Night of Magic Veiling

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "Night of Magic Veiling"

Transcriptie

1 Night of Magic Veiling Veilingmeester: Harry Korst maandag 28 februari 2011 Theater de Speeldoos, Vught Aanvang: uur

2 apotheek Rosmalen Welkom bij onze Night of Magic veiling aannemersbedrijf MP DRIJVERS BV In 2007 is in Nederland, in het kader van een wereldwijd door Osborne opgezette actie, onder het motto versier de stier, door een negental Bekende Nederlanders voor het goede doel een verkleinde versie van de wereldberoemde Osborne-stieren beschilderd. Deze stieren zouden worden verkocht en het publiek kon een goed doel kiezen voor de opbrengst. Dat werd Kika, Kinderen Kankervrij. Min of meer bij toeval ontdekte onze Magic Night Commissie deze nog altijd onverkochte stieren en nam op zich deze alsnog voor het goede doel te gelde te maken. De opbrengst van deze 9 stieren gaat dan ook in zijn geheel naar Kika. Peter Faber geeft als ambassadeur van Kika, en schilder van één van de stieren, een korte inleiding. Osborne Benelux ondersteunt deze avond door u alle verschillende dranken uit haar uitgebreide assortiment voor te toveren. Maar de commissie wilde méér: een veiling met behalve de stieren een aantal diensten en kunstwerken, maar dan van hoog niveau! Met werken van o.a. ( in alfabetische volgorde!): Eugène Brands, Clemens Briels (speciaal voor deze avond beschilderde hij een stier!), Klaas Gubbels, JCJVanderheyden, Anton Heyboer, Ricky van Lint en diensten als een ballonvaart voor 4 personen, culinaire verwennerijen, en last but not least, een bijzondere trouwpartij door de burgemeester van Vught, wisten zij hun illusie waar te maken! Overtuig uzelf daarvan in deze catalogus. De opbrengst van deze diensten en kunstwerken gaat voor een deel naar het landelijke Kiwanis Lustrum project: de inrichting van 12 kamers in het kinderhospice De Glind in Barneveld. Wij hopen en vertrouwen dat er zo sprookjesachtig goed wordt geboden dat er dan nog middelen overblijven voor het Kiwanis Fonds Vught, gericht op het verlenen van financiële ondersteuning daar waar kinderen in onze directe omgeving (Vught) in de knel dreigen te komen. Snel en doeltreffend, zonder ingewikkelde procedures. Dit alles indachtig het internationale Kiwanis motto: Serving the children of the world Een avond als deze is bijna vanzelfsprekend niet mogelijk zonder sponsors. Met name genoemde, maar ook zij die anoniem wensen te blijven zoals de schenkers van het werk van JCJVanderheyden en het prachtige brons van Ricky van Lint, zijn wij dan ook heel veel dank verschuldigd. Wij danken ú voor uw aanwezigheid hier, en wij hopen dat deze avond niet alleen voor u, maar ook voor onze goede doelen een magisch succes wordt! Kiwanis Club Vught, De noordelijke Meierij Giel Schuurmans, President Kiwanis is een wereldwijde organisatie van vrijwilligers, verenigd in serviceclubs, die zich inzet voor de medemens en in het bijzonder voor kinderen

3 1. stier Peter Faber - acteur, schrijver - 4. stier Marian Mudder - actrice, schrijfster première tickets voor de musical Monty Python s Spamalot op donderdag 14 april in het Nieuwe Luxortheater in Rotterdam aangeboden door: V&V Entertainment startbedrag: 50 euro 5. diner voor 2 geheel verzorgd diner bij Ons Kabinet / KabineXt aangeboden door Ons Kabinet / KabineXt startprijs 50 euro 3. stier Erica Terpstra - (zéér) bekende Nederlander - 6. stier Ramon Beuk - televisiekok, schrijver van kookboeken - startprijs: 150 euro

4 7. stier Rens Blom - wereldkampioen polsstok hoogspringen stier Freddy Thielemans - burgemeester van Brussel - 8. ballonvaart voor 4 personen aangeboden door Rabobank s-hertogenbosch startbedrag: 400 euro 11. verwenarrangement van Vissers MV, Hairskinstylestore in Vught 9. stier Rodrigues Otazu - ontwerper van sieraden en modeaccessoires - startbedrag: 250 euro 12. stier Jonnie & Thérèse Boer - 3 sterrenrestaurant De Librije, Zwolle -

5 13. stier beschilderd (collage) door Ans Marcus - schilder - startbedrag: 250 euro 16. JCJ Vanderheyden ( s-hertogenbosch 1928) zwevend wit aquatint, 98,5x57 cm. gesigneerd - épreuve d artist golfclinic maximaal 14 personen door de pro's Vincent van Hoegee & Roel de Bijl op de Golfclub Rosmalen - inclusief ontvangst met koffie, en drankje en hapje na afloop stier Wilma Paymans - bekende Vughtse Chinees porselein dekselpot in houten kistje (replica) startbedrag: 70 euro 18. Chinees porselein dekselpot in houten kistje (replica) startbedrag: 70 euro

6 19. Eugène Brands ( ), Painter, zeefdruk, x 45 cm startbedrag: 450 euro 22. Heyboer, Anton ( ) Haan gekleurde tekening, 19,5x13,5 in zilverkleurige lijst 20. thuisdiner voor maximaal 10 personen - door top-hobbykoks leden Kiwanis Club Vught - ingrediënten gesponsord door Spijs Culinaire Catering, Vught 23. stier Xandra & Holly Brood - vrouw en dochter van Herman Brood - met een wijnarrangement van Slijterij de Gouden Ton, Vught startbedrag: 600 euro antieke opaal glazen vaasjes (ca. 1900) startbedrag: 75 euro 24. antiek Engels tafelpenduletje wortelnoten kast, ca met slinger en sleutel, goed lopend uurwerk -

7 26. JCJ Vanderheyden ( s-hertogenbosch 1928) hellende horizon doek, 24x45,5 cm gesigneerd in verso startbedrag: euro 28. Getrouwd worden door burgemeester Van de Mortel, op een zaterdag naar keuze, in het Oude Raadhuis van Vught aangeboden door de burgemeester van Vught startbedrag: 500 euro 25. Culinaire stadswandeling door s-hertogenbosch: met o.a.: bezoek aan het Zwanenbroedershuis, rondleiding door de binnenstad door een zeer ervaren gids met onderweg 3 culinaire gerechten in toprestaurants! Voor maximaal 10 personen. startbedrag: 600 euro 29. Ricky van Lint Herfstwind gepatineerd brons op marmeren voet totale hoogte 45 cm startbedrag: euro 27. stier voor deze avond speciaal : Clemens Briels - artist - startbedrag: euro 30. Heyboer, Anton ( ) Haan gekleurde tekening, 19,5x13,5 in zilverkleurige lijst

