Kavelnr Beschrijving kunstobject liveveiling/int ernetveiling

Download "Kavelnr Beschrijving kunstobject liveveiling/int ernetveiling"

1 Volgorde van veilen Kavelnr Beschrijving kunstobject Openingsbod liveveiling/int ernetveiling Prijs Pre-sale x Ovenpot van koper. Antiek. Doorsnede 30 cm, hoogte 30cm. Begin Galerieprijs 200,- 30,00 80, x Weegschaal van koper. Antiek. Doorsnee 35cm. Begin Galerieprijs 200,- 30,00 80, x Gipsen beeld. " Here Jezus staand aan het kruis". Begin Afmeting h50cm. Galerieprijs 350,- 45,00 150, x Gipsen beeld. " Maria". Begin Afmeting h57cm. Galerieprijs 350,- 45,00 150, x Gipsen beeld. "Heilige familie". Begin Afmeting h43cm. Galerieprijs 425,- 60,00 175, x Beschilderde antieke tegels. "Schepen op zee". Begin Afmeting met lijst 17x17cm. Galerieprijs 400,- 60,00 180, x La pet stel compleet, waskom en zeepbakjes. Begin Galerieprijs 400,- 60,00 200, x Handbeschilderde vrouw. Stijl: Niki de Saint Phalle. Op marmeren voet. Galerieprijs 500,- 75,00 250, x Handbeschilderde vrouw. Stijl: Niki de Saint Phalle. Op marmeren voet. Galerieprijs 500,- 75,00 250, x Handbeschilderde vrouw. Stijl: Niki de Saint Phalle. Op marmeren voet. Galerieprijs 500,- 75,00 250, x Acrobaat. Kleur rood. Glasvezel. Op marmeren sokkel. Galerieprijs 575,- 85,00 265, x Handbeschilderde zebra. Glasvezel. Galerieprijs 900,- 135,00 400, x Schilderij van H. Marquet. Olieverf op paneel. "Schepen op het wad". Begin Afmeting met lijst 44x34cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 350,- 55,00 165, x Schilderij (schilder onbekend). Olieverf op paneel. "Honden onder de boom". Begin 20ste eeuw. Afmeting met lijst 33x28cm. Galerieprijs 350,- 55,00 150,00

2 x Schilderij van M. Houzee. Olieverf op doek. "Danseres". Eind Afmeting met lijst 46x57cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 850,- 125,00 250,00 1x Schilderij van Haverkamp. Olieverf op doek. "Hollands landschap". Begin Afmeting met lijst 44x34cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 700,-Let op! Lijst is beschadigd 95,00 160,00 1x Schilderij van M. lamers. Olieverf op doek. Met certificaat. "Kasteel aan de rivier". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 97x77cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 2200,- 330,00 925,00 1x Schilderij van M. lamers. Olieverf op doek. Met certificaat. "Polder landschap". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 94x74cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 2200,- 330,00 925,00 1x Schilderij van M. lamers. Olieverf op paneel. Met certificaat. "Zee gezicht". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 90x70cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 2200,-Let op! Lijst is beschadigd 300,00 895,00 1x Schilderij van A. Buikema. Olieverf op doek. Met certificaat. "Vuurtoren van IJmuiden". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 96x76cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs ,00 950,00 1x Schilderij van A. Buikema. Olieverf op doek. Met certificaat. "Vuurtoren van Renesse". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 97x77cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 3000,- 450,00 950,00 1x Schilderij van J. Bos. Olieverf op doek. Met certificaat. "Vrouwe Olympica". Begin Afmeting met lijst 67x77cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 2950,-Let op! Lijst is beschadigd 445, ,00 1x Schilderij van J. Bevort. Olieverf op doek. Met certificaat. "Stads gezicht". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 90x80cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 3800,- 575, ,00 1x Schilderij van Theodorus van Oorschot. Olieverf op doek. Met certificaat. "Stilleven". Begin Afmeting met lijst 110x89cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 4500,- 675, ,00 1x Schilderij van Robert Doesburg. Olieverf op doek. Met certificaat. "Portret". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 100x120cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 4000,- 750, ,00

3 x Schilderij van Gien Brouwer. Olieverf op doek. Met certificaat. "Hollands landschap". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 140x120cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 7000, , ,00 1x Schilderij van School louie Apol. "Winter tafereel" in bladgouden lijst. Begin Afmeting met lijst 65x88cm.Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 9500,-Let op! Lijst is beschadigd 1.500, ,00 1x Schilderij van Molenbeek. Olieverf op doek. "Stadsgezicht oud Haarlem ". Begin Afmeting met originele lijst 150x120. Gesigneerd boven de winkel rechts onder. Galerieprijs 17500, , ,00 1x Zeefdruk vanjacques Tange. "Homecomming". Uit 2004 nr 2/75. Afmeting met lijst 79x67cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 850,- 130,00 235,00 1x Zeefdruk van Mark Spaan. "Blue stripped angelfish" nr 59/250. Afmeting met lijst 81x72cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 850,- 130,00 235,00 1x Schilderij van G. van Pelt. Olieverf op paneel. "Winters tafereel". Begin Afmeting met lijst 55x65cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 1000,- 150,00 350,00 1x Zeefdruk van Rob scholten. "Moral justice". Jaar: 1991, nr. 234/250. Afmeting met lijst 103x83. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1200,- 175,00 400,00 1x Schilderij van Theo Berkens. Olieverf op doek. Met certificaat. "Gipskruit in kruik". 20ste eeuw. Afm zonder lijst 40x80cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 2100,- 325, ,00 1x Schilderij van W. Kroon. Olieverf op doek. Met certificaat. "Boerderij aan de Maas". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 157x100cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 2400,- 360, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Volkswagen". Met certificaat, nr 188/200. Afmeting met lijst 67x77cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1500,- 230,00 800,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Raket ". Met certificaat, nr 423/500. Afmeting met lijst 62x72cm. Gesigneerd middenonder. Galerieprijs 1750,- 275,00 800,00

