boven s v e i l i n g EEN NIEUWE KANS VEILING VAN KLOKKEN, HORLOGES, UURWERKMAKERSGEREEDSCHAP EN ONDERDELEN zondag 3 maart :00 en 15:00 uur

Download "boven s v e i l i n g EEN NIEUWE KANS VEILING VAN KLOKKEN, HORLOGES, UURWERKMAKERSGEREEDSCHAP EN ONDERDELEN zondag 3 maart 2013 12:00 en 15:00 uur"

1 boven s v e i l i n g EEN NIEUWE KANS VEILING VAN KLOKKEN, HORLOGES, UURWERKMAKERSGEREEDSCHAP EN ONDERDELEN zondag 3 maart :00 en 15:00 uur 48 kijkdagen vrijdag 1 maart en zaterdag 2 maart 11:00-17:00 uur ZILVERMUSEUM SCHOONHOVEN Kazerneplein CZ Schoonhoven

2 boven s v e i l i n g KLOKKEN, HORLOGES, UURWERKMAKERSGEREEDSCHAP EN ONDERDELEN doublures en niet museale stukken die op deze wijze meer liefde en aandacht zullen krijgen van een nieuwe eigenaar in plaats van een eeuwig bestaan in een depot UIT HET BEZIT VAN Stichting Museum en Archief van Tijdmeetkunde EN Nederlands Zilvermuseum Schoonhoven veiling adres Zilvermuseum Schoonhoven Kazerneplein 4 te Schoonhoven 1e zitting 3 maart 12:00 uur lot e zitting 3 maart 15:00 uur lot Tijdens de veiling worden geen goederen afgeleverd. DEZE CATALOGUS IS TE DOWNLOADEN VAN THE FULL COLOUR CATALOGUE IS TO DOWNLOAD AT ONLINE BIEDEN IS MOGELIJK VIA TEVENS IS DAAR DE CATALOGUS IN TE ZIEN. REGISTREREN IS KOSTENLOOS BIJ EEN AANKOOP VIA ARTFACT WORDT 3% KOSTEN OP DE HAMERPRIJS IN REKENING GEBRACHT ONLINE BIDDING IS POSSIBLE THROUGH THE CATALOGUE IS THERE ONLINE AS WELL REGISTERING IS FREE WHEN BUYING THROUGH ARTFACT 3% WILL BE ADDED TO THE HAMMERPRICE. R. Boven makelaar taxateur rg Elandsgracht 109 A TT Amsterdam tel info@bovens.biz taxaties voor verzekering, successie en familieverdeling

3 001 1 Regulateur in gebeitste houten kast met gebogen kap, het uurwerk met gaand en slagwerk, verzilverde wijzerplaat, 20e eeuw hoog 92 cm Regulateur in gefineerde kast met inlegwerk verzilverde wijzerplaat gemerkt Zenith Electrique Brevet Jamin 20e eeuw hoog 75 cm Friese staartklok met dubbele kap in eikenhouten kast waarop een Atlas en twee engelen, de kap en wijzerplaat beschilderd met huizen en figuren in een landschap, de cijferring met Romeinse en Arabische cijfers hoog 167 cm Regulateur in gebeitste houten kast, het uurwerk met gaand en slagwerk, 20e eeuw hoog 79 cm Regulateur in gefineerde houten kast bekroond met een adelaar en geflankeerd door kolommen, het uurwerk met gaand en slagwerk, wijzerplaat met Romeinse cijfers ca 1900 hoog 84 cm Oeil de boeuf met zwart gebeitste lijst, gaand en slagwerk, geschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers, ca 1900 hoog 58 cm

4 Diverse wekkers Gefineerde regulateurkast met gebogen kap en geflankeerd door kolommen, ca 1900 hoog 77 cm Regulateur in eikenhouten kast, uurwerk met gaand en slagwerk, 20e eeuw, hoog 100 cm Diverse wekkers Diverse wekkers Regulateur in gefineerde kast met gecontourneerde kap,het uurwerk met gaand- en slagwerk, wijzerplaat met Romeinse cijfers, ca 1900, hoog 116 cm

5 013 1 Regulateur in gebeitste kast met gebogen kap, het uurwerk met gaanden slagwerk, wijzerplaat met Romeinse cijfers, ca 1900, hoog 115 cm Friese staartklok in eikenhouten kast, beschilderdde wijzerplaat, de cijferring met Romeinse en Arabische cijfers, hoog 124 cm Zaanse stoelklok in notenhouten kast, het uurwerk met spillegang, gaand- en slagwerk op dubbele bel, messing monturen en cijferring met Romeinse cijfers, hoog 81 cm Geen lot Regulateur in gefineerde kast, het uurwerk met gaand- en slagwerk, Junghans ca 1900, hoog 84 cm Klok in de vorm van een slinger aan eikenhouten wandplaat, gaand werk en wijzerplaat met Romeinse en Arabische cijfers, 20e eeuw, hoog 124 cm

6 019 1 Regulateur in houten kast, vierkante verzilverde wijzerplaat, het uurwerk met gaand werk en seconden wijzer, 20e eeuw, hoog 128 cm Regulateur in gebeitste kast, het uurwerk met gaand-, slagwerk en kwartierslag verzilverde wijzerplaat, 20e eeuw, hoog 65 cm Schwarzwalder wandklok in rechthoekige kast, het uurwerk met ankergang, gaand- en slagwerk, wijzerplaat met Romeinse cijfers in vergulde latoenkoperen omlijsting met een voorstelling van Neptunus, ca 1900, hoog 32,5 cm excl slinger Oostenrijkse harpvormige wandklok geflankeerd door twee slangen, cijferring met Romeinse cijfers, het uurwerk met gaand- en slagwerk en kwartierslag, 19e eeuw hoog 74 cm Regulateur in gebeitste kast met bewerkte kap, het uurwerk met gaanden slagwerk, wijzerplaat met Romeinse cijfers, hoog 131 cm Duitse wandklok in rechthoekige kast, wijzerplaat met een gekleurde latoenkoperen omlijsting met voorstelling van een tijgerjacht, hoog 33 cm

7 025 7 Diverse schoorsteen pendules Bedrijfsklokken met streepjes en cijfers, TN ea Bedrijfsklokken met streepjes en cijfers, TN ea Duits schilderij wandklokje in rechthoekige kast, beschilderde wijzerplaat met dorpsgezicht, de cijferring met Romeinse cijfers, hoog 48 cm Comtoise, de latoenkoperen plaat met pastorale scene, emaul wijzerplaat met Romeinse cijfers, het uurwerk met ankergang, gaand- en slagwerk op 1 bel, vouwslinger, hoog 38 cm Amerikaanse wandklok in rechthoekige kast beschilderd met bloemen, geschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers, het uurwerk met gaand- en slagwerk, ca 1900, hoog 65 cm

8 031 1 Regulateur in vurenhouten kast, het uurwerk met gaand- en slagwerk, de cijferring met Arabische cijfers, ca 1900, hoog 69 cm Appelklokje met getoogde plaat beschilderd met bloemen, de cijferring met Romeinse cijfers, het uurwerk met ankergang, gaand- en slagwerk op een gong, hoog 34 cm Duits schilderijklokje in rechthoekige kast beschilderd met huizen en een molen, de cijferring met Romeinse cijfers, het uurwerk met ankergang en gaand- en slagwerk, hoog 47 cm Amerikaanse wekker in gebeitste getoogde kast met kap op rechthoekig voetstuk, de cijferring met Romeinse cijfers, het uurwerk met gaand- en slagwerk, hoog 51 cm Duits tafelklokje in vurenhouten kast, de cijferring met Romeinse cijfers, het uurwerk met gaand- en slagwerk, hoog 42 cm Friese staartklok in meekrap kast, beschilderde wijzerplaat met landschap, de cijferring met Romeinse en Arabische cijfers, hoog

9 037 2 Koekoeksklokken Duits schilderij wandklokje in rechthoekige kast, beschilderde wijzerplaat met een herder, de cijferring met Romeinse cijfers, hoog 35 cm Junghans wandklok met gaand- en slagwerk, 1e helft 20e eeuw, hoog 50 cm Schwarzwalder klokkenkoopman, laat hoog 36 cm Moederklok Telefonbau und Normalzeit Frankfurt AM 20e eeuw hoog 93,5 cm Friese staartklok in eikenhouten kast, beschilderde wijzerplaat, de cijferring met Romeinse en Arabische cijfers, maan- en datumaanduiding, hoog 131 cm