8 31. Giovanni Dalessi Madonna gemengde techniek op papier 55x45 cm startbedrag: 450 euro Kiwanis Club Vught De noordelijke Meierij 32. Klaas Gubbels Zwanenkan Sjabloondruk op papier 14x19 cm op achterzijde gesigneerd met houtskooltekening Kiwanis is een wereldwijde organisatie van vrijwilligers, verenigd in serviceclubs, die zich inzet voor de medemens en in het bijzonder voor kinderen. 33. Cherron Chen thuisconcert door het 16-jarige Vughtse pianotalent

www.kiwanisgoesdebevelanden.nl

www.kiwanisgoesdebevelanden.nl Fundraising, Friendship Fun Kiwanis is een wereldwijde organisatie, verenigd in lokale serviceclubs, die zich inzet voor de medemens. De aandacht van gaat daarbij in het bijzonder uit naar het welzijn

Nadere informatie

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS

SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS DIENSTENVEILING SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS NIJMEGEN 20 JUNI TEN BATE VAN: BACK TO SCHOOL i.s.m unicef TABLETS VOOR KINDEREN IN CWZ &20 juni in Fletcher Hotel Val-Monte om 19.30 VOORWOORD

Nadere informatie

Sportservice Noord-Holland 280648. Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout

Sportservice Noord-Holland 280648. Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout Sportservice Noord-Holland 280648 Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout Datum en locatie Het Olympisch Jeugdsportfonds Gala vindt

Nadere informatie

veiling Libbe Venema van werken van 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld

veiling Libbe Venema van werken van 23 februari 2017 vanaf uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld veiling van werken van Libbe Venema 23 februari 2017 vanaf 14.30 uur Hermesweg 20, 3771 ND Barneveld Tijdens deze veiling worden werken van de in 1994 overleden kunstenaar Libbe Venema. In de lijst hieronder

Nadere informatie

Kiwanis. Groningen SERVING THE CHILDREN OF THE WORLD. Kiwanis Huis Martini Ziekenhuis Groningen

Kiwanis. Groningen SERVING THE CHILDREN OF THE WORLD. Kiwanis Huis Martini Ziekenhuis Groningen Kiwanis Groningen SERVING THE CHILDREN OF THE WORLD Kiwanis Huis Martini Ziekenhuis Groningen Wat is Kiwanis? Kiwanis is een wereldwijde organisatie van vrijwilligers verenigd in serviceclubs die zich

Nadere informatie

Intitiatiefnemer. Partner. Partner. Partner. Partner

Intitiatiefnemer. Partner. Partner. Partner. Partner Intitiatiefnemer Partner Partner Partner Partner Initiatief De verkiezing van de Ondernemer van het Jaar Cranendonck is een initiatief van Kiwanisclub Cranendonck. Kiwanisclub Cranendonck maakt al 12 jaar

Nadere informatie

29 september 2017 WIJ DAGEN JOU UIT VOOR HET GOEDE DOEL

29 september 2017 WIJ DAGEN JOU UIT VOOR HET GOEDE DOEL 29 september 2017 WIJ DAGEN JOU UIT VOOR HET GOEDE DOEL Beste deelnemer, Op vrijdag 29 september 2017 wordt de derde editie van de Miles of Pleasure rally gereden. De Miles of Pleasure rally is een eendaagse

Nadere informatie

Tocat jubileert in spiegeltent

Tocat jubileert in spiegeltent Tocat jubileert in spiegeltent Tocat Catering & Events bestaat dit jaar 15 jaar en dat moet gevierd worden. In een authentieke spiegeltent zal Tocat, dit jubileum op een bijzonder manier vieren. Donderdag

Nadere informatie

Woensdag 12 en 19 augustus Bustocht en Pannenkoeken eten

Woensdag 12 en 19 augustus Bustocht en Pannenkoeken eten Activiteitenkrant augustus 2015 12 en 19 augustus Bustocht en Pannenkoeken eten Bij Pannenkoekenboerderij De Ponthoeve in Vianen Kijk voor meer informatie in deze krant. ZOMERMARKT 2015 GROOT SUCCES. Mooi

Nadere informatie

De musical The Bodyguard

De musical The Bodyguard De musical The Bodyguard, gebaseerd op de wereldberoemde film met Whitney Houston en Kevin Costner, brengt het romantische en spannende verhaal van popster Rachel Marron en bodyguard Frank Farmer. Met

Nadere informatie

Veilingcatalogus. Kunst voor Kunst. Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim. Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught

Veilingcatalogus. Kunst voor Kunst. Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim. Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught Veilingcatalogus Kunst voor Kunst Veiling van geselecteerde werken uit de collectie van Art interim Plaats: Kasteel Maurick, Maurick 3, Vught Datum: 14 juni 2015 Tijd: 12.00 uur Veilingmeester: Victor

Nadere informatie

Kavellijst t.b.v. de veiling 30 november u. Publiekssterrenwacht Phoenix

Kavellijst t.b.v. de veiling 30 november u. Publiekssterrenwacht Phoenix Kavellijst t.b.v. de veiling 30 november 2013 13.00 u door Publiekssterrenwacht Phoenix Veilingmeester: Frans Spekreijse Publiekssterrenwacht Phoenix Ampsenseweg 10 7241 NB Lochem www.sterrenwachtphoenix.nl

Nadere informatie

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,-

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Inktpot, beschadigd, niet compleet Materiaal & Technieken Lak en ingelegd met parelmoer. Datum Ca.

Nadere informatie

DIT IS HET PLAN. www.blieken.com

DIT IS HET PLAN. www.blieken.com Een uniieke kans voor uw bedriijjf! U steunt stiichtiing KiiKa en de Bllauwe Anemoon met de maniifestatiie Hoe kan uw bedrijf op een unieke en artistieke manier een bijdrage leveren aan de strijd tegen

Nadere informatie

Enschede PARKGOLF. Hét relatie-evenement in Twente!

