Download "Gecatalogeerde burgerveiling"

1 BVBA Veilingen AEKO Gouverneur Verwilghensingel 18C - B 3500 Hasselt Tel: 011/ Fax: 011/ Website: Aeko.be - info@aeko.be H.R.HASSELT: Kijkdagen: 26/08: uur, 27/08 & 28/08: uur. Veiling: Maandag 29/08: Lot 001 vanaf 19 uur & Dinsdag 30/08:Lot 501 vanaf 19 uur Bezoek onze volledige catalogus op Expertise en inname van goederen voor onze volgende veilingen: elke woensdag van to en van to uur en na afspraak op tel

2 0001 Gedekselde rijstkom van veelkleurig handgeschilderd porselein 0002 Diepe kom van Chinees porselein. Doorsnede: 16 cm 0003 Paar Kobaltblauwe vazen met een gouden drakendecor China, 20ste eeuw. H = 37 cm 0004 Vaas in cloisonné. H = 24 cm 0005 Oplegpot van groen Chinees porselein

3 0006 Groot bord van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd Europees porselein. Doorsnede: 36 cm 0007 Vaas van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 35cm x Vogels tussen bloemen en planten. 2 zijdeschilderingen, gesigneerd: onleesbaar. Ingelijst met Shantung Passe Partout. 74 x 27 cm cm sculpturen in speksteen. H = 7,5 cm 0010 Aziatische wateremmer met teut van hout

4 0011 Klein Japans vaasje H = 12cm 0012 Neksteun van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein 0013 Kommetje van veelkleurig handgeschilderd chinees porselein, tegen een gele achtergond. ( haarscheur). Doorsnede: 10 cm 0014 theepot van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein dienbladen van Japans papier maché.

5 0016 Aziatische wateremmer van hout borden van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein 0018 Konijn van chinees porselein 10 x 18 cm 0019 Wandtapijt met de voorstelling van een tijger 1,65 x 1,20 meter 0020 Vrouw met lampion en vrouw op een bankje Ingekleurde tekening

6 0021 Veellobbig schaaltje op voet van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. H = 6 cm, Doorsnede = 16 cm 0022 Kommetje van veelkleurig handgeschilderd chinees porselein, tegen een gele achtergond.doorsnede: 10,5 cm delig lot voorwerpen van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein delig lot voorwerpen van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein Kom op schotel van veelkleurig hangeschilderd porselein. Doorsnede: 36 cm 0026 De ceremonie Japnse houtsnede van Hokusai Manga, 1814

7 0027 Drie diepe kommetjes met blauw decor handgeschilderd. China, H = 5 cm 0028 Vaasje van blauw porselein, China, ca H = 11 cm 0029 Presenteerschaal van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd Aziatisch porselein. L = 19 cm 0030 Barometer en thermometer van gesneden eikenhout messenleggers of heften van ivoor

8 0032 Vaas met figuren en een kat van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein 0033 David, Beeld van ivorinne Zittende vrouw, als netsuké 0035 Lot van 3 beeldjes 1 jongen, bloemenmandje en vogeltjes (Gapodimonte) 0036 St Jozef Beeldje van veelkleurig handgschilderd en goudgehoogd porselein. H = 19 cm

9 0037 Buste van de lijdende Christus van gepatineerd gips. H = 29 cm 0038 van 3 gedekselde potjes van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein 0039 De tonnenmaker Beeldje van biscuit 0040 De jager en zijn vrouw Twee beelden van biscuit, Tsjechië, ca H = 56 cm 0041 Vrouw met uithangbord van gepatineerd gips. H = 60 cm

10 0042 Maria met Jezuskind Beeld van veelkleurig handgeschilderd biscuit. H =40cm 0043 Wijwatervat met knielende engel van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein. H = 24 cm 0044 Koppel op een bank van biscuit, ( beschadigd ) H = 18 cm 0045 De houtsprokkelaar en zijn vrouw Paar aangeklede terra cottabeeldjes, Luxemburg, Gesigneerd:Jauqlas, H = 28 cm

11 0046 Icoon, met de voorstelling van Christus aan het kruis van kleine mozaiëkjes in glas. Een oude techniek op hedendaagse wijze gebruikt. 86 x 60 cm 0047 Boerin van blauw/wit porselein. H = 12,5 cm 0048 Leeuw Gesigneerd: A. Fagotta H = 38 cm 0049 Jonge Heer van veelkleurig hangeschilderd biscuit.h = 33 cm 0050 St Jozef met Jezuskind van veelkleurig hangeschilderd en goudgehoogd biscuit.h = 36 cm

12 0051 Jongen met ezel aan een waterput Beeldje van biscuit 0052 Maria met Jezuskind van was onder glazen stolp 0053 Engel met schelp 2 beeldjes van biscuit, Made in Japan muziekspelende kinderen van Duits biscuit op voet van blauwgehoogd porselein. H = 17 cm 0055 Maria met Jezuskind van veelkleurig hangeschilderd en goudgehoogd biscuit.h = 36 cm

13 0056 Jezus sterft aan het kruis 0057 Inktstel van brons en marmer, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw Paar kandelaars met musicerende engelen van brons in Lodewijk XV stijl 0059 Het gezin, Sulptuur in gepatineerd brons, ' x 25cm armzetels bekleed met petit point 0061 Verliefd koppel Beeld van gepatineerd brons

14 0062 Zittende dame Beeld van gepatineerd brons 0063 Spiegel met 2 kandelaars van brons, Art Deco tijdvak, ca 1930.H = 53 x 35 cm 0064 Fluitist van gepatineerd en verguld brons. H = 1,15 meter 0065 Heilig hart van brons op marmeren voet H = 15 cm

15 0066 St Bernadette, Beeldje van gepolychromeerd hout 0067 S 'Nachts in de buitenwijk Litho, van Hedwig Pauwels 35 x 50 cm 0068 Dansend koppel, gesigneerd: Picasso 50 x 54 cm 0069 Quittelier Henri ( ) Kamerdelle, ets gesigneerd Quittelier, 22 x 27 cm Indiaanse droom Ets, 7/20 Gesigneerd: R. Martini. 24 x 21 cm

16 Modeprenten 0072 "aanzoek" en "roddels' 24 x 17 cm 0073 F Menaux, Histoire du Pays de Liége, delen, onvolledig 0074 De opening van de Staten-Generaal te Brussel in 1815, ingekleurde staalgravure, 17 x 22 cm Lot van vier gekleurde etsen met insecten getiteld Summertime 1-4. Twee ingelijste artiestenproeven en twee exemplaren gedrukt op een oplage van 70, onduidelijk gesigneerd, 17 x 17 cm.

