Kunst- en Antiekveiling. Catalogus BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/ Fax: 011/

Download "Kunst- en Antiekveiling. Catalogus 27-04-2015. BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/22.04.08 - Fax: 011/23.31.03"

1 Kunst- en Antiekveiling Catalogus BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/ Fax: 011/ Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt Website: info@aeko-veiling.be

2 Algemene voorwaarden De deelname aan de verkoop houdt in dat de koper volgende verkoopvoorwaarden zonder voorbehoud aanvaardt: De hoogste bieder zal de koper zijn. Hij zal de verplichting hebben de prijs van de toewijzing van het lot contant te betalen, te vermeerderen met 25% voor de kosten inclusief de BTW op de marge, vermeerdert met 2 EURO Administratiekosten alsook het volgrecht wanneer dit van toepassing is. Dit geldt voor alle Europese kunstenaars in leven of niet langer dan 70 jaar overleden, vanaf een bedrag van Euro. Het kosten percentage bedraagt 4 %, degressief te verminderen in verhouding tot de hoogte van het bod. Nadere informatie i.v.m. tarieven kan u bekomen bij de directie. De veilingmeester behoudt zich het recht om een bod te weigeren,hieromtrent een beslissing te nemen, te laten groeperen of in te houden zonder zijn beslissing te moeten motiveren. Elke koper wordt geacht te handelen in eigen naam. Hij is persoonlijk gehouden tot betaling van de loten die hem toegewezen werden, welke ook de hoedanigheid moge zijn. Hij zal in Euro betalen voor de afhaling ervan. Kopers kunnen op de tijdens de verkoop aangeduide dagen de hen toegewezen loten komen afhalen. Na het verstrijken van de aangeduide termijn wordt een intrest van 1% per maand aangerekend, met een min. van 12,5 Euro. In geval een koper nalaat een hem toegewezen lot af te halen en te betalen, wordt elk voorschot van ambtswege als schadeloosstelling verbeurd en het lot zal, naar keuze van de inrichters, in openbare of onderhandse veiling opnieuw te koop worden aangeboden. Op verzoek van de koper kan de inrichter op het eigen risico en voor rekening van de koper, instaan voor de verzending van de voorwerpen. De aanduidingen vermeld in de catalogus, aankondigingen, brochures of elk ander geschrift met betrekking tot de veiling, zijn louter informatief. De inrichters van de veiling, noch de toezichthoudende gerechtsdeurwaarder kunnen verantwoordelijk worden gesteld voor vergissing, of verzuim in de beschrijving van de goederen, noch wegens de staat, herstelling en restauratie van de voorwerpen. De kopers dienen zich zelf te vergewissen van de materiële toestand van elk lot, vooral inzake mogelijke zichtbare of onzichtbare gebreken of herstellingen. Na de toewijzing zal geen enkele betwisting van welke aard ook, aanvaard worden. Vanaf de toewijzing worden de voordelen en risico s aan de koper overgedragen. Hij zal nochtans pas in het bezit gesteld kunnen worden na de betaling van de volledige prijs en van de bijhorigheden. In afwijking van de sub. 5 vermeldde verkoopvoorwaarden, wordt de verkoop geannuleerd en de prijs aan de koper terugbetaald als hij het aangekochte voorwerp binnen de drie weken terugbrengt met het bewijs dat het een vervalsing betreft en voor zover het voorwerp in kwestie nog steeds in dezelfde toestand verkeert als op het moment van de verkoop. De veiling geschiedt in principe volgens de orde die in de catalogus is vermeld en onder de voorwaarden, bepaald door de gerechtsdeurwaarder en de veilinghouder. Deze behouden zich het recht voor de volgorde der loten te wijzigen, de loten te splitsen of samen te voegen of uit de verkoop terug te trekken naar goeddunken en zonder enige verantwoording dienaangaande te moeten verschaffen. De hoogste bieder is de koper, tenzij het bod lager ligt dan de minimum verkoopsom, waarop het voorwerp zal worden ingehouden. Bij elk geschil of discussie over een bod heeft de gerechtsdeurwaarder de uiteindelijke beslissing. In geval van betwisting ten gronde zijn uitsluitend de Rechtbanken van het Arrondissement Hasselt bevoegd. De kopers zijn gehouden de hun toegewezen loten te betalen en af te halen : hetzij tot één uur na het einde van de veiling, hetzij de woensdag, donderdag of vrijdag na de veiling. BVBA Veilingen Aeko Tel: 011/ Fax: 011/ Luikersteenweg 244D, 3500 Hasselt Website: info@aeko-veiling.be