Enschede PARKGOLF. Hét relatie-evenement in Twente! Enschede PARKGOLF PARKGOLF Parkgolf Enschede Een uniek evenement voor Oost Nederland en u kunt er bij zijn: Parkgolf Enschede. In maar liefst zes stadsparken worden 18 holes uitgezet door ervaren professionals.

Nadere informatie

Nieuwsbrief Februari 2017

Nieuwsbrief Februari 2017 Nieuwsbrief Februari 2017 Ons Inloophuis is niet het enige huis in de Haarlemmermeer, maar wel een inloophuis dat nu, na bijna twee jaar, steeds meer bezoekers trekt. Toch blijkt de politiek dat niet voldoende

Nadere informatie

Een warm welkom! Voor jullie ligt het kwisboek van de Grote Venlose Kwis Tof dat jullie meedoen!

Een warm welkom! Voor jullie ligt het kwisboek van de Grote Venlose Kwis Tof dat jullie meedoen! 2 Een warm welkom! Beste deelnemers, Voor jullie ligt het kwisboek van de Grote Venlose Kwis 2018. Tof dat jullie meedoen! Verspreid over verschillende categorieën worden jullie kennis, vindingrijkheid,

Nadere informatie

33e ten bate van het Friendship Sports Centre Spant! Zaterdag 19 maart 2016

33e ten bate van het Friendship Sports Centre Spant! Zaterdag 19 maart 2016 33 e ten bate van het Friendship Sports Centre Spant! Zaterdag 19 maart 2016 2016 All that Jazz...... en een fantastisch Charity Dinner Zaterdag 19 maart vindt voor de 33 e keer het Goois Jazz Festival

Nadere informatie

Enneagram interview. Inzet 90 euro

Enneagram interview. Inzet 90 euro Enneagram interview Het Enneagram geeft helder inzicht in persoonlijke drijfveren, overtuigingen, emoties en gedrag. In een persoonlijk type interview krijg je inzicht in jouw Enneagramtype en wat dat

Nadere informatie

Theater Walhalla, Kantine Walhalla en Foyer Café Walhalla zijn ook te huur!

Theater Walhalla, Kantine Walhalla en Foyer Café Walhalla zijn ook te huur! Theater Walhalla, Kantine Walhalla en Foyer Café Walhalla zijn ook te huur! Huur Theater Walhalla (max. 90 personen) Sumatraweg 9 Dit gezellige theatertje kenmerkt zich door de authentieke uitstraling

Nadere informatie

Werkgroep Alphen aan den Rijn en Leiden

Werkgroep Alphen aan den Rijn en Leiden Werkgroep Alphen aan den Rijn en Leiden Aan de leden van de afdeling Alphen aan den Rijn en Leiden, Zoals geadresseerd Voorschoten, 7 april 2002 Geacht VOGG lid, In maart heeft u van ons al een schrijven

Nadere informatie

Meridiaantje nr. 18 22-05-2015

Meridiaantje nr. 18 22-05-2015 Meridiaantje nr. 18 22-05-2015 Kalender ma. 25 mei Pinksteren (alle kinderen vrij) 26, 27, 28, 29 mei 25-jarig Lustrum di. 26 mei 14.45 uur: presentatie op het plein met Fort van de Verbeelding vrij 29

Nadere informatie

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,-

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Serie van 7 tinnen maten met deksels, Hollands. Datum 19de eeuw Indicatie waarde +/- 200,- Schrijfmachine

Nadere informatie

Golfweek SPORTIEF. Culinair. genieten UITNODIGING & INFORMATIE

Golfweek SPORTIEF. Culinair. genieten UITNODIGING & INFORMATIE Golfweek UITNODIGING & INFORMATIE & 2015 SPORTIEF Culinair genieten In de week van maandag 31 augustus tot en met zaterdag 5 september kunt u deelnemen aan de wedstrijden voor het goede doel tijdens onze

Nadere informatie

** korting per aangebrachte cursist. CREATIEVE / WELLNESS VAKANTIE WEKEN VAN ARTFRIENDS 31 juli t/m 7 augustus 2010 7 t/m 14 augustus 2010

** korting per aangebrachte cursist. CREATIEVE / WELLNESS VAKANTIE WEKEN VAN ARTFRIENDS 31 juli t/m 7 augustus 2010 7 t/m 14 augustus 2010 Individuele en groeps deelname korting per aangebrachte cursist Gratis workshopdeelname: Creëer je eigen groep Voor een aantal cursussen en workshops kun je je individueel inschrijven. Voor die cursussen

Nadere informatie

eiling Catalogus Samen groots genieten 2013 compleet verzorgde avond uit! 9 November 18.30 uur Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen

eiling Catalogus Samen groots genieten 2013 compleet verzorgde avond uit! 9 November 18.30 uur Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen georganiseerd door Lionsclubs schagen - den helder - anna paulowna Samen groots genieten 2013 9 November 18.30 uur compleet verzorgde avond uit! Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen eiling Catalogus

Nadere informatie

N I E U W S B R I E F O K T O B E R Van de Penningmeester. We kunnen terugblikken op een positief jubileumjaar 2017.

N I E U W S B R I E F O K T O B E R Van de Penningmeester. We kunnen terugblikken op een positief jubileumjaar 2017. O K T O B E R 2 0 1 8 Van de Penningmeester We kunnen terugblikken op een positief jubileumjaar 2017. Van de Penningmeester Terugblik Kunststroom Terugblik Kunstuitje Nieuwjaarsconcert 12 januari 2019

Nadere informatie

Benefiet Kunstveiling

Benefiet Kunstveiling Benefiet Kunstveiling Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen 2 Veilingboekje Zaterdag 30 mei 15.30 17.30 uur KADE40 Westhavenkade 40 Vlaardingen Benefiet Kunstveiling met werk

Nadere informatie

HET VERHAAL De musical Billy Elliot, gebaseerd op de wereldberoemde film, vertelt het inspirerende verhaal van een 11-jarige zoon uit een arbeidersgezin ten tijde van de mijnstakingen in Engeland (1984-1985).

