Catalogus. Kunst- en Antiekveiling BVBA Veilingen Aeko Gouv. Verwilgensingel 18/C, 3500 Hasselt

Download "Catalogus. Kunst- en Antiekveiling 27-05-2013. BVBA Veilingen Aeko Gouv. Verwilgensingel 18/C, 3500 Hasselt"

1 Kunst- en Antiekveiling Catalogus BVBA Veilingen Aeko Gouv. Verwilgensingel 18/C, 3500 Hasselt Tel: 011 / Fax: 011 / Website: -

2 Lot Gegevens 1 Titel: Marine Kunstenaar: Jaarsma Haaike ( ) Omschrijving: Storm op zee, Olieverf op hardboard,gesigneerd: Jaarsma Maaike, gedateerd 1952 Afmetingen: 56 x 90 cm Geschatte prijs: Titel: Poster Omschrijving: Distillerie Limburgoise, vve A Vinckenbosch Afmetingen: 60x40 Startprijs: 80 Geschatte prijs: Titel: Poster Omschrijving: (beschadigd aan de boom) Afmetingen: 60x40 Startprijs: 70 Geschatte prijs: Titel: Brussel Kunstenaar: Pringels Leon ( ) Omschrijving: Het Warandapark te Brussel, olieverf op paneel, gesigneerd: Pringels Leon, gedateerd: '51 Afmetingen: 50 x 40 5 Titel: Degas E. Kunstenaar: Degas Edgar ( ) Omschrijving: Zittende prostituees, Kleurenets, gesigneerd Degas Afmetingen: 16x12cm Geschatte prijs: Titel: Degas E. Kunstenaar: Degas Edgar ( ) Omschrijving: Reeks van 5 taferelen met naakte dames Ets, gesigneerd Degas Afmetingen: 15x11 Startprijs: Titel: Gent Kunstenaar: De Brucker Jules ( ) Omschrijving: Zicht te Gent, potloodtekening, gesigneerd De Bruycker Jules, gedateerd: 1906 Gentse kunstenaar Startprijs: 200 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 1 / 25

3 8 Titel: Heidelandschap Kunstenaar: Hermans Paul ( ) Omschrijving: Olieverf op paneel, gesigneerd: Paul Hermans Afmetingen: 16 x 22 cm Startprijs: 125 Geschatte prijs: Titel: Heidezicht Kunstenaar: Djef Anten ( ) Omschrijving: Olieverf op paneel, gesigneerd: Djef Anten Hasseltse kunstenaar Afmetingen: 14x25 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Hoeve Kunstenaar: Nolens Lucien ( ) Omschrijving: Aquarel, gesigneerd: Nolens Lucien Afmetingen: 13 x 17 Geschatte prijs: Titel: Kast Omschrijving: Kast met 2 deuren en 2 laden, Frankrijk, Lodewijk XIV tijdvak, ca Afmetingen: H= 215 cm Startprijs: 750 Geschatte prijs: Titel: Koeien Kunstenaar: Pringels Leon ( ) Omschrijving: Olieverf op paneel, gesigneerd: Pringels Leon, gedateerd '72 Afmetingen: 26 x 50 cm 13 Titel: kroonluchter Omschrijving: Kroonluchter in messing en bellen van kristal, Belle Epoque Tijdvak 14 Titel: 2 naakten Kunstenaar: Cox Pierre ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, gesigneerd Pierre Cox ( is vermeld in het biografisch boek van Pierre Cox ) Afmetingen: 75x 56 0 Geschatte prijs: Titel: Lesbiennes Kunstenaar: Cox Pierre ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, gesigneerd: Cox Pierre (is vermeld in het biografisch boek van Pierre Cox ) Afmetingen: 170 x 99 Startprijs: 3000 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 2 / 25

4 16 Titel: licht Omschrijving: set van 4 wandaplieken en 2 kroonluchters in brons met glazen kapjes, ca 1900 Afmetingen: Startprijs: 1500 Geschatte prijs: Titel: Naakten Kunstenaar: Vandereycken Robert ( - ) Omschrijving: Chineze inkttekening, gesigneerd: Robert Vandereyken, gedateerd: 1963 Afmetingen: 22x32 Startprijs: 125 Geschatte prijs: Titel: Portret Omschrijving: van een officier, Gemengde techniek, gesigneerd: Antoni Willem Hendrik Nolthenus De Main, gedateerd Afmetingen: 42x35 cm Startprijs: 700 Geschatte prijs: Titel: Pronkkast Omschrijving: belijmd met dikke fineervan palissanderhout, Kempen, 18de eeuw Afmetingen: 225 cm Startprijs: 900 Geschatte prijs: Titel: Hasselts zilver Kunstenaar: Phillippen Leonard ( ) Omschrijving: De koffiepot is van Leonard Phillippen ( ) en heeft de lier symbool voor 1ste gehalte zilver,de periode De melkpot heeft de januskop voor 2de gehalte zilver in dezelfde periode maar een ander meesterteken ( besch.) Beide voorwerp Afmetingen: H= 12 en 20 cm Startprijs: 1200 Geschatte prijs: Titel: Ciborie Omschrijving: van zilver, Frankrijk, na Afmetingen: H = 30 cm Startprijs: Titel: Kelk Kunstenaar: Verschuylen Jean Pierre Antoine ( ) Omschrijving: van verguld zilver, Antwerpen, Meester Verschuylen J.P.A. Met het opschrift: "J.P.A. Vrschuylen fecit Antv 1836" en " Donum Parentum Filio Neomystique Josepho Van Linden", gedateerd: Pateen in Frans zilver werd toegevoegd. Afmetingen: 30 cm Startprijs: 6250 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 3 / 25