10 043 1 Uithangbord in de vorm van een verguld horloge, hoog 74 cm. Excl bevestiging Marquetterie staartklok kast, hoog 90 cm Louis Philppe marmeren kolom pendule met vergulde wijzerplaat en slinger de cijferring met Romeinse cijfers, het uurwerk met gaand- en slagwerk, hoog 61 cm Pendule mysterieuse in de vorm van een composiet staande vrouwenfiguur, 20e eeuw, hoog 60 cm Bedrijfsklokken met streepjes en cijfers, TN ea Bedrijfsklokken met streepjes en cijfers, TN ea

11 049 1 Engelse lantaarnklok in messing kast, opengewerkte frets, de cijferring met Arabische cijfers, het uurwerk met spillegang en gaand- en slagwerk, hoog 39,5 cm. 17e eeuw en later Eikenhouten staand horloge kast, Limburg, hoog 243 cm Tafelklok, verzilverde wijzerplaat met Romeinse en Arabische cijfers, het uurwerk met gaand- en slagwerk op dubbele bel, hoog 53 cm Driedelig aardewerk en messing vaasvormig pendule stel, 20e eeuw, hoog 56 cm Louis Philippe vergulde pendule voorstellende Hercules leunend op een boomstronk wwar een uurwerrk inzit, op rechthoekig basement voorzien van een leeuwenmasker, hoog 48,5 cm Engels staand horloge in mahoniehouten kast met getoogde kap, de geschilderde ronde wijzerplaat met Romeinse cijfers en seconden- en datumaanduiding, het uurwerk met gaand- en slagwerk, hoog 208 cm

12 Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers

13 061 1 Bronzen groep voorstellende twee meisjes naar een model van H. Moreau, op rood marmeren voet waarin een uurwerk met wijzerplaat en gaand- en slagwerk, eind hoog 71,5 cm Friese staartklok in eikenhouten kast bekroond met lantoenkoperen ornamenten, beschilderde wijzerplaat met riviergezicht, de cijferring met Romeinse en Arabische cijfers, hoog 149 cm Zwart marmeren pendule met brocot echapement, cilindrisch klokkenhuis geflankeerd door voluten op rechthoekig basement, ca 1900, hoog 31,5 cm Albasten pendule bekroond door twee mytologische figuren op rechthoekig basement, vergulde wijzerplaat en cijferring met Romeinse cijfers, hoog 51 cm Zwart en gekleurd marmeren pendule met twee vazen, cilindrische klokkenhuis op voluutvormige support en rechthoekig basement, het uurwerk met gaand- en slagwerk, ca 1900, hoog 49 cm Composiet pendule mysterieuse in de vorm van een vrouwenfiguur, het uurwerk met gaand werk in een bolvormig klokkenhuis, ca 1900, hoog 64 cm

14 067 1 Zwart en rood marmeren torenpendule geflankeerd door kolommen, het uurwerk met gaanden slagwerk, ca 1900, hoog 50,5 cm Vergulde composiet pendule bekroond door een jongen met een vogel, het uurwerk met gaand- en slagwerk, hoog 40 cm Vergulde composiet pendule bekroond met een meisje en een hond, het uurwerk met gaand- en slagwerk, hoog 39 cm Composiet pendule bekroond door een meisje met aren in haar schort, het uurwerk met gaand- en slagwerk, hoog 44 cm Paar Louis Philippe vuurvergulde en gebronsde kandelaren voorstellende cherubijnen die een toorts ophouden, staande op cilindrische voet en vierkant basement, hoog 32 cm Onyx pendulestel bestaande uit een pendule en twee vijflichts kandelaren, het uurwerk met gaand- en slagwerk, hoog 46 cm

15 073 1 Eikenhouten kap van een staand horloge, het uurwerk met getoogde wijzerplaat, de cijferring met Romeinse en Arabische cijfers, ankergang en gaand- en slagwerk, hoog 52 cm Vergulde composiet pendule bekroond met een figuur van Jezus en twee kinderen, het uurwerk met gaand- en slagwerk, hoog 40 cm Stoelklok uurwerk met getorste kolommen en beschilderde wijzerplaat, 18e eeuw, hoog 30 cm Pendule mysterieuse in eikenhouten kast waarop een stolp, 20e eeuw, hoog 54 cm Friese staartklok, notarisklokje, in eikenhouten kast, beschilderde wijzerplaat met dorpsgezicht, de cijferring met Romeinse en Arabische cijfers, hoog 108 cm Uurwerk van een staand horloge met beschilderde wijzerplaat en wekkermechanisme, hoog 37 cm

16 079 1 Vergulde composiet pendule bekroond met een jongensfiguur bij een fontein, het uurwerk met gaanden slagwerk, hoog 39 cm Gekleurd gipsen borstbeeld voorstellende Berthoud, hoog 63 cm Miniatuur Friese stoelklokjes, hoog 23,5 en 32 cm Bedrijfsklok met Arabische cijfers, adres: Gents, ø 55 cm Schwartzwalder wandklok in zwart gebeitste kast met inlegwerk, het uurwerk met gaand- en slagwerk, hoog 63 cm Weense pendule met albasten kolommen, het uurwerk met gaand- en slagwerk en kwartierslag, hoog 59,5 cm

17 085 1 Friese staartklok in marqueterie kast bekroond met latoenkoperen ornamenten, beschilderde wijzerplaat met dorpsgezicht, de cijferring met Romeinse en Arabische cijfers, adres: A. Guise Hoorn, hoog 127 cm Driedelig composiet pendulestel met vrouwenfiguren op onyx basement met verguld montuur, ca 1900, hoog 61,5 cm Vergulde en gebronsde Louis Philippe pendule bekroond met een luitspeelster ziitend op een rots waarin het uurwerk met gaand- en slagwerk, hoog 33 cm Stoelklok met beschilderde wijzerplaat, het uurwerk met vierkante ijzeren pilaren en ankergang, Limburg? 18e eeuw, hoog 46 cm Palisanderhouten kolompendule, verzilverde wijzerplaat in een vergulde omlijsting, het uurwerk met gaand- en slagwerk, hierbij een los uurwerk, hoog 50,5 cm Louis Philippe vuurvergulde pendule bekroond met een mannenfiguur met een flambouw, het uurwerk met gaand- en slagwerk, hoog 29 cm

18 091 1 Messing zaagklok op mahoniehouten voet, hoog 61 cm. hierbij 2 jaarpendules Weense vergulde wandklok in rechthoekige kast, wijzerplaat, het uurwerk met gaand- en slagwerk, hoog 55,5 cm Limburgs staand horloge uurwerk in eikenhouten kast, ijzeren uurwerk met gaand- en slagwerk, hoog 54,5 cm Weense kolompendule ingelegd met parelmoer, het uurwerk met gaand- en slagwerk en kwartierslag, hoog 70 cm Kolompendule met urnvormige bekroning, wijzerplaat, het uurwerk met gaand- en slagwerk, hoog 58 cm Vuurvergulde pendule bekroond met een putto en een hond, wijzerplaat, het uurwerk met gaanden slagwerk, hoog 31 cm

19 097 2 Schwartzwalder schilderijklokken, hoog 34 en 37,5 cm Vergulde composiet pendule bekroond met een mannenfiguur met een kijker en een bijl, hoog 36,5 cm Pub klok in gebeitste kast, beschilderde wijzerplaat met Romeinse en Arabische cijfers, het uurwerk met ankergaang en gaand werk op een snek, hoog 59 cm Art Deco driedelig messing pendulestel, het uurwerk in kantige kast met gaand- en slagwerk en 2 tweelichts kandelaren, hoog 39 cm Elektrische stolp pendule e.a., 20e eeuw, hoog 43 cm Elektrische regulateur op marmeren achterplaat, adres Electrique Brillié, 20e eeuw, hoog 44 cm

20 Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers

21 109 3 Appelklokjes met beschilderde getoogde wijzrplaten, hoog 20,5 en 33 cm. En 1 Schwarzwalder wekker Friese staartklok in mahoniehouten kast, beschilderde wijzerplaat met riviergezicht, verzilverde cijferring met Romeinse en Arabische cijfers, 19e eeuw, hoog 133 cm Ronde wandklokken met ronde wijzerplaten, ankergang, ø 23 en 30 cm Schwartzwalder schilderijklok in vierkante kast, de cijferring met Romeinse cijfers en 1 kleinere Schwartzwalder, Schoolklokken en 2 diverse wandklokken Engels staand horloge in notenhouten kast, vierkante messing wijzerplaat met verzilverde cijferring, seconden- en datum aanduiding, uurwerk met gaand en slagwerk op dubbele bel, adres Tho Carter London, hoog 223 cm

