Download "Gecatalogeerde kunst en antiekveiling"

1 BVBA Veilingen AEKO Gouverneur Verwilghensingel 18C - B 3500 Hasselt Tel: 011/ Fax: 011/ Website: Aeko.be - info@aeko.be H.R.HASSELT: Kijkdagen:vrijdag 22/05/2009:van 14 tot 18 uur. Zatrdag en Zondag: 23 & 24/05/2009: van 10 tot 19 uur. Veilingen : Maandag 25/05/2009 vanaf lot 001 stipt om 19 uur. Dinsdag 26/05/2009: stipt om 19 uur vanaf lot 0501 Bezoek onze volledige catalogus op Expertise en inname van goederen voor onze volgende veilingen: elke woensdag van to en van to uur en na afspraak op tel

2 BVBA Veilingen AEKO Gouverneur Verwilghensingel 18C - B 3500 Hasselt Tel: 011/ Fax: 011/ Website: Aeko.be - info@aeko.be H.R.HASSELT: Bezoek onze volledige catalogus op Expertise en inname van goederen voor onze volgende veilingen: elke woensdag van to en van to uur en na afspraak op tel

3 0001 klein sierkannetje van glas van Murano. H = 11 cm / Euro 0002 Schaal op voet van kristal, Frankrijk, 19de eeuw. H = 20 cm Diameter: 24,5 cm / Euro 0003 Klein vaasje van kristal van Murano H = 22 cm / Euro 0004 Paar petroleumlampen van opaliserend, beschilderd glas Napoleon III tijdvak, ca (1 hersteld) H = 17 cm / Euro

4 0005 Siercoupe van geëtst kristal. H = 22 cm / Euro kelken van opaliserend glas met goudrand. Napoleon III tijdvak, ca H = 20 cm / Euro coupes van geslepen kristal H = 19,5 cm / Euro 0008 Vaas Nederlands glas, Leerdam H = 26 cm / Euro 0009 Vaas van kristal, België, Val St Lambert, Art deco tijdvak, ca / Euro

5 0010 Schaal op voet van kristal, België, Val St Lambert, Model: Prince de Galles H = 22 cm Doorsnede = 29 cm / Euro 0011 Gedekselde beker van kristal, 19de eeuw. H = 31 cm / Euro 0012 Daum vaas, pâte de verre, H = 24 cm / Euro 0013 Vaas Yucca, Verre de France, H = 31 cm 2, / 2, Euro

6 0014 Pot met pruimen, van aardewerk met druipglazuur Torhout, ca 1920 H = 16 cm / Euro 0015 Elegant gezelschap op een sofa van suikergoedporselein, Duitsland, ca H = 12 cm / Euro 0016 Gedekselde pot van blauw/wit aardewerk Frankrijk, ca H = 53 cm / Euro 0017 Câchepot van aardewerk Art Nouveautijdvak, ca 1890 BFK H = 21 cm / Euro 0018 Vrouwke met kruiwagen van biscuit. H = 23 cm / Euro

7 0019 Fraaie schaal van veelkleurig handgeschilderd aardewerk. Frankrijk, 19de eeuw. B = 40 cm / Euro 0020 Decoratieve vaas beschilderd met groen en een gouddecor Empirestijl Manufactuur: BFK H = 35 cm / Euro 0021 Een grote en kleine koffiepot van veelkleurig handgeschilderd porselein Frankrijk, Empire tijdvak, / Euro 0022 Twee pyrogènes: 1 in de vorm van een kikker, de andere een jonge man met baby, Napoleon III tijdvak, ca H = 10 en 11 cm / Euro 0023 Sierlijke vaas versierd met 2 vogels van aardewerk, Oostenrijk, Art Nouveautijdvak, ca H = 40 cm / Euro

8 theepotjes met comfoor van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein. Vieux Paris, Napoleon III tijdvak, ( 1 deksel ontbreekt) H = 20 cm / Euro 0025 Gedekselde terrine van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Frankrijk, H = 24 cm / Euro 0026 Paar gedekselde vazen van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein. Herend, H = 37 cm / Euro 0027 Vaas versierd met een witte pauw van veelkleurig handgeschilderd porselein. Duitsland, Heinrich & Co H = 40 cm / Euro 0028 Meisje en jongetje al spelend met bokskes. Twee beeldjes van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein. Duitsland, Rudolfstadt / Euro

9 0029 Wallaert Gaston (Brussel Hasselt 1954) Bloemenweelde, Olieverf op doek, Gesigneerd: G. Wallaert 56 x 47 cm / Euro 0030 Pringels Leon ( Schaarbeek Oudergem 1992) Bloemenstilleven Olieverf op paneel, Gesigneerd Leon Pringels 75 x 57 cm / Euro 0031 Dorpszicht, Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Dethier 59 x 65 cm / Euro 0032 Berk aan het water, Olieverf op doek, Gesigneerd: Irène Wellens, 40 x 30 cm / Euro 0033 Lijnen Anny (Belgische School) Vrouwke in en steeg Olieverf op doek, Gesigneerd: Anny Lynen. 39 x / Euro

10 0034 Stierenvechter, Olieverf op doek, Gesigneerd: Gertrude Vober uit Voerendaal 50 x 50 cm / Euro 0035 Spaanse krijger Olieverf op porselein, Gesigneerd: E. Gallé à Nancy, Doorsnede: 33 cm / Euro 0036 De eucharistie Olieverf op doek, gemarroufleerd Gesigneerd: A. Gromzen (?) 23,5 x 27 cm / Euro 0037 Peeters Jeannot (Hasselt ) Kempisch interieurzicht Olieverf op doek, Gesigneerd: Jeannot Peeters Gedateerd: x 28 cm / Euro 0038 Chaltin Maurice ( ) Ardeens riviergezicht Olieverf op paneel, Gesigneerd: Maurice Chaltin 37 x 44 cm / Euro

11 0039 Kudde schapen, Olieverf op doek, Gesigneerd: S.IVEL 45 x 65 cm / Euro 0040 Bossaerts Frans ( ) Dorpsgezicht en de witte molen aan het water Reeks van 2 schilderijen Olieverf op doek Gesigneerd: Bossaerts Frans 2 zonder kader: 49 x 64 cm / Euro 0041 Mabile François (Brussel ) Al wachtende, Olieverf op doek, Gesigneerd: François Mabile 51 x 40 cm / Euro 0042 Landschap langs de Maas in de Ardennen Olieverf op paneel, 19de eeuw. 30 x 45 cm / Euro 0043 Op De Beek Hubert (Tervurenseschool, 1ste helft 20ste eeuw.) Zicht op de kerk van Tervuren, Olieverf op doek, Gesigneerd: Hubert Op De Beek. gedateerd: x 100 cm / Euro

12 0044 Theeceremonie Ingekleurde houtsnede Japan, 19de eeuw. 37 x 24 cm / Euro

13 0045 Twee borden, Chine de Commande van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, Chien Lung, ca / Euro 0046 Paar leeuwtjes, paar beeldjes van jade China, 19de eeuw. H = 6,5 cm / Euro 0047 Vaas van cloissoné China, 19de eeuw. H = 25 cm / Euro 0048 Paar vazen (één deksel werd hersteld) van Imariporselein, Japan, 19de eeuw / Euro 0049 Vaas van blauw/wit porselein, China, 18de eeuw, omgebouwd tot schemerlamp H: voet = 43 cm / Euro

14 0050 Klein Chinees tafeltje met lade van ebbenhout. B = 81 cm / Euro 0051 Schemerlamp van Kantonporselein, H = 42 cm / Euro 0052 Vaas beschilderd met een decor van kobaltblauw en ijzerrood. China, ca H = 30 cm / Euro 0053 Meiping Vaas van blauw/wit handgeschilderd porselein, versierd met bloeiende perzikken. China, ca H = 33 cm Literatuur: M. Beurdeley: ' La porcelaine des Qing", p / Euro 0054 Paar vazen van handgeschilderd kantonporselein, met bronzen montuur China, 19de eeuw H = 57 cm ( 1 is hersteld) / Euro

