Kijkdagen. Veiling. tijdens trekroute/festival TUIN KUNST HOGELAND 2019

Download "Kijkdagen. Veiling. tijdens trekroute/festival TUIN KUNST HOGELAND 2019"

1 SCHILDERIJEN PRENTEN SIERADEN GLASWERK AARDEWERK CURIOSA VINTAGE Kijkdagen & Veiling tijdens trekroute/festival TUIN KUNST HOGELAND 2019 O H Bij deze veiling worden behalve schilderijen en prenten van Oosterhouw ook kavels van andere inbrengers aangeboden. Er zullen boeken, divers glaswerk en eigenaardige boedelgoederen langskomen! Kom langs en laat u verrassen in de fantasierijke nostalgische sferen van landhuis en parktuin Oosterhouw waar tijdens het derde weekend van Tuin Kunst Hogeland, juni, ook nog exposities en performances plaatsvinden. Taxateurs Erik Boerma Herma Grimmius Cuno Koopstra Nynke Gardenier Taxatiedagen 15 juni 14:00-17:00 uur 16 juni 14:00-17:00 uur Kijkdagen 22 juni 11:00-17:00 uur 23 juni 11:00-13:00 uur Veiling 23 juni 14:00-17:00 uur CATALOGUS Hier te downloaden vanaf 21 juni 00:00 uur Voorwaarden - U betaalt 10% opgeld over het hamerbedrag. - De geveilde objecten zijn gebruikte goederen, daarom wordt er geen BTW verrekend. - U bent zelf verantwoordelijk voor het bekijken van de staat van de kavels. Graag contant afrekenen voor bedragen onder de 100,00. Mogelijk vragen wij bij hogere bedragen om een identificatie. Aangezien de veiling een project is waarin beleving, verrassing en verbazing boven alles gaat, kunnen hierom en alleen hierom Oosterhouw en alle medewerkers van de veiling niet aansprakelijk worden gesteld voor wat dan ook. Direct na de veiling dient alles te worden meegenomen.

2 CATALOGUS 1 O H Schilderij van C.O. Jellema Onbekend Met veel dank Sam Drukker (1957) Clary Mastenbroek (1947) Vrouw met salamander Op doek Afmeting 60 x 80 cm Richtprijs Tekening voor C.O. Jellema Afmeting 50 x 31 cm Richtprijs Olieverf/paneel Afmeting 34 x 48 cm Richtprijs Clary Mastenbroek (1947) Matthijs of flying solo Vrouw met haan Trudy Kramer Max Stokvis (1953) Stilleven met dwarsfluit Olieverf/paneel Afmeting 43 x 23 cm Richtprijs Olieverf op paneel Afmeting 35 x 20 cm Richtprijs Olieverf/doek Afmeting ca 69 x 80 cm Richtprijs

3 CATALOGUS Stilleven met piano Olieverf Afmeting ca 37 x 53 cm Edwin Aafjes (1951) Richtprijs Matthijs Röling (1943) Staand mannelijk naakt op de rug gezien Olieverf/masoniet Afmeting ca 11,5 x 39 cm Richtprijs 5000 Symbiose Olieverf op paneel. Afmeting ca 46 x 39 cm Wout Muller ( ) Richtprijs Wout Muller ( ) Naakt meisje met masker Olieverf op paneel. Afmeting 46 x 46 cm Richtprijs Esther Schroor (1960) Mansportret met pelikaan Mixmedia/papier Afmeting 54 x 39 cm Richtprijs Jacoba Surie ( ) Stilleven van vissen bij volks aardewerk Olieverf doek Afmeting 76 x 66 cm Richtprijs

4 CATALOGUS 3 O H Onbekend Carla Dijs Peter Lasse Kussend stel Keramiek Richtprijs Preutse dame met erotische hoed Composiet Hoogte 55 cm Richtprijs Schaal Aardewerk Hoogte 14 cm Richtprijs Elysia Verhoeven Jan Dekker Gesigneerd Schaal, aardewerk Richtprijs De Gouden Hand Schaal, aardewerk Diameter 22,5 cm Richtprijs Bol vaasje Aardewerk Hoogte 12 cm Richtprijs 50-60

