eiling Catalogus Samen groots genieten 2013 compleet verzorgde avond uit! 9 November uur Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen
- Thijmen Beckers
1 georganiseerd door Lionsclubs schagen - den helder - anna paulowna Samen groots genieten November uur compleet verzorgde avond uit! Veiling tbv Hospice Den Helder-Schagen eiling Catalogus
2 Zo werkt de Big Event Amerikaanse veiling De veiling ten bate van de hospices in de Noordkop tijdens het Lions Big Event op 9 november verloopt volgens het Amerikaanse systeem. Dit betekent dat het geveilde product niet automatisch terecht komt bij de hoogste bieder. De kavel gaat naar de laatste bieder. Hoe werkt het? Wie wil deelnemen aan de veiling moet dit kenbaar maken en krijgt vervolgens een opsteekbordje. Door dit bordje in de lucht te houden kan een bedrag worden geboden. Het verloop is als volgt. De veilingmeester presenteert de kavel. Bijvoorbeeld; topkok Ivan Louer komt met zijn brigade bij u thuis koken voor 10 personen. - Het bieden begint, er kan geboden worden in veelvoud van 25, - Persoon 11 roept 25, (betaalt 25, ). - Persoon 14 roept 50, (betaalt 50, ). - Persoon 2 roept 25, (betaalt 25, ). - Persoon 6 roept 75,- (betaalt 75,-). - Persoon 14 roept 100 (betaalt 100, in totaal dus 150, want hij/zij had eerder al 50 geboden) Zo gaat dit door. Iedereen kan zo vaak bieden als hij wil. Elk bod moet ook betaald worden, hiervoor ontvangt u achteraf een rekening van Notaris Verhoeks. De veilingmeester beëindigt de veiling als een vooraf bepaalde grens is bereikt of als er geen biedingen meer zijn. De kavel gaat vervolgens naar de LAATSTE bieder. De veiling vindt plaats onder het toezicht van notaris Verhoeks met medewerking van Sabine Schravemade Verhoeks N o t a r i s mr. A. Verhoeks Middenweg BL Den Helder kavel Telefoon Fax info@notarisverhoeks.nl Lions-event voor Hospices Noordkop De gezamenlijke Lions-clubs van Schagen, Anna Paulowna en Den Helder organiseren een inzamelingsavond voor de hospices in Den Helder en Schagen. Het feest is op 9 november in Brekers in Groote Keeten en krijgt de titel Big Event mee. Onder de noemer Groots Genieten wordt de bezoekers een volledig verzorgde avond aangeboden met culinaire hoogstandjes en entertainment. De Lions-clubs hebben We serve als voornaamste doelstelling. Dat sluit naadloos aan bij waar de hospices van Den Helder en Schagen voor staan. Daar zorgen vrijwilligers er voor dat het terminaal zieken tijdens de periode voor hun sterven aan niets ontbreekt. Ook zijn ze dienstbaar richting de bezoekers. Omdat de hospices vrijwilligersorganisaties zijn, kunnen ze financiële steun goed gebruiken. Dat inspireert de gezamenlijke Lions-clubs gezamenlijk de schouders te zetten onder een inzameling. Alles wordt in het werk gezet om er een top-avond van te maken, zonder het over the top te laten zijn. Naast het amusement en de voortreffelijke gerechten, wordt de Amerikaanse veiling het hoogtepunt van de avond. Er komen uiteenlopende kavels onder de hamer. Kunstwerken, tickets voor theatervoorstellingen en sportevenementen maar ook een diner voor thuis. Brekers-kok Ivan Louer komt met zijn brigade koken voor 10 personen. Aan de kavels zijn sponsors verbonden, zodat de opbrengst wordt gemaximaliseerd. Een veiling volgens Amerikaans systeem voorkomt dat alleen vermogenden tegen elkaar gaan opbieden. Iedereen kan een bod doen. Als voor de kavel voldoende geld is opgehaald, bepaalt de veilingmeester wanneer hij afslaat. De laatste bieder wordt de eigenaar. Wie goed oplet, kan dus door strategisch mee te bieden voordelig zaken doen. De veiling duurt maximaal een uur. De kosten voor deze onvergetelijke avond zijn 65,- all inclusive. Brekers diner bon twv 100 (aangeboden door Brekers en William en Anita) om te wennen aan het veilingsysteem, dus met niet-gebonden biedingen
3 kavel 1 Vliegtocht-Cheque Aeroclub Maritime Vliegschool geeft tegen inlevering van deze cheque een vliegtocht aan: De vliegtocht zal, na afspraak met de heer D. Dral ( ) plaats vinden vanaf Vliegkamp DeKooy, op een door u te bepalen datum. kavel 2 Northern Pearls tegoedbon 250 euro Sieraden op maat gemaakt. Een zee van parels om uit te kiezen en het sieraad te laten maken dat precies bij u past. Alleen op afspraak vnt@quicknet.nl
4 kavel 3 4 persoons VIP arrangement voor de musical Love Story 12 december 2013 in schouwburg de Kampanje met diner en vervoer per Big Limo. kavel 4 KAVEL: kerstboom inclusief decoratie Fooddelicious Cateringservice kookt voor 8 personen complete verzorgt bij u thuis, van kok tot gastvrouw en inclusief een 4-gangen diner met bijpassende wijnen. Wij kleden uw tafel aan, presenteren het servies en de glazen. Kortom, Fooddelicious Cateringservice verzorgt alles van de hoed tot de rand. U bent een avond heerlijk te gast in uw eigen huis met vrienden en of familie en wij bezorgen u een prachtig avondje uit! kavel 5 KAVEL: KAVEL: kerstboom kerstboom inclusief inclusief decoratie decoratie KOM KOM JE JE EEN EEN KIJKJE KIJKJE NEMEN NEMEN KOM IN IN EEN JE EEN EEN VAN VAN KIJKJE ONZE ONZE WINKELS? NEMEN WINKELS? IN EEN VAN ONZE WINKELS? Wij Wij hebben hebben alles alles in huis in huis voor voor de de ware ware liefhebber liefhebber van van kerstdecoratie, kerstdecoratie, maar maar ook ook Wij hebben Huis van alles Schagen in huis en voor Huis de van ware Huis van Schagen en Huis van Bergen Bergen liefhebber van zijn zijn kerstdecoratie, meer meer dan dan een een maar bezoek bezoek ook waard. waard. Huis van Schagen en Huis van Bergen zijn meer dan een bezoek waard. Zuiderzeeweg 4a 1775 PS Middenmeer T Zuiderzeeweg 4a 1775 PS Middenmeer T Zuiderzeeweg 4a 1775 PS Middenmeer T In december is het hier een sprookje.
