KRINGLOOPVEILING 2017

Maat: px
Weergave met pagina beginnen:

Download "KRINGLOOPVEILING 2017"

Transcriptie

1 KRINGLOOPVEILING 2017 ZATERDAG 20 MEI KAVELLIJST (WIJZIGINGEN VOORBEHOUDEN) KIJKDAGEN 13 T/M 20 MEI LA POUBELLE HOEVENSEWEG 3 TILBURG

2 1 Hummel Goebel Jongen op Hek 2 Hummel Goebel Meisje met Bloemen 3 Madonna Beeld Gips 49 cm 3 x Kerkelijke Attributen: 4 Hengelroede Houten Steel Koperen Beslag Rode Fluwelen Zak Collectebak Koperen Steel Koperen Bak Snuiter Koperen Kap Houten Steel Lange Lont 5 Kleipijpen Goedewaagen s Pijpen in Doos 6 x Gebogen en 1 x Recht Model 6 Opiumpijp Been Bewerkt: Ingekleurd Graveerwerk Chinees 32 cm Verzilverde Ornamenten Mondstuk ontbreekt 7 2 Originele Filmposters The Lord of the Rings - The Two Towers

3 8 Schaakstukken Metaal Koperkleurig en Zilverkleurig In Koffer 9 Krant van 10 mei 1940 Algemeen Handelsblad Nederland in oorlog met Duitschland 10 Vintage industriele telmachine Continental PS 1779 Decoratie 11 (Snel-) Schaakset Houten schaakstukken Garde Schaakklok 12 Barometer Amsterdamse School 13 Serveerschaal Myott Son & Co 45 x 32 cm 14 Arai motorhelm Drudi Performance Waarschijnlijk nieuw Buidel van Shoei Maat onbekend

4 15 Canon Bellows FL Macrobalg FL vatting 16 Troublelite Philips Pechlamp 60 s In Blikken Doosje Magnetische Lampvoet Lang Snoer Krokodillenklemmen 17 Onderhoudsset Vintage Multitool Peugeot Veel Hulpstukken In Originele Doos 220V 18 Antieke Naaimachine Original Little Howe Handbediening 19 Inventum Stoom- Nevelapparaat Medische Apparatuur Behandeling van Astma Incl. Netsnoer 20 Spuitwaterfles Glas, Metaal en Kunststof Incl. 2 ds. Patronen 21 Kindertafeltje met Stoel Bekleed met rood en geel Formica

5 22 2 Fauteuils Amsterdamse School Eikenhout Gestoffeerde Zitting 23 Viool ½ Antraciet Metallic In koffer 2 Strijkstokken 24 Klarinet Pedler Elkhart In Koffer Onderhoud nodig 25 Piano H. Rogers Eungblut Wortelhout Serienr x 127 x 63 cm 26 Pendule Amsterdamse School 27 Dekenkist Antiek Eiken 150 x 67 x 83 cm 28 Schilderijlijst Hout Bewerkt Goudkleurig (op rode ondergrond)) Afm. 110 x 130 cm

6 29 Cockpit 747 Speelgoed uit ca Merk: Playmates Volledig werkend 30 Dashboard Corvette Speelgoed uit ca Merk: Playmates Volledig werkend 31 3 Schuco Auto s Limo 3041 Lasto 3042 Express Porsche 911-S Blikken Speelgoed Cosmetisch Goed Motor werkt niet 33 Eurobus Blikken Speelgoed Joustra 34 Mercedes 300 SE Metalen Schaalmodel 1:8 62 cm Merk: Ichiko (Japan) Bad paintjob Ster ontbreekt In Originele Doos 35 Apple E-mate 300 OS Newton Compleet met Stylus en Voeding Cosmetisch en Technisch in goede staat

7 36 2 x Zeefdruk Huub Lepelaar 30 van 100 Raceauto s 18 x18 cm In Doosje Artinside 37 Zeefdruk Tulpen Henk Schiffmacher (Nederlands bekendste Tattoo Artiest) 60 x 60 cm 38 Antieke Speeltafel Uitklaptafel 2 Bladen: Poker en Schaken Restauratie-Object 39 Vintage Systeem- Wandmeubel Simpla Lux Flexibele Indeling Teak Fineer Zwarte Staanders 180 x 84 x 31 cm 40 Dekenkist Antiek Eikenhout 2 Lades 135 x 53 x 83 cm 41 Hobbel/Schommelpaard Vintage Speelgoed Hout en Metaal 120 cm lang, 110 cm hoog 42 3 Star Trek Action Figures: Data, Picard en Laforge Allen met Wapen Kleding van Textiel Merk: Playmates cm

8 43 Zilveren Schaaltje Art Deco Gedreven / Geklopt 44 2 x Miniatuur Fauteuil Kinderstoel of Monster voor Handelsreiziger in Meubelen? Restauratie-Object 45 Olieverf op Doek Arthur Mols ( ) Beeldmaat 58 x 49 cm 46 Houtsnijwerk Balinees Danseres Coromandel hout 33 cm 47 Salontafel/Bijzettafel 50 s Deens Design Teak Glazen Blad Het blad vertoont gebruikssporen (krassen) 48 Fischel Gebogen Houten Armstoel Rietgematte Zitting en Rugleuning 49 6 Eetkamerstoelen Mahony

9 50 Kledingkast 19 e eeuws Kantelspiegel in Deur Kandelaars Wellicht een samengesteld meubel 202 x 79 x 53 cm 51 Broche Bloemmotief Filigrain techniek Verzilverd 52 Bicolor Ring Platinum Ring met in Goud gevat Steentje Cinema Lens P. Angénieux Zoom Type L mm 1: Vanwege zijn reputatie een bijzonder gewilde Lens Lak heeft gebruikssporen en 1 schroefje mankeert Glas is helder Werking niet getest 54 Gouden Hanger met 3 Parels 55 Zilveren Theezeefje Antiek 56 Accordeon Meridian Zwart In Koffer

10 57 Collagekunst op Glas Thema: Las Vegas 80 x 80 cm Stilleven Olieverf op Doek Jan van Delft 58 Johannes Petrus (Jan) van Delft (Waalwijk, 6 september 1879 Tilburg, 20 november 1952) was kunstschilder en directeur van de Waalwijkse Teekenschool. 59 De Molen François Boucher ( ) Reproductie op Paneel 125 x 100 cm 60 Litho Na den Storm H. Sluyter Sculps (Naar een werk van Joseph Israels) 61 Olieverf op Doek Titel: Cap Fréhel Wies van Dort 82 x 62 cm 62 Olieverf op doek Landschap met Watermolen Gesigneerd: Julius Bodenstein (vermoedelijk) Vergulde lijst 99 x 64 cm 63 De Mijnwerker Jan Toorop Litho (onder auspicien van J. Toorop) 1915 In authentieke Lijst 75 x 68 cm

11 64 Olieverf op Doek (Kokosvezel) Bernard Long 74 x 82 cm Voorstelling: Azteken 65 Stel van 2 Portretten Olieverf op Paneel Zware Goudkleurige Lijsten 47 x 42 cm 66 Zeefdruk: Red Dress Wil Willemsen nr. 415 / x 60 cm 67 Lam Lee Group Certificaat Wall Art 104 x 116 Diverse Materialen, o.a. Keramiek en Eierschalen 68 Schilderij Olieverf op Doek Zonder lijst 40 x 30 cm Gustavo Bellusci, Geboren in 1945 te Napels, Italië 69 Vulpen Waterman Hemisphere Red Marble Laquer GT Vergulde Tip en Accenten in Geschenkdoos Hervulbare Converter en Inktpatroon aanwezig 70 Masker Maya / Hedendaags (naar archeologische vondst) Parelmoer en diverse soorten Edelsteen Op zwarte Voet

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,-

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Inktpot, beschadigd, niet compleet Materiaal & Technieken Lak en ingelegd met parelmoer. Datum Ca.