Nadere informatie

Nieuwsbrief. Augustus 2017

Nieuwsbrief. Augustus 2017 Laatste corsonieuws vanuit Stichting Bloemencorso Zundert aan alle vrijwilligers van het corso. corsozundert.nl info@corsozundert.nl Nieuwsbrief Augustus 2017 Tijd voor een update vanuit de stichting,

Nadere informatie

1. Voorwoord. 2. Terugblik

1. Voorwoord. 2. Terugblik v 2012 Inhoudsopgave 1. Voorwoord 2. Terugblik 3. Bijdrage aan het museum 4. Financiële verslaglegging 5. Doelstelling vrienden van museum Jan van der Togt Voorwoord 1. Voorwoord Het afgelopen jaar trok

Nadere informatie

Nieuws update eind november 2014. Beste allemaal,

Nieuws update eind november 2014. Beste allemaal, Nieuws update eind november 2014 Programma editie 2014: Fietsdagen: Vrijdag 19 december, zaterdag 20 december en zondag 21 december, met maandag 22 december gezamenlijk Serious Breakfast en het aanbieden

Nadere informatie

Stichting Henk Fortuin Jaarverslag 2013

Stichting Henk Fortuin Jaarverslag 2013 Stichting Henk Fortuin Jaarverslag 2013 Inhoudsopgave 1. Bestuur 3 2. Doelstelling van de stichting 3 3. Vrijwilligers 4 4. Activiteiten van de stichting 4 4.1 Archiveren, Inventariseren en beschrijven

Nadere informatie

Nieuwsbrief januari 2017.

Nieuwsbrief januari 2017. Nieuwsbrief januari 2017. Hallo Heikanters, het bestuur wenst iedereen fijne kerstdagen toe en alle goeds in 2017 en vooral een goeie gezondheid! Jullie zijn hartelijk welkom op de Nieuwjaarsreceptie op

Nadere informatie

In 2012 heeft Stichting Chimding in samenwerking met organisaties in Nepal en in Nederland weer diverse activiteiten ontplooid.

In 2012 heeft Stichting Chimding in samenwerking met organisaties in Nepal en in Nederland weer diverse activiteiten ontplooid. Jaarverslag 2012 1 Jaarverslag 2012 In 2012 heeft Stichting Chimding in samenwerking met organisaties in Nepal en in Nederland weer diverse activiteiten ontplooid. Samenwerkingsprojecten in Nepal OLE-Nepal

Nadere informatie

In deze activiteitenagenda staan de activiteiten beschreven die zowel op locatie De Kooimeer als locatie De Nieuwpoort worden aangeboden.

In deze activiteitenagenda staan de activiteiten beschreven die zowel op locatie De Kooimeer als locatie De Nieuwpoort worden aangeboden. Januari 2016 Altijd wat te doen: In deze activiteitenagenda staan de activiteiten beschreven die zowel op locatie De Kooimeer als locatie De Nieuwpoort worden aangeboden. Voor wie graag actief bezig is,

Nadere informatie

Theater Walhalla heeft verschillende locaties en zalen die u kunt huren. In deze brochure vindt u de informatie per locatie.

Theater Walhalla heeft verschillende locaties en zalen die u kunt huren. In deze brochure vindt u de informatie per locatie. Theater Walhalla heeft verschillende locaties en zalen die u kunt huren. In deze brochure vindt u de informatie per locatie. Theater Walhalla, Kantine Walhalla, FC Walhalla & Werkplaats Walhalla Met vragen

Nadere informatie

CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden Reacties graag naar:

CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden Reacties graag naar: CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden 2018 Reacties graag naar: info@galeriebiancalandgraaf.nl Kunstenaars ANNEKE ELHORST 3 JAN DE GRAAF 7 GERARD HÖWELER 10 MIRIAN JACOBS 12 ANNETTE JALILOVA 15 THOMAS

Nadere informatie

koopjes opgave-formulier Dorpsveiling Zwaag

koopjes opgave-formulier Dorpsveiling Zwaag koopjes opgave-formulier voor de Dorpsveiling Zwaag op 1 november om 20.00 uur Naam:.. Straat:.. Huisnummer:.. Telefoon:. De volgende koopjes stel ik beschikbaar: 1.. 2.. 3.. 4.. 5.. Graag ieder koopje

Nadere informatie

ACTIVITEITENKALENDER DECEMBER 2010

ACTIVITEITENKALENDER DECEMBER 2010 ACTIVITEITENKALENDER Uitgelicht Vrijdag 3 december 10.30-11.30 uur Branveiligheid instructie door de Brandweer Dinsdag 7 december 13.00-16.00 uur Uitstapje naar de Kerstmarkt Maandag 13 december 10.00-11.00

Nadere informatie

SPORTIEF& CULINAIR GENIETEN

SPORTIEF& CULINAIR GENIETEN 3 T/M 8 SEPTEMBER 2018 GOLFEN VOOR GOEDE DOELEN SPORTIEF& CULINAIR GENIETEN HOOFDSPONSOR: MA NACHTGOLF VOOR UITBUS PLUS ZUIDPLAS 3/9 DI GOLFEN VOOR STICHTING PASSIE 4/9 De stichting Uitbus Plus Zuidplas

Nadere informatie

Groepen. Mogelijkheden voor feest / bruiloft / diner. Restaurant en Wijnhandel Artisan Verwersstraat 24, 5211 HW s-hertogenbosch

Groepen. Mogelijkheden voor feest / bruiloft / diner. Restaurant en Wijnhandel Artisan Verwersstraat 24, 5211 HW s-hertogenbosch Groepen Mogelijkheden voor feest / bruiloft / diner Vinoloog van de wijnacademie Cerfiticate of excellence - tripadvisor Restaurant en Wijnhandel Artisan Restaurant & Wijnhandel Artisan ambachtelijke &

Nadere informatie

GEGEVENS. datum van invullen: voor,- achternaam: m/v: geboortedatum: adres: postcode en plaats: Vaste telefoonnummer: Mobiele telefoonnummer:

GEGEVENS. datum van invullen: voor,- achternaam: m/v: geboortedatum: adres: postcode en plaats: Vaste telefoonnummer: Mobiele telefoonnummer: GEGEVENS datum van invullen: voor,- achternaam: m/v: geboortedatum: adres: postcode en plaats: Vaste telefoonnummer: Mobiele telefoonnummer: E-mailadres: IBAN-nummer: Voor reiskosten/onkosten vergoeding

Nadere informatie

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd

Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd Kunstenaar: Onbekend Jaartal: Onbekend Olieverf op paneel. Uitzonderlijk gedetailleerd geschilderd Onbekend Afmetingen: l x b: 36 cm x 50 cm Gesigneerd: Nee Nee. Aan het paneel zit ophanghaakje bevestigd.

