Download "VEILINGGIDS Veiling 9 maart 2019"

1 VEILINGGIDS Veiling 9 maart 2019 Start veiling uur. De items zijn te bekijken van tot uur.

2 Veilingvoorwaarden De Kringloper deelt hierdoor mee aan allen die aan de veiling deelnemen, dat de veiling wordt gehouden onder de hierna volgende voorwaarden en dat een ieder die aan de veiling deelneemt daardoor te kennen geeft dat hij de toepasselijkheid van deze voorwaarden volledig aanvaardt: Algemene veilingvoorwaarden kringloopveiling 1. Alleen volledige registratie geeft recht op een biednummer. Zonder biednummer is bieden niet mogelijk. 2. Alle goederen worden verkocht voetstoots zonder actie of refactie, in de toestand, waarin het te verkopene zich op het ogenblik van toewijzing bevindt. 3. Omschrijvingen in de catalogus en alle inlichtingen schriftelijk of mondeling gegeven, worden geacht naar beste weten van de zijde van verkoopster gedaan te zijn en kunnen nimmer aanleiding geven tot verhaal op verkoopster of onttrekking aan de plichten van de koper om de goederen tot zich te nemen en te betalen, zijnde de koper in de gelegenheid zich op kijkdagen te vergewissen omtrent de aard en de toestand van het te verkopen goed. 4. Onmiddellijk na de toewijzing zijn de verkochte goederen voor rekening en risico van de koper en is elke reclame uitgesloten. 5. Bij niet tijdige betaling zal aan de koper de wettelijke rente in rekening gebracht worden vanaf de datum van toewijzing tot het tijdstip van betaling. Tevens komen alle gerechtelijke en buitengerechtelijke kosten voor rekening van de nalatige koper. 6. De koper is verplicht de gekochte goederen tot zich te nemen en in ieder geval de gekochte goederen binnen (3) dagen na de toewijzing te laten afhalen. De verkoopster behoudt zich het recht voor om het verkochte niet af te geven zonder betaling. Ieder wordt geacht voor zichzelf gekocht te hebben en de koper zal zich dus niet op zijn lastgever kunnen beroepen.

3 7. Indien de verkochte goederen niet binnen (3) dagen zijn afgehaald, zo is de koper door dit feit zelf in gebreke gebleven en heeft de verkoopster het recht zonder verdere ingebrekestelling de koop als nietig en ontbonden te beschouwen. De verkoopster heeft het recht de kopen, die niet afgehaald zijn, onmiddellijk of later in het openbaar of uit de hand te verkopen; de nalatige koper blijft echter aansprakelijk voor een mindere opbrengst en voor de kosten van de verkoop, terwijl hij geen aanspraak kan maken op een eventuele meeropbrengst. 8. Indien bij een toewijzing van een koop twee of meer personen tegelijk aan bod zijn of moeilijkheden rijzen over toewijzing of anderszins beslist hierover de veilingmeester en heeft deze in ieder geval het recht de koop terstond opnieuw te herveilen met dezelfde rechten. 9. De verkoopster behoudt zich het recht voor de volgorde van verkoping te wijzigen en nummers bijeen te voegen of te splitsen of nummers te laten uitvallen. 10. De koper zal zich nimmer kunnen beroepen op onbekendheid met de voorwaarden van de verkoop.

4 Veilingitems Mobach Kavelnummer 1 Richtprijs Een grote bruine aardewerk vaas met een decor van zittend vrouwelijk naakt. Gemerkt. Bijgevoegd een grote schaal met een decor van Afrikaanse Vrouwen. Pijpenkomfoor Kavelnummer 2 Richtprijs Een zilveren pijpenkomfoor met koperen binnenbak op zwarthouten voet. Bijgevoegd een naaigarnituur in etui. Cees Landzaat Kavelnummer 3 Richtprijs 15,00-30,00 Zittend meisje Ets en aquatint A*** Bout Kavelnummer 4 De balletles Gesigneerd. Olie op doek.

