Kunst- en Antiekveiling. Catalogus BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/ Fax: 011/
- Paula Simons
1 Kunst- en Antiekveiling Catalogus BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/ Fax: 011/ Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt Website: info@aeko-veiling.be
2 Algemene voorwaarden De deelname aan de verkoop houdt in dat de koper volgende verkoopvoorwaarden zonder voorbehoud aanvaardt: De hoogste bieder zal de koper zijn. Hij zal de verplichting hebben de prijs van de toewijzing van het lot contant te betalen, te vermeerderen met 25% voor de kosten inclusief de BTW op de marge, vermeerdert met 2 EURO Administratiekosten alsook het volgrecht wanneer dit van toepassing is. Dit geldt voor alle Europese kunstenaars in leven of niet langer dan 70 jaar overleden, vanaf een bedrag van Euro. Het kosten percentage bedraagt 4 %, degressief te verminderen in verhouding tot de hoogte van het bod. Nadere informatie i.v.m. tarieven kan u bekomen bij de directie. De veilingmeester behoudt zich het recht om een bod te weigeren,hieromtrent een beslissing te nemen, te laten groeperen of in te houden zonder zijn beslissing te moeten motiveren. Elke koper wordt geacht te handelen in eigen naam. Hij is persoonlijk gehouden tot betaling van de loten die hem toegewezen werden, welke ook de hoedanigheid moge zijn. Hij zal in Euro betalen voor de afhaling ervan. Kopers kunnen op de tijdens de verkoop aangeduide dagen de hen toegewezen loten komen afhalen. Na het verstrijken van de aangeduide termijn wordt een intrest van 1% per maand aangerekend, met een min. van 12,5 Euro. In geval een koper nalaat een hem toegewezen lot af te halen en te betalen, wordt elk voorschot van ambtswege als schadeloosstelling verbeurd en het lot zal, naar keuze van de inrichters, in openbare of onderhandse veiling opnieuw te koop worden aangeboden. Op verzoek van de koper kan de inrichter op het eigen risico en voor rekening van de koper, instaan voor de verzending van de voorwerpen. De aanduidingen vermeld in de catalogus, aankondigingen, brochures of elk ander geschrift met betrekking tot de veiling, zijn louter informatief. De inrichters van de veiling, noch de toezichthoudende gerechtsdeurwaarder kunnen verantwoordelijk worden gesteld voor vergissing, of verzuim in de beschrijving van de goederen, noch wegens de staat, herstelling en restauratie van de voorwerpen. De kopers dienen zich zelf te vergewissen van de materiële toestand van elk lot, vooral inzake mogelijke zichtbare of onzichtbare gebreken of herstellingen. Na de toewijzing zal geen enkele betwisting van welke aard ook, aanvaard worden. Vanaf de toewijzing worden de voordelen en risico s aan de koper overgedragen. Hij zal nochtans pas in het bezit gesteld kunnen worden na de betaling van de volledige prijs en van de bijhorigheden. In afwijking van de sub. 5 vermeldde verkoopvoorwaarden, wordt de verkoop geannuleerd en de prijs aan de koper terugbetaald als hij het aangekochte voorwerp binnen de drie weken terugbrengt met het bewijs dat het een vervalsing betreft en voor zover het voorwerp in kwestie nog steeds in dezelfde toestand verkeert als op het moment van de verkoop. De veiling geschiedt in principe volgens de orde die in de catalogus is vermeld en onder de voorwaarden, bepaald door de gerechtsdeurwaarder en de veilinghouder. Deze behouden zich het recht voor de volgorde der loten te wijzigen, de loten te splitsen of samen te voegen of uit de verkoop terug te trekken naar goeddunken en zonder enige verantwoording dienaangaande te moeten verschaffen. De hoogste bieder is de koper, tenzij het bod lager ligt dan de minimum verkoopsom, waarop het voorwerp zal worden ingehouden. Bij elk geschil of discussie over een bod heeft de gerechtsdeurwaarder de uiteindelijke beslissing. In geval van betwisting ten gronde zijn uitsluitend de Rechtbanken van het Arrondissement Hasselt bevoegd. De kopers zijn gehouden de hun toegewezen loten te betalen en af te halen : hetzij tot één uur na het einde van de veiling, hetzij de woensdag, donderdag of vrijdag na de veiling. BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/ Fax: 011/ Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt Website: info@aeko-veiling.be
