Download "AEKO Kunst- en Antiekveiling :: 25 maart 2013"

2 Lot Gegevens 1 Titel: Kantonees gedekseld potje Omschrijving: ( licht beschadigd) Afmetingen: 15 cm met een doorsnede van 13 cm 50 Geschatte prijs: Titel: Bischijf Omschrijving: in ajour opengewerkte steen Chineze grafgift ( ijzeren steun is toegevoegd) Afmetingen: Doorsnede: 30 c: 50 Geschatte prijs: Titel: Bi-schijf Omschrijving: waarop in contoursnede motieven zijn aangebracht. Chineze grafgift ( ijzeren steun is toegevoegd). Afmetingen: Doorsnede: 30 cm 30 Geschatte prijs: Titel: cup Omschrijving: in jade, China Afmetingen: 9 cm 50 Geschatte prijs: Titel: Beethoven Omschrijving: Buste in biscuit, Limoges Afmetingen: 34 cm 50 Geschatte prijs: Titel: Armband Omschrijving: Armbandvan 18k. wit goud bezet met 38 briljanten en een Columbiaanse smaragd van ca 3k Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 1 / 32

3 7 Titel: David Omschrijving: Beeld van gepatineerd brons, naar een ontwerp van Donatelo ( een kunstenaar uit de Italiaanse renaissence Afmetingen: 45 cm Titel: Twee naakten Kunstenaar: De Keyser Bert ( ) Omschrijving: Sanguine op papier Reeks van 2 werken Gesigneerd: Bert De Keyser Afmetingen: 75 x 56 cm 650 Geschatte prijs: Titel: De nacht Kunstenaar: Delporte Charles ( ) Omschrijving: acryl op doek, Gesigneerd: Delporte Charles Afmetingen: 40 x 50 cm 150 Geschatte prijs: Titel: Bloemenstilleven Kunstenaar: De Cort Jules ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: De Cort Jules Afmetingen: 70 x 60 cm 200 Geschatte prijs: Titel: Omschrijving: van rood geslepen kristal, Afmetingen: 24 cm 12 Titel: Borstvoeding Kunstenaar: Mailleux Raf ( ) Omschrijving: Beeld van gepatineerd metaal. Afmetingen: 87 cm 250 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 2 / 32

4 13 Titel: Christus aan het kruis Kunstenaar: Colbrandt Oscar ( ) Omschrijving: Krijttekening op een overschrijvingsformulier van de bank, Gesigneerd: Colbrandt Oscar Afmetingen: 20 x 13 cm 700 Geschatte prijs: Titel: Dameshoofd Omschrijving: Gemengde techniek op spaanderhout, gesigneerd: Delporte Ch. Afmetingen: 30 x 24 cm Geschatte prijs: Titel: Damesring Omschrijving: Damesring van 14k. wit goud met 1 briljant in princesslijpsel en 12 briljanten en 12 baguetten 500 Geschatte prijs: Titel: De baadsters Kunstenaar: Petitjean H ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Petitjean T. Gedateerd: Franse kunstenaar Afmetingen: 46 x 38 cm 500 Geschatte prijs: Titel: De serveerster Kunstenaar: Grun Jules (16/05/ /02/1934) Omschrijving: Olieverf op doek, gesigneerd: Grun Jules Afmetingen: 40 x 27 cm 750 Geschatte prijs: Titel: De kleine danseres Kunstenaar: Barbier F. ( - ) Omschrijving: Olieverf op paneel, Gesigneerd: Barbier F Afmetingen: 32 x 30 cm 19 Titel: De vrouw Kunstenaar: Thomas Henry ( ) Omschrijving: Olieverf op paneel, Gesigneerd: Thomas Henry Afmetingen: 22 x 19 cm 750 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 3 / 32

5 20 Titel: Deux-corps Omschrijving: in eikenhout, Duitsland, ca Geschatte prijs: Titel: Dismember me Kunstenaar: Brood Herman ( ) Omschrijving: Acryl op doek, Gesigneerd: Herman Brood met certificaat Afmetingen: 100 x 120 cm 2200 Geschatte prijs: Titel: Gezichtje Kunstenaar: Thomas Henry ( ) Omschrijving: Olieverf op paneel, gesigneerd: Thomas Henry Afmetingen: 26 x 20 cm 750 Geschatte prijs: Titel: Omschrijving: in eikenhout, op sleeppoten. Het deurpaneel is versierd met geometrische motieven. Duitsland, 18de eeuw Afmetingen: 168 x 127 cm 500 Geschatte prijs: Titel: Foto's Panamarenko Kunstenaar: Panamarenko ( ) Omschrijving: Reis langs de Nijl 40/75 gesigneerd: Panamarenko Afmetingen: 64 x 89 cm 750 Geschatte prijs: Titel: Hanger Omschrijving: Hanger van 18 k. geel goud met aquamarijn, omkranst met diamant 500 Geschatte prijs: Titel: Herfstlandschap Kunstenaar: Peeters Jeannot ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Peeters Afmetingen: 20 x 30 cm 27 Titel: Hoeve Kunstenaar: Kerels Henri ( ) Omschrijving: Epreuve d' artiste, Gesigneerd : Kerels Henry met opdracht Afmetingen: 23 x 32 cm 60 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 4 / 32