5 KLM huisjes Kavelnummer 5 Richtprijs 40,00-60,00 Genummerd onder 31 (23x). Geveltegeltjes (7x). Bijgevoegd een vliegbewijs boven Amsterdam uit 1929 (31x). Beeldjes Kavelnummer 6 Beeldjes in de vorm van een teckel op een boek, een kikker en een vogel op een tak (3x). China Kavelnummer 7 Twee flacons in de vorm van een dame naast een vaas. Twee kandelaars in de vorm van keizerlijke draken (4x). Koper Kavelnummer 8 Richtprijs 25,00-50,00 Een kruimel pan met deksel, een kannetje, een oliekomfoor en een elektrische waterkoker. Drie gemerkt. (4x)

6 Zilver Kavelnummer 9 Richtprijs 25,00-50,00 Drie diverse fotolijstjes, een borstel en een schaaltje. Gemerkt. (5x) Engeland Kavelnummer 10 Een antiek creamware onderdeel van een theeservies bestaande uit een kom, een suikerpot met deksel en drie schoteltjes, allen met een decor in encre de chine van vrouwen in een park. (5x) R*** Miller Kavelnummer 11 Bloemenmarkt. Acryl op doek. Hollandse school Kavelnummer 12 Portret van de heer Michelsen (RKD nummer ). Olie op doek.

7 Erwin Nagel Kavelnummer 13 Richtprijs 80,00-120,00 Een ronde witte design eettafel. Gemerkt. boekenkast Kavelnummer 14 Een ronde open teakhouten boekenkast. Zilver Kavelnummer 15 Richtprijs 40,00-70,00 Een soeplepel, een kaasschaaf, een broodmes, zestien lepels en drie vorken. Gemerkt. (22x) Jan Lodewijk Jonxis ( ) Kavelnummer 16 Richtprijs 30,00-40,00 Portret van een meisje (circa 1840) Gesigneerd Aquarel

8 Hollandse school Kavelnummer 17 Riviergezicht Onduidelijk gesigneerd Olie op doek. A,D, Copier Leerdam. Kavelnummer 18 Graniver cactuspot. Gemerkt, Bijgevoegd een zwarte onderzetter, een kom en een kannetje. (4x) China Kavelnummer 19 Twee diverse kommen, zestien kopjes en elf schoteltjes. Allen met kapucijnerkleurige buitenzijdes (29x) Design. Fabio Lenci. Kavelnummer 20 Richtprijs 300,00-500,00 Een Guzzini staande lamp.

9 Swarovski kristal Kavelnummer 21 Drie tulpen, een uil, een muis en vier papegaaien. Allen gemerkt. (4x) Imari Kavelnummer 22 Richtprijs 40,00-80,00 Twee grote schalen twee kleine schalen en een waaiervormige schaal (5x) Schilderingen Kavelnummer 23 Twee schilderingen op doek voorstellende Marilyn Monroe en Marlon Brando. Elk 220 x 75 cm (2x) Hyllinge mobler Kavelnummer 24 Deense design zwarte armstoel. Met sticker.

10 Kartel Kavelnummer 25 Richtprijs 80,00-120,00 Le Marie stoel door Sterck. Vier paarskleurige kunststof stoelen. Gemerkt. (4x) Jan Poortenaar ( ) Kavelnummer 26 Richtprijs 60,00-120,00 Zes diverse etsen met Hollandse voorstellingen. Gesigneerd. (6x) Officierszwaard Kavelnummer 27 Richtprijs 40,00-60,00 Een officierszwaard in foedraal. Gemekt. Bruxelles, Bijgevoegd drie diverse krissen (4x) Theelepeltjes Kavelnummer 28 Zes zilveren theelepeltjes in etui. Tweede gehalte. Een geborduurd avondtasje met zilveren tweede gehalte beugel. Bijgevoegd twee tasjes (9x)

11 Makkum Kavelnummer 29 Een blauw gedecoreerd aardewerk tableau met een molen. Een gekleurd tableau met een vogel in een kooi. Bijgevoegd een nat fruitschaal. Allen gemerkt. (3x) Ruud Krijnen Kavelnummer 30 Een boogvormige supra la porte schildering van een hond in een bos. Gesigneerd en Maroufle. Marc Trappeniers Kavelnummer 31 Compositie. Gesigneerd. Olie op doek. Hubertus van Hove Bzn ( ) Kavelnummer 32 Een dienstmaagd bij een poort. Gesigneerd aan achterzijde en gedateerd. Aquarel.