4 x Zeefdruk van Herman Brood. "Lekkerding ". Met certificaat, nr 165/300. Afmeting met lijst 67x69cm. Gesigneerd onderkant. Galerieprijs 1650,- 250,00 800,00 1x Zeefdruk van Herman Brood.. "Benny". EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 83x72cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 1800,- 275,00 975,00 1x Zeefdruk van Herman Brood.. "Van God los". EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 83x80cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1900,- 290,00 975,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Sportauto". Met certificaat, nr 133/150. Afmeting met lijst 75x95cm. Gesigneerd middenonder. Galerieprijs 1900,- 290,00 975,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Great Balls of fire". Met certificaat, nr 160/200. Afmeting met lijst 94x115cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2400,- 365, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Cruise". EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 90x90cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2000,- 300,00 975,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Voetballers". EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 81x90cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2000,- 300,00 975,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Vrouwen torso". Met certificaat, nr 65/100. Afmeting met lijst 85x85cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2000,- 300,00 975,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "The beat goes on". Met certificaat, nr 88/250. Afmeting met lijst 85x105cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 2000,- 300,00 975,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "De Indiaan ". Met certificaat, nr 4/125 Afmeting met lijst 67x85cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2300,- 345,00 975,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Stadsgezicht onderons". EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 110x95cm. Gesigneerd onderzijde. Galerieprijs 2400,- 360, ,00

5 x Zeefdruk van Herman Brood. "Alex". EA. Met certificaat, nr 37/50. Afmeting met lijst 100x80cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2600,- 395, ,00 1x Schilderij van Herman Brood. Olieverf op doek. "Hunt". Met certificaat. Afmeting zonder lijst 110x100cm. Gesigneerd middenonder. Galerieprijs , , ,00 1x Schilderij van Herman Brood. Olieverf op doek. "Mens ergei niet". Met certificaat. Afmeting zonder lijst 120x100cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs , , ,00 1x Schilderij van Herman Brood. Olieverf op doek. "The Phan". Met certificaat. Afmeting met lijst 100x80cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs , , ,00 1x Schilderij van Van Dam. Olieverf op doek. "Herfst tafereel". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x40cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 550,- 75,00 145,00 1x Schilderij van John Anthony. Olieverf op doek. "Zonnebloemen". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x65cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 500,- 75,00 145,00 1x Schilderij van Heymoer. Olieverf op doek. "Rivier gezicht". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x40cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 500,- 75,00 145,00 1x Schilderij van L.G. Melis. Olieverf op doek. "Dhalia's". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 70x60cm. Gesigneerd linksboven. Galerieprijs 500,- 75,00 145,00 1x Schilderij van D.E. Spiros. Olieverf op doek. "Schip op zee". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 70x60cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 500,- 75,00 145,00 1x Schilderij van G. Joosten. Olieverf op doek. "winter landschap". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 55x65cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 450,- 70,00 145,00 1x Schilderij van Linnenbank. Olieverf op doek. "Hollands landschap". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 60x50cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 450,- 70,00 145,00

6 x Schilderij van Kroet. Olieverf op doek. "Bloesemtak". Begin Afmeting met lijst 82x60cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 500,- 80,00 210,00 1x Schilderij van Heymoer. Olieverf op doek. "Brabants interieur". Begin Afmeting met lijst 62x51cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 500,- 80,00 210,00 1x Schilderij van Van Dam. Olieverf op doek. "Winter tafereel". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 70x90cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1000,- 155,00 280,00 1x Schilderij van J. Kelderman. Olieverf op doek. "Broek en waterland". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 90x70cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1100,- 170,00 400,00 1x Beeld. Lopende man in de ringen. Op marmeren voet. Galerieprijs 725,- 100,00 375,00 1x Beeld. 5 ringen met acrobatische figuren. Op marmeren sokkel. Galerieprijs 875,- 125,00 400,00 1x Design paard. Glasvezel. Kleur rood. Op marmeren voet. Afmeting h100cm. Galerieprijs 1000,- 150,00 450,00 1x Design paard. Glasvezel. Kleur wit. Op marmeren voet. Galerieprijs 1000,- 150,00 450, x Kikker van brons. Galerieprijs 2700,- 400, , x Kikker van brons. Galerieprijs 2700,- 400, , x Meisje van brons, zittend. Galerieprijs 3450,- 525, ,00 2x Glas sculptuurtjes van Koen van Mechelen. "Kuikens"(Dino). Oplage 2/10 en 9/10. Afmeting h22cm. Gemonogrammeerd KV. Galerieprijs 4450,- 675, , x Set Engels eetservies. "Ruskin Cauldon England". 60 delig. 200 jaar oud. Galerieprijs 5000,- 800, ,00 1x Handbeschilderde stier. Glasvezel. Afmeting ca. h175cm. Galerieprijs 7500, , ,00 1x Handbeschilderde paard. Glasvezel. Afmeting ca. h165cm. Galerieprijs 7500, , ,00

7 x Schilderij van E.G. Cejudo. Olieverf op koper. "Boot op t wad". Begin Afmeting met lijst 30x23cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 175,- 25,00 85,00 1x Schilderij van Andres. Olieverf op doek. "Landschap". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x60cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 200,- 35,00 70,00 1x Schilderij van Kanting. Olieverf op doek. "Landschap". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x60cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 200,- 35,00 70,00 1x Schilderij van Van Gaalen. Olieverf op doek. "Landschap". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x60cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 200,- 35,00 70,00 1x Schilderij van Theo van der Poel. Olieverf op paneel. "Dijkhuisjes". Met certificaat. 20ste eeuw. Afmeting met lijst 38x32cm. Gesigneerd rechts onder. Galerijprijs 300,- 45,00 145,00 1x Schilderij van V. van Dinten. Olieverf op paneel. "Kippenhofje". Met certificaat. 20ste eeuw. Afmeting met lijst 37x31cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 325,- 45,00 165,00 1x Zeefdruk van Wouter Hops. Jaar: 1999, nr 54/150. Afmeting met lijst 81x85cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 850,- 130,00 350,00 1x Schilderij van Brouwer. Olieverf op doek. "Hollands interieur". Begin Afmeting met lijst 84x64cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1500,- 225,00 655,00 1x Schilderij van H. Wijngaard. Olieverf op doek. Met certificaat "Schip aan het wad". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 112x82cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 3900,-Let op! Lijst is beschadigd 585, ,00 1x Schilderij van Theodorus van Oorschot. Olieverf op doek. Met certificaat. "Brabants landschap". Begin Afmeting met lijst 112x82cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 3000,-Let op! Lijst is beschadigd 450, ,00 1x Schilderij van H. van der Ende. "Oud hollands landschap". Begin Afmeting met lijst 126x98cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 3850,- 575, ,00

