Download "AEKO Kunst- en Antiekveiling 17 maart 2014"

1 AEKO Kunst- en Antiekveiling 17 maart 2014 Lot nr Gegevens 1 Titel: Armstoel Omschrijving: Armstoel in rijkelijk gesneden beukenhout, Lodewijk XIV stijl Startprijs: Titel: Armstoel Omschrijving: Armstoel in beukenhout, bekleed met textiel naar oude trant Startprijs: Titel: Armstoel Omschrijving: Armstoel met gebiesde zit en rug, Engeland Startprijs: Titel: Hermans Paul Kunstenaar: Hermans Paul ( ) Omschrijving: Winterlandschap te Dordrecht, Olieverf op Hardboard, gesigneerd P. Hermans, gedateerd: 1960 Afmetingen: 44x60 Startprijs: Titel: Loots Albert Kunstenaar: Loots Albert ( ) Omschrijving: Hitler op de vlucht, olieverf op paneel, gesigneerd Albert Loots en gedateerd Kunstenaar uit de Limburgse kempen Afmetingen: 103x125 Startprijs: Titel: Schaal Omschrijving: Schaal op voet in kleurloos geslepen kristal, Val St Lambert,de jaren'30 Afmetingen: 40x10 Startprijs: Titel: Compositie Omschrijving: olieverf op doek, gesigneerd Jacques Matton, gedateerd: Belgische kunstenaar,20ste eeuw Afmetingen: 65x81 Startprijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 1 / 16

2 8 Titel: Engels zilver Omschrijving: Melk en suikerpotje in zilver, Birmingham, 1927 en 1923 Afmetingen: 8 Startprijs: 80 9 Titel: Hollands zilver Omschrijving: Paar zoutvaatjes, 1 mosterd potje, 1 strooier en 2 lepeltjes in zilver,in Hollands zilver, 19de zilver Afmetingen: 10 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Kelk Omschrijving: Kelk in zilver met een stam in ivoor,belgië, ( geen verplichting tot keuren tussen ), Art deco tijdvak, Afmetingen: 16 Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: Landuyt Kunstenaar: Landuyt Octave ( ) Omschrijving: De grote familie, sculptuur in keramiek en hout, Plakker van het atelier Landuyt Octave, ooit verkocht Bij De Vuyst te Lokeren. Afmetingen: 40x27 Startprijs: 600 Geschatte prijs: Titel: Nolens Kunstenaar: Nolens Lucien ( ) Omschrijving: Industrieel landschap olieverf op doek, gesigneerd Lucien Nolens Afmetingen: 55x85 Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: Pendule Omschrijving: Pendule in blauw/wit Chinees porselein,met schitterende kwaliteit van bronzen ornamenten,neo-renaissance tijdvak, 19de eeuw. Afmetingen: 59 Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: schoorsteengarnituur Omschrijving: bestaande uit 1 kolompendule en 2 siervazen in marmer en bronzen ornamenten, 19de eeuw. Afmetingen: 45 Startprijs: 150 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 2 / 16

3 15 Titel: Sculptuur Kunstenaar: Remo Martine ( ) Omschrijving: Sculptuur in lood, van Remo Martini, Belgische kunstenaar, 20ste eeuw Afmetingen: 60x24 Startprijs: 300 Geschatte prijs: Titel: tafel Omschrijving: Tafeltje in eikenhout, ca 1900 Afmetingen: 75x90 Startprijs: Titel: 3-delige set Omschrijving: bestaande uit 1 pendule en 2 siervazen in kobaltblauwkleurig porselein, versierd met ornamenten in messing,en met een goudgehoogd decor. ca 1940 Afmetingen: 43 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Bourdon Omschrijving: 24-delig bestek bestaande uit 12 lepels en 12 vorken in massief zilver in bescherm etui,versierd met wapenschild, Gent, Meester Bourdon, Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: Christus Pantokrator Omschrijving: tempera op hout bekleed met een zilveren riza, Moskou, De meest klassieke voorstelling van Christus is die als Pantokrator (albeheerser).de rechterhand is zegenend opgeheven en in de linkerhand houdt hij het evangelie boek vast. Afmetingen: 27x23 Startprijs: 500 Geschatte prijs: Titel: Kruisicoon Omschrijving: Kruisicoon met Jezus Christus in geëmailleerd brons. Afmetingen: 36 Startprijs: 125 Geschatte prijs: Titel: Kruisicoon Omschrijving: Christus aan het kruis met zijn vrienden rondom hem, in geëmailleerd brons Afmetingen: 17 Startprijs: 70 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 3 / 16

