Veiling 7 juli 2012 Willem Roellofstraat 13:00 uur. Artikelen worden verkocht vanaf de startprijs

Download "Veiling 7 juli 2012 Willem Roellofstraat 13:00 uur. Artikelen worden verkocht vanaf de startprijs"

1 Veiling 7 juli 2012 Willem Roellofstraat 13:00 uur Artikelen worden verkocht vanaf de startprijs lot omschrijving startprijs 1 Twee printen "I'm the wild" en "Cowboy", Herman Brood 2 Print, "Clown met paard", Herman Brood 3 Zeefdruk, "Saxofoon", gesigneerd Pagina 1

2 4 Zeefdruk, "Wolf", gesigneerd, Potierplaat, 133/150 5 Olieverf op doek, "Boerderij en rivier in boslandschap", gesigneerd Jansen 6 Gouache, "Portret van man", 19e eeuw 7 Aquarel, "Rivierlandschap", gesigneerd Jan Kagie 8 Linosnede/druk, "Boerderij", Aad van Dobbenburg 9 2 houten paneeltjes met decor van vazen ingelegd met bloemen, China Pagina 2

3 10 Hangvitrine, Billiards History 11 Wandklok, zgn. regulateur, gewicht ontbreekt, merk: Astra 12 Wandklok, zgn. regulateur, met slinger 13 Wandklok, zgn. regulateur, met gestoken kuif, sleutel en slinger 14 Eikenhouten wandklok, Amsterdamse School, met sleutel en slinger 15 Verguld metalen penduleklok, bekroond met jonkvrouw, elektrisch uurwerk Pagina 3

4 16 Kunststof mantelklok, jaren '70, met elektrisch uurwerk 17 Zaanse wandklok met twee gewichten 18 Deels houten banjo met metalen montuur 19 Deels houten banjo met metalen montuur en wit ingelegde bies 20 Arabische trommel met kralen, merk: PA Meinl 21 Akoestische gitaar, merk: Juan Cortes Pagina 4

5 22 Viool 23 Houten sitar, prachtig ingelegd met parelmoer, deels elektrisch versterkt 24 Witte accordeon in koffer, merk: Crosetto, Italië 25 Zwarte accordeon in metalen koffer (Pasman), merk: Marinussi, Italië 26 Trommel op metalen statief met kruk en 3 metalen pedalen, merk: Evans USA 27 Zwarte klarinet in zwarte koffer, merk: Preluole USA Pagina 5

6 28 Grammofoon met koperen hoorn en slinger, merk: His Master's Voice The Gramophone Company 29 Eikenhouten grammofoon met diverse langspeelplaten, werkt, merk: His Master's Voice 30 Twee zilverkleurige koffiepotten, NoordAfrika 31 Tiendelig verguld Satsuma theeservies, Japan 32 Twee diverse aardewerk vazen, één gemerkt "N.V. de Rijn Leiderdorp Holland" 33 Vier diverse porseleinen wandschotels, Royal Copenhagen Denmark Pagina 6

7 34 Porseleinen wandbord Holland-America line, Flagship Rotterdam, Royal Goedewagen Gouda; hierbij twee KLMhuisjes 35 Groen aardewerk bloempot en een opalineglazen siervaas 36 Loodkristallen vaas, een dekselschaal en een schaal (3x) 37 Akoestische gitaar, merk: Yamaha 38 Akoestische gitaar, merk: Fender 39 Houten "flatback" mandoline Pagina 7

8 40 Knuffel, "Bulldog", Tokyo Japan 41 Stoffen pop met hoofd van papiermaché, circa Mantel/jasje voor barbiepop, gemerkt "W" 43 Geelmetalen bulldozer/schoffel, Tonka(?) 44 Trein, Union Pacific, merk: Märklin hierbij divers nieuwe train rails in doosjes 45 Schermhelm en drie degens Pagina 8

9 46 Fototoestel in koffer, merk: Canonmatic 47 Pasfotocamera, merk: Polaroid Express 48 Lcd-televisie, merk: Samsung 49 Lcd-televisie, merk: Q-Media, zonder afstandsbediening 50 Televisie, merk: Sony, met afstandsbediening 51 Mini-bike Pagina 9