15 0055 Bolle brede vaas van blauw/wit handgeschilderd porselein. China, ca sokkel toegevoegd. H = 36 cm, diameter 38 cm / 1, Euro 0056 China (Dao Guang tijdvak ) Fraaie vaas van veelkleurig handgeschilderd porselein met een decor van bloemen en draakjes tegen een gele achtergrond, China, Dao Guang periode H = 34 cm Literatuur: Rose kvir, Chinese ceramic. V& A Museum p121 1, / 1, Euro 0057 Paar zeshoekige vazen van veelkleurig handgeschilderd porselein, aan de knoop versierd met bloeiend perzikken in reliëf China, 19de eeuw. H = 60 cm 3, / 4, Euro 0058 Index Van zilver, Rusland, 19de eeuw L = 20 cm / Euro 0059 Index van zilver en gesneden been. Rusland, 1895 L = 45 cm / Euro

16 0060 Wolfers Frères ( ca 1987) 6 lepels en 6 vorken van zilver, Art Decotijdvak, ca 1940 België, Brussel: Meester: Wolfers Frères / Euro 0061 Mezuza of gebedshouder van zilver / Euro delig koffie - en theeservies van zilver, bestaande uit 1 koffie-en theepot, suikerpot, melkpot en plateau. België, Brussel, Meester Delheid, na , / 2, Euro 0063 Ganucha of zevenarmige kandelaar van zilver, Rusland, / Euro 0064 Sigarettenetui van zilver, België, Delheid, 9 x 8 cm / Euro

17 0065 Pijp van meerschuim en zilver, Oostenrijk, L = 31 cm / Euro delig koffieservies van Duits porselein afgewerkt met zilver Firma: Hutschenreuter / Euro 0067 Twee kruithoorns van hoorn en verzilverd metaal L = 18 cm / Euro 0068 Doosje van zilver / Euro 0069 Medaillon van zilver, gedateerd: 1844 Doorsnede: 3,5 cm / Euro

18 0070 Broche met cupido van zilver versierd met een Wedgewood plaquette Doorsnede 3 cm / Euro 0071 kelk van zilver met ivoren schacht. België, Art Deco tijdvak, ca / Euro 0072 Schotel van zilver, België: Atelier: Wolfers, na / Euro 0073 Witte hoeve, Aquarel, Onduidelijk gesigneerd, 36 x 49 cm / Euro 0074 Etui waarin een slabestek van Duits zilver / Euro

19 0075 Visscher Nicolas (17de eeuw) Allegorische figuur Uitgegeven door Nicolas Visscher, ca x 10 cm / Euro 0076 Twee interieurzichten Twee prenten uit de 19de eeuw. naar Jean Moreau / Euro 0077 Marine Handingekleurde gravure naar Breugel / Euro 0078 Zicht op de Seine van Parijs Litho: 8/150 Gesigneerd: Danny Latrige 31 x 46 cm / Euro 0079 Masereel Frans (Belgische School) En zoeten inval, Linoleumsnede Gesigneerd: Frans Masereel. 17 x 15 cm / Euro

20 0080 Voorstelling van het Kasteel d' Aspremont Lynden Oud Rekem Lot van vier gravures, gesigneerd: Barend Engerd gedateerd: x 24 cm / Euro 0081 Oude brug te Waasmunster Ets 37/50 Gesigneerd: Romain Malfliet 34 x 50 cm / Euro 0082 Reeks van 7 ingekleurde modeprenten La Saison, / Euro 0083 Sierei gedragen door 3 struisvogels van vuurverguld brons, Rusland, 19de eeuw. H = 36 cm 2, / 2, Euro 0084 Paar vazen van gepatineerd metaal, met mythologische taferelen H = 29 cm / Euro 0085 Norga Sylvain (Belgische School, ca 1930.) Olifant, Beeld van gepatineerd brons, Gesigneerd: S. Norga Art Deco tijdvak, ca 1930 B = 34 cm / Euro

21 0086 Mozes, Beeld van brons, naar Michel Angelo H = 27 cm / Euro 0087 Paar kandelaars van brons in Lodewijk XVstijl. H = 19 cm / Euro 0088 Twee kruisvaarders, Beelden van gepatineerd en verguld kunstbrons Vlaanderen, Napoleon III tijdvak, ca H = 42 cm / Euro 0089 Corpus van gesneden lindenhout, Vlaanderen, 18de eeuw. H = 95 cm / Euro 0090 Ridder ter paard van gesneden hout, 19de eeuw. H = 40 cm / Euro

22 0091 Cartouche met 2 acunthusbladeren en 2 voluten Symmetrisch ornament van gesneden eikenhout, 18de eeuw. 20 x 28 cm / Euro 0092 Kruislieveheer van koper op gezwart houten kruis. Vlaanderen, 18de eeuw. H = 51 cm / Euro 0093 De omhelzing Kubistisch groepje van terra cotta. Luik, Art Deco tijdvak, ca H = / Euro 0094 Moord op de Hertog de Guine, Plaquette van gemalen marmer, Frankrijk, Napoleon III tijdvak, ca x 20 cm / Euro 0095 Twee sierstukjes Twee beeldjes van biscuit. Duitsland, ca H = 15 en 10 cm / Euro

23 0096 Antieke ring van 18 k. geel goud, bezet met 0,8 k. diamant met oud slijpsel / Euro 0097 Ring van 18 k. wit goud, bezet met een robijn en briljanten / Euro 0098 Antieke ring: toi et moi met parel van 18 k. geel goud, bezet met 0,3 k. briljant en errond 0,5 k. diamant / Euro 0099 Solitair van wit goud bezet met 0,9 k. diamant / Euro 0100 Fraaie damesring van 18 k. goud, bezet met een granaat en diamantjes, oud slijpsel. Art Deco tijdvak, ca / Euro

24 0101 Antieke ring van 18 k. geel goud, bezet met 1 k. diamant met oud slijpsel / Euro 0102 Paar antieke oorbellen van 18 k. geel goud, bezet met 2 k. diamant met oud slijpsel. 1, / 1, Euro 0103 Antieke hanger van 18 k. geel goud, bezet met 0,9 k. diamant met oud slijpsel / Euro 0104 Hanger van wit goud met 1 k. diamant. Art Deco tijdvak, ca / Euro 0105 Paar oorbellen van wit goud bezet met 1 k. briljant / Euro

25 0106 Polshorloge van 14 k. wit goud bezet met diamanten / Euro 0107 Armband van 18 k. wit goud bezet met 8 saffieren en briljanten 1, / 1, Euro 0108 Jonge Turk en zijn vrouw Twee beeldjes van veelkleurig handgeschilderd biscuit Saksich, 1880 ( 1 handje beschadigd) H = 38 cm 1, / 1, Euro 0109 Paar vazen van aardewerk, Oostenrijk, Art Nouveautijdvak, ca H = 40 cm / Euro 0110 Paar vazen van paars porselein gevat in een bronzen montuur. Frankrijk, Napoleon III tijdvak, Uitgevoerd in Chineze trant ( 1 stukje brons ontbreekt) H = 32 cm 1, / 1, Euro

26 0111 Gedekselde pot van blauw/wit aardewerk, Makkum, ca H = 53 cm / Euro 0112 Tabakspot van West-Vlaams aardewerk met het opschrift: ' Smoren meldt bier' H = 19 cm / Euro 0113 Pic-nic op de buiten van blauw/wit aardewerk van Emile Lombart Diameter: 36 cm / Euro 0114 Moeder en kind, van blauw/wit aardewerk van Emile Lombart Lecat, x 32 cm / Euro 0115 Kruikje van aardewerk met druipglazuur. Hasselt,relatiegeschenk van Fryns Model 502 H = 26 cm / Euro

