Download "Gecatalogeerde kunst en antiekveiling"

1 BVBA Veilingen AEKO Gouverneur Verwilghensingel 18C - B 3500 Hasselt Tel: 011/ Fax: 011/ Website: Aeko.be - info@aeko.be H.R.HASSELT: Kijkdagen: Vrijdag 28/09/2007: van 14 tot 18 uur.zaterdag & Zondag 29 & 30/09/2007: van 10 tot 19 uur. Veiling: Maandag, 01/10/2007:vanaf lot 1 stipt om 19 uur.dinsdag, 02/10/2007: vanaf lot 501, stipt om 19 uur. Bezoek onze volledige catalogus op Expertise en inname van goederen voor onze volgende veilingen: elke woensdag van to en van to uur en na afspraak op tel

2 0001 Karaf van kristal / Euro messenleggers van kristal / Euro 0003 Twee vazen van kristal, België, Val St Lambert H = 29 en 18 cm / Euro 0004 Sierlijke waterkaraf van glas H = 28 cm / Euro 0005 Siervaas van blauw geëtst glas, De Viamme ; jaren 70. H = 33 cm / Euro

3 0006 Mercuurglas H = 28 cm / Euro 0007 Paar petroleumlampen van blauw opaliserend glas Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0008 Tafelspiegel in 3 luiken van verchroomd metaal, Art Deco tijdvak, ca / Euro delig glasservies van kristal / Euro 0010 Stadsplattegrond van Antwerpen door B.R. Davies, ca / Euro

4 0011 Zicht op het oude Brugge, Kleurenets, 31/100 van Ch. Meslay / Euro 0012 Jorissen Madeleine (Tongeren, 20ste eeuw) Bomen Ets, eigen druk: 3/10 door Madeleine Jorissen 21 x 23 cm / Euro 0013 Twee vogels Chromolitho / Euro 0014 Bloemenstilleven lithografie, 33/50 C. Van Overbeke / Euro 0015 De Lakenhallen van Ieper, Lot van 2 prenten waarvan 1 ex. uit de 18de eeuw, het andere door A.E. Pearce, / Euro

5 0016 Kassel,Mons en Cambrai Lot van 2 stadsplattegronden uit de 17de eeuw / Euro 0017 Feestprogramma van het "Gala donée par le Comité Universitaire des colonies scolaires" te Gent op 5 april / Euro 0018 Dorpsplein Kleurenets, 38 x 50 cm / Euro 0019 Mons, Doornik, Namen en Doai Reeks van 4 stadsplattegronden uit de 17de eeuw / Euro 0020 Lachende wijze met kind, Sculptuur van gesneden wortelhout H = 48 cm / Euro

6 0021 Paar vazen van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 26 cm / Euro 0022 Box in , China, 19de eeuw. H = 8,5 cm / Euro 0023 Half hoge vaas van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 42 cm / Euro 0024 Twee kopjes en schoteltjes van veelkleurig handgeschilderd porselein, met een Imaridecor China, 18de eeuw / Euro 0025 Twee kopjes en schoteltjes van veelkleurig handgeschilderd porselein. China, Yung Zeng, 18de eeuw / Euro

7 0026 Wijze van handgeschilderd porselein, China H = 60 cm / Euro

8 0027 Grote Imarivaas met gekartelde rand van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. (hersteld aan de rand) / Euro 0028 Pelgrimfles van handgeschilderd porselein naar een Ming decor China, 19de eeuw. Hoogte: 23 cm / Euro 0029 Vaas van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 58 cm / Euro 0030 Toiletspiegel van mahoniehout Louis Philippe stijl / Euro

9 0031 Voltairezetel, verstelbaar / Euro 0032 Armzetel en bankje van essenhout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw / Euro 0033 Ronde tafel ingelegd met een fries van messing Directoirestijl, 19de eeuw / Euro 0034 Halfronde Bureaustoel van eikenhout, Geometrische Art Nouveau, ca / Euro 0035 Armzetel van essenhout, Directoiretijdvak, ca / Euro

10 0036 Een achthoekig tafeltje van mahoniehout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw / Euro 0037 Vier stoelen van mahoniehout van mahoniehout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw / Euro 0038 Spiegel van verguld hout in Régencestijl / Euro 0039 Wrightingbox van satijnhout, Engeland, 19de eeuw / Euro 0040 Theestoofje van notenhout in Chippendalestijl / Euro

11 0041 Cakestand Engeland, ca / Euro 0042 Franse wandtafel van eikenhout met 2 laden, 19de eeuw / Euro 0043 Dress boy van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw / Euro 0044 Fraai bed van gesneden eikenhout, in Luikse Régencestijl / Euro 0045 Van Wordragen Martin (Ammerzoden 1928) Vrouwelijke naakt, Potloodtekening Gesigneerd: Martin Van Wordragen 14 x 13 cm / Euro

12 0046 Van Wordragen Martin (Ammerzoden 1928) Jongen met kalf Potloodtekening Gesigneerd: Martin Van Wordragen 10 x 30 cm / Euro 0047 Beerten Staf ( Beverlo 1930) Zeezicht Gemengde techniek Gesigneerd: Staf Beerten Gedateerd: x 38 cm / Euro 0049 Peeters Jeannot (Hasselt ) Hoeve, olieverf op doek, Gesigneerd: Jeannot Peeters 54 x 124 cm / Euro 0050 Beerten Staf ( Beverlo 1930) Landschap in Zuid-Frankrijk Olieverf op hardboard Gesigneerd: Staf Beerten 40 x 50 cm / Euro 0051 Withofs Jan ( 1943) Compositie Acryl op unalit Gesigneerd: Jan Withofs Laureaat " Jeune Peinture Belge 1970" 180 x / Euro

13 0052 Van Wordragen Martin (Ammerzoden 1928) Het koppel, Gemengde techniek Gesigneerd: Martin Van Wordragen Gedateerd: x 50 cm / Euro 0053 Etui metslacouvert met heft van zilver en een etui waarin 2 botermesjes van zilver / Euro 0054 Etui waarin een taartschep van verguld metaal en zilveren heft / Euro 0055 Presenteerschaaltje op hoge voet, Londen, 1916 Doorsnede: 11,5 cm / Euro mokkalepeltjes en suikertang van zilver / Euro 0057 Schaal op voet met twee opengewerkte handgrepen Duitsland, B = 19 cm / Euro

14 0058 Belgisch zilver ( ) Mooie grote suikertang van zilver België, / Euro 0059 Mezoeza Kokertje waarin een perkamenten rolletje zit, dat bij joodse huishoudens aan de deurpost hangt. van zilver Rusland, Moskou, 1878 L = 13 cm / Euro 0060 Zoutvatje van geperst zilver. h = 6 cm / Euro 0061 Duits zilver, na 1888 (False) Groot vierkantig zoutvat, van zilver Duitsland, na B = 7,5 cm / Euro 0062 Eenvoudige doopbeker van zilver, Nederland, / Euro

15 0063 Chanoekalamp of menora kandelaar met 8 lichten van filet graan zilver Rusland, / Euro 0064 Sigarettenetui van zilver en , ca / Euro 0065 Wolfers Frères ( ca 1987) Etui waarin :eierdopje, lepeltje en servietring van zilver, België, Wolfers Frères, na Verkocht bij Theunis te Haselt / Euro 0066 Presburg A. (Haarlem, ) Flessenhouder van Nederlands zilver Haarlem, Meester: Presburg A. jaarletter: / Euro 0067 Bladwijzer van zilver, Rusland,1867 L = 32 cm / Euro

