstelling, 19e eeuw Loc

18 422 C.K. Munts, Boslandschap met landweg waarop personen met koeien en man te paard, olieverf op doek, 37 x 29 Loc Schluter, Boerderij in landschap, olieverf op doek, 60 x 50 Loc H. van Straaten, Moeder en kind in interieur, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Met vogels gedecoreerde opaline vazen, h.31 Loc Reliëf plaquettes met engelen in goudkleurige lijst, diam.29 Loc Art Deco sculptuur van twee herten op een marmeren voetstuk, h.34 b.60 x d.10,5 428 Mahoniehouten Biedermeier trumeau afgedekt met wit marmeren blad, Holland ca.1840, h.97 x b.105 x d.57 Loc Loc Antiek vlinderkabinet Loc F. Seefahrer, Afgemeerd schip, olieverf op doek, 64 x 47 Loc W.J. van Smorenburg, Bruggetje met personen, olieverf op doek, 54 x 35 Loc Onb.meester, Landschap met kippen, olieverf op paneel, Loc Antiek gepolychromeerd houten beeld, h.76 Loc Ond.gesign., Bruggetje te Brugge, olieverf op board, 49 x 43 Loc Ond.gesign., Wassende vrouw met op de achtergrond een molen, maroefle, 53 x 36 Loc N.L. Bugman, Twee koeien in landschap, olieverf op doek, 60 x 40 Loc Ond.gesign., Spelende poes in tuin, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Onbekende maker, antiek Amsterdams staand horloge met volledige kalender, maanstand in ingelegde wortelnotenhouten dubbelgebogen kast, h.(zonder de beelden) 255 x b.52 x d Otto Boudewijn de Kat, Dordrecht Laren (Noord-Holland), Stilleven met een vaas met bloemen, olieverf op paneel, gedateerd 1981, herkomst : Grinthuys Gallery/particuliere collectie, 60 x 40 Loc Loc Notenhouten rond wijntafeltje Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met gemarmerde opaalglazen kap Loc Antieke mahoniehouten banjo barometer, h.92 Loc Nieuwe Design 3-zits bank met stof bekleed, h.86 x b.227 x d.92 Loc Armykleurig kussen vervaardigd van Mongools lamsvacht, 50 x 50 Loc Armykleurig kussen vervaardigd van Mongools lamsvacht, 50 x 50 Loc Armykleurig kussen vervaardigd van Mongools lamsvacht, 50 x 50 Loc Antieke mahoniehouten Empire spiegellijst met spiegel, Holland 1820, h.138,5 x b Antiek notenhouten Engelse etagère/bijzettafel met opengewerkte zuiltjes rustend op 3-spanpoot, h Uit sloophout vervaardigd 6-laden chiffonnière met industrieel metalen frame, h.130 x b.61 x d Porseleinen oranjekleurige vaas als lampvoet met koningsblauwe kap, h.71,5 Loc Loc Loc Loc Th. Wal, Portret van man met baard, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Martinus Jacobus Nefkens, Hedikhuizen Ede, Schapen met schaapsherder, olieverf op doek, 50 x 40 (lijst beschadigd) Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 265 x 215 Loc Gekleurde met streep kelimstof beklede armfauteuil Loc Gekleurde met streep kelimstof beklede armfauteuil Loc Dik glazen salontafel rustend op 2 marmeren blokken, h.36 x L.120 x b.80 Loc Met Chinese draken gedecoreerde aardewerken cachepot, diam.40 Loc Geel koperen kandelaars, h.40 Loc Koperen Art Nouveau lamp met albasten kapen Loc Ilia Olthaar, Badruimte, zeefdruk, nr.9/30, gedateerd 2010, 28 x 19 Loc

19 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 461 Ond. gesign., Abstract, gouache, 41 x 30 Loc Spiegel in met been belijmde spiegellijst, h.4 x b.90 x d.102 Loc Met been ingelegde 4-laden commode, h.85 x b.108 x d.47 Loc Stel blauw/wit Chinees porseleinen gemberpotten met personen in landschap gedecoreerd, h.34 Loc Bronzen Chinese dekselpot met florale en animalistisch decoraties, h.43,5 Loc Bronzen wandplaquette in reliëf van de Kruisiging van Christus, h.42 x b.22 Loc Oude Hollandse mahoniehouten banjobarometer Loc Keith Haring, Andy Mouse, screenprint naar het origineel van 1986 op karton, 90 x Keith Haring, Andy Mouse Dollar, screenprint naar het origineel van 1986 op karton, 90 x Ond.gesign., John Lennon, Ringo Star en George Harrison, 3 zeefdrukken, 85 x 66 Loc Loc Loc Opengewerkt houten wandpaneel, 121 x 64 Loc Ebbenhouten Afrikaanse olifanten Loc Koopje divers kristal Loc Koop divers porselein, lampenkap, etc. Loc Koopje divers porselein, kristal, etc. Loc Antieke eikenhouten dubbelgebogen Hollandse 2-deurs porseleinkast met gecontourneerde kap en rustend op klauwpoten, h.220 x b.154 x d Antieke mahoniehouten uitklapbare "domme knecht" met 4 laadjes rustend op cabriole poten, h.74 x b.80 x d In rood hoog glans uitgevoerde mollige naakte dame als schemerlamp met rode kap, h Gepolychromeerd in hoogglans uitgevoerd beeld van een klimmende baby, h Gepolychromeerd in hoog glans uitgevoerd beeld van een klimmende baby, h Jaap Weiland, Vlaardingen Vlaardingen, Stilleven met doodshoofd, olieverf op doek, 100 x 75 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Oleografie naar Jo van Maurik, 90 x 70 Loc Ond.gesign., Vlaamse gaai, marouflé, 84 x 57 Loc Onb.meester, Gezicht op een boerderij, marouflé, 40 x 50 Loc Oude stadsplattegrond van Zwolle(vorige eeuw) handgekleurde gravure, 44 x 35 buitenmaat 64 x Cornelis Kuijpers, Gorinchem Soest, Weidelandschap, olieverf op paneel, 40 x 44,8 Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede 487 Toegeschreven aan Pieter Bout, Brug in landschap, olieverf op doek, 33 x Opengewerkte houten groep van paarden rustend op houten voetstuk, h.25 x L.69 x b.13 Loc Loc Loc Loc Kt. gouden ring bezet met roosdiamant 6-k Twee 18 kt. geelgouden oorstekers bezet met briljant geslepen diamanten, ca. 0,65 ct. W/VS-SI Kt. gouden tennisarmband bezet met briljant geslepen diamant, ca. 1,50 ct. W/ VS-SI Kt. geelgouden armband bezet met 373 briljant geslepen diamanten, circa ct., lengte 18, 66.5 gram 6-k k k Kt. geelgouden ring bezet met goudtopaas, 6.5 gram, maat 15,75 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 6 briljant geslepen diamanten, 0.15 ct., 2.5 gram, ringmaat 17,25 6-k

20 Kt. geelgouden ring bezet met 25 diamanten, 0.40 ct., middensteen princesslijpsel, kleur: G kwaliteit VS, 3.9 gram, ringmaat Kt. geelgouden ring bezet met 11 briljant geslepen diamanten, 0.40 ct., 2,2 gram, ringmaat 16, Kt. geel- met witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen briljant 0.04 ct., 3.3 gram, ringmaat 19 6-k k k Antieke gouden ring met roosdiamant 6-k Gouden broche met grote centrale roosdiamant omgeven door 10 kleine roosdiamanten 6-k Bicolor 14 kt. gouden devotie hanger 6-k Kt. gouden rozetring met centrale malachiet en opaaltjes 6-k Kt. geelgouden ring met robijn en naturalistische vormgeving 6-k Kt. gouden ring met blauwe le 6-k Kt. gouden gourmette collier met gouden dubbele medaillon hanger 6-k Koopje van 2 munten en 10 gr. fijn zilver Loc Gouden 100 dollar, Canada in etui, 16,9 gr. Loc Gouden 100 dollar, Canada in etui, 16,9 gr. Loc Etui met gouden dukaat, 1992, zilveren dukaat, 1992 en een dubbele dukaat 1992 Loc Gouden dukaten, 1990, 1991, 1989, 1993, 1995 en 1999 Loc Gouden dubbele dukaat, 1991 Loc Gouden 300 gulden munten, Nederlandse Antillen Loc Gouden 50 gulden munten, Nederlandse Antillen Loc Gouden 50 Uni daalders in etui Loc Diverse gouden muntjes, 24,6 gr. Loc Gouden 10 gulden munt, Wilhelmina met hangend haar, 1879 en gouden 10 gulden munt, Wilhelmina met hangend haar, naslag en een gouden 5 gulden muntje, 1912 Loc Gouden 100 gulden munt, Willem I, Nederlandse Antillen Loc Krugerrand, 1 ounce fijn goud, 1975 Loc Krugerrand, 1 ounce fijn goud, 1976 Loc Krugerrand, 1 ounce fijn goud, 1976 Loc Krugerrand, 1 ounce fijn goud, 1975 Loc Gouden 20 pesos munt, 1959, 16,7 gr. Loc Gouden dukaat, 1986 Loc Dubbele gouden dukaat, 1988 Loc Gouden tien gulden munt, Koning Willem III, 1875 Loc Gouden tien gulden munt, Willem III, 1870 Loc Gouden tien gulden munt, Willem III, 1876 Loc Gouden tien gulden munt, Wilhelmina, 1911 Loc Gouden dukaten, 10,5 gr. Loc Gouden tien gulden munten, Wilhelmina, 1912, 1913, 1917, 1925 Loc Gouden tien gulden munten, Wilhelmina, 1926, 1927, 1932, 1933 Loc Gouden 100 gulden munten, Nederlandse Antillen Loc Gouden Krugerrand, 1 R en 2 R Loc Leo Gestel, Woerden Hilversum, Koeien in landschap, gouache, 15 x 10,5 534 Frits Hugo Hug, Jachthonden, handgesigneerde litho, nr.3/5, gedateerd 1971, 77 x Russische School, Personen in ruimte, olieverf op paneel, gedateerd 1998, 101 x 75 Loc Loc Loc

21 536 Volumo, Vrouw met hoed, gouache, gedateerd 1962, 70 x 57 Loc Ger Eikendal, Gezicht op een gebouw, handgesigneerde litho, nr.246/250, 70 x Jan Verburg, Struikgewas, handgesigneerde kleurenets, eigen druk, nr.0/10, gedateerd 1973, 58 x 50 (glas defect) 539 Gerard Menken, Scherpenzeel 1919, Gezicht op Zeeuws kust, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Loc Loc Claudus, Gebold geel, gem.techniek, gedateerd , 81 x 60 Loc Salvador Dali, Surrealistische compositie, lithografie op papier Japon, 5/300, 75 x 54 Loc Antieke eikenhouten Empire kabinet, Holland ca.1820, h.232 x b.157 x d.60 Loc Antiek noten met wortelnotenhouten bureau (restauraties), h.100 x b.102 x d Antiek eikenhouten 2-deurs kabinet, de deuren geflankeerd met zwart zuilen, Holland, ca.1810, h.230 x b.165 x d.61 Loc Loc Antieke eikenhouten staartklok (restauraties), h.135 x b.35 x d.20 Loc Antieke eikenhouten staartklok, h.123 x b.34 x d.20 Loc Antieke eikenhouten staartklok met fraai beschilderd landschap, h.140 x b.35 x d.20 Loc Laké 2-deurs kastje met kuif, h.41 x b.40 x d.20 Loc Antieke notenhouten armfauteuil met zalmrose stof bekleed Loc Beeld van een dame met bok op marmeren voetstuk Loc Art Deco tafellamp op deels marmeren met verzilverd bronzen voet en gesatineerd glazen kap, h.62 Loc Antieke ingelegde rozenhouten 2-laden commode, h.85 x b,90 x 50 Loc Oud handgeknoopt Sarough kleed, L.410 x b.300 Loc Deels blauw gelakte eetkamertafel, h.78 x L.320 x b.100 Loc Acht in diverse kleuren gestoffeerde eetkamerstoelen Loc Goudkleurig geborsteld aluminium industrieel design salontafel, h.31 x diam.103 Loc Empire-stijl haardbokken Loc Moderne blauw gestoffeerde oorfauteuil Loc Moderne blauw gestoffeerde oorfauteuil Loc Bronzen sculptuur van een Arabische ruiter, h.60 Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met satiné glazen kap, h.72 Loc Koopje van 9 gravures m.b.t. Napoleon, ca.1830 Loc Koop van een porseleinen lampetstel en divers porselein Loc Uitgebreid wit met goud gedecoreerd serviesdeel Loc Notenhouten rijkbewerkte Dante stoel Loc Antieke mahoniehouten hoekstoel met groen velours bekleed Loc Rood lederen stoel met noppen op chroom onderstel, h.79 x b.78 Loc Rood lederen poef met noppen op chroom onderstel, h.42 x b.53 Loc Rijk bewerkt eikenhouten krukje met Gobelin bekleed, h.40 x b.47 x d.35 Loc Massief teakhouten bewerkte salontafel, h.40 x L.90 x b.90 Loc Bronzen Art Deco-stijl fontein gedragen door danseressen, h.ca.135 x diam.103 Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 227 x 164 Loc Blauw beschilderd buffetkast met opstand, h.170 x b.110 x d.51 Loc Gepolychromeerde metalen papegaai op standaard, h.42 Loc Gestileerde Art Deco leeuw op marmeren basement, 22 x 40 Loc Zwart/wit glazen stier, h.20 x L.37 Loc Boheems gekleurde kristallen wijnglazen Loc

22 578 6 Boheems gekleurde kristallen wijnglazen Loc Jacob Willem Gruyter, Amsterdam Egmond aan zee, Bomschuiten met personen op het strand, olieverf op doek, 55 x 38 Loc Chantandjing, Zeiljonkers, olieverf op doek, 80 x 75 Loc Marinus Johannes Drulman, Amsterdam Rotterdam, Scheepvaart en baggerschip op de Nieuwe Maas bij Rotterdam, olieverf op doek, 60,3 x 100,8 cm, gesigneerd r.o. met pseudoniem 'M. de Jongere'. Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede 582 Toegeschreven aan Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (Hart Nibbrig Jr), Laren Dornach, Knotwilgen in het water, olieverf op doek, 50 x 45 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig Loc Loc Naar G.J. Delfgaauw, Rotterdams havengezicht, olieverf op doek, 45 x 35 Loc P.A. Wageman, Rotterdams havengezicht, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Henk Dekker, Gouda Den Haag, Tjalken op open water, olieverf op doek, 80 x Adrianus Johannes Groenewegen, Rotterdam Horn, Rotterdams havengezicht, olieverf op doek, 80 x 40 Loc Loc Willem van Schaik, Drooggevallen boot, olieverf op doek, 50 x 34 Loc Onb.meester, Zeegezicht met zeilboten, olieverf op doek (doek beschadigd), 32 x 27 Loc Gipsen bronskleurige mannentorso, h.48 Loc Gepolychromeerde aardewerken Art Deco vazen met hanendecoraties, h.41 Loc Antieke ingelijste lithografie van een ijsvermaak, 52 x 42 Loc Ond.gesign., Stilleven met flessen, gouache, gedateerd 1987, 58 x 44 Loc Gipsen plaquette van moeder met kindje in goudkleurige 8-kantige lijst, 70 x 70 Loc Marmeren Art Deco 3-delig klokkenstel Loc Antieke ingelegde mahoniehouten secretaire à abattant, h.161 x b.91 x d.43 Loc Smeedijzeren Art Deco hanglamp met opaalglazen bol Loc Verzilverde Art Deco lamp met blank glazen kappen ( 1 kapje defect) Loc Rijkbewerkte koperen lamp met albasten kap en glazen kapjes Loc Verzilverde Art Deco hanglamp met wit opaline glasplaten en bollen Loc Kristallen 5-arms hangkroon met kristallen pegels Loc Leo R., Boerderij in winterlandschap, gem.techniek, gedateerd 6/74, 41 x Onb.meester, Stadsgezicht met personen en poort, olieverf op doek, 60 x 48 (lijst defect) Loc Loc Sam Drukker, Portret, litho, 6/80, 76 x 57 Loc D. Harting, Gezicht op kerk, handgesigneerde lithografie naar een ets, 61 x Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (Hart Nibbrig Jr), Laren Dornach, Stilleven met poes en kan, maroefle, 77 x 70 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig 606 Victor Vasarely, Gordium, serigraphie, ca. 1972, Editions du Griffon, Neuchâtel/ Swisse Loc Loc Loc Monogram B.J.P.(B.J. Peters), Staphorster boer, olieverf op papier, 35 x 26 Loc Verstelbaar chroom schemerlampvoet Loc Beige marmeren zuil met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Koop van 5 diverse oude waaiers Loc Koop van een grote en kleine Satsuma vaas en een cloisonné vaas Loc Antieke aardewerken kom Loc Chinees porseleinen famille rose miniatuur bank, h.29 x b.26 x d.13 Loc

23 614 Koopje diverse jadekleurige armbanden Loc

24 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 615 Gepolychromeerd houten paard, h.31 x L.30 Loc Chinees bronzen potje met bodem merk, ca.h.10 Loc Groen Peking glazen snuifflesje en schroef dop, vroeg 20ste eeuw Loc Koopje van 2 Chinees porseleinen vaasjes en een deksel potje Loc Inro met gordelknopen Loc Oude bronzen Boeddha, h.24 Loc Bol inro met reliëf voorstelling van dieren Loc Bronzen tsjuba gedecoreerd met goudkarpers Loc Flacons op messing in diverse kleuren Loc Chinese benen snuifflesjes Loc Houten dekseldoosjes met reliëf decor, Schwarzwald, 19e eeuw Loc Aardewerken sculptuur van een Chinese big, h.12 x b.20 x d.7 Loc Bronzen sculptuur van een zittende Boeddha, h.27 Loc Aardewerken sculptuur van een Chinese big, h.12 x b.20 x d.7 Loc Oude bronzen wijsgeer, h.25 Loc Diverse gepolychromeerde Chinees porseleinen schotels Loc Cloisonné schaal dm. 17 Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen schaaltjes/bordjes i.v.v. een vis Loc Chinese bronzen dekselpot/wierookbrander met hoogwaardigheidsbekleder, ca.h.19 Loc Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen gemberpot Loc Bronzen staande Boeddha, ca.h.28 Loc Koopje divers kleingoed w.o. plateel, etc. Loc Antieke blauw gedecoreerde Chinees porseleinen Swatow schotel, Ming Dynastie, diam.35 Loc Blauw gedecoreerde porseleinen dekselvazen, h.23 Loc Bronzen zittende Boeddha, ca.h.29,5 Loc Koop van 5 diverse oude waaiers Loc Oude cloisonné penselenpot gedecoreerd met kraanvogels, h.16 x diam.15 Loc Koop blauw/wit gedecoreerd chinees porseleinen kommetjes met schotels, 19e eeuw 643 Koopje van 2 gepolychromeerde Chinees porseleinen vaasjes, Regina blaker en een Iris plateel potje 644 Chinees blauwe dienschaal met landschapdecoraties, Qian Long, 33 x 40, eind 18e eeuw Loc Loc Loc Chinees bronzen potje met bodem merk en drakendecoraties, h.8 Loc Chinees bronzen potje met bodem merk, ca.h.10 Loc Koop divers blauw en gepolychromeerd Chinees porselein Loc Blauw met personen in landschap gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, h Grote bronzen fontein met paarden, kinderen en waterspuwende karpers, h.150 Loc Loc Oud bijzet/betaaltafeltje, h.62 x b.63 x d.53 Loc Antieke mahoniehouten ingelegd Engels staand horloge, h.206 x b.49 x d.22 Loc Salvador Dali, Les conquistadors, lithografie op Japans papier,90 x 63 Loc Salvador Dali, Liggend naakt in landschap, zeefdruk, nr.146/200, 72 x 55 Loc F. Fingoe, Gezicht op een gebouw, olieverf op doek, gedateerd 1914, 36 x 26 Loc

25 655 Pablo Picasso, Deux femmes à la colombe, lithografie, original 1956, Velin d'arches-spadem, ingelijst, 49 x 39 Loc Victor Vasarely, Olympische Spiele Munchen, 1972, serigraphie, 86 x 63 Loc Kt. witgouden tennisarmband bezet met 49 x 0,07 ct. briljant geslepen diamant, L.20, Kt. witgouden armband met slot en scharnier, 2,8 mm. breed, met 10 briljant geslepen diamanten 0,45 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Si, binnenmaat 49 x 62 mm., 6,4 gram, nieuwwaarde euro Kt. witgouden solitair ring met 1 briljant geslepen diamant 0,30 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 1,9 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde euro Kt. witgouden solitair ring met 1 briljant geslepen diamant 0,52 ct. Kleur: Cape + kwaliteit piqué, 1,8 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde euro Kt. witgouden solitair ring met 1 briljant geslepen diamant 0,35 ct. Kleur: cape + kwaliteit Si, 1,5 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde euro Kt. witgouden solitair ring met 1 briljant geslepen diamant 0,30 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 3,6 gram, ringmaat 16,75, nieuwwaarde euro Kt. witgouden ring met 11 briljant geslepen diamanten 0,75 ct. kleur G, kwaliteit piqué, 3,4 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 2000 euro Kt. witgouden manchetknopen met saffier en 16 briljant geslepen diamanten 0,50 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 15,6 gram, nieuwwaarde euro Kt. witgouden armband met 5 briljant geslepen diamanten 0,20 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 16,4 gram, lengte 18, 25, nieuwwaarde euro Kt. witgouden armband met 8 briljant geslepen diamanten 0,25 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 23,6 gram, lengte 18,25, nieuwwaarde euro Kt. witgouden collier met hanger met roze tourmalijn en 14 briljant geslepen diamanten 0,15 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, lengte 42, gewicht 4,1 gram, nieuwwaarde 975 euro 668 Platina solitair ring met 1 briljant geslepen diamant 0,40 ct. Kwaliteit piqué 1, 3,8 gram, ringmaat 16,5, nieuwwaarde euro Kt. witgouden ring met 3 diamanten 0,15 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 2x 8/8 slijpsel + 1x briljantslijpsel, 2,1 gram, maat 17,75, nieuwwaarde 550 euro Kt. witgouden ring met 1 briljant geslepen diamant 0,08 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 1,9 gram, nieuwwaarde 525 euro Kt. bicolor gouden ring met 3 briljant geslepen diamanten 0,03 ct., 3,5 gram, ringmaat 17,75, nieuwwaarde 500 euro Kt. witgouden ring met 1 briljant geslepen diamant 0,06 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 4,9 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 875 euro 673 Kees van Dongen, Brigitte Bardot, affiche lithografie, Musée Galliera 1964, ref.: Cat.Raisonné Juffermans, page x 59,5 674 K.S. Malevich, Peasant in the fields, 1929, lithografie naar origineel, 77 x 53,5 675 Alexander Calder, Beatie, van portfolio Flying Colors 1974, lithografie, 64 x 48,5 6-k k k k k k k k k k k k k k k k Loc Loc Loc Naar E.C. Arntzenius, Rozen, olieverf op paneel, 25 x 23 Loc Antiek borduurwerk met voorstelling van interieur met vrouw en bediende, 34 x 41 Loc Antieke rijkbewerkte gouden kuifspiegellijst met spiegel, h.183 x b.87 Loc Opgezette sluipende vos Loc Antiek ingelegd Louis Seize-stijl 2-deurs kastje met lade, h.87 x b.95 x d.48 Loc Antieke Engelse mahoniehouten ingelegde linnenkast met spiegeldeur, h.205 x b.117 x d.48 Loc Originele vintage 60-erjaren geel/zwarte bureaulamp Loc Beige marmeren zuil met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Omgeving A.Heijboer, figuurtje aquarel 24 x 39 Loc Marie Laurencin, Deux jeunes filles au bouquet, lithographie, gesigneerd in de plaat, 59 x 79 Loc

26 686 Onb.meester, Portret van een dame, olieverf op paneel, 14 x 22 Loc Louisa de Helotte, Vioolspeler, aquarel, gedateerd 1902, 27 x 21 Loc Karel Appel, Reliëfs, affiche Karel Appel Stedelijk Museum Amsterdam, 5 januari Bernard Buffet, La Baule, lithografie, 1979, Atelier Mourlot les grand maitres de la lithographie, 89 x 60 Loc Loc Monogram J.I., Visser met mand, tekening. 19 x 9 Loc Van Dongen, Nachtclub, gravure eau-forte, 1927, 26 x 19 Loc Geslepen spiegel in lijst, 100 x 68 Loc Art Deco sculptuur met voorstelling van een dame met twee honden op marmeren basement gesigneerd Scali, h.48 x b.75 Loc Antiek gebogen ingelegde mahoniehouten secretaire, h.109 x b.117 x d.55 Loc Massief teakhouten eetkamertafel, 180 x 90 Loc Koop diverse Boerenbont serviesdelen ( randschilvers) Loc Industriële antracietgrijs metalen buisframe stoelen met taupe lederen bekleding Loc Hoogpolig bruin/turquoise kleurig karpet, 200 x 300 (winkelwaarde 1.995) Loc Onb.meester, Fruitstilleven, litho in antieke lijst, 40 x 50 Loc Notenhouten trumeau met bijpassende spiegel, h.210 x b.85 x d.32 Loc Salvador Dali, Surrealistische voorstelling, handgesigneerde litho, nr.74/300, 69 x 53 Loc Ond.gesign., Staand naakt, gem.techniek, 78 x 57 Loc Ond.gesign., Zittend naakt, gem.techniek, 78 x 57 Loc Alice Textile Art, Hek in de weide met vlinders, handgeborduurde voorstelling, 50 x 48 (aangeschaft in 2009, 3450,=) Loc Grettyr, Personen, handgesigneerde litho, gedateerd 1973, 26 x 21 Loc Blauw met goud gedecoreerde Chinese 4-deurs kast, h.203 x b.110 x d.45 Loc Spiegel in roze kozijn, h.151 x b.42 Loc Antieke notenhouten klaptafel, h.78 x diam.70 Loc Gepolychromeerd houten zuilvormige schemerlampvoet met rode kap, h.128 Loc Spiegel in goudkleurige lijst, 53 x 47 Loc Cornelis Willem Hoevenaar, Utrecht Utrecht, Interieurgezicht met wasvrouw, olieverf op paneel, gesigneerd 'C. Hoevenaar', 48 x Saura i Llorens, Alfons, Spanje 1929, Los Héroes, 1988, olieverf op doek, 130 x Ru van Rooijem, Corrida, handgesigneerde zeefdruk, eigen druk, nr.16/35, gedateerd 1984, 71 x 51 Loc Loc Loc Van der Laaf, Abstract, zeefdruk, nr.34/50, 100 x 60 Loc A. van Wesemoel, Beesten in interieur, handgesigneerde zeefdruk, nr.16/90, 1998, 80 x Toegeschreven aan Ben Viegers, Schepen in de haven van Vlissingen, olieverf op doek, 70 x 45 Loc Loc G.J. Derens, , Winterbosgezicht, aquarel, 43 x 37 Loc Spiegel in goudkleurige lijst, 53 x 47 Loc Jaap Rooke, Stilleven, aquarel, gedateerd 1933, 30 x 37 Loc Groen marmeren zuil met koper afgezet, h.114 x b.28 x d.28 Loc Groen marmeren zuil met koper afgezet, h.116,5 x b.28 x d.28 Loc Twee Art Deco tafellampen op verzilverde voet met glasaccenten en gematteerd glazen kapjes 723 Goudkleurige houten met metalen industriële design kast met diverse gekleurde vakken, h.220 x b.186 x d.40 Loc Loc Bronzen sculptuur van een zittende buldog, h.28 Loc

27 725 Oude koperen ketel met drakenmotieven Loc Antieke Kutani porseleinen schotel met personen Loc Grote kristallen schaal, h.25 x diam.30 Loc Antieke koperen putsemmer Loc Oude notenhouten Engelse tafelklok Loc Bronzen sculptuur van een dromedaris, h.36 x b.40 x d.10 Loc Chinees porseleinen ei, h.33 Loc Met krijgers gedecoreerde porseleinen famille verte cachepot, h.23 x diam.34 Loc Houten met metalen kippen Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een zittende kikker, h.32 Loc Royal Leerdam, Menno Jonker, groen met wit glazen object, nr.4/99 met certificaat, h.22 x diam.15 Loc Bronzen sculptuur van een banjo spelende vrouw op bankje, h.33 x 23 x 19 Loc Koopje van 2 antieke Chinees porseleinen cachepots Loc Bronzen lampvoet i.v.v. drie vissen met een gallé-stijl kapje Loc Met karpers gedecoreerde Chinees aardewerken kalebas vaas, h.60 Loc Art Deco-stijl wandtafel met drie laden, b.120 x d.36 x h.80,5 Loc Kt. witgouden alliance ring met 30 briljant geslepen diamanten 0,50 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 7,1 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde euro Kt. bicolor gouden ring met 3 briljant geslepen diamanten 0,09 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 3,5 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 875 euro 743 1e Gehalte zilveren armband, breedte 19 mm., lengte 20, gewicht 151 gram, nieuwwaarde euro 6-k k k e Gehalte zilveren met 14 kt. gouden ring bezet met quarts 6-k Kt. witgouden ring bezet met 0.75 ct. briljant, 7 gr. 6-k Kt. witgouden damesring bezet met geslepen bergkristal, ringmaat 17 6-k Kt. gouden ring bezet met helder blauwe steen, 11 gr. 6-k Kt. witgouden hanger bezet met amethist en 14 briljant geslepen diamanten, 0.18 ct., 3.9 gram Kt. witgouden hanger bezet met parel en 11 briljant geslepen briljanten, 0.22 ct., 2.8 gram 750 Antieke 14 kt. entourage ring met centrale roosdiamant omgeven door vele kleinere, in zilveren setting 6-k k k Antieke Nederlandse zilveren broche met roosdiamanten, 19e eeuw 6-k Antieke gouden met zilveren broche met grote centrale roosdiamant omgeven door kleinere roosdiamanten 6-k Antiek goud met zilveren Art Nouveau hanger bezet met roosdiamanten 6-k Antiek zilveren Art Nouveau hanger met roosdiamanten aan zilveren ketting 6-k Kt. gouden ring bezet met briljant geslepen diamant en topaas, ringmaat 16, Kt. bicolor gouden hanger met 1 briljant geslepen diamant 0,03 ct., 0,8 gram, nieuwwaarde 245 euro 6-k k Teakhouten eetkamertafel met laden, h.77 x b.180 x d.89 Loc Moderne patchwork beklede kuipstoelen Loc KPM/Berlijn (Königliche Porzellan-Manufaktur Berlin) porseleinen serviesgoed gedecoreerd met bloembeschildering, gemerkt met onderglazuur scepter (volgens documentatie: o.a. in Ludwig Danckert/Directory of European Porcelain, in Battenberg van Marietta Klingenbrunn/Deutsche Porzellanmarken von 1708 bis heute) bestaande uit 1 ovale schaal (l.48 x b.31 ), 1 ronde schaal (doorsnede: 26,5 ), 1 rond diep bord (doorsnede: 23,5 ) en 9 platte borden (doorsnede 25 ) Loc Kristallen tafelstuk, h.45 Loc

28 761 Kristallen karaf en diverse glazen Loc Handgeknoopt Chinees kleed, L.270 x b.170 Loc Antieke blauw gedecoreerde aardewerken Delfts schotel, diam.30 Loc Aardewerken dienblad met 2 Chinese houten beelden en 3 kandelaars Loc Antieke cloisonné vaasjes, h.16 Loc Pablo Picasso, 4 Limoges porseleinen borden met afbeelding van Visage de la Paix, L'enfant de la Paix en Femme à la Colombe, signed Picasso Loc Antieke met bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen schotel, diam.34 Loc