27 0116 Vaas met 6 handgrepen Oost-Vlaams aardewerk versierd met druipglazuur H = 44 cm / Euro 0117 Siervaas met opengewerkte kraag en 2 handgrepen van West-Vlaams aardewerk. H = 29 cm / Euro stuks "Basaltware" Wedgwood / Euro theepot, 1 melkkannetje en 5 kopjes en schoteltjes van goudgehoogd porselein. Napoleon III tijdvak, / Euro 0120 Vaas met 3 handgrepen en lelies versierd. West -Vlaams Aardewerk H = 41 cm / Euro

28 0121 Grote vaas van geglazuurd aardewerk Kortrijk, ca 1920 H = 67 cm / Euro 0122 Venus en cupido Beeld van wit monochroom biscuit, in de trant van Sévrès. H = 23 cm / Euro 0123 Twee tasjes met bijhorende schoteltjes van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. 1, / Euro 0124 Heer en Dame van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd biscuit. H = 49 cm. 1, / 2, Euro 0125 Twee fluitvaasjes,een jongen en een meisje, bonbonschaaltje in de stijl van Wedgewood. Lot van 4 voorwerpen in biscuit / Euro

29 0126 Jonker, Beeldje van veelkleurig handgeschilderd porselein. Duitsland, ca 1900 H = 17 cm / Euro 0127 Van de Plancke J.G. (Lauwe ) Staande klok van eikenhout, met weekwerk. van Joseph G. Van de Plancke uit Lauwe. Kortrijk, H = , / 1, Euro 0128 Pendule met doedelzakspeler van tweekleuren brons. Frankrijk,Troubadourstijl, ca H = 35 cm / Euro 0129 Staande klok van eikenhout met een ééndagsuurwerk van P.J. Trufin à Chievres. H = 256 1, / 1, Euro 0130 Eéndagsuurwerk + barometer in montuur met stuurwiel van een schip, Brighton,Trussel, ca H = 20 cm / Euro

30 0131 Pendule met 2 kandelaars van brons, Neo-renaissancetijdvak, ca H = 69 cm / Euro 0132 Kolompendule van albast. H = 39 cm / Euro 0133 Parapluklok van brons met wekker en een ééndagsuurwerk Doorsnede: 180 cm / Euro 0134 Autoklok van het merk Doxa een 8-dagenwerk, gedateerd 1913 in het museumtijdschrift: "Teut Schoonhoven, goud - zilver en klokkenmuseum" / Euro 0135 Een Mysterieuze Diana met klok van brons, bevat een 48-urenwerk. Merk: Junghans. H = 40 cm / Euro

31 0136 Pendule van hout en wiijzerplaat, Art deco tijdvak, ca / Euro 0137 Barometer van verguld brons, Frans, Napoleon III tijdvak, ca H = 62 cm / 1, Euro 0138 Kolompendule belijmd met notenhout en satijnhout. Napoleon III tijdvak, / Euro 0139 Blaasbalg versierd met maskers van hout en messing, Neo-renaissance, 19de eeuw. L = 83 cm / Euro 0140 Blaasbalg van geel koper met interieurscène naar Brouwer Vlaanderen of Nederland, 19de eeuw. L = 56 cm / Euro

32 0141 Bedpan van rood en geel koper, Nederland, 19de eeuw / Euro 0142 Kookketel van geel koper / Euro 0143 Paar kandelaars van brons in barokke stijl, 19de eeuw. H = 47 cm / Euro 0144 Vogelkooi van messing, 19de eeuw. H = 61 cm / Euro 0145 Godslamp van verguld koper, Barokke stijl, ca / Euro

33 0146 Wierookbrander van brons, Zuidelijke Nederlanden, 16de eeuw. H = 21 cm / Euro 0147 Wierookscheepje van brons, Vlaanderen, 17de eeuw. B = 15 cm / Euro 0148 Eén in de vorm van een poezenhoofd en het andere in de vorm van een apenkop Twee notenkrakers van brons / Euro 0149 Wijwateremmertje van brons, Vlaanderen, 17de eeuw H = 11,5 cm / Euro 0150 Paar kandelaars van verguld brons, ca H = 10 cm / Euro

34 0151 Zeldzame kandelaar Vlaanderen, ca H = 27 cm / 1, Euro 0152 Kandelaar van brons, Italië, 19de eeuw. H = 114 cm / Euro 0153 Gietijzeren rooster / Euro 0154 Reliëf: De drinkplaats van messing, naar Nicolaas Berchem, 23 x 42 cm / Euro 0155 Fraaie kaarsenhouder in cloissoné / Euro

35 0156 Gatelegtable van eikenhout, Engeland, ca / Euro 0157 Slaapkamer bestaande uit een lavabo, 2 nachtkastjes, een linnenkast en een tweedeurskast van twee kleuren mahoniehout met wit marmeren blad. Lodewijk XVstijl, ca / Euro 0158 Kast van eikenhout, Noord - Frankrijk, 18de eeuw. H = 230 cm / 1, Euro 0159 Settee van eikenhout, Engeland, 18de eeuw / Euro 0160 Mooie vitrinekast van eikenhout, Vlaanderen, 19de eeuw. H = 260 cm 1, / 2, Euro

36 0161 Paar armzetels van beukenhout, Neo-renaissancestijl / Euro 0162 Dressoir met 4 deuren van eikenhout, ca B = 214 cm / Euro 0163 Kerkbank van eikenhout 18de eeuw. B = 254 cm / Euro 0164 Buffetkast met opstand, van mahoniehout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0165 Armzetel met bijhorend voetbankje van beukenhout Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0166 Salon bestaande uit 1 canapé, 2 armstoelen, 2stoelen van mahoniegekleurd beukenhout en verguld brons. Empirestijl, 19de eeuw / 1, Euro

37 0167 Vier armzetels en 2 stoelen van eikenhout, Luik, Régencestijl / Euro 0168 Sokkel van eikenhout, H = 112 cm / Euro 0169 Secretaire belijmd met cuba mahoniehout, en het interieur van pallisander -en satijnhout. Restaurationtijdvak, ca / 1, Euro 0170 Dressoir met 4 deuren en 3 laden Gaumeland, 18de eeuw. B = 212 cm 1, / 1, Euro 0171 Solitaire van wit goud, bezet met 1,2 k. briljant 1, / 1, Euro

38 0172 Parelsnoer met 42 parels van ca 10 mm en een slot van 18 k. goud bezet met briljanten / Euro 0173 Fraaie damesring van 18 k. goud, bezet met een aquamarijn / Euro 0174 Fraaie damesring van 18 k. wit goud bezet met 1 saffier en briljanten / Euro 0175 Parelsnoer met 29 Thaïse grijs natuurlijk getinte parels van ca 12 à 16 mm, een slot van 18. k. goud bezet met diamant. 2, / 2, Euro

39 0176 Art Deco ring van 18 k. geel goud bezet met 3 grote diamanten en 18 kleinere diamanten met oud slijpsel. 1, / 1, Euro 0177 Ring van wit goud, een robijn van 3 k. en 2 k. briljant. 1, / 1, Euro 0178 Paar manchetknopen van rood goud / Euro 0179 Fraaie damesring van 18 k. goud, bezet met een 9 stuks aquamarijn / Euro 0180 Paar oorbellen van 18 k. geel goud / Euro

40 0181 Paar oorbellen in de vorm van een strikje van 18 k. geel goud en een halve maan van wit goud bezet met een diamant / Euro 0182 Hanger en/of broche van 18 k. geel goud en een schaplcamée met de voorstelling van een jonge vrouw. H = 6 cm / Euro 0183 Ring van 18 k. geel goud bezet met een schelpcamé met de voorstelling van een jonge vrouw / Euro 0184 Hanger met ronde medaillon van 18 k. goud. Het medaillon is bezet met een aquamarijn / Euro 0185 Hanger met een bloemvormig medaillon waarin een munt verwerkt is met de voorstelling van Koning Albert, van 18 k. goud bezet met 9 smaragdjes / Euro