16 0068 Fraaie damesring van 18 k. wit goud bezet met briljanten / Euro 0069 Damesring van 18 k. geel goud, 0,70 k. safier en 0,60 k. briljant / Euro 0070 Paar oorbellen van 18 k. goud Art Deco tijdvak, / Euro 0071 Damesring van 2 kleurengoud, bezet met briljanten / Euro 0072 Herenring van tweekleuren goud bezet met diamanten met oud slijpsel. Art Deco tijdvak, ca / Euro

17 0073 Damesring van 18 k. goud en 1 k. diamanten met prinsesslijpsel / Euro 0074 Ring van 18 k. goud, bezet met een saffier en diamantjes / Euro 0075 Solitair van 18 k. goud, en een 0,5 k. briljant / Euro 0076 Hanger met tasje van 18 k. goud met 1 k. diamanten / Euro 0077 Moderne ring van 18 k. goud en 11 briljanten / Euro

18 0078 Paar oorbellen van wit en geel 18 k. goud,en 0,4 k. briljanten / Euro 0079 Paar oorbellen van 18 k. goud en 1,3 k. briljant / Euro 0080 Damesring van 18 k. geel goud, 2 k.columbiaanse smaragd en 1 k. briljant / Euro 0081 Paar oorbellen van 18 k. wit goud en 1 k. briljant / Euro 0082 Herenring van 18 k. twee kleuren goud en 1 k. briljant / Euro

19 0083 Hanger van 18 k. goud en 0,5 k. briljanten / Euro 0084 Oude mijnwerker, Beeld van terra cotta, H = 56 cm / Euro 0085 Twee scheepskandelaars van brons / Euro 0086 korhaan van verguld brons, H = 3,5 cm / Euro 0087 Kandelaar van brons in neo-gotische stijl H = 39 cm / Euro

20 0088 Discuswerper, Beeld van gepatineerd metaal naar antiek model. Art Deco tijdvak, ca H = 41 cm / Euro 0089 Canneel Eugène (Sint Gillis/Brussel ) Buste van Mevrouw De Smet van terra cotta, Gesigneerd: Eugéne Canneel gedateerd: 1932 H = 53 cm / Euro 0090 Twee kandelaars van gepatineerd brons Neo - Barok, 19de eeuw. H = 52 cm / Euro 0092 Monnik van terra cotta, Vlaanderen, 18de eeuw. H = 97 cm. 1, / 1, Euro 0093 Mozart en Beethoven Twee plaquetten van brons. 23 x 16 cm / Euro

21 0094 Kruisbeeld van gepatineerd brons, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 68 ccm / Euro 0095 Van Den Meersche G. (Gent ) Huldemedaille van brons aan Prof. Dr. C. Heymans, Nobelprijs , Ontwerp: Gustaaf Van Den Meersche, 8,2 x 6 cm / Euro 0096 Van Den Meersche G. (Gent ) Huldemedaille van brons aan Professor Fr. De Beule ( ) Ontwerp: Gustaaf Van Den Meersche, 8,2 x 5,9 cm / Euro 0097 Herdenkingsmedaille van brons voor het 150jarig bestaan van de Universiteit van Gent: met aan de voorzijde een profielportret van Koning Boudwijn. Doorsnede: 8 cm / Euro

22 0098 Huldemedaille van brons aan Prof. Dr. Carlos Hooft, 1974 Ontwerp: Goorens Doorsnede: 9 cm. 8,2 x 5,9 cm / Euro 0099 Casoulet van brons en witte marmer Lodewijk XVstijl, 19de eeuw. H = 52 cm / Euro 0100 Paar zeldzame borden van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met een vogeldecor.in Frankrijk gemaakt In Brussel door de firma Rossum -Voet verkocht naar aanleiding van de tentoonstelling in het Palais de Cristal / Euro 0101 Grote ovale schotel van porselein versierd met het Décor al la mouche. In Doornikse trant, ca 1800 B = 36 cm / Euro 0102 Lot gedekselde potjes van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein. Napoleon III tijdvak, ca / Euro

23 0103 Fruitkom en 6 schoteltjes van porselein met bloemetjesdecor Duitsland: Firma:Kaiser / Euro 0104 Plaquette van handgeschilderd porselein 24 x 38 cm / Euro 0105 Koffiepot en kopje op schotel van teer blauw beschilderd porselein. Frankrijk, Art Nouveautijdvak, ca / Euro 0106 Theebus van veelkleurig handgeschilderd porselein Chine de Comande, 18de eeuw / Euro 0107 Koffiepot van porselein met saksisch decor Wallendorf, 19de eeuw. H = 28 cm / Euro

24 0108 Drie siervaasjes van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0109 Paar gedekselde schaaltjes van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met een bloemendecor Wenen, 19de eeuw / Euro 0110 Lot van 3 vaasjes van goudgehoogd porselein Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0111 Lot van 5 borden van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met bloemen Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0112 Twee schilden van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd keramiek Veuve Pérain, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro borden en 2 presenteerschaaltjes van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met vogels Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro

25 delig theeservies van porselein met lusterglazuur versierd met chinoiserieën. Duitsland, ca / Euro 0115 Drie bijzettafeltjes beschilderd met bloemenstillevens. Volgens de overlevering afkomstig uit St Truiden Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0116 Achthoekige spiegel van verguld hout en stucwerk 63 x 56 cm / Euro 0117 Kist Indonesië, 19de eeuw / Euro 0118 Vitrinekast van eikenhout in Lodewijk XVstijl / Euro

26 0119 Jardinière belijmd met contrasterende houtsoorten. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0120 Fraai vitrinekastje belijmd met notenhout. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0121 Uittrekbare hangoortafel van eikenhout. Frankrijk, Louis Philippetijdvak, 19de eeuw / Euro 0122 Elegante canapé van mahoniehout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw / Euro 0123 Bureeltafel met 3 laden van kersenhout, door Parijse Ateliers vervaardigd voor de mijn van Winterslag in x 90 cm / Euro 0124 Slaapkamer bestaande uit één bed, twee spiegeldeurkasten en 2 nachtkastjes van notenhout uitgevoerd in de Lodewijk XVde stijl / Euro

27 0125 Ruime bank belijmd met mahoniehout. Louis Philippetijdvak, 19de eeuw / Euro 0126 Commode belijmd met esdoorn en palissanderhout Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw / Euro 0127 Side table belijmd met mahoniefineer, ca / Euro 0128 Driedeurskast van fruithout, Maasland, ca / Euro 0129 Dressoir van cubamahonie, Louis Philippetijdvak, 19de eeuw / Euro 0130 Van Vlaanderen Karel ( ) Ruiters in het bos Olieverf op doek, Gesigneerd: Karel Van Vlaanderen, Gedateerd: x 40 cm / Euro