22 115 1 Ijzeren torenuurwerk, ankergang, 18e eeuw 66 x 72 x 42 cm. excl. Stoel Moederklok in in eikenhouten kast, 20e eeuw, hoog 161 cm Moederklokin wit gelakte kast, 20e eeuw, hoog 161 cm Koekoeksklok, de kap in de vorm van een hertenkop boven geweren, rond de wijzerplaat en jachthoorn geflankeerd door jacht trofeeen, ca 1900, hoog 122 cm Comtoise uurwerk, het uurwerk met uur- halfuur- en kwartierslag, hoog 37 cm Bedrijfsklok met Arabische cijfers, ø 66 cm

23 121 1 Bandelin Sonovex trilbad, 2-delig en 1 draagbaar trilbad Vibrograf en 1 galvaniseer apparaat Friese stoelklok met beschilderd loodwerk, de cijferring met Romeinse cijfers, het uurwerk met spillegang en gaand- en slagwerk, hoog 71 cm Ijzeren houtdraai gereedschappen Lot uurwerkmakers gereedschap waarbij 1 ponsenkistje, 1 tappenbankje, 1 richtacht, 1 waag en rolsenkers Lot uurwerkmakers gereedschap waarbij 1 ponsendoosje, 1 tappenbankje, 1 richtacht, 1 waag

24 Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers

25 133 1 Lot uurwerkmakers gereedschap waarbij 1 ponsenkistje, 1 tappenbankje, 1 richtacht, 1 waag en rolsenkers Lot uurwerkmakers gereedschap waarbij 1 set mini spantangen, 1 kistje raderfrezen, 1 waag, 1 gatenbankje, ea Friese staartklok met dubb ele kap in eikenhouten kast, beschilderde kap, verzilverde cijferring met Romeinse en Arabische cijfers, maan- en datumaanduiding, hoog 171 cm Lot uurwerkmakers gereedschap waarbij 1 mini draaibank, 1 tappenbank, 1 doosje mini handklemmetjes, 1 waag, 1 gatenbankje ea Lot uurwerkmakers gereedschap waarbij diverse zakhorloge kistjes, 1 tappenbankje, 1 werkhouder, 1 werkhouder ea Lot uurwerkmakers gereedschap waarbij 1 mini draaibank, 1 tappenbankje, 1 meetklok, ea

26 139 1 Lot uurwerkmakers gereedschap waarbij 1 hulpstuk raderfrezer, 1 tappenbankje, 1 gatenbankje ea Lot uurwerkmakers gereedschap waarbij hulpstuk raderfrezer, 1 tappenbankje, 1 uurwerkbok, 1 handschroef ea Lot uurwerkmakers gereedschap waarbij 1 raderfrezer hulpstuk, werkringen, 1 richtacht ea Lot uurwerkmakers gereedschap waarbij hulpstuk raderfrezer, 1 uurwerkbok, 1 handschroeeaf Lot uurwerkmakers gereedschap waarbij 1 triebniet, 1 set minidraaibank, 1 tappenbankje, 1 richtacht ea Lot tappenbankjes 50-80

27 145 1 Friese staartklok in eikenhouten kast, beschilderde wijzerplaat met riviergezicht, de cijferring met Romeinse en Arabische cijfers, hoog 126 cm Doosjes divers gereedschap Plastic horlogeglazenpersen ea Kastje plastic horlogeglazen Set tekenmateriaal en 1 rekenlineaal Lot gereedschap, tangetjes, vijlen ea

28 Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers

29 157 1 Lot gereedschap, tangetjes, vijlen ea Hand draaibankje met spantangen en 1 draaibankje met motor ea Klokkendraaibank met motor Schroevendraaiertjes en kastopeners ea Schroeftappen set ea Friese staartklok met dubbele kap in eikenhouten kast, de kap beschilderd met een heuvellandschap, de cijferring met Romeinse en Arabische cijfers, maan-en datumaanduiding, hoog 155 cm

30 163 1 Mecano planetarium Bedrijfsklokken met streepjes en cijfers, TN ea Friese stoelklok, 20e eeuw, hoog 38 cm Friese staartklok in mahoniehouten kast bekroond met een wapen gedragen door twee fabeldieren, beschilderde wijzerplaat, de cijferring met Romeinse en Arabische cijfers, maanen datumaanduiding, laat hoog 172 cm Glazen stolpen op voeten, hierbij 6 stolpvoeten Dubbele bedrijfsklok met streepjes in blauwe kast, ø 71 cm

31 169 1 Prikklok in eikenhouten kast, adres Isgus, hoog 97 cm Prikklok in eikenhouten kast, adres Schlenker_Grusen Uhrenfabrik Schwenningen, hoog 114 cm Prikklok in vurenhouten kast, hoog 91 cm Diverse schoorsteen pendules Hood clock in eikenhouten kast, cijferring met Romeinse cijfers, het uurwerk met ankergang, gaand werk en wekker, hoog 75 cm Messing staand horloge uurwerk, 1 ijzeren staand horloge uurwerk en 1 messing uurwerk voor een hangklok

32 175 1 Friese stoelklok met verguld loodwerk, de cijferring met Romeinse en Arabische cijfers, het uurwerk met getorste pilaren, spillegang en dubbelslag, Rinse Durks 18e eeuw, hoog 74 cm Uurwerk voor een schippertje, begin 19e eeuw Uurwerk met wijzerplaat voor een notarisklokje, twee stoelklok uurwerken, ea 19e eeuw Getoogde wijzerplaten voor staartklokken, 1 gesigneerd P de Jong 19e eeuw Bedrijfs moederklokken in beukenhouten kasten, adres Bürk, hoog 55,5 cm Lot onderdelen voor een moederklok installatie, TN ea

33 Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers

34 187 1 Moederklok in grenenhouten kast, adres Siemens, hoog 97,5 cm Moederklok, adres Gents en 1 mechanisme voor een sprekende klok Rond wandklokje in ebbenhouten? lijst, wijzerplaat, horloge uurwerk met spillegang, adres I Newman London, 18e/ ø 16,3 cm Rond wandklokje in gebeitste kast, wijzerplaat, horloge uurwerk gegraveerd Fromanteel&Clark, ø 12,2 cm Wandklokje in vierkante gebeitste kast met rozetten op de hoeken, wijzerplaat, horloge uurwerk, 12,3 x 12,3 cm Wandklokje in achthoekige messing kast, wijzerplaat met Romeinse cijfers, horloge uurwerk adres Aug. Meritan, kast hoogte 10 cm

35 193 1 Friese staartklok in eikenhouten kast, beschilderde wijzerplaat, de cijferring met Romeinse en Arabische cijfers, maanaanduiding, hoog 85 cm Tafelklokje in getoogde messing kast en 1 messing wandklokje, hoog 12 en 12,5 cm Bedrijfsklokken met streepjes en cijfers, TN ea Bedrijfsklokken met streepjes en cijfers, TN Messing echapement cilindergang, 1 messing echapement cilindergang op zwart gebeitste voet en 1 echapement ankergang Messing echapement met cilindergang en wijzerplaat met stolp, 1 messing echapement cilindergang met wijzerplaat, beide elektrisch

36 199 1 Vergulde miniatuur Kuhschwanz pendule met stolp, pendule hoog 7 cm Wit zwarte bedrijfsklokken met speakers, adres TN Friese stoelklok met beschilderd loodwerk, getoogde wijzerplaat, de cijferring met Romeinse cijfers, uurwerk met spillegang en gaand- en slagwerk op dubbele bel, 18e eeuw en later, hoog 100 cm Diverse schoorsteen pendules Zonnewijzer met signaalkanon, hierbij twee diverse zonnewijzers Lot waarbij keukenklokken, aardewerk objecten ea 11 stuks 20-25

37 Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers

38 211 8 Diverse wand- en keukenklokken Bakeliet wandklok met ronde plaat en 1 met vierkante plaat hierbij 7 diverse wandklokken Diverse schoorsteen pendules Friese stoelklok, het loodwerk met provincie en stadswapen, beschilderde wijzerplaat met dorpsgezichtt, het uurwerk met spillegang en gaand- en slagwerk, 18e eeuw, hoog 64 cm Diverse wandklokken waarbij een ronde houten Zenith wijzerplaat ø 35 cm Mclock keukenklokken

