Kunst- en Antiekveiling. Catalogus BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/ Fax: 011/

Download "Kunst- en Antiekveiling. Catalogus 26-01-2015. BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/22.04.08 - Fax: 011/23.31.03"

1 Kunst- en Antiekveiling Catalogus BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/ Fax: 011/ Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt Website: info@aeko-veiling.be

2 Algemene voorwaarden De deelname aan de verkoop houdt in dat de koper volgende verkoopvoorwaarden zonder voorbehoud aanvaardt: De hoogste bieder zal de koper zijn. Hij zal de verplichting hebben de prijs van de toewijzing van het lot contant te betalen, te vermeerderen met 25% voor de kosten inclusief de BTW op de marge, vermeerdert met 2 EURO Administratiekosten alsook het volgrecht wanneer dit van toepassing is. Dit geldt voor alle Europese kunstenaars in leven of niet langer dan 70 jaar overleden, vanaf een bedrag van Euro. Het kosten percentage bedraagt 4 %, degressief te verminderen in verhouding tot de hoogte van het bod. Nadere informatie i.v.m. tarieven kan u bekomen bij de directie. De veilingmeester behoudt zich het recht om een bod te weigeren,hieromtrent een beslissing te nemen, te laten groeperen of in te houden zonder zijn beslissing te moeten motiveren. Elke koper wordt geacht te handelen in eigen naam. Hij is persoonlijk gehouden tot betaling van de loten die hem toegewezen werden, welke ook de hoedanigheid moge zijn. Hij zal in Euro betalen voor de afhaling ervan. Kopers kunnen op de tijdens de verkoop aangeduide dagen de hen toegewezen loten komen afhalen. Na het verstrijken van de aangeduide termijn wordt een intrest van 1% per maand aangerekend, met een min. van 12,5 Euro. In geval een koper nalaat een hem toegewezen lot af te halen en te betalen, wordt elk voorschot van ambtswege als schadeloosstelling verbeurd en het lot zal, naar keuze van de inrichters, in openbare of onderhandse veiling opnieuw te koop worden aangeboden. Op verzoek van de koper kan de inrichter op het eigen risico en voor rekening van de koper, instaan voor de verzending van de voorwerpen. De aanduidingen vermeld in de catalogus, aankondigingen, brochures of elk ander geschrift met betrekking tot de veiling, zijn louter informatief. De inrichters van de veiling, noch de toezichthoudende gerechtsdeurwaarder kunnen verantwoordelijk worden gesteld voor vergissing, of verzuim in de beschrijving van de goederen, noch wegens de staat, herstelling en restauratie van de voorwerpen. De kopers dienen zich zelf te vergewissen van de materiële toestand van elk lot, vooral inzake mogelijke zichtbare of onzichtbare gebreken of herstellingen. Na de toewijzing zal geen enkele betwisting van welke aard ook, aanvaard worden. Vanaf de toewijzing worden de voordelen en risico s aan de koper overgedragen. Hij zal nochtans pas in het bezit gesteld kunnen worden na de betaling van de volledige prijs en van de bijhorigheden. In afwijking van de sub. 5 vermeldde verkoopvoorwaarden, wordt de verkoop geannuleerd en de prijs aan de koper terugbetaald als hij het aangekochte voorwerp binnen de drie weken terugbrengt met het bewijs dat het een vervalsing betreft en voor zover het voorwerp in kwestie nog steeds in dezelfde toestand verkeert als op het moment van de verkoop. De veiling geschiedt in principe volgens de orde die in de catalogus is vermeld en onder de voorwaarden, bepaald door de gerechtsdeurwaarder en de veilinghouder. Deze behouden zich het recht voor de volgorde der loten te wijzigen, de loten te splitsen of samen te voegen of uit de verkoop terug te trekken naar goeddunken en zonder enige verantwoording dienaangaande te moeten verschaffen. De hoogste bieder is de koper, tenzij het bod lager ligt dan de minimum verkoopsom, waarop het voorwerp zal worden ingehouden. Bij elk geschil of discussie over een bod heeft de gerechtsdeurwaarder de uiteindelijke beslissing. In geval van betwisting ten gronde zijn uitsluitend de Rechtbanken van het Arrondissement Hasselt bevoegd. De kopers zijn gehouden de hun toegewezen loten te betalen en af te halen : hetzij tot één uur na het einde van de veiling, hetzij de woensdag, donderdag of vrijdag na de veiling. BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/ Fax: 011/ Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt Website: info@aeko-veiling.be