12 Evert Moll ( ) Kavelnummer 33 Haven van Rotterdam Gesigneerd. Maroufle. Delftsblauwe bordjes Kavelnummer 34 Twee antieke Delftsblauw bordjes. Gemerkt: de Klaauw. Een Gouda doosje met een elegant paar op het deksel. Gemerkt (3x) Kandelaars Kavelnummer 35 Twee diverse zilveren kandelaars en een tweearmige kandelaar. Gemerkt (3x) 4 schilderijtjes Kavelnummer 36 Vier diverse miniatuur schilderijtjes met bloemen. Twee gesigneerd (4x)

13 H. W. Mesdag (navolger van) Kavelnummer 37 Richtprijs 100,00-300,00 Scheveningse platbodems voor dek kust. Draagt signatuur. Aquarel. Aziatische schilderijen Kavelnummer 38 Twee Aziatische schilderijen met reizigers (2x) Josephus Augustus Knip ( ) (toegeschreven aan) Kavelnummer 39 Berglandschap bij Chamonix Gouache Mickey Mouse Kavelnummer 40 Mickey Mouse TV met afstandsbediening

14 Blikken speelgoed Kavelnummer 41 Vijf auto s, een kassa, een tractor met aanhanger, en bootje en twee lantaarnpalen. (11x) Miniatuurportretten Kavelnummer 42 Twee miniatuurportretten. Vroeg 19de eeuw, Bijgevoegd vier diverse drukwerkjes. (6x) Japan Kavelnummer 43 Twee diverse handgekleurde houtsneden. (2x) Glas Kavelnummer 44 Vier vazen en een kom met een luster decor. (5x)

15 Blikken Kavelnummer 45 Een blik in de vorm van een palet. Bijgevoegd vijf diverse blikken. (6x) Glazen kommen Kavelnummer 46 Vier glazen kommen met deksels. Twee gemerkt. (4x) Copier Kavelnummer 47 Richtprijs 40,00-70,00 Een achtkantige antracietkleurige glazen vaas. Gemerkt. Een Julianavaasje, een groene vaas en een met een gebroken ijsdecor. (4x) Hollands aardewerk Kavelnummer 48 Een kom, een vaasje en een tabakspot met een vos op de deksel. Alle gemerkt. (3x)

16 Brons Kavelnummer 49 Een brons beeldje voorstellende een vrouw met juk. Koud beschilderd. Wenen. Een zittende sjeik en een brons groepje door Karin Beek. (3x) Fins glas Kavelnummer 50 Richtprijs 100,00-200,00 Een lichtblauw glazen decanteer fles, Gesigneerd: Riihimaen Lasi. Bijgevoegd een Deense oranje vaas en een blauwe vaas. (3x) Naaktstudies Kavelnummer 51 Een map met diverse vrouwelijke naaktstudies. Enkele gesigneerd: Brouwer. O.I. Inkt (55x) Rex Flood (1928 -?) Kavelnummer 52 Een ijsvogel op een stronk. Gesigneerd Aquarel. Bijgevoegd een papegaai. Gesigneerd en met stempel. (2x)

17 Zilveren blaadje Kavelnummer 53 Richtprijs 80,00-120,00 Een ovaal zilveren blaadje met opstaande open gezaagde rand, Tweede gehalte. Een vierkant zilveren lodereindoosje. Tweede gehalte (2x) India Kavelnummer 54 Een aquarel met een voorstelling van een hoogwaardigheidsbekleder met een bruidsschat, begeleid door bewakers. Voorzien van tekst in oud handschrift. Bijgevoegd een grote koperen Perzische kan met tuit. (2x) Corneille Kavelnummer 55 Een wandklok. Bijgevoegd een rechthoekige schaal en acht onderzetters. (10x) Tamiya Kavelnummer 56 Een Porsche en een Mercedes schaalmodel radiografisch bestuurde auto s met toebehoren.

18 Imari Kavelnummer 57 Twee koppen, twee kommen. Bijgevoegd een famille rose bord, twee Kantonese borden, drie kopjes en schoteltjes en een encre de chine schaaltje. (14x) Blauw chinees Kavelnummer 58 Een bord, vijf kopjes, drie schoteltjes, een vaasje en een sauskom. Japan. Een bord en twee schaaltjes. (14x) Bali Kavelnummer 59 Richtprijs 40,00-70,00 Bali. Twee gesneden houten eenden en een zittende vrouw. (3x) Jacques Zon ( ) Kavelnummer 60 Jacques Zon ( ) of omgeving. Zittende man bij een werf Olie op doek.