28 0131 D' Avenne Jeanne (Luik, Hasselt 1981) Oceana nox, Olieverf op doek, Gesigneerd: Jeanne d' Avenne 18 x 31 cm / Euro 0132 Twee keer " Carnaval " Twee schilderijen Olieverf op doek, 19de eeuw. 80 x 64 cm 1, / 2, Euro 0133 Impens Josse (Brussel, Schaarbeek 1905) De Kozak, Olieverf op paneel, Gesigneerd: Josse Impens 1, / 1, Euro 0134 Wellens Charles ( Lummen, Hasselt, 1959) Hoeve, Olieverf op doek, Gesigneerd: Charles Wellens 49 x 59 cm / Euro 0135 Romantisch landschap Olieverf op triplex, 19de eeuw, 49 x 65 cm / Euro

29 0136 Van Lint L. ( ) Rivierlandschap met boten Olieverf op paneel, Gesigneerd: L. Van Lint 23 x 31 cm / Euro 0137 Van de Wal (Beligsche kunstenaar) Het dorpsplein in de zon Olieverf op doek, Gesigneerd: Van De Wal 58 x 48 cm / Euro 0138 Servaes René (+ 1956) Interieur van een herenhuis Olieverf op doek, Gesigneerd: René Servaes 60 x 80 cm / Euro 0139 Verhaegen Fernand ( ) Herfstlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: Fernand Verhaegen 64 x 68 cm. 2, / 2, Euro 0141 Landschap met regenboog Olieverf op doek Gesigneerd: C. Theunissen 20 x 35 cm / Euro 0142 Paul Frans (False) La promenade dans le parc Olieverf op doek, Gesigneerd: Paul Frans 26 x 40 cm / Euro

30 0143 Landschap met berken OLieverf op doek, Gesigneerd: Arthur Erarts 27 x 43 cm / Euro 0144 Haesaerts Paul (Leuven ) De hoppeplukkers Olieverf op doek, Gesigneerd: Paul Haesaerts 70 x 92 cm. 2, / 3, Euro 0145 Kroonluchter van brons / Euro 0146 Wandapliek van verguld brons met 3 lichten / Euro 0147 Vier wandaplieken met 3 lichten van brons, in Lodewijk XVI stijl / Euro 0148 Twee wandaplieken van brons in Neo-renaissancestijl / Euro

31 0149 Kroonluchter van brons van feestzaal "Miijnen" / Euro 0150 Pletink A. (Kalmthout, 20ste eeuw) Schemerlamp van smeedijzer van A. Pletink / Euro 0151 Kroonluchter van brons met 6 lichten / Euro 0152 Kroonluchter met 6 lichten van brons / Euro 0153 Kroonluchter van messing en kristal met 4 lichten / Euro

32 0154 Kroonluchter van messing en kristal met 12 lichten / Euro 0155 Kroonluchter van kristal / Euro 0156 Kroonluchter van messing en kristal; / Euro 0157 Kroonluchter van brons met 6 lichten. Neo- Byzantijns, Art Decotijdvak, ca / Euro 0158 Paar wandapplieken Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro

33 delig servies van Duits porselein met Saksisch decor / Euro 0160 Grote koffiekan van porselein versierd met het Décor al la mouche in Doornikse trant, Empiretijdvak, H = 31 cm / Euro 0161 Paar siervazen van goudgehoogd kobaltblauw porselein in Lodewijk XVIstijl. Getekend: Maison Ragot, Lille H = 35 cm / Euro delig eet & koffieservies van porselein Bavaria, Waldsussen / Euro 0163 Ilmenau (Duitsland, ) 14-delig koffieservies bestaande uit 1 koffie en 1 suikerpot, 6 kopjes en 6 schoteltjes van porselein met Saksisch decor Duitsland, Atelier: Ilmenau / Euro

34 0164 Twee spits-ovale schotels van porselein in Doornikse trant, ca Décor al la mouche B = 23 xm / Euro

35 0165 Grote fruitschotel op hoge voet, van faïence, met blauw koreaans decor Doornik, Gemerkt: gekruiste zwaarden. Doorsnede: 27 cm / Euro 0166 Slaset van WMF en keramiek / Euro 0167 Twee fraai opengewerkte mandjes van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Dresden, 19de eeuw / Euro 0168 Lampetstel van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Frankrijk, 19de eeuw (barst in schaal) / Euro 0169 Paar achthoekige presenteerschalen van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0170 Kofiepot en groot lot tassen en schoteltjes van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro

36 0171 Vaas met decor capucine met bronzen montuur, uitgevoerd in de Lodewijk XVIde stijl Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. (barst) / Euro 0172 Twee fraaie sierborden van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0173 Fraaie inktpot van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0174 Helmkruik van verguld zilver, 19de eeuw. onleesbare keuren. H = 20 cm / 1, Euro 0175 Bladwijzer van zilver, Rusland, 1867 L = 32 cm / Euro 0176 Vleesvork en mes van zilver, uitgevoerd in Lodewijk XV stijl België, Meester: Delheid, na / Euro

37 0177 Pijpje van zilver, gehalte 800 L = 21 cm / Euro 0178 Parijs zilver ( ) Egoiste of een koffiepotje voor één persoon van zilver Empire tijdvak Parijs, H = 24 cm / Euro 0179 Paar specerijenbussen in de vorm van een jongen die de wereldbol draagt. Rusland, 1867 h = 11 cm / Euro 0180 Reekers Tjeerd (Friesland) Kandijbakje van zilver, Nederland, 1871 Friesland, Meester: Tjeerd Reekers B = 14 cm / Euro 0181 Opdienvisbestek van zilver, Duitsland, na / Euro 0182 Twee servetringen van zilver, Duitsland,na / Euro

38 0183 Drie servetringen van zilver één van Duitse afkomst één van Franse afkomst en één met gehalte / Euro 0184 Hugenoten zilver: koffiepot van 1ste gehalte zilver Londen, Meester: Chas. Woodward or Chas. Wright 3, / 3, Euro 0185 Fruitmand van zilver, Vermoedelijk Belgisch, ca 1900 B = 32 cm / Euro 0186 Nederlands zilver (na1813) Uitzonderlijk 167-delig bestek van zilver, Model Nederland, Zilverfabriek: "NV Voorschoten" werkzaam tussen Potlepel heeft jaarletter Aangekocht in september 1948 te Eindhoven 2, / 3, Euro 0187 Van Eldik B.W. (Zutphen: ) Ovale opengewerkte schotel van gegraveerd zilver, Nederland, "Hollandia" zilversmederij Meester: B.W. van Eldik Zutphen: B = 34 cm / Euro

39 0188 Van Eldik B.W. (Zutphen: ) Presenteerschaaltje van opengewerkt en gegraveert zilver. Nederland, "Hollandia" zilversmederij Meester: B.W. van Eldik Zutphen: Doorsnede: 18 cm / Euro

40 delig Koffieservies van 1ste gehalte zilver, Bali, 20ste eeuw / Euro 0190 Saint Glain, Heilige bisschop van gepolychromeerd hout Frankrijk, 18de eeuw. H = 82 cm. 1, / 1, Euro 0191 De Heilige Bernadette, Beeld van eikenhout, Frankrijk, 19de eeuw. H = 60 cm / Euro 0192 Vrouwelijke Heilige van kalksteen, Bourgondië, Gotisch tijdvak, 15de eeuw. H = 113 cm. 15, / 20, Euro 0193 Siercoupe op voet van albast. H = 34 cm / Euro