39 217 8 Diverse schoorsteen pendules Regulateurs, 1 Junghans, 1 Espana, gaand- en slagwerk, Schoorsteen pendule in rood en zwart marmeren kast,gaand- en slagwerk, hierbij 1 pendule in messing kast en 1 Weense kolompendule Kasteel klokjes en 2 pendules in eikenhouten en gebeitste kast, gaanden slagwerken Amerikaanse steeple klok met wekker, 1 pendule in gebeitste kast met wekker en gaand- en slagwerk, 1 pendule in gebeitste kast met gaand werk Schoolklokken, 2 pendules en 1 wachtklok 50-80

40 223 1 Consoleklokje, 1 stoelklok en 1 wandklok Staartklok in eikenhouten kast, beschilderde getoogde wijzerplaat met Romeinse cijfers en maanaanduiding, hoog 85 cm Lot uurwerken in doos Lot uurwerken in doos, brocot echapement ea Prikklokken in vurenhouten kasten, hierbij 2 messing controleklok kasten en sleutels Biljartklok met ballen 20-30

41 Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers Diverse wekkers

42 235 1 Zaanse stoelklok in zwart gebeitste kast, het uurwerk met spillegang en slagwerk op dubbele bel bekroond door een mechaniek in de vorm van een man met twee hamers, messing ornamenten en cijferring met Romeinse en Arabische cijfers, hoog 76 cm Registratie en stempelklokken Lot diverse schakelklokken Regulateurkasten en 1 klokkenbok, hierbij een Zenith uurwerk Gebeitste grenenhouten horlogehouder voorstellende een man bij een ton hierbij een zakhorloge hierbij 1 klokkenstoel met snijwerk Amerikaanse steeple klokken met wekker en een wekker in composiet kast met jachtscene

43 241 1 Maxi Swatch Maxi Swatch Lot pendule- en horlogeglazen Seiko reclame licht en 1 uithangbord wandklok in eiikenhouten rechthoekige kast, hoog 100 cm Doos met beschilderde glazen wijzerplaten

44 Lot wekkers Lot wekkers Lot wekkers Lot wekkers Lot wekkers Lot wekkers

45 253 1 Lot diverse wijzerplaten, hierbij 2 uren- en minutenwijzers Wekkers in rechthoekige messing kasten en 2 ronde, wijzerplaten, ca 1900, hierbij een rolklok Lot hand draaibank gereedschap Diverse beschilderde glazen cijferringen ø cm Beschilderde glazen Schwartzwalder wijzerplaten Beschilderde glazen Schwartzwalder wijzerplaten

46 259 1 Schwartzwalder wandklok, de wijzerplaat beschilderd met een luitspeler met bewegende ogen, hierbij 3 glazen wijzerplaten Douwe Egberts klokkenservies Lot Franse uurwerken in doos Kalenderklok, 1 motorwekker en 1 dubbeldekkerwekker Kogelklok, 1 wekker met waterketel en 1 wekker met lamp Sallandse klok en 1 regulateur, 4 diverse hangklokjes, 1 molenklok en 1 klokkemannetje 50-60

47 265 9 Elektrische uurwerken ea Diverse pendules en wandklokken ea Lot slingers ea Lot wekkeruurwerk onderdelen ea Lot onderdelen van Schwartzwalder klokjes en wijzerplaten Lot puzzles en 1 bouwpakket 10-20

48 271 1 Lot klokkenstoelen Lot divers gereedschap Lot beitels en tappen Lot vijlen en divers gereedschap werkbank

49 276 1 Messing Franse spillegang, centrale datum, Willemier Frères, ca Zilveren spillegang, J.Neveren London, ca Zilveren spillegang met schildpad overkast, Zwitsers, ca Zilveren spillegang, dubbele kast, Tarts London, ca Zilveren spillegang, dubbele kast champleve wijzerplaat, Weldon London, ca Zilveren spillegang, schildpad overkast, le wijzerplaat, Samson London, ca

50 282 1 Zilveren spillegang, repoussé overkast, Wilter London, ca Zilveren spillegang, le wijzerplaat, Fr. Patridge London, ca Zilveren spillegang, le wijzerplaat, gladde overkast, Graham ca Zilveren spillegang, le wijzerplaat, Frans ca Zilveren spillegang, le wijzerplaat, gladde overkast, Jo Oakley, ca Messing spillegang, le wijzerplaat, messing repoussé overkast, Wilter London, ca

51 288 1 Zilveren spillegang, le wijzerplaat, dubbele kast, Johnson ca Zilveren spillegang, le wijzerplaat, Thomas White, ca Zilveren spillegang, le wijzerplaat, Jo Thompson, ca Zilveren spillegang, le wijzerplaat, W. Hope, London, ca Zilveren spillegang, le wijzerplaat, Samson London, ca Gunmetal spillegang, le wijzerplaat, Norton, London, ca. 1820

52 294 1 Zilveren spillegang met wekker, le wijzerplaat Frans, ca Zilveren spillegang met wekker, le wijzerplaat Frans, ca Zilveren spillegang met dubbele kast, J. Neveren, London, ca Zilveren spillegang, le wijzerplaat, Elliott London, ca Zilveren spillegang, Lopin Paris, ca Zilveren spillegang, champlevé wijzerplaat, zilveren kloof, May London, ca

53 300 1 Gouden cilinderhorloge, 18 K, bruguurwerk, le wijzerplaat, Dubois Le Locle Los uurwerk, spillegang, champlevé wijzerplaat, Shearwood London, ca Los uurwerk met datum, champlevé wijzerplaat, Sherwood London, ca Los uurwerk, gekleurde le wijzerplaat, Nourrison London, ca Los bruguurwerk, le wijzerplaat, twee zonetijden, Zwitsers, ca Losse spiluurwerken, gekleurde le wijzerplaten, Samson en G.Beefield London, ca

54 306 2 Losse spiluurwerken, Cohe/Millington, London en Plymouth, ca Losse spiluurwerken, gekleurde le wijzerplaten, Hemme/J.Edmonds, London, ca Losse spiluurwerken, gekleurde le wijzerplaten, Fly en Neweren London, ca Losse spiluurwerken, le wijzerplaten, Cochran en May, London, ca Losse spiluurwerken, le wijzerplaten, Smith en Samson, London, ca Losse spiluurwerken, le wijzerplaten, Ch. Tuob/ Wontner, Wontner, ca

55 312 2 Losse spiluurwerken, le wijzerplaten, May en Samson, London, ca Losse spiluurwerken, le wijzerplaten Tarts, Worke en May, London, ca Losse spiluurwerken, gouden- en le wijzerplaat. Morgan/Love, London, ca. 1810/ Losse uurwerken, kwartierrepetitie/chronograaf, le wijzerplaten, ca Losse uurwerken, kwartierrepetitie/ chronograaf, le wijzerplaten, ca Chinese duplexhorloges, le wijzerplaten, ca

56 318 1 Zilveren spilleganghorloge, Bourquin le Jeune, Frankrijk, ca Kwartierrepetitiehorloge, le wijzerplaat, Zwitserland, ca Zilveren Engelse savonethorloges en een zilveren ankergang met gekleurde le wijzerplaat ca Gouden herenhorloges, kroonopwinding ca Zilveren herenhorloges, sleutelopwinding, ca Zilveren herenhorloges, sleutelopwinding, ca

57 324 3 Losse uurwerken, gekeurde le wijzerplaten, Ovinghoan, Neweren, Norton London, ca Losse spiluurwerken, le wijzerplaten, Norton, Markwick, Hamden, London, ca Losse spiluurwerken Lennan-wekkerwerk Bushman, ca.1720 Whitney ca Herenhorloges sleutelopwinding, ca Spilhorloges, le wijzerplaten, Tobias, Chevalier, ca Losse spiluurwerken, 1 met wekker Bordier, Prior e.a., ca

58 330 3 Losse spiluurwerken, le wijzerplaten Neveren, Goodfellow, Tobias, ca Losse spiluurwerken le wijzerplaten Engels, Taylor, Banks, Pitt, Drescher, ca Losse spiluurwerken, Frans, le wijzerplaten Mauris, Bourquin, Breguet, Dupont, ca Losse spiluurwerken, le wijzerplaten, w.o. Wuilleumier Losse spiluurwerken, le wijzerplaten, w.o. Prior, Neveren 2x, Franch, ca Spiluurwerken, 1x centrale datum, le wijzerplaten w.o. Howard, Jackson, Graham, ca. 1800

59 336 4 Losse spiluurwerken, le wijzerplaten Graham, Dutertre, Breguet, ca Gouden herenhorloges, le wijzerplaten ca Zilveren herenhorloges met ketting en kroonopwinding, ca Losse uurwerken, 5 kwartierrepetitie, 4 spillegang en 1 cilindergang ca Losse uurwerken, 5 kwartierrepetitie, 4 spillegang en 1 cilinder gang, ca Losse bruguurwerken, zilveren wijzerplaten, cilindergangen, ca