41 schilderijen en studies met gezichten van diverse mensen van een vermoedelijk Parijse kunstenaar, ca / Euro 0187 Kavel Francois Martin ( ) Studie van een dromende vrouw Olievef op doek, Gesigneerd: Kavel F.M. Gedateerd: x 55 cm / Euro 0188 Maria en jezuskind Olieverf op doek, 19de eeuw. in de trant van Rafaël 55 x 41 cm / Euro 0189 Witdoeck Pierre Joseph (Antwerpen ) Portret van een geneesheer Olievef op doek, Gesigneerd: P.J. Witdoeck Gedateerd: x 50 cm / 1, Euro 0190 Tysmans Joseph (Hemiksem Genk 1974) Kapel in een bos, Olieverf op paneel Gesigneerd: Jos Tysmans 27 x 36 cm / Euro

42 0191 Beerten Staf (Beverlo, 1930) De oogst, Olieverf op doek Gesigneerd: Staf Beerten, 46 x 55 cm / Euro 0192 Paar portretten met de voorstelling van Dhr en Mevr. Chapotot - Lefévre. Lyon : Empiretijdvak: x 48 cm / Euro 0193 Onze Lieve Vrouw en Jezuskind Olieverf op doek, Italiaanse school, 18de eeuw. 142 x 111 cm 1, / 2, Euro 0194 Wallecon Alfred (Menen ) Zicht op Brugge en Zicht op Venetië 2 schilderijen, olieverf op doek, Gesigneerd: A. Wallecon Gedateerd: 1934 en x 40 cm / Euro 0195 Portret van een geneesheer Olieverf op doek, 18de eeuw. 84 x 66 cm / Euro

43 0196 Italiaanse School (ca 1700) Hoofd van een apostel, Olieverf op doek, Italiaanse school, ca , / 1, Euro 0197 Midy Ernest (Brussel, Kalmthout 1938) Zicht op een kerk Olieverf op doek, Gesigneerd: Ernest Midy, 100 x 80 cm 1, / 1, Euro 0198 Volks interieur OLieverf op doek, 18de eeuw. In de trant van Teniers 75 x 51 cm / Euro 0199 Stilleven met wijn en fruit Olieverf op doek, gemaroufleerd 36 x 53 cm / Euro 0200 Vier schilderijen met als voorstelling de vier seizoenen, Olieverf op paneel, 35 x 30 cm / Euro

44 0201 Bosschaert R. (Oostende 1938) Interieur Olieverf op karton, Gesigneerd: Bosschaert R. 55 x 53 cm / Euro 0202 Bootjes aan het water, Olieverf op doek In de stijl van Sint Martens Latem 40 x 50 cm / Euro 0203 Het minnend koppel Olieverf op doek, naar Adriaan Brouwer 26 x 21 cm / Euro 0204 Sévery Marcelle ( Hasselt ) (False) Bloemenstilleven, Olieverf op doek, Gesigneerd: Marcelle Sévery, 26 x 21 cm / Euro 0205 De berechting Olieverf op doek, Gesigneerd: Hodru 117 x 137 cm 1, / 1, Euro

45 0206 Farasyn Edgard ( ) Moeder met kind Olieverf op doek, Gesigneerd: Edgard Farasyn 47 x 57 cm 2, / 3, Euro 0207 Sévery Marcelle ( Hasselt ) (False) Bloemenstilleven, Olieverf op doek, Gesigneerd: Marcelle Sévery, 40 x 34 cm / Euro 0208 Als twee venten vechten voor een ezel,loopt de derde ermee heen Olieverf op doek, Franse School, 19de eeuw / Euro 0209 Fruchard Marguerita (Limburgse kunstenares, 20ste eeuw) Stilleven met cyclamen Aquarel, Gesigneerd: Margarite Fruchard 53 x 125 cm / Euro 0210 Bossaerts Frans ( ) Hoeve in de lente en boer aan hoeve Reeks van 2 schilderijen Olieverf op doek Gesigneerd: Bossaerts Frans 2 ingelijst in kader: 49 x 64 cm / Euro

46 0211 Fruchard Marguerita (Limburgse kunstenares, 20ste eeuw) Stilleven met climatis Aquarel, Gesigneerd: Margarite Fruchard 100 x 64 cm / Euro

47 0212 Van Hommel Fernand (St Joost te Node Brussel 1976) Rustende vrouw bij de kachel Olieverf op doek, Gesigneerd: Fernand Van Hommel 54 x 66 cm / Euro 0213 Wallaert Gaston (Brussel Hasselt 1954) Zicht op Bokrijk, Olieverf op doek, Gesigneerd: G. Wallaert gedateerd: / Euro 0214 Zuiders zicht, Olieverf op doek, onduidelijk gesigneerd 54 x 45 cm / Euro 0215 De vos aan het meer, Olieverf op doek, 49 x 38 cm / Euro 0216 Landschap met hoeve, Olieverf op doek, Gesigneerd: Goyens, Gedateerd: x 40 cm / Euro

48 0217 Coëme R (St Truiden Antwerpen 1979) Pièta Olieverf op karton, Gesigneerd: Coëme R. Vroeg werk uit de jaren ' x 44 cm / Euro 0218 Vinck J. (Antwerpen, Mortsel 1979) Stilleven met haas, Dubbelzijdig schilderij Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Vinck 68 x 53 cm / Euro 0219 Sohie Albert (Hoeilaart Oud-Turnhout 1927) Treurende vrouw Olieverf op doek, Gesigneerd: Sohie A. 52 x 45 cm / 1, Euro 0220 Wapenschild met de orde van het Gulden Vlies van Graaf Guilaume de Slavata, Kanselier van Bohemen Gouache met goudgehoogd op perkament, , / 1, Euro 0221 Baur Alfred (Aken, ) Afscheid bij het vertrek van de kruisvaarders Olieverf op doek, Ontwerp voor een monumentale muurschildering voor het stadhuis van Aken of Dusseldorf, 37 x 58 cm / 1, Euro

49 0222 Mythologische scène, Olieverf op papier 40 x 55 cm / Euro 0223 Canneel Marcel (St joost ten Node Brussel 1953) Zicht op een industriestad Olieverf op triplex Gesigneerd: Marcel Canneel 60 x 65 cm / Euro 0224 Boerenstoeltje van olmenhout Land van Herve, ca / Euro 0225 Koffer van eikenhout, Engeland, 18de eeuw B = 110 cm / Euro 0226 Kist met gebogen deksel, Vlaanderen, 18de eeuw. B = 120 cm / Euro

50 0227 Eén armzetel en twee stoelen, van gezwart hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0228 Hoekvitrine met gebogen glas van eikenhout en notenfineer, Italië, ca / Euro 0229 Boerentafeltje van eikenhout, ca B = 108 cm / Euro tuinstoelen van smeedijzer en hout / Euro 0231 Ronde salontafel belijmd met marquetterie van diverse houtsoorten, uitgevoerd in Lodewijk XVstijl / Euro

51 0232 Kleine tilltoptable van gesneden en gezwart hout, Engeland, ca / Euro 0233 Cabrioletzetel van beukenhout, uitgevoerd in Lodewijk XVstijl / Euro 0234 Armzetel van eikenhout, Maasland, 18de eeuw / Euro 0235 Spiegel van gepolychromeerd hout. H = 60 cm / Euro stoelen van mahoniehout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw / Euro

52 0237 Vitrinekast van eikenhout, Maasland, Lodewijk XIVtijdvak, 18de eeuw. H = 272 cm 1, / 2, Euro 0238 Commode met 3 laden van rijkelijk gesneden eikenhout, Luik, Lodewijk XVtijdvak, 18de eeuw. 1, / 1, Euro 0239 Fraaie buffetkast van eikenhout, Art Decotijdvak, ca / Euro 0240 Vierdeurskast van eikenhout, Spanje / Euro 0241 Commode met 4 laden van eikenhout Omgeving Luik, Lodewijk XVItijdvak, ca , / 1, Euro