5 23 Titel: Stilleven Kunstenaar: Noelanders Gaston ( ) Omschrijving: met kersen, olieverf op doek, gesigneerd: Noelanders Gaston Afmetingen: 30 x 40 Geschatte prijs: Titel: Venne Kunstenaar: Wellens Irene ( ) Omschrijving: gemaroufleerd, gesigneerd: Irene Wellens Afmetingen: 20 x 16 Geschatte prijs: Titel: Vitrinekast Omschrijving: Kleine vitrinekast in eikenhout met mooi gebogen leggers, Limburg Afmetingen: 2 x 1 m. Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: 15-delig Omschrijving: koffieservies van goudecoreerd porselein, Napoleon III tijdvak Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: 2 boeken Omschrijving: Startprijs: 20 Geschatte prijs: Titel: 2 boeken Omschrijving: L' art moderne, 1878 Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: 2 kaders Kunstenaar: De Keyser Bert ( ) Omschrijving: waarin de voorstelling van een naakte figuur Steendruk, Gesigneerd: Bert de Keyzer, Belgische School, 20ste eeuw. Afmetingen: 18x23 en 22x29 Geschatte prijs: Titel: 5-delig Omschrijving: glas. Art Nouveau tijdvak, ca Afmetingen: H = 30 cm Startprijs: 60 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 4 / 25

6 31 Titel: Aanbidding Omschrijving: Olieverf op paneel in een achthoekige kader, 18de eeuw. Afmetingen: 50 x 60 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: Antwerpen Kunstenaar: Rotsaert Jules ( ) Omschrijving: De bijlengang te Antwerpen, olieverf op doek,gesigneerd: Rotsaert Jules Brugse kunstenaar, 20ste eeuw. Afmetingen: 44x33 Startprijs: 80 Geschatte prijs: Titel: Armband Omschrijving: Armbandvan 18k. wit goud bezet met 38 briljanten en een Columbiaanse smaragd van ca 3k. Startprijs: 1600 Geschatte prijs: Titel: armstoel Omschrijving: Armzetel in Lodewijk XIV stijl Startprijs: 125 Geschatte prijs: Titel: armzetel Omschrijving: in mahoniehoutmet groene stof bekleed (1 wieltje ontbreekt) Geschatte prijs: Titel: beeld Kunstenaar: Ceyssens Willy ( ) Omschrijving: Fallussymbool van gepatineerd alluminium, gemonogrammeerd CW Afmetingen: 26 cm Geschatte prijs: Titel: Begijnhof Kunstenaar: Geudens Albert ( ) Omschrijving: olieverf op doek, Gesigneerd: Geudens Albert. Afmetingen: 80x100 Startprijs: 450 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 5 / 25

7 38 Titel: Berglandschap Kunstenaar: Theurich Jozef ( ) Omschrijving: Berglandschap met personages, olieverf op doek, gesigneerd: Jozef Theurich, en gedateerd Afmetingen: 55 x 74 cm 0 Geschatte prijs: Titel: Berglandschap Omschrijving: Olieverf op doek Duitse School, 19de eeuw. Afmetingen: 59 x 66 cm 40 Titel: Bloemenstilleven Kunstenaar: ) Omschrijving: met groenten en roze rozen, Afmetingen: 40 x 31 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: Bokaal Omschrijving: gevuld Afmetingen: 21 cm Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: Bokaal Omschrijving: gevuld met bloedkoraal Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: Bokaal Omschrijving: gevuld met bloedkoraal Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: pot Omschrijving: gevuld met bloedkoraal Startprijs: 60 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 6 / 25

8 45 Titel: Bokrijk Kunstenaar: Fabry Etienne ( ) Omschrijving: Moeras in Bokrijk, Olieverf op doek, gesigneerd: Fabry Etienne Afmetingen: 60 x 80 cm Geschatte prijs: Titel: Omschrijving: van rood geslepen kristal, Afmetingen: 24 cm Startprijs: 75 Geschatte prijs: Titel: Borstvoeding Kunstenaar: Meunier Constantin Emile ( ) Omschrijving: beeld van gepatineerd brons, gesigneerd: Meunier C Belgische School, 19de eeuw Afmetingen: 44 cm 0 Geschatte prijs: Titel: Buste Kunstenaar: Brialmont Emile ( - ) Omschrijving: voorstellende een mijnwerker. van gepatineerd gietijzer op marmeren en aluminum voet, Gesigneerd: Emile Brialmont, Fonderie St Truiden. Afmetingen: 32 cm Geschatte prijs: Titel: Buste Omschrijving: van een kind in monochroom biscuit op een voet van kobaltblauw porselein, Frankrijk, Limoges Afmetingen: 38,5 cm Geschatte prijs: Titel: Buste Kunstenaar: Verbanck Geo ( ) Omschrijving: met de voorstelling van een lachend gezichtje in gepatineerd brons, gesigneerd :Verbanck Geo, gedateerd: 1921 Afmetingen: 31 cm Startprijs: 750 Geschatte prijs: Titel: Cachepot Omschrijving: in blauw-wit porselein en 2 saterhoofdjes als handvaten Afmetingen: 30 cm Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 7 / 25

9 52 Titel: Commode Omschrijving: met 2 laden, belijmd met marquetterie en een bovenblad in marmer Afmetingen: 72 x 73 Geschatte prijs: Titel: David Omschrijving: Beeld van gepatineerd brons, naar een ontwerp van Donatelo ( een kunstenaar uit de Italiaanse renaissence Afmetingen: 45 cm 54 Titel: De fontein Kunstenaar: ) Omschrijving: Personages aan een fontein, gedateerd 1929 Afmetingen: 60 x 45 cm 0 Geschatte prijs: Titel: Ei Omschrijving: Eivormig kistje in porselein in een montuur van messing Afmetingen: 8,5 x 16 Startprijs: 75 Geschatte prijs: Titel: De gifmenger Omschrijving: Olieverf op paneel, 19de eeuw. Afmetingen: 22 x 17 cm Geschatte prijs: Titel: De schilder Kunstenaar: ) Omschrijving: Afmetingen: 40 x 31 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: De serveerster Kunstenaar: Grun Jules (16/05/ /02/1934) Omschrijving: Olieverf op doek, gesigneerd: Grun Jules Afmetingen: 40 x 27 cm Startprijs: 750 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 8 / 25