60 342 6 Zilveren horloges, sleutelopwinding, Zwitserland, ca Losse uurwerken, le wijzerplaat, 6 ankergangen, 1 spillegang, ca Dameshorloges, 5 zilver, 2 goud, 1 onedel, kroonopwinding, ca Zilveren herenhorloges, le wijzerplaten,sleutelopwinding, Horloges, kroonopwinding en losse Lohrkast, ca Losse uurwerken w.o. 2 zilveren- en 2 gouden wijzerplaten, ca

61 348 9 Zakhorloges, kroonopwinding, ca Zakhorloges, kroonopwinding 1 zilver, 1 zilveren ketting, ca Zakhorloges, kroonopwinding 2 savonet, 1 zilver Zakhorloges, onedel, kroonopwinding, ca Zakhorloges, onedel, kroonopwinding, 1 horlogeketting, ca Zilveren zakhorloges, kroonopwinding, ca

62 354 6 Zakhorloges, kroonopwinding, 4 zilver, ca Losse uurwerken, ca Losse uurwerken, onafhankelijke seconde en kwartierrepetitie, ca Losse uurwerken 1 spillegang, 1 ankergang en 1 Engelse cilindergang Losse uurwerken zonder wijzerplaat ca Losse dameshorloges

63 360 1 Jubileumhorloge huwelijk Koningin Wilhelmina en Prins Hendrik, ca Stappentellers Stappenteller en 1 messing miniatuurklokje Los uurwerk met spillegang, le wijzerplaat, Engelse makelarij John May, London Nederlandse kloven Nederlandse kloven

64 366 5 Gekleurde le wijzerplaatjes Gekleurde le wijzerplaatjes Gekleurde le wijzerplaatjes Witte le wijzerplaatjes 20ste eeuw Witte le wijzerplaatjes 20ste eeuw Diverse overkasten, w.o. enkele schildpad

65 372 1 Lot diverse horloge onderdelen Engelse kloven waaronder 18e eeuw Nederlandse kloven Nederlandse kloven Engelse kloven Engelse kloven

66 Engelse kloven Engelse kloven Engelse kloven le wijzerplaten voor de Hollandse markt le wijzerplaten voor de Hollandse markt le wijzerplaten voor de Hollandse markt

67 Wijzerplaten met Arabische cijfers Diverse witte wijzerplaten Diverse witte wijzerplaten Messing siersleuteltjes 19e eeuw Messing siersleuteltjes 19e eeuw Franse kloven

68 Franse kloven Franse kloven Overkasten, waarbij 1 18e eeuw en 1 met religieuze voorstelling Horlogesleutels, 19e eeuw Diverse horlogesleutels Metalen wijzerplaten, 1 los uurwerk Johnson, Londen incompleet en 1 los Engels uurwerk, T Down, Londen 50-60

69 396 1 Stempel in onedele savonet horlogekast Armeluis overkasten en 1 fantasiekast Lot horloge onderdelen en horlogewijzers op kaart Lot diverse losse uurwerken, wb 8-daagse, zakbarometers ea in zwarte koffer Lot horloge onderdelen

70 boven s v e i l i n g biedformulier Datum: 3 MAART 2013 EEN NIEUWE KANS Ondergetekende verzoekt aan Bovens Veiling namens hem/ haar in deze veiling te bieden op de hiernaast vermelde kavel(s), maximaal tot het genoemde bedrag. Ik verklaar mij akkoord met de voor deze veiling geldende voorwaarden oa ten aanzien van de betalingstermijn en ben bekend met alle aanvullende mededelingen betreffende de kavel(s). Tevens dat deze opdracht zonder wettelijke verplichtingen en aansprakelijkheid door Bovens Veiling naar beste kunnen zal worden uitgevoerd. De door mij hiernaast vermelde biedprijzen zijn exclusief 24,2 % opgeld incl. btw. (vierentwintig komma twee%) Naam: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: Fax: Bank: Handtekening: Datum: Plaats: Bestaande klant Ja Nee Voornaam: Deze biedopdracht dient minimaal een uur voor de veiling in ons bezit te zijn. KAVEL # OMSCHRIJVING BIEDPRIJS (exclusief opgeld) (exclusief btw) EURO

71 VEILINGVOORWAARDEN Boven s Veiling veilt als vertegenwoordiger van de verkoper De koper is degene die het bod uitbrengt dat als hoogste is aanvaard De veilingkosten is de door de koper verschuldigde toeslag, zijnde 24,2% incl. btw van de hamerprijs De hamerprijs is het hoogste bedrag dat voor eenkavel is aanvaard DE KOPER a De koper is degene die het bod uitbrengt dat als hoogste bod is aanvaard. Op dat moment komt de koopovereenkomst tot stand b Iedere aspirant-koper wordt geacht in eigen naam en voor eigen rekening te bieden, tenzij de aspirantkoper voor de veiling aan de veilinghouder meedeelt voor welke opdrachtgever hij/zij handelt c een ieder die ter veiling biedingen wil uitbrengen dient zich voor de veiling te registreren door een registratieformulier in te vullen. Hierop wordt een biednummer uitgegeven Potentiele kopers kunnen gevraagd worden zich te legitimeren. d de koper verklaart met het aanvragen en/of ondertekenen van een biednummer bekend te zijn met de staat en conditie van de lots in veiling GOEDEREN Goederen in de veiling Een nieuwe kans worden verkocht in de staat waarin ze ter veiling aangeboden worden. De omschrijving in de catalogus betreft een summiere omschrijving, gebreken en defecten worden niet genoemd. De koper wordt geacht zich persoonlijk op de kijkdagen te hebben overtuigd van de staat waarin de goederen aangeboden worden. Verkochte goederen worden niet teruggenomen. Zie punt d onder DE KOPER. VEILINGKOSTEN De koper is aan Boven s Veiling veilingkosten verschuldigd van 24,2%, incl. 21% btw, van de hamerprijs BETALING De koper dient terstond na toewijzing de koopprijs te voldoen, bij gebreke waarvan hij in verzuim is. Betalingen kunnen kontant of per pin-automaat gedaan worden Betaling met creditkaart is niet mogelijk. AFGIFTE EN RISICO VAN DE KAVEL Eerst na volledige betaling van de koopsom, veilingkosten en btw wordt de kavel afgegeven. Direkt na toewijzing van de kavel aan de koper is alle risico van de kavel voor rekening van de koper. Goederen moeten afgehaald worden voor 7 maart 2013

72 48

boven s 41 kijkdagen COLLECTIE DESJARDINE 41 schilderijen v e i l i n g conceptioneel kunstwerk Kerkstraat HA Amsterdam

boven s 41 kijkdagen COLLECTIE DESJARDINE 41 schilderijen v e i l i n g conceptioneel kunstwerk Kerkstraat HA Amsterdam boven s v e i l i n g conceptioneel kunstwerk COLLECTIE DESJARDINE 41 schilderijen 41 kijkdagen maandag 9 t/m zaterdag 14 mei van 12:00-20:00 uur Kerkstraat 276 1017 HA Amsterdam boven s v e i l i n g

N 73. JACQUES NÈVE Horloger d Art RICHARD FRANCIS Attleburgh. Grote engelse TAVERN CLOCK

N 73. JACQUES NÈVE Horloger d Art RICHARD FRANCIS Attleburgh. Grote engelse TAVERN CLOCK N 73 JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net RICHARD FRANCIS Attleburgh Grote engelse TAVERN CLOCK Omstreeks 1810 Gesigneerd op de wijzerplaat Rich d Francis

N 34. JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art + 32 (0) RENARD à Paris

N 34. JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art + 32 (0) RENARD à Paris N 34 JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art + 32 (0)477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net RENARD à Paris REISKLOKJE, TE GEBRUIKEN ALS TAFELKLOK OF HANGKLOK Omstreeks 1740 H. 13 cm B.

