Veiling 7 juli 2012 Willem Roellofstraat 13:00 uur. Artikelen worden verkocht vanaf de startprijs
- Christel Adam
1 Veiling 7 juli 2012 Willem Roellofstraat 13:00 uur Artikelen worden verkocht vanaf de startprijs lot omschrijving startprijs 1 Twee printen "I'm the wild" en "Cowboy", Herman Brood 2 Print, "Clown met paard", Herman Brood 3 Zeefdruk, "Saxofoon", gesigneerd Pagina 1
2 4 Zeefdruk, "Wolf", gesigneerd, Potierplaat, 133/150 5 Olieverf op doek, "Boerderij en rivier in boslandschap", gesigneerd Jansen 6 Gouache, "Portret van man", 19e eeuw 7 Aquarel, "Rivierlandschap", gesigneerd Jan Kagie 8 Linosnede/druk, "Boerderij", Aad van Dobbenburg 9 2 houten paneeltjes met decor van vazen ingelegd met bloemen, China Pagina 2
3 10 Hangvitrine, Billiards History 11 Wandklok, zgn. regulateur, gewicht ontbreekt, merk: Astra 12 Wandklok, zgn. regulateur, met slinger 13 Wandklok, zgn. regulateur, met gestoken kuif, sleutel en slinger 14 Eikenhouten wandklok, Amsterdamse School, met sleutel en slinger 15 Verguld metalen penduleklok, bekroond met jonkvrouw, elektrisch uurwerk Pagina 3
4 16 Kunststof mantelklok, jaren '70, met elektrisch uurwerk 17 Zaanse wandklok met twee gewichten 18 Deels houten banjo met metalen montuur 19 Deels houten banjo met metalen montuur en wit ingelegde bies 20 Arabische trommel met kralen, merk: PA Meinl 21 Akoestische gitaar, merk: Juan Cortes Pagina 4
5 22 Viool 23 Houten sitar, prachtig ingelegd met parelmoer, deels elektrisch versterkt 24 Witte accordeon in koffer, merk: Crosetto, Italië 25 Zwarte accordeon in metalen koffer (Pasman), merk: Marinussi, Italië 26 Trommel op metalen statief met kruk en 3 metalen pedalen, merk: Evans USA 27 Zwarte klarinet in zwarte koffer, merk: Preluole USA Pagina 5
6 28 Grammofoon met koperen hoorn en slinger, merk: His Master's Voice The Gramophone Company 29 Eikenhouten grammofoon met diverse langspeelplaten, werkt, merk: His Master's Voice 30 Twee zilverkleurige koffiepotten, NoordAfrika 31 Tiendelig verguld Satsuma theeservies, Japan 32 Twee diverse aardewerk vazen, één gemerkt "N.V. de Rijn Leiderdorp Holland" 33 Vier diverse porseleinen wandschotels, Royal Copenhagen Denmark Pagina 6
7 34 Porseleinen wandbord Holland-America line, Flagship Rotterdam, Royal Goedewagen Gouda; hierbij twee KLMhuisjes 35 Groen aardewerk bloempot en een opalineglazen siervaas 36 Loodkristallen vaas, een dekselschaal en een schaal (3x) 37 Akoestische gitaar, merk: Yamaha 38 Akoestische gitaar, merk: Fender 39 Houten "flatback" mandoline Pagina 7
8 40 Knuffel, "Bulldog", Tokyo Japan 41 Stoffen pop met hoofd van papiermaché, circa Mantel/jasje voor barbiepop, gemerkt "W" 43 Geelmetalen bulldozer/schoffel, Tonka(?) 44 Trein, Union Pacific, merk: Märklin hierbij divers nieuwe train rails in doosjes 45 Schermhelm en drie degens Pagina 8
9 46 Fototoestel in koffer, merk: Canonmatic 47 Pasfotocamera, merk: Polaroid Express 48 Lcd-televisie, merk: Samsung 49 Lcd-televisie, merk: Q-Media, zonder afstandsbediening 50 Televisie, merk: Sony, met afstandsbediening 51 Mini-bike Pagina 9