53 0242 Ovaal tafeltje van fruithout Louis Philippe stijl, ca / Euro 0243 Uittrekbare tafel van eikenhout, In Lodewijk XVI stijl, 19de eeuw / Euro 0244 Hoogsteyn Jan ( Beverlo 1935 ) Zittend meisje Houtskool op papier gesigneerd: Jan Hoogsteyn 69 x 49 cm / Euro 0245 Stoomschip: SS Luciline, Gouache uit de 19de eeuw. 39 x 56 cm / Euro 0246 De Wit Jacob (Amsterdam, ) Ontwerpschets voor een grafmonument, Gehoogde tekening, Toegeschreven aan Jacob De Wit. 12 x 12 cm / Euro

54 0247 Hoofd van een mijnwerker Gemengde techniek, Onduidelijk gesigneerd. Gedateerd: / Euro 0248 Zicht op Mont Saint Michel door Michel Thijsen / Euro 0249 De Aunois Alfred ( ) Een kerkinterieur en een kloostergang 2 kleine houtskooltekeningen van Alfred De Aunois 14 x 10 cm / Euro 0250 Vaas van gebakken aardewerk Middeleeuws? H = 23 cm / Euro 0251 Olielampje van aardewerk Rome: 1-2de eeuw na Christus. B = 8 cm / Euro

55 0252 Parfumflesje van glas Rome, 1-2de eeuw na Christus H = 8 cm / Euro 0253 Tafelbel van brons Rome, 1-2de eeuw na Christus ( zie document ) H = 9 cm / Euro 0254 Clerens Jef (St Jans Molenbeek ?) Place de la Chapelle te Brussel Aquarel Gesigneerd: Jef Clerens 27 x 34 cm / Euro 0255 Janlet Henri (Brussel, Ukkel 1935) Dorpszicht Aquarel, Gesignerd: Henri Janlet, 28 x 37 cm / Euro 0256 Fruchard Marguerita (Limburgse kunstenares, 20ste eeuw) Stilleven met climatis Aquarel, Gesigneerd: Margarite Fruchard 46 x 58 cm / Euro

56 0257 Fruchard Marguerita (Limburgse kunstenares, 20ste eeuw) Twee stillevens een met anemonen en één met dahlia's Twee aquarels Gesigneerd: Margarite Fruchard 60 x 45 cm / Euro 0258 Tysmans Joseph (Hemiksem Genk 1974) Kerkinterieur Aquarel, Gesigneerd: J. Thysmans 31,5 x 28 cm / Euro 0259 Clerens Jef (St Jans Molenbeek ?) Begijnhof van Brugge, Aquarel Gesigneerd: Jef Clerens 45 x 61 cm / Euro 0260 Zicht op Diskmuide Aquarel, Gesigneerd: Jeanne Goddaer, 27 x 38 cm / Euro 0261 Lucas Eduard ( ) Balletdanseres Aquarel Gesigneerd: E. Lucas Gedateerd: x 32 cm / Euro

57 0262 Clerens Jef (St Jans Molenbeek ?) St Katherinamarkt te Brussel Aquarel Gesigneerd: Jef Clerens 52 x 53 cm / Euro 0263 Tytgat Edgar (Brussel St Lambrechts-Woluwe 1957) Zelfportret van Tytgat, Sinterklaas, naakte schoonheden enz... 4 houtsneden ingelijst en 2 zonder kader van Edgar Tytgat / Euro 0264 Zicht op St Jacques Miniatuuraquarel, 11 x 7 cm / Euro 0265 Peiser Kurt (Antwerpen Ukkel 1962) Poezenkop Ets Gesigneerd: Kurt Peiser 12 x 9 cm / Euro 0266 Grote ets met de Drie torens van Gent Ets 22/100 Gesigneerd: Romain Malfiet. 47 x 67 cm / Euro

58 0267 Hondius Jodocus ( ) Hertogdom Brabant, Ingekleurde gravure van Jodocus Hondius ca x 18 cm / Euro 0268 Slabbinck Roel (Brugge 1939.) Zolang het licht maar door de wolken breekt Mezzotint, 3/12 + Kempense avond, aquatint, 11/20 Van Roel Slabbinck / Euro 0269 Hondius Jodocus ( ) Graafschap Vlaanderen Ingekleurde gravure van Jodocus Hondius ca x 18 cm / Euro 0270 Slabbinck Roel (Brugge 1939.) De brieven Mezzotint, 14/25 Gesigneerd: Roel Slabbinck, Gedateerd: x 30 cm / Euro 0271 Stadsplattegrond van Tienen uit de Atlas Minor van Mercator Jansonius, Amsterdam, 1638 met eigendomsstempel: Coll. Tsaar Knyril 34 x 42 cm / Euro

59 0272 Miniatuur uit Duits gebedenboek, ca x 11 cm / Euro 0273 Dumoulen Romeo ( ) De Oude veterverkoopster Litho, ca 1900 Gesigneerd: Dumoulen R. 23 x 16 cm / Euro 0274 Winters Dorpslandschap Ets, 270/275 Gesigneerd: Bernard Charoy 45 x 55 cm / Euro 0275 Masereel Frans (Belgische School) Haven Van Antwerpen, houtsnede Gesigneerd: Frans Masereel 14 x 12 cm / Euro 0276 Brem Walter (Reet, 1947) Meisje met hoofddoek, Aquatint Gesigneerd: W. Brem 15 x 24 cm / Euro

60 0501 Kaviaarstel van kristal en verzilverd metaal / Euro 0502 Kandelaar met 5 armen van glas Murano. H = 19 cm / Euro Karafjes en 2 zoutstrooiers van geslepen kristal / Euro 0504 Coupe van kristal Nederland, B = 27 cm + ijsemer toegevoegd / Euro 0505 Schenkkan van kleurloos glas en , ca 1920 H = 26 cm / Euro

61 0506 Een opaliserende vaas met bloemen versierd. H = 40 cm / Euro 0507 Drie glasramen 1 groot en 2 klein / Euro honingpotten van geëtst kristal, H = 30 en 32 cm / Euro 0509 Siervaas van 'Booms' glas versierd met een vismotief H = 33 cm / Euro oude karaffen H = 26 cm / Euro

62 0511 Italiaanse siervaas H = 29 cm / Euro 0512 Brede schaal van kristal, België, Val St Lambert, 'jaren 50 B = 41 cm / Euro delig viscouvert van verzilverd metaal. Engeland, ca / Euro 0514 Bestekkenkoffer van verzilverd en verguld metaal / Euro 0515 Paar fazanten als tafeldecoratie van verzilverd metaal / Euro

63 0516 Karaf van kristal met verzilverd montuur. Italië, design de jaren ' / Euro 0517 Champagnekoeler, ijsemmer van verzilverd metaal en kristal, Frankrijk, Christoffel / Euro 0518 Viscouvert van verzilverd metaal en been, Engeland, ca / Euro 0519 Waterketel op comfoor van verzilverd metaal, Frankrijk, Christoffel H = 40 cm / Euro 0520 Câchepot in ' roze met een galant gezelschap van porselein / Euro

64 delig koffieservies van geel/zwart aardewerk, Boch en Petrus Regout / Euro 0522 Twee hondjes van lusterware. Engeland, ca H = 13 en 20 cm / Euro 0523 Driedelig lampetstel van aardewerk / Euro 0524 Uil van biscuit. Royale Dux H = 18 cm / Euro 0525 Kannetje van creamware lusterglazuur. Engeland, 19de eeuw. H = 14 cm / Euro

65 0526 Kabouter van veelkleurig aardewerk H = 43 cm / Euro delig koffieservies van goudgehoogd porselein. ( 1 tas is besch.) / Euro delig koffieservies van porselein, versierd met bloempjes / Euro borden van wit porselein met resten van een gouddecor. Brussel, Firma Capellemans. Doorsnede: 22 cm / Euro borden van blauw/wit aardewerk. Maastricht, Petrus Regout: decor: Castillo. Doorsnede: 20 cm / Euro 0531 Doorniks roompotje, ca H = 8 cm / Euro

66 0532 Bord van Frans aardewerk, 18de eeuw. Doorsnede: 24 cm / Euro 0533 Lot van twee taartenschotels van porselein, Doorsnede: 29 cm / Euro 0534 Grote jardiniére van biscuit, ca B = 31 cm / Euro 0535 Fluitvaas en Onze Lieve Vrouwbeeldje van wit porselein, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw / Euro 0536 Schaal van kobaltlauw porselein met goud gehoogd. B = 53 cm / Euro