17 0076 Sciora Daniel (Franse kunstenaar geboren in 1945) Jonge vrouw met duif, lithografie getekend Sciora, 169/175, 65 x 45 cm Zicht op de St Paulstraat en de universitaire kerk van Gottingen Ingekleurde gravure naar Balthazar Frederic Leizel, 30 x 40 cm 0078 Lot van twee etsen; Groep paarden, getekend Chabot, 28/99, 37 x 52 cm. en De eenhoorn, getekend Grard (?), 3/80, 43 x 50 cm Groot lot boeken: 4 x grote lekturama wereldatlas 4 x grote reis encyclopedie Europa 5 x reizen door de Benelux 10 x Meesters in de schilderskunst 1 x Amerika 1 x encyclopedie wonderen onder de waterspiegel 6 x s lands glorie 5 x grote mysteries 1 x tweede wereldoorlog 1 x grootste mysteries alltertijden 1 x encyclopedie muziekinstrumenten 1 x encyclopedie klassieke muziek 1 x zangvogels 1 x Walt Disney wonderen der wildernis 1 x het operaboek 1 x de middeleeuwen 1 x oude culturen 1 x kunstschatten van Rome 1 x Rubens 1 x tweede wereldoorlog "het Ardennenoffensief" 1 x tweede wereldoorlog "Lnading in Normandie" 1 x Herman Dessers poezie en liederen 1 x kastelen in Limburg 1 x Dieren uit alle landen 1 x Peter Bruegel

18 0080 Bellmer Hans (Kattowitz Parijs 1975) Jonge vrouw, ets, getekend Bellmer, 112/140, 25 x 21 cm.

19 0081 De groenplaats te Antwerpen Ingekleurde gravure door W.H. Barlett naar J. Waals. 17 x 13,5cm mapjes met als onderwerp Manneken Pis 0083 Lot kaders met grafiek 0084 Oma en opa Geaquarelleerde foto's in originele kaders, ca x 37 cm 0085 Zicht op de Tempelierstoren te Nieuwpoort Ets van F. Lantoine + Zicht op St Romboutskerk te Mechelen Ets Prehistorie 4 volumes en 5 brochures

20 0087 Een suikertang van zilver 0088 Paar kandelaars met 3 lichten van biscuit, versierd met putti, Sitzendorf, ca H = 49 cm 0089 Slacouvert van zilver en been 0090 Ghana, masker van koper (hanger) H = 14cm 0091 Luthnba (Afrikaanse kunstenaar) Kraanvogels Olieverf op doek, Gesigneerd: Luthnba 80 x 100 cm

21 0092 Balans van geel koper 0093 Lot Afrikaanse voorwerpen 0094 Mediterende vrouw, Afrikaans beeldje van gesneden hout. H = 38cm 0095 Afrikaans beeldje van steen h=20cm 0096 Offerschaal van terra cota. Doorsnede 21cm

22 0097 Paar kandelaars van kristal Val-Saint Lambert. H = =31cm 0098 Karaf en 5 glaasjes op een bijhorende plateau van kristal, Art Deco tijdvak 0099 Lot van 42 likeurglazen half kristal + wijnglazen, circa Vaas op metalen sokkel 0101 Zoutpot en mosterdpot van geperst kristal ( één met randschilfer ) 0102 Opdienschaal en diepe kom van glas

23 0103 Veellobbige schaal op voet 0104 Veelkleurige vaas 0105 ca 28-delig lot glasservies lichtblauwe wijnglazen van kristal delig bestek van verzilverd metaal, Duitsland, merk Porta

24 0108 Twee kruiken: één met een drinkend gezelschap, één met cherubijnen;van blauw/grijs steengoed,westerwald, ca 1900 H = 28 en 33 cm 0109 De Vries Hubert ( ) Moeder en kind Olieverf op doek, Gesigneerd: Hubert De Vries. 110 x 70 cm taartschalen op voet van geperst glas 0111 Servies: kristal d' Arques 0112 Ovale tafel van gezwart hout. Napoleon III tijdvak 0113 Fruitschaal van rood glas met een montuur van messing in Lodewijk XVIstijl

25 0114 Vaas van oppaliserend glas.h= 23cm 0115 Paar kandelaars van glas siercoupe van kristal, Val St Lambert, design, ' delige set champagnecoupes van kristal delig lot glaswerk bestaande uit 2 petroleumlampen en 1 kandelaar

26 0119 Siercoupe van glas 0120 Ca 45-delig glasservies van kristal 0121 Asbak van rood kristal 0122 Paar vazen van goudgehoogd en geëmaïlleerd glas. H = 20 cm 0123 Vaas van zwart glas met goudboord.

27 0124 Paar vazen met figuren van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein 0125 Paneel met 4 dansende figuren van gesneden hout delig koffieservies van met rozen versierd en goudgehoogd porselein Grote vaas met 2 draken van geglazuurd aardewerk. H = 53 cm 0128 Lot van 4 borden van veelkleurig hangeschilderd Chinees porselein delig koffieservies met bloemdecor van Limoges porselein

28 0130 Ovale snuifdoos van messing met de opschriften: " Laat ons drinken en de singen " en " Hebben wij geen geld, de waart moet ons bingen" Vlaanderen, 18de eeuw. Doorsnede: 23 cm 0131 Bloemenvaas van rood goudgedecoreerd glas 0132 Indisch bloemenvaasje van beschilderd metaal borden van polychroom Delfts aardewerk, 0134 Paneel van ajour opengewerkt hout

29 0135 Gedekselde pot van veelkleurig handgeschilderd aardewerk. Maastricht, Petrus Regout 0136 Grote kop en schotel + snortas van porselein 0137 Grote vaas van keramiek. h = 45 cm 0138 Uittrekbare vossetafel en 6 stoelen van eikenhout, 19de eeuw Zilveren kandelaar in Lodewijk XVIstijl, H: 17 cm.