4 AEKO Kunst- en Antiekveiling 17 maart Titel: Icoon Omschrijving: Icoon in kader, olieverf op paneel, met de voorstelling van Johannes De Doper Afmetingen: 30x25 Startprijs: Titel: Prachtig Omschrijving: 3-delig klokkenstel bestaande uit 1 pendule en 2 siervazen in marmer met fraaie ornamenten van messing,napoleon III tijdvak, ca 1880 Afmetingen: cm Startprijs: Titel: Schaal Omschrijving: Groentenschaal in zilver, Parijs,Empire tijdvak Doorsnede: 26 cm Startprijs: Titel: Schaal Omschrijving: Veellobbig diepe schaal in massief zilver, Brussel, Firma Wolfers, na 1868, Doorsnede: 26 cm Startprijs: Titel: Wallaert Gaston Kunstenaar: Wallaert Gaston Joseph (Brussel Hasselt 1954) Omschrijving: Blinde muzikant speelt accordeon, olieverf op doek, gesigneerd Wallaert Gaston Afmetingen: 60x50 Startprijs: Titel: Winterlandschap Kunstenaar: Wallaert Gaston Joseph (Brussel Hasselt 1954) Omschrijving: Winterlandschap, Olieverf op doek, gesigneerd, Wallaert Gaston Afmetingen: 50x60 Startprijs: Titel: Abstract Kunstenaar: Vilain Walter ( ) Omschrijving: Zeefdruk,4/9, gesigneerd Walter Vilain, gedateerd Startprijs: Titel: Beeld Omschrijving: van een jongeling in gepolychromeerd hout, Spanje, ca Afmetingen: 54 Startprijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 4 / 16

5 AEKO Kunst- en Antiekveiling 17 maart Titel: Bloemenstilleven Kunstenaar: Simonin Victor ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, gesigneerd: Victor Simonin Afmetingen: 60x75 Startprijs: Titel: coupe Omschrijving: Ovalen coupe in rood geslepen kristal, Val St Lambert Afmetingen: 14x30 Startprijs: Titel: Icoon Omschrijving: met de voorstelling van Bonifatius en de Heilige Martelares Tatiana, bovenaan het afgehakte hoofd van Johannes de Voorloper ( Doper). Waarschijnlijk een icoon uit Mstjëra, een klein Russisch dorpje dat gekend is om zijn iconen - schilderschool met een eno Afmetingen: 32x27 Startprijs: Titel: Medaillon Kunstenaar: Damien Jos ( ) Omschrijving: Vaas met anjers, gemaroufleerd, gesigneerd onder links: Jos Damien, ca 1920 Afmetingen: 51 cm Startprijs: Titel: schaal Omschrijving: Driehoekige schaal in groen geslepen kristal, Val St Lambert Afmetingen: 8x30 Startprijs: Titel: Sur l'escaut Kunstenaar: Steppe R. ( ) Omschrijving: Olieverf op paneel, gesigneerd: Romain Steppe Afmetingen: 34x20 Startprijs: Titel: Vaas Omschrijving: Vaas in rood geslepen kristal, Val St Lambert Afmetingen: 30 Startprijs: Titel: Vaas met bloemen Kunstenaar: Van Elzen Staf ( ) Omschrijving: olieverf op doek gesigneerd Staf Van Elzen, gedateerd 1979 Afmetingen: 50x70 Startprijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 5 / 16

6 38 Titel: Vissers Kunstenaar: Bonheur Ferdinand ( ) Omschrijving: Vissers met roeiboot in de storm, olieverf op paneel, gesigneerd: Ferdinand Bonheur (kleine besch.) Afmetingen: 41x22 Startprijs: 500 Geschatte prijs: Titel: Vissers Kunstenaar: Bonheur Ferdinand ( ) Omschrijving: Vissers met roeiboot in de storm, olieverf op paneel, gesigneerd: Ferdinand Bonheur Afmetingen: 41x22 Startprijs: 800 Geschatte prijs: Titel: Zittende figuren Kunstenaar: Vandereycken Robert ( - ) Omschrijving: Ets, A/P 2/5 gesigneerd: Robert Vandereycken, gedateerd 1933 Afmetingen: 40x50 Startprijs: Titel: Dame met mand Kunstenaar: Meerts Franz ( ) Omschrijving: aquarel, gesigneerd: Franz Meerts, Belgische School 19de eeuw. Afmetingen: 25x16 Startprijs: 60 Geschatte prijs: 125x Titel: Dame met paraplu Kunstenaar: Meerts Franz ( ) Omschrijving: aquarel, gesigneerd: Franz Meerts, Belgische School 19de eeuw. Afmetingen: 25x16 Startprijs: Titel: De kaasboerin Kunstenaar: Meerts Franz ( ) Omschrijving: aquarel, gesigneerd: Franz Meerts, Belgische School 19de eeuw. Afmetingen: 25x16 Startprijs: Titel: De soepboer Kunstenaar: Meerts Franz ( ) Omschrijving: aquarel, gesigneerd: Franz Meerts, Belgische School 19de eeuw. Afmetingen: 25x16 Startprijs: 60 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 6 / 16