67 0537 Pointer, Beeldje van gepatineerd stucco H = 19 cm / Euro 0538 Lot decoratieve borden / Euro 0539 Grote kop op schotel van handgeschilderd en goudgehoogd porselein Napoleon III tijdvak, ca / Euro 0540 Miniatuurbeeldje met de voorstelling van een danseres. Art deco tijdvak,ca H = 9 cm / Euro 0541 Jong vrouwke Beeldje van biscuit H = 18 cm / Euro

68 0542 Tiltoptable van notenhout met inlegwerk Engeland, Victoriaans tijdvak, ca Doorsnede: , / 1, Euro 0543 Fraaie kast van notenfineer Art Deco tijdvak, ca 1920 H = 2.10 m / Euro 0544 Speeltafel belijmd met marquetterie in Napoleon III stijl / Euro 0545 Kleerkast met 2 deuren en 2 laden Engeland, 19de eeuw. H = 1.02, B = 98 cm / Euro 0546 Kast van eikenhout Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. H = 1.88 m, b = / Euro

69 0547 Wereldbol als T.V.kast met originele TV erin: Wundersen, ca 1950 H = 1.15 m / Euro 0548 Vitrinekast met 2 deuren en 2 laden van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. H = 2.28 B = / Euro 0549 Tafel met 2 bijhorende stoeltjes van verguld hout, uitgevoerd in Lodewijk XVI stijlca / Euro 0550 Driedeursbibliotheekkast van gesneden eikenhout Luik, 19de eeuw. H = 2.12 en B = 1.70 m / Euro 0551 Lavabomeubel van mahoniefineer, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw / Euro

70 0552 Hoekkast van eikenhout Neo-renaissancestijl B = / Euro 0553 Lezenaar van hout en gietijzer / Euro 0554 Deux Corps van eikenhout, Neo-renaissancestijl H = 2.05, B = 1 m / Euro 0555 Bed van massief mahonie en mahoniefineer, Napoleon III tijdvak, ca / Euro

71 0556 Nachtkastje van mahoniefineer, Napoleon III tijdvak, ca / Euro stoelen van massief mahoniehout Louis Philippe tijdvak, ca / Euro 0558 Recammier van gezwart hout en textiel 1, / 1, Euro 0559 Rammelaartje van zilver Nederland: Meester: Lameer J. Waarborgdistrict Rotterdam, 19de eeuw. L = 12 cm / Euro 0560 Lot zilveren naamhangers voor flessen Engeland + 1 verzilverde toegevoegd / Euro

72 0561 Sigarettenetui van 14 k. goud 11 x 8 cm / Euro 0562 Lot van 3 servietringen van zilver. Twee Engelse en één Franse / Euro 0563 Brievenopener en flessenopener van zilver, Denemarken, Georg Jensen / Euro 0564 Potloodhouder van 9 k. goud L = 12 cm / Euro 0565 Wijze van Chinees porselein. H = 48 cm / Euro

73 0566 Grote schotel van Chinees porselein met gekartelde rand en voor en achterzijde beschilderd. Gesigneerd: Doorsende: 44 cm / Euro 0567 Twee siervazen met bamboemotief van porselein H = 30 cm / Euro 0568 Theepot van kantonporselein, H = 23 cm / Euro 0569 Grote bowl op hoge voet Azië, H = 17 cm / Euro 0570 Twee koppen van Kantonporselein, China, H = 6 cm / Euro

74 0571 Chien Lung dynastie (18de eeuw) Twee borden van handgeschilderd porselein, China, Chien Lung dynastie, 18de eeuw. Doorsnede: 23 cm ( één met haarscheur) / Euro 0572 Vijzel van brons met één oor Frankrijk, Renaissancetijdvak, ca H = 14 cm / Euro 0573 Vijzel van brons, Frankrijk, 18de eeuw. H = 7 cm / Euro 0574 Wierookscheepje van brons, Spanje, 18de eeuw. B = 15 cm / Euro 0575 Vijzel van marmer Frankrijk, 17de eeuw. Doorsnede: 15 cm / Euro

75 0576 Franse soldaat van gepatineerd metaal, Gesigneerd: Guillot H = 42 cm / Euro 0577 Moreau Auguste (Dijon ) De luitspeler Beeld van kunstbrons, Gesigneerd: Auguste Moreau H = 52 cm / Euro 0578 Maingie Paula (werkzaam in Brussel in de jaren '20 -'40) Interieur van een huis in Luik Olieverf op doek, Gesigneerd: P. Maingie Gedateerd: x 80 cm 1, / 1, Euro 0579 Comtoise klok Frankrijk, 19de eeuw / Euro

76 0580 Winternamiddag in Mol Aquarel Gesigneerd: Robert Janssen gedateerd: x 25 cm / Euro 0581 Twee dameshorloges, één van 18 k. goud, één van verguld metaal / Euro 0582 Whiskyfles met klok, Art Decotijdvak, ca H = 24 cm / Euro 0583 De poes Pastel Gesigneerd: Piet Gillis 65 x 50 cm / Euro

77 0584 Stilleven met druiven en vaatwerk, Olieverf op paneel, 27 x 22 cm / Euro 0585 Pendule in wortelnotenhouten kast. Art Deco pendule, ca / Euro 0586 Lezende dame in kasteelpark, in origneel houten lijst. Olieverf op doek. 46 x 35 cm / Euro reiswekkers van de merken: Europa,Chronex, Cyma / Euro 0588 Kleine tafelklok, Art Deco tijdvak, ca / Euro

78 0589 Wekker / Euro 0590 Pendule met glas Art Deco tijdvak, ca / Euro 0591 Zaans klokje / Euro 0592 Meetinstrument voor artillerie, U.S.A Army, / Euro 0593 Gelegenheidsgeschenk: Doosje gevuld met een uurwerk en parfumfles van Jaguar / Euro

79 0594 Lot van 3 wekkers Merken: Jaéger, Oris en Imhof Art Deco tijdvak, / Euro 0595 Paard met kar Speelgoed van blik en hout, ca / Euro 0596 Koffiemolen van hout en messing / Euro 0597 Snuifdoosje van papiér maché van Hilaire Hallmann, 19de eeuw. B = 11 cm / Euro 0598 Gelegenheidsstuk van zijde, zilverbrokaat en textiel. Union Franco Russe uit een officiersmess 35 x 44 cm / Euro 0599 Decoratieve Box H = 42 cm / Euro

80 koetslampen / Euro 0601 Oude potloodslijper / Euro 0602 Cosmopolitan line, maquette van een boot New - York - Antwerpen B = 27 cm / Euro 0603 Twee sigarenhouders / Euro 0604 Bak van marmer, 18de eeuw. B = 40 cm / Euro

81 0605 Boek in kalfslederen band U Huberti, praelectionum juris Romani, Franeker, / Euro 0606 Lot van drie plakaten van de Prinsbisschop van Luik i.v.m. verbod van uitvoer van granen en stoken van genever i.v.m. graantekort 1770 en / Euro 0607 Boek Bibliografie Limburg vanaf 1975 Boek Bibliografie Limburg vanaf 1978 Boek Bibliografie van de Hasseltse historische tijdschriften: Bulletin des melophiles L 'Ancien pays de looz Verzamelde opstellen Systematische inhoudstafel op het Bulletin de la Sociéte scientifique et litteraire de Limbourg, 1967 door Henry Baillien / Euro 0608 Lot van diverse plakaten en ordonnanties van het Prinsbisdom Luik Portret van Minderbroeder Willem Smits uit 1749 toegevoegd / Euro 0609 Jaarboek: Het Oude land van Loon / Euro