5 CATALOGUS 4 O H Salvatore Melani Onbekend Art Deco buste Gips Tuinbeeld Hardstenen torso Groen glazen bloemenvaasje Richtprijs Richtprijs Richtprijs Paars glazen bloemenvaasje Richtprijs Art Deco likeurstel Karaf met 6 glazen, blauw accent en zilverkleurige cirkelversiering Richtprijs glazen vissenborden/schalen Richtprijs 25-30

6 CATALOGUS 5 O H Hessel Miedema Tekening in houten kastje Afm 23 x 31 cm Richtprijs Pieter Compaan Zijgevel in winterlandschap Olieverf op schilderskarton Afmeting 41,5 x 31,5 cm Richtprijs B. v.d. Kolk Landschap met donkere lucht (1944) Olieverf op paneel Afmeting 58 x 38 cm Richtprijs Ronald Soelieman (1965) Akker bij Noordlaren Olieverf op paneel Afmeting 80 x 100 cm Richtprijs Gesigneerd Goedvriend Normandische of Bretons kustgezicht Olieverf paneel Afmeting 95 x 47 cm Richtprijs Bosgezicht Afmeting 105 x 61 cm Theo Goedvriend ( ) Richtprijs

7 CATALOGUS 6 O H Miniatuurportretten Fritzi Harmsen van Beek Crayon op papier Afmeting 15 x 9 cm Ger Siks (1942) Trudy Kramer (1959) Miniatuurportretten Matthijs Röling Crayon op papier Afmeting 14 x 10 cm Miniatuurportretten Zelfportret Crayon op papier Afmeting 14 x 10 cm Ger Siks (1942) Richtprijs Richtprijs Richtprijs Miniatuurportretten Jane Crayon op papier Afmeting 14 x 10 cm Ger Siks (1942) Man in boot Crayon op papier Afmeting 14 x 10 cm Ger Siks (1942) Crayon op papier Afmeting 14 x 10 cm Jane Siks Richtprijs Richtprijs Richtprijs 50-60

8 CATALOGUS 7 O H kt roségouden horlogeketting Ca 1900 Lengte 26 cm, 19,2 gram Richtprijs kt gouden oorhangers met rosekwarts Totaallengte 30 mm Richtprijs Antieke 14 kt gouden ring met navettevormige rode glassteen Maat 17,5, brutogewicht 3,5 gr. Richtprijs kt rosegouden choker met 7x roosdiamant (1 met beschadiging) Ca L. 49 cm, brutogewicht 3,5 gram Richtprijs Antieke 14 kt gouden oorstekers met granaat met pampel Totaallengte 17,5 mm, brutogewicht 1,8 gram Richtprijs Goudsmid Jurrien Schiff Moderne zilveren en 18 kt gouden entouragering met toermalijn Ringmaat 18 Richtprijs

9 CATALOGUS 8 O H Jugendstil staande asbak Vermessingd Groot voorraadblik Houten hoeketagère Richtprijs Richtprijs Richtprijs Biedermeijer etagèretafel Met geschepte bladen Stenen kruik Vroeg 19e eeuw 5 delig verzilverd koffie-, thee- en chocoladeservies met roomstel Christoffle, Frankrijk. Ca 1900 Richtprijs Richtprijs Richtprijs

10 CATALOGUS 9 O H Jan Steen ( ) Zonder titel, met boodschap voor Cor Gemengde techniek Afmeting 21 x 12 cm Richtprijs Tiddo Nieboer ( ) Zonder titel, met boodschap voor Cor 1996 Acryl papier Afmeting 28 x 22 cm Richtprijs Tiddo Nieboer ( ) Le paysage de Sidiailles 2000 Houtsnede op papier Afmeting 100 x 69 cm Richtprijs Annet Bakker Met tekst voor C.O. Jellema Gemengde techniek Glas is stuk Richtprijs Zonder titel Ets Afmeting 24 x 16 cm Clary Mastenbroek Richtprijs Landschap aan water Ets Afmeting 18 x 16 cm Reinder Homan Richtprijs 70-80