10 52 Brommer, merk: Aprilia Rally, zonder kenteken, geen papieren aanwezig 53 Brommer, merk: Kymco Yup50, geen papieren aanwezig 54 Beach bike, merk: Velor 55 Groene motor, merk: Suzuki, kenteken: MN-15-BP, geen papieren anwezig 56 Scootmobiel, merk: PractiComfort Deluxe 57 Leren motorpak, merk: Honda Pagina 10

11 58 Elektrische basgitaar in koffer, merk: Hondo II Professional 59 Subwoofer, merk: Rel Quake MK2 60 Geelkoperen paraplubak met reliëf van figuren in bos 61 Antieke roodkoperen lantaarn 62 Koperen kaartenstandaard, hierbij twee oude briefweegschalen (3x) 63 Rijk gestoken wandbarometer Pagina 11

12 64 Oosterse sieradenkist met klep en twee laden; hierbij vele diverse sieraden 65 Tweedelig bronzen tempelornament met reliëf van diverse oosterse heiligen 66 Bronzen Shiva met sitar 67 Deels koperen Boeddha in lotushouding 68 Deels koperen Boeddha in lotushouding 69 Deels koperen Boeddha in lotushouding Pagina 12

13 70 Deels koperen boeddha in lotushouding, Nepal 71 Bronzen staande Boeddha 72 Staande Ganesha 73 Palmhouten snijwerk van boerenandschap met dieren en figuren, Indonesië 74 Twee houten maskers, Afrika 75 Houten masker, Afrika, hierbij een Afrikaans deurtje en een beeldje Pagina 13

14 76 Koffergrammofoon, merk: Philips 77 Oude televisie, merk: Philips Automatic 78 Antiek mahoniehouten dekselkistje met koperbeslag, 19e eeuw 79 Air compressor, merk: Jur 80 Zwarte damestas met hengsel, merk: La Bagagerie 81 Bruin/zwart leren damestas, merk: Wan Lima en andere Pagina 14

15 82 Twee diverse leren damestassen, merk: o.a. Karen Millen 83 Paar damesschoenen in doos, merk: Dolce & Gabbana 84 Veertien antieke boeken 85 Antiek goud/zilver-weegschaaltje in houten doosje 86 Twee zilveren kandelaartjes, een zilveren bonbonschaaltje, een zilveren taartschep en een filigrain zilveren schaaltje 87 Een rood metalen verwarming. Niet getest! geen foto aanwezig Pagina 15

16 88 Drie diverse metalen design wandlampen, merk: e.a. Artemide 89 Blauw/wit porseleinen vaas met decor van landschappen, China 90 Deels roodglazen siervaas 91 Blauw/wit aardewerk schaal, Engeland; hierbij een blauw/wit porseleinen vaas, China 92 Glazen asbak met ingesloten luchtbellen, Leerdam 93 Blauw/wit gekleurde glazen lampvoet, Italië Pagina 16

17 94 Groene ronde len dekseldoos, hierbij een les lunchtrommel 95 Vier diverse aardewerk vazen, gemerkt 96 Antieke roodkoperen dekselschenkkan, hierbij een geelkoperen dekselketel 97 Fotocamera, merk: Canon A1 98 Fotocamera, merk: Rollei Olieverf op board, "Bloemstilleven", Sarika Goth, 1946 Pagina 17

18 100 Olieverf op doek, "Kasteelgezicht", gesigneerd D. Meppel Pagina 18

Overzichtslijst artikelen Veiling AvP zat. 15 sept. 14u. Parochiehuis Van Slichtenhorststraat 81, Nijmegen (kijkochtend 15 sept u) 1 Geëmailleerd lepelrek circa 1930 openingsbod 2 Wevers olielampje (brons) ca. 1900 openingsbod 3 Tinnen kandelaar met 2 glazen kelken openingsbod 4 Tinnen tweearmige kandelaar met glazen kelken openingsbod

Veilinghuis Klinkhamer

Veilinghuis Klinkhamer Veilinghuis Klinkhamer Catalogus Veiling 23 sessie 2 Veilinginfo Veiling Aantal kavels Begin veiling Veiling 23 sessie 2 339 25 juni 2019 19:00 Kompas in blik. (Aziatica) Vier Chinese borden (Curiosa)

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Overzicht van de veilingkavels

uit diverse faillissementen van:

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0001 grijszwarte stoffen zitting met armleuningen 0002 kantoormateriaal lotje kantoormateriaal waaronder perforator, nietjesmachine, schrijfgerei, papier, mappen met harde