29 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr. 768 Gesatineerd glazen Art Deco vaas met reliëfdecor van vogels, h.24 Loc Twee aardewerken Art Deco boekensteunen in de vorm van eekhoorns Fontinelle Loc Grote cachepot, Makkum, h.14 x diam.22 Loc Antieke blauw gedecoreerde aardewerken schotels (1 defect en 1 randschilvers) Loc Gepolychromeerde Delftse aardewerken schotel, 18e eeuw, 34 Loc Gepolychromeerde aardewerken kastkommen, Petrus Regout (lichte beschadigingen) Loc Koopje diverse rariteiten, bijoux, etc. Loc Oud Delfts bord met polderlandschap. diam.24 Loc Oud cardanisch koperen kompas Loc Makkumer kommen met Chinees decor, h.6,5 x diam.15,5 Loc Blauw gedecoreerde Engelse dienschaal, 39,5 x 31, eind 19e eeuw Loc Antieke blauw met een vaas gedecoreerde Delfts aardewerken schotel Loc Antieke blauw gedecoreerde Delfts aardewerken schotel Loc Koopje divers kleingoed w.o. olifantjes, etc. Loc Koop van 16 koperen kruisbeeldjes, Vlaams Loc Gepolychromeerde Chinese vaas en blauw Chinese vaas, vroeg 20e eeuw Loc B.W.G. reistempeltje in tas, Tibet Loc B.W.G. reistempeltje in tas, Tibet Loc Koopje van 6 vlinderkabinetjes Loc Koopje van een Chinees trekpotje, mandje, 2 gepolychromeerde borden en een Chinees blauw bord Loc Koop diverse houten doosjes Loc Antieke mahoniehouten Hollandse theetafel rustend op klauwpoten afgedekt met glazen blad met zilveren handgrepen Loc Wedgwood Bone Chine theeserviesdeel Loc Kristallen vaas, h.35 Loc Antieke mahoniehouten Zeeuwse roltopsecretaire met opstand met jaloezie deuren, h.151 x b.140 x d.60 Loc Beige houten schemerlampvoeten met beige kappen, h.62 Loc Oude stadsplattegrond van Enkhuizen(vorige eeuw) handgekleurde gravure 39 x 34 buitenmaat 59 x Russische School, ond.gesign., Personen in interieur, olieverf op doek, gedateerd 1992, 120 x 80 Loc Loc Naar Vermeer, Het meisje met parel, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Corneille, Boxers, lithografie, 1985, gesign. Cadre, 49 x 39 Loc P. Rosier, Stilleven met bloemen, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Oude stadsplattegrond van Amsterdam(vorige eeuw) handgekleurde gravure 36 x 28 buitenmaat 53 x Antieke kaart van het "Oude Nederland en eenige aangrenzende Gewesten", uitgegeven in 1749 te Amsterdam door Isaak Tirion, 29 x 33 Loc Loc Wit gelakte getorste zuil, h.96 Loc Podon, 30-Erjaren gezelschap in interieur, houtsnede, 30 x 26 Loc Ond.gesign., Abstract, gem.techniek, 43 x 24 Loc Ger Langeweg, Neushoorn, kleurenets, gedateerd 1948, 46 x 32 Loc Jan Zondag, Annen Sint Jans Klooster, Geiten in landschap, aquarel, 70 x 50, niet gesigneerd 806 Bertus Steenhagen, Diverse personen in gebouw, druk, gedateerd 1981, 63 x 48 Loc Loc

30 807 Olivier Flornoy, Bloemstilleven met lathyrus, olieverf op board, 70 x 67 Loc W.L.Wijmans, Strandgezicht, olieverf op paneel, 70 x 50 Loc Jo Gijssen, Compositie, gemengde techniek, gedateerd 1985, 65 x 50 Loc Jan Korthals, Amsterdam Amsterdam, Afgemeerde vissersboten, olieverf op doek, 50 x 32 Loc Messing tafelschemerlamp met cremekleurige kap Loc Adrien Etienne Gaudez ( ), 'Le Devoir', bronzen sculptuur van een man met zwaard, gesigneerd A. Gaudez "Hors-concourse", h.61 Loc Eikenhouten 2-deurs kastje met lade, h.97 x b.76 x d.50 Loc Antiek eikenhouten 2-deurs kabinet, Holland ca.1800, h.214 x b.170 x d.57 Loc Antiek eikenhouten kastje met lade en deur, h.92 x b.60 x d.47 Loc Antiek rijkbewerkt Luiks staand horloge, 18e eeuw (glas defect), h.240 x b.41 x d Victor Vasarely, Hat-Leg, heliogravure en couleurs, Edition du Griffon Neuchatel Swiss ingelijst, gesigneerd, 59 x Ond.gesign., Abstract, handgesigneerde litho, nr.6/20, gedateerd 1979, 53 x 45 Loc Loc Loc Ond.gesign., Bloemstilleven, olieverf op doek, 60 x 50 Loc Jeroen Hermkens, Dames in tuin, handgesigneerde kleuren litho, 27 x 21 Loc Ond.gesign., Bloemstilleven, aquarel, 36 x 26 Loc Ger Eikendal, Groningen 1954, Mach das tor auf, olieverf op paneel, 70 x Lucie Meulendijks, Bij de kleedhokjes, handgesigneerde litho, nr.1/75, gedateerd 1986, 34 x Eelco Leegstra, Amstelveen Bussum, Laren's tuinhuisje in de herfst, olieverf of board, 40 x Kt. bicolor gouden hanger aan collier bezet met 12 briljant geslepen diamanten, 0.25 ct., kleur: G + kwaliteit VS1, 5.7 gram, L Kt. witgouden ring bezet met 42 diamanten 0.50 ct. (38 briljant geslepen diamanten + 4 princes geslepen diamanten), 7.5 gram, ringmaat 17, Kt. witgouden ring bezet met 10 briljant geslepen diamanten, 0.20 ct., 8/8 slijpsel, 4.2 gram, maat 17,25 Loc Loc Loc k k k Kt. witgouden ring bezet met parel en zirkonia, 3,9 gram, ringmaat 17,75 6-k Kt. witgouden ring bezet met 27 briljant geslepen diamanten, 0.40 ct., [kleur: G + kwaliteit VS], 1.9 gram, ringmaat 16,5 830 Platina ring bezet met 40 diamanten totaal 2.45 ct., 39 stuks in 8/8 slijpsel en 1 middensteen 1.25 ct., kleur: H kwaliteit: Piqué, 6.2 gram, ringmaat 16, Kt. witgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0.10 ct., 7.2 gram, ringmaat 17 6-k k k Kt. witgouden oorknoppen/clips, breedte 10 mm, 10.5 gram 6-k Kt. witgouden hanger bezet met 7 diamanten (6x 8/8 slijpsel + 1 briljant slijpsel) 0.35 ct., kleur: G kwaliteit SI, 2.2 gram Kt. witgouden collier met 14 kt. geelgouden hanger bezet met 0.15 ct. briljant geslepen diamant, kleur: Cape + kwaliteit VS1, L.40, 2.3 gram 6-k k Kt. witgouden ring bezet met parel en zirkonia, 5,3 gram, ringmaat 17,75 6-k Kt. witgouden ring bezet met met 22 briljant geslepen diamanten 0,35 ct., 5,4 gram, ringmaat 17, Kt. witgouden ring bezet met parel en 12 diamanten 8/8 slijpsel, 0,36 ct., 4,1 gram, ringmaat 16, Kt. witgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0.27 ct., kleur: G + kwaliteit SI, 1.7 gram, ringmaat 17, Kt. witgouden collier, 3.4 gram, L.42 met harthanger bezet met 16 briljant geslepen diamanten 0,25 ct., kleur wit-kwaliteit VS, 3,4 gram Kt. witgouden ring bezet met 0.22 ct. briljant geslepen diamant, kleur G kwaliteit VVS, 2.8 gram, ringmaat 17 6-k k k k k

31 841 J.C. Verburg, Moeder met kinderen in interieur, olieverf op paneel, 30 x 24 Loc Monogram N., Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (Hart Nibbrig Jr), Laren Dornach, Afgemeerde boot met personen, aquarel, 34,5 x 26,5 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig Loc Roel Wildeboer, Bosven, olieverf op doek, 40 x 30 Loc K. de Heer, Stadsgezicht met brug, aquarel, 44 x 38 Loc Onb.meester, Rivierlandschap met molen, aquarel, 19e eeuw, 29 x 38 Loc Plate lampje met gesatineerde kap Loc Wit gelakte getorste zuil, h.105 Loc Antieke blauw gedecoreerde op wit fond Chinees porseleinen vaas, h.59 Loc Gebloemde aardewerken Makkumer schotel, diam.35 Loc Oude landkaart in lijst, 37 x 34 Loc Bernard Buffet, La route, lithografie, Atelier Mourlot, 1962, gesigneerd, ref.: cat.305, Raisonné, lithografie vol I.B. BUFFET Loc Bernard Drove, Gezicht op een gebouw, gem.techniek op doek, 47 x 37 Loc W.L.Wijmans, Landschapjes Oostenrijk, 2x olieverf op paneel, 35 x 25 Loc O-Sekoer, Cartoon tekening, gem.techniek, 60 x 40 Loc Eikenhouten theetafel rustend op klauwpoten, h.73 x b.83 x d.53 Loc Opengewerkte goudkleurige spiegellijst met spiegel Loc Mahoniehouten kuipdienblad Loc Aardewerken dienblad met diverse Satsuma kopjes en schotels Loc Antiek rijk bewerkt notenhouten topbureau met vitrineopstand, Engeland ca.1860, h.210 x b.92 x d.56 Loc Koop diverse kristallen vingerkommen en 12 roemers Loc Koop divers w.o. kop en schotels etc. Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 255 x 350 Loc Oude eikenhouten eetkamertafel met lade, h.80 x b.90 x L.210 Loc Set van 6 gestoffeerde eetkamerstoelen Loc Blauw gedecoreerd Swiebel Muster porseleinen serviesdeel Loc Verzilverd bronzen Art Deco lamp met Ezan kappen Loc Deels hout met verchroomde Art Deco hanglamp met blank glazen ribbelschalen Loc Kroonluchter met houten pegels Loc Ond.gesign., Zigeunerfamilie, olieverf op board, 40 x 30 Loc J. Le Blanc, Afgemeerde botters met een stad op de achtergrond, aquarel, 24 x Abraham Segaar, Leiden Leiden, Herfstachtige dag Giethoorn, maroefle, 40 x 30 Loc Loc Naar Rijlaarsdam, Stadsplein met personen, olieverf op doek, 59 x 30 Loc Ond. gesign., Drieluik van diverse composities, handgesigneerde zeefdrukken, gedateerd 1969, 82 x 67 Loc M. Piechowski, Abstract, olieverf op doek, gedateerd 1996, 80 x 65 Loc Naar Schelfhout, Boerderij in landschap, sepiatekening, 23 x 32 Loc Jan Gerard Smits, , Riviergezicht met afgemeerde schepen, aquarel, 24 x Oude eikenhouten dubbelgebogen 2-deurs vitrinekast rustend op klauwpoten, h.195 x b.117 x d.40 Loc Loc Koopje diverse porseleinen kop en schotels en een roomstel Loc Koopje divers aardewerk en porselein w.o. Chinees Loc Koopje diverse Chinese kommen en schoteltjes en mokkakopjes en schoteltjes Loc Wit gelakte getorste zuil, h.120 Loc

32 882 Antieke rijkbewerkte goudkleurige kuiflijst met antieke spiegel Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier armfauteuil Loc Willem Johann Martens, Amsterdam Schöneberg (Duitsland), Zittende vrouw met opgestoken haar, aquarel op papier, 49,2 x 37,2 Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede Loc G.J. Derens, , Wintersbosgezicht, olieverf op doek, 48 x 39 Loc Oude ingelegde dames secretaire, h.99 x b.92 x d.44 Loc Ond.gesign., Berglandschap Noorwegen, olieverf op doek, 60 x 80 Loc Naar Louis Apol, Winterlandschap met schaatsende personen, olieverf op doek, 39 x 23 Loc Askel Wallin, Stilleven, olieverf op paneel, 40 x 50 Loc Art deco tafellamp met zittende dame op basement in verschillende soorten marmer en blank glazen puntkapje 891 Koop van 2 antieke gepolychromeerde gipsen beeldjes van bloemenkinderen op schaap en ram, h.30 (kleine beschadigingen) 892 Hubert Bellis, Brussel Sint-Joost-ten-Node (België), Vissenkop met mes, olieverf op doek, 63 x Ferdinand Elisa Hart Nibbrig (Hart Nibbrig Jr), Laren Dornach, Havengezicht met afgemeerde bootjes te Portugal, maroeflé, 65 x 80 Provenance: collectie van mevrouw J.B.M. Hart Nibbrig Loc Loc Loc Loc Ond.gesign, Bloemstilleven, gouache, 67 x 52 Loc Richard Reimans, België na 1935, Meisje met koperen dekselpot, olieverf op doek, 46 x 32 Loc W.Giller, "Tom", Engelse kleurets, 28 x 34 Loc Stel met personen gedecoreerde Chinees porseleinen vazen (1 vaas klein defect), h Antieke mahoniehouten Chiffonnière met secretaire-gedeelte, h.160 x b.110 x d.56 (restauraties) Loc Loc Ond.monogram, Studie van een ooievaar, tekening, 24 x 19 Loc Naar Leickert, Landschap met personen, olieverf op paneel, 20 x 24,5 Loc Grote bronzen sculptuur van een vrouw op rots, h.50 Loc Art Deco tafellampje met klokje en voorstelling van papegaaien met satiné glaskapje Loc Rijk bewerkt halfmaantafeltje met lade, h.83 x b.70 x d.38 Loc Zwarte opengewerkte Thonet-stijl stoelen met matting zitting Loc Massief eikenhouten kloostertafel, h.77 x b.178 x d.78 Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 216 x 205 Loc Oud metalen tuinbankje met houten leuningen en kraai Loc Cloverleaf England, met bloemen gedecoreerde serviesdeel Loc Kt. witgouden ring bezet met 29 briljant geslepen diamanten 0,20 ct. kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 4,7 gram, ringmaat Kt. witgouden ring bezet met robijn en 4 briljant geslepen diamanten 0.32 ct., 3.2 gram, ringmaat 17, Kt. bicolor gouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten 0.55 ct., [kleur: G + kwaliteit VS], 3.1 gram, ringmaat 16, Kt. witgouden ring bezet met 1 briljant geslepen diamant 0.72 ct., kleur: N- kwaliteit: P2, 1.9 gram, ringmaat Kt. witgouden entourage ring bezet een peervormig geslepen diamant, 1.39 ct. G/VVS en naturel pink saffier 0.36 ct. ringmaat 18 (57), (IGL gecertificeerd) 6-k k k k k Kt. witgouden ovale hanger bezet met 0.90 ct. VVS diamant, 10,5 gram 6-k Kt. witgouden ring met een cognac bruine briljant geslepen diamant, 0.75 ct. en 2 x 0.15 ct. G VVS diamanten, ringmaat: 17,5 (55) 6-k Kt. witgouden slagring bezet met 2 briljanten 6-k Antieke zilveren broche bezet met diamant 6-k

33 Kt. witgouden entourage ring met een gefacetteerde saffier en briljant geslepen diamanten, gewicht: 2,16 gram, ringmaat: 17 (54) Kt. witgouden entourage ring bezet met in het midden een 0.69 ct. Light Y VVS diamant, 0.12 ct. iceblue diamant en 16 x 0.02 ct. diamant, ringmaat 17 (54) Kt. witgouden design ring 0.76 ct. Fancy Yellow diamant VVS en 1.35 ct. wit F/VS, 10,5 gram, ringmaat: 17,25 (54,5) 6-k k k

34 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Kt. witgouden ring bezet met een smaragd geslepen chocolade bruine diamant, circa 1.15 ct. en 2 x 0.25 ct. 3-kant geslepen diamanten, ringmaat: 18,75 (59) Kt. witgouden solitair ring bezet met een 1.13 ct. briljant geslepen diamant, SI3, 2 gram, ringmaat 17,5 (55) Kt. witgouden rozet ring met in het midden een smaragd geslepen Light Y 0.86 ct. diamant en 0.45 F/VVS diamanten eromheen gezet, ringmaat: 18,25 (58), 4,8 gram Kt. witgouden design ring met 0.45 ct. paarse diamant en 0.72 ct. wit F/G VVS, 9 mm., 9 gram, ringmaat: 18,5 (58) 6-k k k k Royal Leerdam, Maarten Vrolijk, Pompom, glazen bonbondoos Loc Kristallen vaas, Val Saint Lambert h. 34 cm Loc Koopje divers sierglas, etc. Loc Oreor, gesigneerd glazen Franse lampvoet, circa 1920, h.26 Loc Hanneke Fokkelman, Anemoon, gekleurd glazen vaas, nr.77/126, h.14 Loc Gekleurde glazen vaas met strepen, h.35 Loc Tafelstuk i.v.v. een gouden koets met kroon, ingelegd met Australische kristallen en handbeschildering, h.7 x L Tafelstuk i.v.v. een pauw op ei ingelegd met Australische kristallen en handbeschildering, h.14 (verzamelstuk) 933 Tafelstuk i.v.v. een ei op statief met goudvergulde staande leeuwen, ingelegd met Australische kristallen en handbeschildering, h.17, 420 gr. Loc Loc Loc Gelijmd beeld van een Kwan Yin en Chinese stempel Loc Vuurvergulde bronzen 4-arms kandelaar, 19e eeuw Loc Antieke deels marmer/deels vuurvergulde zuilenpendule h.52,5 Loc Wucai knobbelvaasje gedecoreerd met personen in landschap, naar Kangxi voorbeeld, h Blauw-wit gedecoreerde Chinees porseleinen drakenkom, met een 5-klauwige draak in de bodem en florale motieven aan de buitenkant, Guangxu periode, circa 1900 Loc Loc Grote gelobte Imari schotel, diam. 39 Loc Blauw-wit gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met Qianlong merk, naar Qianglong voorbeeld, h.29,5 Loc Palissanderhouten Indonesische wanddecoraties met draken, h.50 x b.23 Loc Indonesische sculptuur van een vogel, h.23 Loc Antiek houten kistje met afbeelding van hond. Voorzien van sleutel Loc Afrikaans houten masker ca. 50 cm en een sculptuur van ca. 60 Loc Barometer, Rochester New York, 19e eeuw Loc Benen gebedsmolen, Tibet Loc The Bridge, bruin lederen tas met beschermhoes Loc Vintage krokodillen lederen avondtasje Loc Vintage krokodillen lederen tas Loc Slangenlederen avondtasje Loc Vintage krokodillen lederen tas Loc Diverse gelobte Imari schotels Loc Pierre Curillon (FRANS, ), 'La Glâneuse' (de arenleester), antiek bronzen sculptuur, gesigneerd, h.68 Loc Set van 4 parfumflessen, h.12 Loc Twee Art Deco boekensteunen van vogels op onyx voet, h. 12,5 x 16 Loc Identieke Syroco Wood/USA houten gestoken wandconsoles, b.23 x h.20 x d.12 Loc Twee Indonesische krissen met gestoken greep Loc

35 958 Harakiri mes met benen heft Loc Kompas op verstelbare pootjes in houten kistje, West London Loc Marine meetinstrument in houten navigatiekist o.a. clinometer, kompas, gradenhoek, etc., h.5,4 x 11,5 x 11,5, ca.466 gr. Loc Vaas met uilmotief, h.35 Loc Koopje van 4 marmeren Art Deco fotolijstjes Loc Albasten met vuurvergulde ornamenten zuilenpendule, 39 Loc Yu Wenxiang# ), famille rose geëmailleerde Chinees porseleinen bord met een voorstelling van vader en kind in een winters dorpje, diam. 24 Loc Celadon kraagvaas, h.36 Loc Houten Tang-stijl paard, h.46 x L.52 Loc Antieke vuurvergulde pendule van een moeder met kind, rustend op een marmeren onderstel, Fd. Gervais, laatste kwart 19e eeuw, h.38 Loc Geglazuurd aardewerken Tang-stijl paard, h.40 Loc Verchroomde bureaulamp Loc Antiek mahoniehouten cilinderbureau, h.113 x b.105 x d.57 Loc Naar Mesdag, Koud beschilderd 3-delig tegeltableau in eikenhouten lijst, 51 x 23 Loc Oude notenhouten Engelse tafelklok, h.32 Loc P.D. van Lokhorst, Koeien langs de slootkant, aquarel, 39 x 28 Loc Duitse School, Vreugde vuur, aquarel, 19e eeuw, 27 x 43 Loc Achilles Cools, Kraai met eieren, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Oude kleurgravure, Amsterdam, 38 x 24 Loc Antieke gravure, Amsterdam, ca.1720, 40 x 36, uitgave P. Schenk Loc Gerard Menken, Scherpenzeel 1919, Gezicht op Zeeuws dorp, olieverf op board, gedateerd 1980, 41 x Met Chinese landschappen gedecoreerde aardewerken kastkommen, Petrus Regout 980 Antieke eikenhouten dubbelgebogen kabinet met gecontourneerde kap, Holland ca. 1820, h.235 x b.148 x d.54 Loc Loc Loc Groen in hoogglans afgelakt kinderstoeltje Loc Gepolychromeerd Chinees kalebasvaasje met draken decoraties, h.25 Loc Koopje tinnen soldaatjes Loc Fraai gesneden en polychroom bewerkte sculptuur van Quanyin, ca. h.30 cm Loc Bronzen beeldje van een discuswerper, h.17 Loc Antieke Empire vuurvergulde pendule met engel, Frankrijk ca.1820, h. 32 Loc Weens veelkleurig porseleinen dekseldoosje (doorsnede 9 ) met op de deksel o.a. een voorstelling van personen in cartouche, circa 1880 en een rond taps toelopend vaasje met o.a. een veelkleurige bloemenbeschildering, h.12, onderzijde in rood gemerkt voor Ernst Wahliss/Turn ( ) Loc Speelgoedautomaat aap met opwindtechniek, made in West Germany Loc Antieke gefacetteerde kristallen karaf met handvat Loc Jugendstil marmeren vrouwenbuste, h. 23 Loc Koop van 5 diverse oude waaiers Loc Stel boekensteunen met zeehondjes Loc Kt. witgouden ring bezet met een peervorming geslepen Top Colom. smaragd 1.24 ct. VVS en 1 ct. G.VVS/VS diamanten, ringmaat: 18,5 (58), gewicht 7,7 gram Kt. witgouden solitair ring met een 1.14 ct. briljant geslepen diamant, I1, gewicht: 2 gram, ringmaat: 17,5 (55) Kt. (BWG) hanger in de vorm van een vlinder bezet met 0.94 nat. colour diamant, 4,8 gram 6-k k k

36 Kt. witgouden solitair ring bezet met een 1.05 ct. briljant geslepen diamant, I1, 2.8 gram, ringmaat: 17 (53) Kt. witgouden ring bezet met in totaal 1.01 ct. briljant geslepen diamanten, de middelste = 0.71 ct. en de omringende 0.30 ct., SI3, gewicht: 2.53 gram, ringmaat: 17,25 (54) Kt. witgouden design ring circa 0.70 ct. Light yellow briljant geslepen diamant VVS en witte E/F VS diamanten, 4,4 gram, ringmaat: 17,5 (55) (IGI certificaat E 4.000) Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant 0.25 ct., SI2, gewicht: 1,9 gram, ringmaat: 17 (54) Kt. bicolor ring in ronde zetkast bezet met een briljant geslepen diamant, 0,45 ct., ringmaat 17 (54) Rijige Akoya parelarmband met een 18 kt. witgouden slot bezet met robijntjes, ,2 Kt. witgouden vlinder bezet met naturel diamant 1,73 ct., circa 5 gram, aan een 18 kt. witgouden ketting, 8 gram 1003 Twee 1e gehalte zilveren met 14 kt. gouden hartvormige oorhangers bezet met briljant geslepen diamant 6-k k k k k k k k Antieke zilveren broche bezet met roosdiamant 6-k Paar zilveren oorknopjes bezet met kleursteen en briljant 6-k Kt. witgouden ring bezet met 4 briljanten 6-k Kt. witgouden collier met onedele hanger 6-k Kt. witgouden ring met parel 10 mm. en zirkonia, 6,5 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde 625 euro 6-k Koopje diverse porseleinen dierenfiguren, w.o. 6x Goebel en 1x Royal Doulton Loc Koopje met landschap beschilderde Coalport/John Rose porselein, , 3 kop en schotels, 2 kopjes en 2 borden, diam.23 Loc Kurkstop met ivoren sculptuur van kabouter Loc Koopje divers porselein, w.o. Herend en Wedgewood Loc Goudgekleurde kop en schotels (één ongemerkt en één gemerkt TPM) en 3 kleine mokka kop en schoteltjes, circa 1900 (twee gemerkt Rosenthal/Selb en één gemerkt K&A Krautheim/Selb) Loc Stuks Aziatica, gebedsmolen, wierookkoker en bronzen sculptuur Shiva Loc Twee verschillende wierookhouders met o.a. turkoois en bloedkoraal Loc Koopje divers, w.o. oleografieën Loc Buideldier te gebruiken als kralentasje Loc Oude slangenhuid Loc Oude eikenhouten uitgestoken barometer Loc Metalen tuinbankje met houten zitting Loc Set van 6 bruine gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel Loc Teakhouten eetkamertafel op industrieel metalen onderstel, h.79 x L.200 x b Omgeving Friedrich Heyn, gepolychromeerd massief mahoniehouten carousselpaard met lederen zadel, paardenhaar staart, losse oren verankert op houten standaard, 19e eeuw, h.160 x l.130 x d.32 Loc Loc Antiek handgeknoopt kleed met decoraties van kamelen, L.172 x b.215 Loc Antiek terracotta wandornament, b.17 x d.20 Loc Gepolychromeerde gelakte metalen tafel, h.68 x diam.60 Loc Gepolychromeerde gelakte metalen tafel, h.68 x diam.60 Loc Metalen bewerkte lampvoet met antracietkleurige kap, h.75 Loc Lampvoet i.v.v. grillige steen op ijzeren voet met hemelsblauwe kap Loc Smeedijzeren staande kapstok, h.200 Loc Corry van der Laan-van den Ende, Amsterdam 1920, Landschap met koeien, gedateerd 1993, gouache, 34 x 23 Loc

37 1032 Fernando Botero, Four woman, 1988, affiche quadrichromie op papier Cartoline voor de expositie van de artiest in het Casino van Knokke, Affiche avant la lettre waarvan enkele stuks zijn gesigneerd, 68,5 x Jan Korthals, Amsterdam Amsterdam, Ezel in landschap, olieverf op doek, 60 x 50 Loc Loc F.J.D. Boers, Ezels in landschap, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Vlaardings, Mediterraans stadsgezicht met plein en marktkramen, olieverf op doek, 80 x 64 Loc Ond.gesign., Gezicht op Graubünsen Zwitserland, olieverf op doek, 60 x 80 Loc Naar C.Verschuur, Bomenwagen met paard en wagen in bosrijke omgeving, olieverf op doek, 70 x George Jan Hendrik (Geo) Poggenbeek Amsterdam Amsterdam, (J. Vet), Binnenplaats van een boerderij, pasteltekening, 47 x 30, Loc Loc Onb.meester, Stilleven, olieverf op paneel, 44 x 33 Loc Monogram M.H., Straatje met vrouw, aquarel, 27 x 18 Loc F. Braasem, Landschap met boerderijen en molen, olieverf op doek, 80 x 40 Loc Victor Vasarely, plaatje in aluminium lijst, 26 x 26 Loc Ond.gesign., Zittende vrouw, tekening, 19 x 14 Loc M. de Man, Bloemstilleven, olieverf op doek, 36 x 46 Loc Zeer grote antieke Russische ikoon, 69 x 35 Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier bank met blauwe stof bekleed, h.100 x b.202 x d.60 Loc Art Deco klokkenstel in marmer Loc Antieke eikenhouten dubbelgebogen secretaire (restauraties), h.114 x b.94 x d Antiek dubbelgebogen eikenhouten Drents kabinet met gecontourneerde kap en rustend op klauwpoten, h.240 x b.156 x d Antiek blauw gelakt houten ornament van een paardenhoofd als schemerlamp op metalen voet met zwarte kap, h.50 Loc Loc Loc Bronzen wandsculpturen zuilen met mannen, h.111 Loc Collage met 19e eeuwse gipsen reproducties, Dactyliotheek, 57 x 67 Loc Collage met 19e eeuwse gipsen reproducties, Dactyliotheek, 57 x 67 Loc Verzilverd bronzen Art Deco hanglamp met rose gesatineerd glazen kapjes en glasplaten in reliëfdecor Loc Vernikkeld bronzen Art deco hanglamp met gesatineerd glazen kapjes Loc Art Deco hanglamp met drie glasbollen Loc Todo Mundo, groen met zwart gedecoreerde vaas, h.54 Loc Bronzen groep van 3 herten, 58 x 70 Loc Blank metalen industriële design sidetable afgedekt met massief teakhouten blad, h.79 x b.170 x d.45 Loc Oud blauw gelakt schatkistje met metaal beslag, h.41 x b.52 x d.34 Loc Metalen wandtafel met dik glazen blad, h.75 x L.180 x d.44 Loc Teakhouten eetkamertafel met roest vrij stalen onderstel, h.80 x L.220 x b.90 Loc Nieuw hoogpolig gemêleerd karpet, 200 x 300 (winkelwaarde 495) Loc Met groen leder beklede vintage stijl kuipstoelen rustend op een zwart metalen onderstel 1065 Zeer grote blauwe vaas met koperen omranding en rustend op koperen voetstuk, h.50 x diam.55 Loc Loc Antieke houten zuil rustend op zandstenen ornament, h.290 Loc Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) Parijs, Le Grand nu avec le chat, zeefdruk, gedateerd 1996, e.a. 7/30, 60 x 90 Loc

38 1068 Lucebert, alias van Lubertus Jacobus Swaanswijk, Amsterdam Alkmaar, Zeebad, gemengede techniek inkt en pastel, gedateerd 1952, 21 x 27 Loc F. Martens, Abstract, olieverf op papier, gedateerd 1998, 28 x 38 Loc Fernand Leger, Le Cirque, lithografie, 1953, 39,5 x 49 Loc Sonia Delaunay, Compositie, lithografie, ca. 1964, 49 x 49 Loc Toegeschreven aan Giltay, Stilleven met vaas en appels, olieverf op board, 52 x 44 Loc Aneesah, Light is a miracle nr.2, gouache, 70 x 50 Loc Toyin Love, Afrikaanse familie 2, 2 zeefdrukken, gedateerd 2001, nr.2/xv, 40 x 36 Loc

