Download "veiling auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # 294 20 Gulden 1810 # 293 10 Gulden 1810 LID"

1 veiling 50 auction munten penningen papiergeld coins medals paper money # Gulden 1810 # Gulden 1810 zaterdag 26 januari 2013 Amsterdam Marriott Hotel LID

2 Amsterdam, december 2012 Geachte relatie, Even terug in de tijd, om precies te zijn 22 september Toen organiseerde ik, op 22-jarige leeftijd, voor de eerste keer een muntenveiling, destijds nog in het zalencomplex van Artis. Twee jaar later verhuisden we met de veiling naar het Amsterdam Marriott Hotel, waar wij in 2013 nog steeds te gast zijn. Op zo n moment realiseer je je dat de tijd vliegt en dat nu alweer de 50 e veilingcatalogus voor u ligt. Minder is meer! Met 675 kavels is deze 50e veiling zeker niet onze grootste veiling qua omvang. Wij hebben in het verleden wel veilingen van 2500 kavels gehad, maar zoals zo vaak geldt hier ook: minder is meer! Wij hebben veel munten, welke anders apart worden verkaveld nu in de lots gelaten. Hierdoor zijn onze lots nog interessanter en kunt u er van op aan dat de munten die wij wel als losse kavels aanbieden, uitblinken in kwaliteit of in zeldzaamheid, of een combinatie hiervan. Veiling 50 gaat van start met een aantal zilveren historiepenningen uit de 17 e en 18 e eeuw en enkele moderne gouden penningen. Direct daarna de varia met een aantal verrassende misslagen van Nederlandse euromunten. Bij de buitenlandse munten een leuke Spaanse 2 Escudos goud van Philips II en, naast wat diverse betaalbare gouden munten en euro muntsets, een aantal dozen wereld, geschikt voor de schatgraver. De afdeling provinciale munten bevat ruim 100 kavels, waarbij de Groningse zilveren dukaat 1683 en zilveren rijder 1682 uitblinken door hun mooie kwaliteit. Holland is vertegenwoordigd door een sublieme Nederlandse rijksdaalder 1674, werkelijk strak en fris. Iets voor uw collectie? Een van onze trouwste klanten bezorgde ons, met een blik naar deze 50 e veiling, een fantastisch duo munten, de 10 en 20 gulden goud 1810, geslagen met het portret van Lodewijk Napoleon. Deze fraaie stukken zijn ooit door ons geleverd en het doet mij genoegen deze bijzondere munten nu weer terug te mogen zien! Dan het Koninkrijk, veel betaalbare munten in mooie kwaliteit, maar ook een aantal topstukjes zoals een Cent 1821 Brussel, stuivers van 1819 en 1848, rijksdaalders van de schaarse jaren 1841 en 1863 in ongecirculeerde kwaliteit en enkele 3 guldenstukken in verschillende kwaliteiten. Gouden munten zijn er ook, zoals een geslabte 5 gulden 1843 in MS 63, gouden tientjes 1819 Utrecht, 1822 Utrecht en 1829 Brussel. Stuk voor stuk schaarse munten, nu in fantastische kwaliteit onder de veilinghamer. Tot slot nog een 20 gulden 1848 en een dubbele dukaat 1854 voor de topverzamelaar en leuke lots en partijen voor de handel. De veiling zal, zonder pauze, duren van tot ca uur. Aansluitend nodigen wij u van harte uit voor een drankje en hapje om even stil te staan bij het feit dat wij de 50 e veiling dan hebben voltooid. Ik ontmoet u graag tijdens de kijkdagen op kantoor en/of de veiling in het Amsterdam Marriott Hotel. Als u persoonlijk niet aanwezig kunt zijn, dan is uw biedlijstje natuurlijk van harte welkom. Wij zullen uw opdracht met zorg uitvoeren. Met numismatische groet, Muntenveiling Theo Peters

3 MUNTENVEILING INTERNATIONAL COIN AUCTIONEERS Nieuwezijds Voorburgwal RR Amsterdam - The Netherlands Tel.: +31 (0) Fax: +31 (0) info@theopeters.com VEILING 50 AUCTION Zaterdag 26 januari 2013 Saturday January 26, 2013 Aanvang: uur Starting 1.00 p.m. Amsterdam Marriott Hotel Stadhouderskade 21, Amsterdam Telefoon tijdens de veiling (0) (direct) - Phone during the auction Fax tijdens de veiling (0) (hotel) - Fax during the auction info@theopeters.com Kijkgelegenheid Op kantoor Nieuwezijds Voorburgwal 252, Amsterdam Alle kavels Dinsdag 22 januari uur Woensdag 23 januari uur Donderdag 24 januari uur Vrijdag 25 januari uur (uitsluitend na telefonische afspraak) Viewing Times At our office Nieuwezijds Voorburgwal 252, Amsterdam All lots Tuesday January 22, a.m p.m. Wednesday January 23, a.m p.m. Thursday January 24, a.m p.m. Friday January 25, a.m p.m. (by appointment only) In de veilingzaal Alle kavels Zaterdag 26 januari uur At the auction rooms All lots Saturday January 26, a.m p.m.

4 Zaterdag 26 januari 2013 Veiling 50 Muntenveiling Veiling indeling / Table of contents Kavel nrs. / Lot numbers Penningen & varia - Medals and miscellaneous 1-39 Papiergeld - Papermoney Buitenlandse munten - Foreign coins Overzeese Gebieden - Dutch Colonies Provinciale munten - Provincial coins Zuidelijke Nederlanden - Southern Netherlands 286 Bataafse Republiek - Batavian Republic b Koninkrijk Holland Lodewijk Napoleon - Kingdom under Napoleon 291c-296 Franse inlijving - French occupation Koninkrijk der Nederlanden - Kingdom of The Netherlands Kwaliteiten / Grades of preservation Nederlands English Deutsch Francais Gepolijste stempels proof polierte platte flan Bruni FDC mint State / UNC stempelglanz fleur de coin Prachtig extremely fine vorzüglich superbe Zeer fraai very fine sehr schön trés beau Fraai fine schön beau Bijna/vrijwel nearly/almost fast presque Literatuurverwijzing: Alm. = NVMH Muntalmanak vdch. = P.O. van der Chijs. De munten der Nederlanden tot aan de Pacificatie van Gent. Dav. = J.S. Davenport. European Crowns D. = A. Delmonte. De zilveren en gouden Benelux. Fr. = Arthur L. Friedberg and Ira S. Friedberg. Gold Coins of the World. GH. = H.E. v. Gelder en M.Hoc. Les monnaies des Pays Bas Bourguignons et Espagnols Km. = Ch. Krause & C. Mishler. Standard Catalog of World coins. Pick = A. Pick. Standard catalog of World Paper Money. Sch. = J. Schulman. Handboek der Nederlandse munten Scho. = C. Scholten. De munten van de Nederlandse gebiedsdelen overzee S. = S.. Standard Catalogue of British Coins. V. = P. Verkade. Nederland en kolonies van De opbrengstlijst van deze veiling kunt u in uw bezit krijgen door 10,- over te maken op ING rekening of ABN AMRO rekening t.n.v. Muntenveiling te Amsterdam. A list of prices realised at this auction can be obtained by sending 10,- in cash to Muntenveiling or by transferring 10,- to ING account or ABN AMRO account held in the name of Muntenveiling of Amsterdam. BELANGRIJK 1. Het gekochte wordt (tenzij anders overeengekomen) uitsluitend tegen contante betaling meegegeven. Pinnen is tijdens de veiling mogelijk. Wilt u tijdens de veiling meer kopen dan u aan genoemde betaalmiddelen bij u heeft, dan kunt u volstaan met een aanbetaling van 25% van het totaalbedrag en kunt u de munten later bij ons op kantoor afhalen en betalen. 2. Alle goederen dienen uiterlijk 22 februari 2013 te zijn afgehaald en betaald. Na deze datum zijn wij genoodzaakt rente en verzekeringskosten in rekening te brengen. IMPORTANT 1. All sales are for cash in Euros only (unless credit facilities have been arranged before the auction). If you do not have enough cash to pay for your purchases, a down payment of 25% must be made immediately. Lots can be collected later from our premises. 2. All purchases must be collected and paid prior to February 22, Insurance costs and interest will be payable on items not collected by this date. 4