3 Lot nr Gegevens 1 Titel: Brugge Kunstenaar: Van Genesen Frans ( ) Omschrijving: Steeg in Brugge, olieverf op doek, gesigneerd Frans Van Genesen Afmetingen: 26x20 Startprijs: 40 2 Titel: De heilige Familie met engelen Omschrijving: Olieverf op doek, Zuidelijke nederlanden, ca 1630.,, naar het origineel schilderij van Anton Van Dijck ( dat zich thans in de Ermitage te Sint-Petersburg bevindt) Afmetingen: 132x Geschatte prijs: Titel: Du Mont Francois Kunstenaar: Dumont Francois ( ) Omschrijving: Elève du Baron Leys D' Anvers, olieverf op doek, Gesigneerd: Dumont Francois, gedateerd 1874 Afmetingen: 85x125 0 Geschatte prijs: Titel: Floris Jespers Kunstenaar: Jespers Floris ( ) Omschrijving: Zicht op de stad Antwerpen, Olieverf op doek, gesigneerd Floris Jespers( een vroeg werk van de kunstenaar) Afmetingen: 70x90 Startprijs: 1300 Geschatte prijs: Titel: Frenay Robert Kunstenaar: Frenay Robert ( - ) Omschrijving: De leie te Brugge, Olieverf op doek, gesigneerd Frenay Robbert Afmetingen: 60x50 Startprijs: 75 6 Titel: Frenay Robert Kunstenaar: Frenay Robert ( - ) Omschrijving: De Noordzee, olieverf op hardboard, gesigneerd: Robert Frenay, gedateerd, 1981 Afmetingen: 60x70 7 Titel: Frenay Robert Kunstenaar: Frenay Robert ( - ) Omschrijving: Het bruggetje aan de vismarkt te Brugge, Olieverf op doek, gesigneerd Frenay Robbert Afmetingen: 70x60 Startprijs: 75 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 1 / 11
4 8 Titel: Frenay Robert Kunstenaar: Frenay Robert ( - ) Omschrijving: Wenduine, olieverf op hardboard, gesigneerd: Robert Frenay, gedateerd, Afmetingen: 60x100 Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: Geiijp Marinus Adriaan Kunstenaar: Geijp Adrianus ( ) Omschrijving: Boslandschap, olieverf op doek, gesigneerd: Geijp Adriaan Marinus, Haagse School Afmetingen: 50x40 Startprijs: 2200 Geschatte prijs: Titel: Heidelandschap Omschrijving: Kalmthoutse heide,olieverf op doek, gesigneerd J. Van Rooten (Antwerpse kunstenaar, midden 20ste eeuw). Afmetingen: 78x112 Geschatte prijs: Titel: Japanse doos Omschrijving: Zeer zeldzame Japanse doos in lakcloissonné (totai) met vlindermotieven en 4 individuele doosjes met speljettons in dik parelmoer, Meji periode Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Jordal I. Omschrijving: Design salontafel, in hand geschilderd hout, gesigneerd: I. Jordal Afmetingen: Geschatte prijs: Titel: Lenteweelde Kunstenaar: ( - ) Omschrijving: Lenteweelde, olieverf op doek, gesigneerd J. Cornelissen, 1935 Afmetingen: 40x50 14 Titel: Lucebert Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrijving: Afrika,gemengde techniek gesigneerd: Lucebert,gedateerd 1961 Afmetingen: 36 x41 0 Geschatte prijs: Titel: Lucebert Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrijving: Leda and the swan,gemengde techniek gesigneerd: Lucebert, gedateerd 29 maart 1971 Afmetingen: 35x22 Startprijs: 700 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 2 / 11
5 16 Titel: Lucebert Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrijving: El Diablo,Gemengde techniek, gesigneerd: Lucebert, gedateerd Afmetingen: 36x41 0 Geschatte prijs: Titel: Mathy H Kunstenaar: Mathy Henry ( ) Omschrijving: olieverf op hardboard, gesigneerd Henry Mathy Afmetingen: 30x40 Startprijs: Titel: Naar Rubens Omschrijving: De wonderbaarlijke visvangst,olieverf op doek, 17de eeuw.dit schilderij is gemaakt naar een prent in spiegelbeeld, gestoken door de graveur Schelte à Bolswert naar Rubens'schilderij,dat nog steeds bewaard is in O.L.V.over de Dijle te Mechelen; Afmetingen: 89x126 0 Geschatte prijs: Titel: Nefkens Jacobus Martinus Kunstenaar: Nefkens Jacobus Martinus ( ) Omschrijving: Boer met paard en kar, olieverf op doek, gesigneerd Jacobus Martinus Nefkens ( Nederlandse school, 19de--20ste eeuw Afmetingen: 60 x 40 