39 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Albert de Villeroux, Dame in surrealistisch landschap, olieverf op doek, 80 x Egon Schiele, The Red sheet, 1913, lithografie, 2007 on the occasion of the book J. Kallir, 25 ex. zonder vouw Papier Rives Artist 300 gr., bedrukt op de litho press marinoni Voirin van 1910 door Claude en Nicolas Draeger met de hand gedrukt onder directie van Jan Dallir, Anthese Editions France, 35 x Kt. witgouden ring met 7 briljant geslepen diamanten, 0,42 ct., 2,9 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde euro Kt. witgouden ring met saffier en 70 briljant geslepen diamanten 0,40 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 3,7 gram, ringmaat 17,75, nieuwwaarde euro Kt. witgouden ring met 1 briljant geslepen diamant 0,08 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 3,3 gram, ringmaat 18,25, nieuwwaarde 650 euro Kt. witgouden ring met 13 briljant geslepen diamanten 0,28 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 2 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde 950 euro Kt. witgouden ring met 10 briljant geslepen diamanten 0,12 ct., 3,5 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 600 euro Kt. witgouden ring met 3 briljant geslepen diamanten 0,03 ct., 1,5 gram, ringmaat 16,5, nieuwwaarde 325 euro Kt. witgouden ring met 1 briljant geslepen diamant 0,10 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 4,3 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde 800 euro Kt. witgouden ring met 1 briljant geslepen diamant 0,15 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 2,5 gram, ringmaat 16, nieuwwaarde 650 euro Kt. witgouden ring met 78 briljant geslepen diamanten 0,75 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 3,5 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde 1500 euro Kt. witgouden ring bezet met centraal een prinses geslepen saffier en briljant geslepen diamant totaal circa 0,50 ct. ringmaat 17 (53) Kt. witgouden oorknoppen met 2 briljant geslepen diamanten 0,10 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 1 gram, nieuwwaarde 550,00 euro Kt. witgouden rozet ring bezet met centraal een ovaal geslepen blauwe topaas en 14 stuks 8 kant geslepen diamanten totaal circa 0,30 ct. ringmaat 16,5 (52) Kt. witgouden ring bezet met een cultivé parel en briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,05 ct. ringmaat 18 (56) Kt. witgouden entourage ring bezet met centraal een cultivé parel en briljant geslepen diamant, totaal circa 0,65 ct. ringmaat 17,5 (55) Kt. witgouden hele alliance ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 1,20 ct. ringmaat 18,5 (58) Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,07 ct. ringmaat 17,25 (54) 1093 Rob Houdijk, In de Vestibule te Alkmaar, handgesigneerde litho, nr.46/100, 38 x 33 Loc Loc k k k k k k k k k k k k k k k k Loc Claude Martin, Franse School, Oosterse markt, olieverf op doek, 50 x 60 Loc A. Neyrinck, Portret van een man, tekening, gedateerd 1922, 40 x 30 Loc Ayzo Epeus van Humalda van Eysinga, Leeuwarden Laren, Stilleven tegen een houten muur, olieverf op doek, gedateerd 1939, 40 x Marc Chagall, Les amants de la tour Eiffel, lithografie op papier d'arches, 1981, 49,5 x 39, Niki de Saint Phalle, Baders, serigraphie, 1999, gesigneerd in de plaat, 49 x Kees van Dongen, Montmartre 1900, lithografie, A. Sauret 1962, limited edition, 180 expl. Loc Loc Loc Loc Antieke getorste armfauteuils met rood velours bekleed Loc Bronzen sculptuur van een naakte dame, h.50 Loc Wit marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc

40 Antieke koperen altaarkandelaars, h.60 Loc Antieke bronzen groep van een man en vrouw, 19e eeuw, h.50 Loc Antiek wortelnotenhouten halfrond buffet met spiegelopstand en afgedekt door een dik marmeren blad, h.158 x b.185 x d.53 Loc Lange spiegel in zilverkleurige lijst, 160 x 40 Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur naar een sculptuur van Rodin, h.79 Loc Goudkleurige bronzen sculptuur van een sluipende tijger, h.20 x L.55 x b.17 Loc Glazen vaas met gekleurde strepen, h.44 Loc Gekleurde glazen haan, h.25 Loc Gekleurde glazen ovale schaal, L.37 x h.16 Loc Glazen goudkleurige vaas, h.22 Loc Met vogels en druiven gedecoreerde op geel fond Chinees porseleinen cachepot, h Grote met vogels gedecoreerde aardewerken cachetpot en witte aardewerken schaal Loc Loc Koopje divers Limoge porselein Loc Van antiek hout vervaardigd beglaasd vitrineblok met deur, h.93 x b.83 x d Van antiek hout vervaardigd beglaasd vitrineblok met deur, h.93 x b.83 x d Oude smeedijzeren kaarsenstandaard met plaats voor 8 grote kaarsen en 36 normale kaarsen, h Oude smeedijzeren kaarsenstandaard met plaats voor 8 grote kaarsen en 36 normale kaarsen, h.183 Loc Loc Loc Loc Metalen staande/hangende 15-lichts waxinelichtshouder, h.86 x b.68 Loc Metalen met houten design boekenrek met lade, h.201 x b.65 x d.40 Loc Weens porseleinen borden met klassieke voorstellingen Loc Bruin glazen Art deco vaas Doyen, h.32 Loc Antieke bronzen kanon, 18e eeuw, L.145 Loc Sculptuur van een dame met faun en hond, h.66 x b.67 Loc Blauwe Vlaamse (Torhout) keramiek vaas met groene hagedissen als oren, h Blank metalen industriële design salontafel afgedekt met massief teakhouten blad, h.41 x b.140 x d Blank metalen industriële design bijzettafel afgedekt met massief teakhouten blad, h.41 x b.70 x d.70 Loc Loc Loc Grote gepolychromeerde porseleinen Kantonese kraagvaas, h.95 Loc Antieke mahoniehouten spinnekoptafel, h.76 x b.127 x d.100 Loc Antieke mahoniehouten stoeltjes met groen velours bekleed Loc Handgeknoopt Nain wol met zijde kleed, 235 x 171 Loc Gipsen borstbeeld op sokkel, h.163 Loc Gekleurde fruitschaal, h.26 x diam.26 Loc Rijk bewerkte notenhouten armfauteuil met geborduurde stoffering Loc Gekleurd teakhouten 3-delig kamerscherm, h.201 x b.180 Loc Met landschap beschilderde Empire-stijl vaasjes met ramskoppen, h.20 Loc Wim Bos, serie van 12 ingelijste etsjes, 6,5 x 4,5 Loc Antiek koloniaal miniatuur kist met verborgen ruimte, h.20 x b.42 x d.22 Loc J. Nicole, Twee dames op tennisbaan, gouache, 60 x 46 Loc Silvio Bondino, Alpenlandschap met landbouwers, olieverf op doek, 80 x 60 Loc Lon Germans-Bouthoorn, 1924, Herfst, gedateerd 1967, aquarel, 54 x 74 Loc Antieke paarskleurige glazen flessenbal Loc

41 1144 Antieke koperen doofpot, schaal en een vijzel met stamper Loc Antieke mahoniehouten salontafel, h.60 x diam.89 Loc Massief mahoniehouten bonheur met vitrine-opstand, h.218 x b.104 x d.58 Loc Ond.gesign., Dorpsgezicht met personen, aquarel, 47 x 33 Loc Ond.gesign., Koeien in landschap, maroefle, 48 x 36 Loc Onb.meester, Abraham offert zijn zoon, aquarel, 18e eeuw, 28 x 39,5 Loc Shinichi Koyama, Hotel, originele ets, nr.7/10, 40 x 31 Loc Groen gepatineerd bronzen tuinbeeld van een kikker, h.45 x b.118 Loc Met Chinese draken gedecoreerde buikvaas, h.40 Loc Gemarmerde bronzen sculptuur van een gorilla, h.40 Loc Jan van Ravenswaay, , Landschap met man op paard, olieverf op doek, 23 x Joannes Henricus 'Jan' Franken, Tilburg Den Haag, Bloemstilleven, olieverf op paneel, 29 x 25,5 Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede 1156 Carl Eduard Ahrendts, Den Haag , Landweg met figuren olieverf op paneel, 21,7 x 25,8 Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede 1157 Antieke rood gedecoreerde porseleinen dekseldoos afgezet met koperen randen en vogel op de deksel Antieke boekjes : Geschiedenis der Nederlanden, anno 1786 met afbeeldingen Loc Loc Loc Loc Loc Mes en een vork met fraai gesneden hertshoornen handvatten Loc K.P.C. de Bazel, 4 blank glazen glazen met ets stempel Loc Kt. rijring bezet met briljant geslepen diamanten, totaal circa 0,10 ct. ringmaat 17 (53) Kt. witgouden rijring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,30 ct. ringmaat 17 (53) Kt. witgouden bandring bezet met robijn en 8 kant geslepen diamant totaal circa 0,68 ct. ringmaat 17 (53) Kt. witgouden rijring bezet met 8 kant geslepen diamant totaal circa 0,05 ct. ringmaat 16 (50) Kt. witgouden entourage ring bezet met centraal een ovaal geslepen saffier totaal circa 2,30 ct. en aan entourage roos geslepen diamant totaal circa 0,60 ct. ringmaat 16 (50) Kt. witgouden ring met 58 diamanten 1,10 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 5 gram, ringmaat: 17,5, nieuwwaarde euro Kt. witgouden oorbellen met 12 princesgeslepen diamanten 0,50 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 4 gram, nieuwwaarde euro Kt. witgouden ring met 14 briljant geslepen diamanten 0,25 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 6,2 gram, ringmaat: 18, nieuwwaarde: 1250 euro Kt. witgouden solitair ring bezet met een briljant geslepen diamant 0,20 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 2,8 gram, ringmaat 18,5, nieuwwaarde euro Kt. witgouden armband met 7 briljant geslepen diamanten 0,70 ct. Kleur: Cape + kwaliteit Si, lengte 19, breedte 5 mm., gewicht 18,8 gram, nieuwwaarde euro Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 1,50 ct. ringmaat 18,5 (58) Kt. witgouden entourage ring bezet met saffier en diamant totaal circa 0,38 ct. ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,08 ct. ringmaat 15,25 (48) Kt. witgouden rijring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 1,00 ct. ringmaat 18 (56) Kt. witgouden entourage ring bezet met briljant geslepen smaragd en diamant totaal circa 1,00 ct. totaal circa 17 (53) 6-k k k k k k k k k k k k k k k

42 Kt. witgouden hele alliance ring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 1,20 ct. 17 (53) 1177 Albertus Verhoesen (Utrecht ), Het hanengevecht, olieverf op paneel, 17,9 x 23,6, gesigneerd en gedateerd Provenance: part. bezit Verenigde Staten; collectie Simonis & Buunk, Ede 1178 'Constant' David Ludovic Artz, Parijs Soest, Eendenfamilie in het gras, olieverf op paneel, 18 x 24 Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede 6-k Loc Loc Koopje van een handschoenendoos, rijkbewerkt Chinees doosje en bijbeltjes Loc Art Deco sculptuur van een vos op marmeren voetstuk, h. 21 x b. 54,5 Loc Toegeschreven aan Wang Xiaoting (Chinees, ), een famille rose porseleinen bord met landschap decoratie, Republiek China, begin 20e eeuw, diam.30 Loc Koopje divers kleingoed Loc Blauw-wit Chinees porseleinen schotel met herten gedecoreerd, Wanli ( ), diam Anton R. Nelson (actief , French), Bronzen buste van een vrouw, gesigneerd h.43 cm Loc Loc Petrus Regout Maastricht, 2 aardewerken kastkommen met decoratie Fancy Loc Koop van 5 diverse oude waaiers Loc Antiek porseleinen dekselvaas, Canton, China Loc Koop van 2 houten kistjes en een stenen vaasje Loc Antieke Japans Imari porseleinen kraagvaas, h.62,5 Loc Antieke grote Imari porseleinen kraagvaas, 62 Loc Henri Désiré Gauquié, , bronzen sculptuur, 19e eeuw, getiteld : Salus Patriae suprema Lex, h.73 Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen grote bloempot, h.37 x diam.40 Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen grote bloempot, h.37 x diam.40 Loc Grijs metalen industriële salontafel met opbergvak en opbergbakken, h.42 x b.122 x d.68 Loc Falcucci, Monaco 2ème Grand Prix Automobile, affiche, 100 x 69, ingelijst Loc Dirk Schäfer, Den Haag Voorburg, Getto Amsterdam, pasteltekening, 80 x 60 Loc Philips televisie met afstandsbediening met 3D functie Loc W. de Bont, Stilleven met witte ladenkast, olieverf op board, gedateerd 1992, 36 x Antieke staalgravure, Almoezeniershuis te Amsterdam in mahoniehouten lijst, 35 x 27 Loc Loc Ond.gesign., Havengezicht te Rotterdam, olieverf op doek, 40 x 80 Loc Matthijs Quispel, Numansdorp Dordrecht, Melkende boer bij koeien in landschap, sepiatekening, 20 x 15 Loc J. van Zwoll, Gezicht op de bloemenmarkt, olieverf op doek, 60 x 40 Loc Rob Houdijk, Stadsgezicht met paard en wagen, olieverf op doek, 90 x 80 Loc Gerardus Johannes 'Gerard' Schäperkötter, Amsterdam Amstelveen, Bevrijdingsfeest, 1945, aquarel op papier, 20,2 x 40 cm, gedateerd '45. Literatuur: Lei Alberigs, 'Gerard Schäperkötter', Venlo 1979, afb. in kleur pag. 13. Tentoonstelling: Venlo, Museum Van Bommel van Dam, Hessel de Boer, Haarlem , Gesigneerd op achterkant, Winterdorpsgezicht Blaricum, olieverf op doek, 80 x 70, herkomst : particuliere collectie Loc Loc W.P. Candel, Koeien in landschap, olieverf op doek, 56 x 33 Loc Jopie Limburg, 1963, Viooltjes in vazen, aquarel, 26 x 28 Loc Lamp op plate voet met satiné glaskap Loc Gepolychromeerde Chinees porseleinen vaas, h.42 Loc

43 1210 Art Deco tafellamp met voorstelling van vogels en een gesatineerde glasbol op marmeren basement 1211 Antieke mahoniehouten Jugendstil buffetkast met spiegelopstand en koper beslag, Engeland ca.1890, h.220 x b.192 x d.59 Loc Loc Bronzen sculptuur van een uil op marmeren voetstuk, h.40 Loc Paul (Lemoyne Saint-Paul) Lemoyne (Frankrijk, ), "Victoria", bronzen sculptuur, h Geglazuurde wit porseleinen lampvoet met decoratie van bamboe en rode kap, h Metalen in hoogte verstelbare bartafel afgedekt met een taupekleurig teakhouten rond blad, h.186 of 150 x diam.76 met 4 bijpassende barkrukken Loc Loc Loc Zwart metalen met grijs leder beklede barkrukken, h.101 x b.47 x d.55 Loc Jo Bezaan, Uitgeest Ermelo, Ploegende boer, olieverf op doek, 88 x 61 Loc Stel bronzen bruin/zwartkleurige tafellampen met beige kapjes, h.65 Loc Metalen kandelaar met vis, h.54 Loc Gipsen sculptuur van een vrouwelijk naakt op ronde voet, h.ca.62 Loc Anton Schüberts, Zwitsers landschap, olieverf op paneel, 100 x 70 Loc Leendert van der Vlist, Numansdorp Voorburg, Oude huizen te Buren, olieverf op doek, gedateerd 1923, 98 x Joop Nymeyer (1941), Stilleven van fluitenkruid en boterbloemen, olieverf op board, 60 x 50 Loc Loc Rob Houdijk, Stadsgezicht met personen, pasteltekening, 74 x 64 Loc A. van de Pol, Bloesemboom, maroefle, 48 x 38 Loc M.L. Middelhoek, Glasfabriek te Briele, gem.techniek, 31 x 24 Loc J. Hendriks, Korenschoven in landschap, olieverf op paneel, 38 x 28 Loc

44 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr G. Westerman, Ruiters te paard, olieverf op paneel, 36 x 29 Loc Jan Bleis, Bloemstilleven, aquarel, 28 x 21 Loc Julio Ernesto, La Sobre mesa, gedateerd 1997, 60 x 90 Loc Freytag-Koeppen, Boerin met ganzen in landschap met diverse boerderijen, olieverf op doek, 105 x Hans Lenteman , Stilleven met bloemen en fruit, olieverf op doek, 60,5 x 80,5 Loc Loc R. van Lier, Interieur met personen, olieverf op doek, 90 x 75 Loc Ond.gesign.(Russische School), Landschap met berkenbomen, olieverf op doek, 116 x 72 Loc Geslepen spiegel in goudkleurige Jugendstil-stijl lijst, 231 x 132 Loc Bronzen sculptuur van een harpspelende dame, h.89 x b.28 x d.22,5 op zwart marmeren voetstuk Loc Bronzen sculptuur van een jager op zwart marmeren voetstuk, h.103 Loc Rijk bewerkte Chinese bijzettafels op klauwpoten, h.40 x b.50 x d.50 Loc Geslepen spiegel in goud met zwart ornamenten lijst, 229 x 129 Loc Onb.meester, Indiase koeien, gouache op doek, 178 x 135 Loc Onb.meester, Koeien, personen en God in Indiaas landschap, gouache op doek, 108 x 135 (inclusief lijst) 1242 Ges. Hendi Wetther (pseudoniem van A. v. Gilst), Paarden op de kade te Rotterdam, olieverf op doek, 50 x Han van Meegeren, Deventer Amsterdam, Religieuze voorstelling, pasteltekening, 64 x 50 Loc Loc Loc Onb.meester, Indiase koeien, gouache op doek, 210 x 133 (inclusief lijst) Loc Kt. witgouden rijring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,35 ct. ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden rijring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,75 ct. ringmaat 18,5 (58) Kt. witgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,05 ct. ringmaat 18 (56) 1248 Platina met gouden (18 Kt.) ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,16 ct. ringmaat 15,5 (49) Kt. witgouden ring bezet met briljant geslepen blauwe topaas en diamant totaal circa 0,15 ct. ringmaat 17,25 (54) Kt. witgouden rijring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,96 ct. ringmaat 18,5 (58) Kt. witgouden solitair oorhangers bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,30 ct Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,06 ct Kt. witgouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,22 ct Kt. witgouden ring bezet met zirkonia, 4,8 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde 675 euro Kt. witgouden ring met saffier en 22 briljant geslepen diamanten 0,22 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 2,3 gram, ringmaat 18,25, nieuwwaarde 1000 euro Kt. witgouden ring bezet met parel en zirkonia, 4,1 gram, ringmaat 17,75, nieuwwaarde 675 euro Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,40 ct. 6-k k k k k k k k k k k k k Kt. witgouden oorhangers bezet met saffier en diamant totaal circa 0,15 ct. 6-k Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljnat geslepen diamant 0,22 ct. 6-k

45 Kt. witgouden solitair oorknoppen bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,22 ct. 6-k Zwarte tafellampen met donker beige kappen, h.82 cm Loc Twee verchroomd met zwarte Art Deco tafellampjes met wit opaalglazen bolletjes 1263 Notenhouten piano met bijpassende kruk, Yamaha klassiek model, h.110 x b.150 x d.64 Loc Loc Goudkleurige zonnespiegel, diam.120 Loc Zeer grote houten Boeddha in lotus houding, h.164 Loc Goudkleurige zonnespiegel, diam.120 Loc G.J. Derens, , Bosgezicht, aquarel, 45 x 33 Loc Stenen wanddecoratie met gestileerde koperen hanen, 56 x 55 Loc Blauw geglazuurde aardewerken krab als radiatorbak, h.21 x b.30 (chip) Loc Blauw geglazuurde aardewerken krab als radiatorbak, (chip) h.21 x b.30 Loc Metalen goudkleurige 8-lichts kandelaar, h.126 x b.95 x d.50 Loc Metalen goudkleurige 8-lichts kandelaar, h.126 x b.95 x d.50 Loc Hardstenen waxinelichthouder Loc Met Chinese draken gedecoreerde aardewerken cachepot, diam.40 Loc Antieke wortelnotenhouten dubbelgebogen 4-laden commode, Holland, 18e eeuw h.87 x b.91 x d.60 Loc Vlaamse aardewerken Jugendstil bloempot, h.24 diam.24 Loc Zwart houten lampvoet met steen rode kap, h.165 Loc Zwart houten lampvoet met oker gele kap, h.165 Loc Antieke eikenhouten panelenkist, h.78 x b.147 x d.58 Loc Stel groen gepatineede bronzen sculpturen van reigers, h.102 Loc Oude gepolychromeerde met personen en bloemen gedecoreerde Chinees porseleinen deksel vaas, h.86 Loc Met gele stof beklede 3-zitsbank met losse kussens, h.75 x b.240 x d.85 Loc Zandkleurig kussen vervaardigd van Mongools lamsvacht, 50 x 50 Loc Zandkleurig kussen vervaardigd van Mongools lamsvacht, 50 x 50 Loc Zandkleurig kussen vervaardigd van Mongools lamsvacht, 50 x 50 Loc Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw, h.61 x b.150 x d.53 Loc Goudkleurige metalen opengewerkte design lampvoeten met grijze kappen, h.74 x diam Sculptuur van een versteend stuk hout rustend op metalen voetstuk, h.40 x b.50 x d Antieke rijkbewerkte Chinese hokkers afgedekt met roze marmeren blaadjes, h.45 diam.45 Loc Loc Loc Bruin bekleed armfauteuil Loc Grote houten Chinese opium salontafel, h.50 x b.180 x d.110 Loc Duelleerset in koffer Loc Oude rijkbewerkte notenhouten oorfauteuil met beige stof bekleed Loc Goudkleurig geborsteld aluminium industrieel design salontafel, h.47 x diam.66 Loc Met wit/grijs/beige bloemstof beklede armfauteuil rustend op chrome wielen Loc Grote deels groen gepatineerde bronzen sculptuur van een jonge olifant, h.130 x b.150 x d.60 Loc Patchwork kleed met grijs en turkoois, 303 x 403 Loc Doeser, Stadsgezicht Amsterdam met afgemeerde schepen, olieverf op doek, 60 x 80 (restauraties) 1299 Antieke eikenhouten rijkbewerkte Renaissance kast met 4 deuren en een lade rustend op bolpoten, h.206 x b.159 x d.60, Holland 17e eeuw Loc Loc

46 1300 Groot blauw gedecoreerd aardewerken kaststel, ca. h.72 Loc Wit marmeren pendule, h.32 Loc Geglazuurde wit porseleinen lampvoet met decoratie van bloemen en met beige kap, h.40 Loc Antieke mahoniehouten gebogen 4-laden commode, h.91 x b. 96 x d. 52 Loc Antieke Engelse cardanisch opgehangen scheepsbarometer, h.94 Loc Henri van Seben, Brussel Elsene (België), Hollands ijsvermaak, olieverf op doek, 46,6 x 70,2 Annotatie verso: '(Patineurs)'. Tentoonstelling: Enkhuizen, Zuiderzeemuseum, Wild van water: De kunst van genieten, 26 mei t/m 6 augustus Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede Loc Antieke eikenhouten linnenpers, h.190 x b.80 x d.50 Loc Marie Weber, Eckartsberga (Duitsland) Schwerin (Duitsland), Stokrozen bij een boerderij, olieverf op board, 34,8 x 49,8 cm, gesigneerd l.o. en verso met stempel op etiket en gedateerd Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede 1308 G. Rademakers, IJsgezicht met diverse schaatsers en personen, olieverf op paneel, 40 x Bruno van Straaten (Utrecht ), Koeien en schapen bij een hek, olieverf op paneel, 29,7 x 36,9 Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede Loc Loc Loc Diverse antieke koperen en bronzen voorwerpen, etc. Loc Antieke notenhouten 2-laden commode met vitrine-opstand, h.73 x b.76 x d.42 Loc Bronzen sculptuur van een staande man naar Giacometti, h.50 Loc Kt. gouden collier met veermotieven 6-k Kt. gouden hanger i.v.v. een kikker met groene stenen als oogjes 6-k Kt. gouden broche/hanger bezet met malachiet camée 6-k Vacheron Constantin, gouden dames zakhorloge (mist voordeksel), gewicht: 25 gram, h. 4, diam. 3 6-k Kt. gouden hanger bezet met granaat 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 4 briljant geslepen diamanten, 0,12 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 2 gram, ringmaat 16,5 6-k Kt. gouden broche met granaat 6-k Kt. gouden ring met centrale granaat en omgeven door gematteerde blaadjes waartussen granaat 6-k Kt. gouden ring met 11 briljant geslepen diamanten, ca. 22 ct., ringmaat 17 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 20 x 0.02ct VS diamantjes, 6 x cabuchon geslepen saffier en 1 x cabuchon geslepen robijn, ringmaat: 19,5 (62) 6-k Kt. rosé gouden aansluitring 6-k Kt. gouden speldbroche bezet met parel en robijn, sluiting metaal 6-k Kt. gouden Art Deco broche met 3 roosgeslepen diamanten 6-k Kt. matgouden ring met 20 briljant geslepen diamanten ca. 0,20 ct. 6-k Doublé ketting met 8 Kt. gouden hanger in de vorm van eendje 6-k Kt. geelgouden hanger bezet met 0.20 ct. briljant geslepen diamant 6-k Kt. witgouden tennisarmband bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 1,70 ct. 6-k Kt. witgouden oorknoppen bezet met onyx en diamant totaal circa 0,36 ct. 6-k Kt. witgouden collier met een 18 Kt. witgouden hanger bezet met saffier en een briljant geslepen diamant totaal circa 0,12 ct Kt. witgouden oorknoppen bezet met blauwe topaas en briljant geslepen diamant 0,20 ct. 6-k k Platina broche bezet met 8 kant geslepen diamant totaal circa 3,00 ct. 6-k Origineel Nomos glashütte Tangente 116 heren polshorloge met een 18 kt. gouden kast en een lederen band. met originele papieren en luxe bewaarkist aangeschaft in k

47 Kt. geelgouden ring bezet met 14 briljant geslepen diamanten, ringmaat: 16,75 (52,5) 6-k Kt. gouden ring bezet met streepagaat 6-k Kt. geelgouden manchetknopen bezet met briljant geslepen diamanten, 0.20 ct., 14,4 gram 6-k Kt. geelgouden oorbellen met 0.54 ct. diamant, 8,2 gram 6-k Kt. geelgouden oorringen bezet met 1.2 ct. F/VVS diamant, 7,8 gram 6-k Kt. geelgouden collier bezet met 11 briljant geslepen diamanten 6-k Kt. collier met granaat, lengte: 34, gewicht: 9,8 gr. 6-k Kt. geelgouden oorstekers bezet met 0.33 ct. briljant geslepen diamant, SI2, gewicht: 0,9 gram 6-k Oud 14 kt. gouden dubbele medaillon hanger 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 3 ct. diamant, ringmaat: 17,75 (56) 6-k Bronzen groepen van een paard getemd door een man, 19e eeuw Loc Bronzen beelden van waterdraagsters, h.41 Loc Oude wortelnotenhouten Engelse tafelklok Loc Beschilderde miniatuur porseleinen Empire vaasjes (defect), h.11 Loc Antieke statenbijbel met koperen sloten Loc Ond.gesign., bronzen sculptuur, 'Studie Huizer meisje', h.30 Loc Oude buffelhoorn Loc Set van 3 gestoken krisheften, Indonesië Loc Fraai gestoken Indonesisch krisheft met vrouw Loc Twee gestoken Indische krisheften Loc Glazen mandje, Venetië, ca.1900 Loc Zwaard, L.39 Loc Diverse dolken, L.35 Loc Zwaard, L.46 Loc Bronzen sculptuur van een vrouwelijk naakt, h.47 Loc Blauw glazen Art Deco dienblad met reliëfdecor van vogels Loc Toegeschreven aan Cornelis 'Cees' Bolding, Wormerveer Den Haag, Schaatsrijders op een vaart, gouache op karton, 21,9 x 28 cm, gedateerd Herkomst: veiling Glerum, 2004; collectie Simonis & Buunk, Ede Loc Koopje met diverse medische apparaten, fotokijker, etc. Loc Religieuze borduurwerkjes in lijst, ca.24 x 21 Loc Antieke mahoniehouten lierpendule met vuurverguld brons beslag, Frankrijk ca.1820 Loc Van Vliet, 3 miniatuur etsjes Loc Albert Goedhals, 40 litho's m.b.t. bruggen Loc Gepolychromeerde kokoshouten pot, h.52 x diam.73 afgedekt met een glasplaat Loc Antieke eikenhouten bijzettafel, h.68 x diam.80 Loc Antieke wortelnoten met ebbenhouten Renaissancestijl 4-deurskast met 2 laden, h.223 x b.162 x d Goudkleurige metalen design vakken kast op een open onderstel, h.183 x b.171 x d.46 Loc Loc Bronzen sculptuur van uil op tak, h.25 Loc Groot Indonesisch palissanderhouten beeld van een vrouw, h.96 Loc Bronzen sculptuur naar de Denker van Rodin rustend op marmeren sokkel, h.21 Loc Bronzen evenveeltjespan, 19e eeuw Loc Stel Chinese celadon porseleinen siervaasjes, h.26 Loc

48 Porseleinen beeldjes van poesjes, h.18 Loc Bronzen sculptuur van een piano spelende vrouw rustend op marmeren voetstuk, h.24 x b.26 Loc Tafellampje op deels marmeren voetje met een geel glazen kapje Loc Bronzen Art Deco sculptuur van Afrikaans vrouwen hoofd op marmeren basement, h.26 Loc Aardewerken hondjes, h.20 Loc

49 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Lensz Kirch, Met goud gedecoreerde lakwerk pendule, h.28 Loc Amsterdamse koperen kandelaars Loc Glazen Art Deco tafellampje, h.23 Loc Koopje van 2 aardewerken kastkommen en een bord Loc Geslepen Venetiaans ovaal spiegeltje Loc Oude eikenhouten Engelse tafelklok Loc Ovale spiegel gevat in notenhouten kantelstandaard, h.77 Loc Blauw op wit fond gedecoreerde porseleinen kraagvazen, h.60 en h.43 Loc Beeld van een tijger in gips, h.28 x L.30 Loc Benen blaaspijp i.v.v. een fabeldier Loc Koperen diverse Jugendstil vazen Loc Koop divers aardewerk, etc. Loc Antieke palissanderhouten kast met vitrine-gedeelte, ca.1850, h.164 x b.98 x d Mahoniehouten tafel met 4 laden ca.1840 (was basis voor snaarinstrument), h.85 x b.68,5 x l.142, 'Charles' Henri Joseph Leickert, Brussel Mainz (Duitsland), Vissers en schepen op het strand van Scheveningen bij maanlicht, olieverf op doek, 48,6 x 65,6 Herkomst: Galerie Commeter, Hamburg, Duitsland; part. bezit Duitsland; collectie Simonis & Buunk, Ede 1396 Met bloemen gedecoreerde blauw op wit fond porseleinen Japanse cachepot op zuil, h.106, diam. (cachepot) 39 Loc Loc Loc Loc Smeedijzeren tafellampje met gesatineerde kap met bloemenrand, h.45 Loc Tafellampje met gesatineerde kap met bloemen, h.33 Loc Notenhouten Jugendstil klok met koper afgewerkt, h.44 Loc Antieke wortelnotenhouten dubbelgebogen secretaire rustend op klauwpoten met ster inleg, 18e eeuw, h.112 x b.112 x d 'Willem' George Frederik Jansen, Harlingen Blaricum, Binnenhaven, olieverf op doek, 63 x 76,3 Herkomst: collectie Simonis & Buunk, Ede Loc Loc Antieke eikenhouten staartklok, h.138 Loc 'Charles' Henri Joseph Leickert, Brussel Mainz (Duitsland), Doorkijkje in een stad, olieverf op paneel, 22,7 x 14,6 Herkomst: part. bezit Duitsland; collectie Simonis & Buunk, Ede 1404 Rein Roelofsz, Design eetkamertafel, vervaardigd van berken multiplex gefineerd,de randen geband met esdoorn en amerikaans noten, h.76 x L.220 x b.92 met 6 bijpassende stoelen (prototypen en enig exemplaar) 1405 Nieuw hoogpolig steenrode Marokkaanse Berber, 170 x 240 (winkelwaarde 1.495) Loc Loc Loc Stel gepolychromeerde porseleinen 7-lichts kandelaars, h.70 Loc Aardewerken met rode landschap decoraties serviesdeel Loc Antieke vuurvergulde bronzen cartelklok, 19e eeuw, h.80 Loc Kt. geelgouden manchetknopen, 14,2 gram 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 1 briljant 0,18 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 1,7 gram, ringmaat Kt. geelgouden ring bezet met 0.05 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 1,1 gram, ringmaat 17,25 6-k k Kt. geelgouden armband bezet met 24 briljant geslepen diamanten 6-k Massieve 14 kt. witgouden stijve armband met 9 diamanten, waaronder (behandelde) blauwe diamanten Kt. geelgouden schakelcollier en armband bezet met parels en lapis lazuli (armband kan ook gebruikt worden als verlenging van het collier), goudgewicht per schakel = 0,9 gram, totale goudgewicht = circa 37,8 gram 6-k k Kt. tricolor gouden broche, anno: 1960, gewicht: 12,7 gram 6-k