8 x Schilderij (schilder onbekend) op paneel. "Liggend naakt". Begin Afmeting met lijst 101x71cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 4000,- 600, ,00 1x Schilderij van H.G. de Korte. Olieverf op doek. Met certificaat. "Giethoorn". Begin Afmeting met lijst 110x90cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 4000,- 600, ,00 1x Gouaches van Uwe poth. 3 luik. "Composities in beige met roestbruine en zwarte lijnen". Jaar: Afmeting met lijst per stuk. Gesigneerd midden onder. Galerieprijs 6650,- 950, ,00 1x Schilderij van Astrid Engels. Olieverf op doek. "Poes". Afmeting met lijst 29x29cm. Gesigneerd link en rechtsonder. Galerieprijs 6950, , ,00 1x Schilderij van John Lie a Fo. Acryl op doek. "3 spelende figuren bij totumpaal, slang en krokodil". Jaar Afmeting met lijst 100x200cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 7250, , ,00 1x Schilderij van Fartushny. Olieverf op doek. "Mona Lisa"( vrouw in zwarte jurk met rode ruches bh). Jaar: Afmeting met lijst. Gemonogrammeerd AFS rechtsonder. Galerieprijs 6850, , ,00 1x Schilderij van Sergei Lukjanov. Olieverf op doek. "Vrouw met vogel in kooitje". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 78x97cm. Gesigneerd. Galerieprijs 6400,- 950, ,00 1x Gouache van Eugene brands op aquarelpapier. "Free painting in red, blue and yellow". Jaar: Afmeting met lijst 59x50. Gemonogrammeerd linksonder. Galerieprijs , , ,00 1x Schilderij van Jan van Lokhorst. Olieverf op doek. "De pianist". Jaar: Afmeting met lijst 125x130cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs , , ,00 1x Schilderij van Clemens Briels. Olieverf op doek. Titel: "Dancing time on the bar at Hardrock cafe at Plaza Catalunya". Jaar: Afmeting met lijst (meegeschilderd) 100x125cm. Gesigneerd midden boven. Galerieprijs , , ,00 2x Schilderijen van Koen van Mechelen. Gemengde technieken w.o. koffie en vetkrijt op papier. "Kip in koffiekleur met rood" en "Kip in geel/oranje". Jaar Afmeting met lijst. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs , , ,00

9 x Schilderij van School van Koekoek. Olieverf op paneel. " Vee onder de bomen". Eind Afmeting met lijst 155x126cm. Galerieprijs 25000,-Let op! Lijst is beschadigd 4.000, , x Kristallen karaf, 20ste eeuw. Diverse Afmetingen. Galerieprijs 175,- 25,00 150, x Gipsen beeld. "Heilig hart" Begin Afmeting h42cm. Galerieprijs 200,- 30,00 80, x Houtwerk. Staande kruis met messing. "Here Jezus". Begin Afmeting h52cm. Galerieprijs 200,- 30,00 80, x Weegschaal van koper. Antiek. Doorsnee 30cm. Begin Galerieprijs 180,- 25,00 80, x Handbeschilderde vrouw. Stijl: Niki de Saint Phalle. Op marmeren voet. Galerieprijs 500,- 75,00 250, x Handbeschilderde vrouw. Stijl: Niki de Saint Phalle. Op marmeren voet. Galerieprijs 500,- 75,00 250, x Nachtkastje Brabants met marmeren plaat. Begin Afmeting h67xd47. Galerieprijs 450,- 65,00 135, x Luxe Hollandse doofpot van koper. Antiek. Doorsnede 30cm, hoogte 55cm. Begin Galerieprijs 575,- 85,00 220, x Opeline vaasjes met bloemen motief. Begin Hoogte 23cm. Galerieprijs 600,- 90,00 175, x Houten zuil. Marmer geschilderd. Afmeting h160 x b32 plateau. Galerieprijs 500,- 85,00 450, x Antieke vaas. Begin hoogte 66cm. Let op! Deze kavel is beschadigd. 100,00 240, x Stenen afbeelding van "Madonna". Begin Hoogte 88cm. Galerieprijs 900,- 135,00 295, x Vaas. Keramiek aardewerk deels geglazuurd. Afmeting H75xb50cm. Galerieprijs 900,- 135,00 325, x Side table hout. Marmer geschilderd. Met 2 lades. Afmeting 114x39x70cm. Galerieprijs 875,- 275,00 550, x Kikker van brons. Galerieprijs 3200,- 480, , x Chinese vaas, aardewerk.afmeting h140cm, doosnede 50cm. Hand gesschilderd. Galerieprijs 3300,- 500, ,00

10 x Bhuda beeld van steen. Uit archeologische opgraving ongeveer 1000 jaar oud. Hoogte 65cm. Galerieprijs 6000,- 850, ,00 1x Polychroom keramisch vrouwen torso van Ada Stel. Afmeting h77cm. Galerieprijs 6950, ,00 0,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Arena". EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 75x95cm. Gesigneerd middenonder. Galerieprijs 1900,- 290,00 975,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Bumper to Bumper". Met certificaat, nr 161/250. Afmeting met lijst 97x82cm. Gesigneerd middenonder. Galerieprijs 1800,- 280,00 975,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Diana". Met certificaat, nr 70/200. Afmeting met lijst 95x95cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2400,- 365, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Pianist". Met certificaat, nr 3/150. Afmeting met lijst 98x88cm. Gesigneerd rechterzijde. Galerieprijs 2400,- 365, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Blondie met gitarist". EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 62x132cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2100,- 330, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Bluf". Met certificaat, nr 77/100. Afmeting met lijst 120x108cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2200,- 330, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Blondie". Met certificaat, nr 140/200. Afmeting met lijst 120x100cm. Gesigneerd middenonder. Galerieprijs 2200,- 330, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "De viool". Met certificaat. Afmeting met lijst 100x100cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 2500,- 380, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Onderons in de stad". Met certificaat, nr 238/250. Afmeting met lijst 104x118cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2500,- 380, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Nightlife 200". EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 125x100cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 2400,- 360, ,00