Gitaren. Adviesverkoopprijslijst incl. BTW

Gitaren. Adviesverkoopprijslijst incl. BTW NL Gitaren Adviesverkoopprijslijst incl. BTW 2016 NL Akoestische gitaar Gemaakt van stevig 600 denier polyester en voorzien van 15 mm blauwe pluche voering en rugzakriemen. 30.20.504 CF 205 E 1/2 dreadnought

éénmalige verkoop per opbod

KRINGLOOPVEILING 2017

KRINGLOOPVEILING 2017 KRINGLOOPVEILING 2017 ZATERDAG 20 MEI KAVELLIJST (WIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN) KIJKDAGEN 13 T/M 20 MEI LA POUBELLE HOEVENSEWEG 3 TILBURG 1 Hummel Goebel Jongen op Hek 2 Hummel Goebel Meisje met Bloemen 3

LOT 1 LOT 3 LOT 5 LOT 4 LOT 6. Borstplaat van de sioux indianen Met echt been en turqois. stenen muurplaat uit Nepal lot 7st clown poppen keramiek

LOT 1 LOT 3 LOT 5 LOT 4 LOT 6. Borstplaat van de sioux indianen Met echt been en turqois. stenen muurplaat uit Nepal lot 7st clown poppen keramiek Meer dan 150 stuks worden aangeboden en verkocht aan de hoogste bieder Oude beelden in brons koper hout Loten wierook en Oosterse decora6e 20 tal kristallen schedels uit de Himalaya streek van 3cm tot

SCHILDERIJEN POP ICONEN EN WOONDECORATIE

SCHILDERIJEN POP ICONEN EN WOONDECORATIE SCHILDERIJEN POP ICONEN EN WOONDECORATIE 48 div. schilderijen van pop iconen, div. meubilair, antiek en decoratie wo.: VITRA, etc. Startdatum Tuesday 25 April 2017 10:00 Bezichtiging Wednesday April 26

CATALOGUS-CATALOGUE. Sluiting-Closing-Cl ture 14/03/2013

CATALOGUS-CATALOGUE. Sluiting-Closing-Cl ture 14/03/2013 CATALOGUS-CATALOGUE Online veiling van div. consumentengoederen van û Online Auction of diff. consumergoods from û Vente en ligne des diff. biens de consommation venant de STAD ANTWERPEN in opdracht van

Instrumentenleer klas 2

Instrumentenleer klas 2 Klas 2 Instrumentenleer Er zijn ontzettend veel muziekinstrumenten, je hebt ze in allerlei soorten en maten. Allemaal maken ze geluid. Hoe dit geluid klinkt (de klankkleur van een instrument), is afhankelijk

Kristallen theebus. Afm. ca. 10x7x7 cm (bxdxh). Wat slijtage zichtbaar op het metalen beslag (geen zilver). Het is een mooi en gaaf exemplaar.

Kristallen theebus. Afm. ca. 10x7x7 cm (bxdxh). Wat slijtage zichtbaar op het metalen beslag (geen zilver). Het is een mooi en gaaf exemplaar. 500 504 508 100-150 6 Zweedse glazen vazen uit de 60er jaren in diverse kleuren. De hoogste vaas (rechts) is 32 cm hoog. Kristallen theebus. Afm. ca. 10x7x7 cm (bxdxh). Wat slijtage zichtbaar op het metalen

2010 Zelfportret Aquarel 40x30 Omnis Vita Labor

2010 Zelfportret Aquarel 40x30 Omnis Vita Labor 2010 Zelfportret Aquarel 40x30 Omnis Vita Labor 2000 Hokus Opus Object vioolkist, viool, tak The Devil s violin 1960 2005 Territorial illusions Schilderij Olieverf op linnen 150x200 Territorial illusion

Uw kamer 'Klassiek' stijlen

Uw kamer 'Klassiek' stijlen Uw kamer 'Klassiek' stijlen Het kleurenpalet van Klassiek bestaat uit donker vergrijsd groen en bruin, wit- en crèmekleuren met accenten in aubergine. Natuurlijk kunt u uw kleuraccent ook afleiden van

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's drank 0451 lot frisdrank, water en bieren alles ong 50 kratjes, blikjes en flesjes (kratje = 6 a 24 stuks) 0452 lotje + Krups espresso en broodrooster 0453 stoombezem Clean

Toetsmatrijs Examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen December 2018