50 1416 Opengewerkte gouden Art Nouveau broche met gesneden lagensteen en voorzien van veiligheidskettinkje 6-k Kt. gouden collier met granaten 6-k Kt. geelgouden ring bezet met cultivé parel, 7 mm en 6 diamanten 8/8 slijpsel 0,06 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit SI, 5,9 gram, ringmaat Kt. geelgouden ring bezet met 7 briljanten, 0,33 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 3,3 gram, ringmaat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 13 diamanten, 0,23 ct., kleur: Cape + kwaliteit SI, (12x) 8/8 slijpsel en 1 briljantslijpsel, 4,6 gr., ringmaat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 5 briljant geslepen diamanten, 0,10 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 3,5 gram, ringmaat 17, Kt. geelgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., kleur: top wit + kwaliteit VS, 3,8 gram, ringmaat 17, Kt. geelgouden ring bezet met robijn en 14 briljant geslepen diamanten 0,20 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 4,5 gram, ringmaat Kt. geelgouden ring bezet met 4 briljant geslepen diamanten 0,12 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit SI, 6,2 gram, ringmaat 18, Kt. geelgouden ring bezet met 5 diamanten 8/8 slijpsel 0,10 ct., 4,5 gram, ringmaat 17,25 6-k k k k k k k k Kt. geelgouden ring bezet met granaat en zirkonia, 4,6 gram, ringmaat 17,5 6-k Kt. rosé gouden markies ring bezet met Bolsjewiek geslepen diamanten totaal circa 2,30 ct. ringmaat 16,5 (52) Kt. geelgouden ring bezet met 17 diamanten, 0.35 ct. waarvan 16 stuks in 8/8 slijpsel, 2.5 gram, ringmaat 20 6-k k Smeedijzeren tafellamp met een blauw glazen kap, h.38 Loc Bronzen sculptuur van een danseres, h.50 Loc Antieke wortelnotenhouten gebogen 4-laden commode, Engeland ca.1800, h.84 x b.78 x d Famille verte penseelpot met personen- en landschap decoraties, h.17 x diam.20 Loc Loc Notenhouten kasteelklok Loc Een (op onderzijde) gemerkte porseleinen vaas met een polychrome voorstelling van irissen, h.28 Loc Herend cachepot Loc Toegeschreven aan W.J. Schütz, Middelburg, Twee landschapjes, Zomer en Winter, maroefle, 24 x 17 en 25 x 15 Loc Stel porseleinen stieren, h.25 Loc Diverse dekseldoosjes w.o. ivoor, porselein en zilver Loc Groot zwaard met afbeelding van adelaar, L.95 Loc Bronzen buste van Don Quichot, h.34 Loc Benen bol op standaard Loc Chinees porseleinen theepot met decoratie van moeder met kinderen, h.19 Loc Koop van 5 diverse oude waaiers Loc Benen rechthoekige tabaksdoos met afbeelding van sjees Loc Antieke Japanse met erotische afbeelding gedecoreerde inro Loc Vergrootglas met benen heft met afbeelding van een zeemeermin Loc Benen netsuké van liggende hond Loc Benen netsuké van staande man Loc Benen 3-luiks ikoon in kastje Loc Houten sculptuur van een Balinese man en vrouw in feestelijke kleding, Bali Loc Kaligrafeerkwast met bruin/rood stenen handvat, L.40 x diam.4 Loc

51 1452 Chinees aardewerken medicijnflesje, zgn. Bianhu fles, China, Han Dynastie, 206 voor Chr.-220 na Chr., h.15,5 x L.13 met certificaat van Van der Ven Oriental Art Loc Stel cloisonné gemberpotten Loc Polychroom geschilderd miniatuur in lijst, Kisankarchq School of Art, ca , India, 10 x 15 Loc Benen netsuké van kikkers Loc Benen katrol Loc Benen netsuké van een man Loc Koopje van een Romeins olielampje en een bronzen borstbeeldje Loc Grote antieke Imari porseleinen schotels, diam. 48 Loc Geel koperen wierookpot Loc Grote antieke Imari porseleinen schotel, diam.47 Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een Art Deco-stijl pinquin, h.52 Loc Bronzen sculptuur van een liggende man, Bachus Loc Geel/groen gepatineerde sculptuur van een liggende kat Loc Massief marmeren tuinvaas Loc Massief marmeren tuinvaas Loc Groen marmeren zuilen met koper afgezet, h.116 x diam.31 Loc Antieke wortelnotenhouten dubbelgebogen 4-laden commode rustend op klauwpoten met uitschuifblad, 18e eeuw, h.87 x b. 100 x d. 57 Loc Art Deco klokkenstel in marmer Loc Johannes Hermanus Barend 'Jan H.B.' Koekkoek, Amsterdam Hilversum, Fregat en hektjalk op volle zee, olieverf op doek, 54,3 x 87,3 cm, gedateerd Herkomst: part. bezit Duitsland; collectie Simonis & Buunk, Ede Loc Antieke mahoniehouten salontafel, h.65 x diam.90 Loc Antiek Engels notenhouten haardvoorzet met gobelin stof bekleed, te veranderen in speeltafeltje met lade, Davraro patent, h.67 x b F.H. Wagenaar (werkzaam rond 1750), antiek Amsterdams staand horloge in een wortelhouten gefineerde kast geflankeerd door twee zuilen en gedecoreerd met ajourwerk, gesigneerd Fs.Hs. Wagenaar, Amsterdam laatste kwart 18e eeuw, met een mechaniek van een herenhuis in Hollands landschap met dag-, datum- en maandaanduiding, bekroond door een vuurverguld bronzen Atlas met twee engelen, hoogte (incl.atlas) 278 Loc Loc Blauw gedecoreerde Chinees porseleinen parapluton, h.59 x diam.25 Loc Antieke eikenhouten Mechelse trektafel, h.77 x b.98 x L.130 of 214 Loc Set van 6 antieke opengewerkte notenhouten stoelen met bruin leder bekleed met op de poten uitgewerkte gezichten Loc Mahoniehouten kuipdienblad Loc Kristallen 7-delig likeurset (karaf h.25 ) Loc Grote koop met divers blauw gedecoreerd porselein met Lange Lijs figuren Loc Antieke mahoniehouten Empire naaitafel, Holland ca.1820, h.72 x b.50 x d Art Deco tafellampje op verzilverd bronzen voetje met gesatineerd glazen kapje, h Antonie Waldorp, Den Haag Amsterdam, Stadsgracht met afgemeerde botter, olieverf op paneel, 29,8 x 22, gesigneerd op achtersteven van het schip. Herkomst: part. coll. Duitsland; collectie Simonis & Buunk, Ede 1483 Antonie Waldorp, Den Haag Amsterdam, Stadsgezicht met diverse personen en op de achtergrond vier molens, 60 x 81 Loc Loc Loc Loc Gepolychromeerde met rozen decoraties porseleinen terrine Loc Gepolychromeerde met bloemen gedecoreerde porseleinen dekschalen Loc

52 1486 Antiek parelmoer kruisbeeld in een ingelegd mahoniehouten vitrinekastje, h.51 Loc Lampje op vernikkeld brons voetje met gesatineerd glazen kapje, h.35 Loc Antieke mahoniehouten trumeau afgedekt door een zwart marmeren blad en rustend op klauwpoten, Holland ca.1820, h.83 x b.104 x d Antieke rijk bewerkte noten met palissanderhouten kussen/kolommenkast rustend op bolpoten, h.230 x b.230 x d.76 Loc Loc Antieke gebogen 4-laden commode, 18e eeuw, h.80 x b.96 x d.53 Loc Antieke Imari porseleinen schotel, diam.46 Loc Cloisonné lampvoet met kap Loc Kt. geelgouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,25 ct. ringmaat 17,25 (54) Kt. bicolor gouden ring bezet met diamant totaal circa 0,05 ct. ringmaat 18 (56) Kt. rosé gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,50 ct. ringmaat 16 (50) Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,80 ct. ringmaat 17 (53) Kt. bicolor gouden ring bezet met een diamant totaal circa 0,02 ct. ringmaat 17,5 (55) Kt. rosé gouden markies ring bezet met Bolsjewiek geslepen diamanten totaal circa 1,00 ct. ringmaat 16 (50) Kt. geelgouden bandring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,45 ct. ringmaat 17,25 (54) 6-k k k k k k k Kt. geelgouden ring bezet met bloedkoraal, 5 gram, ringmaat 19 6-k Kt. bicolor oorhangers bezet met diamant totaal circa 0,28 ct. 6-k Kt. geelgouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 1,10 ct Kt. rosé gouden solitair ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,10 ct. ringmaat 16,5 (52) Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,80 ct. ringmaat 16 (50) Kt. rosé gouden markies ring bezet met Bolsjewiek geslepen diamanten totaal circa 0,80 ct. ringmaat 16,25 (51) Kt. rosé gouden rijring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,10 ct. ringmaat 17 (53) Kt. rosé gouden ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,12 ct. 17 (53) Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,04 ct. ringmaat 18 (56) Kt. bicolor gouden armband met 27 briljant geslepen diamanten 0,60 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Si, lengte 18,5, gewicht 14,7 gram, nieuwwaarde euro 6-k k k k k k k k Kt. geelgouden armband bezet met saffier en diamant totaal circa 0,05 ct. 6-k Kt. geelgouden collier met een kruis hanger bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,27 ct. 6-k Kt. geelgouden armband, 8 mm. breed, 55.7 gram, L.22 6-k Houten Japanse trapkast met vakken en laden, h.195 x b.180 x d.45 Loc Voedselcontainer met beschildering Loc Bronzen vaas, h.52 Loc Cloisonné ei op sokkel, h.37 Loc Met personen in landschap gedecoreerde aardewerken kraagvaas, h.39 Loc Met personen in landschap gedecoreerde aardewerken kraagvaas, h.44 Loc Met personen in landschap gedecoreerde aardewerken kraagvaas, h.44 Loc

53 1520 Met personen in landschap gedecoreerde aardewerken kraagvaas, h.39 Loc Met personen in landschap gedecoreerde aardewerken kraagvaas, h.40 Loc Met personen in landschap gedecoreerde aardewerken kraagvaas, h.43 Loc Met personen in landschap gedecoreerde Chinees porseleinen kraagvaas, h.42 Loc Chinees porseleinen kraagvaas, h.40 Loc Antieke orgelgebogen Engelse bridgetafel met diverse laden, 18e eeuw, h.73 x b.77 x d.38 (of 2x 38) Loc Bronzen vuurvergulde Empire-stijl 1-lichts kandelaars, h.28 Loc Antieke ingelegde wortelnotenhouten bakbarometer, h.132 Loc Antieke mahoniehouten likeurkelder met diverse kristallen glaasjes en vier karaffen 1529 Rijkbewerkte Chinese hokker afgedekt met roze marmeren blaadje, h.48 x diam.40 Loc Loc Zwart houten lampvoet met oker gele kap, h.165 Loc Stel met bloemen gedecoreerde Engelse aardewerken kastkommen Loc Ferdinand Hart Nibbrig, Amsterdam Laren, Landschap in de Eifel, olieverf op doek, 60,4 x 120,5 cm, gesigneerd en te dateren ca Annotatie verso: 'In de Eifel'. Herkomst: veiling Frederik Muller & Co., Amsterdam, 'Atelier F. Hart Nibbrig', 2 mei 1916, lotnr. 45 (met afb.). Literatuur: Antoon Erftemeijer en Renske Koster, 'Reiskoorts bij Nederlandse kunstenaars sinds 1850', Haarlem 2016, afb. in kleur pag. 99. Tentoonstelling: Haarlem, Frans Halsmuseum/De Hallen, 'Reiskoorts bij Nederlandse kunstenaars sinds 1850', 28 mei t/m 11 sept Provenance: collectie Simonis & Buunk, Ede Loc Antieke met metaal beslagen kist, h.80 x b.116 x d.60 Loc Antieke eikenhouten staartklok, h.136 Loc

54 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Toegeschreven aan Scherer en omgeving Vertin, Stadsgezicht met personen, olieverf op paneel, 24 x 30 Loc Opengewerkte wit gelakte houten kuifspiegellijst met spiegel, h.155 x b.98 Loc Koperen 1-lichts kandelaars, h.39 Loc Grote blauw gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, h.34 Loc Antieke wortelnotenhouten orgelgebogen commode met 2 laden rustend op klauwpoten, h.76 x b.73 x d.50 Loc Stel boekensteunen met olifantjes, h.14 Loc Derenne (pseudoniem van Marcel Bouraine), een plate met brons Art Deco beeldje van danseres op groen marmeren voetje, geproduceerd bij Le Verrier Paris, h.22 Loc Koop van 5 diverse oude waaiers Loc Oude bronzen Boeddha, h.26 Loc Gele Chinees porseleinen olifant als penselenhouder, h.6 Loc Oude bronzen krijger, h.26 Loc Oude bronzen Godin, h.23 Loc Oude bronzen Boeddha, h.24 Loc Oude bronzen Boeddha, h.20 Loc Koopje van 3 hertengeweien en zwijnentanden op muurplank Loc Lotte Loopuyt, bronzen sculptuur van een dood hert, h.13 x b.23 x d.24 Loc Lotte Loopuyt, bronzen sculptuur van een stervend paard, h.16 x b.30 x d.26 (vervaardigd in een verloren was methode) Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een beertje, h.9 Loc Glazen scheepsklokje naar Omega Loc Bronzen dekselpotje/ wierookbrander gedecoreerd met muizen, h.15 Loc Marmeren met kristallen inktstel met 2 pennen Loc Koop van 5 diverse oude waaiers Loc Marmeren inktstel met voetballer (gelijmd) Loc Speeldoos i.v.v. een carousel Loc Beschilderde eieren, eenmaal hout, Russisch en gemerkt Loc Antieke tegeltjes in lijst Loc Terracotta beeld van een vrouw met kind Loc Antieke mahoniehouten Empire schrijfkist met inhoud van kristallen inktpotjes, h.22 x b.43 x d Koop van een Delfts blauwe kastvaas, Hindeloopen beschilderde ton en een hindeloopen beschilderde snotneus Loc Loc Grote koop divers Workum aardewerk Loc Rieten dekselmanden met hengsels Loc Koopje van drie glas-in-lood wandlampjes, koperen telefoon en een houten olifant Loc Koopje divers porselein, etc. Loc Divers aardewerk, etc. Loc Koop divers pleet bestek, porselein, etc. Loc Houten kandelaar, ca.1800, h.79 Loc Koop divers kleingoed w.o. tin, glas, aardewerk, porselein, etc. Loc Messing Joodse kandelaar, 20e eeuw Loc Koopje van 3 kristallen schalen Loc Koop divers w.o. koper, houtsnijwerk, metronoom, etc. Loc Koop divers kleingoed w.o. pullen Loc Afrikaans deurtje, Dogon stam, Mali, L.77 x b.34 Loc

55 Kt. geelgouden collier, 9 mm breed, L.60, 48,1 gram 6-k Kt. geelgouden massieve jasseron armband, 5 mm. breed, 15.8 gram 6-k Kt. geelgouden hanger met camee, goudgewicht ca. 10 gram, 35 x 47 mm 6-k Kt. geel- met witgouden armband met slot en scharnier, diameter 53 x 61 mm., breedte 6 mm, 13,8 gram 1581 Chopard, 18 kt. geelgouden collier bezet met 1 briljant geslepen diamant, lengte 44 cm, 15.8 gram 6-k k Kt. gouden Surinaamse hanger 6-k Kt. geelgouden ring bezet met granaat, 7 gram, ringmaat 18,5 6-k Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,08 ct. ringmaat 19 (59) Kt. rosé gouden entourage ring bezet met centraal een ovaal geslepen saffier totaal circa 1,65 ct. en aan entourage briljant geslepen diamant totaal circa 0,30 ct. ringmaat 16,5 (52) Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,80 ct. ringmaat 17 (53) Kt. rosé gouden hele alliance ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,76 ct. ringmaat 17,25 (54) Kt. geelgouden ring met 33 briljant geslepen diamanten 0,62 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 8,5 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde euro Kt. bicolor gouden ring bezet met diamant totaal circa 0,01 ct. ringmaat 17,5 (55) Kt. geelgouden ring met 5 briljant geslepen diamanten 0,05 ct. 5,7 gram, ringmaat: 18,5, nieuwwaarde 850,00 euro Kt. geelgouden ring met 1 briljant geslepen diamant 0,14 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 1,8 gram, ringmaat: 16,75, nieuwwaarde: 575,00 euro Kt. geelgouden rivière ring met 3 briljant geslepen diamanten 0,25 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 4,3 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde euro Kt. bicolor alliance ring met verdraaibare witgouden ring met 28 briljant geslepen diamanten 1,00 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 6,1 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde euro Kt. geelgouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten 0,18 ct. Kleur: Cape + kwaliteit SI, 2,5 gram, ringmaat 17, Kt. geelgouden ring bezet met 7 antiek gezette diamanten, 0,25 ct. 4,1 gram, ringmaat Kt. geelgouden ring bezet met 2 briljant geslepen diamanten, 0,12 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit VS, 4,3 gram, ringmaat 17, Kt. geelgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 0.27 ct., 3.7 gram, ringmaat 17, Kt. geelgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0,25 ct., 4.1 gram, ringmaat 18,25 6-k k k k k k k k k k k k k k k Kt. geelghouden hanger in de vorm van een vogel, 4,8 gram 6-k Bicolor gouden hanger bezet met parel en briljant geslepen diamant 6-k Kt. geelgouden ring bezet met robijn/smaragd/goudtopaas en 4 baguette geslepen diamanten 0.20 ct., 4.4 gram, ringmaat Kt. geelgouden ring bezet met 18 briljant geslepen diamanten 0.20 ct., 5.9 gram, ringmaat Kt. geelgouden entourage ring bezet met in totaal 0.96 ct. briljant geslepen diamant, in het midden SI3 en de kleinere diamanten SI2/3, gewicht: 2,3 gram, ringmaat 17,5 (55) 6-k k k Kt. geelgouden ring bezet met 6 briljanten, 0.40 ct., 6.4 gram, maat 20,75 6-k Kt. geelgouden ring bezet met robijn en 12 briljanten 0.15 ct., 8/8 geslepen, 4.8 gram, maat 17, Kt. geelgouden speld bezet met 8x 0.01 ct. briljant geslepen diamant, 3,8 gram 6-k k Kt. geelgouden dasspeld bezet met briljant geslepen diamant, 3,9 gram 6-k

56 1608 Paar 18 kt. geelgouden manchetknopen, [filigrain werk] schild 19 mm, 7.1 gram 6-k Kt. gouden broche met amethist, gewicht: 7,5 gram 6-k Kt. geelgouden oorknoppen bezet met 8 briljant geslepen diamanten, 0.25 ct., 4.9 gram Kt. geelgouden broche bezet met parel en 2 briljant geslepen diamanten 0,08 ct., 2,2 gram 6-k k Kt. geelgouden broche bezet met smaragd en robijn, 6,8 gram 6-k Koopje van 3 medische apparaten, 19e eeuw Loc Oude windbuks Loc Koop divers blauw gedecoreerd aardewerk, etc. Loc Stel tinnen schotels, 18e eeuw Loc Antiek dubbel scheepskatrol Loc Koop divers kleingoed w.o. divers porselein, imitatie lantaarnklokje, schilderijtje, tinnen beeldje, etc. Loc Houten bureauset en een koperen kanonnetje Loc Koop divers tin, etc. Loc Oude ingelegde notenhouten tafelklok Loc Antieke houten schooltas Loc Antieke opengewerkte stoof, h.20 x b.23 x 25 Loc Grote koop sier aardewerk, etc. Loc Koop divers klein Indonesisch kleingoed Loc Grote groene gesigneerde glazen schaal, Henri Dean, diam.42 Loc Koop divers bestaande uit gepolychromeerde tinnen kraantjes kan, tinnen bord en beker en stel wanddecoraties met liefdespaar Loc Witte aardewerken sculptuur van een hazewindhond, h.50 Loc Grote en 2 kleine aardewerken schotels, diam 42 Loc Koop divers pleet Loc Koopje divers kleingoed w.o. pleet, schilderijlamp, aardewerk, etc. Loc Groot verzilverd dienblad Loc Fruitschaal op voet, h.32 x diam.30 Loc Koopje divers kristal, w.o. karaffen strooiers Loc Oud Hollands beschilderde bus met oren, h,40 Loc Japanse cloisonné pot, 19e eeuw, h.30 Loc Met paarden gedecoreerde bronzen vaas, h.26 Loc Mahoniehouten likeurkelder, h.32 Loc Koopje divers porselein, houtsnijwerk en een bar i.v.v. een harnas Loc Spiegel in rood kozijn, h.151 x b.42 Loc Spiegel in groen kozijn, h.151 x b.42 Loc Spiegel in rood kozijn, h.151 x b.42 Loc Spiegel in groen kozijn, h.151 x b.42 Loc Mahoniehouten staande kapstok met koperen haken, h Loc Art Brothers, olieverf op board, afbeelding van joe Hughes, 232 x 122 Loc Halfronde spiegel in een wit met roze raamkozijn, 101 x 52 Loc Halfronde spiegel in een wit met roze raamkozijn, 101 x 52 Loc Koperen 3-delig haardstel op bokken Loc Onb.meester, Boerenfeest, maroefle, 195 x 143 Loc Andy Warhol, Marilyn, screenprint, edition, ca.1980, op de achterkant gestempeld, fill in your own signature, S.B.M. Art club, 91 x 91, ref. : cat. raisonné Andy Warhol Prints Feldman Appendix Roy Lichtenstein, Hopeless, zeefdruk op karton, 1964, 91 x 91, naar origineel schilderij Loc Loc

57 1652 Frits Maris, Den Haag Voorburg, Stilleven met veldboeket, olieverf op doek, 60 x 40 Loc Met parelmoer ingelegd eu de buf klok Loc Oude Chinese handgeschilderde scroll met decoraties van vogels en bloemen Loc Gepolychromeerd porseleinen mand gedragen door drie engeltjes, h.22 Loc Met vogels gedecoreerde aardewerken vaas, h.37 Loc Bronzen tafellampje i.v.v. een varkentje (defect glaasje) Loc Beschilderde grijs met beige kist met guirlandes bloemenmanddecoraties, h.64 x b.78 x d.52, Grote met draken gedecoreerde Chinees porseleinen cachepot, h.43 x diam.50 Loc Loc Antieke stoelklok Loc Antieke Russische ikoon verdeeld in 4 vlakken, h.36 x b.31 Loc Antieke fraai beschilderde appelklok Loc Tafellampje met twee glasbollen Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier tafeltje met geschulpt blad, h.173,5 x 60 x 39 Loc Legering schemerlampvoet met diverse personen en 2 rijkbewerkte kapjes Loc Art Deco pendule in marmer behuizing Loc Antiek mahoniehouten gebogen cilinderbureau, Holland ca.1840, h.120 x b.109 x d.61 Loc Oude notenhouten Louis Seize bidstoel Loc Rood/groen gedecoreerde vaas en dekselpotje Loc Cloisonne ei op houten sokkel, h.30 (incl.sokkel) Loc Met parelmoer en ebbenhout ingelegde Moorse hoekkast, h.184 x b.68 x d.33 Loc Gepolychromeerde Chinees porseleinen vaas, h.43 Loc G.J. Derens, , Fruitstilleven, olieverf op doek, 45 x 35 Loc Hertengewei Loc L. Berge, Zaans landschap met schepen en molens, olieverf op doek, 55 x 75 Loc Henk Poeder, Vogelnest met eitjes, olieverf op paneel, 13 x 18 Loc Gepolychromeerde Chinees porseleinen plaquette in opengewerkte Chinese lijst, h.120 x b Gepolychromeerde Chinees porseleinen plaquette in opengewerkte Chinese lijst, h.120 x b.35 Loc Loc Houten hobbelpaard ca.1960, h.44 Loc Gele met vogels en druiven gedecoreerde Chinees porseleinen vaas, h.42 Loc Antieke camee met gouden omranding 6-k Camees in gouden monturen 6-k Kt. gouden collier met 3 gouden medaillons, 11,4 gr. 6-k Antieke gouden onyx broche met gouden ornamenten, medaillongedeelte aan de achterzijde en aan voorzijde een bloem bezet met pareltjes 1685 Antieke onyx medaillonhanger met gouden rand afgezet en aan de voorzijde een bloem ingelegd met briljant geslepen diamanten aan een 14 kt. gevlochten collier, 10 gr. 6-k k Kt. gouden ring bezet met robijn 6-k Kt. geelgouden ring met een lagensteen, 6,3 gram, ringmaat 21, nieuwwaarde 875 euro 6-k

58 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Kt. gouden collier met een fijn gouden munt in 14 kt. gouden omranding, 10,6 gr. 6-k Kt. gouden damespolshorloge met gouden band, totaalgewicht 13,4 gr. 6-k Kt. gouden ring en 2 bijpassende oorhangers bezet met opaal 6-k Koopje goud, 3,6 gr. 6-k Twee 14 kt. wit- met geelgouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamant en parel Kt. geelgouden hanger in de form van een kruis bezet met 12 briljant geslepen diamanten 0,60 ct., kleur wit -kwaliteit VS, 15 x 28 mm, 3,4 gram Kt. geelgouden hanger bezet met Lapis Lazulli en 3 diamanten 8/8 slijpsel, 0.06 ct., 3.7 gr. 6-k k k Kt. geelgouden herenring bezet met onyx, 7,8 gram, ringmaat 18,75 6-k Kt. rosé gouden ring bezet met cultivee parels en briljant geslepen diamant totaal circa 0,30 ct. ringmaat 17 (53) 6-k Antieke Chinese vaas, 19e eeuw, h.42 Loc Oude met bloemen en teksten gedecoreerde deels lila in hoogglans uitgevoerde 2-deurs dressoir, h.85 x b.89 x d.44 Loc Van Leeuwen, Gezicht op bloemenveld, olieverf op doek, 40 x 50 Loc Oude 60-erjaren aardglobe, h.40 Loc Traditionele Chinese kinderstoel, h.60 Loc Oude met personen beschilderde blauwe met Chinees lakwerk gedecoreerde 4-deurs kast met 4 laden, h.187 x b.95 x d.50 Loc Rond kleed vervaardigd van ijsbeer bont, diam.150 Loc Chinese rijkbewerkte ronde tafel afgedekt met een glasplaat, h.54 diam.84 met 4 bijpassende krukjes 1705 Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) Parijs, Blote dame, gouache, gedateerd 1988, 32 x 24 Loc Loc Sam Drukker, Vrouw, litho, 35/75, 76 x 57 Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een Boeddha, h.67 Loc Blauw gedecoreerde porseleinen dekselvazen, h.43 Loc Koopje divers kleingoed w.o. onderzetters, porseleinen kommetjes, steengoed vaasje, etc. Loc Koopje diverse wandbordjes met voorstellingen van vogels Loc Beige gelakte trumeau, h.100 x b.101 x d.50 Loc Antieke mahoniehouten bonheur op stand veranderd in hangkast, h.104 x b.88 x d.30 Loc Sam Drukker, Naakte vrouw, litho, nr.21/100, 66 x 50 cm Loc Miniatuur 1-deurs hang/vitrinekastje, h.45 x b.50 x d.15 Loc Viado, Straatje met personen, gouache, 60 x 35 Loc Salvador Dali, Le premier jour du printemps, lithografie, gesigneerd en genummerd, oplage 24/300, 52 x 64 Loc Salvador Dali, Monument for the Doctor, lithografie, nr.41/300, 75 x 55 Loc Willem Zijlstra, Staand model in sarong met erabesk, olieverf op paneel, gesigneerd op briefje op achterkant, 143 x 30 Loc Plate tafellamp met gesatineerde glasbol in reliëf, h.64 Loc Blauw Chinese vazen met drakendecoraties, eind 19e eeuw, h.61,5 Loc In hoog glans gelakt Chinees kolbalt blauw dressoir met 4 deuren en 4 laden gedecoreerd met planten, bamboe en Chinese landschappen, h.80 x b.145 x d.39 cm Loc Bronzen schemerlampvoet met glas-in-lood kap, h.56 Loc P. Werner, Landschap, gouache, gedateerd 1962, 61 x 47 Loc

59 1724 Nahaum Gutman, Paard en wagen met personen in Oosters landschap, nr.15/150, handgesigneerde litho, 56 x 47 Loc Hondje op 4 wielen, ca.1920, h.38 x L.58 Loc Marmeren borstbeeld van Michelangelo, h.32 Loc Hackett Londen, knuffelhond Loc Koopje met antiek tin Loc In diverse kleuren uitgevoerde hoogglans afgelakte Chinese vakkenkast, h.230 x b.157 x d.40 Loc Koop divers kleingoed Loc Bronzen sculptuur van een lopende gorilla rustend op marmeren voetstuk, h.31 x b.36 Loc Château Camensac Grand Cru Haut-Medoc 2006, 3x Loc Porseleinen 3-delige jardinière, ca.1780 Loc Château Fourcras Dupré Listrac-Medoc 2008, 4x Loc Handgemaakte lederen 50-erjaren lokeend, designer Dimitri Omersa, Liberty of Londen Loc Koop divers antiek tin Loc Kelderrrestant: Domaine de la Jasse 2001,2x, Chateau Touteran Cru Bourgeois 2004, 2x Cuvée Jubilée Ginestet 2003, 2x Loc Koop divers koper, tin, etc. Loc Château Connétable de Talbot (2e wijn) St. Julien 2007, 6x Loc Handgesneden schaakspel met figuren uit de Ramaya met opbergkist/bord, koning h.13,3, pion h. 6,7, Bali 1741 Gepolychromeerd porseleinen wandconsole gedragen door een kindje omgeven door bloemen, h.26 Loc Loc Lithografie van Bantzinger en divers kleingoed Loc Antieke ingelijste doek met decoratie van personen, 83 x 36 Loc Jan Knikker jr., Havengezicht met diverse schepen, olieverf op doek, 44 x 34 Loc Esther van Scholten, Villa, gem.techniek, 55 x 45 Loc Robaw, Straatje met personen, olieverf op doek, 60 x 50 Loc Hugo Post, Abstract, handgesigneerde litho, gedateerd 1975, 65 x 50 Loc Jan Dibbets, 3 Composities in geel, rood en blauw, handgesigneerde zeefdrukken, genummerd 67/100, w.o. gedateerd 1967, 70 x 50 Loc Verzilverde hengselschaal Loc Verzilverd 4-delig Gero servies, model 1097, op bijbehorend blad Loc Twee 2e gehalte zilveren juslepels in bijpassend etui Loc Koopje van 5 zilveren fotolijstjes Loc Lotus op draaibare voet, h.20 x diam.20 Loc Dienblad met verzilverde bewerkte rand, 45 x 34 Loc Zwart glazen Art Deco vaas met gouddecor Boom, h.17 Loc Koop divers pleet, etc. Loc Koopje divers pleet Loc Gehamerde zilveren Art Deco broodschaal op 4 bolpootjes, 32 x 21 cm, gemerkt met belastingkeur Loc Zilveren fotolijst, 18 x 24 Loc Fotolijst in zilveren omranding, 13 x 13 Loc Gepolychromeerde porseleinen sculptuur met een klassieke voorstelling van drie naakte dames met koe, h.ca.30 Loc Bijouterieënkist met divers bijoux en zilveren ringen Loc e Gehalte zilveren 5-delig servies met parelrand, 3290 gr. Loc