30 0140 Beeldje van biscuit met de voorstelling van de portretbuste van Napoleon met een lauwerkrans en een adelaar, getekend de Rameau Parijs, ca. 1900, H. 27 cm Lot van 4 borden met blauw/wit decor 0142 Gedekselde pot versierd met burchten 0143 Paar kandelaars van albast en messing Napoleon III tijdvak, 19de eeuw. H = 59 cm Lot keramiek

31 0145 Eetkamer bestaande uit 1 dressoir, 1 bolpoottafel, 4 stoelen en 2 armzetels van eikenhout, Engeland, ca Vier stoelen van eikenhout in renaissancestijl 0147 Bloemenvaas van keramiek 0148 Lot van 4 borden van blauw/wit aardewerk delig lot gebruiksvoorwerpen van wit aardewerk. Maastricht : Petrus Degout delig koffieserviesje van gebloemd porselein

32 0151 Paar fluitvazen van goudgehoogd porselein 0152 Kruik en viskom, van veelkleurig handgeschilderd Zuiders aardewerk Sierkruik van veelkleurig handgeschilderd Frans aardewerk. H = 21,5 cm 0154 câchepot versierd met vogels 0155 Sauskom van rood/wit aardewerk, Manufactuur: Badonviller, decor Athenes

33 0156 Gedekselde vaas en siervaasje van Hollands keramiek: Gouda 0157 Neksteun van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein Neksteunen van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein 0159 Vaas van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein delig lot van zwart/wit bedrukt aardewerk. Manufactuur: Jemmapes, decor Napoleon door Ainé.W. Smith & C.

34 0161 Paar vazen met een meisje op de voorgrond van Goudgehoogd porselein h = 42 cm charmante vaasjes van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein 0163 Vergiet op schaal van Frans aardewerk paneeltjes in biscuit om te projceteren Vaas van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein

35 0166 Grote schotel van polychroom Delfts aardewerk Gedekselde vaas van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd Duits porselein. H = 30 cm Koffieserviesje van porselein 0169 Paar vazen van blauw/wit aardewerk. Maastricht, Petrus Regout delige koffieservies van goudgehoogd Duits porselein.

36 0171 Gedekselde ronde doos van aardewerk, beschilderd met een damesportret, gesigneerd: Funah. Doorsnede: 12,5 cm 0172 Paneel met 2 dansende figuren van hout 0173 Stassen Luc ( 1949) Kleurrijk abstract Olieverf op papier, Gesigneerd: Luc Stassen, gedateerd: x 100 cm 0174 Gedekselde terrine van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Frankrijk,H = 24 cm delig lot blauw/wit aardewerk

37 0176 vaas van veelkleurig handgeschilderd Italiaans aardewerk. H = 30 cm 0177 Werkende boeren Paar sierborden van Duits porselein. Doorsnede Stenen kruik 0179 Groot Bord van blauw/wit aardewerk. Delft. Doorsnede : 36 cm Lot van 6 sierborden van keramiek sierborden van Villeroy & Boch

38 0182 Mulkens O ( ) Bloemenstilleven, Olieverf op doek, Gesigneerd: O. Mulkens, 68 x 88 cm 0183 Meisje met duif Olieverf op paneel, Vlaamse School, 19de eeuw.23 x 19 cm 0184 Gedekselde bierpot 0185 Rousseaus Fernand ( ) Bloemen Olieverf op doek, Gesigneerd: F. Rousseaux. 61 x 48 cm 0186 Paar neksteunen van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein

39 tegels met de voorstelling van een jonge vrouw, Olieverf op porselein, made in Belgium, 30 x 20 cm 0188 Onze lieve Vrouw met Jezuskind van wit monochroom bisquit. H = 30 cm 0189 Neksteun van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein delig lot gebruiksvoorwerpen van Maastrichts aardewerk 0191 Bloemenvaas van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein

40 0192 Haccuria Maurice ( 1919) Silleven met kruik en flessen Olieverf op doek, Gesigneerd: M. Haccuria 0193 Neksteun van blauw/wit handgeschilderd Chinees porselein 0194 Mokkaservies voor zes personen van Duits porselein met blauw decor. Model uit Grote gedekselde vaas van groen handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Frankrijk:Firma: Limoges 0196 Neksteun van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein delig lot divers aardewerk

41 0198 Wijnkaraf met druiven en een jonge bachus van steengoed, Duitsland, 19de eeuw. ( licht beschadigd ) H = 22 cm 0199 Lot van 3 keramische borden 0200 Sokkel van groen aardewerk op een voet van verguld hout 0201 kruikje van Belgisch keramiek delig lot siervoorwerpen van Frans aardewerk

42 0203 Kruik van steengoed 0204 Art Deco coupe van aardewerk câchepots van aardewerk 0206 Vaas met minnend koppel van goudgehoogd porselein 0207 Gedekselde soepterrine van porselein in Art Nouveaustijl. Mettlach, Villeroy & Boch 0208 Paar decoratieve borden van aardewerk, versierd met Chineze decors.

43 0209 Wandklok van eikenhout Pendule van koper 0211 Pendule van koper 0212 Matthys E. (Kunstenaar, 20ste eeuw) Winterlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: E. Matthys, gedateerd: x 42 cm 0213 Pendule met 2 bijhorende siervaasjes van aardewerk

44 0214 Pendule van koper in Lodewijk XIVstijl 0215 Klok met jonge edelman van gepatineerd kunstbrons 0216 Halbank van mahoniehout / Euro 0217 Dame, Beeld in Blanc de chine H = 56 cm roodkoperen kookketels

45 koperen cachepots + 1 kleine petroleumlampen van koper theesetje van koper 0222 Paar kandelaars 0223 Kroonluchter met bellen van kristal

46 0224 Paar Zweedse kandelaars van brons Fotolijstje en brievenhouder van brons 0226 Lijdende Christus, beeld van gepatineerd keramiek 0227 Paar kandelaars met 3 lichten van albast en koper. H = 26cm 0228 Confituurketel van rood en geel koper doorsnede= 46cm 0229 Buffet van gesneden eikenhout, Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw.

47 stel pannetjes van geel koper 0231 Bedpan met 2 handgrepen van koper armzetel van licht groen leder 0233 Vuurbok in brons, 19de eeuw Câchepot van koper

48 0235 Kroonluchter uit smeedijzer, 8 lichten 0236 lot lampekappen in glas en keramiek wandapplieken van messing en kristal 0238 Paar toortsen als wandapliek van messing en glas 0239 Wandapliek van messing in Empirestijl

49 0240 Halluchter van messing en glas 0241 Petroleumlamp van messing (zonder glas) 0242 Kroonluchter van messing met 6 lichten 0243 Bijzettafeltje met inlegwerk van notenhout, 75 x 90 cm.