6 28 Titel: Lezende dame Kunstenaar: Toussaint Ferdinand ( ) Omschrijving: Gemaroufleerd, Gesigneerd: F; Toussaint Afmetingen: 45 x 38 cm Geschatte prijs: Titel: Hoeve Kunstenaar: Holemans Karel ( - ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Karel Holemans, Afmetingen: 45 x 55 cm 150 Geschatte prijs: Titel: Hoeve te Bokrijk Kunstenaar: Peeters Jeannot ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd J. Peeters Afmetingen: 25 x 25 cm 31 Titel: Kunstenaar: Baron Paulus de Chatelet ( ) Omschrijving: Ets, 36/60 Gesigneerd: Paulus Pierre Afmetingen: 26 x 34 cm 32 Titel: Interieur Kunstenaar: Bisman Paule ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Bisman Paul Afmetingen: 80 x 70 cm 125 Geschatte prijs: Titel: Jonge geitenhoeder Omschrijving: Groep van gepatineerd brons, Afmetingen: 40 cm Geschatte prijs: 34 Titel: Jonge vrouw Kunstenaar: Willems Florent ( ) Omschrijving: Gemaroufleerd, Gesigneerd: F Willems Afmetingen: 14 x 10 cm Geschatte prijs: Titel: Kast Omschrijving: met geslepen glas in eikenhout Afmetingen: 220 x 180 cm Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 5 / 32

7 36 Titel: Kistje van brons, neogotiek Omschrijving: neogotiek, ca 1900.H Afmetingen: B = 7cm x L = 15 cm 75 Geschatte prijs: Titel: Dame in blauw en rood Kunstenaar: Jefferys Marcel ( ) Omschrijving: Aquarel, Monogram voor, Jefferys Marcel 38 Titel: Lachend gezichtje Omschrijving: van gepatineerd gips Afmetingen: 20 cm 25 Geschatte prijs: Titel: Lancierskast Omschrijving: in eikenhout, 18de eeuw. Afmetingen: 224 x 55 cm Geschatte prijs: Titel: Landschap met beek Kunstenaar: ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Baron Th. Afmetingen: 50 x 73 cm 250 Geschatte prijs: Titel: Le curieux Kunstenaar: Counhaye Charles ( ) Omschrijving: Aquarel, gesigneerd: Ch Counhaye gedateerd: 1964 Afmetingen: 20 X 25 CM 250 Geschatte prijs: Titel: Limburgs Landschap Kunstenaar: Gregoor Paula ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, gesigneerd: Gregoor Paula Afmetingen: 67 x 114 cm Titel: Maria met jezus Omschrijving: in een huiskapel van hout en glas, Neogotiek, 19de eeuw Afmetingen: 48 x 39 cm AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 6 / 32

8 44 Titel: Marine Kunstenaar: Jordaens Leo ( - ) Omschrijving: Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Leo Jordaens Afmetingen: 38 x 43 cm 125 Geschatte prijs: Titel: Mijnwerker Kunstenaar: Baron Paulus de Chatelet ( ) Omschrijving: Ets, 19/100 Gesigneerd: P. Paulus Afmetingen: 21 x 14 cm Geschatte prijs: Titel: Moeder en kind Kunstenaar: Delporte Charles ( ) Omschrijving: olieverf op doek,, gesigneerd: Delporte Charles Afmetingen: 40 x 30 cm 150 Geschatte prijs: Titel: Oorbellen en hanger Omschrijving: Paar oorbellen en hanger van 18 k. geel goud en zilver, bezet met diamantjes, 0 48 Titel: Oosters decor Omschrijving: olieverf op zijde en hofzijde Afmetingen: 34 x 33 cm 175 Geschatte prijs: Titel: Ovale spiegel Omschrijving: in verguld houten kader, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. Afmetingen: 128 x 100 cm Titel: Panelenkist Omschrijving: in eikenhout, Vlaanderen of Noord-Frankrk, 18de eeuw. Afmetingen: 71 x 125 cm 250 Geschatte prijs: Titel: pijp en mondstuk Omschrijving: pijp met mannenhoofd en mondstuk in ivoor 30 Geschatte prijs: Titel: sierpot Omschrijving: van blauw handgeschilderd Chinees porselein Afmetingen: 12 cm met een doorsnede van 22 cm 50 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 7 / 32

9 53 Titel: Spiegel bekroont met engelen Omschrijving: Vierkante spiegel in hout en gips, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw? Afmetingen: 88 x 70 cm 300 Geschatte prijs: Titel: Staande klok Omschrijving: van eikenhout met een wijzerplaat in . Elderen Limburg, Restaurationtijdvak, ca 1830 ( wijzerplaat werd beschadigd tijdens de 1ste wereldoorlog) Afmetingen: 250 cm Geschatte prijs: Titel: Stoomboot als sleepboot Omschrijving: Maquette in veelkleurig handgeschilderd metaal en hout, op stalen voet, ca Afmetingen: ca 70 cm lang 56 Titel: toi et moi Omschrijving: Ring van 18k. wit en geel goud, bezet met 2 briljanten, ca 1,10k. 750 Geschatte prijs: Titel: Tweedeurskast Omschrijving: in eikenhout, Frankrijk Afmetingen: 210 cm Geschatte prijs: Titel: Vaas Omschrijving: van groen geslepen kristal, Afmetingen: 20 cm 60 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 8 / 32

10 59 Titel: Valavond Kunstenaar: Servaes Albert ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Albert Servaes Gedateerd: Geschatte prijs: Titel: Vitrinekast Omschrijving: in twee delen met 6 deuren en 3 laden in eikenhout. Maasland, 18de eeuw. Afmetingen: 240 x 170 cm 850 Geschatte prijs: Titel: Vleermuizen en perziken Omschrijving: Vaas van veelkleurig hangeschilderd Chinees porselein, Gemerkt: GUANGTU Afmetingen: 33 cm 150 Geschatte prijs: Titel: vleesbestek Omschrijving: van verzilverd metaal in origineel etui 25 Geschatte prijs: Titel: Dromerig meisje Kunstenaar: Thomas Henry ( ) Omschrijving: Olieverf op paneel, gesigneerd Thomas Henry Afmetingen: 35 x 29 cl 0 Geschatte prijs: Titel: Wijzen en kinderen Omschrijving: Siervaas van veelkleurig handgeschilderd Chinees porsele Gemerkt:JIUQING Afmetingen: 32 xm 850 Geschatte prijs: Titel: Winterlandschap Omschrijving: Olieverf op doek, Afmetingen: 80 x 120 cm 125 Geschatte prijs: Titel: Wiskemann Omschrijving: 3 schotels en schalen van verzilverd metaal Merkteken: Wiskemann 60 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 9 / 32