cm 0 Geschatte prijs: Titel: Noelanders Kunstenaar: Noelanders Gaston ( ) Omschrijving: Stilleven met rode bessen, olieverf op doek, gesigneerd Gaston Noelanders Afmetingen: 60x80 21 Titel: Noelanders Kunstenaar: Noelanders Gaston ( ) Omschrijving: Klaprozen, olieverf op doek, gesigneerd Gaston Noelanders Afmetingen: 80x70 Startprijs: 125 Geschatte prijs: Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars in brons, 19de eeuw Afmetingen: 16 Startprijs: 20 Geschatte prijs: Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kerkkandelaars in gepatineerd brons Afmetingen: 35 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 3 / 11
6 24 Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars in Lodewijk XV stjl, 19de eeuw Afmetingen: 43 Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: Paar vazen Omschrijving: Paar vazen in wit goudgehoogd porselein, Frankrijk, Limoges Afmetingen: 45 Geschatte prijs: Titel: Permeke Paul Kunstenaar: Permeke Paul ( ) Omschrijving: Café aan het water, met personages, olieverf op doek, gesigneerd Paul Permeke. Met dit werk betaalde hij zijn schuld aan de vroegere uitbaatster van ' The century' te Hasselt in de jaren 60. Afmetingen: 60x80 Startprijs: 800 Geschatte prijs: Titel: schaal en Tazza Omschrijving: Schaal van veelkleurig hand geschilderd porselein, Frankrijk, Dèsvres,ca 1880 en een tazza in veelkleurig hand geschilderd aardewerk van Keller en Guérin, Frankrijk, Lunéville, ca Startprijs: 90 Geschatte prijs: Titel: Schoorsteengarnituur Omschrijving: bestaande uit 1 pendule bekroont met musicerende engelen en 2 bijhorende kandelaars in messing en marmer, gesigneerd: Emile Bruchon Afmetingen: 68 Startprijs: 300 Geschatte prijs: Titel: schoorsteengarnituur Omschrijving: bestaande uit een pendule en 2 kandelaars in brons, Napoleon III tijdvak, ca 1900 Afmetingen: 67x75 Geschatte prijs: Titel: Tabernakel Omschrijving: Tabernakel in hout en brons Afmetingen: 63x37 Geschatte prijs: Titel: Vaas Omschrijving: Vaas met kristalglazuur van Ute Neumann, Keramische Werkstätte Kiessling Afmetingen: 27 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 4 / 11
7 32 Titel: Vaasje Omschrijving: Gedekseld vaasje met 2 handgrepen, versierd met feestende figuren, Italië, Capodimonté, 19de eeuw. Afmetingen: 22 Startprijs: Titel: Val St lambert Omschrijving: Vaas in bordeaux/ kleurloos geslepen kristal, Val St Lambert Afmetingen: 31 Geschatte prijs: Titel: Venne Kunstenaar: Crollen Judith ( - ) Omschrijving: Zicht op een venne, olieverf op doek, gesigneerd Judith Crollen Afmetingen: 14x31 Startprijs: 40 Geschatte prijs: Titel: Vennelandschap Kunstenaar: Wellens Charles ( - ) Omschrijving: Vennelandschap, Olieverf op doek, gesigneerd: Charles Wellens Afmetingen: 33x46 Startprijs: 350 Geschatte prijs: Titel: Vertin Gerardus Petrus Kunstenaar: Vertin Petrus Gerardus ( ) Omschrijving: De vaart met personages, olieverf op paneel,haagse School, 19de eeuw. Afmetingen: 22x18 00 Geschatte prijs: Titel: zakmes Omschrijving: Richarts zakmes 5, Edition Sterling sterling zilver Geschatte prijs: Titel: 2 bustes Omschrijving: Buste van een meisje en een jongen,in wit biscuit op kobaltblauw goud gehoogd voetje Limoges Afmetingen: 40 Geschatte prijs: Titel: 3-delig lot Omschrijving: Hoge vaas ( Belgische )met 2 buikvormige siervazen Capodimonte in veelkleurig handgeschilderd porselein Startprijs: 200 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 5 / 11