3 Lot nr Gegevens 1 Titel: Frenay Robert Kunstenaar: Frenay Robert ( - ) Omschrijving: De Noordzee, olieverf op hardboard, gesigneerd: Robert Frenay, gedateerd, 1981 Afmetingen: 60x70 Startprijs: 75 Geschatte prijs: Titel: Frenay Robert Kunstenaar: Frenay Robert ( - ) Omschrijving: Wenduine, olieverf op hardboard, gesigneerd: Robert Frenay, gedateerd, Afmetingen: 60x100 Startprijs: 75 Geschatte prijs: Titel: Geiijp Marinus Adriaan Kunstenaar: Geijp Adrianus ( ) Omschrijving: Boslandschap, olieverf op doek, gesigneerd: Geijp Adriaan Marinus, Haagse School Afmetingen: 50x40 Startprijs: 2200 Geschatte prijs: Titel: Jongeling Omschrijving: Jongeling in gepatineerd brons als olielamp,kandelaar, 19de eeuw. Afmetingen: 49 5 Titel: Burnett Carol Omschrijving: Zicht op Parijs, olieverf op doek, Gesigneerd: Burnett, Amerikaanse kunstenares, 20ste eeuw. Afmetingen: 40x48 Geschatte prijs: Titel: Set Omschrijving: van 2 siervazen en een gedekselde coupe in kobaltblauw porselein, handgrepen in messing Afmetingen: Titel: Ciborie Omschrijving: Ciborie in vermeil ( verguld zilver), ingelegd met verschillende edelstenen, parels, diamantjes in authentieke koffer. Frankrijk, 19de eeuw. Afmetingen: Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 1 / 13

4 8 Titel: Lijkwade Omschrijving: De lijkwade van Christus wordt getoond, zijn gezicht is duidelijk zichtbaar, olieverf op koper, Afmetingen: 28x15 Geschatte prijs: Titel: Pendule Omschrijving: Pendule in messing en albast,met religieuze boodschap, op de voet de blijde boodschap aan Maria, Troubadour tijdvak, 19de eeuw, Afmetingen: Titel: Daelman Fons Kunstenaar: Daelman Fons ( ) Omschrijving: Zonnebloemen, olieverf op doek, gesigneerd Daelman Fons Afmetingen: 70x60 11 Titel: Du Mont Francois Kunstenaar: Dumont Francois ( ) Omschrijving: Elève du Baron Leys D' Anvers, olieverf op doek, Gesigneerd: Dumont Francois, gedateerd 1874 Afmetingen: 85x125 Startprijs: 1250 Geschatte prijs: Titel: De heilige Familie met engelen Omschrijving: Olieverf op doek, Zuidelijke nederlanden, ca 1630.,, naar het origineel schilderij van Anton Van Dijck ( dat zich thans in de Ermitage te Sint-Petersburg bevindt) Afmetingen: 132x Geschatte prijs: Titel: Naar Rubens Omschrijving: De wonderbaarlijke visvangst,olieverf op doek, 17de eeuw.dit schilderij is gemaakt naar een prent in spiegelbeeld, gestoken door de graveur Schelte à Bolswert naar Rubens'schilderij,dat nog steeds bewaard is in O.L.V.over de Dijle te Mechelen; Afmetingen: 89x126 0 Geschatte prijs: Titel: Nefkens Jacobus Martinus Kunstenaar: Nefkens Jacobus Martinus ( ) Omschrijving: Boer met paard en kar, olieverf op doek, gesigneerd Jacobus Martinus Nefkens ( Nederlandse school, 19de-20ste eeuw Afmetingen: 60 x 40 cm 0 Geschatte prijs: Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars in brons, 19de eeuw Afmetingen: 16 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 2 / 13

5 16 Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kerkkandelaars in gepatineerd brons Afmetingen: 35 Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: Paula Nolens Kunstenaar: Nolens Paula ( ) Omschrijving: Hoevezichten met personages, aquarel, gesigneerd Paule Nolens, gedateerd 1955 Afmetingen: 43x34 Geschatte prijs: Titel: Praet Jan Kunstenaar: Praet Jan ( ) Omschrijving: Liggende man, beeld van gepatineerd brons, gesigneerd: Jan Praet Afmetingen: 40x14 Geschatte prijs: 150/ Titel: Schoorsteengarnituur Omschrijving: bestaande uit 1 pendule bekroont met musicerende engelen en 2 bijhorende kandelaars in messing en marmer, gesigneerd: Emile Bruchon Afmetingen: 68 Startprijs: 650 Geschatte prijs: Titel: Sierbord Omschrijving: Veel lobbig sierbord met in' plat een bloementuil in veelkleurig handgeschilderd porselein, de rand is een met goud gehoogd decor, Meissen, 1934 Afmetingen: Titel: Steegje Kunstenaar: Appel Karel ( ) Omschrijving: Steegje, olieverf op paneel, gesigneerd Karel Appel ( in zijn beginperiode ) Afmetingen: 42x32 Startprijs: 2000 Geschatte prijs: Titel: Tabernakel Omschrijving: Tabernakel in hout en brons Afmetingen: 63x37 Startprijs: Titel: Vertin Kunstenaar: ( - ) Omschrijving: Afmetingen: 22x18 00 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 3 / 13