50 0244 Petroleumlamp van messing 0245 Lantaarn met kleurrijk glas 0246 Poffertjespan 0247 Fraaie kroonluchter van brons met 4 lichten 0248 Ruiter ter paard in gevecht met een draak van brons, h: 14 cm en 10 cm

51 0249 Kistje van naaldhout 0250 Lodewijk XVstoel 0251 Pianokruk van gezwart hout en rode stof 0252 Fraai bed van mahoniehout, versierd met marquetterie en fraai bronsbeslag,in Lodewijk XVI stijl Coupe van kristal,nederland, Doorsnede: 25 cm

52 0254 Eén stoeltje en één karkas van beukenhout, Luik, Lodewijk XV tijdvak, 18de eeuw. ( te herstellen) 0255 Slaapkamer bestaande uit: 2 persoonsbed, commode met 5 laden, grote kast, 3-delig met spiegel 0256 Salontafel in Louis Philippe stijl 0257 Paar hoge schemerlampen van pâte teindre, 19de eeuw. H = 74 cm 0258 Reeks van 4 stoelen van eikenhout. Luik, Lodewijk XIV stijl, één époque en drie 19de eeuwse.

53 0259 Lavabomeubel van mahoniefineer, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw Staande klok waarin een Franse Comtoiseklok, 19de eeuw.h = 230 cm 0261 barkastje, gemaakt van bierton, op wieltjes 0262 Archelle van eikenhout 0263 Vitrinekast van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. H = 220 x 116 cm

54 0264 bijzettafels van eikenhout met glazen bladen 0265 Art deco spiegel 0266 Commode met 2 grote en 2 kleine laden van gepolychromeerd hout, Italië, 20ste eeuw Commode van kersenhout met vier laden en marmeren blad 0268 Grote siervaas van aardewerk in Delftse trant.maastricht : Céramique fabriek H = 52 cm

55 0269 Eén armzetel en twee stoelen, van gezwart hout, Napoleon III tijdvak, 19de eeuw Tweedeurskastje van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 115 x 111 cm 0271 Paar cabrioletzetels van beukenhout in Lodewijk XVstijl Cognacglazen en reeks waterglazen van kristal en glas 0273 Glazendroger van wit aardewerk 0274 Lavabo van zacht hout

56 0275 Tafel van eikenhout 0276 Veellobbige ovale salontafel 0277 Tolietgarnituur van verzilverd metaal kruisbeeld onder gebogen glas 0279 Het gelaat van Christus, 33/34 cm

57 0280 Vijzel van brons, Vlaanderen, 18de eeuw. H = 13 cm Paar kandelaars met musicerende engelen van brons in Lodewijk XV stijl 0282 Maria met Jezuskind van was onder glazen stolp 0283 Een vaandel en koorkap van textiel in goede staat 0284 Onze Lieve Vrouw met Jezuskind op sokkel in metaal H = 20 cm

58 0285 Hoevetje aan het water, Olieverf op doek, Gesigneerd: Van Rijn 70 x 88 cm 0286 Boerenhof met hooimijt Olieverf op doek, gesigneerd: De Moen 59x Zuiders landschap Olieverf op spaanplaat, Gemonogrammeerd: H.K 0288 Bedpan van rood koper 0289 De Saeger Louis Romain (Dendermonde Gent 1999.) Stilleven met bloempot Olieverf op hardboard, Gesigneerd: Louis De Saeger. Denderlondse kunstenaar. 33 x 25 cm

59 0290 Koppel eendjes 2 schilderijtjes op paneel, 6,5 x 7 cm 0291 Stilleven met bloemen Olieverf op doek, Gesigneerd:Blanche Dias Frezen, 64 x 53 cm Afkomstig uit de Brouwerij:' De Ring, burgstraat te Bilzen ' 0292 Vaas met klaprozen, olieverf op paneel, gesigneerd: A. De Man 0293 Hollands vrouwken Olieverf op doek, Nederlandse School,ca x 23 cm Vaas met figuren en een kat van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein

60 0502 waterfles 0503 Aziatische wateremmer van hout 0504 Henderyckx Leopold (St Joost ten Node, ) De messenslijper, Ingekleurde ets van Henderyckx Leopold, gedateerd: x 23cm 0505 Muller Françoise (Franse kunstenares geboren in 1949) Eden, ets, getekend Françoise Muller, 57/125, 30 x 23 cm Twee kleurenlithografiën: Het huwelijk en De jacht, gesigneerd Jan Ballet, 11 x 21 cm.

61 0507 Jong meisje met knuffel Aquarel, gesigneerd: J. Quintens. 38,5 x Verliefd koppel Art Nouveau Litho, van Paul Cleeren. 48 x 34 cm 0509 Icoon, 19de eeuw, (hersteld), 44 x 39 cm 0510 Koperwerk Romeinse veldheer in strijdwagen en 2 kandelaars 0511 Spiegel van hout en stucwerk, in Lodewijk XV stijl : 124 x 88 cm

62 set's postkaarten (Manneken Pis) 0513 Caille Pierre (Doornik ) Twee abstracte etsen hetiteld 'La conversation', 48/80 en '4 insectes aliés', gesigneerd Caille, 19/80, 26 x 36 cm Landschap met hoeve, Kleurenets. 16 X 21 CM 0515 De vismarkt te Antwerpen Ingekleurde gravure van W.H. Barthlet naar Roger. 19 x 14cm 0516 Naakte vrouw in het water Ets, Epreuve d'artiste Gesigneerd: Séverin, gedateerd: Vial Aloys (Graficus uit de 20ste eeuw) Drie fraaie etsen getiteld Arcadië, Azur en Tropique, getekend aloys Vial, uitgegeven op 70 exemplaren, ca. 1970, 9 x 12 cm.

63 0518 Hanglamp van het merk Arte Luce, na Fini Léonor (Buenos Aires, Parijs, 1996) Hoofd van een vrouw, zeefdruk getekend Leonor Fini, 12/175, 56 x 40 cm Hoi (Graficus uit de 20ste eeuw) Het Spaanse avontuur, Kleurenets met een blindruk met vlinder, getekend Hoi, 54 x 42 cm Twee meisjes Droge naald ets, Gesigneerd: Emiel Maeyens. 35 x 30 cm 0522 Paar grote fluitvazen van veelkleurig handgeschilderd en goudgehoogd porselein, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.