10 52 Brommer, merk: Aprilia Rally, zonder kenteken, geen papieren aanwezig 53 Brommer, merk: Kymco Yup50, geen papieren aanwezig 54 Beach bike, merk: Velor 55 Groene motor, merk: Suzuki, kenteken: MN-15-BP, geen papieren anwezig 56 Scootmobiel, merk: PractiComfort Deluxe 57 Leren motorpak, merk: Honda Pagina 10
11 58 Elektrische basgitaar in koffer, merk: Hondo II Professional 59 Subwoofer, merk: Rel Quake MK2 60 Geelkoperen paraplubak met reliëf van figuren in bos 61 Antieke roodkoperen lantaarn 62 Koperen kaartenstandaard, hierbij twee oude briefweegschalen (3x) 63 Rijk gestoken wandbarometer Pagina 11
12 64 Oosterse sieradenkist met klep en twee laden; hierbij vele diverse sieraden 65 Tweedelig bronzen tempelornament met reliëf van diverse oosterse heiligen 66 Bronzen Shiva met sitar 67 Deels koperen Boeddha in lotushouding 68 Deels koperen Boeddha in lotushouding 69 Deels koperen Boeddha in lotushouding Pagina 12
13 70 Deels koperen boeddha in lotushouding, Nepal 71 Bronzen staande Boeddha 72 Staande Ganesha 73 Palmhouten snijwerk van boerenandschap met dieren en figuren, Indonesië 74 Twee houten maskers, Afrika 75 Houten masker, Afrika, hierbij een Afrikaans deurtje en een beeldje Pagina 13
14 76 Koffergrammofoon, merk: Philips 77 Oude televisie, merk: Philips Automatic 78 Antiek mahoniehouten dekselkistje met koperbeslag, 19e eeuw 79 Air compressor, merk: Jur 80 Zwarte damestas met hengsel, merk: La Bagagerie 81 Bruin/zwart leren damestas, merk: Wan Lima en andere Pagina 14
15 82 Twee diverse leren damestassen, merk: o.a. Karen Millen 83 Paar damesschoenen in doos, merk: Dolce & Gabbana 84 Veertien antieke boeken 85 Antiek goud/zilver-weegschaaltje in houten doosje 86 Twee zilveren kandelaartjes, een zilveren bonbonschaaltje, een zilveren taartschep en een filigrain zilveren schaaltje 87 Een rood metalen verwarming. Niet getest! geen foto aanwezig Pagina 15
16 88 Drie diverse metalen design wandlampen, merk: e.a. Artemide 89 Blauw/wit porseleinen vaas met decor van landschappen, China 90 Deels roodglazen siervaas 91 Blauw/wit aardewerk schaal, Engeland; hierbij een blauw/wit porseleinen vaas, China 92 Glazen asbak met ingesloten luchtbellen, Leerdam 93 Blauw/wit gekleurde glazen lampvoet, Italië Pagina 16
17 94 Groene ronde len dekseldoos, hierbij een les lunchtrommel 95 Vier diverse aardewerk vazen, gemerkt 96 Antieke roodkoperen dekselschenkkan, hierbij een geelkoperen dekselketel 97 Fotocamera, merk: Canon A1 98 Fotocamera, merk: Rollei Olieverf op board, "Bloemstilleven", Sarika Goth, 1946 Pagina 17
18 100 Olieverf op doek, "Kasteelgezicht", gesigneerd D. Meppel Pagina 18
1 Wit Plateel sculptuur van een dame met bal, gem. Plateelbakkerij Zuid Holland, circa 1930. ondwerp E. Lempke 2 Een glazen karaf zonder stop, gemerkt Louis Copier, Leerdam 3 Een einversterker, merk EAW
13 oktober 2014 Lot Gegevens 1 Titel: Het mystiek huwelijk Omschrijving: Het mystiek huwelijk van de Heilige Catharina in aanwezigheid van de Heilige Dorothea. Olieverf op doek, Zuidelijke Nederlanden,