82 0610 "Bekendmaking" van J.N. Swartebroukx van 20 november 1828 i.v.m. diefstal ( verwisseling) van de juwelen van het beeld van Onze Lieve Vrouw van de Fontein te Koersel / Euro 0611 Tijdschrift: Limburg met 12 nummers per jaar Tijdschrift Limburg vanaf 1969: met 6 nummers per jaar Tijdschrift Limburg vanaf 1989: met 4 nummers per jaar : compleet / Euro 0612 Een 17de eeuws interieur van een begoede heer Litho van P. Stroobant 35 x 25 cm / Euro 0613 De Vuyst Jan ( ) Etsatelier Ets Gesigneerd: Jan De Vuyst Gedateerd: x 14 cm / Euro 0614 Engelse impressies Kleurenetsen: 36/90 en 49/90 Gesigneerd: Jan Dingle 17 x 13 cm / Euro

83 0615 Van Straeten Henri (Antwerpen, ) Deux amies Linogravure op papier Gesigneerd: Van Straeten H. met cerificaat van Patrick De Rom 25 x 5,5 cm / Euro 0616 Steegje in het zuiden, Ets Gemonogrammeerd: EDV / Euro 0617 Farmer Castle Aquatint, 8/50 Gesigneerd: Kizlov 20 x 21 cm / Euro 0618 Boonen Jacques (Tongerlo, Lombeek 1968) De markt, Ets, 1ste staat, Gesigneerd: J. Boonen, 63 x 79 cm / Euro 0619 Reeks van 6 gravures met de voorstelling van viervoeters uit het werk van Buffon, ca / Euro

84 0620 Tweedeurskast van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw / Euro 0621 Winterlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: Colemont, 25 x 20 cm / Euro 0622 Levasseur (Belgische School, 20ste eeuw.) Stilleven met fruit Olieverf op paneel Gesigneerd: Levasseur 39 x 49 cm / Euro 0623 Paar stoeltjes met opengewerkte rug Directoiretijdvak, / Euro 0624 Atelier van een schilder Olieverf op doek, Gemonogrammeerd: AR 40 x 50 cm / Euro

85 0625 Reeks van 6 stoelen van eikenhout in neo-renaissancestijl / Euro 0626 Twee éénpersoonsbedjes, nachtkastje en spiegelkast van notenhout. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0627 Fruitmarkt, stilleven en hoeve, 3 werkjes van Dethier / Euro 0628 Twee voetbankjes waarvan één van kersenhout, 19de eeuw / Euro 0629 Stilleven met fruit Olieverf op doek, Gesigneerd: Leon Schmieder 30 x 49 cm / Euro

86 0630 Stilleven met rozen Olieverf op doek, gemarouffleerd Gesigneerd: L. Norin 39 x 29 cm / Euro 0631 Kaarttafeltje belijmd met mahoniefineer Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0632 Spiegel in Régencestijl / Euro 0633 Heidelandschap, Olieverf op doek, Gesigneerd: Cleyssens, 45 x 64 cm / Euro stoelen, fraai bekleed. neo-renaissancestijl,ca / Euro

87 0635 Levasseur (Belgische School, 20ste eeuw.) Zuiders zicht Olieverf op paneel Gesigneerd: Levasseur Gedateerd: x 39 cm / Euro 0636 Het bos Olieverf op paneel Gesigneerd: Van Br... Jef 28 x 34 cm / Euro 0637 Fraai tafeltje van eikenhout, Neo-Barok, ca / Euro 0638 Stilleven met fruit print van Roland / Euro 0639 Uittrekbare tafel van eikenhout, Art Deco tijdvak, ca / Euro

88 0640 Surinx Eugéne (Gorsum, Turnhout, 1936) Landweg door de heide, Gemaroufleerd, Gesigneerd: E. Surinx 27 x 35 cm / Euro 0641 Twee cabrioletzeteltjes van beukenhout ( om op te maken ) / Euro 0642 Boerenkar, Houtskooltekening van Van Beckbergen - Genk 28 x 38 cm / Euro 0643 Aantal bijzettafeltjes van zacht hout / Euro 0644 Landschap -Olieverf op paneel, 15 x 20 cm - en Landschap met hoeve, Olieverf op karton, 25 x 35 cm Twee schilderijen, Gesigneerd: Cleyssens / Euro 0645 Gueridontafel van notenhout met marmeren St Remy blad. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro

89 0646 Nocturne Olieverf op doek, Gesigneerd: Johan R. van Alken 32 x 40 cm / Euro 0647 Spiegeltje van verguld hout H = 50 cm / Euro 0648 Verstelbare Voltairezetel van notenhout. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw / Euro 0649 Man met hoed, en man met een glas Twee potloodtekeningen, Gesigneerd: Beckmann, Gedateerd: x 8 cm / Euro 0650 Bérgère, met groene stof bekleed / Euro

90 0651 Hoeve en een landschap, Twee potloodtekeningen 18 x 23 cm / Euro 0652 Voet van een Art Deco lamp H = 125 cm / Euro 0653 Zittende vrouw Potloodtekening Gesigneerd: Steinlen 24 x 20 cm / Euro 0654 Twee gedekselde kommetjes op bord van Saksisch porselein, 19de eeuw. in de stijl van Meissen / Euro 0655 Kleerkast met 4 deuren van eikenhout / Euro

91 0656 Witte terrine + sauskom van porselein / Euro 0657 Vier armzetels van gesneden eikenhout, Luik, ca / Euro 0658 Bord van Delfts aardewerk, 18de eeuw. Doorsnede: 23,5 cm / Euro 0659 Spiegel van verguld hout uitgevoerd in Lodewijk XVIstijl. H = 71 cm / Euro 0660 Theepot op comfoor, Royal Copenhagen H = 24 cm / Euro

92 0661 Spiegel met opengewerkte randen, uitgevoerd in Régencestijl / Euro 0662 Commode secretaire van rijkelijk gesneden eikenhout, uitgevoerd in de Régencestijl / Euro 0663 Theepot uit grootmoeders tijd.h = 21 cm / Euro 0664 Symfonie in het vierkant van keramiek met grondglazuur van Klara Reynders. 25 x 25 cm / Euro

93 0665 Zetel in leder, Napoleon III tijdvak, ca / Euro 0666 Theepot, van een zéér mooie kwaliteit van Satsumaporselein / Euro 0667 Loyd loom armzetel van getwijgd metaal Art Deco tijdvak, / Euro 0668 Servies van Brussels porselein met opschriften: " offre de coeur", "gage d'amour" enz..., ca / Euro 0669 Twee stoelen van gesneden beukenhout Lodewijk XV tijdvak, midden 18de eeuw Luik, 18de eeuw / Euro

94 0670 Bovenstuk van een vitrinekast, Engeland, 19de eeuw / Euro 0671 Koppel van keramiek met grondglazuur van Klara Reynders. H = 47 cm / Euro zakjes van keramiek met grondglazuur van Klara Reynders / Euro 0673 Buffetkast van gesneden eikenhout, Luik, ca / Euro 0674 Grote vaas van Weens porselein, H = 50 cm / Euro

95 houten beeldjes China, ca H = 20 en 31 cm / Euro 0676 Drie paarden, Drie beeldjes van roze jade, China H = 6 cm / Euro 0677 Lot van 8 beeldjes van gesneden hout, China, van 8-18 cm hoog / Euro 0678 Fraai vaasje versierd met een draak tegen een zwarte achtergrond, van cloisoné. China, ca H = 15 cm / Euro 0679 Paar armbanden van jade, Doorsnede 8 cm / Euro

96 0680 Lot sierborden waaronder van Kantonporselein / Euro 0681 Groot bord van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. Doorsnede: 40 cm / Euro 0682 Theepotjes van Chinees porselein + gedekselde doos van Frans porselein / Euro 0683 Minnend koppel Miniatuur op ivoor, ingelijst, Perzisch, Doorsnede 50 mm / Euro 0684 Rechthoekig tafelkleed + 8 servietten met Brugse kant / Euro