7 45 Titel: Het melkmeisje Kunstenaar: Meerts Franz ( ) Omschrijving: aquarel, gesigneerd: Franz Meerts, Belgische School 19de eeuw. Afmetingen: 25x16 Startprijs: Titel: Vaas met bloemen Kunstenaar: Otten-Rosier Berthe ( ) Omschrijving: in achthoekige kader, olieverf op paneel, gesigneerd: Otten-Rosier Berthe, gedateerd:1928 Afmetingen: 40x46 Startprijs: 100 Geschatte prijs: Titel: 2 zetels Omschrijving: Paar armzetels in beukenhout, Lodewijk XIV stijl, 19de eeuw Startprijs: 300 Geschatte prijs: Titel: 24-delig Omschrijving: visbestek in origineel etui van verzilverd metaal: Wiskemann Startprijs: 50 Geschatte prijs: Titel: Dierentafereel Kunstenaar: Schreyer Adolf ( ) Omschrijving: Dierentafereel bij valavond, Olieverf op doek, gesigneerd: A.Schreyer. Duitse kunstenaar uit de 19de eeuw. Afmetingen: 65x84 Startprijs: 4000 Geschatte prijs: Titel: Groepje Kunstenaar: Moreau Louis Auguste ( ) Omschrijving: spelende jongen met een kuiken dat uit een opaliserende lamp komt gepiept ( bedoeling om er een schemerlamp van te maken, gesigneerd: Louis Auguste Moreau Afmetingen: 20 Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: Kandelaars Omschrijving: Paar grote kandelaars in gehamerd messing, Vlaanderen, Barok, 17de eeuw. Afmetingen: 129 Startprijs: 1000 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 7 / 16

8 52 Titel: Kruik met bloemen Kunstenaar: Otten-Rosier Berthe ( ) Omschrijving: Olieverf op doek,gesigneerd B. Otten- Rosier, gedateerd 1922 Afmetingen: 53x35 Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Mercurius Omschrijving: Beeld van gepatineerd brons Afmetingen: 57 Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: Nassogne Kunstenaar: Otten-Rosier Berthe ( ) Omschrijving: Kasteel in Wallonië, olieverf op doek, gesigneerd: Otten-Rosier Berthe, gedateerd:1932 Afmetingen: 32x40 Startprijs: 100 Geschatte prijs: Titel: Stilleven Kunstenaar: Otten-Rosier Berthe ( ) Omschrijving: Stilleven met kruiken en peren, Olieverf op doek,gesigneerd B. Otten- Rosier, gedateerd Afmetingen: 45x26 Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Vitrinekast Omschrijving: Zeldzaam!!!Ballon vormige vitrinekast op hoge poten met 1 lade belijmd met fineer van verschillende contrasterende houtsoorten, ca Afmetingen: 176 Startprijs: 400 Geschatte prijs: Titel: 3 schotels Omschrijving: 3 veellobbige schotels in verzilverd metaal, Wiskemann Startprijs: 80 Geschatte prijs: Titel: armzetels Omschrijving: Paar armzetels in verguld hout, ca Startprijs: 500 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 8 / 16

9 AEKO Kunst- en Antiekveiling 17 maart Titel: buste Omschrijving: Buste van een dame, in gepatineerd brons op marmeren voet, 19de eeuw. Afmetingen: 52 Startprijs: Titel: Hoevetafereel Kunstenaar: Klomp Albert Jansz ( ) Omschrijving: Hoevezicht met koeien en schapen, olieverf op doek, gesigneerd A Klomp, Amsterdamse School, 17de eeuw. Afmetingen: 56x68 Startprijs: Titel: kandelaar Omschrijving: kandelaar in massief zilver met 5 armen, ca 1900 Afmetingen: 25 Startprijs: Titel: kandelaars Omschrijving: Paar exclusieve kandelaars in verguld brons, 19de eeuw Afmetingen: 96 Startprijs: Titel: kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars met bellen van kristal Startprijs: Titel: Kooplieden Kunstenaar: Adolfs Gerard Pieter ( ) Omschrijving: Kooplieden op het strand van Afrika, olieverf op doek, gesigneerd: Adolfs Gerard Pieter Afmetingen: 46x63 Startprijs: Titel: wijnbeker Omschrijving: Wijnbeker in massief zilver, Duitsland,Art Nouveautijdvak na 1888 Afmetingen: 15 Startprijs: Titel: Paar cassouletten Omschrijving: Paar cassouletten in marmer met fraaie bronzen ornamenten zoals hangende festoenen, gebogen zwanenhals enz.., 19de eeuw. (deksel besch.) Afmetingen: 53 Startprijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 9 / 16

10 67 Titel: Paar vazen Omschrijving: Paar vazen van groen geslepen kristal, Val St Lambert Afmetingen: 21 Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: Pendule Omschrijving: Pendule in verguld brons, Napoleon III tijdvak Afmetingen: 55 Startprijs: Titel: Vitrinekast Omschrijving: Vitrinekast met secretaire in eikenhout,vlaanderen, ca 1900 Afmetingen: 208 Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: Zeldzaam lot Kunstenaar: Salvator Dali ( ) Omschrijving: "Sexe" gehoogde zwarte inkttekening op japans papier,gesigneerd Salvator Dali, gedateerd: 1971 met certificaat. Startprijs: 6000 Geschatte prijs: Titel: Dupont Omschrijving: Vulpen in origineel etui, Dupont France, samen met 2 doosjes inktpatronen Startprijs: 125 Geschatte prijs: Titel: Grote groep Kunstenaar: Roux Charles ( - ) Omschrijving: met de voorstelling van een dolfijn en 2 spelende kinderen in gepatineerde terra cotta, naar een fontein op de place des Stanislas te Nancy, gesigneerd Charles Roux. ( arm van linkerkindje is hersteld) Afmetingen: 53x55 Startprijs: 1000 Geschatte prijs: Titel: inktstel Omschrijving: inktstel in kristal met verguld bronzen ornamenten, uitgevoerd in Lodewijk XVIstijl. Afmetingen: 10 Startprijs: 125 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 10 / 16