5 kavel 6 kavel 7 Ik ben Ilona Haver, en ik woon in Anna Paulowna.Ik ben kunstenares die schildert in cobrastijl. Naast het schilderen geef ik ook workshops om mensen te laten proeven aan het kunstenaarsgevoel. Ik stel één van mijn werken beschikbaar als veilingitem voor het Lions Big Event, omdat ik het belangrijk vind dat er in een liefdevolle omgeving zorg en steun geboden wordt, aan mensen in hun laatste levensfase. Race arrangement 1 dag meeracen op circuit Zandvoort, aangeboden door fam. N. Grundman en fam. M. Veldboer. kavel 8 Deze kavel bestaat uit een made-tomeasure kostuum van Eduard Dressler, waarbij er keuze is uit een aantal exclusief geselecteerde bovenstoffen, voeringstoffen en knopen. Er schuilt één gevaar in deze kavel: heeft u het draagcomfort van dit prachtige stuk maatwerk van Jan Rozing Mannenmode ervaren, dan wilt u nooit meer anders!
6 kavel 9 Nergens kunt u dichter aan zee slapen dan in de voormalige kustwachttoren op de dijk van Huisduinen. Dit bijzondere appartement ligt in het lieflijke kustdorpje Huisduinen. De kustwachttoren is omgetoverd tot een schitterend appartement met een adembenemend uitzicht over land en zee. Slaap op de plek waar ons land eindigt en de zee het laatste stukje van Nederland aan drie kanten omringt. kavel 10 kavel 11 BESCHIKBAAR GESTELD DOOR: BESCHIKBAAR GESTELD DOOR: Een sieraad van de nieuwste collectie, dit sieraad wordt gedragen door onze bekende mystery guest U wordt vervoerd in de luxe V.I.P. bus van Hilverink incl. chauffeur. Hij haalt u met maximaal 31 gasten op en brengt u weer veilig thuis Datum is geheel bespreekbaar. U zal de dag of avond beleven als een ster. Het mag geruild worden voor een ander Swarovski product met dezelfde waarde.
7 kavel 12 verrassingskavel door karin bloemen BESCHIKBAAR GESTELD DOOR: Een avond uit bij AZ 4 kaarten worden verloot Inclusief toegang tot de Businessclub en borrelen in de Keest Kistlounge. Datum en wedstrijd in overleg met AZ, de top 4 valt buiten de mogelijkheden, verder alle wedstrijden. Trots op AZ!
8
Richard. Groenendijk. Mariska. van Kolck. Ben. Cramer L.A. The Voices. 14 december 2015 Spoorwegmuseum Utrecht
Richard Groenendijk Mariska van Kolck Ben Cramer L.A. The Voices 14 december 2015 Spoorwegmuseum Utrecht Het Lach voor een Dag Gala In 2015 wordt het eerste Lach voor een dag Gala gehouden in Het Spoorwegmuseum
Nadere informatieHaringparty 2012. 14 juni vanaf 17.00 uur
Haringparty 2012 14 juni vanaf 17.00 uur Wij nodigen u van harte uit om op 14 juni aanwezig te zijn bij de Haringparty 2012. Opgave graag voor 11 juni 2012 per email: marionverkruijsse@compaengroep.nl
Nadere informatieFoto: Jostijn Ligtvoet. business groepsarrangementen. Ontvang uw gasten in stijl
Foto: Jostijn Ligtvoet business groepsarrangementen Ontvang uw gasten in stijl Geniet samen met uw gasten van een mooie voorstelling en laat het werk en alledaagse beslommeringen even naar de achtergrond
Nadere informatieEindfeest Digiweken. Digibiza DIGI VEILING @ EMMASCHOOL
Nadere informatieTocat jubileert in spiegeltent
Tocat jubileert in spiegeltent Tocat Catering & Events bestaat dit jaar 15 jaar en dat moet gevierd worden. In een authentieke spiegeltent zal Tocat, dit jubileum op een bijzonder manier vieren. Donderdag
Nadere informatieSOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS
DIENSTENVEILING SOROPTIMISTCLUB KIWANIS CLUB YOUNG PROFESSIONALS NIJMEGEN 20 JUNI TEN BATE VAN: BACK TO SCHOOL i.s.m unicef TABLETS VOOR KINDEREN IN CWZ &20 juni in Fletcher Hotel Val-Monte om 19.30 VOORWOORD
Nadere informatie11-07-2014 ADVERTORIAL
11-07-2014 ADVERTORIAL Je bent nog niet in Malang geweest als je nog niet in Hotel Tugu Malang hebt overnacht. In dit zeer unieke en gerieflijke hotel vind je alles terug wat Malang te bieden heeft. Erfgoed,
Nadere informatiePdf Brochure april 2011
Pdf Brochure april 2011 We Love to Shake Beste heer, mevrouw. Allereerst wil ik u bedanken voor de interesse in ons. Daar zijn wij heel blij mee. We Love to Shake is een cocktailcateringbedrijf dat staat
Nadere informatieUw evenement in Het Grachtenhuis
Uw evenement in Museum Het Museum Grachtenhuis De Amsterdamse grachten: een bijzondere plek voor uw evenement U bent op zoek naar een bijzondere locatie voor uw evenement. Een zakelijk diner met een belangrijke
Nadere informatieSportservice Noord-Holland 280648. Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout
Sportservice Noord-Holland 280648 Uitnodiging Olympisch Jeugdsportfonds Gala 4 oktober 2008 NH Conference Centre Leeuwenhorst, Noordwijkerhout Datum en locatie Het Olympisch Jeugdsportfonds Gala vindt
Nadere informatierestaurant la tasca Open: maandag t/m zaterdag Keuken open: 18:00-22:00 Voor groep reserveringen kunt u altijd vrijblijvend contact met ons opnemen.