3 Lot nr Gegevens AEKO Kunst- en Antiekveiling 27 april Titel: Jongelinghs Karel Kunstenaar: Jongelinghs Karel ( ) Omschrijving: Markttafereel,olieverf op paneel, gesigneerd: Jongelinghs Karel, Antwerpse school Afmetingen: 24x34 Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Lucebert Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrijving: Afrika,gemengde techniek gesigneerd: Lucebert,gedateerd 1961 Afmetingen: 36 x41 Geschatte prijs: Titel: Dufour Jos Kunstenaar: Dufour Jos ( ) Omschrijving: Winterlandschap, olieverf op doek, gesigneerd Jos Dufour Afmetingen: 45x50 Geschatte prijs: Titel: Dufour Jos Kunstenaar: Dufour Jos ( ) Omschrijving: Winterlandschap, olieverf op hardboard, gesigneerd Jos Dufour Afmetingen: 40x47 Geschatte prijs: Titel: Frenay Robert Kunstenaar: Frenay Robert ( - ) Omschrijving: De leie te Brugge, Olieverf op doek, gesigneerd Frenay Robbert Afmetingen: 60x50 Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: Rooskens Kunstenaar: Rooskens Joseph Antoon ( ) Omschrijving: Vogelcompositie, olieverf op doek, gesigneerd Antoon Rooskens, gedateerd Medeoprichter van de cobrabeweging Afmetingen: 115x43 Startprijs: 7000 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 1 / 16

4 7 Titel: Frenay Robert Kunstenaar: Frenay Robert ( - ) Omschrijving: De Noordzee, olieverf op hardboard, gesigneerd: Robert Frenay, gedateerd, 1981 Afmetingen: 60x70 Geschatte prijs: Titel: Vogelkooi Omschrijving: vogelkooi in eikenhout,17de eeuw Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: Van Pallandt Ch. Kunstenaar: Van Pallandt Charlotte ( ) Omschrijving: Naakte dame met sluier, beeld van gepatineerd brons, monogram voor Charlotte Van Pallandt, Nederlandse school, 20ste eeuw Afmetingen: 23 Startprijs: 1200 Geschatte prijs: Titel: Rets Jean Kunstenaar: Rets Jean ( ) Omschrijving: Kleurrijke compositie, olieverf op doek, gesigneerd J Rets, Belgische kunstenaar 20ste eeuw. Afmetingen: 66x48 0 Geschatte prijs: Titel: Frenay Robert Kunstenaar: Frenay Robert ( - ) Omschrijving: Het bruggetje aan de vismarkt te Brugge, Olieverf op doek, gesigneerd Frenay Robbert Afmetingen: 70x60 Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: Frenay Robert Kunstenaar: Frenay Robert ( - ) Omschrijving: Wenduine, olieverf op hardboard, gesigneerd: Robert Frenay, gedateerd, Afmetingen: 60x100 Startprijs: 60 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 2 / 16

5 13 Titel: Salvator Dali Kunstenaar: Salvator Dali ( ) Omschrijving: Venus di Milo van gepatineerd brons,gesigneerd Salvator Dali, met certificaat van echtheid Afmetingen: 37 Startprijs: 2200 Geschatte prijs: Titel: Lenteweelde Omschrijving: Lenteweelde, olieverf op doek, gesigneerd J. Cornelissen, 1935 Afmetingen: 40x50 Geschatte prijs: Titel: Lucebert Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrijving: Leda and the swan,gemengde techniek gesigneerd: Lucebert, gedateerd 29 maart 1971 Afmetingen: 35x22 Startprijs: 650 Geschatte prijs: Titel: Lucebert Kunstenaar: Lucebert (Amsterdam Alkmaar 1994) Omschrijving: El Diablo,Gemengde techniek, gesigneerd: Lucebert, gedateerd Afmetingen: 36x41 Geschatte prijs: Titel: Plumot Andre Kunstenaar: Plumot André ( ) Omschrijving: Grazende koeien, Potloodtekening,voorontwerp van Plumot André Afmetingen: 85x14 Geschatte prijs: Titel: Plumot André Kunstenaar: Plumot André ( ) Omschrijving: Koeien in de weide, Potloodtekening,voorontwerp van Plumot Luc, Antwerpse school, 19de eeuw. Afmetingen: 9x14 Geschatte prijs: Titel: Plumot André Kunstenaar: Plumot André ( ) Omschrijving: De ossekar,potloodtekening,voorontwerp van Plumot Luc,, Antwerpse School, 19de eeuw Afmetingen: 8x12 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 3 / 16

6 20 Titel: Plumot Andre Kunstenaar: Plumot André ( ) Omschrijving: Vissersfamilie,olieverf op paneel, door André Plumot, Antwerpse School, 19de eeuw Afmetingen: 18x26 0 Geschatte prijs: Titel: Plumot Andre Kunstenaar: Plumot André ( ) Omschrijving: Koeienkop,olieverf op paneel, door André Plumot, Antwerpse School, 19de eeuw Afmetingen: 19x18 Geschatte prijs: Titel: Plumot André Kunstenaar: Plumot André ( ) Omschrijving: Heidelandschap,,olieverf op paneel, gesigneerd André Plumot, Antwerpse School, 19de eeuw Afmetingen: 21x31 Startprijs: 700 Geschatte prijs: Titel: Plumot André Kunstenaar: Plumot André ( ) Omschrijving: Doodshoofd, houtskooltekening tijdens zijn academische opleiding, gesigneerd: Plumot,André, gedateerd:1849 Afmetingen: 36x26 Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Plumot André Kunstenaar: Plumot André ( ) Omschrijving: Zijkant van een doodshoofd, houtskooltekening tijdens zijn academische opleiding, gesigneerd: Plumot,André, Afmetingen: 29x22 Geschatte prijs: Titel: Plumot Emile Omschrijving: Huizen aan het water, olieverf op paneel, gesigneerd Emile Plumot, gedateerd 1886, ( Broer van Plumot André) Afmetingen: 13x25 Geschatte prijs: Titel: Paul Hermans Kunstenaar: Hermans Paul ( ) Omschrijving: Heide met schapen, olieverf op paneel, gesigneerd Paul Hermans, Limburgse kunstenaar Afmetingen: 20x30 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 4 / 16