10 59 Titel: Dorpszicht Kunstenaar: Verbaere Herman ( ) Omschrijving: met kerktoren, olieverf op doek, gesigneerd: Verbare Herman, gedateerd: 1945 Afmetingen: 40x45 Startprijs: 125 Geschatte prijs: Titel: Dressoir Omschrijving: belijmd met bloemenmarqueterie, versierd met bronsbeslag en bekroont met een marmeren bovenblad. Spanje, een interpretatie van de Lodewijk XVI stijl, 20ste eeuw. Afmetingen: 92 x 160 cm Startprijs: 600 Geschatte prijs: Titel: Eva Kunstenaar: Sarteel Leon ( ) Omschrijving: Beeld van albast op gezwart houten sokkel, Gesieerd: Leon Sarteel,Gentse kunstenaar, 1ste helft 20st eeuw. Afmetingen: 45 cm Geschatte prijs: Titel: Garnaalvisser Kunstenaar: De Vos Albert Isidorie ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, gesigneerd Albert Isidore Devos Afmetingen: 50 x Titel: gemberpot Omschrijving: versierd met Empiremotieven, Engeland, Wedgewood Afmetingen: 18 cm Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Gent Kunstenaar: Baertsoen Albert ( ) Omschrijving: Zicht op de stad Gent, Litho,25/100: gesigneerd: Baertsoen Albert Afmetingen: 45x43 Geschatte prijs: Titel: Interieur Kunstenaar: Fabry Etienne ( ) Omschrijving: in Bokrijk, olieverf op doek, gesigneerd: Fabry E. Afmetingen: 60 x 80 cm Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 9 / 25

11 66 Titel: Interieur Kunstenaar: Wagemaekers Victor ( ) Omschrijving: Gouache, gesigneerd Wagemaekers Victor Afmetingen: 46x50 cm Geschatte prijs: Titel: Kist Omschrijving: in eikenhout, Frankrijk, 17de eeuw 68 Titel: Kroonluchter Omschrijving: Afmetingen: 115 cm Startprijs: Titel: Kruislieveheer Kunstenaar: Verjans Raf ( ) Omschrijving: in brons, gesigneerd:raf Verjans Afmetingen: 61 cm Geschatte prijs: Titel: Laagland L Kunstenaar: Laagland Ludo ( ) Omschrijving: De terugkeer uit Egypte, Olieverf op hardboard, gesigneerd: Ludo Laagland, gedateerd: Afmetingen: 122 x 167 Startprijs: Titel: luchter Omschrijving: Kroonluchter in brons, in Lodewijk XVstijl Afmetingen: 93 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Marine Kunstenaar: Trealliw Arthur ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, gesigneerd: Trealliw Arthur Belgische School,19de - 20ste eeuw. Afmetingen: 21 x 30 cm Startprijs: Titel: Parijs Omschrijving: De boekenstandjes aan de Seine te Parijs, Olieverf op doek, gesigneerd: Masson E ( Franse School, 20ste eeuw) Afmetingen: 50 x 60 cm Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 10 / 25

12 74 Titel: Parijs Omschrijving: De Stad Parijs, olieverf op doek, gesigneerd: Sauvage Serge, Franse School, 20ste eeuw. Afmetingen: 60 x 90 cm 0 Geschatte prijs: 750/ Titel: Pendule Omschrijving: Muziekspelende dame als bekroning op de pendule van gepatineerd kunstbrons, gesigneerd: Ple Henri Honore ( Parijs Parijs 1922 ) Afmetingen: H = 64 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: 200/ Titel: Pendule Omschrijving: met de voorstelling van een dansende dame, in verguld brons op marmeren voet versierd met verguld bronzen ornamenten. Restaurationtijdvak, ca Afmetingen: H= 37 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: Pendule Omschrijving: met 2 bijhorende kandelaars met de voorstelling van de verheerlijking van de oorlog met in het medaillon het portret van Henri IV, Koning van Frankijk in de 16de eeuw. in tweekleurenbrons op een marmeren voet versierd met verguld bronzen ornamenten. Ges Afmetingen: H= 43 cm Startprijs: 1500 Geschatte prijs: Titel: Pendule Omschrijving: in veelkleurig handgeschilderd porselein Afmetingen: 35 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Portret Omschrijving: gestorven 22 januari Afmetingen: 100 x 80 cm Startprijs: 600 Geschatte prijs: Titel: Portret Kunstenaar: ) Omschrijving: van een welstellende dame, Olieverf op doek, gesigneerd: Picque Charles, gedateerd: 1839 Belgische School, 19de eeuw. Afmetingen: 80x65 cm Startprijs: 3000 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 11 / 25

13 81 Titel: Portret Omschrijving: van een omhoogkijkende man, olieverf op doek 19de eeuw. Afmetingen:? Geschatte prijs: Titel: Rouen Omschrijving: Lot van 3 stuks: 2 sierborden en 1 presentatieschaal van veelkleurig handgeschilderd, aardewerk, Frankrijk, Rouen, 20ste eeuw. Geschatte prijs: Titel: Scheepsbarometer Omschrijving: in koper Afmetingen: 95 cm Startprijs: 125 Geschatte prijs: Titel: set Omschrijving: van 3 zitmeubelen: 2 armzetels en Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Siercoupe Omschrijving: in veelkleurig keramiek versierd met jonge dames, Art Nouveautijdvak, ca Afmetingen: 26 cm Geschatte prijs: Titel: Sjaal Omschrijving: Zwarte damessjaal beschilderd met rozen Afmetingen: 200 x 40 cm Startprijs: 60 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 12 / 25

14 87 Titel: Omschrijving: handtasje bezet met zwarte pareltje, en een mooi slotje van verguld metaal, Belle Epoque tijdvak Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Sokkel Omschrijving: Hoge sokkel in verguld hout met marmeren bovenblad. ( gebruiksslijtage) Afmetingen: 107 cm Startprijs: Titel: Spiegel Omschrijving: Grote spiegel in notenhout versierd met ionische kapitelen Afmetingen: 225 x 103 Startprijs: Titel: Spiegel Omschrijving: Grote spiegel in monochroom wit gepolychromeerd hout, Lodewijk XVI tijdvak, ca 1800 Afmetingen: 260 x 140 Startprijs: 1100 Geschatte prijs: Titel: stilleven Kunstenaar: ) Omschrijving: met rozen, Afmetingen: 38 x 46 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: Stilleven Kunstenaar: Verbeek Gustaaf II ( ) Omschrijving: met fruit en walnoten, olieverf op doek, gesigneerd: Verbeek Gustaaf (Antwerpse school, ca 1900.) Afmetingen: 50 x 60 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: Stilleven Kunstenaar: Bakker Gerardus ( ) Omschrijving: met boeken, olieverf op doek, gesigneerd: Bakker Gerardus Haagse School, ca 1900 Afmetingen: 50 x 60 cm Startprijs: 200 Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 13 / 25