1 Restaurant La Tasca Aan één van de mooiste grachten van Delft, de Voldersgracht, vindt u Restaurant La Tasca. Al sinds de opening in 1998 staan Robin en Bert hier in de keuken om met veel liefde, zorg
Nadere informatieHet verhaal. Fotografie: Deen van Meer
Fotografie: Deen van Meer Het verhaal Koning der Musicals Bereid je voor op een theaterspektakel dat al je verwachtingen overtreft. Zet al je zintuigen op scherp voor Disney's The Lion King,de Koning der
Nadere informatieDe Gentlemen Drivers Businessclub1
programma 20191 De Gentlemen Drivers Businessclub1 de geur van benzine en de smaak van champagne Ondernemers en auto s Gentlemen drivers start your engines! Capital Cars + Connect is de plek waar business
Nadere informatieMomenten die de tijd in geluk veranderen
Momenten die de tijd in geluk veranderen Groepen en zakelijke informatie Seizoen 2012 / 2013 Welkom in de wereld van het zintuiglijk genot Welkom in de wereld van de fantasie Welkom bij Palazzo! Voortreffelijk
Nadere informatieslim kopen, slim verkopen
Nadere informatieUW VISITEKAARTJE. eindejaarsfeesten incentives relatie-evenementen personeelsfeesten. Geproduceerd door Frank Wentink & Studio s Aalsmeer
UW VISITEKAARTJE eindejaarsfeesten incentives relatie-evenementen personeelsfeesten Geproduceerd door Frank Wentink & Studio s Aalsmeer Brooklyn Nights is een veelzijdige, modulaire showervaring die u
Nadere informatieZondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE
VEILINGCATALOGUS Zondag 2 oktober 2011 om 16:00 uur EXPOSITIE FEEST in de staatsliedenbuurt Uiteenlopende feestelijke gebeurtenissen in de Staatsliedenbuurt van de afgelopen drie decennia, gefotografeerd
Nadere informatieDe beste cocktails. Op elke lokatie.
Rising Moon COCKTAILS SINCE 2005 De beste cocktails. Op elke lokatie. Beste belangstellende, Hartelijk dank voor uw interesse in Rising Moon. In deze brochure vertellen we u graag iets meer over onszelf,
Nadere informatie11 T/M 18 MEI 2K19 EUROPEAN ADVENTURE OF A LIFETIME FASTEN YOUR SEATBELTS FOR THE DRIVE OF YOUR LIFE!
11 T/M 18 MEI 2K19 EUROPEAN ADVENTURE OF A LIFETIME FASTEN YOUR SEATBELTS FOR THE DRIVE OF YOUR LIFE! 2K19 AMSTERDAM - BOEDAPEST DE CANNONBALL RUN 3000 LIFESTYLE RALLY - IS HIER! Met trots presenteren
Nadere informatieM&W Catering verzorgt cateringactiviteiten op locatie. Van lunches tot diners, alles met passie bereid. Gezond, Smaakvol, uit alle werelddelen.
M&W Catering verzorgt cateringactiviteiten op locatie. Van lunches tot diners, alles met passie bereid. Gezond, Smaakvol, uit alle werelddelen. Maak kennis met de rest van de wereld. Nieuwe smaken, gerechten
Nadere informatieHET MARNIX: een sportlocatie vol mogelijkheden. MARNIXPLEIN 1, 1015 ZN AMSTERDAM Maak van uw evenement een onvergetelijke ervaring!
HET MARNIX: een sportlocatie vol mogelijkheden. Het Marnix is niet alleen een inspirerende en makkelijk bereikbare locatie, ons ervaren team zorgt er ook voor dat uw relatie-evenement/ seminar/ vergadering
Nadere informatieVoor Hemels koken hoef je geen Chef te zijn!!!