5 Muntenveiling Veiling 50 Zaterdag 26 januari 2013 VEILING Zaterdag 26 januari 2013 Aanvang uur Vandaag kunt u van 9.30 tot uur alle kavels bezichtigen. Maak van de kijkgelegenheid gebruik, het is zeker in uw belang! kavel taxatie kavel taxatie PENNINGEN & VARIA Anna van Engeland goevernante voor de minderjarige Willem V. Holtzhey. V.Loon 306. Zilver. 41mm. 24,33 gr. Zeer fraai/prachtig William III and Mary II ( ). Zilveren penning, 40mm. Prachtig Dood van Prinses Anna, weduwe van Willem IV. V. Loon 349. Zilver. 41 mm. 21,17 gr. Zeer fraai Neptunus god van de zee. Arondeaux. V. Loon IV, mm. 25,16 gr. Zeer fraai/prachtig Geboorte erfprinses van Oranje. Holtzhey. Zilver. 33 mm. Zeer fraai Anna van Engeland goevernante voor de minderjarige Willem V. Holtzhey. V.Loon 306. Zilver. 41mm. 24,33 gr. Prachtig Willem van Oranje en de opstand. Holtzhey. Zilver. 45 mm. 24,4 gr. Zeer fraai/prachtig. 100 Belangrijk! Stuur uw biedingen tijdig in. Bij gelijkluidende biedingen gaan wij uit van de volgorde van binnenkomst. Uw biedingen per telefoon of fax naar het Amsterdam Marriott Hotel kunnen tot twee uur voor de veiling worden verwerkt. Important! Please send or fax us your bids early. Bids of the same amount will be considered in the order of their arrival. Bids telephoned or faxed to the hotel should arrive at least two hours before the auction starts. 5

6 Zaterdag 26 januari 2013 Veiling 50 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie Eerste eeuwfeest onafhankelijkheid van Zilver. 65 mm. 108 gr Invoer sodanitraat uit Chili. Zilver. 60,5 mm. 59,9 gr Gouden penning Amsterdam. Ca. 4 gram Gouden penning Je Maintiendrai gram Gouden penning Kennedy. 22,3 gram Gouden penning Roosevelt. 22,3 gram Gouden penning Je Maintiendrai gram Gouden penning 1980, 5 gram. Koninklijk huis. 4 ex.; tevens 6x nikkel Historiepenningen in 6 muntladen. 62 ex Lot moderne penningen w.o. zilver Lot vnl. koperen/bronzen historiepenningen, veelal gekocht bij Schulman en Coin Investement. 86. ex Lot vnl. zilveren historiepenningen, veelal gekocht bij Schulman en Coin Investement. 24 ex Lot zilveren penningen, etc. 8 ex Penningen divers. 72 ex Lot penningen, ecu's, moderne uitgiften, etc. w.o. zilver Lot voorlopers euro, ecu en penningen in 7 laden. Veel zilver. 133 ex Euro voorloper KNM Barentz. 5, 10, 20, 50 en 100 euro goud Euro voorloper KNM Huygens. 5, 10, 20, 50 en 100 euro goud Euro voorloper KNM Hooft. 5, 10, 20, 50 en 100 euro goud Euro voorloper KNM Oldenbarnevelt. 5, 10, 20, 50 en 100 euro goud Euro voorloper KNM Escher. 5, 10, 20, 50 en 100 euro goud Euro voorloper KNM Tromp. 5, 10, 20, 50 en 100 euro goud Grote doos numismatische boeken, w.o. enkele antiquarische, veilingcatalogi, etc. bod 38 Nederland. 1 euro met vrijwel blanko kern. UNC Nederland. 2 euro. Blanko muntplaatje met randschrift. 50 PAPIERGELD Nederland 40 1 Gulden 1914 zilverbon. Alm. 01-1c. Zeer fraai Gulden 1916 zilverbon. Alm. 02-1b. Fraai /2 Gulden 1914 zilverbon. Alm. 10-1b. Fraai Misslagen 31 Nederland 1 eurocent. Misslagen, 2x blanko muntplaatje, 1 x off-centrisch bod 32 Nederland 1 eurocent. Op nikkel plaatje i.p.v. messing. Leuk! Nederland. 2 eurocent Off-centrisch geslagen. bod 34 Nederland. 2 eurocent Off-centrisch geslagen. bod 35 Nederland. 5 eurocent. Muntplaatje met alleen parelrand, rest blanko. bod 36 Nederland. 10 eurocent Off-centrisch geslagen. bod /2 Gulden 1916 zilverbon. Alm. 11-2b. Zeer fraai Nederland. 10 eurocent Geslagen op muntplaatje van 1 cent. Leuk Gulden 1914 zilverbon. Alm. 21-1b. Fraai/zeer fraai

7 Muntenveiling Veiling 50 Zaterdag 26 januari 2013 kavel taxatie kavel taxatie Gulden Alm UNC Katanga. 5 Francs gold KM 2a. UNC Katanga. 5 Francs gold KM 2a. UNC Katanga. 5 Francs gold KM 2a. UNC Gulden Alm b. Misdruk weggevallen gouddruk bij logo. Toegevoegd 1x normaal biljet. Leuk! Lot papiereld. 10 gld 1953(48-1b); 25 gld 1971(84-1), 1989(85); 50 gld 1982(100); 100 gld 1930(117-5). UNC Amsterdam Noodbiljet 1 en 2 1/2 gulden 1914; iets papiergeld Nederland en wereld Nederland en wereld, w.o. divers UNC. 100 World 50 World. Lot paper money in 3 albums Liberia. 20 Dollars gold KM 19. UNC Monaco. 20 Francs gold KM I.29. UNC Monaco. 2 Euro Grace Kelly. BU in box Monaco. 2 Euro Pins Albert. PP in box Monaco. BU set Monaco. BU set Monaco. Proofset Monaco. Proofset Panama. 100 Balboa gold Proof Portugal. BU set Scarce. 200 FOREIGN COINS / BUITENLANDSE MUNTEN 51 Australia. Sovereign gold 1889m. VF Australia. Sovereign gold 1919p. VF Belgium. Silver medal Comite Provincial de Secours et d'alimentation pour le Brabant mm. 106 gr Belgium. Silver medal Le Cercle African au Prince Leopold. 80x45 mm. 93 gr British Virgin Islands. 25 Dollars gold Proof Great Britain. Sovereign gold VF Great Britain. Sovereign gold VF Great Britain. Sovereign gold VF Great Britain. Sovereign gold VF Great Britain. Sovereign gold VF Great Britain. Sovereign gold Mounted. Fine Great Britain. Sovereign gold VF Great Britain. Sovereign gold VF Russia Silver medal. Anna Ivanovna. Slightly cleaned. XF Russia. Rouble silver F/VF San Marino. 2 Euro BU 2004/2010. Complete. 7 pcs San Marino. BU sets 2002/2010. Complete. 9 pcs Italian States. Venice. Antonio Venier Ducat gold Fr About VF Spain. Reyos Catolicus. Isabelle & Fernand Reales silver. Fine Italian States. Venice. Tomaso Mosenigo Ducat gold. Fr About VF Spain. Philips II Escudos gold cob type ND. Toledo. Vicenti 791. VF/XF