Algemene Kunst- en Antiekveiling Maart 2012 Wapens Kavel nr. 3701: Een hout gesneden Balinese danseres, Ubud, midden 20ste eeuw Het basement met lotusbloem waaronder de inscriptie: Dibikin, Oleh, Aapfttangku,
Nadere informatieVeilinghuis Klinkhamer
Veilinghuis Klinkhamer Catalogus Veiling 23 sessie 2 Veilinginfo Veiling Aantal kavels Begin veiling Veiling 23 sessie 2 339 25 juni 2019 19:00 Kompas in blik. (Aziatica) Vier Chinese borden (Curiosa)
Nadere informatieSchilderijen Stichting Geslacht Mees
Nadere informatieVEILINGGIDS Veiling 29 september 2018
Burgerveiling (25/01/2016) 1 Een paar dekselkommen in Kanton-email, ca 1900 2 Twee siervazen in gelaagd kristal (één vaas met zilveren montuur) 3 Twee Hummelbeeldjes 4 Drie gepolychromeerde Oosterse sculpturen
Nadere informatieOverzicht van de veilingkavels
Nadere informatieuit diverse faillissementen van:
14 T/M 18 DECEMBER 13 ONLINE VEILING uit diverse faillissementen van: GROTE PARTIJ MEUBELEN, DECORATIE, ANTIEKE ITEMS, HOUT ETC. Kastanjeweg 2, 3421 TD Oudewater; kijkdag: 14 december 13.00 16.00 uur banken;
Nadere informatieMYSTERY BOX AUCTION EN DIV. ACTIVA (SNELVEILING)
MYSTERY BOX AUCTION EN DIV. ACTIVA (SNELVEILING) 17 mystery boxen en div. activa wo.: 18e eeuws samurai harnas, div. burelen, etc. Startdatum Friday 13 January 2017 10:00 Bezichtiging Wednesday, 18 January,
Nadere informatieVEILINGGIDS Veiling 9 maart 2019
Nadere informatieNr Lot Startbod Opbod Nota's
Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0001 grijszwarte stoffen zitting met armleuningen 0002 kantoormateriaal lotje kantoormateriaal waaronder perforator, nietjesmachine, schrijfgerei, papier, mappen met harde
Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt 28-04-2014 Lot nr Gegevens 1 Titel: Jespers F Kunstenaar: Jespers Floris (1889-1965) Omschrijving: Kleurrijke Afrikaanse figuren,aquarel, gesigneerd: Jespers, gedateerd:
Nadere informatieGitaren. Adviesverkoopprijslijst incl. BTW
NL Gitaren Adviesverkoopprijslijst incl. BTW 2016 NL Akoestische gitaar Gemaakt van stevig 600 denier polyester en voorzien van 15 mm blauwe pluche voering en rugzakriemen. 30.20.504 CF 205 E 1/2 dreadnought
Nadere informatieéénmalige verkoop per opbod
Nadere informatieKRINGLOOPVEILING 2017
KRINGLOOPVEILING 2017 ZATERDAG 20 MEI KAVELLIJST (WIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN) KIJKDAGEN 13 T/M 20 MEI LA POUBELLE HOEVENSEWEG 3 TILBURG 1 Hummel Goebel Jongen op Hek 2 Hummel Goebel Meisje met Bloemen 3
Nadere informatieLOT 1 LOT 3 LOT 5 LOT 4 LOT 6. Borstplaat van de sioux indianen Met echt been en turqois. stenen muurplaat uit Nepal lot 7st clown poppen keramiek
Meer dan 150 stuks worden aangeboden en verkocht aan de hoogste bieder Oude beelden in brons koper hout Loten wierook en Oosterse decora6e 20 tal kristallen schedels uit de Himalaya streek van 3cm tot
Nadere informatieSCHILDERIJEN POP ICONEN EN WOONDECORATIE
SCHILDERIJEN POP ICONEN EN WOONDECORATIE 48 div. schilderijen van pop iconen, div. meubilair, antiek en decoratie wo.: VITRA, etc. Startdatum Tuesday 25 April 2017 10:00 Bezichtiging Wednesday April 26