6 24 Titel: bijzettafeltje Omschrijving: Reeks van 4 bijzettafeltjes in mahoniehout, Engeland, ca 1900 Afmetingen: Titel: Christoffle Omschrijving: 6 messenhouders in verzilverd metaal:frankrijk, Christoffle Geschatte prijs: Titel: Christus Omschrijving: Christus met doornen kroon toont de stigma aan zijn handen, olieverf op paneel, Italië, 17de eeuw. Afmetingen: 67x51 0 Geschatte prijs: Titel: De gele wagon Omschrijving: La Roulotte Jaune, olieverf op doek, gesigneerd: Henri Mathy, Belgische kunstenaar Afmetingen: 40x30 28 Titel: De ongelovige Thomas Omschrijving: De ongelovige Thomas, olieverf op doek, Antwerpse School, 17de eeuw Afmetingen: 66x53 Startprijs: 800 Geschatte prijs: Titel: Een kluizenaar Omschrijving: Een kluizenaaar in zijn kluis, olieverf op paneel, Frankrijk, ca 1700 Afmetingen: 107x72 Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: kastje Omschrijving: Eén deurskast in notenhout met marmeren bovenblad, Napoleon III tijdvak, Afmetingen: 91x68 Startprijs: 125 Geschatte prijs: Titel: le Brun Charles Kunstenaar: Le Brun Charles ( ) Omschrijving: Ludovico XIV Francorum Regi Potentissimo, uit de serie 'L'Histoire de Roi, Gravure in 4 delen, gesigneerd C Le Brun, gedateerd: 1666 Afmetingen: 70x163 0 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 4 / 13

7 32 Titel: Le Brun Charles Kunstenaar: Le Brun Charles ( ) Omschrijving: Uit het leven van Alexander de Grote, Gravure in 4 delen, gesigneerd C Le Brun, gedateerd: 1666 Afmetingen: 70x163 0 Geschatte prijs: Titel: mandje Omschrijving: Broodmandje in gedreven zilver, doorsnede: 20 cm Startprijs: Titel: Permeke Paul Kunstenaar: Permeke Paul ( ) Omschrijving: Café aan het water, met personages, olieverf op doek, gesigneerd Paul Permeke. Met dit werk betaalde hij zijn schuld aan de vroegere uitbaatster van ' The century' te Hasselt in de jaren 60. Afmetingen: 60x80 Startprijs: 800 Geschatte prijs: Titel: Noelanders Kunstenaar: Noelanders Gaston ( ) Omschrijving: Stilleven met rode bessen, olieverf op doek, gesigneerd Gaston Noelanders Afmetingen: 60x80 Startprijs: Titel: Noelanders Kunstenaar: Noelanders Gaston ( ) Omschrijving: Klaprozen, olieverf op doek, gesigneerd Gaston Noelanders Afmetingen: 80x70 Startprijs: 125 Geschatte prijs: Titel: Paar vazen Omschrijving: Paar vazen in veelkleurig hand geschilderd porselein, tegen een rode achtergrond Afmetingen: 34 Geschatte prijs: Titel: Paus Inocentius XI Omschrijving: Paus Innocentius XI, was Paus van , " Vader van de armen ", predikte voor soberheid, olieverf op paneel ( waterschade wat te restaureren is ) Italië, 17de eeuw. Afmetingen: 73x54 Startprijs: Titel: Pieta Omschrijving: Pieta in een grot, Olieverf op paneel, Italië, ca 1700 Afmetingen: 84x64 0 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 5 / 13