11 x Zeefdruk van Herman Brood. "De Hulk". Met certificaat, nr 91/150. Afmeting met lijst 75x95cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2800,- 420, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Beertje gitaar". EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 130x100cm. Gesigneerd rechts midden. Galerieprijs 2800,- 450, ,00 1x Schilderij van Herman Brood. Olieverf op doek. "Vrouwentorso". Met certificaat. Afmeting met baklijst 120x100cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs , , ,00 1x Schilderij van Herman Brood. "Cowboy en indiaan". Met certificaat. Afmeting zonder lijst ca.120x170cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs , , ,00 1x Schilderij van Herman Brood. "De Bijlmer". Met certificaat. Afmeting zonder lijst ca.180x180cm. Gesigneerd midden onder. Galerieprijs , , ,00 1x Schilderij van van der Linde. Olieverf op doek. "Heide landschap". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x60cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 200,- 35,00 70,00 1x Schilderij van Smit. Olieverf op doek. "Landschap". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x60cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 200,- 35,00 70,00 1x Schilderij van De Jager. Olieverf op doek. "Landschap". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x60cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 200,- 35,00 70,00 1x Schilderij van T. van Veggel. Olieverf op doek. "Landschap". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x60cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 350,- 55,00 145,00 1x Schilderij van Dava. Olieverf op linnen. "Bloemen". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 43x53cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 575,- 85,00 150,00 1x Schilderij van Bevort. Olieverf op doek. "Winter landschap". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 60x80cm. Gesigneerd achterkant. Galerieprijs 500,- 80,00 145,00

12 x Schilderij van L. Moonen. 1x olieverf op paneel."moeder gods met het wonderteken" en 1x "Moeder gods Eleousa". Met certificaat. 20ste eeuw. Afm. Per stuk 20x25cm. Gesigneerd achterzijde. Galerieprijs 700,- 100,00 225,00 1x Schilderij van Brouwer. Olieverf op paneel. "Molens aan de waterkant". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 60x50cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 650,- 100,00 250,00 1x Schilderij van Brouwer. Olieverf op paneel. "Zeilschepen op t wad". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 60x50cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 650,- 100,00 250,00 1x Schilderij van B. Hagel. Olieverf op paneel. "Bloemen motief". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 37x43cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 750,- 115,00 280,00 1x Litho van B. Heighton. "A shimmer of light". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 95x75cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 750,- 120,00 325,00 1x Schilderij van H. Vos. Olieverf op doek. "Landschap aan de rivier". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 90x70cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 850,- 130,00 285,00 1x Schilderij van Jan Bos. Olieverf op doek. Met certificaat. "Meisje met houten lepel". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 51x40cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 875,- 135,00 300,00 1x Schilderij van Kloos. Olieverf op doek. "Boerderij aan de rivier". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 93x76cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 900,- 135,00 325,00 1x Schilderij van C. Jacobi. Olieverf op doek. "Griekse kruiken". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 108x90cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 1000,- 150,00 295,00 1x Schilderij van Peter van Dam. Olieverf op doek. "Winter tafereel " 20ste eeuw. Afmeting met lijst 77x57cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 950,- 145,00 370,00 1x Schilderij van Corien. Olieverf op doek. "Speelgoed". Jaar: Afmeting met lijst 66x54cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 1100,-Let op! Lijst is beschadigd 165,00 395,00

13 x Schilderij van Rob Bolland. Olieverf op doek. Met certificaat. "Zelfportret". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 65x65cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 1200,- 180,00 325,00 1x Schilderij van Theo van der Poel. Olieverf op doek. Met certificaat. "Bloemen". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 68x78cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 1250,- 190,00 450,00 1x Schilderij van Jan de Wit. Olieverf op doek. Met certificaat. "Duin landschap". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 72x92cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 1400,- 210,00 480,00 2x Schilderij (schilder onbekend). Olieverf op doek. " Onder ons". Begin Afmeting met lijst 38x32cm. Galerieprijs 1450,- 220,00 600,00 1x Schilderij van SBV. Olieverf op doek. 4-luik in 1 geheel. 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 170x60cm. Gesigneerd rechts onder Galerieprijs 1300,- 200,00 750,00 1x Schilderij van Ernes. Olieverf op doek. Met certificaat. "Bloemen motief". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 97x87cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs ,00 700,00 1x Schilderij van M. Heyl. Olieverf op paneel. "Zomers landschap". Begin Afmeting met lijst 39x31cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 1500,- 225,00 575,00 1x Zeefdruk van Corneille. Zeefdruk nr. lv/xxx.met certificaat. Jaar: Afmeting met lijst 90x110cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1700,- 255,00 650,00 1x Schilderij van C. van Alphen. Olieverf op doek. Met certificaat. "Zeegezicht". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 120x40cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1700,- 255,00 650,00 1x Zeefdruk van Corneille. Zeefdruk nr 200/200. Met certificaat. Jaar: Afmeting met lijst 110x90cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1800,- 275,00 675,00 1x Zeefdruk van Corneille. Zeefdruk EA, nr 20/30. Met certificaat. Afmeting met lijst 110x90cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1800,- 275,00 675,00 1x Schilderij van R. Boltman. Olieverf op doek. "De denker". Begin Afmeting met lijst 49x55. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 1850,- 275,00 850,00