8 Zaterdag 26 januari 2013 Veiling 50 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie 85 Sweden. Christa. 4 Marks KM 193. F/VF Large box with euroseries(68); 2 euro's including Vatican and San Marino; album with (silver) commemoratives. Must be seen Mixed lot including modern KNM issues Ancients. Small lot copper Roman coins. 9 pcs Europe. Large box A/Z with 16 albums including some silver USA. Silver eagle. 11 pcs World A/Z. 5 Albums including some silver World coins and tokens. Mixed lot including some silver World. Lot coins including some silver coins German States. 27 pcs World. Mixed lot including some silver World. Modern proofsets and 16 silver crowns Conservation series Lot modern issues, silver commemoratives, etc World. A/Z. 7 Albums in large box World. A/Z. Large box mixed World. A/Z. 26 Albums in 3 large boxes Wolrd. Mixed lot including some silver coins, etc Sweden. Charles XI. 4 Marks KM 193. F/F OVERZEESE GEBIEDEN 87 USA. Capped bust half dollar 1827, with gemstones and mount Vatican. 2 Euro BU 2004/2010. Complete. 7 pcs Vatican. BU set Vatican. BU set Vatican. BU set Vatican. BU set Vatican. BU set Sede vacante Vatican. BU set Vatican. BU sets 2006/2010. Complete. 5 pcs. 200 Lots foreign/ lots buitenland 96 Lot BU and PP sets and silver commemoratives. Belgium, Germany, Italy, San Marino BU sets Lot different countries including Benelux, Italy I & II, San Marino. 22 pcs Germany. BU sets 2003/2010 A/J. Complete. 40 sets and 2011A Lot BU sets (4); Spain Proofset Large box euros including Belgie series 1999/2001, Monaco 2001, commemoratives, 2 euros. Etc a Eurocollection by date. 2003/2010 including Portugal 2007, etc. 8 Albums in large box. 600 V.O.C. 116 V.O.C. Holland. Halve duit zilver 1755/54. Scho.359. Zeer fraai V.O.C. Holland. Halve duit zilver Scho.364. Prachtig Aruba jaarsets 2001, 05/10; Ned. Antillen jaarsets 2002, 05/10; Suriname jaarset Divers extra Lot modern w.o. Ned. Antillen 50 gulden zilver(3), Aruba 25 florin zilver(23) Lotje divers w.o. 62 ex. zilver. O.a. Curacao 1 gulden 1944 fdc Verzameling in 2 albums w.o. diverse zilveren gelegenheidsmunten VOC en Nederlands Indië. Lotje duiten, serie scheepjesguldens en leuk koninkrijk. 199 ex VOC en Nederlands Indië. Lotje hele en halve duiten(23), 1/10 guldens (14) en guldens(3) VOC en Nederlands Indië. Lotje divers w.o. 1 ct 1858, 2 1/2 ct 1858, 1/4 gld 1855 en ex. 40 Nederlands Indië 125 1/2 Cent FDC. Originele muntkleur /2 Cent 1933 druiventros. FDC. Originele muntkleur /4 Gulden Prachtig Nederlands Indië. Plantagegeld. Rotterdam Borneo maatschappij. 1 Dollar. Lawe 734. Zeer fraai/prachtig Nederlands Indië. Plantagegeld. Rotterdam Borneo maatschappij. 1/2 Dollar. Lawe 735. Prachtig. 50 Uw muntencollectie verkopen? AA Muntenveiling is hét adres voor de hoogste opbrengst! Please post your bids! Fax +31 (0) info@theopeters.com 8

9 Muntenveiling Veiling 50 Zaterdag 26 januari 2013 kavel taxatie kavel taxatie Curacao / Ned. Antillen Gulden 1944p. UNC Gulden goud Prooflike Gulden goud Prooflike Gulden goud Proof Gulden goud Prooflike Gulden goud Prooflike. 150 Nederlands West-Indië 147 Zilveren dukaat Cnm Zeer fraai/prachtig Scheepjesschelling V.72.4; Cnm Prachtig Stuiver 1676BP. V.74.6; Cnm Prachtig Nederlands West-Indië. 1 Gulden Scho Mooie patina! UNC Nederlands West-Indie. 1/4 Gulden Scho Prachtig+. 75 Friesland 150 Nederlandse rijksdaalder D.947; Cnm Fraai Nederlandse rijksdaalder D.947; Cnm Fraai. 50 PROVINCIAAL De Driesteden 138 Stuiter (oude) plak of stuiver V.146.4; Cnm Fraai/zeer fraai. 100 Deventer 139 Leeuwendaalder D.847; Cnm Zeer fraai Zilveren dukaat D.991; Cnm Fraai/zeer fraai Duit PW 7105; Cnm Zeer fraai/prachtig Halve florijn van 14 Stuiver D.1101; Cnm Mooie kleur, ruim zeer fraai. 100 Gelderland 153 Arnold van Egmond St. Jans goudgulden. Delm.604. Zeer fraai Vierstuiver Klop adelaar. Cnm Prachtig Dubbele stuiver Klop adelaar. Cnm FDC Stuiver Klop adelaar. Cnm Zeer fraai+. 50 Enkhuizen 154 Karel II van Egmond Gouden gulden z.j. D.620. Fraai/zeer fraai Zilveren dukaat Cnm Zeer fraai/prachtig Zilveren dukaat Cnm ; D.972. Circa zeer fraai Karel II van Egmond Gouden gulden z.j. D.620. Fraai/zeer fraai Philipsdaalder D.29a; Cnm Zeer fraai Bourgondische kruisdaalder D.92; Cnm Zeer fraai

10 Zaterdag 26 januari 2013 Veiling 50 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie 158 Bourgondische kruisdaalder D.92; Cnm Zeer fraai Halve dukaton of halve zilveren rijder D.1045; Cnm Ca. zeer fraai Halve dukaton of halve zilveren rijder D.1045; Cnm Ca. zeer fraai Statenstuiver V.207.1; Cnm Fraai Bourgondische kruisdaalder D.803; Cnm Bijna zeer fraai Gulden - Generaliteits Cnm ; D FDC. Mooi melkwitte kleur! Gulden - Generaliteits Cnm ; D UNC Leicesterrijksdaalder D.899; Cnm Fraai/zeer fraai Leeuwendaalder D.825; Cnm Ca. zeer fraai Nederlandse rijksdaalder D.938; Cnm Zeer fraai Nederlandse rijksdaalder D.938; Cnm Fraai/zeer fraai Halve Nederlandse rijksdaalder D.954; Cnm Fraai/zeer fraai Zilveren dukaat D.962; Cnm Zeer fraai X Stuiver 1751/50. Cnm ; V FDC-. Mooi stuk met scherpe tekening Tienstuiver D.1191; Cnm Ca. zeer fraai Dubbele stuiver Cnm ; V FDC Duit Cnm FDC. 50 Groningen 182 Kwart rijksdaalder van 12 1/2 stuiver Cnm Bijna zeer fraai Zilveren dukaat 1694 mmt Eenhoorn. D.963; Cnm Mooie kleur. Zeer fraai Zilveren dukaat D.963; Cnm Fraai Halve zilveren dukaat Cnm Zeer fraai Dukaton of zilveren rijder D.1009; Cnm Fraai Dukaton of zilveren rijder D.1009; Cnm Fraai Dukaton of zilveren rijder D.1011; Cnm Zeer fraai Dukaton of zilveren rijder Cnm Fraai/ zeer fraai Zilveren dukaat D.996; Cnm Prachtig stuk met mooie patina. Prachtig/prachtig % plus 2,50 buyer s fee per lot will be added to each lot price. This amount includes a non-deductible sales tax. Uw muntencollectie verkopen? AA Muntenveiling is hét adres voor de hoogste opbrengst! 10