11 CATALOGUS 10 O H Herman van Hoogdalem (1956) Interieur Delphi 1976 Matthijs Röling Delphi 1976 Matthijs Röling Aquarel/papier Afmeting 24 x 48 cm Richtprijs Inkttekening papier Afmeting 22 x 15 Richtprijs Inkttekening papier Afmeting 22 x 15 Richtprijs Delphi 1976 Matthijs Röling De fijnproever Sam Drukker (1957) Jongen Sam Drukker (1957) Inkttekening papier Afmeting 22 x 15 Richtprijs Olieverf/doek Afmeting ca 69 x 54 cm Richtprijs Olieverf/doek Afmeting ca 98 x 49 cm Richtprijs

12 CATALOGUS 11 O H Japans theepotje keramiek Afmeting 14 cm Richtprijs Gelobde faience schotel Deruta Italië 1e helft 20e eeuw Richtprijs Porseleinen apothekerspotten 3 stuks Richtprijs Waterfilter, groot Pateschaal Polychroom cachepots Jaren 30 Duits 1 gelijmd Richtprijs Richtprijs Richtprijs 35-40

13 CATALOGUS 12 O H Zilveren broche / hanger met schelpcamee en markasiet 1e helft 20e eeuw Richtprijs Antieke zilveren schakelarmband Nederland ca 1900 Lengte 19 cm Richtprijs Antieke zilveren medaillonhanger 2 zijdig, met oude foto s Zilveren broche Goese knop Jaren 30 Gerhodineerd bewerkt zilveren omegacollier Lengte 47 cm Zilveren schakelarmband Lengte 20 cm

14 CATALOGUS 13 O H Rieten flessenmandje waarbij 6 diverse waterkaraffen Richtprijs Verzilverd bestek, 6 persoons. Hierbij een slacouvert en soeplepel Italië Richtprijs witkeramieken theelichten en theepot Richtprijs Lot keukengerei waaronder verzilverd. 5 x gratenbakje en 5 x slakkenhouder Messenleggers, verzilverd, in de vorm van een poes. 6 stuks 2x picknickmand Richtprijs Richtprijs 25-30

15 CATALOGUS 14 O H Anneke van Brussel (vermoedelijk) Doodskopvlinder, met boodschap voor Cor Gemengde techniek Afmeting 22 x 14 cm Richtprijs Landschap Aquarel Afmeting 22 x 16 cm Erik van Ommen (1956) Richtprijs Onbekend (Hollandse school) Heidelandschap met bosrand Marouflé Afmeting 30 x 47 cm Richtprijs Jan Poortenaar Pier Neef Pier Neef Parijse brug Ets Afmeting cm Richtprijs Twee jong gezellen 1929 Houtsnede of linosnede Afmeting 36 x 31 cm Richtprijs Dennenboom Houtsnede of linosnede 1929 Afmeting cm Richtprijs 50-60

16 CATALOGUS 15 O H Marko Stupak Zicht op Parijs vanaf Montmartre, jaren Afmeting 42 x 35 cm Richtprijs P. van der Hoeven Drie etsen in lijst (een met boodschap voor Jellema) Afmeting 63 x 23 cm Richtprijs Engelse Family Bible Ca 1800, met 100 gravures Richtprijs Twee deuren/panelen met houtsnijwerk Hardhout Afmeting cm en 190 x 43 Richtprijs

17 CATALOGUS 16 O H Art Deco likeurstel op zwartglazen onderschotel Leerdam Totaal 9 stuks Richtprijs geslepen kristallen waterglazen Richtprijs kristallen bowlglazen + 2 div Richtprijs kristallen geslepen glazen op voet 10 kristallen onderzetters Roze persglazen sierschaal jaren 60 Richtprijs Richtprijs 10-15