14 x Schilderij van R. Boltman. Olieverf op doek. "Doorkijk". Begin Afmeting met lijst 41x49cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 1850,- 275,00 800,00 1x Schilderij van M. Martinis. Olieverf op doek. Met certificaat. "Prieel". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 68x58cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 1900,- 285,00 800,00 1x Schilderij van K. Keizer. Olieverf op doek. Met certificaat. "Stads binnenhofje". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 90x70cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 2100,- 320, ,00 1x Schilderij van Moerman. Olieverf op doek. "Jachtslip". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 85x65cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 2200,-Let op! Lijst is beschadigd 325,00 700,00 1x Schilderij van Burgmans. Olieverf op paneel. "Bos gezicht". Begin Afmeting met lijst 90x70cm. Gesigneerd linksonder.galerieprijs 2500,-Let op! Lijst is beschadigd 350,00 735,00 1x Schilderij van Moureelkant. Olieverf op doek. " Frans landschap". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 110x80cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 2300,-Let op! Lijst is beschadigd 345,00 725,00 1x Foto van Jan Ruiter. " Noh Disney". Jaar: Afmeting met lijst 55x56cm. Gesingneerd rechtsonder. Galerieprijs 2750,- 400, ,00 1x Schilderij van F. Corsius. Olieverf op doek. Met certificaat. "Visserspost op Scheveningen". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 70x90cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 2800,- 425, ,00 1x Schilderij van Greetje Faber. Olieverf op paneel. Met certificaat. "Egyptische vrouw met poes" Afmeting met lijst 78x78cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 3000,- 450, ,00 1x Schilderij van Theodorus van Oorschot. Olieverf op paneel. Met certificaat. "Brabants landschap". Begin Afmeting met lijst 69x85cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 3750,-Let op! Lijst is beschadigd 565, ,00 1x Schilderij van J. Bevort. Olieverf op doek. Met certificaat. "Sail Amsterdam". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 110x120cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 3500,- 560, ,00

15 x Schilderij van J. Bevort. Olieverf op doek. Met certificaat. "Natuurlandschap met vos". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 117x140cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 4500,- 700, ,00 1x Hollands waterketel van brons met porseleinen handvat. Hoogte 17cm. Begin Galerieprijs 100,- 15,00 40,00 1x Holandse appelketel van brons/koper. Hoogte 30 cm. Begin Galerieprijs 100,- 15,00 40,00 1x Houten fruitschaal met met bronzen herten kop en staart. Zwitsers makelij. Doorsnee 25cm hoogte 20cm. Begin Galerieprijs 175,- 25,00 80,00 1x Houtsnijwerk. "Madonna". Begin Afmeting h37cm. Galerieprijs 175,- 25,00 80,00 1x Gipsen beeld. "Pater( Perke Donders)". Begin Afmeting h30cm. Galerieprijs 200,- 30,00 80,00 1x Gipsen beeld. " Heilig hart". Begin Afmeting h45cm. Galerieprijs 200,- 30,00 80,00 1x Voorraad pot van koper/metaal. Antiek. Doorsnede 35cm, hoogte 35cm. Begin Galerieprijs 200,- 30,00 80,00 2x Wandlamp van brons. Hoogte 45cm. Begin Galerieprijs 350,- 55,00 155,00 1x Design appel. Glasvezel. Kleur rood. Op marmeren voet. Galerieprijs ,00 260,00 1x Handbeschilderde vrouw. Stijl: Niki de Saint Phalle. Op marmeren voet. Galerieprijs 575,- 85,00 265,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Zelfportret Herman". Met certificaat, nr 11/100. Afmeting met lijst 42x40cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1000,- 150,00 300,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "De waslijn". Met certificaat, nr 134/150. Afmeting met lijst 74x104cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1700,- 265,00 975,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Onder de schemerlamp". Met certificaat, nr 60/100. Afmeting met lijst 80x97cm. Gesigneerd middenonder. Galerieprijs 1550,- 245,00 975,00

16 x Zeefdruk van Herman Brood. "Dus dit is m?". Met certificaat, nr 105/150. Afmeting met lijst 75x95cm. Gesigneerd middenonder. Galerieprijs 1600,- 245,00 975,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "De neus". Met certificaat, nr 12/100. Afmeting met lijst 78x62cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1600,- 245,00 800,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Vrouwen torso". Met certificaat, nr 65/100. Afmeting met lijst 86x86cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1800,- 275,00 975,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Man met de viool ". EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 110x100cm. Gesigneerd rechtsboven. Galerieprijs 2400,- 360, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Golfer". EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 130x100cm. Gesigneerd middenonder. Galerieprijs 3000,- 455, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Horen zien en zwijgen". EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 93x140cm. Gesigneerd middenonder. Galerieprijs 3200,- 500, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Luciber". EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 80x135cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 3100,- 465, ,00 1x Schilderij van Herman Brood. Olieverf/acril op doek. "Cowboys". Met certificaat. Jaar: 2000, nr 2/50. Afmeting zonder lijst 110x130cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs , , ,00 1x Schilderij van Herman Brood. Olieverf op doek. "Vliegtuig ". Met certificaat. Afmeting zonder lijst 80x120cm. Gesigneerd middenonder. Galerieprijs 17000, , ,00 1x Schilderij van Herman Brood. Olieverf op doek. "Le tout Mokum on a cobra horse". Met certificaat. Afmeting zonder lijst 100x120cm. Gesigneerd middenonder. Galerieprijs , , ,00 1x Schilderij van A. Maud. Olieverf op paneel. "2 vrouwen met kind". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 25x30cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 300,- 45,00 155,00

17 x Schilderij van H.D. Olieverf op paneel. " Rivier gezicht". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 27x25cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 350,-Let op! Lijst is beschadigd 50,00 165,00 1x Schilderij van van der Heide. Olieverf op doek. "Landschap met molen". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x60cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 250,- 40,00 70,00 1x Schilderij van Herder. Olieverf op doek. "Rivier gezicht". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 30x40cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 300,- 50,00 70,00 1x Schilderij van Vos. Olieverf op paneel. " Paard bij de kolenmijn". Begin Afmeting met lijst 46x42cm Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 375,- 55,00 160,00 1x Schilderij vantheo van der poel. Olieverf op doek. "Bloemenpakket". Met certificaat. 20ste eeuw. Afmeting met lijst 58x48cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 400,- 60,00 175,00 1x Schilderij van Reynaert. Olieverf op doek. "Brabants landschap". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 30x40cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 400,- 65,00 145,00 1x Schilderij van van Dinten. Olieverf op doek. "Meisje uit t raam". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x40cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 450,- 70,00 145,00 1x Schilderij van van der Hijde. Olieverf op doek. "Landschap". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x60cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 450,- 70,00 145,00 1x Schilderij van H. van Breugel. Olieverf op paneel. "Oud Brugge". Begin Afmeting met lijst 54x46cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 850,- 125,00 330,00 1x Schilderij van J. van Dinten. Olieverf op doek. "Bloemen".20ste eeuw. Afmeting met lijst 62x52cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 850,- 130,00 225,00 1x Schilderij van Floor Koomen. Olieverf op doek. "Bloemen motief". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 100x100cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 1100,- 165,00 410,00