Nadere informatie

UTRECHT BALLOONING: DE UNIEKE VOORDELEN VOOR U EN UW BEDRIJF

UTRECHT BALLOONING: DE UNIEKE VOORDELEN VOOR U EN UW BEDRIJF UTRECHT BALLOONING: DE UNIEKE VOORDELEN VOOR U EN UW BEDRIJF MEEVAREN MET DE PUBLICITEIT VAN FC UTRECHT Een voetbalclub als FC Utrecht staat altijd in de publiciteit. Supporters en voetballiefhebbers willen

Nadere informatie

Prijzen - de Expozaal: 50,00 per uur - de Paleiszaal: 125,00 per uur - de Sportzaal: 175,00 per uur

Prijzen - de Expozaal: 50,00 per uur - de Paleiszaal: 125,00 per uur - de Sportzaal: 175,00 per uur Pompgebouw de Esch Catering & Events Bedrijfsevenementen Vergaderzalen Kantoorruimte Meetingpoint Sportzaal presentaties,vergaderen, congres, lunch, buffet, diner, receptie & feest Bedrijfsevenementen

Nadere informatie

Hoe sterk is de. fietser die krom gebogen over zijn stuur tegen de wind Zichzelf een weg baant

Hoe sterk is de. fietser die krom gebogen over zijn stuur tegen de wind Zichzelf een weg baant Hoe sterk is de. fietser die krom gebogen over zijn stuur tegen de wind Zichzelf een weg baant Wat vind je terug in deze brochure? Warme oproep aan de ondernemer Het actieplan Wat zijn jullie & onze partner-momenten?

Nadere informatie

Kerst & Sylvester BILDERBERG KASTEEL VAALSBROEK

Kerst & Sylvester BILDERBERG KASTEEL VAALSBROEK Kerst & Sylvester BILDERBERG KASTEEL VAALSBROEK Kerst & Sylvester Beste gast, De eindejaarsarrangementen bij Bilderberg Kasteel Vaalsbroek zijn van oudsher een waar feest! Geniet van de heerlijke kerstdiners,

Nadere informatie

Nieuwsbrief 9 Soesterberg, 13 januari 2015

Nieuwsbrief 9 Soesterberg, 13 januari 2015 Gen.Winkelmanstraat 111 3769 EC Soesterberg tel. 0346 351518 e-mail: info@depostiljonsoesterberg.nl website : www.depostiljonsoesterberg.nl Nieuwsbrief 9 Soesterberg, 13 januari 2015 Beste ouders, verzorgers,

Nadere informatie

Kunstveiling 17 december uur. locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam. meer informatie:

Kunstveiling 17 december uur. locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam. meer informatie: Kunstveiling 17 december 20.00 uur locatie: Havenkerk Lange Haven 72, Schiedam meer informatie: www.cbkschiedam.nl 1 Beste bezoeker, Op zaterdag 17 en zondag 18 december 2016 wordt er in Schiedam een kunstbeurs

Nadere informatie

Voor vrijwilligers, sponsoren en iedereen die Herberg Papilio een warm hart toedraagt.

Voor vrijwilligers, sponsoren en iedereen die Herberg Papilio een warm hart toedraagt. Voor vrijwilligers, sponsoren en iedereen die Herberg Papilio een warm hart toedraagt. Beste Lezers, Dit is de eerste versie van de nieuwe manier zoals het bestuur van Herberg Papilio de Nieuwsbrief gaat

Nadere informatie

Beleef deze unieke show als VIP. Ziggo Dome Amsterdam, 20 t/m 23 april 2017

Beleef deze unieke show als VIP. Ziggo Dome Amsterdam, 20 t/m 23 april 2017 Beleef deze unieke show als VIP Ziggo Dome Amsterdam, 20 t/m 23 april 2017 Over Varekai Beleef deze unieke show als VIP Diep in een bos, op de top van een vulkaan, bestaat een bijzondere wereld een wereld

Nadere informatie

Activiteiten programma De Meerstede November 2015

Activiteiten programma De Meerstede November 2015 Dinsdag 3 november Mozaïek. Vanmiddag creatief bezig zijn samen met de vrijwilligers. Locatie 1 e etage creatief-centrum Kosten extern consumptie / 1,00 materiaal Locatie: 1 e etage creatief-centrum Zaal

Nadere informatie

N 73. JACQUES NÈVE Horloger d Art RICHARD FRANCIS Attleburgh. Grote engelse TAVERN CLOCK

N 73. JACQUES NÈVE Horloger d Art RICHARD FRANCIS Attleburgh. Grote engelse TAVERN CLOCK N 73 JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net RICHARD FRANCIS Attleburgh Grote engelse TAVERN CLOCK Omstreeks 1810 Gesigneerd op de wijzerplaat Rich d Francis

Nadere informatie

9 januari 2019 TopMobiel. ASSICURO AND CHUBB PRESENT INTERcLASSICS MAASTRICHT 2019

9 januari 2019 TopMobiel. ASSICURO AND CHUBB PRESENT INTERcLASSICS MAASTRICHT 2019 9 januari 2019 TopMobiel Preview Ni ght ASSICURO AND CHUBB PRESENT INTERcLASSICS MAASTRICHT 2019 LA GRANDEZZA DELLA LANCIA 9 JANUARI 2019, MECC MAASTRICHT TOPMOBIEL PREVIEW NIGHT Een culinaire avond op

Nadere informatie

De Gentlemen Drivers Businessclub1

De Gentlemen Drivers Businessclub1 programma 20191 De Gentlemen Drivers Businessclub1 de geur van benzine en de smaak van champagne Ondernemers en auto s Gentlemen drivers start your engines! Capital Cars + Connect is de plek waar business

Nadere informatie

Aan de leden en vrijwilligers van muziekvereniging NLS Klaaswaal

Aan de leden en vrijwilligers van muziekvereniging NLS Klaaswaal Aan de leden en vrijwilligers van muziekvereniging NLS Klaaswaal Klaaswaal, 31 augustus 2012 Betreft: NLS - Muziekmarathon 2012 Het is zover! Wij kunnen gaan beginnen met het werven van sponsors voor de

Nadere informatie

Inhuren van zorgprofessional als activiteitenbegeleider. Werven van vrijwilligers voor extra hand- en spandiensten.