Open Huis Notenschip Veilingboekje

OPSLAG VAN GOEDEREN NIII OPSLAG CATEGORIE I OPSLAG CATEGORIE III OPSLAG CATEGORIE II OPSLAG CATEGORIE IV

OPSLAG VAN GOEDEREN NIII OPSLAG CATEGORIE I OPSLAG CATEGORIE III OPSLAG CATEGORIE II OPSLAG CATEGORIE IV VAN GOEDEREN NIII CATEGORIE I - flessen wijn (of andere dranken) - glaswerk - aardewerk - voedsel in blik - metalen voorwerpen - verf op waterbasis CATEGORIE III - aanstekers - kaarsen - voor gevouwen

Prijslijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op 06-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend

Prijslijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op 06-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend lijst - Archeologie voor JOU Gegenereerd op 06-10-2011 Aan deze lijst kunnen geen rechten worden ontleend Archeologie Prachtige ijzeren bijl. Middeleeuws. Bodemvondst IZGST! Romeins glas. Glazen geurflesje

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. CIRCLE RETAIL bvba - ea

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. CIRCLE RETAIL bvba - ea CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite CIRCLE RETAIL bvba - ea in opdracht van de curatoren/à la requête des curateurs/ by

Grafversiering en Asbestemming Nieuw

Grafversiering en Asbestemming Nieuw Grafversiering en Asbestemming Nieuw 2017-2018 40 RD 974 - Comblanchien - CS 80208-21706 Nuits-Saint-Georges Cedex - Frankrijk Tel. : 00 33 380 627 907 - Fax : 00 33 380 629 181 alies.marques@manzini.fr

Prijslijst Mineraalwater in een 330 ml. flesje met een platte dop Artikel code: WLW330PD / WHW330PD

Prijslijst Mineraalwater in een 330 ml. flesje met een platte dop Artikel code: WLW330PD / WHW330PD Mineraalwater in een 330 ml. flesje met een platte dop Artikel code: WLW330PD / WHW330PD 48 stuks 1,20 52,50 12,50 (1 doos) 96 stuks 0,87 52,50 19,95 (2 dozen) 144 stuks 0,77 52,50 29,50 (3 dozen) 264

De St. Jansbasiliek. Religieuze artikelen 2018 NIEUW. Kunsthandel. De geborgenheid in God s hand best.-nr: hoogte: 10 cm 6,20

De St. Jansbasiliek. Religieuze artikelen 2018 NIEUW. Kunsthandel. De geborgenheid in God s hand best.-nr: hoogte: 10 cm 6,20 Kunsthandel Religieuze artikelen 2018 NIEUW De geborgenheid in God s hand best.-nr: 1422055 vanaf 10 5,90 vanaf 20 5,60 2 BRONZEN KRUIZEN VOOR 1 E HEILIGE COMMUNIE Regenboog best.-nr. 142055 Wij zijn samen

CATALOGUS-CATALOGUE. JN JEWELS bvba -- ea

CATALOGUS-CATALOGUE. JN JEWELS bvba -- ea CATALOGUS-CATALOGUE Online veiling van de faling/vente en ligne de la faillite/online auction of the bankruptcy JN JEWELS bvba -- ea Sluiting-Closing-Clôture 06/12/2018 1 2 armbandjes, zilver/goud-kleurig,

Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Papendrecht per

Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Papendrecht per Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Papendrecht per 24-06-2019 Datum gevonden Soort voorwerp (Ken)Merk 02-06-2019 Bankpassen en creditcards abn-amro 01-06-2019 Bankpassen en creditcards Monese 31-05-2019

look De indigo Basic interieur & Overzeese zaken

look De indigo Basic interieur & Overzeese zaken Basic interieur & Overzeese zaken De indigo look Wij Hollanders kunnen prima uit de voeten met blauw en wit. Maar over de grenzen kunnen ze het óók. En net even anders. Vaak mixen ze er lustig op los:

Tuinmeubelen en interieur inrichting

Tuinmeubelen en interieur inrichting ONLINE VEILING TUINMEUBELEN EN INTERIEUR INRICHTING WEGENS LIQUIDATIE OVERSTOCK (BE) Tuinmeubelen en interieur inrichting Brusselsesteenweg 325 9280 Lebbeke (Loten/Lots 1 990) Sluitingsdatum: zondag 13