11 67 Titel: Omschrijving: van rijkelijk gesneden eikenhout, Afmetingen: 215 cm 500 Geschatte prijs: Titel: Bootjes Omschrijving: Lithografie Gesigneerd: Floris Jespers Afmetingen: 29 x 44 cm 69 Titel: Compositie Kunstenaar: Everaert Marnix ( ) Omschrijving: Kleurenlitho Gesigneerd: Marnix Everaert Afmetingen: 26 x 31 cm 50 Geschatte prijs: Titel: De geitenhoeders Omschrijving: Paar beeldjes vann gepatineerd brons Afmetingen: 27 cm 71 Titel: Facetspera Kunstenaar: ) Omschrijving: Beeld van gepatineerd brons (Franse kunstenaar) Afmetingen: 23 cm 72 Titel: Diane Kunstenaar: Levasseur Alexandre ( - ) Omschrijving: Godin van de jacht Beeld van gepatineerd brons, gesigneerd: A. Levasseur Afmetingen: 71 cm 0 Geschatte prijs: Titel: Hangoortafel Omschrijving: in eikenhout Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 10 / 32

12 74 Titel: Kandelaar Omschrijving: als grafgift van geglazuurd aardewerk, Zuid-China, Grote rivierengebied Mingdynastie, ca Afmetingen: 11 cm 60 Geschatte prijs: Titel: Kleine dressoir Omschrijving: met 2 deuren en 2 laden van eikenhout, 250 Geschatte prijs: Titel: Kolompendule Omschrijving: en 2 siervazen in albast Belle epoque tijdvak, ca Afmetingen: 46 cm 200 Geschatte prijs: Titel: Melkkruik Omschrijving: van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, 18de eeuw. hersteld Afmetingen: 14 cm Titel: Paar casouletten Omschrijving: in geaderd marmer en bronzen ornamenten. Napoleon III tijdvak, ca uitgevoerd in Lodewijk XVI stijl Afmetingen: 37 cm 200 Geschatte prijs: Titel: Paar ladenkastjes Omschrijving: belijmd met marquetterie uitgevoerd in de overgangsstijl,lodewijk XV en Lodewijk XVI stijl: de transitionperiode, 20ste eeuw 80 Titel: Salon Omschrijving: bestaande uit 4 stoelen en 1 tafel van eikenhout met rood fluweel bekleed Napoleon III tijdvak, 19de eeuw 250 Geschatte prijs: Titel: Schrijfkist Omschrijving: in eikenhout, 19de eeuw. AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 11 / 32

13 82 Titel: Kast Omschrijving: in eikenhout, Lotharingen, ca 1800 Afmetingen: 235 x 145 cm 83 Titel: Bloemenstilleven met fruit Kunstenaar: Claeys Albert ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Claeys Albert Afmetingen: 65 x 90 cm 1600 Geschatte prijs: Titel: Cilindervaas Omschrijving: van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein 80 Geschatte prijs: Titel: Compositie Omschrijving: Litho, 18/60 Gesigneerd: Alechinski Pierre, Geboren te Brussel Afmetingen: 6 x 17 cm Titel: De oude dame Kunstenaar: Rops Felicien ( ) Omschrijving: Ets Gesigneerd: Felicien Rops Afmetingen: 20 x 14 cm 87 Titel: Servante Anversoise Kunstenaar: Rops Felicien ( ) Omschrijving: Ets, gesigneerd Felicien Rops Afmetingen: 13 x 9 cm 75 Geschatte prijs: Titel: Winterlandschap Kunstenaar: De Saedeleer Valerius ( ) Omschrijving: Kleurenlitho Gesigneerd: Valerius De Saedeleer Afmetingen: 55 x 57 cm 125 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 12 / 32

14 89 Titel: Brandend huis Kunstenaar: Cobbaert Jan ( ) Omschrijving: Zeefdruk: 1/1 Gesigneerd: Jan Cobbaert Belgische kunstenaar Afmetingen: 51 x 40 cm 150 Geschatte prijs: Titel: Christus Omschrijving: omringd door heiligen, martelaren en gelovigen Russische icoon uit de 18de eeuw Afmetingen: 87 x 67 cm 800 Geschatte prijs: Titel: Kunstenaar: Massereel Frans ( ) Omschrijving: Houtsnede, 2/25 gesigneerd: Frans Massereel gedateerd: 1960 Afmetingen: 45 x 32 cm 200 Geschatte prijs: Titel: De bejubeling Omschrijving: van Maria en het Jezuskind door engelen. Russische icoon, 19de eeuw Afmetingen: 31 x 26 cm Geschatte prijs: Titel: Visser Kunstenaar: Caudez Adrien Etienne ( ) Omschrijving: van gepatineerd brons, Gesigneerd: Caudez Adrien Etienne, met fonderiestempel Franse bronsgieter, 19de eeuw Afmetingen: 80 cm 0 Geschatte prijs: Titel: De gifmenger Omschrijving: Olieverf op paneel, 19de eeuw. Afmetingen: 22 x 17 cm Geschatte prijs: Titel: Drie stolpen Omschrijving: waaronder in het midden Maria met Jezuskind, links en recht vaasjes, gevuld met bloemen, Gesigneerd: Jacobina Afmetingen: 41 cm 96 Titel: eetservies Omschrijving: in KPM porselein 300 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 13 / 32