19

20

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

ALGEMENE VEILINGVOORWAARDEN SHETLAND PONY SELECT SALE

ducoavisveilingen.nl Noorsestraat 7 Zutphen T +31(0)

ducoavisveilingen.nl Noorsestraat 7 Zutphen T +31(0) Voor Aankoop ALGEMENE VOORWAARDEN Geldende bij de aankoop in veiling van roerende zaken. Deze Algemene Voorwaarden zijn gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor met ingang van -..-. onder

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten

Veiling HOV. financiering concertreis A orkest zomer Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00. Locatie: Cultuurcampus. Burchtpoort 5, Vleuten Veiling HOV financiering concertreis A orkest zomer 2019 Zaterdag 25 mei Aanvang 20hr00 Zaal open: 19hr00 Locatie: Cultuurcampus Burchtpoort 5, Vleuten Voorwoord Deze zomer zal het A orkest van Harmonie

info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur

GUN BEWONERS EN UZELF IETS MOOIS Donderdag 16 mei uur Beste kunstliefhebber en, of betrokkene bij Park Zuiderhout, Voor u ligt de veilingbrochure van de benefiet kunstveiling van Park Zuiderhout. In deze catalogus treft u een overzicht van de kunstwerken

VAN DEN DOOL HOBBYPAPIER

VAN DEN DOOL HOBBYPAPIER 3D-kaarten + toebehoren VAN DEN DOOL HOBBYPAPIER Industrieweg 4-3361 HJ Sliedrecht Tel.: 0184-41 81 77 Fax: 0184-41 15 21 e-mail: vandendool-hobbypapier@kpnmail.nl Kerstklok Art. Art. nr. nr. 1001 1002

uit diverse faillissementen van:

Uiterlijke datum indiening biedingen (sluitingsdatum):

Veilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda

Algemene voorwaarden horende bij de inbreng van roerende zaken, met als doel deze middels veiling te verkopen.

Algemene voorwaarden horende bij de inbreng van roerende zaken, met als doel deze middels veiling te verkopen. Algemene voorwaarden horende bij de inbreng van roerende zaken, met als doel deze middels veiling te verkopen. Artikel 1 - Toepasselijkheid 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle onderdelen

verkoop buiten gebruik gesteld meubilair met bieding onder gesloten omslag Vredegerecht Ronse maandag 26 november 2018 om 11h00 Federale Overheidsdienst FINANCIËN Algemene administratie van de PATRIMONIUMDOCUMENTATIE FINSHOP Bornem Industrieweg 18 2880 Bornem Tel. 0257 913 30 http://www.finshop.belgium.be verkoop buiten gebruik

Veilingcatalogus Faillissement Hotel Tante Pietje BV

Veilingcatalogus Faillissement Hotel Tante Pietje BV Veilingcatalogus Faillissement Hotel Tante Pietje BV Kijkdag: Dinsdag 9 december 2014 van 13.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 11 december 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Dorpsstraat KB Schoonrewoerd. Telefoon Mobiel

Dorpsstraat KB Schoonrewoerd.  Telefoon Mobiel Dorpsstraat 39 4145 KB Schoonrewoerd info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl Telefoon 0345-505142 Mobiel 06-184865121 Lookbook Verhuur & Styling 2014 2 Inhoudsopgave Pagina 4 Pagina 8 Pagina 13 Pagina

Veilingcatalogus Faillissement Stichting Prahna Foundation

Veilingcatalogus Faillissement Stichting Prahna Foundation Veilingcatalogus Faillissement Stichting Prahna Foundation Kijkdag: Woensdag 12 februari 2014 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Donderdag 13 februari 2014 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem

Baby. Jongen. Mooie Lintjes, Blikweg 11, 7161 XN Neede, Nederland

Baby. Jongen. Mooie Lintjes, Blikweg 11, 7161 XN Neede, Nederland lijst - Mooie lintjes, gelukspoppetje, gelukspoppetjes, geluk, lint, linten, lintjes, kaartjes, zakjes Gegenereerd op 25-01-2013 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend Baby Gelukspoppetje Baby

Prijslijst verhuur. Meubilair. Bar

Prijslijst verhuur. Meubilair. Bar Prijslijst verhuur Meubilair Luxe gestoffeerde stoel grijs (stack chair) - stapelbaar 2,25 Kunststof stoel grijs - stapelbaar 1,25 Kunststof stoel groen - stapelbaar 1,25 Buffettafel (77x185 cm.) 3,50

Lotnummer: 2 (SL-09) Object: Poppenkastpop Stijl: - Gemaakt omstreeks: 1920/30 Beschrijving: Oude handspeelpop Verwachte opbrengst tussen 30,- en 40

Lotnummer: 2 (SL-09) Object: Poppenkastpop Stijl: - Gemaakt omstreeks: 1920/30 Beschrijving: Oude handspeelpop Verwachte opbrengst tussen 30,- en 40 Lotnummer: 1 (SL-24) Object: Vintage Schoolplaat Gemaakt omstreeks: Beschrijving: Schoolplaat toont Het Leven Verwachte opbrengst tussen 20,- en 30,- Lotnummer: 2 (SL-09) Object: Poppenkastpop Gemaakt

CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER

CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER OVER ONS Party Verhuur Reuver is een initiatief van Wiek en Ilona Franssen. Sinds jaar en dag zijn zij intensief betrokken bij het faciliteren van allerlei soorten feesten.