18 x Zeefdruk van Wouter S. "Het nieuwe paradijs". Jaar: 1996, EA. Afmeting met lijst 98x89cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs ,00 400,00 1x Schilderij van Kievits. Olieverf op doek. Met certificaat. "Winter landschap". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 83x63cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1200,- 180,00 450,00 1x Zeedruk van Clemens. Uit 1997, nr 65/75. Afmeting met lijst 93x110cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1250,- 190,00 450,00 1x Inkttekening van Jan van Lokhorst. "Portret en profiel met tekst". Jaar Afmeting met lijst ca. 45x60cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1350,- 200,00 600,00 1x Schilderij van Alexandra Plas. Olieverf op papier. "In to another world, behind closed doors". Afmeting met lijst. Gesigneerd midden onder. Galerieprijs 1375,- 200,00 600,00 1x Schilderij van Hamstra. Olieverf op doek. "Winter tafereel". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 84x64cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1450,- 220,00 440,00 1x Schilderij van Angelo. Olieverf op doek. Studio L. Paramount Group. Afmeting zonder lijst 100x100cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 1500,- 225,00 750,00 1x Schilderij van Angelo. Olieverf op doek. Studio L. Paramount Group. Afmeting zonder lijst 100x100cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 1500,- 225,00 750,00 1x Schilderij van Angelo. Olieverf op doek. Studio L. Paramount Group. Afmeting zonder lijst 100x100cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 1500,- 225,00 750,00 1x Schilderij van Angelo. Olieverf op doek. Studio L. Paramount Group. Afmeting zonder lijst 100x100cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 1500,- 225,00 750,00 1x Schilderij van Angelo. Olieverf op doek. Studio L. Paramount Group. Afmeting zonder lijst 100x100cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1500,- 225,00 750,00 1x Schilderij van Angelo. Olieverf op doek. Studio L. Paramount Group. Afmeting zonder lijst 100x100cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1500,- 225,00 750,00

19 x Schilderij van Raadsveld. Olieverf op doek. Met certificaat. "Vrouw met kip en poes". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 80x80cm. Gesigneerd rechtsboven. Galerieprijs 1500,- 225,00 600,00 1x Schilderij van Jochem. Olieverf op doek. Met certificaat. "Golfen". Omstreeks 1990, nr. 70/140. Afmeting zonder lijst 140x70cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1500,- 225,00 600,00 1x Schilderij van W. Schuller. Olieverf op doek. "Romantisch landschap". Met certificaat. 20ste eeuw. Afmeting met lijst 94x74cm. Gesigneerd links onder. Galerijprijs 1600,- 250,00 775,00 1x Schilderij van Jochem. Olieverf op doek. Met certificaat. "Golfen". Omstreeks 1990, nr. 90/110. Afmeting zonder lijst 109x90cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1800,- 275,00 750,00 1x Schilderij van A.J. van Eck. Olieverf op linnen. 'Dhalia's in vaas". Met certificaat. Begin Afmeting met lijst 120x 90cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 1700,- 275, ,00 1x Schilderij van W.H. Eickelberg. Olieverf op paneel. "Boerderij". Begin Afmeting met lijst 40x33cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 1850,- 275,00 850,00 1x Schilderij van Greetje Faber. Olieverf op paneel. Met certificaat. "Egyptische dame". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 38x132cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1900,- 285,00 735,00 1x Schilderij van Raadsveld. Olieverf op doek. Met certificaat. "Vrouw poes op schoot". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 120x100cm. Gesigneerd linksboven. Galerieprijs 2100,- 320, ,00 1x Acrylverf tekening van Jan van Lokhorst op papier. "De redenaar". Afmeting met lijst. Gesigneerd midden onder. Galerieprijs 2350,- 350, ,00 1x Schilderij van Paul Andringa. Gemengde techniek/materie op doek. "Masker and profil". Afmeting met lijst 100x80cm. Gesigneerd rechtsboven. Galerieprijs 2600,- 375, ,00 1x Schilderij van F. Corsius. Olieverf op doek. Met certificaat. " Boot en stadsgezicht". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 88x68cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 2600,- 390, ,00

20 x Schilderij van Mari de Wilde. Olieverf op doek. "Compositie van beige/grijs met zwart en blauw". Jaar: Afmeting zonder lijst 125x50cm. Gesigneerd linker zijkant. Galerieprijs 2750,- 400, ,00 1x Schilderij van Mari de Wilde. Olieverf op doek. "Compositie van rood met beige/grijs ertussen". Jaar: Afmeting zonder lijst 125x50cm. Gesigneerd linker zijkant. Galerieprijs 2750,- 400, ,00 1x Schilderij van Gerard van Lerven. Olieverf op doek "Haven gezicht". Met certificaat. Begin Afmeting met lijst 72x63cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 3750,-Let op! Lijst is beschadigd 600, ,00 1x Schilderij van Robert Doesburg. Olieverf op doek. Met certificaat. "Vrouw in rode jurk". 20ste eeuw. Afmeting Zonder lijst 100x120cm. Gesigneerd links onder. Galerieprijs 4000,- 600, ,00 1x Schilderij van Jan Hovener. Olieverf op doek. Met certificaat. "Stil leven". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 99x89cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 4500,-Let op! Lijst is beschadigd 750, ,00 1x Schilderij van Jan van Lokhorst. Gemengde techniek op papier. "Olifanten". Jaar: Afmeting met lijst 70x100cm. Gesigneerd midden onder. Galerieprijs 5500,- 800, ,00 1x Schilderij van Jan van Lokhorst. Gemengde techniek op papier. "Naakten". Jaar: Afmeting met lijst 70x100cm. Gesigneerd midden onder. Galerieprijs 6250,- 950, ,00 1x Schilderij van Jan te Wierik. Olieverf op doek. "Regenboog kip". Jaar: Afmeting met lijst 80x60cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 7750, , ,00 1x Schilderij van Theo Baars. Acryl op doek. "De polder"(diagonaal). Afmeting met lijst 165x165cm. Gesigneerd midden onder. Galerieprijs 8700, , ,00 1x Schilderij van Jan van Lokhorst. Olieverf op doek. "Compositie profiellijn van hoofd en naakt met rood, roze, wit, geelgroen en lichtblauw". Jaar: Afmeting met lijst 130x130cm. Gesigneerd midden onder. Galerieprijs , , ,00 1x Gouache op papier van Leo Gestel. "Hollands landschap". Begin Afmeting met lijst 74x70cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs , , ,00