64 0523 Kansas City Zeefdruk 1971 van Robert Schookraft 0524 Moldawan Bernard ( 1943) Vrouw aan het water Kleurenlitho, gesigneerd: B. Moldawan petroleumlampen van geel koper, 19de eeuw 0526 Lage salontafel van eikenhout met één lade in Lodewijk XIVstijl Smeedijzeren haal, 18de eeuw.

65 0528 Eén grote en een kleine Mijnwerkershelm van leder 0529 Lot van 4 pressepapiers met wervelende bloemmotieven 0530 Paar glasramen in een eikenhouten kader, 55 x 55 cm 0531 Steigerende olifant beeldje van koper 0532 wandlamp met 2 lichten 0533 Kroonluchter 9 lichten van messing

66 0534 Lot van 2 lusters 0535 Petroleumlamp van metaal, Nap III tijdvak, glazen lampenkap 0537 Kroonluchter van messing met porseleinen bloemen 0538 Staande lamp van messing

67 0539 Kandelaar met 5 lichten van smeedijzer H = 50, b = 56 cm 0540 Halluchter van opaliserend glas 0541 Vlaamse kroonluchter van messing en porselein met 6 lichtpunten. H = 78 cm wandlampen gietijzer 0543 kleine kroonluchter + wandapliek Marie Thérèse 59x 78

68 0544 Tweedeurskast van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. H = 1,88, B = 1,60 m 0545 Paar buffetkasten van mahoniehout, Art Nouveautijdvak, ca Lot van 5 deuren in pitch pine 0547 Sokkel van hout en keramiek in Delfts blauw. H = 1 m.

69 0548 Tweedeurskast van eikenhout, Lotharingen, 19de eeuw. 232 x145 cm 0549 Kleerkast van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw Ovale tafel van mahoniehout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw Halve maan consoletafel van gesneden hout met marmeren bovenblad, Lodewijk XVIstijl. ( met onderhoudsherstellingen) 116 x 94 cm 0552 Kleerkast met drie deuren van gepolychromeerd hout.

70 stoelen Neo-Barok, 19de eeuw. met nieuwe lederen bekleding 0554 Commode met 5 laden van eikenhout Empiretijdvak,ca deurskast, met bovenaan een schuifbare lade, dient als schrijftafel Impossante spiegel van gesneden eikenhout, Neo - Barok, 19de eeuw. H = 2,40 meter Reeks van 5 stoelen en 1 armzetel van eikenhout met lederen zit. Neo-Barok, 19de eeuw Engelse coulissentafel

71 0559 Eénpersoonsbed van koper 0560 Reeks van 6 stoelen met gebiesde zit 0561 dekenkist van dennenhout 0562 Venetiaanse commode met 4 laden 0563 Buffetkast van notenhout uit grootmoeders tijd, ca H = 2,05 cm

72 0564 Engelse stoel, van eikenhout 0565 Bureau met 5 laden,1 deur en 1 schuif van eikenhout, Art Deco tijdvak, ca ,5 x 122 cm 0566 Staande lamp met 2 lichten van hout en smeedijzer 0567 Kleerkast van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw Fraaie bijzetstoeltje met Italiaanse textiel bekleed

73 0569 Kast met 2 deuren en 2 laden 0570 Kleine bijzetcommode met 3 laden 0571 Art Deco kastje, ca Tweedeurskast van eikenhout, Lotharingen, 18de eeuw. H = 2,36 x 1, Bureau belijmd met mahoniehout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw.

74 begijnenstoeltjes 0575 Commode secretaire van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw. 111 x 97 cm 0576 Kast van een staande klok, van gepolychromeerd hout 0577 Dressoir van eikenhout 0578 Moderne hoeksalon 0579 Lampetstel van aardewerk, Saint Ghislain, nachtpot van Nimy toegevoegd

75 0580 Tafeltje met delftse tegels 0581 Naamse kast van eikenhout, ca ,34 x 1,60 m armzetels van zwart leder 0583 Eetkamer bestaande uit een dressoir, tafel en 6 stoelen van mahoniehout, Kortrijk, Fabriek: De Coune 0584 Kleurrijk dorp Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 55 x 44 cm Afrikaanse kunstenaar, midden 20ste eeuw.

76 0585 Govaerts Jean ( ) Vaas vol bloemen Olieverf op paneel, Gesigneerd: Jean Govaerts. 46 x 36 cm 0586 Reeks van zes mahoniehouten stoelen met rietvlechtwerk bekleed (enkele matten te herstellen), Louis Philippetijdvak, ca Dreef in een bos, Olieverf op doek, gesigneerd: Wardy, 40 x 29 cm 0588 Egyptische vrouw en man, olieverf op perkament, mooi ingekaderd delig lot schilderijen 0590 Lot van 3 kaders waarin 2 schilderijen en één pastel

77 0591 lot van 2 schilderijen zonder kader landschappen uit grootmoeders tijd Kleurenetsen: Doorsnede: 18 cm 0593 Interieur met pijprokende man Olieverf op doek, gesigneerd: De Moen, 59x Hildebrandt Bert ( ) Abstract blauw, Olieverf op doek, Gesigneerd: B. Hildebrandt. 80 x 60 cm 0596 Interieur in Bokrijk Olieverf op doek, Gesigneerd: Fels E.40 x 49 cm 0598 Dorpszicht Olieverf op doek, Gesigneerd: Lisola, 38 x 47 cm Afrikaanse kunstenaar, midden 20ste eeuw.