NL E T H N O L O O K KETTINGEN BELLINO Creativ-Workshop

NL E T H N O L O O K KETTINGEN BELLINO Creativ-Workshop E T H N O L O O K NL BELLINOKETTINGEN Creativ-Workshop ETH BellinoKetting "Ethno" 2-rijig 12 000 28 Houten kraal, 4 mm - 7 st. 12 033 404 Houten sierkralen, 15 mm, turquoise - 2 st. 12 033 543 Houten sierkralen,

Hamer prijs. Lot Omschrijving Foto

1 e GRAAD (6 en 7 jaar)

1 e GRAAD (6 en 7 jaar) 1 e GRAAD (6 en 7 jaar) DANSINITIATIE 1.1 Initiatie Dansinitiatie 1.2 Initiatie Dansinitiatie DOMEINOVERSCHRIJDENDE INITIATIE 1.1 Initiatie Domeinoverschrijdende initiatie 1.2 Initiatie Domeinoverschrijdende

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0401 scanner Canon scanner/copij/email type M11057 0402 microgolf microgolf Whirlpool MW201 0403 printer Brother MFC network printer MFC-8460N 0404 pers metalen pers OMCN art:

for professionals decoratief

for professionals decoratief V1 for professionals Armaturen decoratief hanglamp LED Glow Natuur 139712 Hanglamp Hout E27-1.5M Textielsnoer Gedraaid Beige - Plafondkap 141473 Hanglamp Bern E27 Beton - 1.5M Textielsnoer Zwart/Wit -

kerstspiratie met liefde samengesteld door VERSLOOT-VERSLOOT.NL Terneuzen

kerstspiratie met liefde samengesteld door VERSLOOT-VERSLOOT.NL Terneuzen kerstspiratie met liefde samengesteld door VERSLOOT-VERSLOOT.NL Terneuzen 1 4 5 6 winter wonderland Er is niet veel voor nodig om je eigen huis in Kerstsfeer om te toveren. Met de juiste accessoires is

Night of Magic Veiling

Night of Magic Veiling Night of Magic Veiling Veilingmeester: Harry Korst maandag 28 februari 2011 Theater de Speeldoos, Vught Aanvang: 19.00 uur apotheek Rosmalen Welkom bij onze Night of Magic veiling aannemersbedrijf MP DRIJVERS

In mijn schilderijen en andere kunstobjecten verdiep ik me op dit moment erg in grafische structuren en rechte lijnen. MARIE MICHIELSSEN MARIE MICHIELSSEN Marie Michielssen volgde een opleiding grafische vormgeving en startte in 1995 een eigen bedrijf. Daarvoor kocht ze oude bloempotten op, die ze vervolgens beschilderde

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. QUALITY SLEEP bvba

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite. QUALITY SLEEP bvba CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite QUALITY SLEEP bvba in opdracht van de curator/à la requête du curateur/ by order of

Fascino-2. Milieu: Product design Elzenbeck/Haar, Steinheim. Kwaliteit: milieuvriendelijk geproduceerde kwaliteit. 7 jaar garantie Golden M

Fascino-2. Milieu: Product design Elzenbeck/Haar, Steinheim. Kwaliteit: milieuvriendelijk geproduceerde kwaliteit. 7 jaar garantie Golden M Kwaliteit: Milieu: Product design Elzenbeck/Haar, Steinheim 7 jaar garantie Golden M milieuvriendelijk geproduceerde kwaliteit 149 Conferentietafels met houten tafelblad tafel ² rond tafel ² rond 1,5 F105

Oost-West wat je van ver haalt. Kijktocht Voortgezet onderwijs havo vwo onderbouw

Oost-West wat je van ver haalt. Kijktocht Voortgezet onderwijs havo vwo onderbouw Oost-West wat je van ver haalt Kijktocht Voortgezet onderwijs havo vwo onderbouw zaal 3 zaal 4 zaal 5 4 5 Oost-West wat je van ver haalt zaal 2 2 3 zaal 1 1 Ingang Uitgang begane grond Nederlanders zijn

Veilingcatalogus juni 2011

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0001 Merantipoort mooie nieuwe Merantipoort (2-delige look) 207 x 203 cm hoog 150.00 50.00 0002 houten poort nieuwe prachtige houten poort 203 x 200 cm hoog, voorzien van raampje

Adviesverkoopprijslijst incl. BTW

Adviesverkoopprijslijst incl. BTW Adviesverkoopprijslijst incl. BTW 2015 Dwarsfluit FX / 1 Instap model voor bevestiging aan kopstuk. Inclusief pre-amp. 90.10.010 FX - 1 269,00 LCM 70 Professioneel model voor bevestiging aan kopstuk. 90.10.011