Party Home? Wij hebben het materiaal voor u! Vraag ook naar onze traiteur mogelijkheden.

Party Home? Wij hebben het materiaal voor u! Vraag ook naar onze traiteur mogelijkheden. Route Provinciale 133 B 7750 Anseroeul T 069/21 31 33 F 069/21 31 34 info@jaurieu.be www.jaurieu.be Party Time @ Home? Wij hebben het materiaal voor u! Vraag ook naar onze traiteur mogelijkheden. Meubelen

VEILEN KIJKEN. 25/26 februari 10.00-12.00 u. 14.00-16.00 u. 27 februari 11.00-13.00 u. 14.00-16.00 u.

VEILEN KIJKEN. 25/26 februari 10.00-12.00 u. 14.00-16.00 u. 27 februari 11.00-13.00 u. 14.00-16.00 u. KIJKEN 25/26 februari 10.00-12.00 u. 14.00-16.00 u. VEILEN 27 februari 11.00-13.00 u. 14.00-16.00 u. Like ons op Facebook en blijf op de hoogte van acties en evenementen! De Kringloper deelt hierdoor mee

Van Moerkerk Horeca Service. Prijslijst 2012

Van Moerkerk Horeca Service. Prijslijst 2012 Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2012 Marcel Van Moerkerk Haspelweg 1 7036 AM Loerbeek Tel: 0316-53 26 04 06-50 64 63 31 06-40 46 48 79 1 Meubilair Luxe gestofeerde stoel grijs (stack chair) - stapelbaar

Brochure. Trophee B.V.

Brochure. Trophee B.V. Brochure Trophee B.V. Souvenirs sleutelhangers Textiel Snowglobes Magneten polystone pennen figurines speelkaarten notebooks servetten mokken onderzetters kaasschaven Glaswerk delftsblauw kaarsen tel.

Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2014

Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2014 Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2014 Marcel Van Moerkerk Haspelweg 1 7036 AM Loerbeek Tel: 0316-53 26 04 06-50 64 63 31 06-40 46 48 79 2012 Van Moerkerk Horeca Service Meubilair Luxe gestofeerde

Overzichtslijst artikelen Veiling AvP zat. 15 sept. 14u. Parochiehuis Van Slichtenhorststraat 81, Nijmegen (kijkochtend 15 sept u) 1 Geëmailleerd lepelrek circa 1930 openingsbod 2 Wevers olielampje (brons) ca. 1900 openingsbod 3 Tinnen kandelaar met 2 glazen kelken openingsbod 4 Tinnen tweearmige kandelaar met glazen kelken openingsbod

Bonnefantenmuseum Speurtocht. Van Babies tot Bisschoppen

Bonnefantenmuseum Speurtocht. Van Babies tot Bisschoppen Bonnefantenmuseum Speurtocht Van Babies tot Bisschoppen 5 4 7 6 1 2 3 1. Alfred houdt wel van kleuren Als je de koepeltoren binnenloopt zie je zeven kleurrijke werken hangen. Hoe heet de kunstenaar? Links

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Workshop werken met glas en kopertape

Workshop werken met glas en kopertape Workshop werken met glas en kopertape Door Grietje Zijlstra en Mariska Stam Algemene benodigdheden: stempels van ARTSpecially sheet t.b.v. Pink Ribbon microscoop glaasjes 1 x 3 inch = 26x76 mm. Verkrijgbaar

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten KUNST VEILING 4 AUGUSTUS t.b.v. Stichting Hospice Dronten Curious peacock 1 Kunstenaar: Trudy Boersma- van Elburg Formaat: 60 x 80 cm Startbod: 150,- 2 Vaas met bloemen Kunstenaar: Trudy Boersma- van Elburg

INVENTARIS KEUKEN STEBORG

INVENTARIS KEUKEN STEBORG GROTE KEUKEN gasfornuis 2 x 4 bekken gasoven 2 x 90 cm gasbekken LADENBLOK lade 1 vleesvork messenslijper lucifers aardappelmesjes 4 x schaar messen zwarte handgreep 5 x mes witte handgreep lade 2 pannenlikker