78 0599 Boslandschap, Olieverf op doek 0600 Landschap met drinkende koeien Olieverf op paneel, 53 x 69 cm 0601 Lacroix Ludo ( 1940) Surrealistisch landschap Olieverf op doek, Gesigneerd: Ludo Lacroix 60 x 50 cm 0602 Goossens Herman (Belgische School, 20ste eeuw) Stilleven met rozen Olieverf op doek, Gesigneerd: Herman Goossens, 70 x 135 cm 0603 Mora Alphonse ( ) Bloemen Collage in vilt, gesigneerd: Mora Alphonse. 55 x 45 cm

79 0604 Van Leemputten J. (False) Meisje dat de kippen voert Olieverf op doek, gesigneerd: J. Van Leemputten. 75 x 58 cm 0605 Kruisje met medaillon waarin de lijdende Christus Olieverf op paneel, H = 11cm x B= 11cm 0606 Boslandschap Olieverf op doek, gesigneerd: Kees de Voogt.49x Landschap met hooimijten, Olieverf op doek, gesigneerd: De Moen 0608 Pauwels Henri-Jozef ( ) Stilleven met bloemen en fruit Olieverf op doek, gesigneerd: Pauwels H.J.. 67 x 80 cm

80 0609 Paar bloemenstillevens 2 schilderijen, olieverf op doek 0610 Bidet van wit porselein, Getekend: De Sfinx, Maastricht 0611 Paaswens met persoonlijke boodschap voor een piloot, Aquarel, gesigneerd: Willy, gedateerd: ' x 26 cm 0612 Landschap met huifkar en boerderij Pastel, Gesigneerd: Lou Nagels, 34 x 47 cm 0613 Zicht op een 16de eeuws huisje Aquarel, Gesigneerd: R. Smets, Gedateerd: 1935, 28 x 18 cm.

81 0614 Twee voorstellingen van het Begijnhof van Diest. 2 Krijttekeningen Gesigneerd: J. Timmermans 0615 Kleerkast van mahoniehout, Engeland Edwardiaans tijdvak, 19de eeuw Tweedeurskast versierd met maskers en rolwerk. van gesneden eikenhout, Vlaanderen, Barokke tijdvak, gedateerd: Sokkel met 17de eeuwse zuiltjes 0618 Somers Henri (Belgische School, 20ste eeuw.) Zicht op Namen, Potloodtekening, Gesigneerd: Somers H., gedateerd x 45

82 0619 Zittende dame Potloodtekening, gesigneerd: Paula Martens.32,5 x 22, Portret van een jonge vrouw, Pastel. 36 x 26 cm Vlaamse steengoedkruikjes H = 24 cm + 19 cm 0622 Kruislieveheer van steen, China, 20ste eeuw Lot van 4 borden van tin

83 0625 Sierbord van tin met het wapenschild van Hasselt gedekselde kannetjes van tin Kraantjeskan van tin e eeuws heer ( biscuit) 0629 schaal + onderbord (geel) 0630 Kleine kist van eikenhout, Neo gotiek

84 0631 Boekenpers 0632 siercoupe van albast 0633 kolenbak van gietijzer 0634 Bierkruik 0635 Theaterpop van gepolychromeerd hout. H = ca 60 cm 0636 Verrekijker in origineel etui

85 0637 Visser van gepatineerd terra cotta. h = 40 cm 0638 Opgezet hertenkop 0639 Paar kandelaars van koper Louis Pilippe tijdvak, 19de eeuw kandelaar van smeedijzer met 4 lichten 0641 Boekenpers

86 delig toiletgarnituur bestaande uit 1 spiegel, 2 borstels en 1 kam 0643 Lot blauw/wit porselein uit Copenhagen 0644 Kinderpaardenzadel met hengsel erbij, nooit gebruikt 0645 Een slangenvel dienblad 0647 Sierschaal van koper met inlegwerk van contrasterende metalen.doorsnede=44cm

87 wandaplieken 0649 Parapluhouder van gepatineerd gietijzer Café : ' Oud België ' Miniatuurwinkel B = 78 cm handgeschilderde vazen bruin aardewerk 0652 Letterkast van hout 0653 Lot van 3 opleidingskettingen om verdachten naar de raadkamer te brengen. De oudste is van wereldoorlog II kaders met voorstellingen van Anton Pieck

88 0655 Lot van 3 schedels met horens 0656 Muilkorf voor een paard 0657 Spiegel bekleed met dierenvel 0658 Uitgebreid lot gelegenheidsmedailles 0659 Lot verzilverde voorwerpen met o.a. flessenonderzetters

89 0660 Spiegel en borstel van verzilverd metaal 0661 suikerpot en schep van verzilverd metaal 0662 Bolvormige waterkoker op electriciteit delige theeservies in verzilverd metaal 0664 Lot maatbekers van tin met 9 eikmerken delig koffieservies in alpaca l = 53cm

90 delig Koffieservies van verzilverd tin 0667 Wiskemann Oskar (Belgisch atelier: zilver en verzilverd) Zesdelig opdienbestek van verzilverd metaal: merk Wiskemann 0668 Lot verzilverd metaal 0669 Grote dressoir met 3 deuren van gesneden eieknhout 0670 Kader van gesneden hout, Lodewijk XV stijl, 19de eeuw. 105 x 88 cm 0671 Kruik met 6 borrelglaasjes op dienblad van steengoed voor Calvados

91 delig bestek van verzilverd metaal, Atelier: Wiskemann, 6 messenleggers van ivoor horen erbij Siermandje in rood/wit mondgeblazen glas, H = 15 cm ca 11 portoglaasjes met goudrand 0675 Spiegel 0676 Sierbord van Chinees porselein. Doorsnede: 21cm.

92 0677 Paar vazen van Chinees porselein, omgebouwd tot schemerlamp. ( hersteld) 0678 Erotisch beeldje van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein. 6x10cm 0679 Paar Chineze schoentjes van textiel 0680 Paar Chineze schoentjes van textiel 0681 Drukplaat om stoffen te bedrukken

93 0682 Vaas van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein versierd met bloemen, randschilfer Hoofd van een jong meisje, van gips, gesigneerd: Carmen. H = 29cm 0684 de Vogelgod Garuda met op de rug Visjnoe, de meest geliefde God in het hindoeïsme van gepolychromeerd hout uit de Indiase mythologie carnavalmaskers van geploychromeerd hout, 23 x 15cm 0686 Voorstelling van het Gravensteen ets

94 lithografieën de la Societé des Beaux Arts. Zittende man: 22 x 19 cm, staande jonge man: 22 x 16 cm mokkalepeltjes van zilver van verschillende meesters waaronder Delheid / Euro potten en 1 boterpotje van blauw/grijs steengoed 0690 Paar bureaustoelen van mahoniehout in regencystijl met lederen zit 0691 Decoratieve kruik van keramiek. H = 50 cm, Doorsnede: 56 cm 0692 Lavabo met opvangbak van keramiek

95 0693 Paar aspergeschotels bordjes van goudgehoogd porselein, Maastricht, Fabriek : Mosa waarop 12 tasjes van Duits porselein cachepots van Delfts blauw aardewerk delig lampetstel van Frans aardewerk, Decor : Dakar 0697 Staande klok van zacht hout 0698 Kruislieveheer met 2 bijhorende kandelaars van brons

96 0699 Koffiekan van geel koper, 19de eeuw. H = 39 cm 0700 Paar haardbokken van brons 0701 bestaande uit 2 nachtkastjes en een bed van eikenhout 0702 Commode van notenhout met wit marmeren blad, ca Uittrekbare tafel van eikenhout. België, Neo-renaissancetijdvak, 19de eeuw.