7 27 Titel: Noelanders Kunstenaar: Noelanders Gaston ( ) Omschrijving: Stilleven met rode bessen, olieverf op doek, gesigneerd Gaston Noelanders Afmetingen: 60x80 Geschatte prijs: Titel: Van Belle Karel Kunstenaar: Van Belle Karel ( ) Omschrijving: Rustende dame in het rood, olieverf op paneel, gesigneerd K. Van Belle, gedateerd 1942 Afmetingen: 85x150 Startprijs: 300 Geschatte prijs: Titel: Carpeaux Jean Kunstenaar: Carpeaux Jean- Baptiste ( ) Omschrijving: Flora Accroupe, in terra-cotta, gesigneerd Carpeaux Jean. Franse kunstenaar, 19de eeuw. (arm is hersteld Afmetingen: 48 0 Geschatte prijs: Titel: De Keyser Bert Kunstenaar: De Keyser Bert ( ) Omschrijving: Liggend naakt, steendruk,19/20 gesigneerd Bert De Keyser Afmetingen: Geschatte prijs: Titel: De Keyser Bert Kunstenaar: De Keyser Bert ( ) Omschrijving: Naakt, steendruk,19/20 gesigneerd Bert De Keyser Afmetingen: 22x29 Geschatte prijs: Titel: De Saedeleer Kunstenaar: De Saedeleer Valerius ( ) Omschrijving: Winterlandschap, Litho, gesigneerd: De Saedeleer Valerius ( Latemse school) Afmetingen: 63x125 Geschatte prijs: Titel: Erasmus Omschrijving: Erasmus, beeldje van gepatineerd gips, één van de belangrijkste humanisten in de Nederlanden Startprijs: 15 Geschatte prijs: Titel: Jochems Frans Kunstenaar: Jochems Frans Paul ( ) Omschrijving: Moeder en kind, beeld van terra-cotta, gesigneerd Frans Jochems, Antwerpse kunstenaar, 19de eeu Afmetingen: 65 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 5 / 16

8 35 Titel: Jordal I. Omschrijving: Design salontafel, in hand geschilderd hout, gesigneerd: I. Jordal Afmetingen: 110 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Reusens Geert Kunstenaar: Reusens Geert ( ) Omschrijving: Zittend naakt, olieverf op paneel, gesigneerd Geert Reusens, geboren te Mechelen Afmetingen: 120x48 0 Geschatte prijs: Titel: Vaas Omschrijving: Siervaas in porselein versierd met Venus en Cupido in biscuit Afmetingen: 20 Geschatte prijs: Titel: VSL Omschrijving: Vaas in bordeaux/kleurloos geslepen kristal, Val St Lambert Afmetingen: 25 Geschatte prijs: Titel: 2 bustes Omschrijving: Buste van een meisje en een jongen,in wit biscuit op kobaltblauw goud gehoogd voetje Limoges Afmetingen: 40 Geschatte prijs: Titel: 6 glazen Omschrijving: 6 gekleurde sierglazen in kristal Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Lang Albert Kunstenaar: Lang Albert ( ) Omschrijving: Waterval in de Alpen, olieverf op doek, gesigneerd: Albert Lang, Duitsland ( ) Afmetingen: 94x76 0 Geschatte prijs: Titel: Art Deco Omschrijving: Set van 3 stoelen en 1 armzetel in mahoniehout, Art deco tijdvak, Startprijs: 300 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 6 / 16

9 43 Titel: Boekverluchting Omschrijving: Boek verluchting in waterverf, Renaissancetijdvak,ca Geschatte prijs: Titel: Christoffle Omschrijving: 6 messenhouders in verzilverd metaal:frankrijk, Christoffle Startprijs: 10 Geschatte prijs: Titel: Cordel A. Omschrijving: Arabische ruiters ter paard, olieverf op paneel, gesigneerd Cordel A. Startprijs: 600 Geschatte prijs: Titel: Heilige Omschrijving: Heilige op voet, in gepolychromeerd hout, Zuid-Europa,18de eeuw. Afmetingen: 24 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Heilige Omschrijving: Heilige met zalfpot, resten van polychromie Afmetingen: 17 Geschatte prijs: Titel: Inktstel Omschrijving: Fraai inktstel met arabier in verguld en gepatineerd brons op marmeren voet Frankrijk, ca Afmetingen: 10 Startprijs: 350 Geschatte prijs: Titel: Kandelaar Omschrijving: Kandelaar met 2 armen van sterling zilver Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Kloosterleven Omschrijving: Kloosterleven, olieverf op doek, 19de eeuw Afmetingen: 95x75 0 Geschatte prijs: Titel: Maria en Jezus Omschrijving: Maria en Jezus in massief zilver, in kader, België, na 1868 Afmetingen: 11 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 7 / 16