21 x Gouache op papier van Leo Gestel. "Hollands landschap". Begin Afmeting met lijst 64x61cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs , , ,00 1x Gouache op papier van Leo Gestel. "Vallende bladeren". Begin Afmeting met lijst 76x86cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs , , ,00 1x Schilderij van Corneille. Olieverf op doek. Met certificaat. "Millenium schilderij". Jaar: 2000, nr 6/50. Afmeting met lijst 130x167cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 38000, , , x Porselein "Cupido" wit Makkum. Hoogte 8cm. Galerieprijs 80,- 10,00 50, x Kristallen likeur glaasjes. Hand gegraveerd. Begin Galerieprijs 100,- 15,00 50, x Hollands waterketel van brons/koper met porseleinen handvat. Hoogte 25 cm. Begin Galerieprijs 100,- 15,00 40, x Hollandse waterketel van brons/koper met houten handvat. Hoogte 30 cm. Begin Galerieprijs 100,- 15,00 40, x Set bronzen hang plateau. " Jezus en Maria". Begin Afmeting 30cm. Galerieprijs 175,- 25,00 80, x Porselein beeldje. "Maria". Begin Afmeting h31cm. Galerieprijs 175,- 25,00 80, x Handbeschilderde vrouw. Stijl: Niki de Saint Phalle. Op marmeren voet. Galerieprijs 575,- 85,00 265, x De Denker. Bronzen afbeelding naar idee van Rodin. Galerieprijs 1000,- 150,00 450, x Handbeschilderde vrouw. Stijl: Niki de Saint Phalle. Op marmeren voet. Galerieprijs 1050,- 160,00 500, x Smeedijzeren sculpturen van Nicolius Martin. "Hanen". Afmeting h70cm. Galerieprijs 3500,- Let op! Verwering en barstjes. 600, ,00 1x Handbeschilderde stier. Glasvezel. Afmeting ca. h175cm. Galerieprijs 7500, , ,00 1x Handbeschilderde paard. Glasvezel. Afmeting ca. h165cm. Galerieprijs 7500, , ,00

22 x Roestvrij/stalen kunstwerk van Arild Veld. "De Schubbenjager". Staand op rond ijzeren standaard. Afmeting ca. h255cm x l280cm. Gesigneerd op de bek. Galerieprijs , , ,00 1x Glas kunstwerk van Juan Ripolles(Spaanse kunstenaar). "Pequen Totem". Met certificaat, oplage nummer 5/33 en gesigneerd. Afmeting 50x50x20cm.Galerieprijs , , ,00 1x Glas sculptuur van James Coignard(Franse kunstenaar). "Statique Giganta". Blauwglazen gestalte met opzij gewend hoofd en bladgoud insluitsels. Met certificaat. Jaar: Oplagenummer 1/8. Afmeting h99cm. Galerieprijs , , ,00 1x Glas kunstwerk van Juan Ripolles(Spaanse kunstenaar). "Mujer de la Peineta". Met certificaat, oplage nummer 5/8 en gesigneerd. Afmeting h78cm.galerieprijs , , ,00 1x Stalen/glazen sculpture van Silvio Vigliaturo. Unicum. "Verstrengeld paar met kindje in de buik". Afmeting h245cm op vierkant plateau met gekleurd glazen inzetten. Galerieprijs , , ,00 1x Glas kunstwerk van Silvio Vigliaturo( Italiaanse glas kunstenaar). Unicum, "Il Giullare"(De Joker). Afmeting h184cm. Uniek Stuk. Gallerieprijs , , ,00 1x Schilderij van Andres. Olieverf op doek. "Spaans landschap". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 30x40cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 200,- 35,00 70,00 1x Schilderij van Vos. Olieverf op doek. "Heide landschap". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 30x40cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 250,- 40,00 70,00 1x Schilderij van Brouwer. Olieverf op doek. "Kippen tafereel". Begin Afmeting met lijst 40x50cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 300,- 45,00 75,00 1x Schilderij van Boots. Olieverf op doek. "Winter landschap". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 30x34cm.Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 300,- 45,00 75,00 1x Schilderij van Schrijver. Olieverf op doek. "Bloemenpakket". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x40cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 300,- 50,00 70,00

23 x Schilderij van Van Hout. Olieverf op doek. "Bloemenpakket". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x40cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 300,- 50,00 70,00 1x Schilderij (schilder onbekend). Olieverf op doek. "Binnenhuis taferelen". Begin Afmeting met lijst 50x40. Galerieprijs 400,- 60,00 175,00 1x Schilderij (schilder onbekend). Olieverf op doek. "Binnenhuis taferelen". Begin Afmeting met lijst 50x40. Galerieprijs 400,- 60,00 175,00 1x Schilderij van A. van Beek. Olieverf op doek. "Molen uit de Zaanstreek". Begin Afmeting met lijst 50x40cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 475,- 70,00 200,00 1x Schilderij van Linnenbank. Olieverf op doek. "prieel ". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 65x55cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 450,- 70,00 145,00 1x Schilderij van John Anthony. Olieverf op doek. "Zonnebloemen". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x70cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 500,- 75,00 145,00 1x Schilderij van John Anthony. Olieverf op doek. "Zonnebloemen". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x70cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 500,- 75,00 145,00 1x Schilderij van Brinkman. Olieverf op doek. "Winter tafereel". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x70cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 550,- 75,00 145,00 1x Schilderij van Gabri. Olieverf op doek. "Parijs stadsgezicht". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x70cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 500,- 75,00 145,00 1x Schilderij van Wijngaard. Olieverf op doek. "Boerderij". Jaar:1996. Afmeting zonder lijst 50x70cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 600,- 75,00 145,00 1x Schilderij van Wijngaard. Olieverf op doek. "Boerderij". Jaar:1996. Afmeting zonder lijst 50x70cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 600,- 75,00 145,00