8 40 Titel: Portret Kunstenaar: Rutten Anne ( ) Omschrijving: Portret van kardinaal Micara Clemente ( ), Apostolisch nuntius voor België,Kardinaal-vicaris van het bisdom Rome.aquarel, gesigneerd Anne Rutten Afmetingen: 40x28 41 Titel: Portret Omschrijving: Portret van een bisschop, olieverf op doek, Afmetingen: 80x65 0 Geschatte prijs: Titel: Portret Omschrijving: Portret van Paus Pius VII ( ) olieverf op doek Afmetingen: 34x26 Startprijs: Titel: set koffielepels Omschrijving: Etui met 12 fraai versierde koffielepels in zilver, België,Antwerpen,etui gedateerd Titel: Tantaluskwelling Omschrijving: Tantaluskwelling in eikenhout met 3 karaffen in kristal en een sleuteltje om het te openen. Engeland, 19de eeuw Afmetingen: 28x36 45 Titel: vaas Omschrijving: Siervaas in kristal met zilveren boord, Engeland Afmetingen: Titel: Wandelstok Afmetingen: Titel: Wandelstok Afmetingen: 91 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 6 / 13

9 48 Titel: Naaitafeltje Omschrijving: Naaitafeltje met lade,op poten van gezwart hout en een bovenblad in marqueterie. 49 Titel: Wandelstok Afmetingen: Titel: wandelstok Afmetingen: Titel: 6 fruitmesjes Omschrijving: 6 fruitmesjes in parelmoer Startprijs: 20 Geschatte prijs: Titel: 6 messen Omschrijving: 6 broodmessen in Frans zilver Startprijs: 40 Geschatte prijs: Titel: Buste Omschrijving: Buste van een jong meisje in pijpaarde op marmeren sokkel, naar Houdon ((Frankrijk), gesigneerd J. Vara Italie, 19de eeuw Afmetingen: 46x23 Startprijs: 125 Geschatte prijs: Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars in Lodewijk XV stjl, 19de eeuw Afmetingen: 43 Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: Schoorsteengarnituur Omschrijving: Schoorsteengarnituur bestaande uit 1 pendule + 2 kandelaars in blauw/wit aardewerk, België: Boch ( afkomstig uit het kasteel Rutten te Hasselt Afmetingen: 34 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 7 / 13

10 56 Titel: staande lamp Omschrijving: In hoogte verstelbare staande lamp in messing en brons, Lodewijk XVI stijl 57 Titel: tafel Omschrijving: Design salontafel, in hand geschilderd hout, gesigneerd: I. Jordal Afmetingen: Geschatte prijs: Titel: Tantaluskwelling Omschrijving: Tantaluskwelling in brons en met 3 karafjes en druppelglaasjes in kristal, Geometrische Art Nouveau, ca 1900( 3 glaasjes ontbreken ) Afmetingen: 28 Geschatte prijs: Titel: Uitvaart van de prinses Omschrijving: Groep van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Sitzendorf Afmetingen: 50 Startprijs: 350 Geschatte prijs: Titel: Val St lambert Omschrijving: Vaas in bordeaux/ kleurloos geslepen kristal, Val St Lambert Afmetingen: Titel: vleesmessen Omschrijving: 11 vleesmessen in zilver, België, Meester:Delheid Startprijs: Titel: Diepe kom Omschrijving: Grote diepe kom in veelkleurig hand geschilderd aardewerk, Perzië,Iran: Kashan Afmetingen: 27 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Kandelaar Omschrijving: Grote kandelaar in de vorm van een klassiek dolfijn van Vallauris, Frankrijk Afmetingen: 41 Startprijs: 35 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 8 / 13

11 64 Titel: schaal en Tazza Omschrijving: Schaal van veelkleurig hand geschilderd aardewerk, Frankrijk, Dèsvres,ca 1880 en een tazza in veelkleurig hand geschilderd aardewerk van Keller en Guérin, Frankrijk, Lunéville, ca Geschatte prijs: Titel: Tibetaanse Tanghka Omschrijving: Tibetaanse Tanghka, hand geschilderd en omkaderd met zijde. Afmetingen kader 80 x 127 cm Afmetingen: 70x105 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Vaas Omschrijving: Vaas in steengoed, met zoutglazuur, versierd met druivenranken, 18de eeuw Afmetingen: 25 Startprijs: 70 Geschatte prijs: Titel: Vaas Omschrijving: Vaas met kristalglazuur van Ute Neumann, Keramische Werkstätte Kiessling Afmetingen: 27 Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: Beker Omschrijving: Beker in zilver, België, na 1942 Afmetingen: Titel: Boslandschap Kunstenaar: Mathy Henry ( ) Omschrijving: olieverf op hardboard, gesigneerd Henry Martin Afmetingen: 30x40 Startprijs: Titel: De garnaalvisser Kunstenaar: De Vos Albert Isidorie ( ) Omschrijving: De garnaalvisser, olieverf op doek,gesigneerd Isidore,Albert De Vos Afmetingen: 50x60 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 9 / 13