60 1764 Grote mahoniehouten boekenkast met in de onderkast 4 deuren en 4 laden, h.228 x b.229 x d Kt. bicolor gouden rijring bezet met 8 kant geslepen diamant totaal circa 0,18 ct. ringmaat 17,25 (54) Loc k Twee 14 kt. gouden oorbellen met camee 6-k Kt. geelgouden ring met verdraaibare middenring met 30 briljant geslepen diamanten 0,50 ct. Kleur: wit + kwaliteit piqué, 4,1 gram, ringmaat 18,25, nieuwwaarde euro Kt. geelgouden ring met 5 briljant geslepen diamanten 0,30 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 8,5 gram, ringmaat 17,75, nieuwwaarde 1450 euro Kt. geel- met witgouden ring bezet met 7 briljant geslepen diamanten, 0.08 ct., 7 gram, ringmaat Kt. gouden met 2e gehalte zilveren broche bezet met parel en briljant geslepen diamant Kt. geel- met witgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten 0.10 ct., 5.4 gram, ringmaat 19, Kt. geelgouden entourage ring bezet met een gefacetteerde smaragd 1.27 ct., omringd door briljant geslepen diamanten 0.45 ct., gewicht: 2,75 gram, ringmaat: 17,5 (55) Kt. geelgouden ring bezet met 13 princes geslepen diamanten, 0.30 ct., 2.2 gram, ringmaat 16, Kt. geelgouden ring bezet met 3 briljant geslepen diamanten, 0.06 ct., 6.2 gram, ringmaat 19,5 6-k k k k k k k k Kt. gouden vintage damespolshorloge met lederen bandje 6-k Bonard, 18 kt. gouden damespolshorloge bezet met briljant geslepen diamant (uurwerk defect), totaalgewicht 41 gr. 6-k Collier met onyx kaasjes en 14 kt. gouden slot 6-k Cultivé parelcollier, 6mm, met 14 kt. geelgouden sluiting, L.45 6-k Kt. gouden broche in de vorm van een blad bezet met parels, 5,8 gram 6-k Gouden broche met bloedkoralen roos en een robijntje, gewicht: 5,2 gram 6-k Koopje divers Jugendstil kristal w.o. 2 schalen en 2 karaffen Loc Verzilverde hengselschaal met decoratie van vogels en takken Loc Stel zilveren kandelaars, h.28 Loc Van Kempen, 2e gehalte zilveren opengewerkte broodmand met parelrand Loc Stel zilveren fazanten Loc Stel zilveren ronde fotolijstjes, diam.13 Loc Koopje divers pleet w.o. broodmand, sigarettenkoker en een dienblad Loc Charles Tibour, Parijs Parijs, 1e gehalte Art Deco 111-delig zilveren bestek, totaalgewicht 6667 gram (waarvan 1479 gram de messen)parijs ca 1930 Loc Spiegel in opengewerkte omlijsting, h.60 x b.63 Loc Antieke Windsor armfauteuil Loc Zeer grote groen gepatineerde bronzen fontein i.v.v. zeemeerminnen deinzend in de golven, h.ca.316 x diam.134 Loc Zilveren dienblad met oren, 1638 gr. Loc Engels 1e gehalte zilveren 4-delig servies, 1575 gr. Loc Antieke mahoniehouten bureau/bijzettafel met lade, Holland ca. 1840, h.71 x b.126 x d.88 Loc Twee 1e gehalte Sterling zilveren schalen Loc Koopje van 3 divers glas en kristal w.o. Tafelstuk ivv bloem, karaf en antiek schaaltje met zilveren hengsel 1797 Antieke met vlinders gedecoreerde porseleinen schaal met 2e gehalte zilveren hengsel, diam.29 Loc Loc

61 1798 Smeedijzeren tafellampje met gesatineerd glazen kapje i.v.v. een roos, h.26 Loc Antiek Windsor armfauteuil Loc Verzilverd Spaans galjoen driemaster, 42 x 47, ca.1,5 kg. Loc Verzilverd Christoffel bestek in bijbehorend kastje, h.73 x b.49 x d.43 Loc Koopje diverse zilveren ringen en oorbellen Loc Koopje van 3 herenpolshorloges Loc Koopje diverse lepeltjes Loc Koopje diverse vintage horloges Loc Koop divers pleet, zilver, etc. Loc Grote koop divers pleet, etc. Loc e Gehalte zilveren schaal op voet, met Art Nouveau motieven, Birmingham 1909 Loc e Gehalte zilveren gelobte roomkan, 193 gr. Loc Zilveren memorielepel met aan beide zijden fraaie graveringen, Denemarken, eind 19e eeuw Loc e Gehalte zilveren mandje geflankeerd door leeuwenkoppen Loc Geëtste kristallen schaal in Frans zilveren en opengewerkt montuur, 950/1000, doorsnede binnenzijde 18, Ca 1900, Jugendstil Loc Zilveren damesspangcollier met knijpslot en groene hanger Loc Dienblad met opengewerkte zilveren monturen, 31 x 22, Nederland 1930 Loc Gehamerd zilveren Art Deco 5-delig servies, Gerritsen & van Kempen 1932/1933 Loc Koopje divers zilver Loc Engelse 1e gehalte zilveren visitekaartendoosje Loc Zilveren aardbeienschaal met gedreven decor van bloemen en vruchten, Hongarije ca Johan Hendrik Schmidt (Amsterdam ), 1e gehalte zilveren Empire roomkan met parelrand, 213 gr., Stadskeur Amsterdam, enigszins afwijkende jaarletter X = Vermoedelijk gegraveerd met het Clifford familiewapen zonder schildhouders en aangeschaft ter gelegenheid van het huwelijk van George Clifford en Carolina Justina van Weede in Mr. George Clifford ( ), zoon van Gerard Clifford ( ) en Sara Maria van de Poll ( ), was een telg uit het voorname Amsterdamse bankiersgeslacht Clifford. Hij was lid van de Tweede Kamer der Staten Generaal en van de Raad van Amsterdam en werd in 1815 in de Nederlandse adelstand verheven met het predikaat van jonkheer. Loc Loc Zilveren ovale fotolijst, 6 x 9 Loc Zilveren tafelkandelaartje, Nederland Loc Opengewerkte 3e gehalte zilveren schaal, h.5,5 x diam.18 Loc Grote zilveren mus Loc Zilveren koets met paard, L.9 x h.5,5 x b.2,3, gewicht: 104 gram Loc Twee 2e gehalte zilveren geboortelepels Loc Zilveren miniatuurtjes : kinderwagen, tafel, schommelstoel en stel kandelaartjes Loc e Gehalte zilveren mandje, 19e eeuw Loc Miniatuur zilveren Joodse kandelaar Loc Zilveren miniatuur Joods kandelaartje Loc Nederlands zilveren pillendoosje, anno 1815 Loc e Gehalte zilveren pillendoosje met gegraveerd paard Loc Gegraveerd 2e gehalte zilveren pillendoosje Loc e Gehalte zilveren pillendoosje Loc Gegraveerd zilveren rond doosje Loc

62 1835 Zilveren glad 4-vaks pillendoosje Loc Koop divers klein zilverwerk, etc. Loc Oude Sterling zilveren zout en peperstrooier Loc Hout met kristallen inktstel met 2e gehalte zilveren doppen en pennen Loc Zilveren lepeltjes met bloemen, 162 gr. Loc e Gehalte zilveren tazza met bloemdecoraties; h.15 Loc

63 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Diverse kleuren zoetwaterparel collier Loc Met zilveren patiné bronzen beeldjes van The Flying lady rustend op marmeren voet, h.30 Loc Verzilverde jardinière in Empire-stijl, met parelranden en op 4 bolpootjes Loc Grote ajour gezaagde mand met hengsel met parelrand Loc Set van 2 geslepen kristallen karaffen met zilveren deksel, montuur en greep, Wilkens Loc Zilveren Art Deco trompetvaas, 17,5 cm hoog, Gerritsen & v. Kempen Loc Ajour gezaagd 2e gehalte zilveren bonbonmandje Loc e Gehalte zilveren Jugendstil vaasje, h.12 Loc Kt. geelgouden hanger in de vorm van een kruis, 5 gram 6-k Gouden ringen bezet met camee 6-k Kt. geelgouden ring bezet met zirkonia, 6.5 gram, ringmaat 18,5 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 45 diamanten waarvan 1 princes geslepen in het midden 0,50 ct., 4,5 gram, ringmaat 17,25 6-k Kt. gouden choker, 20,9 gr. 6-k Zoetwaterparel 4-strengs collier met 14 kt. geelgouden sluiting, 3 gram, L.42 6-k Granaten collier waaraan 14 kt. gouden design hanger met geslepen granaat en een 14 kt. gouden slot 6-k Kt. geelgouden armband bezet met parels 6-k Gouden broche bezet met parel en 0.04 ct. diamant, gewicht: 3,8 gram 6-k Kt. gouden broche met 0.25ct. briljant geslepen diamant, gewicht: 5,5 gram 6-k Kt. geelgouden oorknoppen bezet met 2 diamanten, 8/8 slijpsel, 0,05 ct., 1.5 gram 6-k Kt. geelgouden oorstekers bezet met lapis lazuli 6-k Kt. geelgouden markies ring bezet met 15 briljanten 0.80 ct.,[kleur: G +kwaliteit Vs], 6.2 gram, maat 17, Kt. geelgouden ring bezet met saffier en 15 briljant geslepen diamanten, 0.25 ct., 3,4 gram, ringmaat 18, Kt. geelgouden solitair ring bezet met een 0.88 ct. briljant geslepen diamant, 2,9 gram, SI3, ringmaat: 18 (56) Kt. bicolor entourage oorknoppen bezet met roosgeslepen diamanten totaal circa 0,50 ct. 6-k k k k Lang zoetwater parelcollier, 100 cm Loc Koopje divers bijoux Loc Koopje divers bijoux, w.o. een collier en een ring Loc Koopje divers bijoux Loc Zilveren 6-delig couvert 'Haags Lofje', gewicht: 713 gram Loc Koop diverse vintage horloges Loc Koopje van 40 paar zilveren oorknoppen in doosjes Loc Antiek zilveren snuifdoosje Loc Sterling zilveren, deels opengewerkte schaal op 4 schelpvormige pootjes Loc Vier diverse 2e gehalte zilveren miniatuurtjes Loc e Gehalte zilveren opengewerkt hengselschaaltje Loc Zilveren ovaal knottenmandje met hengsel Loc e Gehalte zilveren rammelaar met hart Loc Zilveren rammelaar Loc Gegraveerde zilveren rammelaar Loc Twee 2e gehalte zilveren suikerschepjes Loc Gegraveerde 2e gehalte zilveren rammelaar Loc

64 1882 Rijkbewerkt met Chinese landschapen en draken gedecoreerd dekseldoosje Loc Houten inktstel met 2e gehalte zilveren pen en montuur Loc e Gehalte zilveren rijstschep met bewerkte steel Loc e Gehalte zilveren rijkbewerkte brandenwijnkom Loc e Gehalte zilveren handspiegeltje met florale decoraties Loc e Gehalte zilveren miniatuur olifant, h.7 Loc e Gehalte zilveren miniatuur kalkoen als flacon Loc Rijkbewerkte 1e gehalte zilveren koffieketel, A.D. Verschuur Loc Koopje divers pleet en zilver Loc Zilveren driemaster met 22 kanonnen aan boord, 17 x 18, 230 gr. Loc Zilveren miniatuur driemaster Loc e Gehalte zilveren miniatuur zeilschip, h.12 x L.12 x 3 Loc Antieke zilveren naaldenkoker, rijk bewerkt met Bijbelse voorstellingen en voorzien van cachet Loc Zilveren juslepels, Haags Lofje Loc Antieke zilveren Empire strooilepel Loc Zeer lang zilveren jasseron collier (110 cm) met hanger en slot waarin turkoois Loc Massief zilveren briefopener met inca figuur Loc Twee rijk gegraveerde verzilverde koektrommels op bijpassend blad op bewerkte pootjes Loc Hollands zilveren inktpotje Loc e Gehalte Engels zilveren ovaal inktpotje met kroontjepen Loc Stel zilveren manchetknopen Loc Rijk gegraveerd 2e gehalte zilveren miniatuur draagkoets Loc e Gehalte zilveren bonbonmandje met hengsel Loc Stel Sterling zilveren kandelaars, bewerkte voet 9,5 cm, deukjes aan de rand Loc Djokja zilveren poederdoosje met lotusbloem versiering Loc Zilveren Snuifdoos met niëllo, Frankrijk 19e eeuw (klein gaatje in bodem) Loc Zilveren roomlepel met afbeelding van kerk en molen Loc Edelstenen colliers met magneet sluiting Loc Zilveren schaaltje op voet en met gedraaid hengsel Loc Bakelieten bureauklapper met gehamerde zilveren voorzijde, Art Deco ook te gebruiken als foto standaard Loc e Gehalte zilveren 3-delig roomstel, 307 gr. Loc e Gehalte zilveren miniatuur zwaluw Loc Rijkbewerkt benen dekseldoos met Hebreeuwse tekst op klauwpootje, h.17 x b.17 x d Zware zilveren dekseldoos, staande op 4 pootjes, met vergulde binnenzijde en met fraaie motieven bewerkt, Bos & Zn, Amsterdam 1916 Zilveren strooier in Louis Seize-stijl en met blank glazen binnenbak, Hanau ca Hoogte 17 cm Loc Loc Loc Kristallen whiskykaraf met 2e gehalte zilveren whiskyplaatje Loc e Gehalte zilveren ronde bonbonschaal met deksel Loc e Gehalte zilveren ajour gezaagde broodmand met parelrand, h.25 x b.30 x d Twee 2e gehalte zilveren opengewerkte kastanjevazen met glazen binnenbakken Loc Loc Koopje van 4 colliers, waaronder lapis lazuli, onyx en mosagaat Loc Antieke opengewerkte en rijkbewerkte voorsnijset met twee zilveren handvatten in etui Loc Zilveren vlees couvert, 285 gram Loc

65 1924 Schoenlepel met zilveren handvat Loc Zilveren antiek bestek : 3 x 6 delig ( vork,mes,lepel) 800 gekeurd, 1000 gr. Loc Antieke opschep/soeplepel, 391 gr. Loc Verzilverde opdienset en 6 verzilverde dessertlepels in etui Loc e Gehalte zilveren vos, h.8,5 x l.23, 343 gr. Loc Hollands zilveren lepeltjes in etui, J. Niekerk, Schoonhoven 1972 Loc Twee 2e gehalte zilveren compote-lepels, dubbel filet met geschulpte bak, W. Baksteen en J. Middendorp, Rotterdam 1864 Loc e Gehalte zilveren koektrommel met gegraveerde deksel Loc e Gehalte zilveren miniatuur orgelkar Loc Kt. geelgouden oorhangers bezet met saffier en diamant totaal circa 0,60 ct. 6-k Kt. geelgouden oorhangers bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,20 ct Kt. geelgouden hanger bezet met 1 briljant geslepen diamant 0.08 ct, 14 x 30 mm, 6.3 gram 6-k k Kt. geelgouden manchetknopen, 18 x 12 mm, 5.4 gram 6-k Kt. geelgouden hanger bezet granaat en zirkonia, 3,3 gram 6-k Kt. geelgouden oorclips bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 1,60 ct Kt. geelgouden entourage oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,50 ct. 6-k k Kt. gouden ring bezet met briljant geslepen diamant 6-k Kt. geelgouden ring bezet met 9 briljant geslepen diamanten 0,10 ct., kleur: Top Wit + kwaliteit SI, 10,4 gram, ringmaat 18, Kt. bicolor gouden ring bezet met diamant totaal circa 0,01 ct. ringmaat 19,25 (61) Kt. geelgouden ring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,60 ct. ringmaat 18 (56) Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,06 ct. ringmaat 17,25 (54) Kt. bicolor gouden bezet met amethist en diamant totaal circa 0,06 ct. ringmaat 19,5 (61) Kt. bicolor solitair ring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,15 ct. ringmaat 17,5 (55) Kt. geelgouden ring met 5 briljant geslepen diamanten 0,30 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 4,6 gram, ringmaat 17,25, nieuwwaarde 1450 euro Kt. geelgouden ring met 19 briljant geslepen diamanten 0,30 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 2,5 gram, ringmaat 17, nieuwwaarde 975 euro 6-k k k k k k k k Koop diverse zilveren lepeltjes en vorkjes Loc Grote en 6 kleine messen met 2e gehalte zilveren handvatten Loc Opengewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje, h.6 x b.16,5 x d.10,5,87 gr. Loc Zilveren geboortelepel met melkmeisje Loc Zware handgemaakte sterling zilveren briefopener met afbeelding van Incagod Loc Zes 800/1000 zilveren vorkjes en 6 mesjes Loc Koopje divers zilver, etc. Loc Zilveren armband met kabelmotief Loc Sterling zilveren designarmband met blauwe steen Loc Zilveren horlogeketting met schakels met niëllo Loc Zilveren armband met gourmet schakels Loc Zilveren jaren-30 armband Loc Sterling zilveren armband met meander schakels Loc Antieke 2e gehalte zilveren armband met markasiet, lengte: 19 Loc

66 1963 Sterling zilveren armband Loc Zilveren armbanden, L.18 en 20 Loc Zware sterling zilveren armband met kabel motieven, Loc e gehalte zilveren armband bezet met simili in chatons Loc Sterling zilveren design armband met opengewerkte schakels, gesigneerd Loc zilveren granaten armband in zilver gezet Loc Granaten collier met zilveren sluiting Loc Koop diverse ringen, etc. w.o. zilver Loc Stel zilveren manchetknopen Loc Koopje divers w.o. zilver en verzilverd o.a. 2 beugelbeursjes met tasje, zoutvaatje en 4 strooiers Loc Antieke Hollands zilveren dienvorkjes in etui, anno 1867 Loc Zilveren rechthoekig dienblaadje Loc e Gehalte zilveren miniatuur echtpaar op bank Loc Zilveren miniatuur kinderwagen Loc Zware sterling zilveren sigarettenkoker, Art Deco, Denemarken 1951 Loc e Gehalte zilveren miniatuur kaasdragers Loc Granaten collier met zilveren bolslot bezet met Swarovski Loc e Gehalte zilveren miniatuur houtbewerker Loc Antieke Indonesische kris met BWG heft en schede, ca Loc Zeer zware sterling zilveren heren armband Loc Goudsteen collier met zilveren sluiting en zilveren chatons Loc Zilveren filigrain set met broche, kledingspeld, hanger aan collier en oorstekers Loc Hollands zilveren armband met geknepen bollen Loc Zilveren armband met opengewerkte schakels en filigrain Loc Zilveren Indische kris Loc Zilveren tabaksdoos, Ype Bruinings, 1838 Loc e Gehalte zilveren miniatuur dame met waaier in canapé Loc Diverse zilveren miniatuur kinderwagens Loc Twee 2e gehalte zilveren lepels en een Japanse munt 1000 yen Loc Zilveren miniatuur haardtang, ca Loc Kavel met 23 stuks geslepen jade Loc zilveren lepels, Van Kempen : juslepel en een soep/opscheplepel Loc

67 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Drie 1e gehalte zilveren miniatuur herten Loc Stel zilveren manchetknopen Loc Zilveren dubbeltjes armband, L.19, anno: 1940, gewicht: 41 gr. Loc Zilveren 'dubbeltjes' armband, Wilhelmina anno 1940, L. 19, gewicht: 34 gram Loc Stel zilveren manchetknopen Loc Zilveren dubbeltjes armband, 37 gr. Loc Kleine zilveren vos Loc Zilveren stempel Loc Zilveren kikker Loc Zilveren dubbeltjes armband en 3 broches Loc Stel zilveren manchetknopen Loc Zes 2e gehalte zilveren Jugendstil theelepels Loc Gouden tien gulden muntje, Nederlandse Antillen Loc Zilveren dubbele medaillon hanger in de vorm van een boek Loc e Gehalte zilveren Maliënkolder tasje Loc Sterling zilveren design hanger met amazoniet, gesigneerd Loc Zilveren design hanger met parelmoer, gesigneerd Loc Zilveren hanger met granaat, L.5 x b.2,8, gewicht: 15 gr. Loc Zilveren clipbroche in de vorm van een kris in schede Loc Antieke 14 karaat gouden medaillonbroche Loc Koopje van 6 zilveren knopen afbeelding van koe in de wei, streekdracht, ca.1800, diam. 20 mm. Loc Stel zilveren manchetknopen Loc Facet geslepen cornalijnen collier met antiek 14 kt. gouden slot met veiligheidsketting Ayoka parels met grijze gloed geregen op een 18 kt. gouden ketting en een hanger met een kwast bezet met Ceylon saffier, circa 2 ct., Arezzo Italy 6-k k Bloedkoralen collier met een 14 kt. gouden slot 6-k Rijig bloedkoralen collier, lengte: 48, diam. 5,4 mm., gewicht: 49 gr. 6-k Antiek bloedkoralen collier met 14 kt. gouden slot, totaal gewicht 73 gram 6-k Rijig bloedkoralen collier, lengte: 35, kraal: 7,3, gewicht: 83 gr. 6-k Bloedkoralen armband met gouden slot, L.19, diam. 4,7 mm., gewicht: 29,7 gram 6-k Antiek bloedkoralen collier met een 14 kt. gouden sluiting, 51 gram 6-k Bloedkoralen 3-rijig collier met gefacetteerd 14 kt. gouden slot 6-k Bloedkoralen collier met gouden slot, L.22, diam.5,5 mm., gewicht: 22 gram 6-k Rijig bloedkoralen collier met gouden slot, diam: 5,3 mm., L.38, gewicht: 29 gr Rijige bloedkoralen armband met gouden sluiting, lengte: 21, gewicht: 35 gr Rijig bloedkoralen collier, lengte 56, 162 gram, oplopend vanaf 7,6 mm t/ m 14 6-k k k Bloedkoralen collier, diam: 6,5 mm., L.48, gewicht: 30 gr. 6-k Antiek collier met parel en koraal en bovenaan het kwastje bezet met diamant, circa Cultivé parelcollier met 14 kt. geelgouden slotje met een 18 kt. geelgouden broche als hanger bezet met diamant slijpsel 6-k k Collier met turquoise kralen bezet met zilveren slot Loc Turkooizen armband met witgouden vlinderslot Loc

68 2035 Koopje van 17 zilveren munten o.a. 10 cent, 25 ct., 50 ct. en 1 gulden, Koningin Wilhelmina en Juliana Loc e Gehalte zilveren Maliënkolder tasje Loc Zilveren Amsterdamse school broche met maansteen, toegeschreven aan Reggers Loc Grote sterling zilveren jugendstil broche in de vorm van opengewerkte vlinder Loc Sterling zilveren designbroche, gesigneerd Loc Stel zilveren manchetknopen Loc Koopje van 8 zilveren knopen, streekdracht, 19e eeuw, diam. 18 mm. Loc Goud op zilveren oorhangers bezet met diamant en 130 diamanten Loc Brede gegraveerde zilveren armband, gemerkt Topazio Loc Brede zilveren armband, br.2 Loc Goud op zilveren armband i.v.v. vogels bezet met ca. 600 diamanten en robijn Loc Engels zilveren '3-Pence' collier, begin 20e eeuw, L.55, gewicht: 44 gram Loc Zilveren snip Loc zilveren miniatuur ooievaar Loc Koopje van 5 divers Zeeuws zilver w.o. 3 broches en 2 knopen Loc Zilveren Zeeuwse broche met 5 knopen Loc Zilveren bijbelarmband met Mozes bij de stenen Loc Hollandse 1e gehalte zilveren herenring, vol bezet met simili Loc Kt. witgouden ring met geelgouden hartje Loc Twee geschilderde Russische laqué broches, gemerkt Palekh en Parosjka Loc Zilveren miniatuur Abraham Loc Zilveren filigrain broche en een ovale vergulde hanger met filigrain vlinder Loc Diverse zilveren paardjes Loc Paar verzilverde met antiek ivoren oorbellen Loc e Gehalte zilveren miniatuur van paard en wagen Loc e Gehalte zilveren miniatuur boerenwagen met man en koe Loc Zilveren bolletjescollier met zilveren hanger bezet met pareltjes, 42 Loc Zilveren bolletjescollier met zilveren harthanger bezet met bergkristal, 44 Loc Rijig parelsnoer en armband met sloten met zilveren achterplaat(925/1000) Loc Zilveren miniatuur kaasdragers Loc Parel colliers met zilveren slot Loc Zilveren pistool, 172 gewicht Loc Drie geslepen citrienen (baguette, peervormig en facet) Loc Kt. gouden ring met bijpassende oorbellen, bezet met parelmoer en groene steen Loc e Gehalte zilveren close-for-ever armband Loc Zilveren mechanisch horloge aan zilveren band, merk Monté Loc Zilveren Prisma damespolshorloge (opwinder) Loc Zilveren armband, gemaakt van Hollands bijbelslot Loc Zilveren miniatuur kinderwagen met kindje Loc Twee diverse zilveren Zeeuwse hangers aan zilveren ketting w.o. een als broche Loc Zilveren strikbroche met markiesje, gesigneerd Loc Sterling zilveren dubbel medaillon hanger met le en markesiet. ( le licht defect) Loc Set met 3 zilveren Art Nouveau broches, waaronder Birmingham 1918 Loc Twee 1e Gehalte zilveren Chinese 2-delige gesp Loc Zilveren broche van gulden, 1839 Willem I Loc

69 2080 Calvin Klein, Zinzi, Licento, Casa, koop van 9 diverse ringen w.o. merendeel sterling zilver Loc Zilveren bonbonmandje met oren en leeuwenkoppen Loc Kleine zilveren olifant Loc Koopje diverse bijoux, etc. Loc e Gehalte zilveren miniatuur vos Loc Koopje van 2 zilveren damespolshorloges, 2 colliers met munten en een opengewerkte collier Loc Zilveren herdershond Loc Zilveren miniatuur roulette Loc Zilveren Joodse ratel Loc Zilveren kikker (pootje klein defect) Loc Edelsteen met Murano glas collier met 14 kt. gouden slot Loc Parelcollier met 14 kt. gouden parelslot Loc Granaten 5-rijige armband met 14 kt. massief gouden slot, L.21 cm, 75 Gram Loc Granaten 4-rijig armband met 14 kt. gouden slot Loc Fantasie collier met zilveren slot Loc Agaten collier met (50) 14 kt. gouden bolletjes en 14 kt. gouden bolslot Loc Agaten collier met (16) 14 kt. gouden bolletjes, 14 kt. gouden slot en een 14 kt. gouden hanger bezet met agaat Loc Collier met onyx kralen en 14 karaat gouden bolslot Loc Tweekleurig parelcollier met 14 kt. gouden bol slot Loc Tweekleurig parelcollier en 14 kt. gouden bolslot Loc Antieke gitten collier met 14 kt. gouden slot Loc Kt. geelgouden ring met 1 briljant geslepen diamant 0,45 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 6 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde 3850 euro Kt. geelgouden rijring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,70 ct. ringmaat 17,5 (55) Kt. tricolor gouden ring bezet met 12 briljant geslepen diamanten ringmaat 17,25 (54) Kt. bicolor gouden ring bezet met diamant totaal circa 0,09 ct. ringmaat 21,15 (67) Kt. geelgouden tennisarmband met 52 briljant geslepen diamanten 0,50 ct. Kleur: wit + kwaliteit piqué, lengte 18, gewicht 7,5 gram, nieuwwaarde 1650 euro Kt. geelgouden ring met bloedkoraal, 3 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde 485 euro Kt. geelgouden ring met 7 diamanten 8/8 slijpsel 0,17 ct. Kleur: wit + kwaliteit piqué, 4,2 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde 750 euro Kt. geelgouden ring bezet met zirkonia, 2,8 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde 475 euro Kt. geelgouden ring met 12 roosgeslepen diamanten 0,40 ct., 8 gram, ringmaat 18, nieuwwaarde euro 6-k k k k k k k k k Kt. geelgouden ring bezet met saffier en diamant 0,02 ct. ringmaat 16 (50) 6-k Kt. geelgouden rijring bezet met briljant geslepen diamant totaal circa 0,50 ct. ringmaat 16,25 (51) Kt. rosé gouden ring bezet met 3 Bolsjewiek geslepen diamanten 0,70 ct. ringmaat 16 (50) Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,75 ct. ringmaat 16 (50) 6-k k k Kt. bicolor gouden oorhangers bezet met diamant totaal circa 0,25 ct. 6-k Kt. bicolor entourage ring bezet met centraal een briljant geslepen diamant en aan entourage 8 stuks 8 kant geslepen diamanten totaal circa 0,50 ct. ringmaat 19 (59) 6-k

70 Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,60 ct. ringmaat 17 (53) 6-k Rijige granaten armband met een 14 kt. slot Loc Koopje van 5 zilveren miniatuurtjes : 2 konijntjes, haan en kip en een vos Loc Vergulde armband vol bezet met granaat Loc Granaten met parel 3-rijig armband met 14 kt. gouden slot Loc Koopje van 6 zakhorloges Loc Antieke kristallen flacon met gouden montuur en dop in bijpassend foedraal Loc Odeurflacon met gouden dop, ca.1900 in origineel doosje Loc Kristallen flacon met gerestaureerde gouden dop Loc Twee antieke kristallen parfumflacons met zilveren dop en stopje Loc Kristallen parfumflacon met defecte gouden dop Loc Koop van 2 paar zilveren manchetknopen en 3 cloisonné vingerhoedjes Loc Antieke kristallen parfumflacon met zilveren dop Loc Antieke kristallen parfumflacon met zilveren dop Loc Stel 2e gehalte zilveren miniatuurtjes van haan en een kip Loc Stel zilveren kleine fazanten Loc Twee zilveren horlogekettingen Loc Zilveren jasseron collier waaraan opengewerkte horlogesleutel als hanger Loc Schotse sterling zilveren hanger met glas en le, gemerkt Edingburgh aan sterling zilveren ketting, 52 cm Loc Antieke zilveren medaillonhanger aan zilveren halsketting, 68 Loc Koopje diverse sieraden bezet met maansteen Loc Armbanden bezet met edelstenen Loc e Gehalte zilveren horloge, merk: Zentra, gewicht: 29 gram Loc Zwaar zilveren schakelcollier, L.80, 65 gr. Loc e Gehalte zilveren collier met medaillon Loc e Gehalte zilveren collier met hartvormige granaten hanger Loc Antieke zilveren armband, 16 gram Loc Antieke zilveren zakhorloge aan zilveren halsketting Loc Zilveren vestzakhorloge aan verschuifbaar horlogeketting Loc Koopje sieraden w.o. Indonesisch Loc Koopje diverse sieraden w.o. zilver Loc Antieke 14 kt. gouden ring bezet met camee en een damespolshorloge Loc

71 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Zilveren chatelaine met hartvormig tussenstuk, Heerenveen Loc Vestzakhorloge in zilveren kast Loc Zilveren zakhorloge Loc e Gehalte zilveren damesvestzakhorloge en een vingerhoedje Loc Vestzakhorloge in gouden kast Loc BWG zilveren armband, filigrein schakels voorzien van groene stenen Loc Antiek vestzakhorloge in goudkleurige kast Loc Zilveren armbanden (deels defect) Loc Vintage Omega herenpolshorloge, uitgifte Olympische Spelen 1968 met Chronostop en een originele lederen band Loc Klein zilveren vosje Loc Kleine zilveren tekkel Loc Zilveren hondje Loc Koopje van een Deense zilveren ring, streng bloedkoraal, ivoren roosje en 2 miniatuurtjes als broche Loc Bloedkoralen collier met zilveren slot Loc Fantasie collier met zilveren sluiting Loc Longines horloge, speciale editie uitsluitend voor officials van Olympische Spelen in München gemaakt (1972), voormalige eigendom van voetbalsscheidsrechter Leopold 'Leo' Sylvain Horn (Sittard Amstelveen) Loc Bloedkoralen 4-rijig collier 14 kt. gouden slot Loc Koopje van 5 zilveren miniatuur Joodse muzikanten Loc Bloedkoralen colliers met zilveren slot Loc Bloedkoralen 2-strengs collier met onedel slot, L.76 (2 x 38 ) Loc e Gehalte zilveren miniatuur ophaalbrug, h.6 x b.12 x d.4 Loc Zilveren miniatuur haas Loc Vintage Omega herenpolshorloge met witte le wijzerplaat, Genève, automaat Loc Vintage Omega herenpolshorloge, DeVille, automaat Loc Bloedkoralen 4-strengs armband met gouden slot en een bijpassende gouden ring bezet met bloedkoraal in origineel doosje Loc Opengewerkt zilveren damescollier met rozetten, L.63 Loc Defect bloedkoralen 4-strengs collier met gouden slot, L.124 (4 x 31 ) Loc Bloedkoralen stokjes collier aan onedel slot Loc Koop van 3 antieke botten Loc Bloedkoralen met benen 3-rijig collier met 14 kt. gouden slot Loc Bloedkoralen 3-rijige armband met 14 kt. gouden slot Loc Koopje divers bloedkoraal Loc Koopje divers bijoux Loc Koop divers pleet, etc. Loc Koopje diverse sieraden Loc Koopje divers bijoux w.o. een vestzakhorloge Loc Koopje divers kleingoed w.o. houtsnijwerk, pleet, 2 schaaltjes A.D. Copier, etc. Loc Kt. bicolor gouden ring bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,45 ct. ringmaat 17,5 (55) Kt. bicolor gouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten 0,10 ct Kt. rosé gouden oorknoppen bezet met briljant geslepen diamanten totaal circa 0,34 ct. 6-k k k