18 CATALOGUS 17 O H Art Deco Persglazen bureauset waarbij een bakelieten pennenbakje, kroontjespen, inktpotje Totaal 5 stuks Vier Art Deco boekensteunen Richtprijs Bronzen tafellamp met glazen kelkvormig lampenkapje Richtprijs Jugendstil barometer Broekenpers Art Deco kledingborstelset 3-delig Richtprijs Richtprijs Richtprijs 10-15

19 CATALOGUS 18 O H Houten krantenbak (voor HEEL veel kranten) Grote koperen ketel met inscriptie BJK 1868 EMB. (Knottnerus - Barlagen) diameter 38 cm Vijf zeer oude tinnen drinkbekers, waaronder vier antieke Richtprijs Richtprijs Richtprijs A 6 stuks keukengerei Diverse metalen Rieten poppenwagen jaren 60 Rieten boodschappenwagentje Richtprijs Richtprijs 35-40

20 CATALOGUS 19 O H 108 B Vintage collier met glassteen jaren 50 Lengte 43 cm Broche waarbij oorbellen met schroefmechaniek met groene steen Twee keer lang gerodineerd zilveren S-collier Lengte 70 en 80 cm Richtprijs Zilveren ring met granaat Ringmaat 17,5 Zilveren oorstekers met granaat van 7 mm Zilveren armband met granaat jaren 30 lengte 19 cm Richtprijs 5-10 Richtprijs 35-40

21 CATALOGUS 20 O H Rozensteker Rookglas jaren Rotan staande plantenhouder 4 nieuwe zwarte lampenkappen Richtprijs Richtprijs Richtprijs Antiek textiel ingelijst Miniatuur schilderijtje van vrouw Afmeting 105 x 38 cm Richtprijs Richtprijs 10-15

22 CATALOGUS 21 O H Miniatuurschilderijtje van gezelschap Rol Italiaans geschoren fluweel, Art Deco dessin Grote Mangel Richtprijs Richtprijs Richtprijs Gouden oorstekers met blauw swarovski glas Zoetwater parelcollier met zilveren sluiting Lengte 102 cm Parfumflesje met zilveren dop, Nederland ± 1900 Richtprijs Richtprijs Richtprijs 50-55

23 CATALOGUS 22 O H Zilveren roomlepel J.H. Suur Amsterdam 1916, daarbij 7 zilveren theelepeltjes (Nederland ca 1900) Bloedkoraal collier aan gouden kapittelsluiting Lengte 52 cm Zilveren schakelarmband filigrain Lengte 18,5 cm Richtprijs Richtprijs Richtprijs Vintage zilveren ring met onyx Ringmaat 18 Vintage zilveren ring met geoliede glassteen Ringmaat 18 Grote zilveren ring met gefaceteerde onyx Ringmaat 17 Richtprijs Richtprijs Richtprijs 30-35

24 CATALOGUS 23 O H zilveren bloemenvorkjes Eerste helft 20ste eeuw, Nederland Richtprijs Ovale zilveren dienschaal met florale rand. Vos & Schoorl x 20 cm Richtprijs Gerodineerde bewerkte zilveren slavenarmband Richtprijs Antiek granaat collier met 14-karaat gouden sierslot Lengte 53 cm Richtprijs Zilveren roomlepel Schijfsma & Sustring, Sneek 1914 Zilveren suikerschep Hendrikus Tarner, Amsterdam Zilveren theeduim J. H. Eversbag, Amsterdam 1841.

25 CATALOGUS 24 O H Granaatcollier aan 14-karaat koffieboonslot Lengte 47 cm Zilveren suikerschep en drie koffielepels. Alle rond 1900 Brede slavenarmband Zilver Richtprijs Richtprijs Zilveren ring met ovale onyx Ringmaat 21,5 Gouden broche, 14-karaats met 3 cameetjes Zilveren manchetknopen met barnsteen Richtprijs Richtprijs 50-50

26 CATALOGUS 25 O H Collier en armband met imitatieparels Lengte 60 cm en 19 cm Chachepot jaren 30, Duitsland Polychroom Theepot poes Goebel jaren 30 Richtprijs Wandlamp ± 1900, Frans Grote 8-armige kroonluchter metaal Amsterdamse school Hanglamp met gebrandschilderde ruitjes (1 met barst) Richtprijs Richtprijs Richtprijs 70-80