12 71 Titel: Groep Omschrijving: Groep van spelende kinderen in pijpaarde, made in Belgium Afmetingen: 36 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Heidelandschap Omschrijving: Kalmthoutse heide,olieverf op doek, gesigneerd J. Van Rooten (Antwerpse kunstenaar, midden 20ste eeuw). Afmetingen: 78x112 Geschatte prijs: Titel: Het bruggetje Kunstenaar: Mathy Henry ( ) Omschrijving: Het bruggetje, gemaroufleerd, gesigneerd Henry Martin Afmetingen: 33x46 Startprijs: Titel: Het witte Huis Kunstenaar: Mathy Henry ( ) Omschrijving: Het witte huis, olieverf op hardboard, gesigneerd Henry Martin Afmetingen: 24x33 Geschatte prijs: Titel: Japanse doos Omschrijving: Zeer zeldzame Japanse doos in lakcloissonné (totai) met vlindermotieven en 4 individuele doosjes met speljettons in dik parelmoer, Meji periode Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: Kandelaar Omschrijving: Kandelaar in 2 delen, kan gebruikt worden voor 1 kaars of voor 9 kaarsen in messing en brons, Neogotiek, 19de eeuw. Afmetingen: Titel: kroonluchter Omschrijving: Kroonluchter met kristallen bellen en 8 lichten, 85 cm Afmetingen: Titel: Miniatuur Omschrijving: Miniatuur ciborie in Frans zilver, na 1838 Afmetingen: 9 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 10 / 13

13 79 Titel: Paule Nolens Kunstenaar: Nolens Paula ( ) Omschrijving: Moederschap, olieverf op doek, gesigneerd P. Nolens ( aangekocht bij de kunstenares zelf in 2004) Afmetingen: 120 x 100 Startprijs: 2000 Geschatte prijs: Titel: Scheepsverrekijker Omschrijving: Uittrekbare scheepsverrekijker in geciseleerd messing, ca 1930 Afmetingen: Titel: Suikerstrooier Omschrijving: Suikerstrooier in origineel etui, waarvan het handvat in massief zilver Afmetingen: 16 Startprijs: 25 Geschatte prijs: Titel: Toren Kunstenaar: Mathy Henry ( ) Omschrijving: Toren omringd door bomen, olieverf op hardboard, gesigneerd Henry Martin Afmetingen: 34x24 Geschatte prijs: Titel: Vaas Omschrijving: Siervaas in porselein versierd met Venus en Cupido in biscuit Afmetingen: Titel: Vennelandschap Kunstenaar: Wellens Charles ( - ) Omschrijving: Vennelandschap, Olieverf op doek, gesigneerd: Charles Wellens Afmetingen: 33x46 Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: water en wijn Omschrijving: Twee kannetjes in Frans zilver, het ene kannetje versierd met druiventrossen, het andere met koren, 19de eeuw. Afmetingen: Titel: Water en wijn Omschrijving: 2 kruikjes in zilver,stempels onleesbaar, gebruikersslijtage, 19de eeuw Afmetingen: 15 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 11 / 13

14 87 Titel: Winterlandschap Kunstenaar: Mathy Henry ( ) Omschrijving: Winterlandschap, aquarel, gesigneerd H. Mathy Afmetingen: 35x37 Geschatte prijs: Titel: zakmes Omschrijving: Richarts zakmes 5, Edition Sterling sterling zilver Startprijs: Titel: St Augustinus Omschrijving: Sint Augustinus (theoloog, bisschop en kerkvader ), olieverf op doek Afmetingen: 69x53 Startprijs: Titel: Franciscus Van Assisi Omschrijving: Franciscus Van Assisi met de ontvangen stigmatie (de wondtekeningen van de gekruisigde Christus), teruggetrokken in een grot als kluizenaar met het doodshoofd als teken van stoffelijke vergankelijkheid.italië, ca 1700 eeuw. Afmetingen: 64x48 Startprijs: 650 Geschatte prijs: Titel: Paul Hermans Kunstenaar: Hermans Paul ( ) Omschrijving: Heide met schapen, olieverf op paneel, gesigneerd Paul Hermans, Limburgse kunstenaar Afmetingen: 20x30 92 Titel: Spiegel Omschrijving: Spiegel van verguld hout in Lodewijk XV stijl Afmetingen: 175x75 Geschatte prijs: Titel: Wandelstok Omschrijving: Wandelstok volledig in ivoor Afmetingen: 93 Startprijs: Titel: Wandelstok Afmetingen: 86 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 12 / 13