15 94 Titel: Stilleven Kunstenaar: Noelanders Gaston ( ) Omschrijving: met Blauwe kruiken en kersen, olieverf op op doek, Gesigneerd Noelanders Gaston Afmetingen: 40x50 Geschatte prijs: Titel: Stilleven Omschrijving: met perziken, olieverf op doek, Gesigneerd: Jacquart Lucie, Belgische kunstenares 19de-20ste eeuw. Afmetingen: 26 x 36 cm Geschatte prijs: Titel: Stilleven Omschrijving: met appelen olieverf op doek, gesigneerd:jacquart Lucie Afmetingen: 60 x 70 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Stoel Omschrijving: In verguld hout, Engeland, 19de eeuw. ( 1 poot zit los) Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Suzanne Kunstenaar: Van Den Bossche Dominic ( ) Omschrijving: Beeld in terra cotta gesigneerd: D. Van Den Bossche, en gedateerd 1903 Afmetingen: 32 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Tafelklok Omschrijving: of Religieuze belijmd met notenhout en gezwart hout. Afmetingen: 44 cm Startprijs: Titel: tapijt Omschrijving: Perzisch tapijt van handgeknoopte wol met centraal een grote bloem Afmetingen: 115 x Titel: Uitzonderlijk Omschrijving: grote kroonluchter in verguld hout en armen in verguld metaal, met bellen van kristal, 19de eeuw. Afmetingen: 180 cm Startprijs: 3000 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 14 / 25

16 102 Titel: Vaas Omschrijving: in Chinees porselein, 20ste eeuw Afmetingen: 63 cm Geschatte prijs: Titel: Val St Lambert Omschrijving: Vaas en asbak van rood geslepen kristal, Val St Lambert Afmetingen: 22 en 6 Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: Val St Lambert Omschrijving: Van kleurloos geslepen kristal, Val St Lambert Afmetingen: 17 cm Geschatte prijs: Titel: Vijverlandschap Kunstenaar: Fabry Etienne ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, gesigneerd:fabry Etienne Afmetingen: 60 x 80 cm Geschatte prijs: Titel: vissersloepen Omschrijving: Olieverf op paneel gesigneerd: onleesbaar Afmetingen: 40x31cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Vitrine Omschrijving: Vitrinekast van gesneden eikenhout 0 Geschatte prijs: Titel: Erotiek Omschrijving: Afmetingen: 5,5 cm Startprijs: 60 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 15 / 25

17 109 Titel: erotiek Omschrijving: 2 beeldjes van exotisch hout die samen een erotische handeling voorstellen Afmetingen: 7 cm Startprijs: 75 Geschatte prijs: Titel: wandaplieken Omschrijving: Paar fraaie wandaplieken in brons uitgevoerd in Lodewijk XVstijl. Afmetingen: 35 cm Startprijs: Titel: Wandklok Omschrijving: van verguld hout, Zweden, Lodewijk XV stijl Afmetingen: h=51 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Wandtapijt Omschrijving: met de voorstelling van marktkramers in de trant van de Oudenaardse wandtapijten uit de 17de eeuw, gesigneerd: Gerard De Wit, 20ste eeuw. ( De Wit is een specialist in het restaureren van antieke wandtapijten en is gevestigd te Mechelen) Afmetingen: 180x133 Startprijs: 1500 Geschatte prijs: Titel: Winterzicht Kunstenaar: Baertsoen Albert ( ) Omschrijving: De leie te Gent Litho:2/74, gesigneerd: Baertsoen Albert Afmetingen: 50x60 Geschatte prijs: Titel: Zitbankje Omschrijving: Engeland, circa Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Omschrijving: 6-delig ontbijtservies voor 2 personen van veelkleurig en goudgehoogd porselein Geschatte prijs: Titel: 6 stoelen Omschrijving: bestaande uit 2 armstoelen en 4 stoelen van eikenhout, Engeland, ca 1900 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Het gordijn Kunstenaar: Duchateau Hugo ( ) Omschrijving: Zeefdruk, 15/160 gesigneerd Hugo Duchateau, gedateerd 1973 Afmetingen: 53x52 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 16 / 25

18 118 Titel: 4 werken Kunstenaar: - ) Omschrijving: over de hoofdzonden: gierigheid, woede, hoogmeod en vraatzucht Kleurengravures, gesigneerd Andre Lambert Afmetingen: 20 x 15 cm Startprijs: Titel: Bordenkast Omschrijving: van eikenhout met 3 laden en 2 deuren, Regionaal meubel van Engeland, ca Afmetingen: 208 x 182 cm Startprijs: Geschatte prijs: 120 Titel: Dressoir Omschrijving: Afmetingen: 180x110 cm Startprijs: 900 Geschatte prijs: Titel: Licht Omschrijving: Lampe Belge in messing en opalisserend glas,met 9 lichten en in het midden een petroleumlamp ( oorspronkelijk een kaarsenluchter) bekroont met engelen, Belle epoque tijdvak, 19de eeuw Afmetingen: h= 140 cm 122 Titel: Ontwikkeling Kunstenaar: Nolens Paula ( ) Omschrijving: uit kleuren, Synthese van de vrouwelijke revolutie, Gemengde techniek, gesigneerd P. Nolens, gemaakt Afmetingen: 100x 72 cm Startprijs: 1350 Geschatte prijs: Titel: Spiegel Omschrijving: Fraaie spiegel bekroont met enegelen, ca Afmetingen: 170 cm Startprijs: 300 Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 17 / 25