Vanaf juni 2015 is naast Restaurant Ratatouille op Vischmarkt nr. 4, ons KookLokaal, Wijnkelder en CuliWinkel gevestigd. Verschillende concepten onder één dak wat Ratatouille gastronomisch helemaal compleet
Nadere informatieJuliana s. voor uw mooiste herinnering Last Minute Wedding Deal
Juliana s voor uw mooiste herinnering Last Minute Wedding Deal Juliana s voor uw mooiste herinnering Uw mooiste herinnering beleeft u bij Juliana s Juliana s is gelegen in de kustplaats Julianadorp aan
Nadere informatieLente en zomer programma 2015 Onder de Kersenboom
Lente en zomer programma 2015 Onder de Kersenboom We hebben weer een mooi aanbod gemaakt met veel variatie. Het uitgangspunt van elke workshop is dat u uw werkstuk helemaal maakt in uw eigen stijl en sfeer.
Nadere informatiearrangementen voor groepen en bedrijven
2015 arrangementen voor groepen en bedrijven info Voor reservering van café, restaurant, meetings, gidsen/rondleidingen: glow@parktheater.nl 040-211 11 22 Voor informatie over organisatie, vrienden van
Nadere informatieEenmaal, andermaal...verkocht!
9 MAART 2018 BADPAVILJOEN, DOMBURG Eenmaal, andermaal...verkocht! Na het succes van vorig jaar organiseert JCI Walcheren wederom een veiling voor lokale goede doelen. Deze veiling is een evenement voor
Nadere informatieVIP-FORMULE.
VIP-FORMULE www.spagrandprix.com Loges SOLD OUT LOGES FORMULA : DE MEZZANINE LOPEND BUFFET HET PRIVÉTERRAS MET PAGODE OFFICIEEL PROGRAMMA 1 PLAATS PER 2 PERSONEN OPEN BAR (8.30-18.30) PRACHTIG UITZICHT
Nadere informatieJa, ik wil... Een unieke locatie voor een unieke huwelijksdag
Ja, ik wil... Een unieke locatie voor een unieke huwelijksdag 2 3 Van harte gefeliciteerd met jullie voorgenomen huwelijk! Er breekt een spannende en leuke tijd aan. Een tijd waarin u voor veel keuzes
Nadere informatieBennekomseweg 24 6717 LM Ede 0318-750300 www.reehorst.nl
Bennekomseweg 24 6717 LM Ede 0318-750300 www.reehorst.nl ALLES ONDER 1 DAK! ReeHorst is een multifunctionele locatie midden op de Veluwe. Of u nu voor een zakelijke bijeenkomst, een feest, een theatervoorstelling
Nadere informatieWolterinck Event Decoration creëert sprookjes
Wolterinck Event Decoration creëert sprookjes REPORTAGE Dreammakers Martin van Hemert is samen met Anne van Vorden verantwoordelijk voor Wolterinck Event Decoration. Tekst: Erwin Feekes / Fotografie: Karen
Nadere informatieInhoud. Buffet 14. Voorwoord 3. Maaltijdconcepten 18. Cocktail Transparant 4. Cocktail Zwart Wit 6. Verwerking 22. Productspecificaties 23
designdisposables Inhoud Voorwoord 3 Cocktail Transparant 4 Cocktail Zwart Wit 6 Cocktail Bamboe 8 Buffet 14 Maaltijdconcepten 18 Verwerking 22 Productspecificaties 23 Presentatie 10 9901704 99071701 2
Nadere informatieMijn Mokum is een project voor NT2 cursisten. Het is gemaakt door het Amsterdam Museum.
2 INTRODUCTIE is een project voor NT2 cursisten. Het is gemaakt door het. In het wordt de geschiedenis verteld aan de hand van schilderijen en voorwerpen. Je gaat met de groep naar het museum. In dit werkboekje
Nadere informatiebusiness Sed Smakelijk en zakelijk ineen Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Zakelijk ontmoeten en smakelijk genieten
Sed Inclusief Businessvoordeel business Samen eten en drinken in een zakelijke setting www.samenetenendrinken.nl Samen eten en drinken, een culinaire parel in s Gravenmoer! Reserveer nu onze Business Lunch
Nadere informatieZAKELIJKE NAC BUSINESS CLUB
ZAKELIJKE NAC 9 5 6 7 5 6 2 3 5 6 3 1 3 TRIBUNE 7 9 4 5 6 8 SEIZOEN 2019 / 2020 NAC HET GROOTSTE ZAKELIJKE NETWERK VAN DE REGIO NAC biedt haar zakelijke netwerk ook buiten de wedstrijddagen doordachte
Nadere informatieStads strand. Winkelcentrum Het Rond Houten. 27 juni t/m 26 juli elke dag open!