97 0704 Lange tafel met 6 stoelen van eikenhout 0705 Bureau en bureaustoel van metaal hout en leder, design van de jaren ' Linnenkastje met 4 deuren en 1 lade van eikenhout, Louis Philippe tijdvak, 19de eeuw Begijnhofpoort te Hasselt, Olieverf op doek, gesigneerd: Willem. 59 x 49 cm 0708 Neo-renaissance stoel

98 0709 Bekroning van een kast van massief mahoniehout, later omgebouwd tot kapstok, 19de eeuw Staande lamp van brons 0711 Slaapkamer bestaande uit 1 bed, 2 nachtkastjes, 1 lavabo met spiegel van eikenhout, Neo renaissancetijdvak, ca Koffiekan van verzilverd metaal. Empire stijl, ca H = 31 cm Spaanse lederen stoelen, België, Neo-barok, 19de eeuw.

99 0714 Commode met drie laden van eikenhout 0715 Hoeksokkel 0716 Paar crapaudjes met fluweel bekleed 0717 Vitrinekast van eikenhout in Lodewijk XV-stijl stoelen model Thonet Made in Italy tegels: Excalibur en vivien van Minton - Engeland, 15 x 15 cm / Euro

100 0720 Lage dekenkist van eikenhout, 44 x Tweedeurskastje van eikenhout in Régènce stijl klein bureautje van eikenhout met 4 laden Boerentafel van eikenhout, L 140 x B = 72 cm 0724 Tafeltje van eikenhout

101 0725 Armzetel 0726 Spiegel van verguld goud, H = 55 cm 0727 Tabernakel van eikenhout 0728 Ovale spiegel van wit gelakt hout H= 58cm 0729 Reeks van 6 stoelen van eikenhout.

102 0730 Salontafeltje van eikenhout 0731 Set van 4 zeteltjes 0732 Buffetkastje van eikenhout,napoleon III tijdvak, ca Bibliotheekkast uit grootmoeders tijd 0734 Hangoortafel van blank hout, H = 78 x 60 cm dichtgeklapt, open 1,80 m.

103 0735 Zingend meisje, Gouache, gesigneerd: Van den Berghe M. 45 x 30cm 0736 Brugge Olieverf op doek,gesigneerd: J. Hasteri. 32 x 22 cm 0737 Stadsgezicht, Olieverf op hardboard, 60 x 50 cm Landschap met hoeveken Olieverf op paneel, H. Knauff 59 x 88 cm 0739 Winters rivierlandschap Olieverf op doek, Gesigneerd: Sylvain Douven 23 x 29 cm

104 0740 Interieur met zittende man en hond Olieverf op doek, gesigneerd: M. Femmckens. 77 x 99 cm 0741 Celis Marcel (hedendaagse Limburgse kunstenaar) Compositie Kleurenets, van Marcel Celis 17 cm x 22 cm 0742 Koppel bloemenstillevens Olieverf op doek, gesigneerd : Stanley. 17,5 x 12 cm 0743 Landschap met hoeve, Olieverf op doek, gesigneerd: Rayamaekers J Winters landschap, Olieverf op doek, 60 x Zomers landschap, olieverf op doek, Gesigneerd: Oversteyns J. 59 x 78 cm

105 0746 Kreusch Erwald (Belgische School, 20ste eeuw.) Vijverparty Olieverf op doek, Gesigneerd: Erwald Kreusch :45 x 58 cm 0747 Landschap met hoeve, Olieverf op doek, Gesigneerd: moeilijk leesbaar. 68 x 48 cm 0748 Gregoor Paula (Genk, Beverst 2005) Hoeve Olieverf op doek, gesigneerd: Gregoor P., 29 x 23 cm Boslandschap Olieverf op doek, gesigneerd: L. Hellebrandt. 42 x 52 cm 0750 Gregoor Paula (Genk, Bilzen 2005) Hoeve in Bokrijk Olieverf op doek, gesigneerd: Gregoor P., gedateerd: x 39 cm

106 0751 Winterlandschap, Olieverf op paneel, Gesigneerd: moeilijk leesbaar. 39 x 49 cm Biddende vrouw, Gehoogde pentekening. 28 x 18 cm 0753 Kachel van ijzer, ca Tuinvaas 0755 Lot van 2 strijkijzers

107 0756 Groep indianen 0757 Vaas van keramiek in gevlochten bamboe 0758 Grote vaas van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein tegen een blauwe achtergrond Aziatische wateremmer met teut van hout

108 0760 staander met borden in hout 0761 Grote vaas van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein tegen een bruine achtergrond Grote vaas van veelkleurig handgeschilderd Chinees porselein tegen een bruine achtergrond Zitbankje van eikenhout vijzel met stamper van brons

109 0767 Glasservies van kristal borden en schotel van porselein 0769 Lot met verschillende beeldjes in biscuit 0770 Lot keramiek 0771 Doos gevuld met glas en kristal

110 0772 Doos gevuld met Afrikaanse beeldjes 0773 Mand gevuld met bestekken van verzilverd metaal 0775 Wandlicht 0776 Doos gevuld met voorwerpen van verzilverd metaal 0777 Ketel van rood koper

111 0778 Doos gevuld met karafstoppen en bellen van kristal 0779 Doos gevuld met keramiek 0780 Doos gevuld met keramiek 0781 Stolp op voet

112 0782 Doos gevuld met glas en kristal 0783 Danseres van tweekleuren gepatineerd brons

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

LOTNR BESCHRIJVING ESTIMATIE 1 Militaria, 9 medailles en eretekens 2 Russische koperen samovar 3 Paar geëmailleerde Jugendstill vazen met floraal 1 Militaria, 9 medailles en eretekens 2 Russische koperen samovar 3 Paar geëmailleerde Jugendstill vazen met floraal motief 4 Vaas Bergen decor 211, h 21,5cm 5 3 stuks prekoloniale ivoor 6 Blauwe "Broadway

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

Provinciaal Mnsenm Stijn Streuvels 'Het Lijsternest' Ingooigem

Provinciaal Mnsenm Stijn Streuvels 'Het Lijsternest' Ingooigem Bijlage Provinciaal Mnsenm Stijn Streuvels 'Het Lijsternest' Ingooigem INVENTARIS van de kunstwerkeu, meubilair eu curiosa I. Schilderijen, etsen en tekeningen - D. Baksteen, Kempische hoeve, ets - J.