19 124 Titel: Staande klok Omschrijving: in eikenhout, klokkenmaker: G.L. Joosten te Hasselt, Lodewijk XVI tijdvak, 18de eeuw. Afmetingen: 260 cm 0 Geschatte prijs: Titel: Staande klok Omschrijving: Afmetingen: 255 cm Geschatte prijs: Titel: Windsor Omschrijving: 2 Windsorstoelen, Engeland 19de eeuw. Geschatte prijs: Titel: Die parade Kunstenaar: Ridinger Johannes Elias ( ) Omschrijving: Gravure: 18de eeuw Afmetingen: 36x25cm Geschatte prijs: Titel: licht Omschrijving: Lampe Belge in messing en witte opalisserende kap met belle epoque pareltjes Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 18 / 25

20 129 Titel: licht Omschrijving: Lampe Belge in messing en witte opalisserende kap met belle epoque pareltjes Geschatte prijs: Titel: Lot van Omschrijving: 2 staalgravures: Portret De comte De Bastard en Portret De Gonzales Coques, Art gilbert Afmetingen: 24 x 20 cm Startprijs: 40 Geschatte prijs: Titel: Portret Kunstenaar: Waltner Charles Albert ( ) Omschrijving: van Jasper Van Westrum, gravure, gesigneerd: Waltner Charles Albert Afmetingen: 21 x 18 cm Startprijs: 40 Geschatte prijs: Titel: set Omschrijving: van 2 staalgravures: Elisabeth de Valois, Koningin van Spanje, door Charles Walter, La jeune femme door jacquemart Afmetingen: 29 x22cm Geschatte prijs: Titel: Leopold I Omschrijving: Leopold I, de 1ste koning der Belgen, staalgravure, gedateerd 1820 Afmetingen: 24x17 Geschatte prijs: Titel: de Rabijn Omschrijving: Ets naar Rembrandt Van Rijn, 17de eeuw Afmetingen: 20x16 Geschatte prijs: Titel: Jeune Pecheur Omschrijving: Staalgravure: de jonge visser te Scheveningen door Paul de Rat Startprijs: 40 Geschatte prijs: 75x100 Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 19 / 25

21 136 Titel: 2 gravures Omschrijving: Portret van Lodewijk XIV en Kardinaal Richelieu, Koning en kardinaal van Franrijk in de 17de eeuw. Afmetingen: 11 x 11 cm Geschatte prijs: Titel: Bureau Omschrijving: Cilinderbureau van eikenhout, ca Titel: Commode Omschrijving: Commode met 4 laden van eikenhout Empire tijdvak, Afmetingen: 1m20 x 1m6 Startprijs: Titel: Delheid Omschrijving: 6 koffielepeltjes in zilver,meester: Delheid Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Hoeve Kunstenaar: Peeters Jeannot ( ) Omschrijving: Krijttekening, Gesigneerd: J. Peeters Geschatte prijs: Titel: Kandelaars van brons Omschrijving: Paar kandelaars van brons Neo-barok, 19de eeuw. Afmetingen: H = 43 cm Geschatte prijs: Titel: kasteel Kunstenaar: Mascart Gustave ( ) Omschrijving: Spaans kasteel te Gent Olieverf op doek, Gesigneerd: Mascart G. 0 Geschatte prijs: Titel: Kist Omschrijving: op sleepboten in eikenhout, Duitsland, 17de eeuw. Afmetingen: 54 x 117 Startprijs: Titel: Le curieux Kunstenaar: Counhaye Charles ( ) Omschrijving: Aquarel, gesigneerd: Ch Counhaye gedateerd: 1964 Afmetingen: 20 X 25 CM Startprijs: 200 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 20 / 25

22 145 Titel: Mijnwerker Kunstenaar: Baron Paulus de Chatelet ( ) Omschrijving: Ets, 19/100 Gesigneerd: P. Paulus Afmetingen: 21 x 14 cm Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: muntenweegschaaltje Omschrijving: in origineel etui, een paar gewichtjes ontbreken Frankrijk 18de eeuw. Geschatte prijs: Titel: Pendule met 2 siervazen Omschrijving: Pendule met 2 siervazen in marmer en messing Slinger met inhoud van kwik Afmetingen: H = 38 cm 148 Titel: Portret Omschrijving: de Seriverus Gravure door Adrien didier. Afmetingen: 30x21cm Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Pronkkast Omschrijving: Deux corps van gezwart hout Napoleon III tijdvak, 19de eeuw (dient hersteld te worden) Afmetingen: H = 3 meter Startprijs: Titel: snuifdoosje Omschrijving: in zilver, Nedeland 19de eeuw Afmetingen: 4,5 x4 cm Geschatte prijs: Titel: Taartschep Omschrijving: van zilver, in het originele kistje van de verkopers : l. philippen en vinckenbosch, Geschatte prijs: Titel: Kruislieveheer Omschrijving: van gepolychromeerd hout met Romaanse invloeden, 19de eeuw. Afmetingen: 61cm Startprijs: 25 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 21 / 25

23 153 Titel: 6-delig Omschrijving: Geschatte prijs: Titel: 6-delig Omschrijving: Geschatte prijs: Titel: 6-delig Omschrijving: Geschatte prijs: Titel: Boek Omschrijving: Limburgs kunstbezit Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Buffetkast Omschrijving: van rijkelijk gesneden eikenhou Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Buste Kunstenaar: Morin Georges ( ) Omschrijving: van een jonge vrouw in marmer, Art Nouveautijdvak, ca ( kleine besch) Afmetingen: 34 x 31 cm Geschatte prijs: Titel: Haardbokken Omschrijving: Paar haardbokken met 2 sfinxen in brons Afmetingen: 24 x 27 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: Hasselts keramiek Omschrijving: Bierkruiken van de Hasseltse feesten + bijhorende geneverglazen, waarvan 1 geneverglas zonder oor Afmetingen: vn 9-11cm Geschatte prijs: Titel: Herfstlandschap Kunstenaar: Maclot Armand ( ) Omschrijving: Gemengde techniek, Gesigneerd: Maclot Armand Afmetingen: 22 x 28 cm Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 22 / 25