15 97 Titel: Fraaie Kast Omschrijving: van rijkelijk gesneden eikenhout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw ( met wat herstelwerk) Afmetingen: 220 cm 750 Geschatte prijs: Titel: Huis aan het water Kunstenaar: Van Dongen Harij ( ) Omschrijving: Olieverf op paneel Gesigneerd: Van Dongen H. Afmetingen: 18 x 24 cm 150 Geschatte prijs: Titel: Jean d'arc Omschrijving: Beeld van gepatineerd brons, met Fonderiestempel uit Parijs, 19de eeuw. Afmetingen: 55 cm 500 Geschatte prijs: Titel: Maria met Jezuskind Omschrijving: van was onder glazen stolp. Afmetingen: 85 cm 60 Geschatte prijs: Titel: Maria met Jezuskind en vaasjes Omschrijving: en 4 tulpvaasjes van goudgehoogd porselein Afmetingen: 60 cm 125 Geschatte prijs: Titel: Marine Omschrijving: Olieverf op paneel Afmetingen: 40 x 55 cm 200 Geschatte prijs: Titel: Mensen Kunstenaar: Kasprzak Andrej ( ) Omschrijving: met 2 snuiten, zeefdruk, gesigneerd: Kasprzak Andrej Afmetingen: 40 x 51 cm 150 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 14 / 32

16 104 Titel: Paar Omschrijving: lage sokkels in exotisch hout, ingelegd met parelmoer. Afmetingen: 35 cm 125 Geschatte prijs: Titel: Panoramisch landschap Kunstenaar: Van Dongen Harij ( ) Omschrijving: Olieverf op paneel, Gesigneerd: Van Dongen H. Afmetingen: 14 x 29 cm 150 Geschatte prijs: Titel: Partiturenmeubel Omschrijving: met inlegwerk van contrasterende houtsoorten Afmetingen: 135 cm 150 Geschatte prijs: Titel: Pendule Omschrijving: van vuurverguld brons, Restauration tijdvak, ca 1820 Afmetingen: 60 cm 0 Geschatte prijs: Titel: Pendule en 2 tempeltjes Omschrijving: waarin figuren, van gezwart marmer. Eclectisme, ca Afmetingen: 40 cm Titel: Private party Kunstenaar: Hoogsteyns Jan ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Hoogsteyns Jan Geboren in Beverlo Afmetingen: 90 x Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 15 / 32

17 110 Titel: Staande klok Omschrijving: in zacht hout en met een zwarte woudklokje Duitsland, Biedermeiertijdvak, ca Afmetingen: 224 cm 250 Geschatte prijs: Titel: Stadszicht Kunstenaar: Hebbelinck Roger ( ) Omschrijving: Kleurenlitho: 85/350 Gesigneerd: Hebbelinck Roger Afmetingen: 42 x 32 cm 112 Titel: Vijzel Omschrijving: van brons, Gotisch tijdvak, 16de eeuw Afmetingen: 12 cm Titel: vijzel en stamper Omschrijving: van brons, 19de eeuw. Afmetingen: 8 cm 30 Geschatte prijs: Titel: Vissersloepen Kunstenaar: Van Dongen Harij ( ) Omschrijving: Olieverf op paneel, Gesigneerd: Van Dongen H. Afmetingen: 23 x 30 cm 125 Geschatte prijs: Titel: Wandklok Omschrijving: Friese staartklok Nederlands, ca 1800 Afmetingen: 67 cm 250 AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 16 / 32

18 116 Titel: Zittende Jean d' Arc Kunstenaar: ) Omschrijving: Beeld van gepatineerd brons, gesigneerd E. Laurent Afmetingen: Geschatte prijs: Titel: Zomerlandschap Kunstenaar: Embrechts Albert ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, gesigneerd: Embrechts Albert met certificaat Afmetingen: 35 x 50 cm 125 Geschatte prijs: Titel: Marine Omschrijving: Marine Olieverf op doek Afmetingen: 60 x 97 cm 125 Geschatte prijs: Titel: Schepen Kunstenaar: Walrecht Berdardus ( ) Omschrijving: Schepen aan de kade Olieverf op doek Gesigneerd Walrecht B. Afmetingen: 70 x 97 cm 1400 Geschatte prijs: Titel: Pendule met 2 siervazen Omschrijving: Pendule met 2 siervazen in marmer en messing Slinger Inhoud van kwik Afmetingen: H = 38 cm 121 Titel: Grote reiskoffer Omschrijving: Grote reiskoffer op houten wielen van eikenhout Vermoedelijk 18de eeuw. Afmetingen: H = 1m5 x 1m30 Diepte = 76 cm Geschatte prijs: Titel: vaas Omschrijving: Vaas van zwart keramiek met 2 engelen versierd met verguld bronzen ornamenten 175 Geschatte prijs: Titel: Hoekkast Omschrijving: Hoekkast met 2 deuren in eikenhout Engeland, 19de eeuw Afmetingen: H : 1m54 x 1m36 AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 17 / 32