ITALIAANS RESTAURANT - RESTAURANT ITALIEN - ITALIAN RESTAURANT

ITALIAANS RESTAURANT - RESTAURANT ITALIEN - ITALIAN RESTAURANT ITALIAANS RESTAURANT - RESTAURANT ITALIEN - ITALIAN RESTAURANT Div. keukentoestellen wo.: 1 pizzaoven OEM BOZZOLO, div. koelwerkbanken, RVS meubilair, etc. Startdatum Tuesday 25 April 2017 10:00 Bezichtiging

Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Dordrecht per

Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Dordrecht per Overzicht gevonden voorwerpen gemeente Dordrecht per 24-01-2017 Datum gevonden Soort voorwerp (Ken)Merk 18-01-2017 Overige pasjes en documenten Turkse identiteitskaart 13-01-2017 Sleutels 10 Sleutels 13-01-2017

CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER

CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER CATALOGUS PARTY VERHUUR REUVER OVER ONS Party Verhuur Reuver is een initiatief van Wiek en Ilona Franssen. Sinds jaar en dag zijn zij intensief betrokken bij het faciliteren van allerlei soorten feesten.

Hoogte : 200mm Diameter : 450mm

Hoogte : 200mm Diameter : 450mm Plafondlampen laatste update 20/05/2017 Glazen plafondlamp kroonluchter sierlijk G4x41 82cm Ø (plafond-151) Hoogte : 2700mm Diameter : 820mm, glas Beschikbare kleuren : chroom, transparant Fitting : G4

boven s v e i l i n g EEN NIEUWE KANS VEILING VAN KLOKKEN, HORLOGES, UURWERKMAKERSGEREEDSCHAP EN ONDERDELEN zondag 3 maart 2013 12:00 en 15:00 uur

boven s v e i l i n g EEN NIEUWE KANS VEILING VAN KLOKKEN, HORLOGES, UURWERKMAKERSGEREEDSCHAP EN ONDERDELEN zondag 3 maart 2013 12:00 en 15:00 uur boven s v e i l i n g EEN NIEUWE KANS VEILING VAN KLOKKEN, HORLOGES, UURWERKMAKERSGEREEDSCHAP EN ONDERDELEN zondag 3 maart 2013 12:00 en 15:00 uur 48 kijkdagen vrijdag 1 maart en zaterdag 2 maart 11:00-17:00

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Kijkdag: Dinsdag 23 januari 2018 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 24 januari 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

ETNISCHE KUNST (HERVEILING)

ETNISCHE KUNST (HERVEILING) ETNISCHE KUNST (HERVEILING) Plm. 200 div. stukken Afrikaanse kunst, wo.: houtsculpturen, maskers, beeldhouwwerken, sieraden, etc. Startdatum Tuesday 11 August 2015 10:00 Bezichtiging Wednesday 12 August

Artikelen met een mogelijkheid van dimmen via Bluetooth, hebben een rood artikelnummer.

Artikelen met een mogelijkheid van dimmen via Bluetooth, hebben een rood artikelnummer. November 2016 Met het verschijnen van deze prijslijst komen eerdere prijslijsten te vervallen. Artikelen met een mogelijkheid van dimmen via Bluetooth, hebben een rood artikelnummer. Naam Pag. Artikelnr.

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite. SYMPHONY JEWELS bvba ea

CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite. SYMPHONY JEWELS bvba ea CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling- Online auction of the bankrupcty- Vente en ligne de la faillite SYMPHONY JEWELS bvba ea in opdracht van de curator ea/à la requête du curateur ea./ by

Afschrijvingslijst. Wat betekent eigenlijk afschrijving? Wat bedoelen we met dagwaarde, nieuwwaarde en restwaarde? Hoe stellen we de vergoeding vast?

Afschrijvingslijst. Wat betekent eigenlijk afschrijving? Wat bedoelen we met dagwaarde, nieuwwaarde en restwaarde? Hoe stellen we de vergoeding vast? Ditzo Postbus 2072 3500 HB Utrecht www.ditzo.nl Afschrijvingslijst Heb je schade? Dan krijg je, als de schade onder de voorwaarden valt, in veel gevallen de nieuwwaarde van je beschadigde spullen terug.