24 162 Titel: Landschap Kunstenaar: Peeters Jeannot ( ) Omschrijving: met berken Olieverf op doek, gesigneerd: J Peeters, gedateerd 1971 Afmetingen: 40x50 Startprijs: 75 Geschatte prijs: Titel: Landschap Kunstenaar: Cox Pierre ( ) Omschrijving: Landschap met man, Olieverf op hardboard, gesigneerd: Cox Pierre, gedateerd: 1973 Afmetingen: 18x23 Geschatte prijs: Titel: Paar cassouletten Omschrijving: in marmer met bronzen ornamenten Afmetingen: h= 52 cm Geschatte prijs: Titel: Strandzicht Kunstenaar: Cox Pierre ( ) Omschrijving: Olieverf op hardboard, gesigneerd Cox Pierre Afmetingen: 59x75 Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: Vaas Omschrijving: met de voorstelling van een vrouw met duiven in keramiek gesigneerd: Thon Afmetingen: H= 64 cm Geschatte prijs: Titel: Vissers Omschrijving: Paar beelden van gepatineerd kunstbrons. Afmetingen: H 43 cm Geschatte prijs: Titel: vitrinekast Omschrijving: lage vitrinekast van rijkelijk gesneden eikenhout Startprijs: Titel: Zijprofiel Kunstenaar: Nolens Paula ( ) Omschrijving: van een dame, Olieverf op doek, gesigneerd: P. Nolens Afmetingen: 50 x 40 cm 0 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 23 / 25

25 170 Titel: Dichtkundige verklaring Omschrijving: Gravure, 17de eeuw Afmetingen: 17x22 Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Luiks panorama Kunstenaar: Remacle Le Loup ( ) Omschrijving: staalgravure, naar Remacle Le Lou, 19de eeuws Afmetingen: 62x27 Startprijs: Geschatte prijs: 172 Titel: Oorbellen en hanger Omschrijving: Paar oorbellen en hanger van 18 k. geel goud en zilver, bezet met diamantjes, Titel: Geliefden Kunstenaar: Delporte Charles ( ) Omschrijving: olieverf op doek,, gesigneerd: Delporte Charles Afmetingen: 40 x 30 cm Geschatte prijs: Titel: Hoeve te Bokrijk Kunstenaar: Peeters Jeannot ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd J. Peeters Afmetingen: 25 x 25 cm Geschatte prijs: Titel: Lancierskast Omschrijving: in eikenhout, 18de eeuw. Afmetingen: 224 x 55 cm Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: Melkkruik Omschrijving: van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 18de eeuw. hersteld Afmetingen: 14 cm Startprijs: 60 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 24 / 25

26 177 Titel: Book-case Omschrijving: in mahoniehout en satijnhout, Engeland,ca Afmetingen: 230 cm 0 Geschatte prijs: Titel: Gueridontafel Omschrijving: in mahoniehout Engeland, 19de eeuw. Afmetingen: 100 cm Geschatte prijs: Titel: Kast Omschrijving: in eikenhout, Frankrijk omgeving Lotharingen Afmetingen: 185 cm Startprijs: Titel: licht Omschrijving: in messing met bellen van kristal Afmetingen: 160 cm 181 Titel: licht Omschrijving: Kroonluchter met bellen van kristal Afmetingen: 80 cm Geschatte prijs: Titel: Schrijfkist Omschrijving: in mahoniehout, Engeland, 19de eeuw. Geschatte prijs: Titel: tafel Omschrijving: Uittrekbare tafel in mahoniehout, met 4 verlengstukken in mahoniehout, B=49 cm Engeland, 19de eeuw. Pas gepolitoerd Afmetingen: 3 m Startprijs: 800 Geschatte prijs: Titel: Vazen Omschrijving: Paar vazen van veelkleurig handgeschilderd porselein,japan, ca Afmetingen: 45 cm 0 Geschatte prijs: Gouverneur Verwilgensingel 18/c, 3500 Hasselt Pagina 25 / 25

Artikelnummer: Omschrijving:

Artikelnummer: Omschrijving: 22C.0065 Wandmeubel / Boekenkast Onder: 6 deuren / 3 uitschuifplateau s, boven: 3 open vakken 290 x 50 x 250 cm. 22C.0066 Wandmeubel / TV-Meubel (met dikke schappen) Onder: 4 deuren, boven: 2 deuren /

4 kussens 999,- Tampa 3-zits bank met ottomane, links en rechts mogelijk, inclusief lounge/slaapfunctie 299,- 399,-

4 kussens 999,- Tampa 3-zits bank met ottomane, links en rechts mogelijk, inclusief lounge/slaapfunctie 299,- 399,- Tampa 3-zits bank met ottomane, links en rechts mogelijk, inclusief lounge/slaapfunctie 999,- exclusief lounge/slaapfunctie vanaf 899,- Drukfouten, prijs- en modelwijzigingen en kleurafwijkingen voorbehouden.

Kröller - Müller museum. van Oscar Zuethoff uit klas B2G

Indian spring - 50 x 40 cm - 2000. Walter Elst Boek I

Indian spring - 50 x 40 cm - 2000. Walter Elst Boek I Walter Elst Boek I Indian spring - 50 x 40 cm - 2000 Walter Elst Boek I Walter Elst Indian spring - 50 x 40 cm - 2000 Chinese appeltjes - 50 x 60 cm - 2001 Romantisch boeket - 50 x 55 cm - 2001 Clementijntjes

LOTNR BESCHRIJVING ESTIMATIE 1 Militaria, 9 medailles en eretekens 2 Russische koperen samovar 3 Paar geëmailleerde Jugendstill vazen met floraal 1 Militaria, 9 medailles en eretekens 2 Russische koperen samovar 3 Paar geëmailleerde Jugendstill vazen met floraal motief 4 Vaas Bergen decor 211, h 21,5cm 5 3 stuks prekoloniale ivoor 6 Blauwe "Broadway