41 0194 Portret van Lodewijk XVI van gesneden ivoor. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 5,7 cm / Euro 0195 Palmboom van ivoor. H = 16 cm / Euro 0196 Aziatische Dame van gesneden ivoor, H = 28 cm / Euro 0197 Olifant met drijver Beeld van biscuit in de trant van Royal Duc. H = 34 cm / Euro 0198 D' Haveloose Marnix (Maldegem, ) Jonge vrouw, Beeld van terra cotta, Gesigneerd: D' Haveloose, Gedateerd: 1908 H = 38 cm / Euro

42 0199 Onze Lieve Vrouw met Jezuskind van veelkleurig handgeschilderd biscuit op goud gehoogde porseleinen voet. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0200 Van Bergen Dirk ( Haarlem ca 1690) Pastoraal landschap Olieverf op doek, Gesigneerd: Dirk Van Bergen Hollandse School, 17de eeuw. 46 x 64 cm 3, / 4, Euro 0201 Impens Josse (Brussel, Schaarbeek 1905) Pater, Olieverf op paneel, Gesigneerd: J. Impens 25 x 20 cm / Euro 0202 Rutten Anne (Lanaken Waterschei 1981) Portret van Mevrouw Duperoy - Jacobs Gehoogde potloodtekening Gesigneerd: Anne Rutten 40 x 30 cm / Euro 0203 Boslandschap, Olieverf op hardboard Gesigneerd: Alfred Bastien, 39 c 53 cm / Euro

43 0204 Van Belleghem Roger (hedendaags) De Stad, Olievef op paneel, Gesigneerd: Roger Van Belleghem 71 x 90 cm / 1, Euro 0205 Paar landschappen Olieverf op triplex Gesigneerd: Tolans 49 x / Euro 0206 Spiegel van gesneden hout, Régencestijl H = 60 cm / Euro 0207 Mathys H. (Belgische School, 20ste eeuw) Twee schilderijen met als thema:herder met schapen, olieverf op doek, Gesigneerd: H. Mathys 60 x / Euro 0208 Begijnhofkerk van Leuven, Olieverf op doek, Gesigneerd: Hilson Desire 60 x 50 cm / Euro

44 0209 Pilny Otto (Budweis, Zurich, 1936) De cellospeler Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Pilny Otto 105 x 73 cm / Euro 0210 Paddestoelen, Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Ceysens 58 x 58 cm / Euro 0211 De grijsaard, Olieverf op doek, 49 x 38 cm / Euro 0212 Zicht op Brugge Olieverf op doek, Gesigneerd: A. Op De Beeck, Gedateerd: x 78 cm / Euro 0213 Cox Pierre ( Hasselt ) Nachtlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: Cox Pierre 48 x 56 cm / 1, Euro

45 0214 Leduc C. (Limburgse kunstenaar, 20ste eeuw.) Boer op de akker met Brabants trekpaard Olieverf op doek, Gesigneerd: Leduc C. 90 x 61 cm / Euro 0215 Petroleumlamp van celadonporselein met wit surdecor. China, 19de eeuw / Euro 0216 Siervaas van cloisonné, Japan, 19de eeuw. H = 25 cm / Euro 0217 Paar vazen van cloisonné China, ca 1900 H = 38 cm. ( één licht beschadigd) / Euro 0218 Paar vazen van cloisonné van een zéér mooie kwaliteit. China, modern H = 23 cm / Euro

46 0219 Vaas van aardewerk, KHMER, Cambodja, 12de eeuw. H = 21 cm / Euro 0220 Kang Shi dynastie (18de eeuw) Twee borden van handgeschilderd porselein China, Kang Si dynastie, 18de eeuw. Doorsnede: 23,5 cm / Euro 0221 Zeldzame lampetkan van handgeschilderd porselein. China, 19de eeuw. H = 35 cm / Euro 0222 Ovaal trekpotje van bruin-rood aardewerk, China, ca H = 8 cm / Euro 0223 Twee borden van veelkleurig handgeschilderd porselein, met figuren tegen een groene achtergrond. China, 19de eeuw. Doorsnede: 25 cm / Euro 0224 Rond trekpotje van bruin - rood aardewerk,, China, ca H = 11 cm / Euro

47 0225 Twee vazen van polychroom porselein China, ca 1930 H = 51 en 58 cm / Euro 0226 Vaas van celadonporselein, China, 19de eeuw. H = 80 cm / 1, Euro 0227 Sokkel van tropisch hard hout en marmer / Euro 0228 Ming Dynastie (17de eeuw) Miniatuur gedekselde vaas van handgeschilderd porselein, China, Ming tijdvak, 17de eeuw. H = 11 cm / Euro 0229 Kang Shi dynastie (18de eeuw) Pot van handgeschilderd porselein, China, Kang Shi dynastie, 18de eeuw / Euro

48 0230 Heiligenicoon in messing omlijsting Olieverf op paneel, Rusland, 1ste helft 18de eeuw. 55 x 44 cm. 2, / 2, Euro 0231 Icoon met de voorstelling van Maria met het Jezuskind Rusland, 19de eeuw. 32 x 27 cm / Euro 0232 Icoon met de voorstelling van Moeder Gods, met messing riza Olieverf op paneel, Rusland, 19de eeuw. 27 x 23 cm / Euro 0233 Icoon met de voorstelling van Moeder Gods, Olieverf op paneel, Rusland, 19de eeuw. 31 x 27 cm / Euro

49 0234 Heiligenicoon Olieverf op paneel, Rusland, begin 19de eeuw. 31 x 25 cm / Euro 0235 Icoon met de voorstelling van het leven van Jezus en Maria Olieverf op paneel, Rusland, 2de helft 18de eeuw. 54 x 46 cm 1, / 1, Euro 0236 Icoon met de voorstelling van God de Vader Olieverf op paneel, Bulgarije, 36 x 31 cm 1, / 1, Euro 0237 Nicolai Ella ( Sint Truiden 1926 woont in Hasselt) Moeder Gods van Korsun, Korsunskaja Handgeschilderd op paneel ( naar een Russisch model van 1750) Gsigneerd op de achterzijde: Ella Nicolaï Gedateerd: x 18 cm / Euro

50 0238 Amerikaans rolluikbureau van eikenhout, ca / Euro 0239 Reeks van 6 stoelen van gepolychromeerd hout in Lodewijk XVI stijl. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0240 Commode van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw / Euro 0241 Tweedeurskast van eikenhout, Noord-Frankrijk, ca / Euro 0242 Lange vergadertafel van kersenhout, door Parijse Ateliers vervaardigd voor de mijn van Winterslag in x / Euro

51 0243 Jachttafel van verguld hout in Lodewijk XVstijl Napoleon III tijdvak, ca , / 4, Euro 0244 Grote kist van eikenhout, Nederlanden, ca / Euro 0245 Reeks van 6 stoelen van rijkelijk gesneden beukenhout. Luik, Régencestijl, ca / Euro 0246 Secretaire - vitrinekast van eikenhout, Nederland, ca H = 208, B = 144 cm 2, / 2, Euro 0247 Reeks van 16 stoelen van kersenhout, door Parijse Ateliers vervaardigd voor de mijn van Winterslag in / Euro

52 0248 Spiegel van verguld hout Fraai uitgevoerd in Lodewijk XVstijl / 1, Euro 0249 Dekenkist van eikenhout Omgeving van Bremen, 18de eeuw / Euro 0250 Linenpress van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw. H = 185 x / 1, Euro 0251 Linenpress van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw. 2, / 2, Euro 0252 Commode met 2 laden en marmeren blad belijmd met marquetterie Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro

53 0253 Stijlvol inktstel van veelkleurig en goudgehoogd porselein, en fraai geciseleerd brons Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0254 Lot van diverse kopjes met schoteltje van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0255 Reeks van 6 bloemenkinderen van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0256 Kofiepot en twee kopjes op schoteltje van goudgehoogd porselein, Restauration tijdvak, 19de eeuw / Euro 0257 Gedekselde bonbonnière van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0258 Lot gedekselde potjes van goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro

54 0259 Fraai zoutvaatje van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Frankrijk, Meissen, 19de eeuw / Euro 0260 Theepot op schaal van goudgehoogd porselein, Parijs, Directoire tijdvak, ca / Euro 0261 Sévres porselein (False) Gedekseld kommetje van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogdporselein Frankijk, Napoleon III tijdvak, Manufactuur: Sévre / Euro 0262 Theepot op een comfoor in de vorm van een gevleugelde draak van goudgehoogd porselein. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro delig eetservies van veelkleurig handgeschilderd porselein, versierd met bloemmotieven. Vieux Bruxelles, 19de eeuw / 1, Euro

55 0264 Prachtige siervaas van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met een landschap Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro delig koffieservies met o.a 2 koffiepotten en 1 theepot en kopjes en schoteltjes van zwart/wit handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met een landschap Empiretijdvak, ca / Euro 0266 Twee vazen, 1 theepot en 1 parfumflesje van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein versierd met vogels Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0267 Inktpot in de vorm van een zwaan waarop cupido ( vleugeltjes ontbreken) van goudgehoogd porselein Sévrès,begin 19de eeuw / Euro 0268 Fraai 6-delig lot waarin een Empire melkkannetje van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0269 Bord van veelkleurig handgeschilderd porselein met groen en geeltinten. China, Tao Quang, ca Doorsnede: 20 cm / Euro

56 0270 Theepot op comfoor van goudgehoogd porselein Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0271 Twee borden van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, Yung Zeng, 18de eeuw. één met randschilfer Doorsnede: 25 cm / Euro delig schouwgarnituur van Satsumaporselein China, ca / Euro 0273 Twee vazen van cloisonné. Japan, 19de eeuw H = 33 cm / Euro 0274 Twee borden van handgeschilderd porselein China, Kang Si dynastie, 18de eeuw. Doorsnede: 23 cm / Euro 0275 Gedekselde pot van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 45 cm / Euro

57 0276 Een gezelschap op reis Olieverf op doek China, 79 x 98 cm / Euro 0277 Doos van rozenhout met een deksel van gegraveert kristal, China, ca x 28 cm / Euro 0278 Theepot in , China, 1ste helft 19de eeuw. H = 13 cm / Euro 0279 Tonghzi (2de helft 19de eeuw) Vaas: Tonghzi van polychroom porselein China, ca H = 62 cm / Euro 0280 Fraaie vaas van handgeschilderd porselein, China, ca H = 60 cm / Euro

58 0281 Theepot in jade China, 1ste helft 19de eeuw. h = 9,5 cm / Euro 0282 Jonge vrouw, Beeld van veelkleurig handgeschilderd porselein ( 3 vingertjes zijn hersteld) H = 30 cm / Euro 0283 Bowl van jade, Azië, 17de eeuw. Archeologische object Doorsnede: 7,5 cm / Euro 0284 Twee gedekselde vazen van handgeschilderd porselein, China, 19de eeuw. H = 30 en 32 cm / Euro 0285 Theepot met symbolen van voorspoed en geluk in brons, China, einde 19de eeuw. H = 12 cm / Euro

59 0286 Vaas H = 22 cm en schaal met een doorsnede van 20 cm. van kobaltblauw China, 19de eeuw / Euro 0287 Theepot versierd met drakenfiguur van hout. China, einde 19de eeuw. H = 12 cm / Euro 0288 Arena voor vlooien van tropisch hardhout en inlegwerk van parelmoer 25 x 25 cm / Euro 0289 Spiegel van tropisch hardhout en hoorn versierd met drakenfiguur China, ca / Euro 0290 Notariskabinet van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw / Euro 0291 Paar grote vazen van handgeschilderd porselein. China, 19de eeuw. H = 61 cm / Euro

60 0292 Uitzonderlijk mooi slaapkamerensemble belijmd met vogeloogesdoornfineer, bestaande uit een tweepersoonsbed, 2 nachtkastjes, kaptafel en een vierdeurskast. Frankrijk, Art Decotijdvak, ca , / 3, Euro 0293 Uitzonderlijke commode secretaire van eikenhout. Namen, Lodewijk XVI tijdvak, 18de eeuw. 1, / 1, Euro 0294 Elegant bureautje van eikenhout, Maasland, Lodewijk XVItijdvak, 18de eeuw / Euro 0295 Vroege Luikse bahut van eiken - en notenhout. Luik, Barok, ca , / 2, Euro 0296 Spaanse panelenkist B = 176 cm / Euro 0297 Bureau van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw / Euro

61 0298 Armzetel en twee stoelen van mahoniehout, Engeland, 19de eeuw / Euro 0299 Mooie pronkkast belijmd met palisanderhout Kempen, ca , / 1, Euro 0300 Tweedeurskast belijmd met mahoniehout. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0301 Console belijmd met mahoniehout, Frankrijk, Louis Philippetijdvak, 19de eeuw / Euro 0302 Schouw van gesneden eikenhout, Maasland, 18de eeuw / Euro

62 0303 Uittrekbare tafel van mahoniehout, Engeland, ca 1880 Max. lengte: 278 cm met 3 verlengstukken 2, / 2, Euro 0304 Chesterfield armzetel / Euro 0305 Commode met 3 laden belijmd met oesterschelpfineer. Engeland, 19de eeuw / 1, Euro 0306 Damien Jos (Namen, Schaarbeek 1973) Bloemenstilleven, Olieverf op doek, Gesigneerd: Jos Damien. 40 x 50 cm / Euro 0307 Dreef met boerinnetje Olieverf op doek, Gesigneerd: Frans Vervliet 100 x 78 cm / Euro

63 0308 Kruisafname, Olieverf op doek, Gesigneerd: Eugène De Bie, Gedateerd: x 81 cm / Euro 0309 Fini Léonor (Buenos Aires, Parijs, 1996) Beweging Originele ingekleurde tekening van Léonor Fini, 43 x 35 cm / Euro 0310 Landschap met vissers, Olieverf op doek, Apocrief signatuur: J. Wynants en datum: x 105 cm. 8, / 9, Euro 0311 Severy Marcel (Hasselt ) Klaprozen Olieverf op doek, Gesigneerd: Severy M. 54 x 65 cm / Euro 0312 Koersel Heide Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Stalin Gedateerd: x 70 cm / Euro

64 0313 Laagland Ludo ( Paal ) Sneeuwlandschap bij maanlicht Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Ludo Laagland Gedateerd: / Euro 0314 Francis Georges (Jeuk Genk 2000) Abstracte compositie Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Francis 54 x 63 cm / Euro 0315 Geboers Jozef (Lommel, ) Wintercompositie Olieverf op hardboard Gesigneerd:Geboers Jozef 26 x 34 cm / Euro 0316 Leclercq Maurice (Doornik 1919) Havenzicht Olieverf op hardboard Gesigneerd: M. Leclercq 60 x 70 cm / Euro 0317 Timmers Staf ( Houthalen, 1939) Landschap in de lente Olieverf op doek, Gesigneerd: Staf Timmers 29 x 39 cm / Euro