Veilingcatalogus oktober 2012

Veilingcatalogus oktober 2012 Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Amor Veilingcatalogus oktober 2012 Comtoiseklok Duikershelm column A. Keddeman Don Quichot DERKSEN veilingbedrijf Kunst Antiek Inboedelveilingen

Veilingcatalogus oktober 2014

Veilingcatalogus oktober 2014 Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Jan Henkels ca. 1775 Veilingcatalogus oktober 2014 DERKSEN veilingbedrijf Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Derksen

N 63. JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art F.W.Elliott LONDON

N 63. JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art F.W.Elliott LONDON N 63 JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art + 32 477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net F.W.Elliott LONDON MAHONIEHOUTEN MUURKLOK MET STIFTEN voor de ROYAL AIR FORCE OPERATIONS ROOM CLOCK

N 75. JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0) J. PRATT Comptoir Général, Paris

N 75. JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0) J. PRATT Comptoir Général, Paris N 75 JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 (0)477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net J. PRATT Comptoir Général, Paris BELANGRIJKE MYSTERIE-KLOK Omstreeks 1890 Régule H. 123 cm, B. 35 cm, D. 40

boven s v e i l i n g OP LOKATIE KUNST & INBOEDEL uit het bezit van de heer Romain d Ansembourg zaterdag 29 januari 2011 14:30 uur

boven s v e i l i n g OP LOKATIE KUNST & INBOEDEL uit het bezit van de heer Romain d Ansembourg zaterdag 29 januari 2011 14:30 uur boven s v e i l i n g OP LOKATIE KUNST & INBOEDEL uit het bezit van de heer Romain d Ansembourg zaterdag 29 januari 2011 14:30 uur 39 kijkdagen vrijdag 28 januari van 10:00 tot 20:00 uur zaterdag 29 januari

verkoop buiten gebruik gesteld meubilair met bieding onder gesloten omslag Vredegerecht Ronse maandag 26 november 2018 om 11h00 Federale Overheidsdienst FINANCIËN Algemene administratie van de PATRIMONIUMDOCUMENTATIE FINSHOP Bornem Industrieweg 18 2880 Bornem Tel. 0257 913 30 http://www.finshop.belgium.be verkoop buiten gebruik

Algemene voorwaarden horende bij de inbreng van roerende zaken, met als doel deze middels veiling te verkopen.

Algemene voorwaarden horende bij de inbreng van roerende zaken, met als doel deze middels veiling te verkopen. Algemene voorwaarden horende bij de inbreng van roerende zaken, met als doel deze middels veiling te verkopen. Artikel 1 - Toepasselijkheid 1.1 Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle onderdelen

Klokken, standaard pagina 2. Klokken, restanten / gelimiteerde aantallen pagina 3. Papier pagina 5. Hout pagina 7.

Klokken, standaard pagina 2. Klokken, restanten / gelimiteerde aantallen pagina 3. Papier pagina 5. Hout pagina 7. De prijzen in deze lijst zijn geldig per 01-09-2015 en betreft de prijs per stuk, inclusief BTW en exclusief verzendkosten. De verschillende artikelen zijn, net als op de website, gerangschikt op soort.

Veilingcatalogus Faillissement Deja Vu Breda

Uiterlijke datum indiening biedingen (sluitingsdatum):

Gungarantieprijs 200.000 k.k.

Gungarantieprijs 200.000 k.k. van 250.000 Zuiderkade 61, Franeker Meer info op www.actiehuis.nl Gungarantieprijs 200.000 k.k. In deze brochure: > Informatie over Actiehuis.nl > Informatie over de inschrijfprocedure > Inschrijfformulier

Bijzonder lastenkohier voor de verkoop in bulk en in grote hoeveelheden van diverse reeds gebruikte goederen 1 ste Trimester 2010

Bijzonder lastenkohier voor de verkoop in bulk en in grote hoeveelheden van diverse reeds gebruikte goederen 1 ste Trimester 2010 Federale Overheidsdienst FINANCIEN PATRIMONIUMDOCUMENTATIE Patrimoniumdiensten Fin Shop Brussels Tweedekkerstraat, 126 1130 BRUSSEL Tel. 0257 800 30 www.finshop.belgium.be Bijzonder lastenkohier voor de

info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl

212. Compressorent en Zonnepanelen

212. Compressorent en Zonnepanelen 212. Compressorent en Zonnepanelen Verkoop informatie Aantal : 4 Locatie : Dison (België) Startdatum : 30 mei 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 04 juni 2013 vanaf 18:50 Kijkdag : 30 mei 2013 van 14:00

N 56. JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art + 32 (0) RICHARD HORNBY ( ) Liverpool

N 56. JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art + 32 (0) RICHARD HORNBY ( ) Liverpool N 56 JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art + 32 (0)477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net RICHARD HORNBY (1810-1872) Liverpool MARINECHRONOMETER VAN KLEINE AFMETINGEN Omstreeks 1850

Per seconde nauwkeuriger

Per seconde nauwkeuriger Per seconde nauwkeuriger In dit artikel wil ik een overzicht geven van de ontwikkelingen van het slingeruurwerk. Hoe is de behoefte aan tijdregistratie ontstaan? Welke stappen zijn er gezet en waarom en

Systeem Makelaardij - Wilhelminasingel 64-6221BK - Maastricht - 043 352 66 64 - info@systeemmakelaardij.nl

Systeem Makelaardij - Wilhelminasingel 64-6221BK - Maastricht - 043 352 66 64 - info@systeemmakelaardij.nl Systeem Makelaardij - Wilhelminasingel 64-6221BK - Maastricht - 043 352 66 64 - info@systeemmakelaardij.nl Veiling Voorwaarden Veiling Regels - Hoe Het Werkt... 3 Verkoop Voorwaarden.......... 5 Veel Gestelde

235. Verkoop van 2 Tweedehands auto's Skoda en Nissan Qashqai

235. Verkoop van 2 Tweedehands auto's Skoda en Nissan Qashqai 235. Verkoop van 2 Tweedehands auto's Skoda en Nissan Qashqai Verkoop informatie Aantal : 2 Locatie : Mont-Saint-Guibert (België) Startdatum : 22 oktober 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 29 oktober 2013

Het proces van het online bieden via de website gedurende een vooraf kenbaar gemaakte periode overeenkomstig de toepasselijke voorwaarden;

Het proces van het online bieden via de website gedurende een vooraf kenbaar gemaakte periode overeenkomstig de toepasselijke voorwaarden; ALGEMENE VOORWAARDEN GOED NIEUWS MAKELAARS Artikel 1. Begrippen In deze Algemene Voorwaarden wordt verstaan onder: Algemene Voorwaarden: Deze onderhavige algemene voorwaarden; Biedproces: Het proces van

COLLECTIEBELEIDSPLAN. Voorgeschiedenis

COLLECTIEBELEIDSPLAN. Voorgeschiedenis COLLECTIEBELEIDSPLAN Voorgeschiedenis SMAT staat voor Stichting Museum en Archief voor Tijdmeetkunde. Maar dat is niet altijd zo geweest. Op initiatief van H.C. Faddegon ondersteunt het bestuur van de

HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel. Berlaarbaan Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533)

HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel. Berlaarbaan Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533) ONLINE VEILING HOUTHANDEL SERULUS WEGENS STOPZETTING ACTIVITEITEN (BE) Houthandel Berlaarbaan 466-2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver (Loten/Lots 1-533) Sluitingsdatum: donderdag 15 NOVEMBER vanaf 14:00 Bezichtiging:

Museum van het Nederlandse Uurwerk

Museum van het Nederlandse Uurwerk Museum van het Nederlandse Uurwerk Voorwoord Het Museum van het Nederlandse Uurwerk (MNU) toont een overzicht van de geschiedenis van het Nederlandse uurwerk. Van de vroegste torenuurwerken tot precisieklokken

Algemene Veilingvoorwaarden Definities In deze algemene veilingvoorwaarden wordt verstaan onder: a. Afname: het moment waarop de toegewezen Kavel(s)

Algemene Veilingvoorwaarden Definities In deze algemene veilingvoorwaarden wordt verstaan onder: a. Afname: het moment waarop de toegewezen Kavel(s) Algemene Veilingvoorwaarden Definities In deze algemene veilingvoorwaarden wordt verstaan onder: a. Afname: het moment waarop de toegewezen Kavel(s) aan Koper worden afgegeven. b. Bieder: degene die zich

TE KOOP PERCEEL GROND

TE KOOP PERCEEL GROND Postbus 567 5700 AN Helmond Tel. : 0492 661884 Fax : 0492 665860 Internet : www.heuvel.nl E-mail : heuvel@heuvel.nl TE KOOP PERCEEL GROND OVERLOON-MERSELO BUITENGEBIED Perceel grond gelegen in het buitengebied

ONLINE EXECUTIEVEILING, 16 SEPTEMBER 2016 HELLEBROEK 56 TE 6361 AC NUTH

ONLINE EXECUTIEVEILING, 16 SEPTEMBER 2016 HELLEBROEK 56 TE 6361 AC NUTH ONLINE EXECUTIEVEILING, 16 SEPTEMBER 2016 HELLEBROEK 56 TE 6361 AC NUTH Object vrijstaande woning Inleiding Executoriale verkoping (ex art. 3:268 jo 3:254 BW) op vrijdag 16 september 2016 om 10:00 uur,

uit diverse faillissementen van:

TE KOOP. Nieuwbouw 2 Royale bouwkavels: Korteraarseweg 138 Ter Aar. Koopprijs vanaf 250.000,-- K.K. info@goedhartvastgoed.nl www.goedhartvastgoed.