Jeugdhuis Joki Verkoop inboedel wegens stopzetting

Jeugdhuis Joki Verkoop inboedel wegens stopzetting Jeugdhuis Joki Verkoop inboedel wegens stopzetting Adres: Jeugdhuis Joki Hallaarstraat 40 2222 Itegem Informatie: Goederen kunnen bezichtigd worden op 16 maart 2013 van 9u30 tot 12u00 mits voorafgaand

CATALOGUS 2011 BOEDDHA'S FIBERCLAY BESTEL NR GB GB GB GB GB 171

CATALOGUS 2011 BOEDDHA'S FIBERCLAY BESTEL NR GB GB GB GB GB 171 MARC: 0621 53 11 84 HANS: 0620 16 82 95 FAX:+31 547 352 395 EMAIL:IMHOF@IMHOF.NL WWW.MIDECORATIONS.NL CATALOGUS 2011 'S FIRCLAY FOTO STEL 8717775915287 GB 167 DWERG LIG 42X25X25 2 29,95 8717775915294 GB

Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL

Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL Veilingcatalogus Faillissement O'chelle Henk van der Doelen VEGHEL Kijkdag: Op aanvraag Sluiting veiling: Donderdag 24 oktober 2013 vanaf 13.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van een

55,00 85,00 40,00. op aanvraag 35,00 105,00 65,00 0,85 0,60 1,75. 474 Stuksdoosje wit karton 0,58 0,81 1,04. 475 Stuksdoosje bruin karton 0,51 0,71

55,00 85,00 40,00. op aanvraag 35,00 105,00 65,00 0,85 0,60 1,75. 474 Stuksdoosje wit karton 0,58 0,81 1,04. 475 Stuksdoosje bruin karton 0,51 0,71 A L G E M E N E K O S T E N Startkosten per kleur 55, 5 Startkosten sublimatiedruk 85, Startkosten bij herhalingsopdrachten per kleur 4, Startkosten Naambedrukkingen ( aanvraag ) op aanvraag 3 Omstelkosten

www.cateringservice-hetnoorden.nl

www.cateringservice-hetnoorden.nl www.cateringservice-hetnoorden.nl Cateringservice `t noorden party verhuur Voor al uw party verhuur Levering vind plaats wanneer het u het beste uitkomt 0318-512501 06-10788137 info@cateringservice-hetnoorden.nl

Hier zie je ons de schilderijen inkleuren met wasco. Iedereen had een taak gekregen. Soms waren we het niet eens over de kleur, dan moesten we even

Hier zie je ons de schilderijen inkleuren met wasco. Iedereen had een taak gekregen. Soms waren we het niet eens over de kleur, dan moesten we even 1606-1669 We hebben de klas verdeeld in 6 groepjes, we mochten zelf kiezen. In dat groepje gingen we een schilderij uit een boek kiezen. Schilderijen van Rembrandt natuurlijk. Hier zie je ons de schilderijen

Melkweg. Waar woon je? Lezen Alfa A. Het huis

Melkweg. Waar woon je? Lezen Alfa A. Het huis Melkweg Lezen Alfa A Waar woon je? Het huis Colofon Melkweg Lezen Alfa A, Waar woon je?, 2015 Auteurs: Merel Borgesius Kaatje Dalderop Willemijn Stockmann Dit katern is een uitgave van Stichting Melkweg

Index aanwezig materiaal

Index aanwezig materiaal aanwezig materiaal Kookpotten KP Kookgerief KG Serveerkommen SK Bestek B Servies S Allerlei A Poetsgerief PG Elek. Toestellen ET Kannen K Braadsledes BS Keukenbenodigdheden KB KP1 Kookpot 1 50L H: 28 /

Pluche en speelgoed. Pluche hond 80 cm. Pluche olifant 80cm. Artikelnummer Newco Artikelnummer Lekkerland

Pluche en speelgoed. Pluche hond 80 cm. Pluche olifant 80cm. Artikelnummer Newco Artikelnummer Lekkerland Pluche hond 80 cm Pluche olifant 80cm 55057423 687936 55057492 687952 Pluche beer 80 cm Pluche panda 80cm 55057355 68790 5505756 687979 Pluche giraffe 5cm Pluche tijger wit 5cm 5505704 684686 5505676 684627

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's drank 0451 lot frisdrank, water en bieren alles ong 50 kratjes, blikjes en flesjes (kratje = 6 a 24 stuks) 0452 lotje + Krups espresso en broodrooster 0453 stoombezem Clean

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Kijkdag: Dinsdag 23 januari 2018 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 24 januari 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