Nadere informatie

Kavellijst t.b.v. de veiling 30 november u. Publiekssterrenwacht Phoenix

Kavellijst t.b.v. de veiling 30 november u. Publiekssterrenwacht Phoenix Kavellijst t.b.v. de veiling 30 november 2013 13.00 u door Publiekssterrenwacht Phoenix Veilingmeester: Frans Spekreijse Publiekssterrenwacht Phoenix Ampsenseweg 10 7241 NB Lochem www.sterrenwachtphoenix.nl

Nadere informatie

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,-

Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Verwarmingsapparaat om vloeistoffen te verwarmen. Bijzondere Kenmerken Ca 1900 Indicatie waarde 100,- Serie van 7 tinnen maten met deksels, Hollands. Datum 19de eeuw Indicatie waarde +/- 200,- Schrijfmachine

Nadere informatie

Algemene Kunst- en Antiekveiling Maart 2012 Wapens

Algemene Kunst- en Antiekveiling Maart 2012 Wapens Algemene Kunst- en Antiekveiling Maart 2012 Wapens Kavel nr. 3701: Een hout gesneden Balinese danseres, Ubud, midden 20ste eeuw Het basement met lotusbloem waaronder de inscriptie: Dibikin, Oleh, Aapfttangku,

Nadere informatie

18 Maria beeld * inventarisnummer aantal onderdelen 1 afmetingen h. 49,5 cm, b. 14 cm, d. 10 cm

18 Maria beeld * inventarisnummer aantal onderdelen 1 afmetingen h. 49,5 cm, b. 14 cm, d. 10 cm 18 Maria beeld * inventarisnummer 7358-140 titel Maria aantal onderdelen 1 afmetingen h. 49,5 cm, b. 14 cm, d. 10 cm materiaal gips, houtimitatie beschrijving Maria houdt het kind op de rechterarm en een

Nadere informatie

LOT_ID TITLE DESCRIPTION 16-1 Zodiac Vitrinekast Zodiac Virtinekast en Zodiac TV Meubel 16-5 Bijzettafel 60 x 60 cm Bijzettafel 60 x 60 cm 16-10

LOT_ID TITLE DESCRIPTION 16-1 Zodiac Vitrinekast Zodiac Virtinekast en Zodiac TV Meubel 16-5 Bijzettafel 60 x 60 cm Bijzettafel 60 x 60 cm 16-10 LOT_ID TITLE DESCRIPTION 16-1 Zodiac Vitrinekast Zodiac Virtinekast en Zodiac TV Meubel 16-5 Bijzettafel 60 x 60 cm Bijzettafel 60 x 60 cm 16-10 Impuls Vitrinekast Impuls Vitrinekast 105 x 190 cm Zonder

Nadere informatie

Vuurhouten lantaarn met handvat Grote lantaarn: 40x20x29cm 24,95 Kleine lantaarn: 31x15x22cm 14,95. Lantaarn met LED en decoratie

Vuurhouten lantaarn met handvat Grote lantaarn: 40x20x29cm 24,95 Kleine lantaarn: 31x15x22cm 14,95. Lantaarn met LED en decoratie 3 c 14,99 4 c 9,99 1 2 Vuurhouten lantaarn met handvat Grote lantaarn: 40x20x29cm 24,95 Kleine lantaarn: 31x15x22cm 14,95 Lantaarn met LED en decoratie 5 c 1,50 Kerstboom met sneeuw 80cm 7 c 9,99 Kaars

Nadere informatie

Veilingcatalogus Vintage Designveiling

Veilingcatalogus Vintage Designveiling Veilingcatalogus Vintage Designveiling Kijkdag: Vrijdga 5 januari 2017 van 14.00 tot 16.00 uur Sluiting veiling: Maandag 8 januari 2017 vanaf 19.00 uur. Let op! In ons veilingsysteem wordt de veiling van

Nadere informatie

Uitverkoop showroommodellen 13/9/2013 tot en met 21/9/2013

Uitverkoop showroommodellen 13/9/2013 tot en met 21/9/2013 Zwevende inlijsting met een handvergulde zilveren lijst Exterieur kader: 109.5cm B x 44.5cm H 571.45 285.70 Inlijsting met een brede zilveren lijst Exterieur kader: 92cm B x 92cm H 822.25 411.10 Originele

Nadere informatie

Kapstok 183(h) Fauteuil Koffietafel met rattan/hout 65x32(h) Mand bamboe zwart-naturel 37x32(h) x36(h) 49.

Kapstok 183(h) Fauteuil Koffietafel met rattan/hout 65x32(h) Mand bamboe zwart-naturel 37x32(h) x36(h) 49. lifestyle Kapstok 183(h) 39.99 Fauteuil 149.- Koffietafel met rattan/hout 65x32(h) 109.- Mand bamboe zwart-naturel 37x32(h) 39.95 47x36(h) 49.95 Landelijk wonen Bijzettafel root 35x40(h) 29.99 45x60(h)

Nadere informatie

Populair Industrieel Spots Plafonnières Leeslampen Lampvoeten Functioneel. pagina 4-33. pagina 34/51. pagina 52/55. pagina 58/59.

Populair Industrieel Spots Plafonnières Leeslampen Lampvoeten Functioneel. pagina 4-33. pagina 34/51. pagina 52/55. pagina 58/59. pagina 4-33 pagina 34/51 pagina 52/55 pagina 58/59 pagina 60 /61 pagina 62/ 63 pagina 64/65 Populair Industrieel Spots Plafonnières Leeslampen Lampvoeten Functioneel 4 Corato/Tuturanto/Surbo 05-HL4355-60

Nadere informatie

Nr Lot Startbod Opbod Nota's

Nr Lot Startbod Opbod Nota's Nr Lot Startbod Opbod Nota's 0200 2-zit blauw leder met fineer design / lichte wrijfschade 0201 2-zit blauw ledere met fineer design 0202 salon salon in fineer met ingewerkte lades 0203 bureel Aldo Cibic

Nadere informatie

LEZEN. Eigen B & S collectie. Kant en klare leesbrillen met etuis. Leesbrillen op sterkte vogens DIN EN QUALITY MADE

LEZEN. Eigen B & S collectie. Kant en klare leesbrillen met etuis. Leesbrillen op sterkte vogens DIN EN QUALITY MADE LEZEN Eigen B & S collectie Kant en klare leesbrillen met etuis Leesbrillen op sterkte vogens DIN EN 14139 QUALITY MADE B & S Leesbrillencollectie Van het idee tot de kant-en-klare leesbril Van jaar tot

Nadere informatie

HORECA Trends HORECA- EN PROJECTINRICHTING. Project Totaal Okido Uranus CR Heerenveen (0031)

HORECA Trends HORECA- EN PROJECTINRICHTING. Project Totaal Okido Uranus CR Heerenveen (0031) HORECA- EN PROJECTINRICHTING HORECA Trends 08 Prijzen exclusief BTW en in euro s. Zetfouten voorbehouden www.okidobv.nl Project Totaal Okido Uranus 8 88 CR Heerenveen (00) 5 8 88 WhatsApp (00) 6 8 0950

Nadere informatie

799,- DESIGN. betaalbaar. BestSeller! 299,- 89,- WWW. XOOON.COM

799,- DESIGN. betaalbaar. BestSeller! 299,- 89,- WWW. XOOON.COM 3 99,- 799,- 89,- betaalbaar DESIGN Strakke 3-zits lounge OSLO met RVS poot, 6 breed, in stof vanaf 799,- Verkrijgbaar in diverse afmetingen, opstellingen, stoffen en kleuren. Ook in leder 3 Boekenkast

Nadere informatie

EXTRA KORTINGEN NIEUWE KEUKEN TOT -10% op SALONS TOT -10% op EETKAMERS. Meer solden en promoties in de toonzaal en op www.reno.be

EXTRA KORTINGEN NIEUWE KEUKEN TOT -10% op SALONS TOT -10% op EETKAMERS. Meer solden en promoties in de toonzaal en op www.reno.be www.reno.be TOT -20% op decoratie TOT -21% op BEDBODEMS EXTRA KORTINGEN OP UW NIEUWE KEUKEN TOT -10% op SALONS TOT -10% op EETKAMERS TOT -21% op MATRASSEN toonzaalmodellen TOT -70% STOELEN 5+1 GRATIS (op

Nadere informatie

Materiaal : metaal Beschikbare kleuren : antieke messing of satijn nikkel

Materiaal : metaal Beschikbare kleuren : antieke messing of satijn nikkel Bureaulamp: laatste update 22/05/2017 Bureaulamp hout design LED 5W 365mm hoog (bureau -01) Lengte arm : 570mm Diameter voet : 190mm + hout Beschikbare kleur : metaal in zwart, hout in walnoot Type lamp

Nadere informatie

Boordevol inspiratie en ti. Haal de herfst in huis. Nr 13 Aanbiedingen zijn geldig van woensdag 25 september t/m dinsdag 1 oktober 2013

Boordevol inspiratie en ti. Haal de herfst in huis. Nr 13 Aanbiedingen zijn geldig van woensdag 25 september t/m dinsdag 1 oktober 2013 Nr 13 Aanbiedingen zijn geldig van woensdag 25 september tm dinsdag 1 oktober 2013 Zo krijg je zin in he t najaar! wit Haal de herfst in huis. ps. Boordevol inspiratie en ti Welkom herfst! 1 2 3 4 1. Stolp

Nadere informatie

Sale. Winter 2499,- HEEL VEEL TOONZAALMODELLEN VOOR DE HELFT VAN DE PRIJS! woonkrant. seinewonen.nl

Sale. Winter 2499,- HEEL VEEL TOONZAALMODELLEN VOOR DE HELFT VAN DE PRIJS! woonkrant. seinewonen.nl Woonkrant december 2018 Seine wonen Winter woonkrant Hoekbank Pascal Keuze uit verschillende ruggen en armen, is leverbaar in diverse opstellingen, stof- en lederkwaliteiten en kleuren. in stof NU 2499,-

Nadere informatie

woonmaand ,- 19,- 69,- 99,- 59,- New Grootste collectie eetkamerstoelen van de Benelux! Goedkoper vindt u deze stoelen nergens.

woonmaand ,- 19,- 69,- 99,- 59,- New Grootste collectie eetkamerstoelen van de Benelux! Goedkoper vindt u deze stoelen nergens. Oktober is woonmaand VOORDEEL DAGEN: tot wel 80% voordeliger dan elders! New Arrival XL uitvoering, maar liefst 160 cm breed Industriële Fauteuil In Vintage leder, voorzien van een metalen slede frame

Nadere informatie

999,- 99,- 79,- Roos bijzettafel, in oranje, wit of taupe, set van 2: klein 40 cm en groot 50 cm. Ultra karpet 40% wol, 60% viscose 160 x 230 cm 229,-

999,- 99,- 79,- Roos bijzettafel, in oranje, wit of taupe, set van 2: klein 40 cm en groot 50 cm. Ultra karpet 40% wol, 60% viscose 160 x 230 cm 229,- like ons op hoofdsteun per stuk vanaf 99,- NIEUW! deze bank is 1 Caen ruime -zits met longchair rechts of links plaatsbaar, in stof vanaf 999,- Zoals afgebeeld in luxe stof Maison 1049,- Ultra karpet 40%

Nadere informatie

Veilingcatalogus. Stichting Kringloopbedrijf Borne. Goederenveiling 1 oktoiber 2016

Veilingcatalogus. Stichting Kringloopbedrijf Borne. Goederenveiling 1 oktoiber 2016 Stichting Kringloopbedrijf Borne Veilingcatalogus Goederenveiling 1 oktoiber 2016 Aanvang : 14:00 uur Lokatie: Kringloop Borne Bornerbroeksestraat 83 7621AE Borne Voorwaarden REGELS EN DEELNAME VOORWAARDEN

Nadere informatie

Catalogus. Veiling. Datum: vrijdag 25 oktober Zaal open uuur Aanvang: uur

Catalogus. Veiling. Datum: vrijdag 25 oktober Zaal open uuur Aanvang: uur Catalogus Veiling Datum: vrijdag 25 oktober 2013 Zaal open 19.00 uuur Aanvang: 20.00 uur Plaats: Verenigingsgebouw De Schaapskooi Dorpsstraat 34, achter de kerk te Lopik 1 Wandvitrinekastje 60 x 60 cm.

Nadere informatie

1 Omschrijving: Evolution trolley voor hangmappen Verkoopprijs: 308,44 Promotieprijs: 150

1 Omschrijving: Evolution trolley voor hangmappen Verkoopprijs: 308,44 Promotieprijs: 150 LENTESCHOONMAAK 2013 1 Omschrijving: Evolution trolley voor hangmappen Verkoopprijs: 308,44 Promotieprijs: 150 2 Omschrijving: Struktura-buffetkast L180 D45 H88, wit, druksysteem Verkoopprijs: 2.251 Promotieprijs:

Nadere informatie

met bal, gem. Plateelbakkerij Zuid Holland, circa ondwerp E. Lempke Louis Copier, Leerdam

met bal, gem. Plateelbakkerij Zuid Holland, circa ondwerp E. Lempke Louis Copier, Leerdam 1 Wit Plateel sculptuur van een dame met bal, gem. Plateelbakkerij Zuid Holland, circa 1930. ondwerp E. Lempke 2 Een glazen karaf zonder stop, gemerkt Louis Copier, Leerdam 3 Een einversterker, merk EAW

Nadere informatie

1,88 p/st* 1,60 p/st* 1,68 p/st* 1,15 p/st* 1,45 p/st* 1,70 p/st* 1,95 p/st* 1,85 p/st* 2 fles geschenkdoos wijnblad art.nr ve 10st.

1,88 p/st* 1,60 p/st* 1,68 p/st* 1,15 p/st* 1,45 p/st* 1,70 p/st* 1,95 p/st* 1,85 p/st* 2 fles geschenkdoos wijnblad art.nr ve 10st. 4 fles geschenkdoos wijnblad art.nr. 479234 ve 1st. 1,88 2 fles geschenkdoos wijnblad art.nr. 479232 ve 10st. 1,60 3 fles draagkarton groen, art.nr. 476614 ve 10st. 1,15 3 fles geschenkdoos rood art.nr.

Nadere informatie

Dressoir met vitrinedeel 65x130x30 (hxbxd); 2 deuren, midden vorige eeuw. 1 Zijkant is rond. deuren zijn in kwartieren gefineerd.

Dressoir met vitrinedeel 65x130x30 (hxbxd); 2 deuren, midden vorige eeuw. 1 Zijkant is rond. deuren zijn in kwartieren gefineerd. 1 325-350 5 9 Art deco China Cabinet, Engels, met glas in lood deuren en sleutel, mahonie fineer, originele achterplaat en decoratie, maten 125 x 120 x 26, ooit 1750 gulden. Dressoir met vitrinedeel 65x130x30

Nadere informatie

Van Moerkerk Horeca Service. Prijslijst 2012

Van Moerkerk Horeca Service. Prijslijst 2012 Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2012 Marcel Van Moerkerk Haspelweg 1 7036 AM Loerbeek Tel: 0316-53 26 04 06-50 64 63 31 06-40 46 48 79 1 Meubilair Luxe gestofeerde stoel grijs (stack chair) - stapelbaar

Nadere informatie

Geen groene vingers? Kies dan voor een botanische print

Geen groene vingers? Kies dan voor een botanische print Bij deze woonstijl zie je veel invloeden uit de jaren 40, 50 en 60 in de speelse maar strakke vormgeving van de meubels. De natuur wordt in huis gehaald met gestileerde bloempatronen, palmprints, gekleurd

Nadere informatie

Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2014

Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2014 Van Moerkerk Horeca Service Prijslijst 2014 Marcel Van Moerkerk Haspelweg 1 7036 AM Loerbeek Tel: 0316-53 26 04 06-50 64 63 31 06-40 46 48 79 2012 Van Moerkerk Horeca Service Meubilair Luxe gestofeerde

Nadere informatie

159.- 2015 weer. voordeliger! CADEAU 183.- BESPAARD DE ULTIMATIEVE TRENDMARKT GOEDKOPER ZOU ZIJN! 342.- GRIJP NU UW KANS!

159.- 2015 weer. voordeliger! CADEAU 183.- BESPAARD DE ULTIMATIEVE TRENDMARKT GOEDKOPER ZOU ZIJN! 342.- GRIJP NU UW KANS! D ULTIMATIV TRNDMARKT 2015 weer voordeliger! 001+003 boekenkast, hoog of dwars 342-159- FRONT- KLURN: 183- BSPAARD GODKOPR ZOU CADAU ZIJN! GRIJP NU UW KANS! 3350/040 Serie moderne boekenkasten, romp wit,

Nadere informatie

Prijslijst verhuur. Meubilair. Bar

Prijslijst verhuur. Meubilair. Bar Prijslijst verhuur Meubilair Luxe gestoffeerde stoel grijs (stack chair) - stapelbaar 2,25 Kunststof stoel grijs - stapelbaar 1,25 Kunststof stoel groen - stapelbaar 1,25 Buffettafel (77x185 cm.) 3,50

Nadere informatie

Bureaustoel, gispenstijl ( geen merk vindbaar), nb maar 4 poten (minder stabiel dan 5) aan draaiende poot, rugleuning verstelbaar, jaren 60

Bureaustoel, gispenstijl ( geen merk vindbaar), nb maar 4 poten (minder stabiel dan 5) aan draaiende poot, rugleuning verstelbaar, jaren 60 1301 100-120 1305 1309 Rieten strandstoel, ex strand Hoek van Holland, 30er jaren (van de oude badmeester uit die tijd), in 1 familie gebleven. Met kussen en in goede staat (wel droog), nb tiewrap bij

Nadere informatie

Bruto adviesprijzen in Euro s van JUNG schakelmateriaal Prijzen zijn incl. 21% BTW. Geldig vanaf 1 jan

Bruto adviesprijzen in Euro s van JUNG schakelmateriaal Prijzen zijn incl. 21% BTW. Geldig vanaf 1 jan Prijsoverzicht 18 AS 500 AS 500 glas AS 500 Standaardprogramma wit, wit, glas/ glas/ zwart, zwart antraciet mat champagne, mokka Wisselschakelaar 17,50 17,59 59,36 66,47 22,42 23,60 34,55 22,42 23,60 23,60

Nadere informatie

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur

Catalogus. Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur Catalogus Openbare verkoop van kunstvoorwerpen in de Kopermolen te Vaals 17 t/m 21 september dagelijks van 11.00 tot 17.00 uur Opbrengst bestemd voor de Stichting Stille Armoede Zonder titel Nr 08 Kunstenaar:

Nadere informatie

Alleen voor binnen gebruik Volledig gemonteerd Sterk beuken houten frame Voldoen aan BS7176 versie 5

Alleen voor binnen gebruik Volledig gemonteerd Sterk beuken houten frame Voldoen aan BS7176 versie 5 Gestoffeerde houten meubels Stijlvol en eigentijds meubilair ontworpen voor het toevoegen van klasse in hotel lobby's, bars, restaurants en eetgelegenheden. Gemaakt van duurzame professionele materialen,

Nadere informatie

Met kabel en aan/uit knop Staande lamp zilver/brons exclusief lampenkap 1xE mm hoog (staan -04) Diepte : 465mm Hoogte : mm

Met kabel en aan/uit knop Staande lamp zilver/brons exclusief lampenkap 1xE mm hoog (staan -04) Diepte : 465mm Hoogte : mm Staande lampen laatste update 22/05/2017 Staande lamp rond geborsteld staal 1365mm H voor lampenkap stof 1xE27 (staan -01) Diameter : 250mm Hoogte : 1365mm Kleur : Geborsteld staal Hoeveelheid lampen :

Nadere informatie

Design furniture en home decoration

Design furniture en home decoration ONLINE VEILING Furniture en home decoration (NL) Design furniture en home decoration Machineweg 16 1394 AV Nederhorst den Berg (Furniture & Home Decoration) Sluitingsdatum: maandag 20 NOVEMBER vanaf 19:00

Nadere informatie

Sale 50 RELAXFAUTEUILS 1139,- Eindejaars Eettafel Next NU VEEL TOONZAALMODELLEN VOOR DE HELFT VAN DE PRIJS!

Sale 50 RELAXFAUTEUILS 1139,- Eindejaars Eettafel Next NU VEEL TOONZAALMODELLEN VOOR DE HELFT VAN DE PRIJS! krant 07 Marco Marknesse Eettafel Next Met eiken blad, leverbaar in diverse afmetingen. Eetkamerbank Laura in stof of leder vanaf 79,-. Eetkamerstoel Laura in stof of leder vanaf 9,-. 999,- 80x00 cm 9,-

Nadere informatie

Sale. Opruiming bij IJtsma 10 tot 70% korting 1699,- op wonen, slapen en keukens. Nieuwjaars Hoekbank Loredo. ijtsma.nl WONEN, SLAPEN EN KEUKENS

Sale. Opruiming bij IJtsma 10 tot 70% korting 1699,- op wonen, slapen en keukens. Nieuwjaars Hoekbank Loredo. ijtsma.nl WONEN, SLAPEN EN KEUKENS krant 08 IJtsma Livingworld WONEN, SLAPEN EN KEUKENS Hoekbank Loredo Leverbaar in diverse opstellingen, Nu als hoekopstelling van 87,- voor 699,-. Zoals afgebeeld 699,- Opruiming bij IJtsma 0 tot 70% korting

Nadere informatie

VOORWOORD. Eeuwenoude scheepswrakken met schatten op de. Welk schip was dit en waar ging het naar toe? Voor wie was de japon bedoeld?

VOORWOORD. Eeuwenoude scheepswrakken met schatten op de. Welk schip was dit en waar ging het naar toe? Voor wie was de japon bedoeld? VOORWOORD Eeuwenoude scheepswrakken met schatten op de bodem van de Texelse Waddenzee. Dat klinkt spannend. En dat ís het ook. Af en toe duiken bijzondere objecten uit het verleden op. De vondsten die

Nadere informatie

139,- Lekker wonen voor een leuke prijs 799,- verkrijgbaar in antraciet, mosterd of taupe. De collectie is verkrijgbaar bij:

139,- Lekker wonen voor een leuke prijs 799,- verkrijgbaar in antraciet, mosterd of taupe. De collectie is verkrijgbaar bij: Lekker wonen voor een leuke prijs like ons op 3 NIEUW! Laurelle eetkamerstoel in de combinatie lederlook Tatra en stof Volterra Larissa eetkamertafel 60 x 00 cm 799,- 39,- verkrijgbaar in antraciet, mosterd

Nadere informatie

GARAGEVERKOOP 15-16 augustus 2015 2860 St.-Kat.-Waver & 2861 O.-L.-V.-Waver

GARAGEVERKOOP 15-16 augustus 2015 2860 St.-Kat.-Waver & 2861 O.-L.-V.-Waver GARAGEVERKOOP 15-16 augustus 2015 2860 St.-Kat.-Waver & 2861 O.-L.-V.-Waver STRAAT NR GEMEENTE OPEN TE KOOP OPMERKING 1 Albertstraat 29 2860 SKW Speelgoed, Babyspullen, Kleding, Varia, kinderkleding, loopfietsjes,...

Nadere informatie

Collectie gemeente Zwartewaterland - deelcollectie Genemuiden

Collectie gemeente Zwartewaterland - deelcollectie Genemuiden Interieurinrichting gemeentehuis Genemuiden. Deze inventarisatie van het meubilair in het gemeentehuis van Genemuiden beperkt zich tot de interieuronderdelen die in 1968 door binnenhuisarchitect Dirk van

Nadere informatie

ANTIEK EN BROCANTE. Div. antiek en brocante. Bezichtiging Thursday, 15 June, 2017 from 15:00 till 17:00 BE-3140 Keerbergen, Molenstraat 40

ANTIEK EN BROCANTE. Div. antiek en brocante. Bezichtiging Thursday, 15 June, 2017 from 15:00 till 17:00 BE-3140 Keerbergen, Molenstraat 40 ANTIEK EN BROCANTE Div. antiek en brocante Startdatum Friday 09 June 2017 10:00 Bezichtiging Thursday, 15 June, 2017 from 15:00 till 17:00 BE-3140 Keerbergen, Molenstraat 40 Einddatum Maandag 19 juni 2017

Nadere informatie

799,- 149,- Coiba eetkamertafel 105 x 200 cm in Tibet Grey. Marcella 149,- eetkamerstoel

799,- 149,- Coiba eetkamertafel 105 x 200 cm in Tibet Grey. Marcella 149,- eetkamerstoel like ons op schilderij Hear See Talk 60 x 40 cm 49,- Coiba eetkamertafel 05 x 00 cm in Tibet Grey 799,- Marcella eetkamerstoel 49,- Coiba eetkamertafel zoals afgebeeld 05 x 00 cm in Tibet Grey 799,- 05

Nadere informatie

Sale. Nieuwjaars Elementenbank Ramsey 1899,- Met hoofdsteun NU VEEL TOONZAALMODELLEN VOOR DE HELFT VAN DE PRIJS! poels.nl. Eetkamerstoel Faja

Sale. Nieuwjaars Elementenbank Ramsey 1899,- Met hoofdsteun NU VEEL TOONZAALMODELLEN VOOR DE HELFT VAN DE PRIJS! poels.nl. Eetkamerstoel Faja krant 08 Poels Wonen en Slapen Elementenbank Ramsey Leverbaar in diverse opstellingen, stofkwaliteiten en kleuren.,5 zitsbank met longchair (9x cm) voor 559,-. en hocker (0x0 cm) voor 6,-. Leverbaar in

Nadere informatie

Manchetknopen ingelakt. Enkele voorbeelden: Buitenlandse Zaken FRISS Targo versicherung

Manchetknopen ingelakt. Enkele voorbeelden: Buitenlandse Zaken FRISS Targo versicherung Manchetknopen ingelakt Manchetknopen met de hand ingekleurd, eventueel voorzien van een epoxy beschermlaag. De manchetknopen worden met de hand gemaakt en voorzien van een reliëf in de manchetknoop om

Nadere informatie

deals 15% Ook zo'n TE GEKKE TAS winnen?* #trendhopper Gezien in Linda! 15% DAVERENDE korting Op de gehele Kentucky collectie! korting woontrend;

deals 15% Ook zo'n TE GEKKE TAS winnen?* #trendhopper Gezien in Linda! 15% DAVERENDE korting Op de gehele Kentucky collectie! korting woontrend; De ontwerpen in deze woontrend zijn lichtvoetig, de meubelvormen veelal organisch en de accenten soms met een knipoog naar het minimalisme. De gebruikte kleuren zijn rustige, vergrijsde Scandinavische

Nadere informatie

Sale. Nieuwjaars Elementenbank Ramsey 1899,- Met hoofdsteun NU VEEL TOONZAALMODELLEN VOOR DE HELFT VAN DE PRIJS!

Sale. Nieuwjaars Elementenbank Ramsey 1899,- Met hoofdsteun NU VEEL TOONZAALMODELLEN VOOR DE HELFT VAN DE PRIJS! krant 08 Schippers Woonwereld Nieuwjaars Elementenbank Ramsey Leverbaar in diverse opstellingen, stofkwaliteiten en kleuren.,5 zitsbank met longchair (9x cm) voor 559,-. en hocker (0x0 cm) voor 6,-. en

Nadere informatie

Tafellampen: laatste update 22/05/2017 Tafellamp rond geborsteld staal 365mm H voor lampenkap stof 1xE14

Tafellampen: laatste update 22/05/2017 Tafellamp rond geborsteld staal 365mm H voor lampenkap stof 1xE14 Tafellampen: laatste update 22/05/2017 Tafellamp rond geborsteld staal 365mm H voor lampenkap stof 1xE14 (tafel-01) Diameter : 140mm Hoogte : 365mm Kleur : Geborsteld staal Met kabel en aan/uit knop Tafellamp

Nadere informatie

WOONWENSEN STIJL! STOER MET. bij VARWIJK. Varwijk Wonen Slapen in Dedemsvaart VANAF 529,- ACTIE: 2 EETKAMERSTOELEN. Bank Terence.

WOONWENSEN STIJL! STOER MET. bij VARWIJK. Varwijk Wonen Slapen in Dedemsvaart VANAF 529,- ACTIE: 2 EETKAMERSTOELEN. Bank Terence. WOONWENSEN VOORJAAR 2017 bij VARWIJK Bank Terence VANAF 529,- Fauteuil Evans ACTIE: 2 EETKAMERSTOELEN GRATIS! STOER MET STIJL! Varwijk Wonen Slapen in Dedemsvaart STOER DRESSOIR EEN BANK OM VERLIEFD OP

Nadere informatie

collectie winter inverno

collectie winter inverno collectie 2011 2012 winter inverno collectie winter 2011/2012 - Belle Trade & Sales 1 Elegantie en exclusief design Isa Belcampo staat voor elegante en moderne sieraden, die vrouwelijkheid en Italiaans

Nadere informatie

Meubels en rollend materieel

Meubels en rollend materieel ONLINE VEILING TEAK PLAZA SHOWROOM EN MAGAZIJN (ROLLING STOCK, FURNITURE AND DECORATION) (NL) Meubels en rollend materieel Nedervonder 13 5061 JP Oisterwijk (Teak Plaza showroom en magazijn (Rolling stock,

Nadere informatie

999,- 189,- 649,- Ajezi dressoir, 210 cm. Ricardo armstoel in stof Calabria antraciet. Ajezi eetkamertafel, 190 x 100 cm

999,- 189,- 649,- Ajezi dressoir, 210 cm. Ricardo armstoel in stof Calabria antraciet. Ajezi eetkamertafel, 190 x 100 cm deze lamp is NIEUW! dressoir, 0 cm 999,- like ons op Ricardo armstoel in stof Calabria antraciet 89,- deze tafel is NIEUW! eetkamertafel, 90 x 00 cm 69,- Leverbaar in kleuren antraciet cognac lever petrol

Nadere informatie

COLLECTIE GOUD & EDELSTENEN. Groene Amethyst. Citrien. Rookkwarts. Ook uw juwelier voor Swarovski. Gegarandeerd goed!

COLLECTIE GOUD & EDELSTENEN. Groene Amethyst. Citrien. Rookkwarts. Ook uw juwelier voor Swarovski. Gegarandeerd goed! COLLECTIE 13 14 S 502 389,- Groene Amethyst 45 uur 45 uur 45 uur 00 en ed! Gegarandeerd goed! Dorpsstraat 39, 8071 BX Nunspeet T (0341) 25 21 71 I www.leusinkvanveen.nl Ook uw juwelier voor Swarovski S

Nadere informatie

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014 Kavel 1 ''Klaproos'' canvas, acryl, afmetingen 80 x 60 cm. Kunstenares Jeanne Megens Kavel 2 ''Ontsnapping'' canvas, acryl, afmetingen 100 x 80 cm.

Nadere informatie

Het Verde Events team maakt alles op maat en naar uw wens. Deze lijst toont wat wij momenteel in stock hebben. De tabel wordt doorlopend aangepast.

Het Verde Events team maakt alles op maat en naar uw wens. Deze lijst toont wat wij momenteel in stock hebben. De tabel wordt doorlopend aangepast. EVENTMEUBILAIR Het Verde Events team maakt alles op maat en naar uw wens. Deze lijst toont wat wij momenteel in stock hebben. De tabel wordt doorlopend aangepast. Alle prijzen zijn exclusief btw, transport,

Nadere informatie

189,- 579,- Deaumain. Ricardo armstoel in stof Calabria. Deaumain. De collectie is verkrijgbaar bij: SNEL LEVERBAAR SNEL LEVERBAAR

189,- 579,- Deaumain. Ricardo armstoel in stof Calabria. Deaumain. De collectie is verkrijgbaar bij: SNEL LEVERBAAR SNEL LEVERBAAR like ons op Deaumain buffetkast, 60 cm breed van 499,- voor 99,- 2 Ricardo armstoel in stof Calabria 89,- Leverbaar in 4 kleuren antraciet cognac lever petrol Deaumain eetkamertafel, vanaf 579,- Zoals

Nadere informatie

1049,- Lekker wonen voor een leuke prijs. verstel bare hoofdsteunen 199,- optioneel verstel bare zitting 329,-

1049,- Lekker wonen voor een leuke prijs. verstel bare hoofdsteunen 199,- optioneel verstel bare zitting 329,- Lekker wonen voor een leuke prijs like ons op Notta -zits 049,- verstel bare hoofdsteunen Marie bijzettafel, set van hoogte 40 en 50 cm 99,- optioneel verstel bare zitting Zebra karpet, 00% wol, 60 x 0

Nadere informatie

Pins KJ 001 KJ 002 KJ 003 KJ 004. Luxe emaille pins en reliëf pins Hoogwaardige kwaliteit. Verzilverd, verguld of bronskleurig.

Pins KJ 001 KJ 002 KJ 003 KJ 004. Luxe emaille pins en reliëf pins Hoogwaardige kwaliteit. Verzilverd, verguld of bronskleurig. Pins KJ 001 Luxe emaille pins en reliëf pins Hoogwaardige kwaliteit Verzilverd, verguld of bronskleurig Vanaf 100 stuks KJ 002 Gelakte pins met of zonder laklaag. Verzilverd, verguld of bronskleurig KJ

Nadere informatie

NIEUW SURPRISE! DE TRENDHOPPER CADEAUKAART. het leukste cadeau voor je huis. VIENNE 2,5-zits met longchair in actiestof Lavabo 1599,-

NIEUW SURPRISE! DE TRENDHOPPER CADEAUKAART. het leukste cadeau voor je huis. VIENNE 2,5-zits met longchair in actiestof Lavabo 1599,- VIENNE 2,5-zits met longchair in actiestof Lavabo 1599,- MONTANA boekenkast met 1 deur 599,- ETNIC poef 219,- SURPRISE! NIEUW DE TRENDHOPPER CADEAUKAART het leukste cadeau voor je huis In woonstijl BASE

Nadere informatie

Heel veel voordeel waar je blij van wordt!

Heel veel voordeel waar je blij van wordt! Heel veel voordeel waar je blij van wordt! 2-zits Zembla 799 699 pocketvering optioneel designpoot optioneel 2-ZITS ZEMBLA 799 699 in leder vanaf 1399 1249 (afgebeeld in stof Secillia) in diverse opstellingen,

Nadere informatie

189,- 579,Zoals afgebeeld 190 x 100 cm in Pampas Grey 649,- Deaumain. Ricardo. Deaumain. De collectie is verkrijgbaar bij: SNEL

189,- 579,Zoals afgebeeld 190 x 100 cm in Pampas Grey 649,- Deaumain. Ricardo. Deaumain. De collectie is verkrijgbaar bij: SNEL like ons op Deaumain buffetkast, 60 cm breed van 499,- voor 99,- Ricardo deze stoel is armstoel in stof Calabria 89,- Deaumain eetkamertafel, vanaf Leverbaar in 4 kleuren antraciet cognac lever petrol

Nadere informatie

Inventaris verkoopinboedel

Inventaris verkoopinboedel Inventaris verkoopinboedel Standplaats: voormalig gemeentehuis Aardenburg Markt 7, 4527 CM Aardenburg Num mer Afbeelding Omschrijving Minimumprijs 1. Tafel Blad grijs, formica 2. Lounchestoel Rood leer,

Nadere informatie

MYSTERY BOX AUCTION EN DIV. ACTIVA (SNELVEILING)

MYSTERY BOX AUCTION EN DIV. ACTIVA (SNELVEILING) MYSTERY BOX AUCTION EN DIV. ACTIVA (SNELVEILING) 17 mystery boxen en div. activa wo.: 18e eeuws samurai harnas, div. burelen, etc. Startdatum Friday 13 January 2017 10:00 Bezichtiging Wednesday, 18 January,

Nadere informatie

Geniet nu van heel veel voordeel!

Geniet nu van heel veel voordeel! Geniet nu van heel veel voordeel! 2-zits Zembla INTRODUCTIE- PRIJS in stof vanaf 799 699 pocketvering optioneel designpoot optioneel 2-ZITS ZEMBLA INTRODUCTIEPRIJS in stof vanaf 799,- 699,- in leder vanaf

Nadere informatie

Bruto adviesprijzen in Euro s van JUNG schakelmateriaal Prijzen zijn incl. 21% BTW. Geldig vanaf 1 jan

Bruto adviesprijzen in Euro s van JUNG schakelmateriaal Prijzen zijn incl. 21% BTW. Geldig vanaf 1 jan Prijsoverzicht 19 Bruto adviesprijzen in Euro s van JUNG schakelmateriaal Prijzen zijn incl. 21% BTW. Geldig vanaf 1 jan. 2019. AS 500 AS 500 slagvast A creation glas AS 500 programma wit, wit, glas/ glas/

Nadere informatie

Cyprus royal grey. Geniet een zomer lang op uw privé terras! Hawaii. parasol. www.gardenimpressions.nl. 360 draaibaar

Cyprus royal grey. Geniet een zomer lang op uw privé terras! Hawaii. parasol. www.gardenimpressions.nl. 360 draaibaar Hawaii parasol The Original Cyprus verstelbare fauteuil Royal grey aluminium frame met taurus all-weather doek. 360 draaibaar 90 kantelbaar Larnaca tafel Royal grey aluminium frame (180x95 cm) met vulcano

Nadere informatie

Deal!c GRATIS. lookbook. 01 Stoel AIDEN. In stof Calabria met accenten in kunstleder Tatra. In 3 kleuren

Deal!c GRATIS. lookbook. 01 Stoel AIDEN. In stof Calabria met accenten in kunstleder Tatra. In 3 kleuren GRATIS lookbook Deals ga naar www.xooon.com of haal m in onze winkel! 01 Stoel AIDEN In stof Calabria met accenten in kunstleder Tatra. In 3 kleuren 149 169 01 Stoel AIDEN 169 149 in stof Calabria met

Nadere informatie

Gietijzeren Japanse Theepot

Gietijzeren Japanse Theepot Theepot Glas Deze theepot is gemaakt van glas, een perfecte manier om losse thee te presenteren. De theepot wordt standaard geleverd met een RVS theezeef. Inhoud: 400 ML Artikelnummer: 327 Gietijzeren

Nadere informatie

899,- 15, 99. Sydney ruime 3-zits. Parrot Friends schilderij 90 x 90 cm 99,- optioneel: verstelbare zitting. Galore karpet,

899,- 15, 99. Sydney ruime 3-zits. Parrot Friends schilderij 90 x 90 cm 99,- optioneel: verstelbare zitting. Galore karpet, Parrot Friends schilderij 90 x 90 cm 99,- like ons op kussen met achterzijde in bont 5, 99 Sydney comfortabele fauteuil 599,- NIEUW in onze collectie Sydney ruime -zits 899,- Zoals afgebeeld in luxe stof

Nadere informatie

Gratis schort 1599,- Gratis woon- en. inspiratiemagazine? Vraag m aan op hendersandhazel.nl. Voordeel waar je blij van wordt! WE LOVE.

Gratis schort 1599,- Gratis woon- en. inspiratiemagazine? Vraag m aan op hendersandhazel.nl. Voordeel waar je blij van wordt! WE LOVE. WE LOVE 2 Voordeel waar je blij van wordt! 3 hoekbank Palio 797,- 599,- Gratis woon- en inspiratiemagazine? Vraag m aan op hendersandhazel.nl Gratis schort Bij aankoop vanaf 750,- een exclusieve lederen

Nadere informatie

Catalogus Veiling 0118

Catalogus Veiling 0118 Catalogus Veiling 0118 Online veiling van collectors items en inboedel. Kijkdag(en) Geen kijkdag Ophaaldag(en) Vrijdag 18 mei 2018, tussen 10.00 en 12.00 uur. Locatie: Sittard. U dient zelf te zorgen voor

Nadere informatie

799,- Zoals afgebeeld in stof Savannah met elektrisch verstelbare relaxfunctie 1449,- Zirano luxe en comfortabele 2,5-zits in stof vanaf

799,- Zoals afgebeeld in stof Savannah met elektrisch verstelbare relaxfunctie 1449,- Zirano luxe en comfortabele 2,5-zits in stof vanaf like ons op 3 Elephant and baby schilderij 10 x 90 cm 199,- 4 verkrijgbaar met of zonder elektrisch verstelbare relaxfunctie 1 Zirano luxe en comfortabele,5-zits in stof vanaf 799,- Zoals afgebeeld in

Nadere informatie

Deze prijzen zullen u een bijzonder vrolijk Kerstfeest bezorgen.

Deze prijzen zullen u een bijzonder vrolijk Kerstfeest bezorgen. Deze prijzen zullen u een bijzonder vrolijk Kerstfeest bezorgen. 01 0 3 0 2 8 0 5 CIALE PRIJS Hanger CODE: 2203 Sterling zilver 1ste wet (25) gerodineerd 6 witte zirkonia`s 02 01 Cadeauset gepersonaliseerde

Nadere informatie

Lekker wonen voor een leuke prijs

Lekker wonen voor een leuke prijs Lekker wonen voor een leuke prijs like ons op verstel bare hoofdsteunen Notta -zits Marie bijzettafel, set van hoogte 40 en 50 cm 99,- 949,- 4 optioneel verstel bare zitting Zebra karpet, 00% wol, 60 x

Nadere informatie

www.reno.be ottomane +hoek + 2.5 zonder arm + longchair in stof (voetbank 299,-) 1799,- Meer promoties en afprijzingen op www.reno.

www.reno.be ottomane +hoek + 2.5 zonder arm + longchair in stof (voetbank 299,-) 1799,- Meer promoties en afprijzingen op www.reno. Reno, Diegem www.reno.be ottomane +hoek + 2.5 zonder arm + longchair in stof (voetbank 299,-) 1799,- tot -10% op eetkamers en salons* tot -21% op matrassen en bedbodems* tot -20% op decoratie* tot -60%

Nadere informatie

INVENTARISEREN: HOE EN WAAROM

INVENTARISEREN: HOE EN WAAROM INVENTARISEREN: HOE EN WAAROM Waarom inventariseren? Beheer Wettelijke verplichting Conservatie / restauratie Calamiteiten Bruiklenen Tentoonstellingen Onderzoek Herbestemming Ontsluiting Meerwaarde van

Nadere informatie

499,- 239,- OPRUIMING OPRUIMING OPRUIMING. Geselecteerde toonmodellen tot 50% korting! 165,- volg ons ook op: MEUBELEN VLOEREN GORDIJNEN SLAPEN

499,- 239,- OPRUIMING OPRUIMING OPRUIMING. Geselecteerde toonmodellen tot 50% korting! 165,- volg ons ook op: MEUBELEN VLOEREN GORDIJNEN SLAPEN WWW.VISSERSMEUBELEN.COM MEUBELEN VLOEREN GORDIJNEN SLAPEN Wij zijn iedere zondag iedere zondag geopend geopend van! VAN 12.00 TOT 17.00 UUR volg ons ook op: Moderne hoekcombinatie Strak gestoffeerd bankstel

Nadere informatie

Sale. Eindejaars Zitgroep Lora. Fauteuil Gerco

Sale. Eindejaars Zitgroep Lora. Fauteuil Gerco krant 07 IJtsma Livingworld WONEN, SLAPEN EN KEUKENS Wij zijn e Kerstdag geopend van.00-6.0 uur! Zitgroep Lora Luxe zitgroep Lora is leverbaar in diverse opstellingen, stof-, lederkwaliteiten en kleuren.

Nadere informatie

L A Y E R MADE BY SAUNACO I DESIGNED BY STUDIO SEGERS

L A Y E R MADE BY SAUNACO I DESIGNED BY STUDIO SEGERS L A Y E R MADE BY SAUNACO I DESIGNED BY STUDIO SEGERS LAYER TV KAST LAAG 03 04 L A Y E R BELGISCH VAKMANSCHAP EN DESIGN, EEN PERFECTE SYMBIOSE MADE BY SAUNACO I DESIGNED BY STUDIO SEGERS LAY TV LAAG N

Nadere informatie

Trolleykast. BOutiQue HOtel. Koppelstuk kniestuk ø27 mm / Koppelstuk T-stuk ø27 mm /

Trolleykast. BOutiQue HOtel. Koppelstuk kniestuk ø27 mm / Koppelstuk T-stuk ø27 mm / Trolleykast Koppelstuk kniestuk ø27 mm / 551043 8.69 Koppelstuk T-stuk ø27 mm / 551041 6.59 Koppelstuk ronde voetplaat ø27 mm / 551045 8.09 Steigerbuis 2000x27 mm / 551050 14.99 Zwenkwiel zwart 75 mm met

Nadere informatie

Schepper, Foto van fotocollage in houten lijst van 121 bij 18 (sorry, ondersteboven)

Schepper, Foto van fotocollage in houten lijst van 121 bij 18 (sorry, ondersteboven) collage van foto's in lijst 130 bij 90. Collage van foto's en deels foto van collage. In lijst, 130 bij 90. Fotocollage geprint, papier op spieraam 55 bij 35 Schepper, Foto van fotocollage in houten lijst

Nadere informatie

CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden Reacties graag naar:

CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden Reacties graag naar: CATALOGUS Kunst & Antiek Weekend Naarden 2018 Reacties graag naar: info@galeriebiancalandgraaf.nl Kunstenaars ANNEKE ELHORST 3 JAN DE GRAAF 7 GERARD HÖWELER 10 MIRIAN JACOBS 12 ANNETTE JALILOVA 15 THOMAS

Nadere informatie

Warm kleurspel met Petrol

Warm kleurspel met Petrol Warm kleurspel met Petrol BANK BARI - Een ruime 3-zits bank van hoge kwaliteit, door vakmensen gemaakt in Nederland. Je kunt kiezen uit stof of leer in heel veel kleuren. De sledepoten zijn leverbaar in

Nadere informatie

reno.be Happy SOLDEN JULI 2016 EXTRA KORTINGEN OP ALLES! 30% 40% 50% 60% 70% OP TOONZAALMODELLEN MEER PROMO S IN ONZE SHOWROOM EN OP RENO.

reno.be Happy SOLDEN JULI 2016 EXTRA KORTINGEN OP ALLES! 30% 40% 50% 60% 70% OP TOONZAALMODELLEN MEER PROMO S IN ONZE SHOWROOM EN OP RENO. reno.be Happy SOLDEN JULI 2016 OP ALLES! 30% 40% 50% 60% 70% OP TOONZAALMODELLEN MEER PROMO S IN ONZE SHOWROOM EN OP RENO.BE SALONS! SEIZOENSTOPPER! Prachtig salon, verkrijgbaar in verschillende opstellingen

Nadere informatie

1 Omschrijving: Evolution trolley voor hangmappen Verkoopprijs: 308,44 Promotieprijs: 150

1 Omschrijving: Evolution trolley voor hangmappen Verkoopprijs: 308,44 Promotieprijs: 150 STOCKOPRUIMING - Enkel geldig op stock, tot uitputting - Prijzen excl. BTW 1 Omschrijving: Evolution trolley voor hangmappen Verkoopprijs: 308,44 Promotieprijs: 150 2 Omschrijving: Struktura-buffetkast

Nadere informatie

Adviesverkoopprijslijst incl. BTW

Adviesverkoopprijslijst incl. BTW Adviesverkoopprijslijst incl. BTW 2017 INFO Geachte relatie Bijgaand vindt u de nieuwe advies verkoopprijslijst Vandoren 2017. De nieuwe produkten welke u in deze prijslijst tegenkomt: RIETEN: V-21 voor

Nadere informatie

CONDITIEBESCHRIJVING

CONDITIEBESCHRIJVING Drs. Maud Schermer Karel Doormanlaan 220 3572 NZ Utrecht 06 10 79 48 75 maud_schermer@hotmail.com www.schermer-restauratie.nl Porselein Aardewerk Glas Steen Emaille CONDITIEBESCHRIJVING Administratieve

Nadere informatie

Sale. Nieuwjaars Elementenbank Ramsey 1899,- Met hoofdsteun NU VEEL TOONZAALMODELLEN VOOR DE HELFT VAN DE PRIJS! demooistewoonwinkel.

Sale. Nieuwjaars Elementenbank Ramsey 1899,- Met hoofdsteun NU VEEL TOONZAALMODELLEN VOOR DE HELFT VAN DE PRIJS! demooistewoonwinkel. krant 08 De mooiiste woonwinkel Nieuwjaars Elementenbank Ramsey Leverbaar in diverse opstellingen, stofkwaliteiten en kleuren.,5 zitsbank met longchair (9x cm) voor 559,-. en hocker (0x0 cm) voor 6,-.

Nadere informatie

HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17 Olieverf op doek, houten lijst. HK-0008 Parijs 1983 Jan van Heel Vak 25 olieverf, houten lijst, op linnen,

HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17 Olieverf op doek, houten lijst. HK-0008 Parijs 1983 Jan van Heel Vak 25 olieverf, houten lijst, op linnen, afbeelding Code Naam Kunstenaar Toponiem Omschrijving HK-0002 Dolomiti Jan van Heel Vak 17. HK-0003 Spanje 1965 Jan van Heel Vak 01 HK-0004 Stilleven Jan van Heel Vak 17 HK-0007 Huizen in sneeuw, Frankrijk

Nadere informatie

PRUIME PARKING VOORZIEN KERKSTRAAT ANTWERPEN M² WOONPLEZIER 0% KREDIET MOGELIJK * EINDE REEKS OP = OP NU MEGASOLDEN:

PRUIME PARKING VOORZIEN KERKSTRAAT ANTWERPEN M² WOONPLEZIER 0% KREDIET MOGELIJK * EINDE REEKS OP = OP NU MEGASOLDEN: 3500M² WOONPLEZIER 1449 ONGEZIENE PRIJSTOPPER: Modern en comfortabel hoeksalon in PU met relaxfunctie en verstelbare hoofdsteunen. Verkrijgbaar in zwart of taupe. GRATIS LEVERING tot -50% tot -50% op einde

Nadere informatie

DEN ELZEN. Win WONEN & SLAPEN je lievelingsfoto op een doek! Zie pagina 8 voor meer informatie. (zie pagina 3) TV-DRESSOIR CHARLY NIEUW:

DEN ELZEN. Win WONEN & SLAPEN je lievelingsfoto op een doek! Zie pagina 8 voor meer informatie. (zie pagina 3) TV-DRESSOIR CHARLY NIEUW: DEN ELZEN WONEN & SLAPEN ELKE ZONDAG GEOPEND VAN 12.00-17.00 UUR! Win je lievelingsfoto op een doek! (zie pagina 3) Zie pagina 8 voor meer informatie NIEUW: LEVERING TV-DRESSOIR CHARLY 649.- ZIE PAG 3

Nadere informatie

Toetsmatrijs Examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen December 2018

Toetsmatrijs Examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen December 2018 Toetsmatrijs Examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen December 2018 Het examen Kunst, Antiek en Inboedelgoederen algemeen bestaat uit een praktijkgedeelte en een theoriegedeelte. In het praktijkgedeelte

Nadere informatie

999,- 699,- verkrijgbaar in antraciet, cognac, taupe of licht grijs. NIEUW! Eefje eetkamerstoel, in stof Kibo. incl.

999,- 699,- verkrijgbaar in antraciet, cognac, taupe of licht grijs. NIEUW! Eefje eetkamerstoel, in stof Kibo. incl. like ons op verkrijgbaar in antraciet, cognac, taupe of licht grijs Ovada eetkamertafel, blad in eikenhout 230 x 100 cm van 1099,- voor boekenkast, 190 cm hoog 699,- 999,- NIEUW! Eefje eetkamerstoel, in

Nadere informatie

12V 100 x 25 x 10 mm V 100 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm

12V 100 x 25 x 10 mm V 100 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm V 150 x 25 x 10 mm Autolamps Voltage Afmeting 100 x 25 x 10 mm 32.22.0038 24V 100 x 25 x 10 mm 32.22.0018 150 x 25 x 10 mm 32.22.0040 24V 150 x 25 x 10 mm 32.22.0020 300 x 25 x 10 mm 32.22.0042 24V 300 x 25 x 10 mm 32.22.0022

Nadere informatie

newb bekijk alle meubelen op Stoel OTIS Combinatie stof Kibo en Fantasy met zwart metalen draadframe. Verkrijgbaar in 4 kleuren

newb bekijk alle meubelen op   Stoel OTIS Combinatie stof Kibo en Fantasy met zwart metalen draadframe. Verkrijgbaar in 4 kleuren newb Stoel OTIS Combinatie stof Kibo en Fantasy met zwart metalen draadframe. Verkrijgbaar in 4 kleuren 149 Optioneel: armsteunen 40 bekijk alle meubelen op www.xooon.com VITRINE FANEUR 195 cm hoog met

Nadere informatie

de Klusmaster Badmeubel collectie

de Klusmaster Badmeubel collectie de Klusmaster Badmeubel collectie Front kleuren nr. 686 antraciet nr. 722 wit nr. 737 donker noten nr. 763 wenge nr. 784 licht eiken nr. 786 eiken truffel nr. 754 hacienda wit nr. 755 hacienda zwart nr.

Nadere informatie

Talens atelierezel Venice

Talens atelierezel Venice Najaars voordeel SPETTERENDE AANBIEDINGEN! 151.05 99. 00 GRATIS TUBE 250 ML TITAANWIT T.W.V 9.05 bij aankoop van 4 tubes acrylverf 120 ml Talens atelierezel Venice Stabiele atelierezel in geolied beukenhout

Nadere informatie