Inhuren van zorgprofessional als activiteitenbegeleider. Werven van vrijwilligers voor extra hand- en spandiensten. 2018 STICHTING MAATSCHAPPELIJKE ACTIVITEITEN NUWENHUYS Wat willen we realiseren? Hoe gaan we dat doen? Inkomsten Uitgaven Resultaat 1 Promotie materiaal voor evenementen en (broodbak)workshops. Professioneel

Nadere informatie

NIEUWSBRIEF OKTOBER 2016

NIEUWSBRIEF OKTOBER 2016 deze Nieuwsbrief bevat 5 pagina s Van de voorzitter "Het blijft bijzonder voor mij om als voorzitter een voorwoord te mogen schrijven in onze nieuwsbrief. Er zijn zoveel hartverwarmende ondersteuningen

Nadere informatie

Dûh Boeah bokaal. VVKLOOSTERBUREN gezellig veteranenmixtoernooi om de

Dûh Boeah bokaal. VVKLOOSTERBUREN gezellig veteranenmixtoernooi om de VVKLOOSTERBUREN gezellig veteranenmixtoernooi om de Dûh Boeah bokaal Datum: 20 mei 2017 Aanvang: 13:00 Terrein: Sportpark Westerklooster, Kloosterburen 2 Voorwoord Kloosterburen, mei 2017 Voorafgaand aan

Nadere informatie

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN

VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN VEILING CATALOGUS HABITAT GOLFTOERNOOI op DINSDAG 4 JUNI 2013 GOLF- EN BUSINESSCLUB DE SCHERPENBERGH, APELDOORN Koop een kavel en bied een thuis Tijdens de eerste editie van het Habitat golftoernooi zullen

Nadere informatie

Activiteitenkalender. Het Anker Lemelerveld. December

Activiteitenkalender. Het Anker Lemelerveld. December Activiteitenkalender Het Anker Lemelerveld December Activiteitenkalender Het Anker In deze kalender vindt u terug welke activiteiten er wanneer, waar en hoe laat plaatsvinden. Deze activiteiten zijn in

Nadere informatie

18.00 uur Kookdemo verzorgd door De Rooi Pannen (tevens om 19.00 en 20.00 uur)

18.00 uur Kookdemo verzorgd door De Rooi Pannen (tevens om 19.00 en 20.00 uur) LUSTRUM PROGRAMMA - DONDERDAG T/M ZONDAG CONSUMENTEN / DONDERDAGMIDDAG BEDRIJV Donderdag 19 november - THROWBACK THURSDAY Tot 19.00 uur bourgondische netwerkborrel voor bedrijven. Na 19.00 uur geopend

Nadere informatie

Nummer 1 t/m 4 in het klein:

Nummer 1 t/m 4 in het klein: De crowdfundingactie voor het boekproject De vier vrienden van de studio is al even bezig en komt nu in zijn laatste fase. Dank je voor je belangstelling en/of bijdrage. De campagne loopt nog 10 dagen:

Nadere informatie

** korting per aangebrachte cursist

** korting per aangebrachte cursist Individuele en groeps deelname Voor een aantal cursussen en workshops kun je je individueel inschrijven. Voor die cursussen en workshops is een planning of de dagen van de week waarop de cursus/workshop

Nadere informatie

GEERTJE VAN DER ZIJPP

GEERTJE VAN DER ZIJPP SOLOTENTOONSTELLING 21 MAART 21 APRIL 2009 ter gelegenheid van het 25 jarig kunstenaars jubileum van GEERTJE VAN DER ZIJPP www.galleryspirit.com Van Breestraat 2A - 1071 ZP Amsterdam Tel:..31 - (0)20-67.17.557

Nadere informatie

vrijdag 20 mei 2011 Buurserzand / Buurserveen / Haaksbergerveen Veldsymposium Uitnodiging

vrijdag 20 mei 2011 Buurserzand / Buurserveen / Haaksbergerveen Veldsymposium Uitnodiging vrijdag 20 mei 2011 Buurserzand / Buurserveen / Haaksbergerveen Veldsymposium Uitnodiging De toestand van de natuur in Overijssel Op vrijdag 20 mei vindt het zestiende veldsymposium De toestand van de

Nadere informatie

Enkele schilderijen en kunstwerken van José Maria Capricorne. uit: Herscheppingen, 1999 (monografie J.J. Oversteegen)

Enkele schilderijen en kunstwerken van José Maria Capricorne. uit: Herscheppingen, 1999 (monografie J.J. Oversteegen) Enkele schilderijen en kunstwerken an José Maria Capricorne uit: Herscheppingen, 1999 (monografie J.J. Oersteegen) c c De komst an de Primadonna 1986 Olieerf op doek 70 X 50 cm De ontmoeting an de Magiërs

Nadere informatie

NIEUWSBRIEF. Activiteit Oliebollen en spelletjes. Mrt / Apr In je agenda :

NIEUWSBRIEF. Activiteit Oliebollen en spelletjes. Mrt / Apr In je agenda : Mrt / Apr 2018 Activiteit Oliebollen en spelletjes Het was de eerste keer dat we in 2018 elkaar weer ontmoeten en we de mogelijkheid hadden elkaar de beste wensen over te brengen. Traditiegetrouw had de

Nadere informatie

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL

Eindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL Eindfeest Digiweken Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL 7 juli 2012 Veilingmeester: Maarten van Meerten Hoe werkt de veiling? 1.Onze fantastische veilingmeester gaat beginnen met omschrijving van het veilingstuk

Nadere informatie

Veiling Zaterdag 16 april 2011

Veiling Zaterdag 16 april 2011 Vereniging Vrienden van Blijdorp Veiling Zaterdag 16 april 2011 12.00 uur Haaienzaal/EAUditorium Oceanium Diergaarde Blijdorp ===================================================================== Veilingregels:

Nadere informatie

Wat is Rotaryclub De Rottemeren?