65 0318 Braibant Gilbert (Ans, 1936) Kasteel Olieverf op doek Gesigneerd: Braibant Belgische surrealist Gedateerd: '83 Op achterzijde staat een abstracte compositie 88 x / Euro 0319 Baeyens Martin R. (Melle, 1943) Jonge vrouw Olieverf op doek, Gesigneerd: Baeyens Martin 95 x 95 cm / Euro 0320 Timmers Staf ( Houthalen, 1939) De hooikar Olieverf op doek, Gesigneerd: Staf Timmers 39 x 39 cm / Euro 0321 Simons Frans (Antwerpen, ) Portret van een dame Olieverf op doek Gesigneerd: Frans Simons 80 x 59 cm / Euro 0322 Biedermeyer commode met 3 laden van notenhout Duitsland, 19de eeuw / Euro

66 0323 Kasteel Ter Poorten (Hasselt) Uitzonderlijk grote tafel met 3 laden van mahoniehout. Afkomstig van het Kasteel Ter Poorten / Euro 0324 Deux corps van eikenhout, Frankrijk, ca 1820 H = 230 cm 1, / 1, Euro 0325 Side board van essenhout, Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw / Euro 0326 Fraaie tweedeurskast van eikenhout Maasland, 18de eeuw. 2, / 2, Euro 0327 Credens van eikenhout Vlaanderen, Gotische stijl Gedeeltelijk 16de eeuw / Euro

67 0328 Commode secretaire van mahoniehout, Empirestijl, 19de eeuw / 1, Euro 0329 Fraaie zuil van gesneden beukenhout afkomstig uit het Kasteel De Boterberg te Kalmthout van de Familie Carlier / Euro 0330 Fraaie hallkapstok van gesneden eikenhout afkomstig uit het Kasteel De Boterberg te Kalmthout van de Familie Carlier / Euro 0331 Gueridontafel van notenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw / Euro

68 0332 Speeltafeltje van ebbenhout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0333 Fraaie dressoir van eikenhout Gemaakt in een Gents atelier, ca 1930 B = 248 cm / Euro 0334 Commode secretaire van gezwart hout met inlegwerk van messing en parelmoer, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 1, / 1, Euro 0335 Commode van eikenhout Lodewijk XV stijl, 19de eeuw / Euro 0336 Calvarie van gesneden eikenhout, Neo-Gotiek, 19de eeuw. 108 x 66 cm. 1, / 1, Euro

69 0337 Van Makelberghe Jos (Limburgse school) Panorama te Genk Olieverf op doek Gesigneerd: Jos van Makelberghe 49 x 58 cm / Euro 0338 Portret van een Zeeuwse dame Olieverf op doek, Hollandse School, 18de eeuw. 75 x 58 cm 1, / 1, Euro 0339 Hulstaert Albert ( 1918) Stilleven, Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Albert Hulstaert 34 x 48 cm / Euro 0340 Leduc Jac ( Ophoven 1921) Vijvers van Bokrijk Olieverf op doek, Gesigneerd: Leduc J. 30 x 30 cm / Euro 0341 D' Avenne Jeanne (Luik, Hasselt 1981) Winterlandschap Gemengde techniek, Gesigneerd: Jeanne d' Avenne. 60 x 47 cm / Euro

70 0343 De muzikant Olieverf op paneel naar Adriaan Brouwer, 25 x 19 cm / Euro 0344 Portret van een man, Olieverf op doek, 59 x 49 cm / Euro 0345 Schroef voor een schilderijenlijstenmaker 19de eeuw / Euro 0346 Bastin Pierre ( Flemalle, 1939) Paard, Gemengde techniek/hardboard Gesigneerd: Pierre Bastin 28 x 38 cm / Euro 0347 Stilleven met vaas en pijp Olieverf op hardboard, Gesigneerd: M. Kuypers 41 x 33 cm / Euro

71 0348 Van Leemputten Jef ( Werchter ) (False) Ossen in de weide te Austerweel Olieverf op doek, 100 x 150 cm van de hand van J. Van Leemputten met voorstudie in potlood, en de verkoopsovereenkomst van 1913 toegevoegd!!!! 100 x 150 cm 4, / 5, Euro 0349 Drinkend gezelschap Olieverf op paneel, 33 x 46 cm. 1, / 1, Euro 0350 Timmers Staf ( Houthalen, 1939) Sneeuwlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: Staf Timmers 70 x 80 cm / Euro 0351 Twee miniatuurvoorstellingen mete jonge vrouwen Handgeschilderd op ivoor / Euro 0352 Spaanse Schone Olieverf op doek, Gesigneerd: Muller E. 42 x / Euro

72 0353 Spaanse Schone Olieverf op doek, Gesigneerd: Muller E. 42 x / Euro 0354 De koning drinkt Olieverf op doek, Naar Jacob Jordaens, 60 x 80 cm / Euro 0355 Galant gezelschap, Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Marigny, 77 x 118 cm / Euro 0356 Lot van twee schilderijen met Spaanse dames op een binnenkoer aan het water Olieverf op doek, Gesigneerd: M.P. Pellan, Gedateerd: x 17 cm / Euro 0357 Boulanger H. (Doornik, Brussel, 1874) Vrouw in een bebost rivierlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: Hippolythe Boulanger Gedateerd: x 44 cm. 3, / 4, Euro

73 delig lot glas en kristal, waaronder 2 vaasjes en 2 gedekselde bokalen / Euro delig glasservies met bruin/gele voetjes / Euro glazen van gekleurd kristal op gouden voet / Euro 0504 Lot divers glaswerk 5.00 / Euro 0505 Documentenkistje van perkament, 18de eeuw / Euro 0506 Kacheltje van gietijzer / Euro

74 0507 Strijkijzer en steun van messing / Euro 0508 Grote spiegel met stilleven van fruit H = / Euro 0509 globe / Euro 0510 Spinnenwiel / Euro

75 0511 Fotoalbum van leder en verzilverd metaal / Euro 0512 Kunst als recuperatie Twee hedendaagse kunstwerken bestaande uit fietsbanden 45 x 40 en 70 x 46 cm / Euro 0513 Twee ovale bloembakken van lood Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw. B= 66 cm / Euro 0514 Twee loden bloembakken Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw. B = 80 cm / Euro 0515 Waaier van kant met 2 ovale medaillons waarin portretjes zijn geschilders / Euro 0516 Waaier in kader met handgeschilderde " aanzoek" Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro

76 0517 Kasteel van Tervuren, Burijngravure, 17de eeuw / Euro 0518 Kerken en Abdijen waaronder: Het Prinsbisschoppelijk Paleis te Luik, St Michiels te Brussel, de Abdij van Orval enz... Lot van 6 kopergravures uit de 17de en 18de eeuw / Euro 0519 Bamps Paul (Hasselt De Panne 1932) Zeven lihtografiën met zichten van Paul Bamps, 24 x / Euro 0520 Kastelen en versterkingen te Vilvoorde, Willebroek, Tervuren en Laeke Reeks van 4 burijngravures uit de 18de eeuw / Euro 0521 Stadsgezichten en Landschappen o.a. Omgeving van Gent en St Hubert, Zicht op de Nete, Molen van Salzinne... Reeks van 6 lithografieën / Euro 0522 Zicht op de engelenburcht in Rome, Ingekleurde gravure, Een opticaprent, 18de eeuw. 24 x 39 cm / Euro