8 40 Titel: 5 potten Omschrijving: Reeks van 5 apothekerspotten van veelkleurig hand geschilderd en goudgehoogd Limoges Porselein Afmetingen: 27 Startprijs: 80 Geschatte prijs: Titel: Paul Permeke Kunstenaar: Permeke Paul ( ) Omschrijving: Slaapkamer van de toenmalige uitbaatster van Hotel Century te Hasselt, olieverf op hardboard, gesigneerd P. Permeke Afmetingen: 30x40 Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: Permeke P Omschrijving: Landschap met hoeve zichten, olieverf op hardboard, gesigneerd Paul Permeke Afmetingen: 40x50 0 Geschatte prijs: Titel: Salvator Dali Kunstenaar: Salvator Dali ( ) Omschrijving: Venus di Milo van gepatineerd brons,gesigneerd Salvator Dali, met certificaat van echtheid Afmetingen: 37 Startprijs: 2500 Geschatte prijs: Titel: VSL Omschrijving: Vaas in bordeaux/kleurloos geslepen kristal, Val St Lambert Afmetingen: 25 Geschatte prijs: Titel: Ambrogiani Pierre Kunstenaar: Ambrogiani Pierre ( ) Omschrijving: Landschap in de Provence,Olieverf op paneel, gesigneerd Pierre Ambrogiani, Franse School ) 20ste eeuw Afmetingen: 31x42 Startprijs: 3500 Geschatte prijs: Titel: Engel Omschrijving: Gevleugelde engelenhoofd in noten en olijfhout, Italië, Barokke tijdvak, ca Afmetingen: 50x64 Startprijs: 1250 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 6 / 11
9 47 Titel: Sierbord Omschrijving: Veel lobbig sierbord met in' plat een bloementuil in veelkleurig handgeschilderd porselein, de rand is een met goud gehoogd decor, Meissen, 1934 Afmetingen: Titel: Jongelinghs Karel Kunstenaar: Jongelinghs Karel ( ) Omschrijving: Markttafereel,olieverf op paneel, gesigneerd: Jongelinghs Karel, Antwerpse school Afmetingen: 24x34 Geschatte prijs: Titel: Rets Jean Kunstenaar: Rets Jean ( ) Omschrijving: Kleurrijke compositie, olieverf op doek, gesigneerd J Rets, Belgische kunstenaar 20ste eeuw. Afmetingen: 66x48 Startprijs: 4000 Geschatte prijs: Titel: Rooskens Kunstenaar: Rooskens Joseph Antoon ( ) Omschrijving: Vogelcompositie, olieverf op doek, gesigneerd Antoon Rooskens, gedateerd Medeoprichter van de cobrabeweging Afmetingen: 115x43 Startprijs: 7000 Geschatte prijs: Titel: Van Pallandt Ch. Kunstenaar: Van Pallandt Charlotte ( ) Omschrijving: Naakte dame met sluier, beeld van gepatineerd brons, monogram voor Charlotte Van Pallandt, Nederlandse school, 20ste eeuw Afmetingen: 23 Startprijs: 1200 Geschatte prijs: Titel: bijzettafeltje Omschrijving: Reeks van 4 bijzettafeltjes in mahoniehout, Engeland, ca 1900 Afmetingen: 72 Startprijs: 80 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 7 / 11
10 53 Titel: Canito Omschrijving: Drie stieren, olieverf op doek, gesigneerd Lopez Canito ( hedendaagse Spaanse kunstenaar ) Afmetingen: 54x65 54 Titel: Dufour Jos Kunstenaar: Dufour Jos ( ) Omschrijving: Winterlandschap, olieverf op hardboard, gesigneerd Jos Dufour Afmetingen: 40x47 Geschatte prijs: Titel: Dufour Jos Kunstenaar: Dufour Jos ( ) Omschrijving: Winterlandschap, olieverf op doek, gesigneerd Jos Dufour Afmetingen: 45x50 56 Titel: Marshall Kunstenaar: Marshall David ( - ) Omschrijving: Rond tafelblad in marmer op 3 bronzen poten,en 3 armstoelen in de vorm van een dante zetel in geklonken smeedijzer met bronzen ornamenten. Alles gemerkt door David Marshall. 0 Geschatte prijs: Titel: 3 schalen Omschrijving: 3 schalen in verzilverd metaal en legger van kristal Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Christoffle Omschrijving: 6 messenhouders in verzilverd metaal:frankrijk, Christoffle Startprijs: 10 Geschatte prijs: Titel: Dame Omschrijving: Aziatische dame in monochroom wit porselein Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: De ongelovige Thomas Omschrijving: De ongelovige Thomas, olieverf op doek, Antwerpse School, 17de eeuw Afmetingen: 66x53 Startprijs: 800 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 8 / 11
11 61 Titel: Groep Omschrijving: Groep van spelende kinderen in pijpaarde, made in Belgium Afmetingen: 36 Geschatte prijs: Titel: Kandelaar Omschrijving: Kandelaar in 2 delen, kan gebruikt worden voor 1 kaars of voor 9 kaarsen in messing en brons, Neogotiek, 19de eeuw. Afmetingen: Titel: Mercurius Omschrijving: Beeld van gepatineerd brons Geschatte prijs: Titel: Scheepsverrekijker Omschrijving: Uittrekbare scheepsverrekijker in geciseleerd messing, ca 1930 Afmetingen: 80 Geschatte prijs: Titel: tin Omschrijving: Reeks van 6 tinnen kruiken,frankrijk, Caen Geschatte prijs: Titel: Uitvaart van de prinses Omschrijving: Groep van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Sitzendorf Afmetingen: 50 Startprijs: 300 Geschatte prijs: Titel: Kariatide Omschrijving: Kariatide van verguld hout, 19de eeuw Afmetingen: 75 Startprijs: 300 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 9 / 11