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Galerie Vermeulen. Maja Houtman Sieraden en zilverkunst. Wien de Graaf Schilderijen en porselein

Galerie Vermeulen. Maja Houtman Sieraden en zilverkunst. Wien de Graaf Schilderijen en porselein Galerie Vermeulen Maja Houtman Sieraden en zilverkunst Wien de Graaf Schilderijen en porselein september/oktober 2016 Maja Houtman (Arnhem, 1963) volgde haar opleiding aan de Vakschool Schoonhoven (goudsmeden,

Mystieke Sieraden. Creaties van Anne Claire Venemans. http://mystieke-sieraden.blogspot.com

Mystieke Sieraden. Creaties van Anne Claire Venemans. http://mystieke-sieraden.blogspot.com Mystieke Sieraden Creaties van Anne Claire Venemans Alles heeft energie. Dit geldt ook voor stenen, voor vormen en symbolen, zelfs voor metalen en hout. In de sieraden die ik maak, combineer ik de specifieke

Veilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda

Hoogte : 200mm Diameter : 450mm

Hoogte : 200mm Diameter : 450mm Plafondlampen laatste update 20/05/2017 Glazen plafondlamp kroonluchter sierlijk G4x41 82cm Ø (plafond-151) Hoogte : 2700mm Diameter : 820mm, glas Beschikbare kleuren : chroom, transparant Fitting : G4

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten

KUNST VEILING 4 AUGUSTUS. t.b.v. Stichting Hospice Dronten KUNST VEILING 4 AUGUSTUS t.b.v. Stichting Hospice Dronten Curious peacock 1 Kunstenaar: Trudy Boersma- van Elburg Formaat: 60 x 80 cm Startbod: 150,- 2 Vaas met bloemen Kunstenaar: Trudy Boersma- van Elburg

Meubilair. Prijslijst 2014-2015

Meubilair. Prijslijst 2014-2015 Prijslijst 2014-2015 Meubilair 00101 Klapstoel Kunststof 0,70 00151 Klapstoel Rood, luxe 1,- 00150 Koppelstuk Voor klapstoel 0,15 00103 Kuipstoel Kunststof 1,25 00104 Terrasstoel met armleuning Wit 1,50

Exlusive light. Catalogus 2011/2012. Zebo Light, Exclusive light

Exlusive light. Catalogus 2011/2012. Zebo Light, Exclusive light Exlusive light Catalogus 2011/2012 Zebo Light, Exclusive light 1 Zebo light, een verlichtings groothandel die zich al jaren richt op traditioneel en verrassende sfeerverlichting. Samen met onze leveranciers

COLLECTIE WINTER 17/ 18

COLLECTIE WINTER 17/ 18 C056 45 cm C057 ARMBAND 19 cm 225,- 99,- Zilver & Zirkonia JIJ MAAKT HET Schitterend COLLECTIE WINTER 17/ 18 Juwelier van den Mosselaar Aan de Hoofdstraat, tegenover de kerk van Bovenkarspel, levert juwelier

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Kijkdag: Dinsdag 23 januari 2018 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 24 januari 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

ANEL CÓD E Prata Esterlina de 1ª Lei (925), rodiado, Zircónia, mate/brilho Tam.: 52-64

ANEL CÓD E Prata Esterlina de 1ª Lei (925), rodiado, Zircónia, mate/brilho Tam.: 52-64 ANEL CÓD. 0000 50.00 E Prata Esterlina de 1ª Lei (925), rodiado, Zircónia, mate/brilho Tam.: 52-64 ANEL CÓD. 0000 50.00 E Prata Esterlina de 1ª Lei (925), rodiado, Zircónia, mate/brilho Tam.: 52-64 ANEL

Gouden sieraden en voorwerpen

Gouden sieraden en voorwerpen Gouden sieraden en voorwerpen 1 2 4 6 8 Gouden sieraden en voorwerpen 1 Stel gouden 14 krt. oorhangers met siersteen 25 2 Gouden 14 krt. herenring met onyx 120 3 Herenring 14 krt. goud met onyx 120 4 Gouden

CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER

CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER OVER ONS Party Verhuur Reuver is een initiatief van Wiek en Ilona Franssen. Sinds jaar en dag zijn zij intensief betrokken bij het faciliteren van allerlei soorten feesten.