72 Kt. geelgouden hanger bezet met granaat, 15 x 28 mm., 2,5 gram, nieuwwaarde 375 euro Kt. geelgouden ring met 4 briljant geslepen diamanten 0,15 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Si, 2,7 gram, ringmaat 17,5, nieuwwaarde 650 euro Kt. geelgouden collier met een gouden entourage hanger bezet met saffier en diamant totaal circa 0,23 ct Kt. geelgouden jasseron collier met 5 briljant geslepen diamanten 0,06 ct. Kleur: Top Wit + kwaliteit Vs, 45, gewicht 13,4 gram, nieuwwaarde 1275 euro 6-k k k k Zilveren Biedermeier koektrommeltje, Koops & Zoon, 1878 Loc Antieke sterling zilveren hengselmandje, Henry Chawner, Londen 1791 Loc Ovaal portretminiatuurtje Loc e Gehalte zilveren broodmand Loc Bewerkt zilveren thora pointer Loc e Gehalte zilveren jat Loc e Gehalte zilveren thora aanwijsstok (jat) Loc Grote zilveren bewerkte jat Loc Set Sterling zilveren zoutvaten, Londen 1790 Loc Koopje van een blauw collier en oud bruin collier Loc Antieke geslepen kristallen schaal met 2e gehalte zilveren beugel Loc Set van 2 geëtst glazen flessenbakken met sterling zilveren meander rand, diam. 14 cm Loc e Gehalte zilveren suikerbak Loc Antieke zilveren blaker Loc Zilveren ikoon, 8 x 9 Loc Zilveren bonbonmandje met hengsel op klauwpootjes Loc Chrome flessenhouder Loc Chrome flessenhouder Loc Antieke ivoren magic bol op standaard Loc Antieke ivoren rechthoekige broche i.v.v. een bloem Loc Mammoet ivoren netsuké van een vrouw Loc Koopje diverse beeldjes Loc Mammoet ivoren netsuké van man met kikkers Loc Parelmoer lepeldoosje met twaalf 2e gehalte zilveren koffielepels Loc Zilveren crucifix op celluloid kruis, ca 1935 Loc Koopje van een koperen reisikoon, koperen kruis en koperen Jezus aan kruis Loc Drie 2e gehalte zilveren miniaturen Loc Kleine 2e gehalte zilveren suikerhelm met suikerschepje Loc Zilveren kinderbeker, 1920 Loc Zilveren Kiddush beker met o.a. wapenversiering, 19e eeuw, h.8,3, 54 gr. Loc Miniatuur zilveren ossenwagen Loc Zilveren miniatuur bokkenwagen Loc Zilveren zeefje op antiek draadglazen lekbakje Loc Grote 2e gehalte zilveren suikerhelm met suikerschepje Loc Koopje van een zilveren suikerschep, jamlepel en een taartschep Loc Stel boekensteunen van aardewerken vosjes, Fontinelle Loc Zilveren lepeltjes in gals Loc Antieke kristallen Biedermeier dekselcoupe op Hollands zilveren voet Loc Koopje met 3 colliers waaronder lang granaten collier Loc Oude Sterling zilveren zout en peperstrooier Loc

73 2232 Zilveren bonbonschaal met parelrand, gewicht: 94 gram Loc e Gehalte zilveren soezenmand Loc Jampot met opengewerkte zilveren montuur en deksel met fruit, 1932 Loc Verzilverde Engelse theekannen, vroeg 20ste eeuw Loc Ajour gezaagd zilveren bonbonmandje met parelrand en op pootjes Loc Zwaar zilveren 2-delig roomstel met parelrand Loc Pleet 3-arms kandelaars, h.29 Loc Koopje met 6 colliers, waaronder parels en hematiet Loc Verzilverd bestek, etc. Loc Delig 1e gehalte zilveren 6-persoons bestek, merk: WMF, gewicht: 875 gram Loc Koopje divers bijoux Loc Koop diverse vintage horloges Loc Grote koop diverse polshorloges Loc Antieke Aziatische dolk met BWG zilveren schede en montuur en ivoren heft Loc Lederen portemonnee met zilver, damesmodel Loc Kralentasje met 2e gehalte zilveren beugel Loc Kralen tasje met zilveren beugel, 19e eeuw, h.16 x b.10 Loc Antiek kralenbeursje met tekst "uit liefde" en voorzien van zilveren beugel Loc e Gehalte zilveren bijouterieëndoos, L.17 Loc Grote zilveren beugeltas met zilveren kralen geborduurd en florale motieven Loc Hollands zilveren bonbonmandje op pootjes Loc Nederlands 2e gehalte zilveren koektrommel met reliëf voorstelling, 579 gr. Loc Hollands zilveren schuitvormig bonbonmandje Loc Paar zilveren patrijzen Loc e Gehalte zilveren bijouterieëndoos, L.12 Loc Zilveren vorkjes met bloemen, 163 gr. Loc Antiek Hollands zilveren dienblad, 1902, 835 gr., L.42,5 Loc e Gehalte Duits zilveren 2-delig roomstelletje op blaadje met parelrand Loc Paar zilveren kandelaars, h.8,5 Loc Oude Sterling zilveren zout en peperstrooier Loc Antieke inktstelletjes met toebehoren Loc Hollands zilveren lepeldoosje met 14 zilveren lepeltjes Loc Stel hoge zilveren kolomkandelaars Loc Koopje van 3 miniatuur glazen dierfiguren w.o. twee op houten sokkels en een kristallen parfumflacon (defect) met zilveren montuur Loc Zilveren hengselmand met graveerwerk op bolpootjes Loc Stel bonbonschaaltjes, 170 gr. Loc Koop van rijkbewerkt zilveren brillenkoker, zakkoker en een tondeldoosje Loc Antieke Hollands zilveren tabaksdoos, D. Pelt, Schoonhoven 1850 Loc Zilveren druppelvanger Loc Zilveren briefopener i.v.v. een uil Loc Zilveren kleine uil Loc Zilveren miniatuur ijskar, 29 gr. Loc Zilveren koets miniatuur, 86 gr. Loc Gekleurd porseleinen bladvormig schaaltje met bloemen gedecoreerd, diam. 17 Loc Mahoniehouten kerststal met 2e gehalte zilveren beeldjes Loc Fraaie bijbel uit 1867, goud op snede met lederen kaft en met dubbele zilveren klampen, anno 1872 Loc

74 2278 Goud op snee bijbel met bewerkte lederen kaft 1839 en voorzien van zilveren klampen, 1853 Loc Zilveren bonbonmandje met hengsel op klauwpootjes Loc Fantasie collier met zilveren sluiting en groot zilveren slakkenhuis als centrale hanger Loc Stel zilveren mandjes w.o. een met glazen binnenbak Loc Twee 2e gehalte zilveren Deense kandelaars, gemerkt Cohr, h.17 Loc Oude Sterling zilveren zout en peperstrooier Loc Verzilverde 1-lichts kandelaars, h.29 Loc Antiek 2-delig theeservies 800 gekeurd, totaalgewicht 840 gr. Loc Zilveren 3-arms kandelaar, 446 gr. Loc Stel hoge Hollands zilveren kolomkandelaars, van Kempen en Begeer, 1978 Loc Twee identieke zilveren vaasjes, Birmingham 1900, h. 13,5 Loc Geslepen spiegel in 2e gehalte zilveren lijst, 23 x 18 Loc Rieten mandje met diverse sieraden w.o. zilver Loc Zilveren dessert- en 6 zilveren tafelmessen, Hollands Glad Loc Groot opengewerkt verzilverd kuipdienblad Loc /1000 Zilveren lepel in etui Loc Juwelendoosje i.v.v. een ei met 3 paar vergulde zilveren oorknoppen bezet met jade en een paar bezet met granaat Loc Nieuw Invicta horloge in doos Loc Zilveren vork met molen, 147 gr. Loc e Gehalte zilveren aardappellepel, puntfilet Loc Bruin Chinees snuifflesje met robijn stop met zilveren lepeltje, vroeg 20e eeuw Loc Roodlak Chinese snuffbottles Loc Zilveren 3-delig kinderbestek in etui Loc

75 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr J. Mes, Hoorn , Rijkbewerkt 2e gehalte zilveren bonbonschaaltje, jaarletter 1917, 87 gr. Loc Zilveren tafelbel i.v.v. een vrouw met krans Loc Zilveren paard Loc Biedermeier bonbonschaaltje met zilveren beugel, vroeg 19e eeuw Loc Zilveren pasteischep met gravering, vroeg 19e eeuw Loc Koopje diverse pleet en zilveren doosjes, etc. Loc Paar zilveren strooiers i.v.v. nijlpaarden Loc Vergrootglas in zilveren omranding Loc Zeven 2e gehalte zilveren koffielepels met parelrand Loc Zilveren ronde en rechthoekige koektrommels op blaadjes Loc Stel zilveren kardinaals kandelaars, h.19 Loc Nederlands zilveren zuurvorken, 111 gr. Loc zilveren suiker tang Loc Rijkbewerkt 2e gehalte zilveren kistje met engelendecoraties Loc Nederlands zilveren miniatuur kruik, 19e eeuw Loc Hollands 2e gehalte zilveren miniatuur zegewagen Loc Antieke 2e gehalte zilveren mosterdpot met kristallen binnenbak Loc Rijkbewerkt 2e gehalte zilveren speeldoosje Loc e Gehalte zilveren sponzendoosje Loc e Gehalte zilveren sponzendoosje Loc e Gehalte zilveren pillendoosje Loc Gegraveerd zilveren doosje met afbeelding van een paard Loc Zilveren tafelbel met man Loc Zilveren miniatuur "goudenkoets" Loc Zilveren doosje met romantische voorstelling op deksel en voorzien van banddecoratie, 1889 Loc Antiek zilveren geribt pillendoosje met schildje, anno 1848 Loc Met Hollands landschap gedecoreerd 2e gehalte zilveren theebusje Loc Antiek 2e gehalte zilveren sponzendoosje met ribbels Loc Glaasjes op zilveren voet en 2 flacons met zilveren dop Loc Set van 3 Louis Seize zoutvaatjes met blauwe binnenbakjes, van Eldick Zutphen ca 1920 Loc Zilveren ovale amuse-schaaltjes Loc Zilveren ronde amuse-schaaltjes met parelrand Loc Zilveren tekkel Loc Antiek 2e gehalte zilveren pillendoosje Loc Zilveren rijtuig met 6 paarden, koetsier en lakei, L.12 x h.4,5 x b.2, gewicht: 72 gram Loc Zilveren zoutvaatjes met blauw glas Loc Koop divers servet en vinger doekringen w.o. zilver Loc J. van der Dussen, Schoonhoven , opengewerkt 2e gehalte zilveren mandje met blauw glazen binnenbakje, jaarletter 1919 Loc Zilveren strooibus, Sheffield 1924 Loc e gehalte Engels zilveren strooier Loc Zilveren strooibus, Birmingham 1936 Loc Zilveren 3-delig kinderbestek in etui Loc Engelse 1e gehalte zilveren 1-lichts kandelaars Loc Stel zilveren kandelaars Loc

76 Gehalte zilveren pasteischep, 200 gr. Loc Hollands zilveren soezenmand met grepen en pootjes Loc Gehamerd 800/1000 zilveren koffiekan, 750 gr. Loc Oude Sterling zilveren zout en peperstrooier Loc Zilveren fotolijst, 18,5 x 14,5 Loc Chinees zilveren tafelstuk, Shanghai Chinees export zilver, h.32 Loc Diverse colliers met magneet sluiting Loc Stel zilverkleurige schemerlampvoeten met bruine kapjes, h.82 Loc Twee spiegels met twee spijlendeurtjes (1 spiegel defect), h.90 x b.80 Loc Zilveren 4-delig koffie- en theeservies op bijpassend blad, Zilverfabriek Voorschoten 1948 Loc Mahoniehouten 2-deurs kastje met lade, h.80 x b.70 x d.42 Loc Karel Appel, Compositie, lithografie, gesigneerd en genummerd: 19/160, 54,7 x 74,5 Loc Metalen grijs gelakte vonkenhaardscherm, h.64 x b.76 x d.24 Loc Marc Chagall, Revolution, litho-affiche, Mourlot Paris 17 Mars 1963, Musée Callièra, Paris Loc Antieke mahoniehouten miniatuur poortlinnenkast, h.78 x b.57 x d.22 Loc Roel Wildeboer, Meppel Hilversum, Bloemstilleven met klaprozen, olieverf op doek, 48 x 59 Loc Bronzen sculptuur van vrouw met hoed, h.50 Loc W. van Veldhuizen, Interieur met stoel, handgesigneerde litho, nr.9/30, gedateerd 1992, 62 x Theodor Koch, Heilbron Rotterdam, Winterlandschap met molen, olieverf op board, 56 x 43 Loc Loc J. Kelderman, Landschap met ven, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Gien van de Velde, Laagvliegende eenden, olieverf op doek, 60 x 50 Loc Engels mahoniehouten met band intarsia ingelegde portemanteau afgedekt met marmeren plaquettes en een bronzen vuurvergulde strik, h.205 x b.163 x d.20 Loc A. Olson, Bronzen sculptuur van meisje met hoepel, 19e eeuw, h.38 Loc Weduwe Brandjes, Purmerend, Tegeltableau met voorstelling naar G. de Voijs, 55 x 40 ( 1 tegel defect) Loc Onb.meester, Puppie en kittens in stal, olieverf op paneel, 25 x 19 Loc Emmeke Buitenlaar, Dame te paard, lithografie, 55 x 40 Loc Jeroen Hermkens, Stadsgezicht met Colosseum, handgesigneerde litho, nr.25/40, gedateerd 1992, 70 x J.L. van der Meide, Opvliegende eenden in landschap, olieverf op doek, 120 x 70 Loc Loc Eneking, Boer en boerin in landschap, olieverf op paneel, 47 x 38 Loc Ond.gesign., Afgemeerde boten, olieverf op doek, gedateerd 1940, 50 x 40 Loc Onb.meester, Herberg exterieur met diverse personen, olieverf op paneel, 26 x Gerard Menken, Scherpenzeel 1919, Gezicht op de haven van Veere, handgesigneerde ets, 2/55, 1983, 26 x 20 Loc Loc Bronzen sculptuur van een zittende Kwan Yin op lotus, h.37 Loc Henk Poeder, Giethoorn, olieverf op paneel, 18 x 13 Loc Henk Poeder, Eend met kuikens, olieverf op paneel, 13 x 18 Loc J.A. de Lint, Stilleven met vis, olieverf op doek, 80 x 55 Loc Rand Antonese, Dame met vogel, zeefdruk, gedateerd 2011, 13 x 13 Loc Twee gepolychromeerde aardewerken vazen, h.39,5 Loc Antiek mahoniehouten Empire 2-deurs dienstbodekast met lade en begaasde deuren, Holland ca.1820, h.148 x b.98 x d.39 Loc

77 2384 Ond.gesign., Zittende dame, gem.techniek, 12 x 8 Loc Henk Poeder, IJsvogel, olieverf op paneel, 22 x 17 Loc Karel de Bauw, Interieur met doorkijk op boerderij, olieverf op doek, 80 x 60 Loc Naar Co Breman, Landschapje, aquarel, 34 x 21 Loc Gepatineerde bronzen sculptuur van een vogel rustend op marmeren voetstuk, h.32 Loc Twee Japanse Satsuma porseleinen vazen, h.26 Loc Boheems geslepen kristallen vaas, h. 14 x diam.21 Loc Koopje divers pleet, porselein, Wedgwood, rouwserviesje, etc. Loc Koop van 5 diverse oude waaiers Loc Rood gedecoreerd Engels theeserviesje met divers aardewerk, porselein, etc. Loc Zilverkleurige polystein katten, 35 x 33 Loc Stel gepolychromeerde met bloemmotieven gedecoreerde dekseldoosjes met bronzen elfjes op deksel, h.18 Loc Met bloemen gedecoreerde opaline vazen, h.33 Loc Geel gedecoreerde Chinees porseleinen dekselpotten met dierfiguren, h Oude Engelse mahoniehouten beglaasde 4-deurs kast met in de onderkast 2 deuren en 4 laden Loc Loc J. de Kok, Gezicht op huisjes en waterpomp, olieverf op doek, 40 x 30 Loc J. Bast, Indonesisch landschap met personen, olieverf op doek, gedateerd 1963, 60 x 80 Loc Andries Verleur, Gezicht op ophaalburg, aquarel, 32 x 23 Loc J. Hendriks, Schip op zee, olieverf op doek, 40 x 30 Loc Ond. gesigneerd, Weidelandschap, olieverf op doek, 48 x 70 Loc Naar Mesdag, Schepen op zee, olieverf op doek, 80 x 100 Loc Gepolychromeerd in hoog glans uitgevoerd beeld van twee appels, h.45 Loc Stel kristallen tafellampen met kappen, h.60 Loc Antieke mahoniehouten secretaire à abattant, Holland ca.1820, h.151 x b.100 x d.50 Loc Onb.meester, Plassengezicht met molen, olieverf op doek, 80 x 59 Loc Ond.gesign, Spelende kinderen bij zee, maroefle, 40 x 30 Loc Henk Poeder, Muizen in badkleding, olieverf op paneel, 17 x 22 Loc Willem Frederik Noordijk, Schiedam Laren, Korenschoven aan de plas, olieverf op doek, 100 x 65 Loc Gipsen ronde plaquettes in rijk bewerkte lijst, 53 x 31 Loc Gepolychromeerd Makkum aardewerken 5-delig kaststel Loc Antiek massief mahoniehouten topbureau, h.235 x b.135 x d.55 Loc Antieke metalen haardplaat, gedateerd 1665, 63 x 43 Loc Chinees houten paneel met Chinese tekst, h.164 x b.58 Loc H. Koolen, Bloemstilleven, olieverf op doek, 50 x 60 Loc J. Hendriks, Landschap, olieverf op paneel, 30 x 40 Loc Rijkbewerkt notenhouten spiegellijst met spiegel, h.40 Loc Gepolychromeerd in hoog glans uitgevoerde sculptuur van een Nana (naar Niki de Saint Phalle), h.50 Loc Antieke mahoniehouten Empire naaitafel met lade, h.80 x b.42 x 31 Loc Geo Kauderer, Boerderij in landschap, olieverf op doek, 50 x 40 Loc Koopje divers kleingoed w.o. schilderijtjes, etc. Loc Koopje divers modern glas en aardewerk Loc Koop divers aardewerk, glas, porselein, etc. Loc Koopje divers mechanisch speelgoed Loc

78 Rood gekleurde aardewerken Staffords honden, h.33 Loc Wit gelakte 1-deur beglaasde kast, h.190 x b.80 x d.40 Loc Diverse kunstwerken w.o. litho van C. Springer en gravure van Muiden Loc Eikenhouten met koperen kapstok, b.84 Loc Yvonne Poelstra, Tulpen, olieverf op doek, 120 x 80 Loc I. Rozet, Portret van een meisje en Onb.meester, Portret van een jongetje, olieverf op doek, 24 x 30 Loc Steinlen, Mannen en vrouwen in gesprek, 3 litho's, 26 x 30 Loc Yvonne Poelstra, Tulpen, olieverf op doek, 100 x 90 Loc Yvonne Poelstra, Tulpen, olieverf op doek, 90 x 90 Loc Koopje schilderijen w.o. Bloemstilleven, olieverf op doek, Korenschoven in landschap, aquarel en landschap met boerderij, aquarel en een houtsnede "Het hooien" Loc Yvonne Poelstra, Amarylis, olieverf op doek, 100 x 90 Loc P. Kaltener, Twee dames in interieur, olieverf op doek, 90 x 59 Loc H. van Leeuwen, Violiste in interieur, olieverf op board, 48 x 38 Loc Egon Schiele, Die rote Hostie (zelfportret), lithografie, 49 x 32 Loc Theodoor Heynes, Kaag Amsterdam, Haven Antwerpen, gouache, 51 x 40 Loc Wanddecoratie met liggend naakt, h.55 x b.116 Loc Toegeschreven aan Fiedler, Circus Medrano-Parijs, olieverf op doek, te dateren: circa 1930, 40 x Onb.meester, op blik geschilderde voorstelling van een Indiase musicerende godin, 124 x 62 Loc Loc A. Hulk, Bloemstilleven, olieverf op doek, 50 x 24 Loc Egon Schiele, Reclining woman, lithografie C.N. Draeger, Maître lithographe op een presse Marianne Voisin de 1910, papier rives Artist 300 gr. ca. 20 expl. zonder midden vouw, 49 x 64, rest 200 expl. voor de uitgave Erotica van Jane Kallir in 2007 voor de eerste keer als lithografie naar de originele tekening van Tom Wesselmann, Monica siiting with Mondriaan, droogstempel impresion Edition certifaction Suc.Levinio & Hijos op papier d'arches, gesigneerd in de plaat, ingelijst Sérigraphie naar origineel van 1989, nr.128/150, 76 x Joan Miro, Parler Seul, lithografie, portefolio Tristan TZARA, ingelijst, 60 x 45 Loc Loc Loc Victor Lidfort, 2 Surrealistische voorstellingen, aquarellen, 63 x 45,5 Loc Pierre Alechinsky, Automne à Paris, lithografie, ca.1972, 70 x 50, Cadre Loc Henri Matisse, Jazz le cheval, L'écuyère et le clown, lithografie voor het boek Jazz Edition Draeger, gemaakt op papier lana 250 gr., 30 expl. zonder midden vouw Loc Koop diverse schilderijen Loc Antieke gobelin vervaardigd door Anna Cornelia Vonck, 1836, met voorstelling van boot met personen, 40 x Roy Lichtenstein, Standing woman on telephone, screenprint naar origineel, limited editions Suc. Lavinio & Hijos, droogstempel, gesigneerd in de plaat, nr.86/199, op geschept papier Loc Loc

79 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Andy Warhol, Mata Hari, 1981, affiche Kestner-Gesellschaft Hannover, 84 x 59, Corneille, Deux Femmes, lithografie, ca. 1980, London Arts, 2/300, gesign., Cadre, 73 x 77, A.Heijboer(omgeving van) dierfiguur, aquarel, 50 x 31, buitenmaat 64 x 43 cm Loc Loc Loc Zilverkleurige Jugendstil-stijl spiegel, h.66 Loc Koopje divers kleingoed w.o. plateel, aardewerk, verzilverd bestek, etc. Loc Oud groen/oranje gelakt 2-deurs beglaasd kastje met opstand, h.130 x b.77 x d.37 Loc Antieke spiegel in notenhouten lijst, 200 x 110 Loc Groen gepatineerd bronzen sculptuur van een dame met waterkruiken, h Rijkbewerkte Chinese hokker afgedekt met roze marmeren blaadje, h.46 x b.36 x d. Loc Loc Grote koop divers aardewerk, porselein en houtsnijwerk Loc Rijk bewerkt massief teakhouten 1-deurs kast met open bovenkant en een deur met klapluik in de onderkast, h.168 x b.94 x d Antieke rijkbewerkte notenhouten Henri Deux kast met opstand, h.260 x b.140 x d Antieke opengewerkte notenhouten stoel met matting zitting, h.135 x b.48 x d.44 Loc Loc Loc Wanddecoraties met Chinese kaligrafieën, 133 x 77 Loc Bronzen beeld van een turnster rustend op marmeren voetstuk, h.90 Loc Antiek groen/wit met vogels en bloemen beschilderde 1-deurs hoekkast, h.102 x b.107 x d.54 Loc Eikenhouten kapstok met leeuwenkoppen, b.115 Loc Metalen roodkleurige schemerlampvoet i.v.v. een vaas met kap, h.60 Loc Divers kleingoed w.o. aardewerk, porselein, houten dekseldoosje, etc. Loc Moderne verstelbare chroom schemerlampvoet met kap, h.65 Loc Oude Indiase gelakte teakhouten 2-deurs kast met 2 laden, h.143 x b.98 x d.45 Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een liggende elf, h.40 x b.52 Loc Spiegel in rijk bewerkte zilverkleurige kuiflijst, h.103 x b.107,5 Loc Engelse 5-ladenkast beschilderd met historische scheepsscène, 19e eeuw, h.103 x b.44 x L Groen gepatineerde bronzen beeldje van een slapende elf tegen kruik aan, h.52 x b.80 Loc Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur van een lachende elf, h.53 Loc Antieke rijkbewerkte eikenhouten cupboard, h.167 x b.142 x d.58 Loc Oude notenhouten ronde salontafel rustend op 3-spanpoot, h.68 x diam.97 Loc Nieuw handgeknoopt Nepalees kleed, 203 x 143 (winkelwaarde 598) Loc Houten met bloemen, dambord en backgammonspel beschilderd speeltafel, h.78 x b.81 x d.81 Loc Notenhouten kastje met 3 laden, h.73 x b.31 x d.30 Loc Roy Lichtenstein, "As i opened fire", trio affiche offset litho edition, Stedelijk Museum 1966, 63 x 53, ingelijst naar origineel Ref.; Prestel-14 page 114 Loc Koopje van 3 diverse schilderijen Loc Koop van 2 houten schemerlampvoeten en divers koper Loc Antieke eikenhouten 3-laden commode (restauraties), h.80 x b.105 x d.51 Loc Zeer uitgebreide koop diverse cd's Loc Koop met boeken Loc

80 2492 Grote notenhouten boekenkast, h.200 x b.130 x d.48 Loc Notenhouten 3-laden commode, h.84 x b.115 x d.53 Loc Groen gepatineerde bronzen fragment van een lichaam van een man in gewaad rustend op rood marmeren voetstuk, h.50 Loc Oud model zeilschip, h.141 x b.93 Loc Koop van 3 schilderijen Loc Diverse wanddecoraties, 19e/20e eeuw Loc Koop divers porselein, aardewerk, etc. Loc Antieke mahoniehouten Engelse 3-deurs linnenkast met ladenblok, h.200 x b.192 x d.57 Loc Willy Sluiter, 3 litho's uit de Nw. Amsterdammer, anno 1916 Loc Koopje van een stadsplattegrond en een schilderijtje Loc Lisa Meijer, Twee bloemstilleven, gouaches, gedateerd 1929, 68 x 34 Loc E. Harmsen, Interieur en exterieur van St. Jan, Den Bosch, gem.techniek, 51 x 36 Loc Oude regulateurklok Loc Koopje van 3 diverse schilderijen Loc Koopje van 5 diverse gravures Loc Antiek 2-delig kerkmeubel, h.200 Loc Antiek handgesmeed ijzeren wijnrek uit Frankrijk met afsluitbaar hek voor 50 flessen, h.112 x b.55 x d Handgesmeed ijzeren wijnrek Riviera Maison voor 48 flessen, h.175 x b.38 x d.25 Loc Loc Rond Art Deco-stijl bijzettafeltje met een lade, h.66 Loc Eikenhouten Art Deco pendules Loc Notenhouten klepsecretaire met 4 laden en afgedekt met een marmeren, h.151 x b.85 x d.49 Loc Bang & Olufsen kleurentelevisie op meubel met afstandsbediening Loc Oude Bang & Olufsen kleurentelevisie met afstandsbediening Loc In hoogglans uitgevoerde 2-laden commode met afbeelding van Marilyn Monroe, h.82 x b.118 x d.53 Loc Bronzen kopie naar een kanon (18e eeuw), L.134 Loc Antiek mahoniehouten Jugendstil buffetkastje met spiegelopstand, h.197 x b.118 x d.42 Loc Gekruist metalen salontafel met houten blad, h.40 x b.100 x d.100 Loc Bronzen sculptuur van een papegaai op tak, h.121 Loc Bronzen sculptuur van een papegaai op tak, h.123 Loc Oude eikenhouten 1-deurs kussenkast met ebbenhouten panelen, h.154 x b.150 x d.53 (restauraties) 2522 Barnhouten groenkleurige eetkamertafel afgewerkt met epoxy en metalen onderstel, h.66 x L.240 x b Gepolychromeerde metalen opengewerkte vis met kaarsenhouder, h.65 x b.79 Loc Loc Loc Twee industriële lampen Loc Rijkbewerkt zilverkleurige bureautafel afgedekt met een glasplaat, h.85 x b.200 x d Antieke gepolychromeerde blikken wand/plafonddecoratie in houten omlijsting, h.128 x b.128 Loc Loc Antieke mahoniehouten 2-deurs kast, h.165 x b.112 x d.44 Loc Eikenhouten Art Deco buffet met spiegelopstand, h.115 x b.124 x d.40 Loc Bruin lederen gecapitonneerde armfauteuil met chroom achterkant, h.77 Loc Hand geborduurd zijden kleed met decoraties van planten en vogels, b.140 x l.180 Loc

81 2531 Met mahoniehouten gedecoreerde Empire-stijl toiletmeubel met spiegelopstand, h.173 x b.91 x d.45 Loc Antieke eikenhouten dekenkist (bovenkant vervangen), h.70 x b.118 x d.62 Loc Antieke fiets zgn. Vliegende Hollander, ca.1920 Loc Antieke eikenhouten Franse 2-deurs linnenkast met 2 laden, h.234 x b.150 x d.63 Loc Stel hoedendozen, h.28,5 x diam.47 en h.29,5 x diam.51,5 Loc Crème houten tafellamp met een crème kap, h.85 Loc Antiek mahoniehouten Empire klapbuffet met jaloeziedeuren, h.104 x b.115 x d.62 Loc Indonesische dekselkisten Loc Houten met aluminium 3-delige kofferset Loc Bosch koel/vriescombinatie, h.171 x b.61 x d.65 Loc Miele wasmachine, h.86 x b.60 x d.65 Loc Bosch tafelmodel koelkast, h.87 x d.60 x d.61 Loc Bosch wasmachine, h.87 x b.60 x d.60 Loc Bosch droogmachine, h.84 x b.60 x d.60 Loc Siemens wasmachine, h.86 x b.61 x d.64 Loc AEG afwasmachine, h.85 x b.60 x d.62 Loc Flessen koelkast, h.82 x b.44 x d.48 Loc Kelvinator koel/vriescombinatie, h.141 x b.55 x d.55 Loc Zanussi koelkast, h.83 x b.54 x d.64 Loc Doos divers serviesgoed w.o. Wedgwood Loc Doos divers kleingoed w.o. porselein, kristal, aardewerk, etc. Loc Doos divers aardewerk, porselein, blikken, etc. Loc Doos divers Loc Doos divers w.o. clownspoppen, wanddecoraties, glazen vazen, etc. Loc Doos divers w.o. porselein, glas, etc. Loc Koop van 8 karakterpoppen met kleding Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Doos diverse poppen Loc Marmeren tuintafel op metalen onderstel met 4 bijpassende stoeltjes Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Doos divers w.o. kist met fiches, dominostenen, geldkistje, etc. Loc Doos divers Loc Koop divers kleingoed Loc Doos divers glas, etc. Loc Doos diverse fotolijstjes Loc Philips Pro Stream projector Loc Oude Edison phonograaf, geluidskop en naald ontbreekt Loc Doos divers aardewerk en porselein Loc JBL boxen Loc Antieke comtoise klok met vouwslinger Loc Rollerskates, maat 42 Loc Notenhouten dekenkist, h.43 x b.99 x d.37 Loc Doos koop divers houtsnijwerk Loc Doos divers kleingoed Loc