11 74 Titel: Inktstel Kunstenaar: ( - ) Omschrijving: Fraai inktstel met arabier in verguld en gepatineerd brons op marmeren voet, 19de eeuw. Afmetingen: 10 Startprijs: 350 Geschatte prijs: Titel: 2 gezichten Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrijving: van een personage, Gemengde techniek, gesigneerd: Lucebert, gedateerd 6 nov 1966, V Afmetingen: 32x22 Startprijs: 350 Geschatte prijs: Titel: Compositie Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrijving: Kleurrijke compositie met een vogel, Aquarel, gesigneerd: Lucebert, gedateerd: '64 Afmetingen: 60x 50 cm Startprijs: 3500 Geschatte prijs: Titel: Man Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrijving: Gemengde techniek, gesigneerd: Lucebert, gedateerd :'64 Afmetingen: 36x24 Startprijs: 350 Geschatte prijs: Titel: Spiegelbeeld Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrijving: van een personage, Gemengde techniek, gesigneerd: Lucebert, gedateerd 6 nov 1966, III Afmetingen: 32x22 Startprijs: 350 Geschatte prijs: Titel: 2 werken Kunstenaar: Hagemans Paul ( ) Omschrijving: Lithografie," Le calvaire ", en de 2de lithografie:" Le sortie de la distribution de soupegesigneerd Paul Haegemans, gedateerd 1916 Afmetingen: 22x17 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Boer Kunstenaar: Permeke Constant ( ) Omschrijving: Op zijn zondags gekleed, Houtskooltekening op papier, Gesigneerd Permeke C. Latemse School,na 1905 Afmetingen: 24x17 Startprijs: 1200 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 11 / 16

12 81 Titel: Compositie Kunstenaar: Alechinsky Pierre ( ) Omschrijving: Aquarel,Gesigneerd links beneden, Pierre, Alechinsky, Belgische kunstenaar, lid van de Cobrabeweging Afmetingen: 29x40 Startprijs: 900 Geschatte prijs: Titel: Dame Omschrijving: Dame in het rood, olieverf op paneel, in de omgeving van Serurre Auguste, Belgische School, 19de eeuw. Afmetingen: 36x24 Startprijs: 900 Geschatte prijs: Titel: De Boot Kunstenaar: Massereel Frans ( ) Omschrijving: Zeldzaam werkje!!!de boot, olieverf op paneel,gemonnogrameerd: F.M. voor FRans Masseerel, een kunstenaar die zelden een olieverfschilderij maakte Afmetingen: 13x21 Startprijs: 500 Geschatte prijs: Titel: Dorpszicht Kunstenaar: Vermeir Alfons ( ) Omschrijving: Gemengde techniek, gesigneerd: Vermeir A., Dendermondse kunstenaar, 20ste eeuw Afmetingen: 15x21 Startprijs: 100 Geschatte prijs: Titel: Landschap met huizen Kunstenaar: Eli Louis ( ) Omschrijving: Olieverf op hardboard, gesigneerd Eli Louis, Belgische kunstenares 20ste eeuw uit de streek van Serain Afmetingen: 20x24 Startprijs: 100 Geschatte prijs: Titel: Pendule Omschrijving: in gezwart hout ingelegd met boulle marquetterie, Napoleon III tijdvak, ca Afmetingen: 48 cm Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Theepot Omschrijving: Theepot in Chinees porselein Afmetingen: 17 Startprijs: 50 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 12 / 16

13 88 Titel: vaas Omschrijving: Drakenvaas in wit/zwart Chinees porselein Afmetingen: 25 Startprijs: 100 Geschatte prijs: Titel: De alchemist Kunstenaar: Linnig Ben C ( ) Omschrijving: De alchemist, Olieverf op doek, gesigneerd: Linning Ben. naar Barokke trant, 19de eeuw. Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: Wattiez Louis Omschrijving: Gemengde techniek, gesigneerd Louis Wattiez, Belgische surrealist, 20ste eeuw Afmetingen: 29x40 Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: Venetië Kunstenaar: Bedesky J ( - ) Omschrijving: Zicht op Venetië,olieverf op paneel, gesigneerd: Bedesky J. Afmetingen: 52 x 36 Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Aquarium Omschrijving: Imposante aquarium in wit/blauw handgeschilderd porselein,in verschillende lagen gebakken, versierd met draken,china,ca Startprijs: 1000 Geschatte prijs: Titel: Boedha Omschrijving: Boedha in quart-ziet, Qing periode Afmetingen: 20 Startprijs: 300 Geschatte prijs: Titel: Diep bord Omschrijving: Diep bord in blauw/wit Chinees periode met in't plat personages, 18de eeuw Afmetingen: 7x30 Startprijs: 400 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 13 / 16