Juwelen en diamanten

Juwelen en diamanten ONLINE VEILING Voorraad liquidatie sieraden en diamanten (NL) Juwelen en diamanten Hogehilweg 14 kantoor 57 1101 CD Amsterdam (veiling locatie Diamantcentrum amsterdam) Sluitingsdatum: dinsdag 23 MEI vanaf

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd

Klassieke merk juwelen en diamanten

Veilingcatalogus Inbrengveiling eerste kwartaal 3 Sieraden

Met kabel en aan/uit knop Staande lamp zilver/brons exclusief lampenkap 1xE mm hoog (staan -04) Diepte : 465mm Hoogte : mm

Met kabel en aan/uit knop Staande lamp zilver/brons exclusief lampenkap 1xE mm hoog (staan -04) Diepte : 465mm Hoogte : mm Staande lampen laatste update 22/05/2017 Staande lamp rond geborsteld staal 1365mm H voor lampenkap stof 1xE27 (staan -01) Diameter : 250mm Hoogte : 1365mm Kleur : Geborsteld staal Hoeveelheid lampen :

Rings. Handmade jewelry ELEGANT & LUXE VOOR ZACHTE HANDEN

Rings. Handmade jewelry ELEGANT & LUXE VOOR ZACHTE HANDEN ELEGANT & LUXE VOOR ZACHTE HANDEN Handmade jewelry Rings VERFIJND, INNOVATIE, KWALITEIT Elk stuk vereist verbeeldingskracht, techniek, passie voor kunst en gedetailleerd werk. Het delicate werk van de

Schepper, Foto van fotocollage in houten lijst van 121 bij 18 (sorry, ondersteboven)

Schepper, Foto van fotocollage in houten lijst van 121 bij 18 (sorry, ondersteboven) collage van foto's in lijst 130 bij 90. Collage van foto's en deels foto van collage. In lijst, 130 bij 90. Fotocollage geprint, papier op spieraam 55 bij 35 Schepper, Foto van fotocollage in houten lijst

NL E T H N O L O O K KETTINGEN BELLINO Creativ-Workshop

NL E T H N O L O O K KETTINGEN BELLINO Creativ-Workshop E T H N O L O O K NL BELLINOKETTINGEN Creativ-Workshop ETH BellinoKetting "Ethno" 2-rijig 12 000 28 Houten kraal, 4 mm - 7 st. 12 033 404 Houten sierkralen, 15 mm, turquoise - 2 st. 12 033 543 Houten sierkralen,

Bron ringen 18krt roségoud met champagne diamant en zwart saffier. Vanaf 1975,-

Hanglampen laatste update 25/10/2016 Ronde decoratieve hanglamp 96mm H met 2xGx13 fitting (hang-101) Materiaal : aluminium Geleverd met regelbare

Hanglampen laatste update 25/10/2016 Ronde decoratieve hanglamp 96mm H met 2xGx13 fitting (hang-101) Materiaal : aluminium Geleverd met regelbare Hanglampen laatste update 25/10/2016 Ronde decoratieve hanglamp 96mm H met 2xGx13 fitting (hang-101) Geleverd met regelbare voedingskabel (max. 1,7m) Breedte lampenkap onderaan : 376mm Hoogte lampenkap

14K Roségoud JIJ MAAKT HET. Schitterend

14K Roségoud JIJ MAAKT HET. Schitterend 14K Roségoud JIJ MAAKT HET Schitterend COLLECTIE 2018 Speciaal Een sieraad of horloge uitkiezen is vaak een bijzonder en speciaal moment. Het moet uitstralen waar jij voor staat. Dat kan stijlvol zijn,

Lokale Politie Antwerpen Afdeling lokale recherche

Prijslijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op 06-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend

Prijslijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op 06-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend lijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op 06-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend Archeologie Prachtige ijzeren bijl. Middeleeuws. Bodemvondst IZGST! Romeins glas. Glazen geurflesje

Deze prijzen zullen u een bijzonder vrolijk Kerstfeest bezorgen.