11 Muntenveiling Veiling 50 Zaterdag 26 januari 2013 kavel taxatie kavel taxatie 192 Twintigste Leicester reaal of stoter V.44.2; Cnm Zeer fraai Prinsendaalder D.921; Cnm Fraai Dukaton of zilveren rijder D.1043; Cnm Fantastisch stuk met sublieme kleur en mooi patina. FDC Florijn van 28 stuiver Klop HOL. D.1116; Cnm Fraai/zeer fraai Florijn van 28 stuiver Kleine hoed. D.1117; Cnm Ca. zeer fraai Nederlandse rijksdaalder Cnm ; D.939. Originele iets zwakke slag. Verder in UNIEKE strakke kwaliteit met mooie melkwitte kleur en stempelglans. FDC. Liefhebbersstuk! Zilveren dukaat D.969; Cnm Zeer fraai Dukaton of zilveren rijder 1765/62. D.1014; Cnm Fraai/zeer fraai Florijn van 28 stuiver D.1118; Cnm Fraai/zeer fraai. 125 Hedel 197 Halve dukaton of halve zilveren rijder D.1047; Cnm Prachtig Halve provinciale gulden Cnm Zeer fraai Halve daalder van 15 stuiver z.j. Mmt liggens breedarmig kris. D.583; Cnm Fraai/zeer fraai. 750 Holland 189 Halve Philipsdaalder D.72; Cnm Fraai/zeer fraai Bourgondische kruisdaalder D.94; Cnm Fraai/zeer fraai Kwart provinciale gulden van 5 stuiver Cnm Mooie patina. FDC Scheepjesschelling V.55.6; Cnm Prachtig Dubbele gouden dukaat Cnm Mooie kleur. FDC Scheepjesschelling goud Cnm Prachtig/FDC

12 Zaterdag 26 januari 2013 Veiling 50 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie 210 Driegulden - stedelijke D.1124; Cnm Fraai Overijssel 202 Duit zilver Cnm FDC. 200 Kampen 203 Zilveren dukaat D.992; Cnm Fraai/zeer fraai Dukaton of zilveren rijder D.1039; Cnm Fraai Arendschelling titel Matthias z.j. Cnm ; V Zeer fraai/prachtig. Mooi rond plaatje Gouden dukaat Hongaars type z.j. ( ). Cnm Zeer fraai Leeuwendaalder 1594/91. D.855suppl; Cnm Fraai/zeer fraai Nederlandse rijksdaalder D.948; Cnm Zeer fraai Zilveren dukaat D.986; Cnm Zeer fraai Dukaton of zilveren rijder D.1034; Cnm Zeer fraai-. 75 Utrecht 216 Bourgondische kruisdaalder D.95; Cnm Zeer fraai Bourgondische kruisdaalder Mt. Stadswapen links geschuind. D.95; Cnm Zeer fraai Kampen. Niet authentieke tinnen Nooddaalder van 42 stuiver Zeer fraai/prachtig. 100 Leiden 207 Kwart gulden papier Klop Hollandse leeuw. Fraai Nijmegen 208 Arendsdaalder D.641; Cnm Fraai/zeer fraai Rozenobel goud z.j. (1602). Cnm ; D.959. Prachtig Leeuwendaalder Cnm Fraai Leeuwendaalder D.845; Cnm Zeer fraai Nederlandse rijksdaalder D.942; Cnm Fraai/zeer fraai Nederlandse rijksdaalder D.942; Cnm Fraai Zilveren dukaat D.979; Cnm Fraai/zeer fraai Zilveren dukaat D.981; Cnm Zeer fraai Halve zilveren dukaat 1761 met bloemrand. D.1006; Cnm Zeer fraai Halve zilveren dukaat D.1006; Cnm Zeer fraai Dukaton of zilveren rijder D.1031; Cnm Zeer fraai Gulden - Generaliteits Cnm ; D Zwak geslagen. Prachtig Gulden - Generaliteits Cnm ; D Zwak geslagen. Ca. prachtig Gulden - Generaliteits Cnm ; D UNC. 125 Utrecht stad 231 Duit Cnm ; V FDC Arendsdaalder D.643; Cnm Zeldzaam stuk. Zeer fraai/prachtig Stuur uw biedingen tijdig in! fax info@theopeters.com 12

13 Muntenveiling Veiling 50 Zaterdag 26 januari 2013 kavel taxatie kavel taxatie West-Friesland 232 Gouden dukaat Hongaars type Cnm Ca. prachtig Scheepjesschelling van 6 stuiver Piedfort op vierkant muntplaatje. Cnm ,58 gram. Prachtig Gouden dukaat Hongaars type Cnm Zeer fraai Leeuwendaalder D.835; Cnm Zeer fraai Leeuwendaalder D.836; Cnm Fraai Leeuwendaalder D.836; Cnm Zeer fraai Prinsendaalder D.924; Cnm Fraai Nederlandse rijksdaalder D.940; Cnm Fraai Nederlandse rijksdaalder D.940; Cnm Zeer fraai Zilveren dukaat D.971; Cnm Zeer fraai Dukaton of zilveren rijder D.1019; Cnm Fraai/zeer fraai Dukaton of zilveren rijder D.1022; Cnm Fraai/zeer fraai Halve dukaton of halve zilveren rijder D.1050; Cnm Zeer fraai Driegulden D.1147; Cnm Zeer fraai Scheepjesschelling 1759/58/52. Dubbele jaartalwijziging! Cnm Bijna prachtig Bezemstuiver Cnm ; V FDC Duit Cnm Zeer fraai Duit V.76.4; Cnm FDC. Mooie kleur! 50 Zeeland 253 Prinsendaalder D.926; Cnm Ca. fraai Nederlandse rijksdaalder Cnm D.941. Fraai/zeer fraai Zilveren dukaat D.975; Cnm Fraai/zeer fraai Zilveren dukaat D.976; Cnm Zeer fraai Driegulden Cnm ; D Vrijwel UNC Gulden - Generaliteits Cnm ; D Zwak geslagen. UNC Zilveren dukaat Cnm ; D.975. Iets zwak. UNC met mooie patina Gulden - Generaliteits Cnm ; D zwak geslagen. UNC Zilveren dukaat Cnm ; D.975. UNC met mooie stempelglans