14 AEKO Kunst- en Antiekveiling 17 maart Titel: Diepe kom Omschrijving: in Chinees porselein, Famille Rose, Qing periode Afmetingen: 18x33 Startprijs: Titel: Doos 1 Omschrijving: 2 x Rood Château de Mercey, Hautes Côtes de Beaune 1982 Moillard, Nuits St Georges 2 x Rood Vacqueyras, Cuvée du Seigneur de Lauris x Rood Château Planton Bellevue, Bordeaux Supérieur 1988 Raymond Père et Fils, St Laurent du Bois, Gironde Startprijs: Titel: Doos 10 Omschrijving: 6 Wit Clos des Verdots, Bergerac Sec 2001 David Fourtout, Conne de Labarde Startprijs: Titel: Doos 11 Omschrijving: 2 Wit Chablis AC 12,5%,1990 Moillard-Grivot, Nuits St Georges 2 Rood Bourgogne Passetoutgrain AC,1988 Parrigot, Meloisey 2 Rood Alsace Pinot Noir, Les Pierres Chaudes,2000 Domaine Julien Meyer, Nothalten Startprijs: Titel: Doos 12 Omschrijving: 2 Wit Chablis AC 12,5% 1990 Moillard-Grivot, Nuits St Georges 2 Rood Bourgogne Passetoutgrain AC 1988 Parrigot, Meloisey 2 Rood Alsace Pinot Noir, Les Pierres Chaudes 2000 Domaine Julien Meyer, Nothalten Startprijs: Titel: Doos 13 Omschrijving: 3 Rosé Château Lastours Gaillac, Les Graviers 2002 Startprijs: Titel: Doos 2 Omschrijving: 3 x Rood Floresta Crianza 1996 Empordá 3 x Rood Domaine Roger Perrin, Cuvée Prestige Vieilles Vignes 1999 Startprijs: Titel: Doos 3 Omschrijving: 1 Rood Moulin à Vent,1994 Amédée Degrange 1 Rood Côtes du Rhône Villages, Rood Los Condes, Pla de Bages, Crianza 1999 Bodegas Roqueta Barcelona 1 Wit Château La Joya, Gran Reserva 13% 1997 Calchaqua Valley, Chili 1 Wit Bourgogne A Startprijs: 50 Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 14 / 16

15 AEKO Kunst- en Antiekveiling 17 maart Titel: doos 4 Omschrijving: 6 Rood Domaine de l'olivier AC, Côtes du Rhône 2000 St Hilaire d'ozilhan Startprijs: Titel: Doos 5 Omschrijving: 4 Rood Domaine de l'olivier AC, Côtes du Rhône 2000 St Hilaire d'ozilhan 2 Rood Hardys Shiraz Cabernet Sauvignon 2001 South East Australia Startprijs: Titel: Doos 6 Omschrijving: 6 Rood Domaine Roger Perrin, Cuvée Prestige Vieilles Vignes 2000 Startprijs: Titel: Doos 7 Omschrijving: 6 Rood Domaine Roger Perrin, Cuvée Prestige Vieilles Vignes 2000 Startprijs: Titel: Doos 8 Omschrijving: 5 Wit Bourgogne Hautes Côtes de Nuits 12,5% 1989 Moillard-Grivot, Nuits St Georges 1 Wit Clos des Verdots, Bergerac Sec 2001 David Fourtout, Conne de Labarde Startprijs: Titel: Doos 9 Omschrijving: 2 x Wit Entre Deux Mers Bordeaux Blanc Sec 1,5% 1993 Cie. Vins d'aquitaine, Gironde 4 x Wit Bourgogne Clos de Chenoves, Comte de Faure Moillard, Nuits St Georges Startprijs: Titel: Groot bord Omschrijving: Groot veellobbig bord in wit/blauw Chinees porselein, Ming periode met een Wanli decor doorsnede: 39 cm Startprijs: Titel: Paar vazen Omschrijving: Chinees porselein, Famille Rose, 19de eeuw. Afmetingen: 33 Startprijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 15 / 16

16 111 Titel: De geldwisselaar Kunstenaar: Van der Mijn Herman ( ) Omschrijving: De geldwisselaar, olieverf op doek, gesigneerd rechtsonder: Herman Van Der Mijn, Hollandse school,vroeg 18de eeuw Afmetingen: 70x90 Startprijs: 4500 Geschatte prijs: Titel: sfeerlamp Omschrijving: Vaas op 2- delige marmeren zuilen, apart aan te steken Startprijs: Titel: vaas Omschrijving: Gedekselde kobaltkleurige vaas met in het medaillon de voorstelling van een galant gezelschap Afmetingen: 49 Startprijs: 20 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 16 / 16

inclusief 1 gepersonaliseerd etiket 1x 50x 100x 150x 200x Brut, halve fles 0,375 12,50 11,50 10,95 10,75 10,50

inclusief 1 gepersonaliseerd etiket 1x 50x 100x 150x 200x Brut, halve fles 0,375 12,50 11,50 10,95 10,75 10,50 Champelle Prijslijst champagnes Assailly-LeClaire & Fils Blanc de Blancs Grand Cru inclusief 1 gepersonaliseerd etiket 1x 50x 100x 150x 200x Brut, halve fles 0,375 12,50 11,50 10,95 10,75 10,50 Brut, hele

Wijncatalogus Catalogue de vins Vins 01/07/ /09/ /10/ /12/2014. Prijslijst zonder verbintenis - Prix sans engagement