7. Toestel met oa opschrift Ingersoll-Rand Liquidator

7. Toestel met oa opschrift Ingersoll-Rand Liquidator OP 07/07/2017 OM 11:00 UUR ZAL DOOR GERECHTSDEURWAARDERSKANTOOR MODERO TOT OPENBARE EN GERECHTELIJKE VERKOPING OVERGEGAAN WORDEN OP HET ADRES TE 2100 ANTWERPEN (DEURNE), SANTVOORTBEEKLAAN 23B HET BETREFT

een vergelijkend warenonderzoek door bob richters

een vergelijkend warenonderzoek door bob richters het stilleven een vergelijkend warenonderzoek door bob richters kijkwijzer inhoudsopgave 2. kijkwijzer 5. de 2 kunstwerken 6. de kunstenaar 7. waarom koos ik dit werk? 8. de voorstelling 9. beeldaspecten

VEILING REGLEMENT. van de S-HERTOGENBOSSCHE FILATELISTENVERENIGING. Pagina 1

PORSELEIN PREMIUM Q FINE CHINA

PORSELEIN PREMIUM Q FINE CHINA Q Fine China Q FINE CHINA IS MULTI- FUNCTIONEEL INZETBAAR LICHT IN GEWICHT EN MET EEN MINIMAAL AANTAL ONDERDELEN ZOVEEL MOGELIJK GEBRUIKSMOGELIJKHEDEN REALISEREN, ZÓNDER IN TE LEVEREN OP EEN STIJLVOLLE

Code # Klok Vissen Afmeting: L 24.5 x Br 30. Code # Klok Vissen Afmeting: L 24.5 x Br 30

Code # Klok Vissen Afmeting: L 24.5 x Br 30. Code # Klok Vissen Afmeting: L 24.5 x Br 30 INHOUDSOPGAVE 01_KLOKKEN_blz 4 02_HANGSOUVENIRS_blz 8 03_DIENBLADEN_blz 11 04_PENHOUDERS/MEMOHOUDERS_blz 12 05_TAFELMODELLEN_blz 15 06_ASBAKKEN_blz 16 07_SLEUTELHANGERS_blz 17 08_SLEUTELPLANKEN _blz 18

Prijslijst. evenementenverhuur

Prijslijst. evenementenverhuur Prijslijst evenementenverhuur Meubilair Artikel: Details: Prijs: Statafel Statafel blad ø 85 cm 4,50 Statafel Chroom Chromen statafel ø 60 cm 7,50 Terrastafel Lage Chromen tafel ø 60 cm 6,50 Buffettafel

Catalogus inventaris oude gemeentehuis Hardenberg

Catalogus inventaris oude gemeentehuis Hardenberg Catalogus inventaris oude gemeentehuis Hardenberg Veilingreglement gemeente Hardenberg inventaris oude gemeentehuis De gemeente Hardenberg betrekt vanaf 9 juli 2012 het nieuwe gemeentehuis. Goederen die

Aardrijkskunde toneelstuk voor klas 4

Aardrijkskunde toneelstuk voor klas 4 Aardrijkskunde toneelstuk voor klas 4 Lex Bos vrije school Mareland Leiden Zuid Holland [De kinderen zitten als topografische kaart van Zuid Holland op het toneel en houden een plaatsnaambord omhoog] Rollen:

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN Koop een kavel en bied een thuis Tijdens de eerste editie van het Habitat golftoernooi zullen

CATALOGUS ZEEZICHT EVENT SERVICE DECORATIE

CATALOGUS ZEEZICHT EVENT SERVICE DECORATIE CATALOGUS ZEEZICHT EVENT SERVICE Prijzen zijn exclusief 21% btw en op-/afbouwkosten + transport vermeld zijn de dagprijzen, weekendprijs = 2 x dagprijs, weekprijs = 3 x dagprijs. bij huur meerdere artikelen:

Standaard inrichting interieur camper

Standaard inrichting interieur camper Standaard inrichting interieur camper Op deze lijsten vindt u een overzicht van de standaard inrichting die aanwezig is bij vertrek in de camper. Bij terugkomst dienen alle items van deze lijsten op dezelfde

Vertaling gerechtelijke inventaris bezittingen Omobono Sala. Cat afb. 1. Categorie VIII. Een uurwerk met een zilveren omhulsel 13,00 13,00 Vertaling gerechtelijke inventaris bezittingen Omobono Sala Cat. 8-12 afb. 1 Categorie VIII Een uurwerk met een zilveren omhulsel 13,00 13,00 Categorie IX Drie kettinghalen, een vuurtang, een en twee 7,00

VERLICHTING VERSCHILLENDE ARMATUREN OP STOCK 1. WANDLAMPEN 2. STAAN- EN TAFELLAMPEN 3. LUSTERS & PLAFONNIERS 4. SPOTS 5.