Nadere informatieMEUBILAIR. Aantal Omschrijving Prijs/stuk
Nadere informatieDinsdag 5 februari 2019
Kunst- en Antiekveiling Catalogus 11 augustus 2014 Lot Gegevens 1 Titel: 6 stoelen Omschrijving: Set van 6 mooie stoelen in noten en gezwart hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw Geschatte prijs: 400-500
Nadere informatieCATALOGUS-CATALOGUE. Sluiting-Closing-Cl ture 14/03/2013
CATALOGUS-CATALOGUE Online veiling van div. consumentengoederen van û Online Auction of diff. consumergoods from û Vente en ligne des diff. biens de consommation venant de STAD ANTWERPEN in opdracht van
Nadere informatieHK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17 Olieverf op doek, houten lijst. HK-0008 Parijs 1983 Jan van Heel Vak 25 olieverf, houten lijst, op linnen,
afbeelding Code Naam Kunstenaar Toponiem Omschrijving HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17. HK-0003 Spanje 1965 Jan van Heel Vak 01 HK-0004 Stilleven Jan van Heel Vak 17 HK-0007 Huizen in sneeuw, Frankrijk
Nadere informatieInstrumentenleer klas 2
Klas 2 Instrumentenleer Er zijn ontzettend veel muziekinstrumenten, je hebt ze in allerlei soorten en maten. Allemaal maken ze geluid. Hoe dit geluid klinkt (de klankkleur van een instrument), is afhankelijk
Nadere informatieKristallen theebus. Afm. ca. 10x7x7 cm (bxdxh). Wat slijtage zichtbaar op het metalen beslag (geen zilver). Het is een mooi en gaaf exemplaar.
500 504 508 100-150 6 Zweedse glazen vazen uit de 60er jaren in diverse kleuren. De hoogste vaas (rechts) is 32 cm hoog. Kristallen theebus. Afm. ca. 10x7x7 cm (bxdxh). Wat slijtage zichtbaar op het metalen
Nadere informatie2010 Zelfportret Aquarel 40x30 Omnis Vita Labor
2010 Zelfportret Aquarel 40x30 Omnis Vita Labor 2000 Hokus Opus Object vioolkist, viool, tak The Devil s violin 1960 2005 Territorial illusions Schilderij Olieverf op linnen 150x200 Territorial illusion
Nadere informatieUw kamer 'Klassiek' stijlen
Nadere informatieOpen Huis Notenschip Veilingboekje
Open Huis Notenschip Veilingboekje Hartelijk welkom in het vernieuwde Notenschip! Het Notenschip is gerenoveerd: het is multifunctioneel, veiliger, ruimer, lichter en mooier! Bovendien telt het gebouw
Nadere informatieVeilingcatalogus Vintage Designveiling
Veilingcatalogus Vintage Designveiling Kijkdag: Vrijdga 5 januari 2017 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Maandag 8 januari 2017 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van
Nadere informatieOPSLAG VAN GOEDEREN NIII OPSLAG CATEGORIE I OPSLAG CATEGORIE III OPSLAG CATEGORIE II OPSLAG CATEGORIE IV
VAN GOEDEREN NIII CATEGORIE I - flessen wijn (of andere dranken) - glaswerk - aardewerk - voedsel in blik - metalen voorwerpen - verf op waterbasis CATEGORIE III - aanstekers - kaarsen - voor gevouwen
Nadere informatiePrijslijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op 06-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend
lijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op 06-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend Archeologie Prachtige ijzeren bijl. Middeleeuws. Bodemvondst IZGST! Romeins glas. Glazen geurflesje