97 0685 Chinees tapijtje in blauwe kleur. 160 x 80 cm / Euro 0686 De druivenpluk Wandtapijt gemaakt door François Recolte naar het voorbeeld van een Middeleeuwse voorstelling. Frankrijk 130 x 203 cm / Euro 0687 Doos vol met handwerk gemaakt in Ter Engelen te Maaseik / Euro 0688 Gelegenheidsborduurwerk n.a.v. een huwelijk van zijde, zilver enz.. 35 x 26 cm / Euro 0689 Lot van 2 tapijtjes / Euro

98 0690 Bukarah Iranees tapijt: 215 x 146 cm / Euro 0691 Kazuifel van zijde, brocaat en fluweel, 18de eeuw / Euro 0692 Lot van twee kooketels van rood koper, 19de eeuw / Euro 0693 Kerk in de Westhoek Ets, 27 x 21 cm / Euro 0694 Schaal van hout en messing. Art Decotijdvak, ca Doorsnede: 30 cm zonder handgrepen / Euro

99 0695 Vranken Jan ( 1965) "De voetwassing" nr 1 op 4 exemplaren Reeks van 5 linoleumsneden Uitgegeven door Galerie de Gele Gier uit Gent in Op Japans zijdepapier 90 x 65 cm / Euro 0696 Drie gravures met historische zichten op Gent en kastelen van Essex en Worcester / Euro 0697 Sierschotel van handgedreven koper Gesigneerd: Rita Cassiman Doorsnede: 45 cm / Euro 0698 Zicht op de Tempelierstoren te Nieuwpoort Ets van F. Lantoine + Zicht op St Romboutskerk te Mechelen Ets / Euro 0699 Paar decoratieve kandelaars van messing en porselein, ca H = 27 cm / Euro

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Hamer prijs. Lot Omschrijving Foto

VERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE

VERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE VERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE 1 6 donkerblauwe stoelen met leuning 2 6 donkerblauwe stoelen met leuning 3 6 donkerblauwe stoelen met leuning 4 6 donkerblauwe stoelen met leuning 5 6 donkerblauwe

001B06 HALSKETTING MET DRIE RIJEN HEMATIET EN ZOETWATERPARELS - 44 CM

001B06 HALSKETTING MET DRIE RIJEN HEMATIET EN ZOETWATERPARELS - 44 CM 001 REEKS JUWELEN IN HALFEDELSTEEN 001B01 HALSKETTING IN PLAQUE MET KRISTAL - 48 CM 001B02 HALSKETTING MET IVOOR PARELS - 40 CM 001B03 HALSKETTING MET RODIUM EN STRASS - 46 CM 001B04 HALSKETTING MET ZWARTE

26-11-2013. Verborgen juweeltjes

26-11-2013. Verborgen juweeltjes Burgerlijke sieraden in kerken Schatkamers Bevatten hoofdzakelijk liturgische voorwerpen: Paramenten Beeldhouwwerk Schilderijen Relieken Zilverwerk Ex-voto s Schatkamers Zilverwerk Monstransen Cibories

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

PRUIME PARKING VOORZIEN KERKSTRAAT ANTWERPEN M² WOONPLEZIER 0% KREDIET MOGELIJK * EINDE REEKS OP = OP NU MEGASOLDEN: 3500M² WOONPLEZIER 1449 ONGEZIENE PRIJSTOPPER: Modern en comfortabel hoeksalon in PU met relaxfunctie en verstelbare hoofdsteunen. Verkrijgbaar in zwart of taupe. GRATIS LEVERING tot -50% tot -50% op einde

Bij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1. dit is Klaas. Klaas is veer-tien jaar. hij loopt al heel lang.

Bij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1. dit is Klaas. Klaas is veer-tien jaar. hij loopt al heel lang. Bij de tijd Groep 6 thema 3, les 1 De Opstand Werkblad 1 Rouwdouwen Kleur de woorden: sol-daat = geel vecht = rood vrij-heid = groen held = blauw dit is Klaas Klaas is veer-tien jaar hij loopt al heel

NR OMSCHRIJVING. 1/5 www.limpa.be 11/06/2016

open: 1165,- 899,EXTRA GROTE DRIEZIT + TWEEZIT in lederlook of stof 199,Eetkamer in sonoma eikkleur. 299,-

open: 1165,- 899,EXTRA GROTE DRIEZIT + TWEEZIT in lederlook of stof 199,Eetkamer in sonoma eikkleur. 299,- open: Parklaan 8 Turnhout T. 014 41 16 92 info@dekraker.be maandag dinsdag donderdag vrijdag 10 tot 19u zaterdag 10 tot 18u zondag 13 tot 17u BERGKAST 239,DRESSOIR 299,- TAFEL 199,Eetkamer in sonoma eikkleur.

DIT DOCUMENT GEEFT EEN VOORSMAAKJE VAN WELKE MEUBELEN EN DECORATIE JULLIE MOGEN VERWACHTEN MET KORTING.

DIT DOCUMENT GEEFT EEN VOORSMAAKJE VAN WELKE MEUBELEN EN DECORATIE JULLIE MOGEN VERWACHTEN MET KORTING. DEBESTEKAMER EN MOMO SLAAN DE HANDEN IN ELKAAR VOOR EEN HEUSE LENTE SCHOONMAAK. OP MAANDAG 30 APRIL EN DINSDAG 1 MEI HOUDEN WE EEN INTERIEUR STOCK SALE VOOR GROOT EN KLEIN. LOCATIE VOOR DEZE SALE IS EEN

Vertaling gerechtelijke inventaris bezittingen Omobono Sala. Cat afb. 1. Categorie VIII. Een uurwerk met een zilveren omhulsel 13,00 13,00 Vertaling gerechtelijke inventaris bezittingen Omobono Sala Cat. 8-12 afb. 1 Categorie VIII Een uurwerk met een zilveren omhulsel 13,00 13,00 Categorie IX Drie kettinghalen, een vuurtang, een en twee 7,00

www.houseandgardenwetteren.com

DIRECTE VERKOOP AAN PARTICULIEREN VAN EXCLUSIEVE MEUBELEN

DIRECTE VERKOOP AAN PARTICULIEREN VAN EXCLUSIEVE MEUBELEN GLOBAL BUYING Globuy is de afkorting voor Global buying. De producten van Globuy worden overal ter wereld aangekocht: China, Indonesië, Thailand, India, Vietnam en zelfs Ecuador. Zaakvoerder Vincent De

Gegevens opvraging. Informatieaanvraag luchtfoto's en historische kaarten. Luchtfoto's. Ordernummer: O Datum opzoeking: 16/03/2019

Gegevens opvraging. Informatieaanvraag luchtfoto's en historische kaarten. Luchtfoto's. Ordernummer: O Datum opzoeking: 16/03/2019 rmatieaanvraag luchtfoto's en historische kaarten Gegevens opvraging Ordernummer: O2019-0056637 Datum opzoeking: 16/03/2019 Referentienummer: Santos Palace Zoekdata: Zeelaan 98, 8660 - De Panne Perceel:

COMFORTMEUBEL PRUIME PARKING VOORZIEN. met een voor uw interieur. heet vanaf nu

COMFORTMEUBEL PRUIME PARKING VOORZIEN. met een voor uw interieur. heet vanaf nu heet vanaf nu COMFORTMEUBEL met een voor uw interieur 3500m 2 woonplezier UIT DE COMFORTCOLLECTIE Zeer uitgebreid programma, verkrijgbaar in vele opstellingen en stoffen Landelijk comfortabel hoeksalon

55,00 85,00 40,00. op aanvraag 35,00 105,00 65,00 0,85 0,60 1,75. 474 Stuksdoosje wit karton 0,58 0,81 1,04. 475 Stuksdoosje bruin karton 0,51 0,71

55,00 85,00 40,00. op aanvraag 35,00 105,00 65,00 0,85 0,60 1,75. 474 Stuksdoosje wit karton 0,58 0,81 1,04. 475 Stuksdoosje bruin karton 0,51 0,71 A L G E M E N E K O S T E N Startkosten per kleur 55, 5 Startkosten sublimatiedruk 85, Startkosten bij herhalingsopdrachten per kleur 4, Startkosten Naambedrukkingen ( aanvraag ) op aanvraag 3 Omstelkosten