Kunstwerken. Gemeente De Pinte. Beschrijvende gegevens van de patrimoniale rekeningen 5340001 Landschap Scheldevelde (Battiau Roger) Landschap Scheldevelde Battiau Roger Waarde 619,73 Jaar van verwerving 1987 Olieverf Archief 5340002 De Mijn (Schenking) (Biernack) De mijn Biernack Waarde

SOLDEN. bij BETAALBAAR DESIGN. Be inspired by OKAY. Actie prijs. Actie prijs. My choice of living. Ruime keuze kaders. Dressoir 665*> Tafel 287*>

SOLDEN. bij BETAALBAAR DESIGN. Be inspired by OKAY. Actie prijs. Actie prijs. My choice of living. Ruime keuze kaders. Dressoir 665*> Tafel 287*> SOLDEN bij BETAALBAAR DESIGN Dressoir 665*> 549 Tafel 287*> 245 Ruime keuze kaders Eetkamer in hoogglanslak wit met grijze accenten Dressoir incl. LED verlichting 220x90x50cm 665* > 549 Tafel 180x90cm

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Vul daarna de ontbrekende woorden in in liedtekst. Kies uit: Heer, alleen, steen, metselaar, deuren, elkaar, Amen, samen

Vul daarna de ontbrekende woorden in in liedtekst. Kies uit: Heer, alleen, steen, metselaar, deuren, elkaar, Amen, samen 18 juli Vakantieoefeningen Bijbelhoekje: een bijbeltekst leren. Kies uit: in de hemel - op aarde - waar je schat is, daar zal ook je hart zijn - dieven In de Bijbel vinden wij in Matteüs 6: 19-21 woorden

Uw kamer 'Klassiek' stijlen

Uw kamer 'Klassiek' stijlen Uw kamer 'Klassiek' stijlen Het kleurenpalet van Klassiek bestaat uit donker vergrijsd groen en bruin, wit- en crèmekleuren met accenten in aubergine. Natuurlijk kunt u uw kleuraccent ook afleiden van

Kristallen lichtpuntjes. Herstel en restauratie van de schitterendste kroonluchters 62 Herenhuis januari/februari 2015 Herstel en restauratie van de schitterendste kroonluchters Kristallen lichtpuntjes De strak afgewerkte en eigentijds ingerichte jarenvijftigwoning van Anna en Erwin van

NR OMSCHRIJVING. 1/5 www.limpa.be 11/06/2016

EEN SELECTIE VOORWERPEN uit tentoonstelling Handelswaar en Souvenirs. Islamitische kunst uit het Rijksmuseum, Amsterdam

EEN SELECTIE VOORWERPEN uit tentoonstelling Handelswaar en Souvenirs. Islamitische kunst uit het Rijksmuseum, Amsterdam EEN SELECTIE VOORWERPEN uit tentoonstelling Handelswaar en Souvenirs. Islamitische kunst uit het Rijksmuseum, Amsterdam Aardewerken kom met grote schrifttekens, Nishapur (Iran), 10de eeuw Kalligrafie geldt

KIJKROUTE IN VREDESNAAM

KIJKROUTE IN VREDESNAAM ONDERHANDELEN VECHTEN COLOFON Deze kijkroute is gemaakt voor kinderen vanaf 8 jaar en hun ouders, bij de tentoonstelling In Vredesnaam. De Vrede van Utrecht 1713. Deze tentoonstelling staat van 12 april

een vergelijkend warenonderzoek door bob richters

een vergelijkend warenonderzoek door bob richters het stilleven een vergelijkend warenonderzoek door bob richters kijkwijzer inhoudsopgave 2. kijkwijzer 5. de 2 kunstwerken 6. de kunstenaar 7. waarom koos ik dit werk? 8. de voorstelling 9. beeldaspecten

125.00 35.00 35.00 95.00 234.00 95.00 1150.00 56.10 66.30 192.10 293.00 215.90 ENTER 014 COMPUTERTROLL MEENEEMPRIJS BUREEL 1.80 OPTIMA 014 OPZET

125.00 35.00 35.00 95.00 234.00 95.00 1150.00 56.10 66.30 192.10 293.00 215.90 ENTER 014 COMPUTERTROLL MEENEEMPRIJS BUREEL 1.80 OPTIMA 014 OPZET BUREEL HERITAGE 009 COMPUTERTROLL ENTER 014 MEENEEMPRIJS 1150.00 125.00 56.10 35.00 OPZET OPTIMA 014 BUREEL 1.80 ENTER 014 1.20M BEUK MEENEEMPRIJS HOUTEN ON 66.30 35.00 192.10 BUREEL 1.80M SOF ENTER 014

Werk in uitvoering De ateliercollectie Kunstwerkplaatsen Esser Weert Drs. John van Cauteren Conservator Gemeentemuseum Weert (Nederland) Gemeentemuseum Weert Gemeentemuseum de Tiendschuur, lokale historie

Oplage : 1523-9.000.000ex; 1524-3.500.000ex; 1525-10.500.000ex Perforatie: T.: 11 1/2 Aantal platen : 1-2-3-4 Papier: 1523: WP-P2; 1524/1525: F-P3

Oplage : 1523-9.000.000ex; 1524-3.500.000ex; 1525-10.500.000ex Perforatie: T.: 11 1/2 Aantal platen : 1-2-3-4 Papier: 1523: WP-P2; 1524/1525: F-P3 nr1523 1 nr1615 nr1615 Drukprocedure: nr1523 1 nr1524 nr1525 Drukprocedure: nr1523 2 nr1524 nr1525 Drukprocedure: nr1526 3 nr1527 nr1528 3 nr1529 4 pagina album Kenmerkenlijst: J1970-J1971 (1523-1615)

Kunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015

Kunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015 pagina 1 Kunstobjecten Doeltreffend Herdenken 30 april 2015 Nummer 1 Titel: 29 x 21cm. Informatie: Poster in metalen lijst Prijs: 10 Nummer 2 - Titel: Sjofar 30 x 24 Informatie: afdruk in lijst Prijs:

Michaël Verheyden: Vroeger kon ik me amper iets veroorloven.