10 52 Titel: Maria Magdalena Omschrijving: Boetvaardige Maria Magdalena, olieverf op paneel, 18de eeuw. Afmetingen: 26x22 Geschatte prijs: Titel: Marshall Kunstenaar: Marshall David ( - ) Omschrijving: Rond tafelblad in marmer op 3 bronzen poten,en 3 armstoelen in de vorm van een dante zetel in geklonken smeedijzer met bronzen ornamenten. Alles gemerkt door David Marshall. 0 Geschatte prijs: Titel: Odin Blanche Omschrijving: Bloemenstilleven, olieverf op paneel, Gesigneerd Blanche Odin, gedateerd 1896 (1865 Troyes Bagneres-De-Bigorres) Afmetingen: Geschatte prijs: Titel: Paar vazen Omschrijving: Paar vazen in wit goudgehoogd porselein, Frankrijk, Limoges Afmetingen: 45 Geschatte prijs: Titel: zakmes Omschrijving: Richarts zakmes 5, Edition Sterling sterling zilver Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: zilver Omschrijving: Mosterdpot en 2 zoutvaatjes in zilver met kobaltblauwe glazen potjes, België, na 1868 Startprijs: 350 Geschatte prijs: Titel: De klokkenmaker Omschrijving: De klokkenmaker, olieverf op paneel, toegeschreven aan Willem Van Nieuwenhoven ( Rotterdam ) Afmetingen: 29x23 0 Geschatte prijs: Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kandelaars in brons, 19de eeuw Afmetingen: 16 Startprijs: 15 Geschatte prijs: Titel: Cox Peter Kunstenaar: Cox Peter ( ) Omschrijving: Duinenzicht, olieverf op doek, gesigneerd: Peter Cox, Nederlandse school Afmetingen: 50x60 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 8 / 16

11 61 Titel: Dame Blanche Omschrijving: Aziatische dame in monochroom wit porselein Startprijs: 20 Geschatte prijs: Titel: Kariatide Omschrijving: Kariatide van verguld hout, 19de eeuw Afmetingen: 75 Startprijs: 300 Geschatte prijs: Titel: Pompon François Kunstenaar: Pompon François ( ) Omschrijving: Zwarte panter, sculptuur in zwart gepatineerd brons, gesigneerd op de achterpoot: Pompon, posthum gietwerk met de stempel van de bronsgieter Afmetingen: 21,5 x58 Startprijs: 1500 Geschatte prijs: Titel: Koppel Omschrijving: Koppel met hond in 18de eeuwse klederdracht in gepatineerd terra cotta ( scherf aan de onderkant van de voet achteraan) Afmetingen: 31 Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: Kruik Omschrijving: Wijnkruik in geglazuurd terra cotta, Frankrijk, 19de eeuw Afmetingen: 23 Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: Melkkan Omschrijving: Melkkan in blauw/wit beschilderd aardewerk, Spanje, 18de eeuw. Afmetingen: 16 Geschatte prijs: Titel: Mercurius Omschrijving: Beeld van gepatineerd brons Startprijs: 80 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 9 / 16

12 68 Titel: Modigliani Amadeo Kunstenaar: Modiglani Amadeo ( ) Omschrijving: "TETE DE JEUNE FILLE", beeld van gepatineerd brons, gesigneerd in de voet onderaan; postuum gietwerk, vermeld in de catalogus "sculptures et dessins van Modigliani ( édition ceroni)referentie XII Afmetingen: 74 Startprijs: 1800 Geschatte prijs: Titel: Paar bronzen Omschrijving: Paar saters als hoorn van overvloed, van gepatineerd brons, Italië, 18de eeuw Afmetingen: 32 Startprijs: 2000 Geschatte prijs: Titel: Schaal Omschrijving: Veel lobbige diepe schaal in massief zilver, Brussel, Firma Wolfers, na 1868, Doorsnede: 26 cm Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Teniers David I Omschrijving: "DO CHATTERING MONKIES MIMICK MEN ORE MEN TURNID APES OUTMONKIE THEM?", published & sold by fran vivares price shilling jan ; burijngravure va J. Caldval londini 1769 naar een schilderij van David Teniers I uit de barokke periode in de 17de eeuw. V Afmetingen: 20x23 Geschatte prijs: Titel: Delvaux Paul Kunstenaar: Delvaux Paul ( ) Omschrijving: Frontispice, uit de reeks : "construction d'un temple en ruine à la deese Vanade". Originele ets ( droge naald) op velin d'auvergne,jaar 1971.Met droogstempel van de éditeur en justificatie met handtekening van P Delvaux en van de auteur op de rugzijde v Afmetingen: 44x55 Startprijs: 600 Geschatte prijs: Titel: Le Brun Charles Kunstenaar: Le Brun Charles ( ) Omschrijving: Uit het leven van Alexander de Grote, Gravure in 4 delen, gesigneerd C Le Brun, gedateerd: 1666 Afmetingen: 70x163 Geschatte prijs: Titel: Felicien Rops Kunstenaar: Rops Felicien ( ) Omschrijving: La médecine, heliogravure,monogram voor Félicien Rops Afmetingen: 22x16 Startprijs: 150 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 10 / 16