12 68 Titel: Vaas Omschrijving: Siervaas in porselein versierd met Venus en Cupido in biscuit Afmetingen: 20 Startprijs: Titel: zilver Omschrijving: Mosterdpot en 2 zoutvaatjes in zilver met kobaltblauwe glazen potjes, België, na 1868 Startprijs: 350 Geschatte prijs: Titel: Erasmus Omschrijving: Erasmus, beeldje van gepatineerd gips, één van de belangrijkste humanisten in de Nederlanden Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Kandelaar Omschrijving: Kandelaar met 2 armen van sterling zilver Geschatte prijs: Titel: wierookvat Omschrijving: Wierookvat in messing, 19de eeuw Geschatte prijs: Titel: wierookscheepje Omschrijving: wierookscheepje in brons, 19de eeuw 74 Titel: Mathy Kunstenaar: Mathy Henry ( ) Omschrijving: Hoeve, olieverf op hardboard, gesigneerd Mathy Afmetingen: 33x40 75 Titel: Mathy Kunstenaar: Mathy Henry ( ) Omschrijving: Hooimijten,olieverf op doek, gesigneerd Mathy H. Afmetingen: 44x50 76 Titel: Mathy Kunstenaar: Mathy Henry ( ) Omschrijving: Oudjes op wandel, olieverf op doek, gesigneerd Mathy H. Afmetingen: 50x60 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 10 / 11
13 77 Titel: Mathy Kunstenaar: Mathy Henry ( ) Omschrijving: Boslandschap, olieverf op hardboard, gesigneerd Mathy Afmetingen: 30x40 Geschatte prijs: Titel: bestek Omschrijving: 12-delig bestek in zilver, België, Delheid, 19de eeuw Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 11 / 11
Nadere informatieAEKO Kunst- en Antiekveiling 17 maart 2014
Nadere informatieAEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013
Lot Gegevens 1 Titel: Kantonees gedekseld potje Omschrijving: ( licht beschadigd) Afmetingen: 15 cm met een doorsnede van 13 cm 50 Geschatte prijs: 75-90 2 Titel: Bischijf Omschrijving: in ajour opengewerkte
Nadere informatieAEKO Kunst- en Antiekveiling 7 december 2015
Lot nr Gegevens 1 Titel: Meisje met kaars Omschrijving: Meisje met kaars,olieverf op paneel Afmetingen: 22x16 Startprijs: 150 Geschatte prijs: 250/300 2 Titel: Verboeckhoven Eugene Kunstenaar: Verboeckhoven
Nadere informatieGecatalogeerde burgerveiling
Nadere informatieBijzonder lastenkohier voor de verkoop in bulk en in grote hoeveelheden van diverse reeds gebruikte goederen 1 ste Trimester 2010
Federale Overheidsdienst FINANCIEN PATRIMONIUMDOCUMENTATIE Patrimoniumdiensten Fin Shop Brussels Tweedekkerstraat, 126 1130 BRUSSEL Tel. 0257 800 30 www.finshop.belgium.be Bijzonder lastenkohier voor de
Nadere informatieGecatalogeerde kunst en antiekveiling
Nadere informatieDe veilingvoorwaarden zijn van toepassing op alle relaties en overeenkomsten welke uit de veulenveiling voortkomen.
De veilingvoorwaarden zijn van toepassing op alle relaties en overeenkomsten welke uit de veulenveiling voortkomen. De veiling geschiedt overeenkomstig de Belgische Wetgeving. Bij eventuele geschillen
Nadere informatieGecatalogeerde burger - en curiosaveiling
Nadere informatieAard van de te verkopen goederen:
Federale Overheidsdienst FINANCIËN Algemene administratie van de PATRIMONIUMDOCUMENTATIE FINSHOP Bornem Industrieweg 18 2880 Bornem Tel. 0257 913 30 http://www.finshop.belgium.be Verkoop van buiten gebruik
Nadere informatieAlgemene voorwaarden Campo
Algemene voorwaarden Campo Kopers en Verkopers die deelnemen aan veilingen van Campo NV verbinden zich ertoe kennis te hebben genomen van de hierna besproken voorwaarden. De Verkoper aanvaardt deze algemene
Nadere informatieVerkoop met biedingen per mail met minimum instelprijs van 800 euro per m³. Houtverkoop Afrormosia +/- 26,569 m³
Federale Overheidsdienst FINANCIËN Algemene administratie van de PATRIMONIUMDOCUMENTATIE FIN SHOP Bornem Industrieweg 18 2880 Bornem Tel. 025791330 http://www.finshop.belgium.be Verkoop met biedingen per
Nadere informatieN 19. JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art
Nadere informatieOpenbare verkoop van houtstammen uit het domeinbos Varenbroek te Herselt.