VERLICHTING VERSCHILLENDE ARMATUREN OP STOCK 1. WANDLAMPEN 2. STAAN- EN TAFELLAMPEN 3. LUSTERS & PLAFONNIERS 4. SPOTS 5. VERLICHTING 1. WANDLAMPEN 2. STAAN- EN TAFELLAMPEN 3. LUSTERS & PLAFONNIERS 4. SPOTS 5. BUITENVERLICHTING 791 VERSCHILLENDE ARMATUREN STOCK -20% op alles in folder! ACTIE MUSIC FOR LIFE op ZATERDAG 20

Pannenkoeken (4 personen) Ingrediënten: 500 gram Leemansmolen tarwebloem 1 liter melk 4 à 5 eieren een beetje zout boter om te bakken

Pannenkoeken (4 personen) Ingrediënten: 500 gram Leemansmolen tarwebloem 1 liter melk 4 à 5 eieren een beetje zout boter om te bakken Recepten Pannenkoeken (4 personen) 500 gram Leemansmolen tarwebloem 1 liter melk 4 à 5 eieren Mix de bloem, het zout, de eieren en de helft van de melk in een kom tot een glad beslag. Meng de resterende

Open Huis Notenschip Veilingboekje

Catalogus. Trophee B.V.

Catalogus. Trophee B.V. Catalogus Trophee B.V. Trophee B.V. Souvenirs relatiegeschenken Textiel Snowglobes Magneten polystone pennen potloden speelkaarten notebooks servetten mokken tassen sjaals Glaswerk delftsblauw kaarsen

APRES SKI / KERSTMIS

APRES SKI / KERSTMIS APRES SKI / KERSTMIS Aantal Omschrijving Prijs/stuk/eBTW 4 Chalet - 2m40 op 2m40 125,00 3 Reuze kerstbal rood/goud 160cm x 150cm x 150cm 100,00 18 Houten ton - 80cm 12,50 1 Kerstman zittend met zak 123cm

H. Heyligers Dame in avondjurk Doek 99 x 74 cm

Wij behouden het recht voor, om bestelde aantallen naar verpak kings-eenheid af te ronden.

Wij behouden het recht voor, om bestelde aantallen naar verpak kings-eenheid af te ronden. Condities per 1 januari 2016 SHOWROOM Machineweg 222 te Aalsmeer, geopend maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 16.00uur, na het maken van een afspraak. VERKOOP EN Telefonisch: +31 (0) 297 381122 BESTELLINGEN

Schilderijenlijst Annemieke Laghuwitz update 16 augustus 2012

Schilderijenlijst Annemieke Laghuwitz update 16 augustus 2012 Schilderijenlijst Annemieke Laghuwitz update 16 augustus nr afbeelding jaar titel maat in cm techniek Prijs in euro Voor 2000 P353 1 1992 rietstengels 44x65 aquarel 325 P453 2 1995 huizen van restjes verf

Een cirkel vinden tussen gelijke vormen 1 Een cirkel vinden tussen gelijke vormen 2 Een cirkel vinden tussen gelijke vormen 3 Een muis vinden tussen g

Een cirkel vinden tussen gelijke vormen 1 Een cirkel vinden tussen gelijke vormen 2 Een cirkel vinden tussen gelijke vormen 3 Een muis vinden tussen g Rechte lijnen tekenen tussen twee lijnen 1 Rechte lijnen tekenen tussen twee lijnen 2 Kromme lijnen tekenen tussen twee lijnen 3 Hoeken vormen tussen twee lijnen 4 Figuren tekenen tussen twee lijnen 5

7301008 Klappalet kunststof Rechthoek 19-v Uitgeklapt 26x28 cm 7301045 Palet met deksel kunststof 18-v Rechth., 35 x 23 cm

7301008 Klappalet kunststof Rechthoek 19-v Uitgeklapt 26x28 cm 7301045 Palet met deksel kunststof 18-v Rechth., 35 x 23 cm 7. Schildergereedschappen 7.1 7301003 Palet kunststof 10-v Rond 17,5 cm 7301012 Palet kunststof met deksel rechthoek 25-v 7301005 Palet kunststof rechthoek 10-v, 19x11 cm 7301043 Palet kunststof 7-v Rozetvorm