Wat is Rotaryclub De Rottemeren? Wat is Rotaryclub De Rottemeren? Rotaryclub De Rottemeren is een Rotaryclub voor het gebied van de gemeente Lansingerland. De club is een gemengde club, samengesteld uit vertegenwoordigers van verschillende

Nadere informatie

VAN STEEN TOT BEELD WAREGEM. Internationaal Beeldhouwsymposium. maandag 6 mei tot zondag 26 mei 2019 Park Casier WAREGEM HELPT ELKANDER

VAN STEEN TOT BEELD WAREGEM. Internationaal Beeldhouwsymposium. maandag 6 mei tot zondag 26 mei 2019 Park Casier WAREGEM HELPT ELKANDER HELPT ELKANDER Wat is een beeldhouwsymposium? Coördinator Renate Verbrugge België 1964 New Zeeland 1995 Member of: ISSA, International Sculpture Symposium Alliance Te Kupenga Stone Sculpture Society Het

Nadere informatie

Koop Kunst voor een nieuw Rosa Spier Huis

Koop Kunst voor een nieuw Rosa Spier Huis Koop Kunst voor een nieuw Rosa Spier Huis 10-1-2018 De genoemde afmetingen zijn H x B, gemeten incl. lijst. De genoemde prijzen zijn incl. BTW. De prijzen van de werken die via www.catawiki.nl worden gekocht,

Nadere informatie

Met meer dan 20 jaar ervaring verzorgen wij arrangementen en evenementen voor groepen vanaf 10 personen. Passend bij verschillende doelgroepen bieden

Met meer dan 20 jaar ervaring verzorgen wij arrangementen en evenementen voor groepen vanaf 10 personen. Passend bij verschillende doelgroepen bieden Na het succes van de televisieserie Moeder, Ik Wil Bij De Revue, presenteert Joop van den Ende Theaterproducties een eigen musicalbewerking van dit ongekend populaire verhaal. Een oer-hollandse musical

Nadere informatie

Volledige opbrengst voor Rico's foundation cambodja

Volledige opbrengst voor Rico's foundation cambodja 29-10-2016 * 11:00 uur * dorpshuus heino VEILING * Veiling * veiling * veiling * veiling Wanneer: Waar: Veilingmeester: De schilderijen zijn vooraf te bezichtigen v.a. vrijdag 28 oktober 1 2:00uur tot

Nadere informatie

Nieuwsbrief voor de Vrienden van het Beeldenpark Drechtoevers September aanmeldden voor de beeldenspeurtocht.

Nieuwsbrief voor de Vrienden van het Beeldenpark Drechtoevers September aanmeldden voor de beeldenspeurtocht. Nieuwsbrief voor de Vrienden van het Beeldenpark Drechtoevers vrienden.beeldenpark@gmail.com September 2017 In dit nummer: Van het Vriendenbestuur Atelierbezoek Roel en Marry Teeuwen Opening bewegwijzering

Nadere informatie

Orchideeën Kring Noord-Brabant West en Zeeland

Orchideeën Kring Noord-Brabant West en Zeeland Kringblad NOV kring Noord- Brabant West Zeeland Jaargang 24 nr.3 Orchideeën Kring Noord-Brabant West en Zeeland Dendrobium chrysotoxum Maart 2015 1 Agenda: - Welkom en mededelingen Maandag 16 maart 2015

Nadere informatie

Activiteitenkalender Het Anker Lemelerveld

Activiteitenkalender Het Anker Lemelerveld Activiteitenkalender Het Anker Lemelerveld December 2017 Activiteitenkalender Het Anker In deze kalender vindt u terug welke activiteiten er wanneer, waar en hoe laat plaatsvinden. Deze activiteiten zijn

Nadere informatie

Schiedamseweg Beneden 495B ROTTERDAM

Schiedamseweg Beneden 495B ROTTERDAM Schiedamseweg Beneden 495B ROTTERDAM Vraagprijs: 147.000 k.k. MAARTENMakelaardij E michael@maartenmakelaardij.nl Vestigingsadres Bezoekadres (op afspraak) T 010 818 14 87 Burgemeester Hoffmanplein 51 Weena

Nadere informatie

4de Lustrumfeest Stichting van Vuijlturv tot Ve(e)lenturf. Zaterdag 6 september 2014

4de Lustrumfeest Stichting van Vuijlturv tot Ve(e)lenturf. Zaterdag 6 september 2014 4de Lustrumfeest Stichting van Vuijlturv tot Ve(e)lenturf Zaterdag 6 september 2014 Geachte familie Ve(e)lenturf, In 2014 bestaat de Stichting van Vuijlturv tot Ve(e)lenturf 20 jaar. Een actieve stichting

Nadere informatie

KERST & SYLVESTER BILDERBERG KASTEEL VAALSBROEK

KERST & SYLVESTER BILDERBERG KASTEEL VAALSBROEK KERST & SYLVESTER BILDERBERG KASTEEL VAALSBROEK KERST & SYLVESTER Beste gast, De eindejaarsarrangementen bij Bilderberg Kasteel Vaalsbroek zijn van oudsher een waar feest! Geniet van de heerlijke kerstdiners,

Nadere informatie

Tweedaagse Eurotrip 2012

Tweedaagse Eurotrip 2012 Tweedaagse Eurotrip 2012 donderdag 4 + vrijdag 5 oktober 2012 Brussel / België www.vabnet.nl Tweedaagse Eurotrip 2012 PROGRAMMA DONDERDAG 4 OKTOBER 2012 Vertrek met de bus 7.30 uur: Zwolle Mercure Hotel,

Nadere informatie

woensdag 6 september - zaterdag 9 september 20171

woensdag 6 september - zaterdag 9 september 20171 woensdag 6 september - zaterdag 9 september 20171 woensdag 6 september - zaterdag 9 september 2017 Vier dagen ultiem auto-avontuur rondom Goodwood Revival. GT Rally presenteert, in samenwerking met Louwman

Nadere informatie

Al 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden

Al 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden P E R S B E R I C H T Rosalind Suurland Al 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden Tijdloos, licht draagbaar en zeer stijlvol; zo zijn de sieraden van kunstenares Rosalind Suurland ook

Nadere informatie

Samen vieren. Bent u op zoek naar een ideale locatie voor uw gelegenheid? Wij bezorgen u graag een geslaagd feest bij Anafora Parkrestaurant!