Wijncatalogus Catalogue de vins Vins 01/07/ /09/ /10/ /12/2014. Prijslijst zonder verbintenis - Prix sans engagement Wijncatalogus Catalogue de vins Vins 01/10/2014 31/12/2014 01/07/2015-30/09/2015 GSM: 0478/34.87.69 GSM: 0478/34.87.69 BTW: 0892743557 BTW: 0892743557 Prijslijst zonder verbintenis - Prix sans engagement

WIT. Frankrijk. Chateau Valcombe 2016, Marsanne & Vermentino 4,75 / 22,50. Zacht en elegant van smaak met hinten van noot en perzik

WIT. Frankrijk. Chateau Valcombe 2016, Marsanne & Vermentino 4,75 / 22,50. Zacht en elegant van smaak met hinten van noot en perzik WIT Frankrijk Chateau Valcombe 2016, Marsanne & Vermentino 4,75 / 22,50 Zacht en elegant van smaak met hinten van noot en perzik Hugel Classic 2014, Gewurztraminer 39,50 Bloemige en kruidige van smaak,

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

N 75. JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0) J. PRATT Comptoir Général, Paris

N 75. JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0) J. PRATT Comptoir Général, Paris N 75 JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0)477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net J. PRATT Comptoir Général, Paris BELANGRIJKE MYSTERIE-KLOK Omstreeks 1890 Régule H. 123 cm, B. 35 cm, D. 40

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Wijnkaart De Kromme Eik

Wijnkaart De Kromme Eik Wijnkaart De Kromme Eik Nunc est bibendum Onze wijnkaart werd opgesteld met maar één doel voor ogen: de absolute top aanbieden! Een woordje uitleg Tijdens onze zoektocht naar de betere wijnen werden we

7. IMPRESSIONISME & EXPRESSIONISME. KLU www.klu.nl Inleiding Kunstgeschiedenis Hanneke Lenders

7. IMPRESSIONISME & EXPRESSIONISME. KLU www.klu.nl Inleiding Kunstgeschiedenis Hanneke Lenders 7. IMPRESSIONISME & EXPRESSIONISME KLU www.klu.nl Inleiding Kunstgeschiedenis Hanneke Lenders Inhoud 1. Impressionisme (1863 1900) 2. Post-Impressionisme (1886 ) Van Gogh Expressionisme Gauguin Expressionisme

WIT Cogmans Kloof ækristalæ Colombard-Sauvignon Zuid-Afrika Paul de Wet, Robertson Sappig, frisdroog en iets stuivend.. glas 3,70 karaf 4,00 fles 9,75

WIT Cogmans Kloof ækristalæ Colombard-Sauvignon Zuid-Afrika Paul de Wet, Robertson Sappig, frisdroog en iets stuivend.. glas 3,70 karaf 4,00 fles 9,75 Affourtit schenkt per glasà. WIT Cogmans Kloof ækristalæ Colombard-Sauvignon Zuid-Afrika Paul de Wet, Robertson Sappig, frisdroog en iets stuivend.. glas 3,70 karaf 4,00 fles 9,75 Frankrijk Chardonnay

N 4. JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0)477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net LÉPINE PRECISIE-TAFELKLOK N 4 JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0)477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net LÉPINE PRECISIE-TAFELKLOK Louis-Philippe Periode Gesigneerd LÉPINE A PARIS et genummerd 12381 H. 43 cm B. 25

Vanavond zal Frank ons verrassen met ongekende wijnen uit zijn kelder. Benieuwd wat wij zullen proeven

Vanavond zal Frank ons verrassen met ongekende wijnen uit zijn kelder. Benieuwd wat wij zullen proeven VERSLAG WIJNDEGUSTATIE 4 MAART DOOR FRANK DEVOS. Vanavond zal Frank ons verrassen met ongekende wijnen uit zijn kelder. Benieuwd wat wij zullen proeven 1. GANEVAT,COTES DE JURA : LES CHALASSES VV 2006

Beheersplan Kasteel Beauvoorde

Beheersplan Kasteel Beauvoorde Beheersplan Kasteel Beauvoorde Bijlage 9.3: Lijst van cultuurgoederen Kasteeldomein Beauvoorde Wulveringemstraat 10 8630 Veurne 1 1. Beeld in lindenhout van Sint-Anna met een boek onder de arm. Houten

Luxe L U X E F L A S H 2 0 0 9

Luxe L U X E F L A S H 2 0 0 9 12 2009 Luxe L U X E F L A S H 2 0 0 9 Onvergetelijke eindejaarsfeesten Geachte apotheker, Beste klant, Elk jaar opnieuw proberen we de beste producten voor uw eindejaarsfeesten te selecteren zodat u deze

Kunstwerken. Gemeente De Pinte. Beschrijvende gegevens van de patrimoniale rekeningen 5340001 Landschap Scheldevelde (Battiau Roger) Landschap Scheldevelde Battiau Roger Waarde 619,73 Jaar van verwerving 1987 Olieverf Archief 5340002 De Mijn (Schenking) (Biernack) De mijn Biernack Waarde