TE KOOP. Nieuwbouw 2 Royale bouwkavels: Korteraarseweg 138 Ter Aar. Koopprijs vanaf 250.000,-- K.K. info@goedhartvastgoed.nl www.goedhartvastgoed. TE KOOP Nieuwbouw 2 Royale bouwkavels: Korteraarseweg 138 Ter Aar Koopprijs vanaf 250.000,-- K.K. Herenweg 97a 2465 AD Rijnsaterwoude 0172-50 99 73 Meerkreuk 46 2377 VM Oude Wetering 071-331 34 84 Korevaarstraat

Te Koop Landbouwgrond Gelegen aan de Castersedijk te Hapert Perceelgrootte 0.51.30 hectare

Te Koop Landbouwgrond Gelegen aan de Castersedijk te Hapert Perceelgrootte 0.51.30 hectare Te Koop Landbouwgrond Gelegen aan de Castersedijk te Hapert Perceelgrootte 0.51.30 hectare 0.51.30 hectare landbouwgrond Langwerpig nagenoeg rechthoekig perceel landbouwgrond. Perceel is aan de westzijde

De feitelijke omschrijving van de aangeboden appartementen staat op de website.

De feitelijke omschrijving van de aangeboden appartementen staat op de website. ALGEMENE INFORMATIE Lloydtoren te Rotterdam Veilingvoorwaarden De veiling vindt plaats onder de Algemene Veilingvoorwaarden met Internetbieden 2013 (AVVI 2013) voor zover daarvan in de bijzondere veilingvoorwaarden

Computerweg 22 en 24, Utrecht

Computerweg 22 en 24, Utrecht Online executieveiling, 15 juni 2016 om 14:30 uur Computerweg 22 en 24, Utrecht Object Kantoorgebouwen en parkeerplekken. Inleiding Bezichtiging Executoriale verkoping (ex art. 3:268 jo 3:254 BW) op woensdag

Makelaars met meerwaarde

Makelaars met meerwaarde Makelaars met meerwaarde Online executieveiling, 5 juli 2017 om 13:00 uur Wilhelminastraat 12 Roden Namens onze opdrachtgever bieden wij deze winkelruimte aan in het mooie centrum van Roden. Het winkelpand

Te Koop. Zwaardweg, Midden Schouwen. 3.24.05 ha bouwland

Te Koop. Zwaardweg, Midden Schouwen. 3.24.05 ha bouwland Te Koop Zwaardweg, Midden Schouwen 3.24.05 ha bouwland 3.24.05 hectare bouwland Betreft een perceel bouwland gelegen aan de Zwaardweg te Kerkwerve. Middelzware gemakkelijk bewerkbare kleigrond. Afslibbaarheid

HORLOGECOLLECTIE HERFST-WINTER 2017

HORLOGECOLLECTIE HERFST-WINTER 2017 HORLOGECOLLECTIE HERFST-WINTER 2017 Antarès verwisselbaar - Blue addict Blauw is alomtegenwoordig op de modedefilés en haalt dit seizoen de bovenhand op zwart. Maar het is lastig om je hele garderobe aan

Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement.

Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement. Online materialenveiling van een complete inventaris voor de boomkwekerij afkomstig uit een faillissement. Aanvang veiling: Afloop veiling: Veiladres: Dinsdag 31 augustus om 8.00 uur Woensdag 1 september

Veilingcatalogus oktober 2015

Veilingcatalogus oktober 2015 Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Pendule Veilingcatalogus oktober 2015 DERKSEN veilingbedrijf Kunst Antiek Inboedelveilingen Taxaties DERKSEN veilingbedrijf Derksen veilingbedrijf

WitteWoning Makelaars

WitteWoning Makelaars Veranda 63 Hoorn WitteWoning Makelaars WitteWoning Makelaars is een makelaardijformule met vestigingen door heel Nederland. Wij zijn u graag van dienst met onze specialisten op verschillende vakgebieden.

Dorpsstraat KB Schoonrewoerd. Telefoon Mobiel

Dorpsstraat KB Schoonrewoerd.  Telefoon Mobiel Dorpsstraat 39 4145 KB Schoonrewoerd info@felineweddings.nl www.felineweddings.nl Telefoon 0345-505142 Mobiel 06-184865121 Lookbook Verhuur & Styling 2014 2 Inhoudsopgave Pagina 4 Pagina 8 Pagina 13 Pagina

Catalogus Verkoop bij inschrijving. Voorraden Special Trees

Catalogus Verkoop bij inschrijving. Voorraden Special Trees Catalogus Verkoop bij inschrijving Voorraden Special Trees w.o. ca. 500 dadelpalmen, 10 waaierpalmen en diverse struiken Goederen thans opgeslagen Liempdseweg 31 Sint Oedenrode 1 Na telling omvatten de

Klokken te koop / clocks for sale - Chris Hooijkaas

Klokken te koop / clocks for sale - Chris Hooijkaas Algemeen: de meeste klokken hebben de laatste tien jaar op de kast gestaan en zijn zeer stoffig. Het is waarschijnlijk dat van een aantal ervan het uurwerk zal moeten worden schoongemaakt. De vuurvergulde

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses

Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Veilingcatalogus Faillissement 7 Dresses Kijkdag: Dinsdag 23 januari 2018 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Woensdag 24 januari 2018 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling

Naritaweg 70, Amsterdam

Naritaweg 70, Amsterdam Online executieveiling, 15 juni 2016 om 14:00 uur Naritaweg 70, Amsterdam Object Kantoorgebouw en parkeerplekken. Inleiding Bezichtiging Executoriale verkoping (ex art. 3:268 jo 3:254 BW) op woensdag 15

Wulplaan Garagebox 6713 BT EDE. Vraagprijs 15.000,- kosten koper. Verkoopbrochure. Verhage van Grootheest Makelaardij. Postbus 8185, 6710 AD EDE GLD

Wulplaan Garagebox 6713 BT EDE. Vraagprijs 15.000,- kosten koper. Verkoopbrochure. Verhage van Grootheest Makelaardij. Postbus 8185, 6710 AD EDE GLD Wulplaan Garagebox 6713 BT EDE Vraagprijs 15.000,- kosten koper Verkoopbrochure Verhage van Grootheest Makelaardij Postbus 8185, 6710 AD EDE GLD T: 0318 619 145 E: info@verhage.nl I: www.verhage.nl INHOUDSOPGAVE

Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki

Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki Hoe te beginnen met verkopen op Catawiki catawiki.nl Wat is Catawiki? Catawiki is het snelst groeiende online veilingplatform in Europa. Ons platform

Algemene Veilingvoorwaarden: deze algemene veilingvoorwaarden;

Algemene Veilingvoorwaarden: deze algemene veilingvoorwaarden; Algemene Veiling Voorwaarden van de besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid vidaxl B.V., gevestigd te Venray (KvK nummer 52904822 ) en van de aan haar gelieerde (rechts-)personen, gedeponeerd

Algemene voorwaarden veiling. Artikel 1. Toepasselijkheid.