14 Zaterdag 26 januari 2013 Veiling 50 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie 259 Zilveren dukaat Cnm ; D.975. UNC met mooie patina Zilveren dukaat z.j. (1673). Cnm Gesnoeid, ca. fraai Zilveren dukaat Verzorgd stempel door Holtzhey. Cnm Zeer fraai/prachtig Dukaton of zilveren rijder D.1024; Cnm Fraai/zeer fraai. 60 Lots provinciaal 267 Friesland, Groningen en iets Zuidelijke Nederlanden. 20 ex Gelderland bezemstuiver 1738; Zeeland scheepjesschelling 1780, 2 stuiver 1745 en bezemstuiver Prachtig en FDC. 4 ex Gelderland en steden. Leuk lot met Ned. Rijksdaalder en leeuwendaalder, 1/20 reaal en halve rijder. 35 ex Gelderland. 1/2 Snaphaanschelling 1582; stuiver 1738 en 1785, duit 1759; Batenburg. Daalder z.j; Nijmegen 28 stuiver x Groningen. Flabbe z.j; 28 stuiver 1692(3) zonder klop, klop GO en klop HOL; 6 stuiver 1691(2). 6 ex Holland. Gevarieerd lot w.o. 2x halve leeuwendaalder, ned. Rijksdaalder, etc. 68 ex Overijssel en steden. Leuk lot divers zilver. 7 ex Overijssel en steden. Leuk lot divers. 36 ex Utrecht. Mooi lot w.o. dubbele groot Rhenen, 3 gulden 1793 en stuiver ex West-Friesland. Lot divers meest zilver. 57 ex Zeeland. Lot divers w.o.veel zilver. 50 ex Gevarieerd lotje provinciaal. Koper en zilver. 54 ex Lot divers, meest duiten. 189 ex. Bekijken! Lot diverse provincies w.o. Utrecht dukaton 1711, 3 gulden 1714, Wfr. Leeuwendaalder ex Lot duiten. Diverse provincies, w.o. betere jaren. 37 ex Lot guldens. Diverse jaren en provincies. 25 ex Lot provinciaal, VOC en koninkrijk. Leuk oud lotje met betere stukken Provinciale duiten(41) en VOC duiten(38) + iets divers. Nette kwaliteit Gelderland 1/2 zilveren rijder 1764, zilveren dukaat 1771 en 13 koperen munten divers Zuidelijke Nederlanden. Lotje divers koper(24) en zilver(6). Leuk Scheepjesscheling Cnm ; V UNC BATAAFSE REPUBLIEK Zeeland. Zilveren dukaat Sch.63. Bijna zeer fraai Utrecht. Zilveren dukaat Sch.74. Prachtig Gelderland. 3 Gulden Sch.77. Zeer fraai Holland. 3 Gulden Sch.79. Zeer fraai/prachtig Scheepjesscheling Cnm ; V FDC Dubbele wapenstuiver Cnm UNC. 40 Zwolle 266 Dukaton of zilveren rijder D.1042; Cnm Oneffenheid in muntplaatje. Fraai. 40 Belangrijk! Stuur uw biedingen tijdig in. Bij gelijkluidende biedingen gaan wij uit van de volgorde van binnenkomst. Uw biedingen per telefoon of fax naar het Amsterdam Marriott Hotel kunnen tot twee uur voor de veiling worden verwerkt. 291 West-Friesland. 3 gulden Sch.85. Ca. prachtig a West-Friesland. 3 gulden Sch.85. Zeer fraai b Utrecht. 3 Gulden Sch.87. Zeer fraai/prachtig

15 Muntenveiling Veiling 50 Zaterdag 26 januari 2013 kavel taxatie kavel taxatie KONINKRIJK HOLLAND LODEWIJK NAPOLEON Stuiver Sch.149. Zeer fraai/prachtig c Zilveren dukaat Sch.123. Vrijwel UNC. 400 FRANSE INLIJVING KEIZER NAPOLEON I /2 Gulden zilver Sch.136. Prachtig+, vrijwel UNC. Uiterst zeldzaam stuk! Francs zilver Sch.166. Fraai/zeer fraai /2 Franc zilver Sch.171. FDC. Fantastische kleur Gulden goud Sch.127a. Met kantschrift. Vrijwel FDC. Fantastich stuk met mooie kleur. RRR. Door ons verkocht begin 90-er jaren aan topverzamelaar KONINKRIJK 1/2 Cent 299 1/2 Cent 1821b. Prachtig+. Schaars in deze kwaliteit Gulden goud Sch.125. Prachtig/prachtig+. RRR. Door ons verkocht begin 90-er jaren aan topverzamelaar /2 Cent 1822u. FDC. Mooie lichte kleur /2 Cent 1822u. Prachtig/FDC /2 Cent 1823b. UNC /2 Cent 1827u. FDC. Mooie lichte kleur Stuiver Sch.148. FDC. Mooiste exemplaar ooit door mij gezien. UNIEK!

16 Zaterdag 26 januari 2013 Veiling 50 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie 304 1/2 Cent 1827b. Gebruikelijke iets zwakke Brusselslag. FDC. Mooie stemplglans. Schaars Cent 1822u. FDC. Originele kleur /2 Cent FDC. Mooie lichte kleur /2 Cent FDC. Mooie kleur Cent 1822b. FDC. Originele kleur /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent FDC. Mooie kleur en stempelglans /2 Cent FDC. Mooie kleur en stempelglans /2 Cent FDC. Originele kleur en mooie stempelglans /2 Cent FDC. Originele kleur en mooie stempelglans /2 Cent FDC /2 Cent FDC. Lichte kleur Cent 1823b. FDC. Originele kleur Cent 1826u. FDC Cent 1826b. FDC /2 Cent 1922 over Prachtig Cent 324 vervallen Cent 1827b. FDC. Originele kleur. Schaars in deze mooie kwaliteit! Cent 1828u. Prachtig Cent 1821b. UNC. Mooi scherp. Zeldzaam stuk! 3500 Overweegt u de verkoop van uw muntencollectie, AA Muntenveiling biedt u 3 mogelijkheden: 1. Verkoop direct á contant. 2. Verkoop via onze internationale muntenveiling. 3. Een speciaalveiling, exclusief maatwerk voor uw collectie Cent 1828u. UNC Cent FDC. Mooie kleur Cent FDC. Heldere kleur Cent FDC Cent FDC. Originele kleur Cent FDC Cent FDC Cent Nieuw kleiner type. FDC. Originele kleur Cent FDC. Mooie kleur

17 Muntenveiling Veiling 50 Zaterdag 26 januari 2013 kavel taxatie kavel taxatie Cent FDC. Mooie kleur Cent FDC Cent FDC Cent 1901a. KoninGrijk. FDC. Fantastische kleur Cent 1901b. KoninKrijk. FDC. Mooie kleur Cent FDC. Sublieme kleur Cent FDC Cent FDC Cent FDC. Originele muntkleur Cent FDC. Originele muntkleur Cent 1827/18u. FDC Cent 1827u. FDC Cent Zeer fraai Cent 1942pp. Geel koper i.p.v. donker. Mooie kleur. FDC Cent FDC. Originele muntkleur Cent FDC. Originele muntkleur Cent FDC. Originele muntkleur Cent FDC. Originele muntkleur Cent FDC. Originele muntkleur Cent FDC. Originele muntkleur Cent FDC. Originele muntkleur Cent FDC. Originele muntkleur Cent FDC. Originele muntkleur Cent FDC. Originele muntkleur Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent Fraai Cent 1942 zink. FDC Cent FDC. Originele muntkleur Cent FDC. Originele muntkleur Cent FDC. Originele kleur Cent FDC. 100% Originele kleur Cent FDC. Mooie kleur Cent FDC. 100% Originele kleur Cent UNC Cent FDC. 100% Originele kleur Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent 2 1/2 Cent /2 Cent FDC. Originele muntkleur /2 Cent FDC. Originele muntkleur /2 Cent FDC. Originele muntkleur /2 Cent FDC. Originele muntkleur /2 Cent FDC. Originele muntkleur /2 Cent FDC. Originele muntkleur /2 Cent FDC. Originele muntkleur /2 Cent FDC /2 Cent FDC /2 Cent 1941 zink. FDC. Sublieme kleur! Cent 1822u. UNC. Zeldzaam stuk met mooie melkwitte kleur Cent 1826u. FDC Cent 1827u. FDC Cent 1849a. Willem II. FDC. Mooie patina en stempelglans Cent Cent Willem III. UNC. Schaars Cent UNC Cent FDC. Mooie kleur Cent 1819u. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Subliem liefhebbersstukje! Cent FDC. Mooie patina Cent 1874b. Mooie patina. UNC Cent FDC. Mooie kleur Cent 1826b/18. Onbekende overslag! Zeer fraai Cent FDC. Mooie kleur