Nadere informatieCATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. CIRCLE RETAIL bvba - ea
CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite CIRCLE RETAIL bvba - ea in opdracht van de curatoren/à la requête des curateurs/ by
Nadere informatieGrafversiering en Asbestemming Nieuw
Grafversiering en Asbestemming Nieuw 2017-2018 40 RD 974 - Comblanchien - CS 80208-21706 Nuits-Saint-Georges Cedex - Frankrijk Tel. : 00 33 380 627 907 - Fax : 00 33 380 629 181 alies.marques@manzini.fr
Nadere informatiePrijslijst Mineraalwater in een 330 ml. flesje met een platte dop Artikel code: WLW330PD / WHW330PD
Mineraalwater in een 330 ml. flesje met een platte dop Artikel code: WLW330PD / WHW330PD 48 stuks 1,20 52,50 12,50 (1 doos) 96 stuks 0,87 52,50 19,95 (2 dozen) 144 stuks 0,77 52,50 29,50 (3 dozen) 264
Nadere informatieDe St. Jansbasiliek. Religieuze artikelen 2018 NIEUW. Kunsthandel. De geborgenheid in God s hand best.-nr: hoogte: 10 cm 6,20
Kunsthandel Religieuze artikelen 2018 NIEUW De geborgenheid in God s hand best.-nr: 1422055 vanaf 10 5,90 vanaf 20 5,60 2 BRONZEN KRUIZEN VOOR 1 E HEILIGE COMMUNIE Regenboog best.-nr. 142055 Wij zijn samen
Nadere informatieCATALOGUS-CATALOGUE. JN JEWELS bvba -- ea
CATALOGUS-CATALOGUE Online veiling van de faling/vente en ligne de la faillite/online auction of the bankruptcy JN JEWELS bvba -- ea Sluiting-Closing-Clôture 06/12/2018 1 2 armbandjes, zilver/goud-kleurig,
Nadere informatieOverzicht gevonden voorwerpen gemeente Papendrecht per
Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Papendrecht per 24-06-2019 Datum gevonden Soort voorwerp (Ken)Merk 02-06-2019 Bankpassen en creditcards abn-amro 01-06-2019 Bankpassen en creditcards Monese 31-05-2019
Nadere informatielook De indigo Basic interieur & Overzeese zaken
Basic interieur & Overzeese zaken De indigo look Wij Hollanders kunnen prima uit de voeten met blauw en wit. Maar over de grenzen kunnen ze het óók. En net even anders. Vaak mixen ze er lustig op los:
Nadere informatieTuinmeubelen en interieur inrichting
ONLINE VEILING TUINMEUBELEN EN INTERIEUR INRICHTING WEGENS LIQUIDATIE OVERSTOCK (BE) Tuinmeubelen en interieur inrichting Brusselsesteenweg 325 9280 Lebbeke (Loten/Lots 1 990) Sluitingsdatum: zondag 13
Nadere informatieNL E T H N O L O O K KETTINGEN BELLINO Creativ-Workshop
E T H N O L O O K NL BELLINOKETTINGEN Creativ-Workshop ETH BellinoKetting "Ethno" 2-rijig 12 000 28 Houten kraal, 4 mm - 7 st. 12 033 404 Houten sierkralen, 15 mm, turquoise - 2 st. 12 033 543 Houten sierkralen,
3 c 14,99 4 c 9,99 1 2 Vuurhouten lantaarn met handvat Grote lantaarn: 40x20x29cm 24,95 Kleine lantaarn: 31x15x22cm 14,95 Lantaarn met LED en decoratie 5 c 1,50 Kerstboom met sneeuw 80cm 7 c 9,99 Kaars
Nadere informatieHamer prijs. Lot Omschrijving Foto
1 Prachtig klassiek theeserviesje bestaande uit theepot, suikerpot en melkkan in twee tinten bruin. Decoratief en ook nog praktisch! 2 Wedgwood Jasperware is wereldberoemd. Hier heeft u een compleet kaartspel,