Houten kisten Bordeaux

Houten kisten Bordeaux Pagina 1 Houten kisten Bordeaux alle prijzen BTW in Chateaux Castel Kist 3 flessen Bordeaux Cru de Maqueline 2012 42,75 Medoc Chateau Tour Prignac 2012 Haut Médoc Chateau Barreyres 2011 Chateaux Tour Prignac

N 37. JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0) CLAUDE MATHIEU L AÎNÉ (1722-na 1812) à Paris N 37 JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0)477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net CLAUDE MATHIEU L AÎNÉ (1722-na 1812) à Paris DRAAGBARE TAFELKLOK Gesigneerd Mathieu Aîné à Paris en gedateerd

Wat hebben we te bieden vandaag

Wat hebben we te bieden vandaag Wat hebben we te bieden vandaag Inleiding met smaak/reuktest Tour de Vin de France Bubbelwijn Champagne Alsace (Elzas) Loire Bourgogne Beaujolais Côtes du Rhône Languedoc-Roussillon Bordeaux Le Tour de

Geachte gast, Van harte welkom bij Restaurant De Gaffel.

Geachte gast, Van harte welkom bij Restaurant De Gaffel. Geachte gast, Van harte welkom bij Restaurant De Gaffel. Een restaurant waar de producten met liefde, passie en zorg worden uitgezocht. Met een klein team staan we achter de producten welke wij serveren.

TableLine. SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal 18/8, glas. DOSEERSCHENKER - kunststof/glas, hygiënisch afsluitbaar, geschikt voor melk, room, honing

TableLine. SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal 18/8, glas. DOSEERSCHENKER - kunststof/glas, hygiënisch afsluitbaar, geschikt voor melk, room, honing DOSEERSCHENKER - kunststof/glas, hygiënisch afsluitbaar, geschikt voor melk, room, honing cl 081.021 16 081.031 28 SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal 18/8, glas cl 081.020 16 081.030 28 SUIKERSTROOIER - roestvrijstaal

Artistieke Nieuwjaarswensen

Artistieke Nieuwjaarswensen Artistieke Nieuwjaarswensen Zoals ieder jaar wil Ter Palen ook dit jaar afsluiten met een toemaatje voor alle leden als dank voor hun jarenlange trouw. Het is dankzij hen dat onze heemkring kan blijven

Wijnkaart. Cogmans Kloof Kristal Per glas 3.30. Chardonnay Principato Per glas 3.30. Pinot Blanc Dopff en irion Per glas 4,25

Wijnkaart. Cogmans Kloof Kristal Per glas 3.30. Chardonnay Principato Per glas 3.30. Pinot Blanc Dopff en irion Per glas 4,25 Wijnkaart Witte wijnen per glas of per fles: Cogmans Kloof Kristal Per glas 3.30 Per fles 16.25 : Wine of origin Robertson : Robertson (Zuid-Afrika) : Colombard 80% en sauvignon 20% : Lichte witte wijn

Drankjes: Huiswijnen: Witte wijnen Quinta Da Espiga Branco 17.45 Uitstekende huiswijn, Estremadura, Portugal

Drankjes: Huiswijnen: Witte wijnen Quinta Da Espiga Branco 17.45 Uitstekende huiswijn, Estremadura, Portugal Drankjes: Koffie, thee, melk 1.70 Frisdranken, mineraal water, bier 1.85 Jus d orange, chocolademelk, Fristi 2.25 Port, sherry, jenever, korenwijn, schippersbitter en brandewijn 2.35 Huiswijn, rood/wit/rosé

Onze huiswijnen komen overwegend uit Central Valley, Chili. Een gebied dat zich

Onze huiswijnen komen overwegend uit Central Valley, Chili. Een gebied dat zich Onze huiswijnen komen overwegend uit Central Valley, Chili. Een gebied dat zich mag verheugen in duidelijke seizoenswisselingen: in de zomer warm en droog, in de winter koud en regenachtig. Het lijkt onbelangrijk,

Wijncatalogus Catalogue de vins

Wijncatalogus Catalogue de vins Wijncatalogus Catalogue de vins 01/10/2014 31/12/2014 GSM: 0478/34.87.69 BTW: 0892743557 Prijslijst zonder verbintenis Prix sans engagement Betaling contant- Paiement contant www.wijnenjoris.be Witte wijn-

Op zoek naar een passend wijngeschenk? In deze folder vindt u enkele voorstellen voor elk budget.

Op zoek naar een passend wijngeschenk? In deze folder vindt u enkele voorstellen voor elk budget. Op zoek naar een passend wijngeschenk? In deze folder vindt u enkele voorstellen voor elk budget. Wijn Verlinden gebruikt graag 130 jaar aan wijnkennis om u te helpen een persoonlijk wijnpakket samen te

1. VAN OUDHEID TOT MIDDELEEUWEN 13. 1.1. Egypte 15 1.2. Griekenland 17 1.3. Rome 21 1.4. De romaanse tijd 23 1.5. De gotiek 27

1. VAN OUDHEID TOT MIDDELEEUWEN 13. 1.1. Egypte 15 1.2. Griekenland 17 1.3. Rome 21 1.4. De romaanse tijd 23 1.5. De gotiek 27 INHOUDSOPGAVE HET MEUBELBOEK 1. VAN OUDHEID TOT MIDDELEEUWEN 13 1.1. Egypte 15 1.2. Griekenland 17 1.3. Rome 21 1.4. De romaanse tijd 23 1.5. De gotiek 27 2. VAN RENAISSANCE TOT BAROK 37 2.1. Italië 39