15 95 Titel: wandelstok Afmetingen: Titel: Wandelstok Afmetingen: Titel: Wandelstok Afmetingen: Titel: Wandelstok Afmetingen: Titel: Wandelstok Afmetingen: 94 Startprijs: Titel: Wandelstok Omschrijving: Wandelstok met handvat en houten stok afgewerkt met ivoor, 19de eeuw Afmetingen: 92 Geschatte prijs: Titel: PoL Mara Kunstenaar: Pol Mara ( ) Omschrijving: Gezellig hoekje, gemengde techniek gesigneerd Pol Mara Afmetingen: 162x130 Startprijs: 800 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 13 / 13

ART HISTORY Barok en Classicisme

ART HISTORY Barok en Classicisme ART HISTORY Barok en Classicisme H4-profiel Barok 17e eeuw Classicisme 18de eeuw ART HISTORY Barok en Rococo H4-profiel 17e eeuw Barok De barok is een Europese stijlperiode die aan het begin van de 17e

Bijzonder lastenkohier voor de verkoop in bulk en in grote hoeveelheden van diverse reeds gebruikte goederen 1 ste Trimester 2010

Bijzonder lastenkohier voor de verkoop in bulk en in grote hoeveelheden van diverse reeds gebruikte goederen 1 ste Trimester 2010 Federale Overheidsdienst FINANCIEN PATRIMONIUMDOCUMENTATIE Patrimoniumdiensten Fin Shop Brussels Tweedekkerstraat, 126 1130 BRUSSEL Tel. 0257 800 30 www.finshop.belgium.be Bijzonder lastenkohier voor de

verkoop buiten gebruik gesteld meubilair met bieding onder gesloten omslag Vredegerecht Ronse maandag 26 november 2018 om 11h00 Federale Overheidsdienst FINANCIËN Algemene administratie van de PATRIMONIUMDOCUMENTATIE FINSHOP Bornem Industrieweg 18 2880 Bornem Tel. 0257 913 30 http://www.finshop.belgium.be verkoop buiten gebruik

De veilingvoorwaarden zijn van toepassing op alle relaties en overeenkomsten welke uit de veulenveiling voortkomen.

De veilingvoorwaarden zijn van toepassing op alle relaties en overeenkomsten welke uit de veulenveiling voortkomen. De veilingvoorwaarden zijn van toepassing op alle relaties en overeenkomsten welke uit de veulenveiling voortkomen. De veiling geschiedt overeenkomstig de Belgische Wetgeving. Bij eventuele geschillen

Openbare verkoop van houtstammen uit het domeinbos Varenbroek te Herselt.

Openbare verkoop van houtstammen uit het domeinbos Varenbroek te Herselt. Openbare verkoop van houtstammen uit het domeinbos Varenbroek te Herselt. 25-10-2017 Vlaamse Overheid Agentschap voor Natuur en Bos Domein Varenbroek 1 HOUTVERKOOP Onder voorzitterschap van het Agentschap

Uiterlijke datum indiening biedingen (sluitingsdatum):

Veilingboekje kunstwerken 2016

Kunst. Antiek. en veiling

Kunst. Antiek. en veiling Kunst Antiek en veiling 1 Donderdag 5 november van 16.30 tot 19.00 uur staat de Hanzeborg in het teken van de veiling van hoogwaardige kunst en antiek van lokale kunstenaars en privéverzamelingen. De opbrengsten

Aard van de te verkopen goederen:

Aard van de te verkopen goederen: Federale Overheidsdienst FINANCIËN Algemene administratie van de PATRIMONIUMDOCUMENTATIE FINSHOP Bornem Industrieweg 18 2880 Bornem Tel. 0257 913 30 http://www.finshop.belgium.be Verkoop van buiten gebruik

éénmalige verkoop per opbod

Algemene voorwaarden Campo

Algemene voorwaarden Campo Algemene voorwaarden Campo Kopers en Verkopers die deelnemen aan veilingen van Campo NV verbinden zich ertoe kennis te hebben genomen van de hierna besproken voorwaarden. De Verkoper aanvaardt deze algemene

Kristallen lichtpuntjes. Herstel en restauratie van de schitterendste kroonluchters 62 Herenhuis januari/februari 2015 Herstel en restauratie van de schitterendste kroonluchters Kristallen lichtpuntjes De strak afgewerkte en eigentijds ingerichte jarenvijftigwoning van Anna en Erwin van