Stads strand Winkelcentrum Het Rond Houten 27 juni t/m 26 juli elke dag open! Heerlijk zand, mooie strandtent en te gekke events! ACTIVITEITEN OVERZICHT Stadsstrand 2015 Het is weer zover: het Stadsstrand
Nadere informatieZELDZAAM FEESTEN. Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500
ZELDZAAM FEESTEN Zelf tappen en schenken? Onze ruimte op de 1e verdieping biedt u de ruimte tot 120 gasten INFO@ZELDZAAM.COM TEL 0318-510500 INDELINGEN EN OPSTELLINGEN Er zijn diverse mogelijkheden op
Nadere informatieefteling.com/zakelijk Het Efteling-effect van uw bijeenkomst en evenement
efteling.com/zakelijk Het Efteling-effect van uw bijeenkomst en evenement Europalaan 1 Postbus 18 5170 AA Kaatsheuvel +31 (0)416-287770 2012 Efteling. Voor alle in deze brochure vermelde tekst geldt: zetfouten
Nadere informatiePSV BUSINESS WEDSTRIJDARRANGEMENTEN
PSV BUSINESS WEDSTRIJDARRANGEMENTEN - INHOUD 4 CULINAIR GENIETEN EN TOPVOETBAL 6 BUSINESS CLUB 8 DE BLAUWE LOTUS 10 RESTAURANT AVANT-GARDE VAN GROENINGE 12 BUSINESS ROOM 14 PRIJZEN PER WEDSTRIJD WEDSTRIJDARRANGEMENTEN
Nadere informatieVeilig, vertrouwd & transparant
Veilig, vertrouwd & transparant Verkoop (ver)sneller Vrijwillig veilen via vrijwilligehuizenveiling.nl is een stimulans voor de verkoop. Veilig, vertrouwd en met name transparant uw woning verkopen. Vergroot
Nadere informatieOrganiseer samen een WJD-dienstenveiling
Organiseer samen een WJD-dienstenveiling INHOUD De WJD-dienstenveiling... 3 Stappenplan... 4 bijlage 1: Contactlijst... 6 Bijlage 2: Afsprakenlijst... 7 Bijlage 3: Plan van aanpak... 8 Bijlage 4: Ideeën
Nadere informatieEen huis kopen in de 21 e eeuw
Een huis kopen in de 21 e eeuw Wat is Bieden en Wonen? U bent geïnteresseerd in een huis dat door de verkoper bij opbod op internet verkocht zal worden. Het kopen via Bieden en Wonen heeft belangrijke
Nadere informatie2-3. september Sponsorbrochure. Zaterdag 2 september 15:00-00:00 uur. Zondag 3 september 14:00-21:00 uur. Marktplein Emmen
2-3 september 2017 Zaterdag 2 september 15:00-00:00 uur Zondag 3 september 14:00-21:00 uur Marktplein Emmen Sponsorbrochure Anouk de Raaf Leonie Pluyter Marchien Naber GEACHTE FIJNPROEVER, Het eerste weekend
Nadere informatie18 en 19 mei 2015 KUNSTMIN én ENERGIEHUIS Dordrecht
18 en 19 mei 2015 KUNSTMIN én ENERGIEHUIS Dordrecht Het congres podiumkunsten is een moment van ontmoeting, inspiratie en kennisdeling voor professionals werkzaam in de podiumkunsten; van directeur tot
Nadere informatiePA R K VIER HET LEVEN THUIS IN PARK ZUIDERHOUT
PA R K VIER HET LEVEN THUIS IN PARK ZUIDERHOUT WELKOM IN PARK ZUIDERHOUT Ouder worden is een mooie fase in het leven. Om nieuwe energie en inspiratie op te doen en van onze dierbaren te genieten. Tijd
Nadere informatieLekkere Lezing - met Amuses & Wijn
Lekkere Lezing - met Amuses & Wijn Korte interactieve lezing over een boeiend onderwerp. Lekker Luisteren! Locatie: Het Kook College Wijchen, Nieuwe weg 303(Woondrôme Wijchen) Datum: Dinsdag 30 augustus
Nadere informatieKookstudio brochure 2015
Kookstudio brochure 2015 Wat u van ons kunt verwachten.. Tijdens een kookworkshop gaat u zelf koken in groepsverband, onder begeleiding van een professionele kok ofwel kookdocent. U maakt gebruik van de
Nadere informatieTELSTAR. Horeca prospectus. Thuis bij Telstar
TELSTAR de witte leeuwen Horeca prospectus concept & vormgeving: colorscan BV, Voorhout - www.colorscan.nl drukwerk: Drukkerij Van Hoesel, Heemskerk foto s: Pieter Hoogeveen w i t t e l e e u w e n k o
Nadere informatieJuliana s. voor uw mooiste herinnering. Best Wedding Deal ~ laagseizoen ~
Juliana s voor uw mooiste herinnering Best Wedding Deal ~ laagseizoen ~ Juliana s voor uw mooiste herinnering Uw mooiste herinnering beleeft u bij Juliana s Juliana s is gelegen in de kustplaats Julianadorp
Nadere informatieKook en Proefstudio Den Haag
Geachte heer/mevrouw, Via deze weg willen wij ons graag aan u voorstellen. De Kook en Proefstudio Den Haag is dé gelegenheid waar collega's, vrienden en familie samen aan de slag gaan. Samen koken, samen
Nadere informatiewww.ps- trouwservice.nl
www.ps- trouwservice.nl Trouwauto Uw trouwdag is één van de meest bijzondere dagen in uw leven. Op deze dag belooft u de liefde en de eeuwige trouw aan uw partner. Natuurlijk wilt u dat deze dag vlekkeloos
Nadere informatiebeleef het ZEEUWSE BINNEN & BUITEN
beleef het ZEEUWSE BINNEN & BUITEN We willen u als gast graag een WOW-ervaring of beleving bezorgen. We doen dit door kennis te delen, kennis toe te voegen en aan te bieden. Maar ook door aan onze gasten
Nadere informatieHOSPITALITY SEIZOEN 2019/2020
HOSPITALITY SEIZOEN 2019/2020 HET PARKSTAD LIMBURG STADION Roda JC Kerkrade speelde tot en met seizoen 1999/2000 op het Gemeentelijk Sportpark, in de volksmond ook wel Kaalheide genoemd. Op 15 augustus
Nadere informatieOnze diensten TOT IN DE PUNTJES..