Openbare verkoop van houtstammen uit het domeinbos Varenbroek te Herselt. 25-10-2017 Vlaamse Overheid Agentschap voor Natuur en Bos Domein Varenbroek 1 HOUTVERKOOP Onder voorzitterschap van het Agentschap
Nadere informatieNr Lot Startbod Opbod Nota's
Nadere informatieSchilderijen Stichting Geslacht Mees
Nadere informatieIN HOOFDZAAK MET BETREKKING TOT DE KOPER
VERKOOPSVOORWAARDEN Met betrekking tot de conditie van een ter veiling aangeboden voorwerp. De afwezigheid van enige verwijzing naar de conditie van een lot houdt niet in dat het object in goede staat
Nadere informatieALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010
ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010 ONDERHAVIGE ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN ZIJN TE ALLEN TIJDE VAN TOEPASSING. IEDERE KOPER OF BIEDER ZAL DOOR HET PLAATSEN VAN EEN BOD WORDEN
Nadere informatiealgemene verkoopsvoorwaarden
algemene verkoopsvoorwaarden 1. 2. Onderhavige voorwaarden zijn van toepassing op alle rechtshandelingen en rechtsverhoudingen tussen MASTERmail en de opdrachtgever tenzij uitdrukkelijk en schriftelijk
Nadere informatieAlgemene gebruiksvoorwaarden en voorwaarden voor de online verkoop
Verantwoordelijke organisatie Algemene gebruiksvoorwaarden en voorwaarden voor de online verkoop De openbare internetveiling van voorwerpen wordt georganiseerd door de Belgische Staat, Federale Overheidsdienst
Nadere informatiePrijslijst Beelden. Muziekthema
Nadere informatieBijzondere ONLINE VEILING voorwaarden voorafgaand aan onderhandse verkoop Onroerend Goed OG, mits machtiging van de hypothecaire schuldeiser.
1 Bijzondere ONLINE VEILING voorwaarden voorafgaand aan onderhandse verkoop Onroerend Goed OG, mits machtiging van de hypothecaire schuldeiser. Opdrachtgever: Hypothecaire schuldeiser Opdracht: Woning
Nadere informatieBijzondere ONLINE VEILING voorwaarden voorafgaand aan onderhandse verkoop Onroerend Goed OG, mits machtiging van de Rechtbank te Antwerpen
1 Bijzondere ONLINE VEILING voorwaarden voorafgaand aan onderhandse verkoop Onroerend Goed OG, mits machtiging van de Rechtbank te Antwerpen Opdrachtgever: Appartement MAKAL HALIL Curator over MAKAL HALIL
Nadere informatieKunst. Antiek. en veiling
Kunst Antiek en veiling 1 Donderdag 5 november van 16.30 tot 19.00 uur staat de Hanzeborg in het teken van de veiling van hoogwaardige kunst en antiek van lokale kunstenaars en privéverzamelingen. De opbrengsten
Nadere informatieAlgemene verkoopsvoorwaarden
Algemene verkoopsvoorwaarden Behalve bijzondere voorwaarden, vermeld op de voorzijde van de factuur, van de bestelbon of in de (aannemings)overeenkomst en waarvoor de klant zijn akkoord heeft gegeven,
Nadere informatieMSK geeft schilderijen Frits Van den Berghe terug aan erfgenamen
MSK geeft schilderijen Frits Van den Berghe terug aan erfgenamen In Gent werden op 27 september 2017 twee schilderijen van Frits Van den Berghe overdragen aan de erfgenamen van de originele eigenaar, Emile
Nadere informatieWedstrijdregelement Selexion-wedstrijd
Wedstrijdregelement Selexion-wedstrijd Artikel 1 ORGANISATIE Selexion, met maatschappelijke zetel Euronics Belgium CVBA, Uilenbaan 90 K3 2160 Wommelgem en KBO-nr. BE 0404.109.324 HR Antwerpen (hierna SELEXION
Nadere informatieHistorische schooltjalk Ortelius TE KOOP
TE KOOP Historische schooltjalk Ortelius De Ortelius deed jaren dienst als tjalk voor rondvaarten van schoolkinderen op de Schelde. Hij werd in 2005 uit de vaart genomen en wacht sindsdien op een grondige
Nadere informatieVerkoop afgedankte voertuigen
Voorwerp van de verkoop Verkoop afgedankte voertuigen De politiezone AMOW brengt ter kennis dat zij 9 voertuigen zonder keuringsbewijs en 1 motorrijtuig ter beschikking stelt. Het betreft hier de volgende
Nadere informatieN 37. JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0) CLAUDE MATHIEU L AÎNÉ (1722-na 1812) à Paris
N 37 JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0)477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net CLAUDE MATHIEU L AÎNÉ (1722-na 1812) à Paris DRAAGBARE TAFELKLOK Gesigneerd Mathieu Aîné à Paris en gedateerd
Nadere informatieLASTENKOHIER VAN DE OPENBAAR VERKOOP VAN PAARDEN DINSDAG 24 SEPTEMBER OM 14:30 U.
Federale Overheidsdienst FINANCIËN PATRIMONIUMDOCUMENTATIE Patrimoniumdiensten Fin Shop Brussels Tweedekkerstraat, 126 1130 BRUSSEL Tel. 0257 800 30 http://www.finshop.belgium.be LASTENKOHIER VAN DE OPENBAAR
Nadere informatieVeilingboekje kunstwerken 2016
Nadere informatieUITVOERINGSVOORWAARDEN VAN ONZE PRESTATIES
UITVOERINGSVOORWAARDEN VAN ONZE PRESTATIES 1. Omschrijvingen Companywriters : De Besloten Vennootschap met Beperkte Aansprakelijkheid, waarvan de vennootschapszetel gevestigd is te 4600 Wezet (Visé) (België),
Nadere informatiegecatalogeerde kunst en antiekveiling
Nadere informatieBIEDINGSFORMULIER. Twee of meer personen die samen bieden, zijn solidair verbonden.