18 Zaterdag 26 januari 2013 Veiling 50 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie Cent FDC Cent UNC Cent UNC Cent FDC Cent 1895a. FDC. Topstukje! Cent FDC. Mooie kleur Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC Cent FDC. Sublieme kleur Cent FDC Cent 1912a. UNC Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent UNC Cent 1901a. Brede hals. UNC Cent 1901b. FDC Cent UNC Cent Cent 1825b. UNC-. Mooie witte kleur Cent 1826u. UNC Cent 1826b. FDC. Iets patina Cent 1829b. FDC. Mooie stempelglans Cent FDC. Sublieme kleur Cent FDC Cent FDC Cent UNC Cent 1943 zink. FDC Cent FDC Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Cent Met gepolijste stempels geslagen. PROOF /2 Gulden Cent 1830b. FDC Cent Willem III. Fraai /2 Gulden 1822u b. Zeer fraai /2 Gulden 1829b. Fraai/zeer fraai /2 Gulden 1829/23b. Fraai/zeer fraai Cent UNC-. Schaars in deze mooie kwaliteit! 1250 Overweegt u de verkoop van uw muntencollectie, AA Muntenveiling biedt u 3 mogelijkheden: 1. Verkoop direct á contant. 2. Verkoop via onze internationale muntenveiling. 3. Een speciaalveiling, exclusief maatwerk voor uw collectie /2 Gulden 1830 over oude jaar 182_. FDC. Mooie melkwitte kleur /2 Gulden 1848 over Prachtig

19 Muntenveiling Veiling 50 Zaterdag 26 januari 2013 kavel taxatie kavel taxatie 446 1/2 Gulden FDC. "Een plaatje." Gulden UNC. Heldere kleur. Schaars in deze mooie kwaliteit /2 Gulden FDC /2 Gulden UNC Gulden FDC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC Gulden Prachtig/prachtig Gulden Gulden 1824u. Fraai Gulden FDC Gulden UNC Gulden UNC Gulden 1943d. FDC Gulden 1828u. FDC-. Mooie heldere kleur. Schaars Gulden Zeer fraai Gulden FDC. Schitterend stuk met lichte patina! Gulden 1944p b. Doorlopende letters. FDC Gulden FDC. Schitterend stuk met lichte patina! Gulden 1945pe. Zeer fraai/prachtig Gulden Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Gulden goud Proof. 400 Maak gebruik van onze BIED INFORMATIE SERVICE; wij helpen u graag het juiste bod uit te brengen Gulden FDC. Schitterend stuk! 250 Please use our BID INFO SERVICE; we want to help you make the right bid. 19

20 Zaterdag 26 januari 2013 Veiling 50 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie 2 1/2 Gulden /2 Gulden FDC. Mooie kleur Zilveren dukaat of rijksdaalder Mooi stuk met scherpe kroon en mooie stempelglans! Prachtig/FDC /2 Gulden Zeer fraai /2 Gulden Ca. zeer fraai /2 Gulden UNC. Zeer zeldzaam in deze mooie kwaliteit /2 Gulden Mooi stuk met nog wat stempelglans. UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden UNC /2 Gulden Willem II. UNC /2 Gulden UNC. Mooi patina /2 Gulden 1898a. FDC /2 Gulden FDC. Fantastische munt, zeer strak in het veld en mooie patina. 200 Uw muntencollectie verkopen? AA Muntenveiling is hét adres voor de hoogste opbrengst! /2 Gulden 1898a. UNC. Mooie blauwe patina! /2 Gulden 1898a. Zeer fraai /2 Gulden 1898a. Zeer fraai /2 Gulden FDC /2 Gulden 1932b. Ruim zeer fraai /2 Gulden UNC /2 Gulden FDC /2 Gulden Met gepolijste stempels geslagen. PROOF

21 Muntenveiling Veiling 50 Zaterdag 26 januari 2013 kavel taxatie kavel taxatie 3 Gulden Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud Zeer fraai Gulden goud Zeer fraai Gulden goud Zeer fraai Gulden 1820u. Zeer fraai Gulden zilver Gulden 1824u. FDC. Mooie rustige melkwitte zilverkleur! Gulden zilver Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Oplage ca. 40 ex. Uiterst zeldzaam Gulden goud Gulden 1824u. Fraai zeer fraai Gulden goud 1819u. FDC. Fantastisch stuk met mooie kleur! Gulden 1830/20u. FDC. Mooie rustige melkwitte zilverkleur! Gulden goud Gulden goud 1827b. Zeer fraai Gulden goud 1827b. Fraai/zeer fraai Gulden goud 1822u. UNC. Zeldzaam in deze mooie kwaliteit! Topstuk Gulden goud 1824b. Mooie kleur. UNC Gulden goud 1824b. Zeer fraai Gulden goud 1825b. UNC Gulden goud 1825b. Prachtig Gulden goud FDC. Subliem stuk, slab NGC MS U kunt dagelijks inzenden voor onze volgende muntenveiling, ook tijdens onze kijkdagen. 21

22 Zaterdag 26 januari 2013 Veiling 50 Muntenveiling kavel taxatie kavel taxatie Gulden goud 1828b. FDC. Fantastisch stuk met mooie kleur! Gulden goud 1828b. Prachtig Gulden goud 1828b. Prachtig Gulden goud 1829b. FDC. Uiterst zeldzaam topstuk in sublieme kwaliteit! Gulden goud 1830u. Zeer fraai/prachtig Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud Zeer fraai Gulden goud Prachtig Gulden goud Zeer fraai Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud 1879/77. FDC Gulden goud 1879/77. Prachtig Gulden goud 1879/77. Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud 1897a. Prachtig Gulden goud 1897a. Prachtig Gulden goud 1897a. Prachtig. 3 ex Gulden goud 1897b. FDC Gulden goud 1897b. Prachtig Gulden goud 1897/9_. FDC Gulden goud 1897/9_. Prachtig Gulden goud 1898a. Prachtig Gulden goud 1898a. Prachtig Gulden goud 1898a. Prachtig Gulden goud 1898b. FDC Gulden goud 1898b. Zeer fraai Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud Prachtig Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC Gulden goud FDC