Nadere informatie1 e GRAAD (6 en 7 jaar)
1 e GRAAD (6 en 7 jaar) DANSINITIATIE 1.1 Initiatie Dansinitiatie 1.2 Initiatie Dansinitiatie DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 Initiatie Domeinoverschrijdende initiatie 1.2 Initiatie Domeinoverschrijdende
Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0401 scanner Canon scanner/copij/email type M11057 0402 microgolf microgolf Whirlpool MW201 0403 printer Brother MFC network printer MFC-8460N 0404 pers metalen pers OMCN art:
Nadere informatieDiverse meubels en woonaccessoires
Nadere informatieCatalogus van de Kunst en Antiekveiling
Nadere informatiefor professionals decoratief
V1 for professionals Armaturen decoratief hanglamp LED Glow Natuur 139712 Hanglamp Hout E27-1.5M Textielsnoer Gedraaid Beige - Plafondkap 141473 Hanglamp Bern E27 Beton - 1.5M Textielsnoer Zwart/Wit -
Nadere informatiekerstspiratie met liefde samengesteld door VERSLOOT-VERSLOOT.NL Terneuzen
kerstspiratie met liefde samengesteld door VERSLOOT-VERSLOOT.NL Terneuzen 1 4 5 6 winter wonderland Er is niet veel voor nodig om je eigen huis in Kerstsfeer om te toveren. Met de juiste accessoires is
Nadere informatieNight of Magic Veiling
Night of Magic Veiling Veilingmeester: Harry Korst maandag 28 februari 2011 Theater de Speeldoos, Vught Aanvang: 19.00 uur apotheek Rosmalen Welkom bij onze Night of Magic veiling aannemersbedrijf MP DRIJVERS
Nadere informatieIn mijn schilderijen en andere kunstobjecten verdiep ik me op dit moment erg in grafische structuren en rechte lijnen.
MARIE MICHIELSSEN MARIE MICHIELSSEN Marie Michielssen volgde een opleiding grafische vormgeving en startte in 1995 een eigen bedrijf. Daarvoor kocht ze oude bloempotten op, die ze vervolgens beschilderde
Nadere informatieCATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. QUALITY SLEEP bvba
CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite QUALITY SLEEP bvba in opdracht van de curator/à la requête du curateur/ by order of
Nadere informatieFascino-2. Milieu: Product design Elzenbeck/Haar, Steinheim. Kwaliteit: milieuvriendelijk geproduceerde kwaliteit. 7 jaar garantie Golden M
Kwaliteit: Milieu: Product design Elzenbeck/Haar, Steinheim 7 jaar garantie Golden M milieuvriendelijk geproduceerde kwaliteit 149 Conferentietafels met houten tafelblad tafel ² rond tafel ² rond 1,5 F105
Nadere informatieOost-West wat je van ver haalt. Kijktocht Voortgezet onderwijs havo vwo onderbouw
Oost-West wat je van ver haalt Kijktocht Voortgezet onderwijs havo vwo onderbouw zaal 3 zaal 4 zaal 5 4 5 Oost-West wat je van ver haalt zaal 2 2 3 zaal 1 1 Ingang Uitgang begane grond Nederlanders zijn
Nadere informatieVeilingcatalogus juni 2011
Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Famille Rose schotel Veilingcatalogus juni 2011 J H Weissenbruch Jan van Vuuren column A. Keddeman Xeno Munninghoff DERKSEN veilingbedrijf
Nadere informatieFOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1
Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0001 Merantipoort mooie nieuwe Merantipoort (2-delige look) 207 x 203 cm hoog 150.00 50.00 0002 houten poort nieuwe prachtige houten poort 203 x 200 cm hoog, voorzien van raampje
Nadere informatieAdviesverkoopprijslijst incl. BTW
Adviesverkoopprijslijst incl. BTW 2015 Dwarsfluit FX / 1 Instap model voor bevestiging aan kopstuk. Inclusief pre-amp. 90.10.010 FX - 1 269,00 LCM 70 Professioneel model voor bevestiging aan kopstuk. 90.10.011
Nadere informatieGecatalogeerde kunst en antiekveiling
Nadere informatieITALIAANS RESTAURANT - RESTAURANT ITALIEN - ITALIAN RESTAURANT
ITALIAANS RESTAURANT - RESTAURANT ITALIEN - ITALIAN RESTAURANT Div. keukentoestellen wo.: 1 pizzaoven OEM BOZZOLO, div. koelwerkbanken, RVS meubilair, etc. Startdatum Tuesday 25 April 2017 10:00 Bezichtiging
Nadere informatieOverzicht gevonden voorwerpen gemeente Dordrecht per
Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Dordrecht per 24-01-2017 Datum gevonden Soort voorwerp (Ken)Merk 18-01-2017 Overige pasjes en documenten Turkse identiteitskaart 13-01-2017 Sleutels 10 Sleutels 13-01-2017
Nadere informatieCATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER
CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER OVER ONS Party Verhuur Reuver is een initiatief van Wiek en Ilona Franssen. Sinds jaar en dag zijn zij intensief betrokken bij het faciliteren van allerlei soorten feesten.
Nadere informatieHoogte : 200mm Diameter : 450mm
Nadere informatieboven s v e i l i n g EEN NIEUWE KANS VEILING VAN KLOKKEN, HORLOGES, UURWERKMAKERSGEREEDSCHAP EN ONDERDELEN zondag 3 maart 2013 12:00 en 15:00 uur
boven s v e i l i n g EEN NIEUWE KANS VEILING VAN KLOKKEN, HORLOGES, UURWERKMAKERSGEREEDSCHAP EN ONDERDELEN zondag 3 maart 2013 12:00 en 15:00 uur 48 kijkdagen vrijdag 1 maart en zaterdag 2 maart 11:00-17:00
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement 7 Dresses
Nadere informatieETNISCHE KUNST (HERVEILING)
ETNISCHE KUNST (HERVEILING) Plm. 200 div. stukken Afrikaanse kunst, wo.: houtsculpturen, maskers, beeldhouwwerken, sieraden, etc. Startdatum Tuesday 11 August 2015 10:00 Bezichtiging Wednesday 12 August
Nadere informatieArtikelen met een mogelijkheid van dimmen via Bluetooth, hebben een rood artikelnummer.
November 2016 Met het verschijnen van deze prijslijst komen eerdere prijslijsten te vervallen. Artikelen met een mogelijkheid van dimmen via Bluetooth, hebben een rood artikelnummer. Naam Pag. Artikelnr.
Nadere informatieLET OP: Voor het afhalen buiten de afhaal tijden worden minimaal 5,00 kosten in rekening gebracht
CATALOGUS Kunst & antiekveiling nummer 151 Kijkdagen: vrijdag 15 april: 17.00 21.00 uur zaterdag 16 april: 11.00-17.00 uur & zondag 17 april: 11.00-17.00 uur Veiling: Dinsdag 19 april 2016, aanvang 19.00
Nadere informatieAfschrijvingslijst. Wat betekent eigenlijk afschrijving? Wat bedoelen we met dagwaarde, nieuwwaarde en restwaarde? Hoe stellen we de vergoeding vast?
Ditzo Postbus 2072 3500 HB Utrecht www.ditzo.nl Afschrijvingslijst Heb je schade? Dan krijg je, als de schade onder de voorwaarden valt, in veel gevallen de nieuwwaarde van je beschadigde spullen terug.