COMFORTMEUBEL PRUIME PARKING VOORZIEN. met een voor uw interieur. heet vanaf nu

COMFORTMEUBEL PRUIME PARKING VOORZIEN. met een voor uw interieur. heet vanaf nu heet vanaf nu COMFORTMEUBEL met een voor uw interieur 3500m 2 woonplezier UIT DE COMFORTCOLLECTIE Zeer uitgebreid programma, verkrijgbaar in vele opstellingen en stoffen Landelijk comfortabel hoeksalon

PRUIME PARKING VOORZIEN KERKSTRAAT ANTWERPEN M² WOONPLEZIER 0% KREDIET MOGELIJK * EINDE REEKS OP = OP NU MEGASOLDEN: 3500M² WOONPLEZIER 1449 ONGEZIENE PRIJSTOPPER: Modern en comfortabel hoeksalon in PU met relaxfunctie en verstelbare hoofdsteunen. Verkrijgbaar in zwart of taupe. GRATIS LEVERING tot -50% tot -50% op einde

Overzicht van de veilingkavels

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Meubilair. Prijslijst 2014-2015

Meubilair. Prijslijst 2014-2015 Prijslijst 2014-2015 Meubilair 00101 Klapstoel Kunststof 0,70 00151 Klapstoel Rood, luxe 1,- 00150 Koppelstuk Voor klapstoel 0,15 00103 Kuipstoel Kunststof 1,25 00104 Terrasstoel met armleuning Wit 1,50

www.houseandgardenwetteren.com

Sfeervol modern sobere romantiek

Vertaling gerechtelijke inventaris bezittingen Omobono Sala. Cat afb. 1. Categorie VIII. Een uurwerk met een zilveren omhulsel 13,00 13,00 Vertaling gerechtelijke inventaris bezittingen Omobono Sala Cat. 8-12 afb. 1 Categorie VIII Een uurwerk met een zilveren omhulsel 13,00 13,00 Categorie IX Drie kettinghalen, een vuurtang, een en twee 7,00

VERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE

VERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE VERKOOP INBOEDEL WZC YSERHEEM DIKSMUIDE 1 6 donkerblauwe stoelen met leuning 2 6 donkerblauwe stoelen met leuning 3 6 donkerblauwe stoelen met leuning 4 6 donkerblauwe stoelen met leuning 5 6 donkerblauwe

Overgenomen uit: Begijnhofkrant 42 (2013) VAN BEDSTEEN TOT KERSENPITTENZAK Marie-Paule Peeters

Overgenomen uit: Begijnhofkrant 42 (2013) VAN BEDSTEEN TOT KERSENPITTENZAK Marie-Paule Peeters Overgenomen uit: Begijnhofkrant 42 (2013) 14-15 VAN BEDSTEEN TOT KERSENPITTENZAK Marie-Paule Peeters IJsbloemen op het raam bij vriesweer kennen we niet meer in onze geïsoleerde huizen met dubbele ramen

NR OMSCHRIJVING. 1/5 www.limpa.be 11/06/2016

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0001 grijszwarte stoffen zitting met armleuningen 0002 kantoormateriaal lotje kantoormateriaal waaronder perforator, nietjesmachine, schrijfgerei, papier, mappen met harde

Prijslijst verhuur. Meubilair. Bar

Prijslijst verhuur. Meubilair. Bar Prijslijst verhuur Meubilair Luxe gestoffeerde stoel grijs (stack chair) - stapelbaar 2,25 Kunststof stoel grijs - stapelbaar 1,25 Kunststof stoel groen - stapelbaar 1,25 Buffettafel (77x185 cm.) 3,50

HANDLEIDING ZIJN JOUW SPULLEN HERBRUIKBAAR?

HANDLEIDING ZIJN JOUW SPULLEN HERBRUIKBAAR? HANDLEIDING ZIJN JOUW SPULLEN HERBRUIKBAAR? WIJ AANVAARDEN ALLE HERBRUIKBARE GOEDEREN! ALLE ELEKTRA (stuk of niet stuk) MEUBELEN als ze voldoen aan volgende voorwaarden: ü hygiënisch ü veilig en stabiel

Beschrijving inboedel Kasteel Pietersheim Lanaken inboedel maakt deel uit van verkoop Oplijsting louter ten indicatieve titel:

Beschrijving inboedel Kasteel Pietersheim Lanaken inboedel maakt deel uit van verkoop Oplijsting louter ten indicatieve titel: Beschrijving inboedel Kasteel Pietersheim Lanaken inboedel maakt deel uit van verkoop Oplijsting louter ten indicatieve titel: Laatste rondgang : 17/11/2014 Gang 1 ste verdieping : - 1 tafeltje - 2 tonnen

Scouting Onderdak. Livingstonegroep Berkel-Enschot. Veilingcatalogus

LIBELLE PRODUCTIE & STYLING: MARLIES DOES. FOTOGRAFIE: SJOERD EICKMANS

LIBELLE PRODUCTIE & STYLING: MARLIES DOES. FOTOGRAFIE: SJOERD EICKMANS Happy @home Ronde vormen, zachte pastels en zonnig geel: alledrie hebben ze een positief effect op ons humeur. Dé ideale combinatie dus voor een huis dat je blij maakt. PRODUCTIE & STYLING: MARLIES DOES.

Tuinmeubelen en interieur inrichting

Tuinmeubelen en interieur inrichting ONLINE VEILING TUINMEUBELEN EN INTERIEUR INRICHTING WEGENS LIQUIDATIE OVERSTOCK (BE) Tuinmeubelen en interieur inrichting Brusselsesteenweg 325 9280 Lebbeke (Loten/Lots 1 990) Sluitingsdatum: zondag 13