Michaël Verheyden: Vroeger kon ik me amper iets veroorloven. Michaël Verheyden: Vroeger kon ik me amper iets veroorloven. DECO DOOR LEEN CREVE & PORTRET KAREL DUERINCKX Michaël Verheyden HET DETAIL IS BELANGRIJK De Genkse ontwerper Michaël Verheyden en zijn vrouw

N 20. JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0)477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net KLEINE KARTELKLOK IN VERGULD BRONS

N 20. JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0)477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net KLEINE KARTELKLOK IN VERGULD BRONS N 20 JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0)477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net LEPAUTE HORLOGER DU ROI Jean-André LEPAUTE (1720-1789) en Jean-Baptiste LEPAUTE (1727-1802) KLEINE KARTELKLOK

WIN. lente voordeel JEUGDKAMER. hemelvaart en pinksteren open! EEN JEUGDKAMER. BOXSPRING in stof of lederlook 160x200 cm - kompleet incl. topper!

WIN. lente voordeel JEUGDKAMER. hemelvaart en pinksteren open! EEN JEUGDKAMER. BOXSPRING in stof of lederlook 160x200 cm - kompleet incl. topper! lente voordeel wonen slapen koken werken verlichting decoratie WIN EEN JEUGDKAMER ter waarde van max. 500,- Win de aankoop terug van je jeugdkamer. Vul je email adres in (en eventueel de datum van je communie)

info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl

DE ACADEMIA BELGICA 1939-2009 1

DE ACADEMIA BELGICA 1939-2009 1 171 DE ACADEMIA BELGICA 1939-2009 1 Luc Vandamme In 1939 stichtte de Belgische Staat de Academia Belgica. Aanleiding was het huwelijk van prinses Marie-José met de Italiaanse kroonprins Umberto. Medaille

Koningsstraat 20. Brussel

Koningsstraat 20. Brussel Koningsstraat 20 Brussel De Koningsstraat nr. 20 is gelegen in de nabijheid van het Koninklijk Paleis en het Parlement in Brussel. Hier zijn de Directie en enkele afdelingen van de bank gevestigd en op

26-11-2013. Verborgen juweeltjes

26-11-2013. Verborgen juweeltjes Burgerlijke sieraden in kerken Schatkamers Bevatten hoofdzakelijk liturgische voorwerpen: Paramenten Beeldhouwwerk Schilderijen Relieken Zilverwerk Ex-voto s Schatkamers Zilverwerk Monstransen Cibories

Bezienswaardigheden Parijs. Parijs. Paleis van Versailles

Bezienswaardigheden Parijs. Parijs. Paleis van Versailles Parijs Paleis van Versailles Het indrukwekkende Château de Versailles getuigd van de extravagantie ten tijde van de zonnekoning. Het rijkelijk versierde paleis en de al even prachtige formele tuin werd

Ruime hoeksalons. Trendy hoeksalon verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen. Ook beschikbaar met een familierelax. In stof vanaf

Ruime hoeksalons. Trendy hoeksalon verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen. Ook beschikbaar met een familierelax. In stof vanaf Ruime hoeksalons In stof vanaf 1745 Trendy hoeksalon verkrijgbaar in verschillende uitvoeringen. Ook beschikbaar met een familierelax 2 2,5 zit + longchair in stof met 4 verstelbare hoofdsteunen 1395 eigenzinnig

Prijslijst Sublimatie Producten Domburg Sportprijzen Holland 2009. Basis T Shirt Omschrijving: Korte mouw ronde hals 190 gram 50% katoen 50% polyester

Prijslijst Sublimatie Producten Domburg Sportprijzen Holland 2009. Basis T Shirt Omschrijving: Korte mouw ronde hals 190 gram 50% katoen 50% polyester Sublimatie Kleding: Basis T Shirt Omschrijving: Korte mouw ronde hals 190 gram 50% katoen 50% polyester Maten: S t/m XXL Prijs per stuk: 11,90 Basis T Shirt Kinderen Omschrijving: Korte mouw ronde hals

Naam: DE GOUDEN EEUW en Rembrandt

Naam: DE GOUDEN EEUW en Rembrandt Naam: DE GOUDEN EEUW en Rembrandt De Gouden Eeuw duurde niet precies honderd jaar. Hij begon aan het eind van de 16de eeuw, beleefde zijn hoogtepunt rond 1675 en was in de 18de eeuw voorbij. De Gouden

WELKOM OP PALEIS HET LOO

WELKOM OP PALEIS HET LOO ANTWOORDEN BIJ DE SPEURTOCHT: 1. De oranjeboom (sinaasappelboom) 2. Kroon en rijksappel 3. Kroon op tafel, appel in de hand 4. Aan de overkant aan de muur 5. Links en rechts van de open haard 6. Dan zat

Tijdsband 1: algemene geschiedenis. Napoleon bouwt Antwerpen uit. Wereldoorlog I.

Tijdsband 1: algemene geschiedenis. Napoleon bouwt Antwerpen uit. Wereldoorlog I. Tijdsband 1: algemene geschiedenis Knip de vakjes uit langs de lichtgrijze lijntjes en kleef ze op de juiste plaats op de bijhorende blanco tijdsbalk. 1568 1585 1638 1648 1784 1808-1812 1815 1830 1914-1918

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand

Huur voor de duur van twee jaar - betaling van ongeveer 1% van de waarde van het kunstwerk per maand Mobile Art Loppersum is druk bezig om zoveel mogelijk mensen te laten kennismaken met beeldende kunst. Uit de al bestaande collectie van www.malcollection.nl en onlangs gekochte kunstwerken willen we zoveel

Relaxed wonen en/of werken in een historische omgeving. Schitterend appartement in Château de Lexhy (nabij Luik, Wallonië, België)

Relaxed wonen en/of werken in een historische omgeving. Schitterend appartement in Château de Lexhy (nabij Luik, Wallonië, België) Relaxed wonen en/of werken in een historische omgeving. Schitterend appartement in Château de Lexhy (nabij Luik, Wallonië, België) Adres Prijs : 450.000 395.000 (k.k.) Château de Lexhy, Rond Point Baron

Samenvatting Kunst ABC