Onze diensten TOT IN DE PUNTJES.. Live Cooking is de perfecte partner voor de culinaire verzorging van uw zakelijke evenementen. Door een diversiteit aan catering en veel verschillende mogelijkheden, laten
Nadere informatieStichting Lach voor een Dag werd in 2013 opgericht door familieentertainmentbedrijf
In 2015 vond het eerste Lach voor een Dag Gala plaats in Het Spoorwegmuseum in Utrecht. Deze prachtige avond vol culinair en muzikaal entertainment resulteerde in een nog mooier geldbedrag van ruim 70.000,-.
Nadere informatieWinterarrangementen 2010 2011
Winterarrangementen 2010 2011 Flink uitpakken deze winter Meer info? www.relatiemarketing.nl Beleef de winter van 2011 met MenM Events De wintermaanden zijn bij uitstek geschikt voor relatiemarketingactiviteiten.
Nadere informatieJeroen Bosch 2016. Groepsarrangementen bij Artisan. Restaurant en Wijnhandel Artisan Verwersstraat 24, 5211 HW s-hertogenbosch
Jeroen Bosch 2016 Groepsarrangementen bij Artisan Vinoloog van de wijnacademie Bib Gourmand van Michelin Restaurant en Wijnhandel Artisan Restaurant & Wijnhandel Artisan ambachtelijke & biologische keuken
Nadere informatieDe lokale goede doelen dit jaar zijn Stichting Bedrijf & Samenleving, Stichting Zorg Zonder Zorgen en Bevrijdingspop Haarlem.
Kennemer Goede Doelen Gala 2013 Geachte Sponsor, Op 7 mei 2013 vindt de eerste editie van het Kennemer Goede Doelen Gala plaats in de Stadsschouwburg Haarlem. Het gala is opgezet om samen met het bedrijfsleven
Nadere informatieSponsorpropositie 2013
30 aug. t/m 1 sept. 2013 Sponsorpropositie 2013 Voorwoord Geachte fijnproever Na twee succesvolle edities van Dordt op je bord in het park, worden ook dit jaar weer de tenten voor Dordt op je bord opgeslagen
Nadere informatieSlachtoffers maken van hun leed geen show.
Slachtoffers maken van hun leed geen show. UITNODIGING UNIEKE DINNERSHOW TEN BATE VAN FONDS SLACHTOFFERHULP Het Twentse bedrijfsleven beleeft de Top in culinair en muzikaal genieten! Maar de opbrengst
Nadere informatieHome. à la carte. Het restaurant bij u thuis
Het restaurant bij u thuis Geen zin om te koken? Lekker thuisblijven genietend van topkwaliteit? Tafelen in eigen huis of op een door u een gekozen locatie, zonder zelf de handen uit de mouwen te steken.
Nadere informatieVanaf 14 november 2014. top 10. www.kerststad.nl www.dieweihnachtsstadt.de
Vanaf 14 november 2014 top 10 world christmas destinations www.kerststad.nl www.dieweihnachtsstadt.de kerststad valkenburg www.kerststad.nl route d amuse www.route-damuse.nl Een gezellige wandeling door
Nadere informatievoor elke smaak, voor elk budget! DE BUN PARTYCENTRUM
voor elke smaak, voor elk budget! bedrijfsthemafeesten, vergaderingen, personeelsfeesten, lunches en symposia bruiloften, feesten en partijen en catering gezellig restaurant/bar zaterdag en zondag open
Nadere informatierestaurant lars Presentatie ten behoeve van de Crowdfunding voor restaurant Lars
restaurant lars Presentatie ten behoeve van de Crowdfunding voor restaurant Lars Eet u straks met ons mee? Inhoud Welkom bij Lars...05 Even voorstellen...07 Onze droom...09 De locatie...11 Help mee onze
Nadere informatieZAKELIJKE NAC BUSINESS CLUB TRIBUNE SEIZOEN 2018 / 2019 BEATRIX SKYBOX GOUD ZILVER BRONS SPORTS BAR BOS LOUNGE LOUNGE
ZAKELIJKE PIRA 66 44 1 ZILVER SPORTS BAR 1912 LOUNGE SKYBOX 22 33 55 BEATRIX LOUNGE GOUD BRONS MIDE BOS 77 NAC BUSINESS 7 5 5 7 2 1 4 6 5 3 3 3 5 TRIBUNE SEIZOEN 2018 / 2019 NAC BUSINESS HET GROOTSTE ZAKELIJKE
Nadere informatieDe laatste levensfase doorbrengen in rust en geborgenheid dankzij uw donatie
De laatste levensfase doorbrengen in rust en geborgenheid dankzij uw donatie Hospice De Vier Vogels biedt sinds begin van deze eeuw terminale zorg in Rotterdam Delfshaven aan ongeneeslijk zieken. Het hospice
Nadere informatiede vliegende keuken (patron-)cuisinier. peterselie. huîtres plats. saffron. gastheerschap. aceto
(patron-)cuisinier. peterselie. huîtres plats. saffron. gastheerschap. aceto balsamico. details uitleg. tajine. samen doen. rozemarijn. gastronomique ontspannen. karaburun. homard à l americaine. kreeft.