BIEDINGSFORMULIER Artikel 1. Voorwerp De stad biedt openbaar aan, onder vorm van biedingen onder gesloten omslag, het recht tot exploitatie van de volgende 7 standplaatsen voor de verkoop van consumptie-ijs:
Nadere informatieBeeldenboekje klas 3
Nadere informatieAlgemene voorwaarden. Veiling
Algemene voorwaarden Persoonsgegevens 1. Bieder/koper verklaart dat hij meerderjarig is. 2. Door registratie geeft koper/bieder de optredend gerechtsdeurwaarder de uitdrukkelijk toestemming om zijn persoonsgegevens
Nadere informatieAanvaarding van de verkoopsvoorwaarden door de begunstigde
Aanhef De volledige website www.newbusiness.be is eigendom van de vennootschap MADE IN BELGIUM bvba, samen met alle bijhorende rechten; voor elke (volledige of gedeeltelijke) reproductie is systematisch
Nadere informatieALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN WEBSHOP
ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN WEBSHOP De consument heeft het recht aan AC-Dierenartsenpraktijk mee te delen dat hij afziet van de aankoop, zonder betaling van boete en zonder opgave van motief binnen de
Nadere informatieMEUBILAIR. Aantal Omschrijving Prijs/stuk
Nadere informatieVOLLEDIG REGLEMENT Insider Track spel
VOLLEDIG REGLEMENT Insider Track spel ARTIKEL 1 Organiserende vennootschap The Grapevine BVBA, handeldrijvende onder de handelsnaam "The Insiders, (hierna de Organiserende Vennootschap ), beheerder van
Nadere informatieProject The Cond Or. Het meubilair is van het merk CAMERICH en wordt geleverd en geplaatst door de firma Estia Facility Services bvba.
Upgrade meubilair 1 Project The Cond Or Lastenboek Upgrade meubilair Het meubilair is van het merk CAMERICH en wordt geleverd en geplaatst door de firma Estia Facility Services bvba. Alle mogelijke opstellingen
Nadere informatieAUCTIONPORT Algemene voorwaarden
AUCTIONPORT Algemene voorwaarden Algemene (Online) Voorwaarden / Gebruikersovereenkomst : overeenkomst tussen AUCTIONPORT en bieder/koper Onderhavige algemene verkoopsvoorwaarden zijn te allen tijde van
Nadere informatieReglement van de wedstrijd Ricard: Win jouw Ricard terras
Reglement van de wedstrijd Ricard: Win jouw Ricard terras Artikel 1 - Organisator De vennootschap PERNOD RICARD BELGIUM N.V., Terhulpsesteenweg 130b1, 1000 Brussel organiseert de wedstrijd Win jouw Ricard
Nadere informatie1334. Destocking van een nieuwe basketbalcollectie, kleding en horloges
1334. Destocking van een nieuwe basketbalcollectie, kleding en horloges Verkoop informatie Aantal : 2 Locatie : Bruxelles (België) Startdatum : 01 mei 2019 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 15 mei 2019 vanaf
Nadere informatieVerkoop inboedel WZC Yserheem
OCMW Diksmuide Bezoekadres : Administratief Centrum, Ijzerheemplein 4, 8600 Diksmuide Tel. 051/55.01.40 E-mail anniek.durnez@ocmw.diksmuide.be Internet www.ocmw-diksmuide.be Correspondentieadres : AC,
Nadere informatieVeilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda
Nadere informatieAlgemene verkoops-, leverings- en betalingsvoorwaarden
Algemene verkoops-, leverings- en betalingsvoorwaarden Art. 1. Benevens de bijzondere voorwaarden, vermeld op de voorzijde van de factuur of van de offerte en ondertekend voor akkoord door de klant, zijn
Nadere informatieALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN
ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN ONDERHAVIGE ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN ZIJN TE ALLEN TIJDE VAN TOEPASSING. IEDERE KOPER OF BIEDER ZAL DOOR HET PLAATSEN VAN EEN BOD WORDEN GEACHT DE ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN
Nadere informatieHet aanbod geldt steeds zolang de voorraad strekt en kan te allen tijde worden aangepast of ingetrokken door de verkoper.