MB² sprl WUYTS Peter ea.

MB² sprl WUYTS Peter ea. CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite MB² sprl WUYTS Peter ea. in opdracht van de curatoren ea/à la requête des curateurs

DANNER DESIGN PACKAGING & MORE

DANNER DESIGN PACKAGING & MORE Danner begint 2016 met nieuws Het nieuwe jaar is een mooi moment voor de introductie van nieuwe series. Met de nieuwe Elegant serie introduceren wij frisse, sierlijke bustes in bruin of wit nappa die uw

Thierry van Ryswyck ( ), terracotta sculptuur, Dame, gesigneerd onderzijde, h. 25 cm.

Thierry van Ryswyck ( ), terracotta sculptuur, Dame, gesigneerd onderzijde, h. 25 cm. Catalogus Kunst- en Antiekveiling 14 t/m 17 Maart (t.t.v. TEFAF Maastricht) Sculpturen 002 Thierry van Ryswyck (1911-1958), terracotta sculptuur, Dame, gesigneerd onderzijde, h. 25 cm. 0-0 3 003 Gepolychromeerd

BMW Motorrad. BMW maakt rijden geweldig. bmw-motorrad.nl BMW MOTORRAD STYLE. PRIJSLIJST JANUARI 2014.

BMW Motorrad. BMW maakt rijden geweldig. bmw-motorrad.nl BMW MOTORRAD STYLE. PRIJSLIJST JANUARI 2014. BMW Motorrad bmw-motorrad.nl BMW maakt rijden geweldig BMW MOTORRAD STYLE. PRIJSLIJST JANUARI 2014. 3 14 Voel de vibraties van de stad op je huid. Voel zijn polsslag. De URBAN collectie van BMW Motorrad

Het Duitse lifestylemerk TAMARIS behoort sinds enige jaren tot één van werelds meest succesvolle merken.

Het Duitse lifestylemerk TAMARIS behoort sinds enige jaren tot één van werelds meest succesvolle merken. SINDS 2003 SINDS 2008 NIEUW Het merk TAMARIS Het Duitse lifestylemerk TAMARIS behoort sinds enige jaren tot één van werelds meest succesvolle merken. Slechts weinig trendy merken kunnen zich beroepen op

Prijslijst Urnen handgemaakt. Kinderurnen handgemaakt. Speciale urnen en dieren met 14 karaat bladgoud en zilver. Dieren op as-steen

Prijslijst Urnen handgemaakt. Kinderurnen handgemaakt. Speciale urnen en dieren met 14 karaat bladgoud en zilver. Dieren op as-steen Prijslijst 2012 Adviesprijzen Glasobjecten met asverwerking Telente 10 a 12 cm hoog, ei-model Alle kleuren leverbaar 229,00 Levensboom 20 a 24 cm ei-model Alle kleuren leverbaar 324,00 Bloem 10 a 12 cm

Started 27 Mar :00 CET (09:00 GMT)

Graag willen we u op de hoogte houden van de ontwikkelingen bij De Beeldhouwwinkel.

Graag willen we u op de hoogte houden van de ontwikkelingen bij De Beeldhouwwinkel. De Beeldhouwwinkel Nieuwsbrief juli 2013 Beste klanten van De Beeldhouwwinkel, Graag willen we u op de hoogte houden van de ontwikkelingen bij De Beeldhouwwinkel. Winkel in Amsterdam De meesten hebben

WORKSHOPS & CURSUSSEN

WORKSHOPS & CURSUSSEN WORKSHOPS & CURSUSSEN Creatief, gezellig en leerzaam INTRODUCTIE WORKSHOPS OVERZICHT introductie Bij Atelier Klei & Zij maken we sieraden en accessoires van keramiek. 1. PLANTENPOTJE je kunt ook zelf aan