19 124 Titel: Bureau Omschrijving: Cilinderbureau van eikenhout, ca Titel: Commode Omschrijving: Commode met 4 laden van eikenhout Empire tijdvak, Afmetingen: 1m20 x 1m6 126 Titel: Driedeurskast Omschrijving: Driedeurskast van eikenhout, Limburg, 19de eeuw. 127 Titel: Lage kast Omschrijving: Lage kast met 4 deuren en 2 laden van eikenhout. Afmetingen: H = 1m Titel: tafel en stoelen Omschrijving: Ronde uittrekbare tafel (+ verlengstukken) en 6 stoelen in eikenhout 250 Geschatte prijs: Titel: Boekara Omschrijving: Boekara van handgeknoopte wol Afmetingen: 2m60 x 1m Titel: Salon Art Deco Omschrijving: Salon bestaande uit 2 clubs, 2 armzetels en een tabouretje van eikenhout Art Deco periode, ca Titel: Verliefd Koppel Omschrijving: Groep van wit monochroom biscuit Duitsland Afmetingen: H = 32 cm 60 Geschatte prijs: Titel: kasteel Kunstenaar: Mascart Gustave ( ) Omschrijving: Spaans kasteel te Gent Olieverf op doek, Gesigneerd: Mascart G. 900 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 18 / 32

20 133 Titel: 2-delig Omschrijving: 2-delig zalfpotje van zilver (1 scharnier is stuk, de stempels zijn bewerkt) Luik 1774, onder Prins-Bisschop Francois - Charles de Velbruck. Meester: JH Jacques Hauregard. Afmetingen: H = 6 x 6,5 cm 134 Titel: Kruiken Omschrijving: Paar sier kruiken van gepatineerd kunst brons op een voet van gezwart hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. Afmetingen: H = 64 cm 135 Titel: Kandelaars van brons Omschrijving: Paar kandelaars van brons Neo-barok, 19de eeuw. Afmetingen: H = 43 cm Geschatte prijs: Titel: Winterlandschap Kunstenaar: Jordaens Leo ( - ) Omschrijving: Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Jordaens Le Afmetingen: 38 x40 cm 125 Geschatte prijs: Titel: Storm op zee Kunstenaar: Vader Hendrik ( - ) Omschrijving: Olieverf op paneel, Gesigneerd: Vader Hendrik Afmetingen: 60 x 80 cm 800 Geschatte prijs: Titel: Lelies Kunstenaar: Noelanders Gaston ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Gaston Noelanders Afmetingen: 70 x 60 cm 125 Geschatte prijs: Titel: Zicht op de Middelandse zee Omschrijving: Zicht op de Middelandse zee te Frankrijk Gesigneerd: Patronat Lucien Afmetingen: 60 X 73 cm 140 Titel: 4 stoelen Omschrijving: 4 Engelse stoelen van kersenhout 250 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 19 / 32

21 141 Titel: Langs de Maas Kunstenaar: Cambier Louis Gustave ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Cambier Louis Gustave Gedateerd: Afmetingen: 50 x60 cm 142 Titel: 3 delig lot Omschrijving: Paar kandelaars met vaas in keramiek Design de jaren '60. Afmetingen: H = 40 cm 143 Titel: Zijdendoek Omschrijving: Zijdendoek ingekaderd Batik-Tulis Winotosastro, Yogya-Indonesia Afmetingen: 89 x 51 cm 75 Geschatte prijs: Titel: Herfst Kunstenaar: Theuninck Gaston ( ) Omschrijving: Herfstlandschap Olieverf op doek Gesigneerd: Theuninck Gaston Afmetingen: 50 x 60 cm 80 Geschatte prijs: Titel: Bloemen Kunstenaar: Peeters Jeannot ( ) Omschrijving: Bloemenstilleven Olieverf op doek, Gesigneerd: J. Peeters Afmetingen: 80 x Geschatte prijs: 150 x 200 cm 146 Titel: Hoeve Kunstenaar: Peeters Jeannot ( ) Omschrijving: Krijttekening, Gesigneerd: J. Peeters 70 Geschatte prijs: Titel: Hageland Kunstenaar: Van Sassenbrouck Achille ( ) Omschrijving: Zicht op het Hageland Olieverf op paneel Gesigneerd: Van Sassenbroek Afmetingen: 35 x 42 cm 750 Geschatte prijs: Titel: side table Omschrijving: Klein wandtafeltje in eikenhout Afmetingen: H = 63 cm 80 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 20 / 32

22 149 Titel: Pronkkast Omschrijving: Deux corps van gezwart hout Napoleon III tijdvak, 19de eeuw (dient hersteld te worden) Afmetingen: H = 3 meter 150 Titel: Schitterende Omschrijving: Vitrinekast van gesneden eikenhout Limburg, 18de eeuw Geschatte prijs: Titel: Staande klok Omschrijving: Staande klok in eikenhout met een wijzerplaat van messing en albast Titel: Theekastje Omschrijving: Theekastje met schemerlamp Art Deco tijdvak Afmetingen: H : 64 x 1m Titel: Vierdeurskast Omschrijving: Vierdeurskast van eikenhout Antwerpen, Barokke tijdvak 17de eeuw. Afmetingen: H = 1m60 x 1m Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 21 / 32

23 154 Titel: Wijwatervat Omschrijving: Wijwatervat van massief zilver Lodewijk XVI stijl. Afmetingen: H = 30 cm 150 Geschatte prijs: Titel: landschap Kunstenaar: Brouwer Peter ( ) Omschrijving: Romantisch landschap Olieverf op doek Gesigneerd Brouwer Peter Afmetingen: 50 x 60 cm 156 Titel: Begijnhof te Brugge Kunstenaar: Douven Jac ( ) Omschrijving: Begijnhof te Brugge Olieverf op hardboard Gesigneerd: Jac Douven Gedateerd: 1972 Afmetingen: 40 x 50 cm 157 Titel: Bloemenstilleven Omschrijving: Bloemenstilleven Olieverf op paneel Gesigneerd J. Koenen Afmetingen: 50 x40 cm 200 Geschatte prijs: Titel: Smid aan het werk Omschrijving: Smid aan het werk Beeld van gepatineerd kunstbrons op een voet van marmer Gesigneerd: G. Carl Afmetingen: H 47 cm Geschatte prijs: Titel: Schepen Kunstenaar: Steppe R. ( ) Omschrijving: Schepen langs de oever Olieverf op doek Gesigneerd: R. Steppe Afmetingen: 48 x 70 cm 160 Titel: Schepen aan de kade Kunstenaar: Scutenaire Betty ( - ) Omschrijving: Olieverf op doek Gesigneerd Scutenaire Betty Gedateerd 1974 Afmetingen: 50 x 40 cm Geschatte prijs: Titel: Paar ivoren tanden Omschrijving: Paar ivoren tanden gedragen in een montuur van messing ca Afmetingen: H = 65 cm AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 22 / 32