13 75 Titel: Frans Floris De Vriendt Kunstenaar: Goltzius Hendrik ( ) Omschrijving: " Deficit Hic pugnax Antaes in aere victvs,nullaq svblato terra ferebat open, Kopergravure van Goltzius Hendrik naar een schilderij van Frans Floris De Vriendt,Antwerpen Renaisance tijdvak,16de eeuw Afmetingen: 23x29 Geschatte prijs: Titel: Frans Floris de Vriendt Kunstenaar: Goltzius Hendrik ( ) Omschrijving: "FATA PHERAECIADAE MISERANS VXORE REDEMPTA ABSTVLIT ALCESTEN CERBERE SAEVE TIBI", kopergravure van Goltzius Hendrik naar een schilderij van Frans Floris de Vriendt, Antwerpen, renaissancetijdvak, 16de eeuw Afmetingen: 23x29 Startprijs: Geschatte prijs: Titel: Frans Floris De Vriendt Kunstenaar: Goltzius Hendrik ( ) Omschrijving: "HERCULES ASTRIFEROS SUSTINET IPSE POLOS ", Kopergravure door Goltzius naar een schilderij van Frans Floris de Vriendt, Antwerpen, Renaissance tijdvak, 16de eeuw Afmetingen: 23x29 Geschatte prijs: Titel: Paar kandelaars Omschrijving: Paar kerkkandelaars in gepatineerd brons Afmetingen: 35 Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: St Augustinus Omschrijving: Sint Augustinus (theoloog, bisschop en kerkvader ), olieverf op doek Afmetingen: 69x53 Geschatte prijs: Titel: Bord Omschrijving: Bord in veelkleurig handgeschilderd Europees porselein met Chinese motieven Afmetingen: 22 Startprijs: 20 Geschatte prijs: Titel: Bord Omschrijving: Bord in veelkleurig handgeschilderd Europees porselein met Aziatische motieven Afmetingen: 22 Startprijs: 20 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 11 / 16

14 82 Titel: bewaardoos Omschrijving: Bewaardoos voor poffertjes in metaal, Holland, ca 1800, doorsnede 20 cm Afmetingen: 20 Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: De Slag van Boutersem Kunstenaar: Eeckhout Jacobs Josephus ( ) Omschrijving: De slag van Boutersem, olieverf op doek, gesigneerd Eeckhout Jacobus Josephus Afmetingen: 41x57 Startprijs: 1800 Geschatte prijs: Titel: Delvaux Omschrijving: Handtas in bruin leder, Brillany, Delvaux met certificaat Startprijs: 600 Geschatte prijs: Titel: Gilsoul Victor Kunstenaar: Gilsoul Victor ( ) Omschrijving: Zicht op een pastorie, Olieverf op doek, gesigneerd Victor Gilsoul, Belgische kunstenaar Afmetingen: 100x55 0 Geschatte prijs: Titel: Groep Heiligen Omschrijving: Icoon met de voorstelling van een "Groep heiligen," temperaverf op gessolaag of "levkas", Rusland, 19de eeuw, met certificaat Afmetingen: 31,5 x 26,7 Startprijs: 300 Geschatte prijs: Titel: Karaf Omschrijving: Wijnkaraf in tin, Nederland, 18de eeuw Afmetingen: 20 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Saverys Albert Kunstenaar: Saverys Albert ( ) Omschrijving: Winterlandschap, kleurenlitho, 233/350, gesigneerd: Saverys Afmetingen: 56x65 Geschatte prijs: Titel: Schemerlamp Omschrijving: Vaas in Delfts aardewerk, Nederland 18de eeuw, door de geschiedenis heen omgebouwd tot schemerlamp Afmetingen: 58 Startprijs: 150 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 12 / 16

15 90 Titel: Staande engel Kunstenaar: ( - ) Omschrijving: Staande engel in gepatineerd brons, in gotische stijl, ca 1920 Afmetingen: 55 0 Geschatte prijs: Titel: Tafelspiegel Omschrijving: Zeldzame tafelspiegel in gepatineerd brons, Napoleon III tijdvak,19de eeuw Afmetingen: 47x33 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: tin Omschrijving: Reeks van 6 tinnen kruiken,frankrijk, Caen of vroeger Kamerijk Geschatte prijs: Titel: Zittende vrouw Omschrijving: Zittende vrouw in klassieke klederdracht, in gepatineerd brons Afmetingen: 34 Geschatte prijs: Titel: 3 schalen Omschrijving: 3 schalen in verzilverd metaal en legger van kristal Startprijs: 25 Geschatte prijs: Titel: Ambrogiani Pierre Kunstenaar: Ambrogiani Pierre ( ) Omschrijving: Landschap in de Provence,Olieverf op paneel, gesigneerd Pierre Ambrogiani, Franse School ) 20ste eeuw Afmetingen: 31x42 Startprijs: 3500 Geschatte prijs: Titel: Broeder Max Kunstenaar: Broeder Max ( ) Omschrijving: Kruislieveheer beschildert en gesigneerd: Broeder Max Afmetingen: 50 Geschatte prijs: Titel: Engelen Leon Kunstenaar: Engelen Leon ( ) Omschrijving: De koeienstal, olieverf op doek, gesigneerd:leon Engelen Afmetingen: 50x45 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 13 / 16