77 0523 Zicht op Jeruzalem Ingekleurde gravure van Marcus Abraham Rupprecht en Johannes Christopher Opticaprent, Hassner, 18de eeuw. 32 x 34 cm / Euro 0524 Triomfantelijke intrede van de Koninklijke troepen in New York. Ingekleurde gravure van François Xavier Habermann Opticaprent, 18de eeuw. 32 x 42 cm / Euro 0525 Zicht op de Koninklijke tuin van Napels Ingekleurde gravure van François Xavier Habermann Opticaprent, 18de eeuw. 32 x 42 cm / Euro 0526 Zicht op Livorne vanaf de zee Ingekleurde gravure van Balthazar Frederic Leizelt Opticaprent, 18de eeuw. 32 x 40 cm / Euro 0527 Zicht op het Paleis van de Groot-Mongool van Indië, Ingekleurde gravure, Opticaprent, 18de eeuw. 24 x 40 cm / Euro

78 0528 De maskers, Ets, artiestenproef moeilijk leesbaar gesigneerd. 29 x 21 cm / Euro 0529 Lot van 4 Engelse kleurenprenten met jachtmotieven / Euro 0530 Dinant, Arras, Charleroi, Ieper en St Omer,, Reeks van 6 stadsplattegronden uit de 17de - 18de eeuw / Euro 0531 Leger Fernand (20ste eeuw) Compositie van Fernand Leger, Gedateerd: 1924 Uitgegeven door Mourlot:282/ x 92 cm / 1, Euro 0532 Cox Pierre ( Hasselt ) Het gezelschap, Gouache, voorstudie Gesigneerd: Pierre Cox, 18 x 26 cm / Euro 0533 Hulstaert Albert ( 1918) Zeezicht Aquarel, Gesigneerd: Albert Hulstaert 35 x 52 cm / Euro

79 0534 De Winne Jan ( Sint - Amandsberg, 1919) Weidelandschap Aquarel, Gesigneerd: Jan De Winne 25 x 32 cm / Euro 0535 Voorstelling met Romeinse figuren Gemengde techniek op doek, 105 x 92 cm / Euro 0536 Hermans Gerard (Gent ) Hoofd van een boer, Potloodtekening Gesigneerd: Gerard Hermans 33,5 x 29 cm / Euro 0537 Boomschorstekening uit Columbia 75 x 34 cm / Euro 0539 Zeldzame percussierevolver, Napoleon III tijdvak, ca / Euro

80 0540 Magnumfles: Baron Philippe Rotschild, enkele toebehoren / Euro 0541 Bibliotheekkast Design, jaren' / Euro 0542 Uittrekbare tafel van eikenhout, Neo-renaissance, ca / Euro 0543 Hangkastje van eikenhout met 2 opengewerkte deuren / Euro 0544 Uittrekbare tafel van eikenhout Louis Philippetijdvak, 19de eeuw / Euro

81 0545 Ronde tafel / Euro 0546 Bureautje met bovenstuk bibliotheekkast van gesneden eikenhout / Euro 0547 Kerkstoel gekleurd in ossenbloed / Euro 0548 Spiegel van gepolychromeerd hout / Euro 0549 Bed van mahoniehout / Euro

82 0550 Spiegel van mahoniehout, Art Nouveatijdvak, / Euro 0551 Hangoortafel van gezwart hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro stoeltjes van gebogen beukenhout Atelier: Kohn, ca / Euro 0553 Commode in Lodewijk XVstijl, ca / Euro 0554 Fraaie spiegel van palisanderhout met inlegwerk van been. Arabisch werk / Euro

83 0555 Spiegel van verguld hout in Régencestijl / Euro 0556 Compositie Olieverf op doek Hongaarsche School, In de trant van Cobra Gedateerd: x / Euro 0557 Personage in een bebost vijverlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: L. Diaz 80 x / Euro 0558 Vrolijke edelman, naar Frans Hals / Euro 0559 Kerkje en voorname hoeve, Olieverf op hardboard, 45 x 30 cm / Euro

84 0560 Moeder met kind, Olieverf op karton, Gesigneerd: Lapret 35 x 27 cm / Euro 0561 Zwitsers bergzicht, Olieverf op hardboard, 34 x 38 cm / Euro 0562 Personages in een dreef Olieverf op doek, Gesigneerd: T. Vaes 40 x 30 cm / Euro 0563 Boslandschap, Olieverf op doek, Gesigneerd: De Wiel, 29 x 39 cm / Euro 0564 Marine, Olieverf op doek, / Euro

85 0565 Stadsgezicht, Olieverf op hardboard, 60 x 50 cm / Euro 0566 Nourdam A. (Belgische School) Rivierlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: A. Nourdam ca x 40 cm / Euro 0567 Kalmthoutse heide Olieverf op doek, 48 x 59 cm / Euro 0568 Portret van een jonge vrouw in een mooie lijst. Olieverf op doek, Gesigneerd: F. Autome 68 x 54 cm / Euro 0569 Twee gouaches met de voorstelling van een hoeve, / Euro

86 0570 Landschap, Olieverf op doek, Gesigneerd: Moris 15 x 20 cm / Euro delig bestek met de initialen RS van verzilverd metaal. Art Decotijdvak, / Euro delig bestek van verzilverd metaal / Euro 0573 Specerijengarnituur van verzilverd metaal en kristal ( 1 karafje ontbreekt) / Euro 0574 Paar kandelaars van verzilverd metaal H = 44 cm / Euro

87 0575 Etui waarin een scheplepel en suikerstrooier van verguld en verzilverd metaal, Frankrijk, ca / Euro 0576 Grote champagnekoeler van verzilverd metaal B = 38 cm / Euro 0577 Etui met doopbeker, eierdopje servetring en lepeltje van verzilverd metaal / Euro messenleggers in Lodewijk XVIde stijl. van verzilverd metaal / Euro delig bestek bestaande uit 12 grote en 12 kleine vorken en 12 groet lepels van verzilverd metaal / Euro delig Koffieservies van verzilverd metaal uitgevoerd in Lodewijk XV stijl / Euro

88 0581 Koekjestrommel van verzilverd metaal, Sheffield. B = 18 cm / Euro 0582 Koffer met bestek van 18/10 Reppel Ongebruikt in nieuwe verpakking / Euro 0583 Koffiepot en percolator van verzilverd metaal, België, Firma: Wiskemann, ca 1930 H = 18 cm / Euro delig bestek van verzilverd metaal, in een verzorgde cassette / Euro 0585 Christus van verchroomd metaal H = 50 cm / Euro

89 0586 Lot verzilverd metaal / Euro delig koffieservies van verzilverd metaal Engeland, 19de eeuw / Euro 0588 Herder met schapen, Groep van polychroom porselein, Tsjechië, ca B = 42 cm / Euro 0589 Paar vazen van aardewerk, Rouen, ca H = 39 cm / Euro 0590 Royal Dux (False) Bloemenvaas van biscuit, Royal Dux B = 24 cm / Euro 0591 Bonbonnière van porselein / Euro