Nadere informatieHOSPITALITY FC UTRECHT
HOSPITALITY FC UTRECHT FC UTRECHT HOSPITALITY GENIET VAN EEN BUITENGEWONE ERVARING De FC Utrecht Hospitality programma s zijn een uitstekende gelegenheid om Utrecht en FC Utrecht te beleven. Door het leveren
Nadere informatieVilla Lefkos euros/week
Villa Lefkos Villa Lefkos is een prachtige traditionele villa, gebouwd in de jaren 1890, met uitzicht op de Egeà sche Zee. Het is gelegen op de top van Ioulida, de Chora van het eiland Kea, in het midden
Nadere informatieBUSINESS ARRANGEMENTEN. Voor zakelijke en speciale gelegenheden 2015-2016
. BUSINESS ARRANGEMENTEN Voor zakelijke en speciale gelegenheden 2015-2016 Een prachtige en inspirerende locatie voor onze strategische MT - sessies Rabobank Kromme Rijnstreek Een gastvrij welkom! STUDIO
Nadere informatieAl 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden
P E R S B E R I C H T Rosalind Suurland Al 10 jaar een passie voor het ontwerpen van unieke sieraden Tijdloos, licht draagbaar en zeer stijlvol; zo zijn de sieraden van kunstenares Rosalind Suurland ook
Nadere informatieTheaterplein 1 2000 Antwerpen 03 289 27 50 info@mygusto.be. www.mygusto.be
Theaterplein 1 2000 Antwerpen 03 289 27 50 info@mygusto.be www.mygusto.be Goede catering is essentieel voor een geslaagd evenement. Daarom spelen we graag één van onze belangrijkste troeven uit: het verzorgen
Nadere informatieLions Club Katwijk. Geachte Lezer,
golf event Geachte Lezer, Wegens het overweldigend succes van de afgelopen twee jaar organiseert de Lionsclub Katwijk op veler verzoek ook dit jaar weer het Lions Golf Open evenement in de Pan van Persijn,
Nadere informatieMijn werkwijze en arrangementen
Mijn werkwijze en arrangementen Hallo, ik ben Senna en ik regel t. Van het aanzoek naar de locatie en de catering, via de uitnodigingen naar de jurk en van daar weer door naar het entertainment of andersom.
Nadere informatieHUWELIJK ARRANGEMENTEN
HUWELIJK ARRANGEMENTEN Voor een onvergetelijke huwelijksdag! 2017-2018 Trouwlocatie STUDIO 19c is verrassend en puur met prachtige bloemdecoraties Dolf en Annemiek, Culemborg Met een gastvrij welkom! Allereerst
Nadere informatieFeest! Kim&Fatima. Extra Voordeel! Mix&Charm. WinterMode. Exclusief: showen de nieuwste Zinzi collectie! Feestelijke acties in goud en zilver
WINTER 2009/2010 Feest! Extra Voordeel! Feestelijke acties in goud en zilver Exclusief: Kim&Fatima showen de nieuwste Zinzi collectie! Mix&Charm Kies uit 200 Charms en maak je eigen stijl WinterMode De
Nadere informatieJa ik wil... IJsselhotel
Ja ik wil... IJsselhotel Ja ik wil. Gefeliciteerd, jullie gaan trouwen en dromen vast nu al over de allermooiste dag van je leven. Het IJsselhotel is gevestigd in een 19 e eeuws rijksmonument en biedt
Nadere informatieKunstwerk met Cees Vermeulen
3e jaargang Atelier Lia de Craen #3 Met de natuur als inspiratiebron. Met foto s en schetsen als vertrekpunt. Met de levenscycli van beweging, verandering en vergankelijkheid als thema. Met vormen, kleuren
Nadere informatieandton Château De Raay, Baarlo trouwen in stijl
S andton Château De Raay, Baarlo trouwen in stijl W elkom bij Sandton Château De Raay Dit unieke en geheel gerestaureerde kasteelhotel vormt, samen met het prachtige landgoed, het unieke decor voor uw
Nadere informatieOnline kopen www.sieradendiscounter.nl www.horlogediscounter.nl. Speciale Seiko actie Tot wel 80,- korting op een écht SEIKO-horloge
Online kopen www.sieradendiscounter.nl www.horlogediscounter.nl Speciale Seiko actie Tot wel 80,- korting op een écht SEIKO-horloge Topmerken sieraden Op www.sieradendiscounter.nl Pandora, Zinzi, Swarovski,
Nadere informatieUpdate juni 2015 In deze nieuws mail:
In deze nieuws mail: Bijna 100 deelnemers Veiling items Donateurs en sponsoren Nog 12 dagen te gaan Startlijst Muzikaal intermezzo Dankwoord Bijna 100 deelnemers Met trots kunnen wij melden dat per heden
Nadere informatielegends club hospitality tt assen
legends club hospitality tt assen LEGENDS C L U B De spanning is van de gezichten af te lezen als de coureurs in de startblokken staan; de ontlading is enorm als de motoren de zwart-wit geblokte vlag passeren.
Nadere informatieBusiness Class Seizoen 8
Business Class Seizoen 8 Get Together After Work! Friday Afternoon, een uniek concept In 2008 werd gestart met een bescheiden netwerkborrel. Inmiddels is Friday Afternoon uitgegroeid tot de meest succesvolle
Nadere informatieHOUSE OF BOLS. House of Bols Cocktail & Genever Experience neemt u mee op een spectaculaire reis door de wereld van smaak.