24 162 Titel: Portret Omschrijving: Ovalen portret van een rijpere dame in pastel, 19de eeuw. 200 Geschatte prijs: Titel: Cagnom Kunstenaar: Douven Jac ( ) Omschrijving: Cagnom, kapel in de Ardennen Olieverf op hardboard Gesigneerd: Jac Douven Geschatte prijs: Titel: Christus Omschrijving: Christus aan het kruis in trapeziumvorm Houtskooltekening Gesigneerd: Anto Diez Gedateerd Afmetingen: H = 72 x 53 cm 150 Geschatte prijs: Titel: Commode Omschrijving: Commode met 3 laden van eikenhout ca Geschatte prijs: Titel: Commode Omschrijving: Commode van mahoniehout met 3 laden en marmeren bovenblad 19de eeuw Afmetingen: H = 94 L = 120 cm 167 Titel: Comtoise klok Omschrijving: Comtoise klok Frankrijk, 19de eeuw. Geschatte prijs: Titel: Comtoiseklok Omschrijving: Comtoiseklok van messing (wijzerplaat licht beschadigd) vastgemaakt op een eikenhouten paneel Frankrijk,19de eeuw Afmetingen: H = 177 cm 150 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 23 / 32

25 169 Titel: Coupe Omschrijving: Coupe van zwart keramiek versierd met verguld bronzen ornamenten waaronder engelen Geschatte prijs: Titel: Diepe schaal Omschrijving: Diepe schaal van kleurloos geslepen kristal Val St Lambert. Afmetingen: Doorsnede: 24 cm 60 Geschatte prijs: Titel: Dreef in een bos Omschrijving: Dreef in een bos Olieverf op triplex Gesigneerd: Roger Saulinac Afmetingen: 63 x 70 cm Geschatte prijs: Titel: Dreef in het bos Kunstenaar: Lammers Emile ( ) Omschrijving: Olieverf op doekg esigneerd Emile Lammers Afmetingen: 60 x 70 cm Geschatte prijs: Titel: tapkraan Omschrijving: Engelse tapkraan van koper en veelkleurig handgescchilderd porselein. Engeland, circa Afmetingen: H = 58 cm 174 Titel: tapkraan Omschrijving: Engelse tapkraan van koper en veelkleurig handgeschilderd porselein. Engeland, ca Afmetingen: H = 58 cm AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 24 / 32

26 175 Titel: Fraaie Deux-corps Omschrijving: Fraaie Deux-corps van rijkelijk gesneden eikenhout. Renaissancetijdvak, 19de eeuw. Afmetingen: H = 2m25cm 250 Geschatte prijs: Titel: Groot Perzisch tapijt Omschrijving: Groot Perzisch tapijt van handgeknoopte wol met donkere kleuren. Afmetingen: 3 m x 2,20 m. 177 Titel: Klok Omschrijving: Hollandse staartklok in eikenhout Afmetingen: ca 1,50m 178 Titel: Huiselijk tafereel Kunstenaar: Wagemaekers Victor ( ) Omschrijving: Huiselijk tafereel Olieverf op doek Gesigneerd: Wagemaekers Victor Afmetingen: 60 x 80 cm Geschatte prijs: Titel: Kleine commode Omschrijving: Kleine commode op hoge pootjes in marqueterie Lodewijk XVI stijl ca Geschatte prijs: Titel: Kroonluchter in brons Omschrijving: Kroonluchter met 6 armen en 20 lichten in brons. Afmetingen: H = 1,20 Doorsnede: 90 cm AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 25 / 32

27 181 Titel: Exotische vrouw Omschrijving: Exotische vrouw met jongeling (volledig intact) Groep in polychroom Lladro gres Spanje jaren 70 Afmetingen: H = 69 cm 800 Geschatte prijs: Titel: Lladro - Omschrijving: Spanje, Manufacuur Lladroporselein Afmetingen: H = 31 x Geschatte prijs: Titel: Omschrijving: Uitzonderlijke grote groep in LLadro gres Spanje, '70 Afmetingen: H = Geschatte prijs: Titel: Stuurman Omschrijving: Stuurman Groep van polychroom gres Spanje, LLadro '70 Afmetingen: H = 54 cm x 50 cm 650 Geschatte prijs: Titel: Lladro Omschrijving: Vaas met de voorstelling van vogels Spanje, Manufacuur Lladroporselein Afmetingen: H = 53 cm 250 Geschatte prijs: Titel: Lladro Omschrijving: Vaas met de voorstelling van fazanten Spanje, Manufacuur Lladroporselein Afmetingen: H = 52 cm 250 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 26 / 32