16 98 Titel: Eyskens Marc Kunstenaar: Eyskens Marc ( ) Omschrijving: Na de strijd, olieverf op hardboard, gesigneerd Marc Eyskens, gedateerd 1983 Afmetingen: 50x60 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Gilsoul Hoppe Kunstenaar: Gilsoul Hoppe Ketty ( ) Omschrijving: De dreef, gouache, gesigneerd;ketty Gilsoul Hopp in een kader met een passe partout versierd met Art Nouveau motieven Afmetingen: 33x42 Geschatte prijs: Titel: Grafscene Omschrijving: Slapende jongen tegen een grafkruis, groep van gepatineerd brons Afmetingen: 23x21 Startprijs: 200 Geschatte prijs: Titel: Leon Engelen Kunstenaar: Engelen Leon ( ) Omschrijving: De ploeger, olieverf op doek, gesigneerd:leon Engelen Afmetingen: 70x90 Startprijs: 300 Geschatte prijs: Titel: Petroleumlamp Omschrijving: Petroleumlamp in messing montuur in veelkleurig hand geschilderd aardewerk, ca 1900 Afmetingen: 66 Geschatte prijs: Titel: 12 lepeltjes Omschrijving: Etui waarin 12 lepeltjes van massief zilver 835, Belgie na 1868 Startprijs: 60 Geschatte prijs: Titel: 2 kurken Omschrijving: 2 kurken in massief zilver, gehalte 833 Startprijs: 30 Geschatte prijs: Titel: 6 kommetjes Omschrijving: 6 vingerdompelkommetjs, in verzilverd metaal, hotelzilver Startprijs: 30 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 14 / 16

17 106 Titel: Delheid Omschrijving: Reeks van 6 ijslepels in massief zilver, Delheid. Geschatte prijs: Titel: Drinkbeker Omschrijving: Drinkbeker voor kleintje of ouderen, in verzilver metaal Afmetingen: 7 Startprijs: 20 Geschatte prijs: Titel: Etui Omschrijving: etui met 36 stuks dessertbestekken, koffielepeltjes strooilepels enz.. in massief zilver zijn. Napoleon III tijdvak, 19de eeuw Startprijs: 250 Geschatte prijs: Titel: taartschep Omschrijving: Taartschep met zilveren greep in origineel etui Startprijs: 25 Geschatte prijs: Titel: Beker Omschrijving: Beker in massief zilver Geschatte prijs: Titel: karaf Omschrijving: Karaf in kristal ( beschadigd) en een montuur in massief zilver Geschatte prijs: Titel: Wiskeman Omschrijving: 5-delig koffieset in verzilverd metaal, Wiskemann Startprijs: 150 Geschatte prijs: Titel: Wiskemann Omschrijving: 3 sauskommen in verzilverd metaal, Wiskemann Startprijs: 25 Geschatte prijs: Titel: Wiskemann Omschrijving: 3 ronde kommetjes in verzilverd metaal, Wiskemann, Doorsnede: 22 cm Geschatte prijs: Titel: Wiskemann Omschrijving: 5 ronde kommen in verzilverd metaal, Wiskemann Doorsnede van cm Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 15 / 16

18 116 Titel: Wiskemann Omschrijving: 4 ovale schalen in verzilverd metaal, Wiskemann, L is van 32 x 37 cm Geschatte prijs: Titel: Wiskemann Omschrijving: 6 ronde schalen in verzilverd metaal, Wiskemann,Doorsnede van cm Startprijs: 75 Geschatte prijs: Luikersteenweg 244/D B-3500 Hasselt Pagina 16 / 16

Bijzonder lastenkohier voor de verkoop in bulk en in grote hoeveelheden van diverse reeds gebruikte goederen 1 ste Trimester 2010

Bijzonder lastenkohier voor de verkoop in bulk en in grote hoeveelheden van diverse reeds gebruikte goederen 1 ste Trimester 2010 Federale Overheidsdienst FINANCIEN PATRIMONIUMDOCUMENTATIE Patrimoniumdiensten Fin Shop Brussels Tweedekkerstraat, 126 1130 BRUSSEL Tel. 0257 800 30 www.finshop.belgium.be Bijzonder lastenkohier voor de

Openbare verkoop van houtstammen uit het domeinbos Varenbroek te Herselt.

Openbare verkoop van houtstammen uit het domeinbos Varenbroek te Herselt. Openbare verkoop van houtstammen uit het domeinbos Varenbroek te Herselt. 25-10-2017 Vlaamse Overheid Agentschap voor Natuur en Bos Domein Varenbroek 1 HOUTVERKOOP Onder voorzitterschap van het Agentschap

verkoop buiten gebruik gesteld meubilair met bieding onder gesloten omslag Vredegerecht Ronse maandag 26 november 2018 om 11h00 Federale Overheidsdienst FINANCIËN Algemene administratie van de PATRIMONIUMDOCUMENTATIE FINSHOP Bornem Industrieweg 18 2880 Bornem Tel. 0257 913 30 http://www.finshop.belgium.be verkoop buiten gebruik

Uiterlijke datum indiening biedingen (sluitingsdatum):

FOTO S FINSHOP VERGADERING ZAAL LOT N 1

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Aard van de te verkopen goederen:

Aard van de te verkopen goederen: Federale Overheidsdienst FINANCIËN Algemene administratie van de PATRIMONIUMDOCUMENTATIE FINSHOP Bornem Industrieweg 18 2880 Bornem Tel. 0257 913 30 http://www.finshop.belgium.be Verkoop van buiten gebruik

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

Project The Cond Or. Het meubilair is van het merk CAMERICH en wordt geleverd en geplaatst door de firma Estia Facility Services bvba.