82 2577 Doos divers Loc Doos divers Loc Doos divers w.o. houtsnijwerk, koper, etc. Loc Doos divers koper, etc. Loc Doos diverse spelletjes en sigarenkistjes Loc Doos divers boekjes en strips Loc Grenenhouten scheepskist, 20e eeuw Loc Grenenhouten scheepskist, 20e eeuw Loc Doos met diverse houten kandelaars Loc Doos divers oud en nieuw elektronica Loc Doos divers Loc Grote koop met radio, foto en film apparatuur Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Doos divers Loc Kristallen wandlusters Loc Doos divers aardewerk Loc Doos divers met Art Deco-stijl schemerlampjes, courantenhouders, etc. Loc Doos divers kleingoed Loc Teakhouten ladenblokje, h.38,5 x b.58 x d.39,5 Loc Stel terracotta potten, h.35 Loc Doos divers Loc Diverse autospeakers Loc Doos divers Loc Jan Sijtsma, cello, 1988 (Harlingen) Loc Vintage Egmond elektrische gitaar Loc Koopje divers Nederlands muntgeld Loc Grote koop met diverse muntsetjes, etc. Loc Koopje van 2 muntsetjes Loc Koop divers papiergeld Loc Etui met 5 munten, Coronation Jubilee Crown coins, Sterling zilveren proefset Loc

83 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Koopje diverse munten en penningen Loc Koop divers muntsetjes Loc Koop divers Nederlands muntgeld Loc Koopje diverse medailles Loc Koop divers muntsetjes Loc Koop divers Nederlands muntgeld Loc Koopje diverse rariteiten w.o. krijgertjes Loc Koop divers buitenlands muntgeld Loc Koop divers muntsetjes Loc Koop divers muntgeld Loc Koopje van 12 diverse munten Loc Zilveren halve guldens Koningin Wilhelmina, 1921,1922,1928,1929 en 1930 Loc Zilveren halve guldens, Koningin Wilhelmina, 1921,1922,1929,1929 en 1930 Loc Zilveren rijksdaalders, Koningin Wilhelmina, 1930,1931 en 1939 Loc Zilveren 10 gulden munten, Koningin Wilhelmina en Juliana Loc Zilveren guldens, Koningin Wilhelmina, diverse jaren Loc Nederlandse munten, 5x 50 gulden munt, 2x 10 gulden munt, totaal 102 gram Loc Diverse verscheiden munten Loc Nederlandse munten, 3 guldens ( 1859,1857,1930), 1/2 gulden (1922) Loc Koopje van 10 munten Amerikaanse munten Loc Zilveren rijksdaalders, Koningin Juliana, diverse jaren Loc Nederlandse munten, 3x 1 gulden (1865) (1858)(1864), 1/2 gulden (1928) Loc Koopje van 9 diverse Nederlandse munten, 21/2 guldens, gulden, kwartjes Loc Zilveren Nederlandse munten, guldens (1860,1854,1865,1851) Loc Zilveren guldens, Koningin Juliana, diverse jaren Loc Zilveren rijksdaalders, Koningin Juliana, diverse jaren Loc Nederlandse munten, 2x 2 1/2 (1872), 1/2 (1929) 1 gulden(1861) Loc Koopje diverse munten Loc Nederlandse munten Loc zilveren munten, 9x 1 gulden, 1x 10 gulden Loc Diverse munten in etui's Loc Kistje met m.b.t. oogmeetkunde, ca.1900 Loc Complete set, Wilhelmina, halve cent 1938, 1 cent 1941, 2½ cent 1941, 5 cent en 10 cent 1941, 25 cent 1941, halve gulden 1929, 1 gulden 1943, 2½ gulden 1930 Loc Diverse munten in etui's Loc Diverse muntsetjes Loc Diverse muntsetjes Loc Diverse muntsetjes Loc Diverse muntsetjes Loc Diverse Euro muntsetjes Loc Diverse vrachtauto's, Gorgi, in originele verpakking Loc Diverse halogeenlampen Loc HP printer (z.g.a.n.) Loc Pieter Celie, 3 handgesigneerde drukken van gebouwen Loc Kunstposters uit 80-er/90-erjaren Loc Sam Middleton, Abstract, handgesigneerde zeefdruk, nr.9/60, gedateerd 1974, 65 x 50 Loc

84 2653 Map met diverse gravures, 19e/20e eeuw Loc Bang & Olufsen equalizer Loc Fouquet altas, Amsterdam Loc Koop van een oud boek, kleurgravure en een houtsnede Loc Spiegel in zilverkleurige kuiflijst, h.174 x b.42 Loc Eikenhouten Art Deco nachtkastje, h.57 x b.41 x 36 Loc Koperen miniatuur deel van treinwagon Loc Armando, Het plechtige het donkere/das feierliche das dunkle, 1984, uitgegeven Bébert, zwart linnen map met diverse litho's, genummerd met 2 losse ingelijste exemplaren 2661 Map : Limited edtition posters, genummerde affiches van het Katten Kabinet, deze editie gedateerd 2005, nr.71/ Map : Verschoven van het licht in de mist, 60 dichters over Mondriaan en diverse losse kunstwerkjes 2663 K.Schippers, Klaas Gubbels, Verlegen schaduwen, gesigneerde portfolio, oplage 155, Rotterdam Bébert, 1981 in zwart linnen doos, 39 x 58 x 2,5 met negen 2- en 3 kleuren zeefdrukken, gesigneerd met monogram, gedateerd 1991 en genummerd door Klaas Gubbels, gedrukt op gevouwen bladen met geleide tekst door K. Schippers Loc Loc Loc Loc Koopje diverse Disney schilderijtjes Loc Diverse bakelieten platen Loc Bloeddrukmeter en een verrekijker Loc Stel doosjes m.b.t. oogheelkunde, 19e/20e eeuw Loc Koop van 4 Indonesische lepelrekjes met lepeltjes en vorkjes Loc Doosjes microplaatjes, 19e eeuw Loc Zeer uitgebreide collectie Suske en Wiske Loc Koopje van 10 religieuze beeldjes Loc Nederland: groot kavel FDC's, boekjes en jaarsets in doos Loc Nederland: groot kavel FDC's, mapjes en speciale uitgiften. In doos Loc Rieten mandje met diverse oude popjes, etc. Loc Vintage elektrische gitaar Loc Polyester Egyptische masker van Farao Loc Koop divers computer accessoires Loc JBL speakerset Loc Poppen met porseleinen hoofd Loc Diverse modelauto's, o.a. Corgi classics Loc Diverse verzamelauto's in originele verpakking Loc Diverse verzamelauto's in originele verpakking Loc Diverse modelauto's, o.a. Solido Loc Solido miniatuur auto's : Ford Roadstar en Ford Pick-up Loc Antieke kindernaaimachine in originele doos en een zwarte naaimachine Loc Koopje diverse modelautootjes Loc Koopje diverse modelautootjes Loc Uitgebreide HiFi-installatie Loc Diverse modelauto's, corgi classics Loc Koopje diverse rookartikelen Loc Diverse boeken, 20e eeuw Loc Diverse modelauto's, siku Eurobuilt, Elicar, Vitesse, etc. Loc Diverse modelauto's, Matchbox, Dinky, Vintage vehicles Loc Groot kavel Zwitserland, in doos. Veel materiaal Loc Koopje divers medici Loc

85 2696 Koopje diverse postzegels en boekjes, etc. Loc Koopje van 3 diverse kunstboeken Loc Nederlandse zilveren muntenset in etui w.o. 2 zilveren tientjes, 7 rijksdaalders en 10 guldens 2699 Boek: "Spiegel om wel te sterven" uitgegeven 't Amsterdam bij Ionnes stichter", 1694 Loc Loc Diverse bussen, Gorgi en Norev, in originele verpakking Loc Koopje van 5 divers tandarts attributen Loc Dozen met ca FDC's Loc Muntalbum, divers buitenlands muntgeld Loc Overzeese Rijksdelen in stockboek Loc België, gebruikt, in 3 luxe Lindner-albums Loc Ned. Antillen, postfrisse verzameling in luxe album Loc Nederland verzameling in Importa Juweel album deel /1999 veelal dubbel verzameld 2708 Koop van een boek : Hilversum zo als het was en 4 plaatjesalbums van Thijssen Loc Loc Plaatjesalbums, 20e eeuw Loc Album diverse postzegels vnl. Duitsland Loc Koop van 3 albums met dag-enveloppen en postzegels Loc Deels gevulde verzameling map, Euro munten (niet compleet) Loc Album diverse munten Loc Insteekboek, Zwitserland, 116 series gestempels Loc Muntalbum, divers buitenlands muntgeld Loc Album diverse dagenveloppen Loc Muntalbum, divers buitenlands muntgeld Loc Munten album met Amerikaanse munten (kennedy) Loc Map met diverse Euro munten, diverse landen Loc DDR in stockboek Loc Duitsland in stockboek Loc Indonesië ongebruikte blocks w.o. España 1982 Loc Engeland en gebieden, in stockboek Loc Nederland collectie in Holland-album. Catalogus waarde ca 2200 Loc Ned. Antillen verzameling in stockboek Loc Dik stockboek Nederland Loc Nederland FDC's tussen E6 - E18 Loc Album met 169 FDC's Loc Verouderde stereo-installatie Loc Doos met 7 insteekboeken divers en 2 albums o.a. België (cat.w. 650) Loc Collectie Israël in 4 Davo cristal albums, Zegels tot ca 1992, bladen tot 1999 Loc Koopje divers munt en papiergeld Loc Davo album, 1e dag enveloppen Loc Davo album, 1e dag enveloppen Loc Nederland: ongebruikte verzameling in luxe Davo-album Loc Nederland gestempelde verzameling in 2 luxe albums met box Loc Nederland verzameling in Davo-album Loc Nederland postfrisse verzameling in Davo-album Loc Ned. Antillen: postfrisse verzameling in Davo-album Loc Nederland in Fil-I-Safe stockboek Loc Nederland en Overzeese Gebieden in Holland-album Loc

86 2742 Nederland: persoonlijke postzegels nominaal 163, in ringband Loc Indonesia postfris, beter genoteerd materiaal, in stockboek Loc De gehele wereld in stockboek Loc Duitsland: grote gestempelde voorraad in dik stockboek Loc De gehele wereld postfris in stockboek Loc Bundespost in stockboek Loc Republiek Suriname in stockboek Loc De gehele wereld postfris in stockboek Loc Suriname verzameling in stockboek Loc Nederland postfrisse verzameling in Importa-album Loc Overzeese Rijksdelen in Holland-album Loc Indonesië en iets Ned.Indië tot ca Catalogus waarde ca 1680 Loc Zwitserland verzameling in Importa Juweel album deel 1. tot ca 1959 Loc Frankrijk in Davo Cristal t/m 1995 Loc Nederland: postfrisse verzameling in Luxe Davo-album met hoes Loc Nederland velletjes Davo Cristal deel 1 tot ca Loc Frankrijk in Davo Cristal 2. ca 1950 t/m 1969 veel postfris Loc Album postzegels, Nederland Loc Frankrijk in Davo Cristal I t/m 1959, veel postfris Loc

87 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Davo album, 1e dag enveloppen Loc Davo album, 1e dag enveloppen Loc Collectie Frankrijk in Davo standaard tot ca Gebruikt. Loc Nederland in stockboek veel combinaties uit postzegelboekjes Loc Overzeese Gebiedsdelen, startersverzameling, in Davo-album Loc Nederland postfrisse verzameling in Davo-album Loc Frankrijk: collectie in Davo-album Loc Nederland collectie in Davo standaard album tot ca Catalogus waarde ruim 3000 Loc Nederland: gestempelde verzameling in Davo-album Loc Nederland: postfrisse verzameling in Davo-album Loc Album FDC's, waarvan 30 voor nummer 62 Loc Map diverse munten Loc Album divers buitenlands muntgeld Loc Album Nederlands muntgeld w.o. zilver Loc Album divers Nederlands muntgeld w.o. zilver Loc Muntalbum, divers buitenlands muntgeld Loc Frankrijk: , in stockboekje Loc Thema Prinses Diana, in ringband Loc Aruba postfrisse series in stockboek Loc Curacao/ Ned. Antillen in stockboek. Cat.w. 743 Loc Bundespost op albumbladen Loc Album diverse postzegels Loc België: ongestempelde collectie in dik stockboek Loc FDC's in luxe Leuchtturm albums Loc Nederland:collectie FDC's nr. 157 t/m 426, in 4 FDC-albums Loc Nederland: collectie FDC's in 4 FDC-albums, nr. 427 t/m 641 Loc Albums Nederland(cat.w. 1300) Loc Insteekboeken Nederland, postfris Loc Postzegelalbums met postzegels Loc Antieke prenten, Amsterdam, 18e eeuw Loc Nederland: 4 thema-boekjes met euro-zegels. Nominaal 44,29 Loc Koop van drie kunst boeken, Transit 2: Mirror Spiegel Miroir, Beuningen, Brummense uitgeverij van luxe werkjes.. Halflinnen band, 30 Ills.: zwart/wit illustraties. Volume II: 128 pp. tekst met deels ingeplakte plaatjes, sommige daarvan gesigneerd, bijdragen van onder andere: Johfra, Arnulf Rainer, Juergen Klauke, Ulay, Boltanski, Ad Gerritsen, Gerard Reve en Woody van Amen. Betreft een gelimiteerde uitgaves van 150 exemplaren en 55 medewerkersexemplaren, waarvan dit er één is en Nikolaus Urban Performances 1975, Reindeer werk M. Yeck, N.Krid, at today's place Antwerpen Loc Nederland 4 thema-boeken met waarden Loc Litho's van Rie Cramer, ca.1920 Loc Ansichtkaarten, Gelukkig Nieuwjaar, jaren '60 (op 1 vel), uitgever Berma Loc Serie 100 jaar Deutsche Briefmarken, gestempeld Loc Deutsche Bundespost : Bautenserie, postfris Loc Nederland nr. 13 t/m 18 Loc Nederland nr. 45 t/m 48, gestempeld Loc Curacao luchtpost 18 t/m 25, ongebruikt, pr.ex. Loc Nederland nr. 4 t/m 6, gestempeld Loc

88 2802 Ned. Antillen postfris Loc Nederland Luchtpost , pr.ex. Loc Curacao nr. 80 (schaafplekje) Loc Zwitserland: wapentype 1924 Loc Curacao 185 t/m 195, postfris Loc Nederland 534 t/m 537 ongebruikt Loc Nederland 1 t/m 3, goed gerand Loc Nederland nr. 7 t/m 12, gestempeld Loc Nederland roltanding R71 t/m R73, gestempeld. Cat.w. 150 Loc Nederland 346 t/m 349, ongebruikte pr.ex. Loc Nederland nr. 371 t/m A t/m 356D, gestempeld. Cat.w. 215 Loc Indonesië nr. 383 t/m 388. Cat.w. 310 Loc Nederland nr. 34 t/m 46, gestempeld Loc Suriname nr. 220 t/m 243, ongebruikt. Cat.w. 320 Loc Nederland Legioenblokken postfris Loc Zwitserland : ongebruikte/ postfrisse series op stockkaarten Loc Nederland: postfrisse series op stockkaart Loc Nederland: gestempelde kinderseries op stockkaart Loc Nederland: gestempelde series op stockkaart Loc Curacao: klassieke zegels op stockkaart Loc Zwitserland: betere ongebruikte series op stockkaarten Loc Ned. Indië, Nw. Guinea en Indonesia op stockkaarten Loc Suriname ongebruikt op stockkaart Loc Nederland nr. 518 t/m 537 ongebruikt. Luxe ex. Loc Grote trommel eventueel te gebruiken als salontafel, h.30 x diam.100 Loc Antieke notenhouten rijkbewerkte stoel met geborduurde bekleding(zitting slijtage) Loc Koop van 3 diverse schilderijen Loc Houten 3-delig wandreliëf met afbeelding van een Boeddhahoofd, h.75 x b.48 Loc Diverse wanddecoraties, 19e/20e eeuw Loc Koop diverse porseleinen vazen, etc. Loc Oude Chinese met parelmoer opgelegde pronk/kuifkast met diverse deurtjes en verdelingen, h.186 x b.96 x d.40 (klein defect) Loc Ingelijste litho's van het leger, 64 x 20 Loc Stel gordijnkappen, ca.1800, b.167 Loc Koopje van 2 tekeningen w.o. Aat Veldhoen Loc Pierre Komba, Frankijk Frankrijk, Soldaten op bergpad en Uitrustende soldaten bij meer, aquarellen, 44 x Piet v/d Hem, 3 litho's uit de Nw. Amsterdammer, anno 1915, 31 x 45 (1 zonder glasplaat) Loc Loc Vijf rijkbewerkte Indiase panelen, h.160 x b.44 Loc Spiegel in rijk bewerkte goudkleurige kuiflijst, 103 x 107,5 Loc Van Besouw, Modern zwarte carpet met roestvrijstalen randen, 204 x 200 Loc Charles Eames-stijl bureaustoel Loc Met palissanderhouten gedecoreerde Art Deco-stijl bureau, h.83 x b.124 x d Smeedijzeren wijnrek met afsluitbare hekken voor 150 flessen, h.165,5 x b.100 x d.36, Rijkbewekt eikenhouten nachtkastje afgedekt met marmeren blad, h.83 x b.39 x 39 Loc Loc Loc

89 2845 Bronzen sculptuur van een turnster rustend op marmeren voetstuk, h.91 Loc Wit gelakte getorste zuil, h.134 Loc Metalen planten/etagère, h.74 Loc Ingelijste lithografieën van Steinlen Loc Mariska Caspers, Moederdier, gem.techniek, gesign. achterkant, 29 x 23 Loc Antiek eikenhouten hangkastje met beglaasde deur, h.73 x b.50 x d.29 Loc Vietnamese met parelmoer ingelegde 4-deurs linnenkast, h.200 x b.210 x l.64 Loc Licht groen glazen lampvoet met gepolychromeerde kap, h.78 Loc Spiegel in goudkleurige lijst, h.120 x b.86 Loc Bronzen sculptuur van jongetje zittend op een wijnvat, h.48 Loc Chinees houten kastje met diverse deurtjes en laadjes, h.100 x b.87 x d.43 Loc Vintage glazen deels verzilverde schemerlamp i.v.v. een bol, h.26 x diam.30 Loc Witte vintage melkglazen schemerlamp, h.40 Loc Drie 70-erjaren designlampen met rood glazen bollen Loc Granietkleurig Formica eetkamertafel, h.70 x L.115 x d.35 Loc Notenhouten armstoelen Loc Oud notenhouten bijzettafeltje met wangen, h.53 x b.83 x d.50 Loc Met diverse houtsoorten ingelegd niervormig kastje met koperen galerij, h.74 x b.55 x d.28 Loc Eikenhouten hangoortafel, h.74 x L.92 x b.45 of 119 Loc Zeer uitgebreid aardewerken lampetstel met decoratie van bloem Loc Laké armfauteuil met streepstof bekleed Loc Houten vogelkooi, ca.1950, h.70 x b.37 x L.36 Loc Roy Lichtenstein, "As I opened fire", offset lithografie, 58 x 48, ref. : Corlett Appendix 5, Lichtenstein prints Loc Spiegel met vakverdeling in rijkbewerkte zilverkleurige kuiflijst, h.140 x b.98 Loc Spiegel met vakverdeling in rijkbewerkte goudkleurige kuiflijst, h.139,5 x b.102 Loc Antieke koperen dubbele bolkaarsenkroon Loc Koop divers glas, etc. Loc Koop diverse cd's Loc Koop met oude boeken Loc Ronde cachepots Hausmalerei Annaburg met beschildering van o.a. lila en blauwe bloemen (ca.1920), doorsnede: 19, h.16 Loc Grote koop religieus Loc Koop divers kristal Loc Zeer grote groen gelakte 10-vakken kast afgezet door kolommen, h.213 x b.190 x d.50 Loc Handgeknoopt kleed, 150 x 110 Loc Handgeknoopt kleed, 205 x 135 Loc Handgeknoopt Heriz kleed, 200 x 146 Loc Handgeknoopt kleed, 200 x 130 Loc Handgeknoopt kleed, 235 x 130 Loc Handgeknoopt Bochara kleedje, 130 x 80 Loc Handgeknoopt Afghaans kleed, 200 x 150 Loc Antieke handgeknoopte loper, 190 x 86 Loc Koop diverse boeken Loc Porseleinen fruitstel en diverse porseleinen keukenpotten Loc Indonesisch houten sieradenkistje Loc

90 2889 Koop divers kleingoed w.o. kristal, porselein, aardewerk, etc. Loc Koop van 2 karaffen met diverse glazen Loc Ingelijste spotprenten, 253 x 54 Loc Geëtste raam met engelendecoratie, 105 x 36 Loc Crème met zilver gedecoreerd porseleinen serviesdeel Loc Houten bijzettafel met matting bovenkant, h.50 x b.42 x d.42 Loc Marmeren beeld rustend op houten sokkel, h.124 Loc Koopje diverse handgeknoopte kleedjes Loc Nieuw handgeknoopt Nepalees kleed, 170 x 240 (winkelwaarde 1.750) Loc Eikenhouten uitklapbaar halfmaantafeltje, h.54 x b.44 x d.24 of 48 Loc Antieke mahoniehouten ronde eetkamertafel, h.76 x 105, met 4 bijpassende stoelen Loc Grote aardglobe, h.70 Loc Kopie Rietveld stoel, h.87 x b.68 x d.77 Loc Piet Smissaert, Personen in interieur, Olieverf op paneel, 150 x 96 Loc Geslepen spiegel met zilverkleurig theatergordijn, h.112 x b.84 Loc Antieke handgekleurde wapenschilden, 27 x 18 Loc Etsen van honden, 15 x 45 Loc Onb.meester, Twee takken met bessen, gouaches, 40 x 30 Loc Beschilderde originele reddingsboei, diam.74 Loc Grote koop wanddecoraties Loc Beschilderde originele reddingsboei, diam.74 Loc Beschilderde originele reddingsboei, diam.74 Loc Beschilderde originele reddingsboei, diam.74 Loc Beschilderde originele reddingsboei, diam.74 Loc Messing spiegel, h.83 x b.47 Loc Eikenhouten hangoortafel, h.73 x b.32 of 94 x d.61 Loc

91 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Chinese rolprent met erotische voorstelling Loc Chinese rolprent met erotische voorstelling Loc Chinese rolprent met erotische voorstelling Loc Antieke mahoniehouten kaptafel met spiegel, h.45 x b.38 x d.26 Loc Antieke comtoise klok Loc Deurs kast. i.v.v. een Engelse telefooncel, h.97 x b.43 x d.32 Loc Grote koop diverse lp's (vinyl) Loc Oude koperen met glazen Art Deco wandlampen Loc Glazen stolp, h.36 Loc Antieke notenhouten schrijfkist met fraai inhoud en brons beslag Loc Grote koop oude en antieke boeken Loc Blank glazen Art Deco vaas, h.19 Loc Zalmkleurig glazen Art Deco vaas Val St. Lambert, h.20 Loc Art Deco pendule Loc Koperen pan met deksel, 19e eeuw Loc Zilverkleurige polyester sculptuur van een Franse bulldog, h.27 x L.52 x d.27 Loc Koop divers aardewerk, porselein, tegeltjes, etc. Loc Koopje divers kleingoed w.o. houtsnijwerk, aardewerk, schilderijtje, etc. Loc Grote aardewerken Makkumer schotel, Imari schotel, divers tin, spiegeltje in koperen lijst en bestek Loc Koop diverse dvd's Loc Blauwe Chinese tuinzetel, 19e eeuw, h.44 Loc Koop diverse boeken, etc. Loc Koopje van een stervormig glazen met koperen lampje en een oude kerstbal Loc Koop van een etui met marmeren schaaltjes, aardewerken schaal en diverse antieke koeien bellen Loc Stel deurtjes met antiek beslag met slot, 18e eeuw Loc Koop van 2 paar laarzen, maat 40 en 41 en een lederen tas Loc Oude Chinese salontafel, h.45 x b.102 x d.107 Loc E.Tily, Engelse kleurgravure, "Match vs. Time" 55 x 29 buitenmaat 76 x E.Tily, Engelse kleurgravure "Fourth Course" 55 x 29 buitenmaat 76 x 52 Loc Loc Antieke mahoniehouten Empire secretaire à abattant, h.147 x b.102 x d.54 Loc In zwart hoogglans uitgevoerde sculptuur van een Chinese man als schemerlamp, h Antiek wortelnotenhouten 2-laden kastje afgedekt door een marmeren blad, h.68 x b.58 x d.38 Loc Loc Koperen brasero op metalen onderstel Loc Zilverkleurige ganglampje Loc Zilverkleurige ganglampje Loc Zilverkleurige ganglampje Loc Zilverkleurige ganglampje Loc Messing buitenlantaarns Loc Geel koperen koetslamp Loc Koperen Jugendstil ganglamp met geslepen glazen kap Loc Metalen goudkleurige hanglamp, ca.h.90 x b.46 x d.34 Loc Hanglamp met glazen kappen Loc

92 2957 Zwartkleurige moderne eetkamertafel afgewerkt met metalen voet h. 77 x b. 240 x d. 100 cm Loc In wijnrood velours uitgevoerde kasteelbank, h.75 x L.176 x d.87 Loc Notenhouten wangensalontafel met lade, h.52 x b.47 x L.63 of 111 Loc Oude mahoniehouten regulateurklok Loc Messing staande schemerlampvoet met glazen kap, h.180 Loc Spiegeltje in koperen omlijsting, 62 x 36 Loc Antieke kaart Holland/België 43 x 33, buitenmaat 59 x 49 Loc Heruitgave (2e helft vorige eeuw) kaartje van Paranambuca 26 x 20, buitenmaat 44 x 35 Loc A. Giacometti, Edmaeght pain, '56, ets, 24 x 12 Loc Victoriaanse mahoniehouten kaptafel met spiegelopstand en laden, Engeland ca.1840, h.164 x b.106 x d.55 Loc Diverse schilderijen, gem.techniek, ges.walt Loc Sam Drukker, Vrouwfiguur, litho, 32 x 24 Loc Herman Brood, Persoon in landschap, lithografie, h.33 x b.45 Loc Marc Chagall, Après l'hiver, lithografie, 37,5 x 55 Loc Met pauwen gedecoreerde porseleinen bloempot, h.32 x diam.38 Loc Onb.meester, Mandala, gouache, 33 x 33 Loc Met de hand ingekleurde gravures, Circus, 33 x 51 Loc Piet Klaasse, portret van Georgie Fame, crayon, 1996, 51 x 35 Loc Grote koop Engels Mason serviesgoed Loc Antieke mahoniehouten chest on chest, Schotland ca.1840, h.203 x b.135 x d.57 Loc Kristallen plafondlamp met goudkleurige monturen, ca.42 Loc Koperen hanglampje met kristallen pegels Loc Mahoniehouten bureaustoel met rode stof bekleed Loc Mahoniehouten bureaustoel met gele stof bekleed Loc Antieke notenhouten bijzettafel, h.60 x b.115 x d.66 Loc Met bloemen gedecoreerd handgeknoopt Hereke kleedje, 49 x 68 Loc Antiek handgeknoopt wandkleed, 213 x 86 Loc Handgeknoopt kleedje, 110 x 60 Loc Handgeknoopt kleed, 230 x 134 Loc Handgeknoopt kleed, 204 x 126 Loc Koopje divers kleingoed w.o. 2 Javaanse beeldjes, Chinees porseleinen beeldje, vaasje, Afrikaans afsluitbare koker 2988 Koopje divers kleingoed w.o. 2 Makkumer schotels, houtsnijwerk, mijnwerkerslampje en divers Loc Loc Koop divers kristal, etc. Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier beglaasde 1-deurs kast met lade, h.162 x b.81 x d.39 Loc Bronzen sculptuur van een bulldog, h.46 Loc Van Dongen, Les Fleurs du mal, gravure/ets, door atelier Crommelynck, Paris 1966, oplage 177 ex. op Vélin d'arches, 49 x Onb.meester, Wanddecoratie opgebouwd uit half edelsteen, parelmoer, etc. in vitrine, 61 x 36 Loc Loc Joop Schuurhuis, Straatje in Sousse, Tunesië, houtskooltekening, 35 x 25 Loc Harry Maas, Nederweert Eindhoven, Zittende dame met jarretels, olieverf op doek, gedateerd 1940, 50 x 50 Loc Eikenhouten 2-deurs hang/vitrinekast, h.90 x b.84 x d.16 Loc Gesatineerd glazen Art Deco vaas in reliëfdecor, h.27 Loc

93 2998 Eikenhouten wandkastje met lade, h.75 x b.80 x d.34 Loc Antieke mahoniehouten vlinderbank met bruine velours bekleed Loc Royal Kopenhagen Denemarken, met bloemen gedecoreerd serviesdeel Loc Messing halogeen hanglamp met glazen kap Loc Koperen Fifties lamp met 3 glazen kelken Loc Auberginekleurige gecapitonneerde 3-zitsbank, h.100 x b.176 x d.55 met twee bijpassende stoelen Loc Plexiglazen halfmaantafeltje op wielen, h.45 x b.66 x d.30 Loc Notenhouten armfauteuil met gele kussens Loc Koopje van een ovale en 5 ronde aardewerken schotels Loc Antieke mahoniehouten Biedermeier penantkastje (klein defect), h.95 x b.115 x d.59 Loc Metalen inklapbaar drankenwagentje Loc Oude goudkleurige schilderijlijst, h.95 x b.78 (binnenmaat 64 x 48 ) Loc Rijkbewerkte bronzen klok i.v.v. zegewagen met biddende vrouw, h.43 x b.37 Loc Château Fonreaud Cru Bourgeois Médoc, 2006, 6x Loc Cordier Grand Vin de Sauternes, 50 cl. Collection Privée 2008, 12x Loc Smeedijzeren wijnrek Riviera Maison voor 48 flessen, h.170 x b.38 x d,25 Loc Monogram G.B., Abstract, gouache, 25 x 8 Loc Salvador Dali, Le spectre du sex-appeal, lithografie naar origineel doek van 1934, gesign. en genummerd, 74 x Pablo Picasso, La ronde de la Jeunesse, lithografie op geschept papier d'arches, 65 x 48, Pablo Picasso, Bouquet, lithografie, 1958, in de plaat gesign. op papier d'arches, 63,5 x Armando (Herman Dirk van Dodeweerd, Amsterdam 1929), lithografie, gesigneerd, nr.11/30, 63 x Alfons Mucha, Rêverie, lithografie les Editeurs, Henri Deschamps en Jiri Mucha op de press van Mourlot Paris voor Portfolio Mucha catalogue Raisonné 3 lithografieën d'interpretation, nr.236/350, gesigneerd door Jiri Mucha, Paris 1986, 63 x Naar Schelfhout, Landschapje met doorkijkje op kerk, olieverf op board, 21 x Gepolychromeerd in hoog glans uitgevoerde beeld van een viool rustend op marmeren voetstuk, h.78 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Koperen duikhelm Loc J.B.Pratt, Engelse kleurgravure "In Reserve", 62 x 51, buitenmaat 79 x Salvador Dali, Don Quichot en Sancho Panza, lithografie, 1956, nr.79/168, ref : Prestel 1001, h.58 x b.46 Loc Loc Bronzen sculptuur van een stier, h.46 x b.95 Loc Antieke eikenhouten Utrechtse poortkast, h.180 x b.172 x d.70 Loc Oude schilderijlijst, 103 x 84 (binnenmaat 80 x 60 ) Loc Handgeknoopt Ziegler kleed, 473 x 360 Loc Messing hanglamp met twee lampen Loc Salvador Dali, Vrouwen met rozen, handgesigneerde litho, 75 x 56 Loc Bernard Buffet, La Route, lithographie, 1961, Ref.: Sorlier 305, 49 x 39 Loc Grote bronzen vrouwenbuste, h.80 Loc Laden nachtkastje, h.75 x d.32 x b.42 Loc Glazen hanglampen Loc Gepolychromeerd in hoogglans uitgevoerd beeld van een neushoorn, h.54 x b.95 Loc