28 187 Titel: Lladro Omschrijving: Vaas met de voorstelling van parkieten Spanje, Manufacuur Lladroporselein Afmetingen: H = 52 cm 250 Geschatte prijs: Titel: Visser Omschrijving: Visser herstelt zijn net (volledig intact) Groep in polychroom LLadro gres. Spanje jaren 70. Afmetingen: H = 56 cm 600 Geschatte prijs: Titel: Jonge vrouw Omschrijving: Jonge vrouw olieverf op doek (te herstellen) 125 Geschatte prijs: Titel: Nieuwe eiken Kunstenaar: Baksteen Dirk ( ) Omschrijving: Ets, 6/75 Gesigneerd Dirk Baksteen Afmetingen: 31 x 26 cm 80 Geschatte prijs: Titel: Stadszicht Kunstenaar: Lammers Emile ( ) Omschrijving: Olieverf op doek Gesigneerd: Emile Lammers Afmetingen: 60 x 70 cm Geschatte prijs: Titel: Stadszicht Kunstenaar: Lammers Emile ( ) Omschrijving: Olieverf op doek Gesigneerd: Emile Lammers Afmetingen: 70 x 90 cm 150 Geschatte prijs: Titel: Stilleven met fruit Omschrijving: Stilleven met fruit Olieverf op doek Gesigneerd: Van hout Afmetingen: 90 x 65 cm AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 27 / 32

29 194 Titel: bord Omschrijving: Groot bord van tin 18de eeuw. Afmetingen: Geschatte prijs: Titel: Uittrekbare tafel Omschrijving: Uittrekbare ovale tafel van eikenhout met verlengstukken (die aanwezig zijn) tot 18 personen. Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 196 Titel: Uittrekbare tafel met 6 stoelen Omschrijving: Uittrekbare tafel met 6 stoelen in eikenhout Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw In goede staat 200 Geschatte prijs: Titel: Valavond Omschrijving: Valavond in de haven Olieverf op doek Afmetingen: 16 x 22 cm 150 Geschatte prijs: Titel: Hengelhoef Kunstenaar: Douven Jac ( ) Omschrijving: Vennen te Hengelhoef (Holsteen) Olieverf op doek Gesigneerd: Jac Douven Afmetingen: 60 x 80 cm 450 Geschatte prijs: Titel: Verdwenen straatje Kunstenaar: Peeters Jeannot ( ) Omschrijving: Aquarel, Gesigneerd: J. Peeters Afmetingen: 51 x 38 cm 80 Geschatte prijs: Titel: Vlijtig Liesje Omschrijving: Goebel Keramisch Duits beeldje van de jaren 1950 Afmetingen: H: 11 cm 40 Geschatte prijs: Titel: Knotwilgen Omschrijving: Wandelpad tussen knotwilgen Olieverf op doek Gesigneerd: Caron Joseph Afmetingen: 1m x 150 cm 900 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 28 / 32

30 202 Titel: Winterlandschap Omschrijving: Winterlandschap Olieverf op doek Gesigneerd P. Vanderveken Afmetingen: 63 x 50 cm 80 Geschatte prijs: Titel: Winterlandschap Kunstenaar: Baksteen Dirk ( ) Omschrijving: Ets, 7/100 Gesigneerd: Baksteen Dirk Afmetingen: 8 x 12 cm 75 Geschatte prijs: Titel: Winterlandschap Kunstenaar: Peeters Jeannot ( ) Omschrijving: Pastel Gesigneerd: J. Peeters Afmetingen: 22 x 16 cm 60 Geschatte prijs: Titel: Zitbank Omschrijving: Grote zitbank van gesneden notenhout 450 Geschatte prijs: Titel: 19-delig koffieservies Omschrijving: van Duits porselein, versierd met vrouwen 30 Geschatte prijs: Titel: Badende venus Omschrijving: in gepatineerd brons, gesigneerd Allegrain, met Fonderiestempel van Parijs, 19de eeuw. Venus werd gegoten naar een voorbeeld van de grote Franse kunstenaar Christophe Gabriel Allegrain, Afmetingen: H = 30 cm 550 Geschatte prijs: Titel: Book-case Omschrijving: in mahoniehout en satijnhout, Engeland,ca Afmetingen: 230 cm 1250 Geschatte prijs: Titel: Caroussel Omschrijving: Nostalgie van de bovenste plank met een heleboel onderdeeltjes in een doos erbij, ca Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 29 / 32

31 210 Titel: Gueridontafel Omschrijving: in mahoniehout Engeland, 19de eeuw. Afmetingen: 100 cm 150 Geschatte prijs: Titel: Hoge kroonluchter Omschrijving: van messing met bellen van kristal Afmetingen: 100 cm 212 Titel: Kabinetkast Omschrijving: in mahoniehout, Nederland, Lodewijk XVI tijdvak, cira Afmetingen: 215 cm 900 Geschatte prijs: Titel: Bloemen Kunstenaar: Lienard Simone ( ) Omschrijving: Bloemenstilleven, Olieverf op doek, Gesigneerd: Simone Lienard Afmetingen: 64 x 54 cm 214 Titel: Kast Omschrijving: in eikenhout, Frankrijk omgeving Lotharingen Afmetingen: 185 cm 215 Titel: Kist Omschrijving: op sleepboten in eikenhout, Duitsland, 17de eeuw. Afmetingen: 54 x Titel: Kist Omschrijving: in eikenhout Vlaanderen, 17de eeuw Afmetingen: L= 137 cm 150 Geschatte prijs: Titel: Luchter Omschrijving: in messing met bellen van kristal Afmetingen: 160 cm AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 30 / 32

32 218 Titel: Omschrijving: Kroonluchter met bellen van kristal Afmetingen: 80 cm 200 Geschatte prijs: Titel: salon Omschrijving: bestaande uit een bankje 2 armzetels en 4 stoelen, Art deco tijdvak, ca Geschatte prijs: Titel: Scheepsbarometer Omschrijving: in koper Afmetingen: 95 cm 125 Geschatte prijs: Titel: Schrijfkist Omschrijving: in mahoniehout, Engeland, 19de eeuw Titel: tafel Omschrijving: Uittrekbare tafel in mahoniehout, met 4 verlengstukken in mahoniehout, B=49 cm Engeland, 19de eeuw. Pas gepolitoerd Afmetingen: 3 m 1400 Geschatte prijs: Titel: Uitzonderlijke set Omschrijving: van 12 stoelen en 2 armzetels in mahoniehout, Engeland, Lodewijk XV stijl, 19de eeuw Geschatte prijs: Titel: Vazen Omschrijving: Paar vazen van veelkleurig handgeschilderd porselein, China, ca Afmetingen: 45 cm 0 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 31 / 32