Champagne. Champagne. Champagne Pol Roger Sir Winston Churchill in luxe giftbox

Champagne. Champagne. Champagne Pol Roger Sir Winston Churchill in luxe giftbox Relatiegeschenken Champagne Pol Roger Brut Reserve in Giftbox incl. 2 flûtes Rubis (16 cl) Champagne Pol Roger Sir Winston Churchill in luxe giftbox Champagne Champagne Pol Roger Brut Blanc de Blancs Millésimé

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

ART HISTORY Barok en Classicisme

ART HISTORY Barok en Classicisme ART HISTORY Barok en Classicisme H4-profiel Barok 17e eeuw Classicisme 18de eeuw ART HISTORY Barok en Rococo H4-profiel 17e eeuw Barok De barok is een Europese stijlperiode die aan het begin van de 17e

1 ste WIJNBEURS. KFC Gavere-Asper presenteert. Beste bezoeker,

1 ste WIJNBEURS. KFC Gavere-Asper presenteert. Beste bezoeker, KFC Gavere-Asper presenteert 1 ste WIJNBEURS zaterdag 16/02/2013 GOC Racing, Markt Gavere Beste bezoeker, Hartelijk welkom op de eerste wijnbeurs van KFC Gavere-Asper ten voordele van de jeugdwerking.

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

PRIJSLIJST MAART 2012

PRIJSLIJST MAART 2012 PRIJSLIJST MAART 2012 code prijs incl CHAMPAGNE LOUISE BRISON 2004 Champagne Louise Brison (50% Chardonnay - 50% Pinot Noir) Gaec Brulez A100 27,65 Guide Hachette 2010 2005 Champagne Louise Brison (50%

Prijslijst Beelden. Muziekthema

Champagne Cuvee Tradition brut Dany Fèvre 55,00 per glas 10,00

Champagne Cuvee Tradition brut Dany Fèvre 55,00 per glas 10,00 Champagne Champagne Cuvee Tradition brut Dany Fèvre 55,00 per glas 10,00 Champagne voor elke gelegenheid. Het onvoorwaardelijke huwelijk tussen veel pinot noir, een vleugje chardonnay en één derde van

t' Soete Huys te Melsele.

t' Soete Huys te Melsele. Beste leden, ouders en sympathisanten, Een turnvereniging kan uiteraard niet zonder degelijk turnmateriaal en zoals jullie weten: turnmateriaal kost handen vol geld, vandaar dat we, naar jaarlijkse gewoonte,

eventueel BTW nummer :

eventueel BTW nummer : Terroir Du Quercy Nachtegaalstraat 13 3590 Diepenbeek GSM Marc 0475/859272 GSM Noël 0478/293655 Uw naam : adres : postcode en gemeente : eventueel BTW nummer : Tel of GSM : Mail adres : Prijslijst Najaar

Wandeling doorheen Bourgogne

Wandeling doorheen Bourgogne Wandeling doorheen Bourgogne Commanderij De Lange Afdronk 21 oktober 2016 Hugo & figuranten Bourgogne wijngaarden: Situering en indeling Bourgogne: situering 4 regio s genoemd naar hun belangrijkste stad

Scouting Onderdak. Livingstonegroep Berkel-Enschot. Veilingcatalogus

SAMENSTELLING VAN DE RAAD VAN DE ARRONDISSEMENTSKAMER VAN GERECHTSDEURWAARDERS VAN ANTWERPEN

SAMENSTELLING VAN DE RAAD VAN DE ARRONDISSEMENTSKAMER VAN GERECHTSDEURWAARDERS VAN ANTWERPEN SAMENSTELLING VAN DE RAAD VAN DE ARRONDISSEMENTSKAMER VAN GERECHTSDEURWAARDERS VAN ANTWERPEN (vóór 1963 de tuchtkamer der deurwaarders bij de rechtbank van eerste aanleg te Antwerpen) Tot 31 augustus 2014

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Figuur 3: Achterkant paneel Filips de Schone, 24x15 cm (inclusief lijst 31 x 22 cm), Huis Bergh, s- Heerenberg. Afbeeldingen Figuur 1: Toegeschreven aan atelier van de Meester van de Magdalena Legende, Portret van Filips de Schone, Olieverf op paneel, 24x15 cm, Huis Bergh, s-heerenberg. Figuur 2: Toeschreven aan

Prosecco 'll Vino dei Poeti' Prosecco rosé 'll Vino dei Poeti' Moët Ice Imperial 32,95. Dis+lleria Bo2ega, Veneto, Italië

Prosecco 'll Vino dei Poeti' Prosecco rosé 'll Vino dei Poeti' Moët Ice Imperial 32,95. Dis+lleria Bo2ega, Veneto, Italië Prosecco 'll Vino dei Poeti' Dis+lleria Bo2ega, Veneto, Italië 32,95 In de geur zacht steenfruit en een lichte hint van amandelen. Verfrissend frui+g droog,. Mooie fijne mousse. Prosecco rosé 'll Vino