Project The Cond Or. Het meubilair is van het merk CAMERICH en wordt geleverd en geplaatst door de firma Estia Facility Services bvba. Upgrade meubilair 1 Project The Cond Or Lastenboek Upgrade meubilair Het meubilair is van het merk CAMERICH en wordt geleverd en geplaatst door de firma Estia Facility Services bvba. Alle mogelijke opstellingen

De veilingvoorwaarden zijn van toepassing op alle relaties en overeenkomsten welke uit de veulenveiling voortkomen.

De veilingvoorwaarden zijn van toepassing op alle relaties en overeenkomsten welke uit de veulenveiling voortkomen. De veilingvoorwaarden zijn van toepassing op alle relaties en overeenkomsten welke uit de veulenveiling voortkomen. De veiling geschiedt overeenkomstig de Belgische Wetgeving. Bij eventuele geschillen

Verkoop met biedingen per mail met minimum instelprijs van 800 euro per m³. Houtverkoop Afrormosia +/- 26,569 m³

Verkoop met biedingen per mail met minimum instelprijs van 800 euro per m³. Houtverkoop Afrormosia +/- 26,569 m³ Federale Overheidsdienst FINANCIËN Algemene administratie van de PATRIMONIUMDOCUMENTATIE FIN SHOP Bornem Industrieweg 18 2880 Bornem Tel. 025791330 http://www.finshop.belgium.be Verkoop met biedingen per

IN HOOFDZAAK MET BETREKKING TOT DE KOPER

IN HOOFDZAAK MET BETREKKING TOT DE KOPER VERKOOPSVOORWAARDEN Met betrekking tot de conditie van een ter veiling aangeboden voorwerp. De afwezigheid van enige verwijzing naar de conditie van een lot houdt niet in dat het object in goede staat

INVENTARISEREN: HOE EN WAAROM

INVENTARISEREN: HOE EN WAAROM INVENTARISEREN: HOE EN WAAROM Waarom inventariseren? Beheer Wettelijke verplichting Conservatie / restauratie Calamiteiten Bruiklenen Tentoonstellingen Onderzoek Herbestemming Ontsluiting Meerwaarde van

Wild Stoken Catalogus van te veilen werken

Wild Stoken Catalogus van te veilen werken Wild Stoken Catalogus van te veilen werken K13 zondag 19 juni 2011 Gang van zaken bij de veiling Wild Stoken op zondag 19 juni 2011 aanvang 14.00 uur Ieder object/kunstwerk dat op de veiling wordt aangeboden

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

toegeschreven aan Anselm van Hulle

toegeschreven aan Anselm van Hulle RKDimages toegeschreven aan Anselm van Hulle Ruiterportret van Willem I 'de Zwijger' van Oranje-Nassau (1533-1584), 1647 Amsterdam,, inv./cat.nr. 53 + Leaflet Map data OpenStreetMap contributors, CC-BY-SA,

Prijslijst Beelden. Muziekthema

Algemene voorwaarden Campo

Algemene voorwaarden Campo Algemene voorwaarden Campo Kopers en Verkopers die deelnemen aan veilingen van Campo NV verbinden zich ertoe kennis te hebben genomen van de hierna besproken voorwaarden. De Verkoper aanvaardt deze algemene

Opdracht door Kimberly 1213 woorden 30 september keer beoordeeld. Beeldende vorming

Opdracht door Kimberly 1213 woorden 30 september keer beoordeeld. Beeldende vorming Opdracht door Kimberly 1213 woorden 30 september 2017 6 2 keer beoordeeld Vak Beeldende vorming Dit schilderij heet De onverschrokkenheid van Gaius Fabricius Luscinus in Pyrrhus legerkamp. De kunstenaar

éénmalige verkoop per opbod

Veiling van 12 kunstwerken

Nicolaes Maes. RKDimages. Groepsportret van de overlieden van het Chirurgijnsgilde te Amsterdam, ca Amsterdam,, inv./cat.nr.

Nicolaes Maes. RKDimages. Groepsportret van de overlieden van het Chirurgijnsgilde te Amsterdam, ca Amsterdam,, inv./cat.nr. RKDimages Nicolaes Maes Groepsportret van de overlieden van het Chirurgijnsgilde te Amsterdam, ca. 1679-1680 Amsterdam,, inv./cat.nr. SA 7541 Verder zoeken in RKDimages kunstenaar Maes, Nicolaes kunstenaar

SAMENSTELLING VAN DE RAAD VAN DE ARRONDISSEMENTSKAMER VAN GERECHTSDEURWAARDERS VAN ANTWERPEN

SAMENSTELLING VAN DE RAAD VAN DE ARRONDISSEMENTSKAMER VAN GERECHTSDEURWAARDERS VAN ANTWERPEN SAMENSTELLING VAN DE RAAD VAN DE ARRONDISSEMENTSKAMER VAN GERECHTSDEURWAARDERS VAN ANTWERPEN (vóór 1963 de tuchtkamer der deurwaarders bij de rechtbank van eerste aanleg te Antwerpen) Tot 31 augustus 2014

Dauby nv is een exclusief importeur en groothandel in verschillende Italiaanse, Franse en Spaanse