33 225 Titel: Zitbankje Omschrijving: Engeland, circa Geschatte prijs: Titel: Honfleur Kunstenaar: Douven Jac ( ) Omschrijving: Olieverf op doek, Gesigneerd: Jac Douven Afmetingen: 70 x 70 cm 600 Geschatte prijs: Titel: Lentezicht Kunstenaar: Wytsman Juliette ( ) Omschrijving: te Yvoir, Olieverf op doek, Gesigneerd: Wytsman Juliette 550 Geschatte prijs: AEKO Veiling bvba Gouverneur Verwilgensingel 18/c 3500 Hasselt Pagina 32 / 32

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Louis-Marie Autissier Portrait of the actress Johanna Cornelia Ziesenis- Wattier ( ), 1809 gedateerd R.W.P. de Vries , nr.

Louis-Marie Autissier Portrait of the actress Johanna Cornelia Ziesenis- Wattier ( ), 1809 gedateerd R.W.P. de Vries , nr. Louis-Marie Autissier Portrait of the actress Johanna Cornelia Ziesenis- Wattier (1762-1827), 1809 gedateerd R.W.P. de Vries 1924-02-27, nr. 3 Moyses van Wtenbrouck Boslandschap met Pan en Syrinx (Metamorfosen

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Beheersplan Kasteel Beauvoorde

Beheersplan Kasteel Beauvoorde Beheersplan Kasteel Beauvoorde Bijlage 9.3: Lijst van cultuurgoederen Kasteeldomein Beauvoorde Wulveringemstraat 10 8630 Veurne 1 1. Beeld in lindenhout van Sint-Anna met een boek onder de arm. Houten

INVENTARIS VAN HET BOUWKUNDIG ERFGOED

INVENTARIS VAN HET BOUWKUNDIG ERFGOED PAGINA 1/5 Louis Bertrandlaan 19 (foto 2012). Brussels Hoofdstedelijk Gewest INVENTARIS VAN HET BOUWKUNDIG ERFGOED SCHAARBEEK Louis Bertrandlaan 19 Burgerhuis in neogotische stijl met asymmetrische compositie,

LOTNR BESCHRIJVING ESTIMATIE 1 Militaria, 9 medailles en eretekens 2 Russische koperen samovar 3 Paar geëmailleerde Jugendstill vazen met floraal 1 Militaria, 9 medailles en eretekens 2 Russische koperen samovar 3 Paar geëmailleerde Jugendstill vazen met floraal motief 4 Vaas Bergen decor 211, h 21,5cm 5 3 stuks prekoloniale ivoor 6 Blauwe "Broadway

Prijslijst Beelden. Muziekthema

Uw kamer 'Klassiek' stijlen

Uw kamer 'Klassiek' stijlen Uw kamer 'Klassiek' stijlen Het kleurenpalet van Klassiek bestaat uit donker vergrijsd groen en bruin, wit- en crèmekleuren met accenten in aubergine. Natuurlijk kunt u uw kleuraccent ook afleiden van

001B06 HALSKETTING MET DRIE RIJEN HEMATIET EN ZOETWATERPARELS - 44 CM

001B06 HALSKETTING MET DRIE RIJEN HEMATIET EN ZOETWATERPARELS - 44 CM 001 REEKS JUWELEN IN HALFEDELSTEEN 001B01 HALSKETTING IN PLAQUE MET KRISTAL - 48 CM 001B02 HALSKETTING MET IVOOR PARELS - 40 CM 001B03 HALSKETTING MET RODIUM EN STRASS - 46 CM 001B04 HALSKETTING MET ZWARTE

SAMENSTELLING VAN DE RAAD VAN DE ARRONDISSEMENTSKAMER VAN GERECHTSDEURWAARDERS VAN ANTWERPEN

SAMENSTELLING VAN DE RAAD VAN DE ARRONDISSEMENTSKAMER VAN GERECHTSDEURWAARDERS VAN ANTWERPEN SAMENSTELLING VAN DE RAAD VAN DE ARRONDISSEMENTSKAMER VAN GERECHTSDEURWAARDERS VAN ANTWERPEN (vóór 1963 de tuchtkamer der deurwaarders bij de rechtbank van eerste aanleg te Antwerpen) Tot 31 augustus 2014

Prijslijst schilderijen en beelden Pieter Paul van Genderen

Prijslijst schilderijen en beelden Pieter Paul van Genderen 2017 Prijslijst schilderijen en beelden Pieter Paul van Genderen Padje Productie 2017 Prijslijst schilderijen Pieter Paul van Genderen Nr. Doek Titel Prijs 001 Titel: Kruis VII 30 x 30 002 Titel: Kruis

Overgenomen uit: Begijnhofkrant 42 (2013) VAN BEDSTEEN TOT KERSENPITTENZAK Marie-Paule Peeters

Overgenomen uit: Begijnhofkrant 42 (2013) VAN BEDSTEEN TOT KERSENPITTENZAK Marie-Paule Peeters Overgenomen uit: Begijnhofkrant 42 (2013) 14-15 VAN BEDSTEEN TOT KERSENPITTENZAK Marie-Paule Peeters IJsbloemen op het raam bij vriesweer kennen we niet meer in onze geïsoleerde huizen met dubbele ramen

Deze prijzen zullen u een bijzonder vrolijk Kerstfeest bezorgen.