Catalogus Kroonveiling

Catalogus Kroonveiling 1 49 Set van 2 koperen kandelaars Koper 2 45 4 penningen met verschillende voorstellingen Metaal 3 67 4 Bronzen Skillets Metaal 4 170 Karel Gomes, Bronzen sculptuur, Staande baadster Metaal 5 39 Tinnen

Prijslijst Beelden. Muziekthema

APPÈL SOLO. 19 kunstenaars in 18 kamers

APPÈL SOLO. 19 kunstenaars in 18 kamers APPÈL SOLO in de KAZERNE 19 kunstenaars in 18 kamers Na het uiterst succesvolle APPÈL in de KAZERNE van maart/ april jl. waarbij 7 galerieën zich presenteerde in de kamers van de oude marechausseekazerne

Mokume Gane - Sieraden

Mokume Gane - Sieraden Mokume Gane-Techniek Mokume Gane - Sieraden Benodigd materiaal Mokume Gane - Sieraden: Artikelnummer: Aantal: Metalen hanger - ovaal, ca. 22 x 30 mm, zilverkleur, 2 stuks 470773 1 Metalen hanger - rond,

Oud opnieuw. Oud. Decoratief recyclen

Oud opnieuw. Oud. Decoratief recyclen Dit is een boek voor enthousiaste verzamelaars, voor iedereen die in alles wat moois kan zien en voor wie zelfs een jampot ongekende mogelijkheden biedt. Oud opnieuw laat zien hoe je van oude schatten

Neu: Perlmutt Nouveau: nacre New: pearly Nieuw: parelmoer Nuovo: madreperla

Neu: Perlmutt Nouveau: nacre New: pearly Nieuw: parelmoer Nuovo: madreperla Neu: Perlmutt Nouveau: nacre New: pearly Nieuw: parelmoer Nuovo: madreperla Roze bloemendroom 17 066 256 Parelmoer sieraadknopen Druppel ø 15 mm, pastel roze 5 st. 17 067 256 Perlmutt sieraadknopen bloem

viele menschen wissen nicht wie das grossen glück aussieht, 90 bij 100 GERESERVEERD Diverse panelen, ook los te koop. Ca 48 bij 35

viele menschen wissen nicht wie das grossen glück aussieht, 90 bij 100 GERESERVEERD Diverse panelen, ook los te koop. Ca 48 bij 35 viele menschen wissen nicht wie das grossen glück aussieht, 90 bij 100 GERESERVEERD Diverse panelen, ook los te koop. Ca 48 bij 35 Fotocollage geprint, papier op spieraam 55 bij 35 Foto van fotocollages,

Geniet dus van de nieuwe collectie sierraden van VEGAS Art of Design.

Geniet dus van de nieuwe collectie sierraden van VEGAS Art of Design. VEGAS COSMETICS is in mei 2003 opgericht. Inmiddels boeken wij in de markt veel succes en worden onze sierraden en cosmetica in meer dan 10 landen verkocht. Ons succes berust op een hoog kwaliteitsniveau

Docentenmededelingen

Docentenmededelingen 1 Maandbericht mei 2017 49ste jaargang nummer 5 Docentenmededelingen Maandagochtend Acryl- & olieverf Annemarie Noorderwerf Landschap en stadslandschap. Neem fotomateriaal mee of herinneringen/ ideeën

Catalogus Veiling 0118

Catalogus Veiling 0118 Catalogus Veiling 0118 Online veiling van collectors items en inboedel. Kijkdag(en) Geen kijkdag Ophaaldag(en) Vrijdag 18 mei 2018, tussen 10.00 en 12.00 uur. Locatie: Sittard. U dient zelf te zorgen voor

Van Moerkerk Horeca Service. Prijslijst 2012

Van Moerkerk Horeca Service. Prijslijst 2012 Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2012 Marcel Van Moerkerk Haspelweg 1 7036 AM Loerbeek Tel: 0316-53 26 04 06-50 64 63 31 06-40 46 48 79 1 Meubilair Luxe gestofeerde stoel grijs (stack chair) - stapelbaar