WELCOME TO HOUSE OF BOLS House of Bols Cocktail & Genever Experience neemt u mee op een spectaculaire reis door de wereld van smaak. Proef, ruik, zie, hoor, voel en geniet van de wereld van cocktails,
Nadere informatiethe art of living??? NL Goergen 4-1.indd 1 09-01-14 12:31
NL Goergen 4-1.indd 1 09-01-14 12:31 Toen Monique en Harry Arts twee jaar geleden de prachtige, eeuwenoude carréboerderij kochten in een rustige landelijke omgeving, was hun eerste reactie: Hier komt een
Nadere informatieHotel Alahuar Spanje Alicante Vall de Laguar
Hotel Alahuar Spanje Alicante Vall de Laguar 1. Algemene informatie 1.1. Naam - Ligging - Eliza sterren Hotel Alahuar - (Spanje Alicante Vall de Laguar) - 4 sterren 1.2. Faciliteiten en afstanden Zwembad:
Nadere informatieGroepen. Mogelijkheden voor feest / bruiloft / diner. Restaurant en Wijnhandel Artisan Verwersstraat 24, 5211 HW s-hertogenbosch
Groepen Mogelijkheden voor feest / bruiloft / diner Vinoloog van de wijnacademie Cerfiticate of excellence - tripadvisor Restaurant en Wijnhandel Artisan Restaurant & Wijnhandel Artisan ambachtelijke &
Nadere informatieWegwijzer Hospice Sint- Annaland, oktober 2013
Wegwijzer Hospice Sint-Annaland, oktober 2013 Inhoud Wat is palliatieve zorg?... 3 Waarom een Hospice in de Schutse?... 4 Voor wie is het Hospice bestemd?... 5 Wat biedt het Hospice?... 5 Betrokkenheid
Nadere informatieOntvangst & Pauze arrangement
Het Verhaal Stage Entertainment presenteert dit seizoen één van de meest succesvolle en geliefde musicals aller tijden; Disney s Beauty and the Beast. Dit betoverende liefdesavontuur vol romantiek en humor
Nadere informatieWeert 600 jaar stad. Sponsorbrochure 2014
Weert 600 jaar stad. Sponsorbrochure 2014 Voorwoord Op 5 mei 2014 is het 600 jaar geleden dat Weert van Willem VI van Horne marktrechten kreeg. Sinds die tijd is Weert een stad. En dat willen we graag
Nadere informatieHOSPATILITY FC UTRECHT
HOSPATILITY FC UTRECHT FC UTRECHT BUSINESS CLUB Geniet van een buitengewone ervaring De FC Utrecht Hospitality programma s zijn een uitstekende gelegenheid om Utrecht en FC Utrecht te beleven. Door het
Nadere informatieSPONSORPAKKETTEN ASPERGES OP DE VELDEN 27 MEI T/M 9 JUNI
SPONSORPAKKETTEN ASPERGES OP DE VELDEN 27 MEI T/M 9 JUNI SPONSORPAKKETTEN Sponsoring Er zijn diverse sponsormogelijkheden tijdens het evenement. Wilt u zich presenteren bij het publiek, wilt u netwerken
Nadere informatieSponsorbrochure. T:
Sponsorbrochure info@curacaoculinair.com www.curacaoculinair.com T: +599 9521 8956 GEACHTE FIJNPROEVER, Anouk de Raaf Het eerste weekend van april in 2018 vindt Curaçao Culinair voor de derde keer plaats.
Nadere informatieWaar staan wij voor?
Almere, juni 2015 De Stichting Vrienden van Archipel bestaat alweer bijna een jaar. In 2014 zijn we begonnen met het werven van donateurs en sponsors en gelukkig kunnen wij u melden dat we op de goede
Nadere informatieORGANISATIE KWALITEIT PRESENTATIE
OVER ONS At Your Event is een energiek, creatief, jong en dynamisch bedrijf. En dat merkt u al tijdens het eerste gesprek. Wij denken graag met u mee en verplaatsen ons in u als opdrachtgever. Inventariseren
Nadere informatiePERSOONLIJKE GELEGENHEDEN ARRANGEMENTEN
PERSOONLIJKE GELEGENHEDEN ARRANGEMENTEN Voor feestelijke en speciale momenten 2017-2018 Een bijzondere beleving op deze veelzijdige toplocatie in Midden Nederland Jack en Sophie Almere Met een gastvrij
Nadere informatieYoga op Domaine La Vie Tara, in de groene Ardèche
Yoga op Domaine La Vie Tara, in de groene Ardèche `Een unieke week voor jezelf Yogastudio Westland organiseert een yogaweek, van zaterdag 8 tot zaterdag 15 juni 2019 Afgelopen jaar hebben we een fantastisch
Nadere informatiePARKSTAD CULINAIR. SPONSORPLAN Vrienden van september 2015 Pancratiusplein Heerlen
PARKSTAD CULINAIR SPONSORPLAN Vrienden van 11-12-13 september 2015 Pancratiusplein Heerlen FOOD DRINKS EXPERIENCE + Parkstad Culinair 2015 Parkstad Culinair, het vernieuwde culinaire evenement van Zuid
Nadere informatieKerst en Oud & Nieuw 2015
Kerst en Oud & Nieuw 2015 Kerst en Oud & Nieuw Graag nodigen wij u uit om de feestdagen in Grand Hotel Karel V te vieren! Met veel warmte presenteren wij onze winterse arrangementen. Dompel uzelf met vrienden
Nadere informatieEen avond om van te dromen
Het Jostiband-jubileum én de mooiste VIP-arrangementen Een avond om van te dromen Het Concert Ziggo Dome Maandag 5 september 2016 Op TV AVROTROS, NPO2 Zaterdag 10 september 2016 We gaan de wereld wat laten