Dauby nv is een exclusief importeur en groothandel in verschillende Italiaanse, Franse en Spaanse Artisanaal vakmanschap tot in de kleinste details Dauby nv is een exclusief importeur en groothandel in verschillende Italiaanse, Franse en Spaanse fabrikanten die ambachtelijk vakmanschap hoog in het

Veilingcatalogus zaterdag 30 mei 2015 12.00 uur van de Stichting Veilingcommissie te Vorden

Veilingcatalogus zaterdag 30 mei 2015 12.00 uur van de Stichting Veilingcommissie te Vorden Veilingcatalogus zaterdag 30 mei 2015 12.00 uur van de Stichting Veilingcommissie te Vorden Zo ging dat in 2005 1 Voor goede 2e hands spullen kunt altijd bij ons terecht. Ook kunt u goede, verkoopbare

------------------------------- VERTROUWELIJK Volmachtovereenkomst ING Perpetuai III Tussen Naam: Bedrijf **: Vertegenwoordigd door **: Ondernemingsnummer **: Adres ***: ------------------------------- Tel***: ------------ E-mail***:

Kunst. Antiek. en veiling

Kunst. Antiek. en veiling Kunst Antiek en veiling 1 Donderdag 5 november van 16.30 tot 19.00 uur staat de Hanzeborg in het teken van de veiling van hoogwaardige kunst en antiek van lokale kunstenaars en privéverzamelingen. De opbrengsten

IV Rood en zwart. I Dag mijnheer Vanriet. Kies drie andere kleuren voor het schilderij van Jos Leonard en kijk, het wordt een heel ander kunstwerk.

IV Rood en zwart. I Dag mijnheer Vanriet. Kies drie andere kleuren voor het schilderij van Jos Leonard en kijk, het wordt een heel ander kunstwerk. Reeds als kleine jongen kwam beeldend kunstenaar Jan Vanriet naar het museum. Het jongetje op het schilderij van Erasmus Quellinus en Jan Fijt heeft hij nog nagetekend toen hij twaalf was. Later bewonderde

Veilingboekje kunstwerken 2016

Aan de geachte zusters en broeders in de Katholieke Kerk in Nederland

Aan de geachte zusters en broeders in de Katholieke Kerk in Nederland Aan de geachte zusters en broeders in de Katholieke Kerk in Nederland De Pastoor en de Parochianen van de parochie van de H. Aartsengel Michael in Mieścisko verzoeken om hulp bij de renovatie van een plaatselijke

INSCHRIJVINGSFORMULIEREN 2010-2011

INSCHRIJVINGSFORMULIEREN 2010-2011 INSCHRIJVINGSFORMULIEREN 2010-2011 T-REX nv. Schilderstraat 23 2000 Antwerpen T: 03/448.34.34 GSM: 0032 (0) 475 509 900 Fax: +32-(0)3/646.42.15 Mail: info@t-rex.be 1 Data mega eroticabeurzen Antwerp Expo

De Sint-Amandus en Sint-Blasius Kerk

De Sint-Amandus en Sint-Blasius Kerk BEZIENSWAARDIGHEDEN WAREGEMSE KERKSCHATTEN (1) De Sint-Amandus en Sint-Blasius Kerk Waregem heeft zeven parochiekerken. Elk van deze kerken heeft haar eigen geschiedenis en bezit diverse kunstwerken. In

Verkoop inboedel WZC Yserheem

Verkoop inboedel WZC Yserheem OCMW Diksmuide Bezoekadres : Administratief Centrum, Ijzerheemplein 4, 8600 Diksmuide Tel. 051/55.01.40 E-mail anniek.durnez@ocmw.diksmuide.be Internet www.ocmw-diksmuide.be Correspondentieadres : AC,

Toetsmatrijs Examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen December 2018

Waas zilver 2 oktober 2007 6 januari 2008. Wim Nys Wetenschappelijk assistant

Waas zilver 2 oktober 2007 6 januari 2008. Wim Nys Wetenschappelijk assistant Waas zilver 2 oktober 2007 6 januari 2008 Van 2 oktober 2007 tot 6 januari 2008 organiseert het Zilvermuseum Sterckshof een historische tentoonstelling over edelsmeden uit het Land van Waas van ca. 1700

Algemene gebruiksvoorwaarden en voorwaarden voor de online verkoop

Algemene gebruiksvoorwaarden en voorwaarden voor de online verkoop Verantwoordelijke organisatie Algemene gebruiksvoorwaarden en voorwaarden voor de online verkoop De openbare internetveiling van voorwerpen wordt georganiseerd door de Belgische Staat, Federale Overheidsdienst

Paul Cezánne, de vader van de moderne kunst.

Paul Cezánne, de vader van de moderne kunst. Paul Cezánne, de vader van de moderne kunst. Post Impressionist, vereenvoudigde onderwerpen tot geometrische vormen, was revolutionair met zijn Nature morte avec pommes et pêches in 1905, Schilderde in

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010

ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010 ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN - Verhuizingen Poelman 10-11-2010 ONDERHAVIGE ALGEMENE VERKOOPSVOORWAARDEN ZIJN TE ALLEN TIJDE VAN TOEPASSING. IEDERE KOPER OF BIEDER ZAL DOOR HET PLAATSEN VAN EEN BOD WORDEN