94 3036 Gebloemd porseleinen servies, Bavaria Loc Leo Lux, groen lederen poef op chroom poten, h.40 x b.57 x d.36 Loc Barnhouten oranjekleurige eetkamertafel afgewerkt met epoxy en metalen onderstel, h.66 x L.240 x b.100 Loc Messing hanglamp met diverse kristallen lampenhouders Loc Kristallen 8-arms hangkroon met kristallen pegels Loc Handgestoken notenhouten spiegellijst met kuif en geslepen spiegel, 120 x Salvador Dali, Bloemen en vlinders,handgesigneerde zeefdruk, nr.134/350, 75 x 55 Loc Loc Mappen met 4 kunstwerken w.o. Herman W.G. Jansen Loc Mahoniehouten pottenkastje met jaloeziedeur, h.70 x b.47 x d.34 Loc H.N. Werkman, Chassidische legende 1 en 2, de suite bestaat uit 2 mappen met elk 10 afbeeldingen, beide mappen in een omslag, deze in een band, uitgever Gronings Museum, 1985, afbeelding illustratie, 50 x 32 en 2 loss ingelijste exemplaren Loc Geslepen spiegel in goud gelakte opengewerkte spiegellijst, 130 x 84 Loc Koop diverse poppen, w.o. zittende houten Boeddha, papier- maché poppen e.a Antiek mahoniehouten Jugendstil pronkmeubel met opstand, h.220 x b.152 x d.55 Loc Loc Antieke comtoise klok Loc Ond.gesign., Stadsgezicht met auto's en personen, aquarel, 34 x 23 Loc Jan Rijlaarsdam, Nieuwkoop Baarn, Stadsplein te Antwerpen, aquarel, 44 x Andy Warhol, Marilyn Monroe, screeprint in zilver/blauw luxe lijst, editie gestempeld op de achterkant in zwart, Fill in your own signature, S.B.M. Art club, 91 x D.H Melck, Twee poppen met salamander en konijn, olieverf op paneel, gedateerd 1939, 27 x Onb.meester, Landschap met diverse personen en boten, olieverf op paneel, 34 x Andy Warhol, 10 Statues of Liberty 1986, Galerie Lavignes-Bustille, gesigneerd Andy Warhol, 99 x Jonkheer Meester Carel Nicolaas Storm van 's Gravensande, Breda Den Haag, Landschap met bergen, aquarel, 10 x Joe Tilson (1928), Tools of the shaman, gemengde techniek en lithografie, hand gesigneerd en genummerd 9/100, 69 x 55 Loc Loc Loc Loc Loc Loc Loc Jean Cocteau, Hommage à Jean Cocteau, lithografie, 60 x 50 Loc E.J.E. Dulfer, Milord, olieverf op board, gedateerd 1961, 60 x 49 Loc Geo Kauderer, Botter op de Zuiderzee wegzeilend voor een aanwellende storm, olieverf op doek, 70 x 50 Loc Gerrit Kampen, Stadsgezicht Frankrijk, aquarel, 21 x 15 Loc Andy Warhol, Marilyn, screenprint, edition, ca.1980, op de achterkant gestempeld, fill in your own signature, S.B.M. Art club, 91 x 91, ref. : cat. raisonné Andy Warhol Prints Feldman Appendix Loc Koopje diverse schilderijen Loc Houten grijskleurige zuil, h.52 x b.38 x d.38 Loc Eikenhouten stoeltje met biezenzitting Loc Oude schoolklok, diam.38 Loc Set van 6 grijs gestoffeerde eetkamerstoelen met chroom onderstel Loc

95 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Twee bruin gepatineerde bronzen sculpturen van herten, h.120/ h.100 x b.80/ b.90 x d.25/d.20 Loc Eikenhouten staart/schippersklokje Loc IJzeren kandelaar, 16e eeuw, h.82 Loc Antiek Heriz kleed, 340 x 230 Loc Bronzen sculptuur van een hardwerkende landarbeidster rustend op marmeren voetstuk, h.58 Loc Rijkbewerkte Oosterse wandkast met 2 deuren, h.99 x b.79 x d.32 Loc Met groen glas Art Nouveau-stijl schemerlamp op houten voet, h.59 Loc Antieke eikenhouten kist met datering 1809, h.79 x b.120 x 65 Loc Grote kunststof haan als lamp, h.130 x b.87 x d.70 Loc Antieke wortelnotenhouten theestoof op klauwpoten, h.46 Loc Koga fiets met Bosch elektrische hulpmotor Loc Oude Batavus racefiets Loc Batavus herenfiets Loc Eikenhouten 8-kantige tafel met flessenpoten en leeuwenkoppen, h.59 x 64 diam. Loc Eikenhouten 1-deurs kastje met glas-in-lood raam h.100 x b.58 x d.35 Loc Bronzen sculptuur van een kaketoe rustend op marmeren voetstuk, h.78 Loc Gietijzeren haardinzet Loc Antieke notenhouten wangentafel, h.73 x l.90 x b. 48 of 88 Loc Tafellampje met deels blauw en deels geel kapje, h.39 Loc Notenhouten damessecretaire (restauraties), h.100 x b.74 x d.44 Loc Adrianus Philippus de la Rivière, Rotterdam Rotterdam, Feestende soldaten op straat, olieverf op paneel, 27 x Ond.monogram, IJsgezicht met kasteel, molen en een schip, olieverf op doek, 65 x 48 Loc Loc Amerikaanse mahoniehouten wandklok Loc Plaat in lijst naar een voorstelling van Vermeer, 52 x 63 Loc C. Valentia, Spaans gezelschap, olieverf op doek, gesign.r.o., 50 x 65 (beschadiging) Loc Messing verstelbare halogeenlamp Loc Retro houten wijnrek voor 54 flessen, h.111 x b.75 x d.34 Loc Wereldbol als drankentafeltje, h.90 x diam.45 Loc Mini flipperkast met toebehoren Loc Massief teakhouten tuinbank, h.90 x b.190 x d.50 Loc Umbra, Frank Maidens, gebogen houten skateboard bijzettafel, h.25 x b.41 x L.85 Loc Afrikaanse houten stoel, h.59 Loc Afrikaanse houten stoel, h.89 Loc Afrikaanse houten stoel, h.85 Loc Handgeknoopt kleed, 300 x 225 (deels verkleurd) Loc Gekleurde sculptuur van een pauw, h.28 x L.47 Loc Met Chinese krijgers gedecoreerde aardewerken cachepot, h.30 x diam.20 Loc Oude wit gelakte gateleg tafel, h.78 x b.100 (of 170) x d.115 Loc Antieke comtoise klok Loc Grote koperen met olifant gedecoreerde schotel, diam.60 Loc Blauw aardewerken serviesdeel Loc Met leder bekleed schaakbord met handgestoken houten schaakstukken Loc

96 3110 Massief teakhouten ovale eetkamertafel rustend op design stervormig industrieel metalen onderstel, h.77 x L.240 x b.110 Loc Witte opengewerkte Thonet-stijl stoelen met matting zitting Loc Geslepen dekselbokaal, h.45 x diam.30 Loc Groen gepatineerde bronzen sculptuur van twee dames met touw, rustend op marmeren voetstuk, h.97 Loc Antiek handgeknoopt Heriz kleed, 390 x 295 Loc Blauw gedecoreerde aardewerken parapluhouder, h.64 Loc Omgeving Jacob Maris, Portret van Jacob Maris, olieverf op paneel, 34 x Naar Franz Helfferich, Stadsgezicht met personen, olieverf op paneel, 23 x 16 Loc Loc S. van Rijn, Stalinterieur met pluimvee, olieverf op paneel, 17 x 23 Loc Eikenhouten hoekkast, h.111 x b.75 x d.42 Loc Oude spiegel in rijkbewerkte eikenhouten lijst, h.83 x b.50 Loc Bronzen sculptuur van een fluitspelend jongetje, h.55 Loc Ond.gesign., Parijs stadsgezicht, gouache, 29 x 23 Loc H. van de Linde, Bloemstilleven, olieverf op board, 73 x 59 Loc Flatscreen Sony kleurentelevisie, Bravia met afstandsbediening Loc Antieke mahoniehouten penantkast, Holland ca.1840, h.90 x b.81 x d.48 (restauraties) Loc Staande halogeen schemerlamp, h.185 Loc Jean Cocteau, L'Europe Notre Patrie, lithografie op papier d'arches 1961 (op luxe papier 20 expl.)gesigneerd in de plaat, 31 x 43 (normale editie 200 expl.) Loc Henri Matisse, Claude, lithografie, ca.1952, 49 x 39, ingelijst Loc Tsuguharu L. Foujita, Woman with lion and tiger, hete naald Eau-Forte, 1951, Atelier Lacouriere, catalogue Raisonnë Sylvé Buisson, nr.51/176, papier d' Arches, litho, 38 x 28,3 Loc Bernard Buffet, La facinthe, litho op geschept papier d'arches, 39 x 29 Loc Koopje met diverse porseleinen borden, etc. Loc Koopje divers aardewerk, porselein, etc. Loc Antieke notenhouten 2-deurs kast waarvan de bovenste delen van de deuren beglaasd, h.194 x b.116 x d G. Leur, Interieur met personen, olieverf op paneel, 36 x 28 (beschadigingen) 3135 Heruitgave 2e helft vorige eeuw, kaart van Bermuda's 52 x 40, buitenmaat 71 x Antieke kaart van de "Vereenigde Nederlanden tot opheldering der "Vaderlandsche Historie in de Middeleeuwe", uitgegeven in 1749 te Amsterdam door Isaak Tirion, 29 x 33 Loc Loc Loc Loc Clarls, Boerderij, gouache, gesigneerd Laren 1949, 44 x 32 Loc Antieke litho, Blaricum, 1866, 33 x 31, uitgave Kuyper Loc Smeedijzeren Art Deco tafellamp met deels gesatineerd glazen kap, h.40 Loc Antieke Jugendstil toiletcommode met spiegelopstand en marmeren blaadje, h.168 x b.127 x d In klassieke stijl uitgevoerde 5-arms wandkandelaar met goudkleurige engelenhoofden en cloisonné accenten, h.ca Kaart van NOVA HISPANIA,handgekleurde gravure, 50 x 39 buitenmaat 70 x Plattegrond van Leeuwarden, heruitgave midden vorige eeuw, handgekleurd, 42 x 35, buitenmaat 60 x Kaart van America, heruitgave 2e helft vorige eeuw 50 x 37, buitenmaat 70 x 57 Loc Loc Loc Loc Loc

97 3145 In klassieke stijl uitgevoerde 5-arms wandkandelaar met goudkleurige engelenhoofden en cloisonné accenten, h.ca.108 Loc Mahoniehouten hangoor/bijzettafel, h.50 x b.58 x d.40 of 106 Loc Porseleinen sculptuur van merrie met veulen op bijpassend mahoniehouten basement, gemerkt Kaiser, limited edition, h Art Deco tafellamp op deels verchroomd en marmeren voet met gestileerde glaskap, h M. Butter, Dame met melkemmers in interieur, olieverf op doek, 40 x 50 (beschadigingen) Loc Loc Loc Fernand Leger, Les oiseaux, lithografie, gesigneerd, ingelijst, 61 x 45 Loc Duitse Stadsplattegrond, heruitgave midden vorige eeuw, 48 x 38, buitenmaat 69 x Jean Cocteau, Plafon Mairi Menton, lithografie, gesigneerd Cocteau, 42 x 57 Loc Loc Henk Poeder, Poldergezichtjes, olieverf op paneel, pendant, 18 x 13 Loc Notenhouten naai/bijzettafeltje, h.73 x b.57 x d.38 Loc Art Deco tafellampje op verzilverd met marmer voetje en satiné glaskapje, h.25 Loc Antieke gravure, Naarden, Spaanse Belegering, 17e eeuw, 44 x 38 Loc Antieke litho, Laren, 1867, 26 x 31, uitgave Kuyper Loc Antiek wintergezicht Amsterdam, Basan Parijs, 18e eeuw, 47 x 39 Loc Antieke gravure, Naarden, 21 x 23, uitgave van O. Bakker, 1792 Loc Engels kleurgravure "Homeward Bound" 30 x 24, buitenmaat 67 x 57 Loc Antieke gravure, Holland, ca.1700, Coronelli, 30 x 26 Loc Met bloemen beschilderde kapstok, h.24 x b.79 x d.22 Loc Antieke litho, Naarden, 1865, 30 x 29, uitgave Kuyper Loc Antieke gravure, Eemnes, ca.1780, 39 x 24, uitgave Eemlands Tempe Loc Antieke gravure, Nederland, ca.1740, 38 x 27, uitgave Harrewijn Loc Gepolychromeerd in hoog glans uitgevoerde beeld van een schedel, h.37 Loc Antieke noten met palissanderhouten 2-deurs kussenkast met een fraai interieur, h.200 x b.180 x d.70 Loc Glazen beschilderde fles met rode kap, h.77 Loc Antieke gravure, Amsterdam, ca.1660, 41 x 24, anonieme uitgave Loc Antieke litho, Huizen, 1867, 30 x 29, uitgave Kuyper Loc Antieke landkaartje, Utrecht, 1700, 35 x 30, uitgave La Feuille Loc Antieke Engelse secretaire, h.99 x b.90 x d.48 Loc Antieke comtoise klok Loc Stel ingelijste tekeningen van pluimvee, 1993 Loc Onb.meester, Twee ovale schilderijtjes met schepen, olieverf op paneel, 10 x 18 Loc Antieke kaart van Taurie, 60 x 52 Loc Naar Soonius, Portret van een vrouw, aquarel, 27 x 21 Loc Antieke gravure, 't dorp Baarn, naar Jan de Beyer, ca. 1760, 37 x 31 Loc Antieke litho met afbeeldingen van Hilversum en Laren, ca.1880, 35 x 30 Loc Antieke gravure, Holland, ca.1700, F. Halma, 38 x 35 Loc Koopje van 5 antieke kleurgravures Loc Boheemse wijnglazen Loc Oude porseleinen jardinière, gedragen door 4 putti s, gemerkt FW Loc Messing fotolijstjes met origineel bol glas, vroeg 20ste eeuw Loc Koopje met oude popjes Loc Aardewerken 4-delig lampetset Loc

98 3187 Kopie van een antieke stadsplattegrond van Parijs, handgekleurd, 62 x 41 Loc Antieke kaart, Moscovie, 56 x 42 Loc Onb.meester, Stilleven met fles en bladmuziek, olieverf op paneel, 34 x 29 Loc Stel antieke gravures van olifanten, 1660 Loc Oude modeprenten Loc Antieke staalgravures, 40 x 35 (1 glas defect) Loc Deels wit gelakte keukenbuffetkast met verzinkt blad en deurpanelen, h.191 x b.120 x d.43 Loc Thonet poppenstoeltje Loc Duitse pop met porseleinen hoofd in wandelwagen Loc Antieke notenhouten 4-laden commode, h.80 x b.126 x d.60 Loc Eikenhouten Jugendstil bijzettafel met laadjes, h.80 x b.70 x d.44 Loc Oud koperen Jugendstil haardvoorzet, h.53 x b.62 Loc Grote eikenhouten 2-deurs pastoorskast, h.194 x b.180 x d.70 Loc Met giraffe stof beklede oorfauteuil Loc Koop divers gebloemd servies, Johnson Bros, Engeland Loc Grote ronde twijgen mand met koperen aker en een kleine twijgen mand Loc Handgeknoopt patchwork kleed, 250 x 350 Loc Antiek Windsor armfauteuil Loc Notenhouten bijzettafel met harp, h.54 x b.86 x d.44 Loc Antiek Windsor armfauteuil Loc Grote notenhouten eetkamertafel, h.74 x L.233 x d.126 Loc Deels blauw gelakte houten bank, h.101 x b.183 x d.50 Loc IJzeren groen gelakte 5-lichts kandelaar, h.158 Loc Satsuma theeserviesje en 2 aardewerken bordjes Loc Met krantenstof bekleed 2-zits bankje, h.70 x b.100 x d.50 Loc Teakhouten salontafel met lade, h.51 x b.140 x d. 78,5 Loc Bruin lederen gecapitonneerde 2-zitsbank, h.60 x b.150 x d.83 Loc Donkerblauw met goud gedecoreerde aardewerken vaas met deksel, h.50 (klein defect deksel, haarscheur) 3215 Groen gepatineerde bronzen beeld van een zittende beer rustend op marmeren voetstuk, h.33 Loc Loc Rieten armfauteuil Loc Stel geslepen kristallen kandelaars, h.30 Loc Antieke geprepareerde schildpad Loc Grenenhouten uitschuifbare tafel h.68 x b. 106 x d. 101 Loc Antiek Sarough kleed, 345 x 270 Loc

99 Cat. nr. Omschrijving Locatie Richtpr Oud handgeknoopt Aubusson kleed, 300 x 200 Loc Antieke mahoniehouten Empire-stijl 2-zits bank, h.87 x b.185 x d.63 Loc Massief teakhouten eetkamertafel, h.79 x L.240 x d.100 Loc Antieke mahoniehouten Empire secretaire à abattant afgedekt met zwart marmeren blad, h.145 x b.102 x d.51 Loc Antieke eikenhouten 2-deurs kast met inleg, h.202 x b.190 x d.72 Loc Grote koop met diverse Indianen attributen w.o. een tooi, originele pijl en boog, etc Grote in hoogglans uitgevoerde sculptuur van een schedel beschilderd met herfstbladeren, h.ca.41 Loc Loc Château Du Glana Cru Bourgeois Saint Julien 2007 in orig. kist 6x Loc Château Larose Trintaudon Cru Bourgeois Haut Médoc 2008 orig. kist, 6x Loc Château Les Chames De Grand Corbin Grand Cru Saint Emilion, 2010 in originele kist, 6x 3231 Chinees porseleinen tuinzetel met florale decoraties, vroeg 20ste eeuw, h.27 Loc Loc Château Serilhan Cru Bourgeois Saint Estèphe 2008 in kist, 6x Loc Château Cantemerle, Grand Cru Haut-Mêdoc 2004, in orig. kist 6x Loc Driedelig tafelset met ingeslepen vogel Loc Château, Grand Puy Ducasse, Grand Cru Pauillac 2004, 6x in orig. kist Loc Houten 16-vaks stellingkast rustend op industriële metalen wielen en rondom afgewerkt, h.204 x b.186 x d.41 Loc Grote en een kleine porseleinen met personen gedecoreerde cachepots Loc Antieke steengoed klepkan met tinnen deksel, h.40 Loc Château La Fiefs de Lagrange, 2e wijn, St. Julien, in orig. kist 2007, 6x Loc Witte neksteun i.v.v. een kat, L.28 Loc Inklapbaar etagère/bijzettafel op wielen, h.80 x b.61 Loc Bronzen sculptuur van een moeder met kind op zwart marmeren voetstuk, h.83 Loc Bronzen Tiffany-stijl lamp gedecoreerd met bloemen op bronzen voet, h.76 Loc Leder beklede 2-zitsbank (slijtage), h.84 x b.140 x d.88 Loc Naar Rodin, De Kus, bronzen sculptuur, h.76 Loc Twee houten bijzettafels met matting bovenkant, h.52 x b.63 x d.63 Loc Groot stuk versteend hout, h.70 x b.50 x d.20 Loc Met leder beklede clubfauteuil Loc Met leder beklede clubfauteuil Loc Whitewash teakhouten salontafel, h.46 x b.100 x d.100 Loc Smeedijzeren rond kledingrek, h.200 x diam.80 Loc Met zwart leder beklede chroom verstelbare bureaufauteuil Loc Laké salontafel met webbing en glasplaat, h.51 x b.100 x d.51 Loc Papier maché speelgoedpaard op wielen, ca. 1900, h.60 x L.58 Loc Antieke eiken met ebbenhouten Zeeuwse 4-deurs kast, 17e eeuw, h.157 x b.161 x d.64 Loc Metalen tuinvaas met oren, h.32 x b.57 x d.39 Loc Oude beschilderde theebus als schemerlamp met beige kap, h.65 Loc Oude houten ingelegde schemerlamp met glazen kap, h.45 Loc Antiek mahoniehouten Biedermeier bureau met opstand, Holland ca.1840, h.136 x b.140 x d.70 Loc Metalen vuurkorf op standaard, h.63 Loc In hoogglans grijs gekleurd houten kuipdienblad, h.7 x L.70 x b.40 Loc

100 3262 Koperen zeekijker op houten statief Loc Antieke comtoise klok ( 1 gewicht ontbreekt) Loc Antieke goudweegschaal in vitrine Loc Zilverkleurige polyester sculptuur van een hazewindhond, h.46 x b.35 x d Russische School, Personen te paard in het water, olieverf op board, 46 x 30 Loc Loc Henk Poeder, Strandgezicht, olieverf op paneel, 28,5 x 38,5 Loc Rijkbewerkt eikenhouten wandtafel op wielen, h.84 x b. 108 x 40,5 Loc Jan Sluyters, 3 litho's uit de Nw. Amsterdammer, anno 1915, 31 x 45 Loc Kees van Dongen, Mannequins 1960, lithografie, 39 x 30 cm Loc Houten stuurwielen Loc Oude kleurgravure New Poort, 90 x 60 Loc Jan Sevoords, studie van een zittend naakt, tekening, gedateerd 1916, 33 x 24 Loc Willem Kleijn, Meerminnen op vissen, olieverf op doek, 90 x 60 Loc Corneille (Cornelis) van Beverloo, Liège (Luik) Parijs, Geen titel, litho, 69 x 49 Loc Oude landkaart, Het gedeelte van Opper Ethiopien, 30 x 21 Loc Antiek Hollands eikenhouten dubbelgebogen kabinet rustend op klauwpoten met contourneerde kap, h.235 x b.170 x d.60 Loc Rijkbewerkt eikenhouten Jugendstil buffetkastje, h.143 x b.102 x d.42 Loc Andy Warhol, Electric chairs, screenprint in een edition of 250 no.43 op de achterkant gestempeld, fill in your own signature and published by sunday B. Morning, unauthorized prints, catalogue Raisonné Feldman prints of Andy Warhol, nr Electric Chairs 1971, 88 x 118 Loc H. Olthof, Boerderij met bloesembomen, olieverf op board, 48 x 58 Loc Onb.meester, Personen op terras, olieverf op papier, 43 x 55 Loc J. van Lingen, Boerderij in de sneeuw, olieverf op doek, 44 x 34 Loc Stadsplattegrond van Zutphen, heruitgave midden vorige eeuw, 57 x 44, buitenmaat 78 x Jan Knikker Jr., Leiden Den Haag, Tuin met op de achtergrond huizen, gouache, 44 x Heruitgave (midden vorige eeuw) Stadsplattegrond van Enschede 45 x 36, buitenmaat 64 x 55 Loc Loc Loc Ond.gsign., Montmartre Parijs, aquarel, 32 x 24 Loc Antieke Duitse eikenhouten 2-deurs kast met lade rustend op bolpoten, 18e eeuw, h.204 x b.178 x d.70 (sleutel niet aanwezig) 3288 Heruitgave (2e helft vorige eeuw), kaart van wereldbol, 40 x 32, buitenmaat 58 x 50 Loc Loc Engelse gravure, "Stage Coach", 38 x 31, buitenmaat 63 x 53 Loc Alexandre Calder, Spirals, serigraphie, gesigneerd met opdracht, h.65 x b.46 Loc Oude houten ton met metalen banden, h.42 Loc Rob de Haan, Bosgezicht, olieverf op doek, 100 x 100 (kleine beschadigingen) Loc Engelse eikenhouten cupboard, h.130 x b.127 x d.49 Loc Koopje divers Peruaans aardewerk, etc. Loc Gert Jan Slotboom, Wageningen 1957, Nijlpaarden in het blauw, zeefdruk, 70 x Andy Warhol, Campbells, old fashioned vegetable soup, screenprint op dik papier, editie op de achterkant gestempeld,sunday B. Morning, fill in your own signature, unauthorized prints, ca.1980, 57 x 89,5 Loc Loc Blikken hangend vliegtuig vervaardigd uit recycling materialen, 45 x 48 Loc

101 3298 Blikken hangend vliegtuig vervaardigd uit recycling materialen, 45 x 48 Loc Massief mahoniehouten grutterskast met diverse laden en deuren, h.230 x b.180 d.54 Loc Houten wijnrek i.v.v. een Engelse rode telefooncel, h.173 x b.40 x d.41 Loc Stel blauwkleurige glazen geribbelde waxinelichthouders? Grote zilverkleurige lampvoet met croco-reliëf met Chinees blauwe kap, h.76 Loc Grote van gedroogd leder vervaardigde bak, h.34 x diam.70 Loc Geelkleurig in hoogglans afgelakte opengewerkte hoge Chinese plantentafel, h.112 x d.60 Loc Gepolychromeerd houten rekje (voor 6 glazen) Loc Oud teakhouten kamerverdeelscherm met spijlen, h.217 x b.136,5 Loc Oud teakhouten kamerverdeelscherm met spijlen, h.217 x b.128,5 Loc Antiek handgesmeed Frans wijnrek, rond 1870, met afsluitbare hekken voor 300 flessen, voorzien van oud hangslot, h.165 x b.101 x d Art Deco tafellampje op voetje met blauwe glasstaafjes en blauw met geel opaalglazen kapje Loc Loc Twee Art Deco tafellampen op marmer voet met wit opaalglazen bolletjes Loc Teakhouten tafel met lade met twee vergroot bladen, h.77 x b.90 x L.180 of Gepolychromeerde metalen opengewerkte vis met kaarsenhouder, h.50 x b.60 Loc Loc Wit marmeren schaal i.v.v. een lotusblad, h.5 x diam.38 Loc Zilveren armband met opengewerkte schakels Loc Set van 2 Nederlands zilveren kandelaars Loc Batik doek? Aardewerken schaal? Pablo Picasso, Toros, affiche voor het boek Toros Tereros, Luis Miguel Dominguin door Picasso Loc Grote koop diverse boeken? Set van 2 Bowers & Wilkins speakers Loc Met diverse houtsoorten gedecoreerd Art Deco-stijl wandtafel met 2 laden, h.83 x b.94 x d Karel Appel, Galerie Ariel, affiche lithografie, Paris 1974, gesigneerd met opdracht (dédicace) Loc Loc Koop diverse stripboeken Loc Ned. Indië, Brandkastzegels nr, 1+ 3 (schaars). Cat.w. 180 Loc Twee 3-rijge armbanden met zilveren sloten (925/1000) Loc Inktstel met inktpot en zilveren pen op houten standaard en op bolpootjes Loc Zilveren rammelaar met ring Loc Broche i.v.v. een salamander bezet met granaat Loc Rijkbewerkte 14 Kt.geelgouden filigrain hanger bezet met zaadpareltjes Loc e Gehalte zilveren edelhert Loc Zilveren kleine kuiken Loc Twee 3-rijige armbanden met sloten met zilveren achterplaat (925/1000) Loc Stel kandelaars met zwarte bies, h.20? Makkumer gemberpot, h.17 x diam.16? Zilveren strooilepel, 1845? Antieke blauw-wit Chinees porseleinen met landschappen gedecoreerde cachepot, h.35 x diam Grote gepolychromeerde metalen vis met kaarsenhouder, h.60 x b.100 x d.17 Loc Loc

102 Kt.Gouden ring bezet met briljant en saffier, omdraaibaar in een rozetring bezet met briljant Loc Vogelzang, Stilleven met viool en bloemen, olieverf op doek, 68 x 58? In chroom verstelbare kruk Loc Kt. Witgouden design ringen, 14,7 gr. Loc Antieke 18 Kt.gouden ring bezet met diamant en rode steen Loc Antieke handgeknoopte Kashan kleed met florale motieven, 440 x 320 Loc Onedelen ring bezet met groene en rode steen Loc Met beige leder bekleed verstelbare relaxfauteuils Loc Antiek notenhouten Dante stoeltje Loc Antieke eiken met ebbenhouten 4-deurs hoekkast h. 203 x b. 121 Loc Groen beschilderde kapstok Loc Koop diverse schemerlampen? Handgeknoopt wandkleedje met bloemen decoraties, 110 x 64? Chris Lanooy, , Annagroen glazen dekselpot, h.25 Loc Houten rond zwart gelakt krukje Loc Houten rond roze gelakt krukje Loc Houten rond wit gelakt krukje Loc Grote koop kleingoed w.o. porselein, aardewerk, lampjes, etc. Loc Notenhouten wijntafeltje Loc Ingelegd notenhouten tafeltje Loc Antiek schilderijklokje Loc Jan Jacob Rudolf de Wetstein Pfister, , Moeder en kind wandelend langs de rivier, gedateerd 1901, aquarel op papier, 9,5 x 16? Kt.Gouden ring bezet met granaat Loc Kt. gouden ring bezet met briljant en een gefacetteerde zwartkleurige steen Loc b.w.g. gouden ring bezet met briljant en een gefacetteerde zwarte steen Loc Kt. Gouden zegelring bezet met zwarte steen, 5,4 gr. Loc Kt. Antieke gouden ring bezet met steen Loc Diverse Euro munten Loc Koopje aardewerken serviesgoed met voorstellingen van gebouwen te Amsterdam (deels Villeroy & Boch) 3372 Antieke ingelegde mahoniehouten Louis Seize halfmaantafel, h.67 x b.78 x d.40 (restauraties) Loc ? Handgeknoop kleedje, 125 x 85? 10-14

103

104 Tel Fax SwiftcodeABNANL2A IBANNL68ABNA BTW nr.nl b01 KvKnr Naam: V EILIN G Wachtwoord: veiling!

H. Heyligers Dame in avondjurk Doek 99 x 74 cm

BT - zwart. Comic - rood. Dingo

10% 20% KORTING KORTING. Malta. Mark 599,- 799,- 599,- OP ALLE VERLICHTING. opstelling. fauteuil OP ALLE WOONACCESSOIRES 79,- 119,-

10% 20% KORTING KORTING. Malta. Mark 599,- 799,- 599,- OP ALLE VERLICHTING. opstelling. fauteuil OP ALLE WOONACCESSOIRES 79,- 119,- , kussens 19,95 14,95 Malta uit voorraad leverbaar uitgevoerd in de stof break vloerkleed Grace 160x230 cm 229,- 199,- 799,- 599,- DIVERSE SHOWMODELLEN TOT 70% KORTING WEES ER SNEL BIJ! ram / bok 20% KORTING

Sfeervol modern sobere romantiek

Lokale Politie Antwerpen Afdeling lokale recherche

Design vintage sofas and chairs, bronze statuettes and decorations

Design vintage sofas and chairs, bronze statuettes and decorations ONLINE AUCTION FURNITURE & HOME DECORATION (NL) Design vintage sofas and chairs, bronze statuettes and decorations Machineweg 16 1394 AV Nederhorst den Berg (Veilinglocatie Furniture & Home Decoration)

Veilingcatalogus Inbrengveiling eerste kwartaal 3 Sieraden

ENORM VEEL LENTEVOORDEEL!

ENORM VEEL LENTEVOORDEEL! Koopzondagen 1e en laatste zondag van de maand! maakt het nog gezelliger bij u in huis wonen Cesano 2,5-zits bank 795,- loveseat 595,- van 299,- voor: 90 cm 225,- OP=OP! salontafel van 269,- voor: 70 cm