Workshops 2014. Hieronder vindt u het overzicht van de verschillende workshops:

Workshops 2014. Hieronder vindt u het overzicht van de verschillende workshops: Workshops 2014 Voor 2014 hebben we weer een aantal workshops voor u samengesteld. Er zijn in totaal 13 creatieve en inspirerende workshops waarvoor u zich kunt inschrijven. Zoals bij de omschrijvingen

Verkoop met biedingen per mail met minimum instelprijs van 800 euro per m³. Houtverkoop Afrormosia +/- 26,569 m³

Verkoop met biedingen per mail met minimum instelprijs van 800 euro per m³. Houtverkoop Afrormosia +/- 26,569 m³ Federale Overheidsdienst FINANCIËN Algemene administratie van de PATRIMONIUMDOCUMENTATIE FIN SHOP Bornem Industrieweg 18 2880 Bornem Tel. 025791330 http://www.finshop.belgium.be Verkoop met biedingen per

Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar Zijden bloemstukken Elisense Bloemen Deze decoraties zijn momenteel voorradig en daardoor snel leverbaar 1 Grote krans met Amaryllisbol 'nest' Deze decoratie bestaat uit 2 delen: Een krans en een nest

Productcatalogus. hoogeland-kristen. Kaarsenfabriek. Sinds 1770 de beste kwaliteit kerkkaarsen

Productcatalogus. hoogeland-kristen. Kaarsenfabriek. Sinds 1770 de beste kwaliteit kerkkaarsen hoogeland-kristen Kaarsenfabriek Iedere kaars opnieuw een stukje vakmanschap en kwaliteit Sinds 1770 de beste kwaliteit kerkkaarsen Productcatalogus Member of the Bolsius Group hoogeland-kristen Kaarsenfabriek

Kunstwerken. Gemeente De Pinte. Beschrijvende gegevens van de patrimoniale rekeningen 5340001 Landschap Scheldevelde (Battiau Roger) Landschap Scheldevelde Battiau Roger Waarde 619,73 Jaar van verwerving 1987 Olieverf Archief 5340002 De Mijn (Schenking) (Biernack) De mijn Biernack Waarde

Veilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010 ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010 ONDERHAVIGE ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN ZIJN TE ALLEN TIJDE VAN TOEPASSING. IEDERE KOPER OF BIEDER ZAL DOOR HET PLAATSEN VAN EEN BOD WORDEN

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

212. Compressorent en Zonnepanelen

212. Compressorent en Zonnepanelen 212. Compressorent en Zonnepanelen Verkoop informatie Aantal : 4 Locatie : Dison (België) Startdatum : 30 mei 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 04 juni 2013 vanaf 18:50 Kijkdag : 30 mei 2013 van 14:00

kate ryan Zaterdag 4 oktober glamour Ladies Vegas the Band Disco tropical La BonBonniÈre, Maastricht estillo cubano DJ chelly Disco Danser Party

kate ryan Zaterdag 4 oktober glamour Ladies Vegas the Band Disco tropical La BonBonniÈre, Maastricht estillo cubano DJ chelly Disco Danser Party O N D E TA F E L 1 7 4 M A A S T I C H T P E S E N T E E T D E T WA A L F D E E D I T I E Zaterdag 4 oktober La BonBonniÈre, Maastricht s t c a live- kate ryan dries roelvink oelvink DJ Patrick DJ chelly

IN HOOFDZAAK MET BETREKKING TOT DE KOPER

IN HOOFDZAAK MET BETREKKING TOT DE KOPER VERKOOPSVOORWAARDEN Met betrekking tot de conditie van een ter veiling aangeboden voorwerp. De afwezigheid van enige verwijzing naar de conditie van een lot houdt niet in dat het object in goede staat

N 75. JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0) J. PRATT Comptoir Général, Paris

N 75. JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0) J. PRATT Comptoir Général, Paris N 75 JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0)477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net J. PRATT Comptoir Général, Paris BELANGRIJKE MYSTERIE-KLOK Omstreeks 1890 Régule H. 123 cm, B. 35 cm, D. 40

Gerard ter Borch (II)

Gerard ter Borch (II) RKDimages Gerard ter Borch (II) Portret van Willem Craeyvanger (1643-1711), 1658 gedateerd + Leaflet Map data OpenStreetMap contributors, CC-BY-SA, Imagery Mapbox herkomst Verder zoeken in RKDimages Naam