23 Muntenveiling Veiling 50 Zaterdag 26 januari 2013 kavel taxatie kavel taxatie Gulden goud Prachtig Gulden goud 1913, 1932, ex. Prachtig; 5 gulden goud 1912 naslag Gulden goud 1875, 1897, 1913 en ex Gulden goud 1875, 1917, 1925 en ex Gulden goud 1911, 12, 13, 26, ex Gulden goud 1897, 1898 en 1911 t/m Prachtig/FDC. 11 ex Gulden goud 10 Euro goud Euro goud Huwelijk. Proof Euro goud Van Gogh. Proof Euro goud Europa. Proof Euro goud Koninkrijksmunt. Proof Euro goud Vrede. Proof Euro goud Australië. Proof Euro goud Belasting. Proof Euro goud Rembrandt. Proof Euro goud De Ruyter. Proof Euro goud Architectuur. Proof Euro goud Japan. Proof Euro goud Havelaar. Proof Euro goud Manhattan. Proof Euro goud Waterland. Proof Gulden goud Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. UNC. Zeldzaam stuk Gouden dukaat 20 Euro goud Euro goud Geboorte. Proof Euro goud Jubileum. Proof Euro goud Euro goud Geboorte. Proof Euro goud Jubileum. Proof Gouden dukaat 1825b. UNC. Zeldzaam jaar Gouden dukaat FDC Gouden dukaat 1974(2) en ex Gouden dukaat Proof. 100 Dubbele gouden dukaat 608 Dubbele gouden dukaat Met gepolijste stempels geslagen. PROOF. Uiterst zeldzaam topstuk. Oplage slechts enkele proefstukken Dubbele gouden dukaat Proof. 200 Moderne uitgiften 's Rijksmunt / KNM 629 Jaarsets FDC 1976/2002 compleet; UNC set 2000/01. Totaal 28 ex Jaarset FDC 1980, 87, 89, 91/94, 96, 97; Proof 1986, 87, 89/91, 93, 95, 99; Promoset Vliegend Hart zilver Jaarsets FDC 1982, 84, 87/98en 2000 (15); divers w.o. zilveren tientjes en iets oud materiaal Jaarsets BU 1999/2011 compleet; Themasets 2006 en 2008; Promotieset TP ex Proofserie , 5, 10, 25 cent en 1 gulden zilver en nikkel. Met gepolijste stempels geslagen. PROOF Proofset Zilveren dukaten 1989/2006 (2000 2x) compleet. Proof. 17 ex Gulden zilver proof 1973, 94, 95, 96, 97, 99; unc 1970(2), 73; 50 gulden zilver proof 1982/98 compl Gelegenheids 5 euro (32) en 10 euro(2) 2002/2011. Proof in fotoverpakking Gelegenheids 5 euro unc/pp(23), 10 euro unc/pp(3); diverse eurosets w.o. Benelux 2005, Themaset 2003 en Gelegenheidseuro's. 5 Euro PP(12), UNC; 10 euro BU/PP(2), UNC(6) KNM/HNM. Diverse uitgiften w.o. zilverschat, VOC-set, Lodewijk Napoleonset, Wilhelmina guldens, etc Koopmansset waarin gouden dukaat Rembrandt zilvercollectie 2006 met 6 bu sets en 1x 5 euro zilver Rembrandt zilvercollectie 2006 met 6 bu sets en 1x 5 euro zilver Rembrandt goudcollectie 2006 met 6 proofsets en 1x 10 euro goud De Ruyter zilvercollectie 2006 met 6 bu sets en 1x 5 euro zilver. 60 Dukatenset 610 Dukatenset Goud, dubbel goud en zilver. Proof

24 Zaterdag 26 januari 2013 Veiling 50 Muntenveiling kavel taxatie Lots & partijen Koninkrijk 646 1/2 Cent t/m 25 cent. Eenvoudige collectie. 403 ex Cent 1825/1943zink. Nette kwaliteit, diverse betere jaren. 58 ex /2 Gulden 1847(3), 48(2), 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 68, 1907, 10, 21/ ex /2 Gulden 1847/ ex /2 Gulden 1847/ ex Gulden 1840, 43(2), 45, 46, 47, 48, 49, 51, 55, 56, 57, 58, 59, 60(2), 61, 63, 64, 65, 66, 92, 97, 98, 1901, 04, 05, 07/09, 12/17, 22/44p, 54/ ex Gulden 1840, 45, 61, 92, 97, 1907, 13, 30, 31, 40, 54, 56, ex /2 Gulden 1840, 42(2), 43/49, 49/52, 54/62 en 64/ ex /2 Gulden 1929/ ex /2 Gulden 1929/ ex /2 Gulden 1959/ ex Collectie divers w.o. 2 1/2 gulden Willem II(4), Willem III (12) Juliana album compleet Juliana en Beatrix in album incl. veel zilver Juliana/ Beatrix in 2 albums inclusief zilver Lot 50 guldens, ecu's, penningen, etc Lot divers w.o. 2 1/2 gld 1959/66(34) Modern zilver w.o. 10 en 50 guldens Koninkrijk divers en iets overzee in 2 albums. O.a. 1/2 gulden 1905 unc en 4 rijksdaalder Willem III Koninkrijk. Kleine verameling met o.a. 1/2 gulden 1822, 1 gulden 1829b en 2 1/2 gulden Koninkrijk. Kleine verzameling, meest Juliana. Divers zilver Koninkrijk met betere jaren. 1/2 Cent (73), 1 cent (ca ex.), 2 1/2 cent (48) Koninkrijk. Kwaliteitslot. 1 Cent 1822u, 63, 76, 77, 81, 82/84, 1929; 5 cent 1879; 10 cent 1912b, 21, 25; 25 cent 1897, 1910, 19, 48; 1/2 gulde 1866/, 1912; 1 gulden 1897, 1955 en 56. Alles prachtig, FDC, Proofl. 21 ex Koninkrijk met betere jaren. 5 Cent (ca. 100), 10 cent zilver (ca. 550 ex.), 25 cent zilver(8) Koninkrijk. 2 1/2 Gulden Willem II en III. 10 ex Willem I, II en III. Collectie in 3 albums w.o. 1 en 2 1/2 gulden Wilhelmina. Verzameling in album van 1/2 cent t/m 2 1/2 gulden Wilhelmina. Verzameling in 2 albums. 1/2 Cent t/m 2 1/2 gulden. Diverse betere jaren/kwaliteiten Koninkrijk en Overzee. Handelslotje divers waarbij betere jaren Koninkrijk en Overzee. Leuk lot met diverse betere jaren/kwaliteiten. Geschikt voor handelaar! 250 EINDE VEILING / END OF SALE Wij danken u voor uw belangstelling en wensen u een goede thuisreis. Wij hopen u weer te mogen begroeten op onze volgende veiling. Wilt u de biednummers weer inleveren. We appreciate you attending this auction and wish you a safe home journey. Please visit us again at future sales. Colofon Fotografie: Estom Foto Producties DTP: Zaan Reklame 24

EURO JAARSETS 2015 MONACO

Bataafse Republiek (1795-1806)

catalogus Nederland Euromunten

catalogus Nederland Euromunten catalogus Nederland Euromunten 1 cent 1999 47.800 1 2000 276.800 1 2001 179.300 1 2002,800 6 2003 58.0 1 2004 113.900 1 2005,413 2 2006,200 2 2007,225 2 2008,162 2 20,235 2 2011,330 2 2012,400 2 2008 74.700

Exclusieve Topstukken

Muntenveiling Veiling 48 Zaterdag 5 november 2011

FRANSE INLIJVING 1810-1814 KEIZER NAPOLEON I

Hoe het ooit begon? MUNTEN PAPIERGELD POSTZEGELS

Leeuwarden Vijfje. De eurocent en de speciale penning zijn geproduceerd door de Koninklijke Nederlandse Munt te Utrecht. 2018 NEDERLAND 2017 ZELDZAAM TRANSITIE ASSORTIMENT 2015-2017 Transitieset 2015-2017 BU-kwaliteit oplage 5000 sets Transitieset 2015-2017 Proof-kwaliteit oplage 1000 sets 2 Euro 2017 mmt Sint Servaasbrug

Bataafse Republiek ( ) Vrijdag 23 mei 2014 Bataafse Republiek (1795-1806) Bataafse Republiek (1795-1806) Gelderland 1701 1702 1700 3 Gulden 1795 (Sch. 77 / Delm. 1145/R1) - ZF/PR met gietgalletjes / zeldzaam 100 1701 3 Gulden

Dag. Munt HET RODE KRUIS VIJFJE. Dé muntbeurs van Nederland

Dag. Munt HET RODE KRUIS VIJFJE. Dé muntbeurs van Nederland Welkom op de Dag van de Munt 2017 HET RODE KRUIS VIJFJE Dé muntbeurs van Nederland Eerste Dag uitgifte Het Rode Kruis Vijfje 25 jaar Dag van de Munt set Vele (inter)nationale standhouders Bezoek de productieruimte

Bataafse Republiek ( ) Vrijdag 16 november 2012 Bataafse Republiek (1795-1806) 1400 1402 Bataafse Republiek (1795-1806) Gelderland 1400 1 Gulden 1795 (Sch. 89 / Delm. 1178) - ZF 35 Holland 1401 1 Gulden 1795 (Sch. 91a / Delm.