Samen vieren. Bent u op zoek naar een ideale locatie voor uw gelegenheid? Wij bezorgen u graag een geslaagd feest bij Anafora Parkrestaurant! Samen vieren Samen vieren Bent u op zoek naar een ideale locatie voor uw gelegenheid? Wij bezorgen u graag een geslaagd feest bij Anafora Parkrestaurant! Van verjaardag tot familiereünie Een babyshower,

Nadere informatie

kate ryan Zaterdag 4 oktober glamour Ladies Vegas the Band Disco tropical La BonBonniÈre, Maastricht estillo cubano DJ chelly Disco Danser Party

kate ryan Zaterdag 4 oktober glamour Ladies Vegas the Band Disco tropical La BonBonniÈre, Maastricht estillo cubano DJ chelly Disco Danser Party O N D E TA F E L 1 7 4 M A A S T I C H T P E S E N T E E T D E T WA A L F D E E D I T I E Zaterdag 4 oktober La BonBonniÈre, Maastricht s t c a live- kate ryan dries roelvink oelvink DJ Patrick DJ chelly

Nadere informatie

27 & 28 okt 2017 Schiedam sponsor pakketten GOUD//zilver//brOns//vrienD

27 & 28 okt 2017 Schiedam sponsor pakketten GOUD//zilver//brOns//vrienD 27 & 28 okt 2017 sponsor pakketten GOUD//zilver//brons//vriend THE facts Datum Vrijdag 27 en zaterdag 28 oktober 2017. Locatie Terrein Nolet Distillery, Buitenhavenweg. FILM 4 verschillende films op 2

Nadere informatie

De Grote Zaal. Bent u op zoek naar een mooie locatie voor een inspirerende bijeenkomst voor uw organisatie? Wij nodigen u graag uit voor een bezoek.

De Grote Zaal. Bent u op zoek naar een mooie locatie voor een inspirerende bijeenkomst voor uw organisatie? Wij nodigen u graag uit voor een bezoek. Bent u op zoek naar een mooie locatie voor een inspirerende bijeenkomst voor uw organisatie? Wij nodigen u graag uit voor een bezoek. Verscholen in de duinen van Scheveningen, als een parel in het zand,

Nadere informatie

zaterdag 1 en zondag 2 juni 2013, haar ondertussen zeer gewaardeerde

zaterdag 1 en zondag 2 juni 2013, haar ondertussen zeer gewaardeerde Herentals, 5 maart 2013 Mevrouw, Mijnheer, Voor de vijftiende keer reeds organiseert Kiwanis Herentals op vrijdag 31 mei, zaterdag 1 en zondag 2 juni 2013, haar ondertussen zeer gewaardeerde jumping. Dat

Nadere informatie

1De Schuttersmaaltijd in de Voetboog (detail), 1648, Bartholomeus van der Helst, Rijksmuseum

1De Schuttersmaaltijd in de Voetboog (detail), 1648, Bartholomeus van der Helst, Rijksmuseum 1De Schuttersmaaltijd in de Voetboog (detail), 1648, Bartholomeus van der Helst, Rijksmuseum Welkom in uw Rijksmuseum Op 13 april 2013 opent het nieuwe Rijksmuseum zijn deuren voor het publiek met een

Nadere informatie

NIEUWSBRIEF. Als het om geld gaat... Mei / Juni In je agenda :

NIEUWSBRIEF. Als het om geld gaat... Mei / Juni In je agenda : Als het om geld gaat... De Noordrand hield in maart in het Rundgraafpark een alternatieve spellenmiddag. We begonnen uiteraard met een kop koffie en iets lekkers erbij. Daarna werd de bedoeling van de

Nadere informatie

organiseert Een exclusieve kennismakingsreis met Milaan, van donderdag 13 t/m zaterdag 15 september 2018

organiseert Een exclusieve kennismakingsreis met Milaan, van donderdag 13 t/m zaterdag 15 september 2018 organiseert Een exclusieve kennismakingsreis met Milaan, van donderdag 13 t/m zaterdag 15 september 2018 Treed in de voetsporen van Leonardo da Vinci en Georgio Armani. Ga genieten van een hedendaagse

Nadere informatie

PERSINFORMATIE PRESS INFORMATION

PERSINFORMATIE PRESS INFORMATION BOSCH EXPERIENCE: IN DE VOETSPOREN VAN JHERONIMUS BOSCH In 2016 viert s-hertogenbosch in Nederland de terugkomst van de werken van Jheronimus Bosch naar de stad waar ze gemaakt werden, meer dan 500 jaar

Nadere informatie

Afb. 3 (Peter Snel): het Munster. Met de torens Rudolphus en Timotheus of heten ze anders?

Afb. 3 (Peter Snel): het Munster. Met de torens Rudolphus en Timotheus of heten ze anders? 1. Project naam? Alternatieve Stadswandeling Bazel (en diner) Afb. 2 (Corina Poldervaart): de wandelaars, met op de achtergrond de skyline van (klein) Bazel. 2. Wanneer heeft deze plaatsgevonden? Hemelvaartsdag,

Nadere informatie

Excursie. Ms Rigoletto. Rotterdam In de avond is er live muziek en kunt Nijmegen u dansen op uw geliefde melodieën.

Excursie. Ms Rigoletto. Rotterdam In de avond is er live muziek en kunt Nijmegen u dansen op uw geliefde melodieën. 5 daagse Kerstcruise met de Rigoletto Rotterdam Nijmegen Keulen Bonn Nijmegen Rotterdam 10-14 december 2016 Vanaf 355,00 volpension (hoofddek) (Leden 275,00) of 4 daagse Kerstcruise met de Rigoletto Nijmegen

Nadere informatie

korting Geldig t/m dinsdag 28 februari Alleen geldig bij inlevering van de coupon. Alleen geldig bij Bakkerij Elderkamp in 30% korting

korting Geldig t/m dinsdag 28 februari Alleen geldig bij inlevering van de coupon. Alleen geldig bij Bakkerij Elderkamp in 30% korting gratis parkeren Bloemenland Voorjaarsbolletjes, NU: 5 potjes 3,95 Geldig vanaf 20 februari t/m 25 februari 2017. Alleen geldig bij Bloemenland in Copyright 2017, All rights reserved Meat & Meals Bakkerij

Nadere informatie

Terugblik activiteiten 2016 MFC de Engelbewaarder te Baarlo.

Terugblik activiteiten 2016 MFC de Engelbewaarder te Baarlo. Terugblik activiteiten 2016 MFC de Engelbewaarder te Baarlo. December 2016. 1 2 Beste lezers, Graag wil ik mij even voorstellen. Mijn naam is Paul Berden, voorzitter van Stichting MFC de Engelbewaarder

Nadere informatie