DE DOOD VAN MARIA. Heidi de Wit VT1A

DE DOOD VAN MARIA. Heidi de Wit VT1A DE DOOD VAN MARIA Heidi de Wit VT1A De dood van Maria Maria was de dochter van Anna en Joachim. Zij bleven lang kinderloos, totdat zij onafhankelijk van elkaar een goddelijke boodschap kregen, zij zouden

LOT 1 LOT 3 LOT 5 LOT 4 LOT 6. Borstplaat van de sioux indianen Met echt been en turqois. stenen muurplaat uit Nepal lot 7st clown poppen keramiek

LOT 1 LOT 3 LOT 5 LOT 4 LOT 6. Borstplaat van de sioux indianen Met echt been en turqois. stenen muurplaat uit Nepal lot 7st clown poppen keramiek Meer dan 150 stuks worden aangeboden en verkocht aan de hoogste bieder Oude beelden in brons koper hout Loten wierook en Oosterse decora6e 20 tal kristallen schedels uit de Himalaya streek van 3cm tot

De grote vrijwilligersavond Ken je je kerk? quiz

De grote vrijwilligersavond Ken je je kerk? quiz De grote vrijwilligersavond Ken je je kerk? quiz 1 a) Hoeveel pastores staan er op deze borden achter in de kerk? b) En vanaf welk jaar werd dit bijgehouden? 2 U ziet hier een kruis. Waar of waarop is

Koningsstraat 20. Brussel

Koningsstraat 20. Brussel Koningsstraat 20 Brussel De Koningsstraat nr. 20 is gelegen in de nabijheid van het Koninklijk Paleis en het Parlement in Brussel. Hier zijn de Directie en enkele afdelingen van de bank gevestigd en op

UITVOERINGSVOORWAARDEN VAN ONZE PRESTATIES

UITVOERINGSVOORWAARDEN VAN ONZE PRESTATIES UITVOERINGSVOORWAARDEN VAN ONZE PRESTATIES 1. Omschrijvingen Companywriters : De Besloten Vennootschap met Beperkte Aansprakelijkheid, waarvan de vennootschapszetel gevestigd is te 4600 Wezet (Visé) (België),

VOORWOORD. Eeuwenoude scheepswrakken met schatten op de. Welk schip was dit en waar ging het naar toe? Voor wie was de japon bedoeld?

VOORWOORD. Eeuwenoude scheepswrakken met schatten op de. Welk schip was dit en waar ging het naar toe? Voor wie was de japon bedoeld? VOORWOORD Eeuwenoude scheepswrakken met schatten op de bodem van de Texelse Waddenzee. Dat klinkt spannend. En dat ís het ook. Af en toe duiken bijzondere objecten uit het verleden op. De vondsten die

HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel. Berlaarbaan Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533)

HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel. Berlaarbaan Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533) ONLINE VEILING HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel Berlaarbaan 466-2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533) Sluitingsdatum: donderdag 15 NOVEMBER vanaf 14:00 Bezichtiging:

BE-A0510_003453_003671_DUT

BE-A0510_003453_003671_DUT BE-A0510_003453_003671_DUT Archief van het glasschildersbedrijf Colpaert. Kartons. Reeks I, in JANSSENS L., Archief van het glasschildersbedrijf Florent-Prosper en Jacques Colpaert / L. Janssens Het Rijksarchief

S C.F.

S C.F. Ref. 3413 Lionard Luxury Real Estate Via dei Banchi, 6 - ang. Piazza S. Maria Novella 50123 Firenze Italia Tel. +39 055 0548100 Fax. +39 055 0548150 Assisi Fantastisch mooi pand te koop in Assisi BESCHRIJVING

Algemene gebruiksvoorwaarden en voorwaarden voor de online verkoop

Algemene gebruiksvoorwaarden en voorwaarden voor de online verkoop Verantwoordelijke organisatie Algemene gebruiksvoorwaarden en voorwaarden voor de online verkoop De openbare internetveiling van voorwerpen wordt georganiseerd door de Belgische Staat, Federale Overheidsdienst

BIEDINGSFORMULIER. Twee of meer personen die samen bieden, zijn solidair verbonden.

BIEDINGSFORMULIER. Twee of meer personen die samen bieden, zijn solidair verbonden. BIEDINGSFORMULIER Artikel 1. Voorwerp De stad biedt openbaar aan, onder vorm van biedingen onder gesloten omslag, het recht tot exploitatie van de volgende 7 standplaatsen voor de verkoop van consumptie-ijs: