VerzamelaarsVeiling. VEILING AUCTION Zilver - Goud, Juwelen en Horloges - Kunst en Antiek Munten - Penningen - Bankbiljetten

Download "VerzamelaarsVeiling. VEILING AUCTION Zilver - Goud, Juwelen en Horloges - Kunst en Antiek Munten - Penningen - Bankbiljetten"

1 VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS DO. 6 EN VR. 7 OKTOBER 2016 Holland. Willem V van Beieren Gouden Rijder of Frank Vrijwel FDC RRR - 10 gulden Frans Hals en 100 gulden Steenuil Zeldzaam type IMP met punt. RRRR Gouden Rijder of Frank. Holland. Willem V van Beieren Vrijwel FDC. RRR. 10 gulden Frans Hals en 100 gulden Steenuil Zeldzame types erflaters. RRRR. 50 stuiver Lodewijk Napoleon FDC. Gouden tennisarmband bezet met 52 briljanten. ca. 9,36 Ct. Roségouden automaton zakhorloge. Kwartierrepetitie. Zilveren Piece de Milieu. Stancampiano. VEILING AUCTION Zilver - Goud, Juwelen en Horloges - Kunst en Antiek Munten - Penningen - Bankbiljetten VerzamelaarsVeiling is een onderdeel van De Ruiter Klaaswaal

2 Kwaliteit Grades - Qualität - Qualité Nederlands English Deutsch Français Gepolijste stempels proof polierte platte flan Bruni FDC Mint state Stempelglanz Fleur de Coin UNC uncirculated UNC BU Prachtig Extremely fine Vorzüglich Superbe Zeer fraai Very fine Sehr Schön Très beau Fraai Fine Schön Beau Zeer goed Very good S.g.e. T.b.c. De kwaliteitsaanduidingen, die overeenkomstig gebruikelijke maatstaven zijn aangebracht, gelden als persoonlijke beoordelingen. Gegoten Cast Guss Coulé AU = goud gold Gold or Ar = zilver silver Silber argent AE = koper, brons copper, brass, bronze Kupfer, Bronze cuivre, laiton Alu = aluminium aluminium Aluminium aluminium Fe = ijzer iron Eisen fer Ni = nikkel nickel Nickel nickel Pb = lood lead Blei plomp Pt = platina platinum Platin platine Tn = tin pewter Zinn étain Zn = zink zinc Zink zinc

3 XXXXXXX Klaaswaal, najaar 2016 Geachte relatie, Mocht u het gemist hebben: de veiling van maart jl. was een bijzondere! Zo werd een zilveren schaal gedecoreerd met vier Turkoois stenen uit 1921 en een Nederlands 40 gulden bankbiljet verkocht voor respectievelijk 2100 en 1900 euro. Daarnaast zijn er mooie opbrengsten gerealiseerd voor veel kavels in de verschillende categorieën. We kijken dan ook terug op een geslaagde veiling. Voor u ligt de gloednieuwe veilingcatalogus van de veiling die plaats zal vinden op 6 en 7 oktober In deze catalogus vindt u opnieuw een ruim aanbod van munten, bankbiljetten, gouden sieraden en zilveren gebruiksvoorwerpen. Er zal een unieke collectie zakhorloges geveild worden en we zijn van start gegaan met het veilen van kunst en antiek. Wij danken wederom de vele inzenders die deze veiling mogelijk maken. Wilt u ook objecten inzenden? Kijk op onze website voor de inname- en taxatiedagen en het Goudwisselkantoor bij u in de buurt waar u tevens uw object kunt inleveren voor de veiling. Zoals u van ons gewend bent kunt u ook deze veiling live meebieden en meeluisteren via internet. Dit geeft nóg meer beleving aan het online veilen. Ook kunt u uw biedingen een maand voorafgaande aan de veiling online invoeren of een schriftelijk bod uitbrengen door middel van het bijgeleverde biedformulier. Na de veiling bieden wij u de mogelijkheid om de kavels af te halen op ons hoofdkantoor of in één van onze Goudwisselkantoren bij u in de buurt. Uiteraard kunnen wij de aangekochte kavels ook naar uw huisadres verzenden. Een aantal bijzondere items willen we graag onder de aandacht brengen: Een A. Bonebakker & Zoon Theepot uit 1873 met parelrand en benen heft en een groot zilveren Piece de Milieu Italiaanse vaas versierd met zeemeerminnen met in de handen guirlandes gemaakt door Stancampiano. Een gecertificeerde diamant van 1,28ct en een zeer exclusieve geelgouden ring bezet met 72 diamanten van totaal ca. 1,2 Ct. en een smaragd van ca. 21 Ct. Verder wordt een bijzondere collectie geelgouden en zilveren Lapponia sieraden geveild. Een zeer zeldzame Gouden Rijder of Frank uit het Graafschap Holland van Willem V van Beieren uit de periode van Vrijwel FDC RRR. Verder wordt er een Dubbele soeverein geveild van Albert en Isabella Doornik Tournai uit de Zuidelijke Nederlanden. Ook een bijzondere Arendsrijksdaalder van Friesland zal onder de hamer gaan. Net als de vorige keer zal er een groot aantal wereldmix-kavels in de veiling aangeboden worden. Een Nederlands 10 gulden bankbiljet type 1968 Frans Hals en een 100 gulden type 1970 De Ruyter. Twee zeer zeldzame proefseries welke nooit eerder op de verzamelaarsmarkt aangeboden zijn. Daarnaast een groot aantal kavels noodgeld. Een zeer fraai schilderij vermoedelijk gemaakt door Antonius Hendrikus (Toon) Koster Het betreft een heidelandschap olieverf op board. Daarnaast een zeer zeldzame Zwitsers design tafelklok met 3D vormgegeven vliegen en spin in een spinnenweb vervaardigd door Jeager LeCoultre. Dit is uw kans om in het bezit te komen van een unieke munt, bankbiljet, kunststuk of schitterend sieraad. Het belooft weer een mooie veiling te worden! Familie de Ruiter VerzamelaarsVeiling 3

4 Psss Kijk- en veilinglocatie Hoofdkantoor VerzamelaarsVeiling Industrieweg BW klaaswaal Tel website: Aanvangstijden Veiling Eerste zitting Donderdag 6 oktober 2016, aanvang uur. Zilver kavel Kijkdagen Zaterdag 1 oktober uur Woensdag 5 oktober uur donderdag 6 oktober uur vrijdag 7 oktober uur (do. en vrij. tot 100 kavels voor afslag m.u.v. zilveren objecten tot uur) Tweede zitting Donderdag 6 oktober 2016, aanvang uur. Goud, Juwelen en Horloges kavel Kunst en Antiek kavel Derde zitting Vrijdag 7 oktober 2016, aanvang uur. Provinciale Munten Kavel Bat. Rep. & Lod. Nap. & Fr. Inl. Kavel Koninkrijksmunten kavel Overzeese gebiedsdelen kavel Vierde zitting Vrijdag 7 oktober 2016, aanvang uur. Gekochte kavels worden slechts na betaling afgegeven. Tijdens de veiling of na iedere zitting bestaat er gelegenheid om de gekochte kavels na betaling mee te nemen en de week erna van maandag t/m vrijdag van uur. Uw schriftelijke biedingen dienen uiterlijk 24 uur voor aanvang van de veiling bij ons binnen te zijn. Tijdens de kijkdagen kunt u ook uw objecten of verzamelingen laten taxeren voor de veiling. De verkoop op de veiling geschiedt in contanten, per pin of per bank. Daar komt 22,5% opgeld bij inclusief BTW. In de veilingcatalogus genoemde bedragen bij de kavels zijn de inzetbedragen. Het bieden begint dus met het genoemde bedrag bij de kavels. Penningen kavel Munten Buitenland kavel Bankbiljetten kavel VerzamelaarsVeiling

5 Routebeschrijving Routebeschrijving Kijk- en veilinglocatie Vanaf Rotterdam - A29 na Heinenoordtunnel 1e afslag rechts (N217), richting Oud Beijerland - Bij stoplichten rechtsaf, richting s Gravendeel - 1e stoplichten rechtdoor - 2e stoplichten rechtsaf, richting Klaaswaal (N489). U volgt de weg over de Reedijk, Maasweg en Smidsweg - Op de Smidsweg slaat u linksaf naar de Botweg - Sla rechtsaf naar de Kreupeleweg - Neem de 1e afslag links, 4e Moerweg - Sla rechtsaf naar de Oud-Cromstrijensedijk Oostzijde - Sla linksaf naar de Industrieweg Routebeschrijving openbaar vervoer vanaf Station Rotterdam Centraal - Lopen naar Metrostation Centraal Station, Rotterdam - Metro E (richting Rotterdam Slinge) - Uitstappen op Metrostation Zuidplein, Rotterdam - Lopen naar Bushalte Zuidplein, Rotterdam - Opstappen bus 174 (sneldienst) of 164 (richting Numansdorp/Zuid-Beijerland) - Uitstappen Bushalte Rijksstraatweg, Klaaswaal - Over de Rijksstraatweg richting Klaaswaal lopen - Vervolgens komt u Klaaswaal binnen - Ga rechtsaf naar de Oud- Cromstrijensedijk Oostzijde - Ga bij de 2e rechtsaf naar de Industrieweg Vanaf Zierikzee - A 29 Afrit 22 Numansdorp - Rotonde 1e afslag richting Numansdorp - Rotonde 3e afslag richting Klaaswaal - Weg volgen over de Rijksstraatweg richting Klaaswaal - Vervolgens komt u Klaaswaal binnen - Sla rechtsaf naar de Oud-Cromstrijensedijk Oostzijde - Sla bij de 2e rechtsaf naar de Industrieweg VerzamelaarsVeiling 5

6 Inhoudsopgave Zilver Beelden 8 Bestek 8 Gelegenheidslepels 11 Kandelaars 12 Lepel- en Schepwerk 13 Manden en Schalen 19 Miniaturen 25 Religieus Zilver 27 Rookgerei 27 Tafelzilver 29 Tasbeugels 31 Thee- en Koffieserviezen 33 Vazen 39 Diversen 40 Lots 48 Goud, Sieraden en Horloges Armbanden 52 Broches 53 Hangers 54 Kettingen 55 Oorbellen 57 Overig 59 Ringen 59 Diamanten 65 Horloges 66 Zilveren Armbanden 73 Zilveren Broches 74 Zilveren Hangers 75 Zilveren Horloges 76 Zilveren Kettingen 76 Zilveren Oorbellen 77 Zilveren Ringen 78 Diversen 80 Kunst en Antiek Beelden & sculptures 81 Diversen 81 Glas 81 Keramiek 81 Klokken 83 Lampen 84 Meubels 84 Schilderijen & graffures 85 Munten Graafschap Holland 88 Zuidelijke Nederlanden 88 Provinciale munten Enkhuizen 88 Friesland 88 Gelderland 89 Groningen 89 Holland 90 Kampen 94 Maastricht 94 Overijssel 94 Utrecht 95 West-Friesland 97 Zeeland 98 Zutphen 100 Zwolle 101 Bat. Republiek, Lod. Napoleon en Fr. Inlijving Gelderland 101 Holland 101 Utrecht stuiver stuiver 102 Keizer Nalopeon I 102 Koninkrijksmunten ½ cent cent 104 2½ cent cent cent cent 113 ½ gulden gulden 121 Zilveren Dukaat 128 2½ gulden gulden gulden goud gulden goud gulden goud 140 Gouden dukaat 140 Misslagen 141 Lots 142 Lots diversen 146 Overzeese Gebiedsdelen V.O.C. 147 Curaçao 148 West-Indië 148 Suriname 148 Indië 149 Penningen Nederland 149 Europa 154 Wereld 155 Munten Buitenland Europa 155 Wereld 164 Bankbiljetten 1 gulden 172 2½ gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden gulden 191 Lots Nederland 193 Nederlands-Indië 196 Reclamegeld 197 Scheepsgeld 198 Noodgeld 1ste W.O. 198 Noodgeld 2de W.O. 199 Noodgeld 1ste W.O. /bedrijven 200 Noodgeld 2de W.O. /bedrijven 201 Lots Noodgeld 201 Curaçao 202 Nederlandse Antillen 202 Suriname 203 Nieuw-Guinea 204 Buitenland 205 Lots Buitenland 206 Aandelen VerzamelaarsVeiling

7 Veilinginformatie Biedingen Bieden op kavels is nog nooit zo eenvoudig geweest. VerzamelaarsVeiling biedt u verschillende opties om een bod uit te brengen, zoals via internet, schriftelijk of direct in de zaal. Bij dezen willen wij u graag informeren over de vele mogelijkheden bij VerzamelaarsVeiling. Mocht u nog vragen hebben, bel ons dan gerust op of mail naar info@verzamelaarsveiling.nl Vóór de veiling Het is mogelijk reeds vóór de start van de veiling biedingen uit te brengen op uw favoriete kavels. Dit kan door middel van een schriftelijk bod of door te bieden via internet op Een schriftelijk bod uitbrengen doet u door middel van het bijgeleverde biedformulier. Dit biedformulier is uiteraard ook te downloaden via onze website. Vul dit formulier zo volledig mogelijk in en stuur dit naar ons toe via post of . Schriftelijke biedingen dienen uiterlijk op 5 oktober 2016 om 14:00 uur bij ons binnen te zijn. Ook kunt u, voordat de daadwerkelijke zaalveiling begint, een bod uitbrengen via internet. Dit kan op twee manieren: via een autobod of via een normaal bod. Met een autobod kunt u het maximumbedrag invoeren dat u wilt bieden. Dit bod wordt opgeslagen in het systeem en zorgt ervoor dat het systeem automatisch voor u biedt, totdat uw maximum is bereikt. Zo blijft u de hoogste bieder, zonder dat u de veiling op de voet hoeft te volgen. Wilt u liever eenmalig een bod uitbrengen op een kavel? Dat kan door middel van een normaal bod. U plaatst een bod en ontvangt een wanneer een ander u overboden heeft. Kavels waar u op geboden heeft, komen automatisch op uw lijst te staan, zodat u een handig overzicht heeft van al uw favoriete kavels. Ook kunt u zelf kavels toevoegen waarop u niet heeft geboden. meebieden en meeluisteren. Van elke belangrijke stap in de veiling (bieden, overboden worden, autobod) krijgt u een met daarin de details van uw bieding. Op deze manier blijft u constant op de hoogte en kunt u direct opnieuw bieden wanneer u overboden bent. Naast de desktopversie heeft VerzamelaarsVeiling ook een speciale mobiele versie om via uw smartphone of tablet op de hoogte te blijven. Als u telefonisch wilt bieden, reserveren wij een lijn voor u en bellen wij u zodra het desbetreffende kavel wordt geveild. Om u aan te melden voor het telefonisch bieden, vragen wij u bijgevoegd formulier in te vullen en op sturen naar het hoofdkantoor in Klaaswaal. U kunt dit formulier, dat tevens op onze website is te vinden, ook mailen. Na de veiling Heeft u een kavel gezien waarop niet is geboden, maar wat u graag wilt kopen? Dat kan alsnog. Tot twee weken na de zaalveiling kunnen de onverkochte kavels alsnog worden aangeschaft voor het inzetbedrag plus opgeld. Noteer alvast: de volgende veiling zal plaatsvinden op 16 en 17 maart 2017 Tijdens de veiling Voor wie wil bieden tijdens de veiling zijn drie opties beschikbaar. U kunt in de zaal fysiek meebieden, live via internet deelnemen of telefonisch Tijdens de veiling kunt u fysiek meebieden in de zaal. Hier heeft u een biednummer voor nodig. Deze ontvangt u bij de aanmelding in de zaal. Wanneer de veilingmeester uw biednummer vraagt, moet u uw biednummer omhoog houden, zodat de veilingmeester de kavel aan u kan toekennen. Wanneer u niet in de gelegenheid bent om fysiek in de zaal mee te bieden, kunt u de veiling live via www. verzamelaarsveiling.nl volgen. U kunt op de website meeluisteren en meebieden met de zaal. Wanneer u vooraf een autobod hebt ingevoerd, wordt er automatisch voor u geboden. Vanaf uw pc kunt u ook live VerzamelaarsVeiling 7

8 Beelden 1. Rendier met Arrenslee Rijk gedecoreerd, de slee is te gebruiken als bonbonbakje. Lengte 26 cm, hoogte 6 cm, breedte 6 cm. 353 gram. 170,- 5. Zilveren Lepels, Christofle (6x) 6x zilveren vorken met malmaison decor. Mooi gekeurd met Sterling 925, OC en daarnaast Christofle met Frans minervakopje. Lengte 20,5 cm en een totaalgewicht van ,- gram 9. Lepeltje Voorzien van bladmotieven. Lengte 12 cm, breedte bak 3 cm, 14 gram. BWG zilver. 12,- Bestek Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 2. Zilveren Apostellepel Lengte 18 cm, doorsnede bak 5 cm, 42 gram. 40, design Zilveren Lepels Set van 2 buitenlandse design lepels. Scandinavische lepel gemerkt met Juhls 925s jaarletter C en een Poolse lepel met barnstenen heft gemerkt Poland 925 en ATI (kleine chipjes) hergekeurd eerste gehalte zilver. 40,- 6. Lepel Voorzien van druiven. Inscriptie: K. Lengte 15 cm, doorsnede bak 4 cm, 30 gram. BWG zilver. 28,- 7. Lepel Opengewerkt en voorzien van bloemmotief. Lengte 19 cm, doorsnede bak 5 cm, 52 gram. 32,- 10. Zilveren Lepel Grote zilveren lepel met op de steel een jager. Tweede gehalte zilver gekeurd Zaanlandsche zilversmederij te Haarlem in Lengte ca. 19 cm. 40,- 11. Lepeltje Met een bladvormige bak gegraveerd met bladnerven, steel voorzien van bloemmotieven. Lengte 11 cm, doorsnede bak 3 cm, 12 gram. Tweede gehalte zilver. 12,- 4. Zilveren Latte Macchiato Lepels (6x) 3+3 lange zilveren lepels gekeurd met nederlands zwaardje en meesterteken. 16,5 cm lang 50,- 8. Zilveren Lepel Getordeerde steel, afbeelding van een koe. Inscriptie achterzijde steel en onderzijde bak. Nederland (Joure), Hermanus Ament, Tweede gehalte zilver (835), lengte 20 cm, doorsnede bak 5 cm, 49 gram. Zilverkeuren: HA98, leeuw 2 (835), kantoorteken onleesbaar, jaarletter S. 30,- 12. Zilveren Apostellepeltjes (11x) Lengte 11 cm, breedte bak 3 cm, 116 gram. 70,- 8 VerzamelaarsVeiling

9 13. Lepeltjes (4x) Getordeerde steel, bezet met smaragd. Republica de Colombia 1938, lengte 10 cm, breedte bak 2 cm, 32 gram. 30,- 17. Zilveren Lepeltjes (12x) Set van twaalf theelepels inclusief cassette, getordeerde steel met bladvormig blad. Lengte 11 cm, breedte bak 2 cm, 289 gram. 40,- 21. Jugendstil/Art deco stijl theelepels (11x) De steel versierd met een waaier decor en krans. Gekeurd met VK halve maan (van Kempen) en zwaardje. Ca Gewicht totaal 107,1 gram, lengte 11,5 cm. 65,- 14. Zilveren Lepeltjes (6x) Set van zes theelepels inclusief cassette. Nederland (Joure), wed. J.H. v/d Meulen & J.& S.v/d Meulen, Lengte 16 cm, breedte 16 cm, 258 gram. Zilverkeuren: vdm, leeuw 2 (835), kantoorteken F (Leeuwarden), jaarletter h. 45,- 15. Zilveren lepeltjes (7x) 7 kleine lepels in Rococo stijl gekeurd met nederlands zwaardje en onbekend meesterteken. Lengte 7,5 cm. 26,- 18. Zilveren (thee)lepeltjes (7x) 1 lepeltje verbogen, Rusland 1958-h. Lengte 14 cm en 11 cm, 159 gram. 95,- 19. Art deco theelepeltjes (10x) Strak design door van Kempen en Begeer. Gekeurd met zwaardje en VKB. Gewicht 109,4 cm lengte 11 cm. 65,- 22. Jugendstil/Art deco theelepels (6x) Steel versierd met bloemen. Gekeurd met hoofdletter B en Nederlands zwaardje. Gewicht 61,6 gram, lengte ca. 11 cm 38,- 23. Zilveren theelepel met klompjes Gelegendheidslepel voor een 60 jarig jubileum meesterteken Niekerk ca. 11 cm. Daarbij 6 prikkertjes met miniaturen waaronder Emmertje, boeddha, waaier gekeurd met Sterling 26,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 16. Zilveren Lepeltjes (6x) Set van zes theelepels inclusief cassette. Nederland (Joure), wed. J.H. v/d Meulen & J.& S.v/d Meulen, Lengte 18 cm, breedte 10 cm, 177 gram. Zilverkeuren: vdm, zwaard (835). 32,- 20. Art Deco Zilveren Theelepeltjes model Palmet (12x) Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, , tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm, doorsnede bak 2 cm, 140 gram. Zilverkeuren: VK, zwaard. 85,- 24. Zilveren IJslepeltjes (11x) Nederland (Schoonhoven), Firma H. Hooijkaas, tweede gehalte zilver (835). Lengte 11 cm, breedte bak 3 cm, 170 gram. Zilverkeuren:.HH., zwaard. 100,- VerzamelaarsVeiling 9

10 25. Zilveren IJslepeltjes (11x) Nederland (Schoonhoven), Firma H. Hooijkaas, 1936, tweede gehalte zilver (835). Lengte 11 cm, breedte bak 2 cm, 126 gram. Zilverkeuren:.HH., leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter B. 75,- 29. Vleesvorken (2x) Dubbele filetrand. Nederland (Utrecht), 1923, tweede gehalte zilver (835), lengte 23 cm, breedte 4 cm, 130 gram. Zilverkeuren: B, leeuw 2 (835), kantoorteken B (Utrecht), jaarletter N. 80,- 33. Zilveren Zuurvork Getorste steel en sierlijke graveringen. Nederland (schoonhoven), J. & A. & Johs. Pluut Tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm, breedte 2 cm, 21 gram. Zilverkeuren: WAP, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter M. 20,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 26. Zilveren IJslepeltjes (13x) Nederland, tweede gehalte zilver (835). Lengte 11 cm, breedte bak 3 cm, 179 gram. Zilverkeuren: zwaard. 110,- 27. Zilveren IJslepeltjes (9x) Nederland (Schoonhoven), Firma H. Hooijkaas, tweede gehalte zilver (835). Lengte 9 cm, breedte bak 2 cm, 73 gram. Zilverkeuren:.HH., zwaard. 45,- 30. Vleesvorken (2x) Nederland (Voorschoten), 1940, tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm, breedte 2 cm, 66 gram. Zilverkeuren: V, leeuw 2 (835), kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter F. 40,- 31. Zilveren Vorken (2x) Greep ajour gezaagd. Nederland, tweede gehalte zilver (835), lengte 19 cm, breedte 2 cm, 104 gram. Zilverkeuren: leeuw 2, kantoorteken F (Leeuwarden). 60,- 34. Zilveren Apostelvorkjes (12x) Getordeerde steel. Nederland, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm, breedte 2 cm, 187 gram. Zilverkeuren: zwaard. 110,- 35. Zilveren vorkjes (6x) Gedecoreerd met abstract motief van klavertjes vier, uitvoering Zilverfabriek van Kempen / Voorschoten ca.1905 Gewicht 56,9 gram lengte 11 cm. 35,- 28. Oestervorken (6+6) De helft met een scherpe rand. Zilver getoetst met keuren 800m en W met daaronder een wolvenkop. Lengte ca. 15 cm gewicht ,- 32. Zilveren vorken, Christofle (6x) 6x zilveren vorken met malmaison decor. Mooi gekeurd met Sterling 925, OC en daaronder Christofle met Frans minervakopje. Lengte 20,5 cm en een totaalgewicht van 502,9 gram 300,- 36. Vorkjes (6x) Haags lofje. Lengte 15 cm, breedte 1 cm, 193 gram. 120,- 10 VerzamelaarsVeiling

11 37. Zilveren Vorkjes (10x) Nederland (Zeist), Gerritsen & van Kempen n.v., , tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm, doorsnede 1 cm, 141 gram. Zilverkeuren: G.V.K., leeuw 2 (835). 85,- 41. Zilveren Mes Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, , tweede gehalte zilver (835), lengte 18 cm, breedte 3 cm, 30 gram. Zilverkeuren: VK, zwaard. 30,- 45. Zilveren Botermesje Handvat hol en ongedeukt. Gekeurd met hollandse keuren; minervakopje, onduidelijk meesterteken en jaarletter C=1912. Gewicht 49,8 gram lengte ca. 17 cm. 30,- 38. Zilveren vorkjes met agaten heft (2x) Puntgaaf setje van 2 vorken met agaten heft. Beide Nederlands gekeurd met lopende leeuw, jaarletter x 1882 en mt. 5JL van J. Limburg te Amsterdam lengte 19,5 centimeter 40,- 39. Zilveren Zuurvorkjes (2x) Heft gemaakt van Onyx. Nederland, 1859, lengte 15 cm, breedte 1 cm, 38 gram. Zilverkeuren: Meesterteken UK44,, leeuw 2 (835), kantoorteken onleesbaar, jaarletter Z. 25,- 42. Zilveren Mes Voorzien van een figuren en bloemdecoratie. Nederland, lengte 17 cm, breedte 1 cm, 27 gram. Zilverkeuren: zwaard, meesterteken onleesbaar. 26,- 43. Zilveren Mes Model Haags Lofje Modern design. Nederland (Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer) (1971), Koninklijke van Kempen en Begeer, tweede gehalte zilver (835), lengte 25 cm, doorsnede 2 cm, 85 gram. Zilverkeuren: VKB, leeuw 2 (835), kantoorteken C ( s Gravenhage), jaarletter L. 50,- 46. Zilveren Vismesjes Mes1: Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, 1889, lengte 16 cm, 27 gram. Mes2: Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, 1889, lengte 18 cm, 25 gram. Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoortekens M (Schoonhoven) en c (s -Gravenhage). Jaarletters: D en E. 32,- 47. Mes en Vork Voorzien van bloemmotieven. Lengte 20 cm, breedte 2 cm, 109 gram. 65,- Gelegenheidslepels Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 40. Mes Modern design. Lengte 30 cm, breedte 3 cm, 194 gram. 120,- 44. Zilveren Precisie Mes 18e eeuws met origineel stalen lemmet Amsterdams gekeurd met belastingteken lengte ca. 14,1 cm 8,- 48. Zilveren Cakevork Ajour gezaagd, bloemendecor. Nederland (Zutphen), A.F. van der Scheer & B.W. van Eldik, Tweede gehalte (835), lengte 20 cm, breedte 5 cm, 48 gram. Zilverkeuren: BWE, leeuw 2 (835), kantoorteken H (Arnhem), jaarletter T. 28,- VerzamelaarsVeiling 11

12 49. Zilveren Geboortelepel Dubbel getordeerde steel, bekroond met waterdrager of melkmeisje. Inscriptie: Janna Cornelia de Vries geb te Amsterdam. Nederland (Schoonhoven), J. Niekerk b.v., 1970, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm, doorsnede bak 5 cm, 60 gram. Zilverkeuren: *N10, zwaard, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter k. 35,- 53. Zilveren Natfruitschep Ajour gezaagd. Nederland (Amsterdam), Theodorus Lambertus & Pierre Louis, 1861, tweede gehalte zilver (835), doorsnede bak 6 cm, lengte 26 cm, 94 gram. Zilverkeuren: TUZ3, leeuw 2 (835), kantoorteken niet leesbaar, jaarletter B. 85,- Kandelaars Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 50. Zilveren Geboortelepels (2x) 19e eeuws tweede gehalte zilver. één gehamerd zilver en vervaardigd door Rein Sipkes Zijlstra te Drachten en de ander onduidelijk gekeurd en gerepareerd. 20 en 21 cm lang. 45,- 51. Zilveren Gelegenheidslepeltje Inauguratie koningin Juliana Nederland (Zeist), Gerritsen & van Kempen n.v., , tweede gehalte zilver (835), lengte 13 cm, breedte 3 cm, 25 gram. Zilverkeuren: G.V.K., zwaard (835). 25,- 54. Zilveren Blaker Op vier pootjes, rijk gedecoreerd. Binnenzijde is de afbeelding van een zilveren rijder en inscriptie: Crescunt-Concordia Res Parvae. Breedte 16 cm, doorsnede 11 cm, hoogte 4 cm, geschikt voor kaars tot 19 mm, 95 gram. Zilverkeuren: leeuw 2 (835). 95, armige Kandelaar Inclusief box. Op voet (niet massief), rand gedecoreerd met bloemmotieven, geschikt voor kaarsen tot 24 mm. Breedte 18 cm, hoogte 17 cm, 214 gram. 100,- 52. Lepel Voorstelling van de nachtwacht. Lengte 24 cm, breedte bak 7 cm, 88 gram. 55, armige Kandelaar Geschikt voor kaarsen tot 20 mm. Breedte 29 cm, hoogte 15 cm, 581 cm. 300,- 12 VerzamelaarsVeiling

13 57. Zilveren Kandelaars Op voet. Geschikt voor kaarsen tot 20 mm. Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten n.v., Tweede gehalte zilver (835), Doorsnede 7 cm, hoogte 5 cm, 132 cm. Zilverkeuren: V, leeuw 2 (835). 65,- 61. Zilveren Kandelaar Op voet (niet massief), geschikt voor kaarsen tot 20 mm. Doorsnede 9 cm, hoogte 18 cm, 238 gram. Zilverkeuren: JN, 925, anker, leeuw, C, N2. 120, armige Kandelaar Op voet (niet massief), geschikt voor kaarsen tot 21 mm. Breedte 19 cm, hoogte 12 cm, 93 gram. Derde gehalte zilver. 45, armige Kandelaar Op voet (niet massief), geschikt voor kaarsen tot 22 mm. Breedte 18 cm, hoogte 16 cm, 164 gram. 80,- 62. Zilveren Kandelaar Modern design, ajour gezaagd. Hoogte 13 cm, breedte 7 cm, 83 gram. Tweede gehalte zilver. 40, armige Kandelaar Geschikt voor kaarsen tot 24 mm (kaarsenhouders ontbreken). Breedte 16 cm, hoogte 13 cm, 420 gram. 200,- Lepel- en Schepwerk Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek armige Kandelaar Op voet (niet massief), geschikt voor kaarsen tot 23 mm. Breedte 24 cm, hoogte 14 cm, 340 gram. 170,- 64. Zilveren Aspergetang Modern design. Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten n.v., Tweede gehalte zilver (835), lengte 25 cm, breedte 3 cm, 203 gram. Zilverkeuren: V, leeuw 2 (835), kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter X. 120,- VerzamelaarsVeiling 13

14 65. Zilveren Aspergetang (Deel doormidden gebroken). Nederland (Amsterdam), Firma A. Bonebakker & Zoon, 1916, eerste gehalte zilver (925), lengte 23 cm, breedte 3 cm, 201 gram. Zilverkeuren: AB&Z, leeuw 1 (925), jaarletter G. 120,- 69. Klontjestang Lengte 10 cm, 15 gram. Eerste gehalte zilver. 10,- 73. Kroketschep Opengewerkt. Lengte 16 cm, breedte 7 cm, 22 gram. 16,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 66. Bowllepels (2x) Met geribde rand en balijnen heft (minieme scheurtjes en deukjes). Lengte 40 cm, doorsnede bak 8 cm, 67 gram. 40,- 67. Breilepel Zilvergetoetste breilepel met pseudomerken, gekeurd als 17e eeuw Breda, letter A en vos. Lengte 28,5 gewicht 126,5 gram. 65,- 70. Zilveren Klontjestang Met getordeerde steel. Nederland (Voorschoten), Fa. J.M. Van Kempen & Zonen, , lengte 14 cm. Zilverkeuren: VK, zwaard. Een totaalgewicht van 28,5 gram 20,- 71. Zilveren Klontjestangen (2x) 2 Hollands zilveren klontjestangen met blad- en bloemmotieven laat 20e eeuw. Gekeurd met lopende leeuw, mindervakopje en jaarletters G=1966 en F=1965. lengte 10,5 gewicht 40 gram 30,- 74. Zilveren Lepel Voorzien van bloemmotieven. Nederland (Schoonhoven), Adrianus Kuijlenburg Pz., 1907, tweede gehalte zilver (835), lengte 19 cm, doorsnede 6 cm, 46 gram. Zilverkeuren: AK47, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter X. 35,- 75. Lepel Bak bevat sierlijk motief, getordeerde steel. Doorsnede bak 3 cm, lengte 17 cm, 9 gram. 6,- 68. Klontjestang Deels gehamerd en voorzien van fraaie graveringen. Lengte 15 cm, 57 gram. 45,- 72. Zilveren Kroketschep Opengewerkt. Nederland ( s-gravenhage), H. Hooijkaas, 1922, tweede gehalte zilver (835), lengte 16 cm, doorsnede 11 cm, 62 gram. Zilverkeuren:.HH., leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter H. 45,- 76. Zilveren Design Lepel Met geklopte bak en gekeurd; belastingkeur, 41, GJ=Georg Jensen en sterling Denmark ca ,- 14 VerzamelaarsVeiling

15 77. Zilveren Mergboor Nederland, tweede gehalte zilver (835), lengte 23 cm, 45 gram. Zilverkeuren: leeuw (835), jaarletter E. 32,- 81. Zilveren Natfruitlepeltje Versierd met bloemmotieven. Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, , tweede gehalte zilver (835), lengte 14 cm, doorsnede bak 4 cm, 28 gram. Zilverkeuren: VK, zwaard. 22,- 85. Zilveren Natfruitschep Met een bladvormige bak gegraveerd met bladnerven. Voorzien van een getorste steel afgezet met parelrand. Nederland (Schoonhoven), Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, 1906, tweede gehalte zilver (835), lengte 18 cm, doorsnede 6 cm, 66 gram. Zilverkeuren: AJD, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter L. 50,- 78. Wayang Natfruitlepel Versierd met bloemmotieven. Lengte 23 cm, doorsnede bak 8 cm, 62 gram. 45,- 79. Zilveren Natfruitlepel Opengewerkt, dubbele filetrand. Nederland (Zeist), Gerritsen & van Kempen, 1928, tweede gehalte zilver (835), doorsnede bak 8 cm, lengte 19 cm, 71 gram. Zilverkeuren: G V.K., leeuw 2 (835), kantoorteken B (Utrecht), jaarletter S. 55,- 82. Zilveren Natfruitschep Met bloemgraveringen uit Gekeurd met VK halve maan (=van Kempen en Begeer), lopende leeuw, minervakopje en jaarletter z. Gewicht 54,9 gram lengte 21 cm. 40,- 83. Zilveren Natfruitschep Fraai gedecoreerd met bloemmotieven (steel ontbreekt). Tweede gehalte zilver (835), lengte 23 cm, breedte10 cm, 104 gram. Zilverkeuren: meesterteken en jaarletter onleesbaar, leeuw 2 (835). 50,- 86. Zilveren Natfruitschep Voorstelling van vrouw bij spinnewiel. Nederland (Schoonhoven), J. Niekerk b.v., 1948, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm, doorsnede bak 8 cm, 66 gram. Zilverkeuren: *N10, zwaard, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter N. 50,- 87. Zilveren Natfruitschep Ajour gezaagd, getordeerde steel en voorzien van parelrand. Nederland (Schoonhoven), Adrianus Andries Graves Kooiman, 1902, tweede gehalte zilver (835), lengte 21 cm, doorsnede bak 7 cm, 61 gram. Zilverkeuren: A.G.K., leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter S. 45,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 80. Zilveren Natfruitlepels (2x) Nederland (Amsterdam), Jan Hendrik Eversbag & Daniël van Outvorst (Fa. Eversbag & van Outvorst), 1879, tweede gehalte zilver (835), lengte 22 cm, doorsnede bak 6 cm, 62 gram. Zilverkeuren: ankere*o, leeuw 2 (835), kantoorteken onleesbaar, jaarletter u. 45,- 84. Zilveren Natfruitschep Fraai gedecoreerd met bloemmotieven. Nederland, 1901, tweede gehalte zilver (835), lengte 18 cm, breedte 7 cm, 43 gram. Zilverkeuren: meesterteken onleesbaar, leeuw 2 (835), jaarletter R.. 32,- 88. Zilveren Natfruitschepje Opengewerkt, bloemendecor. Nederland (Zutphen), A.F. van der Scheer & B.W. van Eldik, Gehalte 830, doorsnede bak 5 cm, lengte 15 cm, 28 gram. Zilverkeuren: BWE, 830S, Made in Holland. Tweede gehalte zilver 20,- VerzamelaarsVeiling 15

16 89. Zilveren Pasteischep ca. 19 cm lang met 10 bijpassende vorkjes door firma van Kempen & zonen, Voorschoten 55,- 93. Petit Four Tang Sierlijk motief. Lengte 18 cm, doorsnede 4 cm, 80 gram. BWG zilver 40,- 97. Zilveren Roomlepeltje Fraai bewerkt met sierlijke vormen (scheurtje in bak). Vermoedelijk 1913, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm, 22 gram. Zilverkeuren: VZ, leeuw 2. 16,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 90. Zilveren Pasteischep Zilveren Pasteischep met agaten heft. Gekeurd met jaarletter O; ,5 cm lang 20,- 91. Zilveren Pasteischep Enkele filetrand. Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, 1915, tweede gehalte zilver (835), lengte 29 cm, doorsnede bak 6 cm, 137 gram. Zilverkeuren: VK, leeuw 2, kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter F. 70,- 94. Petit Four Tang Sierlijk motief (sluit niet perfect aan). Lengte 16 cm, doorsnede 3 cm, 48 gram. Derde gehalte. 35, e Eeuws Precisiemesje uit 3 delen bestaand. Dop, mesje met korte heft en schede. Gekeurd met amsterdams schild van ca. 18e eeuw en O met kroon. Ca. 9 cm lang. gewicht 22,1 gram 10,- 98. Zilveren Roomlepeltje Hollands decor. Nederland, tweede gehalte zilver (835), lengte 11 cm, breedte 5 cm, 25 gram. Zilverkeuren: zwaard. 18,- 99. Zilveren Roomlepeltje Fraai bewerkt met sierlijke vormen. Nederland, 1931, tweede gehalte zilver (835), lengte 9 cm, breedte bak 4 cm, 24 gram. Zilverkeuren: 31V, leeuw 2, jaarletter W. 18,- 92. Zilveren Pasteischep Jugenstil Ajour gezaagd en voorzien van fraaie graveringen. Nederland (Amsterdam & Zeist), Nederlandse fabriek van Gouden en Zilveren Werken, , tweede gehalte zilver (835). Lengte 18 cm, breedte 6 cm, 46 gram. Zilverkeuren: GZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter F. 35,- 96. Zilveren Roomlepel Antiek zilveren roomlepel met op de steel een miniatuur roomkannetje. Meesterteken Groenier uit Noordbroek/ Appingerdam Lengte 12 cm 10, Zilveren Rijstlepel Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, 1870, tweede gehalte zilver (835), lengte 24 cm, doorsnede bak 7 cm, 118 gram. Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken C ( s-gravenhage), zwaard, jaarletter L. 60,- 16 VerzamelaarsVeiling

17 101. Zilveren Rijstlepel Met Haags lofje, Gekeurd Voorschoten n.v, lopende leeuw en jaarletter E=1939. Lengte 24,5 70, Filigrain Sierschepje Getorste steel en voorzien van bloemen en bladeren. Lengte 13 cm, breedte bak 4 cm, 10 gram. BWG zilver. 8, Zilveren Slacouvert Modern design. Nederland (Schoonhoven), School Stichtig Vakopleiding, 1998, eerste gehalte zilver (925), lengte 20 cm, breedte 5 cm, 126 gram. Zilverkeuren: SVS, leeuw 1 (835), kantoorteken R (Gouda), jaarletter O. 65, Zilveren Saladecouvert Gegraveerd en opengewerkte zilveren saladecouvert met agaten heft ca en 1874 lengte 27 cm. 45, Hollands zilveren Saus/Jamlepel Methaakje en gegoten parelrand. Gekeurd met meesterteken GH3, lopende leeuw, minervakopje en jaarletter C = lengte lepel 16,5 cm en een totaalgewicht van 51,7 gram 38, Slacouvert Lengte 21 cm, breedte 4 cm, 99 gram. 50, Zilveren Slabestek David Anderson, Oslo Deens design 20e eeuw. Met reliëf van vogels en bloemen. Gekeurd met weegschaal, D-A (=David Anderson), 830S en ZII. Gewicht 200,5 gram. Lengte beide 23 cm. 100, Zilveren Soeplepel model Haags lofje Modern design, voorzien van familiewapen. Duitsland, Wilkens (opgericht in 1810), eerste gehalte zilver (932), lengte 32 cm, breedte 10 cm, 200 gram. Zilverkeuren: belastingteken, L+P, Wilkens, halve maan, kroon, 925, sterling. 100, e Eeuws Zilveren Strooilepel Bak en handvat zijn ooit vakkundig gerestaureerd, verder nog in mooie staat. Gekeurd Schoonhoven jaarletter N=1786 meesterteken BS=Bartholomeus smits. Lengte 12,5 gewicht 24,4 18,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 104. Zilveren Sauslepeltje Bewerkt, lepel afgemaakt met parelrand, vogel en dorpsgezicht. Nederland (Leeuwarden), W.J. Dumerniet, , tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. Zilverkeuren: WDI, leeuw 2. 18, Zilveren Slacouvert Nederland, Firma J.M van Kempen & Zonen, 1866, tweede gehalte zilver (835), lengte 26 cm, breedte 5 cm, 213 gram. Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter G. 100, Zilveren Strooilepel Antiek uitgezaagde strooilepel met op de handvat een kip. Gekeurd met Nederlands lopende leeuw, minervakopje en 3 onbekende keuren. Ca. 13 cm lang 26,- VerzamelaarsVeiling 17

18 113. Zilveren Strooilepel Sierlijke graveringen. Nederland (Schoonhoven), Adrianus Kuijlenburg Pz., 1873, tweede gehalte zilver (835), lengte 17 cm, doorsnede 5 cm, 43 gram. Zilverkeuren: AK47, leeuw 2 (835), kantoorteken onleesbaar, jaarletter O. 32, Zilveren Taartschep Voorzien van sierlijk motief. Nog in zeer mooie staat. Lengte 22 cm, breedte 5 cm, 41 gram. Derde gehalte zilver. 30, Zilveren Taartschep Hollands decor Tweede gehalte zilver (835), lengte 22 cm, breedte 6 cm, 70 gram. Zilverkeuren: DJ, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter G. 50,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 114. Zilveren Strooilepel Parelrand. Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, 1889, tweede gehalte zilver (835), lengte 16 cm, doorsnede bak 5 cm, 37 gram. Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken c ( s-gravenhage), jaarletter E. 28, Zilveren Strooilepels (2x) Identieke strooilepels versierd met parelrand. Vervaardigd door A.F. van Wijk te Amsterdam jaarletter M 1896, lengte ca. 16 cm 45, Taartschep Opengewerkt, voorzien van bloemmotieven. Lengte 26 cm, breedte 8 cm, 58 gram. 45, Taartschep Gegoten, parelrand, voorzien van bloemmotieven. Lengte 23 cm, breedte 5 cm, 51 gram. 38, Zilveren Taartschep Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, 1915, tweede gehalte zilver (835), lengte 22 cm, breedte 6 cm, 57 gram. Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter F. 40, Zilveren Taartschep Voorzien van fraai bloemenmotief. Nederland (Amsterdam), 1947, tweede gehalte zilver (835), lengte 13 cm, doorsnede 6 cm, 55 gram. Zilverkeuren: DbloemS, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter M. 40, Hollands Zilveren Taartschep uit 1951 Art deco, handvat versierd met klokjesbloemen. Gekeurd met Meesterteken Am (= fa. Mesker & zn. 1941/1976), lopende leeuw, minervakopje en letter Q. lengte ca. 16 cm en een totaalgewicht van 52,7 gram. 40, Taartschep Wayang Inclusief box. Lengte 24 cm, breedte 6 cm, 229 gram. 50, Zilveren Taartschep Opengewerkt. Nederland, 1923, tweede gehalte zilver (835), lengte 18 cm, breedte 7 cm, 36 gram. Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter N. 26,- 18 VerzamelaarsVeiling

19 125. Zilveren Taartschep Handvat opengewerkt, rijk gedecoreerd. Duitsland, gehalte 800, lengte 20 cm, breedte 5 cm, 37 gram. Zilverkeuren: halve maan, kroon, , Bakje Verzilverd, doorsnede 8 cm, hoogte 8 cm, 129 gram. 5, Zilveren Bakje Parelrand. Nederland (Zeist & Voorschoten / Leiden / Zoetermeer) (1995), Koninklijke van Kempen en Begeer, eerste gehalte zilver (925), doorsnede 11 cm, hoogte 3 cm, 107 gram. Zilverkeuren: VKB, leeuw 1 (925), kantoorteken R (Gouda), Jaarletter L. 65, Zilveren Visschep Ajour gezaagde bak en een gegraveerde voorstelling van een vis. Nederland (Voorschoten), Firma J.M. van Kempen & Zonen, 1909, tweede gehalte zilver (835), lengte 30 cm, breedte 8 cm, 147 gram. Zilverkeuren: VK, leeuw 2 (835), kantoorteken onleesbaar, jaarletter Z. 90,- Manden en Schalen 127. Bakje Gedecoreerd met sierlijke vormen. Doorsnede 7 cm, hoogte 3 cm, 40 gram. 40, Bakje Voorzien van fraaie graveringen en parelrand. Nederland (1921), doorsnede 5 cm, hoogte 4 cm, 104 gram. Zilverkeuren: leeuw 2, jaarletter L. 65, Zilveren Bakje Op voet, (gescheurd). Doorsnede 6 cm, hoogte 3 cm, 29 gram. Zilverkeuren: leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam). 28, Zilveren Bakje Op vier pootjes. Duitsland (Pforzheim), Lutz & Weiss, ca. 1900, gehalte 835, doorsnede 9 cm, hoogte 5 cm, 67 gram. Zilverkeuren: halve maan, kroon, 835, LW, belastingteken. 40, Zilveren Bakje Op vier pootjes en voorzien van twee fraai gedecoreerde handvaten. Hollands decor. Nederland (Haarlem / Amsterdam), Zaanlandse Zilversmeden n.v., 1941, tweede gehalte zilver (835), lengte 25 cm, breedte 5 cm, hoogte 3 cm, 115 gram. Zilverkeuren: ZhamerZ, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter G. 70,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 128. Bakje Verzilverd, licht gehamerd, met deksel. Doorsnede 8 cm, hoogte 6 cm, 87 gram. 10, Zilveren Bakje Fraai vormgegeven rand. Nederland, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 12 cm, hoogte 6 cm, 148 gram. Zilverkeuren: HP, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam). 90, Bonbonmandje Opengewerkt en parelrand. Handvaten in de vorm van een strik. Nederland. Tweede gehalte zilver (835). Lengte 28 cm, breedte 17 cm, 272 gram. Zilverkeuren:, leeuw 2 (835), kantoorteken, jaarletter A. 160,- VerzamelaarsVeiling 19

20 137. Zilveren Bonbonmandje Opengewerkt met bloem- en Pauwdecor. Lengte 14 cm, breedte 9 cm, 58 gram. Eerste gehalte zilver. 35, Zilveren Bonbonmandje Opengewerkt en parelrand. Nederland (Schoonhoven), J. Krins, Tweede gehalte zilver (835). Inscriptie onderzijde: , lengte 15 cm, breedte 11 cm, 80 gram. Zilverkeuren: JK, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter U. 50, Zilveren Bonbonmandje Parelrand en opengewerkt, Nederland (Voorschoten), Zilverfabriek Voorschoten n.v., 1955, tweede gehalte zilver (835), breedte 9 cm, doorsnede 13 cm, hoogte 5 cm, 83 gram. Zilverkeuren: V, leeuw 2, kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter L. 50,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 138. Bonbonmandje Opengewerkt en voorzien van fraai bewerkt hengsel. Doorsnede 16 cm, hoogte 11 cm, 132 gram. 80, Zilveren Bonbonmandje Opengewerkt. Nederland (Zutphen), A.F. van der Scheer & B.W. van Eldik, Tweede gehalte zilver (835), lengte 16 cm, breedte 8 cm, 117 gram. Zilverkeuren: BWE, leeuw 2 (835), kantoorteken H (Arnhem), jaarletter V. 70, Zilveren Bonbonmandje Op voet, parelrand. Nederland, D.J Aubert & Zonen Juw.n.v. ( s-gravenhage / Voorburg), 1958-h, tweede gehalte zilver (835), hoogte 6 cm, lengte 18 cm, breedte 14 cm, 147 gram. Zilverkeuren: Belastingteken, DA+, , Zilveren Bonbonmandje Opengewerkt, parelrand. Nederland (Haarlem), Firma A. Presburg & Zoon, Tweede gehalte zilver (835), lengte 15 cm, breedte 11 cm, hoogte 5 cm, 70 gram. Zilverkeuren: APz3, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter e. 40, Zilveren Bonbonmandje Opengewerkt, Nederland ( s-hertogenbosch & Utrecht & Voorschoten), Koninklijke Nederlandse Edelmetaalbedrijven Kempen Begeer & Vos, 1923, tweede gehalte zilver (835), lengte 15 cm, breedte 9 cm, hoogte 5 cm, 58 gram. Zilverkeuren: KB, leeuw 2, kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter N. 35, Zilveren Bonbonmandje Parelrand, opengewerkt. Nederland, D.J Aubert & Zonen Juw.n.v. ( s-gravenhage / Voorburg), 1958-h, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 16 cm, hoogte 5 cm, 113 gram. Zilverkeuren: 835, DA+, belastingteken. 70, Zilveren Bonbonmandje Opengewerkt en parelrand. Nederland (Schoonhoven), J. Krins, Tweede gehalte zilver (835). Lengte 12 cm, breedte 8 cm, 63 gram. Zilverkeuren: JK, leeuw 2 (835). 38, Zilveren Bonbonmandje Opengewerkt en parelrand. Inscriptie onderzijde: Voor Wal 18 juli Nederland (Schoonhoven), G. Wijland, 1986, lengte 12 cm, breedte 8 cm, hoogte 4 cm, 72 gram. Zilverkeuren: GW, leeuw 2 (835), kantoorteken D (Rotterdam), jaarletter B. 45, Zilveren Bonbonmandje Parelrand en opengewerkt, Nederland ( s-hertogenbosch & Utrecht & Voorschoten), Koninklijke Nederlandse Edelmetaalbedrijven Kempen Begeer & Vos, 1921, tweede gehalte zilver (835), breedte 8 cm, doorsnede 15 cm, hoogte 6 cm, 123 gram. Zilverkeuren: KB, leeuw 2, kantoorteken C ( s-gravenhage), jaarletter L. 75,- 20 VerzamelaarsVeiling

21 149. Zilveren Bonbonmandje Opengewerkt, parelrand. Nederland (Haarlem), Firma A. Presburg & Zoon, Tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm, breedte 8 cm, breedte 11 cm, hoogte 4 cm, 51 gram. Zilverkeuren: APz3, leeuw 2 (835), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter j. 30, Broodmand Opengewerkt en aan beide zijden versierd met een leeuw en een hengsel. Inscriptie: 1870-K.N.P.P.F Lengte 28 cm, breedte 17 cm, hoogte 9 cm, 361 gram. Zilverkeuren: niet zichtbaar. 180, Zilveren Broodmand Parelrand en opengewerkt. Nederland, D.J Aubert & Zonen Juw.n.v. ( s-gravenhage / Voorburg), 1958-h, tweede gehalte zilver (835), lengte 25 cm, breedte 18 cm, hoogte 7 cm, 298 gram. Zilverkeuren: Belastingteken, DA+, , Zilveren Bonbonmandje Parelrand en opengewerkt, Nederland (Schoonhoven), Firma H. Hooijkaas c.v., 1956, tweede gehalte zilver (835), lengte 15 cm, hoogte 5 cm, 83 gram. Zilverkeuren: *H.H*, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter W. 50, Zilveren Bonbonmandje Op vier pootjes, opengewerkt en voorzien van parelrand. Nederland (Schoonhoven), J. Krins, Tweede gehalte zilver (835), lengte 24 cm, breedte 17 cm, hoogte 8 cm, 225 gram. Zilverkeuren: JV, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter h. 140, Broodmand Ajour gezaagd. Lengte 28 cm, breedte 17 cm, hoogte 8 cm, 374 gram. 190, Zilveren Broodmand Parelrand en opengewerkt. Inscriptie onderzijde: Prijs voor de opdracht van het jaar - 7 febr Nederland, D.J Aubert & Zonen Juw.n.v. ( s-gravenhage / Voorburg), 1958-h, tweede gehalte zilver (835), lengte 28 cm, breedte 23 cm, hoogte 7 cm, 426 gram. Zilverkeuren: Belastingteken, DA+, , Zilveren Broodmand Parelrand en opengewerkt. Nederland, D.J Aubert & Zonen Juw.n.v. ( s-gravenhage / Voorburg), 1958-h, tweede gehalte zilver (835), lengte 18 cm, breedte 14 cm, hoogte 6 cm, 153 gram. Zilverkeuren: Belastingteken, DA+, , Zilveren Broodmand Parelrand en ajour gezaagd. Nederland (Schoonhoven), C.F. Wewer, 1943, tweede gehalte zilver (835), lengte 32 cm, breedte 23 cm, hoogte 8 cm, 525 gram. Zilverkeuren: CW3, leeuw 2 (835), kantoorteken onleesbaar, jaarletter I. 260,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 152. Broodmand Opengewerkt en aan beide zijden versierd met een leeuw en een hengsel. Lengte 28 cm, breedte 17 cm, hoogte 9 cm, 363 gram. 180, Zilveren Broodmand Parelrand en opengewerkt (Beschadigd: twee scheuren). Nederland (Willige Langerak / Voorschoten / Apeldoorn), L. Marcelis, , tweede gehalte zilver (835), lengte 33 cm, breedte 24 cm, hoogte 11 cm, 539 gram. Zilverkeuren: L*M, leeuw 2 (835). 260, Zilveren Broodmand Parelrand en ajour gezaagd. Nederland (Schoonhoven), C. Vreedenburgh Jr., 1921, tweede gehalte zilver (835), lengte 23 cm, breedte 19 cm, hoogte 9 cm, 545 gram. Zilverkeuren: CV, leeuw 2 (835), kantoorteken onleesbaar, jaarletter L. 280,- VerzamelaarsVeiling 21

22 161. Dienblaadje op pootjes Zilver getoetst met gelobde rand en gekeurd met gram. Diameter 21,5 cm 120, Zilveren Hengselmandje Langwerpig henselmandje op pootjes. Getoetst zilver en gekeurd met 800 en een meesterteken. Breedte ca. 25 cm. Gewicht 201,5. Derde gehalte zilver. 120, Mandje Op vier pootjes, opengewerkt en voorzien van fraai bewerkt hengsel. Inscriptie: TELL Brigade-Rennen Schweidnitz, doorsnede 11 cm, hoogte 17 cm, 110 gram. 65,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 162. Zilveren Blaadje Voor een roomkan en suikerpot ontworpen door Juvento Lopez Reyes, Mexico. Gekeurd met made in Mexico, sterling 0,925 en meesterteken RJ. Afmeting 25x15 cm gewicht 300 gram 150, Engels zilveren Dienblad Sheffield gekeurd met meesterteken BESco, roos, lopende leeuw, jaarletter C=1977 en jubilee keur. Diameter 25,5 cm. Gewicht 399,7 200, Zilveren Hengselmandje Vroeg 20e eeuws Engels gekeurd zilveren hengselmand, Birmingham Meesterteken H. Matthews. 26,5x18,5. gewicht 465,4 gr. 200, Zilveren Henselmandje Gevlochten mandje met hengsel op vier pootjes. Doorsnede 5 cm, hoogte 8 cm, 58 gram. Tweede gehalte zilver 35, Zilveren Mandje Op drie pootjes, sierlijk bewerkte rand (twee deukjes aan binnenzijde). Duitsland (Pforzheim), Lutz & Weiss, ca. 1900, (tweede gehalte zilver (835), doorsnede 13 cm, hoogte 5 cm, 72 gram. Zilverkeuren: halve maan, HA, leeuw 2 (835). 45, Duits zilveren Presenteerschaaltje In klavervorm met 3 gelaste bolletjes. Gekeurd met meesterteken halve maan+ kroon, M. H. Wilkens & Söhne. Afmeting 3,5x20 cm gewicht 206 gram. 120, Engels zilveren Dienblad, London 20e eeuw mooi uitgewerkt dienblaadje met jugendstil motief. Gekeurd met; R&S Garrard & Co Haymarket.London. Meesterteken JG met een kroon (vermoedelijk James Garrad) Leeuwpaard, Lopende leeuw een jaarletter E = Afmetingen 24 x 17,5 cm en een totaalgewicht van 537,8 gram 260, Zilveren filligrain mandje Filigrain mandje met hengsel op vier pootjes. Doorsnede 11cm, hoogte 7 cm, 41 gram. Eerste gehalte zilver. 40, Schaaltjes (6x) Fraai bewerkt met versieringen. Derde gehalte zilver (800), doorsnede 12 cm, hoogte 6 cm, 690 gram. Zilverkeuren: HS ,- 22 VerzamelaarsVeiling

23 173. Schaal Verzilverd, rand voorzien van motief, afbeelding van een bloem Constantia. Wiskeman. Doorsnede 22 cm, hoogte 2 cm, 448 gram. 20, Schaal Op vier pootjes, doorsnede 16 cm, hoogte 16 cm, 588 gram. 300, Schaaltje Op drie pootjes, rijk gedecoreerd met o.a. bloemmotieven. Doorsnede 18 cm, hoogte 5 cm, 171 gram. 100, Zilveren Schaaltje Wolfers Freres Brussel In originele doos. Het zilveren schaaltje op 3 pootjes in de vorm van liggende hertjes. Inscriptie: , afbeelding van een bloem Constantia. Doorsnede 12 cm, hoogte 3 cm, 141 gram. Eerste gehalte zilver 85, zilveren Schaaltje Bloemendecor. Doorsnede 12 cm, breedte 10 cm, hoogte 2 cm, 32 gram. Tweede gehalte 32, Zilveren in schaal Op drie pootjes in de vorm van een blad. Inscriptie onderzijde: Vishal Weds Ritika Lengte 21 cm, breedte 18, hoogte 7 cm, 179 gram. Eerste gehalte zilver. 110, Schaal Op voet en voorzien van twee fraai bewerkte grepen. Lengte 30 cm, breedte 10 cm, hoogte 4 cm, 306 gram. 150, Schaaltje Gemaakt van een oude zilveren slavenarmband. Vermoedelijk Israëlisch. Rijk gedecoreerd. Doorsnede 10 cm, 100 gram. 3e gehalte zilver. 60, Zilveren Schaaltje Binnenzijde licht gehamerd. Nederland (Schoonhoven), C.F. Wewer, 1932, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 10 cm, hoogte 3 cm, 30 gram. Zilverkeuren: CW3, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter X. 30,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 176. Schaal Rand voorzien van motief. Inscriptie: E.B.L. Championship Warschawol 1966 Second Prize Open Series. Doorsnede 31 cm, breedte 18 cm, hoogte 4 cm, 392 gram. 200, Schaal met Deksel Op vier pootjes, bloemendecor. Inscriptie binnenzijde Ledico. Doorsnede 20 cm, breedte 17 cm, hoogte 8 cm, 632 gram. 320, Zilveren Schaal Opengewerkt, floraal decor. Nederland, 1955, tweede gehalte zilver (835), lengte 24 cm, breedte 17 cm, hoogte 3 cm, 205 gram. Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken onleesbaar, jaarletter U. 120,- VerzamelaarsVeiling 23

24 185. Zilveren Schaal Licht gehamerd. Nederland, 1945, doorsnede 18 cm, hoogte 2 cm, 226 gram. Zilverkeuren: G2, leeuw 2 (835), kantoorteken c ( s-gravenhage), jaarletter k. 140, Schaaltje Bewerkte rand, binnenzijde is de afbeelding van een zilveren rijder en inscriptie: Crescunt-Concordia Res Parvae. Doorsnede 8 cm, hoogte 1 cm, 62 gram. 38, Schaaltjes (2x) Voorzien van parelrand en ingeslagen rupia. George V King Emperor, One Rupee India Doorsnede 8 cm, 66 gram. 40,- Zilver - Goud, Sieraden en Horloges - Kunst en Antiek 186. Zilveren Schaaltje Opengewerkt en voorzien van Hollands decor. Nederland, 1917, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 15 cm, hoogte 1 cm, 95 gram. Zilverkeuren: leeuw 2, kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter H. 55, Schaaltje Op drie pootjes, fraai gedecoreerd met vogels en sierlijke vormen. Lengte 13 cm, breedte 11 cm, 146 gram. 90, Zilveren schaaltje Voorzien van parelrand en ingeslagen rupia. Queen Victoria, One Rupee East India Company 1840 Shree sales pvt. LTD 3980/2, chawri bazar, Delhi (India). Doorsnede 9 cm, hoogte 1 cm, 46 gram. Eerste gehalte zilver. 28, Bonbonschaaltje Zilver Op voet en opengewerkt. Één stuk van het uitgezaagde is afgebroken. Doorsnede 15 cm, hoogte 7 cm, 148 gram. Tweede gehalte zilver. 90, Zilveren Schaaltjes (6x) Ajour gezaagd en gehamerd. Doorsnede 10 cm, hoogte 1 cm, 261 gram. Eerste gehalte zilver. 150, Schaaltjes en Bakjes (11x) Set van 11 schaaltjes en bakjes. Doorsnede 15 cm, hoogte 2 cm, 1095 gram. 550, Schaaltje Afbeelding van een olifant en rand voorzien van fraaie vormen. Doorsnede 7 cm, hoogte 1 cm, 17 gram. 16, Schaaltje Gekartelde rand. Carolus IIII Dei - Gratia Doorsnede 7 cm, hoogte 2 cm, 41 gram. Eerste gehalte zilver. 40, Schaaltjes (6x) Gedecoreerd met bloemen. Binnenzijde gehamerd. Doorsnede 8 cm, 205 gram. 120,- 24 VerzamelaarsVeiling

XXXXXXX. Klaaswaal, voorjaar Geachte relatie,

XXXXXXX. Klaaswaal, voorjaar Geachte relatie, XXXXXXX Klaaswaal, voorjaar 2016 Geachte relatie, Voor u ligt de gloednieuwe veilingcatalogus voor de veiling die plaats zal vinden op 17 en 18 maart 2016. In deze catalogus vindt u weer een ruime keur

VerzamelaarsVeiling. VEILING AUCTION Zilver - Goud, Juwelen en Horloges - Kunst en Antiek Munten - Penningen - Bankbiljetten VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS DO. 16 EN VR. 17 MAART 2017 Holland. Willem V van Beieren 1350-1389. Gouden Rijder of Frank Vrijwel FDC RRR - 10 gulden Frans Hals en 100 gulden Steenuil Zeldzaam type

VerzamelaarsVeiling. 20 gulden negotiepenning Willem III 1850. VEILING AUCTION

VerzamelaarsVeiling. 20 gulden negotiepenning Willem III 1850. VEILING AUCTION VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS DO. 26 EN VR. 27 MAART 2015 20 gulden negotiepenning Willem III 1850. ½ Zilveren Rijder Utrecht 1792. 1 Gulden Muntbiljet Type 1949. Proefserie Verticaal Geperforeerd

Veilingcatalogus Veiling Auction Veilingcatalogus Veiling Auction Zilver Goud, Juwelen en Horloges Kunst en Antiek Enthousiasme werkt aanstekelijk! Geachte relatie, Enthousiasme werkt aanstekelijk. Dat ervaren we keer op keer. De contacten

VerzamelaarsVeiling. 2½ gulden Lodewijk Napoleon 1808.

VerzamelaarsVeiling. 2½ gulden Lodewijk Napoleon 1808. VerzamelaarsVeiling VEILINGCATALOGUS VRIJDAG 10 OKTOBER 2014 2½ gulden Lodewijk Napoleon 1808. 1000 gulden. type 1945. Willem de Zwijger. 3 rijig bloedkoralen armband met geelgouden slot. Zilveren koffie-

Veilingcatalogus 7 & 9 maart 2018

Veilingcatalogus 7 & 9 maart 2018 Veilingcatalogus 7 & 9 maart 2018 Veiling Auction Munten Penningen Bankbiljetten Agenda > Data en tijden Zaterdag 3 maart Maandag 5 maart 10:00-16:00 10:00-21:00 < Kijkdagen Dinsdag 6 maart Geen kijkdag

Keurtekens goud, zilver en platina

Keurtekens goud, zilver en platina Keurtekens goud, zilver en platina Een uitgave van Inkoop Edelmetaal Koopbescherming Sinds de invoering van de Waarborgwet in 1986 wordt door middel van wettelijke keurtekens gegarandeerd dat een voorwerp

Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki

Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki Begin met verkopen op de online veilingen van Catawiki Hoe te beginnen met verkopen op Catawiki catawiki.nl Wat is Catawiki? Catawiki is het snelst groeiende online veilingplatform in Europa. Ons platform

2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk.

2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. 2013 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. Zoals onze Koningin Beatrix in haar speech van 28 januari jl. al vertelde, vierde zij dit jaar haar 5ste verjaardag en vieren we tevens

Benefietveiling Archief Bonebakker

Benefietveiling Archief Bonebakker Benefietveiling Archief Bonebakker Veilingmeester Drs. Max Hemelraad - Notaris Mr. R.H. Meppelink 3 juni 2012 Catalogus veilinglots 1 Ingelijste facsimile Bouilloir 2 RKD Arrangement 3 Rijksmuseum Arrangement

Veiling Zaterdag 16 april 2011

Veiling Zaterdag 16 april 2011 Vereniging Vrienden van Blijdorp Veiling Zaterdag 16 april 2011 12.00 uur Haaienzaal/EAUditorium Oceanium Diergaarde Blijdorp ===================================================================== Veilingregels:

Tiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen

Tiel, Stadsgracht. Knopen, munten en penningen Tiel, Stadsgracht Knopen, munten en penningen Jan van Oostveen Jan van Oostveen Specialistisch Archeologisch Onderzoek Colofon Auteur: Jan van Oostveen Foto s: Jan van Oostveen Versie: 0 Datum: September

Bataafse Republiek (1795-1806)

KAVELLIJST KUNSTVEILING BEELDEND BERGHEM 18 mei 2014

HOLLAND ITEMS. totaal. prijs p/s. prijs p/s. totaal aantal bestelnr omschrijving. aantal bestelnr omschrijving

HOLLAND ITEMS. totaal. prijs p/s. prijs p/s. totaal aantal bestelnr omschrijving. aantal bestelnr omschrijving HOLLAND ITEMS aantal bestelnr omschrijving prijs p/s totaal aantal bestelnr omschrijving holl-001 Dutch queens 1,30 holl-048 Costumes - 25 different stamps 2,00 prijs p/s totaal holl-002 Dutch queens -

Galerie Vermeulen. Maja Houtman Sieraden en zilverkunst. Wien de Graaf Schilderijen en porselein

Galerie Vermeulen. Maja Houtman Sieraden en zilverkunst. Wien de Graaf Schilderijen en porselein Galerie Vermeulen Maja Houtman Sieraden en zilverkunst Wien de Graaf Schilderijen en porselein september/oktober 2016 Maja Houtman (Arnhem, 1963) volgde haar opleiding aan de Vakschool Schoonhoven (goudsmeden,

Oranje in stijl Agenda Workshops Nieuw assortiment. Klik hier om de online versie te bekijken

Oranje in stijl Agenda Workshops Nieuw assortiment. Klik hier om de online versie te bekijken Oranje in stijl Agenda Workshops Nieuw assortiment Klik hier om de online versie te bekijken Oranje in stijl Zorg voor een extra stijlvolle inrichting tijdens Koningsdag (27 april as.). Onder het motto

VOORWOORD. Wij wensen u veel kijk- en leesplezier! Cachet Juweliers

t is oranje, blijft oranje!

t is oranje, blijft oranje! t is oranje, blijft oranje! Genemuiden - Tel. 08 85 5 65 - info@prestige.nl 20 wordt een belangrijk en bijzonder jaar, dat is nu al duidelijk. Zoals onze Koningin Beatrix in haar speech van 28 januari

Museumles voor groep 1 t/m 3. Aan tafel met de Kikkerprins

Museumles voor groep 1 t/m 3. Aan tafel met de Kikkerprins Museumles voor groep 1 t/m 3 Aan tafel met de Kikkerprins Voorwoord Na het ontwikkelen van een lesprogramma voor de bovenbouw was het nu tijd voor de onderbouw van het primair onderwijs. Met de museumles

Veilingcatalogus Inbrengveiling eerste kwartaal 3 Sieraden

SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 ANNY VAN BUUL JUWELIERS 14K GOUD, DIAMANT & LONDON BLUE TOPAAS OORSTEKERS HANGER COLLIER R I N G

SPARKLE & SHINE COLLECTIE 2019 ANNY VAN BUUL JUWELIERS 14K GOUD, DIAMANT & LONDON BLUE TOPAAS OORSTEKERS HANGER COLLIER R I N G 14K GOUD, DIAMANT & LONDON BLUE TOPAAS OORSTEKERS MET LONDON BLUE TOPAAS EN 0.10CT. (2X0.05CT.) G VSI DIAMANT E 0 2 4 715,- HANGER MET LONDON BLUE TOPAAS EN 0.10CT. G VSI DIAMANT EXCL. E025 595,- 45 cm

Deze prijzen zullen u een bijzonder vrolijk Kerstfeest bezorgen.

Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1

Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1 1 Beeldcatalogus GMVV veiling 108 van 6 april 2019 p. 1 1 3x bodemvondsten. Loodje 64,0 g wapen van Zutphen GR, letter A, jaartal 1703? / loden gewicht 1/8 pond 56,2 g, Steenwijk, 1775, 1777, 78, 79 +

Stralende LENTE. LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Zinzi CADEAU TIPS. trendy sieraden én hippe horloges. Verwen je moeder én parfum cadeau

Stralende LENTE. LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Zinzi CADEAU TIPS. trendy sieraden én hippe horloges. Verwen je moeder én parfum cadeau LENTE 2018 158 trendy sieraden én hippe horloges LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Stralende LENTE CADEAU TIPS Verwen je moeder én parfum cadeau LENTE ZOMER ISSUE 2018 04 06 07 09 10 11 12 14 15 16

Stralende LENTE. 158 trendy sieraden én hippe horloges. LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Zinzi CADEAU TIPS. Verwen je moeder én parfum cadeau

Stralende LENTE. 158 trendy sieraden én hippe horloges. LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Zinzi CADEAU TIPS. Verwen je moeder én parfum cadeau LENTE 2018 158 trendy sieraden én hippe horloges LIEKE MARTENS het nieuwe gezicht van Zinzi Stralende LENTE CADEAU TIPS Verwen je moeder én parfum cadeau LENTE ZOMER ISSUE 2018 04 06 07 09 10 11 12 14

Onderwerpen: Algemeen keurtekens reparaties laser onderzoek tarieven overig en

Onderwerpen: Algemeen keurtekens reparaties laser onderzoek tarieven overig en Onderwerpen: Algemeen keurtekens reparaties laser onderzoek tarieven overig en Algemeen Vanaf welk gewicht dient goud/zilver/platina gekeurd te worden in Nederland? Goud dient vanaf 1 gram, zilver vanaf

Dit is de nieuwsbrief van de Vriendenkring van het Zilvermuseum Schoonhoven.

Dit is de nieuwsbrief van de Vriendenkring van het Zilvermuseum Schoonhoven. Dit is de nieuwsbrief van de Vriendenkring van het Zilvermuseum Schoonhoven. januari 2019 Beste Vriend(in), Gefeliciteerd met uw en onze vriendschap voor het Zilvermuseum. De vriendenkring is 25 jaar jong!

Kuras hamers met ingeperste steel

Kuras hamers met ingeperste steel Kuras hamers met ingeperste steel Model Gewicht Kop grootte Kop dia Lengte steel + kop Kuras 5S 300 gr 114 mm 55 mm 330 mm Kuras 6S 500 gr 140 mm 65 mm 360 mm Kuras 7S 700 gr 145 mm 75 mm 360 mm De Kuras

Colmore by Diga

Colmore by Diga Colmore by Diga 2018-11 Vaas kelk Vaas rond 1264S Vaas ruw 1794S Small ca. 25 cm ca. 11 cm Medium ca. 47 cm ca. 19 cm Large ca. 60 cm ca. 23 cm ca. 20 cm ca. 20 cm ca. 31 cm ca. 10 cm Vaas rond Vaas small

Wild Stoken Catalogus van te veilen werken

Wild Stoken Catalogus van te veilen werken Wild Stoken Catalogus van te veilen werken K13 zondag 19 juni 2011 Gang van zaken bij de veiling Wild Stoken op zondag 19 juni 2011 aanvang 14.00 uur Ieder object/kunstwerk dat op de veiling wordt aangeboden

CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70%

CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70% CHANTI SIERADEN VAN HOGE KWALITEIT OP INTERNET BESPAAR 25% - 70% Brilliance by Chanti Inleiding www.chanti.nl voordelen in alle opzichten en topkwaliteit CHANTI werd in 1995 opgestart en onze voornaamste

Verpakking per 12 stuks. 18/0 RVS. 9

Verpakking per 12 stuks. 18/0 RVS. 9 Kelso 18/0 bestek Besteklijn in 18/0 RVS. Bestseller, ideaal voor grote catering gelegenheden. en verpakking per stuks. 3 4 5 6 7 8 Budget theelepels Verpakking per stuks. 18/0 RVS. 9 10 E992 Theelepels

Ansichtkaarten kavel TRUE Inzet. Ansichtkaarten Nederland in omslagen

Ansichtkaarten kavel TRUE Inzet. Ansichtkaarten Nederland in omslagen 2900 2901 Nederland in omslagen 2900 Zuid- Holland Alblasserwaard e.o. veel fotokaarten ca. 92 stuks 700 2901 Zuid- Holland Gouda, Zoetermeer, Alphen en omgeving 104 stuks 550 2903 2902 2902 Zuid- Holland

EURO JAARSETS 2015 MONACO

14K GOUD OORHANGERS E ,- COLLIER. 80 cm E ,- ARMBAND cm E ,- SPARKLE & SHINE

Cursus Bloemschikken Nieuw Assortiment Agenda Workshops. Klik hier om de online versie te bekijken

Cursus Bloemschikken Nieuw Assortiment Agenda Workshops. Klik hier om de online versie te bekijken Cursus Bloemschikken Nieuw Assortiment Agenda Workshops Klik hier om de online versie te bekijken Cursus Bloemschikken De datums voor de nieuwe workshopseries/cursus voorjaar- en zomerperiode 2015 zijn

OP NAAR DE 45! Martin vthiel

VEILING REGLEMENT. van de S-HERTOGENBOSSCHE FILATELISTENVERENIGING. Pagina 1

Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor. Roetemeijer-Hurkens. gebruikers

Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor. Roetemeijer-Hurkens. gebruikers Het Serviesfabriekje in Driebergen maakt moderne gebruikskeramiek, handgemaakt door Floor Roetemeijer-Hurkens. 20 april 2011 Op 20 april staan we op de Paasfair bij Slot Zeist. Daarom zullen de eierdopjes

Reizen met de Keuzedagen van uw Voordeelurenabonnement?

Reizen met de Keuzedagen van uw Voordeelurenabonnement? Reizen met de Keuzedagen van uw Voordeelurenabonnement? Voortaan met uw OV-chipkaart Noteer hier uw gebruikte Keuzedagen: 1 5 2 6 3 7 4 NS Klantenservice via 0900-202 11 63 ( 0,10 p.m.). 24 uur per dag

EXECUTORIALE VEILING: Stammerkamp 15-17 te Diemen SAMENVATTING PPUBLIC

EXECUTORIALE VEILING: Stammerkamp 15-17 te Diemen SAMENVATTING PPUBLIC EECUTORIALE VEILING: Stammerkamp 15-17 te Diemen Executoriale verkoping (ex art. 3:268 BW) op maandag 30 september 2013, s avonds vanaf 18:00, Felix Meritis, Keizersgracht 324 te Amsterdam ten overstaan

Werkblad 20A. tijd. kwart over 12. half 6 10 over 9 10 voor 7 5 over 3 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00 19.00 20.00 21.

Werkblad 20A. tijd. kwart over 12. half 6 10 over 9 10 voor 7 5 over 3 11.00 12.00 13.00 14.00 15.00 16.00 17.00 18.00 19.00 20.00 21. Werkblad 20A tijd 1 Hoe laat is het? kwart over half 10 over 9 10 voor over 3 2 Teken de wijzers. 11.00.00 13.00 14.00 1.00 1.00 1.00 18.00 19.00 20.00 21.00 1.00 uur is... 3 uur in de middag 20.00 uur

Uiterlijke datum indiening biedingen (sluitingsdatum):

Veiling nr.113 wordt gehouden op zaterdag 24 september 2011. Openbare

Veiling nr.113 wordt gehouden op zaterdag 24 september 2011. Openbare Veiling nr.113 wordt gehouden op zaterdag 24 september 2011 Openbare Ve r k o o p v o o r w a a r d e n : 1. De verkoop geschiedt met 20% opgeld en 1,75 tafelgeld voor iedere koop (incl. 19% btw) in Euro's.

Schelpen naar keuze Cursus & Opleiding Nieuw assortiment. Klik hier om de online versie te bekijken

Schelpen naar keuze Cursus & Opleiding Nieuw assortiment. Klik hier om de online versie te bekijken Schelpen naar keuze Cursus & Opleiding Nieuw assortiment Klik hier om de online versie te bekijken Schelpen naar keuze Leef je eens lekker uit met schelpen, want mooie schelpen gaan het dit jaar helemaal