Beste Inbounds, There is a english version just below the page

Beste Inbounds, There is a english version just below the page Beste Inbounds, There is a english version just below the page De vakantie is alweer bijna voorbij en een nieuwe lichting exchangers is zojuist gearriveerd. Voor sommige is dit het begin van hun exchange

THE SILVERHOUSE bvba

THE SILVERHOUSE bvba CATALOGUS-CATALOGUE Online verkoping van de faling - Online auction of the bankruptcy - Vente en ligne de la faillite THE SILVERHOUSE bvba in opdracht van de curator/à la requête du curateur/ by order

De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM

De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM ftm.nl De gulden is lang niet zo oer-hollands als je denkt FTM Edin Mujagic 8-10 minuten Bij de gulden denkt u hoogstwaarschijnlijk aan de Nederlandse

Statistieken 2015 99 ste Vierdaagse

o.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten MUNTPERS Compleet overzicht officiële uitgiften 2012 OVERZICHT 2012 o.a. Nationale Collectie 2012 BU-set Nederland Proofset Nederland Herdenkingsmunten De Koninklijke Nederlandse Munt is dé officiële producent

Toerisme in cijfers Tourism in figures 2013

Yes/No (if not you pay an additional EUR 75 fee to be a member in 2020

600.00 790.00 700.00. Germany, Hesse-Darmstadt, Ludwig III, 20 Mark. Austria, François Joseph, 4 Ducats. Austria, François Joseph, 4 Ducats

600.00 790.00 700.00. Germany, Hesse-Darmstadt, Ludwig III, 20 Mark. Austria, François Joseph, 4 Ducats. Austria, François Joseph, 4 Ducats Germany, Hesse-Darmstadt, Ludwig III, 20 Mark Jaar : 1873 Munthuis : Darmstadt 600.00 Kwaliteit : VF Austria, François Joseph, 4 Ducats Jaar : 1914 + 790.00 Austria, François Joseph, 4 Ducats Jaar : 1915

toerisme in cijfers tourism in figures 2011

Numismatica Antverpia - Veilinglijst nr december 2016

Informatie voor niet verzekerde patiënten en/of in het buitenland

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars

Catalogus van Noord-Nederlandse Blokbeeldenaars CATALOGUS VAN BLOKBEELDENAARS De hier volgende Catalogus is afkomstig uit een artikel door A. Pol Noord- Nederlandse muntgewichten in het Jaarboek voor munt- en penningkunde nr76 (1989) Kop naar rechts

Opmerking bij alle grafieken die volgen. In de statistieken zijn alleen de gegevens opgenomen van iedereen die zich heeft aangemeld. Statistieken 2014 98 ste Vierdaagse De limiet voor het aantal inschrijvingen is in 2014 gesteld op 46.000. In totaal zijn 7.844 personen uitgeloot voor de Vierdaagse. Barometer 2014 alle lopers % uitval

September 2013 Description of activities and transactions School

k 15a k 15b k 19a k 19b k 23 k 25

k 15a k 15b k 19a k 19b k 23 k 25 KAVELLIJST muntenveiling februari 2018 Kav Land Status Jaar Cat.nr/omschrijving Cat.prijs Inz.prijs Opbr 1 Nederland FDC 1987 Set Utrecht F 15,00 2,00 2 Nederland FDC 1988 Set Groningen 15,00 2,00 3 Nederland

rio 1 position stroller Item : T7041 Colour : aqua02, pink01 Pc/ctn : 1 EN standard EN1888 Weight : 5,5 kg For children from: 6-36m, max 15 kg

rio 1 position stroller Item : T7041 Colour : aqua02, pink01 Pc/ctn : 1 EN standard EN1888 Weight : 5,5 kg For children from: 6-36m, max 15 kg 2016/2017 Top Mark bv bestaat sinds 1996 met een collectie in hardwaren voor baby s en peuters. Onze Top Mark collectie is bij verschillende verkooppunten in Nederland en België verkrijgbaar, maar ook

Koninklijk ontbijt. Croissant met boter en jam. Yoghurt met granola en rood fruit. Oerbrood met ham en kaas. Roerei Supplement met zalm 2,50 extra Ontbijt menu voor groepen 2017 Koninklijk ontbijt Croissant met boter en jam Yoghurt met granola en rood fruit Oerbrood met ham en kaas Roerei Supplement met zalm 2,50 extra Een glas verse jus d orange

HOLLAND ITEMS. totaal. prijs p/s. prijs p/s. totaal aantal bestelnr omschrijving. aantal bestelnr omschrijving

HOLLAND ITEMS. totaal. prijs p/s. prijs p/s. totaal aantal bestelnr omschrijving. aantal bestelnr omschrijving HOLLAND ITEMS aantal bestelnr omschrijving prijs p/s totaal aantal bestelnr omschrijving holl-001 Dutch queens 1,30 holl-048 Costumes - 25 different stamps 2,00 prijs p/s totaal holl-002 Dutch queens -

Toerisme in cijfers Tourism in figures XL

16 maart Partner in het Global Philatelic Network. Veiling Munten & Prentbriefkaarten

16 maart Partner in het Global Philatelic Network. Veiling Munten & Prentbriefkaarten 16 maart 2018 Partner in het Global Philatelic Network Veiling 234 - Munten & Prentbriefkaarten Corinphila Veiling 234 Postcard Auction Sale Vrijdag 16 maart 2018 16.00 uur CET Prentbriefkaarten KIJKGELEGENHEID

CIJFERS BELGIË OVERNIGHT STAYS

Pricelist June 2007 Mitsubishi Servo Trainer

Pricelist June 2007 Mitsubishi Servo Trainer Table of contents SERVO TRAINER...3 BEDIENINGSPANEEL MET SERVO VERSTERKER EN GEÏNTEGREERDE MOTION CONTROLLER... 3 MOTORPANEEL MET 100W SERVO MOTOR EN ENCODER... 3 KOPPELFRAME T.B.V. MITSUBISHI SERVO TRAINER...

www.egmp.be DE MUNTKLAPPER EUROPEES GENOOTSCHAP VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE vzw Koninklijke Vereniging

www.egmp.be DE MUNTKLAPPER EUROPEES GENOOTSCHAP VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE vzw Koninklijke Vereniging www.egmp.be DE MUNTKLAPPER EUROPEES GENOOTSCHAP VOOR MUNT- EN PENNINGKUNDE vzw Koninklijke Vereniging Driemaandelijks tijdschrift - 82 - april-mei-juni 2014 De muntslag van Filips V: een aangepast overzicht

Ius Commune Training Programme 2015-2016 Amsterdam Masterclass 16 June 2016

Deze Portugese gouden munt was vanaf 1785 een belangrijke handelsmunt op Curaçao. Bij introductie was de munt 90 realen waard.

Deze Portugese gouden munt was vanaf 1785 een belangrijke handelsmunt op Curaçao. Bij introductie was de munt 90 realen waard. Gouden Johannis Voor betalingen van grote bedragen werd met name de in Brazilië geslagen Portugese gouden Johannis gebruikt, vernoemd naar koning Johan V (1706-1750) van Portugal, die het goudstuk in 1722

'Foreign exchange student'

'Foreign exchange student' 'Foreign exchange student' Most awesome person you will ever meet. Exchange students willingly decide to get off their asses, leave their home country, and go see the world. For that reason, they should

PRODUCTEN CATALOGUS 2014 Del Ponti Del P

PRODUCTEN CATALOGUS 2014 Del Ponti Del P PRODUCTEN CATALOGUS 2014 Del Ponti 2 - Catalogus 2014 - www.delponti.be Geachte lezer, Allereerst willen wij u bedanken voor uw interesse in onze producten. Het is eindelijk zover, we kunnen u onze nieuwe