Artikel 1: Algemene verkoopsvoorwaarden / Algemene bepalingen De elektronische webwinkel van Automaterialen Timmermans, een NV met maatschappelijke zetel te 3920 - LOMMEL (België), BTWNR. BE0471853629,
Nadere informatieOPSLAG VAN GOEDEREN NIII OPSLAG CATEGORIE I OPSLAG CATEGORIE III OPSLAG CATEGORIE II OPSLAG CATEGORIE IV
VAN GOEDEREN NIII CATEGORIE I - flessen wijn (of andere dranken) - glaswerk - aardewerk - voedsel in blik - metalen voorwerpen - verf op waterbasis CATEGORIE III - aanstekers - kaarsen - voor gevouwen
Nadere informatie1. VAN OUDHEID TOT MIDDELEEUWEN 13. 1.1. Egypte 15 1.2. Griekenland 17 1.3. Rome 21 1.4. De romaanse tijd 23 1.5. De gotiek 27
INHOUDSOPGAVE HET MEUBELBOEK 1. VAN OUDHEID TOT MIDDELEEUWEN 13 1.1. Egypte 15 1.2. Griekenland 17 1.3. Rome 21 1.4. De romaanse tijd 23 1.5. De gotiek 27 2. VAN RENAISSANCE TOT BAROK 37 2.1. Italië 39
Nadere informatiebasisindex 1974/1975 = 100 noemer = 172
coëfficiënt = 2,2581 basisindex 1974/1975 = 100 noemer = 172 Tarief der akten verricht door de gerechtsdeurwaarders in burgerlijke en handelszaken (KB 30.11.1976) Tarief van toepassing vanaf 1 januari
Nadere informatieTheodoor van Thulden ('s-hertogenbosch 1606 - 's-hertogenbosch 1669)
De barok (1600 1720) In de noordelijke Nederlanden vormde de rijke stedelijke burgerij de belangrijkste groep opdrachtgevers. Zij schilderden vooral onderwerpen uit het dagelijks leven en de natuur: landschappen,
Nadere informatieKunstwerken. Gemeente De Pinte. Beschrijvende gegevens van de patrimoniale rekeningen
5340001 Landschap Scheldevelde (Battiau Roger) Landschap Scheldevelde Battiau Roger Waarde 619,73 Jaar van verwerving 1987 Olieverf Archief 5340002 De Mijn (Schenking) (Biernack) De mijn Biernack Waarde
Nadere informatieLOTNR BESCHRIJVING ESTIMATIE 1 Louis XV wit monochrome zetel meerkleurige stof 2 Louis XV zetel met cannage 3 Spiegel met geslepen glas en vergulde
Nadere informatieWedstrijdreglement 30 jaar IKEA Hognoul
Wedstrijdreglement 30 jaar IKEA Hognoul ARTIKEL 1: Organisator Dit wedstrijdreglement is van toepassing op de wedstrijd georganiseerd ter gelegenheid van 30 jaar IKEA Hognoul ( de Wedstrijd ) door IKEA
Nadere informatieALGEMENE VOORWAARDEN VOOR INTERNETVERKOOP 1. IDENTIFICATIE VAN DE VERKOPER
ALGEMENE VOORWAARDEN VOOR INTERNETVERKOOP 1. IDENTIFICATIE VAN DE VERKOPER Nomo Design bvba Noordkouter 67 8560 Wevelgem tel : 0032-56420532 IBAN : BE53 7380 0739 4553 BIC : KREDBEBB BTW BE 479047168 HR
Nadere informatie-------------------------------
VERTROUWELIJK Volmachtovereenkomst ING Perpetuai III Tussen Naam: Bedrijf **: Vertegenwoordigd door **: Ondernemingsnummer **: Adres ***: ------------------------------- Tel***: ------------ E-mail***:
Nadere informatieLidstaten - Leveringsopdracht - Aankondiging van een opdracht - Openbare procedure. B-Hasselt: Brandstoffen 2010/S 203-309452
1/5 Deze aankondiging op de TED-website: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:309452-2010:text:nl:html B-Hasselt: Brandstoffen 2010/S 203-309452 AANKONDIGING VAN EEN OPDRACHT Leveringen AFDELING I:
Nadere informatieAFDELING I: AANBESTEDENDE DIENST AFDELING II: VOORWERP VAN DE OPDRACHT II.1 BESCHRIJVING I.1 NAAM, ADRESSEN EN CONTACTPUNT(EN)
AFDELING I: AANBESTEDENDE DIENST I.1 NAAM, ADRESSEN EN CONTACTPUNT(EN) Gemeente Marum Hoofdstraat 97, 9861 AC Marum ( Nederland ) Ter attentie van: H.P. BoonstraDrost Telefoon: +31 594551543, Fax: +31
Nadere informatie7. Toestel met oa opschrift Ingersoll-Rand Liquidator
OP 07/07/2017 OM 11:00 UUR ZAL DOOR GERECHTSDEURWAARDERSKANTOOR MODERO TOT OPENBARE EN GERECHTELIJKE VERKOPING OVERGEGAAN WORDEN OP HET ADRES TE 2100 ANTWERPEN (DEURNE), SANTVOORTBEEKLAAN 23B HET BETREFT