90 0592 Paar vazen van steengoed met druipglazuur, ca H = 20 cm / Euro 0593 Royal Dux (False) Bloemenvaas van biscuit, Royal Dux H = 26 cm / Euro 0594 Klokje van ebbenhout en parelmoer Art Deco tijdvak, ca H = 16 cm / Euro 0595 Twee siervazen van veelkleurig handgeschilderd en goud gehoogd porselein Frankrijk H = 40 cm / Euro delig koffieservies van porselein, versierd met een bloemetjesdecor / Euro

91 0597 Klokje met 8-dagenuurwerk Ellicot / Euro 0598 Uitgebreid eetservies van porselein / Euro 0599 Lot decoratieve borden / Euro 0600 Wekker van koper 8-dagen uurwerk van André Wyler / Euro 0601 Lot van 4 borden van porselein en aardewerk / Euro

92 0602 Visservies van aardewerk, Longwy / Euro 0603 Lot Frans aardewerk waaronder 3 borden en een vaasje uit Clamecy. Frankrijk, 19de eeuw / Euro delig thee en koffieservies van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw "Boin à l'escalier à cristal" / Euro 0605 Lot van 8 décoratieve borden / Euro 0606 Drie bordjes van Italiaans aardewerk / Euro 0607 Lot van divere miniatuurtjes van veelkleurig en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro

93 0608 Vaas van handgeschilderd porselein. China, 20ste eeuw. H = 70 cm / Euro 0609 Vaas van geel gecraqueleerd steengoed, Azië, ca 1900 H = 29 cm / Euro 0610 Paar siervazen van Satsumaporselein. H = 32 cm / Euro 0611 Paar grote vazen van Aziatisch keramiek H = 79 cm. ( 1 hersteld) / Euro 0612 Twee vazen van handgeschilderd porselein, Korea H = 32 cm / Euro

94 0613 Twee siervazen van handgeschilderd porselein, Azië, / Euro 0614 Twee diepe schotels op voet van Chinees exportporselein Doorsnede: 18 cm / Euro 0615 Sokkel van Aziatisch tropisch hout en steen / Euro 0616 Olifant met jong en twee reigers Twee beeldjes van Aziatisch houtsnijwerk H = 20 en 30 cm / Euro 0617 Masker en sierlijk vrouwenfiguur van ebbenhout / Euro

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

INVENTARIS VAN HET BOUWKUNDIG ERFGOED

INVENTARIS VAN HET BOUWKUNDIG ERFGOED PAGINA 1/5 Louis Bertrandlaan 19 (foto 2012). Brussels Hoofdstedelijk Gewest INVENTARIS VAN HET BOUWKUNDIG ERFGOED SCHAARBEEK Louis Bertrandlaan 19 Burgerhuis in neogotische stijl met asymmetrische compositie,

Relaxed wonen en/of werken in een historische omgeving. Schitterend appartement in Château de Lexhy (nabij Luik, Wallonië, België)

Relaxed wonen en/of werken in een historische omgeving. Schitterend appartement in Château de Lexhy (nabij Luik, Wallonië, België) Relaxed wonen en/of werken in een historische omgeving. Schitterend appartement in Château de Lexhy (nabij Luik, Wallonië, België) Adres Prijs : 450.000 395.000 (k.k.) Château de Lexhy, Rond Point Baron

Hamer prijs. Lot Omschrijving Foto

Prijslijst Beelden. Muziekthema

Wonen! Interieur. Oude materialen in plaats van afgelikt design. 136 Chapeau!

Wonen! Interieur. Oude materialen in plaats van afgelikt design. 136 Chapeau! Wonen! Interieur Oude materialen in plaats van afgelikt design 136 Chapeau! Leven in Vlaamse een solide weelde TEKST GERMAINE THYS FOTOGRAFIE HENRY PETERS Het interieur van Marc Soudant en Liesbeth Roox

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

ART HISTORY Barok en Classicisme

ART HISTORY Barok en Classicisme ART HISTORY Barok en Classicisme H4-profiel Barok 17e eeuw Classicisme 18de eeuw ART HISTORY Barok en Rococo H4-profiel 17e eeuw Barok De barok is een Europese stijlperiode die aan het begin van de 17e

001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. Materiaal: brons. Afmetingen: Afkomst:

001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. Materiaal: brons. Afmetingen: Afkomst: 001: Maçonniek bijou in doosje, passer en winkelhaak met de letter G en de acaciatak. brons. 002: Maçonniek bijou, Passer met inscriptie. 003 Porseleinen doosje met opschrift. Angoumois la gaité porselein.

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Prijslijst verhuur. Meubilair. Bar

Prijslijst verhuur. Meubilair. Bar Prijslijst verhuur Meubilair Luxe gestoffeerde stoel grijs (stack chair) - stapelbaar 2,25 Kunststof stoel grijs - stapelbaar 1,25 Kunststof stoel groen - stapelbaar 1,25 Buffettafel (77x185 cm.) 3,50

Michaël Verheyden: Vroeger kon ik me amper iets veroorloven.

Michaël Verheyden: Vroeger kon ik me amper iets veroorloven. Michaël Verheyden: Vroeger kon ik me amper iets veroorloven. DECO DOOR LEEN CREVE & PORTRET KAREL DUERINCKX Michaël Verheyden HET DETAIL IS BELANGRIJK De Genkse ontwerper Michaël Verheyden en zijn vrouw

OUTLET 35% TOT 75% KORTING. Zijden bloemstukken Elisense Bloemen. Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg OUTLET Zijden bloemstukken Elisense Bloemen 35% TOT 75% KORTING Deze bloemstukken zijn gereed Levertijd in overleg 1 Witte parelmoer tulpvormige vaas met kunst gipskruid Afmetingen: Doorsnede 27 cm en

X-MAS 24. 95 9. 99 29. 95. Merry 34. 95 14. 99. Geniet meer van de kerst thuis

X-MAS 24. 95 9. 99 29. 95. Merry 34. 95 14. 99. Geniet meer van de kerst thuis PARIJS - MADRID - BRUSSEL - LUXEMBURG - ROME - BERN - WENEN - LISSABON EN IN MEER DAN 500 ANDERE EUROPESE STEDEN Chalet of Flanel Kussen 40x40 cm of 45x45 cm. Per stuk. Chalet Plaid 160x130 cm. Per stuk.

Fonds René Carcan. Uitreiking van de Internationale Prijs voor Gravure René Carcan Persdossier. René Carcan

Fonds René Carcan. Uitreiking van de Internationale Prijs voor Gravure René Carcan Persdossier. René Carcan Uitreiking van de Internationale Prijs voor Gravure René Carcan Persdossier René Carcan René Carcan was een Belgische graveur en aquarelschilder die in de jaren 80 internationale faam verwierf. Zijn werken

Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor. Roetemeijer-Hurkens. gebruikers

Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor. Roetemeijer-Hurkens. gebruikers Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor Roetemeijer-Hurkens. 20 april 2011 Op 20 april staan we op de Paasfair bij Slot Zeist. Daarom zullen de eierdopjes

Guédelon vrijdag 12.09.2008 Foto J. Goderis

Guédelon vrijdag 12.09.2008 Foto J. Goderis Twaalf V.O.B.o.W.-ers toeren drie dagen rond in Bourgondië VRIJDAG 12 SEPTEMBER 2008 door Jozef Goderis Tien deelnemers stappen op in Rumbeke, twee sluiten aan in Kortrijk. In de namiddag: aankomst in