Algemene voorwaarden veiling. Artikel 1. Toepasselijkheid. Algemene voorwaarden veiling. Artikel 1. Toepasselijkheid. Deze algemene veilingvoorwaarden gelden voor iedere door verlatenboot.nl gehouden veiling en iedere (aan)bieding en iedere in dat kader gesloten

Executoriale Veiling De online executieveiling vindt plaats op donderdag 26 november 2015 via de website van BOG Auctions. Netwerk 136 Purmerend

Executoriale Veiling De online executieveiling vindt plaats op donderdag 26 november 2015 via de website van BOG Auctions. Netwerk 136 Purmerend Executoriale Veiling De online executieveiling vindt plaats op donderdag 26 november 2015 via de website van BOG Auctions Netwerk 136 Purmerend Executoriale verkoping (ex art. 3:268 jo 3:254 BW) op donderdag

168. Kantoormeubilair / OFFICE

168. Kantoormeubilair / OFFICE 168. Kantoormeubilair / OFFICE Verkoop informatie Aantal : 30 Startdatum : 09 augustus 2012 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 14 augustus 2012 vanaf 18:30 WWW.AUCTELIA.COM De Algemene voorwaarden en de Specifieke

ducoavisveilingen.nl Noorsestraat 7 Zutphen T +31(0)

ducoavisveilingen.nl Noorsestraat 7 Zutphen T +31(0) Voor Aankoop ALGEMENE VOORWAARDEN Geldende bij de aankoop in veiling van roerende zaken. Deze Algemene Voorwaarden zijn gedeponeerd bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor met ingang van -..-. onder

slechtziend.nl 642807 Sonic vibrerende alarmklok 642808 Sonic portable alarmklok 9. Uurwerken 072008

slechtziend.nl 642807 Sonic vibrerende alarmklok 642808 Sonic portable alarmklok 9. Uurwerken 072008 642807 Sonic vibrerende alarmklok Sonic vibrerende alarmklok. De bijgeleverde trilunit dient onder het kussen geplaatst te worden. Alarmklok werkt op een 9V batterij en netstroom. Cijfergrootte: 4,5 cm

VERHUURCATALOGUS 2015. Loungeverhuur.be - Kouterlaan 2-1 - 1745 Opwijk - info@loungeverhuur.be - www.loungeverhuur.be - 0476/40.53.42-052/55.05.

VERHUURCATALOGUS 2015. Loungeverhuur.be - Kouterlaan 2-1 - 1745 Opwijk - info@loungeverhuur.be - www.loungeverhuur.be - 0476/40.53.42-052/55.05. VERHUURCATALOGUS 2015 Loungeverhuur.be - Kouterlaan 2-1 - 1745 Opwijk - info@loungeverhuur.be - www.loungeverhuur.be - 0476/40.53.42-052/55.05.72 Lounge zitplaatsen Lounge lage tafels Togen/buffetten

Kroonstraat 40 te Oudkarspel

Kroonstraat 40 te Oudkarspel Kroonstraat 40 te Oudkarspel Vraagprijs 239.000,= k.k. Van de Ridder Makelaars "Winkelcentrum Broekerveiling" Marktplein 77a 1721 CK Broek op Langedijk Tel.: 0226-315341 Fax.: 0226-315249 Email: langedijk@riddermakelaars.nl

Wierren 9, 9217 VZ Nijega

Wierren 9, 9217 VZ Nijega Wierren 9 Nijega Vrijstaande woudboerderij "Elzenhout" op een mooie locatie in het coulisselandschap van de Friesche Wouden. Met twee percelen weiland van samen ruim 2,5 hectare. Wierren 9, 9217 VZ Nijega

Maisveld 21, 7951 XA Staphorst

Maisveld 21, 7951 XA Staphorst Maisveld 21, 7951 XA Staphorst Boertjes Makelaardij Staphorst Gemeenteweg 75 7951 CE, STAPHORST Tel: 0522-462844 E-mail: staphorst@boertjes.nl Omschrijving Maisveld 21, 7951 XA Staphorst Online executieveiling

Aan de potentiële deelnemers en sponsors Speeldag NL op zondag 15 september 2013 te Hoorn (NH)

Aan de potentiële deelnemers en sponsors Speeldag NL op zondag 15 september 2013 te Hoorn (NH) Aan de potentiële deelnemers en sponsors Speeldag NL op zondag 15 september 2013 te Hoorn (NH) Betreft: Informatie over deelname en sponsoring voor VIJFDE editie van Speeldag NL 2013 Hoorn, januari 2013

200. Supermarkt apparaturen

200. Supermarkt apparaturen 200. Supermarkt apparaturen Verkoop informatie Aantal : 6 Locatie : Limelette (België) Startdatum : 07 maart 2013 vanaf 17:00 Sluitingsdatum : 12 maart 2013 vanaf 18:35 Kijkdag : 07 maart 2013 van 14:00

Biedingsformulier project de Beukels

Biedingsformulier project de Beukels Biedingsformulier project de Beukels Deze biedingsformulieren hebben betrekking op de verkoop van de volgende woningen: Willem Beukelsstraat 11-1, Willem Beukelsstraat 11-hs, Willem Beukelsstraat 13-hs,

N 56. JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art LITHERLAND, DAVIES & Co Liverpool

N 56. JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art LITHERLAND, DAVIES & Co Liverpool N 56 JACQUES NÈVE Uurwerkmaker - Horloger d Art + 32 477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net LITHERLAND, DAVIES & Co Liverpool MARINECHRONOMETER Omstreeks 1830 Met looptijd van twee dagen

VEILINGVOORWAARDEN VEULENVEILING 2015

FAILLISSEMENTSVEILING. KIJKDAGEN Vrijdag 25 april tijdstip 15.00 17.00 Vrijdag 9 mei tijdstip 15.00 17.00

FAILLISSEMENTSVEILING. KIJKDAGEN Vrijdag 25 april tijdstip 15.00 17.00 Vrijdag 9 mei tijdstip 15.00 17.00 Vrijblijvende projectinformatie FAILLISSEMENTSVEILING de online faillissementsveiling vindt plaats op 13 mei 2014 via de website van BOG Auctions KIJKDAGEN Vrijdag 25 april tijdstip 15.00 17.00 Vrijdag

13 T/M 15 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. van: BUFFET-, BOEKEN-, OOSTERSE KASTEN, DRESSOIRS, TV-MEUBELS ETC. TE DOETINCHEM

13 T/M 15 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING. van: BUFFET-, BOEKEN-, OOSTERSE KASTEN, DRESSOIRS, TV-MEUBELS ETC. TE DOETINCHEM 13 T/M 15 SEPTEMBER 2015 ONLINE VEILING van: BUFFET-, BOEKEN-, OOSTERSE KASTEN, DRESSOIRS, TV-MEUBELS ETC. TE DOETINCHEM Havenstraat 74a, 7005 AG Doetinchem; kijkdag: 13 september 2015 12.00 15.00 uur

Eigen Huis Makelaar Almere T: (036) M: E: I:

Eigen Huis Makelaar Almere T: (036) M: E: I: Rietmeent 259 te ALMERE Omschrijving: DEZE WONING IS DIRECT ONDER VOORBEHOUD VERKOCHT Kenmerken: Soort woning 2/1 kapwoning met garage Bouwtype Bestaande bouw Bouwjaar 1989 Wijk De Meenten Woonopp 140

N 57. JACQUES NÈVE Horloger d Art ALDRED & SON

N 57. JACQUES NÈVE Horloger d Art ALDRED & SON N 57 JACQUES NÈVE Horloger d Art + 32 477 27 19 08 - jneve@horloger.net - www.horloger.net ALDRED & SON MARINECHRONOMETER MET EEN LOOPTIJD VAN 8 DAGEN Omstreeks 1880 Hoogte 23cm, Breedte 22cm, Diepte 22cm

Aanvraag tot wijziging van uw Isabel 6-abonnement

Aanvraag tot wijziging van uw Isabel 6-abonnement Aanvraag tot wijziging van uw Isabel 6-abonnement Geachte mevrouw, Geachte heer, U kan gebruik maken van het gewenste document in bijlage om een wijziging aan te brengen aan uw Isabel 6- abonnement: Toevoegen/schrappen

Badhoevedorp, Primulastraat 40

Badhoevedorp, Primulastraat 40 Badhoevedorp, Primulastraat 40 Geschakelde 2-onder-1 kap woning met garage, ruime woonkamer, werk- speelkamer op de parterre, 4 ruime slaapkamers, gelegen op 238 m² eigen grond en zonnige tuin op het zuidwesten.

Prins Bredevoort Tel.: (+31) (0) Fax: (+31) (0)

Prins Bredevoort Tel.: (+31) (0) Fax: (+31) (0) Voor u ligt de nieuwe onderdelencatalogus van voor de 75. Wij zijn er naar onze mening in geslaagd een overzichtelijk en compleet naslagwerk van te maken. Naast een overzicht van alle onderdelen die door

N.Y. Timesquare. Één bouwpakket met 2 uitvoeringen. Groep / klas:

N.Y. Timesquare. Één bouwpakket met 2 uitvoeringen. Groep / klas: N 200.414 N.Y. Timesquare 1 2 Één bouwpakket met 2 uitvoeringen. Let op: uurwerk mag niet vallen! Naam: Groep / klas: Inhoud: Delen: Benodigd gereedschap: 1 luminiumblik 125 / 125 / 1 mm C1 Potlood, lineaal,

Catalogus Verkoop bij inschrijving. Winkelinventaris