24 x Schilderij van Meesters. Olieverf op doek. "Clown". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 50x70cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 700,- 100,00 210,00 1x Schilderij van Peeters. Olieverf op paneel. "Winter tafereel". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 55x45cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 750,-Let op! Lijst is beschadigd 110,00 275,00 1x Schilderij van F.J. Schreuder. Olieverf op doek. Met certificaat. " Stadsgezicht". Omstreeks Afmeting met lijst 80x70cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 1400,- 225,00 725,00 1x Schilderij van Theophile de Bock. Haagse school. "Landschap". Begin Afmeting met lijst 70x46cm. Gesigneerd achterkant. Galerieprijs 2000,- 300,00 950,00 1x Schilderij van K. van Kooten. Olieverf op doek. " Molens bij Kinderdijk". Met certificaat. 20ste eeuw. Afmeting met lijst 95x65cm. Gesigneerd rechts onder. Galerieprijs 2000,- 300, ,00 1x Litho print van Kees van Dongen. "mannen hoofd". Jaar: Afmeting met lijst 40x50cm. Gesigneerd achterkant. Galerieprijs 1900,- 300, ,00 1x Litho print van Kees van Dongen. "Vrouw". Jaar: Afmeting met lijst 40x50cm. Gesigneerd achterkant. Galerieprijs 1900,- 300, ,00 1x Litho print van Kees van Dongen. "Vrouw met halssnoer". Jaar Afmeting met lijst 40x50cm. Gesigneerd achterkant. Galerieprijs 1900,- 300, ,00 1x Litho print van Kees van Dongen. "Vrouw met hoofddoek". Jaar: Afmeting met lijst 40x50cm. Gesigneerd achterkant. Galerieprijs 1900,- 300, ,00 1x Schilderij van Greetje Faber. Olieverf op paneel met bladgoud "Egyptische style" 2-luik. Met certificaat. Afmeting per stuk 90x30cm. Gesigneerd links en rechts onder. Galerieprijs 2250,- 350, ,00 1x Schilderij van Paul Andringa. Gemengde techniek/materie op doek. "Masker and face". Afmeting met lijst 73x92cm. Gesigneerd rechtsboven. Galerieprijs 2750,- 400, ,00

25 x Schilderij van K. Keizer. Olieverf op paneel. "Rotsen in de branding".met certificaat. 20ste eeuw. Afmeting met lijst 100x140cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 2800,- 425, ,00 1x Schilderij van J. E. Kolen. Olieverf op paneel. "Herfst landschap met scchapen". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 100x130cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2800,- 425, ,00 1x Schilderij van E. Pater. Olieverf op doek. "Romantisch landschap". Met certificaat. 20ste eeuw. Afmeting met lijst 105x143. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2800,- 425, ,00 1x Schilderij van Ernens. Olieverf op doek. "Herfst landschap". Met certificaat. 20ste eeuw. Afmeting met lijst 100x120cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2800,- 450,00 840,00 1x Litho van Bram van der Velde. "Compositie met rood, zwart figuur op groen, geel, beige fond". Nr. 28/100. Afmeting met lijst 100x64cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 3250,- 450, ,00 1x Schilderij van Bert Jongenelen. Olieverf op doek. Met certificaat. " Innerlijk landschap". Jaar: Afmeting zonder lijst 85x160. Gesigneerd achterzijde. Galerieprijs 3100,- 470, ,00 1x Schilderij van B. Hagel. Computer geschilderd op paneel. "Stadsgezicht Amsterdam". Met certificaat. 20ste eeuw. Afmeting met lijst 170x220cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 3500,- 550, ,00 1x Ecoline tekening van Jan van Lokhorst op papier. "Compositie in blauw, geel, roze en groen". Jaar: Afmeting met lijst 51x93cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 3700,- 550, ,00 1x Aquarel/krijt tekening van Jan van Lokhorst. "Compositie van 3 lijn naakten". Jaar: Afmeting met lijst 56x75cm. Gesigneerd midden onder. Galerieprijs 4750,- 700, ,00 1x Schilderij van L. van Boxtel. Olieverf op doek. "Binnenstad Utrecht". Begin Afmeting met lijst 140x88cm. Gesigneerd op de boot. Galerieprijs 3800,- 800, ,00 1x Schilderij van Robert Doesburg. Olieverf op doek. Met certificaat. "wild horse". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 100x120cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 5200,- 850, ,00

26 x Schilderij van Robert Doesburg. Olieverf op doek. Met certificaat. "Elephant impressions". 20ste eeuw. Afmeting zonder lijst 100x120cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 5200,- 850, ,00 1x Schilderij van C. van Alphen, olieverf op doek."####". 20ste eeuw. Afm. Zonder lijst 160x120cm. Gesigneerd rechtsonder met certificaat. Galerieprijs 5500,- 900, ,00 1x Schilderij van J. van Dinten. Olieverf op paneel. Met certificaat. "Pronk stilleven". 20ste eeuw. Afmeting met lijst 79x89cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 9500, , ,00 1x Schilderij van Jan te Wierik. Olieverf op doek. "Soepkip". Jaar: Afmeting met lijst 100x80cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs , , ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Basic". EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 63x70cm. Gesigneerd linksonder. Galerieprijs 1400,- 215,00 800,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Chevrolet". Met certificaat, nr 71/500. Afmeting met lijst 62x80cm. Gesigneerd middenonder. Galerieprijs 1400,- 250,00 800,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Pakhuis met 3 koppen". Met certificaat, nummer 78/150. Afmeting met lijst 130x100cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2000,- 325, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Testarossa". EA. Met certificaat, nummer 19/90 Afmeting met lijst 96x110cm. Gesigneerd linksonder midden onder. Galerieprijs 2100,- 330, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. Geplastificeerd. "Horen, zien zwijgen" EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 55x110cm. Gesigneerd middenonder. Galerieprijs 2000,- 330, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Accordionnist". Met certificaat, nr 91/150. Afmeting met lijst 120x100cm. Gesigneerd rechtsonder. Galerieprijs 2200,- 330, ,00 1x Zeefdruk van Herman Brood. "Baby". EA. Met certificaat. Afmeting met lijst 105x90cm. Gesigneerd middenonder. Galerieprijs 2100,- 330, ,00